PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایجاد لکه های خارجی بر روی مانیتور

ArAP30
25-12-2005, 08:58
سلام دوستان
مانیتورمنLG 17 flatron f700b است...تازگی لکه های خارجی روی صفحه مانیتور ایجاد شده که فکر می کنم از آثار انگشت باشه...نکته آزار دهنده اینه که این لکه ها اصلا پاک نمیشن ...حتی وقتی خواستم اونا رو پاک کنم کمی لکه ها پخش شدن!! حالا زمانی که خصوصا مانیتور تیره است خیلی به چشم می آن.... :ohno: جوری که این لکه ها حالت آینه ای پیدا کردن !!از دوستان کسی راه حلی برای حل این مشکل داره؟؟

Sina
25-12-2005, 11:55
با دستمال كمي نم دار پاك ميشن
ميتوني هاااااا كني و بعد با دستمال پاكشون كني ! :biggrin: :rolleye: ;)

Amir_P30
25-12-2005, 12:46
با دستمال كمي نم دار پاك ميشن
ميتوني هاااااا كني و بعد با دستمال پاكشون كني ! :biggrin: :rolleye: ;)

البته مانيتور رو خاموش كن بعدش دستمال بكش

همين جوري در حالت روشن نكشي ها!!!! :blink: :blink: :blink: :happy:

ArAP30
25-12-2005, 14:52
اینو که خودم امتحان کردم....حتی امروز از محلول 10% الکل صنعتی و 90%آب استفاده کردم ولی نشد :sad:
اگر محلول خاصی برای این مشکل سراغ دارین بنویسین...مانیتور رو هم بخاطر احتمال برق گرفتگی خاموش کردم(زمان پاک کردن) :rolleye:

Amir_P30
25-12-2005, 16:50
از شيشه پاك كن استفاده كن !!!

ترجيحا اتك !!! لامصب اين قدر قويه هر چيزي رو پاك ميكنه

Harry Potter
25-12-2005, 17:38
از شيشه پاك كن استفاده كن !!!

ترجيحا اتك !!! لامصب اين قدر قويه هر چيزي رو پاك ميكنه

نه امیر جان اینجوری فاتحه مانیتور رو باید خوند!

حداقل شیشه پاک کن رو با آب قاطی کن بعد استفاده کن.
ضمنا به هیچ وجه چیزی رو به طور مستقیم رو شیشه مانیتور اسپری نکن.
اول دستمال نرم یا پنبه رو به مایع پاک کننده آغشته کن و بعد شیشه رو تمیز کن.
ضمنا برای کشیدن دستمال رو شیشه هم فشار زیاد نیار و جهت پاک کردن هم از بالا به پایین...

امیدوار مشکلت حل بشه، اما زیاد هم وسواس نداشته باش!

mpsjavad
25-12-2005, 21:57
با سلام ..

دوست عزيز من هم همين مانيتور رو دارم البته مانیتور من LG Flatron F700 P هست براي پاک کردنش دقيقا مراحل زير رو طي کن :

-- ابتدا اون رو خاموش کن . ( از برق بکش .. )
-- ترجيحا بزار اکتريسيته ساکني که روش نشسه تخليه بشه .. ( انگشتت رو بزن تا تخليه بشه و پرز هاي دستمال و .. رو جذب نکنه )
-- بعد هم مايه شيشه پاک کن و کمي الکل رو روي يک دستمال بريز ( منظور از دستمال يک تکه پارچه نرم و بدون پرز و ترجيحا سفيد :) )
-- باز هم روي اون دستمال چند قطره اب بريز بعد با دست اون معجوني که ساختي رو روي سطح کمي از دستمال پخش کن ..
-- با همون دستمال اغشته به معجون تنها بر روي نقاطي که به اصطلاع ( به خاط چرب بودن ) براق شدن بکش .. تا جايي که سطح براق شده خيس بشه و براقيتش توي چشم نياد .. حالا چند دقيقه صبر کن
-- رد هاي خيس رو مانيتور باقي ميمونه .. اون رد ها رو تنها با کمي مايع شيشه پاک کن و اب دوباره پاک کن ..
-- دوباره کمي صبر کن
-- کمي ديگه رد باقي ميمونه ( بستگي به حساسيت خودت داره ) اين رد تنها رد دستمالي هست که روي مانيتور باقي مونده به خاطر مايه شيشه پاک کن ..
-- حالا يک دستمال کاغذي رو بردار بعد هم اون رو تنها با کمي اب خيس کن .. کمي خيس نه اون طور که ازش اب بچکه .. تنها کمي مرطوب باشه .
-- حالا تنها روي رد ها بکش ..
00 دوباره کمي صبر کن .. دوباره با يک دستمال خشک اندک رد ها رو پاک کن ..

در انتها اين قدر مراحل رو تکرار ميکني تا دقيقا بشه شفاف و بدون لکه .. از روز اولشم بهتر .. :happy:

ميدوني حالا چه اتفاقي ميفته .. حالا هر کس تنها اراده کنه به صفحه مانيتور دست بزنه شما بدون اختيار غضبناک به پشت دستش ضربه دردناکي ميزني تا حوس چنين کاري نکنه :blink: .. اينجاست که مانيتور رو هر دو هفته يک بار تميز ميکني .. :cool:

موفق باشي. .

Amir_P30
26-12-2005, 09:39
نه امیر جان اینجوری فاتحه مانیتور رو باید خوند!

من 3 ساله دارم از شيشه پاك كن استفاده ميكنم هيچ مشكلي نداره كه

بقيه مراحل رو هم كه محمد جواد عزيز گفت

30naa
26-12-2005, 13:45
ّبینم واسه تمیز کزدن مانیتورهای ال سی دی چه میشه کرد؟

ArAP30
26-12-2005, 14:11
سلام دوستان
از لطف همتون واسه راهنمایی هاتون ممنونم
من همه مورد هایی رو که گفتین امتحان کردم ولی متاسفانه این لکه لعنتی پاک نشد :angry: :sad:
آیا روی سطح خارجی مانیتور لایه خاصی وجود داره که ممکنه پاک بشه؟الان این قسمت مانیتور من نور رو منعکس می کنه!!براق و آینه ای شده...یکی از دوستام کف مخصوصی رو پیشنهاد کرد که مخصوص پاک کردن سطح مانیتوره...اینو هنوز امتحان نکردم....
راستی در مورد سوال دوست عزیز 30naaتا جایی که من می دونم مانیتور های lcd فقط با دستمالی که با کمی آب نمدار شده پاک می شن...

Harry Potter
26-12-2005, 16:33
من 3 ساله دارم از شيشه پاك كن استفاده ميكنم هيچ مشكلي نداره كه
بقيه مراحل رو هم كه محمد جواد عزيز گفت

نمی دونم والا ...
ولی من شنیدم برای مانیتور ضرر داره.

ArAP30
26-12-2005, 23:25
سلام
البته پیشنهاد مادیران برای مانیتورهای Lg فلترون محلول 10%الکل صنعتی + 90% محلول شیشه پاک کن (مانند رایت) است ولی برای مانیتور من جواب نداد!! از الکل خالص هم کاری بر نیومد!!

Amir_P30
26-12-2005, 23:51
من همه مورد هایی رو که گفتین امتحان کردم ولی متاسفانه این لکه لعنتی پاک نشد

با تيغ بگير لكه گيري كن :blink: :happy:

عجب لكه ايي شده

با بنرين تست كن ببين ميره؟ :laughing: :blink: :blink:

ArAP30
27-12-2005, 18:38
سلام
[quote]با بنرين تست كن ببين ميره؟
جالبه ولی من بنزین رو هم امتحان کردم!...پاک نشد

IVAN
27-12-2005, 19:12
ميبخشيد مگه چه ويروسيه كه از بين نميره :laughing:
من كه از سامسونگ استفاده ميكنم يه محلول از نمايندگيش گرفتم كه واقعا كارش عاليه
شما هم يكي از اونا رو تست كن
فكر كنم جواب بده

mpsjavad
27-12-2005, 19:46
با سلام ..

عزيز ببين اون لكه اي كه ايجاد شده دقيقا چطوري و با چه نحوي روي صفحه نمايشت ايجاد شده .. ( چربي هست .. ؟! )

خوب هر ماده اي يك حلال خاص خودش رو داره .. اما مسئله مهم اينه كه بايد از حلالي استفاده كني كه به صفحه نمايشت اسيب نرسه ..

ريشه يابي كن عزيز .. :)

ArAP30
29-12-2005, 16:52
سلام دوستان
از قدیم گفتن کا را باید به کاردان سپرد!
امروز برای این مشکل به نمایندگی Lg مراجعه کردم ...البته مانیتور رو نبرده بودم چون پنجشنبه ها جوابگو نیستن...مشکل مانیتور رو مطرح کردم و حدسم درست بود چون به گفته تعمیرکار مانیتور لایه ای خارجی روی سطح شیشه ای مانیتور وجود داره ( فلترونها) که از انعکاس نور از سطح مانیتور جلو گیری میکنه و ایجاد سطح آینه مانند هم به خاطر پاک شدن قسمتی از این لایه است...خوشبختانه مانیتور من تا دو ماه دیگه گارانتی داره...راستی دوستان من به این نتیجه رسیدم که تا می تونید از محلولهایی که برای پاک کردن سطح مانیتور استفاده می شن استفاده نکنید.....خصوصا وقتی گا رنتی مانیتور تموم شده!!!!!!!

ArAP30
04-01-2006, 15:35
سلام دوستان
این لکه ها خیلی جالب بودن....چون باعث تعویض لامپ تصویر مانیتور من شدند :ohno: البته من اصلا فکر نمی کردم که سر انجام این لکه های نا خوشایند( وحالا خوشایند :blush: ) به تعویض کامل لامپ تصویر منجر بشن!!!
البته مانیتور من چون تا اسفند امسال گا رانتی داشت حتی یک ریال هم برام خرج نتراشید! :rolleye:
البته من اصلا قبلا فکر نمی کردم که مادیران همچین گارانتی معتبر ومحکمی داره....همین جا از این دوستان در نمایندگی مشهد تشکر میکنم ....البته این لکه ها کمی زحمت ساز شدند ولی ارزششو داشتن که مانیتورم نو بشه اونم در اواخر زمان گارانتی :cool:
ولی من که آخر دلیل ایجاد این لکه ها ی خارجی رو نفهمیدم :blink: البته از الان به بعد اصلا اجازه نخواهم داد که انگشتان مبارک خودم و دیگران به صورت این ناز نازی نزدیک بشن :angry:
در ضمن دوستان تا جایی که می تونین از هیچ ماده خاصی برای پاک کردن مانیتورتون استفاده نکنید...فقط به قول دوستان با بازدم تنفسی و یک دستمال کاغذی.... :rolleye:

internet
05-01-2006, 15:02
سلام
خيلي کار کردي
بابا من مانتيورم محو شد رفتم يه نو بهم دادن بعد از يک ماه کار کردن با مانيتور
يه دفعه صفحه محو شد يعني شد عين لامپ مهتابي بعد يه نو بهم دادن البته در شيراز
که تا سال هشتادوپنچ شهريور گارانتي هست
مي خواستم بگم که خيلي هم کار نکردي
يا علي

ArAP30
06-01-2006, 00:51
خیلی کار نکردم!!!!
مگه من گفتم کاری کردم یا ........
در ضمن من دو ساله که دارم با این مانیتور کار می کنم نه یک ماه!
در ضمن من زیاد با قوانین فیزیک آشنا نیستم که بدونم کار یعنی چی!!

internet
06-01-2006, 08:47
شما ديگه الان بايد گارانتيت تموم شده باشه
من حدود دو ماه مي شد باهاش کار مي کردم و گارانتي اون تا اواسط سال 84 بود
ولي وقتي نو رو گرفتم يه سال بهش اضافه شد
منظورم اين بود
لامپ تصوير

Modi
30-01-2007, 18:17
سلام بر دوستان نازنین، خیلی خیلی ممنون میشم اگه یکی بتونه در مورد عیب جدید مانیتورم منو راهنمائی کنه

اولآدش مانیتورم Fujitsu و "LCD 14 هستش ثانیآدش از عمرش جند سال میگذره یعنی گارانتی مارانتی یوختی و عیبی که چند روزیه بهش مبتلا شده بشرح زیره

1 ) وقتی ویندوز داره بوت میشه و بالا میاد همان لحظات اول که مشخصات سیستم را مینویسه کلآ حروف نامشخصند و فقط چند خط در هم بر هم دیده میشند البته اگه خیلی دقت بشه ( و چون میدونید چه میخواد بنویسه ) بزور معلوم میشه چه داره مینویسه

2 ) وقتی ویندوز کامل باز میشه وضع خیلی بهتره و آیکون ها کاملآ مشخص هستند ولی کناره های حروف ( هم در دیسک تاپ و هم در اینترنت اکسپلور ) پخش پلا هستند .و بیان دیگر اینکه لبه حروف خطهای افقی ریز ریز ایجاد شده البته این خرابی در برخی مناطق مثل وسط دیسکتاپ بیشتره و در کناره ها کمتر، در مجموع باعث میشه بیش از نصف مطالب قابل فهم نباشند

امیدوارم اولآ تونسته باشم مشکل را بوضوح شرح داده باشم و ثانیآ دوستان بتونند به خودشون زحمت داده و راهنمائیم کنند. چون اگه تا چند روز دیگه نتونم عیبشو رفع کنم اجبارآ باید تو خرج برم.

در خاتمه اگه موضوع بالا غلط املائی داره از صمیم قلب عذرخواهی میکنم علتش اینه مطالبی را که تایپ میکنم خودم درست نمیبینم.
فدا، مهدی دادا

Mahdi_Moosavi
30-01-2007, 19:16
سلام دوستان
مانیتورمنLG 17 flatron f700b است...تازگی لکه های خارجی روی صفحه مانیتور ایجاد شده که فکر می کنم از آثار انگشت باشه...نکته آزار دهنده اینه که این لکه ها اصلا پاک نمیشن ...حتی وقتی خواستم اونا رو پاک کنم کمی لکه ها پخش شدن!! حالا زمانی که خصوصا مانیتور تیره است خیلی به چشم می آن.... :ohno: جوری که این لکه ها حالت آینه ای پیدا کردن !!از دوستان کسی راه حلی برای حل این مشکل داره؟؟

برای من هم درست 6 ماه پیش همین مشکل رو f700p ایجاد شده بود من هم فکر میکردم که یه لکه هست ولی

بابامون اومد جلوی چشمون نرفت بردمش نمایندگی مادیران در عرض 48 ساعت لامپ تصویرش رو عوض کردن ولی

لامپش تنظیم نبود با یه سری ترفند درستش کردم . ترفندش هم اینه که اگر وارد منو بشی و کلید های پایین و چپ

رو با هم نگه داری تنظیمات حرفه ایش باز میشه که با رفتن به منوی special و زدن کلید چپ میتونی این تنظیمات

رو انجام بدی. رو f700 p که خیلی مفید بود.

dashamir_007
19-07-2007, 01:13
مانیتور منم اینجوری شده و فکر کنم این لکه ها به هیچ وجه پاک نمی شن چون یک لایه نازک از روی صفحه ای جلوی شیشه کنده شده و هر چی بیشتر باهاش ور برین خراب تر میشه . درضمن گارانتی مانیتورم تموم شده. :41: می خواستم بدونم هزینه تعویض لامپ تصویر چقدره . آیا اصلا ارزش عوض کردن داره؟!

Mahdi_Moosavi
19-07-2007, 12:49
مانیتور منم اینجوری شده و فکر کنم این لکه ها به هیچ وجه پاک نمی شن چون یک لایه نازک از روی صفحه ای جلوی شیشه کنده شده و هر چی بیشتر باهاش ور برین خراب تر میشه . درضمن گارانتی مانیتورم تموم شده. می خواستم بدونم هزینه تعویض لامپ تصویر چقدره . آیا اصلا ارزش عوض کردن داره؟!

میبینم که باز هم یکی نبشه قبر کرد !!!!!

قیمتش رو که دقیقآ نمی دونم ولی بین 80 تا 100 تومانه !!!

dashamir_007
20-07-2007, 09:22
این بخاطر هوای بوجود امده که بین شیشه محافظ که چسبیده به لامپ تصویر مانیتور ایجاد شده من این او از نمایندگی تعمیرات مادیران سئوال کردم و اصلا ریطی به پاک کردن و نوع پاک کننده شما نداره ضمننا این مشکل دیر یا زود برای تمامی کسانی که این مدل رو دارن پیش میاد چون یک مشکل فنی که بخاطر همین دیگه این مدل تولید نکردن این بخدا خود تعمیر کار شرکت مادیران گفت.
و اگه شکایتی دارین می تونین به این سایت مراجعه کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
:41: این درس عبرتی که دیگه از ال جی خرید نکنیم

Mahdi_Moosavi
20-07-2007, 17:54
این درس عبرتی که دیگه از ال جی خرید نکنیم

من خودم یکی از دوستام همین f700b داره نزدیک 5 سالم هست که داردش ولی این مشکل براش پیش نیومده !!

ولی واسه خودم 1 ساله این جور شده بود . ولی هوا نبود یه جورایی تابلو بود یه چیزی از روش کنده شده !

اینم باید بگم تو دوستانم که این مانیتور رو دارن فقط این بلا سر من اومده بود و هیچ کدمشون این مشکل رو ندارن .

ولی خدا وکیلی من که تا به حال مانیتور CRT که مثلLG F700P کیفیت داشته باشه و مسطح واقعی باشه ندیدم .

dashamir_007
21-07-2007, 00:48
آقا مهدی من تصمیم گرفتم برم لامپش عوض کنم چون با این شرایط مانیتورم به عنوان دست دوم هم نمی خرن فقط سئوال اینکه ایا دوباره لامپ تصویر f700pمی زارن یا از لامپ تصویرهای دیگه استفاده می کنند ؟وبعد از تعویض آیا لامپ تصویرش 2 سال گارانتی داره یا نه ؟راستی کیفیتش ممکنه خوب باشه ولی عمر محصولات lg پائین فکر کنم این سیاست جدید ال جی

Actros
21-07-2007, 01:32
من خودم یکی از دوستام همین f700b داره نزدیک 5 سالم هست که داردش ولی این مشکل براش پیش نیومده !!

ولی واسه خودم 1 ساله این جور شده بود . ولی هوا نبود یه جورایی تابلو بود یه چیزی از روش کنده شده !

اینم باید بگم تو دوستانم که این مانیتور رو دارن فقط این بلا سر من اومده بود و هیچ کدمشون این مشکل رو ندارن .

ولی خدا وکیلی من که تا به حال مانیتور CRT که مثلLG F700P کیفیت داشته باشه و مسطح واقعی باشه ندیدم .

منم حدود 5/1 که f700p دارم واینجوری نشده
آقا مهدی جمله آخرت شدیدا تایید میشه
قبل از این LG 775FT داشتم اونم عالی بود 5 سال کار کرد الانم داره کار میکنه

Mahdi_Moosavi
21-07-2007, 01:46
آقا مهدی من تصمیم گرفتم برم لامپش عوض کنم چون با این شرایط مانیتورم به عنوان دست دوم هم نمی خرن فقط سئوال اینکه ایا دوباره لامپ تصویر f700pمی زارن یا از لامپ تصویرهای دیگه استفاده می کنند ؟وبعد از تعویض آیا لامپ تصویرش 2 سال گارانتی داره یا نه ؟راستی کیفیتش ممکنه خوب باشه ولی عمر محصولات lg پائین فکر کنم این سیاست جدید ال جی

مطمئن باش که واسه خودش رو می زارن ( البته اگه دست دوم نباشه ) چون فرکانس هر لامپی فقط به همون

مدار می خوره . فقط اگه تصویرش مثل اولش نبود اصلآ ناراحت نشو تو پست 23 گفتم باید چه کار کنی .

hastie
21-07-2007, 01:50

اين مدل مانيتور لامپي بهترينه.خودمم داشتم و الان خواهرم ازش استفاده ميكنه.چنين مشگليم برامون پيش نيومد.الكل و بنزين و اينطور چيزها اصلآ نبايد استفاده شه.بهترينشم همون دستمال خيس يا با كمي كف ويا محصولات شركتهاست.ما هميشه از كمي شيشه شوي استفاده ميكرديم.در مورد ال سي دي هم كمي آب روي دستمالي نرم جواب ميده وزياد نبايد بهش فشار آوردچون حساس ترن.

dashamir_007
22-07-2007, 08:04
مطمئن باش که اصلا به ماده شوینده ای که استفاده می کنی نیست این یه نقص فنی

mohamad.hejazi
22-07-2007, 09:42
سلام.
دوستان من هم مانیتور الجی f700b دارم حدود 5 ماه پیش یه لکه که به هیچ وجه پاک نمیشد روی مانیتورم ایجاد شد(البته بیشتر شبیه ساییدگی بود)حالا به مرور زمان این لکه بزرگتر شده.مانیتورم هم تا 1 ماهه دیگه بیشتر گارانتی نداره.لطفا بگین این مشکل از چیهو ایا نیاز داره به نمایندگی مانیتورم مراجعه کنم؟
ممنون.:11:

Mahdi_Moosavi
22-07-2007, 10:01
سلام.
دوستان من هم مانیتور الجی f700b دارم حدود 5 ماه پیش یه لکه که به هیچ وجه پاک نمیشد روی مانیتورم ایجاد شد(البته بیشتر شبیه ساییدگی بود)حالا به مرور زمان این لکه بزرگتر شده.مانیتورم هم تا 1 ماهه دیگه بیشتر گارانتی نداره.لطفا بگین این مشکل از چیهو ایا نیاز داره به نمایندگی مانیتورم مراجعه کنم؟
ممنون

بجنب تا تموم نشده وگرنه 70 - 80 تومان واسه تعويض لامپ ميفته گردنت !!!

mohamad.hejazi
22-07-2007, 10:09
یعنی چی؟عیب از لامپ تصویره؟شیشه ی خارجی (بیرونی)مانیتور من اینطوی شده ها!!!خیلی ممنون.همین فردا میرم نمایندگی مادیران.

javadshahvand
22-07-2007, 10:15
یعنی چی؟عیب از لامپ تصویره؟شیشه ی خارجی (بیرونی)مانیتور من اینطوی شده ها!!!خیلی ممنون.همین فردا میرم نمایندگی مادیران.

چرا بری زنگ بزن بیان تو محل تعمیرش کنن دیگه

mohamad.hejazi
22-07-2007, 10:24
زنگ زدم گفت بیارش پیش خودمون.!!!!!!اگر هم خواستی 1 مانیتور بهتون قرض میدیم.

javadshahvand
22-07-2007, 10:33
ال جی که تعمیراتشو تو محل انجام میده زنگ میزنی 1 تا 2 ساعته اونجا هستن ...نمی دونم حالا رو چه حسابی به شما و اینو گفته

mohamad.hejazi
22-07-2007, 10:39
بله حق با شماست خودم برگه ای رو که روش نوشته کمتر از دو ساعت در محل شما را خودم دارم.اما نمیدونم.!!!

hastie
22-07-2007, 17:27
ال جی که تعمیراتشو تو محل انجام میده زنگ میزنی 1 تا 2 ساعته اونجا هستن ...نمی دونم حالا رو چه حسابی به شما و اینو گفته
منم همينو شنيده بودم.در ضمن براي اينكه بدون مانيتور نمونيد يكي در اختيارتون قرارميده تا زمون تعمير.يكي از دوستام اينطورميگفت.

dashamir_007
23-07-2007, 01:27
جواب شرکت مادیران
دوستان من یه ایمیل به شرکت ال جی زدم جوابی که بهم داد خیلی جالب:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

شرح پيام: من یه مانیتور فلترون f700pال جی دارم که لکه های خارجی روی صفحه اش ایجاد شده و فکر کنم باید این بخاطر اشکال فنی موجود تو این مدل چون از خیلی ها اینجوری شده ضمننا گارانتیشم تموم شده و فکر کنم پول یه لامپ تصویر و باید بدم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).gifمنم بخاطر تشکر ازشما تصمیم گرفتم که در سایت persiantools و p30world و ..ازتمامی کسانی که این مشکل براشون پیش اومده دعوت کنم تابا طرح یک شکایت نامه به سایتww.tcodevelopment.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از کیفیت پائیین محصولاتتون تشکر کنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif امیدواریم که حداقل اونا به مشکل ما رسیدگی کنن وبا کمک دوستانم و لرد هکرهای محترم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](31).gifسایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و هر سایتی که ازمحصوالات ال جی تبلیغ کند رو هک خواهیم کردبا تشکر از زحمات شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](21).gif

مشتري گرامي
هردستگاهي ممكن است، در دوره گارانتي ويا پس از آن دچار مشكل شود كه قابل پيش بيني نمي باشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif. شركت ماديران نيز با گسترده ترين شبكه خدمات پس از فروش مانيتور در ايران، شرايطي را فراهم كرده كه مشتريان بتوانند، مطمئن و آسوده خاطر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif از دريافت خدمات سريع و حرفه اي در دوره گارانتي(بدون پرداخت هزينه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif و پس از آن (با پرداخت هزينه مربوطه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif ) از اين تسهيلات استفاده كنند . تاكنون نيز عملكرد ماديران نماينگر تعهد اين شركت مي باشد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).gif
با توجه به اطميناني كه شركت درمورد عملكرد و انجام تعهدات خود در رابطه با مشتريان دارد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](28).gif، علي رغم تهديدات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).gifجنابعالي كه اصلا قانوني[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif و درست نمي باشد، چنانچه مايليد شماره تلفن و سريال دستگاه خراب خود را جهت بررسي بيشتر ارسال فرماييد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](13).gif
به خاطر داشته باشيد، تهديدات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](5).gifجنابعالي موجب پاسخ به ايميل و يا بررسي مشكل نيست و مراحل كار نيز همانند مشتريان ديگركه مشكل دستگاه شان را مطرح مي كنند، پيگيري خواهد شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](30).gif

با تشكر

مهندس فني فروش:11:- طاهرانپور[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).gif

Monitor Sales Department,
Technical Supporting Division

Taheranpour@iomco.com
Tel: 021_88781500:10::40:

من نمی دونم پس چرا به ایمیلم جواب دادن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).gif تازه هنوز هک نکرده شماره تلفن می خوان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).gif

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mahdi_Moosavi
23-07-2007, 13:10
اوه اوه اوه چه کردی ها حالا خودت هکری ؟؟ تو p30 که گمون نکنم هکر حرفه ای داشته باشیم .

capitan black
23-07-2007, 13:19
شايد داشته باشيم.:5::46::21:

pedram_ashena
23-07-2007, 13:34
داستان اين لك ها چيه؟

براي مونيتور office من هم پيش اومده
يك نقاط سياه كه پاك نميشند. ولي بغرنج نشده و تاثيري در زمان روشن بودن ندارد.

بپرس چرا ايجاد ميشوند.راهش چيه

mahyarSAMSUNG
24-07-2007, 02:46
جناب آقای آسمان بارانی ( rainysky ) جریان این ال جی چیه که لکه روش افتاده ؟؟؟!!!! فکر کنم سامسونگ بود علکی مارک ال جی روش زدن . با داستانی که دوستمون تعریف کرد ال جی بدرد نمیخوره

dashamir_007
24-07-2007, 06:13
سامسونگ سالار عزیز

rainysky50
24-07-2007, 13:13
مطمئن باشید مانیتورتون رو در جای نا مناسبی قرار دادید. در غیر این صورت اگر باشه من شخصا توی انجمن ها از الجی بد خواهم گفت

Actros
25-07-2007, 00:31
فعلا که این مشکل برا من پیش نیومده
1.5 که F700p دارم

mohamad.hejazi
25-07-2007, 21:16
سلام.دوستان من مانیتورم را بردم نمایندگی گفت باید لامپشا عوض کنیم و برو 1 هفته ی دیگه بیا.