PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

N!CE^M4N
21-02-2010, 19:06
سلام کسی میدونه این ارور چه طوری بر طرف میشه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamilton
21-02-2010, 22:18
سلام کسی میدونه این ارور چه طوری بر طرف میشه ؟

عكس خود را در سايتهاي مختص آپلود عكس آپلود نماييد و لينك آنرا قرار بديد.مثل سايت زير:

sarmast65_ata
22-02-2010, 07:39
راهكاري كه باري شما ميمونه اينه كه نسخه 9.0.736 يا همون نسخه فينال 2010 را دانلود و نصب كنيد و نسخه 2007 را Uninstall كنيد و سپس از كرك Kaspersky NEW TRIAL EXTENDER _after BETA BLACKLIST _32_64bit استفاده كنيد.

من با نصب نسخه 2010 مشگلم حل میشه؟چون الان وقتی از روش Kaspersky NEW TRIAL EXTENDER _after BETA استفاده میکنم کسپر رو نمیشناسه اونو نصب کنم مطمئن باشم که کسپر از طریق این کرک شناسایی میشه؟چون من اینترنت دایال آپ دارم اولین آپدیت کسپر هم که خیلی وقت گیر و زمان گیره مطمئن باشم؟

hamilton
22-02-2010, 09:43
من با نصب نسخه 2010 مشگلم حل میشه؟چون الان وقتی از روش Kaspersky NEW TRIAL EXTENDER _after BETA استفاده میکنم کسپر رو نمیشناسه اونو نصب کنم مطمئن باشم که کسپر از طریق این کرک شناسایی میشه؟چون من اینترنت دایال آپ دارم اولین آپدیت کسپر هم که خیلی وقت گیر و زمان گیره مطمئن باشم؟

من اين كرك را روي يكي از سيستمها كه كاسپر 9.0.736 نصب بود تست كردم و كرك براحتي اجرا شد و كاسپر رو شناخت.

N!CE^M4N
22-02-2010, 10:02
عكس خود را در سايتهاي مختص آپلود عكس آپلود نماييد و لينك آنرا قرار بديد.مثل سايت زير:

هالا نمیشد جوابم بدی ؟ عکس خود را در سایتهای . . . . خسیس

N!CE^M4N
22-02-2010, 10:08
ویرایش !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamilton
22-02-2010, 12:59
ویرایش !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عكس را ديدم.فقط يك عبارت Attention داخل عكس بوده و توضيحي در موردش نيست.آيا شما از لايسنس متناسب با محصول استفاده كرديد؟لايسنس محصولات مختلف كاسپر قابل استفاده براي هم نيستند.

Rahele Mohammady
23-02-2010, 16:25
لطفا سریال 2007 Internet Security Kasperskey در این سایت بگذارید

hamilton
23-02-2010, 17:33
لطفا سریال 2007 Internet Security Kasperskey در این سایت بگذارید

سريال معتبر شما خيلي به ندت بتونيد پيدا كنيد.از راهنماي پست اول استفاده كنيد.كليد نسخه هاي 2010 و 2009 نيز براي نسخه شما قابل استفاده هستند.

omid-p30
23-02-2010, 20:26
کلید امضا آپدیت شد.

hadi4507
24-02-2010, 00:57
سلام من kasper 9.0.0.736 2010 دارم و این ورژن فایل کی قبول نمیکنه لطفا آدرس سایتهایی که شماره سریال میدن رو برام بزارید

N!CE^M4N
24-02-2010, 01:18
عكس را ديدم.فقط يك عبارت Attention داخل عكس بوده و توضيحي در موردش نيست.آيا شما از لايسنس متناسب با محصول استفاده كرديد؟لايسنس محصولات مختلف كاسپر قابل استفاده براي هم نيستند.

تشکر که جواب دادین ! ممنون :40:

hamilton
24-02-2010, 12:16
سلام من kasper 9.0.0.736 2010 دارم و این ورژن فایل کی قبول نمیکنه لطفا آدرس سایتهایی که شماره سریال میدن رو برام بزارید

راه حل مربوطه توسط دوستان و بنده بارها قرار داده شده.جستجو كنيد پيدا ميكنيد.
سايتي كه سريال قرار ميده شما پيدا نخواهيد كرد.بايد از همين keyها استفاده كنيد.

Dreamland
24-02-2010, 19:44
سلام...

24/02/2010

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥

eshghe eskate
25-02-2010, 22:27
اینارو چیکار باید کرد؟!

Dreamland
26-02-2010, 12:45
سلام...

دانلود Key جدید برای محصول Kaspersky Internet Security 2010 / در تاریخ 7 اسفند 88

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥

wordship
03-03-2010, 18:04
سلام...

دانلود Key جدید برای محصول Kaspersky Internet Security 2010 / در تاریخ 7 اسفند 88

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥

مرسی ولی keyها رو یه جای دیگه اپ کنید 4sharedهم به جمع بقیه بچه ها پیوست.

Dreamland
04-03-2010, 12:30
مرسی ولی keyها رو یه جای دیگه اپ کنید 4sharedهم به جمع بقیه بچه ها پیوست.
سلام...

:20: انجام شد

Dreamland
05-03-2010, 15:42
سلام...

دانلود جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی / در تاریخ 14 اسفند 88

mohamad13702008
09-03-2010, 16:37
Dreamland جان فكر نكنم آدم به گلي پيدا بشه
اين همه كليد
فقط ميتونم بگم دستت درد نكنه.ممنون

omid-p30
09-03-2010, 16:53
امضا آپدیت شد.

Squall Leonhart
10-03-2010, 21:42
آقایون این دو تا کی واسه Kaspersky 2009 هست تا توی بلک لیست نرفتن دان کنین و آپدیت این ماه رو بگیرین :

ضمنا یادتون باشه بعد از آپیدت اتوماتیک آپیدت رو هم غیر فعال کنین تا فردا نره توی بلک لیست.

قبل از آپدیت یه بک آپ از آپیدت های فعلیتون هم بردارین ضرری نداره.

sinasignal
11-03-2010, 02:07
آقایون این دو تا کی واسه Kaspersky 2009 هست تا توی بلک لیست نرفتن دان کنین و آپدیت این ماه رو بگیرین :

ضمنا یادتون باشه بعد از آپیدت اتوماتیک آپیدت رو هم غیر فعال کنین تا فردا نره توی بلک لیست.

قبل از آپدیت یه بک آپ از آپیدت های فعلیتون هم بردارین ضرری نداره.

میشه لطف کنین بگید چطور از آپدیت های کاسپر اسکای روی سیستم دیگه استفاده کنم
(منظورم اینه که از آپدیت های سیستمم برای لپ تاپم استفاده کنم)

-------------------------------------------------------------------------------

در ضمن قضیه این "سریال بلک شده" که دوست عزیزمون "omid-p30" گذاشتن، چیه؟

وقتی واردش کردم در پنجره لایسانس منیجر در بخش active license نوشته:
commerical for 1 computer for 91 days و یه سریال نوشته که جلوش علامت ضربدر هست!

و...
(البته هنوز فرصت 20 روزه برام باقی مونده)
--------------------------- ----------------------------------------------
بهر حال ببخشید چون در کاسپراسکای تازه واردم; حدود 2 ساله که از nod32 استفاده میکردم ولی دیدم واقعا کم آورده (با وجود اینکه همیشه و هر روز آپش میکردم)
.

Dr Hannibal
11-03-2010, 07:21
میشه لطف کنین بگید چطور از آپدیت های کاسپر اسکای روی سیستم دیگه استفاده کنم
(منظورم اینه که از آپدیت های سیستمم برای لپ تاپم استفاده کنم)

-------------------------------------------------------------------------------

در ضمن قضیه این "سریال بلک شده" که دوست عزیزمون "omid-p30" گذاشتن، چیه؟

وقتی واردش کردم در پنجره لایسانس منیجر در بخش active license نوشته:
commerical for 1 computer for 91 days و یه سریال نوشته که جلوش علامت ضربدر هست!

و...
(البته هنوز فرصت 20 روزه برام باقی مونده)
--------------------------- ----------------------------------------------
بهر حال ببخشید چون در کاسپراسکای تازه واردم; حدود 2 ساله که از nod32 استفاده میکردم ولی دیدم واقعا کم آورده (با وجود اینکه همیشه و هر روز آپش میکردم)
.

برای انتقال آپدیت این پست رو بخون

کسپر رو معمولا با key استفاده میکنن. برای این کار ابتدا باید key قبلی رو با علامت ضربدر بزنی و خارج شه و سپس اینترنت رو قطع کنی و روی گزینه تریال کلیک کنی برنامه که می خواد بره نت و کلید تریال رو بگیره نمیتونه و به خودت اجازه brows کردن کلید رو میده و تو هم همون کلید هایی که دوستان دیگه قرار میدن استفاده میکنی.

اگه گزینه تریالت تموم شده و نمی تونی این کار رو بکنی باید در قسمت اکتیو کد آنلاین یه کد سوخته مثل این AR5SK-W2VDP-Q4QRG-V8SR9 رو قرار بدی بعد دوباره نت رو قطع کرده باشی . وقتی حالا بخواد بره این سریال رو انلاین چک کنه نمیتونه و دوباره بهت اجازه brows کردن کلید میده.

Squall Leonhart
11-03-2010, 07:40
برای انتقال آپدیت این پست رو بخون

کسپر رو معمولا با key استفاده میکنن. برای این کار ابتدا باید key قبلی رو با علامت ضربدر بزنی و خارج شه و سپس اینترنت رو قطع کنی و روی گزینه تریال کلیک کنی برنامه که می خواد بره نت و کلید تریال رو بگیره نمیتونه و به خودت اجازه brows کردن کلید رو میده و تو هم همون کلید هایی که دوستان دیگه قرار میدن استفاده میکنی.

اگه گزینه تریالت تموم شده و نمی تونی این کار رو بکنی باید در قسمت اکتیو کد آنلاین یه کد سوخته مثل این AR5SK-W2VDP-Q4QRG-V8SR9 رو قرار بدی بعد دوباره نت رو قطع کرده باشی . وقتی حالا بخواد بره این سریال رو انلاین چک کنه نمیتونه و دوباره بهت اجازه brows کردن کلید میده.

اینی که توضیح دادی ماله ده بود یا نه؟ من با آنتی ویروس 2009 کار میکنم ولی این طوری بهش کی نمیزنم. ساده تر از این چیزایی هست که گفتی مگر اینکه ماله 2010 رو توضیح داده باشی که اونم هنوز فکر نمیکنم واسش کی اومده باشه. یا شاید هم اومده و من خبر ندارم!

omid-p30
11-03-2010, 09:38
اینی که توضیح دادی ماله ده بود یا نه؟ من با آنتی ویروس 2009 کار میکنم ولی این طوری بهش کی نمیزنم. ساده تر از این چیزایی هست که گفتی مگر اینکه ماله 2010 رو توضیح داده باشی که اونم هنوز فکر نمیکنم واسش کی اومده باشه. یا شاید هم اومده و من خبر ندارم!
بله. مال 2010 بود که گزینه browse key رو از قسمت فعالسازی کاسپر برداشتند و باید به این روش غیر مستقیم به browse رسید.

کلید های 2009 به 2010 هم می خورند.

Dr Hannibal
11-03-2010, 11:41

بله 2010 اینطوریه

key ها از اول اومدن و بهتر از سریال ها لو میرن :46:

Unforgiven
14-03-2010, 18:19
کرک جدید برای فعال سازی Kaspersky .

تست نشده !

Kaspersky 2010 All in ONE CRACKiNG SUiTE 1.00 Beta NKD

Kaspersky Product Downloads 2010 / 2009 and Kaspersky PURE
Kaspersky Product Hilfe 2010 and Kaspersky PURE
Kaspersky Internet Security 2010 Computer Bild Crack
Kaspersky Internet Security 2009 Computer Bild Crack
Kaspersky Internet Security 2010 Keyfile Patch v736
Kaspersky Anti - Virus 2010 Computer Bild Crack
Kaspersky Anti - Virus 2009 Computer Bild Crack
Kaspersky Anti - Virus 2010 Keyfile Patch v736
Kaspersky PURE Trial NagScreen Remover v1.00
Kaspersky 2010 All Products Beta and Trial Reset v2.10
Kaspersky Key Downloader Maniac v2.2.5
Kaspersky Key Information Viewer v4.0
Kaspersky Key Blacklist Checker v3.2.8.1
Kaspersky Sites with fresh Kaspersky Keys

Language : English
Size: 8.70 MB

sinasignal
16-03-2010, 03:59
کرک جدید برای فعال سازی Kaspersky .

تست نشده !

Kaspersky 2010 All in ONE CRACKiNG SUiTE 1.00 Beta NKD

Kaspersky Product Downloads 2010 / 2009 and Kaspersky PURE
Kaspersky Product Hilfe 2010 and Kaspersky PURE
Kaspersky Internet Security 2010 Computer Bild Crack
Kaspersky Internet Security 2009 Computer Bild Crack
Kaspersky Internet Security 2010 Keyfile Patch v736
Kaspersky Anti - Virus 2010 Computer Bild Crack
Kaspersky Anti - Virus 2009 Computer Bild Crack
Kaspersky Anti - Virus 2010 Keyfile Patch v736
Kaspersky PURE Trial NagScreen Remover v1.00
Kaspersky 2010 All Products Beta and Trial Reset v2.10
Kaspersky Key Downloader Maniac v2.2.5
Kaspersky Key Information Viewer v4.0
Kaspersky Key Blacklist Checker v3.2.8.1
Kaspersky Sites with fresh Kaspersky Keys

Language : English
Size: 8.70 MB

کسی اینو تست کرده؟
آخه ما اینترنتمون ذغالیه، 8 مگ رو دانلود کنم پیر میشم:46:

mh.attari
16-03-2010, 12:49
ببخشید من تازه از نود 32 به کسپر اومدم زیاد وارد نیستم ما تو نود کی میدادیم اپ میشد اینجا چنین چیزی نیست پس چطوری هست؟
میشه یه چیزی بدید ما این رو اپ کنیم؟

Dr Hannibal
16-03-2010, 13:01
ببخشید من تازه از نود 32 به کسپر اومدم زیاد وارد نیستم ما تو نود کی میدادیم اپ میشد اینجا چنین چیزی نیست پس چطوری هست؟
میشه یه چیزی بدید ما این رو اپ کنیم؟

اگر ورژن 8 استفاده می کنی به راحتی برو قسمت لایسنس اون کی سوخته رو بزن خارج بشه و کلید جدید رو brows کن

اگر ورژن 9 استفاده میکنی

برای این کار ابتدا باید key قبلی رو با علامت ضربدر بزنی و خارج شه در قسمت لایسنس و سپس اینترنت رو قطع کنی و روی گزینه تریال کلیک کنی برنامه که می خواد بره نت و کلید تریال رو بگیره نمیتونه و به خودت اجازه brows کردن کلید رو میده و تو هم همون کلید هایی که دوستان دیگه قرار میدن استفاده میکنی.

برای مثال میتونی از key هایی که دوستان خوبمون dream land در آخرین پسشتون و یا omid_p30 گذاشتن استفاده کنی.

key ها به صورت یک فایل reg هست.

www_parham
16-03-2010, 18:50
سلام دوستان

منkis 9.0.0.736 که آخرین ورژن کسپر هست رو دارم ولی:

همه کارهای بالا رو کردم ولی هر چی صبر میکنم هیچ پیغامی نمیاد و روی connecting to activision center میمونه

به نظر شما چی کار کنم؟؟

omid-p30
16-03-2010, 18:53
سلام دوستان

همه کارهای بالا رو کردم ولی هر چی صبر میکنم هیچ پیغامی نمیاد و روی connecting to activision center میمونه

به نظر شما چی کار کنم؟؟
چقدر صبر کردی ؟ ممکنه تا دو دقیقه هم طول بکشه. یکبار دیگه امتحان کن.

Dr Hannibal
16-03-2010, 19:13
سلام دوستان

به نظر شما چی کار کنم؟؟

شما از این کد استفاده کن. البته کلید قبلی رو باید اول ضربدر کرده باشی ها :20:

AR5SK-W2VDP-Q4QRG-V8SR9

اینترنت رو قطع کن بعد تایید کن. نباید مشکلی داشته باشه.

p30pro
16-03-2010, 19:14

سلام...

حالا كه بعضی از دوستان ميخوان بدونن اين تريال ريست چيه لازم دونستم يه توضيحی در مورد اين نرم افزار و نحوه ريست كردن كسپر بدم :

خب ، اين برنامه كارش اينه كه شما بتونين باهاش هميشه از كاسپراسكاي استفاده كنين بدين صورت كه شما وقتي قسمت تريال 30 روزه نرم افزار رو فعال كرده و ازش استفاده كردين بعد از 30 روز مي تونين با اين برنامه باز هم براي 30 روز ديگه فعالش كنين و بدين ترتيب تا ابد ازش استفاده كنين بدون اينكه مشكل خاصي داشته باشين حتي مي تونين همه آپدت هاي كاسپر رو هم اينطوري هميشه داشته باشين.

اول از همه بزارين اين فايل ريست تو حالت زيپ شده (با پسورد) بمونه چون اگه اكستراكتش كنين كاسپر سريعا اونو ويروس فرض كرده و حذفش مي كنه پس بزارين همون زيپ شده بمونه و هر ماه يكبار كه خواستين ريستش كنين به نحوی كه خواهم گفت بازش كنين و ازش استفاده كنين.

نحوه ريست كسپرسکی :

ابتدا اينترنتتون رو ديسكانت كنين و قبل از باز كردن فايل زيپ ابتدا بايد به قسمت Setting و بعد Option كاسپراسكاي برين و تيك قسمت Enable Self-Defense رو بردارين و بعد روي آيكون كاسپراسكاي در قسمت Taskbar كنار ساعت راست كليك كرده و گزينه Exit رو بزنيد.

بعد از اينكار حالا وارد فايل زيپ شده و روي اين برنامه كليك كنيد تا شروع به ريست كردن بكنه. بعد از مدتي ريست كردن تموم شده و خود كاسپر اتوماتيك صفحه فعال سازي رو خواهد آورد كه اونجا هم روي قسمت Activate Trial Version كليك كنين تا باز هم 30 روز فعال بشه و بدين ترتيب مي تونين به صورت نامحدود و با تمام آپديت هاي لازم از كاسپراسكاي استفاده كنين و لذت ببرين.

Password :
پسورد فایل p30 هست.

Dreamland
شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥ :11::10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من تمام اين كار ها رو انجام دادم ولي :
لطفا سريع جواب بدين

واسه اون سريال قانوني كاسپر يه توضيح بدين دقيقا رو چه نسخه اي كار مي كنه ؟

www_parham
16-03-2010, 21:47
چقدر صبر کردی ؟ ممکنه تا دو دقیقه هم طول بکشه. یکبار دیگه امتحان کن.

شما از این کد استفاده کن. البته کلید قبلی رو باید اول ضربدر کرده باشی ها :20:

AR5SK-W2VDP-Q4QRG-V8SR9

اینترنت رو قطع کن بعد تایید کن. نباید مشکلی داشته باشه.

با تشکر از اینکه اینقدر زود جواب دادید:11:

چند بار سیستمو ریست کردم و با self defense & enable protection ور رفتم درست شد

Dr Hannibal
16-03-2010, 22:14
با تشکر از اینکه اینقدر زود جواب دادید:11:

چند بار سیستمو ریست کردم و با self defense & enable protection ور رفتم درست شد

برای کرک کردن (استفاده از تریال ریستر) و غیره باید این گزینه هارو غیر فعال کرد.
یا باید کرک کنید یا باید key استفاده کنید.

key ها که دوستان قرار داداند برای شرکت تا این لحظه قانونی اند و هیچ مشکلی ندارند پس نیاز به غیر فعال کردن نداره.

گویا شما می خواستید کرک کنید که در هنگام کرک کردن دیگه نیازی به اون توضیحاتی که دادم نبود اصلا.

موفق باشید.

mh.attari
16-03-2010, 22:25
اگر ورژن 8 استفاده می کنی به راحتی برو قسمت لایسنس اون کی سوخته رو بزن خارج بشه و کلید جدید رو brows کن

اگر ورژن 9 استفاده میکنی

برای این کار ابتدا باید key قبلی رو با علامت ضربدر بزنی و خارج شه در قسمت لایسنس و سپس اینترنت رو قطع کنی و روی گزینه تریال کلیک کنی برنامه که می خواد بره نت و کلید تریال رو بگیره نمیتونه و به خودت اجازه brows کردن کلید رو میده و تو هم همون کلید هایی که دوستان دیگه قرار میدن استفاده میکنی.

برای مثال میتونی از key هایی که دوستان خوبمون dream land در آخرین پسشتون و یا omid_p30 گذاشتن استفاده کنی.

key ها به صورت یک فایل reg هست.
واقعا ممنونم حالا یه چیزی رو یواشکی بگم
کسپر باعث میشه سرعت لود صفحات کمی بیاد پایین چیزی که نود نداشت :11:
(یا هم فایر فاکس به 7 64bit مشکل داره)

p3rsi4n
16-03-2010, 22:58
اکثر بچه ها با برنامه های ریست تریال مشکل دارند چون معمولا نمیشه به این برنامه ها اعتماد کرد چون سورس اونها معلوم نیست فایل ضمیمه 1 میزارم که واسه ریست کردن تریال کاسپراسکای هم نسخه آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی کاربرد داره روی نسخه 9.0.0.736 تست کردم واسه این کار مراحل زیر رو انجام بدید این فایل فقط حاوی تغییراتی هست که در رجیستری داده میشه .
1-گزینه self-defence رو disable کنید
2-کاسپر اسکای رو exit کنید
3-محتویات فایل ضمیمه تکست رو در run اجرا کنید
4-دوباره برنامه کاسپر رو اجرا کنید
نیازی به پاک کردن لایسنس قبلی هم نمیباشد
فیلمی هم ضمیمه میکنم که نحوه اجرا کار رو نمایش میده واسه کسایی که مشکل دارن در انجام مراحل کار.

در ضمن اگر برای دفعات بعدی خواستید از این روش استفاده کنید باید 3 رقم آخر عدد وارد شده در آکولاد را فایل ضمیمه اول را پاک کرده و به دلخواه تغییر بدهید

یک فیلم هم از نحوه انجام کارهای فوق تهیه کردم (ضمیمه 2) دوستانی که مشکل دارن میتونن با دیدن فیلم مراحل رو کامل انجام بدن
ضمیمه 1

ضمیمه 2

Dr Hannibal
16-03-2010, 23:20
واقعا ممنونم حالا یه چیزی رو یواشکی بگم
کسپر باعث میشه سرعت لود صفحات کمی بیاد پایین چیزی که نود نداشت :11:
(یا هم فایر فاکس به 7 64bit مشکل داره)

خواهش

بله به خاطر کسپر هست. هرچیزی توسط مرورگر بخواد لود شه قبلش اسکن میشه. این بهای امنیت بالا هست.:46:

یه مقدار وارد سایتهای که اسکریپت های ویروسی و تروجانی دارن بشید میبینید که می ارزه ;)

موفق باشید

p30pro
17-03-2010, 10:17
اکثر بچه ها با برنامه های ریست تریال مشکل دارند چون معمولا نمیشه به این برنامه ها اعتماد کرد چون سورس اونها معلوم نیست فایل ضمیمه 1 میزارم که واسه ریست کردن تریال کاسپراسکای هم نسخه آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی کاربرد داره روی نسخه 9.0.0.736 تست کردم واسه این کار مراحل زیر رو انجام بدید این فایل فقط حاوی تغییراتی هست که در رجیستری داده میشه .
1-گزینه self-defence رو disable کنید
2-کاسپر اسکای رو exit کنید
3-محتویات فایل ضمیمه تکست رو در run اجرا کنید
4-دوباره برنامه کاسپر رو اجرا کنید
نیازی به پاک کردن لایسنس قبلی هم نمیباشد
فیلمی هم ضمیمه میکنم که نحوه اجرا کار رو نمایش میده واسه کسایی که مشکل دارن در انجام مراحل کار.

در ضمن اگر برای دفعات بعدی خواستید از این روش استفاده کنید باید 3 رقم آخر عدد وارد شده در آکولاد را فایل ضمیمه اول را پاک کرده و به دلخواه تغییر بدهید

یک فیلم هم از نحوه انجام کارهای فوق تهیه کردم (ضمیمه 2) دوستانی که مشکل دارن میتونن با دیدن فیلم مراحل رو کامل انجام بدن
ضمیمه 1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمیمه 2

ممنون جواب داد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

meisam317
17-03-2010, 11:31
لطفا KEY جدید بزارین ممنون میشم بعد اپدیت اقلاینی که از سافت گذر گرفتم و رفت تو بلک لیست نتوستم اکتیو کنم

Dr Hannibal
17-03-2010, 12:03
لطفا KEY جدید بزارین ممنون میشم بعد اپدیت اقلاینی که از سافت گذر گرفتم و رفت تو بلک لیست نتوستم اکتیو کنم

برای اینترنت سکورتی

برای آنتی ویروس

همیشه دوستان در ایت تاپیک کی هارو قرار میدن می تونستید چندتا پست برید عقب آخرین کی هارو دریافت کنید.

mh.attari
17-03-2010, 13:37
خواهش

بله به خاطر کسپر هست. هرچیزی توسط مرورگر بخواد لود شه قبلش اسکن میشه. این بهای امنیت بالا هست.:46:

یه مقدار وارد سایتهای که اسکریپت های ویروسی و تروجانی دارن بشید میبینید که می ارزه ;)

موفق باشید
ولی اخه من زیاد اهل وب گردی بی مورد نیستم
هر سایتی برم هم معتبر هست
راستی یه مشکل دیگه این کسپر هی میاد بالا میگه 29 روز وقت داری اینو چطوری خاموش کنم؟

Squall Leonhart
17-03-2010, 13:57
وقتی که این پیغام رو میده کنار پنجره یه علامت فلش به طرف پایین هست روی اون کلیک کن و گزینه Disable this notification رو بزن. (این راه ماله ورژن 2009 هست نمیدونم واسه 2010 هم جواب میده یا نه!)

Dr Hannibal
17-03-2010, 14:01
ولی اخه من زیاد اهل وب گردی بی مورد نیستم
هر سایتی برم هم معتبر هست
راستی یه مشکل دیگه این کسپر هی میاد بالا میگه 29 روز وقت داری اینو چطوری خاموش کنم؟

کلید برای تریال هست یا کلید معمولی 29 روز وقت داره

در هرصورت شما میتونید از اون بالا علامت دایره سبز یا اگه زرد شده برید اون اخطار رو بزنید هیدن شه.

یا هر ریپورتی که پایین سمت راست ویندوز میده و دوست ندارید تکرار کنه کنارش یک علامت هست به شکل فلش به سمت پایین اون رو بزن بعد گزینه غیر فعال کردن این گزارش میاد و میتونی انتخاب کنی.

ولی خب بهترش اینه که key رو عوض کنی یک کی با زمان بالاتر بذاری مثل این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدkey خوبیه :46: 1 ماه داره کار میکنه بیچاره :27: الانم 70 روز باقی مونده داره.

موفق باشی

mh.attari
17-03-2010, 15:27
کلید برای تریال هست یا کلید معمولی 29 روز وقت داره

در هرصورت شما میتونید از اون بالا علامت دایره سبز یا اگه زرد شده برید اون اخطار رو بزنید هیدن شه.

یا هر ریپورتی که پایین سمت راست ویندوز میده و دوست ندارید تکرار کنه کنارش یک علامت هست به شکل فلش به سمت پایین اون رو بزن بعد گزینه غیر فعال کردن این گزارش میاد و میتونی انتخاب کنی.

ولی خب بهترش اینه که key رو عوض کنی یک کی با زمان بالاتر بذاری مثل این

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدkey خوبیه :46: 1 ماه داره کار میکنه بیچاره :27: الانم 70 روز باقی مونده داره.

موفق باشی
من تازه نصبیدمش هنوز رو 30 روز ازمایشی هست تموم شه بریم یه کرک بزنیم کمتر گیر بده:11:

sadra121
18-03-2010, 22:42
سلام به همگی !

سریال kis کاسپرسکی 2009 رو میخوام . فعلا گیر میده به هرسریال کسی میتونه راهنمایی کنه

ممنون :11:

Squall Leonhart
19-03-2010, 00:33
سلام به همگی !

سریال kis کاسپرسکی 2009 رو میخوام . فعلا گیر میده به هرسریال کسی میتونه راهنمایی کنه

در کل اگه بخوایی کاسپر اسکای استفاده کنی نباید هر روز آپدیتش کنی. این طوری باید هر سه چهار روز یه بار بیفتی دنبال کی که این طوری نمیشه. برای استفاده از کاسپراسکای هر ماه میری به سایت به زیر و نگاه میکنی به تاریخ قرار گرفتن کی ها توی سایت. وقتی دیدی که یه کی رو تازه گذاشتن مثلا یکی دو روز هست دانلودش میکنی و با اون کی آپدیت میکنی تا ماه بعد که برسه آپدیت رو غیر فعال میکنی و حالشو میبری و الی آخر.

Dr Hannibal
19-03-2010, 00:52
سلام به همگی !

کلید قبلی رو حذف کنید دیلیت . سپس این کلید را نصب کنید.

یک کلید خوب برای 2009 سکوریتی. دوام بالا :46:

meisam317
23-03-2010, 12:42
کلید قبلی رو حذف کنید دیلیت . سپس این کلید را نصب کنید.

یک کلید خوب برای 2009 سکوریتی. دوام بالا :46:

لطفا یکی KEY جدید بزارین ، من از سایت سافت گذر اپدیت 2010/03 رو گرفتم KEY اینجا همششون بلک لیست رفتن :41:

خیلی ممنون :11:

extreme2006gh
24-03-2010, 09:17
سلام
میخواستم بدونم آیا روش فعالسازی KIS 2010 مثل KIS 2009 هست یا نه ؟
یعنی میشه براش هر چند مدت Key پیدا کرد و اپدیت کرد تا زمانی که Block بشه ؟

jax2
24-03-2010, 09:43
بله.همینجوریه و اگه کی شما بلک نشه میتونید راحت آپدیت کنید

jax2
24-03-2010, 09:58
شما برای چی از زمان 30 روزه ی trial استفاده نمی کنید
بعد از اینکه مدت 30 روزه تموم شد از تنظمات برنامه self defence رو غیر فعال کنید و فایل زیر رو دانلود کنید
کسپر رو خارج کنیدو فایل دانلود شده رو اجرا کنید
یه کلید داره اونو بزنید
منتظر بمونید آنتی ویروس اجرا بشه
می بینید که دوباره میتونید مدت 30 روزه رو فعال کنید
موفق باشید

karkan
24-03-2010, 16:34
سلام... دوستان من یه سوال داشتم..
من تازه کاسپر نصب کردم و یه فایل لایسنس گذاشتم توش الان اون قسمت روزهای باقیمانده نوشته 325 روز///

ممکنه این لایسنس بره تو بلک لیست و بعدش دیگه کار نکنه؟

Squall Leonhart
24-03-2010, 20:08
سلام... دوستان من یه سوال داشتم..
من تازه کاسپر نصب کردم و یه فایل لایسنس گذاشتم توش الان اون قسمت روزهای باقیمانده نوشته 325 روز///

ممکنه این لایسنس بره تو بلک لیست و بعدش دیگه کار نکنه؟

زیاد دلت رو به 325 روز خوش نکن! اگه تو از اینترنت این کی رو دانلود کردی پس بدون که ده ها هزار نفر دیگه هم از این کی دارن استفاده میکنن :31: و مطمئن باش تا چند روز دیگه میره توی بلک لیست! (مگر اینکه دیگه با این کی آپدیت نکنی و یا اگر هم میخواهی آپدیت کنی اول یه بک آپ از آپدیت های فعلیت برداری بعد کارت رو بکنی) :11:

wordship
24-03-2010, 21:17
سلام
این کاسپر کیجنراتور نداره؟؟
من با کی هاش دو روز خوبه یهو باز میخواد اپدیت شه قرمز میشه و میگه سریال شما توی بلک لیسته
ولی سریال رو همون وقت چک میکنه.
ممنون.

Dr Hannibal
25-03-2010, 00:51
سلام
این کاسپر کیجنراتور نداره؟؟
من با کی هاش دو روز خوبه یهو باز میخواد اپدیت شه قرمز میشه و میگه سریال شما توی بلک لیسته
ولی سریال رو همون وقت چک میکنه.
ممنون.

یه خورده سوال نامفهوم بود :20: ولی نه همچین چیزی نباید باشه.

این کی رو استفاده کن 1 ماه بیشتر داره کار میکنه و بلک ملک مثل اینکه تو کارش نیست.:rambo:

Dr Hannibal
25-03-2010, 00:57
لطفا یکی KEY جدید بزارین ، من از سایت سافت گذر اپدیت 2010/03 رو گرفتم KEY اینجا همششون بلک لیست رفتن :41:

خیلی ممنون :11:

برای نسخه 2009 سکوریتی

اگر تاریخ سیستم درست باشه ( میلادی ) بلک نیست.

Squall Leonhart
25-03-2010, 08:15
مگه وقتی از آنتی ویروس های دیگه استفاده میکنین حی فرت و فرت آپدیت میکنین؟ خب ایم مثل بقیه هست فقط قدرتش بیشتره. نباید که هر روز آپدیت بشه اصلا نیازی نیست به این کار. هر روز که ویروس جدید نمیاد. از تروجان ها هم باید خودتون مواظب باشین که فایل های مشکوک رو اجرا نکنین (فایل های اجرایی که بدون آیکن هستن) یه دونه ویروس اتوران میمونه که من خودم یه ویروس یاب ساده به اسم Auto Run Virus Remover در کنار کاسپراسکای استفاده میکنم و نگران هیچی هم نیستم!

wordship
25-03-2010, 09:45
مگه وقتی از آنتی ویروس های دیگه استفاده میکنین حی فرت و فرت آپدیت میکنین؟ خب ایم مثل بقیه هست فقط قدرتش بیشتره. نباید که هر روز آپدیت بشه اصلا نیازی نیست به این کار. هر روز که ویروس جدید نمیاد. از تروجان ها هم باید خودتون مواظب باشین که فایل های مشکوک رو اجرا نکنین (فایل های اجرایی که بدون آیکن هستن) یه دونه ویروس اتوران میمونه که من خودم یه ویروس یاب ساده به اسم Auto Run Virus Remover در کنار کاسپراسکای استفاده میکنم و نگران هیچی هم نیستم!

درسته هر روز ویروس جدید نمیاد ولی خب شاید یه ویروس مال یه هفته پیش باشه
و کاسپر امروز تازه بفهمه و به لیست اپدیت هاش اضافه کنه

شما اگه اینجا یه سری بزنی میبینی که مثلا نود 32 توی یه روز شاید بیشتر از 30ویروس و تروجان شناخته
بفرما:

Squall Leonhart
25-03-2010, 10:28
درسته هر روز ویروس جدید نمیاد ولی خب شاید یه ویروس مال یه هفته پیش باشه
و کاسپر امروز تازه بفهمه و به لیست اپدیت هاش اضافه کنه

شما اگه اینجا یه سری بزنی میبینی که مثلا نود 32 توی یه روز شاید بیشتر از 30ویروس و تروجان شناخته
بفرما:

بر اساس این گزارشی که گذاشتی اینجا به تاریخ دیروز 24 / 03 / 2010 نزدیک پانصد تا ویروس شناسایی کرده! من این آمار رو به هیچ وجه قبول ندارم. تازه اگر هم درست باشه همشون خطرناک نیستن که سیستم رو بخوابونن فقط هر چند سال یه بار یه ویروس خطرناک میاد که آخریش به نظر من همین ویروس های اتوران هستن ولی با استفاده از ویروس یابی که توی پست قبلیم معرفی کردم خیالم از بابتش راحت هست و قبل از اون بلاستر بود. و یه ویروس دیگه که به فایل های اجرایی حمله میکرد و همشون رو ویروسی میکرد. واسه رفع این ویروس ها نیازی به آپیدت روزانه نیست (البته به نظر من!) من خودم فقط ماهی یه بار با دانلود یه کی جدید کاسپراسکای رو آپدیت میکنم و تا حالا به مشکلی بر خورد نکردم البته اینم بگم که حواسم از تروجان ها هم جمع هست که اجراشون نکنم! چون تجربه بهم ثابت کرده که کاسپراسکای در مقابل تروجان ها یه کم ضعیف عمل میکنه.

یه چیز دیگه هم بگم اینکه اگه اینا همچین گزارشی رو نزارن که نمیتونن محصولاتشون رو بفروشن! بالاخره باید بتونن یه چند نفری رو بترسونن (منظورم جناب عالی نیست ها :31:) تا نونشون آجر نشه! فکرش رو بکن که اگه اون چراغ قرمز کاسپر اسکای اون جوری روشن خاموش نشه کی میره دنبال آپدیت و بعدش که رفت تو بلک لیست، می افته به فکر خرید محصول و کی اورجینال و قانونی!

wordship
25-03-2010, 12:04
بر اساس این گزارشی که گذاشتی اینجا به تاریخ دیروز 24 / 03 / 2010 نزدیک پانصد تا ویروس شناسایی کرده! من این آمار رو به هیچ وجه قبول ندارم. تازه اگر هم درست باشه همشون خطرناک نیستن که سیستم رو بخوابونن فقط هر چند سال یه بار یه ویروس خطرناک میاد که آخریش به نظر من همین ویروس های اتوران هستن ولی با استفاده از ویروس یابی که توی پست قبلیم معرفی کردم خیالم از بابتش راحت هست و قبل از اون بلاستر بود. و یه ویروس دیگه که به فایل های اجرایی حمله میکرد و همشون رو ویروسی میکرد. واسه رفع این ویروس ها نیازی به آپیدت روزانه نیست (البته به نظر من!) من خودم فقط ماهی یه بار با دانلود یه کی جدید کاسپراسکای رو آپدیت میکنم و تا حالا به مشکلی بر خورد نکردم البته اینم بگم که حواسم از تروجان ها هم جمع هست که اجراشون نکنم! چون تجربه بهم ثابت کرده که کاسپراسکای در مقابل تروجان ها یه کم ضعیف عمل میکنه.

یه چیز دیگه هم بگم اینکه اگه اینا همچین گزارشی رو نزارن که نمیتونن محصولاتشون رو بفروشن! بالاخره باید بتونن یه چند نفری رو بترسونن (منظورم جناب عالی نیست ها :31:) تا نونشون آجر نشه! فکرش رو بکن که اگه اون چراغ قرمز کاسپر اسکای اون جوری روشن خاموش نشه کی میره دنبال آپدیت و بعدش که رفت تو بلک لیست، می افته به فکر خرید محصول و کی اورجینال و قانونی!

نه دوست عزیز قدرت خدا تو هنوز بلد نیستی تاریخ رو هم بخونی
نباید که تا صفحه ی اخرش پیش بری که فقط باید تاریخ امروز رو بخونی
متوجه شدی
یا نحوهی خوندنشم برات توضیح بدم.

اینم بگم مثل اینکه از ویروس اتوران خاطره بدی داری که همینطور اسمش رو میاری
ولی بدون جدیدا ویروس ها در سطح کرنل یا همون هسته ویندوز عمل میکنن
چون اتوران دیگه قدیمی شده.
این امار هم ماله خود سایته نود 32 هست شما همون ویروسی رو که نوشته شناختم پیدا کن بعد با نود 32 اسکن کن اگه نشناخت اینطوری بگو
چون اون شرکت کارش ساخت انتی ویروسه و باید روزی حتی اگه باشه 1000تا ویروس رو هم بشناسه.
فهمیدی یا قبول نداری
تا برات چند نمونه ویروس بزارم که دو سه روز پیش نود 32 شناخته؟؟؟؟

تاریخش رو هم اینطور بخون
مثلا این:(20100324)

24/3/2010

M E H R A N
25-03-2010, 13:10

روزانه رقمی حدود 15000 تا 50000 آلودگی یا بعبارتی Malware جدید در اینترنت پخش میشه. در هفته بیشتر از 100,000 و در هر ماه بیشتر از 1,000,000 نمونه جدید پخش میشه.

بعضی از این Malware ها اتوماتیک بر روی سروری که هستند بازنویسی میشند یعنی خودشون رو دوباره به یک شکل دیگه میسازن. بعضی ها طوری برنامه ریزی و نوشته شده اند که هر چند ساعت یک نمونه جدید از خودشون رو درست کنند و بعضی ها هم هر دقیقه. بعضی از Malware ها فقط زمانی که توسط قربانیان دانلود میشوند تبدیل به یک نمونه جدید میشن و بعضی ها هم هر وقت توسط یک IP آدرس جدید اجرا یا دانلود بشند یک نمونه جدید از خودشون رو درست میکنند.

بنابراین روزانه مابین 15 هزار تا 50 هزار نمونه جدید به همین شکل ساخته میشه و در اینترنت پخش میشه اما اکثر این نمونه ها از یک خانواده هستند. مثلا ممکنه تروجان Hupigon روزانه 20 نمونه جدید ازش پخش بشه اما همه این نمونه های جدید مطعلق به خانواده ی Hupigon هستند. یا کرم Autorun که گریبان اکثر افراد رو برای یک بار هم که شده گرفته روزانه حدود 10 تا 20 نمونه جدید فقط از این کرم پخش میشه یعنی در ماه بیشتر از 300 نمونه جدید و شایدم بیشتر فقط از این کرم پخش میشه. اما همانطور که گفتم تمام این نمونه های جدید مربوط به یک خانواده میشند. اما گاهی نمونه هایی وجود داره که مطعلق به هیچ خانواده ای نیستند و شناسایی اونها برای آنتی ویروسهایی که فقط از دیتابیس استفاده میکنند مثل شناسایی سوزنی در انبار کاه میمونه.

به همین دلیل آنتی ویروسها برای شناسایی نمونه های جدید از خانواده هایی که قبلا در دیتابیسشون وجود دارند نیاز به ثبت تک تک آنها را ندارند. گاهی ثبت فقط یک signature کافیه تا صدها و یا هزاران نمونه از یک خانواده رو آنتی ویروسها تشخیص بدند. اما گاهی نمونه های جدید از خانواده ای جدید و یا نمونه های جدید از خانواده های ثبت شده ی قبلی وجود داره که توسط دیتابیس و حتی هوش مصنوعی آنتی ویروسها شناسایی نمیشه و به همین دلیل آنتی ویروسها نیاز به آپدیت حداقل روزانه و بصورت مداوم دارند.

Squall Leonhart
25-03-2010, 13:15
ok
شماها راس میگین!

Dreamland
27-03-2010, 00:31
سلام...:10::11:

دانلود Key های جدید برای محصولات KIS 7, 2009, 2010 / در تاریخ 7 فروردین 89

masoud79
27-03-2010, 19:50
اینم keyهای جدید kaspersky:

Dreamland
28-03-2010, 15:55
سلام...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

89/01/08

Mahziar-7
29-03-2010, 13:29
سلام
من دو تا سریال 100 روزه دارم. هر کدومشون رو که می فرستم این خطا رو میده:
Activation error: Unable to connect to server.
وقتی هم more information رو میزنم این صفحه میاد:

مشکل چیه؟

Dr Hannibal
29-03-2010, 14:34
سلام
من دو تا سریال 100 روزه دارم. هر کدومشون رو که می فرستم این خطا رو میده:
Activation error: Unable to connect to server.
وقتی هم more information رو میزنم این صفحه میاد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمشکل چیه؟

این پیام خب یعنی نمیتونه به نت وصل بشه :20: ولی بهتر احتمالا اون سریال های شما همه بلوک شدن پس اگه نسخه 2010 دارید وقتی این پیام میاد و میزنه more information شما اوکی کنید بعد قسمت پایین اجازه brows کردن کلید رو بهتون میده بعد شما به طور مثال میتونید کلید هایی که دوستان در اخرین پست های صفحه کرک و سریال کسپرسکی هست رو قرار بدین با توجه نسخه خودتون.

موفق باشید

Mehdi.KinG
30-03-2010, 14:05
سلام به دوستان عزيز سال نو شما هم مبارك
يه سوال داشتم از عزيزان حرفه اي در قسمت كاسپرسكي
من از اينترنت سكوريتي 2010 استفاده ميكنم
واسه من 25 روز از تريالش مونده بود واسه همين هم ميخواستم
از Key هاي صفحه قبل استفاده كنم من سريال هاي قبلي كه واسه نسخه
تريال نرم افزار بود رو پاك كردم حال ميخوام فايل هاي Key جديدي كه گرفتم رو وارد كنم
نميتونم . . . !!! انگار نميفهمم چطوري بايد اين كار رو انجام داد .
Key هاي جديد رو دانلود كردم ولي اصلا كدي نيست كه من دستي وارد كنم
فايل هايي با پسوند .KEY هستند كه نميدونم چطوري بايد در قسمت
Activate using the activation code اونها رو وارد كنم
نميدونم اشكال كار من از كجاست ؟!!
لطفا اگر كسي اين پيغام رو ديد سريعا جواب بده ممنونم .

:41::40::41:

Dr Hannibal
30-03-2010, 14:54
سلام به دوستان عزيز سال نو شما هم مبارك
يه سوال داشتم از عزيزان حرفه اي در قسمت كاسپرسكي
من از اينترنت سكوريتي 2010 استفاده ميكنم
واسه من 25 روز از تريالش مونده بود واسه همين هم ميخواستم
از Key هاي صفحه قبل استفاده كنم من سريال هاي قبلي كه واسه نسخه
تريال نرم افزار بود رو پاك كردم حال ميخوام فايل هاي Key جديدي كه گرفتم رو وارد كنم
نميتونم . . . !!! انگار نميفهمم چطوري بايد اين كار رو انجام داد .
Key هاي جديد رو دانلود كردم ولي اصلا كدي نيست كه من دستي وارد كنم
فايل هايي با پسوند .KEY هستند كه نميدونم چطوري بايد در قسمت
Activate using the activation code اونها رو وارد كنم
نميدونم اشكال كار من از كجاست ؟!!
لطفا اگر كسي اين پيغام رو ديد سريعا جواب بده ممنونم .

:41::40::41:

ورژن 2010

قسمت لایسنس کلیک کنید یک صفحه باز میشه روی ضبدر کلید قبلی کلیک کنید و این گزینه رو بزنید.

سپس در صفحه بعد اگر هنوز گزینه تریال مونده روی اون کلیک کن اما اینترنت قطع باشه وقتی میخواد وصل بشه به اینترنت تا کلید تریال رو بگیره پیغام خطا میده و بعد اون پیام رو اوکی میکنی. سپس در همون صفحه یک پنجره اضافه میشه که توی اون قسمت اجازه brows کردن کلید جدید رو بهتون میده. و شما از اون جا همون کلید رو که پسوندش key هست گفتید انتخاب میکنید.

اگر کلید اعتبار داشته باشه تمومه.

اگر اون قسمت گزینه تریال وجود نداره و تموم شده مثل من :20:

باید یک سریال نامبر سوخته با توجه به ورژن مورد استفاده قرار بدید و اینترنت قطع باشه و کلید اوکی رو بزنی بعد دوباره وقتی بخواد این کلید رو از نت چک کنه پیام خطا به اتصال اینترنت میده و دوباره اجازه انتخاب کلید رو بهت میده.

سریال سوخته برای اینترنت سکوریتی : AR5SK-W2VDP-Q4QRG-V8SR9

برای انتی ویروس :

اگر ورژن 2009 داشته باشی براحتی در قسمت لایسنس گزینه brwos کلید رو داره.

موفق باشید.

Mehdi.KinG
30-03-2010, 15:11
:20:

ممنونم دوست من عالي بود مشكل حل شده

اشتباه من :: اتصال به اينترنت هنگام چك كردن سريال هاي جديد :18:

:40::11::10:

Unforgiven
30-03-2010, 18:29
:41: ... :11:

tiia
31-03-2010, 07:12
سلام
وقتي كه كاسپر 2010 را آپديت مي كنم پيغام ميده كه در ديتابيش خطا و اشكالي وجود دارد و به آپديت قبلي برگرد ؟
roll back to the previous database

Dr Hannibal
31-03-2010, 08:47
سلام
وقتي كه كاسپر 2010 را آپديت مي كنم پيغام ميده كه در ديتابيش خطا و اشكالي وجود دارد و به آپديت قبلي برگرد ؟

شما اپدیت افلاین میکنید؟ یعنی اپدیت رو از سایتی دانلود کرده اید بعد از طریق اون بخواهید اپدیت کنید؟

اگر این چنین بوده اون فایل اپدیت مشکل داشته و بهترین کار استفاده از اپدیت به طور معمول هست و از خود کسپر.

اگر احتیاج به اپدیت افلاین دارید یکی از بهترین سایت ها در این زمینه این سایت هست

در قسمت انتی ویروس اپدیت افلاین مورد نیاز رو پیدا کنید خیلی خوب جواب میده.

اما اگر نه به طور عادی اپدیت میکنید و ایکون کسپرسکی بعد از اپدیت کاملا کمرنگ میشه ( خاکستری مانند ) بهرین کار پاک کردن برنامه و نصب مجدد هست (آخرین ورژن نصب کنید بهتره).

و این بار اپدیت مناسب ( یا آنلاین از خودسایت کسپرسکی یا آفلاین مطمئن مثل سایت بالا )

موفق باشید.

Dreamland
31-03-2010, 13:39
سلام...:20:

89/01/10

tiia
01-04-2010, 06:23
سلام
باز هم سلام
من از طريق آنلاين آپديت مي كنم و رنگ آنتي ويروس هم خاكستري نشده. و هر دفعه پيغام بالا را دريافت مي كنم.
سوال دومم هم اينه كه اگر بخوام آپديت را از يك كامپيوتر به كامپيوتر ديگه اعمال كنم. همينطور كه دوستان قبلا اشاره كردند بايد از پوشه kasper lab/bases اگه اشتباه ننوشته باشم را به عنوان سرور معرفي كنيم. ولي در اين مورد ارور ميده.
ممنون از دوستان عزيز اين دو سوال من بود.
تشكر

Dr Hannibal
01-04-2010, 08:04
باز هم سلام
من از طريق آنلاين آپديت مي كنم و رنگ آنتي ويروس هم خاكستري نشده. و هر دفعه پيغام بالا را دريافت مي كنم.
سوال دومم هم اينه كه اگر بخوام آپديت را از يك كامپيوتر به كامپيوتر ديگه اعمال كنم. همينطور كه دوستان قبلا اشاره كردند بايد از پوشه kasper lab/bases اگه اشتباه ننوشته باشم را به عنوان سرور معرفي كنيم. ولي در اين مورد ارور ميده.
ممنون از دوستان عزيز اين دو سوال من بود.
تشكر

به هر حال اگه راهی نیافتی یک بار دیگه برنامه نصب کنی درست میشه ترجیحا ورژن 9.0.0.736 رو نصب کنید.

omid-p30
01-04-2010, 11:30
امضا آپدیت شد.

Saleh
02-04-2010, 00:02
Kaspersky 2010 Universal Anti-Blacklist

INSTALL NOTES

طبق توضیحات بالا این کرک به کلی لیست سیاه Kaspersky را غیر فعال میکند و می توانید هر کلیدی را استفاده نمایید.
این کرک هم بر روی نسخه Anti-Virus و هم بر روی نسخه Internet Security و هم بر روی محصول جدید Kaspersky PURE کار میکنه.
برای استفاده از این کرک Self Defense نرم افزار رو از تنظیمات غیرفعال کنید و از نرم افزار به کلی خارج بشید حالا فایل kascrackv1.exe رو اجرا و محل نصب نرم افزار رو انتخاب کنید. می توانید نرم افزار رو اجرا کنید و Self Defense رو دوباره فعال کنید. لیست سیاه کسپرسکی غیرفعال شده است! :46:

موفق باشید!

Dr Hannibal
02-04-2010, 06:23
Kaspersky 2010 Universal Anti-Blacklist

اولین کرکی نیست که برای کسپرسکی میاد اما چون کرک سورس برنامه رو تغییر میده و دست کاری میکنه در آینده با اپدیت های جدید مشکل ایجاد می کنه مثل هنگ کردن خاکسنری شدندن ایکون و در نهایت مجبور شدن به ریمو کامل برنامه.

توی کرک های گذشته کاملا اثبات شده.( اگر تریال ریستر ها جدا از این نوع کرک ها در نظر بگیریم )

Dreamland
04-04-2010, 12:06
سلام...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود Key های جدید برای محصولات KIS 7, 2009, 2010 / در تاریخ 15 فروردین 89

شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥:46:

farshad.88
05-04-2010, 17:13
یه سوال فکر کنم کاملا مبتدیانه
انتی ویروس و اینترنت سکوریتی رو نمیشه همزمن روی سیستم داشته باشیم ؟
من انتی ویروس 2010 رو نصب کردم .اما واسه اینترنت سکوریتی میگه که باید آنتی ویروس رو حذف کنم.
کاش هر دو تا رو توی یک نرم افزار میداد. کدومشون مهمتره ؟ کار من بیشتر اینترنت است
------------------
یه سوال دیگه. چرا دیتا بیس آپدیت نمیشه ؟ واسه من نسخه 30 روزه هست.همه جا هم که key دیدم. خبری از سریال نبود

asklt
05-04-2010, 17:25
کسی کی واسه Kaspersky PURE 9.0.0.192 داره؟؟؟

---------- Post added at 05:25 PM ---------- Previous post was at 05:22 PM ----------

من انتی ویروس 2010 رو نصب کردم .اما واسه اینترنت سکوریتی میگه که باید آنتی ویروس رو حذف کنم.
کاش هر دو تا رو توی یک نرم افزار میداد. کدومشون مهمتره ؟ کار من بیشتر اینترنت است
------------------
یه سوال دیگه. چرا دیتا بیس آپدیت نمیشه ؟ واسه من نسخه 30 روزه هست.همه جا هم که key دیدم. خبری از سریال نبود

شما اینترنت سکوریتی رو نصب کن آنتی ویروس هم داره کامل ترین نسخه هم Kaspersky PURE 9.0.0.192 که همه چیز رو با هم داره

Dr Hannibal
05-04-2010, 17:35
------------------

شما باید با همین کی ها اکتیو کنید نسخه 2010 امضای omid_p30 رو ببین به طور مثال.

lebesgue
05-04-2010, 17:47
آیا کارایی و امکانات Kaspersky Internet Security در حالت 30 روزه با حالتی که اکتیو بشه فرق میکنه؟
اگه نه, پس استفاده از ریستر راحت تر و مطمئن تر هست دیگه؟
متشکرم

Dreamland
05-04-2010, 17:49
Kaspersky PURE 9.0.0.192 Only Patch

Instruction for patching:
1. Stop the antivirus protection
2. Launch the patch

Dr Hannibal
05-04-2010, 17:50
آیا کارایی و امکانات Kaspersky Internet Security در حالت 30 روزه با حالتی که اکتیو بشه فرق میکنه؟
اگه نه, پس استفاده از ریستر راحت تر و مطمئن تر هست دیگه؟
متشکرم

از لحاظ قدرت هیچ فرقی نداره تشت شده قبلا. مطئن باشید.

بله تریال ریستر هم یک گزینه هست. البته اگر همون برنامه تریال ریستر یک برنامه مخرب نباشه !! :5:

Dreamland
05-04-2010, 17:50
آیا کارایی و امکانات Kaspersky Internet Security در حالت 30 روزه با حالتی که اکتیو بشه فرق میکنه؟خیر

اگه نه, پس استفاده از ریستر راحت تر و مطمئن تر هست دیگه؟بله

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]

farshad.88
05-04-2010, 19:32
من همین الان آپدیت کردم. اما یکی از قسمت ها (malicious scripts ) رو آپدیت نکرد. دیتا بیسش مال سال 2009 هست. چرا ؟ واسه این دیتا بییس فعال نکردند یا مشکل از منه ؟بقیه رو که آپدیت کرد شد سال 2010 زد.
اینترنت سکوریتی 2010. 30 روزه

Dr Hannibal
05-04-2010, 19:54
من همین الان آپدیت کردم. اما یکی از قسمت ها (malicious scripts ) رو آپدیت نکرد. دیتا بیسش مال سال 2009 هست. چرا ؟ واسه این دیتا بییس فعال نکردند یا مشکل از منه ؟بقیه رو که آپدیت کرد شد سال 2010 زد.
اینترنت سکوریتی 2010. 30 روزه

نه درسته مشکلی نیست :46:

asklt
05-04-2010, 21:06
شما باید با همین کی ها اکتیو کنید نسخه 2010 امضای omid_p30 رو ببین به طور مثال.

کاسپر میگه نمیتونم کی رو وارد کنم حالا من چه کار کنم کی مخصوص Kaspersky PURE 9.0.0.192 نیست؟؟

Dreamland
05-04-2010, 22:53

جدیدترین لایسنس های ارائه شده در تاریخ دوشنبه 16 فروردین 89 ، معادل 5 آوریل 2010 میلادی

44UEA-CYRAJ-NMAV3-YXX4V
K5PXQ-X1SW6-2RAMR-ZBM2X
25N2Z-QH4Y4-YHNTN-N2U4T
YS8UP-KD46D-JX4YD-ENHF6
33NA4-J34SG-MUV13-JRU6P
7N1UZ-DSXDN-R9XFC-PDQEF
3PRNP-TQXWT-GNR33-PMPTR
E4J6N-1644V-B7KAW-6J6M3
44UE9-UZKTA-AHUF2-VB8ZH
7PEJP-Q2KCG-NPT56-SNZAX
YG5CD-SXU41-JESDZ-6AWA6
3SU15-S4AES-P5XRQ-87AKV
3T6XS-GY8U1-W1JTR-9XAE1
3TK3J-6T1TN-X3XGP-HUZRN
3TZV1-Z5F9W-DXBWX-Q1KDA

شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Hannibal
05-04-2010, 22:58
کاسپر میگه نمیتونم کی رو وارد کنم حالا من چه کار کنم کی مخصوص Kaspersky PURE 9.0.0.192 نیست؟؟

نه کی نیست فعلا :13:

این پست رو بخون

mh.attari
06-04-2010, 11:35
سلام دوستان گلم
من 9 روز مونده تریالم تموم شه
به نظرتون چی کار کنم از کی از کرک یا جیز دیگه ای استفاده کنم؟
من اولین بارم هست از این انتی ویروس استفاده میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Dr Hannibal
06-04-2010, 13:52
سلام دوستان گلم
من 9 روز مونده تریالم تموم شه
به نظرتون چی کار کنم از کی از کرک یا جیز دیگه ای استفاده کنم؟
من اولین بارم هست از این انتی ویروس استفاده میکنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

دوست خوبم 2 راه داری یا کی یا تریال ریستر.

از کرک به هیچ وجه استفاده نشه که دچار مشکل میشی.

هیچ فرقی هم نداره هر طور راحتی. من خودم کی میدم خیلی کلاسشم بالاست :10: یک کی هم دارم 2 ماه بلک لیست نشده :40:

jax2
06-04-2010, 14:11

خوب فعلا از تریال استفاده کن

mh.attari
06-04-2010, 14:12
کدومش اپدیتش راحت هست گیرش کمتر هست یه 6 ماهم کار میکنه؟
و از همه مهمتر بهتر هست؟
میشه اموزششم بگید؟

Dr Hannibal
06-04-2010, 15:01
کدومش اپدیتش راحت هست گیرش کمتر هست یه 6 ماهم کار میکنه؟
و از همه مهمتر بهتر هست؟
میشه اموزششم بگید؟

چی ! :20:

اپدیت راحت ! فرق نداره که. :10:

ببین اصل قضیه لایسنس برنامه هست. اون پایین برنامه نیگا کن نوشته لایسنس.:40:

برو اونجا لاینسی در حاظرت هست کنارش هم یه ضربدر قرمزه.

30 روز تموم شد میتونی اون ضربدر رو بزنی و یا بعد تریال ریستر بزنی دوباره بزنی اکتیو نیو تریال... یا ضربدر زدی بجاش یک کی بدی.

تریال بعدی که باز 30 روزه کلید های دیگه هم 6 ماه کار نمیکنند هیچ کدومشون.

mh.attari
06-04-2010, 19:08
فکر کنم پس باید برم سراغ کی میشه لطف کنید؟
اقا لطفا یه کمک دیگه بکنید این انتی ویروس گیر داده به کرکای من بابیلونو چند تا برنامم رو که از کار انداخت
الانم یه برنامه با حجم بالا دان کردم تا رفتم تو بخش کرکش کرکش ناپدید شد چی کار کنم :((((

Dr Hannibal
06-04-2010, 19:38
فکر کنم پس باید برم سراغ کی میشه لطف کنید؟
اقا لطفا یه کمک دیگه بکنید این انتی ویروس گیر داده به کرکای من بابیلونو چند تا برنامم رو که از کار انداخت
الانم یه برنامه با حجم بالا دان کردم تا رفتم تو بخش کرکش کرکش ناپدید شد چی کار کنم :((((

شما برید اون قسمت از ریپورت کسپرسکی که نشون داده این ویروس رو پاک کرده بعد کلیک راست کنید و روی گزینه ریستور کلیک کنید تا برگرده همین.

اخرین پست dreamland رو به طور مثال ببینید و کی هارو دریافت کنید.

+ اینکه هر کرکی که کار میکنه از لحاظ ویروسی یا امنیتی نمیشه قبولش کرد !!

من هم کرک بابیلون بیلد آخر گیر داد با آویرا اسکن کردم اون هم تروجان شناسایی کرد.اما نخواستم نصب کنم بجاش یک بیلد قبلی رو ریختم ولی همون ورژن و بدون مشکل کار میکنم.

یک تروجان و یا روتکیت اگه بخواد روی سیستم نصب بشه همین راهشه. ضمیمه شده به یک برنامه دست ساز ( کرک ) و بدون داشتن اثرات روی ویندوز فرق یه روتکیت و تروجان درست درمون با یه ویروس ساده اینجاست !

mh.attari
06-04-2010, 20:22
حالا کار خاصی رو نمیتونم واسش انجام بدم تا به کرک ها گیر نده؟
اخه تمام رنامه های ما ایرانی ها تقریبا با کرک هست
بعد این دفعه کی جن باک کرده نه کرک

Dr Hannibal
06-04-2010, 20:32

شما اون فایل مشکوک رو می تونید توی این سایت اپ کنید تا نتیجشو ببینید. قطعا انتی ویروس های معتبر اون رو ویروس می دونند.

راهی نداره که بگی گیر نده اما اگه پاک کرد میتونی بر گردونی و اگه مطمئنی مورد نداره ! انتی ویروس غیر فعال کن بعد نصب یا اجرا کن کرک مورد نظر رو بعد دوباره فعال.

راه دیگه ای هم هست که بگی این فایل ویروس شناختی و همش پاک می کنی من نمی خوام پاک کنی چون ویروس نیست. که اگه کیجینه لازم نیست.

انتی ویروس قدرتمند سیمانتک و آویرا چندین برابر این کرک هارو پاک میکنند.

wordship
06-04-2010, 20:52

هر چیزیو میخوای بن نکنه اینجا اد کن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehryazdan
07-04-2010, 16:24
سلام من ورزن 9.0.0.736 رو نصب کردم قبلا 459 بود این نسخه جدید وقتی لایسنس اشتباه میدم ارور میده ولی brows نداره تا من key وارد کنم این کی رو چیکار کنم ؟

ferdfe
07-04-2010, 16:26
سلام دوستان

لطفا key انتی ویروس نسخه 6 رو یکی بزاره :40:

mrmostafa
07-04-2010, 16:53
لاینسس جدید برای 9.0.0.736 میخوام ممنون میشم بزارن .

Dr Hannibal
07-04-2010, 20:08
سلام من ورزن 9.0.0.736 رو نصب کردم قبلا 459 بود این نسخه جدید وقتی لایسنس اشتباه میدم ارور میده ولی brows نداره تا من key وارد کنم این کی رو چیکار کنم ؟

شما باید یا گزینه سریال سوخته در قسمت لایسنس قرار بدین و نکس کنید اگه نت قطع باشه پیام خطا در اتصال رو میده و بعد اجازه میده که کلید رو خودت brows کنی. یا بزن تریال وقتی بخواد نت وصل شه دوباره همین وضعیت !
سریال سوخته برای فقط اینترنت سکوریتی مثل:
AR5SK-W2VDP-Q4QRG-V8SR9

برای انتی ویروس هم سریال سوخته خودش.

Dreamland
07-04-2010, 21:26
سلام دوستان...:10:

شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
07-04-2010, 23:12
اخرین ورژنش رو لطف میکنین بزارین واسه دانلود دیشب یکی دانلود کردم متاسفانه اخریش نبود . ممنون

wordship
08-04-2010, 13:36
اخرین ورژنش رو لطف میکنین بزارین واسه دانلود دیشب یکی دانلود کردم متاسفانه اخریش نبود . ممنون

بفرما از خوده سایت کاسپر:

medil0ne
08-04-2010, 19:21
با سلام.
خسته نباشيد دوستان.واقعا دسته همتون درد نكنه.
من هميشه ميام از اينجا استفاده مي كنم و الان نزديك به دو سال/دو سال و نيم هم هستش كه كاسپر استفاده مي كنم و هميشه هم اينجا كي پيدا مي كنم.
خواستم يه تشكر مشتي از همتون بكنم و بگم جدا خسته نباشيد.
به اميد موفقيت و شادكامي همگي و با آرزوي سال پر از پول براي هممون...
مرسي

armin15000
08-04-2010, 22:33
سلام
من آخرین ورژن که دوستمون بالا داد رد دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصب کنم و تریال اکتیو رو فعال میکنم ارور میده

Mehdi.KinG
08-04-2010, 23:11
سلام به Dreamland عزيز

آقا يه تشكر وي‍ژه ميخواستم ازتون بكنم واسه زحمتهايي كه در اين

تايپيك ميكشيد اميدوارم در تمامي كارهاي زندگيتان موفق و پيروز باشيد .

:40: || :10: || :40:

:40: كليدهاي جديد از امشب واسه 85 روز فعال شدن :40:

wordship
09-04-2010, 09:08
سلام
من آخرین ورژن که دوستمون بالا داد رد دانلود کردم ولی وقتی میخوام نصب کنم و تریال اکتیو رو فعال میکنم ارور میده
دوست عزیز برایه 30 روزه نه 130 روز که
شما قبلا یکی از ورژن هایه کاسپر رویه سیستمتون نصب و اپدیت بوده
حالا یا با کی یا تریال ورژن
میتونی ویندوزت رو عوض کنی بعد بازم از تریال استفاده کنی..

Dreamland
09-04-2010, 09:52
سلام دوستان...:20:

نحوه استفاده از Kaspersky 2010 Trial Resetter 2.3.0.0 Final

armin15000
09-04-2010, 12:10
دوست عزیز برایه 30 روزه نه 130 روز که
شما قبلا یکی از ورژن هایه کاسپر رویه سیستمتون نصب و اپدیت بوده
حالا یا با کی یا تریال ورژن
میتونی ویندوزت رو عوض کنی بعد بازم از تریال استفاده کنی..

سلام
مشکل حل شد ولی وقتی که گزینه full scan رو می زنم سیستم بعد از چند لحظه هنگ می کنه و باید ریستار کنم .

wordship
09-04-2010, 13:36
سلام
مشکل حل شد ولی وقتی که گزینه full scan رو می زنم سیستم بعد از چند لحظه هنگ می کنه و باید ریستار کنم .
کرکش کردین؟
یا تریال ورژن؟

ARMINYAZDANII
09-04-2010, 14:47
من برای 2010 یک کرک میخوام

wordship
09-04-2010, 15:17
من برای 2010 یک کرک میخوام

کرکش نکنید
چون با دستکاری در سورسه برنامه باعث ایجاد باگ میشه
و کسپرسکای کرک رو به عنوان ویروس مشناسه
از کی هایی که دوستمون در صفحه قبل قرار دادند استفاده کنید

pooriya_hp
09-04-2010, 17:02
دوستان یه لطفی کنن اگه سایتی هست که جدیدترین کلید های کاسپر رو میزاره معرفی کنن
ممنون

tasnim68
09-04-2010, 17:44
سلام خدمت همه‌ی دوستان
من چهار روز دیگه وقت نسخه آزمایشیم تموم میشه. اگه زحمتی نیست منو یه راهنمایی کنید که چیکار کنم؟ کد فعالسازی می‌شه پیدا کرد یا باید از کلید استفاده کنم؟ کاسپر اسکایم 2010 هستش واسه همین کمی برام تازگی داره چون تا قبل عید از 2009 استفاده می کردم. پس بنابرین یه لطفی کنید و با من گام‌به‌گام بیاید جلو!

همین جا پیش‌پیش از همه تشکر می کنم.

armin15000
09-04-2010, 23:02
کرکش کردین؟
یا تریال ورژن؟

سلام

تریال ورژن هست تمام درایو ها را انجام دادم ولی در یک درایو به 30 درصد که میرسه و به یک فایل جاوا که میرسه متوقف میشه و سیستم هنگ می کنه و باید ریستار کنم نمی دونم مشکل از کجاست ؟

jax2
10-04-2010, 08:59
سلام
برای دریافت کی های جدید به سایت زیر بروید:

NaKhoda BiBaK
11-04-2010, 12:09
سلام ! میگم شما این کلید هایی که میدید فایل هستند ! اما من کاسپراسکای 2010 رو دانلود کردم ! واسه وارد کردن کلید هیچ دکمه Brows نداره و فقط باید یک سریال وارد کنی !!!

بینید !!!

میشه بگید باید چیکار کنم که دائمی فعال بشه !؟؟؟؟

jax2
11-04-2010, 12:14
برای وارد کردن فایل اول اتصال به اینترنت خودتونو قطع کنید و بعد داخل همون پنجره ای که گفتید
یه کد بلک شده مثل UC8M6-3VC2W-3CD56-WRGEA رو وارد کنید و روی next کلیک کنید
یه ارور میده روی ok کلیک کنید.این جوری وارد پنجره ی انتخاب کی میشید.حالا راحت کی خودتونو انتخاب کنید و بعد روی next کلیک کنید.

راستی شما می تونید با وصل شدن به اینترنت و انتخاب گزینه ی activate trial lisence از 30 روز استفاده ی رایگان از آنتی ویروس استفاده کنید.فقط گزینه رو انتخاب کنید و روی next کلیک کنید تا برنامه یه سریال از سایت بگیره و 30 روز شما فعال بشه.

jax2
12-04-2010, 19:36
سلام دوستان:11:
کی های جدید kaspersky internet security 2010
لینک دانلود مستقیم:

:10::10:

sise
13-04-2010, 15:11
آقا این kaspersky internet security 2009 من پس کی بناست آپدیتش تموم بشه.؟ یه ماهه مرتب داره آپدیت میشه اما تمومی نداره! نکنه مشکلی داره!

Dr Hannibal
13-04-2010, 16:02
آقا این kaspersky internet security 2009 من پس کی بناست آپدیتش تموم بشه.؟ یه ماهه مرتب داره آپدیت میشه اما تمومی نداره! نکنه مشکلی داره!

سلام

شما برید قسمت لایسنس ببینید چند روز باقی مونده داره.

تاریخ سیستم حتما باید میلادی و درست باشه دقیق دقیق.

اگه همه چی ردیفه مشکلی نیست.

---------- Post added at 05:02 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

سلام

تریال ورژن هست تمام درایو ها را انجام دادم ولی در یک درایو به 30 درصد که میرسه و به یک فایل جاوا که میرسه متوقف میشه و سیستم هنگ می کنه و باید ریستار کنم نمی دونم مشکل از کجاست ؟

کسپرسکی اپدیت هست ؟ با تاریخ درست میلادی؟

اگه هست. سی دی بوت رو دانلود کنید با اون اسکن کنید یا از محیط سیف مد بیاد بالا و اسکن کنید.

gharibe63
13-04-2010, 17:50
جدیدترین کی کسپرسکی آپدیت شده در تاریخ 24 فروردین 89

کسپرسکی 7

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسپرسکی 8

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسپرسکی 9

jax2
15-04-2010, 16:11
کی های کسپرسکای تمامی ورژن ها تا تاریخ 2010\04\14
kav kis 7---kav kis 8---kav kis 9
لینک دانلود مستقیم:

موفق باشید
:11::11:
:10:

pourya_bo2pmc
15-04-2010, 17:06
دوستان سلام 
امروز من نود 32 رو از رو سیستمم پاک و آخرین نسخه از کاسپر رو از سایت خودش دانلود کردم
2 تا مشکل باهاش دارم
1 - هر بار وین بالا میاد کل هارد رو اسکن میزنه چطور اینو بر طرف کنم که دیگه اسکن نکنه ؟
2 - من کی هایی که تو پست قبلی بود رو دانلود کردم چطوری اینترنت سکیوریتیمو فعال کنم ؟

اگه این دو مشکل حل نشه مجبورم پاکش کنم و از همون نود استفاده کنم

omid-p30
15-04-2010, 17:14
دوستان سلام
امروز من نود 32 رو از رو سیستمم پاک و آخرین نسخه از کاسپر رو از سایت خودش دانلود کردم
2 تا مشکل باهاش دارم
1 - هر بار وین بالا میاد کل هارد رو اسکن میزنه چطور اینو بر طرف کنم که دیگه اسکن نکنه ؟
2 - من کی هایی که تو پست قبلی بود رو دانلود کردم چطوری اینترنت سکیوریتیمو فعال کنم ؟

اگه این دو مشکل حل نشه مجبورم پاکش کنم و از همون نود استفاده کنم
1. در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای سوال کنید. توضیح بیشتری هم بدید. چون هیچ موقع همچین چیزی اتفاق نمی افته.

2. از راهنمای موجود در امضام استفاده کنید.

AVH
16-04-2010, 16:15
درود
من نسخه 2010 رو دارم و با کرک پست اول دو سه بار تریال 30 روزه رو ریست میکردم و مشکلی نداشت. حالا تازگی ها که ریست کردم موقع اتصال به سرور جهت فعال سازی 30 روزه مجدد، اخطار زیر رو میده. کسی نظری داره کمک کنه؟ با تشکر
.Activation error: Unable to connect to server

Dr Hannibal
16-04-2010, 17:30
درود
من نسخه 2010 رو دارم و با کرک پست اول دو سه بار تریال 30 روزه رو ریست میکردم و مشکلی نداشت. حالا تازگی ها که ریست کردم موقع اتصال به سرور جهت فعال سازی 30 روزه مجدد، اخطار زیر رو میده. کسی نظری داره کمک کنه؟ با تشکر

با key امتحان کن ببین باز این ارور رو میده یا نه؟

jax2
16-04-2010, 20:48
درود

سلام
یعنی نمیتونه به سرور کسپرسکای وصل بشه
یه کاری هست شاید جواب بده
اینترنت اکسپلوررو باز کن وز از منویfile گزینه ی work offline رو غیر فعال کن
باید جواب بده

AVH
17-04-2010, 15:11
با key امتحان کن ببین باز این ارور رو میده یا نه؟
وقتی که با کی فعال کنیم که دیگه نمیشه به صورت trial فعال کرد!

سلام
یعنی نمیتونه به سرور کسپرسکای وصل بشه
یه کاری هست شاید جواب بده
اینترنت اکسپلوررو باز کن وز از منویfile گزینه ی work offline رو غیر فعال کن
باید جواب بده
آفلاین همیشه غیر فعال هست. در صورت فعال بودن ارور میده که غیر فعال بشه!

:41:

Dreamland
17-04-2010, 15:54

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parsa205
18-04-2010, 17:07
قابل اطلاع دوستان ورژن 9.0.0.7 KasperSky AntiViruse دیگه بعد از دادن شماره سریال بلک شده از شما Key نمیخواد ...

pooriya_hp
19-04-2010, 12:28

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
من از شما نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم:11:
خیلی ممنون واقعا شما لطف کردید
:40::40::40::40::40::40::40::40:

Mahziar-7
19-04-2010, 17:23
قابل اطلاع دوستان ورژن 9.0.0.7 KasperSky AntiViruse دیگه بعد از دادن شماره سریال بلک شده از شما Key نمیخواد ...

متوجه منظورت نشدم. یعنی دیگه راحت شدیم از تعویض key؟

parsa205
19-04-2010, 21:10
متوجه منظورت نشدم. یعنی دیگه راحت شدیم از تعویض key؟
بابا چی چی رو راحت شدیم این یعنی این که اصلا جایی برای وارد کردن Key وجود نداره.....:41:

H.M.D
20-04-2010, 13:03

سلام

اين همش ميگه:

This license expire earlier than the active license

Dreamland
20-04-2010, 15:16

202010April

Majid_3at
20-04-2010, 15:32
آقای برادر این فایلی که اپلود کردی مشکل داره و نمیشه دانلود کرد. اگه امکانش هست یک جای دیگه اپلود کن.
ممنون

4iR\/\/aLl<3r
20-04-2010, 18:23
آقا سايت باز نميشه. لطفا" جايه ديگه آپلود كنيد :46:

hamsah
20-04-2010, 19:55
ایشون درست میگه.یعنی اینکه موقع فعال سازی یه کد بلک شده بش میدادیم و بعد key الان دیگه نمینونیم این کار رو کنیم.

hamsah
20-04-2010, 20:01
حالا چه کار کنیم؟

Dr Hannibal
20-04-2010, 20:26
حالا چه کار کنیم؟

سلام

کسایی که سریال بلک لیست شده میدن و دیگه اجازه brows کردن نمیاد روش زیر:

1_ کسایی که از تریال استفاده نکردن هنوز در قسمت لایسنس جدید گزینه تریال رو میزنن و اگه اینترنت قطع باشه باز اون پیغام brwos کردن کلید جدید میاد و شما کلید جدید رو انتخاب میکنید. :46:

2_ کسایی که تریال رو استفاده کردن باید با تریال ریستر قسمت تریال رو برگردونند. برنامه زیر تریال ریستر ککسپرسکی است.

Follow the next steps to correctly reset the license key for your Kaspersky product.

1. Disable the Self-Defense. ^1
2. Close your Kaspersky product.
3. Click on 'Start Reset' to begin. ^2
4. Wait for Kaspersky to prompt you to activate.
5. Activate your product using the online method.

همگی موفق باشید.

parsa205
20-04-2010, 23:12
ایشون درست میگه.یعنی اینکه موقع فعال سازی یه کد بلک شده بش میدادیم و بعد key الان دیگه نمینونیم این کار رو کنیم.
باز خدا رو شکر یه نفر پیدا شد حرف ما رو تایید کنه شما هم ورژن 9.0.0.4 رو نصب کن

worm
21-04-2010, 12:42
سلام رفقا به key جدید نیازمند شدم .

منون میشکم یه لطفی به من بکنن ! :)

با تشکر از همه رفقا !

Dr Hannibal
21-04-2010, 12:50
سلام رفقا به key جدید نیازمند شدم .

منون میشکم یه لطفی به من بکنن ! :)

با تشکر از همه رفقا !

سلام

یک
kav , kis جداگانه

nima_7121
21-04-2010, 17:36
سلام.
ميشه kasper pure رو offline آپديت کرد؟

Dr Hannibal
21-04-2010, 17:46
سلام.
ميشه kasper pure رو offline آپديت کرد؟

سلام

سوال رو اینجا اعلام کنید تا شاید کسی اطلاعی داشت. ولی شدنش حتما میشه مهم فایل بروز رسانی است.

هنوز ساپورتی خوبی از این نرم فزار نمیشه. ولی بزودی کی های این برنامه رو میذارم.

yasser1680
21-04-2010, 20:24
sharmande sodtan man farsi nevis nadaram

age momkene ye key jadid vase KAV 8 baram bezarid. linke safheye aval kar nemekoneh.

chand ta moshkel daram :

1. man kav8 ro nasb kardam vali vaghti mekham az activeate trial ver estefade konam 2ta gozineh aval ro chek mekoneh 3vo ro error mede

2. mekham update konam vali nemeshe yani error server meda. server ro ham az sitting avaz kardam vali baz nashod

mamnon az dostan

hamsah
21-04-2010, 21:47
باز خدا رو شکر یه نفر پیدا شد حرف ما رو تایید کنه شما هم ورژن 9.0.0.4 رو نصب کن

راه حل پیدا شد.تمام مراحل مثل قبل.فقط باید از اینترنت قطع باشیم.پس برو همون 9.0.0.7 رو نصب کن.

gharibe63
21-04-2010, 23:35
کلیدهای جدید کسپرسکی آپدیت شده در تاریخ 89/02/02

worm
22-04-2010, 08:56
رفقایی که مشکل Block شدن key رو دارن کاری که میگمو بکنین ببینین جواب میده یا نه ! واسه من که جواب داده ! امتحانشم مفته D:

تنها کاری که بایید بکنین اینه که Kasper رو به صورت دستی( Manually ) یک روز در میون Update کنین . وقتی هم که گقت Update شما ناقص هستش ولی دیگه out of Date نبود ؛ دوباره Update نکینین چون Update دوم مربوط به key شما میشه :)

با تشکر از همه بچه های فعال P30

Dr Hannibal
22-04-2010, 10:28
رفقایی که مشکل Block شدن key رو دارن کاری که میگمو بکنین ببینین جواب میده یا نه ! واسه من که جواب داده ! امتحانشم مفته D:

تنها کاری که بایید بکنین اینه که Kasper رو به صورت دستی( Manually ) یک روز در میون Update کنین . وقتی هم که گقت Update شما ناقص هستش ولی دیگه out of Date نبود ؛ دوباره Update نکینین چون Update دوم مربوط به key شما میشه :)

با تشکر از همه بچه های فعال P30

ممنون.

اما اگه وارد ریز گزارشات کسپرسکی بشید و دانلود هارو ملاحضه کنید. پوشه نام های black مربوط به کلید ها میشه.

اون ارور به دلیل دانلود نشدن و قطع ارتباط هست که اگه سرور شلوغ نباشه اتفاق نمی افته.

Squall Leonhart
22-04-2010, 10:34
اینم یه کی که ماله دیروز هست :

قبل از آپدیت بک آپ گیری از اپدیت های فعلی، یادتون نره!

worm
22-04-2010, 10:54
ممنون.

اما اگه وارد ریز گزارشات کسپرسکی بشید و دانلود هارو ملاحضه کنید. پوشه نام های black مربوط به کلید ها میشه.

اون ارور به دلیل دانلود نشدن و قطع ارتباط هست که اگه سرور شلوغ نباشه اتفاق نمی افته.

دقیقا حرف شما رو 100% تایئد میکنم ! اما تمامی مواقعی که دوستان من یا خود من گیر افتادیم بابت این بود که دوباره Update اش کردیم و اونم به محض اتمام Update کی (key ) رو با خونسردی کامل Block میکرد :)

من نمی گم حرفم 100% درسته اما key های من با این روش تا زمان Expire خودشون باقی میمونن !
( شایدم شانس دارم , کسی چه می دونه :31: )

Dr Hannibal
22-04-2010, 11:11
دقیقا حرف شما رو 100% تایئد میکنم ! اما تمامی مواقعی که دوستان من یا خود من گیر افتادیم بابت این بود که دوباره Update اش کردیم و اونم به محض اتمام Update کی (key ) رو با خونسردی کامل Block میکرد :)

من نمی گم حرفم 100% درسته اما key های من با این روش تا زمان Expire خودشون باقی میمونن !
( شایدم شانس دارم , کسی چه می دونه :31: )

بعد از آپدیتی که ما انجام میدیم با همون اولین بار بلک لیست میشه و پیامی مبنی بر کامل نشدن و غیره نمیاد.( مگر در زمانی که سرور شلوغ باشه)

بلاخره برای دفعه بعد که شما آپدیت میکنید اون فایل هایی که اون روز دانلود نشه دانلود میشه.( اون ها از بین نمیرن)

اگر باز هم پیام کامل نشدن آپدیت براتون میاد این ایراد نرم ازفزاری شما هست.

اگر کسی دیگه ای که از کی شما هم استفاده میکنه بلک لیست بشه ولی شما نشید یعنی شما آپدیت نمیشید اصلا و ایراد پیدا کردین. ( اون پیامی که نوشته اخرین اپدیت مثلا در چند دیقه پیش منظور موفق یا غیرموفق بودنش نیست ) شاید شما 5 مین پیش اپ کرده باشین اما موفق نشده.

alireza_farshid
22-04-2010, 20:14
دوستان Trial Reset حاوی تروجانه . مراقب استفاده ازش باشید.

این لینک تست ویروس توتال

Razel
23-04-2010, 00:42
سلام دوستان

key های جدید برای KIS 9 (تست شده به تاریخ 3 اردیبهشت ماه 89)

دانلود:

موفق باشید.

hobab1987
23-04-2010, 15:51
اين كليدا براي كاسپراسكاي 7 كار نميكنه!

worm
23-04-2010, 15:57
اين كليدا براي كاسپراسكاي 7 كار نميكنه!

دوست من فکر کنم Razel نوشته واسه KIS 9 !:10:

Dr Hannibal
23-04-2010, 18:11

به دلیل زود اکسپایر شدن اکثر key های کسپرسکی و دوام نداشتن آنها برای هر ورژن یک key جداگانه با دوام بالا انتخاب کردم که چند مدتی با خیال راحت آپدیت کنید بدون بلک لیست شدن.
بسیاری از key ها صدها روز اعتبار دارند اما 2 یا 3 روز نگذشته بلک لیست میشند.

فایل زیر یک فایل rar هست و برای هر ورژن فقط یک عدد key قرار دادم.

انتظار دوام بالایی از key های زیر داشته باشید.
Kaspersky Anti-Virus & Kaspersky Internet Security

ورژن های 2008 تا 2010 هر ورژن فقط یک عدد key

زمان قرار دادن پست 2 اردیبهشت

زمان تقریبی برای رفتن به بلک لیست : یک ماه

موفق باشید.

Dreamland
23-04-2010, 19:26
سلام دوستان...:10:

Dreamland
23-04-2010, 23:48

دانلود کی های دوست عزیزمون drhaniball با لینک مستقیم

AB
24-04-2010, 14:03
برای Kaspersky Pure هم کی هست؟

Dr Hannibal
24-04-2010, 14:27
برای Kaspersky Pure هم کی هست؟

فعلا نه ولی به زودی میاد.

hussain
26-04-2010, 10:29
سلام دوستان
من از هر کلیدی استفاده میکنم بعد از اتصال به اینترنت و زدن آپ دیت کلید بلوک میشه
چاره چیه؟

Dr Hannibal
26-04-2010, 12:24
سلام دوستان
من از هر کلیدی استفاده میکنم بعد از اتصال به اینترنت و زدن آپ دیت کلید بلوک میشه
چاره چیه؟

کی هایی که من قرار دادم هنوز بلوک نشده.

شما تاریخ سیستم رو درست کنید میلادی و دقیق . و کی های پست منو به طور مثال دریافت کنید.

Facon_Archi
26-04-2010, 15:13
سلام
میخواستم ببینم اگه این آنتی ویروس رو اورجینال هم تهیه کنه آدم باز هم این همه کی عوض کردن و اینها داره؟

Dr Hannibal
26-04-2010, 15:23
سلام
میخواستم ببینم اگه این آنتی ویروس رو اورجینال هم تهیه کنه آدم باز هم این همه کی عوض کردن و اینها داره؟

نه دیگه. آنتی ویروس ها همه اورجینال دارند. کی ها اورجینال نیستند :46:

peyman_nn
26-04-2010, 16:59
Kaspersky Kis/Kav Keys All Versions 23.04.2010

rezakheyri
26-04-2010, 17:39
چرا این key ها سریع block میشن؟
الان من دو روز نیس key جدید رو نصب کردم

Dr Hannibal
26-04-2010, 18:42
چرا این key ها سریع block میشن؟
الان من دو روز نیس key جدید رو نصب کردم

کی هارو شرکت میبنده. کی هایی که در پست قبل گذاشتم هنوز بلوک نشدن.

کاری به 2 روزه و 3 روز نداره :46:

javady
26-04-2010, 22:38
سلام

یه کی میخواستم برای نسخه جدید Kaspersky Internet Security 2011
هر کی استفاده میکنم قبول نمیکنه؟

Dr Hannibal
27-04-2010, 10:38
سلام

یه کی میخواستم برای نسخه جدید Kaspersky Internet Security 2011
هر کی استفاده میکنم قبول نمیکنه؟

هنوز کی براش نیومده !

شما سخه اخر 2010 رو نصب کنید. این محصول هنوز بتا است. و هر یکی دو هفته تصحیحش میکنند. صبر کنید تا final شه.

خوش باشید

gharibe63
28-04-2010, 16:45
سلام کلید های جدید کسپرسکی آپدیت شده در تاریخ 89/02/08

golmohammadi
29-04-2010, 14:34
هنوز کی براش نیومده !

شما سخه اخر 2010 رو نصب کنید. این محصول هنوز بتا است. و هر یکی دو هفته تصحیحش میکنند. صبر کنید تا final شه.

خوش باشید

که اینطور
من فکر میکردم ورژنهای قبلی به 11 میخوره
پس هنوز کی برای 11 نیومده
پس بهتره پاکش کنیم و 2010 را نصب کنیم

Dr Hannibal
29-04-2010, 15:54
که اینطور
من فکر میکردم ورژنهای قبلی به 11 میخوره
پس هنوز کی برای 11 نیومده
پس بهتره پاکش کنیم و 2010 را نصب کنیم

هر کی به ورژن های قبلش می خوره اما به بالا امکانش نیست.

هنوز 2011 برای فروش نیومده که بخواد کی هاش لو بره و پخش بشه.

golmohammadi
29-04-2010, 17:42

هنوز 2011 برای فروش نیومده که بخواد کی هاش لو بره و پخش بشه.

حالا موقع وارد کردن کی در ورژن 2010 این ارور را میگه
دلیل این چیه ؟
اینم به خاطر مختلف بودن کی هست ؟

alireza_farshid
29-04-2010, 19:53
حالا موقع وارد کردن کی در ورژن 2010 این ارور را میگه
دلیل این چیه ؟
اینم به خاطر مختلف بودن کی هست ؟

این ئاسه اینه که شما داری key آنتی ویروس رو برای اینترنت سکوریتی وارد کنید

Benygh
29-04-2010, 23:15
هر دوش ممکنه !
من کي هاي 2009 رو خريده بودم،​وقتي اصلا 2010 نبود،​روي 2010 هم جواب دادند، اصلا اين حرف منطقي نيست !

golmohammadi
30-04-2010, 00:08
این ئاسه اینه که شما داری key آنتی ویروس رو برای اینترنت سکوریتی وارد کنید

اما من کیهای مختلف وارد کردم
شاید هم راست میگین

Dr Hannibal
30-04-2010, 05:25
اما من کیهای مختلف وارد کردم
شاید هم راست میگین

درسته این اخطار برای هم خوانی نداشتن کی هست. kav برای انتی ویروس هست kis برای سکوریتی.

شما این کی هارو دانلود کنید. کی مربوط به شما kis9 میشه که فقط یکی هست.

موفق باشید.

gharibe63
30-04-2010, 10:50
سلام
دوستانی که از اینترنت سکوریتی 2010 استفاده میکنند اگه امکان داره این کلیدهای اکتیو کد انلاین را چک کنند ببینند کارمیکنه

WP73P-XR7BA-ZU22X-F6XUW

1GFN1-WS4BS-7934Y-2MNG8

JCAH4-HWA7K-XAJFG-GQHK6

3pqfe-hw6ez-z5k15-3pr7p

yh2sd-b21j7-kp4fv-tqmju

ZJ51F-Y9UVQ-34F8K-XJCJN

u6e1t-6ehe1-97ajm-fq2xu

8x3bp-va65u-7crta-b2y2a

rm4bu-e74ts-1f7h5-ckex5

CKAHZ-NSU4A-FVM9P-J892D

SHSC2-5J4EY-4W1RE-CR789

XJZZJ-B58JE-S2J1D-JF9XJ

XMY7B-ZA54D-QF82S-BNV83

QUFR9-CT9KW-J3RFY-3CNUM

Z4ESR-WRNAP-WE7ED-BQGKR

XURTR-KV8GQ-YV1BJ-VZ1YW

gharibe63
30-04-2010, 13:57
سلام
دوستانی که از اینترنت سکوریتی 2010 استفاده میکنند اگه امکان داره این کلیدهای اکتیو کد انلاین را چک کنند ببینند کارمیکنه

WP73P-XR7BA-ZU22X-F6XUW

1GFN1-WS4BS-7934Y-2MNG8

JCAH4-HWA7K-XAJFG-GQHK6

3pqfe-hw6ez-z5k15-3pr7p

yh2sd-b21j7-kp4fv-tqmju

ZJ51F-Y9UVQ-34F8K-XJCJN

u6e1t-6ehe1-97ajm-fq2xu

8x3bp-va65u-7crta-b2y2a

rm4bu-e74ts-1f7h5-ckex5

CKAHZ-NSU4A-FVM9P-J892D

SHSC2-5J4EY-4W1RE-CR789

XJZZJ-B58JE-S2J1D-JF9XJ

XMY7B-ZA54D-QF82S-BNV83

QUFR9-CT9KW-J3RFY-3CNUM

Z4ESR-WRNAP-WE7ED-BQGKR

XURTR-KV8GQ-YV1BJ-VZ1YW
سلام
این همه کاربر
حتی 1 کاربر هم نمیخواد امتحان کنه

oj2008pc
30-04-2010, 21:20
ببخشید دوستان
میخواستم ببینم این برنامه های trial reset برای نسخه pure کار میکنن ؟
استفاده از این برنامه ها رو توصیه میکنین یا بهتره هر روز کی دانلود کنم ؟

alpha007
30-04-2010, 23:08
ببخشید دوستان
من از pure استفاده کردم تریال ریست هم روش جواب داد ولی parental cotrol اونو از کار انداخت و آپدیتهاش هم با وجود اینکه انجام میشد ولی آخرش باز پیغام میداد باید آپدیت شه
pure رو دستکاری کرد یه جورایی
این بود که کسپر 2010 ریختم باز

oj2008pc
30-04-2010, 23:33
من از pure استفاده کردم تریال ریست هم روش جواب داد ولی parental cotrol اونو از کار انداخت و آپدیتهاش هم با وجود اینکه انجام میشد ولی آخرش باز پیغام میداد باید آپدیت شه
pure رو دستکاری کرد یه جورایی
این بود که کسپر 2010 ریختم باز

شما از کدوم برنامه تریال ریست استفاده کردین ؟
شاید برنامه های دیگه درست باشن .

Dr Hannibal
01-05-2010, 06:50
ببخشید دوستان

بهترین روش وارد کردن key هست.

اصلا نیازی به هر روز کی وارد کردن نیست. این پست رو بخونید.

نسخه pure هنوز کی براش نیومده و بهتره یکم صبر کنید تا کی ها خوب بیاد و قرار داده بشند.

Unforgiven
01-05-2010, 17:49
من این سریال # رو وارد کردم . کار کرد .

ZJ51F-Y9UVQ-34F8K-XJCJN

:10:

mohammadirani
02-05-2010, 11:43

این سایت از کار افتاده؟؟

بالا نمیاد

Dr Hannibal
02-05-2010, 16:41
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین سایت از کار افتاده؟؟

بالا نمیاد

بله بالا نمیاد فعلا. این پست رو بخونید.

Enter
02-05-2010, 19:43
سلام
دوستان میشه یکی بگه چرااینجوری شده و باید چیکار کنم
مرسی
اینم عکس:

gharibe63
02-05-2010, 20:44
سلام
دوستان میشه یکی بگه چرااینجوری شده و باید چیکار کنم
مرسی
اینم عکس:

میتونید از کلید هایی که تو امضاء هست استفاده کنید
همین الان آپدیت شدند

Dreamland
04-05-2010, 14:34
سلام دوستان...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dreamland
05-05-2010, 21:13
با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز...:20:

شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥:20:

mohammadirani
06-05-2010, 17:50
الان از کدوم سایت میشه کی های جدید رو دریافت کرد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که ازکار افتادش :(

سایت دیگه ای نیست مثل این سایت باشه

Dr Hannibal
06-05-2010, 18:28
الان از کدوم سایت میشه کی های جدید رو دریافت کرد؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که ازکار افتادش :(

سایت دیگه ای نیست مثل این سایت باشه

معمولا این سایتا کی هایی که میذارن زود بلک لیست میشه همین تاپیک هروقت بیای کی های خوبی در اخرین پست ها هست. شما این پست رو بخونید یه تستی از کی های نیمه اورجینال هم بکنید. :46:

kiuna
06-05-2010, 19:45
کسپر سریال من رو در لاک یست قرار داده من سریال قبلی رو حذف کردم اما اجازره نمیده
سریال جدید وارد کنم ؟
سیکوریتی ورژن 2010 رو نصب کردم
لطفا کمک کنید
KIS9

Dr Hannibal
06-05-2010, 19:55
کسپر سریال من رو در لاک یست قرار داده من سریال قبلی رو حذف کردم اما اجازره نمیده
سریال جدید وارد کنم ؟
سیکوریتی ورژن 2010 رو نصب کردم
لطفا کمک کنید
KIS9

ابتدا کلید معتبر رو دانلود کنید. توی این مجموعه کی شما kis9 نام داره.

سپس آموزش رو اینجا ببینید.

gharibe63
06-05-2010, 20:54
جدید ترین سریال برای kis8 و kis9

3pqfe-hw6ez-z5k15-3pr7p

yh2sd-b21j7-kp4fv-tqmju

ZJ51F-Y9UVQ-34F8K-XJCJN

u6e1t-6ehe1-97ajm-fq2xu

8x3bp-va65u-7crta-b2y2a

rm4bu-e74ts-1f7h5-ckex5

CKAHZ-NSU4A-FVM9P-J892D

SHSC2-5J4EY-4W1RE-CR789

XJZZJ-B58JE-S2J1D-JF9XJ

XMY7B-ZA54D-QF82S-BNV83

QUFR9-CT9KW-J3RFY-3CNUM

Z4ESR-WRNAP-WE7ED-BQGKR

XURTR-KV8GQ-YV1BJ-VZ1YW

JCAH4-HWA7K-XAJFG-GQHK6

1GFN1-WS4BS-7934Y-2MNG8

WP73P-XR7BA-ZU22X-F6XUW

WaTeRsTyLeR
06-05-2010, 21:56

هر دو باز نمیشن آیا لینک خرابن یا فقط من این مشکلو دارم ؟

gharibe63
06-05-2010, 22:35
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر دو باز نمیشن آیا لینک خرابن یا فقط من این مشکلو دارم ؟
سلام فقط سایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار میکنه

Dreamland
06-05-2010, 22:40

Key جدید برای محصول 2010 Kaspersky Internet Security در تاریخ 16 اردیبهشت 89

Squall Leonhart
07-05-2010, 12:17
یه دونه کی جدید واسه گرفتن آپدیت Kaspersky Antivirus 2009 :

آقایون بک آپ گیری از آپدیت های فعلی یادتون نره.

kiuna
07-05-2010, 12:18
ابتدا کلید معتبر رو دانلود کنید. توی این مجموعه کی شما kis9 نام داره.

سپس آموزش رو اینجا ببینید.

ممنون ولی اون فایل از روی 4shared پاک شده

آقایون بک آپ گیری از آپدیت های فعلی یادتون نره.

چطوری بک اپ بگیریم ؟

amir.7
07-05-2010, 17:23
سلام دوستان

alpha007
08-05-2010, 00:00
کسپر برای نصب بازی مشکل درست میکنه
وقتی میخوام یه بازی نصب کنم میزنه یه فایل رو ازش نیست و نابود میکنه بعد از نصب هم بازی مسلمه که اجرا نمیشه
گذوشتن محل نصب بازی تو لیست سفید هم بی فایده ست
چون اون فایل ظاهرا تو درایو ویندوز نصب میشه همون ابتدا
این در حالیه که بقیه آنتی ویروسها این فایل بازی رو تهدید کننده نمیدونن
به نظرتون چیکار کنم؟

Squall Leonhart
08-05-2010, 08:11
وقتی میخوام یه بازی نصب کنم میزنه یه فایل رو ازش نیست و نابود میکنه بعد از نصب هم بازی مسلمه که اجرا نمیشه
به نظرتون چیکار کنم؟

یه عکس از اخطاری که میده بزار اینجا تا نظر بدیم.

منم یه بازی (Counter Strike : Condition Zero) رو وقتی نصب میکردم فایل اجراییش رو حذف میکرد. واسه حلش گذاشتم با خیال راحت هر چی که دلش میخواد رو حذف بکنه. خوشبختانه فقط دو تا فایل رو حذف میکرد که یکیش فایل اجرایی بازی بود و اون یکی یه فایل اجرایی ناقص که به درد نمیخورد! منم رفتم از گیم کپی یه دونه کرک واسه این بازی پیدا کردم و ریختم توی پوشه بازی. از اونجایی که کرک هایی که سایت گیم کپی میزاره خیلی مطمئن و تست شده هستن دیگه بهش گیر نمیداد و با خیال راحت بازی رو نصب و اجرا کردم! :10:

saba_879
08-05-2010, 10:51
حذف شد:31:

Dr Hannibal
08-05-2010, 13:47
ممنون ولی اون فایل از روی 4shared پاک شده

چطوری بک اپ بگیریم ؟

از کی هایی که دوستم dreamland گذاشته استفاده کن.

ورژن 2010 بک اپگیری فقط با زدن تیک ذخیره اپدیت ها در تنظیمات اپدیت ها انجام میشه. اگه 2009 داری میشه دستی بک اپ گیری کرد. اگه هست بگو اموزش بدم

به نظرتون چیکار کنم؟

هرفایلی که پاک میکنه میشه برگردوندش. اگه خود فایل نصب ایراد میگیره اول کسپرسکی رو خارج کن بعد نصب کن.

اگه بعد از نصب ایراد میگیره باید اون فایل رو برگردونی و تو لیست سفید بدیش دوباره فعال کنی.

پس در هر صورت امکانش هست.

poyul
08-05-2010, 20:53
یه دونه کی جدید واسه گرفتن آپدیت Kaspersky Antivirus 2009 می خواستم.

Dr Hannibal
08-05-2010, 21:43

به دلیل زود اکسپایر شدن اکثر key های کسپرسکی و دوام نداشتن آنها برای هر ورژن یک key جداگانه با دوام بالا انتخاب کردم که چند مدتی با خیال راحت آپدیت کنید بدون بلک لیست شدن.

ورژن های 2008 تا 2010 هر ورژن فقط یک عدد key بادوام.

موفق باشید.

Dreamland
08-05-2010, 22:09
یه دونه کی جدید واسه گرفتن آپدیت Kaspersky Antivirus 2009 می خواستم.

سلام...:46:

خدمت شما دوست عزیز :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شاد ، سلامت و همیشه موفق باشی♥♥♥[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsan_
09-05-2010, 10:55
سلام
بچه ها داره مهلت انتی ویروسم تموم میشه
اون برنامه که مدت trial رو رفرش می کرد رو می خوام که دوباره از 30 روز شروع بشه...برای کاسپر 2010
راستی وقتی نسخه ما trial هست فرقی با نسخه رجیستر شده نداره که ؟
منظورم این هست که محدودیت نداره ؟
MerC

ehsan_
09-05-2010, 11:01
در ادامه بگم من trial reset کاسپر 2009 رو دارم ولی جواب نمیده
یکی برای 2010 بدید

Dr Hannibal
09-05-2010, 11:18
سلام
بچه ها داره مهلت انتی ویروسم تموم میشه
اون برنامه که مدت trial رو رفرش می کرد رو می خوام که دوباره از 30 روز شروع بشه...برای کاسپر 2010
راستی وقتی نسخه ما trial هست فرقی با نسخه رجیستر شده نداره که ؟
منظورم این هست که محدودیت نداره ؟
MerC

امضای دوستم dreamland تریال ریستر جدید هست.

اگه کار نکرد مجبور هستی از کلید های معتبر استفاده کنی که فرقی هم با 30 روز رایگان نداره. که در همین بخش کلید ها هست.

موفق باشید.

Dreamland
09-05-2010, 12:58
در ادامه بگم من trial reset کاسپر 2009 رو دارم ولی جواب نمیده
یکی برای 2010 بدید

Dreamland
10-05-2010, 15:44
با سلام خدمت دوستان عزیز...:20:

mrmostafa
10-05-2010, 17:36

ورژن های 2008 تا 2010 هر ورژن فقط یک عدد key بادوام.

موفق باشید.

دوست عزیز اینایی که شما دادی اصلا کار نمیکنه. باز اون کی هایی که میگیرم یکیش کار میکنه

Dr Hannibal
10-05-2010, 17:49
دوست عزیز اینایی که شما دادی اصلا کار نمیکنه. باز اون کی هایی که میگیرم یکیش کار میکنه

متاسفانه اشتباه میکنید. باز چک شد.

هر ورژن یک کلید کار میکنه.

kis. برای اینترنت سکوریتی

kav برای انتی ویروس

عدد روبرو برای ورژن مورد استفاده.

9= 2010
8= 2009
7= 2008

کلید رو درست انتخاب کنید ! و آموزش وارد کردن key هارو مطالعه کنید.

gharibe63
13-05-2010, 22:57
سلام
سریال جدید برای kis8 و kis9
3pqfe-hw6ez-z5k15-3pr7p

yh2sd-b21j7-kp4fv-tqmju

ZJ51F-Y9UVQ-34F8K-XJCJN

u6e1t-6ehe1-97ajm-fq2xu

8x3bp-va65u-7crta-b2y2a

rm4bu-e74ts-1f7h5-ckex5

CKAHZ-NSU4A-FVM9P-J892D

SHSC2-5J4EY-4W1RE-CR789

XJZZJ-B58JE-S2J1D-JF9XJ

XMY7B-ZA54D-QF82S-BNV83

QUFR9-CT9KW-J3RFY-3CNUM

Z4ESR-WRNAP-WE7ED-BQGKR

XURTR-KV8GQ-YV1BJ-VZ1YW

ded74-7ksua-trx51-eftmf

9YHDP-K35BM-DXRZP-ZDZ1R

WP73P-XR7BA-ZU22X-F6XUW

1GFN1-WS4BS-7934Y-2MNG8

JCAH4-HWA7K-XAJFG-GQHK6

Hoom@n
14-05-2010, 09:43
چه بلایی به سر kavkiskey.org اومده؟! چرا فقط نوشته «hi baby ;)»؟! الان از کجا کلید کسپرسکی آنتی‌ویروس ۲۰۱۰ بیارم؟!

Dr Hannibal
14-05-2010, 09:52
چه بلایی به سر kavkiskey.org اومده؟! چرا فقط نوشته «hi baby ;)»؟! الان از کجا کلید کسپرسکی آنتی‌ویروس ۲۰۱۰ بیارم؟!

از همین جا

Hoom@n
14-05-2010, 12:31
از همین جا

متشکر برای لینک‌ها! گرچه دو لینک اوّل فقط مربوط به Kaspersky Internet Security بودن!:31:
+منبع دست اوّل‌تری چی؟! هست؟!

Dr Hannibal
14-05-2010, 13:16
متشکر برای لینک‌ها! گرچه دو لینک اوّل فقط مربوط به Kaspersky Internet Security بودن!:31:
+منبع دست اوّل‌تری چی؟! هست؟!

اینجا بچه ها خودشون دست اولا : دی

باید یکم تبلیغ خودمون رو بکنیم دیگه. مشتری رو نپرونیم ;)

Dreamland
14-05-2010, 16:56
با سلام خدمت دوستان عزیز...:10:

sadra121
14-05-2010, 20:15
سلام

جناب Dreamland

در لیست همه چی بود غیراز سکیوریتی 2009 ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی خوشبختانه 2010 جواب داد برای اینترنت سکیوریتی 2009

دست شما درد نکنه !

و همیشه پر بار باشید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza,n
15-05-2010, 10:42
دوستان من از پست شماره یک برای "دريافت سريال 6 ماهه قانوني مختص نسخه چيني آنتي ويروس كاسپر قابل استفاده براي تمام نسخه ها" اقدام کردم و طبق دستور پیش رفتم و هات میل رو معرفی و به صفحای بعد (که قاعدتا" باید سریال بده ) رفتم منتها هیچ سریال نامبر توی اون صفحه معرفی نشده و همش پینی هستش میشه راهنمایی کنید؟؟؟
ممنونم

majid2124
15-05-2010, 11:02
دوست عزیز بیخیال اون سایت چینی شو چون حتی اگر هم سریال جدید بگیری تو کسپر وارد کنی بهت میگه این مال ورژن چینی هست اجازه استفاده این سریال رو ندارین. من تست کردم ایجوری بهم پیغام داد.

pourya_bo2pmc
15-05-2010, 14:40
دوستان سلام
من مدت تریال اینترنت سکیورتیم تموم شده اومدم با تریال ریستر دوباره 30 روزه فعالش کنم که پیغام نصب Network Framework 2 or higher رو داد که نمیدونم چی هستش رو داد 

حالا چجوری از کی ها استفاده کنم یعنی چجوری بهش کی بدم من کی رو از این لینک پایین که دوستمون داده بو دانلود کردم اما تو سکیورتیم جایی به نام browes نداره ورژنشم هم آخرین نسخه هستش 9.0.0.736

ممنون

Dreamland
15-05-2010, 14:44
با سلام خدمت دوستان عزیز...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Hannibal
15-05-2010, 15:44
دوستان سلام
من مدت تریال اینترنت سکیورتیم تموم شده اومدم با تریال ریستر دوباره 30 روزه فعالش کنم که پیغام نصب Network Framework 2 or higher رو داد که نمیدونم چی هستش رو داد
حالا چجوری از کی ها استفاده کنم یعنی چجوری بهش کی بدم من کی رو از این لینک پایین که دوستمون داده بو دانلود کردم اما تو سکیورتیم جایی به نام browes نداره ورژنشم هم آخرین نسخه هستش 9.0.0.736

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ممنون

آموزش لینک زیر:

sia0368
15-05-2010, 21:30
کسی کرک صفر کردن مهلت 30 روزه برای kis 11.0.0.232 beta رو داره؟کرک ورژنهای قبلی روی این کار میکنه؟

Dr Hannibal
15-05-2010, 21:36
کسی کرک صفر کردن مهلت 30 روزه برای kis 11.0.0.232 beta رو داره؟کرک ورژنهای قبلی روی این کار میکنه؟

تست کنید.

forum.p30world.com/showpost.php?p=4277691postcount=1502

ali420
16-05-2010, 10:53
I have original Kaspersky Anti virus key that i bought from internet and now tell me the way to upload it for you
my id is
sayedjawad2006@gmail.com
Please tell me how can i upload it for u

alireza_farshid
16-05-2010, 12:04
I have original Kaspersky Anti virus key that i bought from internet and now tell me the way to upload it for you
my id is
sayedjawad2006@gmail.com
Please tell me how can i upload it for u

دوست عزیز
محبت شما برای دوستان قابل تقدیره . اما اگر شما موفق به این کار بشید که KEY خودتون رو برای دوستان آپلود کنید دیگه خودتون هم نمیتتونید از اون استفاده کنید . چون بعد از مدتی کلید شما که منحصر به استفاده برای 1 یا چند رایانه است روی تعداد زیادی سیستم شناسایی میشه و بلاک خواهد شد.

karkan
16-05-2010, 12:38
با سلام خدمت دوستان

بچه ها من میخوام ویندوزمو عوض کنم.آپدیتهامو چطور میتونم ذخیره کنم که بعد تو ویندوزه جدید هم بتونم ازش استفاده کنم؟؟

راستی من 30-40 روز پیش یه key زدم تو کاسپر هنوز داره کار میکنه...نرفته تو بلک لیست..چطور؟قبلنا بیشتر از 5 روز نمیشد...

sia0368
16-05-2010, 13:02
تست کنید.

forum.p30world.com/showpost.php?p=4277691postcount=1502 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یا من بلد نیستم یا این کار نمیکنه

Dr Hannibal
16-05-2010, 13:18
با سلام خدمت دوستان

بچه ها من میخوام ویندوزمو عوض کنم.آپدیتهامو چطور میتونم ذخیره کنم که بعد تو ویندوزه جدید هم بتونم ازش استفاده کنم؟؟

راستی من 30-40 روز پیش یه key زدم تو کاسپر هنوز داره کار میکنه...نرفته تو بلک لیست..چطور؟قبلنا بیشتر از 5 روز نمیشد...

سلام

برای 2010 روشی نیست که بشه دستی از اپدیت ها بک اپ گرفت. تنها رفتن به تنظیمات اپدیت هست و گزینه save کزدن اپدیت ها رو تیک بزنی و یک مسیر براش همونجا تعیین کنید.

برای 2009 و 2008 لینک زیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی.

یا من بلد نیستم یا این کار نمیکنه

اگه طبق توضیح رفته باشی کار نکرده. 2011 هنوز نسخه آزمایشی هست هر وقت تکمیل شد نصب کنید الان عجله نکنید. نسخه بدون مشکل 2010 یعنی 9.0.0.736 رو فعلا استفاده کنید.

rayhaneh
16-05-2010, 14:39
اگه طبق توضیح رفته باشی کار نکرده. 2011 هنوز نسخه آزمایشی هست هر وقت تکمیل شد نصب کنید الان عجله نکنید. نسخه بدون مشکل 2010 یعنی 9.0.0.736 رو فعلا استفاده کنید.

سلام
با تشکر از dreemland وبقیه دوستان که همچنان اینجا کی میزارن..:11:
دوستان میدونید احتمالا 2010 کی دوره آزمایشی اش تموم میشه وتکمیل میشه؟!

Dr Hannibal
16-05-2010, 14:45
سلام
با تشکر از dreemland وبقیه دوستان که همچنان اینجا کی میزارن..:11:
دوستان میدونید احتمالا 2010 کی دوره آزمایشی اش تموم میشه وتکمیل میشه؟!

2011 ===> اواخر تابستان

javady
17-05-2010, 10:17
سلام سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باز نمیشه

Dr Hannibal
17-05-2010, 11:14
از کی های داخل انجمن استفاده کنید.