PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

saman1010
14-07-2012, 20:12
لطفا پاک شود...

Retired User
14-07-2012, 21:09
متاسفم که باید بگم بدبخت شدی رفت
سیاست مصرف عادلانه یعنی اگر از یک حجم خاصی عبور کنی و چند شب یا روز دانلود کنی آنوقت سرعت دانلودت میشه 6 کیلو بایت.

این حجم خاص دقیقا چه قدره؟
طبیعتا اگه کسی چند شب و روز مستمر دانلود کنه حقشه که قطع شه سرویسش

----
الان من باید دانلود هام رو تقسیم کنم بین چند بازه زمانی؟
مثلا امشب دو گیگ دانلود داشتم فردا کار نکنم
همینه راهش؟

porya_spy
14-07-2012, 22:44
این حجم خاص دقیقا چه قدره؟
طبیعتا اگه کسی چند شب و روز مستمر دانلود کنه حقشه که قطع شه سرویسش

----
الان من باید دانلود هام رو تقسیم کنم بین چند بازه زمانی؟
مثلا امشب دو گیگ دانلود داشتم فردا کار نکنم
همینه راهش؟

بله دوست عزیز درسته . منم سرویس آرت 1 دارم . شما مثلا باید یه روز هر چقدر میخواهید دانلود کنید . بعد 2-3 روز دانلود نکنید فقط وبگردی کنید . بعد 2-3 روز دوباره دانلود کنید . اینطوری سرعتتون کم نمیشه . الان من 5 شنبه هفته پیش 3 گیگ دانلود کردم . حالا دانلود نمیکنم تا دوشنبه سه شنبه که اوضاع عادی بشه :31::11:

پ ن : سرویس های آرت نامحدود . حتی الامکان دانلود هاتون رو توی روز انجام بدید . اگر در ساعات رایگان 1 تا 8 با آرت دانلود کنید امکان سریع محدود شدنتون خیلی زیاد :20:

jackson2010
14-07-2012, 23:57
سلام
امروز رئیس مخابرات یا وزیر ارتباطات بود :31: گفت که قیمت اینترنت برای مشترک تا 40٪ کاهش پیدا کرده :18:!
کو ، کجاست پس این کاهش قیمت رو؟ توی اخبار همینطوری محض خنده یه چیزی میپرونند

rezarrrr
15-07-2012, 09:31
سلام
امروز رئیس مخابرات یا وزیر ارتباطات بود :31: گفت که قیمت اینترنت برای مشترک تا 40٪ کاهش پیدا کرده :18:!

به گفته همین اقایون و احیانا خانوم ها همین اینترنت نباید محدودیت حجمی داشته باشه پس زیاد ذهنت رو درگیر نکن زود پیر میشی

tandos
15-07-2012, 12:40
دانلود شبانه خوش بینانه با سرعت 128 چقدر دانلود می کنه ؟ 1.5 شبی خوبه؟

yedostekhob
16-07-2012, 10:52
سلام

ارزون تر :18: الله اکبر مگه تو ایران چیزی هم ارزون میشه نکه نشه ها اول کلی گرون میکننش بعد یه 1000 تومان ارزون میکنن مردم هم میگن خداد رو شکر ارزون شد مثل همین مرغ :27:

دوستان اینو فقط بدونید که شاتل قرار بود برای تابستان قیمت هر گیگ رو به 2250 تومان تعقیر بده یعنی 250 تومان ارزون تر از مخابرات اما نمیدونید با چه مخالفت های شدیدی رو به رو شد
اینا نمیزارن که مردم یه چیز ارزون دستشون برسه

sokoot206
16-07-2012, 13:56
سلام -
سرویس 128 ECO3 شاتل رو در رشت دارم . :8: (به قیمت 29900 تومان سه ماهه 6 گیگ با سرعت 128 واقعی .. سرعت دانلود با دانلود منیجر 200 تا 250 )
من که از سرویسش راضی هستم . برای وبگردی با سرعت بالا , دانلود PDF , آلبوم های دلخواه موسیقی ، دیدن فیلم و کلیپ های اینترنتی از سایتهایی مثل آپارات ، باز کردن سایت های سنگین از نظر حجمی به راحتی و غیره ...
شبها هم به صورت معمول فیلم های زیر 500 مگا بایت رو دانلود میکنم . از ساعت 1 تا 8 صبح سرعت دانلود با دانلود منیجر 55 تا 60 هستش .. اما روزها سرعت بین 200 تا 250 هست .
با استفاده معمولی اینچنینی کاربرای خانگی هیچ وقت به مشکل بر نمیخورن ..
کسایی که اشتهای زیاد به دانلود دارن (اعتیاد به دانلود همه چیز مثلا دانلود 2 تا 5 گیگ در 24 ساعت ) نباید با کاربران خانگی خودشون رو در یک سطح بدونن .
این نوع کاربران به نظر من باید هزینه دانلود های بیش از حد و سرعتهای خودشون رو بدن .
به تمام کسانی که میخوان از اینترنت دیالاپ به ADSL اسبابکشی کنن شرکت شاتل ( سرویس های 128 ) رو برای شروع پیشنهاد میکنم. اگه کارت دانشجویی هم داشته باشین سرعت های بالاتر رو میتونید بگیرید . ولی برای یه کاربر خانگی معمولی همون 128 کافیه زیادم هست .
از نظر خدمات پاسخگویی در رشت بهترین اگه نگیم هستن باید بگم جز اول یا دومی ها هستن . من یک بار یادمه ساعت 2 شب بود یه سوال برام پیش اومد، تماس گرفتم و مسئول فنی به بهترین وجه پاسخگو بود .
به حق در این 9 ماه به مشکل اونچنانی برخورد نکردم . قطعی ها به ندرت اتفاق میفته .. یکی دو باری که قطع شده سراسری بوده ( بیشتر شرکت ها قطع بودن ) !!
پیشنهاد دیگری که به دوستان دارم اینه که از مودم زایسل استفاده کنید ( حالا هر شرکتی که خواستین برین اما مودمتون رو زایسل بگیرین ). این مودم مرغوبیت و اتصال فوق العاده ای داره حتی مودم سادش که من دارم ازش استفاده میکنم.
سربلند باشید .

در لینک زیر میتونید چیزهای بیشتری در مورد ADSL شاتل بدونید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jackson2010
16-07-2012, 17:52
سلام
اگر عکس لود نشد از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید

rezarrrr
16-07-2012, 20:55
اگه میخوان با کاهش قیمت کم فروشی بکنن که باز دودش به چشم ما میره
ما به همینش هم رازی هستیم دلیلم هم اینه که تا حالا چیزی ارزون نشده مگر این که کیفیتش چندین برابر کاهش پیدا کرده باشه
(نمونه خیلی کوچیک شیر و کیک تی تاب چند سال پیش با مال الان:31:)

rezarrrr
16-07-2012, 20:58
سلام -
سرویس 128 ECO3 شاتل رو در رشت دارم . :8: (به قیمت 29900 تومان سه ماهه 6 گیگ با سرعت 128 واقعی .. سرعت دانلود با دانلود منیجر 200 تا 250 )
من که از سرویسش راضی هستم . برای وبگردی با سرعت بالا , دانلود PDF , آلبوم های دلخواه موسیقی ، دیدن فیلم و کلیپ های اینترنتی از سایتهایی مثل آپارات ، باز کردن سایت های سنگین از نظر حجمی به راحتی و غیره ...
شبها هم به صورت معمول فیلم های زیر 500 مگا بایت رو دانلود میکنم . از ساعت 1 تا 8 صبح سرعت دانلود با دانلود منیجر 55 تا 60 هستش .. اما روزها سرعت بین 200 تا 250 هست .
کسایی که اشتهای زیاد به دانلود دارن (اعتیاد به دانلود همه چیز مثلا دانلود 2 تا 5 گیگ در 24 ساعت ) نباید با کاربران خانگی خودشون رو در یک سطح بدونن .
این نوع کاربران به نظر من باید هزینه دانلود های بیش از حد و سرعتهای خودشون رو بدن .
به تمام کسانی که میخوان از اینترنت دیالاپ به ADSL اسبابکشی کنن شرکت شاتل ( سرویس های 128 ) رو برای شروع پیشنهاد میکنم. اگه کارت دانشجویی هم داشته باشین سرعت های بالاتر رو میتونید بگیرید . ولی برای یه کاربر خانگی معمولی همون 128 کافیه زیادم هست .
از نظر خدمات پاسخگویی در رشت بهترین اگه نگیم هستن باید بگم جز اول یا دومی ها هستن . من یک بار یادمه ساعت 2 شب بود یه سوال برام پیش اومد، تماس گرفتم و مسئول فنی به بهترین وجه پاسخگو بود .
به حق در این 9 ماه به مشکل اونچنانی برخورد نکردم . قطعی ها به ندرت اتفاق میفته .. یکی دو باری که قطع شده سراسری بوده ( بیشتر شرکت ها قطع بودن ) !!
پیشنهاد دیگری که به دوستان دارم اینه که از مودم زایسل استفاده کنید ( حالا هر شرکتی که خواستین برین اما مودمتون رو زایسل بگیرین ). این مودم مرغوبیت و اتصال فوق العاده ای داره حتی مودم سادش که من دارم ازش استفاده میکنم.
سربلند باشید .

سلام
شما مطمینی نمایندگی شاتل تو رشت نیستی؟
خیلی مشکوکی:27:

soroosh_cz
16-07-2012, 21:23
سلام -
سربلند باشید .

کجای جهان بین کسی که دانلود میکنه و کسی که دانلود نمیکنه فرق گذاشتن. اینترنت برای همینه! ما که نمیتونیم مثلا فیلم آموزشی رو با سرعت عالی و بصورت لایو نگاه کنیم. مجبوریم دانلودش کنیم. راستی به نظر تو 2-5 گیگ دانلود تو 24 ساعت خیلی هست؟ :13:
در ضمن اینجا درباره ی کل شاتل بحث میکنیم نه شاتل رشت. هر جا ممکنه یه کیفیتی داشته باشه.

sokoot206
17-07-2012, 00:40
سلام -
به هیچ وجه با شاتل رشت من نه فامیلم نه نمایندگیشو دارم نه توش کار میکنم ..
هر طوری هم بخواین حاظرم ثابت کنم . من اون چیز رو که به من ارائه دادن دارم میگم. نه زیادتر نه کمتر. در ضمن من کد 555 سردار جنگل رشت هستم.

sokoot206
17-07-2012, 01:14
کجای جهان بین کسی که دانلود میکنه و کسی که دانلود نمیکنه فرق گذاشتن. اینترنت برای همینه! ما که نمیتونیم مثلا فیلم آموزشی رو با سرعت عالی و بصورت لایو نگاه کنیم. مجبوریم دانلودش کنیم. راستی به نظر تو 2-5 گیگ دانلود تو 24 ساعت خیلی هست؟ :13:
در ضمن اینجا درباره ی کل شاتل بحث میکنیم نه شاتل رشت. هر جا ممکنه یه کیفیتی داشته باشه.

سلام دوست عزیز
هیچ کسی نیست که دلش بخواد فرقی گذاشته بشه بین اون و دیگران .
شما میگی کجای دنیا؟! (اول از این که با این کلمه کجای دنیا بازی نکن ) خیلی از کشورها هستن که دارن همین رویه رو برای کشورشون ارائه میدن . همه مردم دنیا که سرعت های کهکشانی ندارن دوست عزیز . کشورهای داریای سرعت کهکشانی شاید به زور 10 تا باشن ، بقیه وضعیت اینترنتشون بر مبنای الگوی مصرف مشتریه - شما تو کشوری داری زندگی میکنی که تمام پیشرفت هاش از 25 سال گذشته شروع شده . با جمع بندی این همه مدیران با کفایت و بی کفایت نباید توقع این داشته باشی که مثلا همون سرعتی که توی کشور های اروپایی ازش صحبت میکنن تو ایران هم همون باشه .
پس بهتره هر کسی توی ایران نسبت به نیازش از اینترنت استفاده کنه . و باز هم به نظر من کاربران طوری باید حرفه ای عمل کنن که شرکت های ارائه خدمات کم فروشی ، و کارهای غیر شرافت مندانه انجام ندن .. بازار رقابتی در بین ISP ها باعث میشه کیفیت ارائه خدمات بالا بره .
به امید خدا ما هم به همون سرعت های کهکشانی میرسیم و چشم دشمن ها رو کور میکنیم.

راستی من 2 تا 5 گیگ رو برای کاربرای خانگی گفتم . فکر نکن نمیدونم دانلود چیه و چه حجم هایی رو میشه انتقال داده کرد .
چیزی که شما از پخش زنده فیلم اموزشی داری صحبت میکنی چند درصد از کاربرای اینترنتی ما از اینطور قابلیت ها دلشون میخواد استفاده کنن یا اصلا چند درصد دانش استفاده ازشو دارن. مردم ما هنوز فرق نرم افزار و سخت افزار رو به زور تشخیص میدن !!
اما باز این دلیل نمیشه که به مردم بستر هایی که وجود داره رو کم فروشی کنن.

در مورد کل شاتل هم باید بگم وقتی با من با صداقت برخورد میکنن این یعنی که در فرم کاریشون در کل کشور این رو میخوان که اعمال کنن.
اگه شاتل شهرتون بهتون خوب ارائه سرویس نمیده.. خب میتونید با تهران تماس بگیرین .

ma_hasti
17-07-2012, 07:33
سلام جدا شاتل می خواسته هر گیگ را 2250 بفروشد ایول بابا :12: وای از دست سران مملک یک شرکت هم می خواسته کار خوب بکنه نگذاشتن نامردا اه اه

بابا چرا هر کی میگه از سرویسش راضی بهش حمله می کنید که نمایندگی و پشتیبان شاتله وقتی راضی بیاد دروغ بگه چون شماها اینطوری دوست دارید ؟؟؟
:13:آفرین حرف خودتو بزن ایشالله همیشه راضی باشید .... هر چند سرعت هر شهر و هر منطقه با هم فرق داره ولی نوش جانت :20:

italodance
17-07-2012, 08:23
سلام دوست عزیز
هیچ کسی نیست که دلش بخواد فرقی گذاشته بشه بین اون و دیگران .
شما میگی کجای دنیا؟! (اول از این که با این کلمه کجای دنیا بازی نکن ) خیلی از کشورها هستن که دارن همین رویه رو برای کشورشون ارائه میدن . همه مردم دنیا که سرعت های کهکشانی ندارن دوست عزیز . کشورهای داریای سرعت کهکشانی شاید به زور 10 تا باشن ، بقیه وضعیت اینترنتشون بر مبنای الگوی مصرف مشتریه - شما تو کشوری داری زندگی میکنی که تمام پیشرفت هاش از 25 سال گذشته شروع شده . با جمع بندی این همه مدیران با کفایت و بی کفایت نباید توقع این داشته باشی که مثلا همون سرعتی که توی کشور های اروپایی ازش صحبت میکنن تو ایران هم همون باشه .
پس بهتره هر کسی توی ایران نسبت به نیازش از اینترنت استفاده کنه . و باز هم به نظر من کاربران طوری باید حرفه ای عمل کنن که شرکت های ارائه خدمات کم فروشی ، و کارهای غیر شرافت مندانه انجام ندن .. بازار رقابتی در بین ISP ها باعث میشه کیفیت ارائه خدمات بالا بره .
به امید خدا ما هم به همون سرعت های کهکشانی میرسیم و چشم دشمن ها رو کور میکنیم.

راستی من 2 تا 5 گیگ رو برای کاربرای خانگی گفتم . فکر نکن نمیدونم دانلود چیه و چه حجم هایی رو میشه انتقال داده کرد .
چیزی که شما از پخش زنده فیلم اموزشی داری صحبت میکنی چند درصد از کاربرای اینترنتی ما از اینطور قابلیت ها دلشون میخواد استفاده کنن یا اصلا چند درصد دانش استفاده ازشو دارن. مردم ما هنوز فرق نرم افزار و سخت افزار رو به زور تشخیص میدن !!
اما باز این دلیل نمیشه که به مردم بستر هایی که وجود داره رو کم فروشی کنن.

در مورد کل شاتل هم باید بگم وقتی با من با صداقت برخورد میکنن این یعنی که در فرم کاریشون در کل کشور این رو میخوان که اعمال کنن.
اگه شاتل شهرتون بهتون خوب ارائه سرویس نمیده.. خب میتونید با تهران تماس بگیرین .

اینترنت تو دنیا 20 سال و ایران 10 سال

25 سال چه ربطی داره؟ این همه بی کیفیتی رو نمیبینی دوست عزیز تو دنیا ایران ته سرعت و کیفیت دنیاست تازه شاتل بدترین شرکت ایران هم هست کافیه ان نظر سنجی بالا هم ببینی

اینقدر سوتی خنده دار از شاتل برات دارم که نگو خواستی بگو رو کنم

sokoot206
17-07-2012, 10:26
اینترنت تو دنیا 20 سال و ایران 10 سال

25 سال چه ربطی داره؟ این همه بی کیفیتی رو نمیبینی دوست عزیز تو دنیا ایران ته سرعت و کیفیت دنیاست تازه شاتل بدترین شرکت ایران هم هست کافیه ان نظر سنجی بالا هم ببینی

اینقدر سوتی خنده دار از شاتل برات دارم که نگو خواستی بگو رو کنم

( تمام پیشرفت هاش از 25 سال گذشته شروع شده ) شما این جمله رو از نظر ورود اینترنت به ایران برداشت کردی؟!!!!!:18: عزیزم گفتم تمام پیشرفت هاش نه اینترنت. ( دوستان خوب بخونید چون دیگه پاسخگو نخواهم بود )
به نظر سنجی بالا زیاد دلتون رو خوش نکنین . اولا که این یه نظر سنجی با کیفیت نیست و همه میدونیم که مخالف ها و شرکت های مقابل میتونن تو نظر سنجی خلل ایجاد کنن .
من یه مشتری ساده هستم و از خدمات شاتل توی رشت راضی ام. برای چند نفر از اشناهامون هم با پیش شماره های مختلف گرفتم که اونها هم باز راضی هستن . امیدوارم همینطور خوب پیش بره و کیفیت کارش پایین نیاد.
به همه همشهریهای خودم فعلا شاتل رو پیشنهاد میکنم . ( حالا دیگه بقیه دوستان ک میگن کیفیت کاری بسته به هر منطقه کشوره پای خودشون - من نظری توی انتخابشون نمیدم :5:)
در ضمن امار های مختلف برای ایران در سرعت اینترنت رو میدونم .. یعنی انقدر بی سواد به نظر میام دوست عزیز :13:؟!! شما حتما یه بازنگری کن توی اطلاعات عمومی مردم .

sokoot206
17-07-2012, 10:30
سلام جدا شاتل می خواسته هر گیگ را 2250 بفروشد ایول بابا :12: وای از دست سران مملک یک شرکت هم می خواسته کار خوب بکنه نگذاشتن نامردا اه اه

بابا چرا هر کی میگه از سرویسش راضی بهش حمله می کنید که نمایندگی و پشتیبان شاتله وقتی راضی بیاد دروغ بگه چون شماها اینطوری دوست دارید ؟؟؟
:13:آفرین حرف خودتو بزن ایشالله همیشه راضی باشید .... هر چند سرعت هر شهر و هر منطقه با هم فرق داره ولی نوش جانت :20:

خدا کنه روزی بشه همه شرکتها خوب بشن .. بازار باید رقابتی بشه تا کیفیت عملکرد بالا بره . از نظرت ممنونم .

gamer5
17-07-2012, 11:45
کجای جهان بین کسی که دانلود میکنه و کسی که دانلود نمیکنه فرق گذاشتن. اینترنت برای همینه!
این حرف شما از پایه غلط هست . ما تو ایران هستیم و پهنای باند و زیر ساخت ها به هزاران دلیل محدود هست و از رده خارج . بنابراین خیلی بدیهیه که این پهنای باند باید به طور مساوی بین بقیه تقسیم بشه . همونطوری که توی کافی نت هم شما نمیتونی از پهنای باند دیگران استفاده کنی
درست هم نیست کسی که ماهی 20 گیگ دانلود داره با کسی که 5 سرعت دانلودشون یکی باشه که از پهنای باند اینم استفاده کنه

mahla_EEL
17-07-2012, 14:04
صرفا جهت اطلاع

مشترک گرامی ():

علاقه مندیم به اطلاع برسانیم از آن جايي كه افزایش سرعت پاسخ‌گويي به درخواست های مشتریان يكی از مهم‌ترين اهداف شرکت شاتل محسوب مي‌شود، برای افزایش سهولت انجام درخواست های مشتریان، تلاش بر این است که برخی از این نیازها به صورت خودکار و از طریق سیستم به صورت آنلاین توسط مشتریان قابل اجرا باشد، بدون آن که مشتریان نیازی به تماس با کارشناسان فروش و یا پشتیبانی فنی داشته باشند.
از این روی و با توجه به این که یکی از مهم ترین نیازها و درخواست های مشتریان سرویس های اکو (ECO)، خرید خودکار و آنلاین سرویس جدید در صورت پایان یافتن زمان و یا ترافیک سرویس قبلی آنان بوده است، اینک، این امکان برای مشتریان فراهم شده است که بتوانند به صورت آنلاین و از طریق سایت my.shatel.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اقدام به خرید پکیج جدید و یا تغییر سرویس خویش فرمایند. یعنی مشتریان از این پس، قادر خواهند بود در هر ساعتی از شبانه روز در صورتی که دیگر قادر به استفاده از سرویس قبلی خود نباشند، به صورت آنلاین سرویس جدید خریداری فرمایند.

لازم به توضیح است این تغییر سرویس با توجه به شرایط و امکانات مخابراتی مربوط به هر مرکز، قابل اعمال خواهد بود. به سخنی دیگر، مشتریان تنها امکان خرید سرویس هایی را خواهند داشت که در حال حاضر در مرکز مخابراتی مورد نظر ارایه می شود.

امید است این امکان بتواند رضایت خاطر شما مشتری گرانقدر را بیش از پیش فراهم سازد.

با آرزوی موفقیت و شادمانی برای شما

گروه شرکت های شاتل

hamids68
17-07-2012, 17:30
مشخص هست کی تخفیف فروش ترافیک دارن ؟

Meysam Raz
17-07-2012, 21:20
سلام خواستم نقل قول کنم اما دیدم ارزش بن شدنم رو نداره
این متن رو خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییلی سانسور کردم گفته باشم:3:
اینجا چه خبره؟
فکر میکنم شاهد هجوم کاربران زیر 20-30 پست به پی سی ورد برای تعریف از شاتل هستیم؟؟:27:
با یک حساب سرانگشتی میشه فهمید کسی که سه یا چهار ساله که اینجا عضو شده اگر در ماه یک پست داده بود الان باید حداقل 40 یا 50 تا پست داده باشه بابا حداقل یه آواتار بزار
اما درد مردم این کشور جای دیگست
توی این کشور بعضی ها (انقدر بدبختن ) که حتی دنبال منافع شرکت هم نیستن فقط دنبال منافع خودشونن
در ادبیات به اینطور افراد میگن جیره خور / مواجب بگیر / مزدور شایدم مزایا بگیر البته اینا با ادبیاشتش بود .
این شامل دوستانی که همه چیز رو به طرف میگن (مخصوصا محدودیت) نمیشه چون این موقعیتیه که ایجاد شده و برای استفاده همه آزادند
اما خداییش من خودم روم نمیشه دوستم رو به خاطر منافع خودم بیارم و بگم شبا زیاد دانلود نکن تا محدود نشی
طبق تجربه بیشتر از شبی یک و خورده ای نمیشه دانلود کرد مگر اینکه یک شرایطی پیش بیاد و سرعت شبانه و روزانه یکی بشه (دیگه توضیح نمیدم میدونید) اونم شدیدا موقتیه و بعدش محدودیت
این شرکن در ماه به هیچ کس 30 گیگ نمیده اونوقت دوستان حرف از شبی 4 یا 5 گیگ میزنن بهتره در مورد میانگین دانلود صحبت کنیم نه یک شب چون این معیار بهتریه
در ظاهر میان خوشگل صحبت میکنن طوری که انگار ... :27:اما در باطن دنبال سود جویی خودشون هستند بدون اینکه به عواقب کارشون فکر کنن
تمام اینارو میشه باچند کلیک ساده فهمید
این فردی که میاد اینجا و پیشنهاد میده برید به وبلاگ شخصیش تا بتونه با گرفتن چند زیر مجموعه ( برای این شرکت با این محدودیت ها ) پول اینترنت خودش رو در بیاره واقعا کیه؟؟؟؟ یک آدم خیر خواه؟؟؟
ببین :

قابل توجه دوستان ساکن بووووغ:
برای استفاده از این کارت (منظور کارت طلایی هستش که تمام کاربران شاتل میتونن اون رو برای دادن به یک نفر دیگه به صورت رایگان دریافت کنن خودم الان دوتاش رو انداختم گوشه خونه چون نمیخوام کسی رو بدبخت کنم )

کافیه با من هماهنگ کنن که در ساعت مشخصی در محل شرکت به صورت معرف شما حاظر بشم تا بتونین از 10 هزار تومان تخفیف این کارت استفاده کنین.مطمئن باشید از شما برای این کار چیزی طلب نمیکنم.خود شاتل برای مشتریانی که رضایتمندی خودشون رو به دیگران اعلام میکنن مزایایی قائل میشه که خودتون باید ببنیدو تعریف کنید.برای هماهنگی به بخش پروفایل مدیر مراجعه کنید.شماره تماس من در اونجا قرار گرفته شده.
به این میگن یک فرد خیرخواه که با فرستادن چند نفر به این شرکت و محدود شدن اونها خودش از اینترنت رایگان یا با تخفیف(حالا با چه سرعتی؟ ) بهره میبره
بهتره به اون شخص داستان محدودیت رو بگید یا اگر نمیخوایید حداقل اینجا بگید محدودیت داره و سرعتت میشه 6 کیلو بایت تا ببینید طرف 10 هزارتومن بهتون میده و میگه ممنون نزدیک بود بدبخت شم .
خدا روزی رسونه نیازی به خلق نیست .
دیگه به اون شخصی که سریع و بدون تحقیق میاد این فرد رو تایید و تشویق میکنه نمیدونم باید چی گفت!!!!!!
:23:

sokoot206
17-07-2012, 23:31
باز خدارو شکر شرکت شاتل برای دانلود بیش از حد چنین قانونی رو گذاشته تا همه از سرعت یکسانی بهره ببرن . شرکت های دیگه که ماشالا سرعتمون رو نپرسیده و نخواسته تقسیم میکنن به چند نفر !!! شاتل عملکردش خوبه چرا چون کسی که دانلود زیاد نداره رو خوب ساپورت میکنه و سرعت مناسبی رو بهش ارائه میده . ( من خودم شبی به صورت متوسط فقط 500 مگا بایت دانلود دارم و هیچ افت سرعتی هم نداشتم ) 500 مگابایت هم چیزی نیست و کار منو راه میندازه و اشتهای زیادی برای دانلود هر چیزی در اینترنت ندارم - برای همین همیشه سرعت اینترنتم در شب از ساعت 1 تا 8 حدود 60 ودر روز حدود 200 تا 250 هستش .. این سرعت برای سرویس 128 واقعا خوبه .. من که واقعا راضی هستم - در ضمن شما روز بذار واسه دانلود اگه کسی ترو جریمه کرد بعد بگو ( پول بده بخاطر گیگ مصرفیت ) .. شما میخوای رایگان دانلود بیش از اندازه کنی خب معلومه که باید چوبشو هم بخوری) توی ایران حتما باید بین کسی که دانلود بیش از حد میکنه و کسی که دانلود نمیکنه فرق باشه . واقعا عدالته شما دانلود کنی سرعت من کم بشه ؟!! کاری که تو شرکت های دیگه داره انجام میگیره اون هم با قانون زیبای شیِِِییییر کردن !!!!

sokoot206
18-07-2012, 17:29
Meysam Raz;7107353]سلام خواستم نقل قول کنم اما ديدم ارزش بن شدنم رو نداره
اين متن رو خيييييييييييييييييييييييي ييييييييييلي سانسور کردم گفته باشم
اينجا چه خبره؟
فکر ميکنم شاهد هجوم کاربران زير 20-30 پست به پي سي ورد براي تعريف از شاتل هستيم؟؟
با يک حساب سرانگشتي ميشه فهميد کسي که سه يا چهار ساله که اينجا عضو شده اگر در ماه يک پست داده بود الان بايد حداقل 40 يا 50 تا پست داده باشه بابا حداقل يه آواتار بزار
اما درد مردم اين کشور جاي ديگست
توي اين کشور بعضي ها (انقدر بدبختن ) که حتي دنبال منافع شرکت هم نيستن فقط دنبال منافع خودشونن
در ادبيات به اينطور افراد ميگن جيره خور / مواجب بگير / مزدور البته اينا با ادبياشتش بود .
اين شامل دوستاني که همه چيز رو به طرف ميگن (مخصوصا محدوديت) نميشه
ميان اينجا خوشگل صحبت ميکنن طوري که انگار با يک شخص بزرگ منش (اينجا يه چيزي بود پاک شد) طرف هستيم اما در باطن دنبال سود جويي خودشون با سوء استفاده از نا آگاهي بعضي افراد هستند
تمام اينارو ميشه باچند کليک ساده فهميد
اين فردي که مياد اينجا و پيشنهاد ميده بريد به وبلاگ شخصيش تا بتونه با گرفتن چند زير مجموعه ( براي اين شرکت با اين محدوديت ها ) پول اينترنت خودش رو در بياره واقعا کيه؟؟؟؟ يک آدم خير خواه؟؟؟
کسي که منکر قانون محدوديت در شرکت شاتل باشه حتما يک ريگي توي کفشش هست . ببين :
(منظور کارت طلايي هستش که تمام کاربران شاتل ميتونن اون رو براي دادن به يک نفر ديگه به صورت رايگان دريافت کنن خودم الان دوتاش رو انداختم گوشه خونه چون نميخوام کسي رو بدبخت کنم )

به اين ميگن اولويت منافع شخصي به منافع عمومي
بيا مثل مرد بگو محدوديت داره و سرعتت ميشه 6 کيلو بايت تا ببيني طرف 10 هزارتومن بهت ميده و ميگه دمت گرم نزديک بود بدبخت شم .
نترس روزيت رو کس ديگه اي ميده (البته اگر عادت نکرده باشي روزيت رو از خلق بگيري)
کاشکي يه جو از غيرت عکس آواتارشون يا شهداي سردر وبلاگشون رو داشتن
ديگه به اون شخصي که سريع و بدون تحقيق مياد اين فرد رو تاييد و تشويق ميکنه نميدونم بايد چي گفت!!!!!!
[/QUOTE]

عزيز جان من خودمم اون مهدوديت شاتلي که ميگي يک بار گريبانگيرم شده البته فقط اون مهدوديت براي شب بود ( يعني از ساعت 1 الي 8 صبح ) و بقيه مشکلي نداشتم. بعد از مدتي که دانلود نکردم به جاي اولش برگشت .
که باز خودم مقصر بودم.. چون بيش از اندازه فيلم براي دانلود گذاشته بودم.

شما چرا به مردم انقدر راحت توهين ميکني؟!! البته شخصيت پايتختي شما نشون دهندست خودش . (در اين مورد ديگه بحثي نيست چون واقعا پاي مال کردن حرمت ديگران براتون اسونه )
به هر حال تمام چيز ها واضح گفته شده و من فقط رضايتمندي خودم رو اعلام کردم . در ضمن تبليغات هيچ گاه سودجويي نبوده که شما انقدر راحت به مردم بي حرمتي ميکني . اگه بازار رقابتي نباشه هيچ وقت شرکت هاي ارائه کننده اينترنت خدماتشون رو بهتر نميکنن . به نظر من شرکت شاتل قدم خوبي برداشته و اين شما هستي که هنوز فرق تبليغات هدفمند و امتياز ده رو با سودجويي نميدوني .
شما بهتره درست و منطقي صحبت کني و افراد رو بي جهت به باد تمسخر نگيري و محکوم نکني . لطفا طوري حرف نزنيد که شخصيت چندين ساله به قول خودتوناينجا خدشه بهش وارد بشه . ( يعني شما ميفرماييد ماهي ما صبر کنيم تا جناب حضرات قديمي ها يه تايپيک بنويسن تا ببينيم نظرات شما چيه؟!! )

Meysam Raz
18-07-2012, 19:06
شرکت شاتل تمامی پهنای باند خودش رو با برنامه بین یوزرها تقسیم میکنه و ما دیگه مثل قدیم شاهد شیرینگ پهنای باند نیستیم .یکی از کارهای این برنامه تقسیم کننده محدود کردن کاربراست در این برنامه برای هر یوزر حساب مجزا تشکیل میشه
تمام داستان بالا به این ختم میشه که استفاده تمام وقت از تمام سرعت دانلود رایگان هیچ تاثیری بر روی دیگر کاربران به هیچ وجه نخواهد گذاشت .
اما خوشحالم که شما قبول دارید شرکت یوزر ها رو محدود میکنه برای اطلاع بیشتر لطفا ص 3825 به بعد همین تاپیک رو مطالعه کنید .
ضمنا باید بگم یکی از دوستان من با همین هزینه در روز سرعت 250 و در شب سرعت 65 از اینها مهمتر بدون محدودیت داره .
لطفا در اسفاده خودتون از کلمات بیشتر دقت کنید
شما با فرستادن کاربر ها به وبلاگ خودتون تمامی قوانین اینجا رو زیر پا گذاشتید امیدوارم مدیران رسیدگی لازم رو بکنند .
درضمن من هیچ وقت نگفتم شخصیت چند ساله ای اینجا دارم میتونید تاریخ عضویتم رو ببینید لطفا متن رو درست بخونید

ميان اينجا خوشگل صحبت ميکنن طوري که انگار با يک شخص بزرگ منش طرف هستيم
اما :
1.من در همین انجمن از دوستان تقاضای مشاوره برای خرید سیستم رو داشتم و خوشبختانه یک لیست به من دادند و منم اونها رو خریدم . الان به هرکس که میگم یک همچین سیستمی با یک همچین پولی خریدم همه به اون شخص مشاور آفرین میگند .
حالا بیایید فرض کنیم اون مشاور خودش یک فروشنده باشه و آدرس مغازه یا وبلاگ شخصیش رو به من بده و من رو بفرسته اونجا!!!!
با توجه به اینکه پای یک سود شخصی در میونه هیچ وقت دوست عزیز هیچ وقت فرد موردنظر مشاوره خوبی به من نخواهد داد .
ضرب المثلی هست که میگه : هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه
2.صحبت های شما در مورد رقابتی شدن بازار و نفع اون برای کاربر شاید درست باشه اما ربطی به بحث ما و تعریف و تمجید بیخودی از یک شرکت (ماست) نداره
اینجا تابه حال به هیچ کسی که با دلیل از شرکت تعریف کنه انگی زده نشده و تمسخری صورت نگرفته!!!
3.هدف توهین نبوده همونطوری که میبینید من ساعت 3:31 صبح اومدم و لحن پستم رو کمی دوستانه تر کردم اما شما ساعت 18:29 اومدید بدون در نظر گرفتن ویرایشم پست قبلی من رو کپی پیست کردید .
4.در مورد پایتختی باید عرض کنم ما دقیقا پای تخت میشینیم نه پایتخت امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشید .
5.نادیده گرفتن قوانین انجمن توهین به همه افراد اون انجمنه نباید بعد از اون آماده دریافت پاسخ خوبی بود!!
6.قطعا به کاربردن الفاظی مثل (چوب کاری رو خوردن) در شان هیچ کس نیست .

rezarrrr
18-07-2012, 21:57
اقا جان تو زمانی زندگی میکنیم که یه فیلم نیم ساعتی 7&8 گیگ حجمشه!!!!
شما با چه منطقی اسم ما رو دانلودر میزاری؟؟؟؟تا جای که ما دیدیم دانلودر اونه که سرعت خوب و اینترنت نامحدود داشته باشه و شب تا صبح دانلود کنه نه مثل ما چشمشو بدوزه به ساعت که ببینه کی ساعت 1 شب میشه بعد بشینه دانلود کنه اونم اگررررر محدود نشده باشه
من قبل این که شاتل بگیرم کلی تبلیغات الکی ازش شنیدم.ادم باید حقیقت رو بگه شاتل سرعتش از شرکتهای دیگه بهتره اما فقط برای وبگردی مناسبه نه چیز دیگه

ruzbeh1
18-07-2012, 22:08
سلام دوستان.سرعت دانلود با torrent شما خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

soroosh_cz
18-07-2012, 22:37
باز خدارو شکر شرکت شاتل برای دانلود بیش از حد چنین قانونی رو گذاشته تا همه از سرعت یکسانی بهره ببرن . شرکت های دیگه که ماشالا سرعتمون رو نپرسیده و نخواسته تقسیم میکنن به چند نفر !!! شاتل عملکردش خوبه چرا چون کسی که دانلود زیاد نداره رو خوب ساپورت میکنه و سرعت مناسبی رو بهش ارائه میده . ( من خودم شبی به صورت متوسط فقط 500 مگا بایت دانلود دارم و هیچ افت سرعتی هم نداشتم ) 500 مگابایت هم چیزی نیست و کار منو راه میندازه و اشتهای زیادی برای دانلود هر چیزی در اینترنت ندارم - برای همین همیشه سرعت اینترنتم در شب از ساعت 1 تا 8 حدود 60 ودر روز حدود 200 تا 250 هستش .. این سرعت برای سرویس 128 واقعا خوبه .. من که واقعا راضی هستم - در ضمن شما روز بذار واسه دانلود اگه کسی ترو جریمه کرد بعد بگو ( پول بده بخاطر گیگ مصرفیت ) .. شما میخوای رایگان دانلود بیش از اندازه کنی خب معلومه که باید چوبشو هم بخوری) توی ایران حتما باید بین کسی که دانلود بیش از حد میکنه و کسی که دانلود نمیکنه فرق باشه . واقعا عدالته شما دانلود کنی سرعت من کم بشه ؟!! کاری که تو شرکت های دیگه داره انجام میگیره اون هم با قانون زیبای شیِِِییییر کردن !!!!

عزیز دل... گوش نمیکنی یا تجربه ی کافی نداشتی یا داری یکسو طرفداری میکنی.
اون 6 ماهی که من هر شب 4 گیگ دانلود میکردم و اغلب دوستان هم همینطور کی بود که بیاد بگه سرعت من کم شده؟ اصلا اینطور نیست. این پتانسیلی که شاتل داره توی سرعتش هیچ شرکتی نداره، بنابراین وقتی قول سرعت 2مگ و اینترنت شبانه رو میده باید حداکثر تلاشش رو بکنه که سرویسش رو ارائه بده! مثلا الان توی منطقه ی ما من 2مگ دارم و سرعت قبلا 220 بود(حداکثرش تو روز هم همینه) حالا شلوغ شده ولی سرعت متوسط شبانه 175 شده برای من(با نوسانی که مشاهده میکنم، مطمئنم که با چند نفر دانلودر شیر شدم ولی مطمئنم که مثل شاتل محدود نشدم!). در ضمن من نمیدونم شما چجور داری میگی که قانون زیبای شیر، این قانون وجودش باعث شرمه، چه برسه به اینکه شما مثل اینکه خواستار ستگین ترش هستی.

حالا انصافا یه مقایسه بکن: اگر تمام مشترکین شاتل با نهایت سرعت تو روز دانلود داشته باشن، سرعت بقیه کم میشه؟ عمرا چنین اتفاقی بیفته.

تجربه ای که از آسیاتک داشتم اینه: سرعت نت تا وقتی که ISP شلوغ نشده خوبه! اصلا ربطی به اینکه کی چقدر دانلود میکنه نداره. اسیاتک از وقتی که لایزر باش ادغام شد، هم روزانه و هم شبانه اش افت کیفیت داشته، توی بعضی از مناطق که لایزر مشتری بیشتر داشته، محسوس تره.

میدونی از چی خنده ام میگیره؟
شما با سرویس 128 شبی 500 مگ دانلود داری، این نشون میده که منطقه ی شما هنوز زیر تیغ نرفته! فعلا در امانی هر چی میخوای دانلود کن.
با استفاده از یه تناسب سوم ابتدایی 128->500مگ من که سرویس 2مگ داشتم باید بتونم شبی 4گیگ دانلود کنم. در حالی که اگر 2-3 شب پشت سر هم بیش از 2گیگ دانلود کنم، نتم رو به فنا میده...

تازه تنها قانونی که درباره ی دانلود شبانه تو قرارداد هست، اینه که توی مناطقی با بستر مخابراتی خوب ارائه میشه. هیچ جا حد خاصی برای دانلود نذاشتن. دوست 10 پستی عزیز، امیدوارم بزودی محدود بشی(نفرین شاتلی)، گریه کنی بگی .... شاتل، شکر خوردم براش تبلیغ کردم("چوب کاری که نکردی رو بخوری")، همون چیزی که برای من و اغلب دوستان اتفاق افتاده.

rezarrrr
19-07-2012, 07:16
سلام دوستان.سرعت دانلود با torrent شما خوبه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif
مال من خیلی پایین بود از خیرش گذشتم
روزها که سرعت 250 هست حداکثر 20&30 دانلود میکرد

sokoot206
19-07-2012, 09:46
سلام به همه دوستان عزیز

آقا هر نوع حرفی دلتون خواست به من زدید ، دمتون گرم . ( کم مونده فقط فحش مستقیم به من بدن البته *جيره خور / مواجب بگير / مزدور/بی غیرت* و چیزهای دیگه که گفته شد رو هنوز به روی خودم نیاوردم )

( اقای قدیمی و 700+ پستی هم، یه نفرین شاتلی هم به من کردن ، که اونم دمشون گرم )
راستی پست زیاد باعث میشه حرفتون برو بیشتر داشته باشه ؟!! ( در ضمن آقای 700+ پستی من شیر کردن رو به مسخره گفتم نه به تایید )

دوباره تاکید میکنم من واقعا سرعتم خوبه در شاتل و مشکلی توی دانلود های کم ندارم . حرف حقیقت رو زدم ، با نفرین گربه سیاه هم چیزی عوض نمیشه .

نظر به اقای 100+ پستی که باز توهین کردی ، باید بگم نیاز به اصلاح فراوان داری .

از آقای rezarrrr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای این جملشون تشکر میکنم : ادم باید حقیقت رو بگه شاتل سرعتش از شرکتهای دیگه بهتره اما فقط برای وبگردی مناسبه نه چیز دیگه .
در جواب ایشون باید بگم: سرعت خوب برای وبگردی و کاراهی معمول روزانه ، مثل دانلود پی دی اف ، مقاله ، آهنگ ، سخنراني ، سریع باز شدن یک سایت حجیم ، و غیره .. از نیاز های اساسی بیشتر کاربران ایرانیه . برای فیلم و تصاویر با کیفیت راه های بهتر و ارزانتر و با سرعتی تو ایران وجود داره .. هر جایی دیگه الان هارد های استرنال پر از فیلم رو به راحتی میشه خرید یا حتی اجاره کرد .

و نظر اخر من در مورد این که این بحث پایان پیدا کنه : در کل که وضعیت اینترنت توی ایران اصلا خوشایند نیست چه برای کاربرای که کم دانلود میکنن چه کاربرای پر دانلود (در همه شرکت ها ). امیدوارم روزی برسه که چیزی به نام محدودیت در دانلود و سرعت توی ایران نباشه .. درست مثل روزی که سیم کارت های و موبایل ها توی ایران جهش نشون دادن و الان توی هر کوچه ای راحت میشه یک سیم کارت و موبایل تهیه کرد اونم با قیمت بسیار ناچیز .

درود بر فکر ایرانی

italodance
19-07-2012, 10:10
سلام به همه دوستان عزیز

آقا هر نوع حرفی دلتون خواست به من زدید ، دمتون گرم . ( کم مونده فقط فحش مستقیم به من بدن البته *جيره خور / مواجب بگير / مزدور/بی غیرت* و چیزهای دیگه که گفته شد رو هنوز به روی خودم نیاوردم )

راستی پست زیاد باعث میشه حرفتون برو بیشتر داشته باشه ؟!! ( در ضمن آقای 700+ پستی من شیر کردن رو به مسخره گفتم نه به تایید )

دوباره تاکید میکنم من واقعا سرعتم خوبه در شاتل و مشکلی توی دانلود های کم ندارم . حرف حقیقت رو زدم ، با نفرین گربه سیاه هم چیزی عوض نمیشه .

از آقای rezarrrr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای این جملشون تشکر میکنم : ادم باید حقیقت رو بگه شاتل سرعتش از شرکتهای دیگه بهتره اما فقط برای وبگردی مناسبه نه چیز دیگه .
در جواب ایشون باید بگم: سرعت خوب برای وبگردی و کاراهی معمول روزانه ، مثل دانلود پی دی اف ، مقاله ، آهنگ ، سخنراني ، سریع باز شدن یک سایت حجیم ، و غیره .. از نیاز های اساسی بیشتر کاربران ایرانیه . برای فیلم و تصاویر با کیفیت راه های بهتر و ارزانتر و با سرعتی تو ایران وجود داره .. هر جایی دیگه الان هارد های استرنال پر از فیلم رو به راحتی میشه خرید یا حتی اجاره کرد .

و نظر اخر من در مورد این که این بحث پایان پیدا کنه : در کل که وضعیت اینترنت توی ایران اصلا خوشایند نیست چه برای کاربرای که کم دانلود میکنن چه کاربرای پر دانلود (در همه شرکت ها ). امیدوارم روزی برسه که چیزی به نام محدودیت در دانلود و سرعت توی ایران نباشه .. درست مثل روزی که سیم کارت های و موبایل ها توی ایران جهش نشون دادن و الان توی هر کوچه ای راحت میشه یک سیم کارت و موبایل تهیه کرد اونم با قیمت بسیار ناچیز .

درود بر فکر ایرانی

وضع اینترنت تو ایران خراب هست ولی شاتل کلا از دنیا خارج هست داره همین الان همچنان به کلاهبرداری هاش ادامه میده و از فقدان اگاهی شما حسابی داره بهره میجویه تو ایران هم مردم زیاد از اینترنت چیزی نمیدونند فقط در حد همین امضای جک زیر بنده

شرکت شاتل با شعارهای کاملا مسخره و بی اعتبار و بی سند نهایت سو استفاده را از پول و ناگاهی مردم را می بره نمونه اش این مدرک گفته خودشان:

نمونه اش همین صفحه مزحک که الان دیدم برداشتند

fairusepolicy رو براشتند خودم هم نفهمیدم کی

توش گفته بود ما از دنیا و کشورهای پیشرفته که کیفیت و سرعت خوبی دارند پیروی نمیکنیم ما روش و اینترنت ایرانی و کیفیت کشورهای جهان سوم را به ارمغان می یاریم

اخر مزخرف

حق هم داره وقتی که مردم اینترنت نمیدونند چیه و فرق بین پروتکلها رو هنوز نمیفهمند شعار و جک امضای زیر من براشون صدق میکنه

ویرایش:

اهان بند جدید رو اینجوری اضافه کردند:

سایت شاتل بر این است کیفیت و ضریب به اشتراک گذاری سرویس کاربران به مراتب بهتر از الزامات قانونی و چارچوب قراردادبا آنان باشد. تجربه چندین ساله ی شاتل نیر موید این واقعیت است که تقریبا تمامی کاربران از این ویژگی برخوردار می شوند.اما چنانچه برای سرویس های نامحدود یا در ساعات م��رف رایگان، کاربری به صورت پیوسته با ابزارهای به اشتراک گذاری فایل، به مصرف بی رویه تا جایی ادامه دهد که کاربران دیگر را تحت فشار قرار دهد یا در شبکه یا در مهندسی ترافیک اختلال ایجاد کند، با هدف حفظ کیفیت برای همه کاربران دیگر، به صورت خودکار و تدریجی ضریب به اشتراک گذاری و کیفیت سرویس وی مطابق قرارداد خواهد شد و تا مدت زمانی نمی توانند از این ویژگی فراتر از قرارداد بهره مند شوند.

ساعات م��رف رایگان

بله منظور ساعات مزخرف رایگان هست

کاملا مشت بر دهان شما باز کوبید

دلم برای کاربران شاتل میسوزه ولی خندم گرفته از فقدان سواد شاتل

fragari
19-07-2012, 15:33
سرویس: ART1 (آرت128)
حجم مصرفی کل (دانلود و آپلود): از 1 تا 30 خرداد 1391 برابر 37 گیگابایت.
سرعت دانلود: در 24 ساعت شبانه روز 102 کیلوبایت و متوسط مصرف در هر روز 1.23 گیگابایت.
مدت استفاده از این سرویس: 1 سال و ...
تعداد دفعات محدود شدن سرعت در طول این مدت: هیچ

yedostekhob
19-07-2012, 18:25
سلام به دوستان عزیزم
همونطور که در پست های قبلی این خبر رو اعلام کردم امروز به صورت رسمی از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اعلام شد

راهکارهای امنیتی اینترنتی(کسپرسکی)گروه شرکت های شاتل به عنوان بزرگترین مجموعه ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و رتبه اول در میان شرکتهای انتقال داده ها( PAP) در ایران و با در اختیار داشتن بیشترین سهم بازار، با هدف تکمیل سبد محصولات و فراهم آوردن رضایت مشتریان خانواده بزرگ شاتل، راهکارهای امنیت شبکه را در سبد محصولات خود قرار داده است. به همین منظور با آغاز همکاری با شرکت kaspersky به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های فعال در این حوزه و با بهره گیری از خدمات و محصولات آن، شرکت شاتل افزون بر ارایه خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 امنیت شبکه ایشان را نیز فراهم خواهد ساخت. هم اینک محصول نرم افزاری Internet Security 2012 این شرکت توسط شاتل به عنوان نماینده رسمی Kaspersky قابل ارایه به مشتریان است.

اما قیمت این محصول با پشتیبانی که شاتل به محصول میده

دوستان محصولاتی دیگر از قبیل تلویزیون اینترنتی و خدمات سرور هم اضافه شده :27:

m.b.z
19-07-2012, 20:22
سلام
یه سوال از دوستانی که سرویسشون آرت 6 هست دارم
در ماه میزان ترافیک تو این سرویس چقدره؟
منظور میزن ترافیکی هست که بعد از اون قانون FUP اعمال میشه.
من الان آرت 7دارم و میخوام دانگرید کنم به آرت 6 به خاطر مسائل مالی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش ممنون از جواب به سوال من

Meysam Raz
19-07-2012, 21:53
سلام به همه دوستان عزیز

:18: خوب مایه چیزی به اون افراد گفتیم شما چرا ؟؟؟!!!!!

توی این کشور بعضی ها (انقدر بدبختن ) که حتی دنبال منافع شرکت هم نیستن فقط دنبال منافع خودشونن
در ادبیات به اینطور افراد میگن جیره خور / مواجب بگیر / مزدور شایدم مزایا بگیر البته اینا با ادبیاشتش بود .
این شامل دوستانی که همه چیز رو به طرف میگن (مخصوصا محدودیت) نمیشه چون این موقعیتیه که ایجاد شده و برای استفاده همه آزادند
دوست عزیز شما فرمودید از سرویستون راضی هستید . مبارک باشه .
بنده هم عرض کردم محدود کردن کاربران با سرعت 6 کیلو بایت (اونم با شعار استفاده منصفانه برای همه) در حالی که همه چیز کنترل شدست و سرعت با برنامه بین همه تقسیم میشه بیشتر یک شعاره دروغیه تا یک واقعیت واستفاده تمام مدت من از این هفت ساعت ناقابل اونم با سرعت 60 هیچ وقت روی سرعت هیچ کس تاثیری نداره .
البته اینا منهای تبلیغات وبلاگتون بود .
والسلام

sei_pm
20-07-2012, 01:27
:16:پروژه های کلان مقیاس شاتل:9:

گروه شرکت های شاتل در حوزه راهکارهای مخابراتی و انتقال داده های پروژه های متعددی با سازمان­های مختلف در زمینه تامین، نصب، راه اندازی و نگهداری تجهیزات تجمیع و دسترسی همانند ZyXel، Cisco، پورت های دیتا و غیره ارایه می دهد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
-------------------
نمی دونم خنده دار هست یا گریه دار ولی شرکتی که به مشتریانش زمانی میگفت ما مودم های Linksys که تحت شرکت Cisco هست رو ساپورت نمی کنیم و می گفتند مدیر عامل گفته حتی میتونیم پاسخ مشتریانی که Linksys دارند رو ندهیم و به عبارتی اعلام جنگ و پدرکشتگی با این برند . با چه رویی میتونه بگه پروژه کلان با تجهیزات Cisco انجام دادیم ؟!!

m.b.z
20-07-2012, 11:18
سلام
یه سوال از دوستانی که سرویسشون آرت 6 هست دارم
در ماه میزان ترافیک تو این سرویس چقدره؟
منظور میزن ترافیکی هست که بعد از اون قانون FUP اعمال میشه.
من الان آرت 7دارم و میخوام دانگرید کنم به آرت 6 به خاطر مسائل مالی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پیشاپیش ممنون از جواب به سوال من
یعنی هیچکس آرت 6 نداره؟

mahla_EEL
20-07-2012, 11:21
سلام به دوستان عزیزم
همونطور که در پست های قبلی این خبر رو اعلام کردم امروز به صورت رسمی از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام شد

راهکارهای امنیتی اینترنتی(کسپرسکی)

گروه شرکت های شاتل به عنوان بزرگترین مجموعه ارایه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 و رتبه اول در میان شرکتهای انتقال داده ها( PAP) در ایران و با در اختیار داشتن بیشترین سهم بازار، با هدف تکمیل سبد محصولات و فراهم آوردن رضایت مشتریان خانواده بزرگ شاتل، راهکارهای امنیت شبکه را در سبد محصولات خود قرار داده است. به همین منظور با آغاز همکاری با شرکت kaspersky به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های فعال در این حوزه و با بهره گیری از خدمات و محصولات آن، شرکت شاتل افزون بر ارایه خدمات اینترنت پرسرعت +ADSL2 امنیت شبکه ایشان را نیز فراهم خواهد ساخت. هم اینک محصول نرم افزاری Internet Security 2012 این شرکت توسط شاتل به عنوان نماینده رسمی Kaspersky قابل ارایه به مشتریان است.

اما قیمت این محصول با پشتیبانی که شاتل به محصول میده

دوستان محصولاتی دیگر از قبیل تلویزیون اینترنتی و خدمات سرور هم اضافه شده :27:

IP TVش باید جالب باشه

sei_pm
20-07-2012, 19:22
یعنی هیچکس آرت 6 نداره؟

من حساب کرده بودم اگر از اون زمان تغییر نکرده باشه :

pedramakaay
21-07-2012, 19:54
دوستان سلام...

من چند روز پيش سرعت دانلودم رو 120 كيلوبايت در ثانيه بود....الان شده 30 و بالاتر هم نميره...سرويسم هم آرت 3 است...

الانم اگر زنگ بزنيم ميگه شما حقتون همون 30 است و قبلا داشتيم بهت حال مي داديم...

مي خواستم بدونم فقط مال من اينطوره يا شما هم سرعتتون افت كرده و محدود شديد؟

جالبه كه من مشترك كم مصرفي هستم و تا مي خوام 4 تا چيز دانلود كنم اوضاع همينه...

با تشكر...

m.b.z
22-07-2012, 00:01
من حساب کرده بودم اگر از اون زمان تغییر نکرده باشه :

سلام
ممنون ولی کلا سیستمشون عوض شده
الان آرت 7 حدود 315 گیگ به بعد محدود میشه ولی آرت 6 رو نمیدونم.
در ضمن اونموقع تایم رایگان هم داشت

soroosh_cz
22-07-2012, 00:46
سلام به همه دوستان عزیز

درود بر فکر ایرانی

دوست عزیز، ناراحت نشی ولی داشتی مثل چند نفر که در روزهای پیش اومده بودن و کاملا یکسو از شاتل حمایت میکردن و (بن هم شد یکیشون) حرف خلاف واقع میزدن حرف میزدی، امیدوارم به دل نگیری... شما احتمالا منطقه تون مشتری شاتل کم داره که هنوز قانون محدودیت براتون اجرا نشده.
من هنوز از شاتل بدم میاد چون بخاطر مدیریت یه سایت مجبوریم 2 اینترنت داشته باشیم و اتفاقا 2 ماه پیش دوباره سرویس اکو گرفتیم و بعد از 3 روز دانلود تا آخر دوره محدود شدیم.
شاتل بطور جزیی از خرداد و بطور گسترده از مهر سال 90 شروع کرد به محدود کردن کاربرای دانلودر... من 5 مهر محدود شدم... بعضی ها شهریور و بعضی ها اواخر مهر... هنوز هم ادامه داره.
این پست پایین رو بخون، مال دورانی هست که محدود شدیم، به همراهی دوستان داشتیم یه شکایتنامه تنظیم می کردیم علیه شاتل، که اونجور که من از خود جواد جان فهمیدم، نزدیک بوده کار بجای باریک بشه و ... اون هم دیگه پیگیریش نکرده.
شما به مدرک من نگاه کن و ببین چقدر آزار دهنده اس آدم نتش اینجور بشه...

حرف شما درسته و من هم قبلا گفتم که شاتل سرعتش برای کاربران روزانه عالیه... توی نظرسنجی هم "خیلی بد" رو انتخاب نکردم. دلیلش هم این بود که سرعتش خوبه.
از نظر من به عنوان کسی که آنلاین گیم میزنه، دو چیز خیلی مهمه: 1) پینگ کم 2)نداشتن پکت لاس
من هم بد رو بخاطر همین دو عامل انتخاب کردم، چون بعد از مهر تا حالا هم پینگ و هم پکت لاس وضعشون بد شده.

قبل از محدودیت حتی بعضی شب ها قابل بازی کردن بود، ولی بعد از اون اصلا.
امیدوارم همون چیزهایی که گفتی زودتر اتفاق بیوفتن که هممون خوشحال میشیم.

الان که آسیاتک دارم، با اینکه وضعش بعد از عید خیلی داغون تر از بعد از عیده ولی چند تا خوبی داره(تو دزفول-بقیه جاها میگن خرابه وضعش)
1) پینگم طرفای 180 هست که خوبه.
2) سرعتش خوبه(ولی به حداکثر نمیرسه)
3) شبانه تمام توانش رو میرسونه و تقریبا با سرعت متوسط 180KBps دانلود میکنم از سرویس 2مگ.
4) محدود نمیشم. با اینکه حدود 700 گیگ دانلود داشتم تو 6-7 ماه.

ولی در کل الان نامحدود شاتل تو دزفول خوبه، برای کسایی که دانلود دارن. ولی پینگش طرفای 300-400 هست.

hosseinf722
22-07-2012, 00:49
دوستان سلام...

من چند روز پيش سرعت دانلودم رو 120 كيلوبايت در ثانيه بود....الان شده 30 و بالاتر هم نميره...سرويسم هم آرت 3 است...

الانم اگر زنگ بزنيم ميگه شما حقتون همون 30 است و قبلا داشتيم بهت حال مي داديم...

مي خواستم بدونم فقط مال من اينطوره يا شما هم سرعتتون افت كرده و محدود شديد؟

جالبه كه من مشترك كم مصرفي هستم و تا مي خوام 4 تا چيز دانلود كنم اوضاع همينه...

با تشكر...

سلام
سرعت من هم کم شده
این تست ساعت 1:40 بامداد ECO-512

بردیا
22-07-2012, 05:30
به سلامتی بعد از 9ماه دوباره زدن محدودم کردن
سرعت روزانم رو گذاشتن روی 2مگ اونوقت برای 5شب از ساعت 3تا 8 به طور میانگین نزدیک 2گیگ دانلود کردم و الان حدود یه هفته هستش که سرعتم از 10بالاتر نمیره
زنگ هم میزنم بهشون هیچ رقمه زیر بار نمیره که خودشون محدودم کردن و به طرز مسخره ای اصرار میکنه که الان همه مشغول دانلودن که سرعت اومده پایین.
هی میگم آقا نخواستیم این 2مگتون رو،512 رو پس بدید به جاش سرعت شبانم رو درست بکنید ولی از من اصرار ازون انکار.
اسپیدتست هم قاطی کرده،میزنه سرعتم 70 ولی لامصب 10 بالا نمیادش از سرورای مختلف

jackson2010
22-07-2012, 06:22
سلام :31:. تست تقریبا 4:30 صبح امروز:9:

yedostekhob
22-07-2012, 18:43
سلامی به گرمی یک عصر تابستانی خدمت دوستان گلم

اولین همایش آشنایی با حلقه­ های مدیریت کیفیت (خلاقیت، نوآوری و جوایز خاص) روز سه­ شنبه 27/04/91 با حضور شرکت­ های برتر کیفیت در ایران برگزار شد. از میان شرکت­ ها و سازمان­ های کشور، شرکت شاتل با توجه به ب­کار گیری حلقه­ های مدیریت کیفیت و موفقیت­ های گذشته خود در جایزه­ های ملی کیفیت و دریافت استانداردهای مختلف، در این همایش حضور یافت. در این جلسه مدیر کل استاندارد تهران به سخنرانی پرداخته و شرکت­ هایی که فعالیت و اهداف و برنامه­ هایشان مبتنی بر استاندارهای روز دنیا است را معرفی کردند. شرکت شاتل نیز در زمینه ­ی به کارگیری حلقه­ های کیفیت، نوآوری و خلاقیت به عنوان شرکت برتر برگزیده شد. گفتنی­ ست تندیس و لوح تقدیر یادشده توسط احمد نخجوانی در مراسم دریافت گردید.

EngineeR EhsaN
22-07-2012, 22:53
این شاتل نمیدونم چش شده بعد 2 سرعت شبانه میشه 250 ، فک کنم تله باشه واسه محدود کردن :دی

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk 2

sajadrahimi72
23-07-2012, 07:26
لطفاً بگید آیا میزان آنتن وایرلس بر سرعت دانلود تعصیری داره؟
مودمم زایکسل و adsl وایرلس داره.کارت شبکه وایرلسم هم زایکسل میخواستم بدونم وقتی میزات آنتنم یکی دوتا کمه سرعتمم کم میشه یانه؟

sajadrahimi72
23-07-2012, 07:30
راستی سرویس من اکو512 هستش ولی تو دانلوئ منیجر تا حالا سرعتم از 213 بیشتر نشده مشکل از اینترنته یا کلاً اینجوریه؟آخه وقتی میخواستم بگیرمش میگفتن سر عت کامله و فقط حجمم محدوده الان چجوریاست؟

Iceboy_LOVE
23-07-2012, 08:08
جدیدا محصولات کسپرسکی هم اضافه کرده شاتل و گفته که از اون بخریم

کسی اطلاع از تعرفه های لایسنس کسپرسکی خبر داره که شاتل چند قیمت میده؟

soroosh_cz
23-07-2012, 10:15
لطفاً بگید آیا میزان آنتن وایرلس بر سرعت دانلود تعصیری داره؟
مودمم زایکسل و adsl وایرلس داره.کارت شبکه وایرلسم هم زایکسل میخواستم بدونم وقتی میزات آنتنم یکی دوتا کمه سرعتمم کم میشه یانه؟
میزان آنتن وایرلس بر حداکثر سرعت تاثیر داره، ولی از اونجایی که معمولا وایرلس ها سرعتشون 150Mbps و اینترنت شما هم سرعتش 512Kbps هست، کلا تاثیری نداره، جز اینکه اینقدر سیگنالت کم بشه که به حد قطع و وصل برسه.

راستی سرویس من اکو512 هستش ولی تو دانلوئ منیجر تا حالا سرعتم از 213 بیشتر نشده مشکل از اینترنته یا کلاً اینجوریه؟آخه وقتی میخواستم بگیرمش میگفتن سر عت کامله و فقط حجمم محدوده الان چجوریاست؟
شما باید ببینی SNR رو چند بستن براتون. برای سرویس 512 حداکثر سرعت باید 64 باشه ولی مثل اینکه برای شما سرعت رو طرفای 2مگ بستن.

جدیدا محصولات کسپرسکی هم اضافه کرده شاتل و گفته که از اون بخریم

کسی اطلاع از تعرفه های لایسنس کسپرسکی خبر داره که شاتل چند قیمت میده؟

به نظر من اگه کاربر خانگی هستی از همون کلید های تقلبی استفاده کن... متاسفانه فروشگاه های مختلف قیمت های مختلف میدن.

قیمت هاش رو اینجا که زده:

ولی به نظر من گرونه.

sajadrahimi72
23-07-2012, 12:45
میزان آنتن وایرلس بر حداکثر سرعت تاثیر داره، ولی از اونجایی که معمولا وایرلس ها سرعتشون 150Mbps و اینترنت شما هم سرعتش 512Kbps هست، کلا تاثیری نداره، جز اینکه اینقدر سیگنالت کم بشه که به حد قطع و وصل برسه.

شما باید ببینی SNR رو چند بستن براتون. برای سرویس 512 حداکثر سرعت باید 64 باشه ولی مثل اینکه برای شما سرعت رو طرفای 2مگ بستن.

به نظر من اگه کاربر خانگی هستی از همون کلید های تقلبی استفاده کن... متاسفانه فروشگاه های مختلف قیمت های مختلف میدن.

قیمت هاش رو اینجا که زده:

ولی به نظر من گرونه.

اول اینکه ممنون از جوابتون دوم اینکه یعنی سرعتم نتنها کم نیست بلکه زیاد هم است ؟ سرعتی که گفتم توی نرم افزار دانلود منیجر میزنه و شبانش رو که میرو میگه سرعت دانلود 60تا70 هستش

mehdi_np
23-07-2012, 12:52
و باز هم محدودیت!
شبه 3 که محدودم کردن!
آخه من 20 گیگ خریدم و فقط 16 گیگ رایگان زدم چرا محدودم کردن
تو این 2 سالی بار 4 رمه!!!

soroosh_cz
23-07-2012, 19:33
اول اینکه ممنون از جوابتون دوم اینکه یعنی سرعتم نتنها کم نیست بلکه زیاد هم است ؟ سرعتی که گفتم توی نرم افزار دانلود منیجر میزنه و شبانش رو که میرو میگه سرعت دانلود 60تا70 هستش
بله. شما که سرویس 512 گرفتی، حداقل پهنای باند شما رو تعیین میکنه (ممکنه پهنای باندت رو 512 ببندن ولی سرعتت از 64 کمتر باشه به دلیل مشکلات خط و ...). ولی اغلب شرکت ها برای جذب مشتری، سرویس ها رو بالاتر از اون چیزی که کاربر خریده می بندن. مثلا کسی که مثل شما 512 بسته، براش دو مگ می بندن تا تو زمان روزانه یه حالی بکنه کاربر. ولی تمام ISP ها وقتی به دانلود شبانه رسید، سرعت رو به پهنای باند خریداری شده کاهش میدن. مثلا شما تو روز سرعتت 250KBps (همون 2مگ) هست ولی تو شب میشه 60KBps (همون 512).

hosseinf722
24-07-2012, 02:12
تمام ISP ها وقتی به دانلود شبانه رسید، سرعت رو به پهنای باند خریداری شده کاهش میدن. مثلا شما تو روز سرعتت 250KBps (همون 2مگ) هست ولی تو شب میشه 60KBps (همون 512).

کاش شاتل هم اینکار رو می می کرد

jackson2010
24-07-2012, 04:32
کاش شاتل هم اینکار رو می می کرد

بله داداش ای کاش.....

شاتل به فکر چیزهای مهمتره؟ چی ؟ امنیت حریم خصوصی شما!!!!!!!!!!:18:
یکی نیست بهش بگه آخه پدرآمورزیده کدوم حریم خصوصی! شما که توی همین اینترنت دادنتون کم مونده چند قلو بیاری، ما که امنیت استفاده از تایم رایگانمون رو که نداریم دلمون به کدوم حرف شما خوش باشه:9:

wooooow
24-07-2012, 05:28
داشتم از اینجا رد میشدم گفتم یه نظری هم بدم :دی
چرا نمیخاین قبول کنین شاتل به درد لای جرز دیوارم نمیخوره ؟؟
کسی که سرویس میگیره دوست داره هرجوری که هست ازش استفاده کنه - حالا چه کم مصرف چه پر مصرف
به شرکت هم ربطی نداره طرف چقدر دانلود میکنه
من خودم تا چند وقت پیش اندیشه داشتم - اون موقع که 256 نا محدود میگرفتم روزی 3.5 گیگ دانلود میکردم با سرعت ثابت 42
یعنی میشه حدودا ماهی 90 تا 100 گیگ و ماهی 27600 به پرداخت میکردم ( ساکن لاهیجان )
کار شاتل در زمینه پایین اوردن سرعت کاملا دزدی محسوب میشه - کسی که 512 داره حداقل باید سرعت 64 رو داشته باشه حالا چه پر مصرف چه کم مصرف
البته بازم با نظر دوستان موافقم که گفتن شاتل شرکت خوبیه واسه کسایی که میخان فقط وبگردی کنن و دانلود کمی دارن
ولی به نظر من به هیچکس مربوط نیست منی که خط دارم چجوری ازش استفاده کنم

البته اولین باره میام تو این تاپیک و نظرات بعضی از افراد که به شدت به شاتل ایمان دارن واسم جالب بود ( فقط نظر خودمو گفتم )

ma_hasti
24-07-2012, 07:36
سلام دوستام دلم واستون تنگ شده بود خوبید ؟:11:
بچه ها کسی تمایل داره بنظرتون از این کسپرهای شاتل استفاده کنه ؟؟

sajadrahimi72
24-07-2012, 13:10
واقا بهترین سرویس دهندست من از 7 تا شرکت ایترنت گرفتم بهترینش شاتله:12::22:

soroosh_cz
24-07-2012, 18:32
سلام دوستام دلم واستون تنگ شده بود خوبید ؟:11:
بچه ها کسی تمایل داره بنظرتون از این کسپرهای شاتل استفاده کنه ؟؟

به نظر من، قیمتش گرونه، تو همه ی امتیاز دهی ها هم فکر کنم رتبه ی دوم از نظر گرونی لیسانس بود(فکر کنم اولی نورتون هست). برای یه کاربر خانگی(نه اونایی که شرکت دارن) همون کلیدهای تقلبی کافیه.

arash-king
24-07-2012, 19:04
سلام دوستان ..... لطفا کمک کنید ..... من ساکن تهرانم و 18-17 ام همین ماه میرم که اینترنتمو عوض کنم و میخوام از یه شرکتی نت بگیرم که حتما شبانه رایگان داشته باشه حالا چندتا سوال داشتم لطف کنید ج بدید
1- شاتل قطعی داره ؟؟؟
2- شبانه رایگان داره ؟؟ اگه داره از ساعت چند تا چند ؟؟؟
3- شماهای که شاتل دارید راضی هستید ؟؟ اگه راضی نیستید بگید چی بگیرم ؟
درضمن یه نکته رو بگم اینکه من 24 ساعته تو اینترنتم و زیاد هم cod:mw3 آنلاین بازی میکنم و واسه همین شبانه رایگان میخوام که بشینم با برادرم آنلاین بزنم

yedostekhob
25-07-2012, 00:26
سلام دوستان ..... لطفا کمک کنید ..... من ساکن تهرانم و 18-17 ام همین ماه میرم که اینترنتمو عوض کنم و میخوام از یه شرکتی نت بگیرم که حتما شبانه رایگان داشته باشه حالا چندتا سوال داشتم لطف کنید ج بدید
1- شاتل قطعی داره ؟؟؟
درضمن یه نکته رو بگم اینکه من 24 ساعته تو اینترنتم و زیاد هم cod:mw3 آنلاین بازی میکنم و واسه همین شبانه رایگان میخوام که بشینم با برادرم آنلاین بزنم

سلام به دوست عزیزم
1. قعطی هاش خیلی کم به ندرت پیش میاد که قعطی داشته باشه اونم از قبل اطلاع رسانی میشه
2.بله داره از ساعت 1 شب تا 8 صبح
3. بنده راضی هستم
4. اوه اوه اگر واسه انلاین بازی کردن میخای قید شاتل رو بزن که پینگش افتضاح هست در ضمن یه قانونی واسه افراد پر مصرف در شب داره که محدود میکنه اگه هر شب دانلود کنی

salar_linux
25-07-2012, 01:16
لطفا یه توضیح درباره این محدود کردن افراد پرمصرف در شب می دین!!!!!!
یعنی محدود میکنه سرعت روی چند میاد؟ایا این وضعیت همیشگی خواهد بود یا از این وضعیت میشه خارج شد؟به طور متوسط سرعت دانلود شبانه روی چنده؟

Iceboy_LOVE
25-07-2012, 07:58
کلید کسپرسکی سه ماهه 16 تومن

به نظرتون می ارزه؟

yedostekhob
25-07-2012, 18:05
کلید کسپرسکی سه ماهه 16 تومن

به نظرتون می ارزه؟

از ارزش داشتن که می ارزه چون من داشتم داخل سایت ها میدیدم قیمت 1 سالش 76 هزار تومان بود تو سایت اصلیشم که زده 59 $ با این وضیعت دلار هم نمیشه با کریدیت کارت پرداخت کرد
کار خوبی که شاتل کرده این بود که اومده کلید های 1 ماهه 3 ماهه گذاشته برای مشترک های خونگی که براشون پرداخت 58 هزار تومان سنگین هست
اگر میدونی که سیستمت به یه انتی ویروس اورجینال و به روز نیاز داره بد نیست بخری
بنده برای دفتر کارم یه 6 ماهه خرید کردم ولی برای منزل همون نود 32 رو دارم اگر دیدم که خوبه شاید برای منزل هم گرفتم
یه بدی که به نظر من داره این اپدیت اولیش هست واقعا سنگین بود فکر میکنم 100 مگابایتی شد :weird:

arash-king
25-07-2012, 18:21
سلام به دوست عزیزم
1. قعطی هاش خیلی کم به ندرت پیش میاد که قعطی داشته باشه اونم از قبل اطلاع رسانی میشه
2.بله داره از ساعت 1 شب تا 8 صبح
3. بنده راضی هستم
4. اوه اوه اگر واسه انلاین بازی کردن میخای قید شاتل رو بزن که پینگش افتضاح هست در ضمن یه قانونی واسه افراد پر مصرف در شب داره که محدود میکنه اگه هر شب دانلود کنی

داداش گلم خیلی آقایی ..... من که هرجا میرم 3-2 نفر تعریف میکنن 100 نفر میگن افتضاحه البته واسه همه شرکت ها را میگم ها
رفتم تاپیک صبانت همین سوالو پرسیدم یه نفر میگه خوبه یکی میگه عالیه یکی کلا شرکت صبانت را برد زیر سوال یکی دیگه از اون بدتر .... خلاصه من نمیدونم چیکار کنم !:24:
من شب ها میخوام فقط بازی کنم اونم با 2 دستگاه .... یعنی هم pc هم لپ تاپ
حالا شما میگی چی بگیرم ؟؟

hosseinf722
25-07-2012, 23:43
1- شاتل قطعی داره ؟؟؟

سلام

1-کم
2-اینطوری که شاتل اعلام کرده از ساعت 8-1 رایگانه ولی در عمل اینجور نیست ، ماله من اینجوریه : اگه محدود نشده باشم از ساعت 3-1 سرعتم 1 تا 4 و از ساعت 8-3 حدودا می شه 60 ولی اگه محدود باشم (که طولی نمی کشه توی هر دوره محدود بشم ) کلا قید دانلود شبانه رو می زنم چون سرعتم میشه 3
واسه بازی هم اصلا مناسب نیست به خاطر پینگش

در کل توصیه من اینه که از شاتل سرویس نگیرید بهتره

SonaT_ShekaN
26-07-2012, 02:09
من سرعت 2mg رو از شاتل گرفتم 3 گیگ در ماه 21 تومن
سرعت دانلود روزانه بین 80 تا 110
شب که رایگان هست هم بین 60 تا 90
فقط از ساعت 7 تا 8 شب سرعت میره روی 150 تا 245
اصلا رازی نیستم
این واسه یه سرعت 2Mg خیلی کمه

alenkita
26-07-2012, 08:49
با سلام
دوستان میخواستم ببینم شاتل در شیراز تو محدوده سردخونه با پیش شماره 724 رو پوشش میده؟
اگه میده یکی شماره تلفنش تو شیراز یا سایتش روداره بفرسته
ممنون.

tandos
26-07-2012, 09:34
به نظر من کلا شانسی هست . من که تا الان هیچ محدودیتی نداشتم .

yedostekhob
26-07-2012, 12:58
با سلام
دوستان میخواستم ببینم شاتل در شیراز تو محدوده سردخونه با پیش شماره 724 رو پوشش میده؟
اگه میده یکی شماره تلفنش تو شیراز یا سایتش روداره بفرسته
ممنون.

بله پوشش میده مرکز مخابراتی مدرس هم هستین
آدرس : شیراز خیابان قصردشت مقابل خیابان عفیف اباد جنب بانک ملی طبقه سوم

تلفن :

۰۷۱۱-۶۲۸۶۶۱۱
۶۲۸۶۵۷۰( ۱۰ خط)

از ساعت 8 صبح تا 9 شب

اینم عکس دفترش

yedostekhob
26-07-2012, 13:19
داداش گلم خیلی آقایی ..... من که هرجا میرم 3-2 نفر تعریف میکنن 100 نفر میگن افتضاحه البته واسه همه شرکت ها را میگم ها
رفتم تاپیک صبانت همین سوالو پرسیدم یه نفر میگه خوبه یکی میگه عالیه یکی کلا شرکت صبانت را برد زیر سوال یکی دیگه از اون بدتر .... خلاصه من نمیدونم چیکار کنم !:24:
من شب ها میخوام فقط بازی کنم اونم با 2 دستگاه .... یعنی هم pc هم لپ تاپ
حالا شما میگی چی بگیرم ؟؟

والا من حقیقتا چیزی رو پیش نهاد نمیدم چون اینترنت از پایه متاسفانه خرابه تو مملکتمون
به نظر بنده از هر شرکتی خواستی بگیری یک سرویس 1 ماهه بیر اگر خوب بود ادامه بده باشون
بنده از سیستم و سازمان شاتل و خدماتش خوشم میاد که شاتل دارم
بازی انلاین هم کمو بیش انجام میدادم ولی خودم تنها بودم اونم تو ساعت معمولی نه تایم رایگان
در ماه هم 3-4 تا فیلم تو ساعات رایان دانلود میکنم تا حالا هم محدود نشدم البته قبلا که دادشم خونه بود هر شب دانلود داشت میکرد محدودیت رو تجربه کردیم :31:

mehdi_np
26-07-2012, 14:12
و باز هم محدودیت!
شبه 3 که محدودم کردن!
آخه من 20 گیگ خریدم و فقط 16 گیگ رایگان زدم چرا محدودم کردن
تو این 2 سالی بار 4 رمه!!!
و محدودیتهمچنان ادامه دارد!
چند روز طول میکشه؟
:13:
:9:

hosseinf722
27-07-2012, 02:20
من سرعت 2mg رو از شاتل گرفتم 3 گیگ در ماه 21 تومن

این کدوم سرویسه؟

alenkita
27-07-2012, 07:40
و محدودیتهمچنان ادامه دارد!
چند روز طول میکشه؟
:13:
:9:
آقا جریان این محدودیتا چیه؟
من که قبلا آسیاتک داشتم و زیاد هم شبانه دانلود میکردم ولی محدودیت نداشتم که؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hosseinf722
27-07-2012, 14:21
من که قبلا آسیاتک داشتم و زیاد هم شبانه دانلود میکردم ولی محدودیت نداشتم که؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز اون آسیا تک بود ولی این شاتله!!!
توی شاتل تا از سرویست استفاده نکنی همه چی خیلی خوبه ولی به محض اینکه یه ذره دانلود کنی محدودت می کنن

MeHrDaD-91
27-07-2012, 22:28
از بچه های اصفهان کسی هست که سرویسی از شاتل داشته باشه سرعتش در چه حده؟ مخصوصا شبا؟
من فعلا پارس دارم ولی خیلی رو مخه من تو هفته 2 بار شاید دانلود رایگان داشته ولی با این حال تو شب رایگان بیشتر 800 مگ نمیگیره!!

mehdi_np
28-07-2012, 12:50
محدودیت یعنی سرعت 2-8 کیلوبایت!!

arash_play021
28-07-2012, 17:06
سلام
کسی توی منطقه سعادتمند تهران (021442) شاتل art128 داره اگه داره لطفا بگه خوبه و سرعت دانلودش چقدره من پارس انلاین دارم ولی اصلا خوب نیست ، جدیدن خیلی سرعت دانلود پایین اومده تقریبا 10 کیلوبایت/ثانیه تا 1 ماه پیش 50 کیلوبایت/ثانیه بود

arash_play021
28-07-2012, 17:23
سلام
کسی توی منطقه سعادتمند تهران (021442) شاتل art128 داره اگه داره لطفا بگه خوبه و سرعت دانلودش چقدره من پارس انلاین دارم ولی اصلا خوب نیست ، جدیدن خیلی سرعت دانلود پایین اومده تقریبا 10 کیلوبایت/ثانیه تا 1 ماه پیش 50 کیلوبایت/ثانیه بود

sasan.69
30-07-2012, 00:53
سرويسart1دارم از ديروز محدود شدم چقدر طول ميكشه تا به حالت عادي برگردم؟

jackson2010
30-07-2012, 02:09

سلام

اگر نزدیک 18 گیگ دانلود کردی احتمالا تا پایان دورتون محدود هستید:20: واگر کمتر، نمیدونم:31:

hosseinf722
30-07-2012, 03:45

اون موقع که من آرت داشتم وقتی محدود می شدم تا دوره ام تموم نمی شد از محدودیت در نمی اومدم
یعنی شما هم باید تا دوره ی جید منتظر وایستید

ma_hasti
30-07-2012, 07:12
نه بابا من پسر عموم ارت 1 داره چند شب دانلود نمی کنه محدودیتش از بین می ره :31: خیالت راحت

mehdi_np
30-07-2012, 21:34
سلام

اگر نزدیک 18 گیگ دانلود کردی احتمالا تا پایان دورتون محدود هستید:20: واگر کمتر، نمیدونم:31:
jaki jan man ke bishta az 18 gig to kole dore felim zadam alan 11 rooze raiganam ro 1-2 kilo dor mizan!

jackson2010
30-07-2012, 22:07
jaki jan man ke bishta az 18 gig to kole dore felim zadam alan 11 rooze raiganam ro 1-2 kilo dor mizan!
سلام
بله داداش:31:
اون زمان که من داشتم می گفتند که سقفش 18 گیگه!! و بعدش میشه دیال آپ ، که صد رحمت به دیال آپ همون 2-3 کیلوبایته:27:
فقط یه نکته: شما نوشتید رایگان؟ سرویس آرت که حجمی نیست که ساعات رایگان داشته باشه!!!!:21:

mehdi_np
31-07-2012, 00:55
سلام
اون زمان که من داشتم می گفتند که سقفش 18 گیگه!! و بعدش میشه دیال آپ ، که صد رحمت به دیال آپ همون 2-3 کیلوبایته:27:
فقط یه نکته: شما نوشتید رایگان؟ سرویس آرت که حجمی نیست که ساعات رایگان داشته باشه!!!!:21:
bale download art ham madodiat dare
chera mesle jomeha ke hesab nemishe download ha! یعنی اون نوار مصرف تو پروفایل ثابت میمونه!
اساسا شاتل چیزی به اسم نا محدو نداره به نظر من.

mehdi_np
31-07-2012, 01:00
من نها یتا با شتل مشکل آنچنانی ندارم! بیچاره فقط 1 کوچولو دروغ گفته!!
یه نگاه کنیم ایران رو خوب شاتل رو درک میکنم!!!!ث

mehdi_np
31-07-2012, 01:06
سلام
جدول‌ زیر هزینه‌ی استفاده از سرویس‌های ویژه‌ی +ADSL2 شاتل را در تهران، کرج، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد، قم، اهواز، قزوین، ساوه، سمنان، شاهرود، کاشان نشان می‌دهد. شما می‌توانید برای آگاهی از قیمت سرویس‌ها در سایر شهر‌ها، با نمایندگان شاتل در شهرهای مختلف تماس بگیرید.

هزینه‌ی استفاده از خدمات در تهران، مشهد، تبریز، کرج، اصفهان، شیراز، قم، قزوین، سمنان، شاهرود، کاشان، ساوه،رشت
توجه داشته باشید که:

۱۰۰۰ تومان هزینه‌ی آبونمان مخابرات در قیمت‌های جدول بالا لحاظ شده است.
هزینه مودم زایکسل ۵۵٫۰۰۰ تومان، هزینه مودم بی سیم HW زایکسل ۸۵٫۰۰۰ تومان و هزینه مودم بی سیم HN زایکسل ۱۰۵٫۰۰۰ تومان است.
برای اطلاع از مهم ترین امکانات و ویژگیهای تجهیزات زایکسل این­جا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کنید
هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب هر یک از سرویس‌ها ۱۵۰۰۰تومان است.(در اهواز ۲۰۰۰۰تومان است.)
مطابق قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سرویس‌های دارای سرعت بالاتر از ۱۲۸ کیلوبیت تنها برای اشخاص حقوقی و نیز جامعه علمی، دانشگاهی و تحقیقاتی کشور قابل ارایه است.
در صورت پرداخت به صورت ۳ ماهه ۲%، ۶ ماهه ۵% و یک‌ساله ۱۱% تخفیف به مشترک تعلق می‌گیرد.
هزینه راه‌اندازی بر روی بیش از یک دستگاه جداگانه محاسبه می‌شود.
سایت شاتل بر این است کیفیت و ضریب به اشتراک گذاری سرویس کاربران به مراتب بهتر از الزامات قانونی و چارچوب قراردادبا آنان باشد. تجربه چندین ساله ی شاتل نیر موید این واقعیت است که تقریبا تمامی کاربران از این ویژگی برخوردار می شوند.اما چنانچه برای سرویس های نامحدود یا در ساعات مصرف رایگان، کاربری به صورت پیوسته با ابزارهای به اشتراک گذاری فایل، به مصرف بی رویه تا جایی ادامه دهد که کا��بران دیگر را تحت فشار قرار دهد یا در شبکه یا در مهندسی ترافیک اختلال ایجاد کند، با هدف حفظ کیفیت برای همه کاربران دیگر، به صورت خودکار و تدریجی ضریب به اشتراک گذاری و کیفیت سرویس وی مطابق قرارداد خواهد شد و تا مدت زمانی نمی توانند از این ویژگی فراتر از قرارداد بهره مند شوند.
به قیمت­های بالا، ۵% مالیات ارزش افزوده (۲/۱درصد عوارض و ۲/۹درصد مالیات) افزوده خواهد شد.

jackson2010
31-07-2012, 01:19
سرویس های نامحدود یا در ساعات مصرف رایگان،

ساعات رایگان در اصل برای سرویسهای محدودشونه (همون اکو)

کسی برای ورود به پنل کاربریش مشکلی نداره؟؟؟؟

mehdionline7
31-07-2012, 01:36
ای تو روح کلاه بردار آشغالشون :| من سرویس آرت 4 داشتم و 30 و خوردی گیگ تو دوره قبل مصرف داشتم :| الان 12 روز از دوره جدید میگذره و به بهانه استفاده زیاد در دوره قبل سرعت دانلود روی 10-15 اومده و پشتیبان ها هم هی میگن درست میشه :| تف تو این شرکت لعنتی :| حیف اون 54000 تومن ! :| خـُ غلط می کنید میگید نامحدود :|

hosseinf722
31-07-2012, 03:51
ساعات رایگان در اصل برای سرویسهای محدودشونه (همون اکو)

کسی برای ورود به پنل کاربریش مشکلی نداره؟؟؟؟

منم چند روزه نمی تونم برم تو پنلم
از دیروز دوباره طعم تلخ محدودیت رو چشیدم
قبلا دانلود می کردی محدود می شدی الان همینجوری عشقی محدودت می کنن ، شاتله دیگه چی کار می شه کرد

ma_hasti
31-07-2012, 09:14
سلام
جکسون جان شما با این همه تجربه چرا!!!! آرت هم ساعت رایگان داره دیگه

jackson2010
31-07-2012, 10:27
سلام
جکسون جان شما با این همه تجربه چرا!!!! آرت هم ساعت رایگان داره دیگه

سلام آبجی:31:
در مورد سرویس آرت ، زمانی که ما داشتیم گفتند نامحدوده !!! بعد که گندش درومد و محدودمون کردند گفتند سقف مصرفش 18 گیگه چه شب دانلود کنی چه روز
حالا یا برای پیچوندن یا شایعش یا هرچیز دیگه ای که بگند فقط برای سوء استفاده از مشترکه

jackson2010
31-07-2012, 10:44
در ضمن اگر برای سرویس آرت هم ترافیک میخردید اونوقت چیزی به عنوان رایگان (همو ساعات رایگان منظورمه) معنی میداد
به قول شاتل سرویس ارت یعنی نامحدود یعنی حد و حدودی در زمان نداره حالا حجمش بماند
و در مورد سرویسهای اکو نوشته که از 1 تا 8 رایگانه
اگر قانع نشدید از قسمت فروش شاتل سوال کنید

reza91
31-07-2012, 11:56
سلام من تازه از شاتل سرویس گرفتم با روزی 2 تا 3 گبگ دانلود مشکلی برام پیش نمیاد؟ (در ضمن سرویس من art3 هستش و شبها هم اصلا دانلود ندارم این 2 یا 3 گیگ رو تو روز دریافت می کنم)

sasan.69
31-07-2012, 13:15
من كه سرويسart1محدود شده بود زنگ زدم به art2تغيير دادم و مابه تفاوتش هم 8500بود كه الان با همون سرعت100دانلود ميكنم و به حالت عادي برگشته جريان چيه؟ بهم گفتن سرويس art1محدوده اما به 2 تغير دادن اوكي شد حالا چه جوري دانلود كنم كه باز محدود نشم 2روز بعد تمديد مجدد بهم گفتن محدودي و محدوديتت ب دوره قبلي برميگرده

poria_sola
02-08-2012, 01:30
برای اولین بار طعم تلخ محدودیتو دیروز چشیدم....خدایی دیوانن نمیدونم چرا عشقی محدود میکنن ...دیروز حتی تو پروفایلم هم نتونستم برم ... خدایی اخه عمتو من ...این چه کاریه میگی رایگان شبانه بعد میای محدود میکنی..؟؟؟حالا دوستان من این محدودیتو کجای این دلم بزارم...:)) چیکارش کنم؟؟

jackson2010
02-08-2012, 01:54
برای اولین بار طعم تلخ محدودیتو دیروز چشیدم....خدایی دیوانن نمیدونم چرا عشقی محدود میکنن ...دیروز حتی تو پروفایلم هم نتونستم برم ... خدایی اخه عمتو من ...این چه کاریه میگی رایگان شبانه بعد میای محدود میکنی..؟؟؟حالا دوستان من این محدودیتو کجای این دلم بزارم...:)) چیکارش کنم؟؟

سلام
اول از همه احساس همدردی من رو بپذیر:5:
کاری که میتونی بکنی:
1.صبر کنی تا از محدودیت در بیای
2.بری یه شرکت دیگه
می تونی با خوندن این جمله هم مقدار صبرت رو بالا ببری:31: : محدودیت نیست و همش حرفه و شاتل از همه بهتره!!!!:2: این همه جایزه گرفته!!!!:2: البته اینا رو جدی نگیر:21:

jackson2010
02-08-2012, 02:19

داداش راستی ساعت 3 به بعد رو هم چک کن ببین چیجوریاست. شاید اون موقع برات آزادش کنند:20:

blackhero
02-08-2012, 11:10
از من هم خیلی وقته که محدوده،البته فقط 1-3

بردیا
02-08-2012, 14:24
بچه ها برای عید فطر دوباره ازون پکیجای 5تا بخر 10تا ببر میزارن؟
3ماه دیگه از دورم مونده و فقط 8گیگ دارم که کمتر از 2ماه میره هوا

sasan.69
02-08-2012, 23:47
من كه سرويسart1محدود شده بود زنگ زدم به art2تغيير دادم و مابه تفاوتش هم 8500بود كه الان با همون سرعت100دانلود ميكنم و به حالت عادي برگشته جريان چيه؟ بهم گفتن سرويس art1محدوده اما به 2 تغير دادن اوكي شد حالا چه جوري دانلود كنم كه باز محدود نشم 2روز بعد تمديد مجدد بهم گفتن محدودي و محدوديتت ب دوره قبلي برميگرده

User720
03-08-2012, 00:01

من هم یک بار این کارو کردم مثل شما ولی چند روزی درست بود و دوباره همون جوری شد اگه دوباره بخوای دانلود کنی بازم مثل قبل محدود میشی

Guts
03-08-2012, 09:59
من که از شاتل خلاص شدم رفتم از یکی از ISPهای محلی منطقمون (پتیاک) اینترنت بیسیم گرفتم، واقعاً این اواخر رو اعصابم بود ماهی 50 تومن میدادم (برای ART4) ولی اندازه یه اینترنت 20 تومنی هم نمی ارزید خدایی الان 60 تومن میدم ماهی ولی اینترنت 1مگ واقعی دارم شبا هم راحت دانلود میکنم. من به دوستان پیشنهاد میکنم اگر از این ISPهای بزرگ که برای رضایت مشتریهاشون هیچ ارزشی قائل نیستن (در حد فحش) خسته شدین به ISPهای محلی و کوچیک مناطقتتون مراجعه کنید به نظر من سرویس های بهتری میدن چون کاربرای خیلی کمتری دارن.

EngineeR EhsaN
03-08-2012, 10:04

Retired User
03-08-2012, 19:32
اولی که ارت 2 رو گرفتم دانلود رو 130 بود
بعد یه هفته اومد رو 70
الان رو 30 اه
میشه کاریش کرد؟
مثلا 45 پول اینترنت نامحدود دادیم
من 32 گیگ بیشتر دانلود نکردم

دوستان isp ای معرفی کنید که واقعا سرویس نامحدود بده
تا 50 تومن در ماه حاضرم بدم

sasan.69
03-08-2012, 22:01
دقيقا روزي چقدر بايد مصرفم يا دانلودم باشه كه به سابق برگردم و اينكه اگه هيچ دانلودي نكنم تا چند روز ارز محدوديت خارج ميشم؟

rezarrrr
04-08-2012, 07:14
سلام امروز ترافیکم تموم شد و این پیام برام اومد

"""""از آن جایی که فراهم ساختن رضایت مشتریان همواره یکی از بنیادی ترین اهداف و اصول شاتل محسوب می شود، از این روی برای رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز افزون بر هدیه ی ویژه 200 مگ ترافیک رایگان که از آن استفاده کرده اید، با وجودی که ترافیک سرویس شما پایان یافته و هم اکنون در وضعیت قطع به علت اتمام ترافیک هستید، از امروز می توانید به مدت 15 روز از سرویس خود با سرعت محدود و امکانات محدودتر* برای مرور صفحات وب استفاده کنید. سپاس گزار خواهیم بود اگر هر چه سریع تر برای تهیه ترافیک اضافی و یا پکیج جدید اقدام فرمایید تا دوباره بتوانید به صورت عادی از سرویس خویش بهره گیرید.این هدیه در هر دوره یک بار به سرویس شما تعلق خواهد گرفت و چنانچه شما مشترک گرامی در دوره ی جاری سرویس خویش از این امکان استفاده نکرده‌اید، می توانید با کلیک کردن بر روی کلید "درخواست سرویس محدود" از این امکان بهره گیرید. از حضور شما در خانواده ی بزرگ مشتریان شاتل بسیار خرسندیم و امیدواریم بتوانیم با ارایه ی سرویس با بهترین کیفیت ممکن، رضایت هر چه بیشتر شما را فراهم سازیم.
با سپاس
* در این حالت، شما تنها امکان استفاده از پروتکل http را خواهید داشت."""""

گذینه گرفتن ترافیک هدیه رو زدم 100 مگ بهم داد
زیاد متوجه سرعت محدود و امکانات محدودتر نشدم کسی اطلاعات کاملی داره؟

italodance
04-08-2012, 07:52

سرعت اینترنت شما چنده؟ اینکه برنامه هست و ملاک نیست

blackhero
04-08-2012, 09:29
از طرح ویژه خبری نیست،از همین یکی بخر 3تا ببر.حجمم تموم شده نمیدونم بخرم یا منتظر طرح باشم.

rezarrrr
04-08-2012, 10:38
همین الان سرویس محدود رو برام فعال کردن یعنی الان من حجم نداشته باشم هم میتونم استفاده کنم؟

ma_hasti
05-08-2012, 07:33
سلام
الان اعلام نمی کنند که اگر طرحی هم داشته باشند چه خبره زوده بابا! احتمالا هفته دیگه می گن ؟؟

rezarrrr
05-08-2012, 09:58
سلام
الان اعلام نمی کنند که اگر طرحی هم داشته باشند چه خبره زوده بابا! احتمالا هفته دیگه می گن ؟؟
گفتن تا 2 شهریور هر کی 1 گیگ بخره 2 گیگ میدن

farryad
06-08-2012, 13:33
قراردادم داره تموم میشه میشه حجم باقی مونده رو به دوره بعد انتقال داد؟

h4d11
06-08-2012, 14:22
کدام یکی ازاینا بهتره؟
پارس آنلاین
شاتل
مخابرات
وایمکس مبین نت
میخام بخرم ، تاحالا نداشتم ، اذیت نکردن از همه مهم تره و سرعتش هم.........
ممنون

davod_danger666
06-08-2012, 15:03
درود
وضعیت شاتل چه جوریه؟
روزانه و شبانه اش فرقی میکنه؟

timsar jackson
07-08-2012, 01:53
تا حالا تو شاتل تغییر سرویس دادین؟ مثلا از art به eco? چه مراحلی داره چه قدر طول می کشه؟

سرعت دانلود eco 512 چنده؟

User720
07-08-2012, 02:50
تا حالا تو شاتل تغییر سرویس دادین؟ مثلا از art به eco? چه مراحلی داره چه قدر طول می کشه؟

سرعت دانلود eco 512 چنده؟

هیچ مراحلی نداره فقط باید زنگ بزنی یه نمایندگی شاتل که اینترنت تو ازش گرفتی بگی که برات تغییر سرویس بده فقط باید دوره قبلت تموم بشه وسط یه دوره نمیشه عوض کرد از art به اکو.
15 ، 20 دقیقه بعد از اینکه مبلغ رو واریز کردی میتونی استفاده کنی
من یه مدت اکو 512 داشتم سرعتش توی روز 250 تا 280 بود 1 شب به بعد هم 80 تا دانلود میکردم

Mr7 Illusive
07-08-2012, 04:56
درود
وضعیت شاتل چه جوریه؟
روزانه و شبانه اش فرقی میکنه؟
افتضاح
شبانه اش اگه زیاد دانلود کنی سرعتت در حد دایل اپ و حتی کمتر محدود میشه

timsar jackson
07-08-2012, 05:18
شبانه اش اگه زیاد دانلود کنی سرعتت در حد دایل اپ و حتی کمتر محدود میشه

یعنی شبانه ی eco هم اگه زیاد دانلود کنی مثل art محدود می کنن؟

Mr7 Illusive
07-08-2012, 05:25
یعنی شبانه ی eco هم اگه زیاد دانلود کنی مثل art محدود می کنن؟

اره محدود میکنن

ma_hasti
07-08-2012, 07:38
کدام یکی ازاینا بهتره؟
پارس آنلاین
شاتل
مخابرات
وایمکس مبین نت
میخام بخرم ، تاحالا نداشتم ، اذیت نکردن از همه مهم تره و سرعتش هم.........
ممنون

دوست عزیز اگر دنبال سرعت شبانه نیستی شاتل خدمات و پشتیبانی عالی دارد البته همه این سرویس در هر مرکز مخابراتی فرق داره باز از همه محلی های خودتون بپرسید بهتر است:)
ضمنا برای شبانه هم اگر حواست به مصرفت باشه باز هم شاتل گزینه خوبیه
موفق باشی :20:

farryad
07-08-2012, 12:10
قراردادم داره تموم میشه میشه حجم باقی مونده رو به دوره بعد انتقال داد؟

میشه یانه؟

Mr7 Illusive
07-08-2012, 12:27
میشه یانه؟

اره فکر میکنم انتقال بیابد/
توی پنلتون مگه قسمت میزان اعنبار انتقال یافته نداره؟

DariushGreat
07-08-2012, 13:43
دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

mehdi_np
08-08-2012, 11:53
فکر کنم دائم المحدود شدم!
از 3 هفته گذشته!

gla021
08-08-2012, 15:18
سلام
الان وضعیت پنل شاتل تو خرید ترافیک و دادن هدیه جه طوریه؟
مثلا اگر من 10 گیگ بخرم چند گیگ هدیه میده؟
ممنون

Meysam Raz
08-08-2012, 20:29
میشه یانه؟
ترافیک معمولی یک دوره به دوره بعد نمیره و هرچی مونده باشه سوخت میشه
اما اگر ترافیک اضافی خریده باشی یا هدیه داشته باشی به دور بعد انتقال پیدا میکنه
نکته : اگر ترافیک رایگان یا هدیه داشته باشی اول ترافیک دورتون مصرف میشه بعد ترافیک هدیه یا پولی

alimalang
09-08-2012, 00:15
سلام من 6 ماه 1 مگ پارس انلاین داشتم شبانه کمتر از 1 گیگ دان نمیکردم ماه اول 20 گیگ دان کرده بودم پینگمم بالای 220 نمیرفت بعضی وقتا 160 170 بود یه روز یه دوست (شاید دشمن ) بهم گفت سرعت شبانه شاتل عالیه بعد از 6 ماه اومدم شاتل گرفتم شب اول حال داد 2 گیگ دان کردم شب بعد 750 مگ شب سوم 50 مگ حتی برای باز کردن یه وب سایت 5 دقیقه طول میکشه الان نزدیک به 4 شبه همینطوریه حتی دیگه رویه برگشت به پارس انلاینم ندارم خلاصه نمی خوام به کسی یا اعتقاداش توهین کنم اما شاتل خیلی کاربراشو اذیت می کنه درسته توی روز یا همون شبانه وقتی محدود نشدی سرعتش خوبه این برای اونایی خوبه که فقط وب گردی می کنند یا فیسبوک می رن برای منی که می خوام فیلم یا سریال دان کنم اصلا خوب نیست راستی یادم رفت بگم با این شاتل پینگ توی بهترین حالت 291 هست بعضی وقتا به 400 هم میرسه با مرکز مدرس شیراز 1000 متر فاصله داریم مودم وایرلس گذاشتم پشت در ورودیه خونه که سیم نکشم اخه می گن تاثیر داره الانم پشیمونم خیلی زیاد حالام می خوام برم اگه شد از مخابرات نامحدود بگیرم خودتون قضاوت کنید من نمیگم بقیه خوبن نه همه شرکتا مثله هم هستند اما با این تجربه من شاتل بدترینشونه تازه من پسر عمم توی شاتل کار میکنه اما گفت برای باز کردن سرعت کاری نمیتونه بکنه گفت از تهران این محدودیت اعمال میشه نمیدونم شاید اینترنت مخابرات بدتر باشه اما واقعا از شاتل زده شدم

alimalang
09-08-2012, 00:15
بدترین شرکت pap شاتل بخدا راست می گم خیلی کلاهبرداره

Mr7 Illusive
09-08-2012, 05:52
سلام من 6 ماه 1 مگ پارس انلاین داشتم شبانه کمتر از 1 گیگ دان نمیکردم ماه اول 20 گیگ دان کرده بودم پینگمم بالای 220 نمیرفت بعضی وقتا 160 170 بود یه روز یه دوست (شاید دشمن ) بهم گفت سرعت شبانه شاتل عالیه بعد از 6 ماه اومدم شاتل گرفتم شب اول حال داد 2 گیگ دان کردم شب بعد 750 مگ شب سوم 50 مگ حتی برای باز کردن یه وب سایت 5 دقیقه طول میکشه الان نزدیک به 4 شبه همینطوریه حتی دیگه رویه برگشت به پارس انلاینم ندارم خلاصه نمی خوام به کسی یا اعتقاداش توهین کنم اما شاتل خیلی کاربراشو اذیت می کنه درسته توی روز یا همون شبانه وقتی محدود نشدی سرعتش خوبه این برای اونایی خوبه که فقط وب گردی می کنند یا فیسبوک می رن برای منی که می خوام فیلم یا سریال دان کنم اصلا خوب نیست راستی یادم رفت بگم با این شاتل پینگ توی بهترین حالت 291 هست بعضی وقتا به 400 هم میرسه با مرکز مدرس شیراز 1000 متر فاصله داریم مودم وایرلس گذاشتم پشت در ورودیه خونه که سیم نکشم اخه می گن تاثیر داره الانم پشیمونم خیلی زیاد حالام می خوام برم اگه شد از مخابرات نامحدود بگیرم خودتون قضاوت کنید من نمیگم بقیه خوبن نه همه شرکتا مثله هم هستند اما با این تجربه من شاتل بدترینشونه تازه من پسر عمم توی شاتل کار میکنه اما گفت برای باز کردن سرعت کاری نمیتونه بکنه گفت از تهران این محدودیت اعمال میشه نمیدونم شاید اینترنت مخابرات بدتر باشه اما واقعا از شاتل زده شدم

بدترین شرکت pap شاتل بخدا راست می گم خیلی کلاهبرداره

سلام همشهری

تایید میشه خیلی *** هستن هر چی بد بگی ازشون کم گفتی!

بردیا
09-08-2012, 09:39
برای عید فطر دوباره ازون طرحای 5گیگ بخر 10گیگ ببر میزارن؟

payam178
09-08-2012, 14:46
سلام
شنیدم شاتل برای مشترکان معمولی یشتر از 128 نمیده
راسته؟
اگه راسته باید چی کار کرد؟
و در شاتل شب ها تا چقد دانلود کنی محدود می شی
ودر آخر
من یک مودم tp-link td 8811 دارم شاتل پشتیبانی می کنه

sezareta
09-08-2012, 17:00
سلام دوستان
من از صبانت اصفهان سرویس 128 دارم
قبلا شبی 1.7 گیگ دانلود میکرد
اما الان شبی 200 مگ دانلود رایگان داره
میخوام بیام شاتل بگیرم
دوستان شاتلا 128 از اصفهان اگه کسی داره شبی چند مگ دانلود رایگان داره؟

saman1010
09-08-2012, 23:53
سلام
راسته؟
ودر آخر

سلام دوستان
میخوام بیام شاتل بگیرم

سلام
شما ها هم اشتباه دوست بالاییمون رو انجام ندید که بیاییدد شاتل
وقتی میگن کبرینت دست آدم رو میسوزونه واقعا گوش کنید تجربه نکنید
برید از مخابرات بگیرید شرف داره تا از شاتل
الان مخابرات که در تهران و کرج دانلود نامحدوده و خداییش هم سرعت دانلودش ثابت (فعلا که 256 بهمون دادن)
بعد از مخابرات هم من پارس آنلاین رو در دانلود شبانش قبول دارم.
شاتل رو که خیلی وقته به موزه سپردیمش.

saman1010
09-08-2012, 23:53
سلام
راسته؟
ودر آخر

سلام دوستان
میخوام بیام شاتل بگیرم

سلام
الان مخابرات که در تهران و کرج دانلود نامحدوده و خداییش هم سرعت دانلودش ثابت (فعلا که 256 بهمون دادن)

Meysam Raz
10-08-2012, 03:29
سلام

خییییییییییییلی تایید میشه به قول دوستان گونده
من الان برای یکی 512 مخابرات گرفتم میگه شبانه روز دانلود داره اما سرعت فیکس60 به بالاست . به پاس این خدمتم جدیدترین بازی ها سریال ها و فیلم ها رو بهم میده:21: البته چنج میکنیما:10:
این شاتل اصن یه وضعیه... به سه تا نقطه بسنده کردم

em0b0yl0ve
10-08-2012, 14:10
سرعت واسه من اقتضاحه خیلی افت کرده چند شبه ...

payam178
10-08-2012, 14:43
خییییییییییییلی تایید میشه به قول دوستان گونده
من الان برای یکی 512 مخابرات گرفتم میگه شبانه روز دانلود داره اما سرعت فیکس60 به بالاست . به پاس این خدمتم جدیدترین بازی ها سریال ها و فیلم ها رو بهم میده:21: البته چنج میکنیما:10:
این شاتل اصن یه وضعیه... به سه تا نقطه بسنده کردم

دوستان آخه من ساکن کاشانم

mehdi_np
10-08-2012, 15:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان سرعت شما چنده؟
128 دارم

User720
10-08-2012, 16:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من تهران هستم ، سرویس eco 128

s.m.hosein
10-08-2012, 18:25
سلام دوستان
آقا این ریموت آپلود روی شاتل جواب نمیده؟
ما هر کاری می کنیم نمیشه
جون من یه نفر راهنمایی کنه
کارم بدجور گیره این ریموت آپلوده

Meysam Raz
11-08-2012, 01:55
دوستان آخه من ساکن کاشانم
فرقی نمیکنه کجایی
اگر تحمل همه این حالت ها رو داری بیا شاتل
1.دانلود شبانه زیر 25 گیگ در ماه
2.تحمل محدودیت با سرعت شبانه 6 کیلو بایت معمولا از یک هفته تا دو هفته (که توی هیچ شرکتی نیست)البته اگر دانلودت زیر 18گیگ در ماه باشه بعیده(اما ممکنه) محدود بشی
3.علاقه داشتن به شانس مخصوصا در مورد پینگ چون پینگ با خارج شانسیه یا معمولیه یا افتضاح با ایران هم مال همه یکیه تقریبا
اما مزایای شاتل رو هم میگم :
1.بارز ترین خوبی : داشتن سرعت 250 در روز برای همه سرویس های اکو
2.پشتیبانی پاسخگو (البته فقط درصورتی که در مورد محدودیت نباشه)
اما در کل اگر 1.گیمر نیستی و 2.دانلود نداری شرکت خوبیه(نپرس پس چی موند که سوال خود منم هست)
حالا تصمیم با خودته

Xx Hossein xX
11-08-2012, 03:14
سلام دوستان
آقا این ریموت آپلود روی شاتل جواب نمیده؟
ما هر کاری می کنیم نمیشه
جون من یه نفر راهنمایی کنه
کارم بدجور گیره این ریموت آپلوده

ریموت آپلود چه ربطی به شاتل داره؟!
سایتی که سعی میکنید روش آپلود کنید مشکل داره حتمال زیاد.

موفق باشید.

old_snake1370
11-08-2012, 11:39
سلام دوستان

شاتل با pr0xy مشکل نداره؟
کاکت میشه ولی هر کاری میکنه فیل رو رد نمیکنه!
اگه سریعتر جواب بدید ممنون میشم خیلی گیره بنده خدا

payam178
11-08-2012, 17:25
واقعا دستتون درد نکنه

ma_hasti
12-08-2012, 08:20
سلام نه مشکلی نداره البته الان باز میشه ها دیشب امتحان نکردم ها....:)

sasan.69
12-08-2012, 14:17
آرت 1دارم بعد دو هفته از محدوديت در اومدم از الان چطوري و روزي چقدر ميتونم دانلود كنم تا بازم محدود نشم؟

fragari
12-08-2012, 16:41
آرت 1دارم بعد دو هفته از محدوديت در اومدم از الان چطوري و روزي چقدر ميتونم دانلود كنم تا بازم محدود نشم؟

در ساعات 1تا8 صبح دانلود نکنید محدود نمیشوید.

a1l2i3z4a5h6r7
12-08-2012, 19:25
دوستان سوال داشتم اکانت های حجمی قانون Fair Use Policy رعایت میشه ؟

Mr7 Illusive
12-08-2012, 19:41
دوستان سوال داشتم اکانت های حجمی قانون Fair Use Policy رعایت میشه ؟

بله رعایت میشه در اکانتهای حجمی

sasan.69
12-08-2012, 22:34
تو اين ساعت دانلود نميكردمو محدود شدم روزي چقدر دانلود كنم؟

fragari
12-08-2012, 22:40
تو اين ساعت دانلود نميكردمو محدود شدم روزي چقدر دانلود كنم؟

نمودار ستونی مصرف همان ماه که محدود بودین را بذارین(نمودار 30 روزه).
من آرت 1 دارم و در ماه حدود 37 گیگ دانلود داشتم و محدود نشدم.

porya_spy
12-08-2012, 22:53
نمودار ستونی مصرف همان ماه که محدود بودین را بذارین(نمودار 30 روزه).
من آرت 1 دارم و در ماه حدود 37 گیگ دانلود داشتم و محدود نشدم.

داداش من یادته گفتم محدود نشدم ! الان محدود شدم سرعتم واقعی شده . الان سرعت دانلودم 16 ! جالبه الان 1 هفته ای میشه دانلود نکردم ولی سرعت به حالت اول بر نمیگرده ! یه چیز جالب تر دوره من 21 بود بعد دقیقا روز 20 سرعت درست شده بود 100 .بعد دوره رو که پرداخت کردم سرعت شد 16 !!! از این سیاست های کثیف شاتل خیلی بدم میاد :13:

jackson2010
13-08-2012, 04:48
داداش من یادته گفتم محدود نشدم ! الان محدود شدم سرعتم واقعی شده . الان سرعت دانلودم 16 ! جالبه الان 1 هفته ای میشه دانلود نکردم ولی سرعت به حالت اول بر نمیگرده ! یه چیز جالب تر دوره من 21 بود بعد دقیقا روز 20 سرعت درست شده بود 100 .بعد دوره رو که پرداخت کردم سرعت شد 16 !!! از این سیاست های کثیف شاتل خیلی بدم میاد :13:

تایید میشه به طرز فجیع:31: البته الان اکو دارم. برای سرویس اکو من هم قبلا اتفاق افتاده ، یعنی بعد از تمدید دوره شب اولش خوب بود ولی فرداشبش دوباره محدود بودم:18:

yboy
13-08-2012, 07:31
من 14 هم رفتم انصراف دادم نمایندگی منو قطع سریس کرد حالا من نمیتونم برم پنل کاربریم تو سایت ولی به اینترنت وصل هستم حالا تو این گیرو ویری نمایندگی عوض شده حالا من به او می گم خط منو از رانژه در ببارین و برام فیش صادر نشه
می گن شما همون شرکته قرار ازش سرویس بگیری برات از رانژه در میاره حالا موندم چیکار واینکه اگه الان از اینترت استفاده کنم ضرر داره یا نه

fanii
13-08-2012, 09:52
سلام
یه سوال داشتم
شرکت شاتل ایا سرویس 1 مگ <محدود >ارائه میده یا نه؟
ممون

fragari
13-08-2012, 11:58
سلام
شما هم نمودار ستونی 30 روزه که محدودیت رو هم شامل میشده بذارین تا ببینیم چطور مصرف داشتین که محدود شدین.

porya_spy
13-08-2012, 12:15
سلام
شما هم نمودار ستونی 30 روزه که محدودیت رو هم شامل میشده بذارین تا ببینیم چطور مصرف داشتین که محدود شدین.
اینم نمودار :

porya_spy
13-08-2012, 12:18
تایید میشه به طرز فجیع:31: البته الان اکو دارم. برای سرویس اکو من هم قبلا اتفاق افتاده ، یعنی بعد از تمدید دوره شب اولش خوب بود ولی فرداشبش دوباره محدود بودم:18:

انصافا اکو خیلی بهتر آرت . الان آرت 1 دارم سرعت که شده 16 یعنی به زور سایت باز میکنه ! اکو حداقل توی روز 2 مگ شب هم سرعت 60 . من اکو که بودم 2 شب 1400 مگ دانلود میکردم 3 شب دانلود نمیکردم محدود نمیشدم . البته 1 بار هر شب دانلود کردم 10 روز محدود بودم :31: ماه دیگه دوباره اکو میگیرم با رعایت بیشتر :31:

mr-dion
13-08-2012, 12:40
انصافا اکو خیلی بهتر آرت . الان آرت 1 دارم سرعت که شده 16 یعنی به زور سایت باز میکنه ! اکو حداقل توی روز 2 مگ شب هم سرعت 60 . من اکو که بودم 2 شب 1400 مگ دانلود میکردم 3 شب دانلود نمیکردم محدود نمیشدم . البته 1 بار هر شب دانلود کردم 10 روز محدود بودم :31: ماه دیگه دوباره اکو میگیرم با رعایت بیشتر :31:
دوست عزیز اکو هم حتما سرعت روی 2مگ نیست
من اخرین باری که اکو 128 گرفتم
برام روی 160 بسته بودن سرعت رو
هیچ اعتراضی هم نمیشه کرد متاسفانه
تقریبا 20ماه شاتل داشتم که جمعش کردم

yboy
13-08-2012, 13:35
من 14 هم رفتم انصراف دادم نمایندگی منو قطع سریس کرد حالا من نمیتونم برم پنل کاربریم تو سایت ولی به اینترنت وصل هستم حالا تو این گیرو ویری نمایندگی عوض شده حالا من به او می گم خط منو از رانژه در ببارین و برام فیش صادر نشه
می گن شما همون شرکته قرار ازش سرویس بگیری برات از رانژه در میاره حالا موندم چیکار واینکه اگه الان از اینترت استفاده کنم ضرر داره یا نه

کسی نیست جواب بده

porya_spy
13-08-2012, 14:04
دوست عزیز اکو هم حتما سرعت روی 2مگ نیست
من اخرین باری که اکو 128 گرفتم
برام روی 160 بسته بودن سرعت رو
هیچ اعتراضی هم نمیشه کرد متاسفانه
تقریبا 20ماه شاتل داشتم که جمعش کردم
درسته ولی اینجا ( اهواز ) چندین سوال سرویس های اکو روی 2 مگ بسته میشه :46:

fragari
13-08-2012, 14:56
اینم نمودار :

اونطور که من حساب کردم براساس این نمودار شما حدود 25 گیگ در طول این 30 روز مصرفتون بوده.
هزینه پرداختی برای ART128 در ماه حدود 29 هزار تومن هست.
اگر این هزینه رو به شرکتهایی مثل پارس آنلاین و مبین نت پرداخت کنید به شما سرویس های زیر رو میدهند:
پارس آنلاین:
سرویس POL-256-8G
سرعت دریافت 256 Kbps
ترافیک ماهیانه 8 GB
هزینه ماهیانه ( ریال ) 299,500

مبین نت:
طرح متوسط مصرف
زمان یک ماهه
سرعت تا 512Kbps
محدودیت حجم 6GB
هزینه طرح در زمان (ریال) 270.000

اگر از سرویس ART128 ناراضی هستین یا شرکت شاتل محدودیت برای کاربر اعمال کرده در صورت تمایل میتونید از شرکتهای ذکر شده در بالا سرویس بگیرید.
شرکتهای دیگری هم وجود دارند که سرویسهایی به مراتب بهتر از دو شرکت ذکر شده در بالا ارائه میدهند که اگر از اطراف اون شرکتها رد شدین حال و احوالشون رو به سمع و نظر دیگران برسونید.
صحبتهای زیادی از طرف کاربرهای بسیاری در اینجا شده و اما چه خوب بود اگر مدارک و اسناد معتبر ارائه بشه تا اینکه چند نفر که تعدادشون کم یا زیاد هست تنها به نوشتن حرف های خودشون بسنده کنند و صحبتهاشون خالی از مدارک معتبر باشه که باورش هم سخته.
نمودار بالا مدرک خوبی هست که نشون داد جناب porya_spy عزیز با اینکه باید از سرویسشون راضی باشن، سرویس دهنده (شاتل) نسبت به دو سرویس دهنده دیگر ذکر شده در بالا کم لطفی نکرده که هیچ بلکه مورد کم لطفی هم قرار گرفته.

porya_spy
13-08-2012, 15:12
اونطور که من حساب کردم براساس این نمودار شما حدود 25 گیگ در طول این 30 روز مصرفتون بوده.
هزینه پرداختی برای ART128 در ماه حدود 29 هزار تومن هست.
اگر این هزینه رو به شرکتهایی مثل پارس آنلاین و مبین نت پرداخت کنید به شما سرویس های زیر رو میدهند:
پارس آنلاین:
سرویس POL-256-8G
سرعت دریافت 256 Kbps
ترافیک ماهیانه 8 GB
هزینه ماهیانه ( ریال ) 299,500

مبین نت:
طرح متوسط مصرف
زمان یک ماهه
سرعت تا 512Kbps
محدودیت حجم 6GB
هزینه طرح در زمان (ریال) 270.000

اگر از سرویس ART128 ناراضی هستین یا شرکت شاتل محدودیت برای کاربر اعمال کرده در صورت تمایل میتونید از شرکتهای ذکر شده در بالا سرویس بگیرید.
شرکتهای دیگری هم وجود دارند که سرویسهایی به مراتب بهتر از دو شرکت ذکر شده در بالا ارائه میدهند که اگر از اطراف اون شرکتها رد شدین حال و احوالشون رو به سمع و نظر دیگران برسونید.
صحبتهای زیادی از طرف کاربرهای بسیاری در اینجا شده و اما چه خوب بود اگر مدارک و اسناد معتبر ارائه بشه تا اینکه چند نفر که تعدادشون کم یا زیاد هست تنها به نوشتن حرف های خودشون بسنده کنند و صحبتهاشون خالی از مدارک معتبر باشه که باورش هم سخته.
نمودار بالا مدرک خوبی هست که نشون داد جناب porya_spy عزیز با اینکه باید از سرویسشون راضی باشن، سرویس دهنده (شاتل) نسبت به دو سرویس دهنده دیگر ذکر شده در بالا کم لطفی نکرده که هیچ بلکه مورد کم لطفی هم قرار گرفته.

دوست عزیز درسته من راضی هستم . ولی با این مشکل دارم که بعد این 1-2 هفته سرعتم برنگشته ! اگه نیمخوان سرعت برگردونن داون استریم هم درست کنن ! الان داون استریم من 896 ولی سرعت دانلود 16 !!! و اینم بگم من قبلا هم آرت 1 داشتم وقتی محدود میشم دیگه بر نمیگرده ! مگر همون روز دوره بعد فرداش خراب میشه تا آخر دوره ! حتی اگه 1-2 هفته هم هیچ دانلود نکنم بازم برنمیگرده !!

mehrdad2006
13-08-2012, 16:29
سلام دوستان من حجم تمام شده یه 200 مگابایات هدیه دادن
دوستان من اگه خطم دیگه شارژ نکنم چند روز طول میکشه خطم از رانژه خارج کنن

میخوام از دست این شاتل دزد راحت بشم

hph7
13-08-2012, 18:29
سلام
دوستان یه سوال
من وقتی سریسم رو تو شاتل تمدید میکنم ترافیکم نباید زیاد بشه یعنی ترافیک رو باید جدا بخرم؟

User720
13-08-2012, 18:29
سلام دوستان من حجم تمام شده یه 200 مگابایات هدیه دادن
دوستان من اگه خطم دیگه شارژ نکنم چند روز طول میکشه خطم از رانژه خارج کنن

میخوام از دست این شاتل دزد راحت بشم

سلام
منم میخوام از دست شاتل راحت بشم جدیداً که اصلا معلوم نیست رو چه حسابی منو محدود میکنن ؟!!!
زنگ زدم نمایندش گفت هر موقع دوره تموم شد برات همون روز خط رو از رانژه درمیارم اگر هم بخوای قبل از اتمام دوره از رانژه دربیاری باید بیای کارت شناسایی ببری یه فرم عدم رضایت یا هر دلیلی که میدونی رو پر کنی تا همونجا برات کارش رو انجام بده

vista7
13-08-2012, 19:01
سلام
منم میخوام از دست شاتل راحت بشم جدیداً که اصلا معلوم نیست رو چه حسابی منو محدود میکنن ؟!!!
زنگ زدم نمایندش گفت هر موقع دوره تموم شد برات همون روز خط رو از رانژه درمیارم اگر هم بخوای قبل از اتمام دوره از رانژه دربیاری باید بیای کارت شناسایی ببری یه فرم عدم رضایت یا هر دلیلی که میدونی رو پر کنی تا همونجا برات کارش رو انجام بده

تایید میشه. جدیدا دیگه یاد گرفتن. دیگه حساب و کتاب درست و حسابی هم نداره منو هم الکی یه 4-5 روز واقعا الکی محدود کردن. حتی دانلودم روزانه 200 مگ بود. ایول اگه به این زودی خط رو جمع کنن خوبه آخه یه بار من از یکیشون پرسیدم گفت تا 10 روز طول میکشه(?!)

mehrdad2006
13-08-2012, 19:51
من که بدجور اعصابم شاتل بهم ریخته من شاتل واسه گیم نت گرفتم
اما تو بازی پینگ بسیار بدی میده
الان با خدو شاتل پینگ گرفتم 170
با یاهو گوگل 760

fanii
13-08-2012, 23:05
سلام
یه سوال داشتم
شرکت شاتل ایا سرویس 1 مگ <محدود >ارائه میده یا نه؟
ممون
کسی نیست جواب بده؟؟؟

mehrdad2006
13-08-2012, 23:11
از آن جایی که فراهم ساختن رضایت مشتریان همواره یکی از بنیادی ترین اهداف و اصول شاتل محسوب می شود، از این روی برای رضایت هر چه بیشتر شما مشتریان عزیز افزون بر هدیه ی ویژه 200 مگ ترافیک رایگان که از آن استفاده کرده اید، با وجودی که ترافیک سرویس شما پایان یافته و هم اکنون در وضعیت قطع به علت اتمام ترافیک هستید، از امروز می توانید به مدت 15 روز از سرویس خود با سرعت محدود و امکانات محدودتر* برای مرور صفحات وب استفاده کنید. سپاس گزار خواهیم بود اگر هر چه سریع تر برای تهیه ترافیک اضافی و یا پکیج جدید اقدام فرمایید تا دوباره بتوانید به صورت عادی از سرویس خویش بهره گیرید.

mehrdad2006
13-08-2012, 23:11
دوستان من یک سوال دارم من تا 24/12/91 قرارداد دارم
الانم ترافیکم تمام شده رفتم تو قسمت محدود آیا بعد 15 روز اگه شارژ نکنم
سرویس من از رانژه درمیاد

hph7
13-08-2012, 23:32
سلام
دوستان یه سوال
من وقتی سریسم رو تو شاتل تمدید میکنم ترافیکم نباید زیاد بشه یعنی ترافیک رو باید جدا بخرم؟

یکی لطف میکنه جواب منو بده ؟

sasan.69
14-08-2012, 01:45
تا2 مگ هم بخواي ميده البته با كارت دانشجويي

ma_hasti
14-08-2012, 07:45
دوستان من یک سوال دارم من تا 24/12/91 قرارداد دارم
الانم ترافیکم تمام شده رفتم تو قسمت محدود آیا بعد 15 روز اگه شارژ نکنم
سرویس من از رانژه درمیاد

دوست عزیز
بعد از این 15روز اگر تمدید نکنید 10 روز هم آوانس دارید اگر باز هم شارژ نکنید بله از رانژ در میایید...

ma_hasti
14-08-2012, 07:47
یکی لطف میکنه جواب منو بده ؟

علاوه بر ترافیک پایه که برای دوره جدید می خرید اگر از دوره قبل ترافیک مازاد خریده باشی یا هدیه تولد یا هدیه دریافت کرده باشید به دوره جدید اضافه میشود بروید تو سایت مای شاتل تب گزارش مصرف دوره را نگاه کنید تمام این اطلاعاتتون هست... در حال حاضر از دوره قبل فقط ترافیک پایه به دوره جدید منتقل نمی شود....

ma_hasti
14-08-2012, 07:49
تا2 مگ هم بخواي ميده البته با كارت دانشجويي

سلام
خیر دوست عزیز شاتل در شهرستان ها سرویس 1 و 2 مگ را شاید با کارت دانشجویی البته آن هم با تایید دانشگاه شخص با نامه بدهد ولی در تهران فقط با نامه شرکت بصورت حقوقی ارائه می دهد با کارت و تایید دانشگاه فقط تا 512 می دهد

sasan.69
14-08-2012, 11:48
سلام
خیر دوست عزیز شاتل در شهرستان ها سرویس 1 و 2 مگ را شاید با کارت دانشجویی البته آن هم با تایید دانشگاه شخص با نامه بدهد ولی در تهران فقط با نامه شرکت بصورت حقوقی ارائه می دهد با کارت و تایید دانشگاه فقط تا 512 می دهد

بنده در رشت با سرعت 2مگ هم گرفتم البته با كارت دانشجويي يا به شركت ها يا بهتر بگم به افراد حقوقي ميدن تهرانو در جريان نيستم

Diff
14-08-2012, 19:24
من آرت 4 دارم . سرعت دانلودم روی 120 هست . میخوام اکوآفیس که 512 هست بگیرم

سرعتش چقدره ؟
دانلود نیاز ندارم فقط سرعت برام مهمه

ehsan102
14-08-2012, 19:48
من اکو 512 دارم ، سرعتم 525 در ثانیه هستش.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

jackson2010
14-08-2012, 20:53
من آرت 4 دارم . سرعت دانلودم روی 120 هست . میخوام اکوآفیس که 512 هست بگیرم

سرعتش چقدره ؟
دانلود نیاز ندارم فقط سرعت برام مهمه

سلام
در صورتی که مشکلی پیش نیاد چه 128 بگیرید و چه 2 مگ سرعت در روز تقریبا برابر 230-250 کیلوبایته ، البته اکو (از پشتیبانی هم میتونید سئوال کنید)

hosseinf722
14-08-2012, 21:56
به قول یکی از دوستان منم هم دائم المحدود شدم
یه هفته بیشتره سرعت شبانه ام از 2 بیشتر نمی شه
می خواستم تست بذارم ولی متاسفانه هیچ سایتی باز نمی شه
دلم خوشه ADSL دارم

amir00611
14-08-2012, 22:15
شاتل همینه دانلود =====================محدود

اگر میخوای دانلود کنی شرکت رو عوض کنی بهتره

LOVEFORLOVE
14-08-2012, 23:14
سوال دارم ایا شاتل هر شهری میتونه پهنای باند روزا به 4 مگ ببنده؟ایا مقدور هست براشون اگه اشنا داشته باشیم چه جوره چون سرعت مهم هست استفده دانلود و این چیزا نداریم
تو مشهد که اکثرا 3 تا 4 مگ هست؟

jackson2010
15-08-2012, 00:33
سوال دارم ایا شاتل هر شهری میتونه پهنای باند روزا به 4 مگ ببنده؟ایا مقدور هست براشون اگه اشنا داشته باشیم چه جوره چون سرعت مهم هست استفده دانلود و این چیزا نداریم
تو مشهد که اکثرا 3 تا 4 مگ هست؟

سلام

جواب سوالتونم اینه که نمایندگی های شاتل تقریبا هیچ گونه دخالتی در کیفیت سرعت اینترنت شما ندارند و سرعت شما رو دفتر مرکزی تعیین میکنه که چقدر باشه (محدودیت هم همونجا اعمال میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

یه نکته ی ظریفی که وجود داره اینکه سرعت بیشتر، مساوی دانلود(یا آپلود) بیشتره
چون اصول اینترنت بر اساس ارسال یا دریافت اطلاعاته
چه شما فیلم انلاین نگاه کنید، چه ویدئو کنفرانس ، چه وبکم ،و چه دیتا آپلود کنید از حجمتون کم میشه (میشه گفت همون دانلود خودمون)
ما که بخیل نیستیم:31: ولی میشه بگید سرعتهای بالاتر به چه کاری میاد، درصورتی که شما دانلود نداشته باشید؟

Life24
15-08-2012, 13:42
این سایت براتون باز میشه؟

docomid
15-08-2012, 14:21
سلام دوستان تا چقدر توي ساعات رايگان استفاده كنيم محدود نميشيم ؟ الان حدودا من شبي 200 مگ استفاده ميكنم محدود ميشم ؟

jojonice
15-08-2012, 14:39
سلام
سوالی دارم آیا راهی است شبها از v p .. استفاده کنیم چون خیلی وقته که وی پی شبها کار نمیده و شاتل بسته است لطفا اگر راهی داره بگید
و از کجا متوجه بشویم که شاتل محدود کرده
ممنون
خداحافظ

ehsantm700
15-08-2012, 16:07
سرویس نامحدود (بین 128 تا 256)

مرکز ایت اله کاشانی (منطقه 5 تهران)

ساعت 5:05 بعد از ظهر

تو این ماه حدود 27 گیگ ترافیک مصرف کردم

hosseinf722
15-08-2012, 23:38
سلام دوستان تا چقدر توي ساعات رايگان استفاده كنيم محدود نميشيم ؟ الان حدودا من شبي 200 مگ استفاده ميكنم محدود ميشم ؟

حد خاصی نداره ، یعنی یه جورایی عشقیه ، چون شده بعضی وقت ها از همون اول که دوره م شروع شده محدود بودم

tandos
15-08-2012, 23:39
دوستان کسی اطلاع نداره برای عید فطر شاتل ترافیک هدیه می ده یا نه ؟

trusted
16-08-2012, 00:40
سخنرانی رئیس هیئت مدیره شرکت شاتل در برنامه تکاپو به عنوان یکی از مدیران موفق که از شبکه تهران پخش شد :

:40:

hassan_magic2000
16-08-2012, 00:44
سلام دوستان خسته نباشید .. سرویس آرت 1 سرعت دانلودش چقدره ؟؟!

ممنون

trusted
16-08-2012, 00:53
سلام دوستان خسته نباشید .. سرویس آرت 1 سرعت دانلودش چقدره ؟؟!

ممنون

ART1 سرویس 128 نا محدوده که معمولا باید روی 16 کیلوبایت ریت دانلود داشته باشی ولی یکی از دوستام همین سرویس رو داره و 70-60 کیلوبایت و بعضی مواقع بالاتر دانلود می کنه و البته یه مدت مصرفش زیاد بود سرعتش روی همون 16 کیلوبایت اومده بود .

ولی حالت کلی شاتل سرویس های نا محدود رو تا زمانی که مصرفت زیاد نباشه با سرعت بالاتر میده و وقتی مصرفت زیاد بشه سرویستو شیر می کنه

hassan_magic2000
16-08-2012, 01:07
ART1 سرویس 128 نا محدوده که معمولا باید روی 16 کیلوبایت ریت دانلود داشته باشی ولی یکی از دوستام همین سرویس رو داره و 70-60 کیلوبایت و بعضی مواقع بالاتر دانلود می کنه و البته یه مدت مصرفش زیاد بود سرعتش روی همون 16 کیلوبایت اومده بود .

ولی حالت کلی شاتل سرویس های نا محدود رو تا زمانی که مصرفت زیاد نباشه با سرعت بالاتر میده و وقتی مصرفت زیاد بشه سرویستو شیر می کنه

خیلی خیلی ممنون دوست عزیز ولی مصرف زیاد یعنی چند گیگ ؟؟!

trusted
16-08-2012, 01:16
والا مقدار ترافیکش رو نمی دونم ولی تو سایت شاتل یه توضیحی زده:

شاتل بر این است کیفیت و ضریب به اشتراک گذاری سرویس کاربران به مراتب بهتر از الزامات قانونی و چارچوب قرارداد با آنان باشد. تجربه چندین ساله ی شاتل نیر موید این واقعیت است که تقریبا تمامی کاربران از این ویژگی برخوردار می شوند.اما چنانچه برای سرویس های نامحدود یا در ساعات مصرف رایگان، کاربری به صورت پیوسته با ابزارهای به اشتراک گذاری فایل، به مصرف بی رویه تا جایی ادامه دهد که کاربران دیگر را تحت فشار قرار دهد یا در شبکه یا در مهندسی ترافیک اختلال ایجاد کند، با هدف حفظ کیفیت برای همه کاربران دیگر، به صورت خودکار و تدریجی ضریب به اشتراک گذاری و کیفیت سرویس وی مطابق قرارداد خواهد شد و تا مدت زمانی نمی توانند از این ویژگی فراتر از قرارداد بهره مند شوند.

فکر کنم مقداری نباشه بستگی به اون نحوه دانلودت داره

jackson2010
16-08-2012, 01:28
خیلی خیلی ممنون دوست عزیز ولی مصرف زیاد یعنی چند گیگ ؟؟!

سلام
در art-1 بعد از حدودا 18 گیگ محدود میشید به حداقل سرعت و تقریبا تا پایان دورتون هم ادامه داره (اکثرا که اینطوری شده)

jackson2010
16-08-2012, 12:01

سلام
بیشتر مواقع حجم مشخصی نمیشه تعیین کرد (اونهایی که از شبانشون استفاده میکنند تقریبا در ماه زیر 18 گیگ رو دانلود دارند و کمتر محدود شدند)
حالا شما شبی 200 مگ بگیری میری آخرای لیست که احتمال محدودیتت خیلی کم میشه ولی بعید نیست . یعنی شانسی ممکنه محدود بشی. اما طبق تعریف شاتل نباید محدودت کنند:21: .در کل شما رو باید بزارند رو سرشون حلوا حلوات کنند:31:

Mr7 Illusive
17-08-2012, 01:30
سلام
سوالی دارم آیا راهی است شبها از v p .. استفاده کنیم چون خیلی وقته که وی پی شبها کار نمیده و شاتل بسته است لطفا اگر راهی داره بگید
و از کجا متوجه بشویم که شاتل محدود کرده
ممنون
خداحافظ
از سوکس استفاده کنید اونو نمی تونند محدود کنند

vista7
17-08-2012, 14:21
دوست عزیز
بعد از این 15روز اگر تمدید نکنید 10 روز هم آوانس دارید اگر باز هم شارژ نکنید بله از رانژ در میایید...

ببخشید من درست نفهمیدم آوانس یعنی چی ؟
تو اون 10 روز اینترنت دارم یا نه؟

Mr7 Illusive
17-08-2012, 14:48
ببخشید من درست نفهمیدم آوانس یعنی چی ؟
تو اون 10 روز اینترنت دارم یا نه؟
یعنی علاوه بر 15 روز 10 روز دیگه مهلت میدن بهتون
فکر نکنم
خانم پشتیبانی جواب باید بدن.

bankggs
18-08-2012, 01:57
سلام من زنگ زدم پشتیبانی شاتل گفتم شما تو شرکتوتون قانون fair use policy دارین؟ گفت :نه گفتم :پس چرا بخش فروش میگه داریم گفت: این قانون برداشته شده بهد گفتم میشه توضیح بدید دقیقا چیه ؟گفت:شما اگر درست استفاده کنی یعنی فایل های حجیم دانلود نکنی و به صورت مداوم مصرفت زیاد نباشه شاتل شما رو کاری نداره بعد گفتم یعنی سقف 18 گیگ دانلود رو نداری گفت نه کی گفته البته خیلی محترمانه حرف میزد فقط آیا سرویس art1 شبها مصرفش حساب میشه یا نه لطفا یکی پاسخ بده مرسی.

aliprince
18-08-2012, 03:54
سلام من زنگ زدم پشتیبانی شاتل گفتم شما تو شرکتوتون قانون fair use policy دارین؟ گفت :نه گفتم :پس چرا بخش فروش میگه داریم گفت: این قانون برداشته شده بهد گفتم میشه توضیح بدید دقیقا چیه ؟گفت:شما اگر درست استفاده کنی یعنی فایل های حجیم دانلود نکنی و به صورت مداوم مصرفت زیاد نباشه شاتل شما رو کاری نداره بعد گفتم یعنی سقف 18 گیگ دانلود رو نداری گفت نه کی گفته البته خیلی محترمانه حرف میزد فقط آیا سرویس art1 شبها مصرفش حساب میشه یا نه لطفا یکی پاسخ بده مرسی.

الکی میگه یا نمیدونه یا میخواد گولت بزنه. این قانون رو دارن و شدیدا هم چون پهنای باند گلیشون کمه اجراش میکنن. بخش فروش درست گفته. توی سایت هم زده.

flatrish
18-08-2012, 05:57
سرعت art1 چنده؟
من eco128 دارم مصرفم بیشتر روزهاست و اصلا نمی صرفه.

ma_hasti
18-08-2012, 07:52
یعنی علاوه بر 15 روز 10 روز دیگه مهلت میدن بهتون
فکر نکنم
خانم پشتیبانی جواب باید بدن.

سلام لوس س س س :)
:31:
نه دوستم اینترنت نداری اون 10روز بخاطر اینکه اگر پشیمان شدی اگر نبودی و دسترسی به پرداخت نداشتی تو این چند روز بتونی همین ....
موفق باشی

tiger1980
18-08-2012, 13:26
ما که آخر نفهمیدیم که شاتل سرویساش نامحدودن یا محدود

cnn
18-08-2012, 14:28

شاتل چیزی به اسم نا محدود نداره
اون سرویس هایی که نوشته نامحدود (art) همشون یه میزان مشخص می تونی دانلود کنی ، کلاه برداری دیگه
فقط اون دوران که من استفاده می کردم برای آرت 1 محدودیتش 28 گیگ بود یعنی تا 23 گیگ سرعت 100 بود و بین 23 گیگ تا 27 سرعت 50 می شد و بعد 16 و بالای 28 گیگ دیگه سرعتت 4 میشد، اما ظاهراً اون رو هم الان کم کردن و تبدیل به 18 گیگ کردن!!!!!!
یه مشت دزدن دیگه، البته تمام سرویس دهنده های اینترنت تو ایران به نوعی دزدی و کلاه برداری از کاربرا می کنن

Mr7 Illusive
18-08-2012, 15:42
سرویس محدود را به اسم نامحدود میندازن به ملت

LOVEFORLOVE
18-08-2012, 21:00
با سلام بنظر شما سرویس 128 اکو شاتل بگیرم یا 256 نامحدود مخابرات سر دو راهی گیر کردم قبلا شاتل داشتم؟در کل سرعت 256 برای گیم مناسبه؟

sasan.69
18-08-2012, 23:17
با سلام بنظر شما سرویس 128 اکو شاتل بگیرم یا 256 نامحدود مخابرات سر دو راهی گیر کردم قبلا شاتل داشتم؟در کل سرعت 256 برای گیم مناسبه؟

اگه دانلودت زياد نيس شاتل هم از لحاظ سرعت و كيفيت و پشتيباني عاليه اما بدبختي اينه كه دست و پاتو واسه دانلود زياد مي بندن

MasoudBJ
18-08-2012, 23:21
شاتل معمولا به مناسبتهای مختلف ترافیک هدیه میداد امسال به مناسبت عید فطر چیزی نداد؟

bankggs
19-08-2012, 01:19
سلام این سرویس art1 شبها اگه دانلود کنی جز اون محدودیت 18 گیگ حساب میشه؟؟؟ لطفا یکی جواب بده باتشکر

sarzaeim
19-08-2012, 08:49
این سوال منم هست

cnn
19-08-2012, 10:46
سلام این سرویس art1 شبها اگه دانلود کنی جز اون محدودیت 18 گیگ حساب میشه؟؟؟ لطفا یکی جواب بده باتشکر

قبلاً که برای من حساب می شد!
الان رو باید بپرسی

jackson2010
19-08-2012, 11:41

این سوال منم هست

قبلاً که برای من حساب می شد!
الان رو باید بپرسی
سلام
در ادامه گفته ی ایشون بگم که:
فعلا چیزی تغییر نکرده ، و منظور از 18 گیگ (تقریبا 18 گیگ) اینه که توی پنلتون حساب میشه
پس در این مورد فرقی نمیکنه که کی دانلود میکنید. سرویس art ساعت رایگان نداره (خودشون میگن نامحدود:31:)چون خودم برای یکی از دوستان که زیر بار نمیرفت پرسیدم

s.m.hosein
19-08-2012, 21:57
یادمه پارسال همین موقع میومدم اینجا
بحث دزدی شاتل بود
هنوز هم هست
آقا باید سوخت و ساخت
ولش کنید بره پی کارش :دی
میگم آقا این چی میگه؟

قیمت 3 ماه نامحدودش راست 3 ماه 6 گیگ (سرعت 128) شاتله :9:

به نظر میاد خوب باشه
توی سایت ورزش3 هم داره تبلیغ می کنه
به نظر من چون اوایله کارشه قیمتاش و سرویساش خیلی خوبه
من میگم آزمایشی بریم یکی 2 ماه تو کارش
فوق بعدش که مثل شاتل مشتری هاش زیاد شد سرویساشو گند می کنه دیگه
نظرتون چیه؟:hmm:

bankggs
19-08-2012, 22:03
جالبه دیشب من داشتم با پشتیبانی فنی در باره ی fair use policy حرف میزدم میگفت اصلا همچین قانونی نداریم بعد گفتم من برا پسر داییم بعد از 18 گیگ دانلود ایمیل امد بعد محدودش کردن سرعتش کمتر از 5 کیلوبیت بود بعد گفت اگر مشکلی پیش امد با ما در تماس باشید بعد گفتم میشه بگید اگه من چطوری استفاده کنم سرعتم کم میشه گفت اگر به صورت مداوم و پیاپی دانلود کنی ممکنه سرعتت کم بشه بهد گفتم یعنی 18 گیگ الکی هست گفت بله. من الان میترسم ی دو تا فیلم بگیرم محدودم کنن. کمک کینید کسی جدیدا محدود شده؟؟؟؟

docomid
20-08-2012, 00:34
یادمه پارسال همین موقع میومدم اینجا
بحث دزدی شاتل بود
هنوز هم هست
آقا باید سوخت و ساخت
ولش کنید بره پی کارش :دی
میگم آقا این چی میگه؟

قیمت 3 ماه نامحدودش راست 3 ماه 6 گیگ (سرعت 128) شاتله :9:

به نظر میاد خوب باشه
توی سایت ورزش3 هم داره تبلیغ می کنه
به نظر من چون اوایله کارشه قیمتاش و سرویساش خیلی خوبه
من میگم آزمایشی بریم یکی 2 ماه تو کارش
فوق بعدش که مثل شاتل مشتری هاش زیاد شد سرویساشو گند می کنه دیگه
نظرتون چیه؟:hmm:

جالبه ولي در مورد هزينه راه اندازي و ران‍ژه چيزي ننوشته همچنين اين كه به چه مناطقي سرويس ميده

s.m.hosein
20-08-2012, 10:52
جالبه ولي در مورد هزينه راه اندازي و ران‍ژه چيزي ننوشته همچنين اين كه به چه مناطقي سرويس ميده

من روی این خیلی امید دارم

برید توی سایت varzesh3 تبلیغ رو ببینید چی نوشته

اینجا رو ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LZQ7r0fLYn68Cka8Ja9DIlKd7e1KsdYmrV8xz30lUFVQ=

میتونی شماره بزنی ببینی ساپورت می کنه یا نه
الان مثلا من مرکز ولیعصر اصفهان رو دیدم ساپورت می کنه

تعرفه هم کامل داره

الان سرویس نامحدود 3 ماه 128 با 3 ماه 6 گیگ 128 شاتل قیمتش برابره
اما ببین فقط زده 128

توی 3 ماه سرعت 128 با حجم 9 گیگ رو میده 22 هزارتومن!
تازه 2 گیگ هم هدیه داره!
شبانش هم از 2 تا 8

فقط زده 128 آپ تو 512
یعنی اگر روی 512 بسته باشن خوبه
مثلا قدیم شاتل دانلود روی 60 میده

ولی نامحدودش رو نوشته فقط 128
یعنی فکر کنم از 16 بیشتر نره :|

cnn
20-08-2012, 12:42
من روی این خیلی امید دارم

برید توی سایت varzesh3 تبلیغ رو ببینید چی نوشته

اینجا رو ببین
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LZQ7r0fLYn68Cka8Ja9DIlKd7e1KsdYmrV8xz30lUFVQ=

میتونی شماره بزنی ببینی ساپورت می کنه یا نه
الان مثلا من مرکز ولیعصر اصفهان رو دیدم ساپورت می کنه

تعرفه هم کامل داره

الان سرویس نامحدود 3 ماه 128 با 3 ماه 6 گیگ 128 شاتل قیمتش برابره
اما ببین فقط زده 128

توی 3 ماه سرعت 128 با حجم 9 گیگ رو میده 22 هزارتومن!
تازه 2 گیگ هم هدیه داره!
شبانش هم از 2 تا 8

فقط زده 128 آپ تو 512
یعنی اگر روی 512 بسته باشن خوبه
مثلا قدیم شاتل دانلود روی 60 میده

ولی نامحدودش رو نوشته فقط 128
یعنی فکر کنم از 16 بیشتر نره :|

الان این یه نامحدود 128 داره که 1 به 10 هست و طبق تعرفه سازمان تنظیم مقررات، یعنی سرعت از 1/6 تا 16 هست و یه سرویس دیگه رو نوشته 1 به 5 باید دید سرعتشون چقدر هست و اینکه این هم مسخره بازی شاتل رو داره یا نه؟
ضمناً این شرکت جدید هم نیست و چندین ساله که هست اما محدوده سرویس دهی کمی داشت ولی معمولاً تو این جداول بهترین سرویس دهنده ها معمولاً دوم هست

bankggs
20-08-2012, 20:12
اقا من تماس گرفتم شاتل گفت محدودیت هرمنطقه بستگی به شلوغی اون داره در ضمن کدوم مودم با خطوط شاتل سازگاری داره بغیر از زایکسل

cnn
21-08-2012, 08:12
اقا من تماس گرفتم شاتل گفت محدودیت هرمنطقه بستگی به شلوغی اون داره در ضمن کدوم مودم با خطوط شاتل سازگاری داره بغیر از زایکسل

پرت گفته، من برای دوستم پرسیدم کلاً برای 128 محدوده 18 گیگ هست، اون که به شلوغی منطقه بستگی داره سرعت سرویس شون هست، الان به شما میگن محدودیت بستگی به منطقه داره بعداً همه چی رو انکار می کنن........ برای مودم هم همه مودمهای بازار بهشون می خوره

KING iMAN
21-08-2012, 11:21
انتخاب بهترین اپراتور اینترنت پرسرعت(کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

bankggs
22-08-2012, 03:07
سلام بچه ها ی سوال برام پیش امده dns چیه چه تاثیری تو سرعت دانلود داره اگه میشه dns های شاتل رو بدید مرسی

Mr7 Illusive
22-08-2012, 05:23
سلام بچه ها ی سوال برام پیش امده dns چیه چه تاثیری تو سرعت دانلود داره اگه میشه dns های شاتل رو بدید مرسی
تو سرعت دانلود تاثیری نداره ولی تو سرعت باز کردن پیج تاثیر داره
قبلا که اینها بود فکر کنم
85.15.1.10
85.15.1.12

ma_hasti
22-08-2012, 07:49
اینجا فروم شاتله فک کنما این آقاهه چرا اینجا تبلیغ یک شرکت دیگر رو می کنه!!!!!!!:13:

jackson2010
22-08-2012, 15:46

سلام

محدودیت شبانه شاتل فقط دست شاتل مرکزی هستش و دفاتر فروش (در تهران و شهرستان ها) هیچ گونه قدرتی در تعیین اون ندارند فقط رابط بین شما و شاتل مرکزی هستند:20:

sasan.69
23-08-2012, 01:00
تو سرعت دانلود تاثیری نداره ولی تو سرعت باز کردن پیج تاثیر داره
قبلا که اینها بود فکر کنم
85.15.1.10
85.15.1.12

دوست عزيز ميشه راهنماييم كنيد كه اين كد ها رو بايد در كدوم قسمت وارد كنم؟

Mr7 Illusive
23-08-2012, 01:28
دوست عزيز ميشه راهنماييم كنيد كه اين كد ها رو بايد در كدوم قسمت وارد كنم؟

bankggs
23-08-2012, 01:40
سلام بچه ها کسی جدیدا تو سرویس art محدود شده؟ اگه شده بگه دمتون گرم
:40:

ma_hasti
23-08-2012, 07:22
سلام مگه چقدر دانلود کردید؟ الان سرعت در روز چقدر است؟

sasan.69
23-08-2012, 12:30

مرسي برادر لطف كردي

bankggs
24-08-2012, 00:49
نه من محدود نشدم میخوام بدونم تو ماه های اخیر کسی محدود شده یا نه من روزی 700 تا 900 مگ
استفاده میکنم تا حالا که محدود نشدم.

Diff
24-08-2012, 12:12
پشتیبان های آنلاین فروش رفتن تعطیلات تابستونی که نیستن جواب بدن ؟!! پس برای چی میزنه آنلاین !

farhad200
24-08-2012, 16:32
دوستان شاتل تو اهواز چطوره؟منطقه کیانپارس؟
من مبین نت دارم دیگه کلافه شدم از کندیش...میخوام adsl بگیرم

payambar41
24-08-2012, 18:46
سلام عزیزان.
یه مشکلی دارم که به هر دری میزنم جواب نمیگیرم اگه کسی میدونه راهنمایی چیزی بکنه به خدا ثواب داره کار یه بدبختو راه بندازید.

من سرعت 512 نامحدود گرفتم اما یه مشکلی بین مودم و کاپیوتر دارم.

وقتی فایلی رو میذارم دانلود تا 1 گیگ ، 1 گیگون نیم میره بعد یهو ارتباط مودم با کاپیوتر قطع میشه و علامت خطر میاد اون گوشه روی علامت وای فای . زنگ زدیم پشتیبانی کلی راه حل گفت اما نشد . سیم تلفن ورودی رو عوض کردم ، ویندوز عوض کردم ، رو یه سیستم دیگه تست کردم کلی از این جور چیزا ! ولی بی فایده بود.

اگه کسی راه حلی داره بلده بگه ما هم مورد عنایتش قرار بده
بعد من میگم ممکنه از مودم باشه که بد کنفیگ شده یا آپدیت بخواد. ؟

bankggs
24-08-2012, 20:06
رفیق الان من سه شبه دارم باهاشون چت میکنم هستن :10:

payambar41
24-08-2012, 20:52
سلام عزیزان.
یه مشکلی دارم که به هر دری میزنم جواب نمیگیرم اگه کسی میدونه راهنمایی چیزی بکنه به خدا ثواب داره کار یه بدبختو راه بندازید.

من سرعت 512 نامحدود گرفتم اما یه مشکلی بین مودم و کاپیوتر دارم.

وقتی فایلی رو میذارم دانلود تا 1 گیگ ، 1 گیگون نیم میره بعد یهو ارتباط مودم با کاپیوتر قطع میشه و علامت خطر میاد اون گوشه روی علامت وای فای . زنگ زدیم پشتیبانی کلی راه حل گفت اما نشد . سیم تلفن ورودی رو عوض کردم ، ویندوز عوض کردم ، رو یه سیستم دیگه تست کردم کلی از این جور چیزا ! ولی بی فایده بود.

اگه کسی راه حلی داره بلده بگه ما هم مورد عنایتش قرار بده
بعد من میگم ممکنه از مودم باشه که بد کنفیگ شده یا آپدیت بخواد. ؟

لطفا جواب بدید ممنون میشم

farhad200
24-08-2012, 21:19
لطفا جواب بدید ممنون میشم

دوست عزیز شما که 512 نامحدود گرفتی سرعت دانلودت چنده؟ کلا راضی هستی داری 93 تومن در ماه میدی؟ چون منم میخوام بیام شاتل بگیرم

jackson2010
24-08-2012, 23:05
دوست عزیز شما که 512 نامحدود گرفتی سرعت دانلودت چنده؟ کلا راضی هستی داری 93 تومن در ماه میدی؟
چون منم میخوام بیام شاتل بگیرم

سلام
شما مدل مصرفت چجوریاست که میخوای بیای شاتل؟
اگر اهل چت و مت و از این چیزایی که اکوی شاتل بگیری هم کارت حله.
اگر عشق دانلودی هم زیاد دور شاتل نگرد شاید مخابرات منطقتون بهتر باشه.شاید
و در آخر اگر 15‍‍~18 گیگ در کل دورت اونم شبهاش دانلودت باشه و بعضی وقتها هم محدودت بشی به 8 کیلوبایت(شب) بازم اکوی شاتل بد نیست
میتوی ارت شاتل هم بگیری که یعنی نامحدوده ولی همش حرفه. 128 art سقف دانلودش 18 گیگه بعدش دیال آپ میشه. 28 تومن هم اب میخوره
eco شاتل هم سرعت 128 تا 2 مگش فرقی نداره فعلا. همشون تقریبا 230 کیلوبایت رو تو روز جواب میدهند البته تا الان:31:

payambar41
25-08-2012, 00:32
سلا اول اینکه خعلی ممنون به خاطر پاسخ گویتون ! خدا شکر مشکلم حل شد :9:

و دوستی که سوال کرده بود خطم چه طوریاست خواستم توی پیغام خصوصی جوابتو بدم گفتم اینجا جواب بدم که همه ببینن حدعق بعضی ها استفاده کنند.
من شهر اهواز منطقه ی گلستان هستم خطم 512 هست که واقعا راضی هستم ماهی 93 تومن میدم سرعت دانلودمم از 10 به بالا تا 220 هست متغیره بیشتر روی 170 تا 180 هست اکثرا شبا هم از ساعت 1 تا 8 صبح سرعت یه خورده افت میکنه که بازم رضایت بخشه بین 4 تا 70 هست که میانگینش 50 میباشد.
در کل اگه بخوام بگم راضی هستم که باید بگم عالیه از خعلی جاها که خط گرفتم فعلا شاتل از نظر سرعت ، هزینه و زمان بهترین بوده اگه همینطور بمونه عالیه.

jackson2010
25-08-2012, 01:54

و دوستی که سوال کرده بود خطم چه طوریاست خواستم توی پیغام خصوصی جوابتو بدم گفتم اینجا جواب بدم که همه ببینن حدعق بعضی ها استفاده کنند.
من شهر اهواز منطقه ی گلستان هستم خطم 512 هست که واقعا راضی هستم ماهی 93 تومن میدم سرعت دانلودمم از 10 به بالا تا 220 هست متغیره بیشتر روی 170 تا 180 هست اکثرا شبا هم از ساعت 1 تا 8 صبح سرعت یه خورده افت میکنه که بازم رضایت بخشه بین 4 تا 70 هست که میانگینش 50 میباشد.
در کل اگه بخوام بگم راضی هستم که باید بگم عالیه از خعلی جاها که خط گرفتم فعلا شاتل از نظر سرعت ، هزینه و زمان بهترین بوده اگه همینطور بمونه عالیه.

سلام
میشه بگید ماهی حداکثر چند گیگ دانلود میکنید؟:20:

payambar41
25-08-2012, 08:22
سلام
میشه بگید ماهی حداکثر چند گیگ دانلود میکنید؟:20:

سلام بر تو من الان هنوز یک ماه نشده این خطو گرفتم به این تصویر دقت کن
از تاریخ 5/25 تا 6/4 یعنی کمتر از 10 روز تونستم 37 گیگ دانلود کنم تازه دو روزشم نبودم . اگه اینطوری پیش بره که واقعا عالیه من قبلا از مبین نت ماهی 40 گیگ با سرعت 1 مگ میگرفتم که ماهیانه 84 تومن هزینه میکردم اما با 93 تومن تونستم نا محدود بگیرم که توپه .

farhad200
25-08-2012, 13:50
از تاریخ 5/25 تا 6/4 یعنی کمتر از 10 روز تونستم 37 گیگ دانلود کنم تازه دو روزشم نبودم . اگه اینطوری پیش بره که واقعا عالیه من قبلا از مبین نت ماهی 40 گیگ با سرعت 1 مگ میگرفتم که ماهیانه 84 تومن هزینه میکردم اما با 93 تومن تونستم نا محدود بگیرم که توپه .

دوست عزیز فیلمهای یوتوب رو بدون اینکه گیر کنه میبینی؟

Diff
25-08-2012, 16:13
من آرت 6 ماهه داشتم . فاکتور این دوره رو تازه پرداخت کردم ولی یک هفته بعد درخواست تغییر سرویس دادم به اکو آفیس یک ماهه
حالا آخر این ماه این تغییر اعمال میشه

پول اون 5 ماهی که برای آرت دادم چی میشه ؟ بهم برمیگردونن ؟
چون تقاوتش زیاده . ارت 4 ماهی 53 بود ، اکو آفیس ماهی 19

Meysam Raz
25-08-2012, 21:54

سلام میخواستم بپرسم در مجموع چند وقته مشترک این شرکت هستید؟
اگر از 25 ام اومدید و تازه وارد هستید با استفاده یکی دوماهه از شاتل مطالب بیشتری در موردش میفهمید .
البته با این استفاده شما ممکنه حتی به یک ماه نرسید و به سرعت های جالبی دست پیدا کنین:38:
امیدوارم اینطور نشه

saman1010
25-08-2012, 23:00

اگر از 25 ام اومدید و تازه وارد هستید با استفاده یکی دوماهه از شاتل مطالب بیشتری در موردش میفهمید .
البته با این استفاده شما ممکنه حتی به یک ماه نرسید و به سرعت های جالبی دست پیدا کنین:38:
امیدوارم اینطور نشه

سلام
چه جالب اتفاقا یک هفته عید فطر رو تماما در گلستان اهواز بودم و تازه برگشتم. بگذریم
امیدوارم همونطور که "میثم راز" گفتن از سرعتش پشیمون نشی چون شاتل بعد از یک مدت زبونم لال محدودت میکنه و سرعت میشه...:45:
10 ماهی میشه از شاتل رفتم و دیگه هم برنمیگردم ولی انشاءالله که خوش باشی فقط قراردادهات رو یکماهه ببند که اگر ناراضی شدی سریعتر از شرکت بری

jackson2010
25-08-2012, 23:07
امیدوارم اینطور نشه
سلام
من قبلا art داشتم ولی مطمئن نیستم وضعیتش الان چجوریاست. دوستان که میگند محدودیت داره و....

و منظور این دوستمون هم از سرعت های جالب، همون محدودیته (یعنی سرعت شما خیلی کم میشه ).البته امیدوارم اینطوری نشه:20:
ویه چیز جالب:31: : تقریبا0٪ از کاربرای جدید شاتل در دوره ی اولشون محدود شدند و شاید بیش از60-70٪ در دوره ی دوم و یا سوم محدود شدند.( البته این درصدها علمی نیست)

و یه توصیه ی اکید:

.......... فقط قراردادهات رو یکماهه ببند که اگر ناراضی شدی سریعتر از شرکت بری