PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Dreamland
02-10-2009, 11:55
میگم این چرا 6 مگه ؟
فایل اصلی 1 مگ هم نمیشه
ولی یه آهنگ و یه عکس هم توی فولدر هستش....
یه سوال دیگه هم که داشتم
کرک و سریال اینترنت سکیوریتی روی آنتی ویروس تنها هم کار میکنه؟
سلام...

دوست عزیز از وجود آهنگ و عکس بی اطلاعم
نه کار نمیکنه

موفق باشی♥♥♥

Dreamland
02-10-2009, 17:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

( برای اولین بار از پی سی ورلد )

سلام...

حالا كه بعضی از دوستان ميخوان بدونن اين تريال ريست چيه لازم دونستم يه توضيحی در مورد اين نرم افزار و نحوه ريست كردن كسپر بدم :

خب ، اين برنامه كارش اينه كه شما بتونين باهاش هميشه از كاسپراسكاي استفاده كنين بدين صورت كه شما وقتي قسمت تريال 30 روزه نرم افزار رو فعال كرده و ازش استفاده كردين بعد از 30 روز مي تونين با اين برنامه باز هم براي 30 روز ديگه فعالش كنين و بدين ترتيب تا ابد ازش استفاده كنين بدون اينكه مشكل خاصي داشته باشين حتي مي تونين همه آپدت هاي كاسپر رو هم اينطوري هميشه داشته باشين.

اول از همه بزارين اين فايل ريست تو حالت زيپ شده (با پسورد) بمونه چون اگه اكستراكتش كنين كاسپر سريعا اونو ويروس فرض كرده و حذفش مي كنه پس بزارين همون زيپ شده بمونه و هر ماه يكبار كه خواستين ريستش كنين به نحوی كه خواهم گفت بازش كنين و ازش استفاده كنين.

نحوه ريست كسپرسکی :

ابتدا اينترنتتون رو ديسكانت كنين و قبل از باز كردن فايل زيپ ابتدا بايد به قسمت Setting و بعد Option كاسپراسكاي برين و تيك قسمت Enable Self-Defense رو بردارين و بعد روي آيكون كاسپراسكاي در قسمت Taskbar كنار ساعت راست كليك كرده و گزينه Exit رو بزنيد.

بعد از اينكار حالا وارد فايل زيپ شده و روي اين برنامه كليك كنيد تا شروع به ريست كردن بكنه. بعد از مدتي ريست كردن تموم شده و خود كاسپر اتوماتيك صفحه فعال سازي رو خواهد آورد كه اونجا هم روي قسمت Activate Trial Version كليك كنين تا باز هم 30 روز فعال بشه و بدين ترتيب مي تونين به صورت نامحدود و با تمام آپديت هاي لازم از كاسپراسكاي استفاده كنين و لذت ببرين.

Password :
پسورد فایل p30 هست.

(لینک مستقیم) اضافه شد

شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥ :11::10:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Follow the next steps to correctly reset the license key for your Kaspersky product.

1. Disable the Self-Defense. ^1
2. Close your Kaspersky product.
3. Click on 'Start Reset' to begin. ^2
4. Wait for Kaspersky to prompt you to activate.
5. Activate your product using the online method.

ha-na
03-10-2009, 08:01
با سلام - لطفا آخرين كي ديتايي كه هنوز بلاك ليست نشده را قرار دهيد - با تشكر

nazila20
03-10-2009, 08:24
سلام...
7,8,9 Activation Key

موفق باشید♥♥♥

بلاک شده دوستان کی جدید لطفا

omid-p30
03-10-2009, 09:05
برای اینترنت سکیوریتی کلید امضای من فعال هست.

nazila20
03-10-2009, 10:18
kav7لطفا
خیلی ضروریه هرجا سرچ می کنم کی هاش بلاک شده

gharibe63
03-10-2009, 13:47
سلام
کلید های جدید برای کسپرسکی 7و 8 و 9

nazila20
03-10-2009, 15:02
سلام
کلید های جدید برای کسپرسکی 7و 8 و 9

kav 7اکسپایرشده متاسفانه

Dreamland
03-10-2009, 18:49
سلام...

دوست عزیز در حال حاضر بهترین روش برای استفادهء دائم از کسپرسکی کرک Trial Reset هست که در پست زیر معرفی شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا این حال میتونی این کی ها رو برای محصولات مختلف کسپرسکی دانلود کنی:

Working Keys to KAV and KIS 7, 8, 2010

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی♥♥♥

Unforgiven
04-10-2009, 16:51

Kaspersky 2010 Trial Reset 3.0

تست نشده

شمکلا
04-10-2009, 17:03
سلام کسی هی که آنتی ویروس راحت و قوی داشته باشه راهنمائی کنین ممنون

hassan_magic2000
04-10-2009, 17:07
سلام کسی هی که آنتی ویروس راحت و قوی داشته باشه راهنمائی کنین ممنون

عزیز خودت اومدی توی تاپیک یه آنتی ویروس خاص داری سوال میپرسی ؟ :20:

همین کسپرسکی اگه به موقع آپدیتش کنی خیلی عالیه kis 2010 رو بگیر عالیه
خودم دارم استفاده میکنم خیلی خوبه :8:

cpplover
04-10-2009, 17:32
سلام
مدتی است سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بسته شده ...
اگه کسی kav 7 یا kav 8 داره خواهش میکنم به منم بده
مرسی ...:41::41:

Honradez
04-10-2009, 20:38
سلام دوستان.

من Keyهاي جديد رو از کجا بايد بگيرم؟ سايتي که تو پست اول معرفي شده بسته است.

بعد يه چيز ديگه: اين تاپيک نبايد تو بخش دانلود کرک باشه؟

تندرست باشيد. :46:

hamilton
04-10-2009, 21:48
سلام دوستان.

من Keyهاي جديد رو از کجا بايد بگيرم؟ سايتي که تو پست اول معرفي شده بسته است.

بعد يه چيز ديگه: اين تاپيک نبايد تو بخش دانلود کرک باشه؟

تندرست باشيد. :46:

با سلام.
سايت kavkiskey.com بسته نشده و online ميباشه و كار ميكنه.اين سايت توسط مايكروسافت بسته شده و بهمين دليله كه ممكنه افراد قادر به ديدن اين سايت نباشند و تصور كنند اين سايت بسته شده.با توضيحات زير ميتونيد به راحتي وارد اين سايت بشيد.براي اين منظور بايد در فايل Hosts كه در مسير زير قرار داره تغييراتي را ايجاد كرده و سپس آنرا ذخيره نماييد:

c:\windows\sistems32\drivers\etc

اين بخش جهت سهولت دسترسي كاربران محترم سايت در اين انجمن قرار گرفت تا از پراكندگي مطالب جلوگيري بشه.

mostafabad2007
05-10-2009, 11:33
سلام یه چنتا key برای کاسپر 2009 ورژن 8.0.0.506 بزارین

amirpers
05-10-2009, 16:09
من هنوز برام سواله که سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که فقط برای ورژن چینی لیسانس میده ، پس چرا دوستان اینقدر سراغ این سایت رو می گیرند ؟ مگه کسپرشون چینیه ؟

Honradez
05-10-2009, 18:10
با سلام.
سايت kavkiskey.com بسته نشده و online ميباشه و كار ميكنه.اين سايت توسط مايكروسافت بسته شده و بهمين دليله كه ممكنه افراد قادر به ديدن اين سايت نباشند و تصور كنند اين سايت بسته شده.با توضيحات زير ميتونيد به راحتي وارد اين سايت بشيد.براي اين منظور بايد در فايل Hosts كه در مسير زير قرار داره تغييراتي را ايجاد كرده و سپس آنرا ذخيره نماييد:

c:\windows\sistems32\drivers\etc

اين بخش جهت سهولت دسترسي كاربران محترم سايت در اين انجمن قرار گرفت تا از پراكندگي مطالب جلوگيري بشه.
دم شما گرم.

فقط يه سوال دارم: آخرين آپديت اين سايت مربوط به 26 سپتامبره. و خب مسلما اگر آخرين Keyهاي الآنش بره تو ليست سياه، ديگه نميشه کاري کرد. آيا اين سايت مجددا آپديت ميشه يا ديگه نه؟ و اگه پاسخ منفيه، آيا سايتهاي ديگه‌اي هم با کار مشابه وجود دارن يا نه؟

خوش باشيد. :46:

cpplover
05-10-2009, 20:15
با سلام.

ممکنه بگید چه تغییراتی باید در فایل بدم ؟

ممنون

Honradez
05-10-2009, 20:37
ممکنه بگید چه تغییراتی باید در فایل بدم ؟

ممنون
هيچي اون متني که گفتن رو به تَهش اضافه کن. بطوري که آخرين خط فايل متني‌ات همون جمله‌اي بشه که هميلتون گفتن.

mostafait
06-10-2009, 23:44
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

من یک آنتی ویروس دانلود کردم که KasperSky هستش ورژن 2010 ver 9.0.0.463

سری آنتی ویروس هم هستش!

اگه امکانش هست سریال نامبر و یا کرک این آنتی ویروس را قرار دهید! هم اکنون هم به صورت تریال نصب کردم و 30 روزه هستش!

Unforgiven
07-10-2009, 00:09
Keys for Kaspersky [06.10.2009]

lion_sun
07-10-2009, 00:58
سلام جندتا كرك جديد واسه kas 7.0 ميخوام

don vito
07-10-2009, 01:57
سلام
من یه ورژن 8 نصب کردم از همون طریقی که گفتید برا اکتیو کردن جلو رفتم اما با این رو برو شدم license tape is not compatibel with this application[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamilton
07-10-2009, 09:00
سلام
من یه ورژن 8 نصب کردم از همون طریقی که گفتید برا اکتیو کردن جلو رفتم اما با این رو برو شدم license tape is not compatibel with this application[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اون Key كه استفاده كرديد مربوط به اون محصول نيست.كليدهاي آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي قابل استفاده روي هم نيستند.

IntelCentrino
07-10-2009, 10:18
ابزاری هست که بشه با اون block بودن یک کلید را تست کرد و نخوایم برای انجام این کار از خود KIS استفاده کنیم؟

Shayan Arya
07-10-2009, 10:43
Keys for Kaspersky [06.10.2009]

این فایل چرا exe است؟

IntelCentrino
07-10-2009, 12:17
این فایل چرا exe است؟

با WinRar میتونید extract کنید این فایل را. اما هیچکدام از کلیدهاش بدرد نخوردند. چون همشون block هستند.

jamshid2020
07-10-2009, 13:03
سلام
من ورژن2010 رو نتونستم آپدیت کنم البته اکتیو شد ولی موقع آپدیت ارور داد که این کار امکان پذیر نیست .من قبلا از 2009استفاده می کردم که اون این مشکل رو نداشت.دوباره اونو نصب کردم دیدم اینم مثل قبل آپدیت نمیشه وهمون ارور 2010 رو میده .البته قبل از اینکه 2010 رو نصب کنم ویندوز عوض کردم.می خواستم اینو بپرسم ممکنه موقع نصب ویندوز جایی اشتباه کرده باشم که مانع آپدیت شدن آنتی ویروس شده باشه.

omid-p30
07-10-2009, 13:26
سلام
من ورژن2010 رو نتونستم آپدیت کنم البته اکتیو شد ولی موقع آپدیت ارور داد که این کار امکان پذیر نیست .من قبلا از 2009استفاده می کردم که اون این مشکل رو نداشت.دوباره اونو نصب کردم دیدم اینم مثل قبل آپدیت نمیشه وهمون ارور 2010 رو میده .البته قبل از اینکه 2010 رو نصب کنم ویندوز عوض کردم.می خواستم اینو بپرسم ممکنه موقع نصب ویندوز جایی اشتباه کرده باشم که مانع آپدیت شدن آنتی ویروس شده باشه.

این تاپیک فقط مربوط به کرک و سریال هست. سوالتون رو در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای نقل قول کردم :

hamilton
07-10-2009, 13:27
سلام

اگر مشكل آلودگي سيستم به ويروس را نداريد و از اين بايت مطمئن هستيد تنظيمات آپديت را چك كنيد ببينيد تيك قسمت Use Proxy Server در بخش ...Proxy Server برداشته شده باشه.بعد همه پنجره ها را Apply و Ok كنيد.

gharibe63
07-10-2009, 14:04
سلام
کلیدهای جدید برای کسپرسکی 7 و 8 و 9

Amir Hossein
08-10-2009, 14:05
سلام
من دايل آپي با هزار بدبختي كاسپر رو آپديت كردم
حالا key رو كه قبلا داده بودم رو قبول نميكنه
لطفا شما يه key خوب بدين اكثر key هايي كه امتحان كردم كار نكرد(internet security 2010)
خواهشآ در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپ نكنيد
خيــــــــــــــلي ممنون

doctor_apachi2
08-10-2009, 18:49
جناب hamilton عزیز دمت گرم واسه اون روشی که واسه باز کردن سایت گفتی. واقعا یزا گرفته بودم که چرا سایت بسته شده

gharibe63
09-10-2009, 11:15
سلام
من دايل آپي با هزار بدبختي كاسپر رو آپديت كردم
حالا key رو كه قبلا داده بودم رو قبول نميكنه
لطفا شما يه key خوب بدين اكثر key هايي كه امتحان كردم كار نكرد(internet security 2010)
خواهشآ در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید آپ نكنيد
خيــــــــــــــلي ممنون

کلید های جدید برای کسپرسکی 2010

Dreamland
09-10-2009, 22:57
سلام...

نرم افزار دانلود کننده خودکار کلید های آنتی ویروس کسپرسکای نسخه 1.0

<< با استفاده از این برنامه می تونید جدیدترین کلید های کسپرسکای رو بدون دردسر دریافت کنید >>

موفق باشید♥♥♥

wordist
10-10-2009, 08:19
كليدهاي جديد و امتحان شده براي KIS و KAV نسخه هاي 7 تا 9

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشيد

hhhh_1360
10-10-2009, 12:24
سلام...

نرم افزار دانلود کننده خودکار کلید های آنتی ویروس کسپرسکای نسخه 1.0

<< با استفاده از این برنامه می تونید جدیدترین کلید های کسپرسکای رو بدون دردسر دریافت کنید >>

موفق باشید♥♥♥

ا
خرابه کار نمی ده

gamecrazy
10-10-2009, 14:47
برای من هم کار نکرد

wordist
10-10-2009, 15:19
ا
خرابه کار نمی ده
تصحيح ميكنم

من همون اوايل صبح كه دانلودش كردم امتحانش درست جواب داد

ولي خب مثل اينكه كليدهايي كه دانلود ميكرد كار نميداد

ولي الان كه اجراش كردم مشكل داره و باز نميشه كه برام خيلي عجيب بود

بعد اين احتمال رو دادم كه خود كسپر بهش گير بده كه با pause protection كردنش ديدم بله ، خود كسپر نميذاره كه اجرا بشه :13:

به نظر مياد كه اسكريپتهايي كه توش اجرا ميشن رو كسپر به عنوان يه بدافزار شناسايي ميكنه و بهش مشكوكه

اينم عكسش

mahyarSAMSUNG
10-10-2009, 20:52
خوب نمیشه این برنامه رو توی لیست make truthed قرار بدیم که دیگه ازش ایراد نگیره .

اگه میشه اینو اموزش بدید چون نامرد کرک خیلی از برنامه هامو پاک کرده .

omid-p30
10-10-2009, 21:10
خوب نمیشه این برنامه رو توی لیست make truthed قرار بدیم که دیگه ازش ایراد نگیره .

اگه میشه اینو اموزش بدید چون نامرد کرک خیلی از برنامه هامو پاک کرده .

بله ولی در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای مطرح کنید. ورژن رو هم بگید. این تاپیک فقط مباحث فعالسازی هست.

mehran_286
10-10-2009, 21:56
دوستان منتظر کلید های جدید هستم

با تشکر

Dreamland
10-10-2009, 23:33
دوستان منتظر کلید های جدید هستم

با تشکر
سلام...

دوست عزیز در حال حاضر بهترین روش برای استفادهء دائم از کسپرسکی کرک Trial Reset هست که در پست زیر معرفی شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا این حال میتونی این کی ها رو برای محصولات مختلف کسپرسکی دانلود کنی:

Updated Keys For KIS & KAV

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشی♥♥♥

mrmostafa
11-10-2009, 19:03
سلام...

حالا كه بعضي از دوستان ميخوان بدونن اين تريال ريست چيه لازم دونستم يه توضيحي در مورد اين نرم افزار و نحوه ريست كردن كاسپر بدم:

خب اين برنامه كارش اينه كه شما بتونين باهاش هميشه از كاسپراسكاي استفاده كنين بدين صورت كه شما وقتي قسمت تريال 30 روزه نرم افزار رو فعال كرده و ازش استفاده كردين بعد از 30 روز مي تونين با اين برنامه باز هم براي 30 روز ديگه فعالش كنين و بدين ترتيب تا ابد ازش استفاده كنين بدون اينكه مشكل خاصي داشته باشين حتي مي تونين همه آپدت هاي كاسپر رو هم اينطوري هميشه داشته باشين.

اول از همه بزارين اين فايل ريست تو حالت زيپ شده (با پسورد) بمونه چون اگه اكستراكتش كنين كاسپر سريعا اونو ويروس فرض كرده و حذفش مي كنه پس بزارين همون زيپ شده بمونه و هر ماه يكبار كه خواستين ريستش كنين به نحوی كه خواهم گفت بازش كنين و ازش استفاده كنين.

نحوه ريست كاسپراسكای:

ابتدا اينترنتتون رو ديسكانت كنين و قبل از باز كردن فايل زيپ ابتدا بايد به قسمت Setting و بعد Option كاسپراسكاي برين و تيك قسمت Enable Self-Defense رو بردارين و بعد روي آيكون كاسپراسكاي در قسمت Taskbar كنار ساعت راست كليك كرده و گزينه Exit رو بزنيد.
بعد از اينكار حالا وارد فايل زيپ شده و روي اين برنامه كليك كنيد تا شروع به ريست كردن بكنه. بعد از مدتي ريست كردن تموم شده و خود كاسپر اتوماتيك صفحه فعال سازي رو خواهد آورد كه اونجا هم روي قسمت Activate Trial Version كليك كنين تا باز هم 30 روز فعال بشه و بدين ترتيب مي تونين به صورت نامحدود و با تمام آپديت هاي لازم از كاسپراسكاي استفاده كنين و لذت ببرين.

Password:

پسورد فایل p30 هست.

موفق باشید♥♥♥

آقا حالا این ورژن ارزش نصب داره از 2009 بهتر هست؟؟؟؟؟ یا همین 2009 که دارم خوبه؟؟ فرق خاصی داره ؟؟؟!

sireagle
11-10-2009, 21:35
یه سوال
کسپر تریال با وقتی کی وارد میکنی فرقی هم میکنه؟

omid-p30
11-10-2009, 21:45
آقا حالا این ورژن ارزش نصب داره از 2009 بهتر هست؟؟؟؟؟ یا همین 2009 که دارم خوبه؟؟ فرق خاصی داره ؟؟؟!

این برنامه که ورژن خاصی از کاسپراسکای نیست. فقط یک بار اجراش میکنید و کارش این هست که کاسپراسکای نصب شده رو کرک میکنه یعنی مدت زمان 30 روز استفاده از کلید تریال رو بعد از گذشتن 30 روز دوباره به اول برمیگردونه و میتونید 30 روز دیگه از کلید تریال استفاده کنید.

یه سوال
کسپر تریال با وقتی کی وارد میکنی فرقی هم میکنه؟

هیچ فرقی نمیکنند. کلید تریال هم خودش یک کلید هست که کمپانی کاسپر یک ماه به طور رایگان در اختیار مشتری قرار میده.

amir_b16111
11-10-2009, 23:03
سلام به همه ی دوستان. یکی تورو خدا کمک کنه من kaspersky 2010 میریزم ولی run نمیشه

omid-p30
11-10-2009, 23:39
سلام به همه ی دوستان. یکی تورو خدا کمک کنه من kaspersky 2010 میریزم ولی run نمیشه

این تاپیک فقط مربوط به مباحث فعالسازی هست. بقیه سوالات رو در تاپیک زیر مطرح کنید. مشکل رو هم دقیق تر بگید به همراه ذکر نسخه دقیق ورژن 2010 و همینطور سیستم عامل

Dreamland
13-10-2009, 22:01
سلام...

دانلود جدیدترین Key تست شده │ برای محصول Kaspersky Internet Security 2010

موفق باشید♥♥♥

hhhh_1360
14-10-2009, 01:55
سلام دوستان زمانی که تريال ريست می کنم و به قسمت Activate Trial Version می آید باید به اینترنت وصل شوم این ارور را می دهد

[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]]

hhhh_1360
14-10-2009, 02:02
سلام دوستان زمانی که تريال ريست می کنم و به قسمت Activate Trial Version می آید باید به اینترنت وصل شوم این ارور را می دهد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

Razel
14-10-2009, 18:21
سلام دوستان

key های جدید برای KIS 7,8,9 (تست شده به تاریخ 22 مهرماه 88)

دانلود:

موفق باشید.

Dreamland
14-10-2009, 21:16
سلام...

دانلود جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی / 22 مهر 88

موفق باشید♥♥♥

mohammadirani
14-10-2009, 21:36
************************************************** ************************************************** *****************

كرك براي تمديد مدت 30 روزه آزمايشي محصولات كاسپر

در خصوص اين كرك اين توضيح را بدم كه حتما دوستان اطلاع دارند كه ميتوانند بدون در دست داشتن هرگونه كليد يا سريال و پس از اتصال به اينترنت ميتوانند محصولات كاسپر را به مدت 30 روز و بصورت كامل و بدون داشتن هرگونه محدوديت در اجزاء و كارايي محصول استفاده كنند و پس از اتمام اين دوره 30 روزه مجبور خواهند بود اينبار از سريال يا Key معتبر براي فعال سازي كاسپر استفاده نمايند.كسانيكه به هر دليل به سريال يا Key معتبر دسترسي ندارند ميتوانند با استفاده از اين كركي كه لينك دانلود آنرا قرار ميدهم پس از اتمام 30 روزه آزمايشي و با رعايت دستورالعمل نحوه استفاده از كرك مجدد 30 روز ديگر و بطور كامل از اين محصول استفاده نمايند.
اين كرك براي هر دو ويندوز XP و VIsta و براي نسخه هاي 32 بيتي و 64 بيتي آنها طراحي شده است.
قبل از استفاده از اين كرك بايد قسمت Self Defense كاسپر را غيرفعال كرده و سپس خود كاسپر را كامل Exit كنيد و بعد از انجام اينكارها كرك را اجرا نماييد.
به هيچ وجه در زمان فعال بودن كاسپر اين كرك را اجرا نكنيد.

************************************************** ************************************************** ******************

از این روش میشه برای بیش از یک بار استفاده کرد؟

من یه بار استفاده کردم

یعنی الان میشه تقریبا 60 روز ( البته 14 روز تا پایان 30 روز دوم مونده)

ایا میشه 30 روز دیگه هم با این روش تمدید کرد دوباره؟

omid-p30
14-10-2009, 21:54
از این روش میشه برای بیش از یک بار استفاده کرد؟

من یه بار استفاده کردم

یعنی الان میشه تقریبا 60 روز ( البته 14 روز تا پایان 30 روز دوم مونده)

ایا میشه 30 روز دیگه هم با این روش تمدید کرد دوباره؟

بله. هر چند بار هم که 30 روز تموم شده رو دوباره برگردونده باشید باز هم میشه بعد از پایان یک ماه دوباره 30 روز رو برگردوند.

omid-p30
14-10-2009, 21:59

مرورگر Internet Explorer رو باز کنید و بالای صفحه از منوی File تیک گزینه Work offline رو بردارید.

ardalan_zapata
16-10-2009, 14:09
فرقی بین نسخه Trial که با کرک زمان 30 روزه رو رست میکنیم و استفاده از Key وجود داره؟
یعنی تو نسخه Trial برنامه کم و کسری نداره ؟

omid-p30
16-10-2009, 18:24
فرقی بین نسخه Trial که با کرک زمان 30 روزه رو رست میکنیم و استفاده از Key وجود داره؟
یعنی تو نسخه Trial برنامه کم و کسری نداره ؟

نسخه Trial هیچ فرقی با نسخه ای که با Key فعال بشه نداره. در اصل هم این دو تا یکی هستند چون با وصل شدن به سرور کاسپراسکای یک کلید با مدت زمان یک ماه روی کاسپر نصب میشه. بعد از یک ماه باید خود کاربر کلید رو تهیه کنه. پس در هر دو مورد کاسپر با کلید فعال میشه.

فقط نکته ای که هست من خودم شخصا استفاده از کلید رو به جای کرک ترجیح میدم . چون استفاده از نسخه دست نخورده حس بهتر و مطمین تری به آدم میده تا استفاده از کرک که با دست کاری در محصول ، امکان استفاده از کلید یک ماهه رو دوباره فراهم میکنه. البته همونطور که گفتم این نظر شخصی من هست.

mousavi21
18-10-2009, 21:06
کاسپر اسکای اینترنت سکیوریتی
Security 7, 8, 9

hhhh_1360
18-10-2009, 22:51
سلام به دوستان من زمانی که از key برای کاسپر استفده می کردم کاسپر به صورت سبز بود ولی حالا از Trial که با کرک زمان 30 استفاده می کنم به صورت زرد می شود مشکل از چیست من صفحه برای شما می گذارم

omid-p30
18-10-2009, 22:55
سلام به دوستان من زمانی که از key برای کاسپر استفده می کردم کاسپر به صورت سبز بود ولی حالا از Trial که با کرک زمان 30 استفاده می کنم به صورت زرد می شود
[/URL]

مشکلی نیست. یادآوری میکنه که باید برای خرید کلید اقدام کنید. روی نوار بالای صفحه کلیک کنید و با 'گزینه hide messege پیغام رو مخفی کنید تا نوار دوباره سبز بشه.

تپل
19-10-2009, 13:49
متاسفانه من برای آپدیت از اون پنجره ای که باید یک key قدیمی بدی تا پنجره brows دار بیاد جلوتر نمیرم .
مشکل چیه؟(با kis2010)

hamilton
19-10-2009, 16:40
متاسفانه من برای آپدیت از اون پنجره ای که باید یک key قدیمی بدی تا پنجره brows دار بیاد جلوتر نمیرم .
مشکل چیه؟(با kis2010)

شما از كدان نسخه KIS2010 استفاده ميكنيد؟
اون پنجره كه اشاره كرديد براي دادن Key قديمي؟؟!! نيست.بلكه دوستاني كه سريال ندارن و Key دارند با استفاده از آن ترفند ميتونن كاسپر را فعال كنند تا بتونن آپديت كنند.اگر منظور شما چيز ديگه اي غير از اين ميباشه با قرار دادن تصوير مربوطه توضيح بيشتري بديد.

tohidkh
19-10-2009, 18:35
سلام.

مدتی هست که برای نسخه 2009 (همون ورژن 8) هیچ کلیدی گذاشته نمیشه...)

چیزی وجود نداره؟

تپل
19-10-2009, 23:37
شما از كدان نسخه KIS2010 استفاده ميكنيد؟
اون پنجره كه اشاره كرديد براي دادن Key قديمي؟؟!! نيست.بلكه دوستاني كه سريال ندارن و Key دارند با استفاده از آن ترفند ميتونن كاسپر را فعال كنند تا بتونن آپديت كنند.اگر منظور شما چيز ديگه اي غير از اين ميباشه با قرار دادن تصوير مربوطه توضيح بيشتري بديد.

نسخه 9.0.0459 اینترنت سکیوریتی 2010
اینم عکس:

hamilton
20-10-2009, 12:11
نسخه 9.0.0459 اینترنت سکیوریتی 2010
اینم عکس:

پيغام به شما ميگه كه سريالي كه در حال حاضر داريد استفاده ميكنيد بيشتر از 2 هفته به پايان عمرش باقي مونده و اگر اين كليد جديد را نيز به كاسپر معرفي كنيد ممكنه زمان باقيمانده از سريال قبلي شما از بين بره.بنابراين توصيه كرده اگر قصد تركيب كليدها را داريد اين كار را به زماني موكول كنيد كه كمتر از 2 هفته به پايان عمر سريال قبلي باقي مونده باشه. در واقع شما داريد كليدها را Merge ميكنيد و ميخواهيد همزمان از 2 كليد استفاده كنيد.

kod89
20-10-2009, 13:58
سلام. در مورد این کرک ریست کسپر enable self defense غیر فعال کردم و کسپر رو هم exit ولی بازم موقع اجرا پیغام میده که گزینه مورد نظر فعال هست!!!!
مورد دوم اگه کی جدید 2010 دارید بی زحمت بذارید

ilam_1383
20-10-2009, 14:49
جديدا ويروسي وارد كامپيوترم شده است كه فايلهايي را كه قبلا پنهان يعني هيدن كرده بودم نشان نميدهد و هرچه در فولدر آپشن شوهيدن را ميزنم اما دوباره روي not show hiden ميرود لطفا كمك كنيد نام ويروس se12ydam.exe است

hamilton
20-10-2009, 16:57
سلام. در مورد این کرک ریست کسپر enable self defense غیر فعال کردم و کسپر رو هم exit ولی بازم موقع اجرا پیغام میده که گزینه مورد نظر فعال هست!!!!
مورد دوم اگه کی جدید 2010 دارید بی زحمت بذارید

در اين مورد بايد حتما بعد از برداشتن تيك Enable Self defense تمام پنجره ها را Apply و Ok كنيد بعد كاسپر را Exit كنيد.اگر بعد از انجام اينكار(كه نبايد مشكلي وجود داشته باشه) باز مشكلي داشتيد از طريق Safe Mode اقدام كنيد.

جديدا ويروسي وارد كامپيوترم شده است كه فايلهايي را كه قبلا پنهان يعني هيدن كرده بودم نشان نميدهد و هرچه در فولدر آپشن شوهيدن را ميزنم اما دوباره روي not show hiden ميرود لطفا كمك كنيد نام ويروس se12ydam.exe است

شما مشكل خود را در انجمن زير مطرح نماييد:

اورژانس سیستم های آلوده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid-p30
20-10-2009, 20:28
سلام.

مدتی هست که برای نسخه 2009 (همون ورژن 8) هیچ کلیدی گذاشته نمیشه...)

چیزی وجود نداره؟

به استثنای کلید ورژن 6 که فقط به ورژن 9 نمیخوره بقیه کلیدها به تموم ورژن ها میخورند

runner
20-10-2009, 20:28
دوستان سایتی هست که الان کی های کاسپر رو به روز بذاره
من یکی دیروز گرفتم امروز بلاک شد؟؟؟

Alucard
20-10-2009, 22:07
سلام...
من kasperysky ورژن 8.0.0.506 هست...
مهلت اکتیو کدش تمام شده....
من کد جدید دانلود میکنم ولی هیچ کدوم کار نمیکنن اخرین کدی که گرفتم 2 اوکتوبر بود که همه شون توی بلاک لیست بودن....
میشه منو راهنمای کنید

hamilton
20-10-2009, 22:33
دوستان سایتی هست که الان کی های کاسپر رو به روز بذاره
من یکی دیروز گرفتم امروز بلاک شد؟؟؟

تمام موارد موجود در پست اول همين تاپيك جمع آوري و ارايه شده است.

سلام...
من kasperysky ورژن 8.0.0.506 هست...
مهلت اکتیو کدش تمام شده....
من کد جدید دانلود میکنم ولی هیچ کدوم کار نمیکنن اخرین کدی که گرفتم 2 اوکتوبر بود که همه شون توی بلاک لیست بودن....
میشه منو راهنمای کنید

كاري در اين خصوص نميشه كرد.كدها و كليدهاي منتشر شده در اينترنت بسته به زمان شناسايي آن توسط كمپاني كاسپر بلوك ميشوند و بايد كليد باطل شده را حذف و از كليدهاي جديدي كه قرار داده ميشه استفاده كنيد.

Dreamland
20-10-2009, 22:54
سلام...

دانلود جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی / 28 مهر 88

موفق باشید♥♥♥

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

beler
21-10-2009, 10:18
با تشکر از دوستانی که سریال کسپر را اعلام می کنند اما برای 2010 Inernet Security تا الان فقط یکی را پیشنهاد دادید

hamilton
21-10-2009, 12:29
با تشکر از دوستانی که سریال کسپر را اعلام می کنند اما برای 2010 Inernet Security تا الان فقط یکی را پیشنهاد دادید

اين كليدها براي تمام نسخه هاي كاسپر قابل استفاده ميباشند و اختصاص به نسخه خاصي ندارند.

nazila20
21-10-2009, 14:57
تمام موارد موجود در پست اول همين تاپيك جمع آوري و ارايه شده است.

برای نسخه 7کارنمی کنه هاتمیلش
اون سایت هندی هم ارورمیده
لطفا کی جدید

wordist
21-10-2009, 15:27
اينم يه سري KEY ديگه

Rude Boy
21-10-2009, 20:58
آقا ما این آنتی ویروس نسخه 2009 را داریم!
طبق آموزشتون هم کرک سی روزه واسه ایکس پی 32 بیتی را انجام می دیم !
اما وقتی کار تموم می شه و قراره صفحه ی اکتیو بیاد ، نمی شه نسخه تریل گرفت ، یعنی مدتش صفر نشده !
چیکار کنم؟

hamilton
22-10-2009, 09:06
آقا ما این آنتی ویروس نسخه 2009 را داریم!
طبق آموزشتون هم کرک سی روزه واسه ایکس پی 32 بیتی را انجام می دیم !
اما وقتی کار تموم می شه و قراره صفحه ی اکتیو بیاد ، نمی شه نسخه تریل گرفت ، یعنی مدتش صفر نشده !
چیکار کنم؟

يعني شما 30 روز مهلت استفاده آزمايشي را تمام كرديد و الان دوباره نميتونيد مجدد اون عدد صفر شده را به 30 روز تبديل كنيد؟
در مورد اين كرك دقيقا چكاري را انجام ميديد؟دقيقا توضيح بفرماييد.

gharibe63
22-10-2009, 09:52
کلید های جدید برای کسپرسکی 9
احتمالا برای 7 و 8 هم کار میکنه

پسورد : p30world

nazila20
22-10-2009, 11:54
کلید های جدید برای کسپرسکی 9
احتمالا برای 7 و 8 هم کار میکنه

پسورد : p30world

لینکش کارنمی کنه عبارت "لینک دانلوداشتباه"رو میزنه

Dreamland
22-10-2009, 13:32
سلام...

Kaspersky Internet Security 2010 New Key

شاد و سلامت باشید♥♥♥

jetext
22-10-2009, 13:48
من از وقتی روژن 9.0.0.735 از Kaspersky Internet Security 2010 رو نصب کردم دیگه دکمه براوز رو برای وارد کردن کلید جدید بهم نمیده؟ کسی اطلاعی نداره؟

sms11
22-10-2009, 15:02
بشدت نیازمند کلید برای نسخه 2009 اینترنت سکوریتی هستیم

hamilton
22-10-2009, 15:13
بشدت نیازمند کلید برای نسخه 2009 اینترنت سکوریتی هستیم

همين 2 پست بالاتر دوستمون زحمت معرفي كليد را كشيدند.اين كليدها براي تمام نسخه ها قابل استفاده هستند و مختص نسخه خاصي نيستند.

من از وقتی روژن 9.0.0.735 از Kaspersky Internet Security 2010 رو نصب کردم دیگه دکمه براوز رو برای وارد کردن کلید جدید بهم نمیده؟ کسی اطلاعی نداره؟

در نسخه 2010 اين امكان بصورت مستقيم وجود نداره كه بتونيد از كليد براي فعال كردن كاسپر استفاده كنيد.شما بايد در حاليكه يك سريال كه در ليست سياه قرار گرفته را در حاليكه به اينترنت نيز وصل نيستيتد در قسمت Activation Online وارد كنيد و دكمه Next را بزنيد.وقتي كاسپر نتوست به سرور خودش جهت تاييد سريال وصل بشه يك صفحه جديد مشاهده ميكنيد كه دكمه Browse براي وارد كردن كليد داره.اينهم چند سريال بلك ليست شده جهت انجام كاري كه گفتم:

EARHZ-UXT2P-DNSNW-QUZDF
79SMG-ZCWCW-NJQHR-EDQUE
ADYE8-5TS4F-NUTNB-H84K8
SEXWG-9AVE7-TZS3Y-BH73V
DWUG5-VF69X-EVFAS-GY9XD

sms11
22-10-2009, 15:41
من کلیدی که میلاد خان دادن رو زدم و این ایراد رو میگیره
لطفا بگید که چش شده؟

Dreamland
22-10-2009, 15:58
سلام...

دانلود جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی / 30 مهر 88

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید&

Kaspersky KAV/KIS New Keys for 9-8-7-6 • (22-10-2009) 1.4 MB

+

دانلود نسخه نهایی اصلاحیه دوم محصولات 2010

Kaspersky Anti-Virus 2010 9.0.0.736 - Final

Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.736 - Final

موفق باشید♥♥♥

GENERAL_RAAAM
22-10-2009, 16:05
سلام دوستان .

من اون کد 6 ماهه را با اون روش که دو پست اول هست گرفتم و وقتی وارد میکنم دو مورد اول OK میشه ولی همیشه گزینه ی آخر ارور میده و میگه : نمیشه از کد یک برنامه برای برنامه دیگر استفاه کنید .

من KAV2010 دارم . کد قبلی را هم پاک کردم .

ممنون

Rude Boy
22-10-2009, 16:53
يعني شما 30 روز مهلت استفاده آزمايشي را تمام كرديد و الان دوباره نميتونيد مجدد اون عدد صفر شده را به 30 روز تبديل كنيد؟
در مورد اين كرك دقيقا چكاري را انجام ميديد؟دقيقا توضيح بفرماييد.
کاملا درسته !
اول وارد آپشن کاسپر اسکی می شم بعد می رم تیک گزینه ی اینیبل سلف دیفنس را بر می دارم .
دوم کاسپر اسکی را exit می کنم.
بع کراک را باز می کنم ! یه پیغام می ده که من yes می زنم.
بعد یه آیکون شبیه آیکون کسپر اسکای در toolbar می یاد و می گه که نظراتتون را به ما ایمیل کنید و بعد هم که تموم شد یه پیغام می یاد که موفقیت آمیز بودن را می گه.
بعد هم کاسپر باز می شه و هیچ .

omid-p30
22-10-2009, 17:01
بعد هم کاسپر باز می شه و هیچ .کرک کاری که میکنه این هست که فقط امکان گرفتن کلید 30 روزه رو دوباره فراهم میکنه. اما خب بعد از کرک شما باید این کار رو انجام بدید. یعنی به قسمت license رفته و دوباره با استفاده از گزینه activate trial license در حالی که به نت وصل هستید کلید 30 روزه ای رو دوباره دریافت کنید. این کار رو هم انجام دادید و نشد ؟

isbn84
23-10-2009, 01:04
سلام
من از این کی ها که شما تو امضاتون گذاشتید استفاده می کردم ، تا حالا خوب بود ولی الان همش می گه بلاک شده، 30 مهر هم امتحان کردم.

اون ترایال هم همش پیغام میده که 29 روز . 28 روز نمیشه، یه کاری کرد پیغام نده

omid-p30
23-10-2009, 09:52
سلام
من از این کی ها که شما تو امضاتون گذاشتید استفاده می کردم ، تا حالا خوب بود ولی الان همش می گه بلاک شده، 30 مهر هم امتحان کردم.

اون ترایال هم همش پیغام میده که 29 روز . 28 روز نمیشه، یه کاری کرد پیغام نده

ممنون از تذکر، لینک درست آپدیت نشده بود و کلید قبلی همچنان توش بود. الان درست کردم.

در مورد پیغام هم یکی همون Hide Message رو در نوار بالای صفحه میشه زد، یکی هم در قسمت تنظیمات و بخش
Notifications قسمت License validity expires soon رو غیر فعال کرد. غیر از اینها پیغام دیگه ای داد دیگه ای چاره ای نیست و باید کلید بهش داد تا دیگه پیغام نده.

nima_kiyaniyan
23-10-2009, 17:42
سلام

من به یه مشکلی برخوردم .. اون سایت چینی که تو پست اول گفتید ازش سریال گرفتم ولی هر نسخه ای که بخوام اکتیو کنم میگه این سریال مال این محصول نیست. چیکار کنم ؟ حتما باید نسخه چینی نرما افزار رو دانلود کنم ؟

میشه لینک دانلودش رو بدید ؟ آخه هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم .....

omid-p30
23-10-2009, 18:29
سلام

من به یه مشکلی برخوردم .. اون سایت چینی که تو پست اول گفتید ازش سریال گرفتم ولی هر نسخه ای که بخوام اکتیو کنم میگه این سریال مال این محصول نیست. چیکار کنم ؟ حتما باید نسخه چینی نرما افزار رو دانلود کنم ؟

میشه لینک دانلودش رو بدید ؟ آخه هر چی گشتم نتونستم پیدا کنم .....

کلید های نسخه انگلیسی که با عبارت CM مشخص شدند رو دانلود کنید. از کلید های kav و kis هم به جای هم استفاده نکنید.

nima_kiyaniyan
23-10-2009, 18:58
کلید های نسخه انگلیسی که با عبارت CM مشخص شدند رو دانلود کنید. از کلید های kav و kis هم به جای هم استفاده نکنید.

من اینو میگم :

دريافت سريال 6 ماهه قانوني مختص آنتي ويروس كاسپر قابل استفاده براي تمام نسخه ها

دوستاني كه آنتي ويروس كاسپر دارند و مشكل بلك ليست شدن سريالها را دارند ميتوانند با روش زير كليد 6 ماهه قانوني براي محصول آنتي ويروس كاسپر دريافت كنند.
تنها لازمه انجام اينكار داشتن يك آدرس ايميل در hotmail ميباشه.

روش دريافت سريال:

1-ابتدا وارد سايت زير شويد:

کد:

2-بر روي آيكون زير كليك نماييد:

3-در صفحه باز شده آدرس ايميل خود در hotmail و پسورد خود را وارد نماييد.وارد صفحه اي ميشويد كه يك سريال قانوني 6 ماهه مختص شما در آن نوشته شده است.

دوستاني كه در hotmail آدرس ايميل ندارند ميتوانند از آدرس زير نسبت به ايجاد يك آدرس ايميل جديد براي خود اقدام كنند:

کد:

كار تمام است و شما صاحب سريال قانوني 6 ماهه شده ايد.

همه سریال هایی که میده ماله نسخه چینی هست .... حالا اگه میشه لینک دانلود نسخه چینی رو بزارید

Rude Boy
23-10-2009, 21:54
کرک کاری که میکنه این هست که فقط امکان گرفتن کلید 30 روزه رو دوباره فراهم میکنه. اما خب بعد از کرک شما باید این کار رو انجام بدید. یعنی به قسمت license رفته و دوباره با استفاده از گزینه activate trial license در حالی که به نت وصل هستید کلید 30 روزه ای رو دوباره دریافت کنید. این کار رو هم انجام دادید و نشد ؟
دوست عزیز توی قسمت اکتیو امکان اکتیو کردن به شکل تریل نیست !
یعنی تاریخ ریست نمی شه !

eastern_star
23-10-2009, 22:07
سلام به همه
دوستان آیا جایی هست که بشه نسخه ی اصلی KIS رو خرید ؟

ali_khujaste
23-10-2009, 23:45
سلام به همه

hamilton
24-10-2009, 09:23
من اینو میگم :

همه سریال هایی که میده ماله نسخه چینی هست .... حالا اگه میشه لینک دانلود نسخه چینی رو بزارید

در مورد لينك دانلود نسخه كاسپر چيني در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح بفرماييد.

دوست عزیز توی قسمت اکتیو امکان اکتیو کردن به شکل تریل نیست !
یعنی تاریخ ریست نمی شه !

اگر تاريخ ريست نشده يعني اينكه اصلا كرك نشده.احتمالا يكجاي كار اشكال دارخ.

سلام به همه

لينك زير ليست نمايندگيهاي كاسپر در ايران ميباشه.هم آدرس سايتشون و هم شماره تماسشون موجود ميباشه:

mrmostafa
24-10-2009, 18:08
اقا لایسنس های جدید نیومده؟؟؟ برای من همش بلوک شده. ممنون میشم

omid-p30
24-10-2009, 19:33
اقا لایسنس های جدید نیومده؟؟؟ برای من همش بلوک شده. ممنون میشم

امضای من فعال هست.

milaaad
24-10-2009, 22:44
کی های جدید تاریخ 2009.10.23

milaaad
24-10-2009, 22:50
Kaspersky Patcher

milaaad
24-10-2009, 22:52
kaspersky trial reset v 2.2.0.0

capitan black
25-10-2009, 01:28
دوستان برای کرک کردن kis 2010 اون هم روی ویندوز 7 راهی هست؟...تریال ریست اومده واسش؟..مرسی

hamilton
25-10-2009, 09:46
دوستان برای کرک کردن kis 2010 اون هم روی ویندوز 7 راهی هست؟...تریال ریست اومده واسش؟..مرسی

اين كركهاي Trial reset براشون فرق ويندوزي نداره.در ويندوز 7 بايد روي كرك كليك راست كرده و Run as Administrator را انتخاب كنيد.

jriskoo
25-10-2009, 10:25
سلام
این پچ که لایسینس30روزه کسپر2010 رو ریست میکنه رو کسی داره؟

tohidkh
25-10-2009, 11:21
سلام
این پچ که لایسینس30روزه کسپر2010 رو ریست میکنه رو کسی داره؟
عزیزم سه تا پست بالاتر رو نگاه میکردی می دیدی... :31:

:11:

royaye_talkh55
25-10-2009, 22:06
دوستان فعلا بهترین گزینه برای کاسپر استفاده از trial Reseter است که نسخه 30 روزه رو تمدید می کند روی 2010 هم جواب می دهد

akhoond
26-10-2009, 11:21
سلام دوستان

من کرک یا سریال برای این ورژن از کاسپر رو می خواستم ، برای سرور هست اش ...
کسی چیزی تو چنته اش نداره ؟

kav6.0.2.555_fseeen

تنکس
یا حق

hamilton
26-10-2009, 13:14
سلام دوستان

من کرک یا سریال برای این ورژن از کاسپر رو می خواستم ، برای سرور هست اش ...
کسی چیزی تو چنته اش نداره ؟

kav6.0.2.555_fseeen

تنکس
یا حق

براي نسخه هاي سرور خيلي بندرت سريال پيدا ميشه.چندتايي هم كه قبلا موجود بود يا تاريخ مصرفشون گذشته بود يا در ليست سياه قرار گرفته بود.بعيد ميدونم براي نسخه هاي مخصوص سرور چيزي پيدا بشه.

mrmostafa
26-10-2009, 15:29
دوستان فعلا بهترین گزینه برای کاسپر استفاده از trial Reseter است که نسخه 30 روزه رو تمدید می کند روی 2010 هم جواب می دهد

چطوري هست مراحل كار؟؟؟

Dreamland
26-10-2009, 16:13
چطوري هست مراحل كار؟؟؟

am_merman01
27-10-2009, 00:39
سلام خدمت دوستان عزیز
برای من اون سایت چینی رو که کلید های کسپر رو داشت دیگه باز نمیشه . اون فایلی رو هم که توی پست اول نوشته بود که توی پوشه system32 هستش رو نمیتونم پیدا کنم . ممکنه کسی منو راهنمایی کنه؟

SuB
27-10-2009, 11:15
Kaspersky Patcher

لطفاً وقتی یه فایل حجیم میزارین، بگین برای چه جیزی هست.

این فایلی که گذاشتین روی کسپر 2009 جواب نمیده!

Booseh_ye_Irani
27-10-2009, 16:08
بابا اين Resetter كه گذاشين كار نمي كنه كه

آخه راهي براي استفاده از نسخه ي 2010 نيست
كليدهام كه سه روزه از كار مي يوفته

mrmostafa
27-10-2009, 17:40
سلام...

حالا كه بعضي از دوستان ميخوان بدونن اين تريال ريست چيه لازم دونستم يه توضيحي در مورد اين نرم افزار و نحوه ريست كردن كاسپر بدم:

خب اين برنامه كارش اينه كه شما بتونين باهاش هميشه از كاسپراسكاي استفاده كنين بدين صورت كه شما وقتي قسمت تريال 30 روزه نرم افزار رو فعال كرده و ازش استفاده كردين بعد از 30 روز مي تونين با اين برنامه باز هم براي 30 روز ديگه فعالش كنين و بدين ترتيب تا ابد ازش استفاده كنين بدون اينكه مشكل خاصي داشته باشين حتي مي تونين همه آپدت هاي كاسپر رو هم اينطوري هميشه داشته باشين.

نحوه ريست كاسپراسكای:

Password:

پسورد فایل p30 هست.

موفق باشید♥♥♥

برای ورژن 2009 هم میشه از این استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟

saeedn70
28-10-2009, 12:49
سلام

خسته نباشید

ببخشید من کاسپراسکی 2009 ورژن 8.0.0.454 نصب کردم . کلید میخواستم . اگه بدید ممنون میشم .

مرسی ممنون .

پس من منتظرم

omid-p30
28-10-2009, 12:54
سلام

خسته نباشید

ببخشید من کاسپراسکی 2009 ورژن 8.0.0.454 نصب کردم . کلید میخواستم . اگه بدید ممنون میشم .

مرسی ممنون .

پس من منتظرم

از امضام بگیرید

saeedn70
28-10-2009, 13:07
از امضام بگیرید

ببخسید این کلید این ارور رو داد this license is no compatible whit this version

ورژن آنتی ویروس رایانه من کاسپرایکی 2009 ورژن 8.0.0.454

دست شما درد نکنه

منتظرم

omid-p30
28-10-2009, 13:25
ببخسید این کلید این ارور رو داد this license is no compatible whit this version

ورژن آنتی ویروس رایانه من کاسپرایکی 2009 ورژن 8.0.0.454

دست شما درد نکنه

منتظرم

کلید پوشه kav رو استفاده کردید ؟

saeedn70
28-10-2009, 13:44
کلید پوشه kav رو استفاده کردید ؟

آخ آخ هواسم نبود 2 تا فولدر بود .

kis رو الان زدم اکتیو شد . دست شما درد نکنه . خیلی ممنون .:10:

Unforgiven
28-10-2009, 15:15
Keys for Kaspersky | 27.10.2009

hamilton
28-10-2009, 16:37
چند Activation Code شش ماهه مختص محصول kaspersky Internet Security

دوستاني كه از اينترنت سكيوريتي كاسپر استفاده ميكنند ميتوانند هر چه سريعتر از اين كليدهاي 6 ماهه قانوني استفاده كنند.اين سريالها قابل استفاده براي تمام نسخه هاي اينترنت سكيوريتي كاسپر ميباشند:

1z3ss-prbmc-rvu1j-f15de
etzzt-tat78-ts5qe-s8r4a
7k9yt-vffqf-2nyat-jvq6e
bmuq4-hr37z-arcy4-8g6jj
dhc66-fnqvn-vb9jd-a2835
3bueu-hqux1-8d4ts-8j5jx
vy35m-t7nvq-peu8w-h4eee
8nsve-ac519-2rjy2-p95mk
qa98f-sbv82-c7g1u-fk21g
89uq5-1a2ca-2y8zx-rue7s
rfa5a-4wy5v-zz1sm-kun1r
kmuup-3zuxr-kayn8-wmn76
n761k-vh7dv-8mjza-1rw2p
rtq34-gmqh5-njsdv-gp5m2
26cct-26d7v-nsj18-czx4x
h9wsp-4vpmz-pfpb1-zg94d
8gt4c-xr979-hkwyn-qumms
ca18a-h1km1-5v2cd-4dd26
z7z2p-8yc7a-ttmhn-dpy5y
sht2c-76ewr-s7f4z-cxfms

Linux Learner
28-10-2009, 18:49
برای این نسخه سریالی هست. key 2010 کار نمیکنه روش.
Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations

کسپر 2010 رو سون درست کار میکنه؟ مشکلی نداره؟

omid-p30
28-10-2009, 18:59
برای این نسخه سریالی هست. key 2010 کار نمیکنه روش.
Kaspersky Anti-Virus 6.0 for Windows Workstations

کسپر 2010 رو سون درست کار میکنه؟ مشکلی نداره؟

نه. به غیر از Antivirus و Internet Secutity برای بقیه محصولات کاسپراسکای کلیدی در نت منتشر نمیشه و باید خریداری بشند.

بله. البته فقط 9.0.0.763

vegas
28-10-2009, 20:06
چند Activation Code شش ماهه مختص محصول kaspersky Internet Security

دوستاني كه از اينترنت سكيوريتي كاسپر استفاده ميكنند ميتوانند هر چه سريعتر از اين كليدهاي 6 ماهه قانوني استفاده كنند.اين سريالها قابل استفاده براي تمام نسخه هاي اينترنت سكيوريتي كاسپر ميباشند:

1z3ss-prbmc-rvu1j-f15de
etzzt-tat78-ts5qe-s8r4a
7k9yt-vffqf-2nyat-jvq6e
bmuq4-hr37z-arcy4-8g6jj
dhc66-fnqvn-vb9jd-a2835
3bueu-hqux1-8d4ts-8j5jx
vy35m-t7nvq-peu8w-h4eee
8nsve-ac519-2rjy2-p95mk
qa98f-sbv82-c7g1u-fk21g
89uq5-1a2ca-2y8zx-rue7s
rfa5a-4wy5v-zz1sm-kun1r
kmuup-3zuxr-kayn8-wmn76
n761k-vh7dv-8mjza-1rw2p
rtq34-gmqh5-njsdv-gp5m2
26cct-26d7v-nsj18-czx4x
h9wsp-4vpmz-pfpb1-zg94d
8gt4c-xr979-hkwyn-qumms
ca18a-h1km1-5v2cd-4dd26
z7z2p-8yc7a-ttmhn-dpy5y
sht2c-76ewr-s7f4z-cxfms
هیچ کدوم کار نمیکنه !

Dreamland
29-10-2009, 13:47
سلام...

کد 6 ماهه برای محصول 2010 & 2009 Kaspersky Internet Security

UREJC-DPU8G-8QX4J-ZQJPT

موفق باشید ♥♥♥

mohsenmsi
29-10-2009, 14:07
سلام...

کد 6 ماهه برای محصول 2010 & 2009 Kaspersky Internet Security

UREJC-DPU8G-8QX4J-ZQJPT

موفق باشید ♥♥♥

جواب داد ممنون. خیلی خوب...!:11::8:

hamilton
29-10-2009, 14:14
هیچ کدوم کار نمیکنه !

براي اينكه تعداد استفاده كننده ها از اين كليدها بسيار زياد شده.

kazem3300
29-10-2009, 16:18
اینم یه سری کی جدید امیدوارم به درد بخوره

boy iran
29-10-2009, 17:46
سلام

هر چي امتحان كردم كار نكرد

اين لينك آخر هم خرابه

كي جديد نبود ..

omid-p30
29-10-2009, 17:48
سلام

اين لينك آخر هم خرابه

كي جديد نبود ..

از امضای من بگیرید.

kazem3300
29-10-2009, 18:22
سلام

اين لينك آخر هم خرابه

كي جديد نبود ..

لینک تصحیح شد

Saman-tci
29-10-2009, 19:59
آقا من امروز از طریق یکی از دوستان معتبر در یکی از فرومها , لیسانس معتبر و اورجینال اینترنت سکوریتی 2009 رو برای یکسال به قیمت 10 تومان دریافت کردم و با موفقیت نصب و آپدیت کردم .....
.
به نظر منم شما از همین طریق اقدام کنید ...

milaaad
29-10-2009, 23:24
لینک مستقیم دانلود کلید

2009.10.29

Dreamland
30-10-2009, 10:56
سلام...

■ جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید………………………………

■ کد 6 ماهه برای محصول 2010 & 2009 Kaspersky Internet Security

UREJC-DPU8G-8QX4J-ZQJPT

………………………………

■ بهترین روش برای استفادهء دائم از Kaspersky Internet Security 2010 کرک Trial Reset هست که در پست زیر معرفی شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید ♥♥♥

hamilton
30-10-2009, 12:07
آقا من امروز از طریق یکی از دوستان معتبر در یکی از فرومها , لیسانس معتبر و اورجینال اینترنت سکوریتی 2009 رو برای یکسال به قیمت 10 تومان دریافت کردم و با موفقیت نصب و آپدیت کردم .....
.

دوستان اگر خواستند بخرن ميتونن پيغام بدن تا شرايط را دريافت كنند.فقط از طريق پيغام خصوصي.

Linux Learner
30-10-2009, 17:18
نه. به غیر از Antivirus و Internet Secutity برای بقیه محصولات کاسپراسکای کلیدی در نت منتشر نمیشه و باید خریداری بشند.

بله. البته فقط 9.0.0.763

یه لینک از همون ورژنی که تو سون درست کار میکنه بدید لطفا"

این ورژنی که دارم 30 روزش تموم شد و کلیدش رو حذف کردم و سی روز دیگه بصورت Trial فعالش کردم (خود کسپر بصورت آنلاین). تو حالت تریال همه چیش کار میکنه؟ بعد این سی روز هم باز میتونم تریالشو آنلاین فعال کنم؟

من کلا دنبال آنتی ویروسی هستم که کنترل همه چیزو بدست بگیره. مثلا برنامه هایی که من اجازه ندادم رو نزاره به اینترنت دسترسی داشته باشن. کسپر این خوبی رو داره ولی کاهش سرعت داریم. چیز دیگه ای هست که برا سون پیشنهاد بدید؟

adel28
31-10-2009, 00:57
.

بنظر من که تقلبی هستن.
چون قیمت نمایندگی هاش خیلی بیش از این هست.

akhoond
31-10-2009, 09:53
سلام دوستان

این تریال ریستر که شما دادین ، رو سون کار می کنه ؟
چرا من هر کاری کردم جواب نداد ؟
کسی تجربه ای داره در مورد ؟

تنکس
یا حق

mohammadirani
31-10-2009, 12:49
مشکلم حل شد
پست حذف شود

kinder
31-10-2009, 13:04
سلام دوستان کسی key این رو داره؟

hamilton
31-10-2009, 13:23
دوستاني كه از محصول اينترنت سكيوريتي كاسپر استفاده ميكنند و مشكل كليد وسريال دارند به من پيغام خصوصي بدن تا چند سريال قانوني كه باقي مونده را براتون بفرستم.اينجا نميشه اين سريالها را قرار داد چرا كه فقط براي استفاده در يك كامپيوتر هستند و در صورت استفاده توسط چند نفر سريعا در ليست سياه قرار ميگيرند.

omid-p30
31-10-2009, 13:27
یه لینک از همون ورژنی که تو سون درست کار میکنه بدید لطفا"

این ورژنی که دارم 30 روزش تموم شد و کلیدش رو حذف کردم و سی روز دیگه بصورت Trial فعالش کردم (خود کسپر بصورت آنلاین). تو حالت تریال همه چیش کار میکنه؟ بعد این سی روز هم باز میتونم تریالشو آنلاین فعال کنم؟

من کلا دنبال آنتی ویروسی هستم که کنترل همه چیزو بدست بگیره. مثلا برنامه هایی که من اجازه ندادم رو نزاره به اینترنت دسترسی داشته باشن. کسپر این خوبی رو داره ولی کاهش سرعت داریم. چیز دیگه ای هست که برا سون پیشنهاد بدید؟

این تاپیک فقط برای مباحث کرک و سریال کاسپر هست. پست رو در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای نقل قول کردم :

سلام دوستان کسی key این رو داره؟
از امضام بگیرید.

haghshenasmahdi
31-10-2009, 13:33
سلام :46:
امیدوارم مشکلم حل بشه
من Kaspersky Internet Security 2010 دارم می خواهم دیسک نجات(Create rescue disk)
درست کنم ولی متاسفانه یاد ندارم اگه امکانش هست توضیح بدهید
مرسی

adel28
31-10-2009, 14:46
سلام :46:
امیدوارم مشکلم حل بشه
من Kaspersky Internet Security 2010 دارم می خواهم دیسک نجات(Create rescue disk)
درست کنم ولی متاسفانه یاد ندارم اگه امکانش هست توضیح بدهید
مرسی

مربوط به این بخش نیست.
قسمت مباحث و مشکلات کاسپرسکی مطرح کنید.

Reza Razor
01-11-2009, 12:07
یه سوال
این لایسنس های بتا با لایسنس های معمولی یا ترایل چه فرقی داره؟
از نظر کارکرد فرقی میکنه؟
منظورم بتاشه!
من سی روزه بتا دارم و هی ریست میکنم!

hamilton
01-11-2009, 13:07
یه سوال
این لایسنس های بتا با لایسنس های معمولی یا ترایل چه فرقی داره؟
از نظر کارکرد فرقی میکنه؟
منظورم بتاشه!
من سی روزه بتا دارم و هی ریست میکنم!

نسخه هاي بتا عموما اشكالات زيادي دارند و فقط توسط افراد مختصص توصيه به استفاده ميشن تا اشكالات و باگهاي آنها شناسايي و برطرف بشوند.براي عموم كاربران استفاده از اين نسخه اصلا توصيه نميشه.ولي از نظر كاركرد كليدهاي بتا با اسير كليدها فرقي نداره.

Booseh_ye_Irani
01-11-2009, 17:54
آقا لطف كنيد و يك كي رسيتر كه به روي نسخه 2010 كار مي كنه معرفي كنيد
اگر نيست يا نداريد بگيد تا ما بريم سراغ يه ضد ويروس ديگه
اين كه نشد ما يه روز در ميون دنبال كليد بگرديم
تا حالا با اينترنت دايل آپ چند تا كي رسيتر با حجم 5,6 مگ دانلود كردم كه همه چي توش هست به جز يه كي رسيتر كارا
پس اگه نداريد يا نيست بگيد, اين رو به مسئولين تالار مي كم

omid-p30
01-11-2009, 18:05
تا حالا با اينترنت دايل آپ چند تا كي رسيتر با حجم 5,6 مگ دانلود كردم كه همه چي توش هست به جز يه كي رسيتر كارا

Dreamland
01-11-2009, 20:40
آقا لطف كنيد و يك كي رسيتر كه به روي نسخه 2010 كار مي كنه معرفي كنيددوست عزیز به پست زیر دقت کن:

milaaad
01-11-2009, 20:52

دوست عزیز کسی شما رو مجبور نکرد از این انتی ویروس استفاده کنید.

shervin.kabiri
01-11-2009, 21:50
سلام.من تازه وارد هستم.اقای همیلتون من بلد نیستم به شما پیغام خصوصی بدم.لطفا یه کی به من بدید.خواهش میکنم.

Saman-tci
01-11-2009, 22:30
بنظر من که تقلبی هستن.
چون قیمت نمایندگی هاش خیلی بیش از این هست.

شما نظرتو نگه دار برای خودت و الکی ملت رو گمراه نکن ...
.
وقتی میتونن با یه قیمت پائین تر از امکانات یه چیزی استفاده کنن چرا باید 4 3 برابر اون پولو بدن ....؟؟؟؟
.
اینم کسپر سیستم خودم ... عکس گذاشتم تا باور کنی و بیخودی نظر ندین ... میبینید که 362 روز مهلت داره ...

ramtin.imani
02-11-2009, 11:34
سلام.من توسط یکی از دوستام با این فروم واقعا با حال اشنا شدم.جناب همیلتون اگه لطف کنی یه کلید به من بدی خیلی ممنون میشم.مرسی

saeed258s
02-11-2009, 12:47
با دروود
دوستان،و استاد گرامی جناب همیلتون،اگر مهر فرمایید بفرمایید که چگونه می توانیم به تارنمای kavkiskey درون شویم،سپاسگزارتان خواهم شد!
البته من در فایل hosts هم دگرگونی ها را ایجاد کرده ام،اما هنوز هم نمی توانم این تارنما را بزا کنم!
سپاس

Booseh_ye_Irani
02-11-2009, 13:07
دوست عزیز به پست زیر دقت کن:

داداشي اگه شما هم دقت كني مي بيني آي ديه من تو قسمت تشكر بوده! اين يعني چي? يعني اينكه قبلا امتحان كردم :46:

Booseh_ye_Irani
02-11-2009, 13:11
با دروود
دوستان،و استاد گرامی جناب همیلتون،اگر مهر فرمایید بفرمایید که چگونه می توانیم به تارنمای kavkiskey درون شویم،سپاسگزارتان خواهم شد!
البته من در فایل hosts هم دگرگونی ها را ایجاد کرده ام،اما هنوز هم نمی توانم این تارنما را بزا کنم!
سپاس

:31: نفس كلامت... :10:

hamilton
02-11-2009, 13:36
با دروود
سپاس

احتمال اينكه اين سايت جمع شده باشه هست.اگر با راهكاري كه در پست اول قرار دادم نتوستيد وارد آن سايت بشيد احتمال جمع شدن سايت هست.

asklt
02-11-2009, 22:32
کسی این ورزن جدید رو نصب کرده؟؟؟؟؟
تو این ورزن نمیشه کی وارد کرد شاید هم ماله من نشه!!!!!!!!!!
کسی راهی بلد هست که بشه اکتیوش کرد؟؟؟؟؟

HAMID-3138
03-11-2009, 00:19
برای ورژن 2009 هم میشه از این استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟

با سلام
من بعد از دانلود این کرک ریستر برای اجرا فایل exe با پیغام زیر مواجه شدم . برای رفع این مشکل باید چکاری انجام بدم
ممنون میشم سریع جواب بدید سیستمم رو هواست کلیدهام همه بلک شدند

hamilton
03-11-2009, 13:19
کسی این ورزن جدید رو نصب کرده؟؟؟؟؟
تو این ورزن نمیشه کی وارد کرد شاید هم ماله من نشه!!!!!!!!!!
کسی راهی بلد هست که بشه اکتیوش کرد؟؟؟؟؟

ابتدا با توجه به اينكه نفرموديد ار كدام محصول كاسپر استفاده ميكنيد ابتدا بايد يك سريال كه در ليست سياه قرار گرفته پيدا كنيد.بدون اينكه به اينترنت وصل بشيد اين سريال را در قسمت Activation Online وارد كنيد.پس از اينكه كاسپر نتوست براي تاييد سريال به سرورهاي خودش وصل بشه يك پنجره جديد باز ميشه و شما ميتونيد كليد مورد نظر را با استفاده از گزينه Browse وارد نماييد.

با سلام
من بعد از دانلود این کرک ریستر برای اجرا فایل exe با پیغام زیر مواجه شدم . برای رفع این مشکل باید چکاری انجام بدم
ممنون میشم سریع جواب بدید سیستمم رو هواست کلیدهام همه بلک شدند

شما بايد برنامه Net FrameWork. را از اينترنت يا از سايت كايكروسافت دانلود و نصب كنيد(نسخه 2 به بالا باشه).

mrmostafa
03-11-2009, 18:44
آقا کرک های جدید ندارین برای من همه بلوک شده. این راه 30 روزه رو هم یکی نگفت برای 2009 هم هست چطوریه ؟؟؟؟

patal
03-11-2009, 19:36
سلام
12_08_1388
03_2009_NOV

5.5MB :41:

خوش باشین،
©م.م.©

Agha Farzan
03-11-2009, 20:01
سلام
12_08_1388
03_2009_NOV

خوش باشین،
©م.م.©

اینا همه بلاک شدن.
اون دوستمون هم که کلیدهای 7 آبان گذاشته مال اونم بلاک شده
خلاصه به داد ما برسید !

ehsan-mt
03-11-2009, 20:14
"امروز متاسفانه کلیدها همگی بلاک شده اند و هیچ کلید سالمی در اینترنت یافت نمیشود به جز همین یک کلید برای کسپرسکی اینترنت سکیوریتی در اولین فرصتی که جدیدترین کلیدها در اینترنت قرار گیرند این پست مجددا آپدیت میشود شما میتواند فعلا از همین یک کلید استفاده نمائید"

پسورد

Dreamland
03-11-2009, 21:20
سلام...

(03/11/2009) KIS & KAV

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ……………………………………

UREJC-DPU8G-8QX4J-ZQJPT

……………………………………

■ بهترین روش برای استفادهء دائم از Kaspersky Internet Security 2010 کرک Trial Reset هست که در پست زیر معرفی شده :

Sorou5h
04-11-2009, 12:13
سلام
دوستان من از يكي از دوستام يه سريال اورجينال خريدم
cd كاسپر رو كه بهم داد نصب كه كردم ديدم ورژن برنامه 6 ......!
ورژنش اين بود : كسپر آنتي ويروس workstation....!
اين workstation چي هست ؟؟؟

نصبش كه كردم اومدم آپديت كنم زده بود 73 مگابايت بايد دانلود كنه...!
با dial-up 8 ساعت زده بود طول ميكشه !!!!
ميشه 2010 بريزم بعد key اون workstation 6 رو بهش بدم ؟

hamilton
04-11-2009, 12:47
سلام
دوستان من از يكي از دوستام يه سريال اورجينال خريدم
cd كاسپر رو كه بهم داد نصب كه كردم ديدم ورژن برنامه 6 ......!
ورژنش اين بود : كسپر آنتي ويروس workstation....!
اين workstation چي هست ؟؟؟

نصبش كه كردم اومدم آپديت كنم زده بود 73 مگابايت بايد دانلود كنه...!
با dial-up 8 ساعت زده بود طول ميكشه !!!!
ميشه 2010 بريزم بعد key اون workstation 6 رو بهش بدم ؟

دوست عزيز اين تاپيك مختص سريال و كرك كاسپر ميباشه.شما سوال خود را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح كنيد.
در مورد اين نسخه مگه شما از ويندوز سرور استفاده ميكنيد؟در منزل ميخواهيد استفاده كنيد يا در شركت؟
سوال خود را بهمراه پاسخ سوالات ذكر شده در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح كنيد.

saeedn70
04-11-2009, 12:57
سلام امید جان

7 آبان بلاک شد

کلید جدید داری تو دست و بالت

kaenat_quantom
04-11-2009, 15:38
سلام...

(03/11/2009) KIS & KAV

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ……………………………………

UREJC-DPU8G-8QX4J-ZQJPT

……………………………………

سلام میشه بگید چجوری اون کلید 6 ماهه رو باید وارد کنم برای kiv 2009 .مممنون

kaenat_quantom
04-11-2009, 15:38

hamilton
04-11-2009, 16:03

از پست زير استفاده كنيد:

راهنماي فعال سازي نسخه 2010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

salman24h
04-11-2009, 18:43
با سلام.
از اين پس تلاش خواهم كرد جديدترين مطالب در خصوص كرك و سريال محصولات كاسپر را در اين پست قرار دهم تا دسترسي دوستان راحت تر صورت بگيره.
اين روشهايي كه توضيح آنرا در ادامه مشاهده ميكنيد بر روي هر دو محصول كسپر و نيز بر روي هر دو نسخه 7 و 8 اين دو محصول بخوبي كار ميكنند.

◄◄◄ چگونه كليدهاي Kaspersky را از سايت kavkiskey دانلود كنيم ►►►

اين مطلب توسط دوست عزيزمون wordist تهيه شده است:

1- به آدرس c:\windows\system32\drivers\etc بريد و فايل hosts رو باز كنيد

به اسم فايل دقت كنيد كه دچار اشتباه نشيد
دقت كنيد كه پسوند فايل ICS نباشد
فايل را دابل كليك كرده و از ليست باز شده برنامه notepad رو انتخاب كنيد تا صفحه ويرايش فايل باز بشه

2- متن زير را در انتهاي كار اضافه كنيد و فايل رو ذخيره كرده و ببنديد (يا ببنديد و ذخيره كنيد:31:)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید3- براي باز شدن سايت كافيه آدرس سايت رو وارد مرورگر بكنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4- اما اينجاست كه كسپر جان :46: به سايت تون گير ميده و نميذاره باز بشه

[CENTER][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[RIGHT]

5- كافيه براي اين مورد هم محافظت كسپر رو براي چند لحظه متوقف كنيد

[CENTER][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[RIGHT]
با انجام عمليات بالا اگه سايت رو دوباره باز كنيد ميتونيد از اون استفاده كنيد.

سلام
متاسفانه من فقط فایل hosts با پسوند ICS دارم!
میشه راهنمایی کنید؟
ممنون

omid-p30
05-11-2009, 09:54
سلام امید جان

7 آبان بلاک شد

کلید جدید داری تو دست و بالت

آپدیت کردم.

Razel
06-11-2009, 00:59
key جدید برای KIS2010 (تست شده به تاریخ 15آبان ماه 88)

دانلود:

موفق باشید.

behii
06-11-2009, 17:09
سلام

من یک نسخه ی جدید از کسپر 9.0.0.736 که مخصوص 7 هست رو نصب کردم . وقتی اون سریال های نادرست رو بهش می دم به قسمت دریافت کلید نمیره :41:
سریالی که کار کنه نیست ؟

ALI16437
06-11-2009, 17:38
دوستان سلام منم
واسه باز کردن سایت
مشکل دارم تمام مراحلرو رفتم ولی بازم.
اینو میده.
Network Error (dns_unresolved_hostname)

Your requested host "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" could not be resolved by DNS.

For assistance, contact your network support team.

Dreamland
06-11-2009, 18:30
سلام...

■ جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی / 06/11/2009

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان عزیز
■ در حال حاضر بهترین روش برای استفادهء دائم از Kaspersky Internet Security 2010 کرک Trial Reset هست که در پست زیر معرفی شده :

hesam
06-11-2009, 19:11
سلام...

■ جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی / 06/11/2009

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان عزیز
■ در حال حاضر بهترین روش برای استفادهء دائم از Kaspersky Internet Security 2010 کرک Trial Reset هست که در پست زیر معرفی شده :

ممنون به خاطر کی ها ولی لطفآ یک جای دیگری آپ کن اگه نداری بهت پرشن گیگ بدم

cheetoz_motori
06-11-2009, 19:21
با سلام و خسته نباشید
من از ورژن2010 استفاده می کنم و مشکلم در مورد پایان زمان Trial نصب License هست.
البته آموزش اکتیو کردن رو از تاپیک اش دیدم و چندین بار هم که License ام Block شد همون کارهارو کردم و لایسنس زدم ولی الان که اون سریال الکی که درآموزش داده رو می زنم و next میزنم به قسمتی که browse هست نمیره و 1 پیغام دیگه میده که این سریال اشتباه هست
راهنمایی کنید چکار باید بکنم

Razel
07-11-2009, 00:30
سلام

من یک نسخه ی جدید از کسپر 9.0.0.736 که مخصوص 7 هست رو نصب کردم . وقتی اون سریال های نادرست رو بهش می دم به قسمت دریافت کلید نمیره :41:
سریالی که کار کنه نیست ؟
دوست عزیز شما زمانی که سریال رو وارد می کنید نباید به اینترنت وصل باشید.

hamilton
07-11-2009, 13:02
دوستان سلام منم
واسه باز کردن سایت
مشکل دارم تمام مراحلرو رفتم ولی بازم.
اینو میده.
Network Error (dns_unresolved_hostname)

Your requested host "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" could not be resolved by DNS.

For assistance, contact your network support team.

تنها راه وارد شدن به آن سايت آموزشي ميباشه كه در پست اول قرار داده شده.در ضمن اكثر كليدهاي آن سايت مختص نسخه چيني بوده و قابل استفاده در نسخه انگليسي نيستند.

kaenat_quantom
07-11-2009, 16:56
با سلام خدمت همه دوستان
میشه یه نفر در مورد طریقه استفاده ازکلیدهای 6ماهه کو دوستمون میلاد گفتن یه توضیحی بده...........

hamilton
07-11-2009, 17:45
با سلام خدمت همه دوستان
میشه یه نفر در مورد طریقه استفاده ازکلیدهای 6ماهه کو دوستمون میلاد گفتن یه توضیحی بده...........

دقيقا مشكل شما در چه مرحله اي ميباشه و از كدام كليد 6 ماهه ميخواهيد استفاده كنيد؟كليد يا سريال؟
از چه نسخه اي از كاسپر استفاده ميكنيد؟

kaenat_quantom
07-11-2009, 19:58
سلام همیلتون جان راستش عرض من اینه که من از همین تاپیک دیدم که یکی از دوستان یه سریال داده بودن واسه kis که 8 و 9 رو ساپورت میکرد ولی من نمیدونم کجا بایس واردش کرد آخه مثل فایلهای key نیستش
در ضمن من از kis 8.0.0.357 استفاده میکنم

hamilton
07-11-2009, 21:46
سلام همیلتون جان راستش عرض من اینه که من از همین تاپیک دیدم که یکی از دوستان یه سریال داده بودن واسه kis که 8 و 9 رو ساپورت میکرد ولی من نمیدونم کجا بایس واردش کرد آخه مثل فایلهای key نیستش
در ضمن من از kis 8.0.0.357 استفاده میکنم

شما از راهنماي تصويري زير استفاده كنيد.قدم به قدم نحوه فعالسازي كاسپر را همراه با تصوير و با استفاده از سريال نشان داده.فقط بايد موقع انجام اينكار بايد به اينترنت وصل باشيد:

ilvllvlr
07-11-2009, 23:07
سلام این kaspersky اتوماتیک آپدیت نمیکنه ولی ناد32 با user o pass آپدیت میشه میخوام بدونم شما کدوم آنتی ویروس رو پیشنهاد میکنین

hamilton
08-11-2009, 10:28
سلام این kaspersky اتوماتیک آپدیت نمیکنه ولی ناد32 با user o pass آپدیت میشه میخوام بدونم شما کدوم آنتی ویروس رو پیشنهاد میکنین

دوست عزيز اين تاپيك صرفا به مباحث كرك و سريال NOD32 ميپردازه.
براي كسب اطلاعات در خصوص آنتي ويروسهاي برتر به پست اول تاپيك اختصاصي مقايسه آنتي ويروسها مراجعه نماييد:

تاپيك اختصاصی مقایسه آنتی ویروس ها-نتايج جديدترين تستها در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dreamland
08-11-2009, 18:16
سلام...

■ جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی / 08/11/2009

موفق باشید ♥♥♥

sadra121
08-11-2009, 20:05
سلام به همگی !

مدتی ست که از کاسپراسکای استفاده نکردم قبلا ورژن 7 سکیورتی استفاده میکردم .

بنظر شما کدام ورژن رو استفاده کنم که با سریالش مشکل نداشته باشم .

لطفا لینک دانلود رو هم بزارید .

سپاس فراوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_djd2
09-11-2009, 19:39
سلام
کسی کی کاسپر 2010 ورژن 9.0.0.736 رو نداره

hamilton
09-11-2009, 20:19
سلام به همگی !

مدتی ست که از کاسپراسکای استفاده نکردم قبلا ورژن 7 سکیورتی استفاده میکردم .

بنظر شما کدام ورژن رو استفاده کنم که با سریالش مشکل نداشته باشم .

لطفا لینک دانلود رو هم بزارید .

سپاس فراوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در تمام ورژنهاي كاسپر مشكل سريال و key وجود داره.چون كاسپر سريعا كليدهاي غيرقانوني را بلوك كرده و در ليست سياه قرار ميده.

سلام
کسی کی کاسپر 2010 ورژن 9.0.0.736 رو نداره

2 پست بالاتر دوستمون زجمت كليدهاي جديد را كشيده اند.

hooman1981
10-11-2009, 21:44
سلام
جدید کی کاسپرسکی میشه بزارید ممنون

patal
10-11-2009, 21:55
سلام
19_08_1388
10/NOV/ء2009

:41: 5.2MB

خوش باشین،
©م.م.©

Dreamland
10-11-2009, 23:20
سلام...

■ جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی / 10/11/2009

موفق باشید ♥♥♥

Razel
12-11-2009, 00:23
key جدید برای KIS2010 (تست شده به تاریخ 15آبان ماه 88)

دانلود:

موفق باشید.
دوستان در کمال تعجب این key هنوز هم کار میکنه. (21آبان)

gharibe63
12-11-2009, 22:31
سلام
جناب hamilton در مورد سایت kiskavkey میشه کاملتر توضیح بدین ( البته با عکس )
خیلی سعی میکنم ولی جواب نمیده
مرسی

Ehsanpark
12-11-2009, 22:37
سلام. من این ورژن جدید رو نصب کردم ولی جایی واسه وارد کردن کلیدها نداره. می شه راهنماییم کنید ؟ آخرین ورژن هست.

mrmmnb
13-11-2009, 01:17
دوستان یه سریال بلک لیست شده برا 2010 بدید یکی توی فایلی که جناب omid-p30 گزاشته بودن قرار داشت اما انگار برا ورژنی دیگه هست خلاصه سراغ قسمت رج کی نرفت مجبور شدم اف لاین کنم
برا kis میخوام
با تشکر

hamilton
13-11-2009, 09:30
سلام
جناب hamilton در مورد سایت kiskavkey میشه کاملتر توضیح بدین ( البته با عکس )
خیلی سعی میکنم ولی جواب نمیده
مرسی

روش هموني ميباشه كه در پست اول توضيح داده شده است.همراه با تصوير نيز ميباشه.ولي توجه داشته باشيد كه Keyهاي آن سايت عمدتا مختص نسخه هاي چيني ميباشه و قابل استفاده براي نسخه هاي انگليسي نميباشه.

سلام. من این ورژن جدید رو نصب کردم ولی جایی واسه وارد کردن کلیدها نداره. می شه راهنماییم کنید ؟ آخرین ورژن هست.

شما بايد در حالي كه به اينترنت وصل نيستيد يك سريال كه در ليست سياه نيز قرار گرفته در قسمت Online Activation وارد كنيد.بعد از چند ثانيه كه كاسپر نتوست به سرورهاي خودش وصل بشه يك صفحه جديد باز ميشه كه ميتونيد در آن Key را وارد كنيد.از سريال زير استفاده كنيد:

EARHZ-UXT2P-DNSNW-QUZDF

دوستان یه سریال بلک لیست شده برا 2010 بدید یکی توی فایلی که جناب omid-p30 گزاشته بودن قرار داشت اما انگار برا ورژنی دیگه هست خلاصه سراغ قسمت رج کی نرفت مجبور شدم اف لاین کنم
برا kis میخوام
با تشکر

EARHZ-UXT2P-DNSNW-QUZDF

gharibe63
13-11-2009, 11:41
سلام
دوستان چندتا کلید برای کسپرسکی 2010 به دستم رسیده
دوستان امتحان کنند ببینند کار میکنه

Ehsanpark
13-11-2009, 12:12
مرسی hamilton عزیز، این ورژن آخری وقتی که کاسپراسکی باز باشه نمی تونم چیزی دانلود و آپلود کنم. یه تنظیماتی داشت من تو این نسخه بلد نیستم. می شه راهنمایی کنید؟

hamilton
13-11-2009, 12:25
مرسی hamilton عزیز، این ورژن آخری وقتی که کاسپراسکی باز باشه نمی تونم چیزی دانلود و آپلود کنم. یه تنظیماتی داشت من تو این نسخه بلد نیستم. می شه راهنمایی کنید؟

دوست عزيز مشكل خود را با ذكر نام دانلود منيجر در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح نماييد.

ila
13-11-2009, 22:17
آیا میشه آخرین نسخه رو از خود سایت دانلود کرد؟
کجا؟ و این که با ریال و بدون کرک میشه آپیدی کرد
و آپدیتش چه قدر طول میکشه؟
ممنون

hamilton
13-11-2009, 22:36
آیا میشه آخرین نسخه رو از خود سایت دانلود کرد؟
کجا؟ و این که با ریال و بدون کرک میشه آپیدی کرد
و آپدیتش چه قدر طول میکشه؟
ممنون

بله از خود سايت كاسپر و از آدرس زير ميتونيد آخرين نسخه موجود را دانلود نماييد:

براي مدت 30 روز بصورت آزمايشي و بدون كرك ميتونيد آپديت كنيد ولي بعد از آن بايد از سريال يا Key معتبر يا از كرك Trial reset استفاده كنيد.
آپديت اوليه حجمي بين 10 تا 15 مگ داره.

masoud.t
14-11-2009, 17:03
دریافت آسان کلید های آنتی ویروس شرکت های Kaspersky و Nod 32 با:

Security Suite Key Downloader

Security Suite Key Downloader نام برنامه کوچکي است که کار آن دريافت Key کاسپرسکي و یوزر نیم و پسورد nod32 از اينترنت مي باشد. در واقع شما با داشتن اين برنامه ديگر لازم نيست که هر چند روز يکبار به سايت هاي ارئه دهنده ي کليد هاي کسپرسکی و ناد 32مراجعه کنيد زيرا با کمک اين برنامه به راحتي مي توانيد جديد ترين Key مربوط به آنتي ويروس خود را دانلود نماييد و پس از تعويض آن با Key سوخته عمليات بروز رساني را انجام دهيد.

تذکر: برای اجرای صحیح به دات نت فریم ورک 2(Microsoft .net Frame Work 2) نیاز دارد.

دانلود:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

husssein
15-11-2009, 08:46
اگر یه سیستمی دسترسی به اینترنت نداشته باشه امکان انتقال کلید از سیستمی
که کلید 30 روزه تریال از سایت کاسپرسکی دریافت کرده به این سیستم وجود داره؟

hamilton
15-11-2009, 09:10
اگر یه سیستمی دسترسی به اینترنت نداشته باشه امکان انتقال کلید از سیستمی
که کلید 30 روزه تریال از سایت کاسپرسکی دریافت کرده به این سیستم وجود داره؟

بابت فعال سازي دوره آزمايشي يا همون Trial شما كليدي دريافت نميكنيد و فعال سازي از طريق آنلاين صورت ميگيره و امكان انتقال وجود نداره.

saeid_ami
15-11-2009, 23:31
دوستن از این فایل میتونن استفاده کنند

دایی چاقه
16-11-2009, 15:13
کی جدید بدید؟

patal
16-11-2009, 21:17
سلام
25_08_1388
16/NOV/ء2009

5.5 MB :41:

خوش باشین،
©م.م.©

armin_software
17-11-2009, 00:54
دوستان من گیج شدم چند تا سریال داره
کدوم رو دانلود کنم؟

miladtotem
17-11-2009, 10:47
این سایت چینی فقط password میده؟پس key رو چجوری بگیریم؟
ممنون از لطفتون

hamilton
17-11-2009, 11:57
دوستان من گیج شدم چند تا سریال داره
کدوم رو دانلود کنم؟

جديدترينها معمولا مشكل باطل شدن و در ليست سياه قرار گرفتن ندارند.

ممنون از لطفتون

ميتونيد بيشتر توضيح بديد؟آن سايت چيني فقط Key ميداد.ميه عكسي از مطلب مورد اشاره خودتون قرار بديد.

USB
17-11-2009, 19:54
ممنون از لطفتون

یه اکانت بصورت رایگان توی لینک زیر بساز بعد کد رو بهش بده و Key خودت رو دانلود کن :46: به همین راحتی :11:

reza STR
17-11-2009, 21:56
سلام به دوستان عزیز
آقا یون یه سوال ؟!!
به نظرتون زمان استفاده از KAV 2010 با توجه به جدید بودنش رسیده یا نه ؟
من الان از 2009 استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم

hamilton
17-11-2009, 22:21
سلام به دوستان عزیز
آقا یون یه سوال ؟!!
به نظرتون زمان استفاده از KAV 2010 با توجه به جدید بودنش رسیده یا نه ؟
من الان از 2009 استفاده می کنم و هیچ مشکلی ندارم

دوست عزيز در ابتدا خواهش كنم كه مطالب مرتبط با خود محصولات كاسپر را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح نماييد زيرا اين تاپيك صرفا به كرك و سريال كاسپر اختصاص داره.
نسخه جديد 2010 يعني 9.0.736 بسيار خوب روش كار شده و اشكالات عمده نسخه هاي قبلي 2010 در آن برطرف شده.من شخصا از استفاده از نسخه 9.0.736 بسيار راضي هستم و اصلا مشكلي با آن نداشتم.

afshar202
18-11-2009, 02:13
Kaspersky Key Downloader v1.0 نام نرم افزاری است که بوسیله آن می توانید جدیدترین پسوردهای مربوط به Kaspersky Antivirus نسخه های ۷ و ۸ و ۹ ، Kaspersky Internet Security نسخه های ۷ و ۸ و ۹ را دریافت کنید . از ویژگی های این نرم افزار این است که به شما این امکان را می دهد تا از سالم بودن پسوردهای جدید اطمینان پیدا کنید .

توضیحات: آنتی ویروس کسپرسکای این نرم افزار را یک نوع ویروس به شمار آورده و اجازه اجرای آن را در سیستم شما نخواهد داد و دلیل این کار استفاده غیر قانونی از Key های جدید این شرکت بوده ، بنابراین در هنگام استفاده از این برنامه آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد فایل

ناخدا
18-11-2009, 08:24
این که ویروسز .

باتشکر

afshar202
18-11-2009, 12:22
این که ویروسز .

باتشکر

توضیحات: آنتی ویروس کسپرسکای این نرم افزار را یک نوع ویروس به شمار آورده و اجازه اجرای آن را در سیستم شما نخواهد داد و دلیل این کار استفاده غیر قانونی از Key های جدید این شرکت بوده ، بنابراین در هنگام استفاده از این برنامه آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
البته من خودم از کسپر استفاده نمیکنم فقط خواستم کمکی کنم.

patal
18-11-2009, 20:47
سلام
27_08_1388
18/NOV/ء2009

خوش باشین، :40:
©م.م.©

panteaaa55
18-11-2009, 22:36
سلام
27_08_1388
18/NOV/ء2009

©م.م.©

میشه یه جای دیگه لود کنید .

من نمی تونم دانلود کنم .

ممنون

در ضمن من کی انتی ویروس می خوام

hamilton
19-11-2009, 14:42
میشه یه جای دیگه لود کنید .

من نمی تونم دانلود کنم .

ممنون

در ضمن من کی انتی ویروس می خوام

اينهم لينك دانلود فابل بالايي كه فايل صوتي 5MB داخل آنرا حذف كنم و فقط كليدها را براي دوستان آپلود كردم.
داخل فايل زير Key براي آنتي ويروس نيز موجود ميباشه:

fary_m
19-11-2009, 17:26
من این برنامه را اجرا کردم key Kaspersky7 رو میده چه کار کنم keyKaspersky 2010 رو بده

Dreamland
20-11-2009, 12:45
سلام...

کد فعال برای محصول Kaspersky Internet Security 2010

Activation Code : PU5B5-4NQ8D-KPMU7-B6NGD

موفق باشید ♥♥♥

Royce
20-11-2009, 18:06
سلام
آقا من برای اولین بار میخوام از این آنتی ویروس استفاده کنم.از بین این همه روش کرک و ... بهترین و ساده ترین روش کرکش چیه؟
لطفا راهنمایی کنید

yaghob.boss
20-11-2009, 23:58
سلام
آقا من برای اولین بار میخوام از این آنتی ویروس استفاده کنم.از بین این همه روش کرک و ... بهترین و ساده ترین روش کرکش چیه؟
لطفا راهنمایی کنید

دوست من روش کرک کردن روش خوب و قابل اطمینانی نیست و من به شما توصیه نمی کنم . شما میتونی با گرفتن Key های جدید از همین تایپیک آنتی ویروس رو فعال کنی و آپدیت کنی .

Royce
21-11-2009, 20:19
دوست من روش کرک کردن روش خوب و قابل اطمینانی نیست و من به شما توصیه نمی کنم . شما میتونی با گرفتن Key های جدید از همین تایپیک آنتی ویروس رو فعال کنی و آپدیت کنی .

با تشکر از شما باید بگم منم منظورم کلا رجیستر کردن بود نه صرفا کرک
پس این هم مثل نود با سریال رجیستر میشه.
مرسی

patal
21-11-2009, 20:24
سلام
30_08_1388
21_NOV_ء2009

5.2MB :41:

©م.م©

ehsan_test
21-11-2009, 23:11
با تشکر فراوان از patal بابت لینکی که معرفی کردند.

hamilton
22-11-2009, 10:28
با تشکر فراوان از patal بابت لینکی که معرفی کردند.

دوست عزيز لطفا بجاي پست تشكر از دكمه تشكر استفاده نماييد.

patal
23-11-2009, 20:36
سلام
04_09_1388
25/NOV/ء2009

(لینک اصلاح شد)
©م.م.©

phantomnsh
24-11-2009, 14:23
سلام
یکی از شرکت های کامپیوتری ( سرزمین رایانه ) این فایل رو داده بیروون که وقتی اجراش کنی و کلید get key رو بزنی آخرین کلید رو از سرزمین می گیره ، خیلی بدرد می خوره ، پیشنهاد می کنم همه استفاده کنید .

mahde9244
25-11-2009, 12:50
سلام
02_09_1388
23/NOV/ء2009

©م.م.©با سلام وتشکر از شما لطفا لینک دانلود را تصحیح بفرمایید

hamilton
25-11-2009, 14:39
با سلام وتشکر از شما لطفا لینک دانلود را تصحیح بفرمایید

ظاهرا آپلود كننده فايل مروبطه اقدام به حذف فايل آپلود شده كرده.

pedram_ashena
25-11-2009, 16:29
سلام

مثل اينكه دوباره اون سايت دريافت كي بسته شده. چند وقتي با اون روش پست اول باز شده بود ولي الان ديگه بالا نمياد.مشكل كجاست؟

royaye_talkh55
25-11-2009, 23:58
دوستانی که مشکل در دریافت کی دارن چرا راه استفاده از تریال ریسیتر رو انجام نمی دهند.شما که همه موارد رو امتحان می کنید خب این راه را هم امتحان کنید.
من هم قیبل مثل شما دنبال کی بودم ولی الان سه بار (3*30) روز از کاسپر استفاده کردم و هیچ موردی هم ندارد و آپدیت هم میشود و هر وقت هم تریال تموم شد ظرف سی ثانیه دوباره سی روز دیگه تمدیدش می کنم
موفق باشید

pakbakhteh
26-11-2009, 09:57
همه كي ها غير فعال شدن لطفن اگه كسي كليد جديد داره واسه دانلود بزاره
با تشكر

hamilton
26-11-2009, 11:05
سلام

مثل اينكه دوباره اون سايت دريافت كي بسته شده. چند وقتي با اون روش پست اول باز شده بود ولي الان ديگه بالا نمياد.مشكل كجاست؟

شما از كليدهاي اون سايت تونستيد استفاده كنيد.تا جاييكه خاطرم هست اون كليدها عموما در نسخه هاي چيني كاسپر قابل استفاده بودند.

Unforgiven
26-11-2009, 18:16
538 کلید فعال برای KAV و KIS ؛ حجم : 1.08 مگابیت

Dreamland
26-11-2009, 20:33
سلام...

موفق باشید ♥♥♥

mohsenmsi
27-11-2009, 10:57
سلام...

موفق باشید ♥♥♥

این خطا

hamilton
27-11-2009, 12:23
این خطا

اين پيغام يعني اينكه تعداد افرادي كه از اين كد استفاده كرده اند بسيار زياد بوده و امكان اينكه بزودي در ليست سياه قرار بگيره زياده.اين كليدها حداكثر براي 3 كاربر ميباشند نه بيشتر.

patal
28-11-2009, 16:50
سلام
07_09_1388
28/NOV/ء2009

فقط KIS و KAV مربوط به 2009 و 2010

5.4MB :41:

©م.م.©

pedram_ashena
29-11-2009, 10:01
شما از كليدهاي اون سايت تونستيد استفاده كنيد.تا جاييكه خاطرم هست اون كليدها عموما در نسخه هاي چيني كاسپر قابل استفاده بودند.

بله. من خيلي وقته از طريق اون كي ها دارم كار ميكنم. من كسپر 2009 دارم و همه كي هاي kav8,7 برايش جواب مي دهد فقط بايد كي هايي كه CM هستند را گرفت نه CN .چون اين اخري روي ورژن چيني جواب مي دهد فقط

اين سايت كاملا بسته شده؟

hamilton
29-11-2009, 13:15
بله. من خيلي وقته از طريق اون كي ها دارم كار ميكنم. من كسپر 2009 دارم و همه كي هاي kav8,7 برايش جواب مي دهد فقط بايد كي هايي كه CM هستند را گرفت نه CN .چون اين اخري روي ورژن چيني جواب مي دهد فقط

اين سايت كاملا بسته شده؟

حقيقتش من مدت زمان زياديه كه به اون سايت نرفتم.روش وارد شدن به اون سايت همون روشيه كه در ابتداي اين تاپيك توضيح داده شده.اگر با آن روش نتونيد وارد بشيد احتمالا مشكل بايد جاي ديگه اي باشه.يكبار ديگه تمام مراحل ذكر شده را در سيستم خود چك كنيد.