PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 [148] 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

mortezzkhan
04-02-2012, 02:43
سرعتهای صبا و شاتل تو مشهد یکی هستند؟(چون یهم شاتل گفته که روی 2مگ باز کرده همه سرویسهاشو)
درضمن منظورتونو از امن نبودن صبا نفهمیدم!!یعنی چی؟مگه کسی میتونه با یه خط تلفن دیگه از حساب من استفاده کنه؟!
ممکنه بیشتر توضیح بدین

ممنون

شاتل رو بچه های مشهد گفتن روی 2مگ به بالا بستن و البته صبا هم خوبه

morteza.1975
04-02-2012, 03:30
ولی من فکر کنم شاتل دیگه خوب نیست ما که گول خوردیم دوستان دیگه نخورند

morteza.1975
04-02-2012, 04:47
با یکی از کارشناسان شاتل چت کردم در مورد مشکلم برام این قانون مسخرشون رو فرستاد بخونید و باز بگید شاتل (شالاتان) خوبه

همان­گونه که در قرارداد ارایه سرویس خدمات اینترنت پرسرعت شما منعکس شده است، این شرکت متعهد است طبق شرایط سرویس­های اشتراکی به شما سرویس ارایه دهد. طبق آخرین مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (مصوبه جلسه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی)، ضریب اشتراک برای سرویس­های ADSLضریب 1 به 10 تعیین شده است. بر این اساس، این شرکت نیز سرویس­های اینترنت پرسرعت اشتراکی خود را بر اساس همین قوانین به مشتریان ارایه می­دهد. هر چند، سرویس ارایه شده از سوی شاتل به مراتب بهتر از شرایط اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات است.
بر این اساس، چنانچه قوانین حاکم بر سرویس های اشتراکی، با نیاز شما همخوانی ندارد یا تمایل دارید در تمام ساعات شبانه روز اعم از رایگان و غیررایگان سرعتی تضمین شده معادل سرعت اسمی سرویس خویش داشته باشید، میتوانید از سرویس­های اختصاصی این شرکت بهره گیرید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ساعات ترافیک رایگان که متعلق به تمامی کاربران می باشد انجام دانلود های پرحجم و پیوسته ترافیک شبکه را بالا برده و باعث ایجاد مشکل در کارکرد صحیح سرویس باقی مشترکین خواهد شد لذا مشتریکینی که این الگوی مصرف را دارند با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شوند و این مورد باعث می شود که سرعت بین این مشترکین تقسیم شود و با همین سرعت دانلود و صفحه باز نمایید و باقی مشترکین باهم در خصوص این سوال که مقدار دانلود چقدر باشد این مقدار مشخص نیست ولی الگوی مصرفی شما در حال حاضر این گونه ارزیابی شده استو برای رفع آن با تغییر الگوی مصرف مشکل برطرف خواهد شد و سرویس شما با کاربران عادی به اشتراک گذاشته می شود.لازم به ذکر است که این مورد توسط نرم افزار هوشمند کنترل می گردد و ممکن است به مدت 15 تا 25 روز نیز طول بکشد.

salar_aziz
04-02-2012, 05:31
شاتل رو بچه های مشهد گفتن روی 2مگ به بالا بستن و البته صبا هم خوبه
همون که شما میگی منظورم بود:31:
حالا کدوم بگیرم.یک کلام بگید کدوم بهتره با در نظر گرفتن شرایط تخفیف صبا که من دارم و خدمتتون گفتم. هی نگید اینم خوبه اونم خوبه! واسه من جفتش خوبه چون از این وایمکس مسخره خلاص میشم ولی میخوام ببینم کدوم جالبتره؟کدوم شبانش بهتره؟(البته که روز مهمتره ولی خوب آدمیزاده دیگه خوب باشه دانلود میکنیم دیگه:31:)

ممنونم

urcu
04-02-2012, 06:08
همون که شما میگی منظورم بود:31:
حالا کدوم بگیرم.یک کلام بگید کدوم بهتره با در نظر گرفتن شرایط تخفیف صبا که من دارم و خدمتتون گفتم. هی نگید اینم خوبه اونم خوبه! واسه من جفتش خوبه چون از این وایمکس مسخره خلاص میشم ولی میخوام ببینم کدوم جالبتره؟کدوم شبانش بهتره؟(البته که روز مهمتره ولی خوب آدمیزاده دیگه خوب باشه دانلود میکنیم دیگه:31:)

ممنونم

خوب شاتل که شبانشو سرعتت را محدود میکنه....

ma_hasti
04-02-2012, 09:09
بچه ها من واسه شبها امتحان کردم از ساعت 3 نصفه شب سرعت خوب میشه:31: من دانلود کردم ولی امیدوارم حالا که ی بار مث آدم استفاده کردم و حالشو بردم دوباره دچار این محدودیت مسخره نشم:41:

منم شنیدم صبا گیگ دزدی میشه بازم میل خودته البته شبانه شاتل محدودیت لعنتی داره :5:

BursT
04-02-2012, 09:51
سرعتهای صبا و شاتل تو مشهد یکی هستند؟(چون یهم شاتل گفته که روی 2مگ باز کرده همه سرویسهاشو)
درضمن منظورتونو از امن نبودن صبا نفهمیدم!!یعنی چی؟مگه کسی میتونه با یه خط تلفن دیگه از حساب من استفاده کنه؟!
ممکنه بیشتر توضیح بدین

ممنون
من مشهدی نیستم و نمی تونم در مورد سرویس های شاتل در مشهد توضیح بدم.
ولی اگه دانلود شبانت زیر 4-5 گیگ در ماهه شاتل بهتر از صبانت هست.صبانت لحظه ای هست و به نظر من افتضاح ترین ISP ایرانه!!!:19:
نکته ای که باید بهش توجه کنی اینه که کلی آدم دیگه هم اون کارت تخفیف هارو دارن و ممکنه به خاطر شرایط بهتر به سمت صبانت جذب بشن و ....

mahla_EEL
04-02-2012, 11:40
برای بار سوم عرض می کنم شاتل مشهد چند ماهه روی 4 مگ رفته !!!
و تو روز مشکل نداره و سرعت دانلود تا 450 الی 500 هم می رسه ولی سرعت شب مشروطه اگه می خوای مثل دوستان اینجا همیشه شبی یک گیگ دانلود کنی فکر شاتل رو از سرت بیرون کن ولی اگه متفرقه دانلود داری مثلا ماهی 4 گیگ یا حتی 10 گیگ؛شاتل خوبه
--------------------------------
اون دوستی هم که از مخابرات مشهد سرویس داره بدونه مخابرات فعلا 24 ساعت روز روی 4 مگ بسته است، منتهای مراتب توی روز چون پهنای باند کم میاد سرعت دانلود به طور میانگین نزدیک 100 تا 150 است ولی آخر شب بویژه ساعت 3 تا 7 صبح سرعت دانلود به 400 هم میرسه
دوست من هم که از مخابرات داره میگه جدیداً محدود شده و سرعت شبانه اش اومده پایین
فکر کنم مخابرات هم تو فکر اینه که کاربران پرمصرف شب رو محدود کنه

salar_aziz
04-02-2012, 11:50
من مشهدی نیستم و نمی تونم در مورد سرویس های شاتل در مشهد توضیح بدم.
ولی اگه دانلود شبانت زیر 4-5 گیگ در ماهه شاتل بهتر از صبانت هست.صبانت لحظه ای هست و به نظر من افتضاح ترین ISP ایرانه!!!:19:
نکته ای که باید بهش توجه کنی اینه که کلی آدم دیگه هم اون کارت تخفیف هارو دارن و ممکنه به خاطر شرایط بهتر به سمت صبانت جذب بشن و ....
پس برم شاتل دیگه؟
بازم ممنون
ولی خوب باید بگم ک کارت تخفیف مجانی نبود و.. :31:

morteza.1975
04-02-2012, 13:37
من اگر بخوام سرویسم رو عوض کنم برم یک شرکت دیگه که شبانه اش مجانی باشه و سرعتش هم خوب باشه و مثل شاتل محدود نکنه به نظر شما بهترین گزینه چه گزینه ای هست

در ضمن یکی به من یگه اگر بخوام قراردادم رو فسخ کنم چطوری میشه پولم رو بهم بر میگردونند یا نه حسابی بامبول بازی در میارند در ضمن من شبی 1/5 بتونم دانلود کنم با 512 کلام رو میندازم بالا

morteza.1975
04-02-2012, 15:25
زنگ زدم میگم میخوام فسخ کنم میگه اگر فسخ کنی هیچی دستت رو نمیگیره و اینکه شما روزی 1 گیگ دانلود داشتی خیلی زیاد بوده و از این چرت و پرتها به هر حال یک اشتباهی کردم و از این به بعد به هر شرکتی که قرارداد ببندم همشون رو 1 ماهه میبیندم که ببینم نحدودیت دارند یا نه

mortezzkhan
04-02-2012, 18:51
من اگر بخوام سرویسم رو عوض کنم برم یک شرکت دیگه که شبانه اش مجانی باشه و سرعتش هم خوب باشه و مثل شاتل محدود نکنه به نظر شما بهترین گزینه چه گزینه ای هست

در ضمن یکی به من یگه اگر بخوام قراردادم رو فسخ کنم چطوری میشه پولم رو بهم بر میگردونند یا نه حسابی بامبول بازی در میارند در ضمن من شبی 1/5 بتونم دانلود کنم با 512 کلام رو میندازم بالا

اکثر شرکتا تایم فری دارن منتها ساعتاش فرق داره ، توی تایم فریشون اگه ترافیک مرکزشون بالا بره سرویستو شیــر می کنن فرقی نمی کنه چه شرکتی باشه
فکر کنم تا پایان قرارداد باید صبر کنی و اگه بخوای سرویستو قطع کنی هزینه رو بهت نمیدن همه شرکت ها قراردادرو برای همین می بندن

ای خد ا تو ایران یه پشتیبان درست و حسابی نیست که جواب آدم رو بده
تو پشتیبانی آنلاین شاتل 3 نفر منو این ور اون ور پرت کردن آخر هم یه خر اومد که نتونستم بهش بفهمونم که خره
من مشکل سرعت ندارم فقط من میخوام پینگمو درست کنید
گاو از اینا بیشتر میفهمه
دلم میخواست اون پیش من بود تا خفش میکردم:47::47::47::47::47:

وقتی سرعت خوب باشه و اون لحظه پینگ بگیری بهترین شرایط پینگ رو بهت نشون میده ، پینگ ها تو ایران بالان معمولا ، مثلا یاهو 300-400 و از دست هیچ ISP هم کاری بر نمیاد ، به خاطر اینترنتیه که داریم از هیچ ISP نیست
مثل این میمونه شما دوتا سیستم که تو شبکه هستن رو پینگ کنید میبینید که تایمش خیلی پایینه حالا همین شبکه رو تو دو تا شرکت مجزا در نظر بگیر که جاهاشون با هم فرق داره ولی شبکه شون یکیه وقتی از شبکه X میخوای Y رو پینگ کنی ، قطعا تایمت بالا میره چون هم فاصله زیاد شده و هم رابط بین دوتا شرکت به وجود اومده
پس عملا پینگ به خیلی چیزا بستگی داره

mortezzkhan
04-02-2012, 19:08
بچه ها من واسه شبها امتحان کردم از ساعت 3 نصفه شب سرعت خوب میشه:31: من دانلود کردم ولی امیدوارم حالا که ی بار مث آدم استفاده کردم و حالشو بردم دوباره دچار این محدودیت مسخره نشم:41:

منم شنیدم صبا گیگ دزدی میشه بازم میل خودته البته شبانه شاتل محدودیت لعنتی داره :5:

همیشه باید در انتخاب هر چیزی ،همه ی پارامترها رو در نظر گرفت و فقط به یه پارامتر اکتفا نکرد
مثلا زمانی که میخواین ماشن بخرید نمی یاین ضبط و باند و فدای اتاق سالم ماشین ، موتور ماشین یا خیلی چیزهای مهمتر بکنید
سرویس هم همینطوره وقتی می خواین سرویس بگیرید باید به خیلی پارامترها توجه کنید
کیفیت ، خدمات ، امتیازات ، پشتیبانی و ....

نه صبا الکی از ترافیک کم میکنه و نه شاتل محدود میکنه

در کل هر دو شرکت خوبی هستند

persianmahdi
04-02-2012, 19:53
سلام

من 2 ماهی هست که اشتراک شاتل دارم

هر شب هم از از دانلود رایگان اون استفاده می کردم و تقریبا شبی 800 تا 900 مگابایت دانلود داشتم .

اما الان 2 شب هست که وقتی صبح از خواب بلند میشم می بینم بیشتر از 30 مگابایت دانلود نداشته و سرعت دانلود بیشتر از 3 نیست . :41:

دلیلش چیه ؟ چرا اینقدر سرعت پایین هست ؟؟

mehdi_vsgh
04-02-2012, 19:59
سلام

هر شب هم از از دانلود رایگان اون استفاده می کردم و تقریبا شبی 800 تا 900 مگابایت دانلود داشتم .

اما الان 2 شب هست که وقتی صبح از خواب بلند میشم می بینم بیشتر از 30 مگابایت دانلود نداشته و سرعت دانلود بیشتر از 3 نیست . :41:

چون شما تا اطلاع ثانوی دچار محدودیت شدی.....هروقت حال کردن شما رو از محدودیت در میارن این زمان ممکنه تا یک ماه هم طول بکشه!

urcu
04-02-2012, 20:26
همیشه باید در انتخاب هر چیزی ،همه ی پارامترها رو در نظر گرفت و فقط به یه پارامتر اکتفا نکرد
مثلا زمانی که میخواین ماشن بخرید نمی یاین ضبط و باند و فدای اتاق سالم ماشین ، موتور ماشین یا خیلی چیزهای مهمتر بکنید
سرویس هم همینطوره وقتی می خواین سرویس بگیرید باید به خیلی پارامترها توجه کنید
کیفیت ، خدمات ، امتیازات ، پشتیبانی و ....

در کل هر دو شرکت خوبی هستند
شاتل= محدودیت سرعت دانلود شبانه
لطفا اشتباه اطلاع رسانی نکنید وقتی محدود نشدید و اطلاع ندارید چطور میتونید با اطمینان همچین جمله ای را بگید؟!
پشتیبانی شاتل هر چقدر هم قوی باشه وقتی محدودت کن چیکار میکنن میان میپیچوننت یا رک میگن محدودت کردیم

سلام

شما را محدود کردن دوست عزیز همونطور که بقیه را محدود میکنن!
یکشبه که ترافیک مرکز بالا نمیره و سرعت اینهمه افت نمیکنه که!

Sub007
04-02-2012, 20:33
ما الان 2 شب هست که وقتی صبح از خواب بلند میشم می بینم بیشتر از 30 مگابایت دانلود نداشته و سرعت دانلود بیشتر از 3 نیست .
طرح شما چند ماهست؟
معمولا بعد از اینکه دوره تموم و دوره جدید شروع بشه محدودیت هم رفع میشه اما همیشگی نیست و گاهی اوقات دوره بعد هم شامل حالت میشه.
اگه اینطوریه اصلا دانلود نکن شبا.ارزش نداره با این پول برق ۸ ساعت سیستمت رو روشن بزاری.

fanoostalaei
04-02-2012, 21:11
وقتی سرعت خوب باشه و اون لحظه پینگ بگیری بهترین شرایط پینگ رو بهت نشون میده ، پینگ ها تو ایران بالان معمولا ، مثلا یاهو 300-400 و از دست هیچ ISP هم کاری بر نمیاد ، به خاطر اینترنتیه که داریم از هیچ ISP نیست
مثل این میمونه شما دوتا سیستم که تو شبکه هستن رو پینگ کنید میبینید که تایمش خیلی پایینه حالا همین شبکه رو تو دو تا شرکت مجزا در نظر بگیر که جاهاشون با هم فرق داره ولی شبکه شون یکیه وقتی از شبکه X میخوای Y رو پینگ کنی ، قطعا تایمت بالا میره چون هم فاصله زیاد شده و هم رابط بین دوتا شرکت به وجود اومده
دوست من این تست پینگ بهترین شرکت تبریز از نظر پینگ
میبینی که پینگ تایمی که دست خود اینا میرسه خیلی کمه
ولی چرا به دست مشترک 400 به بالا میرسه
واسه اینکه اینا عرضه اداره کردن یه ISP رو ندارن وگرنه پینگ چندین برابر نمیدادن دست مردم

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

اینم سرعت 2 مگ همون ISP (سه ماهه 8 گیگ 99 تومن)

mortezzkhan
04-02-2012, 21:23
سلام

سرویست چیه دوست عزیز؟

persianmahdi
04-02-2012, 21:42
طرح شما چند ماهست؟
معمولا بعد از اینکه دوره تموم و دوره جدید شروع بشه محدودیت هم رفع میشه اما همیشگی نیست و گاهی اوقات دوره بعد هم شامل حالت میشه.
اگه اینطوریه اصلا دانلود نکن شبا.ارزش نداره با این پول برق ۸ ساعت سیستمت رو روشن بزاری.
سلام

یعنی من تا این دوره تموم نشه دیگه نمیتونم دانلود رایگان شبا داشته باشم ؟؟ :18:

من هنوز واسه این دوره 6 گیگ ترافیک دارم

سرویست چیه دوست عزیز؟
سلام

سرویس من Eco256-6 هستش

6 ماهه با 10 گیگ ترافیک

حالا باید چی کار کنم ؟؟؟

jorok20
05-02-2012, 00:39
اینجا کسی اکو 128 از شاتل داره؟
سرعت دانلودش تو روز چنده؟ میخوام بدونم که سرعتش با 512 تو روز یکی هستش یا نه؟

soroosh_cz
05-02-2012, 01:00
دوست عزیز بهتره تست پسنگ به گوگل گرفته بشه نه شاتل، چون گوگل هم سرور های قوی تری داره هم سرور اروپایی داره و ما به اروپاییش وصل میشیم!
یاهو فقط آمریکاس و پکت n هوپ بیشتر میچرخه تا به مقصد برسه!
اینم الان من.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تازه صبح ها ساعت 7-11 و شب ها ساعت 8-11 پینگم میره روی 160-190 :27:

soroosh_cz
05-02-2012, 01:14
سلام

سلام

سرویس من Eco256-6 هستش

6 ماهه با 10 گیگ ترافیک

حالا باید چی کار کنم ؟؟؟

قربان شکلک :18: تازه رسیدی بش :27:

تقریبا دانلود شبانت رفته رو هوا، مگر اینکه فرجی بشه :11:

6ماهه؟؟؟؟ مثل من سه ماهه(از شش ماهه) فسخش کن :27: برو 45 تومن ضرر کن :27:

کاری که باید بکنی اینه که بری پشتیبانی شاتل و به این جوابها برسی:

اینترنت شبانه هست و همه شروع میکنن به مصرف و ترافیک مرکز بالا میره و سرعت شما میاد پایین

بعد از نیم ساعت اینور اونور کردن، پنجره رو میبنده!

پشتیبانی سوم پذیرنده ی همه گونه فحش هست، راحت باش، مثل اتاق اعتراف کلیسا هر چی دل تنگت میخواهد بگو، اونم تایید میکنه، یه جمله رو حتما بگو:"البته من میدونم به ما پول میدن که اینجوری پذیرای دشنام های سهمگین ما باشید." :27:
بعدش برو نمایندگی:

کارنشناس فروش هم در آخر بت میگه:" همینه که هست، میخوای بخواه نمیخوای فسخ کن، به سرویس اکو هم هیچی برگشت داده نمیشه تا جونت درآد." :27:

هر وقت همه ی مراحل رو انجام دادی بیا اینجا یه پیغام Game Over هم ظاهر میشه و اون آهنگ معروف سوپر ماریو هم زده میشه :27:

Mostafa 3D
05-02-2012, 02:32
عجب اشتباه بزرگی کردم اومدم شاتل امشب اولین شب استفاده من از شاتله سرعت دانلود افتضاح حالا دانلود بخوره تو سرشون ، هیچ صفحه ای هم باز نمیشه همش این ارور میاد : The connection was reset اکو 512 سه ماهه توی روز سرعت خوبه ولی چه فایده

morteza.1975
05-02-2012, 03:57
بنده 512eco دارم و 6 ماهه با 10 گیگ ولی گفتم که الان 4 شب هست که سرعت شبانه بنده شده 6 و هرچقدر هم زنگ میزنم و یا به صورت انلاین چت میکنم جز یک مشت حرف تکراری و اینکه الان در این ساعات شبانه ترافیک بالاست و.. چیز درستی به من تحویل نمیدند بهشون گفتم اگر اینطوره که بنده تو این 1 ماه که اشتراک گرفتم نزدیک به 20 گیگ دانلود کردم چطور اشکالی نداشت حالا اشکال پیدا کرده در اخر من زورم میاد برم فسخ کنم چرا که هیچی دستم رو نمیگیره به امید شبی که بلخره از این تحریم نفتی آمریکا دربیام

stratocaster
05-02-2012, 04:42
یوزر ایرانی باید بره بمیره فقط واقعا متاسفم با این ای اس پی زدنشون

mortezzkhan
05-02-2012, 08:15
لطفا اشتباه اطلاع رسانی نکنید وقتی محدود نشدید و اطلاع ندارید چطور میتونید با اطمینان همچین جمله ای را بگید؟!
پشتیبانی شاتل هر چقدر هم قوی باشه وقتی محدودت کن چیکار میکنن میان میپیچوننت یا رک میگن محدودت کردیم

ما هنوز منتظر توضیحات شما در مورد تفاوت بین محدودیت و شیرینگ هستیم ؟ :31:

سلام

سلام

سرویس من Eco256-6 هستش

6 ماهه با 10 گیگ ترافیک

حالا باید چی کار کنم ؟؟؟

چرا می تونی دانلود کنی ، اون 6 گیگ و 10 گیگ رو هر زمان می تونی استفاده کنی

الان که زیاد تفاوتی بین 128 و 512 نیستش چون الان همه رو روی 2 مگ Up کردن تا کی اینطوری سرعت ها بالا می مونه خدا می دونه
فعلا با 230-240 دانلود میشه کرد :46:

بنده 512eco دارم و 6 ماهه با 10 گیگ ولی گفتم که الان 4 شب هست که سرعت شبانه بنده شده 6 و هرچقدر هم زنگ میزنم و یا به صورت انلاین چت میکنم جز یک مشت حرف تکراری و اینکه الان در این ساعات شبانه ترافیک بالاست و.. چیز درستی به من تحویل نمیدند بهشون گفتم اگر اینطوره که بنده تو این 1 ماه که اشتراک گرفتم نزدیک به 20 گیگ دانلود کردم چطور اشکالی نداشت حالا اشکال پیدا کرده در اخر من زورم میاد برم فسخ کنم چرا که هیچی دستم رو نمیگیره به امید شبی که بلخره از این تحریم نفتی آمریکا دربیام

سرویستو با همون ضریب سازمان تنظیم مقررات یعنی 1 به 10 شیــــر کردن ، 20 گیگ تو یه ماه دانلود کردی!!! خدایی چی دانلود می کنی بگو ما هم دانلود کنیم :31:

fanoostalaei
05-02-2012, 09:34
مشترک گرامی (20195108): علاقه مندیم به اطلاع برسانیم به علت انجام برخی تغییرات فنی، سرویس ADSL2+ شما در تاريخ 20/11/90 از ساعت 00:00 بامداد به مدت 2 ساعت دچار اختلال خواهد شد. از صبوری شما تا پایان پذیرفتن اختلال سپاسگزاریم. گروه شرکت های شاتل

Sub007
05-02-2012, 10:36
سلام

فعلا چند شبی رو دانلود نزار.شاید شاید شاید چند شب دیگه براتون شیر پهنای باند رو باز کنن.
کاش دوره کوتاهتری گرفته بودین.فعلا با همون ۶ گیگ رو توی روز مدیریت کنین و دانلودهای ضروری رو انجام بدین.
البته روزا سرعتش روی ۲ مگ بسته شده.توی ۱ساعت نزدیک به ۱ گیگ میشه دانلود کرد.پس مواظب باش که مثل خوردن ۱ لیوان آب میتونه ترافیکتون تموم بشه و مجبور به خرید ترافیک بشین.:20:

epsi1on
05-02-2012, 12:46
ما هنوز منتظر توضیحات شما در مورد تفاوت بین محدودیت و شیرینگ هستیم ؟
سلام دوست من.
با اجازه دوست عزیزمون urcu من تفاوتش رو میگم.
شیرینگ یعنی یک خط اختصاصی (یا Dedicate) با 10 نفر به اشتراک گذاشته بشه، ولی محدودیت یعنی سرویس شما دستی سرعتش محدود بشه.
دقیقا اتفاقی که داره توی سرویسهای نامحدود Base شاتل و شبانه رایگان 1مگابیت و دومگابیت شاتل میوفته... (که طی حرکت جالبی کلا ترافیک شبانه این دو سرویس رو برداشتند!)
البته نمیگم شما کاملا اشتباه میکنید و دوست بسیار عزیزمون urcu هم کاملا درست میفرمایند...

من از شرکت صبانت سرویس نگرفتم، ولی شما به چه حالتی میگید محدود کردن؟
فرض کنید 10 تا دانشجو میخوان یک خوابگاه بگیرن، و بر این اساس هم میخوان بگیرن که مثلا هر کدوم در روزهای خاصی از هفته به خوابگاه احتیاج دارن و در سایر روزها ندارند، مثلا در روز شنبه 4 نفرشون میرن خوابگاه، یکشنبه 5 نفرشون، دوشنبه 6 نفرشون و سهشنبه 7 نفرشون و چهارشنبه 5 نفرشون و پنجشنبه و جمعه هم سه نفرشون . خوب حالا فرض کنید مسئول خوابگاه بیاد وسط اتاق چند تا دیوار بکشه و اتقاق رو به ده قسمت مساوی تقسیم کنه و به هر کس بگه بیا این قسمت تو که یک دهم اتفاق هست. این کار رو انجام میده تا هر شب بتونه خونه های باقیمونده از اتاقی که شما و دوستانتون به طور کامل کرایش رو میدید و حق شماست رو به بقیه بفروشه و به این ترتیب درآمدش زیاد بشه. ولی اتفاقی که برای شما میوفته اینه که مثلا شب چهارشنبه یک پنجم اتاق مال شما بود، ولی از این به بعد همیشه و همیشه یک دهم اتاق مال شما هست و اونم بخاطر این هست که مسئول خوابگاه زورش میرسه و میخواد بیش از حد سود ببره...
سعی کردم حتی المقدور مثالم شبیه به واقعیت باشه، که فکر میکنم تا حدودی شد.

hajemadi
05-02-2012, 12:51

eco128 تو روز

jorok20
05-02-2012, 13:31
eco128 تو روز

ممنون دوست عزیز از پاسخگویت
تو شب چجوری هستش؟ شبای که محدود نیستی آیا سرعت 250 کیلوبایت هم میره یا نه ؟

morteza.1975
05-02-2012, 14:26
ما هنوز منتظر توضیحات شما در مورد تفاوت بین محدودیت و شیرینگ هستیم ؟ :31:

الان که زیاد تفاوتی بین 128 و 512 نیستش چون الان همه رو روی 2 مگ Up کردن تا کی اینطوری سرعت ها بالا می مونه خدا می دونه
فعلا با 230-240 دانلود میشه کرد :46:

سرویستو با همون ضریب سازمان تنظیم مقررات یعنی 1 به 10 شیــــر کردن ، 20 گیگ تو یه ماه دانلود کردی!!! خدایی چی دانلود می کنی بگو ما هم دانلود کنیم :31:

الان من باید چی کار کنم تا این وضعیت درست بشه تا کی تو محدودیت هستم با پشتیبانش که هرچی چت میکردم عین طوطی فقط یک حرف رو میزد که شما هیچ مشکلی ندارید من چک کردم مشکلی نیست ما چیزی بنام محدودیت نداریم و...

در مورد دانلود هم بازی بیشتر دانلود کردم و فیلمهایی که جواز پخش ندارند مثل عرق سگی روسری طلایی نیمه پنهان گلشیفته فراهانی و... که در دانلود اخری که بازی Call Of Duty-Modern Warfare 3 بود که با مسئله تحریم مواجهه شدم .

---------- Post added at 02:26 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

در مورد اینکه سرعت 128 با 512 یکی هست اصلآ همچین چیزی نیست من سری اول 128ECO گرفتم که سرعتم چه شب و چه روز از 18 بالاتر نمیرفت و بعد 512ECO گرفتم که سرعتم 65 بود چه شب و چه روز

ali_l67
05-02-2012, 15:01
شاتل دیگه واقعآ داره دزدی میکنه ! الان یه هفتس سرعت شبانه رو روی 15 اورده یعنی حتی به 30 که توی قرداد ذکر کرده هم نمیرسه حالا جالبه سرعت دقیقآ از 15 بالا تر نمیره یعنی محدودیت از سمت شرکت نه پهنای باند ! من فقط منتظر عیدی ام که امسال بگیرم بعدم برم از شاتل ! سرویس art 3

ma_hasti
05-02-2012, 16:39
آقای مرتضی خان نفست از جای گرم بلند میشه ها :41: منم اکو128 اوم 1ساله دارم سرعت که شبانه داغونه بعدشم من ماه دوم بود بدون اینکه شبانه استفاده ام زیاد باشه چنان محدود شدم که15 روز تو بند بودم اینقدر تماس گرفتم و درگیر شدم که ثابت کردم بدون استفاده محدود شده که خودشون فهمیدند از محدودیت بیرون اومدم چی میگی شما؟؟؟!!!!!!!!:5:
آره منم سرعتم از 20 بیشتر نمیشه .شب ها هم بستگی به کرم شاتل داره:31:از 3 تا8

soroosh_cz
05-02-2012, 17:09

پـَ نه پـَ میخوای 6 گیگ روزانه رو هم ببرن به تاراج!!! :27:

BursT
05-02-2012, 17:33

مرد مومن،استفاده ی زیاد شما در شب=بیچارگی بقیه
این خیلی راحته!شما می خوای محدود نشی؟برو آی اس پی دیگه!
آخه دانلود هم حدی داری به خدا!کل اینترنتو دانلود کردین شما:31:

سرویس من Eco256-6 هستش

6 ماهه با 10 گیگ ترافیک

حالا باید چی کار کنم ؟؟؟
10 روز دانلود شبانه نکن احتمالا محدودیتو بر میدارن.

آقای مرتضی خان نفست از جای گرم بلند میشه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم اکو128 اوم 1ساله دارم سرعت که شبانه داغونه بعدشم من ماه دوم بود بدون اینکه شبانه استفاده ام زیاد باشه چنان محدود شدم که15 روز تو بند بودم اینقدر تماس گرفتم و درگیر شدم که ثابت کردم بدون استفاده محدود شده که خودشون فهمیدند از محدودیت بیرون اومدم چی میگی شما؟؟؟!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آره منم سرعتم از 20 بیشتر نمیشه .شب ها هم بستگی به کرم شاتل داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]از 3 تا8
مهستی خانم شما حتما آی اس پیتو عوض کن.چون محدوده ی شما احتمالا در قسمتی هست که شاتل کمبود پهنای باند داره و به همین دلیل سرعت روزانت هم اندازه ی قراردادت هست

hajemadi
05-02-2012, 18:01
ممنون دوست عزیز از پاسخگویت
تو شب چجوری هستش؟ شبای که محدود نیستی آیا سرعت 250 کیلوبایت هم میره یا نه ؟

سرعت دانلود شبم اگه محدود نشم 65 تا 70
اگرم محدود شم که بین3 تا 6:20::20::20::20::20::20::20:

jorok20
05-02-2012, 18:54
میدونید چیه من اکو 512 داشتم چون اخر دورم بودش چند روز اخر رو برام باز کرده بودند
فردا اشترکم تموم میشه /میدونم که از امشب من تا 24 شب محدود میشم
میخوام 1 ماه دیگه شاتل بمونم چون فقط ندارم برم یه شرکت دیگه میخوام که 1ماه بعد برم
میخوام بدونم که تو شب هم سرویس 128 نسبت به 512 فرق میکنه یا نه؟
احه با 512 از 3 به بعد سرعتش میرفت رو 2 مگابایت
اگه کسی میدونه کمکم کنه مرسی

ali_l67
05-02-2012, 19:08
میدونید چیه من اکو 512 داشتم چون اخر دورم بودش چند روز اخر رو برام باز کرده بودند
فردا اشترکم تموم میشه /میدونم که از امشب من تا 24 شب محدود میشم
میخوام 1 ماه دیگه شاتل بمونم چون فقط ندارم برم یه شرکت دیگه میخوام که 1ماه بعد برم
میخوام بدونم که تو شب هم سرویس 128 نسبت به 512 فرق میکنه یا نه؟
احه با 512 از 3 به بعد سرعتش میرفت رو 2 مگابایت
اگه کسی میدونه کمکم کنه مرسی

اگه داری شبی سه چهار گیگ میگیری دیگه چرا می خوای بری !!!!! من دارم ماهی 45 میدم شب و روز یه بند دانلود کنم 2 و نیم گیگم نمیگیره !

jorok20
05-02-2012, 20:07
اگه داری شبی سه چهار گیگ میگیری دیگه چرا می خوای بری !!!!! من دارم ماهی 45 میدم شب و روز یه بند دانلود کنم 2 و نیم گیگم نمیگیره !

اخه کلا در ماه 6 شب اینجوری هستش بقیش دیگه محدود هستم سرعتم رو 5 کیلوبایت هستش

morteza.1975
05-02-2012, 20:09
کی گفته که اگر 512eco داشته باشی از ساعت 1 شب تا 8 صبح میتونی 3 یا 4 گیگ دانلود کنی من خودم سرعتم که بهترین وضعیت بود یعنی 65 تا صبح 1 گیگ و 200 میگ بیشتر نمیتونستم دانلود کنم در ضمن سرعت 128 چه شب و چه روز از 18 بالاتر نمیره خودتون دیگه حساب کنید که چقدر طول میکشه دانلود 1 گیگ برای من که اول 128 eco داشتم هر 3 روز 1 گیگ میتونستم با سرعت 18 دانلود کنم

در ضمن اون دوستی که میگه چرا شب اینقدر دانلود میکنید باید بگم پس چی دانلود مجانی رو گذاشتند برای همین دیگه پس انتظار داری من که 70 هزار تومن دادم برای 10 گیگ هیچی دانلود نکنم فکر کنم یکی از پشتیبانهای شاتل هستی شک ندارم

اینجا اگر کسی می خواد محکوم نشه به این که از کارمندان شاتل هست از شاتل دزد تعریف نکنه همین با اون پشتیبانهای طوطی گفتارش ون که هیچی سرشون نمیشه وفقط از روی کاغذ برای ما مفاد قانون رو می خونند خاک بر سرشون کنند که فقط با این کارشون کاربرانشون رو از دست دارند میدند قول میدم تا 6 ماه دیگه کل کاربرانش در سطح ایران به 1000 تا نرسه

jorok20
05-02-2012, 20:45
کی گفته که اگر 512eco داشته باشی از ساعت 1 شب تا 8 صبح میتونی 3 یا 4 گیگ دانلود کنی من خودم سرعتم که بهترین وضعیت بود یعنی 65 تا صبح 1 گیگ و 200 میگ بیشتر نمیتونستم دانلود کنم در ضمن سرعت 128 چه شب و چه روز از 18 بالاتر نمیره خودتون دیگه حساب کنید که چقدر طول میکشه دانلود 1 گیگ برای من که اول 128 eco داشتم هر 3 روز 1 گیگ میتونستم با سرعت 18 دانلود کنم

در ضمن اون دوستی که میگه چرا شب اینقدر دانلود میکنید باید بگم پس چی دانلود مجانی رو گذاشتند برای همین دیگه پس انتظار داری من که 70 هزار تومن دادم برای 10 گیگ هیچی دانلود نکنم فکر کنم یکی از پشتیبانهای شاتل هستی شک ندارم

اینجا اگر کسی می خواد محکوم نشه به این که از کارمندان شاتل هست از شاتل دزد تعریف نکنه همین با اون پشتیبانهای طوطی گفتارش ون که هیچی سرشون نمیشه وفقط از روی کاغذ برای ما مفاد قانون رو می خونند خاک بر سرشون کنند که فقط با این کارشون کاربرانشون رو از دست دارند میدند قول میدم تا 6 ماه دیگه کل کاربرانش در سطح ایران به 1000 تا نرسه

دوست عزیز چطور تو روز سرعت شده 2 مگابایت
خوب شب هم اگه محدود نباشی همون سرعت روز رو داری

urcu
05-02-2012, 20:50
مرد مومن،استفاده ی زیاد شما در شب=بیچارگی بقیه
این خیلی راحته!شما می خوای محدود نشی؟برو آی اس پی دیگه!
آخه دانلود هم حدی داری به خدا!کل اینترنتو دانلود کردین شما:31:

10 روز دانلود شبانه نکن احتمالا محدودیتو بر میدارن.

مهستی خانم شما حتما آی اس پیتو عوض کن.چون محدوده ی شما احتمالا در قسمتی هست که شاتل کمبود پهنای باند داره و به همین دلیل سرعت روزانت هم اندازه ی قراردادت هست

همه حق دارن شبانه هر جور دوست دارن استفاده کنن و شاتل نباید محدود کنه همونطور که توی قرارداد اسمی از محدودیت نیومده

من که یکسالی میشه از دست شاتل راحت شدم و با 128 شبی 1.5 گیگ راحت دانلود میکنم

fanoostalaei
05-02-2012, 22:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

majid_3ma
05-02-2012, 23:16
شاتل دیگه واقعآ داره دزدی میکنه ! الان یه هفتس سرعت شبانه رو روی 15 اورده یعنی حتی به 30 که توی قرداد ذکر کرده هم نمیرسه حالا جالبه سرعت دقیقآ از 15 بالا تر نمیره یعنی محدودیت از سمت شرکت نه پهنای باند ! من فقط منتظر عیدی ام که امسال بگیرم بعدم برم از شاتل ! سرویس art 3

آقای مرتضی خان نفست از جای گرم بلند میشه ها :41: منم اکو128 اوم 1ساله دارم سرعت که شبانه داغونه بعدشم من ماه دوم بود بدون اینکه شبانه استفاده ام زیاد باشه چنان محدود شدم که15 روز تو بند بودم اینقدر تماس گرفتم و درگیر شدم که ثابت کردم بدون استفاده محدود شده که خودشون فهمیدند از محدودیت بیرون اومدم چی میگی شما؟؟؟!!!!!!!!:5:
آره منم سرعتم از 20 بیشتر نمیشه .شب ها هم بستگی به کرم شاتل داره:31:از 3 تا8

اخه کلا در ماه 6 شب اینجوری هستش بقیش دیگه محدود هستم سرعتم رو 5 کیلوبایت هستش

همه حق دارن شبانه هر جور دوست دارن استفاده کنن و شاتل نباید محدود کنه همونطور که توی قرارداد اسمی از محدودیت نیومده

دوستان واقعا دارید چه توقعی دارید !!
من ART7 دارم ، خوب هرچی پول بدی همون قدرم آش می خوری ،

من که اینقدر دانلود کردم هم شب هم روز لینک کم آوردم سرعتمم کم نشده، الانم که سرعتارو زیاد کردن سرعتمم عالیـه بالاتر از سرویسه :40:

هر چند وقتم خانومای مهربونشون هم یه زنگ میزن از سرویس سوال می کنن که راضی هستیم یا نه :31:

به نظرم باز دم شاتل گرم حال میده به سرویس های اکو که ترافیک رایگان داشته باشن حالا چه 1 گیگ چه 10 گیگ

عادلانه قضاوت کنید :46:

morteza.1975
06-02-2012, 01:01
دوست عزیز چطور تو روز سرعت شده 2 مگابایت
خوب شب هم اگه محدود نباشی همون سرعت روز رو داری

اصلآ همچین چیزی نیست بنده 512eco دارم سرعتم هم در روز از 70 بالاتر نمیره البته در بهترین وضعیت و در شب هم قبل از اینکه محدود بشم 60 بالاتر نمیرفت و با این حالت شبی 1 گیگ و خورده ای بیشتر نمیتونستم دانلود کنم با 128 هم که هر 3 شب 1 گیگ دانلود میکردم حالا شاید منطقه ای شما سرعتی که بهت دادن فرق کنه با ما

morteza.1975
06-02-2012, 01:11
دوستان واقعا دارید چه توقعی دارید !!
من ART7 دارم ، خوب هرچی پول بدی همون قدرم آش می خوری ،

من که اینقدر دانلود کردم هم شب هم روز لینک کم آوردم سرعتمم کم نشده، الانم که سرعتارو زیاد کردن سرعتمم عالیـه بالاتر از سرویسه :40:

هر چند وقتم خانومای مهربونشون هم یه زنگ میزن از سرویس سوال می کنن که راضی هستیم یا نه :31:

به نظرم باز دم شاتل گرم حال میده به سرویس های اکو که ترافیک رایگان داشته باشن حالا چه 1 گیگ چه 10 گیگ

عادلانه قضاوت کنید :46:

شما یا روز اولت هست یا اینکه از کارمندان اونجا هستی که از شاتل دزد و نامرد اینقدر داری دفاع میکنی اولآ شما شبی چقدر داری دانلود میکنی اگر هیچی و زیر 1 گیگ هست که اصلآ اینجا به نظر من نیا ولی اگر دانلود رایگانت بالای 1 گیگ هست و از یک ماه بیشتر هست و هنوز محدود نشدی احتمالآ از دیدشون در رفتی یا اینکه اونجا کس و کاری داری که هواتو دارند
در اخر هم ما که 1ماه و نیم هست که از شاتل اکانت گرفتم یک بار هم زنگ نزدند و زمانی هم که بهشون زنگ میزنیم که چرا خط فلانه بمانه مثل طوطی یک کاغذ گذاشتند جلوشون و شما اگر بد ترین مشکل رو هم داشته باشید جز این چند کلمه که بهشون دیکته کردند نمیشنوید

1 _ من چک کردم مشکلی نیست خط شما هیچ مشکلی نداره

2_ ما کسی رو محدود نکردیم و همچین چیزی رو که شما میفرمایید ما اصلآ نداریم

3_ مشترکینی که در ساعتهای رایگان اقدام به دانلودهای پرحجم میکنند بین کاربران پرحجم دیگه SHER میشند به همین خاطر هست که شما سرعتتون کم شده وگرنه من الان چک کردم سرعت مودمتون خوبه

4_ اینکه الان سرعت شما رو 6 هست کاملآ طبیعی هست و هیچ مشکلی نیست من الان چک کردم هیچ مشکلی نیست

jorok20
06-02-2012, 01:12
اصلآ همچین چیزی نیست بنده 512eco دارم سرعتم هم در روز از 70 بالاتر نمیره البته در بهترین وضعیت و در شب هم قبل از اینکه محدود بشم 60 بالاتر نمیرفت و با این حالت شبی 1 گیگ و خورده ای بیشتر نمیتونستم دانلود کنم با 128 هم که هر 3 شب 1 گیگ دانلود میکردم حالا شاید منطقه ای شما سرعتی که بهت دادن فرق کنه با ما

هم برای من هم برای خیلی از بچه های اینجا تو روز سرعتشون 2 مگابایت شده
این قانون رو هم شاتل از 15 مهر در اورد ه
شما اگه صفحات قبل رو بخونید متوجه میشید
تازه اونموقع که این محدودیت اومد یه فرم بچه ها پر کردند فرستادند برای مقررات رادیویی
::
ولی این رو بدون شاتل واقعا دزده

morteza.1975
06-02-2012, 01:35

شما هم آخرش نگفتی که کدووم شرکت رفتی که شبانه و در ساعت رایگان اونهم با 128 داری شبی 1/5 گیگ دانلود میکنی

والله من تا زمانی که محدود نشده بودم با 512ECO خودم رو میکشتم از ساعت 1 شب تا 8 صبح 1 گیگ و 200 میتونستم دانلود کنم تازه اگر سرعتم ثابت می موند روی 65

حالا اگه خواستی بگو کدووم شرکت هستی که وقتی از این شرکت نامرد اومدم بیرون برم اونجا اشتراک بگیرم

خودمونیم این شاتل چه الکی الکی کاربرانش رو داره از دست میده خاک بر سرش کنند

---------- Post added at 01:35 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

هم برای من هم برای خیلی از بچه های اینجا تو روز سرعتشون 2 مگابایت شده
این قانون رو هم شاتل از 15 مهر در اورد ه
شما اگه صفحات قبل رو بخونید متوجه میشید
تازه اونموقع که این محدودیت اومد یه فرم بچه ها پر کردند فرستادند برای مقررات رادیویی
::
ولی این رو بدون شاتل واقعا دزده

احتمالآ منطقه شما 2 میگ میدن وگرنه اینجا تهران منطقه پیروزی از این خبرا نیست حداقل برای من که نیست من با 512 هیچ وقت سرعتم از 70 بالاتر نرفت الانم که دیگه هیچی سرعت 6

moz
06-02-2012, 01:40
درسته
من دانلود شبانه نمیکنم
ART4 دارم
شبها سرعت دانلودم میشه 20 !
به محض اینکه ساعت رایگان میشه سرعت = 20 میشه
فردا میرم پارس آفلاین

urcu
06-02-2012, 02:04
شما هم آخرش نگفتی که کدووم شرکت رفتی که شبانه و در ساعت رایگان اونهم با 128 داری شبی 1/5 گیگ دانلود میکنی

والله من تا زمانی که محدود نشده بودم با 512ECO خودم رو میکشتم از ساعت 1 شب تا 8 صبح 1 گیگ و 200 میتونستم دانلود کنم تازه اگر سرعتم ثابت می موند روی 65

حالا اگه خواستی بگو کدووم شرکت هستی که وقتی از این شرکت نامرد اومدم بیرون برم اونجا اشتراک بگیرم

خودمونیم این شاتل چه الکی الکی کاربرانش رو داره از دست میده خاک بر سرش کنند

---------- Post added at 01:35 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

احتمالآ منطقه شما 2 میگ میدن وگرنه اینجا تهران منطقه پیروزی از این خبرا نیست حداقل برای من که نیست من با 512 هیچ وقت سرعتم از 70 بالاتر نرفت الانم که دیگه هیچی سرعت 6
گفتم خدمتتون احتمالا پستت بنده را ندید!
اسیاتک هستم البته اون شرایط که گفتم برای شیراز هست هر شهری شرایطش فرق داره/شبانه هم 2تا7

سیاست کاری شاتل خیلی بالاست! از اون طرف کاربرهای پر مصرف را محدود میکنن تا قطع رانژه کنن از این طرف هم با تبلیغات بسیار فروان مشترک جدید میگیرن + هزینه رانژه

درسته
من دانلود شبانه نمیکنم
ART4 دارم
شبها سرعت دانلودم میشه 20 !
به محض اینکه ساعت رایگان میشه سرعت = 20 میشه
فردا میرم پارس آفلاین
همینه دیگه شاتل یکی دانلود نمیکنه محدود میشه یکی هم هر چی دانلود میکنه محدود نمیشه!

mahla_EEL
06-02-2012, 02:13
.........................................

majid_3ma
06-02-2012, 05:39
شما یا روز اولت هست یا اینکه از کارمندان اونجا هستی که از شاتل دزد و نامرد اینقدر داری دفاع میکنی اولآ شما شبی چقدر داری دانلود میکنی اگر هیچی و زیر 1 گیگ هست که اصلآ اینجا به نظر من نیا ولی اگر دانلود رایگانت بالای 1 گیگ هست و از یک ماه بیشتر هست و هنوز محدود نشدی احتمالآ از دیدشون در رفتی یا اینکه اونجا کس و کاری داری که هواتو دارند
در اخر هم ما که 1ماه و نیم هست که از شاتل اکانت گرفتم یک بار هم زنگ نزدند و زمانی هم که بهشون زنگ میزنیم که چرا خط فلانه بمانه مثل طوطی یک کاغذ گذاشتند جلوشون و شما اگر بد ترین مشکل رو هم داشته باشید جز این چند کلمه که بهشون دیکته کردند نمیشنوید

1 _ من چک کردم مشکلی نیست خط شما هیچ مشکلی نداره

2_ ما کسی رو محدود نکردیم و همچین چیزی رو که شما میفرمایید ما اصلآ نداریم

3_ مشترکینی که در ساعتهای رایگان اقدام به دانلودهای پرحجم میکنند بین کاربران پرحجم دیگه SHER میشند به همین خاطر هست که شما سرعتتون کم شده وگرنه من الان چک کردم سرعت مودمتون خوبه

4_ اینکه الان سرعت شما رو 6 هست کاملآ طبیعی هست و هیچ مشکلی نیست من الان چک کردم هیچ مشکلی نیست
فکر نمی کنم پر کردن چند تا هارد یک ترابایت به یک گیگ برسه به نظر شما میرسه؟!

majid_3ma
06-02-2012, 05:50
گفتم خدمتتون احتمالا پستت بنده را ندید!
اسیاتک هستم البته اون شرایط که گفتم برای شیراز هست هر شهری شرایطش فرق داره/شبانه هم 2تا7

سیاست کاری شاتل خیلی بالاست! از اون طرف کاربرهای پر مصرف را محدود میکنن تا قطع رانژه کنن از این طرف هم با تبلیغات بسیار فروان مشترک جدید میگیرن + هزینه رانژه

هزینه رانژه رو که مخابرات میگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

morteza.1975
06-02-2012, 06:10
فکر نمی کنم پر کردن چند تا هارد یک ترابایت به یک گیگ برسه به نظر شما میرسه؟!

دیگه برسه یا نرسه رایت بشه روی dvd ویا اصلآ پاک بشه هرچی که هست باید بابت رایگانی که داده میشه متحد بود و زیرش زده نشه در ضمن تمام شرکتها همه دانلود رایگان دارند در شب فقط ساعتها بالا و پایین داره

mortezzkhan
06-02-2012, 07:44

احسنت !
همه شبا حق استفاده دارن نه فقط افراد خاص ، به نظر من همین افراد خاص هستند که باعث میشن بعضی ها شبا نتونن یه Page ساده رو هم باز کنن و حقشون ضایع بشه

ما همچنان منتظر توضیحات شما در مورد تفاوت بین محدودیت و شیرینگ هستیم :31:

urcu
06-02-2012, 07:47
هزینه رانژه رو که مخابرات میگیره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
lمخابرات فقط 5تومن میگیره

---------- Post added at 07:47 AM ---------- Previous post was at 07:46 AM ----------

احسنت !
همه شبا حق استفاده دارن نه فقط افراد خاص ، به نظر من همین افراد خاص هستند که باعث میشن بعضی ها شبا نتونن یه Page ساده رو هم باز کنن و حقشون ضایع بشه

ما همچنان منتظر توضیحات شما در مورد تفاوت بین محدودیت و شیرینگ هستیم :31:

والا این شاتل با این محدودیتهاش دیگه کسی دانلود که هیچی پیج هم نمیتونه باز کنه...

mortezzkhan
06-02-2012, 08:02
سلام دوست من.
با اجازه دوست عزیزمون urcu من تفاوتش رو میگم.
شیرینگ یعنی یک خط اختصاصی (یا Dedicate) با 10 نفر به اشتراک گذاشته بشه، ولی محدودیت یعنی سرویس شما دستی سرعتش محدود بشه.
دقیقا اتفاقی که داره توی سرویسهای نامحدود Base شاتل و شبانه رایگان 1مگابیت و دومگابیت شاتل میوفته... (که طی حرکت جالبی کلا ترافیک شبانه این دو سرویس رو برداشتند!)
البته نمیگم شما کاملا اشتباه میکنید و دوست بسیار عزیزمون urcu هم کاملا درست میفرمایند...

من از شرکت صبانت سرویس نگرفتم، ولی شما به چه حالتی میگید محدود کردن؟
فرض کنید 10 تا دانشجو میخوان یک خوابگاه بگیرن، و بر این اساس هم میخوان بگیرن که مثلا هر کدوم در روزهای خاصی از هفته به خوابگاه احتیاج دارن و در سایر روزها ندارند، مثلا در روز شنبه 4 نفرشون میرن خوابگاه، یکشنبه 5 نفرشون، دوشنبه 6 نفرشون و سهشنبه 7 نفرشون و چهارشنبه 5 نفرشون و پنجشنبه و جمعه هم سه نفرشون . خوب حالا فرض کنید مسئول خوابگاه بیاد وسط اتاق چند تا دیوار بکشه و اتقاق رو به ده قسمت مساوی تقسیم کنه و به هر کس بگه بیا این قسمت تو که یک دهم اتفاق هست. این کار رو انجام میده تا هر شب بتونه خونه های باقیمونده از اتاقی که شما و دوستانتون به طور کامل کرایش رو میدید و حق شماست رو به بقیه بفروشه و به این ترتیب درآمدش زیاد بشه. ولی اتفاقی که برای شما میوفته اینه که مثلا شب چهارشنبه یک پنجم اتاق مال شما بود، ولی از این به بعد همیشه و همیشه یک دهم اتاق مال شما هست و اونم بخاطر این هست که مسئول خوابگاه زورش میرسه و میخواد بیش از حد سود ببره...
سعی کردم حتی المقدور مثالم شبیه به واقعیت باشه، که فکر میکنم تا حدودی شد.

با تشکر از توضیحات شما

شیرینگ دقیقا همون چیزی هستش که گفتید ، یعنی ISP ها می تونن سرویس هاشون رو با همون ضریبی که خود سازمان تنظیم مقررات تعیین کرده شیر کنن یعنی 1 به 10

ولی محدودیت که گفتین سرعت دستی کم بشه یکم غیر منطقی هستش ، چون فکر نمی کنم شرکتا بیان بشینن دونه دونه دستی این کارو انجام بدن ، به نظر عملی نیستش!!!

در مورد اتاقی که گفتین مثال قشنگی بود ولی اینور قضیه رو اگه نگاه کنید اگه همون روز سه شنبه که 7 نفر تو یه اتاق باید باشن حالا یکی از اون 7 تا بیاد بگه خوب حالا چون من زرنگترم وسایلمو نصف بیشتر اتاق میزام هرجا هم که خالی بود کم یا زیاد اونم برای شما !
آیا منطقیه اتاقی که واسه همس باید یه سریا سهم کمتر داشته باشن؟

majid_3ma
06-02-2012, 08:16
lمخابرات فقط 5تومن میگیره

خوب مخابرات برای خودش پهنای باند هم ارزون در میاد پس چرا قیمتا رو نصب حساب نمی کنه؟!؟!؟!؟!؟

mortezzkhan
06-02-2012, 08:20
l

والا این شاتل با این محدودیتهاش دیگه کسی دانلود که هیچی پیج هم نمیتونه باز کنه...

محدودیت ها رو همون مشترکا واسه مشترکای دیگه به وجود میارن ، چون پهنای باند شیره بین همه ، یه سریا میان از شیر بودن سو استفاده می کنن و کل پهنای باندنو اشغال می کنن

مثل این می مونه شما برین عروسی سلف سرویسم باشه ، بعد یکی از مهمونا بیاد همه غذاهارو ورداره بعد دیگران این فکرو باید بکنن که میزبانه عجب آدمیه هیجی غذا نذاشته واسه ما !!
در صورتی که اون بدبخت همه چیو مهیا کرده حالا یکی اومده اونارو جمع کرده برده تقصیره کیه؟
حالا همه باید بشینن سالاد بخورن :31:

majid_3ma
06-02-2012, 08:22
محدودیت ها رو همون مشترکا واسه مشترکای دیگه به وجود میارن ، چون پهنای باند شیره بین همه ، یه سریا میان از شیر بودن سو استفاده می کنن و کل پهنای باندنو اشغال می کنن

مثل این می مونه شما برین عروسی سلف سرویسم باشه ، بعد یکی از مهمونا بیاد همه غذاهارو ورداره بعد دیگران این فکرو باید بکنن که میزبانه عجب آدمیه هیجی غذا نذاشته واسه ما !!
در صورتی که اون بدبخت همه چیو مهیا کرده حالا یکی اومده اونارو جمع کرده برده تقصیره کیه؟
با این مثالی که تو زدی معلومه دیگه تقصیر میزبانه!!!!!!!!!!!!!:31:

urcu
06-02-2012, 08:39
خوب مخابرات برای خودش پهنای باند هم ارزون در میاد پس چرا قیمتا رو نصب حساب نمی کنه؟!؟!؟!؟!؟
باید از خود مخابرات بپرسی.دی:

نه عزیز این شاتل هست که محدود میکنه مشترکین حق دارن هر جور خواستن استفاده کنن!حالا این وسط یکی از شبانه استفاده میکنه یکی هم هر شب میزنه دانلود این کجاش سو استفاده هست؟

این مثال شما برای میزان ترافیک باقی مانده صدق میکنه دیگه دیگران که نمیتونن بیان میزان ترافیک باقی مانده بقیه مشترکین را مصرف کنن که!
هر مشترک برای خودش بر حسب نوع سرویسش یه سقفی داره که حق داره به هر صورت استفاده کنه

ma_hasti
06-02-2012, 08:44
ببین همه این حرفا درست ولی شاتل الان با این کارش نتونسته عدالت برقرار کنه چون من واقعا شبانه به استفاده شماها نمی رسه تو روز خوبه آره سرعت بالاست ولی انقد پول ندارم که گیگ بخرم بعدشم شاتل می خواست تبلیغ شبانه رایگان نکنه که من به بهونه این اومدم شاتل وگرنه نمیومدم (من منطقه ام پیروزی)
در ضمن اونی که میگه آی اس پی رو تغییر بدم هزینه شو شما میدی؟؟؟؟! :31:من سرویسم 1ساله س و تازه4.5 ماه استفاده شده بفهمید:41:

mortezzkhan
06-02-2012, 09:02
باید از خود مخابرات بپرسی.دی:

نه عزیز این شاتل هست که محدود میکنه مشترکین حق دارن هر جور خواستن استفاده کنن!حالا این وسط یکی از شبانه استفاده میکنه یکی هم هر شب میزنه دانلود این کجاش سو استفاده هست؟

این مثال شما برای میزان ترافیک باقی مانده صدق میکنه دیگه دیگران که نمیتونن بیان میزان ترافیک باقی مانده بقیه مشترکین را مصرف کنن که!
هر مشترک برای خودش بر حسب نوع سرویسش یه سقفی داره که حق داره به هر صورت استفاده کنه

خوب اون کسی که هر شب دانلود میکنه ممکن نیست حق دیگرانو بخوره؟
مثل همین دوستمون که تو مرکز پیروزیه و میگه شبا سرعتش پایینه ، به نظر شما اگه یه تعداد بیان هر شب دانلود کنن این بنده خدا که شاید می خواد دوتا Page باز کنه سرعتش کم باشه
به خاطر همینه سرویسارو شیر میکنن

ببین همه این حرفا درست ولی شاتل الان با این کارش نتونسته عدالت برقرار کنه چون من واقعا شبانه به استفاده شماها نمی رسه تو روز خوبه آره سرعت بالاست ولی انقد پول ندارم که گیگ بخرم بعدشم شاتل می خواست تبلیغ شبانه رایگان نکنه که من به بهونه این اومدم شاتل وگرنه نمیومدم (من منطقه ام پیروزی)

مرکز ما هم یه زمانی اینطوری بود و الان خیلی خوب شده ، ما مرکز مالک اشتریم ، ایشالا مرکز شما رو هم درست می کنن که همون عدالتی که گفتید بین همه برقرار بشه :10:

urcu
06-02-2012, 09:17
خوب اون کسی که هر شب دانلود میکنه ممکن نیست حق دیگرانو بخوره؟
مثل همین دوستمون که تو مرکز پیروزیه و میگه شبا سرعتش پایینه ، به نظر شما اگه یه تعداد بیان هر شب دانلود کنن این بنده خدا که شاید می خواد دوتا Page باز کنه سرعتش کم باشه

نه داره از سرویسش استفاده میکنه!
خوب مشترک سرویس شیر گرفته نباید انتظار داشته باشه که همیشه سرعتش خوب باشه
مشترک میتونه بره سرویس اکو افیس بگیره
ما با شیر مشکلی نداریم ولی شاتل میاد محدود میکنه نه شیر...

BursT
06-02-2012, 09:35
استفاده از اینترنت باید متقارن باشه!
یعنی چه که یه نفر بخواد هر شب دانلود کنه گند بزنه به اینترنت 9 نفر دیگه؟شاتل گفته اینترنت رایگان،درست...ولی این دلیل نمی شه که پهنای باند اختصاصی در خدمتتون باشه برای دانلود شبانه ی رایگان !محدودیتی هم که برای شما پیاده سازی می کنه کاملا به نفع من و امثال منه...البته سیستمشون باگ داره که احتمالا به مرور زمان درستش می کنند.
توی مثالی هم که زدین.فرض کنید با 9 نفر همخونه هستین.دلیل می شه یکی از همخونه هاتون هر شب مهمون هایی که دوستش هستن و با شما صنمی ندارن رو دعوت کنه خونتون؟مطمئنا بعد از یه مدتی بقیه (از جمله شما)شاکی خواهید شد.حالا دوتا کار می شه کرد:
خونه رو به 10 قسمت مساوی تقسیم کنید و هر کس هر کاری خواست بکنه توی قسمت خودش انجام بده
یک روز درمیان و به صورت چرخشی اختیاراتِ خونه دست یک نفر باشه

روش دوم به نظر من عملی نیست.روش اول هم روشی هست که شاتل پیش گرفته و به نظر من عادلانه تر از روش اولیه است.

من دیشب داشتم فکر می کردم دیدم اینکه فکر کنیم شاتل برای پول اینکارو کرده اشتباهه.
مهستی خانم،مشکل اینترنت شما چیه؟شبا بشین دانلود کن با رعایت توصیه های دوستان انشالله که محدود نمی شی:
از ساعت 3 تا 6 دانلود کن
هر شب دانلود نکن
اینی که عرض کردم ISPتون رو عوض کنید به این دلیله که گفتین سرعتتون در روز همون سرعت قراردادتونه و حدس زدم شاتل مشکل پهنای باند داره(البته شاید از شاتل شکایت کرده باشین و خودشون دستی محدودتون کردن)
پ.ن: قبلا گفتم بازم هم میگم که پشتیبان نیستم.ولی اگه شما احساس می کنید لحنم شبیه پشتیبان های شاتل هست لطف کنید با شاتل مکاتبه کنید انشالله منم استخدام می کنند و یه پولی بهم می رسه:31:

mortezzkhan
06-02-2012, 10:07
نه داره از سرویسش استفاده میکنه!
خوب مشترک سرویس شیر گرفته نباید انتظار داشته باشه که همیشه سرعتش خوب باشه
مشترک میتونه بره سرویس اکو افیس بگیره
ما با شیر مشکلی نداریم ولی شاتل میاد محدود میکنه نه شیر...

این خوبه که شما می دونی سرویسا شیره و نباید انتظار داشته باشی که همیشه سرعتش خوب باشه ولی باز منکر میشید این قضیه رو !!

اکــو آفیسم شیره ، کلا سرویس های ADSL شیره به جز Dedicate و اگه سرعت کم و زیاد میشه به خاطر همین شیر بودنه نه محدودیت

استفاده از اینترنت باید متقارن باشه!
یعنی چه که یه نفر بخواد هر شب دانلود کنه گند بزنه به اینترنت 9 نفر دیگه؟شاتل گفته اینترنت رایگان،درست...ولی این دلیل نمی شه که پهنای باند اختصاصی در خدمتتون باشه برای دانلود شبانه ی رایگان !محدودیتی هم که برای شما پیاده سازی می کنه کاملا به نفع من و امثال منه...البته سیستمشون باگ داره که احتمالا به مرور زمان درستش می کنند.
توی مثالی هم که زدین.فرض کنید با 9 نفر همخونه هستین.دلیل می شه یکی از همخونه هاتون هر شب مهمون هایی که دوستش هستن و با شما صنمی ندارن رو دعوت کنه خونتون؟مطمئنا بعد از یه مدتی بقیه (از جمله شما)شاکی خواهید شد.حالا دوتا کار می شه کرد:
خونه رو به 10 قسمت مساوی تقسیم کنید و هر کس هر کاری خواست بکنه توی قسمت خودش انجام بده

روش دوم به نظر من عملی نیست.روش اول هم روشی هست که شاتل پیش گرفته و به نظر من عادلانه تر از روش اولیه است.

من دیشب داشتم فکر می کردم دیدم اینکه فکر کنیم شاتل برای پول اینکارو کرده اشتباهه.
مهستی خانم،مشکل اینترنت شما چیه؟شبا بشین دانلود کن با رعایت توصیه های دوستان انشالله که محدود نمی شی:
از ساعت 3 تا 6 دانلود کن
هر شب دانلود نکن
اینی که عرض کردم ISPتون رو عوض کنید به این دلیله که گفتین سرعتتون در روز همون سرعت قراردادتونه و حدس زدم شاتل مشکل پهنای باند داره(البته شاید از شاتل شکایت کرده باشین و خودشون دستی محدودتون کردن)
پ.ن: قبلا گفتم بازم هم میگم که پشتیبان نیستم.ولی اگه شما احساس می کنید لحنم شبیه پشتیبان های شاتل هست لطف کنید با شاتل مکاتبه کنید انشالله منم استخدام می کنند و یه پولی بهم می رسه:31:

بالاخره یکی پیدا شد یه حرف منطقی بزنه :10:

mahla_EEL
06-02-2012, 13:05
کاملا درسته
وقتی یک عده محدودی از کاربرا (شاید کمتر از10 درصد هر ISP ی باشند) همیشه شب ها دانلود مبکنن پهنای باند کاملا اشغال میشه و یک نفر که بخواد یک سایت ساده رو باز کنه به مشکل بر می خوره و گرنه همون پهنای باندی که تو روز هست ، شب هم هست و اگر کسی شبی یک گیگ یا 10 گیگ دانلود کنی فرقی برای شاتل نداره مهم اینه که برای کاربران دیگه مشکل ایجاد نشه
به نظر شاتل کار درستی میکنه اون افراد رو محدود میکنه و فکر کنم عمداً این کارو میکنه تا اونا دیگه تمدید نکنند و از دستشون راحت بشه و پهنای باند آزاد بشه تا اکثر کاربرا راحت بشن
وقتی کاربران پر مصرف شاتل رو تخلیه کنن هم به نفع خودشون و هم به نفع شاتل
انگار شاتل داره با زبون بی زبونی داره میگه آقا سرعت دانلودت 3 کیلو بیشتر نیست پس بی خیال ما شو عزیز دل برادر و برو پهنای باند شرکت های دیگه رو شب ها اشغال کن
ok

epsi1on
06-02-2012, 13:07
در مورد اتاقی که گفتین مثال قشنگی بود ولی اینور قضیه رو اگه نگاه کنید اگه همون روز سه شنبه که 7 نفر تو یه اتاق باید باشن حالا یکی از اون 7 تا بیاد بگه خوب حالا چون من زرنگترم وسایلمو نصف بیشتر اتاق میزام هرجا هم که خالی بود کم یا زیاد اونم برای شما !
آیا منطقیه اتاقی که واسه همس باید یه سریا سهم کمتر داشته باشن؟
فکر میکنم همچین کاری نمیشه انجام داد، چون اگر اشتباه نکنم پهنای باند توسط سخت افزار به نسبت مساوی بین افراد آنلاین توضیع میشه...

توی مثالی هم که زدین.فرض کنید با 9 نفر همخونه هستین.دلیل می شه یکی از همخونه هاتون هر شب مهمون هایی که دوستش هستن و با شما صنمی ندارن رو دعوت کنه خونتون؟مطمئنا بعد از یه مدتی بقیه (از جمله شما)شاکی خواهید شد.
سلام دوست من.
چه کسی یه همچین کاری میتونه انجام بده؟ یعنی یه کس دیگه رو بیاره توی Zone خودش که با 10 نفر مشترک هست؟ منظورتون همین بود؟

حالا دوتا کار می شه کرد:

به نظر من راه سوم هم این هست که متن مصوبه اجرا بشه، و تقریبا دیگه هیچکس این مشکلات رو نداشته باشه...

پس چه شده که سرویسی که دست مشترک میرسه بسیار کم کیفیت تر از اونی هست که باید باشه، و از طرفی دیگه پولی که به شاتل میرسه بسیار یشتر از اونی هست که باید باشه... (بد نیست به این جمله کمی فکر کنیم)
دقیقا منظورم این سرویسهای شبانه نیست ها. مث سرویس 512 ای که دوست عزیزی داره و سرعت شبانش محدود شده. دقیقا منظورم اون سرویسهای مصوبی هست که دستی روش محدودیت میگذارند تا بگن اون سرویسها کیفیت ندارند و بیایید از اینیکی سرویسهای خودمون بخرید...

mortezzkhan
06-02-2012, 14:11
پس چه شده که سرویسی که دست مشترک میرسه بسیار کم کیفیت تر از اونی هست که باید باشه، و از طرفی دیگه پولی که به شاتل میرسه بسیار یشتر از اونی هست که باید باشه... (بد نیست به این جمله کمی فکر کنیم)
دقیقا منظورم این سرویسهای شبانه نیست ها. مث سرویس 512 ای که دوست عزیزی داره و سرعت شبانش محدود شده. دقیقا منظورم اون سرویسهای مصوبی هست که دستی روش محدودیت میگذارند تا بگن اون سرویسها کیفیت ندارند و بیایید از اینیکی سرویسهای خودمون بخرید...

سرویس هایی که به مشتریاشون میدن عمدتا مشکل کیفیتی نداره و اینو نمیشه انکار کرد
مشکل اینجاست که اکثر دوستانی که اینجا میان و مشکل دارن به خاطر سرعت کمیه که شبا واسشون پیش میاد ، که اونم اکثرا افرادین که شبا بیــش از حــد دانلود می کنن وشاتل میاد سرویساشونو شیر میکنه

بازم میگم دستی نمی تونن این کارو بکنن ، اصلا شدنی نیست که بیان تک تک این کارو انجام بدن
احتمالا چیزی دارن که اتوماتیک میاد این افرادو با هم شیر میکنه که بقیه کاربراش راحتر شبا استفاده کنن

majid_3ma
06-02-2012, 14:15
فکر میکنم همچین کاری نمیشه انجام داد، چون اگر اشتباه نکنم پهنای باند توسط سخت افزار به نسبت مساوی بین افراد آنلاین توضیع میشه...

اگه قرار بود اینطوری که شما میگید باشه 128 باید بین 0 تا 1.6 کیلویایت دانلود داشته باشه

سلام دوست من.
چه کسی یه همچین کاری میتونه انجام بده؟ یعنی یه کس دیگه رو بیاره توی Zone خودش که با 10 نفر مشترک هست؟ منظورتون همین بود؟

منظور اینه که اینترنت مشترک هست. مثال واضح تر اینه که به عنوان مثال یه ساختمان را در نظر بگیرید که لوله آب که وارد ساختمان می شود مشاء هستش وقتی یه نفر تو طبقه اول بیاد شیر آب و باز کنه و هرچقدر خواست استفاده کنه بگه به کسی هم ربطی نداره به نظر شما با این وضعیت به شخصی که در طبقه 4 هست آب میرسه که بتونه از آب استفاده کنه؟

به نظر من راه سوم هم این هست که متن مصوبه اجرا بشه، و تقریبا دیگه هیچکس این مشکلات رو نداشته باشه...

به نظر من راه سوم سرویس اختصاصی هست مثل ساختمان هایی که میرن برای هر واحد جداگانه کنتور آب تهیه می کنند. به نظر شما اینکه همه با هم کنار بیان بهتره یا اینکه برن کلی هزینه اضافه کنند؟!

Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=242ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=243ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=251ms TTL=49
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=243ms TTL=49

به نظر شما این سرویس بده؟!
ping تایم های سرویس مخابرات رو تالا دیدین؟!
تاحالا قیمت سرویس اختصاصی همین 512 رو دیدید؟!

BursT
06-02-2012, 14:47
سلام دوست من.

بله منظورم همین بود

اجرای متن مصوبه===>اشکال پیش اومدن برای امثال من
برای شمایی که دلت می خواد شباهنه دانلود کنی اجرای نصفه نیمه ی مصوبه خوبه ولی برای منی که دانلود هامو توی روز انجام می دم مشکل ایجاد می کنه.

شما یه سر برو به مغازه دار ها بزن...الان متاسفانه بیشتر کارها با سود بالای 30-40 درصد هست!
انتظار داری یه شرکتی با این سرمایه ی عظیم و اون همه کارمند و این ریسک بالا و دردسر های زیرساخت با سودکمتر از این مقدار کار کنه؟
حالا سرویس های base کیفیت پائینی دارن دلیلش هم قیمت پائینش هست.دولت فکر کرد می تونه با زورآزمائی شرکت های ISP رو مجبور به کوتاه اومدن کنه و نتیجه اش شد این سرویس های base

مشکل بی کیفیت بودن اینترنت شاتل یا پارس آنلاین یا صبانت نیستند.مشکل سپاه و دولت هست.حکومت از اینترنت با کیفیت و پر سرعت می ترسه!دلیلش هم روشنه.
شرکت های ندا به نفعشونه که تایم اوت نداشته باشند
شرکت های ندا به نفعشونه که پینگ تایم پائین داشته باشند
شرکت های ندا به نفعشونه که اسکایپ و voice chat باز باشه
پس دلیل اینکه هیچ کدام از گزاره های بالا میسر نمی شه چیه؟دلیلش رو هم من و هم شما می دونیم.

بازم میگم.من نمی گم شاتل عالیه...ولی باور کتید شاتل خیلی بهتر از بقیه ی ISP های ایرانه.اینو خودم تجربه کردم.

majid_kntu
06-02-2012, 14:50
با این صحبتایی که داره میشه به مسئولین کشور حق می دم که تصویب کنن کاربر خونگی بیشتر از 128kbps نیاز نداره.

خوبه وقتی خودمون رو با کشوری مثل کره جنوبی مقایسه می کنیم نوع کاربردمون هم با اونا قیاس کنیم.

با این بحثایی که میشه به نظر میرسه کاربرای ایرانی فقط علاقه دارن دانلود کنن ، اینکه چی دانلود کنن اصلا اهمیتی نداره .

اینطوری نمی تونیم به مسئولان مملکت ثابت کنیم ما فرهنگ استفاده از اینترنت رو قبل از اینترنت آوردیم تو کشور تا اونا هم پیچ اینترنت رو شل کنن. :41:

jorok20
06-02-2012, 15:27
[QUOTE=mortezzkhan;6824663]خوب اون کسی که هر شب دانلود میکنه ممکن نیست حق دیگرانو بخوره؟

والا تا مهر ماه همه از شاتل راضی بودن هر کی دلش میخواست دانلود میکرد هر کسی هم که نمیخواست دانلود نمیکرد

هر کی هم که دانلود می کرد سرعتش با روز یکی بود هیچ فرقی هم نمیکرد محدود هم نمی شد
از اون زمانی که شاتل روز سرعتش رو برد بالا و محدودیت رو ایجاد کرد اینجوری شدش
پس قبل از مهر ماه هیچ مشکلی برای هیچ کس نبود که کسی زیاد دانلود کنه یا نکنه کاری به مشترک دیگه نداشت

porya_spy
06-02-2012, 15:36
من سرویس Art 1 دارم . الان رفتم توی پنل کاربریم . دریافت و ارسال رایگان سرویس هاس آرت + اون درصد مصرف رو حذف کردن ! حالا دلیلش چیه معلموم نیست ! :20:

urcu
06-02-2012, 15:39
این خوبه که شما می دونی سرویسا شیره و نباید انتظار داشته باشی که همیشه سرعتش خوب باشه ولی باز منکر میشید این قضیه رو !!

اکــو آفیسم شیره ، کلا سرویس های ADSL شیره به جز Dedicate و اگه سرعت کم و زیاد میشه به خاطر همین شیر بودنه نه محدودیت

بالاخره یکی پیدا شد یه حرف منطقی بزنه :10:

دوست عزیز ما با افت سرعتی که در اثر شیر باشه مشکلی نداریم ولی محدودیت خلاف مقررات و قرارداد هست

بله میدونم اکو افیس شیره .شما گفتی به خاطر اینکه کاربران شبها پیج نمیتونن باز کنن منم گفتم هر کی شب سرعت خوب میاد برای وب گردی بره سرویس افیس بگیره

مشکل شما اینه که تا حالا محدود نشدی و معنای محدودیت را نمی فهمید حالا هر چی بخوایم ما بگیم باز شما حرف خودت را میزنی

BursT
06-02-2012, 16:43
[QUOTE=mortezzkhan;6824663]خوب اون کسی که هر شب دانلود میکنه ممکن نیست حق دیگرانو بخوره؟

والا تا مهر ماه همه از شاتل راضی بودن هر کی دلش میخواست دانلود میکرد هر کسی هم که نمیخواست دانلود نمیکرد

هر کی هم که دانلود می کرد سرعتش با روز یکی بود هیچ فرقی هم نمیکرد محدود هم نمی شد
از اون زمانی که شاتل روز سرعتش رو برد بالا و محدودیت رو ایجاد کرد اینجوری شدش
پس قبل از مهر ماه هیچ مشکلی برای هیچ کس نبود که کسی زیاد دانلود کنه یا نکنه کاری به مشترک دیگه نداشت
تا قبل مهر شما فکر می کردی همه راضی هستن!
نمونهی ناراضی ها خود من بودم که به خاطر ترافیک بالای شبکه و پینگ ها 4 رقمی نمی تونستم به raid ها برسم!

دوست عزیز ما با افت سرعتی که در اثر شیر باشه مشکلی نداریم ولی محدودیت خلاف مقررات و قرارداد هست

بله میدونم اکو افیس شیره .شما گفتی به خاطر اینکه کاربران شبها پیج نمیتونن باز کنن منم گفتم هر کی شب سرعت خوب میاد برای وب گردی بره سرویس افیس بگیره

مشکل شما اینه که تا حالا محدود نشدی و معنای محدودیت را نمی فهمید حالا هر چی بخوایم ما بگیم باز شما حرف خودت را میزنی
من اکو آفیس داشتم و بازهم شبها برایم مشکل سرعت ایجاد می شد!
ترافیک بالا روی کل اینترنت ها تاثیر می ذاره و نه فقط روی افرادی که پهنای باندشون با شما شیر هست.

urcu
06-02-2012, 16:57
تا قبل مهر شما فکر می کردی همه راضی هستن!
نمونهی ناراضی ها خود من بودم که به خاطر ترافیک بالای شبکه و پینگ ها 4 رقمی نمی تونستم به raid ها برسم!

من اکو آفیس داشتم و بازهم شبها برایم مشکل سرعت ایجاد می شد!
ترافیک بالا روی کل اینترنت ها تاثیر می ذاره و نه فقط روی افرادی که پهنای باندشون با شما شیر هست.

دوست من قبلا سرویس اکو داشت و چون محدودش میکردن به سختی میتونست پیج باز کنه ولی الان سرویس افیس هست و مشکلی نداره چون دیگه شبانه رایگانی در کار نیست که محدود بشه!
توی سرویسهای افیس سرویس Dedicate بین کاربران افیس شیر هست

epsi1on
06-02-2012, 18:30
بازم میگم دستی نمی تونن این کارو بکنن ، اصلا شدنی نیست که بیان تک تک این کارو انجام بدن
نه دوست من، منظورم رو بد رسوندم شاید، منظورم از دستی اینه که بجای اینکه خط 512 شما رو با ده نفر مشترک کنن، یه خط 64 بهتون میدن. منظورم از دستی دقیقا این بود... اصلا طبق فرمایشات خود کارشناسان شاتل نرم افزارشون خودکار اینکار رو میکنه ...

اگه قرار بود اینطوری که شما میگید باشه 128 باید بین 0 تا 1.6 کیلویایت دانلود داشته باشه

منظورتون رو متوجه نشدم.

منظور اینه که اینترنت مشترک هست. مثال واضح تر اینه که به عنوان مثال یه ساختمان را در نظر بگیرید که لوله آب که وارد ساختمان می شود مشاء هستش وقتی یه نفر تو طبقه اول بیاد شیر آب و باز کنه و هرچقدر خواست استفاده کنه بگه به کسی هم ربطی نداره به نظر شما با این وضعیت به شخصی که در طبقه 4 هست آب میرسه که بتونه از آب استفاده کنه؟

البته فکر میکنم مثالتون نیاز به تصحیح داره، اونم اینه که ساختمون چند طبقه نمیتونه باشه، چند تا ساختمون یک طبقه کنار هم هستند و همه هم از آب سهمی مساوی میبرند...

اجرای متن مصوبه===>اشکال پیش اومدن برای امثال من

خوب شما سرویس نامحدود نگیرید، همین سرویسی که الان دارید استفاده میکنید رو بگیرید. اصلا نباید اینطوری باشه که دانلود یک نفر، کل شبکه رو متاثر کنه، باید فقط Zone خودش رو متاثر کنه...
اصلا مگه چند درصد از مشترکین دانلود حجیم دارند؟ فقط افرادی که اینجا هستند رو نگاه نکنید، خیلیها هستند که اینترنت میگیرن و فقط برای چت و چک کردن پست الکترونیکی و این حرفها ازش استفاده میکنند...

برای شمایی که دلت می خواد شباهنه دانلود کنی اجرای نصفه نیمه ی مصوبه خوبه ولی برای منی که دانلود هامو توی روز انجام می دم مشکل ایجاد می کنه.

انتظار داری یه شرکتی با این سرمایه ی عظیم و اون همه کارمند و این ریسک بالا و دردسر های زیرساخت با سودکمتر از این مقدار کار کنه؟

شما میزان سود این شرکت رو میدونید چقدر هست که این حرف رو میزنید؟

حالا سرویس های base کیفیت پائینی دارن دلیلش هم قیمت پائینش هست.دولت فکر کرد می تونه با زورآزمائی شرکت های ISP رو مجبور به کوتاه اومدن کنه و نتیجه اش شد این سرویس های base

اصلا توی همون صفحه ویکیپدیا یک دوست عزیزی یک حساب سرانگشتی کردند بر اساس محاسبات ایشون دیدیم برای سرویسهای 128 مصوب سازمان (که الان هم شرکت شاتل فقط و فقط 128 میده و حتی به دانشجوها هم بالاتر از این نمیده)، چیزی در حدود 150% سود داره برای شرکت ارایه کننده. (محاسباتشون رو توی صفحه بحث کاربری من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2F%25D8%25A8%25D8%25AD%25D8%25AB_%25DA%25A9% 25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25A8%25D8%25B1%3A3psi10n% 23.D8.B4.D8.A7.D8.AA.D9.84) توی ویکیپدیا گذاشتند)

Nih@sh
06-02-2012, 19:28
سرویس هایی که به مشتریاشون میدن عمدتا مشکل کیفیتی نداره و اینو نمیشه انکار کرد
مشکل اینجاست که اکثر دوستانی که اینجا میان و مشکل دارن به خاطر سرعت کمیه که شبا واسشون پیش میاد ، که اونم اکثرا افرادین که شبا بیــش از حــد دانلود می کنن وشاتل میاد سرویساشونو شیر میکنه

احتمالا چیزی دارن که اتوماتیک میاد این افرادو با هم شیر میکنه که بقیه کاربراش راحتر شبا استفاده کنن

جناب سینه چاک شاتل اتفاقاً دستی اینکارو انجام میدن...15 روز آخرین ماه سرویس 128 ام از شاتل باگ نرم افزارشون رو متوجه شدم...به این ترتیب که با اینترنت دانلود منیجر سرعت دانلود لینک مدیافایر 3 تا 5 کیلو بود...همون لینک رو با خود مرورگر دانلود میکردم سرعت دانلودم 250 بود.بهمین ترتیب تونستم ظرف 12 روز دق و دلیم رو سر شاتل دربیارم نزدیک 50 گیگ فیلم و بازی.(مخصوصا کال آف دیوتی..جنگ مدرن3 چه حالی داد) رو دانلود کنم...بعد فهمیدن و سرعتم رو آوردن پایین..با مرورگر 16 شده بود.ولی با آی.دی.ام همون 5 بود..الانم دوستانی که محدود شدن ساعت 3 به بعد اگر سرعتتون تو روز بالاست 5تا لینک مدیافایر رو همزمان بدید مرورگرتون دانلود کنه...نه آی.دی.ام(این نرم افزاره محدودیتشون واسه نرم افزارهای مدیریت دانلود نوشته شده) انشاالله که بتونید حال شاتل رو بگیرید...بلکه مجبورش کنید سرعتها رو حقیقی کنه تا نتونه تبلیغات کاذب کنه
اینم دلیل که اینکه اولا محدود میکنن دوما نرم افزاریه...سوما...بازم کور خوندن
بعد اون دوره تمدید نکردم...از مخابرات گرفتم...الانم حقیقا لینکی ندارم واسه دنلود..مگه چیز جدیدی منتشر بشه..شاتل در مقابل مخابرات باید بره جلو
شاتل واقعا دزده..بچه ها دانلود کنید...یه مو از خرس کندنم غنیمت هست

urcu
06-02-2012, 19:34
جناب سینه چاک شاتل اتفاقاً دستی اینکارو انجام میدن...15 روز آخرین ماه سرویس 128 ام از شاتل باگ نرم افزارشون رو متوجه شدم...به این ترتیب که با اینترنت دانلود منیجر سرعت دانلود لینک مدیافایر 3 تا 5 کیلو بود...همون لینک رو با خود مرورگر دانلود میکردم سرعت دانلودم 250 بود.بهمین ترتیب تونستم ظرف 12 روز دق و دلیم رو سر شاتل دربیارم نزدیک 50 گیگ فیلم و بازی.(مخصوصا کال آف دیوتی..جنگ مدرن3 چه حالی داد) رو دانلود کنم...بعد فهمیدن و سرعتم رو آوردن پایین..با مرورگر 16 شده بود.ولی با آی.دی.ام همون 5 بود..الانم دوستانی که محدود شدن ساعت 3 به بعد اگر سرعتتون تو روز بالاست 5تا لینک مدیافایر رو همزمان بدید مرورگرتون دانلود کنه...نه آی.دی.ام(این نرم افزاره محدودیتشون واسه نرم افزارهای مدیریت دانلود نوشته شده) انشاالله که بتونید حال شاتل رو بگیرید...بلکه مجبورش کنید سرعتها رو حقیقی کنه تا نتونه تبلیغات کاذب کنه
اینم دلیل که اینکه اولا محدود میکنن دوما نرم افزاریه...سوما...بازم کور خوندن
بعد اون دوره تمدید نکردم...از مخابرات گرفتم...الانم حقیقا لینکی ندارم واسه دنلود..مگه چیز جدیدی منتشر بشه..شاتل در مقابل مخابرات باید بره جلو
شاتل واقعا دزده..بچه ها دانلود کنید...یه مو از خرس کندنم غنیمت هست

یه بار شبانه و روزانه منو باهم محدود کرده بودن روی 6 7 کیلو بایت :2: زنگ زدم محدودیت روزانمو برداشتن

اره منم الان مخابراتم راضیم واقعا

mhv_kntu
06-02-2012, 20:40
عجب پست خنده داری
اصلا منظور رو از دستی متوجه نشدی
دستی منظورشون همون اتومات با نرم افزار هست !!
با دست نمیان جلوی صفر و یک ها رو نمی گیرن که

چیزی دارن یعنی چی ؟؟
من بهت میگم !
یک نرم افزار مربوط به کنترل سرور مثل isa server
با هم شیر نمی کنن برای ده هزارمین بار (تو کله بعضی ها که عمرا نمیره) برای user پرمصرف شرایط تعیین می کنن رو نرم افزار
شامل اون شرایط شی نرم افزارشون او یوزر رو محدودیتی که براش تعیین شده اعمال می کنه که 99% تعیین حداکثر سرعت روی یک سرعت خاص هست مثلا 5 یا 7 یا 16 کیلوبایت .

fanoostalaei
06-02-2012, 21:20
اقا من اصلا نمیتونم انلاین بزنم
پینگ هر 1 دقیقه عوض میشه اصلا ثابت نیست
عجیب تر از اینکه با ای پی خودم 7 میلی ثانیه تایم میده :18:
دوستان برای شما هم همینجوریه؟

---------- Post added at 09:20 PM ---------- Previous post was at 09:16 PM ----------

pooyan110
06-02-2012, 21:38
من آرت 4 دارم ... الان رفتم تو سایت میبینم ترافیک رایگان شبانه رو برداشتن ... کسی میدونه چرا ؟؟؟ آیا پنج شنبه و جمعه ها هم رایگان بود رو برداشتن ؟؟؟

Arrowtic
06-02-2012, 21:55
میگم دوستان میدونید برا 22 بهمن گیگ هدیه میدن یا نه؟!

urcu
06-02-2012, 22:11
میگم دوستان میدونید برا 22 بهمن گیگ هدیه میدن یا نه؟!

گیگ را نمیدونم ولی هر ساله افت سرعت هدیه میدن در این روز.دی:

uuuyrt
06-02-2012, 23:14
سرعت چنده؟

ghahremanimehdi
06-02-2012, 23:26
ای بابا من به امید طرح 3 گیگ بخر 6 گیگ ببر بودم که خبری نشد فکر کنم کفگیر اینا هم به دلیل مشکلات اقتصادی خورده ته دیگ.

fanoos_talaei
06-02-2012, 23:58
ولی برای من میل زدن که 3 گیگ رو میدن که!!!!

fanoos_talaei
07-02-2012, 00:08

ma_hasti
07-02-2012, 09:00
بچه ها آرت که فقط جمعه ها مگه رایگان نیستش؟ این دوستمون چی میگه برداشتن !؟:18: آرت که شب ها رایگان نیست ؟هست؟اگه هست که سر این پسر عموم کلاه رفته تا زانو :27:
با این قضیه موافقم که افت سرعت در شب ها روی سرویس های آرت و اکو آفیس هم اثر داره راست می گن بابا....
ببینید من تا الان استفاده ای آنچنان نداشتم سرعت در شب ها 3تا5 است با پشتیبانی صحبت کردم مگه نه محدود شدی نه افت سرعت آخه پس این سرعت از تو کشو ی من در میادش از سرعت سرویس دیگه پس چرا انقد پایینه!
یبار با دادوبیداد با پشتیبانی صحبت کردم گفت هرکسی که پرمصرف هست با 9نفر عین خودش شیر میشه خوب پس من با کی شیر شدم من که پر مصرف نیستم پس کی داره حق من و می خوره :19:

m.b.z
07-02-2012, 09:14
بچه ها آرت که فقط جمعه ها مگه رایگان نیستش؟ این دوستمون چی میگه برداشتن !؟:18: آرت که شب ها رایگان نیست ؟هست؟اگه هست که سر این پسر عموم کلاه رفته تا زانو :27:
با این قضیه موافقم که افت سرعت در شب ها روی سرویس های آرت و اکو آفیس هم اثر داره راست می گن بابا....
ببینید من تا الان استفاده ای آنچنان نداشتم سرعت در شب ها 3تا5 است با پشتیبانی صحبت کردم مگه نه محدود شدی نه افت سرعت آخه پس این سرعت از تو کشو ی من در میادش از سرعت سرویس دیگه پس چرا انقد پایینه!
یبار با دادوبیداد با پشتیبانی صحبت کردم گفت هرکسی که پرمصرف هست با 9نفر عین خودش شیر میشه خوب پس من با کی شیر شدم من که پر مصرف نیستم پس کی داره حق من و می خوره :19:
سلام
آره پنجشنبه ها و جمه ها و از ساعت 1 تا 7 صبح رایگان بود ولی با این
اوصاف مثل اینکه دیگه نیست. البته اون قسمتی که درصد دانلود رو هم نشون
میداد برداشتن.
ببینیم چی میشه و اگه درست نشه ...خداحافظ شاتل!!!!

ma_hasti
07-02-2012, 09:15
Nih@sh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واقعا دمت گرم این روشت خوبه البته 3تا6 بازم ممنون تا حدودی گره از مشکل منم برداشت :11:
آقای اپسیلون

ی سوال شاتل اگر بالای 128 بفرشه سودش بیشتر نیست تا 128 چون اونا هزینه ش بیشتر سرعتش بیشتر هم مشترگین راضی میشن هم سودش بیشتر چرا میگی شاتل از قصد 128 می فروشه من نفهمیدم

m.b.z
07-02-2012, 09:21
سلام
نه پنجشنبه ها و جمعه ها و ساعت 1 تا 7 صبح رایگان بود.
البته اون قسمتی که درصد حجم باقی مانده رو هم که میزد حذف کردن.
تا ببینیم چی میشه. اگه که درست نشد خداحافظ...شاتل!!!

BursT
07-02-2012, 10:47
دوست من قبلا سرویس اکو داشت و چون محدودش میکردن به سختی میتونست پیج باز کنه ولی الان سرویس افیس هست و مشکلی نداره چون دیگه شبانه رایگانی در کار نیست که محدود بشه!
خب ایشون زیاد دانلود می کرده سر همین محدود شده....سرویس اکوآفیس در شب به دلیل دانلود زیاد بقیه ی کاربرا داغون می شه:)
اون جمله آخرم خیلی جالب بود!:31:آخرش نفهمیدم dedicated هست یا share

اینکه شرکت شاتل وقتی شما می خواهید ازشون اکانت بخرید به شما روز اول میگه که اینقدر حق اشتراک شما میشه برای هرگیگ و... و اینکه شما میتونی از ساعت 1 تا 8 صبح دانلود مجانی بکنی و هیچی در مورد محدودیت نمیگه به نظر شما اقایونی که پاچه خواری شاتل رو میکنید میتونم بپرسم اگر شاتل روز اول به من و امثال من که فقط شاتل (شالاتان) و شرکتهای دیگه رو برای دانلود مجانی می خواهیم اگر روز اول بگه که شما اگر دانلودتون بیشتر از اندازه باشه محدود میشید به نظر شما کسی میرفت اکانت بگیره حداقل مطمعآ باشید 95% درصد از افراد فقط برای دانلود مجانی میان و اکانت میخرند
دوست من اولا آرامش خودتو حفظ کن
دوما شما اگه اون قرارداد ترکمنچایی که بهت دادن امضا کنی می خوندی می دیدی که نوشتن سرعت ها حداکثر هست.
شاتل هنوز هم در شب ها به شما دانلود رایگان می ده فقط سرعتش رو با برنامه کم می کنه.
حالا شما فکر می کنی وضعیت بقیه ISP ها خیلی خوبه؟توصیه می کنم یه سر به تاپیک پارس آنلاین و صبانت بزنی:31:
آمار کیلویی هم خواهشا از خودتون درنیارین

در مورد اون افرادی که هی پاچه خواری شاتل رو میکنند و بی منطق میگن که یکسری افراد نباید زیاد دانلود کنند که ما که نمی خواهیم دانلود کنیم سرعتمون بیاد پایین باید بهتون بگم این مشکل من و شما نیست این مشکل شاتل هست که باید طوری پهنای باند و قدرت سرورهاشو بالا ببره که مشکلی برای افرادی که دانلود زیاد میکنند پیش نیاد
این حرفی که ما میزنیم کجاش بی منطقه؟
عزیز من پهنای باند نمی دن به شرکت های PAP...متوجه می شی؟
نمی فروشن!همین چند وقت پیش بود که پیشگامان به دلیل اینکه اجازه نمی دادند پهنای باندی که وارد کشور می کرد رو استفاده کنه پهنای باندشو به افغانستان فروخت
حالا چون پهنای باند نمی دن شاتل کاربرانی که واقعا بی مورد دانلود می کنند رو محدود کنه

در اخر شماهایی که اینقدر پاچه خواری میکنید من با تقریبآ تمام کارشناسانشون چه به صورت آنلاین و چه تلفنی بحث کردم در مورد محدود کردن کاربران ولی اینقدر بی سواد هستند که نتونستند من رو متقاعد کنند که چرا روز اول به کاربران خودتون نمیگید که محدود میشید در جواب من فقط میگن که ما محدودیت نداریم و این چرت و پرتها
عزیز من اونا سوادشون خیلی هم خوبه!فقط اگه به شما بگن که ما عمدا شما رو محدود کردیم اونوقت می تونی از دستشون شکایت کنی:31:

اصلا توی همون صفحه ویکیپدیا یک دوست عزیزی یک حساب سرانگشتی کردند بر اساس محاسبات ایشون دیدیم برای سرویسهای 128 مصوب سازمان (که الان هم شرکت شاتل فقط و فقط 128 میده و حتی به دانشجوها هم بالاتر از این نمیده)، چیزی در حدود 150% سود داره برای شرکت ارایه کننده. (محاسباتشون رو توی صفحه بحث کاربری من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fwiki%2F%25D8%25A8%25D8%25AD%25D8%25AB_%25DA%25A9% 25D8%25A7%25D8%25B1%25D8%25A8%25D8%25B1%3A3psi10n% 23.D8.B4.D8.A7.D8.AA.D9.84) توی ویکیپدیا گذاشتند)
محاسباتتون اشتباس!
یه فردی برای اینکه ثابت کنه با این قیمت ها ISP ها ضرر می کنند با این فرض که همه ی شرایط به نفع ISP ها باشه اومده و حساب کتاب کرده و گفته ISP ها ضرر می کنند.بعد شما اومدی از حساب کتاب این فرد استفاده کردی و فقط با تغییر دادن سرعت کاربران گفتی 150% سود می کنند....

شما از شاتل انتقام نگرفتی...از هم وطن هات که از شاتل سرویس گرفتن انتقام گرفتی:31:

من آرت 4 دارم ... الان رفتم تو سایت میبینم ترافیک رایگان شبانه رو برداشتن ... کسی میدونه چرا ؟؟؟ آیا پنج شنبه و جمعه ها هم رایگان بود رو برداشتن ؟؟؟

پنجشنبه جمعه ها خیلی وقته که رایگان نیست:31:

urcu
07-02-2012, 11:14
خب ایشون زیاد دانلود می کرده سر همین محدود شده....سرویس اکوآفیس در شب به دلیل دانلود زیاد بقیه ی کاربرا داغون می شه:)
اون جمله آخرم خیلی جالب بود!:31:آخرش نفهمیدم dedicated هست یا share

موضوع اینه که شما میگی سرویس های اکو افیس هم شبانه افت سرعت دارن ولی من میگم دوستم تغییر سرویس داده به افیس افت سرعت نداره

یک سرویس dedicated را بین 10 کاربر به اشتراک میگذارن دیگه

Lady parisa
07-02-2012, 11:45
مشترک گرامی (***********): علاقه مندیم به اطلاع برسانیم به علت انجام برخی تغییرات فنی، سرویس ADSL2+ شما در تاريخ 20/11/90 از ساعت 00:00 بامداد به مدت 2 ساعت دچار اختلال خواهد شد. از صبوری شما تا پایان پذیرفتن اختلال سپاسگزاریم.
گروه شرکت های شاتل

این ایمیل شده بود براااااااااااااااااام

moz
07-02-2012, 11:46
بکشید بیرون بابا
من دیگه حوصله این مسخره بازی ها رو نداشتم
رفتم شرکت و فرم جمع آوری رو امضا کردم و خلاااااص

star2009
07-02-2012, 17:07
بابا این شاتل پس کی میخواد هدیه بده من اکانتم داره تموم میشه

majid_3ma
07-02-2012, 17:51
یه بار شبانه و روزانه منو باهم محدود کرده بودن روی 6 7 کیلو بایت :2: زنگ زدم محدودیت روزانمو برداشتن

اره منم الان مخابراتم راضیم واقعا
اولین نفری هستید که میگید از مخابرات راضیم:)
شما همون بهتره به یه ماشین زنگ بزنید تا انسان
من ماهی 220 هزار تومن دارم هزینه میکنم چون از پشتیبانیش مطمئن هستم که هر موقع از شبانه روز زنگ زدم بهم یکی هست جواب بده.
من از هر سرویس دهنده ای که تو ایران هست سرویس داشتم که آخر سر به اینجا رسیدم

---------- Post added at 05:49 PM ---------- Previous post was at 05:47 PM ----------

من قبلا سرویس اکو 512 داشتم خودم که شبا که کار میکردم دهنم صاف میشد. هیچ دانلودی هم نداشتم ولی الان دوستام که تو محلمون سرویس 512 دارند هیچ مشکلی ندارند.

---------- Post added at 05:51 PM ---------- Previous post was at 05:49 PM ----------

من یک سوالی از اون افرادی دارم که پاچه خواری شاتل دزد رو میکنند

اینکه شرکت شاتل وقتی شما می خواهید ازشون اکانت بخرید به شما روز اول میگه که اینقدر حق اشتراک شما میشه برای هرگیگ و... و اینکه شما میتونی از ساعت 1 تا 8 صبح دانلود مجانی بکنی و هیچی در مورد محدودیت نمیگه به نظر شما اقایونی که پاچه خواری شاتل رو میکنید میتونم بپرسم اگر شاتل روز اول به من و امثال من که فقط شاتل (شالاتان) و شرکتهای دیگه رو برای دانلود مجانی می خواهیم اگر روز اول بگه که شما اگر دانلودتون بیشتر از اندازه باشه محدود میشید به نظر شما کسی میرفت اکانت بگیره حداقل مطمعآ باشید 95% درصد از افراد فقط برای دانلود مجانی میان و اکانت میخرند

در مورد اون افرادی که هی پاچه خواری شاتل رو میکنند و بی منطق میگن که یکسری افراد نباید زیاد دانلود کنند که ما که نمی خواهیم دانلود کنیم سرعتمون بیاد پایین باید بهتون بگم این مشکل من و شما نیست این مشکل شاتل هست که باید طوری پهنای باند و قدرت سرورهاشو بالا ببره که مشکلی برای افرادی که دانلود زیاد میکنند پیش نیاد

ساده بگم وقتی شرکت شالاتانی مثل شاتل میدونه ظرفیتش برای افرادی که دانلود زیاد دارند کم هست اولآ نباید کاربر جدید بگیره و اگر از روی نامردی و برای سود زیادتر می خواد بگیره حداقل روز اول ثبت نام کاربران باید وظیفه انسانیشون رو اجرا کنه و بگه که اگر شما دانلود زیاد داشته باشید محدود میشید

در اخر شماهایی که اینقدر پاچه خواری میکنید من با تقریبآ تمام کارشناسانشون چه به صورت آنلاین و چه تلفنی بحث کردم در مورد محدود کردن کاربران ولی اینقدر بی سواد هستند که نتونستند من رو متقاعد کنند که چرا روز اول به کاربران خودتون نمیگید که محدود میشید در جواب من فقط میگن که ما محدودیت نداریم و این چرت و پرتها

جالبه خود شرکت دروغوی شاتل میگه که ما محدودیت نداریم اونوقت دوستان پاچه خوار شاتل میان اینجا میگن که شرکت حق داره محدود کنه خدا رو شکر که شماها کاره ای نشدید هرچند ممکنه که از همون کارکنان شاتل هستید به اسم کاربر اومدید اینجا ولی اینجا هم نمیتونید من رو متقاعد کنید که چرا باید یک شرکت بیش از ظرفیت خودش بگیره که بعد کاربرانش رو محدود کنه
نمی دونم شما چقدر اطلاع دارید از قوانین تنظیم مقررات اگه اون چیزی که تنظیم مقررات قانون اعلام کرده همه بخوان ازش پیروی کنند سرویس دیگه قابل استفاده نیست و همیشه هر ساعت مثل ساعات رایگان میشه

urcu
07-02-2012, 17:51
اولین نفری هستید که میگید از مخابرات راضیم:)
شما همون بهتره به یه ماشین زنگ بزنید تا انسان
من ماهی 220 هزار تومن دارم هزینه میکنم چون از پشتیبانیش مطمئن هستم که هر موقع از شبانه روز زنگ زدم بهم یکی هست جواب بده.
من از هر سرویس دهنده ای که تو ایران هست سرویس داشتم که آخر سر به اینجا رسیدم

نه خیر
چندتا پست قبل از من هم گفته که از مخابرات داره و راضی هست:31::27::21:

من 128 دارم شبی 1.5گیگ راحت هم دانلود میکنم روزانه ام هم 3مگ بستن

وقتی افت سرعت از طرف مخابرات باشه پشتیبانی میخواد چیکار کنه برای شما؟!

منم چندین سرویس دهنده امتحان کردم دزدتر از شاتل ندیدم!

mortezzkhan
07-02-2012, 17:57
گیگ را نمیدونم ولی هر ساله افت سرعت هدیه میدن در این روز.دی:

ما که افت سرعتی ندیدیم ، اگرم تو این روزا بوده سراسری بوده :5:

دوست عزیز Dedicate رو داخل دیکشنری سرچ کن به معنی اختصاصی هستش ، این جمله ی شما که میگی یک سرویس dedicated را بین 10 کاربر به اشتراک میگذارن !!! :18:
مثل این می مونه که بگی روزا هوا تاریکه دیگه :31:

کمی تحقیق کنید ، بعد در مورد موضوعی بحث کنید :19:

mortezzkhan
07-02-2012, 18:14
عجب پست خنده داری
اصلا منظور رو از دستی متوجه نشدی
دستی منظورشون همون اتومات با نرم افزار هست !!
با دست نمیان جلوی صفر و یک ها رو نمی گیرن که

چیزی دارن یعنی چی ؟؟
من بهت میگم !
یک نرم افزار مربوط به کنترل سرور مثل isa server
با هم شیر نمی کنن برای ده هزارمین بار (تو کله بعضی ها که عمرا نمیره) برای user پرمصرف شرایط تعیین می کنن رو نرم افزار
شامل اون شرایط شی نرم افزارشون او یوزر رو محدودیتی که براش تعیین شده اعمال می کنه که 99% تعیین حداکثر سرعت روی یک سرعت خاص هست مثلا 5 یا 7 یا 16 کیلوبایت .

واقعا فکر می کنی نرم افزاری مثل ISA می تونه تو WAN کاربرد داشته باشه؟؟ :18:
اگه بحث یه شبکه کوچیک بود شاید ولی وقتی بحث شبکه ای به این بزرگی با این همه کاربر میشه دیگه از حیطه نرم افزار خارجه :46:

BursT
07-02-2012, 18:16
اون پهنای باند هست که به اشتراک می گذارند
اون مشکل رو هم من و هم بقیه داشتیم
طبق حرف خودتون دوستتون زمانی اکوافیس گرفته که طرح اجرا شده.خب معلومه اون زمان مشکل ترافیک نداشتین دیگه:31:
دقیقا من این حسو دارم که شماها اصلا دنبال کمک کردن به افرادی که دنبال یک ISP خوب می گردند نیستین و فقط فکر انتقام از شاتلین
دست بردارین.اگه هم می خواین انتقام بگیرین برین از عاملین اصلی محدودیت اینترنت ها انتقام بگیرین نه شاتل که یه شرکت خصوصی صرفا سودجو هست

در اخر خدا به داد ما ملت برسه که امثال شماها پشتیبان شاتل هستید
خدمت شما و اون کسی که ازتون تشکر کرده به فارسی گفتم که من پشتیبان نیستم:31:
دست از بچگی بردارین و غیر از خودتون بقیه رو هم ببینید

نمی دونم شما چقدر اطلاع دارید از قوانین تنظیم مقررات اگه اون چیزی که تنظیم مقررات قانون اعلام کرده همه بخوان ازش پیروی کنند سرویس دیگه قابل استفاده نیست و همیشه هر ساعت مثل ساعات رایگان میشه
من این حرفو یک ماه تمام به افرادی که از طرح نامحدود ها حمایت می کردن می گفتم به خرجشون نمی رفت!

منم چندین سرویس دهنده امتحان کردم دزدتر از شاتل ندیدم!
آخه مرد مومن شاتل اگه دزد بود نمیومد در زمان شبانه مشترکین آرت رو به سرعت قرارداد محدود کنه تا مشترکین اکو بتونن سرعت دانلود خوبی داشته باشن:31:

Babak
07-02-2012, 18:58
دوستان
تاپیک دوباره داره پر میشه از تندی و پرخاش. پی سی ورد مکان خالی کردن عصبانیت نیست. اینجا فقط محیطیه برای بحث و گفتگو و تبادل نظر.
هر کس حق داره نظر خودش رو ارائه بده و هیچ کس حق نداره ممانعت کنه از این موضوع. به هر روشی. تهمت ، اهانت و ...
تذکر میدم که به هر شکل رویه اهانت های اخیر ادامه پیدا کنه و جو تاپیک به حاشیه کشیده بشه با اون افرادی که این رویه رو اساس فعالیت خودشون قرار دارن در انجمن قطعا برخورد خواهیم کرد.

تا تاپیک به آنچه که باید تبدیل بشه. محیط گفتگو. نه دعوا و پرخاش و تندی.

تاپپیک رو به مدت 24 ساعت میبندم تا همه در جریان قرار بگیرن.

urcu
08-02-2012, 19:24
دوست عزیز Dedicate رو داخل دیکشنری سرچ کن به معنی اختصاصی هستش ، این جمله ی شما که میگی یک سرویس dedicated را بین 10 کاربر به اشتراک میگذارن !!! :18:
مثل این می مونه که بگی روزا هوا تاریکه دیگه :31:

کمی تحقیق کنید ، بعد در مورد موضوعی بحث کنید :19:

اون پهنای باند هست که به اشتراک می گذارند

آخه مرد مومن شاتل اگه دزد بود نمیومد در زمان شبانه مشترکین آرت رو به سرعت قرارداد محدود کنه تا مشترکین اکو بتونن سرعت دانلود خوبی داشته باشن:31:

منظورم همون پهنای باند بوده زبونم نچرخید:31:

خوب اینم مجبور شدن وگرنه داد همه در میومد

tp-link
08-02-2012, 19:46
یه سوال داشتم لطفا یکی جواب بده

وقتی پسوردتون رو از سایت شاتل عوض میکنین آیا شاتل به شما اس ام اس میده

که پسوردتون عوض شده؟

mortezzkhan
08-02-2012, 19:51
یه سوال داشتم لطفا یکی جواب بده

وقتی پسوردتون رو از سایت شاتل عوض میکنین آیا شاتل به شما اس ام اس میده

که پسوردتون عوض شده؟

SMS نمیده ،اگه تو صفحه کاربریت ریست کنی که هیچی ولی اگه تو همون صفحه اول ریست کنی یه ایمیل میزنه پسورد جدید و بهت میده

saeedsensor
09-02-2012, 01:38
من سرویس ART1 دارم سرعتم تو روزو شب شده 15 ، کسی میتونه راهنماییم کنههههههه

urcu
09-02-2012, 02:00

سرعتتون برای art1 کاملا عادی و قانونی هست دوست عزیز

morteza.1975
09-02-2012, 04:28

اینو خوب اومدی مردم از خنده

ariobarzan60
09-02-2012, 06:06
سرویس من 512 اکو هست و در اکثر موارد عمرا سرعتم به 64 برسه.خط ما رو هم رو 2 مگ نبستن و به قول خودشون حقیقیش کردن که طبیعتا هیچ اعتراضی هم نمیتونیم بکنیم!
دوستانی که سرشون تو حسابه و زیر و بم این شاتل رو میدونن یه لطفی بکنن به ما بگن ما برای اینکه محدود نشیم شبی چقدر میتونیم دانلود کنیم یا بهتر بگم چند شب در هفته و در چه ساعاتی؟ اصلا از تورنت میشه دان کرد یا نه؟
من تو این دوره میخوام خودمو کلللللن با قوانین دوستان شاتلی هماهنگ کنم.میخوام دانلودم رو مدیریت کنم!!!
خواهشا اگر از دوستان کسی از این موارد اگاهی داره به ما هم اطلاع بده تا ما آخر این دوره بدونیم با خودمون و شاتل چند چندیم!

مدارکشم موجوده ::31:

.................................................. ..........................

ma_hasti
09-02-2012, 08:50
سرعتتون برای art1 کاملا عادی و قانونی هست دوست عزیز و طبق ضریب شیرینگ 1 به 10 شما و 9تن از دوستان عزیز در حال استفاده از اینترنت هستید بهتر است دستگاه را خاموش و بخواب ناز بفرمایید و هیچ وقت شب ها از سرویس خود استفاده نفرمایید:31:
جالب بود یا چت آنلاین با شاتل افتادم :31:

urcu
09-02-2012, 09:23
سرویس من 512 اکو هست و در اکثر موارد عمرا سرعتم به 64 برسه.خط ما رو هم رو 2 مگ نبستن و به قول خودشون حقیقیش کردن که طبیعتا هیچ اعتراضی هم نمیتونیم بکنیم!
دوستانی که سرشون تو حسابه و زیر و بم این شاتل رو میدونن یه لطفی بکنن به ما بگن ما برای اینکه محدود نشیم شبی چقدر میتونیم دانلود کنیم یا بهتر بگم چند شب در هفته و در چه ساعاتی؟ اصلا از تورنت میشه دان کرد یا نه؟
من تو این دوره میخوام خودمو کلللللن با قوانین دوستان شاتلی هماهنگ کنم.میخوام دانلودم رو مدیریت کنم!!!
خواهشا اگر از دوستان کسی از این موارد اگاهی داره به ما هم اطلاع بده تا ما آخر این دوره بدونیم با خودمون و شاتل چند چندیم!

مشترک گرامی جناب *******

سرعت شما کاملا عادی و قانونی هست دوست عزیز

شاتل به هیچ عنوان محدودیتی بر روی سرعت شبانه اعمال نخواهد کرد و اگر افت سرعتی در زمان شبانه مشاهده میفرمایید به خاطر شیر بودن سرویس شما هست و اگر تمایل به مصرف زیاد ترافیک دارید می توانید از سرویسهای dedicated استفاده کنید

موفق باشید

khashayar7206
09-02-2012, 10:41
بچه ها من 2 سال شاتل داشتم و الان هم 1 ماهی میشه که پارس آنلاین گرفتم
من موقعی که شاتل داشتم همیشه سرعتم بین 10 الی 20 کیلو بایت در ثانیه بود.
زیاد هم اینترنت قطع و وصل میشد.
خلاصه با اینکه سرویس اینترنتم از شاتل مرکزی کشور (کرج) بود اصلا راضی نبودم.
تا اینکه تصمیم گرفتم شرکتمو عوض کنم.
از چند تا از دوستان پرس و جو کردم
رفتم پارس آنلاین گرفتم
واقعا حرف نداره
همیشه سرعت دانلودم 145 هست.
شبا هم با دانلود منیجر سرعتم حدود 30 الی 40 میشه
سرویس الانم 256 3 ماهه با 6 گیگ ترافیک هست.(قیمت=26000)
سرویس شاتلم هم قبلا 128 3 ماهه با 6 گیگ ترافیک بود.(قیمت=30000)

همیشه سرعتم اینه
تا حالا نشده غیر از این بهم گزارش بده.
البته با سرعت 200 تا هم من دانلود داشتم با دانلود منیجر

بردیا
09-02-2012, 12:28

من یه بار تو ماه مهر محدود شدم ولی توی آبان تقریبا از محدودیت درومدم و ازون موقع به بعد هم خدا رو شکر گیرشون نیفتادم
از اول بهمن تا حالا چک کردم 14گیگ دانلود شبانه داشتم طی این 20روز
به طور متوسط بخوام بگم بین هر 3تا5روزی که میزارم دانلود و بیشتر از شبی یه گیگ میشه تقریبا 2شب رو خاموش میکنم یا مصرفم فقط در حدود 40-50مگ وبگردیه و بعد خاموش میکنم.
ماه دی رو هم چون فاز فاز امتحانات بودش کلا زیاد دانلود نداشتم که بخوام مصرفمو توضیح بدم.
الانم طبق برنامه ای که دارم جمعه و شنبه دانلودی نمیزارم.

BursT
09-02-2012, 13:00
شما بیش از حد دانلود داشتی برای همین سرعتتو اوردن پایین
این وضعیت ممکنه تا یک ماه طول بکشه:46:

rmb_ali
09-02-2012, 15:29
بالاخره خودمو از شر شاتل رها کردم و سرویسم قطع شد
حالا یه شرکت دیگه رو دارم انتخاب میکنم که بعد از وصل شدن گزارش مقایسه رو خواهم گفت که ناگفته پیداست چیست

porya_spy
09-02-2012, 17:03
اقا همون طور که میدونید درصد مصرف دوره سرویس های آرت رو برداشتن . حالا چطوری حساب کنم ؟! چند گیگ مصرف کنم که محدود نشم ؟ :41: به پشیتبانی میگم اول که نمیدونست بعدش میگه خودتون با آزمون و خطا بدست بیارید :13::19:

saeedsensor
09-02-2012, 17:34

یعنی یه ساله غیر عادی بوده الان یه دفه عادی شدهههه !!!!

saeedsensor
09-02-2012, 17:40
شما بیش از حد دانلود داشتی برای همین سرعتتو اوردن پایین
این وضعیت ممکنه تا یک ماه طول بکشه:46:

دوست عزیز از پشتیبانی پرسیدم گفتن سرویس شما شامل قانون fair use policy نمیشه

saeedsensor
09-02-2012, 17:51
سرعتتون برای art1 کاملا عادی و قانونی هست دوست عزیز و طبق ضریب شیرینگ 1 به 10 شما و 9تن از دوستان عزیز در حال استفاده از اینترنت هستید بهتر است دستگاه را خاموش و بخواب ناز بفرمایید و هیچ وقت شب ها از سرویس خود استفاده نفرمایید:31:

من یاد چت آنلاین افتادم ، حرف شما درسته ولی من تو روز هم همین مشکل رو دارم ، و تو این یه ساله که این سرویسو دارم در این حد داغون نشده بود ته افت سرعت تا 40 بوده ولی الان 15 :41::41:

porya_spy
09-02-2012, 19:31
از دوستان سر زبون دار کسی نمیتونه از پشتیبانی بپرسه برای آرت 1 چند گیگ باید دانلود کرد که محدود نشم ؟! :31: ما که هر چی گفتیم گفت با آزمون و خطا بدست بیار :27:

saeedsensor
09-02-2012, 20:33
از دوستان سر زبون دار کسی نمیتونه از پشتیبانی بپرسه برای آرت 1 چند گیگ باید دانلود کرد که محدود نشم ؟! :31: ما که هر چی گفتیم گفت با آزمون و خطا بدست بیار :27:

دیشب پرسیدم گفتن سرویس آرت 1 مشمول قانون fair use policy نمیشه :44:

Sub007
09-02-2012, 20:33

حدود ۱۵-۱۶ گیگ باید دانلود داشته باشین تا انشاالله محدودیت یقه شما رو نگیره:31:

دیشب پرسیدم گفتن سرویس آرت 1 مشمول قانون fair use policy نمیشه :44:

دوست عزیز طرح fup همه سیستمهای آرت رو مورد عنایت قرار میده.:31:

Arrowtic
09-02-2012, 20:51
دوستان اینم پینگ من.الآن جاهای دیگه بهترن از این یا نه؟
128 شاتل سرویس اقتصادی 3 ماه 6 گیگ

porya_spy
09-02-2012, 20:55
حدود ۱۵-۱۶ گیگ باید دانلود داشته باشین تا انشاالله محدودیت یقه شما رو نگیره:31:

دوست عزیز اینو طبق تجربه خودتون گفتید یا سوال کردید !؟ اخه جدیدا که اون درصد مصرف دوره برداشتن ممکنه کمتر یا بیشتر شده باشه . چون خودمم حدسم روی 15-16 گیگ بود :31::40: به هر حال ممنونم :11:

moderntalk
09-02-2012, 22:32
h,k
اون یک سال را لطف کردن در حق شما...:31:

11گیگ که خوبه کاربراهایی هستند که خواب 11گیگ را هم نمی بینند
سرویستون عادیه:31:

دوست گلم تازه از اون 11 گیگ هم فک کنم 5 گیگش به خاطر این بود که 2 روز سرعت رو بردن رو 100 .:18: .
دوباره برگشت سرعت .
من تازه این هفته زیاد برا دانلود نذاشته بودم . اصلا فرضا هم گذاشته باشم . سرعت حداقل باید طبق قرار داد 16 باشه .
این تازه حداقل سرعته :19:
اون موقع این به اصطلاح شرکت سرعتش به زور به 11-12 می رسه .

pooyan110
09-02-2012, 23:13
من تا چند روز پیش از شاتل ناراضی بودم ولی الان راضیم :دی
الان سرعتم از 100 پایین نمیاد ... در ضمن آرت 3 دارم ... و تو این دوره ام تا حالا حدود 50 گیگ مصرف کردم ... به غیر از ساعات رایگان که حساب نمیشه ... فکر کنم از دستشون در رفتم

Sub007
09-02-2012, 23:47
دوست عزیز اینو طبق تجربه خودتون گفتید یا سوال کردید !؟ اخه جدیدا که اون درصد مصرف دوره برداشتن ممکنه کمتر یا بیشتر شده باشه . چون خودمم حدسم روی 15-16 گیگ بود :31::40: به هر حال ممنونم :11:

نه من خودم تجربه استفاده از سیستم آرت رو نداشتم.اما حدود ۲-۳ هفته پیش از یکی از دوستان که نماینده شاتل هستند سوال کردم.بهم اینطوری گفت.
حالا اگه توی این ۲-۳ هفته درصد مصرف دوره رو برداشتند بگین که من باز هم سوال کنم.:20:

porya_spy
09-02-2012, 23:52
نه من خودم تجربه استفاده از سیستم آرت رو نداشتم.اما حدود ۲-۳ هفته پیش از یکی از دوستان که نماینده شاتل هستند سوال کردم.بهم اینطوری گفت.
حالا اگه توی این ۲-۳ هفته درصد مصرف دوره رو برداشتند بگین که من باز هم سوال کنم.:20:
ممنون میشم سوال کنید . چون الان که درصد برداشتن فکر کنم قضیه فرق کرده ‏!‏

morteza.1975
10-02-2012, 00:37
رفتم پارس آنلاین گرفتم
واقعا حرف نداره

همیشه سرعتم اینه

اقا من با اینکه یکی از مخالفان سرسخت شاتل هستم ولی این نکته رو بگم که از حق نگذشته باشیم من اول 128eco داشتم و سرعتم چه شب و چه روز 18 بود که بعد 256 گرفتم سرعتم همیشه چه شب و چه روز روی 34 بود و بعد هم رفتم و 512 گرفتم تمام این عوض کردنها برای هرکدووم یک هفته بود البته 256 کمتر بود 3 روز بیشتر نبود ولی شما که میگی شبها سرعتتون روی 30 میره باید بگم فرقی با شاتل نداشته تا به اینجا شاید شاتل بشه گفت تو این زمینه بهتر هم طبق این دیدی که الان میبینم بهتر بوده
ولی اینکه هرشب دانلود میکنید و سرعتتون هم یکسان هست فکر کنم هنوز به جمع محدود شدگان نرسیدید و شاید زمان شرکت پارس انلاین در محدود کردن و اندازه حجم دانلود رایگان متفاوت باشه
در هر حال من که اصلآ از شاتل راضی نیستم و ارزوم اینه که زودتر زمان قراردادم به پایان بسه بدبختی 6 ماهه هم بستم که البته نزدیک به 2 ماهش در حاله رفته

morteza.1975
10-02-2012, 00:44
دوستان این چه نرم افزاری هست که شما تست میکنید من با دانلود منیجر تست میکنم سرعتم رو ولی این نرم افزار چیه که عکسش هست یکم توضیح بدید لطفآ

morteza.1975
10-02-2012, 00:51
مشترک گرامی جناب *******

شاتل به هیچ عنوان محدودیتی بر روی سرعت شبانه اعمال نخواهد کرد و اگر افت سرعتی در زمان شبانه مشاهده میفرمایید به خاطر شیر بودن سرویس شما هست و اگر تمایل به مصرف زیاد ترافیک دارید می توانید از سرویسهای dedicated استفاده کنید

موفق باشید

خیلی باحال بود آخر خندست این نوع جواب دادن واقعآ هم درست میگید این سرعت طبیعی هست

flu
10-02-2012, 00:57
دوستان برای من مسنجر ها مثل اسکایپ - یاهو و جیمیل لود نمیشه هیچ
اوبونتو با مرکز دانلودش ارتباط نداره
فروم گاهی فیلتر و یا گاهی اصلا لود نمیشه
هاستهای خارجی خیلی مشکل لود میشن

majid_3ma
10-02-2012, 05:47
دوستان این چه نرم افزاری هست که شما تست میکنید من با دانلود منیجر تست میکنم سرعتم رو ولی این نرم افزار چیه که عکسش هست یکم توضیح بدید لطفآ

دوست عزیز نرم افزار نیست سایت Speedtest.net هستش

majid_3ma
10-02-2012, 05:55
رفتم پارس آنلاین گرفتم
واقعا حرف نداره

همیشه سرعتم اینه

شما اون قسمتی که قرمز شده دقت کن فکر کن 5 نفر دیگه هم روی این سرعتی که به شما رسیده بخوان دانلود بزارن به نظر خودت میتونی بازم دانلود بزارین؟!

اینم از سرویس ارت 1 من :19:
نمی دونم این شرکت خودشو زده به خریت یا مردم و گوش مخملی فرض کرده . ماهی 30 تومان درام می دم تازه سرعتم هم باید دایل اپ باشه .
یه مشت دزد دور هم جمع شدن اسمشو گذاشتن شرکت .:2:
سرعت دانلودم به زور به 12-13 می رسه .
پیجم که قربونش برم . گاهی باز می کنه گاهی باز نمی کنه .
این مشکل و کس دیگه هم داره ؟
من این ماه فک کنم به زور 11 گیگ گرفتم تا الان . قبلا ماهی 18 تا می گرفتم بدون ساعات رایگان .:13:

داداش با سرعت دیال آپ چطوری تونستی 18 گیگ تازه تو روز دانلود کنی به ما هم توضیح میدی؟

یه سوال دیگه از دوستان داشتم تاحالا کسی سرور خارج از ایران داشته که ریموت وصل بشه؟ میخوام نسبت به آشناییشون یه مثالی بزنم

BursT
10-02-2012, 11:39
دوست گلم تازه از اون 11 گیگ هم فک کنم 5 گیگش به خاطر این بود که 2 روز سرعت رو بردن رو 100 .:18: .
دوباره برگشت سرعت .
من تازه این هفته زیاد برا دانلود نذاشته بودم . اصلا فرضا هم گذاشته باشم . سرعت حداقل باید طبق قرار داد 16 باشه .
این تازه حداقل سرعته :19:
اون موقع این به اصطلاح شرکت سرعتش به زور به 11-12 می رسه .
عزیزم با اون قرارداد ترکمنچایی که امضا کردی اجازه دادی که سرعتت بین 1.6 تا 16 کیلوبایت باشه.اگه بیشتر هست بدون که دارند بهت صدقه می دن:31:

khashayar7206
10-02-2012, 12:31
[QUOTE=majid_3ma;6832973]شما اون قسمتی که قرمز شده دقت کن فکر کن 5 نفر دیگه هم روی این سرعتی که به شما رسیده بخوان دانلود بزارن به نظر خودت میتونی بازم دانلود بزارین؟!

یعنی من دارم حق شماها رو می خورم؟
دوست عزیز این سرعت 30 40 سرعت غیر معمول هست
که نباید هم باشه

دیشب داشتم دانلود می کردم
از ساعت 1 تا 2 این سرعت بود

ولی از ساعت 3 به بعد سرعت خوب شد

رفت بالای 100

دیشب هم 1.2 گیگ دانلود داشتم
از ساعت 1 تا 6

......
بالای 2 گیگ در شب دانلود خواهم داشت

khashayar7206
10-02-2012, 12:40
اقا من با اینکه یکی از مخالفان سرسخت شاتل هستم ولی این نکته رو بگم که از حق نگذشته باشیم من اول 128eco داشتم و سرعتم چه شب و چه روز 18 بود که بعد 256 گرفتم سرعتم همیشه چه شب و چه روز روی 34 بود و بعد هم رفتم و 512 گرفتم تمام این عوض کردنها برای هرکدووم یک هفته بود البته 256 کمتر بود 3 روز بیشتر نبود ولی شما که میگی شبها سرعتتون روی 30 میره باید بگم فرقی با شاتل نداشته تا به اینجا شاید شاتل بشه گفت تو این زمینه بهتر هم طبق این دیدی که الان میبینم بهتر بوده
ولی اینکه هرشب دانلود میکنید و سرعتتون هم یکسان هست فکر کنم هنوز به جمع محدود شدگان نرسیدید و شاید زمان شرکت پارس انلاین در محدود کردن و اندازه حجم دانلود رایگان متفاوت باشه
در هر حال من که اصلآ از شاتل راضی نیستم و ارزوم اینه که زودتر زمان قراردادم به پایان بسه بدبختی 6 ماهه هم بستم که البته نزدیک به 2 ماهش در حاله رفته

دوست عزیز من در مورد ثابت بودن سرعتم بهتون دروغ نگفتم
اون سرعتی که به شما اعلام کردم غیر از ساعات ترافیک رایگان هست
الان هم برم تست اسپید بدم باز هم همون گزارش هست

اصلا باز هم الان تست اسپیدمو برات میزارم

ولی سرعت شبا متغیر هست

از ساعت 1 تا 3 سرعت بین 30 الی 40 هست
از 3 به بعد میره بالا
طوری که دیشب از ساعت 4 به بعد من با سرعت +100 دانلود می کردم

اینم یدونه تست دیگه
بازم میگم این تست برایساعات رایگان ترافیک نبست

mortezzkhan
10-02-2012, 15:20

ART1 سرویس 128 باید همون 15-16 کیلوبایت دانلود کنی ، کمتر از این بود یعنی سرویست شیر شده ، الان سرعتت اندازه سرویسته

مرکزت کجاست ؟ شاید بعضی مرکزارو روی 2MG نبسته باشن
شما شبا همه چی میتونی دانلود کنی ، فقط اگه می خوای سرویست رو شیر نکن باید ببینی ماه قبل چقدر دانلود کردی این ماه کمترش کنی

سرعتش که مناسبه ، اگه شیر شده بود که 2 کیلوبایت می گرفت ، الان 15 می گیره اندازه سرویسشه

والا ما چت آنلاین هم چت کردیم تا به حال به ما نگفتن مودم و خاموش کن برو بخواب ، البته می دونم شما شوخی کردی :31:

مشترک گرامی جناب *******

موفق باشید

خوب اینو که راست میگه ، چرا تو روز سرعتا کم نیست و بالاتر هم هست؟ حتما به خاطر ساعت رایگانه که بعضی از دوستان پهنای باندو می ترکونن و اونا هم مجبورن تا حق بقیه ضایع نشه سرویسشونو شیر کنن :31:

mortezzkhan
10-02-2012, 15:35
بالاخره خودمو از شر شاتل رها کردم و سرویسم قطع شد
حالا یه شرکت دیگه رو دارم انتخاب میکنم که بعد از وصل شدن گزارش مقایسه رو خواهم گفت که ناگفته پیداست چیست
البته این که شما خودتو از شر شاتل رها کرده می تونه کاملا برعکس هم باشه :31: حالا یک ماه روی سرویس جدیدت استفاده کن بعدش ما منتظر اخبار شما هستیم

البته فعلا یه یکی دو هفته ای باید صبر کنی تا خطت رانژه بشه

اقا همون طور که میدونید درصد مصرف دوره سرویس های آرت رو برداشتن . حالا چطوری حساب کنم ؟! چند گیگ مصرف کنم که محدود نشم ؟ :41: به پشیتبانی میگم اول که نمیدونست بعدش میگه خودتون با آزمون و خطا بدست بیارید :13::19:

الان که آرتارو بالاتر آپ کردن ، خیلی سادس شما اول که بالاتر داری دانلود می کنی بعد یه مدت دیدی که داره سرعتت میاد رو سرویس خودت ، بدون وقتشه که مصرفتو کم کنی یه هفته 10 روز کمتر مصرف کن بعدش اندازش میاد دستت

اینم از سرویس ارت 1 من :19:
نمی دونم این شرکت خودشو زده به خریت یا مردم و گوش مخملی فرض کرده . ماهی 30 تومان درام می دم تازه سرعتم هم باید دایل اپ باشه .
یه مشت دزد دور هم جمع شدن اسمشو گذاشتن شرکت .:2:
سرعت دانلودم به زور به 12-13 می رسه .
پیجم که قربونش برم . گاهی باز می کنه گاهی باز نمی کنه .
این مشکل و کس دیگه هم داره ؟
من این ماه فک کنم به زور 11 گیگ گرفتم تا الان . قبلا ماهی 18 تا می گرفتم بدون ساعات رایگان .:13:

اگه با این سرعتی که می گی الان تازه کم شده پس چطوری 11 گیگ دانلود کردی ؟؟! اگه ممکنه برامون حساب کن چطوری با دایال آپ میشه 11 گیگ تو 20 روز دانلود کرد ، مرسی :31:

من یاد چت آنلاین افتادم ، حرف شما درسته ولی من تو روز هم همین مشکل رو دارم ، و تو این یه ساله که این سرویسو دارم در این حد داغون نشده بود ته افت سرعت تا 40 بوده ولی الان 15 :41::41:

40 که بوده داشتن بهت حال میدادن بالاتر دانلود کنی ، الانم اندازه سرویسته ، منتها چون قبلا بالاتر دانلود می کردی الان که داری رو سرعت خودت دانلود می کنی احساس می کنی سرعتت کم شده :46:

mortezzkhan
10-02-2012, 17:51
دوستان اینم پینگ من.الآن جاهای دیگه بهترن از این یا نه؟
128 شاتل سرویس اقتصادی 3 ماه 6 گیگ

با توجه به سرویست الان هم پینگت خوبه هم سرعتت بالاتره :10:

ariobarzan60
10-02-2012, 18:53
ART1
مرکزت کجاست ؟ شاید بعضی مرکزارو روی 2MG نبسته باشن
شما شبا همه چی میتونی دانلود کنی ، فقط اگه می خوای سرویست رو شیر نکن باید ببینی ماه قبل چقدر دانلود کردی این ماه کمترش کنی

دوست عزیز من در طول 30 روز اخیر 5 گیگ دانلود شبانه داشتم!دیگه کمتر از این فکر کنم کلن قیدشو بزنم به صرفه تره!
یعنی اصلا این ده پونزده روز گذشته از ترس محدودیت جرات نکردم شبا دانلود کنم!تو دی ماه سرعت دانلودم از تورنت 4-5 بود!
سقف دانلود رایگان, ماهانه چند گیگه؟

star2009
10-02-2012, 20:53
واسه 22بهمن هدیه میدن؟من 40 مگ دیگه بیشتر ندارم
زنگ زدم قسمت فروش گفتن هنوز به مااطلاعی ندادن،اون موقع که محرم بود هدیه دادن الان که جشنه انگار نه انگار
کارشون برعکسه مضخرفا

oranoos_92
10-02-2012, 21:09
دوستان من دو روزه با گوگل مشكل دارم نه ميره تو گوگل نه تو جيميل شما هم همين مشكل را داريد؟

jackson2010
11-02-2012, 00:15
سلام دوستان
کسانی که از شاتل استفاده میکنند با یاهو میل مشکلی ندارند؟

Babak
11-02-2012, 00:22
سلام دوستان
میل یاهو برای من باز میشه راحت . اما خبری از جی میل نیست.

urcu
11-02-2012, 00:23
سلام دوستان
سلام بر جکسون عزیز
کم پیدایی؟!
کلا پورت 443 رو بستن و نه Gmail کار میکنه و نه یاهو و نه هیچ سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره دیگه
مشکل سراسری هست...

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

میل یاهو برای من باز میشه راحت . اما خبری از جی میل نیست.
مطمئنید؟ عجب برای ما که از صبح به فنا رفته

mahdi7610
11-02-2012, 00:34
سرویس مسنجر و یاهو میل واسه من هم دو روز هست کلا تعطیل شده

تا نریم و مرگ بر امریکا نگیم باز نمی کنن :دی

jackson2010
11-02-2012, 01:06
سلام بر جکسون عزیز
کم پیدایی؟!
کلا پورت 443 رو بستن و نه Gmail کار میکنه و نه یاهو و نه هیچ سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داره دیگه
مشکل سراسری هست...

---------- Post added at 12:23 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

مطمئنید؟ عجب برای ما که از صبح به فنا رفته

سلام داداش
ما هم مثل شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها رو بستند و یاهو و جیمیل کمپلت تعطیله !
در ضمن من یه چند روزی رفته بودیم حبس جات خالی سابقه دار هم شدیم (بن بشده بودم)

majid_3ma
11-02-2012, 05:18
کلا اختلال واسه همه هست من روی مخابرات ، پارس، مبین و ... تست کردم همه اینطورین
کلا اینترنت تو ایران تر مونده ازش

morteza.1975
11-02-2012, 05:33
دوستان این سایت که مخصوص تست سرعت دانلود هست چطوری باید باهاش کار کرد منظورم اینه که وقتی وارد سایت شدم کجا باید برم که سرعت دانلود و... نشون بده من که چیزی پیدا نکردم

jackson2010
11-02-2012, 05:42
دوستان این سایت که مخصوص تست سرعت دانلود هست چطوری باید باهاش کار کرد منظورم اینه که وقتی وارد سایت شدم کجا باید برم که سرعت دانلود و... نشون بده من که چیزی پیدا نکردم

سلام داداش

اول اگر مرورگرت جاواش نصب نیست باید نصبش کنی ( توی گوگل سرچ کنی پیدا میشه)

بعد از نصب جاوای مرورگر
حالا وقتی وارد سایت میشی به صورت اتوماتیک در صفحه سایت یه 100% load رو بهت نشون میده و بعد یه نقشه میاد که روش نوشته begin test
روی یه دایره که داخلش مثلث هست و سبز رنگه کلیک میکنی و یه تست از اینترنتت میگیره
بعد از گرفتن تست روی shear کلیک میکنی ویه عکس از تست برات آپلود میشه که لینکش رو بهت میده
تمام

mhv_kntu
11-02-2012, 09:30
دوست عزیز من در طول 30 روز اخیر 5 گیگ دانلود شبانه داشتم!دیگه کمتر از این فکر کنم کلن قیدشو بزنم به صرفه تره!
یعنی اصلا این ده پونزده روز گذشته از ترس محدودیت جرات نکردم شبا دانلود کنم!تو دی ماه سرعت دانلودم از تورنت 4-5 بود!
سقف دانلود رایگان, ماهانه چند گیگه؟
من یک راه کشف کرده بودم برای رفع محدودیت شبانه تضمینی ! فقط حالت خاص می تونین استفاده کنین !

وقتی قراردادتون تموم شد حداقل 4-5 روز نباید تمدید کنین یا پول بریزین ! بعدش که تمدید کنین مثل یوزر جدید با شما عمل میشه !

منتهی بعدش فهمیدم یک راه ساده تر هم هست که از شر محدودیت شبانه خلاص شد که اونم 100% تضمینی هست اونم سرویس گرفتن از یک شرکت غیر شاتل هست !

پ . ن : امروز 22 بهمن هست و دیگه حالت فوق العاده هست ! کلا هر سایتی که کوچیکترین سیستم امنیتی داره باید بیخیالش شین حتی من نمی تونم تو سرورهای بازی آنلاین لاگین کنم و امکان کانکت شدن و رد شدن از security اونها نیست !

SIMON137
11-02-2012, 10:51
به زور بازو و عبور از موانع مختلف تونستیم از یاهو و جیمیل استفاده کنیم

star2009
11-02-2012, 11:57
خبر خبر

از 24 بهمن تا 4 اسفند ترافیک هدیه داده میشه

هر پکیج 3 گیگی،3 گیگ و هر پکیج 5 گیگی خریداری بشه،5گیگ ترافیک هدیه افزوده میشه:40:

mahdi7610
11-02-2012, 12:21
از 24 بهمن تا 4 بهمن ترافیک هدیه داده میشه

:دی

مطمئنی درست نوشتی ؟

---------- Post added at 12:21 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

حتما باید گیگ بخری تا هدیه بهت بدن . یا ما که هنوز گیگمون تموم نشده هم بهمون هدیه میدن ؟

Ssarshar
11-02-2012, 12:24
خبر خبر

هر پکیج 3 گیگی،3 گیگ و هر پکیج 5 گیگی خریداری بشه،5گیگ ترافیک هدیه افزوده میشه:40:

منبعت کجاست دوست عزیز ؟

تو سایت مای شاتل که چیزی درج نشده !

star2009
11-02-2012, 13:21

مطمئنی درست نوشتی ؟

---------- Post added at 12:21 PM ---------- Previous post was at 12:20 PM ----------

حتما باید گیگ بخری تا هدیه بهت بدن . یا ما که هنوز گیگمون تموم نشده هم بهمون هدیه میدن ؟

بله مطمئنم،شما اگه 3 یا 5 گیگ بخری هدیه بهت تعلق میگیره وگرنه نه
چه داخل اکانتت چیزی باشه یا نباشه

منبعت کجاست دوست عزیز ؟

تو سایت مای شاتل که چیزی درج نشده !

و اما منبعم: زنگ زدم قسمت فروش گفت،توی سایت مای شاتل هنوز درج نشده

ghahremanimehdi
11-02-2012, 13:26
خبر خبر

من منتظر همچین چیزی هستم ولی هیچ اطلاع رسانی در این خصوص نکرده.

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

قبلا که همچین طرحهایی میگذاشت هم اس ام اس میداد هم ایمیل میزد و هم توی مای شاتل صفحه اولش مینوشت ولی فعلا که خبری نیست.

urcu
11-02-2012, 13:42
خبر خبر

مطمئنی درست نوشتی ؟

تا 4 بهمن .دی:

star2009
11-02-2012, 14:41
تا 4 بهمن .دی:

از دست شما با این سوتی گرفتناتون:31:
درستش کردم:46:

farryad
11-02-2012, 18:55
باز منو محدود کردن
حیف نمیشه از ادبیات نامناسب استفاده کرد!

mahdi7610
11-02-2012, 19:34
باز منو محدود کردن
حیف نمیشه از ادبیات نامناسب استفاده کرد!
منا تقریبا یک هفته ای هست محدود کردن .

اما امروز ساعت 7 صبح گفتم بزار با سرعت لاکپشتی حداقل چند فیلم اموزشی دانلود کنم .

اصلا باورم نشد انگار داشتم با سرعت 2 مگ دانلود میکردم :31:

حالا نمیدونم محدودیتم را رفع کردن یا من داشتم خواب میدیدم .

چند روز پیش زنگ زدم به آسیاتک و گفتم میخوام اشتراک بگیرم به خاطر این که شاتل محدودم کرده . اونا هم این موضوع را تائید کردن و گفتن شاتل جدیدا یک لیست سیاه داره و دانلودر ها را می زاره توی لیست سیاه .

گفتش که ما هم احتمالا بعد از یک مدت این کار را بکنیم :27:

tonypb
11-02-2012, 19:39
دوستان برای فسخ و جمع آوری رانژه میشه آنلاین اقدام کرد یا باید برم نمایندگی؟
چه قدر طول میکشه؟
بعدش کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟
چند وقته شدید افتادم رو دور میخوام از شاتل برم.
ممنون.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

K A R I M I
11-02-2012, 21:04
سلام
مگر ساعات رایگان دانلود از 1 تا 8 نیست ؟
پس چرا تو این بازه زمانی از من ترافیک کم کرده ؟
عکس :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afshin-434
11-02-2012, 21:19
سلام

فکر کنم کردنش تا 7:30
چون مال من تا 7:27 دقیقه هیچ مصرف غیر رایگانی نداشته.

hph7
11-02-2012, 21:24
سلام

مثل این که دانلود رایگان شبانه واسه سرعت 1و2 مگ توی تهران قطع شده . از سال دیگه تو شهر های دیگه هم قطع میشه

flu
11-02-2012, 21:34
وقتی قراردادتون تموم شد حداقل 4-5 روز نباید تمدید کنین یا پول بریزین ! بعدش که تمدید کنین مثل یوزر جدید با شما عمل میشه !

به غیر از این باگی که شما گفتید 4 تا یا 5 تا باگ دیگه هست که قبلا تو همین تاپیک گفته بودم
و چون بازهم شاتل گرفتم ولی این بار سرعتم 2 برابره ، پس صبر کنید یه بار دیگه بهتون نشون میدم که چجوری میشه پدر دانلود رو در آورد:31:

mhv_kntu
11-02-2012, 22:21
سلام
عزیز بد تنظیم کردی !
354654 بار این نکته رو گفتیم !
3 دقیقه سرور شاتل جلو هست !

ساعت رایگان شبانه بین 12:57 تا 7:57 هست نه 1 تا 8

همون 2یا 3 دقیقه اضافی که دانلود می کنین چون تو ساعت غیر رایگان هست و همه محدودیت ها برداشته میشه سرعت شما 240-250 میشه در نتییجه چند ده مگ میره تو پاچتون !

ساعت رو برای دانلود اینطوری تنظیم کنین :

12:58 تا 7:56

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

دوستان برای فسخ و جمع آوری رانژه میشه آنلاین اقدام کرد یا باید برم نمایندگی؟
چه قدر طول میکشه؟
بعدش کدوم شرکت رو پیشنهاد میکنید؟
چند وقته شدید افتادم رو دور میخوام از شاتل برم.
ممنون.

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
حتما نمایندگی برو تا کارهات سریعتر پیش بره و مطمئن شن که می خوای فسخ کنی.

mhv_kntu
11-02-2012, 22:26
منا تقریبا یک هفته ای هست محدود کردن .

اما امروز ساعت 7 صبح گفتم بزار با سرعت لاکپشتی حداقل چند فیلم اموزشی دانلود کنم .

اصلا باورم نشد انگار داشتم با سرعت 2 مگ دانلود میکردم :31:

حالا نمیدونم محدودیتم را رفع کردن یا من داشتم خواب میدیدم .

چند روز پیش زنگ زدم به آسیاتک و گفتم میخوام اشتراک بگیرم به خاطر این که شاتل محدودم کرده . اونا هم این موضوع را تائید کردن و گفتن شاتل جدیدا یک لیست سیاه داره و دانلودر ها را می زاره توی لیست سیاه .

گفتش که ما هم احتمالا بعد از یک مدت این کار را بکنیم :27:
این isp ها و کلا ایرونی ها هر چیز بدی هست از رقیبشون یاد می گیرن و اجرا می کنن ! عجب فرهنگ اصیل و با حالی !

میرم نمایندگی شاتل می گم گیگی 5 هزارتومن زیاد نیست ؟ مخابرات گیگی 1600 میده !

بعد می گه مخابرات رو چیکار داری پارس آنلاین فلان قدر میگیره ! ما رو با اونا مقایسه کن پس ما خوب می گیریم !

جای دیگه مثل خودروسازی ! سایپا فلان قطعات رو از ماشینش کم می کنه و قیمت رو هم بالا میبره ! رقیبش هم جا نمونه همون کارها رو می کنه !

دیوونه خونست اینجا !

afshin-434
11-02-2012, 22:30
عزیز بد تنظیم کردی !
354654 بار این نکته رو گفتیم !
3 دقیقه سرور شاتل جلو هست !

ساعت رایگان شبانه بین 12:57 تا 7:57 هست نه 1 تا 8

همون 2یا 3 دقیقه اضافی که دانلود می کنین چون تو ساعت غیر رایگان هست و همه محدودیت ها برداشته میشه سرعت شما 240-250 میشه در نتییجه چند ده مگ میره تو پاچتون !

ساعت رو برای دانلود اینطوری تنظیم کنین :

12:58 تا 7:56

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:20 PM ----------

حتما نمایندگی برو تا کارهات سریعتر پیش بره و مطمئن شن که می خوای فسخ کنی.

ولی توی این عکسی که دوستمون نشون داده که مال ساعت خود سرور شاتله زده 1 تا 8:11:

mahla_EEL
11-02-2012, 23:43
از 24 بهمن تا 4 اسفند
هر پکیج 3 گیگ ؛ 3 گیگ رایگان داره
هر پکیج 5 گیگ ؛ 5 گیگ رایگان داره
منبع == ایمیلاتونو چک کنید البته اگه تونستید :31:

mahdi7610
11-02-2012, 23:50
ولی توی این عکسی که دوستمون نشون داده که مال ساعت خود سرور شاتله زده 1 تا 8:11:
عزیز اون ساعت سرور شاتل نیست .

اون ساعت شروع و پایان دانلود دوستمون هستش .

mahla_EEL
11-02-2012, 23:50
از 24 بهمن تا 4 اسفند

afshin-434
11-02-2012, 23:58
عزیز اون ساعت سرور شاتل نیست .

اون ساعت شروع و پایان دانلود دوستمون هستش .

خوب طبیعتاً باید مال خود شاتل باشه!

mahdi7610
12-02-2012, 00:04
خوب طبیعتاً باید مال خود شاتل باشه!
چه ربطی داره ؟

این دوستمون از ساعت 1 تا ساعت 8 شروع دانلودش بوده .

مثلا اگه از ساعت 3 تا ساعت 8 دانلود میکرد الان اونجا به جای عدد 1 تا 8 می نوشت 3 تا 8 :5:

morteza.1975
12-02-2012, 03:23
سلام داداش

اول اگر مرورگرت جاواش نصب نیست باید نصبش کنی ( توی گوگل سرچ کنی پیدا میشه)

بعد از نصب جاوای مرورگر
حالا وقتی وارد سایت میشی به صورت اتوماتیک در صفحه سایت یه 100% load رو بهت نشون میده و بعد یه نقشه میاد که روش نوشته begin test
روی یه دایره که داخلش مثلث هست و سبز رنگه کلیک میکنی و یه تست از اینترنتت میگیره
بعد از گرفتن تست روی shear کلیک میکنی ویه عکس از تست برات آپلود میشه که لینکش رو بهت میده
تمام

سلام
اقا کارهایی که گفتی رو انجام دادم و این عکس رو بهم داد معلوم نیست سرعتم الان چنده با دانلود منیجر الان سرعتم 65 هست ولی اینجا زده 14

jackson2010
12-02-2012, 04:09
سلام
اقا کارهایی که گفتی رو انجام دادم و این عکس رو بهم داد معلوم نیست سرعتم الان چنده با دانلود منیجر الان سرعتم 65 هست ولی اینجا زده 14

سلام داداش

اول اینکه خوبه شما بتونی با سرعت بیشتری دانلود کنی:31:
اما جواب شما " البته به اندازه معلومات خودم میگم "
سرعت 14 کیلوبایت که اسپید تست نشون میده فقط برای یک لینک دانلود صحت داره
ولی دانلود منیجر همزمان میتونه چند لینک دانلود کنه از یک فایل
مثال خیلی ساده: با یک نی چقدر میشه نوشابه خورد! حالا 4 تا نی به جای یکی که همون کار دانلود منیجره

mahdi7610
12-02-2012, 07:24
مشترک گرامی ():
علاقه‌منديم به اطلاع برسانيم، به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم(ص)، چنانچه در دوره ی زمانی 24 بهمن ماه تا 4 اسفند ماه برای خرید ترافیک اضافی اقدام فرمایید، در ازای خرید هر پکیج 5 گیگ، 5 گیگ ترافیک رایگان و در ازای خرید هر پکیج 3 گیگ، 3 گیگ ترافیک رایگان به مناسبت این جشنواره از سوی گروه شرکت های شاتل برای دوره ی فعلی سرویس شما به شما اختصاص خواهد یافت که می توانید از آن در دوره ی حاضر سرویس خویش بهره گیرید.

با آرزوی موفقیت و شادمانی برای شما

گیگ رایگان میدن عقب نمونی :31:

mhv_kntu
12-02-2012, 08:31
گیگ رایگان میدن عقب نمونی :31:
گیگ رایگان نیست !
بجای 10 برابر قیمت واقعی 5 برابر قیمت واقعی براتون تموم میشه !

گیگ رایگان یعنی به شما x گیگ بدن و شما پولی در ازاش ندی !

شما یه کالای 100 هراز تومنی رو 1 میلیون بخری بعد بجاش 2 تا بهت بدن به دومیش میگی رایگان ؟

اونوقت بدون اینکه پولی بدی و بهت کالا بدن بهش چی میگین ؟

بهر حال خود دانین !

ما ایرانی هستیم .

ma_hasti
12-02-2012, 09:10
سلام به دوستای گلم
کی میگه توی سرویس آرت دانلود و آپلود رایگان برداشته شده برای پسرعموی من هستش!!؟

ای بابا باز 2 روز تعطیلی بود مرم خواستن از اینترنت استفاده کنند اونم بخاطر مسائل امنیتی بستن ای خدا :41:

mahdi7610
12-02-2012, 13:09
گیگ رایگان نیست !
بجای 10 برابر قیمت واقعی 5 برابر قیمت واقعی براتون تموم میشه !

گیگ رایگان یعنی به شما x گیگ بدن و شما پولی در ازاش ندی !

شما یه کالای 100 هراز تومنی رو 1 میلیون بخری بعد بجاش 2 تا بهت بدن به دومیش میگی رایگان ؟

اونوقت بدون اینکه پولی بدی و بهت کالا بدن بهش چی میگین ؟

بهر حال خود دانین !

ما ایرانی هستیم .
من که فعلا 5 گیگ ترافیک دارم و نیازی بهش ندارم :31:

A2D3D
12-02-2012, 13:11
دوستان هنوز ssl فعال نشده
چیکار کنیم ؟ :(

urcu
12-02-2012, 13:18
برای ما که ازاد شده خدا را شکر / مخابرات

A2D3D
12-02-2012, 14:04
plus درست شده
اما هنوز gmail رو نمیاره :(

morteza.1975
12-02-2012, 14:43
سلام داداش

اول اینکه خوبه شما بتونی با سرعت بیشتری دانلود کنی:31:
اما جواب شما " البته به اندازه معلومات خودم میگم "
سرعت 14 کیلوبایت که اسپید تست نشون میده فقط برای یک لینک دانلود صحت داره
ولی دانلود منیجر همزمان میتونه چند لینک دانلود کنه از یک فایل
مثال خیلی ساده: با یک نی چقدر میشه نوشابه خورد! حالا 4 تا نی به جای یکی که همون کار دانلود منیجره

یعنی سرعت من 14 هستش پس چرا تو دانلود منیجر 65 هست در ضمن من 512eco هستش

VAHID
12-02-2012, 17:54
ايتنا - شانه‌ساززاده: کاربران برای دور زدن فیلترینگ از شبکه‌های VPN استفاده می‌کنند و این امر باعث کندی دسترسی کاربران به سایت‌های اینترنتی می‌شود.

مدیر یکی از شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت پرسرعت استفاده از VPN توسط کاربران را یکی از دلایل کندی سرعت اینترنت عنوان و تاکید کرد که در کندی سرعت اینترنت، سرویس دهنده‌ها مقصر نیستند.

به گزارش ايتنا محمدحسن شانه‌ساززاده در گفت‌وگو با مهر در مورد کندی سرعت اینترنت و مباحثی که تحت عنوان کم‌فروشی توزیع پهنای باند اینترنت در کشور مطرح می‌شود، اظهار داشت: چنانچه مشترکان تمامی شرکت‌های سرویس دهنده اینترنت در دسترسی به اینترنت خود با مشکل مواجه و ناراضی باشند به طور قطع شرکت سرویس دهنده نمی‌تواند مقصر باشد.

وی گفت: اینکه کاربران اینترنت نمی‌توانند ایمیل‌های خود را چک کنند و یا دسترسی به اکثر سایت‌های اینترنتی به کندی صورت می‌گیرد موضوعی نیست که مربوط به کیفیت سرویس اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت باشد.

مدیرعامل شاتل با اشاره به فعالیت ۱۱ شرکت دارای مجوز از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در عرصه اینترنت پرسرعت و نظارت این سازمان بر فعالیت این شرکت‌ها تاکید کرد که کاربران اینترنت مستقل از اینکه از چه شرکتی سرویس اینترنت می‌گیرند از وضعیت سرعت دسترسی خود ناراضی هستند و این مسئله نشان می‌دهد سرویس دهنده مقصر نیست.

وی با بیان اینکه کاربران در اکثر مواقع برای دور زدن فیلترینگ از شبکه‌های VPN استفاده می‌کنند، ادامه داد: این امر باعث کندی دسترسی کاربران به سایت‌های اینترنتی می‌شود.

مدیرعامل شاتل راه‌اندازی اینترنت ملی را باعث افزایش سرعت دسترسی کاربران به سایت‌های داخل کشور عنوان کرد و گفت: اگرچه اینترنت ملی تاثیری بر کیفیت دسترسی کاربران به صفحاتی مانند ایمیل‌های خارجی ندارد اما با این وجود این شبکه ملی کمک می‌کند بخشی از پهنای باند شرکت ارتباطات زیرساخت آزاد شود تا کاربران به یک سری از سایت‌های داخل کشور با سرعت بیشتری دسترسی داشته باشند.

شانه‌ساززاده تاکید کرد که اینترنت ملی باعث خواهد شد محتوای مربوط به داخل کشور بدون پرداخت هزینه پهنای باند و گیت‌وی بین‌الملل به کاربران ارائه شود که این موضوع نه تنها کاهش هزینه اپراتورها را در پی خواهد داشت بلکه باعث می‌شود ارائه دهندگان خدمات اینترنت با هزینه کمتر و با سرعت و کیفیت بهتر امکان دسترسی کاربران به اینترنت را فراهم کنند.

وی در مورد تامین پهنای باند توسط شرکت ارتباط زیرساخت و مشکلاتی که شرکت‌های اینترنتی تاکنون در این زمینه با آن روبرو بوده‌اند، تصریح کرد: این مشکل کم و بیش مرتفع شده و ظاهرا مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

شانه ساززاده در مورد اظهارات چندی پیش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر کم‌فروشی‌های صورت گرفته در عرصه توزیع و ارائه خدمات پهنای اینترنت به کاربران و لزوم نظارت بیشتر بر این امر خاطرنشان کرد: متاسفانه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تنها خود را وزیر شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات ایران می‌داند و هیچ حمایتی از شرکت‌های دارای مجوز خدمات ارتباطی صورت نمی‌دهد و همیشه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات را مقصر اعلام می‌کند.

به گزارش مهر، رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی پیش اعلام کرد که در بحث توزیع و ارائه پهنای باند اینترنت در کشور کم‌فروشی صورت می‌گیرد و با تاکید بر لزوم اصلاح و نظارت در این زمینه اظهار امیدواری کرد که این موضوع بدون برخوردهای حقوقی و قضایی در سال ۹۱ حل شود.

چندی است کاربران اینترنت در دسترسی به سایت‌های مختلف اینترنتی از سایت‌های خبری و داخلی گرفته تا موتورهای جست‌وجوی خارجی و پست‌های الکترونیک خود با مشکلات متعددی چون کندی سرعت، قطعی و مسدودی روبرو هستند و در اغلب مواقع شاید ساعت‌ها برای آنچه که می‌خواهند در اینترنت بیابند باید زمان بگذارند.

itna.ir

javad026
12-02-2012, 20:46
از 24 بهمن تا 4 اسفند
پارسال شاتل اگه درست یادم باشه به همه سرویس های اكو خانگی-اكو اداری رونمیدونم- موقع عیدنوروز3گیگ ترافیك رایگان دادسرویسهای ارت هم ارتقاششون داد به حداقل دوlevelسرعت بالاتر تا13فروردین
اگرامسالم مثل پارسال باشه اونایی كه ترافیك اضافی تاعیدلازم ندارند میتونندترافیك اضافی نخرندتانزدیكای عید
به صفحه3000 مراجعه كنید كه مربوط به پست های پارسال دوستان هست

A2D3D
12-02-2012, 22:22
دوستان جیمیل و یاهو هنوز برای من مشکل داره
چه کنم ؟

afshin-434
12-02-2012, 22:34
چه کنم ؟

دیگه کلاً برای همیشه بستنش:5:
پشت گوشمونو ببینیم SSl هم می‌بینیم!

mhv_kntu
12-02-2012, 22:34
مدیرعامل شاتل راه‌اندازی اینترنت ملی را باعث افزایش سرعت دسترسی کاربران به سایت‌های داخل کشور عنوان کرد و گفت: اگرچه اینترنت ملی تاثیری بر کیفیت دسترسی کاربران به صفحاتی مانند ایمیل‌های خارجی ندارد اما با این وجود این شبکه ملی کمک می‌کند بخشی از پهنای باند شرکت ارتباطات زیرساخت آزاد شود تا کاربران به یک سری از سایت‌های داخل کشور با سرعت بیشتری دسترسی داشته باشند.
الله اکبر !
حتی مدیر عامل شاتل هم از اصطلاح غلط اینترنت ملی استفاده می کنه ! یعنی اینم حالیش نمیشه ؟!

mahdi7610
12-02-2012, 22:35
چه کنم ؟
واسه من که مشکلی نداره و از امروز صبح باز شدن :31:

afshin-434
12-02-2012, 22:37
واسه من که مشکلی نداره و از امروز صبح باز شدن :31:

مال 10-20 نفر هم اینطوری باز گذاشتن (مخابرات) که فردا بگن کوسه و لنگر و... بوده! عمداً نبستیمش:2:

jackson2010
12-02-2012, 23:09
یعنی سرعت من 14 هستش پس چرا تو دانلود منیجر 65 هست در ضمن من 512eco هستش

سرعت دانلودتون نسبت به سیستم شاتل خوبه . اسپیدتست رو بیخیال:31:

فقط اینو بگم دیشب یعنی همون 3 - 4 صبح کار میکرد اونم به صورت طبیعی ولی الان بازم قطعه

star2009
12-02-2012, 23:41
جی میل و یاهو منم دو سه روزه باز نمیشه:41:

jackson2010
13-02-2012, 04:43
سلام
الان 4:30 صبحه و یاهو میل بازه به صورت طبیعی:20:. ولی جیمیل نه:13: !!!

jackson2010
13-02-2012, 05:43
مشترک گرامی،

علاقه‌منديم به اطلاع برسانيم، به مناسبت میلاد حضرت رسول اکرم، چنانچه در دوره ی زمانی 24 بهمن ماه تا 4 اسفند ماه برای خرید ترافیک اضافی اقدام فرمایید، در ازای خرید هر پکیج 5 گیگ، 5 گیگ ترافیک رایگان و در ازای خرید هر پکیج 3 گیگ، 3 گیگ ترافیک رایگان به مناسبت این جشنواره از سوی گروه شرکت های شاتل برای دوره ی فعلی سرویس شما به شما اختصاص خواهد یافت که می توانید از آن در دوره ی حاضر سرویس خویش بهره گیرید.
گفتنی ست، این پروموشن شامل شهرهای تهران، کرج، مشهد، شیراز، قم، اصفهان، کاشان، آران و بیدگل، خمینی شهر، دهق، دهاقان، زرین شهر، شاهین شهر، شهرضا، فولاشهر، کوهپایه، کلیه شهرهای استان مازندران، کلیه شهرهای استان کرمان، رشت، دماوند، شهریار، فیروزکوه، اسلامشهر، قرچک، ورامین، پاکدشت، زنجان، همدان، اراک، ساوه، میبد، اردکان، اهواز، دزفول، باوی، اردبیل، پارس آباد، گرمی، نمین، مشکین شهر، خلخال، ارومیه، بیرجند، نیشابور، سبزوار، بجنورد، سمنان، دامغان، شاهرود، گرمسار، شهمیرزاد، مهدی شهر، سرخه، زاهدان، قزوین، محمدیه قزوین و کرمانشاه خواهد بود.

گفتنی ست، مشتریان عزیزی که در حال حاضر از سرویس های آرت نیز استفاده می کنند، در این دوره می توانند از تخفیفات ویژه برای تغییرات به سرویس های زیر برخوردار باشند. به این ترتیب که در صورتی که مشتریان هر یک از سرویس های فعلی آورده شده در جدول زیر در دوره ی زمانی 24 بهمن ماه تا 4 اسفند ماه برای انجام تغییرات خود به سرویس های جدید مطرح شده در جدول زیر اقدام کنند، تا یک ماه می توانند با پرداخت هزینه سرویس فعلی خویش، از سرویس بالاتر بهره گیرند. امید است این امکان بتواند موجب رضایت شما عزیزان گردد. این پروموشن، شامل مشتریان شهر تهران خواهد بود.

ART Home---> ART1 ART2 --->ART3 ART4---> ART5

با آرزوی موفقیت و شادمانی برای جیب ما :31:

star2009
13-02-2012, 09:56
خبر خبر

از 24 بهمن تا 4 اسفند ترافیک هدیه داده میشه

دیدین گفتم،حالا هی بگین منبعت کجاست:31:
من خودم منبع کلم:31:

pedramakaay
13-02-2012, 10:30
عجب مسخره بازي شده...امروز ياهو باز ميشه گوگل باز نميشه:2:

star2009
13-02-2012, 11:08
عجب مسخره بازي شده...امروز ياهو باز ميشه گوگل باز نميشه:2:

برو خدارو شکر کن باز یکیش باز میشه:31:

Lady parisa
13-02-2012, 11:41
مشترک گرامی (********): علاقه مندیم به اطلاع برسانیم به علت انجام برخی تغییرات فنی، سرویس ADSL2+ شما در بامداد پنجشنبه مورخه 1390/11/27 از ساعت 00:01 به مدت 2 ساعت دچار اختلال خواهد شد. از صبوری شما تا پایان پذیرفتن اختلال سپاسگزاریم. گروه شرکت های شاتل

پ.ن: خسته نباشن

AMD-31
13-02-2012, 13:37
دررود دوستان شاتل برای تولد کاربران ترفیک رایگان نمیده دیگه ؟؟؟

Alli13
13-02-2012, 19:29
سلام
دوستان سرعت دانلود اکو 128(با محدودیت)ماکزیمم چقدره؟یکی از آشناهای ما تو شهرستان میگه تا 220 هم رسیده(بدون دانلود منیجر،البته روزای اوله خریدشه)،تو تهران چه جوریه؟من احتمال داره که سرویس دهنده اینترنتم رو عوض کنم دارم یه تحقیق رو شاتل میکنم(مال خودم128 مخابراته و فقط دنبال سرعت بالا و قیمت پایین هستم،برای دانلود معمولا میریم دانشگاه)

LOVEFORLOVE
13-02-2012, 20:13

سلام چرا اسپید من اینقد امده پایین قبلا با اسپید تست 191 میزد که با دانلود منیجر 250 تا 200 دانلود میداد الان 70 تا به زوره دوران خوش 2 مگ تموم شد سرویسم 128 هست امیدوارم درست شه

mhv_kntu
13-02-2012, 22:09
سلام
دوستان سرعت دانلود اکو 128(با محدودیت)ماکزیمم چقدره؟یکی از آشناهای ما تو شهرستان میگه تا 220 هم رسیده(بدون دانلود منیجر،البته روزای اوله خریدشه)،تو تهران چه جوریه؟من احتمال داره که سرویس دهنده اینترنتم رو عوض کنم دارم یه تحقیق رو شاتل میکنم(مال خودم128 مخابراته و فقط دنبال سرعت بالا و قیمت پایین هستم،برای دانلود معمولا میریم دانشگاه)

درست شنیدی !
البته فقط تو ساعات روز اینجوری هست.
اگه 1 تا 8 شب کار نداری با نت و دانلود نداری همین سرویس اکو 128 رو بگیر.
اگه دانلود داری دور شاتل رو خط بکش.

hotshotbabol
13-02-2012, 22:32
دوستان سلام و خسته نباشید
من اکو 128 داشتم موقتا رفتم رو آرت ( به علت نیاز)
شهرستان هستم
الان آرت 1 به طور غیر رسمی ماکسیمم مصرف یک ماه 18 گیگ هستش ! میخواستم بدونم مصرف شبــــا 1 تــــا 8 هم جزو اون 18 گیگ بی صاحاب هستش یا اینکه نه 1 تا 8 رایگانه واسه آرت 1 ؟
خواهشا اگه خودتون آرت 1 دارید یا داشتید یا مطمئنید بفرمایید ...
ممنون
پرگیگ باشید
بدرود

sei_pm
14-02-2012, 00:28
واقعا جای تاسف داره که به شعور کاربران توهین می کنند :

مدیرعامل شاتل: استفاده از VPN یکی از دلایل کندی سرعت اینترنت است
مدیر یکی از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت استفاده از VPN توسط کاربران را یکی از دلایل کندی سرعت اینترنت عنوان و تاکید کرد که در کندی سرعت اینترنت، سرویس دهنده ها مقصر نیستند.
محمدحسن شانه ساز زاده در گفتگو با مهر در مورد کندی سرعت اینترنت و مباحثی که تحت عنوان کم فروشی توزیع پهنای باند اینترنت در کشور مطرح می شود، اظهار داشت: چنانچه مشترکان تمامی شرکتهای سرویس دهنده اینترنت در دسترسی به اینترنت خود با مشکل مواجه و ناراضی باشند به طور قطع شرکت سرویس دهنده نمی تواند مقصر باشد.

وی گفت: اینکه کاربران اینترنت نمی توانند ایمیل های خود را چک کنند و یا دسترسی به اکثر سایتهای اینترنتی به کندی صورت می گیرد موضوعی نیست که مربوط به کیفیت سرویس اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت باشد.

مدیرعامل شاتل با اشاره به فعالیت 11 شرکت دارای مجوز از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در عرصه اینترنت پرسرعت و نظارت این سازمان بر فعالیت این شرکتها تاکید کرد که کاربران اینترنت مستقل از اینکه از چه شرکتی سرویس اینترنت می گیرند از وضعیت سرعت دسترسی خود ناراضی هستند و این مسئله نشان می دهد سرویس دهنده مقصر نیست.

وی با بیان اینکه کاربران در اکثر مواقع برای دور زدن فیلترینگ از شبکه های VPN استفاده می کنند، ادامه داد: این امر باعث کندی دسترسی کاربران به سایتهای اینترنتی می شود.

مدیرعامل شاتل راه اندازی اینترنت ملی را باعث افزایش سرعت دسترسی کاربران به سایتهای داخل کشور عنوان کرد و گفت: اگرچه اینترنت ملی تاثیری بر کیفیت دسترسی کاربران به صفحاتی مانند ایمیلهای خارجی ندارد اما با این وجود این شبکه ملی کمک می کند بخشی از پهنای باند شرکت ارتباطات زیرساخت آزاد شود تا کاربران به یک سری از سایتهای داخل کشور با سرعت بیشتری دسترسی داشته باشند.

شانه ساز زاده تاکید کرد که اینترنت ملی باعث خواهد شد محتوای مربوط به داخل کشور بدون پرداخت هزینه پهنای باند و گیت وی بین الملل به کاربران ارائه شود که این موضوع نه تنها کاهش هزینه اپراتورها را در پی خواهد داشت بلکه باعث می شود ارائه دهندگان خدمات اینترنت با هزینه کمتر و با سرعت و کیفیت بهتر امکان دسترسی کاربران به اینترنت را فراهم کنند.

وی در مورد تامین پهنای باند توسط شرکت ارتباط زیرساخت و مشکلاتی که شرکتهای اینترنتی تاکنون در این زمینه با آن روبرو بوده اند، تصریح کرد: این مشکل کم و بیش مرتفع شده و ظاهرا مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

شانه ساززاده در مورد اظهارات چندی پیش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر کم فروشی های صورت گرفته در عرصه توزیع و ارائه خدمات پهنای اینترنت به کاربران و لزوم نظارت بیشتر بر این امر خاطرنشان کرد: متاسفانه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تنها خود را وزیر شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات ایران می داند و هیچ حمایتی از شرکتهای دارای مجوز خدمات ارتباطی صورت نمی دهد و همیشه شرکتهای ارائه دهنده خدمات را مقصر اعلام می کند.

به گزارش مهر، رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی پیش اعلام کرد که در بحث توزیع و ارائه پهنای باند اینترنت در کشور کم فروشی صورت می گیرد و با تاکید بر لزوم اصلاح و نظارت در این زمینه اظهار امیدواری کرد که این موضوع بدون برخوردهای حقوقی و قضایی در سال 91 حل شود.

چندی است کاربران اینترنت در دسترسی به سایتهای مختلف اینترنتی از سایتهای خبری و داخلی گرفته تا موتورهای جستجوی خارجی و پستهای الکترونیک خود با مشکلات متعددی چون کندی سرعت، قطعی و مسدودی روبرو هستند و در اغلب مواقع شاید ساعتها برای آنچه که می خواهند در اینترنت بیابند باید زمان بگذارند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/COLOR]

jackson2010
14-02-2012, 05:45
مدیرعامل شاتل: استفاده از VPN یکی از دلایل کندی سرعت اینترنت ...................

سلام
من فقط موندم که اینها یه جوری درمورد اینترنت صحبت می کنند که انگار همه هالو هستند و اینترنت فقط در ایران استفاده میشه :2:
یکی نیست بگه آخه پدرآمورزیده شما مشترکین رو محدود نکن و اینقدر با اعصاب ملت بازی در نیار مطمئن باش کسی به شما نمیگه چرا ایمیلم باز نمیشه و بعضی سایتها چرا از دسترس خارج هستند خودمون می دونیم از کجا آب میخوره و دست شما نیست و اگر دلت هم بخواد نمیتونی اینکار رو بکنی :31: چون اگر دست شما بود باید در شرکتت رو تخته میکردی

oomidd
14-02-2012, 06:47
دوستان مدیرعامل شاتل راست میگه بی بی سی هم تایید کرد اینا میخواند ما از vpn یا ه یلتر ش ک ن استفاده نکنیم چون vpn یا ه یلتر ش ک ن از آپی های رمز گذاری شده استفاده میکنند سایتهایی مثل یاهو هم از همین آپی ها استفاده میکنند برای همین نمیشه ایمیلارو چک کرد در مورد سرعت کلی هم باید صبر کرد این یکی دو روز هم بگذره گمون کنم درست بشه . بقول بی بی سی هروقت سرعت اینترنت توی ایران بیاد پایین به احتمال زیاد قراره توی کشور اتفاقی بیوفته

pcsoft
14-02-2012, 07:45
دوستان مدیرعامل شاتل راست میگه بی بی سی هم تایید کرد اینا میخواند ما از vpn یا ه یلتر ش ک ن استفاده نکنیم چون vpn یا ه یلتر ش ک ن از آپی های رمز گذاری شده استفاده میکنند سایتهایی مثل یاهو هم از همین آپی ها استفاده میکنند برای همین نمیشه ایمیلارو چک کرد در مورد سرعت کلی هم باید صبر کرد این یکی دو روز هم بگذره گمون کنم درست بشه . بقول بی بی سی هروقت سرعت اینترنت توی ایران بیاد پایین به احتمال زیاد قراره توی کشور اتفاقی بیوفته

سرعت اینترنت که فرقی نکرده بود برای من. فقط [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سایت های خارجی کار نمی کرد که اونم باز کردن الان.

mortezzkhan
14-02-2012, 09:23

مثل این می مونه که شما تو اتوبان داری میری بعد یه ماشین بیاد جلو ، خوب تا زمانی که ماشینه تند نره شما هم هم نمی تونی تند بری
V . P . N هم همینه دیگه ، خوب معلومه که باعث میشه سرعتت کم بشه ، خیلی واضحه

سلام
من فقط موندم که اینها یه جوری درمورد اینترنت صحبت می کنند که انگار همه هالو هستند و اینترنت فقط در ایران استفاده میشه :2:
یکی نیست بگه آخه پدرآمورزیده شما مشترکین رو محدود نکن و اینقدر با اعصاب ملت بازی در نیار مطمئن باش کسی به شما نمیگه چرا ایمیلم باز نمیشه و بعضی سایتها چرا از دسترس خارج هستند خودمون می دونیم از کجا آب میخوره و دست شما نیست و اگر دلت هم بخواد نمیتونی اینکار رو بکنی :31: چون اگر دست شما بود باید در شرکتت رو تخته میکردی

دیگه این مورد نیاز به توضیح نداره ، هر کاربری که از اینترنت استفاده کنه می دونه که استفاده از V. P . N با توجه به متود رمزگذاری که داره باعث میشه که سرعت کم بشه
با یه سرچ ساده تو گوگل این مسئله کاملا مشخصه

دقیقا همینطوره

mhv_kntu
14-02-2012, 10:27
دوستان سلام و خسته نباشید
من اکو 128 داشتم موقتا رفتم رو آرت ( به علت نیاز)
شهرستان هستم
الان آرت 1 به طور غیر رسمی ماکسیمم مصرف یک ماه 18 گیگ هستش ! میخواستم بدونم مصرف شبــــا 1 تــــا 8 هم جزو اون 18 گیگ بی صاحاب هستش یا اینکه نه 1 تا 8 رایگانه واسه آرت 1 ؟
خواهشا اگه خودتون آرت 1 دارید یا داشتید یا مطمئنید بفرمایید ...
ممنون
پرگیگ باشید
بدرود
من حدود 1 سال آرت 1 داشتم ! الان ندارم !

ساعت 1 تا 8 جز ساعات رایگان هست ولی معمولا سرعت هم تو این ساعات برای ارت ها افت پیدا می کنه .

زمانی که من داشتم به دلیل افت زیاد سرعت تو شب ارزش دانلود و پول برق نداشت و شب ها سیستم خاموش ! همون روز 18 گیگ رو دانلود می کردم.

mahla_EEL
14-02-2012, 11:51
art دیگه ترافیک رایگان نداره

epsi1on
14-02-2012, 14:49
دیگه این مورد نیاز به توضیح نداره ، هر کاربری که از اینترنت استفاده کنه می دونه که استفاده از V. P . N با توجه به متود رمزگذاری که داره باعث میشه که سرعت کم بشه

خوب چطور بود که قبلا همچین اتفاقی نمی افتاد؟ میشه یکم در مورد متد رمز نگاریش توضیح بدید که چیه که قراره موجب افت سرعت همه استفاده کننده ها بشه؟!
بد نیست قبل از اینکه بیاییم و به اصطلاح نظر کارشناسانه بدیم، کمی فکر کنیم که مثلا نتیجش این نشه که یه جملاتی شبیه اونهایی که در پرانتز هست رو بگیم!!!!... (مثلا یهو در جواب دوستی که گفتن مثلا با آیزا سرور میشه پهنای باند رو محدود کرد، بگیم "یه چیزی مثل آیزا سرور توی شبکه های WAN کاربرد میتونه داشته باشه؟"!! یا اینکه مثلا بگیم سرعت یک مشترک ADSL رو نمیشه نرم افزاری تغییر داد یا جملاتی که الان دیگه حضور ذهن ندارم).
-------------edited
پ.ن: این حرف من رد یا قبول فرمایش نقل قول شده از مدیر عامل شاتل نبود...

urcu
14-02-2012, 15:19

مدیر یکی از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت استفاده از VPN توسط کاربران را یکی از دلایل کندی سرعت اینترنت عنوان و تاکید کرد که در کندی سرعت اینترنت، سرویس دهنده ها مقصر نیستند.
محمدحسن شانه ساز زاده در گفتگو با مهر در مورد کندی سرعت اینترنت و مباحثی که تحت عنوان کم فروشی توزیع پهنای باند اینترنت در کشور مطرح می شود، اظهار داشت: چنانچه مشترکان تمامی شرکتهای سرویس دهنده اینترنت در دسترسی به اینترنت خود با مشکل مواجه و ناراضی باشند به طور قطع شرکت سرویس دهنده نمی تواند مقصر باشد.

وی گفت: اینکه کاربران اینترنت نمی توانند ایمیل های خود را چک کنند و یا دسترسی به اکثر سایتهای اینترنتی به کندی صورت می گیرد موضوعی نیست که مربوط به کیفیت سرویس اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت باشد.

مدیرعامل شاتل با اشاره به فعالیت 11 شرکت دارای مجوز از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در عرصه اینترنت پرسرعت و نظارت این سازمان بر فعالیت این شرکتها تاکید کرد که کاربران اینترنت مستقل از اینکه از چه شرکتی سرویس اینترنت می گیرند از وضعیت سرعت دسترسی خود ناراضی هستند و این مسئله نشان می دهد سرویس دهنده مقصر نیست.

وی با بیان اینکه کاربران در اکثر مواقع برای دور زدن فیلترینگ از شبکه های VPN استفاده می کنند، ادامه داد: این امر باعث کندی دسترسی کاربران به سایتهای اینترنتی می شود.

مدیرعامل شاتل راه اندازی اینترنت ملی را باعث افزایش سرعت دسترسی کاربران به سایتهای داخل کشور عنوان کرد و گفت: اگرچه اینترنت ملی تاثیری بر کیفیت دسترسی کاربران به صفحاتی مانند ایمیلهای خارجی ندارد اما با این وجود این شبکه ملی کمک می کند بخشی از پهنای باند شرکت ارتباطات زیرساخت آزاد شود تا کاربران به یک سری از سایتهای داخل کشور با سرعت بیشتری دسترسی داشته باشند.

شانه ساز زاده تاکید کرد که اینترنت ملی باعث خواهد شد محتوای مربوط به داخل کشور بدون پرداخت هزینه پهنای باند و گیت وی بین الملل به کاربران ارائه شود که این موضوع نه تنها کاهش هزینه اپراتورها را در پی خواهد داشت بلکه باعث می شود ارائه دهندگان خدمات اینترنت با هزینه کمتر و با سرعت و کیفیت بهتر امکان دسترسی کاربران به اینترنت را فراهم کنند.

وی در مورد تامین پهنای باند توسط شرکت ارتباط زیرساخت و مشکلاتی که شرکتهای اینترنتی تاکنون در این زمینه با آن روبرو بوده اند، تصریح کرد: این مشکل کم و بیش مرتفع شده و ظاهرا مشکل خاصی در این زمینه وجود ندارد.

شانه ساززاده در مورد اظهارات چندی پیش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مبنی بر کم فروشی های صورت گرفته در عرصه توزیع و ارائه خدمات پهنای اینترنت به کاربران و لزوم نظارت بیشتر بر این امر خاطرنشان کرد: متاسفانه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تنها خود را وزیر شرکت ارتباطات زیرساخت و شرکت مخابرات ایران می داند و هیچ حمایتی از شرکتهای دارای مجوز خدمات ارتباطی صورت نمی دهد و همیشه شرکتهای ارائه دهنده خدمات را مقصر اعلام می کند.

به گزارش مهر، رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چندی پیش اعلام کرد که در بحث توزیع و ارائه پهنای باند اینترنت در کشور کم فروشی صورت می گیرد و با تاکید بر لزوم اصلاح و نظارت در این زمینه اظهار امیدواری کرد که این موضوع بدون برخوردهای حقوقی و قضایی در سال 91 حل شود.

چندی است کاربران اینترنت در دسترسی به سایتهای مختلف اینترنتی از سایتهای خبری و داخلی گرفته تا موتورهای جستجوی خارجی و پستهای الکترونیک خود با مشکلات متعددی چون کندی سرعت، قطعی و مسدودی روبرو هستند و در اغلب مواقع شاید ساعتها برای آنچه که می خواهند در اینترنت بیابند باید زمان بگذارند.

سلام
واقعا که. کاربرها را چی فرض کرده این مرد کوچک...

oomidd
14-02-2012, 16:46
خوب چطور بود که قبلا همچین اتفاقی نمی افتاد؟ میشه یکم در مورد متد رمز نگاریش توضیح بدید که چیه که قراره موجب افت سرعت همه استفاده کننده ها بشه؟!
بد نیست قبل از اینکه بیاییم و به اصطلاح نظر کارشناسانه بدیم، کمی فکر کنیم که مثلا نتیجش این نشه که یه جملاتی شبیه اونهایی که در پرانتز هست رو بگیم!!!!... (مثلا یهو در جواب دوستی که گفتن مثلا با آیزا سرور میشه پهنای باند رو محدود کرد، بگیم "یه چیزی مثل آیزا سرور توی شبکه های WAN کاربرد میتونه داشته باشه؟"!! یا اینکه مثلا بگیم سرعت یک مشترک ADSL رو نمیشه نرم افزاری تغییر داد یا جملاتی که الان دیگه حضور ذهن ندارم).
-------------edited
پ.ن: این حرف من رد یا قبول فرمایش نقل قول شده از مدیر عامل شاتل نبود...

گمون نکنم منظور ایشون کاملان این بوده. چند روز قبل که نمیشد ایمیلارو چک کرد هدف اصلی اینا محدود کردن کاربران یاهو یا جیمیل نبوده هدفشون کسانی بوده که از vpn یا ه یلتر ش ک ن استفاده میکنند چون اینو محدود کردند اون یکیهم خود به خود محدود میشد چون هرجفتشون از یه متد پیروی میکنند ولی در کل vpn سرعتو میاره پایین ولی نه به صورت الان که یه سایتم نمیشه باهاش دید
اینم شاتل برام میل کرده بود
مشترک گرامی: علاقه مندیم به اطلاع برسانیم به علت انجام برخی تغییرات فنی، سرویس ADSL2+ شما در بامداد پنجشنبه مورخه 1390/11/27 از ساعت 00:01 به مدت 2 ساعت دچار اختلال خواهد شد. از صبوری شما تا پایان پذیرفتن اختلال سپاسگزاریم. گروه شرکت های شاتل

LOVEFORLOVE
14-02-2012, 21:24
یاهو من ویسش ارور میده مشکل سراسریه؟

عید امسال ترافیک رایگان هدیه میدند؟

Sub007
14-02-2012, 21:37

درسته V-P-N از کد گذاری مخصوص استفاده میکنه اما اینکه بگیم به این دلیل سرعت پایین میاد حرف اشتباهی هست.چون V-P-N ی که من استفاده میکنم حتی در روزهایی که V-P-N های دیگه باز نمیشد یا سرعت فوق العاده پایینی داشت خیلی عالی و مثل زمانهایی که V-P-N هم به کار نبود کارش رو انجام میداد.
پس نمیشه همه چیز رو به گردن V-P-N انداخت.:20:

mahdi7610
14-02-2012, 21:40
درسته V-P-N از کد گذاری مخصوص استفاده میکنه اما اینکه بگیم به این دلیل سرعت پایین میاد حرف اشتباهی هست.چون V-P-N ی که من استفاده میکنم حتی در روزهایی که V-P-N های دیگه باز نمیشد یا سرعت فوق العاده پایینی داشت خیلی عالی و مثل زمانهایی که V-P-N هم به کار نبود کارش رو انجام میداد.
من که نه از شیلتر استفاده میکنم و نه و پ استفاده می کنم اما سرعتم با سرعت لاکپشت خوشبختانه برابری می کنه .

:31:

pedramakaay
14-02-2012, 22:16
بازم ياهو باز نميشه:41:

yedostekhob
14-02-2012, 23:50
دوستان کسانی که یاهو میل براشون باز نمی شود از لینک زیر اقدام کنید
mlogin.yahoo.com
این لینک وارد شدن با گوشی هست و برای من همیشه که یاهو رو می بندند کار داده امیدوارم برای دوستان هم مفید واقع شود

yedostekhob
15-02-2012, 00:06
یک سال اشتراک در ازای خرید سرویس از شاتل در اصفهان :31:

soroosh_cz
15-02-2012, 01:31
بیـــــب بیـــــب سی از 10 تا حرف 7 تاش زرته بقیش هم یه کلاغ چلکلاغه.

مثل این می مونه که شما تو اتوبان داری میری بعد یه ماشین بیاد جلو ، خوب تا زمانی که ماشینه تند نره شما هم هم نمی تونی تند بری
V . P . N هم همینه دیگه ، خوب معلومه که باعث میشه سرعتت کم بشه ، خیلی واضحه

دقیقا همینطوره
ترفیعی درکاره؟؟؟ آقا برو کنار، یه چند کیلوبایت ارسال کردم مثل اینکه مونده پشت سر شما پکت لاست داده :27: این حرفا چیه؟ اصلا چنین چیزی درست نیست، اگر چنین بود رسیدن به سرعت های گیگابیتی در نت غیر ممکن میشد تقریبا!
متد رمزگذاری، سرعت میزبان و کاربر رو کم میکنه، مگه ISPـهم عمل رمزگذاری میکنه که سرعت بالا-پایین بشه؟ مثل بقیه ی دیتاهای عادی، ISP فقط ارسال و دریافت میکنه!

گمون نکنم منظور ایشون کاملان این بوده. چند روز قبل که نمیشد ایمیلارو چک کرد هدف اصلی اینا محدود کردن کاربران یاهو یا جیمیل نبوده هدفشون کسانی بوده که از vpn یا ه یلتر ش ک ن استفاده میکنند چون اینو محدود کردند اون یکیهم خود به خود محدود میشد چون هرجفتشون از یه متد پیروی میکنند ولی در کل vpn سرعتو میاره پایین ولی نه به صورت الان که یه سایتم نمیشه باهاش دید
اینم شاتل برام میل کرده بود
مشترک گرامی: علاقه مندیم به اطلاع برسانیم به علت انجام برخی تغییرات فنی، سرویس ADSL2+ شما در بامداد پنجشنبه مورخه 1390/11/27 از ساعت 00:01 به مدت 2 ساعت دچار اختلال خواهد شد. از صبوری شما تا پایان پذیرفتن اختلال سپاسگزاریم. گروه شرکت های شاتل
من روز 21 بهمن، از ساعت 5-7 عصر تقریبا یکم مشکل داشتم با چیز پی ان، ولی بعدش کلا درست شد.
راستی دوستانی که از کروم استفاده میکنن و گوگل با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] براشون باز میشه، اگر با مد مخفی (Incognito) گوگل رو باز کنن، بدون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به سرعت باز میشه.

موافقم...

jackson2010
15-02-2012, 07:43
سلام
استفاده از V / P/ N و از این قبیل روشها در بیشتر مواقع سرعت مشترکی رو که ازش استفاده میکنه کم میکنه نه سرعت سایر مشترکین رو (یه جاهایی هم سرعت رو افزایش میده)
ممکنه یه درصدی ناچیزی باعث اختلال بشه ( که من خودم این رو نمیدونم شاید هم بی تاثیر باشه)
ولی بهتره این شرکتهایی که برای توجیه مشکلاتی که خودشون درست کردند و محدودیتهای دانلودی که میگذارند نیان و تقصیر رو گردن مشترکین بگذارند
چیزی که به نظرم رسید این بود. حالا اگر خلافش ثابت بشه بنده مشکلی ندارم و میپذیرم

Sub007
15-02-2012, 10:25
با همه این تفاسیر چرا استفاده از فیلترشکن غیرقانونی اعلام شده ؟؟؟؟؟
ولی بچه ها منم می خوام از فیلتر شکن استفاده کنم سرعتم کم میشه جریان چیه میشه بیشتر برام توضیح بدهید؟؟

ای بابا باز دیشب اوضاع شلوغ شده تو تهران حتما یاهو فیس بوک و اس ام اس هم بسته میشه :41:

به خاطر این استفاده از شیلتر شکن ممنوعه که رمزگذاری خاصی رو توی دریافت و ارسال استفاده میکنه.یعنی یه تونل برای شما ایجاد میکنه که از دسترس بقیه خارجه.اینطوری دیدن اطلاعات شما خیلی خیلی سخت و تقریبا غیر ممکنه برای همین هم استفاده رو ممنوع میکنن یا پورتهاش رو میبندن تا نتونین مخفیانه جایی برین.:13:
شما هم اگه شیلتر شکن درست درمون داشته باشین توی ۸۰ درصد مواقع با سرعت بالا به کارتون میرسین.:20:
در ضمن خیلی هم مراقب پیغامهایی که جی میل میده باشین چون هر موقع روی جیمیل شنود گذاشته بشه(از طرف ایران) و در واقع قصد دیدن اطلاعات شما رو توی ایران داشته باشن جیمیل بهتون یه میل میزنه که رمز رو عوض کنین و ...

The master
15-02-2012, 13:10
دوستان کسی از art2 شاتل استفاده می‌کنه؟
سرعت دانلودش چند هست؟

mortezzkhan
15-02-2012, 22:33
سلام
استفاده از V / P/ N و از این قبیل روشها در بیشتر مواقع سرعت مشترکی رو که ازش استفاده میکنه کم میکنه نه سرعت سایر مشترکین رو (یه جاهایی هم سرعت رو افزایش میده)
ممکنه یه درصدی ناچیزی باعث اختلال بشه ( که من خودم این رو نمیدونم شاید هم بی تاثیر باشه)
ولی بهتره این شرکتهایی که برای توجیه مشکلاتی که خودشون درست کردند و محدودیتهای دانلودی که میگذارند نیان و تقصیر رو گردن مشترکین بگذارند
چیزی که به نظرم رسید این بود. حالا اگر خلافش ثابت بشه بنده مشکلی ندارم و میپذیرم

چطوری میشه مشترکی که سرویس 512 داره و مودمش 512 آپ شده با V . P . N سرعت بالا بره!! :18:

چیزی که کاملا مشخصه اینه که وقتی روی یه پروتکلی اختلال به وجود میاد که V . P . N هم داره از همون استفاده میکنه خوب قفطعا روی سرعت هم تاثیر میزاره

امین1356
16-02-2012, 00:52
دوستان شاتل ترکیده؟!!
نه سایتش باز میشه نه 23089 جواب میده نه اینترنت وصله!
(الان با GPRS ایرانسل اومدم)
ساعت 12:40AM
تهران-مرکز شهید مدنی

soroosh_cz
16-02-2012, 01:00
چطوری میشه مشترکی که سرویس 512 داره و مودمش 512 آپ شده با V . P . N سرعت بالا بره!! :18:

چیزی که کاملا مشخصه اینه که وقتی روی یه پروتکلی اختلال به وجود میاد که V . P . N هم داره از همون استفاده میکنه خوب قفطعا روی سرعت هم تاثیر میزاره

فکر کنم منظور دوستمون این بود که پینگ بهتر میشه، در ضمن اگر هم سرعت گفتن منظورشون این نبوده که 512 بشه 2 مگ :27: منظورش اینه که یه سایتی مثل گوگل با پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممکنه با چیز پی ان سریعتر باز بشه نسبت به حالت عادی.

Reza-sony
16-02-2012, 02:09
دوستان اینرنت ما هم قطع شد . شاتل امشب پوکیده !!!!

milad_gta
16-02-2012, 02:40
سلام به بچه های قدیمی شاتل ، میبینم که مبارزین هنوز هم در حال مبارزه با ظلم و ستم هستند :دی

jackson خان چطوره ؟ :دی

بچه ها شاتل هم ترکیده ؟ الان یه هفته هست من کلا صفحه به زور باز میکنم .

jackson2010
16-02-2012, 06:38
سلام به بچه های قدیمی شاتل ، میبینم که مبارزین هنوز هم در حال مبارزه با ظلم و ستم هستند :دی

jackson خان چطوره ؟ :دی

بچه ها شاتل هم ترکیده ؟ الان یه هفته هست من کلا صفحه به زور باز میکنم .

سلام داداش ما خوبیم ولی حال شاتل اصلا خوب نیست
دیشب هم که به فنا رفته بود. ما رو هم مجبور کرد سری به مودم قدیمی و دیال آپ بزنیم .یادش بخیر چه دورانی بود:31:

چطوری میشه مشترکی که سرویس 512 داره و مودمش 512 آپ شده با V . P . N سرعت بالا بره!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرعت بالا منظورم این بود که مثلا وقتی شما داری یه صفحه ای رو لود میکنی که یه سری از فایلهای آپلودشده توش از طریق اینترنت ایران مسدود شده یا دچار اختلاله زمان بیشتری میبره تا صفحه کاملا لود بشه ولی با چیز پی ان اونم کاردرستش خیلی سریعتر لود میشه
همین چند روز پیش که حتی یاهو میل اگر یک ساعت هم صبر میکردی بالا نمیومد با چیز پی .. شاید 20 ثانیه هم نمیشد این یعنی سرعت بیشتر گرفتی!

ma_hasti
16-02-2012, 08:27
دیدی گفتم اوضاع الان شلوغه اینترنت و همه چی رو می بندن :5:اینترنت شاتل که هیچی تو منطقه ما برای دوستم که از جای دیگه گرفته هم قطع بود ..........
مرسی ولی نتیجه می گیریم وی پ ان خوبه ؟:31:

star2009
16-02-2012, 13:43
من الان سرویسم اکو 128 هست به نظر شما ارزش داره بیام آرت؟سرعت دانلود آرت 1 ماکزیموم چقدره؟در کل چقدر میتونیم دانلود کنیم؟

porya_spy
16-02-2012, 23:24
اقا کسی نفهمید برای آرت 1 بعد از برداشته شدن این درصد مصرف دوره دقیق چند گیگ باید دانلود کرد که محدود نشیم ؟ :20::46:

flu
17-02-2012, 00:08
من اخرش نفهمیدم این محدودیت دانلود چیه؟؟
من و دوستام هر کی که شاتل داره هر چقدر میتونه دانلود میکنه ولی از محدودیت خبری نیست!!!!
من دقت کردم بیشتر بچه های اهواز از محدودیت دانلود شاتل گله میکنن

ELDORAMO
17-02-2012, 10:24
الان وضع شاتل چطوره؟ تحولی ایجاد نشده؟

hosseinf722
17-02-2012, 11:11

نه متاسفانه همون آش و همون کاسه

mortezzkhan
17-02-2012, 17:24

مثل همیشه عـــالی و خــوبه :10:

urcu
17-02-2012, 18:16
مثل همیشه عـــالی و خــوبه :10:
دوست عزیز چرا همیشه میخواید وانمود کنید که شاتل عالیه؟! :13:

mortezzkhan
17-02-2012, 18:30

من به عنوان یه کاربر که از سرویسش راضیه باید نظر خودمو بگم و حقیقت رو بیان کنم :46:

LOVEFORLOVE
17-02-2012, 18:35
من ماهه بهمن 10 گیگ دانلود داشتم تا حالا که محدودیتی ندیدم گوش شیطون کر:31:

بابا با 128 داره اندازه 512 سرعت دانلود میده من رازی نباشم کی باشه:31:

mahdi7610
17-02-2012, 18:39

من تا چند روز پیش که محدودم کرده بودن کلا با شاتل مخالف بودم .

اما بعد از یک هفته که محدودیت دانلود شبانه را واسم باز کردن تا حالا هیچ مشکلی داشتم .

سرعت که به نظرم تقریبا خوبه و کاملا جوابگوی کار من هست . شبانه هم که میتونم دانلود کنم .

فعلا ازش راضی هستم .

البته باز اگه بخوان محدودم کنن ناراضی میشم :31:

mahdi7610
17-02-2012, 20:24
بله درسته شما حق داری نظر خودت را بگی ولی یجوری میگی که انگار از بچه های شاتلی..

ما هر چی میگیم محدود میکنن شما قبول نداری..

شما هم یا اول کار هستید و دارن بهتون حال میدن و فعلا محدودتون نکردن یا جز اون دسته ای هستین که خوش شانس هستن و محدودیت گریبانگیرشون نشده..
بله شما درست میگی . من هم محدود کردن را قبول دارم .

چون خودم به مدت 2 هفته محدود شدم . و سعی کردم توی این 2 هفته اصلا و ابداً شب به نت وصل نشم . بعد از 2 هفته محدودیت را واسم باز کردن .:31:

خودم از آسیاتک پرسیدم گفتن بله کسانی که دانلودر هستند اینترنت براشون محدود میشه . و شاتل اولین نفری هست که این مورد را اجرا کرده . آسیا تک گفت ما هم احتمالا مجبور به استفاده از این قانون بشیم .

flu
17-02-2012, 21:38

MasoudBJ
17-02-2012, 21:50
برای من دو - سه شبه سرعت شبانش خیلی کم شده با 8 dl میکنه واسه بقیه هم همین طور شده؟

urcu
17-02-2012, 22:29
بله شما درست میگی . من هم محدود کردن را قبول دارم .

چون خودم به مدت 2 هفته محدود شدم . و سعی کردم توی این 2 هفته اصلا و ابداً شب به نت وصل نشم . بعد از 2 هفته محدودیت را واسم باز کردن .:31:

خودم از آسیاتک پرسیدم گفتن بله کسانی که دانلودر هستند اینترنت براشون محدود میشه . و شاتل اولین نفری هست که این مورد را اجرا کرده . آسیا تک گفت ما هم احتمالا مجبور به استفاده از این قانون بشیم .
من که 128 اسیاتک دارم راحب شبی حداقل 1.5 گیگ را دانلود میکنم

برای من دو - سه شبه سرعت شبانش خیلی کم شده با 8 dl میکنه واسه بقیه هم همین طور شده؟
عزیز محدود شدی ایشالله اگه دو سه هفته استفاده نکنی شبانه که نمیشه استفاده کرد از محدودیت در میایی....