PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كيا فوجيتسو دارن؟

Newbie_Cracker
10-09-2008, 23:48
سلام بچه ها.

شديدا دو دل موندم فوجيتسو بگيرم يا نه. مدل 5505 با Dual Core 1.6.

شمايي كه فوجيتسو خريدي، آيا از كارايي و كيفيتش راضي هستي؟

امیر حسین75
03-09-2011, 18:39
سلام بچه ها.

شديدا دو دل موندم فوجيتسو بگيرم يا نه. مدل 5505 با Dual Core 1.6.

شمايي كه فوجيتسو خريدي، آيا از كارايي و كيفيتش راضي هستي؟
من خودم فوجیتسو دارم و بهتون اطمینان میدم که این مارک کارش عالیه اما دیگه وارد ایران نمی شه و خوبیش هم اینه که هیچ جای دنیا به غیر از المان نمی سازه و موقع خرید می تونی راحت باشی که اصله

music007
15-12-2011, 15:12
منم فوجیتسو دارم ساخت المانه خیلی هم خوب کار میکنه همه چیزش عالیه اینهو سگم ازش کار میکشم ولی باز عالیه...

delzende
15-12-2011, 16:39
خودم بعد چند ماه به فوجیتسو رسیدم .لپ تاب واقعا با کیفیتیه.

pooria-ir
15-12-2011, 19:50
پس دلیل این عدم استقبال تو ایران چیه ؟
خودمم چند تایی دیدم کیفیت ساخت خوبی داشتن و خوشم اومده،اما نمیدونم چرا تو ایران خیلی خوب استقبال نشد از این مارک :13:

delzende
15-12-2011, 21:09
پس دلیل این عدم استقبال تو ایران چیه ؟
خودمم چند تایی دیدم کیفیت ساخت خوبی داشتن و خوشم اومده،اما نمیدونم چرا تو ایران خیلی خوب استقبال نشد از این مارک :13:
یکی از بحثایه مهم تجارت و فروش تبلیغ هست که متاسفانه چنتا گارانتیه فوجیتسو این کارو نکردن.واقعا
و اینکه تنوع محصولاتی که وارد میکنن کمه و انتخاب مشتری محدود.بیشتر مدلهشون واسه کاربری اداریه.

smart2009
16-12-2011, 14:36
دوستان عزیز

این قدر این برند آلمانی رو خراب نکنید

بنده کیفیت مانیتورهای فوجیتسو رو از نزدیک دیدم فوق العاده محشر و حیرت انگیز بوده !!!

پشت قاب مانیتور اسمبل بای چین نوشته بود چون برای ارسال به کشورهای اسیایی هست مثل ایران تا قیمتش ارزان تمام بشه !!!

یکیش که قابش شکسته بود رو باز کردیم دیدیم روی چند قسمت حک شده made in germani

در کل برند فوق العاده ای هست

ولی در مورد لب تاپهای فوجیتسو شاید ساپورت قطعاتشون ضعیف باشه ولی از لحاظ کیفیتی هیچ کم و کاستی ندارند !!!

روز اول سالم باشه و مشکلی نداشته باشه مثل ساعت براتون کار میکنه :46:

مطلب زیر توسط خودم نوشته شده !!!

تا صفحه آخرش رو بخونید و حالشو ببرید :8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amirfiri
16-12-2011, 14:40
به نظر من غیر از قیمت نازل نسبت به دیگر مارکها همچین چیز دندون گیری هم نیستن که بعضی از مصرف کنندگان می گن.