PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 [183] 184 185 186 187 188 189 190 191

alinoona
11-04-2014, 14:07
آقایون من دیروز به شاتل سفارش دادم امروز بهم زنگ زدم اما خودم نبودم ک گوشیرو جواب بدم ظاهرا انگار گفتن مسکل کابل و پی سی از این حرفا و خلاصه اینکه نمیتونیم سرویس بدیم و باید برین مخابرات خطتتونو پی سی کنید ! در حالی ک هم اکنون ازAdsl مخابرات استفاده میکنم میخواستم مشکل از چیه ؟
غیر از شاتل isp خوب دیگه چیه ؟

خط شما فیبر نوریه و فقط از مخابرات میتونید بگیرید.
حالا کی گفته شاتل خوبه؟؟!!! :n06:

سلام دوستان :n16:

من زیاد دانلودی ندارم با این حال چند بار پیش اومده که محدود بشم ولی حس کردم دعوا و شکایت کار به جایی نمیبره چون مشکل از جای دیگس

سرعت یک مگابیت که میشه 128 کیلوبایت و اگه 1به 8 حساب کنیم میشه 16 کیلوبایت ....

الان قانون طرف کیه؟ اگه سرعت بشه 16 کسی میتونه شکایت کنه؟

اگه من اشتباه میکنم روشنم کنین

به نظرم کاملا درست میگید و کاملا هم روشن هستید. :n02:

netstat
11-04-2014, 14:47
خب الان شما برو سایته محترمه شاتل. زده یک مگ 220 تومن با محدودیته 132 گیگ. یعنی این 132 بشه 132.1 همچین سرعتت رو میاره پایین که پناه میبری به دایال آپ و شکر خوردن! بعدش هم یک منته گنده میگذاره سرت و تو لفافه هم واست خط و نشون میکشه که تو مصرفت از حد مجاز بیشتر بوده و ما تورو قطع نکردیم و باید 25 روز صبر کنی تا لطف کنیم در حد تو و کل خانواده ی ICT ایران و یه چیزی تو مایه های سگ خور 512 مگ دوباره بهت بدیم و اگه باز خوب پسری بودی و فقط صفحه ی شاتل رو باز کردی و ایمیل هاتم گذاشتی رو حالته HTML اون وقت حالا فاکتوره تازه ای که یک 220 تومنه دیگه است می پردازی و شاید دلمون خواست بهت همون یک مگه قدیم رو بدیم.

یعنی هم پول میگیره 5 برابر، هم منت میگذاره سرت ، هم مثل ..... دروغ میگه که نامحدوده، هم واست خط و نشون میکشه ، هم میگه اصلا دانلود نکن مگر حجمی که من میگم هم .... هم .... که تازه یک اینترنت به اسم یک مگ بهت بده !

حالا اینجا مخابرات 43 تومن میگیره بدون هیچ کدوم از موارده بالا. و دوستان هم گفتند 300 گیگ هم دانلود داشتند. ( حجمی که اگه با شاتل دانلود می کردی تا پدرجدت و نبیره و ندیده ات رو از گرفتن اینترنت محروم می کرد )

میشه گفت تنها مورده خوبش همون پشتیبانیشه اما الان دارم حس می کنم من دارم ماهی 43 تومن میدم بابت آرت 3 که صدای لطیف و گوگولیه پشتیباناشو هر از چندگاهی پای تلفن بشنوم و پس از قطعه تماس، دوباره از اینترنت محدود شده ی پایین تر از دایال آپ شرکت خیلی عزیزه شاتل بهره مند شم.

کلا سیاست ها از بیخ و بن غلطه و من نمیگم مخابرات گل و بلبله ، اما با تفاوته قیمته یک پنجمش ، رعایت سیستمه یک به هشت ، واقعا نامحدود بودنش و ... مگه آدم مغزه ..... خورده که از شاتل سرویس بگیره ؟!

یکی از دوستان هم گفته بود آدم حجم های بالا رو اصلا میخواد کجا ذخیره کنه ؟ خوب عزیزم برای مثلا من ای که 6 ترا هارد دارم و همه رو هم زیپ می کنم و ... دیگه مشکلی وجود نداره.

من این طور فکر می کنم که اگه میگید شاتل سرعته روزاش خوبه و نمیدونم پینگش اوکیه یا بهتر از جاهای دیگه در روز و شب و مغرب و عشا سرویس میده ، و در کنارش هزار جور بدبختیه بالا رو هم با خودش داره ، خب آدم بره یک اکوی یک مگ بگیره ماهی 20 تومن با مثلا یک مگه مخابرات ماهی 43 تومن. اون شاتل خوشگله رو بزاره واسه وب گردی های روزانه اش و اون یکی هم با 120 کیلوبایت شب تا صبح و صبج تا شب بگذاره رو دانلود. سره جمع هم میشه حدودا ماهی 65 تومن. بد میگم بگو بد میگی

دوست عزیز شما پرسیده بودی چرا ملت میرن از شرکتای خصوصی میگیرن.. منم جوابت رو دادم.... کسی که مصرفش در حد معقول باشه معمولاً سرویسای مخابرات براش بیش از اندازه گرونه! مثلاً اگه شما 20 گیگ مصرف داشته باشی معمولاً شرکتای خصوصی برات بهتره....
حالا اگه شما مصرفت زیاده خوب برو از مخابرات بگیر دیگه.... چرا منو میزنی حالا؟ :n08:منم که همین رو گفتم....
بعدشم شما اولین کسی هستی که میگی من برا پشتیبانی میرم از یه جا سرویس میگیرم....:n09: یعنی واقعاً پشتیبانی شاتل میتونه به کسی کمک کنه؟؟؟؟؟ بعید میدونم....
در ضمن اون 300 گیگ برای سرویس 2 مگ هستش... 1 مگ میشه 150.... سرویسای مخابرات توی مناطق مختلف مخابرات با هم فرق داره... اگه رفتی 1 مگ گرفتی نتونستی 150 گیگ دانلود کنی بعدش
نیای یخه ما رو بچسبی؟ ولی در کل سرویسای مخابرات معمولاً خوب جواب میده.... من همیشه به کسایی که زیاد دانلود میکنن میگم که سرویس نامحدود مخابرات رو امتحانی هم شده بگیرن ببینن چطوره....

satansilent
11-04-2014, 15:39
کسی که مصرفش در حد معقول باشه معمولاً سرویسای مخابرات براش بیش از اندازه گرونه! مثلاً اگه شما 20 گیگ مصرف داشته باشی معمولاً شرکتای خصوصی برات بهتره

شاتل کاراش معلوم نمیکنه مثلا تو 22 شب 20 شب محدود بودم و 2 شب فقط محدود نشده بودم که نزدیک 6 گیگ دانلود کردم و مجبور شدم بیشتر روز دانلود کنم و با وجود خرید ترافیک باز هم محدودیتم ادامه داشت..منم تایید می کنم شاتل بدرد دانلود نمیخوره حتی دانلود پایین..برای ما که اینطوری بوده اکنت 2m اکو تهران:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BursT
11-04-2014, 16:17
سلام دوستان :n16:

من زیاد دانلودی ندارم با این حال چند بار پیش اومده که محدود بشم ولی حس کردم دعوا و شکایت کار به جایی نمیبره چون مشکل از جای دیگس

سرعت یک مگابیت که میشه 128 کیلوبایت و اگه 1به 8 حساب کنیم میشه 16 کیلوبایت ....

الان قانون طرف کیه؟ اگه سرعت بشه 16 کسی میتونه شکایت کنه؟

اگه من اشتباه میکنم روشنم کنین
در هر صورت شما می تونی شکایت کنی ولی متاسفانه به دلیل نظارت ضعیف،شکایت ها(حتی اونهایی که شاید به حق هم باشند)به نتیجه نمیرسند
اگه سرعتت بشه 16 کیلوبایت که شاتل می تونه بگه 1 به 8 تقسیم شده و طبق قرارداد هست ولی اگه مثلا بشه 8 کیلوبایت اونوقت میتونی شکایت کنی و به شکایتت هم رسیدگی میشه و شاتل محکوم میشه ولی در اونصورت سرعتت چه در شب و چه در روز دقیقا 16 کیلوبایت ست میشه و عملا کاری باهات می کنند که خودت از هر چی اینترنته منصرف بشی(البته این قضیه را من 2 سال پیش از یکی از کاربران پر مصرف همینجا )شنیدم و راست و دروغش پای خودش

مگه توی دو هفته که تازه چند روزش هم نبودم و مودم خاموش بوده، چقدر می‌تونه بشه؟ یادمه شما می‌گفتین اگه از شاتل شکایت کنید، دمار از روزگار طرف درمی‌یارن. اما من شکایت نکرده وضعم به اونجا کشیده و الان هم که دارم این پست رو می‌زنم هنوز محدود هستم و وسطهای هفته سوم هستم. یعنی موندم چطور یه عده اینجور از شاتل تعریف می‌کنن. یا اونها ویژه هستن و شاتل اذیتشون نمی‌کنه یا خیلی اهل اینترنت و سرعت همیشگی نیستن.
باور کن هر کسی هم که شکایت کرده شرایطتش بهتر نشده که هیچ،بدتر هم شده..تنها هدف من کمک به دوستان هست چون از این فروم خیلی سود بردم و خیلی خاطرات جالبی ازش دارم...فقط می خواستم وقت خودتون را تلف نکنید
من خودم کسی را سراغ دارم که در مدت کمتر از 2 هفته شبانه 38 گیگ دانلود کرده بود و محدود شده بود و میگفت چرا محدود شدم:n02:برای همین پرسیدم
باور کن من به شخصه ویژه نیستم و خدمات شاتل هم استثنایی نیست ولی با شرایط اینترنت ایران،و مشکلات بقیه ISP ها که ازش خبر دارم برای خودم بهترین گزینه را شاتل می دونستم.ولی مثلا در کاشان با وجود اینکه شاتل هست از شرکت دیگه ای اینترنت گرفتم و خیلی هم راضی ترم و کسی هم بوده که دقیقا برعکس من فکر می کرده(اتفاقا فکر می کنم در همین تاپیک هم چند وقت یکبار پست میزاره و می تونه حرف منو تایید کنه)

البته برای من و افراد مشابه من که این پاسخگو بودن یعنی فقط ورداشتن گوشی. وگرنه راهنمایی و یا حل مشکل که وجود نداره.
راهنمایی که می کنند خدایی
ولی اینکه برای شما کاری بکنند،نه نمی کنند چون احساس می کنند باید تنبیه بشید(درست یا غلطش را من نمی دونم)
کار اساسی هم اگه کسی بخواد انجام بده در صورتیکه پشتیبان صلاح بدونه باید با پشتیبان ارشدش در میون بزاره و اون فرد مشکل منو حل کنه(مثلا در 2 ماهی که ART1 من افتضاح بود بعد از اعتراضات من پیشفاکتور ماه بعدم 8 هزارتومن صادر شد که کار پشتیبان ارشد بود:n06:که البته همون 8 هزارتومن هم زیاد بود برای اون کیفیت:n02:)

اینجور که اینجا خوندم و شنیدم مخابرات توی همه شهرها و همه مراکز سیستم یکسان نداره. مثلاً تهران دو مگ می‌ده ولی قم اینکار رو نمی‌کنه.
بعد هم توی شاتل و اومدنشون، شاید یه عده مثل خود من هستن. یعنی من شب عید شاتل رو گرفتم و توی ایام عید هنوز دو هفته مصرف نکرده، شبهام شده در حد دایال‌آپ و هنوزم درگیر این مشکل هستم. خوب منطقاً اگه قرار باشه پول بدم و مصرف نکنم که به نوعی شاتل خودش داره من رو بیرون می‌کنه. به تعریف دیگه اومدم اما انتظارم رو برعکس کرد.
بعد هم اگه می‌بینید یه عده از شاتل تعریف می‌کنن هم برای این هست که مشکل من رو ندارن. یعنی شبها دانلود می‌کنن و محدود نمی‌شن. پس این رو در هم در نظر بگیرید که مشکلات همه‌‌گیر و عمومی نیست و شاید برای یکی باشه و برای یکی دیگه نه. البته شاتل سرعت روزهاش بدک نیست و خوبه. گفتم بدک نیست چون از تعطیلات به این سرعت روزهام بجای ۶ به ۴-۵ می‌رسه و کندی دارم. ولی قبلش خوب بود.
ببینید یک 2 2 تا چهارتای سادست
الان کاربران پر مصرف 2 راه دارند:
یا میزان مصرفشون را متعارف کنند و در شرکت های خصوصی بمونند
یا به مخابرات نقل مکان کنند که در این صورت هم بعد از مدتی تمام پرمصرف ها در مخابرات جمع میشند...در این صورت نه تنها میزان دانلودشون زیاد نمیشه،بلکه کم هم میشه از طرفی کاربران کم مصرف هم آرام آرام به دلیل سرعت کمی مخابرات در آن زمان میده(که دلیلش همون دانلودر ها هست)به سمت شرکت های خصوصی نقل مکان می کنند و مخابرات ضرر می کنه و یا به فکر محدودیت و یا اورسل کردن میوفته و خدمات کمتر میشه
پس راه حل اساسی برای این دوستان اینه که یا مصرفشون را درست کنند یا از پهنای باند اختصاصی استفاده کنند
این اسپم کردن ها و تحریک کاربران به شکایت و... هم نه تنها فایده نداره بلکه به ضرر افرادی هست که اقدام به اینکار می کنند...باور کنید زمانی بود که بیش از 100 نفر از همین فروم از شاتل شکایت کردند و آب هم از آب تکون نخورد...چون طبق قرارداد ترکمنچایی که شاتل با کاربران بسته کاملا حق با شاتل هست.از طرفی حرفی که این دوستان میزنند کاملا غیر منطقی هستش

به نظرم کلاً خوبه که با شرکتهای اینترنتی نه لج و قهر کرد و نه باهاشون عروسی کرد که بشن ناموس آدم. اگه خوب بودن بریم سراغشون و اگه مقطعی بد بودن، بریم سراغ شرکتهای دیگه. یادش بخیر یه موقع وضعیت اینقدر خوب بود که اکانت یک ساله می‌گرفتی توی کیفیت و قیمت خیلی تفاوت نمی‌دیدی. الان اینقدر همه شرکتها بد شدن که اکانت سه ماهه هم ریسک هست و می‌تونه باعث عذاب بشه. شاتل هم در مقایسه با مخابرات شاید سرعت روزهاش خوب باشه، ولی دانلود شبانه‌اش از عذاب طبقه هفتم جهنم هم بدتره. البته برای بعضی‌ها.
احسنت به جمله اولت...اینکه منطقی مباحث را می ببینی خیلی خوب هست...کسی که از شاتل تعریف یا دفاع می کنه الزاما پشتیبان شاتل نیست...کسی هم که از شاتل بد میگه پشتیبان شرکت رقیبش نیست
فقط مسئله ای که در این فروم زیاد شده خودخواهی ما کاربر هاست که خیلی وقت ها به جای کمک به دیگران،می خواهیم با تحریک اونها و حرف های بی پایه و سند سعی در انتقام گرفتن از شاتل بکنیم که نمونه هاشو در همین تاپیک هم میبینیم
یک مقدار افت کیفیت شرکت ها هم مربوط به زیاد شدن مشتریان و تاثیر سیاست های غلط دولت قبلی هست...دولت قبلی اجازه افزایش پهنای باند به شرکت هارا نمی داد و تمام شرکت ها اورسل می کردند(این حرفم بر اساس مصاحبه رئیس هیئت مدیره شاتل که در همین تاپیک قرارگرفته بود هست که راست و دروغش با خود طرف هست)

یه دلیل اینکه کارمندهای شاتل بیشتر طرفدارش هستن، برای این هست که بارها از خودشون شنیدم که به همشون اینترنت شاتل می‌دن با مزایای ویژه. البته نمی‌دونم این مزایا چی هست، ولی اینجوری عملاً‌ نمک‌گیر می‌شن و دیگه بجای دفاع از حق، طرفدار شاتل می‌شن.
تمام شرکت چنین شرایطی را برای کارمند هاشون دارن..تازه فکر کنم شاتل بد هم باشه...دوست من پشتیبان شرکت شبکیه هست...در کاشان داره از پهنای باند مخابرات و خدمات شبکیه استفاده می کنه که برای هیچ فرد دیگه ای در کاشان اینکارو نکردند چون اصلا در کاشان خدمات نمیده:n02::n02:)

الان حساب کردم اگه کسی با سرعت دو مگابیت مخابرات ماهی ۳۰۰ گیگابایت بگیره براش در می‌یاد فقط همون ۷۴ هزار تومن. اما همین حجم توی شاتل نزدیک ۵۷۰ هزار تومن می‌شه که واقعاً مخابرات می‌صرفه. در کل این مهه که طرف چقدر می‌تونه دانلود کنه و هر چی بیشتر، هزینه بیشتر براش سرشکن می‌شه. اما خوب سرعت شاتل (یا شرکتهای مشابه) برای اکانتهای سریع هم خوبه و چیزی هست که مخابرات نداره.
حرفت 2 تا عیب داره:
1.وقتی از مخابرات 2 مگ میگیری هیچ تضمینی نیست که بتونی 300 گیگ دانلود کنی
2.اگه سرویس 220 هزارتومنی شاتل را کسی استفاده کنه من احتمال میدم که بتونه بیشتر از 300 گیگ هم دانلود کنه(برای مثال آرت1 را زده 9 گیگ ولی تا 20 گیگ راحت میشه دانلود کرد و محدود نمیکنه)

زمانی اونها می تونن به شما کمک کنن خودشون پهنا وارد کنن به شما بفروشن کنترل روی پهنا داشته باشن داشته باشه زمان مشکل دار شدن بتونن جوابگوی شما باشن .

شاتل و امثال اینها دارن خدمات رو می فروشن و فقط بر تجهیزات خودشون روی مخابرات دسترسی دارن برای مثلا ریست پورت , تغیر پورت بالا بردن و پایین بردن آپ و داون استریم .
دقیقا همینطور هست که می فرمایید
همین افت کیفیت اینترنت ها در چند روز اخیر به خاطر محدودیت در Qos های UDP هست که از طرف زیرساخت اعمال شده و بر روی مخابرات هم محدودیت بیشتری اعمال شده تا شرکت های خصوصی

خب الان شما برو سایته محترمه شاتل. زده یک مگ 220 تومن با محدودیته 132 گیگ. یعنی این 132 بشه 132.1 همچین سرعتت رو میاره پایین که پناه میبری به دایال آپ و شکر خوردن! بعدش هم یک منته گنده میگذاره سرت و تو لفافه هم واست خط و نشون میکشه که تو مصرفت از حد مجاز بیشتر بوده و ما تورو قطع نکردیم و باید 25 روز صبر کنی تا لطف کنیم در حد تو و کل خانواده ی ICT ایران و یه چیزی تو مایه های سگ خور 512 مگ دوباره بهت بدیم و اگه باز خوب پسری بودی و فقط صفحه ی شاتل رو باز کردی و ایمیل هاتم گذاشتی رو حالته HTML اون وقت حالا فاکتوره تازه ای که یک 220 تومنه دیگه است می پردازی و شاید دلمون خواست بهت همون یک مگه قدیم رو بدیم.
من آرت 1 دارم و در بیشتر ماه هایی هم که این سرویس را داشتم بیشتر از 20 گیگ دانلود کردم و تا جایی که یادم میاد بیشترین محدودیتی که در زمان هایی که 20 گیگ دانلود داشتم برام اعمال شده کاهش سرعتم به 100 کیلوبایت بوده:n02:

یعنی هم پول میگیره 5 برابر، هم منت میگذاره سرت ، هم مثل ..... دروغ میگه که نامحدوده، هم واست خط و نشون میکشه ، هم میگه اصلا دانلود نکن مگر حجمی که من میگم هم .... هم .... که تازه یک اینترنت به اسم یک مگ بهت بده !
چه دروغی گفته بهت؟مگه نامحدود نبوده؟نامحدود یعنی چی؟

کلا سیاست ها از بیخ و بن غلطه و من نمیگم مخابرات گل و بلبله ، اما با تفاوته قیمته یک پنجمش ، رعایت سیستمه یک به هشت ، واقعا نامحدود بودنش و ... مگه آدم مغزه ..... خورده که از شاتل سرویس بگیره ؟!
اگه همه افرادی که دانلودر هستند برند مخابرات بگیرن اونوقت میزان دانلودتون فکر می کنی چه قدر میشه؟:n02:
کسی هم که دانلودر نیست مگه مغز خر خورده بره از مخابرات سرویس بگیره وقتی میتونه با همین قیمت سرعت بیشتر و خدمات بهتر شرکت های دیگه را تجربه کنه؟

یکی از دوستان هم گفته بود آدم حجم های بالا رو اصلا میخواد کجا ذخیره کنه ؟ خوب عزیزم برای مثلا من ای که 6 ترا هارد دارم و همه رو هم زیپ می کنم و ... دیگه مشکلی وجود نداره.
کسی که این حجم بالا اطلاعاتو دانلود می کنه مطمئنا داکومنت نمی گیره که با زیپ کردن مشکلش حل بشه:n01:

شاتل کاراش معلوم نمیکنه مثلا تو 22 شب 20 شب محدود بودم و 2 شب فقط محدود نشده بودم که نزدیک 6 گیگ دانلود کردم و مجبور شدم بیشتر روز دانلود کنم و با وجود خرید ترافیک باز هم محدودیتم ادامه داشت..منم تایید می کنم شاتل بدرد دانلود نمیخوره حتی دانلود پایین..برای ما که اینطوری بوده اکنت 2m اکو تهران:
خب شما قبل از اینکه محدودیتت شروع بشه مطمئنا دانلود کردی که محدود شدی
بعد از اینکه از محدودیت در اومدی هم بازم دانلود کردی
این کاملا با سیاست های شاتل در تضاده...و شاتل اصلا به دردت نمی خوره

abolfazlwest72
11-04-2014, 16:27
پس چرا من محدود نمیشم :n02: آرت 2 مصرفم تو این 1 هفته ای که گرفتم و همشم از سرور خارجی بوده و در ضمن طی تماسی که با پشتیبانی داشتم سرعت سرورهای داخلی روی سرویس های نامحدود محدود نمیشه.:n16::n05:فکر کنم طی این دوره یه 100 گیگی بکشم از این شاتل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BursT
11-04-2014, 16:32
پس چرا من محدود نمیشم :n02: آرت 2 مصرفم تو این 1 هفته ای که گرفتم و همشم از سرور خارجی بوده و در ضمن طی تماسی که با پشتیبانی داشتم سرعت سرورهای داخلی روی سرویس های نامحدود محدود نمیشه.:n16::n05:فکر کنم طی این دوره یه 100 گیگی بکشم از این شاتل
قبل از تو خیلی ها فکر می کردند محدود نمیشند و شدند...تو هم احتمالا محدود میشی...دیر و زود داره سوخت و سوز نداره:n02:
پشتیبانی هم احتمالا نمی فهمه منظورت چیه و اشتباه می کنه میگه روی سرور های داخلی محدود نمیشی:n02: وقتی هم که روی سرور های داخلی محدود شدی اونوقت میگه شما زیاد مصرف کردید و هیچ کاری برات انجام نمیده:n02:
به نظر من از سرنوشت بقیه دوستان درس بگیر و یا ISP ت را عوض کن یا مصرفت را کم کن که محدود نشی

abolfazlwest72
11-04-2014, 16:40
قبل از تو خیلی ها فکر می کردند محدود نمیشند و شدند...تو هم احتمالا محدود میشی...دیر و زود داره سوخت و سوز نداره:n02:
پشتیبانی هم احتمالا نمی فهمه منظورت چیه و اشتباه می کنه میگه روی سرور های داخلی محدود نمیشی:n02: وقتی هم که روی سرور های داخلی محدود شدی اونوقت میگه شما زیاد مصرف کردید و هیچ کاری برات انجام نمیده:n02:
به نظر من از سرنوشت بقیه دوستان درس بگیر و یا ISP ت را عوض کن یا مصرفت را کم کن که محدود نشی

شما که خودت تو این تایپیک بودی وقتی 2 ماه پیش میزان مصرفمو با آرت 1 گذاشتم و بدون محدودیت 75 گیگ دانلود کرده بودم .فکر کنم پهنای باند شاتل تو مرکز ما زیاده :n16:چون با 8 مگشم 250 گیگ دانلود کردم :n09:

dj77
11-04-2014, 18:28
دوستان من از شاتل به سازمان تنظیم شکایت کردم بخاط رعایت نکردن اشتراک 1به 8 ولی مخابرات جدیداً واقعا داره خوب کار می کنه! از آغاز سال جدید حتی 1قطعی هم نداشته مخابرات برای من. من از دیروز ساعت 3عصر هم خونه نبودم گذاشته بودم سیستم رو با خط مخابرات دانلود کنه الان تازه رسیدم خونه میبینم 26 گیگ فقط دانلود اشته از دیروز تا حالا. نرم افراز networx هم روی سیستمم نصبه دارم میزان استفاده ساعتی رو میبینم در تمام ساعات شبانه رو خط مخابرات سرعت 250کیلوبیت در ثانیه تا 252کیلوبیت در ثانیه ثابت بوده واقعاً, خط 2مگ مخابرات من خیلی بیشتر از خط شاتلم قابلیت اطمینان داره و حتی کسی هم خونه نبوده بدون قطعی کارشو خودش انجام داده. حالا با شاتل حتی آرتشم انقدر دانلود کنی فرداش سرعتتو میاره روی 30کیلوبیت در ثانیه! زنگ هم بزنی میگن شما استفاده کردی دیگه! بعد جالبه بالاشم نوشته سرویسهای نامحدود! واقعاً الان داره سرویس نامحدود واقعی رو مخابرات میده! تو کوچه ما هم اکثرا الان دیگه از مخابرات گرفتن.

Paimon
11-04-2014, 20:11
دوستان من از شاتل به سازمان تنظیم شکایت کردم بخاط رعایت نکردن اشتراک 1به 8 ولی مخابرات جدیداً واقعا داره خوب کار می کنه! از آغاز سال جدید حتی 1قطعی هم نداشته مخابرات برای من. من از دیروز ساعت 3عصر هم خونه نبودم گذاشته بودم سیستم رو با خط مخابرات دانلود کنه الان تازه رسیدم خونه میبینم 26 گیگ فقط دانلود اشته از دیروز تا حالا. نرم افراز networx هم روی سیستمم نصبه دارم میزان استفاده ساعتی رو میبینم در تمام ساعات شبانه رو خط مخابرات سرعت 250کیلوبیت در ثانیه تا 252کیلوبیت در ثانیه ثابت بوده واقعاً, خط 2مگ مخابرات من خیلی بیشتر از خط شاتلم قابلیت اطمینان داره و حتی کسی هم خونه نبوده بدون قطعی کارشو خودش انجام داده. حالا با شاتل حتی آرتشم انقدر دانلود کنی فرداش سرعتتو میاره روی 30کیلوبیت در ثانیه! زنگ هم بزنی میگن شما استفاده کردی دیگه! بعد جالبه بالاشم نوشته سرویسهای نامحدود! واقعاً الان داره سرویس نامحدود واقعی رو مخابرات میده! تو کوچه ما هم اکثرا الان دیگه از مخابرات گرفتن.

دوست من این موردی که اشاره کردین یکی از کوچکترین موارد مشکل کاربر با شرکتی مثل شاتله!

حتی اگه شما مثل من کاربری باشی که با این محدودیتهای شاتل کنار بیای و 4 سال هم مشتری شرکت باشی باز هم در اکثر موارد کاربری بالاخره یه روزی با شاتل به مشکل برمیخوری.

من همونطور که گفتم 4 سال مشتری این شرکت بودم و توی این دوره چندین بار هم محدود شدم ولی معمولا بین 7 تا 10 روز از محدودیت خارج میشدم تا اینکه یه بار 10 روز مونده به پایان قرار داد محدود شدم و پیش خود گفتم خیلی خوب بالاخره 10 روزم تحمل میکنم(اینم بگم که من همیشه ماه به ماه تمدید میکنم) اما این 10 روز گذشت و من دوباره سرویس رو تمدید کردم ولی باز هم دیدم محدودم(نکته جالب اینجاست که توی دوران محدودیت من هیچ وقت رنگ سرعت دانلود 16 کیلوبایت رو ندیدم و حداکثر سرعت دانلود 12 بود و در اکثر مواقع هم بین 5 تا 8 متغیر) یک هفته از زمان تمدید گذشت باز هم محدود 10 روز گذشت باز هم محدود دو هفته گذشت باز هم همین وضعیت تا اینکه با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتم من دو هفتس که دوباره تمدید کردم و مثل یه قرارداد جدید میمونه اما باز هم محدودم مشکل چیه که پشتیبانی برگشت گفت سیستم دست ما نیست و خودش با الگوی مصرف شما تشخیص میده کی از محدودیت شما رو دربیاره!!!

و این شروع پایانی بود بین رابطه من به عنوان کاربر با شرکت عظیم الشان شاتل!

جالبه که وقتی بهشون گفتم رانژه رو جمع کنن و در طول 7 روزی که طول کشید تا جمع آوری بشه! چند بار با من تماس گرفتن و گفتن شما اگه احساس میکنید سرعتتون مناسب نیست از سرویسهای بالاتر ما استفاده کنید و همونجا بود که فهمیدم درد اینا پوله نه چیز دیگه‌ای! خلاصه 2 هفته که عملا محدود بودم قید 2 هفته دیگه رو هم زدم و گفتم جهنم این 28 تومن رو هم شما بخورید ببینم سیر میشید یا نه؟!
در ضمن توجه کنید که من مشتری 4 ساله این شرکت بودم که باهام این کارو کردن!

نتیجه اینکه در بین تمامی مشکلات بزرگترین مشکل این شرکت بی‌قانونیه محض هستش و همونطور که گفتم من دو هفته پس از تمدید قرارداد هم از محدودیت در نیومدم در حالی که تمدید کردن به معنای قرارداد جدید هستش و نباید محدودیتی در کار باشه.

zaza2z
11-04-2014, 21:33
دوست عزیز شما پرسیده بودی چرا ملت میرن از شرکتای خصوصی میگیرن.. منم جوابت رو دادم.... کسی که مصرفش در حد معقول باشه معمولاً سرویسای مخابرات براش بیش از اندازه گرونه! مثلاً اگه شما 20 گیگ مصرف داشته باشی معمولاً شرکتای خصوصی برات بهتره....
حالا اگه شما مصرفت زیاده خوب برو از مخابرات بگیر دیگه.... چرا منو میزنی حالا؟ :n08:منم که همین رو گفتم....
بعدشم شما اولین کسی هستی که میگی من برا پشتیبانی میرم از یه جا سرویس میگیرم....:n09: یعنی واقعاً پشتیبانی شاتل میتونه به کسی کمک کنه؟؟؟؟؟ بعید میدونم....
در ضمن اون 300 گیگ برای سرویس 2 مگ هستش... 1 مگ میشه 150.... سرویسای مخابرات توی مناطق مختلف مخابرات با هم فرق داره... اگه رفتی 1 مگ گرفتی نتونستی 150 گیگ دانلود کنی بعدش
نیای یخه ما رو بچسبی؟ ولی در کل سرویسای مخابرات معمولاً خوب جواب میده.... من همیشه به کسایی که زیاد دانلود میکنن میگم که سرویس نامحدود مخابرات رو امتحانی هم شده بگیرن ببینن چطوره....

نه داداش زدن چیه - دلم خونه از دسته شاتل فکر کردی با شمام :n02:
ضمنا من نگفتم واسه پشتیبانیش رفتم ازش سرویس میگیرم !! میگم خیلی آدم بخواد بگرده یک نقطه ی مثبت توش پیدا کنه همین پشتبانیشه که 24 ساعت یکی هست جوابت رو بده و مشکل فنیت رو حل کنه.

بله خب طبیعتا با 1 مگ میشه 150 گیگ گرفت و همونم باید بگذاریم رو سرمون حلوا حلوا کنیم چون با شاتل و با قیمته 43 تومنه ، کاملا این میزان دریافت یک عدده رویاییه

نمیدونم چرا شاتل فکر می کنه یک تحفه ایه ! گرچه منم وصل بودم به اینور و اونور و پول رو هوا واسم میومد از زمین و آسمون و 800 تا شعبه میزدم ، شاید فکر می کردم تبدیل به تحفه ای شدم !

dj77
11-04-2014, 21:36
دوست من این موردی که اشاره کردین یکی از کوچکترین موارد مشکل کاربر با شرکتی مثل شاتله!

حتی اگه شما مثل من کاربری باشی که با این محدودیتهای شاتل کنار بیای و 4 سال هم مشتری شرکت باشی باز هم در اکثر موارد کاربری بالاخره یه روزی با شاتل به مشکل برمیخوری.

من همونطور که گفتم 4 سال مشتری این شرکت بودم و توی این دوره چندین بار هم محدود شدم ولی معمولا بین 7 تا 10 روز از محدودیت خارج میشدم تا اینکه یه بار 10 روز مونده به پایان قرار داد محدود شدم و پیش خود گفتم خیلی خوب بالاخره 10 روزم تحمل میکنم(اینم بگم که من همیشه ماه به ماه تمدید میکنم) اما این 10 روز گذشت و من دوباره سرویس رو تمدید کردم ولی باز هم دیدم محدودم(نکته جالب اینجاست که توی دوران محدودیت من هیچ وقت رنگ سرعت دانلود 16 کیلوبایت رو ندیدم و حداکثر سرعت دانلود 12 بود و در اکثر مواقع هم بین 5 تا 8 متغیر) یک هفته از زمان تمدید گذشت باز هم محدود 10 روز گذشت باز هم محدود دو هفته گذشت باز هم همین وضعیت تا اینکه با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتم من دو هفتس که دوباره تمدید کردم و مثل یه قرارداد جدید میمونه اما باز هم محدودم مشکل چیه که پشتیبانی برگشت گفت سیستم دست ما نیست و خودش با الگوی مصرف شما تشخیص میده کی از محدودیت شما رو دربیاره!!!

جالبه که وقتی بهشون گفتم رانژه رو جمع کنن و در طول 7 روزی که طول کشید تا جمع آوری بشه! چند بار با من تماس گرفتن و گفتن شما اگه احساس میکنید سرعتتون مناسب نیست از سرویسهای بالاتر ما استفاده کنید و همونجا بود که فهمیدم درد اینا پوله نه چیز دیگه‌ای! خلاصه 2 هفته که عملا محدود بودم قید 2 هفته دیگه رو هم زدم و گفتم جهنم این 28 تومن رو هم شما بخورید ببینم سیر میشید یا نه؟!

نتیجه اینکه در بین تمامی مشکلات بزرگترین مشکل این شرکت بی‌قانونیه محض هستش و همونطور که گفتم من دو هفته پس از تمدید قرارداد هم از محدودیت در نیومدم در حالی که تمدید کردن به معنای قرارداد جدید هستش و نباید محدودیتی در کار باشه.

منم مشکل شما رو دارم دوست عزیز
من 6مگ دارم خدا سر شاهده 20 روزه شبها سرعت من اومده روی 11کیلو! زنگ هم زدم شاتل میگم سیستم محدود میکنه دست ما نیست! من ازشون به استناد مصوبه 181 بند 13 که میگه شرکت سرویس دهنده موظف هست حداقل 1هشتم سرعت کاربر رو تضمین کنه ازشون شکایت کردم.
خدا شاهده مودم من 2هفتش فقط خاموش بود گفتم الان دیگه در اومده دیگه می بینم نه! اینها فقط می خواند پول زور بگیرند از ملت!
من همچین مشکلی هم برام در شهریور پیش اومد بخاطر این رفتم روی یه خط دیگه از مخابرات نت گرفتم ولی خدایی نت مخابرات از این بازیها نداره دیگه....

zaza2z
11-04-2014, 21:52
من آرت 1 دارم و در بیشتر ماه هایی هم که این سرویس را داشتم بیشتر از 20 گیگ دانلود کردم و تا جایی که یادم میاد بیشترین محدودیتی که در زمان هایی که 20 گیگ دانلود داشتم برام اعمال شده کاهش سرعتم به 100 کیلوبایت بوده

داداش هم شما خیلی خوش شانسی و هم اینکه من با همون آرته یک 75 گیگ گرفتم که رفتن تو خطه محدود کردن و ... / 20 گیگ که خب معلومه خبری نمیشه

چه دروغی گفته بهت؟مگه نامحدود نبوده؟نامحدود یعنی چی؟

نمیدونم والا - شما بگو نامحدود یعنی چی ؟!! به نظره شما دروغ نمی گه ؟؟

شما میری تو یک بزرگراه زده سرعته نامحدود - این یعنی چی ؟؟ یعنی محدودیتی برای راندن با هر سرعتی نیست. میخوای با ژیان برو 10 کیلومتر درساعت ، یا با بوگاتی برو 300 کیلومتر ، و کسی هم نمیاد یقه ات رو بگیره. حالا در ایران نامحدود یعنی چی ؟ یعنی با ژیان برو 10 کیلومتر و غلط کردی فکر می کنی میتونی با بوگاتی بری. اصولا رنگ بوگاتی دیده شه میگیرن دهنت رو سرویس می کنن ، ولی ی ی ی ما بهت میگیم نامحدوده بزرگراهمون !

میگه دانلود کن نامحدود فقط از 20 گیگ بالازد واست محدودیت ایجاد می کنیم که جتی پشیمون شی از پیج دیدن چه برسه فکره دانلود داشتن !
من کاری به نسبت یک به 8 و 10 و 12 یا share بودنه سیستم ندارم. وقتی متعهد میشه که در قباله دریافته پول بیشتر سرویس نامحدود بهم بده و تو بزرگراه هم اندازه ی یک اتوبوس رو بیلبرد بزنه سرویس نامحدوده اینترنت ، باید هیچ اما و اگر و شل کن سفت کن ای روی ارسال و دریافت نداشته باشه. چیزی که حتی خوده مخابراته محترم که خودش پدرجده همین محدودیت هاست بهش اذعان داشته و لطف کرده سرویس های خودشو به همین روش بیخیال شده و محدودیت ای قائل نمیشه.

اگه همه افرادی که دانلودر هستند برند مخابرات بگیرن اونوقت میزان دانلودتون فکر می کنی چه قدر میشه؟
کسی هم که دانلودر نیست مگه مغز خر خورده بره از مخابرات سرویس بگیره وقتی میتونه با همین قیمت سرعت بیشتر و خدمات بهتر شرکت های دیگه را تجربه کنه؟

اون واژه ی خر رو من نقطه چین گذاشتم یه کم مبحث مودبانه شه و خر تو خر نشه :n02:
خب منم همینو میگم اخوی. کلا دانلودر باشی مغزه خر میخوری بری شاتل بگیری. حالا شما داری برعکسش رو میگی که البته قضاوتش رو میگذاریم برعهده ی دیگر دوستان
البته اینجوری که بوش میاد فکر کنم چند وقت دیگه بگیم هر کی به هر طریق بره سمته شاتل مغزه ........... میخوره !! :n02: دوباره نقطه چین گذاشتم صحبت مودبانه و دیپلماتیک شه ! :n06:

کسی که این حجم بالا اطلاعاتو دانلود می کنه مطمئنا داکومنت نمی گیره که با زیپ کردن مشکلش حل بشه

آقا بیا document بهت نشون بدم در حده ترابایت لذتشو ببری :n06:
ضمنه اینکه غیر از document هم میشه همچین compress اش کرد که از کنارش یک اکسترنال 500 گیگی درآد
کار نشد نداره :n01:

zaza2z
11-04-2014, 21:54
من 6مگ دارم خدا سر شاهده 20 روزه شبها سرعت من اومده روی 11کیلو! زنگ هم زدم شاتل میگم سیستم محدود میکنه دست ما نیست! من ازشون به استناد مصوبه 181 بند 13 که میگه شرکت سرویس دهنده موظف هست حداقل 1هشتم سرعت کاربر رو تضمین کنه ازشون شکایت کردم.
خدا شاهده مودم من 2هفتش فقط خاموش بود گفتم الان دیگه در اومده دیگه می بینم نه! اینها فقط می خواند پول زور بگیرند از ملت!
من همچین مشکلی هم برام در شهریور پیش اومد بخاطر این رفتم روی یه خط دیگه از مخابرات نت گرفتم ولی خدایی نت مخابرات از این بازیها نداره دیگه....

داداش به دوستمون سیستمه توییتر رو معرفی کن از خودمونه ... زخم خورده است :n02:

and-roid2
11-04-2014, 21:56

اغا مارو دق مرگ کردی با این مخابراتت از بس که ازش تعریف کردی تو اکثر تاپیکها:n02:!!خب ما بدبختا که مخابراتمون نامحدودارو برددوشته چکار باید بکنیم؟!:n03:

حالا هی بیا پز بده دو مگ نامحدود مااهی 60 تومن:n28:
=======
این شاتل واقعا الحق و الانصاف :n02:داره کم میزاره و تعجبم چرا سازمان تنظیم چرا غلطی نمیکنه بهش گیر بده؟!!
توی شبانه دو مرحله محدودیت میزارن.. برای مثال سرعت شبانه سرویس 8مگ بین 1 الی 3مگ هست طبق قرارد داد.(که این خودش نوعی محدودیت هست.ولی کاربر ناچارا باید بپذیره!)
حالا اکر کاربر مصرفش زیاد باشه سرعتش میشه 16 کیلوبایت! یعنی در کل سرعت شبانه share یک به 50 میشه نهایتا...به همین راحتی!!(امیدوارم که متوجه شده باشید..و درست گفته باشم!.:n02:)

zaza2z
11-04-2014, 22:01
اغا مارو دق مرگ کردی با این مخابراتت از بس که ازش تعریف کردی تو اکثر تاپیکها:n02:!!خب ما بدبختا که مخابراتمون نامحدودارو برددوشته چکار باید بکنیم؟!:n03:

=======
این شاتل واقعا الحق و الانصاف :n02:داره کم میزاره و تعجبم چرا سازمان تنظیم چرا غلطی نمیکنه بهش گیر بده؟!!
توی شبانه دو مرحله محدودیت میزارن.. برای مثال سرعت شبانه سرویس 8مگ بین 1 الی 3مگ هست طبق قرارد داد.(که این خودش نوعی محدودیت هست.ولی کاربر ناچارا باید بپذیره!)
حالا اکر کاربر مصرفش زیاد باشه سرعتش میشه 16 کیلوبایت! یعنی در کل سرعت شبانه share یک به 50 میشه نهایتا...به همین راحتی!!(امیدوارم که متوجه شده باشید..و درست گفته باشم!.:n02:)

آقا دوستمون dj لینکه تو/ییتره شاتل رو گذاشته بود تو چندین پسته قبلی. ما رفتیم کمی از خجالتش در اومدیم. شما هم برو همینایی که میگی رو تو دو جمله خیلی کوتاه و محدود اما گویا بیان کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک کم بفهمند ملت عبدل نیستند ( بلانسبت شما )

and-roid2
11-04-2014, 22:07
آقا دوستمون dj لینکه تو/ییتره شاتل رو گذاشته بود تو چندین پسته قبلی. ما رفتیم کمی از خجالتش در اومدیم. شما هم برو همینایی که میگی رو تو دو جمله خیلی کوتاه و محدود اما گویا بیان کن

یک کم بفهمند ملت عبدل نیستند ( بلانسبت شما )

من دو روز پیش توییت دادم اونجا...ولی پیامم رو ندیدم!فقط گفت پیامم به ShatelGroup فرستاده شد
حالا نمیدونم کارش به کجا رسیده....

zaza2z
11-04-2014, 22:19
من دو روز پیش توییت دادم اونجا...ولی پیامم رو ندیدم!فقط گفت پیامم به ShatelGroup فرستاده شد
حالا نمیدونم کارش به کجا رسیده....
پس ظاهرا مشکله مشابه بوده. چون ما هم فرستادیم دیدیم پیغاممون غیب شده. ظاهرا یک کارهایی می کنن که فقط به به و چه چه ها بمونه روی پیج :n13:

dj77
11-04-2014, 22:51

=======

اغا واقعیته به خدا خوب! شاتل داره دزدی می کنه ! وقتی مخابرات داره همچین سرویسی میده پس یعنی داره سودش هم می کنه و به نفع خودشم هست که داره ارایه میده دیگه!
ایشالله مخابرات شما هم هر چه زودتر نامحدود رو ارایه بده براتون واقعاً کار کردن با نت محدود سرطانیه برای خودش...
به خدا قسم 8مگ رو به همین 50 هی هم که شما میگی تقسیم کنه ما راضیم والا! تازه تقسیم بر 120 بشه میهشه چیزی حدود 60کیلو در ثانیه ! نه 16کیلو!
ولی به نظر من یه آشنا یه مخابراتی MDF جایی گیر بیار می تونی ازشون نامحدود هم بگیری... غیرممکن نیست هیچ کاری....

dj77
11-04-2014, 22:56
پس ظاهرا مشکله مشابه بوده. چون ما هم فرستادیم دیدیم پیغاممون غیب شده. ظاهرا یک کارهایی می کنن که فقط به به و چه چه ها بمونه روی پیج :n13:

اون که انتقاد رو روی صفحه خودش تایید نمی کنه که تو صفحه رسمی شاتل بیاد بالا! ولی تویتت شما هست در توییتر شما باید در جملاتتون از شاتل استفاده کنید بعد با جستجوی کلمه شاتل در تویتر می تونید تویتت خودتون و بقیه کاربران که از کلید واژه شاتل استفاده کردن هم ببینید هم بهشون پاسخ بدید هم بپسندیدشون,خوب اکانت رسمی شاتل هم توییت ها رو از این راه می بینه
"شاتل"

netstat
11-04-2014, 23:00
واقعاً کار کردن با نت محدود سرطانیه برای خودش...

آخ راس گفتی به خدا... حرف دل منو زدی....

به خدا قسم 8مگ رو به همین 50 هی هم که شما میگی تقسیم کنه ما راضیم والا! تازه تقسیم بر 120 بشه میهشه چیزی حدود 60کیلو در ثانیه ! نه 16کیلو!

:n04:
ماشین حسابت خرابه؟

:n07::n07::n07:
شوخی کردما... ناراحت نشی....

dj77
11-04-2014, 23:10
آخ راس گفتی به خدا... حرف دل منو زدی....

:n04:
ماشین حسابت خرابه؟

:n07::n07::n07:
شوخی کردما... ناراحت نشی....

نه ناراحتی نداره :)
شما 8192 رو تقسیم بر 120 کن به میزان دزدی شاتل هم پی ببری
جوابش میشه چیزی حدود 60,ببین شاتل خط 8مگ منو چیکار می کنه که سرعتم میاد روی 11... همون 60 هم به ما نمیده!
بعد جالبیش اینجاست 2هفته کامل مودم من خاموش بوده کلاً ...

netstat
11-04-2014, 23:14
نه ناراحتی نداره :)
شما 8192 رو تقسیم بر 120 کن به میزان دزدی شاتل هم پی ببری
جوابش میشه چیزی حدود 60,ببین شاتل خط 8مگ منو چیکار می کنه که سرعتم میاد روی 11... همون 60 هم به ما نمیده!
بعد جالبیش اینجاست 2هفته کامل مودم من خاموش بوده کلاً ...

8192 کجا بوده؟؟؟ :n09: مگه رفتی آمریکا؟ :n02:
1024 رو باید تقسیم کنی.... 8 مگابیت نه مگا بایت!!!

dj77
11-04-2014, 23:33
8192 کجا بوده؟؟؟ :n09: مگه رفتی آمریکا؟ :n02:
1024 رو باید تقسیم کنی.... 8 مگابیت نه مگا بایت!!!

عزیز من شما تفاوت بیت و بایت رو میدونی دیگه؟!:39::39:

همونطوری که معولمه خیلی آشنا هستی و معلومه برای بدست آوردن سرعت دانلود یه سرویس 8مگابایت در ثانیه شما باید اول این مقدار رو به کیلوبایت تبدیل کنی یعنی: 1024ضربدر8 میشه چند؟ اگه گفتی :n02:
بعد عدد بدست اومده رو تقسیم بر هشت کنی که سرعتت دانلودت به دست بیاد البته بازم به کیلوبایت درثانیه,بعد شما گفتی سرعت شبانه share 1به 50 میشه نهایتاً درسته؟ شما 8192 تقسیم برا 50 کن ببین چه عددی بدست میاد و شما که ادعا داری سرعت شبانه تقسیم بر 50 میشه به من توضیح بده که چرا سرعت سرویس 8مگ من الان اومده رو 11پس اگه حداکثر تقسیم بر پنجاه میشه ؟ :sq_2:

netstat
11-04-2014, 23:44
عزیز من شما تفاوت بیت و بایت رو میدونی دیگه؟!:39::39:

همونطوری که معولمه خیلی آشنا هستی و معلومه برای بدست آوردن سرعت دانلود یه سرویس 8مگابایت در ثانیه شما باید اول این مقدار رو به کیلوبایت تبدیل کنی یعنی: 1024ضربدر8 میشه چند؟ اگه گفتی :n02:
بعد عدد بدست اومده رو تقسیم بر هشت کنی که سرعتت دانلودت به دست بیاد البته بازم به کیلوبایت درثانیه,بعد شما گفتی سرعت شبانه share 1به 50 میشه نهایتاً درسته؟ شما 8192 تقسیم برا 50 کن ببین چه عددی بدست میاد و شما که ادعا داری سرعت شبانه تقسیم بر 50 میشه به من توضیح بده که چرا سرعت سرویس 8مگ من الان اومده رو 11پس اگه حداکثر تقسیم بر پنجاه میشه ؟ :sq_2:

نه دیگه سوتی دادی تموم شد رفت :38:
سر من یکی رو نمیتونی کلاه بذاری :n07:

:n02:

dj77
11-04-2014, 23:50
نه دیگه سوتی دادی تموم شد رفت :38:
سر من یکی رو نمیتونی کلاه بذاری :n07:

:n02:

خوشم میاد دست پیش رو میگیری پس نیفتی :n08:

amin1374
12-04-2014, 00:17
بچه ها اینارو ولش کنین خسته نباشین :دی
یک سوال جایگزین شاتل چی پیشنهاد میدین که دزدی نکنه و محدودم نکنه? تو حجمیا اسیاتک چجوریه شبانش ?

dj77
12-04-2014, 00:26
بچه ها اینارو ولش کنین خسته نباشین :دی
یک سوال جایگزین شاتل چی پیشنهاد میدین که دزدی نکنه و محدودم نکنه? تو حجمیا اسیاتک چجوریه شبانش ?

اوس موسی خیلی وقته خسته نباشید :n09:

آسیا تک خوبه روی حجمی ها به نظر من چون قیمتهاش از شاتل پایین تره و حجم گیگ سرویسهاشم بالاتره البته ساعات رایگانی نداره به اون صورت (سرویسهای پاییینش) ولی کیفیتش خوبه

alinoona
12-04-2014, 00:27
حذف شد..........

amin1374
12-04-2014, 00:29
اوس موسی خیلی وقته خسته نباشید :n09:

آسیا تک خوبه روی حجمی ها به نظر من چون قیمتهاش از شاتل پایین تره و حجم گیگ سرویسهاشم بالاتره البته ساعات رایگانی نداره به اون صورت (سرویسهای پاییینش) ولی کیفیتش خوبه
حجمی هاش که میگن شبانه خوبی نداره 1مگ با 10گیگ 38تومنه که زیاده نمیصرفه به جز اسیاتک چی ?پارس چطوره محدود نمیکنه?

dj77
12-04-2014, 00:30
مشکل اینجاست که ما توی ایران، اینترنت با سرعت 8 مگابایت بر ثانیه نداریم:n02: بلکه 8 مگابیت بر ثانیه است که میشه معادل 1مگابایت بر ثانیه...

دزسته این سرعت اسمی هست ولی قانونش اینه که تقسیم بر 8 بشه دیگه!

alinoona
12-04-2014, 00:33

آره بابا بی‌خیال :n02: اصلشو پاک کردم. با چه سرعتی جواب میدی. ایول :n08:

amin1374
مثل این که اینجا دوستان مشکل پایه ای ریاضی دارن پیشنهاد من به شما بسته های اموزشی بالا بالاست :n08::n02:
ولی شاتل خیلی دزده تو این کشور یک آی اس پی خوب پیدا نمیشه فقط کافیه یک چرخی تو تاپیک ها بزنین مخابراتتم که تو بعضی شهرا خوبه بعضی جاها مثل مشهد و قم افتضاح ولی باز مشهد از قم وضعش بهتره

کلا مسءولین خسته نباشن :دی

dj77
حجمی هاش که میگن شبانه خوبی نداره 1مگ با 10گیگ 38تومنه که زیاده نمیصرفه به جز اسیاتک چی ?پارس چطوره محدود نمیکنه?

پار بستگی زیادی به منطقه شما داره مثلا بچه های اهواز خیلی از پار راضی هستند ولی مثلا در تهران بعد از عید داره اذیت می کنه ,ولی معمولاً مادامی که یه سرویس دهنده از شما گیگ کم می کنه همون سرعت واقعی و کما اینکه بالاتر هم ارایه میده

اوه اوه اوه بجم بجم خیلی وقته خسته نباشین

alinoona
12-04-2014, 00:35
کلا مسءولین خسته نباشن :دی

امین جان بابا، جدی جدی خسته نِباشن ؟؟؟ :n02:

amin1374
12-04-2014, 00:38
امین جان بابا، جدی جدی خسته نِباشن ؟؟؟ :n02:
خسته نباشین دوستان اینجا نشستیم داریم با هم هسته اتم میشکافیم یک خسته نباشید هم باید به خودمون بگیم :دی
شاتل تو سرویسای حجمیش به نظرتون حجم دزدی داره ?

dj77
12-04-2014, 00:44
خسته نباشین دوستان اینجا نشستیم داریم با هم هسته اتم میشکافیم یک خسته نباشید هم باید به خودمون بگیم :دی

من که چند ساله کاربرشم واقعاً این 1مورد رو ندیدم جزء کلکسیون افتخاراتش... ولی شاتل نیازی به حجم دزدی نداره سرویسهاش پیش فرض چند برابر شرکتهای دیگه هست....

BursT
12-04-2014, 00:50
نمیدونم والا - شما بگو نامحدود یعنی چی ؟!! به نظره شما دروغ نمی گه ؟؟

شما میری تو یک بزرگراه زده سرعته نامحدود - این یعنی چی ؟؟ یعنی محدودیتی برای راندن با هر سرعتی نیست. میخوای با ژیان برو 10 کیلومتر درساعت ، یا با بوگاتی برو 300 کیلومتر ، و کسی هم نمیاد یقه ات رو بگیره. حالا در ایران نامحدود یعنی چی ؟ یعنی با ژیان برو 10 کیلومتر و غلط کردی فکر می کنی میتونی با بوگاتی بری. اصولا رنگ بوگاتی دیده شه میگیرن دهنت رو سرویس می کنن ، ولی ی ی ی ما بهت میگیم نامحدوده بزرگراهمون !

میگه دانلود کن نامحدود فقط از 20 گیگ بالازد واست محدودیت ایجاد می کنیم که جتی پشیمون شی از پیج دیدن چه برسه فکره دانلود داشتن !
من کاری به نسبت یک به 8 و 10 و 12 یا share بودنه سیستم ندارم. وقتی متعهد میشه که در قباله دریافته پول بیشتر سرویس نامحدود بهم بده و تو بزرگراه هم اندازه ی یک اتوبوس رو بیلبرد بزنه سرویس نامحدوده اینترنت ، باید هیچ اما و اگر و شل کن سفت کن ای روی ارسال و دریافت نداشته باشه. چیزی که حتی خوده مخابراته محترم که خودش پدرجده همین محدودیت هاست بهش اذعان داشته و لطف کرده سرویس های خودشو به همین روش بیخیال شده و محدودیت ای قائل نمیشه.
مثالی که زدی مغالطه هست
شاتل در قراردادش و سایت گفته اگه بیشتر زمان ها را از پهنای باندی که برات به اشتراک گذاشتن استفاده کنی محدود میشی
به نظر من هم نامحدود به این اسم هست که هر چه قدر بخواهی دانلود کنی...شاتل هم نمیگه دانلود نکن...دسترسیت هم نمیگیره فقط سرعتت را کاهش میده
اسم این نمیشه دروغ..میشه سرویسی که با نیاز های شما متناسب نیست

اون واژه ی خر رو من نقطه چین گذاشتم یه کم مبحث مودبانه شه و خر تو خر نشه :n02:
خب منم همینو میگم اخوی. کلا دانلودر باشی مغزه خر میخوری بری شاتل بگیری. حالا شما داری برعکسش رو میگی که البته قضاوتش رو میگذاریم برعهده ی دیگر دوستان
البته اینجوری که بوش میاد فکر کنم چند وقت دیگه بگیم هر کی به هر طریق بره سمته شاتل مغزه ........... میخوره !! :n02: دوباره نقطه چین گذاشتم صحبت مودبانه و دیپلماتیک شه ! :n06:

من سعی داشتم بگم کسی که دانلودر باشه یا باید خط اختصاصی بگیره یا کلا بیخیال بشه
از مخابرات هم که بگیره همین شرایط براش به وجود میاد چون در بیشتر موارد 8 تا دانلودر باهم یک خط اشتراکی 2 مگی دارند...اونوقت علاوه بر اینکه میزان دانلودشون به این حدود نمیرسه،کیفیت خطشون برای کارهای دیگه هم بی نهابت پایینه:n02:

اغا واقعیته به خدا خوب! شاتل داره دزدی می کنه ! وقتی مخابرات داره همچین سرویسی میده پس یعنی داره سودش هم می کنه و به نفع خودشم هست که داره ارایه میده دیگه!
ایشالله مخابرات شما هم هر چه زودتر نامحدود رو ارایه بده براتون واقعاً کار کردن با نت محدود سرطانیه برای خودش...
ولی به نظر من یه آشنا یه مخابراتی MDF جایی گیر بیار می تونی ازشون نامحدود هم بگیری... غیرممکن نیست هیچ کاری....
دهنم کف کرد از بس گفتم حرف مفت نزنید
من نمی دونم مخابرات سود میکنه یا ضرر ولی میدونم که بدهی سنگین به زیرساخت داره و زیرساخت گفته اگه پولو ندی بهت پهنای باند نمیدیم(من نتیجه گرفتم که مخابرات ضررده هست که اینکارو کرده...)

amin1374
12-04-2014, 00:50
من که چند ساله کاربرشم واقعاً این 1مورد رو ندیدم جزء کلکسیون افتخاراتش... ولی شاتل نیازی به حجم دزدی نداره سرویسهاش پیش فرض چند برابر شرکتهای دیگه هست....

خب دیگه سرویساش عملا شبانه نداره دیگه پس اگه دزدیم کنه که کسی نمیمونه رو شاتل !ولی خب فک کنم برم پارس بهتره پول 512 میدی میارت رو 9مگ بده ?شاتل الان واسه هر کدوم از اینا پول جدا میگیره اخرشم سرعتتو محدود میکنه و هیچی به هیچی حیف پول. قبول داری?

Sent from my ACER iconia A1-810 using Tapatalk

dj77
12-04-2014, 00:55
خب دیگه سرویساش عملا شبانه نداره دیگه پس اگه دزدیم کنه که کسی نمیمونه رو شاتل !ولی خب فک کنم برم پارس بهتره پول 512 میدی میارت رو 9مگ بده ?شاتل الان واسه هر کدوم از اینا پول جدا میگیره اخرشم سرعتتو محدود میکنه و هیچی به هیچی حیف پول. قبول داری?

والاً الان اتفاقا بحث همین 512 پارس آنلاین بود تو تاپیکش! میگن 512 30گیگ دارن مودم هم روی 9 بسته شده سرعت دانلئد در ساعات غیر رایگان اومده رو 50! :n27:

alinoona
12-04-2014, 01:03

منم فکر نمی‌کنم. اگه میکرد که فکر کنم همین dj خودمون تا حالا تک‌تک نمایندگی‌هاشو آتیش زده بود.
«یعنی چنان از شاتل شاکیه و اقامه‌ی دعوا میکنه که هیچ دادستان و مدعی‌العمومی نیست و نمیکنه :n08: »

amin1374
12-04-2014, 01:06
منم فکر نمی‌کنم. اگه میکرد که فکر کنم همین dj خودمون تا حالا تک‌تک نمایندگی‌هاشو آتیش زده بود.
«یعنی چنان از شاتل شاکیه و اقامه‌ی دعوا میکنه که هیچ دادستان و مدعی‌العمومی نیست و نمیکنه :n08: »

به شاکی بودن ک منم شاکیم 30هزار تومن دادم بعد دو گیگ استفاده محدودم کرده !!!!!یعنی چه اخه پشتیبانیشونم که ی مشت گاو !!البته از گاو های تو مخابرات مشهد ک بهترن ولی در کل عین ربات میمونن جواباشون همه تکراری و یکسانه!!!

dj77
12-04-2014, 01:13

آخه خودت ببین شما سرویس 6مگ داشته باشی بعد سرعتت بیاد روی 11 واقعاً داغ میکنه آدم ماهی هم خدا تومن پول سرویس بدی 1روزم پولش دیر بشه میزنه سرویست رو قطع میکنه انگار طلبکاره فارسه! چند سالی هم هست که این داستان رو پیاده کرده طرف نیومده بگه شما داری خلاف مصوبه سازمان تنظیم عمل می کنی که خودش کم فروشی محسوب میشه! یا طرف تخلیه زده یا گفته کم مصرف می کنم درست میشه دیگه! مشترک به حقوق خودش و قوانین آگاه نیست

zaza2z
12-04-2014, 02:12
مثالی که زدی مغالطه هست
شاتل در قراردادش و سایت گفته اگه بیشتر زمان ها را از پهنای باندی که برات به اشتراک گذاشتن استفاده کنی محدود میشی
به نظر من هم نامحدود به این اسم هست که هر چه قدر بخواهی دانلود کنی...شاتل هم نمیگه دانلود نکن...دسترسیت هم نمیگیره فقط سرعتت را کاهش میده
اسم این نمیشه دروغ..میشه سرویسی که با نیاز های شما متناسب نیست

داداش مغالطه چیه ... دیگه اظهر من الشمس هست دزدیش ! ( احساس می کنم تو کلاس عربی دبیرستان نشستم با این کلمه هایی که داریم میگیم :n02: - شایدم ح/وزه علمیه ! )
خوبه خودت هم با نظرم در مورده مفهومه نامحدود بودن موافقی. اما جالبیش اینه دقیقا کپ حرفه پشتیبانیشون رو میزنی !!! مبنی بر اینکه : شاتل دسترسی ات رو نمی گیره اما سرعتت رو کم می کنه !
آخر سر هم یک منت میگذاره سرت که ببین ما چه خوبییییممم ....

آقا اصلا قبل از کم کردن و نکردن ، سرعت بالا بردن و نبردن ، این شرکت خیلی بیخود کرده میگه من نامحدود ام. مثل آدم بزنه محدود با سرعته بالا ، یا محدود با خدمات ویژه.
ما کاری نداریم سیستم share هست یا dedicate هست یا میکسه !!! هر چی که هست وقتی بعد از حجمی که : خودش " تعیین کرده و " محدود " کرده ، میزنه سرعتت رو میاره رو عددی که صفحه ی سایت خودش هم به زور میاد بالا ، روش رو کم کنه مثل .......... دروغ نگه ملت بیاین ازم بگیرین چون من نامحدود ام. سرعتی که بعد از محدودیت بهت میده و 25 روز یا حتی دوستان دارند تو فروم میگند بیش از 1 ماه ، جوری الاف ات میکنه که نتونی ایمیلت هم درست باز کنی ، بره بزاره تو قبره آبا و اجدادش بهتره تا بیاد بگه من قطعتون نکردم پس من خیلی ماه ام
شیره آب رو باز کرده دستشو گرفته جلوش بهت یک قطره یک قطره آب میده ، بعد میگه من نامحدود ام خیلی توپم و حرف هم نزنید !!!
نمیدونم فکر میکنه ملت شاسکول اند یا همه رو مثل خودش فرض کرده ...!

راستی داداش شما تو بخشه پشتیبانیه شاتل نیستی ؟؟ علاوه بر دفاع کردنت از این شرکت ابر دروغگوی حقه باز ، پاسخ ات کپیه واحد پشتیبانیشونه :n24: کلک رو کن :n02:

dj77
12-04-2014, 09:13
داداش مغالطه چیه ... دیگه اظهر من الشمس هست دزدیش ! ( احساس می کنم تو کلاس عربی دبیرستان نشستم با این کلمه هایی که داریم میگیم :n02: - شایدم ح/وزه علمیه ! )
خوبه خودت هم با نظرم در مورده مفهومه نامحدود بودن موافقی. اما جالبیش اینه دقیقا کپ حرفه پشتیبانیشون رو میزنی !!! مبنی بر اینکه : شاتل دسترسی ات رو نمی گیره اما سرعتت رو کم می کنه !
آخر سر هم یک منت میگذاره سرت که ببین ما چه خوبییییممم ....

آقا اصلا قبل از کم کردن و نکردن ، سرعت بالا بردن و نبردن ، این شرکت خیلی بیخود کرده میگه من نامحدود ام. مثل آدم بزنه محدود با سرعته بالا ، یا محدود با خدمات ویژه.
ما کاری نداریم سیستم share هست یا dedicate هست یا میکسه !!! هر چی که هست وقتی بعد از حجمی که : خودش " تعیین کرده و " محدود " کرده ، میزنه سرعتت رو میاره رو عددی که صفحه ی سایت خودش هم به زور میاد بالا ، روش رو کم کنه مثل .......... دروغ نگه ملت بیاین ازم بگیرین چون من نامحدود ام. سرعتی که بعد از محدودیت بهت میده و 25 روز یا حتی دوستان دارند تو فروم میگند بیش از 1 ماه ، جوری الاف ات میکنه که نتونی ایمیلت هم درست باز کنی ، بره بزاره تو قبره آبا و اجدادش بهتره تا بیاد بگه من قطعتون نکردم پس من خیلی ماه ام
شیره آب رو باز کرده دستشو گرفته جلوش بهت یک قطره یک قطره آب میده ، بعد میگه من نامحدود ام خیلی توپم و حرف هم نزنید !!!
نمیدونم فکر میکنه ملت شاسکول اند یا همه رو مثل خودش فرض کرده ...!

راستی داداش شما تو بخشه پشتیبانیه شاتل نیستی ؟؟ علاوه بر دفاع کردنت از این شرکت ابر دروغگوی حقه باز ، پاسخ ات کپیه واحد پشتیبانیشونه :n24: کلک رو کن :n02:

آره شاتل هم نمیگه استفاده نکنه اوس موسی جان شما دقت کن :n02: که مثلاً خط 6مگتو یه هو میکنه 11کیلو دانلودشو! البته بازم دقت کنید که نمی کنه دانلود نکن میگه اگه می تونی دانلود کن!

W0o0o0o0ow پس به این نتیجه میرسیم که مخابرات سرویس نامحدود نمیده ک من ماهی 300گیگ ازش دارم دانلود می کنم شاتل داره سرویس نامحدود میده و ما متوجه نیستیم :n08::n08:
مخابرات چقدرررررر دروزغ میگه آخه که سرویس نامحدود دارم! خجالتم نمی کشه! از شاتل باید بیان یاد بگیرن که شما 700مگ دانلود می کنی سرعت سرویس 6مگتو میکنه برات 11کیلو مثل هلوووو :n09:

به سنگ پا قزوین گفته زکی....

mrm88
12-04-2014, 09:56
سلام دوستان

من 512کیلوبایت وایمکس ایرانسل داشتم(محدود ماهی 4گیگ) و به دلیل داغون بودنش و قیمت بالا(هر گیگ اضافه 7500تومان) میخوام بعد از سه سال برگردم روی ADSL

البته اینم بگم تهرانم(لویزان) که مخابراتمون مرکز شهید لطیفی میشه و متاسفانه مخابرات 3ساله میگه پورت خالی نداریم(مگه میشه بعد از سال و تو لیست رزرو بودن پورت خالی

نشه؟؟؟!) ناچارا میخوام از بین شاتل و پارس آنلاین یکیو بگیرم چون چک کردم تو سایتاشون و میگن سرویس میدن به پیش شمارمون(2مگ حجمی) پیشنهادی دارین برام؟ از این مرکز و

محله ما کسی تاحالا سرویس گرفته؟ راضی بودید؟ در کل نظرتون رو بگین و بگین از بین پارس آنلاین و شاتل کدوم رو بگیرم! ممنون از این که جواب میدین :n01:

dj77
12-04-2014, 10:19
سلام دوستان

من 512کیلوبایت وایمکس ایرانسل داشتم(محدود ماهی 4گیگ) و به دلیل داغون بودنش و قیمت بالا(هر گیگ اضافه 7500تومان) میخوام بعد از سه سال برگردم روی ADSL

البته اینم بگم تهرانم(لویزان) که مخابراتمون مرکز شهید لطیفی میشه و متاسفانه مخابرات 3ساله میگه پورت خالی نداریم(مگه میشه بعد از سال و تو لیست رزرو بودن پورت خالی

نشه؟؟؟!) ناچارا میخوام از بین شاتل و پارس آنلاین یکیو بگیرم چون چک کردم تو سایتاشون و میگن سرویس میدن به پیش شمارمون(2مگ حجمی) پیشنهادی دارین برام؟ از این مرکز و

محله ما کسی تاحالا سرویس گرفته؟ راضی بودید؟ در کل نظرتون رو بگین و بگین از بین پارس آنلاین و شاتل کدوم رو بگیرم! ممنون از این که جواب میدین
:n01:

توی تاپیک پارس آنلاین جوابتو نوشتم برات ولی برای راهنمایی هرچه بیشتر شما چند صفحه همین اینجا رو ورق بزن نظارت مردم هم ببین درباره شاتل...

mrmostafa
12-04-2014, 11:33
دوستان سرويس شاتل تو مركز مالك اشتر خوبه ؟؟؟
ضمنا وقتي مخابارت پورت خالي نداره خوب شركت ها هم نميتونن بگيرن ديگه درسته؟؟؟؟ مگه شركت پورت رو از مخابرات نميگيره؟؟؟
بين اين سرويس هاي شاتل نامحدود بخواهيم بگيريم قيمت نهايت تا 30 تومان بايد خود سرويس رو بگيريم يا سرويس پايين ترش هم سرعتش بالاست ؟؟؟
اشتراك حجمي ها كه از 128 تا 8 مگ داره مگه همون 128 رو هم رو 2 مگ نبستن كه حجم زود تموم بشه؟؟؟ يا نه هر سرويسي بگيريم همون سرعت هست؟؟؟؟
سرويس هاي نامحدود ویژه (ART) كه زده 128 تا 1024 بهتره يا سرویس‌های نامحدود ویژه (ART-Light) ؟؟؟؟ اون اولي يعني تا 1 مگ سرعتش ميره؟؟؟؟
من وايمكس مبين نت دارم ميخوام اي دي اس ال بگيرم كه ارزون تر بيافته خرج وايمكس بالاست سرعتشم سرويس 512 روي 68-70 هستش بعضي وقتها هم پايين تر تازه تو جايي كه استفاده ميكنم اصلا كاربر مبين نت نداره.
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

mrmostafa
12-04-2014, 11:33
ضمنا وقتي مخابارت پورت خالي نداره خوب شركت ها هم نميتونن بگيرن ديگه درسته؟؟؟؟ مگه شركت پورت رو از مخابرات نميگيره؟؟؟
بين اين سرويس هاي شاتل نامحدود بخواهيم بگيريم قيمت نهايت تا 30 تومان بايد خود سرويس رو بگيريم يا سرويس پايين ترش هم سرعتش بالاست ؟؟؟
اشتراك حجمي ها كه از 128 تا 8 مگ داره مگه همون 128 رو هم رو 2 مگ نبستن كه حجم زود تموم بشه؟؟؟ يا نه هر سرويسي بگيريم همون سرعت هست؟؟؟؟
سرويس هاي نامحدود ویژه (ART) كه زده 128 تا 1024 بهتره يا سرویس‌های نامحدود ویژه (ART-Light) ؟؟؟؟ اون اولي يعني تا 1 مگ سرعتش ميره؟؟؟؟
سرويس هاي نامحدود رو حداقل تبادل ترافيك زده براش يعني چي؟؟؟
من وايمكس مبين نت دارم ميخوام اي دي اس ال بگيرم كه ارزون تر بيافته خرج وايمكس بالاست سرعتشم سرويس 512 روي 68-70 هستش بعضي وقتها هم پايين تر تازه تو جايي كه استفاده ميكنم اصلا كاربر مبين نت نداره.

dj77
12-04-2014, 12:27
سرويس هاي نامحدود رو حداقل تبادل ترافيك زده براش يعني چي؟؟؟

پورتهای هر شرکتی در MDF مخابرات فرق داره شاید مخابرات نداشته باشه ولی شرکتهای خصوصی دیگه داشته باشند شما زنگ بزن 23099 برای شاتل بهت می گند پورت دارند اونجا یا نه- سرویسهای شاتل فقط اسمشمون نامحدود هست همون سرویسهای آرتشم مثلا برای آرت 3 شما 20-30گیگ دانلود رو در ماه رد کنی سرعتتو به شدت میاره پایین- در شاتل کلاً چیزی به اسم نامحدود وجود نداره- بله 128حجمی روی 2بسته میشه- نه سرویسهای بالاتر سرعتهاشون فرق داره مثل 4مگ - یعنی مثلاً برای آرت 4 22گیگ رو رد کنی سرعت دانلودت میاد روی 30کیلو,اون نامحدود هم که بالاش نوشته دروغه-آرتها نسبت به آرت لایتها حجم بیشتری برای دانلود به شما میده- اگه زده بله ولی در اثر دانلود میاد روی کف سرویس دقت هم داشته باش که اون 1024 رو تقسیم بر 8 کن که سرعت واقعی دانلود سرویس برات بدست بیاد-

fastfind
12-04-2014, 13:43
کسی هست مشکل تایم اوت و پکت لاست داشته باشه با سرورهای ایرانی؟
حدودای ظهر به بعد پینگ به سرورهای داخلی هر چندتا یکیش لاست میشه....
متاسفانه حتی بازی با ایرانی ها هم به دلیل تایم اوت امکانپذیر نیست.
امیدوارم درست بشه. وی حتی با این وجود هم من به نسبت isp ی قبلی از شاتل راضی ام.
مصرفم منصفانه ست و سرعت روی 90 تا 110 کیلوبایت. مشکل تایم اوت هم حل بشه کاملا اوکی میشه.

C:\Users\>ping tabnak.ir -n 25

Pinging tabnak.ir [94.182.146.59] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=22ms TTL=57
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=24ms TTL=57
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=23ms TTL=57
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=20ms TTL=57
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=21ms TTL=57
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 94.182.146.59: bytes=32 time=25ms TTL=57

Ping statistics for 94.182.146.59:
Packets: Sent = 25, Received = 21, Lost = 4 (16% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 20ms, Maximum = 25ms, Average = 22ms

dj77
12-04-2014, 13:58
مصرفم منصفانه ست و سرعت روی 90 تا 110 کیلوبایت. مشکل تایم اوت هم حل بشه کاملا اوکی میشه.

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

امروز چت داره میزنه شاتل معلوم نیست چش شد دوباره.... زنگم بزنی میگم زیرساخته دیگه!! زیرساخت....

sasan.69
12-04-2014, 14:09
رفقا مدتیه که ک ر ی و من افت سرعت پیدا کرده و تا اونجایی که شنیدم پورتاش به نوعی بسته شده..شما هم این مشکلو دارید/؟

dj77
12-04-2014, 14:14
رفقا مدتیه که ک ر ی و من افت سرعت پیدا کرده و تا اونجایی که شنیدم پورتاش به نوعی بسته شده..شما هم این مشکلو دارید/؟

قطع میشه بعد از چند دقیقه یا فقط افت سرعت؟ آره رو شاتل خیلی اذیت می کنه ولی ISPدیگه اینطوری محسوس نیست

sasan.69
12-04-2014, 14:38
قطع میشه بعد از چند دقیقه یا فقط افت سرعت؟ آره رو شاتل خیلی اذیت می کنه ولی ISPدیگه اینطوری محسوس نیست

هردوش! ضمنا بعضی مواقع بدون ک ریو سرعت از 100به 0 میرسه و قطع میشه.همه چی رو چک کردم اما بازم نمیدونم چرا اینجوری شده...یه هفته ای هست

dj77
12-04-2014, 14:46
هردوش! ضمنا بعضی مواقع بدون ک ریو سرعت از 100به 0 میرسه و قطع میشه.همه چی رو چک کردم اما بازم نمیدونم چرا اینجوری شده...یه هفته ای هست

خوب شما downstream مودمت روی چندهست؟
مشکل خطت حاده ! نباید اینطوری باشه ! تا این حد افتضاح نیست!

sasan.69
12-04-2014, 14:56
خوب شما downstream مودمت روی چندهست؟
مشکل خطت حاده ! نباید اینطوری باشه ! تا این حد افتضاح نیست!

dj77
12-04-2014, 15:02

سیگنال مفیدتم عالیه! هر چیزی هست از طرف خود شاتله! با پشتیبانیش تماس گرفتی چی میگن؟

sasan.69
12-04-2014, 15:15
سیگنال مفیدتم عالیه! هر چیزی هست از طرف خود شاتله! با پشتیبانیش تماس گرفتی چی میگن؟

زنگ نمیزنم چون یه مشت چرند تحویل میدن که برو نویزگیرتو چک کن و سیم ورودی ساختمونو بررسی کن و این حرفا! حوصله جرو بحث باهاشونو ندارم..
بله مشکل از شاتله..ک ریو هم براش اینجوری بازی دراوردن

abolfazlwest72
12-04-2014, 15:43
زنگ نمیزنم چون یه مشت چرند تحویل میدن که برو نویزگیرتو چک کن و سیم ورودی ساختمونو بررسی کن و این حرفا! حوصله جرو بحث باهاشونو ندارم..

کریو رو شاتل مشکل داره و سرعتو خیلی میاره پایین ولی قطع نمیشه.الان من خودم از tunnel+ استفاده میکنم و مشکلی نداره

ninipc
12-04-2014, 17:28

حالا اینجا مخابرات 43 تومن میگیره بدون هیچ کدوم از موارده بالا. و دوستان هم گفتند 300 گیگ هم دانلود داشتند. ( حجمی که اگه با شاتل دانلود می کردی تا پدرجدت و نبیره و ندیده ات رو از گرفتن اینترنت محروم می کرد )

میشه گفت تنها مورده خوبش همون پشتیبانیشه اما الان دارم حس می کنم من دارم ماهی 43 تومن میدم بابت آرت 3 که صدای لطیف و گوگولیه پشتیباناشو هر از چندگاهی پای تلفن بشنوم و پس از قطعه تماس، دوباره از اینترنت محدود شده ی پایین تر از دایال آپ شرکت خیلی عزیزه شاتل بهره مند شم.

من این طور فکر می کنم که اگه میگید شاتل سرعته روزاش خوبه و نمیدونم پینگش اوکیه یا بهتر از جاهای دیگه در روز و شب و مغرب و عشا سرویس میده ، و در کنارش هزار جور بدبختیه بالا رو هم با خودش داره ، خب آدم بره یک اکوی یک مگ بگیره ماهی 20 تومن با مثلا یک مگه مخابرات ماهی 43 تومن. اون شاتل خوشگله رو بزاره واسه وب گردی های روزانه اش و اون یکی هم با 120 کیلوبایت شب تا صبح و صبج تا شب بگذاره رو دانلود. سره جمع هم میشه حدودا ماهی 65 تومن. بد میگم بگو بد میگی

این ۲۵ روز رو جدی بهتون گفتن که اینقدر طول می‌کشه؟ چون من هنوزم توی حبس هستم و توی هفته سوم بازداشت اکانت. اگه صحبت شما درست باشه که باید تا اوایل اردیبهشت هم صبر کنم.
تا اینجا دیدم که مشکل شاتل همین دانلود شبانه یا اکانتهای مثلاً نامحدودش هست. به دوستان و‌آشنایان که گفتم اگه دنبال شبانه یا نامحدود هستین، به تبلیغات دروغ شاتل توجه نکنید و سراغ شاتل نیائید که همچین زهری ازتون بگیره که دایال‌آپ براتون از شربت بهشتی هم گواراتر می‌شه.

ninipc
12-04-2014, 17:58
راهنمایی که می کنند خدایی
ولی اینکه برای شما کاری بکنند،نه نمی کنند چون احساس می کنند باید تنبیه بشید(درست یا غلطش را من نمی دونم)

ببینید یک 2 2 تا چهارتای سادست
الان کاربران پر مصرف 2 راه دارند:
یا میزان مصرفشون را متعارف کنند و در شرکت های خصوصی بمونند
یا به مخابرات نقل مکان کنند که در این صورت هم بعد از مدتی تمام پرمصرف ها در مخابرات جمع میشند...در این صورت نه تنها میزان دانلودشون زیاد نمیشه،بلکه کم هم میشه از طرفی کاربران کم مصرف هم آرام آرام به دلیل سرعت کمی مخابرات در آن زمان میده(که دلیلش همون دانلودر ها هست)به سمت شرکت های خصوصی نقل مکان می کنند و مخابرات ضرر می کنه و یا به فکر محدودیت و یا اورسل کردن میوفته و خدمات کمتر میشه
پس راه حل اساسی برای این دوستان اینه که یا مصرفشون را درست کنند یا از پهنای باند اختصاصی استفاده کنند

این اسپم کردن ها و تحریک کاربران به شکایت و... هم نه تنها فایده نداره بلکه به ضرر افرادی هست که اقدام به اینکار می کنند...باور کنید زمانی بود که بیش از 100 نفر از همین فروم از شاتل شکایت کردند و آب هم از آب تکون نخورد...چون طبق قرارداد ترکمنچایی که شاتل با کاربران بسته کاملا حق با شاتل هست.از طرفی حرفی که این دوستان میزنند کاملا غیر منطقی هستش

احسنت به جمله اولت...اینکه منطقی مباحث را می ببینی خیلی خوب هست...کسی که از شاتل تعریف یا دفاع می کنه الزاما پشتیبان شاتل نیست...کسی هم که از شاتل بد میگه پشتیبان شرکت رقیبش نیست
فقط مسئله ای که در این فروم زیاد شده خودخواهی ما کاربر هاست که خیلی وقت ها به جای کمک به دیگران،می خواهیم با تحریک اونها و حرف های بی پایه و سند سعی در انتقام گرفتن از شاتل بکنیم که نمونه هاشو در همین تاپیک هم میبینیم

تمام شرکت چنین شرایطی را برای کارمند هاشون دارن..تازه فکر کنم شاتل بد هم باشه...دوست من پشتیبان شرکت شبکیه هست...در کاشان داره از پهنای باند مخابرات و خدمات شبکیه استفاده می کنه که برای هیچ فرد دیگه ای در کاشان اینکارو نکردند چون اصلا در کاشان خدمات نمیده:n02::n02:)

حرفت 2 تا عیب داره:
1.وقتی از مخابرات 2 مگ میگیری هیچ تضمینی نیست که بتونی 300 گیگ دانلود کنی
2.اگه سرویس 220 هزارتومنی شاتل را کسی استفاده کنه من احتمال میدم که بتونه بیشتر از 300 گیگ هم دانلود کنه(برای مثال آرت1 را زده 9 گیگ ولی تا 20 گیگ راحت میشه دانلود کرد و محدود نمیکنه)

تنبیه که بله و الان کاملاً متنبه شدم که چه اشتباهی کردم اومدم شاتل. نمی‌گم شرکتهای دیگه بیست و بی‌نظیر هستن، اما شاتل هم اینجور که بعضی‌ها اینجا ادعا می‌کنن فرشته نیست. شاید عده‌ای‌ خوششون نیاد، ولی بخاطر همین رفتار شاتل بود که به دوستان و آشنایان سفارش کردم که اگه دنبال اینترنت نامحدود و یا دانلود شبانه هستن، سراغ شاتل نیان که ضرر می‌کنن.

دوست عزیز شما به کسانی که مشکل دارن و اینجا سئوالشون رو مطرح می‌کنن، نگید اسپم‌کار و یا خودخواه و چیزهایی دیگه‌. اما لطفاً بگید این عبارت شما که تقریباً جمله کاربردی بخش پشتیبانی شاتل هست آیا بدون دونستن سقف مجاز و یا حتی یه اخطار ساده قبل از محدود کردن، ممکن هست؟!؟!؟ یعنی اگه بخواهیم بچه مثبت هم باشیم، شاتل امکاناتش رو بهمون نمی‌ده و بیشتر دوست داره خلاف کنیم تا بعد گیر بیافتیم و مجازات یا به قول شما تنبیه بشیم. اگه قرار بود دستگاه قضایی و یا پلیس، تفکری مثل مدیران شاتل داشته باشن و بدون اعلام قانون و بدون اخطار زیرپا گذاشتن قانون، مردم رو محکوم و مجازات کنن که دیگه توی مملکت کسی سالم نمونده بود.
بعد هم وقتی کسی مشکل داره، سراغ بخش پشتیبانی یا تاپیک‌هایی مثل اینجا می‌یاد. مگه کسی هم برای قربون صدقه رفتن و تعریف و تمجید به پشتیبانی هم زنگ می‌زنه؟

بعد هم لطفاً در مورد این یه قسمت که گفتین، بیشتر شرح بدین. چون با محاسبات من جور در نیومد. اگه همچین چیزی وجود داشته باشه که تغییر به اون طرح، واقعاً کمک خواهد بود. البته اگه این طرح مورد نظر شما یک ماهه نباشه که اون وقت قیمتش سه برابر مخابرات خواهد بود.

ninipc
12-04-2014, 18:04

یعنی واقعاً توی این عبارت همیشگی شاتل واقعاً می‌مونم که این سیستم پس دست کی هست اگه دست شاتل نیست. دست مریخی‌ها یا دست روبوت‌های فضائی یا دست گربه همسایه روی دیوار و غیره؟ یعنی اینها ادعا می‌کنن که شرکت و سیاست داخلی اون رو افراد نامرئی و نامشخص کنترل می‌کنن یا اینکه خیلی محترمانه دارن به شعور مشتری توهین می‌کنن و جوری رفتار می‌کنن که انگار هیچ کسی نمی‌فهمه اصل قضیه چی هست.

ninipc
12-04-2014, 18:16
آره شاتل هم نمیگه استفاده نکنه اوس موسی جان شما دقت کن :n02: که مثلاً خط 6مگتو یه هو میکنه 11کیلو دانلودشو! البته بازم دقت کنید که نمی کنه دانلود نکن میگه اگه می تونی دانلود کن!

W0o0o0o0ow پس به این نتیجه میرسیم که مخابرات سرویس نامحدود نمیده ک من ماهی 300گیگ ازش دارم دانلود می کنم شاتل داره سرویس نامحدود میده و ما متوجه نیستیم :n08::n08:
مخابرات چقدرررررر دروزغ میگه آخه که سرویس نامحدود دارم! خجالتم نمی کشه! از شاتل باید بیان یاد بگیرن که شما 700مگ دانلود می کنی سرعت سرویس 6مگتو میکنه برات 11کیلو مثل هلوووو :n09:

اگه روزی مبین‌نت بسیار فلان فلان شده نازنین، این طرح دو برابر حجم اصلی بعنوان دانلود شبانه رو اجرا کنه یه حسن داره که باز به شاتل می‌ارزه. اینکه سرعت یه اکانت ۸ مگابیت رو در حد دایال‌آپ یا کمتر پائین نمی‌یاره و ادعا هم کنه که اکانت بیست و چهار ساعته پر سرعت دادیم به شما. این کم کردن سرعت قضیه‌اش سوای مجانی بودن دانلود شبانه هست. اگه می‌گه تنبیه شدین که مجانی بودن رو حذف کنه و نه سرعت رو که طبق استاندارد باید ۲۴ ساعته پرسرعت باشه.

ninipc
12-04-2014, 18:20

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

شما چقدر پینگ‌تون خوب هست. من از وقتی محدود شدم پینگم رفته روی ۲۵۰ و به نظر این سیستم خیلی هوشمندشون اینکار رو کرده چون روزهای اول یادمه که پینگ روی حدود ۵۰ بود و اصلاً هم Packet Loss نداشتم.

dj77
12-04-2014, 19:15

نه گفتن که از سر خط بگیر و این داستانها بگو downstram روی 33هست! یه ززنگ بزن حالا ببین چی میخوان تحویل بدن اینج هم بیا به ما بگو ببینیم این مشکل عجیب از چی می تونه باشه و شاتل چی بهت میگه

dj77
12-04-2014, 21:26
نظر کاربران درباره سرویس دهندهای اینترنت و انتخاب بهترین سرویس دهنده حال حاضر در ایران:

BIG-BANG
12-04-2014, 23:02
کریو رو شاتل مشکل داره و سرعتو خیلی میاره پایین ولی قطع نمیشه.الان من خودم از tunnel+ استفاده میکنم و مشکلی نداره

جلوی سرور اون کریو یه :7080 بزار ببین مشکلت حل نمیشه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

siavash2death
12-04-2014, 23:02
سلام. ببخشید یه سوال داشتم. من از شاتل سرویس دارم. یه مدته که مشکل برای مودمم پیش اومده. با لپ تاپ عالیه. ولی با موبایل کار خاصی نمیشه کرد. بعد از نمایندگی یکی اومد با یه مودم دیگه تست کرد. دیدیم مشکل حل شد. بعد من رفتم از بازار یه tp-link دو آنتنه خریدم. تنظیمش رو هم بردم خود شاتل برام انجام دادند. ولی الان که آوردم خونه، می بینم چراغ adsl اش روشن نمیشه. برای همین نمیشه از اینترنت استفاده کرد. ولی مودم قبلی رو که نصب می کنم، کار میده!! مشکل از کجاست؟ تنظیم خاصی داره؟ یا ترفندی چیزی داره؟

dj77
12-04-2014, 23:10
سلام. ببخشید یه سوال داشتم. من از شاتل سرویس دارم. یه مدته که مشکل برای مودمم پیش اومده. با لپ تاپ عالیه. ولی با موبایل کار خاصی نمیشه کرد. بعد از نمایندگی یکی اومد با یه مودم دیگه تست کرد. دیدیم مشکل حل شد. بعد من رفتم از بازار یه tp-link دو آنتنه خریدم. تنظیمش رو هم بردم خود شاتل برام انجام دادند. ولی الان که آوردم خونه، می بینم چراغ adsl اش روشن نمیشه. برای همین نمیشه از اینترنت استفاده کرد. ولی مودم قبلی رو که نصب می کنم، کار میده!! مشکل از کجاست؟ تنظیم خاصی داره؟ یا ترفندی چیزی داره؟

احتمال قوی مودم شما درست کانفینگ نشده مودمهای tp-link این بازی هارو داره... شما یه بار مودمرو از پشتش رسیت کن اونوطری که تو کاتالوگش نوشته و دوباره یوزر پستو بریز روش

siavash2death
12-04-2014, 23:26
احتمال قوی مودم شما درست کانفینگ نشده مودمهای tp-link این بازی هارو داره... شما یه بار مودمرو از پشتش رسیت کن اونوطری که تو کاتالوگش نوشته و دوباره یوزر پستو بریز روش

راستش ترجیح میدم بذارم خودشون بیان درستش کنند! حالا یه تغییری میدم.بعد که حل نشد، میان و دوباره همه کاسه کوزه ها رو سر من می شکنند که نباید این کار رو می کردی و....!

dj77
13-04-2014, 00:03
راستش ترجیح میدم بذارم خودشون بیان درستش کنند! حالا یه تغییری میدم.بعد که حل نشد، میان و دوباره همه کاسه کوزه ها رو سر من می شکنند که نباید این کار رو می کردی و....!

کارشناس بیاد 30تومن پیادت می کنه ها... حالا خود دانی.

dj77
13-04-2014, 00:05
پینگ داغون شاتل...

abolfazlwest72
13-04-2014, 00:34
پینگ داغون شاتل...

من که مشکلی ندارم

dj77
13-04-2014, 00:58
من که مشکلی ندارم

تهران کلاً ترکیده....

ninipc
13-04-2014, 01:05
نظر کاربران درباره سرویس دهندهای اینترنت و انتخاب بهترین سرویس دهنده حال حاضر در ایران:

جالبه که من قبل از گرفتن شاتل، تاپیکهای آسیاتک و پارس‌آنلاین رو دیدم و چون پر از شکایت و اعتراض بود از خیر هر دوشون گذشتم. نکنه این نظرسنجی‌ هم مشابه چپ و راست جایزه دادن به این شرکتها باشه!؟!؟

بعد هم راستی اون شرکتهایی که صفر هستن یعنی خیلی بد هستن یا کلاً کسی مشتری اونها نیست؟

ninipc
13-04-2014, 01:06
پینگ داغون شاتل...

واقعاً مشکل از تهران بودن هست یا طبق اون حدسی که من توی چند پست قبل گفتم، اونهایی که محدود می‌شن، پینگ‌شون هم بد می‌شه. یعنی جدی همچین کاری رو می‌کنن؟

dj77
13-04-2014, 01:09
جالبه که من قبل از گرفتن شاتل، تاپیکهای آسیاتک و پارس‌آنلاین رو دیدم و چون پر از شکایت و اعتراض بود از خیر هر دوشون گذشتم. نکنه این نظرسنجی‌ هم مشابه چپ و راست جایزه دادن به این شرکتها باشه!؟!؟

بعد هم راستی اون شرکتهایی که صفر هستن یعنی خیلی بد هستن یا کلاً کسی مشتری اونها نیست؟

این نظر سنجی در سایت دولتی خاصی نیست در فروم سافت98 قرار گرفته

dj77
13-04-2014, 01:10
واقعاً مشکل از تهران بودن هست یا طبق اون حدسی که من توی چند پست قبل گفتم، اونهایی که محدود می‌شن، پینگ‌شون هم بد می‌شه. یعنی جدی همچین کاری رو می‌کنن؟

بله شما محدود بشی پینگ هم به فنا میره ولی این پینگ در ساعات غیر رایگان هست...

awz2
13-04-2014, 02:15
من هم پینگم مثل dj77 شده توی ساعات غیررایگان زاهدان

zaza2z
13-04-2014, 06:19
این ۲۵ روز رو جدی بهتون گفتن که اینقدر طول می‌کشه؟ چون من هنوزم توی حبس هستم و توی هفته سوم بازداشت اکانت. اگه صحبت شما درست باشه که باید تا اوایل اردیبهشت هم صبر کنم.
تا اینجا دیدم که مشکل شاتل همین دانلود شبانه یا اکانتهای مثلاً نامحدودش هست. به دوستان و‌آشنایان که گفتم اگه دنبال شبانه یا نامحدود هستین، به تبلیغات دروغ شاتل توجه نکنید و سراغ شاتل نیائید که همچین زهری ازتون بگیره که دایال‌آپ براتون از شربت بهشتی هم گواراتر می‌شه.

بله عزیز - تو سایتش هم نوشته بین 15 تا 25 روز باید صبر کنید اما مدت زمانه واقعی از 25 روز هست به بالا !!
ضمنا دقیقا همین کاری که گفتی می کنه. کاری میکنه بگی غلط کردم
یعنی نمونه ی بارزه دروغگو و حقه باز
ولی همچین برات صورت حساب صادر میکنه تا 6 رقمه اعشار در واحده ریال هم ازت میگیره

zaza2z
13-04-2014, 06:42

دقیقا همینه. سرعت رو میبره رو 1 کیلوبایت میگه ببین محدودت نکردم ... ببین من چه ماهم ... ببین تو چقدر کاره بدی کردی از حجمی که من برات تعیین کردم و من بهت گفتم اجازه نداری با سرعتی که پولشو دادی دانلود کنی، دانلود کردی ... حالا میکنم 1 کیلوبایت سرعتت رو برو حال کن

بعد هم تو خیابون بیلبورد میزنم اندازه نفتکش که من نامحدود ام. پولشم تا قرون آخر ازت میگیرم سره وقت!

----

واسه من فاکتور زده ما به تفاوته تغییره آرت 73086 ریال .... و خیلی خوشگل هم گرفت
یعنی هشت تومن اش به درک ، اون 6 دهمه ریالش رو داشتی باشین و بفهمین با کی طرف اید و تا چه میزان به نفعه خودش کار می کنه
اما ما وقتی حواسمون جمع بشه واسه کلاه برداریه شاتل ، میشیم آدم بده !

اینارو میگیم و این همه دلیل و برهان و مدرک مبنی بر عو... ای بودن و حقه بازی و پدرسوختگیه شاتل نشون میدیم ، باز اون دوستمون میاد میگه مغالطه و تشویشه اذهان و سم پراکنی و ...
البته هر چی میخواهند بگویند ، بگویند ... ما هم حرف خودمان را میزنیم تا حقیقت آشکار شود :n01:

Life24
13-04-2014, 08:50
سال 86-87 به مسئولین اصلی صبانت گفتم این رویه رو پیش بگیرید ، همه مشترکین فرار میکنند.
الان هم میگم شاتل اگر این رویه را پیش ببرد.دچار مشکل خواهد شد.
قبل از افزایش مشترکین باید بستر ها و ظرفیت های مخابراتی را گسترش داد.

dj77
13-04-2014, 09:40
دقیقا همینه. سرعت رو میبره رو 1 کیلوبایت میگه ببین محدودت نکردم ... ببین من چه ماهم ... ببین تو چقدر کاره بدی کردی از حجمی که من برات تعیین کردم و من بهت گفتم اجازه نداری با سرعتی که پولشو دادی دانلود کنی، دانلود کردی ... حالا میکنم 1 کیلوبایت سرعتت رو برو حال کن

بعد هم تو خیابون بیلبورد میزنم اندازه نفتکش که من نامحدود ام. پولشم تا قرون آخر ازت میگیرم سره وقت!

----

یعنی هشت تومن اش به درک ، اون 6 دهمه ریالش رو داشتی باشین و بفهمین با کی طرف اید و تا چه میزان به نفعه خودش کار می کنه

اینارو میگیم و این همه دلیل و برهان و مدرک مبنی بر عو... ای بودن و حقه بازی و پدرسوختگیه شاتل نشون میدیم ، باز اون دوستمون میاد میگه مغالطه و تشویشه اذهان و سم پراکنی و ...
البته هر چی میخواهند بگویند ، بگویند ... ما هم حرف خودمان را میزنیم تا حقیقت آشکار شود :n01:

منو که بکشیم هم رو آرت برو نیستم چون آرتها فقط اسمشون نامحدود هست و واقعاً پول زوره! دیروز از شاتل زنگ زده میگه شما مصرفتون بالاست آرت 8 برای شما مناسبه میگم مگه من کارخونه دارم ماهی 400هزار تومن پول اینترنت بدم! میگه برای 200گیگ دانلود اون پلن مناسبه! میگم پس ما که با 2مگ مخابرات داریم ماهی 300گیگ دانلود می کنیم بفرمایید مخابرات داره پول کم از ما میگیره دیگه! به خدا خودشونو مسخره کردن! زنگ زده مشکل منو حل کنه میگه برو آرت 8بگیر! چیز کرده مارو....
بجا اینکه طرحهای نامحدود مثل مخابرات بذاره با همون ضریب اشتراک استاندارد 1 به 8 و واقعاً نامحدود باشه میاد میگه ماهی 400هزار تومن شما باید پول اینترنت بدی!!!

mrmostafa
13-04-2014, 10:07
پورتهای هر شرکتی در MDF مخابرات فرق داره شاید مخابرات نداشته باشه ولی شرکتهای خصوصی دیگه داشته باشند شما زنگ بزن 23099 برای شاتل بهت می گند پورت دارند اونجا یا نه- سرویسهای شاتل فقط اسمشمون نامحدود هست همون سرویسهای آرتشم مثلا برای آرت 3 شما 20-30گیگ دانلود رو در ماه رد کنی سرعتتو به شدت میاره پایین- در شاتل کلاً چیزی به اسم نامحدود وجود نداره- بله 128حجمی روی 2بسته میشه- نه سرویسهای بالاتر سرعتهاشون فرق داره مثل 4مگ - یعنی مثلاً برای آرت 4 22گیگ رو رد کنی سرعت دانلودت میاد روی 30کیلو,اون نامحدود هم که بالاش نوشته دروغه-آرتها نسبت به آرت لایتها حجم بیشتری برای دانلود به شما میده- اگه زده بله ولی در اثر دانلود میاد روی کف سرویس دقت هم داشته باش که اون 1024 رو تقسیم بر 8 کن که سرعت واقعی دانلود سرویس برات بدست بیاد-

ممنونم از راهنماييتون. ميشه راهنمايي كنيد از چه شركتي بگيرم بهتره ؟؟؟؟ البته اگه بتونم نا محدود بگيرم بهتره. من به اون شكل تو ما 20-30 گيگ دانلود ندارم ولي خوب بيشتر دانلود برنامه و فايل هاي صوتي و يوتوب هستش.
من دوستم تو شركت آوا بريد هستش كه گفت راديويي ميتوني بخري 500 توماني ميشه يه بار پول بدي بعد من برات از دوستام تو آي اس پي ها بگيرم چون خودشون سازماني هستن گرونه. حالا من خودم قبلا اينترنت وايرلسي داشتم كه الان يه راديو سفيد رنگ دارم. ولي ميگه بايد جفت باشه. حالا برا يمنم جفت بوده يعني بايد از شركت قبلي بگيرم؟؟؟ مثلا 2 سال پيش 200 هزار هزينه اش شده؟؟؟

amin1374
13-04-2014, 10:29
منو که بکشیم هم رو آرت برو نیستم چون آرتها فقط اسمشون نامحدود هست و واقعاً پول زوره! دیروز از شاتل زنگ زده میگه شما مصرفتون بالاست آرت 8 برای شما مناسبه میگم مگه من کارخونه دارم ماهی 400هزار تومن پول اینترنت بدم! میگه برای 200گیگ دانلود اون پلن مناسبه! میگم پس ما که با 2مگ مخابرات داریم ماهی 300گیگ دانلود می کنیم بفرمایید مخابرات داره پول کم از ما میگیره دیگه! به خدا خودشونو مسخره کردن! زنگ زده مشکل منو حل کنه میگه برو آرت 8بگیر! چیز کرده مارو....
بجا اینکه طرحهای نامحدود مثل مخابرات بذاره با همون ضریب اشتراک استاندارد 1 به 8 و واقعاً نامحدود باشه میاد میگه ماهی 400هزار تومن شما باید پول اینترنت بدی!!!

اتفاقا دیروزم به من زنگ زدن ! واسه شکایت منم نزاشتم اون حرف تکراری کزایی رو بگه زدم تو دهنش گفتم چیه حتما میخاین بگین دی دیکیت بگیر ماهی 150 تومن واسه یک 128 بدم گفت ببینین اشراکیه و.... منم گفتم طبق مصوبه شما باید 1 به 8 رو بدین و نه این که محدود کنین و 1به 16 ارایه بدین!
گفت نه خب شما مصرفتون بالاست و سیستم دوره هاش از اول تا اخر ماهه یعنی هرکی محدوده بدونه که از اول تا آخر ماه محدوده !
منم گفتم مسخرشو دراوردین طرف رفته 8 مگ گرفته سرعتش رو آوردین 16 کیلو حتی به گفته خودتون تو سایت پایبند نیست گفت نامحدود معنیش این نیست که بزارین رو دانلود و.... منم گفتم پس میشه بگین نامحدود یعنی چی واقعا چه معنی میده خیلی جالب بود بیشتر حرفایی که پشتیبانی بهم تحویل میداد خیلی شبیه گفته های همین کاربر اینجا Brust هست فکرکنم ایشون تو شاتلن:n13:

در هر صورت اخرش دیدم فایدذه نداره انگار یاسی تو گوش خر بخونی هست منم قططع کردم گفتم مطمئنن هم دیگه از شما نمیگیرم!:n24:

mrmostafa
13-04-2014, 10:48
اتفاقا دیروزم به من زنگ زدن ! واسه شکایت منم نزاشتم اون حرف تکراری کزایی رو بگه زدم تو دهنش گفتم چیه حتما میخاین بگین دی دیکیت بگیر ماهی 150 تومن واسه یک 128 بدم گفت ببینین اشراکیه و.... منم گفتم طبق مصوبه شما باید 1 به 8 رو بدین و نه این که محدود کنین و 1به 16 ارایه بدین!
گفت نه خب شما مصرفتون بالاست و سیستم دوره هاش از اول تا اخر ماهه یعنی هرکی محدوده بدونه که از اول تا آخر ماه محدوده !
منم گفتم مسخرشو دراوردین طرف رفته 8 مگ گرفته سرعتش رو آوردین 16 کیلو حتی به گفته خودتون تو سایت پایبند نیست گفت نامحدود معنیش این نیست که بزارین رو دانلود و.... منم گفتم پس میشه بگین نامحدود یعنی چی واقعا چه معنی میده خیلی جالب بود بیشتر حرفایی که پشتیبانی بهم تحویل میداد خیلی شبیه گفته های همین کاربر اینجا Brust هست فکرکنم ایشون تو شاتلن:n13:

در هر صورت اخرش دیدم فایدذه نداره انگار یاسی تو گوش خر بخونی هست منم قططع کردم گفتم مطمئنن هم دیگه از شما نمیگیرم!:n24:

ميگفتي بي پدرها شما در هر شرايطي كلي دارين سود ميكنين اينترنت رو از خارج خريداري ميكنن براي يك نفر بعد اون رو به هزار نفر ميدن اين رو خودشون تو تلويزيون گفتن پارسال. ولي فقط ميگن كو عمل؟؟؟؟ يعني تمام شركت هاي پپ و اپراتورها و غيره همه يه پخ هستن و مشكل از ريشه هست كه .....
ميگفتي مخابارت كه داره نامحدود ميده در ماه كلي فيلم دانلود ميكنيم محدود نميشه و سرعتش هر چي هست همونه كه اونم بستگي به منطقه داره بعضي جاها واقعا سرعتش عاليه. مثلا مركز مخابارت مالك اشتر خيلي خوبه و بعضي اوقات تو تعطيلي ها افت سرعت داره. عجب بساطي داريم از دست اين كلاش ها و دزدها

dj77
13-04-2014, 10:48
ممنونم از راهنماييتون. ميشه راهنمايي كنيد از چه شركتي بگيرم بهتره ؟؟؟؟ البته اگه بتونم نا محدود بگيرم بهتره. من به اون شكل تو ما 20-30 گيگ دانلود ندارم ولي خوب بيشتر دانلود برنامه و فايل هاي صوتي و يوتوب هستش.
من دوستم تو شركت آوا بريد هستش كه گفت راديويي ميتوني بخري 500 توماني ميشه يه بار پول بدي بعد من برات از دوستام تو آي اس پي ها بگيرم چون خودشون سازماني هستن گرونه. حالا من خودم قبلا اينترنت وايرلسي داشتم كه الان يه راديو سفيد رنگ دارم. ولي ميگه بايد جفت باشه. حالا برا يمنم جفت بوده يعني بايد از شركت قبلي بگيرم؟؟؟ مثلا 2 سال پيش 200 هزار هزينه اش شده؟؟؟

اشتراکهای بی سیم و آنتن فوق العاده قیمتهاشون بالاست برای اشتراک خانگی و اصلاً به صرفه نیست! مگر برای افرادی که کافی نتهای بزرگ دارند
به نظر من شما با این شرح حالی که دادی که نامحدود میخوای اولاً کلاً سمت شرکتهای خصوصی نرو... دوماً 1مگ مخابرات بگیر هم هزینش معقول هست هم از داستان محدود بازی خبری نیست!
اون داستان آنتن هم الن قدیمی شده و برای جاهایی استفاده میشه که به شبکه مخابراتی شهر دسترسی ندارند و هزینه هاش بالاست واقعاً

dj77
13-04-2014, 10:55

زنگ زده میگم آقا من فقط شاتل که خونه ندارم چند نوع اینترنت دیگه هم دارم یکیش مخابراته! الان با 2مگش دارم ماهی 300گیگ دانلود میکنم! میگه یا علی! میگم یا علی نداره من سایت دارم دانلود آپلودم بالاست! برگشته میگه آرت 8 بگیر!میگم الان من برای ماهی 300گیگ دارم ماهی 74میدم کلاً محدود هم نم کنن که این تعرفه ها هم تعرفه های تعریف شده و استاندارد سازمان تنظیم هست که برای شرکتهای ندا قرار داده شما به جا اینکه به من پیشنهاد آرت 8 رو بدی فکر کردی اینجا کارخونو ست بیایین سرویسهای نامحدود مثل مخابرات قرار بدین! هم مشکل ما حل میشه هم دیگه محدود نمی کنن!

کلاً حرف حرف خودشونه ! چیزی که استاندارد سازمان تنظیم هست هم به مشترک نمی خواهند بدن!

تازه الان مخابرات اشتراکاشو کرده 1به 8 با همین تعرفه های مصوب

amin1374
13-04-2014, 11:20
ميگفتي بي پدرها شما در هر شرايطي كلي دارين سود ميكنين اينترنت رو از خارج خريداري ميكنن براي يك نفر بعد اون رو به هزار نفر ميدن اين رو خودشون تو تلويزيون گفتن پارسال. ولي فقط ميگن كو عمل؟؟؟؟ يعني تمام شركت هاي پپ و اپراتورها و غيره همه يه پخ هستن و مشكل از ريشه هست كه .....
ميگفتي مخابارت كه داره نامحدود ميده در ماه كلي فيلم دانلود ميكنيم محدود نميشه و سرعتش هر چي هست همونه كه اونم بستگي به منطقه داره بعضي جاها واقعا سرعتش عاليه. مثلا مركز مخابارت مالك اشتر خيلي خوبه و بعضي اوقات تو تعطيلي ها افت سرعت داره. عجب بساطي داريم از دست اين كلاش ها و دزدها

من که به شدت ناراضیم ازشون حیف مخابرات اینجا نامحدود نمیده هرچند منم زیاد دانلود نمیکنم در حد دانلود 4 تا فیلم و سریال و دانلود آپدیبت ویندوز و 4 تا آهنگ اونقدر دانلود نمیکنم ولی اینا خیلی دزد تشریف دارن حجمی داشتم محدود کردن کاشکی فقط شبانم محدود میشد روزانمم که سرعتم 4.5 مگ بود(امضام) اونم محدود میکردن سرعتم از 200 بالاتر نمیرفت اینم از الان شون که نامحدود رو محدود میکنن

زنگ زده میگم آقا من فقط شاتل که خونه ندارم چند نوع اینترنت دیگه هم دارم یکیش مخابراته! الان با 2مگش دارم ماهی 300گیگ دانلود میکنم! میگه یا علی! میگم یا علی نداره من سایت دارم دانلود آپلودم بالاست! برگشته میگه آرت 8 بگیر!میگم الان من برای ماهی 300گیگ دارم ماهی 74میدم کلاً محدود هم نم کنن که این تعرفه ها هم تعرفه های تعریف شده و استاندارد سازمان تنظیم هست که برای شرکتهای ندا قرار داده شما به جا اینکه به من پیشنهاد آرت 8 رو بدی فکر کردی اینجا کارخونو ست بیایین سرویسهای نامحدود مثل مخابرات قرار بدین! هم مشکل ما حل میشه هم دیگه محدود نمی کنن!

کلاً حرف حرف خودشونه ! چیزی که استاندارد سازمان تنظیم هست هم به مشترک نمی خواهند بدن!

تازه الان مخابرات اشتراکاشو کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به 8 با همین تعرفه های مصوب

خیلی جالبه خانومه که زنگ زده همچنین حرف میزنه طلب کارم هستن منم کم نیاوردم تا میشد توپیدم بهش جالبیش اینجاست وقتی پرسیدم پس نامحدود معنیش میشه چی هیچی نداشت بگه!
گفتم الان مخابراتنامحدود میده قیمت کمتر نه محدود میکنه نه هیچی برگشته میگه اونا دارن ضرر میکنن منم گفتم اونا به دزدی شما نیستن

صا ی وضی اعصابمو بهم ریختن دیروز منم خوب حالشو گرفتم دیگه هم زنگ نزدن چه از کنترل کیفیتشون چه از جای دیگه:n09:

ninipc
13-04-2014, 11:21
بله شما محدود بشی پینگ هم به فنا میره ولی این پینگ در ساعات غیر رایگان هست...

دقیقاً پینگ من هم توی ساعت عادی و مجانی بصورت همزمان خراب شده. یادمه‌ اوایل خیلی از پینگ پائین خوشم می‌اومد، اما الان اینقدر بد شده که در حد وایمکس خراب شده.

ninipc
13-04-2014, 11:23
بله عزیز - تو سایتش هم نوشته بین 15 تا 25 روز باید صبر کنید اما مدت زمانه واقعی از 25 روز هست به بالا !!
ضمنا دقیقا همین کاری که گفتی می کنه. کاری میکنه بگی غلط کردم
یعنی نمونه ی بارزه دروغگو و حقه باز
ولی همچین برات صورت حساب صادر میکنه تا 6 رقمه اعشار در واحده ریال هم ازت میگیره

قربون دستت می‌شه این لینک رو بهم بدین. بعد از مدتها گویا بالاخره یه جایی جواب رسمی به مشکل رو می‌شه دید.

dj77
13-04-2014, 11:27
من که به شدت ناراضیم ازشون حیف مخابرات اینجا نامحدود نمیده هرچند منم زیاد دانلود نمیکنم در حد دانلود 4 تا فیلم و سریال و دانلود آپدیبت ویندوز و 4 تا آهنگ اونقدر دانلود نمیکنم ولی اینا خیلی دزد تشریف دارن حجمی داشتم محدود کردن کاشکی فقط شبانم محدود میشد روزانمم که سرعتم 4.5 مگ بود(امضام) اونم محدود میکردن سرعتم از 200 بالاتر نمیرفت اینم از الان شون که نامحدود رو محدود میکنن

خیلی جالبه خانومه که زنگ زده همچنین حرف میزنه طلب کارم هستن منم کم نیاوردم تا میشد توپیدم بهش جالبیش اینجاست وقتی پرسیدم پس نامحدود معنیش میشه چی هیچی نداشت بگه!
گفتم الان مخابراتنامحدود میده قیمت کمتر نه محدود میکنه نه هیچی برگشته میگه اونا دارن ضرر میکنن منم گفتم اونا به دزدی شما نیستن

صا ی وضی اعصابمو بهم ریختن دیروز منم خوب حالشو گرفتم دیگه هم زنگ نزدن چه از کنترل کیفیتشون چه از جای دیگه:n09:

ایشون احتمالاً قبلا حسابدار کل مخابرات بودن از بیلان سالیانه شرکت مخابرات خبر دارن و می دونه که مخابرات داره ضرر می کنه! به خدا گیری کردیم از دست این شاتل زبون نفهم ,میگم آقا ما نمی خواییم سرویس رو بالاتر ببندی همون 1به 8 رو بده شما ولی محدود نکن مثل مخابرات اصلا انگار باهاشون عربی صحبت می کنی !

ninipc
13-04-2014, 11:29

----

اینجای کار رو خیلی متوجه نشدم. یعنی چون شما بیشتر از حجم ادعایی مصرف کردین، پول بیشتر گرفته یا اصولاً اون حجمهایی که برای آرت توی سایتش نوشته هم الکی هست و با حجم کمتر هم کسی محدود می‌شه؟ چون خودم تابحال نداشتم که تست کنم، می‌پرسم. می‌خوام ببینم می‌ارزه تغییر طرح بدم یا کلاً از خیرش بگذرم.

dj77
13-04-2014, 11:30
دقیقاً پینگ من هم توی ساعت عادی و مجانی بصورت همزمان خراب شده. یادمه‌ اوایل خیلی از پینگ پائین خوشم می‌اومد، اما الان اینقدر بد شده که در حد وایمکس خراب شده.

پینگ شاتل که خیلی وقته رفته بالای 250... چون شلوغ شده و پهنای باندش نصبت به مشترکینی که داره مناسب نیست تو مراکز اصلی,هر جوری هم می خواد تو کت ملت کنه این چیز عرفه که شما سرعت 8مگت بیاد روی 11کیلو چیز خیلی طبیعی هست کسی خر نمی شه طرف برمیگره 2تا همبهش میگه! شما ماهی 44تومن هزینه اینترنت بده بعد سرعتت تبدیل بشه به دیال آپی که فقط خطتو اشغال نمی کنه خوبه والا....

dj77
13-04-2014, 11:36
شما هم فکر نکنید این داستانها و مشکلات فقط برای ما هست! اکثر کاربرهای شاتل ازش ناراضی هستند ولی شاتل بخاطر سود خودش حاضر نیست این قانون مسخره محدود سازی یه هوویی رو ور داره یا تعرفه های نامحدود مثل مخابرات ارایه بده,اینم یه نمونش که ملت تو تویتر از شاتل می نالن:

ninipc
13-04-2014, 12:06

می‌گن هر دم از این باغ بری می‌رسد، تازه‌تر از تازه‌تری می‌رسد شده حکایت این دوست عزیز. اینجا هستن کسانی که می‌گن محدودیت ۳-۴ روز و نهایت ۷ تا ۱۰ روز هست. اما ایشون این محدودیت رو حتی به دوره بعد هم به همراه بردن. یعنی فکر کنم شاتل اینجوری جلو بره سوای محدودیت سرعت، توی دنیای واقعی هم می‌یاد از طرف شکایت می‌کنه و اموالش رو توقیف می‌کنه که چرا بیشتر از اونی که شاتل دلش می‌خواد ﴿که البته کسی هم دقیق نمی‌دونه چقدر هست﴾ دانلود کرده. حیف و صد حیف که شب عید اینجور بحثها رو توی تاپیک شاتل ندیدم که طرفش نیام. این همه هزینه و خرید مودم اختصاصی برای شاتل به اینجا کشیده که حالا با این وضعیت یا باید پول بدم و فقط تماشا کنم یا باز هزینه اضافه بدم و از اینجا برم یه جای دیگه.

amin1374
13-04-2014, 13:02
بچه ها یک سوال بخام ا رانژه خارجت کنن پول میگیرن ؟

dj77
13-04-2014, 13:07
بچه ها یک سوال بخام ا رانژه خارجت کنن پول میگیرن ؟

نه! هزینه نداره دیگه جمع آوری رانژه!

amin1374
13-04-2014, 13:09
بچه ها یک خبر دقایقی پیش از سامانه 195 واسه شکایتم زنگ زدن گفتن پیگیری شد توسط شاتل منم گفتم زنگ زدن ولی مشکل رفع نشد گفتن باشه ما پیگیری میکنیم بهتون زنگ میزنیم :)

dj77
13-04-2014, 13:23
بچه ها یک خبر دقایقی پیش از سامانه 195 واسه شکایتم زنگ زدن گفتن پیگیری شد توسط شاتل منم گفتم زنگ زدن ولی مشکل رفع نشد گفتن باشه ما پیگیری میکنیم بهتون زنگ میزنیم :)

آره 195 ول کن نیست تا به شکایت شما جواب درستی داده نشه,با اون کد پیگیری هم که در دست داری می تونی بری سایت 195 اگر جواب نهایی از طرف اپراتور داده شده بود دوباره تجدید نظر رو بزن و دلیل تجدید نظرتو بنویس براشون و مشکلتو شرح بده

Mr saeed
13-04-2014, 16:15
در مورد شبانه هیچ کاری نمی تونید بکنید در ساعت عادی بله ولی شبانه هیچی .

Mr saeed
13-04-2014, 16:22
دوستان کسی قرارداد فعلی شاتل داره بزاره اینجا بررسی کنیم البته در یک بند در مورد نامحدود گفته شده ولی در مورد محدود چیزی ندیدیم .

ninipc
13-04-2014, 18:41
دوستان کسی قرارداد فعلی شاتل داره بزاره اینجا بررسی کنیم البته در یک بند در مورد نامحدود گفته شده ولی در مورد محدود چیزی ندیدیم .

خیلی واضح نگفتین که دنبال چه متنی هستین، چون متن رو الان باز دیدم و بجز همون مواردی که توی خود سایت هم هست چیز اضافه‌تری ندیدم.

nemat12
13-04-2014, 21:37
سلام دوستان.من اولین باره که میخوام اینترنت پر سرعت بگیرم.میخوام یه اینترنتی که همراهم باشه.واسه بازی انلاین و دانلود حجم بالا مبخواستم.اگه میشه لطفا راهنماییم کنید که چه اینترنتی بگیرم و اگه میشه سرعت دانلودش رو هم بگید

yoosef_st
13-04-2014, 21:43
دوستان، ببخشید، یه سوالی من دارم در مورد تعرفه ها
مگه تعرفه های شاتل کم نشده؟

الان واسه من پیش فاکتور صادر کردن، این سرویس:
Eco1024-6 به مبلغ 88هزار تومن

بعد رفتم فاکتور 6 ماه پیشم رو هم چک کردم، میبینم اون موقع نه تنها گرونتر نبوده، که ارزونتر هم بوده
مبلغش بوده 86500 تومن!!

الان قضیه چیه؟

amin1374
13-04-2014, 21:46
سلام دوستان.من اولین باره که میخوام اینترنت پر سرعت بگیرم.میخوام یه اینترنتی که همراهم باشه.واسه بازی انلاین و دانلود حجم بالا مبخواستم.اگه میشه لطفا راهنماییم کنید که چه اینترنتی بگیرم و اگه میشه سرعت دانلودش رو هم بگید
داداش بیخیال این شرکت شو !
کدوم شهری اگه تهرانی که نامحدود بگیر از مخابرات حالشو ببر اگه جای دیگه هستی که باید ذکر کنی در هر صورت پارس و آسیاتک وهای وب اوضاعشون تو شبانه ردیفه

بقیه جاها پکیده هرچند بازم بسنتگگی به شهرتون یا منطتقه تون داره که ممکنه اینایی هم که گفتم برات افتضاح باشه!

amin1374
13-04-2014, 21:48

بعد رفتم فاکتور 6 ماه پیشم رو هم چک کردم، میبینم اون موقع نه تنها گرونتر نبوده، که ارزونتر هم بوده
مبلغش بوده 86500 تومن!!

الان قضیه چیه؟

مالیات بر ارزش افزوده کوفتی شده 8% امسال!

alinoona
13-04-2014, 22:15

مبلغش بوده 86500 تومن!!

الان قضیه چیه؟

مالیات بر ارزش افزوده کوفتی شده 8% امسال!

در ضمن اون مقداری هم که کم شده رو به جاش ترافیک میدن بهتون نه پولشو

dj77
13-04-2014, 22:39

مبلغش بوده 86500 تومن!!

الان قضیه چیه؟

خیر شاتل 1ریال هم از هزینه سرویسهاش کم نکرده منم این قضیه 8% رو می دونستم بخاطر این اسفند تعرفمو کردم 6ماهه نخوریم به 8درصد مالیات بر ارزش افزوده 6ماهی :n02:

Mr saeed
13-04-2014, 23:08

یک قوانین سرویس دهی هست روی شاتل من پیدا نکردم مثلا روی آسیاتک هست که زده هیچ تضمینی برای سرعت سایت رایگان نیست .

yoosef_st
13-04-2014, 23:46
خیر شاتل 1ریال هم از هزینه سرویسهاش کم نکرده منم این قضیه 8% رو می دونستم بخاطر این اسفند تعرفمو کردم 6ماهه نخوریم به 8درصد مالیات بر ارزش افزوده 6ماهی :n02:

خب پس با این حساب سرویس که نباید دیگه 6 گیگی باشه
باید حجمش رو برده باشن بالاتر!
الان ولی همون 6 گیگه که!

dj77
14-04-2014, 00:12
الان ولی همون 6 گیگه که!

سرویس چند ماهه شما منظورته دقیقا کدوم سرویس مد نظرته؟

zaza2z
14-04-2014, 08:12
قربون دستت می‌شه این لینک رو بهم بدین. بعد از مدتها گویا بالاخره یه جایی جواب رسمی به مشکل رو می‌شه دید.

الان رفتم دیدم از شانس بده ما و 7 خط بازیه شاتل برداشتنش از تو سایت . و پای تلفن شفاهی میگند اینو که گیر نیفتن. قبلا یادمه بود این مورد تو بخشه پرسش و پاسخ.

آدم بره صداشونو مثل خودشون ضبط کنه که بشه مدرک وقتی میگند الگوی مصرفتون کوفت بوده و حالا باید 15 تا 25 روز صبر کنین تا نرم افزار شما رو به حالت قبلی برگردونه

خوب هم مواظبند چیزی اگه سوتیشون باشه سریع بپوشوننش

zaza2z
14-04-2014, 08:24
اینجای کار رو خیلی متوجه نشدم. یعنی چون شما بیشتر از حجم ادعایی مصرف کردین، پول بیشتر گرفته یا اصولاً اون حجمهایی که برای آرت توی سایتش نوشته هم الکی هست و با حجم کمتر هم کسی محدود می‌شه؟ چون خودم تابحال نداشتم که تست کنم، می‌پرسم. می‌خوام ببینم می‌ارزه تغییر طرح بدم یا کلاً از خیرش بگذرم.

من وسطه دوره تغییره آرت دادم و رفتم آرته بالاتر. این خودش یک مابه تفاوتی ایجاد میکنه اما جالبیش اینه که تا یک رقمه اعشار اونم به ریال رو ازت میگیرند ... یعنی قربونه ضحاک ... ولی سرویس دهیشون این جوریه که داری میبینی
بهت پیشنهاد میکنم اگه با اکو کار کردی و باهاش هماهنگی نرو آرت. چون اولش همه چی خوب و گل و بلبله و دانلود میکنی مثل چیزی که باید باشه اما دقیقا تا میاد بهت حال بده یه چیزی مثل پتک اونم از پشت میخوره تو سرت به نام محدودیته شرکته مزخرفه شاتل. بعد برمیگردی نگاه میکنی میبینی شاتل وایساده پشتت و همون پتکه رو هم گرفتم بالا سرت و میگه پوله بیشتر بده تا محدودیتم رو برات بردارم و در عینه حال به عالم و آدم بگم من سرویس های آرتم نامحدوده با 5 برابر قیمته تصویب شده.
تو جدوله آرتش مثلا برای آرته 3 نوشته " حداقله تبادل ترافیک " 17 گیگ. خب این دروغ رو بخوای حقیقی کنی میشه " حداکثره تبادله ترافیک " 17 گیگ. یعنی شما 1 هزارمه گیگ از این 17 گیگت بیشتر شه رفتی تو لیسته محدودیت و هر لحظه شاتل پاچت رو میگیره و همون داستانه پتکه بالا برقرار میشه.
یعنی کلا اونی که بهت خیانت میکنه و خنجر از پشت میزنه همین شاتله

dj77
14-04-2014, 08:44
من وسطه دوره تغییره آرت دادم و رفتم آرته بالاتر. این خودش یک مابه تفاوتی ایجاد میکنه اما جالبیش اینه که تا یک رقمه اعشار اونم به ریال رو ازت میگیرند ... یعنی قربونه ضحاک ... ولی سرویس دهیشون این جوریه که داری میبینی
بهت پیشنهاد میکنم اگه با اکو کار کردی و باهاش هماهنگی نرو آرت. چون اولش همه چی خوب و گل و بلبله و دانلود میکنی مثل چیزی که باید باشه اما دقیقا تا میاد بهت حال بده یه چیزی مثل پتک اونم از پشت میخوره تو سرت به نام محدودیته شرکته مزخرفه شاتل. بعد برمیگردی نگاه میکنی میبینی شاتل وایساده پشتت و همون پتکه رو هم گرفتم بالا سرت و میگه پوله بیشتر بده تا محدودیتم رو برات بردارم و در عینه حال به عالم و آدم بگم من سرویس های آرتم نامحدوده با 5 برابر قیمته تصویب شده.
تو جدوله آرتش مثلا برای آرته 3 نوشته " حداقله تبادل ترافیک " 17 گیگ. خب این دروغ رو بخوای حقیقی کنی میشه " حداکثره تبادله ترافیک " 17 گیگ. یعنی شما 1 هزارمه گیگ از این 17 گیگت بیشتر شه رفتی تو لیسته محدودیت و هر لحظه شاتل پاچت رو میگیره و همون داستانه پتکه بالا برقرار میشه.

عباس معصومیه :n02:
ولی در کل دوستمون درس میگه آرتها اصلاً سرویسهایی خوبی نیستند میزنه میترکونت بعد از یه مدت میشه داستان شبانه اکو.... تعرفه هاشم نسبت به سرعت و گیگهاش بالاست.

amin1374
14-04-2014, 09:00
نه آرت ها خوبن ولی محدود بشی دیگه کارت تمومه یعنی اینجوری بگم اینترنت نداری تو اکئو ها حد اقل شبانت محدود میشه و تو روز سرعتت عالیه !
ولی خب در هر دو صورت دزده
من که فقط تا آخر این ماه میمنونم یا پارس میرم یا فن آوا!
اگه فن آوا نامحدد بده میرم 1 مگ میگیرم عشق میکنم صبح تا شب میزارم رو دانلود :n02:

اگه هم نده یک راست میرم پارس از همون اول بین پارسو شاتل مونده بودم ها اشتباه کردم اومدم رو این ها با این که میدونستم محدود میکنه وولی خب فک نمیکردم به این وخامت باشه ا.وضاع در هر حال میرم از شرش راحت میشم نامحدود نخاستیم !:n22:

Erfandotm
14-04-2014, 09:21
نه آرت ها خوبن ولی محدود بشی دیگه کارت تمومه یعنی اینجوری بگم اینترنت نداری تو اکئو ها حد اقل شبانت محدود میشه و تو روز سرعتت عالیه !
ولی خب در هر دو صورت دزده
من که فقط تا آخر این ماه میمنونم یا پارس میرم یا فن آوا!
اگه فن آوا نامحدد بده میرم 1 مگ میگیرم عشق میکنم صبح تا شب میزارم رو دانلود :n02:

اگه هم نده یک راست میرم پارس از همون اول بین پارسو شاتل مونده بودم ها اشتباه کردم اومدم رو این ها با این که میدونستم محدود میکنه وولی خب فک نمیکردم به این وخامت باشه ا.وضاع در هر حال میرم از شرش راحت میشم نامحدود نخاستیم !:n22:

پارس عالیه! شبی 6.5 گیگ دانلود دارم بدون افت سرعت و محدود شدن و ...

zaza2z
14-04-2014, 11:10
پارس عالیه! شبی 6.5 گیگ دانلود دارم بدون افت سرعت و محدود شدن و ...

داداش یه کم از پارس بگو و سرویسی که داری واسه همین دانلوده 6.5 گیگی.
ماهی چند میدی ؟
سرعتت روزها رو چنده و شبها رو چند ؟
روزها چقدر میشه دانلود کنی ؟
سرویسه واقعا نامحدود داره ؟

ببینیم اگه این بهتره یکباره بریم پارس بگیریم مشتی بر دهانه شاتل بکوبیم و آی اس پیش بخوابه !! :n02:

Erfandotm
14-04-2014, 11:52
داداش یه کم از پارس بگو و سرویسی که داری واسه همین دانلوده 6.5 گیگی.
ماهی چند میدی ؟
سرعتت روزها رو چنده و شبها رو چند ؟
روزها چقدر میشه دانلود کنی ؟
سرویسه واقعا نامحدود داره ؟

ببینیم اگه این بهتره یکباره بریم پارس بگیریم مشتی بر دهانه شاتل بکوبیم و آی اس پیش بخوابه !! :n02:

من 128 محدود دارم ! خطم رو 4 مگ بسته شده
ماهی 9100 تومان! (128 2گیگ که چون من 6 ماهه بستم 10% تخفیف خورد بهش)
عکس پایین سرعت دانلود شبانم هست

سرعت دانلود روزانه هم نوسان زیاد داره ولی زیر 450 سرور داخلی نمیاد
سرویس های نامحدودش رو دقیق اطلاعی ندارم ولی میدونم سرعتش از محدود ها کمتر هستش !
من دیشب 6.5 گیگ راحت دانلود کردم!
تو دانلود شبانه هم هر چقدر دانلود کنی محدود نمیشی (مثل شاتل نیست)
و البته این رو هم بگم کیفیت سرویس های پارس به منطقه مخابراتی و نویز خط خیلی بستگی داره

mrmostafa
14-04-2014, 12:43
سرويس محدود بخواهيم بگيريم همون 128 بخريم سرعتش بالاست ديگه درسته؟؟؟ رو چند بستن؟؟؟ ديگه براي چي سرويس 512 محدود به بالا هم ميدن فقط قيمت بيشتر ميگيرن نياز به نامه هم داره ؟؟؟

naasr
14-04-2014, 12:55
شاتل فقط زرنگه برای فروختن گیگ اضافه
سرعت دانلود شبانه را بعد از سه شب دانلود تا سه هفته محدود میکنه حتی سرویسهای نامحدودش هم تا یه حدی اجازه دانلود دارن

yoosef_st
14-04-2014, 13:27
سرویس چند ماهه شما منظورته دقیقا کدوم سرویس مد نظرته؟

هیچی آقا فهمیدم
شده 14 گیگ
قبلا فکر کنم 10 گیگ بود 6 ماهه 1024

dj77
14-04-2014, 13:28
سرويس محدود بخواهيم بگيريم همون 128 بخريم سرعتش بالاست ديگه درسته؟؟؟ رو چند بستن؟؟؟ ديگه براي چي سرويس 512 محدود به بالا هم ميدن فقط قيمت بيشتر ميگيرن نياز به نامه هم داره ؟؟؟

سرویس 128 شاتل روی 2بسته میشه تقریباً ولی برای 512های اسمی بالاتر شما یه کارت دانجشویی هم ارایه بدی بهت تا 8 مگ میدند(مسخره بازی سازمان تنظیم هست..) این 1دونه رو خوب یادشون مونده انجام بدن ولی اینکه خط رو باید 1به 8 ارایه بدن نه 1به 100 کلا چنین چیزی براشون تعریف نشدست...

dj77
14-04-2014, 13:29
هیچی آقا فهمیدم
شده 14 گیگ
قبلا فکر کنم 10 گیگ بود 6 ماهه 1024

آره دیگه گیگ اضاه کردن 1ریال از قیمتها سرویسها کم نکردند..
در حالی که مخابرات استان تهران تخفیف 20% در فیش این دوره منظور کرده....

zaza2z
14-04-2014, 14:09
Erfandotm مرسی از توضیحت

فقط یه چیزی. دارم فکر می کنم اگه شاتل رو به درک واصل کنم و برم از پارس بگیرم خودم رو قانع می کنم که دانلودهامو بگذارم واسه شب. خب شبی 6 گیگ هم خدایی خوبه و فکر نکنم بیش از این دریافتیم باشه. اما از این نگرانم که یهو پارس هم شبانه رو محدود کنه. بعد میشه دیگه کپیه شاتل. درسته ؟ با این تفاوت که حالا من واسه هر یک گیگ هم باید 3600 پول بدم و ....

- شما چند وقته پارس داری و داری شبها با این سرعت و بدون هیچ محدودیتی دانلود می کنی ؟
- به نظرت پارس برنمیداره چند وقت دیگه مثل شاتل محدود کنه ؟
- یعنی شبها به هیچ وجه واست چرتکه ی گیگ و حجم نمیندازه و هر چی دانلود کنی با اون سرعته بالا، چیزی بهت نمیگه ؟ یا اینکه صبح پا میشی میبینی از ترافیکه خریداری شده ات واسه روزانه ، مثلا 4 گیگ رفته ؟

ninipc
14-04-2014, 14:16
یک قوانین سرویس دهی هست روی شاتل من پیدا نکردم مثلا روی آسیاتک هست که زده هیچ تضمینی برای سرعت سایت رایگان نیست .

در مورد سرعت آرت بطور مشخص چیزی نگفته، ولی تاکید کرده که سرعت بایستی حداکثر باشه. اما در مورد شبانه اکو چیزهایی گفته که مشخصه درست نیست. مثلاً نوشته سرعت تدریجی کم می‌شه که اونهایی که این بلا سرشون اومده بهتر می‌دونن که اینطور نیست و یک دفعه شب که وصل می‌شن، می‌بینن که محدود شدن.
البته طبق شواهد فکر کنم همین سیاست شبانه اکو رو برای آرت هم پیاده می‌کنن.

اما نکته جالبی در مورد سرعت شبانه و ضریب اشتراک هست که اینها دو تا ادعا دارن که هیچ کدومش در مورد مشترکهای محدود شده، اجرا نمی‌شه.

اولی اینکه به وضوح می‌گن که سرعت برای قراردادهای سرعت بالا ﴿از وضعیت پائین‌ترها بی‌خبرم﴾ بایستی حداقل یک مگابیت و حداکثر تا یه عدد بالاتر باشه. اما برای خودم و کسانی که اینجا تعریف کردن، دیدم که سرعت حتماً و همیشه روی حداقل هست و این محدوده سرعت تعریف شده، دکوری هست و اجرا نمی‌شه.
دوم هم اینکه ادعا می‌شه پرمصرف با ضریب‌ اشتراک قانونی فعال می‌شه. این یعنی اگه کسی جایی باشه که منطقه‌اش کم ترافیک باشه یا در ساعات خلوت شب که دم صبح هست، دانلود کنه منطقاً بایستی سرعتش بهتر بشه. این بالا و پائین شدن سرعت در طرح ضریب اشتراکی ذاتاً همینجوری عمل می‌کنه. اما می‌بینیم که اینطور نیست و سرعت در بهترین حالت با برنامه‌هایی مثل IDM روی 10 تا 12 هست و بصورت اتصال تکی که در حد دایال‌آپ و حتی کمتر. یعنی اینها ضریب اشتراک رو اعمال نمی‌کنن و بجاش کاری می‌کنن که سرعت یه مشترک خاص هرگز و در تمام زمانها و شرایط ترافیکی از سرعت خاصی بالاتر نره.

ninipc
14-04-2014, 14:18
الان ولی همون 6 گیگه که!

راستش من هم حدود یک ماه پیش که اکانت گرفتم بطور خالص ۸ مگابیت سه ماهه حدود ۹۴ هزار تومن بود که الان هم همون هست و تغییر نکرده. شاید تغییرات نسبت به دوره‌های خیلی قدیمی‌تر بوده.

ninipc
14-04-2014, 14:20
الان رفتم دیدم از شانس بده ما و 7 خط بازیه شاتل برداشتنش از تو سایت . و پای تلفن شفاهی میگند اینو که گیر نیفتن. قبلا یادمه بود این مورد تو بخشه پرسش و پاسخ.

آدم بره صداشونو مثل خودشون ضبط کنه که بشه مدرک وقتی میگند الگوی مصرفتون کوفت بوده و حالا باید 15 تا 25 روز صبر کنین تا نرم افزار شما رو به حالت قبلی برگردونه

خوب هم مواظبند چیزی اگه سوتیشون باشه سریع بپوشوننش

شنیدین می‌گن آنکه حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟ اگه اینها هم ریگی به کفش نداشتن و کارشون درست بودن که اینجور مخفی‌بازی در نمی‌آوردن و بخش پشتیبانی مدام نمی‌گفت که از هیچی خبر نداره.

zaza2z
14-04-2014, 14:25
شنیدین می‌گن آنکه حساب پاک است از محاسبه چه باک است؟ اگه اینها هم ریگی به کفش نداشتن و کارشون درست بودن که اینجور مخفی‌بازی در نمی‌آوردن و بخش پشتیبانی مدام نمی‌گفت که از هیچی خبر نداره.

کاملا تایید میشه

netstat
14-04-2014, 14:32
در مورد سرعت آرت بطور مشخص چیزی نگفته، ولی تاکید کرده که سرعت بایستی حداکثر باشه. اما در مورد شبانه اکو چیزهایی گفته که مشخصه درست نیست. مثلاً نوشته سرعت تدریجی کم می‌شه که اونهایی که این بلا سرشون اومده بهتر می‌دونن که اینطور نیست و یک دفعه شب که وصل می‌شن، می‌بینن که محدود شدن.
البته طبق شواهد فکر کنم همین سیاست شبانه اکو رو برای آرت هم پیاده می‌کنن.

اما نکته جالبی در مورد سرعت شبانه و ضریب اشتراک هست که اینها دو تا ادعا دارن که هیچ کدومش در مورد مشترکهای محدود شده، اجرا نمی‌شه.

اولی اینکه به وضوح می‌گن که سرعت برای قراردادهای سرعت بالا ﴿از وضعیت پائین‌ترها بی‌خبرم﴾ بایستی حداقل یک مگابیت و حداکثر تا یه عدد بالاتر باشه. اما برای خودم و کسانی که اینجا تعریف کردن، دیدم که سرعت حتماً و همیشه روی حداقل هست و این محدوده سرعت تعریف شده، دکوری هست و اجرا نمی‌شه.
دوم هم اینکه ادعا می‌شه پرمصرف با ضریب‌ اشتراک قانونی فعال می‌شه. این یعنی اگه کسی جایی باشه که منطقه‌اش کم ترافیک باشه یا در ساعات خلوت شب که دم صبح هست، دانلود کنه منطقاً بایستی سرعتش بهتر بشه. این بالا و پائین شدن سرعت در طرح ضریب اشتراکی ذاتاً همینجوری عمل می‌کنه. اما می‌بینیم که اینطور نیست و سرعت در بهترین حالت با برنامه‌هایی مثل IDM روی 10 تا 12 هست و بصورت اتصال تکی که در حد دایال‌آپ و حتی کمتر. یعنی اینها ضریب اشتراک رو اعمال نمی‌کنن و بجاش کاری می‌کنن که سرعت یه مشترک خاص هرگز و در تمام زمانها و شرایط ترافیکی از سرعت خاصی بالاتر نره.

دقیقاً سرعتتون رو روی 12.8 میبندن دیگه.... همونی که تو قرار داد هستش...دیگه چی میخوای؟؟؟ :n08:

پ.ن: اگه آدم اصن بدون قرارداد از اینا سرویس بگیره بهتره...:n09:

ninipc
14-04-2014, 14:34

اگه این جوری باشه که بدرد نمی‌خوره. یعنی تقربیاً با سرویسهای اکو یا اداری یکی هست. اونجا هم اگه کسی حجم اضافه بخره خیلی از نظر قیمت تفاوتی با این به اصطلاح نامحدود نداره. به قولی خیلی‌ها که توی این تاپیک نوشتن، طرحهای نامحدود فقط اسمشون نامحدود رو یدک می‌کشه و عملاً با طرحهای حجمی فرقی نداره. اینجوری که مشخصه جاهایی مثل مخابرات از نظر قیمت و دانلود بهتر خواهند بود.

ninipc
14-04-2014, 14:37
من 128 محدود دارم ! خطم رو 4 مگ بسته شده
ماهی 9100 تومان! (128 2گیگ که چون من 6 ماهه بستم 10% تخفیف خورد بهش)
عکس پایین سرعت دانلود شبانم هست

سرعت دانلود روزانه هم نوسان زیاد داره ولی زیر 450 سرور داخلی نمیاد
سرویس های نامحدودش رو دقیق اطلاعی ندارم ولی میدونم سرعتش از محدود ها کمتر هستش !
من دیشب 6.5 گیگ راحت دانلود کردم!
تو دانلود شبانه هم هر چقدر دانلود کنی محدود نمیشی (مثل شاتل نیست)
و البته این رو هم بگم کیفیت سرویس های پارس به منطقه مخابراتی و نویز خط خیلی بستگی داره

یکی از چیزهایی که در مورد شاتل باعث شد ضرر کنم این بود که به هوای تغییر سرعت و کیفیت سرور داخل و خارج اومدم طرفش. حتی IDownload هم گرفتم با سرور خود شاتل، ولی حتی کوچیکترین تفاوتی هم ندیدم و فقط الکی پول بابت اکانت سرور داخلی دادم.

zaza2z
14-04-2014, 14:38
اگه این جوری باشه که بدرد نمی‌خوره. یعنی تقربیاً با سرویسهای اکو یا اداری یکی هست. اونجا هم اگه کسی حجم اضافه بخره خیلی از نظر قیمت تفاوتی با این به اصطلاح نامحدود نداره. به قولی خیلی‌ها که توی این تاپیک نوشتن، طرحهای نامحدود فقط اسمشون نامحدود رو یدک می‌کشه و عملاً با طرحهای حجمی فرقی نداره. اینجوری که مشخصه جاهایی مثل مخابرات از نظر قیمت و دانلود بهتر خواهند بود.

این مطلب هم کاملا تایید میشه :n06:

ninipc
14-04-2014, 14:41
دقیقاً سرعتتون رو روی 12.8 میبندن دیگه.... همونی که تو قرار داد هستش...دیگه چی میخوای؟؟؟ :n08:

پ.ن: اگه آدم اصن بدون قرارداد از اینا سرویس بگیره بهتره...:n09:

دوست عزیز این همه گفتم بایستی بین ۱۲ تا ۴۰ ﴿حدوداً) باشه و تازه ترافیک و ساعت مصرف هم اون رو بهتر کنه که مطلقاً نمی‌شه. مشکل اینجاست که شاتل حتی توی قراردادش هم دروغ رو به وضوح گفته، اما گویا نمی‌شه یخه‌اش رو گرفت.
دومی رو که شک نکنید شاتل بشدت هم دلش می‌خواد که پول بگیره و چیزی جاش نده، اما هنوز زورش به اونجا نرسیده.

netstat
14-04-2014, 15:01
دوست عزیز این همه گفتم بایستی بین ۱۲ تا ۴۰ ﴿حدوداً) باشه و تازه ترافیک و ساعت مصرف هم اون رو بهتر کنه که مطلقاً نمی‌شه. مشکل اینجاست که شاتل حتی توی قراردادش هم دروغ رو به وضوح گفته، اما گویا نمی‌شه یخه‌اش رو گرفت.
دومی رو که شک نکنید شاتل بشدت هم دلش می‌خواد که پول بگیره و چیزی جاش نده، اما هنوز زورش به اونجا نرسیده.

طبق قرارداد سرعت شما باید حداقل برابر با 12.8 باشه که هست... این شرکتا چند صد هزار مشترک دارن شما فکر میکنی با شلوغ بازی توی یه فروم که حداکثر 100 تا کاربر داره میتونی حالشون رو بگیری؟
بیخود اینقدر اعصاب خودت رو خرد نکن برو از یه جا دیگه سرویس بگیر تا راحت شی.... برای دانلود شبانه شاید پارس خوب باشه.... برای دانلود روزانه هم مخابرات هست دیگه... اصلاً به نظر من بقیه ی قراردادت رو بی خیال شو.... والا... حوصله داریا...

Reza R"ch
14-04-2014, 17:48
سرویس 128 شاتل روی 2بسته میشه تقریباً ولی برای 512های اسمی بالاتر شما یه کارت دانجشویی هم ارایه بدی بهت تا 8 مگ میدند(مسخره بازی سازمان تنظیم هست..) این 1دونه رو خوب یادشون مونده انجام بدن ولی اینکه خط رو باید 1به 8 ارایه بدن نه 1به 100 کلا چنین چیزی براشون تعریف نشدست...

من سرویس 1024 دارم و کارت دانشجویی هم براشون فکس کردم،ولی سرویسم روی 3.5 هست!(تازه اول روی 2 مگ بود اینقدر بهشون پیام دادم و اعتراض کردم،کردنش 3.5 مگ!) تازه من چند سال 128 داشتم که همیشه روی 4 مگ بود.شانس رو نگاه!

Erfandotm
14-04-2014, 19:56
Erfandotm مرسی از توضیحت

فقط یه چیزی. دارم فکر می کنم اگه شاتل رو به درک واصل کنم و برم از پارس بگیرم خودم رو قانع می کنم که دانلودهامو بگذارم واسه شب. خب شبی 6 گیگ هم خدایی خوبه و فکر نکنم بیش از این دریافتیم باشه. اما از این نگرانم که یهو پارس هم شبانه رو محدود کنه. بعد میشه دیگه کپیه شاتل. درسته ؟ با این تفاوت که حالا من واسه هر یک گیگ هم باید 3600 پول بدم و ....

- شما چند وقته پارس داری و داری شبها با این سرعت و بدون هیچ محدودیتی دانلود می کنی ؟
- به نظرت پارس برنمیداره چند وقت دیگه مثل شاتل محدود کنه ؟
- یعنی شبها به هیچ وجه واست چرتکه ی گیگ و حجم نمیندازه و هر چی دانلود کنی با اون سرعته بالا، چیزی بهت نمیگه ؟ یا اینکه صبح پا میشی میبینی از ترافیکه خریداری شده ات واسه روزانه ، مثلا 4 گیگ رفته ؟

من فکر نمیکنم پارس محدود کنه! خیلی وقت نیست از پارس دارم راستش اما دوستام که داشتن تا حالا محدود نشدن سر دانلود شبانه
نه من تا الان هر چی شبانه دانلود کردم تو پنلم تو ساعات رایگان حساب کرده و به هیچ وجه از حجم اصلی کم نکرده

abolfazlwest72
14-04-2014, 20:42
آرت 2 :n09::n10: خدایی نامحدودهای شاتل از پارس خیلی بهتره :n02: همچنان بعد از دانلود 40 گیگ با سرویس آرت 2 در 11 روز محدود نشدم :n16:سرعت داخل و خارجم فرق نداره

و همچنان هم دانلود میکنم :n05:

دوره بعد هم میخوام نامحدود شهرمون رو تست کنم که 1 مگ نامحدودش 150 تا سرعت میده

blue elf
14-04-2014, 22:22
سلام
ما تازه اومدیم شیراز از شیرازی های عزیز کسی هست جواب سوال های ما رو بده
1- سرعت دانلود روزانه و شبانه و قیمت ( ترجیحا مرکز آزادگان) چنده ؟
2- اینترنت شبانه محدود هست یا نه ؟
3- سرعتی که شرکت می بنده رو چند هست ؟
4- وضعیت قطعی و خرابی چجوری هست ؟
5- واسه اینترنت شبانه هم باید پولی داد؟
ممنون

ninipc
15-04-2014, 00:56
من سرویس 1024 دارم و کارت دانشجویی هم براشون فکس کردم،ولی سرویسم روی 3.5 هست!(تازه اول روی 2 مگ بود اینقدر بهشون پیام دادم و اعتراض کردم،کردنش 3.5 مگ!) تازه من چند سال 128 داشتم که همیشه روی 4 مگ بود.شانس رو نگاه!

این وضعیت اکانتهای سرعت پائین برام جالب شده که وقتی اینجور سرعت بالاتر دارن که خوب کسی دیگه سراغ اکانتهای مثلاً دو یا چهار نمی‌ره. موندم اینجوری مگه شاتل ضرر نمی‌کنه؟

zaza2z
15-04-2014, 05:52
آرت 2 خدایی نامحدودهای شاتل از پارس خیلی بهتره همچنان بعد از دانلود 40 گیگ با سرویس آرت 2 در 11 روز محدود نشدم سرعت داخل و خارجم فرق نداره

داداش من آرت1 داشتم و باهاش 75 گیگ گرفتم . اینو چی میگی پس ؟؟
ولی صبر کن محدودیت ها واست شروع شه اونوقت به جمع ما می پیوندی و اسمه شاتل بیاد همچُن ارشمیدس در کوی و برزن میدوی ... :n06:

zaza2z
15-04-2014, 05:58
من فکر نمیکنم پارس محدود کنه! خیلی وقت نیست از پارس دارم راستش اما دوستام که داشتن تا حالا محدود نشدن سر دانلود شبانه
نه من تا الان هر چی شبانه دانلود کردم تو پنلم تو ساعات رایگان حساب کرده و به هیچ وجه از حجم اصلی کم نکرده

خب خدا خیرش بده اگه کم نمی کنه
اما داستانه این حرکته سینوسیه سرعت واسه شبا چیه ؟؟ تو تاپیکه پارس حتما دیدی که همه مینالند ازش ... میگند هر ساعت سرعت میاد پایین تر و از 4 تا 5 حتی میره روی 50 کیلو !
این جوری باشه که تا چند وثت دیگه اینم میشه کپیه شاتل !

naasr
15-04-2014, 06:57
سلام
ما تازه اومدیم شیراز از شیرازی های عزیز کسی هست جواب سوال های ما رو بده
1- سرعت دانلود روزانه و شبانه و قیمت ( ترجیحا مرکز آزادگان) چنده ؟
2- اینترنت شبانه محدود هست یا نه ؟
3- سرعتی که شرکت می بنده رو چند هست ؟
4- وضعیت قطعی و خرابی چجوری هست ؟
5- واسه اینترنت شبانه هم باید پولی داد؟
ممنون

قیمتهاش را توی سایتش نوشته یا میتونی به دفترش سر عفیف اباد مراجعه کنی و حضوری لیست قیمتها را ببینی سرعت دانلود روزانه بالا هست (بالای 300) اما برای دانلود شبانه اصلا روی شاتل حساب نکن چون بعد از دو سه شب سرعتت را محدود میکنه و دیگه نمیتونی دانلود کنی وضعیت قطعی و خرابیش کمه برای اینترنت شبانه نیازی به پول نیست بازم میگم اگه برای دانلود شبانه اصلا سمت شاتل نرید

Erfandotm
15-04-2014, 08:04
خب خدا خیرش بده اگه کم نمی کنه
اما داستانه این حرکته سینوسیه سرعت واسه شبا چیه ؟؟ تو تاپیکه پارس حتما دیدی که همه مینالند ازش ... میگند هر ساعت سرعت میاد پایین تر و از 4 تا 5 حتی میره روی 50 کیلو !
این جوری باشه که تا چند وثت دیگه اینم میشه کپیه شاتل !

من تا حالا به این مشکل بر نخوردم! شاید بخاطر منطقه مخابراتیم باشه که زیاد شلوغ نیست!
اما مثلا شبانه بعضی سایتا به 370 اینطورا میرسه (در صورتی که خیلی سرور هارو بالای 450 دانلود دارم)
فکر میکنم بستگی خیلی زیادی به مرکز مخابراتی داره
خودتم میدونی دیگه اگه مرکز مخابراتی شلوغ باشه و همه بخوان ساعات دانلود رایگان استفاده کنن چی به روز سرعت میاد :n02:

zaza2z
15-04-2014, 08:36
آره درسته
حالا یک سوال - شما دانلودهات با سرعته بالای 300-400 از چه سرورهایی هست ؟
میخوام بدونم منی که لینک هارو با اکسپرس لیچ و فایل گیر مستقیم می کنم میتونم سرعته بالا داشته باشم یا فقط بعضی سرورها اینجوری سرعت بالا میدند ؟

dj77
15-04-2014, 08:52
من تا حالا به این مشکل بر نخوردم! شاید بخاطر منطقه مخابراتیم باشه که زیاد شلوغ نیست!
اما مثلا شبانه بعضی سایتا به 370 اینطورا میرسه (در صورتی که خیلی سرور هارو بالای 450 دانلود دارم)
فکر میکنم بستگی خیلی زیادی به مرکز مخابراتی داره
خودتم میدونی دیگه اگه مرکز مخابراتی شلوغ باشه و همه بخوان ساعات دانلود رایگان استفاده کنن چی به روز سرعت میاد :n02:

این داستان محدود سازی شاتل زیاد ربططی به منطقه مخابرتی نداره شما دانلود زید انجام بدی نرم افزار شرکت سرعتتو می کنه 16کیلو,وگرنه این داستان مراکز مخابراتی برای شاتل بهانست...

MW_ARDEN
15-04-2014, 12:41
دوستان چجوری باید بگم سرویس گیم رو برام فعال کنن؟
یعنی از کجا باید ایمیلشو براشون بفرستم؟

dj77
15-04-2014, 12:47

سرویس گیم؟! منظورتونو متوجه نمی شم! شاتل همچین سرویسی نداره!

abolfazlwest72
15-04-2014, 13:16

به این ایمیل درخواست سرویس گیم رو بده cs@shatel.ir توش بگو که میخوای سرویس گیم برات فعال بشه :n16:

dj77
15-04-2014, 13:33
به این ایمیل درخواست سرویس گیم رو بده cs@shatel.ir توش بگو که میخوای سرویس گیم برات فعال بشه :n16:

سرویس گیم چی هست دقیقاً؟!

zaza2z
15-04-2014, 13:48
شاتل سرویسه خودش هم به زور ارائه میده ... :n26:

سرویسه گیم ... :n02:

راستی با افتخار اعلام میکنم امروز دستوره جمع آوریه سرویس ام و به درک واصل کردنه اینترنته شاتل از جانب بنده ارسال شد :n12:

amin1374
15-04-2014, 14:41
شاتل سرویسه خودش هم به زور ارائه میده ... :n26:

سرویسه گیم ... :n02:

راستی با افتخار اعلام میکنم امروز دستوره جمع آوریه سرویس ام و به درک واصل کردنه اینترنته شاتل از جانب بنده ارسال شد :n12:
یک سوال باید بری حظوری نمایندگی یا ...؟زودتر از موعد بری پولت رو بهت بر میگردونن زودتر از موعد دورت؟

Reza kheyri1373
15-04-2014, 15:54
این داستان محدود سازی شاتل زیاد ربططی به منطقه مخابرتی نداره شما دانلود زید انجام بدی نرم افزار شرکت سرعتتو می کنه 16کیلو,وگرنه این داستان مراکز مخابراتی برای شاتل بهانست...

یعنی سرعت رو یهو میکنن 16 ؟
یکی از دوستانم میگفت که 70 میکنن که.
البته یکی دیگه میگفت که واسه من تا 5 هم رسید.

الان بصورت نرمال چند گیگ در ماه دانلود کنی محدود نمیشی؟
از پشتیبانی سوال کنم میگه؟

dj77
15-04-2014, 16:28
یعنی سرعت رو یهو میکنن 16 ؟
یکی از دوستانم میگفت که 70 میکنن که.
البته یکی دیگه میگفت که واسه من تا 5 هم رسید.

الان بصورت نرمال چند گیگ در ماه دانلود کنی محدود نمیشی؟
از پشتیبانی سوال کنم میگه؟

آره روی اکوها یه هو میشه 16 نمونش سرویس خود من 8مگ دارم سرعتم اومده روی 11!
نه پلکانی کم نمیشه یا حتی اخطار به شما نمیده که انقدر دیگه دانلود کنی محدود میشی
تو شاتل چیزی به اسم نرمال وجود نداره مثلا شما در ساعات رایگان شبانه یه شب کامل دانلود کنی فردا شبش کلا سرعتت تعطیل میشه.
نه پشتیبانی هم م پیچونه میگه ما نمی دونیم نرم افزار مشخص می کنه!××!
ولی روی آرتها شما مثلا آرت 4بگیری 23گیگ دانلود کنی محدود میشی میای روی 30تقریباً
منم الان بالای 3سال هست که مشترک شاتل هستم تجربه 3ساله منه که شما یه شب بذار دانلود بالای 20 روز سرعتتو روی 11نگه میداره! سرور داخلی خارجی هم سرش نمیشه

wooooow
15-04-2014, 18:22
وبگردی چرا این شکلی شده ؟؟؟
بعضی سایت ها اصلا بالا نمیاد

بعضی ها هم خیلی دیر بالا میاد

نمونش همین p30world
خیلی طول میکشه لود بشه !!!!!!!!:n03:

dj77
15-04-2014, 18:33

نمونش همین p30world

پینگ خط شاتل منم فوق العاده رفته بالا تایم اوت هم داره وسطاش پینگ میده روی 300- 350...

wooooow
15-04-2014, 18:35
پینگ خط شاتل منم فوق العاده رفته بالا تایم اوت هم داره وسطاش پینگ میده روی 300- 350...

خیلی جالبه پینگ من خوبه
بدون تایم اوت

ولی بازم پیج به زور باز میشه !!!

انگار یکی داره تو اینترنت انگشت میکنه !!! :n23:

dj77
15-04-2014, 18:39
خیلی جالبه پینگ من خوبه
بدون تایم اوت

ولی بازم پیج به زور باز میشه !!!

انگار یکی داره تو اینترنت انگشت میکنه !!! :n23:

دقیقا برعکس خط منه صفحه مثل آدم باز می کنه پینگ بالاست....

Reza kheyri1373
15-04-2014, 18:58
آره روی اکوها یه هو میشه 16 نمونش سرویس خود من 8مگ دارم سرعتم اومده روی 11!
نه پلکانی کم نمیشه یا حتی اخطار به شما نمیده که انقدر دیگه دانلود کنی محدود میشی
تو شاتل چیزی به اسم نرمال وجود نداره مثلا شما در ساعات رایگان شبانه یه شب کامل دانلود کنی فردا شبش کلا سرعتت تعطیل میشه.
نه پشتیبانی هم م پیچونه میگه ما نمی دونیم نرم افزار مشخص می کنه!××!
ولی روی آرتها شما مثلا آرت 4بگیری 23گیگ دانلود کنی محدود میشی میای روی 30تقریباً
منم الان بالای 3سال هست که مشترک شاتل هستم تجربه 3ساله منه که شما یه شب بذار دانلود بالای 20 روز سرعتتو روی 11نگه میداره! سرور داخلی خارجی هم سرش نمیشه

اینجوری که شما میگی منطقه به منطقه فرق میکنه.
برای مثال من دوستم که تو یه منطقه که نزدیک منطقه مخابراتی ماست ازش سوال کردم که اگه محدود بشی سرعت چند میشه؟
گفته که سرعت روز میشه 200 و ساعات رایگان هم از 50 تا 120 متغیره.
ایشون هم نزدیک به 1 ساله که شاتل دارن. پس یکی 2 ماه نیست که بگیم بعدا باز بیشتر محدودش میکنن.

dj77
15-04-2014, 19:00
اینجوری که شما میگی منطقه به منطقه فرق میکنه.
برای مثال من دوستم که تو یه منطقه که نزدیک منطقه مخابراتی ماست ازش سوال کردم که اگه محدود بشی سرعت چند میشه؟
گفته که سرعت روز میشه 200 و ساعات رایگان هم از 50 تا 120 متغیره.
ایشون هم نزدیک به 1 ساله که شاتل دارن. پس یکی 2 ماه نیست که بگیم بعدا باز بیشتر محدودش میکنن.

نوع سرویس هم خیلی مهمه چی سرویسی داره از شاتل؟

Reza kheyri1373
15-04-2014, 19:07
نوع سرویس هم خیلی مهمه چی سرویسی داره از شاتل؟

128 3 ماهه 8 گیگ اکو.

dj77
15-04-2014, 19:09
128 3 ماهه 8 گیگ اکو.

آره خوب احتمال ه داره که میزان دانلود شبانش ناچیز بوده باشه یا یه تیکه نذاشته برا دانلود چون نرم افزار کنترل شاتل هم از راه های خاصی میشه دور زد

ninipc
15-04-2014, 20:44

نمونش همین p30world

برای من هم این مشکل هست و نه فقط توی کامپیوتر که حتی توی گوشی هم جاهایی مثل بازار هم بشدت کند هست و بعضی وقتها خطای Time Out می‌گیره.

G O D
15-04-2014, 21:29
دوستان سلام من می خواهم شاتل بگیرم پینگش چطوره برای بازی انلاین ؟ فقط پینگ سرعت زیاد مهم نیست لطفا راهنمایی کنید

Erfandotm
15-04-2014, 21:33
دوستان سلام من می خواهم شاتل بگیرم پینگش چطوره برای بازی انلاین ؟ فقط پینگ سرعت زیاد مهم نیست لطفا راهنمایی کنید

پینگ پارس فکر کنم بهتره

dj77
15-04-2014, 21:45

والا توی روز که من میگیرم معمولاً بالای 200هست... 8.8.8.8 و 4.2.2.4

abolfazlwest72
15-04-2014, 21:46

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=188ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=187ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=189ms TTL=50

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Minimum = 187ms, Maximum = 189ms, Average = 187ms

C:\Users\abolfazl>ping google.com

Pinging google.com [216.239.32.20] with 32 bytes of data:
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=180ms TTL=41
Reply from 216.239.32.20: bytes=32 time=179ms TTL=41

Ping statistics for 216.239.32.20:
Minimum = 179ms, Maximum = 180ms, Average = 179ms

C:\Users\abolfazl>ping 8.8.8.8

Pinging 8.8.8.8 with 32 bytes of data:
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=263ms TTL=37
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=267ms TTL=37
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=264ms TTL=37
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=262ms TTL=37

Ping statistics for 8.8.8.8:
Minimum = 262ms, Maximum = 267ms, Average = 264ms

C:\Users\abolfazl>ping 4.2.2.1

Pinging 4.2.2.1 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=201ms TTL=50
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=194ms TTL=50
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=193ms TTL=50
Reply from 4.2.2.1: bytes=32 time=195ms TTL=50

Ping statistics for 4.2.2.1:
Minimum = 193ms, Maximum = 201ms, Average = 195ms

C:\Users\abolfazl>ping 4.2.2.3

Pinging 4.2.2.3 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.3: bytes=32 time=144ms TTL=51

Ping statistics for 4.2.2.3:
Minimum = 144ms, Maximum = 144ms, Average = 144ms

befermatooo
15-04-2014, 21:47
سلام .

چرا گوگل ، شبها بالا نمیاد ؟

خسته شدیم بخدا . با پشتیبانی تماس گرفتم و میگه بخاطر زیرساخت هاست و مشکل از htpps: هست . میگم من روز مشکلی ندارم اما میگه نمیدونم .

راهحلی وجود نداره دوستان ؟

amin1374
15-04-2014, 21:55
یک سوال باید بری حظوری نمایندگی یا ...؟زودتر از موعد بری پولت رو بهت بر میگردونن زودتر از موعد دورت؟
:n13::n13::n13:

dj77
15-04-2014, 21:55
سلام .

خسته شدیم بخدا . با پشتیبانی تماس گرفتم و میگه بخاطر زیرساخت هاست و مشکل از htpps: هست . میگم من روز مشکلی ندارم اما میگه نمیدونم .

محدودت نکردنند؟ سرعت شبانت روی چنده؟

abolfazlwest72
15-04-2014, 21:59
سلام .

واسه من که مشکلی نداره و شبها هم به راحتی بالا میاد..همین الان هم تست کردم گوگل بالا میاد.:n16:

france
15-04-2014, 21:59
از 12 فروردین تا به حال وضعیت اینترنت در مازندارن شهرهای آمل و محمود آباد اقتضاح شده

Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=175ms TTL=39
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=171ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=220ms TTL=39
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=181ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=173ms TTL=39
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=174ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=172ms TTL=39
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

نمیشه یه فایل چند کیلوبایتی رو دانلود کردم با پشتیبان فنی چت میکنی حرف همیشگیشون تعداد کاربر زیاد و افت سرعت هست کم کم بعد سال ها باید به فکر کوچ کردن به سمت پارس انلاین یا آسیاتک بود

abolfazlwest72
15-04-2014, 22:00
از 12 فروردین تا به حال وضعیت اینترنت در مازندارن شهرهای آمل و محمود آباد اقتضاح شده

Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=175ms TTL=39
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=171ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=220ms TTL=39
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=181ms TTL=39
Reply from 8.8.8.8: bytes=32 time=173ms TTL=39
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

نمیشه یه فایل چند کیلوبایتی رو دانلود کردم با پشتیبان فنی چت میکنی حرف همیشگیشون تعداد کاربر زیاد و افت سرعت هست کم کم بعد سال ها باید به فکر کوچ کردن به سمت پارس انلاین یا آسیاتک بود

آسیاتک که دزدترین شرکت ایرانه طرفش نرو که بدجور پشیمون میشی اما در مورد پارس تو منطقتون پرس جو کن اگه خوب بود بگیر.:n16:

abolfazlwest72
15-04-2014, 22:03
:n13::n13::n13:

اره باید حضوری یه فرم هست که باید پر کنی برای جمع آوری و امضاش کنی...البته تو بعضی شهرا هم میشه درخواست رو ایمیل کرد واسشون روی یه کاغذ درخواست جمع اوری کنی بعد عکس بندازی ازس براشون بفرستی تا برات جمع کنند در مورد سوال دوم هم نه اگه زودتر از موعد قرارداد جمع اوری کنی پولتو پس نمیدن :n16:

abolfazlwest72
15-04-2014, 22:11
آرت 2 :n09: چه کیفی میده دانلود نامحدود :n05:

sasan.69
15-04-2014, 22:23
آرت 2 :n09: چه کیفی میده دانلود نامحدود :n05:

داداش رو art 1 محدود شدی؟

abolfazlwest72
15-04-2014, 22:35
داداش رو art 1 محدود شدی؟

نه محدود نشدم ماه اولم که شاتل گرفتم ارت 1 داشتم که 75 گیگ دانلود کردم بعدش تو ماه دوم 8 مگ داشتم که 300 گیگ دانلود کردم ماه سوم هم پس از اتمام سرویس 8 مگ آرت 2 گرفم که تا الان 50 گیگ دانلود کردم و هنوز هم محدود نشدم اما نمیدونم چطور دوستان میگن اگه از اون عددی که تو سایت شاتل زده بیشتر دانلود کنی محدود میشی با این وجود معلومه میشه که همه اون عددهایی که تو سایتش واسه ارتها زده دروغه :n16::n02:

ninipc
15-04-2014, 23:33
نه محدود نشدم ماه اولم که شاتل گرفتم ارت 1 داشتم که 75 گیگ دانلود کردم بعدش تو ماه دوم 8 مگ داشتم که 300 گیگ دانلود کردم ماه سوم هم پس از اتمام سرویس 8 مگ آرت 2 گرفم که تا الان 50 گیگ دانلود کردم و هنوز هم محدود نشدم اما نمیدونم چطور دوستان میگن اگه از اون عددی که تو سایت شاتل زده بیشتر دانلود کنی محدود میشی با این وجود معلومه میشه که همه اون عددهایی که تو سایتش واسه ارتها زده دروغه :n16::n02:

قبلاً یکی از کاربرها توی همین تاپیک گفته بود که سقف محدودیت به منطقه جغرافیایی و شرایط مشابه هم بستگی داره و توی بعضی جاها زودتر محدود می‌شه و بعضی‌ جاها دیرتر یا هرگز.

Amir hossein k
15-04-2014, 23:41
من چند ساله دارم راضي هستم
به همه هم پيشنهاد ميكنم .

ninipc
16-04-2014, 00:27
سلام .

امروز که کلاً کند بود و هر چی به ساعت مجانی نزدیک‌تر می‌شدم، وضعیت بدتر و کندتر می‌شد. اما از ساعت یک دیگه رسماً قطع شده و پشتیبانی هم می‌گه مشکل قطعی بخاطر "اختلال در شبکه مخابراتی" هست. الان هم با اکانت مبین‌نت وصل شدم که نشون می‌ده مشکل نبایستی سراسری باشه و حتی احتمالاً برای همه مشترکین شاتل نیست. کسان دیگه‌ای هم امروز و امشب این مشکل رو داشتن و یا فقط من بودم؟

dj77
16-04-2014, 00:31
امروز که کلاً کند بود و هر چی به ساعت مجانی نزدیک‌تر می‌شدم، وضعیت بدتر و کندتر می‌شد. اما از ساعت یک دیگه رسماً قطع شده و پشتیبانی هم می‌گه مشکل قطعی بخاطر "اختلال در شبکه مخابراتی" هست. الان هم با اکانت مبین‌نت وصل شدم که نشون می‌ده مشکل نبایستی سراسری باشه و حتی احتمالاً برای همه مشترکین شاتل نیست. کسان دیگه‌ای هم امروز و امشب این مشکل رو داشتن و یا فقط من بودم؟

روی خط شاتل من مشکل حاد نبوده ولی پینگ فوق العاده رفته بالا و اینترنت مخابرات هم کلاً از سرشب تعطیل شد,چند روزی هست کلاً نت مملکت مشکل داره... انگشت نکنن تو اینترنتت بذارن ملت استفادشونو بکنن گناهه.. اصلاً نمیشه....

این یارانه ها ثبت نامش زودتر تموم بشه حداقل یه نفس راحتی بکشیم...
انتخابات میشه سرعت اینترنت نابود میشه یارانه میدن سرعت اینترنت نابود میشه ... داستانیه به خدا....

Dadashmohammad22
16-04-2014, 02:02
دوستان من که در مورد پینگ به سرور های بلیزارد battle.net مشکل داشتم و ایمیل زدم به شاتل و این جوابشون بود:

با سلام و احتراممشترک گرامی جناب آقای ....

متاسفانه در حال حاضر بر روي سايتها و سرويسهاي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ‌ اختلال وجود دارد. اين اختلال از خارج از شبكه شاتل بوده و زمان دقيق برطرف شدن مشکل مشخص نمی باشد ولی در حال پیگیری جهت رفع مشکل از طریق مبادی مربوطه می باشیم.

پیشاپیش از صبوری شما تا برطرف شدن مشکل سپاسگزاریم .

dj77
16-04-2014, 02:14
دوستان من که در مورد پینگ به سرور های بلیزارد battle.net مشکل داشتم و ایمیل زدم به شاتل و این جوابشون بود:

با سلام و احتراممشترک گرامی جناب آقای ....

متاسفانه در حال حاضر بر روي سايتها و سرويسهاي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ‌ اختلال وجود دارد. اين اختلال از خارج از شبكه شاتل بوده و زمان دقيق برطرف شدن مشکل مشخص نمی باشد ولی در حال پیگیری جهت رفع مشکل از طریق مبادی مربوطه می باشیم.

پیشاپیش از صبوری شما تا برطرف شدن مشکل سپاسگزاریم .

اینها می خواند پورتهای ssl رو ببندن حالا ببین کی گفتم....

zaza2z
16-04-2014, 07:56
انتخابات میشه سرعت اینترنت نابود میشه یارانه میدن سرعت اینترنت نابود میشه ... داستانیه به خدا....

مملکتو داشته باش
یه یارانه ثبت نام میکنن کل اینترنت میخوابه
یه بارون میاد کل شهر تو ترافیک و راه بندون میخوابه
بعد هم میخوایم جنگ کنیم با ......

amin1374
16-04-2014, 11:02
بچه ها بالاخره من کجا برم از این شاتل خراب شده؟!:n13:

پارس آنلاین که میگن پکیده شبانش!
های وبه که میگن پکیده
صبانت که میگن این ور عید داغون شده
مخابرات که تو مشهد تعطیله!
شاتلم که محدود میکنه اصلا یک لحظه هم موندن توش جایز نیست :دی
آسیانتک هم همینطوریه

البته اینم بگم منطقه ما خلوته و حتی با 128 شاتل حجمی منو رو 4.5 مگ بستن (امضام تستش هست)
شبانه 3و4 گیگ هم بده برام بسه هرچنددانلود زیاد ندارم ولی گاها لیستم پر میشه :D

Reza kheyri1373
16-04-2014, 11:09
دوستان من دارم شاتل میگیرم ، تو منطقه ما خوبه.
الان فقط یه رانژه مونده ، بعد رانژه یوزر و پس رو از پشتیبانی باید بگیرم یا اینکه یوزر همین کد شناسه ای که توی برگه قرارد هست هستش؟ پسورد هم حتما شماره تلفن خونه هستش . درسته؟

ninipc
16-04-2014, 11:57

های وبه که میگن پکیده
آسیانتک هم همینطوریه

البته اینم بگم منطقه ما خلوته و حتی با 128 شاتل حجمی منو رو 4.5 مگ بستن (امضام تستش هست)

شاید توی دانلود و محدود کردن از هر مدل شرکتهای کمتر معروف بهتر باشن، ولی خوب ریسک کیفیت خدمات رو هم باید قبول کرد. هر چند که شرکتهای بزرگ معروف هم توی این قسمت خیلی وضعیت خوبی ندارن.

ninipc
16-04-2014, 12:11
روی خط شاتل من مشکل حاد نبوده ولی پینگ فوق العاده رفته بالا و اینترنت مخابرات هم کلاً از سرشب تعطیل شد,چند روزی هست کلاً نت مملکت مشکل داره... انگشت نکنن تو اینترنتت بذارن ملت استفادشونو بکنن گناهه.. اصلاً نمیشه....

الان یه لحظاتی وصل شده بود و تونستم پست اول رو بزنم، اما بعدش دوباره قطع شده و برای دومی مجبور شدم صبر کنم. برای اولین بار هم دیدم که شماره پشتیبانی برای مدت طولانی اشغال هست و نوار ضبط شده هم می‌گه مشکل ایجاد شده خارج از دست شاتل هست.
به قول dj77 عزیز یادم ثبت‌نام سوبسید افتادم که با این وضعیت اونهایی که از دیشب دارن سعی می‌کنن وارد سایت بشن و ثبت‌نام کنن به چه وضعیتی افتادن. اشتباه هم نکنم اونهایی هستن که شماره سمت راست کارت‌شون ۸ هست.

abolfazlwest72
16-04-2014, 12:17

های وبه که میگن پکیده
آسیانتک هم همینطوریه

شاتل که از همه اینا بهتره واسه چی میخوای بری؟ :n17:

آرت 2

shab_2008
16-04-2014, 12:54
شاتل که از همه اینا بهتره واسه چی میخوای بری؟ :n17:

آرت 2

سلام

با توجه به این تست شما معلومه که شاتل هم پوکیده !! های وب که از نظر پینگ چند وقتی هست فاجعه شده با سرور فرانکفورت پینگش 190 هست ! این که دیگه 250 هست !

bas ali
16-04-2014, 13:19
از دیروز خیلی افتضاح شده . همش قطعه
یکساعتی پشتیبانی وقتم رو گرفت و از اخر هم گفت که مودم رو ریست کن که خدارو شکر نکردم و پس از 10 دقیقه دوباره وصل شد .
نمیدونم چرا به روی مبارکشون نمیارن که اشکال از خودشونه

abolfazlwest72
16-04-2014, 13:22
سلام

با توجه به این تست شما معلومه که شاتل هم پوکیده !! های وب که از نظر پینگ چند وقتی هست فاجعه شده با سرور فرانکفورت پینگش 190 هست ! این که دیگه 250 هست !

درسته پینگ خوب نیست ولی سرعت تک کانکشن واقعا عالیه و چون خطم رو 1 مگ بسته شده 1 مگ رو رو تک کانکشن کامل بهم میده :n16:

amin1374
16-04-2014, 13:54
از دیروز خیلی افتضاح شده . همش قطعه
یکساعتی پشتیبانی وقتم رو گرفت و از اخر هم گفت که مودم رو ریست کن که خدارو شکر نکردم و پس از 10 دقیقه دوباره وصل شد .
نمیدونم چرا به روی مبارکشون نمیارن که اشکال از خودشونه

ارهدیو ب ا من هی قطع و وصل میشد اعصاب نزاشته!

wooooow
16-04-2014, 14:12
آرت 1 و 2 رو چند مگ بسته میشن ؟؟ :n13:

و سوال دوم
چرا اکو 6 و 8 مگ دیگه ارائه نمیشه ؟؟
نمایندگی شهرمون گفت فعلا ارائه نمیشه !!!

اینجا اینجوریه یا سراسریه ؟

Life24
16-04-2014, 14:19
این هم آخر و عاقبت شرکتی که قبل از فروش ظرفیت سازی نمی کند.

Life24
16-04-2014, 14:23
این چه وضع راه انداختن؟ همش هم میگن ما اول شدیم و اینا

Life24
16-04-2014, 14:58
امروز این شاتل اعصاب من رو بدجوری خورد کرد
تو چند سال اخیر این قدر عصبی نشده بودم
اخه ادم چقدر صبر داره. یک روز دو روز.نه یک ماه
همش پکت لاست
سرعت هیچی . اینها packet loss دارند.
خاک بر سر من که تو این ایران زندگی میکنم که بخواهم با 4 نفر ادم که تو شرکت شاتل و .. هستند . سر و کله بزنم و اعصابم خورد کنم. اون مبه خاطر اینترنت سرعت 128 یا 256

ruzbeh3
16-04-2014, 16:04
درسته پینگ خوب نیست ولی سرعت تک کانکشن واقعا عالیه و چون خطم رو 1 مگ بسته شده 1 مگ رو رو تک کانکشن کامل بهم میده :n16:

قروین جون می گه خوبه یعنی خوبه :n10:

masooyan
16-04-2014, 18:00
قروین جون می گه خوبه یعنی خوبه :n10:

یوزر قبلیتو چیکار کردی روزبه جون؟ببینم هنوزم های وب سرپاست؟

dj77
16-04-2014, 20:33
این هم آخر و عاقبت شرکتی که قبل از فروش ظرفیت سازی نمی کند.

داغونم یه چیزی اونورتره یعنی.... زنگم بزنی پشتیبانی میگن از زیر ساخته! خیلی راحت!

من حالا پینگ مخابرات هم همین الان گرفتم گذاشتم توی تاپیک مخابرات استان تهران شما ببین و مقایسه کن....

نمی گیم هم دانلود اصلا که یه سری از دوستان بهشون بر بخوره حتی همین پینگش هم داغونه!

wooooow
16-04-2014, 20:49
آرت 1 و 2 رو چند مگ بسته میشن ؟؟ :n13:

و سوال دوم
چرا اکو 6 و 8 مگ دیگه ارائه نمیشه ؟؟
نمایندگی شهرمون گفت فعلا ارائه نمیشه !!!

اینجا اینجوریه یا سراسریه ؟

جواب این 2 سوال رو کسی نمیدونه ؟؟

dj77
16-04-2014, 20:51
جواب این 2 سوال رو کسی نمیدونه ؟؟

آرت 1حداکثر تا 2مگ
آرت 2هم تا 2/5مگ
فکر نکنم بتونی اعتراضی کنی چون زده 4,6,8مگ در مراکز مخابراتی متخب عرضه میشه ولی باز به فروش تهران به شماره 23099 پیش شماره (021) یه زنگ بزن دقیق تر بهت می گند

من تا حالا ندیدم نمایندگی شهری به مشترک بگه نمیدیم فلان سرویس رو!

mrmostafa
16-04-2014, 21:51
دوستان اگه نامحدود بخوام که میرم همون مخابرات میگیرم به صرفه هستش. ولی بخوام محدود بگیرم پارس بهتره یا شاتل ؟؟؟ در ضمن تو منطقه مخابراتی سید الشهدا پیش شماره 5575 کسی هستش؟؟؟؟ سرعت چه شرکتی بهتره؟؟؟؟
نامحدود شاتل سرعتش چقدره خوبه؟؟؟ نامحدودش رو هم بالا بسته؟؟ مثلا همون 128 سرعتش چقدره؟؟؟ من ماهی 30 گیگ دانلود ندارم نهایت 10 گیگ
اگر از مخابرات بخواهیم بگیرم صاحب تلفن باید بره؟؟؟؟
شرکت های خصوصی چی؟؟؟ همون قبض تلفن و کپی شناسنامه صاحب خط رو میخوان؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

mrmostafa
16-04-2014, 21:52
دوستان اگه نامحدود بخوام که میرم همون مخابرات میگیرم به صرفه هستش. ولی بخوام محدود بگیرم پارس بهتره یا شاتل ؟؟؟ در ضمن تو منطقه مخابراتی سید الشهدا پیش شماره 5575 کسی هستش؟؟؟؟ سرعت چه شرکتی بهتره؟؟؟؟
نامحدود شاتل سرعتش چقدره خوبه؟؟؟ نامحدودش رو هم بالا بسته؟؟ مثلا همون 128 سرعتش چقدره؟؟؟ من ماهی 30 گیگ دانلود ندارم نهایت 10 گیگ
ممنون میشم راهنمایی کنید

Erfandotm
16-04-2014, 22:07
ممنون میشم راهنمایی کنید

محدود پارس خیلی بهتره! پینگ پارس هم بهتره! بله مخابرات باید صاحب خط با مدارکش بره! شرکت های خصوصی فقط مدارک صاحب خط کافیه ! بقیه کار هارو خودشون انجام میدن
محدود 128 پارس انلاین راحت 400 دانلود میده اگر نویز کم باشه و منطقه مخابراتی شلوغ نباشه

sasan.69
16-04-2014, 22:59
شاتل ک ر ی و رو محدود کرده:n03:

zaza2z
16-04-2014, 23:17

شاتل کم مونده خودشم محدود کنه :n02:

dj77
16-04-2014, 23:27

تو ایران گه چیزی قیلتر نیست قیلترشکن میخوای چیکار گل و بلبله ماشالله
الان زنگ هم بزنی بگی چرا پورتها رو بستین دوباره , مثل نقی معمولی میگه بییییی تربیتتتتتت :n02:

abolfazlwest72
17-04-2014, 02:52
آرت 2 :n05:

pcsoft
17-04-2014, 05:03
سرعت شبانه من چند روزه که به 7-8 رسیده درسته یک ماهی میشد که دانلود زیاد داشتم در حد 23 گیگ در یک دوره اما یک هفته بیشتره که اصلا دانلود زیاد نداشتم و باز هم این سرعت نصیب من شده. سرویسم هم 128 اکو. اینم از سرویس پولی شبانه رایگان

naasr
17-04-2014, 06:11
سرعت شبانه من چند روزه که به 7-8 رسیده درسته یک ماهی میشد که دانلود زیاد داشتم در حد 23 گیگ در یک دوره اما یک هفته بیشتره که اصلا دانلود زیاد نداشتم و باز هم این سرعت نصیب من شده. سرویسم هم 128 اکو. اینم از سرویس پولی شبانه رایگان

شما محدود شده اید برای 3 هفته اصلا نباید دانلود شبانه کنید تا دوباره نرمال بشه شاتل بدترین isp هست برای دانلود شبانه

saeedsh7j
17-04-2014, 08:06
من مشهدم. تازه میخوام نت بگیرم. شاتل خوبه؟ شبی هم یکی دو گیگ میخوام دانلود کنم! کدوم طرحش بهتره؟ قیمتشم زیاد نباشه

wooooow
17-04-2014, 08:27
آرت 2 :n05:

با آرت 2 سرعت فقط تا 128 میره ؟؟؟؟؟؟
همین ؟؟؟
بالاتر نمیره ؟؟؟

بعد آرت 1 چطوره ؟

amin1374
17-04-2014, 09:10
با آرت 2 سرعت فقط تا 128 میره ؟؟؟؟؟؟
همین ؟؟؟
بالاتر نمیره ؟؟؟

بعد آرت 1 چطوره ؟
تا100
کیلو

amin1374
17-04-2014, 09:11
من مشهدم. تازه میخوام نت بگیرم. شاتل خوبه؟ شبی هم یکی دو گیگ میخوام دانلود کنم! کدوم طرحش بهتره؟ قیمتشم زیاد نباشهنه اصلا خوب نیست نیا منم دارم از شاتل میرم بورو پارس بپارس انلاین اینجا محدود میکنه مثل خر:n27

zaza2z
17-04-2014, 09:20
من مشهدم. تازه میخوام نت بگیرم. شاتل خوبه؟ شبی هم یکی دو گیگ میخوام دانلود کنم! کدوم طرحش بهتره؟ قیمتشم زیاد نباشه

دوست عزیز همین 7-8 صفحه ی قبل رو مطالعه کنی چوابت رو میگیری
اولش خوبه اما بعد از چند روز دانلودی که گفتی ، میگی به سراغه شکر خوردن میری به خاطر انتخاب شاتل ! :n05:

dj77
17-04-2014, 10:31

خلاصه کلام مودم شاتل رو قشنگ تا 20 روز باید بشینی شبها نگاه کنی فقط... کار مفید دیگه نمیشه باهاش انجام داد شبها...

Reza kheyri1373
17-04-2014, 10:31
دوستان سرویس گیم اگه فعال شه سرعت کم میشه؟

alinoona
17-04-2014, 10:35

سرعت تغییری نمیکنه، فقط پینگتون پایین میاد.

and-roid2
17-04-2014, 10:41

اره سرعت کم میشه...اگر سرویس 8مگ و 6مگ داشته باشی سرعت حدود 100کیلوبایت کم میشه.بقیه سرویس ها هم یه مقداری کم میشه....

Reza kheyri1373
17-04-2014, 10:43
اره سرعت کم میشه...اگر سرویس 8مگ و 6مگ داشته باشی سرعت حدود 100کیلوبایت کم میشه.بقیه سرویس ها هم یه مقداری کم میشه....

به نظرت میارزه این سرویس فعال شه؟

and-roid2
17-04-2014, 10:47
به نظرت میارزه این سرویس فعال شه؟
اونش بستگی به شما داره..
ولی اگر پینگ پایین برات مهمه فعالش کن..فوقش اگر ناراضی بودی میتونی درخواست بدی غیرفعالش کنن.

awz2
17-04-2014, 13:48
eco 512
امروز صبح قبل از فعال سازی سرویس گیم

الان بعد از فعال سازی

Reza kheyri1373
17-04-2014, 14:57
من امروز صبح به شاتل کوچ کردم:
128 اکو

سرور داخل :

سرور خارج:

---------

سرعت خیلی متغیره .
منتظرم شب بشه دانلود کنم فرداش محدود بشم ببینم شماها چی می کشید.:n02:

کلی بخوام بگم به نظرم مخابرات از همه شرکتا بهتره ، حداقل توی مازندران که من هستم.
مثلا 1 مگ 6 ماهه 12 گیگ 90 تومن. سرعت هم تا 220 میرفت ، شبی حداقل 3.5 گیگ میتونستی بگیری بدون هیچ محدودیتی.
حالا من زیاد دانلود نمیکنم.

flatrish
17-04-2014, 19:55
من الان eco128 دارم، میشه دوستانی که سرعت 4 مگ و بالاتر دارید الان یه تست تک کانکشن بزارین؟ با هر روشی خودتون میدونید.

abolfazlwest72
17-04-2014, 21:20
به طرز معجزه آسایی وضع نت بهتر شده و هم پینگ اومده پایین و هم مسیر عوض شده :n02:

abolfazlwest72
17-04-2014, 22:57
نمیدونم چرا موندم تو این شاتل خراب شده :n08: 1 مگ نامحدود مخابرات قزوین -سرعت تک کانکشن :n09:

awz2
17-04-2014, 23:33
من بعد فعال کردن سرویس گیم اگه تلفن رو بزنم به پریز نت کلا قطع میشه !

ninipc
18-04-2014, 00:38
شما محدود شده اید برای 3 هفته اصلا نباید دانلود شبانه کنید تا دوباره نرمال بشه شاتل بدترین isp هست برای دانلود شبانه

یه کم این اصلاً سخت هست چون بخش مجانی از اکثر شرکتها یک ساعت زودتر شروع می‌شه و سایت یک شب احتمالش هست که هنوز مودم و کامپیوتر روشن باشه و مصرف هر چقدر هم کم انجام بشه. من که خودم منتظرم اگه تا اول اردیبهشت که می‌رم توی هفته چهارم محرومیت مشکلم حل نشد، ببینم از این پشتیبانی بی‌خاصیت می‌تونم چیزی دربیارم و سرعت رو عادی کنم یا اهلش نیستن.

naasr
18-04-2014, 05:58
یه کم این اصلاً سخت هست چون بخش مجانی از اکثر شرکتها یک ساعت زودتر شروع می‌شه و سایت یک شب احتمالش هست که هنوز مودم و کامپیوتر روشن باشه و مصرف هر چقدر هم کم انجام بشه. من که خودم منتظرم اگه تا اول اردیبهشت که می‌رم توی هفته چهارم محرومیت مشکلم حل نشد، ببینم از این پشتیبانی بی‌خاصیت می‌تونم چیزی دربیارم و سرعت رو عادی کنم یا اهلش نیستن.

اینجوری فایده ای نداره انگار در ماه فقط یک هفته دانلود رایگان شبانه داری بقیه ماه محدود هستی من وقتی از شاتل سرویس داشتم و محدود شدم خیلی زنگ زدم پشتیبانی که محدودیت را بردارن اما میگفتن این محدودیت توسط نرم افزار طراحی شده اعمال میشه و ما بهش دسترسی نداریم گفتم من شبی چقدر دانلود داشته باشم محدود نمیشم گفت مثلا اگه یک گیگ میخوای دانلود کنی تقسیمش کن برای 3 شب یعنی شبی 300 مگش را دانلود کن منم درخواست جمع آوری پورت دادم

reza 07
18-04-2014, 06:06
سلام بهم بگید : شبانه شاتل از لحاط چطوری هست خرابه یا اصلا نمیشه دانلود کرد یا اینکه خوبه مشکلی با دانلود کردن نداریم ؟

abolfazlwest72
18-04-2014, 08:53
آرت 2

Erfandotm
18-04-2014, 10:14
سلام بهم بگید : شبانه شاتل از لحاط چطوری هست خرابه یا اصلا نمیشه دانلود کرد یا اینکه خوبه مشکلی با دانلود کردن نداریم ؟

شما با شاتل ۲شب فایل بذاری دانلود شه شب سوم محدود میشید و سرعت واقعی سرویس در ساعات شبانه رو مجبورید تحمل کنید (مثلا ۱۲۸ محدود شید فیکس میشهه ۱۶)
ضمن اینکه در سرویس های زیر ۱ مگ دانلود شبانه رایگان نیست و باید ماهی ۳۵۰۰ پرداخت کنید

Reza kheyri1373
18-04-2014, 10:26
شما با شاتل ۲شب فایل بذاری دانلود شه شب سوم محدود میشید و سرعت واقعی سرویس در ساعات شبانه رو مجبورید تحمل کنید (مثلا ۱۲۸ محدود شید فیکس میشهه ۱۶)
ضمن اینکه در سرویس های زیر ۱ مگ دانلود شبانه رایگان نیست و باید ماهی ۳۵۰۰ پرداخت کنید

سرویس 3 ماهه باشه چی؟ برای هر ماه باید 3.500 بدن؟

Erfandotm
18-04-2014, 10:40
سرویس 3 ماهه باشه چی؟ برای هر ماه باید 3.500 بدن؟

اگر eco 128 و eco 256 و eco 512 باشه ماهی ۳۵۰۰ تومان رو برای دانلود شبانه میگیرن (مدت قرار داد مهم نیست)

Erfandotm
18-04-2014, 10:46
هزینه استقاده از خدمات ترافیک تشویقی شبانه برای سرویس‌های Eco128، Eco256، Eco512، ماهانه معادل 3,500 تومان است که در صورت تمایل مشتری به استفاده از این خدمات، به تعرفه قیمت این سرویس ها افزوده خواهد شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-Cost-Of-Service-ECO

amin1374
18-04-2014, 11:13

داداش چرا گمراه میکنی
خیر دوست عزیز چه شما استفاده بکنی چه نکنی من نمیدونم چرا خود به خود محدود میکنه مورد داشتیم طرف کل عیدو مسافرت بوده قبلشم استفاده نکرده بعد از مسافرت اومده مودمو روشن کرده دیده محدوده
تازه3500 هم میگیرن!
بعدشم چه 128 داشته باشی چه 4 چه6 هم همحدود میشین به طور وحشتناکی میاین رو نهایتن 8 کیلو فقط 8 مگه که محدود میکنه میاره رو 16 تازه نهایتن 16 میاد وگرنه چند بیت و یا 2و3 کیلوبایت میمونه!

در کل اصلا طرف شاتل نیا !

Erfandotm
18-04-2014, 11:19
داداش چرا گمراه میکنی
خیر دوست عزیز چه شما استفاده بکنی چه نکنی من نمیدونم چرا خود به خود محدود میکنه مورد داشتیم طرف کل عیدو مسافرت بوده قبلشم استفاده نکرده بعد از مسافرت اومده مودمو روشن کرده دیده محدوده
تازه3500 هم میگیرن!
بعدشم چه 128 داشته باشی چه 4 چه6 هم همحدود میشین به طور وحشتناکی میاین رو نهایتن 8 کیلو فقط 8 مگه که محدود میکنه میاره رو 16 تازه نهایتن 16 میاد وگرنه چند بیت و یا 2و3 کیلوبایت میمونه!

در کل اصلا طرف شاتل نیا !

یعنی واقعا همچین موردی بوده که بدون استفاده محدود شه ؟!
من دیگه حرفی ندارم
بالاخره همه اینجا هستیم تا اطلاعات بدیم در مورد سرویس دهنده ها و ...
من این یه مورد رو نشنیده بودم خدایی :n02:
اما راس میگه این دوستمون ! شاتل چند سال اولی که شروع کرد سرویس دادن عالی بود‍! الانم اگر این شرکت سرپاست بخاطر اسمیِ که چند سال پیشا در کرد !

amin1374
18-04-2014, 11:23
یعنی واقعا همچین موردی بوده که بدون استفاده محدود شه ؟!
من دیگه حرفی ندارم
بالاخره همه اینجا هستیم تا اطلاعات بدیم در مورد سرویس دهنده ها و ...
من این یه مورد رو نشنیده بودم خدایی :n02:
اما راس میگه این دوستمون ! شاتل چند سال اولی که شروع کرد سرویس دادن عالی بود‍! الانم اگر این شرکت سرپاست بخاطر اسمیِ که چند سال پیشا در کرد !
آرره داداش یعنی فوق افتضاحه! من موندم واقعا چرا
آره همین چند صفحه قبل بود (خیلی چند صفحه قبل):n02:

آره من که شخصا منتظرم این دوره م تموم شه برم پارس یا فن آوا یکجا دیگه پهن کنم سرعت کم باشه قابل تحمل تره تا این که محدودت کنن اونم با این وخامت

یک توصیه دوستانه :

اصلا سمت شاتل نیاین!

Life24
18-04-2014, 11:24
شاتل........

Erfandotm
18-04-2014, 11:30
آرره داداش یعنی فوق افتضاحه! من موندم واقعا چرا
آره همین چند صفحه قبل بود (خیلی چند صفحه قبل):n02:

آره من که شخصا منتظرم این دوره م تموم شه برم پارس یا فن آوا یکجا دیگه پهن کنم سرعت کم باشه قابل تحمل تره تا این که محدودت کنن اونم با این وخامت

یک توصیه دوستانه :

اصلا سمت شاتل نیاین!

من ۱۲۸ پارس دارم , رو ۴مگ بستن با ۱۲۸ شبی ۵ گیگ دانلود دارم (جز دیشب که افتضاح بود سرعت واسه همه)

Reza kheyri1373
18-04-2014, 11:36
امروز نتم عالی شده lمثل اب خوردن با وی پی اس میتونم کار کنم.

----

Reza kheyri1373
18-04-2014, 11:39
اگر eco 128 و eco 256 و eco 512 باشه ماهی ۳۵۰۰ تومان رو برای دانلود شبانه میگیرن (مدت قرار داد مهم نیست)

الان یکی از دوستانم 3 ماهه داره 128 ، اصلا هیچ پولی برای شبانه رایگان نمیده ، جالب اینه که چند روز قبل هم تمدید کرده سرویس رو باز 3 ماهه گرفته ، بازم شبانه رایگان براش فعاله.

Erfandotm
18-04-2014, 11:43
الان یکی از دوستانم 3 ماهه داره 128 ، اصلا هیچ پولی برای شبانه رایگان نمیده ، جالب اینه که چند روز قبل هم تمدید کرده سرویس رو باز 3 ماهه گرفته ، بازم شبانه رایگان براش فعاله.

o.O نمیدونم والا اون چیزی که تو سایتشون نوشته اینه که ۳۵۰۰ رو برای زیر ۱مگ میگیرن!

abolfazlwest72
18-04-2014, 12:02
:n20:

sasan.69
18-04-2014, 12:05
شاتل کلا هرچیر پیترفکن و ک ر یو روی ما بست:n03:

mrmostafa
18-04-2014, 13:00
من ۱۲۸ پارس دارم , رو ۴مگ بستن با ۱۲۸ شبی ۵ گیگ دانلود دارم (جز دیشب که افتضاح بود سرعت واسه همه)

شما 128 حجمی داری؟؟؟؟ حجمت در ماه چقدره ؟؟؟ دانلود شبانه 5 گیگ دانلود میکنی؟؟؟ ساعت چند تا چنده؟؟؟ بعد اگه 128 سرعتش بالا باشه نیازی ندارم سرویس بالاتر بگیریم. پس 512 که میده هزینه اش بیشتره اون رو رو چند بستن؟؟؟ ف ی ل تر شکن و کریو و اینا روش کار میکنه؟؟؟ مبین نت دارم و مخابرات کار میکنه میخوام بدونم بعد اقدام کنم. بین شاتل و پارس آنلاین هم موندم.

Erfandotm
18-04-2014, 13:34
شما 128 حجمی داری؟؟؟؟ حجمت در ماه چقدره ؟؟؟ دانلود شبانه 5 گیگ دانلود میکنی؟؟؟ ساعت چند تا چنده؟؟؟ بعد اگه 128 سرعتش بالا باشه نیازی ندارم سرویس بالاتر بگیریم. پس 512 که میده هزینه اش بیشتره اون رو رو چند بستن؟؟؟ ف ی ل تر شکن و کریو و اینا روش کار میکنه؟؟؟ مبین نت دارم و مخابرات کار میکنه میخوام بدونم بعد اقدام کنم. بین شاتل و پارس آنلاین هم موندم.

بله ۱۲۸ حجمی! ماهی ۲گیگ رو گرفتم که ماهی ۹۱۰۰ تومن هست و چون ۶ماهه پرداخت کردم ۱۰٪ تخفیف داشت (۴۹۱۰۰ تومان هزینه ۶ماهه)
دانلود شبانه بین ۳ تا ۶گیگ دانلود داشتم! ساعت دانلود شبانه هم بین ۲ تا ۷ صبح هست
منطقه مخابراتی ما خوبه و خطم هم نویز زیاد نداره و رو ۴ مگ بسته شده
اطلاعی ندارم ۵۱۲ رو چند بسته میشه
اما یکی از دوستان با تعرفه ۵۱۲ محدود سرعت دانلودش ۹۰۰ تا ۹۵۰ بود
بله اکانت کریو کار میکنه و تا الان مشکلی نداشته

saeedsh7j
18-04-2014, 13:43
نه اصلا خوب نیست نیا منم دارم از شاتل میرم بورو پارس بپارس انلاین اینجا محدود میکنه مثل خر:n27

پارس انلاین که منطقه ما پوشش نداره. موندم از کدوم شرکت بگیرم. هر کی یه چیزی میگه.

mrmostafa
18-04-2014, 14:08
بله ۱۲۸ حجمی! ماهی ۲گیگ رو گرفتم که ماهی ۹۱۰۰ تومن هست و چون ۶ماهه پرداخت کردم ۱۰٪ تخفیف داشت (۴۹۱۰۰ تومان هزینه ۶ماهه)
دانلود شبانه بین ۳ تا ۶گیگ دانلود داشتم! ساعت دانلود شبانه هم بین ۲ تا ۷ صبح هست
منطقه مخابراتی ما خوبه و خطم هم نویز زیاد نداره و رو ۴ مگ بسته شده
اطلاعی ندارم ۵۱۲ رو چند بسته میشه
اما یکی از دوستان با تعرفه ۵۱۲ محدود سرعت دانلودش ۹۰۰ تا ۹۵۰ بود
بله اکانت کریو کار میکنه و تا الان مشکلی نداشته

سرعت 128 شما دانلودش رو چند انجام میده بیشتر مواقع؟؟؟؟
ممنونم