PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بعد از نصب درایور مودم از سی دی آن سرعت اتصال به اینترنت جور دیگه ای نمایش داده می شه؟؟؟

dany_3p4u
07-09-2008, 22:45
قبلا سرعت 40 تا 56 بسته به نوع اتصال نشون داده می شد.

ولی حالا همیشه این مقدار را نشون می ده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چطور می تونم به حالت قبل بر گردونم؟؟؟

(البته بودون آن اینیستال کردن درایور مودم که خودم نصب کردم و استفاده از درایوری که ویندوز خودش اتوماتیک می شناسه)

Arsa Persian
07-09-2008, 23:18
البته اگه خیلی براتون مهمه راحت ترین کار براتون System Restore هستش تا تنظیمات کامپیوتر رو برگردونید به روز قبل از اینکه چنین اعدادی ظاهر میشد
دلیل نشان داده شدن این عدد میتونه تغییرات صورت گرفته در تنظیمات مودم باشه (که در اینترنت می نویسن افزایش سرعت اتصال تا 3 برابر در صورتی که چنین نیست)

قدم بعدی نصب دوباره ویندوز هستش

البته این مورد میتونه بستگی به ISP شما هم داشته باشه که در معدود ISP ها سرعت اتصال رو اشتباهی نشون میده

dany_3p4u
07-09-2008, 23:25
نه . گفتم می تونم درایور را از نصب در بی یارم و به حالت قبل برسم .

ولی موضوع اینه که می خوام با همین درایور مودمی که از سی دی اون را نصب کردم باز

سرعت واقعی (40 تا 50 Kb/s) را داشته باشم ؟؟؟؟

Arsa Persian
08-09-2008, 09:32
اگه درست بعد از نصب درایور جدید این اعداد ظاهر میشه
دو عامل وجود داره:
1)درایور مودمتون با ویندوز سازگاری نداره (احتمال کم)
2)خودتون تغییراتی در Modem Options داده باشید (احتمال زیاد)
شما یک بار درایور مورم رو Uninstall کنید بعد دوباره نصبش کنید تا اگه خودتون تغییراتی در تنظیمات مودم داده اید رفع بشه
اگه روش بالا جواب نداد یک بار ویندوز عوض کنید

فقط دقت کنید که خودتون تنظیمات مودم رو تغییر ندید و امتحان کنید ببینید درست میشه یا نه

:40::11::40:

dany_3p4u
08-09-2008, 17:48
)خودتون تغییراتی در Modem Options داده باشید (احتمال زیاد)
شما یک بار درایور مورم رو Uninstall کنید بعد دوباره نصبش کنید تا اگه خودتون تغییراتی در تنظیمات مودم داده اید رفع بشه
اگه روش بالا جواب نداد یک بار ویندوز عوض کنید

جواب نداد ...
یعنی راهی جز ننصب دوباره ویندوز نیست ؟؟؟

(مطمن هستم دست به تنظیماتش نزدم)

Arsa Persian
08-09-2008, 18:25
البته تعویض ویندوز هم ممکنه کارساز نباشه چون اینطور که به نظر میرسه درایور مودم سازگاری نداشته باشه
اما من همون درایور رو روی مودم قبلیم (مودم قبلیم Zoltrixبود و مودم جدیدم TP Link که روتر ADSL ) امتحان کردم که سرعت رو درست نشون میداد
اما تعویض ویندوز پیشنهاد میشه

اگر هم میخواهید سرعت اتصالتون رو بدونید برید سایت Speedtest.net اونجا سرعت واقعی تون رو بهتون میگه