PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Dreamland
20-04-2009, 17:41
سلام
کسپر من بلک لیست شده و چند تا ارور میده چیکار کنم؟
دوست عزیز در پست 749 کلیدهای جدید قرار گرفتند

pedram_2006
21-04-2009, 00:21
کسی سایت چینی که هر روز برای کاسپر سریال میده سراغ نداره ؟

مثل اون 3تا سایتی که برای ناد32 تو بخش ناد32 معرفی کردن!!

milky way
21-04-2009, 00:28
کسی سایت چینی که هر روز برای کاسپر سریال میده سراغ نداره ؟

مثل اون 3تا سایتی که برای ناد32 تو بخش ناد32 معرفی کردن!!
تو پست اول هست سایتش ولی برای آنتی ویروس KAV 2009 که هیچکدومش اکثرا کار نمیکرد منم آخرش به خاطر همین مجبور شدم این Nod32 جدید رو بریزم البته من تجربه خوبی با Nod ندارن ولی مجبوریه دیگه.

Dreamland
21-04-2009, 15:06
KIS 6-7-8 و KAV 6-7-8
سه شنبه 1 اردیبهشت 21 April

جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی Kaspersky New Key / 21 April

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
22-04-2009, 14:04
هديه ويژه براي كاربران سايت P30world

دوستان عزيز راهنماي دريافت سريال قانوني 100 روزه براي محصول Kaspersky Internet Security در پست اول قرار گرفت.دارندگان اين محصول هرچه سريعتر براي دريافت سريال اقدام كنند تا از دردسر گشتن روزانه دنبال سريال راحت بشوند.
اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگيره.

Dreamland
22-04-2009, 17:23
دوستان عزيز راهنماي دريافت سريال قانوني 100 روزه براي محصول Kaspersky Internet Security در پست اول قرار گرفت.دارندگان اين محصول هرچه سريعتر براي دريافت سريال اقدام كنند تا از دردسر گشتن روزانه دنبال سريال راحت بشوند.
همیلتون گرامی
من 23 دفه امتحان کردم ولی همش این ارور رو میده:41:
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

125
22-04-2009, 20:39
راهنماي دريافت كليد 100 روزه قانوني براي محصول اينترنت سكيوريتي كاسپر

دوستان عزيز امروز قصد دارم روشي را خدمت شما معرفي كنم تا بتوانيد سريال 100 روزه قانوني براي محصول kaspersky internet security كه قابل استفاده بر روي نسخه هاي 8 و 7 و نيز نسخه 2010 كه بزودي منتشر خواهد شد ميباشد بدست بياوريد.

دوستان توجه داشته باشند چون تعداد سريالها محدود ميباشه هرچه سريعتر نسبت به دريافت سريال اقدام كنند.

1-ابتدا به آدرس زير برويد و فرم مربوطه را پر كنيد.تمام اطلاعات ميتوانند غلط باشند بجز آدرس ايميل كه حتما بايد يك آدرس ايميل دقيق وارد نماييد چرا كه سريال به آدرس ايميل شما فرستاده ميشود:

کد:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمونه فرم پر شده را در شكل زير قرار دادم:

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 793x586.

2-وارد صفحه اي مطابق شكل زير ميشويد كه بايد متناسب با سوالي كه كنار مستطيل خالي نوشته شده عبارتي را وارد نماييد:

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 828x166.

براي سهولت كار دوستان عزيز من تعداد زيادي از عباراتي را كه در مجله مربوطه درج شده را قرار ميدم كه بايد از آنها استفاده كنيد:

کد:

Please enter the first world of the first step key in go
please enter the first word of the third step key in the
please enter the first word of the fourth step key in you
please enter the third word of the second step key in personal
please enter the third word of the third step key in screen
please enter the third word of fifth step key in job
please enter the fourth word of the fifth step key in is
please enter the fifth word of the third step key in you
please enter the fifth word of the sixth step key in account

نكته بسيار مهم:

دوستان بايد به اين نكته مهم توجه داشته باشيد كه ممكنه عبارتي كه براي شما نمايش داده ميشه با عباراتي كه من در بالا قرار دادم يكسان نباشند كه براي اين منظور كافيست صفحه مذكور را refresh كنيد و اينكار را بايد تا جايي انجام دهيد كه عبارات مقابل مشاهده بشه.سپس پاسخ را كه با رنگ آبي تيره مشخص كردم را در مستطيل خالي وارد كرده و دكمه submit را بزنيد.اگر پاسخ درست باشه سريال به آدرس ايميل شما فرستاده خواهد شد.

سلام<عزیز من یه کد گرفتم ولی چون تازه دوباره کاسپر نصب کردم فعلا زدم رو 30 روزش،حالا میخوام بینم این کد فقط برای من محسوب میشه یا نه؟
یعنی اگه واستم تا 30 روز دیگه و الان این کد 100 روزشو اکتیو نکنم ممکنه باطل بشه؟

ممنون

sadra121
23-04-2009, 02:32

hamilton عزیز من کدو گرفتم ولی فعال نمیشد!
علتشو میدونید چی بود ؟
ممنون:11:

hamilton
23-04-2009, 07:35
همیلتون گرامی
من 23 دفه امتحان کردم ولی همش این ارور رو میده:41:
چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما قبلا با استفاده از روش قبلي از آدرس ايميل مشابه براي دريافت سريال 100 روزه اقدام كرده ايد.بهمين خاطر سريال جديد به آدرس ايميل قبلي ارسال نميكنه و ميگه شما قبلا از آن ادرس ايميل استفاده كرده ايد.از يك آدرس ايميل جديد استفاده كنيد.

سلام<عزیز من یه کد گرفتم ولی چون تازه دوباره کاسپر نصب کردم فعلا زدم رو 30 روزش،حالا میخوام بینم این کد فقط برای من محسوب میشه یا نه؟
یعنی اگه واستم تا 30 روز دیگه و الان این کد 100 روزشو اکتیو نکنم ممکنه باطل بشه؟
ممنون

اين كد 100% به شما اختصاص داره و كسي غير از شما آن سريال را در اختيار نداره.با خيال راحت بعد از اتمام دوره 30 روزه از اين سريال استفاده كنيد و مطمئن باشيد اين سريال باطل نميشه.

hamilton عزیز من کدو گرفتم ولی فعال نمیشد!
علتشو میدونید چی بود ؟
ممنون:11:

شما به چه طريق اين كد را فعال كرديد؟چه پيغامي به شما ميده؟در صورت امكان تصويري از پيغامي كه به شما ميده قرار بديد.

Hossein_nasa62
23-04-2009, 11:16
شما قبلا با استفاده از روش قبلي از آدرس ايميل مشابه براي دريافت سريال 100 روزه اقدام كرده ايد.بهمين خاطر سريال جديد به آدرس ايميل قبلي ارسال نميكنه و ميگه شما قبلا از آن ادرس ايميل استفاده كرده ايد.از يك آدرس ايميل جديد استفاده كنيد.

اين كد 100% به شما اختصاص داره و كسي غير از شما آن سريال را در اختيار نداره.با خيال راحت بعد از اتمام دوره 30 روزه از اين سريال استفاده كنيد و مطمئن باشيد اين سريال باطل نميشه.

شما به چه طريق اين كد را فعال كرديد؟چه پيغامي به شما ميده؟در صورت امكان تصويري از پيغامي كه به شما ميده قرار بديد.

سلام
من مثل شما تنظيم كردم
ولي بعد از وارد كردن جواب از اسم و... من ايراد مي گيره
علت چيست

omid-p30
23-04-2009, 11:40
سلام
من مثل شما تنظيم كردم
ولي بعد از وارد كردن جواب از اسم و... من ايراد مي گيره
علت چيست

بگین که دقیقا از هر قسمت چه ایرادی میگیره.

Asali
23-04-2009, 12:39
با سلام من این كد را گرفتم ولی فعال نمیشه
و این پیغام رامیده

hamilton
23-04-2009, 14:49
با سلام من این كد را گرفتم ولی فعال نمیشه
و این پیغام رامیده

اين پيغام بيانگر اينه كه شما به اينترنت متصل نيستيد. شما براي فعال سازي اين كد دريافتي بايد به اينترنت متصل باشيد و در قسمت License بايد كد فعال سازي را در قسمت Activate Online وارد نماييد تا كاسپر به سرورهاي خود متصل شده و صحت و تاريخ اعتبار اين كد را مشخص كنه.

sadra121
23-04-2009, 21:03
hamilton عزیز
این پیغام رو میده

ممنون

omid-p30
23-04-2009, 21:10
hamilton عزیز
این پیغام رو میده

ممنون

موقع وارد کردن کد باید به اینترنت وصل باشید.وقتی وصلید این پیغام میاد ؟

sadra121
23-04-2009, 21:13
موقع وارد کردن کد باید به اینترنت وصل باشید.وقتی وصلید این پیغام میاد ؟

سلام
آره
من وصلم

mrmmnb
23-04-2009, 22:09
دوستان تو سایت ست ست یه نفر هست که کلید یکساله kis رو میفروشه 14999 تومن تازه با سه روز اکانت رپید به عنوان هدیه ضمنا گفته کلید ها رو تا سه نفر میتونن استفاده کنن
به نظر شما بخرم مشکلی پیش نمیاد؟
البته فعلا که این 100 روزه رو گرفتم برا بعد میگم
قیمت فکر کنم مناسب باشه درسته؟(فقط میترسم بعد به مشکل بر بخورم هر چند خیلی ها هم ازش خریدن)

majid20
23-04-2009, 22:30
سلام
آره
من وصلم
َشما تنظیمات پر و کسی کسپرسکی رو چک کنید (و موقتا غیرفعالش کنید)

چنانچه مشکل حل نشد پر و کسی را فعال کرده و با فیلطرشکن تست کنید

دوستان تو سایت ست ست یه نفر هست که کلید یکساله kis رو میفروشه 14999 تومن تازه با سه روز اکانت رپید به عنوان هدیه ضمنا گفته کلید ها رو تا سه نفر میتونن استفاده کنن
به نظر شما بخرم مشکلی پیش نمیاد؟
البته فعلا که این 100 روزه رو گرفتم برا بعد میگم
قیمت فکر کنم مناسب باشه درسته؟(فقط میترسم بعد به مشکل بر بخورم هر چند خیلی ها هم ازش خریدن)
اصولا چنین فروشنده هایی مطمئن نیستند

چون اگر کلید شما بلاک شود ، مرجعی که بتوان پیگیر آن بود نیست

avecina.ir
24-04-2009, 08:45
سلامم..

kis 6-7-8 و kav 6-7-8

سه شنبه 1 اردیبهشت 21 april

جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی kaspersky new key / 21 april

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31:

دستت درد نكنه دوست عزيز
فعلن كه زده تا 220 روز ديگه اكتيو شد:10:

Dreamland
24-04-2009, 08:58
با تشکر از همیلتون گرامی به خاطر معرفی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم کلید 100 روزمو گرفتم

ali_khujaste
24-04-2009, 14:57
سلام.

آقا بعد از انجام ژانگولر بازی های گفته شده! پیغام زیر رو میده!!

کی هم ارسال نمیشه!!

To receive your free licence key, fill out the form below and it will be emailed to you within two hours. The email will be sent from help@coverdisc.co.uk, so check your spam filter if the if you can’t find it in your inbox.

Hossein_nasa62
25-04-2009, 18:51
سلام
من كليد اكتيو رو از سايت گرفتم
ولي بعد از وارد كردن و اكتيو كردن
كسپر من غير فعال و به رنگ مشكي ميشه علت چيست

omid-p30
25-04-2009, 19:11
سلام
من كليد اكتيو رو از سايت گرفتم
ولي بعد از وارد كردن و اكتيو كردن
كسپر من غير فعال و به رنگ مشكي ميشه علت چيست

روی نوار قرمز رنگ بالای صفحه اصلی کلیک کنید و تمام پیغام هایی رو که داده بگید یا عکسشو بگذارید.

hamilton
25-04-2009, 20:57
ای بزرگان! ای عالمان! آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآی یک نفر جوابی دهد مارا!

شما در كدام مرحله با اين پيغامي كه قرار داديد مواجه شديد؟آيا فرم اوليه و فرم دوم را مطابق تصويري كه در پست اول به عنوان نمونه قرار دادم پر كرديد؟

hosseinmusicmaster
25-04-2009, 22:33
600Keys For Kaspersky

April 24 , 2009

Hossein_nasa62
25-04-2009, 23:36
روی نوار قرمز رنگ بالای صفحه اصلی کلیک کنید و تمام پیغام هایی رو که داده بگید یا عکسشو بگذارید.

سلام
اون پيغام
مربوط به اينه كه كي شما بلك شده
اينم عكس

ali_khujaste
26-04-2009, 00:25
شما در كدام مرحله با اين پيغامي كه قرار داديد مواجه شديد؟آيا فرم اوليه و فرم دوم را مطابق تصويري كه در پست اول به عنوان نمونه قرار دادم پر كرديد؟

عزیز جان من تمام مراحل رو به درستی طی کردم!

هم مرحله اول هم مرحله دوم!!

در آخرین قسمت این پیغام اومد!

m.hassani
26-04-2009, 01:36
سلام؛؛ من از طريق دو ايميل دو كُد صدروزه دريافت كرده ام آيا ميتوانم بعد ازاتمام صدروز از ديگري استفاده كنم؟

hamilton
26-04-2009, 09:00
سلام
اون پيغام
مربوط به اينه كه كي شما بلك شده
اينم عكس

اين تصوير بيانگر اينست كه كاسپر شما هنوز فعال نشده است.شما براي فعال كردن محصول خود به آدرس زير برويد و سريال را وارد كنيد و كليد فعال سازي را دانلود كنيد.اين آدرس در واقع سريال شما را Key تبديل ميكنه:

سلام؛؛ من از طريق دو ايميل دو كُد صدروزه دريافت كرده ام آيا ميتوانم بعد ازاتمام صدروز از ديگري استفاده كنم؟

100% ميتونيد پس از پايان 100 روز اول از كليد دوم استفاده نماييد.

شما با استفاده از يك آدرس ايميل ديگه مجدد اقدام به ثبت نام كنيد.

mrmmnb
26-04-2009, 19:10
hamilton جام مطمئنی میشه بعد از صد روز از اون یکی کد استفاده کرد؟ مگه کد ها اعتباری نیست حالا اگه 10 تا توی یه روز بگیریم هموشن تا 100 روز دیگه چه استفاده بشه چه نشه باطل میشه مگه اینطوری نیست؟
اگه بشه که من امشب میرم چند درست میکنم ذخیره میزارم برا بعد

Dreamland
26-04-2009, 19:12
Keys for KIS and KAV
26 April

جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی Kaspersky New Key / 26 April

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid20
26-04-2009, 20:54
hamilton جام مطمئنی میشه بعد از صد روز از اون یکی کد استفاده کرد؟ مگه کد ها اعتباری نیست حالا اگه 10 تا توی یه روز بگیریم هموشن تا 100 روز دیگه چه استفاده بشه چه نشه باطل میشه مگه اینطوری نیست؟
اگه بشه که من امشب میرم چند درست میکنم ذخیره میزارم برا بعد
دوست عزیز وقتی کلید 100 روزه میگیرید ( نه Key ) آنوقت از زمانی که اولین بار اکتیور کردید ، 100 روز آن شروع میشود

مثلا اگر امروز 100 روزه بگیرید و دو هفته بعد از آن استفاده کنید ، 100 روز آن از همان روزی که استفاده کردید شروع میشود

نه آن روزی که کلید را گرفتید

دوست عزیز یک کد براتون فرستادم

Hossein_nasa62
26-04-2009, 22:59
اين تصوير بيانگر اينست كه كاسپر شما هنوز فعال نشده است.شما براي فعال كردن محصول خود به آدرس زير برويد و سريال را وارد كنيد و كليد فعال سازي را دانلود كنيد.اين آدرس در واقع سريال شما را key تبديل ميكنه:

100% ميتونيد پس از پايان 100 روز اول از كليد دوم استفاده نماييد.

شما با استفاده از يك آدرس ايميل ديگه مجدد اقدام به ثبت نام كنيد.

ممنون
درست شد
بدون هيچ مشكلي
فكر كنم تا يك مدت راحت باشيم
از شما به خاطر آموزش اين روش تشكر مي كنم :11:

P‌C
27-04-2009, 09:52
من نمیتونم درخواست کد 100 روزه بدم . همش ارور میده شما نمیتوید کلید دیگه ای بگیرید در صورتیکه من اصلا تا به حال کلیدی نگرفتم.
دوستان اگر میتونید بیشترین تعداد ممکن کلید رو بگیرین و اینجا هم قرار بدید. ممنون میشم.
من که به 1 دونه 2 تا راضی نمیشم.

Ship Storm
27-04-2009, 13:36
600 لایسنس جدید 2009 کسپراسکی !!!

600Key For Kaspersky 7 & 8 | All Working 100% | Non BlackListed | Rs Link

دانلود با حجم 600 کیلوبایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h_radnoosh
27-04-2009, 18:12
من هم نمیتونم درخواست کد 100 روزه بدم . همش ارور میده شما نمیتوید کلید دیگه ای بگیرید در صورتیکه من یک بار گرفتم اما الان میلم را عوض می کنم و با یه میل دیگه میگم آیا میشه ؟
Sorry, you cannot request any more keys.
If you’re having problems with this process, email help@coverdisc.co.uk.

Asali
27-04-2009, 18:23
دوستان من هم یكبار كد گرفتم و كاسپر را فعال كردم حالا دیگه اجازه گرفتن كد جدید داده نمیشه! هر چند ایمیل جدید هم میدم. چه باید كرد؟
پیغام خطا اینه
Sorry, you cannot request any more keys.
If you’re having problems with this process, email [email]help@coverdisc.co.uk[/email

hamilton
27-04-2009, 19:38
من هم نمیتونم درخواست کد 100 روزه بدم . همش ارور میده شما نمیتوید کلید دیگه ای بگیرید در صورتیکه من یک بار گرفتم اما الان میلم را عوض می کنم و با یه میل دیگه میگم آیا میشه ؟
sorry, you cannot request any more keys.
If you’re having problems with this process, email help@coverdisc.co.uk.

دوستان من هم یكبار كد گرفتم و كاسپر را فعال كردم حالا دیگه اجازه گرفتن كد جدید داده نمیشه! هر چند ایمیل جدید هم میدم. چه باید كرد؟
پیغام خطا اینه
sorry, you cannot request any more keys.
If you’re having problems with this process, email [email]help@coverdisc.co.uk[/email

احتمالا ديگه سريال نميدن.

Ehsanpark
27-04-2009, 19:51
چرا مال من آپدین نمی شه ؟ کلید داره و فعال هم هست.وقتی هم کاسپرم بازه نمی تونم به نت وصل بشم. چرا ؟! ممنون

majid20
27-04-2009, 20:46
چرا مال من آپدین نمی شه ؟ کلید داره و فعال هم هست.وقتی هم کاسپرم بازه نمی تونم به نت وصل بشم. چرا ؟! ممنون
شما بر روی آیکن کسپرسکی در آیکن بار کلیک راست کرده و ببینید گزینه Block network traffic فعال نباشد

چنانچه مشکل از بخش فوق نبود بگویید از چه نسخه و کدام ورژن کسپرسکی استفاده میکنید ؟ برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟

Ehsanpark
27-04-2009, 23:43
ممنون از شما آقا مجید عزیز، بله یه برنامه دیگه نصب بود که پاک کردم و درست شد.

gholam14
28-04-2009, 05:36
600 لایسنس جدید 2009 کسپراسکی !!!

600Key For Kaspersky 7 & 8 | All Working 100% | Non BlackListed | Rs Link

دانلود با حجم 600 کیلوبایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باسلام
دوست عزيزاگرممكن است اين فايل كليدهارادرسايتي ديگرآپلودكنيدچون چندوقته من هركارميكنم نميتوانم ازراپيدشيرچيزي دانلودكنم وهمش اين ارورراميدهد.
The download session has expired. Please click here to start the download again.

Possible reasons

Ship Storm
28-04-2009, 05:53
باسلام
دوست عزيزاگرممكن است اين فايل كليدهارادرسايتي ديگرآپلودكنيدچون چندوقته من هركارميكنم نميتوانم ازراپيدشيرچيزي دانلودكنم وهمش اين ارورراميدهد.
The download session has expired. Please click here to start the download again.

Possible reasons

این هم خدمت شما دوست عزیز

سرور 4Shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور 2Shared ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_ok1
28-04-2009, 17:38
درود بيكران به همه دوستان خودم

جديدترين كليد هاي فعال به تاريخ امروز

داغ داغ

بدانلود و ببر به شرط فعاليت :33:

Untouchable
28-04-2009, 19:41
سلام

چند وقت پیش Kaspersky گفت که Keyت بلاک شده و چراغ قرمزش روشن شد

حالا هرچی key وارد میکنم با وجود اینکه پیام موفقت میده ولی باز اون چراغ قرمز سبز نمیشه و هنوز توی Status مینویسه key blocked ! چی کار کنم ؟

SonyEricsson
29-04-2009, 11:19
اكثر كليد وقتي اپديت ميكني از كار مي افته!!

hamilton
29-04-2009, 11:52
سلام

چند وقت پیش kaspersky گفت که keyت بلاک شده و چراغ قرمزش روشن شد

حالا هرچی key وارد میکنم با وجود اینکه پیام موفقت میده ولی باز اون چراغ قرمز سبز نمیشه و هنوز توی status مینویسه key blocked ! چی کار کنم ؟

يعني تمام كليدهايي كه استفاده كرديد و به كاسپر داديد در ليست سياه بوده.براي وارد كردن كليد جديد حتما كليد قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته را حذف كنيد.

yoosef_st
29-04-2009, 12:24
سلام

چند وقت پیش Kaspersky گفت که Keyت بلاک شده و چراغ قرمزش روشن شد

حالا هرچی key وارد میکنم با وجود اینکه پیام موفقت میده ولی باز اون چراغ قرمز سبز نمیشه و هنوز توی Status مینویسه key blocked ! چی کار کنم ؟
دوست عزیز باید اول اون کلیدهای قبلی رو Delete کنی بعد کلید جدید اضافه کنید.

h_radnoosh
29-04-2009, 18:34
سلام یعنی نمی تونیم دیگه key بگیریم؟
با این 100 روزه؟

majid20
29-04-2009, 19:11
سلام یعنی نمی تونیم دیگه key بگیریم؟
با این 100 روزه؟
خیر ، فعلا نمیشه کلید 100 روزه گرفت

Dreamland
29-04-2009, 20:24
جدیدترین کی های محصولات کسپرسکی Kaspersky New Key / 29 April

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

officer
30-04-2009, 10:27
سلام
activation code كسپرسكي 2010 رو كسي نداره؟

hamilton
30-04-2009, 12:35
سلام
activation code كسپرسكي 2010 رو كسي نداره؟

نسخه 2010 نسخه بتا داره و براي نسخه هاي بتا عموما سريالي منتشر نميشه.شما ميتونيد گزينه بتاي محصول را فعال كنيد.از سريالهاي نسخه 8 ميتوان در نسخه 2010 نيز استفاده كرد.

hamsah
30-04-2009, 17:31
کرک های این آنتی ویروس را در این بخش دانلود کنید

پسورد فایل:

Dreamland
01-05-2009, 07:32
Kaspersky New Keys (1 May 2009)
© Milad Zahraei Exclusive

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید)

Dreamland
01-05-2009, 12:11
کرک های این آنتی ویروس را در این بخش دانلود کنید

پسورد فایل:
با وجود کی لزومی نداره از کرک استفاده کرد
به دردسرش ...

oapw
01-05-2009, 15:21
میلاد جان الان کلید ها رو دانلود کردم
جواب داد
اون سایته دیگه کلید نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

Dreamland
01-05-2009, 16:02
آقای زهرایی ممنون از کرک هاتون

میلاد جان الان کلید ها رو دانلود کردم
جواب داد
اون سایته دیگه کلید نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان عزیزم خواهش میکنم کاری هست که از دستم بر میاد لطفا برای تشکر کردن روی دکمه تشکر کلیک کنید
مجید عزیز در چند پست قبل گفتند که فعلا امکانش نیست

Payman_62
02-05-2009, 14:32
سلام.
امروز وقتی سیستم رو روشن کردم دیدم کسپر پیغام داد invalid key و در صفحه license زده بود unknow error.

این سریال 100 روزه ای بود که حدودا 2 ماه پیش از جناب همیلتون دریافت کرده بود و 40 50 روز ازش باقی مونده بود.

دوباره سریال رو به صورت آنلاین وارد کردم و هنگام چک کردن سریال این پیغام رو داد.

بعد یکی از این سریال های 100 روزه که جدیدا آقای همیلتون آموزش دادن رو وارد کردم. سریال رو پذیرفت ولی بعد از وارد کردن ایمیل و شهر و کشور باز همین پیغام بالایی رو داد. دوباره همین سریال رو وارد کردم. این بار شهر و ایمیل نپرسید و همون ابتدا این پیغام بالایی رو داد.

گفتم شاید دلیلش استفاده از ایمیل تکراری برای سریال های متفاوت باشه. چون من همون ایمیلی که 2 ماه پیش برای اون سریال داده بودم 2 هفته پیش برای سریال دیگه ای رو یه سیستم دیگه هنگام رجیستر استفاده کردم. این سریال جدیده رو هم با همین ایمیل رجیستر کردم که دفعه دوم دیگه اصلا ایمیل نپرسید و ارور رو داد.
ولی باز یه سریال جدید دیگه رو با یه ایمیل جدید تست کردم. ولی باز همون ارور بالایی رو داد.

دلیلش چی میتونه باشه؟ میخوام یه بار کسپر رو آن اینستال کنم و دوباره نصب کنم ببینم چی میشه.

majid20
02-05-2009, 15:51
پیمان جان این ارور اکتیو سازی گاها رخ میده و راه حلش اینه که بعدا مجددا اقدام به اکتیو سازی کنید

اما اگه مشکل پابرجا باشه یعنی مشکلی برای کلید مزبور بوجود اومده یا اینکه اون کلید محدود شده

hamilton
02-05-2009, 16:12
پيمان جان شما يكبار سريالي را كه در اختيار داريد را در آدرس زير وارد كنيد و Key اين سريال را از آدرس زير بگيريد و اينبار با كليد تست كنيد ببينيد مشكلي هست يا خير:

قبل از هر گونه تغييري در سيستم و ...ابتدا كار فوق را انجام دهيد و نتيجه را اعلام كنيد.

Payman_62
02-05-2009, 17:31
پیمان جان این ارور اکتیو سازی گاها رخ میده و راه حلش اینه که بعدا مجددا اقدام به اکتیو سازی کنید

اما اگه مشکل پابرجا باشه یعنی مشکلی برای کلید مزبور بوجود اومده یا اینکه اون کلید محدود شده

سلام.
مشکل رو 3 تا سریال تکرار شد. پس مشکل از سریال ها نبوده.

پيمان جان شما يكبار سريالي را كه در اختيار داريد را در آدرس زير وارد كنيد و Key اين سريال را از آدرس زير بگيريد و اينبار با كليد تست كنيد ببينيد مشكلي هست يا خير:

قبل از هر گونه تغييري در سيستم و ...ابتدا كار فوق را انجام دهيد و نتيجه را اعلام كنيد.

قبل این که پست شما رو بخونم کسپر رو uninstall و دوباره نصب کردم. مشکل حل شد.

Amir Hossein
02-05-2009, 21:19
كاسپر اعلام ميكنه كه ديگه 13 روز روي سيستم نيست
كركي چيزي نيست اين موضوع رديف شه

majid20
03-05-2009, 17:34
كاسپر اعلام ميكنه كه ديگه 13 روز روي سيستم نيست
كركي چيزي نيست اين موضوع رديف شه
کسپرسکی محصولی هستش که کرک معتبری نداره و شما می تونید از Key هایی که در اینجا گذاشته میشه استفاده کنید

البته کسپرسکی Trial Reset داره که مدت زمان استفاده آزمایشی کسپرسکی رو در حالت تریال ،افزایش میده

Ship Storm
03-05-2009, 22:11
این Key برای Kaspersky Internet Security 2009 تست شده و در حال حاضر Active هستش :5:

abbas68
04-05-2009, 00:53
با سلام
ممنون از این توضیحات خوب برای آنتی ویروس کسپر.
من دوتا مشکل دارم 1:من آپدیتم تا 99% میره بعد دیگه حدود نیم ساعت بعد ارور میده
2:من key کسپر رو میزنم قبول هم میکنه در آخر های آپدیت میگه key در لیست سیاه است

لطفا کمک کنید
اطلاعات: kasper2009 v8
و به غیر از راهنمایی های شما کاری نکردم.

Ship Storm
04-05-2009, 07:20
2:من key کسپر رو میزنم قبول هم میکنه در آخر های آپدیت میگه key در لیست سیاه است

لطفا کمک کنید
اطلاعات: kasper2009 v8
و به غیر از راهنمایی های شما کاری نکردم.

دقیقا بالای پست خودتون یک Key معرفی شده و تا همین الان هم تو لیست سیاه قرار نگرفته:11:

hamilton
04-05-2009, 08:30
سلام به همه.

آقایون من مشگل عجیبی دارم با این kaspersky internet security 2009 !!

من هر وقت وارد ویندوز میشم و login میکنم! بعد از چند دقیقه یوز cpu میره بالا و هی بالا پایین میشه!!

توی تسک منیجر که نیگا میکنم برنامه یا فایل avp در حال پروسس هستش!! و سی پی یو رو اشغال کرده!!

در واقع avp یکی از فایلهای kaspersky internet security 2009 هستش!! چیکار کنم که این نرمال بشه!!

آیا مشگلی هستش؟؟

تازگیها اینجوری شده!!

وقتی هم نت میام این حالت بیشتر میشه!!

هیچ پیغامی مبنی بر error یا چیز غیر طبیعی هم ندارم!

دوست عزيز اين تاپيك صرفا اختصاص به مباحث مربوط به كرك داره.شما سوال خود را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح نماييد.

ehsan-inventor
05-05-2009, 21:00
نحوه فعالسازی کسپرسکی

فعالسازی کسپرسکی بصورت Trial

هنگام نصب کلیه محصولات کسپرسکی میتوانید به مدت 30 روز بصورت مجانی آن را فعال و آپدیت کنید

متاسفانه بسیاری از کاربران از این مزیت بی اطلاع هستند و از همان موقع اقدام به وارد کردن Key می کنند

که این امر سبب میشود از همان روز نگرانی از کار افتادن Key را داشته و همواره دنبال کلید فعال سازی باشند

اما با فعال کردن کسپرسکی بصورت Trial ، به مدت 30 روز نگرانی بابت Key ندارید و صرفا پس از 30 روز تازه باید به دنبال یک key باشید

نحوه فعال سازی Trial نسخه های گوناگون (حتما قبل از فعال سازی باید به اینترنت وصل باشید):

نسخه 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Ftrialactivation_9%252 8en%2529.gif)

نسخه 7 (تصویر ثابت) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Fchoosetrial_7%2528en% 2529.gif)

نسخه 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Fkis_activatetrial-1%2528en%2529.gif)

فعالسازی کسپرسکی از طریق وارد کردن License Key

License Key یک فایل کم حجم در فرمت Reg است که برای فعال سازی و آپدیت کسپرسکی ارائه میشود

شما برای وارد کردن License Key دو نکته مهم را باید مدنظر داشته باشد

1- ابتدا تاریخ سیستم را چک کنید : چنانچه تاریخ حتی یک روز کم و زیاد شده باشد، Key عمل نمیکند

2- قبل از وارد کردن کلید جدید حتما کلید قبلی را پاک کنید : چنانچه کلید قبلی پاک نشود Key جدید عمل نمیکند

برای پاک کردن کلید قبلی همانطور که در تصاویر نشان داده میشود از گزینه Delete ویا Delete Key استفاده کنید

نحوه وارد کردن License Key در نسخه های مختلف بوسیه تصویر متحرک توضیح داده شده (بر روی عبارت ها کلیک کنید)

نسخه 8 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Faddkey_2009%2528en%25 29.gif)

نسخه 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Fsupport_new%2Faddkey_kis7%2528en%25 29.gif)

نسخه 6 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fimages%2Ffaqpics%2Fonlineactivation3.gif)

فعالسازی کسپرسکی از طریق وارد کردن کد

برای اکتیو کردن کسپرسکی از کد فعالساز هم استفاده میشود ... برای وارد کردن کد فعالساز

1- ابتدا آنلاین شوید

2- وارد بخش اکتیو سازی کسپرسکی شده و Key یا Code قبلی را پاک کنید

3- در نسخه های 6 و 7 برای وارد کردن کد از گزینه Activate using the activation code استفاده میشود

در نسخه 8 ، باید وارد Activate onlive شوید

4- در کادر Activation code باید کد فعالساز خود را وارد کرده و Next برنید

نکته - پس از این مرحله ، کسپرسکی به سرور فعالساز خود متصل میشود ... در نسخه 6 و 7 در همینجا فعالسازی تمام میشود

5- در نسخه 8 برای اتمام کار فعالسازی باید Email و کشور خود را وارد کرده و Continue را بزنید

کسپرسکی به سرور وصل شده و کار فعالسازی تمام میشود

( در واقع این مرحله برای ارسال یوزر و پسورد شما برای ورود به بخش پشتیبانی کسپرسکی و اعطای امتیازات ویژه به شماست )

در پایان هم به پست زیر مراجعه کنید تا با برخی اخطارهای فعال سازی آشنا شوید

ارورهایی که در زمان اکتیو کردن کسپر اسکی بعضا مشاهده می شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

با تشکر از شما
ممکنه برای نسخه ی 9 هم آموزش بدین؟؟؟

ehsan-inventor
05-05-2009, 21:09
دقیقا بالای پست خودتون یک Key معرفی شده و تا همین الان هم تو لیست سیاه قرار نگرفته:11:

key ها برای ورژنهای مختلف آنتی ویروس فرق می کنه؟؟
مثلا من که الان ورژن 9 رو دارم با این key می تونم اکتیو کنم؟؟
ممنون

hamilton
06-05-2009, 09:13
key ها برای ورژنهای مختلف آنتی ویروس فرق می کنه؟؟
مثلا من که الان ورژن 9 رو دارم با این key می تونم اکتیو کنم؟؟
ممنون

كليدها روي نسخه هاي مختلف يك محصول كار ميكنند.كليد نسخه 8 روي نسخه 7 هم كار ميكنه.يا كسانيكه كليد نسخه 8 را دارند ميتوانند از آن كليد براي محصول 2010 كه نسخه نهايي آن بزودي منتشر ميشه نيز استفاده كنند.

hamilton
06-05-2009, 09:17
با تشکر از شما
ممکنه برای نسخه ی 9 هم آموزش بدین؟؟؟

نسخه 9 فعلا در مرحله بتا (آزمايشي) بوده و قسمتي براي وارد كردن كليد نداره.يا بايد از امكان فعال سازي بتاي آن استفاده كنيد يا اگر سريال معتبري داريد از آن استفاده كنيد.به علت وجود اشكالات در اين قبيل نسخه ها توصيه اكيد ميشه از نسخه هاي بتا روي سيستم خود استفاده نكنيد تا نسخه نهايي آن منتشر بشه.

patal
06-05-2009, 11:32
Kaspersky New Keys (1 May 2009)
© Milad Zahraei Exclusive

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید)

میلاد جان خیلی خیلی ممنون که زحمت می کشی و برای ما leech ها Key می زاری :11:
فقط اگه exe نبود و rar یا zip بود، حرفه ای تر بود :46:

خوش باشی،
©م.م.©

Dreamland
07-05-2009, 14:02
Kaspersky New Keys /1 May 2009
Milad Zahraei Exclusive
(پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید)
:10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SuB
07-05-2009, 19:12

Kaspersky Internet Security 2009 1 New Keys (7 May 2009) (© Milad Zahraei Exclusive)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدKaspersky New Keys /1 May 2009*****

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با دریافت فایل دوم مشکل دارم اگر ممکن هست rar یا zip کنین و بزارین!:11:

Dreamland
07-05-2009, 19:47
من با دریافت فایل دوم مشکل دارم اگر ممکن هست rar یا zip کنین و بزارین!:11:
دوست عزیز به rar تبدیل شد
ویرایش شد

mohammadirani
07-05-2009, 22:25
این کلید رفت تو بلک لیست
یه دونه جدید اگه بزارید ممنون میشم

mohammadirani
08-05-2009, 06:21
هیچ Key نیومده؟
اولین باره که این قدر طول کشیده
لطفا به کمک ما کازپرس دارا برسید

Dreamland
08-05-2009, 07:14
هیچ Key نیومده؟
اولین باره که این قدر طول کشیده
لطفا به کمک ما کازپرس دارا برسید
دوست عزیز کی های پست 824 فعال هستند
دقت کنید :
لطفا امتحان کنید بعدا بگویید بلک شده اند

oapw
08-05-2009, 10:02
آقا میلاد عزیز خیلی خیلی ممنون
شما در زمینه کی های کاسپر خیلی فعالید بهتون تبریک میگم
اگر ممکنه برای ورژن 2010 یک کی بگذارید
ممنونم

Dreamland
08-05-2009, 11:14
آقا میلاد عزیز خیلی خیلی ممنون
شما در زمینه کی های کاسپر خیلی فعالید بهتون تبریک میگم
اگر ممکنه برای ورژن 2010 یک کی بگذارید
ممنونم
لطف دارید دوست عزیز
هنوز کی معتبری برای این نسخه نیامده
ولی میتونید از سریال های نسخه 2009 برای این نسخه استفاده کنید
با این حال این لینک خدمت شما:

Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.372 Beta with Trial Ressetter

Dreamland
08-05-2009, 11:44
Kaspersky New Keys /8 May 2009
Milad Zahraei Exclusive

fanoos110
08-05-2009, 22:46
سلام لطفا چند تا کی برای kis8 بزارین.مردم از بس گشتم

Ship Storm
09-05-2009, 00:26

این Key برای Kaspersky Internet Security 2009 تست شده و در حال حاضر Active هستش :5: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

P‌C
09-05-2009, 00:46
من آخر نفهمیدم جریان این 30 روز trial چیه؟ چند ساعت مونده به اتمام 30 روز ، از قسمت License اونرو delete کردم. بعد دوباره آنلاین فعالش کردم دوباره برای یه دوره 30 روزه دیگه فعال شد! بدون هیچ کرکی!

MicrosoftH
09-05-2009, 11:01
برای دانلود جدید کلید کاسپرسکایی به سایت Kavkis برید
بعد یک سایت هست به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من تو اون کاسپرسکایی 2010 رو دیدم برد یک سری بزنید

mehdi_ok1
09-05-2009, 12:29
درود بيكران به همه دوستان خودم

جديدترين كليد هاي فعال

داغ داغ

بدانلود و ببر به شرط فعاليت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Iman Bala
09-05-2009, 13:07
سلام، از دوستان عزیز می خوام که اگر کد Active Online دارند بگذارن .
فکر می کنم از key بهتر باشه.
سپاس گذارم.

omid-p30
09-05-2009, 13:37
سلام، از دوستان عزیز می خوام که اگر کد Active Online دارند بگذارن .
فکر می کنم از key بهتر باشه.
سپاس گذارم.

از چه نظر بهتره ؟ هیچ فرقی ندارند.

Iman Bala
09-05-2009, 14:05
از چه نظر بهتره ؟ هیچ فرقی ندارند.
شاید منظورم رو صحیح نگفتم.
از نظر بلوک بودن .
اگر کد درست باشه به نظر میاد که برای هر سیستم 1 کد ارسال می شه .
و مطمئنی که بلوک نمی شه.
:46:

Dreamland
09-05-2009, 14:53
مجموعه کلیدهای محصولات کسپرسکی در پست 832 قرار گرفته اند
اصلا دانلود کردید؟

hosseinit
09-05-2009, 16:23
برای کسپراسکای آنتی ویروس 2010 ورژن 9.0.0.133
سریالی وجود داره؟؟
از طریق سریال اکتیو میشه

omid-p30
09-05-2009, 16:48
سریالی وجود داره؟؟
از طریق سریال اکتیو میشه

نه وجود نداره. beta license رو براش فعال کنید یا سریال های 2009 رو روش امتحان کنید.اگر نسخه آزمایشی 2010 رو میخواید لا اقل از آخرین Build هاش که در تاپیک زیر گذاشته میشه استفاده کنید.

Dreamland
09-05-2009, 17:05
سریالی وجود داره؟؟
از طریق سریال اکتیو میشه
ین لینک خدمت شما:
Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.372 Beta with Trial Ressetter

omid-p30
10-05-2009, 11:41
کلید های فعال کاسپراسکای

KIS / KAV

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید1. قبل از وارد کردن کلید جدید ، کلید بلک لیست شده قبلی رو از کاسپر حذف کنید.

2. از کلید های Kis و Kav به جای هم استفاده نکنید. kis=Kaspersky internet security kav=Kaspersky anti virus

3.بالای 90 درصد کلید ها برای ورژن 7 و 8 و 9 یکسانند اگرکلیدی مختص یکی از ورژن های 7 یا 8 باشه با ارور مواجه میشید که کافیه اون کلید رو حذف و از بقیه کلید ها استفاده کنید.

4.در ورژن 2010 هم بر خلاف ظاهر برنامه میشه از کلید استفاده کرد. به این پست رجوع کنید.

5. کلیه آموزش ها و بقیه موارد مهم در صفحه اول همین تاپیک موجود هستند.

6. فقط سوالات و مشکلات در خصوص کرک و سریال کاسپراسکای رو در این تاپیک بپرسید و هر گونه بحث دیگری رو در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای انجام بدید.

ali_khujaste
11-05-2009, 23:03
سلام.

توی پست اول روشی برای دریافت کی های 6 ماهه برای آنتی ویروس کسپر اراعه شده بود! اما گویا دیگه جواب نمیده!

ممکنه راهنمایی کنید؟

ممنون.

hamilton
12-05-2009, 09:13
سلام.

توی پست اول روشی برای دریافت کی های 6 ماهه برای آنتی ویروس کسپر اراعه شده بود! اما گویا دیگه جواب نمیده!

ممکنه راهنمایی کنید؟

ممنون.

آيا مشكل خاصي با اين روش داشتيد يا پيغام خاصي داد؟

omid-p30
12-05-2009, 09:17
كليدها روي نسخه هاي مختلف يك محصول كار ميكنند.كليد نسخه 8 روي نسخه 7 هم كار ميكنه.يا كسانيكه كليد نسخه 8 را دارند ميتوانند از آن كليد براي محصول 2010 كه نسخه نهايي آن بزودي منتشر ميشه نيز استفاده كنند.

در نسخه 2010 فعلا محلی برا وارد کردن کلید نیست، فقط کد رو میشه وارد کرد . راهی برا تبدیل key file به activation code نیست ؟

ali_khujaste
13-05-2009, 00:35
آيا مشكل خاصي با اين روش داشتيد يا پيغام خاصي داد؟

کلا وارد سایت نمیشه!!

چه با پروکـسی! چه بدونه پروکـسی!

نمیتونم برم فرم رو پر کنم تا برام سریال ارسال بشه!!

پسر نقره ای 2
13-05-2009, 06:18
کلا وارد سایت نمیشه!!

منم همین مشکل رو دارم

hamilton
13-05-2009, 09:10
در نسخه 2010 فعلا محلی برا وارد کردن کلید نیست، فقط کد رو میشه وارد کرد . راهی برا تبدیل key file به activation code نیست ؟

فعلا بايد صبر كرد تا حداقل نسخه RC منتشر بشه.نسخه هاي بتا چنين قابليتي را ندارند.براي تبديل Key به Activation Code نيز راهكاري سراغ ندارم و بعيد ميدونم بشه كاري كرد(ولي عكس اين كار امكان پذير ميباشه).براي نسخه هاي بتا توصيه ميشه همون قسمت Activation Beta را انتخاب و فعال كنيد.

کلا وارد سایت نمیشه!!

مشكلي نداره و براحتي وارد سايت ميشه.اين سايت IP هاي ايران را اجازه ورود نميده.

منم همین مشکل رو دارم

تست كردم و وارد سايت شدم.اينهم تصويري از محيط صفحه مربوطه:

husssein
13-05-2009, 15:05
من وارد سایت مذکور شدم ولی بعد از سه هفته هنوز هیچ کلیدی برام ارسال نشده!
مطمئنید بقیه اطلاعات غیر از ایمیل نباید خاص باشه؟

hamilton
13-05-2009, 15:20
من وارد سایت مذکور شدم ولی بعد از سه هفته هنوز هیچ کلیدی برام ارسال نشده!
مطمئنید بقیه اطلاعات غیر از ایمیل نباید خاص باشه؟

براي برخي از دوستانم و خودم ظرف 3-4 روز فرستادند و براي بقيه دوستانم اصلا نفرستادند.ظاهرا قرعه كشي ميكنند يا تعداد محدودي كليد دارند و براي همه نميفرستند.تقريبا ميشه گفت شانسيه.

lopez
15-05-2009, 19:23
به نظر من بهترین و در عین حال راحت ترین روش استفاده از Trial Reset هست چون راحت 1 ماه کار میکنه بعد از اونم 2 دقیقه کارشه و حل میشه اینقدر گیر بلک لیست و اینام نیستید.

avecina.ir
18-05-2009, 12:33
سلامم..
به نظر من بهترین و در عین حال راحت ترین روش استفاده از Trial Reset هست چون راحت 1 ماه کار میکنه بعد از اونم 2 دقیقه کارشه و حل میشه اینقدر گیر بلک لیست و اینام نیستید.چجوري ريست ميكنيش؟؟:18:

hamilton
18-05-2009, 12:33
جديدترين روش كسب سريال 6 ماهه قانوني براي محصول Kaspersky Antivirus در پست اول قرار گرفت.

اين روش كسب سريال 6 ماهه فقط براي كاربران لهستاني مجله PCWorld اختصاص يافته و قابل استفاده براي كاربران ساير كشورها نميباشه.اما با ترفندي كه به شما در پست اول دادم قادر به دريافت سريال 6 ماهه خواهيد بود.
در اين روش دردسر مربوط به تايپ حروف لهستاني نيز وجود نخواهد داشت.

ardavan_2008
19-05-2009, 00:22
سلام
یه رفیقی دارم دنباله راه هایی واسه اپدیت کسپرش می گرده چی کار کنه تا مشکلش حل بشه از فایرفاکس هم استفاده نمی کنه...؟کاسپرش 2009
ببخشید بقیه صفحه ها رو باز نمی کرد این اینترنتمون...

fusse
19-05-2009, 00:35
سلامم..چجوري ريست ميكنيش؟؟:18:

سلام.
در پست اول فایل موجود در آدرس زیر کرک زمانی کاسپر رو دانلود کن یه نت هست طبق اون عمل کن سریع کارت راه میوفته.
اون ثبت نام کد 6 ماه لهستان هم تموم شد!

Registration is now complete. You are welcome to participate in our activities in the future

ardavan_2008
19-05-2009, 12:05
جواب من رو نمیدید؟

hamilton
19-05-2009, 12:07
سلام.
در پست اول فایل موجود در آدرس زیر کرک زمانی کاسپر رو دانلود کن یه نت هست طبق اون عمل کن سریع کارت راه میوفته.
اون ثبت نام کد 6 ماه لهستان هم تموم شد!

Registration is now complete. You are welcome to participate in our activities in the future

با توجه به پايان يافتن كليدهايي كه به روش روز گذسته قرار دادم امروز براي دوستان روش جديدي براي كسب سريال 6 ماهه قانوني براي محصول Kaspersky Antivirus قرار دادم.روش انجام كار بطور كامل در پست اول توضيح داده شده است.
دوستاني كه از محصول آنتي ويروس كاسپر استفاده ميكنند هرچه سريعتر و قبل از اتمام سريالها نسبت به دريافت سريال اقدام نمايند.

hamilton
19-05-2009, 12:15
سلام
یه رفیقی دارم دنباله راه هایی واسه اپدیت کسپرش می گرده چی کار کنه تا مشکلش حل بشه از فایرفاکس هم استفاده نمی کنه...؟کاسپرش 2009
ببخشید بقیه صفحه ها رو باز نمی کرد این اینترنتمون...

دوست عزيز متوجه منظور شما نشدم.براي آپديت كاسپر نيازي به مرورگر فايرفاكس نيست.در صورت امكان دقيقتر مشكل دوست خود را توضيح دهيد.

ardavan_2008
19-05-2009, 13:47
می خواد کاسپرش(2009 )رو اپدیت کن حالا از چه طریقی میتونه اپدیت کنه ر احت تره؟

husssein
19-05-2009, 15:04
لطفا در مورد نصب پلاگین و فایل دومی که معرفی کردید برای فایرفوکس یه توضیحی بدهید.

omid-p30
19-05-2009, 15:10
می خواد کاسپرش(2009 )رو اپدیت کن حالا از چه طریقی میتونه اپدیت کنه ر احت تره؟

آپدیت اولیه بعد از نصب کاسپر رو چون حجمش بالا هست میشه به وسیله برنامه kaspersky updater دریافت کرد بعد به طور دستی یا آفلاین وارد کاسپر کرد. بعد هم همون پوشه رو به عنوان پشتیبان به کاسپر معرفی میکنیم تا به همراه آپدیت های روزانه هم که بعد از این انجام میشند در دفعات بعدی نصب کاسپر استفاده بشند. برای آپدیت روزانه هم هیچ راهی به جز از طریق خود کاسپر نیست و بهترین و راحت ترین راه اینه که هر روز آپدیت انجام بشه تا ضمن حفظ امنیت لازم از انباشته شدن حجم آپدیت جلوگیری بشه. برنامه ای که گفتم و روش تهیه فایل پشتیبان همه
در پست اول تاپیک اختصاصی کاسپراسکای موجود هستند و اگر سوال دیگه ای بود همونجا پرسیده بشه بهتر هست.

hamilton
19-05-2009, 16:00
لطفا در مورد نصب پلاگین و فایل دومی که معرفی کردید برای فایرفوکس یه توضیحی بدهید.

كار خاصي نداره.ابتدا افزونه يا Add-on اولي را كه معرفي كردم را دانلود كرده و روي آن دوبار كليك ميكنيد يا با فايرفاكس آنرا باز ميكنيد كه شروع به نصب كرده و يكبار فايرفاكس را restart ميكنيد.آدرس فايل دوم را در فايرفاكس وارد ميكنيد.از شما در خصوص نصب آن اجازه ميخواد كه شما اجازه داده و آنرا install ميكنيد.

boros
20-05-2009, 09:14
هزینه فعال کردن یکساله ( قانونی ) چقدره ؟

hamilton
20-05-2009, 10:29
هزینه فعال کردن یکساله ( قانونی ) چقدره ؟

هزينه خريد اكانت 1 ساله محصولات كاسپر در سايت نمايندگي كاسپر در ايران:

husssein
20-05-2009, 15:16
برای گرفتن سریال 6 ماهه تمام کارهایی که گفتید انجام دادم ولی
صفحه دریافت همچنان به زبان لهستانیه/ ضمن اینکه کیبورد را هم
به زبان لهستانی تغییر دادم و حروف تصویر نوشتم ولی هر بار که
زدم حروف تصوبر را قبول نمیکنه.

Saeid1212
20-05-2009, 19:17
جديدترين روش كسب سريال 6 ماهه قانوني براي محصول Kaspersky Antivirus در پست اول قرار گرفت.

اين روش كسب سريال 6 ماهه فقط براي كاربران لهستاني مجله PCWorld اختصاص يافته و قابل استفاده براي كاربران ساير كشورها نميباشه.اما با ترفندي كه به شما در پست اول دادم قادر به دريافت سريال 6 ماهه خواهيد بود.
در اين روش دردسر مربوط به تايپ حروف لهستاني نيز وجود نخواهد داشت.
:19: سلام عزیزم
آقا ما هر کاری کردیم نتونستیم Key شش ماهه رو بگیریم. خواهش می کنم کمی بیشتر در مورد روشت توضیح بده .
مثلا اینکه برنامه U94 که برای دانلود گذاشتی به چه دردی می خوره و چطور کار می کنه.
بسیار متشکرم:40:

nima2024
21-05-2009, 16:51
سلام ما ایمیل رو میزنیم اسمم وارد می کنیم ولی بقیه رو خودش پر نمی کنه

Dreamland
23-05-2009, 15:28
Kaspersky New Keys /23 May 2009

Milad Zahraei Exclusive

dead_makers
23-05-2009, 16:11
فایلی که miladzahraei گذاشتن رو بر روی kis 8 نصب کردم،فعلا که ردیفه.بازم ممنونم milad

Hitman-Group
24-05-2009, 10:30
با سلام

دوستان من می روم کافی نت و اپدیت کاسپرسکی را از سایت خودش دانلود میکنم بعد همون جا یک قسمت از کافی نت برای یکی از دوستانم هست و ائنجا کاسپرسکی فایل ها را میگیره و خودش را اپدیت میکنه(از روش دستی)
بعد من فایل ها را که میبرم خونه تا انتی ویروس خودم را اپدیت کنم تا 6 درصد که رفت یک ارور میده که انتی ویروس اپدیت نشده.در ضمن دوستان کی انتی ویروس هم فعاله یعنی اکتیو.
لطفا کمک کنید.
دوستان یک چیز دیگه هم میخواستم بدونم بعضی از این سایت های دانلود در ایران این اپدیت کاسپرسکی را برای دانلود گذاشتن ولی وقتی که دانلود میکنی داخلش 3 تا پوشه است
1.اتو پچیز
2.فکر کنم اپدیت
3.نمیدونم یادم نیست
دوستان داخل پوشه اپدیت که میشی مانند اون فایلی که از کاسپراسکی میگیری نیست و فایل ها داخل پوشه های مختلفی هستند خوب این ها را چه جوری باید اپدیت کرد.
با تشکر

omid-p30
24-05-2009, 10:34
با سلام

دوستان من می روم کافی نت و اپدیت کاسپرسکی را از سایت خودش دانلود میکنم بعد همون جا یک قسمت از کافی نت برای یکی از دوستانم هست و ائنجا کاسپرسکی فایل ها را میگیره و خودش را اپدیت میکنه(از روش دستی)
بعد من فایل ها را که میبرم خونه تا انتی ویروس خودم را اپدیت کنم تا 6 درصد که رفت یک ارور میده که انتی ویروس اپدیت نشده.در ضمن دوستان کی انتی ویروس هم فعاله یعنی اکتیو.
لطفا کمک کنید.
دوستان یک چیز دیگه هم میخواستم بدونم بعضی از این سایت های دانلود در ایران این اپدیت کاسپرسکی را برای دانلود گذاشتن ولی وقتی که دانلود میکنی داخلش 3 تا پوشه است
1.اتو پچیز
2.فکر کنم اپدیت
3.نمیدونم یادم نیست
دوستان داخل پوشه اپدیت که میشی مانند اون فایلی که از کاسپراسکی میگیری نیست و فایل ها داخل پوشه های مختلفی هستند خوب این ها را چه جوری باید اپدیت کرد.
با تشکر

سلام.

غیر از کرک و سریال بقیه موارد در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای مطرح میشند. ممنون.

ali_khujaste
24-05-2009, 23:45

سلام.

آموزش این روش رو برداشتین؟؟

نیستش دیگه!!

hamilton
25-05-2009, 08:38
سلام.

آموزش این روش رو برداشتین؟؟

نیستش دیگه!!

مهلت استفاده از آن روش تموم شده.اگر روش جديدي پيدا كنم حتما براي استفاده دوستان قرار ميدم.

darvish1900
25-05-2009, 22:23
فروش اورجینال کاسپر اسکای اینترنت سکیوریتی 2009
فروش لایسنس اصلی کسپراسکای

ORIGINAL KASPERSKY INTERNET SECURITY 2009 =20000 toman
یک سال برای سه کاربر
-----------------------------------------
ORIGINAL KASPERSKY INTERNET SECURITY 2009 =15000 toman
یک سال برای یک کاربر
---------------------------------------------------------
ORIGINAL KASPERSKY Anti virus 2009 =15000 toman
یک سال برای یک کاربر

دریافت اکتیو کد و ثبت اون در سایت رسمی کسپر و دریافت کد اکتیو 1 ساله برای سه کامپیوتر یا یک کامپیوتر

پ. خ نمایید

javady
26-05-2009, 07:22
با سلام به دوستان
من دیروز ورژن KASPERSKY Internet security 2010 RC رو نصب کردم اما مثل اینکه دیگه با کی اکتیو نمیشه کسپرسکی؟
آیا اینطوریه یعنی دیگه نمیشه با کی فعال کرد کسپرسکی رو؟
ممنون

omid-p30
26-05-2009, 08:20
استفاده از کلید برای فعال کردن ورژن 2010

به احتمال زیاد بعد از انتشار نسخه Final مجددا قسمت مربوطه برای وارد کردن کلید در صفحه اصلی رو قرار بدند. اما همین الان هم میشه این کار رو کرد.
بعد از تمام شدن یک ماه trial license یا در صورت تمایل به حذف کلید تریال ، مجددا قسمت activate trial license رو انتخاب کنید. اما کلید next رو نزنید. ارتباط رو با اینترنت کاملا قطع کنید. بعد next رو بزنید. حالا بعد از دقایقی تلاش برای ارتباط با سرور کاسپراسکای، ارور مرتبط نبودن با اینترنت رو میده. ارور رو ok کنید. درپنجره ای که باز میشه میتونید از کلید برای فعال کردن استفاده کنید.

IstaaKon
26-05-2009, 18:19
سلام
در روش اول برای اکتیو 6 ماهه

در قسمت setting ، در کدوم یک ، باید ادرس و سریال رو وارد کرد ؟HTTP PROXYیا SLL PROXY یا ... یا همه ؟

من یار اولی و یه بار هم همه رو وارد کردم ، اما دیگه هیچ ادرسی رو باز نمیکنه !!!مشکل چیه ؟

و
دانلود u94 برای چیه ؟

hamilton
27-05-2009, 10:45
سلام
در روش اول برای اکتیو 6 ماهه

در قسمت setting ، در کدوم یک ، باید ادرس و سریال رو وارد کرد ؟HTTP PROXYیا SLL PROXY یا ... یا همه ؟

من یار اولی و یه بار هم همه رو وارد کردم ، اما دیگه هیچ ادرسی رو باز نمیکنه !!!مشکل چیه ؟

و
دانلود u94 برای چیه ؟

دقيقا در همان HTTP Proxy بايد اعداد گفته شده را وارد كنيد و تيك زير آن يعني use this proxy... را بزنيد.
البته بايد برنامه U94 را بايد قبلا دانلود و اجرا كرده باشيد تا IP واقعي شما را شناسايي نكنه تا موفق به دريافت سريال بشيد.

reza.mansori
27-05-2009, 11:08
hamilton عزیز

با تشکر از شما. من این روش برای استفاده 6 ماهه را استفاده کرم منتها نمیدونم چرا از آدرسی که در فرم هست ایراد میگیره. من هم چون به زبان لهستانی است چیزی متوجه نمیشم.

با تشکر

IstaaKon
27-05-2009, 13:18
دقيقا در همان HTTP Proxy بايد اعداد گفته شده را وارد كنيد و تيك زير آن يعني use this proxy... را بزنيد.
البته بايد برنامه U94 را بايد قبلا دانلود و اجرا كرده باشيد تا IP واقعي شما را شناسايي نكنه تا موفق به دريافت سريال بشيد.

این کار رو هم کردم اما باز هیچ ادرسی رو باز نمیکنه !!!
چیکار کنم ؟

m.karami jam
27-05-2009, 15:06
سلام .. :((
من سر اينکه بتونم اين نرم افزار رو آپدیت کنم 60 سال پیر شدم !
يکی به داد من برسه ... من از اين ورژن استفاده می کنم : kaspersky internet security 7.0.1.325

يکی کمکم کنه ...

hamilton
27-05-2009, 16:09
hamilton عزیز

با تشکر از شما. من این روش برای استفاده 6 ماهه را استفاده کرم منتها نمیدونم چرا از آدرسی که در فرم هست ایراد میگیره. من هم چون به زبان لهستانی است چیزی متوجه نمیشم.

با تشکر

اين روش و در واقع دور زدن كمپاني لهستاني توسط آنها شناسايي شده و از كار افتاده.

این کار رو هم کردم اما باز هیچ ادرسی رو باز نمیکنه !!!
چیکار کنم ؟

فعلا اين روش كار نميكنه.

سلام .. :((
من سر اينکه بتونم اين نرم افزار رو آپدیت کنم 60 سال پیر شدم !
يکی به داد من برسه ... من از اين ورژن استفاده می کنم : kaspersky internet security 7.0.1.325

يکی کمکم کنه ...

دوست عزيز شما بايد مشكل خود را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح كنيد.اين تاپيك مختص كرك و سريال كاسپر ميباشد.

Dreamland
27-05-2009, 23:06
Kaspersky New Keys /27 May 2009

Milad Zahraei Exclusive

behnammazi
28-05-2009, 23:40
Kaspersky New Keys /27 May 2009

Milad Zahraei Exclusive

اینا نه هیچکدومشون کار نمی کنند.
حا لا باید چیکار کرد یه آنتیویروس دیگه نصب کرد؟

Dreamland
29-05-2009, 00:21
اینا نه هیچکدومشون کار نمی کنند.
حا لا باید چیکار کرد یه آنتیویروس دیگه نصب کرد؟
دوست عزیز از چه ورژنی استفاده میکنید؟
با هر update کمپانی کسپر کی های بیشتری را بلک لیست میکند ولی تعدادی از کی ها سالمه - تست کردید؟
با این حال کی های زیر فعالند:

behnammazi
29-05-2009, 00:42
با هر update کمپانی کسپر کی های بیشتری را بلک لیست میکند ولی تعدادی از کی ها سالمه - تست کردید؟

برای من kis 8 هست . اگر سریالی دارید که کار میکنه ممنون میشم بدید.

oapw
29-05-2009, 01:35

مچکر
این کی ها کار کرد

hamed-pc
29-05-2009, 16:07
نحوه وارد کردن کد و کیها در نسخه جدید 2010 چطوریه؟ من جایی برای browse پیدا نکردم

omid-p30
29-05-2009, 17:02
راهنمای فعالسازی Kaspersky 2010

برای فعالسازی با استفاده از کلید باید ابتدا ارتباط با اینترنت را کاملا قطع کرده و به روش زیر اقدام کنید.

1. License رو در پایین صفحه اصلی بزنید.

2. Activate new license رو بزنید.

3. Activate trial license رو انتخاب کنید و next رو بزنید.

4.صبر کنید تا پیغام ارور مرتبط نبودن با اینترنت ظاهر بشه.

5. ارور رو ok کنید.

6. در پنجره ای که باز میشه با استفاده از دکمه browse کلید رو وارد کنید.

7. کلید وارد شده و next رو بزنید. اگر ارور بلک لیست بودن ظاهر شد مجددا با browse کلید دیگه ای رو وارد کنید و next رو بزنید.

8.Finish رو بزنید.

در صورت نیاز، تصاویر مربوط به هر 8 قسمت در لینک زیر موجود هستند.

Dreamland
31-05-2009, 16:08
NEW Keys for KIS and KAV - 31 May 2009
(حتما دانلود کنید)

oapw
01-06-2009, 19:08
NEW Keys for KIS and KAV - 31 May 2009

ممنون از کی هات میلاد جون
لطفا چند تا پوسته جدید هم از این برنامه بزار

Dreamland
04-06-2009, 11:31
NEW Keys for KIS and KAV - 4 June 2009

(حتما دانلود کنید) :46:

Dreamland
04-06-2009, 12:52
ممنون از کی هات میلاد جون
لطفا چند تا پوسته جدید هم از این برنامه بزار
سلام خدمت دوست گلم
این تاپیک برای کرک و سریال هستش
اینجا درخواست بدید:

Dreamland
04-06-2009, 12:57
كرك زماني برای كسپرسکی 2009

Kaspersky Trial Resetter 2.1.0.0

همراه با فیلم آموزشی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:

mhv_kntu
04-06-2009, 19:28
آپدیت به صورت آنلاین این آنتی ویروس چه شکلیه ؟
من همش دارم اون فایل 50 مگی کلی رو هر جند هفته دانلود می کنم و دیگه حوصلم سر رفت از این کار!؟

omid-p30
04-06-2009, 19:31
آپدیت به صورت آنلاین این آنتی ویروس چه شکلیه ؟
من همش دارم اون فایل 50 مگی کلی رو هر جند هفته دانلود می کنم و دیگه حوصلم سر رفت از این کار!؟

این تاپیک برای کرک و سریال هست. در تاپیک اختصاصی کاسپر سوال کنید.

Dreamland
06-06-2009, 18:47
NEW Keys for KIS and KAV - 6 June 2009

oapw
06-06-2009, 20:02
با تشکر از میلاد جون به خاطر کی های جدیدش
یه سوال؟
اون سایتی که کی orginal میداد دیگه کار نمیکنه؟
برای kis

hsj110
06-06-2009, 23:28
با تشکر از میلاد جون به خاطر کی های جدیدش
یه سوال؟
اون سایتی که کی orginal میداد دیگه کار نمیکنه؟
برای kis

سلام

دوست عزیز اگر فعال باشه در همون پست اول دوستان زحمت لینکشو میکشند

موفق باشی :10:

Ship Storm
07-06-2009, 00:19
Key فعال برای Kaspersky Internet Security 2009

Unforgiven
08-06-2009, 19:15
65 کلید فعال برای KIS

Legend
09-06-2009, 13:39
NEW Keys for KIS and KAV - 6 June 2009

سلام خسته نباشید.
اینو میگه بلک لیست...جدیدتر ندارید دوستان؟
ممنون، شاد باشید:40:

wordist
09-06-2009, 14:05
65 کلید فعال برای KIS

سلام

دوستان اگه كسي اين كليدها رو دانلود كرده ممنون ميشم يه جاي ديگه آپلود كنه

hamilton
09-06-2009, 15:23
سلام

خدمت شما دوست عزيز:

دوستاني كه قصد دانلود از اين لينك را دارند در پايين صفحه در كنار عبارت Save file to your PC بر روي click here كليك نماييد.

boros
09-06-2009, 15:29
سلام

البته اکثر این کلید ها وارد بلاک لیست شده اند .

omid-p30
09-06-2009, 16:00
البته اکثر این کلید ها وارد بلاک لیست شده اند .

همه کلید های موجود در امضای من هم فعال هستند.

wordist
09-06-2009, 16:04
همه کلید های موجود در امضای من هم فعال هستند.
شما مطمئنيد !!؟

چون من يه بار امتحانشون كردم ولي جواب نداد

البته همشون رو نه

ولي تعداد زياديشون رو امتحان كردم كه black شده بودن

omid-p30
09-06-2009, 16:28
شما مطمئنيد !!؟

چون من يه بار امتحانشون كردم ولي جواب نداد

البته همشون رو نه

ولي تعداد زياديشون رو امتحان كردم كه black شده بودن

ساعت 4:30 که کلید ها رو آپدیت کردم و در امضا هم نوشتم و بعد پست رو دادم، بله همه فعال هستند.

Dreamland
09-06-2009, 17:24
NEW Keys for KIS and KAV - 9 June 2009

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (حتما دانلود کنید) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadirani
11-06-2009, 13:23
کلید جدید رو لطفا بزارید

ممنون

Dreamland
11-06-2009, 15:33
کلید جدید رو لطفا بزارید

ممنون
دوست عزیز کلیدهای پست 912 فعال هستند

mosajjal
11-06-2009, 16:07
جدید ترین Key های KIS (هر روز آپدیت میشه)

capitan black
11-06-2009, 21:41
سلام..دوستان واسه کسپر اینترنت سکوریتی 2010 کرکی هست؟..مرسی

khorh
11-06-2009, 23:58
سلام دوستان
من Kaspersky Internet Security 8.0.0.506 امروز بصورت آنلاین آپدیت کردم 100درصد که تموم شد کلیدش بلک لیست شد.هر کلید جدیدیم که امتحان میکنم این ارورر میده!!! لطفا" کسی اگه میدونه راهنمایی کنه یا تشکر

hamilton
12-06-2009, 07:43
سلام..دوستان واسه کسپر اینترنت سکوریتی 2010 کرکی هست؟..مرسی

فعلا با توجه به اينكه نسخه 2010 كاسپر در مرحله آزمايشي ميباشه كركي براي آن منتشر نشده.

سلام دوستان
من Kaspersky Internet Security 8.0.0.506 امروز بصورت آنلاین آپدیت کردم 100درصد که تموم شد کلیدش بلک لیست شد.هر کلید جدیدیم که امتحان میکنم این ارورر میده!!! لطفا" کسی اگه میدونه راهنمایی کنه یا تشکر

نكته مهم:حتما قبل از استفاده از كليدهاي جديد كليدهاي قبلي را كه در ليست سياه قرار گرفته اند را حذف نماييد.
اما در مورد پيغامي كه شما تصوير آنرا قرار داده ايد بايد گفت كه كليدهايي كه استفاده كرده ايد مرتبط با محصول نصب شده در سيستم شما نميباشه.كليدهاي آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر قابل استفاده براي يكديگر نيستند.گاهي اوقات هم كليدهايي در اينترنت قرار داده ميشوند كه مخصوص مثلا نسخه هاي چيني بوده و قابل استفاده در نسخه هاي انگليسي نيستند و چنين پيغام خطايي بروز ميكنه.

Dreamland
12-06-2009, 08:21
Kaspersky Internet Security 2009 1 New Key - 12 June 2009

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(کی فعال برای محصول Kaspersky Internet Security 2009)

Dreamland
12-06-2009, 12:30
NEW Keys for KIS and KAV - 12 June 2009

farhad_s5
12-06-2009, 21:46
من هر كليدي به kaspersky anti virus ميدم ، ميگه Black list is corrupted

omid-p30
12-06-2009, 22:31

یک بار کاسپراسکای رو با فیلطرشکن آپدیت کن تا درست شه.

hamilton
13-06-2009, 09:58

قبل از دادن كليدهاي جديد حتما بايد كليدهاي قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته را حذف نماييد.كليدهاي كاسپر در فواصل زماني بسيار كوتاهي در ليست سياه قرار ميگيرند.

farhad_s5
13-06-2009, 10:35
یک بار کاسپراسکای رو با فیلطرشکن آپدیت کن تا درست شه.

----- شكن ندارم دوست عزيز!!!!!!!!!!!!!!!

قبل از دادن كليدهاي جديد حتما بايد كليدهاي قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته را حذف نماييد.كليدهاي كاسپر در فواصل زماني بسيار كوتاهي در ليست سياه قرار ميگيرند

اين كار رو كردم ولي فايده نداشته!!!!!!!!!!!!!!:41:

hamilton
13-06-2009, 10:47
اين كار رو كردم ولي فايده نداشته!!!!!!!!!!!!!!:41:

ممكنه كليدهاي جديدي هم كه استفاده ميكنيد در ليست سياه قرار گرفته باشند.در اين صورت حتي اگر از قيلترشكن نيز استفاده كنيد قادر به آپديت نخواهيد بود چرا كه دوباره پيغام Black List را مشاهده خواهيد كرد.حتما بايد يك كليد فعال و سالم پيدا كنيد ولي توجه داشته باشيد كه عمر كليدهاي بسيار كوتاه و از چند ساعت تا چند روز متغير است.

aso.pas.86
13-06-2009, 11:58
سلام.ممنون میشم اگه کی واسه kis 2010 بزارید.با تشکر.

omid-p30
13-06-2009, 12:55
سلام.ممنون میشم اگه کی واسه kis 2010 بزارید.با تشکر.

کلید های ورژن های 7 و 8 به ورژن 9 هم میخورند که از امضام میتونید بگیرید.

yaghob.boss
15-06-2009, 16:08
سلام دوستان چند سوال داشتم در مورد اینترنت سکوریتی 2010

1- چرا بعد از آپدیت key بلوک می شود
2- بعد از آپدیت که kye بلوک میشود اگر key جدید وارد نکنیم کاسپر از کار میوفتد یا فقط آپدیت نمی شود
3- وقتی فایل ویرسی از بین میرود آیا امکانش هست که اون رو دوباره برگردونیم . راستی کاسپر به صورت اتوماتیک تمام ویروس ها و تروجان ها را از بین می برد یا اینکه پیدا می کند و ما باید دستور از بین بردن یروس را صادر کنیم

متشکرم از راهنمایی دوستان

yaghob.boss
15-06-2009, 16:23
من وقتی می خوام وارد سایت kavkiskey بشم کاسپر نمیزاره

farhad_s5
17-06-2009, 11:54
بايد كسپر رو غير فعال كنيد و بعد وارد اون سايت بشيد دوست عزيز

اگه كسي كليد جديد براي KAV داره اينجا هم بزاره؟!

omid-p30
17-06-2009, 14:27
سلام دوستان چند سوال داشتم در مورد اینترنت سکوریتی 2010

1- چرا بعد از آپدیت key بلوک می شود
2- بعد از آپدیت که kye بلوک میشود اگر key جدید وارد نکنیم کاسپر از کار میوفتد یا فقط آپدیت نمی شود
3- وقتی فایل ویرسی از بین میرود آیا امکانش هست که اون رو دوباره برگردونیم . راستی کاسپر به صورت اتوماتیک تمام ویروس ها و تروجان ها را از بین می برد یا اینکه پیدا می کند و ما باید دستور از بین بردن یروس را صادر کنیم

متشکرم از راهنمایی دوستان

1.چون به همراه فایل های آپدیت، لیستی از آخرین کی های غیرقانونی شناسایی شده توسط شرکت کاسپراسکای هم به برنامه داده میشه که در صورت اینکه کی مورد استفاده جزو اونها باشه بلاک میشه.

2. اگر مهلت استفاده 30 روز آزمایشی تموم نشده باشه ، فقط آپدیت نمیشه و در واقع چون امکان فعالسازی با استفاده از کلید یک ماهه هنوز هست بقیه قسمت ها فعال باقی میمونند اما بعد از اتمام یک ماه ، در صورت بلاک شدن، کلیه اجزا از کار میافتند.

3. به غیر از سوالات مربوط کرک و سریال ، بقیه سوالات در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای مطرح میشند.

Dreamland
17-06-2009, 16:15
NEW Keys for KIS and KAV - 12 June 2009

توضیح : بعضی از کی ها بلک شده اند

jenayaat
17-06-2009, 20:25
سلام
چطور میشه یه ویروس رو فرستاد به سایت کاسپرسکای؟

omid-p30
17-06-2009, 21:06
سلام
چطور میشه یه ویروس رو فرستاد به سایت کاسپرسکای؟

این تاپیک مربوط به کرک و سریال کاسپر هست. بقیه سوالات رو در تاپیک اختصاصی کاسپراسکای مطرح کنید:

Dreamland
20-06-2009, 15:14
NEW Keys for KIS and KAV - 20 JUNE

همراه با آموزش فعال سازی و اتوران اختصاصی

Dreamland
20-06-2009, 15:27
Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.459 Final

Kaspersky Internet Security 2010 9.0.0.459 Final Download:

Only Keys:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدWHAT'S NEW IN KASPERSKY INTERNET SECURITY 2010:
Kaspersky Internet Security 2010 is a comprehensive data protection tool, which provides not only anti-virus protection but also protection against spam and network attacks. The application's components also enable users to protect their computers against currently unknown threats and phishing, and to restrict users' access to the Internet. The multifaceted protection covers all channels for data transfer and exchange. All components can be flexibly configured, allowing users to tailor Kaspersky Internet Security to their specific needs.
New in protection:
* Improved HIPS (Host-based Intrusion Prevention System) technology assigns a danger rating to unknown programs. The Application Control component uses HIPS to define rules for new and already known applications, which may restrict their access to the file and operating systems.
* Innovative Sandbox technology has been implemented, which uses virtualization to create a secure environment for program execution. New software can be tested in this environment, which isolates the host operating system from all changes. There is no limit to the number of Internet browsers and other applications which can run simultaneously in a sandbox.
* Increased use of Kaspersky Security Network considerably decreases the threat response time, due to information received from other users. The service aims to minimize the time necessary to detect and neutralize new types of threats. When a user starts a program, the service checks it against white lists and Urgent Detection System lists on Kaspersky Lab's servers.
* The protection of personal user data has been extended and enhanced. For instance, Kaspersky Internet Security automatically prevents inadvertent users from accessing known phishing web sites, and blocks keylogger programs, which are designed to steal passwords and access codes.
* The new Script Emulator analyzes the behavior of scripts, to assess their potential harmfulness. It simulates the operation of the Java Script and Visual Basic Script engines, which are supported by default in Microsoft Internet Explorer and are built in to Microsoft Windows.
* The new IM Anti-Virus component ensures the safe operation of most instant messaging applications. The component scans messages for the presence of malicious objects.
* Improvements to the Virtual keyboard component provide safer entry of personal information, by protecting data from being intercepted by spyware and preventing screenshot capture.
* Significant improvements to the Anti-Spam component now provide two methods for detecting spam: exact and expert. Exact methods apply strict filtering criteria to a message, which determine unambiguously whether or not a message is spam. Expert methods investigate email messages that have passed strict filtering criteria. As such messages cannot be unambiguously considered spam, the component calculates the probability that they are spam.
* Components of Kaspersky Internet Security can be temporarily disabled, to improve computer performance. This can be useful during the use of resource-hungry applications such as network games.
* Monitoring access to phishing websites and protection against phishing attacks are performed by scanning links in messages and on web pages, and also by using the database of phishing addresses when an attempt to access websites is detected. You can check whether a web address is included in the phishing database, using the Web Anti-Virus, IM Anti-Virus or Anti-Spam component.
* Improvements have been made to all the application's existing components, including the Firewall, Parental Control, and Anti-Spam components, and particularly the Heuristic analyzer.
* The anti-virus kernel of Kaspersky Internet Security 2010 has been significantly improved, to provide more efficient malware detection. The application shows higher performance on Windows Vista operating systems, as compared to previous versions of Kaspersky Internet Security.
* Kaspersky Internet Security includes the URL scanning module managed by Web Anti-Virus. This module scans links on the web page, comparing the website addresses against its database of suspicious and phishing websites. This module is provided for Microsoft Internet Explorer and Mozilla Firefox browsers as a plug-in.
* The update procedure has been improved. Kaspersky Internet Security's databases are now updated not only according to their schedule, but also when new security threats appear.
* The creation of Rescue Disks has been improved. The service should be used when the infection reaches a level at which the computer cannot be disinfected using either anti-virus applications, or malware removal utilities such as Kaspersky AVPTool. The improved Rescue Disks provide more efficient disinfection because malware programs do not gain control when the operating system is being loaded.
New in the application interface:
* The application interface has been completely redesigned, to make Kaspersky Internet Security significantly more accessible to first-time users.

* Kaspersky Internet Security features an automatic mode in which the application automatically makes optimal decisions, so avoiding excessive requests to the user.

yaghob.boss
20-06-2009, 18:04
دوستان من از 2010 استفاده می کنم وقتی که می خوام کی جدید بدم باید دیسکانکت بشم اما اگه نشم خودش هر بار یه کی 30 روزه بهم میده . جریان چیه مگه نباید وقتی 30 روز تمام بشه دیگه کی نده ؟

yaghob.boss
20-06-2009, 18:09
1.

2. اگر مهلت استفاده 30 روز آزمایشی تموم نشده باشه ، فقط آپدیت نمیشه و در واقع چون امکان فعالسازی با استفاده از کلید یک ماهه هنوز هست بقیه قسمت ها فعال باقی میمونند اما بعد از اتمام یک ماه ، در صورت بلاک شدن، کلیه اجزا از کار میافتند.

ببین دوست عزیز من من فقط یه 30 روزه دارم که جریانش رو توی پست بالا گفتم . وقتی هم که مدت یک کی تموم میشه دیگه نمینویسه 30 روز وقتی داره یا 20 روز یا و.... فقط جلوی license error . امکانش هست چون مال من آزمایشی هست یعنی 2010 هستت این طوری باشه

omid-p30
20-06-2009, 18:16
ببین دوست عزیز من من فقط یه 30 روزه دارم که جریانش رو توی پست بالا گفتم . وقتی هم که مدت یک کی تموم میشه دیگه نمینویسه 30 روز وقتی داره یا 20 روز یا و.... فقط جلوی license error . امکانش هست چون مال من آزمایشی هست یعنی 2010 هستت این طوری باشه

کدوم نسخه 2010 رو داری ؟

yaghob.boss
21-06-2009, 00:56
کدوم نسخه 2010 رو داری ؟
ورژن 9.0.0.459

Saleh
21-06-2009, 01:10
سلام خدمت دوستان
این روش برای فعال کردن نسخه نهایی کسپرسکی چه آنتی ویروس چه اینترنت سکیوریتی (با توجه به اینکه در نسخه 2010 امکان فعال سازی با کلید وجود نداره) هست.

1- این شماره سریال رو وارد کنید

2- کسپرسکی فعال نمیشه! :31:
3- بعد از مرحله 2 شما یک گزینه دیگه ای رو هم می بینید(فعال سازی از طریق کلید)
4- شما حالا می تونید با استفاده از کلید های بلک لیست نشده کسپرسکی رو فعال کنید!
5- دکمه OK رو بزنید.
برای Kaspersky Antivirus 2010 در مرحله 1 از این کلید ها استفاده کنید:

نمی دونم که این روش قبلا گفته شده یا نه اگه تکراری باشه به بزرگی خودتون ببخشید :11:

موفق باشید! :46:

gholam14
21-06-2009, 03:15
باسلام
آياكليدهاي نسخه٨ كاسپرقابل استفاده درنسخه جديدميباشندچون ظاهراكليدهاي زيادهاي براي اين نسخه جديدمنتشرنشده.
متشكرم

omid-p30
21-06-2009, 08:27
سلام خدمت دوستان
این روش برای فعال کردن نسخه نهایی کسپرسکی چه آنتی ویروس چه اینترنت سکیوریتی (با توجه به اینکه در نسخه 2010 امکان فعال سازی با کلید وجود نداره) هست.

1- این شماره سریال رو وارد کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2- کسپرسکی فعال نمیشه! :31:
3- بعد از مرحله 2 شما یک گزینه دیگه ای رو هم می بینید(فعال سازی از طریق کلید)
4- شما حالا می تونید با استفاده از کلید های بلک لیست نشده کسپرسکی رو فعال کنید!
5- دکمه OK رو بزنید.
برای Kaspersky Antivirus 2010 در مرحله 1 از این کلید ها استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنمی دونم که این روش قبلا گفته شده یا نه اگه تکراری باشه به بزرگی خودتون ببخشید :11:

موفق باشید! :46:
غیر از این راه ساده تری هم هست و اینکه با قطع کردن اینترنت ، گزینه تریال رو انتخاب کرد تا ارور مرتبط نبودن با اینترنت ظاهر بشه. اینطوری نیازی به همیشه در دسترس بودن سریال هایی که معرفی کردی نیست. البته چون زمان روشی که گفتی برای ظاهر شدن ارور خیلی کمتره ، برای مواقعی که میخوایم کلید هایی زیادی رو بابت بلک نبودن چک کنیم مفیدتره. متشکر.

3 روز به زمان پایان کلید تریال من مونده. بگذار ببینم بعدش چی میشه. یعنی میگی دوباره با انتخاب گزینه تریال یک کلید 30 روزه میده ؟ در این صورت آره چون زمان فروشش هنوز نرسیده شاید اینطوریه.

باسلام
آياكليدهاي نسخه٨ كاسپرقابل استفاده درنسخه جديدميباشندچون ظاهراكليدهاي زيادهاي براي اين نسخه جديدمنتشرنشده.
متشكرم

بله هم 7 و هم 8 بهش میخورند.

Hitman-Group
21-06-2009, 13:35
دوستان نسخه نهایی کاسپراسکی 2010 اومده داخل سایت اسان دانلود برای دانلود هست
فکر کنم باید KEY بگیره چون اخرین نسخشه
من دارم با این اینترنت با سرعت 64 و شاید هم پایین تر میگیرمش اگر من زودتر از شما گرفتم که بهتون میگم اگر هم شما زودتر از من گرفتید بگید اینطور هست یا نه!!
با تشکر

mahdinik11
21-06-2009, 13:41
سلام
مدير مربوطه لطف کنند و اين تاپيک را سبک ترش کنند مطالب قديمي را پاک کنند تا باعث سردر گمي افراد نشه با کمال تشکر از زحمات شما عزيزان

Hitman-Group
21-06-2009, 14:07
NEW Keys for KIS and KAV - 20 JUNE

همراه با آموزش فعال سازی و اتوران اختصاصی

با سلام خدمت شما دوست گرامی
یک چیزی به شما میگم بدتون نیاد
ولی اگر میشه این کی ها را بدون اتوران و راهنما و از این جور چیزا بگذار
یا دو نسخه تهیه کن
یکی با اتوران یکی بدون اتوران
اگر قصدت معرفی خودته که چقدر با کامپیوتر بلدی انشا الله بیشتر بلد بشی و همه طی این مت کوتاه فکر کنم شناخته باشنت
من اینطور میگم که من با این سرعت اشغال این 6 مگابایت را باید 2 ساعت و خورده ای بگیرم
نمیدونی این پایین کشور که وضع چطوریه!
پس اگرمیشه فایل هات را سبک تر کن و بگذار
حالا این دفعه را مجبورم دانلود کنم چون کاسپراسکیم از کار افتاده ولی دفعه ی بعد درستش کنی بهتره!
با تشکر:10::11:

omid-p30
21-06-2009, 14:32
من دارم با این اینترنت با سرعت 64 و شاید هم پایین تر میگیرمش اگر من زودتر از شما گرفتم که بهتون میگم اگر هم شما زودتر از من گرفتید بگید اینطور هست یا نه!!
با تشکر

نسخه 9.0.0.459 نسخه منتشر شده به عنوان ورژن 2010 هست که بعد از اتمام مراحل تجاری و بازاریابی در ماه آینده میلادی روی سایت خود کاسپراسکای هم قرار خواهد گرفت .
بله از تموم کلید های ورژن 7 و8 میتونید براش استفاده کنید.

Dreamland
21-06-2009, 15:44
با سلام خدمت شما دوست گرامی
یک چیزی به شما میگم بدتون نیاد
ولی اگر میشه این کی ها را بدون اتوران و راهنما و از این جور چیزا بگذار
یا دو نسخه تهیه کن
یکی با اتوران یکی بدون اتوران
اگر قصدت معرفی خودته که چقدر با کامپیوتر بلدی انشا الله بیشتر بلد بشی و همه طی این مت کوتاه فکر کنم شناخته باشنت
من اینطور میگم که من با این سرعت اشغال این 6 مگابایت را باید 2 ساعت و خورده ای بگیرم
نمیدونی این پایین کشور که وضع چطوریه!
پس اگرمیشه فایل هات را سبک تر کن و بگذار
حالا این دفعه را مجبورم دانلود کنم چون کاسپراسکیم از کار افتاده ولی دفعه ی بعد درستش کنی بهتره!
با سلام خدمت دوستان گرامی
hitman-group شما میتونی کی هایی که omid p30 عزیز گذاشته دانلود کنی و گرنه مجبوری دانلود کنی
ضمنن 6 mb فکر نمیکنم حجم زیادی باشه
نوشتم که با راهنما . اگر راهنما نداشت مینوشتم بدون راهنما
نمیدونم منظورت از معرفی خود چیه _ دفئه بعد مینویسم از طرف hitman-group:18: ولی اگر منظورت سبکی فایله چشم دفعات بعد سبکتر خواهد شد
تنها کسی هستی که عوض تشکر طلبکاری جناب
در کل شما عوض ایراد گرفتن بهتره ایراده خودت رو از ا م ض ا ت پاک کنی و همینطور از واژه های مناسب تری در پستت استفاده کنی آقای محترم
موفق باشید:11:

yaghob.boss
21-06-2009, 16:05
با تشکر

دوست عزیز چطور نسخه نهایی کاسپرسکای اومده ولی توی سایت خودش هیچ اسمی ازش نبرده . عزیز من اینا همشون فعلا آزمایشی هستن :41:

Hitman-Group
21-06-2009, 16:33
با سلام خدمت دوستان گرامی
hitman-group شما میتونی کی هایی که omid p30 عزیز گذاشته دانلود کنی و گرنه مجبوری دانلود کنی
ضمنن 6 mb فکر نمیکنم حجم زیادی باشه
نوشتم که با راهنما . اگر راهنما نداشت مینوشتم بدون راهنما
نمیدونم منظورت از معرفی خود چیه _ دفئه بعد مینویسم از طرف hitman-group:18: ولی اگر منظورت سبکی فایله چشم دفعات بعد سبکتر خواهد شد
تنها کسی هستی که عوض تشکر طلبکاری جناب
در کل شما عوض ایراد گرفتن بهتره ایراده خودت رو از ا م ض ا ت پاک کنی و همینطور از واژه های مناسب تری در پستت استفاده کنی آقای محترم
موفق باشید:11:

با سلام
من چون دفعه قبل از کی های شما استفاده کردم ومدت طولانی تر ازش استفاده بردم از کی های شما خوشم اومد
درسته شاید برای شما که اینترنت پرسرعت دارید 6 مگابایت را هنوز نزده دانلود شده باشه ولی برای من 4 مگابایت حدود 20 و خورده ای دقیقه دانلود شد.:41:
برای راهنما هم منظورم این بود که بیشتر افراد فکر کنم بلد باشن کی ها را وارد کنند و اگر هم بلد نیستند جدا از کی ها این فایل را برای دانلود می گذاشتید:8:
منظورم هم از معرفی خودتون اینه که یک اتوران اختصاصی ساختید و فکر کنم بیشتر حجم فایل به خاطر اتوران باشه که دفعه قبل که کی هایتان را دانلود کردم با وینرار فشرده کردن بودید و یک عکس میلاد زارعی همراه با ارم ویندوز ویستا و یک لپ تاپ بود گذاشته بودید که در این کی های جدیدی هم که گذاشتید ارم ویندوز ویستا و چیز های دیگر قرار داره که با تغییر در سورس برنامه سایزش را بزرگ کرده بودید(اگر یادتون بیاد):20:

در ضمن من عاشق اقای احمدی نژاد هستم به خاطر این که موقعی که ایشون شد رئیس جمهور یک اینترنت هم دادن به شهرستان ما و بعدش هم بخش ما به شهرستان تبدیل شد.شما اگر ناراحتی میتونید امضا های کابران را نگاه نکنید.من بالای سایت پی سی ورلد هم خوندم و این امضا هم برای هفته قبله والان هم امروز ای دی اس ال گرفتم و دارم یک امضا درست میکنم که ما شانس نداریم نمیتوانیم امضا حتی با سایز و حجم کوچک هم بگذاریم.:11::31:
با تشکر امیدوارم که ناراحت نشده باشی و من هم ازت به خاطر این همه پست های توپت تشکر میکنم تشکر من از صمیم قلبه و با تشکر های داخل اینترنت فرق می کنه.:10::11::40::8:

Hitman-Group
21-06-2009, 17:37
باز هم سلام
ببخشید دوستان من تمام کی های برای چند روز پیش را دانلود کردم و همین امروز را ولی همگی وارد بلک لیست شده اند
اگر می شود کی های جدید بگذارید
در ضمن از طریق تریال هم نمیشه!
با تشکر

Dreamland
21-06-2009, 18:41
باز هم سلام
ببخشید دوستان من تمام کی های برای چند روز پیش را دانلود کردم و همین امروز را ولی همگی وارد بلک لیست شده اند
اگر می شود کی های جدید بگذارید
در ضمن از طریق تریال هم نمیشه!
با تشکر

NEW Keys for KIS and KAV

اینها رو امتحان کنید دوست عزیز

:11:

Hitman-Group
21-06-2009, 21:40
سلام
ببخشید ولی همگی بلک لیست شده اند
اگر از جایی میگیرید این کی ها را یا خودتون درست میکنید بگید تا بر دانش و اطلاعات ما افزایش بیابد.

asklt
21-06-2009, 23:24
اینم جدید ترین کی kis
تقدیم به شما دوستان گل

hassan_magic2000
22-06-2009, 00:27
سلام دوستان یه سوال ساده دارم
من میخوام kis رو توش لاینسس وارد کنم
ولی وقتی وارد صفحه ی وارد کردن کی ها میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]که اینجوریه
گزینه اول رو که میزنم میره تو اینترنت و خرید اینترنتی
ولی گزینه دوم این صفحه میاد
که برواس نداره
بعد یه سوال دیگه اینکه من نتونستم kav و kis رو یه جا نصب کنم
kis تنها رو نصب کردم
کفایت میکنه ؟
ممنون

Dreamland
22-06-2009, 04:43
NEW Keys for KIS and KAV - 22 June 2009

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:11:

hamilton
22-06-2009, 07:57
ولی وقتی وارد صفحه ی وارد کردن کی ها میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]که اینجوریه
که برواس نداره
kis تنها رو نصب کردم
کفایت میکنه ؟
ممنون

شما يك كد حتي اگر در ليست سياه هم باشه در قسمت Activation Code وارد كنيد ولي به اينترنت وصل نشيد.پس از چند ثانيه پيغام خطا ميده و يك صفحه جديد باز ميشه كه در آنجا ميتونيد يك key وارد كنيد.

KAV و KIS را نميشه با هم در يك سيستم نصب كرد.KIS شامل KAV هست به اضافه يكسري ابزارهاي امنيتي بيشتر.همون KIS كه نصب كرديد كفايت ميكنه.

FARID88
22-06-2009, 10:22
که برواس نداره
kis تنها رو نصب کردم
کفایت میکنه ؟
ممنون

جناب همیلتون توضیحات کافی رو دادند فقط اضافه کنم که اگر میخواید کی جدید استفاده کنید ابتدا باید کی قبلی رو با اون ضربدر قرمز رنگ کنار کد فعال سازی باید حذف کنید بعدا.

Legend
22-06-2009, 10:26
دوستان برای نسخه آنتی ویروس 2010 هم key ساخته شده؟ ورژن 9.0.0.459 منظورمه...!

شاد باشید:40:

omid-p30
22-06-2009, 10:30

نه. 2010 هنوز رسما منتشر نشده ، یعنی جایی به فروش نمیرسه که کی براش وجود داشته باشه. از کلید های 7 و 8 براش استفاده کنید.

swas
22-06-2009, 12:14
دوستان این کی هایی که میزارین هیچکدوم کار نمیکنه!

کسی جدید نداره!؟ این اینترنت سکیوریتی هم دردسری شده ..

omid-p30
22-06-2009, 12:19
دوستان این کی هایی که میزارین هیچکدوم کار نمیکنه!

کسی جدید نداره!؟ این اینترنت سکیوریتی هم دردسری شده ..

کلید امضای من فعاله. چند روز هم هست که اینو گذاشتم.

hamilton
22-06-2009, 12:25

شما اگر سريال يا همون Activation Code معتبر و فعال كه براي نسخه 8 ارايه شده بود را داشته باشيد ميتونيد از آدرس زير Key آن سريال را بدست بياريد و در نسخه 2010 استفاده نماييد:

kiuhnmgtrdcv
23-06-2009, 09:56
من حدود چند ماهه که از kasperSky استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا بعد از مدتی مثلا حدود 2 ماه خود کسپر میاد فایلهای برنامه هامو به عنوان ویروس پاک میکنه ! برای همین من قسمت application filterning کلا disable کردم

hoseinpb
23-06-2009, 10:49
سلام من حدود 3 ماه پیش از صفحه اول همین تایپک آدرس یه سایتی رو گرفتم که به ایمیل کد online activation رو می فرستاد.
امروز وقت لیسانسم تموم شد ولی هر چی می گردم اون سایت رو پیدا نمی کنم. لطفا آدرسشو بگین.

hamilton
23-06-2009, 14:01
سلام من حدود 3 ماه پیش از صفحه اول همین تایپک آدرس یه سایتی رو گرفتم که به ایمیل کد online activation رو می فرستاد.
امروز وقت لیسانسم تموم شد ولی هر چی می گردم اون سایت رو پیدا نمی کنم. لطفا آدرسشو بگین.

اين آدرسها دائمي نيستند و فقط براي زمان محدودي و شرايط خاصي اقدام به دادن سريالهاي قانوني ميكنند.اگر مورد جديدي پيدا كنم در پست اول قرار خواهم داد.

پسر نقره ای 2
23-06-2009, 14:08
لطفا کلید جدید..........

hoseinpb
23-06-2009, 15:26
اگر مورد جديدي پيدا كنم در پست اول قرار خواهم داد.

متشکر و ممنونم.

omid-p30
23-06-2009, 17:15
لطفا کلید جدید..........

امضام آپدیت شد.

Dreamland
23-06-2009, 20:41

NEW Keys for KAV & KIS- 23 June 2009

KIS 6 & 7 & 2009 & 2010

KAV 6 & 7 & 2009 & 2010

scorpion818
24-06-2009, 06:14
که برواس نداره
kis تنها رو نصب کردم
کفایت میکنه ؟
ممنون
دوستان توضیحات کامل دادند فقط کد Activation ندادند. برای این کار می تونید از این کد استفاده کنید:
T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8

Hitman-Group
24-06-2009, 08:20

NEW Keys for KAV & KIS- 23 June 2009

KIS 6 & 7 & 2009 & 2010

KAV 6 & 7 & 2009 & 2010

سلام
ببخشید کدام کی ها برای kis 2010 است:10::11:

scorpion818
24-06-2009, 08:28
سلام
ببخشید کدام کی ها برای kis 2010 است:10::11:
از Key های KIS7 و KIS8 می تونید استفاده کنید.

dariushiraz
24-06-2009, 23:53
دوست عزیز چطور نسخه نهایی کاسپرسکای اومده ولی توی سایت خودش هیچ اسمی ازش نبرده . عزیز من اینا همشون فعلا آزمایشی هستن :41:

الان سایت کاسپر اسکای محصولات ورژن 2010 خودش را داره می فروشه.

hesam
25-06-2009, 09:50
اگر مي خواهيد با file .key كسپر 2010را اكتيو كنيد بايد اين كار را تحت داس انجام دهيد براي اين كار مراحل زير را انجام دهيد
1. در قسمت run وcmd را اجرا كنيد
2. وارد محيط داس مي شويد بعد به محلي كه كسپر را نصب كرديد برويد(توي داس)
3.اين متن را تايپ كنيد
{ avp.com addkey {address file .key
مثلآ اين گونه مي نويسيد
avp.com addkey c:\KIS7_20090910_043474E1.KEY
فقط بايد ياد اوري كنم كه حتمآ در محلي كه كسپر را نصب كرده ايد اين فايل اجرا مي شود

mm_yaghoob
25-06-2009, 21:43
دوست عزيز ميشه دقيق و واضه توضيح دهيد كه چطوري در ورژن2010 Kaspersky Internet Security
چطوري كي ها را فعال كنيم

omid-p30
25-06-2009, 21:57
فعالسازی ورژن 2010 کاسپراسکای با کلید

1. license رو در پایین صفحه اصلی کلیک کنید.

2. اگر کلید 30 روزه رو فعال کردید و یا کلید قبلی تون بلک شده اول باید اون ها رو پاک کنید. در غیر این صورت به مرحله 3 بروید. برای پاک کردن کلید 30 روزه یا کلید بلک شده هم کافیه روی علامت ضربدر بالا سمت راست کلیک کرده و پنجره باز شده رو اوکی کنید.

3. activate new license رو بزنید.

3. کد رو برو رو در مستطیل مربوطه وارد کنید. T1JVS-NNMBD-K1QTN-SUBP8 و next رو بزنید.

4. پیغامی که میاد رو ok کنید.

5. حالا در پنجره ای که باز میشه میتونید با استفاده از browse کلید رو وارد کنید.

hesam
26-06-2009, 00:36
دوست عزيز ميشه دقيق و واضه توضيح دهيد كه چطوري در ورژن2010 Kaspersky Internet Security
چطوري كي ها را فعال كنيم
در عكس توضيح دادم براي اكتيو كردن فقط فايل key. كه كار ميكنه را مي خواهد

كيفيت بهتر

mohsen_djd2
26-06-2009, 11:26
سلام
کسی KAV 9.0.0.459 رو نداره؟؟

hamilton
26-06-2009, 12:28
سلام
کسی KAV 9.0.0.459 رو نداره؟؟

كليه كليدهاي نسخه 8 در نسخه 9 نيز قابل استفاده هستند.از لينكهايي كه دوستان قرار ميدن استفاده كنيد.

jack_1127
26-06-2009, 12:42
سلام

License key برای Kaspersky Antivirus Pro 6.0.0.286 می خواستم

با تشکر فراوان

Hossein_nasa62
26-06-2009, 22:05
سلام
يك سايتي بود كه با اون كليد اصلي و منفرد براي خودمون مي ساختيم
ميشه آدرس اون رو قرار بديد

x_2007
26-06-2009, 23:51
سلام
روشی که الان میخوام براتون در مورد اون توضیح بدم با تمامی روشهای مرسوم برای اکتیو نمودن اینترنت سکوریتی کسپر متفاوت هست و

در یکی از معتبرترین انجمن های خارجی و یکی ازگروههای کرکر آلمانی توسط شخصی به نام netfiller ارائه شده است.

در این روش شما ابتدا برنامه رو به صورت آزمایشی یا همون تریال خودمون نصب میکنید (برای این کار حتما باید موقع نصب به اینترنت متصل باشید)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید پس از اینکه نصب برنامه به صورت آزمایشی تمام شد Kaspersky Internet Security رو اجرا

کنید مطابق عکسهای زیر به قسمت تنظیمات برنامه بروید وتیک گزینه Enable Self Defense

رو بردارید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس از این مرحله برنامه رو از طریق آیکون کنار ساعت ویندوز در پایین نوار تسکبار ببندید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل Kaspersky.Internet.Security.2010.v9.0.0.459.WORKAR OUND-NKD رو از انتهای

همین پست دانلود کنید از حالت زیپ خارج کنید

فایل داخل پوشه workaround رو به محل نصب برنامه ببرید و در اونجا قرار دهید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایل kis9workaround رو اجراء کنید و بروی قسمتهائی که در عکسهای زیر مشخص کردم

کلیک کنید تا فایل مورد نظر تغییرات لازم رو در ریجستری ویندوز واینترنت سکوریتی اعمال

کنه:

پس از اینکه کار نصب فایل کرک تموم شد مجددا اینترنت سکوریتی کسپر رو از طریق

منوی All programs اجراء کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز طریق قسمتی که در عکس زیر مشخص کردم وارد قسمت مدیریت لایسنس برنامه

بشید ومطابق عکس دوم وتوسط ضربدری که دراون مشخص شده لایسنس آزمایشی

برنامه رو حذف کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد از این مرحله یکبار سیستم رو ری استارت کنید

به اینترنت وصل شوید . ازطریق آیکون برنامه واقع در نوار تسکبار ویندوز برروی گزینه

اکتیو کلیک کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدصفحه ای باز میشه که دوتا گزینه در اون وجود داره برروی گزینه اکتیو بتا لایسنس

کلیک کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس از چند لحظه صفحه ای مانند شکل زیر میبینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار اکتیو نمودن برنامه با موفقیت تموم شده وشما میتونید به راحتی وبدون هیچ دردسری

از برنامه استفاده کنید وپس از اتمام مهلت تعیین شده مجددا همین مراحل رو طی کنید.

نکته

1.بعد از اینکه مراحل اکتیو کردن برنامه تموم شد وبرنامه رو برای اولین بار اجراء میکنید

چند تا اخطار برروی صفحه برنامه نمایش داده میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید که دوتا ازاونها برای ما اهمیت داره یکیش مربوط به آپدیت برنامه هست و دومیش

مربوط به فعال نمودن گزینه Self Defense هست

گزینه مربوطه رو مجددا فعال کنید وبرنامه رو بدون هیچ مشکلی آپدیت کنید:

2. این روش فقط وفقط برروی Kaspersky Internet Security ورژن 9.0.0.459

جواب میده وبرروی آنتی ویروس جواب نمیده

3.این روش توسط خودم تست شده وبدون هیچ مشکلی جواب میده همچنین

چند نفر دیگه از کاربران اون انجمن خارجی که قبلا گفتم هم این روش رو تست کردن

و جواب داده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوضیح مهم در مورد ورژن بتا:

مراحل تکاملی یک نرم افزار به شکل زیر است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همانطور که می بینید پس از مرحله Pre-Alpha که اولین مرحله تولید یک نرم افزار است اولین مرحله تکاملی یک

نرم افزار مرحله آلفا است در این مرحله ویژگیهای جدید به طور تدریجی به نرم افزار اضافه می شوند مرحله بعدی

مرحله بتا است که در آن هیچ مشخصه جدیدی به نرم افزار اضافه نمی شود فقط اشکالات موجود شناسایی و

برطرف می شوند پس از آن مرحله Release Candidate یا RC قرار دارد که در این مرحله اغلب اشکالات عمده

برطرف شده است و نرم افزار بالقوه آماده عرضه نهایی است و در نهایت نسخه Final یا Gold قرار دارد که برای

مصرف عموم عرضه می شود .برای اطلاعات بیشتر می توانید سری به لینک زیر هم بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید همانطور که گفته شد در مرحله آلفا است که ویژگیهای جدید به نرم افزار اضافه می شود و در ابتدای مرحله بتا

محصول به اصطلاح منجمد می شود ( Feature Freeze ) و پس از آن دیگر هیچ ویژگی جدیدی اضافه نمی شود و تنها

اشکالات موجود برطرف می شوند

توضیح مهم در مورد ورژن بتا نوشته شده توسط vtn54

mm_yaghoob
27-06-2009, 08:28
سلام
ايا كي هاي Kaspersky Internet Security 2010 و Kaspersky Internet Security 209 با هم فرق داره

omid-p30
27-06-2009, 08:35
سلام
ايا كي هاي Kaspersky Internet Security 2010 و Kaspersky Internet Security 209 با هم فرق داره

نه. فرق نداره. با فونت معمولی هم پست بدید بهتر هست.

hamilton
27-06-2009, 08:51
سلام
يك سايتي بود كه با اون كليد اصلي و منفرد براي خودمون مي ساختيم
ميشه آدرس اون رو قرار بديد

اگر منظور شما ساختن كليد از روي سريال ميباشه ميتونيد از آدرس زير استفاده كنيد:

surpriser
27-06-2009, 09:02
سلام دوستان.من از روش بالا استفاده کردم ولی اکتیو نشد.حالا میخوام فایلهای اصلی رو برگردونم.از دوستانی که هنوز روش بالا رو امتحان نکردند لطفا 2 فایل زیر رو برام قرار بدند.البته مال KIS هست.

"C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\Skin\loc\en\main.loc"

"C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\Skin\loc\de\main.loc"

با تشکر

omid-p30
27-06-2009, 09:22
سلام دوستان.من از روش بالا استفاده کردم ولی اکتیو نشد.حالا میخوام فایلهای اصلی رو برگردونم.از دوستانی که هنوز روش بالا رو امتحان نکردند لطفا 2 فایل زیر رو برام قرار بدند.البته مال KIS هست.

"C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\Skin\loc\en\main.loc"

"C:\Program Files (x86)\Kaspersky Lab\Kaspersky Internet Security 2010\Skin\loc\de\main.loc"

با تشکر

کاسپر رو repair کن ،تا تموم فایل ها از اول نصب بشند.

Hossein_nasa62
27-06-2009, 11:41
اگر منظور شما ساختن كليد از روي سريال ميباشه ميتونيد از آدرس زير استفاده كنيد:

سلام
نه منظورم روشي بود كه در صفحه اول بود
ويك سري سوال بود كه با جواب دادن با اون در اون سايت ميشد يك كي كه فقط مال خودت بود رو ايجاد ميكرد و به ايميلت مي فرستاد
قبلا آموزش اون در سايت بود
ولي العان نميتونم پيدا كنم

hamilton
27-06-2009, 15:38
سلام
نه منظورم روشي بود كه در صفحه اول بود
ويك سري سوال بود كه با جواب دادن با اون در اون سايت ميشد يك كي كه فقط مال خودت بود رو ايجاد ميكرد و به ايميلت مي فرستاد
قبلا آموزش اون در سايت بود
ولي العان نميتونم پيدا كنم

با سلام.
اون روش مدت زمان بسيار محدودي سريال ميداد و اكنون روش خاصي براي كسب سريال معتبر وجود نداره.به محض اينكه روشي پيدا كنم جهت استفاده دوستان و با اطلاع رساني در پست اول قرار خواهم داد.

jack_1127
27-06-2009, 16:32
سلام

License key برای Kaspersky Antivirus Pro 6.0.0.286 می خواستم

با تشکر فراوان

به نظر می رسه درخواستم عجیب به نظر برسه ولی چون شرکتی که در آن کار می کنم این ورژن را اورجینال خریده و هر روز آپدیت هست خواستم این آنتی ویروس را در کامپیوتر شخصی خودم نصب کنم و از آپدیت موجود در شرکت استفاده کنم،این را نیز اضافه کنم که الان یک ساله که شرکتمان این آنتی ویروس را خریده و از آن روز تاکنون هیچ ویروسی توانایی عرض اندام نداشته !

اگر کسی key یا code داره ما را بی نصیب نگذاره

با تشکر

golmohammadi
27-06-2009, 19:10
براي 9.0.0.459 كه جديد هست چيزي اومده يا نه ؟
اون تريال ريست كه برا ورژن قبلي هست
الان همين ورژن اونو ويروس ميشناسه ...

hamilton
28-06-2009, 08:05
به نظر می رسه درخواستم عجیب به نظر برسه ولی چون شرکتی که در آن کار می کنم این ورژن را اورجینال خریده و هر روز آپدیت هست خواستم این آنتی ویروس را در کامپیوتر شخصی خودم نصب کنم و از آپدیت موجود در شرکت استفاده کنم،این را نیز اضافه کنم که الان یک ساله که شرکتمان این آنتی ویروس را خریده و از آن روز تاکنون هیچ ویروسی توانایی عرض اندام نداشته !

اگر کسی key یا code داره ما را بی نصیب نگذاره

با تشکر

اين نسخه عملا از پشتيباني كمپاني كاسپر خارج شده و ديگه ساپورت نميشه.كليد هم براي اين نسخه منتشر نميشه.

براي 9.0.0.459 كه جديد هست چيزي اومده يا نه ؟
اون تريال ريست كه برا ورژن قبلي هست
الان همين ورژن اونو ويروس ميشناسه ...

كليدهاي نسخه 8 براي نسخه 9 يا همون نسخه 2010 كه تازه منتشر شده قابل استفاده ميباشه.در مورد شناسايي كرك Trial reset به عنوان ويروس بايد گفت كه اين امر كاملا طبيعيه چرا كه كمپاني كاسپر عمدا اين قبيل كركها را بعنوان ويروس در DataBase آنتي ويروس تعريف كرده تا جلوي ضرر و زيان منافع خودش را بگيره.

Dreamland
28-06-2009, 19:25

NEW Keys for KAV & KIS- 28 June 2009

Kaspersky Internet Security 7.x & 8.x (Key)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدKIS 6 & 7 & 2009 & 2010

KAV 6 & 7 & 2009 & 2010

طريقه كرك كردن نسخه 2010 به صورت آفلاين :
ابتدا ارتباط اينترنتي خود را قطع كرده سپس نرم افزار را اجرا نماييد و بر روري گزينه License كليك كنيد.
از منوي ظاهر شده دومين گزينه يعني Activate new License كليك كنيد. سپس از منوي ظاهر شده گزينه دوم Activate trial License را انتخاب نماييد.شما پيغامي در يافت مي كنيد مبني بر اينكه نرم افزار نتوانسته به سرور خود وصل شود (حتما بايد اتصال اينترنت شما قطع باشد) سپس بر روي OK كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل كرك كه از وب سايت آسان دانلود گرفته ايد را انتخاب كنيد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
روي دكمه Next كليك كنيد حالا بر روي Finish كليك كنيد.

طريقه كرك كردن نسخه 2010 به صورت آنلاين :
نرم افزار را اجرا نماييد و بر روري گزينه License كليك كنيد.
از منوي ظاهر شده دومين گزينه يعني Activate new License كليك كنيد. سپس از منوي ظاهر شده گزينه اول Activate commercial License كد 4GYPT-HXHZZ-Z6RK2-WR1HR را وارد كنيد. حالا شما پيغامي در يافت مي كنيد مبني بر اينكه نرم افزار نتوانسته با شماره سريال وارد شده تمديد شود سپس بر روي OK كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل كرك كه از وب سايت آسان دانلود گرفته ايد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
روي دكمه Next كليك كنيد حالا بر روي Finsh كليك كنيد.
آنتي ويروس شما كرك شد و امیدوارم در استفاده از این نرم افزار قدرتمند نهایت استفاده را ببرید.

:10::40::11:

Hitman-Group
28-06-2009, 21:37

KAV 6 & 7 & 2009 & 2010

ابتدا ارتباط اينترنتي خود را قطع كرده سپس نرم افزار را اجرا نماييد و بر روري گزينه License كليك كنيد.
از منوي ظاهر شده دومين گزينه يعني Activate new License كليك كنيد. سپس از منوي ظاهر شده گزينه دوم Activate trial License را انتخاب نماييد.شما پيغامي در يافت مي كنيد مبني بر اينكه نرم افزار نتوانسته به سرور خود وصل شود (حتما بايد اتصال اينترنت شما قطع باشد) سپس بر روي OK كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل كرك كه از وب سايت آسان دانلود گرفته ايد را انتخاب كنيد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.

از منوي ظاهر شده دومين گزينه يعني Activate new License كليك كنيد. سپس از منوي ظاهر شده گزينه اول Activate commercial License كد 4GYPT-HXHZZ-Z6RK2-WR1HR را وارد كنيد. حالا شما پيغامي در يافت مي كنيد مبني بر اينكه نرم افزار نتوانسته با شماره سريال وارد شده تمديد شود سپس بر روي OK كليك كنيد. حالا دكمه Browse كليك كنيد و در پنجره باز شده فايل كرك كه از وب سايت آسان دانلود گرفته ايد را انتخاب كنيد و روي دكمه Open كليك كنيد.
آنتي ويروس شما كرك شد و امیدوارم در استفاده از این نرم افزار قدرتمند نهایت استفاده را ببرید.

سلام
اقا میلاد از کم کردن حجم فایل ها ازتون بسیار متشکرم
ما حالا راحت دیگه فایل ها را دانلود میکنیم.
باتشکر

golmohammadi
30-06-2009, 17:47
اين نسخه عملا از پشتيباني كمپاني كاسپر خارج شده و ديگه ساپورت نميشه.كليد هم براي اين نسخه منتشر نميشه.

كليدهاي نسخه 8 براي نسخه 9 يا همون نسخه 2010 كه تازه منتشر شده قابل استفاده ميباشه.در مورد شناسايي كرك Trial reset به عنوان ويروس بايد گفت كه اين امر كاملا طبيعيه چرا كه كمپاني كاسپر عمدا اين قبيل كركها را بعنوان ويروس در DataBase آنتي ويروس تعريف كرده تا جلوي ضرر و زيان منافع خودش را بگيره.

با كي هايي كه ميلاد زحمتشو كشيد تونستم كرك كنم
نسخه تريال كه يك ماهه هست محدوديتهايي كه نداره ؟
بعد اين نحوه كرك كه لو نميره ؟
چون من تا حالا از نود استفاده ميكردم
اينبار كسپر را نصب كرده ام
واسه همين دقيق نميدونم

omid-p30
30-06-2009, 18:00
با كي هايي كه ميلاد زحمتشو كشيد تونستم كرك كنم
نسخه تريال كه يك ماهه هست محدوديتهايي كه نداره ؟
بعد اين نحوه كرك كه لو نميره ؟
چون من تا حالا از نود استفاده ميكردم
اينبار كسپر را نصب كرده ام
واسه همين دقيق نميدونم

نسخه تریال هیچ محدودیتی نداره. تنها محدودیتش همینه که یک ماهه هست. بعد هم اینها key هستند نه کرک، یعنی مثل همون شماره سریال ها که در نود وارد میکردید.
Key ها هم نسبت به سریال های نود ، عمر بیشتری دارند.اما معمولا یکی دوهفته ای وارد لیست سیاه میشند که در این صورت باید کلید بلک شده رو پاک کرده و کلید فعال دیگه ای رو وارد کنید.

golmohammadi
30-06-2009, 20:12
نسخه تریال هیچ محدودیتی نداره. تنها محدودیتش همینه که یک ماهه هست. بعد هم اینها key هستند نه کرک، یعنی مثل همون شماره سریال ها که در نود وارد میکردید.
Key ها هم نسبت به سریال های نود ، عمر بیشتری دارند.اما معمولا یکی دوهفته ای وارد لیست سیاه میشند که در این صورت باید کلید بلک شده رو پاک کرده و کلید فعال دیگه ای رو وارد کنید.

اره من كركو اشتباه گرفتم
اگه كي ها عرض 2 هفته بلك ميشند چه فايده اونوقت بايد 2 هفته يه بار كي جديد جايگزين بشه
بعدشم من هيچوقت از سريالي كه چند روزه تموم بشه خوشم نمياد
با اين تفاصير اگر تريال ريست باشه اون بهتره
و يا حتي اگه كرك هم باشه اونم بهتره
آيا چنين چيزي براي ورژن جديد هست ؟

labkhand
30-06-2009, 22:43

KAV 6 & 7 & 2009 & 2010

این روش ها برای من کار نمیکنه یعنی روی دکمه next که میزنم اخطار میده...چی کار کنم؟

golmohammadi
01-07-2009, 01:36
این روش ها برای من کار نمیکنه یعنی روی دکمه next که میزنم اخطار میده...چی کار کنم؟

شما بايد همه كي ها را امتحان كنيد
تا اينكه يكي جواب بده
منم امتحان كردم چند تايي كار نكرد
تا اينكه يكي Finish زد