PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت یک فیلم نیاز به کمک دوستان

mohsen_blid
09-09-2008, 14:48
سلام بچه ها
خوبید انشالله
من نرم افزاری رو میخواستم که با اون بتونم فیلم ها و تیکه های فیلم ها رو در کنار هم قرار بدم و بتونم افکت های تصویری و نوشتاری به اون بدم و دنبال همچین برنامه ای میگردم
همراه پلاگیناش البته اگر در بازار باشه هم مشکلی نداره فقط معرفی کنید

به طور مثال میخوام یک قسمت جنگ رو نشون بدم این افکت ها رو روش میزارم
اول که صحنه پشت جبهه و اماده شدن رو نشون میده نوشته ای بیاد همراه با افکت تصویری تار که یک مقدار شبش تار تر و پرفشنال تر باشه و بعد نوشته ای زیرش منطقه عملیاتی رو نشون میده و با صدا گذاری خاصی از اول عملیات شروع بشه و سر درگیری ها قسمت تیکه اهنگ ها رو تغییر و با افکت ها بشه جذابیت و هیجانش رو زیاد کرد البته میدونم هم به خودم و هم به تیکه هایی که پیدا میکنم ضرورت داره اما باید ابزاری رو هم داشته باشم تا بتونم خوب کار رو انجام بدم:10::10:

Javad_Ed
09-09-2008, 15:10
سلام بچه ها
خوبید انشالله
من نرم افزاری رو میخواستم که با اون بتونم فیلم ها و تیکه های فیلم ها رو در کنار هم قرار بدم و بتونم افکت های تصویری و نوشتاری به اون بدم و دنبال همچین برنامه ای میگردم
همراه پلاگیناش البته اگر در بازار باشه هم مشکلی نداره فقط معرفی کنید

به طور مثال میخوام یک قسمت جنگ رو نشون بدم این افکت ها رو روش میزارم
اول که صحنه پشت جبهه و اماده شدن رو نشون میده نوشته ای بیاد همراه با افکت تصویری تار که یک مقدار شبش تار تر و پرفشنال تر باشه و بعد نوشته ای زیرش منطقه عملیاتی رو نشون میده و با صدا گذاری خاصی از اول عملیات شروع بشه و سر درگیری ها قسمت تیکه اهنگ ها رو تغییر و با افکت ها بشه جذابیت و هیجانش رو زیاد کرد البته میدونم هم به خودم و هم به تیکه هایی که پیدا میکنم ضرورت داره اما باید ابزاری رو هم داشته باشم تا بتونم خوب کار رو انجام بدم:10::10:
سلام دوست عزیز
برای این کار از هر نرم افزار تدوینی میشه استفاده کرد
بستگی به این داره که شما بخواین کارتون در چه سطحی باشه و از همه مهم تر اینه که چقدر با نحوه کار با این نوع نرم افزار ها آشنایی دارید ؟
اگه آشنایی چندانی ندارید که ulead video studio 11.5
اگه تا حدودی آشنایی دارید نرم افزار هایی مثله premiere , Edius
در سطح بالاتری قرار دارند
پلاگین هم برای همشون هست .... از هالیوود گرفته تا adorage ...