PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كرك و سريال محصولات Kaspersky || آرشــیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

CAPITAN MAC
20-12-2008, 13:13
کسی key های جدید برای 2009 نداره ؟

h_radnoosh
20-12-2008, 15:31
سلام به همه بچه های زحمت کش این تاپیک
دو سوال دارم یکی اینکه آیا برای 2009 یک کرک مثل ورژن 7 نیومده که راحت شیم و اینقدر کی عوض نکنیم؟ آخه برا 2007 اون کرکی که آقای مارکوس گذاشته بود به خوبی برای من کار کرد و الان هم بعد 9 ماه باهاش هیچ مشکلی ندارم. اما 2009 را مرتب 30 روزه فعال می کنم تا راحت باشم.
سوال دوم اینکه از شما میخام مثل سایت سریال ها باز هم سایت معرفی کنید تا ما هم ماهیگیر شویم و راهی بگویید که ما هم خودمون از اینترنت کی دریافت کنیم. البته این کی فایندر هر چی پیدا کرد بلک بود.
آیا نمیشه خودمون کی بسازیم؟ این برنامه کی ویوور به چه دردی میخوره؟

milaaad
20-12-2008, 17:23
سلام عزیزم.تو پست اول راه حل واسه مشکلت گفته شده
وقتی کی هست دیگه کرک خیلی بیخوده
به نظر من بهترین سایت واسه گرفتن کی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست.

Markus
20-12-2008, 21:07
سلام به همه بچه های زحمت کش این تاپیک
دو سوال دارم یکی اینکه آیا برای 2009 یک کرک مثل ورژن 7 نیومده که راحت شیم و اینقدر کی عوض نکنیم؟ آخه برا 2007 اون کرکی که آقای مارکوس گذاشته بود به خوبی برای من کار کرد و الان هم بعد 9 ماه باهاش هیچ مشکلی ندارم. اما 2009 را مرتب 30 روزه فعال می کنم تا راحت باشم.
سوال دوم اینکه از شما میخام مثل سایت سریال ها باز هم سایت معرفی کنید تا ما هم ماهیگیر شویم و راهی بگویید که ما هم خودمون از اینترنت کی دریافت کنیم. البته این کی فایندر هر چی پیدا کرد بلک بود.
آیا نمیشه خودمون کی بسازیم؟ این برنامه کی ویوور به چه دردی میخوره؟

دوست عزيز اول اين که کد هايی که برای ورژن 7 کاربرد ارند را ميتونيد برای ورژن 8 هم بکار ببريد
دوم اين که روشی در پست اول هست که ميتونيد کد قانونی برای محصول اينترنت سکوريتی بدست بياوريد، (کد 90 روزه)
اگر هم انجام مراحل برای شما سخت هست بگين تا خودم يک کد فع ال 90 روزه برای شما بسازم...

wonderboy_mfy
23-12-2008, 21:31
سلام دوستان. یه چند روزیه که کاسپر من آپدیت که می کنمش، بعد از اینکه 10 12 مگ دانلود می کنه و به 100% می رسه، آپدیت نمی شه. یعنی دوباره پیغام می ده که data base is obolete. همه چی به 15 دسامبر ثابت می مونه. علت چیه؟
version: KasperSky 2009
windows: Vista Ultimate
تنظیمات : default به جز اینکه یه folder تعیین کردم که آپدیتها رو اونجا هم یه کپی کنه.

hamilton
23-12-2008, 22:18
سلام دوستان. یه چند روزیه که کاسپر من آپدیت که می کنمش، بعد از اینکه 10 12 مگ دانلود می کنه و به 100% می رسه، آپدیت نمی شه. یعنی دوباره پیغام می ده که data base is obolete. همه چی به 15 دسامبر ثابت می مونه. علت چیه؟
version: Kaspersky 2009
windows: Vista ultimate
تنظیمات : Default به جز اینکه یه folder تعیین کردم که آپدیتها رو اونجا هم یه کپی کنه.

تاريخ سيستم شما الان روي چه تاريخي تنظيم شده؟از چه ورژني استفاده ميكنيد؟(شماره ورژن).چند وقته كاسپر روي سيستم شما نصبه؟از كرك يا سريال براي آپديت استفاده ميكنيد؟

Ship Storm
24-12-2008, 06:37
چند تا کلید اینجاست براتون اپلود کردم, دوستان برای من کار میکنه هنوز ببینید بدردتون میخوره استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

wonderboy_mfy
24-12-2008, 08:10
تاريخ سيستم شما الان روي چه تاريخي تنظيم شده؟از چه ورژني استفاده ميكنيد؟(شماره ورژن).چند وقته كاسپر روي سيستم شما نصبه؟از كرك يا سريال براي آپديت استفاده ميكنيد؟

سلام. تاریخ درسته (24 دسامبر 2008) . ورژن 8.0.0.454 ac
یه 3 هفته ای هست که نصبه.
از لایسنس استفاده می کنم که 170 روز مونده ازش.

hamilton
24-12-2008, 12:01
سلام. تاریخ درسته (24 دسامبر 2008) . ورژن 8.0.0.454 ac
یه 3 هفته ای هست که نصبه.
از لایسنس استفاده می کنم که 170 روز مونده ازش.

در اين مدت 3 هفته اصلا موفق به آپديت كامل شده ايد؟
كليدي كه استفاده ميكنيد آيا معتبره و در ليست سياه قرار نگرفته؟چون برخي كليدها حتي با وجوديكه مثلا 2 سال به تاريخ اتقضاي آنها باقي مونده به علت اينكه در اينترنت منتشر شده اند و تعداد زيادي كاربر از آنها استفاده ميكنند در ليست سياه قرار ميگيرند و عملا با اين كليدهاي بلك ليست شده آپديتي صورت نميگيره.
شما يك كار انجام بديد.وارد تنظيمات بخش Update كاسپر بشيد و در قسمت Settings مطابق شكل زير گزينه دوم را چك كرده و يكي از كشورها را انتخاب كنيد و سپس همه پنجره ها را ok و Apply كنيد تا تغييرات ذخيره بشه.مجدد آپديت كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezidentevilone
24-12-2008, 20:07
یکی کرک یا یه کلید برای2009 kis زحمت میکشه؟

PersianMatrix
25-12-2008, 08:50
یک مشکل با Kaspersky Key Finder

من این ورژن ها را از جاهای گوناگون دانلود کردم:
V1.2.1
V1.5.1g
V1.5.1d
V1.0.0d

و برای نصبشان مجبور به دانلود :
Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 2
Microsoft .NET Framework 1.1
Microsoft .NET Framework 2.0
Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 1 (X64)
Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 1 (X86)
Microsoft .NET Framework 3.0
Microsoft .NET Framework 3.0 Service Pack 1
Microsoft .NET Framework 3.5
Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1
شدم.

ولی هیچ یک از ورژن ها علیرغم داشتن KKSNList.KKL هم جواب نمیدهد.
زمانی که بر روی List Key کلیک می کنم، کلیدی یافت نمیکنم.

Markus
25-12-2008, 14:09
یک مشکل با Kaspersky Key Finder

من این ورژن ها را از جاهای گوناگون دانلود کردم:
V1.2.1
V1.5.1g
V1.5.1d
V1.0.0d

و برای نصبشان مجبور به دانلود :
Microsoft .NET Framework 1.0 Service Pack 2
Microsoft .NET Framework 1.1
Microsoft .NET Framework 2.0
Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 1 (X64)
Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 1 (X86)
Microsoft .NET Framework 3.0
Microsoft .NET Framework 3.0 Service Pack 1
Microsoft .NET Framework 3.5
Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1
شدم.

ولی هیچ یک از ورژن ها علیرغم داشتن KKSNList.KKL هم جواب نمیدهد.
زمانی که بر روی List Key کلیک می کنم، کلیدی یافت نمیکنم.

دوست عزيز کلاً برنامه Kaspersky Key Finder غير فعال شده و جای خودش رو به برنامه Kasper Key Sharing Network داده، من برنامه جديد رو برای شما قرار ميدهم فقط برای اجرا حتماً بايد Microsoft .NET Framework 3.5 نصب باشد:

دريافت برنامه Kasper-Key Sharing Network V1.2.6d به همراه KKSNList.KKL:

hamilton
25-12-2008, 17:24
یکی کرک یا یه کلید برای2009 kis زحمت میکشه؟

دوست عزيز شما پست اول را مشاهده كرديد؟آيا از روشهاي گفته شده براي كسب سريال قانوني استفاده كرديد؟

rezidentevilone
26-12-2008, 12:50
دوست عزيز شما پست اول را مشاهده كرديد؟آيا از روشهاي گفته شده براي كسب سريال قانوني استفاده كرديد؟

کی شیر شده :31: ( منظور همون کلید به اشتراک گزاشته شده!!! ) که امروز فردا بسته می شه...

پست اول هم در مورد ورژن های 7 و 8 هست... چیزی راجعه به ورژن 2009 ندیدم....

زحمت بکشید کپی کنید اینجا ممنون می شم:11:

masoudsabz
26-12-2008, 19:46
من تمام روشهاي گفته شده شده در پست اول رو امتحان كردم. اما نتونستم يه key براي kav 7 پيدا كنم.
با ------ هم به سايت گفته شده ( كه key هاي شش ماهه ميده) رفتم و توش ثبت نام كردم اما حدود 15 روز گذشته و هنوز چيزي به ايميلم نيومده.
از دوستان خواهش دارم يه key براي آنتي ويروس كاسپر 7 بهم بدن. اگر خصوصي باشه خيلي بهتر ميشه . شايد ديرتر بره تو ليست سياه.
خيلي ممنون.

majid20
26-12-2008, 20:55
کی شیر شده :31: ( منظور همون کلید به اشتراک گزاشته شده!!! ) که امروز فردا بسته می شه...

پست اول هم در مورد ورژن های 7 و 8 هست... چیزی راجعه به ورژن 2009 ندیدم....

زحمت بکشید کپی کنید اینجا ممنون می شم:11:
روش های زیر که در پست اول توضیح داده شده برای دریافت Key محصولات KIS 2009 هستند

جديدترين روش براي دريافت سريال 100 روزه براي محصول Kaspersky Internet Security نسخه هاي 7 و 2009

دريافت اكانت معتبر 3 ماهه براي محصول Kaspersky Internet security نسخه هاي 7 و 8

سايتي جهت دانلود جديدترين كليدهاي آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر

2 سريال جديد براي هر دو محصول آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر

از هرکدام خواستید ، استفاده کنید

من تمام روشهاي گفته شده شده در پست اول رو امتحان كردم. اما نتونستم يه key براي kav 7 پيدا كنم.
با ------ هم به سايت گفته شده ( كه key هاي شش ماهه ميده) رفتم و توش ثبت نام كردم اما حدود 15 روز گذشته و هنوز چيزي به ايميلم نيومده.
از دوستان خواهش دارم يه key براي آنتي ويروس كاسپر 7 بهم بدن. اگر خصوصي باشه خيلي بهتر ميشه . شايد ديرتر بره تو ليست سياه.
خيلي ممنون.
این کلید برای شما کار نمی کند ؟ (روش وارد کردن سریال توضیح داده شده )

Markus
27-12-2008, 00:15
خيلي ممنون.

دوست عزيز اگه روش ها برای شما جواب نميده، از کد های لينک زير استفاده کنيد برای محصول آنتی ويروس:

masoudsabz
28-12-2008, 00:37
روش های زیر که در پست اول توضیح داده شده برای دریافت key محصولات kis 2009 هستند

جديدترين روش براي دريافت سريال 100 روزه براي محصول kaspersky internet security نسخه هاي 7 و 2009

دريافت اكانت معتبر 3 ماهه براي محصول kaspersky internet security نسخه هاي 7 و 8

سايتي جهت دانلود جديدترين كليدهاي آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر

از هرکدام خواستید ، استفاده کنید

این کلید برای شما کار نمی کند ؟ (روش وارد کردن سریال توضیح داده شده )

نه دوست عزيز. اين كد رو بعد از متصل شدن به سرور كاسپر و ارسال آن به سرور ، در مرحله سوم ، يعني برگشت جواب ( تاييديه) از سرور، خطا ميده.

masoudsabz
28-12-2008, 00:39
دوست عزيز اگه روش ها برای شما جواب نميده، از کد های لينک زير استفاده کنيد برای محصول آنتی ويروس:

دوست عزيز اين كدهايي كه گفتي براي كاسپر 2009 هست. من براي ورژن 7 مي خوام.

Markus
28-12-2008, 02:41
دوست عزيز اين كدهايي كه گفتي براي كاسپر 2009 هست. من براي ورژن 7 مي خوام.

در داخل اين کد ها کدهایي برای ورژن 7.0 هم هست، درضمن بيشتر کد های ورژن 7.0 و 8.0 يکسان هستن، و به هم ميخورند...شما اصلاً کد های پوشه kav رو تست کردين؟

امکان داره اصلاً شما در وارد کردن کد با مشکلی مواجه هستین، مثل پاک نکردن کد قبلی، دقيق نبودن تاريخ سيستم، استفاده از کدهای محصول اينترنت سکوريتی برای آنتی ويروس...
در کل در لينکی که معرفی کردم پوشه kav مخصوص کدهای آنتی ويروس هست، هم 7.0 هم 8.0 و حتی 6.0...

aliali58
28-12-2008, 09:03
در اين مدت 3 هفته اصلا موفق به آپديت كامل شده ايد؟
كليدي كه استفاده ميكنيد آيا معتبره و در ليست سياه قرار نگرفته؟چون برخي كليدها حتي با وجوديكه مثلا 2 سال به تاريخ اتقضاي آنها باقي مونده به علت اينكه در اينترنت منتشر شده اند و تعداد زيادي كاربر از آنها استفاده ميكنند در ليست سياه قرار ميگيرند و عملا با اين كليدهاي بلك ليست شده آپديتي صورت نميگيره.
شما يك كار انجام بديد.وارد تنظيمات بخش Update كاسپر بشيد و در قسمت Settings مطابق شكل زير گزينه دوم را چك كرده و يكي از كشورها را انتخاب كنيد و سپس همه پنجره ها را ok و Apply كنيد تا تغييرات ذخيره بشه.مجدد آپديت كنيد و نتيجه را اعلام بفرماييد.

من هم با همين مشكل مواجه شده‌ام قبلا از kis7.0.0.125 استفاده ميكردم و هر وقت با اين مشكل مواجه ميشدم كي قبلي رو حذف ميكردم و يك كي جديد اينستال ميكردم درست ميشد اما از ديروز kis8.0.0.454 رو نصب كردم و از سايت kavkiskey.com دو تا كي گرفتم اولي رو امتحان كردم آپديت نشد. حذفش كردم و از دومي استفاده كردم باز هم آپديت نشد. اين روش شما رو هم با كشور عراق و امريكا امتحان كردم اما باز هم جواب نداد و همچنان پيام databases are obsolete رو ميده

hamilton
28-12-2008, 09:12
من هم با همين مشكل مواجه شده‌ام قبلا از kis7.0.0.125 استفاده ميكردم و هر وقت با اين مشكل مواجه ميشدم كي قبلي رو حذف ميكردم و يك كي جديد اينستال ميكردم درست ميشد اما از ديروز kis8.0.0.454 رو نصب كردم و از سايت kavkiskey.com دو تا كي گرفتم اولي رو امتحان كردم آپديت نشد. حذفش كردم و از دومي استفاده كردم باز هم آپديت نشد. اين روش شما رو هم با كشور عراق و امريكا امتحان كردم اما باز هم جواب نداد و همچنان پيام databases are obsolete رو ميده

شما با استفاده از پست اول و همون روش 100 روزه قانوني اقدام به دريافت سريال براي KIS كنيد و از آن سريال قانوني استفاده كنيد ببينيد آپديت ميشه.سريالهايي كه رد سايت kavkis.com قرار ميگيره عمدتا توسط كمپاني كاسپر شناسايي و در ليست سياه قرار ميگيره و امكان آپديت با اون كليدها وجود نداره.البته قبل از استفاده از اين سريال قانوني حتما كليدهاي قبلي را حذف كنيد.

aliali58
28-12-2008, 09:54
يه مشكل ديگه هم دارم اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
روي يكي از سيستمهام توتال سكيوريتي بيت ديفندر 2008 نصب كرده بودم يه روز خودم نبودم يكي از اون افرادي كه پيامها رو نخونده جواب ميده با سيستمم كار كرده و ظاهرا يه آنتي ويروسي به نامAntivirus 2009 رو در كنار بيت ديفندر نصب كرده بود(البته الان بيت ديفندر رو پاك كردم و سكيوريتي كسپر 2009 رو نصب كردم) حالا مشكل اينجاست كه بعد از اينكه مرورگر رو باز ميكنم اين پيام رو ميده كه عكسش رو گذاشتم
پيام رو كه كنسل ميكنم صفحه‌ زير كه عكسش رو گذاشتم باز ميشه و شروع ميكنه به اسكن كردن

majid20
28-12-2008, 15:44
يه مشكل ديگه هم دارم اگه راهنمايي كنيد ممنون ميشم
روي يكي از سيستمهام توتال سكيوريتي بيت ديفندر 2008 نصب كرده بودم يه روز خودم نبودم يكي از اون افرادي كه پيامها رو نخونده جواب ميده با سيستمم كار كرده و ظاهرا يه آنتي ويروسي به نامAntivirus 2009 رو در كنار بيت ديفندر نصب كرده بود(البته الان بيت ديفندر رو پاك كردم و سكيوريتي كسپر 2009 رو نصب كردم) حالا مشكل اينجاست كه بعد از اينكه مرورگر رو باز ميكنم اين پيام رو ميده كه عكسش رو گذاشتم
پيام رو كه كنسل ميكنم صفحه‌ زير كه عكسش رو گذاشتم باز ميشه و شروع ميكنه به اسكن كردن

برنامه Malwarebytes Anti-Malware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دانلود کرده و پس از آپدیت کل سیستم را اسکن کنید

rezidentevilone
31-12-2008, 00:20
من فعلا تریال دارم استفاده می کنم... اما اگه یه کرک بود خیلی خوب تر تر تر بود ! :دی

hamilton
31-12-2008, 09:12
من فعلا تریال دارم استفاده می کنم... اما اگه یه کرک بود خیلی خوب تر تر تر بود ! :دی

در پست اول چند روش دريافت سريال قانوني براي محصولات كاسپر قرار داده شده است كه ميتونيد از آنها استفاده كنيد.

symk
31-12-2008, 16:22
من نصب كردم ورژن 2009 اينترنت سكوريتي . ولي يه مشكل دارم اونم اينه كه هر 2 و 3 روز يه دفعه بايد لايسنس رو عوض كنم . چرا اينطوريه؟ آپديت ميكنم هر روز ولي مشكلي برام پيش نمياره يهو بعد از 2و3 روز بعد از آپديت لايسنس تو بلك ليست قرار ميگيره .
چكار كنم؟

hamilton
31-12-2008, 16:35
من نصب كردم ورژن 2009 اينترنت سكوريتي . ولي يه مشكل دارم اونم اينه كه هر 2 و 3 روز يه دفعه بايد لايسنس رو عوض كنم . چرا اينطوريه؟ آپديت ميكنم هر روز ولي مشكلي برام پيش نمياره يهو بعد از 2و3 روز بعد از آپديت لايسنس تو بلك ليست قرار ميگيره .
چكار كنم؟

كمپاني كاسپر سريالها و كليدهايي را كه بصورت غير قانوني در اينترنت منتشر ميشوند را شناسايي و در ليست سياه قرار ميده.حال اين زمان ممكنه خيلي كوتاه باشه يا چند هفته طول بكشه.در پست اول اين تاپيك روش قانوني كسب سريال 100 روزه را براي استفاده دوستان قرار دادم.از اين روش استفاده كنيد و بدون دردسر آپديت كنيد و نگران بلك ليست شدن سريال خود هم نباشيد(به شرطي كه سريال خود را در اختيار كسي قرار ندهيد).

mehdi_ok1
31-12-2008, 17:49
درود به همگي

آدرس مجله اي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه براي دريافت كليد معرفي كرديد رو رفتم
اما بعد از انجام كار ها به صورت صحيح ، اين خطا رو ميده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا تمام كليد هايي كه از kavkiskey.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گرفتم كار نميكنه و همچين خطايي ميده

hamilton
31-12-2008, 21:19
درود به همگي

آدرس مجله اي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) كه براي دريافت كليد معرفي كرديد رو رفتم
اما بعد از انجام كار ها به صورت صحيح ، اين خطا رو ميده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا تمام كليد هايي كه از kavkiskey.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گرفتم كار نميكنه و همچين خطايي ميده

دوست عزيز ظاهرا فعلا اكانت 100 روزه نميدن.سريالها مشكل ندارند ولي احتمالا تعداد اكانتهايي كه درنظر گرفته بودند تمام شده.مدت زمان زيادي هم از اين Promotion ميگذره.اگر روش ديگه اي پيدا كردم حتما به اطلاع دوستان خواهم رساند.

دليل پيغامي كه در تصوير گذاشته ايد اينست كه شما از كليدي متناسب با محصول خود استفاده نميكنيد.مثلا Keyهاي آنتي ويروس بر روي اينترنت سكيوريتي قابل استفاده نيستند و بالعكس.قبل از استفاده از هر كليد جديدي حتما كليدهاي قبلي كه در ليست سياه قرار دارند را نيز حذف كنيد.

hamilton
31-12-2008, 21:54
بزودي روش جديد بدست آوردن كليدهاي قانوني 3 ماهه محصول Kaspersky Internet Security كه قابل استفاده در نسخه هاي 2009 و نسخه 7 ميباشد را براي اولين بار براي استفاده كاربران P30world قرار خواهم داد.
در حال آماده سازي مقدمات كار براي دوستان ميباشم.
دوستان قدري تحمل نمايند تا از اين روش كه در هيچ سايت معروف خارجي هم نديدم استفاده كامل را ببرند.

farhad_s5
01-01-2009, 09:56
من KAV 2009 ورژن 8 دارم ، امروز متوجه شدم key file رو جز black list گذاشته ، هرچي key file جديد هم مي زنم قبول نمي كنه!!!!!!!!!!!!

چيكار كنم؟

saeed258s
01-01-2009, 10:01
بادروود
چرا هر کلیدی را که از تارنمایی که در ارسال نخست فرمودید می گیریم،پیغام ناسازگاری می دهد درصورتیکه کلید درستی هم برای نسخه درست انتخاب کرده ایم...

Oracle_Eldorado
01-01-2009, 10:57
ببخشید دوستان هیچکدوم از روش های پست اول اینجا واسه من کار نکرد .
میشه یه key واسه kis2009 بزارید ؟
ممنون میشم .

A H P
01-01-2009, 13:39
ممنون میشم .
با سلام
با این کلید به راحتی کاسپرسکی فعال میشه
سرور راپید شیر :

حجم : 1.23 kb
سرور FreeHostina :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم : 1.23 kb

موفق باشید

A H P
01-01-2009, 13:51
من KAV 2009 ورژن 8 دارم ، امروز متوجه شدم key file رو جز black list گذاشته ، هرچي key file جديد هم مي زنم قبول نمي كنه!!!!!!!!!!!!

چيكار كنم؟
با سلام
دوست عزیز ابتدا تاریخ سیستم رو تنظیم کنید
تاریخی امروز(روزی که پست داده شده) :
ماه : December
روز : 31
سال : 2008

سپس با این کلید اقدام به فعال سازی کاسپرسکی نمایید :
سرور راپید شیر :

حجم : 1 kb

سرور Freehostina :

تاریخ سیستم رو همونطور که در ابتدای پستم گفتم تنظیم کنید
موفق باشید

CAPITAN MAC
01-01-2009, 14:42
با سلام

سرور راپید شیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم : 1 kb

سرور freehostina :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم : 1 kb

موفق باشید

کار کرد :42:هورا من از اینترنت دانلود منجیر استفاده می کردم

peimanardo
01-01-2009, 15:53
بزودي روش جديد بدست آوردن كليدهاي قانوني 3 ماهه محصول kaspersky internet security كه قابل استفاده در نسخه هاي 2009 و نسخه 7 ميباشد را براي اولين بار براي استفاده كاربران p30world قرار خواهم داد.
در حال آماده سازي مقدمات كار براي دوستان ميباشم.
دوستان قدري تحمل نمايند تا از اين روش كه در هيچ سايت معروف خارجي هم نديدم استفاده كامل را ببرند.
با سلام.
دوست عزیز ممنون می شم روش جدید رو هر چه زودتر قرار بدین.روش های پست اول همشون از کار افتادن و دیگه نمی شه کی ازشون گرفت.

A H P
01-01-2009, 16:48
هیچ کدام ازاین چیزهایی که گذاشتی باز نمی کنه جز یک فایل متنی
با سلام
شاید شما فعال کردن کاسپرسکی رو بلد نیستین
نباید روی فایل ها دابل کلیک کنید
باید اون ها رو بدید به کاسپرسکی اگه دقت کنید چند تا از دوستان به خاط پستم از من تشکر کردن یعنی که فایل ها درسته و مشکلی نداره
خودمم تست کردم
لطفاً پستتون رو ویرایش کنید

majid20
01-01-2009, 17:05
چيكار كنم؟

ممنون میشم .
A H P عزیز چند تا Key گذاشتند با اینحال این هم چندین Key دیگر برای محصولات کسپرسکی

( پوشه KAV برای آنتی ویروس و پوشه KIS برای اینترنت سکیوریتی هستش )

بادروود
چرا هر کلیدی را که از تارنمایی که در ارسال نخست فرمودید می گیریم،پیغام ناسازگاری می دهد درصورتیکه کلید درستی هم برای نسخه درست انتخاب کرده ایم...
شما کلید های بالا رو تست کنید

اگر مشکل پا برجا بود تصویری از بخش About کسپرسکی بگذارید

هیچ کدام ازاین چیزهایی که گذاشتی باز نمی کنه جز یک فایل متنی
نحوه فعالسازی کسپرسکی در پست زیر توضیح داده شده

saeed258s
01-01-2009, 21:30
با دروود
چندی کلید از پیش داشتم که یکی از آنها پاسخ دادند،اما نمی دانم چرا هر کلید جدیدی که دانلود می کردم،پیغام ناسازگاری با کسپر را می داد؟

mehdi_ok1
01-01-2009, 22:56
با دروود
چندی کلید از پیش داشتم که یکی از آنها پاسخ دادند،اما نمی دانم چرا هر کلید جدیدی که دانلود می کردم،پیغام ناسازگاری با کسپر را می داد؟

اين كليدي هست كه من الان رو سيستممه و همين الان kis2009 رو آپديت كردم و مشكلي پيش نيومد

farhad_s5
01-01-2009, 23:39
با سلام

سرور راپید شیر :

سرور Freehostina :

موفق باشید

دوست عزيز ، كليد رو قبول مي كنه ولي نمي نويسه چند روز مونده تا سوختن كليد و به نظرم كليد از كار افتاده باشه (هنوز FIx It Now به صورت قرمز رنگ نوشته شده)

mehdi_ok1
01-01-2009, 23:43
كليد من رو كه پيوست كردم استفاده كن

پست بالاي رو نگاه انداختي ؟

mehdi_vsgh
02-01-2009, 09:37
دوستان اون روشی که واسه گرفتن کلیدهای 100 روزه تو پست اوله هنوز هم معتبره؟؟

hamilton
02-01-2009, 15:23
دوستان اون روشی که واسه گرفتن کلیدهای 100 روزه تو پست اوله هنوز هم معتبره؟؟

قابل توجه دوستان محترم:

جديدترين روش كسب سريال قانوني 3 ماهه محصول Kaspersky Internet Security كه فقط مختص كاربران P30world ميباشد را در پست اول قرار دادم.اين روش در هيچ فروم خارجي و ايراني مطرح نشده و براي اولين بار در دسترس كاربران اين سايت قرار ميگيريد.مطالب را هم با تصوير قرار داده ام و سعي كردم تا حد امكان مطالب را براي دوستان خيلي ساده بيان كنم.
اميدوارم مورد استفاده دوستان قرار بگيريد.

farhad_s5
02-01-2009, 16:47
براي kasperesky anti virus 8 راهي نيست؟!!!

Oracle_Eldorado
02-01-2009, 17:13
ببخشید دوستان اون کد هایی که آخر باید بزنیم واسه من کپی نمیشن .
میشه کد های اسکی اون حروف رو بگید ؟
مثلا توی کیبورد Alt + 01258 میشه این » ê
ممنون میشم یه نفر کمک کنه .

majid20
02-01-2009, 17:45
ببخشید دوستان اون کد هایی که آخر باید بزنیم واسه من کپی نمیشن .
میشه کد های اسکی اون حروف رو بگید ؟
مثلا توی کیبورد Alt + 01258 میشه این » ê
ممنون میشم یه نفر کمک کنه .
در مرورگر Opera مشکلی نیست و به راحتی کپی میشه

در مرورگر Firefox هم کافیه که اکستنشن NoScript رو نصب کنید

(این افزونه بطور خودکار اسکریپت های سایت ها رو غیرفعال میکنه مگر اینکه شما Allow کنید)

با غیرفعال بودن اسکریپت های سایت مزبور ، در فایرفاکس به راحتی میتونید حروف رو وارد کنید

hamilton
03-01-2009, 11:08
با سلام.

جهت استفاده دوستان يكسري Key جديد براي هر 2 محصول آنتي ويروس كاسپر و اينترنت سكيوريتي كاسپر در پست اول قرار دادم.دوستان ميتونند كليدها را از لينكهاي مربوطه در پست اول دانلود نمايند.

tabriz-info
03-01-2009, 11:58
من لایسنس رو تونستم بگیرم اما این خطای database are obsolote چیه آخه؟

آپدیت نمیکنه تنظیمات اپدیت چطور باید باشه؟
KIS2009

tabriz-info
03-01-2009, 13:28
رفتم اپگرید کردم به 506 الان میگه database corupted

کلا غیر فعال شد چیکار کنم الان؟

tabriz-info
03-01-2009, 14:19
سلام به محمد آقاي گل :11:

اين موردي كه ميفرماييد 3 تا حالت داره

1) از كليدته (كه پيوست كردم)

1) وقتي كه داشته آپديت ميكرده خطاي ليست سياه كليد داده و يك قسمت از Update distribution (جايي كه به روز آوري ها نگه داشته ميشه) صدمه ديده و قادر نيست در دفعات به روز آوري هاي بعدي خودشون همسان كنه

3) توي تنظيمات به صورت دستي مشخص كردي از كجا به روز آوري كنه ( به روز آوري Offline و تيكشو بر نداشتي تا از اينترنت هم به روز بشه )
Right click > Settings > Update > Settings ...>Source > KasperSky Labs Update Services
رو تيك بزن و تيك جايي رو كه مشخص كردي از روي هاردت يا شبكه به روز آوري صورت بگيره رو بردار

سلام عزیزم

من حتی تنظیمات اپدیت رو ریستور کردم بازم database are obsolote

پاک کردم از اول نصب کردم هر بلایی سرش اورم بازم همونه

چیکار کنم؟

mehdi_ok1
03-01-2009, 14:29
من لايسنس رو تونستم بگيرم اما اين خطاي database are obsolote چيه آخه؟

آپديت نميکنه تنظيمات اپديت چطور بايد باشه؟
KIS2009

سلام به محمد آقاي گل :11:

اين موردي كه ميفرماييد 3 تا حالت داره

1) از كليدته (كه پيوست كردم)

1) وقتي كه داشته آپديت ميكرده خطاي ليست سياه كليد داده و يك قسمت از Update distribution (جايي كه به روز آوري ها نگه داشته ميشه) صدمه ديده و قادر نيست در دفعات به روز آوري هاي بعدي خودشون همسان كنه

3) توي تنظيمات به صورت دستي مشخص كردي از كجا به روز آوري كنه ( به روز آوري Offline و تيكشو بر نداشتي تا از اينترنت هم به روز بشه )
Right click > Settings > Update > Settings ...>Source > KasperSky Labs Update Services
رو تيك بزن و تيك جايي رو كه مشخص كردي از روي هاردت يا شبكه به روز آوري صورت بگيره رو بردار

Untouchable
03-01-2009, 14:30
سلام

در مورد گرفتین اکانت 3 ماه در پست اول من همه ی کار ها رو انجام دادم و پیغام زیر رو دیدم
Rejestracja Kaspersky Internet Security 2009 - 90 dni z magazynu CHIP

Strona główna /
Dziękujemy za rejestrację. Na podany adres E-mail zostanie wysłany kod aktywacyjny do produktu Kaspersky Internet Security 2009 - 90 dni

کارها رو درست انجام دادم ؟ آخه هنوز میلی واسم نیومده ؟

فقط در مورد او قسمت که باید الفبای لهستانی مینوشتیم تو کادر مربوطه قابلیت Paste نبود و من از لینک زیر کمک گرفتم .

mehdi_ok1
03-01-2009, 14:33
سلام عزیزم

من حتی تنظیمات اپدیت رو ریستور کردم بازم database are obsolote

پاک کردم از اول نصب کردم هر بلایی سرش اورم بازم همونه

چیکار کنم؟

اگه از kis استفاده ميكني كليد منو استفاده كن

hamilton
03-01-2009, 14:44
سلام

در مورد گرفتین اکانت 3 ماه در پست اول من همه ی کار ها رو انجام دادم و پیغام زیر رو دیدم
Rejestracja Kaspersky Internet Security 2009 - 90 dni z magazynu CHIP

Strona główna /
Dziękujemy za rejestrację. Na podany adres E-mail zostanie wysłany kod aktywacyjny do produktu Kaspersky Internet Security 2009 - 90 dni

کارها رو درست انجام دادم ؟ آخه هنوز میلی واسم نیومده ؟

فقط در مورد او قسمت که باید الفبای لهستانی مینوشتیم تو کادر مربوطه قابلیت Paste نبود و من از لینک زیر کمک گرفتم .

دوست عزيز مشاهده تصوير زير مويد اينست كه شما موفق به دريافت سريال شده ايد:

در مورد ايميل نيز من خودم به شخصه بلافاصله ايميل را دريافت كردم چرا كه ارسال سريالها بصورت اتواماتيك انجام ميشه و دستي اينكار صورت نميگيره.برخي موارد ممكنه سرويس دهنده ايميلي كه شما از آن استفاده ميكنيد ايميلي را كه براي شما ارسال شده را در قسمت Bulk يا Spam قرار داده باشه كه توصيه ميكنم نگاهي به اين قسمتها نيز بيندازيد.فرستنده ايميل بصورت Kaspersky Lab Polska ميباشه و عنوان ايميل نيز [Kaspersky Lab Polska] Rejestracja produktu Kaspersky Internet Security 2009 - 9... ميباشه.

Oracle_Eldorado
03-01-2009, 15:42
با سلام .
دوستان من الآن هرکدوم از Key ها رو امتحان میکنم هیچکدوم کار نمیکنه .
همش میگه Expire شده .
میشه Key های به روز بزارید ؟
ممنون میشم .

mehdi_ok1
03-01-2009, 15:54
با سلام .
دوستان من الآن هرکدوم از Key ها رو امتحان میکنم هیچکدوم کار نمیکنه .
همش میگه Expire شده .
میشه Key های به روز بزارید ؟
ممنون میشم .

براي KIS ميخوايي يا براي Kav ?

اگه براي KIS ميخوايي اينو دانلود كن ( به شرط چاقو !) :10:

tabriz-info
03-01-2009, 16:07
اگه از kis استفاده ميكني كليد منو استفاده كن

اونم استفاده کردم نشد :41:

hamilton
03-01-2009, 16:49
اونم استفاده کردم نشد :41:

شما يك زحمتي بكشيد تصويري از بخش مربوط به License و نيز تنظيمات بخش آپديت كاسپر قرار دهيد.در درجه بعدي حتما تاريخ سيستم خود را چك كنيد.اگر تاريخ سيستم شما دقيق نباشه در آپديت كاسپر دچار مشكل خواهيد شد حتي اگر از License قانوني استفاده كنيد.
شما اگر كدام نسخه و ورژن كاسپر استفاده ميكنيد.

tabriz-info
03-01-2009, 17:20
شما يك زحمتي بكشيد تصويري از بخش مربوط به license و نيز تنظيمات بخش آپديت كاسپر قرار دهيد.در درجه بعدي حتما تاريخ سيستم خود را چك كنيد.اگر تاريخ سيستم شما دقيق نباشه در آپديت كاسپر دچار مشكل خواهيد شد حتي اگر از license قانوني استفاده كنيد.
شما اگر كدام نسخه و ورژن كاسپر استفاده ميكنيد.

اتفاقا تو یه فوروم خارجی دیدم که باید تاریخ و ساعت رو تنظیم کنم ولی ماله من درسته حتی اپدیت رو هم زدم برای ساعت ولی درسته

من لایسنس رو از اون فورمول لهستانی که گفتید گرفتم

حتی از کی هم قبلا استفاده کردم

اینم از عکسها عکس آخر رو دقت کنید اون فایلها رو ارور میده

A H P
03-01-2009, 21:35
با سلام
تبریز جان من دو روش زیر را پیشنهاد میکنم :
شما گفتید پاک کردید و دوباره نصب کردید باز هم درست نشد ه
این بار به صورت زیر عمل کنید به کنترل پنل رفته روی Add or Remove Programs کلیک کرده سپس از پنجره ی ظاهر شده که در آن لیست برنامه های موجود روی سیستم رو نشون می دهد کاسپسرکی رو انتخاب کنید
و روی Remove کلیک کنید از پنجره ی ظاهر شده روی گزینه ی دوم Repair کلیک کنید سپس مراحل مربوط برای این منظور را دنبال کنید احتمالاً درست می شود

راه حل دوم :
ابتدا فایل زیر که پاک کننده ی کامل کاسپرسکی چه آنتی ویروس و چه اینترنت سکیوریتی است را از لینک پایین دانلود کنید
دانلود کنید از سرور راپید شیر با حجم 500 Kb :

بعد فایل فشرده ی بالا را با یک نرم افزار فشرده ساز باز کنید و فایل داخل آن را اجرا کنید
پس از چند لحظه نرم افزار موجود روی کامپیوتر شما را شناسایی می کند که آنتی ویروس است یا اینترنت سکیوریتی بعد به شما یک کد می دهد که آن را در کادر موجود برای ورود عدد را وارد می کنید
سپس روی Remove کلیک کنید
بعد از اینکه کار پاک کردن به اتمام رسید می توانید دوباره کاسپرسکی رو نصب کنید
مشکل حل خواهد شد
مانند عکس پایین :
روش های بالا را امتحان کنید و لطفاً نتایج را گزارش کنید
موفق باشید

majid20
03-01-2009, 22:53
اتفاقا تو یه فوروم خارجی دیدم که باید تاریخ و ساعت رو تنظیم کنم ولی ماله من درسته حتی اپدیت رو هم زدم برای ساعت ولی درسته

من لایسنس رو از اون فورمول لهستانی که گفتید گرفتم

حتی از کی هم قبلا استفاده کردم

اینم از عکسها عکس آخر رو دقت کنید اون فایلها رو ارور میده
محمد جان سلام

اولا تنظیمات سرور کسپرسکی رو بر روی پوشه ذخبره آپدیت ها گذاشتی که باید به سرور اصلی اون تغییر بدی

برای اینکار کافیه گزینه Kaspersky Lab's update servers تیک دار کرده و تیک گزینه دیگر را بردارید

سپس تنظیمات پر و کسی را چک کنید و موقتا آن را غیرفعال کنید

wonderboy_mfy
03-01-2009, 23:59
نمیدونم قضیه چیه که اخیرا کاسپر به طور بی منطقی قاطی می کنه. بعد از اون مشکل که آپدیت 99% به 100% 10 15 مگ طول می کشید و آخرش هیچی نمی شد... حالا این روزها آپدیت می کنه، تاریخ آپدیت قسمتها هم به روز می شه اما باز پیغام می ده که آقا آپدیت نیست!!! از لایسنسی که دوستان تو همین فروم قرار دادن استفاده می کنم.
بعد از این همه تبلیغی که واسه کاسپر کردم، حالا خودم دارم زده می شم!
windows: vista ultimate
kasper version: internet security 8.0.454
windows date & time configuration: correct
kaspersky country setting: USA
update source: kaspersky Lab update server

wonderboy_mfy
04-01-2009, 00:03
راستی یه سوال دیگه.آنتی ویروس خوب تحت شبکه (server/client) با کرک خوب چیه؟

majid20
04-01-2009, 00:53
نمیدونم قضیه چیه که اخیرا کاسپر به طور بی منطقی قاطی می کنه. بعد از اون مشکل که آپدیت 99% به 100% 10 15 مگ طول می کشید و آخرش هیچی نمی شد... حالا این روزها آپدیت می کنه، تاریخ آپدیت قسمتها هم به روز می شه اما باز پیغام می ده که آقا آپدیت نیست!!! از لایسنسی که دوستان تو همین فروم قرار دادن استفاده می کنم.
بعد از این همه تبلیغی که واسه کاسپر کردم، حالا خودم دارم زده می شم!
Windows: Vista ultimate
kasper version: Internet security 8.0.454
windows date & time configuration: Correct
kaspersky country setting: Usa
update source: Kaspersky lab update server
شما تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی بگذارید ... در ضمن آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید یا خیر ؟

راستی یه سوال دیگه.آنتی ویروس خوب تحت شبکه (server/client) با کرک خوب چیه؟
چون دنبال یه نسخه قابل کرک هستید بهتره از نسخه بیزینس ناد32 استفاده کنید

ونوس زمینی
04-01-2009, 07:52
سلام به همگی . .

امروز متوجه شدم سایت softpedia.com آپدیت های اغلب آنتی ویروس ها رو برا دانلود میذاره و از این طریق میشه دستی دانلود رو انجام داد و نیاز به اتصال مستقیم آنتی ویروس به سرور خودش نیست. کی بلک لیست میشه اما خب چون بعدأ هم دستی از همین سایت میشه آپدیت کرد، اهمیتی نمیتونه داشته باشه!
برا نمونه آپدیت مربوط به کاسپر رو ببینید (تاریخ 1/1/09): [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fget%2Fothers%2Fsignatures-updates%2Fkaspersky-antivirus-update.shtml)

به همین سادگیه که من فکر میکنم یا اینکه موضوع چیز دیگریست؟ لطفأ نظرتون رو بگید.

majid20
04-01-2009, 10:05
دوست عزیز آن آپدیت ها برای نسخه های 6 و 7 کسپرسکی است که از سایت کسپرسکی برداشته میشود

درضمن با هربار آپدیت منهای دیتابیس و برخی تغیرات انجین ، لیست سیاه کسپرسکی هم به روز میشه

چه آنلاین به روز بشه و چه آفلاین

tabriz-info
04-01-2009, 11:05
محمد جان سلام

اولا تنظیمات سرور کسپرسکی رو بر روی پوشه ذخبره آپدیت ها گذاشتی که باید به سرور اصلی اون تغییر بدی

برای اینکار کافیه گزینه Kaspersky Lab's update servers تیک دار کرده و تیک گزینه دیگر را بردارید

سپس تنظیمات پر و کسی را چک کنید و موقتا آن را غیرفعال کنید

سلام مجید جان

نمیشه که نمیشه :41:

اون عکس آخر رو ببینید

2009/01/04 11:03:10 ق.ظ Update files are corrupted

2009/01/04 11:03:11 ق.ظ Update files are corrupted

2009/01/04 11:03:12 ق.ظ Update files are corrupted

اینا update error هستن

A H P
04-01-2009, 11:45
با سلام
:tabriz
لطفاً به پست شماره ی 313 نگاه کنید ...

reza.mansori
04-01-2009, 11:46
Hamilton عزیز

با سپاس، روشی که در پست اول گذاشتید در مورد یک سایت لهستانی، متاسفانه در قسمت ورود حروف لهستانی paste نمیشه. علت چیست؟

ممنون

tabriz-info
04-01-2009, 12:37
با سلام

سلام لطف کردید اسمم تو قسمت محل سکونت نوشته شده

Hamilton عزیز

با سپاس، روشی که در پست اول گذاشتید در مورد یک سایت لهستانی، متاسفانه در قسمت ورود حروف لهستانی paste نمیشه. علت چیست؟

ممنون

یا باید از اپرا استفاده کنید یا اینکه اگر از فایرفاکس استفاده میکنید اکستنشن noscript استفاده کنید اینطوری میتونید paste کنید

Farshadd
04-01-2009, 14:28
Hamilton عزیز

ممنون

سلام لطف کردید اسمم تو قسمت محل سکونت نوشته شده

یا باید از اپرا استفاده کنید یا اینکه اگر از فایرفاکس استفاده میکنید اکستنشن noscript استفاده کنید اینطوری میتونید paste کنید

راه های دیگه هم وجود داره که بدون اپرا و فایرفاکس کد ها رو وارد کنیم.

مثلا با استفاده از همین P30.

و اون هم به این صورت که

یه صفحه جداگانه مخصوص پاسخ دادن باز کنیم ( با کلیک کردن بر روی دکمه ارسال پاسخ)
الفیای یونانی رو که همیلتون عزیز داخل یه فایل تکست قرار دادن رو کپی و در صفحه ارسال پاسخ چندین بار پیست میکنیم . هر بار در یه سطر paste میکنیم و enter میزنیم و میریم سطر بعدی هم paste میکنبم. (چند بار پیست کردن به خاطر اینه که ما میخواییم حروف رو برداریم. و اگه یه حرف رو 2 بار از ما بخواد در این صورت برای بار دوم هم حرف مورد نیاز رو داریم)
حالا میریم به همون مراحلی که همیلتن عزیز فرمودن و ادامه میدیم. حرف مورد نیاز رو شناسایی میکنیم و میاییم جایی که در قسمت ارسال پاسخ اونا رو گذاشتیم حرف مورد نیاز رو با موس انتخاب میکنیم ( طوری که آبی بشه). حالا حرف رو با کلیک چپ میگیریم و میاریم داخل کادری که باید بذاریم و کلیک را رها میکنیم.
باز هم برای سهولت الفبای لهستانی رو اینجا هم میذاریم: (نیازی به دانلود نیست و از همیلتون هم میخوام که در پست اول به جای دانلود به همین صورت بذارشون)

a Ą b c Ć d e Ę f g h i j k l Ł m n Ń o Ó p q r s Ś t u v w x y z Ź Ż

:12:

tabriz-info
04-01-2009, 14:41
با سلام

اون کاری که شما فرمودید هم انجام دادیم نمیشه دارم دیوونه میشم دوباره میخوام برگردم پیش نود کوچولو

wonderboy_mfy
04-01-2009, 14:41
شما تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی بگذارید ... در ضمن آیا از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید یا خیر ؟

چون دنبال یه نسخه قابل کرک هستید بهتره از نسخه بیزینس ناد32 استفاده کنید

سلام انجمن اجازه الصاق عکس نمی ده!

tabriz-info
04-01-2009, 14:59
سلام انجمن اجازه الصاق عکس نمی ده!

خوب یه جا دیگه اپلود کن

H A M E D
04-01-2009, 15:01
من این کارا رو انجام دادم اما وقتی که میره برای اکتیو شدن مگه این شماره سریال مال نرم افزار شما نیست. در حالی که من همون اینترنت سیکوریتی 2009 رو دارم. اما آخه چرا؟

majid20
04-01-2009, 17:09
سلام مجید جان

نمیشه که نمیشه :41:

اون عکس آخر رو ببینید

2009/01/04 11:03:10 ق.ظ Update files are corrupted

2009/01/04 11:03:11 ق.ظ Update files are corrupted

2009/01/04 11:03:12 ق.ظ Update files are corrupted

اینا update error هستن
محمد جان برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ فایروال ویندوز رو خاموشه ؟

شما تصویری از بخش تنظیمات پر و کسی کسپرسکی بگذارید
settings -> update -> settings -> update source -> proxy server

من این کارا رو انجام دادم اما وقتی که میره برای اکتیو شدن مگه این شماره سریال مال نرم افزار شما نیست. در حالی که من همون اینترنت سیکوریتی 2009 رو دارم. اما آخه چرا؟
شما از کدام ورژن 8 کسپرسکی استفاده میکنید ؟

مجددا کلیدی را دریافت کرده ، سپس کلید قبلی را پاک کنی و کلید جدید را وارد کنید ببینید مورد رفع شده یا خیر ؟

tabriz-info
04-01-2009, 17:25
محمد جان برنامه امنیتی دیگری هم دارید ؟ فایروال ویندوز رو خاموشه ؟

شما تصویری از بخش تنظیمات پر و کسی کسپرسکی بگذارید
settings -> update -> settings -> update source -> proxy server
؟

مجید جان همه ی قسمت ها رو امتحان کردم پر و کسی رو فعال و غیر فعال کردم تست کردم

فایروال ویندوز رو هم خاموش و روشن کردم تست کردم با هر دو

این دو تا چطور باید باشن اصولا؟

H A M E D
04-01-2009, 22:34
شما از کدام ورژن 8 کسپرسکی استفاده میکنید ؟

مجددا کلیدی را دریافت کرده ، سپس کلید قبلی را پاک کنی و کلید جدید را وارد کنید ببینید مورد رفع شده یا خیر ؟

من از ورژن 8.0.0.501 اینترنت سیکوریتی استفاده می کنم. مگر حتما باید ورژن خاصی باشه که کار کنه؟

hamilton
04-01-2009, 23:17

دوست عزيز توصيه ميكنم يكبار كاسپر را Uninstall و سيستم خود را از وجود بخشهاي مختلف كاسپر پاك كنيد و از برنامه تميز كننده رجيستري مانند Registry Mechanic استفاده كنيد.
كاسپر را مجدد نصب كنيد و تنظيمات قسمتهايي را كه در صفحات قبل قرار داده بوديد را بصورت زير قرار دهيد.شما يك نكته اي را در صحبتهاي خود فرموده بوديد و آنهم استفاده از سريال 3 ماهه از سايت لهستاني بود كه در پست اول قرار داده بودم.ولي در تصويري كه شما قرار داده بوديد مدت اعتبار لايسنس شما حدود 50 روز بود؟!دليل اين اختلاف زماني 40 روزه چيه؟
من تصاوير مرتبط با قسمتهايي كه شما قرار داده بويد را آپلود كردم.مشاهده بفرماييد:

موارد را لطفا انجام داده و نتيجه را بفرماييد تا با كمك هم مشكل شما هم مرتفع شود.

majid20
05-01-2009, 00:42

محمد جان توصیه های مهدی عزیز رو اجرا کنید

چنانچه مشکل شما پابرجا بود گزارش سیستم خود را اینجا بگذارید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من از ورژن 8.0.0.501 اینترنت سیکوریتی استفاده می کنم. مگر حتما باید ورژن خاصی باشه که کار کنه؟
دوست عزیز ورژن 8.0.0.501 یه نسخه آزمایشی کسپرسکی است

کلید های ورژن های آزمایشی با نهایی متفاوته

شما باید نسخه 8.0.0.506 را نصب کنید

Balrog
05-01-2009, 07:56
براي kis ميخوايي يا براي kav ?
کلید جدید برای kav داری؟ از همونایی که به شرط چاقو هست! :31:

hamilton
05-01-2009, 09:39
کلید جدید برای kav داری؟ از همونایی که به شرط چاقو هست! :31:

لينك دانلود جديدترين كليدها براي Kav در پست اول موجود ميباشد و ميتوانيد از لينك مربوطه دانلود نماييد.

Balrog
05-01-2009, 14:49
آخه همشون رفتن تو لیست سیاه.

hamilton
06-01-2009, 15:27
جديدترين كليدها براي هر دو محصول آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر براي ورژنهاي مختلف در پست اول جهت دانلود قرار گرفت.

sama_65
06-01-2009, 23:23
سلام دوستان
یکی از دوستام سیستمشو داده بیرون واسش کاسپر ریختن. وقتی میاد آپ دیت کنه این پیغامو میده:

Apply Exsiting License key

حالا باید چی کار کنه؟

hamilton
07-01-2009, 11:02
سلام دوستان
یکی از دوستام سیستمشو داده بیرون واسش کاسپر ریختن. وقتی میاد آپ دیت کنه این پیغامو میده:

Apply Exsiting License key

حالا باید چی کار کنه؟

احتمالا فقط كاسپر را نصب كردن و فعالش نكردن.يعني نه Key به كاسپر دادن و نه بصورت Trial و آزمايشي آنرا فعال كردن.اين دوست شما بايد از پست اول اين تاپيك استفاده كنه و با روشهاي گفته شده محصول خودش را فعال كنه تا بتونه از آن استفاده كنه.

parssignal
07-01-2009, 17:37
اکثر روش های پست اول از کار افتادن

کسی کرکی مانند اون کرکی که برای 2007 اومده بود رو نداره ؟؟ که رو 2009 کار کنه

مرسی

mo.mo
07-01-2009, 21:01
سلام همیلتون جان.
من با اون روشی که تو صفحه ی اول گذاشتین چندتا مشکل دارم.
اول اینکه هیچی تو فیلد های اون سایت copy نمیشه.
و دوم این که اون حروف باید حتما بزرگ باشه یا نه؟

majid20
07-01-2009, 21:14
سلام همیلتون جان.
من با اون روشی که تو صفحه ی اول گذاشتین چندتا مشکل دارم.
اول اینکه هیچی تو فیلد های اون سایت copy نمیشه.
و دوم این که اون حروف باید حتما بزرگ باشه یا نه؟
در مورد این موضوع در پست زیر توضیح دادم

در زمینه حروف هم باید دقیقا مثل نوشته باشند ( یعنی از حروف بزرگ )

parssignal
07-01-2009, 21:38
ما بلاخره تونستیم key بگیریم حالا ترسیدیم 3 تا آدرس میل دادیم 3 تا KEY گرفتیم

اگر KEY های بعدی رو اکتیو نکنیم بعد از 3 ماهه دیگه که KEY اول تموم شد دومی رو میشه استفاده کرد ؟؟؟ EXP نمیشه ؟؟

مرسی

majid20
08-01-2009, 00:07
اگر کد فعالساز کسپرسکی بصورت Key باشه از همان تاریخ دریافت Key ، تایمر آن بکار میفته

یعنی اگر Key صد روزه بگیرید و مثلا ماه بعد از آن برای اولین بار استفاده کنید ، آنگاه صرفا 70 روز Key برای شما کار میکنه

اما اگر کد فعالساز کسپرسکی بصورت سریال باشه ، معمولا از زمانی تایمر آن شروع میشه که برای اولین بار با آن کسپرسکی را به روز کنید

یعنی اگر سریال 100 روزه بگیرید و مثلا ماه بعد از آن برای اولین بار استفاده کنید ، 100 روز شما از همان زمان اکتیو سازی شروع میشه

parssignal
08-01-2009, 10:48
اگر کد فعالساز کسپرسکی بصورت Key باشه از همان تاریخ دریافت Key ، تایمر آن بکار میفته

یعنی اگر Key صد روزه بگیرید و مثلا ماه بعد از آن برای اولین بار استفاده کنید ، آنگاه صرفا 70 روز Key برای شما کار میکنه

اما اگر کد فعالساز کسپرسکی بصورت سریال باشه ، معمولا از زمانی تایمر آن شروع میشه که برای اولین بار با آن کسپرسکی را به روز کنید

یعنی اگر سریال 100 روزه بگیرید و مثلا ماه بعد از آن برای اولین بار استفاده کنید ، 100 روز شما از همان زمان اکتیو سازی شروع میشه

باسلام و تشکر از توجه شما

من از روش لهستانی شما به 3 آدرس میل E-mail دادم حالا 3 تا سریال دارم یکیش رو دیروز اکتیو کردم حالا 2 مورد رو نگه داشتم این تموم شد استفاده کنم این روش که مشکلی نداره ؟؟

مرسی

hamilton
08-01-2009, 13:55
باسلام و تشکر از توجه شما

من از روش لهستانی شما به 3 آدرس میل E-mail دادم حالا 3 تا سریال دارم یکیش رو دیروز اکتیو کردم حالا 2 مورد رو نگه داشتم این تموم شد استفاده کنم این روش که مشکلی نداره ؟؟

مرسی

ظاهرا اين سريالها هم براي اكتيو شدن يك محدوديت زماني دارند ولي زمان دقيقي براي آن از سوي كمپاني كاسپر مشخص نشده.ولي به اين صورت هم نيست كه اين سريالها كه بصورت Promotion از سوي شركتها و مجلات معتبر در اختيار قرار ميگيرد داراي اعتبار خيلي طولاني باشند ولي باز از طربق ايميل اين مورد را حتما از كمپاني كاسپر جويا خواهم شد و اگر پاسخ دادند حتما به اطلاع دوستان خواهم رساند.

sinashahab
08-01-2009, 23:53
سلام
من از روش سه ماهه می خواهم استفاده کنم :
Could not connect: Access denied for user 'nfr-user'@'localhost' (using password: YES)Could not connect: Access denied for user 'nfr-user'@'localhost' (using password: YES)

مشکل من کجاست ؟
Last Name : sinashahab
Voucher code : sera6r8z
Email : info@makrosoft.ir

ya30n
09-01-2009, 20:24
يك ماه دقيق گذشت كد اكتيو نيومد!!!
الانم غير فعال شده
چه كنم؟!

يا حق (:

hamilton
09-01-2009, 20:32
سلام
من از روش سه ماهه می خواهم استفاده کنم :
could not connect: Access denied for user 'nfr-user'@'localhost' (using password: Yes)could not connect: Access denied for user 'nfr-user'@'localhost' (using password: Yes)

مشکل من کجاست ؟
last name : Sinashahab
voucher code : Sera6r8z
email : info@makrosoft.ir

شما از روش اول كه فعلا فعال ميباشه استفاده كنيد.روشي كه شما تست كرديد ظاهرا داراي مشكلاتي ميباشه كه فعلا توصيه نميكنم از آن استفاده كنيد.

hamilton
09-01-2009, 20:36
يك ماه دقيق گذشت كد اكتيو نيومد!!!
الانم غير فعال شده
چه كنم؟!

يا حق (:

اگر از روش KasperskyIndia.com جهت دريافت سريال براي محصول آنتي ويروس كاسپر استفاده كرده ايد همانطور كه قبلا هم اشاره كردم ارسال سريالها بصورت دستي صورت ميگيره و متاسفانه اشكالات مربوط به خودش را داره.براي من ظرف حدود 5 روز بعد سريال اومد ولي براي بعضي از دوستانم اصلا سريالي نيومد.شايد قرعه كشي ميكنند شايد هم...
فعلا چند سريال اكتيو براي آنتي ويروس كاسپر در پست اول قرار دادم از آن استفاده كنيد تا ببينيم براي آنتي ويروس كاسپر چكار ميتونم انجام بدم.

ya30n
09-01-2009, 23:04
hamilton عزيز
سريال ها جواب نداد...

باز هم سپاسگزارم

يا حق (:

mir@
10-01-2009, 00:59
سلام

من KIS 2009 نسخه به نظرم Trial رو داونلود کردم و با روش لهستانی (!) یک سریال گرفتم.

وقتی میخوام سریال رو وارد کنم میگه به سرور نمی تونه وصل بشه.

مشکل از کجاست؟ باید در قسمت Activate Trial وارد کنیم یا بالاییش؟

خیلی خیلی ممنون

majid20
10-01-2009, 01:22
سلام

من KIS 2009 نسخه به نظرم Trial رو داونلود کردم و با روش لهستانی (!) یک سریال گرفتم.

خیلی خیلی ممنون
دوست عزیز برای فعال کردن کسپرسکی از طریق کد یا سریال همانند توضیحات پست زیر عمل کنید

(توضیحات مربوط به فعالسازی کسپرسکی از طریق وارد کردن کد را مطالعه کنید)

نحوه فعالسازی کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farhad_s5
10-01-2009, 02:03
من هنوز key براي kav version 8 ندارم!!!!!!!!!!!!!!!

اگه ميشه كمك كنيد دوستان

majid20
10-01-2009, 02:38
تمامی Key های زیر برای محصول KAV هستند

البته برخی Key ها ممکنه بلاک شده باشند ولی بقیه کار میکنند

چنانچه باز مشکل داشتید بگید تا Key های جدیدتر دیگری بذارم

hamilton
10-01-2009, 09:57
hamilton عزيز
سريال ها جواب نداد...

باز هم سپاسگزارم

يا حق (:

من هنوز key براي kav version 8 ندارم!!!!!!!!!!!!!!!

اگه ميشه كمك كنيد دوستان

89 كليد جديد براي هر دو محصول كاسپر كه به تاريخ امروز 10 ژانويه 2009 آپديت شده اند در پست اول قرار گرفتند.

لينك دانلود:

sinashahab
10-01-2009, 11:05
سلام
چگونه میشه توی روش اول حروف رو کپی کرد ؟

hamilton
10-01-2009, 11:33
سلام
چگونه میشه توی روش اول حروف رو کپی کرد ؟

اگر از مرورگر Opera استفاده كنيد هيچ مشكلي در كپي كردن حروف لهستاني قرار داده شده نخواهيد داشت.

sinashahab
10-01-2009, 11:52
ممنون با firefox هم کار کرد .

sinashahab
10-01-2009, 12:11
سلام
از همگی ممنونم فقط این که لایسنز من 52 روزه هست نه 90
ممنون
آیا من چیزی رو اشتباه زدم ؟

sinashahab
10-01-2009, 12:17
سلام
ببخشید میشه یک نفر آپدیت این هفته رو برای دانلود بزاره ؟(اگه امروز باشه بهتر)
اگه نزاره هم بازم ممنون .

hamilton
10-01-2009, 13:45
سلام
از همگی ممنونم فقط این که لایسنز من 52 روزه هست نه 90
ممنون
آیا من چیزی رو اشتباه زدم ؟

تاريخ سيستم خود را چك كنيد.امروز 10 ژانويه 2009 بايد باشه.

سلام
ببخشید میشه یک نفر آپدیت این هفته رو برای دانلود بزاره ؟(اگه امروز باشه بهتر)
اگه نزاره هم بازم ممنون .

دوست عزيز اين تاپيك صرفا اختصاص به كرك و سريال محصولات كاسپر داره.موضوع خود را در تاپيك كاسپر مطرح كنيد و قبل از آن پست اول آن تاپيك را مطالعه نماييد چرا كه راهنماي مطالب موردنظر در آنجا قيد شده است.

tabriz-info
10-01-2009, 17:38
من با استفاده از uninstaller کل کسپر رو یعنی از بیخ و بن از اون ته ته رجیستری پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم همونه که همونه

میگه بیا منو بکش اما اپدیت نمیشم

خدا حافظ کسپر سلام نود کوچولو

liliak
10-01-2009, 22:37
سلام
من هم چند بار از روش لهستانی کد گرفتم همش 52 روزه هستش --- تاریخ سیستم هم درسته مشکلی نداره
جریان چیه ؟

majid20
10-01-2009, 23:53
من با استفاده از uninstaller کل کسپر رو یعنی از بیخ و بن از اون ته ته رجیستری پاک کردم دوباره نصب کردم باز هم همونه که همونه

میگه بیا منو بکش اما اپدیت نمیشم

خدا حافظ کسپر سلام نود کوچولو
محمد جان موارد زیر رو تست کردید

mir@
11-01-2009, 02:22
سلام

خیلی خیلی ممنون

دوست عزیز برای فعال کردن کسپرسکی از طریق کد یا سریال همانند توضیحات پست زیر عمل کنید

(توضیحات مربوط به فعالسازی کسپرسکی از طریق وارد کردن کد را مطالعه کنید)

نحوه فعالسازی کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

من مطمئن هستم که به اینترنت وصلم ولی نمیتونه به سرور وصل بشه. اصلا من حتی نمیتونم به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برم

چرا؟

majid20
11-01-2009, 10:26
سلام

من مطمئن هستم که به اینترنت وصلم ولی نمیتونه به سرور وصل بشه. اصلا من حتی نمیتونم به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برم

چرا؟
شما از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟ آیا فایروال ویندوز خاموشه ؟ دقیقا از کدان ورژن 8 استفاده میکنید

احتمال اینکه سیستم شما ویروسی شده و اقدام به تخریب فایل hosts برای جلوگیری از بروز رسانی آنتی ویروس باشه بسیاره

بهرحال شما فایل ارژینال hosts رو از لینک زیر دریافت کنید ( یا اینکه فایل ضمیمه را دانلود کنید )

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سپس آن را در مسیر زیر جایگزین فایل آسیب دیده خود کنید

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

Ship Storm
11-01-2009, 14:56
89 كليد جديد براي هر دو محصول كاسپر كه به تاريخ امروز 10 ژانويه 2009 آپديت شده اند در پست اول قرار گرفتند.

لينك دانلود:

این key ها همه از کار افتاده و یا میگه که این key ها برای ورژن Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 نیستند

Ship Storm
11-01-2009, 15:39
من اومدم اینجا:

برای دریافت سریال 3 ماهه ولی هرکاری میکنم نمیتونم اون کدهاس لهستانی رو وارد کنم اجازه کپی هم نمیده
تو کیبرد ما تو زبان لهستانی E کوچیک داریم تو اون شکله E بزرگ نوشته چجوری E بزرگ لهستانی رو تایپ کنم؟

babak1363
11-01-2009, 22:30
سلام
دوستان عزیز ایا سایتی هستش که بشه کرک کاسپر اسکای رو به صورت قانونی خریداری کرد
اگه سایتی میشناسید لطفا ادرس بدین
با تشکر

Ship Storm
11-01-2009, 22:53
سلام
دوستان عزیز ایا سایتی هستش که بشه کرک کاسپر اسکای رو به صورت قانونی خریداری کرد
اگه سایتی میشناسید لطفا ادرس بدین
با تشکر

خود سایت kaspersky.com

Markus
11-01-2009, 23:31
این key ها همه از کار افتاده و یا میگه که این key ها برای ورژن Kaspersky Internet Security 2009 8.0.0.506 نیستند

از کدهای لینک زير استفاده کنيد،

Ship Storm
12-01-2009, 00:37
از کدهای لینک زير استفاده کنيد،

درضمن دوستانی که امکان ساخت کد 3 ماهه قانونی برايشان سخت هست ميتونيند به من پيام خصوصی بدهند تا براشون آماده کنم، فقط دو نکته فراموش نشه، :
1- فقط در پيغام خصوصی درخواست کنند،
2-يک ايميل هم در پيغام برای من بگذارند تا سريال به اون ايميل فرستاده شود (يادتون باشه ميل فعال باشه!)

ممنون
کار کرد :11:

mir@
12-01-2009, 02:13
شما از برنامه امنیتی دیگری هم استفاده میکنید ؟ آیا فایروال ویندوز خاموشه ؟ دقیقا از کدان ورژن 8 استفاده میکنید

احتمال اینکه سیستم شما ویروسی شده و اقدام به تخریب فایل hosts برای جلوگیری از بروز رسانی آنتی ویروس باشه بسیاره

بهرحال شما فایل ارژینال hosts رو از لینک زیر دریافت کنید

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سپس آن را در مسیر زیر جایگزین فایل آسیب دیده خود کنید

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc

سلام

خیلی ممنون از شما آقا مجید عزیز

به نظرم شما درست میفرمایید که host من خراب شده یا ویروسی شده. چون خود کسپراسکای هم هی میگه Generic host WIn 32 (ییه همچین چیزی) مشکل داره.

وقتی هم در گوگل چیزی رو سرچ می کنم و لینک ها رو میاره وقتی روش کلیک می کنم یه چیز چرت و پرتی رو میاره.

سرعت اینترنت هم خیلی کم شده.

اگر ممکنه و مشکل من رو حل می کنه این فایل host رو یک جای دیگه آپلود کنید ( یا اگه ممکنه همین جا ضمیمه کنید) چون اصلا به هیچ چیزی که توش نام کسپراسکای باشه نمیتونه وصل بشه.

خیلی خیلی خیلی ممنون

majid20
12-01-2009, 13:12
فایل Hosts اصلی ویندوز رو در همان پست ضمیمه کردم ... در ضمن میتوانید از لینک زیر هم دریافت کنید

miki22
12-01-2009, 13:26
سلام
من هم چند بار از روش لهستانی کد گرفتم همش 52 روزه هستش --- تاریخ سیستم هم درسته مشکلی نداره
جریان چیه ؟

کسی بررسی کرده مشکل کجاست ؟

mir@
12-01-2009, 18:29
فایل Hosts اصلی ویندوز رو در همان پست ضمیمه کردم ... در ضمن میتوانید از لینک زیر هم دریافت کنید

سلام

با عرض معذرت برای مزاحمت مکرر

فایل hosts رو هم جایگزین کردم ولی باز نمیتونه به kaspersky.com وصل بشه. تنها جایی هم که وصل نمیشه اینه.

راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه؟

ممنون

Benygh
12-01-2009, 22:40
سلام
در فرم روش اول کرک قسمتی که باید ارقام رو وارد کنیم CTRL + V و کلا COPY/PASTE غیرفعال شده ! در IE و Firefox تست کردم !
چکار میتونیم کنیم ؟

majid20
13-01-2009, 01:35
سلام

با عرض معذرت برای مزاحمت مکرر

فایل hosts رو هم جایگزین کردم ولی باز نمیتونه به kaspersky.com وصل بشه. تنها جایی هم که وصل نمیشه اینه.

راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه؟

ممنون
آیا شما قادر به ورود به سایت ها زیر هستید یا خیر

سلام
در فرم روش اول کرک قسمتی که باید ارقام رو وارد کنیم CTRL + V و کلا COPY/PASTE غیرفعال شده ! در IE و Firefox تست کردم !
چکار میتونیم کنیم ؟
در پست زیر توضیح داده شده

mir@
13-01-2009, 05:28
آیا شما قادر به ورود به سایت ها زیر هستید یا خیر

در پست زیر توضیح داده شده

خیر با کمال تعحب به اونا هم وصل نمیشه

majid20
13-01-2009, 11:59
خیر با کمال تعحب به اونا هم وصل نمیشه
پاسخ شما رو در پست زیر و در تاپیک اختصاصی کسپرسکی دادم ( چون موضوع مربوط به این تاپیک نبود )

Farshadd
13-01-2009, 13:17
سلام
آقا این روش لهستانی خراب شده انگار؟

babak1363
13-01-2009, 14:39
سلام
من توضیحات بیشتر در مورد کاسپراسکای که مجید عزیز و دیگر دوستان زحمت کشیده بودند رو خوندم
فقط یه سوال دارم
الان کسی که کاسپراسکای 2009 رو نصب کنه از کدوم کرک میتونه استفاده کنه تا بتونه کاسپراسکای رو به صورت آپدیت روزانه استفاده کنه

Markus
13-01-2009, 14:48
سلام
من توضیحات بیشتر در مورد کاسپراسکای که مجید عزیز و دیگر دوستان زحمت کشیده بودند رو خوندم
فقط یه سوال دارم
الان کسی که کاسپراسکای 2009 رو نصب کنه از کدوم کرک میتونه استفاده کنه تا بتونه کاسپراسکای رو به صورت آپدیت روزانه استفاده کنه

به پست اول مراجعه کنيد، توضيحات در اين مورد داده شده است

hamilton
13-01-2009, 17:23
سلام
آقا این روش لهستانی خراب شده انگار؟

ظاهرا ثبت نام تكميل شده و ديگه سريالي ندارند كه به مشتركان بدن.

sohiel742
14-01-2009, 08:44
سلام
ببخشید دوستان من جدید ترین لاینس کاسپرسکای 7سکروتی میخواستم با تشکر هر چی لاینس میزنم میگه تو بلک لیست قرار داره متشکرم از شما

majid20
14-01-2009, 15:04
سلام
ببخشید دوستان من جدید ترین لاینس کاسپرسکای 7سکروتی میخواستم با تشکر هر چی لاینس میزنم میگه تو بلک لیست قرار داره متشکرم از شما
شما از key زیر که ضمیمه شده استفاده کنید ( برای نسخه 8 و 7 اینترنت سکیوریتی کار میکنه )

babak_deghat
14-01-2009, 18:12
یه key برای KIV2009میخوام
اینایی که تو تاپیک بود همشون بلک لیست شده بودند
در ضمن این کسپراسکای همش خودشو به عنوان یک برنامه ی مخرب میشناسه!سایت خودشو هم به عنوان یک سایت مخرب میشناسه و اونو BLOCKمیکنه وآپدیت هم میشه...
چیکار کنم؟

majid20
14-01-2009, 23:22
یه key برای kiv2009میخوام
در ضمن این کسپراسکای همش خودشو به عنوان یک برنامه ی مخرب میشناسه!سایت خودشو هم به عنوان یک سایت مخرب میشناسه و اونو blockمیکنه وآپدیت هم میشه...
چیکار کنم؟
شما از kis استفاده می میکنید یا kav ؟ ( چون اصلا kiv نداریم ) اگر از kis استفاده میکنید کلید بالا کار میکنه

از کدام ورژن 8 کسپرسکی استفاده میکنید ؟ تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی بگذارید

babak_deghat
15-01-2009, 10:49
منظورم همون kisبود.kis2009کلید بالا هم بلک لیست شده بود

SonyEricsson
15-01-2009, 16:58
ميخوام ويندوز عوض كنم آپديت ها رو چه جوري Save كنم تا بعد از عوض كردن ويندوز مجبور به آپديت مجدد نشم؟

aluminum
15-01-2009, 18:44
دوستان نه روش 100 روزه نه 6 ماهه و نه 3 ماهه کار میکنه
چه کار باید کرد
؟

majid20
15-01-2009, 20:03
منظورم همون kisبود.kis2009کلید بالا هم بلک لیست شده بود
شما تصویری از بخش About کسپرسکی بگذارید ( بر روی آیکن کسپرسکی کلیک راست کرده و گزینه About را بزنید )

همچنین تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی را اینجا بگذارید

ميخوام ويندوز عوض كنم آپديت ها رو چه جوري Save كنم تا بعد از عوض كردن ويندوز مجبور به آپديت مجدد نشم؟
در پست اول تاپیک در بخش آپدیت آفلاین یا دستی تمام موارد توضیح داده شده

دوستان نه روش 100 روزه نه 6 ماهه و نه 3 ماهه کار میکنه
چه کار باید کرد
؟
فعلا از همین Key های منتشر شده استفاده کنید تا ببینیم چی میشه

aluminum
15-01-2009, 20:08
[b]
فعلا از همین key های منتشر شده استفاده کنید تا ببینیم چی میشه

کجا گذاشتید این کی ها رو

ممنون

javady
16-01-2009, 00:54
با سلام به دوستان
من کسپرسکس اینترنت سیکیوریتی رو نصب کردم اماکیهای هیچ کدام از پست ها جواب نمیده
من key برای kis میخواستم 2009 هستش با ورژن جدید 8.0.0.506

javady
16-01-2009, 01:02
یه سوال دیگه اینکه:
من کسپرسکی رو اکتیو کردم اما اپدیت از من میخواد وقتی آپدیت به پایان میرسه باز دوباره
میگه باید آچدیت بشه و رنگ کسپرسکی همینطوری قرمزه
علش چیه؟ آیا کی کار نمیکنه یا علت دیگه ای داره؟

ممنون

Markus
16-01-2009, 02:21
سلام

یه key برای KIV2009میخوام
در ضمن این کسپراسکای همش خودشو به عنوان یک برنامه ی مخرب میشناسه!سایت خودشو هم به عنوان یک سایت مخرب میشناسه و اونو BLOCKمیکنه وآپدیت هم میشه...
چیکار کنم؟

کجا گذاشتید این کی ها رو

ممنون

با سلام به دوستان
من کسپرسکس اینترنت سیکیوریتی رو نصب کردم اماکیهای هیچ کدام از پست ها جواب نمیده
من key برای kis میخواستم 2009 هستش با ورژن جدید 8.0.0.506

از کد های لينک زير استفاده کنيد:

نکته مهم:
قبل از استفاده از کد های جديد حتماً کد قبلی رو پاک کنيد، و دقت کنيد که تاريخ سيستم درست باشد

mohammadirani
16-01-2009, 03:27
سلام
از لینک گذاشته شده فایل رو دریافت کردم
حالا دو پوشه به نام های KAV و KIS دارم

طبق این عکس در پست اول باید کدوم پوشه رو اضافه کنم

hamilton
16-01-2009, 08:46
سلام
از لینک گذاشته شده فایل رو دریافت کردم
حالا دو پوشه به نام های KAV و KIS دارم

طبق این عکس در پست اول باید کدوم پوشه رو اضافه کنم

اگر از آنتي ويروس كاسپر استفاده ميكنيد از كليدهاي موجود در پوشه KAV و اگر از محصول اينترنت سكيوريتي كاسپر استفاده ميكنيد از كليدهاي موجود در پوشه kIS استفاده نماييد.

كليدهاي جديد براي محصولات كاسپر در پست اول قرار داده شد.

javady
16-01-2009, 11:12
از کد های لينک زير استفاده کنيد:

نکته مهم:
قبل از استفاده از کد های جديد حتماً کد قبلی رو پاک کنيد، و دقت کنيد که تاريخ سيستم درست باشد

دوست عزیز
هیچ کدام کار نکرد چیکار کنم؟

Markus
16-01-2009, 17:10
دوست عزیز
هیچ کدام کار نکرد چیکار کنم؟

شما از چه محصول کسپرسکی و با چه ورژني استفاده ميکنيد؟
اگر ورژن محصول شما نهايی نباشد، کد ها کار نميکنند، در ضمن قبل وارد کردن کد جديد حتماً بايد کد قبلی پاک شود

javady
17-01-2009, 00:18
برای من ورژن جدید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2009 با ورژن 8.0.0.506 رو نصب کردم قبلا من ورژن 8.0.0.454 رو نصب کرده بودم و مشکلی نداشتم اما الان با این ورزن نمیتونم اکتیو کنم با کی های شما
من برای اکتیو کردن اول کی قبلی رو پاک میکنم و بعد کی جدید رو add می کنم
چیکار کنم پاک کنم به نظر شما این ورژن رو؟

Markus
17-01-2009, 02:07
برای من ورژن جدید کسپرسکی اینترنت سکیوریتی 2009 با ورژن 8.0.0.506 رو نصب کردم قبلا من ورژن 8.0.0.454 رو نصب کرده بودم و مشکلی نداشتم اما الان با این ورزن نمیتونم اکتیو کنم با کی های شما
من برای اکتیو کردن اول کی قبلی رو پاک میکنم و بعد کی جدید رو add می کنم
چیکار کنم پاک کنم به نظر شما این ورژن رو؟

اگه ميتونيد عکسی از اخطاری که موقع وارد کردن کد نشون ميده رو، بگذاريد ...

majid20
17-01-2009, 04:06
چند Key برای نسخه های اینترنت سکیوریتی کسپرسکی

( البته اگر Key های پوشه اصلی برای برخی کاربران کارنکرد به پوشه Other مراجعه کنند )

javady
17-01-2009, 08:41
اگه ميتونيد عکسی از اخطاری که موقع وارد کردن کد نشون ميده رو، بگذاريد ...

دوست عزیز
باشه اگه بعدا به مشکل برخوردم آخه امروز یه کی گیر اوردم که 180 روز مهلت داره اگه واقعا تا 180 روز کار کنه
یه سوال؟
آیا میشه مثلا کی رو که برنامه رو با اون اکتیو میکنی مدت زمانش کامل سپری بشه و کی از کار بیفته و اینکه کی هایی که برای kis 7 هستند به ورژن 8 یا بیشتر و یا ورژن 6 میخورن
و میشه اکتیو کرد؟

hamilton
17-01-2009, 10:43
آیا میشه مثلا کی رو که برنامه رو با اون اکتیو میکنی مدت زمانش کامل سپری بشه و کی از کار بیفته و اینکه کی هایی که برای kis 7 هستند به ورژن 8 یا بیشتر و یا ورژن 6 میخورن
و میشه اکتیو کرد؟

متاسفانه اين موردي كه شما فرموديد يا اصلا اتفاق نميافته يا اگر بيفته كاملا شانسي و اتفاقي خواهد بود.چرا كه كمپاني كاسپر متوجه Share شدن و استفاده تعداد زيادي كاربر از كليدها ميشه و فورا آنرا در ليست سياه قرار ميده.معمولا كليدهايي كه براي نسخه هاي بالاتر ميباشند قابل استفاده در نسخه هاي پايين تر نيز ميباشند.كليدهاي مربوط به نسخه 8 قابل استفاده در نسخه هاي 7 و 6 نيز ميباشند.

majid20
17-01-2009, 16:47
سلام
من یه پیشنهاد میدم که کاپرسکی رو ول کنید و Avast بریزید .
چون اواست هم اسکرین سیور انتی ویروس داره و هم از کاسپر قوی تره .
البته توی ویروس کشی .
من این رو واقعا میگم .
مثلا همین ویروس Win32:Sality-gen که اگه کاسپر بگیرش یک ساله کاسپر می گیرم و بین شما اشتراک می زارم .
به شرطی که اپدیت نکنید .
دوست عزیز این تاپیک کرک و سریال کسپرسکی نه تاپیک AVAST یا تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها ... پس لطفا رعایت کنید

در ضمن Win32:Sality-gen یک شناسایی از هوش مصنوعی است یعنی Avast اعلام میکنه این ویروس ممکنه از خانواده Sality باشه

در کسپرسکی به دلیل تفاوت هوش مصنوعی و استفاده از سیستم های دفاعی PDM و HIPS ، عملکرد و نوع شناسایی تفاوت دارد

maj87
18-01-2009, 10:54
سلام
من کاسپراسکای اینترنت سکوریتی را آپدیت کردم ولی هیچکدام از این key ها کار نمیکند چکار باید بکنم؟؟؟؟:41:

Markus
18-01-2009, 15:27
سلام
من کاسپراسکای اینترنت سکوریتی را آپدیت کردم ولی هیچکدام از این key ها کار نمیکند چکار باید بکنم؟؟؟؟:41:

برای دريافت کد به پست اول مراجعه کنيد،

درضمن در موقع استفاده از کد ها 3 نکته ضروری هست:
1-قبل وارد کردن کد جديد کد قبلی رو حتماً پاک کنيد
2-دقت کنيد که تاريخ سيستم دقيقاً درست باشد
3-کد انتخابی را به نسبت محصول خود انتخاب کنيد ( kav برای آنتی ويروس و kis برای اينترنت سکوريتی)

aliali58
19-01-2009, 10:26
من اكثر كليدهاي kis 8 رو امتحان كردم منظورم اونهايي هست كه بلك ليست نبودن كليدها رو قبول ميكنه اما آپديت نميشه.

آيا جايي هست كه آپديت‌ها به صورت دستي آپلود شده باشه كه من بتونم دانلود كنم و بصورت دستي آپديت كنم؟ تا جايي كه اطلاع دارم آپديت‌ها به صورت روزانه، هفتگي، ماهانه و كامل هم منتشر ميشه.
با توجه به تاريخ زير آيا از آپديت هفتگي ميتونم استفاده كنم چون ظاهرا آپديت هفتگي از يكشنبه تا يكشنبه هست.

ورژن: 8.0.0.454
تاريخ آخرين آپديت: 2009/01/12

Markus
19-01-2009, 11:56
من اكثر كليدهاي kis 8 رو امتحان كردم منظورم اونهايي هست كه بلك ليست نبودن كليدها رو قبول ميكنه اما آپديت نميشه.

آيا جايي هست كه آپديت‌ها به صورت دستي آپلود شده باشه كه من بتونم دانلود كنم و بصورت دستي آپديت كنم؟ تا جايي كه اطلاع دارم آپديت‌ها به صورت روزانه، هفتگي، ماهانه و كامل هم منتشر ميشه.
با توجه به تاريخ زير آيا از آپديت هفتگي ميتونم استفاده كنم چون ظاهرا آپديت هفتگي از يكشنبه تا يكشنبه هست.

ورژن: 8.0.0.454
تاريخ آخرين آپديت: 2009/01/12

برای دريافت آپديت تمام محصولات کسپرسکی به پست زير مراجعه کنيد:

aliali58
19-01-2009, 13:25
برای دريافت آپديت تمام محصولات کسپرسکی به پست زير مراجعه کنيد:

قبلا هم اين برنامه رو ميخواستم دانلود كنم اما نتونستم لطفا برنامه رو يه جايي غير از parsaspace.comآپلود كنيد. چون من هر وقت دانلود ميكنم فقط يه فايل تكست رو دانلود ميكنه برام. به طور كلي هر چيزي رو كه توي اين سايت دانلود ميكنم همينجوري هست.

majid20
19-01-2009, 15:39
قبلا هم اين برنامه رو ميخواستم دانلود كنم اما نتونستم لطفا برنامه رو يه جايي غير از parsaspace.comآپلود كنيد. چون من هر وقت دانلود ميكنم فقط يه فايل تكست رو دانلود ميكنه برام. به طور كلي هر چيزي رو كه توي اين سايت دانلود ميكنم همينجوري هست.
شما برنامه مزبور را از لینک زیر یا فایل ضمیمه دریافت کنید

Grand
20-01-2009, 00:34
چرا کسی Key اینترنت سکیوریتی 2009 رو نمیزاره؟

همش شده Key 06 ، 07 ، 08

Markus
20-01-2009, 01:03
چرا کسی key اینترنت سکیوریتی 2009 رو نمیزاره؟

همش شده key 06 ، 07 ، 08

دوست عزيز ورژن 2009 محصولات کسپرسکی همان ورژن 8.0 ميباشد، و در صفحه اول لينک های دريافت آخرين کدها قرار ميگيرد، شما باید به پست اول مراجعه کنيد

Grand
20-01-2009, 01:11
من هم این کار رو کردم اما با ارور زیر مواجه میشم:

یعنی چی؟

Markus
20-01-2009, 02:02
من هم این کار رو کردم اما با ارور زیر مواجه میشم:

یعنی چی؟

اين کدی که شما انتخاب کردين 2 مشکل داره:
اول اين که برای محصول اينترنت سکوريتی نيست
دوم اين که کد مورد نظر تاريخ مصرفش به اتمام رسيده

از کد های لينک زير استفاده کنيد، پوشه KIS برای محصول اينترنت سکوريتی ميباشد:

درضمن موقع استفاده از کد جديد 3 نکته ضروری هست:
1-دقيق بودن تاريخ سيستم
2-پاک کردن کد قبلی
3-استفاده از کد مربوطه نسبت به محصول

Grand
20-01-2009, 03:12
من از فایلهای kis استفاده کردم.

از صفحه اول تایپیک گرفته بودم. بعید میدونم تاریخش گذشته باشه!

تاریخ سیستم دقیق هست.

کد قبلی رو پاک کرده بودم.

کد جدید رو هنوز تست نکردم.

سپاس

Grand
20-01-2009, 14:30
حالا یک مشکل دیگه:

من هروقت کامپوترم رو روشن میکنم میبینم آنتی ویروسم کاملاً غیر فعال شده! (عکس زیر)

و وقتی به صفحه Protection Status میرم با این تصویر مواجه میشم:

و تا زمانی که برنامه رو آپدیت نکنم آنتی ویروسم فعال نمیشه!

جالب اینجاست که روند آپدید تا 99% پیش میره اما کامل نمیشه!

من از سریال 3 ماهه کاسپر کستفاده میکنم که 5 روز بیشتر ازش نمونده.

farhang_760
20-01-2009, 15:07
سلام دوست عزیز فکر کنم بدونم مشکل کارت کجاست
یک نگاهی به تاریخ سیستمت بنداز شاید عقبه!!!!!
چون منم به هین مشکل برخوردم و آپدیت های اون تا 99% میرفت ولی کامل نمیشد

تاریخ سیستمت احتمالا عقبه و به روز نیست

Grand
20-01-2009, 15:39
نه گمان نکنم

majid20
20-01-2009, 15:51
حالا یک مشکل دیگه:

من هروقت کامپوترم رو روشن میکنم میبینم آنتی ویروسم کاملاً غیر فعال شده! (عکس زیر)

و وقتی به صفحه Protection Status میرم با این تصویر مواجه میشم:

و تا زمانی که برنامه رو آپدیت نکنم آنتی ویروسم فعال نمیشه!

جالب اینجاست که روند آپدید تا 99% پیش میره اما کامل نمیشه!

من از سریال 3 ماهه کاسپر کستفاده میکنم که 5 روز بیشتر ازش نمونده.
دوست عزیز این مشکل شما بدلیل عدم آپدیت دیتابیس اصلی کسپرسکی یعنی بخش Malware رخ داده

شما برای آپدیت کامل از v-p-n یا قیلطرشکن استفاده کنید تا آپدیت کامل صورت گیرد

Grand
20-01-2009, 16:35
ممنون دوست من

اما این v-p-n چی هست؟

آیا میتونم با تغییر سرور آپدیت، مشکل رو رفع کنم؟

hamilton
20-01-2009, 19:56
ممنون دوست من

اما این v-p-n چی هست؟

آیا میتونم با تغییر سرور آپدیت، مشکل رو رفع کنم؟

V-P-N همان مخفف Virtual Private Network ميباشه كه يك ارتباط ايمن بين كامپيوتر شما و سرور مربوطه برقرار ميكنه و نيز اقدام به تغيير IP واقعي شما به IP كشوري ميكنه كه آن سرور به شما سرويس ميده و فعاليتهاي شما را در اينترنت مخفي نگه ميداره.اين برنامه ها تحت عنوان برنامه هاي قيلترشكن بين كاربران شهرت داره و براي استفاده از آنها بايد اقدام به خريد اكانت آنها نماييد.اما برنامه هاي رايگاني نيز مانند Ultra Surf و ...نيز وجود دارند كه كاري مشابه همين V P N را انجام ميدهند.
در مورد تغيير سرور نيز بايد تست كنيد و ببينيد جواب ميده يا خير.بعضا اشكالاتي از سوي ISP ها در اين زمينه مطرح ميباشه و تمام مشكلات مربوط به سرورهاي كاسپر نميباشه.

Grand
21-01-2009, 00:15
با برنامه پ ر و ک س ی مشکل حل شد.

maj87
21-01-2009, 16:22
سلام
من اینترنت سکوریتی 8 دارم که بعد از آپدیت نمی توانم آن را با این کلیدها اکتیو کنم. من چکار باید بکنم؟؟:41:

hamilton
22-01-2009, 08:23
سلام
من اینترنت سکوریتی 8 دارم که بعد از آپدیت نمی توانم آن را با این کلیدها اکتیو کنم. من چکار باید بکنم؟؟:41:

شما كاسپر را بصورت Trial فعال و اپديت كرديد؟كليدها را به چه صورت به كاسپر معرفي ميكنيد؟چه پيغامي موقع دادن كليدها به شما ميده؟در صورت امكان عكسي از پيغام مربوطه قرار دهيد تا با هم بررسي كنيم.

maj87
22-01-2009, 09:32
سلام
من هر کلیدی که وارد میکنم پیغامهای زیر را میدهد. به صورت تریال هم انجام داده ام که کاسپر از کار می افتد و پیغامی که در شکل اول است را میدهد

majid20
22-01-2009, 14:31
سلام
من هر کلیدی که وارد میکنم پیغامهای زیر را میدهد. به صورت تریال هم انجام داده ام که کاسپر از کار می افتد و پیغامی که در شکل اول است را میدهد
دوست عزیز مشکل اول شما اینه که دیتابیس کسپرسکی ناقص آپدیت شده و از دید کسپرسکی خرابه

شما کسپرسکی را مجددا نصب کرده و قبل از هرکاری ( حتی انتقال آپدیتها ) آن را بصورت تریال به روز کنید

سپس با استفاده از قیلطرشکن یا v-p-n کسپرسکی را به روز کنید

ارور دوم هم مربوط به اینه که Key شما برای این محصول کسپرسکی نیست

موفق باشید

*Batman*
25-01-2009, 02:34
Kaspersky Key Finder 1.5.2 :

liliak
25-01-2009, 09:49
kaspersky key finder 1.5.2 :

قبل از قرار دادن تست کنید
کار نمیکنه

hamilton
25-01-2009, 18:31
Kaspersky Key Finder 1.5.2 :

Batman جان اين برنامه ديگه كار نميكنه.ظاهرا نويسنده اين برنامه ديگه اقدام به قرار دادن كليدهاي كاسپر در سرور مربوطه نميكنه.

Watson
30-01-2009, 17:00
سلام
من هرجی کلید فعال برای Kaspersky Internet Security 2009 امتحان میکنم پیغام میده که Datebases Are Corrupted !!!!
چیکار کنم ؟؟
در ضمن تا 99% هم آپدیت میشه بعد آنتی ویروس Disabel میشه و خاکستری میشه !!
تاریخ سیستم هم درسته
امروز 2009/1/30

majid20
30-01-2009, 17:21
سلام
من هرجی کلید فعال برای Kaspersky Internet Security 2009 امتحان میکنم پیغام میده که Datebases Are Corrupted !!!!
چیکار کنم ؟؟
در ضمن تا 99% هم آپدیت میشه بعد آنتی ویروس Disabel میشه و خاکستری میشه !!
تاریخ سیستم هم درسته
امروز 2009/1/30
شما کسپرسکی رو با استفاده از v-p-n یا فیلطرشکن آپدیت کنید

مثلا میتوانید از Ultra Surf استفاده کرده و تنظیمات کسپرسکی را برای استفاده از آن اینگونه قرار دهید

مهرداد خورسند
31-01-2009, 15:35
تقريباً يكی-دو هفته است كه Kaspersky 2009 رو روزی 2-3 دفعه آپديت ميكنم ولی چند دقيقه بعد دوباره پيغام Databases are obsolute رو ميده. وقتی آپديت ميكنم ظاهراً در حال دانلود هست و Send و Receive هم دارم. الان نوار بالای برنامه قرمز رنگ شده. كسی راه حلی برای اين مشكل داره؟

Masоud
31-01-2009, 15:49
تقريباً يكی-دو هفته است كه Kaspersky 2009 رو روزی 2-3 دفعه آپديت ميكنم ولی چند دقيقه بعد دوباره پيغام Databases are obsolute رو ميده. وقتی آپديت ميكنم ظاهراً در حال دانلود هست و Send و Receive هم دارم. الان نوار بالای برنامه قرمز رنگ شده. كسی راه حلی برای اين مشكل داره؟
این مشکل نیست
خود کسپرسکی باید 2-3 روز یک بار آپدیت بشه.اگه خواستی می تونی Disable اش کنی.

Watson
31-01-2009, 20:15

مثلا میتوانید از ultra surf استفاده کرده و تنظیمات کسپرسکی را برای استفاده از آن اینگونه قرار دهید

میشه یه بار دیگه تنظیمات کاسپرو بزارید.؟؟؟؟؟؟
من قبلا این مشکل رو نداشتم.. چرا اینجوری شده ؟

majid20
31-01-2009, 23:14
تقريباً يكی-دو هفته است كه kaspersky 2009 رو روزی 2-3 دفعه آپديت ميكنم ولی چند دقيقه بعد دوباره پيغام databases are obsolute رو ميده. وقتی آپديت ميكنم ظاهراً در حال دانلود هست و send و receive هم دارم. الان نوار بالای برنامه قرمز رنگ شده. كسی راه حلی برای اين مشكل داره؟
شما تاریخ سیستم را چک کنید ... سپس تصویری از بخش آپدیت کسپرسکی بگذارید

میشه یه بار دیگه تنظیمات کاسپرو بزارید.؟؟؟؟؟؟
من قبلا این مشکل رو نداشتم.. چرا اینجوری شده ؟
منظور شما کدام تنظیمات کسپرسکی هستش؟

اگه تنظیمات پر و کسی هست که در همون پست لینک دادم بهمراه راهنمای تصویری

ااگه تنظیمات خود کسپرسکی است که در در تایک اختصاصی کسپرسکی لیست شده ( امضای من )

ahriman323
03-02-2009, 15:05
کسی کی جدید نداره که بلوک نشده باشه!!:19:
کی های پست اول را گرفتم ولی هم بلوک بود یا Datebases are Corrupted
kis8

majid20
03-02-2009, 15:50
کسی کی جدید نداره که بلوک نشده باشه!!:19:
کی های پست اول را گرفتم ولی هم بلوک بود یا Datebases are Corrupted
kis8
چند Key فعال در پست زیر موجود است

ahriman323
03-02-2009, 17:39
چند Key فعال در پست زیر موجود است

تمام Key های kis8 را امتحان کردم یا black list بود یا Datebases are Corrupted

Datebases are Corrupted مربوط به Key میشه؟!

hamilton
03-02-2009, 18:03
تمام Key های kis8 را امتحان کردم یا black list بود یا Datebases are Corrupted

Datebases are Corrupted مربوط به Key میشه؟!

پيغام Datebases are Corrupted مربوط به آپديت ناقص كاسپر ميباشه كه برخي componentهاي كاسپر كاملا آپديت نشوند.اگر كليد شما در ليست سياه باشه قاعدتا قادر به آپديت كاسپر نخواهيد شد.

mohammadirani
03-02-2009, 23:19
************************************************** ************************************************** *****

اين 2 سريال بر روي نسخه هاي 7 و 2009 هر دو محصول قابل استفاده هستند:

سريال براي kaspersky antivirus:

کد:
Nnqgv-sasts-7sy72-13tz7

سريال براي kaspersky internet security:

کد:
Axfrg-jw6ec-47mp1-hv4ee

این کار نمیکنه و ارور میده
لطفا اکتیویشن کد جدید رو بزارید

ghaffar
05-02-2009, 06:26
من هم با internet security 2009 همین مشکل رو دارم. آپدیت نمیشه.
ضمنا کلید جدید هم اگر دارید لطفا بگذارید. کلیدهای گذاشته شده هییچکدام کار نمیکنه

hamilton
05-02-2009, 11:05
این کار نمیکنه و ارور میده
لطفا اکتیویشن کد جدید رو بزارید

تاريخ استفاده از آن سريالها تمام شده بود و از پست اول نيز حذف شدند.
در صورتي كه سريال جديدي پيدا كنم براي استفاده دوستان معرفي خواهم كرد.

panteaaa55
05-02-2009, 12:11
سلام

تمامه کی های که در آدرسه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بود را چک کردم و نشد . میشه یه کی برای کاسپره 8 به من بدین .

امروز نصب کردم و آپدیت هم کردم kav8.0.0.454

*hamedkhatar*
05-02-2009, 16:15
ای وای اومدم آپدیت کنم رفتم تو بلک لیست دیگه کی ندارم
یکی کی جدید برای 2009 بزاره برای آنتی ویروس
ممنون

zendegi
05-02-2009, 16:18
این کی ها رو هم امتحان کنید.........

amirpers
06-02-2009, 12:37
دوستان این کی ها که در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هست که جواب نمی دن !
من چون زیاد با کسپراسکی کار نکردم نمی دونم پس باید چه کار کنم ؟آخه مثلا ناد32 رو راحت میشه یوزرنیم و پسووردش رو پیدا کرد و آپدیتش کرد اما کسپراسکی ...

caspian
06-02-2009, 13:16
روی سیستم من avg بود انینستال کردم می خوام کسپر نصب کنم ارور میده که avg را باید پاک کنی
در حالیکه من با نرم افزار های آن اینستالر آن ایسنال کردم و هیچ اثری از avg نیست کامپیوتر اما اون هنوز میگه اون را باید بر داری
چه کار کنم؟

hamilton
06-02-2009, 14:39
روی سیستم من avg بود انینستال کردم می خوام کسپر نصب کنم ارور میده که avg را باید پاک کنی
در حالیکه من با نرم افزار های آن اینستالر آن ایسنال کردم و هیچ اثری از avg نیست کامپیوتر اما اون هنوز میگه اون را باید بر داری
چه کار کنم؟

دوست عزيز اين تاپيك مختص معرفي كرك و سريال كاسپر ميباشه و بهتر بود شما سوال خود را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح ميكرديد.اما پاسخ سوال شما.مراحل زير را دنبال كنيد:

مراحل زير را طي كرده و مشكل خود را حل نماييد:

1-از منوي start وارد گزينه Run شويد و عبارت regedit را در آن تايپ كرده و ok را بزنيد.

2-مسيرهاي زير را طي كرده و بر روي AVG و AVG8Uninstall كليك راست كرده و اين دو مورد را حذف نماييد و سپس اقدام به نصب كاسپر نماييد:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\AVG
و
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\AVG8Uninstall

در نهايت هم وجود برنامه هايي مثل CCleaner براي پاك كردن وروديهاي غيرمعتبر در رجيستري مفيد خواهد بود.

caspian
06-02-2009, 18:22
دوست عزيز اين تاپيك مختص معرفي كرك و سريال كاسپر ميباشه و بهتر بود شما سوال خود را در تاپيك اختصاصي كاسپر مطرح ميكرديد.اما پاسخ سوال شما.مراحل زير را دنبال كنيد:

مراحل زير را طي كرده و مشكل خود را حل نماييد:

1-از منوي start وارد گزينه run شويد و عبارت regedit را در آن تايپ كرده و ok را بزنيد.

2-مسيرهاي زير را طي كرده و بر روي avg و avg8uninstall كليك راست كرده و اين دو مورد را حذف نماييد و سپس اقدام به نصب كاسپر نماييد:

Hkey_local_machine\software\avg
و
hkey_local_machine\software\microsoft\windows\curr entversion\uninstall\avg8uninstall

در نهايت هم وجود برنامه هايي مثل ccleaner براي پاك كردن وروديهاي غيرمعتبر در رجيستري مفيد خواهد بود.

آخ شرمنده
این دو تاپیک همزمان باز بود اشتباهی اینجا نوشتم
معذرت

saeed258s
07-02-2009, 12:54
با دروود بر استاد همیلتون گرامی
ببینید،این مشکل Database obsolete بیشتر به کلید مربوط می شود،چندانکه بعضی کلیدها با این مشکل روبرو می شوند و بعضی دیگر هم در لیت سیاه هستند و یا بعضی دیگر که در تارنمای Kiskavkiyes هستند،بایتسی از نسخه Kis7 برای نسخه 2009 بهره ببریم زیرا که در غیر اینصورت،اگر از نسخه های KIs2009 بهره ببریم،با پیغام همسان نبودن با برنامه روبرو می شویم!!!
این مشکل از کجا میتواند باشد؟مثل آنکه اکنون کلیدهایی ردست و حسابی برای نسخه 2009 پیدا نمی شوند....درست است؟

majid20
07-02-2009, 16:25
با دروود بر استاد همیلتون گرامی
ببینید،این مشکل Database obsolete بیشتر به کلید مربوط می شود،چندانکه بعضی کلیدها با این مشکل روبرو می شوند و بعضی دیگر هم در لیت سیاه هستند و یا بعضی دیگر که در تارنمای Kiskavkiyes هستند،بایتسی از نسخه Kis7 برای نسخه 2009 بهره ببریم زیرا که در غیر اینصورت،اگر از نسخه های KIs2009 بهره ببریم،با پیغام همسان نبودن با برنامه روبرو می شویم!!!
این مشکل از کجا میتواند باشد؟مثل آنکه اکنون کلیدهایی ردست و حسابی برای نسخه 2009 پیدا نمی شوند....درست است؟
نگاه کنید بیان هشدارها در کسپرسکی بر اساس اولویت هستش

مثلا تا زمانیکه کسپرسکی فعال نشه ، هشدارهای آپدیت برای شما نمایش داده نمیشود

به محض فعالسازی کسپرسکی ، سایر موارد مهم سریعا به اطلاع کاربر رسانده میشه

Database obsolete در واقع بیانگر قدیمی بودن آپدیت هاست که این سه عامل می تونه داشته باشه

1- صحیح نبودن تاریخ سیستم 2- عدم آپدیت کسپرسکی در هفته اخیر 3- عدم آپدیت کامل کسپرسکی ( بالاخص بخش Anti-Malware )

برای مشکل 1 که تاریخ سیستم را چک کنید ، برای مشکل 2 کسپرسکی را آپدیت کنید

و برای مشکل 3 هم باید کسپرسکی را با فیلطرشکن یا v-p-n آپدیت کنید

در ضمن هنوز برخی کلیدهایی که در پست زیر گذاشتم فعال است

saeed258s
07-02-2009, 17:24
دروود
چرا به این شکل است؟به روز رسانی کامل انجام ننمی شود؟

majid20
07-02-2009, 18:02
دروود
چرا به این شکل است؟به روز رسانی کامل انجام ننمی شود؟
شما تصویری از بخش آپدیت بگذارید

متاسفانه کاربران ایرانی در آپدیت نسخه 2009 کسپرسکی با مشکل مواجه شدند که میشه به ISP ها ربط داشته باشه

این مشکل بدینگونه نمایان میشه که تمام بخش های کسپرسکی آپدیت میشه بجز بخش Malware آن

حتما میدانید بخش Anti-Malware مهمترین بخش کسپرسکی است و عدم آپدیت این بخش یعنی عدم کارایی کسپرسکی

بهرحال برای رفع این مشکل کافیه که از فیلطرشکن استفاده نمایید

amir_erfany
10-02-2009, 11:19
من kaspersky Internet Security 2009 kis8.0.0.506en رو دانلود کردم و نیاز به کلید(لیسانس) دارم.لطفا کمکم کنید.
در موردچگونگی رفع مشکل عدم آپدیت کامل کاسپراسکی بخش Anti-Malware که قبلا بهش اشاره کردین بیشتروجامع تر توضیح بدین.ممنونم

hamilton
10-02-2009, 17:30
من kaspersky Internet Security 2009 kis8.0.0.506en رو دانلود کردم و نیاز به کلید(لیسانس) دارم.لطفا کمکم کنید.
در موردچگونگی رفع مشکل عدم آپدیت کامل کاسپراسکی بخش Anti-Malware که قبلا بهش اشاره کردین بیشتروجامع تر توضیح بدین.ممنونم

در مورد تهيه لايسنس ميتونيد از پست اول يا از تاپيك زير استفاده نماييد:

چند Key برای نسخه های اینترنت سکیوریتی کسپرسکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد آپديت نشدن بخش Anti-Malware كاسپر بايد گفت كه اين مشكل همگاني نيست و ممكنه به برخي ISPهاي ايراني باشه.براي حل مشكل (در صورت وجود مشكل) ميتونيد از تاپيك زير استفاده كنيد:

حل مشكل آپديت نشدن كاسپر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

iran2008
11-02-2009, 22:16
سلام
من جدیدا هر چی Key جدید و تازه وارد کاسپر میکنم قبول نمیکنه و این پیغام رو میده :

میشه بگیر راه حل چیست ؟

majid20
11-02-2009, 22:30
سلام
من جدیدا هر چی Key جدید و تازه وارد کاسپر میکنم قبول نمیکنه و این پیغام رو میده :

میشه بگیر راه حل چیست ؟
دوست عزیز این پیغام بیانگر اینه : کلیدی که استفاده میکنید با محصول مورد استفاده شما فرق داره

شما باید از کیلدهای اینترنت سکیوریتی استفاده کنید ( در پست زیر چند Key گذاشته بودم که هنوز برخی هاشون فعالند )

jenayaat
11-02-2009, 23:05
سلام
این مشکل منو هر کی بتونه حل کنه خداییش اووساس
من کسپرم ابدیتش تا 99 درصد میره و گیر میکنه
1-کی درسته و اکتیوه
2------- هم اف کردم
3-فقط تو خ.ده فروم سایت کاسپر خوندم که میشه یه اسکریپت به کاسپر بدی که این مشکل حل بشه .
4-قبلا کار میکرد ولی ویندوز عوض کردم اینجوری شد
اگه کسی مید.نه این اسکریپته چیه بگه چون نتونستم ترجمه کنم فروم کاسپرو
help me

jenayaat
11-02-2009, 23:06
این v p-n یا چیز شکن و واسه دانلود بزار با اموزش
plz

iran2008
11-02-2009, 23:26
دوست عزیز این پیغام بیانگر اینه : کلیدی که استفاده میکنید با محصول مورد استفاده شما فرق داره

شما باید از کیلدهای اینترنت سکیوریتی استفاده کنید ( در پست زیر چند Key گذاشته بودم که هنوز برخی هاشون فعالند )

:41::18::18::18:
ااااااااااااااااااااااااا اااااه !!!!!!!!!!1

ولی این کلیدی که من استفاده میکنم متناسب با برنامه هست :
مثلا من اینترنت سکوریتی کاسپر رو نصب کردم و طبیعتا باید کلید KIS8 رو بهش داد .
من جدیدترین رو از خود سایت kavkiskey گرفتم که این پیغام رو داده .........

reza STR
11-02-2009, 23:41

مثلا میتوانید از ultra surf استفاده کرده و تنظیمات کسپرسکی را برای استفاده از آن اینگونه قرار دهید

سلام دوست عزیز
عکس هایی که برای تنظیم کسپر جهت استفاده از آنتی میکروب گذاشتین لود نمیشن
لطفا چک کنین

reza STR
12-02-2009, 00:29
من تونستم بعد از 3 بار آپدیت آنتی ویروس رو به روز کنم ، بدون هیچ ----- شکنی
فقط یه سوال
پیغام هایی که در هنگام اسکن ظاهر میشن ، به نظر گستردگی زیادی دارن
چون دسته بندی های متعددی براشون انجام میشه
یه توضیح کوچیک میخواستم که این گروه ها چی هستن و فایل های قابل پاک کردن تو کدوم دسته هستند
مرسی

Ezmir
12-02-2009, 16:13
سلام بچه ها
من یه key می خوام برای kaspersky anti virus 8.0.0.375
خدایش هر key رو پیدا کردم براش erorr داد. دیگه اعصابم خرد شده.
ممنونم.

majid20
13-02-2009, 01:18
سلام
این مشکل منو هر کی بتونه حل کنه خداییش اووساس
من کسپرم ابدیتش تا 99 درصد میره و گیر میکنه
1-کی درسته و اکتیوه
2------- هم اف کردم
3-فقط تو خ.ده فروم سایت کاسپر خوندم که میشه یه اسکریپت به کاسپر بدی که این مشکل حل بشه .
4-قبلا کار میکرد ولی ویندوز عوض کردم اینجوری شد
اگه کسی مید.نه این اسکریپته چیه بگه چون نتونستم ترجمه کنم فروم کاسپرو
help me
دوست عزیز معمولا وقتی آپدیت ها سنگین میشه ، کسپرسکی 99% رو سریع پرمیکنه در حالیکه حجم زیادی از آپدیت ها باقی مونده

فقط کافیه بگذارید کسپرسکی خودش اپدیت هاش رو تکمیل کنه

البته در شرایط فعلی برخی کاربران ایرانی با آپدیت کامل مشکل پیدا کردند که این به ISP های اونها برمیگرده

بهرحال با فیلطرشکن این موضوع هم رفع میشه

اما اون اسکریپتی که عنوان کردید ، براساس AVZ Log و GSI Report که از کاربر گرفته میشه تا منبع مشکل وی شناسایی شود

سپس پشتیبانی کسپرسکی براساس نوع و منبع مشکلش یک اسکریپت نوشته تا وارد کسپرسکی کنند

خب این اسکریپت برای هر کاربر بنابه نیاز و مشکلش نوشته میشود

:41::18::18::18:
ااااااااااااااااااااااااا اااااه !!!!!!!!!!1
ولی این کلیدی که من استفاده میکنم متناسب با برنامه هست :
مثلا من اینترنت سکوریتی کاسپر رو نصب کردم و طبیعتا باید کلید KIS8 رو بهش داد .
من جدیدترین رو از خود سایت kavkiskey گرفتم که این پیغام رو داده .........
با کلیدهایی که گذاشته بودم ، هم این مشکل را دارید ؟ تصویری از بخش About کسپرسکی بگذارید

majid20
13-02-2009, 01:28
این v p-n یا چیز شکن و واسه دانلود بزار با اموزش
plz
v-p-n نوعی کانکشن قدرتمند است که سبب شخصی شدن وبگردی کاربر و تغییر کامل IP وی میشود

فرق v-p-n با سایر فیلطرشکن ها در امنیت آن است ( معمولا فیلطرشکن های معمولی قابل ردیابی هستند )

v p n های خوب ، پولی هستند و با یک سرچ در وب قادرید به نتایج دلخواه خود برسید

در زمینه فیلطرشکن هم کافیه که کلمه UltraSurf را سرچ کنید تا لینک دانلود دریافت کنید

سلام دوست عزیز
عکس هایی که برای تنظیم کسپر جهت استفاده از آنتی میکروب گذاشتین لود نمیشن
لطفا چک کنین
تصاویر ضمیمه شد

majid20
13-02-2009, 01:30
من تونستم بعد از 3 بار آپدیت آنتی ویروس رو به روز کنم ، بدون هیچ ----- شکنی
فقط یه سوال
پیغام هایی که در هنگام اسکن ظاهر میشن ، به نظر گستردگی زیادی دارن
چون دسته بندی های متعددی براشون انجام میشه
یه توضیح کوچیک میخواستم که این گروه ها چی هستن و فایل های قابل پاک کردن تو کدوم دسته هستند
مرسی
منظور شما کدام گروه از پیغام هاست ؟... رنگ این پیغام های چیست ؟

سلام بچه ها
من یه key می خوام برای kaspersky anti virus 8.0.0.375
خدایش هر key رو پیدا کردم براش erorr داد. دیگه اعصابم خرد شده.
ممنونم.
چه اروری میدهد ؟ Key های زیر را تست کنید

hamilton
13-02-2009, 11:03
كاملترين مجموعه كليدهاي هر دو محصول آنتي ويروس و اينترنت سكيوريتي كاسپر براي نسخه هاي مختلف در پست اول همين تاپيك جهت استفاده دوستان قرار داده شد.

Ezmir
13-02-2009, 23:58
چه اروری میدهد ؟ Key های زیر را تست کنید

اقا majidدستت درد نکنه ولی باز error می ده:
5 تاشون error : key is in the black list می دن
یکیشم error: licence is not comatible with this application

خواهش می کنم کمکم کنین.
ممنون

majid20
14-02-2009, 00:12
اقا majidدستت درد نکنه ولی باز error می ده:
5 تاشون error : key is in the black list می دن
یکیشم error: licence is not comatible with this application

خواهش می کنم کمکم کنین.
ممنون
شما key هایی که همیلتون عزیز امروز در پست اول گذاشتند را هم تست کنید ، چنانچه جواب نگرفتید بگید تا Key های جدیدی پیدا کنم

در ضمن تصویری از بخش About کسپرسکی بگذارید

madjeed
16-02-2009, 01:10
key جدید کسی نداره واسه internet security 2009?

majid20
16-02-2009, 02:07
key جدید کسی نداره واسه internet security 2009?
تعدادی از Key هایی که در پست زیر گذاشته بودم ، هنوز فعالند

Watson
16-02-2009, 10:21
آقا من با اولترا سورف نمیتونم کاسپرو آپدیت کنم به سرورش وصل نمیشه یه راه حل بهم معرفی کنید..

majid20
16-02-2009, 18:53
آقا من با اولترا سورف نمیتونم کاسپرو آپدیت کنم به سرورش وصل نمیشه یه راه حل بهم معرفی کنید..
ممکنه در زمانی اقدام کردید که سرورهای الترا سورف بسیار شلوغ بوده که باید در ساعاتی اقدام کنید که الترا سورف کاملا فعال بشه

شاید هم Isp شما این برنامه رو بلاک کرده باشه که خب با گشتی در وب برنامه های مشابهی خواهید یافت

Watson
16-02-2009, 20:59
ُمن گشتم چیزی پیدا نکردم...
چیکـــــارکنـــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Oracle_Eldorado
17-02-2009, 13:03
تعدادی از Key هایی که در پست زیر گذاشته بودم ، هنوز فعالند

bebakhshid English type mikonam windows taze avaz kardam felan farsi nadare

in seri ke shoma gozashty , vase KIS 8 & & KIS 7 hast

vase 9 nadare .
mishe yedune salem vase KIS 9 bezarid ?

majid20
17-02-2009, 16:42
bebakhshid english type mikonam windows taze avaz kardam felan farsi nadare

in seri ke shoma gozashty , vase kis 8 & & kis 7 hast

vase 9 nadare .
Mishe yedune salem vase kis 9 bezarid ?
دوست عزیز منظور شما از kis 9 چیست ؟

kis 2009 همان نسخه 8 می باشد ... نسخه 9 در واقع kis 2010 است فعلا مراحل آزمایشی درون سازمانی رو طی میکنه

mohammad_77
17-02-2009, 23:31
سلام .
من الان کاسپراسکی رو آپدیت کردم و تا 27 روز آینده لیسانس دارم :41: امیدوارم تا اون موقع کلید های جدید پیدا بشه . :20:

ممنون از کسانی که فعالیت مستمر دارند . :10:

hamilton
18-02-2009, 19:21
جديدترين روش كسب سريال 6 ماهه آزمايشي فقط براي محصول Kaspersky Antivirus 2009 كه قابل استفاده در نسخه هاي مختلف اين محصول ميباشد در پست اول قرار گرفت.
دوستان توجه داشته باشند كه فقط حدود 1 ماه ونيم براي فعال كرده كليدها فرصت دارند و بعد از تاريخ اول آپريل 2009 قادر به فعال كرده سريالها نخواهند بود.
حتما دوستان به مراحل انجام كار دقيقا توجه نمايند تا مشكلي در فعال كردن اين كدها نداشته باشند(چرا كه اين سريالها فقط مختص كشور چين ميباشد).

AK1
18-02-2009, 21:35
با تشكر از همكار محترم دستت درس
براي كساني كه مثل من تاني پيك براشون غيل تره تصوير آموزشhamilton ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان رو در پست اول پيوست كردم

gharibe63
20-02-2009, 10:08
سلام

من از انتی ویروس Kaspersky_Anti-Virus_2009_8.0.0.506 استفاده میکنم

چند روزه که کسپر از کار افتاده

هر روز به سایت kavkiskey.com مراجعه میکنم

key دانلود میکنم ولی وقتی میخوام نصبش کنم این پیغاما میده

(قبلا از سایتی که خدمتتون عرض کردم key دانلود میکردم کسپر راحت اپدیت میشد)

اگه دوستی میدونه مشکل چیه لطفا راهنماییم کنه

hamilton
20-02-2009, 12:24
سلام

من از انتی ویروس kaspersky_anti-virus_2009_8.0.0.506 استفاده میکنم

چند روزه که کسپر از کار افتاده

هر روز به سایت kavkiskey.com مراجعه میکنم

key دانلود میکنم ولی وقتی میخوام نصبش کنم این پیغاما میده

(قبلا از سایتی که خدمتتون عرض کردم key دانلود میکردم کسپر راحت اپدیت میشد)

اگه دوستی میدونه مشکل چیه لطفا راهنماییم کنه

پيغام ميگه كه اين كليد متعلق به اين محصول نميباشه و بايد از كليدي متناسب با محصول خود استفاده كنيد.از طرف ديگه تاريخ اين كليدي كه شما استفاده كرديد نيز به پايان رسيده.گاهي اوقات كليدي كه براي برخي محصولات معرفي ميشوند متعلق به همان محصول ميباشند ولي روي نسخه هاي كشورهاي خاصي قابل استفاده هستند.مثلا من كليد 1 ساله براي آنتي ويروس كاسپر دارم كه در نسخه هاي چيني كاسپر قابل استفاده است و در ساير زبانها پيغام خطا ميده.
شما ميتونيد از روشي كه در پست اول همين تاپيك قرار دادم نسبت به دريافت و استفاده از كليد 6 ماهه اقدام كنيد.

Elrond
20-02-2009, 16:05
من از کاسپر 7 استفاده می کنم.
امروز یکهو گفت لایسنس کیم رفته تو بلک لیست ؛ چی کار کنم ؟

saiiddz
20-02-2009, 17:34
با سلام
دوستان در کسپر اسکای 2009 وقتی انتی ویروس آپ دیت میشه به طور اتوماتیک نصب میشه یا باید نصب بشه
اگه باید نصب بشه
چطور این کارو کنم؟

majid20
20-02-2009, 18:42
من از کاسپر 7 استفاده می کنم.
امروز یکهو گفت لایسنس کیم رفته تو بلک لیست ؛ چی کار کنم ؟
Key های جدید کسپرسکی ( پوشه Kav برای آنتی ویروس و پوشه Kis برای اینترنت سکیوریتی است )

با سلام
دوستان در کسپر اسکای 2009 وقتی انتی ویروس آپ دیت میشه به طور اتوماتیک نصب میشه یا باید نصب بشه
اگه باید نصب بشه
چطور این کارو کنم؟
در کلیه آنتی ویروس ها ، آپدیت ها پس از دریافت کامل از سرور بصورت خودکار در محصول وارد میشه

avecina.ir
20-02-2009, 19:11
مجیدجان ممنون خیلی آقایی...........اوومده بودم درخواست کلید بدم که دیدم شما .........

Elrond
20-02-2009, 19:33
key های جدید کسپرسکی ( پوشه kav برای آنتی ویروس و پوشه kis برای اینترنت سکیوریتی است )

ببخشید , فولدرش خالییه.

majid20
20-02-2009, 19:47
ببخشید , فولدرش خالییه.
برای وارد کردن Key های جدید ، چنین مشکلی پیش اومد که رفع شد

Esmail_E30
21-02-2009, 00:16
سلام
کسپر من پسورد میخواد
کسی میدنه پسرد دیفالتش چیه؟

majid20
21-02-2009, 02:01
سلام
کسپر من پسورد میخواد
کسی میدنه پسرد دیفالتش چیه؟
اصولا کسپرسکی پسورد نداره تا پسورد دیفالت داشته باشه ، بلکه این کاربره که بر روی آن پسورد میگذاره

برای برداشتن پسورد کسپرسکی در صورت فراموشی پسورد آن ، در پست اول تاپیک اختصاصی کسپرسکی لیست شده

composer_kuchulu
21-02-2009, 12:28
دوستان کی جدید نیست؟ همه کی هایی که قرار میدم بلک لیست شده.

hamilton
21-02-2009, 14:21
دوستان کی جدید نیست؟ همه کی هایی که قرار میدم بلک لیست شده.

مجموعه كليدهايي كه در پست اول قرار دادم داراي چندين كليد فعال ميباشه.من ظرف 2 روز گذشته روي چند سيستم تست كردم و هنوز داراي كليد فعال ميباشه.

Elrond
21-02-2009, 16:06
برای چی کی ها بلک لیست میشن ؟

hamilton
21-02-2009, 17:31
برای چی کی ها بلک لیست میشن ؟

براي اينكه اين كليدها در اينترنت منتشر ميشوند و بجاي اينكه پولي به جيب كمپاني كاسپر بره افراد بسيار زيادي از اين كليدها براي آپديت كاسپر استفاده ميكنند.اگر اينكار را نكنند مطمئنا ضررهاي مالي زيادي متحمل ميشوند و اين كار مختص اين كمپاني نيست.بسياري از كمپانيها پس از شناسايي Keygenةا و كركهاي منتشر شده نسبت به خنثي و بي اعتبار كردن آنها اقدام ميكنند.

majid20
21-02-2009, 18:18
دوستان منهای Key هایی که در صفحه پیش گذاشتم و Key هایی که همیلتون عزیز در پست اول گذاشه بودند

این هم سری دیگریKey های منتشر شده محصولات کسپرکسی 21 فوریه 2009 ( Key ها پیوست شد)

iran2008
21-02-2009, 19:30
عکس های موجود در پست اول این تاپیک متاسفانه نشون داده نمیشن .

حداقل برای من که این طور بود ....

zizona
21-02-2009, 20:44
از مجید عزیز به خاطر پست 497 ممنون هستم

majid20
21-02-2009, 23:12
عکس های موجود در پست اول این تاپیک متاسفانه نشون داده نمیشن .

حداقل برای من که این طور بود ....
برای کسانی که سایت Tinypic براشون فیلطره ، AK1 عزیز در پست زیر پست مطالب رو پیوست کرده اند