PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ؟؟دانلود افلاین با سرعت بالا؟؟؟

afshin50cent
10-09-2008, 17:39
چند روز پیش در سایتی دیدم که نوشته بود با استفاده از کارتی به نام skysat3 و چند نرم افزار می توان به صورت نامحدود و رایگان از اینترنت با سرعت بالا و دانلود افلاین وهمچنین مشاهده کانالهای ماهوارهای بهره برد ایا ممکن است؟:blink: راستی ببخشید که این بحث را اینجا مطرح کردم چون تو سایت جایی که مناسب این مطلب باشه رو ندیدم

Arsa Persian
10-09-2008, 18:27
بله میشه دانلود کرد اما نه از اینترنت بلکه از دیتای ارسالی روی ماهواره
البته اسم اون کارت --- هستش با مارک Sky Sat (البته من تا حالا چنین مارکی ندیدم.فکر کنم منظورتون Sky Star بود)
این کار بدین صورته که یه عده پول میدن و از اینترنت ماهواره ای استفاده می کنن و شما هم از روی این اطلاعات ، اطلاعات لازم خودتون رو دریافت میکنید (یه چیزی تو مایه های دزدی!!!)
اما برای داشتن اینترنت ماهواره ای باید دست تو جیب مبارکتون بکنید و اشتراک ماهیانه بدید
اگه اینجوری نبود که بازار ADSL , Dialup کلا بسته میشد چون هم سرعت این نوع اینترنت بالا هستش و هم عاری از ف.ی.ل.ت.ر
و صد البته می توانید کانال های آسمانی!!! را نیز مشاهده بفرمایید

hardware2000
11-09-2008, 08:20
البته اضافه کنم در اینترنت افلان دیگه send نداری یهنی نمی تونی ایمیل بزنی تو فرم ها فعالیت کنی چت کنی که این اصلا بدرد نمی خوره و ختا نمیتونی تعییین کنی که چی دانلود کنی هر چی دیگران دانلود کنند برای شما هم دانلود میشه که متاسفانه اکثرا هم فیلم های مبتذل هست تا چیز بدرد بخور.