PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

electronic0nt
21-01-2010, 22:17
چند ساعت شاتل تمومی نداره !!!!!!!!!!!

ask_bl
21-01-2010, 22:21
دیگه معلوم شد سرعت مشکلی نداره و آپلودسنترها رو دستکاری کردن.
طی چند روز آینده اگه رسیدگی نکن بنظرم همگی یه تیم بشم و شکایت کنیم.
البته من پیشدستی کردم و امروز صبح باهاشون اتمام حجت کردم !
گفتم من حجمم رو به پایانه اگر میخواد اینطوری باشه من شرکت رو عوض کنم !
گفتن که مشکل در دست بررسی هست و شما صبر داشته باشین ،مشکل بر طرف خواهد شد !

online_amin
21-01-2010, 22:32
من دیشب که از ساعت 1 دانلود شروع کردم (البته با سرعتی کمتر از ده) و تا ساعت هفت که دانلودم رو متوقف کردم ولی ساعت هشت دیسکانکت کردم در قسمت گزارش ppope متوجه شدم که گزارش دیشب اتصال من (1 تا 7 ) نیست و اتصال من رو از ساعت هفت ونیم تا هشت درج کرده(300 مگا بایت) در حالی که من در اون ساعت به هیچ عنوان دانلودی نکردم.فکر کنم حجم دانلود شبانه ام به اشتباه در این زمان ذکر شده. با پشتیبانی هم تماس می گرم می گن به هیچ عنوان اشتباهی نمی کند نرم افزارهای ما. حالا من موندم چکار کنم . دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون می شم.

برای من هم همین اتقاق برای 3 روز افتاد و تو قراردادی که با شاتل بستم و امضا کردم نوشته بودن در صورت بروز اشکال, با دادن پهنای باند اضافی یا اضافه کردن روز, تاوان رو پس میدن اما وقتی به پشتیبانی گفتم من قبل از ساعت 7 دانلود رو قطع کردم و رفتم تو اکانتم رو که نگاه کردم دیدم نوشته 100 مگابایت مصرف شده. اونا هم فقط گفتن بررسی میشه و بس...

واقعاً من نمیدونم شماها چرا راحت نشستین یا میگید سرویس عوض میکنم یا میگید چکار کنم . بابا شکایت کنید . من شخصاً شنبه شکایت میکنم . رونوشتشم میفرستم براشون .

خیلی خیالت خوشه ها, به کی شکایت کنیم؟ اصلا چند درصد احتمال رسیدگی هست؟ اینا خیلی غولن هیچ کاری نمیشه کرد. تنها راهش اینه که یه هندی رو اجیر کنیم بیان براشون درس ادب بدن :دی

هر چند سرعت من هیچ وقت پایین نیومده و حداقل شبی 1500 تا رو دانلود میکنم (حداکثر 3.5 ) ولی میدونم چی میکشید.

apadana.1001
21-01-2010, 22:40
سلام

دوست گرامی من جناب ahriman323

خیلی دلم میخواد حضوری خدمتتون برسم و از دلتون در بیارم . حاضرم از قزوین بیام خدمتتون تا مبادا از دست ما ناراحت شده باشی .
اگر برات مقدوره آدرستون رو بدیدی تا بیام و از خجالتتون در بیام . البته اگر دوست داری و مطمئنی .
بله
سرعت الان در بهترین حالت ممکنه از زمان بتن تولد شاتله :31:
آخرین خبری که از یکی از آشنایان در شاتل کسب کردم اینه که :
1 . مشکل شاتل ( البته قزوین بقیه شهر ها رو نمی دونم ) تا یکشنبه به امید خدا ردیفه . و مشکل افت سرعت حتی در ساعات شبانه هم رفع میشه .
2 . سرعتهای قراردادیه 128 ها رو تا 512 کیلوبیت باز گذاشتم ولی برای 512 ها هیچ گونه تغییری انجم نخواهد گرفت .
شرکت شاتل 100 % در این موضوع افزایش سرعت مقصره و ما 512 ها راحت می تونیم شکایت کنیم .
دوستانیکه می خوان شکایت کنن ما رو هم در لیست خودشون قرار بدن تا بلکم یه فرجی بشه ( از طرف ما هم حالشون رو بگیرید .)
البته توی مفاد قراردادی که با شاتل امضا کردیم ، در قسمت : " ماده 4 : سرویس دهنده می تواند : "
قید شده که شرکت شاتل هر وقتی که دلش بخواد می تونه از ارائه سرویس خودداری کنه . ( برید یه نگاهی به قرار دادتون بندازید ) .
خلاصه همیشه سکوت و فشار زیاد یه نتیجه رو می ده . ( بدبختی )
ولی خداییش توی این یکی دو هفته ای که همگیه دوستان به اتفاق یکدیگر اعتراض کردیم ، کیفیت سرویس شاتل بهتر شده .
در ضمن سرویس های آرت رو 1 به 4 share می کنن و اکو رو 1 به 8 :31: .
الان هم بصرفه ترین سرویس 128 آرت هست . هم حجمتون زیاده هم سرعت . البته اگر دوستان 512 عزیز پیگیره ماجرا بشن 100 % یا برای 512 رو تا 1 مگابیت باز میکنن یا سرعت همه رو حقیقی می کنن . البته با شکایت کامل به مسئولین .
خلاصه دوستان از حق خودتون کوتاه نیاید و حسابی حال ای ن پشتیبانی رو بگیرید . آخرشم تهدیدشون کنید که بخاطر تاخیر در جواب و رفع نشدن مو ضوع و بد جواب دادن پشتیبانی حالشون رو می گیرید . چون شاتل نیروی بد رو راحت اخراج می کنه . ( 100 % مطمئنم . چون آشنامون یه کمی توضیحات اضافه داد . )
انشاا... سرعتمون امشب انفجاریه :31: ( یکی از تبلیغات خرکی در قزوین توسط شاتل )
همون جور که قبلا گفتم ، هنوزم میگم باید فقط بهشون اعتراض کنید و در بعضی موارد تهدید . 100 % به نتیجه میرسیم .

pedram_sad
21-01-2010, 22:47
البته من پیشدستی کردم و امروز صبح باهاشون اتمام حجت کردم !
گفتم من حجمم رو به پایانه اگر میخواد اینطوری باشه من شرکت رو عوض کنم !
گفتن که مشکل در دست بررسی هست و شما صبر داشته باشین ،مشکل بر طرف خواهد شد !
از این حرف ها به منم میزنن
به خصوص خط اخر حرفی که نوشتی رو
زنه خودش زنگ زد سر ظهر و کلی blah blah کرد و اخرش هم همین رو گفت
ولی از اون روز 2 ماه گذتشه و وضع بدتر شده
چون مثل چی دارن تو همین مرکز با این 2 زار bandwidth ورو ور customer میبندن تا جیبهای خودشون و اقا زاده ها پر تر بشه

چی کاره ناراتی و نارضایتی من و امثال من و شما دارن
مثل بقیه بخش ها !

این تاپیک هم شده تنها محفل درد و دل و خالی کردن اعتراض هامون
چون به قول دوستمون اینا کله گنده تر و گردن کلفت تر از این هان که با شکایت من و امثال شما حتی کسی اجازه بررسی رو به خودش بده چه برسه ترتیب اثر

ghahremanimehdi
21-01-2010, 22:54
از این حرف ها به منم میزنن
به خصوص خط اخر حرفی که نوشتی رو
زنه خودش زنگ زد سر ظهر و کلی blah blah کرد و اخرش هم همین رو گفت
ولی از اون روز 2 ماه گذتشه و وضع بدتر شده
چون مثل چی دارن تو همین مرکز با این 2 زار bandwidth ورو ور customer میبندن تا جیبهای خودشون و اقا زاده ها پر تر بشه

چی کاره ناراتی و نارضایتی من و امثال من و شما دارن
مثل بقیه بخش ها !

این تاپیک هم شده تنها محفل درد و دل و خالی کردن اعتراض هامون
چون به قول دوستمون اینا کله گنده تر و گردن کلفت تر از این هان که با شکایت من و امثال شما حتی کسی اجازه بررسی رو به خودش بده چه برسه ترتیب اثر

منم چشمم آب نمیخوره . مگر تا الان درمورد مسائل دیگر اعتراض شد کسی ترتیب اثر داد ؟ اگر همین اینترنت آب باریکه رو هم ازمون نگیرن باید کلامون رو قاضی کنیم.:21: اگر کسی میخواست به خواسته ها و شکایات ملت رسیدگی کنه که الان وضع 'اینترنت' کشور این نبود

Vahid67
21-01-2010, 22:58
دوستان ارزش داره از eco512 برم به art128 آیا art128 هم مثل eco128 سرعتش رفته بالا؟؟؟؟؟؟

kod89
21-01-2010, 23:01
یه شرکت خوب دوستان معرفی کنید من تا دوشنبه که باید تمدید کنم isp عوض کنم.
امروز در طول روز کلا پینگ و سرعت پایین بود زنگ زدم کمی شاکی بودم باز گفت ترافیک مرکز بالاس. گفتم: شما همش میگین ترافیک مرکز بالاس و به عنوان یه کارشناس فنی جسارتا یه فرقی با رفتگر باید داشته باشید چون اونم میتونه هر کی درباره هر مشکلی زنگ میزنه بشینه بگه ترافیک مرکز زیاده. گفت باور کنید ما هم به عنوان یه رابط حرف های بخش فنی به مشترکین منتقل میکنیم و در خصوص افزایش پهنای باند بار ها حتی به صورت شفاهی به مسئولین گفتیم..................... گفت شما کاملا حق دارید؛ دارین هزینه میکنید و باید سرویس خوب بگیرید منم جای شما بودم همین کارو میکردم گفت زنگ بزنید 23099 بچسبونیدشون به سقف! اینو که گفت دیدم این خودش نسبت به من از شاتل شاکی تره ......
خلاصه عزیزه من تو مملکتی که حقوق اولیه انسانی رعایت نمیشه انتظار دارید با شکایت بیان حقوق نت و ...... رعایت بشه؟!
کسی اگه شرکت خوب سراغ داره بگه من تا دوشنبه سرویس عوض کنم

apadana.1001
21-01-2010, 23:02
دوست عزیز pedram-sad
مخالف نظر شما هستم . همین الان با پشتیبانیه آنلاین گفتو شنود انجام دادم :18::31: . بهم گفت که مشکل از شاتل و مرکز مخابراتیه شماست .
منم با خوشحالی گفتم : " پس چه کسی خسارت منو جبران می کنه . " اونم نه گذاشت و نه ور داشت گفت : من این مورد رو گزارش می کنم .
منم دیدم خوب موقعیتیه گفتم : حضرت عباسی گزارش میکنی ؟؟:18::27: .
اونم گفت : من دلم می خواد همین الان مشکل همه رفع بشه ولی متاسفانه کاری از دستم بر نمیاد و زمانی هم مشخص برای بهبود خدمات ارائه نکردن ( یعنی حالاحالاها باید تحمل کنید ) .
ولی من خودم به شخصه تا یکشنبه صبر می کنم . اگر درست نشه میرم حالشون رو میگیرم .
دوستان به اعتراضات ادامه بدید بخدا داره وضعمون بهتر میشه .

pedram_sad
21-01-2010, 23:10
یه شرکت خوب دوستان معرفی کنید من تا دوشنبه که باید تمدید کنم isp عوض کنم.
امروز در طول روز کلا پینگ و سرعت پایین بود زنگ زدم کمی شاکی بودم باز گفت ترافیک مرکز بالاس. گفتم: شما همش میگین ترافیک مرکز بالاس و به عنوان یه کارشناس فنی جسارتا یه فرقی با رفتگر باید داشته باشید چون اونم میتونه هر کی درباره هر مشکلی زنگ میزنه بشینه بگه ترافیک مرکز زیاده. گفت باور کنید ما هم به عنوان یه رابط حرف های بخش فنی به مشترکین منتقل میکنیم و در خصوص افزایش پهنای باند بار ها حتی به صورت شفاهی به مسئولین گفتیم..................... گفت شما کاملا حق دارید؛ دارین هزینه میکنید و باید سرویس خوب بگیرید منم جای شما بودم همین کارو میکردم گفت زنگ بزنید 23099 بچسبونیدشون به سقف! اینو که گفت دیدم این خودش نسبت به من از شاتل شاکی تره ......
خلاصه عزیزه من تو مملکتی که حقوق اولیه انسانی رعایت نمیشه انتظار دارید با شکایت بیان حقوق نت و ...... رعایت بشه؟!
کسی اگه شرکت خوب سراغ داره بگه من تا دوشنبه سرویس عوض کنم
وقتی شرکتی که ادعا میکنه number one در ارایه خدمات adsl هست و تیزر تلویزیونی و بیلبوردی میره و تو مسابقه ای مثل 90 میشه اسپانسر , اوضاعی داغون , اسف بار و فجیعی مثل این داره دیگه از باقی چه انتظاری میره ؟

دوست عزیز pedram-sad
مخالف نظر شما هستم . همین الان با پشتیبانیه آنلاین گفتو شنود انجام دادم :18::31: . بهم گفت که مشکل از شاتل و مرکز مخابراتیه شماست .
منم با خوشحالی گفتم : " پس چه کسی خسارت منو جبران می کنه . " اونم نه گذاشت و نه ور داشت گفت : من این مورد رو گزارش می کنم .
منم دیدم خوب موقعیتیه گفتم : حضرت عباسی گزارش میکنی ؟؟:18::27: .
اونم گفت : من دلم می خواد همین الان مشکل همه رفع بشه ولی متاسفانه کاری از دستم بر نمیاد و زمانی هم مشخص برای بهبود خدمات ارائه نکردن ( یعنی حالاحالاها باید تحمل کنید ) .
ولی من خودم به شخصه تا یکشنبه صبر می کنم . اگر درست نشه میرم حالشون رو میگیرم .
دوستان به اعتراضات ادامه بدید بخدا داره وضعمون بهتر میشه .
شما جدا الان فکر میکنی طرف این حرفهای شما رو به جایی انتقال میده ؟
قول میدم از بین همون افرادی که تو پشتیبانی هستن به سطح بالاتر که هیچ بین خودشون هم share نمیشه
که هر سری زنگ میزنی هر کدوم یک جور تحویل میدن و بین خودشونم هماهنگی نیست

دیگه بد تر از این که بر گشته به من میگه تو حقت 16 کیلو بایته و داری با 19 دان میکنی پس مشکلی نیست
و منم گفتم پس همسایمون که داره با 512 با 10 میگیره و اون یکی با 128 حدودا 64 ثابت همون قضیه رنگینتر بودن خونه و تبعیضه دیگه ؟
و اون گفت : همینی که هست !

ghahremanimehdi
21-01-2010, 23:19
الان داشتم تو پی تی با یکی از بچه ها بحث میکردم که یک مطلب جالبی رو نوشت و من عیننا اینجا نقل قول میکنم :

نوشته ای از ghahremanimehdi
ریچه یعنی چی؟
منم رجایی هستم پس چرا شبا افت سرعت دارم ؟ دیشب که کلا کامپیوترم رو خاموش کرده بودم. باز امشب تست میکنم شاید درست شده باشه

اولین مشترکای شاتل این سرویس رو دارن ، بعد از اینکه مشتری ها زیاد شد دیگه براشون صرفه اقتصادی نداشت و پورت معمولی ارائه دادن .
مهمترین مزیت های ریچ :
1- وصل شدن دریافت سیگنال در عرض 10 ثانیه بعد از روشن کردم مودم !!!
2- برد بیشتر سرویس نسبت به adsl 2 و adsl
3- سرعت کانکت شدن در عرض 1 ثانیه
4- تفاوت در شر بودن خط ها نسبت به adsl معمولی .
5- در حال حاضر سرویس های ریچ افت سرعت بسیار کمی دارن ، ولی ماهیت سرویس های معمولی adsl افت سرعت یکی از معایبش میباشد
اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته اینم بگم که این ریچ dsl تو ایران فقط با مودم هایparadyne 6381 کار می کنه که شاتل اولین سرویس مبتنی بر این مودم رو عرضه کرده !!
اطلاعات مودم :

ask_bl
21-01-2010, 23:22
الان داشتم تو پی تی با یکی از بچه ها بحث میکردم که یک مطلب جالبی رو نوشت و من عیننا اینجا نقل قول میکنم :
خوب پس چرا این مشکل فقط تو شبانه است ؟
من هم فکر میکنم دلیلش اینه که پهنای باندشون این یوزر هارو جواب نمیده !

ghahremanimehdi
21-01-2010, 23:22
وقتی شرکتی که ادعا میکنه number one در ارایه خدمات adsl هست و تیزر تلویزیونی و بیلبوردی میره و تو مسابقه ای مثل 90 میشه اسپانسر , اوضاعی داغون , اسف بار و فجیعی مثل این داره دیگه از باقی چه انتظاری میره ؟

قول میدم از بین همون افرادی که تو پشتیبانی هستن به سطح بالاتر که هیچ بین خودشون هم share نمیشه

دیگه بد تر از این که بر گشته به من میگه تو حقت 16 کیلو بایته و داری با 19 دان میکنی پس مشکلی نیست
و منم گفتم پس همسایمون که داره با 512 با 10 میگیره و اون یکی با 128 حدودا 64 ثابت همون قضیه رنگینتر بودن خونه و تبعیضه دیگه ؟

با مدیریت یا کارشناس امور استانها صحبت کن.(021-23099)
تاثیرش خیلی بیشتره

blackhero
21-01-2010, 23:24
منم دیشب فقط 550 مگ دان داشتم. مثل اینکه فقط یه شب اونم اشتباهی درست شده بوده:41:

ghahremanimehdi
خوب پس چرا این مشکل فقط تو شبانه است ؟
من هم فکر میکنم دلیلش اینه که پهنای باندشون این یوزر هارو جواب نمیده !

بله. ولی اون سیستم ریچ ، سیستمی هست که بهترین بهره رو از باند میگیره. در واقع سیستمی هست که بهترین بهره رو حتی در ساعات اوج ترافیک میگیره.

farzad_sh_2020
برای من هم همین اتقاق برای 3 روز افتاد و تو قراردادی که با شاتل بستم و امضا کردم نوشته بودن در صورت بروز اشکال, با دادن پهنای باند اضافی یا اضافه کردن روز, تاوان رو پس میدن اما وقتی به پشتیبانی گفتم من قبل از ساعت 7 دانلود رو قطع کردم و رفتم تو اکانتم رو که نگاه کردم دیدم نوشته 100 مگابایت مصرف شده. اونا هم فقط گفتن بررسی میشه و بس...

.

خیلی خیالت خوشه ها, به کی شکایت کنیم؟ اصلا چند درصد احتمال رسیدگی هست؟ اینا خیلی غولن هیچ کاری نمیشه کرد. تنها راهش اینه که یه هندی رو اجیر کنیم بیان براشون درس ادب بدن :دی

هر چند سرعت من هیچ وقت پایین نیومده و حداقل شبی 1500 تا رو دانلود میکنم (حداکثر 3.5 ) ولی میدونم چی میکشید.

دوست عزیز همیشه تو اینجور شرکتا بالاخره باید حواسشون باشه به پر و پای یکی مثل من نپیچن . اینا هرچی هم غول باشن خودم گوششون رو میپیچونم که بفهمن وقتی من مشترکشون هستم حق ندارن حداقل مرکز مخابراتی من و همه اطرافیان مشکل داشته باشن . باید بفهمن وقتی بهشون میگی آدرسو نگاه کن و بفهم مال این حرفا نیستین همون موقع بگه من غلط کردم الان پهنای باندت رو میکنم 1 مگ :27: مطمئن باش من از طریق مدیریت سازمان تنظیم مقررات اقدام میکنم نه از طریق عادی :10:

pedram_sad
21-01-2010, 23:27
تاثیرش خیلی بیشتره
اونها که فکر کنم اکابر دارن اومدن نشستن اون قسمت
اصلا تو باغ نیستن

parsa205
21-01-2010, 23:29
دو سه روز که سرعت اینترنت واسم خوب شده...

vroom
21-01-2010, 23:32
منم دیشب فقط 550 مگ دان داشتم. مثل اینکه فقط یه شب اونم اشتباهی درست شده بوده:41:

من که دیگه لینک برای دانلود نمیذارم:دی ولی دیشب ساعت 2 رفتم نسخه جدید اپرا را از سایت خودش دانلود کردم برای اینکه سرعت را تست کرده باشم ,سرعت اطراف 30 میچرخید:41:

blackhero
21-01-2010, 23:33
همین الانم یه لینک مستقیم با 16 کانکشن گذاشتم توی دانلودمنیجر، حداکثر با 30 دانلود میکنه! وای به حال ساعت 1 شب!:13::13::13:

farzad_sh_2020
21-01-2010, 23:34
تاثیرش خیلی بیشتره

من که تماس گرفتم . اصلاً هیچی به هیچی . فقط بلدن بگن بررسی میکنیم . گزارش میکنیم و ...

ghahremanimehdi
21-01-2010, 23:41
سرعت و پینگ الان خیلی خوبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی تا ساعت میشه 1 شب میره زیر 30 کیلو.

parsa205
21-01-2010, 23:42
دوستان من به یه نتیجه رسیدم که شاتل یه دو سه روز سرعت 50% از کاربر ها رو افزایش میده بعد دو سه روز سرعت 50 درصد باقی و نصف اولی رو کاهش میده مثل این که امکان نداره سرعت همه کاربرها همزمان خوب باشه....

apadana.1001
21-01-2010, 23:44
پدرام جان (pedram-sad)
فکر کنم اسمتون همینه (امیدوارم ناراحت نشید که به اسم نوشتم . من اسمم محسن ـه :10: )
ببینید . حرف شما درست ولی اینکه نشد کار . حالا چون گوش نمی دن ما هم هیچی نباید بگید . دلیل نمی شه که هر کی هر چی گفت یا هر کاری کرد ما سکوت کنیم . به نظر من آدم باید حق خودش رو از دهنه شیر هم بگیره .
حتی اگر جواب ندن و توجهی نمی کنن . ولی باید بهشون اعتراض کنیم . من یه آشنا دارم توی شاتل . اون می گه : اصلا اینطور نیست . درسته که شاتل شرکت بزرگیه ولی به کیفیت خیلی اهمیت می ده . ویکی از مراحل استخدام در این شرکت داشتن روابط عمومیه بالا و توجه به مشکل دیگران ( مشترکین ) هست . شعارشون اینکه " باید توی ایران نامبر وان باشن و بمونن :18:"
شما مطمئن باش حداکثر تا هفته ی دیگه مشکل خیلیا حل میشه ( البته گفتن حداکثر تا 20 روز ) . این آشنای ما که خودش توی قسمت فنی ـه میگه : تمامیه کاراش ردیفه و تا یکشنبه مشکلات رفع میشه . البته نمی شه گفت مشکل همه ولی قزوین 100 % تا یکشنبه ردیف میشه .
تازه اگر هم مشکلمون رفع نشه خیلی راحت isp رو تعویض می کنیم .( پس شاتل گنده بدون مشتری ، یعنی وجود خارجی نداره :31:) .
من پیشنهاد می کنم که دوستان به اعتراضات خودشون بیشتر توجه کنن و حتالمقدور تلفنی با پشتیبانی در تماس باشن .
ما پیروزیم 100 %

farzad_sh_2020
21-01-2010, 23:52
پدرام جان (pedram-sad)
فکر کنم اسمتون همینه (امیدوارم ناراحت نشید که به اسم نوشتم . من اسمم محسن ـه :10: )
ببینید . حرف شما درست ولی اینکه نشد کار . حالا چون گوش نمی دن ما هم هیچی نباید بگید . دلیل نمی شه که هر کی هر چی گفت یا هر کاری کرد ما سکوت کنیم . به نظر من آدم باید حق خودش رو از دهنه شیر هم بگیره .
حتی اگر جواب ندن و توجهی نمی کنن . ولی باید بهشون اعتراض کنیم . من یه آشنا دارم توی شاتل . اون می گه : اصلا اینطور نیست . درسته که شاتل شرکت بزرگیه ولی به کیفیت خیلی اهمیت می ده . ویکی از مراحل استخدام در این شرکت داشتن روابط عمومیه بالا و توجه به مشکل دیگران ( مشترکین ) هست . شعارشون اینکه " باید توی ایران نامبر وان باشن و بمونن :18:"
شما مطمئن باش حداکثر تا هفته ی دیگه مشکل خیلیا حل میشه ( البته گفتن حداکثر تا 20 روز ) . این آشنای ما که خودش توی قسمت فنی ـه میگه : تمامیه کاراش ردیفه و تا یکشنبه مشکلات رفع میشه . البته نمی شه گفت مشکل همه ولی قزوین 100 % تا یکشنبه ردیف میشه .
تازه اگر هم مشکلمون رفع نشه خیلی راحت isp رو تعویض می کنیم .( پس شاتل گنده بدون مشتری ، یعنی وجود خارجی نداره :31:) .
من پیشنهاد می کنم که دوستان به اعتراضات خودشون بیشتر توجه کنن و حتالمقدور تلفنی با پشتیبانی در تماس باشن .
ما پیروزیم 100 %

اینم شد کار ؟ چرا تعویض ؟ شاتل رو تعویض میکنیم و از این رو به اوونرو میکنیم . یا مثل بچه آدم میاد سرویس میده . یا جوری باهاش برخورد میکنم (میکنیم بگم بهتره ) که بیاد درست سرویس بده .

sei_pm
21-01-2010, 23:54
دوست عزیز همیشه تو اینجور شرکتا بالاخره باید حواسشون باشه به پر و پای یکی مثل من نپیچن . اینا هرچی هم غول باشن خودم گوششون رو میپیچونم که بفهمن وقتی من مشترکشون هستم حق ندارن حداقل مرکز مخابراتی من و همه اطرافیان مشکل داشته باشن . باید بفهمن وقتی بهشون میگی آدرسو نگاه کن و بفهم مال این حرفا نیستین همون موقع بگه من غلط کردم الان پهنای باندت رو میکنم 1 مگ :27: مطمئن باش من از طریق مدیریت سازمان تنظیم مقررات اقدام میکنم نه از طریق عادی :10:

خسته نباشی همچین خومپوز در کدی گفنم الان پسر محمودی.

Mostafa 3D
22-01-2010, 00:01
بچه ها من دیشب از ساعت 1 تا ساعت 7 گذاشته بودم روی دانلود وقتی صبح پا شدم دیدم هر چی دان کرده رو از ترافیکم کم کرده وقتی هم که زنگ زدم جواب درستی ندادن و حالا هم که نوشته سایت در حال بازسازی مال کس دیگه ای هم اینطوری شده ؟؟؟

OSEN
22-01-2010, 00:12
Art 1
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

انگاری برا من ریچ هست :20:. کانکت شدنم هم همین حدود 1 ثانیه طول میکشه :46:.(انگار برعکس همه چی، تو این 1 مورد شانس بام یاره فعلا )

MaSoUd555
22-01-2010, 00:13
شما چند روزه فقط داری حرفشو میزنی خب یه کاری بکن ببینیم چی کار میکنی:10:

بچه های آرت؟؟؟!!!!این چه وضعشه؟برخی مرکزهای مخابراتی شمال تهران که پولشون از پارو بالا میره زیاد شده شرق غرب اینور اونور نمیدونم چرا برا من زیاد نشده!!!فکر کنم با بچه های زیر میدون آزادی حال نمیکنن:31:

زنگ زدم میگه سرعت شما کمتر از حدیه که باید باشه؟میگم نه!!!میگه پس چرا شکایت داری
میخواستم بگم باید برای همرو زیاد کنه اگه قراره فقط برا بعضیها باشه گه میخوره زیاد کنه!!!

ask_bl
22-01-2010, 00:17
ECO 512 :

sei_pm
22-01-2010, 00:22
ECO 512 :

ایول هیشکی تا حالا با فیلتر شکن تست نگرفته شما اولیش هستی.

ghahremanimehdi
22-01-2010, 00:33
منم دومیش.
فاصله رو حال کن ! 7150 مایل ! از آمریکا تا باکو!

ghahremanimehdi
22-01-2010, 00:35
اینم همین الان گرفتم بدون پرا کسی :

mohsenfff
22-01-2010, 00:39
بچه ها من دیشب از ساعت 1 تا ساعت 7 گذاشته بودم روی دانلود وقتی صبح پا شدم دیدم هر چی دان کرده رو از ترافیکم کم کرده وقتی هم که زنگ زدم جواب درستی ندادن و حالا هم که نوشته سایت در حال بازسازی مال کس دیگه ای هم اینطوری شده ؟؟؟

دقیقا برای من هم هست ، یکی دیگه از بچه ها هم چند صفحه قبل همچین مشکلی داشت. من زنگ زدم شرکت گفت ترافیک شما تموم شده باید ترافیک جدید بخرید. شاهکاری جدید از شاتل..

ghahremanimehdi
22-01-2010, 00:53
دقیقا برای من هم هست ، یکی دیگه از بچه ها هم چند صفحه قبل همچین مشکلی داشت. من زنگ زدم شرکت گفت ترافیک شما تموم شده باید ترافیک جدید بخرید. شاهکاری جدید از شاتل..

شما کدوم شهری؟

mohsenfff
22-01-2010, 01:05
شما کدوم شهری؟

shiraz city

DaRyUsH AkRaMi
22-01-2010, 01:05

اکانت منم همینطور!!
گفتن که پیگیری میکنیم!!

Vahid67
22-01-2010, 01:45
دوستان این دومین شبی هست که سرعت من حدود ساعت 1:40 خوب میشه .... داستان چیه؟؟؟؟؟؟؟ تا قبلش به زور به 40 میرسید الان زیر 68 نمیره!!!!!!!!! البته فقط لینک مستقیم ... رپیدشیر با اکانت بیشتر از 18 نمیشه!!!!!!!

Rastin.
22-01-2010, 01:52
ما پیروزیم 100 %
دوست عزیز شما میگین 20 روز من الان دو ماهه مشکل دارم و دقیقا از وقتی سرعت 125 ها روی 512 یا حتی دو مگ رفت اینجوری شده...:19:
اینجا سال پیشم از اواسط پاییز تا اواخر زمستون شاتل مشکل داشت...امسالم همون بازی رو درآوردن!

در ضمن یه سوالی داشتم قبلا تماس میگرفتی با شاتل حداقل جواب آدمو میدادن ولی از وقتی بخشهای مختلف رو با شماره جدا کردن هیچکدوم زیربار پاسخگویی نمیرن و میگن فقط چت آنلاین(= کپی پیست!):2:
میخواستم بدونم شماره کدوم بخش (فروش,پشتیبانی,فنی,پهنای باند یا...) رو باید وارد کنیم که مربوط به شکایات باشه!?

kod89
22-01-2010, 02:03

پشتیبانی هر شهر فرق میکنه ولی همه جا یه چند تا بچه پررو داره. من جات بودم دیدی اینجوری صحبت میکنه مثه خودش جوابش بده. بعضیاشون لیاقت درست صحبت کردن ندارن.
سرویس صبا چه طوره؟ حداقل تو تست اسپید اولین isp که اسمشُ زده! اگه خوبه بریم صبا

ghahremanimehdi
22-01-2010, 02:12
یعنی واقعا شاتل ر ی د ه.
از ساعت 1 تا الان میانگین سرعتم رو با Du Meter گرفتم شد 23 کیلوبایت.

*Batman*
22-01-2010, 02:12
سرویس صبا چه طوره؟ حداقل تو تست اسپید اولین isp که اسمشُ زده! اگه خوبه بریم صبا

سگ زرد برادر شغاله. اینا همه مثل همن. مجددا یه هزینه میدی.بعد از یه مدت با ISP جدید درگیر میشی.

کاملا واضحه که خود شاتل باعث شده سرعت همه کاربران افت کنه.
چی شد که یه دفعه تعداد زیادی از کاربرها تو شهرهای مختلف با افت سرعت مواجه شدن؟
حتما تو یک زمان صدهزار نفر تو هزار مرکز مخابراتی سرویس گرفتن!!!

وقتی هم بهشون اعتراض میکنیم به قول دوستانCopy-Paste میکنن که "ترافیک مرکز شما بالاست".
این بدترین توهین به مشتریه. یعنی مشتری ... تشریف داره. در حالیکه خودشون ... تشریف دارن.

pouya_2008_hh
22-01-2010, 02:31
سلام
سرعت ها شديد خرابه
من 2 تا اكانت دارم
صبح با هر كدوم آن شدم ترافيكم تموم شد با اينكه ترافيك داشتم
بازم بي خيال شدم
يكي از سرويسا مو 3 ماه سفارش دادم
ظهر درست شد
حالا كه دارم بازي مي كنم و دان مي كردم يهو صفحه شاتل اومد
لوگينم كه نمي شه كرد
زنگ زدم مي گه بايد لوگين كنم تا ببينم چشه
لوگينم كه نمي شد بكني
مي شه احتمالا ترافيكت تموم شده
من بايد چيكار كنم
آخه مگه مي شه ادم تا 1 ترافيك داشته باشه بعد ساعت 2 شب ترافيكش تموم بشه ؟
چشون شده اينا گند زدند ديگه به خدا

mohsenfff
22-01-2010, 02:33
سلام
سرعت ها شديد خرابه
من 2 تا اكانت دارم
صبح با هر كدوم آن شدم ترافيكم تموم شد با اينكه ترافيك داشتم
بازم بي خيال شدم
يكي از سرويسا مو 3 ماه سفارش دادم
ظهر درست شد
حالا كه دارم بازي مي كنم و دان مي كردم يهو صفحه شاتل اومد
لوگينم كه نمي شه كرد
زنگ زدم مي گه بايد لوگين كنم تا ببينم چشه
لوگينم كه نمي شد بكني
مي شه احتمالا ترافيكت تموم شده
من بايد چيكار كنم
آخه مگه مي شه ادم تا 1 ترافيك داشته باشه بعد ساعت 2 شب ترافيكش تموم بشه ؟
چشون شده اينا گند زدند ديگه به خدا

نه عزیز ترافیکت تموم نشده شما چندمین نفری هستی که امروز یکدفعه ترافیکشون تموم شد

pouya_2008_hh
22-01-2010, 02:38
يعني اون سرويسا م چي ؟

reza_nazem2003
22-01-2010, 02:44
منم ترافیکم دیشب یکدفعه تموم شد! زنگ زدم شاتل، کانتر شبانه از کار افتاده و ترافیک شبانه ، روزانه حساب شده و بد بختمون کردن!

mohsenfff
22-01-2010, 02:47
يعني اون سرويسا م چي ؟

نمیدونم والله باید زنگ بزنی

pouya_2008_hh
22-01-2010, 02:48
آخه دادا نمي شه كه
من 2 تا سرويسام اينجوري شده الانم كه اين جديدم
بابا يكي به اينا بگه
از ساعت 1 ظهر تا الانم كه با 64 دان كنم در خوشبينانه ترين حالت
ساعتي 200 مگ مي شه 2400 مگ
3 ماهه كه 5 گيگي داره پس چرا بازم صفحه شاتل مي ياد بازم :angry:

dverbame
22-01-2010, 02:57
شماها رو نمیدونم بچه ها اما من الان بعد از شلوغی های اخیر که شاتل خطاش یکم (دقت کنین یکم ها -یه بار فک نکنین شاتل همیشه قطعه:31:) قطع شد و بعدشم درست نشد. شبها کلا میریم مرخصی.حتی یک صفحه وب هم از الان تا 1000000 سال نوری دیگه طول میکشه. دانلود میشه کرد که اونم سرعتش کمه. باز کردن صفحات کلا مرخص شده. ویندوزم عوض کردم. همه چی رو هم بررسی ککردم.به شاتل که زنگ میزنم. یاروو بر میداره میگه نویز خط شما خرابه ......ولی از خط تونه. کوفت شاتل شه هر چی پول از ملت میگیره. خداییش این همه بهشون ایمیل و زنگ میزنی .همشون مثه ...... :41:

Rastin.
22-01-2010, 03:17
الان رفتم یه دست کانتر آنلاین بزنم...می بینم ping همه بین بیست تا پنجاهه فقط من و چند تا از شاتلیها روی 200!!

اینم از محاسن isp نامبر وان(:27:) ایران!

kod89
22-01-2010, 05:03
دوستان مثه که سرعت من امشب بعد از اخرین تماسم به طرز عجیبی درست شد الان با تورنت رو 60 دانلود دارم که اون 4کمبود تاش هم همیشه همینجوری بوده چون به هر حال تورنت هست نه لینک مستقیم بقیه هم بیان اعلام وضعیت کنن ببینیم درست شده یا نه

kod89
22-01-2010, 05:09
الان رفتم یه دست کانتر آنلاین بزنم...می بینم ping همه بین بیست تا پنجاهه فقط من و چند تا از شاتلیها روی 200!!

از ظهر تا حالا فکر میکنم اواتار تو رو کجا دیدم! الان یادم اومد کاریکاتور یکی از بچه های مجله بازی نما بود

mahsafar
22-01-2010, 06:29
بعد از 2 شب که سرعت عادی بود امشب دوباره سرعت از 16 بالاتر نمی ره
احتمالا هر چند شب به یکی از مراکز مخابراتی حال میدن

oranoos_92
22-01-2010, 07:12
یعنی واقعا شاتل ر ی د ه.

تایید میشه
شورش را در آورده دیگه

*Batman*
22-01-2010, 07:22

200 بازم خوبه. 1 شب به بعد واسه من میره رو 400-500 . در حد Auto Kick :31:
بعد از امتحانات قرار میذاریم.:10:

عنی واقعا شاتل ر ی د ه.

23هم باز خوبه. صحبت سر 4-5 کیلوئه.:13:

oranoos_92
22-01-2010, 07:28
دیگه معلوم شد سرعت مشکلی نداره و آپلودسنترها رو دستکاری کردن.
طی چند روز آینده اگه رسیدگی نکن بنظرم همگی یه تیم بشم و شکایت کنیم.

دقیقا همینطوره!!!!

آسان دانلود هست ها لینک هاش را شب ها تست کنید ببنید! سرعتش رو 60 هست براحتی ولی سرورهای دیگه نه

اگه آپلود سنتر یا هاستی پیدا کردید که از دستشون در رفته بود حتما بگید

farzad_sh_2020
22-01-2010, 10:31
من الان از نوکیا با 40 دانلود کردم .

در صورتی که همین لینک رو جای دیگه با سرعت 3مگ در ثانیه دانلود کردم . البته اوونجا دقیقاً چسبیده بود به سرور ISP :31: .

paymanonline
22-01-2010, 10:42
عجیبه که تا ساعتای 1:30 سرعت روی 60 بوده ولی الان که نگاه میکنم باز همون 400 مگ رو گرفته!

مثل اینکه جدی جدی باید یه شب بیدار بمونم یه حالی بهشون بدما!!

Vahid67
22-01-2010, 11:06
دوستان مشکل جدید رو در یابید به شدت قطعی افتده روی شاتل واسه من که دیشب هر یک دقیقه قطع میشد الان هر 10 دقیقه قطع میشه..!!!!!!

sepehrsr
22-01-2010, 11:12
آقا اینا بستگی به سرور ی داره که فایل ها رو آپلود شده.من فقط میدونم سرور سایت های آسان دانلود و دانلود ها و کمیاب آنلاین یکی هست.
من و دوستام یه سرور داریم.که فایل ها رو رو اون تراسفر می کنم با 40 دانلود میکنم.ولی با دانلود ها و.... با 60 دانلود می کنم.
CPU سرور ما Core2Quad ولی فکر کنم سایت ها ی بالا که با 60 ازش میشه دانلود کرد Core i7 باشه.

blackhero
22-01-2010, 11:21
هورااا هورااا هورااا! از من درست شده! دیشب 16 مگ دانلود داشتم! اکو 512 اصفهان! دیگه دارم دیووونه میشم م م م !!!!:19::19::19: آخه 16 مگ که برای 4 دقیقه دانلود باید باشه، من 6 ساعت کانکت بودم! فکر کنم با gprs ایرانسلم بودم بیشتر از این دانلود میکرد!!!:31:

rozbeh85
22-01-2010, 11:23
هورااا هورااا هورااا! از من درست شده! دیشب 16 مگ دانلود داشتم! اکو 512 اصفهان! دیگه دارم دیووونه میشم م م م !!!!:19::19::19: آخه 16 مگ که برای 4 دقیقه دانلود باید باشه، من 6 ساعت کانکت بودم! فکر کنم با gprs ایرانسلم بودم بیشتر از این دانلود میکرد!!!:31:

آقا به دیگه نمیشه کاری کرد، بریم دی وی دیش رو بخوریم حداقل از پول برقش کمتر میشه

vroom
22-01-2010, 11:25

ایول فکر نمیکردم به این زودی درست بشه:دی
خوش به حال خودم که دیشب تا 2 وبگردی کردم و بعد هم کامپیوتر را خاموش کردم هم مودم بدبخت را :دی :8:

blackhero
22-01-2010, 11:38
ایول فکر نمیکردم به این زودی درست بشه:دی
خوش به حال خودم که دیشب تا 2 وبگردی کردم و بعد هم کامپیوتر را خاموش کردم هم مودم بدبخت را :دی :8:

میگم نکنه این طرح زمستانی شاتل همین بود، اسمش "طرح استراحت به کامپیوتر و مودم!" شایدم برای اینکه هی نریم هارد بخریم دیگه کلا در دانلود شبانه رو گل گرفتن! :31: من که کلا صبح تا شب نیستم، فقط از شاتل از همین دانلود شبانه ش استفاده میکنم، هر 3 ماه هم دارم 42 تومن می ریزم تو حلقومشون، اگه ببینم اوضاع همین طور موند که 100% میرم درخواست جمع آوری میدم! مطمئنم همه همین کار رو میکنن. شاتل بد اشتباهی کرده خیلی ی ی ی بد! با این کار گور خودش رو کنده.

apadana.1001
22-01-2010, 12:34
میگم نکنه این طرح زمستانی شاتل همین بود، اسمش "طرح استراحت به کامپیوتر و مودم!" شایدم برای اینکه هی نریم هارد بخریم دیگه کلا در دانلود شبانه رو گل گرفتن! :31: من که کلا صبح تا شب نیستم، فقط از شاتل از همین دانلود شبانه ش استفاده میکنم، هر 3 ماه هم دارم 42 تومن می ریزم تو حلقومشون، اگه ببینم اوضاع همین طور موند که 100% میرم درخواست جمع آوری میدم! مطمئنم همه همین کار رو میکنن. شاتل بد اشتباهی کرده خیلی ی ی ی بد! با این کار گور خودش رو کنده.
ایول
با کل متنی که نوشتی 100 % موافقم :31: . ( طرح استراحت به کامپیوتر و مودم رو خوب اومدی )
منم موافقم . شاتل با این کار گور خودش رو کنده .
من پیشنهاد می کنم ، دوستان عزیز این 20 روز رو صبر کنید یا حداقل وایسید تا حجمتون تموم شه . اگر درست نشد اونوقت همه با هم از این شرکت می ریم .
پشتیبانیه صبانت ، هر وقت زنگ بزنی پا میشه میاد خونتون تا مشکلتون رو رفع کنه . با ز حداقل صبانت دلش برای کاربراش میسوزه . فقط مشکلش گرونیه سرویساشه .
من یه دوستی دارم که از صبانت سرویس میگیره . میگه سرعت دانلود 128 رویه 80 به بالاست با 10 گیگ محدودیت حجمی .
به نظر من افرادی که می خوان برن به سمت سرویسهای آرت ، این کار رو نکنن . شماها که می خواید پول بدید . حداقل برید یه شرکت بهتر .
من خودم عاشق صبانت م ولی مشکل مالی اجازه ی استفاده از سرویساش رو نمیده :41: .
دوستان به اعتراضاتمون ادامه دهیم

ONE PIECE
22-01-2010, 12:34
سلام.
دوستان شاتلی کسی هست بتونه اکانت رپیدشیر رو برای 5 دقیق تست به من بده؟

symbian-freak
22-01-2010, 12:42
آرت یک که سرعت الان خیلی عالیه از رپید هم با سرعت 115 کیلوبایت گرفتم. صفحات خیلی سریع باز میشن بخصوص با فایرفاکس 3.6
از کروم هم بنظرم سریعتر شده

ONE PIECE
22-01-2010, 12:48
آرت یک که سرعت الان خیلی عالیه از رپید هم با سرعت 115 کیلوبایت گرفتم. صفحات خیلی سریع باز میشن بخصوص با فایرفاکس 3.6
شما اکانت داری؟

Vahid67
22-01-2010, 12:50
به علت تغييرات، سايت my.shatel.ir به مدت چند ساعت خارج از سرويس می باشد.

symbian-freak
22-01-2010, 12:55
شما اکانت داری؟
نه بدون اکانت گرفتم

eblis123
22-01-2010, 13:02
آقا من مي خوام ART Home بگبزم الان پورت صبانت دارم نظر شما چيه چي كار كنم؟ سرعت ART Home 64 دانلودش چنده ؟

oranoos_92
22-01-2010, 13:03
آقا اینا بستگی به سرور ی داره که فایل ها رو آپلود شده.من فقط میدونم سرور سایت های آسان دانلود و دانلود ها و کمیاب آنلاین یکی هست.
من و دوستام یه سرور داریم.که فایل ها رو رو اون تراسفر می کنم با 40 دانلود میکنم.ولی با دانلود ها و.... با 60 دانلود می کنم.
CPU سرور ما Core2Quad ولی فکر کنم سایت ها ی بالا که با 60 ازش میشه دانلود کرد Core i7 باشه.
دقیقا همینه
من فکر کنم اینا کلا سرور ها با ایپی امریکا را این کار باهاشون کردن
ولی کاری به مشخصات سرور نداره من رو هاستم با رپید لچ با سرعت 8 مگ راحت لچ میکنه ولی نهایت سرعت دانلودم ازش تو شب 30 تا میشه!
اگه اشتباه نکنم سروهای آسان دانلود باید و چین باشه؟!

بچه هایی که اکانت دارن ( راپید) سرعتشون چطوره فرقی داره؟

Elendil1
22-01-2010, 13:19
کلآ قصد شاتل این بوده که ما یه استراحتی به مودممون بدیم و بدلیل سال الگوی مصرف از پهنای جهان کم استفاده کنیم :دی !
دیشب خیلی جالب بود ، مثه چیز دیسکانکتش می کردن :دی ! سرعت رو هم دقیقآ 15 دقیقه مونده به 1 کردن 8 کیلوبایت در ثانیه !
چه میکنه این شاتل !!!!!!!!!!!
حالا برن اسپانسر برنامه ی 90 بشن !
تبلیغ تلویزیونی بذارن !
برن ... !!
WTF ???

OSEN
22-01-2010, 13:26
:18:اووووووووف . مرسی سرعت :27: شما کدوم منطقه ای ؟ لطفا آب و داون استریمتم بگو .

منم آرت 1 هستم . تو این 2 روز که ترافیک رایگان هست سرعتم از 27 بالاتر نرفته ولی 4 شنبه تا 60 هم میرسید . باید تا فردا صبر کنم ببینم سرعتم دوباره میره بالا یا نه ؟

electronic0nt
22-01-2010, 13:41
من که فردا می رم آرت بگیرم

فقط موندم 64 بگیرم یا 128

شما نظرتون چیه؟

هر روز حدود 200 مگابایت دانلود دارم

MaSoUd555
22-01-2010, 13:53
اگه اشتباه نکنم سروهای آسان دانلود باید و چین باشه؟!

کاناداست

:18:اووووووووف . مرسی سرعت :27: شما کدوم منطقه ای ؟ لطفا آب و داون استریمتم بگو .
منم آرت 1 هستم . تو این 2 روز که ترافیک رایگان هست سرعتم از 27 بالاتر نرفته ولی 4 شنبه تا 60 هم میرسید . باید تا فردا صبر کنم ببینم سرعتم دوباره میره بالا یا نه ؟

آشغالا حتی برای منو زیاد هم نکردند همون 21KBه

symbian-freak
22-01-2010, 13:56

1020-158 مدنی

total_overdose
22-01-2010, 14:12
سلام دوستان
من یه 4 ماهی هست سرویس اکو 128 تو شیراز گرفتم.
ماه اول سرعت دانلودم بین 15 تا 20 بود.
بعد از اون به مدت یک ماه دیگه سرعتم شد 50 تا 60 برایه دانلود.
اما الان حدود دو ماهی هست بعد از اینکه پیش شماره تلفنمون از طرف مخابرات عوض شده سرعتم با نرم افزار دانلود منیجر بطور متوسط شده 250 که شاخ در آوردم.
خواستم ببینم ماله همه همینطوره؟
اینم یه عکس از سرعتم.:

electronic0nt
22-01-2010, 14:18
سلام دوستان
اما الان حدود دو ماهی هست بعد از اینکه پیش شماره تلفنمون از طرف مخابرات عوض شده سرعتم با نرم افزار دانلود منیجر بطور متوسط شده 250 که شاخ در آوردم.
اینم یه عکس از سرعتم.:

خوش به حالت

من با اکو 512

سرعت دانلودم از 56 بالا نرفته

ahriman323
22-01-2010, 14:29
سلام دوستان
اینم یه عکس از سرعتم.:

اکو 128 ...250:18::18:
دان استریمت چند شده؟!
کدام مرکز هستی؟!
128 اکو ما 512 هست!

hamidkashani
22-01-2010, 14:44
چه خر تو خريه شاتل!!!!!!!!!!!!!!
سرعتت ثابت بود و يا يه لحظه به اين سرعت رسيد؟
اين سرعت براي روز بود يا شبانه؟

total_overdose
22-01-2010, 14:48
ممنون از جواب ها
منظورتو از دان استریمت نمیفهمم چیه؟ زیر دیپلوم حرف بزن:31:
سرعتم معمولا همیشه همینطوره به غیر از ساعت 1 تا 7 صبح که رایگان شروع میشه.
من مرکز ایمان هستم.

Manchester boy
22-01-2010, 14:54
درسته چند وقتیه شاتل سرعتش به 250 رسیده بود چه در شب و چه در روز ولی بعد از مدتی شبها دیگه اینطوری نبود وبعد دوباره اومد همون 65 ! البته بعضی از سرورهای دانلود اگه نامحدود باشه سرعتشون ، سرعت دانلود تا 150 هم میره

mahsafar
22-01-2010, 15:05
سایت یاهو بالا نمیاد

vroom
22-01-2010, 15:11
سایت یاهو بالا نمیاد

برای من که راحت باز میشه:20:
1 بار DC کن احتمالا مشکلت حل میشه:46:

mahsafar
22-01-2010, 15:12
مشکل از dns بود
عجیبه dns گوگل اجازه نمیده سایت یاهو بالا بیاد

ahriman323
22-01-2010, 15:27
ممنون از جواب ها
منظورتو از دان استریمت نمیفهمم چیه؟ زیر دیپلوم حرف بزن:31:
سرعتم معمولا همیشه همینطوره به غیر از ساعت 1 تا 7 صبح که رایگان شروع میشه.
من مرکز ایمان هستم.

منظورم داون استریمی هست که توی صفحه مودم نشان میده
192.168.1.1 را توی ادرس بار مرورگرت بزن و یوزر پس را هم معمولا admin هست!

vahidgame
22-01-2010, 15:39
من یه سوال داشتم. شاید تکراری باشه من می خوام اینترنت پر سرعت از این شرکت بخرم.خیلی نمیخوام گرون باشه و ماهیانه ده یازده هزار تومان بیشتر نباشه و در هرماه حدود سه چهار گیگ بشه دانلود کرد.به نظرتون کدوم سرویس رو بخرم.

OSEN
22-01-2010, 15:44
:18: چی میگه !!!

:8:

عجب سرور خری داره این دانلودها :5:. شیطونه میگه برم سایتشو خالی کنم :27:

:10:

OSEN
22-01-2010, 15:49
من یه سوال داشتم. شاید تکراری باشه من می خوام اینترنت پر سرعت از این شرکت بخرم.خیلی نمیخوام گرون باشه و ماهیانه ده یازده هزار تومان بیشتر نباشه و در هرماه حدود سه چهار گیگ بشه دانلود کرد.به نظرتون کدوم سرویس رو بخرم.
سلام .

بهترینش برا شما ECO 128 هستش که ماهی 13 چوق باید بدی براش و محدودیت ترافیک 3 گیگ داره . یس باید دانلوداتو بزاری برا 1 تا 7 نصفه شب که ترافیک مفتی هست .که اگه این چند صفحه ی آخرو بخونی ممکنه یشیمون شی اصلا .
شما بهتره بگی کدوم منطقه هستی تا هم محلیات از اوضاع سرویس دهی شاتل تو اون منطقه بت بگن و اونموقع بهتر میتونی تصمیم بگیری :10:.

djmilad_mrb
22-01-2010, 15:51
دوست عزیز منم جدیدا اشتراکمو بهart one تغییر دادم دان استریم برایه من اینطوریه
آپ 158
دان 1021

اما از دیشب تا الان سرعتم از 20 بالاتر نرفته :41: برایه شما هم اینجوریه یا نه؟؟؟

oranoos_92
22-01-2010, 15:54
سلام دوستان
اینم یه عکس از سرعتم.:

هی عجب شانسی دارید استفاده کن تا میشه:31:

ghahremanimehdi
22-01-2010, 15:54
آپ 158
دان 1021

اما از دیشب تا الان سرعتم از 20 بالاتر نرفته :41: برایه شما هم اینجوریه یا نه؟؟؟

وضعیت اغلب دوستان مثل شماست.
معلوم نیست شاتل چه گندی زده.

OSEN
22-01-2010, 15:57
آپ 158
دان 1021

سلام رفیق :10:.

اتفاقا همین الآن دارم یه مستند رو از همیون سرور دانلودها دان میکنم که سرعتم نهایتا 26 هست و ازون بالاتر نمیره . ولی Ice Age 3 رو از همین سرور دانلودها (که عکسش 2 تا یست بالا هست) هر 3 یارتش رو با سرعت بالای 150 و در عرض 3 سوت گرفتم .

آب و داون استریم منم 1024 / 158 هستش .

Gregar
22-01-2010, 16:05
هی عجب شانسی دارید استفاده کن تا میشه:31:

این که چیزی نیست . مال من اکو 128 با این سرعت توی روز :5: البته متغیره . روی 30 هم میاید
ولی شبانه به زور به 10 کیلو بایت میرسه :45:

MaSoUd555
22-01-2010, 16:16
اینجا تهران صدای آرت 1

میگم ECO128 ها که 512 و 2MB شدند آرت 1 ها هم که شدند 1 مگ منم آرت 1 هستم چرا تغییری نکرده؟

میگه به نظر من که شما هیچ مشکلی ندارید بعدشم صفحه چت رو بست!!!:13:

vahidgame
22-01-2010, 16:21
سلام .

بهترینش برا شما ECO 128 هستش که ماهی 13 چوق باید بدی براش و محدودیت ترافیک 3 گیگ داره . یس باید دانلوداتو بزاری برا 1 تا 7 نصفه شب که ترافیک مفتی هست .که اگه این چند صفحه ی آخرو بخونی ممکنه یشیمون شی اصلا .
شما بهتره بگی کدوم منطقه هستی تا هم محلیات از اوضاع سرویس دهی شاتل تو اون منطقه بت بگن و اونموقع بهتر میتونی تصمیم بگیری :10:.
دوست عزیز چند تا سوال دیگه داشتم. که شاید بعضی هاش سوال های مبتدی باشه ولی به بزرگی خودتون ببخشید:20:
منظور از ترافیک در اصل چیه؟ بعد توی این چند صفحه آخر مگه چی نوشته که ممکنه پشیمون بشم؟یعنی هر وقت از ساعت 1 تا 7 نصفه شب بری میتونی هر چه قدر خواستی دانلود کنی؟
بعد در مورد منطقه باید بگم که طرف های شرق تهران نزدیکای پارک بسیج و اون طرفا هستش.

ghahremanimehdi
22-01-2010, 16:29
اینجا تهران صدای آرت 1

میگم ECO128 ها که 512 و 2MB شدند آرت 1 ها هم که شدند 1 مگ منم آرت 1 هستم چرا تغییری نکرده؟

میگه به نظر من که شما هیچ مشکلی ندارید بعدشم صفحه چت رو بست!!!:13:

ببین این حال اساسی رو عمدا به یکعده ی خاصی دادند. من قبلا فکر میکردم تصادفی هست ولی حالا که میبینم عده ی زیادی از دوستان هستند که دان استریمشون بالاست و خود پشتیبانی هم گفت که برای یکعده (از ما بهترون) با تصمیم مدیریت ، عمدا سرعتشون رو بالا قرار دادند.
مثلا من خودم به شخصه هر وقت 128 شارژ میکنم ، دان استریمم رو میارن روی 130 .:21:
بهترین کار شکایت از طریق قانونیست تا یا برای ما رو هم بالا ببرند یا اینکه برای اونهایی که بیشتر از کوپنشون بسته شده رو بیارند پایین تا ما که قرارداد 512 بستیم سرعتمون روی 20 کیلو نباشه.

online_amin
22-01-2010, 16:32
آقا آرت 1 همون 64 نامحدود هست دیگه ها؟

اون وقت شما حال نمیکنید؟ اینترنت 1 مگابیت مجانی با پهنای باند نامحدود؟

ahriman323
22-01-2010, 16:38

نه 128 12 گیگ

MaSoUd555
22-01-2010, 16:38
ببین این حال اساسی رو عمدا به یکعده ی خاصی دادند. من قبلا فکر میکردم تصادفی هست ولی حالا که میبینم عده ی زیادی از دوستان هستند که دان استریمشون بالاست و خود پشتیبانی هم گفت که برای یکعده (از ما بهترون) با تصمیم مدیریت ، عمدا سرعتشون رو بالا قرار دادند.
مثلا من خودم به شخصه هر وقت 128 شارژ میکنم ف دان استریمم میاد روی 130 .:21:
بهترین کار شکایت از طریق قانونیست تا یا برای ما رو هم ببرند بالا یا اینکه برای اونهایی که بیشتر از کوپنشون بسته شده رو بیارند پایین تا ما که قرارداد 512 بستیم سرعتمون روی 20 کیلو نباشه.

منم بهشون گفتم میگم یا نباید بالا ببرید یا برای همه بالا آپ شه

اکثر مراکز تهران بالا آپ شدند از جمله شمال تهران،شرق،غرب،جالب اینجاست حتی با اینکه سرعت 1مگه پشتیبانی میگه تاحالا گزارش افت سرعت نداشتیم:18:(منم تقریبا غربم هااا اما یخورده پایینتر طرفای جنوب غربی:31:مهراباد هستم)

منتها من چون اون پایین مایینا هستم حال نمیدند،(فکر میکنن نمیدونیم اینترنت چیه !!!:13:)اونی که اون بالاست با پول راحت سرعت میخره منه بدبخت وسعم نمیرسه:31:باید برا منو زیاد کنند نه جاهای دیگه که!!!
تا کی میخوان اینا تبعیض قائل شند خدا میدونه

جالبترش اینجاست هر وقت زنگ میزنی طرف پرروپررو میگه شما کمتر از سرعتی که باید بگیری میگیری؟میگم نه میگه پس مشکل نداری اعتراض نکن

نمیدونم شما چرا اینقد ساکت نشستی شما که داری پول 512 میدی 128 میگیری اما اونی که پول 128 میده 512 میگیره

sei_pm
22-01-2010, 16:41

نه اون Art Home هستش.

mehdi_vsgh
22-01-2010, 17:09
سلام بعد یه عمر به این تاپیک سر زدیم و چند سوال:

1. چرا برای همه سرعتشون رفته بالا ولی من هنوز 512 هستم؟؟؟؟؟
2. حساب کاربری هم برای شما باز نمیشه؟؟ online.shatel.ir

ahriman323
22-01-2010, 17:10
سلام بعد یه عمر به این تاپیک سر زدیم و چند سوال:

1. چرا برای همه سرعتشون رفته بالا ولی من هنوز 512 هستم؟؟؟؟؟
2. حساب کاربری هم برای شما باز نمیشه؟؟ online.shatel.ir

سلام
به به اقا مهدی...
512 اکو فقط برای مشهد زیاد شده فکر کنم!
نه! از دیروز تا حالا دارن تغییرات میدن...

ghahremanimehdi
22-01-2010, 17:18
منم بهشون گفتم میگم یا نباید بالا ببرید یا برای همه بالا آپ شه

اکثر مراکز تهران بالا آپ شدند از جمله شمال تهران،شرق،غرب،جالب اینجاست حتی با اینکه سرعت 1مگه پشتیبانی میگه تاحالا گزارش افت سرعت نداشتیم:18:(منم تقریبا غربم هااا اما یخورده پایینتر طرفای جنوب غربی:31:مهراباد هستم)

منتها من چون اون پایین مایینا هستم حال نمیدند،(فکر میکنن نمیدونیم اینترنت چیه !!!:13:)اونی که اون بالاست با پول راحت سرعت میخره منه بدبخت وسعم نمیرسه:31:باید برا منو زیاد کنند نه جاهای دیگه که!!!
تا کی میخوان اینا تبعیض قائل شند خدا میدونه

جالبترش اینجاست هر وقت زنگ میزنی طرف پرروپررو میگه شما کمتر از سرعتی که باید بگیری میگیری؟میگم نه میگه پس مشکل نداری اعتراض نکن

نمیدونم شما چرا اینقد ساکت نشستی شما که داری پول 512 میدی 128 میگیری اما اونی که پول 128 میده 512 میگیره

من مثل بعضی از دوستان بیشتر از حقم نمیخوام:46:. فقط همون 512 رو درست ارائه کنند هیچ اعتراضی ندارم.
ولی اگر قرار باشه برا بعضیا 1 مگ بسته بشه و برا ما که پول 512 میدیم به اندازه ی 128 هم دانلود نداشته باشم مطمئن باش دهانشون رو صاف خواهم کرد (فعلا یک هفته هست که مشکل دارم و فعلا دندون رو جیگر گذاشتم)

Rastin.
22-01-2010, 17:21
200 بازم خوبه. 1 شب به بعد واسه من میره رو 400-500 . در حد Auto Kick :31:
بعد از امتحانات قرار میذاریم.:10:

23هم باز خوبه. صحبت سر 4-5 کیلوئه.:13:

oK!
قرار چی؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پایم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا تماس میگرفتی با شاتل حداقل جواب آدمو میدادن ولی از وقتی بخشهای مختلف رو با شماره جدا کردن هیچکدوم زیربار پاسخگویی نمیرن و میگن فقط چت آنلاین(= کپی پیست!):2:
میخواستم بدونم شماره کدوم بخش (فروش,پشتیبانی,فنی,پهنای باند یا...) رو باید وارد کنیم که مربوط به شکایات باشه!?
شماره های یک, دو و سه به ترتیب مربوط به بخش فروش,پهنای باند, و پشتیبانیه...هیچکدومم جواب درست نمیدن و میگن برید چت!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان من که میخوام از سرعت پایین شکایت کنم احتمالا باید با بخش فروش کارت اینترنت صحبت کنم!:27:

Rastin.
22-01-2010, 17:24
512 اکو فقط برای مشهد زیاد شده فکر کنم!

نه آقا به شدت تکذیب میشه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ولی اگر قرار باشه برا بعضیا 1 مگ بسته بشه و برا ما که پول 512 میدیم به اندازه ی 128 هم دانلود نداشته باشم مطمئن باش دهانشون رو صاف خواهم کرد (فعلا یک هفته هست که مشکل دارم و فعلا دندون رو جیگر گذاشتم)
خواستی اقدام کنی خبر بده...دهن صاف کردنو هستم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzad_sh_2020
22-01-2010, 18:24
بچه ها این صفحه پشتیبانی هم بسته هست دلم تنگ شده برای دعوا کردن با اینا . فردا حتماً با مدیریتش تماس میگیرم و اگر جواب درستی نداد تا ظهر رونوشت شمایتم رو براش فاکس میکنم

ahriman323
22-01-2010, 18:27
بچه ها این صفحه پشتیبانی هم بسته هست دلم تنگ شده برای دعوا کردن با اینا . فردا حتماً با مدیریتش تماس میگیرم و اگر جواب درستی نداد تا ظهر رونوشت شمایتم رو براش فاکس میکنم

بیا دلتنگ نباش!:31:

farzad_sh_2020
22-01-2010, 18:31
تو هم شوتیا . من تو آدرس بارم تو فایرفکس تا بزنم پایین سومین لینک پر بازدیدم هست :31:

This service is not available. We are sorry for any inconvenience.

از دیور که دارن یک کارایی میکنن پریده صفحه پشتیبانی

ahriman323
22-01-2010, 18:39
تو هم شوتیا . من تو آدرس بارم تو فایرفکس تا بزنم پایین سومین لینک پر بازدیدم هست :31:

This service is not available. We are sorry for any inconvenience.

از دیور که دارن یک کارایی میکنن پریده صفحه پشتیبانی

شما شوت تشریف:31::27:

پس این کیه من الان دارم باهاش میچتم!

OSEN
22-01-2010, 18:44
دوست عزیز چند تا سوال دیگه داشتم. که شاید بعضی هاش سوال های مبتدی باشه ولی به بزرگی خودتون ببخشید:20:
منظور از ترافیک در اصل چیه؟ بعد توی این چند صفحه آخر مگه چی نوشته که ممکنه پشیمون بشم؟یعنی هر وقت از ساعت 1 تا 7 نصفه شب بری میتونی هر چه قدر خواستی دانلود کنی؟
بعد در مورد منطقه باید بگم که طرف های شرق تهران نزدیکای پارک بسیج و اون طرفا هستش.

سلام .
راحت باش رفیق . هر سوالی داری بپرس . منم قبلنکه سرویس بگیرم ازیندست سوالا زیاد داشتم .
ترافیک ; کلا حجم ارسال و دریافت شما رو ترافیک میگن . مثلا وقتی یه عکس رو باز میکنی، بمقدار سایز عکس از ترافیکت کم میشه . یا همین صفحه ی P30 رو وقتی لود کنى مثلا 200 کىلوبایت از ترافیکت کم میشه .

اگه این چند صفحه آخرو بخونی 97 درصد بچه ها از سرعت شاکی بودن .

از ساعت 1 تا 7 هم هرچقد سرعتت اجازه بده بیشتر دان میکنی .

در مورد محلتون هم ، بروبچ هم محلت باید بیان بگن سرویس دهی شاتل اونورا چطوره .

رفقایی هم که گفتن سرعت بالاشهریا زیاد شده باید بگم اینطور نیس . من طرفای بهارستان هستم . مرکز مخابرات دیالمه .

fragari
22-01-2010, 19:02
دیالمه معنيش چيه ؟

ahriman323
22-01-2010, 19:16
دیالمه معنيش چيه ؟

دیالمه . [ دَ ل ِ م َ ] (اِخ ) ج ِ دیلمی ، منسوب به دیلم . رجوع به دیلم شود.

تاپیک شاتل >>تاپیک فرهنگ لغت.دی:

mehdi_vsgh
22-01-2010, 19:16
دیالمه معنيش چيه ؟
معنیش رو نیمدونم ولی اسم یک مرکز مخابراتی در تهران هست

ehsan_885
22-01-2010, 19:25
با سلام خدمت دوستان
یه سوال دارم. سرعت دانلود شما هم از مدیا فایر بعضی شبا خوبه بعضی شبا بده؟ من که تو کار این شاتل سر در نیاوردم.

FARID88
22-01-2010, 19:32
دوستان خبر ندارید کی سایت شاتل راه میفته ؟

( باید مبلغ ماه بعد رو واریز کنم ولی از صبح سایتش دان شده ! )

Ship Storm
22-01-2010, 19:39
خود سایت فعاله فقط بخش ورود مشترکین در حال حاضر در دسترس نیست که اونم فکر کنم تا فردا ظهر درست بشه

ehsan_885
22-01-2010, 19:46
با سلام خدمت دوستان
یه سوال دارم. سرعت دانلود شما هم از مدیا فایر بعضی شبا خوبه بعضی شبا بده؟ من که تو کار این شاتل سر در نیاوردم.

phoenixrezareza
22-01-2010, 19:50
سلام بر دوستان گرامی.
شرمنده میپریم وسط حرفتون.چند تا سوال داشتم:
من گیمر world of warcraft هستم تو شیراز مرکز امیرکبیر.یه مدت تابسون با صبانت اشتراک گرفتم 3ماهه 128 با 10 گیگ ترافیک ولی اینقدر ping افتضاح بود که تا داشتم دیوونه میشدم.بعد از تابسون که همون سرویسو مجبور شدم دوباره بگیرم خیلی بهتر شده بود البته هنوز هم خیلی تو بازی wow قطع میشد و lag زیاد داشت (latency میرفت بالا،اینو گیمرای آنلاین بهتر در جریانن) ولی نسبت به تابسون خیلی بهتر بود.کلا احساس میکنم وقتی اطلاعات زیادی بین سرور بلیزارد و من ردوبدل میشد (تو بازی هم upload هم download انجام میشه) اینترنت نمیکشیدو از بازی قطع میشدم.خلاصه کلافه شدم تا تموم شد.
فکر کنم مشکل صبانت واسه این بود که اکانتم احتمالا با تعداد زیادی share بود اونا هم 24ساعت در حال استفاده بودن احتمالا.

یکی از دوستام 256 داره با سپنتا تو تهران کیفیت اتصالش کولاکه اصلا قطع نمیشه (قطع که میگم از بازی منظورمه نه اینکه کلا مجبور بشم reconnect کنم) متاسفانه سپنتا شیراز نداره تا اونجایی که من میدونم.
حالا اینور اونور گشتم میگن کیفیت شاتل خیلی خوبه.من تو مرکز امیرکبیر شیرازم.میخوام بدونم با سرویس 512 eco کارم راه میفته؟یعنی کیفتش مناسبه؟پایداره؟یا خیلی نوسان داره؟ساعت 1 شب به بعد خیلی داغون میشه؟
برام اصلا سرعت دانلود مهم نیست.تجربهم میگه اگه حدود 30k به صورت پایدار باشه کافیه.اگه بیشتر هم بهتر.خلاصه دنبال یه شرکت درست درمون میگردم که کیفیتش عالی باشه.

درضمن میشه پهنای باند رو از شاتل اختصاصی گرفت؟یعنی share نباشه و خودت تنها استفاده کنی.اگه میشه هزینش چقدره واسه 256 یا 512؟
منتظر کمکتون هستم.

Gregar
22-01-2010, 20:16
سلام بر دوستان گرامی.
من گیمر world of warcraft هستم تو شیراز مرکز امیرکبیر.یه مدت تابسون با صبانت اشتراک گرفتم 3ماهه 128 با 10 گیگ ترافیک ولی اینقدر ping افتضاح بود که تا داشتم دیوونه میشدم.بعد از تابسون که همون سرویسو مجبور شدم دوباره بگیرم خیلی بهتر شده بود البته هنوز هم خیلی تو بازی wow قطع میشد و lag زیاد داشت (latency میرفت بالا،اینو گیمرای آنلاین بهتر در جریانن) ولی نسبت به تابسون خیلی بهتر بود.کلا احساس میکنم وقتی اطلاعات زیادی بین سرور بلیزارد و من ردوبدل میشد (تو بازی هم upload هم download انجام میشه) اینترنت نمیکشیدو از بازی قطع میشدم.خلاصه کلافه شدم تا تموم شد.
فکر کنم مشکل صبانت واسه این بود که اکانتم احتمالا با تعداد زیادی share بود اونا هم 24ساعت در حال استفاده بودن احتمالا.

یکی از دوستام 256 داره با سپنتا تو تهران کیفیت اتصالش کولاکه اصلا قطع نمیشه (قطع که میگم از بازی منظورمه نه اینکه کلا مجبور بشم reconnect کنم) متاسفانه سپنتا شیراز نداره تا اونجایی که من میدونم.
حالا اینور اونور گشتم میگن کیفیت شاتل خیلی خوبه.من تو مرکز امیرکبیر شیرازم.میخوام بدونم با سرویس 512 eco کارم راه میفته؟یعنی کیفتش مناسبه؟پایداره؟یا خیلی نوسان داره؟ساعت 1 شب به بعد خیلی داغون میشه؟
برام اصلا سرعت دانلود مهم نیست.تجربهم میگه اگه حدود 30k به صورت پایدار باشه کافیه.اگه بیشتر هم بهتر.خلاصه دنبال یه شرکت درست درمون میگردم که کیفیتش عالی باشه.

درضمن میشه پهنای باند رو از شاتل اختصاصی گرفت؟یعنی share نباشه و خودت تنها استفاده کنی.اگه میشه هزینش چقدره واسه 256 یا 512؟
منتظر کمکتون هستم.

معمولا پینگ شاتل در این حد یا کمی بالا پایینه

واسه سرعت توی روز هم فکر نکنم مشکلی داشته باشی . در ضمن 128 بهتره از 512 :27:

ahriman323
22-01-2010, 20:24
سلام بر دوستان گرامی.

منتظر کمکتون هستم.

شاتل خوبه بد نیست! من که 2 ساله دارم راضیم..
ولی جدیدا یکم افت سرعت پیدا کرده!

اگه خواستی بگیری 128 اکو بگیر چون در حال حاضر با 512 فرقی نداره...
اگه سرویس بهتر میخوای art بگیر که کیفیت بهتری داره و share نصف اکو هست...
128 اکو 3 گیگ 13900 و 128 ارت هم 28 تومان
با همون 128 ارت کارت راه میفته برای گیم انلاین...

ONE PIECE
22-01-2010, 20:56
سلام.
تازه ها چه خبر.
عرض کنم که دیشب طی صحبتی که با پشتیبانی داشتم و امروز که کلی اعتراض کردم.
برای 5 دقیق نت من قطع و وصل شد.
در کمال ناباوری محدودیت آپلودسنترها رو از خط من برداشتند و اینجانب با سرعت 117 در حال دانلود هستم.
لازم به ذکر هست که من دیشب شاتل رو تحدید به شکایت جمعی بالای 100 نفر کردم.
یا کلا نت ها درست شد یا به خاطر تحدید بود و یا همینجوری!
با تشکر.

blackhero
22-01-2010, 20:57
با سلام خدمت دوستان

فعلا برای من 10 شبی هست که افتضاحه، هم رپید با اکانت، هم مدیا فایر، هم آدرایو. مشکل اغلب دوستان هست دوست عزیز، فقط برای شما نیست. ایراد از شاتله.:13::13::13:

Vahid67
22-01-2010, 21:09
امروز تقریباً دو ساعت قطع بود!!

phoenixrezareza
22-01-2010, 21:35
ممنون از هر 2 دوست عزیز.
به نظرم موقتا اینجوری شده که سرعت 128 و 512 یکیه.همیشه که اینطوری نمیمونه.
این گیمی که من میگم (wow) شدیدا به time out حساسه.منم نمیخوام به هیچ وجه دوباره مشکل قطعی داشته باشم.آخه مسئولیتم تو بازی سنگینه و حیاتی.با یه لشکر آدم اونم خارجی سروکار دارم.
اکانتی که میگیرم باید تا ساعت 3 شب جواب بده.3 شب ما تازه 12:30 خارجیاس.یعنی نه تنها روز بلکه نصف شب هم برام مهمه.
از نظر بودجه میتونم تا art 3 هم بدم (البته به سختی) حجم دانلود هم زیاد واسم مهم نیست.حالا به نظر شما 512 eco بگیرم یا art 3 ؟
art بین چند نفر share میکنن eco چند نفر؟

باز هم ممنون.

farzad_sh_2020
22-01-2010, 21:50
شما شوت تشریف:31::27:

پس این کیه من الان دارم باهاش میچتم!

یعنی شما این لینک برات مشکلی نداره ؟

برای من کادر و .. لود میشه ولی وسط صفحه بجای اوومدن صفحه لاگین یک خطا میده
نکنه هر روز جنگ و دعوا داشتم بن کردن ؟ الان با قیلترشکن میرم ببینم چی مینویسه :27:

دوستان دیگه هم پشتیبانی براشون باز میشه یا نه ؟

ahriman323
22-01-2010, 21:51
ممنون از هر 2 دوست عزیز.
به نظرم موقتا اینجوری شده که سرعت 128 و 512 یکیه.همیشه که اینطوری نمیمونه.
این گیمی که من میگم (wow) شدیدا به time out حساسه.منم نمیخوام به هیچ وجه دوباره مشکل قطعی داشته باشم.آخه مسئولیتم تو بازی سنگینه و حیاتی.با یه لشکر آدم اونم خارجی سروکار دارم.
اکانتی که میگیرم باید تا ساعت 3 شب جواب بده.3 شب ما تازه 12:30 خارجیاس.یعنی نه تنها روز بلکه نصف شب هم برام مهمه.
از نظر بودجه میتونم تا art 3 هم بدم (البته به سختی) حجم دانلود هم زیاد واسم مهم نیست.حالا به نظر شما 512 eco بگیرم یا art 3 ؟
art بین چند نفر share میکنن eco چند نفر؟

باز هم ممنون.

ART بگیر...
ART بین 4 نفر اکو 8 نفر !
الان art 1 شیراز شده 1 مگ...

ahriman323
22-01-2010, 21:53
یعنی شما این لینک برات مشکلی نداره ؟

برای من کادر و .. لود میشه ولی وسط صفحه بجای اوومدن صفحه لاگین یک خطا میده
نکنه هر روز جنگ و دعوا داشتم بن کردن ؟ الان با قیلترشکن میرم ببینم چی مینویسه :27:

دوستان دیگه هم پشتیبانی براشون باز میشه یا نه ؟

نه مشکلی نیست و به پشتیبانی وصل میشم!

چه اروری میده عکس بگذار...

نه نمیتونن چون ای پی شما متغییر هست!

با قیلتر شکن که نمیشه چون فقط باید ای پی شاتل باشه!

apadana.1001
22-01-2010, 22:00
ahriman323
خوب شد تعداد این share شده ها رو بهت یاد دادمااا . نه ؟؟
دوستانی که الان دارن این متن رو می خونن . همین الان بیاید همه با هم به سمت چت آنلاین حمله ور بشیم . پینگ یاهو الان 422 ـه . گوگل 400 . بخدا گندش رو در آوردن .
من رفتم شما هم بیاید . زیاد که باشیم . یارو میفهمه یک من ماست چقدر کره می ده . ( تهدید به شکایت هم در حال حاضر خوب نتیجه می ده .):31:

ahriman323
22-01-2010, 22:05
ahriman323
خوب شد تعداد این share شده ها رو بهت یاد دادمااا . نه ؟؟
دوستانی که الان دارن این متن رو می خونن . همین الان بیاید همه با هم به سمت چت آنلاین حمله ور بشیم . پینگ یاهو الان 422 ـه . گوگل 400 . بخدا گندش رو در آوردن .
من رفتم شما هم بیاید . زیاد که باشیم . یارو میفهمه یک من ماست چقدر کره می ده . ( تهدید به شکایت هم در حال حاضر خوب نتیجه می ده .):31:

ما خودمان یه پا پشتیبان شاتل هستیم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]می دونستم! بعد از دوسال سرویس گرفتن از شاتل اختیار داری...

پینگ یاهو من 277 و گوگل 223 هست!

در ضمن مبارک اخطار ها: 0/1 (1) باشه! :27::31::21:

apadana.1001
22-01-2010, 22:13
ما خودمان یه پا پشتیبان شاتل هستیم! می دونستم! بعد از دوسال سرویس گرفتن از شاتل اختیار داری...

جیگر خوب بخاطر همین اخطار بود که می خواستم بیام پیشت ، حضوری از خجالتت در بیام . البته خودت آدرس ندادی . اگر بری چند صفحه قبل . نوشتم رو حتما می بینی . هنوزم سر حرفم وایسادم( شما آدرس بده خودم از قزوین میام تا تهران ) . تازه اصلا مهم نیست که اخطار گرفتم من حاضرم برای پیدا کردن شما پولم بدم چه برسه به دریافت اخطار .
دوستان دارم حال این پشتیبانی رو می گیرم . شما ها هم بیاید ( تعداد هر چی بیشتر باشه بهتره :31::21:)

Elendil1
22-01-2010, 22:19
ما خودمان یه پا پشتیبان شاتل هستیم! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]می دونستم! بعد از دوسال سرویس گرفتن از شاتل اختیار داری...

خبیث :دی

نه مشکلی نیست و به پشتیبانی وصل میشم!

چه اروری میده عکس بگذار...

نه نمیتونن چون ای پی شما متغییر هست!

با قیلتر شکن که نمیشه چون فقط باید ای پی شاتل باشه!

شما تا فردا صبح هم اعتراض کنی خبری نیست :دی
همینطور که میبینی پشتیبان های شاتل همیشه در حال کار سخت هستند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در نتیجه الان خسته هستند و الان بری میگن : ... رفع میشه ... یا تکذیب می کنند ... یا میگن مشکل فنی و به ما که مسول بخش فنی هستیم ربطی نداره و ... :دی !!!
--------------------------------------------------------
بچه ها چند درصد میگید امشب دانلود رایگان درست میشه ؟ :دی

ahriman323
22-01-2010, 22:21
جیگر خوب بخاطر همین اخطار بود که می خواستم بیام پیشت ، حضوری از خجالتت در بیام . البته خودت آدرس ندادی . اگر بری چند صفحه قبل . نوشتم رو حتما می بینی . هنوزم سر حرفم وایسادم( شما آدرس بده خودم از قزوین میام تا تهران ) . تازه اصلا مهم نیست که اخطار گرفتم من حاضرم برای پیدا کردن شما پولم بدم چه برسه به دریافت اخطار .
دوستان دارم حال این پشتیبانی رو می گیرم . شما ها هم بیاید ( تعداد هر چی بیشتر باشه بهتره :31::21:)
اره دیده بودم!:20:

خبیث :دی

شما تا فردا صبح هم اعتراض کنی خبری نیست :دی
همینطور که میبینی پشتیبان های شاتل همیشه در حال کار سخت هستند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، در نتیجه الان خسته هستند و الان بری میگن : ... رفع میشه ... یا تکذیب می کنند ... یا میگن مشکل فنی و به ما که مسول بخش فنی هستیم ربطی نداره و ... :دی !!!
--------------------------------------------------------
بچه ها چند درصد میگید امشب دانلود رایگان درست میشه ؟ :دی

اره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درست نمیشه!:46:

اهان شاید به خاطر تولد ندا(3 بهمن) هست که اینترنت اینجوری شده!:31:

blackhero
22-01-2010, 22:26
افت سرعت از همین الان شروع شد،تا حدود ساعت 10-10:30 میشه سرعت دانلود از لینکهای مستقیم از 60-70 میرسه به 30-35! کاملا تابلو هست که کار خودشونه و به عمد اینکار رو میکنن:2:

ghahremanimehdi
22-01-2010, 22:28
من پینگ گوگلم الان 157 هست.

farzad_sh_2020
22-01-2010, 22:31
اینم اروری که به من میده .
میشه به پشتیبانی اعلام کنی ببینی چی میگه ؟ فقط کافیه یک کاری کرده باشن که بن شده باشم . کلشون رو میکنم :21:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahriman323
22-01-2010, 22:32
[B]افت سرعت از همین الان شروع شد،تا حدود ساعت 10-10:30 میشه سرعت دانلود از لینکهای مستقیم از 60-70 میرسه به 30-35! کاملا تابلو هست که کار خودشونه و به عمد اینکار رو میکنن:2:[/
B]
برای من که 60 70 میچرخه...

من پینگ گوگلم الان 157 هست.
برای من 208 شده!

pedram_sad
22-01-2010, 22:33
یک مشت bastard ریختن isp تشکیل دادن
نه تنها improvement نداره مرتب افت داره کارشون

امشب درست موقعی که احتیاج داشتم وسط کار قطع شد و 2 ساعت قطع بود

نون به نرخ روز خور ها !

ghahremanimehdi
22-01-2010, 22:36
من تا ساعت 1 میشه سرعت میاد روی 24 کیلو. الان هم پینگ خوبه و هم سرعت.

electronic0nt
22-01-2010, 22:36

اینم وضعیت من

Xx Hossein xX
22-01-2010, 22:37
سلام ...
این speedtest چشه ؟؟!؟!

ghahremanimehdi
22-01-2010, 22:38
یک مشت bastard ریختن isp تشکیل دادن
نه تنها improvement نداره مرتب افت داره کارشون

امشب درست موقعی که احتیاج داشتم وسط کار قطع شد و 2 ساعت قطع بود

نون به نرخ روز خور ها !

bastard اونیه که نمیذاره زیرساختهای اینترنت بهبود پیدا کنه.نه شاتل.
چون تمام ISP ها وضعشون خرابه.

ahriman323
22-01-2010, 22:41
اینم اروری که به من میده .
میشه به پشتیبانی اعلام کنی ببینی چی میگه ؟ فقط کافیه یک کاری کرده باشن که بن شده باشم . کلشون رو میکنم :21:

اقا میگه شناسه کاربریش چنده؟!

Electronic-Arts
22-01-2010, 22:44
برای من که 60 70 میچرخه...

برای من 208 شده!
میگم چه جوری idm رو فارسی کردی؟

Xx Hossein xX
22-01-2010, 22:46

سیستم لوکیت ویندوزت رو بزار روی پرشین خودش میفهمه باید فارسی شه بعد یه فایل 30-40 کیلویی دانلود میکنه درست میشه :31:

farzad_sh_2020
22-01-2010, 22:48
اقا میگه شناسه کاربریش چنده؟!

چکار شناسه داره ؟ ببین قضیه بن شدن هست ؟ داری با کی میچتی الان ؟

pedram_sad
22-01-2010, 22:50
bastard اونیه که نمیذاره زیرساختهای اینترنت بهبود پیدا کنه.نه شاتل.
چون تمام ISP ها وضعشون خرابه.

اون که extreme edition هست ولی مطمن باش اینها همه دستشون تو یک کاسس
دیگه قاط زدن سیستم حساب کاربری اونم نزدیک به 30 ساعت و خوردن حق روزانه به جای شبانه که دست خودشونه

ahriman323
22-01-2010, 22:52

وقتی به اینترنت وصل باشی و برنامه را نصب کنی همون موقع میگه میخوای زبان فارسی را دانلود کنم....

یا میتونی خودت فایل زبان فارسی را بریزی توی قسمت محل نصب برنامه که معمولا ادرس زیر هست:

C:\Program Files\Internet Download Manager\Languages

فایل زبان فارسی IDM را برات اپلود کردم
باید از زیپ درش بیاری و به اون ادر بریزی و بعد برنامه را ریست کنی و بعد توی قسمت تنظیمات زبان زبان فارسی را انتخاب کنی!

یا

online_amin
22-01-2010, 22:52
آقا یکی به ما درست و واضح بگه الان کجاها سرعت بالا رفته؟ چه سرویس هایی؟

راستی موج عظیم شیلترینگ هم در ادامه موجهای قبلی به وقوع پیوست. Downloads.ir هم به باد فنا رفت. هر چی سایت که لینک فیلم به صورت مستقیم هست رو انگار دارن هیتلر میکنند.

ahriman323
22-01-2010, 22:53
چکار شناسه داره ؟ ببین قضیه بن شدن هست ؟ داری با کی میچتی الان ؟

با پشتیبانی ( فیضی)....

خوب باید شناسه ات باشه تا بررسی کنه! الکی که نمیشه بررسی کرد...

ghahremanimehdi
22-01-2010, 22:54
دیگه قاط زدن سیستم حساب کاربری اونم نزدیک به 30 ساعت و خوردن حق روزانه به جای شبانه که دست خودشونه

بله دیگه. مثل پارک دایناسورها هستش. هر کسی هرکاری دوست داشته باشه میکنه. کسی هم نمیتونه ایراد بگیره.

ahriman323
22-01-2010, 22:57

اون سیستم که بخاطر درست کردن گذارش دانلودها بوه...
ولی خیلی طول کشیده!
هنوز که چیزی معلوم نیس....

Electronic-Arts
22-01-2010, 23:02
آقا یکی به ما درست و واضح بگه الان کجاها سرعت بالا رفته؟ چه سرویس هایی؟

راستی موج عظیم شیلترینگ هم در ادامه موجهای قبلی به وقوع پیوست. Downloads.ir هم به باد فنا رفت. هر چی سایت که لینک فیلم به صورت مستقیم هست رو انگار دارن هیتلر میکنند.
اشکال نداره فکر میکنی واسه چی v*--------------p--------*n رو اختراع کردن؟:21:

دادستانی ایران فهرست "مصادیق محتوای مجرمانه" را منتشر کرده که بر اساس بخشی از قانون جرایم رایانه ای تهیه شده است.
خبرگزاری دولتی ایران - ایرنا، به نقل از عبدالصمد خرم آبادی، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه نوشته است که "این دبیرخانه با بررسی گزارشات واصله نسبت به مجرمانه بودن یا نبودن، تصمیم نهایی را اتخاذ و در صورت احراز محتوی مجرمانه نسبت به پالایش (فیلتر) اقدام خواهد کرد."
قانون جرایم رایانه ای دهم تیرماه امسال از سوی محمود احمدی نژاد، رییس جمهوری ایران برای اجرا به نهادهای حکومتی ابلاغ شد.
این در حالیست که قوه قضاییه آذر ماه سال گذشته، یعنی پیش از ابلاغ این قوانین، دادسراهای ویژه جرایم رایانه ای را راه اندازی کرده بود.
قانون جرایم رایانه ای 5 بخش و 55 ماده دارد که کلیه مواد آن امسال از سوی شورای نگهبان تایید شد.
بنابر فهرستی که آقای خرم آبادی ارائه کرده کارگروه مصادیق محتوی مجرمانه جرایم رایانه ای در پنج فصل در بخش های "محتوی خلاف عفت و اخلاق عمومی، محتوی علیه مقدسات، محتوی علیه امنیت و آرامش عمومی، محتوی علیه مقامات و نهادهای دولتی و عمومی و محتوایی که برای ارتکاب جرایم رایانه ای و سایر جرایم، تهیه شده است."
مصداق های تازه جرم اینترنتی

بخشی از این فهرست به مواردی اشاره دارد که در قانون مجازات اسلامی نیز آمده است ولی در برخی موارد مصادیق ارائه شده تازگی دارد.
مواردی نظیر این که اگر کسی "فیلترشکن" انتشار دهد یا به افراد دیگر از طریق اینترنت آموزش دهد که چگونه می توان از فیلترینگ عبور کرد، مجرم است و این کار مصداق جرم به حساب می آید.
علاو ه بر این، اگر کسی لینک سایت هایی را که دارای "محتوی مجرمانه" هستند یا در آنها نشانی های اینترنتی سایت های مسدود شده و نشریات توقیف شده آمده را منتشر کند و آنها در اختیار دیگران بگذارد، مجرم است.
این بخش در حالی به عنوان مصداق جرم ذکر شده که بسیاری از سایت ها در ایران فیلتر شده و کاربران با استفاده از فیلترشکن از این سایت ها استفاده می کنند.

اگر کسی "فیلترشکن" انتشار دهد یا به افراد دیگر از طریق اینترنت آموزش دهد که چگونه می توان از فیلترینگ عبور کرد، مجرم است و این کار مصداق جرم به حساب می آید.
به اشتراک گذاشتن لینک ها نیز از جمله کارهای مرسوم در اینترنت است که کاربران اینترنتی این گونه لینک ها را در سایت ها و وبلاگ ها قرار می دهند.
بنابر مصداقهای دیگری که دادستان ارائه داده حتی دادگاهها می توانند کسانی را که فیلترشکن می فروشند را نیز با عنوان "توزیع یا معامله" وسایل "ارتکاب جرایم رایانه ای" محکوم کنند.
تغییر مصداقه ای جرم در فاصله چند سال

در اوایل دهه 1380 بحث جرایم رایانه ای مطرح شد اما آن زمان موضوع جرایم رایانه ای به گستردگی امروز نبود و بیشتر حوزه هایی را در بر می گرفت که به جعل اسناد دولتی و شخصی مربوط می شد.
چنانکه اولین جرم رایانه ای ده سال پیش در خرداد ماه سال 1378 به ثبت رسید و در آن یک دانشجوی کامپیوتر و یک کارگر چاپخانه در کرمان، چک های تضمینی را جعل می کردند.
جعل اسکناس، بلیت شرکت های اتوبوسرانی، جعل اسناد دولتی از قبل گواهینامه رانندگی، کارت پایان خدمت، مدرک تحصیلی، اوراق خرید و فروش خودرو و چک های مسافرتی از دیگر موارد جرم رایانه ای در اوایل دهه 80 به حساب می آمد.
در این زمان پلیس ایران سعی کرد تا برنامه ای را برای مقابله جرایم اینترنتی اجرا کند.
در این مدت اینترنت در ایران گسترش یافت و سایت و وبلاگ های بسیاری در داخل و خارج ایران به زبان های فارسی راه اندازی شدند.
با گسترش وسایل ارتباطی، حکومت ایران به فکر افتاد تا گروهی تشکیل دهد که بر انتشار مطالب و محتوی اینترنتی سایت ها نظارت کند.
کمیته ای با حضور وزارتخانه های اطلاعات، ارشاد، آموزش و پرورش، صداو سیما، ارتباطات و سازمان تبلیغات تشکیل شد تا در باره فیلترینگ سایت ها تصمیم گیری کنند.
در این زمان بحث اولیه در باره جرایم رایانه ای تا حد زیادی تغییر کرد. برخی از وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران به اتهام نوشتن مطالب در وبلاگ ها و سایت ها دستگیر شدند و دولت با فیلترینگ گسترده سایت ها و کنترل سرعت اینترنت، به دنبال تعاریف و مصداقهای تازه ای از اینترنت بر آمد.
تا قبل از این هم برخی وبلاگ نویسان ایرانی به اتهاماتی مانند توهین به افراد و "مقدسات" یا افشای اسرار و اسناد دولتی رو به رو شده و محاکمه و مجازات شده اند.
با تصویب و اجرای قانون جرایم رایانه ای، اکنون مصداق های مجرمانه جدیدی برای قانون تازه تهیه شده است.
کارگرو تعیین مصداق محتوی مجرمانه جرایم اینترنتی از سرویس دهندگان اینترنتی که خدمات دسترسی و میزبانی سایت ها را انجام می دهند، خواسته تا هر وقت با یکی از این مصادیق مواجه شدند، "بلافاصله مراتب را به دبیرخانه مستقر در دادستانی کل کشور اعلام کنند."

تا قبل از این هم برخی وبلاگ نویسان ایرانی به جرایمی مانند توهین به افراد و "مقدسات" یا افشای اسرار و اسناد دولتی محاکمه و مجازات شده اند.
به گفته آقای خرم آبادی، دبیرخانه با بررسی گزارشها، نسبت به مجرمانه بودن یا نبودن، تصمیم می گیرد و در صورتی که تشخیص بدهد محتوی مجرمانه است سایت را فیلتر خواهد کرد و پرونده سایت ها به دادگاه فرستاده می شود.
جرم اینترنتی و حوادث انتخابات

افزایش تعداد کاربران اینترنت در چند سال اخیر و به ویژه بعد از حوادث مربوط به انتخابات در ایران، دست اندرکاران را متوجه فعالیت های این افراد در محیط مجازی کرده است.
تا جایی که در بخشی از کیفرخواست دستگیر شدگان حوادث بعد از انتخابات در ایران، معاون دادستان تهران شرکت های توییتر و فیس بوک را متهم به نقش آفرینی در فراهم کردن شرایط براندازی کرده بود.
معاون دادستان، سایت شبکه اجتماعی تویتر را متهم کرده که به روز رسانی سایت خود را "که مستلزم قطع چند روزه" بود، با هدف حمایت و سرویس دهی "به آشوبگران" به تاخیر انداخته است.
همچنین فیس بوک متهم شده که "در راستای تسهیل ارتباط میان کاربران ایرانی و سایر کشورها در مقطع اغتشاشات نسخه آزمایشی خود رابه زبان فارسی ارائه کرد تا آشوبگران بهتر بتوانند از آن استفاده کنند."

apadana.1001
22-01-2010, 23:03
دوستان
اگر این اروری که برای پشتیبانیه آنلاین میفته ، منظورش بن کردن باشه ، پس منم بن شدم .( فکر کنم زیادی حالشون رو گرفتم ).
من یکی از دوستانم که توی مخابرات قزوین کار می کنه ، می گه : " انقدر سرعتها و کاربرا رو زیاد کردن ( کل شرکتا ) که روتر مخابرات قزوین در هنگ کامل به سر می بره و هر از گاهی خشاب روتر رو در میارن و دوباره جا می ندازن :18: .
بعدش گفت : شاتل غلط کرده که میگه یکشنبه :31::27: درست میشه . ولی تا آخر هفته ی دیگه درست میشه .( البته بازم قزوین ) .
خلاصه الان هم وضع خیلی خرابه . پینگم روی 117 هست ولی سرعت دانلود از 48 بالاتر نمیره . البته الان . خدا می دونه تا ساعت 1 اصلا می تونم کانکت بشم یا نه :31: . ولی اگر همین جوری به اعتراضامون گسترش بدیم 100 % به نتیجه می رسیم .

Electronic-Arts
22-01-2010, 23:04
اشتباه ................

ahriman323
22-01-2010, 23:06
اشکال نداره فکر میکنی واسه چی v*p*n رو اختراع کردن؟:21:
......................................
:31::27:

استفاده از فیلتر شکن جرم است و زندان دارد

استفاده از نرم افزارهای موسوم به فیلتر شکن در دسته جرائم رایانه ای قرار دارد که می تواند مجازات زندان هم داشته باشد.

به گزارش جهان به طور کلی جرائم رایانه ای شامل 20 مورد زمینه کلاه برداری رایانه ای ،31 مورد توهین و نشر اکاذیب ،12 مورد دسترسی از طریق هک ،10 مرود تکثیر غیر مجاز ،16 مورد کلاهبرداری اینترنتی و 3 مورد هم تخریب داده ها است.

بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی اداره مبارزه با جرائم رایانه ای پلیس آگاهی، این روزها 32 درصد جرایم رایانه ای مربوط به دسترسی غیر مجاز به شبکه های کامپیوتری،30 درصد مربوط به توهین و نشر اکاذیب ،20 درصد کلاهبرداری اینترنتی،10 درصد تکثیر غیر مجاز نرم افزارهای اینترنتی، 7 درصد اختلال در سیستم داده ها و یک درصد هم مربوط به دیگر موارد است.

در همین گزارش آمده است که بیشترین جرم اینترنتی را تهرانی ها و بعد از آن خراسانی ها و اصفهانی ها داشته اند.

در همین رابطه یک گزارش نظارتی نشان می دهد که تعداد تخلفات اینترنتی در سالهای گذشته روند صعودی و جهشی داشته است.

Bs_panzer
22-01-2010, 23:13
مگه کسی از فیلتر شکن استفاده کنه (به جز این سایت های ------ درپیت ها) می تونن بفهمن ؟

MaSoUd555
22-01-2010, 23:13
آقا این بی وجدانا هنوز سرعت منو زیاد نکردند ها!!!

دیگه شورشو درآوردند نه به اون که برا بعضی ها بزور دارن پهنای باند میکنن تو حلقومشون نه به این ور که دارن از گلومون هر چی خوردیم در میارند!!!

MaSoUd555
22-01-2010, 23:15
مگه کسی از فیلتر شکن استفاده کنه (به جز این سایت های ------ درپیت ها) می تونن بفهمن ؟

هر کشور یه رنج آیپی خاص داره

باز تو همون رنج آیپی کشور هر ISP ها رنج آیپی خاص داره

یه نرم افزار (حالا نوشته شده به هر زبانی) میتونه آیپی رو چک کنه و جزو آیپی های شاتل نباشه ارتباط برقرار نمیکنه

ahriman323
22-01-2010, 23:15

اره تابلو هست از IP....

رنج IP شاتل این هست:

94.183.224.0 - 94.183.231.255

farzad_sh_2020
22-01-2010, 23:18
بچه ها میشه همه پشتیبانی آنلاین رو باز کنن ببینن باز میشه یا نه ؟
فقط تست کنید ببینید باز میشه یا نه ؟

لطفاً بنویسید از کدوم شهر هم هستید . البته ربطی نداره . فکر کنم موضوع همون جنگ و دعوا های اساسی باشه

الان یک ایمیل اساسی زدم بهشون و گفتم فقط کافیه بخاطر اوون انتقادها صفحه از دسترسم خارج شده باشه . حالا منتظرم جواب بدن . خبرش رو مینویسم براتون . شما هم تست کنید اینجا بنویسید

دوست عزیز ممنون برام اعلام کردی . خودم الان ایمیل دادم و حالشون رو میگیرم

MaSoUd555
22-01-2010, 23:22
اره تابلو هست از IP....

رنج IP شاتل این هست:

مطمئنی سعید؟

همین الان آیپی من من به جای 183 182 هستش:31:

pedram_sad
22-01-2010, 23:22

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفاً بنویسید از کدوم شهر هم هستید . البته ربطی نداره . فکر کنم موضوع همون جنگ و دعوا های اساسی باشه

الان یک ایمیل اساسی زدم بهشون و گفتم فقط کافیه بخاطر اوون انتقادها صفحه از دسترسم خارج شده باشه . حالا منتظرم جواب بدن . خبرش رو مینویسم براتون . شما هم تست کنید اینجا بنویسید

برای من که باز شد

امیر فلاحی
تشریف داشتن برای چرند تحویل دادن طبق معمول
====================================

دوستان میگم این تاپیک عجیب پست خور و مشاهده کننده دار شده ها :31:

الان که دیدم 255 تا پست اینجا دادم که 10 تاش ماله قبل از گرفتن سرویسم و سوالاتم راجع با اشنایی با این ISP بوده

یک عده از ماها داریم حسابی پست زیاد میکنیم اینجا ( SPAM وار ) :31:

Bs_panzer
22-01-2010, 23:24

لطفاً بنویسید از کدوم شهر هم هستید . البته ربطی نداره . فکر کنم موضوع همون جنگ و دعوا های اساسی باشه

دوستان یکم شاتل خوب جواب میده روتون زیاد شده ها نمی دونید صبا چه طوری جواب میده فکر کردید این جا اروپاست ؟ :13:

این جا ایرانه یعنی جایی که هر چی پهنای باند میبینی توش باعث تحریکه ! :27:

Mandana.B
22-01-2010, 23:26
[QUOTE=pedram_sad;4599814]برای من که باز شد

امیر فلاحی
===============================
ولی برای منم باز نمی شه!!
تهران هستم.

ghahremanimehdi
22-01-2010, 23:28
برای من که باز شد

امیر فلاحی
====================================

دوستان میگم این تاپیک عجیب پست خور و مشاهده کننده دار شده ها :31:

الان که دیدم 255 تا پست اینجا دادم که 10 تاش ماله قبل از گرفتن سرویسم و سوالاتم راجع با اشنایی با این ISP بوده

یک عده از ماها داریم حسابی پست زیاد میکنیم اینجا ( SPAM وار ) :31:

منم الان با پشتیبانی کلی کل کل کردم (فیضی)

vroom
22-01-2010, 23:29

اصلا برای همین سرعتت را زیاد نکردن دیگه:دی
--------------
این پنل کاربری نمیخواد باز بشه؟:41: کلی کار داریم اونجا:19:

farzad_sh_2020
22-01-2010, 23:30
دوستان یکم شاتل خوب جواب میده روتون زیاد شده ها نمی دونید صبا چه طوری جواب میده فکر کردید این جا اروپاست ؟ :13:

این جا ایرانه یعنی جایی که هر چی پهنای باند میبینی توش باعث تحریکه ! :27:

ببین دوست عزیز نمیدونم شوخی کردی یا جدی گفتی .

ولی اوونجا نشسته پول میگیره که جواب منو و امثال من که مشکل دارن رو بده . وقتی هم سرویس درست نمیدن هرچی هم فحش بخورن حقشون هست . من الان 2 روزه روزی 10 باز میرم میگم آقای مصطفائی هستن ؟

چون اوونروز وسط کار پاس داد به یکی دیگه وقتی کم آورد و بعد هم ظاهراً از 4 شنبه مرخصی گرفته دیگه پیداش نشده و هربار هم نوشتم ایشون باید به من جواب بده چرا وسط کار ول کرده و داده به یکی دیگه و تا وقتی هم که جوابم رو نده روزی 10 بار میرم میپرسم هست یا نه .

ولی برای منم باز نمی شه!!
تهران هستم.
شما هم همین خطای من رو بهتون داد ؟

باهاشون جنگ و دعوا هم داشتین یا نه ؟

OSEN
22-01-2010, 23:31
سلام ...
این speedtest چشه ؟؟!؟!

منم این مشکل رو داشتم که با راهنمایی دوستان حل شد . یه سرور دیگه رو انتخاب کن مثلا باکو .

اینم تست همین الآن من :

:10:

ashkan_mc
22-01-2010, 23:41
آقا این بی وجدانا هنوز سرعت منو زیاد نکردند ها!!!

دیگه شورشو درآوردند نه به اون که برا بعضی ها بزور دارن پهنای باند میکنن تو حلقومشون نه به این ور که دارن از گلومون هر چی خوردیم در میارند!!!

اینقدر حرص نخور بابا ... برای من که آرت 2 ام الان پهنای باندم 1 مگ شده ولی سرعتم به زور به 25 می رسه ... البته الان چون ترافیک رایگانه اینطوره ... از فردا خوب میشه ولی چه فایده ... ترافیک رو زود تموم میکنه ..

farzad.sharifi
22-01-2010, 23:44
سلام دوستان
من به یک مشکلی برخورد کردم
الان دارم تست دانلود می گیرم ، مثلا بزنامه opera رو از سایتش دانلود میکنم سرعت طرف های 90 kb/s هست.
اما می خواهم از رپیدشیر با اکانت دانلود کنم سرعت 20kb/s هست
مشکل کجاست؟
قبلا با رپید تا سرعت 90kb/s دانلود می کردم الان نمیدونم چرا ..؟

راستی این اکانتو یکی دیگه از دوستام هم داره ،آیا وقتی اونم دانلود میکنه رو سرعت دانلود من تاثیر داره؟

farzad_sh_2020
23-01-2010, 00:02
اینم تست من
ترکونده این 512 ها !!!

بذار این پشتیبانی آنلاینش باز بشه . پدرشونو در میارم

farzad_sh_2020
23-01-2010, 00:07
جدیداً وقتی تند برخورد میکنی زود جواب میدن :
با سلام

مشترک گرامی در حال حاضر سایت در حال آپدیت می باشد تا برطرف شدن مشکل تحمل بفرمائید از صبر شکیبائی شما سپاسگزاریم

اميرفلاحي
کارشناس پشتيبانی فنی شاتل

حالا الان باز گیر میدم چرا برای بعضی ها باز میشه

MaSoUd555
23-01-2010, 00:07
اینقدر حرص نخور بابا ... برای من که آرت 2 ام الان پهنای باندم 1 مگ شده ولی سرعتم به زور به 25 می رسه ... البته الان چون ترافیک رایگانه اینطوره ... از فردا خوب میشه ولی چه فایده ... ترافیک رو زود تموم میکنه ..

اشکان یه چیزی میگیا!!!:31:خب سرعت زیاد چه ربطی به تموم شدن ترافیک داره!!!

من الان 3 هفتست هنوز نتونستم یه فایل 4 گیگی رو دانلود کنم
پیر شدم پشت این سرعت

ahriman323
23-01-2010, 00:12
مطمئنی سعید؟

این رنج آی پی برای شاتل شیراز هست

pesar_tanha
23-01-2010, 00:21
تهران - مخابرات دیالمه - آرت 1 - همین الآن :27:

بــــــــــــــــــه شما هم که بچه محل در اومدی :31:

من 128 اکو دارم این روزها کلی اداپتور از برق در میارم خسته شدم دیگه :18:

ghahremanimehdi
23-01-2010, 00:28

آداپتورو برای چی در میاری؟

farzad_sh_2020
23-01-2010, 00:34

احتمالاً مودمش smc هست مثل من و دکمه خاموش روشن نداره . خوب عزیزم فیش پشت مودم رو بکش .

آخه پشتیبانی میگه هروقت مشکل داشتین خاموش روشن کنید شاید حل بشه

Bs_panzer
23-01-2010, 00:37

باو تو با 128 چه پینگی داری ما با 512 384 هست پینگ :( روز تعطیلی نتونستیم یکم mw2 بازی کنیم :(

حتما دکمه پاور مودمش خرابه :21:
--------------------------------------------------------------------------------------------

کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 23 (21 کاربران و 2 مهمان)

Bs_panzer, ahriman323, choory, diligent68, dverbame, farzad.sharifi, farzad_sh_2020, ghahremanimehdi, hadi_gamer, hastor111, MaSoUd555, masud7, Mitra_Nadi, mohsenfff, mouzi4us, pesar_tanha, radium, total_overdose, yahyqazmis

Vahid67
23-01-2010, 00:45
همین الان از سایت مایکروسافت سرعت دانلود روی 14 هست با ECO512

vroom
23-01-2010, 00:53
همین الان از سایت مایکروسافت سرعت دانلود روی 14 هست با ECO512

الان 1 فایل از سرور دانلودها تست کردم سرعت ثابت 62 هستش , ببینیم 10 دقیقه دیگه اوضاع چطور میشه!:13:

OSEN
23-01-2010, 01:09

مخلص بروبچ هم محلیم هستیما داداش .
خدارو شکر من از موقعی که سرویسم وصل شده حتی یه دیسکانکت هم نداشتم چه برسه به این بازیا . راستی مودم شما چیه ؟ برا من که زاکسل معمولی هست .
با آرزوى نهاىت سرعت دانلود ، شب همه بخیر .

momkhbpsp
23-01-2010, 01:20

Rastin.
23-01-2010, 01:50
دوستان لطفا چند سایت دانلود ایرانی مثل دانلودها که لینک مستقیم داشته باشه معرفی کنید...

دیگه از مدیافایر و رپیدشیر و...دست شستم بکلی!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

......
نقل قول:
استفاده از فیلتر شکن جرم است و زندان دارد

استفاده از نرم افزارهای موسوم به فیلتر شکن در دسته جرائم رایانه ای قرار دارد که می تواند مجازات زندان هم داشته باشد.

به گزارش جهان به طور کلی جرائم رایانه ای شامل 20 مورد زمینه کلاه برداری رایانه ای ،31 مورد توهین و نشر اکاذیب ،12 مورد دسترسی از طریق هک ،10 مرود تکثیر غیر مجاز ،16 مورد کلاهبرداری اینترنتی و 3 مورد هم تخریب داده ها است.

بر اساس آخرین آمار منتشر شده از سوی اداره مبارزه با جرائم رایانه ای پلیس آگاهی، این روزها 32 درصد جرایم رایانه ای مربوط به دسترسی غیر مجاز به شبکه های کامپیوتری،30 درصد مربوط به توهین و نشر اکاذیب ،20 درصد کلاهبرداری اینترنتی،10 درصد تکثیر غیر مجاز نرم افزارهای اینترنتی، 7 درصد اختلال در سیستم داده ها و یک درصد هم مربوط به دیگر موارد است.

در همین گزارش آمده است که بیشترین جرم اینترنتی را تهرانی ها و بعد از آن خراسانی ها و اصفهانی ها داشته اند.

در همین رابطه یک گزارش نظارتی نشان می دهد که تعداد تخلفات اینترنتی در سالهای گذشته روند صعودی و جهشی داشته است. :31::27:

تا جایی که میدونم انتشار و آموزش خیلتر شکن جرم محسوب میشه نه استفادش!!

با این حساب بجای واژه منحوس کاربر زین پس بفرمایید مجرم اینترنتی!!:27:

pesar_tanha
23-01-2010, 01:50

برای ریسیت کردن
هر چند ساعت اینجوری میشه البته اینروزها اینطوری شده قبلا" مشکلی نداشتم

در بیارم پس بزارم سر جاش درست میشه :18:

apadana.1001
23-01-2010, 01:51
وضع اسفناکه .
سرعت دانلود رویه 10 ـه . امشب یکی از گند ترین شبایه شاتله . پشتیبانی هم که وصل نمی شه .
من فکر کنم این مشکل ربتی به پهنای باند و تجهیزات نداره .
چرا ؟
چون سرور سایت دانلودها (----------.com ) در ایرانه و همین الان که سرعت 10 کیلوبایته ، از دانلودها با 63 دانلود می کنه :31: . 100 % بخاطر تحریم و مسائل سیاسیه .:41:
یادمه یه بار یکی از مسولان بخش پشتیبانی بهم گفت که : یه کدی رو توی داس تایپ کنم . منم تایپ کردم و یه لیست بلند بالا چاپ شد . بعد لیست رو کپی کردم براش . اون بهم گفت که توی لیستتون نشون میده که درخواست شما با پینگ 83 از سرورهای شاتل و مخابرات عبور کرده و تا به سرور میزبان در خارج از کشور وصل شده ، مقدارش 3 برابر شده . که نشون میده مشکل از آن سوی آبهاست :18: .
من که چشمم آب نمی خوره .
اگر سرویسشون رو درست کردن که کردن . اگر نکردن من حتما تغییر isp میدم .
خداوند لعنت که باعث و بانیه این مشکلات اینترنت رو :27::19::13: .
دوستان اگر تونستن با پشتیبانی ارتباط برقرار کنن . بگید بهشون که بخدا حال همشون رو میگیرم . حالا دیگه خارج از سرویس میشن !!! چطوره که نوشته شده آنلاین ولی سرویس دهی نمیشه ؟؟

pesar_tanha
23-01-2010, 02:00
از دکمه هم ریستارت میکنم

Vahid67
23-01-2010, 02:04
امشب خدا رو شکر اوضاع فعلاً خوبه سرعت روی 68 هستش

Rastin.
23-01-2010, 02:05
وضع اسفناکه .
سرعت دانلود رویه 10 ـه . امشب یکی از گند ترین شبایه شاتله . پشتیبانی هم که وصل نمی شه .
من فکر کنم این مشکل ربتی به پهنای باند و تجهیزات نداره .
چرا ؟
چون سرور سایت دانلودها (----------.com ) در ایرانه و همین الان که سرعت 10 کیلوبایته ، از دانلودها با 63 دانلود می کنه :31: . 100 % بخاطر تحریم و مسائل سیاسیه .:41:
یادمه یه بار یکی از مسولان بخش پشتیبانی بهم گفت که : یه کدی رو توی داس تایپ کنم . منم تایپ کردم و یه لیست بلند بالا چاپ شد . بعد لیست رو کپی کردم براش . اون بهم گفت که توی لیستتون نشون میده که درخواست شما با پینگ 83 از سرورهای شاتل و مخابرات عبور کرده و تا به سرور میزبان در خارج از کشور وصل شده ، مقدارش 3 برابر شده . که نشون میده مشکل از آن سوی آبهاست :18: .
من که چشمم آب نمی خوره .
اگر سرویسشون رو درست کردن که کردن . اگر نکردن من حتما تغییر isp میدم .
خداوند لعنت که باعث و بانیه این مشکلات اینترنت رو :27::19::13: .
دوستان اگر تونستن با پشتیبانی ارتباط برقرار کنن . بگید بهشون که بخدا حال همشون رو میگیرم . حالا دیگه خارج از سرویس میشن !!! چطوره که نوشته شده آنلاین ولی سرویس دهی نمیشه ؟؟

من الان از ---------- با 150 میگیرم اما از سرورهای خارجی با لینک مستقیم سرعت به 10 نمیرسه!

دوست من خود شاتل سرورهای مطرح خارجی رو شبها محدو میکنه. :hmm:
..اونا هیچ وقت نمیان اینترنتو تحریم کنن , این میشه همکاری در امر خیلترینگ و بسته کردن فضای اینترنتی!!

دوستان اگه سایت دیگه ای مثل ---------- میشناسید لطفا معرفی کنید.. :20:

apadana.1001
23-01-2010, 02:24
اینجوری که پیداست وضع همه خوبه جز ما .
بخدا بعضیا چه حالی می کنن . سرعت بالای 100 کیلوبایت یعنی پرواز . بخدا اگر شانس ماست که پول سرعت 2 مگ رو هم بدیم باز تمام مشکلات جمع میشن و سرویس ما تبدیل میشه به 64 کیلوبیت .:41:
قدر سرعت خوبتون رو بدونید:19:

MaSoUd555
23-01-2010, 02:39
من الان از ---------- با 150 میگیرم اما از سرورهای خارجی با لینک مستقیم سرعت به 10 نمیرسه!
دوست من خود شاتل سرورهای مطرح خارجی رو شبها محدو میکنه. :hmm:
..اونا هیچ وقت نمیان اینترنتو تحریم کنن , این میشه همکاری در امر خیلترینگ و بسته کردن فضای اینترنتی!!
دوستان اگه سایت دیگه ای مثل ---------- میشناسید لطفا معرفی کنید.. :20:

1)سرور ---------- توی کشور آلمانه
2)من همیشه دیدم ایرانو تحریم میکنن اونم تو اینترنت چون برخی از سایت های بزرگ دانلود فیلم با لینک مستقیم رو نمیشه با آیپی ایران وارد شد چند وقته پیش فکر کنم یکی از همین بچه ها هم لینکشو گذاشته بود:13:
3)برو ببین این کار میده یا نه kamyabonline(این سرورش آمریکاست)

به نظر میاد همه ی سرورهایی که سرعتشون پایینه تو دانلود آمریکاییه نه؟:13:

Rastin.
23-01-2010, 03:16
1)سرور ---------- توی کشور آلمانه
2)من همیشه دیدم ایرانو تحریم میکنن اونم تو اینترنت چون برخی از سایت های بزرگ دانلود فیلم با لینک مستقیم رو نمیشه با آیپی ایران وارد شد چند وقته پیش فکر کنم یکی از همین بچه ها هم لینکشو گذاشته بود:13:
3)برو ببین این کار میده یا نه kamyabonline(این سرورش آمریکاست)

به نظر میاد همه ی سرورهایی که سرعتشون پایینه تو دانلود آمریکاییه نه؟:13:
در مورد سرور دانلودها نمیدونستم...پوزش میطلبم!:31:

این سروری که دارم ازش میگیرم روزها سرعتش به 200 میرسه اما الان بزور با 10 میگیره, برای مدیافایر و خیلی از سرورهای دیگم همین داستانه! اگه تحریم بود روزانه و شبانه فرقی نمیکرد....مثل سایت veoh که یه ساله تحریمه و با آی پی ایرانی نمیشه رفت!

بنابراین افت سرعت شبانه بدون شک مشکل شاتله: همون ترافیک بالای شبها یا حتی محدود کردن بعضی سرورها در ساعات رایگان..

MaSoUd555
23-01-2010, 03:28
در مورد سرور دانلودها نمیدونستم...پوزش میطلبم!:31:

این سروری که دارم ازش میگیرم روزها سرعتش به 200 میرسه اما الان بزور با 10 میگیره, برای مدیافایر و خیلی از سرورهای دیگم همین داستانه! اگه تحریم بود روزانه و شبانه فرقی نمیکرد....مثل سایت veoh که یه ساله تحریمه و با آی پی ایرانی نمیشه رفت!

بنابراین افت سرعت شبانه بدون شک مشکل شاتله: همون ترافیک بالای شبها یا حتی محدود کردن بعضی سرورها در ساعات رایگان..

خواهش میکنم

عزیز دلم من هم نگفتم مشکل کمبود سرعت بخاطر تحریمه فقط چون گفته بودید اونا تحریم نمیکنند من اونجوری گفتم

به احتمال 90%(قبلش نوشته بودم 50% اشتباهی شرمنده:31:) زیر سر شاتل این مشکلات منم هنوز دارم فکر میکنم که چرا سرعت منو زیاد نکرده:31:
و این که باید چک کنیم ببینیم اینا که شماها میگید سرعت دانلود توشون کمه مال کدوم کشوره سایتهاشو بزارید یه چک بزنیم احتمال 90 % میره همش آمریکایی باشه
حالا این موضوع از کجا آب میخوره خدا میدونه!!!

yahyqazmis
23-01-2010, 07:06
سلام خدمت همه ء دوستان :10:
یه عزیزی به ما گفت تا میتونی دانلود کن حالش رو ببر.کاش اینکار رو کرده بودم:13: رفت تو پاچم.
البته تو پاچه هرکی تو ساعات غیر رایگان دانلود نکرده:31:

نه برای چهار شنبه رو زده نه پنجشنبه.یعنی هر کی دانلود کرده بره حال کنه:21:

sei_pm
23-01-2010, 07:13
سلام خدمت همه ء دوستان :10:
یه عزیزی به ما گفت تا میتونی دانلود کن حالش رو ببر.کاش اینکار رو کرده بودم:13: رفت تو پاچم.
البته تو پاچه هرکی تو ساعات غیر رایگان دانلود نکرده:31:

نه برای چهار شنبه رو زده نه پنجشنبه.یعنی هر کی دانلود کرده بره حال کنه:21:

نترس حساب میشه بگذار سایت بیاد بالا.

yahyqazmis
23-01-2010, 07:17
نترس حساب میشه بگذار سایت بیاد بالا.

شرط میبندی؟:31:
عمراآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ حساب بشه

blackhero
23-01-2010, 08:03
عمراآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ حساب بشه

نگران نباش، آب از مشت اینا نمیچکه، حالا دوبرابر حسابش نکنن خیلیه! از این اتفاقا اینجا زیاد افتاده، بچه های همین تاپیک تجربه ش رو دارن، بعضی ها هم گول خوردن و موقع سررسید دوره، شاتل حسابی از خجالتشون در اومده!:27:

sei_pm
23-01-2010, 08:07

شرطبندی حرام است پسر

وقتی بهشون میگی حجم رایگان رو از حساب کم کرده زیر بار نمی رند اونوقت می خوای بیان این همه از جیبشون بره . اینا حساب یک مگ رو هم می کشند بیرون.

blackhero
23-01-2010, 08:12
نخیر، مثل اینکه دیگه فایده ای نداره، هر صبح بیدار میشیم به امید اینکه دیشب دانلودش درست شده باشه میبینیم خیر ر ر ! دیشبم فقط 390مگ دان کردم! دیگه شورشو درآوردن. من و دوستام امروز فردا میریم برای درخواست جمع اوردی و تسویه حساب!:21:

Mohaddi
23-01-2010, 08:22
به گفته آقای خرم آبادی، دبیرخانه با بررسی گزارشها، نسبت به مجرمانه بودن یا نبودن، تصمیم می گیرد و در صورتی که تشخیص بدهد محتوی مجرمانه است سایت را فیلتر خواهد کرد و پرونده سایت ها به دادگاه فرستاده می شود.
برای مثال تشخیص دادن که در سایت مدیا فایر محتوای مجرمانه داره... خیلی جالبه...

قضیه جالب دیگه اینه که من هر وقت تو این سایت کامنت میزارم کامنتم نمیاد... باز دارم امتحان میکنم ببینم آیا اجرازه میدن که کامنت مشخص بشه یا نه!!!

electronic0nt
23-01-2010, 08:55
بچه ها پنل شاتل درست شد

وای خدا من فقط 150 مگابایتم مونده بود

الان 1.06 GB شده

چی شد زیاد کردن؟

farzad_sh_2020
23-01-2010, 09:06
من که پنل شاتل برام باز نمیشه . شما از چه آدرسی میری ؟ دوستانه دیگه براشون باز میشه ؟

electronic0nt
23-01-2010, 09:09
من که پنل شاتل برام باز نمیشه . شما از چه آدرسی میری ؟ دوستانه دیگه براشون باز میشه ؟

مال تو هم زیاد شده؟

sei_pm
23-01-2010, 09:21
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مال تو هم زیاد شده؟

هر دو آدرس از طرف من باز نمیشه:

دوباره رفرش کردم باز شد.

electronic0nt
23-01-2010, 09:26
هر دو آدرس از طرف من باز نمیشه:

وا مال من چرا باز می شه؟:18:

امروز می خواستم برم آرت بگیرما:20:
ترافیکمو نزدیک به 1 گیگ زیاد کردن :8:

farzad_sh_2020
23-01-2010, 09:49
صبح ساعت 9:30 :
دعوای اول امروز با نمایندگی شیراز که کلی بحث کردم و گفتن ما تمام کارها رو انجام دادیم و فقط مخابرات باید کارهای خودش رو انجام بده و مشکل تا دو روز آینده حل میشه احتمالاً .

حالا باید زنگ بزنم امور شهرستانها ، پشتیبانی تلفنی ، مدیریت . تک تکشون رو اینجا مینویسم که چی گفتن . :21:

Vahid67
23-01-2010, 09:50
واسه من 100 مگ اضافه کردن دانلود دیشب هم عالی

farzad_sh_2020
23-01-2010, 09:51

مال تو هم زیاد شده؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برام باز شد . آره حدود 200 مگ کمتر مصرف داشتم . چون قبلاً 1.4 بود الان شده 1.2 . ولی فکر کنم بخاطر همون محسابه نشدن 4 شنبه 5 شنبه هست که محاسبه میشه نگران نباش .

farzad_sh_2020
23-01-2010, 10:00
الان رپیدشیر دارم با 40 تا 50 کیلوبایت دانلود میکنم . بچه ها یک تست میکنید ببینید چند هست سرعتتون .
سرعت سرویستون رو هم بنویسید

sei_pm
23-01-2010, 10:15
الان رپیدشیر دارم با 40 تا 50 کیلوبایت دانلود میکنم . بچه ها یک تست میکنید ببینید چند هست سرعتتون .
سرعت سرویستون رو هم بنویسید

دیگه شکایت نمی خوای بکنی؟

electronic0nt
23-01-2010, 10:15
دانلود با رپید شیر = 56

دانلود با لینک مستقیم= 56 - 57

اکو 512

اینم تست سرعت

ashkan_mc
23-01-2010, 10:17
پس گویا مشکلات داره بر طرف میشه ... منم الان تورنت با 80 دارم دان میکنم ... آرت 2

vroom
23-01-2010, 10:22
نخیر، مثل اینکه دیگه فایده ای نداره، هر صبح بیدار میشیم به امید اینکه دیشب دانلودش درست شده باشه میبینیم خیر ر ر ! دیشبم فقط 390مگ دان کردم! دیگه شورشو درآوردن. من و دوستام امروز فردا میریم برای درخواست جمع اوردی و تسویه حساب!:21:

والا من دیشب 700 مگ گذاشتم برای دانلود از سرور دانلود ها ...... الان با کمال تعجب میبینم که تا ساعت 3 کامل دانلود شده:18:
نمیدونم کلا درست شده یا با این سرور مشکلی نداره!!

بچه ها پنل شاتل درست شد

وای خدا من فقط 150 مگابایتم مونده بود

الان 1.06 GB شده

چی شد زیاد کردن؟

اره ترافیک به منم اضافه شده حدود 200 مگ:18:

ghahremanimehdi
23-01-2010, 10:54
شاتل هر شب بدتر از دیشب
من دیشب لینک مستقیم برای دانلود گذاشتم و فقط 340 مگ دانلود کرده (قبلا 1300 مگ دانلود میشد).
واقعا گندشون بزنند.
ترافیک هم هیچی بهم اضافه نشده.

ahriman323
23-01-2010, 10:56
برای منم 200 300 مگ ترافیک اضافه شده شاید هم بیشتر....

farzad_sh_2020
23-01-2010, 11:08
دیگه شکایت نمی خوای بکنی؟

خوب بازم از ساعت 10:22 کل شیراز ظاهراً قطع شد . فوری تماس گرفتم پشتیبانی و کلی بحث کردم و تا اسم شکایت به تنظیم مقررات آوردم دیگه حرف نمیتونست بزنه و به ته ته پته افتاده بود و گفت من وصل میکنم به امور استان ها شما اوونجا شکایت کنید اول اگر نشد بعد تنظیم مقررات . خوب وصل شد و یک آقایی برداشتن و کلی صحبت کردم و مشکلات رو گفتم . گفتن تمام کارهای شاتل انجام شده و مخابرات باید اقدام کنه دیگه . خلاصه حرفایی که میزد خیلی منطقی تر از دیگران بود و اطلاعاتش خیلی خوب بود .
نتیجه گیری از صحبت:
1- نامه تنظیم شد برای برگردوند سرعت کلیه مشترک ها بخصوص 128 ها به سرعت واقعی تا زمانی که مخابرات پهنای باند جدید رو اعمال کنه

2 - گفتن امروز نامه ارسال میشه و از فردا و حداکثر پس فردا مشکل حل میشه و همه با سرعت های واقعیخود دانلود میکنن و گفتن مرکز حافظ و ولیعصر بزرگترین مراکز ما هستن و بخاطر همین مشکلات بیشتری داریم و گفتن حل میشه بزودی .

3 - قرار شد اگر تا فردا و نهایتاً پس فردا سرعت ها واقعی نشد من باهاشون تماس بگیرم و فقط اعلام کنم که نشد و دیگه هیچ حرفی نباشه که بگن چرا شکایت کردی .

من یک سال صبر کردم دو روزم روش . وگرنه همین الان متن شکایتم آماده هست و فقط کافیه برم تحویل بدم
دوستان عزیز 512 شما هم اگر زنگ بزنید خیلی تاثیر بیشتره داره و واقعاً الان حس کردن که چقدر دارن بد کار میکنن

گفت علت افزایش سرعت بخاطر جشنواره زمستان هست که کلیه یوزرها رو تا 1 مگ باز کردیم ولی بدلیل عدم همکاری مخابرات در برخی مراکز به مشکل خوردیم و دید منم خیلی شاکی هستم همون موقع نامه تنظیم کرد و گفت ارسال میکنم فنی شیراز :46:

خلاصه 128 ها و 256 ها اگر سرعتتون کم شد شرمنده . من فقط حقم رو میخوام نه بیشتر از حقم :10:

ghahremanimehdi
23-01-2010, 11:15
خوب بازم از ساعت 10:22 کل شیراز ظاهراً قطع شد . فوری تماس گرفتم پشتیبانی و کلی بحث کردم و تا اسم شکایت به تنظیم مقررات آوردم دیگه حرف نمیتونست بزنه و به ته ته پته افتاده بود و گفت من وصل میکنم به امور استان ها شما اوونجا شکایت کنید اول اگر نشد بعد تنظیم مقررات . خوب وصل شد و یک آقایی برداشتن و کلی صحبت کردم و مشکلات رو گفتم . گفتن تمام کارهای شاتل انجام شده و مخابرات باید اقدام کنه دیگه . خلاصه حرفایی که میزد خیلی منطقی تر از دیگران بود و اطلاعاتش خیلی خوب بود .
نتیجه گیری از صحبت:
1- نامه تنظیم شد برای برگردوند سرعت کلیه مشترک ها بخصوص 128 ها به سرعت واقعی تا زمانی که مخابرات پهنای باند جدید رو اعمال کنه

2 - گفتن امروز نامه ارسال میشه و از فردا و حداکثر پس فردا مشکل حل میشه و همه با سرعت های واقعیخود دانلود میکنن و گفتن مرکز حافظ و ولیعصر بزرگترین مراکز ما هستن و بخاطر همین مشکلات بیشتری داریم و گفتن حل میشه بزودی .

3 - قرار شد اگر تا فردا و نهایتاً پس فردا سرعت ها واقعی نشد من باهاشون تماس بگیرم و فقط اعلام کنم که نشد و دیگه هیچ حرفی نباشه که بگن چرا شکایت کردی .

من یک سال صبر کردم دو روزم روش . وگرنه همین الان متن شکایتم آماده هست و فقط کافیه برم تحویل بدم
دوستان عزیز 512 شما هم اگر زنگ بزنید خیلی تاثیر بیشتره داره و واقعاً الان حس کردن که چقدر دارن بد کار میکنن

گفت علت افزایش سرعت بخاطر جشنواره زمستان هست که کلیه یوزرها رو تا 1 مگ باز کردیم ولی بدلیل عدم همکاری مخابرات در برخی مراکز به مشکل خوردیم و دید منم خیلی شاکی هستم همون موقع نامه تنظیم کرد و گفت ارسال میکنم فنی شیراز :46:

خلاصه 128 ها و 256 ها اگر سرعتتون کم شد شرمنده . من فقط حقم رو میخوام نه بیشتر از حقم :10:

سلام
با چه شماره ای تماس گرفتی ؟( وداخلی چند؟) و با چه کسی صحبت کردی ؟
بگو منم همین الان زنگ میزنم صحبت میکنم.

farzad_sh_2020
23-01-2010, 11:25
سلام
با چه شماره ای تماس گرفتی ؟( وداخلی چند؟) و با چه کسی صحبت کردی ؟
بگو منم همین الان زنگ میزنم صحبت میکنم.

شماره 23099-021 من اول طبق همون تلفن ویا شماره 3 رو زدم و وصل شد امور استانها و آخر کار گفت من داخلیم 342 هست و رحمتی هستم . حالا هم میتونی 3 بزنی . هم میتونی 342 بگیری . ممنون که شما هم همکاری میکنی .

:11:

راستی زنگ که زدی حتماً بنویس چی گفت

electronic0nt
23-01-2010, 11:52
الان سرعت art home چنده؟

pedram_sad
23-01-2010, 11:53
سلام دوستان
به منم فکر کنم 300 مگی اضافه شده که نمیدونم میمونه یا نه
ولی سرعت الان در یکی از بدترین حالت های خودش در 4 ماه اخیر هست
11 صبح شنبه سرعت 5 کیلوبایت !

night lord
23-01-2010, 11:54
شاتل هر شب بدتر از دیشب
من دیشب لینک مستقیم برای دانلود گذاشتم و فقط 340 مگ دانلود کرده (قبلا 1300 مگ دانلود میشد).
واقعا گندشون بزنند.
ترافیک هم هیچی بهم اضافه نشده.

دقیقا . من دیگه داره حالم ازش به هم میخوره .
من دیشب لینک مستقیم برای دانلود گذاشتم و فقط 38 مگ دانلود کرده (قبلا 1300 مگ دانلود میشد).

farzad_sh_2020
23-01-2010, 11:55
من الانم سرعتم خیلی خوب هست . لینک مستقیم با 70 ثابت و رپید بدون اکانت با 40 تا 50 داره دانلود میکنه . فقط خداکنه باز قطع نشه دیتا از مخابرات که 50 مگ سری قبل دانلود شد و قطع شد و پرید

electronic0nt
23-01-2010, 11:59
الان سرعت art home چنده؟

MaSoUd555
23-01-2010, 12:04
سلام دوستان برای من هم دیشب زیاد شد

فعلا که داری می تازه اما دیشب سرعتش تعریف دار نبود بالای 30 نمیرفت

من الانم سرعتم خیلی خوب هست . لینک مستقیم با 70 ثابت و رپید بدون اکانت با 40 تا 50 داره دانلود میکنه . فقط خداکنه باز قطع نشه دیتا از مخابرات که 50 مگ سری قبل دانلود شد و قطع شد و پرید

مگه دانلود منیجر نداری؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخ شرمندم نفهمیدم نوشتی بدون اکانت شرمنده عزیز

adib_f
23-01-2010, 12:12
سلام به همه
منم این مشکلو داشتم دیشب درست شد
راستی مسعود جان
شما چه طوری با 128 تا دانلود میکنی
منم eco 512 دارم ولی 62 بیشتر نمیشه
ممنون

MaSoUd555
23-01-2010, 12:15
سلام به همه
راستی مسعود جان
ممنون

تقریبا تو تمام مناطق مخابراتی تهران سرویس های آرت 1 1024 بسته شدند:31:به احتمال زیاد بقیه شهرها هم میشه

کسی خبر نداره بقیه شهرها هم شده یا نه؟

ehsaaaan
23-01-2010, 12:16
الان سرعت art home چنده؟

96kbps
سرعت دانلود هم 10.9 کیلوبایت

undertaker_ss
23-01-2010, 12:17
منم دیشب برای اولین بار 900 مگ دان داشتم :31:
سرورش احتمالا تا حالا لو نرفته چون داشت با 50 -40 دان میشد:31:
تورنت هم اولش 10 بود بعد نزدیکای 7 شد 40:31:

S A M S U N G
23-01-2010, 12:18
سلام .

بین این بحث داغ منم یه چیزی بگم :دی

من فکر میکنم زیاد به شاتل مربوط نباشه . من صبانت دارم و سرعت شبانم حدود 1 ماهه افتضاح هستش . ولی دیشب حدود 2 گیگ دانلود داشتم . و اینطوری که بچه های شاتل میگن دیشب خوب بوده من فکر میکنم همه چیز زیر سر مخابرات هستش .

مخلصیم .

farzad_sh_2020
23-01-2010, 12:18
سلام به همه
راستی مسعود جان
ممنون

سلام . دوست عزیز شما چند صفحه قبل رو بخون همه جنگ و دعواها سر همین هست :31:

طبق قولی که به من دادن فردا تا پس فردا شیراز دیگه سرعت ها برمیگرده واقعی که ما 512 ها هم به حق خودمون برسیم :8:

ghahremanimehdi
23-01-2010, 12:21
شماره 23099-021 من اول طبق همون تلفن ویا شماره 3 رو زدم و وصل شد امور استانها و آخر کار گفت من داخلیم 342 هست و رحمتی هستم . حالا هم میتونی 3 بزنی . هم میتونی 342 بگیری . ممنون که شما هم همکاری میکنی .

:11:

راستی زنگ که زدی حتماً بنویس چی گفت

الان زنگ زدم .
اول گفتم رحمتی ، ولی بعد از اینکه برداشت گفت باید با فرامرزیان که امور کرج هست صحبت کنی. بعدش که سوال پیچش کردم نتونست پاسخ قانع کننده ای بده گفتش با مسئول امور استانها (شریفاد) صحبت کن.
نتیجه ی کل کل :
گفت تا حداکثر یک هفته ی دیگه یا دان استریم شما رو بالا میبریم یا دان استریم اونایی که بیشتر از قراردادشون هست رو پایین میاریم.:2:

vroom
23-01-2010, 12:21

دیدی گفتم دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره:دی
برو کیف کن و جای ما را هم خالی کن:46:

منم دیشب برای اولین بار 900 مگ دان داشتم :31:
سرورش احتمالا تا حالا لو نرفته چون داشت با 50 -40 دان میشد:31:
تورنت هم اولش 10 بود بعد نزدیکای 7 شد 40:31:
مبارک آواتار جدید باشه:46:
اون سرور را هم تو پیغام خصوصی به من بگو:دی

ghahremanimehdi
23-01-2010, 12:23
سلام .

بین این بحث داغ منم یه چیزی بگم :دی

من فکر میکنم زیاد به شاتل مربوط نباشه . من صبانت دارم و سرعت شبانم حدود 1 ماهه افتضاح هستش . ولی دیشب حدود 2 گیگ دانلود داشتم . و اینطوری که بچه های شاتل میگن دیشب خوب بوده من فکر میکنم همه چیز زیر سر مخابرات هستش .

مخلصیم .

تا حدی قبول دارم ولی در اینمورد نه.
مثلا من باز دیشب که برا دانلود فایل گذاشته بودم حدود 340 مگ دانلود شد ، در حالی که باید 1300 مگ دانلود میشد.
خودشون هم معترفند که در اینمورد مشکل از شاتله وگرنه اگر از سمت مخابرات باشه مطمئن باش که از خداشون هست که بندازن تقصیر مخابرات.

electronic0nt
23-01-2010, 12:24
96kbps
سرعت دانلود هم 10.9 کیلوبایت

پس سرعت آرت 1 چنده؟

ahriman323
23-01-2010, 12:25
تقریبا تو تمام مناطق مخابراتی تهران سرویس های آرت 1 1024 بسته شدند:31:به احتمال زیاد بقیه شهرها هم میشه

کسی خبر نداره بقیه شهرها هم شده یا نه؟

اره اینجا هم art 1 شده 1 مگ...

توی قسمت تغییر سرویس نگاه کنید تغییرات را...:13:

farzad_sh_2020
23-01-2010, 12:26
الان زنگ زدم .
اول گفتم رحمتی ، ولی بعد از اینکه برداشت گفت باید با فرامرزیان که امور کرج هست صحبت کنی. بعدش که سوال پیچش کردم نتونست پاسخ قانع کننده ای بده گفتش با مسئول امور استانها (شریفاد) صحبت کن.
نتیجه ی کل کل :
گفت تا حداکثر یک هفته ی دیگه یا دان استریم شما رو بالا میبریم یا دان استریم اونایی که بیشتر از قراردادشون هست رو پایین میاریم.:2:

آخ آخ فکر کردم شما هم شیرازی . قاطی کردم حسابی . خوب معلومه اوون رحمتی جواب نمیتونه بده به شما چون مال شیراز بود . خوب پس باز من بیشتر پیشروی کردم که همون موقع دست به کار شد و قول فردا شب رو داد و حداکثر پس فردا .
البته بگم من خیلی برخورد اولیم تند بود و بعد که دیدم حرفاش منطقی هست آروم تر باهاش حرف زدم . وای ی ی انقدر زورم میگیره این زنا جواب بدن . چون درست نیست باهاشون تند حرف زد . آخی دلم براش میسوزه صبح به ته ته پته افتاده بود :41::31:

خدایا یعنی میشه تموم بشه ؟
خدایا رپید هست به من رحم کن :

هورااااااا شد :
بازه به امروز که خوب شده و از رپید بدون اکانت با حداقل 40 دانلود کرد

S A M S U N G
23-01-2010, 12:28
تا حدی قبول دارم ولی در اینمورد نه.
مثلا من باز دیشب که برا دانلود فایل گذاشته بودم حدود 340 مگ دانلود شد ، در حالی که باید 1300 مگ دانلود میشد.
خودشون هم معترفند که در اینمورد مشکل از شاتله وگرنه اگر از سمت مخابرات باشه مطمئن باش که از خداشون هست که بندازن تقصیر مخابرات.
سلام .

به نظر من این شرکتها از مخابرات مثل موش در برابر گربه میترسن . این شرکتها چه بخوان چه نخوان باید با مخابرات همکاری کنن وگرنه آنچنان میپیچونن که به التماس بیافتن .

راستی من منبع موثق دارم تمام لینکهائی که از 1 ماه پیش به بعد کاربران باز می کنند اول از طرف مخابرات چک میشه . در مورد Email هم Gmail به شدت کنترل میشه .

مخلصیم .

sei_pm
23-01-2010, 12:28
نتیجه گیری از صحبت:

اگر که سرعتها برگشت به حال اول که هم شما به حقت می رسی و هم دیگران به اندازه پولشون دانلود می کنند ولی اگر نتونستی تا آخر هفته سرعتها رو برگردونی مدیران اینجا برای اینکه تاپیک رو به حاشیه می کشونی و کاربرا رو سر کار می گذاری اخراج دائمت می کنند.

pedram_sad
23-01-2010, 12:31
ماشاالله پست خور :31:
ما نیم ساعت نمیایم 4 صفحه میره جلو

من نتیجه گرفتم هر وقت انتقاد کردم بدتر شده

حد فاصل پست قبلیم تا الان تو این حدودا 30 دقیقه قطع شد شبکه و 718 میداد

MaSoUd555
23-01-2010, 12:35
سلام .

به نظر من این شرکتها از مخابرات مثل موش در برابر گربه میترسن . این شرکتها چه بخوان چه نخوان باید با مخابرات همکاری کنن وگرنه آنچنان میپیچونن که به التماس بیافتن .

راستی من منبع موثق دارم تمام لینکهائی که از 1 ماه پیش به بعد کاربران باز می کنند اول از طرف مخابرات چک میشه . در مورد Email هم Gmail به شدت کنترل میشه .

مخلصیم .

1)شما شایعه درست نکن
2)یاهو و گوگل شرکت های آمریکایی هستند و فقط اون دولت قادر به کنترل هست!!!

electronic0nt
23-01-2010, 12:35
آرت 1 همه جا 1مگ شده؟
من تو اردبیلم

farzad_sh_2020
23-01-2010, 12:36
اگر که سرعتها برگشت به حال اول که هم شما به حقت می رسی و هم دیگران به اندازه پولشون دانلود می کنند ولی اگر نتونستی تا آخر هفته سرعتها رو برگردونی مدیران اینجا برای اینکه تاپیک رو به حاشیه می کشونی و کاربرا رو سر کار می گذاری اخراج دائمت می کنند.

شما کی باشی که بخوای منو تهدید کنی ؟ من نه پست غیر قانونی میدم . نه حرف دروغ میزنم . هرچی بهم میگن اینجا مینویسم .
میشه بگی چه سر کاری ؟

ghahremanimehdi
23-01-2010, 12:36
سلام .

مخلصیم .

هرچند در مورد این جاسوسی هیچ چیز بعید نیست. ولی چرا فقط شبها مشکل هست ؟ اگر اینطور که شما میگی باشه باید کلا روز و شب افت سرعت داشته باشیم درحالی که در طول روز من سرعتم خوبه و هیچ مشکلی نیست . تا ساعت میشه 1 شب سرعت میر زیر 30 کیلو و تا از 7 صبح میگذره دوباره همه چیز عادی میشه.
شاید کارمندای وزارت اطلاعات هم از ساعت 1 شب تا 7 صبح جاسوسی رو شروع میکنند (چون رایگانه:27:)

S A M S U N G
23-01-2010, 12:37
من نتیجه گرفتم هر وقت انتقاد کردم بدتر شده

سلام .

ببینید بچه ها اون آدمائی که ماها بهشون گیر میدیم همشون یه کارمندائی هستن که اصلا در کاری دخالت ندارن . نمیخوام طرفداری کنم ولی آخه اون بدبختا به جز اینکه بگن مودم رو خاموش کن ، بذار یوزر رو چک کنم و اگر اشکالی باشه که بتونن حل کنن نمیکنن ؟

من یه باز با این صبانتیها درگیر شدم . بنده خدا گفت آقا به خدا ما اینجا کارمندیم . شما بیا اینجا ببین چه اختیاراتی به ما دادن .

راستی منم به این نتیجه رسیدم اگر مودبانه باهاشون ( گنده هاشون :دی ) برخورد بشه سریعتر کار رو راه میندازن ( صبانت که اینطوریه )

نریزین سرم بگین این کارمند شاتله :دی

مخلصیم.

sei_pm
23-01-2010, 12:38

مگه دانلود منیجر نداری؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخ شرمندم نفهمیدم نوشتی بدون اکانت شرمنده عزیز

خدا رو شکر مال شما هم 1024 شد بالاخره.

ghahremanimehdi
23-01-2010, 12:41
سلام .

ببینید بچه ها اون آدمائی که ماها بهشون گیر میدیم همشون یه کارمندائی هستن که اصلا در کاری دخالت ندارن . نمیخوام طرفداری کنم ولی آخه اون بدبختا به جز اینکه بگن مودم رو خاموش کن ، بذار یوزر رو چک کنم و اگر اشکالی باشه که بتونن حل کنن نمیکنن ؟

من یه باز با این صبانتیها درگیر شدم . بنده خدا گفت آقا به خدا ما اینجا کارمندیم . شما بیا اینجا ببین چه اختیاراتی به ما دادن .

راستی منم به این نتیجه رسیدم اگر مودبانه باهاشون ( گنده هاشون :دی ) برخورد بشه سریعتر کار رو راه میندازن ( صبانت که اینطوریه )

نریزین سرم بگین این کارمند شاتله :دی

مخلصیم.
خوب موضوع همینه دیگه. ما هم سعی میکنیم با گنده هاشون صحبت کنیم که حداقل وضعیت رو بدونند . مثلا من الان با مسئول اموراستانها صحبت کردم.

ahriman323
23-01-2010, 12:42
آخ آخ فکر کردم شما هم شیرازی . قاطی کردم حسابی . خوب معلومه اوون رحمتی جواب نمیتونه بده به شما چون مال شیراز بود . خوب پس باز من بیشتر پیشروی کردم که همون موقع دست به کار شد و قول فردا شب رو داد و حداکثر پس فردا .
البته بگم من خیلی برخورد اولیم تند بود و بعد که دیدم حرفاش منطقی هست آروم تر باهاش حرف زدم . وای ی ی انقدر زورم میگیره این زنا جواب بدن . چون درست نیست باهاشون تند حرف زد . آخی دلم براش میسوزه صبح به ته ته پته افتاده بود :41::31:

خدایا یعنی میشه تموم بشه ؟
خدایا رپید هست به من رحم کن :
بازه به امروز که خوب شده و از رپید بدون اکانت با حداقل 40 دانلود کرد

چرا با idm دانلود نمیکنی؟!

S A M S U N G
23-01-2010, 12:43
گنده هاشون صحبت کنیم که حداقل وضعیت رو بدونند . مثلا من الان با مسئول اموراستانها صحبت کردم. سلام .

گنده هاشون مسئول استانها نیستند که :دی باید یه روز وقت بزاری بری شاتل ( اصلی ) ... فکر کنم حداقل سرعت یکیو کم کنن بهت اضافه کنن . :دی

مخلصیم .

sei_pm
23-01-2010, 12:43
شما کی باشی که بخوای منو تهدید کنی ؟ من نه پست غیر قانونی میدم . نه حرف دروغ میزنم . هرچی بهم میگن اینجا مینویسم .
میشه بگی چه سر کاری ؟

من تهدید نکردم . می خواستی امروز شکایت کنی که نکردی حالا هم می گی تا آخر هفته سرعتها رو میارن پایین همه رو سر کار گذاشتی . حالا سرعتت رفته بالا بی خیال موضوع شدی. پست بی عمل و فایده یه نوع اسپم محسوب میشه.