PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نقاط ضعف انتی ویروسها وفایروالها

Adel.p30
25-12-2005, 18:19
سلام به کاربران گرامی
از این پس هر کس نقط ضعفی از فایر وال یا انتی ویروس دید میاد اون رو اینجا مطرح میکنه
تا درباره ی اون تبادل نظر بشه
فرقی نداره چه انتی ویروس چه فایروال
نقاط ضعف هر دو در این تایپیک مطرح میشه
قربانتان
Adel.p30

Adel.p30
26-12-2005, 14:23
سلام
حتما انتی ویروس کیت رو که میشناسیبن
خوب حالا نقطه ی ضعف انتی ویروس:
مثلا شما دارید درایو F
کامپیوترتون رو چک میکنید که ایا ویروسی هست یا نه
خوب حالا شما میخواین این چک کردن رو چند دقیقه متوقف کنید به دلایل مختلفی
خوب حالا شما میاد ومیگردید دنباله دکمه ی Stop
ولی متا سفانه
در انتی ویروسه کیت چنین قابلیتی وجود ندارد
و فقط فقط یک دکمه ی Cancelوجود دارد و هنگامی که روی دکمهی کنسل کلیک کنید
اون دکمه به دکمه ای به نام Closeتبدیل میشه و وقتی هم روی
Close کلیک کنید پنجره بسته میشه
و به این تر تیب که ادامهی چک کردن کامپیوتر از کاربر سلب میشه
و من امیدوارم که در ورژن های بعدی این قابلیت به ان اضافه بشه
قربانتان
Adel.p30

sAsAn.K
26-12-2005, 16:04
كاسژرسكي هم يه ضعفي داشت نمي دونم حالا بر طرف شده يا نه : ويروس رو از داخل فايلهاي ISO نميشناخت در صورتي كه Bitdefender همون موقه ميشناخت!

Harry Potter
26-12-2005, 16:32
من با ZoneAlarm فعالیت های اینترنتی رو به طور کامل بلوک می کردم اما بازهم اطلاعات رد و بدل می شد!

justmp3
26-12-2005, 16:51
بچه ها اگر یک نظر شنجی تو این تاپیک قرار بدین که بهترین انتی ویروس را بچه ها انتخاب کنن فکر کنم جالب بشه!!!

Adel.p30
26-12-2005, 19:51
از شرکت کردنتون در این تایپیک متشکرم
justmp3اقا ی
ولی اینجا که برای نظر سنجی نیست اینجا برای
معرفی نقاط ضعف انتی ویرو.سها و فایروالها ست
ولی به حر حال از نظر دهی شما بسیار بسیار متشکرم
قربانتان
Adel.p30

Adel.p30
28-12-2005, 13:29
سلام
میدونم شاید از قانونها رو زیر ذاشتم ولی هر چی باشه این هم نقاط ضعف ویندوز است
چندی پیش مایکروسافت پس از تلاش و کار بسیار سرویس پک 2 را برای ویندوز ایکس پی ارائه کرد. به گفته ی بیل گیتس این بسته حاصل تلاش شبانه روزی متخصصان این شرکت است.

این بسته نرم افزاری که به طور اختصار SP2 نامیده می شود، ابزارهای جدیدی به ویندوز می افزاید که هر کسی باید آنها را در مورد کامپیوتر بداند. یادگیری آنها بسیار آسان است و این مقاله سعی می کند که اطلاعاتی راجع به آنها فراهم کند. ...

سرویس پک چیست؟ تقریبا هر سال یکبار مایکروسافت مجموعه ای از بروز رسانی های نرم افزاری را برای ویندوز ایکس پی ارائه میکند. این بسته نرم افزاری امنیت، ثبات و سازگاری ویندوز را بهبود می بخشد. سرویس پک 2 ویندوز XP بطور زیادی به مبحث امنیت می پردازد.

این بسته، ابزاری را جهت مشاهده، فهمیدن و کنترل نقطه نظرهای امنیتی در کامپیوتر شما ارائه میدهد. همچنین تغییراتی در سیستم عامل که مربوط به امنیت کامپیوتر و شبکه میباشد را شامل میشود. بلوکه کننده ی پنجره های pop-up (pop-up Blocker)، مرکز امنیت (Security Center) و رابط گرافیکی شبکه های بی سیم از اجزای قابل توجه و قابل رویت SP2 می باشند و بسیاری دیگر از این بروز رسانی ها قابل رویت نمیباشند. در این

بخش به بررسی ابزارهای جدید SP2 میپردازیم : بروز رسانی خودکار جدید متاسفانه بسیاری از مردم اطلاع زیادی درباره بروز نگه داشتن ویندوز ندارند و همین امر سبب میشود تا ویندوز در برابر ویروس ها و حمله مهاجمان آسیب پذیر باشد. برای مثال کرم بلستر (MSBlaster) که مدتی کاربران ویندوز را دچار مشکل ساخت، از حفره ای وارد ویندوز شد که این حفره چند هفته قبل از آن توسط وصله ای (Patch) که مایکروسافت ارائه کرده بود ترمیم شده بود. ویندوز ایکس پی قبل از این هم دارای بروز رسانی خودکار یا همان Windows Update بوده است اما هر کسی اهمیت و آسانی کاربرد آنرا درک نمی کرد. بسیاری از مردم نیز نمی دانستند که بدون بروز رسانی خودکار، آنها نیاز به ورود به سایت Windows Update و دریافت وصله های امنیتی را دارند. هنگامی که کسی به اینترنت متصل می شود، اشتباه یک کاربر در سالم و بروز نگه داشتن کامپیوتر بر دیگران نیز تاثیر میگذارد. یک اشتباه در نصب یک وصله امنیتی، سیستم شما را برای تروجان ها باز نگه می دارد. یک برنامه بسیار کوچک که به هکرها اجازه سوءاستفاده از کامپیوتر و اطلاعات شما را میدهد. این تروجان ممکن است یک حمله DoS یا Denial of Service را شروع کند که باعث افزایش ترافیک بیش از حد سایت ها و عدم سرویس به کاربران را موجب می شود. شما ممکن است هرگز متوجه حضور این تروجان در کامپیوتر خود نشوید. هنگامی که شما سرویس پک 2 را نصب و کامپیوتر را دوباره راه اندازی میکنید، اولین صفحه ای که ظاهر میشود به شما اجازه فعال کردن بروز رسانی خودکار (Automatic Updates) را میده . مایکروسافت همواره کاربران را به فعال کردن این سرویس تشویق میکرد. اما سرویس پک 2 شما را ملزم به انجام آن میکند؛ قبل از اینکه کار دیگری انجام دهید! شما باید آنرا فعال کنید. دوستان، خانواده و تمامی کاربران به خاطر این عمل و شرکت در مبارزه با انتشار کرم ها، ویروسها و تروجان از شما تشکر خواهند کرد. پس از نصب این بسته نرم افزاری سایت Windows Update نیز رابط گرافیکی جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت.

دیوار آتش ویندوز (Windows Firewall) یک فایروال یا دیواره آتش سیستم نرم افزاری یا سخت افزاریست که از دسترسی غیرمجاز به کامپیوتر شما جلوگیری میکند. کرم بلستر که پیش از این نیز در مورد آن صحبت شد، از کامپیوتر هایی بهره میبرد که فایروال آنها غیر فعال بود. فایروالی که در داخل ویندوز ایکس پی قرار داشت به صورت تو کار (Built-in) بود. اما در SP2 این ابزار با نام Windows Firewall ارائه شده است. این ابزار متحمل تغییرات زیادی شده است که بسیار قوی تر و قابل تنظیم میباشد. SP2 به صورت پیش فرض Windows Firewall را برای تمامی Network Connection ها فعال میکند؛ Dial-upها، اترنت های با سیم یا بدون سیم. در حال حاضر کاربران باید Firewall را که با عنوان Internet Connection Firewall شناخته میشود، برای هر کدام از Network Connection فعال کنند؛ و بسیاری هنوز از آن خودداری میکنند و اطلاعی درباره آن ندارند. البته فایروال راه حل نهایی نیست و شما باید سیستم خود را با آنتی ویروس ها نیز تقویت کنید، اما فایروال همواره اولین خط دفاع است. بسیاری از کاربران کامپیوتر خواستار این موضوع هستند که فایروال امنیتی شما را مجبور به تعیین و تنظیم اینکه کدام پورت باز باشد نکند و سایر برنامه های کامپیوتر نیز بدرستی کار کنند. Windows Firewall نیز حول همین امر کار میکند و به شما اجازه انتخاب برنامه ای را میدهد که میتواند ترافیک را از Network Connection دریافت کند. اگر Windows Firewall ترافیک ورودی ناخواسته ای را بیابد، اخطاری را نمایش میدهد. شما این اخطار ها را هنگام اجرای برنامه هایی که نیاز به تقابل دوطرفه با کامپیوتر دارند مشاهده میکنید. مایکروسافت فرانت پیج و اکثر بازی ها در این گروه قرار می گیرند. درصورتی که هر کدام از برنامه های شما پس از نصب SP2 کار نکرد، می توانید با نام آنرا اضافه کنید. همچنین می توانید پورت ها را به صورت دستی باز کنید. بدین ترتیب کامپیوترها در داخل شبکه خانگی میتوانند ترافیک و داده ها را برای یک برنامه یا بازی مشخص عبور دهند و افراد خارج از شبکه دسترسی به آن ندارند. مرکز کنترل امنیت (Security Center) سرویس پک 2 ویندوز XP یک مرکز کنترل امنیت با نام Security Center را ارائه کرده است که قابلیت کنترل نقاط امنیتی ویندوز XP را داراست. Security Center را میتوان از طریق Control Panel اجرا کرد. شما می توانید وضعیت امنیتی کامپیوتر خود را مشاهده و آنرا کنترل کنید. وضعیت Windows Firewall، Windows Update و آنتی ویروسها از جمله گزینه های موجود میباشد. در صورت نیاز به هرگونه اقدام امنیتی نیز اخطاری به کاربر نشان داده میشود تسهیلات شبکه های بی سیم سرویس پک 2 شامل تغییراتی برای کسانی است که از امکانات شبکه های بی سیم استفاده میکنند. به کمک آن می توان فهمید که کدام یک از شبکه ها فراهم میباشند و مسائل امنیتی مربوط به هر کدام چگونه تنظیم شده اند. عمده تغییرات اعمال شده در بسته نرم افزاری SP2 بود. تغییرات دیگری مانند کنترل نامه های الکترونیکی و محافظت در برابر حمله مهاجمان نیز در این سرویس پک قرار داده شده اند که نقش زیادی را در امنیت ویندوز ایفا میکنند. مایکروسافت سالهاست که در تامین امنیت ویندوز تلاش میکند و موفقیت های زیادی را نیز در این امر بدست آورده است. سرویس پک 2 حاصل تلاش متخصصان مایکروسافت در مسائل امنیتی میباشد و یکی از دلایلی که به صورت بسته نرم افزاری ارائه میشود، آشنا نبودن اکثر کاربران به اهمیت بروز رسانی ویندوز است. باید دید که آیا این دفعه مایکروسافت در این رقابت پیروز میشود و یا هکرها؟ به اعتقاد مخالفان مایکروسافت، این شرکت هیچگاه نخواهد توانست ویندوز را به سیستم عاملی امن تبدیل کند! اما باید از آنها پرسید که اگر سایر سیستم عامل ها به اندازه ویندوز کاربر داشتند، آیا حفره های امنیتی آنها همچنان مخفی میماند؟
قربانتان
Adel.p30

Adel.p30
29-12-2005, 13:19
سلام
سیمانتک هم حفره امنیتی دارد
1384
13مهر
یک مشکل امنیتی جدی در محصولات ضدویروس Symantec باعث شده است که سیستم شرکتهای دارای این نرم افزار قابل نفوذ شود.

Symantec دیروز طی یک راهنمایی امنیتی اعلام کرد که یک مشکل سرریز بافر در Symantec AntiVirus Scan Engine می تواند به هکرها اجازه دهد تا از راه دور بر روی ماشینهای قابل نفوذ کد اجرا کنند. این مشکل در نسخ متعدد موتور این نرم افزار وجود دارد . Symantec به این مشکل درجه اهمیت بالا داده است و اصلاحیه های امنیتی مرتبط را ارائه کرده است.

این شرکت طی یک هشدار امنیتی به مشتریان خود توصیه کرده است که هرچه سریعتر آخرین اصلاحیه ها را نصب کنند تا در برابر تهدیدات مصون باشند. Symantec تا به حال گزارشی از سوء استفاده از این حفره دریافت نکرده است.

مشکل امنیتی مزبور در واسط مدیریتی تحت وب این نرم افزار قرار دارد. این واسط بخشی ایت که در محصولات مختلف سری ضدویروس این شرکت به کار گرفته شده است. یک هکر می تواند با ارسال یک درخواست مخرب به واسط، به آن نفوذ کند.

Symantec به کاربران توصیه کرده است که محصول مورد استفاده خود را کنترل کنند. واسط مدیریتی این محصولات باید تنها در بخشی امن از شبکه قابل دسترس باشد و خارج از شبکه شرکت نباید قابل مشاهده باشد.

اوایل این هفته یک مشکل امنیتی جدی در محصولات ضدویروس کاسپرسکی گزارش شده بود.
قربانتان
Adel.p30

*Batman*
30-12-2005, 01:30
شركت تولیدكننده نرم‌افزارهای ضد ویروس سیمانتك فن‌آوری جدید تشخیص نرم‌افزارهای مخربی را به نام خود ثبت كرده كه استفاده از آن سرعت شناسایی ویروسهای در حال انتشار در شبكه‌های رایانه‌ای را افزایش می‌دهد.

به گزارش سایت اینترنتی "اینترنت نیوز"، فن‌آوری جدید ابداع شده توسط شركت سیمانتك، تولیدكننده نرم‌افزار نورتون آنتی‌ویروس، از نمودارهای ستونی (هیستوگرام) برای تشخیص آلوده بودن یك فایل به ویروسهای رایانه‌ای استفاده می‌كند.

نمودارهای ستونی یا میله‌ای معمولا به تجزیه و تحلیل آماری "توزیع فراوانی" داده‌ها می‌پردازند. در فن‌آوری شناسایی ویروسهای رایانه‌ای جدید سیمانتك، شمارش فراوانی برخی رفتارهای مشخص برای شناسایی كدهای مخربی كه در شبكه‌های رایانه‌ای جابه‌جا می‌شوند، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

به گفته "كری ناچنبرگ" محقق شركت سیمانتك و ابداع‌كننده فن‌آوری جدید، استفاده از نمودارهای ستونی برای شناسایی ویروسهای رایانه‌ای یكی از كارامدترین روشهای تشخیص تهدیدهای پیچیده رایانه‌ای است.

"كری ناچنبرگ" از سال ‪ ۱۹۹۷‬تاكنون هفده فن‌آوری امنیت رایانه‌ای جدید را به نام خود به ثبت رسانده‌ است.

Adel.p30
30-12-2005, 10:05
متشکرم اقایgold_dragon
از زحمتی که در این تایپیک کشیدید
لطفا وقتی که پست میدید در این تایپیک اگر لطف کنید و موضوع رو مشخص کنید بسیار متشکر میشم
قربانت
Adel.p30

Adel.p30
30-12-2005, 10:07
سلام
لطفا قبل از اینکه خبر را بخوانید تاریخ خبر را بخوانید با تشکر
:تاریخ خبر
12 مهر
1384
آزمایشگاه کاسپرسکی وجود یک مشکل خطرناک و جدی را در محصول ضدویروس خود تایید کرد اما وعده داد که به زودی یک اصلاحیه برای آن ارائه خواهد کرد.

این شرکت امنیتی اعلام کرد که اقدامات امنیتی اولیه را هفته گذشته به مشتریان خود ارائه کرده بود اما به زودی اصلاحیه آن را نیز منتشر می کند. کاسپرسکی اضافه کرده است که حفره فوق تنها در محصولات تحت ویندوز این شرکت وجود دارد. علاوه بر این اکثر محصولات شرکای این شرکت که از کد کاسپرسکی استفاده می کنند، نیز آلوده نیستند.

روز گذشته گزارش شد که یک هکر می تواند با استفاده از مشکل سرریز heap در محصولات کاسپرسکی، اختیار سیستم قربانی را در دست بگیرد.

کاسپرسکی در روز 24 سپتامبر از وجود این مشکل مطلع شده بود و پس از یک تحقیق اولیه، در روز 29 سپتامبر ضدویروسهای خود را به روز کرد تا مشتریان این شرکت در برابر حملات مصون باشند.

محصولات تحت تاثیر این مشکل عبارتند از: Anti-Virus Personal 5.0، Anti-Virus Personal Pro 5.0، Anti-Virus 5.0 for Windows Workstations، Anti-Virus 5.0 for Windows File Servers و Personal Security Suite 1.1.

به گفته تیم پاسخگویی وقایع امنیتی فرانسه یک هکر می تواند با ارسال یک فایل CAB تخریبگر از طریق ایمیل، حمله از راه دوری را تدارک ببیند. برای اجرای کد نیازی به دخالت کاربر نیست.
قربانتان
Adel.p30

Adel.p30
31-12-2005, 13:28
سلام
توجه کنید خواهش میکنم توجه توجه جدی به کاربران زون الارم
منبع سایت زو ن الرام

تاریخ انتشار: 28 سپتامبر 2005 12:00AM

تاریخ بروزرسانی: 28 سپتامبر 2005 09:57PM

CVE: CVE-MAP-NOMATCH

کاشف: Debasis Mohanty

سیستمهای تحت تاثیر: Zone Labs ZoneAlarm Pro 5.1

سیستمهای امن: Zone Labs ZoneAlarm Security Suite 5.5

چکیده:

نقطه ضعفی در برنامه ZoneAlarm Pro (دیواره آتشی برای کامپیوترهای Desktop از شرکت Zone Labs) وجود دارد که می تواند سبب دورزدن و عبورکردن از تنظیمات Advanced Program Control این دیواره آتش شود.

اسبهای تروا و برنامه های جاسوسی می توانند از این نقطه ضعف به طور محلی و روی کامپیوتری که برنامه ZoneAlarm Pro در حال اجراست سوء استفاده کنند و از دیوار آتش عبور کنند.

توضیح:

در بسیاری از آخرین نسخه های فایروال های کامپیوترهای Desktop یک نقص و رخنه بسیار قدیمی وجود دارد بطوری که برنامه های خرابکار را قادر می سازد با استفاده از DDE-IPC (Direct Data Exchange – Interprocess Communications) از یک دیوار آتش عبور کنند. این مشکل سبب می گردد یک برنامه غیر قابل اعتماد (un-trusted) از طریق برنامه های تایید شده و مورد اعتماد دیوار آتش مانند Internet Explorer به یک نفوذگر متصل شده و یا اطلاعات شخصی روی کامپیوتر محلی را به یک منبع خارجی مانند سایت های اینترنتی انتقال دهد. این نوع نقطه ضعف در سال 2003 کشف و معرفی شده است.

کد Exploit:

یک برنامه PoC با نام zabypass.exe برای تست کردن این آسیب پذیری موجود در ZoneAlarm Pro توسط کاشف این نقطه ضعف نوشته شده است که در آدرس زیر در دسترس می باشد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راه حل:

هنوز هیچ Patch مربوط به این گزارش منتشر نشده است و شما باید از آخرین نسخه این برنامه استفاده کنید.

قربانتان
Adel .p30

Adel.p30
31-12-2005, 17:15
سلام
ناد 32در شناسایی تروجانها ضعیف عمل میکند
برای اینکه بتونید با خیال راحت با ناد 32 کار کنید لازم است یک تروجان رموور نصب کنید
در این صورت با خیال راحت میتوانید با ناد 32 کار کنید
قربانتان
Adel.p30

Spy
02-01-2006, 01:53
فکر کنم ارزش مهم شدن داره.... ;) .امیدوارم فعالیت این تاپیک بیشتر بشه

Adel.p30
02-01-2006, 15:38
اقا اسپای از زحمت شما بسیار ممنونم

Adel.p30
02-01-2006, 15:52
سلام
این مشکل رو که میگم باید حتما امتحان کنید
این مشکل این است که وقتی بیت دفندر روی سیستم نصب بشه سرعت سیستم رو خیلی زیاد میاره پایین
این ضعف نیست بلکه یک مشکل است که شاید در ورژنهای بعدی رفع بشه
Adel.p30

Honradez
02-01-2006, 17:32
سلام.
من با آپدیت آنتی ویروس KasperSky مشکل دارم. وقتی میخواهم آپدیت کنم این پیغام می آید:

Cracki
02-01-2006, 18:48
Feiz جان شما از کدام نسخه کاسپرسکای استفاده میکنی.

اگر نسخه بتا هستش باید بگم که این مشکل آپدیت در نسخه های 240 تا 250 وجود داشته اما در نسخه های بعدی
درست شده.

بهتره که از آخرین نسخه کاسپرسکای یعنی Kaspersky Personal 2006 v.6.0.253 استفاده کنی.

اگر هم همین نسخه ای رو داری که در بالا اشاره کردم و باز هم مشکل آپدیت شدن رو داری بهتره که نوع ارتباط
اینترنتی و سروری رو که کاسپرسکای برای آپدیت شدن به اون وصل میشه رو چک کنی.

چونکه من خودم همین نسخه ای رو که در بالا گفتم الان دارم استفاده میکنم و مشکل آپدیت رو هم نداره.
اما به یک نکته باید توجه کنی و اون اینکه اگر از فایروالهایی مانند Sygate , Outpost و LnS استفاده میکنی باید بری به
Settings در کاسپرسکای و بعد در اونجا برو به قسمت Network Setting و بر روش کلیک کن تا یک پنجره برات باز بشه.
در داخل اون پنجره پورت 80 رو از تیک در بیار و همه پنجره ها رو OK کن.

اما اگر از فایروالهای دیگه ای استفاده میکنی به هیچ عنوان این پورت رو از تیک در نیار.

R£ɀД
02-01-2006, 19:08
Cracki جان منم همين مشكل آپديت رو دارم.
من از آخرين ورژن ( 6.0.253 ) استفاده مي كنم و هيچ فايروال اي هم ندارم.

H3SAM
02-01-2006, 19:36
من از ساسان شنیدم که کاسپر اسکی یه مشکلی داشته خدا رو شکر اون مشکلش به تور من نخورد زود update ش کردم

راستی یه سوال آیا KerioPersonal Firewall 4 مشکل کم کردن سرعت اینترنت رو هم داره ؟؟

sAsAn.K
02-01-2006, 20:13
حسام جون سلام
اون مشكل كاسپر رو كه بهت گفتم فكر نكنم برطرف شده باشه بهر حال.................
در مورد كريو هم بايد بگم كه هر برنامه ي جانبي كه روي PC نصب بشه و Real-Time باشه به هر حال سرعت رو كم ميكنه ولي با سيستم شما نه كم نمي كنه فقط اينترنتت يه ذره پايين مياد سرعتش نه خيلي ها يه ذره;)

H3SAM
02-01-2006, 20:22
ساسان جان شما مصل این که پست منو درست نخوندید منم سرعت اینترنت رو گفتم جیگر

Mehdi_Best
03-01-2006, 10:56
حسام جون سلام
اون مشكل كاسپر رو كه بهت گفتم فكر نكنم برطرف شده باشه بهر حال.................
در مورد كريو هم بايد بگم كه هر برنامه ي جانبي كه روي PC نصب بشه و Real-Time باشه به هر حال سرعت رو كم ميكنه ولي با سيستم شما نه كم نمي كنه فقط اينترنتت يه ذره پايين مياد سرعتش نه خيلي ها يه ذره;)

ساسان جان سلام
شما كدوم مشكل رو مي گي كه هنوز برطرف نشده؟

sAsAn.K
03-01-2006, 12:10
مهدي جون همون باگ كاسپرسكي رو گفتم كه خود كاسپرسكي لبز هم تاييدش كرده بود و طرف ميتونست كامپيوترتو كامل دسش بگيره برطرف شده يا نه؟

arkadas
04-01-2006, 00:15
حسام جون سلام
اون مشكل كاسپر رو كه بهت گفتم فكر نكنم برطرف شده باشه بهر حال...........

ساسان جان،اون باگی که فرمودید،دو روز بعد از شناسایی توسط آپدیت کاسپرسکی برطرف شد!

*Batman*
07-01-2006, 07:13
سلام
من چند تا ويروس مهلك براي آزمايش ميخواستم.
كسي داره؟

Adel.p30
23-01-2006, 13:26
سلام به همگی
میبنم باز هم انجمن تعغیراتی پیدا کرده مهم نیست
ضمنا به کرکی تبریک میگم
اقایون ایا مشکل ناد در مورد شناسایی ترو جانها حل شده یا نه
قربانتان
Adel.p30

alaodin1
23-01-2006, 23:13
من مدتي پيش دادميزدم (حنجرم پاره ميكردم) مي گفتم وقتي آنتي ويروس كاسپر را نصب مي كنم و بعد از آپديت متوجه مي شوم هك شده ام دوستان مي گفتند اشتباه ميكني .................................

Adel.p30
24-01-2006, 20:38
جانalaodin1سلام
حالا به نظر شما مشکل از کجای کاسپر است اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم
قربانتان
Adel.p30

Cracki
30-01-2006, 16:33
من مدتي پيش دادميزدم (حنجرم پاره ميكردم) مي گفتم وقتي آنتي ويروس كاسپر را نصب مي كنم و بعد از آپديت متوجه مي شوم هك شده ام دوستان مي گفتند اشتباه ميكني .................................

میشه بیشتر توضیح بدید که نصب کردن یک آنتی ویروس چه ربطی به هک شدن شما داشت.

آیا فکر نمیکنید که سیستم شما اصلا از قبل هک شده بوده و با نصب آنتی ویروس تازه متوجه این قضیه شدید.

یک نکته دیگه این که اگر هر سیستمی مورد تهاجم هکر ها قرار بگیره و هک بشه هیـــــــچ آنتی ویروسی نمیتونه
جلوشو بگیره چون کار آنتی ویروس که مقابله با حملات هکری نیست دوست عزیز.

اینجاست که به شما میگن یک فایروال مناسب بر روی سیستم خودتون نصب کنید و سیستموتون رو توسط آن کنترل نمایید.

بهر حال دوست عزیز اگر شما بیشتر و تخصصی تر حرفتون رو بزنید بهتر میشه روش فکر کرد. چون اگر همین طوری
بخواهیم حرفی را بدون هیچ پایه و اساسی بزنیم آن وقت آن حرف اهمیت چندانی پیدا نمیکنه .

با تشکر .

Adel.p30
31-01-2006, 21:04
کرکی جون سلام
ایا یک انتی ویروس که متشکل از فایروال وانتی اسپم چیزهای دیگر هست نمیتونه جلوی هک شدن رو بگیره
همین
Bitdefender
قربانتان
Adel.p30

Crow
01-02-2006, 19:02
کرکی جون سلام
ایا یک انتی ویروس که متشکل از فایروال وانتی اسپم چیزهای دیگر هست نمیتونه جلوی هک شدن رو بگیره
همین
Bitdefender
قربانتان
Adel.p30
سلام
خب بستگی به نوع فایروالی که استفاده میکنی داره :happy:

Adel.p30
01-02-2006, 19:12
خوب crow جون
من هم که مثال زدم

Crow
01-02-2006, 19:33
معذرت میخوام,اخه من صفحه قبلو نخوندم :biggrin:

Cracki
01-02-2006, 19:58
Adel جان در جواب شما اگر من بخوام نظر شخصی خودم رو با توجه به برنامه های امنیتی که وجود داره بگم میتونم بگم که
حتی اگر طرف از بهترین آنتی ویروس و بهترین فایروال موجود هم استفاده بکنه باز هم امکان هک شدنش وجود داره. این نظر شخصی
من نیست و اینو حتی سازنده آنتی ویروس ها و فایروال ها خودشون به کاربران خودشون میگن که از هک شدن و لطمه خوردن
سیستمشون قبل از وقوع اتفاق جلوگیری بکنن.

حالا من از شما میپرسم به نظر شما چرا فایروالهایی مثل Kerio یا Outpost این قابلیت ها رو برای استفاده کنندگان از این فایروال
بوجود آوردند که کوکیز ها رو توسطشون ببندیم یا اینکه کدهای JavaScript های نوشته شده در درون صفحات اینترنتی رو ببندیم.
و یا اینکه اجازه نصب هیــــــــــچ Active X یی رو بغیر از سایتهایی که میشنایم ندیم. و خیلی از مسائل دیگه که بعضی از فایروال ها
این امکانات رو برای ما ایجاد کردند.

اگر کمی فکر بکنید و بیاندیشید میتونیم متوجه بشیم که حتی با اجرا شدن تنــــــــها یکی از این کدهای خطرناک راه برای تمامی
هکرها باز میشه و نه آنتی ویروس میتونه کاری بکنه نه فایروال . به همین دلیل فایروالها اولین کاری که میکنند اینه که کاتولوگ میدن
بیرون اونم به صورت PDF . مثلا کاتالوگ های Kerio Personal Firewall و Outpost Pro هر کدام بیشتر از 100 صفحه میباشد. در این
کاتالوگها تمامی تنظیمات و قسمتهای فایروال رو همراه با عکس توضیح دادن برای اینکه طرف استفاده کننده از فایروال باید بدونه
که با این فایروالی که استفاده میکنه چه کارهایی میتونه بکنه . آیا یک راننده بدن گواهینامه میتونه پشت فرمون بشینه؟ خب حتما
میتونه بشینه اما نشستن داریم تا نشستن. کسی که رانندگی بلد باشه خب ماشینو راه میندازه و میره... اما کسی که بلد نباشه
حتی اگر ماشینم را بندازه حتما به یک جایی میزنه.

شاید بگید چرا این مثال رو آوردم؟ ... دقیقا کار با فایروال و برنامه های ضد هک یا امنیتی هم مثل داشتن گواهینامه میمونه.
کسی که با پورت , نحوه حملات, خبرات روز امنیتی, نحوه کار با برنامه های امنیتی و غیره .. آشنا نباشه خب معلومه که اگر این شخص
بهترین فایروال و بهترین آنتی ویروس و بهترین برنامه های امنیتی رو داشته باشه مثل اینه که هیچی نداره. یعنی به نظر من اگر
اون شخص هیچی برنامه امنیتی بر روی سیستمش نصب نکنه خیلی آبرومندتره تا اینکه بیاد همه شون رو نصب کنه بعد هم بگه
من آنتی ویروس دارم ... تازه ه ه ه .... آپدیتشم کردم. البته منظورم شما نیستید در کل دارم صحبت میکنم.

-------- پورت ها از جمله مهمترين عملياتی است که توسط فايروال ها انجام می شود و شايد به همين دليل باشد که اکثر مردم بر اين اعتقاد هستند که فايروال ها صرفا" به همين دليل خاص طراحی و پياده سازی شده اند و اغلب ، آنان را به عنوان ابزاری در جهت -------- پورت ها تصور می نمايند . همانگونه که می دانيد ، مبادلات اطلاعات مبتنی بر پروتکل TCP/IP با استفاده و محوريت پورت ها انجام می گردد . در اين رابطه 65،535 پورت TCP و به همين اندازه پورت UDP جداگانه وجود دارد که می توان از آنان به منظور مبادله اطلاعات استفاده نمود .حالا شما در بالا اشاره کردید به آنتی ویروس BitDefender که همراه آنتی سپم و فایروالی که همراهشه
نصب بشه بر روی یک سیستم.

این توضیحی که در بالا دادم به این دلیل بود که بتونم به شما بگم من از فایروال نسخه 8 بیت دفندر یک زمانی جهت امتحان کردن آن
استفاده کردم. فایروال بیت دفندر هیچ پورت فیلترینگی نداشت. و تنها چیزی که داشت کنترل کردن Application ها و کوکی ها اونم
با اعصاب خورد کنی های فراوان بود. اول فکر کردم که دارم اشتباه میکنم اما بعد از تحقیقاتی که در موردش انجام دادم مطمئن شدم
که فایروال بیت دفندر دروغی بیش نبوده و شرکت بیت دفندر جهت فروش محصولاتش اقدام به گذاشتن اسم فایروال کرده در حالی که
اون قسمتی که اسمش رو گذاشته فایروال باید میزاشت BitDefender Application Control . الان هم که نسخه 9 رو بیرون داده
من دقیقا خبر ندارم که آیا قابلیت پورت فیلترینگ رو داره یا نه؟ آیا قابلیت Network Address Translation یا همون NAT را دارد؟

اولين و در عين حال مهم ترين وظيفه يک فايروال ، جداسازی شبکه داخلی يک سازمان از اينترنت است . يکی از فنآوری های موجود که ما را در جهت نيل به خواسته فوق کمک می نمايد ، جداول NAT می باشند ( NAT ، همچنين کمک لازم در جهت حل معضل کمبود آدرس های IP را ارائه می نمايد ) . مهمترين ايده مطرح شده توسط NAT ، عدم دستيابی به اکثر کامپيوترهای موجود در يک شبکه خصوصی از طريق اينترنت است . يکی از روش های نيل به خواسته فوق ، استفاده از آدرس های IP غيرمعتبر ( Invalid ) می باشد .
در اکثر موارد بکارگيری NAT ، صرفا" آدرس IP معتبر (Valid ) به فايروال نسبت داده می شود و تمامی کامپيوترهائی که مسئوليت حفاظت از آنان به فايروال واگذار شده است ، از آدرس های IP که صرفا" بر روی شبکه داخلی معتبر می باشد ، استفاده می نمايند . با تبعيت از چنين رويکردی ، زمانی که يک کامپيوتر موجود در شبکه داخلی نيازمند برقراری ارتباط با دنيای خارج است ، اقدام به ارسال درخواست خود برای فايروال می نمايد . در ادامه فايروال به نمايندگی از کامپيوتر متقاضی ، درخواست مورد نظر را ارسال می نمايد . در زمان مراجعت درخواست ارسالی ، پاسخ مربوطه به فايروال رسيده و در نهايت ، فايروال آن را برای کامپيوتر موجود در شبکه داخلی ارسال می نمايد .
فرض کنيد ، کاربری قصد داشته باشد که يک وب سايت خاص را از طريق کامپيوتر موجود بر روی يک شبکه داخلی ملاقات نمايد .پس از درج آدرس وب سايت مورد نظر در بخش آدرس برنامه مرورگر ، درخواست وی به يک درخواست HTTP ترجمه شده و برای فايروال ارسال می گردد . در ادامه ، فايروال از آدرس IP مختص به خود در ارتباط با درخواست HTTP و به نمايندگی از کاربر ارسال کننده درخواست ، استفاده می نمايد . پس از پاسخ به درخواست ، پاسخ مربوطه برای فايروال ارسال شده و در نهايت فايروال آن را برای کاربر مربوطه ارسال می نمايد .

یک مورد دیگر را نیز که باید در مورد فایروال بیت دفندر متوجه بشید این است که آیا این فایروال فقط حالت حفاظت از پورتها و برنامه ها
را دارد یا اینکه قابلیت نظامی یا همون حالت دفاعی را برای مقابله با انواع حملات از طریق NetWork را نیز دارا میباشد؟

بطور مثال اگر بیت دفندر تمامی موارد ذکر شده یا نشده را هم داشته باشد به نظر شخصی من اطمینان کردن به فایروالی که تازه
پا به دنیای هکرها و کرکرها گذاشته کار ساده ای نیست. من بیشتر به شما و هر کس دیگری پیشنهاد مینکم که از فایروالی استفاده
کنید که تجربه دار باشد . تجربه در زمینه امنیتی یکی از اولین شرط هاست و میتونم بگم یکی از مهمترین نکته ها است که شرکت
فایروال مورد نظرمون باید داشته باشه.

شما از هر فایروالی که استفاده میکنید نکات بالا را که اشاره کردم در نظر بگیرید. در ضمن پیشنهاد هم میکنم که نه از
Symantec Sygate Firewall استفاده کنید و نه از Microsoft ZoneAlarm Pro.

موفق و پیروز باشید.
کرکی

Adel.p30
01-02-2006, 21:06
کرکی جون توضیحاتت عالی بود
معلوم که برای نوشتنش وقت گذاشتی اقا دستت در د نکنه
کرکی جون نظرت دربارهی bitdefender8 pro
چیه
در ضمن فقط انتی ویروس
ایا شما تجربه اش کردهاید
قربانتان
Adel.p30

Cracki
02-02-2006, 22:49
Adel جان در مورد بیت دفندر میتونم بگم که آنتی ویروس خوبیه.
اما با توجه به تست هایی که انجام شده و جوابش هم در همین انجمن بارها گذاشته شده در حد کسپرسکای قوی نیست.
اما نسبت به آنتی ویروس هایی مثل نورتون یا Sophos جایگاه خوبی رو داره.

به نظر من نسخه 9 بیت دفندر پیشرفت خوبی نسبت به نسخه 8 اون داره . چونکه قابلیت هوش مصنوعی رو هم در این نسخه
قرار دادند. اما پیشنهاد من به شما این میتونه باشه که تا کسپرسکای هست چرا بیت دفندر؟

من خودم شخصا به تست هایی که در سایتهای virus.gr و av-comparatives.org انجام میشه اطمینان بیشتری دارم
تا به تبلیغاتی که در سایتهای سرمایه داری و بورژوازی جهت فروش و کسب سود انجام میشه. بطور مثال سایتهایی
مثل pcworld.com و یا download.com .

بهر حال انتخاب آنتی ویروستون رو با توجه به اون دو تا سایت بالا انجام بدید بهتره تا اینکه به دیتابیس آنتی ویروسها یا تبلیغات
نگاه کنید.

موفق باشید.

Adel.p30
03-02-2006, 17:39
قربانت
کرکی

* SadeGh *
10-02-2006, 14:16
Adel جان در جواب شما اگر من بخوام نظر شخصی خودم رو با توجه به برنامه های امنیتی که وجود داره بگم میتونم بگم که
حتی اگر طرف از بهترین آنتی ویروس و بهترین فایروال موجود هم استفاده بکنه باز هم امکان هک شدنش وجود داره. این نظر شخصی
من نیست و اینو حتی سازنده آنتی ویروس ها و فایروال ها خودشون به کاربران خودشون میگن که از هک شدن و لطمه خوردن
سیستمشون قبل از وقوع اتفاق جلوگیری بکنن.

حالا من از شما میپرسم به نظر شما چرا فایروالهایی مثل Kerio یا Outpost این قابلیت ها رو برای استفاده کنندگان از این فایروال
بوجود آوردند که کوکیز ها رو توسطشون ببندیم یا اینکه کدهای JavaScript های نوشته شده در درون صفحات اینترنتی رو ببندیم.
و یا اینکه اجازه نصب هیــــــــــچ Active X یی رو بغیر از سایتهایی که میشنایم ندیم. و خیلی از مسائل دیگه که بعضی از فایروال ها
این امکانات رو برای ما ایجاد کردند.

اگر کمی فکر بکنید و بیاندیشید میتونیم متوجه بشیم که حتی با اجرا شدن تنــــــــها یکی از این کدهای خطرناک راه برای تمامی
هکرها باز میشه و نه آنتی ویروس میتونه کاری بکنه نه فایروال . به همین دلیل فایروالها اولین کاری که میکنند اینه که کاتولوگ میدن
بیرون اونم به صورت PDF . مثلا کاتالوگ های Kerio Personal Firewall و Outpost Pro هر کدام بیشتر از 100 صفحه میباشد. در این
کاتالوگها تمامی تنظیمات و قسمتهای فایروال رو همراه با عکس توضیح دادن برای اینکه طرف استفاده کننده از فایروال باید بدونه
که با این فایروالی که استفاده میکنه چه کارهایی میتونه بکنه . آیا یک راننده بدن گواهینامه میتونه پشت فرمون بشینه؟ خب حتما
میتونه بشینه اما نشستن داریم تا نشستن. کسی که رانندگی بلد باشه خب ماشینو راه میندازه و میره... اما کسی که بلد نباشه
حتی اگر ماشینم را بندازه حتما به یک جایی میزنه.

شاید بگید چرا این مثال رو آوردم؟ ... دقیقا کار با فایروال و برنامه های ضد هک یا امنیتی هم مثل داشتن گواهینامه میمونه.
کسی که با پورت , نحوه حملات, خبرات روز امنیتی, نحوه کار با برنامه های امنیتی و غیره .. آشنا نباشه خب معلومه که اگر این شخص
بهترین فایروال و بهترین آنتی ویروس و بهترین برنامه های امنیتی رو داشته باشه مثل اینه که هیچی نداره. یعنی به نظر من اگر
اون شخص هیچی برنامه امنیتی بر روی سیستمش نصب نکنه خیلی آبرومندتره تا اینکه بیاد همه شون رو نصب کنه بعد هم بگه
من آنتی ویروس دارم ... تازه ه ه ه .... آپدیتشم کردم. البته منظورم شما نیستید در کل دارم صحبت میکنم.

-------- پورت ها از جمله مهمترين عملياتی است که توسط فايروال ها انجام می شود و شايد به همين دليل باشد که اکثر مردم بر اين اعتقاد هستند که فايروال ها صرفا" به همين دليل خاص طراحی و پياده سازی شده اند و اغلب ، آنان را به عنوان ابزاری در جهت -------- پورت ها تصور می نمايند . همانگونه که می دانيد ، مبادلات اطلاعات مبتنی بر پروتکل TCP/IP با استفاده و محوريت پورت ها انجام می گردد . در اين رابطه 65،535 پورت TCP و به همين اندازه پورت UDP جداگانه وجود دارد که می توان از آنان به منظور مبادله اطلاعات استفاده نمود .حالا شما در بالا اشاره کردید به آنتی ویروس BitDefender که همراه آنتی سپم و فایروالی که همراهشه
نصب بشه بر روی یک سیستم.

این توضیحی که در بالا دادم به این دلیل بود که بتونم به شما بگم من از فایروال نسخه 8 بیت دفندر یک زمانی جهت امتحان کردن آن
استفاده کردم. فایروال بیت دفندر هیچ پورت فیلترینگی نداشت. و تنها چیزی که داشت کنترل کردن Application ها و کوکی ها اونم
با اعصاب خورد کنی های فراوان بود. اول فکر کردم که دارم اشتباه میکنم اما بعد از تحقیقاتی که در موردش انجام دادم مطمئن شدم
که فایروال بیت دفندر دروغی بیش نبوده و شرکت بیت دفندر جهت فروش محصولاتش اقدام به گذاشتن اسم فایروال کرده در حالی که
اون قسمتی که اسمش رو گذاشته فایروال باید میزاشت BitDefender Application Control . الان هم که نسخه 9 رو بیرون داده
من دقیقا خبر ندارم که آیا قابلیت پورت فیلترینگ رو داره یا نه؟ آیا قابلیت Network Address Translation یا همون NAT را دارد؟

اولين و در عين حال مهم ترين وظيفه يک فايروال ، جداسازی شبکه داخلی يک سازمان از اينترنت است . يکی از فنآوری های موجود که ما را در جهت نيل به خواسته فوق کمک می نمايد ، جداول NAT می باشند ( NAT ، همچنين کمک لازم در جهت حل معضل کمبود آدرس های IP را ارائه می نمايد ) . مهمترين ايده مطرح شده توسط NAT ، عدم دستيابی به اکثر کامپيوترهای موجود در يک شبکه خصوصی از طريق اينترنت است . يکی از روش های نيل به خواسته فوق ، استفاده از آدرس های IP غيرمعتبر ( Invalid ) می باشد .
در اکثر موارد بکارگيری NAT ، صرفا" آدرس IP معتبر (Valid ) به فايروال نسبت داده می شود و تمامی کامپيوترهائی که مسئوليت حفاظت از آنان به فايروال واگذار شده است ، از آدرس های IP که صرفا" بر روی شبکه داخلی معتبر می باشد ، استفاده می نمايند . با تبعيت از چنين رويکردی ، زمانی که يک کامپيوتر موجود در شبکه داخلی نيازمند برقراری ارتباط با دنيای خارج است ، اقدام به ارسال درخواست خود برای فايروال می نمايد . در ادامه فايروال به نمايندگی از کامپيوتر متقاضی ، درخواست مورد نظر را ارسال می نمايد . در زمان مراجعت درخواست ارسالی ، پاسخ مربوطه به فايروال رسيده و در نهايت ، فايروال آن را برای کامپيوتر موجود در شبکه داخلی ارسال می نمايد .
فرض کنيد ، کاربری قصد داشته باشد که يک وب سايت خاص را از طريق کامپيوتر موجود بر روی يک شبکه داخلی ملاقات نمايد .پس از درج آدرس وب سايت مورد نظر در بخش آدرس برنامه مرورگر ، درخواست وی به يک درخواست HTTP ترجمه شده و برای فايروال ارسال می گردد . در ادامه ، فايروال از آدرس IP مختص به خود در ارتباط با درخواست HTTP و به نمايندگی از کاربر ارسال کننده درخواست ، استفاده می نمايد . پس از پاسخ به درخواست ، پاسخ مربوطه برای فايروال ارسال شده و در نهايت فايروال آن را برای کاربر مربوطه ارسال می نمايد .

یک مورد دیگر را نیز که باید در مورد فایروال بیت دفندر متوجه بشید این است که آیا این فایروال فقط حالت حفاظت از پورتها و برنامه ها
را دارد یا اینکه قابلیت نظامی یا همون حالت دفاعی را برای مقابله با انواع حملات از طریق NetWork را نیز دارا میباشد؟

بطور مثال اگر بیت دفندر تمامی موارد ذکر شده یا نشده را هم داشته باشد به نظر شخصی من اطمینان کردن به فایروالی که تازه
پا به دنیای هکرها و کرکرها گذاشته کار ساده ای نیست. من بیشتر به شما و هر کس دیگری پیشنهاد مینکم که از فایروالی استفاده
کنید که تجربه دار باشد . تجربه در زمینه امنیتی یکی از اولین شرط هاست و میتونم بگم یکی از مهمترین نکته ها است که شرکت
فایروال مورد نظرمون باید داشته باشه.

شما از هر فایروالی که استفاده میکنید نکات بالا را که اشاره کردم در نظر بگیرید. در ضمن پیشنهاد هم میکنم که نه از
Symantec Sygate Firewall استفاده کنید و نه از Microsoft ZoneAlarm Pro.

موفق و پیروز باشید.
کرکی

سلام كركي جان

حرف نداشت بي نظير بود
كاتالوگهايي را كه فرموديد را از كجا مي توان گرفت؟
بازهم ممنون

آرزومند آرزوهايتان
موفق و موئد باشيد

raminbh
17-04-2006, 12:27
بچه ها من سالهاست كه از انواع antivirus ها استفاده مي كنم حالا بعد از مدتها با كسپر كار ميكنم.ورژن 6 فول .ويرو س كشش بي نظير ولي توي network monitor اون خودتون ميتونين ببينيد برنامه خودش يه اطلاعاتي ردو بدل ميكنه و مقداري از پهناي باندو ميگيره اگه اشتباه ميكنم راهنما ييم كنين.

AliROCK
17-04-2006, 17:39
نظرتون راجع به norton firewall چیه

Adel.p30
27-04-2006, 07:11
سلام علی جون
اول شما باید این سوال رو در تایپیک نورتون میگفتین یا مقایسه ی انتی ویروسها و فیروالها
ولی اشکال نداره
من نظرم رو میگم
ببین فایروالی بی نقصو عیب نیست
خوب این فیروال خوبیه
اطلاعات :
برنامه نورتون پرسنال فایروال هم فقط شامل فایروال شرکت سمانتک هست که کار محافظت شما رو در برابر هکر ها انجام میده . به نظر من نورتون اینترنت سکیوریتی کامل تر و بهتر از این هست .
قربانتان
Adel.p30

shahedi
05-07-2006, 06:56
ما که نمیتونیم حلش کنیم

satttanism
06-08-2006, 23:40
سلام
من يه مشکلی با zonealarm security suite version:6.5.722.000 پيدا کردم اونم اين error که داخله عکس اين error وقتی که zonealarm ميخواد load شه مياد لطفاً کمکم کنيد

Blacklord
22-08-2006, 08:23
آقایون این فایلو دانلود کنید و اجرا کنید(نگران نباشید ویروس نیست!!) ببینید آنتی ویروس و فایروالتون چطور میشه؟ (مطمظن باشید این فایل هیچ ضرری به کامپیوتر یا آنتی ویروس یا فایروال شما نمی زند، فقط نشان دهنده ی ضعفشونه ،این فایلو خود من برنامه نویسی کردم!!)

moonomid
11-09-2006, 11:32
من با ZoneAlarm فعالیت های اینترنتی رو به طور کامل بلوک می کردم اما بازهم اطلاعات رد و بدل می شد!

من الان حدود 2 سال است از zone alarm security suite استفاده مي كنم و به هيچ مشكلي بر نخوردم
به نظر من بهترين فايروال و انتي ويروس و ... هستش

Adel.p30
05-11-2006, 17:52
سلام
یک ضعف بزرگ در کاسپرسکس که توسط دوستمون
mehdi 56 گرفته شده
دوستان عزیز این آنتی ویروس (kaspersky IS 6.0.0.303) با وجود تواناییهای بسیارش و داشتن برچسب نسخه ی فاینال هنوز بوگهای زیادی دارد و آزمایشی است و گواه آن hotfix های بسیاری است که بعد از آپ دیت گهگاهی اضافه می شود(hot fix a,b,c,d,e) البته از نسخه ی 6.0.0.300 تا نسخه ی آخر.البته این بوگهائی است که تیم سازنده ی آنتی ویروس پیدا کرده اند و همه ی مشکلات آن نیست.
و علت پاک نکردن تروجانهائی را که می شناسد گرفتن بک آپ از آن تروجان موقع پاک کردن آن است . که تروجان دوباره از بک آپ خود نرم افزار به سیستم رخنه می کند و روی سیستم می نشیند. که این یکی از بوگهای بزرگ این نرم افزار است.
این بوگ بطور عمده مربوط به تروجانها می باشد. که به سیستم به هر دلیل رخنه کرده اند و سیستم آلوده شده است.
راه حل: در موقع پاک کردن تروجان هنگامی که اسکن تمام شد و پیغام آنتی ویروس مبنی بر پاک کردن تروجان بر روی مانیتور ظاهر شد ابتدا به تب Backup نرم افزار رفته و تمامی بک آپهای مربوط به این تروجان را پاک کنید و از آن تب خارج شوید سپس گزینه delete را بزنید. تا کار پاک کردن تمام شود. دوباره به تب Backup رفته و بک آپ را چک کنید . اگر دوباره از تروجان بک آپ گرفته شده است. آن را پاک کنید. restart کنید.دوباره اسکن کنید. می بینید که تروجان پاک شده است.(و این یعنی در حالت کلی تب Backup آنتی ویروس مشکل امنیتی دارد.)
قربانتان
Adel.p30

vtn54
06-11-2006, 02:21
سلام
یک ضعف بزرگ در کاسپرسکس که توسط دوستمون
mehdi 56 گرفته شده
دوستان عزیز این آنتی ویروس (kaspersky IS 6.0.0.303) با وجود تواناییهای بسیارش و داشتن برچسب نسخه ی فاینال هنوز بوگهای زیادی دارد و آزمایشی است و گواه آن hotfix های بسیاری است که بعد از آپ دیت گهگاهی اضافه می شود(hot fix a,b,c,d,e) البته از نسخه ی 6.0.0.300 تا نسخه ی آخر.البته این بوگهائی است که تیم سازنده ی آنتی ویروس پیدا کرده اند و همه ی مشکلات آن نیست.
و علت پاک نکردن تروجانهائی را که می شناسد گرفتن بک آپ از آن تروجان موقع پاک کردن آن است . که تروجان دوباره از بک آپ خود نرم افزار به سیستم رخنه می کند و روی سیستم می نشیند. که این یکی از بوگهای بزرگ این نرم افزار است.
این بوگ بطور عمده مربوط به تروجانها می باشد. که به سیستم به هر دلیل رخنه کرده اند و سیستم آلوده شده است.
راه حل: در موقع پاک کردن تروجان هنگامی که اسکن تمام شد و پیغام آنتی ویروس مبنی بر پاک کردن تروجان بر روی مانیتور ظاهر شد ابتدا به تب Backup نرم افزار رفته و تمامی بک آپهای مربوط به این تروجان را پاک کنید و از آن تب خارج شوید سپس گزینه delete را بزنید. تا کار پاک کردن تمام شود. دوباره به تب Backup رفته و بک آپ را چک کنید . اگر دوباره از تروجان بک آپ گرفته شده است. آن را پاک کنید. restart کنید.دوباره اسکن کنید. می بینید که تروجان پاک شده است.(و این یعنی در حالت کلی تب Backup آنتی ویروس مشکل امنیتی دارد.)
قربانتان
Adel.p30

سلام دوست عزیز

از اطلاع رسانی شما بسیار ممنون می شود منبع را هم لطفا ذکر کنید.

با تشکر

Adel.p30
07-11-2006, 07:51
سلام عزیز من من اولا همون طور که میبینید نویسنده ی این مقاله من نیستم
بلکه اقا مهدی زحمتش رو کشیده بعد هم اقا مهدی منبعی ننوشته

vtn54
14-11-2006, 04:40
سلام عزیز من من اولا همون طور که میبینید نویسنده ی این مقاله من نیستم
بلکه اقا مهدی زحمتش رو کشیده بعد هم اقا مهدی منبعی ننوشته
دوست عزیز

من از خود آقا مهدی نیز سوال کرده ام ولی هنوز جوابی دریافت نکرده ام تا کنون نیز در هیچ کجا به موضوعی که آقا مهدی اشاره کرده اند بر نخورده ام و فکر می کنم این دوست عزیز این موضوع را بر اساس تجربیات خودشان نقل کرده اند که البته اشکالی ندارد ولی ذکر منبع در این گونه موارد ضروری است .نقصی که دوست عزیزمان به آن اشاره کرده اند در صورت اثبات آن مشکل کوچکی نیست و ضعف بسیار بزرگی برای یک آنتی ویروس است. من دوباره از این دوست عزیز می خواهم تجربه ای را که منجر به چنین نتیجه گیری شده است با ما سهیم شوند.
با تشکر

Harry Potter
14-11-2006, 17:32
دوست عزیز

من از خود آقا مهدی نیز سوال کرده ام ولی هنوز جوابی دریافت نکرده ام تا کنون نیز در هیچ کجا به موضوعی که آقا مهدی اشاره کرده اند بر نخورده ام و فکر می کنم این دوست عزیز این موضوع را بر اساس تجربیات خودشان نقل کرده اند که البته اشکالی ندارد ولی ذکر منبع در این گونه موارد ضروری است .نقصی که دوست عزیزمان به آن اشاره کرده اند در صورت اثبات آن مشکل کوچکی نیست و ضعف بسیار بزرگی برای یک آنتی ویروس است. من دوباره از این دوست عزیز می خواهم تجربه ای را که منجر به چنین نتیجه گیری شده است با ما سهیم شوند.
با تشکر
سلام
به نظر من شاید چنین مشکلی پیش اومده باشه، ولی اینکه مشکل از بک آپ باشه تقریبا غیر ممکنه!
احتمالا تروجان مورد نظر یا به درسته پاک نشده ، و یا در مکانی بوده که بعد از پاک شدن و راه اندازی مجدد سیستم دوباره فعال می شده...
اینکه تروجان پاک شده از فایل های بک آپ نفوذ کنه برای من قابل باور نیست :ohno:

vtn54
15-11-2006, 03:56
همانطور که شما اشاره کردید این امر ممکن است و نه تنها با کاسپرسکی بلکه با سایر آنتی ویروسها هم اتفاق می افتد

علت آن عمدتا دو چیز است:

1.پاک نشدن کامل کد مخرب مذکور (عمدتا کرمها و تروجانها ) که می تواند دلایل متعددی داشته باشد از جمله وجود خاصیت

محافظت از خود در کد مربوطه و یا استفاده آن از یک روتکیت و غیره.

2.باقی ماندن کد مذکور در نقاطی که آنتی ویروس به آن دسترسی ندارد که مهمترین مثال آن System Volume Information ویندوز

است که ویندوز اجازه دسترسی آنتی ویروس را به آن نمی دهد.

من هم فکر می کنم احتمال رخنه مجدد یک کد مخرب به سیستم پس از قرنطینه کردن آن توسط کاسپرسکی (البته در صورت

فعال بودن کاسپرسکی ) وجود ندارد.

mehdi56
15-11-2006, 04:02
دوست عزیز

با تشکر

سلام
دوستان گرامی به علت نزدیکی کنکور خیلی کمتر به این سایت سر می زنم و امیدوارم جواب ندادن من را بی احترامی تعبیر نکنید.
در مورد این موضوع بله. این تجربه ی شخصی است و منبع خاصی ندارد. و من این را در جواب دوستی که در همین تاپیک به تروجان گرفتار شده بود و نمی توانست آن را پاک کند ، نوشتم. چون با این روش مشکل سیستم خودم و دو سیستم دوستان دیگر در کافی نت را که هر دفعه مجبور بودند ویندوز را دوباره عوض کنند(به گفته ی خودشان) حل کرده بودم. البته شاید با دو سه مورد، قضاوت کردن در مورد این آنتی ویروس قدرتمند بی انصافی باشد. ولی به اینکه تنها راه حذف این مورد از تروجان ( شاید تروجانهای روی سه سیستمی که من چک کرده بودم از یک نوع بوده باشند).همین روشی است که محض اطلاع دوستان عرض کرده بودم ، مطمئن هستم.
اما در این مورد که کاسپر بوگ (باگ) های متعددی دارد شک نکنید و حتی به بعضی از باگها که در Critical Fix 2 که خود آنها در ورژن KIS6.0.0.303 قول رفع آن را داده بودند هیچ توجهی نکرده اند به عنوان مثال از کار افتادن Key آنتی ویروس و غیر فعال شدن آن به هنگام تغییر دادن ساعت سیستم که خیلی ها را با مشکل مواجه کرد.
و اگر ورژن 6.0.0.299 را نصب کرده باشید بعد از آپدیت در کادر مربوط به اطلاعات آپدیت می بینید Hot Fix های زیادی اضافه شده (Hot Fix b,c,d,e) و اگر ورژن 6.0.0.303 را روی سیستم نصب کرده باشید در کادر مربوطه Hot Fix e را می بینید. به همین دلیل است که بعد از ورژن 6.0.0.299 در عرض مدت کمی دو ورژن 6.0.0.300 و 6.0.0.303 وارد بازار شد. و الان هم که شده 6.0.0.303e
البته بیشتر این نسخه ها(بسته های تعمیری) برای فایر وال آن پیچیده شده است.
البته شاید این دلیل فعال بودن آنتی ویروس در رفع مشکلات باشد. ولی این همه مشکل!
ما هم به این آنتی ویروس گیر بیش از حد داده ایم.!
این اطلاعات تجربه ی شخصی خودم است گفتم شاید به درد بخورد. و امیدوارم منبعی از من نخواهید. که ندارد.
چند مدت پیش سیستم من به یک تروجان فعال آلوده شده بود که روی حافظه نشسته بود. و کاسپر آن را می شناخت و در کادر هشدار ، فقط گزینه ی Delete آن فعال بود یعنی می تواند آن را پاک کند. اگر این دکمه را فشار می دادی از آن بک آپ می گرفت(طبق معمول همه ی آنتی ویروسها) و آن را پاک می کرد. و هیچ پیغام خطایی نمی داد.ولی بعد از Restart دوباره فعال می شد.و تنها راه پاک کردن کامل حذف بک آپ آن بود.
البته شما اساتید بزرگوار می دانید که ویروسی که قرنطینه می شود به فرم خاص هر آنتی ویروس در می آید و در پوشه ای ذخیره می شود و بی آزار است. ولی منظور من در فوق ، تب بک آپ آنتی ویروس بوده است و نه تب قرنطینه. قضاوت با خودتان . ببخشید.

mehdi56
15-11-2006, 05:33
همانطور که شما اشاره کردید این امر ممکن است و نه تنها با کاسپرسکی بلکه با سایر آنتی ویروسها هم اتفاق می افتد

علت آن عمدتا دو چیز است:

1.پاک نشدن کامل کد مخرب مذکور (عمدتا کرمها و تروجانها ) که می تواند دلایل متعددی داشته باشد از جمله وجود خاصیت

محافظت از خود در کد مربوطه و یا استفاده آن از یک روتکیت و غیره.

2.باقی ماندن کد مذکور در نقاطی که آنتی ویروس به آن دسترسی ندارد که مهمترین مثال آن System Volume Information ویندوز

است که ویندوز اجازه دسترسی آنتی ویروس را به آن نمی دهد.

من هم فکر می کنم احتمال رخنه مجدد یک کد مخرب به سیستم پس از قرنطینه کردن آن توسط کاسپرسکی (البته در صورت

فعال بودن کاسپرسکی ) وجود ندارد.

دوست گرامی
من هم مثل شما شب زنده دارم
در مورد این موضوع (آنتی ویروس) خیلی جدی نگیرید.
داشتم نوشته ی شما را می خواندم این مطلب در مورد System Volume Information به ذهنم رسید که شاید بد نباشد.
این فولدر اطلاعات مربوط به برنامه های ریحته شده روی هر درایو را در خود ذخیره می کند. که اتفاقاً من همیشه موقع نصب ویندوز جدید همه ی آنها را روی همه ی درایوها پاک می کنم. که فضای زیادی را بیهوده اشغال می کند. و این خود برنامه های امنیتی مثل آنتی ویروسها هستند که از پاک شدن آن جلوگیری می کنند.
اگر این فولدر را از حالت مخفی خارج کنید و آنتی ویروسی هم روی سیستم نباشد به راحتی پاک می شود و اگر قابل دسترسی نبود یه Restart کنید مشکل حل می شود. و برنامه هائی که اطلاعات را از هارد به خیال خودمان پاک شده Recover می کنند از همین جا نیزدر خیلی از موارد استفاده می کنند. پس بهتر است برای نصب ویندوز آنها را پاک کنید.و نگران نباشید.
برای رفع نگرانی روی یک درایو رفته و آن فولدر را پاک کنید اگر نشد ری استارت کنید و دوباره آن را پاک کنید و سپس یک فایل به درد نخور را روی آن درایو ریخته و پاک کنید. بلا فاصله بعد از عمل پاك كردن فايل به درد نخور می بینید که فولدر System Volume Information دوباره ساخته می شود.

vtn54
15-11-2006, 15:45
سلام دوست عزیز

ممنون از این که تجربیات خودتان را با ما شریک شدید, کاسپرسکی آنتی ویروسی است که من و خیلی های دیگر

محافظت از سیستم خود را به آن سپرده اند وعلت اصرار من در این مورد نیز احتمال وجود اشکالاتی است که ممکن است

توجهی به آنها باعث پشیمانی شود ( قبلا با یک آنتی ویروس دیگر چنین بلایی به سرم آمده است :sad: ).

البته من هم مانند شما وجود اشکالاتی را در نسخه 6 این آنتی ویروس قبول دارم این در تمامی نرم افزارهایی که نسخه

جدیدی با امکانات تازه بیرون داده اند صادق است (همانند نسخه های جدید SpySweeper , Spyware Doctor , Outpost Firewall

و خیلی های دیگر ) ولی همینکه شرکت سازنده به سرعت در حال ارتقای محصول خود و رفع اشکالات مربوطه است کافی است

در مورد System Volume Information هم حرف شما صحیح است برای پاک کردن آن کافی است سرویس System Restore

ویندوز را غیر فعال کرده و سیستم را ریستارت کنید.

با تشکر

coles
14-02-2007, 06:17
با سلام فقط با ZoneAlarm with Antivirus دنیای اینترنت رو خاطر جمع و % 100 زیر و رو کن ...

amirgooran
14-02-2007, 08:06
اين هم يه مشكل داخل آنتي ويروس كسپرسكي:
با برنامه Unlocker‌ميشه فايل هاي اصلي كسپرسكي رو پاك كرد...در اين صورت نويسنده برنامه Unlocker اگه بخواد مي تونه آنتي ويروس رو به طور كامل از كامپيوترتون Uninstall كنه

vtn54
18-02-2007, 05:05
با برنامه Unlocker‌ميشه فايل هاي اصلي كسپرسكي رو پاك كرد...در اين صورت نويسنده برنامه Unlocker اگه بخواد مي تونه آنتي ويروس رو به طور كامل از كامپيوترتون Uninstall كنه

سلام دوست عزیز

شما احتمالا گزینه Enablle Self Protection را از حالت انتخاب خارج کرده اید.

Persian.Boy
18-02-2007, 06:19

unlocker نتونست کاری بکنه. :rolleye:

amirgooran
22-02-2007, 06:13
سلام دوست عزیز

شما احتمالا گزینه Enablle Self Protection را از حالت انتخاب خارج کرده اید.

نخير،گزينه Enable Self protection روشن مي باشد،اگه باورتون نميشه،خوب بهتون نشون مي دم،اول به اين آدرس مي رم:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP6\Bases

همونطور كه مي دونيد در اين قسمت فايل هاي آپديت برنامه قرار دارد،قصد پاك كردن يكي از اين فايل ها براي مثال Base025.avc رو دارم...كليك راست كرده،گزينه unlocker را انتخاب مي كنم،حال در سمت چپ برنامه گزينه "پاك كردن" رو انتخاب مي كنم:همانند تصوير:

و در آخر كار كليد "باشه" رو مي زنم...همونطور كه مي بينيد فايل base025.avc به طور كامل پاك شده بدون اينكه كسپرسكي هيچ اخطاري بده...البته اين توضيح رو هم بدم كه دفعه بعدي كه برنامه آپديت شد،فايل هايي رو كه پاك كردم به سر جاي خودش برمي گرده...

در ضمن من اين رو توي اين نسخه از برنامه تست كردم:
Kasperksy internet security 6.0.1.411
اگه دوستان توي نسخه هاي ديگه هم يه تست بكنند،ممنون مي شم

vtn54
22-02-2007, 15:47
سلام دوست من

همان مثال شما بدون شرح ( نسخه 6.0.2.614 می باشد ولی فکر نمی کنم با نسخه های دیگر هم تفاوتی بکند )

amirgooran
22-02-2007, 18:50
من كه روي نسخه خودم امتحان كردم...عمل كرد...در اين مورد شكي هم ندارم،شايد با پيشرفته تر شدن اين برنامه،اين باگ برطرف شده باشه و از روش ديگه اي براي دفاع از خود در اين نسخه استفاده شده باشه،اگه باز هم شك داريد مي تونم با my screen recorder‌از سيستم فيلمبرداري كنم...

Persian.Boy
22-02-2007, 20:10
amirgooran من روی نسخه 6.0.1.411 هم امتحان کردم اما نتونست هیچی رو از توی مپ کسپر پاک کنه.

نسخه من که قدیمی تره. پس با این وجود همون حرف vtn درسته. شما Self Protection کسپر رو از کار انداختید. از توی

تنظیماتش و بعد رفتید و توسط unlocker فایلاشو پاک کردید.

اما نکته اینتجاست که زمانی که کسی self protection رو در کسپر از تنظیماتش غیر فعال کنه. دیگه نیازی به unlocker

نیست چون دستی هم میشه پاکشون کرد.

آره جوونم .

amirgooran
22-02-2007, 22:28
اي بابا...چرا هيششششكي حرف منو باور نمي كنه؟؟بابا ناسلامتي من اين برنامه رو كامل فارسي كردم و از تموم قسمت هاش سردرميارم...اينقدر كه حاليم ميشه...در ضمن Persian.boy جان داخل سيستم من تنها در صورتي مي تونم فايل هاي كسپرسكي رو با ويندوز پاك كنم كه گزينه Enable Self-defense خاموش باشه،اما با Unlocker فرقي نداره كه گزينه Selft-defence روشن باشه يا نباشه،اصلا براي اينكه باورتون باشه از سيستم خودم فيلمبرداري كرده و اون رو آپلود كرده...حالا اينو دانلود كنيد تا همه چيز ثابت بشه...در ضمن شايد بستگي به نسخه آنلاكر هم داشته باشه...من از نسخه 1.8.5 استفاده مي كنم..............

vtn54
23-02-2007, 01:49
اي بابا...چرا هيششششكي حرف منو باور نمي كنه؟؟بابا ناسلامتي من اين برنامه رو كامل فارسي كردم و از تموم قسمت هاش سردرميارم...اينقدر كه حاليم ميشه...در ضمن Persian.boy جان داخل سيستم من تنها در صورتي مي تونم فايل هاي كسپرسكي رو با ويندوز پاك كنم كه گزينه Enable Self-defense خاموش باشه،اما با Unlocker فرقي نداره كه گزينه Selft-defence روشن باشه يا نباشه،اصلا براي اينكه باورتون باشه از سيستم خودم فيلمبرداري كرده و اون رو آپلود كرده...حالا اينو دانلود كنيد تا همه چيز ثابت بشه...در ضمن شايد بستگي به نسخه آنلاكر هم داشته باشه...من از نسخه 1.8.5 استفاده مي كنم..............

سلام دوست عزیز

منظور من این نبود که شما خدای نکرده دروغ می گویید بلکه منظور من این است که کاسپرسکی شما مشکلی دارد اگر

گزینه Enable Self Defence فعال باشد شاید مشکل از سایر تنظیمات باشد در ضمن نسخه Unlocker که من

استفاده کرده ام همانطور که در شکل می بینید 1.8.5 است.

amirgooran
23-02-2007, 05:09
تنظيمات كسپرسكي من همه به صورت پيشفرض هست...يعني همطونطور كه موقع نصب بود همونطور هست...با اين حال باز هم با Unlocker فايل هاش پاك مي شه

ali_j98
22-03-2007, 17:31
من می خواستم کاسپر اسکای رو پاک کنم ولی هر کاری میکنم پاک نمیشه

لطفا کمک کنید

vtn54
23-03-2007, 09:49
من می خواستم کاسپر اسکای رو پاک کنم ولی هر کاری میکنم پاک نمیشه

لطفا کمک کنید

دوست عزیز اول این فایل را داونلود کن :

KisKav6Remove (ftp://kav2006@data.kaspersky.com/KisKav6Remove.zip)

Password:Fynb02dbhec60

بعد به Safe Mode برو و فایل زیپ را از حالت فشرده دربیاور و فایل avp_remove.cmd را اجرا کن و ریستارت کن مشکلت

حل می شود.:20:

Adel.p30
09-04-2007, 13:21
با سلام
ر آسیب پذیری های گزارش شده برای Kaspersky افراد خرابکار قادر به انجام حملاتی نظیر ارتقاء سطح دسترسی خود، دریافت اطلاعات حساس و حیاتی سیستم، انجام حملات عدم سرویس دهی (DoS) و سوء استفاده از سیستم كاربران می باشند.

در گزارش سایت امنیتی Secunia پیرامون این آسیب پذیری ها چنین آمده است:

1- متدهای ضعیف از لحاظ امنیت (نظیر "()StartUploading" ) در دو اكتیو ایكس كنترل AxKLProd60.dll و AxKLSysInfo.dll به نفوذگران امكان حذف و یا بدست آوردن فایل های دلخواه از سیستم كاربران را خواهد داد.

2- یك سرریز عددی در klif.sys درون Hook Function برای تابع "()_NtSetValueKey" می تواند توسط هكر ها برای ایجاد سرریز از نوع توده و اجرا كد دلخواه با دسترسی ارتقا یافته استفاده شود.

3- یك اشكال نا معین در klif.sys می تواند توسط كاربر داخلی سیستم برای اجرا كدهای دلخواه با دسترسی و اجازه Ring-0 مورد سو استفاده قرار گیرد.

4- یك خطای محدوده سنجی در ماژول arj.ppl پویشگر OnDemand می تواند با ایجاد سرریز توده هنگام اسكن و پویش آرشیو های ARJ‌ برای اجرا كد توسط هكر مورد استفاده قرار گیرد.

Secunia بهترین راه حل برای در امان ماندن از این آسیب پذیری ها را ارتقاء به نسخه های بعد از 6.0.2.614 دانسته است.

منبع خبر: رسانه امنیت دیجیتال (نقل از secunia)
برگرفته از :winbeta.net

Generall
11-05-2007, 00:36
تو پست پنجم پرسیدن به نظرتون بهترین انتی ویروس چیه؟ من میگم NOD 32 بدون چون و چرا حرف اولو میزنه بعدش هم Kaspersky

Viren
12-05-2007, 03:40
سلام بچه ها:

اینا رو ببینید:

چرا؟

Nod32 که عالیه!
چرا؟

vtn54
12-05-2007, 18:54
سلام بچه ها:

اینا رو ببینید:

چرا؟

Nod32 که عالیه!
چرا؟

دوست من

لینک اول قدیمی و مربوط به سال 2006 است لینک تست جدید مربوط به سال 2007 و توضیحات مربوط به آن :

لینک دوم ارزشی ندارد و نشان دهنده نظرات و سلایق نویسنده اش است .تست اول اگرچه معتبر و تقریبا از نظر

گستردگی و همه جانبه بودن تک است ولی باز حرف اول و آخر را در انتخاب یک آنتی ویروس سلیقه شخصی و

سازگاری آن با سیستم شخص مصرف کننده است نود 32 یک آنتی ویروس عالی است و اگر درست از آن استفاده کنی

سیستمت را به بهترین نحو محافظت خواهد کرد .اگر از نود 32 راضی و با آن راحت هستی به صرف نتایج این تست و

تستهای مربوطه نیازی به تعویض آن نداری.

soooot
12-05-2007, 19:43
سلام
من از COMODO Firewall Pro استفاده میکنم و این فایر وال بهم اجازه نمیده به سایتهائی که آدرسشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره برم ( مثلا صفحه ورود جی میل ) و برای رفتن به اونها باید فایر وال رو خاموش کنم !
کسی میدونه چیکار میتونم بکنم که این فایر وال اجازه بده به این سایتها برم ؟

Viren
14-05-2007, 09:54
vtn54

ممنون از راهنمایی خوبتون.کسپر همچنان اوله ولی من از دل خوشی ندارم

soooot

یک نصیحت:
این فایروال بیهوده رو پاک کن

soooot
14-05-2007, 13:51
vtn54

ممنون از راهنمایی خوبتون.کسپر همچنان اوله ولی من از دل خوشی ندارم

soooot

یک نصیحت:
این فایروال بیهوده رو پاک کن

سلام ، لطفا دلیلش رو هم بگو :20:
هنوز کسی پیدا نشده که بتونه به سوال من جواب بده ؟ :41:

S0R3N4
28-05-2007, 07:10
من در حال حاضر از فايروال خاصي استفاده نمکنم اما برنامه System Mechanic Professional 7 استفاده مي کنم يک فايروال خيلي خيلي خوش دست داره که ازش راضي هستم اما منتظر زون آلارم جديد هم هستم!
تستي نداري که فايروال System Mechanic Professional 7 رو برسي کنه يا اصلا خودت چيزي ازش مي دوني؟
ممنون

vtn54
05-06-2007, 16:06
آيا راهي وجود داره كه فايل هاي آپديت كاسپر رو كه در همون ادرس Mydocument قراره داره رو كپي كرد و بروي يك سيستم ديگه كه همون ورژن كاسپر روش نصب هست كپي كرد تا اون آنتي ويروس هم به روز بشه؟

چون از ورژن 6 به بعد اين امكانش از كار افتاده و نميزاره كپي كنيم.

دوست عزیز

سوالاتتان را در تاپیکهای مربوطه مطرح کنید .پست شما به تاپیک مخصوص کاسپرسکی منتقل شد.

S0R3N4
06-06-2007, 07:41
سلام ، لطفا دلیلش رو هم بگو :20:
هنوز کسی پیدا نشده که بتونه به سوال من جواب بده ؟ :41:

این فایروال پدر منو هم در آورد!!
عوضش کردم راحت شدم!!

ahmmahdi
18-09-2007, 16:12
سلام
من الان 4 ساله که از ZoneAlarm استفاده می کنم با خیلی از سپرواره ها (همون Firewall سابق) کار کردم ولی هیچ کدومشون به پای ZoneAlarm نمی رسند

rsh
20-09-2007, 16:58
متاسفانه کمودو جز اعصاب خورد کردن کاری بلد نیست
فقط بلد هی ارتباط اینترنت رو قطع کنه منو بیچاره کرده بود اما الان از ورژن اخر زون الارم استفاده میکنم که هم انتی ویروسش همون کاسپر اسکای هست(زون الارم 7 از موتور کا سپر استفاده میکنه) هم انتی اسپایور عالی داره

*Batman*
20-09-2007, 17:27
اون اوایل Comodo همین مشکل را داشت و ارتباط ما رو ار اینترنت قطع می کرد.
ولی الان این مشکل حل شده. من الان دو ماهه باهاش هیچ مشکلی ندارم.