PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل توی هارد به هارد

OpticStar
10-09-2008, 16:01
سلام
وقتی میخوام هارد به هارد کنم موقع کپی اطلاعات بعد از چند دقیقه پیغام زیر رو به مهم نشون میده ، بعدش هم دیگه هارد رو نمیشناسه تا restart کنم .

Windows - Delayed Write Failed

با یه سری توضیحات دیکه که زیر این پیام نوشته . یه علامت مثلث زرد رنگ که وسطش یه علامت نعجب هست هم داره . من فکر میکنم مشکل از هارد باشه ولی نمیدونم چطوری این مشکل رو حل کنم .

توضیحات زیرش اینهاس :

Windows was unable to save all the data for the file E:\$Mft.
The data has been lost. This error may be caused by a failure of your computer hardware or network connection. Please try to save this file elsewhere.

البته معنیش رو میدونم ، ولی نمی دونم چطور مشکل رو حل کنم .

Arsa Persian
13-09-2008, 23:00
احتمالا به خاطر Overflow شدن یا همون سر ریز اطلاعات هستش شما باید فایل هاتون رو با حجم کم به هارد دیگه انتقال بدید نه کل یه درایو رو ببینید درست میشه یا نه
در ضمن ممکنه اون هاردی که شما به اون اطلاعات وارد می کنید Sata II بوده و مادبورد شما Sata I رو ساپورت میکنه که اگه حجم اطلاعات ورودی بیش از حد Sata I باشه این مشکل (یعنی پاک شدن هارد و نا پدید شدن اون) پیش میاد

H A M E D
14-09-2008, 01:31
به نظر من مشكل از هارد مقصد هست. توجه كنيد كه موقع كپي كردن به يه مقدار خاصي كه ميرسه عمليات متوقف ميشه و بعد كه My Computer رو نگاه كنيد درايوهاي مربوطه از بين رفتن. صد در صد مشكل سخت افزاري از هارده.

abde7
21-09-2008, 10:58
من هم چنين مشكلي داشتم اما با عوض كردنه كابل برق وديتا مشكلم حل شد شما هم يه امتحاني بكنيد
شايد درست شد
موفق باشي.

Hossein Adeli
21-09-2008, 11:51
شما این نرم افزار TERA COPY رو نصب کن شاید مشکلت حل شه چون این کپی ویندوز زیاد به درد بخور نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این نرم افزار اطلاعات رو علاوه بر اینکه با 3 برابر سرعت بیشتر کپی میکنه ( کاملا تست شده و واقعی و بدون مشکل ) دارای امکانات بیشتری از جمله Pause و ... است

soheilspeedart
26-09-2008, 09:13
من هم چنين مشكلي داشتم اما با عوض كردنه كابل برق وديتا مشكلم حل شد شما هم يه امتحاني بكنيد
شايد درست شد
موفق باشي.

موافقم

این مشکل به خاطر عدم دسترسی منابع سیستمی به فایلهای مبدا هست نه مقصد!!!! (قابل توجه پرسین)

به هر دلیلی ارتباط ویندوز با هارد مبداء (همونی که درایو E روش هست) قطع می شه، حالا علت می تونه همون طور که «عابده» گفت از اتصالات باشه و یا ممکنه هارد شما وسط عملیات خاموش بشه!!!!!!!!!!!

نمی دونم این مشکل رو باید سخت افزاری تلقی کرد یا نرم افزاری، چون در بسیاری از موارد این مشکل با اسکن کردن تمام درایوهای هارد مشکل دار حل می شه!!!!!!!! من به این مورد خیلی زیاد بر خوردم به خصوص در هاردهای قدیمی، هارد با یک صدای رله مانند خاموش می شه و ویندوز هارد رو گم می کنه!!!!

موفق باشید