PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

panteaaa55
22-02-2009, 12:06
دوستان منهای key هایی که در صفحه پیش گذاشتم و key هایی که همیلتون عزیز در پست اول گذاشه بودند

این هم سری دیگریkey های منتشر شده محصولات کسپرکسی 21 فوریه 2009

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در درجه اول از آقا مجید تشکر می کنم . کارم راه افتاد . ولی یه سوال هم دارم

من حدوداً بیست روزه پیش یه لایسنس جدید به اسکای داردم و یه تایمه حدوداً صدو خورده ای روزه بهم داد . بعدش هم آپدیت کردم و همه چی نرمال شد .

ولی دیروز یکدفه گفت که اعتبار نداره و درخاسته کی یه جدید کرد که از پست آقا مجید استفاده کردم و مجدد یه تایمه 237 روزه گرفتم .

سوالم اینه که چرا با وجود اعتبار حدوداً صد روزه کی قبلی ، اینجوری شد . یعنی چرا یهو باطل اعلام شد . ؟

پس الان هم به این 237 روز نمیشه اعتماد کرد دیگه ؟ درسته ؟

ممنون میشم یه توضیح بدین

:11::11::11::11::11::11::11:

hamilton
22-02-2009, 13:21
در درجه اول از آقا مجید تشکر می کنم . کارم راه افتاد . ولی یه سوال هم دارم

من حدوداً بیست روزه پیش یه لایسنس جدید به اسکای داردم و یه تایمه حدوداً صدو خورده ای روزه بهم داد . بعدش هم آپدیت کردم و همه چی نرمال شد .

ولی دیروز یکدفه گفت که اعتبار نداره و درخاسته کی یه جدید کرد که از پست آقا مجید استفاده کردم و مجدد یه تایمه 237 روزه گرفتم .

سوالم اینه که چرا با وجود اعتبار حدوداً صد روزه کی قبلی ، اینجوری شد . یعنی چرا یهو باطل اعلام شد . ؟

پس الان هم به این 237 روز نمیشه اعتماد کرد دیگه ؟ درسته ؟

ممنون میشم یه توضیح بدین

:11::11::11::11::11::11::11:

اصلا به اينكه كليدي فرضا چندصد روز اعتبار داره نميشه اعتماد كرد.كمپاني كاسپر روند باطل كردن كليديهايي را كه بصورت اشتراكي استفاده ميشوند و يا در اينترنت منتشر ميشوند و طبعا تعداد چندصد يا چندهزار كاربر در سراسر جهان از آنها استفاده ميكنند را تشديد كرده است.بنابراين كليدها خيلي سريع شناسايي و از سوي كمپاني كاسپر باطل ميشوند.زمانيكه فردي كليد معتبري خريداري ميكند اين كليدها بر اساس قيمتي كه برايشان پرداخت ميشوند قابل استفاده در تعداد محدودي سيستم خواهند بود و استفاده اشتراكي در تعداد بيشتري سيستم منجر به باطل شدن آن ميشود.

hamilton
22-02-2009, 20:11
جديدترين كليدهاي آنتي ويروس كاسپر به تاريخ امروز 22 فوريه در پست اول قرار گرفت.

balaban25
22-02-2009, 20:34
سلام بر دوستان
از دیروز تاحالا آنتی ویروسم کی بلاک شده و هرچی کد میدم قبول میکنه....sucessful هم میزنه.. اما از بلاک در نمیاد
موندم دیگه چیکار کنم......بی زخمت راهنماییم کنید....

hamilton
22-02-2009, 21:31
سلام بر دوستان
از دیروز تاحالا آنتی ویروسم کی بلاک شده و هرچی کد میدم قبول میکنه....sucessful هم میزنه.. اما از بلاک در نمیاد
موندم دیگه چیکار کنم......بی زخمت راهنماییم کنید....

شما كليد يا كليدهاي قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته اند را حتما delete كرده و سپس اقدام به دادن كليد جديد نماييد.

nekooee
22-02-2009, 22:23
من تمام کارهایی رو که شما برای دریافت لایسنس 6 ماه در تایپیک اول گفتید کردم اما باز هم میکه این لایسنس متعلق به محصول دیگری می باشد.
مطمئنم که همه مراحل را درست میرم مشکل از جای دیگر است

hamilton
22-02-2009, 23:08
من تمام کارهایی رو که شما برای دریافت لایسنس 6 ماه در تایپیک اول گفتید کردم اما باز هم میکه این لایسنس متعلق به محصول دیگری می باشد.
مطمئنم که همه مراحل را درست میرم مشکل از جای دیگر است

اگر قبلا از كليدهاي Trial استفاده كرده باشيد يا از زمان 30 روزه Trial خود كاسپر استفاده كرده باشيد يا در حال حاضر از كليدهاي Commercial در حال استفاده باشيد پيغام خطا دريافت كرده و قادر به فعال كردن كاسپر نخواهيد بود و به شما پيغام ميده كه كليد متعلق به محصول ديگري ميباشه.

balaban25
23-02-2009, 00:45
شما كليد يا كليدهاي قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته اند را حتما delete كرده و سپس اقدام به دادن كليد جديد نماييد.
میشه یه خوده بیشتر توضیح بدین؟آیا منظورتون همون merege/delete هست؟؟؟
چون اونجا تا پاک نکنیم که نمی تونیم سریال بدیم؟؟؟و من این کارو انجام دادم..اما فایده نداشته؟
یا راه حل دیگه داره؟

hamilton
23-02-2009, 13:02
میشه یه خوده بیشتر توضیح بدین؟آیا منظورتون همون merege/delete هست؟؟؟
چون اونجا تا پاک نکنیم که نمی تونیم سریال بدیم؟؟؟و من این کارو انجام دادم..اما فایده نداشته؟
یا راه حل دیگه داره؟

شما درست عمل كرده ايد.دقيقا در همون قسمت نسبت به حذف و اضافه كردن كليدها اقدام كنيد.منتها ممكنه كليدهاي جديدي كه استفاده ميكنيد آنها هم در ليست سياه قرار گرفته باشند.حتي شما ممكنه چند صد كليد نيز در اختيار داشته باشيد و همگي در ليست سياه قرار گرفته باشند.بنابراين اشكالي به كار شما وارد نيست و بايد كليدهاي جديد را تست كنيد تا يك كليد فعال نصيب شما بشه.

balaban25
23-02-2009, 13:22
شما درست عمل كرده ايد.دقيقا در همون قسمت نسبت به حذف و اضافه كردن كليدها اقدام كنيد.منتها ممكنه كليدهاي جديدي كه استفاده ميكنيد آنها هم در ليست سياه قرار گرفته باشند.حتي شما ممكنه چند صد كليد نيز در اختيار داشته باشيد و همگي در ليست سياه قرار گرفته باشند.بنابراين اشكالي به كار شما وارد نيست و بايد كليدهاي جديد را تست كنيد تا يك كليد فعال نصيب شما بشه.
ممنون از راهنمایی تون اما اگه key بلاک باشه که قبول نمیکنه این قبول میکنه گزینه ACTIVE هم روشن میشه بعد هم گزینه FINISH میاد و بعد میزنم اما بعدش پیغام میده که بلاک هست

Benygh
23-02-2009, 21:41
سلام
از روش اول کرک کردن رفتم و تمامی مراحل رو انجام دادم ولی با این اررور برخورد میکنم !

ali742
23-02-2009, 21:53
اين رو امتحان كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali742
23-02-2009, 22:01
چنانچه پس از نصب نرم افزار و بروز رسانی آن با پیغام غیر فعال شدن فایل لایسنس مواجه شدید
می توانید به سایت
مراجعه کرده و لایسنس های جدید و معتبر این نرم افزار را دریافت کنید

aluminum
23-02-2009, 22:04
دوستان منهای key هایی که در صفحه پیش گذاشتم و key هایی که همیلتون عزیز در پست اول گذاشه بودند

این هم سری دیگریkey های منتشر شده محصولات کسپرکسی 21 فوریه 2009

من نتونستم دانلود کنم

انگار لینکش پاک شده

rezaabtahi
23-02-2009, 23:19
من این نرم افزار را خیلی دوست دارم . موفق باشید

hamilton
24-02-2009, 08:58
ممنون از راهنمایی تون اما اگه key بلاک باشه که قبول نمیکنه این قبول میکنه گزینه active هم روشن میشه بعد هم گزینه finish میاد و بعد میزنم اما بعدش پیغام میده که بلاک هست

هميشه اينطور نيست.من با كليدهاي بلك ليست شده نيز تست كردم و كليدها را هم قبول كرد ولي پيغام داد كه كليد در ليست سياه قرار گرفته.

سلام
از روش اول کرک کردن رفتم و تمامی مراحل رو انجام دادم ولی با این اررور برخورد میکنم !

اگر طبق روش پست اول عمل كرده باشيد موفق به فعال كردن kis نخواهيد شد چراكه آن روش فقط مختص آنتي ويروس كاسپر ميباشه.

majid20
24-02-2009, 16:58
من نتونستم دانلود کنم

انگار لینکش پاک شده
بازهم پرشین گیگ بازی در آورده که اصلاح شد ... در ضمن فایلها پیوست گردید

mohammad20ali20
25-02-2009, 01:21
دوستان من جدیدترین key رو دان کردم و جواب داد اما پس از چند دقیقه پیغام زیر رو میده و تمام اپشنها غیر فعال میشه

Databases are corrupted

و میگه باید اپدیت کنی. حالا به نظر شما من باید اپدیت کنم؟یعنی احتمالش هست بعد از اپدیت دوباره key رو blak list کنه؟

majid20
25-02-2009, 01:59
دوستان من جدیدترین key رو دان کردم و جواب داد اما پس از چند دقیقه پیغام زیر رو میده و تمام اپشنها غیر فعال میشه

Databases are corrupted

و میگه باید اپدیت کنی. حالا به نظر شما من باید اپدیت کنم؟یعنی احتمالش هست بعد از اپدیت دوباره key رو blak list کنه؟
شما آپدیت کنید و اگر باز هم ارور داد از طریق فیلطرشکن کسپرسکی را به روز کنید

در صورت بلک شدن کلید ، از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا پست اول کلید های دیگری را دریافت کنید

Amir Hossein
26-02-2009, 00:00
سلام من از كسپر استفاده ميكنم
kasper sky internet security 2009
version: 8.0.04.5.4
يه كي خيلي خيلي جديد اگه كسي داره بزاره ممنون ميشم.

hamilton
26-02-2009, 09:03
سلام من از كسپر استفاده ميكنم
kasper sky internet security 2009
version: 8.0.04.5.4
يه كي خيلي خيلي جديد اگه كسي داره بزاره ممنون ميشم.

شما ميتونيد از پست اول اين تاپيك يا از پست زير استفاده نماييد:

كليدهاي كاسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Scopoch
28-02-2009, 21:03
سایت چینی داده شده در بالا جهت دریاف کی 6 ماهه انگار عوض شده و یه چیز دیگه میاد . کسی میدونه چرا؟

Dreamland
01-03-2009, 13:04
این سایتی که گذشتین چیه دیگه!!!

hamilton
01-03-2009, 13:39
سایت چینی داده شده در بالا جهت دریاف کی 6 ماهه انگار عوض شده و یه چیز دیگه میاد . کسی میدونه چرا؟

اين روشهايي كه گذاشته ميشه براي مدت زمان محدودي كاربرد داره و كسانيكه سريعتر نسبت به دريافت سريال اقدام كنند موفق به دريافت سريال خواهند شد.اين روشها هميشگي نيستند و برخي كمپانيها و سايتها براي تعداد خاصي موفق به دريافت سريال از كمپاني كاسپر ميشوند و بعد از اتمام سريالها طبيعتا ديگه اين روشها جواب نميدن.

این سایتی که گذشتین چیه دیگه!!!

كدوم سايت؟اگر سايت پست اول مورد اشاره شماست كه يك سايت چيني نيز ميباشه سايتي بود كه سريال رايگان 6 ماهه براي آنتي ويروس كاسپر ميداد.

superbadboy
01-03-2009, 13:54
درود :
متاسفانه لینک
" جديدترين كليدهاي مختص آنتي ويروس كاسپر به تاريخ 22 فوريه "
از سایت rapidshare حذف شده

nirvana.12345
01-03-2009, 14:17
درود :
متاسفانه لینک
" جديدترين كليدهاي مختص آنتي ويروس كاسپر به تاريخ 22 فوريه "
از سایت rapidshare حذف شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Dreamland
02-03-2009, 00:11
كدوم سايت؟اگر سايت پست اول مورد اشاره شماست كه يك سايت چيني نيز ميباشه سايتي بود كه سريال رايگان 6 ماهه براي آنتي ويروس كاسپر ميداد.
یه سایتی مثل سایت پرند بزارین که دنگ و فنگ زیادی نداشته باشه

خلاص

majid20
02-03-2009, 00:35
یه سایتی مثل سایت پرند بزارین که دنگ و فنگ زیادی نداشته باشه

خلاص
دوست عزیز سایت مزبور همواره خوب عمل نمیکنه و معمولا وقتی کلید هاش بلاک میشه تا مدت ها هیچ به روز رسانی نمیکنه

سایت های وارز به مراتب از سایت مزبور بهترند

Farshadd
02-03-2009, 18:56
سلام.

آقا کلید جدید و خوب سراغ ندارید.

کلید های پست اول رو همگی برای من بلک لیست میده.

:12:

nirvana.12345
02-03-2009, 19:28
سلام.

آقا کلید جدید و خوب سراغ ندارید.

کلید های پست اول رو همگی برای من بلک لیست میده.

:12:

naqdian
05-03-2009, 00:14
با سلام ، من واسه ویندوز سرور کسپر گذاشتم . ورژن آخرش که 6 هست ،فقط کی واسش می خوام اگه بزارین ممنون میشم.آخه کی بقیه محصولات روش جواب نمیده!

hamilton
05-03-2009, 10:33
با سلام ، من واسه ویندوز سرور کسپر گذاشتم . ورژن آخرش که 6 هست ،فقط کی واسش می خوام اگه بزارین ممنون میشم.آخه کی بقیه محصولات روش جواب نمیده!

براي نسخه هاي تحت شبكه متاسفانه Key معتبري وجود نداره و كلا براي اين نسخه ها در اينترنت كليدي منتشر نميشه و كليدها اكثرا براي نسخه هاي دسكتاپ ميباشند.

Dreamland
05-03-2009, 17:14
مدیران محترم:11:
لطفا کی جدید Kaspersky Internet Security 2009 را بگذارید
تمام کیهای صفحه اول بلک شده:41:
لطفا اقدام کنید
:11:

nirvana.12345
05-03-2009, 17:26
مدیران محترم:11:
لطفا کی جدید Kaspersky Internet Security 2009 را بگذارید
تمام کیهای صفحه اول بلک شده:41:
لطفا اقدام کنید

کی های موجود در این پست، فعال هستند.

Benygh
05-03-2009, 17:39

چرا در صورت استفاده از Key هایی که توی لینکی که در پست اول دادید هم بااین پیام بر میخورم !؟
در ضمن من هم از KIS استفاده میکنم و key های اون رو انتخاب میکنم ... ولی نمیشه !
kis8.0.0.506en ورژن نرم افزار منه !

Dreamland
05-03-2009, 17:39
کی های موجود در این پست، فعال هستند.

از 100 تا 2 تاش سالمه!:37::37::45::45:
یه کی باحال میخوام:27:

ShA.GHOLAM
05-03-2009, 17:52
من هر چي دارم همين الاني بلوك شد يكي مشتي بذارين

Vahid67
05-03-2009, 18:11
تمام کی های منم بلوک شده دمتون گرم یه چندتا کی بزارید

classiquecrime
05-03-2009, 18:47
key ها بلاک شدن! کمک!!!!!!!

classiquecrime
05-03-2009, 18:49
eeeeee این کی ها کار میکنن:

nirvana.12345
05-03-2009, 19:05
از 100 تا 2 تاش سالمه!:37::37::45::45:
یه کی باحال میخوام:27:

من هر چي دارم همين الاني بلوك شد يكي مشتي بذارين

تمام کی های منم بلوک شده دمتون گرم یه چندتا کی بزارید

eeeeee این کی ها کار میکنن:

همانطور که classiquecrime تایید کرد این پست کی های سالم داره، خودم هم تست کردم، به تعداد 26 تا.

ضمنا این لینک هم رو هم مارکوس، کاربر فعال انجمن قرار داده بودند که 84 کی سالم داره برای kis.

hamilton
06-03-2009, 08:53
جديدترين كليدهاي محصولات كاسپر آپديت شده به تاريخ 6 مارس 2009 در پست اول قرار گرفت.

panteaaa55
06-03-2009, 15:29
با سلام.
از اين پس تلاش خواهم كرد جديدترين مطالب در خصوص كرك و سريال محصولات كاسپر را در اين پست قرار دهم تا دسترسي دوستان راحت تر صورت بگيره.
اين روشهايي كه توضيح آنرا در ادامه مشاهده ميكنيد بر روي هر دو محصول كسپر و نيز بر روي هر دو نسخه 7 و 8 اين دو محصول بخوبي كار ميكنند.

اين تاپيك در روزهاي آينده به تدريج آپديت خواهد شد.

جديدترين كليدهاي محصولات كاسپر-آپديت شده در تاريخ 06 mar 2009

سلام و خسته نباشید

اینها همه برای اینترنت سکیوریتی هست . درسته ؟؟؟؟

من برای انتی ویروسش رو می خوام ورژن 8.0.0.454

majid20
06-03-2009, 16:22
سلام و خسته نباشید

Key های زیر برای محصول آنتی ویروس هستند

hamilton
06-03-2009, 17:58
سلام و خسته نباشید

نه دوست عزيز.اين كليدها شامل مجموعه كليدهاي جديد هم براي آنتي ويروس و هم براي اينترنت سكيوريتي كاسپر ميباشه.در غير اينصورت حتما در عنوان كليدها ذكر ميكردم كه كليدها مختص فلان محصول كاسپر ميباشه.

newhamedpc
07-03-2009, 14:20
کلید های کاسپر اسکای (kasper sky) که 100% تست شده است و کار می کنه.
در ضمن kay های آنتی ویروس در پوشه KAV قرار دارد و kay های اینترنت سکیورتی در پوشه KIS قرار دارد.

[CENTER]
Direct Link

2Shared

Zshare

حجم: 150KB
رمز:

boy_kochak
08-03-2009, 13:35
با سلام.
از اين پس تلاش خواهم كرد جديدترين مطالب در خصوص كرك و سريال محصولات كاسپر را در اين پست قرار دهم تا دسترسي دوستان راحت تر صورت بگيره.
اين روشهايي كه توضيح آنرا در ادامه مشاهده ميكنيد بر روي هر دو محصول كسپر و نيز بر روي هر دو نسخه 7 و 8 اين دو محصول بخوبي كار ميكنند.

اين تاپيك در روزهاي آينده به تدريج آپديت خواهد شد.

جديدترين كليدهاي محصولات كاسپر-آپديت شده در تاريخ 06 mar 2009

.

با سلام و خسته نباشید به دوستان گرامی که این همه زحمت میکشن و آخرین و به روز ترین کی ها رو آپدیت میکنن ...
موفق و پیروز باشید.....:10:

zexin
08-03-2009, 18:30
دوستان سلام
خسته نباشید!

من از آخرین ورژن اینترنت سکوریتی استفاده میکنم و 1 سالی بود که از سایت kavkiskey استفاده میکردم اما الان یه مشکل پیدا کردم:
کلیدهایی که از این سایت میگیرم، با کاسپر سازگار نیست و خطای عدم سازگاری میده (key is not compatible)!!!
کلید ها رو درست دریافت میکنم یعنی kis8 رو میگیرم.

مشکل از کجاست، شما هم همچین مشکلی دارین؟؟؟؟

hamilton
08-03-2009, 18:52
دوستان سلام
خسته نباشید!

من از آخرین ورژن اینترنت سکوریتی استفاده میکنم و 1 سالی بود که از سایت kavkiskey استفاده میکردم اما الان یه مشکل پیدا کردم:
کلیدهایی که از این سایت میگیرم، با کاسپر سازگار نیست و خطای عدم سازگاری میده (key is not compatible)!!!
کلید ها رو درست دریافت میکنم یعنی kis8 رو میگیرم.

مشکل از کجاست، شما هم همچین مشکلی دارین؟؟؟؟

ممكنه Keyهايي كه در سايت kavkis.com گذاشته ميشن مختص كشور خاصي بوده(مثلا چين) و با نسخه هاي زبانهاي ديگر كه عمدتا انگليسي نيز ميباشند سازگار نبوده و پيغام خطا ميدهند.
در اين تاپيك جديدترين سريالها و keyها را ميتوانيد از پست اول دانلود نماييد كه سعي ميكنم جديدترين keyها را جهت استفاده دوستان قرار بدم تا مشكلي در زمينه اپديت نداشته باشند و در صورت قرار گرفتن در ليست سياه و اعلام از طرف كاربران كليدهاي جديد در پست اول قرار خواهند گرفت.

Dreamland
09-03-2009, 13:44
دیگه هیچ روشی برای بدست آوردن کی ارجینال نیست؟؟

YADI GERMAN
09-03-2009, 20:47
ازدوستان کیkey آپدیت شده ورژن8روداره؟

hamilton
09-03-2009, 20:53
ازدوستان کیkey آپدیت شده ورژن8روداره؟

جديدترين كليدهاي محصولات كاسپر در پست اول موجود ميباشه.

Dreamland
10-03-2009, 14:28
New keys for KIS2009 and KAV2009 UPDATE 05.03.2009

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:10:

dr_naderi
14-03-2009, 10:38
دستت در نکنه آدرست درست بود اما چند تا از کرک ها عمل نکرد !!! دلیلشو متوجه نشدم . اما الان تا 141 روز آپدیت شد . یک سوال کرک قبلی من هم تا 196 روز باقی مونده بود اما بعد از چند روز کسبر علام کرد باید کرک جدید خریداری کنم . دوستان دلیل اینکه کرک من در لیست سیاه قرار گرفته چیه . ؟

nirvana.12345
14-03-2009, 10:46
دستت در نکنه آدرست درست بود اما چند تا از کرک ها عمل نکرد !!! دلیلشو متوجه نشدم . اما الان تا 141 روز آپدیت شد . یک سوال کرک قبلی من هم تا 196 روز باقی مونده بود اما بعد از چند روز کسبر علام کرد باید کرک جدید خریداری کنم . دوستان دلیل اینکه کرک من در لیست سیاه قرار گرفته چیه . ؟

اولا کرک نه و شماره سریال یا همون key.

دلیل رفتن کی ها تو لیست سیاه هم مشخصه. . به جای اینکه

خریداری شده باشند، غیر قانونی تو نت منتشر شدند.

nekooee
15-03-2009, 02:56
دوستان لطفا یکی کمک کنه من هر تمام کلیدهای در این تایپیک را دانلود کردم اما یا میگه عدم سازگاری با نرم افزار شما یا بلک شدن و یا میگه خارج از تاریخ دیتابیش شما هست!! کلید قبلیم بعد از آپدیت دیشب از بین رفت! حالا چیکار کنم؟

ورژن کاسپر من هم اینه : version : 8.0.0.545 (a.c.d)2009

omid-p30
15-03-2009, 08:43
دوستان لطفا یکی کمک کنه من هر تمام کلیدهای در این تایپیک را دانلود کردم اما یا میگه عدم سازگاری با نرم افزار شما یا بلک شدن و یا میگه خارج از تاریخ دیتابیش شما هست!! کلید قبلیم بعد از آپدیت دیشب از بین رفت! حالا چیکار کنم؟

ورژن کاسپر من هم اینه : version : 8.0.0.545 (a.c.d)2009

خیلی بعیده کلیدهای پست اول، همشون بلک شده باشند.

به هر حال اگر ورژنتو درست بگی میشه دوباره تست کرد. internet security هست یا antivirus ?

8.0.0.545 هم احتمالا اشتباه نوشتی. یا 8.0.0.454 هست یا 8.0.0.506 . هرچند کلید همه ورژن های 8 به هم میخورند. ( من حتی کی 6 رو هم برا 8 استفاده کردم، از این نظر خیلی خوبه).

nekooee
15-03-2009, 08:58
بیشتر کلیدهای پست اول یا میگه با تاریخ دیتابیس شما سازگار نیستند یا میگه با نرم افزار شما سازگار نیستند بعضی ها رو هم میگه بلک شدند!!

بله ورژن دقیق من این هست :

kaspersky internet security 2009
version 8.0.0.454 (a.c.d)

omid-p30
15-03-2009, 09:37
بیشتر کلیدهای پست اول یا میگه با تاریخ دیتابیس شما سازگار نیستند یا میگه با نرم افزار شما سازگار نیستند بعضی ها رو هم میگه بلک شدند!!

بلک شده ها که مشخصند، دیگه بلک شدند. ناسازگارها هم، کی های آنتی ویروسند که برای اینترنت سکوریتی
میزنی. تاریخ دیتابیس هم نمیدونم قضیش چیه، فقط تاریخ سیستمت حتما باید درست باشه. امروز 15 ماه سوم 2009 هست. بیشترشون یا همشون؟ الان چک کردم بازم کی فعال هست. همشون رو چک کن.

nekooee
15-03-2009, 09:57
تمام keyهایی رو که میزنم از پوشه kis انتخاب کردم پس نباید برای اینترنت سکیرتی باشند. من دیشب آپدیت کردم برای همین همه بلک شدند یا جواب نمیدهند. شما کی آپدیت کردید که کلیدها براتون کار میکنند؟
تاریخ سیستمم هم درسته

ایرادی هم که از دیتابیس میگیره اینطور که ن متوجه شدم اون keyها تاریخ گذشته هستند و اکسپایر شدن

omid-p30
15-03-2009, 10:30
تمام keyهایی رو که میزنم از پوشه kis انتخاب کردم پس نباید برای اینترنت سکیرتی باشند. من دیشب آپدیت کردم برای همین همه بلک شدند یا جواب نمیدهند. شما کی آپدیت کردید که کلیدها براتون کار میکنند؟
تاریخ سیستمم هم درسته

ایرادی هم که از دیتابیس میگیره اینطور که ن متوجه شدم اون keyها تاریخ گذشته هستند و اکسپایر شدن

من با آپدیت امروز صبح امتحان کردم. برای kis.8.0.0.506. با توضیحاتی که گفتیند، نمیدونم اشکال از کجاست.

Dreamland
15-03-2009, 11:33
تاریخ سیستمم هم درسته

بابا جان آخرین ورژن برنامرو دانلود کن - قبلی رو هم پاک کن - مشکل حله - چون خودم مشکلی ندارم:10::11::8::46::20::27::40:
Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 - Final

toorajjj
15-03-2009, 18:40
آقا من یک سوال داشتم میشه به جای دنبال کلید گشتن بعد از سی روز که تریال تمام شد آنتی ویروس را remove کرد و دوباره نصب کرد و آپدیتها را از فایل پشتیبان واردش کرد؟

Dreamland
15-03-2009, 18:57
KIS 2009 NEW Keys:10:

omid-p30
15-03-2009, 19:43
آقا من یک سوال داشتم میشه به جای دنبال کلید گشتن بعد از سی روز که تریال تمام شد آنتی ویروس را remove کرد و دوباره نصب کرد و آپدیتها را از فایل پشتیبان واردش کرد؟

نه، نمیشه. کاسپر هم مثل بقیه نرم افزارهاست. برا کدوم برنامه میشه این کارو کرد.

shk021051
15-03-2009, 23:03
مال من kis 8.0.0357 هست یه key داشتم تا سال 2011 ولی وقتی آپدید کرم آنتی ویروسم رو پرید
الان هم هرچی key امتحان میکنم ارور میده چی کنم؟برام key بزاریید
با تشکر

hamilton
16-03-2009, 09:36

نيازي به انجام اينكار نيست.براي اين منظور كركي تحت عنوان Trial reset وجود داره كه اين كار را انجام ميده.

مال من kis 8.0.0357 هست یه key داشتم تا سال 2011 ولی وقتی آپدید کرم آنتی ویروسم رو پرید
الان هم هرچی key امتحان میکنم ارور میده چی کنم؟برام key بزاریید
با تشکر

key موجود را كه در ليست سياه قرار گرفته را حذف كنيد.از پست اول تاپيك كليدها را دانلود كرده و از پوشه KIS كليدها را تك تك تست كنيد ببينيد كدام كليد سالم و فعال ميباشه.
در مورد Error دقيقا متن يا تصوير پيغام خطا را قرار دهيد.

composer_kuchulu
16-03-2009, 10:56
سلام کی های جدید رو که معرفی می کنم.ارور دیتا بیس میده ودیتا بیس آپدیت نمیشه.

shk021051
16-03-2009, 11:22
موجود را كه در ليست سياه قرار گرفته را حذف كنيد.از پست اول تاپيك كليدها را دانلود كرده و از پوشه KIS كليدها را تك تك تست كنيد ببينيد كدام كليد سالم و فعال ميباشه.
در مورد Error دقيقا متن يا تصوير پيغام خطا را قرار دهيد.
راستی باید کی قبلی رو del میکردم یکی پیدا کرم که میخوره فقط 14 روز هست بقیه کی ها تو بلک لیستن
همون دانلود کردم که صفحه ول هست 6 مارس

shk021051
16-03-2009, 11:27
می خوام از سایت kavkis دانلود کنم هی میگه not found

omid-p30
16-03-2009, 12:05
سلام کی های جدید رو که معرفی می کنم.ارور دیتا بیس میده ودیتا بیس آپدیت نمیشه.

شما هم طبق راهنمایی همیلتون در پست قبل عمل کنید و دوستان از این به بعد اطلاعات بیشتری رو تو پست هاشون بدند.
Kis دارید یا kav ؟ ورژن 7 یا 8 ؟ تک تک کلید های پست اول رو امتحان کردید یا نه ؟ و اگر هیچکدوم کار نمیکنند دقیقا متن یا تصویر پیغام خطا رو قرار بدید.

kiuhnmgtrdcv
16-03-2009, 12:39
لطفا key file برای Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 را قرار دهید هیچ کدام از keyfile های فعلی که گذاشتید برای 506 معتبر نیست

omid-p30
16-03-2009, 13:12
لطفا key file برای Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 را قرار دهید هیچ کدام از keyfile های فعلی که گذاشتید برای 506 معتبر نیست

این 10 کلید رو الان تست کردم. باید برا شما هم کار کنند. اگر مشکلی بود طبق راهنمایی پست های قبل عمل کنید.

ضمنا دوستان اون برنامه چک کردن کلید های کاسر، برای kis هم کار میکنه ؟ در این صورت طبق راهنمای خودش نتونستم کار کنم، نحوه کار کردنشو اگر ممکنه توضیح بدیند. در غیر این صورت برای kis برنامه ای نیست ؟ من الان دویست و خورده ای کی از پست های مختلف همین تاپیک دارم.

kiuhnmgtrdcv
16-03-2009, 13:20
درست شد مرسی

aliali58
17-03-2009, 08:41
می خوام از سایت kavkis دانلود کنم هی میگه not found

اول كسپرتون رو غير فعال كنيد چون اجازه بهتون نميده توي اين سايت بريد

Hitman-Group
17-03-2009, 08:49
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
من هم یک سایت به شما معرفی میکنم همه ی کرک ها یش درست است و کار میکند

toorajjj
17-03-2009, 10:29
سلام دوست عزیز میشه اون برنامه یا کرک reset trial را بیشتر معرفی کرده و منبع دانلودش یا لینکش را بگذلرید ممنونم

hamilton
17-03-2009, 16:10
سلام دوست عزیز میشه اون برنامه یا کرک reset trial را بیشتر معرفی کرده و منبع دانلودش یا لینکش را بگذلرید ممنونم

توضيحات و لينك دانلود براي نسخه هاي 32 بيتي و 64 بيتي ويندوزهاي XP و Vista در پست اول قرار گرفت.

مجید فینا
17-03-2009, 23:20

hamilton
18-03-2009, 09:09
يكسري كليد جديد براي هر دو محصول كاسپر در پست اول قرار گرفت.

asa2000
18-03-2009, 18:57
جديدترين و قويترين ريست كننده كاسپرسكاي تريال ورژن . تست شده بر روي تمامي نسخه ها 100%
Kaspersky Trial Resetter 1.6.0.0 Final

Kaspersky Trial Resetter is the first and only program that is able to reset the license key for all Kaspersky products.

The program includes support for the follwing Kaspersky products:

Kaspersky Anti-Virus Version 2009 (8.0.0.506)
Kaspersky Anti-Virus Version 2009 (8.0.0.454)
Kaspersky Anti-Virus Version 2009 (8.0.0.357)
Kaspersky Anti-Virus Version 7.0.1.325
Kaspersky Anti-Virus Version 7.0.0.125
Kaspersky Anti-Virus Version 6.0.2.621
Kaspersky Anti-Virus Version 6.0.2.614
Kaspersky Anti-Virus Version 6.0.1.411
Kaspersky Anti-Virus Version 6.0.0.303

Kaspersky Internet Security Version 2009 (8.0.0.506)
Kaspersky Internet Security Version 2009 (8.0.0.454)
Kaspersky Internet Security Version 2009 (8.0.0.357)
Kaspersky Internet Security Version 7.0.1.325
Kaspersky Internet Security Version 7.0.0.125
Kaspersky Internet Security Version 6.0.2.621
Kaspersky Internet Security Version 6.0.2.614
Kaspersky Internet Security Version 6.0.1.411
Kaspersky Internet Security Version 6.0.0.303

charshakh.com
18-03-2009, 19:37
ممنون ولی نصفشون کار نمی کنه.

mahyarSAMSUNG
19-03-2009, 01:45
از کجا میتونیم آپدیت های این نرم افزار رو دانلود کنیم !

hamilton
19-03-2009, 09:27
جديدترين و قويترين ريست كننده كاسپرسكاي تريال ورژن . تست شده بر روي تمامي نسخه ها 100%
kaspersky trial resetter 1.6.0.0 final

kaspersky trial resetter is the first and only program that is able to reset the license key for all kaspersky

با سلام و تشكر.
لطفا هرگونه كركي را فقط در تاپيك اختصاصي كرك و سريال كاسپر معرفي نماييد.

از کجا میتونیم آپدیت های این نرم افزار رو دانلود کنیم !

آپديتهاي نسخه 7 از خود سايت كاسپر قابل دانلود ميباشند ولي براي نسخه 8 فعلا اين امكان در سايت كاسپر قرار داده نشده است.(راهنماي مربوطه در پست اول موجود ميباشد).

mse1445
19-03-2009, 17:55
Kaspersky KAV/KIS Key Collection

Anti-Virus

Internet Security

enjoy

*Batman*
21-03-2009, 19:09
سلام.
من این برنامه را تست نکردم.

Download

===============================================

Kaspersky Keys 21st March 2009

Kaspersky Internet Security Key For 7 & 8

Kaspersky Anti-Virus Key For 7 & 8

Dreamland
21-03-2009, 19:18

درباره برنامه بالا توضیح بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamilton
21-03-2009, 19:25

آنطور كه از تصوير برمياد اين برنامه يك Keygen ميباشه كه سريال 1 ساله براي آنتي ويروس كاسپر توليد ميكنه.البته به شرطي كه سريالهاش در ليست سياه قرار نگرفته باشه يا از يك سريال افراد زيادي استفاده نكرده باشند كه در اين صورت اجازه فعال كردن سريال را به كاربر نميدهد.

Dreamland
21-03-2009, 19:41
آنطور كه از تصوير برمياد اين برنامه يك keygen ميباشه كه سريال 1 ساله براي آنتي ويروس كاسپر توليد ميكنه.البته به شرطي كه سريالهاش در ليست سياه قرار نگرفته باشه يا از يك سريال افراد زيادي استفاده نكرده باشند كه در اين صورت اجازه فعال كردن سريال را به كاربر نميدهد.
میشه تست کنید با توضیح جامع:11:

Dreamland
21-03-2009, 19:46
من دانلودش کردم
وقتی اکسترکت کردم روش که کلیک کردم اثری ازش نبود آیا ویروسه؟

Markus
22-03-2009, 02:01

کد های اين برنامه غير فعال هستند

Dreamland
22-03-2009, 15:12
لطفا کی جدید Kaspersky Internet Security 2009 بزارید بلک لیست شدم :question:

:7::33::10:

majid20
22-03-2009, 22:39
لطفا کی جدید Kaspersky Internet Security 2009 بزارید بلک لیست شدم :question:

کلید های پست اول را تست کنید

در ضمن چند کلید دیگر برای محصولات کسپرسکی

didar11
23-03-2009, 02:35
با سلام
بعداز آپدیت کاسپراسکای با پیغام خطای زیر مواجه شدم و هر کاری می کنم این پیغام نمی رود چکار باید بکنم. لطفا مرا راهنمایی بکنید.

hamilton
23-03-2009, 10:16
با سلام
بعداز آپدیت کاسپراسکای با پیغام خطای زیر مواجه شدم و هر کاری می کنم این پیغام نمی رود چکار باید بکنم. لطفا مرا راهنمایی بکنید.

اين تصوير بيانگر اينه كه كليدي كه شما براي فعال كردن اين محصول كاسپر بكار برديد مربوط به اين برنامه نيست.كليدهاي آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر مشابه هر محصول امنيتي ديگري قابل استفاده براي هم نيستند.شما بايد اين كليد را حذف و از كليد ديگري متناسب با محصول خود استفاده كنيد.

hamilton
23-03-2009, 10:21
جديدترين كليدهاي اينترنت سكيوريتي كاسپر در پست اول قرار گرفت.تا عصر امروز كليدهاي جديد آنتي ويروس كاسپر نيز در پست اول قرار داده خواهد شد.

didar11
23-03-2009, 11:12
اين تصوير بيانگر اينه كه كليدي كه شما براي فعال كردن اين محصول كاسپر بكار برديد مربوط به اين برنامه نيست.كليدهاي آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر مشابه هر محصول امنيتي ديگري قابل استفاده براي هم نيستند.شما بايد اين كليد را حذف و از كليد ديگري متناسب با محصول خود استفاده كنيد.
دوست عزیز با تشکر از شما
بنده کلیدهای زیادی که مربوط به خود این نسخه از برنامه می باشد را امتحان نمودم. اما همچنان پیغام خطای بالا ظاهر می شود.
البته برنامه ایی که استفاده نمودم نسخه دستکاری شده king 2009 می باشد. آیا با حذف آن و نصب نسخه دیگری از برنامه مشکلم برطرف می شود؟ چگونه می توان نسخه قبلی را_ بدون اینکه در نصب مجدد برنامه مشکلی پیش بیاید_ بطور کامل حذف نمود؟

havva
23-03-2009, 11:53
سلام

من همين الان براي كي هاي همين امروز رو از صفحه اول دانلود كردم براي KIS 2009 هر چي كردم براي كليد ها اين خطا رو مي داد :

this key is not compatible with this application

در حالي كه من key هاي نسخه ي 8 رو داشتم براي KIS2009 استفاده مي كردم key ها هم براي KIS بودن .

لطفا كمك كنيد .

hamilton
23-03-2009, 12:17
دوست عزیز با تشکر از شما
بنده کلیدهای زیادی که مربوط به خود این نسخه از برنامه می باشد را امتحان نمودم. اما همچنان پیغام خطای بالا ظاهر می شود.
البته برنامه ایی که استفاده نمودم نسخه دستکاری شده king 2009 می باشد. آیا با حذف آن و نصب نسخه دیگری از برنامه مشکلم برطرف می شود؟ چگونه می توان نسخه قبلی را_ بدون اینکه در نصب مجدد برنامه مشکلی پیش بیاید_ بطور کامل حذف نمود؟

نه احتمالا مشكل مربوط به كليدهايي كه استفاده ميكنيد.برخي از اين كليدها فقط مختص نسخه چيني كاسپر ميباشند.حتي شما با وجوديكه از كليدهاي kis استفاده ميكنيد به شما پيغام فوق را نشان ميدهد.

سلام

من همين الان براي كي هاي همين امروز رو از صفحه اول دانلود كردم براي kis 2009 هر چي كردم براي كليد ها اين خطا رو مي داد :

This key is not compatible with this application

در حالي كه من key هاي نسخه ي 8 رو داشتم براي kis2009 استفاده مي كردم key ها هم براي kis بودن .

لطفا كمك كنيد .

من كليدهاي پست اول را تست كردم و فعال شدند و مشكلي نبود.در صورت تمايل تصويري از قسمت License نيز قرار خواهم داد.

Dreamland
24-03-2009, 15:45
لطفا کلید های جدید برای kis 2009 بگذارید - الان که آپدیت کردم تمام کی هایتان بلک لیست شد
:42::37:

aluminum
24-03-2009, 15:54
انگار کسپر خیلی زود همه رو بلک لیست کرده

منم بلک لیست شدم و کی های سوم فرودین هم کار نکرد

sms11
24-03-2009, 18:03
من امروز ورداشتم اخرین نسخه از کسپر رو از سایتش دانلود کردم و نصب کردم.حالا هرچی کلید میزنم همه رو یه اشکال ازشون میگیره و اونم اینکه

حالا من پیکار کنم؟
زودتر یه سری کلید جدید بدید که انتی ویروس من لنگ در هواست

Wisdom
24-03-2009, 18:23
3 فرودين 88 همشون بلک لیست شدن
امروز 4 فروردین :(

omid-p30
24-03-2009, 18:23
من امروز ورداشتم اخرین نسخه از کسپر رو از سایتش دانلود کردم و نصب کردم.حالا هرچی کلید میزنم همه رو یه اشکال ازشون میگیره و اونم اینکه

حالا من پیکار کنم؟

شما اگر برا بار اول نصب کردید که راحت میتونید از قسمت activate trial version یک کلید یک ماهه قانونی دریافت کنید تا بعد. ضمنا مشکل databases are corrupted ریطی به سریال نداره و مربوط این هست که تمام قسمت های آنتی ویروس آپدیت نمیشند و باید دوباره با ف ی ل ت ر شکن آپدیت کنید. مشکلات بعدی در زمینه آپدیت رو در تاپیک زیر بپرسید و اینجا مباحث مربوط به سریال رو.

majid20
24-03-2009, 21:24
سه Key فعال برای محصول اینترنت سکیوریتی کسپرسکی

sms11
24-03-2009, 22:15
سه key فعال برای محصول اینترنت سکیوریتی کسپرسکی

داش مجید اگه هبگی این کلید ها رو از کجا میاری دیگه مزاحمت نمیشم
والا ما که هرچی تو سایت دنبال کلید درستو حسابی گشتم نشد

majid20
24-03-2009, 22:17
حالا من پیکار کنم؟
شما با استفاده از کلیدی که در پست قبل گذاشتم کسپرسکی را فعال کنید

در زمینه مشکل databases are corrupted هم همانطور که omid-p30 عزیز اشاره کردند

باید با استفاده از فیلطرشکن ( مثلا UltraSurf ) کسپرسکی را آپدیت کنید

مجید فینا
24-03-2009, 23:27
بفرما اینم جدیدش
تست کردم جواب داد

Razel
24-03-2009, 23:55
سلام
دوستان میدونید چرا کی های سایت kavkiskey.com کار نمیکنه؟ همش پیغام میده که برای این محصول نیست.

fcchelsea
25-03-2009, 08:43
از ديشب من كل سايتا رو ميگردم ولي كليدي براي انتي ويروس كاسپر اسكاي نسخه 6 پيدا نميكنم و كليدهاي فعال نسخه 7و8 هم جواب نميده و ميگه برا اين نسخه نيست ايا ديگه براي kav6 كليدي پيدا نميشه
اگه نه يه لينك براي دانلود نسخه جديد همراه كليدهاش لطفا بمن بدين
همچنين در مورد نصب نسخه جديد با وجود نسخه قبلي توضيح خاصي ميخواد يا اينكه فقط نسخه قبلي رو پاك كنم و جديده رو بريزم

با تشكر

sms11
25-03-2009, 09:12
شما با استفاده از کلیدی که در پست قبل گذاشتم کسپرسکی را فعال کنید

در زمینه مشکل databases are corrupted هم همانطور که omid-p30 عزیز اشاره کردند

باید با استفاده از فیلطرشکن ( مثلا UltraSurf ) کسپرسکی را آپدیت کنید

ببین اقا مجید مثلا من یه کلید جدید وارد میکنم و میزنه Database are corrupted.
حالا با استفاده از همون کلید که اروره بالا رو میده وقتی با وی پی ان زدم اپدیت میکنه دو قسمت اول که مربوط به scan و protection میشه از کار میافته
با اون کلید ها چیکار باید کرد؟
یعنی با وی پی ان آپدیت میشه اما دو قسمت اول از کار میافته

سوال دومم اینکه هیچ کدوم از راه هایی که در پست اول گفته شده تقریبا کار نمیکنه
شما این کلید ها رو از کجا میاری؟بگو به ما که دیگه مزاحم شما هم نشیم

sms11
25-03-2009, 09:19
بفرما اینم جدیدش
تست کردم جواب داد

داش مجید پسورد لینک چیه و کلید هارو از کجا اوردین؟

sms11
25-03-2009, 09:21
سلام
دوستان میدونید چرا کی های سایت kavkiskey.com کار نمیکنه؟ همش پیغام میده که برای این محصول نیست.

منم با شما موافقم و دیگه مثه اینکه کلیداش کار نمیکنه
این سوالم اقا مجید باید بیاد جواب بده.سوال منم هست

kod89
25-03-2009, 09:22
دوستان یه مشکل هست اونم این که سایت kavkiskey.com باز نمیشه و پیغام میده system maintenance و سایت kasperskyindia هم کلا باز نمیشه صفحش این مشکل ماله بقیه دوستان هم هست یا نه ؟ حالا چه کنیم واسه سریال این برنامه؟

omid-p30
25-03-2009, 09:52
از ديشب من كل سايتا رو ميگردم ولي كليدي براي انتي ويروس كاسپر اسكاي نسخه 6 پيدا نميكنم و كليدهاي فعال نسخه 7و8 هم جواب نميده و ميگه برا اين نسخه نيست ايا ديگه براي kav6 كليدي پيدا نميشه
اگه نه يه لينك براي دانلود نسخه جديد همراه كليدهاش لطفا بمن بدين
همچنين در مورد نصب نسخه جديد با وجود نسخه قبلي توضيح خاصي ميخواد يا اينكه فقط نسخه قبلي رو پاك كنم و جديده رو بريزم

با تشكر

به صلاح نیست که هنوز از ورژن 6 استفاده کنید. لینک های آخرین ورژن در تاپیک دانلود محصولات کاسپراسکای :

کلید ها رو هم از پستی که آقا مجید دادند استفاده کنید و همین هم کافی که نسخه قبلی رو پاک کنید و جدید رو نصب کنید.

سلام

منم با شما موافقم و دیگه مثه اینکه کلیداش کار نمیکنه
این سوالم اقا مجید باید بیاد جواب بده.سوال منم هست

دوستان یه مشکل هست اونم این که سایت kavkiskey.com باز نمیشه و پیغام میده system maintenance و سایت kasperskyindia هم کلا باز نمیشه صفحش این مشکل ماله بقیه دوستان هم هست یا نه ؟ حالا چه کنیم واسه سریال این برنامه؟

سایت هایی که کلیدهای کاسپراسکای رو به طور غیر قانونی در نت منتشر میکنند در لیست سیاه کاسپر قرار دارند و برای ورود به آنها باید اول کاسپر رو غیر فعال کنید. اگر هم بعضی کلیدهای آن سایت پیغام عدم سازگاری با محصول رو میده، به خاطر این هست که مختص نسخه غیر انگلیسی (مثلا چینی) کاسپر هستند.

extreme2006gh
25-03-2009, 13:16
این کی ها چرا اینقدر زود به زود بلاک میشه ؟
قبلا که اینطور نبود

|محمدی|
25-03-2009, 14:22
من یه کی میخوام !
هر جا رفتم نداشتم
کسی چند تا کی فعال سراغ داره ؟

omid-p30
25-03-2009, 14:57
AV-Comparatives

آرشیو تست ها

2011

گزارش سالیانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Removal Test _ December ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Performance Test Anti-Virus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])December ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Whole Product Dynamic Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])August-November ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Retrospective Test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) November ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

On-Demand Detection Test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) August ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Whole Product Dynamic Tests ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) March-June ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Performance Test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) August ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

On-Demand Detection Test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) February ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست قدرت شناسایی آنتی‌ویروس Comodo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Retrospective Test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) _ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) May ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AV-Test
آرشیو تست ها

2011

آنتی ویروس های برتر سال 2011 از نگاه Av-Test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sep/Oct 2011 Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آرشیو مطالب مهم و عمومی

نکات ایمنی هنگام انجام مبادلات پولی اینترنتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آشنایی با تست Whole Product Dynamic Test یا Real-Time Test ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چگونه یک آنتی ویروس و فایروال مناسب را انتخاب کنیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آرشیو تست های سایر منابع

2011

MRG Flash Tests 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dennis Technology Labs :Real-Time Test 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تست Comodo Internet Security 2011 و Norton Internet Security 2011 در مقابل مخربهای ناشناخته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تست اجرای ویروسها و تروجانهای ناشناخته بر روی Norton Internet Security و Comodo Internet Security نسخه های 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamilton
25-03-2009, 15:02
این کی ها چرا اینقدر زود به زود بلاک میشه ؟
قبلا که اینطور نبود

براي اينكه كمپاني كاسپر اجازه استفاده از كليدهاي غيرقانوني منتشر شده در وب را نميده و كاري كرده كه خيلي سريع اين كليدها در ليست سياه قرار بگيرند.

sms11
25-03-2009, 19:04
براي اينكه كمپاني كاسپر اجازه استفاده از كليدهاي غيرقانوني منتشر شده در وب را نميده و كاري كرده كه خيلي سريع اين كليدها در ليست سياه قرار بگيرند.

خوب برادر گرامی شما یه جای مناسب رو به ما بگید که تند و تند ازش کلید بگیریم و نزاریم از کار بیافته

Dreamland
25-03-2009, 20:00
جديدترين لایسنس ها برای محصولات کسپرسکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamilton
25-03-2009, 21:23
دريافت جديد ترين لایسنس کسپرسکی 2009

البته پسورد فايل هم به قرار زير ميباشه:

لازم به ذكره كه مجموعه اين كليدها جهت سهولت دسترسي كاربران محترم در پست اول قرار داده شد.

hamilton
25-03-2009, 22:35
يك كليد جديد خارج از مجموعه فوق با تاريخ اعتبار 6/10/2009 مخصوص اينترنت سكيوريتي كاسپر در پست اول قرار گرفت.

majid20
26-03-2009, 00:14
ببین اقا مجید مثلا من یه کلید جدید وارد میکنم و میزنه Database are corrupted.
حالا با استفاده از همون کلید که اروره بالا رو میده وقتی با وی پی ان زدم اپدیت میکنه دو قسمت اول که مربوط به scan و protection میشه از کار میافته
با اون کلید ها چیکار باید کرد؟
یعنی با وی پی ان آپدیت میشه اما دو قسمت اول از کار میافته

سوال دومم اینکه هیچ کدوم از راه هایی که در پست اول گفته شده تقریبا کار نمیکنه
شما این کلید ها رو از کجا میاری؟بگو به ما که دیگه مزاحم شما هم نشیم
شما تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی بگذارید .... در زمینه کلید ها

کلید ها منابع گوناگونی دارند ولی از هر منبعی که باشند در سایت های بزرگ وارز و کرک ، همگی عرضه میشوند

شما اگه خودتون میخواهید دنبال key باشید می تونید در سایت های وارز ، Kaspersky Key را سرچ کنید

یک نمونه از سایت بزرگ و محبوب وارز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

majid20
26-03-2009, 00:19
سلام
بیشتر کلید های این سایت ، چینی هستند بهمین جهت ممکنه برای کاربران ایرانی پاسخ نده

از طرفی سایت مزبور بعنوان بزرگترین مرجع انتشار غیرقانونیKey کسپرسکی از سوی کمپانی کسپرسکی کاملا زیرنظر گرفته شده

بهمین خاطر کلید های آن عمر چندانی ندارند

شما کلا با سایت های مرتبط با کسپرسکی مشکل دارید یا خیر ؟ مثلا می توانید وارد سایت اصلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید ؟

در زمینه kavkiskey.com که این سایت در صورتیکه تنظیمات کسپرسکی بر روی خودکار باشد ، بلاک میشود

شما برای ورود به سایت سه راه حل دارید

اول سایت مزبور را به لیست سفید وبگارد کسپرسکی معرفی کنید

دوم کسپرسکی را بر روی حالت دستی گذاشته و هنگام ورود به سایت Allow کنید

سوم موقتا وبگارد رو غیرفعال کنید ( که توصیه نمیشه )

sms11
26-03-2009, 09:46
شما تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی بگذارید .... در زمینه کلید ها

کلید ها منابع گوناگونی دارند ولی از هر منبعی که باشند در سایت های بزرگ وارز و کرک ، همگی عرضه میشوند

شما اگه خودتون میخواهید دنبال key باشید می تونید در سایت های وارز ، Kaspersky Key را سرچ کنید

یک نمونه از سایت بزرگ و محبوب وارز : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا تصویر ندارم مجید جان
چون تا کلید جدید گرفتم اونا رو پاک کردم
ببین اینطوری بود که وقتی من این کلید ر میزدم چیغام دیتابیس رو میداد و بعد با وی پی ان میزدم اپدیت میشد و در صفحه اصلی کسپر سمت چپش که چهار قسمت protection,Scan,update,licence بود از این چهار قسمت دو قسمت protection و scan غیر فعال شده بود و کاری نمیشد کرد باهاشون و فقط با وی پی ان میشد اپدیت کرد و عملا کاری نمیشد باهاش کرد

من خودم علاوه بر این وارز یه وارز دیگه عضوم و نمیدونستم که در اینجاها کلید پیدا میشد.الان در هر دو وارز میتونم کلید پیدا کنم
مرسی بابت راهنمایی

sms11
26-03-2009, 09:47
بیشتر کلید های این سایت ، چینی هستند بهمین جهت ممکنه برای کاربران ایرانی پاسخ نده

از طرفی سایت مزبور بعنوان بزرگترین مرجع انتشار غیرقانونیkey کسپرسکی از سوی کمپانی کسپرسکی کاملا زیرنظر گرفته شده

بهمین خاطر کلید های آن عمر چندانی ندارند

شما کلا با سایت های مرتبط با کسپرسکی مشکل دارید یا خیر ؟ مثلا می توانید وارد سایت اصلی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شوید ؟

در زمینه kavkiskey.com که این سایت در صورتیکه تنظیمات کسپرسکی بر روی خودکار باشد ، بلاک میشود

دوم کسپرسکی را بر روی حالت دستی گذاشته و هنگام ورود به سایت allow کنید

مجید چطوری میشه یه سایتو به لیست سفید وبگارد معرفی کرد.اگه بگید باید چیکار کنم ممنون میشم

مهرداد خورسند
26-03-2009, 10:36
اين License Key ها برای ويندوز 64 بيتی هم كار ميكنند؟

h_radnoosh
26-03-2009, 11:57
سلام ممنو از این که جوابمو داده بودید من هنوزم دنبال کرک هستم به دلایل خاص میخام وقتی روی سیستم انتی را نصب کردم مثل ورژن 7 کلا کرک بشه و یه لایسنس 2010 بهش بدی و والسلام این که 90 روزه بگیرم خودم گرفتم اما به کارم نمیاد خیلی کمه مدتش اگه آقای مارکوس کرکی دیدی برا ما هم بذار ممنون به دلایل کاری کمتر می تونم سر بزنم بای

Markus
26-03-2009, 15:40
سلام ممنو از این که جوابمو داده بودید من هنوزم دنبال کرک هستم به دلایل خاص میخام وقتی روی سیستم انتی را نصب کردم مثل ورژن 7 کلا کرک بشه و یه لایسنس 2010 بهش بدی و والسلام این که 90 روزه بگیرم خودم گرفتم اما به کارم نمیاد خیلی کمه مدتش اگه آقای مارکوس کرکی دیدی برا ما هم بذار ممنون به دلایل کاری کمتر می تونم سر بزنم بای

دوست عزيز برای ورژن 8.0 محصولات کسپرسکی کرکی مانند ورژن 7.0 وجود ندارد،البته کرک TrialReset هست که تاريخ استفاده از محصول را به اول بر ميگرداند (30 روز) که در پست اول مطرح شده...
درکل اين يک کد برای محصول اينترنت سکوريتی که تا تاريخ 12/20/2009 اعتبار دارد:

MPQ9T-EAZHX-9S3GF-X2Y3Z

در ضمن در لينکی که در امضاء من هست هم چندين کد فعال برای محصولات هست، (البته تا اين لحظه فعال!)

alizali
26-03-2009, 19:18
Kasper-Key Sharing Network (KKSN) V2.4.1

با کمک این برنامه قادر خواهید بود که کلیدهایی که برای نرم افزار KIS و KAV در اینترنت وجود دارد و توسط سازندگان فایلهای KKL ساخته شده است را دانلود کنید و نسخه آنتی ویروی و اینترنت سکوریتی خود را رجیستر کنید

نحوه کار رو براتون توضیح میدم
ابتدا فایل برنامه اصلی رو بگیرید
ورژن فعلی 2.4.1 هستش

سپس فایل حاوی اطلاعات کلیدها رو بگیرید و به شرح زیر عمل کنید

1. برنامه رو اجرا کنید
اگر برنامه آنتی ویروستون اون رو به عنوان یه برنامه هک شناخت ناراحت نباشید
اگر واقعا شک دارید توسط این سایت اونو چک کنید تا خیالتون راحت بشه
کد:

2.این برنامه قابلیت این رو داره که کلیدهایی که بلاک شده اند رو شناسایی کنه
پس اگر لیتس دارین ( که اونو هم براتون میزارم ) به صورت دستی بهش معرفی کنین و اگر نه بگذارید به طور اوتوماتیک از سرورها دانلودش کنه

3. بر روی عبارت list keys کلیک کنید و فایل KKL (حاوی اطلاعات کلیدها ) را لود کنید

4. کلیدهای مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه save key رو بزنید

محل دانلود نرم افزار اصلی

محل دانلود آخرین نسخه فایل KKL

دانلود آخرین black list

این برنامه به .NET Framework 3.5 from Microsoft. نیاز دارد

در صورتیکه علاقه داشته باشید شما هم میتونید جزو توزیع کنندگان باشید و فایلهای KKL بسازید

majid20
26-03-2009, 23:29
مجید چطوری میشه یه سایتو به لیست سفید وبگارد معرفی کرد.اگه بگید باید چیکار کنم ممنون میشم
لیست سفید وبگارد در نسخه 8

Settings --> Anti Malware --> Web Traffic --> Settings --> Trusted URLs

لیست سفید وبگارد در نسخه 7

Settings --> Protection --> Web Anti-Virus --> Costumise --> Trusted URLs

اين License Key ها برای ويندوز 64 بيتی هم كار ميكنند؟
فایل ستاپ و هچنین Key های کسپرسکی برای نسخه های 32 و 64 بیتی یکسان است

Dreamland
27-03-2009, 00:25
Kaspersky Trial Resetter 1.8.0.0
Incl. Video Tutorial

A unique program to reset the duration of the registration keys for all products Kaspersky.

A very useful utility that allows you to reset and get a 30-day re-key any Kaspersky Anti-Virus & Internet Security from version 6 to 2009.
Credits: LARRY

kod89
28-03-2009, 21:22

دوم کسپرسکی را بر روی حالت دستی گذاشته و هنگام ورود به سایت Allow کنید

الان چک کردک دیدم که kaspersky.com رو میره ولی وقتی میخوام برم KAVKISEY.COM اون پیغام رومیده. من تا حالا از این سایت کی میگرفتم موقع ورود هم کسپر رو OFF میکردم و وارد سایت میشدم ولی چند روزه نمیتونم برم داخل سایت با وجود اینکه KASPER رو OFF میکنم و این پیغام رو میده ممنون میشم هم پاسخ این سوالم رو بدی و هم اینکه بگید چه جوری میشه از حالت خودکار خارج کرد؟؟

omid-p30
28-03-2009, 21:34
بگید چه جوری میشه از حالت خودکار خارج کرد؟؟

settings رو بزنید. در قسمت protection تیک گزینه select action automatically رو بردارید.

Dreamland
30-03-2009, 16:41
New Keys for KIS and KAV :31:

Dreamland
01-04-2009, 15:22
Kaspersky Internet Security 2009 New Key

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:31:

omid-p30
01-04-2009, 22:36
سلام
چطور ميشه فايل هايي كه قرنطينه شده رو از قرنطينه در ْورد

در تاپیک کاسپر جواب دادم. این تاپیک برای کرک و سریال هست.

cd3
02-04-2009, 12:36
Kasper-Key Sharing Network (KKSN) V2.4.1

با کمک این برنامه قادر خواهید بود که کلیدهایی که برای نرم افزار KIS و KAV در اینترنت وجود دارد و توسط سازندگان فایلهای KKL ساخته شده است را دانلود کنید و نسخه آنتی ویروی و اینترنت سکوریتی خود را رجیستر کنید

نحوه کار رو براتون توضیح میدم
ابتدا فایل برنامه اصلی رو بگیرید
ورژن فعلی 2.4.1 هستش

سپس فایل حاوی اطلاعات کلیدها رو بگیرید و به شرح زیر عمل کنید

1. برنامه رو اجرا کنید
اگر برنامه آنتی ویروستون اون رو به عنوان یه برنامه هک شناخت ناراحت نباشید
اگر واقعا شک دارید توسط این سایت اونو چک کنید تا خیالتون راحت بشه
کد:

2.این برنامه قابلیت این رو داره که کلیدهایی که بلاک شده اند رو شناسایی کنه
پس اگر لیتس دارین ( که اونو هم براتون میزارم ) به صورت دستی بهش معرفی کنین و اگر نه بگذارید به طور اوتوماتیک از سرورها دانلودش کنه

3. بر روی عبارت list keys کلیک کنید و فایل KKL (حاوی اطلاعات کلیدها ) را لود کنید

4. کلیدهای مورد نظر را انتخاب کنید و گزینه save key رو بزنید

محل دانلود نرم افزار اصلی

محل دانلود آخرین نسخه فایل KKL

دانلود آخرین black list

این برنامه به .NET Framework 3.5 from Microsoft. نیاز دارد

در صورتیکه علاقه داشته باشید شما هم میتونید جزو توزیع کنندگان باشید و فایلهای KKL بسازید

سلام این code][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/code]
رمز عبور می خواد چنده؟؟؟؟؟؟؟؟

Dreamland
02-04-2009, 14:16
New Keys for KIS 2009 and KAV 2009 / 2009 April 02 Update

:31:
:26:

composer_kuchulu
02-04-2009, 19:32
هیچ کدام از کلید ها برای من جواب نمیده متاسفانه.

mohammadirani
02-04-2009, 19:37
متاسفانه همین چند دقیقه پیش کلیدها سوخت
خواهشا کلیدهای جدید رو برای اینترنت سکیوریتی 2009 بزارید

ممنون

majid20
02-04-2009, 19:41
هیچ کدام از کلید ها برای من جواب نمیده متاسفانه.
کد زیر برای نسخه اینترنت سکیوریتی ( Kis) جواب میده

MPQ9T-EAZHX-9S3GF-X2Y3Z

Dreamland
02-04-2009, 19:47
متاسفانه همین چند دقیقه پیش کلیدها سوخت
خواهشا کلیدهای جدید رو برای اینترنت سکیوریتی 2009 بزارید

ممنون
کلید های پست 640 به خوبی کار میکنند
یه سرچ میکردی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:21:

کدی هم که مجید جان گذاشتن که دیگه آخرشه

Dreamland
02-04-2009, 21:28
New Code KIS 2009 / Activate Online : Mpq9t-eazhx-9s3gf-x2y3z
:15:

rw280s
03-04-2009, 01:42
new code kis 2009 / activate online : mpq9t-eazhx-9s3gf-x2y3z

ایول داری بازم از این کارا بکن:11:

albert12
03-04-2009, 19:18
فعالسازی کسپرسکی بصورت Trial

هنگام نصب کلیه محصولات کسپرسکی میتوانید به مدت 30 روز بصورت مجانی آن را فعال و آپدیت کنید

متاسفانه بسیاری از کاربران از این مزیت بی اطلاع هستند و از همان موقع اقدام به وارد کردن Key می کنند

که این امر سبب میشود از همان روز نگرانی از کار افتادن Key را داشته و همواره دنبال کلید فعال سازی باشند

اما با فعال کردن کسپرسکی بصورت Trial ، به مدت 30 روز نگرانی بابت Key ندارید و صرفا پس از 30 روز تازه باید به دنبال یک key باشید

استفاده از کلید 30 روزه و به صورت Trial کاسپر , از لحاظ امنیتی و دفع کردن تهدیدات و اسکن کردن و پاکسازی تفاوتی با کلید های قانونی و... ندارد؟

در موقع استفاده از کلید 30 روزه کاسپر هر روز یک اخطار مبنی بر روز های باقی مانده میده. و نوار بالا رو زرد میکنه و با زدن هاید مسیج این نوار سبز میشه. مشکلی با پیغام ندارم ولی سوال این هست که نمیشه کاری کرد که هر روز نیازی به زدن دکمه هاید مسیج نباشه؟

فعالسازی کسپرسکی از طریق وارد کردن کد

برای اکتیو کردن کسپرسکی از کد فعالساز هم استفاده میشود ... برای وارد کردن کد فعالساز

1- ابتدا آنلاین شوید

یک سوال دیگر هم در رابطه با فعال کردن کسپر به صورت آنلاین دارم( چه تریال و چه به صورت کد فعال سازی):

بعد از نصب کاسپر و زمانی که کسپر هنوز فعال نشده (با فرض اینکه کسی بخواد به صورت تریال و یا سریال محصول رو فعال کند), برای فعال کردنش باید به اینترنت وصل شد و به صورت آنلاین فعال میشه. سوالم این هست که زمانی که به اینترنت وصل میشیم و کاسپر هنوز فعال نیست آیا خطری برای سیستم ممکنه پیش بیاد و یا اینکه فعال کردن کسپر صرفا جهت آپدیت هست؟

majid20
03-04-2009, 20:23
new code kis 2009 / activate online : mpq9t-eazhx-9s3gf-x2y3z

دوست عزیز این کدی که شما گذاشتید همان کدیست که در دو پست بالاتر از پست شما معرفی کرده بودم ( فقط با حروف بزرگ نوشته شده بود )

omid-p30
03-04-2009, 20:36
استفاده از کلید 30 روزه و به صورت trial کاسپر , از لحاظ امنیتی و دفع کردن تهدیدات و اسکن کردن و پاکسازی تفاوتی با کلید های قانونی و... ندارد؟کلید تریال هم یک کلید قانونی است منتها یک ماهه. ضمنا حتی کلید های غیر قانونی هم مشکلاتی رو که گفتید ندارند فقط اشکالشون این هست که زودتر از زمان اتمامشون بلک لیست میشوند.(همینطور عدم پشتیبانی).

در موقع استفاده از کلید 30 روزه کاسپر هر روز یک اخطار مبنی بر روز های باقی مانده میده. و نوار بالا رو زرد میکنه و با زدن هاید مسیج این نوار سبز میشه. مشکلی با پیغام ندارم ولی سوال این هست که نمیشه کاری کرد که هر روز نیازی به زدن دکمه هاید مسیج نباشه؟همون هاید مسیج رو بزنید. درد سر زیادی نداره.

یک سوال دیگر هم در رابطه با فعال کردن کسپر به صورت آنلاین دارم( چه تریال و چه به صورت کد فعال سازی):

بعد از نصب کاسپر و زمانی که کسپر هنوز فعال نشده (با فرض اینکه کسی بخواد به صورت تریال و یا سریال محصول رو فعال کند), برای فعال کردنش باید به اینترنت وصل شد و به صورت آنلاین فعال میشه. سوالم این هست که زمانی که به اینترنت وصل میشیم و کاسپر هنوز فعال نیست آیا خطری برای سیستم ممکنه پیش بیاد و یا اینکه فعال کردن کسپر صرفا جهت آپدیت هست؟این کار کمتر از نیم دقیقه انجام میپذیره و سریعا کاسپر فعال میشه، پس مشکلی نیست.

majid20
03-04-2009, 20:37
استفاده از کلید 30 روزه و به صورت trial کاسپر , از لحاظ امنیتی و دفع کردن تهدیدات و اسکن کردن و پاکسازی تفاوتی با کلید های قانونی و... ندارد؟

در موقع استفاده از کلید 30 روزه کاسپر هر روز یک اخطار مبنی بر روز های باقی مانده میده. و نوار بالا رو زرد میکنه و با زدن هاید مسیج این نوار سبز میشه. مشکلی با پیغام ندارم ولی سوال این هست که نمیشه کاری کرد که هر روز نیازی به زدن دکمه هاید مسیج نباشه؟

بعد از نصب کاسپر و زمانی که کسپر هنوز فعال نشده (با فرض اینکه کسی بخواد به صورت تریال و یا سریال محصول رو فعال کند), برای فعال کردنش باید به اینترنت وصل شد و به صورت آنلاین فعال میشه. سوالم این هست که زمانی که به اینترنت وصل میشیم و کاسپر هنوز فعال نیست آیا خطری برای سیستم ممکنه پیش بیاد و یا اینکه فعال کردن کسپر صرفا جهت آپدیت هست؟
در حالت تریال کسپرسکی از لحاظ گارد امنیتی و ضریب اطمینان با نسخه ارژینال فرق نداره

صرفا زمان دار بودن این گارد ، عدم پشتیبانی و همچنین درج عنوان تریال بر روی هشدارهای آن با حالت ارژینال تفاوت دارد

در زمان فعالسازی آنلاین تا زمانیکه کسپرسکی را کاملا اکتیو نشده ، از هرگونه وبگردی ، دانلود و چت پرهیز کنید

البته چون زمان این اکتیو سازی بسیار کم است ، پس با رعایت مطالب فوق تهدیدی برای شما نخواهد بود

omid-p30
04-04-2009, 09:59
کلید هایی که در سراسر نت به طور غیر قانونی و در فواصل کم منتشر میشوند از کجا می آیند؟ منظورم اینه که کیا اونها رو در نت قرار میدند؟ کسانی که اونها رو قانونی خریداری کردند ؟ در این صورت چه طور همه ما از کلید هایی که برا یک کامپیوتر هست استفاده میکنیم؟ در غیر این صورت پس این کلید ها از کجا میایند ؟ اگر ممکنه توضیح بفرمایید.

jojonice
04-04-2009, 14:10
سلام
لطفا بگید این ارور را چگونه رفع کنم از ورژن 7 اینرنت سکوریتی استفاده میکنم و الان خیلی کد استفاده کردم ولی همش همین ارور را میدهید: Your license key is blacklisted. Updates are disabled. Please contact your dealer or local support service.
لطفا بگید چگونه بروز رسانی کنم
ممنون
خداحافظ

omid-p30
04-04-2009, 14:21
سلام
لطفا بگید این ارور را چگونه رفع کنم از ورژن 7 اینرنت سکوریتی استفاده میکنم و الان خیلی کد استفاده کردم ولی همش همین ارور را میدهید: Your license key is blacklisted. Updates are disabled. Please contact your dealer or local support service.
لطفا بگید چگونه بروز رسانی کنم
ممنون
خداحافظ

دقت کن که برای وارد کردن کد فعال باید کد های بلک لیست شده رو پاک کرده باشی. تموم کد های بلک لیست شده رو پاک کن و از چند پست آخر این تاپیک کد های اینترنت سکیوریتی رو وارد کن. کد های ورژن 7 و 8 هم اکثرا به هم میخورند.

Esmail_E30
04-04-2009, 15:58
e
new keys for kis 2009 and kav 2009 / 2009 april 02 update
کد:

سلام لینک خرایه

jojonice
04-04-2009, 16:01
دقت کن که برای وارد کردن کد فعال باید کد های بلک لیست شده رو پاک کرده باشی. تموم کد های بلک لیست شده رو پاک کن و از چند پست آخر این تاپیک کد های اینترنت سکیوریتی رو وارد کن. کد های ورژن 7 و 8 هم اکثرا به هم میخورند.
سلام
آقا لطف میکنید و بگید چگونه میشود کد ها را حذف کرد و کدهای جدید را گذاشت
ممنون

hamilton
04-04-2009, 16:35
سلام
آقا لطف میکنید و بگید چگونه میشود کد ها را حذف کرد و کدهای جدید را گذاشت
ممنون

شما بعد از اينكه كاسپر را باز كرديد مطابق تصوير زير از قسمت Merge/Delete ميتوانيد كليد يا كليدهاي قبلي كه در ليست سياه قرار گرفته اند را حذف و از همين قسمت نسبت به معرفي كليد جديد اقدام كنيد:

majid20
04-04-2009, 16:57
کلید های کسپرسکی برای محصولات آنتی ویروس ( Kav ) و اینترنت سکیوریتی ( Kis )

majid20
04-04-2009, 17:37
کلید هایی که در سراسر نت به طور غیر قانونی و در فواصل کم منتشر میشوند از کجا می آیند؟ منظورم اینه که کیا اونها رو در نت قرار میدند؟ کسانی که اونها رو قانونی خریداری کردند ؟ در این صورت چه طور همه ما از کلید هایی که برا یک کامپیوتر هست استفاده میکنیم؟ در غیر این صورت پس این کلید ها از کجا میایند ؟ اگر ممکنه توضیح بفرمایید.
بازار جهانی برنامه های امنیتی و آنتی ویروس در دست سه غول بزرگ این عرصه یعنی Symantec و McAfee و TrendMicro است

( که Symantec با فروش چند میلیارد دلاری خود نسبت به دو شرکت دیگر ، یک سرو گردن بالاتر است )

شرکت هایی نظیر کسپرسکی و ESET حتی 1دهم فروش کمپانی های فوق را ندارند

اینگونه شرکت ها عموما در کشورهای خود بازار را به دست خود گرفته اند اما در سایر کشورها درصد کمی از بازار را دارند

کمپانی های کسپرسکی و ESET برای کسب مشتریان بیشتر ناچارا دست به تبلیغات گسترده ای بزنند

یکی از راههای تبلیغ برای آنها در اختیار گذاشتن هدفمند و موقت کلید یا سریال محصولات بصورت رایگان برای کاربران است

البته مسلما هر کلید و سریالی چنانچه از حد مجاز خود بیشتر استفاده شود ( مثلا کاربران زیادی از آن استفاده کنند ) بلاک میشود

البته تمام کلید ها یا سریال ها از همین طریق بدست نمی آیند

درصدی براساس دزدی کلید ها در اختیار کاربران قرا رمیگیرد و راههای بسیاری که لازم به گفتار نیست

در زمینه اینکه گفتید اکثر کلید ها برای 1 کامپیوتر در نظر گرفته شده پس چرا کاربران زیادی از آن استفاده میکنند

خب منظور از 1 کامپیوتر این است که صرفا برای کاربران خانگی است که از یک سیستم منفرد استفاده میکنند

برای کاربرانی که از چند کامپیوتر همزمان استفاده میکنند و یا اداره کاربردی ندارد

از طرفی روند شناسایی کلید های غیرقاونی ، اطلاع رسانی به بخش پیگیری و دریافت دستور بلاک کردن خود زمان گیر است

Dreamland
04-04-2009, 18:19
سلام لینک خرایه
لینک جدید New Keys for KIS and KAV :31:

boy_kochak
04-04-2009, 19:02
دوستان اینهم key های جدید ..... به پست زیر مراجعه کنید

artb
04-04-2009, 23:15
آقا میلاد تشکر از کرک ها تون کرک دائمی ندارید بدید به من

Dreamland
04-04-2009, 23:41
آقا میلاد تشکر از کرک ها تون کرک دائمی ندارید بدید به من
پدر جان چند پست قبل مجید جان معرفی کرده

artb
04-04-2009, 23:45
دیدم عزیزم میخواستم شما بزارید

Esmail_E30
05-04-2009, 20:03
لینک جدید New Keys for KIS and KAV :31:

آقا میلاد واسه ما معما گذاشتی؟؟:5: :worried:
1 ساعت باهاش ور رفتم آخرم نتوتنستم دانلود کنم :17::17::3:

majid20
05-04-2009, 22:38
آقا میلاد واسه ما معما گذاشتی؟؟
1 ساعت باهاش ور رفتم آخرم نتوتنستم دانلود کنم
در پست زیر چند کلید برای نسخه آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی گذاشته بودم

در ضمن یک کد فعالسازی هم در پست زیر قرار دادم که دیگر نیازی به دانلود کردن ندارید

Dreamland
06-04-2009, 10:00
New Key Kis 2009

Dreamland
06-04-2009, 11:06
دريافت جديد ترين لایسنس کسپرسکی 2007 و 2009

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPassword :

:46:

Mohammad Hosseyn
06-04-2009, 11:17
با سلام ...

من انتی ویروس کاسپر رو دارم (آنتی ویروس نه اینترنت سکوریتی) ورژن 8.0.0.454 .

هر چی key میزنم قبول نمی کنه ... یعنی تاریخ گذشتن ...

میشه چندتا key مخصوص این ورژن بدید بهم که حالا حالا ها کار کنه ؟

omid-p30
06-04-2009, 11:23
با سلام ...

من انتی ویروس کاسپر رو دارم (آنتی ویروس نه اینترنت سکوریتی) ورژن 8.0.0.454 .

هر چی key میزنم قبول نمی کنه ... یعنی تاریخ گذشتن ...

میشه چندتا key مخصوص این ورژن بدید بهم که حالا حالا ها کار کنه ؟

کلید های پست 665 رو امتحان کنید.

قبل از وارد کردن اونها هم، کلید های تاریخ گذشته یا بلک لیست شده رو پاک کنید.

این هم که مدت زیادی کار کنه یا نه در اختیار من و شما نیست، بسته به شانس داره که چه زمانی شرکت کاسپر اونها

رو وارد لیست سیاه کنه.

Mohammad Hosseyn
06-04-2009, 11:26
کلید های پست 665 رو امتحان کنید.

قبل از وارد کردن اونها هم، کلید های تاریخ گذشته یا بلک لیست شده رو پاک کنید.

این هم که مدت زیادی کار کنه یا نه در اختیار من و شما نیست، بسته به شانس داره که چه زمانی شرکت کاسپر اونها

رو وارد لیست سیاه کنه.
یدونه کار کرده ..اما فقط تا 25 روز دیگه ... بعد اون چی ؟؟

آخه من یه جا دیده بودم که چندتا key داشت تا سال 2010 کار میکرد ... الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم ...

ممنون ...

omid-p30
06-04-2009, 11:41

آخه من یه جا دیده بودم که چندتا key داشت تا سال 2010 کار میکرد ... الان هرچی میگردم پیدا نمیکنم ...

ممنون ...

بعد اون هم خدا بزرگه. مهم فعال بودن کلید ها هستند نه تاریخ اتمامشون.
اون رو هم که دیده بودید تاریخ اعتبارش تا 2010 هست چه تضمینی هست که همین فردا وارد بلک لیست نشه ؟
با این حال اگر کلید های مدت دار تر میخواید میتونید بین لینک های مختلفی که بقیه دوستان لطف کردند جستجو کنید شاید پیدا بشود. تعدادی دیگه هم خودم میگذارم .

kav keys

(به پست 676 منتقل شد )

Dreamland
06-04-2009, 17:06
Kasper-Key Sharing Network (KKSN) V.2.4.2d
Incl. New KKL

This application is designed to read the database that is shared by all users and list over hundreds of keys offered to you for almost every week (there is Over 800 Keys working in the database, and always growing). There is no need any more to search the web for the latest keys (But you have to find the database list). All you have to do from now on is start this application, click on list the keys from the database and select the database file then select the keys that are valid for your software version, in average you will find each key hosted in FIVE servers (mirrors) that you need to download from then click to download it in seconds (No more Rapidshare to wait or Online to search) Download directly from the database which is updated every week with more keys.
With this application, it's the finale of the constant search for a valid key.

Keys list up to date as follow:
1- Keys for Kasper-sky Anti-Virus (KAV) Version 6, 7, and 8
2- Keys for Kasper-sky Internet Security (KIS) Version 6, 7, and 8

What is new in this Version?
Fixed the TB integration issue, and the NTP message corrected

hp980
07-04-2009, 15:07

ممنون ...

زیاد فرقی نمیکنه چون تو کمتر از 1 ماه میره تو بلک لیست

h_radnoosh
07-04-2009, 15:22
سلام من یه سوال دارم اونم اینه که وقتی کسپر 7 به راحتی کرک میشه و دم به دقیقه کی نمی خاد چرا براش کی میذارید؟

omid-p30
07-04-2009, 15:31
سلام من یه سوال دارم اونم اینه که وقتی کسپر 7 به راحتی کرک میشه و دم به دقیقه کی نمی خاد چرا براش کی میذارید؟

اگر به نتیجه نظرسنجی تاپیک زیر دقت کنید می بییند که اکثرا استفاده از سریال رو به کرک ترجیح میدند. این امر هم دلایل مختلفی داره که بعضی ها نظراتشون رو گفتند. شما اگر کرک رو میپسندید میتونید اونجا بحث کنید.

omid-p30
07-04-2009, 16:56
سه شنبه 18 فروردین

Kis\Kav Keys

kod89
07-04-2009, 17:38
الان چک کردک دیدم که kaspersky.com رو میره ولی وقتی میخوام برم kavkisey.com اون پیغام رومیده. من تا حالا از این سایت کی میگرفتم موقع ورود هم کسپر رو off میکردم و وارد سایت میشدم ولی چند روزه نمیتونم برم داخل سایت با وجود اینکه kasper رو off میکنم و این پیغام رو میده ممنون میشم هم پاسخ این سوالم رو بدی و هم اینکه بگید چه جوری میشه از حالت خودکار خارج کرد؟؟

جواب بدید لطفا !!!

omid-p30
07-04-2009, 17:44
جواب بدید لطفا !!!

طبق پست زیر به لیست سفید معرفیش کنید.

Dreamland
08-04-2009, 10:31
Keys for KIS and KAV / 07 April کلیدهای جدید کسپر

:33:

hasanbehnam7
08-04-2009, 14:08
یک ویوس کش که اسمش را هم نمی دانم وارد سیستم من شده
یک نوشته لاتین قرمز رنگ در بالای صفحه بوجود می آورد
سرعت سیستم را از کار می اندازد
لطفا کمکم کنید

zhy
08-04-2009, 17:02
سلام
میشه توضیح بدین در تاپیک كرك براي تمديد مدت 30 روزه آزمايشي محصولات كاسپر
ایامنظورازSelf Defenseهمان proactive defenseاست؟اگرنه لطفادقیق بگین این گزینه کدوم قسمته و منظورازexitکردن ازkasperچیست؟

HRN
08-04-2009, 18:09
بابا اين پست اول رو يكم جمع وجور كنيد اون كليد كه تا 6/10/2009 اعتبار داشت بلوك شده ، اون سايتي ام كه Activation Code شش ماهه ميداد ديگه باز نميشه ، اون يكي سايت ام كه گذاشتيد براي دانلود كي ديگه كي هاش دانلود نميشه
من بدبخت كلي سر كار بودم.
درضم هنوز هيچ كركي براي ورژن 8 پيدا نشده؟ من كه خسته شدم از بس دنبال كليد هاي جديد گشتم
با تشكر

P‌C
08-04-2009, 18:13
سلام
ایامنظورازSelf Defenseهمان proactive defenseاست؟اگرنه لطفادقیق بگین این گزینه کدوم قسمته و منظورازexitکردن ازkasperچیست؟
در settings به options رفته و تیک enable self-def رو بردارید وok کنید.
برای exit کردن هم روی آیکون برنامه در system tray کلیک راست کنید و بعد روی exit کلیک کنید.

omid-p30
08-04-2009, 18:41
یک ویوس کش که اسمش را هم نمی دانم وارد سیستم من شده
یک نوشته لاتین قرمز رنگ در بالای صفحه بوجود می آورد
سرعت سیستم را از کار می اندازد
لطفا کمکم کنید

hasanbehnam7عزیز در انجمن اورژانس سیستم های آلوده بپرسید :

سلام

غیر فعال کردن self defence برای ورژن های 7 و 8

بابا اين پست اول رو يكم جمع وجور كنيد اون كليد كه تا 6/10/2009 اعتبار داشت بلوك شده ، اون سايتي ام كه Activation Code شش ماهه ميداد ديگه باز نميشه ، اون يكي سايت ام كه گذاشتيد براي دانلود كي ديگه كي هاش دانلود نميشه
من بدبخت كلي سر كار بودم.
درضم هنوز هيچ كركي براي ورژن 8 پيدا نشده؟ من كه خسته شدم از بس دنبال كليد هاي جديد گشتم
با تشكر

کرک برای 8 به غیر از همون trial reset های پست اول وجود نداره.

کلید های پست 676 فعال هستند.

alizali
08-04-2009, 22:30
نسخه جدید نرم افزار به اشتراک گذاری کلیدهای کسپرسکی

Balrog
09-04-2009, 04:33
/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_ok1
09-04-2009, 07:51
درود بي كران به همه دوستان

كليد هاي Kav و Kis به شرط چاقو :46:

efdragunov
10-04-2009, 10:00
کد های فعال سازی kaspersky anti-virus 8.0.0.454 رو میخواستم برای 10 april 2009 به بعد.....ممنون

omid-p30
10-04-2009, 10:18
کد های فعال سازی kaspersky anti-virus 8.0.0.454 رو میخواستم برای 10 april 2009 به بعد.....ممنون برای Anti virus کلید های پست های 657 ، 671 ، 679 و 687 فعال هستند.

و برای Internet security پست های 666، 676 ، 679 و 687

gggmail
10-04-2009, 16:51
دوستان من کاسپر اسکای رو با حالت تریال 30 روزه آپدیت کردم
بعد از سی روز اگر ویندوز رو عوض کنم دوباره با این حالت میتونم آپدیت کنم؟
بهترین کار بعد از سی روز چیه؟

omid-p30
10-04-2009, 16:59

عوض کردن ویندوز بدترین راه هست، برای استفاده مجدد از حالت تریال میتونید از کرک های پست اول استفاده کنید. اگر هم مثل من از کرک خوشتون نمیاد میتونید از سریال هایی که در این تاپیک قرار دارند استفاده کنید. در صورت بلک لیست شدن هم دوباره همین جا سر بزنید.

mehdi_ok1
10-04-2009, 18:08

سلام

بله ميتونيد
بهترين كار استفاده از همين كليد هاي فعال سازي هست

ضمنا اگه كسپر خودتون رو آپديت كرديد از فايل هاي آپديت خودتون كپي بگيريد تا بعدا باز نخواييد به اينترنت متصل بشيد و دانلود كنيد آپديت هاي جديد رو

چگونه؟

Settings>Update>Settings...>Additional>Copy updates to folder:>PATH

با مشخص كردن مسيري براي آپديت ها ، زين پس همه فايل هاي آپديت به اين پوشه كپي ميشن

براي استفاده از اين پوشه در دفعه هاي بعدي:

Settings>Update>Settings...>Source>Add>PATH

مسير پوشه آپديت رو Add كنيد و در قسمت بالاش تيك Kasperskay Lab's update servers رو برداريد و تيك آدرسي رو كه مشخص كرديد رو بزنيد

بعد از به روز آوري از پوشه مربوطه تيك آدرس خودتون رو برداريد و تيك Kasperskay Lab's update servers رو دوباره بزنيد و اينبار ديگه از اينترنت آپديت كنيد

موفق باشيم:10:

jenayaat
10-04-2009, 20:56
سلام به همه
من یه مشکلی دارم
برای اپدیت کاسپر ار این سرور استفاده میکنم:
اپدیت میشه ولی از 10 بار یه بارش
من adsl دارم ولی بازم time out میده
از سرور اصلی هم مشکلم اینه که 99 رو تا بی نهایت ساعت میمونه و دانلود نمیکه
تیک proxy هم درسته

majid20
10-04-2009, 21:19
سلام به همه
من یه مشکلی دارم
برای اپدیت کاسپر ار این سرور استفاده میکنم:ftp://dnl-ru1.kaspersky-labs.com
اپدیت میشه ولی از 10 بار یه بارش
من adsl دارم ولی بازم time out میده
از سرور اصلی هم مشکلم اینه که 99 رو تا بی نهایت ساعت میمونه و دانلود نمیکه
تیک proxy هم درسته
شما از کدام نسخه کسپرسکی استفاده میکنید ؟

jenayaat
11-04-2009, 20:42
8.0.0.506 kis

gggmail
11-04-2009, 21:05
دوستان آیا نسخه جدید کاسپر با آپدیت امنیت کامل رو داره؟
چون ناد و آویرا فایروالشون ضعیفه
دوستان کاسپر بعضی اوقات پیغامهایی میده ALLOW و Block یعنی چی؟کدوم رو بزنم؟

omid-p30
11-04-2009, 22:43
دوستان آیا نسخه جدید کاسپر با آپدیت امنیت کامل رو داره؟
چون ناد و آویرا فایروالشون ضعیفه
دوستان کاسپر بعضی اوقات پیغامهایی میده ALLOW و Block یعنی چی؟کدوم رو بزنم؟

این تاپیک برای کرک و سریال هست. سوالتون رو در تاپیک اختصاصی کاسپر جواب دادم.

majid20
11-04-2009, 23:57
8.0.0.506 kis
دوست عزیز برای آپدیت کسپرسکی بهتره از فیلطرشکن نظیر Ultra Surf استفاده کنید

البته یادتان باشد معمولا در آپدیت های سنگین ، کسپرسکی درصد دانلود را درست نشان نمیدهد

و مثلا تا 99% را نشان میدهد در حالیکه حجم زیادی از فایلها باقی مانده

P‌C
12-04-2009, 00:42
دوست عزیز برای آپدیت کسپرسکی بهتره از فیلطرشکن نظیر Ultra Surf استفاده کنید

البته یادتان باشد معمولا در آپدیت های سنگین ، کسپرسکی درصد دانلود را درست نشان نمیدهد

و مثلا تا 99% را نشان میدهد در حالیکه حجم زیادی از فایلها باقی مانده
این ult ra su rf چرا دیگه کار نمیکنه؟ پیام chek your internet connections میده. ورژن 9.4. مشکل فایروال هم نداره.مال شمام اینطوریه؟

ebrahimjan
12-04-2009, 06:47
عزيزم شما براي آپديت كردن كسپرسكاي بايد اول ult ra su rf رو باز كنيد تا صفحه اصلي برنامه لود بشه بعد از اون آپديت كنيد من امتحان كردم جواب داد

saeid_saeid
12-04-2009, 12:10
اینم کی برای کاسپرسکی اینترنت سکوریتی

Grand
13-04-2009, 01:47

این کی‏ها مال کدوم ورژن هست؟ 2009؟

omid-p30
13-04-2009, 07:48
این کی‏ها مال کدوم ورژن هست؟ 2009؟

بالای 90 درصد کلید هایی که منتشر میشوند برای ورژن 7 و 8 و حتی 6 یکسانند.بنابراین کمتر کلید ها به صورت جداسازی شده پیدا میشوند. در معدود موارد احتمالی که کلیدی فقط مختص نسخه ای خاص باشه با ارور ناسازگاری برای محصول مواجه میشید که کافیه اون کلید رو حذف و بقیه رو امتحان کنید.

mashhadkhafan
13-04-2009, 10:35
ُلام
چرا كاسژر اسكي ايران ورژن اينترنت سكيوريتي رو نمي فروشه
باي

hamilton
13-04-2009, 13:56
ُلام
چرا كاسژر اسكي ايران ورژن اينترنت سكيوريتي رو نمي فروشه
باي

شما از كدام نمايندگي رسمي فروش محصولات كاسپر در ايران پرسيديد و به شما گفتند كه اينترنت سكيوريتي كاسپر را نمي فروشند؟

Grand
13-04-2009, 14:19

این آدرس مشکل داره.

کسی Key معتبر برای اینترنت سکیوریتی 2009 نداره!؟

omid-p30
13-04-2009, 14:23
کلید های پست 676 که قرار داده بودم فعال هستند برای kis و kav

alipencia
13-04-2009, 14:35
با سلام خدمت اساتید گرامی.دو تا سوال داشتم:
1)من kis8 روسیستم نصب کردم.بعد هم اپدیت کردم.اما طبق اموزش پست اول مسیری برای ذخیره فایل اپدیت تعیین نکردم.حالا میتونم از قسمت appliction data>Kaspersky Lab,...فایل های اپدیت رو ذخیره کنم؟:41:
2)حجم اپدیتهای روزانه چقدره؟

Fxsignal
13-04-2009, 16:33
من ورژن 2007 رو دارم اما هی کی براش اکتیو نمیشه ؟ چرا

omid-p30
13-04-2009, 16:47
با سلام خدمت اساتید گرامی.دو تا سوال داشتم:
1)من kis8 روسیستم نصب کردم.بعد هم اپدیت کردم.اما طبق اموزش پست اول مسیری برای ذخیره فایل اپدیت تعیین نکردم.حالا میتونم از قسمت appliction data>Kaspersky Lab,...فایل های اپدیت رو ذخیره کنم؟:41:
2)حجم اپدیتهای روزانه چقدره؟

alipencia عزیز این تاپیک برای کرک وسریال کاسپر هست. در تاپیک اختصاصی کاسپر بپرسید تا جواب بگیرید :

من ورژن 2007 رو دارم اما هی کی براش اکتیو نمیشه ؟ چرا

ببینید موارد زیر رو رعایت میکنید یا نه.
اشتباها نباید از کلید های kav و kis به جای هم استفاده کنید.
اگر کلید هایی رو قبلا در کاسپر وارد کردید و بلک لیست بوده اند یا ارور های دیگه ای دادند اونها رو اول پاک کنید بعد کلید های فعال رو وارد کنید.
اگر مشکل برطرف نشد بگید که دقیقا کاسپر چه اروری میده، از کلید های کدوم پست استفاده کردید و اینکه kav دارید یا kis ؟

manya-atashin
14-04-2009, 10:39
Kaspersky Internet Security 8 همه كليدها سوختن و كار نميكنن
كليد جديد نيست؟
كليدهايي كه تو پست اول بود رو ميگم
كار نميكنه...
ممنون

zexin
14-04-2009, 10:47
کلید های پست 676 که قرار داده بودم فعال هستند برای kis و kav

kaspersky internet security 8 همه كليدها سوختن و كار نميكنن
كليد جديد نيست؟
كليدهايي كه تو پست اول بود رو ميگم
كار نميكنه...
ممنون
این کلیدها رو که دوستون :10:گذاشتن رو امتجان کنید.

Dreamland
14-04-2009, 14:06
Kaspersky Internet Security 2009 New Key (کی جدید - سه شنبه 25 فروردین)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید&

arashk1986
14-04-2009, 17:11
با سلام خدمت دوستان
من کلیدهای جدید kaspersky 2009 anti virus رو می خواستم.

omid-p30
14-04-2009, 17:20
سه شنبه 25 فروردین

KAV

manya-atashin
14-04-2009, 18:26
متاسفانه هيچ كدوم كار نكرد!!!

Dreamland
14-04-2009, 18:32
دوست عزیز تمامی کلیدهای پست 713 سالم و کار میکنند
درضمن این کلیدها برای محصول Internet Security 2009 میباشد

omid-p30
14-04-2009, 19:10

قبل از وارد کردن کلید های فعال باید کلید های قبلی را از کاسپر پاک کنید و همینطور اشتباها از کلیدهای Kis و Kav به جای هم استفاده نکنید. اگر باز به مشکل برخورید بگید که کاسپر دقیقا چه اروری میده و کدوم ورژن و نسخه کاسپر رو دارید.

manya-atashin
14-04-2009, 20:45
ممنون مشكل حل شد....

Dreamland
14-04-2009, 22:16
KIS 6/7/8 & KAV 6/7/8

جدیدترین کی های فعال کننده محصولات کسپرسکی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:15:

DVM_AMIR
15-04-2009, 00:27
عزیزم این کی ها همش میره تو reserve key
چیکار کنم؟؟؟

|محمدی|
15-04-2009, 06:31
ممنون دوستان
هر وقت از گرفتن کی تو جاهای دیگه نا امید میشم
میام اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid-p30
15-04-2009, 07:30
عزیزم این کی ها همش میره تو reserve key
چیکار کنم؟؟؟

باید اول کلید های بلک لیست شده قبل رو پاک کنید بعد کلید های فعال رو وارد کنید. آموزش پاک کردن و واردکردن کلیدها در پست 4 صفحه اول هست.

Dreamland
15-04-2009, 11:54
جدیدترین کی های فعال کننده محصولات کسپرسکی در پست 720 قرار گرفت
:10:

denzelmovie
15-04-2009, 13:49
با سلام به دوستان عزیز
دوستان من میخوام نرم افزار Kaspersky Anti Virus 8.0.0.454 رو به روز کنم
ولی سرعت اینترنت من خیلی کمه و میخوام برم توی کافی نت دانلود کنم
میخواستم اگه لینکی داره لطف کنید برای من بگذارید
آیا از طریق خود نرم افزار هم امکان داره که توی کافی نت به روزش کنم
بعد فایلهای به روز شده رو روی سیستم خودم نصب کنم؟؟؟
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

omid-p30
15-04-2009, 14:01
با سلام به دوستان عزیز
دوستان من میخوام نرم افزار

kaspersky anti virus 8.0.0.454 رو به روز کنم
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

هر بحثی به غیر از کرک و سریال کاسپراسکای در تاپیک اختصاصی کاسپر انجام میشه.

Mavix
15-04-2009, 20:23
با سلام

من همیشه این مشکل پیدا کردن کی رو داشتم تا اینکه امروز تصمیم گرفته بودم دیگه از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم.

حالا خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم. ازتون خیلی خیلی ممنونم دوستان که کی های جدید رو میذارین.

همیشه موفق و سربلند باشین.

mehdi_ok1
15-04-2009, 21:45
درود به همه دوستان

جديدترين كليد هاي Kav و Kis به شرط چاقو :46:

javady
15-04-2009, 21:46
سلام دوست عزیز
خسته نباشی
من کرکی که در صفحه اول گذاشتی Kaspersky 2009 Trial Reset(Vista 32 & 64 Bits)
دان کردم و همین کارهایی که گفتی رو انجام دادم و نصب شد در آخر ولی گزینه آپدیت برنامه خاموشه مشکلی هست؟
ویندوز من هم ویندوز 7 هستش و ورژن Kaspersky internet security 8.0.0.506

sadra121
16-04-2009, 00:05
mehdi_ok1 عزیز !

بابت کی دستت درد نکنه !
اینقدر کی استفاده کردم که دیگه میخواستم از کاسپراسکای خداحافظی کنم
ممنون

sadra121
16-04-2009, 00:11
کلیه مباحث و موضوعات مهم پیرامون کرک و سریال محصولات کسپرسکی در این پست لیست بندی مى شود

تا ضمن دسترسی سریعتر کاربران به موضوعات دلخواه خود از ایجاد پست تکراری پرهیز کنند

لازم به ذکر است این لیست همواره به روز شده و به زودی کاملا تکمیل خواهد شد

عناوین مهم

سایتی برای دریافت key ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2fdownload%2f)

نحوه فعالسازی کسپرسکی ( وارد کردن key جهت آپدیت ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نکته مهم در استفاده از key برای محصولات مختلف کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آشنایی برخی هشدارها و گزارشات کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا گاها کسپرسکى آپديت نمى شود الا با پروکسى ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرور کمکی در زمانیکه کسپرسکی بدون پر و کسی آپدیت نمى شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا key هایی که تا چند سال اعتبار دارند دوام چندانى ندارند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قرار گرفتن key ها در ليست سياه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منظور از kav و kis چيست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عزیز !
لینک اولی که خودش تروجان داره:31:

DVM_AMIR
16-04-2009, 00:25
درود به همه دوستان

جديدترين كليد هاي kav و kis به شرط چاقو :46:

قربون دستت مهدی جان...... بالاخره بع از یک ما تونستم کسپر رو فعال کنم..... ولی چه فایده که با آپدیت دوباره همون آش و همون کاسه.........ولی بازم مرسی

sadra121
16-04-2009, 00:38
با سلام به دوستان عزیز
دوستان من میخوام نرم افزار kaspersky anti virus 8.0.0.454 رو به روز کنم
منتظر جوابتون هستم
با تشکر

دقیقا من هم این سوالو دارم کسی میتونه راهنمایی کنه یا لینکه فارومشو بگذاره
ممنون میشم :11:

omid-p30
16-04-2009, 07:41
عزیز !
لینک اولی که خودش تروجان داره:31:

تروجان نیست. خود شرکت کاسپراسکای برای جلوگیری از استفاده غیر قانونی کلید ها این پیغام رو میده. میتونید به لیست سفید اضافش کنید.

دقیقا من هم این سوالو دارم کسی میتونه راهنمایی کنه یا لینکه فارومشو بگذاره
ممنون میشم :11:

sadra121
16-04-2009, 09:22
تروجان نیست. خود شرکت کاسپراسکای برای جلوگیری از استفاده غیر قانونی کلید ها این پیغام رو میده. میتونید به لیست سفید اضافش کنید.

به جوابی که بهشون دادم دقت کردید ؟ در تاپیک اختصاصی کاسپر جواب این سوال داده شده.

ممنون از بابت قسمت اول .:11:

من هم عرض کردم که اگر تاپیک اختصاصی داره لینکشو بگذارید چون ماشاءا... اینقدر فاروم خدا برکتی هست که خیلی وقت میبره توی سرچ هم این فاروم رو دیدم

در ضمن سوال هم در ارتباط فاروم بحث هستش و الا برای هر موضوع کوچکی باید 100 تاپیک زد:18:

omid-p30
16-04-2009, 09:47
ممنون از بابت قسمت اول .:11:

من هم عرض کردم که اگر تاپیک اختصاصی داره لینکشو بگذارید چون ماشاءا... اینقدر فاروم خدا برکتی هست که خیلی وقت میبره توی سرچ هم این فاروم رو دیدم

در ضمن سوال هم در ارتباط فاروم بحث هستش و الا برای هر موضوع کوچکی باید 100 تاپیک زد:18:

شرمنده درست نخوندم فکر کردم لینک دانلود آپدیت ها رو میگیند.لینک تاپیک رو قرار دادم .

سلام دوست عزیز
خسته نباشی
من کرکی که در صفحه اول گذاشتی Kaspersky 2009 Trial Reset(Vista 32 & 64 Bits)
دان کردم و همین کارهایی که گفتی رو انجام دادم و نصب شد در آخر ولی گزینه آپدیت برنامه خاموشه مشکلی هست؟
ویندوز من هم ویندوز 7 هستش و ورژن Kaspersky internet security 8.0.0.506 خب وقتی آپدیت خاموشه یعنی کاسپر فعال نشده. همونطور که گفته شده لینک ها برای xp و ویستا هستش و به 7 نمیخوره. ضمنا به نظر من این کرک ها هم برای مواقعی هست که کلید فعال سازی در دسترس نباشه ولی حالا میتونید راحت با کلید های قرار داده شده کاسپر رو فعال کنید.

Dreamland
16-04-2009, 19:11
ما تونستم کسپر رو فعال کنم..... ولی چه فایده که با آپدیت دوباره همون آش و همون کاسه.........ولی بازم مرسی
دوست عزیز شما میتوانید محصول را به صورت ارجینال خریداری کنید تا دیگه مشکل کی نداشته باشید
درضمن جدیدترین کی های فعال کننده محصولات کسپرسکی در پست 720 قرار گرفت
:10:

manya-atashin
17-04-2009, 12:01
آخرين كدي كه قرار دادين و استفاده كردم ديروز نابود شد!
لطفا كد جديد بزارين
ممنون

omid-p30
17-04-2009, 14:09
Kis/Kav

Dreamland
17-04-2009, 16:36
آخرين كدي كه قرار دادين و استفاده كردم ديروز نابود شد!
لطفا كد جديد بزارين
ممنون

KIS 6/7/8 & KAV 6/7/8

mehdi_ok1
17-04-2009, 23:12
جديدترين كليد ها به تاريخ همين الان ! به شرط ببر :46:

MAR_Programmer
18-04-2009, 19:41
سلام خدمت همه دوستان
اول از زحمتایی که می کشید تشکر می کنم
این چند روز خیلی برای گرفتن کی گشتم مثلا تا دو سه روز پیش من از کلید های تاپیک 720 استفاده می کردم خیلی تازه بود اما بلوک شد چرا؟ یعنی شرکت انقدر فعال شده؟
در ضمن دوستان (مدیر فروم - تاپیک یا هر کس دیگه) ممکنه کلید های جدید رو در صفحه اول مطرح کنید که لازم نباشه که صفحات را از آخر به اول مرور کنیم ممنون می شم اگر یکم بیشتر به این مسئله دقت بشه
با تشکر از همه دوستانی که دل ما رو شاد می کنن :7::7::7:

hamilton
19-04-2009, 21:56
يك كليد فعال براي محصول اينترنت سكيوريتي كاسپر در پست اول قرار گرفت.

m.hassani
20-04-2009, 03:11
شما را بخدا یه کاری کنین کسپر من هم امروز از کار افتادآخه بجز کسپر هیچ آنتی ویروسی رو قبول ندارم لطفآ اگر کلید جدیدی پیدا کردین بنده را هم از طریق ایمیل مطلع فرمایین؛تــــشــــکر،
mhassani.abbass@gmail.com

samanxxx
20-04-2009, 04:26
سلام من یه آنتی ویروس کسپراسکی ورزن 6 روی سی دی مادربوردم دارم که این دومین باره که نصبش میکنم بعد از اینکه ویندوز نصب کردم اونو نصبش کردم که 2 ساعت طول کشید تا آپدیت بشه و فعلا هم مشکلی نداره . میخواستم بدونم تا کی راحتم ؟ ممکنه به کرک یا سریال احتیاج پیدا کنه؟ اگه آره باشه جواب حدودا چقدر وقت دیگه؟ممنون:27::27:

hamilton
20-04-2009, 09:01
شما را بخدا یه کاری کنین کسپر من هم امروز از کار افتادآخه بجز کسپر هیچ آنتی ویروسی رو قبول ندارم لطفآ اگر کلید جدیدی پیدا کردین بنده را هم از طریق ایمیل مطلع فرمایین؛تــــشــــکر،
mhassani.abbass@gmail.com

كليدهاي محصولات كاسپر توسط بنده و ساير دوستان بصورت مرتب قرار داده ميشوند.شما هم بايد مرتب به اين تاپيك مراجعه نماييد تا كليد فعال موردنظر خود را پيدا كنيد.

سلام من یه آنتی ویروس کسپراسکی ورزن 6 روی سی دی مادربوردم دارم که این دومین باره که نصبش میکنم بعد از اینکه ویندوز نصب کردم اونو نصبش کردم که 2 ساعت طول کشید تا آپدیت بشه و فعلا هم مشکلی نداره . میخواستم بدونم تا کی راحتم ؟ ممکنه به کرک یا سریال احتیاج پیدا کنه؟ اگه آره باشه جواب حدودا چقدر وقت دیگه؟ممنون:27::27:

نسخه 6 كاسپر بسيار قديمي شده و كمپاني كاسپر نيز از آن پشتيباني نميكنه.همانطور كه اشاره كرديد حجم آپديت اين نسخه بسيار بالا بوده و اينكه تا چه زماني براي شما كار كنه بستگي به اين داره كه كليد آن چه زماني توسط كاسپر بلوك بشه و در ليست سياه قرار بگيره.

denzelmovie
20-04-2009, 14:39
با سلام
دوستان من دیروز ویروس کش
kaspersky Anti Virus 8.0.0.454 رو به روز کردم
ولی وقتی به روزش میکنم میگه key شما مسدود شده است
لطفا لینک یک key مناسب برای این ورژن رو برای من بگذارید تا دانلود کنم
با تشکر

omid-p30
20-04-2009, 15:03
با سلام
دوستان من دیروز ویروس کش
kaspersky anti virus 8.0.0.454 رو به روز کردم
ولی وقتی به روزش میکنم میگه key شما مسدود شده است
لطفا لینک یک key مناسب برای این ورژن رو برای من بگذارید تا دانلود کنم
با تشکر

خب چند پست قبل که کلید ها گذاشته شدند.

Dreamland
20-04-2009, 15:35
KIS 6/7/8 & KAV 6/7/8

Kaspersky Internet Security 2009 1 New Key :

oapw
20-04-2009, 16:07
سلام
کسپر من بلک لیست شده و چند تا ارور میده چیکار کنم؟