PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

ashkan_mc
13-02-2010, 20:53
خوب مگه پارس آنلاین ECO با این قیمت داره و دانلود شبانه ؟

تو این لینک ها قیمت هاش رو زده :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Exir
13-02-2010, 21:10
شاتل جدیداً شلوغ شده ، همه صبانتی ها هم اومدن شاتل گرفتن خراب شده در کل سوپری سر کوچه ما هم الان adsl شاتل داره :27:...
کیفیتش افتضاح هست اصلا هم پایدار نیست

شدیداً توصیه می کنم پارس آنلاینو

من خودم قدیما پارس آنلاین داشتم یک منطقه دیگه ای.

هنوز هم دارم از مودم سیمفونی همونا استفاده می کنم.

سرویساشم متقارن تره یعنی آپلوداش بیشتر از شاتله یه فایل بخواین بفرستین تو اینترنت راحت تر میره..
الانم تا اونجا که من خبر دارم سرویسای 256 و 512 رو داون استریماشو روی 2 مگ بسته آپلودلشم تو سرویس متقارنه یعنی مثل شاتل مثلا سرویس 256 اش 256 128 نیست 256 256 هستش تازه آپ استریمشم خیلی بالاتر از سرویسی که میفروشه ست میکنه.

اینم سرویسای ویژشه که یه چیزی تو مایه های اقتصادی شاتله.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی پارس آنلاین هم از 1 شب تا 6 صبح رایگان کرده.

کلا پارس انلاین گنده ترین آی اس پی ایرانه من الان منطقمون پارس پرتاش پره نمیده و گرنه معطل نمیکردم.
برای تاپیک پارس آنلاین هم به فروم پرشین تولز مراجعه کنید .

در کل الان وضع اینترنت افتضاحه.
شرکت صبانت هم که نور الانوره شبانش در حد دایل آپه زرتو پرتم قطع میشه تازه باید یوزرتون رو نصفه شب پاشید عوض کنید برا دانلود رایگانش.
داتکم که آپ استریمشو همون سرویسی که میفروشه ست می کنه یعنی برا دانلود حال نمیده ولی برا گیم مثل اینکه از همه شرکتا بهتره چون پینگش حدود صده.

پیشگامانم خوبه ارزونه ولی دانلود شبانه رایگان نداره.

اینا همه گنده ترین آی اس پی های ایران بودن که من اطلاعاتی که داشتم در خدمتون گذاشتم تا بعداً کمتر با مشکل مواجه بشید.:40:به امید ایرانی با مردم آزاد..

sepehrsr
13-02-2010, 21:24
.................................

Exir
13-02-2010, 21:24
البته به خاطر همين هم هست كه من صبر كردم
وگرنه با اون سرعت ،سريع ميرفتم پارس آنلاين ميگرفتم
البته يه دليل ديگشم اينه كه اينجا تايپيك نداره ،اگه آي اس پي خوب و معروفي بود ،حتما اينجا تايپيك براش ميزدن!
انصافا يه آي اس پي آدميزاد و بدون مشكل نداريم!
همه از دم كلاهگذار!
اگه يكيشون مثل آدم سرويس بده ،بقيه هم ياد ميگيرن!
البته مشكل ريشه اي تر از اين حرفاست

تا اونجایی که من تاپیکای پارس آنلاینو خوندم وضعش از شاتل بدتر نیست من اگه منطقمون پارس آنلاین پرتاش پر نبود حتماً از همونا می گرفتم لااقل از شاتل پایدارترو با ثبات تره سرعتاشم اگه شاتل رو یه مگ بسته ولی از 20 بالاتر نمیره اون رو 2 مگ بسته و تا 240 250 هم می رسه.
سرویسای ویژه پارس انلاین (شبیه اکو های شاتل):

من سال 83 داشتم از این پارس تو یه محل دیگه ای الانم اگه میداد از همون میگرفتم...

MaSoUd555
13-02-2010, 21:53
این 3 تا سایت سرور ها شون یکی و در آلمان قرار داره.
حالا جالب این که ما هم یه سرور تو آلمان داریم.سی پی یوش هم corei7 .رم 12 گیگ هم داره.پورت انتقالش هم10 گیگ هست ولی راس ساعت 12.59.سرعت میشه 15 .یه سرور دیگه هم تو فرانسه داریم اونم همین وضع داره.

مگه کارت شبکه بیشتر از 1گیگ هم هست؟(ببخشید من از یکمی اطلاعاتم کمه)

در ضمن یه همچین سروری حدودا ماهی 500$ آب میخوره!!!!شما هاستینگ داری؟

blackhero
13-02-2010, 22:22
من این چند شب تست کردم، از سرورهای داخلی مشکلی نداره و مثل قبل 1200-1300 مگ دان میشه، اما مدیا فایرو رپید و کلا سرورهای خارجی افتضاست!:41: حدود 7 روز دیگه به پایان سرویسم مونده، اگه تو این چند روز درست نشد که دیگه 100% از شاتل کوچ میکنم. حلالم کنید!:31:

Ship Storm
13-02-2010, 22:22
سرويس اكو 128 يا آرت1 ؟؟

اکو 128 که روزها 512 هست و شب ها میشه 128 :31:

ghahremanimehdi
13-02-2010, 22:41
نقل قول میکنم (از یه سایت دیگه ) ولی خودم هم 100 درصد با صحبتهای زیر موافقم
"

شگرد جدید شرکت شاتل در کلاه برداری

با سلام
مدتی است که قصد نوشتن این مطلب را داشتم اما به دلیل مشغله ی زیاد نتوانسته بودم مطلب را تمام کنم . امشب پس از خواندن نظرات در بخش اینترنت شاتل در فروم همین سایت مصمم شدم که این مطلب را به طور کامل برای اطلاع رسانی دوستان تکمیل کنم .
شرح ماجرا :
طی مدت اخیر ( حدود ۳ ماه ) کاربران شاتل با افزایش سرعت در ساعات غیر از شبانه رو برو شده اند .
من در ابتدا به مدت یک سال سرویس ۵۱۲ اکو داشتم . کیفیت سرویس در حد مطلوب (۵۸ کیلوبایت بر ثانیه ) بود .
پس از آن به دلیل افزایش مصرف روزانه تصمیم به خرید سرویس آرت ۱۲۸ گرفتم . سرعت با اینکه این سرویس به ظاهر اختصاصی می بایست باشد به شدت افتضاح بود و حتی در ساعات شبانه مکررا قطع می شد . همزمان سایر دوستانم که اکو ۱۲۸ داشتند اظهار کردند که سرعتشان در روز چیزی حدود ۲ مگابیت بر ثانیه می باشد . اما من که خط به ظاهر اختصاصی تر ( به گفته ی خود شاتل در مورد سرویس های آرت که شما از اولویت بیشتری برخوردار هستید ) ، در انتهای ماه مصرفم به زور به چیزی حدود ۵ گیگابایت ( از ۱۸ گیگابایت ) رسید .
ماه بعد تصمیم به خرید سرویس اکو ۱۲۸ گرفتم .
در روز سرعت خوب بود (حدود ۲۵۰ کیلوبایت بر ثانیه ) . اما شب ها مکررا قطعی داشتم و حتی سرعت بسیار پایین تر از یک خط دیال آپ بود .
هم با آقای لایقی ( مسئول شاتل مشهد )‌ و هم با آقای مهندس زارعی (‌ مسئول فروش سرویس های خاص در مشهد ) صحبت کردم و گفتند که شب ها سرعت دانلود به سرعت واقعی خط خودتون بر می گردد ( که البته به یک چهارم آن هم نمی رسید ) .
پیشنهاد آن ها با تاکید فراوان بازگشت به سرویس ۵۱۲ بود .
من هم مجددا ( در ایام نمایشگاه بین اللملی مشهد ) سرویسم را به صورت ۵۱۲ یک ساله شارژ کردم و ۴۰ گیگ هم ترافیک اضافه خریداری کردم .
اما از همان زمان سرعت به شدت خراب بود . توضیح اینکه در روز از اکثر سایت های خارجی با سرعت حداکثر ۴۵ کیلوبایت می توانستم دانلود کنم و در شب که دیگر جایی برای حرف زدن نگذاشته بودند .
چه با پشتیبانی مشهد و چه تهران ( گفت گوی آنلاین و تلفنی ) که صحبت می کردم اظهار عدم مشکل می کردند و لینک از سایت هایی نظیر php.net و mozilla.com می دادند و در تست هم به ظاهر در دانلود از این سایت ها با سرعتی حدود ۲ مگابیت می توانستم دانلود کنم !
اما سایر لینک ها حتی از سرور خودم با سرعت بسیار پایین دانلود می شدند .
لازم به ذکر است که من مدیر سایت رپیدگو هستم و چندین سرور اختصاصی در آمریکا و کانادا دارم .
بر اساس مانیتورینگ سرورها در اوج ترافیک سایت بازهم حدود ۵۰ درصد از پهنای باند سرورها خالی می بود . همان لینکی که من با سرعت ۴۵ کیلوبایت دانلود می کردم در انتقال از یک دیتاسنتر به دیتاسنتر دیگر با سرعتی حدود ۴ مگابایت بر ثانیه ( فقط با یک پورت )‌ قابل دانلود بود !
همین بود که به شدت به این موضوع شک کردم .
پشتیبانی مشهد در ابتدا توصیه دانلود از php.net می کرد . وقتی به طور پیش فرض با آی پی ایران به این سایت می روید تمام دانلود های شما از سرور شرکت مروا در ایران تامین می شود . همین بود که من از سایر میرور ها (مثلا کانادا یا استرالیا یا آمریکا ) استفاده کردم و سرعتی که میرور ایران ۲۵۰ کیلوبایت بر ثانیه ارائه می داد از این میرورها برابر ۱۰ کیلوبایت بر ثانیه بود !
سپس پشتیبانی آنلاین نیز یک لینک از سایت فایرفاکس می داد ( نسخه ی ویندوزی فایر فاکس ) که این لینک نیز با سرعت همان ۲ مگ دانلود می شد . من به وی گفتم که از حدود ۲۰ سایت دانلود اشتراکی اکانت دارم . یکی از این سایت ها را بگویید تا از آن ها تست کنم . در جواب گفتند که شبکه ی این سایت ها ضعیف است و ما آن ها را قبول نداریم ( شبکه ی رپیدشیر چند برابر شبکه ی کل ایران قدرت دارد ! )‌.
گفتم همین سایت فایر فاکس را قبول دارید . گفتند بله !
خوشبختانه چون من لینوکس کار هستم به محض ورود به سایت فایرفاکس (mozilla.com ‌) به جای لینک ویندوزی به من لینک لینوکسی داده می شد . با این که لینک ها از یک سرور بودند اما در همان لحظه لینک ویندوزی با سرعت ۲ مگ دانلود می شد و لینک لینوکسی با سرعت ۱۰ کیلوبایت !
همین مورد در سایت opera.com نیز اتفاق افتاد .
این مسئله دقیقا به معنی یک cache سرور در این شرکت می باشد .
یعنی یک سری از لینک ها مستقیما بر روی سرور این شرکت ( حالا در شهر یا مرکز مخابراتی شما ) وجود دارد و طبیعتا پشتیبانی نیز لینک آن ها را به شما می دهد و شما نیز به ناچار با مشاهده ی سرعت بالای دانلود این لینک ها ، مشکل شبکه ای در رپیدشیر یا رپیدگو را می پذیرید .
در صورتی که این مشکل از سمت شاتل می باشد .
دو تن از دوستان بنده که در شرکت مخابرات فعالیت دارند عنوان کردند که ترافیک شرکت شاتل در شب ها به حداکثر میزان خود می رسد و اگر دقت کنید شب ها چند بار به کل کانکشن های شما بسته می شوند ( اگر شانس بیاورید و لینک مودم شما قطع نشود )‌.
این یک نوع کلاه برداری یا over soled یا دزدی یا هر چه می خواهید اسمش را بگذارید است .
شاتل در روز سرعت بسیار بالایی به شما می دهد ( نسبت به سرعت قرارداد )‌تا شما ترافیکتان تمام شود و مجبور به خرید ترافیک با قیمت کذایی ( گیگی ۹ هزار تومان )‌شوید و شب ها که موقع دانلود رایگان است به علت کمبود ترافیک و فروش بیش از حد ، سرعت شما به شدت افت و حتی قطع می شود .
ضمن اینکه یک بار حدود ۳ هفته ی پیش به دفتر مشهد رفتم و کلی بحث کردم که مشکل از شماست و من سیستم درسته . آقای لایقی مدیر شاتل مشهد گفت که کارشناس می فرستیم و ۵ تومان هزینه ی تست در روز و ۱۰ تومان در شب می گریم . من هم قبول کردم و قرار شد که کارشناسشون ( که هیچی هم حالیشون نیست ، میگم لینوکسه . میگن برو توی منوی استارت ، کنترل پنل ... ) فرداش عصر بیاد برای تست . بعد از برگشتن به منزل دیدم سرعتم شده ۲ مگابیت !
فردا صبح زنگ زدم کارشناس نفرستید مشکل حل شده . از بعدش از ظهرش دوباره خطم شد همون آش و همون کاسه !
این مطلب رو از این بابت نوشتم که دوستان از یک طرف متوجه بشوند که مشکل از سمت خودشان نیست و از شاتل است . از طرفی پول بابت فرستادن کارشناس ندهد و همچنین وقت و هزینه و اعصابشون رو صرف صحبت با پشتیبانی شاتل نکنند ( چهار نفر در حد دیپلم کامپیوتر گذاشتند و بهتره به جاشون ضبط صوت بزارند ) و همچنین به سایت هایی همچون رپیدشیر و رپیدگو از لحاظ سرعت شک نکنند . چون از این جور سایت ها هر چقدر بیشتر دانلود بشود به نفع سایت هست ( پول بیشتری در میارن ) و مرض ندارند که برای شما محدودیت سرعت بگذارند .
شرمنده اگر کمی طولانی شد .

ghahremanimehdi
13-02-2010, 22:53
در تایید نقل قول بالا . من خودم 3 روز پیش بعد از یک قطعی طولانی رفتم تو صفحه ی کانفیگ مودم و دیدم Upstearm رفته روی 16 مگابیت:18: (که برای اینکه حرفهام سندیت داشته باشه ، همون موقع پرینت اسکرین هم گرفتم و الان عکسهاش رو در زیر میبینید:2:)

وارد صفحه ی مای شاتل هم نمیشد. منم گفتم یه تستی بزنم ببینم حالا که دان استریم اینجوری رفته بالا، سرعت دانلود چقدره ، لینک رپیدباز اپیزود 3 فصل 6لاست رو انداختم تو IDM و با سرعت 1.5 مگابایت برثانیه دانلود میکرد:18:

و در عرض 3-4 دقیقه حدود 400 مگ از حجمم سوخت شد ولی با خودم گفتم بذار شب بشه(دانلود رایگان) اونموقع دهن دانلود رو سرویس میکنم !ولی نامردا تا سر شب شد دان استریم رو آوردن روی 541 کیلوبیت.و منم که حجمم سوخت شده بود مجبور شدم 9 تومن بدم و 1 گیگ حجم اضافه بخرم.

شاتل خوب داره دله دزدی میکنه.

Ship Storm
13-02-2010, 22:57
همین دیگه سرعت شب ها میشه 128 و بعد روزها میره بالا واسه منم همینطوره و فکر کنم واسه خیلی ها اینطوریه

Exir
13-02-2010, 23:05
من فکر کنم شما تو یه بازه زمانی بدلیل یه اشتباه یا تست بیشترین سرعت adsl رو تو ایران تجربه کردین:27::46:...

MaSoUd555
13-02-2010, 23:34
همین الان از سرور ma*gic*p30

athryal
13-02-2010, 23:37
سپس پشتیبانی آنلاین نیز یک لینک از سایت فایرفاکس می داد ( نسخه ی ویندوزی فایر فاکس ) که این لینک نیز با سرعت همان ۲ مگ دانلود می شد . من به وی گفتم که از حدود ۲۰ سایت دانلود اشتراکی اکانت دارم . یکی از این سایت ها را بگویید تا از آن ها تست کنم . در جواب گفتند که شبکه ی این سایت ها ضعیف است و ما آن ها را قبول نداریم ( شبکه ی رپیدشیر چند برابر شبکه ی کل ایران قدرت دارد ! )‌.
گفتم همین سایت فایر فاکس را قبول دارید . گفتند بله !
خوشبختانه چون من لینوکس کار هستم به محض ورود به سایت فایرفاکس (mozilla.com ‌) به جای لینک ویندوزی به من لینک لینوکسی داده می شد . با این که لینک ها از یک سرور بودند اما در همان لحظه لینک ویندوزی با سرعت ۲ مگ دانلود می شد و لینک لینوکسی با سرعت ۱۰ کیلوبایت !
همین مورد در سایت opera.com نیز اتفاق افتاد .
این مسئله دقیقا به معنی یک cache سرور در این شرکت می باشد .
یعنی یک سری از لینک ها مستقیما بر روی سرور این شرکت ( حالا در شهر یا مرکز مخابراتی شما ) وجود دارد و طبیعتا پشتیبانی نیز لینک آن ها را به شما می دهد و شما نیز به ناچار با مشاهده ی سرعت بالای دانلود این لینک ها ، مشکل شبکه ای در رپیدشیر یا رپیدگو را می پذیرید .
در صورتی که این مشکل از سمت شاتل می باشد .

دقیقا همینطوره اگر توی سایت موزیلا بجای دانلود کردن نسخه ویندوزی فایر فاکس روی Other Systems and Languages ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید و یه لینک از اونجا رو دانلود کنید می بینید که سرعتتون اون چیزی که شاتل ادعا میکنه نیست! یعنی نسخه ویندوز رو که همون اول سایته با 117 میگیره ولی بقیه رو با 15-10 برای من و یکی دونفر دیگه از دوستان که اینجوره.
برای php.net هم همینطور اگر لینکی بغیر از میرور ایران انتخاب بشه سرعت دانلودس افتضاحه، بعد اینا میگن مشکل از رپیدشیر هست!

R@R#M@N
13-02-2010, 23:40
منم اکو128
روزا سرعت دانلود 60
شب 20 بزور !

Mahdi.p30
13-02-2010, 23:43
آقا این قدر نگین پارس آنلاین.پارس آنلاین برای سپاه هست.منبع هم کاملا موسق است.دیگه کاملا چکتون می کنن.
تازه دزد تر از پارس آنلاین هم هیچ جا نیست.از اون هایی که سال 85 -86 از اینجا سرویس می گرفتن پبرسید.
حالا من گفتم ،میل خودتون هست.ولی من ترجیح میدم دایل آپ داشته پول تو جیب این دزد ها نریزم.
نمی دونم چرا تا یه شرکت ، یکم کلاه بذاره ، میشه برای سپاه؟؟
شاتلم یه زمانی که خوب سرویس میدادن میگفتن وصله به سپاه!
ماشاا... این همه نهاد مافیای قدرت ، یکی دو تا نیستن!
البته احتمال میدم همه شرکت های پاپ به یه جایی آویزون باشن ، وگرنه با این همه شکایت ، باید امتیاز همشون لغو میشد!!

تا اونجایی که من تاپیکای پارس آنلاینو خوندم وضعش از شاتل بدتر نیست من اگه منطقمون پارس آنلاین پرتاش پر نبود حتماً از همونا می گرفتم لااقل از شاتل پایدارترو با ثبات تره سرعتاشم اگه شاتل رو یه مگ بسته ولی از 20 بالاتر نمیره اون رو 2 مگ بسته و تا 240 250 هم می رسه.
سرویسای ویژه پارس انلاین (شبیه اکو های شاتل):

من سال 83 داشتم از این پارس تو یه محل دیگه ای الانم اگه میداد از همون میگرفتم...
این کجاش شبیه اکو بود ، این که خیلی افتضاح بود ، ماهی 1.5 گیگ!!

radium
13-02-2010, 23:48
خودم زیاد دانلود نمیکنم ولی بعضی وقتا که پیش میومد میخواستم چیزی دانلود کنم با افت سرعت مواجهه میشدم. حتی با اکانت رپید شیر بازم سرعتم خیلی پایین بود. همیشه هم پشتیبانی میگفت از همون سایتای خودشون دانلود کنم.
منم دقیقا به مساله کش سرور مشکوک شده بودم. حالا با این فرمایشای دوستمون شکم بیشترم شد.
ولی مگه اونا زیر بار میرن.
در ضمن اینا مثلا دارن سرویس adsl میدن و قاعدتا پشتیبان ها هم باید افرادی باشند که حداقل دانش رو در زمینه شبکه و اینترنت داشته باشند. ولی متاسفانه زیاد پیش میاد که حتی معنی بعضی از اصطلاحات رایج در این زمینه رو هم ندونن.
من هر روز همه صفحات تاپیک رو میخونم. تا تابستون گذشته وضعیت خوب بود یادمه همیشه بچه ها مییومدن از رکورد زنی هاشون تو دانلود صحبت میکردن. ولی یواش یواش شاتلم اینطوری شد.
روزی که با مشورت دوستان توی تاپیک تصمیم گرفتم شاتل بگیرم. با مسول فروش صحبت کردم که از چه سرویسی استفاده کنم گفت 128 الان اکثرا روی 512 بسته میشه ولی ما تضمینی نمیدیم.
گفتم خوب حالا من 512 بگیرم احتمال داره رو سرعت بیشتر بسته. به شوخی گفت حالا شما بگیر خدا بزرگه
ولی به قول حضرت حافظ:
گفته بودی که شوم مست و دو بوست بدهم// وعده از حد بشد و ما نه دو دیدیم و نه یک
امیدوارم حداقل مستی 512 که دادن به 128 ها از سرشون نپره. ما که از خیرش گذشتیم.

Exir
14-02-2010, 00:04
نمی دونم چرا تا یه شرکت ، یکم کلاه بذاره ، میشه برای سپاه؟؟
شاتلم یه زمانی که خوب سرویس میدادن میگفتن وصله به سپاه!
ماشاا... این همه نهاد مافیای قدرت ، یکی دو تا نیستن!
البته احتمال میدم همه شرکت های پاپ به یه جایی آویزون باشن ، وگرنه با این همه شکایت ، باید امتیاز همشون لغو میشد!!
ولی مشکل ریشه دوانیدن فساد توی کل نهاد ها هست!!

این کجاش شبیه اکو بود ، این که خیلی افتضاح بود ، ماهی 1.5 گیگ!!

اکوشاتلم همینجوره که فقط سرویس یک ماهش سه گیگ داره.
پارس بدیش اینه سرویسای ویژشو 3 ماه به بالا می فروشه.
اصلا صرف خرید این سرویسام همون 3 ماه به بالاس. ماهیانش گرون در میاد.

مثلا 3 ماه یا 6 ماه بخری یک پکیج ترافیکی هم روش بگیری که کم نیاری.
برا دانلودم 1 تا 6 صبح رایگان داره.
کلا وضع شاتل الان خیلی ناپایداره:19:...

Vahid67
14-02-2010, 00:14
خدایا مرگ شاتل را بفرما .... رئیس شاتل را هم بیشتر بفرما ... کارمندان پشتیبانی را هم بفرما .... این بچه های شاتل را هم آزاد بفرما ... الهی آمین ....

hamidkashani
14-02-2010, 00:17
البته داتکم فکر کنم خوب باشه.
دوستم 128 داره.سرعتش fix روی 15 هست.البته یه ذره بالا پایین داره.نامحدود هم میده 27 تومن.

داداش الان مخابرات 128 نامحدود رو داره ميده 10000 تومن، ولي چون سرعت فيكس 15-14 است به درد نمي خوره:13:، ما فعلا دلمون رو خوش كرديم به همين شاتل كه حداقل روزاش سرعتش 60 است.:8:ولي شما تو مخابرات اگه پشت گوشت(gooshet) رو ديدي سرعت 60 رو هم ميبيني(حتي اگه فول پروفسور دانشگاه باشي):21:

karname
14-02-2010, 00:47
نقل قول میکنم (از یه سایت دیگه ) ولی خودم هم 100 درصد با صحبتهای زیر موافقم
"

این مطلب رو من دیشب در همین سایت p30world برای اولین بار زدم !
لینکش رو هم چند صفحه ی قبل میتونید ببینید

کار این دوستمون در جهت اطلاع رسانی خوب هست ولی اینکه منبع ( P30world ) رو نزدند اصلا کار درستی نیست !

persian33
14-02-2010, 00:48
سرعت روز ها برای من 60 هم بود خوب می شد . روز ها هم برای من اکثرا خرابه متاسفانه.

maziarb
14-02-2010, 00:55
شاتل فقط تو تهرانشو عشقه،شبا که اونجا بودم ،می دانلودیدم سرعت خدا سرشاهده مگه از 75 جرات داشت بره پایین،خداییش فازا بالا بوداا عشقه

R@R#M@N
14-02-2010, 01:04
خیلی جالبه !
فک کردن ما بلا نسبت خریم !
سرعت تا ساعت 1:01 روی 60 بود
یهو شد 18 کیلو !
خیلی ..... اند !

Exir
14-02-2010, 01:10
خیلی جالبه !
یهو شد 18 کیلو !
خیلی ..... اند !

مردشور برده ها پهنای باند کم دارن از دلشونم بر نمیاد پهنای باند بیشتری از مخابرات بخرن.

دندون گردا هم می خوان سرعت بدن مشتری راضی باشه هم می خوان با همون مقدار پهنای باند قدیمشون این غلطو بکنن. همینه دیگه سرعت از اون چیزی که باید باشه هم میاد پایین تر الان صبانت خلوت شده خوب شده مثل اینکه... تمام مشتری های آی اس پی های دیگه اومدن شاتل دیگه نمی کشه سوپری سر کوچه ما هم الان adsl شاتل داره....

Mohaddi
14-02-2010, 01:26
کی بود به من میگفت داریم از حقمون بیشتر میگیریم ؟ بیا 5 کیلو از رو این راستی وردار بزار رو چپی. من حقمو کامل کامل می خوام

شاتل فقط تو تهرانشو عشقه،شبا که اونجا بودم ،می دانلودیدم سرعت خدا سرشاهده مگه از 75 جرات داشت بره پایین،خداییش فازا بالا بوداا عشقه
این بالا رو که میبینی وضعیت تهرانه . واقعا عشقه عشقه!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

Vahid67
14-02-2010, 01:43
سرعت دانلود از سرورهای گمنام خوبه ولی سرورهای سایتهای بزرگ خرابه....

hastor111
14-02-2010, 01:47
سلام
1 ماهه دارم از شاتل سرویس میگیرم
خیلی سرعتم افتضاحه.....تهران مرکز الغدیر
همش میگن ترافیک بالاست تحمل کن برطرف بشه
داتک هم 1 تا 7 رایگان کرده
شیطونه میگه برم داتک

Mohaddi
14-02-2010, 01:52
cs Head02 01:40:17 ق.ظ

با سلام مصطفائی هستم ، لطفا با ذکر شماره شناسه کاربری و نوع مودم خود مشکل فنی خود را بفرمائید تا بررسی نمایم .در ضمن جهت بررسی مشکلات مالی خود لطفا با امور مشترکین تماس حاصل نمائید.

به تو چه 01:40:46 ق.ظ

خجالت بکشید تا چه حد دزدی میکنید . چه شناسه کاربری بدم . همش یه سری حرف تکراری برای من کپی کنی ؟

cs Head02 01:41:02 ق.ظ

لطفا شناسه کاربری یا شماره خط رانژه را بفرمائید تا بنده وضعیت شما را بررسی کنم

به تو چه 01:41:23 ق.ظ

الان میگی از موزیلا دانلود کن . بعدش من دانلود میکنم سرعتم بالاست

بعد میگی لینکت مشکل داره

سرویس رپید ضعیفه

چه قد حرف تکراری بشنویم ؟

تا کی این وضعیت ادامه داره ؟

اینم شماره خطم

cs Head02 01:42:40 ق.ظ

در حال حاضر افت سرعت از سمت شاتل است . همکاران در حال بررسی و رفع این مورد هستند زمانی اعلام نشده است تامل بفرمائید به زودی بر طرف می شود

به تو چه 01:42:59 ق.ظ

تامل به معنی فکر کردنه نه صبر کردن

ما از این به زودی ها خیلی شنیدیم

یه شب مخابرات ، یه شب شاتل , یه شب رپیدشیر ,

اگه مشکل از سمت شاتل هست چرا لینک موزیلا مشکل نداره ؟

ببین بهشون بگو لینک های موزیلا رو هم آزاد کنن

لینک های لینوکس رو میگم

دانلود لینک لینوکسش به زور به 5 میرسه

اما برای ویندوزش ماشالاااااااااااااااا تا 60 70 میره

تازه اونم برای همون لینک که اول میاد

اگر زبان های دیگشو بزنیم باز سرعت همونه

لطفا تامل بفرمایید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

مینویسی پاک میکنید ؟

cs Head02 01:47:08 ق.ظ

دوست عزیز

به تو چه 01:47:10 ق.ظ

جواب نمی خواد بدین

cs Head02 01:47:10 ق.ظ

بنده به

شما حق می دهم

که عصبانی باشید ولی کاری از دست بنده همک ساخته

نیست

به تو چه 01:47:50 ق.ظ

دست شما درد نکنه

cs Head02 01:47:56 ق.ظ

همکاران بنده در حال بررسی مشکل می باشند تا مشکل

بر طرف شود

به تو چه 01:48:00 ق.ظ

حداقل اطلاع بدید

فردا باز همین آش و همین کاسه

cs Head02 01:48:18 ق.ظ

حتما این مورد شما را اطلاع می دهم

و انجام

وظیفه می نمایم

به تو چه 01:48:29 ق.ظ

این مشکلات شما دقیقا ساعت 1 اتفاق میافته

cs Head02 01:48:43 ق.ظ

حتما

بنده اطلاع

می دهم ولی از دست

بنده

به تو چه 01:49:08 ق.ظ

بهشون بگید اون سیم رو از زیر پاشون وردارن , حالا خوبه شاتل وسط دریا نیست که دم به دقیقه بهش لنگر بخوره

cs Head02 01:49:13 ق.ظ

در حال حاضر کاری بر نمی آید

چون مشکل

بر طرف شود

به تو چه 01:49:49 ق.ظ

باشه... من دیگه عادت کردم

خدافظ

سرعت دانلود از سرورهای گمنام خوبه ولی سرورهای سایتهای بزرگ خرابه....
میشه اون دانلود سرور گمنام رو به من معرفی کنی ؟اگه میشه بهم پیام خصوصی بده . چون این جونورا همه جا هستن . میان اونم میبندن

ghahremanimehdi
14-02-2010, 01:52
این مطلب رو من دیشب در همین سایت p30world برای اولین بار زدم !
لینکش رو هم چند صفحه ی قبل میتونید ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکار این دوستمون در جهت اطلاع رسانی خوب هست ولی اینکه منبع ( P30world ) رو نزدند اصلا کار درستی نیست !

ممنون
من توی یک بلاگ دیگه این مطلب رو دیدم. به هرجهت محتوی ش مهم هست.

Mahdi.p30
14-02-2010, 02:00
خیلی جالبه !
یهو شد 18 کیلو !
خیلی ..... اند !

پهناي باند اكو 512 هم كاهش پيدا ميكنه؟
اگه نه ،مي ارزه 5 تومن بيشتر بدم ولي بجاش پهناي باند شبانه تغييري نكنه؟؟
براي مدرك ،گواهي اشتغال به تحصيل كفايت ميكنه؟
كسي 512 داره؟
حداقل در اينصورت شركت بايد در قبال سرعت شبانه و روزانش تضمين و تعهد بده(كه عمرا شركت متعهدي باشه)
من شنيدم يكي از سرويسا رو روي 625 هم ميبندن ،كسي ميدونه؟
عجب گيري كرديم، تو ايران زندگي ميكنيم!
براي 40 50 كيلو اختلاف سرعت،چقدر بايد خودمونو جر بديم

ضمنا دوستان مثل اينكه براي فحش دادن به كارمنداي شاتل ، مسابقه گذاشتن

ghahremanimehdi
14-02-2010, 03:05
كسي 512 داره؟
حداقل در اينصورت شركت بايد در قبال سرعت شبانه و روزانش تضمين و تعهد بده(كه عمرا شركت متعهدي باشه)

حساب کتاب نداره ، بستگی به مرکز مخابراتیت داره . مثلا من هر وقت 128 شارژ میکنم دان استریمم میاد روی 128 .
ولی برای بعضی از مراکز مخابراتی همه ی 128 ها رو روی 512 میبندند که چون شبها همه برای استفاده رایگان هجوم میارن ، یکباره سرعت افت میکنه و به شدت نوسان پیدا میکنه.

davood-d
14-02-2010, 04:45
كسي 512 داره؟

سلام
من 512 آرت دارم 626 راحت بهم ميده زير 605 نمياد.

Armin1370
14-02-2010, 06:30
سلام دوست عزیز
خب همونجور که صحبت کنید ، همونجور هم جواب میشنوید !
من نمیدونم کجا این طور حرف زدن شما رو تایید میکنن که شما دارید صحبت میکنید !
چرا من همیشه جواب درست و محترمانه میشنوم ؟!

ببخشید جواب محترمانه به درد شما می خوره یا سرویس درست و حسابی که بابتش پول دادی؟

Mostafa_Kaveh
14-02-2010, 08:05
دوستان برام خیلی جای سوال هست اونم اینه که مگه میشه لینکی صبح کار کنه شب نه؟
من الان دوتا لینک دارم مستقیم صبح میزنم دانلود میشه شب دانلود نمیشه !!!!:13:
نمیدونم شاید سرور ها شبا میخوابن

karname
14-02-2010, 08:47
كسي 512 داره؟

حساب کتاب نداره ، بستگی به مرکز مخابراتیت داره . مثلا من هر وقت 128 شارژ میکنم دان استریمم میاد روی 128 .
ولی برای بعضی از مراکز مخابراتی همه ی 128 ها رو روی 512 میبندند که چون شبها همه برای استفاده رایگان هجوم میارن ، یکباره سرعت افت میکنه و به شدت نوسان پیدا میکنه.

سلام
آقا شما مطلب من رو بخون ، اونوقت متوجه می شی که هیچ فرقی نداره و الکی پولت رو دور ریخته . خود شاتل میگه شبها سرعت بیشتری دارید . ولی این سرعت بیشتر یک چیزی در حد دیال آپه که به درد .... می خوره

R@R#M@N
14-02-2010, 10:42
الان کسی که اکو512 داره ، داریم ؟؟؟
من خودم اکو512 بودم ! الان اومدم 128 !
خداییش با اکو512 همه شبا من 1 گیگ دانلودو داشتم ! ولی با این 128 به اصطلاح 512 شبی 200 مگ !
اگه اکو512 وضعیتش خوبه برگردم بهمون اکو512 ؟؟!!!
راستی نظرتون راجع به آرت1 چیه ؟؟ اون شباش چطوره ؟؟ شندیم رو 1 مگ میبندن !!!

online_amin
14-02-2010, 11:00
خداییش با اکو512 همه شبا من 1 گیگ دانلودو داشتم ! ولی با این 128 به اصطلاح 512 شبی 200 مگ !

برادر فرقی نداره. شما چی 128 بگیری چی 512 بگیری سرعت شما یکی هست. حالا ممکنه اتفاقی فکر کنی که سرعتاشون فرق داره.

مگر اینکه 128 آرت رو منظورت باشه. من از آرت سر در نمیارم.

اگر منظورت همون اکو هست, که هیچ فرقی ندارن و فکر کنم یه جورایی باورت شده که 512 بیشتره. در حالیکه اینطور نیست.

athryal
14-02-2010, 11:09

من آرت 1 رو خبر ندارم ولی خودم که الان آرت 5 دارم افتضاحه، الان که ساعت 11 صبحه داره با 30 دانلود میکنه مثلا هم یک مگه!

R@R#M@N
14-02-2010, 11:17
برادر فرقی نداره. شما چی 128 بگیری چی 512 بگیری سرعت شما یکی هست. حالا ممکنه اتفاقی فکر کنی که سرعتاشون فرق داره.

اگر منظورت همون اکو هست, که هیچ فرقی ندارن و فکر کنم یه جورایی باورت شده که 512 بیشتره. در حالیکه اینطور نیست.
بنظر هم 128 و هم 512 روی 544 بسته میشن ! ولی فک کنم میزان شیر شدنشون فرق بکنه !
آخه من با اکو512 بلا استثنا همه ی شبا (بغیر از 1 یا 2 شب که مشکل از خودم بود) 1.100 گیگ رو حداقل دانلود داشتم
الان کسی اکو512 نداره اینجا بیاد بگه ؟؟
در مورد آرت128 هم که همون آرت1 هست ! الان روی 1 مگ بسته میشه ! ولی فک کنم شباش تعطیله مثله اکو128 !

من آرت 1 رو خبر ندارم ولی خودم که الان آرت 5 دارم افتضاحه، الان که ساعت 11 صبحه داره با 30 دانلود میکنه مثلا هم یک مگه!
عجب !!!

online_amin
14-02-2010, 11:21
شما همون RARMAN در کانتر 1.6 نیستی که خیلی هم چیتری :دی یه زمانی بازی میکردی و الان رو نمیدونم.

یادش بخیر چه چیتی میزدی.

ولی من فکر میکنم به خودت تلقین میکنی :دی

الان من 512 دارم شبا 2 گیگ دانلود دارم. پسر عموی من 128 داره اون هم همین مقدار دانلود میکنه.

کلا به منطقه مخابراتی وابسته هست.

Mahdi.p30
14-02-2010, 11:25

دوست عزيز ،خودمون ميدونيم كه اكو 512 و 128 از لحاظ سرعت با هم فرقي ندارن ،ولي منظور ايشون شبانه اين دو سرويسه!
سوال منو كسي جواب نداد:
براي سرعت بالاتر از 128 ،چي لازمه؟
گواهي اشتغال به تحصيل؟؟

farsweb
14-02-2010, 11:27
دزدی تو پهنای باند رو کجا باید گزارش کرد ؟

R@R#M@N
14-02-2010, 11:30
شما همون RARMAN در کانتر 1.6 نیستی که خیلی هم چیتری یه زمانی بازی میکردی و الان رو نمیدونم.

یادش بخیر چه چیتی میزدی.

آره ! خودمم !
به قیافه من میاد چیتر باشم ؟؟ نه جدی :دی ؟؟
چیت کجا بوده بابا ! اسم تو چی بود :دی ؟؟

ولی من فکر میکنم به خودت تلقین میکنی

الان من 512 دارم شبا 2 گیگ دانلود دارم. پسر عموی من 128 داره اون هم همین مقدار دانلود میکنه.

کلا به منطقه مخابراتی وابسته هست.
خطت رو چند بستس که شبی 2 گیگ دانلود داری ! 512 نهایتآ 1.200 میشه دانلود کرد

دوست عزيز ،خودمون ميدونيم كه اكو 512 و 128 از لحاظ سرعت با هم فرقي ندارن ،ولي منظور ايشون شبانه اين دو سرويسه!
سوال منو كسي جواب نداد:
براي سرعت بالاتر از 128 ،چي لازمه؟
گواهي اشتغال به تحصيل؟؟
من جواز شرکت بردم
به گواهی اشتغال فک نکنم بدن !
به نامه از دانشگاه میدن !

Mahdi.p30
14-02-2010, 11:45
من جواز شرکت بردم
به گواهی اشتغال فک نکنم بدن !
به نامه از دانشگاه میدن !
نامه از دانشگاه ، چه فرقی با گواهی اشتغال به تحصیل داره؟

والا توي شهر ما كه يه آگهي ديدم نوشته ماهي 5 گيگ، 14 تومن
سرعت دانلود هم تا 2 مگ!
واقعي يا غيرواقعي بودنش رو هم نميدونم!
احتمالا شبانه رايگان هم از 2 يا 3 شب داره!

امروز زنگ زدم پرسیدم ، فرمودن 3 ماه ، 5 گیگ (ماهی 1.6 گیگ) ، 42 تومن!
ترافیک اضافه 9 تومن!
سرعت هم تا 2 مگ!
شبانه رایگان هم از 1 تا 6!
در نتیجه عطای پارس آنلاین رو به لقایش بخشیدیم!:19:

Amin_0913
14-02-2010, 13:52
سلام
دیشب کسی تونست دانلود کنه؟؟

Electronic-Arts
14-02-2010, 13:52
به هیج جا مثل این میمونه که از قاضی به خودش شکایت کنی

ask_bl
14-02-2010, 13:56
نامه از دانشگاه ، چه فرقی با گواهی اشتغال به تحصیل داره؟
نامه ای که از دانشگاه میگیرین متنش اینه که شما برای کار های تحقیقاتی و پژوهشی نیاز به اینترنت پر سرعت دارین ،ولی اشتغال به تحصیل فقط میگه که شما دانشجو هستین !

karname
14-02-2010, 14:08

آخه من با اکو512 بلا استثنا همه ی شبا (بغیر از 1 یا 2 شب که مشکل از خودم بود) 1.100 گیگ رو حداقل دانلود داشتم
الان کسی اکو512 نداره اینجا بیاد بگه ؟؟
در مورد آرت128 هم که همون آرت1 هست ! الان روی 1 مگ بسته میشه ! ولی فک کنم شباش تعطیله مثله اکو128 !

عجب !!!

من طی ۳ ماه اخیر ( از وقتی که سرعت ها رو در روز بالا بردند ) هم اکو ۱۲۸ و هم اکو ۵۱۲ و هم آرت ۱ ‌( ۱۲۸ ) داشتم . توی شبانه هیچ فرقی ندارند . حتی آرت ۱ داغون تر بود .
رفتم میگم من پول آرت دادم . میگن دادی که دادی . سرویس اختصاصی که نخریدی. بیا پول بده ماه ۵۰ تومان برای ۶۴ بعد اونجا پاسخگوی شما هستیم !

online_amin
14-02-2010, 14:23

من هم دقیقا منظورم شبانه هست. اگر سرعت شما در 128 بالاست در 512 هم همون سرعت رو خواهید داشت و بالعکس.

آره ! خودمم !
به قیافه من میاد چیتر باشم ؟؟ نه جدی ؟؟
چیت کجا بوده بابا ! اسم تو چی بود ؟؟

پس خود چیترتی :دی

ای نامرد. البته من رو که به یاد نمیاری و اگر اشتباه نکنم بیشتر با بقیه چت میکردی مثل Sijal و چند تا دیگه از این قهار ها :دی. ولی من >> Danger_boy هستم. نمیشناسی.

sei_pm
14-02-2010, 14:28
تنها یک راه حل داره اون هم یک تاپیک بزنیم و کسانی که تهران هستند تو یک هفته 30 تا 40 نفر بشید و مردونه قرار بگذارید برید شرکت وقتی این همه آدم رو با هم ببینند حساب کار دستشون می یاد. حتی شده بچه محلتون هم سرویس نداره ببرید اونحا حالشون رو بگیرید.

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

من هم دقیقا منظورم شبانه هست. اگر سرعت شما در 128 بالاست در 512 هم همون سرعت رو خواهید داشت و بالعکس.

پس خود چیترتی :دی

ای نامرد. البته من رو که به یاد نمیاری و اگر اشتباه نکنم بیشتر با بقیه چت میکردی مثل Sijal و چند تا دیگه از این قهار ها :دی. ولی من >> Danger_boy هستم. نمیشناسی.
شما تو یاهو با id سعید خر خا.... نمی یومدید؟
بچه پیروزی نیستید؟

Mahdi.p30
14-02-2010, 14:46
تنها یک راه حل داره اون هم یک تاپیک بزنیم و کسانی که تهران هستند تو یک هفته 30 تا 40 نفر بشید و مردونه قرار بگذارید برید شرکت وقتی این همه آدم رو با هم ببینند حساب کار دستشون می یاد. حتی شده بچه محلتون هم سرویس نداره ببرید اونحا حالشون رو بگیرید.

ياد تايپيكاي صبانت افتادم كه از وقتي قرار شد كارو به شكايت و ... بكشونن ،ديگه آوردن نام صبانت و تايپيك زدن براش ممنوع شده

Mostafa_Kaveh
14-02-2010, 14:47
ای بابا بازم سرعت رپیدشیر کم شد که دیگه دارم کلافه میشم
هیچی هم حالیشون نیست این اعصاب آدمو یاب (بیشتر) خورد میکنه
من میگم نره اون میگه بدوش

Vahid67
14-02-2010, 14:54
واقعاً سازمانی وجود نداره که بشه از شاتل شکایت کرد؟؟؟؟ اگه ایمیل سازمانی باشه که خیلی خوبه همه ملت بهش ایمیل بزنن مطمئناً رسیدگی میکنه....

Mahdi.p30
14-02-2010, 15:06
تكراري.............

The Joker
14-02-2010, 15:25
کلا وضع خیلی بدی شده !

آدم واقعا توی منجلاب میمونه ، نه میتونی جایی شکایت کنی نه اگه شکایت کنی رسیدگی می کنن !

این چه وضعیه !!!!!

Ghost_MRB
14-02-2010, 15:36
ای بابا این قدر اعصابه خودتونو خورد نکنید.
ولشون کنید بابا.
گوره بابای هر چی دانلوده.:thumbsdow

sei_pm
14-02-2010, 16:38

واقعاً سازمانی وجود نداره که بشه از شاتل شکایت کرد؟؟؟؟ اگه ایمیل سازمانی باشه که خیلی خوبه همه ملت بهش ایمیل بزنن مطمئناً رسیدگی میکنه....

تاپیک زدم براش تا کار همه راحت بشه

همه انجام بدهند درست میشه مخصوصا اکو 512 ها که خیلی شاکی هستند. یک شب بیدار بمونید برای همیشه.

Electronic-Arts
14-02-2010, 16:52
سرعت رپید شیر از 50 بالاتر نمیره(اکانت پرمیوم) در حالی که لینک های دیگه 230 هست مال بقیه هم همین طوریه؟

Bs_panzer
14-02-2010, 16:56

baw مملکت در پیت سنگ رو سنگ بند نیست حالا می خوای به دولت که مخالف اینترنت هست شکایت کنی سرعت کمه ؟

بازم میگم فکر کردید این جا اروپاست ؟

sei_pm
14-02-2010, 16:58
baw مملکت در پیت سنگ رو سنگ بند نیست حالا می خوای به دولت که مخالف اینترنت هست شکایت کنی سرعت کمه ؟

بازم میگم فکر کردید این جا اروپاست ؟

شما این رو تست کنید شاید نظرتون عوض شد:

MaSoUd555
14-02-2010, 17:02
شما این رو تست کنید شاید نظرتون عوض شد:

آخه برا من داره همین لینک java runtime رو با 120 تا دانلود میکنه:31:به چیش شکایت کنم؟

The Joker
14-02-2010, 17:04
خب همینطوری نمیشه که !

هر چقدر هم نظر بدیم زنگ بزنیم فایده نداره !

چون کلا ملت مخالف نت هست !

بعد میرن توی قم ! اینترنت مگابایتی میذارن !! برای شیر فایل های خرافاتی و چرت و پرت .

Mahdi.p30
14-02-2010, 17:32
خب همینطوری نمیشه که !

هر چقدر هم نظر بدیم زنگ بزنیم فایده نداره !

چون کلا ملت مخالف نت هست !

بعد میرن توی قم ! اینترنت مگابایتی میذارن !! برای شیر فایل های خرافاتی و چرت و پرت .

ببخشيد ميشه بفرماييد اين اينترنت مگابايتي كجاست ،ما بريم بگيريم؟
حرف مفت كه پول نميندازه ، بزنيد

MaSoUd555
14-02-2010, 18:02
ببخشيد ميشه بفرماييد اين اينترنت مگابايتي كجاست ،ما بريم بگيريم؟
حرف مفت كه پول نميندازه ، بزنيد

توی این فروم خیلی ها میان حرف الکی میزنن میرن شما به دل نگیر

شما هم مشکل سرعت داری؟

من همین الان دارم لینوکس لایو توزیع mandriva رو با سرعت میانگین 110 میگیرم:31:البته شبا هم افت سرعت ندارم

راستش برا من عکس بقیست اول دانلود که استارت میزنه 20 کیلوئه اما وقتی از 5 یا 10 درصد میگذره تا خرخره پر میکنه !!!!!!!:20:

sei_pm
14-02-2010, 18:28
آخه برا من داره همین لینک java runtime رو با 120 تا دانلود میکنه:31:به چیش شکایت کنم؟

lشما امشب که افت سرعت دارید تست کنید.
سرورهای دیگه هم موجوده

kortol
14-02-2010, 18:33
من نمی دونم این همه شکایت از شاتل بالاست بعد این همه هم کاربر داره .........!!!!!!!!! خوب شما اگه ناراضی هستید بهترین راه اینه که سرویستون رو عوش کنید .....توی همه جای دنیا وقتی از سرویس یا خدمات یا حتی محصولی ناراضی هستند نمیان برن شکایت بازی راه بندازن .یه مدت که از اون محصول استفاده نکنن خود مسئولان شرکت دست به کار می شن و خدماتشون رو درست می کنن .........
شما همتون از شاتل ناراضی هستید بعد هر ماه هم میرید اکانتتون رو شارژ می کنید ؟؟؟؟؟؟
خوب معلومه تا وقتی که دارن پول شما رو چپاول می کنن با شما اهمیتی نمیدن ..

من خودم یک ماه اکو 512 داشتم بعد رفتم قرار داد رو فسخ کردم و با ماهی 25 تومن دارم 128 نامحدود از یه شرکت معتبر توی اراک می گیرم که هم کیفیتش بالاست و هم اینکه قطعی و کم شدن تو کارش نیست ...

MaSoUd555
14-02-2010, 18:40
من نمی دونم این همه شکایت از شاتل بالاست بعد این همه هم کاربر داره .........!!!!!!!!! خوب شما اگه ناراضی هستید بهترین راه اینه که سرویستون رو عوش کنید .....توی همه جای دنیا وقتی از سرویس یا خدمات یا حتی محصولی ناراضی هستند نمیان برن شکایت بازی راه بندازن .یه مدت که از اون محصول استفاده نکنن خود مسئولان شرکت دست به کار می شن و خدماتشون رو درست می کنن .........
شما همتون از شاتل ناراضی هستید بعد هر ماه هم میرید اکانتتون رو شارژ می کنید ؟؟؟؟؟؟
من خودم یک ماه اکو 512 داشتم بعد رفتم قرار داد رو فسخ کردم و با ماهی 25 تومن دارم 128 نامحدود از یه شرکت معتبر توی اراک می گیرم که هم کیفیتش بالاست و هم اینکه قطعی و کم شدن تو کارش نیست ...

برای کسایی مثل من که مستاجرند سخته تند تند ISP عوض کنند:31:
در ضمن فعلا که فکر نمیکنم بهتر از شاتل برا من باشه چون ازین که شانس آوردم خدارو شکر:31:اگه بد شد میریم یه جا دیگه
حالا این بچه ها اگه بخوان از شاتل از دانلود شبانش دل بکنن کجا برند؟جای بهتری سراغ داری؟:41:

///////////////////////////

کی زنگ زد سرعت منو کم کردند؟:31:
بد از 250 مگ با 100 رفتن الان آمد روی 25!!!!:41:

OSEN
14-02-2010, 19:48
کی زنگ زد سرعت منو کم کردند؟:31:
بد از 250 مگ با 100 رفتن الان آمد روی 25!!!!:41:

حیف که ترافیکم خیلی کمه و نمیتونم تست کنم ولی فکر کنم الآن سرعت من رفته باشه بالای 100 . انگار من و شما رابطه ی عکس باهم داریم :27: . اون زمان که من سرعتم رفت بالا برا شما یایین بودش ، بعدنکه سرعت شما رفت بالا برا من سرعتم کم شد :13:.

میگم این مدیریت دانلودم خیلی مهمه ها . الآن شدیدا ترافیک کم آوردم :41: یه واحد باید براش تو دانشگاه بزارن :31:

Mostafa_Kaveh
14-02-2010, 19:58
ای خدا لعنتشون کنه با اکانت از رپید شیر 15 کیلو دانلود میکنم
میگه مشکل از مخابراته

ghahremanimehdi
14-02-2010, 20:32

آخه مشکل اینه که همه ی ISP ها همین آش و همین کاسس! از بین بد و بدتر ، انتخابمون بده:2:

Electronic-Arts
14-02-2010, 21:01
سرعت رپید شیر از 50 بالاتر نمیره(اکانت پرمیوم) در حالی که لینک های دیگه 230 هست مال بقیه هم همین طوریه؟
مال بقیه دوستان چه طوریه؟

میگم این مدیریت دانلودم خیلی مهمه ها . الآن شدیدا ترافیک کم آوردم :41: یه واحد باید براش تو دانشگاه بزارن :31:
چه قدر الان ترافیک داری؟ من مثل تو قراردادم 14 اسفند تموم میشه و الا 250 مگ دیگه دارم واسه همین میخوام 3 شنبه برم تمدید کنم:21:

sei_pm
14-02-2010, 21:03
آخه مشکل اینه که همه ی ISP ها همین آش و همین کاسس! از بین بد و بدتر ، انتخابمون بده:2:
پارس آنلاین برای تست گزینه خوبی هست اگر خط دوم داشتم یک ماه میگیرفتم. چون هزینه رانژه فقط 5 هزار تومانه.

OSEN
14-02-2010, 21:35
سلام :10:

چه قدر الان ترافیک داری؟ من مثل تو قراردادم 14 اسفند تموم میشه و الا 250 مگ دیگه دارم واسه همین میخوام 3 شنبه برم تمدید کنم:21:
اوووووووف . چه کردی شما ؟!! به خودم امیدوار شدم :31:من از 18 گیگ مجازم هنوز 1.35 گیگ مونده برام :46:.

راستی شما چیرو میخوای تمدید کنی الآن ؟! مگه اینجوری نیس که وقتی ترافیکت تموم میشه ییغام میده که باید بخری ؟

farsweb
14-02-2010, 21:48
سرعت دانلود از 4shared هفت کیلوبایت !!
سایتهای دیگه هم همینه یا مشکل از 4 shared هست ؟

ashkan_mc
14-02-2010, 22:20
میگه مشکل رپید رو داریم پی گیری می کنیم ... ولی پس چرا با رپید باز هم مشکل وجود داره ؟؟؟ با hot file هم مشکل داره ...

تنها سایتی که من الان می تونم 117 ازش دانلود کنم همون kernel.org هستش ...

میگه صبانت هم این مشکل رو داره ...

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

مال بقیه دوستان چه طوریه؟

چه لینک هایی رو شما 230 داری دانلود می کنی ؟؟؟ من میگم فقط از کرنل می تونم 117 دانلود کنم ...

چند روز پیش با --- از رپیدشیر می تونستم 100 دانلود کنم ولی الان اون هم نمیشه ... خیلی عجیبه ...

rozbeh85
14-02-2010, 22:46
بابا شما خوبه دانلود دارید، واسه من گوگل هم نمیاره
الان پینگ کردم گوگل رو 2754 بود به پشتیبانی میگم یارو جواب نمیده میزاره میره بیرون از چت

kobrat
14-02-2010, 22:47
بچه ها سرعت دانلود Art 1 الان چقدر هستش ؟

MaSoUd555
14-02-2010, 22:49
بچه ها سرعت دانلود Art 1 الان چقدر هستش ؟

ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــنقد

Electronic-Arts
14-02-2010, 22:51
سلام :10:

اوووووووف . چه کردی شما ؟!! به خودم امیدوار شدم :31:من از 18 گیگ مجازم هنوز 1.35 گیگ مونده برام :46:.

راستی شما چیرو میخوای تمدید کنی الآن ؟! مگه اینجوری نیس که وقتی ترافیکت تموم میشه ییغام میده که باید بخری ؟
من که همیشه میذارم یه مقدار بمونه , یه ساعت قبل از اینکه برم دوباره شارژ کنم همه رو تموم میکنم

چه لینک هایی رو شما 230 داری دانلود می کنی ؟؟؟ من میگم فقط از کرنل می تونم 117 دانلود کنم ...

چند روز پیش با --- از رپیدشیر می تونستم 100 دانلود کنم ولی الان اون هم نمیشه ... خیلی عجیبه ...
تمام لینک های مستقیم +hotfile+mediafire

kobrat
14-02-2010, 23:02
ایـــــــــــــــــــــــ ـــــــنقد

دمت گرم ..... اینقده من یا اینقده تو ؟

ashkan_mc
14-02-2010, 23:06
من که همیشه میذارم یه مقدار بمونه , یه ساعت قبل از اینکه برم دوباره شارژ کنم همه رو تموم میکنم

تمام لینک های مستقیم +hotfile+mediafire

آرتی یا اکو ؟؟؟ پهنای باندت چقدره ؟؟؟ برو خدا رو شکر کن اوضاعت عالیه ...

به نظرم شاتل داره حسابی از صبانت و پارس آنلاین عقب می مونه ... الان همه دیگه پهنای باند 1 مگ میدن به کاربرا ...

ویرایش : شما که تو یه تاپیک گفتی صبانت داری ؟؟؟

Amin_0913
14-02-2010, 23:08
سلام

بچه ها myshatel خرابه؟؟؟؟
من هر چی میزنم مینویسه ورود نا موفق

OSEN
14-02-2010, 23:18
سلام

تایید میشه !

MaSoUd555
14-02-2010, 23:19
دمت گرم ..... اینقده من یا اینقده تو ؟

اٌه اٌه چه دستایی داری:31: نه عزیز اونقدا هم نیست یه خرده کنتر

در حال حاضر دان استریم روی 1024 بسته شده اما هر وقت از قیافت خوشش بیاد میره بالای 25 کیلو:20:

kobrat
14-02-2010, 23:21
کسی نمی خواد جواب من رو بده ؟
کسی آرت 1 نداره ؟ سرعت دانلودش رو اعلام کنید .... من اکو 128 دارم ، می خوام ببینم ارزش رفتن به آرت رو داره یا نه ؟

sei_pm
14-02-2010, 23:21

به نظرم شاتل داره حسابی از صبانت و پارس آنلاین عقب می مونه ... الان همه دیگه پهنای باند 1 مگ میدن به کاربرا ...

ایول منم می خواستم چک کنم این همون کاربره. خوب شاید وضعش خوبه دوتادوتا سرویس میگیره.

Electronic-Arts
14-02-2010, 23:29

من تو خونه صبانت و تو شرکت بابام شاتل داریم و فعلا هر دو 2 مگ دانلود میکنن خودم 128 صبا و شرکت ART7

OSEN
14-02-2010, 23:30
کسی آرت 1 نداره ؟ سرعت دانلودش رو اعلام کنید .... من اکو 128 دارم ، می خوام ببینم ارزش رفتن به آرت رو داره یا نه ؟
نمیشه رو سرعتم حساب باز کرد . برای من 25 ثابت بود . بعد زیاد شد رفت بالای 110 . الآن هم که اومده یایین سرعتم با 25 دوباره دانلود میکنم بطور تقریبا ثابت . بعضی لینکای مستقیمم هست که ماکزیموم سرعت رو میده دوباره ، یعنی بالای 110 . بعضی از آرتی ها هم هستن که اوضاعشون خرابه و سرویس خوبی نمیگیرن . در کل شانسی هست یه جورایی :46:

شما کدوم منطقه مخابراتی هستی ؟

Electronic-Arts
14-02-2010, 23:30
siamak_mu آرت 1 داره, سیامک خان بیا کارت دارن:31:

Mahdi.p30
14-02-2010, 23:33
آقا یه سوال داشتم:
اینایی که میگن سرعت از فلان سرور پایینه ، منظورشون خود سروره یا وقتی مستقیمش میکنند؟؟
یعنی منظورم اینه که سرعت از سایتهایی مثل رپیدباز یا رپیدگو و یا سایتهای لیچ هم پایینه؟

Mohaddi
14-02-2010, 23:33
ای بابا این قدر اعصابه خودتونو خورد نکنید.
ولشون کنید بابا.
گوره بابای هر چی دانلوده.:thumbsdow
واقعا منم دیگه بی خیال دانلود شدم . همین پولی که میخوام بدم به دوا دکتر بعد از اعصاب خوردی از دست شاتل . میدم به یه دانلودر برام دانلود کنه

karname
14-02-2010, 23:36
میگه مشکل رپید رو داریم پی گیری می کنیم ... ولی پس چرا با رپید باز هم مشکل وجود داره ؟؟؟ با hot file هم مشکل داره ...

تنها سایتی که من الان می تونم 117 ازش دانلود کنم همون kernel.org هستش ...

میگه صبانت هم این مشکل رو داره ...

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:18 PM ----------

شما این رو بخونی متوجه می شی چرا اینطوریه :

من آرت یک داشتم . اون هم داغون بود . الان هم اکو ۵۱۲ دارم . توصیه میشه همون اکو ۱۲۸ رو بگیرید . چون بقیه سرویس ها همینطورند . ضمن اینکه من با دانلود شبانه روزی با لینک مستقیم تونستم با آرت ۱۲۸ حدود ۶ گیگ دانلود کنم ( از بس افتضاحه )

آقا یه سوال داشتم:
اینایی که میگن سرعت از فلان سرور پایینه ، منظورشون خود سروره یا وقتی مستقیمش میکنند؟؟
یعنی منظورم اینه که سرعت از سایتهایی مثل رپیدباز یا رپیدگو و یا سایتهای لیچ هم پایینه؟

نه سرعت از همه جا (لینک های متغیر ) خرابه . فقط لینک هایی که کش کردن درسته .
این رو شما بخون متوجه میشی :

online_amin
14-02-2010, 23:37

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

شما تو یاهو با id سعید خر خا.... نمی یومدید؟
بچه پیروزی نیستید؟

نه من سعید نیستم. اشتب گرفتی :دی

ولی راه حل جالبی هست.

choory
سلام

بله مثل اینکه باز خراب شده.من هم با هر 2 تا اکانتم که میخوام وارد بشوم میگه ورود به سیستم ناموفق بود

Electronic-Arts
آقا یه سوال داشتم:
نه بابا من هم از رپید شیر هم از رپید باز با اکانت نهایت 50 دانلود میکنم میانگین 30

*Batman*
14-02-2010, 23:45
انقدر بد و بیراه شنیدن دیگه شبها دسترسی به سیستمو میبندن.:27:
چون میدونن 1 به بعد با آماجی از حملات روبرو میشن!

OSEN
14-02-2010, 23:46
انگار مثل یکی دو هفته ییش شده . میگم تا سایتش داغونه ، بریزیم دانلود کنیم . من که ترافیکم کم دارم :27: البته اوندفعه انگاری فرق داشت !

ashkan_mc
14-02-2010, 23:49
اٌه اٌه چه دستایی داری:31: نه عزیز اونقدا هم نیست یه خرده کنتر

در حال حاضر دان استریم روی 1024 بسته شده اما هر وقت از قیافت خوشش بیاد میره بالای 25 کیلو:20:

این رو خیلی باحال اومدی ... میگم چرا هر وقت تیپ می زنم میرم پای سیستم سرعتم میره 117 نگو دلیلیش همین بود :5:

Mostafa 3D
14-02-2010, 23:54
میگم این سایتشون خرابه دانلود شبانه رو نزنه از ترافیکمون کم کنه ؟؟؟

blackhero
14-02-2010, 23:58
میگم این سایتشون خرابه دانلود شبانه رو نزنه از ترافیکمون کم کنه ؟؟؟

هیچ چیز غیر ممکن نیست! :31:

Ghost_MRB
15-02-2010, 00:10
"وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که ایا فرزندان شما از سرعتی که در حال حاضز به کاربران خانگی ارائه می شود رضایت دارند گفت:<<تاکنون که اعتراضی نداشته اند به نظر انها نیز این سرعت برای کارهای علمی کافی است>>البته در اینجا پرسشی که پیش می اید این است که ایا به وزیر ارتباطات نیز همان اینترنت 128 کیلوبیتی کاربران خانگی داده میشود؟ ":39:هفتنامه کلیک

Mostafa 3D
15-02-2010, 00:16
"وزیر ارتباطات در پاسخ به این سوال که ایا فرزندان شما از سرعتی که در حال حاضز به کاربران خانگی ارائه می شود رضایت دارند گفت:<<تاکنون که اعتراضی نداشته اند به نظر انها نیز این سرعت برای کارهای علمی کافی است>>البته در اینجا پرسشی که پیش می اید این است که ایا به وزیر ارتباطات نیز همان اینترنت 128 کیلوبیتی کاربران خانگی داده میشود؟ ":39:هفتنامه کلیک

آره این مطلب منم خونده بودم ( اینقدر لجم گرفته بود :grrr: )

Mostafa_Kaveh
15-02-2010, 00:24
دوستان اینا هر کدوم یه سازی میزنن اصلا هیچی حالیشون نیست این آقای باغانی هم قبل 22 بهمن مونده
خودشم میگه مشکل سایتمون از سمت مخابراته:31:

باغانی

با سلام باغانی هستم ،خوشحال می شوم شناسه کاربری تان را داشته باشم تا بتوانم مشکل فنی شما را برطرف کنم ،و الان سایت انلاین مشکلی دارد که در سایت نمی شود وارد شد و حال بررسی برای برطرف شدن است و تایم مشخصی ندارد که کی برطرف میشود توجه داشته باشید سوالات مالی با بخش فروش در میان بگذارید

من

\s shdj la;g nhvi?

ببخشید فارسی با انگلیسی قاطی شد

سلام

باغانی

در خدمتیم بفرمایید

من

دوست عزیز سایت مشکل داره؟

بازم مشکل مخابراته؟

رپید شیر و فور شیر هم مشکل داره

باغانی

در بالا این موضوع را عرض کرده ام

الان اختلالی از سمت مخابرات وجود دارد

من

من از رپید شیر نمیتونم بازم دانلود کنم

بازم از سمت مخابراته؟

باغانی

بله

من

تا سیستمتون قاطی میکنه مشکل از مخابراته

بله

باغانی

رپید شیر از مخابرات است

من

خیلی جالبه

شما میگید از سمت مخابراته

دوستتون میگه (ربانی)مشکل رپیدشیر در حال بررسیه ازمخابرات هم نیست

پشتیبان محلی هم میگه مشکل از خود رپیده

باغانی

وقتی از رپید نباشه از ما هم نباشه

از مخابرات است

من

صحیح

منطق خوندین که این جوری نتیجه میگیرید

فور شیر رو چی میگید

هات فایل چی؟

باغانی

سایت شیر را گفتم

من

یعنی هر چی شیر داره مخابرات واسش مشکل درست کرده؟

باغانی

چون از مخابرات است اطلاعی نداریم

من

دوست عزیز امید وارم خوابای رنگین ببینی

خدانگهدار

sei_pm
15-02-2010, 00:43
دوستان اینا هر کدوم یه سازی میزنن اصلا هیچی حالیشون نیست این آقای باغانی هم قبل 22 بهمن مونده
خودشم میگه مشکل سایتمون از سمت مخابراته:31:

شما به جای اینکه اعصابت رو خورد کنی برید تو تاپیک زیر و امشب تلافیش رو سرشون دربیارید.

hamidkashani
15-02-2010, 00:50
احتمالا فرزندان ايشون فقط به كار علمي چت كردن تو اينترنت مشغولند.:27:

siamak_mu
15-02-2010, 00:59

اگه بخواي صبح تا شب فايرفاكس و پي اچ پي دانلود كني سرعتش روي 117 هست ولي اگه فايل هايي كه دلت ميخواد دانلود كني سرعتش 20-25 هست. به نظر من الآن آرت اومدن يه اشتباهه چون توي اكثر مراكز مخابراتي يه پروسه ي برگشت ناپذيره! اكو به آرت شاتل راحت قبول ميكنه ولي جديداً كه پورت ها پر شده آرت به اكو قبول نميكنه. همه ي سايت ها رو براي آرت محدود كردن به جز چند تا كه خودشون ميخوان براي تست اعلام كنن بعد ذوق هم ميكنن داريم سرعت 117 ميديم!

MaSoUd555
15-02-2010, 01:17
این رو خیلی باحال اومدی ... میگم چرا هر وقت تیپ می زنم میرم پای سیستم سرعتم میره 117 نگو دلیلیش همین بود :5:

شرمنده ها روم به دیفال

لخت بشین تا 500 تا هم پر میکنه برات:31:

ashkan_mc
15-02-2010, 01:28
شرمنده ها روم به دیفال

لخت بشین تا 500 تا هم پر میکنه برات:31:

نه بابا این تن و بدن زشت و سیاه ما رو هر کی ببینه می گرخه میره ... تا 2 هم پر نمیکنه :27:

الان دوستان اکو سرعت شون چنده ؟؟؟ یعنی ما آرتی ها سرمون کلاه رفته ؟؟؟ :13:

Electronic-Arts
15-02-2010, 01:32
واقعا خجالت داره
تازه بعد از این سرعت اومد رو 7

MaSoUd555
15-02-2010, 01:59
ببینید بچه ها هر کی تو پست بعدیش آیدیشو بزاره تو مسنجر با هم در ارتباط باشید خواستید کنفرانس هم میزنید اونجا هم راحت تر پیگیر میشید هم صفحه های فروم بیخودی جلو نمیره و سنگین نمیشه نه؟همتونم که ADSL دارید همیشه آنلاینید:31:

farsweb
15-02-2010, 02:00

تز ایشون دنیا رو تکون داده . دانشمندای عرصه ارتباطات و اینترنت به خودشون شک کردن که نکنه دارن دری وری می گن و حرف این آقایون درسته . به هر حال سرعت مهم نیست مهم نیت اه:27:!!

251251
15-02-2010, 03:12
دوستان بنده الان از فن آوا سرویس میگیرم و یه سوالی داشتم

آیا به صرفه هستش که بیام از شاتل سرویس بگیرم ؟
نوع سرویس دهی و عملکرد تو همه ی شهرها یه جوره ؟
پشتیبانی چطور؟
سرعت دانلود و و و ...

یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

KING_DESIGNER
15-02-2010, 03:48
دوست عزیز از جات تکون نخور !
:31: همین الان بچه ها در یک تاپیک دارند امضا جمع میکنند تا شاتل رو محکوم کنند
به نظرم با توجه به اینکه همه سرویسها رو یه ناخنکی زدم ( حالا چه شخصی داشتم و یا چه اینکه با سیستمهای دوستان وصل شدم ) همین فن اوا خوبه به شرطی که قیمتش پایین باشه مشکل امنیتی داره ولی بازم به نظرم از شاتل و بقیه بهتره
حجمش هم معقولانه تر میفروشه به نسبت صبا و بقیه
شاتل هر گیگ 10 تومن
صبانت هر گیگ دو تومن ولی خودش هم یه انگشتی توش میزنه !
پس فن اوا رو داشته باشو بیخودی هزینه رانژه الکی نده
اگر هم کارت سنگین نیست از مخحابرات بگیر 128 رو میده 10 تومن ک هباید بری مرکز مخابراتیتون اقدام کنی سرعتش هم 15 است که عالیه
اگر هم دانلود سنگین داری که راههای پروازی هست که میتوین بری از بشقاب پرنده استفاده کنی یه خورده هزینه اش بیشتره
سئوالی بود درخدمتم.

Ship Storm
15-02-2010, 07:04
واقعا خجالت داره

سرویست اکو 128 هست؟

sei_pm
15-02-2010, 08:58
من تو خونه صبانت و تو شرکت بابام شاتل داریم و فعلا هر دو 2 مگ دانلود میکنن خودم 128 صبا و شرکت ART7

QUOTE=Electronic-Arts;4674998]واقعا خجالت داره
تازه بعد از این سرعت اومد رو 7[/QUOTE]

ایول به تو پسر که تا ساعت 1 میری تو شرکت پدر میشینی و فایل میگیری.

ashkan_mc
15-02-2010, 09:52
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 1 (1 کاربران و 0 مهمان) [ashkan_mc]

چه عجب این تاپیک خالی شد .... حالا یه کم تنهایی حال کنم :8:

Mohaddi
15-02-2010, 10:27
دوستان , اونهایی که ایکو 512 دارن , میشه بگید سرعت دانللودتون شبانه میاد پایین یا نه ؟ مال من 128 هست . شاید به خاطر اینکه 128 هست شب سرعتم کم میشه . پیش خودشون میگن غلط کرده شبا از 512 استفاده کنه این که پول 128 رو داده .

والا من دیگه توان عوض کردن ISP ندارم . دو بار این کارو کردم واسه 77 پشتم بسه . لطفا بگید که سرعت شبانه چطوره .
این محدودیت 100 در صد روی یه رنج آی پی خاص اعمال شده,چون منم مثل بقیه دوستان از بعضی سایت ها با سرعت بالا دانلود می کنم . یا اینکه هاستینگ یی رو میشناسید که هنوز روش محدودیت اعمال نشده , یا حداقل یه راهی که بشه دورشون زد .
من امشب یه هاستینگ ژاپنی رو امتحان میکنم ببینم جواب میده یا نه !!!!
شما هم اگه نظری دارید یا سایتی رو میشناسید بگید من امتحان می کنم

blackhero
15-02-2010, 10:39
دوستان بنده الان از فن آوا سرویس میگیرم و یه سوالی داشتم
آیا به صرفه هستش که بیام از شاتل سرویس بگیرم ؟
نوع سرویس دهی و عملکرد تو همه ی شهرها یه جوره ؟
پشتیبانی چطور؟
سرعت دانلود و و و ...
یه راهنمایی بکنید ممنون میشم

فعلا اوضاعش خرابه، دست نگه دار، ما هم داریم کوچ میکنیم از شاتل! اگه درست بشه خوبه، ولی اگه همین وضع باشه اصلا فایده نداره بیای شاتل.

دوستان , اونهایی که ایکو 512 دارن , میشه بگید سرعت دانللودتون شبانه میاد پایین یا نه ؟ مال من 128 هست . شاید به خاطر اینکه 128 هست شب سرعتم کم میشه . پیش خودشون میگن غلط کرده شبا از 512 استفاده کنه این که پول 128 رو داده .

مشکل همه یا بهتر بگم مشکله شاتل هست دوست عزیز، لطفا به گیرنده های خود ور نروید!:31::31::31:

Mostafa_Kaveh
15-02-2010, 10:40

والا من دیگه توان عوض کردن ISP ندارم . دو بار این کارو کردم واسه 77 پشتم بسه . لطفا بگید که سرعت شبانه چطوره .
این محدودیت 100 در صد روی یه رنج آی پی خاص اعمال شده,چون منم مثل بقیه دوستان از بعضی سایت ها با سرعت بالا دانلود می کنم . یا اینکه هاستینگ یی رو میشناسید که هنوز روش محدودیت اعمال نشده , یا حداقل یه راهی که بشه دورشون زد .
دوست عزیز من اکو 512 دارم
شرایط من این جوریه که صبحها که با سرعت 50-60 دان میکنم شب ها هم همین سرعت رو دارم ولی نکته اینجاست که سرعت رو محدود میکنن مثلا از سایت رپیدشیر نمیشه دانلود کرد یا از بعضی سایت های دیگر
موفق باشی
----******-----************---------
دوستان
من میخوام این دفعه آرت 1 بگیرم توصیه میکنید یا نه؟
بعضی از دوستان هم میگن isp رو عوض کنید متعصفانه این بهترین isp هست که تو شهر ما وجود داره پس بیخیال isp های دیگه باید سوزید وسازید

maj87
15-02-2010, 10:44

من 512اكو دارم سرعت داونلود بد نيست ولي بعد از چند دقيقه كه رو داونلود ميزارم اتصال قطع ميشه و تا مودم خاموش و روشن نكني وصل نميشه هر وقتم تماس ميگيرم جواب درستي نميدن و بهونه هاي الكي ميارن!!!!

Mohaddi
15-02-2010, 10:47
خب منم ماه بعد کوچ میکنم به ایکو512 (اگر راه حلی برای این 128 پیدا نکردم) , ببینیم چی میشه . 5 تومن ارزش این چیزا رو نداره که هی من اعصابم سر این خورد بشه.
فقط یه چیز دیگه , از چه سایت هایی میتونید دانلود کنید با سرعت بالا ؟ مدیا فایر جواب میده ؟ یا نه ؟

امیدوارم که پورت خالی داشته باشن برای ایکو

از دوستان ممنونم برای جوابهاشون

Electronic-Arts
15-02-2010, 11:56
شاتل هر گیگ 10 تومن
صبانت هر گیگ دو تومن
:18:پس چرا من زنگ زدم گفتن هر 500 مگ 5300 و هر گیگ 10600 ؟

سرویست اکو 128 هست؟
نه تو پست های قبلی هم گفتم که تو خونه صبانت 128

QUOTE=Electronic-Arts;4674998]واقعا خجالت داره

ایول به تو پسر که تا ساعت 1 میری تو شرکت پدر میشینی و فایل میگیری.[/QUOTE]
عزیز من چرا دری وری میگی؟:31: من که گفتم تو خونه صبانت دارم

nic_chagal
15-02-2010, 12:08
art 5 سرعت دانلود از رپیدشیر و کلا همه شیرینگها 2kb ایوووول:5:

Miss Artemis
15-02-2010, 12:23
art 3 دارم.فعلا که راضیم.ولی قبلا art1 داشتم پدرمو درآورد وسط کار قطع میشد تا چند روزم وصل نمیشد.سرعتش اصلا اونی نبود که باید باشه.

Exir
15-02-2010, 13:23
کسی راهکاری نیافته که بشه همه اوقات با 100 گرفت نه 1% اوقات؟
اون زمان که مشکل رنج آیپی بود من راهکار دادم حالا نوبت بقیه است :8:البته اگه کسی چیزی بدونه :6:

MaSoUd555
15-02-2010, 14:06
چه عجب از دیشب تاحالا تاپیک 1 صفحه رفته جلو

قبل ازین که بیام تو پیسی گفتن اه حال ندارم برم باز 10 صفحه رو بخونم آمدم دیدم نه ازین خبرا نیست خوشحال شدم:31:

کسی راهکاری نیافته که بشه همه اوقات با 100 گرفت نه 1% اوقات؟
اون زمان که مشکل رنج آیپی بود من راهکار دادم حالا نوبت بقیه است :8:البته اگه کسی چیزی بدونه :6:

موضوع این رنج آیپی چیه؟یعنی من اگه آیپیمو تغییر بدم درست میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

sei_pm
15-02-2010, 14:11
:18:پس چرا من زنگ زدم گفتن هر 500 مگ 5300 و هر گیگ 10600 ؟

نه تو پست های قبلی هم گفتم که تو خونه صبانت 128

ایول به تو پسر که تا ساعت 1 میری تو شرکت پدر میشینی و فایل میگیری.
عزیز من چرا دری وری میگی؟:31: من که گفتم تو خونه صبانت دارم[/QUOTE]

من دری وری میگم یا شما که اومدی تو تاپیک شاتل سرعت صبانت رو میگذاری.

reza_hsm
15-02-2010, 14:12
میگم کسی میدونه که از مودم ZyXEL هم میشه برای شرکت صبا استفاده کرد؟!
آخه دیگه از دست شرکت شاتل خسته شدم!!!!! کلافم کرده

The Joker
15-02-2010, 14:15
آقا الان وضع ECO 128 چطوره !؟ بگیرم !؟ یا 256 ؟!

sei_pm
15-02-2010, 14:17
فعلا اوضاعش خرابه، دست نگه دار، ما هم داریم کوچ میکنیم از شاتل! اگه درست بشه خوبه، ولی اگه همین وضع باشه اصلا فایده نداره بیای شاتل.

مشکل همه یا بهتر بگم مشکله شاتل هست دوست عزیز، لطفا به گیرنده های خود ور نروید!:31::31::31:

شما برید تو تاپیک زیر نحوه شکایت شرح داده شده اول اینکار رو بکنید اگر جواب نداد کوچ کنید.

---------- Post added at 02:17 PM ---------- Previous post was at 02:15 PM ----------

آقا الان وضع ECO 128 چطوره !؟ بگیرم !؟ یا 256 ؟!

شما واقعا با این همه شکایت می خواهید بیایید شاتل؟
حداقل صبر کنید تا تکلیفش مشخص بشه.

Exir
15-02-2010, 14:19
موضوع این رنج آیپی چیه؟یعنی من اگه آیپیمو تغییر بدم درست میشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

3 هفته پیش که آرت 1 همش بالای 100 میگرفت اگه سرعت روی 10 15 میومد وبالاتر نمی رفت با عوض کردن آیپی میشد دوباره کردش 100 ولی الان جواب نمیده.

ظاهراً الان تنظیماتشونو رو حالتی گذاشتن که وقتی ترافیک مرکز مخابراتیت پایین می یاد اتوماتیک بهت سرعت بالای 20 میده. اونم فقط تو 24 ساعت برای من کل و هم 20 دقیقه اینجوری میشه.:2:

The Joker
15-02-2010, 14:22
آدم فلجه توی نت ایران !

من الان واقعا هنگ کردم ! نه دایال آپ درست جواب میده نه ای دی اس ال !!!!

mohsen_rkh
15-02-2010, 15:56
سلام. ببخشید این سؤال رو اینجا می پرسم. اما توی تاپیک ADSL پرسیدم، کسی جواب نداد. در هر صورت اگر جواب بدید ممنون میشم:
من تو کرج از شبکه شبدیز سرویس می گیرم. شارژ کردن سرویسهاش طوریه که مثل کارت شارژ حسابت رو شارژ می کنی و بعد از شارژ کردن به ازای حجمی که استفاده می کنی، از حسابت کم میشه . یکی از دوستام که تو تهران هستش می خواد همچین سرویسی بگیره؛از دوستان تهرانی کسی شرکتی میشناسه که این طوری سرویس بده؟

vavolian
15-02-2010, 16:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sei_pm
15-02-2010, 16:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر به تست انداختنه تست من از شما وضعش بهتره ولی مهم تست تو ساعت رایگانه که به 64 هم بزور میرسه.

momkhbpsp
15-02-2010, 16:35
cs08 4:20:34 PM

با سلام.اینجانب فیضی هستم.لطفا در صورت داشتن مشکل فنی شناسه خود را بفرماییدو در ضمن جهت بررسی مشکلات مالی خود با امور مشترکین تماس حاصل نمایید.

Guest 4:20:48 PM

سلام

cs08 4:20:56 PM

سلام بفرمایید

Guest 4:21:02 PM

این مشکل مخابرات حل نشد؟؟؟

cs08 4:21:12 PM

کدوم مشکل؟

Guest 4:21:33 PM

پس یعنی مشکل از شاتل هسش؟؟

سرعت کم

سرعت دانلود من 117 بود

الان شده 20

cs08 4:22:06 PM

لطفا شناسه کاربری خود را بفرمایید

Guest 4:22:16 PM

cs08 4:23:01 PM

سرعت شما باید 16 باشد

Guest 4:23:21 PM

چی؟؟؟

cs08 4:23:37 PM

اون مورد که فرمودید با 111 بوده به علت سرعت اضافی شما بوده که شاتل به شما داده

Guest 4:23:56 PM

نه بابا

بفرمایید داخل دم در بده به خدا

cs08 4:24:07 PM

در اصل شما 128 هستید و 128 باید با 16 دانلود کند

بله

Guest 4:24:45 PM

من نزدیک 1.5 هستش که با سرعت 21 دانلود میکنم

و ثابت بوده

cs08 4:25:00 PM

بنده نگفتم که دانلود نکنید

گفتم سرعت سرویس 128 دانلود 16 هست

Guest 4:25:31 PM

به من گفتن 21

cs08 4:25:35 PM

اگر بیشتر دانلود میکنید مزیت روی خط شماست

Guest 4:25:47 PM

درسته

من بخوام از شاتل برم چند روز طول میکشه؟؟؟

راستی من دیروز از دوستم پرسیدم سرعتش چنده گفت 117 و همین آرت وان داشت اما واسه من ....

cs08 4:27:07 PM

شما در این مورد باید با امور مشترکین تماس بگیرید.شماره 23099 و در ساعات اداری

Guest 4:28:00 PM

باشه فک کنم الان زنگ بزنم بگن شما سرعتتون باید 10 باشه

مرسی

خیلی لطف کزدید

خیلی

فیض بردیم

cs08 4:29:25 PM

خواهش میکنم .خدانگهدار

دیگه پر رویی در چه حد؟؟؟!!!!
ماهی 30 هزارتومن میگیرن بعد میاد میگه سرعت شما 16 باید باشه:18:
من 1.5 سال هست 21 دان میکنم الان میگن نه 16 باید باشه
آرت1 هم دارم

alidata2010
15-02-2010, 16:46
دیگه خودمون هم باورمون شد که 128 نباید 16 باشه:31:

sei_pm
15-02-2010, 16:47

با سلام.اینجانب فیضی هستم.لطفا در صورت داشتن مشکل فنی شناسه خود را بفرماییدو در ضمن جهت بررسی مشکلات مالی خود با امور مشترکین تماس حاصل نمایید.

Guest 4:20:48 PM

سلام

cs08 4:20:56 PM

سلام بفرمایید

Guest 4:21:02 PM

این مشکل مخابرات حل نشد؟؟؟

cs08 4:21:12 PM

کدوم مشکل؟

Guest 4:21:33 PM

پس یعنی مشکل از شاتل هسش؟؟

سرعت کم

سرعت دانلود من 117 بود

الان شده 20

cs08 4:22:06 PM

لطفا شناسه کاربری خود را بفرمایید

Guest 4:22:16 PM

cs08 4:23:01 PM

سرعت شما باید 16 باشد

Guest 4:23:21 PM

چی؟؟؟

cs08 4:23:37 PM

اون مورد که فرمودید با 111 بوده به علت سرعت اضافی شما بوده که شاتل به شما داده

Guest 4:23:56 PM

نه بابا

بفرمایید داخل دم در بده به خدا

cs08 4:24:07 PM

در اصل شما 128 هستید و 128 باید با 16 دانلود کند

بله

Guest 4:24:45 PM

من نزدیک 1.5 هستش که با سرعت 21 دانلود میکنم

و ثابت بوده

cs08 4:25:00 PM

بنده نگفتم که دانلود نکنید

گفتم سرعت سرویس 128 دانلود 16 هست

Guest 4:25:31 PM

به من گفتن 21

cs08 4:25:35 PM

اگر بیشتر دانلود میکنید مزیت روی خط شماست

Guest 4:25:47 PM

درسته

من بخوام از شاتل برم چند روز طول میکشه؟؟؟

راستی من دیروز از دوستم پرسیدم سرعتش چنده گفت 117 و همین آرت وان داشت اما واسه من ....

cs08 4:27:07 PM

شما در این مورد باید با امور مشترکین تماس بگیرید.شماره 23099 و در ساعات اداری

Guest 4:28:00 PM

باشه فک کنم الان زنگ بزنم بگن شما سرعتتون باید 10 باشه

مرسی

خیلی لطف کزدید

خیلی

فیض بردیم

cs08 4:29:25 PM

خواهش میکنم .خدانگهدار

آرت1 هم دارم

اگر شما Eco 512 داشتی راحت یک شکایت قشنگ میزدی براشون تا حالشون جا بیاد.

Mahdi.p30
15-02-2010, 16:57
[COLOR=#000000]با سلام.اینجانب فیضی هستم.
...................................

آرت1 هم دارم

شما بیش از حد محترمانه صحبت کردین :19:
چند تا فحش پاستوریزه هم ضمیمه کار میشد ، بد نبود
اول باید از موضع تهاجم صحبت کنید تا پررو نشه بگه سرعت شما 16 هست!

sei_pm
15-02-2010, 17:13
دیگه خودمون هم باورمون شد که 128 نباید 16 باشه:31:

شما حتما از طرف شاتل هستید

attractive_girl
15-02-2010, 17:25
من ديشب سرعت دانلودم به زور به 2 كيلوبات/ثانيه ميرسيد!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Elendil1
15-02-2010, 17:28
من ديشب سرعت دانلودم به زور به 2 كيلوبات/ثانيه ميرسيد!!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ار برکات شاتله !!! :31: چه سرویسی گرفتی ؟
-----------------------------------------------------------------

جدآ ما هیچ راهی برای شکایت از شاتل نداریم ؟ یعنی دستمون به هیچ جا بند نیست ؟

Mostafa_Kaveh
15-02-2010, 17:35
به نظر من بعضی از دوستان توقعشون زیاده
مشکل اصلی شاتل محدودیت گزاشتن روی بعضی لینکها
افت سرعت روی بعضی سایت ها
تفاوت سرعت در شب روز
اینا مشکل اصلی شاتل هست
بعضی ها سرعتشون یه موقعی زیاد بود الان سرعتشون برگشته به حالت استاندارد دارن گله میکنن این درست نیست به نظر من باید یکمی واقع بین بود
موفق باشید

MaSoUd555
15-02-2010, 17:36
سلام. ببخشید این سؤال رو اینجا می پرسم. اما توی تاپیک ADSL پرسیدم، کسی جواب نداد. در هر صورت اگر جواب بدید ممنون میشم:
من تو کرج از شبکه شبدیز سرویس می گیرم. شارژ کردن سرویسهاش طوریه که مثل کارت شارژ حسابت رو شارژ می کنی و بعد از شارژ کردن به ازای حجمی که استفاده می کنی، از حسابت کم میشه . یکی از دوستام که تو تهران هستش می خواد همچین سرویسی بگیره؛از دوستان تهرانی کسی شرکتی میشناسه که این طوری سرویس بده؟

ببین سرویس های سپنتابدردش میخوره یا نه

سه پنچ تا نه ها!!!!سپنتا

alidata2010
15-02-2010, 17:37
شما حتما از طرف شاتل هستید

نه به خدا خودم اکو128 داشتم وروزا سرعتم خوب بود ولی شبا تر زدم تو روح شاتل
15 روز پیش تقریبا از شاتل دیگه سرویس نگرفتم وخطم از رانزه دراومد الان هم با دایل اپ اومدم :41:
منظورم این بود که سرعت واقعی 128 همون 16 هستش البته مال خودم روزا 200 بود ووقتی کم میشد نارا حت میشدم ولی هیچ وقت به خودم اجازه نمیدادم که زنگ بزنم شاتل بگم سرعتم چرا 200 نیست چون ممکن بود بگن پاداش وازمایش وفلان و پشمدان تموم شده وسرعت 128 شانزده هستش فقط همین :31:
حالا شما خودتو ناراحت نکن:31: تو از شاتل هستی:2:

ایدون
15-02-2010, 17:43
نه به خدا خودم اکو128 داشتم وروزا سرعتم خوب بود ولی شبا تر زدم تو روح شاتل
15 روز پیش تقریبا از شاتل دیگه سرویس نگرفتم وخطم از رانزه دراومد الان هم با دایل اپ اومدم :41:
منظورم این بود که سرعت واقعی 128 همون 16 هستش البته مال خودم روزا 200 بود ووقتی کم میشد نارا حت میشدم ولی هیچ وقت به خودم اجازه نمیدادم که زنگ بزنم شاتل بگم سرعتم چرا 200 نیست چون ممکن بود بگن پاداش وازمایش وفلان و پشمدان تموم شده وسرعت 128 شانزده هستش فقط همین :31:
حالا شما خودتو ناراحت نکن:31: تو از شاتل هستی:2:
مومن مقدس من 320 دارم تازه چند وقت پیش که برای همه آرتی ها سرعت رو 1 مگ بستن حد اکثر سرعت که دوامی هم نداره روی 120 میچرخه مال شما چطور با 128 اونم اکو روز 200 میشده؟ یعنی باور کنیم؟

MaSoUd555
15-02-2010, 17:51
مومن مقدس من 320 دارم تازه چند وقت پیش که برای همه آرتی ها سرعت رو 1 مگ بستن حد اکثر سرعت که دوامی هم نداره روی 120 میچرخه مال شما چطور با 128 اونم اکو روز 200 میشده؟ یعنی باور کنیم؟

این برادره ما حتما مشهدیه دیگه!!!این که دیگه سوال نداره:31:

alidata2010
15-02-2010, 17:52

پسرجان خط من شده بود 2 مگ واگه چیزی حالیت باشه میدونی که اگه 2048 رو تقسیم بر 8 کنی میشه 256 ولی مال من 200 بود که باز هم به نسبت کمه حالا میتونی از بقیه که خطشون اینجوری شده بود بپرسی:46:

Mohaddi
15-02-2010, 19:03
به نظر من بعضی از دوستان توقعشون زیاده
مشکل اصلی شاتل محدودیت گزاشتن روی بعضی لینکها
افت سرعت روی بعضی سایت ها
تفاوت سرعت در شب روز
اینا مشکل اصلی شاتل هست
بعضی ها سرعتشون یه موقعی زیاد بود الان سرعتشون برگشته به حالت استاندارد دارن گله میکنن این درست نیست به نظر من باید یکمی واقع بین بود
موفق باشید

من واقعا موندم داری شوخی میکنی یا جدی میگی ؟؟؟
تمام چیزهایی که گفتی روب اید یه آی اس پی داشته باشه . من موندم اگه قراره این خصوصیات رو نداشته باشه چی باید داشته باشه . :18:
O.O

پسرجان خط من شده بود 2 مگ واگه چیزی حالیت باشه میدونی که اگه 2048 رو تقسیم بر 8 کنی میشه 256 ولی مال من 200 بود که باز هم به نسبت کمه حالا میتونی از بقیه که خطشون اینجوری شده بود بپرسی:46:

... زیادی خورده , اگه نمیتونه اون دو مگ رو به اسم 128 به مشتری بندازه .بیجا کرده که صبح سرعتش دو مگ هست اما شب میرسه به دیال آپ ... بابا صد رحمت به دیال آپ , در حد دیال هم نیست

Gregar
15-02-2010, 19:09

تایید میشه . مال من هم الان همینجوریه . مشهد اکو 128 دارم با سرعت 200 . خطم هم رو 2 مگ بسته شده

porya_spy
15-02-2010, 19:25
دوستان به خدا خسته شدم انقدر تاپیک رو خوندم و دنبال کردم !! یه چند روز پای کامپیوتر نمیشینم میام میبینم باید 20 صفحه بخونم !!!

دوستان من الان سرویس ART Home رو دارم . الان چه کار کنم ؟ الان برم سرویسمو عوض کنم به ART 1 یا اکو 128 ؟ یا وایسم بعدا که بهتر شد برم ؟

یا ISP عوض کنم برم صبانت یا پارس آنلاین ؟

یا از اینترنت ماهواره ای استفاده کنم ؟

راستی دوستان به نظر شما کلا سرویس ART 1 بهتره یا اکو 128 ؟

Vahid67
15-02-2010, 19:49
گوگل اینترنت با سرعت یک گیگابیت بر ثانیه عرضه میکند با قیمت رقابتی .... حالا ما هی تو سر و کله هم بزنیم...

Mostafa_Kaveh
15-02-2010, 21:21
من واقعا موندم داری شوخی میکنی یا جدی میگی ؟؟؟
تمام چیزهایی که گفتی روب اید یه آی اس پی داشته باشه . من موندم اگه قراره این خصوصیات رو نداشته باشه چی باید داشته باشه . :18:
O.O

دوست عزیز منم منظورم همینه که مشکلات اساسی از یاد رفته مشکل پیش پا افتاده سرعت که یه روزی زیاد بود الان کم شده رو چسبیدن
خلاصه موفق باشید

blackhero
15-02-2010, 22:07
خب منم ماه بعد کوچ میکنم به ایکو512 (اگر راه حلی برای این 128 پیدا نکردم) , ببینیم چی میشه . 5 تومن ارزش این چیزا رو نداره که هی من اعصابم سر این خورد بشه.
فقط یه چیز دیگه , از چه سایت هایی میتونید دانلود کنید با سرعت بالا ؟ مدیا فایر جواب میده ؟ یا نه ؟
امیدوارم که پورت خالی داشته باشن برای ایکو
از دوستان ممنونم برای جوابهاشون
گفتم که دوست من، فعلا شاتل با همه سرورهای خارجی مثل مدیا فایر و اینا مشکل داره. شبها سرعت دانلود از این سرورها به 2کیلوبایت هم میرسه! خودشون هم به این موضوع اعتراف دارن و میگن در حال بررسیه!

شما برید تو تاپیک زیر نحوه شکایت شرح داده شده اول اینکار رو بکنید اگر جواب نداد کوچ کنید.

دوست من، بیخودی خودت رو خسته نکن،با شکایت و اینا سرعت دانلود حل نمیشه. دو حالت بیشتر نداره، یا اینا واقعا نمیدونن مشکل از کجاست و چطوری باید درستش کنن، یا اینکه میدونن مشکل از کجاست ولی نمیخوان درستش کنن، که در هر دو حالت با شکایت و عریضه نویسی کاری از پیش نمیبریم. راحترین و سریعترین کار عوض کردن isp هست.

sei_pm
15-02-2010, 22:22
گفتم که دوست من، فعلا شاتل با همه سرورهای خارجی مثل مدیا فایر و اینا مشکل داره. شبها سرعت دانلود از این سرورها به 2کیلوبایت هم میرسه! خودشون هم به این موضوع اعتراف دارن و میگن در حال بررسیه!

دوست من، بیخودی خودت رو خسته نکن،با شکایت و اینا سرعت دانلود حل نمیشه. دو حالت بیشتر نداره، یا اینا واقعا نمیدونن مشکل از کجاست و چطوری باید درستش کنن، یا اینکه میدونن مشکل از کجاست ولی نمیخوان درستش کنن، که در هر دو حالت با شکایت و عریضه نویسی کاری از پیش نمیبریم. راحترین و سریعترین کار عوض کردن isp هست.

هیچ وقت تو زندگی صورت مساله رو پاک نکنید. حالا اگر شما به خونتون دزد بزنه شما خونتون رو عوض می کنید یا میرید شکایت می کنید. حتی اگر مدرکی هم نباشه باید شکایت کنید بالاخره یکروز که دزد گیر افتاد شما هم به حقتون میریسید. هر چی باشه بهتره از دست رو دست گذاشتن . شاتل هم دزد بزگیه. دزدی که فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست.

ashkan_mc
15-02-2010, 23:09
ببینم رپیدباز هم سرور خارجی محسوب میشه ؟؟؟ من با رپید باز و خیلی از سایت های ایرانی که لینک مستقیم هم میدن مشکل دارم ...

من کلاً با همۀ سایت ها مشکل دارم :41:

Xx Hossein xX
15-02-2010, 23:37
جی میل باز نمیشه ! چی کار کنم ؟! برای شما هم باز نمیشه !؟

*Batman*
15-02-2010, 23:46
هیچ وقت تو زندگی صورت مساله رو پاک نکنید. حالا اگر شما به خونتون دزد بزنه شما خونتون رو عوض می کنید یا میرید شکایت می کنید. حتی اگر مدرکی هم نباشه باید شکایت کنید بالاخره یکروز که دزد گیر افتاد شما هم به حقتون میریسید. هر چی باشه بهتره از دست رو دست گذاشتن . شاتل هم دزد بزگیه. دزدی که فقط از دیوار مردم بالا رفتن نیست.

اونی که از دیوار مردم میره بالا لااقل ترس و اضطراب رو به جون میخره که مبادا گیر بیفته.
اما اینا تو چشات نگاه میکنن و ازت دزدی میکنن.دیگه اخرشن.

واسه من مشکلی نداره.

ایدون
15-02-2010, 23:50
جی میل مشگلی نداره راستی جریان مشهد چیه چون صبا نت هم سرعتش اونجا اونطور که میگن بالاست

rasoul2005
15-02-2010, 23:57
برا من که راحت باز میشه

موفق باشید

davood-d
16-02-2010, 00:06
سلام
چند روزي هست من هيچ مشكلي با دانلود ندارم:39:
اين عكس براي همين چند دقيقه پيش هست! خواستيد بعد از ساعت 1 هم عكس ميدم! سرعت رو 69 تكون نميخوره.

ایدون
16-02-2010, 00:09
از رپید هم سرعتت همینه؟

Ghost_MRB
16-02-2010, 00:17
ما که فعلا گوره بابای دانلودیم.

davood-d
16-02-2010, 00:17
از رپید هم سرعتت همینه؟

بله فرقي نداره

ديشب اول كه وارد ساعت 1 شديم سرعت اومد روي 14 تا 16 حدود نيم ساعت كه گذشت سرعت اومد روي 69 و 70 و موند!

ashkan_mc
16-02-2010, 00:33
بچه ها Gmail منم باز نمیشه .... تا الان مشکلی نداشت ... الان باز نمیشه .... اه ه ه ه ه حالم به هم میخوره از این مملکت

vavolian
16-02-2010, 00:38
اگر به تست انداختنه تست من از شما وضعش بهتره ولی مهم تست تو ساعت رایگانه که به 64 هم بزور میرسه.
[

URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

غرض از تست نشان دادن ping بالا بود

ahriman323
16-02-2010, 00:38
Gmail برای من مشکلی نداره!

Life24
16-02-2010, 00:40
جالبه
زمانی که همه مشکل نداشتند من مشکل داشتم
حالا که همه کفری هستند من اوکی هست

radium
16-02-2010, 00:54
سعيد مهديون مديرعامل شركت فناوري اطلاعات در ادامه سخنان خود به بسته شدن جي ميل اشاره كرد و گفت: در مورد بسته شدن اين سرويس اگر هر كسي اعتراضي داشته باشد بايد به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منتقل كند ولي از نظر بنده اين يك فرصت حساب مي‌شود و بايد مردم كشور به سمت ايميل ملي هدايت شوند به عبارتي تا زماني كه ما به خارجي‌ها اعتماد كنيم توسعه فناوري اطلاعات در داخل نخواهيم داشت و اين يعني اينكه بايد به دولت و كشور اعتماد كنيم.

مينو مومني در يادداشتي در «اعتماد» نوشت:
معاون شرکت فناوري اطلاعات بر اين باور است که سرويس‌هايي همانند جي‌ميل و ياهو به دليل ويژگي‌هايش سبب شده کاربران جذب آن شوند بدون آنکه در نظر داشته باشند استفاده از اين سرويس‌ها تا چه ميزان مي‌تواند براي آنها خطرناک باشد؛ چرا که هر کاربر با استفاده از هر کدام از اين سرويس‌ها به نوعي اطلاعات خود را در اختيار بيگانگان قرار مي‌دهد؛ بيگانگاني که اصولاً آمريکايي هستند بنابراين ايميل ايراني سبب مي‌شود از خروج اطلاعات از کشور و سوءاستفاده از آن جلوگيري شود.

اینترنت من که کلا امروز از ظهر تا الان قطع بود.

pedram_sad
16-02-2010, 01:01
دوستان شما با youtube مشکلی ندارین ؟

من با 208.117.236.71 میرم اما تمام video ها رو میزنه an error occurred
با قیلتر هم میرم اصلا پخش نمیشه سیاه میمونه

تا دیشب درست بود

g-mail من هم باز نمیشه
user و pass رو که میدم یک صفحه سفید میاد مینویسه done :31:

davood-d
16-02-2010, 01:16
جي ميل من هم ديگه باز نميشه!!!!!!!
بايد با پروگسي باز كنم!

siamak_mu
16-02-2010, 01:26
ببینم رپیدباز هم سرور خارجی محسوب میشه ؟؟؟ من با رپید باز و خیلی از سایت های ایرانی که لینک مستقیم هم میدن مشکل دارم ...

بله خارجي حساب ميشه. به نظرت با اين سرعت هاي ذغالي سروري تو ايران ميتونه با سرعت چند مگابايت در ثانيه فايل جابجا كنه؟! :2: گوگل ميخواد 1 گيگابيت بده بعد ما بالاي 128 نبايد داشته باشيم. واقعاً لعنت به اين...

Mahdi.p30
16-02-2010, 01:35
سعيد مهديون مديرعامل شركت فناوري اطلاعات در ادامه سخنان خود به بسته شدن جي ميل اشاره كرد و گفت: در مورد بسته شدن اين سرويس اگر هر كسي اعتراضي داشته باشد بايد به سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منتقل كند ولي از نظر بنده اين يك فرصت حساب مي‌شود و بايد مردم كشور به سمت ايميل ملي هدايت شوند به عبارتي تا زماني كه ما به خارجي‌ها اعتماد كنيم توسعه فناوري اطلاعات در داخل نخواهيم داشت و اين يعني اينكه بايد به دولت و كشور اعتماد كنيم.

مينو مومني در يادداشتي در «اعتماد» نوشت:
معاون شرکت فناوري اطلاعات بر اين باور است که سرويس‌هايي همانند جي‌ميل و ياهو به دليل ويژگي‌هايش سبب شده کاربران جذب آن شوند بدون آنکه در نظر داشته باشند استفاده از اين سرويس‌ها تا چه ميزان مي‌تواند براي آنها خطرناک باشد؛ چرا که هر کاربر با استفاده از هر کدام از اين سرويس‌ها به نوعي اطلاعات خود را در اختيار بيگانگان قرار مي‌دهد؛ بيگانگاني که اصولاً آمريکايي هستند بنابراين ايميل ايراني سبب مي‌شود از خروج اطلاعات از کشور و سوءاستفاده از آن جلوگيري شود.

اینترنت من که کلا امروز از ظهر تا الان قطع بود.

جدا اين يادداشت روزنامه اعتماده؟؟
نكنه افتاده دست برادرا؟!!
اينكه زده رو دست اون يارو فناوري اطلاعاته

Vahid67
16-02-2010, 01:50
نامردا فقط بعضی از سرورها رو محدود کردند من دارم از یه سایت خارجی یه انجین میگیرم با سرعت 60-65 میادش ولی تا میام از سرور سایتهای ایرانی فایل بگیرم میره روی 15-30 .....

davood-d
16-02-2010, 01:56
نامردا فقط بعضی از سرورها رو محدود کردند من دارم از یه سایت خارجی یه انجین میگیرم با سرعت 60-65 میادش ولی تا میام از سرور سایتهای ایرانی فایل بگیرم میره روی 15-30 .....

من دارم از سروز ايراني 67 تا 70 دانلود ميكنم مشكلي نيست فعلا!!

amin_g_p
16-02-2010, 01:58
یه چیزی هست چون قبلا هم یادمه دوستان گفته بودند شیلترینگ روزانه با شبانه فرق داره بعضی سایت ها تو شبانه باز می شند ؟؟؟؟ در حالی که تو روزانه بسته

Mahdi.p30
16-02-2010, 01:58

آخه چنين نرم افزار كلاهبرداري-پيلترينگ اختراع شده؟
فكر كنم ايران اختراع كرده!
چطور ميشه كه سايتا راحت و باسرعت دانلود و باز بشن ،ولي دانلود فايل محدود بشه؟؟
هر چي فكر كردم مكانيزمش قابل درك نيست

ماتاتا
16-02-2010, 02:12
دوستان من چند صفحه اخیر رو مطالعه کردم اما زیاد چیزی دستگیرم نشد! :31:

منم Art1 شاتل دارم چند وقت پیش یهو سرعت دانلود که همیشه بین 15-22 بود فضایی شد و حتی به 112 هم رسید!! الان دوباره تقریبا اومده سرجاش و 20-24 میده اغلب! حالا قضیه شکایت و دزدی شاتل و اینا چیه؟! اگر یکی از دوستان یه توضیح اجمالی بده که گوشی دست ما هم بیاد ممنون میشم! :10:

sadrayi
16-02-2010, 02:13
والا من صبانت داشتم ولی سریع تو نمایشگاه یک شاتل 512 اقتصادی با 52 گیگابایت حجم و راه اندازی رایگان گرفتم که جمعا شد 180 تومان که 128 صبا با 36 گیگ میشه 150 تومان از نظر سرعت هم مال صبا به زور 60 میشد الان شاتل در روز و شب زیر 250 نمیاد
نمیدونم شما چرا مینالید :question: البته احتمالش هست منطقمون خلوت باشه
بنده در مرکز پیروزی مشهد هستم در کل دارم با شاتل حال میکنم :))
یک چیزی یادم اومد
من تا دیشب سرعت شبانه ام زیر 80 بود ولی امشب به صورت تصادفی یک ترفندی پیدا کردم که رفته بالای 250 سرعت دانلودم ( البته شایدم ترفند نباشه ولی هرچی هست واسه من عالیه :)) )

radium
16-02-2010, 02:38
جدا اين يادداشت روزنامه اعتماده؟؟
نكنه افتاده دست برادرا؟!!
اينكه زده رو دست اون يارو فناوري اطلاعاته
حالا که اینقدر نگران اعتماد هستید ادامه متن روزنامه اعتماد رو هم بخونید تا فکر اشتباه نکنید:(توی همون لینک که دادم کاملترشم موجوده)
در پاسخ به اين اظهارنظر بايد گفت هر چند تا حدودي دل نگراني معاون شرکت فناوري اطلاعات قابل درک است اما اي کاش به جاي تمرکز بر ايميل ملي به نوعي بحث قديمي ديتاسنتر ملي مطرح مي‌شد؛ آنجا که اطلاعات مهم و کليدي کشور در آن سوي آب‌ها و به گفته همين مسئولان توسط امريکايي‌ها ميزباني مي‌شود چرا که به نظر مي‌رسد لو رفتن اطلاعات شخصي يک کاربر چندان نگران کننده نيست وقتي به راحتي اطلاعات مهم اکثر سايت‌هاي کليدي کشورمان در اختيار ميزبانان غريبه قرار دارد.

blackhero
16-02-2010, 07:43
اخه من 4-5 روز دیگه بیشتر از سرویسم نمونده،ارزش این کارا رو نداره.:31:

تایید میشه، من دیشب همه لینکهام از سرور ایرانی بوده، اما 400 مگ بیشتر دان نشده.

mstf666
16-02-2010, 08:57
دیشب فقط 300 مگ رایگان گرفته .سرعتمون با Art1 همون 20 بود بیشتر میگرفتیم !

sei_pm
16-02-2010, 09:41
اخه من 4-5 روز دیگه بیشتر از سرویسم نمونده،ارزش این کارا رو نداره.:31:

تایید میشه، من دیشب همه لینکهام از سرور ایرانی بوده، اما 400 مگ بیشتر دان نشده.

بجاش یکم اعصابت راحت میشه وقتی بتونی یک مشت بزنی تو دهن شاتل.

Life24
16-02-2010, 10:32
جی میل سرعتش افتضاح شده باز هم نمیشه
حاضرم شرط ببندم اگر رسما گفتن جی میل رو بستیم.
منتظر گوگل و یاهو و بقیه موارد هم باید بود.

Mostafa_Kaveh
16-02-2010, 10:40
مثل اینکه در اینترنت رو باید تخته کنیم مثل تلوزیون:19:

farsweb
16-02-2010, 10:53
والا من صبانت داشتم ولی سریع تو نمایشگاه یک شاتل 512 اقتصادی با 52 گیگابایت حجم و راه اندازی رایگان گرفتم که جمعا شد 180 تومان که 128 صبا با 36 گیگ میشه 150 تومان از نظر سرعت هم مال صبا به زور 60 میشد الان شاتل در روز و شب زیر 250 نمیاد
نمیدونم شما چرا مینالید :question: البته احتمالش هست منطقمون خلوت باشه
بنده در مرکز پیروزی مشهد هستم در کل دارم با شاتل حال میکنم :))
یک چیزی یادم اومد
من تا دیشب سرعت شبانه ام زیر 80 بود ولی امشب به صورت تصادفی یک ترفندی پیدا کردم که رفته بالای 250 سرعت دانلودم ( البته شایدم ترفند نباشه ولی هرچی هست واسه من عالیه :)) )

سلام دوست عزیز - میشه این ترفندتو به ما هم بگی تا استفاده کنیم ؟

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:51 AM ----------

جی میل سرعتش افتضاح شده باز هم نمیشه
حاضرم شرط ببندم اگر رسما گفتن جی میل رو بستیم.
منتظر گوگل و یاهو و بقیه موارد هم باید بود.

شما جیمیلت کم سرعت شده . مال من اصلا باز نمیشه و حدود 10 روزه از وضعیت ایملهام بی خبرم :41:

ashkan_mc
16-02-2010, 11:18
بچه ها فکر کنم gmail رو باید جز بسته شده های همیشگی حساب کنیم ... مخابرات کلاً بسته ... چه راهی غیر از outlook واسه gmail هست ؟؟؟

baghozi
16-02-2010, 11:20
جیمیل من روز 23 بهمن باز میشد با سرعت توپ اما دوباره باز نمیشه تنها راهی که میتونم به ایمیل هام دسترسی داشته باشم استفاده از برنامه OutLooK هست

دیشب هم تونستم حدود 1 گیگ دانلود کنم مشکلی با دانلود رایگان ندارم

pedram_sad
16-02-2010, 11:25

تا دیشب درست بود

g-mail من هم باز نمیشه
دوستان کسی تست نکرده ؟
شما مشکلی ندارین ؟

ادرس جدیدی دارید ؟

ghahremanimehdi
16-02-2010, 11:34
بچه ها فکر کنم gmail رو باید جز بسته شده های همیشگی حساب کنیم ... مخابرات کلاً بسته ... چه راهی غیر از outlook واسه gmail هست ؟؟؟
اگر ایمیل دیگری دارید (که ق ی ل نر) نیست. فورواردینگ رو در جیمیل فعال کنید و ایمیل دومتون رو بدید تا هر ایمیلی که برای جیمیلتون رسید اتوماتیک به ایمیل دوم فوروارد بشه.

ghahremanimehdi
16-02-2010, 11:40
جیمیل برای من هم باز نمیشه.
ولی میتونید با UltraSurf باز کنید. من الان تست کردم باز میکنه.

farsweb
16-02-2010, 12:02
جیمیل من یک ساعته فعال شده . سرعت عالی:8:

ماتاتا
16-02-2010, 12:13
دوستان من چند صفحه اخیر رو مطالعه کردم اما زیاد چیزی دستگیرم نشد! :31:

منم Art1 شاتل دارم چند وقت پیش یهو سرعت دانلود که همیشه بین 15-22 بود فضایی شد و حتی به 112 هم رسید!! الان دوباره تقریبا اومده سرجاش و 20-24 میده اغلب! حالا قضیه شکایت و دزدی شاتل و اینا چیه؟! اگر یکی از دوستان یه توضیح اجمالی بده که گوشی دست ما هم بیاد ممنون میشم! :10:

ما رو دایورت نکنید..! :31:

Life24
16-02-2010, 12:13
اگر adsl دارهای مخابرات بارشون gmail باز میشه
یعنی میخوان یک کاری کنن همه برن سمت خود مخابرات

rozbeh85
16-02-2010, 13:41
جیمیل منم باز نمیشه

Mahdi.p30
16-02-2010, 13:48
ویرایش: اشتباه شد!

Mohaddi
16-02-2010, 13:58
دوستان توجه کنید , جالبش میدونی کجاست ؟ من دیشب داشتم تا 3 بازی آنلاین میکردم . از 3 گذاشتم با اون سرعت 5 دانلود شه , داداشم دانلود رو ساعت 5:30 صبح قطع کرده بود و کامپیوتر رو خاموش کرده بود . منم تا ساعت 1 خواب بودم .حالا کی این 800 تا رو استفاده کرده خدا میدونه !!!! با خودشم حرف زدم میگه شما 27 ام کلا 2 مگ بیشتر استفاده نکردی!!!!؟؟؟؟ حالا این وسط تکلیف من چیه نمیدونم :41:

اینم جالبه ببینید . من دیشب 600 مگ دانلود داشتم و از 7 صبح به بعد در خواب 700 مگ استفاده کردم . چه خوشبختم من خودم نمیدونستم

zamanphp
16-02-2010, 13:59
قابل توجه دوستانی که با مشکل عدم دسترسی به gmail مواجه هستند :
برای دسترسی به ایمیل های خود 3 راه دارید :
1: استفاده از برنامه outlook
2: استفاده از برنامه Mozilla Thunderbird (شخصا از این برنامه استفاده می کنم)
3: استفاده از برنامه UltraSurf

rozbeh85
16-02-2010, 14:01
بچه ها من واسه خواندن بعضی از سایت ها از گوگل ریدر استفاده میکنم، جالبه تمامیه لینک ها واسه 3 هفته پیشه
فکر کنم کش کردن...

zamanphp
16-02-2010, 14:01
دوستان توجه کنید , جالبش میدونی کجاست ؟ من دیشب داشتم تا 3 بازی آنلاین میکردم . از 3 گذاشتم با اون سرعت 5 دانلود شه , داداشم دانلود رو ساعت 5:30 صبح قطع کرده بود و کامپیوتر رو خاموش کرده بود . منم تا ساعت 1 خواب بودم .حالا کی این 800 تا رو استفاده کرده خدا میدونه !!!! با خودشم حرف زدم میگه شما 27 ام کلا 2 مگ بیشتر استفاده نکردی!!!!؟؟؟؟ حالا این وسط تکلیف من چیه نمیدونم
دوست عزیز : تو یکی از دوره ها هم از من حدود 700 مگ کم کردند هر چی هم تماس گرفتم فایده نداشت که نداشت. بهتره بیخیال بشی....

farsweb
16-02-2010, 14:08

تا دیشب درست بود

g-mail من هم باز نمیشه

منم همین مشکل رو دارم . لطفا اگر کسی راه حلی داره بگه .

sei_pm
16-02-2010, 14:14
آقا اين چه وضعشه؟؟
من رفتم ساعت 11 درخواست اشتراك شاتل دادم ،ساعت 12 برگشتم خونه ،ديدم تلفنمون قطعه ،1 ساعت بعد مودمو روشن كردم ديدم خطمون رانژه شده ،ولي همچنان تلفنمون قطعه!
يارو گفت بعد از يك هفته وصل ميشه!
يه هفته شد نيم ساعت!
فعلا يوزر و پس نداريم!
آي اس پي به اين خوبي و گلي!:31:

حتما نامه شما رو با کله بردن مخابرات حداقل میگفتی فردا که بچه ها باور کنند.
فقط نامه بردنشون یک روز طول میکشه. اسم فکس رو هم نیار که باید اصل امضاء باشه.

Mohaddi
16-02-2010, 14:25
اینجوری فایده نداره من دیگه 10 تومن بابت گیگ اضافه نمیدم

دوستان هنوز خطشون ا مگ هست تو آرت وان ؟

منظورم اینه که سرعت بار گذاری صفحات چه قدره ؟ زود بالا میاد یا نه ؟

rozbeh85
16-02-2010, 14:47
اینجوری فایده نداره من دیگه 10 تومن بابت گیگ اضافه نمیدم

دوستان هنوز خطشون ا مگ هست تو آرت وان ؟

منظورم اینه که سرعت بار گذاری صفحات چه قدره ؟ زود بالا میاد یا نه ؟
من ارت 4 دارم
ببین بستگی به حالش داره، همین 15 دقیقه پیش جون میکند بره تو گوگل یا همین پی سی خودمان
واسه من که اینطوریه...
دارم میگردم ببینم چه شرکتی پورت خالی داره برم آنجا

Mahdi.p30
16-02-2010, 14:52

Mohaddi
16-02-2010, 15:06
من ارت 4 دارم
ببین بستگی به حالش داره، همین 15 دقیقه پیش جون میکند بره تو گوگل یا همین پی سی خودمان
واسه من که اینطوریه...
دارم میگردم ببینم چه شرکتی پورت خالی داره برم آنجا
ممنون دوست عزیز برای جوابتون
مثل اینکه می تونیم دوباره یه پکیج جدید بخریم . من یه پکیج جدید خریدم دوباره و دوره ام دوباره از امروز شروع شد .

این ماه رو هم صبر می کنم , اگر سرعت شبانه اش درست نشد می رم ایکو 512 می گیرم , چون از آرت راه برگشتی به ایکو وجود نداره ,
من سرعت بار گذاری صفحات برام خیلی مهم هست , یعنی دوست دارم صفحات به سرعت بالا بیاد به خاطر همین دست گذاشتم رو ایکو, و به همین دلیل پرسیدم آرت چه جوریه , اما بهش اطمینان نیست که همینجور بمونه ,
امیدوارم شاتل به حالت اولیه برگرده

wordship
16-02-2010, 15:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سرویس اکو 512 هست

Mohaddi
16-02-2010, 15:24
سرویس اکو 512 هست

توی ساعات رایگانه این سرعت دانلود ؟
خب 128 هم تو ساعات غییر رایگان همین سرعت رو میده
اگه این باشه شبانه اش , همین فردا میرم دانشگاه نامه میگیرم:31:

Mahdi.p30
16-02-2010, 15:32
والا ما که نامه نبردیم ، همون کارت دانشجویی رو یه کپی ازش گرفتیم!
اصلا یارو نگاه هم نکرد که تاریخش گذشته یا نگذشته!
الانم که خطم روی 256 رانژه شده ، البته من فکر کردم 512 میبندن ، الانم پشیمونم که چرا 512 نگرفتم
256 رو برای اطمینان بستم که اگه سرعتا اومد پایین و خواستن واقعی کنن ، برای من برگرده روی 32 ، ولی شانس نداشتم!
میشه تعویض کرد؟؟
=====================
ضمنا این دوستمون روی ساعتش یه خط سیاه کشیده!
اون دوست شاتلی شناس ، بیاد تشخیص بده ایشون از طرف شاتل مامور هستن یا نه!!

wordship
16-02-2010, 15:32

شبانه هم تقریبا 40 یا 50
است
شیراز مرکز امیرکبیر

Mohaddi
16-02-2010, 16:02
والا ما که نامه نبردیم ، همون کارت دانشجویی رو یه کپی ازش گرفتیم!
اصلا یارو نگاه هم نکرد که تاریخش گذشته یا نگذشته!
الانم که خطم روی 256 رانژه شده ، البته من فکر کردم 512 میبندن ، الانم پشیمونم که چرا 512 نگرفتم
256 رو برای اطمینان بستم که اگه سرعتا اومد پایین و خواستن واقعی کنن ، برای من برگرده روی 32 ، ولی شانس نداشتم!
میشه تعویض کرد؟؟
=====================
میشه عوض کرد , زنگ بزن بهشون همین الان ببین چه جوریه
کیو میگی خط سیاه کشیده ؟
اهان گرفتم
چه تو تیزی . دمت گرم :5::8:

شبانه هم تقریبا 40 یا 50
است
شیراز مرکز امیرکبیر
واو , شما شیرازی ,
دوستان از تهران کسی هست ؟ البته فک کنم بچه های تهران که 512 دارن در حال تنظیم یه شکایت نامه هستند , فک کنم تهران کلا وضعش خرابه :41:

abcdab
16-02-2010, 16:29
سلام دوستان من می خوام برم از شاتل سرویس بگیرم می خواستم بدونم که چه چیزهایی می خواد (فیش تلفن و اینا هم می خواد در ضمن خونه مال خودمون نیست)

wordship
16-02-2010, 16:35
میشه عوض کرد , زنگ بزن بهشون همین الان ببین چه جوریه
کیو میگی خط سیاه کشیده ؟
اهان گرفتم
چه تو تیزی . دمت گرم :5::8:

واو , شما شیرازی ,
دوستان از تهران کسی هست ؟ البته فک کنم بچه های تهران که 512 دارن در حال تنظیم یه شکایت نامه هستند , فک کنم تهران کلا وضعش خرابه :41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوبه

Mohaddi
16-02-2010, 17:12
:20::20::20::20:خوبه

خوبه یعنی اینکه تهران وضعش خوبه
عزیز لطفا اسپم ایجاد نکن . اگه بیشتر از 10 کلمه حرف داری بیا بنویس .

خوبه که نشد جواب . هوا خوبه اینترنت خوبه . ناهار خوبه شاتل خوبه . چی خوبه ؟

wordship
16-02-2010, 17:23
خوبه یعنی اینکه تهران وضعش خوبه
عزیز لطفا اسپم ایجاد نکن . اگه بیشتر از 10 کلمه حرف داری بیا بنویس .

خوبه که نشد جواب . هوا خوبه اینترنت خوبه . ناهار خوبه شاتل خوبه . چی خوبه ؟
نه منظورم شاتل بود چون اگر تست رو میدیدی نمیگفتی چی خوبه
در ضمن مال همه تهرانی ها هم خراب نیست
مال منم تو شیراز یه مدت واقعا بد بود(دلم میخواست ار پی جی ور دارم بزنم وسط ساختمونش)
مال شما هم به مرور زمان درست میشه:20:

Mohaddi
16-02-2010, 17:28
نه منظورم شاتل بود چون اگر تست رو میدیدی نمیگفتی چی خوبه
در ضمن مال همه تهرانی ها هم خراب نیست
مال منم تو شیراز یه مدت واقعا بد بود(دلم میخواست ار پی جی ور دارم بزنم وسط ساختمونش)
مال شما هم به مرور زمان درست میشه:20:

آخه میدونی چیه :20:برای صرفه جویی در مصرف ترافیک زدم عکس ها لود نشه .... ببخشید من شرمنده :10::40:
شیراز هم یادم میاد یه مدتی سرویس دهیش خیلی خراب شده بود , من که عمرا شاتل رو عوض کنم , چون اصلا تحمل و صبر 15 20 روز بی اینترنتی رو ندارم .

wordship
16-02-2010, 17:34
آخه میدونی چیه :20:برای صرفه جویی در مصرف ترافیک زدم عکس ها لود نشه .... ببخشید من شرمنده :10::40:
شیراز هم یادم میاد یه مدتی سرویس دهیش خیلی خراب شده بود , من که عمرا شاتل رو عوض کنم , چون اصلا تحمل و صبر 15 20 روز بی اینترنتی رو ندارم .

واقعا برای من هم بی اینترنتی بد دردیه
حتی 1 یا دو روز
الان هم که شاتل وضعیتش برای من خوبه.

rozbeh85
16-02-2010, 17:42
دوستان من که واقعا کلافه شدم، با بدبختی میام نت، تو جی میلم نمیره،تمام کارام هم با جی میل هست به پشتیبانی هم میگی میگه از مخابراته
باید برم دیگه وی .. ان بخرم، اگه کسی میشناسه پ.خ بده
مرسی

ahriman323
16-02-2010, 17:58
کسانی که مودم زاکسل جدیدن خریدن چه مدت طول میکشه تا ترافیگ رایگان بهشون اضافه کنن

wordship
16-02-2010, 18:13
ا
=====================
مامور کجا بود توی چند تا پست پایین تر بازم یه عکس زدم
اگه چیز خاصی دیدی به خودمم بگو:18:

wordship
16-02-2010, 18:27
نگی چیزیو پاک کردم بعد عکس گرفتما.

Mahdi.p30
16-02-2010, 18:32
شما از جي پي آر اس استفاده كن ،سنگينتره!:31:
من با ديال آپ هم اين جراتو به خودم نميدم
ضمنا به شهر خودمون اميدوار شدم ، همين فردا اگه زنگ بزنم ،تجهيزاتو براحتي از روي خط برميدارن
شما تهراني؟

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

آخه يه بنده خدايي هست ، هر كي يكم مشكوك پست بده ،ميگه: تو حتما از شاتلي

Life24
16-02-2010, 19:21
آقا اين چه وضعشه؟؟
من رفتم ساعت 11 درخواست اشتراك شاتل دادم ،ساعت 12 برگشتم خونه ،ديدم تلفنمون قطعه ،1 ساعت بعد مودمو روشن كردم ديدم خطمون رانژه شده ،ولي همچنان تلفنمون قطعه!
يه هفته شد نيم ساعت!
فعلا يوزر و پس نداريم!
با درود
یادم نیست ولی اینها یا اخر هفته می فرستند یا اول هفته
شما هم دقیقه اخر رسیدی. :31:

rasoul2005
16-02-2010, 19:21
سرعت دانلود از رپید چند روزی برام خوب بود ولی از دیشب تا حالا افتضاح شده

اکو 512__اصفهان

موفق باشید

Mohaddi
16-02-2010, 19:24
شما از جي پي آر اس استفاده كن ،سنگينتره!:31:
من با ديال آپ هم اين جراتو به خودم نميدم
ضمنا به شهر خودمون اميدوار شدم ، همين فردا اگه زنگ بزنم ،تجهيزاتو براحتي از روي خط برميدارن
شما تهراني؟
:D
آره از تهرانم ,همیشه 15 تا 20 روز طول میکشه تا درخواستم اجرا شه. این دفه که شاتل 10 روز نفرستاده بود . 10 روز هم بزار برا مخابرات . کلا 20 روز. اما از هیچ چی شانس نیاوردم . نه از اینترنت نه از وی پی اس. از رو سرور خودم هم می خوام دانلود کنم سرعت رو 10 .... بعظی وقت ها شکم میبره که اونام دستشون با شاتل تو یه کاسه است
خوب همیشه که نمیزنم لود نشه
اما بیشتر وقت ها یادم میره اینیبل کنمش

wordship
16-02-2010, 19:28

اکو 512__اصفهان

موفق باشید

برای منrapid خوبه 4sharedخیلی افتضاحه.

ahriman323
16-02-2010, 19:54
بعد از مدت ها فایل های فلش هم برای من درست شد!:27:

farsweb
16-02-2010, 19:56

اکو 512__اصفهان

موفق باشید

سلام دوست عزیز . شما ماکزیمم رو خطت چقدر سرعت داشتی تا حالا

rozbeh85
16-02-2010, 20:09
دوستان شما گوگل و یاهو میتوانید برید؟

ahriman323
16-02-2010, 20:17
برای منrapid خوبه 4sharedخیلی افتضاحه.

الان میخواستم یک فایل از 4shared بگیرم سرعت دانلود داغون بود ------(on*speed) دادم به idm با سرعت ثابت 59 60 دانلود کردم!

Facon_Archi
16-02-2010, 20:28
سلام
سرعت اینترنت شما هم ترکیده امروز؟؟
واسه من ترکیده طوری که دوباره TTL=47 میده!!
:(((

siamak_mu
16-02-2010, 20:37
سلام
سرعت اینترنت شما هم ترکیده امروز؟؟
واسه من ترکیده طوری که دوباره TTL=47 میده!!
:(((

دانلود از فايرفاكس اينا هم اگه بده زنگ بزنين 23089

Facon_Archi
16-02-2010, 20:41
دانلود از فايرفاكس اينا هم اگه بده زنگ بزنين 23089

تماس گرفتم گفتن مشکل سراسری هست و از طرف مخابرات!

Mahdi.p30
16-02-2010, 20:48

mohsen_rkh
16-02-2010, 20:56
آقا اين چه وضعشه؟؟
يه هفته شد نيم ساعت!
فعلا يوزر و پس نداريم!
یوزر نیم که همون شماره کاربری هستش که داخل برگه ی قرارداد نوشته.
پسورد هم شماره تلفنت. :31:

ashkan_mc
16-02-2010, 21:02
من بدون وی پی ان هیچ صفحه ای حتی گوگل و ... رو نمی تونم باز کنم ... میگه پکت لاست فوق العاده شدید.

rasoul2005
16-02-2010, 21:04
سلام دوست عزیز . شما ماکزیمم رو خطت چقدر سرعت داشتی تا حالا
من کلا از روزی که سرویس گرفتم تا حالا سرعتم بیشتر از 60 نشده البته بعضی اوقات رو 100یا 200 هم میرد ولی قبلش چند ثانیه رو 20 یا 30 هست

موفق باشید

Mohaddi
16-02-2010, 21:05
الان میخواستم یک فایل از 4shared بگیرم سرعت دانلود داغون بود ------(on*speed) دادم به idm با سرعت ثابت 59 60 دانلود کردم!

برادر یه آموزشی بده این کار رو که انجام دادی .... اون اعدادش مهمه اونا رو بگو . من خودم دارم الان یه گشتی میزنم ببینم چی پیدا میکنم

rasoul2005
16-02-2010, 21:06
من بدون وی پی ان هیچ صفحه ای حتی گوگل و ... رو نمی تونم باز کنم ... میگه پکت لاست فوق العاده شدید.
من کلا با یاهو و گوگل مشکلی ندارم راحت باز میشد

موفق باشید

rozbeh85
16-02-2010, 21:12
من هیچ جا رو نمیتونم باز کنم، دقیقا هیچ جا
الان با ف ی ل ت ر شکن آمدم پی سی، با پشتیبانی صحبت کردم طبق معمول گفت از مخابراته...

ahriman323
16-02-2010, 21:17
برادر یه آموزشی بده این کار رو که انجام دادی .... اون اعدادش مهمه اونا رو بگو . من خودم دارم الان یه گشتی میزنم ببینم چی پیدا میکنم

من ازon*speed استفاده میکنم اکانتش را خریدم!
بدون برنامه فکر نمیکنم اعدادش به دردت بخوره ...
توی تنظیمات idm قسمت ------ 127.0.0.1 و پورت 5405

میتونی از چیز پی ان استفاده کنی و ------ را ست کنی توی idm...

Mostafa_Kaveh
16-02-2010, 21:44
دوستان این نتایج تست دانلود من هستش خوشبختانه شب و روز فعلا فرقی نداره
اکو 512

رپیدشیر با اکانت

رپیدشیر همون لینک با V*p*n

هاتفایل با اکانت بدون v*p*n

davood-d
16-02-2010, 21:46
با سلام.اینجانب فیضی هستم.لطفا در صورت داشتن مشکل فنی شناسه خود را بفرمایید.در ضمن در حال حاضر به علت مشکل افت سرعت از سمت مخابرات ایران شاهد افت سرعت سراسری میباشیم(این مشکل افت سرعت بسیار زیاد بوده و در اکثر مراکز فقط دسترسی به سایت شاتل امکان پذیر میباشد.مخابرات نیز به همکاران بنده جوابگو نمیباشد.و بنابر این زمان برطرف شدن مشکل نیز معلوم نیست).این مشکل سراسری بوده و از مخابرات ایران است.و بنده از زمان برطرف شدن آن اطلاع ندارم.در ضمن باز نشدن جی میل از مخابرات میباشد.. جهت بررسی مشکلات مالی خود با امور مشترکین تماس حاصل نمایید
.................................................. ........................
اينم آخرين سرويس شاتل! ديگه زحمت رفتن تو چت نكشيد.

pedram_sad
16-02-2010, 21:52
دوستان شما هم با youtube مشکل دارید ؟
چیزی پخش نمیشه

Mostafa_Kaveh
16-02-2010, 21:56
دوستان شما هم با youtube مشکل دارید ؟
چیزی پخش نمیشه
با v*p*n مشکل حله ولی بدون اون ارور میده
موفق باشید

Mahdi.p30
16-02-2010, 22:17
یوزر نیم که همون شماره کاربری هستش که داخل برگه ی قرارداد نوشته.
پسورد هم شماره تلفنت. :31:
ما چیزی به عنوان قرارداد ندیدیم!
فقط یه فاکتوره ، آرم شاتل روشه!
گفتن یوزر پسوردتون رو بعدا میفرستیم در خونتون!:31:

OSEN
16-02-2010, 22:18
منم شدیدا همین مشکلى که ۲ تا پست بالا گفت رو دارم و متاسفانه اىنترنت تعطىل شده .

بجز ۳ - ۴ تا ، هىچ ساىتى باز نمىشه . حتى همىن P30 رو هم ارور مىده و اىن پستم دارم با گوشى مىدم .

siamak_mu
16-02-2010, 22:54
با سلام.اینجانب فیضی هستم.لطفا در صورت داشتن مشکل فنی شناسه خود را بفرمایید.در ضمن در حال حاضر به علت مشکل افت سرعت از سمت مخابرات ایران شاهد افت سرعت سراسری میباشیم(این مشکل افت سرعت بسیار زیاد بوده و در اکثر مراکز فقط دسترسی به سایت شاتل امکان پذیر میباشد.مخابرات نیز به همکاران بنده جوابگو نمیباشد.و بنابر این زمان برطرف شدن مشکل نیز معلوم نیست).این مشکل سراسری بوده و از مخابرات ایران است.و بنده از زمان برطرف شدن آن اطلاع ندارم.در ضمن باز نشدن جی میل از مخابرات میباشد.. جهت بررسی مشکلات مالی خود با امور مشترکین تماس حاصل نمایید
.................................................. ........................
اينم آخرين سرويس شاتل! ديگه زحمت رفتن تو چت نكشيد.

بابا خوب بنده خدا ها راست ميگن. خدا وكيلي من 3 سال هست كه شاتل دارم خيلي كم قطع شده يا مشكل سرعت داشتم و هر بار هم كه قطع شده بود يا مشكلي بود با تأكيد ميگفتن مشكل از طرف شاتل هست تأمل (:31:) بفرمايين تا مثلاً 1 ساعت ديگه حل ميشه و ميشد. ولي اينبار واقعاً سراسريه. دوست منم صبانت داره از قبل از دهه... خيلي راضي بود ولي الآن اونم مشكل داره. جيميل اينا هم كه مطمئن باشين سراسريه. شك نكنيد. بايد قبول كنيد كه مسائل س*_يا**_سي چند هفته هست وضعمون رو داغون كرده. تازه باز شاتل نسبت به بقيه اين طور كه ميخونيم بهتره! اينبار ديگه واقعاً بايد تأمل بفرماييم ببينيم چي ميشه :31:

Ghost_MRB
16-02-2010, 22:57
ما هم دلمون خوشه والا:41:
به سلامتی مخابرات و شرکت های ISP:10::2::2::2:

Mahdi.p30
16-02-2010, 23:12
بابا خوب بنده خدا ها راست ميگن. خدا وكيلي من 3 سال هست كه شاتل دارم خيلي كم قطع شده يا مشكل سرعت داشتم و هر بار هم كه قطع شده بود يا مشكلي بود با تأكيد ميگفتن مشكل از طرف شاتل هست تأمل (:31:) بفرمايين تا مثلاً 1 ساعت ديگه حل ميشه و ميشد. ولي اينبار واقعاً سراسريه. دوست منم صبانت داره از قبل از دهه... خيلي راضي بود ولي الآن اونم مشكل داره. جيميل اينا هم كه مطمئن باشين سراسريه. شك نكنيد. بايد قبول كنيد كه مسائل س*_يا**_سي چند هفته هست وضعمون رو داغون كرده. تازه باز شاتل نسبت به بقيه اين طور كه ميخونيم بهتره! اينبار ديگه واقعاً بايد تأمل بفرماييم ببينيم چي ميشه :31:
اینجاست که باید بگیم ما با س.یاست کار نداریم ، ولی سیا.ست با ما کار داره!