PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

omid-p30
01-07-2009, 07:32
کاسپراسکای هیچ کرکی نداره و فقط تریال ریست وجود داره که در پست اول معرفی شدند. البته روی 2010 رو امتحان کردم برای من جواب نداد.

.:HAMED:.
01-07-2009, 11:43
ای داد بیداد
آقا این کارپر اسکای 2009 نصب کردم و اکتیو کردم
حالا مثلا داره آپ دیت میشه الان 2 و نیمه که تو 100 درصده و 11.2 مگابایت آپ دیت کرده
این تا کی ادامه خواهد داشت؟

tohidkh
01-07-2009, 13:12
ای داد بیداد
آقا این کارپر اسکای 2009 نصب کردم و اکتیو کردم
حالا مثلا داره آپ دیت میشه الان 2 و نیمه که تو 100 درصده و 11.2 مگابایت آپ دیت کرده
این تا کی ادامه خواهد داشت؟
سلام.
حجم آپدیت کسپر 2009 ورژن 8.0.0.506 (آخرین ورژن 2009) با آپدیت این هفته، جمعا شد 24.6 مگابایت.

موفق باشید :11:

01-07-2009, 17:32
عجب بدبختی اومده سراغ ما
منم حوصلم سر رفت زدن کنسل کردم
12 مگابایت پر شده بود

omid-p30
01-07-2009, 17:44
عجب بدبختی اومده سراغ ما
منم حوصلم سر رفت زدن کنسل کردم
12 مگابایت پر شده بود

آپدیت هایی که دانلود شدند از بین نرفتند و در پوشه درایو c کاسپراسکای ذخیره شدند و در آپدیت بعدی از نصف بیشتر اونها استفاده میشه. ضمنا به غیر از کرک و سریال بقیه موارد رو در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای مطرح کنید.

parsa205
02-07-2009, 15:00
آپدیت هایی که دانلود شدند از بین نرفتند و در پوشه درایو c کاسپراسکای ذخیره شدند و در آپدیت بعدی از نصف بیشتر اونها استفاده میشه. ضمنا به غیر از کرک و سریال بقیه موارد رو در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای مطرح کنید.
خداییش دمت گرم KEY هات هم مثل خودت گل اند...

rw280s
02-07-2009, 20:17
سلام.
حجم آپدیت کسپر 2009 ورژن 8.0.0.506 (آخرین ورژن 2009) با آپدیت این هفته، جمعا شد 24.6 مگابایت.

اشتباه نمی کنید؟
من همین ورژن رو دارم و آپدیتش با حساب امروز 61.3 مگابایت شده.

golmohammadi
02-07-2009, 21:14
اپديت مال من كمتر از همه اينهاست
چون خيلي زود اپديت شد
جريان چيه براي همه متفاوته سايز اپديتها ؟

tohidkh
02-07-2009, 21:48
اپديت مال من كمتر از همه اينهاست
چون خيلي زود اپديت شد
جريان چيه براي همه متفاوته سايز اپديتها ؟

اشتباه نمی کنید؟
من همین ورژن رو دارم و آپدیتش با حساب امروز 61.3 مگابایت شده.
فکر نکنم!!!

احتمالا دلیلش انتخاب سرور باشه.
شما سرور تون اتوماتیک هست یا روی ایران تنظیم شده؟

من سرور ایران رو انتخاب کردم تا حجم آپدیت کاهش پیدا کنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soooot
02-07-2009, 22:27
سلام
کاسپر 2010 قبل از اینکه کی های رو روش اجرا کنیم باید یه شماره مشابه 4GYPT-HXHZZ-Z6RK2-WR1HR توی یه کادر وارد کنیم
این شماره رفته تو لیست سیاه، از این جور شماره ها رو برای کاسپر 2010 از کجا بیارم؟

artb
02-07-2009, 22:40
آقا میلاد ممنون از کرک ها

Dreamland
02-07-2009, 22:59
آقا میلاد ممنون از کرک ها
خواهش میکنم دوست عزیز
لطفا دوباره قوانین سایت را مطالعه کنید (این امضا شایسته سایت نیست)

hamilton
03-07-2009, 10:02
سلام
کاسپر 2010 قبل از اینکه کی های رو روش اجرا کنیم باید یه شماره مشابه 4GYPT-HXHZZ-Z6RK2-WR1HR توی یه کادر وارد کنیم
این شماره رفته تو لیست سیاه، از این جور شماره ها رو برای کاسپر 2010 از کجا بیارم؟

با سلام.
شما در حالت آفلاين و زماينكه به اينترنت متصل نيستيد بايد اين سريال را وارد كنيد تا بعد از يك پيغام خطا صفحه اي براي شما نمايش داده بشه كه بتوان Key را وارد كرد.اين سريال را هم با وجوديكه در ليست سياه قرار گرفته بهمين منظور قرار داده اند تا كار دوستان راه بيفته.
پيدا كردن سريالهاي قانوني و فعال براي محصولات كاسپر بسيار مشكله چون كسي حاضر نيست اينكار را بكنه.وقتيكه تعداد زيادي كاربر از يك سريال استفاده كنند كمپاني كاسپر آن سريال را در ليست سياه قرار ميده.

hassan_magic2000
03-07-2009, 10:16
فکر نکنم!!!

احتمالا دلیلش انتخاب سرور باشه.
شما سرور تون اتوماتیک هست یا روی ایران تنظیم شده؟

من سرور ایران رو انتخاب کردم تا حجم آپدیت کاهش پیدا کنه.

سلام
میگم فقط توی حجم تاثیر داره یا بعضی چیزا رو اصلا داونلود نمیکنه
یعنی مثلا چیزای غیر ضروری رو داونلود نمیکنه:13:؟؟؟؟

03-07-2009, 11:56
دوستا یه لحظه
من موندم که کاسپر اسکای 2009 رو نصب کنم یا ناد 32
کدومش بهتره؟

mmdjoon
03-07-2009, 12:05
سلام من يه روش راحت واسه دريافت بروزترين لايسنس كاسپر دارم كافيه انتي ويروس رو خاموش كني
و به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه كني تا جديدترين لايسنس ها رو دريافت كني
اميدوارم موفق باشين

hamilton
03-07-2009, 12:40
دوستا یه لحظه
من موندم که کاسپر اسکای 2009 رو نصب کنم یا ناد 32
کدومش بهتره؟

اين قضيه كاملا شخصيه.هركسي هم نظرات و دلايل خاص خودش را داره.هر دو محصول جزء بهترينها هستند و انتخاب با خود شماست.جهت آگاهي از وضعيت قدرت شناسايي و مسايل ديگه در خصوص اين 2 محصول ميتونيد به تاپيك اختصاصي مقايسه آنتي ويروسها مراجعه كنيد و در صفحات پاياني آن تاپيك جديدترين نتايج را مشاهده نماييد.

سلام من يه روش راحت واسه دريافت بروزترين لايسنس كاسپر دارم كافيه انتي ويروس رو خاموش كني
و به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه كني تا جديدترين لايسنس ها رو دريافت كني
اميدوارم موفق باشين

در پست اول اين تاپيك روشي كه شما فرموديد مدتهاست كه جهت استفاده دوستان قرار داده شده است.

tohidkh
03-07-2009, 15:25
سلام
میگم فقط توی حجم تاثیر داره یا بعضی چیزا رو اصلا داونلود نمیکنه
یعنی مثلا چیزای غیر ضروری رو داونلود نمیکنه:13:؟؟؟؟

سلام. فکر کنم (به احتمال قوی موارد غیر ضروری رو دان نکنه) البته در این مورد خودم هم منتظر نظرات اهل فن هستم. :27:
جناب Hamilton میشه راهنمایی بفرمایید؟ :11:

omid-p30
03-07-2009, 16:02
در مورد بحث سایز متفاوت آپدیت هایی که دوستان گفتند به نظر من ارتباطی به سرور و یا اینکه اصلا تحت هر شرایطی امکان این وجود داشته باشه که آپدیت ها ناقص دانلود بشند نداره. و قبلا هم همین بحث به وجود اومده بود. باید دید وقتی حجم آپدیتی رو که اعلام میکنیم مربوط به حجم پوشه پشتیبان هست و یا منظور اینه که بعد از نصب کاسپر چه مقدار آپدیت اولیه انجام شده. چون پوشه پشتیبان علاوه بر آپدیت های دانلودی، آپدیت هایی رو هم که در خود دیتابیس برنامه وجود دارند رو در بر میگیره و طبیعتا حجمش بالا تر هست.

tohidkh
03-07-2009, 16:20
در مورد بحث سایز متفاوت آپدیت هایی که دوستان گفتند به نظر من ارتباطی به سرور و یا اینکه اصلا تحت هر شرایطی امکان این وجود داشته باشه که آپدیت ها ناقص دانلود بشند نداره. و قبلا هم همین بحث به وجود اومده بود. باید دید وقتی حجم آپدیتی رو که اعلام میکنیم مربوط به حجم پوشه پشتیبان هست و یا منظور اینه که بعد از نصب کاسپر چه مقدار آپدیت اولیه انجام شده. چون پوشه پشتیبان علاوه بر آپدیت های دانلودی، آپدیت هایی رو هم که در خود دیتابیس برنامه وجود دارند رو در بر میگیره و طبیعتا حجمش بالا تر هست.
ممنون بابت جوابتون :10:

ولی مسئله ای که باعث ایجاد سوال شده اینه.
شما آنتی ویروس خودتونو پاک کنید و از نو یکی دیگه رو نصب کنید.
سرور رو به طور اتوماتیک قرار بدید و بذارید آپدیت بشه. مطمئنا حجم آپدیت بالای 60 مگ خواهد بود. (برای نسخه 8.0.0.506)
دوباره آنتی ویروس رو Remove کنید. و همون ورژن رو نصب کنید
اینبار هنگام آپدیت کردن، در قسمت Regional ایران رو انتخاب کنید.
خواهید دید که حجم آپدیت شد حدودا 25 مگ.
این کار رو من قبلا انجام دادم و این نتیجه، یک فرضیه نبود.

بازم ممنون :40:

hamilton
03-07-2009, 16:32
دوستان توجه داشته باشيد كه اين مبحث با محتوي تاپيك سنخيتي نداره و در صورت تمايل در تاپيك اختصاصي كاسپر اين مبحث را مطرح و پيگيري نماييد.
با تشكر.

تپل
03-07-2009, 18:36
من الان کاسپر 2010 رو نصب و آپدیت کردم ( 9.0.0.459)
حالا:
1- اگه زحمتی نیست بگید که طریقه اکتیو کردنش توی چه پستی توضیح داده شده (دو طریق پیدا کردم نمیدونم کدومش درسته؟)

2- اکتیو کردن همون کرک کردنه یا بعداز اکتیو کردن باید کرک هم کنم؟

omid-p30
03-07-2009, 18:50
من الان کاسپر 2010 رو نصب و آپدیت کردم ( 9.0.0.459)
حالا:
1- اگه زحمتی نیست بگید که طریقه اکتیو کردنش توی چه پستی توضیح داده شده (دو طریق پیدا کردم نمیدونم کدومش درسته؟)

2- اکتیو کردن همون کرک کردنه یا بعداز اکتیو کردن باید کرک هم کنم؟

هر دو طریق درسته، اما چون بعد از پایان یک ماه، گزینه مربوط به فعالسازی یک ماهه از کاسپراسکای حذف میشه ، پس طبیعتا یک روش موقتی برای فعالسازی به شمار میاد و من روش وارد کردن کد رو ترجیح میدم به کاربران پیشنهاد بشه که همیشگی و کلی خواهد بود. بعد از اکتیو کردن هم کاسپر فعال میشه و نیازی به کرک نیست.

Dreamland
03-07-2009, 19:02
طريقه كرك كردن نسخه 2010 به صورت آفلاين :
ابتدا ارتباط اينترنتي خود را قطع كرده سپس نرم افزار را اجرا نماييد و بر روري گزينه License كليك كنيد.
از منوي ظاهر شده دومين گزينه يعني Activate new License كليك كنيد. سپس از منوي ظاهر شده گزينه دوم Activate trial License را انتخاب نماييد.شما پيغامي در يافت مي كنيد مبني بر اينكه نرم افزار نتوانسته به سرور خود وصل شود (حتما بايد اتصال اينترنت شما قطع باشد) سپس بر روي OK كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل كرك كه از وب سايت آسان دانلود گرفته ايد را انتخاب كنيد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
روي دكمه Next كليك كنيد حالا بر روي Finish كليك كنيد.

طريقه كرك كردن نسخه 2010 به صورت آنلاين :
نرم افزار را اجرا نماييد و بر روري گزينه License كليك كنيد.
از منوي ظاهر شده دومين گزينه يعني Activate new License كليك كنيد. سپس از منوي ظاهر شده گزينه اول Activate commercial License كد 4GYPT-HXHZZ-Z6RK2-WR1HR را وارد كنيد. حالا شما پيغامي در يافت مي كنيد مبني بر اينكه نرم افزار نتوانسته با شماره سريال وارد شده تمديد شود سپس بر روي OK كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل كرك كه از وب سايت آسان دانلود گرفته ايد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
روي دكمه Next كليك كنيد حالا بر روي Finsh كليك كنيد.
آنتي ويروس شما كرك شد و امیدوارم در استفاده از این نرم افزار قدرتمند نهایت استفاده را ببرید.

NEW Keys for KAV & KIS 28 June 2009

(پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید)

Kaspersky Internet Security 7.x & 8.x (Key)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
KIS 6 & 7 & 2009 (2010)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید KAV 6 & 7 & 2009 (2010)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

Kaspersky 2010 Trial Resetter 2.3.0.0

به همراه فیلم آموزشی

توضیح : تعدادی از کی ها بلک شده اند

اما دو نکته :

1) در ورژن 2010 مثل ورژنهای گذشته امکان دادن key به برنامه به طور مستقیم وجود نداره (2 راه برای فعال کردن برنامه به طور مستقیم وجود داره یکی از طریق دادت کد و دیگری فعال کردن برنامه به صورت تریال) برای استفاده از key هایی که گذاشتم و انتخاب key در برنامه ابتدا روی گزینه فعال کردن برنامه از طریق کد (activation code) کلیک کرده و یک کد مثلMPQ9T-EAZHX-9S3GF-X2Y3Z را در کادر وارد کنید.برنامه کد وارده را چک می کنه و سپس پیغامی مبنی بر بی اعتبار بودن کد به شما میدهد. با کلیک روی ok و بستن پیغام کادری در پایین صفحه برای وارد کردن key باز میشود آنگاه می توانید key را وارد کرده و برنامه را فعال کنید.

2) اطلاعات لیسانس کاسپر در فایل lic.ppl قرار میگیره
همچنین اطلاعات مربوط به لیسانس های منقضی شده در فایل bl.ppl
این دو فایل در همون پوشه ای که شما کسپر رو نصب کردید قرار داره برای مثال اگه اون رو در درایو سی و در پروگرام فایل نصب کرده باشید مسیرش به این صورت هست
C:\Program Files\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010
و هر بار که شما لیسانس جدید وارد میکنید فایل اول و هر مرتبه که اپدیت میکنید فایل دوم به روز میشه

برای جلوگیری از بلک لیست شدن لیسانستون حتی در صورتی که کسپر اون لیسانس کی رو بلک اعلام کرد شما کافیه مراحل زیر رو انجام بدید :

برای استفاده نامحدود از کسپر :

1- سیستم را روشن کنید و کلید اف 8 را بزنید از اپشن هایی که براتون میاره سیف مود رو انتخاب کنید
2- وارد محلی که کسپر رو نصب کردید بشید
3- فایل bl.ppl رو پیدا کنید کلیک راست کنید و پروپرتیس بزنید
4- از پنجره ظاهر شده تب سیکوریتی رو انتخاب کنید در اینجا تمام یوزر های ویندوز رو مشاهده میکنید
5-روی یوزرها تک تک کلیک کنید از پایین پنجره که دو دسترسی اکپت و دنی قرار داره برای write دسترسی رو قطع کنید (دنی انتخاب کنید)
و وقتی برای همه یوزرها اینکار رو انجام دادید اوکی بزنید
6- مراحل 3-4 و 5 رو برای فایل lic.ppl هم طی کنید
7- سیستم رو ری استارت کنید تا محیط عادی ویندوز بالا بیاد و از کسپر تا زمانی که این ترفند کار میکنه لذت ببرید.

موفق باشید:46:

تپل
03-07-2009, 19:24
[B] برای استفاده نامحدود از کسپر :

یعنی دیگه key نمیخواد؟

ضمنا تفاوت KIS و KAV چیه؟

(من تا امروز از NOD استفاده میکردم )

omid-p30
03-07-2009, 19:40
دوستان تو سایت ست ست یه فر هست که کی کاسپر میفروشه قیمتاش هم خیلی مناسب هست تقریبا چند ماهی هم هست میفروشه و هنوز از نظر قلابی بودن هیچ مشکلی نبوده
من میواستم ازش کی برای 2010 بخرم نوشته بود سه ساله برای سه pc ورژن 2009 25 تومن ولی میگفت دو ساله برا سه pc ورژن2010 25 تومن بهش گفتم مگه فرق هم هست گفت اره گفتم بابا من خوم الان دارم کد 2009 رو روی 2010 استفاده میکنم گفت فعلا اوایلش هست بعد از مدتی باطل میشن خلاصه هر چی گفتیم فایده نداشت اخرش گفت ما نمایندگی هستیمو بیشتر میدونیم
سر همین موضوع ترسدم اون 2009 رو بخرم واقعا باطل بشه حالا دوستان اگه حق با اون هست که هیچی ولی اگه من درست میگم میشه یه نوشته مستدل بهم بدید بهش ثابت کنم؟مثلا جوابیه ایمیلی از خود کاسپر یا لینک صفحه ای توی سایت کاسپر که اینو تایید کرده باشه
کلا اگه حق با طرف باشه که خیلی مسخره هست طرف وقتی کلید سه ساله بخره برای سه سال هست نه ورژن خاصی ولی اگه کلید برا یه ورژن خاص بخره فقط برا همون ورژن هست و مدت اعتبارش هم تا زمانی هست که سایتش پشتیبانی اون ورژن رو بده تقریبا باید گفت بدون مدودیت زمانی من هنوز برنامه ندیم که کلید هم محدودیت زمانی اشته باشه و هم برای ورژن خاصب باشه

تازه یه حرف جالب هم زد گفت کلید های ورژن های بالاتر به پایی میخوره اما پایین به بالا نمی خوره

ودر اخر قیمت کلید به پول ایران چند هست؟قیمت های این طرف خیلی پایین نیست؟
خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنید

به نظر من نماینگی رسمی و معتبر به 3 شرکت زیر میگند که در سایت کاسپر معرفی شدند و بقیه هر اسم و سابقه و اعتباری هم که داشته باشند نمیتونند بگند ما نمایندگی هستیم.

تا به حال و طبق 2 خط اول از توضیحات لینک زیر اینطور بوده که بعد از انتشار محصول جدید، تموم کاربران با همون کلید قبلی مییتونند به طور رایگان و فقط با دانلود نسخه جدید تا زمانی که کلیدشون اعتبار داره از اخرین ورژن استفاده کنند.

قیمت ها رو هم میتونید از سایت های همون نمایندگی های معتبر ببینید و یا باهاشون تماس بگیرید.

امير موسر
03-07-2009, 19:42
ضمنا تفاوت KIS و KAV چیه؟

KIS : Kaspersky Internet Security

KAV : Kaspersky Anti-Virus

mrmmnb
03-07-2009, 22:03

1- سیستم را روشن کنید و کلید اف 8 را بزنید از اپشن هایی که براتون میاره سیف مود رو انتخاب کنید
4- از پنجره ظاهر شده تب سیکوریتی رو انتخاب کنید در اینجا تمام یوزر های ویندوز رو مشاهده میکنید
5-روی یوزرها تک تک کلیک کنید از پایین پنجره که دو دسترسی اکپت و دنی قرار داره برای write دسترسی رو قطع کنید (دنی انتخاب کنید)
7- سیستم رو ری استارت کنید تا محیط عادی ویندوز بالا بیاد و از کسپر تا زمانی که این ترفند کار میکنه لذت ببرید.

ترفند جالبی هست ولی چون من کلیدم معتبر هست و هنوز 56 روز مونده فعلا نیازی نیست استفاده کنم بعد از اون مدت هم به احتمال زیاد کاسپر میفهمه و یه فکری براش میکنه و جلویش رو میگیره

mohsenmsi
04-07-2009, 09:29
سلام من به این نتیجه رسیدم که هر وقت از این کلید ها ( key ) استفاده میکنم از نظر لیسانس مشکل حل میشه مثلا لیسانس4 ماهه ولی دیگه آپدیت نمیشه . نمیدونم شاید هم اشتباه میکنم؟

omid-p30
04-07-2009, 09:37
سلام من به این نتیجه رسیدم که هر وقت از این کلید ها ( key ) استفاده میکنم از نظر لیسانس مشکل حل میشه مثلا لیسانس4 ماهه ولی دیگه آپدیت نمیشه . نمیدونم شاید هم اشتباه میکنم؟

استفاده از کلید هیچ گونه اشکالی به وجود نمی آره و بهترین راه برای فعالسازی هست.

Dreamland
04-07-2009, 14:27
Kaspersky Trial Resetter 2.5A - Tested working on KIS 2010

Kaspersky New Keys - 4 July 2009

:11:

jamy_khoshtip
04-07-2009, 21:09
من چگونه آپدیت های دیتابیس و ..... را بردارم و بر روی دیگر کامپیوتری بریزم . ؟؟؟؟

ممنونم .

mrmmnb
04-07-2009, 23:59

هیچ ربطی نداره یه جای کارت ایراد داره

omid-p30
05-07-2009, 08:39
من چگونه آپدیت های دیتابیس و ..... را بردارم و بر روی دیگر کامپیوتری بریزم . ؟؟؟؟

ممنونم .

در پست زیر توضیح داده شده. ضمنا به غیر از کرک و سریال موارد دیگه رو در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای بپرسید.

morsadr
05-07-2009, 09:48
ابتدا ارتباط اينترنتي خود را قطع كرده سپس نرم افزار را اجرا نماييد و بر روري گزينه License كليك كنيد.
از منوي ظاهر شده دومين گزينه يعني Activate new License كليك كنيد. سپس از منوي ظاهر شده گزينه دوم Activate trial License را انتخاب نماييد.شما پيغامي در يافت مي كنيد مبني بر اينكه نرم افزار نتوانسته به سرور خود وصل شود (حتما بايد اتصال اينترنت شما قطع باشد) سپس بر روي OK كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل كرك كه از وب سايت آسان دانلود گرفته ايد را انتخاب كنيد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.

از منوي ظاهر شده دومين گزينه يعني Activate new License كليك كنيد. سپس از منوي ظاهر شده گزينه اول Activate commercial License كد 4GYPT-HXHZZ-Z6RK2-WR1HR را وارد كنيد. حالا شما پيغامي در يافت مي كنيد مبني بر اينكه نرم افزار نتوانسته با شماره سريال وارد شده تمديد شود سپس بر روي OK كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل كرك كه از وب سايت آسان دانلود گرفته ايد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
آنتي ويروس شما كرك شد و امیدوارم در استفاده از این نرم افزار قدرتمند نهایت استفاده را ببرید.

KIS 6 & 7 & 2009 (2010)

به همراه فیلم آموزشی

اما دو نکته :

1) در ورژن 2010 مثل ورژنهای گذشته امکان دادن key به برنامه به طور مستقیم وجود نداره (2 راه برای فعال کردن برنامه به طور مستقیم وجود داره یکی از طریق دادت کد و دیگری فعال کردن برنامه به صورت تریال) برای استفاده از key هایی که گذاشتم و انتخاب key در برنامه ابتدا روی گزینه فعال کردن برنامه از طریق کد (activation code) کلیک کرده و یک کد مثلMPQ9T-EAZHX-9S3GF-X2Y3Z را در کادر وارد کنید.برنامه کد وارده را چک می کنه و سپس پیغامی مبنی بر بی اعتبار بودن کد به شما میدهد. با کلیک روی ok و بستن پیغام کادری در پایین صفحه برای وارد کردن key باز میشود آنگاه می توانید key را وارد کرده و برنامه را فعال کنید.

این دو فایل در همون پوشه ای که شما کسپر رو نصب کردید قرار داره برای مثال اگه اون رو در درایو سی و در پروگرام فایل نصب کرده باشید مسیرش به این صورت هست
و هر بار که شما لیسانس جدید وارد میکنید فایل اول و هر مرتبه که اپدیت میکنید فایل دوم به روز میشه

برای جلوگیری از بلک لیست شدن لیسانستون حتی در صورتی که کسپر اون لیسانس کی رو بلک اعلام کرد شما کافیه مراحل زیر رو انجام بدید :

اين فايل كه ميفرماييد" وب سايت آسان دانلود گرفته ايد" كدام است لطفا مسخص نماييد.

yaghob.boss
05-07-2009, 13:53

KIS 6 & 7 & 2009 (2010)

به همراه فیلم آموزشی

اما دو نکته :

به نظر من این کرک الکی هست . مثل همین کرک برای nod32 هم اومده بود . آپدیت میشد ولی هیچ تغییری نمی کرد یعنی یه جوری سرمون رو کلاه میزاشت . اصلا خود سازنده گان چند روز دیگه جلوش رو میگیرن و نمیزارن کارکنه . به نظر من این کرک اصلا معتبر نیست

rezaete
06-07-2009, 18:19
سرورهای کمکی که توی پست اول هست رو چطور باید وارد کنیم تا آپدیت بشه ؟
این پست رو میگم :

تپل
07-07-2009, 14:31
این آپدیت کردن کسپر هم حکایتیه هاااا.

میخوام به کسپر 2010 کلید جدید بدم این پیغام رو میده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](en).jpg

کلید قبلیش هم پاک نمیشه.

majid20
07-07-2009, 17:05
سرورهای کمکی که توی پست اول هست رو چطور باید وارد کنیم تا آپدیت بشه ؟
این پست رو میگم :

از کدام ورژن استفاده میکنید ؟

اگر از نسخه 2010 استفاده می نمایید به مسیر زیر بروید

Settings --> My Update Center --> Update Source --> Settings

حال بر روی گزینه Add کلیک کرده و در پنجره جدید در بخش Source آدرس سرور جدید را بدهید و OK کنید

کلید قبلیش هم پاک نمیشه.
این پیغام میگه که کلیدی که قصد دارید وارد کنید بلاک شده و کاربردی ندارد

کلید قبلی چطور پاک نمیشه ؟ از کدام ورزن استفاده میکنید ؟ تصویری از بخش License کسپرسکی بگذارید

dariushiraz
07-07-2009, 19:53

کلید قبلیش هم پاک نمیشه.

من کلید قبلی را پاک کردم اما دیگه هیچ کلیدی را قبول نمی کنه.

dariushiraz
07-07-2009, 20:03
کسی می دونه چرا همه کی ها بلاک شدن؟من جدیدترین کی ها را وارد کردم اما کاسپر قبول نکرد!!!!

saman_r_r
07-07-2009, 20:07
سلام
من نسخه اینترنت سکوریتی 2010 رو دانلود کردم
باید چطوری رجیستر کنم؟
کلید 2010 از کجا باید پیدا کنم؟

mm_yaghoob
07-07-2009, 22:10
iهيچ يك از كي ها براي اينترنت سكورتي2010 جواب نميده

toraj
07-07-2009, 22:49
بله درسته هیچ کدوم از کلیدها جواب نمیده باید صبر کنیم کلید جدید بیاد.

تپل
08-07-2009, 01:15
کلید قبلی چطور پاک نمیشه ؟ از کدام ورزن استفاده میکنید ؟ تصویری از بخش License کسپرسکی بگذارید

9.0.0.459 2010کافیه؟

majid20
08-07-2009, 06:30
دوستان می تونید از کدها و کلید های زیر استفاده کنید

نکته : از آنجا که نسخه 2010 بگونه ای طراحی شده که باید از طریق کد فعالساز آپدیت شود ، برای استفاده از Key در آن باید

1. ابتدا اینترنت را قطع کنید و سپس وارد بخش License شده و از طریق علامت X ، کلید قبلی را پاک کنید.

2. بر روی Activate commercial license کلیک کرده و در کادر مزبور یک کد فعاساز ( چه فعال باشد ، چه بلاک شده باشد )

وارد کرده و Next را بزنید. پیغامی ظاهر میشود که آن را Ok کنید

3. پنجره جدیدی باز میشود که می توانید از طریق گزینه Browse ، کلید یا Key جدید را وارد کرده و Next را بزنید

majid20
08-07-2009, 06:33
9.0.0.459 2010کافیه؟
دوست عزیز براساس تصاویری که گذاشتی ، کلید قبلی حذف شده

شما می تونید از پست بالا کلید های جدید را مطابق دستورالعمل وارد کنید

gholam14
08-07-2009, 11:05
دوستان می تونید از کدها و کلید های زیر استفاده کنید

نکته : از آنجا که نسخه 2010 بگونه ای طراحی شده که باید از طریق کد فعالساز آپدیت شود ، برای استفاده از Key در آن باید

1. ابتدا اینترنت را قطع کنید و سپس وارد بخش License شده و از طریق علامت X ، کلید قبلی را پاک کنید.

2. بر روی Activate commercial license کلیک کرده و در کادر مزبور یک کد فعاساز ( چه فعال باشد ، چه بلاک شده باشد )

3. پنجره جدیدی باز میشود که می توانید از طریق گزینه Browse ، کلید یا Key جدید را وارد کرده و Next را بزنید

باسلام
دوستان به توصیه های این دوست عزیزتوجه کنید من ازدیروزتاالآن هرکارمیکردم هیچکدام ازکلیدهاراقبول نمیکردچون راهی که میرفتم اشتباه بودبایددرصفحه اصلی کاسپردرنوارزیرین روی لایسنس کلیک کنیدبعدهمانطورکه دوستمان گفت روی علامت ضربدرکلیک کنیدتاکلیدقبلی پاک شود
باتشکرازشمادوست عزیز

majid20
08-07-2009, 21:52
نحوه وارد کردن key در نسخه 2010

قبل از هر کاری ابتدا تاریخ سیستم خود را چک کنید و سپس اینترنت خود را قطع کنید.

1. همانند تصویر ضمیمه شده ، وارد بخش License کسپرسکی شده

2. کلید قبلی را با استفاده از گزینه X حذف نمایید

3. وارد بخش فعالسازی کسپرسکی یعنی Activate commercial license شوید

4. یک کد فعاساز ( چه فعال باشد ، چه بلاک شده باشد ) در کادر مشخص شده وارد کرده و Next را بزنید.
پیغامی ظاهر میشود که آن را Ok کنید

5. پنجره جدیدی باز میشود که می توانید از طریق گزینه Browse ، کلید یا Key جدید را وارد کرده و Next را بزنید

موفق باشید

x_2007
08-07-2009, 22:52
New key for KIS 9

Sasuke-7
09-07-2009, 14:07
New key for KIS 9

همش رفته توی لیست سیاه!
ممنون!

dariushiraz
09-07-2009, 14:45
همش رفته توی لیست سیاه!
ممنون!

کی های پست 1050 را امتحان کنید/

Benygh
09-07-2009, 14:55
همش رفته توی لیست سیاه!
ممنون! _________

اینا همشون بلاخره میره تو لیست سیاه ! خوب از Trial Reset استفاده کنید .

majid20
09-07-2009, 15:33
کلید های جدید محصولات کسپرسکی 2010

boros
09-07-2009, 16:22
کلید های جدید محصولات کسپرسکی 2010

لیست سیاه

majid20
09-07-2009, 16:40
لیست سیاه
کسپرسکی هم عجب زرنگ شده !!!
اشکال نداره ، شما از کلید های این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید که هنوز فعالند

rw280s
09-07-2009, 17:20
دوستان این سریال اولی رو قبول نمیکنه
چیکار باید کرد؟

omid-p30
09-07-2009, 17:38
چیکار باید کرد؟

برای فعالسازی باید از کلید استفاده کنید. اون سریال ها بلک شده هستند و برای این کاربرد دارند تا پیغام ارور ظاهر بشه تا بعد از ok کردن پیغام ارور، پنجره حاوی کلید browse برای وارد کردن کلید ظاهر بشه.

ASRE_NOVIN
09-07-2009, 17:51
چیکار باید کرد؟

این رو وارد کن T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

AK1
09-07-2009, 19:32
سلام

يه كرك جديد براي كسپر 2010
Kaspersky 2010 Crack Black-List

Break the black list of keys for Kaspersky Internet Security and Kaspersky Anti-Virus 2010 (9.0.0.463)
Allows you to use keys in a long time!

Instructions for use:
1. Disable self-defense and disables antivirus COMPLETELY.
2. Open the folder databases: for Vista, 7
C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP9\Bases\
for XP
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Kaspersky Lab\AVP9\Bases\
3. Copy folder "Kaspersky_NO_BL" archive into the above folder and replace the files.
4. Run antivirus.

Note:
1. After you first enable anti-virus can sometimes receive a message: "The black list is damaged." Solved by updating the databases.
2. After 5-10 minutes message "Base damaged. Decides also update databases.

تست كنين ببنين شايد فرجي شد

بهنام کوچولو
10-07-2009, 10:36
لیسانسهای پست 1050 رو دانلود کنید .
فایل 100.pro.working.kis9 هنوز بلک نشده .
من همین الان استفاده کردم .
موفق باشید .

x_2007
10-07-2009, 17:31
سلام

آموزش تصویری اکتیو نمودن Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.459 - Final باروشی جدید وبدون نیاز به کلید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])با توجه به ارائه نسخه جدید اینترنت سکوریتی کسپر و رفع پاره ای از مشکلات کوچک

که توسط کاربران در انجمن پشتیبانی محصولات کسپر مطرح شده ,

سازنده پچ قبلی یه پچ دیگه برای نسخه جدید ارائه کرده :

با این تفاوت که شما میتونید مستقیما برنامه رو به نسخه بتا تبدیل کنید ودیگه

نیاز نیست مراحل فوق رو طی کنید

درست مثل نسخه تریال

پس از اتمام مهلت 30 روزه شما میتونید با استفاده از پچ دومی که پیوست همین پست

هست مهلت استفاده از نسخه بتا رو ریست کنیدو مجددا برنامه رو اکتیو کنید

دانلود نسخه جدید اینترنت سکوریتی کسپر :

Kaspersky.Internet.Security.2010.v9.0.0.463.CF1 :

پچ اول :

Kaspersky.Internet.Security.2010.v9.0.0.463.WORKAR OUND.ONLY-NKD for english and german users

پچ دوم :

Kaspersky.Internet.Security.2010.Beta.and.Trial.Re set.v2.00-NKD

نکته :

پچ دوم (تریال ریست )توسط کسپر اسکای فایل مشکوک شناخته میشه دلیلش هم که

کاملا مشخص هست . موقع استفاده و دانلود آنتی ویروستون رو Disable کنید

توضیح کامل در مورد نسخه جدید ارائه شده توسط کمپانی کسپر اسکای :

Just so you all know, version 9.0.0.463 is beta. It has Hot Fix "A" integrated, that they have been testing on the beta update server for the last several weeks and a few other new fixes. I would suggest at less your having problems, do not upgrade to the beta yet.

Change Log:

KIS/KAV 9.0.0.463 (CF1) Official Changelog

1. Changes in klif driver - memory leaks
2. Changes in driver kl1 - BSOD in kimul subystem
3. Change of AppInfo for chineese localization – added international key support – changes in module lic.ppl
4. Changes in file balloon.html for spanish localization
5. Changes in file bl.ppl - hangs during signature updates when "gaming profile" is active
6. Rare product crashes
7. Signature auto-update now operates properly
8. Other small changes

Bug thread

x_2007
10-07-2009, 18:27
new keys for KIS 6,7,8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Try 8.x keys with 9 (delete old blacklisted keys prior to that). These keys should not be blacklisted in version 9 at the time of posting, I tested with today`s 9.x blacklist, converted to the old format

&

176 keys for KAV 6,7.8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tested with today`s blacklist (both old 6,7,8 and new 9.x), 8.x keys included should also work with 9.x, just delete old license

western
11-07-2009, 10:42
خسته نباشید دوستان.دستتون درد نکنه من همیشه از این تاپیک برای پیدا کردن کلید استفاده می کردم منتهی الان با وجود اینکه کلید رو قبول می کنه بازم مینویسه support و مرتب اخطارش میاد و صفحه اکسپلورر رو باز می کنه!کلا این کسپراسکای از کار افتاده؟بنظرتون باید از یه سکیوریتی دیگه استفاده کرد؟یا این راهی داره؟میگن Eset nod 32 Smart Security بهتره نظر شما چیه؟

omid-p30
11-07-2009, 11:03
خسته نباشید دوستان.دستتون درد نکنه من همیشه از این تاپیک برای پیدا کردن کلید استفاده می کردم منتهی الان با وجود اینکه کلید رو قبول می کنه بازم مینویسه support و مرتب اخطارش میاد و صفحه اکسپلورر رو باز می کنه!کلا این کسپراسکای از کار افتاده؟بنظرتون باید از یه سکیوریتی دیگه استفاده کرد؟یا این راهی داره؟میگن Eset nod 32 Smart Security بهتره نظر شما چیه؟

نه مساله ای از لحاظ فعالسازی کاسپر نیست که قابل رفع نباشه و همچنان با کلید به راحتی فعال میشه، فقط درست مشخص نکردی مشکلت چیه . ورژن دقیق به همراه شرح کامل مشکل یا یک تصویر از بخش license و ارور های مربوطه بگذار تا ببینیم قضیه چی هست.

Iman Bala
11-07-2009, 12:45
من هم K.I.S 2009 رو 7 نصب کردم ولی support می خواد و می خواد repair کنه!
repair هم می کنم فایده نداره
آیا با 7 مشکل داره؟

omid-p30
11-07-2009, 13:09
من هم K.I.S 2009 رو 7 نصب کردم ولی support می خواد و می خواد repair کنه!
repair هم می کنم فایده نداره
آیا با 7 مشکل داره؟

درسته. محصولات کاسپر تحت ساپورت ویندوز 7 نیستند و بروز این مشکلات به همین دلیل هست. بلافاصله پس از انتشار نسخه نهایی 7 نسخه مخصوص این ویندوز هم عرضه خواهد شد.

western
11-07-2009, 16:51
نه مساله ای از لحاظ فعالسازی کاسپر نیست که قابل رفع نباشه و همچنان با کلید به راحتی فعال میشه، فقط درست مشخص نکردی مشکلت چیه . ورژن دقیق به همراه شرح کامل مشکل یا یک تصویر از بخش license و ارور های مربوطه بگذار تا ببینیم قضیه چی هست.

خب ورژن Kaspersky Internet Security 2009 نوشته فقط....و اینم عکس ...با وجود قبول کلید بازم اینو می اندازه و ده دقیه یه بار می کنه توی چشمم:31: یعنی من کلید می زنم و در اون حین که اکتیو میشه و مینویسه فینیش بازم قرمز می مونه!

omid-p30
11-07-2009, 17:00
خب ورژن Kaspersky Internet Security 2009 نوشته فقط....و اینم عکس ...با وجود قبول کلید بازم اینو می اندازه و ده دقیه یه بار می کنه توی چشمم:31: یعنی من کلید می زنم و در اون حین که اکتیو میشه و مینویسه فینیش بازم قرمز می مونه!

همیشه باید قبل از اکتیو کردن با کلید جدید ، کلید بلک لیست شده قبلی رو پاک کنید. و گر نه کلید جدید رو به عنوان کلید رزرو قبول میکنه و چون کلید اصلی، بلک لیست شده این پیغام رو میده که کلیدتون بلک لیست شده و کاسپر هم اکتیو نمیشه. با پاک کردن کلید بلک لیست شده مشکل رفع میشه و میتونید کلید فعال رو به عنوان کلید اصلی برای اکتیو کردن به کار ببرید.

western
11-07-2009, 23:04
همیشه باید قبل از اکتیو کردن با کلید جدید ، کلید بلک لیست شده قبلی رو پاک کنید. و گر نه کلید جدید رو به عنوان کلید رزرو قبول میکنه و چون کلید اصلی، بلک لیست شده این پیغام رو میده که کلیدتون بلک لیست شده و کاسپر هم اکتیو نمیشه. با پاک کردن کلید بلک لیست شده مشکل رفع میشه و میتونید کلید فعال رو به عنوان کلید اصلی برای اکتیو کردن به کار ببرید.
اوه ممنون رفیق!کارتون درسته!:10:شد دستت درد نکنه امید جان:11:

mansour5550
12-07-2009, 01:05
سلام خسته نباشین دوستان من کاسپرسکای 7 روی کامپیوتر خودم دارم و همیشه آپدیتش میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم تا حالا ولی همین ورژن را روی یک سیستم دیگه نصب کردم آپدیت نمیشه و ارور میده که به اینترنت وصل نیستین در حالی که اینترنت مشکلی نداره لطفا کمکم کنین مرسی ...

mrmmnb
12-07-2009, 14:21
دوستان تو سایت ست ست یه یوزرهاش خیلی وقته اقدام که فروش کلید کاسپر میکنه قیمتاش خیلی مناسب و پایین هست ولی بدیش اینه که چند کاربره هست مثلا امروز برا کاسپر 2010 زده بود 5 کاربره و 2 ساله 50000 تومان
حالا بین دوستان کسی هست شریک شویم و5 تایی یه دونش رو بخریم؟ خدایش به صرفه هست
از نظر اطمینان هم طرف خیلی وقته میفروشه و من تا حالا ندیم کسی چیزی بگه و همه راضی هستن خلاصه اگه 4 نفر پیدا بشه میتونیم یه دونش رو بخریم و سالی 5 تومن یه هرکدم میفته که واقعا ناچیز هست و از دردسر پیدا کردن رج کی هم راحت میشیم
کلید سه کاربره و 1 ساله هم زده بود 18500 اگه نفراتمون کمتر بشه اینو میخریم ولی خوب اون به صرفه تر هست
هر کسی پایه هست پیغام بده

hamilton
12-07-2009, 15:30
سلام خسته نباشین دوستان من کاسپرسکای 7 روی کامپیوتر خودم دارم و همیشه آپدیتش میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم تا حالا ولی همین ورژن را روی یک سیستم دیگه نصب کردم آپدیت نمیشه و ارور میده که به اینترنت وصل نیستین در حالی که اینترنت مشکلی نداره لطفا کمکم کنین مرسی ...

دوست عزيز شما سوال خود را در انجمن اختصاصي كاسپر مطرح كنيد.چرا كه اين انجمن صرفا اختصاص به سريال و كرك كاسپر داره.

p30 vahid
12-07-2009, 20:14
دوستان تو سایت ست ست یه یوزرهاش خیلی وقته اقدام که فروش کلید کاسپر میکنه قیمتاش خیلی مناسب و پایین هست ولی بدیش اینه که چند کاربره هست مثلا امروز برا کاسپر 2010 زده بود 5 کاربره و 2 ساله 50000 تومان
حالا بین دوستان کسی هست شریک شویم و5 تایی یه دونش رو بخریم؟ خدایش به صرفه هست
از نظر اطمینان هم طرف خیلی وقته میفروشه و من تا حالا ندیم کسی چیزی بگه و همه راضی هستن خلاصه اگه 4 نفر پیدا بشه میتونیم یه دونش رو بخریم و سالی 5 تومن یه هرکدم میفته که واقعا ناچیز هست و از دردسر پیدا کردن رج کی هم راحت میشیم
کلید سه کاربره و 1 ساله هم زده بود 18500 اگه نفراتمون کمتر بشه اینو میخریم ولی خوب اون به صرفه تر هست
هر کسی پایه هست پیغام بده

من که موافقم

این 2 نفر

mehryazdan
12-07-2009, 21:38
تورو خدا یک Keyبه ما بدین من جهار روز من Keyندارم من نود 32 استفاده میکردم این مشکلات رو نداشت کاسپر پدر ادم را در می اورد.هر چی Key میزنم بلاک شده.

omid-p30
12-07-2009, 22:01
تورو خدا یک Keyبه ما بدین من جهار روز من Keyندارم من نود 32 استفاده میکردم این مشکلات رو نداشت کاسپر پدر ادم را در می اورد.هر چی Key میزنم بلاک شده.

کلید فعال در لینک امضای من و همینطور پست زیر هست.

Ship Storm
13-07-2009, 04:22
Kaspersky KIS 2009 + Working keys Update 09.0708.07.2009.2009

key ها تست شده و تا به الان سالم هستند و پیوست به این پست شدند

mehryazdan
13-07-2009, 13:39
اقا همه این Key ها برای من بلاک شده بود من Kaspersky2010 internet securityاستفاده میکنم.یک بار Unistalکردم حالا قبول میکنه نمیدونم مشکل از چی بود

hamilton
13-07-2009, 16:23
اقا همه این Key ها برای من بلاک شده بود من Kaspersky2010 internet securityاستفاده میکنم.یک بار Unistalکردم حالا قبول میکنه نمیدونم مشکل از چی بود

حتما قبل از استفاده از كليدهاي جديد بايد كليد قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته را حذف كنيد تا بتونيد از كليد جديد استفاده كنيد.در غير اينصورت همچنان شاهد پيغام در ليست سياه بودن كليد را مشاهده خواهيد كرد.

omid_juve
14-07-2009, 07:24
حتما قبل از استفاده از كليدهاي جديد بايد كليد قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته را حذف كنيد تا بتونيد از كليد جديد استفاده كنيد.در غير اينصورت همچنان شاهد پيغام در ليست سياه بودن كليد را مشاهده خواهيد كرد.
اگه ممکنه اینم توضیح بدین چه جوری key قبلی رو پاک کنم.همون shift +del؟(internet security 2010)

omid-p30
14-07-2009, 09:10
اگه ممکنه اینم توضیح بدین چه جوری key قبلی رو پاک کنم.همون shift +del؟(internet security 2010)

ASRE_NOVIN
14-07-2009, 14:40
Kaspersky KIS 2009 + Working keys Update 09.0708.07.2009.2009

key ها تست شده و تا به الان سالم هستند و پیوست به این پست شدند

این ها هم رفت توی بلک لیست

همه بلک هستند ، کی جدید نبود؟!!!!!!!

majid20
14-07-2009, 15:20
جدیدترین Key های محصولات کسپرسکی

patal
14-07-2009, 19:06
سلام

من فکر کنم دوستان ِفعالی مثل majid20 و x_2007 و omid-p30 و Ship Storm و hamilton رفتن مسافرت :41:

قحطی ِ KEY شده :37:

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم. شماره حساب 8.0.0.506 شعبه ی KIS

در هر صورت به این بهانه خواستم تشکری کنم از دوستان ِ فعالی که وقت می ذارند و برای ما Leecher ها KEY پیدا می کنند. (البته چه بهتر که به جای دادن ِ ماهی به ما ماهی گیری یاد بدند.)

باز هم مراتب تشکر خودم رو ابراز می کنم.

خوش و سلامت باشید، :7:
©م.م.©

x_2007
14-07-2009, 21:20
Keys for KIS 6,7,8, tested / not blacklisted on the 14th of July also tested with version 9 blacklist
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Keys for ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])KAV 6,7,8, tested / not blacklisted on the 14th of July also tested with version 9 blacklist

yaghob.boss
15-07-2009, 11:25
من وقتی یک کلید به کاسپر میدم مدت تموم نمیشه مثلا اگه کلید 43 روز اعتبار داره در قسمت license همون 43 یکسره می مونه و کم نمیشه

majid20
15-07-2009, 14:31
من وقتی یک کلید به کاسپر میدم مدت تموم نمیشه مثلا اگه کلید 43 روز اعتبار داره در قسمت license همون 43 یکسره می مونه و کم نمیشه
دوست عزیز شما از کدام ورژن و محصول کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟
ویندوز شما چیست ؟ تاریخ سیسم خود را چک کنید

yaghob.boss
15-07-2009, 21:01
دوست عزیز شما از کدام ورژن و محصول کسپرسکی استفاده میکنید ؟ آیا برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟
ویندوز شما چیست ؟ تاریخ سیسم خود را چک کنید

از ورژن 9.0.0.459 و 2010 تاریخ سیستم هم بروز هست الان چند روزه که از 43 روز پایین تر نمیاد و ویندوزم هم xp

dogtag
16-07-2009, 14:16
تمام کلید های قبلی رو Block کردند!

sms11
16-07-2009, 15:20
دوستان من هر کلیدی که میزنم میزنه database are corrupted
کسی کلید جدید نداره؟

dogtag
16-07-2009, 15:24
database are corrupted به کلید ربطی نداره.
شما باید 1 بار کامل Update کنید و همه چیز نصب بشه.

اگر نشد، پاک کنید. دوباره نصب کنید.

--

همچنان مشکل کلید پا بر جاست (مثل دماوند ه!!!)

omid-p30
16-07-2009, 16:50
کلید های فعال امروز رو از لینک امضام بگیرید.

ضمنا برای حل مشکل database are corrupted باید یک بار با فیلطر شکن آپدیت کنید.

mehran_286
16-07-2009, 21:15
سلام دوستان
ایا کسپراسکای یا نمایندگی ها keyمی فروشند ؟
قیمتش حدودا چنده ؟
برای چه مدت ؟
با تشکر

dogtag
16-07-2009, 21:49
دیگه از این جاهایی که 6 ماه مجانی می دادند، وجود نداره؟
اینجوری باید با ترس و لرز Update کنم!

قبلاً اونجوری فرت و فرت Update می کردم!

مرسی

__

در ضمن ممنون از omid-p30 برای این Key ها جدید.

gholam14
17-07-2009, 02:54
خوشبختانه مملكت ماباهيچ جاي دنياارتباط درست نداره ويندوزهاهمه غيرقانوني چرانبايدشركتي به بزرگي مايكروسافت يك نماينده درايران نداشته باشه تا مامجبورنشويم بريم ويندوزهاي تقلبي ومعيوب روي سيستم نصب كنيم وهرروزبايك مشكل روبروشويم البته ويندوزمن اصلي است مگه فرق ماباديگرمردم دنيا چيه كه نميتوانيم مستقيمابراي آنتي ويروسمان كليدبخريم وبقول دوستمان باترس ولرزآپديت نكنيم من كه يكي درميان كه آپديت ميكنم بايدبگردم دنبال كليد آياواقعاراهي وجودنداره كه براي يكسال لايسنس بخريم واينقدرعذاب نكشيم اگركسي ازدوستان راهي سراغ داره به ماهم بگه.
متشكرم

hamilton
17-07-2009, 07:50
سلام دوستان
ایا کسپراسکای یا نمایندگی ها keyمی فروشند ؟
قیمتش حدودا چنده ؟
برای چه مدت ؟
با تشکر

خوشبختانه مملكت ماباهيچ جاي دنياارتباط درست نداره ويندوزهاهمه غيرقانوني چرانبايدشركتي به بزرگي مايكروسافت يك نماينده درايران نداشته باشه تا مامجبورنشويم بريم ويندوزهاي تقلبي ومعيوب روي سيستم نصب كنيم وهرروزبايك مشكل روبروشويم البته ويندوزمن اصلي است مگه فرق ماباديگرمردم دنيا چيه كه نميتوانيم مستقيمابراي آنتي ويروسمان كليدبخريم وبقول دوستمان باترس ولرزآپديت نكنيم من كه يكي درميان كه آپديت ميكنم بايدبگردم دنبال كليد آياواقعاراهي وجودنداره كه براي يكسال لايسنس بخريم واينقدرعذاب نكشيم اگركسي ازدوستان راهي سراغ داره به ماهم بگه.
متشكرم

كاسپر داراي نمايندگيهاي رسمي و قانوني در ايران ميباشه كه محصولات كاسپر را با لايسنس قانوني و معتبر ميفروشند.آدرس نمايندگيهاي كاسپر در ايران در آدرس زير موجود ميباشه:

در لينك فوق آدرس سايت و ساير مشخصات نمايندگيهاي كاسپر در ايران مشخص شده.

mrmmnb
17-07-2009, 10:19
ولی اینا خیلی گرون میگرن نمایندگی باید قمیت همون شرکت رو بده تازه اون قیمتی هم که تو سایت کاسپر زده میشه اروزنتر خرید حالا ارزونتر نه گرونتر هم نه نمایندگی سودش رو از خود کاسپر میگیره نه از مشتریهاش پس این رو نمیشه گفت نمایندگی مثلا نمایندگی های رپید که یه سود عجیب روی محصول میکشن و میفروشن

reza41
17-07-2009, 11:10
متشكرم

دوست عزيز اگه شما اطلاع نداري دليل نميشه بي جهت به مملكت فحش بدي.
همونطور كه هميلتون عزيز گفتن كسپرسكي نمايندگي رسمي در ايران داره و غير از كسپرسكي آنتي ويروسهاي nod32 و دكتر وب و ... نمايندگي رسمي در ايران دارند.
درسته كه مايكروسافت نمايندگي رسمي در ايران نداره اما به راحتي ويندوز اصل رو در ايران ميتوني بخري و هيچ مشكلي هم وجود نداره.
اما در مورد پست آخر كه دوستمون گفته قيمت نمايندگي گرونه فكر كنم با سر زدن به سايت اصلي آنتي ويروس ميتوني قيمت ها رو مقايسه كني. 45 هزار تومان براي اينترنت سكيوريتي تا يك سال خيلي نيست.

اين صفحه خود كسپرسكي هست براي خريد اينترنت سكيوريتي.

قيمت 59.95 دلار

و اين هم صفحه قيمت هاي نمايندگي رسمي كسپرسكي در ايران كه شركت آواژنگ سيستم هست.

به نظرت قيمت ايران ارزون تر نيست؟!!

arman60
17-07-2009, 12:20
با سلام تشکر می کنم ازت ولی من دنباله کرک نسخه بتا می گردم اگه داری بهم برسون

Benygh
17-07-2009, 12:56
من از جایی با زیر قیمت این ها خریدم ... درسته رسمی نیست ولی تا حالا خیلی ها خریدن و کار میکنه .. از این سریال های هدیه ی تو کشور هایی مثل هنده !

mrmmnb
17-07-2009, 13:03
دوست عزيز اگه شما اطلاع نداري دليل نميشه بي جهت به مملكت فحش بدي.
همونطور كه هميلتون عزيز گفتن كسپرسكي نمايندگي رسمي در ايران داره و غير از كسپرسكي آنتي ويروسهاي nod32 و دكتر وب و ... نمايندگي رسمي در ايران دارند.
درسته كه مايكروسافت نمايندگي رسمي در ايران نداره اما به راحتي ويندوز اصل رو در ايران ميتوني بخري و هيچ مشكلي هم وجود نداره.
اما در مورد پست آخر كه دوستمون گفته قيمت نمايندگي گرونه فكر كنم با سر زدن به سايت اصلي آنتي ويروس ميتوني قيمت ها رو مقايسه كني. 45 هزار تومان براي اينترنت سكيوريتي تا يك سال خيلي نيست.

اين صفحه خود كسپرسكي هست براي خريد اينترنت سكيوريتي.

قيمت 59.95 دلار

و اين هم صفحه قيمت هاي نمايندگي رسمي كسپرسكي در ايران كه شركت آواژنگ سيستم هست.

به نظرت قيمت ايران ارزون تر نيست؟!!

سلام
اول بفرمایید کجای پست من فحش نوشته بود؟
دومات من اصلا صحبت ویندوز کردم یا گفتم چیز قنونی نمیشه تو کشور پیدا کرد؟چرا همیشه همه چیز رو میشه پیدا کرد ولی با چه قیمتی و چه درد سری؟
الا شما اگه بخوای یه جنس معمولی از یه فروشگاه تو اران بخری به راحتی انلاین با کارت پول رو پرداخت میکنیو برات میاد ولی برا ویندوز میشه این کار رو کد؟ایا بعدا ساپورت درست حسابی میدن؟
از اینا که بگزریم میرسیم به کاسپر
الان تو سایت ست ست یه نفر که خیلی وقته کلید میفروشه خودش هم میگه نمایندگی کاسپر هست حالا راست دروغ رو نمیدونم ولی دلیل هم نمیشه همه نمایندگی ها اسمشون تو معرفی سایت اون محصول باشه به خوبی ساپورت میکنه و من تا حالا ندیدم کسی گله کنه قیمتاش خیلی پایین تر از این نمایندگی هایی هست که جناب همیلتون معرفی کردن
در اخر هم من هیچ قصدی رو نداشتم اصلا نمیخواستم تنش درست کنم اگر هر چی بگید من حق رو به شما خواهم داد و اصلا بحثی در این باره نخواهم کرد

reza41
17-07-2009, 17:08
سلام
اول بفرمایید کجای پست من فحش نوشته بود؟
دومات من اصلا صحبت ویندوز کردم یا گفتم چیز قنونی نمیشه تو کشور پیدا کرد؟چرا همیشه همه چیز رو میشه پیدا کرد ولی با چه قیمتی و چه درد سری؟
الا شما اگه بخوای یه جنس معمولی از یه فروشگاه تو اران بخری به راحتی انلاین با کارت پول رو پرداخت میکنیو برات میاد ولی برا ویندوز میشه این کار رو کد؟ایا بعدا ساپورت درست حسابی میدن؟
از اینا که بگزریم میرسیم به کاسپر
الان تو سایت ست ست یه نفر که خیلی وقته کلید میفروشه خودش هم میگه نمایندگی کاسپر هست حالا راست دروغ رو نمیدونم ولی دلیل هم نمیشه همه نمایندگی ها اسمشون تو معرفی سایت اون محصول باشه به خوبی ساپورت میکنه و من تا حالا ندیدم کسی گله کنه قیمتاش خیلی پایین تر از این نمایندگی هایی هست که جناب همیلتون معرفی کردن
در اخر هم من هیچ قصدی رو نداشتم اصلا نمیخواستم تنش درست کنم اگر هر چی بگید من حق رو به شما خواهم داد و اصلا بحثی در این باره نخواهم کرد

دوست عزيز ابتداي نوشته من مربوط به پست gholam14 بود نه شما.
در مورد شما من از قسمتي گفتم كه نوشتم اما در مورد پست آخر.
در مورد پيدا كردن محصولات قانوني من هم عرض كردم در ايران به راحتي ميشه بسياري از محصولات رو خريد قانوني كرد بدون هيچ دردسري و شركتهاي زيادي هستن كه اين كار رو انجام ميدن در مورد محصولات نرم افزاري كامپيوتر هم ميدوني كه بيشتر پشتيباني ها اينترنتي هست.
اما در مورد كسپرسكي من نمي دونم اوني كه شما ميگي كي هست و چطوريه ولي ظاهرا نمايندگي هاي هر شركتي رو فقط از خود اون شركت ميشه سوال كرد بنابراين فقط شركتهايي كه خود سايت كسپر معرفي ميكنه نمايندگي رسمي اين شركت محسوب ميشن.
در آخرش هم من بگم منم قصد ايجاد درگيري و تنش نداشتم و ندارم فقط خواستم بگم اينطوري كه فكر ميكنيد نيست.

majid20
17-07-2009, 18:15
از ورژن 9.0.0.459 و 2010 تاریخ سیستم هم بروز هست الان چند روزه که از 43 روز پایین تر نمیاد و ویندوزم هم xp
احتمال اینکه یک موردی در بخش رجیستری مربوط به کسپرسکی رخ داده باشه هستش
البته فکر کنم فقط شمارشگر شما مشکل داره که خب موردی نیست
بهرحال شما می تونید اقدام به repair و تعمییر کسپرسکی کنید
Start --> All Programs --> Kaspersky ... --> Modify, Repair or Remove

mrmmnb
18-07-2009, 00:06
احتمال اینکه یک موردی در بخش رجیستری مربوط به کسپرسکی رخ داده باشه هستش
البته فکر کنم فقط شمارشگر شما مشکل داره که خب موردی نیست
بهرحال شما می تونید اقدام به repair و تعمییر کسپرسکی کنید
Start --> All Programs --> Kaspersky ... --> Modify, Repair or Remove

خوب اگه از نظر ابدیت مشکل نداره چه کاری هست درستش کنه بزاره همینجوری بمونه
من از خدام هست اینجوری قاط بزنه به شرطی که مشکل دیگه ای به وجود نیاد

ReziOnline
18-07-2009, 07:49
بعد از دانلود کلیدها، چطور باید کلید های جدیدو به برنامه معرفی کنیم

hamilton
18-07-2009, 08:40
بعد از دانلود کلیدها، چطور باید کلید های جدیدو به برنامه معرفی کنیم

شما از كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟راهنماي استفاده از كليدها در پست اول تاپيك اختصاصي كاسپر موجود ميباشه.

ReziOnline
18-07-2009, 08:47
شما از كدام نسخه كاسپر استفاده ميكنيد؟راهنماي استفاده از كليدها در پست اول تاپيك اختصاصي كاسپر موجود ميباشه.
از نسخه 8.0.0.454

mehran_286
18-07-2009, 10:47
كاسپر داراي نمايندگيهاي رسمي و قانوني در ايران ميباشه كه محصولات كاسپر را با لايسنس قانوني و معتبر ميفروشند.آدرس نمايندگيهاي كاسپر در ايران در آدرس زير موجود ميباشه:

در لينك فوق آدرس سايت و ساير مشخصات نمايندگيهاي كاسپر در ايران مشخص شده.

دوست عزیز
من پست اول را مشاهده کردم و نمایندگی های ایران رو دیدم
ولی من فقط به دنبال لایسنس میگردم نه محصول
وقتی میشه اخرین ورژن رو دانلود کنی دیگه چه نیازی هست که dvd اش رو بخری
خود کسپر هم لایسنس نمیفروشه(key(؟

hamilton
18-07-2009, 11:55
دوست عزیز
من پست اول را مشاهده کردم و نمایندگی های ایران رو دیدم
ولی من فقط به دنبال لایسنس میگردم نه محصول
وقتی میشه اخرین ورژن رو دانلود کنی دیگه چه نیازی هست که dvd اش رو بخری
خود کسپر هم لایسنس نمیفروشه(key(؟

نمايندگيهاي ايران هم پول لايسنس را از شما دريافت ميكنند والا خود نرم افزار از طريق سايت كاسپر قابل دانلود ميباشه.
خود كاسپر هم لايسنس را به قيمت $59.95 ميفروشه و هم مبلغ $9.95 را اگر كسي تمايل داشته باشه جهت BackUp CD از خريدار دريافت ميكنه.در ايران 2 مورد فوق را يكجا به قيمتي كه در سايت نمايندگيها مشاهده ميكنيد ميفروشند.
اگر كارت اعتباري داريد ميتونيد از خود سايت كاسپر نسبت به خريد لايسنس اقدام كنيد.

Alireza56
18-07-2009, 20:53
سلام
آیا key های مربوط kaspersky 2009 برای 2010 نیز کار می کند.

omid-p30
18-07-2009, 21:07
سلام
آیا key های مربوط kaspersky 2009 برای 2010 نیز کار می کند.

بله. کار میکنند.

mrmmnb
18-07-2009, 23:09
نمايندگيهاي ايران هم پول لايسنس را از شما دريافت ميكنند والا خود نرم افزار از طريق سايت كاسپر قابل دانلود ميباشه.
خود كاسپر هم لايسنس را به قيمت $59.95 ميفروشه و هم مبلغ $9.95 را اگر كسي تمايل داشته باشه جهت BackUp CD از خريدار دريافت ميكنه.در ايران 2 مورد فوق را يكجا به قيمتي كه در سايت نمايندگيها مشاهده ميكنيد ميفروشند.
اگر كارت اعتباري داريد ميتونيد از خود سايت كاسپر نسبت به خريد لايسنس اقدام كنيد.

هامیلتون جون من دقیق نگرفتم
الان من اگه بخواماز خود کاسپر خرید کنم قیمت کلید چنده؟یک ساله و سه ساله
این دو تایی که گتی چه فرقایی با هم دارن؟

dogtag
19-07-2009, 03:30
omid-p30 جان، میشه لطفاً امضات رو Update کنی؟
می ترسم KIS م رو Update کنم، به Licenseم گیر بده!

ممنون.

hamilton
19-07-2009, 07:36

ليست قيمت لايسنس محصولات 2010 كاسپر را در آدرس زير ميتونيد براي 1PC يا بيشتر انتخاب و مشاهده كنيد.براي محصولات 2010 ديگه كليد 3 ساله براي فروش ندارن و حداكثر زمان آن 2 ساله ميباشه.

اگر شما فقط اقدام به خريد لايسنس از خود سايت كاسپر كنيد بايد مبلغ 59.95 دلار را بپردازيد كه اگر دلاري 1000 تومان درنظر بگبريد چيزي در حدود 60000 هزار تومان ميشه درحاليكه در نمايندگيهاي ايران پكيج حاوي لايسنس و CD نصب برنامه و راهنماي نصب را با قيمتي در حدود 45000 تومان ميتونيد دريافت كنيد كه مقرون به صرفه خواهد بود.

omid-p30
19-07-2009, 10:06
omid-p30 جان، میشه لطفاً امضات رو Update کنی؟
می ترسم KIS م رو Update کنم، به Licenseم گیر بده!

ممنون.

نه، آخرین بلک لیست همون پنج شنبه اتفاق افتاده و همه کلید ها الان فعالند. ضمنا اینطوری که پس هیجوقت نمیتونی آپدیت کنی. شما همیشه با کلید فعالی که دارید آپدیت کنید، اگر بلاک شد سریعا اینجا بگید تا دوستان و من دنبال کلید های فعال بگردیم.

Benygh
19-07-2009, 14:51
سلام
دوستان من یک کلید دو ساله کسپرکی خریدم 5 کاربره ...
بعد از خرید یک نفر از افرادی که قرار بود با ما باشه به دلایلی کنار کشید .
اگر کسی از دوستان میخواد به عنوان فرد پنجم استفاده کنه من میتونم نصف مبلغ رو بگیرم و بعد از تحویل بقیه رو بگیرم ...
من فقط میخام ضررم رو جبران کنم .
قیمت 5 کاربره دو ساله 89 تومنه و یعنی شما باید 18 تومان بدید ...
ولی من میتونم به قیمت 15 هم بدم .
این هم عکس از لایسنسی که خودم دارم استفاده میکنم .

اگر کسی از دوستان خواست پی ام بده به من .

از مدیران و همکاران هم میخوام که این پست رو پاک نکنند . چون سودجویی و سوئ استفاده از فروم نیست .

ببخشید بابت آف تاپیک ...

reza_3722
19-07-2009, 18:03
هنوز Trial Reset برای نسخه 2010 ارائه نشده؟
توی چندتا وبلاگ دیدم اما اطمینان نکردم دانلود کنم ...

Markus
19-07-2009, 18:35

دوست عزيز قبلاً عنوانی در مورد فروش License کد از طريق دوستی عنوان کرده بودی.. من بعد اطمينان از صحت اين مورد ميتونم پيشنهاد بدم با خيال راحت و با قيمت پايين تر اين کار رو انجام بدين...چون خودم خواستم اين مورد رو تست کنم بعد اعلام کنم، و بعد 1/2 هفته تست اطمينان پيدا کردم که کد ها سالم هست
درکل چون ميخوام تبليغ نشه، و اگر دوستانی مايل به دريافت اطلاعات بيشتر هستند،و شرايط خريد رو دارن خودشون ميتونن با آی دی فرد مذکور تماس بگيرن، فکر کنم آخرين قيمت تا اين لحظه که اين پست رو ميزانم 19,000 برای يک سال و برای 3PC ميباشد...اين رو هم بگم چون هدف ما در اين فروم اطلاع رسانی هست، الاوه بر خريد از نمايندگی ها من اين شخص رو هم چون با قيمت های پايين تری کد ها رو ميفروشه آدم خوبی ديدم، حالا هرچقد از اين پول استفاده ميکنه ديگه چون قيمت ها برای ما مناسب تر هست مهم نيست...

Markus
20-07-2009, 16:25
هنوز Trial Reset برای نسخه 2010 ارائه نشده؟
توی چندتا وبلاگ دیدم اما اطمینان نکردم دانلود کنم ...

چرا دوست عزيز هست، فقط موقع دريافت کسپرسکی رو غير فعال کن چون فايل رو آلوده تشخيص ميده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دريافت برنامه Trial Reset v2.5A :

ASRE_NOVIN
20-07-2009, 20:09
استفاده از این کرک و تریال 30 روزه با استفاده از کی توی نرم افزار و آپدیت هاش فرق می کنه یا نه و در همه موارد هر دو حالت فعال شده یکی هستند؟ و اعتبار آنها یکی است؟

Markus
20-07-2009, 21:45
استفاده از این کرک و تریال 30 روزه با استفاده از کی توی نرم افزار و آپدیت هاش فرق می کنه یا نه و در همه موارد هر دو حالت فعال شده یکی هستند؟ و اعتبار آنها یکی است؟

دوست عزيز استفاده از هر کرکی و هر کد فعال کننده اي، در قابليت نرم افزار و ميزان آپديت آن تأثير ندارد..و در همه اين حالات نرم افزار به يک شکل عمل ميکند

mouzi4us
21-07-2009, 12:11
سلام
من وقتی میخام کاسپراسکای 2010 رو به صورت Trial نصب کنم ارور میده که نمیتونه به سرور وصل شه ، حتی وارد خود سایت کاسپر هم نمیتونم بشم (از اینترنت ADSL استفاده میکنم) حتی با dial up هم تست کردم ، با اونم نتونستم وارد سایت کاسپر بشم ، اگر کسی میدونه چرا نمیتونم وارد سایتش بشم کمکم کنه مشکلم حل شه

hamilton
21-07-2009, 12:29
سلام
من وقتی میخام کاسپراسکای 2010 رو به صورت Trial نصب کنم ارور میده که نمیتونه به سرور وصل شه ، حتی وارد خود سایت کاسپر هم نمیتونم بشم (از اینترنت ADSL استفاده میکنم) حتی با dial up هم تست کردم ، با اونم نتونستم وارد سایت کاسپر بشم ، اگر کسی میدونه چرا نمیتونم وارد سایتش بشم کمکم کنه مشکلم حل شه

احتمالا سيستم شما آلوده به ويروس ميباشه.شما ميتونيد برنامه NOD32 On-Demand Scanner كه يك اسكنر ميباشه و نيازي هم به نصب نداره را از تاپيك اختصاصي NOD32 دانلود كرده و سيستم خود را كامل با آن اسكن نماييد.يا برنامه Eset Sysrescue CD را در همان تاپيك پيدا كرده و پس از دانلود روي CD رايت نماييد و سيستم خود را از روي CD راه اندازي نموده و كامل اسكن كنيد.سپس نسبت به نصب كاسپر اقدام كنيد.

mouzi4us
21-07-2009, 15:28
احتمالا سيستم شما آلوده به ويروس ميباشه.شما ميتونيد برنامه NOD32 On-Demand Scanner كه يك اسكنر ميباشه و نيازي هم به نصب نداره را از تاپيك اختصاصي NOD32 دانلود كرده و سيستم خود را كامل با آن اسكن نماييد.يا برنامه Eset Sysrescue CD را در همان تاپيك پيدا كرده و پس از دانلود روي CD رايت نماييد و سيستم خود را از روي CD راه اندازي نموده و كامل اسكن كنيد.سپس نسبت به نصب كاسپر اقدام كنيد.
با خود کاسپر سیستمو چک کردم، درست شد ممنون

mammadalius
21-07-2009, 16:16
دوستان تمام License های سایت KavKisKey بلک لیست شدن و اون‌هایی هم که omid-p30 عزیز در امضاش گذاشته به همچنین.
یه سایت یا راه دیگه معرفی کنید(غیر از Trial Reset).

H A M A S
21-07-2009, 17:36
سایت KavKisKey چهار روزه کی جدید نزاشته
خواهشا کی جدید دارید برزید وسط!

dogtag
21-07-2009, 17:48
اگر آقا امید بگن از کجا Key میارن، ما دیگه مزاحمشون نشیم!
آخه همه Key های عالم (:27:) Block شدن!

Benygh
21-07-2009, 20:57
سلام
دوستان من یک کلید دو ساله کسپرکی خریدم 5 کاربره ...
بعد از خرید یک نفر از افرادی که قرار بود با ما باشه به دلایلی کنار کشید .
اگر کسی از دوستان میخواد به عنوان فرد پنجم استفاده کنه من میتونم نصف مبلغ رو بگیرم و بعد از تحویل بقیه رو بگیرم ...
من فقط میخام ضررم رو جبران کنم .
قیمت 5 کاربره دو ساله 89 تومنه و یعنی شما باید 18 تومان بدید ...
ولی من میتونم به قیمت 15 هم بدم .
این هم عکس از لایسنسی که خودم دارم استفاده میکنم .

اگر کسی از دوستان خواست پی ام بده به من .

از مدیران و همکاران هم میخوام که این پست رو پاک نکنند . چون سودجویی و سوئ استفاده از فروم نیست .

ببخشید بابت آف تاپیک ...

لایسنس فروخته شد .
البته اگر دوستان لایسنس های معتبر با قیمت پایین تری رو میخواهند میتونم جایی معرفی کنم .

x_2007
21-07-2009, 22:57
Keys for KIS (tested with the latest blacklist, including 9.x)

Keys for KAV (use KAV 8.x keys to activate 9.x)

P‌C
22-07-2009, 00:11
[/URL]

لایسنس فروخته شد .
البته اگر دوستان لایسنس های معتبر با قیمت پایین تری رو میخواهند میتونم جایی معرفی کنم .
اگر جایی در نظر خودتون مطمئن رو سراغ دارید که کلید 2 یا 3 ساله میده لطفا معرفی کنید.

brilliant1
22-07-2009, 00:37
من یکی از کی های جناب X_2007 را تست کردم،کار کرد
ممنون

reza41
22-07-2009, 10:46
تاييد ميشه . براي منم كار كرد

gajereh
22-07-2009, 11:00
من هم استفاده کردم کار کرد.
با تشکر از X-2007

راستش دکمه تشکر رو پیدا نکردم!

mehdi_47
22-07-2009, 12:01
سلام
دوستان تایم 30 روزه کاسپر 2010 سیستم من تموم شده و هر کاری میکنم نمیتونم کلید بهش بده
لطفا راهنمایی کنید

x_2007
22-07-2009, 12:23
سلام
دوستان تایم 30 روزه کاسپر 2010 سیستم من تموم شده و هر کاری میکنم نمیتونم کلید بهش بده
لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز در صفجه اصلی برنامه برروی قسمت لایسنس کلیک کنید برروی گزینه Activate new license

کنید از این مرحله به بعد مطابق آموزش های این پست عمل کنید :

1046 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

. بر روی Activate commercial license کلیک کرده و در کادر مزبور یک کد فعاساز ( چه فعال باشد ، چه بلاک شده باشد )

mehdi_47
22-07-2009, 12:39
دوست عزیز در صفجه اصلی برنامه برروی قسمت لایسنس کلیک کنید برروی گزینه Activate new license

کنید از این مرحله به بعد مطابق آموزش های این پست عمل کنید :

1046 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
من قبلا یه بار شانسی یه سریال دادم و بعد تونستم کلید رو بهش بدم الان باز بلک لیست شده و دوباره میخوام همینکار رو تکرار کنم سریال هر چی ذهنی میزنم قبول نمیکنه
میگه سریالتون اشتباهه

x_2007
22-07-2009, 13:12
سلام
من قبلا یه بار شانسی یه سریال دادم و بعد تونستم کلید رو بهش بدم الان باز بلک لیست شده و دوباره میخوام همینکار رو تکرار کنم سریال هر چی ذهنی میزنم قبول نمیکنه
میگه سریالتون اشتباهه

اگر خطای زیر رو میده برروی اوکی کلک کنید تا صفحه وارد کردن کلیدها ظاهر بشه

mehdi_47
22-07-2009, 13:59
اگر خطای زیر رو میده برروی اوکی کلک کنید تا صفحه وارد کردن کلیدها ظاهر بشه

نه.مشکل الان کلیده.سریال براش گیر آوردم حالا کلید ندارم

sepehr_x50
22-07-2009, 16:29
اینم یسری کی جدید...

----------

کسی جواب این مشکل رو نمیدونم؟!

sepehr_x50
22-07-2009, 17:05
Download Kaspersky Internet Security 2010 Activation Key | Date: 22/07/2009 at High Speed

Kaspersky Internet Security 2010 Activation Key

Date: 22/07/2009

Download the key before it gets blacklisted.
The key has been checked on Kaspersky blacklist as of 22/07/2009 05:29 :59 PM (GMT+05:30).

The key is successfully working, I guarantee that.
But, one thing, the key is only for Kaspersky Internet Security 2010 (version 9), so please don't try to run the key on other versions of Kaspersky because it may not work with older versions of Kaspersky Internet Security and any version of Kaspersky Anti-Virus and other Kaspersky Lab products like Kaspersky Mobile Security (any version), Kaspersky Small Office Security (any version), Kaspersky Open Space Security Suite (which includes Kaspersky Work Space Security (any version), Kaspersky Business Space Security (any version), Kaspersky Enterprise Space Security (any version), Kaspersky Total Space Security (any version)), Kaspersky Anti-Hacker (any version), Kaspersky Administration Kit (any version), Kaspersky Mail Gateway (any version), Kaspersky File Server (any version), Kaspersky CheckPoint (any version).

When this key gets backlisted or expires (whichever is earlier), I'll upload a new one.

C0OPeR
23-07-2009, 08:45
اگه میشه چندتا key جدید برای KIS 2007 بذارید
از سایت kavkiskey هر چی دانلود میکنم هیچکدوم رو قبول نمیکنه .
ممنون

Mahdi_Co_1368
23-07-2009, 19:17
برای 23 (امروز) رو ندارید؟؟
بقیه دیگه اصلا کار نمی کنند.

adac_data
23-07-2009, 20:26
چرا هيچ كس در مورد كسپرسكي2010 صحبت نميكنه و روشهاي آپديتشو نميزاره. اصلا به نظر من بايد يك تاپيك جدا و مخصوص براش زد.من الان 2010 رو دارم اما تاحالا نصبش نكردم.نميدونم چطوره

Armin1370
23-07-2009, 21:03
چرا هيچ كس در مورد كسپرسكي2010 صحبت نميكنه و روشهاي آپديتشو نميزاره. اصلا به نظر من بايد يك تاپيك جدا و مخصوص براش زد.من الان 2010 رو دارم اما تاحالا نصبش نكردم.نميدونم چطوره

آقا خوب شما سوالاتت رو اینجا بپرس پاسخ می دن بهت:

موفق باشی...

hamilton
24-07-2009, 07:40

همانطور كه دوستمون اشاره كردند سوال شما بايد در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح بشه زيرا اين تاپيك صرفا به كرك و سريال كاسپر اختصاص داره.كاسپر 2010 هم از جهات بسياري مشابه نسخه 2009 ميباشه.فقط قدري رابط كاربري آن تغيير كرده و چند گزينه جديد به آن اضافه شده.روشهاي آپديت جديد و خاصي هم نداره و دقيق مشابه نسخه 2009 ميباشه.براي اظهار نظر در خصوص نسخه 2010 قدري زوده.چرا كه اين محصول تازه منتشر شده و هنوز داراي اشكالاتي ميباشه.من شخصا نسخه 2010 را از روي سيستم خودم پاك كردم و نسخه 2009 را نصب كردم چرا كه داراي اشكالات عجيب و غريبي بود كه انتظارش رو نداشتم.بايد ديد در نسخه جديدي كه ديروز منتشر شده آيا اشكالات هنوز هست يا خير.

labkhand
24-07-2009, 11:59
Download Kaspersky Internet Security 2010 Activation Key | Date: 22/07/2009 at High Speed

Kaspersky Internet Security 2010 Activation Key

Date: 22/07/2009

Download the key before it gets blacklisted.
The key has been checked on Kaspersky blacklist as of 22/07/2009 05:29 :59 PM (GMT+05:30).

The key is successfully working, I guarantee that.
But, one thing, the key is only for Kaspersky Internet Security 2010 (version 9), so please don't try to run the key on other versions of Kaspersky because it may not work with older versions of Kaspersky Internet Security and any version of Kaspersky Anti-Virus and other Kaspersky Lab products like Kaspersky Mobile Security (any version), Kaspersky Small Office Security (any version), Kaspersky Open Space Security Suite (which includes Kaspersky Work Space Security (any version), Kaspersky Business Space Security (any version), Kaspersky Enterprise Space Security (any version), Kaspersky Total Space Security (any version)), Kaspersky Anti-Hacker (any version), Kaspersky Administration Kit (any version), Kaspersky Mail Gateway (any version), Kaspersky File Server (any version), Kaspersky CheckPoint (any version).

When this key gets backlisted or expires (whichever is earlier), I'll upload a new one.

ببخشید میخواستم بدونم کد اکتیویشن این کی چیه؟

*hamedkhatar*
25-07-2009, 15:31
سلام
لطفا کی برای ورژن 8 بگذارید
ممنون

Mahdi_Co_1368
25-07-2009, 18:04
الان تقریبا سه روز هست که این تاپیک هیچ فعالیتی نداشته...من به دنبال KEY جدید هستم

Angel Of Darkness
26-07-2009, 00:33
رو دانلود بزن

T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

ha2006
26-07-2009, 01:44
هقه قبل از اینکه کی وارد کنم یه سریال می خواد باید چی بزنم هیچ سیالی ندارم :18:

hamilton
26-07-2009, 08:01
هقه قبل از اینکه کی وارد کنم یه سریال می خواد باید چی بزنم هیچ سیالی ندارم :18:

از نسخه 2010 استفاده ميكنيد؟اگر اينطوره بدون اينكه به اينترنت وصل بشيد روي گزينه Activate Trial كليك كنيد.بعد از چند ثانيه كه نتوتست به اينترنت وصل بشه صفحه جديدي باز ميشه كه ميتونيد Key را وارد كنيد.

ssima
26-07-2009, 13:13
سلام
من می خوام برای آپدیت کسپراسکای 2008 ام از کلید استفاده کنم.

در واقع تا حالا با key file آپ نکردمش. قبلا چون نسخه 8 قابلیت آپدیت در 30 روز داشت همینجوری آپدیت میشد ولی الان میخوام از key file استفاده کنم.میرم توی سایتی که key ها هست ولی نمیدونم کدومو باید دانلود کنم به سال و نسخه مربوط میشه دیگه ! لطفا راهنماییم کنید!

labkhand
26-07-2009, 13:18
از نسخه 2010 استفاده ميكنيد؟اگر اينطوره بدون اينكه به اينترنت وصل بشيد روي گزينه Activate Trial كليك كنيد.بعد از چند ثانيه كه نتوتست به اينترنت وصل بشه صفحه جديدي باز ميشه كه ميتونيد Key را وارد كنيد.

trial رو فعال کردم...ولی کم کم داره تموم میشه...راه دیگه ای نیست

hamilton
26-07-2009, 14:02
سلام
من می خوام برای آپدیت کسپراسکای 2008 ام از کلید استفاده کنم.

در واقع تا حالا با key file آپ نکردمش. قبلا چون نسخه 8 قابلیت آپدیت در 30 روز داشت همینجوری آپدیت میشد ولی الان میخوام از key file استفاده کنم.میرم توی سایتی که key ها هست ولی نمیدونم کدومو باید دانلود کنم به سال و نسخه مربوط میشه دیگه ! لطفا راهنماییم کنید!

براي اينترنت سكيوريتي كاسپر از كليدهاي تحت عناويني چون KIS و براي آنتي ويروس كاسپر از عناويني چون KAV استفاده ميشه.

trial رو فعال کردم...ولی کم کم داره تموم میشه...راه دیگه ای نیست

يك سريال دوستان قرار داده بودند كه در ليست سياه قرار داشت.از همون سريال در حالتيكه به اينترنت وصل نيستيد استفاده كنيد تا پس از تماس ناموفق كاسپر با سرور خودش صفحه مربوط به وارد كردن Key ظاهر بشه.يك كرك هم هست به نام Trial rest كه زمان 30 روزه Trial را مجدد صفر ميكنه.فقط قبل از دانلود اين كرك كه در صفحات قبل معرفي شده بايد كاسپر را غيرفعال كنيد تا آنرا بعنوان ويروس شناسايي نكنه.

ssima
26-07-2009, 14:19
ممنونم
ولی عدد های دیگه چیه؟

hamilton
26-07-2009, 15:56
ممنونم
ولی عدد های دیگه چیه؟

منظور شما از عددهاي ديگه چيه؟

gggmail
26-07-2009, 17:32
دوستان من هر چی میخوام به روز کنم نمیشه سریال رو هم وارد کردم و 184 روز اعتبار داره

dogtag
26-07-2009, 17:34
باید کانکت باشید.

gggmail
26-07-2009, 17:46
باید کانکت باشید.
من کانکتم دویت عزیز
جدیدن با موزیلا همه جا میتونم برم ولی اینترنت اکسپلولر و اپرا اصلا کانکت نمیشن

hamilton
26-07-2009, 18:46
من کانکتم دویت عزیز

دوست عزيز شما با كرك و سريال كاسپر مشكل داريد يا با خود كاسپر؟اگر با خود كاسپر مشكل داريد لطفا مشكل خود را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح نماييد.

ssima
26-07-2009, 23:18
منظور شما از عددهاي ديگه چيه؟

ببخشید سوالم واسه مبتدی هاس نه!:20:
واسه دانلود key توی اون صفحه ای که باز میشه چندین kav2009 واسه ورژن 8 وجود داره ،میخواستم بدونم کدومو باید دانلود کنم؟ و بعضی وقتا هم به روز نیست.
هیچ کدوم به کسپراسکای من نمی خوره . من نمی تونم پیداش کنم!

تازه من وقتی اولین بار با کی واسه 30 روز آپدیت کردم ،آنتی ویروسم از حالت قرمز به زرد تبدیل شد.سبز نشد!
همه ی سایت رو دنبال اشکال گشتم .هیچ کدوم جواب من نشد.فقط شما میتونید کمک کنید.
ممنون!

hamilton
27-07-2009, 09:02
ببخشید سوالم واسه مبتدی هاس نه!:20:
واسه دانلود key توی اون صفحه ای که باز میشه چندین kav2009 واسه ورژن 8 وجود داره ،میخواستم بدونم کدومو باید دانلود کنم؟ و بعضی وقتا هم به روز نیست.
هیچ کدوم به کسپراسکای من نمی خوره . من نمی تونم پیداش کنم!

تازه من وقتی اولین بار با کی واسه 30 روز آپدیت کردم ،آنتی ویروسم از حالت قرمز به زرد تبدیل شد.سبز نشد!
همه ی سایت رو دنبال اشکال گشتم .هیچ کدوم جواب من نشد.فقط شما میتونید کمک کنید.
ممنون!

Keyهايي كه در سايتي كه معرفي كردم غالبا براي نسخه هاي چيني كاسپر بوده و ممكنه در نسخه انگليسي كه ما استفاده ميكنيم جواب نده.دوستان بطور مرتب كليدهاي فعال براي محصولات كاسپر را قرار ميدن ميتونيد از آنها استفاده كنيد.اگر هم چراغ زرد روشنه روي آن كليك كنيد ببينيد پيغام مرتب با آن چيه؟گاهي اوقات پيغام ميده كه شما داريد از نسخه آزمايشي استفاده ميكنيد و ميتونيد آنرا خريداري كنيد كه اگر در زير توضيحات مربوطه روي گزينه Hide Message كليك كنيد چراغ زرد رنگ سبز خواهد شد.

MAR_Programmer
27-07-2009, 11:03
من کانکتم دویت عزیز

یه نگاه به Firewall بنداز ببین خود کسپر خودشو بلوک نکرده باشه، این رو از این جهت میگم چون گفتی با موزیلا می تونی وصل شی اما بقیه مرورگر هات بلوک شدن، من خودم قبلا یه همچین مشکلی داشتم، در ضمن فایروال خود ویندوز رو هم غیره فعال کن

Dreamland
27-07-2009, 15:18

New Key For KAV & KIS 6,7,8,9

Kaspersky Trial Resetter 2.3.0.0 (Virility-LARRY) and Kaspersky Trial Reset 2.5a (BOX) - Size 1mb only

Dreamland
27-07-2009, 17:35
Kaspersky Internet Security 2010 New Key

Farbod_h
27-07-2009, 22:13
سلام
من از ورژن 9.0.0.459 کاسپر استفاده می کنم
قسمت وارد کردنش لایسنسش فقط جای سریال داره و نمی شه مثل قبل کلید بهش داد
من با key viewer هم باز کردم کلید ها رو ولی سریالی به شکلی که کاسپر قبول کنه پیدا نکردم
چه جوریاس ؟

mp200352
28-07-2009, 01:40
شما اول باید key قبلی را پاک کنی

hamilton
28-07-2009, 08:16
سلام
من از ورژن 9.0.0.459 کاسپر استفاده می کنم
قسمت وارد کردنش لایسنسش فقط جای سریال داره و نمی شه مثل قبل کلید بهش داد
من با key viewer هم باز کردم کلید ها رو ولی سریالی به شکلی که کاسپر قبول کنه پیدا نکردم
چه جوریاس ؟

البته قبلا هم توضيح داده شده.يك سريال دوستان قرار داده بودند كه در ليست سياه قرار داشت.شما اين سريال را وارد ميكنيد ولي به اينترنت متصل نميشيد.وقتي كاسپر نتوست به سرور خودش وصل بشه يك صفحه جديد باز ميشه و امكان وارد كردن كليد وجود خواهد داشت.

rw280s
28-07-2009, 12:41

New Key For KAV & KIS 6,7,8,9

Kaspersky Trial Resetter 2.3.0.0 (Virility-LARRY) and Kaspersky Trial Reset 2.5a (BOX) - Size 1mb only

این سایته رو از کجا پیدا کردی؟
یه جای دیگه بذار لطفا

toraj
28-07-2009, 13:28
كليدها همه از كار افتادند بايد منتظر كليدهاي جديد باشيم.

behii
28-07-2009, 13:40
سلام

4 تا کلید جدید من دارم از همین ها استفاده می کنم .

Havbb
28-07-2009, 14:42
سلام

هیچکدوم کار نداد

Razel
28-07-2009, 18:21
سلام

من این کی رو الان برای KIS2010 تست کردم و کار می کنه:

:46:

dariushiraz
28-07-2009, 20:54
سلام

ممنون اما هیچ کدوم کار نکرد. :13:

behii
28-07-2009, 21:10
ن
هیچکدوم کار نداد

ممنون اما هیچ کدوم کار نکرد. :13:
6 روزه ازشون استفاده می کنم همین امروز خراب شدند ! :41:

سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46:

این کلید درسته کار می کنه ! ممنون

afshar202
29-07-2009, 19:12
با سلام خدمت تمام دوستان باحالp30wold
من اغفال شدم وkaspersky نازنينم راunistall كردم ميخواستم بدونم اگه دوباره بخواهم نصبش كنم ارور نميده؟

Hossein Adeli
29-07-2009, 20:51
من KAV 2009 v8.0 رو دارم اما هیچ کی کار نمیکنه و آپدیت هم حالا از کار افتاده!
یکی کی برای این ورژن داره؟

jamshimi
29-07-2009, 21:52
آقايون كسي ميدونه چه جوري ميشه در نسخه2010 اسكن اتوماتيك اون رو غير فعال كرد چون هميشه در حال اسكن فايلها هست اگه به قسمت my protection سر بزنيد متوجه ميشيد

hamilton
29-07-2009, 22:40
آقايون كسي ميدونه چه جوري ميشه در نسخه2010 اسكن اتوماتيك اون رو غير فعال كرد چون هميشه در حال اسكن فايلها هست اگه به قسمت my protection سر بزنيد متوجه ميشيد

دوست عزيز اين تاپيك صرفا به كرك و سريال كاسپر اختصاص داره.

بهنام کوچولو
30-07-2009, 11:32
ليسانسها ورژن 8 همه از كار افتاده .
اگه كسي جديد داره بذاره لطفا .
ممنون .

dariushiraz
30-07-2009, 12:46

با سلام اول که این تاپیک فقط درباره کرک و کی است. دوم کاسپر حتما باید اسکن کنه . اینها فایل هایی هستند که در حال انجام یک کاری هستند یعنی دارن وارد مموری شما می شوند!

dariushiraz
30-07-2009, 12:48
من KAV 2009 v8.0 رو دارم اما هیچ کی کار نمیکنه و آپدیت هم حالا از کار افتاده!
یکی کی برای این ورژن داره؟

دوست عزیز این تاپیک برای معرفی کی هاست اگر صبر کنید دوستان اینجا به زودی کی می گذارند و شما می توانید کاسپر را فعال کنید.

dariushiraz
30-07-2009, 12:49
سلام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46:

دوست عزیز این کی هم دیگه جواب نمی ده!!!

dariushiraz
30-07-2009, 12:56
با سلام خدمت تمام دوستان باحالp30wold
من اغفال شدم وkaspersky نازنينم راunistall كردم ميخواستم بدونم اگه دوباره بخواهم نصبش كنم ارور نميده؟

دوست عزیز این تاپیک برای کرک و کی های کاسپر اسکای هست. لطفا مشکلات خود را در تاپیک مربوطه مطرح کنید.

اما نه برای چی ارور بده؟؟؟

dariushiraz
30-07-2009, 15:28
این کی را من امتحان کردم کار می کنه:

reza41
30-07-2009, 15:45
سلام
من اين كليد ها رو براي KIS7 امتحان كردم كار كرد شايد به درد دوستان هم بخورن.

Captain MacMillan
30-07-2009, 16:55
دوستان لطفا یک کرک درست حسابی بدهید ! هیچ کدوم کار نکرد ... !

ehsan-mt
30-07-2009, 21:07
آپدیت شده به تاریخ چهارشنبه 8/مرداد/88
Updated To 30/July/2009

کلیدهای Internet security

کلیدهای Anti Virus

پسوورد :

کلیدها برای کسپر 7 ، 8 و 9 کار میکنند و همگی همین امروز تست شده اند

موفق باشید

Captain MacMillan
30-07-2009, 21:23
Kaspersky 9.0.0.459 Key لطفا !

*hamedkhatar*
31-07-2009, 06:09
آپدیت شده به تاریخ چهارشنبه 8/مرداد/88
Updated To 30/July/2009

کلیدهای Internet security

کلیدهای Anti Virus

پسوورد :

کلیدها برای کسپر 7 ، 8 و 9 کار میکنند و همگی همین امروز تست شده اند

موفق باشید

سلام
الان همه آنتیویروس 9 ها رو تست کردم همه بلوکه شده بودند
اگه آپدیت کنید متوجه میشید
لطفا کی جدید بدید
ممنون

Oracle_Eldorado
31-07-2009, 06:56
سلام
الان همه آنتیویروس 9 ها رو تست کردم همه بلوکه شده بودند
اگه آپدیت کنید متوجه میشید
لطفا کی جدید بدید
ممنون

سلام .
نه عزیز من یدونه همینطوری زدم گرفت !!
اینم اسمش :

KIS8_2009-09-12_04347488

hamilton
31-07-2009, 08:27
كليدهاي جديد به تاريخ 9 مرداد 88

لازم به ذكره كه اين كليدها توسط من تست نشده اند.

Captain MacMillan
31-07-2009, 11:01
ممنون ، یه دونه اش کار کرد ( برای 18 روز ) .

Razel
31-07-2009, 11:47
این key تا 28 روز کار می کنه و برای KIS2010 تستش کردم:

موفق باشید.

shahramcat
31-07-2009, 13:49
سلام

من KAV 2010 رو با لایسنس 30 روزه اکتیو کردم .... اما الان که چند تا فایل key دارم دیگه گزینه Brows رو برای وارد کردن نمیبینم !

میشه بگید چطوری باید Active کنم با این کیها ؟

ممنون

hamilton
31-07-2009, 15:53
سلام

من KAV 2010 رو با لایسنس 30 روزه اکتیو کردم .... اما الان که چند تا فایل key دارم دیگه گزینه Brows رو برای وارد کردن نمیبینم !

میشه بگید چطوری باید Active کنم با این کیها ؟

ممنون

در نسخه 2010 شما ميتونيد قسمت Activation Online را بياريد.يك كليد كه در ليست سياه هم قرار داره وارد كنيد.بدون اينكه به اينترنت وصل بشيد آن سريال را فعال كنيد.وقتي كاسپر نتونه به سرور خودش وصل بشه يك صفحه جديد باز ميشه و شما ميتونيد كليد خود را وارد نماييد.

neighber
31-07-2009, 19:45
سلام

من دارم KAV 10 رو با key هایی که گزاشتین کرک میکنم

صفحات اول رو که خوندم گفت اول باید Activisom Code بزنی حتی اگه blocke ولی من یه دونم ندارم میشه بزارین برام

dariushiraz
31-07-2009, 20:46
سلام

من دارم KAV 10 رو با key هایی که گزاشتین کرک میکنم

صفحات اول رو که خوندم گفت اول باید Activisom Code بزنی حتی اگه blocke ولی من یه دونم ندارم میشه بزارین برام

براي استفاده از کدها ابتدا بايد کليد قبلي را حذف کنيد

سپس به اينترنت متصل شده و کد مزبور را وارد کنيد

UC8M6-3VC2W-3CD56-WRGEA

يا

T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

behii
31-07-2009, 21:57
براي استفاده از کدها ابتدا بايد کليد قبلي را حذف کنيد

سپس به اينترنت متصل شده و کد مزبور را وارد کنيد

UC8M6-3VC2W-3CD56-WRGEA

يا

T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

می تونید به اینترنت متصل نباشید و لایسنس 30 روزه رو بزنید بعد برنامه می خواد به سرور وصل بشه تا اطلاعات رو بگیره اما نمی تونه بعد همون صفحه قرار دادن کلید میاد !

P‌C
02-08-2009, 11:15
من یک لیسانس 3 کامپیوتره و 2 ساله(24ماه×30روز=720 روزه) kaspersky internet security خریدم(39000) ولی برای یکی از پوزرهاش کسی رو پیدا نکردم. اگر کسی از دوستان خواست پیام خصوصی بده . بمبلغ 13 هزار تومان تاکید میکنم فقط برای یک کامپیوتر

با عرض معذرت از مدیران...ناچار بودم... اگر پستم خلاف قوانین هست سریعا حذفش کنید.

sinasalar2007
02-08-2009, 20:30
KEYs for Kaspersky Internet Security All Version

Updated at: 31/July/2009

08/ مرداد /1388

منبع :

sharghi
03-08-2009, 06:47
سلام
ایا اپدیتهای ذخیره شده kis2009 رو میشه برای 2010 هم استفاده کرد

hamilton
03-08-2009, 09:41
سلام
ایا اپدیتهای ذخیره شده kis2009 رو میشه برای 2010 هم استفاده کرد

دوست عزيز شما بايد سوال خود را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح ميكرديد زيرا اين تاپيك صرفا به مباحث كرك و سريال كاسپر اختصاص داره.
در پاسخ به سوال شما بايد عرض كنم خير.نميشه از آپديتهاي نسخه 2009 براي نسخه 2010 استفاده كرد.

*hamedkhatar*
03-08-2009, 14:51
خدایی یه کی برای آنتیویروس 2010 بدید
اونی که چند تا تاپیک قبل گذاشتید 5 مگه من نمیتونم دانلود کنم
لطفا کمک کنید
ممنون

*hamedkhatar*
04-08-2009, 15:56
Key for KAV_8 KAV_9 KIS_7 KIS_8 KIS_9 4/82009

این کی ها برای امروزه

یه فایل 5 مگابایتی بود از یه سایت دیگه دانلود کردم دیدم 5 مگش فقط یه اهنگه
آهنگ رو پاک کردم کی ها رو آپلود کردم براتون
خودم هم روی آنتی ویروس 2010 تست کردم آپدیت هم کردم هنوز بلوکه نشده

درضمن این فایل 42 کیلوبایتی رو که آپلود کردم هیچی ازم کم نشد
کپی کردن لینکهای سایتهای دیگه کاری نداره
آپلود کردن یه فایل چند کیلوبایتی هم کاری نداره فقط ارزشش بیشتره
ممنون

Armin1370
04-08-2009, 21:13
سلام ...

ببخشید این سایت kavkiskey.com چرا آپدیت نمی شه؟

panteaaa55
04-08-2009, 22:46
سلام

من تشکر را زدم . حلالت هم باشه چون زحمت کشیدی اما :

تمامی کی ها که دادید در بلک لیست است .

behii
04-08-2009, 23:27
واسه کلید های کسپر

این سایت هست هر چند روز کلید میذاره ! اما کسپر بستتش , خودش که نوشته هیچ ویروس و ... رو سایت اش نداره اما من مطمئن نیستم دیگه بقیش به پای خودتون :20: !

hamilton
05-08-2009, 12:37
اينهم يك سريال اصل 2 ساله براي 3 كامپيوتر كه خدمت دوستان قرار ميدم.ميدونم با زياد شدن تعداد يوزرهاي استفاده كننده از اين سريال اينهم در ليست سياه قرار ميگيره.با اين حال تا آن زمان استفاده كنيد:

panteaaa55
05-08-2009, 14:32
Key for KAV_8
مورد نیاز میباشد . ممنون

hamilton
05-08-2009, 16:25
اينهم يكسري كليد جديد براي هر 2 محصول آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر به تاريخ 13 مرداد 1388:

mehdi_ok1
05-08-2009, 18:41
بالايي كه براي 2010 بنده كار نكرد

اما ايني كه پيوست ميكنم كار كرد

براي فعال سازي

1) روي آيكون KIS كليك كنيد تا صفحه اصليش باز بشه
2) روي نوشته Licenses كليد كنيد
3) زمان هاي قبلي رو در صورت وجود پاك كنيد
3) اين كد تاريخ انقضا رو وارد كنيد

4) كليد پيوست شده رو بهش بديد
5) روي دكمه Start Update كليك كنيد

كليد پيوستي 23 روز عمرشه ( اگه يك ثانيه ديگه بلاك نشه!)

mohammadirani
06-08-2009, 14:46
برای اینترنت سکیوریتی 2009 کار نکرد

mehdi_ok1
06-08-2009, 19:19
برای اینترنت سکیوریتی 2009 کار نکرد

چيزي كه من پيوست كردم براي 2010 هست و يه دونه كليد هم بيشتر نيست

ehsan-mt
06-08-2009, 23:23
جدیدترین کلیدهای کسپرسکی
همه همین امروز تست شده و کار میکنه
کد باطل شده هم داخل فایل زیپ شده هست

کلیدهای آنتی ویروس

کلیدهای اینترنت سکیوریتی

پسوورد

aidin0018
06-08-2009, 23:26
با درود بر دوستان
براي نسخه 2009 برنامه trial reset استفاده ميكردم مي خواستم بدونم براي 2010هم وجود دارد يا خير؟

mohammadirani
07-08-2009, 03:16
برای اینترنت سکیوریتی 2009 هیچ کلیدی وجود نداره؟

BILLY_Mgs
07-08-2009, 03:37

mohammadirani
07-08-2009, 04:15
اقا دمت گرم
ممنون کار کرد

mehdi_ok1
07-08-2009, 05:38
اين هم از جديدترين كليد هاي فعال (البته فعاليتش معلوم نيست تا چه زمانيه)

boy iran
07-08-2009, 14:10
مهدي جان 3 ساعت كار كرد بعد رفت تو ليست سياه

Unforgiven
07-08-2009, 20:34
Keys for all products Kaspersky Lab

Update 07.08.2009

timsar jackson
09-08-2009, 00:30
لطفا یه key واسه kav 2010 بزارین که اکسپایر نشده باشه...

V.Valizadeh9
09-08-2009, 04:36
سلام
چرا واسه من قسمتهایی مثل firewall و anti spam و Anti banner و چند تا چیزه دیگه غیر فعاله ؟
من internet security 2010 رو نصب کردم .

hamilton
09-08-2009, 09:25
سلام
چرا واسه من قسمتهایی مثل firewall و anti spam و Anti banner و چند تا چیزه دیگه غیر فعاله ؟
من internet security 2010 رو نصب کردم .

دوست عزيز اين تاپيك صرفا به كرك و سريال كاسپر اختصاص داره.لطفا سوال خود را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح نماييد.

mostaf61
09-08-2009, 19:18
لطفا یه key واسه kav 2010 بزارید. همش ارور attention می دهه.

hamilton
09-08-2009, 21:08
لطفا یه key واسه kav 2010 بزارید. همش ارور attention می دهه.

3 پست بالاتر كه دوست عزيزمون زحمت قرار دان كليدهاي جديد را كشيده اند.آن كليدها براي هر دو محصول كاسپر و براي تمام نسخه ها ميباشند.

saeed_m_jj
10-08-2009, 12:09
سلام.
چرا من در قسمت Activate commercial license با اینکه اینترنت هم قطع هست ولی نمیتوونم عدد صفر را وارد کنم؟

hamilton
10-08-2009, 15:46
سلام.
چرا من در قسمت Activate commercial license با اینکه اینترنت هم قطع هست ولی نمیتوونم عدد صفر را وارد کنم؟

عدد صفر براي چي؟چون كاسپر به اينترنت وصل نيست دليل نميشه كه با هر عدد و حرفي بشه آنرا فعال كرد.هدف شما از وارد كردن عدد صفر چيه؟چيكار ميخواهيد بكنيد؟

Majid393
11-08-2009, 01:33
Trial Reset برای KIS ورژن 9.0.0.463 هست یا نه ؟

hamilton
11-08-2009, 08:13
Trial Reset برای KIS ورژن 9.0.0.463 هست یا نه ؟

احتمالا همون كرك Trial Reset كه براي نسخه قبل اين محصول بود روي اين هم جواب ميده.

gharibe63
12-08-2009, 19:38
سلام عرض میکنم خدمت تمام دوستان
اینم لایسنس هایی که جناب Unforgiven آپلود کرده بودند
گفتم تو 4shared آپلود کنم البته با حجم خیلی کمتر
که دانلودش برای دوستان رااحت تر باشه

دانلود با حجم 193 کیلوبایت
پسورد:

hamilton
13-08-2009, 18:40
چند كليد جديد براي محصولات و نسخه هاي مختلف كاسپر به تاريخ 22 مرداد 88:

mass
15-08-2009, 01:17
سلام به دوستان

1- میخواستم ببینم آیا راهی برای ساختن کلید وجود داره؟
2- آیا برنامه ای تحت عنوان Key Maker برای این منظور وجود داره یا نه؟
با تشکر

hamilton
15-08-2009, 07:50
سلام به دوستان

1- میخواستم ببینم آیا راهی برای ساختن کلید وجود داره؟
2- آیا برنامه ای تحت عنوان Key Maker برای این منظور وجود داره یا نه؟
با تشکر

نيازي به برنامه key Maker نيست.Keyها بر اساس شماره سريالها و توسط كمپاني كاسپر ساخته ميشن.شما با داشتن سريال معتبر ميتونيد به آدرس زير بريد و بر اساس شماره سريالي كه داريد Key آنرا تهيه كنيد:

baghozi
15-08-2009, 09:04
دوستان سلام

اگه میشه چند تا کلید جدید برای kis 2010 بذارید

hamilton
15-08-2009, 11:50
دوستان سلام

اگه میشه چند تا کلید جدید برای kis 2010 بذارید

3 پست بالاتر لينك دانلود را قرار دادم.توجه داشته باشيد كه key اختصاصي براي نسخه 2010 وجود نداره و شما از كليدهاي نسخه 8 براحتي ميتونيد در نسخه 2010 استفاده كنيد.

بهنام کوچولو
15-08-2009, 12:25
هيچ كدوم از فايلها ليسنانس ورژن 9 كاسپر و نداره .
لطفا ليسانس براي ورژن 9 هم بذارين .
تشكر .

hamilton
15-08-2009, 13:30
هيچ كدوم از فايلها ليسنانس ورژن 9 كاسپر و نداره .
لطفا ليسانس براي ورژن 9 هم بذارين .
تشكر .

همين پست بالايي خدمت دوستمون توضيح دادم.لايسنس اختصاصي نسخه 9 يا همون نسخه 2010 وجود نداره و از لايسنسهاي نسخه 8 براحتي ميتونيد در اين نسخه استفاده كنيد.

بهنام کوچولو
15-08-2009, 16:02
همين پست بالايي خدمت دوستمون توضيح دادم.لايسنس اختصاصي نسخه 9 يا همون نسخه 2010 وجود نداره و از لايسنسهاي نسخه 8 براحتي ميتونيد در اين نسخه استفاده كنيد.
ممنون جناب hamilton .
با استفاده از راهنمايي شما كارم راه افتاد .
تشكر .

dariushiraz
17-08-2009, 19:25
Kaspersky Keys 16/08/2009

برای دانلود این فایل اول دانلود منیجر خود را غیر فعال کنید....

pedram_2006
18-08-2009, 08:37
Kaspersky Keys 16/08/2009

برای دانلود این فایل اول دانلود منیجر خود را غیر فعال کنید....

-------------------------------------------

لطفا" یه جا دیگه آپلودش کنید

نمیتونم از این سایت دریافت کنم

M659
18-08-2009, 12:29
-------------------------------------------

لطفا" یه جا دیگه آپلودش کنید

نمیتونم از این سایت دریافت کنم
اینها حداقل باید برای 18 روزی کار کنند:

rezaete
18-08-2009, 15:29
واسه KIS 9 چطور باید کی وارد کنم ؟ فقط کی های commercial ، اون هم به صورت کد میگیره

rezaete
18-08-2009, 15:43
نحوه وارد کردن key در نسخه 2010

قبل از هر کاری ابتدا تاریخ سیستم خود را چک کنید و سپس اینترنت خود را قطع کنید.

1. همانند تصویر ضمیمه شده ، وارد بخش License کسپرسکی شده

2. کلید قبلی را با استفاده از گزینه X حذف نمایید

3. وارد بخش فعالسازی کسپرسکی یعنی Activate commercial license شوید

4. یک کد فعاساز ( چه فعال باشد ، چه بلاک شده باشد ) در کادر مشخص شده وارد کرده و Next را بزنید.
پیغامی ظاهر میشود که آن را Ok کنید

5. پنجره جدیدی باز میشود که می توانید از طریق گزینه Browse ، کلید یا Key جدید را وارد کرده و Next را بزنید

موفق باشید

لطفا یه کد غیر فعال شده بدید تا بتونیم از این روش استفاده کنیم . کد های رندمی که خودم وارد میکنم رو قبول نمیکنه و وارد بخشی که browse داشته باشه نمیشه

hamilton
18-08-2009, 16:04
لطفا یه کد غیر فعال شده بدید تا بتونیم از این روش استفاده کنیم . کد های رندمی که خودم وارد میکنم رو قبول نمیکنه و وارد بخشی که browse داشته باشه نمیشه

شما ميتونيد از گزينه Activate trial براي اين منظور استفاده كنيد ولي در صورت لزوم ميتونيد از سريالهاي زير براي KIS 2010 نيز استفاده كنيد(در ليست سياه هستند):

EARHZ-UXT2P-DNSNW-QUZDF
79SMG-ZCWCW-NJQHR-EDQUE
ADYE8-5TS4F-NUTNB-H84K8
SEXWG-9AVE7-TZS3Y-BH73V
DWUG5-VF69X-EVFAS-GY9XD
BN4JP-J4ESS-EUT1H-5M7SQ
AQBZA-T1JXA-SSYYM-4659Z
FTX7M-BZ1JU-9KA15-75NSP
P6AT7-QU9Y9-63T9N-CBHPA
9HM3A-YQMBS-9P4HB-W2VFK

dariushiraz
18-08-2009, 20:33

اینها را هم امتحان کنید ....

*Batman*
18-08-2009, 21:26
سلام.
یه سری کلید برای KAV و KIS

.18th Augest

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم شاید به درد بخوره:

ehsan-mt
19-08-2009, 05:27
از این کلیدها هم میتونید استفاده کنید کلیدهای کسپرسکی اینترنت سکیوریتی همگی کار میکنند

Kaspersky AntiVirus

Kaspersky Internet Security

Password

x_2007
19-08-2009, 14:42
کلیدهای جدید برای تمامی نسخه ها به تاریخ امروز تست شده :

KIS keys tested with today`s blacklist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

KAV keys tested with today`s blacklist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])