PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 [168] 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

pizza90
31-10-2013, 21:11
سلام

میشه یکی بگه چرا من نمیتونم با یوزر پس اینترنت محل کارم توی خونه وصل بشم؟ همش ارور میده :n29:

amin1374
31-10-2013, 22:07
دوستان راهکارتون چیه واسه مشکل شاتل منظورم دزدی بیش از حدو اندازه اشه!

[Mohsen]
31-10-2013, 22:29
ببین پشتیبان های شاتل نود درصدشون چیزی نمی دونند و اطلاعی ندارن...فقط از روی یک متن از قبل آماده یه چیزی رو می خونند ولی وقتی که همچین حرفی رو الکی از خودشون میزنن مشکل ساز میشه:n02:(همینکه 3 هفته محدود هستیو اینا...)
تا جایی هم که من و بقیه افراد امتحان کردن محدودیت شاتل 30 روزه اس...چون بعد از پایان هر دوره یا تغییر نوع سرویس یا خرید ترافیک(=هر موقع که پرداختی به شاتل داشته باشیم یا شروع دوره جدیدمون باشه)محدودیت برداشته میشه...اینی که پشتیبان میگه بازم مدیریت کن سر این هست که اصلا اطلاعی نداره:n02:
اما در مورد بقیه حرفت...
ببین اینکه شما شبی 5مگ دانلود کنی یا 5 گیگ تقریبا هیچ تفاوتی برای شاتل نمی کنه...به دلیل اینکه شرکت شاتل یه پهنای باندی خریداری می کنه...حالا این پهنای باند چه خالی باشه چه پر باشه شاتل مجبوره پولشو بده
اینی هم که اومدن محدود کردند به بهانه رضایت حال بعضی از مشتری هاست که دانلود شبانه زیادی ندارند و مصارفشون دانلود نیست(مثلا پینگ و تایم اوت کمتری می خوان)خلاصه اینکه اگه شما شبی 100 گیگ هم دانلود کنی به شاتل ضربه ای وارد نمیشه...فقط هارد خودت رو پر کردی،مصرف برق خونتون رو افزایش دادی...طول عمر هاردتو کم کردی و از همه مهم تر ترافیک مرکز مخابراتیتو بالا بردی که باعث کاهش کیفیت اینترنت بقیه افرادی میشه که با شما در یک مرکز مخابراتی هستند...بازم میگم...اگر زیاد دانلود کنید شاتل متوجه میشه و به راحتی کل اینترانت رو هم در محدودیتش قرار میده...اینطور کیفیت اینترنتی که بهمون داده میشه از اینی که هست هم کمتر میشه...حرف منو قبول ندارید؟کمی صبر کنید بهش میرسید:n16:
یه خاطره ای تعریف کنم:
یه زمانی بود کاربران این فروم بسیار دنبال اینترنت های نامحدود بودن(دقیق یادمه 20:30 هم تبلیغ می کرد به چه شدت!!!)هر چه قدر من و بعضی از دوستان میگفتیم اینکار شدنی نیست انگ پشتیبان یا نفهم بودن بهمون زده میشد..
خلاصه با تابلو بازی های 20:30 و شلوغ کردن ملت همیشه در صحنه ISP ها کوتاه اومدن و این سرویس هارو قرار دادن...خلاصه ملت هم رفتن و این سرویس هارو گرفتن...طرف 16 تومن پول میداد 128 نامحدود میگرفت سرعتش هم 5-6 کیلوبایت بود..هر چه قدر زنگ میزد پشتیبانی میگفت چرا سرعت من اینقدر کمه و زیاد نمیشه پشتیبانی به دروغ میگفت خطوط شما با 10 نفر دیگه شیر هست و به همین دلیل سرعتتون پایینه...(اسم سرویسش توی شاتل بیس بود)
خلاصه حرفم اینه که بعد از 10-12 سال سر کردن با اینترنت ایران انسان تجاربی پیدا می کنه(شما بخونید چشم برزخی:n02:)که میتونه پیشبینی کنه و من بهتون قول میدم اگر از سایت های داخلی زیاد دانلود کنید دیر یا زود محدودیت شدیدی روی این سایت ها هم قرار میدن طوری که زمانی هم که یه دانلود ضروری داشتید کلی معطل بشید...لذا خواهش می کنم فقط فایل های ضروری رو دانلود کنید تا همه بتونند از اینترنت بهتری استفاده کنند
مصرف اینترنت ایران مثل مصرف آب میمونه...اگه یه نفر زیاد مصرف کنه مطمئنا آب یه خانواده یه جایی به خاطرش قطع میشه

حرف هات کاملا درسته دوست عزیز، من هم نسبت به خیلی ها مدت زیادی هست که از اینترنت استفاده میکنم و با این چیزهایی که شما در قابل تجربه میگید، کما بیش آشنا هستم.

متاسفانه (و این کلمه همواره باید تکرار شود!) فرهنگ استفاده از خیلی از امکانات در بین مردم وجود نداره شما از ماشین بگیر که 100 ساله در ایران هست تا موبایل و اینترنت! تا حالا بسیار برخوردم به افرادی که سفری کوتاه به کشورهایی مثل کره جنوبی داشتن و از اینترنت رایگان اونها در کمال بی جنبگی استفاده کردند و وقتی هم که به ایران برگشتند از شرایط نابسامان اینترنت بیشترین انتقادات رو کردند، این رو نمیدونن که اگر چنین امکاناتی در اونجا هست اول به خاطر فرهنگ خود مردمه و بعد به خاطر کفایت دولت (هر چی که براشون توضیح بدی باز هم متوجه نیستن و حتی ممکنه از شما طلبکار هم بشن!) در تقریبا تمام اون کشورها قانون مصرف منصفانه وجود داشته و حتی همین الان هم وجود داره ولی مردم خودشون رعایت میکنند و هیچوقت از طرف ISP بهشون هشدار نمیدن.

حالا اگر بخواهیم در ایران چنین اینترنت با کیفیتی رو پیاده کنیم چه اتفاقی میوفته؟ جوابش سخت نیست، بر میگردم به 2 سال پیش که مخابرات استان ما (خراسان) طرح بعثت رو راه اندازی کرده بود و شبانه که از ساعت 12 تا 8 صبح بود سرعت بسیار بالایی رو ارائه میکرد که اگر شما تمام این مدت رو استفاده میکردید حدود 7 یا 8 گیگابایت در هر شب میتونستید بگیرید. اون زمان کاربران بلا نسبت مثل ملخ هجوم برده بودن به طرح بعثت و شبانه بدون اینکه اصلا احتیاجی داشته باشن دانلود میکردن وقتی ما میگفتیم خواهشا در استفاده مراعات کنید، با این وضع استفاده قطعا این طرح محدود میشه ها! میگفتن: نه، حتما مخابرات اشباهی کرده و تا زمانیکه محدود نکرده باید تا جایی که میشه ازش بکشیم! ما هم اون زمان قیافه مون اینجوری بود: :n29: چند ماهی گذشت تا اینکه بالاخره مخابرات شبانه این طرح رو محدود کرد و این طرح تا عید امسال در سراشیبی بی کیفیتی بود بعد هم قیمتش رو 2 برابر کردند و 1 ماه بعدش هم این طرح رو کلا برداشتند. همین الان هم که دارم صحبتش رو میکنم مخابرات خراسان یکی از بی کیفیت ترین سرویس ها رو در سطح کشور ارائه میده (با اینکه میدونم توانایی شون خیلی از این فراتره). ولی سوال اینجاست که آیا دوران طلایی طرح بعثت به خاطر استفاده بی رویه کاربران تموم شد یا اینکه اشتباهی در سیستم مخابرات بود؟! جوابش رو واگذار میکنم به شما...

الان هم همون داستان دوباره تکرار میشه. برای شاتل محدود کردن سرورهای داخلی هیچ کاری نداره و تعهدی هم ندارند که برای این سرورها چنین سرعتی رو ارائه کنند، همونطور که آسیاتک سرعت سرور داخلی و خارجیش فرقی نمیکنه (با اینکه عمده سرورهای داخلی دست خود آسیاتک هم هست). در همین رابطه من روشی رو میدونم که بدون صرف هیچ هزینه ای میشه از سرورهای خارجی با سرعت داخلی دانلود کرد ولی این روش رو منتشر نمیکنم. نه اینکه تمایل نداشته باشم، نه! چون میدونم چه عواقبی داره.

سخنم رو کوتاه میکنم؛ تا زمانی که ما یاد نگریم منافع جمع رو به خودمون ترجیح بدیم، این داستان همواره ادامه دارد...

BursT
31-10-2013, 23:23
دوست عزیز، حرف زدن راحت هست. شما راحت حرف میزنی و فکر میکنم این مشکل من و امثال من هنوز سرت نیومده یا اگه اومده فوقش دو سه روزه یا نهایتا 1 هفته حل شده
اما بنده 40 روز هست این مشکلو دارم و شاید قبل از اینکه این مشکل برام پیش بیاد، مثل شما راحت حرف میزدم اما حالا قضیه فرق میکنه
دانلود زیاد من هیچ ارتباطی به کاربران دیگه پیدا نمیکنه. من از پهنای باندی که شاتل داره، استفاده میکنم و فقط ممکن هست که برای چند نفر که هم مرکز (مخابراتی) با من هستند، اختلال ایجاد کنه که اگه این اتفاق بیفته و اون ها به شاتل اعتراض کنند، از خود شاتل با من تماس میگیرند و اطلاع میدند که تا الان همچین تماسی نبوده
اینو هم خود پشتیبان های شاتل میگند و هم خودم در شرکت قبلی که اینترنت داشتم، باهاش مواجه شدم و همین طور درسی که خوندم (شبکه) این موضوع رو تایید میکنه
پس شما نگران حال گیری کاربران شاتل نباش :n09:
خود شما داری میگی برای یه عده ای مشکل ایجاد می کنه.
آیا اون عده آدم نیستند؟!به نظرت اگه یکی از این افراد اعتراض کنه باعث نمیشه که بهانه ای به دست شاتل داده بشه تا کل این طرح رو که هیچ مسئولیتی در قبال ارائه اش نداره،جمع کنه؟
تا به حال کی دیدین شاتل زنگ بزنه به مشتری بگه شما مصرفت بالاست.بقیه افرادی که باهات مشترک هستند ناراحتن کمش کن؟اصلا چنین چیزی ممکنه؟چون شما در قبالش جواب میدی من هزینه ای پهنای باند رو دادم و هر طور مایل باشم میتونم مصرف کنم
فایده ی کاری که شما می کنی چی هست؟آیا به شاتل ضربه میزنه؟آیا این اسپم دانلود شما فایده ای برای خودتون خواهد داشت؟!

سلام دوستان .مودم D-LINK 2520 برای نت شاتل خوبه؟یا مودم که خود شرت میده رو تهیه کنم؟

من یه مودم tp link دارم که جزو ارزون ترین مودم هاست...توی این مدتی که داشتم واقعا ازش راضی بودم و خوب کار کرده...به شما هم توصیه می کنم تا جایی که می تونی از مودم ارزون قیمت استفاده کن

نظر شخصی من :
با توجه به اینکه اکثر کاربرایی که من می شناسم چه در این فروم و چه در خارج از فروم
اینترنت رو برای دانلود استفاده می کنن
راستش کمتر کاربری پیدا میشه برای ضرر به isp دیگه ای دانلود انجام بده
شما اگه پست های صفحه های قبلی رو مطالعه کنی میبینی کاربرانی هستند که فایل هایی که نیاز ندارند و دانلود می کنند که من به این دوستان توصیه کردم اینکار رو نکنند چون با ادامه دادن این رفتار دود این کارشون نه تنها در چشمان خودشون،که در چشمان همه کاربران میره

میشه یکی بگه چرا من نمیتونم با یوزر پس اینترنت محل کارم توی خونه وصل بشم؟ همش ارور میده :n29:
باید شرکت ارائه دهنده خدمات،در هر دو محل یکسان باشه
علاوه بر اون،باید مک آدرس از طرف شرکت ارائه دهنده قفل نشده باشه(که شاتل قفل می کنه)شما یه تماس با پشتیبانی بگیر شاید بتونند مشکلتو حل کنند(در صورتی که جفت خط هات با شاتل رانژه هست)

amin1374
31-10-2013, 23:40
ولی یک چیزیم هست صرفا قصد حالگیری نباید باشه من شخصا چیزیو که نیاز دارم دانلود میکنم
1-بیکار نیستم تا 1 بیدار بشینم بزارم دانلود
2-مصرف برق
3-اصطحلاک سیستم وهارد و مودم
4- بقیه شو شما بگین.دی

ولی شاتلم باید تعهد بده بابا الان دوستم با 150مگ دانلود محدودش کرده رو 7 کیلو !بیچاره ی ساله هم گرفته!
الان دیگه سرعت شبانم از سرور های داخلی به 515 تا نمیرسه تا 300 بیتشر بالا نمیره ولی 2 تالینک که هم زمان میزارم سرعت میشه همون 515 تا ولی سرور خارجی جونش کنده میشه نهایت زورش 7 کیلو بایته!
حالا هیچ راهیم نیست دورش زد اون دوستمونم که اکانت میدادن برا من کار نمیکرد میگفتن از هز 10 نفر ی نفر اینجوری میشه اون پورت رو ی رنج آیپی خاصی بسته شده توسط شاتل!

الان دیگه سرعت روزانمم خوب نیست از سرور خارجی 200 کیلو بایت نهایتن

Armin.Computer
31-10-2013, 23:50
آیا اون عده آدم نیستند؟!به نظرت اگه یکی از این افراد اعتراض کنه باعث نمیشه که بهانه ای به دست شاتل داده بشه تا کل این طرح رو که هیچ مسئولیتی در قبال ارائه اش نداره،جمع کنه؟
تا به حال کی دیدین شاتل زنگ بزنه به مشتری بگه شما مصرفت بالاست.بقیه افرادی که باهات مشترک هستند ناراحتن کمش کن؟اصلا چنین چیزی ممکنه؟چون شما در قبالش جواب میدی من هزینه ای پهنای باند رو دادم و هر طور مایل باشم میتونم مصرف کنم
فایده ی کاری که شما می کنی چی هست؟آیا به شاتل ضربه میزنه؟آیا این اسپم دانلود شما فایده ای برای خودتون خواهد داشت؟!

من یه مودم tp link دارم که جزو ارزون ترین مودم هاست...توی این مدتی که داشتم واقعا ازش راضی بودم و خوب کار کرده...به شما هم توصیه می کنم تا جایی که می تونی از مودم ارزون قیمت استفاده کن

شما اگه پست های صفحه های قبلی رو مطالعه کنی میبینی کاربرانی هستند که فایل هایی که نیاز ندارند و دانلود می کنند که من به این دوستان توصیه کردم اینکار رو نکنند چون با ادامه دادن این رفتار دود این کارشون نه تنها در چشمان خودشون،که در چشمان همه کاربران میره

علاوه بر اون،باید مک آدرس از طرف شرکت ارائه دهنده قفل نشده باشه(که شاتل قفل می کنه)شما یه تماس با پشتیبانی بگیر شاید بتونند مشکلتو حل کنند(در صورتی که جفت خط هات با شاتل رانژه هست)

حرف شما تا حدودی تایید می کنم
به نظر من هر کاربر اگر برای ضرر به isp اقدام به دانلود کنه
قبل از اینکه به isp ضرر بزنه به تجهیزات کامپیوتری خودش ضرر زده
مصرف برق
زمان
و خیلی موارد دیگه
به نظرم بحث در این موارد به نتیجه ی خاصی نمی رسه

amin1374
31-10-2013, 23:59
حرف شما تا حدودی تایید می کنم
به نظر من هر کاربر اگر برای ضرر به isp اقدام به دانلود کنه
قبل از اینکه به isp ضرر بزنه به تجهیزات کامپیوتری خودش ضرر زده
مصرف برق
زمان
و خیلی موارد دیگه
به نظرم بحث در این موارد به نتیجه ی خاصی نمی رسه

بله ولی الان مشکل این چیزا نیست مشکل محدود کردن سرعتا به این طرز فجیح هست!

Meysam Raz
01-11-2013, 00:26
من تقریبا چند وقت یک بار میام اینجا یک نگاهی به این تاپیک میندازم ببینم هنوز همه توی محدودیت دارند دست و پا میزنن یا خیر
که متاسفانه گویا هر روز شدیدتر میشه
یک یاد آوری از گذشته میزارم که ببینید ما چقدر با دوستان در مورد شیرینگ و فشار به کاربران دیگه و این دروغیجات صحبت کردیم و هیچ نتیجه ای در بر نداشت . آخر هم ISP رو عوض کردیم و رفتیم یه جایی که بتونیم دانلود کنیم
منبع لینک های پایین هم از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به بعد هستش که میتونید جوابا و دفاع های خنده دار دوستان رو ببینید
دیگه با توجه به محدودیتتون توی دانلود میتونید قضاوت کنید
کمی جواب ها رو رون کردم تا دوستان که توی جو اون موقع نبودن بیشتر درک کنن

دوست عزیز چندین خط توضیح دادم تا شما رو شن بشی تمام کارهای ترافیکی و کنترل سرعت شاتل و جدیدا بقیه شرکت ها با نرم افزار مخصوص هستش که یکی از کارهای این برنامه گذاشتن محدودیت هستش
وقتی تمام کارها با برنامه انجام میشه دیگه شیرینگ معنی نداره که شما برید و مثل گلادیاتور از همه دفاع کنید .

کسی نمیتونه منکر محدودیت بشه !!!که اگر میشد حس میکنم افرادی در این تاپیک هستند که منکر بشند .

شاتل دست به یک سلیقه سازی زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و میخواد کاربر ایرانی رو به این نتیجه برسونه که دانلود خوب نیست و سرعت مهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بزرگترین نقطه ضعف شاتل الان به وجود اومده حالا باید ببینیم رقبا که به نظر من وجود خارجی نداره و همه چی زدو بندیه چه کار میکنن
درپایان شما که میگید قبول دارید شاتل داره مشترکین رو محدود میکنه مگر این قانون شکنی نیست؟
خودتون فرمودید اگر شاتل این رو اعلام کنه میشه ازش شکایت کرد درسته؟
ما نفهمیدیم شما طرف دار و شمشیر بدست حق و حق گویی وعدالت در قضاوت هستید اما دارید از یک قانون شکن دفاع میکنید!!!! چطور اینها رو با هم جمع میکنید؟؟؟
تمام این بدگویی ها حول محور محدودیت دور میزنه که یک کار غیر قانونی هستش و
دفاع از یک قانون شکن کار هیچ کس نیست مگر اینکه وکیل مدافع خاطی باشه .

2 سوال پیش اومد
من بعد از یک هفته دانلود محدود میشم!!!!
دوستم بعد از یک هفته دانلود محدود میشه!!!!!!!!
تمامی دوستان بعد از یک مقدار مشخص دانلود محدود میشند!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این یعنی ما در عمل مشترک پر مصرف با سرویس دارای دانلود شبانه رایگان یا مشترک پر مصرف دارای سرویس نامحدود آرت نداریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]که بخواییم باهاش شیر هم بشیم .
درواقع شاتل همه رو تبدیل به کم مصرف کرده
1.حالا این مطالب که بارها و بارها از زبان پشتیبانی و حتی مدیر شرکت تکرار میشه چه معنی میده؟؟؟کسایی که این مطلب رو میخونن حداقل هر کدوم یک بار اینا رو تجربه کردن
تجهیزات نمیکشه و مخابرات با ما لجه (گفته مدیر شرکت)
شیر شدن با یک مشترک پر مصرف مثل خودمون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
محدودیت نداریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و... اگر منظور فشار به کاربران یک مرکز مخابراتی هستش که اونم خنده داره چون توی روز مدارس و اداره ها و ... دارن از نت استفاده میکنن سرعت من 200 به بالاست . پس مرکزهای مخابراتی بیشتر از اینا رو میتونن سرویس بدن
خلاصه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از چی بگم برات؟؟؟!!!!
2.چرا وقتی که من وارد شیر شدن با کاربران پر مصرف مثل خودم (خورزو خان) میشم سرعتم از 6کیلو بیشتر نمیشه؟؟
طبق چیزی که همه از شیر شدن میدونیم اگرفرد اول دانلود نکنه افراد دیگه میتونند سرعت شخص اول رو استفاده کنند .
من واقعا چند شب کامل دنبال یک نشانه از شیر بودن و نوسان سرعت که متجاوز از 6 کیلو باشه بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نشد که نشد .
شما بیا و بگو شاتل بد نیست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاربر مقصره منم برای جبران این اشتباه از شاتل اومدم بیرون
ولی
میبینید همه کاربران زیر نظرتون تشکر میزارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چون همه با شما موافقن
82 (منظورم رو از 82 گرفتید؟)کاربر از بوووووووق بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند .
82 منظور نظر سنجیه که حذف شده . توی اون نظر سنجی 82 یوزر که بیشترشون 20 تا پست به زور داشت به کیفیت عالی شاتل رای داده بودن

1.برادر من شیرینگی وجود نداره که بخواد به بعضی مثل شما سخت گذشته باشه و به بعضی خوب
میگم تمام سرعت ها با برنامه بین یوزر ها تقسیم میشه برای هر یوزر حساب مجزا تشکیل میشه
حالا شما از چی شاکی بودی خدا عالمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینکه به خاطر دانلود بعضی افراد سرعتت شما کم شده به تجربه میگم معمولا جواب پشتیبانی برای پیچوندن من و شماست .

2.یکی از دلایل من برای آوردن لفظ زدوبند در شرکت ها همینه .

3.برادر من محدود کردن یعنی قانون شکنی چه یوزر قبول کنه چه نکنه
مثل اینکه من بیام بگم شرکت دزدی کرده ولی قصدش رابین هود بازی بوده و برای خودش چیزی نمیخواد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این قانون شکنی از رتبه اول کشوره سر زده و این نیاز به اطلاع رسانی داره . نه سرپوش گزاری
چون شرکت متوجه میشه تقاضای کاربر چیز دیگه ایه(که صد البته میدونه)
تمامی کاربران همیشه دنبال دانلود هستند مگر یک کاربر با تعداد پست زیر 20 بیاد بگه نه من نمیخوام دانلود کنم .
4.اگر بر فرض محال شیرینگی هم باشه و قصد شاتل خیر باشه عالم و آدم میدونن هیچ وقت هدف یک کار ، وسیله انجام اون کار رو توجیه نمی کنه . دزدی به خاطر احقاق حق یک عده نامعلوم از کاربران که با نرم افزار تقسیم کننده سرعت دیگه مشخصه وجود خارجی ندارن؟برای من که ثابت شده شیرینگی در کار نیست
بدون شیرینگ تصور نفع برای دیگر کاربران کاملا باطله چون حق اونها با برنامه تقسیم کننده سرعت محفوظ بوده واضحه که این محدودیت برای سود بیشتره
اینجا به هرکسی که بخواد دانلود کنه یا بازی آنلاین گفته میشه دور شاتل رو _____ بکشه خوب چی موند؟ طرف یا گیمر هستش یا دانلود کننده
اصلا دلیل شاتل برای افت سرعت شبانه در مقایسه با روزانه دانلود کردن زیاد افراد در ساعت رایگان هست .( گفته پشتیبانی )
خوب اگر دانلود ککنده ها و گیمر ها رو بزاریم کنار کسی که میمونه انقدر بیکاره که از 1 تا8صبح که گاه از 3 تا 8 صبح هم میشه بیاد وب گردی کنه (بد برداشت نشه اگر باشه من بهشون احترام میزارم )و بهشون میگم شاتل جای مناسبیه
اما کسی این کار رو نمیکنه چرا؟ چون کسی که دانلود نداره شب خواب راحتش رو رها نمیکنه
در این حالت مگه روز رو از آدم گرفتن؟؟؟ با 3 گیگ در ماه میتونه روزی 100 مگ سایت بالا بیاره
هر آدمی میدونه اگر یک کار تحقیقاتی سنگین هم بخواد بکنه صد مگ نمیشه
این یعنی تنها گیمرها و دانلودرها شب ها پای کام هستن که شاتل برای هر جفتش مزخرفه
5.شاتل فقط برای وب گردی خوبه شما فقط میتونی اطلاعات متنی رو بگیری
اما اگر دیدی یک دی وی دی آموزشی در یک سایت خارجی هست که تا100سال آینده نمیاد ایران باید گوشت خودت رو بخوری
چون سرویست ممکنه محدود بشه
تهش به این خفت رضا میدی و ماهی 4 تا دی وی دی میگیری از ترس اینکه محدود نشی که خوب اونم تضمینی نیست .
الان دوست من داره شبی یک گیگ دان میزنه تا سر ماه 30 گیگ میشه با همین سرعت سرویس از شرکت دیگه و همین پول
این نامردا سر 18 گیگ پخ پخ میکننت .

sasanv
01-11-2013, 00:47
اگه حجم بخریو ولی شبانه استفاده نکنی بازم محدود میشی؟ راستی ی سوال دیگه اگه من حجمم تموم بشه بازم میتونم از شبانه استفاده کنم؟

;کسی جوابمو نمیده مخصوصا این تیکه دومش مهمه برام!

راستی دیشب 11 گیگ زدم تو گوش شاتل.دی

11:n04:گیگ ؟! چطوری؟ مگه سرویستون چیه؟

BursT
01-11-2013, 01:51
Meysam Raz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز من فقط به خاطر اینکه بهتون اشتباهتون رو یادآوری کنم یه قسمت از پست شمارو قرار میدم:

قطعا وقتی تعداد زیادی از کارمندان علاقه خاصی به اینجا داشته باشن همینطوره و نظر سنجی جنبه تبلیغاتی پیدا میکنه نه فان
در مورد تعداد یوزر ها قطعا اینطور نیست که شب بخوابید وصبح بلند بشید ببینید همه فسخ کردن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوستانی هستند که پتانسیل این کار رو دارند
اما به دنبال آی اس پی دلخواه هستند که من توی منطقه خودمون اون رو پیدا کردم و فسخ کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در کل به نظر من این کار شاتل یه خودکشی اقتصادیه مگر اینکه خیلی به خودش مطمئن باشه
شاتل دست به یک سلیقه سازی زده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و میخواد کاربر ایرانی رو به این نتیجه برسونه که دانلود خوب نیست و سرعت مهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بزرگترین نقطه ضعف شاتل الان به وجود اومده حالا باید ببینیم رقبا که به نظر من وجود خارجی نداره و همه چی زدو بندیه چه کار میکنن
درپایان شما که میگید قبول دارید شاتل داره مشترکین رو محدود میکنه مگر این قانون شکنی نیست؟
خودتون فرمودید اگر شاتل این رو اعلام کنه میشه ازش شکایت کرد درسته؟
ما نفهمیدیم شما طرف دار و شمشیر بدست حق و حق گویی وعدالت در قضاوت هستید اما دارید از یک قانون شکن دفاع میکنید!!!! چطور اینها رو با هم جمع میکنید؟؟؟
تمام این بدگویی ها حول محور محدودیت دور میزنه که یک کار غیر قانونی هستش و دفاع از قانون شکن ...
دفاع از یک قانون شکن کار هیچ کس نیست مگر اینکه وکیل مدافع خاطی باشه .

می تونم از شما بپرسم اگه اونکار شاتل خود کشی اقتصادی بود چرا بعد از گذشت 15-16 ماه هنوز بیشترین مشترک اینترنت رو داره؟اگر به جوابی غیر از اینکه "چون بهترین اوپراتور سراسری ایران هست"رسیدید حتما با منم درمیون بگذارید:n16:
البته به نظر من یه مقدار از انتقاداتی که میشه تقصیر شاتل هست...اگر بیاد و محدودیت شبانه شو علنی کنه هم کاربرا تکلیف خودشونو می دونند و هم کیفیت اینترنت شبانه بهتر میشه
مثلا بیاد اعلام کنه کاربران 128 ماهیانه 3 گیگ دانلود شبانه رایگان یا 1 گیگ دانلود روزانه رایگان دارن
256 ها 5 گیگ یا 1.5 گیگ روزانه
و...
بعد از اینکه یه نفر حجم رایگانشو دانلود کرد دیگه از حجم خودش کم بشه
اینطور هم کاربر می دونه چه قدر سرعت رایگان داره و هم بعد از تمام حجم رایگانش مجبور به تحمل سرعت های پایین نیست
حالا اگه دوستان موافق این نوع طرح باشن(که میشه درباره مقدار گیگ رایگان بحث کرد ولی نباید اعداد تخیلی داده بشه چون شاتل ترتیب اثر نمی ده)می تونیم یه نامه پر کنیم و با یک درخواست به شاتل اعلام کنیم
(البته قبلا پشتیبان های شاتل توی تاپیک بودن...از بس فحش خوردن الان نمی دونم فعالیت می کنند یا نه:n02:)

mhroozbeh
01-11-2013, 06:17
آقا مثل اینکه سرورهای داخلی هم محدود شده
دیگه اون سرعتو نمی ده و سرعت پایین اومده :|

Ahmad24
01-11-2013, 07:00
;7956782']... در همین رابطه من روشی رو میدونم که بدون صرف هیچ هزینه ای میشه از سرورهای خارجی با سرعت داخلی دانلود کرد ولی این روش رو منتشر نمیکنم. نه اینکه تمایل نداشته باشم، نه! چون میدونم چه عواقبی داره....

آپلود روی آپلود سنتر داخلی و دانلود از اون.برای عبور از تحریم من از آپلود سنترهای خارجی به همین روش استفاده میکنم.

amin1374
01-11-2013, 08:25
11:n04:گیگ ؟! چطوری؟ مگه سرویستون چیه؟

به راحتی دانلودا از رو اینترانت بود کوفتی تو آبانیم ابانم هی بازی جدید میاد.دی آدم لیستشو پر میکنه دانلود کنه دیگه! من سرویسم 128 سه ماهه با 9گیگ حجم که هنوز وارد ماه دوم شدم 2.5گیگ بیشتر برام نمونده.دی و خطمم رو 4.5مگ بستن

ارسال شده از GT-I9300 با استفاده از تپاتالک 2

amin1374
01-11-2013, 10:21
آپلود روی آپلود سنتر داخلی و دانلود از اون.برای عبور از تحریم من از آپلود سنترهای خارجی به همین روش استفاده میکنم.

میشه بگی اپلودسنتر داخلی کجاست؟ منم خیلی دنبالشم ولی پیداش نکردم! بیزحمت معرفی کن بهمون

Rhodes
01-11-2013, 10:44
اقا من هم سرور سراغ دارم ! هم روش کار بلدم.فقط تک نفره هزینش جور در نمیاد !
باید هاست رو تک نفره گرفت و vps رو اشتراکی.

چن تا مشکل اپلود سنترهای داخلی دارند.
- مشکل پهنای باند ! مثلا ماهی 200 گیگ ! که 100 گیگش صرف آپلود میشه و 100 تاش صرف دانلود ! تا حالا شاید 12-13 تا رو بررسی کردم ولی همش محدوده.
فکر کنم خودشون هم میدونن این طوری میشه برای همین راپیدلیچ کار نمیکنه روی این هاست ها.وباید با vps اپلود کرد توش.

amin1374
01-11-2013, 10:46
اقا من هم سرور سراغ دارم ! هم روش کار بلدم.فقط تک نفره هزینش جور در نمیاد !
باید هاست رو تک نفره گرفت و vps رو اشتراکی.

خب برام پخ کن ببینیم چجوریه؟

babak2111
01-11-2013, 10:50
امین جان متاسفانه سروای داخلی یا همون سروهای مجازی داخلی به شدت گران هستن وواقعا به صرفه نیست چون محدودیت پهنای باند دارن مثلا برای 40گیگ پهنای باند ماهیانه باید 50تومان پرداخت کنید برای همین هم هستش هیچ سایت دانلودی سروراش رو رو ایران نمی یاره

amin1374
01-11-2013, 10:53
امین جان متاسفانه سروای داخلی یا همون سروهای مجازی داخلی به شدت گران هستن وواقعا به صرفه نیست چون محدودیت پهنای باند دارن مثلا برای 40گیگ پهنای باند ماهیانه باید 50تومان پرداخت کنید برای همین هم هستش هیچ سایت دانلودی سروراش رو رو ایران نمی یاره

جه خبره !!!!!! ولی چرا خیلی سایتا اوردن تازه ماهیانه هزینه های 2 ملیوننی هم میکنن ولی خب اونا در امد دارن و میدن مثل میهن *دانلود *وطن دانلود و.....
وولی خب واسه ماها ب صرفه نیستش!
آپلود بوی من که صحبت کردم گفتن سروراشون تو ایرانه!

babak2111
01-11-2013, 10:56
جه خبره !!!!!! ولی چرا خیلی سایتا اوردن تازه ماهیانه هزینه های 2 ملیوننی هم میکنن ولی خب اونا در امد دارن و میدن مثل میهن *دانلود *وطن دانلود و.....

اره تازه بجزقیمت زیرذره بین بودن هم هستش که دیگه هرفایلی رو نمی شه اپلود کرد و اون جریان تذکربرادران پیش می یاد و دردسرهای خودش

amin1374
01-11-2013, 11:02
خب چاره چیه این شاتل هی زرتو زرن محدود میکنه!

babak2111
01-11-2013, 11:08
والله به نظرهمون روش وی پی ان ایرانی ازبقیه به صرفه ترباشه که خب شانس شما برات جواب نداده منم اتفاقا تست گرفتم برای مخابرات وصل می شد اون نرمافزار پهنای باندم دقیقا دوبرابر می شد ولی متاسفانه سرعت تغییر نمی کرد چون بصورت عددی محدود کردن شبانه رو
فقط امین دعا کن این روش شاتل به بقیه isp ها سرایت نکنه واگرنه دیگه بیچاره ایم من که خودم سالی یک بارهم از سرورهای داخلی دانلود ندارم

Tombstone1
01-11-2013, 11:14

جهت اطلاع باید خدمتتون عرض کنم که حدودا 1 سال قبل، شاتل با بنده تماس گرفت و بابت مصرف بالا، تذکر داد بهم پس لطفا درباره چیزی که از آن اطلاع ندارید، اظهار نظر نکنید.
اتفاقا یکی از دوستانم هم انقدر مصرفش بالا بود، که شاتل دو بار بهش تذکر داد اما قناعت کرد تا اینکه سرویسش را قطع کردند!! (دزدی تا این حد :n04:) دستش هم به جائی بند نبود چون تو قوانین مزخرفشون چنین چرت و پرت هایی دارند ظاهرا!
من در کدوم قسمت گفتم، اسپم دانلود میکنم؟؟؟! من گفتم که شاید تا قبلا چیزهایی که علاقه زیادی داشتم، دانلود میکردم اما الان چیزهایی که علاقه کمی هم دارم، دانلود میکنم و این طوری هم نیست که من اینارو دانلود کنم و بریزم تو هارد تا خاک بخوره ... نخیر، استفاده میکنم ازش چون دیوانه نیستم که پول برق خونه خدا تومن بیاد، واسه اینکه حال شاتل رو بگیرم؟؟؟
من گفتم تا جائی که بتونم و جا داشته باشم، از شاتل دانلود میکنم به خاطر رفتاری که با من کردند و تقریبا هر شب هم میانگین دارم4 5 گیگ میگیرم در صورتی که میتونم شبی تا 10 11 گیگ بگیرم.
همون طوری که قبلا هم گفتم، حرف زدن در حالت کنونی برای شما راحت هست ... باید این بلا سرتون بیاد تا بفهمید.

amin1374
01-11-2013, 11:15
والله به نظرهمون روش وی پی ان ایرانی ازبقیه به صرفه ترباشه که خب شانس شما برات جواب نداده منم اتفاقا تست گرفتم برای مخابرات وصل می شد اون نرمافزار پهنای باندم دقیقا دوبرابر می شد ولی متاسفانه سرعت تغییر نمی کرد چون بصورت عددی محدود کردن شبانه رو
فقط امین دعا کن این روش شاتل به بقیه isp ها سرایت نکنه واگرنه دیگه بیچاره ایم من که خودم سالی یک بارهم از سرورهای داخلی دانلود ندارم

آره خب ولی شما جایی رو میشناسی که بده به غیر از اون بنده خدا که نشد :( سرور های داخلی چیزی ندارن یک رام میخام دانلود کنم همه خارجن البته یعنی اینترنت هست نه اینترانت

من که میگم اینا دارن کم کم اینترنتو از دور خارج میکنن ولی نمیتونن قطعش کنن!

روش شاتل جالبه که یک حقه خیلی کوچیک .دی

babak2111
01-11-2013, 11:21
نه حقیقتا باین قیمت جایی رو نمی شناسم البته خانه اخرش اگه این روش فراگیرشد مجبوریم چند نفری بریم هاست ایرانی بخریم که به صرفه شه
راستی امین الان واقعا همه کاربرای شاتل دچاراین وضعیت محدودیت سروای خارجی تو شب هستن؟؟؟؟
این جوری که دیگه دوزارم نمی ارزه شاتل

amin1374
01-11-2013, 11:26
نه حقیقتا باین قیمت جایی رو نمی شناسم البته خانه اخرش اگه این روش فراگیرشد مجبوریم چند نفری بریم هاست ایرانی بخریم که به صرفه شه
راستی امین الان واقعا همه کاربرای شاتل دچاراین وضعیت محدودیت سروای خارجی تو شب هستن؟؟؟؟
این جوری که دیگه دوزارم نمی ارزه شاتل

jتقریبا همه یکی از دوستان اینجا با 300 مگ یک شب ک تازه سرویس گرفته محدود شده رو 7کیلو
اون یکی دیگه از دوستام تو دانشگاه با 150 مگ محدود شده!:n15:
ولی کیفیتش خوبه شاتل و از همه مهم تر از حجمت نمیدزده و از سرور داخلی من هر شب 11 گیگ میگیرم و تا 12 گیگم رکورد دار هستم.دی

Meysam Raz
01-11-2013, 12:48
Meysam Raz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز من فقط به خاطر اینکه بهتون اشتباهتون رو یادآوری کنم یه قسمت از پست شمارو قرار میدم:

می تونم از شما بپرسم اگه اونکار شاتل خود کشی اقتصادی بود چرا بعد از گذشت 15-16 ماه هنوز بیشترین مشترک اینترنت رو داره؟اگر به جوابی غیر از اینکه "چون بهترین اوپراتور سراسری ایران هست"رسیدید حتما با منم درمیون بگذارید:n16:
البته به نظر من یه مقدار از انتقاداتی که میشه تقصیر شاتل هست...اگر بیاد و محدودیت شبانه شو علنی کنه هم کاربرا تکلیف خودشونو می دونند و هم کیفیت اینترنت شبانه بهتر میشه
مثلا بیاد اعلام کنه کاربران 128 ماهیانه 3 گیگ دانلود شبانه رایگان یا 1 گیگ دانلود روزانه رایگان دارن
256 ها 5 گیگ یا 1.5 گیگ روزانه
و...
بعد از اینکه یه نفر حجم رایگانشو دانلود کرد دیگه از حجم خودش کم بشه
اینطور هم کاربر می دونه چه قدر سرعت رایگان داره و هم بعد از تمام حجم رایگانش مجبور به تحمل سرعت های پایین نیست
حالا اگه دوستان موافق این نوع طرح باشن(که میشه درباره مقدار گیگ رایگان بحث کرد ولی نباید اعداد تخیلی داده بشه چون شاتل ترتیب اثر نمی ده)می تونیم یه نامه پر کنیم و با یک درخواست به شاتل اعلام کنیم
(البته قبلا پشتیبان های شاتل توی تاپیک بودن...از بس فحش خوردن الان نمی دونم فعالیت می کنند یا نه:n02:)
من هنوز در مورد مسئله شیرینگ و شیر شدن ما با مشترک پر مصرف مثل خودمون و ... توجیه نشدم اما چون میدونم جوابی براش نیست باوشه دیگه جوابی براش نمیخوام :n02:
این یک پیشبینی بود نه یک جمله خبری که بخواد اشتباه باشه
همون موقع هم یه چیزای دیگه گفتم ، آخر همین پستی که به عنوان یاد آوری زدم هم هست .

اما اگر دیدی یک دی وی دی آموزشی در یک سایت خارجی هست که تا100سال آینده نمیاد ایران باید گوشت خودت رو بخوری
چون سرویست ممکنه محدود بشه
تهش به این خفت رضا میدی و ماهی 4 تا دی وی دی میگیری اونم از ترس اینکه محدود نشی که خوب بازم تضمینی نیست ( ممکنه محدود بشی) .
الان دوست من داره شبی یک گیگ دان میزنه تا سر ماه 30 گیگ میشه با همین سرعت سرویس از شرکت دیگه و همین پول
این نامردا سر 18 گیگ پخ پخ میکننت .

در کل میبینید که دیگه از دوستان ناراضی تعداد زیادی نمونده و تقریبا اکثر کسایی که اینجا بودن از شاتل رفتن
نمونش خود من که گذری در خدمتتونم یا این دوستمون که نظرش رو براتون میزارم دوباره بخونید . ظاهرا برای شما نوشته

آقا جان منو که میشناسی 4 ماه پیش هر روز باهات کل کل داشتم همون حرفهایی رو که به من میزدی الان داری به این بنده خدا میزنی ایشون هم همن چیزی رو گفت که من پرسیدم یادت باشه آدم باید با کلمات بازی نکنه من کلآ 13 روز دیگه اشتراکم تموم میشه و میرم از این شرکت مزخرف شما باید یادت باشه که مسئولین فروش باید حساب کنند که شخصی که اومده و اشتراک میگیره مبتدی هست اینکه شما سرویس اشتراکی گرفتید و بین کاربران دیگه تقسیم میشید و اگر از 20 گیگ بیشتر دانلود داشته باشید بین مشترکین پرمصرف به اشتراک گذاشته میشید اینها رو بنده بعد از 6 ماه فهمیدم در حالی که همون زمان هم که محدود بودم از خود پشتیبانی سوال میکردم به هیچ عنوان پاسخ درست به من نمیدادند که من تاچه زمانی تو محدودیت هستم وباید در ماه چقدر دانلود کنم که محدود نشم شما همین الان زنگ بزن به پشتیبانی و یا واحد فروش بگو که می خوای عضو بشی و بپرس که چقدر دانلود داشته باشی در ماه محدود نمیشی اگر جوابت رو درست دادن من به شما جایزه میدم عزیز من شما داری الان به این بنده خدا میگی که اگر اینقدر دانلود کنی محدود میشی و یا نمیشی ولی پشتیبانی که نمیگن فقط یه ورق گذاشته طرف جلوش هی داره رو خونی میکنه که یه بار یادمه با یکیشون دعوام شد من هی یه چیزی دیگه میگفتم که چه زمانی از محدودیت در میام اون هی داشت میگفت سرویس شما اشتراکی هست و در ساعات شلوع ترافیکی شما سرویستون شرSHER میشه که یه دفعه عصبانی شدم گفتم اون کاغذ لامصبی که گذاشتی جلوت رو که داری روخونی میکنی بزار کنارمن فهمیدم همه چیز رو لطفآ به من بگو که من چقدر باید دانلود کنم که محدود نشم که آخر سر گفت که20 گیگ درهر حال لطفآ شما سعی کن که با کاربران این سایت مثل پشتیبانی صحبت نکنی در ضمن اون قراردادی رو هم که میگی بنده اگه یادت باشه عکسش رو برات گذاشتم که گفتی عکسش رو بزار تا روشنت کنم همین حرفی که به این بنده خدا گفتی بنده گذاشتم و یادمه در صفحه اول هم بود که عکس ازش گرفتم و برات گذاشتم که یه اشاره کوچیکی کرده که شما از سرویس اشتراکی استفاده میکنید که این اشتراک بین کاربران تقسیم میشه ولی مشکلی که برای همه هست مخصوصآ کاربران تازه ثبت نامی اینه که همه میدونند که سرویسشون اشتراکی هست منتها نمیدونند که زمانی که اشتراک هستند در هر ساعت شبانه روز سرعتشون میشه چقدر همه فکر میکنند که نباید زیر 60 حداقل بیان بنده الان 512 دارم سرعتم از 65 بالاتر نمیره درشب تازگی ها یکم سرعت رو تو روز بردن بالا در حالی که دوستان دیگم از شرکتهای دیگه گرفتند با 128 چه شب چه روز سرعتشون 112 هست به هر حال اقای طرفدار بیوک میرزائی با کلامات بازی نکن فکر کن همه مثل روز اول من ابتدایی ابتدایی هستند الان بنده برم سرویس از جای دیگه بگیرم همه چیز رو میپرسم که چقدر دانلود کنم محدود میشم سرعتم در زمان اشتراک پر مصرف چقدره و اینکه بنده یکی از اونهایی هستم که شبها تا صبح باید دانلود مجانی کنم اونهم فایلهای حجیم وار بگن مشکلی نیسن قبول میکنم و دیگه اشتراک 6 ماه هم نمیگیرم 3 ماهه میگیرم که اگه بد بود برم یه شرکت دیگه اونقدر شرکت عوض میکنم تا یکی رو پیدا کنم که برام OK باشه شب خوش

من خودم به شخصه نمیتونم تحمل کنم اینطوری توی صورتم ازم دزدی بشه
خلاصه همه میدونن شاتل فقط به درد وب گردی میخوره و توی وب گردی بهترین اپراتور که هیچ اصلا توی جهان بعد از منچستر اوله :n02:
( از نظر من به هیچ دردی نمیخوره )
الان میخوام برم بازی بتلفید4 ورژن بلک باکسی که 3 روزه دانلود کردم رو بازی کنم تا از اینترنت نامحدود واقعی مخابرات لذت ببرم :n09:
شاتل هم خوبه:n09: راه حل شما هم خوبه!!!! :n09:

amin1374
01-11-2013, 13:39
من شخصا تازه اومدم شاتل ولی میخام جمع کنم یعنی فقط همین 3 ماه !

amin1374
01-11-2013, 13:42
حذف شود اشتباه شد!

BIG-BANG
01-11-2013, 17:10
دوستان میشه آی دی یاهو این دوستی که vps میفروختن رو برام پخ کنید

LOVEFORLOVE
01-11-2013, 17:37
با سلام دوستان با برنامه اتو شات دون مشکل دارم تازه دارم باش کار میکنم وقتی تنظیم میکنمش سیستم میاد بالا روی لوگ آف اون صفحه که حتما باید کلبک کنید تا بره تو ویندوز میخوا وقتی روی سلیپ میزنم یه راست بره تو ویندوز دانلود کنه ای دی ام

aliano
01-11-2013, 19:10
آقا کسی قرارداد جدید با هزینه 3500 برای شبانه بسته؟بازم با پرداخت این مبلغ شبانه رو محدود می کنن یا نه؟

Tombstone1
01-11-2013, 19:42
دوستان میشه آی دی یاهو این دوستی که vps میفروختن رو برام پخ کنید

ایشون فروشنده اکانت ایران هستند نه وی پی اس
براتون ارسال کردم.

آقا کسی قرارداد جدید با هزینه 3500 برای شبانه بسته؟بازم با پرداخت این مبلغ شبانه رو محدود می کنن یا نه؟

یکی از دوستان من، این مبلغ رو پرداخت کرد و بعد 4 شب دوباره محدود شد به خاطر 600 مگ دانلود!! :n04:

amin1374
01-11-2013, 20:24
دوستان پس از تحقیقات فراوان به غیر از این روش وی پی ان ایران یک روش دیگه هم هست اکانت از آپلود بوی بگیرین لینکاتونو ریموت کنین اونجا اگه با آی پی ایران آپ کنین اونجا فایلتون روی سرور های ایران این سایت ریموت میشه که اگه لینکو جنریت کنین اول فایل s61هست که ماله ایرانه و میتونین با سرعت اینترانت دانلود کنین البته امشب خودم تست میکنم خبر قطعیشو میگم اگه اوکی باشه که حل میشه مشکلم :n06:
و راحت حالشو میبرم چون اون اکانته برا من کار نمیکنه :(

[Mohsen]
01-11-2013, 23:08
به نظر بنده هم اگر شاتل بیاد این محدودیت ها رو به صورت شفاف اعلام کنه وضعیت خیلی بهتر میشه

چند تا سایت میخواهید بهتون معرفی کنم که سرورشون داخل ایرانه؟

توی یکی دو سال آخر خیلی از سایت ها به داخل مهاجرت کردند، چون هم مشکلات کپی رایت نیست هم پشتیبانی بهتری هست

یکی از آشنایان اصلا از نت شبانه استفاده نمیکنه با اینکه اشتراک یکساله داره و پولش رو از قبل داده، آیا مطلع هستید با روش های MAC Address Spoofing میشه این محدودیت رو دور زد یا نه؟ چون اگر اینطوری بشه دیگه من پول شبانه ندم

babak2111
01-11-2013, 23:12
;7958572']به نظر بنده هم اگر شاتل بیاد این محدودیت ها رو به صورت شفاف اعلام کنه وضعیت خیلی بهتر میشه

توی یکی دو سال آخر خیلی از سایت ها به داخل مهاجرت کردند، چون هم مشکلات کپی رایت نیست هم پشتیبانی بهتری هست

یکی از آشنایان اصلا از نت شبانه استفاده نمیکنه با اینکه اشتراک یکساله داره و پولش رو از قبل داده، آیا مطلع هستید با روش های MAC Address Spoofing میشه این محدودیت رو دور زد یا نه؟ چون اگر اینطوری بشه دیگه من پول شبانه ندم

والله اون سایت هایی که شما منظورتونه رو هربچه دبستانی می شناسه برای من که به شخصه غیرازسالی یک بارنرمافزارهای اون سایت ها دیگه هیچ سرکاری با اونا ندارم
شما یک لچرمعرفی کنید که رو هاست ایرانی باشه ؟؟؟؟؟
یا یک سایت معرفی کنید که فیلم وسریال و موزیک ویدیو و.... رو هاست ایرانی داشته باشه؟؟؟؟/؟

amin1374
01-11-2013, 23:16
;7958572']به نظر بنده هم اگر شاتل بیاد این محدودیت ها رو به صورت شفاف اعلام کنه وضعیت خیلی بهتر میشه

منم با شما موافقم ولی راه کاری گفتید واسه دور زدنش دارین میشه بگین چیه؟

amin1374
01-11-2013, 23:20
والله اون سایت هایی که شما منظورتونه رو هربچه دبستانی می شناسه برای من که به شخصه غیرازسالی یک بارنرمافزارهای اون سایت ها دیگه هیچ سرکاری با اونا ندارم
یا یک سایت معرفی کنید که فیلم وسریال و موزیک ویدیو و.... رو هاست ایرانی داشته باشه؟؟؟؟/؟
لیچر نداریم سایت دانلود فیلمم نداریم چرا چون خلاف قوانین مسخره ج .... است لیچر ها هم ک چون پهنای باند زیادی میخان و قدرت سرور زیاد واسه همینم هیچ لیچری تو ایران نیست کلا من نمیفهمم این اخه چ مسخره بازیییه؟! سایت داخل سایت خارج خب بیاین همرو با ی سرعت بدین دیگه داخل اینجوری خارج اونجوری اینترنت اینترنته داخل و خارج نداره در اون صورت میشه اینترانت ک......بقیشو خودتون میدونین

Pedram_mrn
01-11-2013, 23:34
چجوری باید اون ماهی ۳.۵ رو پرداخت کرد؟ موقع تمدید سرویس یا بعدا لینک جداگونه داره؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4

[Mohsen]
01-11-2013, 23:55

من مطمئنم شما به غیر از 3-2 تا سایت بقیه رو نمیشناسید، وگرنه نمیگفتید هر بچه دبستانی ای میشناسه!

مطالب بسیار زیاد و کاملی داخل این سایت ها هست، البته اگر اینترنت رو خلاصه کنیم به فیلم و سریال که خیر، این سایت ها اصلا وجود ندارند

منم با شما موافقم ولی راه کاری گفتید واسه دور زدنش دارین میشه بگین چیه؟

شما هم که فعلا خودت یکی پیدا کردی :n02:

چجوری باید اون ماهی ۳.۵ رو پرداخت کرد؟ موقع تمدید سرویس یا بعدا لینک جداگونه داره؟

پیش فرض اون 3500 رو در نظر گرفتن مگر اینکه بگید شبانه نمیخوام

amin1374
01-11-2013, 23:59
;7958654']من مطمئنم شما به غیر از 3-2 تا سایت بقیه رو نمیشناسید، وگرنه نمیگفتید هر بچه دبستانی ای میشناسه!

مطالب بسیار زیاد و کاملی داخل این سایت ها هست، البته اگر اینترنت رو خلاصه کنیم به فیلم و سریال که خیر، این سایت ها اصلا وجود ندارند

شما هم که فعلا خودت یکی پیدا کردی :n02:

خب اون گرون در میاد ماهیانه 15تومن بابا ما دانشجوییم خدا تومن پول بدیم ب شاتل باز خداتومن پول بدیم واسه دور زدن شاتل ک بتونیم دو تا فایلی رو ک میخایم دانلود کنیم !
حالا شما بگو اینجا نمتونی تو پخ بگو یا پروفایلی جایی :-)

Pedram_mrn
02-11-2013, 00:12
;7958654']

الان میخوام تمدید کنم سه ماهه رو زده همون ۳۱ تومن که همیشه میدم خب...
با احتساب اون ۳.۵ ها باید میزد ۴۲.۵ که...

amin1374
02-11-2013, 01:10

یک تماس با پشتیانی بگیر ببین چیئ مییگن!

---------------
راستی دوستان روشی که در صفحه قبل گفتم خیلی خوب جواب داد :) تایید میشه :) برید حالشو ببرین :n06:

[Mohsen]
02-11-2013, 01:58

احتمالا پیش فاکتور قبل از این جریانات صادر شده برای همین قیمت قبل حساب میکنن، از دوره بعد باید اون 3500 رو بدید

mhroozbeh
02-11-2013, 13:08

آقا میشه اپلود سنترت رو مشخص کنی
من الان چن وقته دنبال اپلود سنتر ایرانیم

mhroozbeh
02-11-2013, 13:17
آپلود بوی سروراش UK هست
ظاهرا چنین آپلود سنتری ( آپلود سنتر ایرانی) وجود خارجی نداره

amin1374
02-11-2013, 15:32
آپلود بوی سروراش UK هست
ظاهرا چنین آپلود سنتری ( آپلود سنتر ایرانی) وجود خارجی نداره

نه توضیحاتشو قبلن دادم

sasanv
02-11-2013, 23:46
نه توضیحاتشو قبلن دادم برا امتحانم این فایل رو که از آپلود بوی هست تو شب دانلود کنین
تا متوجه بشین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما جه نوع اکانتی گرفتین از آپلود بوی؟

amin1374
02-11-2013, 23:51
شما جه نوع اکانتی گرفتین از آپلود بوی؟

فعلا که فقط رجیستر کردم دیشب که تست کردم سرعتش خوب بود چون رو سرور ایران بود ولی خب محدود بود چون اکانت پریمیوم نیستم! ولی با پشتیبانی شون که صحبت کردم بهم یک 12 ساعته پریمیوم دادن تو روز قشنگ سرعتم رو چسبوند به ته یعنی 515 کیلو بایت :)

حالا شما امشب اون فایلو دانلود کنینی به حرف من میرسید

راستی دوستان یک وقت فک نکین میخام تبلیغ کنموووووو نه من فقط خاستم کمکی کرده باشم :)

BursT
03-11-2013, 03:11
من هنوز در مورد مسئله شیرینگ و شیر شدن ما با مشترک پر مصرف مثل خودمون و ... توجیه نشدم اما چون میدونم جوابی براش نیست باوشه دیگه جوابی براش نمیخوام :n02:
این یک پیشبینی بود نه یک جمله خبری که بخواد اشتباه باشه
همون موقع هم یه چیزای دیگه گفتم ، آخر همین پستی که به عنوان یاد آوری زدم هم هست .
من نمی دونم شما چه طور می خوای توجیح بشی؟
وقتی در سایت خود شاتل و در قراردادی که امضا کردی زده بیش از حد دانلود کنی سرعتت کم می شه دیگه سوالت چی می تونه باشه؟مشکل شما از اونجاست که احتمالا اون قرارداد ترکمنچایی که امضا کردی رو یکبار هم نخوندی...چون اگه خونده بودی می فهمیدی اجازه ی هر غلطی که فکر کنی رو به شاتل دادی :n11:
منظورم از اون پسپ این بود که "شاتل بهترین اوپراتور سراسری هست"حالا سطح کیفی مورد نظر شما رو فراهم نمی کنه دلیلش اینه که با این واقعیت که در ایران زندگی می کنیم کنار نمیای
شما در نظر بگیر:الان قیمت یک پراید 17-20 میلیون تومان هست...کوچکترین امنیتی نداره.هزینه ساختش برای شرکت سازنده تقریبا یک سوم این هست ولی به دلیل اینکه دولتی هست و رقابت درش نیست و دولت پشت شرکت سازنده اش هست این قیمت به فروش میره...حالا شما بیا این رو با شرکتی که دولت بزرگترین دشمنش هست و اجازه رقابت بهش داده نمیشه مقایسه کن

در کل میبینید که دیگه از دوستان ناراضی تعداد زیادی نمونده و تقریبا اکثر کسایی که اینجا بودن از شاتل رفتن
نمونش خود من که گذری در خدمتتونم یا این دوستمون که نظرش رو براتون میزارم دوباره بخونید . ظاهرا برای شما نوشته
من فقط یک سوال می پرسم:
این دوستمون وقتی قرارداد رو امضا کرد،اون رو خوند؟حالا بگیریم طرف مبتدی هم باشه...سواد خوندن و نوشتن داره...وقتی به صراحت نوشته بیش از حد دانلود کنی محدود میشی خب دیگه صحبتی نمونده...البته من باز هم میگم کمی مشکل از شاتل هست که در قرارداد ها به صراحت اعلام نمی کنه.
البته این هم بگم که اکثر شرکت های خدماتی اینترنت ایران همینطور هستند و به صراحت هیچ موضوعی رو اعلام نمی کنند(برای مثال طبق گفته کاربرانش،پارس آنلاین محدود می کنه،های وب محدود می کنه،صبانت کاملا Unstable هست و...)

الان میخوام برم بازی بتلفید4 ورژن بلک باکسی که 3 روزه دانلود کردم رو بازی کنم تا از اینترنت نامحدود واقعی مخابرات لذت ببرم :n09:
شاتل هم خوبه:n09: راه حل شما هم خوبه!!!! :n09:
ببینید یه زمانی می خوای 4 تا دی وی دی درسی بگیری حجمش در ماه میشه 16 گیگ این منطقی هست که از ISPت درخواست داشته باشی به صورت رایگان بهت اجازه دانلود بده...ولی یه زمانی هست شما می خوای 4 تا دی وی دی درسی و 20 تا فیلم روز دنیا با کیفیت HD و 5 تا بازی روز دنیا رو دانلود کنی که در این شرایط اصلا حق نیست به شما اجازه دانلود داده بشه...چون با اینکار حق دیگرانی که پهنای باند مشترک با شما دارند خورده میشه
اون مخابراتی هم که ازش حرف میزنی در حال حاضر فقط در تهران با این شرایط اینترنت می ده و اگه اخبار رو دنبال کرده باشی می دونی که چندین میلیارد تومان به زیرساخت بدهکار هست و بهش اجازه گرفتن کاربر جدید داده نشده و قیمت های جدیدش هم گرانتر شده...از طرفی بهت قول خواهم داد به زودی کیفیت اینترنت مخابرات افت خواهد کرد چون با این شرایط قسمت ADSLش ضرر ده هست و باید به یک شکلی ضررش رو جبران کنه

من خودم به شخصه امتحان نکردم.از بچه های فروم آشیانه بپرسی حتما جواب میگیری ولی من احتمال این روش رو خیلی پایین می دونم چون اگر اینطور بود به راحتی می شد با -- یوزرنیم های دیگران از اینترنتشون استفاده کرد(که کار خیلی سختی هم نیست)بهترین کار خاموش کردن مودم شرکت و امتحان یوزرنیم آن در خونه هست اگه جواب نداد شما خیلی راحت با پشتیبانی تماس بگیر و بگو اینترنت محل کار خودمه و می خواهم در شب استفاده کنم،راه پیش پام بزارید

من شخصا تازه اومدم شاتل ولی میخام جمع کنم یعنی فقط همین 3 ماه !

قبل از تخلیه خطتت حتما با افرادی که در مرکز مخابراتیت هستند صحبت کن و در مورد شرکت بعدیت ازشون بپرس به خاطر اینکه بیشتر شرکت ها مرکز به مرکز کیفیت خدمات دهیشون متفاوت هست

Meysam Raz
03-11-2013, 05:58
من نمی دونم شما چه طور می خوای توجیح بشی؟
وقتی در سایت خود شاتل و در قراردادی که امضا کردی زده بیش از حد دانلود کنی سرعتت کم می شه دیگه سوالت چی می تونه باشه؟مشکل شما از اونجاست که احتمالا اون قرارداد ترکمنچایی که امضا کردی رو یکبار هم نخوندی...چون اگه خونده بودی می فهمیدی اجازه ی هر غلطی که فکر کنی رو به شاتل دادی :n11:

شما یه نفس عمیق بکش .شاتل با پول و لابی هر غلطی دلش بخواد بکنه میتونه بکنه پس میکنه :n02: و نیازی به اون قرارداد هم نیست .
از طرفی گفتم که نیازی به توجیه کردن من نیست . من نه الان شاتل هستم که بخوام به اینطور اراجیف (مال شما نه ، مال شاتل رو میگم ) گوش بدم نه دیگه هیچوقت مشترکش میشم . قرارداد اون موقع هم احتمالا بازیافت شده

شما در نظر بگیر:الان قیمت یک پراید 17-20 میلیون تومان هست...کوچکترین امنیتی نداره.هزینه ساختش برای شرکت سازنده تقریبا یک سوم این هست ولی به دلیل اینکه دولتی هست و رقابت درش نیست و دولت پشت شرکت سازنده اش هست این قیمت به فروش میره...حالا شما بیا این رو با شرکتی که دولت بزرگترین دشمنش هست و اجازه رقابت بهش داده نمیشه مقایسه کن
اتفاقا سایپا هم با اینکه تولید کننده پرایده اما یک سال در میون یا هر سال بهترین تولید کننده خودرو شده . خوب حداقل شاتل و سایپا توی یک مورد با هم مشترکن و پدر مردم رو در میارن و اول میشن

من فقط یک سوال می پرسم:
این دوستمون وقتی قرارداد رو امضا کرد،اون رو خوند؟حالا بگیریم طرف مبتدی هم باشه...سواد خوندن و نوشتن داره...وقتی به صراحت نوشته بیش از حد دانلود کنی محدود میشی خب دیگه صحبتی نمونده...البته من باز هم میگم کمی مشکل از شاتل هست که در قرارداد ها به صراحت اعلام نمی کنه.
البته این هم بگم که اکثر شرکت های خدماتی اینترنت ایران همینطور هستند و به صراحت هیچ موضوعی رو اعلام نمی کنند(برای مثال طبق گفته کاربرانش،پارس آنلاین محدود می کنه،های وب محدود می کنه،صبانت کاملا Unstable هست و...)
اون موقع در مورد محدودیت هیچ چیزی توی قرارداد قید نمیشد
اتفاقا خود من یکی از کسایی بودم که گفتم حداقل شاتل بیاد بگه ما شبانه چقدر میتونیم دانلود کنیم
اونم نه برای اینکه مدیریت کنم و بزارم بیشتر از این پرایدشون رو بهم بفروشن ، فقط برای اینکه هیچ بنی بشری از امثال برخی تا پشتیبانی شاتل قبول نمیکرد شاتل محدودیت میزاره و میگفت شما دارید با کاربرای پر مصرف مثل خودتون شیر میشید و بازمثل ... دروغ میگفت .
گفتیم اگر روی سایت بزاره حداقل کاربر جدید میره میبینه اینا دزدی علنی میکنن و نمیره جایی که محدود بشه که خدا رو شکر الان دیگه فقط به دوستانی که میخوان بیان و درگیر اسم شاتل بشن یه سایت میدیم و اونم سایت خوده شاتله
منکه نتیجش رو به عینه دیدم .

ببینید یه زمانی می خوای 4 تا دی وی دی درسی بگیری حجمش در ماه میشه 16 گیگ این منطقی هست که از ISPت درخواست داشته باشی به صورت رایگان بهت اجازه دانلود بده...ولی یه زمانی هست شما می خوای 4 تا دی وی دی درسی و 20 تا فیلم روز دنیا با کیفیت HD و 5 تا بازی روز دنیا رو دانلود کنی که در این شرایط اصلا حق نیست به شما اجازه دانلود داده بشه...چون با اینکار حق دیگرانی که پهنای باند مشترک با شما دارند خورده میشه
اون مخابراتی هم که ازش حرف میزنی در حال حاضر فقط در تهران با این شرایط اینترنت می ده و اگه اخبار رو دنبال کرده باشی می دونی که چندین میلیارد تومان به زیرساخت بدهکار هست و بهش اجازه گرفتن کاربر جدید داده نشده و قیمت های جدیدش هم گرانتر شده...از طرفی بهت قول خواهم داد به زودی کیفیت اینترنت مخابرات افت خواهد کرد چون با این شرایط قسمت ADSLش ضرر ده هست و باید به یک شکلی ضررش رو جبران کنه
من مبلغ مخابرات نیستم برادر . دیگه عاقبت مخابرات چی میشه در حد پیشبینه ، که خوب اگر اینطوری که شما میگی بشه چیز عجیبی نیست . بالاخره شرکتای خصوصی مثل شاتل با پولشون باید یه شرکت دولتی و الان نیمه دولتی که داشت عالی سرویس نامحدود میداد رو بکشن پایین یا نه؟!!!!! مخابرات در آمد مکالمات رو هم داره .
برای دانلود همون چهارتا دی وی دی باید از یک ماه سرویس شبانه صرف نظر کرد و چند وقتی محدودیت کشید .
دوست عزیز به دنیا خوش اومدی توی این دنیا حجم یک بازی 20 گیگ به بالاست و حجم هر فیلم HD از 3 گیگ شروع میشه تا ...
فکر نمیکنم کسی بتونه با سرویس 512 شاتل حتی یک بازی رو بگیره چه برسه به گرفتن چندین فیلم و این چیزایی که میگید
من با اینطور دانلود فیلم و بازی و... موافق نیستم و معمولا بازی یا فیلمی رو میگیرم که برای خرید در دسترس نباشه یا به صرفه نباشه
با این تفاسیر و با کمال احترام ، نظر شما در مورد حق دانلود اینجانب برای خودتون محترمه و من هم در مورد نظر شما :n02:دلخواه نظری نمیدم تا تمام قوانین انجمن زیر سوال نره و بن نشم
به همین بسنده میکنم اولا هیچکس نمیتونه به کاربر بگه فقط محتوای درسی و آموزشی نت رو نگاه بکنه و با جنبه فان و سرگرمی کاری نداشته باشه در ثانی کاربران رو شرکت محدود میکنه تا حاشیه سود خودش رو ثابت نگه داره مثل موقعی که کاربر جدید میگیره در حالی که هر روز ، رئیس شرکت در حال نالیدن از دست دولت و مخابرات و زیرساخت و ... نبود پهنای باند کافی هستش .
توی روزگاری که مردم جهان فایل رو دانلود نمیکنن تا ببین بلکه اون رو به صورت مستقیم و روی سایت میبینن شرکتی مثل شاتل روی کاربر شدیدترین فشار رو میاره تا کاربر با دانلود ماهی 18 گیگ به بالا رو مقصر کنه.
من عاشق تفکر طنزی هستم که میگه اگر همه دانلود نکنن وضع نت کشور و شاتل درست میشه
مشترکی که توی این اوضاع بد با این وضعیت درآمدی باید برای یک بازی کرک شده 20 تومن یا برای یک فیلم معمولی کپی شده باید 3تا5 تومن بده حاضره دانلود نکنه؟ تازه خداروشکر قانون کپی رایت اعمال نشده .

باید همه خیلی ساده لوحانه به قضیه نگاه کنن تا به نتیجه ای که شما گرفتی برسن و بگن دانلود بیشتر از 18 گیگ در ماه چیز بدیه .
تو همین فروم هر روز دارم اعتراض ها رو میبینم و همه از این شاکین که نمیتونن فایلی که میخوان دانلود کنن .

بعد از عمری استفاده از اینترنت ایران میگم بین تمامی شرکت های سرویس دهنده بدترین محدودیت ها رو شاتل داره .
هر شرکتی با شیوه خودش میدزده و اما رئیس تمام این دزدها شاتله
((شرکتی که بساط محدودیت و ذلیل کردن کاربر و راه انداخت شاتل بود و بس
کاربرهم که فقط درخواستش دانلود معقول بوده و هست .))

Rhodes
03-11-2013, 06:18
دوستان یه سوال : شاتل 128 نامحدود رو روی چند بسته ؟!
مثلا اگر روی 100 بسته باشه بعد ما از سرور داخلی دانلود کنیم همون 100 ـــه یا بیشتر میشه ؟!
اگر بیشتر میشه وقتی بعدش محدود شدیم و از سرور داخلی دانلود کنیم سرعت میاد روی 100 یا همون که بیشتر شده ؟!

ممنون.

یه تستی از این سایت بگیرید ببینید چه طوره : top2download.com
هم نامحدود ها هم محدود ها ....

تشکر.

reza_meybod
03-11-2013, 12:23
دوستان یه سوال : شاتل 128 نامحدود رو روی چند بسته ؟!
مثلا اگر روی 100 بسته باشه بعد ما از سرور داخلی دانلود کنیم همون 100 ـــه یا بیشتر میشه ؟!
اگر بیشتر میشه وقتی بعدش محدود شدیم و از سرور داخلی دانلود کنیم سرعت میاد روی 100 یا همون که بیشتر شده ؟!

ممنون.

یه تستی از این سایت بگیرید ببینید چه طوره : top2download.com
هم نامحدود ها هم محدود ها ....

تشکر.
دوست عزیز سرورش برای ایرانه و محدود نمیشید
تو CMD این دستور رو بنویسید
لینک دانلود سایت ping

mohammad hamed
03-11-2013, 14:24
این شاتل حرف نداره
امروز ارتقاء دادم به 8 مگ

reza_meybod
03-11-2013, 14:35
این شاتل حرف نداره

برای کسایی که دانلود شبانه ندارن خوبه ، برای اونایی که دارن واویلا ....

ashoob72
03-11-2013, 17:21
دوستان کسی هم مثه من اینترانتش هم محدود شده یا فقط من اینقدر بد شانسم؟

Tombstone1
03-11-2013, 18:02
دوستان کسی هم مثه من اینترانتش هم محدود شده یا فقط من اینقدر بد شانسم؟

من شبی میانگین دارم 5 گیگ دریافت میکنم (از طریق اکانت سرور داخلی) و حدود 10 روز هم هست که مداوم دارم دانلود میکنم.
تا دیشب که مشکلی نبود

kalahan1
03-11-2013, 18:38
من شبی میانگین دارم 5 گیگ دریافت میکنم (از طریق اکانت سرور داخلی) و حدود 10 روز هم هست که مداوم دارم دانلود میکنم.
تا دیشب که مشکلی نبود
منم سه شب دانلود داشتم محدودم كردن اونم داخلي ا(كانت سرور داخليم داشتم)

amin1374
03-11-2013, 19:09
با سایت های داخلی هم تست کردین؟ من ک فک میکنم روش اکانتتون باعث ایجاد مشکل شده؟!

trackshare
03-11-2013, 19:24
قبلا هشدار دادم که برادر عزیز اینترانت نامحدود نیست 10 برابر اینترنت هست بعد 100 گیگ محدود می شید پس چیزی دانلود کنید به دردتون می خوره .

ashoob72
03-11-2013, 19:24
من همش از سایت های داخلی بازی دانلود میکنم دو ماه قبل عالی بود ماه گذشته کلا یک هفته دانلود کردم محدود شد الانم که دو باره شارز کردم سرعتم از 100 شده 50از هر دو سرورالبته اینطوری شده که وقتی از سرور خارجی زیاد دانلود میکنم من رو ارز هر دو سرور به یک اندازه محدود میکنن به نظرتون میتونه مشکل از ویندوز باشه اخه قبلا خوب بود کلی هم دنبال سایت های داخلی گشتم:n03:

Tombstone1
03-11-2013, 19:32
نخیر قبلا محدود نبود یوزر امین1356 لطف کردن این رو داخلی رو هم از بین بردن اومدن استفاده تجاری بکنن از این مورد .

عزیزان چیزی پابلیک بشه سریع بسته می شه مگه یادتون نیست سرعت دانلود شبانه پارس آنلاین یا دور زدن حجم آسیاتک به محض پابلیک شدن بسته می شه اینها .

از ساپورت شاتل چند تا اینجا فعال هستن به محض همچین باگی های می رن برای بستن .

شما شلوغش نکن فدات شم. خود شما داری بدتر از همه این روش رو پابلیک میکنی!!
همون طوری که گفتم، بنده خودم دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم نداشتم
فکر هم نمی کنم این مسئله ربطی به این اکانت ها داشته باشه چون اگه به اون ربط داشت، برای همه میشد نه یکی دو نفر

trackshare
03-11-2013, 19:38
من خودم محدود شدم دیگه هم داخلی هم خارجی 88 گیگ دانلود کردم الان هم داخلی هم خارجی سرعت 30 کیلوبایت

قبلا 300 تا می زدیم مشکلی نبود .

amin1374
03-11-2013, 19:40
شایدم ای اس پی سرعت اون پورت رو که ازش استفاده کردین و دیتا زیاد ردو بدل کردین محدود کرده!

trackshare
03-11-2013, 20:08
نه عزیز از همین سایت داخلی مثل میهن دانلود و... می زنم محدود شدم البته روزانه نه شبانه محدودم کردن چون حجمی هست .

amin1374
03-11-2013, 20:21
نه عزیز از همین سایت داخلی مثل میهن دانلود و... می زنم محدود شدم البته روزانه نه شبانه محدودم کردن چون حجمی هست .

نه پس فک نکنم محدودتی در کار باشه اگه اینجوری باشه که من پس محدود محدودم ماه قبل تو ی هفته 55
گیگ گرفتم و تو این ماهم تا الن 31 گیگ!

mohammad hamed
03-11-2013, 22:14
برای کسایی که دانلود شبانه ندارن خوبه ، برای اونایی که دارن واویلا ....

دلیلش چیه؟؟

amin1374
03-11-2013, 22:19
دلیلش چیه؟؟

محدود کردن سرعت مثل خر.دی یعنی سرعتو میارن در حد دایال آپ و کمتر

[Mohsen]
03-11-2013, 23:06
من مبلغ مخابرات نیستم برادر . دیگه عاقبت مخابرات چی میشه در حد پیشبینه ، که خوب اگر اینطوری که شما میگی بشه چیز عجیبی نیست . بالاخره شرکتای خصوصی مثل شاتل با پولشون باید یه شرکت دولتی و الان نیمه دولتی که داشت عالی سرویس نامحدود میداد رو بکشن پایین یا نه؟!!!!! مخابرات در آمد مکالمات رو هم داره .
برای دانلود همون چهارتا دی وی دی باید از یک ماه سرویس شبانه صرف نظر کرد و چند وقتی محدودیت کشید .
دوست عزیز به دنیا خوش اومدی توی این دنیا حجم یک بازی 20 گیگ به بالاست و حجم هر فیلم HD از 3 گیگ شروع میشه تا ...
فکر نمیکنم کسی بتونه با سرویس 512 شاتل حتی یک بازی رو بگیره چه برسه به گرفتن چندین فیلم و این چیزایی که میگید
من با اینطور دانلود فیلم و بازی و... موافق نیستم و معمولا بازی یا فیلمی رو میگیرم که برای خرید در دسترس نباشه یا به صرفه نباشه
با این تفاسیر و با کمال احترام ، نظر شما در مورد حق دانلود اینجانب برای خودتون محترمه و من هم در مورد نظر شما :n02:دلخواه نظری نمیدم تا تمام قوانین انجمن زیر سوال نره و بن نشم
به همین بسنده میکنم اولا هیچکس نمیتونه به کاربر بگه فقط محتوای درسی و آموزشی نت رو نگاه بکنه و با جنبه فان و سرگرمی کاری نداشته باشه در ثانی کاربران رو شرکت محدود میکنه تا حاشیه سود خودش رو ثابت نگه داره مثل موقعی که کاربر جدید میگیره در حالی که هر روز ، رئیس شرکت در حال نالیدن از دست دولت و مخابرات و زیرساخت و ... نبود پهنای باند کافی هستش .
توی روزگاری که مردم جهان فایل رو دانلود نمیکنن تا ببین بلکه اون رو به صورت مستقیم و روی سایت میبینن شرکتی مثل شاتل روی کاربر شدیدترین فشار رو میاره تا کاربر با دانلود ماهی 18 گیگ به بالا رو مقصر کنه.
مشترکی که توی این اوضاع بد با این وضعیت درآمدی باید برای یک بازی کرک شده 20 تومن یا برای یک فیلم معمولی کپی شده باید 3تا5 تومن بده حاضره دانلود نکنه؟ تازه خداروشکر قانون کپی رایت اعمال نشده .

باید همه خیلی ساده لوحانه به قضیه نگاه کنن تا به نتیجه ای که شما گرفتی برسن و بگن دانلود بیشتر از 18 گیگ در ماه چیز بدیه .
تو همین فروم هر روز دارم اعتراض ها رو میبینم و همه از این شاکین که نمیتونن فایلی که میخوان دانلود کنن .

نه آقا بازی هم زیاد داریم با حجم های خیلی پایین (البته برای PC بقیه رو نمیدونم) کافیه خیلی از سایت های دانلود رو چک کنید، برای فیلم هم که نسخه های Rip شده هست با حجم میانگین 1 گیگ

قیمت هایی رو هم که گفتید به نظرم خیلی باهاتون سر گردنه ای حساب کردن! :n02: خیلی ارزون تر از اینهاست. به هر حال به نظرم این مطالب سنگین رو آدم اگر بخره ارزون تر در میاد تا بیاد کامپیوتر و مودمش رو مستهلک کنه و یک پولی هم به شرکت برق بده.

Meysam Raz
03-11-2013, 23:26
;7961659'][/CENTER]

نه آقا بازی هم زیاد داریم با حجم های خیلی پایین (البته برای PC بقیه رو نمیدونم) کافیه خیلی از سایت های دانلود رو چک کنید، برای فیلم هم که نسخه های Rip شده هست با حجم میانگین 1 گیگ

قیمت هایی رو هم که گفتید به نظرم خیلی باهاتون سر گردنه ای حساب کردن! :n02: خیلی ارزون تر از اینهاست. به هر حال به نظرم این مطالب سنگین رو آدم اگر بخره ارزون تر در میاد تا بیاد کامپیوتر و مودمش رو مستهلک کنه و یک پولی هم به شرکت برق بده.

محسن جان بازی با این حجم رو برای این گفتم چون بازی مثل بتل یا cod یا بتمن یا... طرفدار زیادی داره و یک جورایی سالار بازیهای نسله خودشونن. قطعا fifa و pes هم هست که پنج یا شیش گیگن .
در مورد فیلم هم دوستمون گفتن ((دانلود چنتا فیلم HD ))که منم حجم واقعی براشون مثال زدم وگرنه کاملا حرف شما تایید میشه
من خودم برای دانلود فیلمی بیشتر از حجم یک گیگ و کیفیت 720 blurey دانلود نمیکنم . برای چی آخه سیستم الکی روشن بمونه درکل
با دو خط آخرتون کاملا موافقم:n02: منم ازشون نخریدم و از یکی از دوستان فیلم و اینا رو گرفتم

noisymind
04-11-2013, 00:37
الان ساعت شبانه نیمه رایگان! شاتل از چند تا چند هست؟

Armin.Computer
04-11-2013, 00:53
سلام
دوستان از بحث های بی ارتباط با تاپیک خودداری کنید
با تشکر

amin1374
04-11-2013, 01:07
خب الان من بحثو به راهش بر میگردونم :n02:

الامن سرعتم از سرور خارجی 7 کیلو نهایت و از داخلی 520 کیلو
همه چی آرومه من چقدر خوش بختم.دی:n02:

SaeedEminem2
04-11-2013, 01:54
اکو 128 ساعت 1 تا 3 از دایل آپا هم بدتر شده و زیر 2 کیلو بایت می چرخه ! اونم فقط با شبی 700 مگ دانلود

دوستان اکو 256 و 512، با شرط اینکه اهل دانلود شبانه باشید، ساعت 1 تا 3 شب سرعتتون چطوره؟

و از 3 تا 8 چی؟ یعنی شبی چقدر می شه با 256 و 512 دانلود کرد؟ و در ماه حدودا بعد از چند گیگ ممکنه محدود کنن؟

البته 3 تا 8 خیلی مهم نیست، دیگه حداقل با 60 دانلود می کنه، اما 1 تا 3 دیگه غیر قابل تحمل شده

BursT
04-11-2013, 03:05
اول از همه بگم که این قضیه لو دادن و اینا اصلا به من ربطی نداره یه وقت فکر نکنید بنده همکاری کردم(حقیقتش یه هفته اس یه کاری در آموزش دانشگاه دارم،حسشو ندارم انجامش بدم دیگه چه برسه ایمیل زدن به شاتل:n02:)
دوم اینکه اگه پستی زده می شه هدفم فقط کمک به کاربران هست چون از طریق همین سایت بسیار بسیار به من کمک شده و شدیدا دعاگوی مسئولانش هستم:n16:

شما یه نفس عمیق بکش .شاتل با پول و لابی هر غلطی دلش بخواد بکنه میتونه بکنه پس میکنه :n02: و نیازی به اون قرارداد هم نیست .
از طرفی گفتم که نیازی به توجیه کردن من نیست . من نه الان شاتل هستم که بخوام به اینطور اراجیف (مال شما نه ، مال شاتل رو میگم ) گوش بدم نه دیگه هیچوقت مشترکش میشم . قرارداد اون موقع هم احتمالا بازیافت شده
ببین دوستم اولا که کل سرمایه شاتل ارزش اینکه من از شما یا شما از من ناراحت بشی رو نداره و من هیچ وقت هیچ وقت قصدم ناراحتی کاربرا نبوده و انشالله نیست اگه هم حرفی زده می شه فقط به خاطر بیان تفاوت تفکراتمون هست

اتفاقا سایپا هم با اینکه تولید کننده پرایده اما یک سال در میون یا هر سال بهترین تولید کننده خودرو شده . خوب حداقل شاتل و سایپا توی یک مورد با هم مشترکن و پدر مردم رو در میارن و اول میشن
دوست عزیزم شما با 15 میلیون پول مجبوری از سایپا خودرو خرید کنی ولی با 10-20 هزارتومن چندین انتخاب بین ISP ها داری و قیمت شاتل حداکثر 5-6 هزارتومان ارزان تر از سایر شرکت هاست پس تقریبا هیچ کس محبور به سرویس گیری از شاتل نیست

اون موقع در مورد محدودیت هیچ چیزی توی قرارداد قید نمیشد
اتفاقا خود من یکی از کسایی بودم که گفتم حداقل شاتل بیاد بگه ما شبانه چقدر میتونیم دانلود کنیم
اونم نه برای اینکه مدیریت کنم و بزارم بیشتر از این پرایدشون رو بهم بفروشن ، فقط برای اینکه هیچ بنی بشری از امثال برخی تا پشتیبانی شاتل قبول نمیکرد شاتل محدودیت میزاره و میگفت شما دارید با کاربرای پر مصرف مثل خودتون شیر میشید و بازمثل ... دروغ میگفت .
گفتیم اگر روی سایت بزاره حداقل کاربر جدید میره میبینه اینا دزدی علنی میکنن و نمیره جایی که محدود بشه که خدا رو شکر الان دیگه فقط به دوستانی که میخوان بیان و درگیر اسم شاتل بشن یه سایت میدیم و اونم سایت خوده شاتله
منکه نتیجش رو به عینه دیدم .
ببین من 3یا 4 ساله مشترک شاتل هستم با اینکه قراردادم مال اون وقت هست درش محدودیت دانلود ذکر شده(البته اون زمان منظور شاتل ART بود ولی در قرارداد کلی نوشته بود)
کسی هم که می خواد از شاتل اینترنت بگیره دو حالت داره:1.کاربر حرفه ای باشه که این کاربر حتما توی فروم های بزرگ مثل اینجا تحقیق میکنه و بعد سرویس خریداری می کنه
2.کاربر تازه کار باشه.که در این صورت اگه در تک تک صفحات شاتل هم اعلامیه بزنند که محدود میشید باز هم بدون خوندن خریداری می کنه:n01:

عزیز من میشه برای من توضیح بدی چه طور شاتل که کل ارزشش اندازه حقوق یک ماه کارمندان مخابرات هست می تونه با پولش مخابرات رو بکشه پایین؟:n02:فکر نمی کنی یه کم در مورد ثروت شاتل داری غلو می کنی؟
یه سوال دیگه...اگه من فرضا سیب زمینی فروش باشم و درآمدم خوب باشه دلیلی میشه پیتزا فروشی بزنم و پیتزا رایگان یا با ضرر به مردم بفروشم؟
حالا اینکه درآمد مخابرات در زمینه مکالمات عالی هست باعث میشه مخابرات توی ADSL ضرر بده؟!آیا این منطقی هست؟
دلیل پایین اومدن مخابرات به دلیل عملکرد احمقانش و تلاشش برای ورشکستگی ISP ها بود(احتمالا دستور احمدی نژاد بوده برای اینکه بتونه اینترنت ایران رو انحصاری کنه و هر نوع محدودیتی که مورد نظرش باشه اعمال کنه)

شما اگر می خواهی اینترنت ایران رو با اینترنت دنیا مقایسه کنی قبلش باید تلاش کنی آزادی بیان دنیا رو به ایران بیاری...ایرانی که ملتش نمی تونند هزاران حرف رو به زبان بیارن و برای کوچکترین اعتراضی 100 بار تن و بدنشون میلرزه ودولتش اینترنت رو به عنوان بزرگترین دشمن و دسیسه خارج و...و...و...میشناسه رو نباید با کشور های پیشرفته که 50 ساله آزادی بیان دارن و اینترنت رو به عنوان جریان آزاد اطلاعات میشناسن مقایسه کنی

من خدمتتون عرض کردم...مطمئنا مشکل از جای دیگه هست ولی با مصرف بیش از حدِ منِ نوعی مشکل اینترنت هم وطن هام نه تنها حل نمیشه،بلکه بیشتر هم میشه

مشترک با وضعیت بد اقتصادی بازی نکنه خب!!!
فکر کنه کشور خارج هست و باید برای بازی 20 دلار بپردازه:n02:عیب ما(خودمم عرض می کنم ها)اینه که تفکر مصالحه جوییمون رو همه جا داریم ولی به محض اینکه وارد فضا مجازی میشیم تبدیل به بزرگ ترین مخالف ظلم و جنایت و دزدی میشیم
بنزین 100 تومنیمون رو با اینکه درآمد کشورمون روز به روز بیشتر میشد 700 تومان کردن صدامون در نیومد
ارزش پولمون 1/3 شد صدامون درنیومد
توی انتخاب مردم دست بردن صدامون در نیومد
و...
اونوقت برای خودمون حفی متصور میشی که برای یه اینترنت 10 هزارتومانی اعتراض کنیم؟
اصلا اعتراض کنیم.آخرش چی میشه؟فوق فوق فوقش دولت میگه شاتل تعطیل...از فردا من و شما باید بریم مشترک شرکت های دیگه بشیم که می خواهند بدون افزایش پهنای باندشون چندین هزار نفر کاربر اضافه رو پشتیبانی کنند و وضعیت اینترنتمون از اینی که هست بدتر هم میشه

شما که 50 هزار تومان سرور خریدی یک اکانتش به این بنده خدا ها می دی 10 هزار تومان شما با شخصیت هستید ؟ می خوای از بدختی یک مشت جوان سو استفاده کنی سود میلیونی به جیب بزنی .
من کاری به بقیه دعواتون ندارم ولی کسی که 50 هزارتومن سرویس خریده باید 10 هزارتومن بفروشه که بتونه از پس ریکسش بربیاد!!!
شما یه ساندویچ می خوری 80درصدش سوده...به کار این بنده خدا که احتمالا کلی ضرر هم می کنه گیر میدی؟
البته بن شدن ایشان به حق بوده چون خرید و فروش بدون اجازه مدیران یه زمانی خلاف قوانین بود ولی اینکه اینقدر سود می کنه به نظرم کاملا منطقی هست

trackshare
04-11-2013, 03:40
BursT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])@

عزیز اشتباه نکن کسی به خاطر منافع خودش منافع ما رو به خطر می ندازه مشکل من هست بنده خدایی از سرور داخلی دانلود می کرد به خارجی هم نیاز نداشت ماهانه 500 گیگ هم دانلود می زد الان باید داخلی هم برای محدود باشه چرا ؟ چون کسی خواسته سود جویی کنه .

با این سود جویی ایشون می یاد شرکت حساس می شه داخلی لیمیت می کنه پس در اصل ایشون داره از چیزی مقطعی سود می کنه حق خیلی ها مثل من و بقیه رو می خوره .

برای شما یک مثال ساده می زنم زمانی می شد با یک پاسپورت 2000 دلار گرفت دیدن داره سود جویی می شه بستن این وسط کسی سود کرد به ضرر کی شد ؟ وقتی سود شما باعث بشه یک عده ای ضرر کنن درست نیست که .

kalahan1
04-11-2013, 09:12
اکو 128 ساعت 1 تا 3 از دایل آپا هم بدتر شده و زیر 2 کیلو بایت می چرخه ! اونم فقط با شبی 700 مگ دانلود

دوستان اکو 256 و 512، با شرط اینکه اهل دانلود شبانه باشید، ساعت 1 تا 3 شب سرعتتون چطوره؟

و از 3 تا 8 چی؟ یعنی شبی چقدر می شه با 256 و 512 دانلود کرد؟ و در ماه حدودا بعد از چند گیگ ممکنه محدود کنن؟

البته 3 تا 8 خیلی مهم نیست، دیگه حداقل با 60 دانلود می کنه، اما 1 تا 3 دیگه غیر قابل تحمل شده

خوب الان يه طوريشده سرغت سرور خارچي بعد از محدوديت رو 7 كيلوبايت تو كل ساعات ميمونه يعني از 1 تا 8 ولي داخلي سرعتش از 200 كيلو به بالاست

ALIMILD
04-11-2013, 09:40
BursT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])@

عزیز اشتباه نکن کسی به خاطر منافع خودش منافع ما رو به خطر می ندازه مشکل من هست بنده خدایی از سرور داخلی دانلود می کرد به خارجی هم نیاز نداشت ماهانه 500 گیگ هم دانلود می زد الان باید داخلی هم برای محدود باشه چرا ؟ چون کسی خواسته سود جویی کنه .

با این سود جویی ایشون می یاد شرکت حساس می شه داخلی لیمیت می کنه پس در اصل ایشون داره از چیزی مقطعی سود می کنه حق خیلی ها مثل من و بقیه رو می خوره .

برای شما یک مثال ساده می زنم زمانی می شد با یک پاسپورت 2000 دلار گرفت دیدن داره سود جویی می شه بستن این وسط کسی سود کرد به ضرر کی شد ؟ وقتی سود شما باعث بشه یک عده ای ضرر کنن درست نیست که .
اگه اينجوريه پس شما بايد بري كسايي كه قيلتر شكن هم ميفروشن لو بدي چون دارن سود ميكنن و از اخر باعث ميشن دولت اون راه هاي دورزدن قيلتر رو هم مسدود كنه. با اين حرفا كار مسخرتو توجيه نكن. شما اگه قراره از سود كردن كسي لجت بگيره بايد از شاتل باشه كه داره از يوزراش دزدي ميليوني ميكنه نه از يه كاربر كه دنبال دور زدن اين محدوديت هاست

Tombstone1
04-11-2013, 12:12

من دیروز هم عرض کردم که مشکلی که برای یکی دو نفر به وجود اومده را به یه چیز دیگه ربطش ندید!!
خود بنده، دیشب یعنی کمتر از 12 ساعت پیش، 2 گیگ فایل رو در کمتر از 2 ساعت دانلود کردم با اون اکانت دوستمون با همون سرعت عادی شب های قبل
پس این مشکل به وجود اومده، هیچ ربطی به این اکانت ها و یوزر فروشنده نداره چون اگه به خاطر اون بود، هر کس که ازش استفاده میکرد مثل من، سرعتش محدود میشد نه یکی دو نفر
شما بگرد مشکلو از تنظیمات خودت پیدا کن یا آپلود سنتری که ازش دانلود میکنی یا خط تلفن و .... هزار تا دلیل دیگه وجود داره
من فکر میکنم شما دنبال یه بهونه هستی که هر مشکلی از قبیل چنین مشکلی پیش میاد، ربطش بدی به این روش و اون دوستمون رو محکوم کنی!!
بنده خدا مگه کار بدی کرده که اومده یه راهی جلوی پای ما گذاشته که دزدی شاتل جلوگیری کنیم؟؟ هزینه این روش، پول 2 گیگ ترافیک شاتل میشه؟؟؟
بهتره به جای اینکه، شما به ایشون حمله کنید، دنبال حل مشکل خودتون باشید (اگر واقعا چنین مشکلی براتون به وجود اومده!)
اگر هم سرور داخلی محدود شده بود، اولین نفر باید من محدود میشدم که 10 روز هست پشت سر هم دانلود میکنم!! :n09:

برای هر کسی که در این انجمن (منظورم شخص خاصی نیست) رفته به شاتل گزارش داده و ... واقعا میتونم فقط تاسف بخورم :n22:
شمائی که خودت دانلود نمیکنی یا از این روش خوشت نمیاد یا هزار کوفت دیگه، حق نداری مثل جاسوس ها این کار زشت رو بکنی. حتی حیوون ها هم چنین کاری با هم نوع خودشون نمی کنند.
کاملا مشخصه فردی که این کارو کرده، یه شخص عقده ای هست و کمبود داره. متاسفم براش
باز هم تاکید میکنم منظورم هیچ یوزری نبود و صرفا جهت اطلاع شخصی که این کارو کرده، گفتم که بدونه چه آدم .... هست.

pedram_sad
04-11-2013, 13:04
دوستان من 3 روزی از اینترنت استفاده نکردم
از امروز صبح که دوباره استفاده کردم down stream و upstream ام هر بار که مودم رو خاموش روشن میکنم تغییر میکنه

قبل از این 3 روز دانم روی 3330 و اپم رو 192 ثابت بود
الان دانم بین 750 و 840 و 950 و گاهی 1180 میچرخه هر بار و اپم شده 255

سایت ها هم درست باز نمیشن یعنی خیلی از انجمن ها قالبشون کامل باز نمیشه یا عکس ها لود نمیشن

6 سالی میشه این سرویس رو دارم

امین1356
04-11-2013, 13:18
با سلام خدمت همه دوستان

بنده یه مقدمه ای عرض کنم:

همانطوریکه احتمالا" اطلاع دارید شبکه ملی اطلاعات یا همان اینترانت (پهنای باند داخلی) توسط شرکت ارتباطات زیر ساخت راه اندازی شده است و در حال نهایی شدن می باشد و تا کنون برخی از شرکت های خدمات دهنده ADSL و اکثر دیتا سنترها به آن متصل شده اند. برخی از فواید شبکه اینترانت بشرح زیر است:

1. چون بستر اینترانت در داخل کشور ایجاد شده لذا در مقایسه با اینترنت پهنای باند بسیار بیشتری دارد ( در حال حاضر ظرفیت پهنای باند اینترانت 470 گیگابیت بر ثانیه و ظرفیت پهنای باند اینترنت 83 گیگابیت بر ثانیه می باشد).
2. قیمت خرید پهنای باند اینترانت برای شرکت های خدمات دهنده ADSL یک دهم قیمت خرید پهنای باند اینترنت می باشد.
3. سایت ها و خدماتی که در سرور دیتا سنترهای ایرانی میزبانی می شوند پینگ تایم کمتری دارند و . . .

همین گرانی و محدودیت ارائه پهنای باند اینترنت به ISP ها در مقایسه با اینترانت از طرف شرکت زیر ساخت باعث شده تا شرکت های خدمات دهنده ADSL بجای افزایش پهنای باند اینترنت خود، پهنای باند اینترانت را افزایش دهند.
از طرفی شرکت های خدمات دهنده ADSL در جهت پیشنهاد های تشویقی و جذب مشتری بیشتر، غالبا" در سرویس های با حجم محدود، سرعت ها را چندین برابر سرعت اسمی سرویس خریداری شده اعمال می کنند و ساعات شبانه را نیز رایگان در نظر می گیرند ولی بمنظور جلوگیری از پر شدن پهنای باند اینترنت خود (بدلیل حجم بالای دانلود کاربران در این ساعات) مجبور به اعمال سیاست مصرف منصفانه می شوند که باعث می شود در ساعات شبانه رایگان (و یا ساعات روزانه عادی) سرعت دانلود از سرورهای خارجی (که به اینترنت نیاز دارد) به سرعت اسمی خریداری شده محدود گردد (و یا حتی کمتر شود) ولی سرعت دانلود از سرورهای داخلی (که به اینترانت نیاز دارد) همچنان همان سرعت چندین برابر سرعت اسمی می باشد (چرا که از نظر پهنای باند اینترانت محدودیتی ندارند).

پس مشکل اصلی شرکت های خدمات دهنده ADSL، دانلود کردن فایل های حجیم از سرورهای خارجی می باشد ولی با دانلود زیاد از سرورهای ایرانی مشکلی ندارند و محدودیتی نیز بر روی آن اعمال نمی کنند چرا که ظرفیت پهنای باند اینترانتی بالایی دارند و استفاده از آن نیز توسط کاربران خیلی کمتر از پهنای باند اینترنت است. پس دلیلی نداره که شرکت های خدمات دهنده ADSL بخوان پهنای باند اینترانت رو هم محدود کنن و مشتریان خودشونو بیشتر از این ناراضی کنن و یا از دست بدن. تا وقتی که کاربری از پهنای باند اینترنت کم استفاده کنه از نظر این شرکتها کاربر خوبی هست.

در حال حاضر مخابرات و شاتل پهنای باند اینترنت و اینترانتشونو از هم جدا کردن و بزودی سایر شرکتها هم همین کار رو خواهند کرد.

در خصوص سرویسی هم که بنده ارائه میکنم مدیران و کاربران فروم پرشین تولز استقبال خوبی کردن و به بنده مجوز فروش این سرویس رو در بازارچه سایت به عنوان کاربر معتبر دادند که جا داره ازشون تشکر کنم. جالبه که تو اون فروم کاربران ADSL مخابرات از این سرویس استقبال خوبی کردن.

در ضمن شرکت شاتل، مخابرات و . . . باید خوشحال هم باشند که با این روش مصرف پهنای باند اینترنتشون کم میشه و میتونن به کاربرای بیشتری سرویس بدن.

در مواقعی که پکت لاست یا پینگ شرکت سرویس دهنده بالا باشه با استفاده از این سرویس مشکل پکت لاست رو هم میشه حل کرد.

با تشکر

[Mohsen]
04-11-2013, 14:00
با سلام خدمت همه دوستان

بنده یه مقدمه ای عرض کنم:
.
.
.

تا جاییکه میدونم تنها شاتل برای سرورهای داخلی چنین امکانی رو قرار داده البته مخابرات هم ظاهرا قرار داده ولی به این کیفیت نیست، آیا از این بابت که میگید بقیه شرکت ها هم تفکیک میکنند مطمئنید؟ چون آسیاتک که خودش متولی بسیاری از این سرورها هست چنین کاری نکرده

این سیاست مصرف منصفانه رو همه شرکت ها ندارند (برای شبانه البته) پس اگر پهنای باند اینترنت محدوده چرا بقیه شرکت ها مثل مخابرات یا پارس آنلاین چنین سیاستی رو دنبال نمیکنند؟

پ.ن: این بحث اینترنت-اینترانت رو هم بهتره که دیگه جمعش کنیم :n02:

trackshare
04-11-2013, 17:40
خوب اگه خوشحالن ما هم از فردا بدیم 5 تومان هم اونها خوشحال هم یوزر خوشحال :n08:

امین1356
04-11-2013, 19:23
;7962323']تا جاییکه میدونم تنها شاتل برای سرورهای داخلی چنین امکانی رو قرار داده البته مخابرات هم ظاهرا قرار داده ولی به این کیفیت نیست، آیا از این بابت که میگید بقیه شرکت ها هم تفکیک میکنند مطمئنید؟ چون آسیاتک که خودش متولی بسیاری از این سرورها هست چنین کاری نکرده

این سیاست مصرف منصفانه رو همه شرکت ها ندارند (برای شبانه البته) پس اگر پهنای باند اینترنت محدوده چرا بقیه شرکت ها مثل مخابرات یا پارس آنلاین چنین سیاستی رو دنبال نمیکنند؟

بله دوست عزیز همه شرکتها موظف هستند که این کار و انجام بدن و در عمل چاره ای هم ندارن. بخش دیتا سنتر آسیاتک چون خدمات هاستینگ ایران میده زودتر این کارو کرده و بزودی خدمات VPS اینترانت خالی (جهت گیم سرور و . . .) هم خواهد داد.
همه شرکتها به نوعی مصرف منصفانه شبانه رو دارن و تو سایتشون هم اعلام کردن ولی سیاست محدود کردنشون با هم متفاوته (با این قیمت بالای پهنای باند اینترنتی که شرکت زیر ساخت بهشون میده و تازه امکان واگذاری پهنای باند اضافی هم نداره، چاره دیگه ای ندارن).
اتفاقا" بحث اینترنت-اینترانت رور به روز داغتر میشه و صحبت راجع بهش اجتناب ناپذیر خواهد بود. اپراتور چهارم هم قراره سرویس 20Mb/s بده که نهایتا" 2Mb/s اینترنت داره و بقیش اینترانته.
با تشکر

mohammad hamed
04-11-2013, 19:46
محدود کردن سرعت مثل خر.دی یعنی سرعتو میارن در حد دایال آپ و کمتر

چرا؟ سرعت الان شبا روی 3 مگ هست
توی خود سایت هم نوشته از 1 مگ تا 3 مگ.مگه غیر از اینه؟بعد از چقدر دانلود محدود می کنن واسه 8 مگ؟؟
ممنون

rimania
04-11-2013, 20:55
سرعت Art 1 یعنی 128 رو در روز میخواستم بدونم؟

hossein019940
04-11-2013, 21:01
سرعت Art 1 یعنی 128 رو در روز میخواستم بدونم؟
تا 20 گیگ سرعت 100 هست و بعد از اون میاد رو 70 و بعد دیال آپ

trackshare
04-11-2013, 22:08
بحث در این مورد اینها چیزی درست نمی شه زمان ثابت می کنه حق با کی بوده .

Hidden-Hunter
04-11-2013, 23:01
بروبکس اینو فعلا دانلود کنید : Man_of_Steel_2013

:n02:

و خلاصه این قافله عمر عجب میگذرد و از این صحبتااااا:n10:

باهم دوست باشید ، عمر گران میگذرد خواهی نخواهی..:n09:

Meysam Raz
04-11-2013, 23:12
ببین دوستم اولا که کل سرمایه شاتل ارزش اینکه من از شما یا شما از من ناراحت بشی رو نداره و من هیچ وقت هیچ وقت قصدم ناراحتی کاربرا نبوده و انشالله نیست اگه هم حرفی زده می شه فقط به خاطر بیان تفاوت تفکراتمون هست
لایک:n02:

دوست عزیزم شما با 15 میلیون پول مجبوری از سایپا خودرو خرید کنی ولی با 10-20 هزارتومن چندین انتخاب بین ISP ها داری و قیمت شاتل حداکثر 5-6 هزارتومان ارزان تر از سایر شرکت هاست پس تقریبا هیچ کس محبور به سرویس گیری از شاتل نیست
ارزونتر بودنش!!! با محدودیتی که اعمال میکنه ارزش چندانی نخواهد داشت به همین خاطر با قسمت آخر از(( هیچکس به بعد)) موافقم

کسی هم که می خواد از شاتل اینترنت بگیره دو حالت داره:1.کاربر حرفه ای باشه که این کاربر حتما توی فروم های بزرگ مثل اینجا تحقیق میکنه و بعد سرویس خریداری می کنه
2.کاربر تازه کار باشه.که در این صورت اگه در تک تک صفحات شاتل هم اعلامیه بزنند که محدود میشید باز هم بدون خوندن خریداری می کنه
اتفاقا هدف این تاپیک همینه . که کاربرای تازه کار توی دام نیوفتن وگرنه کاربر حرفه ای میدونه شاتل چیه

عزیز من میشه برای من توضیح بدی چه طور شاتل که کل ارزشش اندازه حقوق یک ماه کارمندان مخابرات هست می تونه با پولش مخابرات رو بکشه پایین؟:n02:فکر نمی کنی یه کم در مورد ثروت شاتل داری غلو می کنی؟
یه سوال دیگه...اگه من فرضا سیب زمینی فروش باشم و درآمدم خوب باشه دلیلی میشه پیتزا فروشی بزنم و پیتزا رایگان یا با ضرر به مردم بفروشم؟
حالا اینکه درآمد مخابرات در زمینه مکالمات عالی هست باعث میشه مخابرات توی ADSL ضرر بده؟!آیا این منطقی هست؟
دلیل پایین اومدن مخابرات به دلیل عملکرد احمقانش و تلاشش برای ورشکستگی ISP ها بود(احتمالا دستور احمدی نژاد بوده برای اینکه بتونه اینترنت ایران رو انحصاری کنه و هر نوع محدودیتی که مورد نظرش باشه اعمال کنه)
دوست عزیز اینکه گفتم مخابرات تعرفه مکالمات رو هم داره نه برای اینکه بگم پول ای دی اس ال من رو مشترک های تلفن میدن
یا بهتر بگم اونایی که سیب زمینی میخرن پول پیتزای منو میدن
شما میگی مخابرات کله پا میشه و بدهکاره و ... منم یاد آوری کردم که مخابرات تمام هزینه هاش رو میتونه از منابع دیگه تامین کنه
حالا نمیدونم منطق جدا کردن ای دی اس ال مخابرات از مکالمات چی بود !!! چون پرسنل که همونن و هزینه اضافی براش نداشته تنها چیزی که بوده هزینه خرید پهنای بانده . برای من این یعنی حالا حالا ها کله پا نمیشه .
یکی از دلایلی که شاتل به بزرگی مخابرات نیست همین هزینه هاست اما دلیل من برای پایین کشیدن مخابرات فقط مالی نبود
لابی کاری هم بود . اصلا اگر لابی کاری نبود شاتل تا الان اسمش با این همه محدودیت هم نمونده بود.

شما اگر می خواهی اینترنت ایران رو با اینترنت دنیا مقایسه کنی قبلش باید تلاش کنی آزادی بیان دنیا رو به ایران بیاری...ایرانی که ملتش نمی تونند هزاران حرف رو به زبان بیارن و برای کوچکترین اعتراضی 100 بار تن و بدنشون میلرزه ودولتش اینترنت رو به عنوان بزرگترین دشمن و دسیسه خارج و...و...و...میشناسه رو نباید با کشور های پیشرفته که 50 ساله آزادی بیان دارن و اینترنت رو به عنوان جریان آزاد اطلاعات میشناسن مقایسه کنی
اینطوری درست نیست
آزادی بیان توی ایران نیست؟ایرانی حرفش رو نمیزنه؟دولت اینترنت دوست نداره؟
به محدودیت های این مدلی شاتل (این مدلیش مهمه ) چه ربطی داره
مگه بقیه isp ها کره مریخ هستن؟اونا هم دارن سرویس میدن اما کاربر رو با محدودیت این مدلی اذیت نمیکنن .

من خدمتتون عرض کردم...مطمئنا مشکل از جای دیگه هست ولی با مصرف بیش از حدِ منِ نوعی مشکل اینترنت هم وطن هام نه تنها حل نمیشه،بلکه بیشتر هم میشه
کاملا موفقم که مشکل نت کشور از جای دیگست
اما شاتل با محدود کردن کاربر این مشکل رو بدتر میکنه و کاربر بیشتر احساس تحقیر میکنه تا اینکه به خاطر کمک به هموطناش چشماش پر از اشک بشه.

مشترک با وضعیت بد اقتصادی بازی نکنه خب!!!
فکر کنه کشور خارج هست و باید برای بازی 20 دلار بپردازه:n02:عیب ما(خودمم عرض می کنم ها)اینه که تفکر مصالحه جوییمون رو همه جا داریم ولی به محض اینکه وارد فضا مجازی میشیم تبدیل به بزرگ ترین مخالف ظلم و جنایت و دزدی میشیم
بنزین 100 تومنیمون رو با اینکه درآمد کشورمون روز به روز بیشتر میشد 700 تومان کردن صدامون در نیومد
ارزش پولمون 1/3 شد صدامون درنیومد
توی انتخاب مردم دست بردن صدامون در نیومد
و...
اونوقت برای خودمون حفی متصور میشی که برای یه اینترنت 10 هزارتومانی اعتراض کنیم؟
اصلا اعتراض کنیم.آخرش چی میشه؟فوق فوق فوقش دولت میگه شاتل تعطیل...از فردا من و شما باید بریم مشترک شرکت های دیگه بشیم که می خواهند بدون افزایش پهنای باندشون چندین هزار نفر کاربر اضافه رو پشتیبانی کنند و وضعیت اینترنتمون از اینی که هست بدتر هم میشهمسئله اصلی بازی نیست سرگرمیه
من نمیگم مشترک فقیره . آخه مشترک فقیر کامپیوترش کجا بوده؟ میگم کاربر سود خودش رو میبینه
وقتی میتونه توی فضای مجازی سرگرمیش رو دانلود کنه و استفاده کنه بیکاره بره هزینه کنه.اصلا ذات فضای مجازی برای کم کردن هزینه ها هستش .
در مورد اعتراض ، آقا با این منطق اگر شما سوار تاکسی بشی و طرف به جای 500 تومن ازت دو هزار تومن بخواد ، شما باید بهش بدی .
یا اگر یه مسیر 2 هزارتومنی سوار شدی اما همون چهارراه اول پیادت کرد باید کل کرایه رو بهش بدی چون شمایی که برای نت
10 هزارتومنی!!!!!!!متوجه شدم در کمترین حالت 10 تومن منظورتون بود!!!!!!! اعتراض نمیکنی نباید به کرایه 2 هزارتومنی یا دربستی هم اعتراض کنی .
من دربست درخدمتم:n02:

zed2
05-11-2013, 00:01
دوستان عزیز فکر نکنم با تذکر ناظر بخش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دیگر لازم به یاد اوری قوانین عمومی انجمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، قوانین اینترنت و شبکه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و قوانین اینترنت پرسرعت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باشد.
در صورت ادامه بحث و ایجاد تشنج با تاپیک با کاربران خاطی به شدت برخورد خواهد شد.
با تشکر

ویرایش:
برای جلوگیری از سو تفاهم - مخاطب این اخطار کسانی که پست هاشون پاک شده ، هستند

BursT
05-11-2013, 04:27

دوست عزیزم بین سود کردن و سوئ استفاده کردن تفاوت بسیار هست
ایشون اومدن وی پی اس دادن 10 هزارتومن
از کسی هم سوئ استفاده نکردن
تا جایی هم که بچه های تاپیک می گن سرعت ها برای همه محدود نشده...با توجه به پست های دوستان من فکر کنم شاتل شاید یک محدودیت دانلودی هم روی سرور های داخلی گذاشته (شاید این محدودیت دانلود اینترانت سراسری نباشه و فقط در جاهایی که پهنای باند اینترانتش کم تر از میزان مصرف کاربران اون منطقه هست اعمال شده) و کسی که بیشتر از حدی که شاتل مد نظرش هست از اینترانت دانلود کنه سرعتش محدود بشه
شما هم اگر احساس میکنی حاشیه سود ایشان بالا هست،وی پی اس داخلی راه اندازی کن ماهی 7 هزارتومان بده...
شرکت های بزرگ تکنولوژیک هم از اینکارا می کنند و به خاطر ابتکارات و ریسک هاشون سود های آنچنانی می برند...مثلا قیمت تمام شده یه دستگاه آیفون کمتر از 300 دلار هست...و قیمت یک آیفون حداقل 650 دلار(یعنی بیش از 100% سود)دلیلش هم ریسکی کردن اپل و سرمایه گذاری هاش روی تحقیق و مطالعات و طراحی بوده
ایشان هم ریسک کرده و سرور گرفته...اگر فرداروزی محدودیتی اعمال بشه خودش هم متضرر میشه و راه درآمدی خودش هم محدود میشه...ولی اسم کار ایشان اصلا سوئ استفاده نیست...اگر سوئ استفاده ای هم بشه کاربری که بیش از حد از طریق سرویس ایشان دانلود کرده سوئ استفاده کرده و نه ایشون...

در مواقعی که پکت لاست یا پینگ شرکت سرویس دهنده بالا باشه با استفاده از این سرویس مشکل پکت لاست رو هم میشه حل کرد.
میشه شما لطف کنی و پینگ وی پی اس رو با آیپی های معروف مثل 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و بقیه DNS ها قرار بدی؟

;7962323']تا جاییکه میدونم تنها شاتل برای سرورهای داخلی چنین امکانی رو قرار داده البته مخابرات هم ظاهرا قرار داده ولی به این کیفیت نیست، آیا از این بابت که میگید بقیه شرکت ها هم تفکیک میکنند مطمئنید؟ چون آسیاتک که خودش متولی بسیاری از این سرورها هست چنین کاری نکرده

بی شک پهنای باند اینترنت محدود هست و من به چشم خودم میبینم محدودیت رو(شرکتی که من ازش در کاشان اینترنت میگیرم هیچ محدودیت سرعتی بر روی شبانه رایگانش اعمال نمی کنه ولی متوسط سرعت من در شبانه بین 60 تا 200 میچرخه-اگر به تولرانس سرعت دقت کنید میفهمید که چه ترافیکی در ساعات شبانه اونم در یک شهر کوچک مثل کاشان هست دیگه چه برسه به کلان شهر ها...)در صورتیکه سرعت من در ساعات غیر رایگان 500 کیلوبایت هست...
در مورد مخابرات هم صحبتی نکنیم بهتره چون معلوم نیست اهدافش از ارائه خدمات با این قیمت چی هست(وقتی از نظر مالی توجیحی نباشه ممکن هست اهداف سیاسی و نظارت بیشتر بر روی کاربران مد نظرشون بوده باشه که با تغییر دولت شاید این رویکرد تغییر کرده باشه و به همین دلیل قیمت های مخابرات افزایش پیدا کرده)

یک دلیلی که من میگم شاتل به دلیل کم بودن پهنای باند کاربران رو محدود می کنه(و نه برای درآمد بیشتر)،محدود کردن سرعت کاربران ART در ساعات شبانه هست...اگر دنبال سود بیشتر بود می تونست سرعت کاربران ART رو در ساعات شبانه همون سرعت واقعی قرار بده و با همین کار قسمتی از پهنای باند کاربران ECO در شب توسط ART ای ها اشغال بشه و عملا سرعتECO در شب از چیزی که هست هم کمتر بشه...

بله دوست عزیز همه شرکتها موظف هستند که این کار و انجام بدن و در عمل چاره ای هم ندارن. بخش دیتا سنتر آسیاتک چون خدمات هاستینگ ایران میده زودتر این کارو کرده و بزودی خدمات VPS اینترانت خالی (جهت گیم سرور و . . .) هم خواهد داد.
همه شرکتها به نوعی مصرف منصفانه شبانه رو دارن و تو سایتشون هم اعلام کردن ولی سیاست محدود کردنشون با هم متفاوته (با این قیمت بالای پهنای باند اینترنتی که شرکت زیر ساخت بهشون میده و تازه امکان واگذاری پهنای باند اضافی هم نداره، چاره دیگه ای ندارن).
اتفاقا" بحث اینترنت-اینترانت رور به روز داغتر میشه و صحبت راجع بهش اجتناب ناپذیر خواهد بود. اپراتور چهارم هم قراره سرویس 20Mb/s بده که نهایتا" 2Mb/s اینترنت داره و بقیش اینترانته.
با تشکر
دوست عزیز حرف بقیه کاربرا این بود:
چرا شرکتی مثل آسیاتک،سرعت های زیاد روی اینترانت ارائه نمی دهند و سرعت کاربران آسیاتکی که از اینترانت دانلود می کنند در ساعات رایگان زیادتر از سایت های خارجی نیست؟

چرا؟ سرعت الان شبا روی 3 مگ هست
توی خود سایت هم نوشته از 1 مگ تا 3 مگ.مگه غیر از اینه؟بعد از چقدر دانلود محدود می کنن واسه 8 مگ؟؟
ممنون
یکی از کابران داشت می تونی با گشتن توی 100 صفحه آخر این تاپیک جوابتو پیدا کنی

اتفاقا هدف این تاپیک همینه . که کاربرای تازه کار توی دام نیوفتن وگرنه کاربر حرفه ای میدونه شاتل چیه
منظور من این بود که اگر شاتل در سایت خودش هر صفحه هم متن محدودیت رو می نوشت بازم کاربر تازه کار متوجه سیستم کاری شاتل نمی شد و هیچ فرقی نمی کرد(اون حرف رو در جواب شما گفتم که گفنی:"گفتیم اگر روی سایت بزاره حداقل کاربر جدید میره میبینه اینا دزدی علنی میکنن و نمیره جایی که محدود بشه که خدا رو شکر الان دیگه فقط به دوستانی که میخوان بیان و درگیر اسم شاتل بشن یه سایت میدیم و اونم سایت خوده شاتله"

دوست عزیز اینکه گفتم مخابرات تعرفه مکالمات رو هم داره نه برای اینکه بگم پول ای دی اس ال من رو مشترک های تلفن میدن
یا بهتر بگم اونایی که سیب زمینی میخرن پول پیتزای منو میدن
شما میگی مخابرات کله پا میشه و بدهکاره و ... منم یاد آوری کردم که مخابرات تمام هزینه هاش رو میتونه از منابع دیگه تامین کنه
خب مخابرات چه توجیح منطقی-مالی ای داره که خدماتی ارائه بده که در موردش ضرر می کنه؟؟؟
به بیان دیگه:چرا مخابراتی که ADSLش ضرر میده دیگه خدمات ADSL رو قطع نمی کنه و فقط تلفن ارائه بده؟؟؟توجیح مالیش چیه؟

لابی کاری هم بود . اصلا اگر لابی کاری نبود شاتل تا الان اسمش با این همه محدودیت هم نمونده بود.
اگر لابی ای هم باشه مطمئنا از طرف مخابراتی هست که هم توسط سپاه اداره میشه و نه از طرف شاتلی که یک شرکت خصوصی هست...
در ضمن مخابرات به دلیل پهنای باندش بدهکار شده...اگر زیرساخت میگفت به دلیل رعایت شرایط منصفانه دیگه به مخابرات پهنای باند نمی دیم اون وقت حرف شما درست بود ولی وقتی میگه چون مخابرات بدهکار هست دیگه بهش پهنای باند نمی دیم یعنی عیب از خود مخابرات بوده و لابی ای در کار نبوده

اینطوری درست نیست
آزادی بیان توی ایران نیست؟ایرانی حرفش رو نمیزنه؟دولت اینترنت دوست نداره؟
به محدودیت های این مدلی شاتل (این مدلیش مهمه ) چه ربطی داره
نه ...نه...نه...وقتی میگم دولت منظورم حکومته ولی به دلایل امنیتی از واژه دولت استفاده کردم...
شما تا به حال به آمار روزنامه نگاران ایرانی که در زندان هستند نگاه انداختی؟می دونی در دنیا رتبه چندم رو داریم؟
به بزرگترین کشور های تهدید کننده آزادی بیان چی؟می دونی رتبه کشورمون در زمینه آزادی بیان چنده؟
گزارش احمد شهید که نماینده سازمان ملل در ایران هست(و حکومت بهش اجازه ورود به کشور رو نمی ده)نگاهی انداختی؟
وقتی یکی از مسئولین سابق(دوره احمدی نژاد)میاد میگه کشور ما کمبود پهنای باند اینترنت ندارن و 128 براشون کافی هست و اگر مشکلی دارن به دلیل زیاد دانلود زیادشون هست شما میای میگی موافقشه؟!؟!
وقتی دسترسی به توییتر و فیس بوک و گوگل پلاس محدود هست وقتی گوگل استور و اپل استور فیلتر هست(تا قبل از ریاست جمهوری جدید فیلتر بودن) وقتی در سال 88 بیشتر mail server های دنیا در شلوغی ها فیلتر شد...شما میگی حکومت اینترنت رو دوست داره؟واقعا فکر می کنی حکومتی که پایه گذارش میگه "هر چه مشکل داریم از دانشگاه و دانشگاهیان هست" با جریان آزاد اطلاعات مشکلی نداره؟!
وقتی مدیر شاتل(1 یا 2سال پیش)میگه ما درخواست خرید پهنای باند داریم ولی به ما اختصاص داده نمیشه یعنی چی؟یعنی حکومت دلش نمی خواد اینترنت خوب در کشور باشه
وقتی مدیر پیشگامان که وارد کننده پهنای باند هست میگه چرا به ما اجازه نمی دید از پهنای باندی که خودمون اوردیم استفاده کنیم و مجبور هستیم اون رو به زیر ساخت فروخته و با چند برابر قیمت بخریم و بعدش هم قسمتی از پهنای باندشو به افغانستان می فروشه شما میگی حکومت مخالف اینترنت نیست؟!
وقتی سایت رفسنجانی و سایت تابناک بدون هیچ دلیل خاصی فیلتر میشه شما میگی حکومت اینترنت رو دوست داره؟
و...
در مورد آزادی بیان هم که بحث نکنیم بهتره...
به قول یکی از دوستای من،ازادی بیان در ایران هست...آزادی پس از بیان نیست :n02:

مگه بقیه isp ها کره مریخ هستن؟اونا هم دارن سرویس میدن اما کاربر رو با محدودیت این مدلی اذیت نمیکنن .
خب برای همینه که کیفیت خدمات خیلی هاشون افتضاحه...همه چیز گه دانلود شبانه نیست...ممکن هست به خاطر ترافیک شبانشون،خدماتشون در طول شب کیفیت لازم رو نداشته باشه...
شما خوب که فکر کنی می بینی شرایط برای رقابت بین ییشتر ISP ها منصفانه هست...دلیل اینکه شاتل اول هست ولی پارس آنلاین و صبانت و پیشگامان و حتی مخابرات اول نیستند چی هست؟اگر فکر می کنی دلیلش لابی شاتل هست بی شک اشتباه می کنی...چون مخابرات دولتی ِ سپاهی و پیشگامانی که پهنای باند وارد می کنه مطمئنا قدرت لابی قوی تری دارن...

مسئله اصلی بازی نیست سرگرمیه
من نمیگم مشترک فقیره . آخه مشترک فقیر کامپیوترش کجا بوده؟ میگم کاربر سود خودش رو میبینه
وقتی میتونه توی فضای مجازی سرگرمیش رو دانلود کنه و استفاده کنه بیکاره بره هزینه کنه.اصلا ذات فضای مجازی برای کم کردن هزینه ها هستش .
در مورد اعتراض ، آقا با این منطق اگر شما سوار تاکسی بشی و طرف به جای 500 تومن ازت دو هزار تومن بخواد ، شما باید بهش بدی .
یا اگر یه مسیر 2 هزارتومنی سوار شدی اما همون چهارراه اول پیادت کرد باید کل کرایه رو بهش بدی چون شمایی که برای نت
10 هزارتومنی!!!!!!!متوجه شدم در کمترین حالت 10 تومن منظورتون بود!!!!!!! اعتراض نمیکنی نباید به کرایه 2 هزارتومنی یا دربستی هم اعتراض کنی .
ببین اول از همه ذات فضای مجازی کم کردن هزینه ها اصلا نیست!!!
دوم اینکه من میگم استفاده بهینه...استفاده بهینه یعنی اینکه آقای Burst عزیز شما که می خوای یک فیلم رو از مانیتور 20 اینچی نگاه کنی به جای دانلود فیلم با کیفیت 1080p ،با 720P نگاهش کن...هم حجم دانلود کمتری استفاده می کنی هم سرعت دانلود بقیه بالاتر میره...کلا ما ایرانی ها جنبه چیز رایگان رو نداریم و حتما یک چیز رایگانو اصراف رو میکنیم(به عینه دیدم که میگم ها)مثال مناسبتیش همین نظری(نذری؟) هستش...طرف کلا خانوادش 4 نفرن اندازه 747 نفر نظری(نذری؟) میگیره(البته اگه با محدودیت مصرف منصفانه نظری مواجه نشه:n02:)
منظور من از اون قسمت پستم این بود که اگه ما بخواهیم برای یک اینترنت با قیمت تقریبا ناذل اینقدر مته به خشخاش بزاریم و اعتراض کنیم باید قبلش به اون چیز ها اعتراض کنیم

بگذریم...من فکر می کنم دیگه بحث بیشتر از این فایده ای نداره و نه من می تونم شما رو متقاعد کنم و نه شما منو و در حوصله جمع هم بیشتر از این نمی گنجه...
فقط خواهش می کنم خواهش می کنم از لحن دزد برای خطاب هیچ فردی استفاده نکنید...چون وقتی حق استفاده از لحن دزد به فردی رو داریم که توی دادگاه توسط مامور قانون جرمش ثابت بشه و نه اینکه با اطلاعات ناقصمون بخواهیم در مورد یک مسئله یا یک فرد بدون اجازه دادن بهش برای دفاع،یک طرفانه قضاوت کنیم

اگر هم موافق هستید یه نامه پر کنیم و از شاتل درخواست کنیم میزان محدودیت دانلود رایگان برای ساعات شبانه رو در سایتش اعلام کنه تا از این همه سردرگمی راحت بشیم
چند روز پیش توی تاپیک اینترنت مخابرات مشهد مدیر کل مخابرات به دعوت کاربران فعالیت کرد...اگر موافق باشید و قول بدید که ادب رو رعایت کنید(هی بهشون نگید دزد:n02:) می تونیم ما هم درخواست بدیم تا یکی از مسئولین بالا رده شاتل بیاد توی این تاپیک و باهامون حرف بزنه...البته فکر کنم اگر یکی از مدیران فروم هم باهامون همکاری کنه و دعوت از طرف مدیران فروم باشه خیلی بهتر هم هست
فقط خواهش میکنم نظرتون رو درباره 2 تا پیشنهاد آخر حتما بگید که ببینیم اگر به اجماع رسیدیم یکی لطف کنه و زحمت اینکار هارو بکشه...چون احساس می کنم هر دو پیشنهاد ظرفیت عملی شدن از طرف شاتل رو دارن و می تونیم به یه جایی برسیم.

امین1356
05-11-2013, 10:05
میشه شما لطف کنی و پینگ وی پی اس رو با آیپی های معروف مثل 4.2.2.4 و 8.8.8.8 و بقیه DNS ها قرار بدی؟.
دوست عزیز پینگ در حالت عادی تفاوتی نداره. منظور بنده وقتایی بود که لینک دیتای اینترنت ISP شما به خارج مشکل پیدا کرده و پکت لاست داره یا پینگش بالاست. تو اون جور مواقع وقتی از طریق وی پی اس کانکت بشی چون که لینک دیتای اینترنت وی پی اس ممکنه از یه مسیر دیگه رد بشه مشکل حل خواهد شد (بنده خودم دیروز تجربشو داشتم. شاتل حدود 1 ساعتی پکت لاست شدید داشت که از طریق وی پی اس مشکلمو حل کردم).

دوستعزیز حرف بقیه کاربرا این بود:
چرا شرکتی مثل آسیاتک،سرعت های زیاد روی اینترانت ارائه نمی دهندو سرعت کاربران آسیاتکی که از اینترانت دانلود می کنند در ساعات رایگان زیادتر ازسایت های خارجی نیست؟
دو دلیل میتونه داشته باشه:
1. هنوز پهنای باند اینترنت رو از اینترانت جدا نکرده.
2. همون محدودیت سرعتی که روی اینترنت اعمال میکنه روی اینترانت هم اعمال میکنه (که زیاد معقول به نظر نمیرسه).
کلا" فاز اجرایی اینترانت هنوز کامل نشده و باید صبر کرد تا نهایی بشه.
با تشکر

Meysam Raz
05-11-2013, 12:44
منم مثل شما فکر میکنم به نتیجه نمیرسیم

منظور من از اون قسمت پستم این بود که اگه ما بخواهیم برای یک اینترنت با قیمت تقریبا ناذل اینقدر مته به خشخاش بزاریم و اعتراض کنیم باید قبلش به اون چیز ها اعتراض کنیم
چون هنوز بعد از این همه پست بازهم طرفدار محدودیت دانلود داریم
در صورتی که به هیچ وجه محدود کردن کاربر به این نحو با هیچ دلیل و مدرکی قابل قبول نیست .
نامه که اصلا فایده نداره
حضور مدیر هم با توجه به حرفهای تکراریه پشتیبانی فکر نمیکنم چیزی بیشتر از ناله ها و شیون های زیاد داشته باشه اما ضرری نداره
در کل از همون اول هم این بحث برای من فرقی نمیکرد و اگر نقل قول نمیکردید جوابی نمیدادم چون بر اساس تجربه از همون اول بی نتیجه بودن بحث رو میدونستم .
تنها راهش اقدام عملی برای خروج از شرکت دزد شاتل بود که به شخصه انجامش دادم و شدیدا راضی ام .

rimania
05-11-2013, 13:27
تا 20 گیگ سرعت 100 هست و بعد از اون میاد رو 70 و بعد دیال آپ

این چیه نوشته حداقل تبادل ترافیک 9

mohammad hamed
05-11-2013, 13:47
خط من 8 مگ شاتل هست
سرعت دانلود شبانه هم روی 3 مگ هست.توی خود سایت هم زده سرعت شبانه از 1 مگ تا 3 مگ
الان ماهیانه چقدر شبا دانلود کنم سرعتم محدود میشه؟ اگه محدود بشه روی چه سرعتی؟
ممنون

faramobile
05-11-2013, 13:54
این شاتل حرف نداره

هشت مگ که رایگان شبانه نداره ! به چه درد میخوره این همه سرعت بالا

ultrasahand
05-11-2013, 17:38
۱ روز مونده اینترنت ۸ مگ شاتل تموم بشه از محدودیت در اوردنم ... عوضیا فکر کردن خرم

ultrasahand
05-11-2013, 17:43
خط من 8 مگ شاتل هست
سرعت دانلود شبانه هم روی 3 مگ هست.توی خود سایت هم زده سرعت شبانه از 1 مگ تا 3 مگ
الان ماهیانه چقدر شبا دانلود کنم سرعتم محدود میشه؟ اگه محدود بشه روی چه سرعتی؟
ممنون

من شب اول ۷ ساعت دانلود کردم تا آخر ماه محدود بودم
محدود بشی می شی ۱۲۸ ( سرعت دانلود ۱۶ )

javadb40
05-11-2013, 22:56
سلام میخواستم بدونم سرویسeco 128 سرعت دانلود روزانه چقدره ؟:n13: شبانه چقدره خیلی مهمه ؟:n13:
من از مخابرات نت میگیرم شبانه مو حذف کردن ولی سرعتم 2 مگ هستش .

[Mohsen]
05-11-2013, 23:11
دوم اینکه من میگم استفاده بهینه...استفاده بهینه یعنی اینکه آقای Burst عزیز شما که می خوای یک فیلم رو از مانیتور 20 اینچی نگاه کنی به جای دانلود فیلم با کیفیت 1080p ،با 720P نگاهش کن...هم حجم دانلود کمتری استفاده می کنی هم سرعت دانلود بقیه بالاتر میره...کلا ما ایرانی ها جنبه چیز رایگان رو نداریم و حتما یک چیز رایگانو اصراف رو میکنیم(به عینه دیدم که میگم ها)مثال مناسبتیش همین نظری(نذری؟) هستش...طرف کلا خانوادش 4 نفرن اندازه 747 نفر نظری(نذری؟) میگیره(البته اگه با محدودیت مصرف منصفانه نظری مواجه نشه:n02:)

بگذریم...من فکر می کنم دیگه بحث بیشتر از این فایده ای نداره و نه من می تونم شما رو متقاعد کنم و نه شما منو و در حوصله جمع هم بیشتر از این نمی گنجه...
فقط خواهش می کنم خواهش می کنم از لحن دزد برای خطاب هیچ فردی استفاده نکنید...چون وقتی حق استفاده از لحن دزد به فردی رو داریم که توی دادگاه توسط مامور قانون جرمش ثابت بشه و نه اینکه با اطلاعات ناقصمون بخواهیم در مورد یک مسئله یا یک فرد بدون اجازه دادن بهش برای دفاع،یک طرفانه قضاوت کنیم

اگر هم موافق هستید یه نامه پر کنیم و از شاتل درخواست کنیم میزان محدودیت دانلود رایگان برای ساعات شبانه رو در سایتش اعلام کنه تا از این همه سردرگمی راحت بشیم
چند روز پیش توی تاپیک اینترنت مخابرات مشهد مدیر کل مخابرات به دعوت کاربران فعالیت کرد...اگر موافق باشید و قول بدید که ادب رو رعایت کنید(هی بهشون نگید دزد:n02:) می تونیم ما هم درخواست بدیم تا یکی از مسئولین بالا رده شاتل بیاد توی این تاپیک و باهامون حرف بزنه...البته فکر کنم اگر یکی از مدیران فروم هم باهامون همکاری کنه و دعوت از طرف مدیران فروم باشه خیلی بهتر هم هست
فقط خواهش میکنم نظرتون رو درباره 2 تا پیشنهاد آخر حتما بگید که ببینیم اگر به اجماع رسیدیم یکی لطف کنه و زحمت اینکار هارو بکشه...چون احساس می کنم هر دو پیشنهاد ظرفیت عملی شدن از طرف شاتل رو دارن و می تونیم به یه جایی برسیم.

من هم موافق این نامه هستم و همچنین موافق اعلام رسمی شاتل برای محدودیت ها، اینطوری دیگه طرف از همون اول خطوط قرمز رو میدونه و سعی میکنه دانلودش رو مدیریت کنه (تا جاییکه میدونم برای سرویس های مختلف این محدودیت ها متفاوته پس شاتل اگر به تفکیک سرویس این محدودیت ها رو اعلام کنه خیلی از کاربران رو از سردرگمی در میاره)

در مورد دزد خطاب کردن هم کمابیش با شما موافقم، در حال حاضر شاتل در سراسر کشور شاید بشه گفت بهترین کیفیت رو داره ولی یادمه حدود 2 سال پیش کاربران خیلی از دستش شاکی بودن و عبارت «شاتل دزد» خیلی جا افتاده بود به طوریکه هیچکس این 2 کلمه رو از هم تفکیک نمیکرد :n02: به خصوص در فروم پرشین تولز یادمه خیلی شاکی زیاد داشت (اون زمان میگفتن مدیران پی سی ورلد پست های مخالف شاتل رو حذف میکنن برای همین اعتراضات توی پی تی خیلی گسترده بود!) بعضی کاربران هم شاید از اون زمان خاطره بدی دارند و هنوز لفظ دزد رو به کار میبرن ولی با توجه به بازخوردهایی که دیدم شاتل توی یک سال آخر خیلی از نارضایتی ها رو رفع کرده (من که نمیدونم چون تازه از شاتل اشتراک گرفتم ولی به علت اون نارضایتی ها اصلا مایل نبودم از شاتل سرویس بگیرم یعنی یک جورایی بعد از صبانت دیگه گزینه آخرم بود!)

پ.ن: راستی فکر نمیکنم شاتل بزرگترین ISP باشه! هم عینا و هم عقلا مخابرات باید بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت باشه

mohammad hamed
05-11-2013, 23:13
هشت مگ که رایگان شبانه نداره ! به چه درد میخوره این همه سرعت بالا

رایگان داره

من شب اول ۷ ساعت دانلود کردم تا آخر ماه محدود بودم
محدود بشی می شی ۱۲۸ ( سرعت دانلود ۱۶ )

مگه توی سایتش ننوشته سرعت شبانه از 1 مگ تا 3 مگ هسست.خودش حداقل رو 1 تعریف کرده. پس چرا میارن اینقدر پایین؟

amin1374
05-11-2013, 23:16
;7964773']من هم موافق این نامه هستم و همچنین موافق اعلام رسمی شاتل برای محدودیت ها، اینطوری دیگه طرف از همون اول خطوط قرمز رو میدونه و سعی میکنه دانلودش رو مدیریت کنه (تا جاییکه میدونم برای سرویس های مختلف این محدودیت ها متفاوته پس شاتل اگر به تفکیک سرویس این محدودیت ها رو اعلام کنه خیلی از کاربران رو از سردرگمی در میاره)

در مورد دزد خطاب کردن هم کمابیش با شما موافقم، در حال حاضر شاتل در سراسر کشور شاید بشه گفت بهترین کیفیت رو داره ولی یادمه حدود 2 سال پیش کاربران خیلی از دستش شاکی بودن و عبارت «شاتل دزد» خیلی جا افتاده بود به طوریکه هیچکس این 2 کلمه رو از هم تفکیک نمیکرد :n02: به خصوص در فروم پرشین تولز یادمه خیلی شاکی زیاد داشت (اون زمان میگفتن مدیران پی سی ورلد پست های مخالف شاتل رو حذف میکنن برای همین اعتراضات توی پی تی خیلی گسترده بود!) بعضی کاربران هم شاید از اون زمان خاطره بدی دارند و هنوز لفظ دزد رو به کار میبرن ولی با توجه به بازخوردهایی که دیدم شاتل توی یک سال آخر خیلی از نارضایتی ها رو رفع کرده (من که نمیدونم چون تازه از شاتل اشتراک گرفتم ولی به علت اون نارضایتی ها اصلا مایل نبودم از شاتل سرویس بگیرم یعنی یک جورایی بعد از صبانت دیگه گزینه آخرم بود!)

پ.ن: راستی فکر نمیکنم شاتل بزرگترین ISP باشه! هم عینا و هم عقلا مخابرات باید بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت باشه

منم یادمه میگفتن قاطر به جای شاتل وووووو
راستی این نارضایتی هاش برا چی بود؟؟؟؟
الان این محدودیتشون به نظرتون دستی صورت میگیره یا کامپیوتری ؟ من که شخصا نظرم اینه که دستیه!

ultrasahand
06-11-2013, 02:40
رایگان داره

مگه توی سایتش ننوشته سرعت شبانه از 1 مگ تا 3 مگ هسست.خودش حداقل رو 1 تعریف کرده. پس چرا میارن اینقدر پایین؟

رایگان شبانه در حد وبگردیه
یک ساعت هم دانلود کنی ممکن فردا محدود بشی
محدود هم که شدی هیچ کاریش نمیشه کرد
هیچ قانون یا منطقی هم نداره که ببینی شبی چقدر می تونی دانلود کنی

BursT
06-11-2013, 04:46
رایگان شبانه در حد وبگردیه
یک ساعت هم دانلود کنی ممکن فردا محدود بشی
محدود هم که شدی هیچ کاریش نمیشه کرد
هیچ قانون یا منطقی هم نداره که ببینی شبی چقدر می تونی دانلود کنی

الان شما داری کمک می کنی به کاربران دیگه؟توی یک ساعت19 گیگ رو دانلود کردی که میگی ممکنه بعد از یکساعت دانلود کردن محدود بشه؟!

من ارتقا دادم ۸ مگ گرفتم روز اول ۱۹ گیگ گرفتم و تمام تا ۱۷ روز بعدش (تا الان) محدودم و سرعت دانلود شبانه ۱۴ KB شده ... خلاصه حواست جمع باشه

_________

;7964773']من هم موافق این نامه هستم و همچنین موافق اعلام رسمی شاتل برای محدودیت ها، اینطوری دیگه طرف از همون اول خطوط قرمز رو میدونه و سعی میکنه دانلودش رو مدیریت کنه (تا جاییکه میدونم برای سرویس های مختلف این محدودیت ها متفاوته پس شاتل اگر به تفکیک سرویس این محدودیت ها رو اعلام کنه خیلی از کاربران رو از سردرگمی در میاره)

در مورد دزد خطاب کردن هم کمابیش با شما موافقم، در حال حاضر شاتل در سراسر کشور شاید بشه گفت بهترین کیفیت رو داره ولی یادمه حدود 2 سال پیش کاربران خیلی از دستش شاکی بودن و عبارت «شاتل دزد» خیلی جا افتاده بود به طوریکه هیچکس این 2 کلمه رو از هم تفکیک نمیکرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به خصوص در فروم پرشین تولز یادمه خیلی شاکی زیاد داشت (اون زمان میگفتن مدیران پی سی ورلد پست های مخالف شاتل رو حذف میکنن برای همین اعتراضات توی پی تی خیلی گسترده بود!) بعضی کاربران هم شاید از اون زمان خاطره بدی دارند و هنوز لفظ دزد رو به کار میبرن ولی با توجه به بازخوردهایی که دیدم شاتل توی یک سال آخر خیلی از نارضایتی ها رو رفع کرده (من که نمیدونم چون تازه از شاتل اشتراک گرفتم ولی به علت اون نارضایتی ها اصلا مایل نبودم از شاتل سرویس بگیرم یعنی یک جورایی بعد از صبانت دیگه گزینه آخرم بود!)

شاتل هر سال کلی کلاس بزرگترین ISP بودنشو برای کاربراش میزاره :n02:
در مورد تالار های گفتگو هم،باید بگم چه اینجا چه اون سایت در هر کدام از تاپیک های ISP های مختلف شاید 1000 تا کاربر فعال از اون ISP داشته باشن و جامعه آماری مناسبی نیستند
ولی از اونجایی که اکثریت کاربرانی که در این فروم ها فعالیت می کنند دانلودر هستند محدودیت های اینچنینی موجب خشم کاربران این فروم ها می شه و باعث ابراز خشم و احتمالا قضاوت های مغرضانه در موردشون میشه:n02:
دلیل اون اعتراض ها هم همین محدود کردن کاربرانی که دانلود زیاد داشتند بود
در مورد اون زمان ها،تقریبا کیفیت شاتل بیشتر از بقیه ISP ها نسبت به الان بود...چون اون زمان اوج تلاش حکومت برای ایجاد محدودیت های اینترنتی بود و اجازه افزایش پهنای باند به ISP ها(غیر از مخابرات)تقریبا داده نمیشد وخیلی از ISP ها با کاهش کیفیت همراه بودند...
در حال حاضر هم می تونم بگم بهترین ISP ای که من تا به حال داشتم شرکت"بایت" هست که همین الان باهاش وصل هستم...پشتیبانی 24 ساعته واقعی داره(از اونایی که اگه مشکلی داشته باشی بتونند کارتو راه بندازن)...شبانه رایگانش 3-7 هست و با اینترنت 512 سرعت دانلود رایگانم بین 60-150 هست...هر چند وقت یکبار هم گیگ رایگان به مناسبت های مختلف میده...پینگش با 4.2.2.4 حدود 140 هست و پکت لاستش هم در حد 5% هست ولی متاسفانه(یا خوشبختانه) سراسری نیست و فقط در شهر کاشان و حومه اینترنت میده

راستی این نارضایتی هاش برا چی بود؟؟؟؟
الان این محدودیتشون به نظرتون دستی صورت میگیره یا کامپیوتری ؟ من که شخصا نظرم اینه که دستیه!
برای اعمال همین محدودیت هایی که الان هم انجام میده(البته اون زمان برای اولین بار بود که اینکارو می کرد)
اعمال محدودیت هاشونم بعید می دونم کاملا دستی باشه(مانیتور کردن این همه کاربر تقریبا غیر ممکن هست)
به نظر من یه برنامه دارن که میزان دانلود هر کاربر در یک دوره رو محاسبه می کنه(هم به طور میانگین هم به طور لحظه ای-منظورم از لحظه ای یعنی مقداری که در یک شب دانلود کردن هست ومیانگین هم از اول دوره تا اون زمان که برنامه ران میشه-)بعد کاربر هایی که از حد مورد نظر شاتل در یکی از میانگین ها بیشتر استفاده کرده باشند رو به عنوان یک لیست سیاه خروجی میده...حالا این خروجی ها هم می تونه توسط انسان اعمال قانون(:n02:)بشه هم توسط خود برنامه...مثلا اگه هر روز این برنامه ران بشه و هر روز 10000 کاربر به عنوان لیست سیاهشون شناسایی بشه،شاتل با اختصاص دادن تنها 10 کارمند(که به ازای هر کارمند 1000 کاربر میشه)می تونه خیلی راحت این افرادو محدود کنه
البته من دانش برنامه نویسی شبکه و چگونگی مدیریت کاربران شاتلو نمی دونم ولی یک چیزی در این مایه ها می تونه به راحتی انجام بپذیره...حتی برنامه ای که بتونه اون 10000 کارمند هم به صورت اتوماتیک محدود کنه هم کار سختی نیست ولی استفاده از لفظ هوشمند برای این نوع برنامه ها یه کمی غلو هست :n01:

parspro
06-11-2013, 20:25
سلام
دوستان سوالی دارم کسی که الان خط 512 داره آیا برای دانلود شبانه فرقی با سرعت 256 هم داره ؟ چون از این ماه برای دانلود رایگان شبانه باید 3500 تومان اضافه بدهیم و میخواهم بدونم اگر در دانلود شبانه فرقی بین 512 و 256 نیست خوب سرویس 256 میگیریم و 3500 تومان هم برای دانلود رایگان میدهیم که همون قیمت قبلی بشه
میشود توضیح دهید
ممنون
خداحافظ

امین1356
06-11-2013, 20:31
سلام
دوستان سوالی دارم کسی که الان خط 512 داره آیا برای دانلود شبانه فرقی با سرعت 256 هم داره ؟ چون از این ماه برای دانلود رایگان شبانه باید 3500 تومان اضافه بدهیم و میخواهم بدونم اگر در دانلود شبانه فرقی بین 512 و 256 نیست خوب سرویس 256 میگیریم و 3500 تومان هم برای دانلود رایگان میدهیم که همون قیمت قبلی بشه
میشود توضیح دهید
ممنون
خداحافظ
در ساعات رایگان سرعت دانلود از سرورهای خارجی میشه سرعت اسمی قرارداد. یعنی 512Kb با 64KB و 256Kb با 32KB دانلود میکنه (البته تا زمانیکه بخاطر دانلود زیاد محدود نشده باشین. بعد از محدودیت سرعت از سرورهای خارجی میشه در حد دیال آپ)

amin1374
06-11-2013, 22:25
دوستان یک سوال به نظرتون من اگه طرح اکو افیس بخام بهم میدنش؟ دانشجو هم هستم!
چون 5گیگ داره میخام بگیرم و معمولا 1مگ ها و 2 مگ هارو رو چند میبندن؟

javadb40
06-11-2013, 22:54
کسی جواب منو نمیده؟:n28:

سلام میخواستم بدونم سرویسeco 128 سرعت دانلود روزانه چقدره ؟:n13:
شبانه چقدره خیلی مهمه ؟:n13:

من از مخابرات نت میگیرم شبانه مو حذف کردن ولی سرعتم 2 مگ هستش:n12:

امین1356
06-11-2013, 23:43
کسی جواب منو نمیده؟
:n28:

سلام میخواستم بدونم سرویسeco 128 سرعت دانلود روزانه چقدره ؟
:n13:
شبانه چقدره خیلی مهمه ؟

من از مخابرات نت میگیرم شبانه مو حذف کردن ولی سرعتم 2 مگ هستش
:n12:

دوست عزیز تا اونجایی که بنده میدونم Eco128 شاتل روی 2Mb/s بسته میشه و روزا سرعتش حدود 250KB/s هست ولی شبا میشه همون 128Kb/s یعنی 16KB/s و اگه شبا زیاد دانلود کنی محدود میشی به 5KB/s! (البته از سرورهای خارجی)

Ahmad24
07-11-2013, 05:53
کسی جواب منو نمیده؟
:n28:

سلام میخواستم بدونم سرویسeco 128 سرعت دانلود روزانه چقدره ؟
شبانه چقدره خیلی مهمه ؟

من از مخابرات نت میگیرم شبانه مو حذف کردن ولی سرعتم 2 مگ هستش
:n12:

روزانه روی ۲ مگ بسته شده البته سر شب که ترافیک میشه یه مقداری سرعت میاد پایین که طبیعیه.شبانه رایگان از ساعت ۱ تا ۳ معمولا به صورت زیره :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از ساعت ۳ تا نزدیک ۸ سرعت روی ۵۱۲ کیلوبیت بسته شده :

این وضعیت که گفتم غالبه ولی گاهی استثنا هایی هم دیده میشه مثل اینکه بعضی شبها سراسر ساعات رایگان سرعت روی ۵۱۲ بسته میشه.به ندرت هم بالاتر :

Ahmad24
07-11-2013, 06:43
گاهی کانکشن بدون اینکه ظاهرا دیسکانکت بشه به حالتی میره که ارسال و دریافت صفر یا تقریبا صفر میشه.البته نمیگم که تقصیر ISP هست یا نه چون اطلاع دقیقی از علت اون ندارم(یادمه چند هزار سال پیش که از دایال آپ استفاده میکردم این وضعیت غالب بود) اما این وضعیت گاهی تو دانلود شبانه ایجاد میشه(؟؟؟) خود من یه اسکریپت شخصی دارم که وقتی این وضعیت رو تشخیص میده کانکشن رو قطع و وصل میکنه که مشکل حل میشه.دانلود منیجر هم توجیه شده که دانلود رو ادامه بده.یعنی من اگر به گزارش مصرف رجوع نکنم(که معمولا نمیکنم) اصلا متوجه دیسکانکت شدنها نمیشم.اینم یه تجربه و توصیه برای دوستان دانلودر

استفاده از سایر پروتوکلهای دانلود غیر از http و ftp به خصوص استفاده از torrent رو پیشنهاد میکنم.کلا پورت ۸۰ غیر از ISP توسط رگولاتور مرکزی مانیتور میشه و چون باید از گلوگاه تاییدیه رد شدن بگیره به طور طبیعی کند هست.پورت ۴۴۳ هم که حرفشو نزن.

*Queen*
07-11-2013, 10:23
دوستان صلوات بفرستین :n02:
هر کسی عقل داره و متناسب با نیاز هر کسی ISP هست. خیلی ها هستن که از شاتل کاملا راضی هستن اینو کسی داره میگه که روزانه با 150-200 نفر از مشترکین شاتل داره صحبت میکنه :n01:
البته ناراضی هم وجود داره که خب طبیعه چون مسئله اینترنت چیزی نیست که یک ISP را بی عیب کنه و شاتل هم مانند هر شرکت دیگه ایی برای نگه داشتن مشترکینش سعی میکنه اون مشکل مشترک مورد نظر رو بررسی کنه تا مشترکش را نگه داره. یکی از بزرگترین شعار هایی که توی شرکت شاتل مطرحه اینه که حفظ مشترک قدیمی خیلی مهمتر از جذب مشترک جدیده!
اگه هم مشکل حل نشد خب دیگه میتونین شرکت دیگه رو انتخاب کنید شاید واقعا بهتر باشه و شما احساس رضایت بیشتری داشته باشید. حالا اینکه کدوم شرکت انتخاب بشه به عهده خودمونه. دیگه اینقدر گلایه و شکایت برای چیه ؟ من یه جمله معروف دارم که میگه :

If You Don't Like Where You Are, Change it ! You're not a tree

بهش فکر کنید ... :n01:

pcsoft
07-11-2013, 10:24
سلام. کسی از سرویس های جدید شاتل خبر داره؟ شنیدم اسمش nfg هست؟
من نمیخوام 3500 رو بدم. 128 اکو. پشتیبانی گفت باید تغییر سرویس بدی. اینجوری پیش بره انصراف میدم. اگر کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

enimonte
07-11-2013, 15:59
سلام.با سرویس 2 مگ تو ساعات رایگان چقدر میتونم دانلود کنم تا محدود نشم؟؟الان مدتیه که شبی 1 گیگ از سرورهای داخلی دانلود میکنم ولی نیازم کمی بیشتر از اینه.

reza_meybod
07-11-2013, 16:37
سلام.با سرویس 2 مگ تو ساعات رایگان چقدر میتونم دانلود کنم تا محدود نشم؟؟الان مدتیه که شبی 1 گیگ از سرورهای داخلی دانلود میکنم ولی نیازم کمی بیشتر از اینه.
عزیز دل سرور داخلی محدود نمیشید
من تو این 16 روز 48 گیگ دریافت رایگان داشتم ، البته همش از سرور داخلی بوده ...
شبی 3 گیگ متوسط دانلود می کنم :n12:

Ahmad24
07-11-2013, 19:00
دوستان صلوات بفرستین :n02:
هر کسی عقل داره و متناسب با نیاز هر کسی ISP هست. خیلی ها هستن که از شاتل کاملا راضی هستن اینو کسی داره میگه که روزانه با 150-200 نفر از مشترکین شاتل داره صحبت میکنه :n01:
... :n01:

من از لحن این کاربر(یا بهتره بگم این ID ) بدم اومد و پستاشو مرور کردم.تقریبا قریب به اتفاق پستها در ۲ تاپیک شاتل و پارس آنلاین بود.مطمن شدم که این بنده خدا کارمند شاتله.
کارمند شاتل بودن(وبه دستور مدیران ارشد عمل کردن) عیبی نداره اما لحن شما نباید بی ادبانه باشه.تو تاپیک شاتل فقط تعریف و راهنمایی کاربران مشاهده میشه و تاپیک پارس آنلاین ...(تعداد پستهای این ID خیلی زیاد نیست خودتون ببینید و قضاوت کنید البته مسلما این کاربر با چندین ID کار میکنه)

شما اینجا میگید با روزی 200 مشترک شاتل سروکار دارید اما در پست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینطوری میگید :

...
من هم مثل سایرین به کاربر معمولیم . من هم افت سرعت دارم. من هم بارها زنگ زدم پشتیبانی فنی ! اما هیچ وقت عقده مشکل افت سرعت اینترنتمو که میدونم ریشه از مسائل دیگه کشوری داره با توهین کردن به شخصی مثل کارمندای شاتل خالی نکردم!
...

قسم حضرت عباستو باور کنیم یا دم خروسو.

چند تا از پستهای تاپیک پارس آنلاین این ID :
منم دقیقا همین مشکل رو دارم نمی دون چرا پس بقیه اینفدر راضی و خرسند و خرامانند ؟!! :n27:
خیلی خوبه اما یه حسی به من میگه شما در آستانه محدود شدن هستید ! مراقب باشید :6:
مبارک باشه. اما از من میشنوی اینقدر خوشحال نباش !
من اکثرا با 25 دانلود میکنم هیچ وقتم به 120 نرسیدم
من یه مشکلی داشتم دیدم اینجا همه جواب میدن اومدم عضو شدم :6: میشه یکی به من بگه چرا من هروقت تلفن خونمون زنگ میخوره DC میشم ؟
ظاهرا سایر دوستان می فرمایند پارس محدود نمیکنه . نمی دونم پس چرا ما اینقدر محدود میشیم ! :n23:

اکثر پستهای این ID در ساعات بعد از 8 تا10 یعنی ساعت اداری ارسال شده که معنی اون مشخصه !!!

همین ماه گذشته میلادی(21-10-2013 ساعت 8:39) تو تاپیک پارس آنلاین به این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :
دوست عزیز مگه خبر نداری سرویس های 128 تا 512 رو شبانه رایگنش رو پولی کردن اما سرویس 1مگ به بالا شبانه اش رایگانه. با این قانون چون پول پرداخت میشه عملا محدودیتی وجود نداره :n11:

که البته یه کاربر سریع جوابشو داده.اما این مطلب رو ببینید در مورد شاتل چطوری گفته ؟؟!!

من از شاتل واقعا راضی هستم.اکثر مشکل کاربران با شاتل به مناطق پرجمعیت مشترکین مربوط میشه و من چنین مشکلاتی ندارم.(احتمالا در مورد تمام ISP های دیگه هم همینطور باشه).بگردید تو پستهای من ببینید چند تا اسپم پیدا میکنید.اکثر پستهای من تخصصی و مستدل هستند و فقط تو تاپیک شاتل پست گذاشتم چون مشترک شاتلم.
خواهشا اخلاق حرفه ای رو رعایت کنید فقط تو تاپیک شاتل تعریف و تمجیدتونو بکنید و کاربرا رو راهنمایی کنید و از شاتل دفاع کنید(و حقوقتونو نوش جان کنید). و خواهشا دیگه بی ادبانه پست ندید که گیر یه کاربر گیر بیوفتید !!!
البته این تحقیق کوتاه این نتیجه رو هم داشت که متوجه شدم احتمالا رقیب اصلی شاتل فعلا فقط پارس آنلاینه و بقیه شرکتها برای شاتل خار و خسی بیش نیستند.

من در دو پست قبلیم به سوال یه کاربر در مورد پهنای باند سرویس اکو128 در روز و شب اشاره کردم و آمار و ارقامی دادم.من کاربر ArchLinux هستم و از نرم افزار تحت شل vnstat برای مانیتور کردن ارسال و دریافت استفاده میکنم.یه اسکریپت bash نوشتم تا خروجی رو که در پست قبلیم دیدید ایجاد میکنه که اگر کسی کاربر لینوکس بود و خواست بهش میدم.البته باید از اسکریپت نویسی bash لینوکس سر دربیاره تا مطابق نیاز و دیسترو خودش اونو تغییر بده و بهینه کنه.

Tombstone1
07-11-2013, 21:14
بله، بنده هم شک کرده بودم که ایشون (یوزر *Queen*) ارتباط یا نسبتی با شرکت شاتل داشته باشند، چون در این تاپیک شاید تنها کسی بودند که از شاتل تعریف و دفاع می کردند حتی اگر اشتباه نکنم یک بار هم از محدودیت دانلود شبانه هم دفاع کردند!! :n04:
با این اطلاعاتی که دوستمون داد، فکر میکنم که مطمئن شدم که ایشون ارتباطی با شاتل دارند.

فقط میخوام خطاب به یوزر *Queen* بگم که شما گفتید "حفظ مشترک قدیمی مهم تر از جذب مشترک جدید هست". بنده الان حدود 5 تا 6 سال هست که مشترک شما هستم و حدود 2 ماه هم هست که سرعت دانلودم محدود هست به خاطر دانلود حدود دو گیگ در دو شب!!
فکر نمی کنید که این موضوع با اون جملتون یه کوچولو تناقض داره؟؟ یا نمیدونم، شاید هم فکر میکنید که من خیلی راضیم با این محدودیت ها؟؟
در هر صورت فقط میتونم برای این شرکت و کارمندانش تاسف بخورم که فکر میکنند ما هیچ چی نمی فهمیم و خودشون عالم همه چیزند. متاسفم
راستی اگر میتونید یه خرده درباره اون نرم افزار هوشمند خودتون (که هیچ چی عهدالناسی نمیدونه چی هست و بهش دسترسی نداره) یا همون لیست بنده شده های خودمون توضیح بدید :n09:

BursT
07-11-2013, 21:19
دوستان یک سوال به نظرتون من اگه طرح اکو افیس بخام بهم میدنش؟ دانشجو هم هستم!
چون 5گیگ داره میخام بگیرم و معمولا 1مگ ها و 2 مگ هارو رو چند میبندن؟

اگه با دانشجویی بهت ندادن می تونی یک مهر و یک سربرگ جعلی درست کنی و بگی فلان شرکتم(البته کار خلاف جرم هست ولی کسی بهت گیر نمی ده)
اگه از جاهایی نمایندگی باشن درخواست کنی هم احتمالا راحت تر می تونی آفیس بگیری(ولی اگه از شعبات شاتل-مثل دفتر اصفهانشون-)بخوای بگیری چون تحت بروکراسی اداری شاتل هستند و تمامشون کارمند شاتل هستند سخت گیری بیشتر هست و مشکلتر میتونی بگیری

BursT
07-11-2013, 21:23
من از لحن این کاربر(یا بهتره بگم این ID ) بدم اومد و پستاشو مرور کردم.تقریبا قریب به اتفاق پستها در ۲ تاپیک شاتل و پارس آنلاین بود.مطمن شدم که این بنده خدا کارمند شاتله.
دوست عزیز خیلی ها هم هستند که اینجا مغرضانه بر علیه شاتل قضاوت می کنند و سرویس هاشو از اونی که هست بدتر جلوه میدن.ولی به نظر من،دلیلش "کارمند یک شرکت دیگه بودن" نیست و فقط به خاطر ناراحتیشون از یک شرکت،درموردش بد قضاوت می کنند
ایشون هم احتمالا به دلیل نارضایتی از پارس آنلاین اینطور رفتار می کنه و اگه به پست هاشون نگاه کنی می تونی متوجه بشی که کارمند شاتل نیستند(مثلا یک کارمند شاتل می دونه که اگه با زنگ تلفن خوردن دیسی بشه،مشکل از نویز خطش هست و اونم احتمالا به دلیل سیم کشی بد یا عیب پیدا کردن میکرو سویچش هست)

Ahmad24
07-11-2013, 22:11
من دونه دونه پستهای Queen رو خوندم راهنماییهای دقیق ارجاعات دقیق.به این پست نگاه کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

دوست عزیز بستگی داره نوع سرویستون چی باشه الان در حال حاضر همه سرویس های ECO شبانه رایگان دارن که از 128 تا 512 قبلا ارائه می شده ولی در حال حاضر تا 8مگ هم توی بعضی مرکز مخابراتی ها ارائه میشه . شما اگر تمایل دارید از سرعت های بالا استفاده کنید برای تایید اینکه می تونید از این سرویس ها استفاده کنید، یا خیر باید با شماره 23099 واحد فروش تماس بگیرید. :n01:

یا این یکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدم حس میکنه داره با مسول فروش یا پشتیبانی شرکت صحبت میکنه.حالا همه اینا به کنار تبلیغ رسمی شاتل تو پستها به وضوح دیده میشه.من نوعی که نفعی ندارم چرا باید تبلیغ مجانی کنم.ضمنا ایشون هر چقدر تو تاپیک پارس آنلاین خودشونو به ناشیگری میزنند تو شاتل نشون دادند که حرفه ایند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز به پست 2/3 صفحه قبل ---> 40869 مراجعه کنی میزان سرعت منو می بینی :n26:
شاید شما نویز خط دارید که نمی تونید به راحتی با سرعت بالا از سرویستون استفاده کنید.
حتما با واحد فنی تماس بگیرید :n01: 23089 :n16:

این تبلیغ voip هم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان :n16:
اون دسته از بچه هایی که فامیلاشون خیلی باکلاسند و خارج از کشور زندگی میکنند ( مثل خودم :n02: ) از این سرویس می تونن استفاده کنن
من دارم استفاده می کنم خیلی خوبه، اصلا هم مثل اوو یا اسکایپ قطعی نداره
اسمش ویپ هست :n26:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا این پست که دیگه خیلی جالبه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان من یه آشنایی دارم تو پشتیبانی فنی تهران :n26: هر کی مشکل یا سوالی داره بگه

ایشون میدونند سرویس اختصاصی چیه ؟؟ فکر نمیکنم کم اطلاع باشند :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم دفاع و پشتیبانی فوق تخصصی از شاتل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینکه تو تاپیک شاتل چندین برابر تاپیکهای دیگه افراد مغرض داریم شکی نیست.همه شرکتها سیاستهای کثیف بازاریابی خودشونو دارند.

hesam68
08-11-2013, 01:50
سلام دوستان

از وقتی که شاتل دانلود رایگان شبانشو برداشته و چون من هنوز دورم تموم نشده و هنوز دانلود رایگان شبانه دارم از ساعت ۱ تا ۳. صبح سرعت خیلی افت می کنه

ولی قبلا که برنداشته بود رعت رایگان سبانم اصلا افت نمیکرد و راحت با ۲۵۰. دانلود می کردم

۲۳ همین آبان یعنی چند روز دیگه که دورم تموم میشه و باید واسه دانلود رایگان سبانه پول بدم این محدودیت و افت رعت برداشته میشه؟؟؟؟
خیلی این افت سرعت اذیت می کنه

BursT
08-11-2013, 06:46
سلام دوستان

از وقتی که شاتل دانلود رایگان شبانشو برداشته و چون من هنوز دورم تموم نشده و هنوز دانلود رایگان شبانه دارم از ساعت ۱ تا ۳. صبح سرعت خیلی افت می کنه

ولی قبلا که برنداشته بود رعت رایگان سبانم اصلا افت نمیکرد و راحت با ۲۵۰. دانلود می کردم

۲۳ همین آبان یعنی چند روز دیگه که دورم تموم میشه و باید واسه دانلود رایگان سبانه پول بدم این محدودیت و افت رعت برداشته میشه؟؟؟؟
خیلی این افت سرعت اذیت می کنه
در دوره فعلیت چه قدر شبانه دانلود کردی؟سرویست چیه؟

BursT
08-11-2013, 06:47
آقای queen شما اگه کارمند شرکت شاتل هستی لطف کن بگو تا از حضورت استفاده کنیم:n16:

mahdie1992
08-11-2013, 11:04
سلام
من یه مشکلی دارم
نمیتونم به تنظیمات مودم وارد شم
یعنی یوزر و پسورد مودم رو عوض کردن و نمیتونم واردش شم
میتونید کمکم منید؟

amin1374
08-11-2013, 12:20
دوستان من با قسمت فروش صحبت ک کردم گفتن نمیشه برای اگو افیس باید جواز کسبی یا ...شرکتی چیزی بدین تا بهتون بدیم!

mercurial7
08-11-2013, 13:34
دوستان سایت اکسپرس لیج سرور شاتل اضافه می کنه تا آخر هفته!!!! برین بترکونین!!! الان با سرویس 8 مگ شاتل شبی چند گیگ از سرور های داخلی می شه دانلود کرد؟

amin1374
08-11-2013, 16:27
از کجا میدونین؟

mercurial7
08-11-2013, 16:43
از کجا میدونین؟

amin1374
08-11-2013, 16:59
دوستان سایت اکسپرس لیج سرور شاتل اضافه می کنه تا آخر هفته!!!! برین بترکونین!!! الان با سرویس 8 مگ شاتل شبی چند گیگ از سرور های داخلی می شه دانلود کرد؟

فک کنم ی 20 ، 22گیگی بشه دانلود کرد !!!!!

Rastin.
08-11-2013, 18:29
ظاهرا شاتل در راستای افزایش خدماتش سرویس محدود رو برداشته = از این به بعد بلافاصله بعد از اتمام ترافیک باید سرویس رو تمدید کرده یا ترافیک بخریم با قیمت کذایی و حتی حق وبگردی با سرعت محدود وجود نداره! (جالبه که درست بعد از برداشتن ترافیک رایگان شبانه این تغییر اعمال شده + اخیرا از ترافیک هدیه در مناسبتها هم خبری نبوده!!:rolleye:)

با این اوصاف هزینه سرویس (eco128) بالا میره و دیگه بصرفه نیست (با توجه به قیمت گیگ اضافه!)
میخواستم بدونم سقف دانلود art1 رو چند بسته شده؟ اصلا تفاوتی بین سرویس های شاتل در محدودیت دانلود وجود داره؟؟:n13:

در مورد وضعیت دانلود شبانه و کیفیت اکو آفیس هم راهنمایی کنید.

تشکر.

amin1374
08-11-2013, 22:43
طی تماسی که با پشتیبانیشون داشتم در خصوص محدودیت ها این جوابو گرفتم!

با عرض سلام و احترام

برای این مورد نمی توان عدد خاصی مشخص نمود چرا که این مقدار عدد از پیش تعریف شده ای نمی باشد و بنا بر پهنای باند مرکز، اختلالات احتمالی برای مشترکین دیگر و با توجه به نامشخص بودن الگوی مصرف کاربران غیر قابل پیش بینی است. شاتل برای حفظ رضایت مندی کاربران همیشه سعی دارد سرویس را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد و اگر به دلیل محفوظ نگه داشتن حقوق کاربران برای استفاده کابران نبود شاتل هیچ گاه ضریبShare مصوب و متعارف را روی سرویس کسانی که سرویس سایر کاربران را دچار اختلال می کرد اعمال نمی کرد و این! کار فقط به تکرار الگوی مصرف بالا و میزان اختلال ایجاد شده در تبع آن بستگی دارد و نمی توان عدد خاصی را برای آن مشخص نمود. شما می توانید با مدیریت مصرف ترافیک خود در ساعات مورد نظر سرعت مناسبی را داشته باشید.

Tombstone1
08-11-2013, 23:13
طی تماسی که با پشتیبانیشون داشتم در خصوص محدودیت ها این جوابو گرفتم!

با عرض سلام و احترام

برای این مورد نمی توان عدد خاصی مشخص نمود چرا که این مقدار عدد از پیش تعریف شده ای نمی باشد و بنا بر پهنای باند مرکز، اختلالات احتمالی برای مشترکین دیگر و با توجه به نامشخص بودن الگوی مصرف کاربران غیر قابل پیش بینی است. شاتل برای حفظ رضایت مندی کاربران همیشه سعی دارد سرویس را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد و اگر به دلیل محفوظ نگه داشتن حقوق کاربران برای استفاده کابران نبود شاتل هیچ گاه ضریبShare مصوب و متعارف را روی سرویس کسانی که سرویس سایر کاربران را دچار اختلال می کرد اعمال نمی کرد و این! کار فقط به تکرار الگوی مصرف بالا و میزان اختلال ایجاد شده در تبع آن بستگی دارد و نمی توان عدد خاصی را برای آن مشخص نمود. شما می توانید با مدیریت مصرف ترافیک خود در ساعات مورد نظر سرعت مناسبی را داشته باشید.

3 خط روضه خونده ولی مفهوم کل این جملات همین چند کلمه هست: هیچ کس از این نرم افزار هوشمند چیزی نمیدونه حتی مدیرکل شاتل :n04:
اکثر پشتیبان های شاتل مثل ربات می مونند، روی یه صفحه چند تا جمله براشون می نویسند و اونا هم هر مشکلی داشته باشی، از همون ها به عنوان جواب استفاده میکنند. :n09:
شما خودتو خسته نکن عزیز چون از اینها نمیتونی هیچ چی دربیاری :n21:

BursT
09-11-2013, 01:32
اکثر پشتیبان های شاتل مثل ربات می مونند، روی یه صفحه چند تا جمله براشون می نویسند و اونا هم هر مشکلی داشته باشی، از همون ها به عنوان جواب استفاده میکنند. :n09:
شما خودتو خسته نکن عزیز چون از اینها نمیتونی هیچ چی دربیاری :n21:
دقیقا اینطوری هست که میگی

3 خط روضه خونده ولی مفهوم کل این جملات همین چند کلمه هست: هیچ کس از این نرم افزار هوشمند چیزی نمیدونه حتی مدیرکل شاتل :n04:
مطمئن باش قسمتی از مهندسین شبکه شاتل کاملا از سیستم کاریش خبر دارند و طبق اون عمل می کنند
کسی از دوستان نیست که بخواد دنبال کار ِ "دعوت به حضور مدیران ارشد شاتل به همین تاپیک" بره؟

Mohammad Hosseyn
09-11-2013, 02:13
دوستان ببخشید منظورتون از برداشتن دانلود رایگان چیه !!؟؟ من که همچنان شبا دانلود رایگان دارم !

M O H A MM A D
09-11-2013, 02:36
دوستان ببخشید منظورتون از برداشتن دانلود رایگان چیه !!؟؟ من که همچنان شبا دانلود رایگان دارم !

جدا برداشته شده؟:n04:...چن شبه رایگان دانلود می کنم ولی از حجمم کم نشده:n13:

داستان چیه؟:n24:

amin1374
09-11-2013, 07:49
راستی دوتان این قضیه ای ک گفتین نمیدونم حجم بخرین یا پولی تو جیب شاتل بره شبانه سرعتش درست میشه برای من صدق نمیکنه من دیشب نه پریشب س گیگ حجم خریدم دیشب هم مودم خاموش بودش وفقط صبحی ی تستی زدم ولی بازم سرعتم از سرور های خارجی 7کیلو بایت بیشتر نشد!

*Queen*
09-11-2013, 08:39
آقای queen شما اگه کارمند شرکت شاتل هستی لطف کن بگو تا از حضورت استفاده کنیم:n16:

خیلی دلم می خواست می بودم اما متاسفانه نیستم وگرنه حتما کمکتون میکردم :n02:

من دونه دونه پستهای Queen رو خوندم راهنماییهای دقیق ارجاعات دقیق.به این پست نگاه کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

دوست عزیز بستگی داره نوع سرویستون چی باشه الان در حال حاضر همه سرویس های ECO شبانه رایگان دارن که از 128 تا 512 قبلا ارائه می شده ولی در حال حاضر تا 8مگ هم توی بعضی مرکز مخابراتی ها ارائه میشه . شما اگر تمایل دارید از سرعت های بالا استفاده کنید برای تایید اینکه می تونید از این سرویس ها استفاده کنید، یا خیر باید با شماره 23099 واحد فروش تماس بگیرید. :n01:

یا این یکی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آدم حس میکنه داره با مسول فروش یا پشتیبانی شرکت صحبت میکنه.حالا همه اینا به کنار تبلیغ رسمی شاتل تو پستها به وضوح دیده میشه.من نوعی که نفعی ندارم چرا باید تبلیغ مجانی کنم.ضمنا ایشون هر چقدر تو تاپیک پارس آنلاین خودشونو به ناشیگری میزنند تو شاتل نشون دادند که حرفه ایند : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز به پست 2/3 صفحه قبل ---> 40869 مراجعه کنی میزان سرعت منو می بینی :n26:
شاید شما نویز خط دارید که نمی تونید به راحتی با سرعت بالا از سرویستون استفاده کنید.
حتما با واحد فنی تماس بگیرید :n01: 23089 :n16:

این تبلیغ voip هم :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوستان :n16:
اون دسته از بچه هایی که فامیلاشون خیلی باکلاسند و خارج از کشور زندگی میکنند ( مثل خودم :n02: ) از این سرویس می تونن استفاده کنن
من دارم استفاده می کنم خیلی خوبه، اصلا هم مثل اوو یا اسکایپ قطعی نداره
اسمش ویپ هست :n26:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا این پست که دیگه خیلی جالبه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان من یه آشنایی دارم تو پشتیبانی فنی تهران :n26: هر کی مشکل یا سوالی داره بگه

ایشون میدونند سرویس اختصاصی چیه ؟؟ فکر نمیکنم کم اطلاع باشند :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم دفاع و پشتیبانی فوق تخصصی از شاتل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینکه تو تاپیک شاتل چندین برابر تاپیکهای دیگه افراد مغرض داریم شکی نیست.همه شرکتها سیاستهای کثیف بازاریابی خودشونو دارند.

دوست عزیز شما چقدر باهوشی !!!!!!!!! این نبوغتون رو اگه روی درس خوندن متمرکز می کردید بی شک الان تا مدارج دکترا پیشرفت می کریدید . من به هموطنی مثل شما افتخار میکنم. همین که اینقدر به مسائل کنجکاوید مستحق تشویق هستید. آفرین :n02:
خب یه سری موارد رو توضیح میدم هر چند نیازی به توضیح دادن نیست صرفا جهت روشن شدن یه سری مسائلبرای دوستان عزیز این لطف رو میکنم :n02: ببینید ! دلیل اینکه من اکثر مواقع روزها پست میگذارم اینه که سر کار میرم و چون کارم سبکه و اینجا اینترنت دارم از اینترنت اینجا استفاده میکنم وگرنه شما باید متوجه شده باشی با استناد به پست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و زمان و ساعت پستم به شماره : #9572 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نمیتونم اونی باشم که شما دوست داری من باشم ! :n02: دوست عزیز کارمندای شاتل بیکار نیستن ساعت 8 تا 10 صبح بیان تو اینترنت بچرخن تاپیک های P30world رو بخونن یا حتی در رابطه با نرم فزارهای دیگشون سوال بپرسن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حتی اگه کارمند شاتل بودم هم هیچ وقت ساعت 9 شب که ساعت کاری نیست نمیومدم وقت گرانبهامو برای تحقیق در کارم بگذارم!!
بله البته فرمایش شما درسته چون یکی از دوستان نزدیک بنده در قسمت فنی کار میکردند که دست بر قضا اخبار و اطلاعات جدید رو از ایشون میگرفتم . من خواستم به بچه های دیگه که اینجان و مثل برادر و خواهرهای خودم هستن لطف کنم تا مشکلاتشون حل بشه :n02: (میگن اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم همینه ها !! )
دوست عزیز درسته کارآگاه بازی جذابه اما متاسفانه شما در این مورد شکست خوردید چرا که شما و سایر دوستان خواهید دید که بنده اول سرویس شاتل داشتم (در منزل پدری) سپس در منزل خودم چون این سرویس در مرکز ما ارائه نمیشد و پورت خالی وجود نداشت بین پارس و وایمکس مردد بودم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شماره پست : #9544 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و دست برقضا پارس رو انتخاب کردم که ای کاش نمیکردم :n02: خب طبیعیه وقتی سرویس پارس دارم برم تو اون تاپیک نارضایتی هامو بگم و سوالاتمو بپرسم ... !!!
وگرنه به قول دوست عزیزمون BursT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه کارمند فنی میدونه چی کار کنه با زنگ خوردن تلفن نتش قطع نشه! :n09: البته من هنوز این مشکل رو دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟ به پشتیبانی زنگ زدم یه سروی موارد رو مربوط به اسپیلیتر و طرز صحیح استفاده شو گفت اما هنوز مشکلم ادامه داره :n23: فکر کنم قطعی هامم واسه همینه. وقتی یکی سعی میکنه بهم زنگ بزنه نتم قطع میشه البته ببخشیدا سوالم پارس آنلاینی بود! با توجه به اظهارات دوستمون باید از این به بعد سوالات پارس آنلاینیمو اینجا مطرح کنم !!! چرا که یه زمانی مشترک شاتل بودم الان برم تو تاپیک پارس یعنی کارمند شاتلم و دارم راجع پارس که بزرگترین رغیب شاتله !!! تحقیق میکنم :n02: حالا این دوستمون اینکه از اینکار چی عایدم میشه رو توضیح ندادند!
از اونا که خیری به ما نرسید مگر اینه از شما شاتلی های عزیز یه خیری برسه . راهنمایی کنید لطفا :n16:

ashoob72
09-11-2013, 13:20
دوستان تو رو خدا یه راهنمایی کنین چرا از سرور داخلی هم سرعتم محدود شده ممکنه از سیم کشی داخل خونه باشه؟ اخه قبلا خوب بود دانلود هام هم همه از سرور داخلی لامصب:n02:

trackshare
09-11-2013, 13:25
دوستان تو رو خدا یه راهنمایی کنین چرا از سرور داخلی هم سرعتم محدود شده ممکنه از سیم کشی داخل خونه باشه؟ اخه قبلا خوب بود دانلود هام هم همه از سرور داخلی لامصب:n02:

نوع سرویست ؟ سرعت داخلی الان چنده برات ؟

ashoob72
09-11-2013, 14:36
نوع سرویست ؟ سرعت داخلی الان چنده برات ؟
128 نامحدود. الان تازه سرعت از هر دو سرور اومده رو 50 مگه نباید سرور داخلی با لاتر باشه من فکر کنم از سیم کشی خونه باشه ممکنه همچین چیزی؟

EngineeR EhsaN
09-11-2013, 17:47
ترافیک هدیه واسه روز تولد حذف نشده که، هنوز سر جاشه؟

reza_meybod
09-11-2013, 18:15
ترافیک هدیه واسه روز تولد حذف نشده که، هنوز سر جاشه؟
بله سر جاشه ...

BursT
09-11-2013, 20:44
البته من هنوز این مشکل رو دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟ به پشتیبانی زنگ زدم یه سروی موارد رو مربوط به اسپیلیتر و طرز صحیح استفاده شو گفت اما هنوز مشکلم ادامه داره :n23: فکر کنم قطعی هامم واسه همینه
وارد صفحه کانفیگ مودمتون بشید و SNR MARGINتون رو برای 10 دقیقه نگاه کنید
اگر مقداری کمتر از 10-13 داشتید احتمال زیاد مشکل از سیم کشی هست:
برای چند دقیقه از تلفن برای زنگ زدن استفاده نکنید بعد باید برید جایی که خط از مخابرات وارد خونتون شده...سیم هایی که از طرف مخابرات هست رو لخت کنید ...یه سیم تلفن که سوکت داره رو هم باید سر دیگش رو لخت کنی و مودم رو مستقیما به وسیله سیمی که لخت کردی به سیم های مخابرات وصل می کنی(از اسپیلیتر هم استفاده نکن)در اینجا دوباره SNR رو ببین اگر درست شده باشه یعنی مشکل از سیم کشی خونه نیست ولی اگه عیب داشته باشه یعنی مشکل از سیم کشی خونه هست...اگر اینطوریه باید ببینی مشکل از سیم هست یا پریز تلفن یا دوشاخه و یا حتی از مودم و اسپیلیتر هم می تونه باشه (باید از تک تک این وسایل یکی دیگه بگیری و امتحانشون کنی تا بفهمی عیب از کجاست)
فقط یه توصیه ای...وقتی SNRت کم باشه شرکت اینترنتی اصلا نمی تونه خدمات درستی بده و با این وضعیت قضاوت کردن در مورد کیفیت اون شرکت کمی مغرضانه هست...(چون خودم این شرایط=SNR کمتر از 10- رو با شاتل داشتم بهت قول میدم که اگر شاتل هم بودی هر 30 ثانیه یکبار دی سی می شدی)

Rhodes
09-11-2013, 20:54
128 نامحدود. الان تازه سرعت از هر دو سرور اومده رو 50 مگه نباید سرور داخلی با لاتر باشه من فکر کنم از سیم کشی خونه باشه ممکنه همچین چیزی؟

داداش یعنی 128 نامحدود که مثلا روی 100 میبندن سرعتش از سرور داخلی 500-600 ـــه ؟! جدا ؟!

*Queen*
10-11-2013, 00:24
وارد صفحه کانفیگ مودمتون بشید و SNR MARGINتون رو برای 10 دقیقه نگاه کنید
اگر مقداری کمتر از 10-13 داشتید احتمال زیاد مشکل از سیم کشی هست:
برای چند دقیقه از تلفن برای زنگ زدن استفاده نکنید بعد باید برید جایی که خط از مخابرات وارد خونتون شده...سیم هایی که از طرف مخابرات هست رو لخت کنید ...یه سیم تلفن که سوکت داره رو هم باید سر دیگش رو لخت کنی و مودم رو مستقیما به وسیله سیمی که لخت کردی به سیم های مخابرات وصل می کنی(از اسپیلیتر هم استفاده نکن)در اینجا دوباره SNR رو ببین اگر درست شده باشه یعنی مشکل از سیم کشی خونه نیست ولی اگه عیب داشته باشه یعنی مشکل از سیم کشی خونه هست...اگر اینطوریه باید ببینی مشکل از سیم هست یا پریز تلفن یا دوشاخه و یا حتی از مودم و اسپیلیتر هم می تونه باشه (باید از تک تک این وسایل یکی دیگه بگیری و امتحانشون کنی تا بفهمی عیب از کجاست)
فقط یه توصیه ای...وقتی SNRت کم باشه شرکت اینترنتی اصلا نمی تونه خدمات درستی بده و با این وضعیت قضاوت کردن در مورد کیفیت اون شرکت کمی مغرضانه هست...(چون خودم این شرایط=SNR کمتر از 10- رو با شاتل داشتم بهت قول میدم که اگر شاتل هم بودی هر 30 ثانیه یکبار دی سی می شدی)

حتما امتحان میکنم فردا بعد نتیجه اش رو به شما میگم. خیلی خیلی ممنون

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

abolfazlwest72
10-11-2013, 00:32
سلام اگه با سرویس 128 نامحدود شاتل روزی 1 گیگ دانلود داشته باشیم محدود میشیم؟:n16:

ashoob72
10-11-2013, 01:34
داداش یعنی 128 نامحدود که مثلا روی 100 میبندن سرعتش از سرور داخلی 500-600 ـــه ؟! جدا ؟!

نه رو 100 باید باشه واسه من نمیدونم چه مشکلی پیش اومده

BursT
10-11-2013, 03:16
سلام اگه با سرویس 128 نامحدود شاتل روزی 1 گیگ دانلود داشته باشیم محدود میشیم؟:n16:
بله بیشتر از 17-18 گیگ دانلود کنید محدود می شید

amin1374
10-11-2013, 06:23
بله بیشتر از 17-18 گیگ دانلود کنید محدود می شید
رو چند محدود میشیم ؟البته سرور خارجی محدود میشه درسته؟ ولی نمیدونم رو چند میاد کسی داشتته ی راهنمایی بکنه!

Rhodes
10-11-2013, 06:36
رو چند محدود میشیم ؟البته سرور خارجی محدود میشه درسته؟ ولی نمیدونم رو چند میاد کسی داشتته ی راهنمایی بکنه!

خوب چه فایده ! بر فرض که روی خارجی هم محدود نشیم سرعت 100 از داخلی جالب نیس ... در صورتی که بگر سرویس محدود داشته باشیم سرعت از داخلی 500-600 ـــه ..
کاش محدود و نامحدود فقی نمیکرد و سرعت از داخلی هر دو زیاد بود.

hosseinscoot
10-11-2013, 10:44
آقا من 9 روزه 8 مگ گرفتم اما درگیره این قضیه نویز هستم. با مودم خودم نویز رو 6.8 تا 7 است ولی جمعه از طرف شرکت اومدن و مودم زایکسل وصل کردن که مال اون سره خط که وصل کرد رو 13 بود و داخل رو 11 بود. یه مودم سیمفونی هم دارم که اون داخل خونه روی 9.5 هست. حالا می خوام ببینم اگه برم مثل مودم شرکت که رو 11 بود رو بخرم کار درستیه یا نه؟

ALIMILD
10-11-2013, 22:50
آقا من 9 روزه 8 مگ گرفتم اما درگیره این قضیه نویز هستم. با مودم خودم نویز رو 6.8 تا 7 است ولی جمعه از طرف شرکت اومدن و مودم زایکسل وصل کردن که مال اون سره خط که وصل کرد رو 13 بود و داخل رو 11 بود. یه مودم سیمفونی هم دارم که اون داخل خونه روی 9.5 هست. حالا می خوام ببینم اگه برم مثل مودم شرکت که رو 11 بود رو بخرم کار درستیه یا نه؟

به نظر من که پولت رو حروم نکن چ.ن معلوم نیست که درست بشه یا نه. من خودم 8 مگ گرفتم مودمم هم سیمفونی هست شاتل هم که اومد تست کرد فرقی نداشت با مودم خودم، در نهایت هم سرویسم رو 5 مگ کردن تا مشکلم حل شه
اون کارشناسی هم که اومده بود،میگفت برای 8 مگ باید حداقل 13 باشه تا قعطی نداشته باشه

BIG-BANG
10-11-2013, 23:56
به نظر من که پولت رو حروم نکن چ.ن معلوم نیست که درست بشه یا نه. من خودم 8 مگ گرفتم مودمم هم سیمفونی هست شاتل هم که اومد تست کرد فرقی نداشت با مودم خودم، در نهایت هم سرویسم رو 5 مگ کردن تا مشکلم حل شه
اون کارشناسی هم که اومده بود،میگفت برای 8 مگ باید حداقل 13 باشه تا قعطی نداشته باشه

هشت مگ نمیدونم چجوری ولی انگار خطا درست نمیکشه توی شهر ما که یه چند وقت آوردن دیدن مکافاتش زیاده واسه همین بیشتر از چهار مگ نمیدن

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4 Beta

yusef
10-11-2013, 23:58
سلام
128 نامحدود برای دانلود از سرور های داخلی چه سرعتی میده؟
هم در شب هم در روز

Hidden-Hunter
11-11-2013, 08:03
بزنید تا داغه :دی

The Wolverine.2013 BluRay 720p ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همون X-Man خودمونه :n10:

هرکسی لیچر داره اینو بنظرم دانلود بکنه ، من که اینو دانلود کردم

amin1374
11-11-2013, 09:09
دوستان یک مشکلی جدیدا پیدا کردم با شبانه ! قبلا سرعتم راحت تا 4
500کیلو میرفت و 60-70گیگیی هم دانلود کرده بودم ولی الان و امشب و چند شب قبلم ک تست میکردم سرعت از100بالاتر نمیرفت البته موقع استارت دانلود سرعت تا200هم میره ولی کم میشه محدودم به نظرم نشدم با اسپید تست گوشیم ک میگیرم سرعتم تا400میره از سرور تهران ولی با کامپیوتر اینجوریه به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟

AF021
11-11-2013, 09:17
دوستان یک مشکلی جدیدا پیدا کردم با شبانه ! قبلا سرعتم راحت تا 4
500کیلو میرفت و 60-70گیگیی هم دانلود کرده بودم ولی الان و امشب و چند شب قبلم ک تست میکردم سرعت از100بالاتر نمیرفت البته موقع استارت دانلود سرعت تا200هم میره ولی کم میشه محدودم به نظرم نشدم با اسپید تست گوشیم ک میگیرم سرعتم تا400میره از سرور تهران ولی با کامپیوتر اینجوریه به نظرتون مشکل از کجاست؟؟؟

با دانلود منیجر چند لینک با هم استارت بده شاید به اون سرعت قبلت رسید

amin1374
11-11-2013, 09:33
تو روز خوبه با تک کانکشن هم به همون سرعت 500کیلو میرسم ولی توشب جدیدا اینجوری شده!!! جالبیش اینه که با اس پید تست گوشی سرعت بالاست! این تستو دیشب ساعت 3گرفتم!!!Test Date: Nov 11, 2013 3:39:52 am
Connection Type: Wifi
Server: Tehran
Download: 334.1 kB/s
Upload: 64.4 kB/s
Ping: 538 ms

External IP: 151.238.172.82
Internal IP: 192.168.1.102
Latitude: 36.28793
Longitude: 59.50944

A detailed image for this result can be found here:

Ookla operates Speedtest.net using a massive global infrastructure to minimize the impact of Internet congestion and latency. With millions of tests performed every day across hundreds of servers, Speedtest.net is the ultimate resource for bandwidth testing and related information. Visit it on your computer today to find out why.
یک چیز جالب تر اینه که سرعتم خا10-12کیلو هم پایین میاد کلا نوسانش خیلی خیلی زیاد شده! این مشکلم حدودا یک هفته هست ب وجود اومدههه با چند نانکشنم وظع بهتر میشه ولی نه مثل سابق میرسه به 160-70کیلو نهایتش!
ویرایش: الان ک من تو روز تست کردم سرعتم از سرور داخلی بیستر از 505تا نمیرفت و خارجیم نهایتش 200 این یعنی چی؟ چرا شبانم اونجوریه مطمئنم محدودیتی در کار نیست ولی ..!:(

tranceyou
11-11-2013, 10:42
دوستان سرویس 2مگ شاتل به صورت محدود در کرج الان ریت سرعتش چقدر هست در روز؟؟

trusted
11-11-2013, 15:26
شاتل برای چندمین بار برترین اپراتور اینترنتی کشور شد

شاتل اول شد - مخابرات دهم

malavan.ehsan
11-11-2013, 16:18
سلام دوستان طرح 2 مگ شاتل سرعت رو روی چند میبندن؟

reza_meybod
11-11-2013, 18:15
تو روز خوبه با تک کانکشن هم به همون سرعت 500کیلو میرسم ولی توشب جدیدا اینجوری شده!!! جالبیش اینه که با اس پید تست گوشی سرعت بالاست! این تستو دیشب ساعت 3گرفتم!!!Test Date: Nov 11, 2013 3:39:52 am
Connection Type: Wifi
Server: Tehran
Download: 334.1 kB/s
Upload: 64.4 kB/s
Ping: 538 ms

External IP: 151.238.172.82
Internal IP: 192.168.1.102
Latitude: 36.28793
Longitude: 59.50944

A detailed image for this result can be found here:

Ookla operates Speedtest.net using a massive global infrastructure to minimize the impact of Internet congestion and latency. With millions of tests performed every day across hundreds of servers, Speedtest.net is the ultimate resource for bandwidth testing and related information. Visit it on your computer today to find out why.
یک چیز جالب تر اینه که سرعتم خا10-12کیلو هم پایین میاد کلا نوسانش خیلی خیلی زیاد شده! این مشکلم حدودا یک هفته هست ب وجود اومدههه با چند نانکشنم وظع بهتر میشه ولی نه مثل سابق میرسه به 160-70کیلو نهایتش!
ویرایش: الان ک من تو روز تست کردم سرعتم از سرور داخلی بیستر از 505تا نمیرفت و خارجیم نهایتش 200 این یعنی چی؟ چرا شبانم اونجوریه مطمئنم محدودیتی در کار نیست ولی ..!:(

منم دو شبه از داخلی سرعتم پایین اومده
پریشب 1.7 گیگ دانلود داشتم ، دیشب هم 1.2 گیگ
البته همزمان 2 فایل رو دانلود می ذارم ، ولی تا قبل شبی 3.100 می گرفت :n03:

satansilent
11-11-2013, 19:57

قرارداد من نهم هر ماه هست بعد واریز 2 روزه اول خوبه بعد دوباره می ترکه, دقیقا 1 ماه و نیمه وضعیت محدودیت رو از سرور خارجی دارم و 2 روزه سرور داخلی که حالا نیاز دارم هم ترکیده :n04:
خارجی محدود بودیم حالا رسید به داخلی...داخلی منم با اکنت eco 2M قبلا تا صبح 6G میگرفتم بازی Battlefield 4 و حالا 1.5G میگیرم بازی Call of duty:Ghost خارجی هم که بعد یک ماه و نیم هنوز رو 15k هستم!
نکته: اسامی بازی هارو گفتم صرفا برای اینکه بدونید چیزیو که می خوام دانلود میکنم نه بخوام حال شاتل رو بگیرم.
نتیجه:شاتل بدرد دانلود نمیخوره پس پول الکی بهش بابت افزایش به 2m ,4m و نظایر ندید چون افزایش سرعت تا دانلود یه حجم خاصی هست که اونم نمیگن بهت :n21: یا هر مدلی که خودشون صلاح میدونند :n04:
درخواست:جایی هست که بشه با سرور خارجی شبی 2G گرفت و قیمتش از 25 تومن بیشتر نشه؟

Mr saeed
11-11-2013, 20:07
دوستانی کسی art داره ؟ قبلا شب ها سرعت از سرور داخی کف سرویس می شد الان چطوری هست ؟ داخلی و خارجی ؟

Mr saeed
11-11-2013, 20:14
دوستان ترو خدا کسی art داره من رو راهنمایی کنی می خوام از این شرکت بگیرم موندم چیکار کنم .

مخابرات شهید درزی

amin1374
11-11-2013, 20:43
منم دو شبه از داخلی سرعتم پایین اومده
پریشب 1.7 گیگ دانلود داشتم ، دیشب هم 1.2 گیگ
البته همزمان 2 فایل رو دانلود می ذارم ، ولی تا قبل شبی 3.100 می گرفت :n03:
به نظرتون چ مرگشه؟من ک فک میکنم ی مشکلی دارن و حاظرم نیستن برن پهنای باند بخرن!

Mr saeed
11-11-2013, 20:45
به نظرتون چ مرگشه؟من ک فک میکنم ی مشکلی دارن و حاظرم نیستن برن پهنای باند بخرن!

اکانت چی هست برادر ؟

تک کانکشن نمی شه سرعت گرفت که عزیز حداقل هشت کانکشن سرور داخلی 16 کانکشن سرور خارجی بعشی موقع ها سرور خارجی چند فایل باید زد .

amin1374
11-11-2013, 20:58
اکانت چی هست برادر ؟

تک کانکشن نمی شه سرعت گرفت که عزیز حداقل هشت کانکشن سرور داخلی 16 کانکشن سرور خارجی بعشی موقع ها سرور خارجی چند فایل باید زد .
اکو 128 3ماهه با 9گیگ حجم و خطمم رو 4.5 مگ بسته شده! تک کانکشن تو روز راحت سرعت مد نظرمو پر میکنه ولی تو شب 16کانکشن به زور به 80-110اینا میرسه!

Abolfazl-Star
11-11-2013, 21:37
یاد این تاپیک بخیر هر روز اینجا بودیم:n02:

amin1374
12-11-2013, 08:22
دیشب سرعت فوق العاده بودش !!!کف کرده بودم ی 9گیگی دانلود کردم .دی نمیدونم مشکلشون چی بود ولی هرچی بود ب نظرم درست شده

pedram_sad
12-11-2013, 09:17
دیشب سرعت فوق العاده بودش !!!کف کرده بودم ی 9گیگی دانلود کردم .دی نمیدونم مشکلشون چی بود ولی هرچی بود ب نظرم درست شده

برعکس شما من دیشب 12 تا لینک گذاشتم مجموعش میشد 1 گیگ
از سرور داخلی بود که سایتش گفته بود فقط با Ip های داخلی میشه دان کرد
قبل از ساعت 1 سرعت 440 بود اما صبح بلند شدم دیدم فقط 1 دونه از اون لینک ها که 60 مگ بود رو دان کرده اونم تو 5 ساعت سرعت 2.5 یا 3 بود تا صبح !!

amin1374
12-11-2013, 09:53
برعکس شما من دیشب 12 تا لینک گذاشتم مجموعش میشد 1 گیگ
از سرور داخلی بود که سایتش گفته بود فقط با Ip های داخلی میشه دان کرد
قبل از ساعت 1 سرعت 440 بود اما صبح بلند شدم دیدم فقط 1 دونه از اون لینک ها که 60 مگ بود رو دان کرده اونم تو 5 ساعت سرعت 2.5 یا 3 بود تا صبح !!
بک سوال شما دیشب استارت دانلودو ساعت چند زدین؟ من قبلا
1:5دقیقه میزدم کردمش 1:1دقیقه

boy iran
12-11-2013, 10:34
من از دانلودها با سرعت خوب دانلود میکنم ولی از هر سایت دیگه شروع به دانلود میکنم سرعت بد هست داستان چیه ؟

parspro
12-11-2013, 10:39
سلام
دوستان سرعت 1 مگ
نوشته
Upstream 730
و
Downstream 2400
درسته ؟
چون سرعتش کمه همه برای دانلود کردن و هم صفحه باز کردن یعنی زیاد فرقی با سرعت 512 نکرده

reza_meybod
12-11-2013, 15:36
من از دانلودها با سرعت خوب دانلود میکنم ولی از هر سایت دیگه شروع به دانلود میکنم سرعت بد هست داستان چیه ؟

سایت های سرور ایران سرعتش خوبه
مثل میهن دانلود و یاس دی ال و چند تا دیگه ...
اونایی که سرورشون برا خارجه محدودی

reza_meybod
12-11-2013, 15:37
اکو 128 3ماهه با 9گیگ حجم و خطمم رو 4.5 مگ بسته شده! تک کانکشن تو روز راحت سرعت مد نظرمو پر میکنه ولی تو شب 16کانکشن به زور به 80-110اینا میرسه!
دیشب از پی سی دانلود ، دانلود کردم 3 گیگ گرفتم ...
خدا رو شکر خوب بود :n02:

amin1374
12-11-2013, 16:29
دیشب از پی سی دانلود ، دانلود کردم 3 گیگ گرفتم ...
خدا رو شکر خوب بود :n02:

دیشب برا من خوب شده بود سرعت یک 9 گیگ زدم تو رگ:n07::n10::n02:

reza_meybod
12-11-2013, 18:47
دیشب برا من خوب شده بود سرعت یک 9 گیگ زدم تو رگ:n07::n10::n02:
کوفتت بشه :D

BIG-BANG
12-11-2013, 19:16
سلام
دوستان سرعت 1 مگ
نوشته
Upstream 730
و
Downstream 2400
درسته ؟
چون سرعتش کمه همه برای دانلود کردن و هم صفحه باز کردن یعنی زیاد فرقی با سرعت 512 نکرده

دو مگ با 128 یکیه فرقشون اینه که وقتی سرعت همه میاد پایین مال شما از 1024 پایینتر نمیاد

BIG-BANG
12-11-2013, 19:17
از دو مگ با 128 یکیه فرقشون اینه که وقتی سرعت همه میاد پایین مال شما از 1024 پایینتر نمیاد

malavan.ehsan
13-11-2013, 11:36
دوستان کسی اینجا نیست جواب منو بده؟ 2 مگ رو روی چند میبندن سرعتو؟

amin_pwa
13-11-2013, 12:03
من میخوام واسه خونه تهرانم اینترنت بگیرم .
دوستان این isp چه طوریاس ؟
سرعتاش و قیمتاش تو روز و شب چه طوره ؟
حجم اضافه قیمتش چنده ؟
حجم نا محدود داره ؟ سرعتش چنده ؟
با تشکر

.:Bardia:.
13-11-2013, 13:36
من میخوام واسه خونه تهرانم اینترنت بگیرم .
دوستان این isp چه طوریاس ؟
سرعتاش و قیمتاش تو روز و شب چه طوره ؟
حجم اضافه قیمتش چنده ؟
حجم نا محدود داره ؟ سرعتش چنده ؟
با تشکر

شاتل اگه دانلود زياد نداشته باشيد قابل قبوله .

amin_pwa
13-11-2013, 17:06
سلام بر دوستان سرویس
office 1024 / اداری شاتل چه طوریاس ؟
برای مثال ساعت رایگان نداره اون وقت زمانی که واسه بقیه رایگان هست سرعت دانلودش چنده ؟
یک مگ در حالت عادی سرعت دانلودش چنده ؟ ضریای اشتراک داره یا یک مگ کامل میدن تا سریع حجم خورده بشه ؟

SMNsoft
13-11-2013, 17:18
با توجه به چند صفحه ای که خوندم، گفتین از لحاظ سرعت سرویس 128 با یک مگ فرقی نداره (از لحاظ سرعت 400 -500 هستند) . ولی اگه خیلی شب دانلود کنیم و محدود بشیم، حداکثر محدودیت 128، 16 کیلوبایته و حداکثر محدودیت 1مگ 128 کیلوبایته.

درسته؟

hossein019940
13-11-2013, 17:55
با توجه به چند صفحه ای که خوندم، گفتین از لحاظ سرعت سرویس 128 با یک مگ فرقی نداره (از لحاظ سرعت 400 -500 هستند) . ولی اگه خیلی شب دانلود کنیم و محدود بشیم، حداکثر محدودیت 128، 16 کیلوبایته و حداکثر محدودیت 1مگ 128 کیلوبایته.

درسته؟
داداش اشتباه پست دادی اینجا تاپیک مخابارت مازندرانه.
اینجا 128 یا 2 مگ خیلی فرق داره شبانه رو هم محدود نمیکنه

amin1374
13-11-2013, 18:07

داداش شما اشتباه پست دادی اینجا تاپیک شاتل هست.دی

amin_pwa
13-11-2013, 19:02

درسته؟

داداش شما اشتباه پست دادی اینجا تاپیک شاتل هست.دی

چه خبره اینجا کسی جواب مارو ندادا !

amin1374
13-11-2013, 19:43
چه خبره اینجا کسی جواب مارو ندادا !

والا کلی میشه جواب سوالتو داد نه دقیق!

به هر حال 128 تا 2مگ بستگی به منطتون داره
مثلا من 128 گرفتم سرعتم به اندازه 4.5 مگابیت هست حدودا 515 کیلوبایت دانلود میکنم
محدود که شدم سرور خارجی شده 7 کیلو!
ولی داخلیم همچنان 515 کیلو! هست تو شب
تا دو مگ هم تو منطقه ما مثل 128 هست ولی باز شما تهرانید فرق داره ممکنه کمتر باشه! یعنی 128 تا 2 مگو رو 2 مگ ببندن!
نامحدود هم تا18 گیگ دانلود کنین سرعت معادل 1مگابیتهو بعد اون دانلود از سرور خارجی تون میشه طبق قانون 16 کیلو بایت بعدش دانلود از سرور داخلی همون 1مگابیت میمونه
لا محدودت که بکنن چه 128 باشیچه 2 مگ چه 8 مگ میای رو 7 کیلو شانس بیارن 8 مگا بکننشون 16 کیلو تو شب:D

Hidden-Hunter
13-11-2013, 23:29
سلام علیکم

خواستم بپرسم این روش دوستمون اقا امین همچنان کار میکنه؟؟

جهنم اینم دانلود کنید :

Red_2 2013

mahmoodsoft
14-11-2013, 00:02
دوستان شاتلی یه پینگ از 4.2.2.4 بگیرن بزارن اینجا
ممنون

Tombstone1
14-11-2013, 00:35
سلام علیکم

جهنم اینم دانلود کنید :

Red_2 2013

سلام
بله، بدون مشکل برای من داره کار میکنه.
قابل توجه اون دوستمون که مخالف این کار بود و میگفت بالاخره سرور ایران هم محدود میشید و ... :n09:
تا چند شب دیگه رکوردی جاودانه در تاریخ شاتل میزنم :n10:

AF021
14-11-2013, 00:39
سلام
قابل توجه اون دوستمون که مخالف این کار بود و میگفت بالاخره سرور ایران هم محدود میشید و ... :n09:

با توجه با قرارداد منعقد شده بین شاتل و اکسپرس و تامین تعدادی از سرورهای اکسپرس در ایران من مطمئنم اصلا برنامه ای برای محدود کردن سرورهای ایران در ساعات شبانه ندارند...
پس تا میتونی از این سفره الهی بهره ببر :n09:

Hidden-Hunter
14-11-2013, 00:42
سلام

سلام
یعنی دانلود از سرور اکسپرس لیچ که خارجی هست برای شما با سرعت سرور ایرانی دانلود میکنه؟

الان که بریا سرور ایرانی که محدود نشدی؟

امدم با اکانت تست انجام بدم که ارور 807 داد ! سرور که تغییر نکرده؟

BIG-BANG
14-11-2013, 00:51
سلام
یعنی دانلود از سرور اکسپرس لیچ که خارجی هست برای شما با سرعت سرور ایرانی دانلود میکنه؟

نه دوست عزیز قضیه اینه که اکسپرس لیچ اومده و یه سرور از شاتل گرفته برا رفاه حال کاربران ایرانی چون فهمیده که دانلود از سرور داخلی سرعتش بیشتر از خارجیه این کا رو کرده
منظور دوستمون هم این بود که شاتل که اومده این سرور رو فراهم کرده برا اکسپرس لیچ پس برنامه ای برا محدودین سرور داخلی نداره

Tombstone1
14-11-2013, 01:01
سلام

امدم با اکانت تست انجام بدم که ارور 807 داد ! سرور که تغییر نکرده؟

باید کانکشن جدید را از خودشون بگیرید چون پورت ارتباطی سرور تغییر کرده هست. به همین دلیله که ارور دریافت میکنید.
ما که از همون روز اول گفتیم، سرور ایران محدود نمیشه اما بعضی دوستان نمیدونم چرا انقدر پافشاری می کردند که میشه و میشه :n09:
در مورد اکسپرس هم باید بگم که اگر اطلاع داشته باشید، سرورهای اکسپرس در آمریکا هست (سرورهای کنونی را عرض میکنم)
چون سرور لیچر این سایت هم آمریکاست، پس ریموت لینک ها از آمریکا به سرور ایران با توجه به فاصله زیادی که دارند، خیلی طول میکشه طوری که احتمالا برای یک فیلم 1 گیگی آدم رو پیر خواهد کرد :n02:
اینم گفتم که مدنظر داشته باشید چون ریموت از سرورهای خارجی (که منبع اکثر فیلم هاست) به سرور ایران خیلی طول میکشه

Tombstone1
14-11-2013, 01:10
هم اکنون با اون اکانت دوستمون با سرعت 570KB/s از سرور خارجی در حال دانلود هستم :n10:
اینم مدرک :n02:

abolfazlwest72
14-11-2013, 01:23
هم اکنون با اون اکانت دوستمون با سرعت 570KB/s از سرور خارجی در حال دانلود هستم :n10:
اینم مدرک :n02:

دانلود رو start بزن بزار یه 30 40 مگی دانلود بشه و در حین اینکه داره دانلود میکنه عکس بگیر نه موقعی که دانلود رو قطع کردی :n09:

Tombstone1
14-11-2013, 01:32
دانلود رو start بزن بزار یه 30 40 مگی دانلود بشه و در حین اینکه داره دانلود میکنه عکس بگیر نه موقعی که دانلود رو قطع کردی :n09:

بفرما جیگر :n10:

parspro
14-11-2013, 02:11
دوسیتان این سرعت ما هم سرور داخلی و هم خارجی خیلی کمه حتی روزها هم صفحه باز کردن هم خیلی زمان میبره محدود هم نشدم چون با این سرعت اصلا نمیشود دانلود کرد خواهشا بگید چکار کنم

amin1374
14-11-2013, 02:15
طرحت چیه؟ خططتو رو چند مگ بستن؟نویز نداری؟

parspro
14-11-2013, 02:37
سرعت اکو 1 مگ است البته بیشتر از یک مگ بسته شده اما روزها صفحات را خیلی دیر باز میکنه یا مثلا اگر بخوای بری youtube فیلمها خیلی زمان میبره تا لود بشود و در روز سرعت با دانلود منیجر 100 است بعضی مواقع 170 اما شبها دیگه خیلی سرعت کم شده هم صفحه باز کردن هم دانلود سرعت 10 تا 50 کیلوبایت البته همش تعغیر میکنه و نوسان داره و خط نویز نداره اما خیلی از دوستان اینجا با سرعت بالا دانلود میکنند راستی اگرذ لینک از سرور داخلی هم دارید لطفا بدهید تست کنم که متوجه بشویم فرقی داره یا خیر
مرسی

BursT
14-11-2013, 03:00
باید کانکشن جدید را از خودشون بگیرید چون پورت ارتباطی سرور تغییر کرده هست. به همین دلیله که ارور دریافت میکنید.
ما که از همون روز اول گفتیم، سرور ایران محدود نمیشه اما بعضی دوستان نمیدونم چرا انقدر پافشاری می کردند که میشه و میشه :n09:
در مورد اکسپرس هم باید بگم که اگر اطلاع داشته باشید، سرورهای اکسپرس در آمریکا هست (سرورهای کنونی را عرض میکنم)
برادر من در اینکه بعد از مدتی محدود میشه اصلا شک نکن
مسئله فقط تعداد افرادی هست که اینکارو انجام میدن...به محض اینکه این کلک خز شد و افراد زیادی اینکارو کردند به شما قول میدم که شاتل محدود میکنه...الان هم اگه می بینی محدود نکرده چون تعداد افرادی که اینکارو می کنند خیلی کمه(زیر 1000 نفر)

aminspy12
14-11-2013, 05:41
با سلام

دوستان چه جوری میتونم از سرورهای خارجی در موقع دانلود رایگان با سرعت بالا دانلود کنم؟

ultrasahand
14-11-2013, 06:52
برای کاربر امین 1356
خواهشن یک بار دیگر اکانت تست رو برای دانلود داخلی با هزینه ماهیانه برای من بفرستید
لطفا ذکر کنید pptp با l2tp است
در صورت l2tp بودن secret چیست
من چون ویندوز ندارم می پرسم
اگر اکانت تست منحصر به فرد است لطفا تا شنبه اکتیو بذارید.
با تشکر

Tombstone1
14-11-2013, 11:08
برادر من در اینکه بعد از مدتی محدود میشه اصلا شک نکن
مسئله فقط تعداد افرادی هست که اینکارو انجام میدن...به محض اینکه این کلک خز شد و افراد زیادی اینکارو کردند به شما قول میدم که شاتل محدود میکنه...الان هم اگه می بینی محدود نکرده چون تعداد افرادی که اینکارو می کنند خیلی کمه(زیر 1000 نفر)

عزیز، شما شک نکن که هیچ برنامه ای برای محدود کردن سرور داخلی ندارند.
اینو من نمیگم، مدیرای شاتل گفتند. شاتل داره به چندین سایت، سرور میده که آخریش همین اکسپرس لیچ هست. اگه بخواد محدود کنه، همه سرورهاش رو دستش میمونه.
ضمن اینکه کلیه پشتیبان های شاتل (با اینکه قبولشون ندارم) گفتند که سرور داخلی محدود نمیشه حتی برای کسانی که الان به عنوان "کاربر پر مصرف" نزد شاتل شناخته میشند یعنی همونایی که الان از سرور خارجی محدودند
شما حتی اگه این روش رو هم نادیده بگیری، هر کسی میتونه ماهی فلان تومن بده از شاتل سرور بخره و از طریق اون سرور خودش دانلود کنه و هزار تا روش دیگه و ...
فکر میکنم از مقدار و هزینه پهنای باند سرور داخلی با خارجی هم اطلاع داشته باشید چون یکی از دلایل عمده ای که سرور داخلی محدود نمیشه و نخواهد شد، همین قضیه پهنای باند هست

BursT
14-11-2013, 16:45
عزیز، شما شک نکن که هیچ برنامه ای برای محدود کردن سرور داخلی ندارند.
اینو من نمیگم، مدیرای شاتل گفتند. شاتل داره به چندین سایت، سرور میده که آخریش همین اکسپرس لیچ هست. اگه بخواد محدود کنه، همه سرورهاش رو دستش میمونه.
ضمن اینکه کلیه پشتیبان های شاتل (با اینکه قبولشون ندارم) گفتند که سرور داخلی محدود نمیشه حتی برای کسانی که الان به عنوان "کاربر پر مصرف" نزد شاتل شناخته میشند یعنی همونایی که الان از سرور خارجی محدودند
شما حتی اگه این روش رو هم نادیده بگیری، هر کسی میتونه ماهی فلان تومن بده از شاتل سرور بخره و از طریق اون سرور خودش دانلود کنه و هزار تا روش دیگه و ...
فکر میکنم از مقدار و هزینه پهنای باند سرور داخلی با خارجی هم اطلاع داشته باشید چون یکی از دلایل عمده ای که سرور داخلی محدود نمیشه و نخواهد شد، همین قضیه پهنای باند هست
الان بیشتر سایت های دانلود از سرور های آسیاتک استفاده می کنند.آیا آسیاتک سرعت اضافی برای سرویس های خودش میده؟(جواب:نه)آیا سرورهای آسیاتک به دلیل اینکه سرعت زیاد بر روی سرویس های خودش نمیده روی دستش مونده؟(جواب:نه)
نتیجه میگیرم که نتیجه گیری شما اشتباه هست و اگه شاتل محدودیت قائل بشه باز هم سرور های به فروش میره
منم نمیگم فقط این آی پی رو محدود می کنه.میگم اگه دانلود اینترانت برای بیش از 3-4 هزار نفر بیش از حد مورد نظر شاتل زیاد بشه،روی اینترانت هم محدودیت میزاره...ولی به جای 10-15 گیگ محدودیت،30-40 گیگ محدودیت میزاره:n01:
البته تمام این حرف ها فرضیه اس و زمان مشخص می کنه که چی می شه

Facon_Archi
14-11-2013, 20:39
سلام علیکم

جهنم اینم دانلود کنید :

Red_2 2013

کدوم روش آقا؟
من صفحه های قبل هم خوندم ولی چیزی نبود! پاک شده حتما!!
به ما هم بگید:n02:

+این امین کی هست بیاد خودش رو معرفی کنه: دی
امین اصلی ِ منظورمه: دی

javadlf
14-11-2013, 21:06
ما رو هم در جریان بزارید لطفا.

BIG-BANG
14-11-2013, 23:27
اوووو بابا vps رو میگن اقا امین اومدن با پول خودشون خریدن حالا دارن اکانت میفروشن باهاش که خیلی خوبه به نظر من چون همون اکسپرس لیچ هم اگه درست بشه ماهی 6500 باید داد بعدشم تازه منتظر موندن داره ولی vps مستقیمه و دردسر نداره

amin1374
14-11-2013, 23:30
دوستا ای امینی که دوستان گفتن من نیستم ها هی نیان پی ام بدین :D:n08:

BursT
15-11-2013, 15:46
دوستان شما هم با 4.2.2.4 تایم اوت دارید؟!:n27:

amin1374
15-11-2013, 15:58
[B]دوستان منم میگم کار خوبیه این روش ولی ولی نگرانم این روش دیگه خیلی فراگیر میشه اون وقته که اینم محدود میکنن دیگه همه بدبخت میشیم!:n15:

راستی من تاحالا تو این ماه بیش از 82 گیگ از سرور داخل دانلود کردم و سرعتمم همچنان بالاست!
البته من ک هیچ وقت از این روش استفاده نکردم ولی تست کردمربدک نبود ولی ب نظرم بیش از حد داره پابلیک میشه! من ک روش خاص خودمو دارم و هنوز ک هنوزه دارم از اون استفاده میکنم عالیم هس

Hidden-Hunter
15-11-2013, 21:15
[B]دوستان منم میگم کار خوبیه این روش ولی ولی نگرانم این روش دیگه خیلی فراگیر میشه اون وقته که اینم محدود میکنن دیگه همه بدبخت میشیم!:n15:

راستی من تاحالا تو این ماه بیش از 82 گیگ از سرور داخل دانلود کردم و سرعتمم همچنان بالاست!
البته من ک هیچ وقت از این روش استفاده نکردم ولی تست کردمربدک نبود ولی ب نظرم بیش از حد داره پابلیک میشه! من ک روش خاص خودمو دارم و هنوز ک هنوزه دارم از اون استفاده میکنم عالیم هس

روش خاص خودت نکنه استفاده از اپلود بوی هست ؟:n02:

اینم ببین / امشب میخوام دانلودش کنم..جک من بازی میکنه و عالی هست.

Prisoners 2013

:n10:

amin1374
15-11-2013, 21:45
روش خاص خودت نکنه استفاده از اپلود بوی هست ؟:n02:

اینم ببین / امشب میخوام دانلودش کنم..جک من بازی میکنه و عالی هست.

Prisoners 2013

:n10:

هم اونه هم یکی چیز دیگه !
شما هم همش بیا فیلم معرفی کن.دی بازم بیا معرفی کن من که دیگه لینکام تموم شدش.دی تا الان تو این ماه 82 گیگ گرفتم .دی

فیلم میلم قشنگ بازم سراغ داری بزار
.دی

and-roid2
15-11-2013, 21:50
سلام دوستان.
من اگر سرویس 8مگ بگیرم در شبانش محدودیت میزارن اگر بیش از حد دانلود کنم؟!
پشتیبانی(انلاین) شاتل میگه فرقی نمیکنه چه از سرور داخلی باشه یا خارجی.ولی دوستان میگن داخلی محدودیت نداره...

بالاخره محدودیت در داخلی هست یا نه؟

BIG-BANG
15-11-2013, 21:53
سلام دوستان.
من اگر سرویس 8مگ بگیرم در شبانش محدودیت میزارن اگر بیش از حد دانلود کنم؟!
پشتیبانی(انلاین) شاتل میگه فرقی نمیکنه چه از سرور داخلی باشه یا خارجی.ولی دوستان میگن داخلی محدودیت نداره...

بالاخره محدودیت در داخلی هست یا نه؟

بله همه ی سرویس ها محدود میشه
سرور داخلی هم فعلا که کسی رو محدود نکردن

Sent from my HTC One X

and-roid2
15-11-2013, 22:00
بله همه ی سرویس ها محدود میشه
سرور داخلی هم فعلا که کسی رو محدود نکردن

Sent from my HTC One X

سرویس 8مگ اگر محدود بشه سرعتش روی چند میاد؟
سرعت تک کانکشن شاتل خوبه؟

چه مدته که سرور داخلی در شبانه محدود نمیشه؟

Hidden-Hunter
15-11-2013, 22:03
هم اونه هم یکی چیز دیگه !
شما هم همش بیا فیلم معرفی کن.دی بازم بیا معرفی کن من که دیگه لینکام تموم شدش.دی تا الان تو این ماه 82 گیگ گرفتم .دی

فیلم میلم قشنگ بازم سراغ داری بزار
.دی

خب اون دیگه چی هست؟:n10:

بده فیلم معرفی میکنم ؟ خودم که دنبال فیلم جنایی و اکشن و راز الودم.:n02:

فعلا اینو دانلود بکن تا بعد ..یهو فیلم بگذارم هنگ میکنی:n07:

and-roid2
15-11-2013, 22:07

داداش یه چند تا فیلم باحال(2013) در همین سبکایی که گفتی بزار پروفایلم برم دانلودش کنم:n02:

راستی شما چه سرویسی داری و سرعت شبانت چطوریاست؟

Hidden-Hunter
15-11-2013, 22:15
داداش یه چند تا فیلم باحال(2013) در همین سبکایی که گفتی بزار پروفایلم برم دانلودش کنم:n02:

راستی شما چه سرویسی داری و سرعت شبانت چطوریاست؟

من که سرویسم دو مگ هست.

محدودیت که داره ولی ما باهاش کنار میایم:n09:

and-roid2
15-11-2013, 22:22
من که سرویسم دو مگ هست.

محدودیت که داره ولی ما باهاش کنار میایم:n09:

سرور داخلی هم براتون محدودیت داره؟
+
سرعت؟

Hidden-Hunter
15-11-2013, 22:24
سرور داخلی هم براتون محدودیت داره؟
+
سرعت؟

نه سرعت داخلی که ایراد نداره. محدودیت هم نداریم.

سرعت که 250 هست /

Abolfazl-Star
15-11-2013, 23:04

سرعت که 250 هست /

عاقا ول کن این شاتلو بیا پارس مثل من 2 مگ بگیر بعد نصف شاتل هم دانلود نکن حالشو ببر :n08:

Mohammad Hosseyn
15-11-2013, 23:57

سرعت که 250 هست /

از کجا میشه فهمید سروری که ازش دانلود میکنم داخلی هست یا خارجی ؟!

من چند شب پیش ویندوز 8.1 رو با سرعت 200 در ساعت شبانه داشتم دانلود میکردم ! سرویسم هم eco 512 هست . الان پس فرق من و شما چیه ؟! :n18:

and-roid2
16-11-2013, 00:00
از کجا میشه فهمید سروری که ازش دانلود میکنم داخلی هست یا خارجی ؟!

سایت هایی مثل سافتـــگذز /سافت 98/میهن دانلود سروراشون داخل ایران هست که سرعت بسیار بالایی دارند...از اینا میشه فهمید که لینکاتون برای سرور داخل هست....

BIG-BANG
16-11-2013, 00:37
سرویس 8مگ اگر محدود بشه سرعتش روی چند میاد؟
سرعت تک کانکشن شاتل خوبه؟

چه مدته که سرور داخلی در شبانه محدود نمیشه؟

روی هفت کیلو بر ثانیه میاد
هی بد نیست سلام میرسونه شوخی کردم بله خوبه
از وقتی اینترانت اومده اینطوریه

Sent from my HTC One X

amin1374
16-11-2013, 00:51
خب اون دیگه چی هست؟:n10:

اقا دمت گرم
این فیلمی ک دیشب معرفی کردی red2 توپ بودش مخصوصا اون تیکه اخرش میومدن تو سفارت ایران و....
راستی هرچی فیلم میلم اکشن قشنگ سراغ داری معرفی کن فیض ببریم.دی
-------------
حالا ی سوال من به نظرتون این سرویسم رو 1گیگ بیشتر حجم نداره و 1ماهم هنوز از سه ماهم مونده رو برم طرحو عوض کنم یا برم حجم بخرم رستی به نظرتون برم 1مگ بگیرم خطمو رو چند میبندن الان 128هست که رو 4.5مگه 1مگ ب نظرتون رو چقدره؟؟؟؟؟

amin1374
16-11-2013, 00:54
عاقا ول کن این شاتلو بیا پارس مثل من 2 مگ بگیر بعد نصف شاتل هم دانلود نکن حالشو ببر :n08:
گفتم نرو .دی کلا اینترنت تو ایران مثل تخم مرغ شانسیه برا دوتا خونه کنار هم ک هردو از ی جا و یک طرح دارن فرق داره یکی سرعتش عالیه اون یکی داره فش زیرو بالای اینترنتو ای اس پیو میده .دی شما برگرد شاتل من یکی ک بشدت راضیم .دی

han2010
16-11-2013, 01:09
سلام

من آسیا تک دارم چند وقتی هست که سرعتم در زمان رایگان اومده رو 100 کی و اصلا راضی نیستم ... اینترنتمم 1 مگ هستش
روز رو 500 و شب در ساعت رایگان رو 100 قفل میشه

ماهی هم 41 هزار تومان میدم...
میخوام بدونم شما که شاتل دارید ... این اینترنت 8 مگ ماجراش چیه واقعا در روز 1024 کی سرعتشه ؟ و شب در ساعت رایگان چی ؟
لطفا از تجربیاتتون بگید و واسم لینک تبلیغات این شرکت رو نفرستید...
در حال حاظر سرعت در روز و شب چه جوریه ممنونم.

Mohammad Hosseyn
16-11-2013, 02:47
تکبیر ! :n02:

Hidden-Hunter
16-11-2013, 08:47
ابوالفضل یادته بهت گفتم این قبر هایی که میری بالا سرشون فاتحه میخونی ، توش مرده نیست؟؟

بقول خیام :

آواز دهل شنیدن از دور خوش است. / یادمه روزی که میخواستم اس 3 رو بخرم همه میگفتنب درد نمیخوره و داغ میکنه و اتش میگیره و از این حرفا ولی من اخرش گرفتم و الان راضیم..

بعدش هم که میخواستم روت کن هی ما رو ترسوندن از گارانتی ولی باز روت کردم و حالشو دارم میبرم.

شاتل هر کوفتی که هست .میشه باهاش کنار امد:n02:

Hidden-Hunter
16-11-2013, 08:48
گفتم نرو .دی کلا اینترنت تو ایران مثل تخم مرغ شانسیه برا دوتا خونه کنار هم ک هردو از ی جا و یک طرح دارن فرق داره یکی سرعتش عالیه اون یکی داره فش زیرو بالای اینترنتو ای اس پیو میده .دی شما برگرد شاتل من یکی ک بشدت راضیم .دی

شما 128 داری با 4مگ پهنا

من 2 مگ دارم با دو مگ پهنا

اینم از عدالت و برابری :n02::n09:

تو رو باید ریپورت کنم برای شاتل تا به بیچارگی بیفتی :دی
در مورد فیلم هم که کلوپی که باز نکردم عامو :n02: شوخی کردم / حالا بوقتش .. بزار این جدید ها رو رو کنم تا قبلی ها:n07:

Hidden-Hunter
16-11-2013, 08:54
اقا یک سوال من هنوز دورم تموم نشده برام فاکتور زدن که 57000 تومن باید بریزی به حساب..حالا باید چیکار کنم؟ اگر دو روز دیرتر بشه ، جریمه که نداره؟

زودتر که بریزیم که هدیه نمیدن ، پس دیرتر میریزیم...

لب چشمه هم برم چشمه میخشکِد:n02: به ما گفتن بیا شاتل هدیه میده برای عیدها ولی تخم مرغم نداد چه برسه به حجم فلذا امید من به روز تولدم هست و من الله توفیق:n09:

ma_hasti
16-11-2013, 11:55
شاتل برای چندمین بار برترین اپراتور اینترنتی کشور شد

شاتل اول شد - مخابرات دهم

ا آفرین به شاتل پس الان 3سال شاتل اپراتور برتر باریک باریک :26:

amin1374
16-11-2013, 12:18
اقا دمت گرم
این فیلمی ک دیشب معرفی کردی red2 توپ بودش مخصوصا اون تیکه اخرش میومدن تو سفارت ایران و....
راستی هرچی فیلم میلم اکشن قشنگ سراغ داری معرفی کن فیض ببریم.دی
-------------
حالا ی سوال من به نظرتون این سرویسم رو 1گیگ بیشتر حجم نداره و 1ماهم هنوز از سه ماهم مونده رو برم طرحو عوض کنم یا برم حجم بخرم رستی به نظرتون برم 1مگ بگیرم خطمو رو چند میبندن الان 128هست که رو 4.5مگه 1مگ ب نظرتون رو چقدره؟؟؟؟؟

دوستان در مورد تیکه دوم حرفم نظری ندارین؟
1گیگ دیگه بیشتر حجم ندارم خواهشا ج بدین!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

javadlf
16-11-2013, 14:10
اقا یک سوال من هنوز دورم تموم نشده برام فاکتور زدن که 57000 تومن باید بریزی به حساب..حالا باید چیکار کنم؟ اگر دو روز دیرتر بشه ، جریمه که نداره؟

زودتر که بریزیم که هدیه نمیدن ، پس دیرتر میریزیم...

لب چشمه هم برم چشمه میخشکِد:n02: به ما گفتن بیا شاتل هدیه میده برای عیدها ولی تخم مرغم نداد چه برسه به حجم فلذا امید من به روز تولدم هست و من الله توفیق:n09:

نه عزیز جریمه نداره.

البته اون تولد هم یک سال میدن یکسال نمیدن. شانسیه و از تعریفی که شما از شانست کردی ...

HOPE666
16-11-2013, 19:14
با سلام

من یک دو هفته ای مشکل قطع و وصل شدید اینترنت دارم بعضی از ساعات روز خوبه بعضی مواقع داغون که نمیشه یک پیج باز کرد پشتیبانی بنده خدا هر کاری گفت انجام دادم از خرید اسپلیتر نو تا جدا کردن کابل شبکه و هر چی تلفن روی خط است ولی باز درست نشد ! الان بهم میگه کارشناس میفرستیم 15 تومن من هم مشکلی ندارم با پولش ولی این کارشناسی که میفرستن همون نصاب مودم نیست :) که میاد یک یوزر ... وارد میکنه ؟؟ یا کاره خاصی میکنه ؟؟
در کل کسی از دوستان توی این یکی دو هفته مشکل من رو داشتن ؟راه حل و نظری دارید برای کمک واقعا موندم چی بکنم :((

erfan_jf
16-11-2013, 21:12
سلام . اقا من سرویس art1 سرعتم محدود کردن ولی از سرور داخلی سرعتم محدود نشده . الان سرویسم واسه این ماه شارژ کردم ولی وصلم نمیکنن . زنگ زدم میگن چون دانلودتون زیاد بوده از اول آذر وصل میکنیم واست . اخه مگه همچین چیزی ممکنه که به خاطر دانلود زیاد با سرویس نامحدود به جای این که سرعته سرور داخلی رو واسم پایین بیارن بگن 5 روز اینترنتو وصل نمیکنیم . چیکار باید بکنم لطفا کمکم کنید ؟

amin1374
16-11-2013, 21:54
دوستان جوابمو بدین دیگه واجبه مخصوصا جناب فیلمیان امشب اومدی حتما ج بده

han2010
16-11-2013, 22:27
سلام

من آسیا تک دارم چند وقتی هست که سرعتم در زمان رایگان اومده رو 100 کی و اصلا راضی نیستم ... اینترنتمم 1 مگ هستش
روز رو 500 و شب در ساعت رایگان رو 100 قفل میشه

ماهی هم 41 هزار تومان میدم...
میخوام بدونم شما که شاتل دارید ... این اینترنت 8 مگ ماجراش چیه واقعا در روز 1024 کی سرعتشه ؟ و شب در ساعت رایگان چی ؟
لطفا از تجربیاتتون بگید و واسم لینک تبلیغات این شرکت رو نفرستید...
در حال حاظر سرعت در روز و شب چه جوریه ممنونم.

واقعا اینجا کسی نیست که 8 مگ گرفته باشه ؟ هیچ کسی ازش خبر نداره ؟

pedram_sad
16-11-2013, 22:50
دوستان کسی سایتی چیزی برای دانلود فیلم و سریال که داخلی باشه سراغ نداره ؟
من الان شبی 5 یا 7 گیگ دارم دان میکنم همش نرم افزار و Game هست

اما موقعی که میخوام این چند تا سریال یا تک و توک فیلم هایی که قسمت هاش هفتگی میاد رو بگیرم
حتی episode های 90 مگی رو تا صبح نمیتونه 100 درصد کنه و 80 مگ فوقش میتونه بگیره
کفریم کرده این وضع

Hidden-Hunter
16-11-2013, 22:56
دوستان جوابمو بدین دیگه واجبه مخصوصا جناب فیلمیان امشب اومدی حتما ج بده

عجب ، شدیم فیلم پخش کن محل ! :n14:

بنظرم فعلا حجم بخر و 10روز مونده به پایان سرویست چیزی دانلود نکن تا به حالت اکی برگردی ، خدایی تخت گاز داری میری شبا ولی نمی دونی ایست بازرسی ، همون مقصدت هست..

فکر نکنم 1 مگ رو بیان بهت 6مگ پهنا بدن، اگر بخوان بدن همون 4مگ هست.

من که 5روز دیگه به حساب دورم مونده و نتم قطع میشه :n09:

رفقایی که تو کف یه فیلم راز الود موندن این رو دان کنند خیلی باحالا ، اوله فیلم یکم گنگ هست ولی وسط های فیلم مثل یه پازل پیش میره / من که باهاش حال کردم.

Prisoners__2013

Abolfazl-Star
16-11-2013, 23:15

فکر برگشت که نیستم :n02:

یه خوبی که پارس داره اینه که سرور داخل و خارج براش فرقی نمیکنه و با سرعت یکسان دان میکنه

و همینطور هر چقدر خواستی هر شب بگیر دریغ از محدودیت:n02:

فقط شبا بیشتر از 200 تا 250 تا نمیده چون مرکزمون مشکل داره :n03:

tntkgb
16-11-2013, 23:18
اقا یه سوال من اگه بخوام بیام شاتل و من میخوام شبا فقط از سرور های داخل ایران دانلود کنم بهترین طرح چیه که با حداقل هزینه بشه بیشترین استفادرو کرد؟؟؟:n13:

Abolfazl-Star
16-11-2013, 23:20
ابوالفضل یادته بهت گفتم این قبر هایی که میری بالا سرشون فاتحه میخونی ، توش مرده نیست؟؟

بقول خیام :

آواز دهل شنیدن از دور خوش است. / یادمه روزی که میخواستم اس 3 رو بخرم همه میگفتنب درد نمیخوره و داغ میکنه و اتش میگیره و از این حرفا ولی من اخرش گرفتم و الان راضیم..

بعدش هم که میخواستم روت کن هی ما رو ترسوندن از گارانتی ولی باز روت کردم و حالشو دارم میبرم.

شاتل هر کوفتی که هست .میشه باهاش کنار امد:n02:

من زیر بار حرف زور نمیرم :n25:

شاتل تو طی این 1 سالی که مشترکش بودم خیلی بهم زور گفت دیدم درست بشو نیس زدم بیرون :n22:

آرزوی موفقیت و پایداری واسه تو هایدن فیلمی :n09:

Abolfazl-Star
16-11-2013, 23:21
اقا یه سوال من اگه بخوام بیام شاتل و من میخوام شبا فقط از سرور های داخل ایران دانلود کنم بهترین طرح چیه که با حداقل هزینه بشه بیشترین استفادرو کرد؟؟؟:n13:

اگه فقط از داخل میخوای دان کنی همین 128 رو بگیر با سرعت 300 دانلود کن :n18:

hossein019940
16-11-2013, 23:23
اگه فقط از داخل میخوای دان کنی همین 128 رو بگیر با سرعت 300 دانلود کن :n18:
واقعا 300 میده شبانه رایگان؟سرویس 128؟
محدود نمیکنه؟

amin1374
16-11-2013, 23:26
عجب ، شدیم فیلم پخش کن محل ! :n14:

بنظرم فعلا حجم بخر و 10روز مونده به پایان سرویست چیزی دانلود نکن تا به حالت اکی برگردی ، خدایی تخت گاز داری میری شبا ولی نمی دونی ایست بازرسی ، همون مقصدت هست..

فکر نکنم 1 مگ رو بیان بهت 6مگ پهنا بدن، اگر بخوان بدن همون 4مگ هست.

من که 5روز دیگه به حساب دورم مونده و نتم قطع میشه :n09:

رفقایی که تو کف یه فیلم راز الود موندن این رو دان کنند خیلی باحالا ، اوله فیلم یکم گنگ هست ولی وسط های فیلم مثل یه پازل پیش میره / من که باهاش حال کردم.

Prisoners__2013

فیلم پخش کنی مگه بده ما هم دعات میکنیم دیگه :)
شوخی بودا جدی نگیر
دانلود که نگو ترکوندم
الان 2 شبه لینکام تموم شدعه چیزی واسه دانلود ندارم :(
وگرنه تا آخرین روز سرویسم دانلود میکردم ولی سرعتم از سرور خارج تو روز جدیدا از 150 تا بالاتر نمیره.دی
منظورت از اون تیکه آخر چی بود مقصد رو میگم؟
کلا ی لیست فیلم واسم ردیف کن تا آخر ماه میخام ی 120 گیگی بزنم تو رگ .دی

and-roid2
16-11-2013, 23:27
واقعا 300 میده شبانه رایگان؟سرویس 128؟
محدود نمیکنه؟
انطور که بچه ها میگن داخلی رو محدود نمیکنن..
تازه با یه سری روش ها هم میشه این شاتل رو دور زد و از سرور خارجی مثل داخلی استفاده کنی:n02:

ادم وسوسه میشه بیاد شاتل!!:n02: