PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در رابطه با سيستم هاي " خبرنامه " وب سايت ها ؟!

gt_max
25-12-2005, 13:49
مدتیه برای سوال پیش اومده بود که این خبرنامه هایی که در سایت های مختلف ( بازی , اخبار , علمی و ... ) هستند و اطلاعات و اخبار جدید و غیره رو به صورت ایمیل به افراد ثبت نام کرده می فرستند چطوری کار می کنند ؟ :blink:

- این خبرنامه ها اگر اشتباه نکنم ایمیل های ثبت شده رو در بانکی ذخیره می کنند و برای ارسال جمعی از سیستم Send 2 All استفاده می کنند ... درسته ؟
چیزی که برام سواله اینه که متن این اخبار دقیقا در کجا نوشته میشه ؟
چون اخباری که توسط ایمیل از طرف یکی از خبرنامه های سایت های بازی که چند وقت پیش از روی کنجکاوی عضو شده بودم برام میاد خیلی مرتب و تمیز هستش . در دو ستون جدا همراه با عکس , لینک ها و سایر مطالب ... ایا این ایمیل ها در جایی مثل Word نوشته و ستون بندی شده و بعد توسط خبرنامه ارسال میشن و یا اینکه خود خبرنامه بعد نصب , چنین سیستمی رو در اختیار قرار میده ....؟ :blink:
ممنون میشم یه توضیحی در رابطه با نحوه عمل کردشون بهم بدید ...:happy:
کریسمس همتون هم مبارک... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Meisam
28-12-2005, 16:25
سلام ...
خوب این خبرنامه ها انواع مختلفی دارن ... که اکثرا روی سرور های لینوکس نصب میشن
اگه Cpanel سرورتون یه Fantastico جدید روش نصب باشه یه قسمتی داره به نام Mailing Lists که با توجه به ورژن Fantastico ممکنه چندین و چند برنامه در این مورد وجود داشته باشه ... اگه نبود این اسکریپت ها توی اینترنت زیادن و میشه با یه سرچ پیدا کرد!
اما در مورد اینکه متن این اخبار دقیقا در کجا نوشته میشه باید عرض کنم که همه این اسکریپت هایی که روی سرور نصب میشن یه ادیتور برای نوشتن و ویرایش متن هایی که میخواند بفرستن دارن
مثلا قابلیت ارسال متن ها به صورت HTML و TXT و ...

یکی از اسکریپت های خوب برای Mailing Lists
PHPlist

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون

raminonline
07-01-2006, 18:14
شما يه نگا به دموي اين برنامه ساده بنداز

amir00
07-02-2006, 20:04
اگه ميخواي يه خبر نامه مثلا براي وبلاگ داشته باشي ميتوني از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده كني كه به صورت رايگان هست
هنگام تايپ ايميلهاي ارسالي يك اديتور داره كه كامل كار تراز بندي و اينجور حرفا رو انجام ميده

farshad_4017
26-03-2006, 12:51
بابا اين وبگزر به خدا كار نمي كنه ...
نميشه باهاش ايميل زد به همه.همش ارور ميده!!!!!!
جاي ديگه نيست. من گروههاي ياهو رفتم اونم اكنتش 7 روزس!!!!!!!

Navid
26-03-2006, 14:40
شاید معروفترین سایت در ضمینه خبر نامه باشه :

farshad_4017
27-03-2006, 02:26
من كه چيزي ازش نفهميدم ميشه يه نمه در موردش توضيح بدين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Navid
27-03-2006, 13:35
کار کردن باهاش که آسونه . فقط کافیه عضو بشین و کد مربوطه رو در سایت یا وبلاگتون قرار بدین تا بینندگان با وارد کردن ایمیلشون عضو خبر نامه بشن . در تنظیماتش می تونی مشخص کنی که هر روز به طور خودکار نام مطالب قرار گرفته شده در وبلاگ رو بفرسته و کلی چیزای دیگه ...

farshad_4017
28-03-2006, 01:27
من سايت دارم . مي خواستم يه چيزي باشه كه خودم ايميل بزنم به همه. مثل وبگذر كه كار نميكنه.
اگه مي شه يه راهنمايي بكنيين .چو ن هر چي باهاش ور رفتم چيزي گيرم نيومد.