PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

ma_hasti
28-04-2012, 07:24
دوستان سلام

میخواستم یه نقل مکان بکنم بیام سرویس های شاتل را بگیرم به نظرتون کدام سرویسش واسه من خوبه ؟

قیمتش چنده حدودا ؟

میخوام تو رنج قیمتی 15 تا 20 تا بگیرم که سرعت پیج باز کردنش تو روز خوب باشه و تو شب هم دانلود رایگان داشته باشم

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

در ضمن دوستان لطفا ریت دانلود سرویس پیشنهادی هم اینجا ذکر کنند

با تشکر از همه بچه های گل پی سی ورلد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوسم
کدوم استان زندگی میکنی ؟ اگر تهران کدوم منطقه ؟
بنظر من سرویس های اکو شاتل خیلی خوبه ولی در رابطه با شبانه ، هر شب چقدر استفاده داری ؟؟

---------- Post added at 08:24 AM ---------- Previous post was at 08:22 AM ----------

با سلام خدمت دوستان
من یه هفته ای میشه سرویس 2 مگ Eco از شاتل گرفتم هر روز هم حدود 3 گیگ دانلود اشتم دیشب هم نزدیک 6 گیگ دانلود کردم اما امشب که ساعت الان 1:53 بامداد هست سرعت خیلی پایین امده نزدیک 20 کیلو بایت هستش مشکل از کجاست

زنگ بزن پشتیبانی شهرتون خوب اگر محدود هم شده باشی خودشون می گن بخاطر مصرف زیاد با 9 مثل خودت شیر شدی وگرنه دلیل شو بهت میگن و مشکلتم برطرف میشه :5:

yedostekhob
28-04-2012, 11:56
دوستان سلام

میخواستم یه نقل مکان بکنم بیام سرویس های شاتل را بگیرم به نظرتون کدام سرویسش واسه من خوبه ؟

قیمتش چنده حدودا ؟

میخوام تو رنج قیمتی 15 تا 20 تا بگیرم که سرعت پیج باز کردنش تو روز خوب باشه و تو شب هم دانلود رایگان داشته باشم

با تشکر از همه بچه های گل پی سی ورلد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیزم اگر پشتیبانی و کیفیت کار برات مهم هست شرکت شاتل اگر دانلود برات مهم هست دوستانی که اینجا هستن میگن صبا نت خوب هست اگر که نت ارزون و معمولی نیاز داری برای سالی یه سایتی باز کنی یا دانلودی داشته باشی مخابرات
سرویس های eco 128 و eco 256 و eco 512 به ترتیب 13.900 - 16.900 - 18.900 قیمت دارن
در روز سرعت خوب هست
در شب به شرطی که مدیریت دانلود داشته باشی ( هر شب یک گیگ دانلود نکنی ) در حدود 60kb/s هست

yedostekhob
28-04-2012, 12:02
12 اردیبهشت به بعد قابلیت اجرا میشه در شاتل که گیگ های که خریداری شده یا به عنوان هدیه داده شده قابل انتقال به دوره بعد می شوند و فقط ترافیکی که داخل قرار داد هست سوخت می شود
به عنوان مثال
بنده یک سرویس eco 128 یک ماه دارم با 3 گیگ دانلود 1 گیگ هم خودم خریداری می کنم 1 ماه میگذره و قرار داده من تمام می شه اگر 3 گیگ قرار داد تمام نشده باشه سوخت میشه اما 1 گیگی که خریداری کردم به ماه قبل منتقل میشود

123list
28-04-2012, 13:20
من دیشب بعد ساعت یک به پشتیبانی زنگ زدم گفتم سرعت دانلود من 4 روز شده که به 5 کیلو بایت رسیده گفت چون شما چند شب دانلود شما زیاد شده به خاطر این نرم افزار سرعت شما رو اورده پائین گفتم مال من 512 اکو است و من باید سرعت 64 کیلو بایت رو داشته باشم و در ضمن برای دانلود رایگان در شب قانون محدودیت وجود نداره . گفت درسته قانونی نیست اما نرم افزار رو طوری نوشته اند که همه رو به یک چشم میبینه خلاصه که باید در فکر کوچ کردن بود

بامزی
28-04-2012, 16:17
هر کس رای گیری رو راه انداخت دمش گرم . الان هر کس می تونه آزادانه نظرش رو بده چه موافق و چه مخالف و دیگه توی تاپیک جدل نمیشه مثل قبل . اگر هم نظر ندادین زود تر نظر بدین ... ::

jjjan
28-04-2012, 17:11
salam dostan hanoz email ro shatel moshkel dare va khob kar nmikone>

emoh0tboy
28-04-2012, 19:12
دوستان سلام

قیمتش چنده حدودا ؟

ببینید دوست عزیز می تونین هر کدوم از سرویس های Eco 128 , 256 , 512 رو انتخاب کنین که به صورت Package 3G هست و سقف قیمت هم 18ت هست برای 512 و شبانه هم داره اما توجه کنین اگر دانلود زیاد دارین بعد از چند شب که این کار رو کردین به شدت محدود می شین و تایم خاصی هم برای بیرون اومدن از وضعیت نمی تونین متصور باشین ...
اما اگر این روش استفاده رو ندارین می تونین با سرعت خیلی خوب در طول روز استفاده کنین ...
ضمنا پینگ تقریبا بالا هست اما به این معنی نیست که سرعت Page در طول روز بد باشه ...

dvlsh
28-04-2012, 20:32
سلام

سقف دانلود 512 نامحدود در ماه چقدره ؟! چون هرچی بالا پایین کردم یه جواب درست نگرفتم که بالاخره سقف ترافیک ماهانه چقدره و همه میگن که فقط وجود داره ! :31: الانم به اجبار مجبور شدم از شاتل بگیرم ولی سرعت 512 الان برای من 2 مگ شده !!!!

در ضمن این رو هم بگم که شب ها اصلا دانلود ندارم . یعنی از 1 صبح تا 1 بعد از ظهر دانلود ندارم ولی تو همین ساعات باقیمانده نزدیک 5 گیگ در روز دانلود میشه کرد ! میترسم بذارم دانلود یحو بریم تو لیست سیاه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

m.amitris
28-04-2012, 20:50
شرکت شاتل در مشهد یه زمانی خیلی مهم و معروف بود
دلیلشم سرعت و کیفیت سرویس دهی بود
باید بگم بنده کلا پشیمونم
چون چند ماهه اعصاب واسم نذاشته
البته میگن مشکل کشوریه
از نظر پشتیبانی فنی بنده کاملا رضایت دارم

hitman1
28-04-2012, 21:42
آقا بالاخره proxifier درست شد خداروشکر.........

porya_spy
28-04-2012, 22:23
سلام

سقف دانلود 512 نامحدود در ماه چقدره ؟! چون هرچی بالا پایین کردم یه جواب درست نگرفتم که بالاخره سقف ترافیک ماهانه چقدره و همه میگن که فقط وجود داره ! :31: الانم به اجبار مجبور شدم از شاتل بگیرم ولی سرعت 512 الان برای من 2 مگ شده !!!!

در ضمن این رو هم بگم که شب ها اصلا دانلود ندارم . یعنی از 1 صبح تا 1 بعد از ظهر دانلود ندارم ولی تو همین ساعات باقیمانده نزدیک 5 گیگ در روز دانلود میشه کرد ! میترسم بذارم دانلود یحو بریم تو لیست سیاه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز برای سرویس های آرت یه نرم افزار نوشتن که لحظه ای مانیتور میکنه و مشترک هارو دسته بندی میکنه . مثلا شما اگه یه روز 5 گیگ دانلود کردی . 2-3 روز نباید دانلود کنی ! چند روز پشت سر هم نباید دانلود کنی :46:

mostafa90210
28-04-2012, 23:24
دوست عزیزم اگر پشتیبانی و کیفیت کار برات مهم هست شرکت شاتل اگر دانلود برات مهم هست دوستانی که اینجا هستن میگن صبا نت خوب هست اگر که نت ارزون و معمولی نیاز داری برای سالی یه سایتی باز کنی یا دانلودی داشته باشی مخابرات
سرویس های eco 128 و eco 256 و eco 512 به ترتیب 13.900 - 16.900 - 18.900 قیمت دارن
در روز سرعت خوب هست
در شب به شرطی که مدیریت دانلود داشته باشی ( هر شب یک گیگ دانلود نکنی ) در حدود 60kb/s هست

سلام .
منظور از مدیرت دانلود مثلا چقدر در طول یک ماه هستش؟
من می خوام بدونم در مجموع تا چقدر در ماه دانلود کنیم محدودمون نمی کنن؟
ممنون

ma_hasti
29-04-2012, 07:44
سلام
یعنی اینکه هر شب دانلود داری هر شب 1 گیگ یا زیر 1 گیگ دانلود کن اگر بیشتر شد، ی چند شب دانلود نکن
توی روز هم که اصلا مشکلی نداره آزادی :31:

---------- Post added at 08:44 AM ---------- Previous post was at 08:40 AM ----------

12 اردیبهشت به بعد قابلیت اجرا میشه در شاتل که گیگ های که خریداری شده یا به عنوان هدیه داده شده قابل انتقال به دوره بعد می شوند و فقط ترافیکی که داخل قرار داد هست سوخت می شود
به عنوان مثال
بنده یک سرویس eco 128 یک ماه دارم با 3 گیگ دانلود 1 گیگ هم خودم خریداری می کنم 1 ماه میگذره و قرار داده من تمام می شه اگر 3 گیگ قرار داد تمام نشده باشه سوخت میشه اما 1 گیگی که خریداری کردم به ماه قبل منتقل میشود

جدی میگی ؟؟؟؟ از کجا می دونی کلک :46:گیگ تولد و هر گیگی که غیر خرید خودت هست به دوره بعد میره ؟

ELDORAMO
29-04-2012, 11:10
سلام .
ممنون

سقف دانلود 512 نامحدود در ماه چقدره ؟!

سلام .
ممنون

هیچ حساب و کتابی نداره یه جور دامه تا به داخلش نیفتی نمیفهمی چطوره

میترسم بذارم دانلود یحو بریم تو لیست سیاه !
حتی ریسکش هم نکن چون اگه محدود شدی دیگه بیرون اومدنت از محدودیت با خداست به هرکی هم زنگ بزنی سودی نداره اگه دلشون بخواد بعد چند روز ازادت میکنن اگه هم نخوان مثل من و خیلی ها چند هفته ممکنه محدود بمونی تا اشتراکت تموم بشه

مثلا شما اگه یه روز 5 گیگ دانلود کردی . 2-3 روز نباید دانلود کنی ! چند روز پشت سر هم نباید دانلود کنی

ای بابا اینکه نشد اینترنت اینکه همش ریسکه بنده ی خدا اگه یه لحظه اشتباه کنه اینترنتش به باد میره

دوستان یه خطایی که هفته پیش پسر عمم انجام داد رو بهتون میگم تا شاتل سر شما رو کلاه نذاره
واقعا گندش رو در اورده از حدود چند هفته پیش مدام شروع کردن به تماس گرفتن که اشتراک در حال تمام شدنه و هزینه دوره قبل رو پرداخت نکردید ( اگه توجه کنید داخل سایت هم اخرین پیش فاکتور رو همیشه نشون میده و همیشه بدهکار هستید با اینکه اون رو پرداخت هم کرده اید ) بنده خدا هرچی گفت که من پرداخت کردم این یارو تو سرش نرفت بالاخره چند روز پیش رفت پول رو واریز کرد حالا اومده میبینه اینترنتش مجددا وصل شده وقتی تماس گرفت با شرکت بهش گفتن شما هزینه سه ماه اشتراک جدید رو واریز کردین
قرار بود اونم بیاد پیام آوران با این ترفند مزخرف شاتل اشتباها سه ماه دیگه تو پاچش کردن بعد هم که مراجعه کرده منکر حرفشون شدن و هزینه رو هم پس ندادن
تا جایی که جون دارن خودشون رو دارن به گند میکشن از نظرسنجی هم که قرار دادم کاملا معلومه ساتل به چه سمتی داره میره

dvlsh
29-04-2012, 15:33
من خودم طبق سابقه ای که از ایرانسل دارم احتمالا سیستم شاتل هم اینگونه باید باشه ... تو ایرانسل هم هی گفتن دانلود نکنین میرین تو لیست سیاه ! هی مواظب باشید این کار رو نکنید اونو نکنید !! آخرش معلوم شد برای سرویس 1 مگ تا سقف 600 گیگ در ماه امکان دانلود داری و عمرا کسی به این حد بتونه دانلود کنه و درواقع هیچ کس تو لیست سیاه نمیره و فقط برای ترسوندن کاربرا بود ! :31:
الان هم شاتل به همین طریق باید باشه ولی یه تفاوت داره اینه که تو شاتل بخاطر آزاد بودن پهنای باند چون سرعتت بالا تر میره در نتیجه زودتر به سقف دانلود می رسی ! یعنی الان که من 512 نامحدود دارم مثلا باید حداکثر در یک ماه 90 گیگ دانلود داشته باشم ولی حالا که سرعتم بجای 512 داره بهم 2 مگ میده ! خوب خیلی زودتر به سقف دانلود میرسم و میرم تو لیست سیاه !

اینم بگم که من قبل از art 512 از شاتل 256 art گرفته بودم تو یک ماه 51 گیگ دانلود داشتم و نه تو لیست سیاه رفتم یا بهم اخطاری دادن ! احتمالا به نمایندگی و شهری که شما ازش سرویس رو میگیری هم ربط داره و بستگی داره اونا چقدر بهت حال بدن واگرنه 90% این داستانا و سقف دانلود و لیست سیاه و ... فقط برای ترسوندن از مصرف زیاد کاربرا هستش .

mehdisatss
29-04-2012, 15:53
من خودم طبق سابقه ای که از ایرانسل دارم احتمالا سیستم شاتل هم اینگونه باید باشه ... تو ایرانسل هم هی گفتن دانلود نکنین میرین تو لیست سیاه ! هی مواظب باشید این کار رو نکنید اونو نکنید !! آخرش معلوم شد برای سرویس 1 مگ تا سقف 600 گیگ در ماه امکان دانلود داری و عمرا کسی به این حد بتونه دانلود کنه و درواقع هیچ کس تو لیست سیاه نمیره و فقط برای ترسوندن کاربرا بود ! :31:
الان هم شاتل به همین طریق باید باشه ولی یه تفاوت داره اینه که تو شاتل بخاطر آزاد بودن پهنای باند چون سرعتت بالا تر میره در نتیجه زودتر به سقف دانلود می رسی ! یعنی الان که من 512 نامحدود دارم مثلا باید حداکثر در یک ماه 90 گیگ دانلود داشته باشم ولی حالا که سرعتم بجای 512 داره بهم 2 مگ میده ! خوب خیلی زودتر به سقف دانلود میرسم و میرم تو لیست سیاه !

اینم بگم که من قبل از art 512 از شاتل 256 art گرفته بودم تو یک ماه 51 گیگ دانلود داشتم و نه تو لیست سیاه رفتم یا بهم اخطاری دادن ! احتمالا به نمایندگی و شهری که شما ازش سرویس رو میگیری هم ربط داره و بستگی داره اونا چقدر بهت حال بدن واگرنه 90% این داستانا و سقف دانلود و لیست سیاه و ... فقط برای ترسوندن از مصرف زیاد کاربرا هستش .

دوست عزیزدر صورتی که اطلاعات جامع ندارید لطفا اشتباهی راهنمایی نفرمایید کاربرایی که خبر ندارند چه خبرهبا حرفاتون گمراه میشنو میان شاتل میگیرن و پشیمون میشن.

صحبت های شما اصلا صحیح نیست . اگه یه ده صفحه از همین تاپیک رو مطالعه کنید خودتون به اشتباهتون پی میبرید.

اینجا افراد زیادی هستن (و از جمله خود من) که دارن با این مشکل دست و پنجه نرم میکنن

همه چیز هم اثبات شده و از طرف خود شاتل هم تایید شده (بصورت غیر رسمی )

نتایج نظر سنجی بالای تاپیک هم بخوبی همه چیز رو نشون میده.

موفق باشید

ELDORAMO
29-04-2012, 16:24

بله شرایط برای شهرهای مختلف فرق داره یکی یک هفته محدود میشه یکی یک ماه یکی 50 گیگ دانلود میکنه محدود میشه یکی 5 گیگ یکی هم یک گیگ و ابدا چیزی برای ترسوندن نیست وگرنه شرکت جلوتر اعلام میکرد نه اینکه مخفیانه سیاستش رو اجرا کنه

dvlsh
29-04-2012, 20:25
دوست عزیزدر صورتی که اطلاعات جامع ندارید لطفا اشتباهی راهنمایی نفرمایید کاربرایی که خبر ندارند چه خبرهبا حرفاتون گمراه میشنو میان شاتل میگیرن و پشیمون میشن.

صحبت های شما اصلا صحیح نیست . اگه یه ده صفحه از همین تاپیک رو مطالعه کنید خودتون به اشتباهتون پی میبرید.

اینجا افراد زیادی هستن (و از جمله خود من) که دارن با این مشکل دست و پنجه نرم میکنن

همه چیز هم اثبات شده و از طرف خود شاتل هم تایید شده (بصورت غیر رسمی )

نتایج نظر سنجی بالای تاپیک هم بخوبی همه چیز رو نشون میده.

موفق باشید

اخوی من تجربه خودم رو گفتم ... در مورد ایرانسل بنده با 1 مگ نامحدود تو یک ماه 350 گیگ دانلود داشتم و هیچ اتفاقی هم نه افتاد و چند ماه بالای 300 گیگ دانلود داشتم .
در مورد شاتل هم راهنمایی نکردم که دوستان دچار تردید در شرایط افتضاحش بشند ...فقط گفتم ممکنه مثل ایرانسل بخوان یه چیزی دربیارن که جلوی استفاده زیاد کاربرا رو بگیرند . با توجه به اینکه نظرات و شرایط هر کاربر با هم متفاوته پس 100% به همون وضعیت نمایندگی شهرش برمیگرده و از یک قانون ثابت پیروی نمی کنند . بقول دوستمون یکی 5 گیگ دانلود میکنه میره تو محدودیدت یکی هم مثل من تو یک ماه 50 - 60 گیگ دانلود میکنه هیچ اتفاقی نمی افته !!!

البته اینم میتونه یکی از سیاست های خود شاتل باشه که اخرش هیچ کس نفهمه چی به چیه و کی درست میگه کی غلط !! :31:

sunmaster_7
29-04-2012, 21:32
اردیبهشت گذشته برای اولین بار من محدود شدم برخلاف الان که راحت میگن شر شدین اونوقت زیر بار نرفت وگفت اشکال از مودم است ۲ روز از کار زندگیم افتادم همجا گفتن سالمه.۵ هفته بعد درست شد.دانلود رو به شبی ۲۵۰ مگ کاهش دادم ((قبلا شبی ۵۰۰ مگ )) ابان ماه دوباره محدود شدم این بار ۵ ماه طول کشید ۱۰۰۰ بار زنگ دم و چتیدم هر بار گفتن چند هفته دیگه هم صبر کنید.. در یک مهمانی با کسی اشنا شدم که برای بخش پشتیبانی کار می کرد اون گفت شاتل به ساعات انلاین بودن حساس است. پس ۱ ماه ساعت ۱۱ شب مودم خاموش شد اما هنوز محدود.. ۲ روز مانده به پایان قرار داد به نمایندگی رفتم درخواست فسخ گفت ۵۰ نفر بیشتر تو ۲ ماه گذشته انصراف دادن (طرف دوستم است ) شب از شاتل زنگ زدن گفتن چیه مشکل گفتم از ۱ سال ۶ ماه و ۲ هفته محدودیت.دروغ های مودبانه پشتیبانی توهین به شعور مشتری . گفتم فقط در صورتی حاضر به تمدید هستم که تعهد کتبی بدهید که دیگر محدود نمی کنید که نداد .گفت این محدودیت ها تقصیر فنی مخابرات بوده و ما بی تقصیریم... احساس کردم توهین شاتل و ..... فرض کردن مشتری (( به صورت خیلی مودبانه )) حتی با یوزر چند ساله ای مثل من پایانی ندارد.
الان شرکت دیگری هستم با سرویس ۲ مگ سرعت شبانه ام ۲۸ کیلو بایت است از همان شب اول اینطور بوده. پشتیبانی بسیار بد دهنی دارد حداقل شاتل مودب بود.چند بار تماس گرفتم گفتم سرعت واقعی ۲ مگ 254 است نه ۲۸ بسیار بی ادبانه برخورد شد همینه که است تموم شد تمدید نکن!!!

mahla_EEL
30-04-2012, 00:31
به عنوان مثال

منبع ؟؟            

jackson2010
30-04-2012, 12:50
به عنوان مثال
منبع ؟؟
سلام
این موضوع انتقال ترافیک مازاد که شاتل قبلا اجرا نمیکرد جزء یکی از نقصهای اساسی شاتل بود:13:
بعضی از دوستان گفتند که قرار اجرایی بشه... من هم پیگیری کردم ظاهرا یکی دو روزه که اجرا میشه
"برای اطمینان از پشتیبانی سوال کنید که طرحشون منطقه ای نباشه و شامل شما هم بشه"

یعنی: هر میزان ترافیکی که بیشتر از خود سرویستون باشه (هدیه تولد و خرید ترافیک ) در صورت مصرف نشدن به دور بعد منتقل میشه
((((تنها نکته ی تاریکش اینه که ممکنه با این روش مشترک رو ترغیب به خرید ترافیک کنند و از دانلود رایگان شبانه محروم.... امیدوارم اینطوری نباشه:20:))))

ana_ff23
30-04-2012, 20:04
دوستان من حدود 1ساله با سرویس ART1 سرعت دانلودم حدود 90کیلوبایت بود و همیشه روزی کمتر از 500 مگابایت دانلود می کردم و می کنم. اما چند روزه سرعتم اومده روی 30. کسی می دونه دلیلش چیه؟

ma_hasti
01-05-2012, 07:25
سلام
این موضوع انتقال ترافیک مازاد که شاتل قبلا اجرا نمیکرد جزء یکی از نقصهای اساسی شاتل بود:13:
بعضی از دوستان گفتند که قرار اجرایی بشه... من هم پیگیری کردم ظاهرا یکی دو روزه که اجرا میشه
"برای اطمینان از پشتیبانی سوال کنید که طرحشون منطقه ای نباشه و شامل شما هم بشه"

یعنی: هر میزان ترافیکی که بیشتر از خود سرویستون باشه (هدیه تولد و خرید ترافیک ) در صورت مصرف نشدن به دور بعد منتقل میشه
((((تنها نکته ی تاریکش اینه که ممکنه با این روش مشترک رو ترغیب به خرید ترافیک کنند و از دانلود رایگان شبانه محروم.... امیدوارم اینطوری نباشه:20:))))

خوشم میاد این شاتلی ها پیگیر هستند دیدید بچه ها اگر بجای دعوا و فحش و بد و بیراه حرفامون و به گوششون برسونیم خدایی اینا پیگیری می کنن اگر یادتون باشه این مسئله رو چند بار اینجا مطرح کردیم اونا هم پیگیر شدن پس ایول من نگران خرید ترافیک مازادم نباشه :8:می تونم تو این طرح های 5 گیگ بخر 5گیگ ببر شرکت کنم :5:

yedostekhob
01-05-2012, 11:24
سلام
منبع که خود شاتل هست نگران نباش :27:
اما دوستان تا اعلام رسمی این خبر توسط خود سایت شاتل یا از طریق ایمیل دست به کاری از قبیل خرید ترافیک نزنید ممکن هست که ترافیک های که الان میخری این قابلیت رو نداشته باشن
در مورد نرم افزار پرو .... باید عرض کنم چون شاتل بیشترین پورت فعال رو در کشور دارد هر تستی که برای زیر ساخت کشور می خواهند انجام بدند روی شاتل تست میکنن چرا ؟؟ به دلیل اینکه شاتل پشتیبانی قوی داره میخوان بازخوردش رو نگاه کنن مشکلاتی که ایجاد میشه رو مشترک ها بگن تا اونها براش فکری بکنن

yedostekhob
01-05-2012, 11:24
..............

K A R I M I
01-05-2012, 13:52
سلام
برای من ساکس و پروکس فایر از کار افتاده !!
برو بچ چیز دیگه ای سراغ ندارن که بشه باهاش متصل شد ؟
این وضعیت تا کی ادامه داره ؟

P‌C
01-05-2012, 15:31
no-reply@shatel.ir
مشترک گرامی (******):

علاقه‌منديم به اطلاع برسانيم، بنابر سیاست های تشویقی شرکت شاتل و از آن جایی که فراهم آوردن رضایت مشتریان یکی از اصول اساسی فعالیت های شاتل محسوب می شود، از تاریخ 12 اردیبهشت ما 1391، ترافیک های مازاد افزوده شده به سرویس از محل خرید ترافیک اضافه، هدیه و ...، برای تمام سرویس های خانواده اکو (ECO) در صورت تمدید دوره به دوره جدید منتقل خواهد شد.
لازم به توضیح است این امکان شامل ترافیک پایه سرویس نخواهد بود و انتقال ترافیک پایه سرویس هر دوره به دوره بعد امکان پذیر نیست.

امید است این امکان بتواند خشنودی و رضایت شما مشترک گرامی را بیش از پیش فراهم سازد.

با آرزوی موفقیت و شادمانی برای شما
گروه شرکت های شاتل

jaki_2000
01-05-2012, 17:16
با سلام خدمت همه دوستان و اونایی که از افت سرعت شبانه شاکی هستن و مثل من تا الان نمیدونستن که نحوه share شدن چطوری بوده و فکر میکردن که همیشه 1 به 8 هستش باید بگم که من دیشب حدود ساعت های 01:06 دقیقه از طریق چت انلاین شاتل با یکی از اپراتور های اونجh صحبت کوتاهی داشتم و فهمیدم که واقعا اون قرار دادی که ما امضا میکنم هیچ توضیحی در مورد شیرینگی که از طرف سازمان تنظیم مقررات رادیویی به شرک ها ابلاغ میکنن رو توش نداره پس هیچ کاری از دستتون بر نمیاد و سرعت شما دوبار تقسیم میشه نه یه بار متن گفتوگو رو ذخیره کردم و اینجا میذارم تا شما هم مطلع باشید که قضیه از چه قراره اگه از دوستان کسی اطلاعات بهتری کسب کرد بقیه رو در جریان بذاره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bugz
01-05-2012, 18:06
سلام
منبع که خود شاتل هست نگران نباش :27:
اما دوستان تا اعلام رسمی این خبر توسط خود سایت شاتل یا از طریق ایمیل دست به کاری از قبیل خرید ترافیک نزنید ممکن هست که ترافیک های که الان میخری این قابلیت رو نداشته باشن
در مورد نرم افزار پرو .... باید عرض کنم چون شاتل بیشترین پورت فعال رو در کشور دارد هر تستی که برای زیر ساخت کشور می خواهند انجام بدند روی شاتل تست میکنن چرا ؟؟ به دلیل اینکه شاتل پشتیبانی قوی داره میخوان بازخوردش رو نگاه کنن مشکلاتی که ایجاد میشه رو مشترک ها بگن تا اونها براش فکری بکنن

لول بخشید اما حرفتون خیلی خنده داره!
اولا مگه شاتل سرور تسته؟؟ دوما مگه کاربرا موش آزمایشگاهین؟؟ سوما اگه شاتل اینقدر عرضه نداره که نزاره همچین تست هایی روش انجام بشه، همون بهتر که تو نظرسنجی کیفیت سرویس رو بزنیم افتضاح. ماهی 43 تومن پول سرویس میدیم که رومون تست بشه؟
با فرض اینکه شاتل بیشترین کاربر رو داره و تست ها رو روی شاتل انجام میدن ( و روی پورت های خود مخابرات انجام نمیدن)، چه ربطی به این حرفتون داره که شاتل پشتیبانی قوی داره؟ قوی بودن پشتیبانی چه ربطی به تست مشکلات داره. پشتیبانی که نمیدونه VPN چیه، کجاش قویه؟ بهم میگه وقتی از VPN استفاده می کنید، دیگه از سرویس شاتل استفاده نمی کنید!!!
واقعا دلیل دفاعتون رو نمی فهمم. یعنی واقعا شما الان از سرویس راضی هستین؟ اینکه ساکس ندارین، شبها پیج باز نمیشه چه برسه به دانلود!

Reyhane7
01-05-2012, 18:40
بالاخره نتيجه چي شده؟؟

بهترین سرویس دهنده adsl در کرج کدوم شرکته؟؟

خواهشا کمک کنيد

noisymind
01-05-2012, 18:58
اردیبهشت گذشته برای اولین بار من محدود شدم برخلاف الان که راحت میگن شر شدین اونوقت زیر بار نرفت وگفت اشکال از مودم است ۲ روز از کار زندگیم افتادم همجا گفتن سالمه.۵ هفته بعد درست شد.دانلود رو به شبی ۲۵۰ مگ کاهش دادم ((قبلا شبی ۵۰۰ مگ )) ابان ماه دوباره محدود شدم این بار ۵ ماه طول کشید ۱۰۰۰ بار زنگ دم و چتیدم هر بار گفتن چند هفته دیگه هم صبر کنید.. در یک مهمانی با کسی اشنا شدم که برای بخش پشتیبانی کار می کرد اون گفت شاتل به ساعات انلاین بودن حساس است. پس ۱ ماه ساعت ۱۱ شب مودم خاموش شد اما هنوز محدود.. ۲ روز مانده به پایان قرار داد به نمایندگی رفتم درخواست فسخ گفت ۵۰ نفر بیشتر تو ۲ ماه گذشته انصراف دادن (طرف دوستم است ) شب از شاتل زنگ زدن گفتن چیه مشکل گفتم از ۱ سال ۶ ماه و ۲ هفته محدودیت.دروغ های مودبانه پشتیبانی توهین به شعور مشتری . گفتم فقط در صورتی حاضر به تمدید هستم که تعهد کتبی بدهید که دیگر محدود نمی کنید که نداد .گفت این محدودیت ها تقصیر فنی مخابرات بوده و ما بی تقصیریم... احساس کردم توهین شاتل و ..... فرض کردن مشتری (( به صورت خیلی مودبانه )) حتی با یوزر چند ساله ای مثل من پایانی ندارد.
الان پیشگامان هستم با سرویس ۲ مگ سرعت شبانه ام ۲۸ کیلو بایت است از همان شب اول اینطور بوده. پشتیبانی بسیار بد دهنی دارد حداقل شاتل مودب بود.چند بار تماس گرفتم گفتم سرعت واقعی ۲ مگ 254 است نه ۲۸ بسیار بی ادبانه برخورد شد همینه که است تموم شد تمدید نکن!!!

بسیار کار خوبی کردید. منم چندین سرویس که از شاتل داشتیم رو عوض کردم. حالا ببینم کی میخواد بیاد به من اخطار بده که چرا از شاتل رفتم!!! :5:

esfahanweb
01-05-2012, 20:39
خوشم میاد این شاتلی ها پیگیر هستند دیدید بچه ها اگر بجای دعوا و فحش و بد و بیراه حرفامون و به گوششون برسونیم خدایی اینا پیگیری می کنن اگر یادتون باشه این مسئله رو چند بار اینجا مطرح کردیم اونا هم پیگیر شدن پس ایول من نگران خرید ترافیک مازادم نباشه :8:می تونم تو این طرح های 5 گیگ بخر 5گیگ ببر شرکت کنم :5:

شاتل خیلی پیگیر است !!!!:2:

شاتل خیلی خوبه!!!!!!:2:

ای شاتل ، ای شفتالو ، ای آلبالــو ....

امروز شاتل پیامک داده است ، که یکسال سرویس رایگان با خرید اینترنت پر سرعت شاتل :41:

عزیزمن بجای این طرحها شبانه رایگان را درست میکردی تا خطم را جمع آوری نمی کردم.

جالبه که شاتل هنوز برای من هر ماه فاکتــور می زند ، ولی من چون خطم را خودم جمع آوری کردم اصلاً تحویلشون نمی گیرم :27: :27:، دلم براشون می سوزد ، خیلـــــــــــــــــــی:21: :21:

edomanoo
01-05-2012, 22:12
آرت 4
واقعا شورش درآوردن . دو ماه 55000 تومان دادم . حرومشون باشه
حداکثر باید 1 به 8 share کنه . دو ماه من 1 به 10 share کرده
باید انداره پولی که میگیره سرویس بده . داره بیشتر از تعرفه دولتی میگیره ولی تفاوتی تو شیر با سرویس دولتی نداره ( تازه شب ها از سرویس دولتی جلو میزنه تو share ) این عملا دزدیه
فرضا سرویس 256 مخابرات شیر میکنه 1 به 10 . روز و شب سرعت دان بین 22 تا 25 هست
مخابرات 12500 بابت این سرویس میگیره . نه که بیایم 55000 ت بدیم روز 32 و شب 10- 12
به خاطر نهایت 7 کیلوبات سرعت بالاتر تو روز 32500 تومان بیشتر میدم نسبت به 256 مخابرات! از اون ورم شب ها سرعت 20 کیلوبایت کمتره . که یعنی شیر 1 به 30 . شاهکاره

من فاکتورم مهلت پرداختش 9 ام بود ندادم . الان چند روزه منتظرم زنگ بزنن نمی زنن . می خوام خودشون زنگ بزنن بعد اونموقع اعلام کنسلی کنم ضایع شن . دوستان کسی نمویدونه کی صبرشون تموم میشه زنگ میزنن ؟

الان 3-4 روزه از مهلت پرداختش گذشته

BursT
01-05-2012, 23:32
آرت 4
باید انداره پولی که میگیره سرویس بده . داره بیشتر از تعرفه دولتی میگیره ولی تفاوتی تو شیر با سرویس دولتی نداره ( تازه شب ها از سرویس دولتی جلو میزنه تو share ) این عملا دزدیه
مخابرات 12500 بابت این سرویس میگیره . نه که بیایم 55000 ت بدیم روز 32 و شب 10- 12
به خاطر نهایت 7 کیلوبات سرعت بالاتر تو روز 32500 تومان بیشتر میدم نسبت به 256 مخابرات! از اون ورم شب ها سرعت 20 کیلوبایت کمتره . که یعنی شیر 1 به 30 . شاهکاره

من فاکتورم مهلت پرداختش 9 ام بود ندادم . الان چند روزه منتظرم زنگ بزنن نمی زنن . می خوام خودشون زنگ بزنن بعد اونموقع اعلام کنسلی کنم ضایع شن . دوستان کسی نمویدونه کی صبرشون تموم میشه زنگ میزنن ؟

می تونم میزان حجم دانلودی 2 ماه اخیرتون رو بدونم؟

123list
02-05-2012, 00:30
من هم این ماه سرویسم 18 تموم میشه و از شاتل میرم مسخره شدیم الان با 512 بزور یک صفحه رو باز میکنم :41: چه رسد به دانلود :2: ایمیل فرستادم برام نوشتند برای اینکه حق مشتریهای دیگه ضایه نشه سرویس شما سرعت کم میشه حالا ما چند شب حدود یک گیگ دانلود کردیم کل اینترنت خوابید :18:

بادرود

مشترک گرامی جناب :40:

بی‌گمان اطلاع دارید كه خدمات دسترسی به اینترنت ADSL ، به صورت Share یا به اشتراك‌‌گذاری شده به مشترکین ارایه می‌شود. حال آن كه شركت شاتل از رویه‌ها و عرف معمول شركت‌های اینترنتی مشابه تبعیت نمی‌كند و برای افزایش خوشنودی و رضایت مندی مشترکین ، ضریب اشتراك گذاری را تا حد بسیار قابل توجهی كاهش داده است وحتی در بیشتر مواقع سرویس را به صورت اختصاصی ارائه می نماید.

گفتنی است در چنین شرایطی اگر گروهی از مشترکین قصد داشته باشند به صورت متوالی اقدام به دریافت فایل‌های حجیم نمایند، بصورتی که باعث اختلال در پهنای باند مرکز گردد به ناچار مجبور هستیم در ساعات رایگان (1 الی 8) برای حفظ حقوق کاربرانی که مصرف خود را مدیریت می نمایند، سرویس این عزیزان را با یکدیگر به اشتراک قرار دهیم (طبق قانون به اشتراک گذاری)

با توجه به توضیحات ذکر شده افت سرعت در ساعات ترافیک رایگان (1الی 8) اجتناب ناپذیر است.

در حال حاضر گروه شركت‌های شاتل اقدام به راه اندازی سیستمی جدید ,جهت رفع مشکلات اتصال به اینترنت نموده است .

با استفاده از این برنامه شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تماس با پشتیبانی فنی شرکت شاتل دلایل عدم برقراری ارتباط با اینترنت را بر روی سرویس خود یافته و سپس با توجه به راهنمای ساده این نرم افزار مشکلات موجود را به راحتی برطرف نمایید.

لذا خواهشمندیم وارد آدرس " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" شده و لینک "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل" را دانلود بفرمایید.
شما می توانید در صورت وجود مشکل با یکی از 5 روش زیر با ما در ارتباط باشید :
1. در سایت "Shatel.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" در قسمت "چت آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" با کارشناسان پشتیبانی فنی چت فرموده و سوالات و مشکلات خود را مطرح بفرمایید.
2. در سایت "My.Shatel.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" بعد از Login کردن در قسمت "گزارش مشکلات" مورد خود را توضیح دهید ، در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما پاسخگوی شما خواهند بود.
3. به آدرس CS@shatel.ir (CS@shatel.ir) ایمیل ارسال کنید (با ذکر مشکل ، مشخصات و شناسه کاربری خود) تا در کمترین زمان ممکن همکاران ما پاسخ گوی شما باشند.
4. با مراجعه به "سایت شاتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" و مطالعه داکیومنت های قرار داده شده در این قسمت مشکلات خود را بدون نیاز به تماس تلفنی حل بفرمایید.
5. با دانلود برنامه "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" بدون نیاز به تماس تلفنی و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات سرویس اینترنت خود را برطرف بفرمایید.

من که چیزی سرم نشد :41:

porya_spy
02-05-2012, 16:41
دوستان برای سرویس اکو . اگه دوره رو تمدید کردم بعد 1 گیگ خریدم با 3 گیگ خودم میشه 4 گیگ دیگه . بعد اگه اون دوره 3 گیگ مصرف کنم اون 1 گیگ میره برای دوره بعدی . بعد دوره بعدی دوباره میشه 4 گیگ . اگه بازم 3 گیگ مصرف کنم اون 1 گیگ دوباره میره برای دوره بعد ؟! :31: :11:

hichkasx40
02-05-2012, 18:49
دوستان برای سرویس اکو . اگه دوره رو تمدید کردم بعد 1 گیگ خریدم با 3 گیگ خودم میشه 4 گیگ دیگه . بعد اگه اون دوره 3 گیگ مصرف کنم اون 1 گیگ میره برای دوره بعدی . بعد دوره بعدی دوباره میشه 4 گیگ . اگه بازم 3 گیگ مصرف کنم اون 1 گیگ دوباره میره برای دوره بعد ؟! :31: :11:
اتفاقا من همین الان همین سوالو از پشتیبانی پرسیدم،گفت ترافیک باقی مونده به جز ترافیک پایه به صورت زنجیره ای به دوره های بعد منتقل میشه!

porya_spy
02-05-2012, 19:47
اتفاقا من همین الان همین سوالو از پشتیبانی پرسیدم،گفت ترافیک باقی مونده به جز ترافیک پایه به صورت زنجیره ای به دوره های بعد منتقل میشه!

داداش ممنون لطف کردی . اینطوری عالی میشه . یهو میبینی یه دوره حجم سرویسی که داری شده 25 گیگ :31: حتما سرویس اکو میگیرم :46::11:

jaki_2000
02-05-2012, 21:43
آرت 4

خدمت شما بگم که من سرویس 2 مگ اکو دارم سرعت دانلود من اینطوری محاسبه میشه اونجور که اپراتور از طریق چت انلاین بهم گفته
2048/8=256
توی ساعت رایگان یه بار دیگه هم تقسیم سرعت میشم ولی نه سرعتی که گرفتم(2 مگ)سرعتی که از تقسیم بین هشت نفر انجام شده و اینبار نه بین هشت نفر بلکه بین 10 نفر تقسیم میشه که با این حساب
256/10=25.6
یعنی توی ساعت رایگان یه سرویس 2 مگ بین 80 نفر تقسیم میشه که واقعا هم همینطور بود سرعت من با توجه به نویز و ... حدود 18 بود و دیدم که داره راس میگه مت گفتوگو رو هم توی صفحه قبل اپلود کردم باور نداری برو دانلود کن ببین
فردا میرم شاتل و نسبت تقسیم سرعتی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی بهشون داده رو ازشون میخوام واگه فقط تقسیم بین هشت نفر باشه این متن رو میکنم تو حلقومشون و پدرشون رو درمیارم

hosein_b1
02-05-2012, 22:27
سلام
دوستان من یه سوالی داشتم
ترافیک اضافی که از 12 اردیبهشت به بعد خریداری بشه به دوره بعدی منتقل میشه؟ یا اینکه دوره هایی که بعد از این تاریخ شروع بشن ترافیکهای مونده از دوره قبل منتقل میشه؟
من الان دوره 6 ماهم حدود 10 روز دیگه تموم میشه و 6 گیگ ترافیکم مونده . این منتقل میهش یا نه؟؟

momo
03-05-2012, 02:13
دوستان بالاخره مشکل ساکس در شاتل حل شد یا نه

ma_hasti
03-05-2012, 07:15
سلام
دوستان من یه سوالی داشتم
ترافیک اضافی که از 12 اردیبهشت به بعد خریداری بشه به دوره بعدی منتقل میشه؟ یا اینکه دوره هایی که بعد از این تاریخ شروع بشن ترافیکهای مونده از دوره قبل منتقل میشه؟
من الان دوره 6 ماهم حدود 10 روز دیگه تموم میشه و 6 گیگ ترافیکم مونده . این منتقل میهش یا نه؟؟

بله دوست عزیز تو ایمیل هم نوشته بود از امروز یعنی روزی که ایمیل زدند :20:

ma_hasti
03-05-2012, 07:37
خودمونیم ها اینطوری خوشبحال سرویس های اکو میشه بخصوص اونایی که تلویزیون ال جی خریدن هم به تلویزیون رسیدن هم اینترنت با انتقال ترافیک که دیگه نگو ....
ولی باید یه فکری هم برای اونایی که آرت دارن بکنیم گناه دارن آخه پسر عموی من داره از حسودی سکته میکنه :31: اون آرت داره

بامزی
03-05-2012, 08:09
من یه نکته رو لازمه بگم . اگر شما به بعضی از افرادی رای دادن توی این تاپیک توجه کنید می بینید که بعضی هاشون تعداد پسستهاشون صفر پست هست . این روش احلاقی نیست دوستان :46:

البته اکثر این رای ها موبوط به گزینه اول هست که عالی هست . به هر حال نمی دونم می شه 60 تا اکانت دیگه درست کرد یانه :46:که بشه گزینه خیلی بد رو خنثی کرد ؟ به هر حال جالب هست .............

alex_pk
03-05-2012, 08:14
سلام
دوستان سرعت شما نسبت به دو سه روز گذشته تغییری کرده در ساعات رایگان؟
الان کسی هست سرعتش در ساعات رایگان بالاتر از 70-80 باشه؟

BursT
03-05-2012, 09:10
من یه نکته رو لازمه بگم . اگر شما به بعضی از افرادی رای دادن توی این تاپیک توجه کنید می بینید که بعضی هاشون تعداد پسستهاشون صفر پست هست . این روش احلاقی نیست دوستان :46:

البته اکثر این رای ها موبوط به گزینه اول هست که عالی هست . به هر حال نمی دونم می شه 60 تا اکانت دیگه درست کرد یانه :46:که بشه گزینه خیلی بد رو خنثی کرد ؟ به هر حال جالب هست .............
کلی از افرادی که رای دادن اصلا مشترک شاتل نبودند و فقط به خاطر دید بدشون رای دادن:31:
کلا این نظرسنجی ها زیاد معتبر نیستند:46:

دوستان بالاخره مشکل ساکس در شاتل حل شد یا نه

3 روز پیش سایت های فیلتر باز نمی شدند
2 روز پیش سایت های فیلتر باز می شدند
دیروز سایت های فیلتر باز نمی شدند
امروز که امتحان کردم باز می شدند.
حالا شما به من بگو مشکل ساکس حل شده یا نه؟:31::31:
امان از این مملکت اسلامی....:19:

Wallet
03-05-2012, 09:15
نظرتون در مورد سرویس های نامحدود شاتل چیه دوستان ؟ ما که خیلی با سرویس های حجم مشکل داریم . آیا می صرفه بریم نامحدود بگیریم یا اینکه بریم یه شرکت دیگه . خیلی اعصابم خورد شده . :41:

123list
03-05-2012, 11:53
به هر حال ما امروز از شاتل کوچ کردیم :31: چه خاطراتی و چه دانلودهایی که می خواستیم اما نتونستیم :2: هر چی بود گذشت :8:

Wallet
03-05-2012, 12:26
جریان چیه ؟ این صفحه فیس بوک چجوری جذف شده ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما مثل اینکه این یکی هنوز هم به راحه بخونید تا بلایی سرش نیوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---

mehdi_np
03-05-2012, 14:33
مشترک گرامی ():

علاقه‌منديم به اطلاع برسانيم، بنابر سیاست های تشویقی شرکت شاتل و از آن جایی که فراهم آوردن رضایت مشتریان یکی از اصول اساسی فعالیت های شاتل محسوب می شود، از تاریخ 12 اردیبهشت ما 1391، ترافیک های مازاد افزوده شده به سرویس از محل خرید ترافیک اضافه، هدیه و ...، برای تمام سرویس های خانواده اکو (ECO) در صورت تمدید دوره به دوره جدید منتقل خواهد شد.
لازم به توضیح است این امکان شامل ترافیک پایه سرویس نخواهد بود و انتقال ترافیک پایه سرویس هر دوره به دوره بعد امکان پذیر نیست.

امید است این امکان بتواند خشنودی و رضایت شما مشترک گرامی را بیش از پیش فراهم سازد.

گروه شرکت های شاتل

Life24
03-05-2012, 14:50
مطمئنا هیچ شرکتی کامل نیست
من اگر میگم شاتل خوبه به خاطر مقایسه هست
با شرکت های دیگه مقایسه میکنم و چون کار شرکت های دیگر رو دیدم میگم شاتل خوبه
و گرنه من خودم چندین بار شده باهاشون مشکل بهم زدم.
اما ما بحث نسبی میکنیم.چون همه مشکل دارن.

porya_spy
03-05-2012, 15:54
مطمئنا هیچ شرکتی کامل نیست
من اگر میگم شاتل خوبه به خاطر مقایسه هست
با شرکت های دیگه مقایسه میکنم و چون کار شرکت های دیگر رو دیدم میگم شاتل خوبه

دقیقا . من شاتل بودم یه اشتباهی کردم اومدم آسیاتک . یعنی الان دارم خدا خدا میکنم دورم تمام بشه فسخ کنم برگردم . افتضاح به تمام معنا :2: به پایداری شاتل خیلی اعتماد دارم :46: توی طول 1 دوره کلا 30 دقیقه قطعی داره . تازه اونم قبلش اس ام اس میده . آسیاتک در روز 10 بار قطعی داره :19::2:

20sasa
03-05-2012, 18:07
میشه طرفداران شاتل نظرشون رو در مورد محدود کردن(در حد دایال آپ) کاربران (به قول خودشون پرمصرف) رو در دانلود شبانه که طبق قانون و قرارداد خودشون جزو خدمات بدیهی ارائه شده به مشترک هست ، چیه؟؟
مگه مثل قبلا که آب مشترکهای پرمصرف تو تابستون قطع میشد ، شاتل هم فکر کرده داره سوبسید میده به مشترک که حالا حق قطع کردنش رو داره؟؟؟
اصلا منی که سرعت یک مگ دارم برای چی نباید طبق قرارداد در ساعات رایگان از سرعت واقعی سرویسم استفاده کنم؟؟؟
همین مسئله رو اگه تونستن حل کنن من حاضرم با وجود پشتیبانی بی فرهنگشون برای همیشه براشون تبلیغ کنم !!!!!!!!!!

jorok20
03-05-2012, 22:32
کسی اینجا میدونه اکو 2 مگ 3گیگ ماهی چند هستش؟
ممنوننننننننن

neopersia
03-05-2012, 22:47
من متوجه نمیشم موضوع این تاپیک شاتل هست یا ارتباط با مدیران و یا بررسی کاربران پی سی ورد؟

دوستان عزیز هر کس که قوانین انجمن رو مطالعه کرده باشه میدونه که توش نوشته برای گزارش تخلفات باید از دکمه گزارش استفاده کنید. برخورد شخصی با کاربران و مطرح کردن مشکلات در تاپیکهای عمومی خلاف قوانین انجمن هست و مدیران انجمن هم بدون اینکه در بحث بین کابران مشارکت کنند هر دو طرف رو جریمه میکنند. پس لطفاً بیشتر رعایت کنید.

اینکه فلان نام کاربری در فلان سایت و فلان انجمن وجود داره دلیل بر چیزی نمیتونه باشه. از کسی موقع ثبت نام در سایت ها شناسنامه درخواست نمیشه که هویتش مشخص باشه!
نظر سنجی ها هم (حداقل با امکانات موجود) تا جایی که به ما مربوط هست اعتبار زیادی نداره. چون هم شرکتها تغییر میکنند و هم اینکه یک کاربر ممکنه در یک دوره نظری داشته باشه و در دوره بعد نظرش عوض بشه. به همین دلیل هم میتونید نام کابری رأی دهندگان در نظرسنجی ها رو ببینید.

لطفاً از مطرح کردن مطالبی که مشخصاً به موضوع تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید.

jackson2010
03-05-2012, 23:49
سلام
کسی دورش تموم شده ببینیم تا چند دوره این ترافیک مازاد رو میشه منتقل کرد یا فقط برای یک دورست؟

shahi666
04-05-2012, 00:03
کسی اینجا میدونه اکو 2 مگ 3گیگ ماهی چند هستش؟
ممنوننننننننن

250,950 ریال

mahla_EEL
04-05-2012, 10:28
سلام
کسی دورش تموم شده ببینیم تا چند دوره این ترافیک مازاد رو میشه منتقل کرد یا فقط برای یک دورست؟

محدودیت نداره

Ultimator
04-05-2012, 15:55
... در ادامه پست neopersia ی عزیز و در پاسخ به یه سری دوستان برای رفع ابهام ها!

آقا شما زیاد خودت رو ناراحت نکن. منم چند ماه پیش اومدم به شاتل بد و بیراه گفتم و جواب همین طرف رو دادم که بهم اخطار داد یکی!!! دلیلش رو هم گذاشتن توهین به اعضا!!!در صورتی که من به شاتل بد گفتم نه به این یارو ( احتمالا اعضا همشون تو شاتل کار میکنند که بهشون برخورده!!) و در جواب به من گفت که شما شاتل رو با خاک یکسان کردی با این بد گفتنها. ( خب گفتم که گفتم تو چرا ناراحت شدی که اخطار بدی؟!!)
به هر حال چیزی که بود همین باعث شد من سریع تر اشتراک شاتر! خودم و شرکتم و .... رو از عوض کنم.
دیگه هم از رو به بعد . بعد از این همه سال عضو اینجا بودن ، خیلی تو این فروم نمیام چون بعضیا با این کاراشون بی اعتبارش کردن!

آره واقعا خیلی جالب بود تا کوچکترین انتقادی از شاتر می کردم بدون هیچ دلیل درستی Bann می شدم ...
واسه همین مجبور بودم چند تا ID بسازم که این یارو اومد چرت گفت فکر می کنه همه مثل خودش مخچشون تعطیله ...

;)

دوستای عزیزم. در جواب دوستانی که انتظار کنترل نظرسنجی رو از ما دارند باید بگم که بررسی تمام رای دهنده ها و در اوردن آمار واقعی از توان من که هیچ، از توان کل تیم هم خارجه.

دوستانی هم که فکر میکنن من یا مدیرای دیگه تو شاتل کار میکنیم یا پول گرفتیم وجهه اونها رو حفظ کنیم ... خب به نظرشون احترام میذارم و باید بهشون بگم اگه من طرف گروهیم که بیشتر پول بده :دی اگه پیشنهاد بهتری دارین بهم پی ام بزنین :دی ! نظرتون رو تو نظرسنجی تقویت میکنم ! :دی

نمیخام تهمتی زده باشم ولی این طور که مشخصه از همین تریبون به شرکت شاتل و نماینده هایش باید عرض کنم که به جای این همه زحمت و صرف وقت برای ساخت اکانت و رای دادن، با پرداخت هزینه(!) همون نتیجه رو براشون شبیه سازی می کنیم. چرا کار رو سخت میکنین!

خلاصه اگه هر گروهی داره خرج میکنه سر ما بی کلاه مونده ! :دی

آخرش هم فکر کنم رفع ابهام نشد باید از نظرسنجی هوپیتال بگیریم!

__________________________________________________ _________________

جدا از شوخی نظرسنجی به درخواست خودتون ایجاد شده . بستن اون یا ریست کردنش هم چند کلیک بیشتر لازم نداره ( حتی بستن تاپیک یا کل انجمن اینترنت پر سرعت ) کسی دنبال دردسر و تشنج نمیگرده. اگه فکر میکنین مفید نیست یه تاپیک تو انجمن پیشنهادات و انتقادات بزنین تا تو جای مناسب در موردش بحث بشه. اینجا جایی برای اعتراض به سیاست ها، کاربرها، گروه ها ، گرایش ها و اعتقادات(!) کسی نیست. اینجا تا جایی که من میدونم قراره در مورد سرویس اینترنت پر سرعت شاتل بحث بشه.

با تشکر

Kurosh
04-05-2012, 16:15
من دورادور در جریان مشکلات عدیده‌ی این تاپیک و نارضایتی بی حد و حصر کاربران بودم
اما تا حالا پستی نداده بودم ...

مسلماً مشکلاتی که گفته میشه، همگی وجود دارن و دوستان نارضایتیشون بی‌مورد نیست، اما حالا از خوش شانسی بنده بوده یا هر چیز دیگه‌ای، من تو این چند سالی که از شاتل استفاده می‌کنم هیچ مشکلی باهاشون نداشتم

به خصوص این سرویسی که الان دارم می‌گیرم ازشون، از ماه آذر سال گذشته تا حالا، به هیچ وجه ناراضی نبودم، حتی بهتر از چیزی که فکرشو می‌کردم سرویس دادن ...

سرویس 128 اکو 1 دارم می‌گیرم، سرعتش تو روز بالای 200 کیلوبایت در ثانیه است، شبانه هم تا 40 و 50 پایین میاد، که واسه من کاملاً قابل درکه و همینش هم عالیه نسبت به قیمتش (ماهی 14-13 تومن)

سرویس فعلی من تو شهرستانه (بابلسر)
اما قبلاً تو تهران و کرج هم مشترک شاتل بوده‌ام و راضی‌ام ... اولین مودم ADSL ام رو از شاتل گرفتم، هنوز که هنوزه بعد از 5 سال داره مثل ... کار می‌کنه :دی

حجمم هم برای یک ماه کافیه معمولاً، گاهی که زیاد استفاده می‌کنم، 5-4 روز مونده به آخر ماه 3 گیگ تموم میشه، بعد اون 200 مگ هدیه رو دو سه روزه تموم می‌کنم و واسه دو روز آخر ماه یه 500 مگ می‌خرم ...
حتی اگه این وسط دزدی‌ای هم انجام بشه (که من تا حالا ندیدم چیزی) مهم نیست چندان، چون کیفیت سرویس اون قدری هست که چنین مشکلی رو بپوشونه برام ...

خلاصه که ...
امیدوارم مشکلات این ISP برای شما حل بشه و دیگه نه با محدودیت روبه‌رو بشید، نه مشکلات حجمی ...

اگه خواستین فحشی چیزی بدین بهم، کاملاً آمادگی شنیدنش رو دارم :دی
البته ترجیحاً از پیغام خصوصی استفاده کنید واسه این کار :دی
من از شاتل پول نمی‌گیرم بیام تبلیغشون رو بکنم
ولی به قول نیما اگه پولی چیزی میدن آماده‌ایم بگیریم، ما که داریم تبلیغ می‌کنیم، خب این وسط یه چیزی هم کاسب شیم :دی:دی

parsa5564
04-05-2012, 16:22
من اصلا پست های قبل رو نخوندم و نمیدونم چه اتفاقی افتاده.فقط 2 تا پست بالایی رو نصفه و نیمه خوندم.اولین چیزی که توجه منو جلب کرد امار نظر سنجی بود که تعداد اراء عالی از حدود 30 رای به حدود 80 رسیده و این هیچ معنی جز تقلب از طرف عده ای با هدفی خاص نداره.حالا ممکنه این عده کارمند شاتل باشن.ممکنه اشخاصی باشن که قصد تشویش در تاپیک رو دارن.یا کسایی که در جواب تعریف و تمجید از شاتل مورد حمله بقیه کاربرا قرار گرفتن و حالا قصد تلافی داشتن.با بررسی رنج ای پی رای دهندگان به راحتی میشه تشخیص داد داستان چیه که توقع من هم از مدیر بخش همینه.

Ultimator
04-05-2012, 16:40
من اصلا پست های قبل رو نخوندم و نمیدونم چه اتفاقی افتاده.فقط 2 تا پست بالایی رو نصفه و نیمه خوندم.اولین چیزی که توجه منو جلب کرد امار نظر سنجی بود که تعداد اراء عالی از حدود 30 رای به حدود 80 رسیده و این هیچ معنی جز تقلب از طرف عده ای با هدفی خاص نداره.حالا ممکنه این عده کارمند شاتل باشن.ممکنه اشخاصی باشن که قصد تشویش در تاپیک رو دارن.یا کسایی که در جواب تعریف و تمجید از شاتل مورد حمله بقیه کاربرا قرار گرفتن و حالا قصد تلافی داشتن.با بررسی رنج ای پی رای دهندگان به راحتی میشه تشخیص داد داستان چیه که توقع من هم از مدیر بخش همینه.
درسته من هم نگفتم امکانش نیست. ولی اولا با امکانات فعلی اولا باید کاربرها رو دونه دونه بررسی کنم و آی پی اونها رو در بیارم. بعد ما یه لیست 80 تایی داریم که بعد از چند ساعت بررسی بدست اومده که کاربر-آی پی هست. بعد هم باید از بالای لیست یکی یکی کاربرها آی پی شون با هم مقایسه بشه! من ترجیح میدم نظرسنجی رو ببندم! :دی

-+- حالا من میام میگم این کار رو نمیکنم شما نیاین ادامه بدین :دی با هم دوست باشین و دو بار رای ندین! واقعا حتما باید زور بالاسرمون باشه و جنبه نظرسنجی آزاد رو نداشته باشیم ؟ !

saman1010
04-05-2012, 16:47
parsa5564 عزیز البته من یک صفحه قبل رو هم مطالعه کردم و عجیب یک حسی بهم دست داد که میگه دارن گندی که شاتل درآورده رو لاپوشانی میکنن. دیگه هر چی باشه یک عمری داریم توی این آی اس پی ها چرخ میزنیم و میدونیم چه زمانی تعریف کنیم و چه زمانی انتقاد.
سریعا هم دارن این وضعیت شاتل رو با بقیه شرکت ها یکی میکنن و میگن همه جا مشکل هست. یعنی یک طوری این مشکل رو میخوان واسه ی ما هضمش کنن. (هر چند که چند ماهی میشه از این شاتر خارج شدم)

به سلامتی دستکاری نظرسنجی هم که جای بحثی نمیگذاره. 27 نفر "عالی" کجا و 82 نفر کجا؟
130 نفر "خیلی بد" کجا و 108 نفر کجا؟
خوب میدونن که ریزش در شاتل مشکلش دست درازی مسئولینش به دانلودهای شبانه اش هست. بنابر این تا زمانی که این توهین در شاتل وجود داره باید حقیقت رو به دیگران گفت تا مبادا دوستان تازه وارد یا مشترکین سایر شرکت ها بخوان به سمت شاتل بیان و پول به شرکتی بدن که بخواد بعدا بهشون توهین کنه.
شاتل خوبه اما برای کسانی که وبگردی میکنن و نه واسه کاربرای حرفه ای.

jackson2010
04-05-2012, 16:52
درسته من هم نگفتم امکانش نیست. ولی اولا با امکانات فعلی اولا باید کاربرها رو دونه دونه بررسی کنم و آی پی اونها رو در بیارم. بعد ما یه لیست 80 تایی داریم که بعد از چند ساعت بررسی بدست اومده که کاربر-آی پی هست. بعد هم باید از بالای لیست یکی یکی کاربرها آی پی شون با هم مقایسه بشه! من ترجیح میدم نظرسنجی رو ببندم! :دی

-+- حالا من میام میگم این کار رو نمیکنم شما نیاین ادامه بدین :دی با هم دوست باشین و دو بار رای ندین! واقعا حتما باید زور بالاسرمون باشه و جنبه نظرسنجی آزاد رو نداشته باشیم ؟ !

سلام
راه حل کنترل نظرسنجی سادست (البته باید اساتید برنامه نویسی نظر بدند)
اگر هر کاربری با تعداد 0 پست نتونه در نظرسنجی شرکت کنه همه چیز درست میشه
وبه جاش اگر بعد از 10-20 پست بهش اجازه بدهند که نظر بده معلوم میشه که مزدوره یا کاربر واقعی (اصلا هم مهم نیست که نظرش مثبت باشه یا منفی، کلا گفتم)
دلیل: چون تا بیاد 10-20 تا پست مفید بده کلا بی خیال میشه و نمیتونه هر 3-4 دقیقه یه رای بده(دیشب دقیقا هر 3-4 دقیقه یه کاربر جدید آماده بود که در نظرسنجی شاتل شرکت کنه)
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ساختن ایدی جدید دیشب هم ادامه داشت و فعالیتشون هم فقط نظرسنجی شاتل بوده و تعداد پستهاش هم 0 .... نزدیک به 50-60 ایدی به همین منظور ساخته شده
برای تست برید در نظرسنجی و روی ایدیهایی که به عالی رای دادند کلیک کنید قریب به 50-60 تاشون با 0 پست و تاریخ جدید ثبت نام هستند

parsa5564
04-05-2012, 16:55

دوست عزیز با بستن نظرسنجی, امار تقلبی از دید بازدیدکننده محو نمیشه.بهتره به جای بستن نظرسنجی اون رو ریست کنید.و البته قبل از اون تکلیف ایدی هایی که همه در یک روز ساخته شدن تا به عالی رای بدن رو روشن کنید.همچنین ایدی هایی که بعد از چند سال لاگین کردن و فقط به عالی رای دادن.فکر نکنم این کار دیگه سختی های در اوردن ای پی رو دشته باشه.در ضمن متوجه نشدم برای چی باید زور بالا سر کاربرا باشه؟منظورتون رو واضح تر بگید لطفا

Ultimator
04-05-2012, 17:03

شاید کسانی کاربر ساخته باشند برای رای دادن اما این یه مورد ممکن نیست ! کسی از کاربران نمیتونه رای ها رو کم کنه ، کسی هم نمیتونه رای رو پس بگیره پس مراقب اتهامی که میزنید باشید !

دوست عزیز با بستن نظرسنجی, امار تقلبی از دید بازدیدکننده محو نمیشه.بهتره به جای بستن نظرسنجی اون رو ریست کنید.و البته قبل از اون تکلیف ایدی هایی که همه در یک روز ساخته شدن تا به عالی رای بدن رو روشن کنید.همچنین ایدی هایی که بعد از چند سال لاگین کردن و فقط به عالی رای دادن.فکر نکنم این کار دیگه سختی های در اوردن ای پی رو دشته باشه.در ضمن متوجه نشدم برای چی باید زور بالا سر کاربرا باشه؟منظورتون رو واضح تر بگید لطفا

هر کاری لازم باشه انجام میدیم. منظورم واضح بود به همین کسانی که سعی دارن با ساختن آی دی جو رو متشنج کنند بود. همین که میگید تکلیف آی دی ها رو مشخص کنیم ینی توسل به زور دیگه!

saman1010
04-05-2012, 17:20
شاید کسانی کاربر ساخته باشند برای رای دادن اما این یه مورد ممکن نیست ! کسی از کاربران نمیتونه رای ها رو کم کنه ، کسی هم نمیتونه رای رو پس بگیره پس مراقب اتهامی که میزنید باشید !

هر کاری لازم باشه انجام میدیم. منظورم واضح بود به همین کسانی که سعی دارن با ساختن آی دی جو رو متشنج کنند بود. همین که میگید تکلیف آی دی ها رو مشخص کنیم ینی توسل به زور دیگه!

چشم. من مراقبت میکنم
ولی شما هم مراقب باشید که این دروغ بزرگ (82 نفر) هم واسه بقیه تبدیل به واقعیت و یا یک مسئله عادی نشه که انگاری که هیچ اتفاق خاصی در شاتل نیافتاده و همه چیز آرومه.
برخورد کنید با این ریاکارها و کلاهبردارای اینترنتی.

Babak
04-05-2012, 18:38
parsa5564
به سلامتی دستکاری نظرسنجی هم که جای بحثی نمیگذاره. 27 نفر "عالی" کجا و 82 نفر
کجا؟
.

این عکس رو جناب جکسون گرفتن از نظر سنجی این تاپیک قبل از تغییر.

عدد خیلی بد ها 113 بوده که الان شده 118
ین عدد 130 شما از کجا اومده ؟ با در نظر گرفتن اینکه کاربران نمیتونن رای خودشون رو حذف کنن ادعا ی شما فقط این خواهد بود که مدیران در نظر سنجی دست بردن. این یک تهمته. و اینجوری نیست که شما هر چیزی به ذهن کاراگاهیت رسید اینجا خالی کنی.

----------------

درباره رای دهنده ها. ما در پی سی ورد کسی رو به خاطر رای دادن صرف در یک تاپیک بن نمیکنیم. مگر اینکه دلیل دیگه ای براش باشه. مولتی یوزر یا غیره. تا جایی که وقت داشتم بررسی کنم و برام مشخص شد رای دهنده های مولتی رو بن کردم. ( غیر از یکی از قبل کلا در حاله بنه مکرره)

خودتون تاپیک رو از محدوده جنجال و حاشیه بیارین بیرون لطفا. تاپیک شاتل جاییه برای بررسی یک سرویس دهنده اینترنتی و بس. نه بیشتر.

parsa5564
04-05-2012, 22:09
جناب بابک لطف کنید و برای اینکه تاپیک به حاشیه نره نظرسنجی رو ریست کنید.شاید اصلا ایندفعه کلا تعداد نظرات عالی بیشتر از خیلی بد ها هم شد.در ضمن جو رو هم پادگانی نکنید

jackson2010
04-05-2012, 22:44
جناب بابک لطف کنید و برای اینکه تاپیک به حاشیه نره نظرسنجی رو ریست کنید.شاید اصلا ایندفعه کلا تعداد نظرات عالی بیشتر از خیلی بد ها هم شد.در ضمن جو رو هم پادگانی نکنید
سلام
دوست عزیز با این کار دقیقا نیت همون هایی براورده میشه که آیدی جعلی درست کردند و با ریسیتش دوباره همون آش و کاسه میشه

همینطوری بمونه بهتره. اگر براشون مقدور باشه جلوی رای دادن این آیدی های جعلی رو بگیرند نظرسنجی رو هم آزاد کنند نه ریسیت.اگر نمیشه هم همینطوری بسته بمونه بهتره

hasti_ma
05-05-2012, 13:46
سلام
واقعا که من باهمتون قهرم :41::19:

keyvan13611361
05-05-2012, 19:12
سلام
دوست عزیز با این کار دقیقا نیت همون هایی براورده میشه که آیدی جعلی درست کردند و با ریسیتش دوباره همون آش و کاسه میشه

همینطوری بمونه بهتره. اگر براشون مقدور باشه جلوی رای دادن این آیدی های جعلی رو بگیرند نظرسنجی رو هم آزاد کنند نه ریسیت.اگر نمیشه هم همینطوری بسته بمونه بهتره

سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار
عرضم به خدمت شما امارتون رو دیدم، جای تعجب و شکی توش نیست، من دو سال از شاتل سرویس میگرفتم، سرعتش خوب بود عالی بود، شب و روز همیشه عالی بود

ولی...

ولی...

ولی مشکل اساسیش اینه که بعد سه ماه و اندی من به عنوان کاربر پرمصرف، پورتم بلاک شد، و دیگه نتونستم در ساعات رایگان چیزی دانلود کنم، سرعتم رسید به 1-2 کیلوبیت برثانیه:41:

ممنونم، فکر کنم، آمارتون عادلانه بود
موفّق باشید

jackson2010
05-05-2012, 21:04
سلام و عرض ادب خدمت دوستان بزرگوار
عرضم به خدمت شما امارتون رو دیدم، جای تعجب و شکی توش نیست، من دو سال از شاتل سرویس میگرفتم، سرعتش خوب بود عالی بود، شب و روز همیشه عالی بود

ولی...

ولی...

ولی مشکل اساسیش اینه که بعد سه ماه و اندی من به عنوان کاربر پرمصرف، پورتم بلاک شد، و دیگه نتونستم در ساعات رایگان چیزی دانلود کنم، سرعتم رسید به 1-2 کیلوبیت برثانیه:41:

ممنونم، فکر کنم، آمارتون عادلانه بود
موفّق باشید
سلام دوست عزیز
پیرو فرمایشات شما ارض کنم که بله این آمار درسته و هیچ دخل و تصرفی درش وارد نشده و در صفحه ی قبل هم یکی از ناظرین به عنوان منبع ازش یاد کردند
مجموع این آمار رو کاربرهای این تایپیک ساختن اون هم با رای هر نفرشون (هر نفر حق یک رای رو داره)
ولی دو روز پیش عده ای با نیت تغییر امار و مخدوش کردنش ایدی های جعلی ساختن و باقی قضایا....
این هم قبل از دستکاری شدن نظرسنجی توسط اونهاست:

شاد و پیروز باشید

moh69ali
05-05-2012, 21:18
دوستان در بخش آسیاتک هم داره تقلب می شه !
در یک روز 37 رای خیلی خوب و عالی داشتیم
لطفا مدیران رسیدگی کنند
سپاس
jackson2010 جان یه سر بزن ببین چه خبره بخش آسیاتک !

hesam68
05-05-2012, 21:23
سلام

من تو این دوره ی 3 ماهم که 21 همین اردیبهشت تموم میشه 3 گیگ ترافیک هدیه از شاتل گرفتم...
الان این کار جدیدی که شاتل میکنه که میگه ترافیک هدیه و ترافیکی که خریدیم به دوره ی بعد منتقل میشه...

الان واسم 2 گیگ ترافیک باقیمونده دارم
از کجا بفهمم این 2 گیگ مال ترافیک دیفالت 6 گیگ خودمه یا اون هدیه...
اگه مال هدیه باشه اتوماتیک به دوره ی بعد منتقل میشه یاباید کاری کرد؟؟؟؟؟؟؟

hesam68
05-05-2012, 21:23
سلام

من تو این دوره ی 3 ماهم که 21 همین اردیبهشت تموم میشه 3 گیگ ترافیک هدیه از شاتل گرفتم...
الان این کار جدیدی که شاتل میکنه که میگه ترافیک هدیه و ترافیکی که خریدیم به دوره ی بعد منتقل میشه...

jackson2010
05-05-2012, 21:43
لطفا مدیران رسیدگی کنند
سپاس

سلام
اونجا هم تقریبا 20-22 آیدی با 0 پست رای دادن به خوب (بازم معرفتشون به عالی رای ندادند:31:) که احتمالا برای مخدوش کردن رای گیری اومده بودند و ساخته شدند

سلام

برو توی پنل کاربریت در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد که وارد شدی فلش موس رو روی علامت سوال بگذار یه همچین چیزی رو نشون میده
عکس:

moh69ali
05-05-2012, 21:55
سلام
اونجا هم تقریبا 20-22 آیدی با 0 پست رای دادن به خوب (بازم معرفتشون به عالی رای ندادند:31:) که احتمالا برای مخدوش کردن رای گیری اومده بودند و ساخته شدند

آره گفته ریــــــا نشه دیگه ! :31:
خیلی مردن ! :2:

hasti_ma
06-05-2012, 07:22
سلام

وقتی هدیه حالا یا تولد یا هرچیز دیگه میگیری یا پروموشن میخری میاد ته مصرف ترافیکیت حالا شما 10گیگ پایه ت باشه با 3گیگ میشه 13 گیگ شما میگی 2 گیگ مونده پس پایه ت و 1گیگ هدیه مصرف شده اون 2گیگ برای خودت میمونه و به دوره بعد اضافه میشه همیشه اول از پایه شروع به مصرف میشه

trusted
06-05-2012, 09:12
لطفا مدیران رسیدگی کنند
سپاس

دوست عزیز اون تاپیک شاتل هستش که زیر ذره بینه ، منم موردی که شما گفتید رو دیدم و واقعا نمی دونم چی باید گفت!!

در ابتدا فضای تاپیک شاتل تخریب می شه و بعد یه تاپیک دیگه یه سری کارایی انجام میشه که گویا اصلا مهم نیست .
شخص یا گروه خاصی مد نظرم نیست ولی موضوع کاملا مشکوکه و امیدوارم با بررسی مدیران این موضوع زودتر مشخص بشه

skyzare
06-05-2012, 13:36
با سلام .

از طرف شاتل یه همچین ایمیلی اومده . ببینید .

مشترک گرامی (....):

گروه شرکت های شاتل

ویرایش :

الان رفتم پست های قبل رودیدم مثل این که قبلا دوستان گفتن ! :31: خوب اونایی که ندیدن ببینن:31:

mehdi_np
06-05-2012, 16:24
من دورادور در جریان مشکلات عدیده‌ی این تاپیک و نارضایتی بی حد و حصر کاربران بودم
اما تا حالا پستی نداده بودم ...

مسلماً مشکلاتی که گفته میشه، همگی وجود دارن و دوستان نارضایتیشون بی‌مورد نیست، اما حالا از خوش شانسی بنده بوده یا هر چیز دیگه‌ای، من تو این چند سالی که از شاتل استفاده می‌کنم هیچ مشکلی باهاشون نداشتم

به خصوص این سرویسی که الان دارم می‌گیرم ازشون، از ماه آذر سال گذشته تا حالا، به هیچ وجه ناراضی نبودم، حتی بهتر از چیزی که فکرشو می‌کردم سرویس دادن ...

سرویس 128 اکو 1 دارم می‌گیرم، سرعتش تو روز بالای 200 کیلوبایت در ثانیه است، شبانه هم تا 40 و 50 پایین میاد، که واسه من کاملاً قابل درکه و همینش هم عالیه نسبت به قیمتش (ماهی 14-13 تومن)

سرویس فعلی من تو شهرستانه (بابلسر)
اما قبلاً تو تهران و کرج هم مشترک شاتل بوده‌ام و راضی‌ام ... اولین مودم ADSL ام رو از شاتل گرفتم، هنوز که هنوزه بعد از 5 سال داره مثل ... کار می‌کنه :دی

حجمم هم برای یک ماه کافیه معمولاً، گاهی که زیاد استفاده می‌کنم، 5-4 روز مونده به آخر ماه 3 گیگ تموم میشه، بعد اون 200 مگ هدیه رو دو سه روزه تموم می‌کنم و واسه دو روز آخر ماه یه 500 مگ می‌خرم ...
حتی اگه این وسط دزدی‌ای هم انجام بشه (که من تا حالا ندیدم چیزی) مهم نیست چندان، چون کیفیت سرویس اون قدری هست که چنین مشکلی رو بپوشونه برام ...

خلاصه که ...
امیدوارم مشکلات این ISP برای شما حل بشه و دیگه نه با محدودیت روبه‌رو بشید، نه مشکلات حجمی ...

اگه خواستین فحشی چیزی بدین بهم، کاملاً آمادگی شنیدنش رو دارم :دی
البته ترجیحاً از پیغام خصوصی استفاده کنید واسه این کار :دی
من از شاتل پول نمی‌گیرم بیام تبلیغشون رو بکنم
ولی به قول نیما اگه پولی چیزی میدن آماده‌ایم بگیریم، ما که داریم تبلیغ می‌کنیم، خب این وسط یه چیزی هم کاسب شیم :دی:دی
همشهری با نظراتت موافقم
ولی این شاتل دست بده نداره شرمنده:27:

jackson2010
06-05-2012, 21:46
دوست عزیز اون تاپیک شاتل هستش که زیر ذره بینه ، منم موردی که شما گفتید رو دیدم و واقعا نمی دونم چی باید گفت!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fi%2F%3F8eab3hogzqox7m4)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fi%2F%3Fbw2rvj58b7fg6y6)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ابتدا فضای تاپیک شاتل تخریب می شه و بعد یه تاپیک دیگه یه سری کارایی انجام میشه که گویا اصلا مهم نیست .
شخص یا گروه خاصی مد نظرم نیست ولی موضوع کاملا مشکوکه و امیدوارم با بررسی مدیران این موضوع زودتر مشخص بشه
در ادامه صحبت شما:

من به اون کسی که این کار رو کرده و فکر کرده که خیلی زرنگه میگم: نیتت هم هر چیزی که بوده:
نتیجه ی کارت فقط تخریب وجه ی شاتل بوده وبس و آبرویی که از شاتل بردی به این راحتی ها برگشت پذیر نیست (حالا چه شاتل عالی بود یا خیلی بد)

trusted
06-05-2012, 22:25
در ادامه صحبت شما:

من به اون کسی که این کار رو کرده و فکر کرده که خیلی زرنگه میگم: نیتت هم هر چیزی که بوده:
نتیجه ی کارت فقط تخریب وجه ی شاتل بوده وبس و آبرویی که از شاتل بردی به این راحتی ها برگشت پذیر نیست (حالا چه شاتل عالی بود یا خیلی بد)

بار اولی نیست که این کارو انجام میدن منتها هر سری به یه روشی!

چیزی که واضح و مشخصه اینه که هیچ آدم عاقلی نمیاد برای تغییر نظر سنجی یه شبه این کارو بکنه اونم عـــــالی !!! که اگر اینطوری باشه واقعا باید به عقلش شک کرد.

واضح و مشخصه که این فرد با این کار فقط قصد تخریب شاتل رو داشته و بس

jackson2010
08-05-2012, 23:44

اگر عکس لود نشد از لینکهای زیر استفاده کنید:

P‌C
09-05-2012, 11:08
سلام

وقتی هدیه حالا یا تولد یا هرچیز دیگه میگیری یا پروموشن میخری میاد ته مصرف ترافیکیت حالا شما 10گیگ پایه ت باشه با 3گیگ میشه 13 گیگ شما میگی 2 گیگ مونده پس پایه ت و 1گیگ هدیه مصرف شده اون 2گیگ برای خودت میمونه و به دوره بعد اضافه میشه همیشه اول از پایه شروع به مصرف میشه
دقت کنید توی ایمیل قید شده از تاریخ 12 اردیبهشت ماه. یعنی شاید منظورشون این باشه که فقط ترافیک افزوده شده ی بعد از اون تاریخ قابل انتقال به دوره بعد هست. یه سوال از پشتیبانی کنید ببینید چی میگن هر چند که دیگه دوره تون داره تموم میشه.

arming900
09-05-2012, 14:31
آقا این کاربر shatel-QM از طرفِ شاتلِ؟!

کاربر گرامی
با سلام و احترام؛
بر اساس اطلاعات نظرسنجی انجام شده در p30world متوجه شدیم که شما از کیفیت سرویس اینترنت پرسرعت شاتل ناراضی هستید. لذا سپاسگزار خواهیم بود اگر با در اختیار گذاشتن شماره تماسی از خود، این فرصت را به ما بدهید که نقطه نظرات شما را درباره این نارضایتی از زبان خودتان بشنویم.
با تشکر از شما

همینجا جواب میدم که همه بدونن

ماشالله انقدر سرویستون عالی بود من خسته شدم انصراف دادم :27::31::31::31:

BursT
09-05-2012, 18:48
آقا این کاربر shatel-QM از طرفِ شاتلِ؟!

همینجا جواب میدم که همه بدونن

ماشالله انقدر سرویستون عالی بود من خسته شدم انصراف دادم :27::31::31::31:
اقا جان من به جای شما گلایه می کنم.
با اینکه من از سرویس شاتلم در کل راضی هستم ولی مشکل پینگش خیلی رو مخه!
اگه بتونید کاری کنید که پینگ بهتر بشه خیلی خوبه:19:

ELDORAMO
10-05-2012, 21:20
ماشالا به نظر سنجی
کی فاتحشو خونده؟ پی سی ورد مگه نظارت نداره؟

mahyarSAMSUNG
11-05-2012, 08:53
واقعا بعد از خریدن 3 خط ای دی اس ال از سه شرکت ( اول شاتل بعد صبانت و بعد عصر انتقال داده ها ) فهمیدم که همیشون مضخرفن .. سرعت دانلود رایگان اینی که الان دارم ( عصر انتقال داده ها ) 4 کیلوبایته ... در کل قضیه اینطوری هستش که شما حتی 128 کیلوبیت پهنای باند اختصای هم نداری ... این پهنای باند بین 8 تا 10 نفر تقسیم میشه و اگه اون 8 یا 10 نفر دیگه توی اون ساعت در حال دانلود باشن سرعت شما تقسیم بر 10 میشه یعنی میشه 12.8 کیلوبیت که برای تبدیل به کیلوبایت تقسیم بر 8 میشه و سرعت داتلود میشه اینی که میبینید .....

Saeed_Med82
11-05-2012, 13:16
واقعا بعد از خریدن 3 خط ای دی اس ال از سه شرکت ( اول شاتل بعد صبانت و بعد عصر انتقال داده ها ) فهمیدم که همیشون مضخرفن .. سرعت دانلود رایگان اینی که الان دارم ( عصر انتقال داده ها ) 4 کیلوبایته ... در کل قضیه اینطوری هستش که شما حتی 128 کیلوبیت پهنای باند اختصای هم نداری ... این پهنای باند بین 8 تا 10 نفر تقسیم میشه و اگه اون 8 یا 10 نفر دیگه توی اون ساعت در حال دانلود باشن سرعت شما تقسیم بر 10 میشه یعنی میشه 12.8 کیلوبیت که برای تبدیل به کیلوبایت تقسیم بر 8 میشه و سرعت داتلود میشه اینی که میبینید .....

خب اینکه مساله جدیدی نیست..از اول هم همین تو قرار داد آورده شده که خط شما اشتراکی هست نه اختصاصی...اما چیزی که ظاهرا انجام میشه اینه که گاهی حتی در نبود اون 9 نفر دیگه باز هم سرعت رو عمدا پایین میارن!!!

jackson2010
11-05-2012, 16:00
خب اینکه مساله جدیدی نیست..از اول هم همین تو قرار داد آورده شده که خط شما اشتراکی هست نه اختصاصی...اما چیزی که ظاهرا انجام میشه اینه که گاهی حتی در نبود اون 9 نفر دیگه باز هم سرعت رو عمدا پایین میارن!!!

سلام

بله درسته. اما شما مطمئن باش سرعت دست خودشونه.... چرا؟ چون از هر شرکت خراب شده ای که ادم سرویس بگیره توی ماه های اولش به احتمال 99٪ شبهاش مشکل خاصی نداره (پس یعنی اون 9 نفر دیگه فوت کردند؟:18: قطعا نه:5:)

حتما اونها هم استفاده میکنند.. ولی مثلا اگر اونها استفاده کنند سرعت شما 5-10 ٪ افت میکنه
شاید از نظر ریاضی درست نباشه ولی تجربه اینو به من میگه.

به فرض اینهایی که من گفتم اشتباه باشه ، شرکت براش کاری نداره که کمبود سرعت رو برای شما جبران کنه ، ولی اگر بخوان:21:

ELDORAMO
11-05-2012, 21:52
دوستان باید سریعتر یه فکری به حال این نظر سنجی بکنید
معیار خیلی از افرادی که وارد این تاپیک میشن همین نظرسنجی هست و این امار اشتباه میتونه طرف رو به اشتباه بندازه
یا مجددا امار رو به مقدار واقعی تبدیل کنیم یا هم کلا نظرسنجی رو حذف کنیم
در کل این نظرسنجی که الان هست به علت ارائه امار دروغ هیچ ارزشی نداره و فقط باعث اشتباه مراجعه کننده ها میشه
هرکی موافقه خبر بده تا پیگیر بشیم

Babak
11-05-2012, 22:03
امار از کدوم طرف اشتباهه ؟
الان با همین وضع رای دادن ها و بدون کم کردن رای ین شده ها مجموع رای خیلی بد و بد 148 و مجموع رای عالی و خوب 127 ه. الالن این نتیجه کدوم وریه ؟

reza_meybod
11-05-2012, 23:35
الان با همین وضع رای دادن ها و بدون کم کردن رای ین شده ها مجموع رای خیلی بد و بد 148 و مجموع رای عالی و خوب 127 ه. الالن این نتیجه کدوم وریه ؟
مشکل اینه که من قبلاً تو این نظر سنجی نمره ی خیلی بد داده بودم ، ولی الان حتی اسمم هم تو نظر سنجی نیست و من کاملاً مطمئنم :8:

ELDORAMO
12-05-2012, 00:05

الان از نظر فرد تازه وارد این یک شرکت معمولیه چون تعداد طرفدارها و مخالف ها خیلی نزدیک به همه و اون مقدار اختلاف جزئی هم کاملا طبیعیه
این نظرسنجی تنها در صورتی میتونست از پیوستن تازه وارد ها به شاتل جلوگیری کنه که تعداد مخالف ها دو برابر موافق ها باشه

Babak
12-05-2012, 00:11
مشکل اینه که من قبلاً تو این نظر سنجی نمره ی خیلی بد داده بودم ، ولی الان حتی اسمم هم تو نظر سنجی نیست و من کاملاً مطمئنم :8:

مطمئن؟‌عکس های جناب جکسون از نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رشد رای ها رو نشون میده. نه کم شدنشون رو. دفعه بعد اول از اینکه فرایند ( اینجا رای دادن) کاملا تکمیل شده مطمئن بشید بعد بگید مطمئنید.
در هر صورت شماره رای‌ها (با وجود تغیر ناگهانی تعداد رای عالی در آخرین روز ها)همچنان میگه شاتل خوب نیست.

ELDORAMO
12-05-2012, 00:25
در هر صورت شماره رای‌ها (با وجود تغیر ناگهانی تعداد رای عالی در آخرین روز ها)همچنان میگه شاتل خوب نیست.

بله درسته اما به لحاظ دیدگاه عمومی برای مراجعه کننده عادی، وقتی اختلاف عالی و خیلی بد، خیلی زیاد نباشه اول اینکه فرد گیج میشه چون نمیشه یه شرکت نصف مشترکینش خیلی راضی باشن و نصف دیگه خیلی ناراضی و دوم اینکه بر حسب اعتماد به آرا افراد راضی، ممکنه دچار اشتباه بشه
ببینید یا باید شرکت خیلی بد باشه یا خیلی خوب و یا حد وسط
الان به جای گزینه حد وسط، از دو گزینه خیلی خوب و خیلی بد به طور همزمان استفاده شده
مراجعه کننده با خودش میگه دست کم 26 درصد از شرکت خیلی راضی هستن و حدود 24 درصد دیگه هم راضی هستن پس در کل انتخاب بدی نیست
در حالی که قبلا برعکس این موضوع بود

jackson2010
12-05-2012, 05:51

سلام

بله تقریبا درسته. اما اگر از دید یه تازه وارد نگاه کنیم احتمالا اینطوری به نظر بیاد که:

اگر از دید مثبت به متوسط نگاه کنه:

نظرهای عالی + خوب + متوسط=51.94٪

ولی اگر از دید منفی به متوسط(مثبت میانه) نگاه کنه:

نظرهای متوسط + بد + خیلی بد= 58.76٪

چون رای های متوسط میتونند در تصمیم گیری برای هر دو دیدگاه موثر باشند

این نتیجه گیری با اختلاف 6.82٪ ، بیشتر به سمت منفی قضیه هست و با این اختلاف کم باز هم حکایت از ضعف شاتل داره

توضیح: این اعداد از روش دیگر امار گیری بدست میاد پس نباید دو عدد رو با هم جمع کرد چون از 100٪ بیشتر میشه

omidshaman
12-05-2012, 09:28
شاتل این قدرام بد نیست حالا! من 2 ساله شاتل دارم سرعت دانلودش خوبه ولی پینگش یکم بالاست ولی خوب لگ نداره تو بازی انلاین. دانلود شبانه هم اگر زیاد مصرف نکنی محدود نمی کنن من خودم ماهی 10-15. گیگ می گیرم

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

porya_spy
12-05-2012, 12:55
دوستان وقتی کامپیوتر خاموش میشه مودم روشن میمونه نباید حجم کم کنه درسته ؟! من دیشب گذاشتم دانلود بشه . بعد ساعت 7:57 کامپیوتر خاموش شده ولی مودم رو ساعت 12:30 خاموش کردم . حالا از ساعت 8 تا 12:30 در صورتی که کامپیوتر خاموش بوده حجم کم کرده !!!! ولی 2 شب پیش دانلود کردم کامپیوتر و مودم رو در یک زمان خاموش کردم حجمی کم نکرد !!! :13: اینم عکس دیشب :

jackson2010
12-05-2012, 14:46
دوستان وقتی کامپیوتر خاموش میشه مودم روشن میمونه نباید حجم کم کنه درسته ؟! من دیشب گذاشتم دانلود بشه . بعد ساعت 7:57 کامپیوتر خاموش شده ولی مودم رو ساعت 12:30 خاموش کردم . حالا از ساعت 8 تا 12:30 در صورتی که کامپیوتر خاموش بوده حجم کم کرده !!!! ولی 2 شب پیش دانلود کردم کامپیوتر و مودم رو در یک زمان خاموش کردم حجمی کم نکرد !!! :13: اینم عکس دیشب :

سلام داداش

در گذشته ساعت شاتل 4 دقیقه جلو بود یعنی باید 7:56 دانلود رو قطع کنید
در مورد امار مصرف هم تقریبا 4-5 دقیقه بعد از مصرف، ثبت میشه .(یعنی الان در عرض 3 دقیقه میشه 20-30 مگ دانلود کرد ولی چک بکنی چیزی کم نشده ولی 5 دقیقه ی دیگه که چک کنی میبینی که ثبت شده
کامپیوتر هم خاموش باشه حجم کم نمیکنه
بهتره 7:53 تا 7:55 دانلود رو قطع کنی از اون ور هم اگر محدود نیستی بعد از 1:5 شروع کنی. اگر از 3 باشه که فرقی نمیکنه
بعد از 12 شب تا قبل از 1 اگر استفاده کنی و مودم رو مثلا 11 صبح خاموش کنی مصرف قبل از 1 شب رو تا 11 نشون میده که انگار مثلا 8 تا 11 استفاده کردی

bugz
12-05-2012, 17:30
من دیگه پست نمی زنم چون فسخ کردم. اما خب امروز پیغام خصوصیم رو چک کردم دیدم یک پیام اومده از یوزر Shatel-QM به این محتوا:

کاربر گرامی
با سلام و احترام؛

بر اساس اطلاعات نظرسنجی انجام شده در p30world متوجه شدیم که شما از کیفیت سرویس اینترنت پرسرعت شاتل ناراضی هستید. لذا سپاسگزار خواهیم بود اگر با در اختیار گذاشتن شماره تماسی از خود، این فرصت را به ما بدهید که نقطه نظرات شما را درباره این نارضایتی از زبان خودتان بشنویم.

با تشکر از شما

دیگه حوصله کارآگاه بازی ندارم، اما جواب کسایی رو که می گفتند اونایی که یوزر جدید ساختن و به عالی رای دادن تا شاتل رو خراب کنن رو باید بدم. این یوزر تاریخ عضویتش همونیه که بقیه 0 پستی ها و عالی رای دهنده ها هستند. حالا اگه بازم می خواین بگین که اینم کار ضد شاتل هاست دیگه من نمی دونم چی بگم؛ فقط یه لبخند می زنم.:20:

درباره این پیغام هم باید بگم اگه واقعا اینقدر دروغ و تظاهر از مسئولین شاتل نمی دیدم، از اینکه اینقدر توجه کردن و اومدن دلیل خواستن، خیلی خوشحال می شدم. اما چون میدونم اینا همش ظاهرسازیه، دیگه اصلا جواب به تفضیل نمیدم. فقط میگم اگه واقعا پیگیر بودین، من 1000 بار زنگ زدم و مشکلات رو گفتم، اون موقع پیگیری می کردین و قول های الکی نمی دادین.

اینم بگم، 1 سال اول واقعا عالی بود شاتل. من 7-8 سال ADSL دارم( از شاتل 2سال و چند ماه استفاده کردم)، می تونم بگم اون 1 سال شاتل جزو بهترینها بوده. اما واقعا به چشم افت کیفیت خدمات رو دیدم، یعنی این 1 سال و چند ماه رو فقط کنار اومدن چون، حوصله فسخ نداشتم ( بماند که باز سر فسخ هم شاتلیها بهم دروغ گفتن، آخرش به معذرت خواهی افتادن)

خواهشا مدیران این پست رو پاک نکنن.

ELDORAMO
12-05-2012, 18:15
گل بود و به سبزه آراسته شد!
الان یکی پیغام خصوصی داده گفته:

کاربر گرامی
با سلام و احترام؛

با تشکر از شما
حالا میشه فهمید کی و چرا نظرسنجی رو بهم ریخته
تاحالا کسی شمارشو به این کاربر داده؟ باهاش تماس گرفتن؟

توصیه میکنم پست های ایشون رو یه نگاهی بندازید از داخل پروفایلشون
حدود 21 پست ارسال کرده و همه کمتر از چند کلمه

ELDORAMO
12-05-2012, 18:38
مدیرهای عزیز و گرامی

لطفا نظرسنجی رو مجددا قرار بدید و امکان ثبت نظر برای افرادی که در ابتدای کاربری هستن رو حذف کنید تا هرکی از راه میرسه نتونه فاتحه نظرسنجی رو بخونه

این وضع الان افتضاحه حداقل تا زمان قطعی شدن این موضوع نظرسنجی رو کلا حذف کنید که 82 رای عالی و 45 رای خیلی خوب جلوی چشم عموم نباشه

porya_spy
12-05-2012, 20:33
سلام داداش

در گذشته ساعت شاتل 4 دقیقه جلو بود یعنی باید 7:56 دانلود رو قطع کنید
در مورد امار مصرف هم تقریبا 4-5 دقیقه بعد از مصرف، ثبت میشه .(یعنی الان در عرض 3 دقیقه میشه 20-30 مگ دانلود کرد ولی چک بکنی چیزی کم نشده ولی 5 دقیقه ی دیگه که چک کنی میبینی که ثبت شده
کامپیوتر هم خاموش باشه حجم کم نمیکنه
بهتره 7:53 تا 7:55 دانلود رو قطع کنی از اون ور هم اگر محدود نیستی بعد از 1:5 شروع کنی. اگر از 3 باشه که فرقی نمیکنه
بعد از 12 شب تا قبل از 1 اگر استفاده کنی و مودم رو مثلا 11 صبح خاموش کنی مصرف قبل از 1 شب رو تا 11 نشون میده که انگار مثلا 8 تا 11 استفاده کردی

داداش ممنون . شما میگی قبل 1 . خوب این از 3:11 دقیقه شروع کرده !! من معمولا 12:45 دقیقه کامپیوتر روشن میکنم میزارم به حال خودش ساعت 1:03 دقیقه شروع میکنه دانلود کردن ! که همون طور که میبینی 96 کیلوبایت زده ! به پشتیبانی شاتل هم گفتم اینو گفت :

از شما درخواست میشود در قدم اول اطمینان حاصل کنید که ساعت سیستم شما با TIME SERVER های معتبر هماهنگ باشد . در نظر داشته باشید از آنجایی که محاسبات مصرف کاربران دربازه های مختلف زمانی و به صورت کاملاً نرم افزاری انجام می شود ، این امکان وجود دارد که اگر شما به طور پیوسته به شبکه کانکت باشید و مقدار دانلود زیادی را نیز در لحظات انتهایی بازه رایگان انجام دهید ، این مصرف در اولین سرکشی در بازه غیر رایگان محاسبه شود ، لازم به ذکر است بازه های سرکشی به طور معمول بین 5 تا 15 دقیقه است . به منظور جلوگیری از این اتفاق دو روش زیر توصیه می شود :

1- بلافاصله بعد از شروع و قبل از اتمام ساعت ترافیک رایگان ؛ لحظه ای ارتباط خود را با شبکه قطع کنید .
2- در 15 دقیقه ابتدا و انتهای ساعت رایگان ؛ دانلود حجیم انجام ندهید .

Karkas20
12-05-2012, 21:41
سلام به دوستان خوب

میگم این جریان محدود کردن شاتل چی هست؟

یکی دمش گرم کامل و پوست کنده بگه که اگر رفتیم سراغ شاتل تو دام نیفتیم گرچه اصفهونیم و پول نمیدیم باو!:31:

و اینکه ایا محدودیت داریم در 1 ماه دانلود؟ برای دانلود شبانه؟

و اینکه یکم در مورد پشتیبانی و کارایی و کاربر سرویس هاش توضیح میدید؟ و دانلود شبانه سرعتش چقدره؟

و کیفیت شرکت در چه اندازه ای هست؟

و اینکه دیدم به بعضی کاربرا قبل عید 11 گیگ دانلود دادن درسته یا نه؟ درست نمیدونم شاید اشتباه بگم:19:

اگر در دام نیفتیم شبی 1 گیگ کفاف میکنه یا نه؟

و اگر از حجم دانلود موند برای شبانه ! میتونیم در روزانه استفادهب کنیم ؟

خداییش مرد و مردونه نقاط قوت و ضعفش را بگید !

نمیخوام مثل isp قبلیم از انتخابش پشیمون بشم !

ممنون عزیزانم:40:

من این پست را دیدم:

من مثل این کارکاتورها نشم؟

:31::31:

Babak
12-05-2012, 22:56
مدیرهای عزیز و گرامی

لطفا نظرسنجی رو مجددا قرار بدید و امکان ثبت نظر برای افرادی که در ابتدای کاربری هستن رو حذف کنید تا هرکی از راه میرسه نتونه فاتحه نظرسنجی رو بخونه

این وضع الان افتضاحه حداقل تا زمان قطعی شدن این موضوع نظرسنجی رو کلا حذف کنید که 82 رای عالی و 45 رای خیلی خوب جلوی چشم عموم نباشه
سلام
از نظر فنی شدنی نیست. شاید بشه برای کل این انجمن چنین تعریفی قرار داد اما برای یک تاپیک نه. و برای کل انجمن هم هیچ دلیلی برای محدود کردن کاربران جدید نیست.

malavan.ehsan
12-05-2012, 23:20
سلام
دوستانی که با کندی سرعت مواجه هستند و پشتیبانی سعی در پیچوندن داره با این قسمت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r%2Ffa%2Fcontacts)
در میان بزارید من خودم پیغام دادم اینا بهتر از سازمان مقررات رادیویی پیگیری میکنند اگه تعداد پیام ها زیاد بشه زودتر پیگیریشن

ELDORAMO
12-05-2012, 23:44
سلام
از نظر فنی شدنی نیست. شاید بشه برای کل این انجمن چنین تعریفی قرار داد اما برای یک تاپیک نه. و برای کل انجمن هم هیچ دلیلی برای محدود کردن کاربران جدید نیست.

برای کل انجمن هم مفیده
باید جوری باشه که اول فرد چندتا پست بده و به تایید مدیرها برسه اگه مشخص شد اسپمر نیست اونوقت ازادانه به فعالیت های خودش ادامه بده
فکر کنم الان افراد جدید نمیتونن همه جا ازادانه پست بدن و چندتا ارسال اولشون کنترل میشه
خوب همین روند در مورد نظرسنجی هم باید باشه وگرنه این اتفاق به راحتی میتونه تکرار شه
نظرتون چیه؟

Babak
12-05-2012, 23:48
پیشنهادات عمومیتون رو در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید لطفا.

jackson2010
13-05-2012, 04:01
سلام به دوستان خوب

یکی دمش گرم کامل و پوست کنده بگه که اگر رفتیم سراغ شاتل تو دام نیفتیم گرچه اصفهونیم و پول نمیدیم باو! :31:

و اینکه یکم در مورد پشتیبانی و کارایی و کاربر سرویس هاش توضیح میدید؟ و دانلود شبانه سرعتش چقدره؟

و اینکه دیدم به بعضی کاربرا قبل عید 11 گیگ دانلود دادن درسته یا نه؟ درست نمیدونم شاید اشتباه بگم :19:

ممنون عزیزانم :40:

من این پست را دیدم:

سلام داداش
فقط میتونم بگم که اگر دانلودر باشی و در ماه حدودا 18 گیگ رو به صورت نامنظم دانلود رایگان داشته باشی احتمالا مشکل آنچنانی با شاتل نداری
شاید مثل اندکی از دوستان بتونی بیشتر دانلود کنی ولی اینجا اکثرا این رو قبول ندارند و میگن که محدود میشن 3-8 کیلوبایت
isp دیگه هم خوب و بدشون به منطقی مخاراتی و نمایندگیش بستگی داره (بهتره توی محله ی خودتون جویا بشی که کی بهتره) چون از راه دور راهنمایی کردن زیاد جواب نمیده
با
isp قبلیتون چه مشکلی داشتید ، بگید شاید بهتر راهنمایی بشید

Karkas20
13-05-2012, 10:14
سلام داداش
فقط میتونم بگم که اگر دانلودر باشی و در ماه حدودا 18 گیگ رو به صورت نامنظم دانلود رایگان داشته باشی احتمالا مشکل آنچنانی با شاتل نداری
شاید مثل اندکی از دوستان بتونی بیشتر دانلود کنی ولی اینجا اکثرا این رو قبول ندارند و میگن که محدود میشن 3-8 کیلوبایت
isp دیگه هم خوب و بدشون به منطقی مخاراتی و نمایندگیش بستگی داره (بهتره توی محله ی خودتون جویا بشی که کی بهتره) چون از راه دور راهنمایی کردن زیاد جواب نمیده
با
isp قبلیتون چه مشکلی داشتید ، بگید شاید بهتر راهنمایی بشید

سلام دادا

ممنون که پاسخ من را دادید

نه من زیاد اهل دانلود نیستم

ولی خیلی دان بکنم 10 گیگ:46: اونم به ندرت

منظورتون از دانلود نامنظم چی دادا؟

و isp قبلیم دانلود شبانه نداشت:41:

BursT
13-05-2012, 11:36
سلام دادا

همشهری،باید کم کم دانلود کنی تا توسط نرم افزار مانیتورینگ شاتل به عنوان کاربر پر مصرف شناخته نشی!
مثلا نمی تونی یه شب 3-4 گیگ دانلود کنی چون ممکنه نرم افزاره محدودت کنه:31:
در کل از نظر ثبات و پشتیبانی شاتل بهترینه
اگه دانلود شبانه زیاد هم نداری و بازی آنلاین نمی کنی شاتل گزینه خوبیه(پینگ شاتل طرفای 300ه)

hasti_ma
13-05-2012, 11:49
سلام دوسم
آره بااین شرایطت شاتل خیلی هم خوبه البته من تهرانم ها :5:

ELDORAMO
13-05-2012, 12:45
در کل از نظر ثبات و پشتیبانی شاتل بهترینه
چندان موافق نیستم به لحاظ دروغ گویی و ریا که دیگه شهرت جهانی داره :13:
دو متر کابل راست تو شکم این شرکت پیدا نمیشه :27:

jackson2010
13-05-2012, 16:13
سلام دادا

سلام داداش

دانلود نامنظم یعنی هم در حجم و هم در زمان با شبهای قبل فرق کنه( مثلا هرشب ساعت 1 دانلود نکنی ، یه شب 1 یه شب 1:20 یه شب 2 و کلا نظمی نداشته باشه)
در مورد حجم دانلود هم هر شب با شب قبلی فرق کنه (مثلا یه شب 600 مگ یه شب 1 گیگ یه شب 500 مگ و کلا نظم خاصی نباشه )

به فرض از ساعت 1 تا 8 صبح ماکزیمم 1گیگ دانلود بشه کرد اگر این برنامه یه مدتی ادامه داشته باشه به احتمال زیاد شما کاندیدای مناسبی برای محدودیت و سرعت 3 کیلوباتیت خواهید بود:31:

پیشنهاد: من هیچ شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیدم چون همشون کم وبیش مشکلات خاص خودشون رو دارند واگر جایی ارفاقی میکنند جای دیگشون میلنگه

اگر اصرار دارید که از شاتل بگیرید از این توصیه هایی که کردم پیروی کنید دچار مشکل کمتری میشید ولی تصمیم گیری با خودتونه (فقط شاتله که شبانه رو برای بعضی ها محدود میکنه و تاحالا نشنیدم isp دیگه ای این کار رو بکنه)

omidshaman
13-05-2012, 18:15
سلام به دوستان خوب

یکی دمش گرم کامل و پوست کنده بگه که اگر رفتیم سراغ شاتل تو دام نیفتیم گرچه اصفهونیم و پول نمیدیم باو!:31:

و اینکه دیدم به بعضی کاربرا قبل عید 11 گیگ دانلود دادن درسته یا نه؟ درست نمیدونم شاید اشتباه بگم:19:

ممنون عزیزانم:40:

من این پست را دیدم:

من 512 eco دارم سرعت دانلود روزانه 230-240 - دانلود شبانه هم حساب کتابی نداره! بعضی وقتا 50 -60 بعضی وقتا همون سرعت روزانه بعضی وقت ها هم 2-3 کیلو هر ثانیه :31:
پینگشم به شدت مضخرفه البته تو شهر من شهر شما رو نمی دونم...
پشتیبانی هم از این پشتیبانی انلاین و از این جور غرتی بازیا داره که خوب بعضی وقت ها کار راه اندازه بعضی وقت ها هم بد میره رو اعصاب...
درباره محدودیت هم بله داریم مثلا اگر شما2-3 شب پشت سر هم شب تا صبح دانلود کنی سرعتت میشه نصف دیال اپ!
درباره کیفیت هم نظر نمیدم چون تو کرمون شرکت خوب نداریم!>.
11 گیگ هم ندادن! خیلی ترافیک رایگان بدن هر 6 ماه 3 گیگ بعضی وقت ها هم مثلا می گن 3 گیگ بخرین 6 گیگ بگیرین...
"و اگر از حجم دانلود موند برای شبانه ! میتونیم در روزانه استفادهب کنیم ؟" شبانه که حجمی نیست!...
در کل اگر می خوای هر شب دانلود کنی شاتل نگیر بدردت نمی خوره ولی خوب اگر می خوای استفاده معمولی بکنی مثلا ماهی 10 گیگ رایگان دانلود کنی زیاد بدک نیست...

mehdi_np
13-05-2012, 18:23
شنیدم شاتل هدیه تولد 3 گیگ میده حقیقت داره؟

omidefatemeh
14-05-2012, 00:19
سلام دوستان شاتل در منطقه امامت چطوره؟ پینگش و سرعت آپ و دانش و نمونه عرض کنید لطفا
من لایزر بودم که به آسیاتک منتقل شدم راضی نیستم
هرچند در جریانم که اینترنت کلا اوضاع خوبی نداشته تو این دو سه هفته تو همه شرکتا درکل ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
تهران - منطقه امامت (پیروزی)

hasti_ma
14-05-2012, 07:15

بله شاتل به تمام مشترکین اکو بغیر اکولایت روز تولد زنگ میزنن 3 گیگ رایگان هدیه تولد میده که چقدرم حال بده چون گیگ ها به دوره بعد اضافه میشه دیگه محدودیت نداره :8:

hasti_ma
14-05-2012, 07:17
سلام دوستان شاتل در منطقه امامت چطوره؟ پینگش و سرعت آپ و دانش و نمونه عرض کنید لطفا
هرچند در جریانم که اینترنت کلا اوضاع خوبی نداشته تو این دو سه هفته تو همه شرکتا درکل ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام دوستم من پیروزی نبردم امامت نیستم ولی خدمتت عرض کنم سرعت روزانه ش خیلی هم خوبه من از فیلتر شکن و ------ هم استفاده میکنم مشکلی ندارم وقتی تو مصرف شبانه ات باید یواش یواش دانلود کنی

hasti_ma
14-05-2012, 07:42
سلام داداش

دانلود نامنظم یعنی هم در حجم و هم در زمان با شبهای قبل فرق کنه( مثلا هرشب ساعت 1 دانلود نکنی ، یه شب 1 یه شب 1:20 یه شب 2 و کلا نظمی نداشته باشه)
در مورد حجم دانلود هم هر شب با شب قبلی فرق کنه (مثلا یه شب 600 مگ یه شب 1 گیگ یه شب 500 مگ و کلا نظم خاصی نباشه )

به فرض از ساعت 1 تا 8 صبح ماکزیمم 1گیگ دانلود بشه کرد اگر این برنامه یه مدتی ادامه داشته باشه به احتمال زیاد شما کاندیدای مناسبی برای محدودیت و سرعت 3 کیلوباتیت خواهید بود:31:

پیشنهاد: من هیچ شرکت خاصی رو پیشنهاد نمیدم چون همشون کم وبیش مشکلات خاص خودشون رو دارند واگر جایی ارفاقی میکنند جای دیگشون میلنگه

اگر اصرار دارید که از شاتل بگیرید از این توصیه هایی که کردم پیروی کنید دچار مشکل کمتری میشید ولی تصمیم گیری با خودتونه (فقط شاتله که شبانه رو برای بعضی ها محدود میکنه و تاحالا نشنیدم isp دیگه ای این کار رو بکنه)

تا اونجای که من تو پارس رفتم نه بابا همه جایی چون پارس آنلاین هم داره همین کار رو میکنه اینجا رو بخون می فهمی :
بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

می دونی شاتل و شرکتهای دیگر شدند مخابرات و ایرانسل هرکاری ایرانسل میکنه چندماه بعد شایدم 1 سال بعد مخابرات تبلیغ می کرد مثلا انتقال شارژ از ایرانسل به ایرانسل 1 سال گذشت مخابرات یاد گرفت که تو کارش موفق هم نبود چون همیشه ی خدا ارور میده یا همین پیشواز زنگها .........
شاتل هم همینطور هرکاری میکنه شرکتهی دیگه یاد میگرن ! خدایی ها
1- شاتل یه قانون گذشت همون قانون و چند ماه بعد من تو سایت آسیاتک دیدم 2- شاتل شیر کردن ومدیریت دانلود در ساعت رایگان و گذاشت بعد 1 سال پارس آنلاین هم دید خوبه اوناهم دارن اعمال می کنند جالبه تازه بقیش یادم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشم میاد همه دارن دنبال شاتل میان تازه شاتل اولین شرکتی بوده که شبانه رایگان رو مد کرده و گذاشته و پشتیبانی 24 ساعته داشته و داره
لابد پس فردا شرکتهای دیگه به تقلید شاتل میخوان علاوه بر هدیه تولد هدیه سالگرد ازدواج بدن خودمونیم ها بازم شاتل ... راضیم ازش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ariajoker
14-05-2012, 09:11
روزانه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شبانه :

mr-dion
14-05-2012, 09:32
روزانه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شبانه :

دوست عزیز اینجا تاپیک شاتل هست نه اسیاتک

azaramir
14-05-2012, 10:38
سلام من بلاخره از شر شاتل راحت شدم افتادم تو شر پارس انلاین سرعتم 16 مودم روشن میکنم چند ساعت بعد میتونم کانکت بشم

hasti_ma
14-05-2012, 13:35
سلام من بلاخره از شر شاتل راحت شدم افتادم تو شر پارس انلاین سرعتم 16 مودم روشن میکنم چند ساعت بعد میتونم کانکت بشم

چون میگی رفتی پارس آنلاین بعد فک نمیکنی داری از شاتلی ها سوال میکنی که باید از پارس آنلاینی ها بپرسی !!!! :31:
خوب برو تو تایپیک پارس بپرس که از جنس سرویس خودت دارن :31::31:

persiangulf7
14-05-2012, 15:13
سلام دوستان
من قبلا Art-128 داشتم که بعد از نامحدود شدنش اصلا ازش راضی نبودم هم سرعتش اومد پایین هم هی محدود می شدم
حالا از اول اردیبهشت تغییر دادم به Eco-512 که موقع تغییر قرار داد مخصوصا پرسیدم که Eco آدم دیگه محدود نمی شه؟ گفتن نه و حداقل سرعتم 50Kb هست حتی شبا!!!
حالا 2تا سوال دارم:
1. من 1 روز اصلا خونه نبودم از صبح تا عصر ولی pc و modem روشن بود ولی دانلود نمی کرد, اومدم خونه گزارش گرفتم زده بود یه چیزی بین 500-700 MB دانلود!!! زنگ زدم پشتیبانی یه بی سواد بهم اوفتاد هی من من کرد آخرم گفت modem روشن بوده و modem روشن خودشم مصرف می کنه! بهش می گم آخه 500MB!!!! اونم هی همون جمله رو تکرار کرد.
می خوام بدونم برا کسه دیگم اتفاق افتاده؟ یعنی شاتل ترافیک می دزده؟

2. هفته اول سرعت دانلود شبانم خوب بود ولی الان یه هفته یه هفته و نیمه که سرعت افتزاحه. شانس بیارم 2-3 دقیقه میره رو 6. بقیشم که همش زیره 6! پشتیبانیم می گه طبیعیه و طبق قرارداد از 6 به بالا قابل قبوله. می خواستم ببینم این دفه تو Eco غیرعلنی محدودم کردن؟ و آیا راهی هست برای دانلود شبانه با همون سرعت 40-50؟ مثلا دانلود نامنظم؟

omidefatemeh
14-05-2012, 15:46
سلام دوستان
من قبلا Art-128 داشتم که بعد از نامحدود شدنش اصلا ازش راضی نبودم هم سرعتش اومد پایین هم هی محدود می شدم
حالا از اول اردیبهشت تغییر دادم به Eco-512 که موقع تغییر قرار داد مخصوصا پرسیدم که Eco آدم دیگه محدود نمی شه؟ گفتن نه و حداقل سرعتم 50Kb هست حتی شبا!!!
حالا 2تا سوال دارم:
1. من 1 روز اصلا خونه نبودم از صبح تا عصر ولی pc و modem روشن بود ولی دانلود نمی کرد, اومدم خونه گزارش گرفتم زده بود یه چیزی بین 500-700 MB دانلود!!! زنگ زدم پشتیبانی یه بی سواد بهم اوفتاد هی من من کرد آخرم گفت modem روشن بوده و modem روشن خودشم مصرف می کنه! بهش می گم آخه 500MB!!!! اونم هی همون جمله رو تکرار کرد.

2. هفته اول سرعت دانلود شبانم خوب بود ولی الان یه هفته یه هفته و نیمه که سرعت افتزاحه. شانس بیارم 2-3 دقیقه میره رو 6. بقیشم که همش زیره 6! پشتیبانیم می گه طبیعیه و طبق قرارداد از 6 به بالا قابل قبوله. می خواستم ببینم این دفه تو Eco غیرعلنی محدودم کردن؟ و آیا راهی هست برای دانلود شبانه با همون سرعت 40-50؟ مثلا دانلود نامنظم؟

من 10 بار مودمم روشن بوده از صبح تا شب و شب تا صبح هیچ وقت ترافیک کم نشده اونم 500 مگ!!!!! هم وقتی لایزر بودم و هم وقتی رفتم آسیاتک

sunmaster_7
14-05-2012, 15:52

به هیچ عنوان سمت شاتل نیا. واسه شبی ۲۵۰-۳۰۰ مگ منو ۵ ماه محدود کردن ۸-۹ ماه است که شاتل افتضاح شده واسه داونلود . فقط واسه وبگردی . پست قبلی منو بخون

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

عزیز بعضی ها میگن یک خانم زنگ می زنه تبریک می گه هدیه گرفتن والا من چند سال شاتل بودم حتا یک سیبیل کلفت زنگ نزد واسم فاتحه بخونه.

persiangulf7
14-05-2012, 15:52
من 10 بار مودمم روشن بوده از صبح تا شب و شب تا صبح هیچ وقت ترافیک کم نشده اونم 500 مگ!!!!! هم وقتی لایزر بودم و هم وقتی رفتم آسیاتک
من خودم همیشه 24 ساعت مودمم روشن و هیچ وقت یه همچین چیزی نشده بود. این اولین باره واسه همین تعجب کردم و فکر می کنم دارن ترافیک از آدم می زنن :31:

sunmaster_7
14-05-2012, 16:00
سلام دوستان
حالا 2تا سوال دارم:

ورود شما را به جامعه محدودین خوش امد می گم تا اخر این ماه صبر کن از محدودیت در نیومدی تا اخر ماه بعد صبر کن!!!!! نشد خوب ماه بعدّّّّّّّّّ !!! محدودیت مهلت قرار داد یا عمرت بالاخره یکیش تموم میشه!!!!

jackson2010
14-05-2012, 16:06
تا اونجای که من تو پارس رفتم نه بابا همه جایی چون پارس آنلاین هم داره همین کار رو میکنه اینجا رو بخون می فهمی :
بررسی وضعیت ADSL پارس آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Ft78483-page183.html)

می دونی شاتل و شرکتهای دیگر شدند مخابرات و ایرانسل هرکاری ایرانسل میکنه چندماه بعد شایدم 1 سال بعد مخابرات تبلیغ می کرد مثلا انتقال شارژ از ایرانسل به ایرانسل 1 سال گذشت مخابرات یاد گرفت که تو کارش موفق هم نبود چون همیشه ی خدا ارور میده یا همین پیشواز زنگها .........
شاتل هم همینطور هرکاری میکنه شرکتهی دیگه یاد میگرن ! خدایی ها
1- شاتل یه قانون گذشت همون قانون و چند ماه بعد من تو سایت آسیاتک دیدم 2- شاتل شیر کردن ومدیریت دانلود در ساعت رایگان و گذاشت بعد 1 سال پارس آنلاین هم دید خوبه اوناهم دارن اعمال می کنند جالبه تازه بقیش یادم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوشم میاد همه دارن دنبال شاتل میان تازه شاتل اولین شرکتی بوده که شبانه رایگان رو مد کرده و گذاشته و پشتیبانی 24 ساعته داشته و داره
لابد پس فردا شرکتهای دیگه به تقلید شاتل میخوان علاوه بر هدیه تولد هدیه سالگرد ازدواج بدن خودمونیم ها بازم شاتل ... راضیم ازش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر شما درست گفته باشی ! این خودش نشون میده که همه ی بدبختیا و محدودیتها اول از شاتل آب خورده و بعدا سرایت کرده:31::21:

mosi-comp
14-05-2012, 16:15
سلام دوستان
حالا 2تا سوال دارم:

من حدود یکساله eco-512 دارم.
1- تو این مدت مودمم 24 ساعته روشن بوده. و تا حالا هیچ گزارش ترافیک غیرعادی مشاهده نکردم. و پشتیبانی کاملاً چرت گفته. احتمالاً windows update روشن بوده یا scheduler نرم افزار دانلودت روشن شده یا بدترین حالت یکی وایرلست رو -- کرده. شایدم واقعاً شاتل اشتباه کرده.
2- همینه دیگه باید بسازی. من هنوز نحوه عملکرد سیستم محدود کردنشون رو پیدا نکردم. حدوداً ماهی 10 گیگ شبانه دانلود کنی مشکلی نیست. یه بار 20 گیگ مجانی تو یه ماه دانلود کردم دو هفته محدودم کرد. لامسب طوریم محدود می کنه که حتی صفحه اینترنت هم باز نمیشه :)

persiangulf7
14-05-2012, 18:02
ورود شما را به جامعه محدودین خوش امد می گم تا اخر این ماه صبر کن از محدودیت در نیومدی تا اخر ماه بعد صبر کن!!!!! نشد خوب ماه بعدّّّّّّّّّ !!! محدودیت مهلت قرار داد یا عمرت بالاخره یکیش تموم میشه!!!!
من از Art به محدودیت عادت داشتم فقط نمیدونsتم Eco هم داره :31:

من حدود یکساله eco-512 دارم.
1- تو این مدت مودمم 24 ساعته روشن بوده. و تا حالا هیچ گزارش ترافیک غیرعادی مشاهده نکردم. و پشتیبانی کاملاً چرت گفته. احتمالاً windows update روشن بوده یا scheduler نرم افزار دانلودت روشن شده یا بدترین حالت یکی وایرلست رو -- کرده. شایدم واقعاً شاتل اشتباه کرده.

نه بعدش چک کردم وایرلسم که خاموش بود اصلا روترش. توی Pc هم هیچی حتی 1 MB دانلود نکرده بود واسه همین فکر می کنم کاره خوده شاتله :41:

لامسب طوریم محدود می کنه که حتی صفحه اینترنت هم باز نمیشه :)
lol =))

راستی ISP هست که سرعت شبانش خوب باشه؟ یا همه همین گندن؟ (اصلا اینجا جای این سوال بود؟:20:)

ELDORAMO
14-05-2012, 19:55
نه بعدش چک کردم وایرلسم که خاموش بود اصلا روترش. توی Pc هم هیچی حتی 1 MB دانلود نکرده بود واسه همین فکر می کنم کاره خوده شاتله
شرکتی که من ازش نت گرفتم توی اولین اشتراک و اتصالم تا مدتی مدام ترافیک کم میکرد و در حال دانلود بود ظاهرا بقیه هم همین مسئله رو داشتن اما بعد درست شد یعنی همه فقط اول اشتراکشون این مشکل رو داشتن

لامسب طوریم محدود می کنه که حتی صفحه اینترنت هم باز نمیشه

اقدامی بس ناجوانمردانه میکنه! بی خبر شبیخون میزنه از طرفی چون ساعت یک تا هشت دانلودش رایگان هست مدت زیادی اینترنت قطع میشه فقط روزها وصله

1. من 1 روز اصلا خونه نبودم از صبح تا عصر ولی pc و modem روشن بود ولی دانلود نمی کرد, اومدم خونه گزارش گرفتم زده بود یه چیزی بین 500-700 MB دانلود!!!

البته اگه دقت کنی گاهی اوقات مودم برای اتصال مخصوصا اگه USB باشه مدت ها زور میزنه ( توی ویندوز seven ) به نظر من اگه این اتصال انجام نشه میتونه مدام sent و receive انجام بده و ترافیک رو کم کنه

ELDORAMO
14-05-2012, 20:01
دوستانی که شبا از سایت دانلودها دانلود میکنن چند کانکشن میتونن ایجاد کنن؟
من الان دو سه شب شده برای هر دانلود از هر سایتی به خصوص دانلودها، بیشتر از دو کانکشن ایجاد نمیشه همین باعث میشه سرعت دانلود از 360 به حدود 40-50 رسیده
این مشکل مربوط به ISP هست یا سرور دانلود یا نرم افزار دانلود؟ البته نرم افزار هم تعداد کانکشن ها روی 16 تنظیم هست

---

مشکل حل شد
علت این مشکل تداخل نرم افزار دانلود با فایروال سیستم یا انتی ویروس هست که با خاموش کردن نود32 مشکل برطرف شد

morteza.1975
15-05-2012, 04:25
برای من پیش اومده و هنوز هم هست من وقتی شبها دانلود میکنم و بعد از تنظیم کردن کامپیوترم سر ساعت خاموش میشه ولی مدم روشنه و بارها دیدم که مثلآ ساعت 8 کامپیوترم خاموش بوده ولی ساعت 12 که از خواب بلند شدم دیدم که 10 مگ کم کرده

راستی دوستان من رو که یادتونه اکانت 6 ماه 512eco داشتم نزدیک به 1 ماه و 10 روز دیگه اکانتم تموم میشه و از شاتل میرم جالبه اون زمان سرعتم چه شب و چه روز از 65 بالاتر نمیرفت تو زمان محدود شدن هم که میشد 10 ولی الان که ساعت 5:22 دقیقه هست دارم با سرعت 240 تا دانلود میکنم خودم هم فهمیدم برای چی به این خاطر سرعتم رفته بالا که باز هم قراردادم رو تمدید کنم عمرآ دیگه تمدید کنم حتی اگه بشه 500 تا چون میدونم به محض تمدید قرار داد باز هم همون اش و همون کشک پس شاتل به زودی از دستت راحت میشم :21:

morteza.1975
15-05-2012, 04:33

من رو بردی به خاطرات 5 ماه پیشم یادش بخیر چقدر شاتل من رو محدود میکرد هی میومدم اینجا میگفتم چه اشتباهی کردم و. الان اینو گفتی یاد خاطزاتم افتادم فقط 1 ماه و 10 روز دیگه مونده

hasti_ma
15-05-2012, 07:50
اگر شما درست گفته باشی ! این خودش نشون میده که همه ی بدبختیا و محدودیتها اول از شاتل آب خورده و بعدا سرایت کرده:31::21:

سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه دیگه توجه نکردی ااین یعنی شاتل انقدر بزرگه و قدرت داره که تمام شرکتها تو مسیرش راه میرن اگر کسی هم نخواد تقلید کنه سوت میشه مثله لایزر .....
با چک کردن فروم ها فهمیدم دیر و زود تمام شرکت ها قوانین شاتل را پیاده میکنن چه 6 ماه چه 1سال این درس برای بزرگ کردن شرکتشونه که از شاتل یاد میگرن
نتیجه ی بعدی اینه که حتی اگر از شرکت شاتل هم برید باز باید با قوانین شاتل دست و پنجه نرم کنید حالا یا تو خود شاتل یا تو پارس آنلاین یا ......... پس منم که از شاتل راضیم دیگه از این به بعد هم باهاش میمونم ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :8:

---------- Post added at 08:50 AM ---------- Previous post was at 08:48 AM ----------

به هیچ عنوان سمت شاتل نیا. واسه شبی ۲۵۰-۳۰۰ مگ منو ۵ ماه محدود کردن ۸-۹ ماه است که شاتل افتضاح شده واسه داونلود . فقط واسه وبگردی . پست قبلی منو بخون

---------- Post added at 04:52 PM ---------- Previous post was at 04:47 PM ----------

عزیز بعضی ها میگن یک خانم زنگ می زنه تبریک می گه هدیه گرفتن والا من چند سال شاتل بودم حتا یک سیبیل کلفت زنگ نزد واسم فاتحه بخونه.

سلام دوستم زنگ بزن واحد فروش علتش رو بپرس به همه هدیه تولد تعلق میگیره من خودم ته قضیه هدیه تولد رو پارسال در اوردم انقد زنگیدم ...... تمام اکو ها بغیر از اکولایت مخصوصا اگر تهرانی هستی سریع جوابتو میدن

hasti_ma
15-05-2012, 08:12
عزیز بعضی ها میگن یک خانم زنگ می زنه تبریک می گه هدیه گرفتن والا من چند سال شاتل بودم حتا یک سیبیل کلفت زنگ نزد واسم فاتحه بخونه.[/QUOTE]

شاتل پارسال هم بمن زنگ زد هدیه امم گرفتم شما چرا زنگ نزدی به واحد فروش ؟؟ سرویس تون چیه ؟

Farhad 8904
15-05-2012, 09:16
دوستان اصفهانی که از شاتل استفاده می کنند میشه لطف کنید یک تست از پینگ خودتون اینجا بگذارید؟؟؟پ
ممنون

jackson2010
15-05-2012, 15:52
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نه دیگه توجه نکردی ااین یعنی شاتل انقدر بزرگه و قدرت داره که تمام شرکتها تو مسیرش راه میرن اگر کسی هم نخواد تقلید کنه سوت میشه مثله لایزر .....
با چک کردن فروم ها فهمیدم دیر و زود تمام شرکت ها قوانین شاتل را پیاده میکنن چه 6 ماه چه 1سال این درس برای بزرگ کردن شرکتشونه که از شاتل یاد میگرن
نتیجه ی بعدی اینه که حتی اگر از شرکت شاتل هم برید باز باید با قوانین شاتل دست و پنجه نرم کنید حالا یا تو خود شاتل یا تو پارس آنلاین یا ......... پس منم که از شاتل راضیم دیگه از این به بعد هم باهاش میمونم ..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :8:

سلام
به نظرتون احترام میگذارم. ولی این جور برداشتها نشون میده که وقتی شرکتها بخوان قانون رو دور بزنند دست به یکی میکنند و مشترک هم اینجا ضرر میکنه ونه شرکتها (با همین روشه که الان هر چیزی رو توی بازار میخوای بخری قیمتش با هفته ی پیش فرق کرده و گرون تر شده)
البته این قانون محدودیتی که توی شاتل هست عمرا توی هیچ شرکت دیگه ای پیدا نمیکنی (هیچ شرکتی سرعت 3 کیلوبایت در شب رو سرعت استاندارد و واقعی اعلام نکرده و نمیکنه)

mohsentanha
15-05-2012, 16:33

شاتل پارسال هم بمن زنگ زد هدیه امم گرفتم شما چرا زنگ نزدی به واحد فروش ؟؟ سرویس تون چیه ؟[/QUOTE]
سال قبل تولدم زنگ نزدن من خودم زنگ زدم گفتم 3گیگ ترافیک رایگان میخوام:27::27:
بعد یه خانمه زنگید تبریک گفتیدش بعد هدیه رو 12 شب کوبوند به حساب adsl ام :31::31:

sunmaster_7
15-05-2012, 18:32

شاتل پارسال هم بمن زنگ زد هدیه امم گرفتم شما چرا زنگ نزدی به واحد فروش ؟؟ سرویس تون چیه ؟[/QUOTE]

هستی جان سرویس اکو ۵۱۲ . اصولا منت کشی تو ذات من نیست اما چند بار برای شکایت از محدودیت تماس گرفتم. یک بار به این موضوع اشاره کردم که ۵ سال است مشترک شما هستم این چه طرز رفتار است. گفتند پیگیری میکنیم خبری نشد . چون مشکل من محدودیت شبانه به مدت ۵ ماه مداوم بود پیگیر نشدم. مشخص بود یک کاغذ جلویشان بود از روی ان می خواندند جواب های تکراری وعده سرخرمن چند هفته دیگر هم صبر کنید. حتی ترکیب کلمات مشابه.
می گفتم کی از محدودیت در میام مگفتن نمیدونیم نرم افزار می دونه . گفتم نرم افزار تو کامپیوتر است که زیر دست شماست. ببین به من بگو .می گفت نمی تونم . گغتم گوشی رو به کسی بده که بلد باشه.می گفت نمیشه. اخرش بعد از کلی بحث به این نتیجه می رسیدیم که شاتل چیزی به اسم محدودیت نداره!!!

sunmaster_7
15-05-2012, 18:33
هستی جان سرویس اکو ۵۱۲ . اصولا منت کشی تو ذات من نیست اما چند بار برای شکایت از محدودیت تماس گرفتم. یک بار به این موضوع اشاره کردم که ۵ سال است مشترک شما هستم این چه طرز رفتار است. گفتند پیگیری میکنیم خبری نشد . چون مشکل من محدودیت شبانه به مدت ۵ ماه مداوم بود پیگیر نشدم. مشخص بود یک کاغذ جلویشان بود از روی ان می خواندند جواب های تکراری وعده سرخرمن چند هفته دیگر هم صبر کنید. حتی ترکیب کلمات مشابه.
می گفتم کی از محدودیت در میام مگفتن نمیدونیم نرم افزار می دونه . گفتم نرم افزار تو کامپیوتر است که زیر دست شماست. ببین به من بگو .می گفت نمی تونم . گغتم گوشی رو به کسی بده که بلد باشه.می گفت نمیشه. اخرش بعد از کلی بحث به این نتیجه می رسیدیم که شاتل چیزی به اسم محدودیت نداره!!!

trusted
15-05-2012, 19:25
سلام دوستان
حالا 2تا سوال دارم:

1. وقتی مودم شما روشن باشه یعنی به شبکه شاتل وصله و یه مقدار Send,Recive داره (در حد کیلوبایت) ، اینکه شما صبح رفتی و تا عصر دیدید که این مقدار ترافیک مصرف شده خیلی عوامل می تونه باعثش شده باشه
با توجه به اینکه کامپیوتر شما هم روشن بوده شاید نرم افزاری یا آنتی ویروسی خودشون آپدیت کرده ، شاید تورنت داشته باشی که خودش هم ارسال داره و هم دریافت ، شاید سیستمت ویروسی باشه که باغث بشه پهنای باندت در حال استفاده بشه و از ترافیکت کسر بشه اگر هم مودمت وایرلس باشه که ممکنه کسی از وایرلست استفاده کرده باشه و شاید کسی پشت سیستمت نشسته و استفاده کرده و خیلی عوامل دیگه ...

2. شما قبلش چقدر دانلود کردی؟ می تونی از ترافیک رایگان استفاده شده این ماه و ماه قبلت بزاری ؟ احتمالا سرویستو با مشترکای مثل خودت شیـــر کردن ، میزان ترافیک مصرفی رایگانتو بزار ببینیم

توی روز سرعت شما خوبه و فقط شبها مشکلی داری؟ سرعت روزت چقدره؟ و الان شبها چقدره؟

mohclev
15-05-2012, 20:05
سلام بچه ها ، من احتمالا از شاتل یه ساله سرویس بگیرم
میشه کسی بهم توضیح بده که فرق اینا چیه:
1-
ART 6 بگیرم با این مشخصات:
سرعت دریافت 512 سرعت آپلود 256 ترافیک نامحدود با قیمت 93 تومن
2-
ECO512
سرعتها مثل همون ، ترافیک 15 گیگ و با قیمت ۱۱۴٫۹۰۰
--------------------------------------------
برام عجیبه با اینکه Eco باید اقتصادی باشه ولی انگار گرون تره؟

ممنون میشم اگه کسی بهم توضیح بده که اینا چیه... اگر اوکی بشه تو هفته ی آینده برم دنبالش

پیش پیش ممنون

brain
16-05-2012, 00:03
سلام.
بچه ها جدیدا اتفاقی افتاده ؟ من art 3 دارم تا چند روز پیش لینک مستقیم دانلود میکردم حدود 100 کیلوبایت سرعت میداد.
جدیدا دیگه از 60 بالاتر نمیره. پینگم هم بدتر شده تو بازیا.

جریان چیه ؟ پهنای باند رو بستن ؟

hasti_ma
16-05-2012, 07:42

آره میگن شیرینگه محدودیت نیست !
من اون موقع ها که منم سرعتم کم میشدم اونم بخاطر مصرف زیاد شبانه دیگه اصلا دانلود نمیکردم تا 1هفته درست میشد... برای شما مشکل شبانه است ؟؟ من تو روز سرعتم خوب بودا

---------- Post added at 08:42 AM ---------- Previous post was at 08:38 AM ----------

سلام
به نظرتون احترام میگذارم. ولی این جور برداشتها نشون میده که وقتی شرکتها بخوان قانون رو دور بزنند دست به یکی میکنند و مشترک هم اینجا ضرر میکنه ونه شرکتها (با همین روشه که الان هر چیزی رو توی بازار میخوای بخری قیمتش با هفته ی پیش فرق کرده و گرون تر شده)
البته این قانون محدودیتی که توی شاتل هست عمرا توی هیچ شرکت دیگه ای پیدا نمیکنی (هیچ شرکتی سرعت 3 کیلوبایت در شب رو سرعت استاندارد و واقعی اعلام نکرده و نمیکنه)

مرسی...
منم میدونم به ضرر ماست ولی من تمام راه ها را امتحان کردم آخرشم اعلام شد هیچ چیزی غیرقانونی نیست طبق قوانین سازمان تنظیمات و مقررات وقتی اونا این و بگن ...
چرا اصرار داری فقط شاتل ببین من دوستام پارس دارم دقیقا مشکل ماها را دارند البته به تازگیا مطمئن باش به زودی به تمام شرکت ها منتقل میشه

ELDORAMO
16-05-2012, 10:24
1-
2-
ECO512

ممنون میشم اگه کسی بهم توضیح بده که اینا چیه... اگر اوکی بشه تو هفته ی آینده برم دنبالش

پیش پیش ممنون
به هیچ عنوان از هیچ شرکتی اشتراکی بیشتر از چند ماه نگیر مخصوصا شاتل
چون سیاست های شرکت ها مدام تغییر میکنه و شرکتی مثل شاتل که سابقه دروغ و ریا و شبیخون داره ممکنه یهو کیفیت سرویست رو تغییر بده و چند ماه مجبور شی نت رو با همون کیفیت تحمل کنی معمولا اوایل اشتراک کیفیت خوبه اما بعدش دیگه ادم حسابت نمی کنن
توضیحات بیشتر رو سایر دوستان میدن[COLOR="Silver"]

fanoostalaei
16-05-2012, 13:52
سلام دوستان برای کسی همچین پ-خ اومده>؟؟؟؟؟

skyzare
16-05-2012, 15:02

با سلام .

اوه ...چه جالب ! :31:

shahramcat
16-05-2012, 16:07
سلام

برای من هم اومده ! حالا بد نیست شماره رو بگیم سنگ مفت گنجیشک هم مفت من که شماره رو دادم ببینیم چی میشه شاید سرویس بهتر بشه البته من ناراضی نیستم اما خوب بهتر هست که بدیم .

ESTEGHLAL 67
16-05-2012, 16:23

واسه منم اومده حالا نمیدونم شماره رو بدم یا نه

jackson2010
16-05-2012, 16:37
آره میگن شیرینگه محدودیت نیست !
من اون موقع ها که منم سرعتم کم میشدم اونم بخاطر مصرف زیاد شبانه دیگه اصلا دانلود نمیکردم تا 1هفته درست میشد... برای شما مشکل شبانه است ؟؟ من تو روز سرعتم خوب بودا

مرسی...
منم میدونم به ضرر ماست ولی من تمام راه ها را امتحان کردم آخرشم اعلام شد هیچ چیزی غیرقانونی نیست طبق قوانین سازمان تنظیمات و مقررات وقتی اونا این و بگن ...
چرا اصرار داری فقط شاتل ببین من دوستام پارس دارم دقیقا مشکل ماها را دارند البته به تازگیا مطمئن باش به زودی به تمام شرکت ها منتقل میشه

سلام
ببین شاتل و شرکاشون می خوان این کار غیر قانونی رو قانونیش کنند (مثل سایر چیزهایی که در کشور عزیز ما که اول غیر قانونی هستند ولی قانونی جلوه داده میشوند
مثال چیزهای غیرقانونی که فعلا قانون هستند:
غيرقانوني بودن كاهش بيمه بيكاري
غیرقانونی بودن افزایش نرخ مکالمات تلفنی
غیرقانونی بودن اخذ 5 درصد حقالزحمه
غیرقانونی بودن حق بیمه از ۴ درصد مالیات بر ارزشافزوده بنگاهها
غیر قانونی بودن صید ماهی با قلاب در صورت نداشتن مجوز
غیر قانونی بودن فعالیت برخی از موسسات مالی بدون مجوز
...
کلا محدود کردن سرعت توسط شاتل یا هر شرکت دیگه ای غیر قانونیه حالا چه من نوعی خوشم بیاد چه نیاد:31:

hossein_1365
16-05-2012, 17:00

fanoostalaei
16-05-2012, 17:07
واسه منم اومده حالا نمیدونم شماره رو بدم یا نه

اگه به من زنگ بزنن اونقدر میگم تا بگه خوبه و قطع کنه
تو تبریز که زنگ زده بودن اونقدر ازشون بد گفتم که خودش از دستم ذله شد و قطع کرد:31:

jackson2010
16-05-2012, 17:18
سلام

برای من هم اومده ! حالا بد نیست شماره رو بگیم سنگ مفت گنجیشک هم مفت من که شماره رو دادم ببینیم چی میشه شاید سرویس بهتر بشه البته من ناراضی نیستم اما خوب بهتر هست که بدیم .

سلام

بیشتر شبیه کلاهبرداریه تا واقعیت.بقیه صبر کنند ببینیم اون دوستانی که شماره دادند چه گلی به سرشون میزند

LOVEFORLOVE
16-05-2012, 20:36
من از شاتل اشتراک داشتم 15 روزی بدهی ندادم الان خطم جمع آوری شده فقط یک بار اس اومد حالا چی کار کنم اینترنت از کجا بگیرم؟

Meysam Raz
17-05-2012, 04:05
دوستان من اکو 512 شاتل دارم
خلاصه دو سه شب توپ دانلود زدم محدودم کردن الان باسرعت 6 کیلو بایت دارم وب میگردم
کسی میدونه چجوری میشه از این وضعیت فلاکت در اومد؟
متاسفانه به دلایلی نمیخوام با شرکت تماس بگیرم (بماند)
اگر راهکاری بلدید بگید
یه نفر نوشته بود دو سه شب دانلود کن بعد دو شب اصلا دانلود نکن حتی وب گردی یه همچین چیزی امکان داره؟

jackson2010
17-05-2012, 04:21
دوستان من اکو 512 شاتل دارم
خلاصه دو سه شب توپ دانلود زدم محدودم کردن الان باسرعت 6 کیلو بایت دارم وب میگردم
کسی میدونه چجوری میشه از این وضعیت فلاکت در اومد؟
متاسفانه به دلایلی نمیخوام با شرکت تماس بگیرم (بماند)
اگر راهکاری بلدید بگید
یه نفر نوشته بود دو سه شب دانلود کن بعد دو شب اصلا دانلود نکن حتی وب گردی یه همچین چیزی امکان داره؟

سلام

هر وقت از محدودیت درومدی اینطوری باید دانلود کنی یعنی نامنظم

حالا دانلود نامنظم یعنی: هم در حجم و هم در زمان با شبهای قبل فرق کنه( مثلا هرشب ساعت 1 دانلود نکنی ، یه شب 1 یه شب 1:20 یه شب 2 و کلا نظمی نداشته باشه)

به فرض از ساعت 1 تا 8 صبح ماکزیمم 1گیگ دانلود بشه کرد اگر چند شب اینجوری یپیش بری به احتمال زیاد شما کاندیدای مناسبی برای محدودیت و سرعت 3 کیلوبایتی خواهی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pmnnmp
17-05-2012, 09:13
شاتل لطف فرمود من رو هم محدود کرد .
دوشب پیش حدود نیم گیگ دانلود کردم،
دیشب سرعت شبانه رو کردن 3 کیلو بایت!!!!!!!!!!!!
من با تمام وجود از مسئولان اینترنت بسیار بسیار پرسرعت 3 کیلو بایتی شاتل تشکر می کنم

خنده داره واقعا ، چند دقیقه باید صبر کنی تا یه صفحه باز بشه،
شورشو در اوردن، کارشون فقط چاپیدن ملته...

bugz
17-05-2012, 11:26
.......
21 روز فسخ کردم، هنوز پول 2 ماهی رو که باید بهم بدن رو ندادن!!! هر دفع زنگ می زنم امروز فردا می کنن.

brain
17-05-2012, 13:14
سلام.
یکی میتونه جریان این محدود کردن هارو بگه ؟ من اصلا در جریان نیستم. آخه چند روزیه سرعتم افت پیدا کرده. :41: نکنه محدودم کردن :13:
art 3 دارم من.

چند روز پیش لینک مستقیم رو با سرعت 100 میرفت ولی الان از 55-60 بیشتر نمیشه.
پینگم تو بازیهای آنلاین مثله wow هم خیلی افتضاح شده.

با یکی از کارکنان شاتل چت کردم ، گفت سرعتتون الان زیادی هم هست. گفت اون موقع هم که سرعتتون بالا بوده پهنای باند مرکز خلوت بوده. نمیدونم حرفش چقدر درسته !

jackson2010
17-05-2012, 14:01
سلام.
یکی میتونه جریان این محدود کردن هارو بگه ؟ من اصلا در جریان نیستم. آخه چند روزیه سرعتم افت پیدا کرده. :41: نکنه محدودم کردن :13:
art 3 دارم من.

چند روز پیش لینک مستقیم رو با سرعت 100 میرفت ولی الان از 55-60 بیشتر نمیشه.
پینگم تو بازیهای آنلاین مثله wow هم خیلی افتضاح شده.

با یکی از کارکنان شاتل چت کردم ، گفت سرعتتون الان زیادی هم هست. گفت اون موقع هم که سرعتتون بالا بوده پهنای باند مرکز خلوت بوده. نمیدونم حرفش چقدر درسته !
سلام
من art ندارم .ولی میدونم برای هر ارتی یه حجم دانلودی گذاشتند مثلا ارت 1 = 18 گیگ
شما باید ببینی چقدر دانلود کردی که اینجوری شده.
درضمن اگر از پشتیبانی بپرسی حداکثر دانلود با ارت 3 چقدره احتمالا بهتون میگه.
شاید هم موقتی باشه بعدا درست بشه... شاید

m.amitris
17-05-2012, 17:34
شاتل دیگه داره خیلی عجیب میشه
یه موقعی اونقدر خوبه که کیف میکنی باهاش کار کنی
یه موقعی اعصابت رو داغون میکنه
آدم میمونه
اما وجدانا سرعت دانلودش ای ن اواخر عالی بوده

astalla
17-05-2012, 19:24
1-
2-
ECO512

پیش پیش ممنون
عزیز دل اون 93 هزار تومن ماهینه است لابد.. این 114 تومن برای یکساله

jackson2010
17-05-2012, 22:45
سلام

هر وقت از محدودیت درومدی اینطوری باید دانلود کنی یعنی نامنظم

حالا دانلود نامنظم یعنی: هم در حجم و هم در زمان با شبهای قبل فرق کنه( مثلا هرشب ساعت 1 دانلود نکنی ، یه شب 1 یه شب 1:20 یه شب 2 و کلا نظمی نداشته باشه)

به فرض از ساعت 1 تا 8 صبح ماکزیمم 1گیگ دانلود بشه کرد اگر چند شب اینجوری یپیش بری به احتمال زیاد شما کاندیدای مناسبی برای محدودیت و سرعت 3 کیلوبایتی خواهی بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اضافه کنم که:
اگر این روش رو از اول دورتون شروع کنید و در طول 1 ماه زیر 18 گیگ دانلود رایگان داشته باشید به احتمال خیلی زیاد محدود نمیشید. با 512 eco

sunmaster_7
18-05-2012, 01:27
شاتل دیگه داره خیلی عجیب میشه
یه موقعی اونقدر خوبه که کیف میکنی باهاش کار کنی
یه موقعی اعصابت رو داغون میکنه
آدم میمونه
اما وجدانا سرعت دانلودش ای ن اواخر عالی بوده

یکی از شگرد های کلاهبرداری شاتل اینه اخر قرارداد سرعتو بالا می برن که فکر کنی مشکلات حل شده یا طول باند منطقه بالا رفته و دیگه از این به بعد عالیه. میخوان به خودت بگی مشکلات محدودیت رو تحمل کردم حالا که خوب شد برم؟؟ قرار دادو که تمدید کرد پولو که گرفتن هفته دوم انچنان محدودت می کنن که روزی ۱۰۰۰ بار خودت به خودت فحشایی بدی که بدترین دشمنت تا حالا بهت نداده . داونلوداتو بکن با این سرعت بالا اما تمدید نکن. که بفهمن باید با مشتری درست رفتار کنن

trusted
18-05-2012, 01:49
باز هم شاتل رتبه اول رو توی PAP ها کسب کرد :

وارد صفحه کاربری که می شی این متن رو نوشته :

به اطلاع می رسانیم امروز و هم زمان با روز ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات، در دومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات و صدها نفر از مدیران ارشد سازمان ها و شرکت های فعال در این حوزه برگزار شد، شرکت شاتل با کسب بالاترین امتیاز به عنوان رتبه اول و اپراتور برتر در حوزه ی انتقال داده ها (PAP) شناخته شد و تندیس طلایی و لوح تقدیر دریافت کرد. افزون بر این، شاتل توانست در حوزه ی ICTINQA، تقدیرنامه ی یک ستاره دریافت کند. گفتنیست در میان همه ی فعالان حوزه ی ICT کشور، تنها 4 سازمان موفق به دریافت این درجه گردیده اند. چه آن که مشهورترین سازمان ها و شرکت های کشور تنها موفق به دریافت گواهی نامه شده اند.
امیدواریم هر روز بیش از پیش، شاهد رشد و بالندگی این مجموعه پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات کشور باشیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] newsdetail-6613-fa.html)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%AF%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%84%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%A7-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2F%25D8%25A8%25D8%25B1%25DA%25AF%25D8%25B2%25DB%2 58C%25D8%25AF%25DA%25AF%25D8%25A7%25D9%2586-%25D8%25AF%25D9%2588%25D9%2585%25DB%258C%25D9%2586-%25D8%25AC%25D8%25B4%25D9%2586%25D9%2588%25D8%25A7 %25D8%25B1%25D9%2587-%25D9%2585%25D9%2584%25DB%258C-%25D9%2581%25D8%25A7%25D9%2588%25D8%25A7-%25D9%2585%25D8%25B9%25D8%25B1%25D9%2581%25DB%258C-%25D8%25B4%25D8%25AF%25D9%2586%25D8%25AF)

jackson2010
18-05-2012, 02:05
باز هم شاتل رتبه اول رو توی PAP ها کسب کرد :

وارد صفحه کاربری که می شی این متن رو نوشته :

به اطلاع می رسانیم امروز و هم زمان با روز ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات، در دومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات که با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات و صدها نفر از مدیران ارشد سازمان ها و شرکت های فعال در این حوزه برگزار شد، شرکت شاتل با کسب بالاترین امتیاز به عنوان رتبه اول و اپراتور برتر در حوزه ی انتقال داده ها (PAP) شناخته شد و تندیس طلایی و لوح تقدیر دریافت کرد. افزون بر این، شاتل توانست در حوزه ی ICTINQA، تقدیرنامه ی یک ستاره دریافت کند. گفتنیست در میان همه ی فعالان حوزه ی ICT کشور، تنها 4 سازمان موفق به دریافت این درجه گردیده اند. چه آن که مشهورترین سازمان ها و شرکت های کشور تنها موفق به دریافت گواهی نامه شده اند.
امیدواریم هر روز بیش از پیش، شاهد رشد و بالندگی این مجموعه پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات کشور باشیم. ...........

خدا خیرت بده ! آخه چرا میای اینا رو میگی ، نمک روی زخم بعضی از کاربرا میپاشی‌ ؟ همین صفحه ی قبل رو بخون چند نفر گله کردند.
مثلا :سایپا هم فعلا اولین خودروساز شده پس حتما پراید بهترین ماشین دنیاست!!!!!

trusted
18-05-2012, 02:44
من دیگه پست نمی زنم چون فسخ کردم. اما خب امروز پیغام خصوصیم رو چک کردم دیدم یک پیام اومده از یوزر Shatel-QM به این محتوا:

کاربر گرامی
با سلام و احترام؛

با تشکر از شما .....

به نظر من این حرکت جالبی هستش ، این نشون میده که شاتل به کاربراش اهمیت میده و می خواد نظراتشون رو بدونه

فکر نمی کنم هیچ ISP همچنین کاری بکنه ، الکی نیست که شاتل دو ساله داره اپراتور اول میشه

bugz
18-05-2012, 10:33
به نظر من این حرکت جالبی هستش ، این نشون میده که شاتل به کاربراش اهمیت میده و می خواد نظراتشون رو بدونه

فکر نمی کنم هیچ ISP همچنین کاری بکنه ، الکی نیست که شاتل دو ساله داره اپراتور اول میشه

بقیه پستم رو هم خونید؟

درباره این پیغام هم باید بگم اگه واقعا اینقدر دروغ و تظاهر از مسئولین شاتل نمی دیدم، از اینکه اینقدر توجه کردن و اومدن دلیل خواستن، خیلی خوشحال می شدم. اما چون میدونم اینا همش ظاهرسازیه، دیگه اصلا جواب به تفصیل نمیدم. فقط میگم اگه واقعا پیگیر بودین، من 1000 بار زنگ زدم و مشکلات رو گفتم، اون موقع پیگیری می کردین و قول های الکی نمی دادین.

همین الانشم واسه ی پرداخت پول فسخم بهم دروغ میگن. واسه ی فرستادن نامه جمع آوری خط به مخابرات بهم دروغ گفتن و ....

sunmaster_7
18-05-2012, 11:54

مرد حسابی اینا همش فیلم و واسه گول زدن منو شماست وگرنه اگر اینا هدفشون حل مشکلات باشه احتیاجی به تلفن دادن نیست ۵ صفحه از این فوروم رو بخونن می فهمن درد کجاست.دوستان وقتی کامپیوتر روشن نمیشه می بری پیش متخصص که مشکل رو بفهمه . اینا مشکل رو خودشون درست کردن اون هم عمدا و برای اینکه بدون بالا بردن طول باند یوزر بیشتری بگیرن طمع و سود دهی بیشتر. بعد میان اینجا پیغام میدن............ که یعنی می خواهیم بفهمیم مشکل چیه توهین به فهم شعور مردم واسه اینا مثل نفس کشیدن . هر کی هرچی گفت باید باور کنی؟؟ بچه ای مگه!!

imanparsa
18-05-2012, 15:38
سلام
دوستان شاتل 2مگ سرعتش توی روز و شب چند است ؟
آیا الان هم مثل قدیم شاتل کاربر رو از ساعت 1شب تا 3شب محدود میکنه؟

jackson2010
22-05-2012, 01:44
سلام دوستان شاتل 2مگ سرعتش توی روز و شب چند است ؟ آیا الان هم مثل قدیم شاتل کاربر رو از ساعت 1شب تا 3شب محدود میکنه؟ سلام بله داداش هنوز هم هست

ELDORAMO
22-05-2012, 08:59
به به دلم خنک شد دیروز از شاتل زنگ زدن واسه خط داداشم کلی منت کشیدن که تورو خدا بیا تمدید کن گفتم عمراااااا اون زمانی که ملت رو محدود میکردی میگفتی اصلا محدودیتی وجود نداره باید فکر اینجاشو میکردی
کفر طرفو دراوردم هرکی که قبلا خودم فرستاده بودم شاتل، خودم از شاتل دراوردم :31:

اگه به حرف زدنه که همه میتونن مشترکشون رو محدود کنن بعد زنگ بزنن علت نارضایتشون رو بپرسن در نهایت هم بگن همینه که هست! این فقط یک حرکت نمادین هست شرکت اگه هنری میداشت شرایط سرویس بلک لیستش رو اعلام میکرد که مشترکین تکلیفشون معلوم باشه

K!ng of th3 K!ngs
22-05-2012, 13:54
اقا یه سوال داشتم
من یکی از دوستام چند تا کوجه از ما فاصله داره و 2 ساله شاتل داره سرویس 256 نا محدود و میگه شب تا صبح و کل همیشه دانلود میکرده.و سرعت دانلودش هم 100 بوده.
حالا به نظر شما من بگیرم قانون Fair Use و این چرت و پرتا روم اجرا نمیشه؟چون خیلی دانلود دارم منم

Meysam Raz
22-05-2012, 13:58
من رسما از مدیر مدبر و هر بزرگواری که دسترسی داره خواهش میکنم نظر سنجی از اون بالا برش دارن
دارم شبا با سرعت 6 ک وب میگردم موقعی که با این سرعت اون نظر سنجی لود میشه داغون میشم
من نمیدونم کی زده عالی هااااا کی؟ هر کی بوده اعلام کنه خودم دهنش فلفل بریزم
آقا برش نمیداری فعالش کن یه خیلی بد بزنم حداقل یه کاری کرده باشم
راستی قول شرف میدم سرویسم تموم شه همچین فسخ کنم همچین بکنم که هیچ کسی نکرده باشه واسه منت کشی هم بزنگه فحشش میدم

reza2022255
22-05-2012, 14:19
سرعت دانلود من 20 تا 30 کیلوبات بر ثانیه است یک ماه نامحدود 128 30000تومان هم دادم

reza2022255
22-05-2012, 14:23
داداش مال من شاتله 128 تازه نامحدود سرعتشم خوبه به نسبش 20 تا 30 تا رو راحت میره فرمول محاسبه سرعت دانلود این جوریه که سرعتتو تقسیم بر 8 میکنی مثل 128/8 که میشه 16 کلیوبایت برثانیه

saver
22-05-2012, 14:36
ساعت رایگان رو از سرویسهای art حذف کردن ؟
من تا چند روز پیش اکو داشتم کردمش art ولی دیگه چیزی به عنوان دانلود رایگان ندارم تو لیست گزارش مصرف و همه رو حساب کرده

Meysam Raz
22-05-2012, 15:18
قسمتی از علت ایجاد محدودیت و سیاست های شاتر
همونطوری که میدونید هیچ شرکتی نمیاد با محدودیت مشتر های خودش رو بپرونه
یک نکته (تجربه ) : من چند وقت از مدت سرویسم رو با سرعت 60 دانلود کردم و یه هو محدود شدم بهد از صحبت با پشتیبانی به من گفتن از ساعت 3 به بعد بیا دانلود کن به طور شگف آوری سرعت 260روزانه رو در شب به خود دیدم :18: اما بعد از گذشت دو هفته همچین محدود شدم که نگوووووووووووووووووووو سرعت 6 .
حالا علت این موضوع:
1. گرفتن مشتری از طریق بستن قرار داد با شرکت هایی مثل ال جی و بالا بردن تعداد مشتری ها
چون اگر خودتونم جای مشتری جدید باشید وقتی 2.5گیگ ترافیک سرویس اکو ال جی تون تموم بشه میگید : چه کاریه دوباره پول زور( چون گرفتن این پول طبق قانون غیر مجازه )برای نصب بدم به یه شرکت جدید همینو نیگر میدارم سرویس دیگه میگیرم مثلا آرت یا اکو
2.دادن سرعت شگفت آور مثل روز در شبانه به بعضی دیگه
چرا؟ معلومه وقتی من به دوستانم گفتم سرعت شبم260شده:3: دوستم زنگید شرکت خودش قاطی کرد که چرا سرعت من پایینه وکم کم داشت فسخ میکرد :32:. خوب فرض کنیم این کار (فسخ قرارداد) انجام میشد و اون دوستم شاتر میگرفت اونوقت یه پول زور (هزینه نصب) میداد پول سرویسم میداد خلاصه کلی پول میداد مرحله اول : یه سرویس 60 میدادن بهش تازه میشد عین اولای من مرحله دوم : 260میدادن بهش بعد محدودش میکردن روی 6 کیلو بایت در ثانیه حالا که چی؟ احتمالا اون رفیقم با سرعت 260 مثل من تو این مدت معلوم نبود چند نفر رو بدبخت میکرد و میاورد و این سیستم سر اونا هم پیاده میشد.
این سیستم شبیه فروش سیم کارت ایران ول هستش سیم کارت زیادی میفروشه ما هم میخرم یعنی سودش تو مکالمه ما نیست توی تعداد سیم کارتیه که میفروشه یعنی به جای تعداد کم مشتری که پول زیاد بدن تعداد زیاد مشتری که پول کم بدن رو هدف قرار میده یا حتی شبیه شرکت های هرمی
توی شرکت هرمی شما یکی رو میارن یه هو بهش حال میدن بعد طرف خر کیف میشه میره هزار نفر رو میاره بدبخت میکنه

نکته : من موقعی که خواستم برای اولین بار فسخ کنم تا یک ماه رانژه رو از روی خطم جم نکرد زنگیدم گفتن نامه دو روز بعد درخواستم تحویل مخابرات مربوطه شده منم اینجوری شدم:26:جالبه تاریخ هم داد اما بعدا که مجبور به عدم فسخ شدم (یعنی دیدم نکنم بهتره به خاطر بختک بودنشون) گفتن نامه اصلا ارسال نشده و توی شرکت مونده منو بگو :18: این در حالیه که از روز اول اعلام فسخ از طرف من یوزر و پسوردم غیر فعال شد .
با توجه به نکته بالا پس هرکی بیاد این شرکت عین بختک میوفتن رو خطش ولش نمیکنن (حالا معنی بدبخت شدن رو گرفتید) این مورد روی اکو ال جی هم اجرا میشه . منظورم رو میگیرید که؟؟؟؟ تعداد زیاد مشتری ها رو میگم
جمع بندی :
این شرکت با قرار داد های ظاهرا عالی اقدام به جذب تعداد زیاد مشتری میکنه کاری میکنه اون مشتری ها تعداد زیادی مشتری بیارن و میوفته رو خط همشون ول هم نمیکنه

Meysam Raz
22-05-2012, 15:22
داداش مال من شاتله 128 تازه نامحدود سرعتشم خوبه به نسبش 20 تا 30 تا رو راحت میره فرمول محاسبه سرعت دانلود این جوریه که سرعتتو تقسیم بر 8 میکنی مثل 128/8 که میشه 16 کلیوبایت برثانیه

البته وقتی محدود شید متوجه میشید که یک چیزی از فرمولتون کمه و اونم ضریب اشتراک هستش یعنی جواب 16 رو باید بر 10 یا 8 نفر تقسیم کنی که به یک عدد باور نکردنی میرسی

eman619rv
22-05-2012, 17:55
دوستان من سرویس 512 اکو داشتم و تموم شد حالا میخوام تمدید کنم به نظرتون چه سرویسی رو بگیرم؟
البته به خاطر کمبود ترافیک مجبور شدم 10 گیگ ترافیک هم توی این دوره 6 ماه بخرم

fanoostalaei
22-05-2012, 19:14
اون جریان زنگ زدن از طرف اون کاربر که شماره تماس خواسته بود چی شد بلاخره؟؟؟:31:

fanoostalaei
22-05-2012, 19:16

سرعت دانلود من 20 تا 30 کیلوبات بر ثانیه است یک ماه نامحدود 128 30000تومان هم دادم

دلت خوشه ها این سرعت باید هزینه اش 13 تومن در هر ماه باشه نه 30 تومن
سرت کلاه رفته قد من:31:

Meysam Raz
23-05-2012, 03:44
سرعت شبانه من درحالت محدودیت
لازم به توضیح این مطلبه که اصلا سایت speedtest.net بالا نیومد که بگیرم براتون بزارم .

jackson2010
23-05-2012, 04:24
سرعت شبانه من درحالت محدودیت
لازم به توضیح این مطلبه که اصلا سایت speedtest.net بالا نیومد که بگیرم براتون بزارم .

سلام

تبریک میگم. شما موفق شدید که به جمع کثیر دوستان محدود شده بپیوندید
میشه بگید چقدر دانلود کردید که محدود شدید؟
ماه پیش کلا چقدر دانلود داشتید؟

lovely_killer
23-05-2012, 04:52
سلام دوستان
اینم سرعت شبانه ی امشب من::27:

ساعت 5:40 صبح.خدا رو شکر سرعت خوبه. ولی محدودیت حجمی نمیذاره یه دل سیر دانلود کنی :31: ولی خدا نکنه محدود بشی که آدم از زندگی سیر میشه. دوستانی که محدود میشن چند شب اصلا دانلود نکنن از محدودیت خارج میشن. من امتحان کردم وقتی محدود میشم و هیچی دانلود نمیکنم نهایت 5 روزه از محدودیت در میام ولی وقتی از 1 تا 8 با سرعت افتضاح مرتب دانلود میکنم و سر جمع 100-120mb میشه 10-20 روز محدودیت ادامه داره.

:11:

hasti_ma
23-05-2012, 08:26
درسته منم 128 دارم با چند شب دانلود نکردت سرعتم درست میشد...........:20:

eman619rv
23-05-2012, 10:56
دوستان من سرویس 512 اکو داشتم و تموم شد حالا میخوام تمدید کنم به نظرتون چه سرویسی رو بگیرم؟
کسی نبود چواب بده؟! میخوام الکی خرج اشتباهی نکنم! هر چند شاتلی بودن خودش اشتباه بزرگیه ولی خب مجبورییییییییییییم:37:

hasti_ma
23-05-2012, 12:04
سلام دوستم مگه 512 چش بود میخوای عوض کنی؟؟
وای هرچی خواستی بگیری یادت باشه 1ماهه بگیر اگر راضی بودی چندماهه اش کن بعدا

Meysam Raz
23-05-2012, 19:42
میبینم که شاتل داره دست و دل بازی میکنه و دو گیگ ترافیک رایگان میده عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هرچی دزدیدن به صورت هدیه میدن بهت
دورو بر 20یا22 گیگ بود . یه هو محدود شدم
خدایی اینا بگن چقدر استفاده کنی محدود میشی راحت تر نیستن برا خودشونم خوبه
اما انگار مال هرکی یه طوریه (بسته به نوع دانلود کردنش ) آخه تو انجمن به من گفتن 18 گیگ دانلود کنی محدود میشی اما من تا 22 رسیدم فکر کنم به اینکه هر شب چقدر بگیری هم ربط داره
مثلا شاید 25 گیگ هم بشه گرفت اما باید بر 30 شب تقسیم کنی و نری یه هوووووووو 2گیگ یه شبه دان بزنی

Meysam Raz
23-05-2012, 19:54
دوستانی که محدود میشن چند شب اصلا دانلود نکنن از محدودیت خارج میشن. من امتحان کردم وقتی محدود میشم و هیچی دانلود نمیکنم نهایت 5 روزه از محدودیت در میام ولی وقتی از 1 تا 8 با سرعت افتضاح مرتب دانلود میکنم و سر جمع 100-120mb میشه 10-20 روز محدودیت ادامه داره.

:11:

به قول این آقاهه تو سریال پشت کوهای بلند
ها این دروغو که میگی راسته؟

Meysam Raz
23-05-2012, 19:59
شاتل ترافیک هدیه رایگان برای شیرینی اول شدنش داده . عجب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون گیگایی که از جیبمون رفت هدیه دادن بهمون خوش باشیم یوهوووووووووووووووووووووو وووووووووووووو:7:البته این نوشابه هستش ها گفته باشم .

jackson2010
23-05-2012, 20:14

:3:این چه صحبت چه تعریف؟
محدودیت چـــــــــــــی نــــــــــــــی!!!! :31:.
اگر دانلودهات کم باشه اینجوری ممکنه درست بشه ولی اگر زیاد باشه ممکنه تا پایان دوره محدودیت ادامه داشته باشه

Amin_0913
23-05-2012, 20:22
خرسندیم به اطلاع برسانیم شاتل یک بار دیگر موفق به کسب رتبه اول و اپراتور برتر در حوزه ی انتقال داده ها (PAP) گردید. کسب این رتبه بر اساس ارزیابی متخصصان و کارشناسان سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مطابق با استانداردهای بین المللی و جهانی صورت گرفته است. بر اساس این ارزیابی شاتل به عنوان رتبه اول در میان کلیه ی شرکت های انتقال داده شناخته شد و موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر گردید. افزون بر این، شاتل توانست در حوزه ی ICTINQA، تقدیرنامه دریافت کند. گفتنی ست در میان همه ی فعالان حوزه ی ICT کشور، تنها 4 سازمان موفق به دریافت این درجه گردیده اند.
این موفقیت را به کلیه ی اعضای خانواده ی بزرگ مشتریان شاتل تبریک می گوییم و امیدواریم هر روز بیش از پیش، شاهد رشد و بالندگی این مجموعه پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات کشور باشیم. به همین مناسبت نیز 2 گیگ ترافیک رایگان در تاریخ 10 خرداد به سرویس شما مشترک گرامی تعلق خواهد گرفت.

امید است فراهم آوردن رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده ی بزرگ شاتل و ارایه ی سرویس با بهترین کیفیت ممکن همچون همیشه یکی از مهم ترین افتخارات ما باشد.

گروه شرکت های شاتل

porya_spy
23-05-2012, 23:52
خرسندیم به اطلاع برسانیم شاتل یک بار دیگر موفق به کسب رتبه اول و اپراتور برتر در حوزه ی انتقال داده ها (PAP) گردید. کسب این رتبه بر اساس ارزیابی متخصصان و کارشناسان سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی، مطابق با استانداردهای بین المللی و جهانی صورت گرفته است. بر اساس این ارزیابی شاتل به عنوان رتبه اول در میان کلیه ی شرکت های انتقال داده شناخته شد و موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر گردید. افزون بر این، شاتل توانست در حوزه ی ICTINQA، تقدیرنامه دریافت کند. گفتنی ست در میان همه ی فعالان حوزه ی ICT کشور، تنها 4 سازمان موفق به دریافت این درجه گردیده اند.
این موفقیت را به کلیه ی اعضای خانواده ی بزرگ مشتریان شاتل تبریک می گوییم و امیدواریم هر روز بیش از پیش، شاهد رشد و بالندگی این مجموعه پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات کشور باشیم. به همین مناسبت نیز 2 گیگ ترافیک رایگان در تاریخ 10 خرداد به سرویس شما مشترک گرامی تعلق خواهد گرفت.

امید است فراهم آوردن رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده ی بزرگ شاتل و ارایه ی سرویس با بهترین کیفیت ممکن همچون همیشه یکی از مهم ترین افتخارات ما باشد.

گروه شرکت های شاتل

داداش شما این متن از کجا آوردی ؟! این اخرش که زده 2 گیگ ترافیک هدیه رو من نه توی پنل نه توی سایت خود شاتل نه ایمیل دیدم ! اگه یه توضیحی بدی ممنون میشم :40:

EngineeR EhsaN
24-05-2012, 00:26
داداش شما این متن از کجا آوردی ؟! این اخرش که زده 2 گیگ ترافیک هدیه رو من نه توی پنل نه توی سایت خود شاتل نه ایمیل دیدم ! اگه یه توضیحی بدی ممنون میشم :40:

واسه من ایمیل زد ، حالا نمیشد همین امشب اضافه میکرد :31:

lovely_killer
24-05-2012, 02:21
والا ما که امتحان کردیم اینطوری جواب میده.:46: من با پشتیبانی هم که صحبت کردم, ازشون پرسیدم محدودیت چه مدت طول میکشه و به چی بستگی داره؟ گفت تا وقتی که دانلود شما نرمال نشده همچنان محدود میمونید.اینطور که به نظر میاد به ماکزیمم دانلودی که میتونید در طی این 7 ساعت دانلود رایگان داشته باشید, بستگی داره. حالا شما همه جوره امتحان کن. این شتریه که هر چند روز یه بار , بخوای نخوای رو نت شما میخوابه.وقت زیاده:31:

گروه شرکت های شاتل

جدا این از کجا اومده؟ چرا واسه ما نیومد پس؟ :31: احتمالا شما اول یا آخر دوره هستین دارن بهتون حال میدن :27:

Meysam Raz
24-05-2012, 06:13
جدا این از کجا اومده؟ چرا واسه ما نیومد پس؟ :31: احتمالا شما اول یا آخر دوره هستین دارن بهتون حال میدن :27:

من وسط دوره ام
این مال منم اومده
اگر مال کسی نیومده میاد
مگه میشه به یکی بدن به یکی ندن

amin3ds
24-05-2012, 07:37
سلام
دوباره شاتل آپ تو 1 مگ سرویسای آرت رو برداشته
از کسی هم همینطور شده ؟
سرعتش اومده باشه روی قبل

hasti_ma
24-05-2012, 07:47
سلام
بازم دم شاتل گرم :31: ایول هدیه 2 گیگ ترافیک رایگان و به سرویس های آرت هم 1 ساعت مکالمه رایگان واقعا شایسته اول شدن هم هست برای ما که از سرویس راضی هستیم :11:
بعدشم بی انصافی نکنید شاتل که دائما در حال دادن هدیه ترافیک رایگان آخری هم هدیه نوروز بود خیلی هم از این هدیه نگذشته که میگید چه عجب شاتل هدیه داده !!!
بعدشم بله دوستان شاتل این هدیه رو به همه میده فقط حواستون باشه بچه ها باد اون روز و لحظه حتما سرویس ذرحال استفاده باشه ها نه قطع بعلت بدهی نه قطع بعلت اتمام ترافیک چون اینطوری میسوزه !! چون هدیه ها بصورت اتوماتیک واریز میشه مثل هدیه تولد قابل پیگیری نیست باید همون لحظه در حال استفاده باشید.....
خوش باشید

golshan89
24-05-2012, 09:37
سلام
بازم به به به شاتل چه تنوعی داده به سایتش کسی نگاه کرده سایت شاتل رو ؟؟ اگه گفتید چی کم داره ؟؟
راستی هدیه 2 گیگ ترافیک رایگان از شاتل صحت داره ؟منم ایمیل دریافت نکردما ؟

HOPE666
24-05-2012, 10:28
برای من همین متن اومده ولی حرفی از 2 گیگ نزده تازه برای تولدم هم بهم هدیه ندادن معلومه هر کس توی هر شهری کاری میکنه که به نفع خودش باشه :(

alizoo
24-05-2012, 10:46
توسط شاتل ایمیل بالا زده شده و شامل کلیه شهرها می باشدو روز ده خرداد 2 گیگ هدیه می ده

alizoo
24-05-2012, 10:48
شاتل رندوم به مشترکین گیگ هدیه تولد میده ولی اکثرا شامل این هدیه می شن مگه گوشیشون در دسترس نباشه یا خاموش باشه یا امکان برقراری ارتباط وجود نداشته باشه ،در این صورت شاتل نمی تونه اطلاعات رو چک کنه و گیگ هدیه رو نمی ده

alizoo
24-05-2012, 11:06
به به دلم خنک شد دیروز از شاتل زنگ زدن واسه خط داداشم کلی منت کشیدن که تورو خدا بیا تمدید کن گفتم عمراااااا اون زمانی که ملت رو محدود میکردی میگفتی اصلا محدودیتی وجود نداره باید فکر اینجاشو میکردی

اگه به حرف زدنه که همه میتونن مشترکشون رو محدود کنن بعد زنگ بزنن علت نارضایتشون رو بپرسن در نهایت هم بگن همینه که هست! این فقط یک حرکت نمادین هست شرکت اگه هنری میداشت شرایط سرویس بلک لیستش رو اعلام میکرد که مشترکین تکلیفشون معلوم باشه
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
برات متاسفم که این جوری فکر می کنی،شاتل منت نمی کشه که کفر طرف رو در بیاری این از بی ادبی خودته که فکر می کنی اذیت کردن بقیه هنره،من خودم از شاتل سرویس دارم خیلی هم خوبه اصلا هم این طوری که میگی نیست فقط زنگ می زنن اطلاع قطع شدن رو بدن که جزو روزای قطعی به حساب نیاد وگرنه آدم های بی دب رو می خوان چه کار بزار برن شرشون کم

birjandhosein
24-05-2012, 12:51

من حدود 2 سال شده از شاتل خط دارم یه مدت که سرعت رایگان شب رو باز کرده بودند تا امثال شما هرچی می خواستین دانلود کنین برای یک سایت باز کردن ساده دچار مشکل شده بودم اما از وقتی که شروع به محدود کردن مشترکین پرمصرف مانند شما را کردند،هیچ مشکلی ندارم ،دستشون درد نکنه خط شون عالی شده بهتر از شاتل تو بیرجند نیست مخصوصا الان که به کوری چشم بعضی ها برای سومین بار متوالی رتبه اول کشور رو کسب کردند،شما هم بهتره همون جایی باشین که هستین

hasti_ma
24-05-2012, 12:56
[

شاتل رندوم به مشترکین گیگ هدیه تولد میده ولی اکثرا شامل این هدیه می شن مگه گوشیشون در دسترس نباشه یا خاموش باشه یا امکان برقراری ارتباط وجود نداشته باشه ،در این صورت شاتل نمی تونه اطلاعات رو چک کنه و گیگ هدیه رو نمی ده

نخیر شاتل به تمام مشترکین حقیقی خانواده اکو بغیر اکولایت به تماما گیگ هدیه تولد میده

HOPE666
24-05-2012, 13:17
یک چیزی خیلی تابلو شده در این تاپیک اونم بعضی یوزر ها هست که از خودت شرکت شاتل یا پشتیبانی شاتل هستند دارن اینجا پست میدن تعداد پست هاشون هم 1 یا 2 تا است اینقدر تابلووووو :27:

خوش باشید که مثلا طرفدار شاتل هستید و ازش راضی هستید :18::27:

sunmaster_7
24-05-2012, 15:37
من حدود 2 سال شده از شاتل خط دارم یه مدت که سرعت رایگان شب رو باز کرده بودند تا امثال شما هرچی می خواستین دانلود کنین برای یک سایت باز کردن ساده دچار مشکل شده بودم اما از وقتی که شروع به محدود کردن مشترکین پرمصرف مانند شما را کردند،هیچ مشکلی ندارم ،دستشون درد نکنه خط شون عالی شده بهتر از شاتل تو بیرجند نیست مخصوصا الان که به کوری چشم بعضی ها برای سومین بار متوالی رتبه اول کشور رو کسب کردند،شما هم بهتره همون جایی باشین که هستین

alizoo birjandhosein گرامی اولا خیالت راحت باشه اصلا تابلو نیست جفتتون ۱ نفرید!! دوم معلومه تازه تو شاتل استخدام شدی چون نمیدونی داری از چی حرف می زنی. سوم به فرض محال هم که راست باشه که نیست .داداش من شاتل دقیقا می دونه تو هر منطقه چند تا یوزر داره این یوزر ها چه نوع سرعتی رو خریدن و چقدر باید طول باند بده به اون منطقه که مشکل پیش نیاد اگر سرعت شما پایین بوده یعنی یا قاطر عزیز محدودت کرده بوده یا اینقدر بی عرضه است که نمی تونه طول باندشو مدیریت کنه همه استفاده یکسان و مساوی داشته باشن (( بسته به سرعت قراردادشون)) نونوایی سنگکی که نیست هرکی زودتر بیاد دانلود کنه هر که دیر بیا نتونه صفحه باز کنه کامپیوتر مثلا!!!!! سوم اگر اذیت کردن دیگران هنر باشه شاتل کمال الملک لئوناردو داوینچی میکل انّژ و ۳- ۴۰ تای دیگه با همهّّّّّّ!!! چهارم دروغ گفتن هرچقدر هم که مودبانه با شه (( ما شرکت شاتل اصلا محدودیت نداریم )) باز هم فقط توهین به شعور مشتری است و بس!!!

sunmaster_7
24-05-2012, 15:51
[

نخیر شاتل به تمام مشترکین حقیقی خانواده اکو بغیر اکولایت به تماما گیگ هدیه تولد میده

هستی جان اینقدر با اطمینان نگو قبلا بهت گفتم چند سال یوزرشون بودم ۱ بار هم بهم ندادن . حتی تلفنی اشاره کردم یک بار که واسه محدودیت زنگیده بودم گفتن پیگیری میکنیم که خبری نشد . به یک عده داده بحثی نیست ولی خیلی ها یکیش من یکیش دوستم که دانشجو است و ۳ ساله شاتل است هرگز دریافت نکردن

arman.71
24-05-2012, 16:44
ما 512 شاتل داریم، همیشه سرعتش 61 kb/s بود. شبا پینگش 300 400 بود. تازه اگه چند شب زیاد دانلود می کردیم، سرعت زیر 15 kb/s می شد.
ما هر چی به شاتل می گفتیم که این چه وضعشه می گفت درست می شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هر چی صبر کردیم ( 1سال و خورده‌ای) ، نشد که نشد. آخر رفتیم از یه ISP دیگه 256 گرفتیم (رو یه خط دیگه) سرعتش همیشه 27.6 kb/s هست، نامحدود و ارزونتر از شاتل!! پینگش هم همیشه 40 ـه!!!!

حالا یکی دو روزه که روزا سرعت رو کرده 200 kb/s ، شبا همون 61 ـه. پینگش هم شده 80 !

خلاصه حسابی سر ما کلاه گذاشته. تقریباً 2 سال بیچارمون کرده. ما از یه ISP دیگه گرفتیم، شاتل هر چقدر هم بهتر شده باشه، دیگه تمدیدش نمی کنیم. (مگه اینکه eco رو نامحدود کنه با همین سرعت و همین قیمت و همین پینگ:20:

arman.71
24-05-2012, 16:51
می خوام بدونم eco با base چه فرقی داره؟ (الان نه، مثلاً 1 ماه پیش). فکر می کنم سرعت جفتشون یکی بوده و فقط base نامحدود بوده (شاید ماهی 5 تومان بیشتر).
اگه اینطوری باشه که دیگه خیلی داره سر همه کلاه میذاره:9:

cnn
24-05-2012, 18:34
یک چیزی خیلی تابلو شده در این تاپیک اونم بعضی یوزر ها هست که از خودت شرکت شاتل یا پشتیبانی شاتل هستند دارن اینجا پست میدن تعداد پست هاشون هم 1 یا 2 تا است اینقدر تابلووووو :27:

خوش باشید که مثلا طرفدار شاتل هستید و ازش راضی هستید :18::27:

آره اتفاقاً یه چند وقتیه دارن به اصطلاح خودشون تو یوزرهایی که ناراضی هستن می گردن و مثلاً علت ناراحتی از سرویسشون رو می پرسن
دوستان مدیریت سایت هم ظاهراً یه مبلغی گرفتن و اون کسانی که تو نظرسنجی کیفیت خیلی بد و بد رو انتخاب کردن، یوزرشون رو به عوامل شاتل دادن تا اونها هم با پیغام خصوصی به اصطلاح علت ناراحتی رو بپرسن(قضیه داره میشه مثل مخابرات که اطلاعات شخصی کاربرا رو به شرکتهای تبلیغاتی می فروختن!!)
به هر حال بنده هم ضمن اینکه قطع سرویس کردم دارم اونهایی رو که به شاتل دعوت کرده بودم یواش یواش از شاتل جدا می کنم
اینها هم برن لابی کنن و پول بدن به سازمان تنظیم مقررات و ارگانهای دیگه تا هر روز عنوان جدید بگیرن، مهم مشتریان هستن که اکثراً ناراضی هستن

arman.71
24-05-2012, 18:40
منم به 6-7 نفر گفته بودم از شاتل بگیرن، حالا دارم به همه میگم بیان بیرون. فعلاً خودم و یه نفر دیگه اومدیم بیرون. :31:

poria_sola
24-05-2012, 19:26
من اینترنت 128 شاتل دارم ..سرعت دانلودم تو روز 250تا 300 و تو شب 60 الی 70 ..این یک ساله بد نبود راضی بودم به جز یه چند تا قطعی 3 الی4 ساعته ...من تو شمال کشورم...اینم تستم..

eman619rv
24-05-2012, 19:31
آقا یکی بیاد لصفا جواب منو بده ..............سپاس

Aphotic
24-05-2012, 19:32
برای Game از Shatel بگیرم 1MB esho !?

Ping & Time out !?

Download هم دارم ولی نه به اندازه Game

!?

jackson2010
24-05-2012, 19:34
این رو توی یه وبلاگ خوندم اگر واقعا درست باشه عین کلاهبرداریه

طرح یک سال اشتراک رایگان؟؟؟؟؟
سرویس 128 با 2.5 گیگ ترافیک برای کل سال!!! و بدون شبانه رایگان!!

اینم عکس از پشتیبانی شاتل:31:

Meysam Raz
24-05-2012, 20:49
این صفحه رو بخونید جالبه

Meysam Raz
24-05-2012, 20:59
این رو توی یه وبلاگ خوندم اگر واقعا درست باشه عین کلاهبرداریه

طرح یک سال اشتراک رایگان؟؟؟؟؟
سرویس 128 با 2.5 گیگ ترافیک برای کل سال!!! و بدون شبانه رایگان!!

این سرویس اکو ال جی هستش (روی سایت شاتل نیست ) که به صورت رایگان به کسایی که اون موقع تلویزیون و سینما خانوادگی همزمان میخریدن میدادن که تی وی شون رو آپدیت کنن
بر اساس عقل سلیم یه همچین سرویسی رو نمیفروشن . مگر اینکه قصد خودکشی اقتصادی داشته باشن .

Farhad 8904
24-05-2012, 22:14
دوستانی که در اصفهان از شاتل سرویس دارن میشه لطف کنید تست پینگ از سرویستون بگذارید!
Yahoo
google
85.15.1.10
4.2.2.4

K!ng of th3 K!ngs
24-05-2012, 22:53
اقا یه سوال داشتم
من یکی از دوستام چند تا کوجه از ما فاصله داره و 2 ساله شاتل داره سرویس 256 نا محدود و میگه شب تا صبح و کل همیشه دانلود میکرده.و سرعت دانلودش هم 100 بوده.
حالا به نظر شما من بگیرم قانون Fair Use و این چرت و پرتا روم اجرا نمیشه؟چون خیلی دانلود دارم منم
کسی اطلاعی نداره؟البته اون موقع که دوست گرفت زمانی بود ک هسرویس های حجمی داشت)

arman.71
24-05-2012, 23:03
من اینترنت 128 شاتل دارم ..سرعت دانلودم تو روز 250تا 300 و تو شب 60 الی 70 ..این یک ساله بد نبود راضی بودم به جز یه چند تا قطعی 3 الی4 ساعته ...من تو شمال کشورم...اینم تستم..
من اینترنت 512 شاتل دارم ... سرعت دانلودم تو روز 61 و شب زیر 15 ...اینم تستم: (تقریباً ساعت 3 بعد از ظهر، چند روز پیش)
(بهترین تست رو گذاشتم. یکی با تهران، یکی با آمریکا)

حالا خودتون قضاوت کنین...

lovely_killer
25-05-2012, 02:04
برای Game از Shatel بگیرم 1MB esho !?

Ping & Time out !?

Download هم دارم ولی نه به اندازه Game

!?

سلام عزیز

شاتل متاسفانه پینگش زیاد خوب نیست. واسه من که اینطوره.من تو خیلی بازیها چک کردم پینگ اکثر بازیکنها از من بهتر بوده. مخابرات و پارس آنلاین و ... داشتن.

jackson2010
25-05-2012, 04:08

آقا یکی بیاد لصفا جواب منو بده ..............سپاس

سلام
دیدم کسی جواب نداد گفتم خودم بهت بگم

اگر الان راضی هستی هر سرویسی میخوای بگیری بگیر فقط یک ماهه باشه حالا یا اکو 512 یا اکو 256

پیشنهاد میکنم هیچ وقت اشتراک چند ماهه نگیری که دلایلش زیاده

jackson2010
25-05-2012, 04:15
اقا یه سوال داشتم

کسی اطلاعی نداره؟البته اون موقع که دوست گرفت زمانی بود ک هسرویس های حجمی داشت)

سلام
جواب سوالت خیلی سخته و حتی خود پشتیبانی شاتل هم نمیتونه واقعا جواب درستی بهت بده.

ولی

اگر به صداقت و راسگویی دوستت ایمان داری و میدونی احل خالی بندی نیست می تونی شما هم این سرویس رو امتحان کنی
سرویسش حالا واقعا چیه ؟ art یا base
اگر ارت باشه که اون قانون شامل حالش میشه وبرای 128 میشه حداکثر 18 گیگ در ماه 256 هم کمی بیشتره فکر کنم
و اگر بیس باشه که کلا افتضاحه و فکر نکنم در کل ماه بشه 2-3 گیگ دانلود کرد

amin3ds
25-05-2012, 08:01
بخدا این همه میگن به درد نمیخوره واقعا هم همینطوره
یعنی اگه از شاتل بگیرید
1. بیماری عصبی میگیرید
2. پولتون نیست میشه
3. هیچی دانلود نمیکنید
4. در نهایت غصه میخورید
من 120 هزار تومن دادم اکو 5 گرفتم 11 روزه دارم روزی فقط 3 گیگ دانلود میکنم که واقعا ....
هر چی هم میگی بهشون انگار نه انگار

omidshaman
25-05-2012, 08:25
گند بزنن این شاتلو الان 10 روز فقط تایم اوت میده هرچیم ز نگ میزنم میگن مشکل از مخابراته!

saver
25-05-2012, 10:19
آقایون مگر سرویس های art ساعات رایگان نداشت مگر پنج شنبه و جمعه هاش رایگان نبود ؟

ولی من حالا که از سرویس اکو اومدم روی آرت هیچ ساعت رایگانی نداره و همه رو مو به مو ثبت میکنه !!!

Aphotic
25-05-2012, 10:39
سلام عزیز

شاتل متاسفانه پینگش زیاد خوب نیست. واسه من که اینطوره.من تو خیلی بازیها چک کردم پینگ اکثر بازیکنها از من بهتر بوده. مخابرات و پارس آنلاین و ... داشتن.

office 1024 / اداری میخوام بگیرم و اریا شهر, بلوار فردوس غرب ام...
بیشتر برای Game و متوسط Download ولی نه هر شب...
مثلا الان Diablo III رو خریدم از روز Release ولی فقط شبها که 6Million player US/EU خواب ان با ping 250/300 میتونم بازی کنم(الان WiMAX 128(16Kbps) Irancell دارم)
وقتی office 1024 / اداری دارم میگیرم میخوام ping ام کاملا smooth باشه و شب هم بتونم DL کنم...خوب حالا هر شب نه...
مثل اینکه 24/15GB حجم میدن برای 1سال و تخفیفات ویژه و هر GB حجم که بخری 2برابر میشه...

tell me more, anything...thanks in advance...tired of writing in this Farsi language...xD

Mostafa 3D
25-05-2012, 10:54
من 120 هزار تومن دادم اکو 5 گرفتم 11 روزه دارم روزی فقط 3 گیگ دانلود میکنم که واقعا ....

اکو 5 ؟؟!! فــــــــــــقط روزی 3 گیگ ؟؟!!! شما کجا زندگی میکنی ؟ ( کویت ) :31:

آخه ما هم اکو داریم ولی شبا مودم رو خاموش میکنم و با دیال آپ میام بالا :23:

lovely_killer
25-05-2012, 12:59
مثلا الان Diablo III رو خریدم از روز Release ولی فقط شبها که 6Million player US/EU خواب ان با ping 250/300 میتونم بازی کنم(الان WiMAX 128(16Kbps) Irancell دارم)
وقتی office 1024 / اداری دارم میگیرم میخوام ping ام کاملا smooth باشه و شب هم بتونم DL کنم...خوب حالا هر شب نه...
مثل اینکه 24/15GB حجم میدن برای 1سال و تخفیفات ویژه و هر GB حجم که بخری 2برابر میشه...

tell me more, anything...thanks in advance...tired of writing in this Farsi language...xD

Diablo III رو از کجا و چطوری خریدین؟ :8:
راستش من اداری رو نمیدونم چقدر از نظر ping میتونه متفاوت باشه. ولی بقیه سرویس ها, شما توی شاتل 2 تا انتخاب داری یا دانلود میکنی سرعت شبهات محدود میشه که بازی تعطیله , و اگه وارد محدودیت(به خاطر دانلود رایگان زیاد) بشید که تا یه مدت در طول شبانه روز هم سرعتتون میاد پایین. یا اهل زیاد دانلود کردن نیستی سرعت شبانه تون بالا میره و میتونید بازی کنید. نت من که1-3 سرعت خیلی بده و 3 شب به بعد سرعتش خیلی عالیه.البته من تهران نیستم.شما از خود شرکت شاتل و اگه کسی رو میشناسید که توی منتطقه تون از شاتل داره از اون هم سئوال کنید بعد اقدام کنید.کلا واسه ی هر ISP بهترین کار هم اینه که سرویس 1 ماهه اگه داره بخرید و اگه راضی بودید سرویس های چند ماهه بگیرید.

موفق باشید :11:

Meysam Raz
25-05-2012, 14:26

سرویس اکو آفیس دانلود رایگان نداره که بخوایی دانلود کنی چه برسه به محدود شدن هرچی استفاده کنی روز یا شب از ترافیکت کم میشه . حالا قضاوت با خودتون که اون مقدار حجم برات کافیه یانه
سرویس یک ساله اشتباه بزرگیه نکن با خودت این کار رو مالی خولیا و موخولیا میگیری دور از جونت
پینگ شرکت شاتل یه جا خوبه یه جا بد
سرویس شاتل من بده بده بد
طوری که الان فقط تو سرور ایرانی میرم . خارجی لگ میده
پینگم با سرور بلغارستان تو بازیه کانتر از 180 تا 360 بسته به زمانش جابجا میشد که بیشتر از 230که میشدم لگ میداد این مال من بده اما انگار این پینگ مال شما عالیه سرویسم 512 اکو هستش .
راستش میترسم بهت پیشنهاد بدمش سرعت من شبا مثل lovely_killer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یک تا سه بد سه تا صبح توپ
البته احتمالا این جواب رو سال 2014میخونید آخه با مدیر قرار داد دارم تا تمام پست های من رو چک کنند بعد نمایش بدن:31: .

K!ng of th3 K!ngs
25-05-2012, 14:26
سلام
جواب سوالت خیلی سخته و حتی خود پشتیبانی شاتل هم نمیتونه واقعا جواب درستی بهت بده.

ولی

اگر به صداقت و راسگویی دوستت ایمان داری و میدونی احل خالی بندی نیست می تونی شما هم این سرویس رو امتحان کنی
سرویسش حالا واقعا چیه ؟ art یا base
اگر ارت باشه که اون قانون شامل حالش میشه وبرای 128 میشه حداکثر 18 گیگ در ماه 256 هم کمی بیشتره فکر کنم
و اگر بیس باشه که کلا افتضاحه و فکر نکنم در کل ماه بشه 2-3 گیگ دانلود کرد
اهل خالی بندی که نیست حالا باید بهش بگم از سپید تست هم یه شات بزاره.
اون 256 داره که میشه حدود 20 گیگ در ماه فکر کنم؟
اگه این جوری باشه که حتما میگیرم امتحان میکنم.

K!ng of th3 K!ngs
25-05-2012, 14:36
حالا اگه من مثلا 128 بگیرم سرعتم همون 16 کیلو هست یا بیشتر میشه؟؟؟

jackson2010
25-05-2012, 16:29
حالا اگه من مثلا 128 بگیرم سرعتم همون 16 کیلو هست یا بیشتر میشه؟؟؟

معمولا برای ارت روی سرعت اسمی بسته میشه (اگر بخوان حال بدن روی 1-2 مگ هم میبندند)
پس اگر اسمی باشه تا 18 کیلو هم میشه و اگر 2 مگ تقریبا 250 کیلوبایت
قبل از گرفتن از خود پشتیبانی بپرسی بهت میگه الان وضعیتش چجوریاست

star2009
25-05-2012, 17:00
ایول شاتل 10 خرداد 2گیگ هدیه میده،آورین آورین:12:
به دلیل:

گروه شرکت های شاتل

porya_spy
25-05-2012, 17:34
ایمیل 2 گیگ هدیه برای منم اومد :40: ضمنا من اکو 128 دارم و از 21/2 تا الان به صورت کنترل شده دانلود شبانه انجام دادم و تا الان هم محدود نشدم ! این هم عکس :

jackson2010
25-05-2012, 18:17
ایمیل 2 گیگ هدیه برای منم اومد :40: ضمنا من اکو 128 دارم و از 21/2 تا الان به صورت کنترل شده دانلود شبانه انجام دادم و تا الان هم محدود نشدم ! این هم عکس :

سلام
دستش درد نکنه برای 2 گیگ
ولی اگر محدودیت های شبانه ی اکو رو برمیداشتند خیلی مرد بودند:31:

saeed_2007r
25-05-2012, 18:30
سلام به دوستان گلم. یه سوال داشتم خیلی فکر کنم ساده باشه ولی من جوابشو نمیدونم. سوالم اینه:من که تو یه شهرستان تو ارومیه هستم...میتونم از adsl مثلا تهران یا هرجای دیگه غیر از شهر خودمون استفاده کنم؟ اگه آره...هزینه رو تلفن منزل منظور میشه؟

Meysam Raz
25-05-2012, 20:08
سلام به دوستان گلم. یه سوال داشتم خیلی فکر کنم ساده باشه ولی من جوابشو نمیدونم. سوالم اینه:من که تو یه شهرستان تو ارومیه هستم...میتونم از adsl مثلا تهران یا هرجای دیگه غیر از شهر خودمون استفاده کنم؟ اگه آره...هزینه رو تلفن منزل منظور میشه؟
شما فقط میتونی از سرویس اینترنت شرکتی استفاده کنی که در شهرتون دایر باشه یعنی اون شرکت تو شهرتون اقدام به ارائه سرویس کنه .
اگر منظورت دایورت کردن ای دی اس ال از تهران به شما باشه (که امیدوارم نباشه و من بد برداشت کرده باشم) غیر ممکنه .

Meysam Raz
25-05-2012, 20:24

سلام با جمع و تفریق های من شما حدود 9گیگ در طول 15 روز دانلود کردید .
این یعنی 18 گیگ در طول یک ماه .
این یه چیز طبیعیه که محدود نشید هرچند یکی از بچه ها باهمین قدر دانلودم محدود شده بود . دوستانی که محدود میشن بیشتر از شما نیاز به دانلود رایگان دارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی من از محدودیت شاتل در اومدم اما هنوز پست هام تو انجمن کنترل میشه .

K!ng of th3 K!ngs
25-05-2012, 20:33
معمولا برای ارت روی سرعت اسمی بسته میشه (اگر بخوان حال بدن روی 1-2 مگ هم میبندند)
پس اگر اسمی باشه تا 18 کیلو هم میشه و اگر 2 مگ تقریبا 250 کیلوبایت
قبل از گرفتن از خود پشتیبانی بپرسی بهت میگه الان وضعیتش چجوریاستا
من درست نفهمیدم.من میوام ارت 128 بگیرم.دقیقا نفهمیدم چی گفتین.ارت 128 روی 1 مگ 2مگ بسته میشه؟یا همون 18 کیلو؟و نامحدود هست ولی 18 گیگ در ماه؟که اگه از 18 گیگ بیشتر بشه محدود میشم؟(محدود شدن یعنی اینکه سرعت کم میشه؟) اطلاعات بالا خواهشا بگید درست فهمیدم یا نه.
و اینکه اگه زنگ بزنم پشتیبانی بهم میگن که روی 2 مگ میبندن یا نه؟

jackson2010
25-05-2012, 21:21
ا
من درست نفهمیدم.من میوام ارت 128 بگیرم.دقیقا نفهمیدم چی گفتین.ارت 128 روی 1 مگ 2مگ بسته میشه؟یا همون 18 کیلو؟و نامحدود هست ولی 18 گیگ در ماه؟که اگه از 18 گیگ بیشتر بشه محدود میشم؟(محدود شدن یعنی اینکه سرعت کم میشه؟) اطلاعات بالا خواهشا بگید درست فهمیدم یا نه.
و اینکه اگه زنگ بزنم پشتیبانی بهم میگن که روی 2 مگ میبندن یا نه؟

اگه زنگ بزنم پشتیبانی بهم میگن که روی 2 مگ میبندن یا نه؟ بله نسبت به معرفت اون تلفونچی پشتیبانی احتمال زیاد بهتون بگه
ارت 128 در حالت نرمال سرعتش چیزی در حدود 18 کیلوبایت تا 20 کیلوبایت ، توی همین حدودا تعیین میشه و در یک ماه حداکثر 18 گیگ به صورت نرمال میشه دانلود کرد و بعد از 18 گیگ سرعت خط شما به حداقل ممکن تبدیل میشه 3-6 کیلوبایت
ممکن است در حال حاظر art 128 رو روی بیشتر از سرعت نامی بسته باشند (از پشتیبانی سوال کن)

Meysam Raz
25-05-2012, 21:40
درود علیکم منظور اینه که شما سرویس 128 اسمی میخرید اما در عمل شرکت توان دریافت شما رو روی یک یا دو مگ تنظیم میکنه (این روش قدیمی شده ) اما براتون میگم چیه دوحالت داره :
1.اگر روی 128 تنظیم کنه سرعتت 18 میشه (البته فکر کنم منظور 16بوده)
2.اگر روی یک مگ یا دو مگ خطتون رو تنظیم کنن اونوقت سرعتتون میشه 100 به بالا که برای سرویس آرت محال ممکنه یه همچین چیزی پس شما جزو گزینه یک میشی.
هرچند دیگه با این روش (تنظیم خط روی یک مگ یا دو مگ ) خط رو کنترل نمیکنند . بلکه خط همه تا دو مگ بازه اونا با برنامه سرعت ها رو کنترل میکنن .
محدودیت که نه سیاست تنبیهی شاتل : روی سرویس های 1.محدود حجمی یعنی اکو و 2. سرویس های آرت اعمال میشه اینطور که :
برنامه ای مشغول به کاره که کارش محدود سازیه کساییه که زیاد دانلود میکنن . این برنامه سرعت طرف رو میکنه 6 کیلوبایت .طبق منطقی که هنوز ناشناختست . (دقیقا مثل کنترل شدن تمام جواب های من توسط کمک مدیر انجمن که داره من رو خسته میکنه) .
لازم به ذکره این برنامه رو هیچ احدالناسی نه میتونه کنترل کنه نه تنظیماتش رو تغییر بده نه کارهاش رو پیش بینی کنه(اینا گفته های پشتیبانی شرکت بود) هیچ جوره نمیشه باهاش در افتاد. پاش بیوفته حقوق همه شرکت رو هم قطع میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جون من