PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار password recovery برای rar

hsj110
10-09-2008, 05:15
سلام

یک نرم افزار قدرتمند برای پیدا کردن پسورد فایلهای rar میخواستم اگر لطف کنید ممنون میشم.

با تشکر:10::11:

h.ekhraji
10-09-2008, 13:22
این رو من دیروز گرفتم.

[CODE][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/CODE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

h.ekhraji
10-09-2008, 13:33
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Advanced RAR Password Recovery can be used to recover lost or forgotten passwords for a RAR/WinRar archives. Unfortunately, there is no known method to extract the password from the compressed file instantly; so the only available methods are brute-force and dictionary-based attacks.
Please take in mind, however, that RAR encryption is VERY strong, and even on very fast CPUs it is possible to test not more than a few thousand passwords per second. So brute-force attack is effective for short passwords only (up to 5 or 6 characters), and if the password is longer and dictionary attack didn't help -- you're out of luck.

* The program has a convenient user interface
* The program can work with archives containing only one encrypted file
* All compression methods are supported
* Self-extracting archives are supported
* The program is customizable: you can set the password length (or length range), the character set to be used to generate the passwords, and a lot of other options
* You can select the custom character set for brute-force attack (non-English characters are supported)
* Dictionary-based attack is available
* The "brute-force with mask" attack is available
* No special virtual memory requirements
* You can interrupt the program at any time, and restart from the same point later
* The program can work in the background, using the CPU only when it is in idle state

huti_421
10-09-2008, 20:28
همش سر کاریه یا اینکه بعد از 3 روز پردازش 24 ساعته شاید به جواب برسی !!!

بهترین کار اینه لینکی که دانلود کردی و پسورد داشته رو تو گوگل سرچ کنی تا سایت معرف رو پیدا کنی اونجا پسوردش رو نوشته ...

Öracle
10-09-2008, 20:40
ببخشید این برنامه واقعا کار میکنه ؟؟؟
مثلا یه فایل که پسوردش از اینا داشته باشه » ò ‼ ═ ╓ ê ë رو میتونه بده ؟

huti_421
10-09-2008, 21:12
ببخشید این برنامه واقعا کار میکنه ؟؟؟
مثلا یه فایل که پسوردش از اینا داشته باشه » ò ‼ ═ ╓ ê ë رو میتونه بده ؟

فکر نمی کنم من خودم به زور میتونم اینو بنویسم از نرم افزار چه انتظاری دارین ؟ :31:

hsj110
10-09-2008, 22:57
همش سر کاریه یا اینکه بعد از 3 روز پردازش 24 ساعته شاید به جواب برسی !!!

بهترین کار اینه لینکی که دانلود کردی و پسورد داشته رو تو گوگل سرچ کنی تا سایت معرف رو پیدا کنی اونجا پسوردش رو نوشته ...

دوست عزیز ممنون ولی با سرچ تو یاهو هم به جایی نرسیدم.

چه باید کرد ؟

DrXoX
10-09-2008, 23:20
سلام

همون طوری که huti هم گفت این برنامه و برنامه های دیگه اصلا کارآمد نیست بهترین راه همونی بود که انجام دادی و سرچ کردی

اگر از این طریق نتونستی پیدا کنی بهتره فایل رو از جای دیگه دانلود کنید که پسورد نداشته باشه یا پسوردو تو همون سایتی که دانلود

می کنی نوشته باشه

hsj110
10-09-2008, 23:32
سلام

همون طوری که huti هم گفت این برنامه و برنامه های دیگه اصلا کارآمد نیست بهترین راه همونی بود که انجام دادی و سرچ کردی

اگر از این طریق نتونستی پیدا کنی بهتره فایل رو از جای دیگه دانلود کنید که پسورد نداشته باشه یا پسوردو تو همون سایتی که دانلود

می کنی نوشته باشه

سلام ممنون

حالا یه مطلب دیگه ..
اینکه میشه قبل از دانلود بفهمی که فایل پسورد داره یا نه ؟

بعد اینکه باید خود اسم فایلی که دریافت کردمو سرچ کنم یا لینکی که باهاش دانلود کردم؟

:10:

huti_421
11-09-2008, 01:10
سلام ممنون

حالا یه مطلب دیگه ..
اینکه میشه قبل از دانلود بفهمی که فایل پسورد داره یا نه ؟

بعد اینکه باید خود اسم فایلی که دریافت کردمو سرچ کنم یا لینکی که باهاش دانلود کردم؟

:10:

نه نمیشه فهمید ..

عزیز شما لینک رو بذار منم یه سرچ بکنم ببینم پیدا می کنم یا نه ...

shahyar_2005
12-09-2008, 07:15
سلام

دوست خوبم فقط فقط از راه زیر می شود فهمید فایل پسورد دارد یا نه

شما در نخست باید بگذارید 5 یا 7 کیلوبایت از فایل دانلود شود بعد بروید همان 5 یا 7 کیلوبایت

را در جای دیگری کپی کنید و بعد فایل را باز کنید بعد نشانگر موس را روی فایل داخل rar ببرید اگر

ستاره داشت یعنی پسورد دارد وگرنه پسورد ندارد.

این تنها راه فهمیدن وجود پسورد بر روی فایل rar هستش.

موفق باشید.