PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل برای PCMCIA GPRS/GSM wireless modem

Xx Hossein xX
08-09-2008, 16:13
سلام ...
من یه دونه از اوون مودم هایی دارم که توش سیم کات میره و میشه باهاش به اینترنت وصل شد ! ولی یه مشکل دارم ظاهرا این مودمه فقط به لب تاپ وصل میشه . حالا من دنبال یه تبدیل میگردم که بشه اوونو به کامپیوتر دسکتاپ وصل کنم ... اگه همچین تبدیلی هست یه اسمی مشخصاتی چیزی بهم بدین .

عکس از مودم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون .

DAN271
08-09-2008, 17:09
سلام دوست عزیز
شما مطمئن هستید که با این مودم و با استفاده از سیم کارت (Irancell) می تونید به اینترنت وصل بشید ؟
چون چند تا از دوستانم که این مودم رو به صورت Bulit in در لپ تاپ دارن، می گن نمی تونن با استفاده از اون به اینترنت وصل بشن، چون با اوپراتورهایی کار می کنند که خارج از ایران سرویس می دن ... اگه مطمئن شدی که کار می کنه ، دنبال تبدیل بگرد.
اگه هم مطمئنی که کار میکنه ، متاسفانه من تبدیلی رو برای این مودم سراغ ندارم:11:

Arsa Persian
08-09-2008, 18:31
اصلا از من میشنوی دنبال همچین کاری نرو حتی در مواقع ضروری
قیمت اینترنت ایرانسل میدونی چنده هر کیلوبایت 5 ریال؟!
یعنی اگه بخوای یه سایت ساده رو باز کنی 100 تومن میپرونه
در ثانی سرعتش هم که نپرسی بهتره

Xx Hossein xX
08-09-2008, 22:51
سلام ...

سلام دوست عزیز
شما مطمئن هستید که با این مودم و با استفاده از سیم کارت (Irancell) می تونید به اینترنت وصل بشید ؟
چون چند تا از دوستانم که این مودم رو به صورت Bulit in در لپ تاپ دارن، می گن نمی تونن با استفاده از اون به اینترنت وصل بشن، چون با اوپراتورهایی کار می کنند که خارج از ایران سرویس می دن ... اگه مطمئن شدی که کار می کنه ، دنبال تبدیل بگرد.
اگه هم مطمئنی که کار میکنه ، متاسفانه من تبدیلی رو برای این مودم سراغ ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه من مطمئن نیستم بتونم وصل بشم میخواستم امتحان کنم !

صلا از من میشنوی دنبال همچین کاری نرو حتی در مواقع ضروری
قیمت اینترنت ایرانسل میدونی چنده هر کیلوبایت 5 ریال؟!
یعنی اگه بخوای یه سایت ساده رو باز کنی 100 تومن میپرونه
در ثانی سرعتش هم که نپرسی بهتره

با این قیمتا اگه 1 بری تو اینترنت ورشکست میشیم که . خوب بیخیال شدم بریم دنباله همون adsl !

از تون ممنون که توجه کردین :11: