PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک ....مشاوره در زمینه انتخاب دوره های علمی کاربردی

boy_kochak
09-09-2008, 14:22
سلام .... من میخواستم ادامه تحصلاتم رو در دانشگاه های علمی کاربردی ادامه بدم اما با یه سردر گمی دچار شدم .... لطفا راجب این نوع دانشگاه ها و اعتبار مدرک آن ها در داخل و خارج کشور و نیز تفاوت پودمانی با ترمی بودن این دانشگاه ها
من رو راهنمایی کنید ............... راستی من امسال کنکور سراسری داشتم اما نتونستم پذیرش بشم .... به نظر شما برای سال دیگه سعی کنم تا در دانشگاه های دولتی قبول بشم یا این دانشگاه ها هم خوبن .... لطفا کمکم کنید:17:

aaaammmm87
09-09-2008, 14:29
دوست عزيز سلام
دانشگاه هاي علمي كاربردي هم داراي اعتبار علمي بالايي در حد دانشگاه هاي ملي هستن و ميگن كه بعد از فارغ التحصيل شدن در دانشگاه اگه معدلت بالا باشه خود دانشگاه واست كار پيدا ميكنه

boy_kochak
09-09-2008, 15:13
دوست عزیز ممنون که راهنمایی کردی ..... یه مشکل دیگه هست فرق علمی کاربردی ترمی با پودمانی رو نمیدونم .... امروز دفترچه علمی کاربردی پودمانی رو گرفتم اما یک از دوستان در یک تاپیک دیگه اون رو خوب نمیدونست .... میشه این دو راهی رو برام پیش اومده از بین بره....؟؟؟؟:13:

farshidshd
09-09-2008, 21:25
دوره پودمانی خوب نیست
دوره ترمی از اسمش معلومه
مثل سایر دانشگاه های غیر انتفاعی هست
ترم به ترم هست و با کنکور وارد میشی
دوره پودمانی هم مدرکش معتبر نیست هم به نظر من برای افرادی که حوصله ی درس خوندن ندارن خوبه.
متوجه شدی؟

موفق باشی.

التماس دعا