PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوض کردن صدای delivered درگوشی s60v3

H.Operator
07-09-2008, 16:15
این نرم افزار کرک شده است اما نیاز به ساین دارد :21:

راهنمای استفاده از نرم افزار : بعد از نصب برنامه message tones به پروفایل فعال گوشی خود بروید و در قسمت message alert tone فایل message tones.wav را انتخاب کنید . چنانچه این فایل را در پروفایل خود مشاهده نکردید گوشی را یکبار ( ری استارت ) خاموش و روشن کنید تا فایل نامبرده ظاهر گردد . سپس برنامه را باز کرده و به راحتی برای هر فرد یک زنگ اس ام اس جداگانه قرار دهید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نکته : در هنگام دریافت گزارش تحویل هم زنگ اس ام اس پخش میگردد که برای غیر فعال کردن آن می توانید گزینه warning tones را در پروفایل خود را off کنید .
*كدرجيستربرنامه هم 123 هست*
دوستان برنامه كرك شره اما احتياج به ساين دارد(بايد ساين بشه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
pass

برنامه به زبان فارسي

sarmast65_ata
07-09-2008, 20:31
ممنونم بابت برنامه ولی انگار رجیستر نیست درسته؟محدود کار میکنه اگه بتونی کد رجیستریش هم پیدا کنی که خیلی خوب میشه

H.Operator
07-09-2008, 21:43
ممنونم بابت برنامه ولی انگار رجیستر نیست درسته؟محدود کار میکنه اگه بتونی کد رجیستریش هم پیدا کنی که خیلی خوب میشه
پست اول رو ويرايش كردم اگر مشكلي بود در خدمتيم........:5:

sarmast65_ata
08-09-2008, 20:18
حسین جان فکر میکنم کد رجیستریش با همه کدا کار میکنه چون من دیشب برای رجیستر کردن 123 رو زدم و رجیستر شد بازم ازت ممنونم

ali111122223333
17-09-2008, 08:20
اره واسه منم با 123 رجیستر شد

majid_z
24-10-2008, 09:35
آقا سلام
چرا من نميتونم از اين برنامه استفاده كنم ؟! گوشيم N81 8G اين برنامه هم نصب ميشه و همه تنظيمات هم انجام ميدم و رجيستر هم ميشه ، اما فقط واسه يه كانتكت ميتونم Tone اختصاص بدم. وقتي ميام دومي رو اضافه كنم يه كانتكت ميسازه كه كانتك اولي رو به دومي اضافه كرده. مثلا يكي به اسم Hamid كه براش تنظيم ميكنم. بعد ميام Hosein هم اضافه ميكنم اما اكانتي كه اونجا نشون ميده مينويسه Hosein Hamid و براي سومي كه مثلا Asghar مينويسه Asghar Hosein Hamid... و الي آخر... چرا ؟!

roxana72
26-10-2008, 15:51
سلام دوسته عزیز من برنامه رو نصب کردم و کار می کنه فقط 1 اشکال دارم اینه که وقتی sms دلیورد میشه هر دکمه ای رو که می زنم همچنان می خونه یعنی تا آخر اهنگ می خونه . !

H.Operator
26-10-2008, 22:25
آقا سلام
چرا من نميتونم از اين برنامه استفاده كنم ؟! گوشيم N81 8G اين برنامه هم نصب ميشه و همه تنظيمات هم انجام ميدم و رجيستر هم ميشه ، اما فقط واسه يه كانتكت ميتونم Tone اختصاص بدم. وقتي ميام دومي رو اضافه كنم يه كانتكت ميسازه كه كانتك اولي رو به دومي اضافه كرده. مثلا يكي به اسم Hamid كه براش تنظيم ميكنم. بعد ميام Hosein هم اضافه ميكنم اما اكانتي كه اونجا نشون ميده مينويسه Hosein Hamid و براي سومي كه مثلا Asghar مينويسه Asghar Hosein Hamid... و الي آخر... چرا ؟!
من كه باهاش مشكلي ندارم ...ببين به تنظيماتش دست زدي مگه......راستي فارسيه رو ريختي يا انگليسيه:5:

H.Operator
26-10-2008, 22:26
سلام دوسته عزیز من برنامه رو نصب کردم و کار می کنه فقط 1 اشکال دارم اینه که وقتی sms دلیورد میشه هر دکمه ای رو که می زنم همچنان می خونه یعنی تا آخر اهنگ می خونه . !
عزيزم يك آهنگ كوتاه بزار يا اينكه با برنامه هاي PC كوتاه كن آهنگو:31:

hamol
29-07-2009, 19:53
passworde file zipesh chande?

Best N95
30-07-2009, 01:43
passworde file zipesh chande?

hamol
31-07-2009, 22:36
barname kamel va bedone hich moshkeli nast mishe ama ba tavajoh be tanzimati ke giftin aslan kar nemide goshie man n73 has mamnoon

sadaf @ sam
05-08-2009, 16:17
سلام
از برنامه ای که گزاشتید ممنونم
ولی کدی که واسه فارسیش گزاشتید عمل نمیکنه