PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 [149] 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

mortezzkhan
17-02-2012, 22:48
من که 128 اسیاتک دارم راحب شبی حداقل 1.5 گیگ را دانلود میکنم

دوست عزیز شما داری خلاف قوانین انجمن عمل می کنی ، اگه آسیاتک داری باید بری تو تاپیک خودش پست بدی و تبلیغ کنی نه تاپیک شاتل !!!

mahdi7610
18-02-2012, 00:19
برای من دو - سه شبه سرعت شبانش خیلی کم شده با 8 dl میکنه واسه بقیه هم همین طور شده؟
شما محدود شدی دوست عزیز

بهتره فعلا شبها اصلا دانلود نداشته باشی

واسه من هم همین طور شده بود . 2 هفته اصلا شبا دانلود نکردم تا اینکه خودشون واسم باز کردن:31:

epsi1on
18-02-2012, 00:51
هرکی از شاتل سرویس میگیره جزو خانواده بزرگ شاتل میشه :46:

سلام مجدد دوست من.
در اینکه شاتل از شرکتهای بزرگ و معتبر هست شکی نیست و هیچکس هم انکارش نمیکنه. اصلا خود من توی ویکیپدیا توی بخش تندیسها و افتخاراتش، دریافت ISO9001 (که دو سه ماه پیش گرفت) وارد کردم. در اینکه مدیریتش هم عالی ترینها شاید باشه هم باز حرفی نیست، مشکل فقط سر نحوه سرویس دهی ADSL مصوب سازمانش هست که توی اون مورد کم فروشی میکنه به مشترکینش (و البته بعضا محدود کردن سرعت شبانشون).

mojtaba2321
18-02-2012, 00:53
دوستان واسه شارژ اکانت تا چند روز وقت هست که سرویسمون رو نبندن؟

jackson2010
18-02-2012, 02:12
سلام
شاتل نشون داده که اصلا نمیشه روش حساب کرد و وقتی که فکر میکنی که همه چیز خوبه و داره به شما لطف میشه ، زود پشیمونت میکنه :13:
و
با سیاست: با دست پیش میکشه و با پا پس میزنه رو به نحوه احسن اجرا کرده و جواب هم گرفته:2:

پریشب که شاتل قطع بود (ـــ) ، دیشب هم سرعتش خوب بود (+) ، امشب هم که تا الان نوسان داره یا خوبه یا قطعه و صل میشه!:5:

ma_hasti
18-02-2012, 09:16
سلام دوستام
شما الان از سرعت روزانه هم ناراضی هستید؟>؟؟؟

jackson2010
18-02-2012, 11:30
سلام
این هم اضافه کنم که طرفهای 5 - 6 صبح سرعت خوب بود و ما هم دلی از عزا دآوردیم. اینم گفتم که نگید فقط بدی شاتل رو میگه.
اگر خوبی هم باشه میگم.البته خدا کنه که شاتل خوابی برام ندیده باشه و بخواد محدودم کنه:31:

سلام دوستام
شما الان از سرعت روزانه هم ناراضی هستید؟>؟؟؟ سرعت روزانه یه مدتیه متغیره یه ساعتهایی خوبه یه ساعتهایی هم نه ولی کلا قابل قبوله

LOVEFORLOVE
18-02-2012, 19:07
دو شبه با 128 دارم مثه 2 مگ دان میکنم 256 فکر کنم حق شما ها رو دادن به من:31:

محدودی ها

The master
18-02-2012, 19:41
سلام
دوستان من سرویسم رو به art2 تغییر دادم! حالا یه سوال داشتم:
برای سرویس های art سرعت واقعی ( یعنی الان که سرعتم 192 هست سرعت دانلود 24) بهم ارائه می‌دنند یا بیشتر هم ممکن هست ارائه بدنند؟

urcu
19-02-2012, 00:39
دوست عزیز شما داری خلاف قوانین انجمن عمل می کنی ، اگه آسیاتک داری باید بری تو تاپیک خودش پست بدی و تبلیغ کنی نه تاپیک شاتل !!!

والا من که جایی از قوانین ندیدم همچین چیزی نوشته باشن....

fanoostalaei
19-02-2012, 01:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosseinf722
19-02-2012, 11:59
خوب بابا شبا کمتر دانلود کنید که سرویستونو شیر نکنن
هیچ ماست فروشی نمیگه ماست من ترشه
تمام ISP ها تو ساعتایی که اوج ترافیک باشه سرویسو شیر می کنن یعنی مجبورا که این کارو انجام بدن

دانلود شبانه هم قسمتی از سرویس هست و هر کسی حق داره هر جور که دوست داره ازش استفاده کنه ، یکی دوست داره هر 7 ساعتشو دانلود کنه یکی دوست داره کلا استفاده نکنه

mortezzkhan
19-02-2012, 13:09
دانلود شبانه هم قسمتی از سرویس هست و هر کسی حق داره هر جور که دوست داره ازش استفاده کنه ، یکی دوست داره هر 7 ساعتشو دانلود کنه یکی دوست داره کلا استفاده نکنه

همه حق دارن استفاده کنن ولی دیگه رایگان که میشه نباید ترافیکو خورد که ، یه جوری باشه که همه هم استفاده کنن با سرعت مناسب مشکلی هم پیش نیاد

جالبه
حرفهاتون کاملا شبیه عزیزان شاتل هست:31:
شبا کمتر دانلود کنید که سرویستونو شیر نکنن
:27::27:از نظر شما وقتی محدود نمیکنن دارن سرویس اختصاصی میدن:31:

وقتی کسی سرویس 128 میگیره 16 کیلوبایت اگه دانلود داشته باشه یعنی اندازه یه ددیکیت داره استفاده می کنه ولی وقتی کسی سرویس شیر میگیره اون 16 کیلوبایتش ممکنه بالا پایین بشه مثل همین الان که من با 512 که باید 64 کیلوبایت بگیرم دارم 240 کیلوبایت می گیرم
اگه سرویسم ددیکیت بود فیکس باید 64 کیلوبایتو می گرفتم ولی چون سرویسم شیره سرعتم بالا پایین میشه

jackson2010
19-02-2012, 13:36
همه حق دارن استفاده کنن ولی دیگه رایگان که میشه نباید ترافیکو خورد که ، یه جوری باشه که همه هم استفاده کنن با سرعت مناسب مشکلی هم پیش نیاد

وقتی کسی سرویس 128 میگیره 16 کیلوبایت اگه دانلود داشته باشه یعنی اندازه یه ددیکیت داره استفاده می کنه ولی وقتی کسی سرویس شیر میگیره اون 16 کیلوبایتش ممکنه بالا پایین بشه مثل همین الان که من با 512 که باید 64 کیلوبایت بگیرم دارم 240 کیلوبایت می گیرم
اگه سرویسم ددیکیت بود فیکس باید 64 کیلوبایتو می گرفتم ولی چون سرویسم شیره سرعتم بالا پایین میشه

سلام
همیشه در دنیای تجارت واقعیت اون چیزی نیست که در ظاهر وجو داره:
یعنی شرکتهای pap در ایران مثل شاتل اگر سرویسهایی مثل eco که ساعتهای رایگان داره رو حذف کنند یا ساعت رایگانش رو بردارند در این بازار شکست میخورند یا ضرر زیادی میکنند

شما مطمئن باش هیچ لطف اضافه ای در کار نیست و اونها هم دلشون به حال کاربرها نسوخته که مثلا مشترک شاتل با سرویس 128 دانلود میکنند به قول شما در حد دیدیکیت. این یه نوع سیاسته که بسته به مقتضیات زمان و مکان به این صورت درآمده
نتیجه گیری: اگر این سیستم برای شاتل ضرر دهی داشت اصلا در این زمینه سرمایه گذاری نمیکرد و خیلی ساده سرویسهای eco رو حذف میکرد یا با شرایط خواص و مشروت به فروش میرساند.پس مشکل حله چون اشکالی وجود نداره

urcu
19-02-2012, 13:43
الکی میگن بابا
پس چرا تا چند روز اول که میری ازشون سرویس میگیری سرعتشون خوبه بعد از 4روز یهو نصف میکنن سرعت رو!!
تایید میشه یکم که روی اعصابشون بری میگن اره به خاطر بقیه کاربرها محدود میکنیم بیشتر که روی اعصابشون بری میگه اره محدود میکنیم همینی که هست برو شکایت کن :27::31:
من تا حدی روی اعصابشون رفته بودم که همه بر بچ پشتیبانی منو میشناختن و شاکی بودن از دست من

ma_hasti
19-02-2012, 14:18
نه بابا بقیه شرکت ها هم اینکارو می کنند ولی نه به تابلویی شاتل تو همین فروم هم پارس و من خوندم و هم صبانت بود اگر اشتباه نکنم .......

دیروز تو روز سرعت من شده بود 8 انقد جیغ جیغ کردم پشتیبانی بدبخت همون راه حل های همیشگی و گفت منم گفتم مگه داری با بچه حرف می زنی من خودم فوق لیسانس شبکه ام یارو ترسید به 1ساعت نکشید سرعتم درست شدش:31:
الانم من خوبم ولی هم اکنون سرعت در شب افتضاح و ترس از دانلود دارم به کی بگم :5:

mortezzkhan
19-02-2012, 14:34
همه حق دارن استفاده کنن دیگه ولی و اما و اگر نداره..

درسته که سرعت باید برای 128 16 و به همین ترتیب برای بقیه باشه ولی همیشه شیر هست عاشق چشم و ابروی ما نیستید که بیایید سرویس اختصاصی بهمون بدید و هر وقت هم مصرف رایگانمون زیاد شد میایید محدودمون میکنید نه شیر....

من هم میگم همه حق دارن استفاده کنن نه فقط یه سری افراد خاص که صرفا اینترنت رو دانلود رایگان شبانه می دونن ، شاید یه بنده خدایی بخواد همون شب بره نت یه صفحه ساده رو خیلی به سختی باز کنه پس اون حق نداره؟
آیا کسایی که صرفا شبها دانلود هاشون رو انجام میدن حق این بنده خدا رو نمی خورن
به نظر من این که شاتل میاد همه مشترکایی که مصرف شبشون زیاده رو با هم شیر میکنه کاملا عادلانست

سلام
همیشه در دنیای تجارت واقعیت اون چیزی نیست که در ظاهر وجو داره:
یعنی شرکتهای pap در ایران مثل شاتل اگر سرویسهایی مثل eco که ساعتهای رایگان داره رو حذف کنند یا ساعت رایگانش رو بردارند در این بازار شکست میخورند یا ضرر زیادی میکنند

شما مطمئن باش هیچ لطف اضافه ای در کار نیست و اونها هم دلشون به حال کاربرها نسوخته که مثلا مشترک شاتل با سرویس 128 دانلود میکنند به قول شما در حد دیدیکیت. این یه نوع سیاسته که بسته به مقتضیات زمان و مکان به این صورت درآمده
نتیجه گیری: اگر این سیستم برای شاتل ضرر دهی داشت اصلا در این زمینه سرمایه گذاری نمیکرد و خیلی ساده سرویسهای eco رو حذف میکرد یا با شرایط خواص و مشروت به فروش میرساند.پس مشکل حله چون اشکالی وجود نداره

معلومه که رقابت بین همه شرکت ها هستش ولی خود شما فرض کن بری از یه شرکت اینترنت بگیری که شبا نتونی یه صفحه ساده رو باز کنی می ری بگیری؟؟ قطعا نمی ری این کارو کنی چون عملا اینترنتت شما شبا بلااستفاده میشه
مطمئنا تمام کسایی که الان اینجا مشکل دانلود تو شب رو دارن عمدتا کسایین که شبی 1 گیگ یا شایدم بیشتر دانلود می کنن ، خوب این معلومه که باید سرعتشون کم بشه چون شاتل همه رو با هم شیر کرده

الکی میگن بابا
پس چرا تا چند روز اول که میری ازشون سرویس میگیری سرعتشون خوبه بعد از 4روز یهو نصف میکنن سرعت رو!!

ما که الان سه سالی هست سرعتمون خوبه

تایید میشه یکم که روی اعصابشون بری میگن اره به خاطر بقیه کاربرها محدود میکنیم بیشتر که روی اعصابشون بری میگه اره محدود میکنیم همینی که هست برو شکایت کن :27::31:
من تا حدی روی اعصابشون رفته بودم که همه بر بچ پشتیبانی منو میشناختن و شاکی بودن از دست من

واقعا به نظر خود شما کار درستیه که آدم بخواد اعصاب دیگران رو خورد کنه؟!!
به نظر من این اصلا جالب نیست که کسی با اعصاب خورد کردن دیگران خودشو خوشحال کنه ، البته اگه یه ISP فقط یه تعداد کاربر اینطوری داشته باشه دیگه وا مصیبتا میشه
بهتره همیشه اول آدم یه سوزن به خودش بزنه یه جوالدوز به مردم

jackson2010
19-02-2012, 14:47
معلومه که رقابت بین همه شرکت ها هستش ولی خود شما فرض کن بری از یه شرکت اینترنت بگیری که شبا نتونی یه صفحه ساده رو باز کنی می ری بگیری؟؟ قطعا نمی ری این کارو کنی چون عملا اینترنتت شما شبا بلااستفاده میشه
مطمئنا تمام کسایی که الان اینجا مشکل دانلود تو شب رو دارن عمدتا کسایین که شبی 1 گیگ یا شایدم بیشتر دانلود می کنن ، خوب این معلومه که باید سرعتشون کم بشه چون شاتل همه رو با هم شیر کرده

1- خود مخابرات هم داره adsl میده + شبها رایگان + بدون محدودیت که شبها چقدر دانلود کنی
2- قوانین یکی هست و مشترک خوب و بد نداریم ( اگر کسی دلش نمیخواد شب دانلود کنه اونم با هزار جور دردسر دست خودشه)
3- خودتون دارید میگید که
بری از یه شرکت اینترنت بگیری که شبا نتونی یه صفحه ساده رو باز کنی می ری بگیری؟؟ قطعا نمی ریخب وقتی شاتل با سرویس 512 و دانلود شبی 300 تا 600 مگ شما رو محدود به 3 کیلوبایت کنه:2: که حتی نشه گوگل رو هم لود کرد دیگه حرفی نمیمونه. قضاوت با شما

soroosh_cz
19-02-2012, 15:06
1)من هم میگم همه حق دارن استفاده کنن نه فقط یه سری افراد خاص که صرفا اینترنت رو دانلود رایگان شبانه می دونن ، شاید یه بنده خدایی بخواد همون شب بره نت یه صفحه ساده رو خیلی به سختی باز کنه پس اون حق نداره؟
آیا کسایی که صرفا شبها دانلود هاشون رو انجام میدن حق این بنده خدا رو نمی خورن
به نظر من این که شاتل میاد همه مشترکایی که مصرف شبشون زیاده رو با هم شیر میکنه کاملا عادلانست

2)معلومه که رقابت بین همه شرکت ها هستش ولی خود شما فرض کن بری از یه شرکت اینترنت بگیری که شبا نتونی یه صفحه ساده رو باز کنی می ری بگیری؟؟ قطعا نمی ری این کارو کنی چون عملا اینترنتت شما شبا بلااستفاده میشه

ما که الان سه سالی هست سرعتمون خوبه

3)واقعا به نظر خود شما کار درستیه که آدم بخواد اعصاب دیگران رو خورد کنه؟!!
به نظر من این اصلا جالب نیست که کسی با اعصاب خورد کردن دیگران خودشو خوشحال کنه ، البته اگه یه ISP فقط یه تعداد کاربر اینطوری داشته باشه دیگه وا مصیبتا میشه
بهتره همیشه اول آدم یه سوزن به خودش بزنه یه جوالدوز به مردم

1) جواب پشتیبانی شاتل:" شما میتونید از سرویس های اختصاصی استفاده کنید!". تجربه نداشتی، نمیدونی، دست خودتم نیست، از منبع بی نهایت اینترنت داری :27: هنوز فرق محدودیت و شیر رو نمیدونی! اینکه وقتی شیر بشی، سرعتت نوسان خیلی زیادی داره (حتی ممکنه تا 80-100 کیلوبایت/ثانیه) هم برسه این نوسان، ولی نه نوسان 5کیلوبایتی بین 0-5 کیلوبایت/ثانیه :27::19::31: تازه جالب اینه که، من تا قبل از محدودیتم تو زمان شبانه میتونستم صفحه باز کنم، تازه قبل از این اتفاق کار بجایی رسیده بود که دو-سه شب هم تا صبح آنلاین APB زدم! پس نشون میده که کاملا امکاناتش هم هست که طرح محدودیت حجمی رو بردارن!:40:

2) خیلی جالبه، تا اونجا که من میدونم 90% افرادی که از اینترنت شبانه رایگان استفاده میکنن، برای دانلودش هست، نه برای گشتن توی وب! هیچکسی رو ندیدم که برای بد باز شدن صفحه تو شب سرویس یه شرکت رو نگیره! هر کسی از اطرافیان من که درباره ی سرویس ISPـها از من سول پرسیده، اول از همه درباره ی دانلود شبانه می پرسه، هیچکس هم بجز از سرعت دانلود شبانه، بخاطر یکی دیگر از ویژگی های ISP چشماش :18: نمیشه!

3) شما اگه بری یه اداره، کارت رو درست راه بندازن، کرم داری اذیتشون کنی؟
من موندم، پشتیبانی شاتل چه کار عملی میکنه کلا؟ غیر از اینه که فقط یه سری کد ها رو کپی/پیست میکنن؟ یه سیستم پاسخگویی اتوماتیک بذارن تازه در مقابل دشنام هم عکس العمل نشون نمیده :27:
هر وقت با پشتیبانی شاتل چت کردم، وقتم حروم شده، توی این یه سال که حدود 60 بار با پشتیبانی تماس داشتم، فقط یه چیز بدردبخور یاد گرفتم، دستور Trace توی Command Prompt! بقیش همه اش مزخرفات بود!

MILAD99
19-02-2012, 15:07
بله دوست عزیز تا وقتی که فقط بلدن یوزر جمع کنن و اول 90% به فکر منافع خودشون و 10% به فکر منافع و حقوق مشتری باشن باید هم 1به10 که خوبه 1به40 شیر کنن که مبادا سرعت برخی دوستان بشه 1کیلوبایت!البته شایدم ایناهم ادمای خاصی هستند که ساعت 2شب میخوان 1صفحه باز کنند...
جالبه که دارن اینجور حق بی چون و چرای مارو میخورن و شما کارشونو تایید میکنید!
میگن به مرگ بگیر تا به تب راضی بشه حالا شده داستان ما!

mojtaba2321
19-02-2012, 15:21
دوستان واسه شارژ اکانت تا چند روز وقت هست که سرویسمون رو نبندن؟

mortezzkhan
19-02-2012, 15:30
1- خود مخابرات هم داره adsl میده + شبها رایگان + بدون محدودیت که شبها چقدر دانلود کنی
2- قوانین یکی هست و مشترک خوب و بد نداریم ( اگر کسی دلش نمیخواد شب دانلود کنه اونم با هزار جور دردسر دست خودشه)
3- خودتون دارید میگید که خب وقتی شاتل با سرویس 512 و دانلود شبی 300 تا 600 مگ شما رو محدود به 3 کیلوبایت کنه:2: که حتی نشه گوگل رو هم لود کرد دیگه حرفی نمیمونه. قضاوت با شما

1. همه شرکت ها ADSL میدن و اکثرا شباشون رایگانه ، شاتل هم محدود نمی کنه سرویسو اگه محدود کنه همون چند کیلوبایت هم نمی شه دانلود کرد ، شاتل سرویسو شیر میکنه تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

2. بله قوانین برای همه یکسان هستش و همینطور پهنای باند ، به نظر شما کسی که داره خودش میگه اینقدر به پشتیبانی زنگ زده که طرف عصبانی شده یا اینقدر دانلود کرده که ترافیک مرکزش هر شب بالا رفته با یه کاربر عادی فرقی نداره؟
چه فرقی می کنه این کاربر از شاتل سرویس داشته باشه یا از جایه دیگه ، مشکل همه جا یکیه

3.متن بنده رو خود نخوندید ، من گفتم با شبی 1 گیگ به بالا سرویستون رو شیر میکه ، دوستان هم می دونن با شبی 300 تا 600 مگ سرویس هیچکس شیر نمیشه
شما فکر کن تو یه مرکز 10 تا مشترک اینطوری باشن که شبا فقط یه ضرب دانلود کنن ، خوب معلومه که هیچی از ترافیک مرکز نمی مونه و اون بنده خدا که می خواد یه صفحه باز کنه نتونه ، حالا خودتون قضاوت کنید که باید سرویسش شیر بشه کی نشه

The master
19-02-2012, 15:40
سلام
برای سرویس های art سرعت واقعی ( یعنی الان که سرعتم 192 هست سرعت دانلود 24) بهم ارائه می‌دنند یا بیشتر هم ممکن هست ارائه بدنند؟

mehdisatss
19-02-2012, 17:04
سلام دوستان
این بحث محدودیت همیشه بوده وهست . همه هم میدونن که حق با مشترکین هستش
صحبت اصلی سر این نیست که چرا این کارو میکنه که البته این یه موضوع جداییه...
صحبت اصلی سر صحت و صراحت و راست گویی با مشترکان هستش ...
زبون بازی کردن و طفره رفتن و پیچوندن مشتری یطوری که ندونه از کجا ضربه خورده نه انسانیه نه حتی اسلامی !
اون دوست عزیزی که داره از شاتل دفاع میکنه مطمئنا این مشکل براش یک بار هم پیش نیومده ( شاید چون خودش تو دیتا سنتر شاتل نشسته) تا بتونه این موقعیت رو درک کنه که چرا مشترکین انقدر عصبانی میشن.
شاتل باید انقدر جرات و وقدرت نفس داشته باشه که اگه هر کاری داره میکنه اونو صراحتا بیان کنه چه تو تبلیغات و سایتش و چه تو ارتباط پشتیبانی با مشترکینش.
اگه نمیتونه اشکالی نداره صراحتا بگه آقا ترافیکم تموم میشه منابعم اجازه نمیده تو بشینی شبا رایگان دانلود کنی ...نداریم آقا نداریم هر شب فقط مثلا 300 مگ مجانیه! ... آدم تکلیف خودشو میدونه ... نه این که با حرف و زبون بازی و یه سری جملات کلیشه ای تکراری با مشترکین برخورد کنه.
خیلی زشت و بده که آدم تا یکی دو سال مشترک نشه سر از موضوع هیچوقت در نمیاره...
یا مجبور باشه بیاد تو فروم های مختلف ببینه بخونه کی چی میگه و چند درصد حرف هاشون راسته...
این مثل این میمونه بری یه جنسی بخری بهت تقلبیشو بدن بعدا بفهمی جریان چی بوده بری داد و بیداد کنی بعد 6 ماه یارو بگه اصلش گرونه نمیاریم نمیصرفه از همینا به همه میدیم!!
اگه شما صحبت از عدالت و رسیدن اینترنت به همه میکنید باید قانون مشخص هم بیان بشه . یه خط کش باشه و عدد با صراحت
طفره رفتن و کج دارو مریز عمل کردن تو هر زمینه ای نشون دهده ضعف طرف هستش.
هنوزم که هنوزه شما صد بارم زنگ بزنی پشتیبانی یه بار هم بهت نمیگن شما دانلودت از یه عددی بیشتر بوده ما شما رو با مشترکین دانلودر شیر میکنیم. چرا اجازه ندارن بگن؟ چون قانون نوشته شده ای که بتونن اونو تو سایتشون بزرگ بنویسن ندارن. منظورم از قانون این قانون احمقانه فیر یوزر پولیسی که علمش کردن و یا قوانین کلی قناعت پیشه کردن و عدم اصراف و برقراری عدالت اجتماعی و این قوانین خوشکل و دهن پر کن که واسه فرار از زیر بار های سنگین مسولیت بکا ر میره نیستش. منظورم
عددو رقم ساعت وتاریخ معین کردن واسه تغییراتیه که هر لحظه بسته به حال و هوای خودشون شب به شب تو سرویس مشترکین بدون اطلاع رسانی درست حسابی به مشترکین خودشون اعمال میکنن. بگن آقا ما قانونمون اینه هرکی طی این مدت روز این مقدار حجم رایگان دانلود کنه این مدت محدود میشه به این سرعت و اگر دیگه دانلود نکنه پس از این مدت روز دوباره به حالت عادی برمیگرده تمام! اینو بزرگ جلو سرویس eco بنویسن. پشتیبانی هم بجای طفره رفتن همین جوابو به همه بده.
این موضوع خیلی کوچیکیه که میشه بشکل یه قانون اعلام بشه
ولی متاسفانه تا سیاست شفاف سازی تو این مملکت و زیر مجموعه هاش کامل اعمال نشه کسی که ضرر میکنه همیشه مصرف کنند گان هستند.
این مطلب همه جاش مشخصه و قضاوت با خودتون هستش
اما حرف تو این زمینه زیاده و من متاسفانه وقت نمیکنم تو این تاپیک زیاد فعالیت کنم
شاد باشید

jackson2010
19-02-2012, 17:11
1. همه شرکت ها ADSL میدن و اکثرا شباشون رایگانه ، شاتل هم محدود نمی کنه سرویسو اگه محدود کنه همون چند کیلوبایت هم نمی شه دانلود کرد ، شاتل سرویسو شیر میکنه تا بقیه هم بتونن استفاده کنن

2. بله قوانین برای همه یکسان هستش و همینطور پهنای باند ، به نظر شما کسی که داره خودش میگه اینقدر به پشتیبانی زنگ زده که طرف عصبانی شده یا اینقدر دانلود کرده که ترافیک مرکزش هر شب بالا رفته با یه کاربر عادی فرقی نداره؟
چه فرقی می کنه این کاربر از شاتل سرویس داشته باشه یا از جایه دیگه ، مشکل همه جا یکیه

3.متن بنده رو خود نخوندید ، من گفتم با شبی 1 گیگ به بالا سرویستون رو شیر میکه ، دوستان هم می دونن با شبی 300 تا 600 مگ سرویس هیچکس شیر نمیشه
شما فکر کن تو یه مرکز 10 تا مشترک اینطوری باشن که شبا فقط یه ضرب دانلود کنن ، خوب معلومه که هیچی از ترافیک مرکز نمی مونه و اون بنده خدا که می خواد یه صفحه باز کنه نتونه ، حالا خودتون قضاوت کنید که باید سرویسش شیر بشه کی نشه
من متن شما رو کامل خوندم ولی:
اون سه نکته ای که گفتم تجربیات خودم بود و اینجا هم دوستان تاییدش کردند مگر اینکه شما بخواید بگید که من دروغ میگم ولی من چنین برداشتی نکردم پس اینقدر که به حرفهای خودتون اعتقاد دارید برای گفته ی دیگران هم احترام قائل باشید:20:
اون دوستمون هم که گفته با پشتیبانی بحث کرده به خاطر همین مشکلات بوده وگرنه نه مریضه ونه بیکاره که با اونها حتی حرف بزنه چه برسه به دعوا

3FX
19-02-2012, 17:37
همه شرکت ها ADSL میدن و اکثرا شباشون رایگانه ، شاتل هم محدود نمی کنه سرویسو اگه محدود کنه همون چند کیلوبایت هم نمی شه دانلود کرد ، شاتل سرویسو شیر میکنه تا بقیه هم بتونن استفاده کنندوست عزيز دوست عزيز كلمه محدود يا limit يه معني داره و قطع كردن سرويس يه معني ديگه !!! شاتل تقريبا قطع ميكنه اينترنت رو :31:
جالبه من سه ماه تو آسياتك كرج هستم اكانت 1 مگ گرفتم شبي 2.5 گيگ دانلود داشتم تا اينكه سياست هاي آسياتك كرج 4 روز پيش شامل حال بنده شد و سرعتم رو نصف كردن !!!‌ (درواقع سرعت real خودم شد اما چون من به اون 2مگ قبلي عادت كرده بودم بهم برخورد !! :46: ) خلاصه از اين نمايندگيشون ميرم يه نماينده ديگه آسياتك تو كرج (4 تا 5 تا نمايندگي تو كرج داره) اما عمرا شاتل نميام حداقل شبي 2.5 گيگ تضمين شده دانلود ميكني !! نه دو روز دانلود كني 10 روز نكني آخرشم محدود بشي و تا آخر ماه سماق بمكي !!
عكس از پنل خودم در اون زمان كه قبلا يه بار تو سايت گذاشته بودم و دوباره ميزارم براي تجديد خاطرات

اما در آخر فكر كنم provider هاي اينترنت تو ايران همشون يه جورايي كلاهبردار هستند تنها حالتي كه براي كاربران حرفه اي مناسب هست اينه كه هر 3 ،‌4 ماه يه بار گردشي با يه شركت ديگه قرارداد ببندن چون اين شركت ها تا چند ماه اول حسابي حال ميدن به مشتري بعد ميمالن در مشتري اون قدري كه حسابي كش بيااااد !!!

maskot
19-02-2012, 17:52
بچه ها درست میگن این که نشد کار بیان ادمو محدود کنن رو 3 کیلوبایت بعد بگن شما شر شدین چطور وقتی شر شدیم سرعت دانلودمون 3 هست ولی وقتی به سایت شاتل و تست دانلود رو می زنیم سرعت 250

الان مثلا شرکت هایی مثل همین اسیاتک اگه سرویس 128 بگیری تو روز سرعتت 450 هم می رسه اما شبانه سرعتت میشه 10 وقتی به نمایندشون زنگ می زنی رک و پوست کنده می گن سرعت شبانه واقعی میشه شما اگه سرعت دانلود بالا تو ساعات رایگان می خوای 1 مگ یا 2 مگ بردار به این می گن شفاف صحبت کردن نه دودره بازی کردن مثل شاتل

hosseinf722
19-02-2012, 18:57

شما داری می گی که کاربرا باید چه جوری استفاده کنن که این موضوع نه به شما نه به پشتیبان دیگه ای مربوط نیست و هرکی هر جور دوست داشته باشه می تونه از سرویسش استفاده کنه

jackson2010
19-02-2012, 20:07
تفاوت شیرینگ با محدودیت:
1- شیرینگ همون به اشتراک گذاری میشه که اصل اینترنت هم همینه و کلا سرویس اختصاصی به معنای واقعی کلمه نداریم ( سرویس اختصاصی واقعی مثل شبکه داخلی هستش ولی به سرعت و کیفیت تضمین شده هم سرویس اختصاصی یا دیدیکیت میگند که الان از این واژه استفاده میشه)

2- هر کاربر سرعت و کیفیت سرویسش از طرف شرکت مشخص شده یعنی من نمیتونم مثلا با سرویس 512 در ساعات رایگان با سرعت 4 مگ دانلود کنم

3- اگر همزمان با من سایر کاربرهای دیگر هم دانلود کنند یه درصدی از سرعت سرویس من کم میشه نه همش و طبق اصول هیچ وقت به صفر نمیرسه (که رسیده:31:)

4- پهنای باندی که شرکتها میخرند در اکثر مواقع بیشتر از تعداد کاربرانشون هست پس نیازی به محدودیت نیست
اما در محدودیت خیرهایی نهفته است و اون هم اینه که مجبور هستی ترافیک بخری و سودش رو شرکت ببره

5- در کل مسئله شیرینگ بهترین بهانه بعد از دیتای مخابراته:21: و همیشه جواب میده maid in iran

ghahremanimehdi
19-02-2012, 20:16
من نمیدونم چرا کاربرایی که از شاتل ناراضی هستن نمیرن از ISP های دیگه سرویس بگیرن. این مسخره بازی ها چیه در میارید.کلا وضع اینترنت توی ایران خرابه و شاتل هم جزئی از اونه و مشکل اصلی مخابرات هست که همه ی ISP ها سرویسهاشون از اونجا منشعب میشه.حالا کسایی که از شاتل ناراضی هستند چه اصراری هست که از شاتل سرویس بگیرن خوب اگر ISP های دیگه بهتر هستن برن از اونا سرویس بگیرند.

urcu
19-02-2012, 20:51
من نمیدونم چرا کاربرایی که از شاتل ناراضی هستن نمیرن از ISP های دیگه سرویس بگیرن. این مسخره بازی ها چیه در میارید.کلا وضع اینترنت توی ایران خرابه و شاتل هم جزئی از اونه و مشکل اصلی مخابرات هست که همه ی ISP ها سرویسهاشون از اونجا منشعب میشه.حالا کسایی که از شاتل ناراضی هستند چه اصراری هست که از شاتل سرویس بگیرن خوب اگر ISP های دیگه بهتر هستن برن از اونا سرویس بگیرند.
درسته وضع اینترنت خرابه ولی این دلیل نمیشه که شاتل بیاد محدود کنه شبانه را...
حالا بعضی یا چند ماهه یا یک ساله گرفتن یا مرکزشون را فقط شاتل ساپورت میکنه یا...

من که ناراضی بود رفتم جای دیگه و کاملا راضی هستم و با 128 هر شب حداقل 5/1 گیگ را میگیرم و دیگه خبری از محدودیت های مضخرف شاتل نیست...

fanoostalaei
19-02-2012, 20:55
Microsoft Windows [Version 6.1.7600]
Copyright (c) 2009 Microsoft Corporation. All rights reserved.

C:\Users\Administrator>ping google.com

Pinging google.com [173.194.34.108] with 32 bytes of data:
Reply from 173.194.34.108: bytes=32 time=269ms TTL=51
Reply from 173.194.34.108: bytes=32 time=246ms TTL=51
Reply from 173.194.34.108: bytes=32 time=247ms TTL=51
Reply from 173.194.34.108: bytes=32 time=253ms TTL=51

Ping statistics for 173.194.34.108:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 246ms, Maximum = 269ms, Average = 253ms

C:\Users\Administrator>ping 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=402ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=395ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=399ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=398ms TTL=49

Ping statistics for 4.2.2.4:
Minimum = 395ms, Maximum = 402ms, Average = 398ms

C:\Users\Administrator>ping yahoo.com

Pinging yahoo.com [98.139.183.24] with 32 bytes of data:
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=372ms TTL=44
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=426ms TTL=44
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=369ms TTL=43
Reply from 98.139.183.24: bytes=32 time=406ms TTL=44

Ping statistics for 98.139.183.24:
Minimum = 369ms, Maximum = 426ms, Average = 393ms

C:\Users\Administrator>ping tabnak.ir

Pinging tabnak.ir [87.107.68.98] with 32 bytes of data:
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=79ms TTL=50
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=75ms TTL=50
Reply from 87.107.68.98: bytes=32 time=82ms TTL=50
Request timed out.

Ping statistics for 87.107.68.98:
Packets: Sent = 4, Received = 3, Lost = 1 (25% loss),
Minimum = 75ms, Maximum = 82ms, Average = 78ms

C:\Users\Administrator>ping bing.com

Pinging bing.com [65.52.107.149] with 32 bytes of data:
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 65.52.107.149:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

C:\Users\Administrator>ping forum.p30world.com

Pinging forum.p30world.com [72.55.140.181] with 32 bytes of data:
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=331ms TTL=49
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=327ms TTL=49
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=329ms TTL=49
Reply from 72.55.140.181: bytes=32 time=329ms TTL=49

Ping statistics for 72.55.140.181:
Minimum = 327ms, Maximum = 331ms, Average = 329ms

C:\Users\Administrator>

esisuzuki
19-02-2012, 21:20
درسته وضع اینترنت خرابه ولی این دلیل نمیشه که شاتل بیاد محدود کنه شبانه را...
حالا بعضی یا چند ماهه یا یک ساله گرفتن یا مرکزشون را فقط شاتل ساپورت میکنه یا...

من که ناراضی بود رفتم جای دیگه و کاملا راضی هستم و با 128 هر شب حداقل 5/1 گیگ را میگیرم و دیگه خبری از محدودیت های مضخرف شاتل نیست...
سلام از چه شركتي دارين كه شبي 5 گيك دان ميكنيد ؟

soroosh_cz
19-02-2012, 21:28

آقا این چه حرفیه؟
یعنی شما با این حرفت تمام مشکل اینترنت شبانه رو از گردن شاتل انداختی گردن مخابرات!:41:
شما منظورت زیرساخت هست نه مخابرات، تازه در اونصورت هم مشکل زیرساخت نیست، اگر اینطوری بود، مثلا تمام ساکنان یک شهر، یا یک منطقه ی مخابراتی، هر سرویسی از هر ISP که داشته باشن، باید سرعتشون با هم خوب بشه یا بد بشه.:11:

soroosh_cz
19-02-2012, 21:33

سرعت شما اگر 2مگ خالص باشه، میتونید هر شب 4.5-5 گیگ دانلود داشته باشی، منم از شاتل فرار کردم، رفتم یه ISP دیگه، با اینکه تو این هفته بدلیل خرابی پورت یا ... یه مقدار قطعی و پینگ بالا دارم، شبی 3 گیگ حداقل دانلود دارم و البته در حالت عادی، هر شب حداقل 3.9گیگ هست. :40:
هر کس که به خلوت ترین ISP توی منطقه ی مخابراتیش بره (به غیر از ISP هایی که محدود میکنن) سود کرده.

urcu
19-02-2012, 21:53
با 128 پنچ گیگ کجا بود:31: یک و نیم گیگ دوست عزیز
اسیاتک

jackson2010
19-02-2012, 22:01

سلام
شما هم چشم بسته غیب میگی! اینو هم که خودمون میدونیم اما وقتی منطقه ی مخابراتی پورت خالی نداره و باید یکی دو ماه صبر کنی و یا شرکتهای دیگه منطقه ی شما رو ساپورت نمیکنند تکلیف چیه بگیم شاتل خوبه شما راضی میشی:13:همه که مثل هم نیستند. در نهایت هم داریم بحث میکنیم نه دادگاهه و نه محاکمه ای در کاره پس لطفا ناراحت نشید

Homayun Khan
19-02-2012, 22:32
سلام
بچه ها من کرج هستم امروز شاتل این اس ام اس رو به من داد : یکسال اینترنت پرسرعت ADSL2+ رایگان شاتل تا 10 اسفند
کسی میدونه شرایطش چجوریه؟ نکنه میخواد اینترنت با محدودیت حجمی 1 گیگ در ماه بده:31: من الان سرعت 128 از مخابرات دارم هفته ای دو گیگ هم دانلود میکنم حالا کسی اگه میدونه بگه بالاخره هرچی باشه رایگانه دیگه

The master
19-02-2012, 22:57
سلام
یکی جواب ما رو هم بده؟

دوستان برای تغییر سرویس به سیستم نا محدود پارس آنلاین نظرتون چیه؟
من الان 192 ماهی 37000 پول میدم ولی پارس آنلاین 512ش رو 24000 میده!؟

fanoostalaei
19-02-2012, 23:51
سلام
یکی جواب ما رو هم بده؟

دوستان برای تغییر سرویس به سیستم نا محدود پارس آنلاین نظرتون چیه؟
من الان 192 ماهی 37000 پول میدم ولی پارس آنلاین 512ش رو 24000 میده!؟

دوست عزیز من ارت 3 رو تو تبریز استفاده کردم سرعت دانلودش بین 90 تا 120 بود
حالا خودت ببین در ضمن اینا سرویس های مسخره 10به 1 هستن که ارزش نداره بهش فکر کنی

واما مطلب اصلی: و بازهم دوباره یاهو باز نمیشه
2 روزه نمیتونم برم جیمیل
سایتها خیلی خیلی کند لود میشن(با سرعت 8)
پینگ هم که نگو

باز چه خبره؟؟؟؟:13::13::13::13:

mahdi7610
20-02-2012, 00:54
چندین ساعته سایت یاهو و سویس مسنجر اون باز نمیشه .

باز چی شده که این طوری شده

اه اه اه

fragari
20-02-2012, 01:26
Reply from 173.194.34.144: bytes=32 time=963ms TTL=51
Reply from 173.194.34.144: bytes=32 time=963ms TTL=51
Reply from 173.194.34.144: bytes=32 time=964ms TTL=51
Request timed out.

oomidd
20-02-2012, 06:23
دوست عزیز من ارت 3 رو تو تبریز استفاده کردم سرعت دانلودش بین 90 تا 120 بود
حالا خودت ببین در ضمن اینا سرویس های مسخره 10به 1 هستن که ارزش نداره بهش فکر کنی

واما مطلب اصلی: و بازهم دوباره یاهو باز نمیشه
2 روزه نمیتونم برم جیمیل
سایتها خیلی خیلی کند لود میشن(با سرعت 8)
پینگ هم که نگو

باز چه خبره؟؟؟؟:13::13::13::13:

گمون کنم تا بعد انتخا=بات همینتور باشه. تا دو سه هفتهی دیگه .

ma_hasti
20-02-2012, 08:55
ای بابا بعد میگن ناشکری نکن آخه جای شکری گذاشتید که ناشکری نکنیم مال من دیشب کلا قطع بود :41:
چرا از شاتل بریم هان ؟؟/ حق من و خوردن تا حق مو نگیرم و اطلاع رسانی نکنم نمیرم آقاجون سرویس یک ساله شوخی نیست 10بار خواستم فسخ کنم ولی وقتی هیچی از پول را برنمی گردونن کجا برم هان !:41:

Xx Hossein xX
20-02-2012, 11:06
من کلا گوگل رو از دست دادم :دی
تمام پروتکل‌های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بسته شدن.

azaramir
20-02-2012, 11:09
منم شاتل دارم art1 سرعتم رو 8 به زور پینگمم 400 به پشتیبانی پیام دام گفتم چرا سرعتم پایینه گفت مشکل از مخابراتتونه بعد رفتم سایت شاتل درایور دانلود کردم سرعت دانلود 100 بود چه راحت دروغ میگن :19:

The master
20-02-2012, 11:27
منم شاتل دارم art1 سرعتم رو 8 به زور پینگمم 400 به پشتیبانی پیام دام گفتم چرا سرعتم پایینه گفت مشکل از مخابراتتونه بعد رفتم سایت شاتل درایور دانلود کردم سرعت دانلود 100 بود چه راحت دروغ میگن
چه درایوری دانلود کردید؟
من الان آرت2 دارم سرعتم بیش تر از 25 نمیشه؟

baghozi
20-02-2012, 11:55
پشتیبانی میگه مشکل از دیتای مخابرات هست که جیمیل و یاهو باز نمیشه

urcu
20-02-2012, 11:58
پشتیبانی میگه مشکل از دیتای مخابرات هست که جیمیل و یاهو باز نمیشه
تایید میشه مشکل سراسری هست منم که از جای دیگه دارم همین مشکل را دارم ولی با ساکس مشکلی نیست

epsi1on
20-02-2012, 12:02

سلام دوست من.
99 درصد افرادی که محدود میشن دیگه دانلود نمیکنند تا زمانی که محدودیتشون تموم بشه. بر چه اساسی شما به این نتیجه رسیدید که کم شدن سرعت دانلود شبانه بخاطر share شدن با افراد پر مصرف هست و نه محدودیت؟ اون حداکثر 10 نفری که با سرعت 5 کیلوبایت از ساعت 1 بامداد تا 8 صبح یکضرب دانلود میکنند به نظرتون وجود خارجی دارند؟ منظورتون رو درست متوجه شدم دوست من؟

mortezzkhan
20-02-2012, 12:05
بازم مشکل یاهو و جی میل شروع شد ، زنگ زدم پشتیبانی گفتن ســراســریه

دوستمم پارس داره از اونم پرسیدم گفت مال اونم مشکل داره :41:

سایت تابناکم یه چیزایی نوشته بود

با مبین نت هم مشکل دارم تو شرکت ایمیل ها باز نمیشه ، سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم کنده :41:

jackson2010
20-02-2012, 12:09
سلام
دوستان برای یاهو میتونند از این آدرس استفاده کنند. امیدوارم به دردتون بخوره

mlogin.yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F)

از دسترس خارج شد

azaramir
20-02-2012, 12:11
بفرمایید اینم مدرکش برید تو سایت شاتل بعد یه فایل رو دانلود کنید ببینید سرعتتون تا چند میره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو دوباره بستن به خاطر انتخاباته تو دهه فجر هم بسته بودن بعد انتخابات شاید پینگمون درست بشه سرعت که کار خود شاتله اورده پایین

Diff
20-02-2012, 12:56
یعنی من هم پولم باید بره هم اعصابم ؟!
این مشکلات سراسری تمومی نداره !!
پس شاتل حساب کنه این مشکلات رو از ماهی 53 تومنی که من دارم میدم کم کنه !!!
3 روز در ماه رو فقط عینه آدم سرعت داریم

mortezzkhan
20-02-2012, 12:58
سلام
دوستان برای یاهو میتونند از این آدرس استفاده کنند. امیدوارم به دردتون بخوره

mlogin.yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F)

این آدرس هم که دادید نشد ،البته الان تو شرکتم با مبین نت دارم تست می کنم نمیشه ، باید خونه هم برم چک کنم احتمالا کلا قطع شده مثل هفته های پیش که کلا قطع شده بود

حتما الانم باید صبر کنیم تا درست بشه :13:

fanoostalaei
20-02-2012, 13:07
فقط من با یه نرم افزار میتونم از این محدودیت عبور کنم
:31:تو یاهو کسی غیر از من آن نیست

jackson2010
20-02-2012, 13:13
این آدرس هم که دادید نشد ،البته الان تو شرکتم با مبین نت دارم تست می کنم نمیشه ، باید خونه هم برم چک کنم احتمالا کلا قطع شده مثل هفته های پیش که کلا قطع شده بود

حتما الانم باید صبر کنیم تا درست بشه :13:

بله درسته این ادرس رو هم از دسترس خارج کردند

kissyou
20-02-2012, 14:11
سلام به دوستان عزیز

میشه لطفا اگه کسی سرویس art 3 رو داره بگه که پهنای باند این سرویس چقدره؟

من الان سرویس eco 512 دارم که 286 برای send و 2270 برای receive بهم میده.

ایا عوض کردن سرویسی که الان دارم به سرویس art 3 بصرفه هست یا نه؟

اینو بگم که من خیلی دانلود میکنم .دانلود این ماه من به 22 گیگ رسیده بود و چون باید ترافیک رو تو سرویسهای eco خریداری کنم برام صرف نمیکنه.

و یه سوال دیگه این سرویس art 3 واقعا نامحدود یا اینکه سقف دانلود داره؟چون شنیدم که بچه ها میگن یه سقف دانلود داره.حدود 18 گیگ تا 20 گیگ....ایا این مورد حقیقت داره؟

ممنون و موفق باشید.

K A R I M I
20-02-2012, 14:39
سلام
من اکو 128 دارم ، من تا 250/260 سرعت دانلودم بود ولی الآن روی 65/70 هست !!
مشکل از کجاست ؟
دوباره سرعت ها رو پایین آوردن ؟

afshin-434
20-02-2012, 14:41
1 اسفند تا حداقل 12 اسفند! یعنی قطع خواهد بود؟ SSL
اگه قطع باشه واقعاً باید گفت: Chicken Hearteds!

azaramir
20-02-2012, 15:37
دوستان art1 البته اینم بگم بعضی وقتا سرعت میره رو 80 که بعد میارنش پایین 1 ماه پیش هم همین سرعت بوده برام که تو دهه فجر دلی از عزا دراوردم کل دانلود و اپلود ماهیانه 30 گیگ

afshin-434
20-02-2012, 16:03
گوگل به سلامتی فیلتر شد!

mehdisatss
20-02-2012, 16:05
و یه سوال دیگه این سرویس art 3 واقعا نامحدود یا اینکه سقف دانلود داره؟چون شنیدم که بچه ها میگن یه سقف دانلود داره.حدود 18 گیگ تا 20 گیگ....ایا این مورد حقیقت داره؟

دوست عزیز محدودیت داره و سرویستو قطع میکنن اگه از اون عدد بیشتر بشه... ولی عددش رو الان یادم نیست

NINTENDO_DS
20-02-2012, 16:05
مال من که گوگلم بازه همین الان امتحان کردم

jackson2010
20-02-2012, 16:14
گوگل به سلامتی فیلتر شد!
داداش گوگل که مشکلی نداره قیلتر هم نیست ولی جیمیل رو بستن همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هارو هم

afshin-434
20-02-2012, 16:15
مال من که گوگلم بازه همین الان امتحان کردم

NINTENDO_DS
20-02-2012, 16:52
شاید بسته به isp فرق داره

البته من با فایرفاکس میرم گوگل

fanoostalaei
20-02-2012, 17:07
مال من گوگل رو 1 ثانیه نشدن بالا میاره ولی تا 1 ساعت پیش این وضعیت جیمیل بودکه البته سه شبه که اینجوریه

واینم تا الان:

fanoostalaei
20-02-2012, 17:38
دوستان جان من یکی یه چیزی بده که بتونم تو گوگل ساین این شم
3 روزه که ویندوز عوض کردم هیچ کدوم از بوکمارکهام در دسترس نیست
یکی در راه خدا کمک کنه!!!!!

arming900
20-02-2012, 17:49
دوستان جان من یکی یه چیزی بده که بتونم تو گوگل ساین این شم
3 روزه که ویندوز عوض کردم هیچ کدوم از بوکمارکهام در دسترس نیست
یکی در راه خدا کمک کنه!!!!!

مشکل از کامپیوترت و شاتل نیست... دوباره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و... بسته شده

Homayun Khan
20-02-2012, 17:50
سلام
بچه ها من کرج هستم امروز شاتل این اس ام اس رو به من داد : یکسال اینترنت پرسرعت ADSL2+ رایگان شاتل تا 10 اسفند
کسی میدونه شرایطش چجوریه؟ نکنه میخواد اینترنت با محدودیت حجمی 1 گیگ در ماه بده:31: من الان سرعت 128 از مخابرات دارم هفته ای دو گیگ هم دانلود میکنم حالا کسی اگه میدونه بگه بالاخره هرچی باشه رایگانه دیگه

کسی از این موضوع اطلاعی نداره؟

azaramir
20-02-2012, 17:55
اگه هفته ای دو گیگ دانلود میکنی به نظر من برو عوض کن isp داره سرت کلاه میره در مورد شاتل هم بهتر پست هارو بخونی خودت بفهمی شاتل بدرد میخوره یا نه
دوستان نمیدنم منظورشون از مدیریت دانلود چیه یعنی ما باید 12 ساعت از اینترنت اسفاده کنیم 12 ساعت خاموش کنیم مودممون رو من تا حالا هر چند بار با پشتیبانی شاتل حرف زدم از اون موقعی که این قانون اومد گفتم سرعتم پایینه گفتن برید مدیریت کنید دانلودتون منظورشون چیه سرعت 6 تا رو چه جوری مدیریت کنیم:2:

jackson2010
20-02-2012, 17:59
اگه هفته ای دو گیگ دانلود میکنی به نظر من برو عوض کن isp داره سرت کلاه میره در مورد شاتل هم بهتر پست هارو بخونی خودت بفهمی شاتل بدرد میخوره یا نه
دوستان نمیدنم منظورشون از مدیریت دانلود چیه یعنی ما باید 12 ساعت از اینترنت اسفاده کنیم 12 ساعت خاموش کنیم مودممون رو من تا حالا هر چند بار با پشتیبانی شاتل حرف زدم از اون موقعی که این قانون اومد گفتم سرعتم پایینه گفتن برید مدیریت کنید دانلودتون منظورشون چیه سرعت 6 تا رو چه جوری مدیریت کنیم:2:
سلام داداش
همش سرکاریه . لپ مطلب اینه که اگر یه مدتی دانلود نکی (شبها رو میگم) که از یه هفته تا یک ماه هم ممکنه طول بکشه آزادی مشروط بهت میدن و ممکنه دوباره هم محدود بشی (کلا حساب و کتاب نداره:2:)

hajemadi
20-02-2012, 18:27
گوگل با firefox فیلت شده ولی با explorer نه چرااااا؟؟؟؟ >>>>:13::13:

Homayun Khan
20-02-2012, 18:37

دوست عزیز میشه بگید از چه نظر داره سرم کلاه میره دوست دارم دلیلشو بدونم:31:

urcu
20-02-2012, 19:17
تست لیاقت شاتل:

---------- Post added at 05:15 PM ---------- Previous post was at 05:12 PM ----------

چقدر هم که پینگهاش لیاقت داره
سرور اولی را نتونستم پیدا کنم

تست 128

azaramir
20-02-2012, 19:38
چون تو باید تو هفته حداقل 5 گیگ رو دانلود داشته باش این چه نوع 128 که داری تو هفته 2 گیگ دانلود میکنی الان برو تعرفه شرکتا رو نگاه کن ببین قیمتی که داری برا این 128 میدی با قیمت مثلا یه 512 محدود همسان نیست من الان 29 تومن دارم برا 128Art1 میدم اما رفتم نگاه کردم قیمت شرکتا دیگه رو دیدم یه 512 10 گیگ با این 128 که من دارم اختلافشون 2 هزاره که دانلود شبانه اگه بازی در نیارن براش کمش 30 گیگ تو ماه میتونم دانلود کنم :5:

The master
20-02-2012, 20:43
دوستان یه سوال:
من قبل از آرت2 سرویس اکو 512 داشتم که برای شب ها محدود بودم.الان آرت 2 دارم سرعتم بیش تر از 24 نمیره!
میخواستم بدونم ربطی داره یا نه؟ یعنی اگر دانلود نکنم درست میشه؟
یا این ربطی به این ایام داره؟
دیروز فیلم هوگو گزاشتم دانلود بشه 28 ساعت طول کشید؟اینجوری 2 برابر پول اینترنت باید پول برق بدم که!!به آرت 3 هم تغییر بدم همین وضعیت هست؟
دوستان یه راهنمایی بکنند!

fanoostalaei
20-02-2012, 22:12
گوگل با firefox فیلت شده ولی با explorer نه چرااااا؟؟؟؟ >>>>:13::13:

همهع مرورگرها گوگل رو با ssl لود میکنن ولی اکسپلورر هیچوقت گوگل رو با ssl لود نمیکنه
و چون ssl بسته شده به جز اکسپلورر همشون گوگل رو فیلتر نشون مبده

porya_spy
20-02-2012, 22:33
دوستان art1 البته اینم بگم بعضی وقتا سرعت میره رو 80 که بعد میارنش پایین 1 ماه پیش هم همین سرعت بوده برام که تو دهه فجر دلی از عزا دراوردم کل دانلود و اپلود ماهیانه 30 گیگ

داداش منم آرت 1 دارم . میگم ماهیانه چند گیگ باید دانلود کنی که گیر این قانون fair user policy نیفتیم ؟ :11:

azaramir
20-02-2012, 23:23
دوست عزیز این قانون ماهیانه نیست اگه برای دانلود بزاری سرعتت میشه این من جمعه سرعتم رو 80 بود بعد کلی 2 یا 3 گیگ دانلود کردم فرداش شد زیر 12 الانم شده 6 هر چی به پشتیبانیش میگم سرعتم پایینه حداقل سرعت 16 بدید بشه یه کاری کرد میگن مدیریت داشته باشید اگرم سرعتتون شد 1.6 بییایدشکایت کنید ایمیلشو دارم خواستید بزارم

moderntalk
21-02-2012, 00:20
سلام.
برا من اسکایپ باز نمیشه . حتی وی پی ان ن ن هم کانکت نمیشه .
کسی این مشکل رو نداره ؟

fanoostalaei
21-02-2012, 01:18
سلام.
برا من اسکایپ باز نمیشه . حتی وی پی ان ن ن هم کانکت نمیشه .
کسی این مشکل رو نداره ؟

برای من هم اسکایپ وصل نمیشد
ولی الا هم یاهو وصل میشه هم اسکایپ

Rjoun
21-02-2012, 01:39
سلام دوستان من یک هفته پیش از شاتل سرویس ART6 ثبت نام کردم با این تعاریف و توضیحات که دوستان دادن پشیمون شدم.
خواستم ببینم امکان انصراف دارم از قرار داد؟
با تشکر

jackson2010
21-02-2012, 01:43
سلام
به سلامتی عنایات شاتل شامل حال بنده هم شد و محدود شدم:31: شاتل برو حالشو ببر

سلام دوستان من یک هفته پیش از شاتل سرویس ART6 ثبت نام کردم با این تعاریف و توضیحات که دوستان دادن پشیمون شدم.
خواستم ببینم امکان انصراف دارم از قرار داد؟
با تشکر

اگر هنوز تحویل نگرفتید احتمالش بیشتره بشه انصراف داد ولی اگر براتون وصل شده فکر نمیکنم (به صورت معمول قبول نمیکنند)

jackson2010
21-02-2012, 05:25
سلام
انگار اینجا گفتم که محدودم کردند دلش به حالم سوخت محدودیت رو برداشت:31:

Rjoun
21-02-2012, 07:20
دوستان عزیز باتجربه.
لطفا اون عزیزانی که از سرویس شاتل و وایمکس ایرانسل استفاده کردن بفرمایند از نظر سرعت مثلا سرعت 512 نامحدود در هر دو از نظر قیاس چه کیفیت،محدودیت،قطعی و...در چه سطحی قرار دارن.
با تشکر

jackson2010
21-02-2012, 07:50
دوستان عزیز باتجربه.
لطفا اون عزیزانی که از سرویس شاتل و وایمکس ایرانسل استفاده کردن بفرمایند از نظر سرعت مثلا سرعت 512 نامحدود در هر دو از نظر قیاس چه کیفیت،محدودیت،قطعی و...در چه سطحی قرار دارن.
با تشکر

سلام
اگر از نامحدود منظورتون همون CRA باشه که سرعتش در کل روز چیزی در حدود زیر 10 کیلوبایته ( تجربه دیگران)
وایمکس رو نمیدونم
سرویسهایART با قیمت بیشتر از سرویسهای حجمی (ECO ) هستند و به اسم نامحدود فروخته میشوند ولی محدودیت دانلود دارند مثلا ART1= 18 GIG

moderntalk
21-02-2012, 08:11
واقعا سرعت من افتضاح هست . ظهر به زور تا 10 میره . پیج هم که قربونش برم با هزار جون کندن باز میشه .:2:
من نمی دونم چرا qall quality تو اسکایپ برا من قرمز هست . ویدیو کال هم نمی تونم بکنم .
می گه connection problem .
من که دیگه خسته شدم خداییش.
می خوام بیام بیرون .
چجوری بیاد درخواست جمع آوری خط رو داد به شاتل ؟
تلفنی کافیه ؟ یا باید بلند شم برم اون جا حظوری در خواست بدم ؟
چقد طول می کشه تا خط رو جمع کنن ؟
می خوام از آسیاتک بگیرم گفتن 48 ساعته وصل می کنن .
به نظرتون اول منتظر بمونم خط رو جمع کنن بعد در خواست سرویس از اسیاتک رو بدم ؟ اگه مثلا اسیاتک اومد وصل کنه دید هنوز خط شاتل جمع نشده چی ؟ به محض جمع شدن وصل می کنه یا باز دوباره 48 ساعت دیگه باید صبر کنم ؟
ممنون :10:

azaramir
21-02-2012, 08:25
کسای که هنوز درصد مصرف دوره دارند بدونند قانون fair user policy هنوز اون هارو مورد عنایت خودش قرار نداده اینم بگم پنجشنبه و جمعه براشون مجانی اگه دیدید هزینه ای که پرداخت میکنید با سرعتی که بهتون میدن برابره بهتره تغییری توش نددید من 29 تومان میدم در مقابل سرعت 6 بهم میدن:27::27: :27:

The master
21-02-2012, 08:31
دوستان یه سوال:
من قبل از آرت2 سرویس اکو 512 داشتم که برای شب ها محدود بودم.الان آرت 2 دارم سرعتم بیش تر از 24 نمیره!
دیروز فیلم هوگو گزاشتم دانلود بشه 28 ساعت طول کشید؟اینجوری 2 برابر پول اینترنت باید پول برق بدم که!!به آرت 3 هم تغییر بدم همین وضعیت هست؟

fanoostalaei
21-02-2012, 09:43
سلام
انگار اینجا گفتم که محدودم کردند دلش به حالم سوخت محدودیت رو برداشت:31:

جناب جکسون شما ساکن کدوم شهری که اینجوری پینگت با تهران 150 هست
این که خیلی مزخرفه:13:
اینم مال من:

pcsoft
21-02-2012, 10:23
واقعا سرعت من افتضاح هست . ظهر به زور تا 10 میره . پیج هم که قربونش برم با هزار جون کندن باز میشه .:2:
من نمی دونم چرا qall quality تو اسکایپ برا من قرمز هست . ویدیو کال هم نمی تونم بکنم .
می گه connection problem .
من که دیگه خسته شدم خداییش.
می خوام بیام بیرون .
چجوری بیاد درخواست جمع آوری خط رو داد به شاتل ؟
تلفنی کافیه ؟ یا باید بلند شم برم اون جا حظوری در خواست بدم ؟
چقد طول می کشه تا خط رو جمع کنن ؟
می خوام از آسیاتک بگیرم گفتن 48 ساعته وصل می کنن .
به نظرتون اول منتظر بمونم خط رو جمع کنن بعد در خواست سرویس از اسیاتک رو بدم ؟ اگه مثلا اسیاتک اومد وصل کنه دید هنوز خط شاتل جمع نشده چی ؟ به محض جمع شدن وصل می کنه یا باز دوباره 48 ساعت دیگه باید صبر کنم ؟
ممنون :10:

دوست عزیز تا بخواین بیاین بیرون و خط از رانژه در بیاد و ثبت نام کنین چند روزی طول می کشه(به نظر من حضوری برین) و بعد هم بعد دو روز(معمولا اینطوره) براتون وصل میشه. وقتی گفتن خط از رانژه در اومد چراغ ADSL مودم تون رو نگاه کنین. اگر خاموش بود برین سراغ ثبت نام.:20:

alex_pk
21-02-2012, 10:41
می خوام از آسیاتک بگیرم گفتن 48 ساعته وصل می کنن . سلام
دوست عزیز در بهترین حالتی که من دیدم 1 هفته طول می کشه ولی گاهی ممکنه مثل ما من 37 روز طول بکشه.
و البته ممکنه واقعا انقدر اون منطقه خلوت باشه و انقدر هم سریع کارها رو انجام بدن که 48 ساعت بشه
در کل گفتم که اگر یه موقع بیشتر طول کشید تعجب نکنی.

برای خارج کردن خط از رانژه هم پیشنهاد می کنم حضوری برین که مطمئن بشن مصمم هستین.

fanoostalaei
21-02-2012, 15:21
سلام
دوست عزیز در بهترین حالتی که من دیدم 1 هفته طول می کشه ولی گاهی ممکنه مثل ما من 37 روز طول بکشه.
و البته ممکنه واقعا انقدر اون منطقه خلوت باشه و انقدر هم سریع کارها رو انجام بدن که 48 ساعت بشه
در کل گفتم که اگر یه موقع بیشتر طول کشید تعجب نکنی.

برای خارج کردن خط از رانژه هم پیشنهاد می کنم حضوری برین که مطمئن بشن مصمم هستین.

من همیشه کمترین جایی رو که دیدم برام وصل میکنن همین شاتله که تا حالا 3 بار گرفتم و تو هر 3 تا کمتر از 18 ساعت وصل شده

moderntalk
21-02-2012, 15:24
ممنون دوست گلم .
راستی یه چیزی . چرا یه چند روزیه v...p..n کانکت نمی شه ؟
هر کاری می کنم اسکایپ هم کانکت نمیشه .
کسی می دونه حداقل سرعت برا چت تصویری با اسکایپ چنده ؟
سرعت دانلودم الان شده 10-11 عادیه به نظرتون ؟

alex_pk
21-02-2012, 15:37
من همیشه کمترین جایی رو که دیدم برام وصل میکنن همین شاتله که تا حالا 3 بار گرفتم و تو هر 3 تا کمتر از 18 ساعت وصل شده

یعنی سه بار در چند فاصله زمانی رانژه شده خطتتون؟
یعنی کلا 18 ساعت طول کشیده رانژه و ...؟

moderntalk
21-02-2012, 15:53
اسکایپم هر کار می کنم کانکت نمیشه .
شنیدم می گن فقط شاتل هست که با این شدت اسکایپ رو فیلتر کرده .
درسته این قضیه ؟

fanoostalaei
21-02-2012, 16:06
ممنون دوست گلم .
راستی یه چیزی . چرا یه چند روزیه v...p..n کانکت نمی شه ؟
هر کاری می کنم اسکایپ هم کانکت نمیشه .
کسی می دونه حداقل سرعت برا چت تصویری با اسکایپ چنده ؟
سرعت دانلودم الان شده 10-11 عادیه به نظرتون ؟
من از چیز دیگه ای استفاده میکنم که با اون سرعت خیلی بد میشه
ولی در هر حال اسکایپ لود نمیشه
برای اسکایپ با سرعت حدود 45 میتونید با کیفیت عالی تصویر در یافت کنید

یعنی سه بار در چند فاصله زمانی رانژه شده خطتتون؟
یعنی کلا 18 ساعت طول کشیده رانژه و ...؟

اولین بار که 2 سال پیش بود حدود 36 ساعت طول کشید ولی دومی رو حدود 6 ماه پیش گرفته بودم که ساعت 2 قرار داد امضا شد
و ساعت حدود 6.30 خطم رانژ شده بود
سومین بار 2 هفته پیش بود که گرفتم و ساعت 12.30 خریدم و فرداش صبح زود زنگ زد که وصله

alex_pk
21-02-2012, 16:13
خوب پس شاتل تو این ضمینه خوب عمل می کنه.

fanoostalaei
21-02-2012, 16:43
خوب پس شاتل تو این ضمینه خوب عمل می کنه.

البته تو تبریز و مرکز مخابراتی ما عالیه
چون با ارت 3 با سرعت 120 میشه دانلود کرد و من تا حالا از دوستام که خیلی هاشون شاتل دارن ندیدم کسی بگه که محدود شده
و از جمله خودم

Rjoun
21-02-2012, 19:36
دوستان یعنی ریت دانلود 512 نامحدود با ماهی 95هزار تومن زیره 10 کیلوبایته؟
من که باور نمی کنم بخوان محدودش کنن تازه از وایمکس ایرانسل که بی در و پیکر تر نیست که اونم نامحدوده و با سرعت 128 دیگه ریت دانلودش 14 پایین تر نمیاد.

azaramir
21-02-2012, 20:08
یه نگاه به این بندازید بگید این تو کدوم قانون هست

The master
21-02-2012, 22:38
وستان یه سوال:
یکی یه راهنمایی بکنه دیگه؟

jackson2010
22-02-2012, 04:01
سلام دوستان
یه چند روزی کار دارم نیستم از شرم راحت میشید. نگید بی وفا بود:31: حلالمون کنید:46:

جناب جکسون شما ساکن کدوم شهری که اینجوری پینگت با تهران 150 هست
این که خیلی مزخرفه:13:
اینم مال من:

پینگ برای شبه و موقعی تست گرفتم که اوضاع قاراشمیش بود. در شرایط نرمال 85 هست

یکی یه راهنمایی بکنه دیگه؟

سلام
در حد اطلاعات خودم میگم:
اول اینکه لینک های دانلود از سایتهای دیگه رو هم چک کنید ببینید فرقی میکنه یانه
دوم اگر art2 همون 256 هست چیزی در حدود 30 کیلوبایت در حالت استاندارد بهتون سرعت میده و برای اطمینان از پشتیبانی سرعت دانلود واقعی سرویستون رو بپرسید. احتمالا بهتون راستش رو میگند:31:
سوم اگر قبلا با همین سرویس آرت 2 سرعت بالاتری داشتید و بیشتر از حد مجاز شاتل دانلود کنید(art1 هجده گیگ مجازه) ارت 2 رو نمیدونم.) سرعت شما رو خیلی کم میکنند تا دورتون تموم بشه

یه نگاه به این بندازید بگید این تو کدوم قانون هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] images%2Ffduioqcmo1iwijn7vl3.jpg)
در یک کلام اختصاصی شاتله و شاید در دنیا بینظیر باشه:13:
قانون نانوشته ی شاتله که ازش برای بستن دهن کاربرها استفاده میشه تا اعتراض نکنند (بازی با کلماته:13:)

دوستان یعنی ریت دانلود 512 نامحدود با ماهی 95هزار تومن زیره 10 کیلوبایته؟
من که باور نمی کنم بخوان محدودش کنن تازه از وایمکس ایرانسل که بی در و پیکر تر نیست که اونم نامحدوده و با سرعت 128 دیگه ریت دانلودش 14 پایین تر نمیاد.

سرویسهایی با عنوان نامحدود CRA دارای پایین ترین سرعت و کیفیت هستند (تجربه دیگران)

j-f
22-02-2012, 12:54
سرویس Eco-128 که قبلا داون استریمش روی 2271 kbps (سرعت دانلود روزانه بالای 200 کیلو بایت در ثانیه) بود؛ الان اومده روی 576 kbps.

ELDORAMO
22-02-2012, 13:47
بعد از ماه ها رفتم شکایتم از شاتل رو پیگیری کنم همونی که توی طرح شکایت از ISP ها انجام داده بودم
هرچی کد رهگیری رو میزنم هیچ اتفاقی نمی افته! نامردا حسابی سرکار داشتن

sepehr_x50
22-02-2012, 14:16
سلام. دوستان می دونید چطوره که تو ساعات رایگان (مخصوصا از 3-4 به بعد) از سایت هایی مثل رپیدشیر با سرعت 250کی بی پی اس میتونم دانلود کنم ولی سایت های دیگه حداکثر 60 کیلوبایت در ثانیه؟!

moderntalk
22-02-2012, 16:24
من امروز رفتم درخواست تخلیه خط دادم .
گفتن ما امروز می فرستیم مخابرات فردا و پس فردا تعطیله از این به بعدش دیگه دست مخابرات هست که کی تخلیه کنه (بعد از ارسال درخواست به مخابرات ) . گفت احتمالا شنبه یکشنبه خط خالی میشه .
الان من باید خودم هر روز برم مخابرات پیگیری کنم ؟ که خط رو از رانژه خارج کنن ؟
یک ساعت طرف رفته بود رو مخم که آره شما از مشترکای قدیمی هستین و فلان و ... (من از سال 88 مشترک بودم ) . گفت مشکل چیه ؟ گفتم در یک کلام سرویشاتون افتضاح شده .:31: .
یه حرفی زد که می خواستم از خنده روده بر بشم . گفت : شما سرعتتون 128 هست دیگه نه ؟
گفتم : بله .
گفت : حداکثر سرعتتون باید رو چند باشه به نظرت . گفتم قانونا باید رو 16 باشه دیگه نه ؟ ولی الان به زور تا 11 میاد .:41:
گفت نه . حداکثر سرعت باید 1.6 باشه .:18: .
گفتم اولا اون حداقل سرعته . ثانیا اون سرویسایی که شما میگین سرویس های CRA هست که . اگه اون جوری باشه شما باید ماهی 9900 از من بگیرین نه 30 هزار تومان :18: .
خلاصه دید نمی تونه جواب بده رفت سراغ کامپیوتر و بله مصرف شما بالاست و مشترک پر مصرف هستید .
منم بش گفتم خوب خط رو خالی کنید که هم من راحت بشم هم شما :31:
گفت نه شما مشترک قدیمی هستید و ما برا مشترکامون ارزش قایلیم و ..
ولی من اینا رو نمی گم که نظر شما رو عوض کنم .
گفتم : مطمان باشید نظر من عوض نخواهد شد :13:
خلاصه در خواست دادم . من هم به سلامتی از شاطر اومدم بیرون .:10: . البته اگه تخلیه کنن این خطو سریع .

azaramir
22-02-2012, 18:01
من رفتم یه ساعت با پشتیبانی شاتل حرف زدم انگار که نه انگار یه ساعت گفتم اقا این مدیریت که میگین یعنی چه میگه مدیریت دیگه یعنی مدیریت کنید منم هی میگفتم :18: یعنی چی بازم میگفت مدیریت بعد کلی کلنجار رفتم بلاخره تونستم حرفمو به کرسی بنشونم که تقییری تو سرویسم بدم بعد رفتم نگاه کردم پینگو دیدم نوسانش اینقدر زیاد شده که مرورگرم توش موند:20:

devasations3000
22-02-2012, 20:13
دوستان میخوام شاتل بگیرم 30 تومن 3 ماهه دانلود خیلی میکنم
قبلا ماکس نت داشتم 128 60 گیگ دانلود کردم یه راهنمایی کنین
راستی سرعت دانلود eco 128 چنده؟
در ضمن این کدومشون رو میگه

The master
22-02-2012, 20:29
دوستان خواهشا راهنمایی کنید؟
بد از یه هفته سر و کله زدن با پشتیبان های شاتل به این نتیجه رسیدم که isp رو تغییر بدم؟
حالا کدوم شرکت رو پیشنهاد میدید؟

فقط خواهشا راهنمایی کنید!از چاله به چاه نیفتم!
آسیا تک سرویس 256 نا محدودش (41900) خوبه؟
این قانون محدود شدن نداره که؟ خسته شدم!

در ضمن این کدومشون رو میگهچرا میخوای عوض کنی:20:
شاتل اولش برام خوب بود ولی الان یه چند وقته خیلی اذیت میکنه!:41:

azaramir
22-02-2012, 20:33
60 گیگ دانلود کردی من تو 1 گیگش موندم128 نامحدود یک کیلو هم به سرعتم اضافه نکردن این همه کلنجار رفتم باهاشون همش میگن مدیریت کن:2:

fanoostalaei
22-02-2012, 20:52
128 سه ماهه با 5 گیگ
21 روز استفاده و مصرف 5 گیگ
و تقریبا تا 2 هفته دیگه
بای بای از شاتل
چون پینگ فوق العاده بده:2:

fanoostalaei
22-02-2012, 22:57

سرویس های این صفحه اکو لایت هست
پینگ شاتل بدجوری قمر در عقربه
نیا سراغش

---------- Post added at 10:57 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

60 گیگ دانلود کردی من تو 1 گیگش موندم128 نامحدود یک کیلو هم به سرعتم اضافه نکردن این همه کلنجار رفتم باهاشون همش میگن مدیریت کن:2:

دوست عزیز تو تبریز 60 گیگ برای یه ماه کمه!!!!
من با صبانت هر شب حدود 4گیگ (با 128) دانلود میکردم که در ماه میشه 120 گیگ
البته چون صبانت برای دانلود شبانه اکانت جدا داره سه ماه همیشه از شبانه استفاده میکردم
مثل بقیه نیست که باید حتما ترافیک داشته باشی:31:

devasations3000
22-02-2012, 23:16
سرعت دانلودم32 بود من یه لب تاب دارم یه کامبیوتر کامبیوترم همیشه دانلود میکرد .....واسه همین:10:

devasations3000
22-02-2012, 23:23
بد از یه هفته سر و کله زدن با پشتیبان های شاتل به این نتیجه رسیدم که isp رو تغییر بدم؟

چرا میخوای عوض کنی:20:
شاتل اولش برام خوب بود ولی الان یه چند وقته خیلی اذیت میکنه!:41:
ماکس این اواخر اذیت میکرد ولی سرعتش خوب بود

mehdi_np
23-02-2012, 03:03
شاتل دان استریمها رو کم کرده؟
برای من که 128 اکو دارم رو 256 هست!:2::18:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sepehr_x50
23-02-2012, 05:50
سلام. دوستان می دونید چطوره که تو ساعات رایگان (مخصوصا از 3-4 به بعد) از سایت هایی مثل رپیدشیر با سرعت 250کی بی پی اس میتونم دانلود کنم ولی سایت های دیگه حداکثر 60 کیلوبایت در ثانیه؟!

j-f
23-02-2012, 08:20
مجدداً داون استریم سرویس eco-128 کاهش پیدا کرده و رسیده به 256 kbps. :41:
با همین روند پیش بره تا هفته ی دیگه سرعت رو میاره رو 128 یعنی همون سرعت قراراد. :13:

جناب مهندس
23-02-2012, 08:24
سلام
با توجه به اینکه سرعت (توی قرارداد شاتل) 512kb هست. وفعلاً دارن بهم سرویس 2 مگ میدن؛
لطفاً بفرمائید که این پینگ که سایت speedtest بهم نشون داد، خوبه یا بده؟ و اصلاً عدد پینگ، چند باشه خوبه؟

درضمن، توی command prompt، دستور ping [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] -t رو نوشتم و بعد از کلی نوشته و ... برام نوشت Average = 261ms

چرا پینگ یاهو با پینگ speedtest انقدر فرق داره؟ کدومش بهتره؟

j-f
23-02-2012, 08:30
پینگ 563 خیلی بالاست. پینگ شاتل معمولاً حدود 300ms هست.
پینگ هرچی کمتر باشه بهتره.
مثلا اگه پینگ پایین باشه و شما روی یه لینک کلیک کنید، صفحه خیلی سریع شروع میکنه به لود شدن. اصطلاحاً تأخیر کمتره.
یا توی بازی های آنلاین راحت تر بازی می کنید.

azaramir
23-02-2012, 08:41
دوست عزیز با سرور تهران بهت پینگ 500 داده :18: همین سرور تهران بقل گوشمون اجب دیگه پینگ با 4.2.2.4 رو هم امتحان کن فکر کنم 300 بهت از این بیشتر استفاده میکنن برای تست
پینگ یعنی اگه تو ادرس سایت رو تو مرورگرت تایپ کنی بعد اینتر کنی به زمانی که این دستور بتونه ارسال بشه وخودش رو به سرورسایت برسونه بهش میگن پینگ هر چه پینگ پایین تر باشه کیفیت هم بالاتر میره البته سرعت و پینگ با هم دیگه فرق داره مثلا یکی سرعت 1 مگ داره پینگش به فضا میزنه یکی سرعت دیال اپ پینگش عالی مثلا تو بازی انلاین رو نگاه کن دارم راه میرم از یه جا تنگ عبور کنم از لا دوتا دیوار وقتی ازش رد شدم فرتی میفتی میمیره بعد میبینم چند دققه پیش لا دو تا دیوار مونده لح شده مورده
اگه اشتباهی هم داشتم دوستان اصلاح کنن

ma_hasti
23-02-2012, 08:42
یاعلی ماشاله پینگ چقدر بالاست بابا !!!
من که عید نیستم بهتر از سرویسم استفاده نکنم:31: بابا ضعف اعصاب گرفتم انقدر تو این مدت حرض خوردم از دست شاتل

mafia123
23-02-2012, 11:50
درود
شاتل دیگه داره رو بازی میکنه و رسما کم فروشی و دغل بازی میکنه
سرویس نامحدودش که در واقع محدوده
سرویس های حجمی اش هم که شب ها سرعت در حد دایال اپ
شده وایرلس یا وایمکس بگیرید(مثله سعادت اباد که adsl فقط شاتل هست) در دام شاتل نیوفتید
لینک مرتبط ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جناب مهندس
23-02-2012, 12:16
بابت اطلاعات تون ممنونم.

پس چرا سرعت دانلودم خوبه؟ 260 کیلوبایت بر ثانیه هست.

ببینید؛ این رو الان تست گرفتم. سرعت دانلود هی بهتر میشه و پینگ افتضاح تر:

hajemadi
23-02-2012, 12:25
eco 128

جناب مهندس
23-02-2012, 12:55
عجب داستانیه!

چرا speedtest، پینگ منو این 577 نشون میده؟ ولی توی command prompt، پینگ گوگل و یاهو دویست و خورده ای هست؟

جناب مهندس
23-02-2012, 13:04
اینم از سایت pingtest.net

The master
23-02-2012, 15:21

پار آنلاین چطوره؟

mehdi_np
23-02-2012, 15:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
منشی شاتلم گفت معلوم هم نیست تا کی اینطوره

jorok20
23-02-2012, 22:11
کسی هست اینجا که تونسته باشه از یوزر افراد دیگه استفاده کنه و مجانی دانلود کنه و ترافیک افراد دیگه خورده بشه؟
من به یه مشکلی برخورد کردم

reza_meybod
24-02-2012, 01:00
دوستان بنده پول تمدید این ماه رو نداده بودم ، ولی الان دیدم سرویسم صفر شده و دوره ی جدید شروع شده ؟!!!!
حالا این باگه یا باید پولو بدم ؟

fanoostalaei
24-02-2012, 01:02
دوستان بنده پول تمدید این ماه رو نداده بودم ، ولی الان دیدم سرویسم صفر شده و دوره ی جدید شروع شده ؟!!!!
حالا این باگه یا باید پولو بدم ؟

رضا جون
قبلا اینو گفته بودم دیگه
این یکی از 6 باگ شاتله که خیلی هم حال میده:31::31::31::31:

BursT
24-02-2012, 13:36
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ir%2Findex.php%3Foption%3Dcom_content%26view%3Dart icle%26id%3D149%3A1390-11-09-11-52-46%26catid%3D8%3A1389-08-20-14-54-19%26Itemid%3D23)
اگه دانلود زیاد داری شاتل نیا...
محدودت می کنه سفتو سخت

em0faboy
24-02-2012, 14:09
من ART 1 دارم و همون طور که می دونین نامحدود ...
13 بهمن هم به عنوان شروع استفاده با این شرکت بوده ...
سرعت دانلود از همون ابتدا روی 100 بود اما از 2 روز گذشته به 50 و روز بعد به 15 رسید ...
می دونم که به خاطر دانلود محدود شدم چون حجم محاسبه شده 15 گیگ بوده اما کل حجم دریافتی بالای 30 گیگ پس اصلا جای تعجب نداره واسه خودم ....
فقط چقدر باید منتظر موند تا سیستم تشخیص بده ار حالت پرمصرف خارج شدم ؟؟؟؟

3FX
24-02-2012, 14:32

پار آنلاین چطوره؟

• مصرف سرویس‌های دارای ترافیک نامحدود تحت قانون fair use policy آسیاتک است.

اینو در سایت آسیاتک زیر تعرفه ها نوشته !!

من آسیاتک دارم بد نیست اخیرا پهنای باندم رو نصف کردن اما بازم میخواستم از یه نمایندش تو کرج برم تو یه نمایندگی دیگه که خودشون از تهران درست کردن پهنای باندم رو و 2 مگ اش کردن .
بد نیست شبانه معمولا میتونی با اکانت 1 مگ 2.5 گیگ دانلود کنی خوبیش اینه که این سرعت تقریبا ثابت هست . البته جدیدا سرعتش یک مقدار کم شده که نمیدونم درست میشه یا نه !

اینم تست سرعت 1 مگ اش :

در کل هیچ ISP آی تو ایران خوب نیست و همشون کلاهبردارن اما خوب تو بد و بدتر آسیاتک نقش بد رو داره !!

azaramir
24-02-2012, 14:38
من الان Art 1دارم نزدیک دو ماهی میشه منتظرم سرعت بره بالا برا یکی دو روز رفت بالا بعد دوباره برگشت رو 6 بالاتر کی میره معلوم نیست اگه فهمیدی چه جوری میشه سرعت 6 کیلو رو مدیریت کرد اون موفع میفهمی کی سرعتت بر میگرده رو 100

em0faboy
24-02-2012, 14:46
من الان Art 1دارم نزدیک دو ماهی میشه منتظرم سرعت بره بالا برا یکی دو روز رفت بالا بعد دوباره برگشت رو 6 بالاتر کی میره معلوم نیست اگه فهمیدی چه جوری میشه سرعت 6 کیلو رو مدیریت کرد اون موفع میفهمی کی سرعتت بر میگرده رو 100

مگه چند ماهه گرفتی که دو ماهه منتظر هستی ؟؟؟
نه فکر نمی کنم دیگه این قدر بخواد طولانی بشه برای من ...
اگر چه 10 ام باید تمدید کنم و دیگه برام فرقی نمی کنه ...

BursT
24-02-2012, 15:05
سرعت دانلود از همون ابتدا روی 100 بود اما از 2 روز گذشته به 50 و روز بعد به 15 رسید ...
می دونم که به خاطر دانلود محدود شدم چون حجم محاسبه شده 15 گیگ بوده اما کل حجم دریافتی بالای 30 گیگ پس اصلا جای تعجب نداره واسه خودم ....
بالای 10 روز باید منتظر بمونی!
فقط بهت یه توصیه ای می کنم اگه این سری که از محدودیت در میای زیاد دانلود کنی و محدود بشی محدودیتت سنگین تر و طولانی تر می شه!

BursT
24-02-2012, 16:51
از شاتل کسی هست که پینگش مناسب (300 با سرور پاریس) باشه؟

j-f
24-02-2012, 17:41
سرعت اکو128 رو از 2 mbps آوردن رو 256 kbps.
تا کی می خواد این طور باشه؟ (البته دو مگ که بود ترافیک به وسط دوره نرسیده، تموم می شد. الان شاید دیگه اینطور نشه!)

em0faboy
24-02-2012, 18:03
نمی تونم با قاطعیت حرفت رو رد کنم به دلایل مختلف و شرایط مراکز مخابراتی اما من تو خونه هم Art 1 دارم هم 128 eco که سرویس دوم 250 kb/s download rate هست ....

haddadiani
24-02-2012, 18:04
این شاتل دیگه شورش رو درآورده از بس شل کن سفت کن کرد. سه ساله مشتریشونم هر دو سه ماهی یه بازی در میارن. سرعتت رو کم میکنن بعد زیاد میکنن بعد شیرت میکنن با چند نفر دیگه بعد دوباره سرعتت میشه سرعت سرویست دوباره نصف میشه ... صبر آدمم حدی داره به خدا. بخوام سرویس هم عوض کنم دو سه هفته بی اینترنت میمونم یه هزینه نصب دیگه باید بگم یه مودم دیگه باید بخرم.

mohammad.2mt
24-02-2012, 19:17
دوستان چند تا سوال داشتم
سرعت دانلود اینترنت اکو 128 و 256 و 512 شاتل تو روز و شب چنده؟
خودم مودم دارم حتما باید از شاتل مودم بگیرم؟

BursT
24-02-2012, 20:06
دوستان چند تا سوال داشتم
سرعت دانلود اینترنت اکو 128 و 256 و 512 شاتل تو روز و شب چنده؟
خودم مودم دارم حتما باید از شاتل مودم بگیرم؟
معلوم نیست.بستگی به شلوغی منطقه مخابراتتون و پهنای باند شاتل داره
نه لازم نیست

mohammad.2mt
24-02-2012, 22:12
معلوم نیست.بستگی به شلوغی منطقه مخابراتتون و پهنای باند شاتل داره
نه لازم نیست

یه متوسط میخواهم فقط
آخه من صبانت دارم چه 128 بگیری چه 512 سرعت یکیه فقط پول اضافه میدی

porya_spy
24-02-2012, 23:24

اقا خوب شد شما اینو گفتی :31: منم آرت 1 دارم . میگم شما کلا چقدر مصرف کردی ؟! منظورم اون قسمت مصرف ماهانه هست . اون بالا که زده مصرف دوره نه . میخوام ببینم توی 1 ماه چقدر باید دانلود کنی که محدود نشی . :11:

moderntalk
24-02-2012, 23:44
این شاتل دیگه شورش رو درآورده از بس شل کن سفت کن کرد. سه ساله مشتریشونم هر دو سه ماهی یه بازی در میارن. سرعتت رو کم میکنن بعد زیاد میکنن بعد شیرت میکنن با چند نفر دیگه بعد دوباره سرعتت میشه سرعت سرویست دوباره نصف میشه ... صبر آدمم حدی داره به خدا. بخوام سرویس هم عوض کنم دو سه هفته بی اینترنت میمونم یه هزینه نصب دیگه باید بگم یه مودم دیگه باید بخرم.

دوست گلم منم به همین دلیل حاظر شدم 15 تومان اضافه دیگه بدم و از یه ای اس پی دیگه بگیرم .
واقعا اوضاع شاتل غیر قابل تحمل شده .:2:
دیگه روزای اوج این شرکت گذشته و مطمان باش هرگز به اون روزا باز نخواهد گشت .
برو درخواست تخلیه خط بده .
به نظر من هر چه زودتر خودتو از شر این شرکت خلاص کن . حداقل اینقد دلت نمی سوزه که پولاتو داری دور می ریزی .

fanoostalaei
25-02-2012, 00:47
از شاتل کسی هست که پینگش مناسب (300 با سرور پاریس) باشه؟

em0faboy
25-02-2012, 05:11
اقا خوب شد شما اینو گفتی :31: منم آرت 1 دارم . میگم شما کلا چقدر مصرف کردی ؟! منظورم اون قسمت مصرف ماهانه هست . اون بالا که زده مصرف دوره نه . میخوام ببینم توی 1 ماه چقدر باید دانلود کنی که محدود نشی . :11:

مصرف دوره که هر ماه Reset می شه و میزان مصرف در دو ماه متفاوت با هم جمع نمی شه ...
یعنی من که 13 بهمن گرفتم وقتی وارد اسفند شدیم کل حجم مربوط به اسفند محاسبه می شه و ماه گذشته وضعیت خودش را داره نه این که الزاما با هم جمع بشه ....
اون چیزی که در اکانت من و در قسمت مجموع دریافتی محاسیه شده روی هم از 13 بهمن تاحالا بالای 30 گیگ هست اما اگر بخوایم اون چیزی که واقعا توسط نرم افزار به صورت خالص محاسبه شده رو ببینیم 15 گیگ هست ....
این مساله هم به این دلیل هست که 3 روز اول برای من در قسمت دریافتی رایگان محاسبه می شد و چند بار هم نرم افزار به علت باگ بعضی ساعات رو رایگان محاسیه کرده بود....پس می بینین که محموع دریافتی و مصرف دوره اصلا باهم مطابقت نداره ....
ضمنا در 2 روز اول اسفند هم 6 گیگ دانلود داشتم که حسابی به شیرینگ بیشتر کمک کردو سرعت به شدت افت پیدا کرد....

Farhad 8904
25-02-2012, 12:41

pakhme2000
25-02-2012, 12:54
سلام دوستان.
من سرویس اکو128 دارم که سرعتم رو 2مگ بود ولی از دیروز شده 256، سرعت دانلود از 30 بالاتر نمیره. اینم تستمه:
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟ یعنی اشکال از سیستم منه یا باید بریم شاتل یه جنگ و دعوای حسابی راه بندازیم؟
مرسی

azaramir
25-02-2012, 13:04
دوست عزیز چند صفحه قبل رو بخونی می فهمی هر چقدر هم می خوای برو دعوا کن باهاشون اگه یه بار برات درستش کردن به ما هم بگو

hoomany
25-02-2012, 13:52

سلام
من که از شاتل خیلی راضیم. تستم رو هم ببینین. هم پینگش خوبه و هم داونلودش. دمشون گرم.
اکو 512 دارم. شب هم داونلودم بد نیست. البته خیلی وقتا داونلود ندارم. اما وقتی دارم خوب ازشون میکشم.
هرکی کارت طلایی شاتل خواست بهم بگه. بااین کارت مجانی تخفیف خوبی شاملتون میشه :31:

morteza.1975
25-02-2012, 14:34
دوستانی که از ساعت رایگان استفاده میکنید فراموش نکنید تنظیمات ایست دانلودتون رو بزارید 5 دقیقه قبل از ساعت 8 چرا که از 5 دقیقه قبل از 8 دیگه وارد فاز غیر رایگان میشید این هم یک کشف جدید

LOVEFORLOVE
25-02-2012, 20:58
سلام دوستان.
من سرویس اکو128 دارم که سرعتم رو 2مگ بود ولی از دیروز شده 256، سرعت دانلود از 30 بالاتر نمیره. اینم تستمه:
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره؟ یعنی اشکال از سیستم منه یا باید بریم شاتل یه جنگ و دعوای حسابی راه بندازیم؟
مرسی

برای اکو 128 باید 17 باشه شما سرعت اضافه هم داری

3FX
25-02-2012, 21:12
سلام دوستان.

دوست عزيز نه فقط شاتل بلكه بيش تر شركت ها چند ماهه اول سرعت بالايي رو به مشتري ميدن و بعد كم ميشه اون سرعت و وقتي هم شما تماس بگيري ميگن اين آوانس و هديه شركت بود و تموم شده ديگه !!
بيش تر اين موضوع به اين مربوط هست كه مثلا براي يه مركز تازه تاسيس يه پهناي باند خريدن كه هنوز زير بار نرفته اون رو ميدن به يوزرهاي فعلي ولي بعد كه مركز راه ميفته اون پهناي باند از شما گرفته ميشه ... بهتره يكم بتوپيد به پشتيباني شايد فرجي شد .

mahla_EEL
26-02-2012, 01:04
مرکز مدیریت و توسعه اینترنت “متما” وابسته به سازمان فناوری اطلاعات ایران، براساس تست سنجش سرعت انجام شده توسط کاربران اینترنت، برترین شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت را در بهمن ماه امسال، بر اساس سرعت دریافت اطلاعات، اعلام کرد.

بر اساس این گزارش، تست سنجش سرعت اینترنت، در ۳ بازه زمانی (۱ الی ۸ صبح، ۸ صبح الی ۱۶ و ۱۶ الی ۲۴) و ۴ گروه سرعت (۶۴ کیلو بیت بر ثانیه، ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه و ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه) انجام شده است.

* نتایج سنجش سرعت اینترنت ۶۴ کیلو بیت بر ثانیه

بنا بر این گزارش، در گروه سرعت ۶۴ کیلو بیت بر ثانیه، در بازه زمانی ۱ الی ۸ صبح، به ترتیب شرکت های شاتل و نداگستر صبا در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۶ شرکت‌های پارس آنلاین و شاتل و در بازه ۱۶ الی ۲۴، شرکت های شاتل و نداگستر صبا به عنوان شرکت های برتر معرفی شده اند.

* نتایج سنجش سرعت اینترنت ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه

در گروه سرعت ۱۲۸ کیلو بیت بر ثانیه، در بازه زمانی ۱ الی ۸ صبح، به ترتیب شرکت های عصر انتقال داده ها، شاتل، پارس آنلاین و نداگستر صبا، در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۶، شرکت های عصر انتقال داده ها، شاتل، پارس آنلاین، نداگستر صبا، ایرانسل، آریانا گستر اسپادانا و داده پردازی فن آوا و در بازه ۱۶ الی ۲۴، شرکت های عصر انتقال داده ها، شاتل، ایرانسل، نداگستر صبا، داده پردازی فن آوا به عنوان شرکت های برتر معرفی شده اند.

* برترین‌های ۲۵۶ کیلوبیتی

همچنین در گروه سرعت ۲۵۶ کیلو بیت بر ثانیه، در بازه زمانی ۱ الی ۸ صبح، به ترتیب شرکت های شاتل، نداگستر صبا، در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۶، شرکت های شاتل، ایرانسل، پار آنلاین و نداگستر صبا و در بازه ۱۶ الی ۲۴، شرکت های شاتل، ارتباطات مبین نت، نداگستر صبا و ایرانسل به عنوان شرکت های برتر معرفی شده اند.

* نتایج سنجش سرعت اینترنت ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه

در گروه سرعت ۵۱۲ کیلو بیت بر ثانیه، در بازه زمانی ۱ الی ۸ صبح، به ترتیب شرکت های عصر انتقال داده ها، پارس آنلاین، شاتل و نداگستر صبا؛ در بازه زمانی ۸ صبح الی ۱۶، شرکت های عصر انتقال داده ها، پارس آنلاین، شاتل، ارتباطات مبین نت، داده پردازی فن آوا و نداگستر صبا و در بازه ۱۶ الی ۲۴، شرکت های عصر انتقال داده ها، شاتل، ارتباطات مبین نت، توسعه رسان پاسارگاد، ایرانسل، نداگستر صبا و داده پردازی فن‌آوا، به عنوان شرکت های برتر معرفی شده اند.
[/COLOR]

ma_hasti
26-02-2012, 08:43
ای بابا این مدیریت من هرچی می گم میاد پاک می کنه ! قهر می کنم میرم ها :31:
خیلی دوست دارم این اولویت بندی بر چه اساسیه؟!
ولی باز دم شاتل گرم جاش تو بقیه آی ای پی ها بد نیست ....:5:
ولی پس ما چی ما که ناراضیم ما که مشکل داریم ، صدامون هم بجایی نمی رسه:41:

moderntalk
26-02-2012, 09:42
دوستان یه سوالی داشتم .
می گم وظیفه ی پیگیری تخلیه خط با کی هست ؟
شاتل می گه ما درخواست رو فرستادیم مخابرات دیگه بقیش وظیفه ی مخابرات هست .
(از خود مخابرات هم پرسیدم می گن مشهد جدیدا این جوری شده که در خواست میره مرکز از اونجا میاد شعبه های مختلف . )
از کجا می شه فهمید اینا اصلا درخواست رو فرستادن یا نه ؟

hoomany
26-02-2012, 10:11
بله خیلی جالبه، سرویس 256 سرعت دانلودش باید 32 باشه و سرویس 128 هم 16، ولی سرعت من رو 28 ثابته. معلوم نیست سرویس منو به چی تبدیل کردن از خدا بیخبرا :41:

تست سرعت شما از سرویسی که خریدی بالاتره. پینگت هم عالیه. دیگه مشکل چیه؟

دوستایی که ناراضی هستن ویا میخوان فسخ کنن لطفا شهرشونو هم بگم. من فکر کنم شاتل توی بعضی شهرها و محله ها بده و بعضی جاها نه. امار مرکز مدیریت و توسعه اینترنت رو هم دیدیم که جایگاه شاتل خوب بود و همیشه جز چندتای اول.

mehdi_np
26-02-2012, 10:55
تست سرعت شما از سرویسی که خریدی بالاتره. پینگت هم عالیه. دیگه مشکل چیه؟

دوستایی که ناراضی هستن ویا میخوان فسخ کنن لطفا شهرشونو هم بگم. من فکر کنم شاتل توی بعضی شهرها و محله ها بده و بعضی جاها نه. امار مرکز مدیریت و توسعه اینترنت رو هم دیدیم که جایگاه شاتل خوب بود و همیشه جز چندتای اول.

برای اکو 128 باید 17 باشه شما سرعت اضافه هم داری

اولا باید 16 باشه!
دوما کجای دنیا 1 گیگ دیتا رو 5هزارتومن میدن؟! :13:
شاتل مشتریش زیاد شد چون حداقل سرعت رو بیشتر میبست تا آدم رغبت کنه ای دی اس ال بگیره!
1 قرار دادم باها میبنده که از قرارداد ترکمنچای خفت بار تره:41:
در ضمن پینگ شاتل افتضاحه مخصوصا 4.2.2.4
کلی تایم اوت داره:19:
اون جدول رو رتبه هاشم آبدوغ خیاریه
1سال و نیم بیشتر مشتریشم دیگه بازیهاشو بلدم
فقط مجبورم ازش بگیرم
اونم از وقتی ابرانسل گند زد به طرحهاش

hoomany
26-02-2012, 11:05
اولا باید 16 باشه!
دوما کجای دنیا 1 گیگ دیتا رو 5هزارتومن میدن؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاتل مشتریش زیاد شد چون حداقل سرعت رو بیشتر میبست تا آدم رغبت کنه ای دی اس ال بگیره!
1 قرار دادم باها میبنده که از قرارداد ترکمنچای خفت بار تره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کلی تایم اوت داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط مجبورم ازش بگیرم

پینگت که توی تست 91 بود که عالیه.
زنگ بزن پشتیبانی بگو میخوای سرعتت 16 باشه نه بیشتر
پشتیبانی خوبی دارن و اگه مشکلی بهشون منعکس بشه حتما پیگیری میکنن.
قیمت گیگ هم گرونه اما اگه موقع پروموشن بخری نصف میشه که مناسبه.

em0faboy
26-02-2012, 13:06
من تا 4 روز پیش سرعتم روی 100 kb/s بود و این روند از روز 13 بهمن که شروع استفاده با این شرکت بوده ادامه داشته ....
اما تو این چند روز اخیر سرعتم به زیر 16 اومده ....
نمی دونم به دلیل دانلود شیرینگ رو بیشتر کردن یا سرعت رو واقعی ....
لظفا کسانی که ART 1 دارن بگن سرعت فعلی چقدر هست و چقدر تا الان دانلود داشتن....

davood-d
26-02-2012, 14:47
اين سرويس جديد چي چي ان كه اومده وضعيت دانلودش چطوره؟

moderntalk
26-02-2012, 14:57
دوستای گلم دو پا دارین دو تا پای دیگه هم قرض کنید از شاتل فرار کنید . همین .:19:
مطمان باشید ضرر نمی کنید . من که خودم درخواست تخلیه خط رو دادم .
در ضمن من از سال 88 مشترک این شرکت بودم (میشه حدود 2 سال و چند ماه ) ولی متوجه شدم دیگه این شاتل اون شاتل قدیم نخواهد شد . به هیچ وجه . پس وقت با ارزشتونو تو سر و کله زدن با این پشتیبانی به اصطلاح قوی شاتل طلف نکنید .
شاتل مدیریتش عوض شده دوستان و وضع مطمان باشید از اینی که هست اگه بد تر نشه ، بهتر نخواهد شد . شما هر چی بگین اونا حرف خودشونو می زنن کاری هم ندارن منطقی هست یا نه .
موفق و سربلند باشید .:10:

j-f
26-02-2012, 15:49
لینک زیر مربوط به مخابرات مازندران است. قیمت های ADSL را خودتان ببینید:

اینترنت 512 با ترافیک 16 گیگ و شبانه رایگان به قیمت 21,299 تومان هر گیگ اضافه 1,331 تومان.

boy iran
26-02-2012, 21:08
سلام به دوستان عزیز

منم دارم از شاتل استفاده میکنم و واقعا چند روزه خیلی بد شده ولی خوب آیا فایده ای داره ما اینجا هی بهشون بگیم دزد حالا بگیم چی میشه کار خودشون رو انجام میدن

امیدوارم رعایت کنید عزیزان

mafia123
26-02-2012, 21:18
درود
اگه واقعا قصد تاپیک اطلاع رسانی هست نباید حساس به یه لغت شد و به محتوا باس نگاه کرد
اصلا هم هدف ما دعوا نیست-اخه با کی؟
جز قصد خیر هیچ هدفی ندارم
واقعا شاتل بدر نمیخوره(دیگه ته فیلتری گفتن بود)
دوستان خودشون 2 دوتا کنند ببینن چرا اینهمه شاکی داره شاتل!
یه عالمه پشتیبان هم داره که دارن افکار رو منحرف میکنند
فقط واسه browse کردن یا 4 تا میل خوندن خوبه(سیستم پیر مردی:31:)

تا قبله عید رها کنید خودتون رو از بند شاتل

سپاس

fanoostalaei
26-02-2012, 22:36
من 5 گیگ رو تو 19 روز تموم کردم و امروز گفتم تخلیه کنن
واقعا که آدم تاسف میخوره
سومین تجربم از شاتل در عرض 2 سال
مزخرف به تمام عیار بود

mortezzkhan
26-02-2012, 22:49
اولا باید 16 باشه!
دوما کجای دنیا 1 گیگ دیتا رو 5هزارتومن میدن؟! :13:
1 قرار دادم باها میبنده که از قرارداد ترکمنچای خفت بار تره:41:
کلی تایم اوت داره:19:
فقط مجبورم ازش بگیرم

خدایی من هر موقع Ping گرفتم Time Out نداشتم نمی دونم چطور شما تایم اوت داری!!
اینم تست من :

اون جدول رتبه ها مال سایت شاتل که نیست مال سایت تنظیم مقرراته ، اگه به اون سایت هم نشه استناد کرد پس به چی میشه استناد کرد!

3FX
26-02-2012, 23:40
اون جدول رتبه ها مال سایت شاتل که نیست مال سایت تنظیم مقرراته ، اگه به اون سایت هم نشه استناد کرد پس به چی میشه استناد کرد!
دوست عزيز تعداد يوزر هاي اين شركت ها باعث رنك بالاشون شده ! درضمن به نظر بنده خيلي از اين آمار ها رو خود دوستان شاتلي و ... تستش رو دادند !! وگرنه فكر نكنم كسي حال داشته باشه از اين تست ها تو سايت matma كه كسي هم نميشناخت بده !! اگر speedtest رو ملاك قرار بديم باز به نظر منطقي مياد نه matma رو !!!
البته كلا من اون موقع كه شاتل داشتم از اينترنتشون تو روز راضي بودم اكانت 512 رو 1 مگ بسته بودن اما شب ها كه محدود ميشدم سرمو ميزدم به ديوار فرض كن يه شب 4 گيگ دانلود ميكردم و 10 روز محدود بودم و شبي 100 مگ اين حدودا دانلود ميكردم !! پشتيباناشم كه همش ميخواستن اينو عادي جلوه بدن و ... بدتر حرصمو درمياوردن !!

emgjey
27-02-2012, 00:46
خدایی من هر موقع Ping گرفتم Time Out نداشتم نمی دونم چطور شما تایم اوت داری!!
اینم تست من :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fi%2F%3Ft6h3hl906r9c63f)

اصلاً مشکل از اون تنظیم مقرراته با قوانین مسخره ای که وضع کردن
فکرشون در حد ........

---------- Post added at 12:46 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

من تا 4 روز پیش سرعتم روی 100 kb/s بود و این روند از روز 13 بهمن که شروع استفاده با این شرکت بوده ادامه داشته ....
اما تو این چند روز اخیر سرعتم به زیر 16 اومده ....
نمی دونم به دلیل دانلود شیرینگ رو بیشتر کردن یا سرعت رو واقعی ....
لظفا کسانی که ART 1 دارن بگن سرعت فعلی چقدر هست و چقدر تا الان دانلود داشتن....
شرایط بنده هم کاملاً مشابه شرایط شماست

azaramir
27-02-2012, 08:20
سلام منم از شاتل دارم میرم فقط مسئله ای که من هنوز نتونستم بفهمم اینه این مدیریت که میگفتن یعنی چی من نزدیک 3 ساله مشترکم من که رفتم میرم بچسبم به دیال اپ پول کمتری میدم تازه پینگشم بهتره وسرعتش

ma_hasti
27-02-2012, 08:42
بچه ها شما اگر جای مدیریت شرکت شاتل بودید چکار می کردید؟؟؟

حالا اگر می آمدید این فروم رو می خوندید بعنوان مدیر شاتل چکار می کردید با این اوضاع ؟

خواهشا جدی باشید جواب ها رو می خوام برای شاتل بفرستم شاید تونستم نظر مدیرشون رو عوض کنم:20:
مرسی دوستای گلم :40:

mafia123
27-02-2012, 11:55
درود
جای مدیر ....شاتل بودن که بحث نداره عزیز
اونا(که همه کله گنده هستند) فقط و فقط فکر سود کارشون هستن و اینقدر متاسفانه و بدلیل بی اطلاعی کاربر دارن که مونده تا بخوان ضرر بدن
یه عالمه افراد 40 50 ساله به بالا هست که بنده خدا ها مثله ما توان و منابع ندارن که بخوان ببینن که شاتل داره ..... میکنه
بنابراین سودشون رو با اونا میکنه شاتل همچنان
ولی ما ها که میبینیم و میتیونیم باس تا میشه افراد رو مطلع کنیم بلکه کمتر در دام شاتل بیوفتند یا بمونند
هرکی میاد خبر از تخلیه میده(که هی داره زیاد میشه روز به روز) منو شاد میکنه
بیداری اینترنتی در حال شکل گرفتن هست :31:

maskot
27-02-2012, 12:47
من هیچ وقت دوست ندارم جای مدیر شاتل باشم چون باید نصف عمرم رو بزار تا گند کاری های شاتل رو جمع کنم
منم 20 این ماه کارم با شاتل تموم میشه و میرم برا فسخ قرار داد

madhatter
27-02-2012, 15:35
تو مملکتی هستیم که دولت قانون مجلس رو اجرا نمیکنه.....حالا تو داری از استناد به امار میگی.
این همه امار های چرت وپرت رو از همونجا در اوردن که آمارهای اجتماعی-اقتصادی-سیاسی و........... در میارن.
هرکی 4 تا عدد گذاشت جلوت سریع به به و چه چه نکن. یخورده فکر کن.:hmm:
در ضمن ما هم تخلیه کردیم.! خلاص

fanoostalaei
27-02-2012, 17:17
امروز از شاتل زنگ زده میگه ترافیکت تموم شده بیا ترافیک بخر
میگم نمیخوام سرویس رو جمع کنین
یکم جا خورده بعد میگه خوب چرا مگه چی کم داره از سرعتش ناراضی هستی (اخه جا خورده بود که سرویس 3 ماهه رو 19 روزه جمع کنن)
میگم نه
میگه پس چی
میگم که پینگش بده
میگه خوب با پشتیبانی صحبت میکردید راهنمایی میکردن
گفتم که به درد نمیخوره شما همون سرویس رو جمع کنین
میگه خوب
بعد قطع کرد
بعد از چند دقیقه دوباره زنگ زده و میگه بیا با پشتیباین صحبت کن
گفتم وصل کن ببینیم کچلم کردی
پشتیبانی میگه شمارتو بگو
ببینیم چی کم داره
میگه این که همه چیش خوبه
میگم همه چی آره فقط پینگ بده
میگه مگه چنده میگم که با دی ان اس خودش 90 میده
میگه خوب اینکه نرماله
میگم مرد حسابی خودتو زدی به خریت این کجاش خوبه
مکس نت (بهترین ISP تبریز از نظر پینگ)با دی ان اس خودش زیر 10 میلی ثانیه پینگ میده
میگه آخه اوت تو تبریزه ولی مال شاتل تو تهران
من گفتم خوب دیگه بدتر اگه از تهران با تبریز 90 باشه ببین با خارج چند میشه
میگه خوب خارج هم 400 نرماله
میگم مثل کبک سرتونو کردید زیر بارف بعدشم فکر میکنید بهترین isp هستید من با مکس نت با گوگل پینگ زیر 120 دارم و با لندن زیر 130 و با واشنگتن زیر 200 و حتی گاهی اوقات با گوگل پینگ 80 میگرفتم
برگشت بهم گفت اینا امکان نداره
شما برو همون مکس ننتو استفاده کن
من هم برگشتم گفتم من که به شما التماس نمیکنم که جون من سرویس رو جمع نکنید
خلاصه دوستان سرتونو درد نیارم
بعد از کلی مشاجره بلاخره روشو کم کردم

flatrish
27-02-2012, 18:06
یکی از دوستان غیر تهرانی میتونه یه آماری از وضعیت شاتل بده؟:31:
پینگ گوگل
سرعت روز، سرعت شبانه(واسه وبگردی)
وضعیت قطعی ها

fragari
27-02-2012, 20:13
یکی از دوستان غیر تهرانی میتونه یه آماری از وضعیت شاتل بده؟:31:
پینگ گوگل
سرعت روز، سرعت شبانه(واسه وبگردی)
وضعیت قطعی ها

ART128
پینگ برای گوگل از 300 هست تا 700 یا 800
اما سرعت دانلود روز و شب 102 کیلوبایت ثابت هست.
قطعی هم نداره.

mehdi_np
27-02-2012, 21:19
پینگت که توی تست 91 بود که عالیه.
زنگ بزن پشتیبانی بگو میخوای سرعتت 16 باشه نه بیشتر
پشتیبانی خوبی دارن و اگه مشکلی بهشون منعکس بشه حتما پیگیری میکنن.
قیمت گیگ هم گرونه اما اگه موقع پروموشن بخری نصف میشه که مناسبه.

دادا اشتباه فهمیدی 1-2 بار پست رو بخون بعد ریپلای بزن!:46:
من فقط گفتم 128/8=16
درمورد پینگم اشاره من به 4.2.2.4 بود
اما از پشتیبانی محلی که فاجعه هستن !
ولی در مورد پشتیبانی تهران خوبن و قشنگم میپیچوننت تا میایی حرف بزنی قرارداد رو بروخت میکشن:19:
مورد سوم که اینقدر بهت پیغام میده که....
شاتل اولین ای اس پی امتحانی من هست من مقایسه نمیکنم ولی از عملکردش تو این 1سالی به این نتیجه رسیدم سرویس دهنده خیلی خیلی معمولیه اصلا در حد اسم و رسمش و تبلیغاتش نیست:13:
کلا کلک باز هست

mohammad.2mt
27-02-2012, 22:13
دوستانی که میگن شاتل بده و دارن تخلیه میکنند میتونند بگن کجا خوبه؟!!!
من قصد دارم از صبانت بیام شاتل اگه گزینه بهتری هست بگید خب

mortezzkhan
27-02-2012, 23:17
دوستانی که میگن شاتل بده و دارن تخلیه میکنند میتونند بگن کجا خوبه؟!!!
من قصد دارم از صبانت بیام شاتل اگه گزینه بهتری هست بگید خب

ما که میگیم شاتل خوبه دوستان دیگه رو نمی دونم
گزینه دیگه ای رو تا به حال بهش فکر نکردم چون شاتل کاملا با نیاز های من سازگاره و مشکلی باهاش نداشتم:40:

morteza.1975
28-02-2012, 00:49
دوستان از این به بعد یادتون نره با هیچ شرکتی قرارداد 6 ماهه به بالانبندید یا یک ماهه یا 3 ماهه که اگر خدماتشون بد بود بتونید تو این 3 ماه یا کمتر زودتر خلاص بشید
من با 512eco چه شب چه روز سرعتم از 65 بالاتر نمیره تهران هم هستم

mortezzkhan
28-02-2012, 01:51
دوستان از این به بعد یادتون نره با هیچ شرکتی قرارداد 6 ماهه به بالانبندید یا یک ماهه یا 3 ماهه که اگر خدماتشون بد بود بتونید تو این 3 ماه یا کمتر زودتر خلاص بشید
من با 512eco چه شب چه روز سرعتم از 65 بالاتر نمیره تهران هم هستم

واقعا توقع داری با ECO 512 با چه سرعتی دانلود کنی؟ اونم تو شب!!

morteza.1975
28-02-2012, 03:42

توجه نکردی شما عزض کردم چه شب چه روز یعنی توی روز هم همین 65 هست در حالی که خیلی از دوستان میگن که با 256 از شرکتهای دیگه سرعتشون بالای 100 هست

3FX
28-02-2012, 06:16
بابا قديما حداقل اكو 512 من رو 1مگ بسته بودن الان ديگه ...
اكثر شركت ها دوست عزيز 512 رو روي 1 تا 2 مگ ميبندن توي روز و تو شب حالا سرعت واقعي ميدن كه با سرعت واقعي هم بايد شبي 1.5 گيگ دانلود داشته باشه كه عمرا نميشه همچين چيزي تو شاتل ...

nima912
28-02-2012, 08:53
خوب منم كم كم با نپرداختن صورتحساب دارم از شاتل پياده مي‌شم! بعد از 3 سال. سال 88 و 89 واقعا ازش راضي بودم اما تو سال جاري اينقدر سرعت كم بود و مشكلات جي ميل و ياهو و ... زياد بود كه بيخيالش شدم (جالبه اينترنت شركت همه موارد مشكل دار شاتل رو عين هلو انجام ميده! و شاتل ميگه ايراد از ما نيست كه ... بگذريم)
فقط يه سوال اگه كاري به كارش نداشته باشيم خودشون خط رو جمع مي‌كنن؟ من عجله‌اي ندارم چون دارم خونه رو عوض مي‌كنم ميرم يه منطقه ديگه تا 2 3 ماه آينده نت تو خونه به دردم نميخوره.

ma_hasti
28-02-2012, 09:36
خوشبحالتون همه راحت رفتید :41:
من تنهام !!!1

بچه ها اگر شاتل چجور سرویسی را ارائه بده شما حاضرید برگردید و یا از شاتل سرویس بگیرید ؟؟؟
تو رو خدا چیزای رویایی نگیدها با توجه به شرایط کنونی مملکت .........
شاید این شاتلی ها که اینجان یکاری با ابن نظرهامون کردند

mehdi_vsgh
28-02-2012, 10:10
من تنهام !!!1

بچه ها اگر شاتل چجور سرویسی را ارائه بده شما حاضرید برگردید و یا از شاتل سرویس بگیرید ؟؟؟
والا باید کیفیت سرویسهاشو درست کنه...من سرویسی بالاتر از قراردادم نمیخوام ولی اینو میخوام که اگه 512 گرفتم واقعا سرویسم 512 باشه....نه اینکه روزا بشه 3 مگ شبا هم نتونم حتی یه پیج ساده باز کنم....
من که پول دادم پول 1 ماه رو دارم میدم یک ماه هم از 30 شبانه روز(شب+ روز) تشکیل شده..پس انتظار دارم که این قوانین مسخره رو نداشته باشه...
اینگونه بهانه ها که سرویس اشتراکیه و تمایل کاربران برای دانلود شبانه زیاده و این طبیعیه حرفه مزخرفی بیش نیست....اون قوانین اشتراک 1 به 10 فقط برای سرویسهای نامحدود قابل اجراس نه سرویسهای محدود!!!!!

سرویس بالاتر از قراردادم هم نمیخوام.......همون قراردادی که بستم رو بهم بدن من از سرم هم زیاده

nimakh
28-02-2012, 10:40
من تنهام !!!1

من که تحت هیچ شرایطی به شاتل بر نمیگردم چون فکر برگشتن به شاتل کابوس حرفهای بی سر و ته پشتیبان و مشکلات متعدد و بلا نسبت همه دوستان ... فرض کردن مشترک هست که من به هیچ عنوان حاضر به تحمل کردنش نیستم حتی اگر بهترین اینترنت رو ارائه بدن که مطمئنم محاله چون دید کلی شاتل همینه و مطمئن باشید عوض نمیشه که نمیشه

mafia123
28-02-2012, 11:28
برگشتن به شاتل مثله گزیده شدن دوباره از یه سوراخ هست
هرکی دوست داره اعصابش و پولش صرف چیزهای بهتر بشه رخت بر کند از این دام بلا=شاتل
هر کی هم ازش حمایت میکنه یا 90% سودی از این طریق میبره_پشتیبان) یا فقط page باز میکنه و دانلودش در حد 1 مگ هست در کل هفته !!!
دیگه شرکت های گمنام هم تو روز رو 2 هستند
بماند که جز شاتل بقیه معروف ها تو شب هم سرعت واقعید رو حداقل میدن
مخابرات هم که 256 شدیدا میارزه
ولی 512 رو سخت میدن :41: و الا شاهکار میشد
من یه خط مخابرات دارم یه خط هم یه جا دیگه-شیرین هر شب کم کم 1.5 گیگ دان میکنم
حالا هی طرفدار های شاتل بیان بگن مدیریت کنید و فلان کنید و طبقه اساسنامه هست و ....
خیر الامور=ترک الشتول(شاتل) :20:

فقط بشمارید تو این یه هفته چند نفر( تازه اینجا فقط) تخلیه زدن
دیگه خودتون 2 دو تاش کنید

ma_hasti
28-02-2012, 12:52
بچه ها شرایطی ایده آل بودن شاتل را بگید ؟/؟؟ اگه اینطوری بشه برمی گردید ؟؟؟:31:اگه ایده آل البته پیدا کردید تو ا ی ر ا ن :5:
آره من این چند وقت تعریف مخابرات رو زیاد شنیدم ، ولی شاتل روزانه اش برای من که 128 هستم خوبه یعنی دوست عزیز شما روزانه ات هم ضعیفه؟؟؟:13:
ولی به عقیده من همین شرکت های گمنام درسته بی سروصاحب است ولی باز سرعت خوب میدن تا تو بری 2تا دیگه هم بیاری بهتر از معروفها هستند که به کسی معرفی کنی آبروت رو ببرن:41:

morteza.1975
28-02-2012, 13:00
بابا قديما حداقل اكو 512 من رو 1مگ بسته بودن الان ديگه ...
اكثر شركت ها دوست عزيز 512 رو روي 1 تا 2 مگ ميبندن توي روز و تو شب حالا سرعت واقعي ميدن كه با سرعت واقعي هم بايد شبي 1.5 گيگ دانلود داشته باشه كه عمرا نميشه همچين چيزي تو شاتل ...

من خودم یکی از محالفان سر سخت شاتل هستم ولی چه شب و چه روز سرعتم روی 65 هست و شبی هم 1/5 دارم دانلود میکنم الان هم پارت 18 وآخرهای دانلود کردن بازیCall Of Duty-Modern Warfare 3 هستم که 19 گیگ هست ولی به نظر من 512eco باید حداقل سرعتم 300 باشه ولی متاسفانه 65 بیشتر نیست

mortezzkhan
28-02-2012, 18:27
بچه ها شرایطی ایده آل بودن شاتل را بگید ؟/؟؟ اگه اینطوری بشه برمی گردید ؟؟؟:31:اگه ایده آل البته پیدا کردید تو ا ی ر ا ن :5:
آره من این چند وقت تعریف مخابرات رو زیاد شنیدم ، ولی شاتل روزانه اش برای من که 128 هستم خوبه یعنی دوست عزیز شما روزانه ات هم ضعیفه؟؟؟:13:
ولی به عقیده من همین شرکت های گمنام درسته بی سروصاحب است ولی باز سرعت خوب میدن تا تو بری 2تا دیگه هم بیاری بهتر از معروفها هستند که به کسی معرفی کنی آبروت رو ببرن:41:

الان هم شاتل ایده آله
تو روز سرعت دانلود 240KB و تو شب هم همینطور اونم با ECO512
برای دوستان نه تنها شاتل بلکه هیچ ISP ایده ال نخواهد بود

redfild
28-02-2012, 20:17
میبینم سطح آگاهی از دروغ گویی های این شرکت در اینجا هم بالا رفته :31:

وقتی در مورد شاتل مینویسم ، روزهایی رو یادم میاد که از پشتیبانیش التماس می کردم یه توضیح قانع کننده به من بدید که چرا شب سرعتم شده 5 کیلوبایت و اونها هم مرتب یه مشت اراجیف رو تکرار می کردن .

یا چهره حق به جانب مدیر شاتل شهرستان ما که با لبخند میگفت : شما فک کردی میتونی شب بخوابی و بذاری دانلود تا صبح ؟ ما نرم افزار داریم شماهارو شناسایی میکنه و دیسکانکت میکنه !!!

آقایون شاتلی ها ! این عاقبت اینه که شما از سر تا تهتون یک واحد درسی مدیریت رفتار با مشتری رو نخوندیدن ، معلوم نیست چی شد که یهو شدین مدیر ؟
فکر کردین ملت میمونن دست به دامن شما ، شما هم تا میتونین شرایطتتون رو تحمیل میکنین ؟! ملت رو تلکه می کنید ؟
نه داداشی ها ! پول که دارم ! نوش جونم ! میرم یه شرکت که مثه آدم با من برخرود کنه ! مثه آدم سرویس بده !

من خودم یکی از محالفان سر سخت شاتل هستم ولی چه شب و چه روز سرعتم روی 65 هست و شبی هم 1/5 دارم دانلود میکنم الان هم پارت 18 وآخرهای دانلود کردن بازیCall Of Duty-Modern Warfare 3 هستم که 19 گیگ هست ولی به نظر من 512eco باید حداقل سرعتم 300 باشه ولی متاسفانه 65 بیشتر نیست
شما مخالف سرخت شاتل هستی . بعد تو روز و شب سرعتت فیکس 65 هست ، بعد انتظار داری سرویس 512 رو 300 کیلوبایت دانلود داشته باشه ؟!
عجب ؟
احیانا الآن قرار نیست یکی بیاد جمله شمارو نقل قول کنه بگه اینا که ناراضی هستن اینجور شرایط رو دوست دارن ؟ دوست دارن صبح و شب 300 کیلوبایت دانلود داشته باشن که ناراضین ؟
آقا این برنامه ها واسه ما ...

الان هم شاتل ایده آله
دادا شما دیگه خیلی باحالی ، با این اوصاف شبی 7 ساعت رایگان داری 7 گیگ میگری ؟ سفارش قبول نمیکنی داداشی ؟ :10:
چون ISP هم چنین حرفی رو نمیزنه شما میزنی {بخش شبش رو منظورم هست ، تو روز همه PAP ها رو 2 مگ میبندن سرویس رو }

tonypb
28-02-2012, 23:13
الان هم شاتل ایده آله

....آره دادا....:27:

منتظرم تا شاتل زنگ بزنه که چرا صورت حساب رو پرداخت نکردی...بد جور منتظرم...:21:

redfild
28-02-2012, 23:17
....آره دادا....:27:

منتظرم تا شاتل زنگ بزنه که چرا صورت حساب رو پرداخت نکردی...بد جور منتظرم...:21:

از این لحظه طلایی زندگیت لذت کامل رو ببر ، واقعا زیباست !
وقتی میگن آقا شما چرا پرداخت نکردی و خطتون از رانژه در میاد !
بعد تو با بی خیالی میگی :" اوکی ، موردی نداره ، از رانژه دربیارین . مرسی "
وبعد ، آه ! غیر قابل توصیفه ... انگار تمام بلاهایی که سرت آوردن در کسری از ثانیه از جلو چشات رد میشه و راحت میتونی نفس بکشی ... :31:

mortezzkhan
28-02-2012, 23:55
دادا شما دیگه خیلی باحالی ، با این اوصاف شبی 7 ساعت رایگان داری 7 گیگ میگری ؟ سفارش قبول نمیکنی داداشی ؟ :10:
چون ISP هم چنین حرفی رو نمیزنه شما میزنی {بخش شبش رو منظورم هست ، تو روز همه PAP ها رو 2 مگ میبندن سرویس رو }

من هر شب از اینترنت استفاده نمی کنم ولی خداروشکر هر شبی که کار داشتم و کار می کردم سرعتمم خوب بوده و همون سرعت روز رو داشتم. :10:

morteza.1975
29-02-2012, 00:41
شما مخالف سرخت شاتل هستی . بعد تو روز و شب سرعتت فیکس 65 هست ، بعد انتظار داری سرویس 512 رو 300 کیلوبایت دانلود داشته باشه ؟!
عجب ؟
احیانا الآن قرار نیست یکی بیاد جمله شمارو نقل قول کنه بگه اینا که ناراضی هستن اینجور شرایط رو دوست دارن ؟ دوست دارن صبح و شب 300 کیلوبایت دانلود داشته باشن که ناراضین ؟
آقا این برنامه ها واسه ما ...

}

من کی گفتم که راضی هستم ولی پسر عموی من در یک شرکت دیگه با 128art1 داره با سرعت 65 دانلود میکنه اونوقت من با 512eco باید سرعت من 65 باشه شما خودت مثل اینکه خیلی از شاتل راضی هستی که اینطوری داری طرفداری میکنه عجب به جمالت بخدا خوش به حال شاتل با این طرفدارانش

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

الان هم شاتل ایده آله

آقا شما مطمعآ هستی که از شاتل صحبت کردی و از اینترنت خارج از کشور صحبت نکردی اقا جان من الان 512eco دارم و هرگز تا الان ندیدم سرعتم از 65 بالاتر بره اونوقت شما میگید که سرعتتون تو روز 240 و شب هم همینطور خوبه حالا من 512 دارم و دارم میبینم اگر نداشتم و تاره می خواستم بیام اکانت شرکت شاتل رو بگیرم حتمآ گول می خوردم کاش یکم صادق باشیم با مردم

hosseinf722
29-02-2012, 01:16
آقا این شاتل شورشو درآورده دوباره محدود شدم قابل توجه دوستی که می گه اگه زیاد دان کنی محدودت می کنیم من توی این دوره حدود 3 گیگ دان کردم ولی الان سرعت دانلودم بین 0-5 هست و با چه زحمتی هم اومدم اینجا پست بذارم پیج هم به زور باز می شه

ma_hasti
29-02-2012, 08:23
عزیزانم مدیریت کنید تا محدود نشید خوب چرا زیاد استفاده می کنید:31:چرا حق دوستاتون را با دانلود زیاد می خورید :31:
ما که نفهمیدیم مدیریت دانلود چیه !!!!
بی زحمت ما 2واحد مدیریت و رفتار سازمانی پاس کردیم توش از مدیریت دانلود شاتل ننوشته بودن
شاتل عزیز میشه شما جلسه آموزشی بزاری یا یجوری مدیریت دانلود را یاد بدی ؟/؟:5:
hosseinf722 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ببین دوست عزیز شما الان طبق قوانین شاتل زیاد استفاده کردی سویچ ، گواهینامه حالا شاتل عزیز خودت اعمال قانونش کن :31::31:

redfild
29-02-2012, 13:02
من کی گفتم که راضی هستم ولی پسر عموی من در یک شرکت دیگه با 128art1 داره با سرعت 65 دانلود میکنه اونوقت من با 512eco باید سرعت من 65 باشه شما خودت مثل اینکه خیلی از شاتل راضی هستی که اینطوری داری طرفداری میکنه عجب به جمالت بخدا خوش به حال شاتل با این طرفدارانش

---------- Post added at 12:41 AM ---------- Previous post was at 12:37 AM ----------

داداشی کسی که صبح و شب سرعت 65 فیکس داره اونم با 512 به آدم ناراضی نمیخوره . با توجه به چیزهایی که ما دیدیم و تجربه کردیم و دوستان هم همون رو تائید میکنن ، چنین چیزی تو شاتل تقریبا محاله .
بعد اینکه حرفی که شما زدی یعنی 300 کیلوبایت دانلود یعنی 300 ضربدر 8 = 2400 یعنی 2 مگ پهنای اخ

mafia123
29-02-2012, 15:14
با اینکه تو خونه زمانیست راحت شدیم از دست شاتل و همچنین اکثر کسایی رو که مشترک بودن راحت کردیم ولی باز باید یه پره این افت بما بخوره!!!
تو یه شرکت که پاره وقت میرم اونجا(تو شیخ بهایی جنوب-بلوار ازادگان) امروز قطعی داشتیم-بعد فهمیدم از اول هفته گویا بوده و امروز نمود داشته
همیشه هم تو نخ عوض کردنش هم بودیم ولی با توجه به مکان شرکت که گقتم بالا,نه مخابرات پورت داره نه شرکت هایی که میشناسم
شاتل قشنگ مونوپولی کرده تووووپ
خلاصه دیگه از ناچاری و نیاز حیاتی به نت زنگیدیم به بنگاه کذب براکنی(پشتیبان!!!!):5:
گفتیم از 11 یهو قطع شده اساسی و فلان و ....
اول میگه بزار چک کنم-بعد میگه خطتون وصله از مخابرات؟!؟!؟(پ ن پ یهو خودم 11 زدم ترکوندمش!)-بعد میگه از سیستم کابلتون مطمئنید(بازم همون فکر قبلی)-اخر میگه شما رو خطتون نویز دارید یه مدته(دست پیش) و برا همین هست که قطع میشه(عججججججب)
خط تلفن رو کلا قطع کنید و فقط مودم وصل باشه,جواب: همین وضع هست و بوده,میگم یهو شده خانم....
در اخر دیدم تعداد زیادی مو ازم ریخته و باز همان جواب های loop شکل
قطعش کردیم تلفن رو--2 ساعت بعد(2 اینا) بصورت دیزلی وصل شد(ما هیچکار نکردیم!) ولی پیج که سفید-فقط پینگ میداد(زرنگی رو داشته باشد که فقط یه پورت رو باز کردند) بعد زنگ زد گفت چک کنید وصل شد !!!!!!!!!
وای خدااااا روتونو برم
اخه Iso نه هزار چند,اخه isp برتر,اخه .....
خوبه پاره وقتم اونجا و الا میزدم خط رو تخلیه میکردم و دایال اپ(یا با خرج اضافه ولی باارزش وایرلس)
حالا باز بیان سوال کنید خوبه شاتل,بگیرم؟ فلانه
اخه دیگه وقتی خورشید بالاست روز اثبات کردن میخواد ؟!؟!؟!

peymankameli
29-02-2012, 22:28
چرا از شاتل بد ميگيد من 256 گرفتم عدد كانكتمو 2.2mbps ميزنه دانلود هم 260

morteza.1975
01-03-2012, 00:49
داداشی کسی که صبح و شب سرعت 65 فیکس داره اونم با 512 به آدم ناراضی نمیخوره . با توجه به چیزهایی که ما دیدیم و تجربه کردیم و دوستان هم همون رو تائید میکنن ، چنین چیزی تو شاتل تقریبا محاله .
بعد اینکه حرفی که شما زدی یعنی 300 کیلوبایت دانلود یعنی 300 ضربدر 8 = 2400 یعنی 2 مگ پهنای اخ�%Aصاصی که شما انتظار داری تو سرعت 512 بهت بدن .
ما داریم میگیم سرعت ما شب ها به 1 تا 5 کیلوبایت میرسه ، شما از رقم های نجومی صحبت می کنی که احیانا بشه نقل قول بعضی از دوستان که بگن کسایی که از شاتل ناراضین تقاضاهاشون اینجوری نا معقول هست که 512 بگیرن و صبح تا شب 300 کیلوبایت دانلود داشته باشن . آره داداش من !
ضمن اینکه اونایی که باید بدونن میدونن کی طرفدار سیاست های سلطه طلبانه شاتله و کی داره اطلاع رسانی میکنه که دیگران سرشون کلاه نره . شما خودتو ناراحت نکن :20:

من نگفتم صبح دانلود دارم ولی ازمایشی که دانلود کردم چند مگ سرعت رو 65 بود و الان هم شب هم 65 هست اگه دقیقآ متوجه شده باشی من حرفم سر محدود شدن نیست من حرفم سر حرف اون دوستانی هست که 128 دارند و سرعتشون به اندازه 512 من هست خوب اگر قراره با 128 سرعت بشه اندازه 512 من همون 128 اولی که داشتم رو نگه میداشتم منتها من اول 128 داشتم و اون موقع من سرعتم چه شب و چه روز از 16 بالاتر نمیرفت که با خودم گفتم بزار 512 بگیرم که حداقل 100 رو بهم بده ولی هیچ وقت از 65 بالاتر نرفت در حالی که اگر یک پست بالتر از همین پست من رو بخونید میبینید که دوستمون با چه اکانی و چه سرعتی گرفتن نسبت به 512
در هر حال شما می خواهید به دوستان بگید که اگر شاتل بهتون 65 سرعت داد خیلی هم قدر دان باشید که خیلی هم عالیه ما هم که قبول کردیم آره.....

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

اینم یه نمو نه اش ایشون به قول خودش 256 گرفته بعد 260 سرعت دانلودش هست جالبه بخدا 14 تا هم بیشتر از اکانتش سرعت داره اونوقت من با 512 باید سرعتم 65 باشه

urcu
01-03-2012, 01:57
اینم یه نمو نه اش ایشون به قول خودش 256 گرفته بعد 260 سرعت دانلودش هست جالبه بخدا 14 تا هم بیشتر از اکانتش سرعت داره اونوقت من با 512 باید سرعتم 65 باشه
همینه دیگه تو شاتل ناعدالتی بیداد میکنه یکی هر چی دانلود میکنه محدود نمیشه یکی هم اصلا دانلود نمیکنه محدود میشه!
یکی هم مثل ایشون با سرویس 256 کیلو بیت سرعت دانلودش 260کیلو بایته:19: یکی دیگه هم با سرعت 256 سرعتش به زور به مقدار قانونیش میرسه

کاکو وایسا محدودت که کردن میفهمی ما چی کشیدیم از دست شاتل من بشخصه دهن همایون را سرویس کردم هر جا بگی رفتم ازش شکایت کرده ولی گردن اونها از ما کلفتره...

morteza.1975
01-03-2012, 02:30
من خودم یکی از محدود شده ها هستم و متاسفانه اشتباه بزرگی که کردم این بود که 6 ماهه گرفتم که تا الان 2 ماه و چند روزش تازه گذشته

بلخره یه روز این شب سیاه شاتل هم به پایان میرسه و من هم راحت میشم

ma_hasti
01-03-2012, 08:29
دقیقا عین من دیگه سرویس 1ساله دارم :41:
ولی دیگه ناامید شدم دارم از روزانه شال که خوبه استفاده می کنم ولی چه فایده پول گیگ مصرفی رو باید بدم حالا باز خوبه سرعت روزانه اش خوبه و قطعی نداره وگرنه کامپیوتر و خط تلفن و میاوردم جولی در شاتل آتیش میزدم بخدا :13:
این سرعت روزانه هم بستگی به مرکز مخابرات داره نه ؟
یه وقتهایی خیلی خوب یه وقت هم بد !

redfild
01-03-2012, 09:36
من نگفتم صبح دانلود دارم ولی ازمایشی که دانلود کردم چند مگ سرعت رو 65 بود و الان هم شب هم 65 هست اگه دقیقآ متوجه شده باشی من حرفم سر محدود شدن نیست من حرفم سر حرف اون دوستانی هست که 128 دارند و سرعتشون به اندازه 512 من هست خوب اگر قراره با 128 سرعت بشه اندازه 512 من همون 128 اولی که داشتم رو نگه میداشتم منتها من اول 128 داشتم و اون موقع من سرعتم چه شب و چه روز از 16 بالاتر نمیرفت که با خودم گفتم بزار 512 بگیرم که حداقل 100 رو بهم بده ولی هیچ وقت از 65 بالاتر نرفت در حالی که اگر یک پست بالتر از همین پست من رو بخونید میبینید که دوستمون با چه اکانی و چه سرعتی گرفتن نسبت به 512
در هر حال شما می خواهید به دوستان بگید که اگر شاتل بهتون 65 سرعت داد خیلی هم قدر دان باشید که خیلی هم عالیه ما هم که قبول کردیم آره.....

---------- Post added at 12:49 AM ---------- Previous post was at 12:45 AM ----------

داداش تو خودتو ناراحت نکن :10:
حرفت رو هم کاملا قبول دارم ، من خودوم لااقل تو PT اولین نفری بودن که با امضاء تصویری به سمت اطلاع رسانی ملت رفتم .
دادا تو شاتل 65 کیلوبایت تو شب با 512 داشته باشی کلات رو بنداز روو هوا !
میگم منم 65 بودم ، از چند گیگ اونورتر چنان محدودت میکنن که میشی 1 تا 5 کیلوبایت !
65 پیشکش !!!!!!
من الآن اینیکی خطم پارس آنلاین هست ، 512 . صبح تا250 دانلود دارم ، شب بین 40 تا 60 متغیر ، از 1 تا 6 صبح هم 700 تا 1.3 متغیر دانلود دارم ، اونم فکر کنم از شانس گند منه که سرویسم با روزهای .... عجین و یکی شده { آقا یکی معادل فارسی مصادف رو واسه ما پ.خ کنه } ، سرویسم 1 ماه نشده ولی تا حالا هرچقدر دانلود کردم منو محدود نکردن !!!!!
اگه ناراحت شدی عذر میخوام ، بحث من اینه که سرویس 2 مگ ماکزیمم 256 کیلوبایت سرعت میده ، 300 دیگه رقم بالایی خداییش !
بعد هم داداش من ، اون سرویس که میبینی 256 کیلوبایت تو روز دانلود داره ، که خط 512 من داشت ، تو ساعات رایگان 1 تا 5 کیلوبایت دانلود داره . اینا اینجوری هستن !!!!
البته این سیاست شاتل هست که هر چند ماه میاد پورت هارو رو 2 مگ میبنده ، جذب مشتری میکنه و بعد دوباره سرویس شیر تخیلی خودش رو میده {همین الآن هم یکسری از شهرهارو فقط رو پورت بالاتر از خودشون تو روز بسته که اونها هم ریزش می کنن } . مشتری بدبخت هم که میگه به تخلیه و رانژه دوباره نمی ارزه میسازه !!!
دوستا می ارزه ! بیاین بیرون ! اینهمه شرکت ، هرجا برین از شاتل بهتره {تو PAP ها منظورمه }

mohsentanha
01-03-2012, 19:17
ما هم که مثل فرشته ها بال دراورديم از اين شاتل داريم جدا ميشويم
2.6ماه بوديم شاتل خداييش هر مدلي بگيد اينترنت داشتم پرسرعت کم سرعت ميان سرعت ولي الان ياد نت ذغالي ميندازه منو
ما بريم که سرعتش برا بقيه خوب بشه :31:
پي نوشت:ميمانيم تا مشتي بر دهان استکبار بزنيم

mortezzkhan
02-03-2012, 05:38

ما هم در عجبیم که چطوری میشه با این سرعت خوب دوستان اینقدر از سرویسشون ناراضین
الان ساعت 5:40 صبح من دارم با نت کار می کنم هیچ مشکلی هم ندارم ، سرعت دانلودم روی 230KB

pakhme2000
02-03-2012, 10:59
دوستان من به یه مشکل عجیب برخوردم، از موقعی که شاتل سرویساشو شیر کرده ترافیکم بیش از حد مصرف میشه. مثلا واسه دانلود یه آهنگ 3 مگی حدود5-6 مگ مصرف میکنه! کسی به همچین مشکلی برخورده؟
مرسی

mhv_kntu
02-03-2012, 12:02
دوستان من به یه مشکل عجیب برخوردم، از موقعی که شاتل سرویساشو شیر کرده ترافیکم بیش از حد مصرف میشه. مثلا واسه دانلود یه آهنگ 3 مگی حدود5-6 مگ مصرف میکنه! کسی به همچین مشکلی برخورده؟
مرسی
میزان آپلودت رو هم چک می کنی ؟

آپلود هم جز ترافیک هست.

pakhme2000
02-03-2012, 13:42
میزان آپلودت رو هم چک می کنی ؟

آپلود هم جز ترافیک هست.

بله چک کردم، ترافیکم از حجم received زیاد مصرف میشه

saman1010
02-03-2012, 16:18
من که از شاتل خارج شدم. واسشون هم در بخش پیشنهاد ها و انتقادها این کامنت رو فرستادم:

سلام
خدا رو شکر میکنم که بالاخره از شاتل رفتم و با اینکه از اکو استفاده میکردم اما شما از سیاست استفاده عادلانه بر علیه من استفاده کردید که بالاخره بعد از پیدا کردن یک شرکت خوب از سیاست به اصطلاح عادلانه شما خلاصی پیدا کردم. با اینکار مشتری از دست خواهید داد چون ما هم سیاست خروج مشتری از شاتل رو به همگان توصیه کردیم و میکنیم. دیگر هیجوقت هم به شاتل برنخواهم گشت حتی اگر بهترین شرکت شود(که محال است).
خدانگهدار

ma_hasti
03-03-2012, 09:16
ایول عند کار رو انجام دادی :31:
خدایی پیگیری هاشون تو این بحث خوبه ، من خودم چند بار دری و بری براشون نوشتم و یا انتقاداتم رو بهم جواب دادن حتی شده یک خط :5:
بچه ها باتوجه به قطعی و فسخ هایی که داشتید به کدوم شرکتید رفتید ؟؟ میشه بگید تا ما هم آشنا بشیم ؟؟؟ من شاید با پول عیدی هام قید چندماهی که مونده رو زدم و فسخ کردم ...........

alex_pk
03-03-2012, 09:44
من که از شاتل خارج شدم. واسشون هم در بخش پیشنهاد ها و انتقادها این کامنت رو فرستادم:مشتری ناراضی:

طبق تحقیقات به عمل آمده تنها 4 تا 6 درصد مشتریان شکایت کرده
یا به تعبیری از مشکلات و نارسایی‌ها گله می‌کنند.
96 درصد مشتریانِ ناراضی و ساکت در اولین فرصت به سوی رقبا می‌روند.
این در حالی است که تحقیقات دیگری نشان می‌دهد که مشتری ناراضی
در برابر سازمان سکوت می‌کند، اما در مواجهه با دیگران سکوت پیشه نمی‌کند
و نارضایتی خود را به 10 تا 20 نفر انتقال می‌دهد. توجه داریم که این تحقیقات
در کشورهای دیگر انجام شده و انتظار داریم به دلیل ارتباطات بیشتر
و فرهنگ شفاهی در ایران این اعداد بسیار فراتر از این باشند .
+
بك مشتري ناراضي، هفت برابر مشتري راضي قدرت تبليغ دارد

حالا برای اینکه پستم فقط جنبه تحقیق نداشته باشه
یه درخواست
اگر امکانش هست دوستان یه تست از speedtest در تایم غیر رایگان بذارن.خصوصا 512

soroosh_cz
03-03-2012, 16:14
خدایی پیگیری هاشون تو این بحث خوبه ، من خودم چند بار دری و بری براشون نوشتم و یا انتقاداتم رو بهم جواب دادن حتی شده یک خط :5:
بچه ها باتوجه به قطعی و فسخ هایی که داشتید به کدوم شرکتید رفتید ؟؟ میشه بگید تا ما هم آشنا بشیم ؟؟؟ من شاید با پول عیدی هام قید چندماهی که مونده رو زدم و فسخ کردم ...........

آورین، آورین!!!
یواش یواش این تاپیک رو باید به دست مرتضی خان سپرد :27: فقط بیاد تبلیغ کنه.
یه سر به تاپیک ها بزنی معلوم میشه... فقط اگر برای دانلود شبانه میخوای، طرف ما نیا :31: :21:

netbazi
03-03-2012, 18:42
واقعا خیلی چرت این شرکت شانل من دارم ایکو 512 میگیرم اگه بازم مشکل پیدا کنه واقعا دیگه صبر نمیکنم و عوض میکنم و تا بتونم تبلیغ منفی میکنم اخه یکی نیست بگه سرعت آرت 128 که ماهی 30 دارم پول میدم چرا باید رو 5 کیلوبایت باشه اونم صبح من قبلا ماهی 40 گیگ دانلود داشتم ولی الان بعد از 13 رو 3 گیگ بیشتر دانلود نتونستم بکنم

mhv_kntu
03-03-2012, 20:00
منم از شاتل رفتم پارس . تا زمانی که اکو 512 داشتم شبا 1 به بعد نمی تونستم از speedtest یه تست بگیرم latency ارور میداد.

پ . ن : پارس هم داغونه ! کلا بستن شیرفلکه اینترنت تو شب اپیدمی داره میشه تو همه isp ها.

fragari
03-03-2012, 20:42
واقعا خیلی چرت این شرکت شانل من دارم ایکو 512 میگیرم اگه بازم مشکل پیدا کنه واقعا دیگه صبر نمیکنم و عوض میکنم و تا بتونم تبلیغ منفی میکنم اخه یکی نیست بگه سرعت آرت 128 که ماهی 30 دارم پول میدم چرا باید رو 5 کیلوبایت باشه اونم صبح من قبلا ماهی 40 گیگ دانلود داشتم ولی الان بعد از 13 رو 3 گیگ بیشتر دانلود نتونستم بکنم

:31:
وقتی 40 گیگ دانلود میکردین شاتل چیزی نمی گفت به شما.
ولی شاتل نمیتوتنه همینطور دست رو دست بذاره و هیچ چیزی نگه.
تازه الان هم که محدود شدین چند روز بعد از محدودیت خارج میشین و ضرری به شما وارد نمیشه چون در هر حال شما بعد از رفع محدودیت میتونید جبران این چند روز محدودیت رو بکنید.
این محدودیت هم حداقل تذکر از طرف شاتل به شما میتونه باشه چرا که هزینه اضافه مصرف رو از شما نمیگیرند و دوست هم ندارند که این کار رو بکنند.
گهی پشت به زین و گهی زین به پشت.

Nokia_My_Life
03-03-2012, 22:37
سلام دوستان
این شاتل هنوز مثل قبل سیاست هویچ و چماغ را اجرا میکنه؟! هنوزم محدود میکنه؟

mortezzkhan
04-03-2012, 02:57

دوستان حداقل همگی یه شرکت نرید ، شرکت های مختلف برید چون واقعا با این حجم دانلودی که شما تو شب دارید فکر نکنم چندان پهنای باندی به خودتون هم برسه

تازه الان هم که محدود شدین چند روز بعد از محدودیت خارج میشین و ضرری به شما وارد نمیشه چون در هر حال شما بعد از رفع محدودیت میتونید جبران این چند روز محدودیت رو بکنید.
این محدودیت هم حداقل تذکر از طرف شاتل به شما میتونه باشه چرا که هزینه اضافه مصرف رو از شما نمیگیرند و دوست هم ندارند که این کار رو بکنند.

واقعا ماهی 40 گیگ، ترافیک کمی نیست ، اگه همون ترافیک رو واسه خریدن حساب کنی می بینی تقریبا باید 90 تومن پول بدی در صورتی که سرویس ART1 ماهی 30 تومن هزینشه

از قدیم گفتن لطف مکرر میشه حق مســـلم

oomidd
04-03-2012, 06:43
سلام دوستان
یه چیز عجیب من الان دو سه روزه سرعت شبانم میانگین 250 شده ولی روزانم میانگین 60 تازه روزانم زیر 10 هم اومده .این شاتل پس چرا اینجوری میکنه

ma_hasti
04-03-2012, 08:26
soroosh_cz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز می خوای جواب ندی نده چرا می پیچونی ! بچه هایی که از شاتل رفتن الان چه سرویسی گرفتن ؟؟ و چطور هست سرویس تون؟؟/؟
بعدشم خودم 128 شاتل رو داره اونم 1ساله :31:
mortezzkhan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بجون داداش الان در حد تحقیق نترس شرکت اونا نمیرم :46:

mehdi_vsgh
04-03-2012, 09:12
دوستان حداقل همگی یه شرکت نرید ، شرکت های مختلف برید چون واقعا با این حجم دانلودی که شما تو شب دارید فکر نکنم چندان پهنای باندی به خودتون هم برسه

واقعا ماهی 40 گیگ، ترافیک کمی نیست ، اگه همون ترافیک رو واسه خریدن حساب کنی می بینی تقریبا باید 90 تومن پول بدی در صورتی که سرویس ART1 ماهی 30 تومن هزینشه

از قدیم گفتن لطف مکرر میشه حق مســـلم
عزیز شما تو سایت شاتل رو دیدی؟؟؟ سرویسهای آرت نوشته ترافیک نامحدود!!!!
میشه برای من که سواد زیادی هم ندارم معنی ترافیک نامحدود رو ترجمه کنی؟؟
دو حالت داره
1- شاتل قادر به ارائه ترافیک نامحدود هست و بستر و امکاناتش رو داره...پس دیگه نباید این مسخره بازیها رو دربیاره و محدود کنه کاربراش رو
2- شاتل قادر به ارائه سرویس نامحدود نیست و امکانات و بستر های لازم رو نداره.....پس بیخود میکنه تو سایتش مینویسه سرویس نامحدود!!!!!!
------------------------

من الان رفتم یه شرکت دیگه(اسم نمیارم) سرویس نامحدود گرفتم 512....24 ساعته هم دارم دانلود میکنم....(واقعا به دانلود نیاز دارم چون یه جورایی شغلم ارتباط داره) تا الان هم به جز روزای حساس تاریخ(مشخصه منظورم) که همه شرکتا ناگهان دچار افت سرعت میشن هیچ مشکل خاصی دیگه ای هم ندارم.....ماهانه هم 60 تومن پرداخت میکنم ولی حسابی کار میکشم ازش....

sei_pm
04-03-2012, 12:08
مشتری ناراضی:

طبق تحقیقات به عمل آمده تنها 4 تا 6 درصد مشتریان شکایت کرده
یا به تعبیری از مشکلات و نارسایی‌ها گله می‌کنند.
96 درصد مشتریانِ ناراضی و ساکت در اولین فرصت به سوی رقبا می‌روند.
این در حالی است که تحقیقات دیگری نشان می‌دهد که مشتری ناراضی
در برابر سازمان سکوت می‌کند، اما در مواجهه با دیگران سکوت پیشه نمی‌کند
و نارضایتی خود را به 10 تا 20 نفر انتقال می‌دهد. توجه داریم که این تحقیقات
در کشورهای دیگر انجام شده و انتظار داریم به دلیل ارتباطات بیشتر
و فرهنگ شفاهی در ایران این اعداد بسیار فراتر از این باشند .
+
بك مشتري ناراضي، هفت برابر مشتري راضي قدرت تبليغ دارد

حالا برای اینکه پستم فقط جنبه تحقیق نداشته باشه
یه درخواست

آقا چقدر سرویس تغییر میدی کل سرویسهای مرکز دانشگاه رو تست کردی ها.
این تحقیقهای شما منبعش کجاست ؟ جالب توضیح داده. ولی متاسفانه در این مورد صادق نیست خود شما هم اگر یک تست یا دو تست با سرعت بالا ببینید فکر میکنید که بقیه برای اینکه سرویسشون کیفیتش رو از دست نده دارن بد گویی می کنند یعنی اوایل که من سرویس گرفتم اینجوری برداشت کردم ولی بعدها پشیمان شدم.
دقیقا تست بچه های مشهد رو میدیم که اون زمان 512 داشتند و اندازه 2 مگ جواب میداد. اگر هم تصمیمتون قطعی شد سعی کنید کارت طلایی گیر بیارید و اینترنتی ثبتنام کنید که پولی از جیبتون بابت هزینه رانژه نره. و درصورت انصراف ضرر اضافه نکنید

سلام دوستان
این شاتل هنوز مثل قبل سیاست هویچ و چماغ را اجرا میکنه؟! هنوزم محدود میکنه؟

خیر سیاست هویج و چماغ برای زمان ما بود الان فقط از سیاست چماغ استفاده میکنه و بیشتر پولشو صرف بیلبوردهای انچنانی در شهر و تبلیغات میکنه تا راضی نگه داشتن نسبی کاربرها.

alex_pk
04-03-2012, 12:25
نه بابا من الان شاتل ندارم ، این تست رو برای خودم نمیخواستم یه سری
مناطق هست از بخت بد فقط این شاتل سرویس میده.
شاتل یه سیاست خاصی رو در پیش گرفته اینکه میاد جاهایی که هیچ شرکتی
پوشش نمیده رو تحت پوشش میگیره که طرف مجبور بشه از این شرکت سرویس بگیره.
منبع تحقیقات هم اینترنته و مربوط به مدیریته در هر چیزی. و در رابطه با شاتل هم صدق می کنه
مگر در حالتی که بالا گفتم و شخص بدونه سرویسش اصلا مناسب نیست
ولی مجبور باشه بگیره چون سرویس دهنده دیگه ای منطقه اش رو ساپورت نمیکنه
در این صورت بد شاتل رو هم که بکه ممکنه حرفش پذیرفته نشه ، چون خودش شاتل داره

اگر یک تست یا دو تست با سرعت بالا ببینید فکر میکنید که بقیه برای اینکه سرویسشون کیفیتش رو از دست نده دارن بد گویی می کنندچند درصد امکان داره شخصی که تست رو میذاره ، استانش، شهرش
منطقه و محله اش با شخصی که تست رو میبینه و قصد خرید داره یکی باشه؟
انتظار نداریم که یکی که در جنوب کشور سرویس بگیره رو سرعت یکی که تو شمال سرویس می گیره تاثیری داشته باشه.
باید در یک منطقه مخابراتی باشن که افت سرعت رو حس کنن.(بقیه سرویس دهنده ها که اینطورین)

یه مورد مهم
موقعی که میخواید سرویسی بگیرید حتما قبلش سرعت و سایر موارد مهم رو
در منطه مخباراتی خودتون بررسی کنید نه کل کشور.
این نظر من.

redfild
04-03-2012, 13:41
[B]آخرین بار که با اپراتور شاتل صحبت میکردم میگفت معلوم نیست شما چند روز دیگه از این حالت سرعت 1 تا 5 کیلوبایت خارج بش

fragari
04-03-2012, 17:24

نامحدود به همراه fair use policy
مصرف سرویس‌های دارای ترافیک نامحدود تحت قوانین fair use policy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شاتل است.
منظور از نامحدود همین بود یعنی سرویس شما مثلاً اگر فقط 20 گیگ در ماه ظرفیت دانلود داشته باشه و با اتمام اون 20 گیگ سرویس باید قطع بشه که قطع نخواهد شد یعنی حد سرویس شما 20 گیگ نیست بلکه نامحدود است.

آخرین بار که با اپراتور شاتل صحبت میکردم میگفت معلوم نیست شما چند روز دیگه از این حالت سرعت 1 تا 5 کیلوبایت خارج بش�%C ، شاید 2 هفته شاید هم خیلی بیشتر ...
حالا این چند روزی که شما میگی منظورت 2 هفته هست{ در رویایی ترین حالت } ، پس به هفته بگو دادا ، به روز نگو !
ضمن اینکه بعد از چند روز دیگش دوباره میبرن تو همون حالت قبلی و تکرار و تکرار ...
دادا زینی که ما سوارش میشیم پاش پول میدیم ! زین به پشت نمیشیم به لطف خدا ! پول داریم و اختیار ! زین عوض می کنیم

جواب سؤال شما در سایت شاتل هست:
لازم به توضیح است که در این شرایط ممکن است با توجه به ضریب اشتراک سرویس ایشان که متناسب با هزینه پرداختی است، در سرعت سرویس ایشان کاهش رخ دهد.
بی گمان، این کاهش سرعت در صورت رخ دادن، موقتی بوده و تا زمانی که مصرف مشترک در زمره میزان مصرف سایر کاربران قرار بگیرد، ادامه خواهد داشت.
مثلاً اگر با سرویس ART128 چیزی حدود 40 گیگ تا اواسط دوره دانلود کردین پس اصلاً منتظر این نباشین که تا پایان دوره محدودیتتون برداشته بشه. آخه با اینچنین سرویسی دانلود هم حدی داره.
انتظار حجم و سرعت نامحدود دارین؟ پس باید یه زینی بخرید که اون سرش ناپیدا باشه.

mehdi_vsgh
04-03-2012, 17:59
نامحدود به همراه fair use policy
مصرف سرویس‌های دارای ترافیک نامحدود تحت قوانین fair use policy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rvices%2Fadsl%2Ffairusepolicy%2F) شاتل است.
منظور از نامحدود همین بود یعنی سرویس شما مثلاً اگر فقط 20 گیگ در ماه ظرفیت دانلود داشته باشه و با اتمام اون 20 گیگ سرویس باید قطع بشه که قطع نخواهد شد یعنی حد سرویس شما 20 گیگ نیست بلکه نامحدود است.
خوب به فرض هم که این قانون برای سرویسهای نامحدود باشه...(طبق سایت)پس چرا روی سرویسهای اکو هم اعمال میکنه این قضیه رو؟؟؟؟

البته هیچ شرکت دیگه ای این رویه رو پیش نگرفته خوشبختانه تا بحال....من الان ماهانه خودم نزدیک80 گیگ دانلود میکنم نه افت سرعت دارم نه قطعی نه ...... البته گفتم که به جز روزهای خاص!!!

fragari
04-03-2012, 18:42
خوب به فرض هم که این قانون برای سرویسهای نامحدود باشه...(طبق سایت)پس چرا روی سرویسهای اکو هم اعمال میکنه این قضیه رو؟؟؟؟

اینکه قانون محدودیت سرعت روی Eco هم اعمال شده حرف شما درست. اما منطقی در این کار بوده.
اما این مسئله که این قانون رو از روی سرویسهای Eco بردارن و سرعت شبانه این سرویسها رو محدود نکنند به هیچ عنوان منطقی نیست چون شما در طول روز هر فایل پر حجمی رو که برای دانلود نیاز داشته باشین را میتوانید در دانلود منیجر ذخیره کنید و در ساعات رایگان شبانه همه اونها رو دانلود کنید. در واقع اگر سرعت دانلود شما بطور متوسط 100 کیلوبایت در ثانیه باشه، در یک ماه از ساعت 1 تا 8 صبح میتونید حدود72 گیگابایت بطور متوسط دانلود داشته باشید.

با فرض اینکه هر 1 گیگابایت 5000 تومان باشد بنابراین قیمت 70 گیگابایت برابر 350 هزار تومان میشود.
هزینه این حجم از دانلود برای شاتل از یک سرویس ART7 هم بیشتر است و حتی از سرویس ART8 حدود فقط 50000 تومان کمتر است.
بنابراین عدم اجرای قانون محدودیت سرعت در سرویسهای Eco برای شاتل مساوی با مرگ خواهد بود. :32:

mortezzkhan
04-03-2012, 19:02
دو حالت داره
1- شاتل قادر به ارائه ترافیک نامحدود هست و بستر و امکاناتش رو داره...پس دیگه نباید این مسخره بازیها رو دربیاره و محدود کنه کاربراش رو
2- شاتل قادر به ارائه سرویس نامحدود نیست و امکانات و بستر های لازم رو نداره.....پس بیخود میکنه تو سایتش مینویسه سرویس نامحدود!!!!!!
------------------------

من الان رفتم یه شرکت دیگه(اسم نمیارم) سرویس نامحدود گرفتم 512....24 ساعته هم دارم دانلود میکنم....(واقعا به دانلود نیاز دارم چون یه جورایی شغلم ارتباط داره) تا الان هم به جز روزای حساس تاریخ(مشخصه منظورم) که همه شرکتا ناگهان دچار افت سرعت میشن هیچ مشکل خاصی دیگه ای هم ندارم.....ماهانه هم 60 تومن پرداخت میکنم ولی حسابی کار میکشم ازش....

ترافیک نا محدود همونطور که کاملا مشخصه یعنی محدودیدیتی توی مقدار استفاده وجود نداره ، ترافیکت مثل اکو قطع نمیشه که مجبور بشه ترافیک بخری فقط سرعتت ممکنه کمتر طبق همون قانون خوشون واسه سرویس های نا محدود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rvices%2Fadsl%2Ffairusepolicy%2F) سرعتت کم بشه چون سرویست شیره

1. مطمئنا شاتل هم بستر شو داره هم تجهیزاتشو هم هزینه شو ، ولی نه تنها شاتل بلکه همه ISPها برای سرویس های نامحدود قوانین کاملا یکسان رو دارن ، مثال زیر برای اون دوستانی که آسیاتک رو مثال می زنن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%DB%8C%D8%B3%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D9%86%D8%A7% D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fpages%2Fsp9cd225%2F%25D8%25AA%25D8%25B9%25D8%25B1 %25D9%2581%25D9%2587%2520%25D8%25B3%25D8%25B1%25D9 %2588%25DB%258C%25D8%25B3%2520%25D9%2587%25D8%25A7 %25DB%258C%2520%25D9%2586%25D8%25A7%25D9%2585%25D8 %25AD%25D8%25AF%25D9%2588%25D8%25AF.html)

• مصرف سرویس‌های دارای ترافیک نامحدود تحت قانون fair use policy آسیاتک است.

آخرین بار که با اپراتور شاتل صحبت میکردم میگفت معلوم نیست شما چند روز دیگه از این حالت سرعت 1 تا 5 کیلوبایت خارج بش�%C ، شاید 2 هفته شاید هم خیلی بیشتر ...
حالا این چند روزی که شما میگی منظورت 2 هفته هست{ در رویایی ترین حالت } ، پس به هفته بگو دادا ، به روز نگو !
ضمن اینکه بعد از چند روز دیگش دوباره میبرن تو همون حالت قبلی و تکرار و تکرار ...
دادا زینی که ما سوارش میشیم پاش پول میدیم ! زین به پشت نمیشیم به لطف خدا ! پول داریم و اختیار ! زین عوض می کنیم :10:

از قدیم این رو هم گفتن :
هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره . حالا شاید شاتل ازون گربه ها نباشه و فی سبیل الله کار میکنه ! شما بهتر میدونی !!!!

مطمئنا هزینه ای که برای سرویس ماهیانه ECO داده میشه(19 تومن) به مراتب کمتر از هزینه گیگ های رایگانیه که توی یک ماه دانلود می کنید
اگر حداقل 10 گیگ ترافیک رایگان رو بخوای بخری باید 41 تومن هزینه کنی ، چه بسا که خیلی از دوستان بیش از 10 گیگ در ماه ترافیک رایگان دانلود می کنن

نه شاتل بلکه هیچ ISP دیگه ای فی سبیل الله کار نمی کنن ولی نباید توقع داشت که هر شب 1 گیگ دانلود رایگان داشت ، چون ترافیک رایگان حق همس نه فقط افراد خاص

البته هیچ شرکت دیگه ای این رویه رو پیش نگرفته خوشبختانه تا بحال....من الان ماهانه خودم نزدیک80 گیگ دانلود میکنم نه افت سرعت دارم نه قطعی نه ...... البته گفتم که به جز روزهای خاص!!!

همه می دونن سرویس های شـــیر سرعتشون نوسان داره همنونطور که بعضی وقتا با سرویس 512 یا 128 شما 240KB دانلود می کنی ممکنه توی یه ساعتایی هم با سرعت کمتر دانلود کنی چون سرویس شـــیره ، ددیکیت نیست
چیزی که مشخصه اینه که شاتل محدودیتی ایجاد نمی کنه و اون خاصیت شیر بودن سرویسه که باعث میشه سرعت بالا پایین بشه اونم فقط توی شب به خاط ترافیک رایگان

majid_3ma
04-03-2012, 19:15
دادا زینی که ما سوارش میشیم پاش پول میدیم ! زین به پشت نمیشیم به لطف خدا ! پول داریم و اختیار ! زین عوض می کنیم :10:

پس معلومه شما از سرویس اکوی شاتل استفاده می کنی ، بیشتر از 20 تومن هزینه می کنی؟
من سرویس ART7 شاتل رو دارم و ماهی 220 تومن هزینه می کنم و با حجم بالای از ترافیک که تا حالا داشتم هیچ وقت مشکلی واسه سرعتم پیش نیومده چه بسا که الان سرویس 1MG منو بالاترم بستن ، منم دعاشون می کنم :31:

LOVEFORLOVE
04-03-2012, 19:26
یک سال اینترنت پرسرعت رایگان شاتل در جشنواره نوروزی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

۱۳اسفند
۱۳۹۰
به دلیل استقبال شما مشتریان گرامی از جشنواره میلاد حضرت رسول (ص)، فروش ویژه سرویس های ADSL2+ گروه شرکت‌های شاتل در جشنواره نوروزی تا ۱۳۹۰/۱۲/۲۴ در شهرهای تهران، مشهد، شیراز، قم، کرج و اصفهان تمدید شد.
مشتریان جدید می­توانند با خرید سرویس­های دارای شرایط پروموشن (سرویس­های آرت سه ماهه، شش ماهه و یک ساله به جز آرت هوم، آرت ۲ و آرت ۴ و همچنین سرویس­های اکو و اکوآفیس یک ساله به جز سرویس اکولایت)، کارت هدیه­ ای دریافت دارند که با استفاده از آن می­توانند از یک سرویس یک ساله رایگان اینترنت پرسرعت شاتل نیز بهره­ مند گردند.

میشه شما توضیح بدید؟

electronic0nt
04-03-2012, 20:16
ساعات رایگان آسیا تک شد 1-9 صبح

در بدترین حالت با سرعت اسمی دانلود می کنی

من بیشتر از یک سال هست که از شاتل کوچ کردم به آسیا تک

واقعا اذیتش از شاتل کمتره

Nokia_My_Life
04-03-2012, 21:35
ساعات رایگان آسیا تک شد 1-9 صبح

در بدترین حالت با سرعت اسمی دانلود می کنی

من بیشتر از یک سال هست که از شاتل کوچ کردم به آسیا تک

واقعا اذیتش از شاتل کمتره
ایول
اخر یه isp پیدا شد که رو دست شاتل بیاد از لحاظ ساعت دانلود شبانه
برای تهران هست فقط؟ لینک خبر؟

تایید میشه این فقط شاتل هست که محدود و اذیت میکنه

jorok20
04-03-2012, 21:49
کسی میدونه ارت 5 چقدر دانلود کنی محدود میشی؟
ممنون اگه کسی راهنماییم کنه؟

fanoostalaei
04-03-2012, 22:24
سرویس دایل اپ تو تبریز پینگش با گوگل از پینگ شاتل با گوگل خیلی کمه

pakhme2000
04-03-2012, 23:58
دوستان قبول دارین که پشتیبانای شاتل فوق العاده بی تربیت هستن؟ چپ و راست از مردم میچاپن تازه منت هم سرت میزارن. خیلی هم به خودشون مغرورن.
من امروز رفتم شاتل حسابی باهاشون دعوام شد بعدشم درخواست تخلیه خط دادم اومدم بیرون، انگار isp قحطی اومده، والا.

Nokia_My_Life
05-03-2012, 00:19
دوستان قبول دارین که پشتیبانای شاتل فوق العاده بی تربیت هستن؟ چپ و راست از مردم میچاپن تازه منت هم سرت میزارن. خیلی هم به خودشون مغرورن.
من امروز رفتم شاتل حسابی باهاشون دعوام شد بعدشم درخواست تخلیه خط دادم اومدم بیرون، انگار isp قحطی اومده، والا.
زمانی که من شاتل بودم و محدود شده بودم رفتم پیش مدیریت شاتل شیراز در مورد محدودیت صحبت میکردم طرف گفت اون موقع که سرعتت خوب بود اومدی تشکر کنی؟!
خوبه حالا پول میدادیم برای سرویس ....

ELDORAMO
05-03-2012, 00:39
میشه یه آمار بدین ببینم چند نفر از بچه های انجمن از شاتل فرار کردن؟:27:

rahmank750
05-03-2012, 00:39
منم این هفته دارم میرم جمع آوری (رشت)

Art 7 دارم سرعت و همه چی خوبه تنها سرویسی هم هست که بلک لیست نداره (پ ن پ داشته باشه) ولی مبلغش خیلی سنگینه واسم پایینتر هم چون دانلودرم حوصله بلک لیست ندارم بعد از یکسال و نیم خداحافظ شاتل مقصد بعدی مشخص نیست

Nokia_My_Life
05-03-2012, 01:47
میشه یه آمار بدین ببینم چند نفر از بچه های انجمن از شاتل فرار کردن؟:27:
خیلی هاشون دیگه رفتند و پشت سرشون را نگاه نکردند ما موندیم و اطلاع رسانی میکنیم دیگران تو دامش نیفتن!

tonypb
05-03-2012, 01:51
سلام.
من دوره جدیدرو تمدید نکردم.دیروز رفتم دیدم اخطار داده.ولش حالا.
ولی حالا رفتم دیدم دوره تمدید شده.استفاده کنم گیر بهم میدن؟؟؟یا استفاده نکنم؟؟؟

mortezzkhan
05-03-2012, 08:04
دادا این داستان ها واسه نوب های تازه کار به درد میخوره !
شما هم که فی سبیل الله داری از شاتل دفاع می کنی ، ماشالله ، کار خوبی میکنی ، ولی :
الآن دارم از سرویس پارس ، اونم 512 شیر استفاده می کنم شبی هم 700 تا 1.5 گیگ دانلود دارم ، تو این 1 ماه هم هیچ وقت هم به 1 تا 5 کیلوبایت محدود نشدم .
ولی خب اون یکی خط ما که رو شاتل بسته شده ، وضعیت کاملا فرق میکنه دادشای !
شما هم خواهشا اینقدر ترافیک رو به قیمت واسه ما حساب نکن ، این پروموشن رو همه ی PAP ها میدن ، مگه مغزم درد میکنه وقتی همین پروموشن رو داره پارس آنلاین و آسیاتک میدن و محدود هم نمی کنن بیام با شاتل کار کنم که پشتیبانیش یه مشت چرت و پرت هر شب تحویلم بدن و آخرش بگن "شما سرویس ددیکیت بگیر" ، دستم مگه شَله که نتونم خودم برم از مخابرات ددیکیت بگیرم !! .
شاتل تبلیغ مفت و دروغش رو اول میکنه ، بعد هم مشتری رو محدود میکنه و ول میکنه به امون خدا .
بازم میگم ، آقا ما داریم واسیم اونایی که دوست دارن هر وقت خواستن تو ساعات رایگان دانلود کنن و محدود نشن صحبت می کنیم که بدونن شرایط شاتل چجوریه !!! دروغی هم از خودمون در نمیاریم !!!
شاتل خیلی راحت تر از اونچیزی که فکرشو بکنین شمارو جا میذاره !!!! ما گفتنی هارو میگیم !!! :20:

باور کن دوست عزیزADSL فقط دانلود شبانه نیست ADSL یه سرویسیه که شما در هر تایمی از روز و شب که خواستی بدونی که حداقل یه سرویس داری که همیشه میشه روش حساب کرد

چرا ما شبها افت سرعت نداریم؟
ما که سه ساله داریم از سرویس شاتل استفاده می کنیم چرا مشکلات شما رو نداریم؟
خوب مشخصا کسانی که سرویس ECO با هزینه کم می گیرند همون قدر هم باید انتظار داشته باشن ، نمیشه که ما بیایم یه هزینه کمی بکنیم و یه انتظار زیادی داشته باشیم

همون سرویس پارس و آسیاتک که دوستان اینجا تعربف ازش می کن به صراحت و با سند می تونم بگم در حـــد سرویس های شاتل نیست ، دوستانی که خواستن می تونن یه سر کوچولو به تاپیک این ISP هـــا تو همین P30world بزنن و پست های دوستان رو بخونن

اکثــــرا دوستانی هم که اینجا پست می دن کسانی هستن که قبلا از شاتل سرویس داشتن و الان از جایی دیگه دارن سرویس می گیرنو ای کاش این دوستان در تاپیک ISP خودشون پست می دادن

DOZD_DEL
05-03-2012, 11:49
سلام
کسی از مرکز مخابرات پیام نور هست با پیش شماره 4443 از کدوم شرکت اینترنت پرسرعت بگیرم واسه اونجا سرعتش خوبه.... قبلا" شاتل داشتم تو مرکز مخابرات زارعی عالی بود 4 سال داشتم ولی الان خونه رو عوض کردیم توی این مرکز هم سرویس اکو نداره شاتل و سرویس آرت هم خیلی گرونه
اگر کسی میتونه ممنون میشم کمک کنید