PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فیزیکال مموری

mo.mo
10-09-2008, 12:14
سلام دوستان من وقتی ویندوز لپ تاپم رو عوض میکنم معمولا حدود 1000 تا از فیزیکال مموریم بشکل آزاد هست , ولی رفته رفته این عدد تا حدود 40 , 50 میرسه و مدت زمانی که cpu کار میکنه بشتر میشه و تو این اوخر هم لپ تاپم صدایی میده که معمولا وقتی pc ویروسی میشه همچین صدایی از کیسش بیرون میاد ولی هر چقدر اسکن میکنم هیچی پیدا نمیشه . میخواستم بدونم مشکل کجاست.

mo.mo
11-09-2008, 20:38
چرا کسی جواب نمیده.
من فقط میخوام بدونم این صدای چک چکی که از لب تابم میاد دلیلش چیه؟

mo.mo
14-09-2008, 09:01
فکر کنم این تاپیک یه رکورد زده چون بعد از گذشت چهار پنج روز هنوز کسی بهش جواب نداده

REGISTERED USER
14-09-2008, 23:14
اون صدا همون صدای نویزی هست که میگن ... شما سونی داشتید درسته ؟ فکر کنم Fz ! این توی سونی Fz ها بخصوص سری های آمریکایی طبیعیه !

سنگینی سیستم هم بخاطر هاردش هست ... سونی کلا سنگینه ... به فیزیکال مموری هم نیست ویستا حدود 60 درصد رم رو میگیره

سعی کنید برنامه ها رو کم کنید و سیستم رو موقع بوت و ویندوز سبکتر کنید ... هر چند وقت یه بار باید عوض بشه دیگه ویندوز اینطوریه سنگین میشه!

mo.mo
17-09-2008, 08:50
اون صدا همون صدای نویزی هست که میگن ... شما سونی داشتید درسته ؟ فکر کنم Fz ! این توی سونی Fz ها بخصوص سری های آمریکایی طبیعیه !

سنگینی سیستم هم بخاطر هاردش هست ... سونی کلا سنگینه ... به فیزیکال مموری هم نیست ویستا حدود 60 درصد رم رو میگیره

سعی کنید برنامه ها رو کم کنید و سیستم رو موقع بوت و ویندوز سبکتر کنید ... هر چند وقت یه بار باید عوض بشه دیگه ویندوز اینطوریه سنگین میشه!
از کمکتون خیلی خیلی ممنون. تو این چند وقت خیلی بهم کمک کردین فقط یه سوال دیگه اونم اینکه از کجا باید بفهمم که باید ویندوز رو عوض کنم و برای عوض کردن ویندوز بهتره از dvd ریکاوری استفاده کنم یا از ویندوز هایی که تو بازار هست ؟

REGISTERED USER
18-09-2008, 17:35
نه حتما از ویندوز اصل خودش با DVD ریکاوری یا زدن F10 و از طریق کنسول ریکاوری ویندوز رو عوض کنید

سونی به خاطر نرم افزارهای جانبی بدردنخورش مثل AOL و Norton antivirus و ... خیلی سنگینه

همگی رو پاک کنید بره

mo.mo
28-09-2008, 10:25
میشه با توجه به تصویر زیر که بلافاصله بعد از ریکاوری لپ تاپم از نرم افزار هاش گرفتم بگین کدوم ها رو پاک کنم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
12-10-2008, 15:29
Napster

Raxio

vaio update3

و آنتی ویروس رو پاک کنی کافیه