PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاورم بد جوری سوت می زنه .

sinasalar2007
06-09-2008, 23:29
سلام دوستان
من یکی دو هفته ایه که متوجه یه سوت ممتد از طرف کیسم شدم . کیسم رو باز کردم به نظر میاد که صدا از پاورم باشه . صدای سوتش بد جوری اعصابمو به هم میریزه . یه صدای زیر و ممتد . عموما وسطای کار با کامپیوتر این طوری میشه . و یه 5 دقیقه ای هم طول میکشه . حالا می خواستم ببینم چی کار کنم تا این صدا قطع شه و اصلا چرا این صدا بوجود اومده .
ممنون میشم یکی جوابمو بده

xero.1992
06-09-2008, 23:54
سلام دوستان
من یکی دو هفته ایه که متوجه یه سوت ممتد از طرف کیسم شدم . کیسم رو باز کردم به نظر میاد که صدا از پاورم باشه . صدای سوتش بد جوری اعصابمو به هم میریزه . یه صدای زیر و ممتد . عموما وسطای کار با کامپیوتر این طوری میشه . و یه 5 دقیقه ای هم طول میکشه . حالا می خواستم ببینم چی کار کنم تا این صدا قطع شه و اصلا چرا این صدا بوجود اومده .
n,sj ucdcدوست عزیز اگر از power هست احتمالا فن پاور دچار مشکل شده.و به احتمال زیاد از همین.
چون من قبلا این مشکل رو داشتم ولی بعد دقایقی حل می شد.!!!

اگر این مشکل رو داشتی و پاورت گارانتی داره یه سر به بر اونجا بگو فن صدا میده.:)

sinasalar2007
06-09-2008, 23:59
فن پاورم خیلی خوب کار میکنه . من پشت کیس که دست میزارم خیلی خوب هوا رو تهویه میکنه . ( تازه فهمیدم این مشکل رو بد جایی مطرح کردم باید انتقال داده بشه به مشکلات سخت افزاری )

hardware2000
09-09-2008, 02:36
پاورتو با جارو برقی هوا گیری کن درست میشه.

javadshahvand
09-09-2008, 15:27
سلام دوستان

حتماً پاورت رو تعویض کن ولتاژ بیش از حد داره وارد میکنه