PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 [144] 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

godsmak
04-12-2011, 22:33
چرا نامردی می کنین خدایی؟
محدودیت آرت 1 18 گیگ در ماهه
هم خودم داشتم هم چند نفر دیگه توی این تاپیک گفتن...
6-7 گیگ؟نکنین اینکارا رو زشته:whistle:
downrate هم روی 512 بسته می شه که تا 64 تا میره.احتمالا سرور هایی که ازشون دانلود می کنی به درد نخور بودن:13:
کلا سرویس های ART عالین...
به دوستان دانلودر توصیه می کنم تجربه کنن تا بفهمند چی میگم

دوست گرامی شما بهتره این تعریفت از سرویس های مثلا نامحدود Art رو همگانی ندونی، من خودم یک ساله سرویس Art3 دارم و به جز چند ماه اول که سرعت دانلودم حدود 64 بود و بعد اومد روی 28 تا 32 و از جاش تکون هم نخورد، به هیچ وجه هم از حد مجاز دانلودم تجاوز نکردم!
به دوستان توصیه میکنم اگر اهل دانلود و بازی آنلاین هستند اصلا سمت شاتل نیان، شدیدا تو این زمینه ضعیفه!
حیف که من هم مجبورم، وگرنه میرفتم یه ISP دیگه!

jackson2010
04-12-2011, 22:37
سلام
(((دوستان توی پرانتز میگم و وارد بحث شما نمیشوم فقط این نکته رو بگم که:
سرویسهای شاتل چه اکو و چه آرت اگر پارسال یا قبل ترش از یه حد اقل استانداردی برخوردار بودند اما الان اصلا اینجوری نیست
همه چیز شده فقط پول مشترک و سرویسدهی فقط پولی (حجم خریدن) اون سرویس آرتش هم که محدودیتش رو همه میدونند پس
بهتره فقط در مورد حالا و ماههای اخیر بحث بشه چون شاتل قبلی دیگه مرده و ازش چیزی جز خاطرش نمونده، حالا فقط پوله که حرف اول رو میزنه و فقط خریدن گیگ یا سرویسهای اختصاصی ،مشترک حرفه ای بیچارس:2:
این نظر منه و هر کس هم میتونه مخالفش باشه ولی نظر من به هیچ وجه عوض نمیشه.))):5:

godsmak
04-12-2011, 22:47
کلا فرمول سرویس های آرت اینه:
ART1 و َART2
downstream روی(تقریبا ) 512کیلوبیت ست شده.محدودیت دانلودش هم 18 و 26 گیگه
ART3
روی 850
آرت 3 به بالا هم تاحالا نگرفتم

شرمنده ها، چون گفتین ضایع کنیمتون این عکس هارو از سرویسم براتون میذارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

urcu
04-12-2011, 22:53
ترافیکی که سرویس های ART قدیم در زمان شبانه ایجاد می کردن روی تمام سرویس ها تاثیر میذاشت...
من خودم آفیس داشتمو دارم

ای داد بیداد...دیدی لو رفتیم؟:31:شاتل به من پول داد که جوادی عزیز رو ترور کنم بعد هم بیام سراغ شکایت شما....:31:یه چیزایی آدم می شنوه ها....

آخه عمو جان شکایته که داد میزنه به نتیجه نمیرسه...شما اگه اونروزی که رفتی قرارداد رو امضا کنی خونده بودیش الان مثل من کف پای مدیر شاتلو می بوسیدی که با وجود اون قرارداد ترکمنچای همچین امکاناتی بهت می ده
تنها دلیلی که من این پستا رو میزارم هم راهنمایی افرادی هست که دنبال بهترین ISP می گردن.چون دیدم که بعضی از کاربران با دادن اطلاعات غلط در پست هاتون هدفتون راهنمایی افراد نیست بلکه دشمنی با شاتله...
چرا شما صحبت از قدیم میکنی؟ قدیم شاتل بهترین isp بود ولی الان برعکس شده!
من حرفی که میزنم الکی نمیزنم که دوستم تا دیروز سرویس اکو داشت دیروز افیس گرفته بود دیگه شبها محدودیت سرعت نداره!
شما چیکار داری به نتیجه میرسه یا نمیرسه ! چرا توی دل ملت را خالی میکنه اینجا بچه ها خودشون شعور و عقل دارن میدون چی به چیه...

mea2002
04-12-2011, 23:27
[QUOTE=BursT;6677486]چه جالب!به حق چیزای نشنیده
تا حالا فکر می کردم شبانه ی شاتل از ساعت 1 شروع می شه!:31:
استفاده ی من هم از اینترنت در تابستان برای Raid ها بود که خوب ترین Raid ها بعد از 2-3 شب شروع می شه(به دلیل اختلاف زمانی ایران و اروپا)

شما عکس مصرف رایگان شبانه در این دوره ت رو بزار
QUOTE=arming900;6676422]

دوست گرامی من خودم 3 سال است مشترک شاتل هستم و خیلی بهتر از شما اطلاع دارم که ساعت شبانه شاتل از 1 بامداد شروع میشه!البته 1 بامداد اسمش است و رسما سرعت مناسبش واسه شماها که اینترنت stable برای شبانه رایگان و وبگردی رایگان(نه دانلود) خواستارین! وبه شاتل شکایت می کنید که ما اینترنت stable می خواهیم ،میشه گفت ساعت 3 سرعتش به حد مناسب میرسه که البته مال قدیمها بود،الان با این محدویتها همه ساعت شبانه افنضاح است! واین را هم مطمئن باش که هر وقت از محدودیت سرعت در بیام به شاتل رحم نمی کنم حتی اگر یک شب هم سرعت خوب داشته باشم دانلود میکنم حسابی چرا که میدونم حتی اگر 100 مگابایت هم دانلود کنی در عرض چندشب باز محدود میشی

:27:به قول احمد شاملو "سخت ترین کار بیدار کردن شخصی است که خود را به خواب زده است!"-

AVAVA
05-12-2011, 00:13
دوستان کسی که یک بار گناه میکنه خدای ناکرده به دهنش مزه کرد تا اخرش میره الان هم شاتل پول ملت به دهنش مزه کرده و تا خر خره میخواد بخوره اگر دانلود نمیکنید و فقط وب کردی و چت میکنید توی شاتل بمونید اگر دانلودر هستید از شاتل بیادید بیرون
نمونش خودم با اولین محدودیت از شاتل رفتم چرا چون دیگه خسته شدم از بس که سرعت رو پایین بسته بودند تازه توی شب کیفیت سرویس ها رو میارن پایین تا مودم قطع بشه
یادم میاد 27 ماه پیش طرف برای نصب سرویس اینترنت یکی از فروشگاهی که اتفلقی اونجا بودم اومد از فرصت استفاده کردم و ازش سوال کردم که چرا از ساعت 1 الی 3 سرویس اینرنت رو میکنید 64 کیلوبایت میگه این حق شاتل است گفتم چرا مگیه برو از مرکز مخابراتیتون بپرس
دقت کنید دو جواب بی معنی یعنی که این شرکت حساب و کتاب نداره من زمانی که شاتل بودم با 128 شبی 400 مگ دانلود میکردم تا سرویس رو بردم بالا شبش فقط 600 مگ دانلود کردم محدود شدم سوال کردم چرا جوابشون این بود
هر سرویسی تا یک حجمی میتونه دانلود کنه بهش گفتم چه قدر جواب نداد و گفت نمیتونم بگم

BursT
05-12-2011, 01:16
دوست گرامی شما بهتره این تعریفت از سرویس های مثلا نامحدود Art رو همگانی ندونی، من خودم یک ساله سرویس Art3 دارم و به جز چند ماه اول که سرعت دانلودم حدود 64 بود و بعد اومد روی 28 تا 32 و از جاش تکون هم نخورد، به هیچ وجه هم از حد مجاز دانلودم تجاوز نکردم!
به دوستان توصیه میکنم اگر اهل دانلود و بازی آنلاین هستند اصلا سمت شاتل نیان، شدیدا تو این زمینه ضعیفه!
حیف که من هم مجبورم، وگرنه میرفتم یه ISP دیگه!
خوب عزیز من خود شما هم حرف منو زدی که!
در حالت نرمال دانلود رو اوناس که من گفتم مگه اینکه مرکز مخابراتتون شلوغ باشه(البته برای من نزدیکای 100ه ولی ART1 و ART2 نزدیک 64 بود!)
اینا هم حرف من تنها نیست
من خودم توی کاشان آرت دارم اینطوریه
پسر خالم توی اصفهان آرت1 داره 64 دانلودشه
چندتا از دوستان هم داشتن و همین آمار منو می دادن(یادمه یکیشون میگفت دوستش کافی نت داره اینجوری بوده)

شما ها بقیه ی ISP هارو تجربه نکردین...برای همین به حرف من نرسیدین....یه سر بزنید به بقیه ی تاپیک ها می بینید چه خبره....

چرا شما صحبت از قدیم میکنی؟ قدیم شاتل بهترین isp بود ولی الان برعکس شده!
من حرفی که میزنم الکی نمیزنم که دوستم تا دیروز سرویس اکو داشت دیروز افیس گرفته بود دیگه شبها محدودیت سرعت نداره!
شما چیکار داری به نتیجه میرسه یا نمیرسه ! چرا توی دل ملت را خالی میکنه اینجا بچه ها خودشون شعور و عقل دارن میدون چی به چیه...
بابا جان شما درست متوجه نشدی!
من کی گفتم محدودیت دانلود دارم؟
گفتم قبلا دانلود مشترکین روی سرویس من در اصفهان(که آفیس بودو هست)تاثیر میذاشت...ساعت 1 دانلودش میومد روی 50-60...هیچی هم نمی تونستم بگم!
الان بعد از این قضیه سرعتم در کمترین حالت میاد روی 100-120
شما چی کار داری که من چی میگم؟ملت عقلو شعور دارن می فهمن که حق با منه یا شما؟
من میگم شکایت نکنین چون وقتتون تلف می شه آخرشم شاتل میگه طبق قرارداد تا 1/10 سرعت می تونه سرعتت بیاد....احتمالا بعدشم به خاطر اینکه گوش طرفو بپیچونه میزنه روزانشم محدود می کنه:31:

دوست گرامی من خودم 3 سال است مشترک شاتل هستم و خیلی بهتر از شما اطلاع دارم که ساعت شبانه شاتل از 1 بامداد شروع میشه!البته 1 بامداد اسمش است و رسما سرعت مناسبش واسه شماها که اینترنت stable برای شبانه رایگان و وبگردی رایگان(نه دانلود) خواستارین! وبه شاتل شکایت می کنید که ما اینترنت stable می خواهیم ،میشه گفت ساعت 3 سرعتش به حد مناسب میرسه که البته مال قدیمها بود،الان با این محدویتها همه ساعت شبانه افنضاح است! واین را هم مطمئن باش که هر وقت از محدودیت سرعت در بیام به شاتل رحم نمی کنم حتی اگر یک شب هم سرعت خوب داشته باشم دانلود میکنم حسابی چرا که میدونم حتی اگر 100 مگابایت هم دانلود کنی در عرض چندشب باز محدود میشی
اگه شما می دونستی از ساعت 1 هست چرا گفتی 3؟:31:
سرعت من قبلا از 1 تا صبح تغییر چندانی نمی کردن الان هم همینطوره.
مال قدیم شما شاید اینطور بوده ولی برای من حالت فعلیم خیلی بهتر شده(اشالله فردا که رفتم اصفهان یه عکس میگیرم ببینی:31:)
خلاصه من از شاتل راضیم...
خداییش برای کسی که دانلود شبانه زیاد نخواد بهترینه...

mhv_kntu
05-12-2011, 02:33
عزیز من...کدوم طرحی تو ایران کامل اجرا می شه که این یکی اجرا بشه؟
شما 4 تا فرض محال می کنی بعدش هم ازش نتیجه میگیری...به همین دلیله که نتیجه گیری هات اینجوری می شه
چه ربطی به بخثمون داشت ؟ شما گفتی بیخودی من از طرح دفاع کردم و طرح اشتباه بود بعد میای میگی طرح اجرا نشد ! بعدشم میگی من فرض محال میکنم ؟!
شما فرض محال کردی و خیال کردی طرح اجرا شده و اجرای طرح اشتباه بوده. پستتون رو دوباره بخونید.
خوشم میاد خفن ترین حالت تناقض حرفاتون رو هم میگیم باز توپ رو میندازی زمین ما و میگی شما اطلاعات ندارین !

mhv_kntu
05-12-2011, 02:38
خب عزیز من...
وقتی تو منطقه شما ISP دیگه ای نیست و مطمئنا ترافیک منطقتون زیاده. رو چه حسابی ISP های دیگه که توی مناطق دیگه هستن و ترافیکشون کمه رو با شاتل خودت مقایسه می کنی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فهمیدم مشکل شما چیه....شما بقیه ی ISP هارو ندیدی برای همین به شاتل میگی مذخرف...حالا بعدا که چند ISP دیگه اومدن توی منطقتون و مشتری بینشون تقسیم شد متوجه می شی که شاتل نسبت به بقیه ی ISP ها چه قدر بهتره
شما از منطقه من چه خبری داری ؟!! من الان توی یک شهر کوچیک هستم و اتفاقا کوچیک بودن و ناشناخنه بودنش باعث شده هیچ کس نیاد سرویس بده نه شلوغی !
همونطور که گفتم خوندن فروم هاا کافیه و نیازی نیست همه سرویس ها رو تست کنی + من 5 سال نهران هم بودم و آسیاتک و پیشگامان و پارس رو هم تست کردم . 3 تاشون از الان شاتل بهترن تو هر سرویسی که بگی.

شما همچین درمورد من حرف میزنی انگار من رو دقیق میشناسی !

بازم میگم با اعتماد بنفس اطلاعات و آدرس اشتباه میدین و بدلیل اعتماد بنفس بالاتون هرچی خلاف حرفتون رو بگیم قبول نمیکنید و فایده نداره.

eefe
05-12-2011, 02:45
چرا به فنا رفت مجددا؟
عجبا...محدود هم نیستم،ولی دوباره داغون شده سرویس.هیچی بالا نمیاد

BursT
05-12-2011, 03:17
چه ربطی به بخثمون داشت ؟ شما گفتی بیخودی من از طرح دفاع کردم و طرح اشتباه بود بعد میای میگی طرح اجرا نشد ! بعدشم میگی من فرض محال میکنم ؟!
شما فرض محال کردی و خیال کردی طرح اجرا شده و اجرای طرح اشتباه بوده. پستتون رو دوباره بخونید.
خوشم میاد خفن ترین حالت تناقض حرفاتون رو هم میگیم باز توپ رو میندازی زمین ما و میگی شما اطلاعات ندارین !
ای بابا
شما درست پستو بخون
من کی گفتم طرح اجرا نشد؟من گفتم هیچ طرحی تو ایران کامل اجرا نمی شه
شما اون زمان اومدی گفتی:
اگه این طرح کامل اجرا بشه و آی اس پی ها نامردی نکنن نظارت کافی باشه خیلی هم طرح خوبیه و من موافقم باهاش!
به این فرض هایی که کردی میگن فرض محال...این از این
ربطش به بحثمون هم این بود که شما به من گفتی نوب...منم گفتم نوب بودن یا نبودن من و شما قبلا و توی تاپیک مذکور مشخص شده
اجرای طرح هم که یه اشتباه بزرگ بوده...چون در اصل کاری کرده که بعضی از شرکت ها از جمله پارس آنلاین و صبانت سرویس های نامحدود قبلیشونو حذف کنن و دایال آپ رو با عنوان CRA ارائه کنن:19:

شما از منطقه من چه خبری داری ؟!! من الان توی یک شهر کوچیک هستم و اتفاقا کوچیک بودن و ناشناخنه بودنش باعث شده هیچ کس نیاد سرویس بده نه شلوغی !
همونطور که گفتم خوندن فروم هاا کافیه و نیازی نیست همه سرویس ها رو تست کنی + من 5 سال نهران هم بودم و آسیاتک و پیشگامان و پارس رو هم تست کردم . 3 تاشون از الان شاتل بهترن تو هر سرویسی که بگی.

شما همچین درمورد من حرف میزنی انگار من رو دقیق میشناسی !

بازم میگم با اعتماد بنفس اطلاعات و آدرس اشتباه میدین و بدلیل اعتماد بنفس بالاتون هرچی خلاف حرفتون رو بگیم قبول نمیکنید و فایده نداره.
من گفتم که چون توی منطقه شما ISP دیگه ای نیست تمام کسایی که اینترنت پر سرعت می خوان مجبور به اشتراک از شاتل می شن و به همین دلیل ترافیک خطتتون زیاده(تا اینجاش که منطقی هست؟:31:)
حالا اگه یه روزی یک ISP دیگه هم خدمات ارائه بده....بعد از متعادل شدن مشتری ها بین شاتل و اون یه ISP می فهمی کدوم ISP بهتره...
این که شاتل بهتر از بقیه ی ISP ها هست حرف من نیست...حرف متما(؟)بود...اخبارشم یه دوستی توی این بخش گذاشت...
که توی زمینه ی پکت لاست شاتل بهترین بود...(کمترین پکت لاست)
توی زمینه ی پشتیبانی هم که اصلا لازم به بحث نیست...
حالا شما فقط برات شبانه مهمه....بگو شاتل شبانش کمه...آشغاله....ولی دیگه کم لطفی نکن...با اینکار ارزش پست های خودت میاد پایین برادر من...
یه کمی هم با صبر بیشتر پست هارو بخون تا برات سوئ تفاهم پیش نیاد...
حالا خودت در مورد 2 تا پست آخرت قضاوت کن...به هر حال فکر می کنم بحث ما داره از مبحث اصلی خارج می شه و از اونجایی که مدیریت تازه بهم اخطار داده و می ترسم ترجیح می دم بحثو ادامه ندم...شما هم می تونی فرض کنی که کم اوردم و ...
اینم یه ss از سرعت دانلود و downstreamم با آرت 3:
انشالله فردا با office 2mbps هم لینک میزارم

mhv_kntu
05-12-2011, 03:50
حالا خودت در مورد 2 تا پست آخرت قضاوت کن...به هر حال فکر می کنم بحث ما داره از مبحث اصلی خارج می شه و از اونجایی که مدیریت تازه بهم اخطار داده و می ترسم ترجیح می دم بحثو ادامه ندم...شما هم می تونی فرض کنی که کم اوردم و ...منم علاقه ای به ادامه بحث ندارم چون فایده نداره + عمرا کسایی که اعتماد بنفس کاذب دارن حس کم آوردن نمی کنن و من هم فکر نمی کنم 500 تا پست دیگه بحث کنیم شما با این روش بحث احساس کم آوردن بکنی.

پ ن : با SS دانلودمنیجر و دان استریم سرعت رو نشون نمیدن. از اونجایی که شما نوب نیستین دیگه نمیگم چرا !

ELDORAMO
05-12-2011, 07:12
کسی میتونه بگه چطور می تونم دان استریم خودم و نویز خط رو ببینم؟

mhv_kntu
05-12-2011, 08:39
کسی میتونه بگه چطور می تونم دان استریم خودم و نویز خط رو ببینم؟
باید وارد کنسول مودمت بشی.
همونجایی که مودم رو کانفیگ می کنن و پروفیل کانفیگتون رو نشون میده.
معمولا با آدرس 192.168.1.1
میتونی وارد شی و یوزر پس هم Admin هست.
پروفیل داخل مودم هم که بسته به نوع مودم فرق داره.
اگه TP-link داری گه همون صفحه اول نوشته.

epsi1on
05-12-2011, 11:13
اجرای طرح هم که یه اشتباه بزرگ بوده...چون در اصل کاری کرده که بعضی از شرکت ها از جمله پارس آنلاین و صبانت سرویس های نامحدود قبلیشونو حذف کنن و دایال آپ رو با عنوان CRA ارائه کنن:19:

سلام مجدد دوست من.
دقیقا میشه بگید بعنوان چه کسی اجرای این طرح رو یک اشتباه بزرگ میدونید؟! بد نیست اینقدر با صراحت در یه همچین مواردی اظهار نظر نکنیم...
تصویب (و بعدش اجرای) این طرح، حداقلش این بود که من و شمای کاربر فهمیدیم چقدر داره از طرف شرکتها کم فروشی انجام میشه و با این هزینه ای که پرداخت میکنیم باید چه اینترنتی بگیریم، و الان داریم چه اینترنتی میگیریم!!!
دوستان فکر میکنم همه در این مورد که داره شدیدا کمفروشی میشه از جانب شرکتهای ارایه دهنده اینترنت متفق القولیم و حتی یک نفر هم ندیدم که بگه کم فروشی نمیشه (البته دوستانی بودند که ظاهرا بخاطر اطلاعات کم از سرویسشون راضی بودند و اطلاع نداشتند که سرویس با اون قیمت چطور باید باشه(که نیست))، فقط سر مقدارش بحثه و اینکه شرکت A خیلی کم فروشی میکنه و شرکت B خیلی خیلی کم فروشی میکنه، پس شرکت A بهتر از شرکت B هست.
فقط میخواستم خواهش کنم تاپیک رو با مطالب حاشیه ای پر نکنیم ...
با تشکر...

majidnemesis
05-12-2011, 11:31
سلام
خیلی عالیه. شما هم با ادب و احترام جواب بدید.
در قوانین انجمن گفته نشده که تاپیک ها متعلق به یک عده هستن و بقیه ( هر کس که باشن) حق اظهار نظر ندارن. ما هم که به خودمون شک نداریم درباره سرویس های مشکل دار. پس نگرانی هم نیست . خیی راحت اشکالات سرویس اینجا به بقیه اطلاع داده میشه. کسی هم دلش میخواد بیاد طرف داری کنه. ملت کور نیستن و شعور هم دارن ( مگه اینکه شک داشته باشید شما) خودشون میخونن, انتخاب میکنن و تصمیم میگیرن که از شاتل ( یا هر سرویس دهنده دیگه ای) سرویس بگیرن یا نه.

این ارائه نظر نبود. این چارچوب فعالیت تاپیک های پی سی ورده.

سلام دوستااان...

من با بابک عزیز موافقم... ما عادتمون اینه که وقتی از یه چیزی راضی نیستیم تمامی جنبه های اونو ببریم زیر سوأل... اگه یکی حرفی بزنه که ما خوشمون نیاااد سریع بهش انگ می زنیم...

به نظر من بد نیست که آدم یک کمی هم منصف باااشه...

چون بعضی از آقایون از سرویسشون اون هم توی 3 - 4 ساعت رایگان شبانه که طبیعتاً ترافیک همه جا میره بالا راضی نیستند یا برخی موارد که از سمت مخابرات مشکلی پیش میاااد، فقط این مشکل توی شاتله !!؟!؟!؟!؟ واقعاً جاالبه...

پس یه ISP سرویسش مضخرفه ، چون فلان ISP مشترکینشون رو به جای 128 با 2 مگ آپ میکنه ، این شد واسه مااا ملاک خوووب بودن...

انصاف هم خوب چیزیه واالا... بعضی از دوستان فقط نیمه خااالی رو می بینن و فقط کافیه یکی بااشه که مشکلی نداشته باااشه تا بهش انگ بزنن... :(

یعنی چون برخی از

majidnemesis
05-12-2011, 11:42
سلام دوست من.
بهتون پیشنهاد میکنم که قبل از نظر دادن در این موارد تشریف ببرید و شرایطی که باید سرویس ارایه شده از جانب شرکت محتر شاتل داشته باشه رو نگاهی بیاندازید که هی تشریف نیارید و نظر اشتباه بدید!!!
و اما این قانون FairUserPolicy که شما میفرمایید، اعمال این قانون بعضا برخلاف مصوبه سازمان انجام میشه(سرعت به کمتر از یک دهم میرسه که این دیگه ابدا قابل قبول نیست). حالا من دقیقا منظور شما رو متوجه نمیشم که میفرمایید حق بقیه ضایع میشه!!!!! بیشتر توضیح میدید دوست من؟!

سلام

تا اونجایی که می دونم این قانون فقط مربوط به سرویسهای ART هستش و مختص شاتل هم نیست... پارس آنلاین ، ایرانسل و مبین نت همچین قانونی دارن...

mea2002
05-12-2011, 11:42
اگه شما می دونستی از ساعت 1 هست چرا گفتی 3؟:31:
مال قدیم شما شاید اینطور بوده ولی برای من حالت فعلیم خیلی بهتر شده(اشالله فردا که رفتم اصفهان یه عکس میگیرم ببینی:31:)

بنده لزومی نداره به جناب عالی حالی کنم که میدونستم ساعت رایگان شبانه شاتل از ساعت 1 بامداد شروع میشه اما فقط می خواستم بهتون بگم که متاسفانه افرادی هستند که خوب سفسطه می کنند هر چی میگی باز حرف خودشون را می زنند،قبلاً هم گفتم خیلی سخته آدمی که خودش را به خواب زده بیدار کنی!شما هم ایرادی نداره اصلاً شاتل بهترین سرویس دهنده دنیا است!انشاا... به شما و فک و فامیلتان هم بهترین سرویس را بدهد!انشاا... اصلا شما با مدیرعاملش عکس یادگاری بگیری که این قدر از خدماتشون تعریف می کنی وبه خاطر شما که میخواهی در ساعات رایگان شبانه وبگردی STABLE داشته باشی وشکایت کردی و اونا هم این طرح محدود سازی را پیاده کردند اصلاً کلی سرعت شما را ببرند بالا که بیایی تعریفشون را بکنی،ما که بخیل نیستیم! اما آگاه باش 90% بچه هایی که از این وضعیت محدودسازی شبانه در این تاپیک شاکی هستند خیلی بیشتر از شما از زیر وبم اینترنت و سرویس دهنده هاشون آگاهی دارند،این سیاست کثیف را فقط شاتل به اجرا گذاشته است ودیری نخواهد پایید که مشترکینی امثال شما در این شرکت باقی خواهند بود و سراشیبی سقوط در انتظار این شرکت است!چون همیشه حق با مشتری است که سرویسش را انتخاب کند،البته من نمیگم بقیه سرویس دهنده ها گل وبلبل هستند اما حداقل این رویه های کثیف محدود سازی را ندارند،امیدوارم همیشه شاتل واسه شما خوب باشه و به پای هم پیر بشید!:31:

majidnemesis
05-12-2011, 12:27
ممنون داداش پست زیبایی بود.
کاملا باهات موافقم.
اینجا هر کی یکم تعریف کنه میگن کارمنده شاتلی.:13:

کاملاً موافقم... :)

epsi1on
05-12-2011, 12:38
سلام

تا اونجایی که می دونم این قانون فقط مربوط به سرویسهای ART هستش و مختص شاتل هم نیست... پارس آنلاین ، ایرانسل و مبین نت همچین قانونی دارن...
سلام دوست من.
وقتی من زیاد از شبانه ی رایگان شاتل استفاده کردم (سرویسم اکو بود) مشمول این قانون شدم!
مبین نت و ایرانسل رو اگر در نظر نگیریم (سرویسهاشون وایمکس هست نه ADSL) ولی باید دید شرکت پارس آنلاین چطور این قانونش رو اعمال میکنه. در هر حال اگر سرعت سرویس به کمتر از یک دهم برسه میشه بطور حتم گفت که سرویس با بیش از ده نفر به اشتراک گذاشته شده و این یعنی خلاف مصوبه...

Majidson
05-12-2011, 12:47
شاتل واسه من از صبح قطع شده !!! الان با وایمکس وصل هستم :41:

urcu
05-12-2011, 12:59
کاملاً موافقم... :)

هر کس که تعریف میکنه نه هر کس که از سال 2005 عضو و 5تا پست زده اونم هر 5تاش تعریف از شاتل بوده خوب تابلو هست برادر من!:31:

اونم تو این اوضاع شیر تو شیر محدودیت که همه مینالند...

majidnemesis
05-12-2011, 13:15
سلام
من یه چند وقتی پارس بودم وقتی که رفتم خونه یکی از دوستام که شاتل داشت از سرعتش بدم نیومد خلاصه با یه ثبت نام آنلاین و کارت طلایی دیگه.... شدیم،خیلی برام جالبه واقعا حرفهای متفاوتی توی این فروم دیدم حالا تو رو به خدا یکی به من بگه که واقعا واقعیت چیه؟؟؟؟ به خدا من طاقتشو دارم:5:

سلام دوست عزیز...

متأسفانه توی این فروم برخی از دوستان کم لطفی می کنن و حقایق رو وارونه جلوه میدن، از سرویست استفاده کن و هر مشکلی داشتی با پشتیبانی شاتل در تماااس باااش... البته مثل بقیه ISP ها برخی مواقع برخی مشکلات یرایری از سمت مخابرات ممکنه در کل پیش بیاااد برات...

سوالی داشتی من در خدمتم... ;)

majidnemesis
05-12-2011, 13:27
هر کس که تعریف میکنه نه هر کس که از سال 2005 عضو و 5تا پست زده اونم هر 5تاش تعریف از شاتل بوده خوب تابلو هست برادر من!:31:

اونم تو این اوضاع شیر تو شیر محدودیت که همه مینالند...

دوست من شمااا به پستهای بالااات مینازی !؟ اگه شما کلی تا حالا پست دادی ، منم از سال 2005 که توی این فروم عضوم ، نه مثل شما از 2010 !!!!!!!!!!!!!

مهم اینه که از بین تموم کاربرانی که از شاتل یا هر ISP دیگه ای سرویس دارن، چقدرشون راضی هستند...

به نظر من سعی کن کمی در رفتارهات تجدید نظر کنی... یه مقدار انصاف داشتن هم بد نیست... به جای احترام گذاشتن و گوش کردن به حرفای دیگران شما فقط دیگران رو تمسخر می کنی و حرف خودت رو تکرااار می کنی...

استفاده از الفاظ نامناسب و بی احترامی و قاطر خطاب کردن و ... نشاندهنده خیلی چیزاااست دوست من...

اگه شاتل اینقدر که شما می گی بده ، اولاً چرا اینقدر اعصاب خودت رو خورد می کنی و هنوز مشترکش هستی ، دوماً پس چرا این همه کاربر مشکلی ندارند و فقد تعداد معدودی دارن خودشونو ... :)))

همیشه به یاد داشته باااش، ادب مرد به ز دولت اووووست :)

majidnemesis
05-12-2011, 13:33
من شاتل دارم 512

از نظر قطعی کاملا راضیم، واقعا خیلی کم قطعی داره

ار نظر پینگ هم خوبه مشکلی ندارم، به راحتی با لیتسی حدود 60 کانتر بازی میکنم و با پینگ زیر 100 توی گارنا وارکرفت بازی میکنم

سرعت دانلود توی روز حدود 250 میچرخه ولی توی شب خیلی افت پیدا میکنه ، حدود 60 ولی بازم خویه، میشه شبی حدود 700 میشه دانلود کرد

قاااابل توجه دوستان عزیزی که تموم توانشو توی این فروم گذاشتن که همه چیز رو منفی جلوه بدن و به جای پاسخهای منطقی به صحبتهای بقیه دوستان، دیگران را به خاطر تعداد کم پستهاشووون تمسخر می کنن !!!!

urcu
05-12-2011, 13:40
سلام دوست عزیز...

متأسفانه توی این فروم برخی از دوستان کم لطفی می کنن و حقایق رو وارونه جلوه میدن، از سرویست استفاده کن و هر مشکلی داشتی با پشتیبانی شاتل در تماااس باااش... البته مثل بقیه ISP ها برخی مواقع برخی مشکلات یرایری از سمت مخابرات ممکنه در کل پیش بیاااد برات...

جالبه باز هم تکرار میکنم کسانی که میان اینجا تعریف میکنن تعداد پستهاشون انگشت شماره و فقط توی تاپیک شاتل هم فعالیت میکنن!
نمونش همین ایشون 1پست زدن فقط اونم تو تاپی شاتل یا خود شما 7 تا پست زدی توی این چند سال اونم فقط همین تاپیک....

دوست من شمااا به پستهای بالااات مینازی !؟ اگه شما کلی تا حالا پست دادی ، منم از سال 2005 که توی این فروم عضوم ، نه مثل شما از 2010 !!!!!!!!!!!!!

مهم اینه که از بین تموم کاربرانی که از شاتل یا هر ISP دیگه ای سرویس دارن، چقدرشون راضی هستند...

به نظر من سعی کن کمی در رفتارهات تجدید نظر کنی... یه مقدار انصاف داشتن هم بد نیست... به جای احترام گذاشتن و گوش کردن به حرفای دیگران شما فقط دیگران رو تمسخر می کنی و حرف خودت رو تکرااار می کنی...

استفاده از الفاظ نامناسب و بی احترامی و قاطر خطاب کردن و ... نشاندهنده خیلی چیزاااست دوست من...

اگه شاتل اینقدر که شما می گی بده ، اولاً چرا اینقدر اعصاب خودت رو خورد می کنی و هنوز مشترکش هستی ، دوماً پس چرا این همه کاربر مشکلی ندارند و فقد تعداد معدودی دارن خودشونو ... :)))

همیشه به یاد داشته باااش، ادب مرد به ز دولت اووووست :)
نه عزیز من به تعداد پستهام نمینازم موضوع اینه که هر کی میاد اینجا تعریف میکن تعداد پستهاش انگشت شماره ملت هم که .... نیستن!
در ضمن این یوزر جدید من هست یوزر قبلی من که سابقه فعالیت زیادی داشتم به لطف مدیران عزیز بن شد
خوب همین 2005 خیلی تابلو هست اونم با 7 تا پست که همش را چند مدت اخیر دادید که تعریف و تمجدید هست

عزیز من من خیلی وقته از این شرکت رفتم و اینم که میام اینجا فقط برای اطلاع رسانی هست که دوستان نوب تو چنگ این شرکت نیوفتند من 5 سال از شاتل سرویس داشتم که متاسفانه هر سال بدتر میشد تا دیگه دیدم وظع قابل تحمل نیست و رفتم جای دیگه! و حدود 19 نفر هم مشترک متاسفانه معرفی کردم که دیگه فکر نکنم کسی از اونهایی که معرفی کردم دیگه سرویس بگیرن ازشون خیلی هاشون را خبر دارم انصراف دادن!
اکثر کاربرها مشکل دارند فقط تعداد کمی هستند که با تعداد پستهای کمی که همش تعریف و تمجید تابلو هست عزیز.
اگه شما مشترک بود و جای ماها بودی خیلی بدتر از این حرف میزدی عزیز تا حالا محدود نشدی که....

urcu
05-12-2011, 13:48
قاااابل توجه دوستان عزیزی که تموم توانشو توی این فروم گذاشتن که همه چیز رو منفی جلوه بدن و به جای پاسخهای منطقی به صحبتهای بقیه دوستان، دیگران را به خاطر تعداد کم پستهاشووون تمسخر می کنن !!!!
قابل توجه دوستانی که تعداد پستهاشون انگشت شماره و تمام توانتون را گذاشتیید که حقیقت را کتمان کنید و همش توی تاپیک شاتل هست ما هم نگفتیم که همه مشکل دارن گفتیم اکثرا مشکل دارن همونطور که گفتیم بعضی ها شبها دانلود نمیکنن محدود میشن بعضی ها تا خرخره دانلود میکن محدود نمیشن....در ضمن توی بعضی شهرها هم چون تازه سرویس دادن و تعداد کاربران کمه سرویسهای خوبی از اب در میاد

majidnemesis
05-12-2011, 13:56
شاتل بهترین شرکت ADSL هست.. من خودم 128 دارم روزانه با سرعت حداکثر 200 کیلوبایت و حداقل 150 کیلوبایت و شبانه با سرعتی بین 50 -60 دانلود میکنم.. از نظر پشتیبانی که دیگه حرف نداره به نظر من بهترین پشتیبانی رو داره بین شرکتهای ADSL کشور !

تو چند سال متوالی به عنوان بهترین شرکت ADSL کشور هم شناخته شده...

اینم اسکرین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حق با شماست دوست عزیز، من هم مثل شما توی اکثر ساعاات شبانه روز از اینترت شاتل هم برای دانلود و هم Site Browsing استفاده می کنم و در اکثر موارد به غیر از مشکل افت سرعت سراسری از سمت مخابرات، هیچ مشکلی ندارم...

نکته ای که خیلی مهمه اینه برخی دوستان انتظار دارند که مثلاً با 10 تومنی که برای یکی از سرویسهای ECO که سرویسهای اقتصادی هستند، می پردازند بصورت 24 ساعته با سرعتی چند برابر چیزی که توی قراردادشون نوشته دانلود داشته باشن...

پس فرق کسی که مثلاً 30 هزار تومن پول داده و سرویس ARTx گرفته با بقیه چیه !؟

از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی همونقدر آش می خوری...

حالا اگه شبها که ساعات اوج مصرف هست و همه دارن دانلود می کنن بعضی وقتها سرعت میاااد پایین اون بحث دیگه ای که هر شخص منصفی میفهمه دلیلش چیه!!!

majidnemesis
05-12-2011, 14:16
قابل توجه دوستانی که تعداد پستهاشون انگشت شماره و تمام توانتون را گذاشتیید که حقیقت را کتمان کنید و همش توی تاپیک شاتل هست ما هم نگفتیم که همه مشکل دارن گفتیم اکثرا مشکل دارن همونطور که گفتیم بعضی ها شبها دانلود نمیکنن محدود میشن بعضی ها تا خرخره دانلود میکن محدود نمیشن....در ضمن توی بعضی شهرها هم چون تازه سرویس دادن و تعداد کاربران کمه سرویسهای خوبی از اب در میاد

دوست من اون کسیکه حقیقت رو کتمان میکنه من نیستم... اون شما هستی که فکر می کنی با سیاه نمایی می تونی همه چیز رو زیر سوال ببری...

همه محدود شدن ، همه سرعتشون پااایینه... شما هم که نشستی صبح تا شب... در لحظه پست بدی که مبادا کسی رو حرفت حرف نزنه... اگه اینجوری بود عزیز من که این همه User نمیومدن... از شاتل سرویس بگیرن...

سرویس هر شرکتی یه سری نقاط ضعف داره، من که نمی گم سرویس شاتل بدون عیبه...

من میگم قضاوت نباید بر اساس تصورات شخصی باااشه!

نیازی نیست من نظرم رو به دیگران دیکته کنم... دیگران بهترین قاضی ما هستند دوست من ;)

شما هم به جااای اینکه هر کسی از راه میرسه پست میده از کوره در بری، سعی کن تحمل شنیدن نظرات دیگران چه درست و چه غلط رو داشته باااشی...

urcu
05-12-2011, 14:17
حق با شماست دوست عزیز، من هم مثل شما توی اکثر ساعاات شبانه روز از اینترت شاتل هم برای دانلود و هم Site Browsing استفاده می کنم و در اکثر موارد به غیر از مشکل افت سرعت سراسری از سمت مخابرات، هیچ مشکلی ندارم...

نکته ای که خیلی مهمه اینه برخی دوستان انتظار دارند که مثلاً با 10 تومنی که برای یکی از سرویسهای ECO که سرویسهای اقتصادی هستند، می پردازند بصورت 24 ساعته با سرعتی چند برابر چیزی که توی قراردادشون نوشته دانلود داشته باشن...

حالا اگه شبها که ساعات اوج مصرف هست و همه دارن دانلود می کنن بعضی وقتها سرعت میاااد پایین اون بحث دیگه ای که هر شخص منصفی میفهمه دلیلش چیه!!!

بله باز هم همون قضیه تعداد پستهای انگشت شمار و اونم همه پست ها توی تاپیک شاتل

ایشون را که من قبلا دستشون را رو کردم توی این پست و از بعد از اینکه جواب منو دیدند هم دیگه انلاین نشدن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از پشتیبانان عزیز هم شهریم بودن

majidnemesis
05-12-2011, 14:28
جالبه باز هم تکرار میکنم کسانی که میان اینجا تعریف میکنن تعداد پستهاشون انگشت شماره و فقط توی تاپیک شاتل هم فعالیت میکنن!
نمونش همین ایشون 1پست زدن فقط اونم تو تاپی شاتل یا خود شما 7 تا پست زدی توی این چند سال اونم فقط همین تاپیک....

همونطور که قبلاً خدمتتون گفتم ، من اصلاً اهل پست دادن تو فرومها نیستم... مثل شما هم حسه 24 ساعته آنلاین بودن و جنگیدن و مقابله با نظرات دیگران رو ندارم...

از وقتی که نظرات غیر واقعی برخی دوستان مثل شما رو توی این فروم دیدم، واقعاً حیفم اومد که چیزی نگم...

از این به بعد من هر 2 ، 3 روز یکبار میام و چنتا پست میدم و میرم و قضاوت رو به عهده سایرین می ذارم... شما هم می تونید براحتی اگه ادمین این بخش دوستتونه بگید که منو بن کنه...

مهم اینه که تحمل نظر مخالف رو داشته باشیم و تنهایی به قاضی نریم...

کاش ما ایرانیها می تونستیم یک کم فرهنگ انتقاد پذیریو تو خودمون بوجود بیاااریم... :(

urcu
05-12-2011, 14:28
دوست من اون کسیکه حقیقت رو کتمان میکنه من نیستم... اون شما هستی که فکر می کنی با سیاه نمایی می تونی همه چیز رو زیر سوال ببری...

همه محدود شدن ، همه سرعتشون پااایینه... شما هم که نشستی صبح تا شب... در لحظه پست بدی که مبادا کسی رو حرفت حرف نزنه... اگه اینجوری بود عزیز من که این همه User نمیومدن... از شاتل سرویس بگیرن...

سرویس هر شرکتی یه سری نقاط ضعف داره، من که نمی گم سرویس شاتل بدون عیبه...

من میگم قضاوت نباید بر اساس تصورات شخصی باااشه!

نیازی نیست من نظرم رو به دیگران دیکته کنم... دیگران بهترین قاضی ما هستند دوست من ;)

شما هم به جااای اینکه هر کسی از راه میرسه پست میده از کوره در بری، سعی کن تحمل شنیدن نظرات دیگران چه درست و چه غلط رو داشته باااشی...

سیا نمایی کجا بوده دوست عزیز من سیاه نمایی میکنم بقیه دوستان هم سیاه نمایی میکنند؟این همه ادم سیاه نمایی میکنند!
من از زمانی که شاتل گرفتم توی این تاپیک پست تعریف تمجید زدم و تا الان هم که فسق کردم دارم حقیقت را میگم شما میتونی بری 1729 پست بنده توی این تاپیک را که با یوزر قبلیم که بن شد ببینی!
ما هم داریم اطلاع رسانی میکنیم که دوستان هشیار باشن. میبینید که دوستانی که قبلا سرویس گرفتن دارن لغو میکنن که خیلی هاشون کنسل کردن و دیگه اینجا نمیان...

بله

قضاوت ما هم بر اساس تصورات شخصی نیست خودم سرویس داشتم طعم محدودیت را چشیدم بارها و بارها پشتیبانهای شاتل بهم گفتن که اره ما محدود میکنیم فایل ضبط شده اش هم هست اگه میخواید تقدیمتون کنم در ضمن من یکی تنها نیستم که این حرفها را میزنم بیش از 50 نفر از دوستان با کمک اقای جوادی یوزرشون و مشخصات را دادن و شکایت نامه ارسال کردن که متاسفانه معلوم نیست چه به سر اقای جوادی اوردن!!!
هدف من فقط اطلاع رسانی گفتم که شما تا حالا محدود نشدی ومن و بعضی از دوستان حتی روزانه هم محدود شده بودیم به 5 کیلو بایت

majidnemesis
05-12-2011, 14:30
بله باز هم همون قضیه تعداد پستهای انگشت شمار و اونم همه پست ها توی تاپیک شاتل

ایشون را که من قبلا دستشون را رو کردم توی این پست و از بعد از اینکه جواب منو دیدند هم دیگه انلاین نشدن

از پشتیبانان عزیز هم شهریم بودن

کاش شما یه کم منطقی بودید دوست من... شما دست منو رو کردید... بهتون تبریک می گم... واقعاً که چه اعصابی داری شما... بحث با شما بی فایده است...

urcu
05-12-2011, 14:33
همونطور که قبلاً خدمتتون گفتم ، من اصلاً اهل پست دادن تو فرومها نیستم... مثل شما هم حسه 24 ساعته آنلاین بودن و جنگیدن و مقابله با نظرات دیگران رو ندارم...

از وقتی که نظرات غیر واقعی برخی دوستان مثل شما رو توی این فروم دیدم، واقعاً حیفم اومد که چیزی نگم...

از این به بعد من هر 2 ، 3 روز یکبار میام و چنتا پست میدم و میرم و قضاوت رو به عهده سایرین می ذارم... شما هم می تونید براحتی اگه ادمین این بخش دوستتونه بگید که منو بن کنه...

مهم اینه که تحمل نظر مخالف رو داشته باشیم و تنهایی به قاضی نریم...

کاش ما ایرانیها می تونستیم یک کم فرهنگ انتقاد پذیریو تو خودمون بوجود بیاااریم... :(

جالبه تمام کسانی که میان توی این تاپیک تعریف میکنن میگن ما اهل پست زدن نیستیم ولی با چنگ و دندون از شاتل حمایت میکنند !
نظر من غیر واقعی نظر اون حداقل 50 نفر دیگه هم غیر واقعی؟! نظر بابک خان هم غیر واقعی؟

نخیر بنده خودم چندین بار بن شدم!

شما تحمل انتقاد از شاتل را ندارید که دلیلش فقط میتونه یک چیز باشه که دوستان میدونند.....

کاش واقعا کاش....

mea2002
05-12-2011, 14:36

ماشاا... انگار عاشقان سینه چاک شاتل دارند به تعداد انگشتان یک دست می رسند!:31:،دوست گرامی شما که میگی طرف با 10000 تومانی که ماهانه واسه سرویس اکو میده انتظار داره 24 ساعت دانلود کنه،خدمتت عرض کنم که کسی همچین توقعی نداره،چون در ساعات غیررایگان که هر چی دانلود کنی که از آن طرف باید ترافیک بخری،اما انتظار مشترک اینه که در ساعت رایگان با یک سرعت مناسب دانلود کنه،دیگه حداقل زیر 20 کیلوبایت در ثانیه نیاد،احتمالاً شما سرعت 800 بایت در ثانیه را در ساعات رایگان تجربه نکردی،امیدوارم هم تجربه نکنی!به هر حال شاتل گردن شماها که تعریفش را می کنید حق آب و گل داره،اما بدانید اگر در مخیله شما افت سرعت همیشه مقصرش مخابرات است نخیر این جور نیست،اکثر مواقع محدود سازی توسط خود شاتل صورت می گیره،البته میدونم از قدیم گفتند "عشق آدم را کور میکنه" و شما هم تقصیر ندارید دیگه عاشق شاتل هستید،اما این تاپیک صرفاً جهت آگاه سازی کسانی است که می خواهند در چاه شاتل بیفتند بدانند که سیاست کثیف محدود سازی شبانه را داره اجرا میکنه(دقت کنید گفتم شبانه نه 24 ساعته):31:

majidnemesis
05-12-2011, 14:36
سلام
شما از دانلود شبانه هم استفاده میکنید؟ اینکه هر شب مثلا یکی دو تا فیلم دانلود کنید ؟

بله... بعضی شبها دانلود می کنم... چطور !؟

urcu
05-12-2011, 14:37
کاش شما یه کم منطقی بودید دوست من... شما دست منو رو کردید... بهتون تبریک می گم... واقعاً که چه اعصابی داری شما... بحث با شما بی فایده است...

ادم عاقل میاد حرف تعدادی افراد با پست های انگشت شمار اونم فقط توی تاپیک شاتل را باور میکنه یا پست های کسانی که توی انجمن فعال هستند و اعتبار دارند!
در ضمن من گفتم که ااون زمانی که شاتل خوب بود تعریف و تمجید میکردم الانم که بده دربارش صحیت میکنم برای اطلاع رسانی

من منطقی نیست اون بیش از 50 نفر از دوستانی که یوزر و مشخصاتشون را دادن برای شکایت هم منطقی نیستند؟
گفتم که شما هم اگه محدود شده بودید مثل ما میومدید مثل ما اطلاع رسانی میکردید!که دوستان دیگر در دام اینها نیوفتند

جالبه شما اهل پست دادن تو انجمن نیستید ولی میرید میگردید هی چی پست تعریف و تمجید که دوستان انگشت شمار با پستهای انگشت شمار دادن را پیدا میکنید میارید بالا

بابت اسپم ها از بابک عزیز عذر خواهی میکنم ولی خودتون میدونید که اوضاع این شرکت چجوریه اونوقت یک تعداد میان اینجوری میگن

majidnemesis
05-12-2011, 15:01
ماشاا... انگار عاشقان سینه چاک شاتل دارند به تعداد انگشتان یک دست می رسند!:31:،دوست گرامی شما که میگی طرف با 10000 تومانی که ماهانه واسه سرویس اکو میده انتظار داره 24 ساعت دانلود کنه،خدمتت عرض کنم که کسی همچین توقعی نداره،چون در ساعات غیررایگان که هر چی دانلود کنی که از آن طرف باید ترافیک بخری،اما انتظار مشترک اینه که در ساعت رایگان با یک سرعت مناسب دانلود کنه،دیگه حداقل زیر 20 کیلوبایت در ثانیه نیاد،احتمالاً شما سرعت 800 بایت در ثانیه را در ساعات رایگان تجربه نکردی،امیدوارم هم تجربه نکنی!به هر حال شاتل گردن شماها که تعریفش را می کنید حق آب و گل داره،اما بدانید اگر در مخیله شما افت سرعت همیشه مقصرش مخابرات است نخیر این جور نیست،اکثر مواقع محدود سازی توسط خود شاتل صورت می گیره،البته میدونم از قدیم گفتند "عشق آدم را کور میکنه" و شما هم تقصیر ندارید دیگه عاشق شاتل هستید،اما این تاپیک صرفاً جهت آگاه سازی کسانی است که می خواهند در چاه شاتل بیفتند بدانند که سیاست کثیف محدود سازی شبانه را داره اجرا میکنه(دقت کنید گفتم شبانه نه 24 ساعته):31:

پس شما انتظار داری شب تا صبح توپ دانلود کنی !؟ به نظر من انصاف هم بد نیست... من اینترنت 24 ساعته می گیرم... و برخی شبها ممکنه افت سرعت هم داشته باشم... مهم اینه که در مجموع 24 ساعت سرویسم OK باشه...

اگه می خوای 24 ساعته سرعتتون پایین نیاد و نوسان نداشته باشید باید تشریف ببری یه سرویسی بگیری که مختص شما باشه، نه یه سرویس ADSL که بین چند نفر Share میشه...

متأسفانه استفاده صحیح توی هیچ زمینه ای برای ما جا نیوفتاده حتی استفاده از اینترنت... اگه همه انتظار داشته باشند که حتی در ساعتهای رایگان که اوج زمان مصرفه، مشکلی نداشته باشند و با سرعت مناسب دانلود کنند و هیچ کسی کوتاه نیاااد که نمیشه...

من خودم هفته پیش با پشتیبانی فنی شاتل تماس گرفتم و یکی از کارشناسانشون توضیحات کاملی به من داد که کاملاً هم منطقی بود... به من گفتن که سرویس ADSL همه جای دنیا بصورت Share شده ارائه میشه و ممکنه در ساعات اوج مصرف نوسان سرعت داشته باشه و اگه می خوام این نوسان سرعت رو به هیچ وجه نداشته باشم باید سرویس Dedicate درخواست بدم...

متأسفانه عدم اطلاع ما از برخی قوانین و موارد فنی باعث قضاوت های غلط میشه...

milad_gta
05-12-2011, 15:12
ماجرای فسخ ما همچنان ادامه دارد ...

امروز و فردا و روز های تعطیل و حتی پنجشنبه ها رو که عموما مخابرات کارهای فنی رو تو همین پنجشنبه انجام میده رو بزارم کنار باز هم کاملا میشه از داستان فسخم یک فیلم مستند ساخت .

میگه نامه ات رو با این شماره فرستادیم ، مخابرات میگه نیومده ! من گیر میدم میگم دیگه دروغ که نمیگن ، مسئول Adsl کل استان میگه بیا اینا نامه های آریا رسانه تدبیر که تو فلان روز اومده ، بگرد ببین پیدا میکنی ...

پس ما همه نظراتمون غیر واقعی هست و ... عجب !

هر کس پیرامون سرویس خودش میتونه نظر بده . و با این تعداد نظراتی که تا حالا داده شده کاملا مشخص هست نحوه کارکرد این شرکت به چه صورته و نیازی به درگیری و جو دادن نیست .

هر کس که کمی درک داشته باشه با خوندن نظرات متوجه میشه اوضاع از چه قراره .

اگر کاربر جدیدی باشم ، با خوندن این تایپیک متوجه میشم به ازای هر 100 کاربر محدود ، 1 کاربر هم وضعیت خوبی داره ، من که باشم ترجیح میدم از این شرکت سرویس نگیرم . بقیه هم خودشون درک دارند و هر تصمیمی بگیرند به خودشون ارتباط داره .

ما فقط اینجا اطلاع رسانی میکنیم و حقیقت رو میگیم ، امیدوارم سایرین هم طرف حق رو گرفته باشند و در نهایت باز هم همه چیز با خوندن تایپیک مشخصه و خود کاربرها میدونند چه تصمیمی بگیرند .

majidnemesis
05-12-2011, 15:14
ادم عاقل میاد حرف تعدادی افراد با پست های انگشت شمار اونم فقط توی تاپیک شاتل را باور میکنه یا پست های کسانی که توی انجمن فعال هستند و اعتبار دارند!

شما خودت به خودت میگی کاربر معتبر... از روی پستهای ما دیگران قضاوت میکنند... معتبر و عاقل بودن به تعداد پست نیست دوست من...

از قدیم گفتن اگه حرف درست و منطقی رو از بچه هم شنیدی، بپذیر :)

251251
05-12-2011, 15:21
من از مشترکان پارس و تاپیکش هستم . جدیدا به دلیل اینکه تاپیک شاتل خیلی سریع به روز میشه ! اومدم چند صفحه گذری خوندم و فهمیدم وضعیت کاربران شاتل به چه صورته !! خدا بهتون صبر ایوب اعطا کنه !! یعنی خدا رو صد میلیون بار شکر که اشتباه نکردم و به جای پارس نرفتم شاتل !!! مشکلات بچه های شاتل و نوع سرویس دهی شاتل رو که میبینم باید واسه پارس آنلاین سجده برم ! :18:

urcu
05-12-2011, 15:22
شما خودت به خودت میگی کاربر معتبر... از روی پستهای ما دیگران قضاوت میکنند... معتبر و عاقل بودن به تعداد پست نیست دوست من...

از قدیم گفتن اگه حرف درست و منطقی رو از بچه هم شنیدی، بپذیر :)

پـ نـ پـ شما که تعداد پستهاتون انگشت شماره و همه پستهاتون فقط توی تاپیک شاتل هست معتبره! در ضمن این یوزر جدید من هست گفتم که یوزر قدیمی من را بری ببینی 1729 پست فقط توی این تاپیک دادم که اکثرش برای زمانی هست که شاتل خوب بود و تعریف تمجید کرده بودم!
من معتبر نیستم اون بیش از 50 نفر دیگه که یوزر نیم شاتلشون + مشخصاتشون را دادند به اقای جوادی برای شکایت هم معتبر نیستند؟!

arming900
05-12-2011, 16:25
ماجرای فسخ ما همچنان ادامه دارد ...

امروز و فردا و روز های تعطیل و حتی پنجشنبه ها رو که عموما مخابرات کارهای فنی رو تو همین پنجشنبه انجام میده رو بزارم کنار باز هم کاملا میشه از داستان فسخم یک فیلم مستند ساخت .

میگه نامه ات رو با این شماره فرستادیم ، مخابرات میگه نیومده ! من گیر میدم میگم دیگه دروغ که نمیگن ، مسئول Adsl کل استان میگه بیا اینا نامه های آریا رسانه تدبیر که تو فلان روز اومده ، بگرد ببین پیدا میکنی ...

پس ما همه نظراتمون غیر واقعی هست و ... عجب !

هر کس پیرامون سرویس خودش میتونه نظر بده . و با این تعداد نظراتی که تا حالا داده شده کاملا مشخص هست نحوه کارکرد این شرکت به چه صورته و نیازی به درگیری و جو دادن نیست .

هر کس که کمی درک داشته باشه با خوندن نظرات متوجه میشه اوضاع از چه قراره .

اگر کاربر جدیدی باشم ، با خوندن این تایپیک متوجه میشم به ازای هر 100 کاربر محدود ، 1 کاربر هم وضعیت خوبی داره ، من که باشم ترجیح میدم از این شرکت سرویس نگیرم . بقیه هم خودشون درک دارند و هر تصمیمی بگیرند به خودشون ارتباط داره .

ما فقط اینجا اطلاع رسانی میکنیم و حقیقت رو میگیم ، امیدوارم سایرین هم طرف حق رو گرفته باشند و در نهایت باز هم همه چیز با خوندن تایپیک مشخصه و خود کاربرها میدونند چه تصمیمی بگیرند .

100% تایید

منم 20 روز پیش فرستادم شاتل,اونا هر روز میگفتن فرستادیم! تا اینکه زنگ زدم مخابرات گفتن نیومده! نامه منو شنبه فرستادم و مخابرات هم تایید کرد...شانس ما یک نفر هست توی اون قسمت کلا جواب تلفن نمیده اگرم بده وسط حرف زدن قطع میکنه! بعد گفتم کی پیگیری میشه رفت تا شنبه؟ گفت چهارشنبه پنجشنبه,گفتم مگه تعطیل نیستسن؟ گفت ما هستیم...همچنان منتظریم....از شاتل راحت شدیم گیر مخابرات افتادیم:31:

hosseinf722
05-12-2011, 17:08
سلام دوست عزیز...

یا با پشتیبانی شاتل تماس بگیر یا توی همین تاپیک به این دوستمون بگو!!!

---------- Post added at 07:08 PM ---------- Previous post was at 07:03 PM ----------

دوماً پس چرا این همه کاربر مشکلی ندارند و فقد تعداد معدودی دارن خودشونو ... :)))

واقعا تعداد معدودی از شاتل ناراضین و اکثر کاربرا از شاتل راضین؟؟!!
شما لطف کن چند صفحه از تاپیک رو بخون متوجه میشی چه تعداد راضین و چه تعداد ناراضین

xxx.ghazal.xxx
05-12-2011, 17:42
سلام به همه دوستان
اگه امکانشو دارید یه لحظه هم توی شاتل نمونین ، adsl یی که نشه باهاش دانلود کرد به چه دردی می خوره؟؟؟
ما که راحت شدیم از دست شاتل

hitman1
05-12-2011, 18:03
پس شما انتظار داری شب تا صبح توپ دانلود کنی !؟ به نظر من انصاف هم بد نیست... من اینترنت 24 ساعته می گیرم... و برخی شبها ممکنه افت سرعت هم داشته باشم... مهم اینه که در مجموع 24 ساعت سرویسم OK باشه...

اگه می خوای 24 ساعته سرعتتون پایین نیاد و نوسان نداشته باشید باید تشریف ببری یه سرویسی بگیری که مختص شما باشه، نه یه سرویس ADSL که بین چند نفر Share میشه...

متأسفانه استفاده صحیح توی هیچ زمینه ای برای ما جا نیوفتاده حتی استفاده از اینترنت... اگه همه انتظار داشته باشند که حتی در ساعتهای رایگان که اوج زمان مصرفه، مشکلی نداشته باشند و با سرعت مناسب دانلود کنند و هیچ کسی کوتاه نیاااد که نمیشه...

من خودم هفته پیش با پشتیبانی فنی شاتل تماس گرفتم و یکی از کارشناسانشون توضیحات کاملی به من داد که کاملاً هم منطقی بود... به من گفتن که سرویس ADSL همه جای دنیا بصورت Share شده ارائه میشه و ممکنه در ساعات اوج مصرف نوسان سرعت داشته باشه و اگه می خوام این نوسان سرعت رو به هیچ وجه نداشته باشم باید سرویس Dedicate درخواست بدم...

کاملا باهات موافقم،ممنون دوست عزیز که روشنگری میکنی.

epsi1on
05-12-2011, 18:16

نه دوست من، به نظرم مشکل این هست که ما به عنوان استفاده کننده به حقوقمون آگاه نیستیم. اصلا یک تاپیک بخاطر همین کم فروشی های شرکتهای ارایه کننده اینترنت باز شد. وگرنه اگر شما بفهمید شرکت شاتل مثلا اینترنت رو داره با شما دوبل حساب میکنه بازهم نظرتون همین هست؟

دوست من هر سرویسی قیمت خودش رو داره. چه حسی بهتون دست میده اگر بفهمید قانونا شاتل باید این سرویسی که به شما میفروشه رو مثلا با قیمت یک سوم بهتون بفروشه، و داره قیمت 3 برابر باهاتون حساب میکنه؟ ابدا اینی که میفرمایید نیست. (البته فرمایش دوستان دیگمون رو هم تایید نمیکنم، ولی اینی که شما میفرمایید اصلا نیست).

با عرض شرمندگی دقیقا مثل همین اتفاقی که در پست شما (و بعضی دوستان بسیار عزیز) افتاد و میوفته.

sajady68
05-12-2011, 19:09
در عرض 16 ساعت سرویس شاتلم رو قطع کردم و از شرکت دوران 256 کیلو بایت نامحدود واقعا نامحدود سرویس گرفتم....
سرعت دانلودم 32 کیلو بایت به بالا هست و در روز حدودا 1300 مگ دانلود میکنم.......
از این شرکت دزد بیایید بیرون.....از قرارداد 90 روزه 50 روز رو محدود به 3 کیلو بایت بودم.....خدا رو شکر آزاد شدم از محدودیت کفتی شاتل........تا نرید و نمایندگی دعوا نکنید نامه رو به مخابرات نمیدند.....

مدرک محدودیت:

mhv_kntu
05-12-2011, 19:37
امروز رفتم بازی آنلاین کنم باور کردنی نبود ! هر 20 الی 40 ثانیه dc میشدم و تمام !

بازی آنلاین از دانلود حساس تر هست در حالی که تو دانلود dc نمیشم ولی تو بازی مرتب dc میشم :41:

ELDORAMO
05-12-2011, 20:49
اگه شما می دونستی از ساعت 1 هست چرا گفتی 3؟
مال قدیم شما شاید اینطور بوده ولی برای من حالت فعلیم خیلی بهتر شده(اشالله فردا که رفتم اصفهان یه عکس میگیرم ببینی)

این دوستمون باید یه بار بیاد اینجا با سیستم من دانلود کنه سرعت 700 کیلوبایتی رو بچشه یکم نظرش عوض شه! :10:
هنوز کسی نفهمیده علت این سرعت چیه؟

AVAVA
05-12-2011, 22:04
اقای که با یوزر majidnemesis هستی
این رو که همه میدونیم که در ساعات اوج مصرف افت سرعتت پیدا میشه اما نه افتی که فلان مشترک باید 50 یا 60 روز سرعت دانلودش روی 5 کیلوبایت بسته بشه

jackson2010
05-12-2011, 22:10
سلام
{دوستان عزیز اول بگم من خودم رو قاطی جر و بحثها نمیکنم ولی دوباره میگم:
سرویسهای شاتل چه اکو و چه آرت اگر پارسال یا قبل ترش از یه حد اقل استانداردی داشت اما الان اصلا اینجوری نیست
همه چیز شده فقط پول
بهتره فقط در مورد حالا و ماههای اخیر بحث بشه چون شاتل قبلی دیگه مرده و ازش چیزی جز خاطرش نمونده، حالا فقط پوله که حرف اول رو میزنه و فقط خریدن گیگ یا سرویسهای اختصاصی ،حالا مشترک قدیمی شاتل بیچارس[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشترکین جدید هم بدونند که اگر سرعتشون خوبه از ما کم میگذارند که شما راحت وبا سرعت کار میکنید
همین الان اگر فسخ کنم و چند روز دیگه دوباره باهاشون قرارداد جدید ببندم سرعت منم عالی میشه باور کنید. چون مشترک جدید حساب میشم ولی کور خوندند اگر از دیال آپ هم استفاده کنم دیگه دوره شاتل نمیرم
این نظر منه و هر کس هم میتونه مخالفش باشه ولی نظر من به هیچ وجه عوض بشو نیست.}:20:

mea2002
05-12-2011, 22:44

شما هم که مطالبی که پشتیبانهای شانل کپی و پیست می کنند را دوباره اینجا ذکر کردی!من خیلی بیشتر از شما از قوانین اشتراک سرویس در ایران و دنیا با خبرم،اما انصافم خوب چیزی است،آدم نباید کور کورانه تعریف یک سیستم غلط را بکند،چطور سرویس سرویس دهنده های دیگر مثل پارس آنلاین،صبانت این سیاست محدود سازی ر اندارند و این فقط از شاتل در آمده؟مثل کبک نباشیم که سر در برف کنیم و خیلی مبتدیانه یک سری سخنانی که همه به صحتش شک دارند بر زبان جاری کنیم،شما مطلب را دقیق نخواندی؟همه می دانند که در ساعات غیر رایگان می توانی هر چه می خواهی دانلود کنی و محدود هم نمیشی چون باید ترافیک بخری،مشکل در ساعات رایگان است که بتوانی حداقل با سرعت اسمی نه بیشتر دانلود کنی که انتظار نابجایی نیست،شما یک سری به مشترکان صبانت و پارس آنلاین بزن مشاهده خواهی کرد هیچ کدام با محدودسازی سرعت که شاتل داره اجرا میکنه مواجه نشده اند،ما تا کم میاریم بلافاصله مصرف صحیح واینها را پیش می کشیم اما هیچ وقت نمی یاییم بگیم به کدام قانون نانوشته ای شاتل میاد در ساعات شبانه اشتراک 1 به 20 و بالاتر ارائه میکنه،:31:

mha_mha
05-12-2011, 22:57
سلام دوستان يه خبر جالب چند روز رفتم با يكي از نمايندگان آسياتك تو شهرمون حرف زدم گفتم محدوديت در ساعات رايگان مثل شاتل داريد؟ گفت: نه اما فعلا نداريم امكان داره شركت بذاره! منم ترسيدم ديگه دورشون رو خط كشيدم. حالا يا بعد شاتل به فكر پارس آنلاينم يا مبين نت. نظر شما چيه دوستان؟
سپاس

ELDORAMO
06-12-2011, 00:20
بیا این شرکتی که من هستم! نه محدودیت داره نه افت سرعت تازه بهت حال میده بعضی وقتا نصف شب یهو میبینی سرعتت رفت بالای 700 کیلوبایت در ثانیه!!! اسمش اینجا پیام آوران هست حالا یه نمونه از تست بگیرم واست میذارم
مفته مفته 4 ماه اشتراک میگیری یه ماه هم رایگان بهت میدن هر گیگ هم 3000 تومن

SA.JJ.AD
06-12-2011, 02:24
و انگاه که سایت speedtest به علت سرعت فوق افتضاء شاتل در ساعات رایگان هنگ میکند :2:

مرگ بر سیاست های مسخره و پول پرستانه ی این شرکت !!:2:بعد از یکی دو هفته !!! 2 شب توسنم 1 گیگ دانلود کردم !! باز شد امشب 5 کیلوبایت و مطمئنآ 2 هفته دیگه هم ادامه داره :41::2:

badnaam
06-12-2011, 04:24
اقا من سرعتم 4-5 شده الان 3 روزه بعد با بخش پشتیبانی چت میکردم جوابای جالبی شنیدم گفتم شما هم ببینید بدک نیست!!!تو پست بعدی میزارم.

---------- Post added at 04:24 AM ---------- Previous post was at 04:20 AM ----------

System 03:40:45
System is getting started. [Tue Dec 06 2011 03:40:45 GMT+0330]

A representative will be connected, please be patient.

cs142 enters the chatroom.
cs142 03:41:06

با سلام کریمی هستم، لطفا در صورت داشتن مشکل فنی شناسه کاربری خود را بفرمایید. سپاسگزار خواهم بود برای رسیدگی به مشکلات و سوالات مالی خود (قطع به علت بدهی، اتمام ترافیک، ترافیک هدیه، مشکل با پیش فاکتور، تغییر سرویس یا خط و ... ) با نمایندگی فروش شهر خود در تماس باشید.
مصطفی 03:41:39
20036838

سرعتم چرا پایینه صفحه هم باز نمیشه؟؟

cs142 03:43:16
همانطور که اطلاع دارید خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت ، به صورت اشتراکی ارائه میشود. این عمل درحالی انجام میشود که شركت شاتل از رویه‌ها و عرف معمول شركت‌های اینترنتی مشابه تبعیت نمی‌كند و برای افزایش خشنودی و رضایت مندی مشترکین ، ضریب اشتراك گذاری را تا حد بسیار قابل توجهی كاهش داده است و حتی در بسیاری از مواقع سرویس را به صورت اختصاصی ارائه می نماید.
گفتنی است در چنین شرایطی اگر مشترکی فایل‌های پرحجم دانلود نماید این مسئله باعث اختلال در پهنای باند مرکز و بوجود آمدن مشکل روی سرویس دیگر مشترکین میگردد لذا در ساعات ترافیک رایگان (1 تا 8) برای حفظ حقوق کاربرانی که مصرف خود را مدیریت می نمایند، سرویس این عزیزان را با یکدیگر به اشتراک قرار دهیم (طبق قانون به اشتراک گذاری)
با توجه به موارد بیان شده افت سرعت در ساعات ترافیک رایگان اجتناب ناپذیر است.
مصطفی 03:45:32
با تشکر اخه الان 3 روزه این مشکل حساب نمیشه؟؟

3 روزه من یک فایل 50 مگی نمیتونم بگیرم این چه وعضه شه دیگه؟؟

خیلی ممنون از جوابی که دادیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
cs142 03:56:56
این مسئله بعلت

Share

بودن سرویس است

شیرینگ بصورتی انجام میشود که افرادی که دانلود بیشتری دارند با مشترکین مشابه خود به اشتراک گذاشته میشوند و افرادی که دانلود کمتری دارند نیز به همین شکل و به دلیل همین مسئله شما قبلا که استفاده کمتری داشتید سرعت بهتری در دانلود شبانه احساس میکردید ولی در حال حاضر بعلت استفاده بیش از حد با مشترکین مشابه خود به اشتراک گذاشته شده اید و همین امر افت سرعت برای شما ایجاد کرده است

مصطفی 04:02:55
پس از این به بعد سرعتمون 4-5 میمونه ؟؟
cs142 04:06:16
شما با مدیریت دانلودهای خود میتوانید مجدد به سرعت اولیه بازگردید

اگر استفاده خود را در طول شب کمتر کنید و دانلود های طولانی و پیاپی نداشته باشین سرعت شما بعد از مدتی به حالت اولیه برمیگرده

مصطفی 04:08:41
چند وقت طول میکشه؟؟
cs142 04:10:56
در یک بازه زمانی یک ماهه اگر استفاده شما به حد مناسب برسه مشکل کاملا برطرف میشه و اگر هم کمی استفاده بهتری داشته باشید به همون نسبت سرعت شما بهتر میشه
System 04:12:06
You will be forwarded to another representative, please be patient.

Your current position in the queue is 1. Approximate waiting time: 3 minute(s).

The next representative available is reserved for you.

cs136 enters the chatroom.
cs136 04:13:07

با درود، ملک زاده هستم . ضمن تشکر از اینکه بخش گفتگوی online را جهت مطرح نمودن مشکل خود انتخاب فرموده اید، خواهشمندم پس از بیان شناسه کاربری و مارک مودم خود، مشکل فنی خود را مطرح فرمایید.

چنانچه سوال یا مشکلی در رابطه با مسائل مالی از قبیل : مشکل در رابطه با دریافت ترافیک هدیه، قیمت پیش فاکتور صادر شده و یا ... دارید با بخش پشتیبانی فروش شهر خود در تماس باشید:

پشتیبانی فروش تهران: 23099

پشتیبانی فروش سایر شهر ها:

badnaam
06-12-2011, 04:25
System 03:40:45
System is getting started. [Tue Dec 06 2011 03:40:45 GMT+0330]

cs142 enters the chatroom.
cs142 03:41:06

با سلام کریمی هستم، لطفا در صورت داشتن مشکل فنی شناسه کاربری خود را بفرمایید. سپاسگزار خواهم بود برای رسیدگی به مشکلات و سوالات مالی خود (قطع به علت بدهی، اتمام ترافیک، ترافیک هدیه، مشکل با پیش فاکتور، تغییر سرویس یا خط و ... ) با نمایندگی فروش شهر خود در تماس باشید.
مصطفی 03:41:39
20036838

سرعتم چرا پایینه صفحه هم باز نمیشه؟؟

cs142 03:43:16
همانطور که اطلاع دارید خدمات دسترسی به اینترنت پرسرعت ، به صورت اشتراکی ارائه میشود. این عمل درحالی انجام میشود که شركت شاتل از رویه‌ها و عرف معمول شركت‌های اینترنتی مشابه تبعیت نمی‌كند و برای افزایش خشنودی و رضایت مندی مشترکین ، ضریب اشتراك گذاری را تا حد بسیار قابل توجهی كاهش داده است و حتی در بسیاری از مواقع سرویس را به صورت اختصاصی ارائه می نماید.
گفتنی است در چنین شرایطی اگر مشترکی فایل‌های پرحجم دانلود نماید این مسئله باعث اختلال در پهنای باند مرکز و بوجود آمدن مشکل روی سرویس دیگر مشترکین میگردد لذا در ساعات ترافیک رایگان (1 تا 8) برای حفظ حقوق کاربرانی که مصرف خود را مدیریت می نمایند، سرویس این عزیزان را با یکدیگر به اشتراک قرار دهیم (طبق قانون به اشتراک گذاری)
با توجه به موارد بیان شده افت سرعت در ساعات ترافیک رایگان اجتناب ناپذیر است.
مصطفی 03:45:32
با تشکر اخه الان 3 روزه این مشکل حساب نمیشه؟؟

3 روزه من یک فایل 50 مگی نمیتونم بگیرم این چه وعضه شه دیگه؟؟

خیلی ممنون از جوابی که دادیت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
cs142 03:56:56
این مسئله بعلت

Share

بودن سرویس است

شیرینگ بصورتی انجام میشود که افرادی که دانلود بیشتری دارند با مشترکین مشابه خود به اشتراک گذاشته میشوند و افرادی که دانلود کمتری دارند نیز به همین شکل و به دلیل همین مسئله شما قبلا که استفاده کمتری داشتید سرعت بهتری در دانلود شبانه احساس میکردید ولی در حال حاضر بعلت استفاده بیش از حد با مشترکین مشابه خود به اشتراک گذاشته شده اید و همین امر افت سرعت برای شما ایجاد کرده است

مصطفی 04:02:55
پس از این به بعد سرعتمون 4-5 میمونه ؟؟
cs142 04:06:16
شما با مدیریت دانلودهای خود میتوانید مجدد به سرعت اولیه بازگردید

اگر استفاده خود را در طول شب کمتر کنید و دانلود های طولانی و پیاپی نداشته باشین سرعت شما بعد از مدتی به حالت اولیه برمیگرده

مصطفی 04:08:41
چند وقت طول میکشه؟؟
cs142 04:10:56
در یک بازه زمانی یک ماهه اگر استفاده شما به حد مناسب برسه مشکل کاملا برطرف میشه و اگر هم کمی استفاده بهتری داشته باشید به همون نسبت سرعت شما بهتر میشه
System 04:12:06
You will be forwarded to another representative, please be patient.

Your current position in the queue is 1. Approximate waiting time: 3 minute(s).

The next representative available is reserved for you.

cs136 enters the chatroom.
cs136 04:13:07

با درود، ملک زاده هستم . ضمن تشکر از اینکه بخش گفتگوی online را جهت مطرح نمودن مشکل خود انتخاب فرموده اید، خواهشمندم پس از بیان شناسه کاربری و مارک مودم خود، مشکل فنی خود را مطرح فرمایید.

چنانچه سوال یا مشکلی در رابطه با مسائل مالی از قبیل : مشکل در رابطه با دریافت ترافیک هدیه، قیمت پیش فاکتور صادر شده و یا ... دارید با بخش پشتیبانی فروش شهر خود در تماس باشید:

پشتیبانی فروش تهران: 23099

پشتیبانی فروش سایر شهر ها:

ramin vao
06-12-2011, 05:43
امروز رفتم بازی آنلاین کنم باور کردنی نبود ! هر 20 الی 40 ثانیه dc میشدم و تمام !

بازی آنلاین از دانلود حساس تر هست در حالی که تو دانلود dc نمیشم ولی تو بازی مرتب dc میشم :41:

دقیقا منم این مشکل رو با شاتل داشتم هر چی هم زنگ زدم فایده نداشت یک ماه هم صبر نکردم و رفتم پارس انلاین یعنی نه تنها دانلود خیلی بهتر هست حتی بازیهای انلاین هم دیگه نه دی سی شدم نه پینگ بالا
جدیدا هم مشکل داشتم با پینگ اخر زنگ زدم پرفایلم رو عوض کردن خیلی خوب شد اپلود رو بالای 600 بستن برام
در کل فقط میخواستم بگم بدتر از شاتل تو کل ایران پیدا نمیشه بهشون مشکلت رو میگی نه تنها ترتیب اثر نمیدن بلکه فقط کارشون کپی پیست هست ..
بهترین کار هم اینه که شاتل رو تحریم کنید یعنی مثل من دیگه ادامه ندین با این شاتل بدتر از مزخرف..

jackson2010
06-12-2011, 06:17
سلام
با تسلیت ایام سوگواری شهادت امام حسین(ع)
در چنین ایامی
شاتل شبها اینترنت رو از روی ملت میبنده
یزید هم آب رو از روی امام حسین(ع)میبنده
نتیجه گیریش با خودتون!

سرعت حدودا 3کیلوبایت!!!!!

hosseinf722
06-12-2011, 12:35
بیا این شرکتی که من هستم! نه محدودیت داره نه افت سرعت تازه بهت حال میده بعضی وقتا نصف شب یهو میبینی سرعتت رفت بالای 700 کیلوبایت در ثانیه!!! اسمش اینجا پیام آوران هست حالا یه نمونه از تست بگیرم واست میذارم
مفته مفته 4 ماه اشتراک میگیری یه ماه هم رایگان بهت میدن هر گیگ هم 3000 تومن

پیام آوران فقط توی بیرجنده ؟یا جاهای دیگه هم هست؟

hosseinf722
06-12-2011, 12:36
و انگاه که سایت speedtest به علت سرعت فوق افتضاء شاتل در ساعات رایگان هنگ میکند :2:

مرگ بر سیاست های مسخره و پول پرستانه ی این شرکت !!:2:بعد از یکی دو هفته !!! 2 شب توسنم 1 گیگ دانلود کردم !! باز شد امشب 5 کیلوبایت و مطمئنآ 2 هفته دیگه هم ادامه داره :41::2:

باز خوبه واسه شما تا اینجا میاد واسه من از 1 به بعد کلا باز نمی شه

yaser1365
06-12-2011, 14:10
جالبه
هنوز بحث شاتل براهه.
جدیدا مثل اینکه کارمندای این شرکت هم این تاپیکو پیدا کردن. من 2 هفتست از دست این شرکت راحت شدم.
این شرکت ادعا میکنه که با محدودکردن بعضی از کاربرا عدالت رو اجرا میکنه.
اخه کدوم عدالت وقتی اینترنت 17 ساعته به مشترکاش میده.من باراول که محدود شدم 22 شب سرعتم روی 5 کیلو بایت بود!!!
البته وقتی تماس میگیرین بهتون راه حل هم پیشنهاد میکنن.!! بهم گفتن شما تو لیست مشترکین پرمصرفی.15 تومن دیگه بده یه شناسه جدید بهت بدیم!!! شما اسم اینو چی میذارین؟؟!!
مهم اینه که کاربرا عقل و شعور دارن و متوجه میشن چی درسته و چی دروغه.
وظیفه ما بود که اطلاع رسانی کنیم.

eefe
06-12-2011, 14:11
چند شبه سرعت تا ساعت 3 و اینا خیلی داغونه،حدود 5 الی 10-12
بعدش میره رو 50-60 (512 اکو دارم)
و اما دیشب جالب شد.سوراخ کار رو یافتم
تا ساعت 3 که همون بود.یعنی تا 3.5
بعدش که رفت رو 50 60،به یه طریقی،رفت رو 220:31:
از 4 تا 8 ، 3.6 گیگ دان کردم
تازه،صبح که پا شدم دیدم لیست خالیه،یعنی زودتر از 8 تموم شد و سیستم خاموش شد

ELDORAMO
06-12-2011, 17:06
پیام آوران فقط توی بیرجنده ؟یا جاهای دیگه هم هست؟

دقیق نمیدونم اما اسم شرکت رو اینجا نوشته چ
کاملش هست شبکه گستر پیام اوران کویر

jackson2010
06-12-2011, 17:38
دقیق نمیدونم اما اسم شرکت رو اینجا نوشته چ
کاملش هست شبکه گستر پیام اوران کویر

سرویسها و سرعتهاش که عالیه ولی متاسفانه فقط داخل استانی کار میکنه و این شهر های زیر رو ساپورت میکنه
بیرجند
بشرويه
نهبندان
قاین
درمیان
خوسف
حاجی آباد
سربيشه

ariobarzan60
06-12-2011, 17:53
مثل اینکه دوستان شاتلی سرویس رو به خاطر تاسوعا و عاشورای حسینی کلا قطع کردند تا ما با خیال راحت به عزاداری بپردازیم!!!!:42:
2 روزه که سرویسم قطعه.زنگ زدم پشتیبانبی میگه مارک مودمتون چیه؟!!!!!!!! :18:
اسپیلیتر دارین یا خطتون مستقیم اومده پشت مودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:9:
فکر کن بعد از 1 سال از مشترک همچین سوالی بکنه.اونم وقتی 12 ساعت قبلش کانکت شده باشی.
بهش میگم خانوم با این سوالاتون خواهشا به شعور من توهین نکنید میگه نه آقا من فقط میخوام از اتصالات داخلیتون مطمئن بشم!!!!!!!!!
بعدشم که مشکل از مرکز مخابراتتونه از این حرفا!!!!:24:
الانم یه سر با دیال آپ اومدم ببینم چه خبره؟ نکنه کل مملکت اینترنت ندارن.ولی مثل اینکه شاتل سرور و سالار همهء مزخرفاست!!!:2:
راستی اینم بگم که من کرجم.
اگه خدا بخواد دیگه هم تمدید نمیکنم.

ELDORAMO
06-12-2011, 20:41
بگرد دنبال شرکت های بی اسم و رسم! اینجا هم پارس انلاین داره اما نسبت به پیام اوران به درد مفت هم نمی خوره
طبیعیه که هرچی مشترکشون کمتر باشه پهنای باند رو ازاد تر می کنن بیشتر بهت حال میدن :27:

milad_gta
06-12-2011, 20:48
واقعا چقدر تعداد محدود شده ها کمه ... !!! من که محدود شده ای نمیبینم !

میدونستید وقتی تقاضای فسخ میدید ! تا زمانی که سرویس دهنده تجهیزات رو از رو خط شما جمع نکرده حق نداره سرویستون رو قطع کنه ؟ و این کار عملا یعنی اشغال خط و عدم اجازه دادن به مشترک برای گرفتن سرویس از سرویس دهنده دیگه و از طرفی خود داری از ارائه سرویس !؟ میدونید چقدر شرکت باید .... باشه تا دست به همچین کاری بزنه !؟

BursT
06-12-2011, 20:55
واقعا چقدر تعداد محدود شده ها کمه ... !!! من که محدود شده ای نمیبینم !

میدونستید وقتی تقاضای فسخ میدید ! تا زمانی که سرویس دهنده تجهیزات رو از رو خط شما جمع نکرده حق نداره سرویستون رو قطع کنه ؟ و این کار عملا یعنی اشغال خط و عدم اجازه دادن به مشترک برای گرفتن سرویس از سرویس دهنده دیگه و از طرفی خود داری از ارائه سرویس !؟ میدونید چقدر شرکت باید .... باشه تا دست به همچین کاری بزنه !؟
از رو کجا میگی حق نداره؟؟؟
اگه اینطوریه که راحت می شه از شرکته شکایت کرد و یه مدت اینترنت مفتی هم بزنیم به بدن:31:

milad_gta
06-12-2011, 21:11
شرکت چطور میتونه سرویس من رو قطع و خطم رو آزاد نکنه وقتی هزینه کامل دوره رو گرفته ؟ تنها راه فرار برا این موضوع این هست که بگن برای محاسبات مالی سرویس قطع شده ، که چون هزینه سرویس رو پیش میگیرند قابل استناد نیست و در نهایت در جرم خالی نکردن خط تاثیری نداره .

البته تا یک مدت کوتاه رو نمیشه کاریش کرد ولی اگر بیش از حدمعمول طول بکشه قابل پیگیری هست ولی نه به اون صورتی که قانون شده باشه و درجا ... باید رفت دنبالش .

-- ویرایش شد --

erfan_jf
06-12-2011, 21:39
آقا سرعت سرویس Art 1 سرعتش چقدره ارزش داره بگیرم ؟. این شبانه اکو محدویتش حالمو بهم میزنه .

milad_gta
06-12-2011, 21:43
art 1 هم بعد 18 گیگ دانلود محدود میشید ، بعضی دوستان با 6 - 7 گیگ هم محدود شدن ، درباره سرعت اطلاع دقیق ندارم

Sub007
06-12-2011, 22:39
آقا سرعت سرویس Art 1 سرعتش چقدره ارزش داره بگیرم ؟. این شبانه اکو محدویتش حالمو بهم میزنه .

من از یکی از دوستان که توی شهرستان نماینده شاتل هست سوال کردم گفت که ۱۶ گیگ میتونین دانلود کنین و بعدش محدود میشین که البته به گفته دوستان مثل اینکه با ۶-۷ گیگ هم احتمال محدود شدن هست.
سرعتش رو هم گفت که دو برابر چیزی که باید باشه ارائه میکنند.یعنی ۱۶.
حالا اگه بیشتر بشه یا کمتر رو نمیدونم.:20:

hosseinf722
06-12-2011, 22:47
من 2 هفتست از دست این شرکت راحت شدم.

کجا رفتید؟شرکت خوبیه؟

hosseinf722
06-12-2011, 22:57

من چند ماه پیش آرت یک داشتم اولاش خوب بود (2-3 سال پیش) ولی این آخرا واقعا افتضاح شده بود دیگه برای محود کردن لازم نبود دانلود کنی از روز اول که دوره ات شروع میشد محدود بودی . سرعت دانلود هم بین 0 تا 10 متغیر بود .
حالا چرا می خواید از شاتل سرویس بگیرید؟

erfan_jf
06-12-2011, 23:44
آخه 10 روز باید بدون نت باشم . یعنی سرعت art 1 اینقدر افتضاحه که بین 0 تا 10 ههههه !!!!!!!!
..... به این شاتل که ما رو به این روز انداخت . کجا برم خوبه به نظرتون که شبانش خوب باشه . میخوام بعد 3 سال از دست این شرکت دزد راحت بشم .

jackson2010
07-12-2011, 04:35
واقعا جای تاسفه که بعد از دادن این همه فرصت به شاتل و مسئولین مربوطه هنوز هم وضعیت به همون روال سابقه و شاید هم بدتر از قبل شده
ما که تموم تلاشمون رو برای تغییر این وضعیت به کار بردیم ، شکایت کردیم با کوچیک وبزرگ شاتل هم بحث کردیم چت ها کردیم ،تلفن ها زدیم دعوا ها کردیم، گپ های دوستانه زدیم و......که تا الان نتیجه نداده.حداقلش اینه که پیش وجدان خودمون رو سفید هستیم و ظلم رو نپذیرفتیم.

از طرف مسئولین هم ظاهرا هیچ اراده ای وجود نداره که این اوضاع رو سرو سامون بده حداقل تا الان که باز هم ضعف نظارت ویا مماشات با خاطی ویا صحبتهای پشت پرده و... مانع رسیدن حق به حقدار شده.بازم تاسف

به احتمال فراوان هفته ی آینده بالاخره خبری از شکایتنامه میشه که امیدوارم مسئولین عزیز سطحی و بی تفاوت ازش نگذرند و دست کم یه اخطاری به شاتل بدهند که این حداقل کار ممکنه به امید خدا .
نشد هم فدای سرتون گو.. بابای..شاتل

سرعت زیر 3کیلوبایت:5:

arming900
07-12-2011, 11:25

سلام

من خودم 2 سال آرت 1 داشتم

اولا خوب بود ولی بعدا:2:

من به خاطر 7 گیگ دانلود 1 ماه و خرده ای محدود به زیر 10 کیلوبایت بودم!

سرعت دانلود هم برای لحاظاتی میره روی 30 تا 35 ولی ...اون اولا اینجوری بود ولی الان فقط برای یه لحظه!

اکثرا روی 25 -20 18 هست در بهترین شرایط

برای دانلود اصلا پیشنهاد نمیشه مگر اینکه صبر عیوب داشته باشی:31:

rezamc
07-12-2011, 11:31
پس بگو چرا شاتل سرعت شبانه رو پایین اورده این ببینید متوجه میشید:2:

با سلام
در خصوص سوال شما مبنی بر تغییر مودم در تاثیر سرعت باید عرض شود که این مورد در سرعت دانلود تاثیری ندارد ولی در خصوص سرویس شما لازم به ذکر است که همان­گونه که در قرارداد ارایه سرویس خدمات اینترنت پرسرعت شما منعکس شده است، این شرکت متعهد است طبق شرایط سرویس­های اشتراکی به شما سرویس ارایه دهد. طبق آخرین مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (مصوبه جلسه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی)، ضریب اشتراک برای سرویس­های ADSL ضریب 1 به 10 تعیین شده است. بر این اساس، این شرکت نیز سرویس­های اینترنت پرسرعت اشتراکی خود را بر اساس همین قوانین به مشتریان ارایه می­دهد. هر چند، سرویس ارایه شده از سوی شاتل به مراتب بهتر از شرایط اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات است.
بر این اساس، چنانچه قوانین حاکم بر سرویس های اشتراکی، با نیاز شما همخوانی ندارد یا تمایل دارید در تمام ساعات شبانه روز اعم از رایگان و غیررایگان سرعتی تضمین شده معادل سرعت اسمی سرویس خویش داشته باشید، میتوانید از سرویس­های اختصاصی این شرکت بهره گیرید.
در ساعات ترافیک رایگان که متعلق به تمامی کاربران می باشد انجام دانلود های پرحجم و پیوسته ترافیک شبکه را بالا برده و باعث ایجاد مشکل در کارکرد صحیح سرویس باقی مشترکین خواهد شد لذا مشتریکینی که این الگوی مصرف را دارند با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شوند و این مورد باعث می شود که سرعت بین این مشترکین تقسیم شود و با همین سرعت دانلود و صفحه باز نمایید و باقی مشترکین باهم در خصوص این سوال که مقدار دانلود چقدر باشد این مقدار مشخص نیست ولی الگوی مصرفی شما در حال حاضر این گونه ارزیابی شده است و برای رفع آن با تغییر الگوی مصرف مشکل برطرف خواهد شد و سرویس شما با کاربران عادی به اشتراک گذاشته می شود.لازم به ذکر است که این مورد توسط نرم افزار هوشمند کنترل می گردد و ممکن است به مدت 7 تا 25 روز نیز طول بکشد.
همچنین به اطلاع می رسانیم در حال حاضر گروه شركت‌های شاتل اقدام به راه اندازی سیستمی جدید ,جهت رفع مشکلات اتصال به اینترنت نموده است .با استفاده از این برنامه شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تماس با پشتیبانی فنی شرکت شاتل دلایل عدم برقراری ارتباط با اینترنت را بر روی سرویس خود یافته و سپس با توجه به راهنمای ساده این نرم افزار مشکلات موجود را به راحتی برطرف نمایید.
لذا خواهشمندیم وارد آدرس " [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" شده و لینک "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل" را دانلود بفرمایید.

reza_meybod
07-12-2011, 12:12
جوابیه ایمیل یکی از دوستای من که شاتل داره
با سلام
در خصوص سوال شما مبنی بر تغییر مودم در تاثیر سرعت باید عرض شود که این مورد در سرعت دانلود تاثیری ندارد ولی در خصوص سرویس شما لازم به ذکر است که همان­گونه که در قرارداد ارایه سرویس خدمات اینترنت پرسرعت شما منعکس شده است، این شرکت متعهد است طبق شرایط سرویس­های اشتراکی به شما سرویس ارایه دهد. طبق آخرین مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (مصوبه جلسه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی)، ضریب اشتراک برای سرویس­های ADSLضریب 1 به 10 تعیین شده است. بر این اساس، این شرکت نیز سرویس­های اینترنت پرسرعت اشتراکی خود را بر اساس همین قوانین به مشتریان ارایه می­دهد. هر چند، سرویس ارایه شده از سوی شاتل به مراتب بهتر از شرایط اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات است.
بر این اساس، چنانچه قوانین حاکم بر سرویس های اشتراکی، با نیاز شما همخوانی ندارد یا تمایل دارید در تمام ساعات شبانه روز اعم از رایگان و غیررایگان سرعتی تضمین شده معادل سرعت اسمی سرویس خویش داشته باشید، میتوانید از سرویس­های اختصاصی این شرکت بهره گیرید.
در ساعات ترافیک رایگان که متعلق به تمامی کاربران می باشد انجام دانلود های پرحجم و پیوسته ترافیک شبکه را بالا برده و باعث ایجاد مشکل در کارکرد صحیح سرویس باقی مشترکین خواهد شد لذا مشتریکینی که این الگوی مصرف را دارند با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شوند و این مورد باعث می شود که سرعت بین این مشترکین تقسیم شود و با همین سرعت دانلود و صفحه باز نمایید و باقی مشترکین باهم در خصوص این سوال که مقدار دانلود چقدر باشد این مقدار مشخص نیست ولی الگوی مصرفی شما در حال حاضر این گونه ارزیابی شده استو برای رفع آن با تغییر الگوی مصرف مشکل برطرف خواهد شد و سرویس شما با کاربران عادی به اشتراک گذاشته می شود.لازم به ذکر است که این مورد توسط نرم افزار هوشمند کنترل می گردد و ممکن است به مدت 7تا 25 روز نیز طول بکشد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همچنین به اطلاع می رسانیم در حال حاضر گروه شركت‌های شاتلاقدام به راه اندازی سیستمی جدید ,جهت رفع مشکلات اتصال به اینترنت نموده است .با استفاده از این برنامه شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به تماس باپشتیبانی فنی شرکت شاتل دلایل عدم برقراری ارتباط با اینترنت را بر روی سرویس خود یافته و سپس با توجه به راهنمای ساده این نرم افزار مشکلات موجود را به راحتی برطرف نمایید.

لذا خواهشمندیم وارد آدرس "[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" شده و لینک "سیستم هوشمند پشتیبانی شاتل" را دانلود بفرمایید.
شما می توانید در صورت وجود مشکل با یکی از 5 روش زیر با ما در ارتباط باشید :
1. در سایت "Shatel.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" در قسمت "چت آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" با کارشناسان پشتیبانی فنی چت فرموده و سوالات و مشکلات خود را مطرح بفرمایید.

mhv_kntu
07-12-2011, 13:50
که همان­گونه که در قرارداد ارایه سرویس خدمات اینترنت پرسرعت شما منعکس شده است، این شرکت متعهد است طبق شرایط سرویس­های اشتراکی به شما سرویس ارایه دهد. طبق آخرین مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (مصوبه جلسه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی)، ضریب اشتراک برای سرویس­های ADSLضریب 1 به 10 تعیین شده است. بر این اساس، این شرکت نیز سرویس­های اینترنت پرسرعت اشتراکی خود را بر اساس همین قوانین به مشتریان ارایه می­دهد. هر چند، سرویس ارایه شده از سوی شاتل به مراتب بهتر از شرایط اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات است.
خدای بازی با کلمات و سوراخ درآوردن از قانون ها هستن
حداکثر ضریب 1 به 10 رو اون قانون فقط برای سرویس کاملا نامحدود گفته و اینا سر همه سرویس هاشون از جمله آرت و اکو ... این قانون چرت و پرت رو علم میکنن !

AVAVA
07-12-2011, 14:41
ما که راحت شدیم از این شرکت تا یک هفته دیگه سرویسم از پارس انلاین بهم تحویل میدن 1 مگ سفارش دادم
سوال کردم که محدودیت دارین گفت هیچ لینک سایتی محدود نیست :21:
اما افت سرعت در ساعات شبانه به صورت ابشاری رو به بالا داریم :24:
گفتم یعنی چی ؟ گفت که درابتدا سرعت نصف بعد هر نیم ساعت زیاد میشه ولی مشابه کار شاتل رو نه انجام نمیدیم (باز خوبه ، شاتل خو اینترنت رو مون قطع میکنه) :31:
بیاید بیرون از این شرکت فقط دارین خودتون رو اذیت میکنید :46:

yaser1365
07-12-2011, 15:15
کجا رفتید؟شرکت خوبیه؟

رفتم پارس انلاین
اشتراک 512 و با ترفند میتونم حدودا شبی 2.5 گیگ دانلود کنم.
فعلا که راضی هستم.
در مورد محدودیت شاتل به دوستانی که نمیدونن بگم که محدود شدن اصلا هیچ ربطی به حجم دانلود رایگانتون نداره.
و فقط بحث زمان مطرحه. یعنی کافیه که شما 2 شب از ساعت 1 تا 8 دانلود داشته باشی ، بعدش سریع محدود میشین.حالا چه تو این مدت 5 گیگ دانلود کرده باشی و چه 500 مگابایت.
اینا رو از رو تجربه میگم. من شاید 2 ساعت با مدیرعامل شاتل صحبت کردم و هر دلیل خنده داری که برای این قاونشون میاورد جوابشو دادم.اخرش پشیمون شد و یجورایی باهام رفیق شد.حتی چون رشته تحصیلیم مخابرات بود واسم فرم استخدام هم اورد و میخواست استخدامم کنه. بهم گفت اگه میخوای محدود نشی از 1 تا 3 اصلا دانلود نکن، بقیه ساعتها هم تیکه تیکه دانلود کن.
مثلا از 3 تا 5 دانلود کن. بعد تا 6 دانلود نکن و دوباره از 6 تا 8 دانلود کن.ولی میگفت اینو به کسی نگو!!!
حالا تصمیم با خودتونه.میتونید مثل من از شاتل برید و یا اینکه کل شب رو بیدار بمونین و تیکه تیکه دانلود کنین

epsi1on
07-12-2011, 16:59
خدای بازی با کلمات و سوراخ درآوردن از قانون ها هستن
حداکثر ضریب 1 به 10 رو اون قانون فقط برای سرویس کاملا نامحدود گفته و اینا سر همه سرویس هاشون از جمله آرت و اکو ... این قانون چرت و پرت رو علم میکنن !

نه دوست من. دقیقا همینی هم که شرکت شاتل میفرمایند چیزی جز حرف مفت نیست و به نظر من قانونش به حد کافی واضح هست. اون سرویس یک به ده چطور نامحدودش مثلا برای دو مگ که بطور متوسط کاربر باید بتونه در حالت بسیار بد بینانه چیزی در حد 120 گیگ در ماه دانلود کنه 80 هزار تومنه ولی با محدودیت سه گیگش که میشه یک چهلم 120 گیگ قیمتش میشه یک سوم اون (10 برابر قیمت معقول)!!!

hosseinf722
07-12-2011, 18:25
چرا سرعت آپلود اینهمه کمه؟ یه فایلو بخوای آپلود کنی پدرت در میاد

underworld
07-12-2011, 21:43
چرا سرعت آپلود اینهمه کمه؟ یه فایلو بخوای آپلود کنی پدرت در میاد

جدیدا اینطوری شده

شما باید از چیز پی ان یا نرم افزارهای مشابه استفاده کنید تا سرعت آپلودتون بره بالا

mhv_kntu
08-12-2011, 08:18
بهم گفت اگه میخوای محدود نشی از 1 تا 3 اصلا دانلود نکن، بقیه ساعتها هم تیکه تیکه دانلود کن.
مثلا از 3 تا 5 دانلود کن. بعد تا 6 دانلود نکن و دوباره از 6 تا 8 دانلود کن.ولی میگفت اینو به کسی نگو!!!
حالا تصمیم با خودتونه.میتونید مثل من از شاتل برید و یا اینکه کل شب رو بیدار بمونین و تیکه تیکه دانلود کنین
چه روش خوبی ! دانلود با شکنجه اضافی !
آدم محدود شه بهتر از اینه که اینجوری دانلود کنه.

به اون رئیس جواب میدادی به این نمیگن دانلود کردن میگن شترسواری دولادولا !

Sub007
08-12-2011, 10:32
دوستان یه سوالی:
کسی تا حالا تونسته از شاتل ۲ بار اون ۲۰۰ مگ اضافه آخر ترافیک رو بگیره؟

Babak
08-12-2011, 11:00
دوستان یه سوالی:
کسی تا حالا تونسته از شاتل ۲ بار اون ۲۰۰ مگ اضافه آخر ترافیک رو بگیره؟
سلام
من هر ماه میگیرم.

fanoostalaei
08-12-2011, 11:06
اه بابا خودتونو خسته نکنید
همه جا همینجوریه
منی که تا دیشب ادعا داشتم سرعت شبانم کم نمیشه
دیشب بعد چندییییییین روز اومدم شبانه استفاده کنم سرعتم از 25 بالاتر نرفت
اعصابم خورد شد گرفتم خوابیدم(آشغالا)(حالا این یه ISP خوبه که اینجوری شده
شما حساب کن که شاتل چجوری شده)
هر روز یه جور جدیدی دارم مردم رو میچاپن

shahi666
08-12-2011, 11:54
منم حدود 1.5 سال از شاتل استفاده میکنم و اوایل 512 داشتم الان هم 2 ، خیلی راضی بودم و واقعا هم روز سرعتم عالی بود و هم شب هر چقدر دلم می خواست با سرعا مناسب دانلود می کردم ، البته هر شب نمیزاشتم دانلود فقط فایل هایی که احتیاج داشتم ، خیلی راحا استفاده میکردم تا اینکه دیدم حدود 3 هفته پیش سرعت شب رسید به 1 kb که بعد از تحقیق متوجه دزد بازی آقایون شدم ، با این حال باز گفتم اشکال نداره من که دانلود زیاد ندارم یک 2 هفته ای صبر کردم تا از محدودیت در امدم ، ولی دانلود نکردم ، شب بعدش حدود 900 مگ دانلود کردم ، شب بعدش تست کردم دیدم سرعت خوبه مشکلی نیست ولی برای اینکه مشکلی پیش نیاد دانلود نکردم ، شب بعدش که امدم دانلود کنم دیدم دوباره محدود شدم :13: که دیگه با این حساب باید دانلود شب رو بیخیال بشم ..
پشتیبان شاتل هم که یک متن آماده شده همش کپی میکنه و جواب های چرت و پرت میده و کلا بیخیالش شدم
احتمالا هفته بعد میرم برای انصراف و سرویس پارس آنلاین بگیرم ، لااقل سرعت روزم میخواد کمتر باشه ، شب این مسخره بازی ها رو ندارم...
جونم خلاصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصص صصصص:5:

mehdi_vsgh
08-12-2011, 12:04
17 روز گذشته هنوز خطم رو از رانژه در نیاوردن...البته منم هیچ درخواستی نکردم مربوط بر فسخ قرارداد....
تا هفته پیش اس ام اس میزد که اگه تمدید نکنید ظرف 24 ساعت خطتتون برداشته میشه ولی ظاهرا خبری نیست :31:

fanoostalaei
08-12-2011, 12:15
17 روز گذشته هنوز خطم رو از رانژه در نیاوردن...البته منم هیچ درخواستی نکردم مربوط بر فسخ قرارداد....
تا هفته پیش اس ام اس میزد که اگه تمدید نکنید ظرف 24 ساعت خطتتون برداشته میشه ولی ظاهرا خبری نیست :31:

مال من رو 3 ماه بعد از رانژه در آوردن:31::31:
تازه اونم به درخواست خودم

3FX
08-12-2011, 13:10
متاسفانه بنده هم از مشترکین جدید این شرکت هستم سه ماهی هست از سرویسشون استفاده میکنم .... سرعت تو روزها خیلی بهتر از شرکت قبلیم هست اما من بیش تر واسه دانلود فری میخواستم سرویس اکو 512 دارم ... من چون آخر هفته ها هستم سه شب رو میزاشتم رو دانلود معمولا 800 مگ تا 1.4 گیگ شب ها دانلود میکردم تا اینکه دو هفته پیش سرعت رویایی شد !!!! 4 گیگ هر شب دانلود میکردم !!!! خیلی خوشحال بودم اما بعدش تا الان سرعت اینقدر کم هست که ... در طول 7 ساعت شب کلا 150 مگ دانلود میشه سرعتش بین 2 تا 4 یا 6 هست افتضاحههههههههههه ! اگه ادامه داشته باشه ناچارم عوض کنم کدوم دانلود رایگان شب بهتر هست ؟ ما کرج هستیم ...
به نظرتون من رو تو لیست fair policy بردن یا ماله همه همینطور شده ؟؟؟

ELDORAMO
08-12-2011, 13:51
مال من رو 3 ماه بعد از رانژه در آوردن
تازه اونم به درخواست خودم

:18::18::18:

بیرجند که یه ز زدم دقیقا روز بعد از رانژه در اوردن
جون میده دو تا از این کارکنان شاتل رو بگیری یه دست کتک مفصل بزنی ببینی فردا صبحش خودش میره مثل ادم خطو از رانژه در بیاره یا نه
خداییش چقدر ستمه :2:

fanoostalaei
08-12-2011, 13:54
اخه مال من جریان داره
افتاد رو لج و لجبازی و 3 ماه بعد از رانژه در اوردن اخرشم اونا کم آوردن

:16::16::16::26::26::31::31::31:

mehdi_vsgh
08-12-2011, 17:06
اخه مال من جریان داره
افتاد رو لج و لجبازی و 3 ماه بعد از رانژه در اوردن اخرشم اونا کم آوردن

:16::16::16::26::26::31::31::31:
میشه بگی مگه چکارشون کردی که این بلا سرت اومد؟:دی

Sub007
08-12-2011, 17:56
متاسفانه بنده هم از مشترکین جدید این شرکت هستم سه ماهی هست از سرویسشون استفاده میکنم .... سرعت تو روزها خیلی بهتر از شرکت قبلیم هست اما من بیش تر واسه دانلود فری میخواستم سرویس اکو 512 دارم ... من چون آخر هفته ها هستم سه شب رو میزاشتم رو دانلود معمولا 800 مگ تا 1.4 گیگ شب ها دانلود میکردم تا اینکه دو هفته پیش سرعت رویایی شد !!!! 4 گیگ هر شب دانلود میکردم !!!! خیلی خوشحال بودم اما بعدش تا الان سرعت اینقدر کم هست که ... در طول 7 ساعت شب کلا 150 مگ دانلود میشه سرعتش بین 2 تا 4 یا 6 هست افتضاحههههههههههه ! اگه ادامه داشته باشه ناچارم عوض کنم کدوم دانلود رایگان شب بهتر هست ؟ ما کرج هستیم ...
به نظرتون من رو تو لیست fair policy بردن یا ماله همه همینطور شده ؟؟؟

راستش fup رو من شنیدم فقط برای کاربرای Art هست و نه کاربرای اکو.
هر چند که همه چیز امکان پذیره.

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

سلام
من هر ماه میگیرم.

یعنی شما هر ماه دو بار این هدیه رو میگیرین؟:20:
امتحان کردین که دفعات بیشتری هم میشه گرفت یا نه؟
من دیشب یکی از دوستان این اتفاق براش افتاده.البته روز پایان دورش بود و ۲۰۰ مگ اول که تموم شد دوباره شاتل بهش پیغام داد و دوباره رفت توی سایت و ۲۰۰ مگ دوم رو گرفت.

Babak
08-12-2011, 18:09
امتحان کردین که بیشتر هم میشه گرفت یا نه؟

سلام
من سوال شما رو اشتباه متوجه شدم. ببخشید. فکر کردم منظورتون هر ماه یک بار گرفتنه.
نه من نمیتونم بیشتر از یک بار 200 مگ رو بگیرم.

jackson2010
08-12-2011, 20:51
خبری از شکایتنامه:
شرکت شاتل دفاعیش رو برای سازمان فرستاده
صحت خبر 90٪ منبع: نخواست نامش فاش شود
اگر خبر جدیدی برسه اطلاع میدم

fanoostalaei
08-12-2011, 21:02

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:56 PM ----------

امتحان کردین که دفعات بیشتری هم میشه گرفت یا نه؟
من دیشب یکی از دوستان این اتفاق براش افتاده.البته روز پایان دورش بود و ۲۰۰ مگ اول که تموم شد دوباره شاتل بهش پیغام داد و دوباره رفت توی سایت و ۲۰۰ مگ دوم رو گرفت.

این یه باگه میشه چندین بار از شاتل 200 مگ رایگان گرفت

WBS
09-12-2011, 00:14

اولش خانومه منکر شد اما بعد گفت باید مدیریت کنی دانلودت رو و ... منم توپیدم که آخه زن حسابی مگه من بیکارم صبح پاشم قطع کنم یه ساعت دیگه پاشم دوباره بزارم رو دانلود آلت پریش که نیستم !!
اما مثل اینکه اکو هم شامل fair policy میشه در هر صورت من تا آخر ماه شاتل دارم اگه درست شد که شد نشد عوض میکنم آسیا تک میگیرم هر چند همه isp های ما یه ... هستن !! اما خوب اصلا حال نمیکنم بهم دروغ بگن و منو خر فرض کنن !!
به نظرم بهتره همه مشتری های شاتل بعد از یه دعوای حسابی با این شرکت تسویه کنن تا این فلان فلان شده ها بفهمن هر کاری بخوان نمیتونن بکنن و مصرف کننده و مشتری هاشون ابله نیستن !!
بعد به زنه گفتم شما ببین تو این لیست سیاهتون هستم یا نه گفت نمیدونم همچین لیستی دست ما هست یا نه رفت یه ربع دیگه زنگ زدم گفت دست ما نیست گفتم اسم نرم افزارش چیه گفت نمیدونم گفتم پس چی میگی آخه درست میشه تا هفته دیگه یا آخر ماه تو که اصلا نمیدونی چی هست این نرم افزار اصلا یه بار دیدی محیطشو گفت شنیدم هست !! نیم ساعت بد و بیراه گفتم هیچی نگفت خیلی آدم های صبوری رو گذاشتن اونجا به خدا به سنگ نیم ساعت دری وری میگفتی شل میشد یه فحشی میداد :31: خلاصه از این به بعد عصبی باشم و بخوام به یکی برینم زنگ میزنم پشتیبانی شاتل خودمو خالی میکنم میرم به کارام میرسم !!

جناب مهندس
09-12-2011, 01:00
برای کوچ، آسیاتک بهتره یا پارس آنلاین؟ چرا؟
بعضی از سایت ها اشتراک را نوشته 1 به 4؛ یعنی چی؟ یعنی سرعت شبانه بین 4 نفر تقسیم میشه؟

ha_tahanian
09-12-2011, 01:03
منم حدود 1.5 سال از شاتل استفاده میکنم و اوایل 512 داشتم الان هم 2 ، خیلی راضی بودم و واقعا هم روز سرعتم عالی بود و هم شب هر چقدر دلم می خواست با سرعا مناسب دانلود می کردم ، البته هر شب نمیزاشتم دانلود فقط فایل هایی که احتیاج داشتم ، خیلی راحا استفاده میکردم تا اینکه دیدم حدود 3 هفته پیش سرعت شب رسید به 1 kb که بعد از تحقیق متوجه دزد بازی آقایون شدم ، با این حال باز گفتم اشکال نداره من که دانلود زیاد ندارم یک 2 هفته ای صبر کردم تا از محدودیت در امدم ، ولی دانلود نکردم ، شب بعدش حدود 900 مگ دانلود کردم ، شب بعدش تست کردم دیدم سرعت خوبه مشکلی نیست ولی برای اینکه مشکلی پیش نیاد دانلود نکردم ، شب بعدش که امدم دانلود کنم دیدم دوباره محدود شدم :13: که دیگه با این حساب باید دانلود شب رو بیخیال بشم ..
پشتیبان شاتل هم که یک متن آماده شده همش کپی میکنه و جواب های چرت و پرت میده و کلا بیخیالش شدم
احتمالا هفته بعد میرم برای انصراف و سرویس پارس آنلاین بگیرم ، لااقل سرعت روزم میخواد کمتر باشه ، شب این مسخره بازی ها رو ندارم...
جونم خلاصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصص صصصص:5:
منم دقیقاً وضعیتی مثل شما پیدا کردم. بهم میگن شب زیاد دانلود میکنی! خوب میتونم، میکنم. مگه رایگان نیست؟ بقیه هم اگه میتونن دانلود کنن خوب!
میگن شما رو با پرمصرفا به اشتراک گذاشتیم!!!:18:

Doublex
09-12-2011, 03:27
اولش خانومه منکر شد اما بعد گفت باید مدیریت کنی دانلودت رو و ... منم توپیدم که آخه زن حسابی مگه من بیکارم صبح پاشم قطع کنم یه ساعت دیگه پاشم دوباره بزارم رو دانلود آلت پریش که نیستم !!
اما مثل اینکه اکو هم شامل fair policy میشه در هر صورت من تا آخر ماه شاتل دارم اگه درست شد که شد نشد عوض میکنم آسیا تک میگیرم هر چند همه isp های ما یه ... هستن !! اما خوب اصلا حال نمیکنم بهم دروغ بگن و منو خر فرض کنن !!
به نظرم بهتره همه مشتری های شاتل بعد از یه دعوای حسابی با این شرکت تسویه کنن تا این فلان فلان شده ها بفهمن هر کاری بخوان نمیتونن بکنن و مصرف کننده و مشتری هاشون ابله نیستن !!
بعد به زنه گفتم شما ببین تو این لیست سیاهتون هستم یا نه گفت نمیدونم همچین لیستی دست ما هست یا نه رفت یه ربع دیگه زنگ زدم گفت دست ما نیست گفتم اسم نرم افزارش چیه گفت نمیدونم گفتم پس چی میگی آخه درست میشه تا هفته دیگه یا آخر ماه تو که اصلا نمیدونی چی هست این نرم افزار اصلا یه بار دیدی محیطشو گفت شنیدم هست !! نیم ساعت بد و بیراه گفتم هیچی نگفت خیلی آدم های صبوری رو گذاشتن اونجا به خدا به سنگ نیم ساعت دری وری میگفتی شل میشد یه فحشی میداد :31: خلاصه از این به بعد عصبی باشم و بخوام به یکی برینم زنگ میزنم پشتیبانی شاتل خودمو خالی میکنم میرم به کارام میرسم !!

بسي حال ميده ... شماره داره اين خانوم روزي سه چهار بار زنگ بزنم عقده هاي زندگيم رو روش پياده كنم :31:

AVAVA
09-12-2011, 03:36
اقا اسیاتک نگیر چون اونها هم محدودیت دارند اما نه مثل شاتل مثلا اگر توی یک شب 4 گیگ دانلود کردی 2 گیگ از حسابت کم میشه یعنی هر چی بگیری میشه نیم بها :2: حساب کرردیم اگر کسی بخواد یک مگ ازشون بگیره بعد شبی بگیم 4 گیگ دانلود کنه باید ماهی مبلغ 277000 ومان بده به اینها ادم که مرض نداره اسیا تک اینجوری جلوی دانلود رو میگیره اگر زنگ بزنی بهت میگن 5 گیگ به بالا بخر کم نمیشه اما باز کم میشه
شاتل دانلود رو میگیره اسیاتک پول جیبت رو میگره در کل دوتاشون به فکر پول مشتری هستند
از ما گفتن از همه شنیدن دوره اسیاتک رو خط بکشید هرکس پولش زیاده اقدام کنه

The Dreadnaught
09-12-2011, 06:15
این شاتل دیشب چش بود رفته بودم خونه یکی از آشنایان در حالت معمول بالای 50 درصد packet loss داشت وقتی v.p,n میزدم درست میشد ! :31:

ELDORAMO
09-12-2011, 10:17
این شاتل دیشب چش بود رفته بودم خونه یکی از آشنایان در حالت معمول بالای 50 درصد packet loss داشت وقتی v.p,n میزدم درست میشد !

اره شرکت های دیگه هم همین طورن

milad_gta
09-12-2011, 11:08
AVAVA عزیز احتمالا شما سرویستون حجمش زیر 5 گیگ هست ، تو آسیا تک سرویس های زیر 5 گیگ شبها نیم بها و بالای 5 گیگ رایگان هستند ، درباره محدودیت هم من از نماینده پرسیدم گفت نمیدونم ! ولی درباره سرعت گفت شبا کم میشه ، دوستان تو تایپیک آسیا میگن سرعت تو شب حقیقی میشه ! ولی جایی نشنیدم محدود کنند ، البته من خودم که فعلا تصمیم نگرفتم چی بگیرم .

هنوز هم با برادران قا.ط. در جنگ هستیم که خط رو خالی کنند :دی

3FX
09-12-2011, 12:16
آقا من یه شرکت در پیت پیدا کردم فناوران آسمان !!!! تو کرج نزدیکمون هست فکر کنم هر چی درپیت تر باشه سرعت شب هاش بیش تر میشه آره ؟؟
آسیا تک هم بالاخره وضعیتشو معلوم کنید بالای 5 گیگ بگیریم بازم شب ها محدود میشیم یا نه ؟؟؟
دیشب ساعت 1 زنگ زدم 23089 طرف مثل روبات همش یه حرفو تکرار میکرد سرویس شما share هست شما اگر شب ها زیاد دانلود کنید با یوزر های شبیه خودتون تو یه گروه قرار میگیرید و یه اکانت 512 به 10 تاتون میدن که میشه 60 تا 70 تقسیم بر 10 که همون 6 و 7 میشه !!!

AVAVA
09-12-2011, 15:08
AVAVA عزیز احتمالا شما سرویستون حجمش زیر 5 گیگ هست ، تو آسیا تک سرویس های زیر 5 گیگ شبها نیم بها و بالای 5 گیگ رایگان هستند ، درباره محدودیت هم من از نماینده پرسیدم گفت نمیدونم ! ولی درباره سرعت گفت شبا کم میشه ، دوستان تو تایپیک آسیا میگن سرعت تو شب حقیقی میشه ! ولی جایی نشنیدم محدود کنند ، البته من خودم که فعلا تصمیم نگرفتم چی بگیرم .

هنوز هم با برادران قا.ط. در جنگ هستیم که خط رو خالی کنند :دی
اگر از جونت سیر شدی برو بگیر :31: در ضمن من سیاتک ندارم بعد از این که از شاتل خلاص شدم رفتم برای پارس انلاین هنوز بهم هم تحویل ندادند اسیاتک توی مرکز مخابراتی که هستم سرویس نمیده ولی بازم میگم زیر 5 گیگ نیم بهاست اما باز کم میشه اگر می خواهی کامل رایگان باشه باید کلی خرج کنی
پولت زیاده بیا بده به ما :21: ما حالشو ببریم :31:

tahaatjensen
09-12-2011, 15:43
اهواز دیشب از 8 بالا نمیرفت کلا دانلود شبانه من 2 ساعت بیشتر نیست که اونم زیر یک گیگ. سرویس اکو 2 مگ

jackson2010
09-12-2011, 16:55
سوال: برخی تصور می‌کنند که در صورت نامحدود شدن سرویس‌ها،‌ مانند ساعات دانلود رایگان شبانه، مشترک صبح هنگام ترک منزل، نرم‌افزار دانلود را روشن می‌کند و تا عصر که به منزل باز می‌گردد، مدام در حال دانلود است.

اصغریان گفته: این کار حق مشترک است و هیچ‌کس نمی‌تواند به مشترک بگوید که از نرم‌افزار دانلود استفاده نکند؛ شرکت نیز نمی‌تواند به مشترک بگوید که سرویسی را به شما فروخته‌ام، اما دانلود نکنید تا سرعت مشترکان دیگر پایین نیاید.
حالا ما هی بگیم و شکایت کنیم اینها هم همش این جوابهای الکی و با نهایت خوش بینی و بهشت گونه جواب بدهند واقعا تاسف برای یه دیقشه:2:
معلوم نیست مسئولین محترم در رابطه با کدوم کشور و کدوم سازمان و کدوم اینترنت صحبت میکنند!!!!!!!!!!!:18:

AVAVA
09-12-2011, 17:03
اهواز دیشب از 8 بالا نمیرفت کلا دانلود شبانه من 2 ساعت بیشتر نیست که اونم زیر یک گیگ. سرویس اکو 2 مگ
سلام همشهری چطوری :31:
زمانی که من توی شاتل بودم دانلودم فقط 2 ساعت بود اینها فقط اسم 8 ساعت اینترنت رو یدک میکشن در حالی که 2 ساعتش قطع است و 4 ساعت هم نصف سرعتی که بستیم رو میدن 6 الی 8 نهایت سرعت رو میده :2: از صبح تا شب سرکاریم بعد اینها میکن بیدار بومون تیکه تیکه دانلود کن :13:

mha_mha
09-12-2011, 17:14
سلام دوستان
من هم از دست شاتل راحت شدم و خدا رو شکر اصلا منو اذیت نکردن، من که 4 شنبه درخواست فسخ دادم، 1 روزه خطم رو آزاد کردند. حالا کمک کنید، کدوم یکی از اینها بهتره به نظرتون: پارس آنلاین، تلکام (عصر انتقال داده)، مبین نت.
من که خودم تلکام رو انتخاب کردم، حالا نظر شما چیه؟
سپاس

AVAVA
09-12-2011, 17:25
سلام دوستان
من هم از دست شاتل راحت شدم و خدا رو شکر اصلا منو اذیت نکردن، من که 4 شنبه درخواست فسخ دادم، 1 روزه خطم رو آزاد کردند. حالا کمک کنید، کدوم یکی از اینها بهتره به نظرتون: پارس آنلاین، تلکام (عصر انتقال داده)، مبین نت.
سپاس
مبارکه مبارکه خودتو از دست این شرکت ازاد کردی خوب راهنمای من میتونی به تایپک تخصصی هر کدام از این شرکتها مراجعه کنی وسوالت رو اونجا بپرسی :10:

urcu
09-12-2011, 17:29
سلام دوستان
سپاس
سلام
تبریک میگم این آزادی را...
شاتل واقعا شورش را در آورده شما حالا فهمیدید من 7 8 ماه پیش فهمیدم و اومدم بیرون..
امیدوارم که یه شرکت خوب نصیبت بشه!

Daniel4u
09-12-2011, 17:36
من تعجب میکنم چرا شاتل با این همه نارضایتی جمع نمیکنه نمیره؟

jackson2010
09-12-2011, 17:48
داداش شاتل چی از این بهتر میخواد
پول بهترین مدل سرویس رو که از ما میگیره ، 7 ساعت هم که ازش میدزده ، ساعت رایگانش هم که تعطیله ،
کسی هم که جرات نداره بهش بگه بالای چشمت ابرو ، سازمان... هم که پشتشه ،
فقط ملت پول بدن و حرص بخورند و یه سری آدم خونسرد و بی خیال به عنوان پشتیبان جوابهای بی معنی تحویلت میدن
نتیجش فقط سود خالص برای شاتل. ضرر کامل برای مشترک واقعی. نه کسی که اصلا فرق دیال آپ و دی اس ال رو نمیدونه:2:

SA.JJ.AD
09-12-2011, 20:11
دوستان قضاوت کنید :2:

+

بعد از دو هفته محدودیت !! 2 شب تونسته بودم با سرعت 50 تا 60 دانلود کنم !! بعد از اون !! دوباره دوره ی غارت مشتری شروع شد :2:(
.
واقعا ظلمه !! هر ماه بتونی کمتر از 5 گیگ دانلود کنی !! :13:حیف مجبور شدم این ماه رو هم به دلایلی شاتل بمونم وگرنه یک لحظه هم صبر نمیکردم تو فسخ !! مخصوصا وقتی دیدم تا 2 روز به تمدید دوره شد سرعت رو درست کرده بود !! و نهایت دزدی رو بهم نشون دادن و کلی رفته بود رو اعصابم !! :2:اخه تو روز روشن !!

کلی فایل های مورد نیازم رو دستم باد کرده !! باور کنید دیروز مجبور شدم برا دانلود یه قسمت جدید یه سریال !! فلش مموری به دست !! برم کافی نت :27:!!دلمون خوشه اینترنت داریم :eh:

+

تو روز هم قطعی و تایم اوت به کنار !! 4 تا پیچ باز میکنیم یهو میبینی 100 مگ کم میشه !:18:!

milad_gta
09-12-2011, 21:17
یکی به داد ما برسه ، اینا خطم رو آزاد نمیکنند :2: منم که اصلا وقت نمیکنم برم یقشون رو بگیرم :19:

چه کنم ؟

rmb_ali
09-12-2011, 21:25
خبری از شکایتنامه:
شرکت شاتل دفاعیش رو برای سازمان فرستاده
صحت خبر 90٪ منبع: نخواست نامش فاش شود
اگر خبر جدیدی برسه اطلاع میدم

یعتی ممکنه نتیجه مثبتی بده اصلا اصل شکایتنامه رو میتونم ببینم
آیا راهی هست که منم مجددا شکایت کنم؟

jackson2010
09-12-2011, 21:41
یعتی ممکنه نتیجه مثبتی بده اصلا اصل شکایتنامه رو میتونم ببینم
آیا راهی هست که منم مجددا شکایت کنم؟
سلام
میتونید اینجا شکایت کنید cra.ir

نتیجه مثبتش رو نمیدونم.
داداش شما بگذار ببینیم چه گُلی به سر ما میزنند که با این همه مدر ک و دلیل شکایت کردیم اون وقت دنبال نتیجه باش فعلا که فقط در حال پیگیری هستند تا ببینیم چی میشه

WBS
09-12-2011, 21:43
تست سرعت من ساعت 9:30 شب :
(جدی برای سرویس 512 خیلی فوق العاده هست اما حیف که شاتل شب ها رو این طوری کرده و با دروغ و دزدی خون ملتو تو شیشه کرده!)
تست شب رو هم میزارم ساعت 1 یا 1 و نیم تستشو میزارم تا دوستان ببینم چه افتضاحی هست رایگان شبانه من !

سرویس من اکو 512 !
البته هر شب یه کم زنگ میزنم شاتل دعوا میکنم حال میده اصلا سبک شدماااا !! :31:

rmb_ali
09-12-2011, 21:49

من جای مدیر شاتل بودم یه ترفیع درست و حسابی بهت میدادم البته اگر خودت از اونا نباشی

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

کاملا باهات موافقم،ممنون دوست عزیز که روشنگری میکنی.

مثل اینکه دوستان شاتلی بد فعال شدن تو این تاپیک
ولی متاسفانه به یه مطلب توجه نمیکنن که من بطور مستقیم هم بهشون تذکر دادم و اون اینه که بهترین تبلیغ کیفیت کاره که شاتل مدتهاست از دست داده و اگر به همین منوال ادامه بده باید بره کارت تلفن و شارژ موبایل بفروشه :)

WBS
09-12-2011, 23:06
آقا پس فکر میکنی واسه چی به این افراد پشتیبانی پول میدن ؟
1- صبوری پیشه کردن (بدترین فحشم بدی لبخند میزنه :31:)
2-دروغ گفتن:angry:
3-تو فروم ها خوب جلوه دادن وجه شاتل:whistle:
4-گفتن جملاتی از قبیل :
سرویس شما share هست !:grrr:
شما با یوزرهایی مثل خودتون share شدید !:weird:
...
..
.

jackson2010
10-12-2011, 00:18
متاسفانه، شاتل برخی از قوانین SLA را در اواخر سال 2010 نقض کرده است. بسیاری از کاربران، گزارش کرده‌اند که سرعت سرویسشان در محدوده ساعات رایگان (۱:۰۰ الی ۸:۰۰ صبح) محدود شده‌است.:2:
کاربران سرویس ART این شرکت نیز گزارش کرده‌اند که شاتل آن‌ها را مجبور کرده‌است که اگر ترافیک مصرفی آن‌ها از یک محدوده خاصی فراتر رود، باید به سرویس‌های گران‌قیمت‌تری منتقل شوند. این در حالی است که سرویس ART با عنوان سرویس نامحدود به کاربران فروخته می‌شود. :2:
شاتل، هیچ تضمینی را برای پایداری سرعت هیچ یک از سرویس‌های ART یا ECO در محدوده زمانی رایگان یا محدود خود ارائه نمی‌دهد (سرعت ساعات ترافیک محدود، تنها زمانی تضمین می‌شود که شرکت ارائه‌دهنده خدمات، هیچ‌گونه افتی نداشته باشد). :2:منبع:ویکیپدیا

soroosh_cz
10-12-2011, 00:55
یکی به داد ما برسه ، اینا خطم رو آزاد نمیکنند :2: منم که اصلا وقت نمیکنم برم یقشون رو بگیرم :19:

چه کنم ؟

حضوری رفتی مخابرات منطقتون؟؟؟

AVAVA
10-12-2011, 01:53

چه کنم ؟
سلام نامه رو ازشون گرفتی و بردیدی یا گذاشتی که خودشون ببرند من ازشون گرفتم بعد رفتم مخابرات سریع خطم رو ازاد کردند اگر گذاشتی خودشون ببرند که باید بری سراغ شاتل بعد مخابرات اگر مخابرات میگه که نامه اومده بگو چرا از حالت رانژه خارج نمیکنین اگر هم نیومده برو سراغ شاتل بگو نامه فسخ قرار داد رو بهم بده نداد برو با مامور سرشون خراب شو :21:

A100000000000000A
10-12-2011, 01:59
دوستان من هم شاتل دارم و ناراضی
چه شرکتی رو پیشنهاد میدین؟
مشهد
وایرلس هم باشه مشکلی ندارم
mirmahdimo
10-12-2011, 02:40
اوه اوه، چقدر همه شاکی اند

---------- Post added at 02:40 AM ---------- Previous post was at 02:39 AM ----------

رفقای خودمم خیلی بد و بیراه میگن به شاتل. خدا نسل هرچی دزده رو برداره

hitman1
10-12-2011, 11:28
سرعت دانلود روزانه چند وقته شدیداااااااااا رفته بالا (230-260)

hitman1
10-12-2011, 11:28
سرعت دانلود روزانه چند وقته شدیداااااااااا رفته بالا (230-260)

3FX
10-12-2011, 11:56
من دیگه دیشب کفرم درومد حتی test speed هم نمیشد گرفت !!
اینم از وضعیت دریافت های رایگان بنده !! قبل از محدود شدن و بعد از محدود شدن !!

arming900
10-12-2011, 12:14
لعنت بر شاتل که کار منو 20 روز عقب انداخت,و حالا که نامه ارسال شده مخابرات,مخابرات هم اقدام نمیکنه,چه کار کنم؟

بر باعث و بانیش لعـــــــــنـــــــــت

A100000000000000A
10-12-2011, 12:18
بچه ها مودم رو خوده شاتل از ما میخره؟
چون من میخوام وایرلس بگیرم
موندم مودم adsl رو چی کار کنم

milad_gta
10-12-2011, 12:20
دوستان ممنون ، میگم که ... فرصت ندارم برم یقشون رو بگیرم وگرنه 1 روزه خط رو خالی میکردم ، روشی که نیاز به رفتن نداشته باشه سراغ ندارید ؟ :دی

البته من با مخابرات هماهنگ کردم که خودشون خط رو خالی کنند تا حال قا.ط.ر هم چیز بشه ، چیز دیگه ، اهم :دی

Lady parisa
10-12-2011, 12:34
اولین دوره استفاده از شاتل برای منزل ما تموم شد! به نظرتون تمدید نکنم؟ سرعت دانلودش که واقعا افتضاح بود!
یا بهتره 256 رو بگیرم؟ اگر نه سرویس بهتری توی تهران هست؟

epsi1on
10-12-2011, 14:21
سلام دوستان.
صفحه ی شاتل توی ویکیپدیای فارسی رو یه ویرایش اساسی کردم (سه تا بخش "شرایط استفاده از سرویسهای شاتل" و "قانون Fair User Policy" و "ارزشها و باورها" رو اضافه کردم و به بخش کیفیت و رضایت کاربران هم مواردی رو اضافه کردم). لطفا ببینید و اگر اشتباهی کردم گوشزد کنید. (البته نزدیک دو-سه ساعتم وقتم رو گرفت تا نوشته هام کاملا با مدرک باشه)

Babak
10-12-2011, 14:26
سلام دوستان.
صفحه ی شاتل توی ویکیپدیای فارسی رو یه ویرایش اساسی کردم (سه تا بخش "شرایط استفاده از سرویسهای شاتل" و "قانون Fair User Policy" و "ارزشها و باورها" رو اضافه کردم و به بخش کیفیت و رضایت کاربران هم مواردی رو اضافه کردم). لطفا ببینید و اگر اشتباهی کردم گوشزد کنید. (البته نزدیک دو-سه ساعتم وقتم رو گرفت تا نوشته هام کاملا با مدرک باشه)

بخش ارزش ها و باور ها رو بهتره ویرایش کنید. ویکی گونه نیست پایان نوشته.

یعنی کشک...

epsi1on
10-12-2011, 14:34
بخش ارزش ها و باور ها رو بهتره ویرایش کنید. ویکی گونه نیست پایان نوشته.
ممنونم، ادیت شد...

esfahanweb
10-12-2011, 16:07
این چند روزه با کسی تماس گرفتند که سرویسش را باید کاهش سرعت بدهند؟؟

DOZD_DEL
10-12-2011, 16:07
aol من از کار افتاده کسی خبر داره چه خبره ؟
یه کانکشن بنام internet 1 توی کانکشن ها ساخته میشه که کلا" اینترنت رو از کار میندازه ؟ بقیه تجربه ای یا راه حلی ندارن ؟

epsi1on
10-12-2011, 16:25
سلام دوست من.
برای من و دوسه تا از دوستان اینترنتیم این اتفاق افتاد...

esfahanweb
10-12-2011, 16:51
سلام دوست من.
برای من و دوسه تا از دوستان اینترنتیم این اتفاق افتاد...

چی را بهانه کردند؟؟

epsi1on
10-12-2011, 17:52
چی را بهانه کردند؟؟
اینکه نمیتونن کارت دانشجویی رو بعنوان مدرک به سازمان تحویل بدن و میگن سازمان گیر میده...

saeedss
10-12-2011, 18:24
تقریبا از دو هفته پیش وقتی تو مای شاتل میرم این پیام برام میاد و هنوز درست نشده.
کسی این مشکل رو داره؟

نرم افزار در حال به روز رسانی می باشد و تا دقایقی دیگر قابل استفاده خواهد بود

miladpeiky
10-12-2011, 19:57
دلیل رفتن من از شاتل همین بود
بعد از 4 سال زنگ زدن گفتن مدرک شما ( کارت دانشجویی ) از طرف سازمان تنظیم مقررات رد شده و همون لحظه سرعت و قرار داد من رو از 2 مگ آورد رو 128 واقعی !!
این در حالی بود که اون زمان همه 128 ها شده بودن 2 مگ !!!
کلا فیلمشون بود که از شاتل بخاطر مصرف بالام برم
جالب اینجاست که مدرک جدید براشون بردم قبول نکردن و گفتن تنها راه اینه که روی یک خط جدید سرویس بگیری !!!
منم همون لحظه درخواست خروج از رانژه رو پر کردم و بعد از 2 هفته با بدبختب از شاتل در اومدم
الانم از صبا نت میگیرم(30000T 1MB-5GB)
پینگ بهتر - سرعت ثابت در تمام ساعات -
ولی چند تا بدیم نسبت به شاتل داره مثل
ساعات رایگان کمتر (3 تا 7) - تفاوت اکانت روزانه با شبانه - سایت افتضاح :D
ولی از لحاظ کیفیت عالیه

esfahanweb
10-12-2011, 20:19
دلیل رفتن من از شاتل همین بود
بعد از 4 سال زنگ زدن گفتن مدرک شما ( کارت دانشجویی ) از طرف سازمان تنظیم مقررات رد شده و همون لحظه سرعت و قرار داد من رو از 2 مگ آورد رو 128 واقعی !!
این در حالی بود که اون زمان همه 128 ها شده بودن 2 مگ !!!
کلا فیلمشون بود که از شاتل بخاطر مصرف بالام برم
جالب اینجاست که مدرک جدید براشون بردم قبول نکردن و گفتن تنها راه اینه که روی یک خط جدید سرویس بگیری !!!
منم همون لحظه درخواست خروج از رانژه رو پر کردم و بعد از 2 هفته با بدبختب از شاتل در اومدم
الانم از صبا نت میگیرم(30000T 1MB-5GB)
پینگ بهتر - سرعت ثابت در تمام ساعات -
ولی چند تا بدیم نصبت به شاتل داره مثل
ساعات رایگان کمتر (3 تا 7) - تفاوت اکانت روزانه با شبانه - سایت افتضاح :D
ولی از لحاظ کیفیت عالیه

کاش زودتر خبــر داده بودید من 4 گیگ حجمم مانده در حالیکه سرویسم را از 2048 کرده اند 128 به نظر شما من چه جوری با سرعت 128 می توانم 4 گیگ را ظرف 3 روز استفاده کنم؟؟ این دزدی نیست؟؟

یک پیشنهاد خوب برای مشترکین شاتل اصفهان : خط شما را می تونم 48 ساعته ار رانژه شاتل دربیاورم و یک سرویس 1024 یکماهه با 3گیگ اعتبار بهتون بدهم با فقط و فقط 7500 تومان

3FX
10-12-2011, 20:40
اینم بدون شرح من !! اکو 512 ...

armin15000
10-12-2011, 21:27
کاش زودتر خبــر داده بودید من 4 گیگ حجمم مانده در حالیکه سرویسم را از 2048 کرده اند 128 به نظر شما من چه جوری با سرعت 128 می توانم 4 گیگ را ظرف 3 روز استفاده کنم؟؟ این دزدی نیست؟؟

یک پیشنهاد خوب برای مشترکین شاتل اصفهان : خط شما را می تونم 48 ساعته ار رانژه شاتل دربیاورم و یک سرویس 1024 یکماهه با 3گیگ اعتبار بهتون بدهم با فقط و فقط 7500 تومان

سلام

سرعت 128 در روز مانند سرعت 2 مگ هست و حدود 250 به بالا و میتونید در عرض یک روز همه رو استفاده کنید .

jackson2010
10-12-2011, 21:42
سلام
دوستان عزیز و شاکیان محترم

ظاهرا به قول دوستان: عکس به عنوان سند برای سازمان ملاک نیست که مثلا بگید چند روز محدود شدم این هم پنل کاربریم
دوستانی که تک نفری شکایت کرده بودند به اونها گفته شده بود که فیلم بگیرید که قابل استناد باشه عکس قبول نیست
یه چیزهایی هم باید توش مشخص باشه مثل ساعت و تاریخ و پنل کاربری و......
(این هم خودم اضافش کنم که اگر چند روز محدود هستید در ساعتهای مختلف و طی چندشب فیلم تهیه کنید.)
این هم یه برنامه برای فیلم گرفتن از دسکتاپ

پسورد :
ادرس سایت تنظیم مقررات برای شکایت cra.ir

esfahanweb
10-12-2011, 21:48
سلام

سرعت 128 در روز مانند سرعت 2 مگ هست و حدود 250 به بالا و میتونید در عرض یک روز همه رو استفاده کنید .

صحبت شما در دفاع از این دزدی آشکار شرکت شاتل خیلی جالبه ، جهت اطلاع از زمان تماس شاتل سرعت من از 20 کیلو بایت بالاتر نرفته است.

WBS
10-12-2011, 22:34
جواب ایمیلی که خواستم به دست مدیر شرکت برسه اما پشتیبانی جواب داده !! اما sample اون ها عوض شده یکم فقط شیر بودن رو نمیگن اصلاح الگوی دانلود جدیدا توسطشون زیاد کپی پیست میشه !!

مشترک گرامی جناب آقای ------------------

با سلام

در خصوص سرویس شما لازم به ذکر است که همان­گونه که در قرارداد ارایه سرویس خدمات اینترنت پرسرعت شما منعکس شده است، این شرکت متعهد است طبق شرایط سرویس­های اشتراکی به شما سرویس ارایه دهد. طبق آخرین مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (مصوبه جلسه شماره 49 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی)، ضریب اشتراک برای سرویس­های ADSL ضریب 1 به 10 تعیین شده است. بر این اساس، این شرکت نیز سرویس­های اینترنت پرسرعت اشتراکی خود را بر اساس همین قوانین به مشتریان ارایه می­دهد. هر چند، سرویس ارایه شده از سوی شاتل به مراتب بهتر از شرایط اعلام شده از سوی سازمان تنظیم مقررات است.

در ساعات ترافیک رایگان که متعلق به تمامی کاربران می باشد انجام دانلود های پرحجم و پیوسته ترافیک شبکه را بالا برده و باعث ایجاد مشکل در کارکرد صحیح سرویس باقی مشترکین خواهد شد لذا مشتریکینی که این الگوی مصرف را دارند با یکدیگر به اشتراک گذاشته می شوند و این مورد باعث می شود که سرعت بین این مشترکین تقسیم شود و با همین سرعت دانلود و صفحه باز نمایید و باقی مشترکین باهم در خصوص این سوال که مقدار دانلود چقدر باشد این مقدار مشخص نیست ولی الگوی مصرفی شما در حال حاضر این گونه ارزیابی شده است و برای رفع آن با تغییر الگوی مصرف مشکل برطرف خواهد شد و سرویس شما با کاربران عادی به اشتراک گذاشته می شود.لازم به ذکر است که این مورد توسط نرم افزار هوشمند کنترل می گردد و ممکن است به مدت 7 تا 25 روز نیز طول بکشد.

armin15000
10-12-2011, 22:56
صحبت شما در دفاع از این دزدی آشکار شرکت شاتل خیلی جالبه ، جهت اطلاع از زمان تماس شاتل سرعت من از 20 کیلو بایت بالاتر نرفته است.

دوست عزیز من هیچ دفاعی نکردم فقط تجربه شخصی خودم رابیان کردم.چنانچه پستهای قبلی را مطالعه می کردید متوجه می شدید که من از جمله کسانی هستم که اولا به مدت زیاد محدود شدم و بعد هم سرویس اکو 2 مگ را بدون درخواست و رضایت خودم به بهانه واهی به 128 تغییر دادند ولی با این تغییر تفاوتی آنچنانی با سرویس قبلی نکرد چون شب اول که دانلود کردم محدود شدم ولی سرعت روزانه من همان است که گفتم و سرعت من در کنترل پنل بر روی 2271 بسته شده خلاصه پول کمتری میدم و لی قصد دارم در اولین فرصت از شاتل جدا شوم.

ELDORAMO
10-12-2011, 23:47
عکس به عنوان سند برای سازمان ملاک نیست که مثلا بگید چند روز محدود شدم این هم پنل کاربریم

بریم از جیب خودمون یه اشتراک واسه این عزیزان بگیریم بگیم فقط دو شب بشینه دانلود کنه خودش شب سوم میفهمه چه خبره :27:

jackson2010
10-12-2011, 23:56
بریم از جیب خودمون یه اشتراک واسه این عزیزان بگیریم بگیم فقط دو شب بشینه دانلود کنه خودش شب سوم میفهمه چه خبره :27:
خودشون همه چیز رو میدونند و مثل خیلی چیزهای دیگه خیلی براشون مهم نیست که پیگیری کنند
ولی وقتی مدرک محکمه پسند بندی حداقل یه تکونی به خودشون میدند و شاید فرجی هم شد.ولی بی مدرک محکم پیداست که آبی از این سازمان گرم نمیشه:2:

mhv_kntu
11-12-2011, 08:35
سلام دوستان.

خیلی زحمت کشیدی.
امیدوارم بی خودی تغییرش ندن.

ma_hasti
11-12-2011, 09:17
این همه شاکی اون! اون دوستمون که راضی بود و طرفدار کجاست بیاد جواب ما ها را بده دیگه :31:
بچه ها من هم از راه cra.ir شکایت کردم و جواب هم همان قانون شیر بود حالا اگر راه دیگری برای شکایت هست بگید منم پایه ام بابا سرویس یک ساله گرفتم و الان تازه3 ماه گذشته! تورو خدا 9ماه دیگه اگر وضعیت این باشه من پیر میشم ها:41:

milad_gta
11-12-2011, 10:53
خلاصه ما با کمک دوستان در مخابرات به آزادی رسیدیم و از چنگال این شرکت کفت... اهم اهم ، نجات پیدا کردیم .

نامردا خط رو خالی نمیکردن ، الان باید حسابی سوخته باشن که خودم مستقیما از مخابرات خط رو خالیدم :دی هه هه :27:

جای دیگه نت گرفتم بهتون خبر میدم .

dezhkord
11-12-2011, 10:57
خلاصه ما با کمک دوستان در مخابرات به آزادی رسیدیم و از چنگال این شرکت کفت... اهم اهم ، نجات پیدا کردیم .

نامردا خط رو خالی نمیکردن ، الان باید حسابی سوخته باشن که خودم مستقیما از مخابرات خط رو خالیدم :دی هه هه :27:

جای دیگه نت گرفتم بهتون خبر میدم .

سلام دوست عزیز دقیقا از کجا سرویس گرفتی و چه فرقی با شاتل داره؟:46:

milad_gta
11-12-2011, 11:04
جای دیگه نت گرفتم بهتون خبر میدم . هنوز هیچ جا ، تازه امروز خط رو تونستم خالی کنم ، گرفتم خبر میدم ...

dezhkord
11-12-2011, 11:11
هنوز هیچ جا ، تازه امروز خط رو تونستم خالی کنم ، گرفتم خبر میدم ...

منتظرم امیدوارم یه isp خوب گیر بیاری
ولی اینترنت تو ایران روز به روز داره بدتر و محدودتر میشه
:13:

3FX
11-12-2011, 11:50
دوستانی که شاتل دارن و محدود شدن ساعت 1 شب به بعد به آدرس زیر برید و تست سرعت بدید :

اینجا سایت مرکز توسعه مدیریت اینترنت متما هست و باعث میشه رنکینگ شاتل که الان الکی رفته بالا بیاد پایین درضمن من هم به ایمیل این سایت هم cra (مخابرات و رادیویی) ایمیل زدم و مشکل رو گفتم ...

باید جاوا نصب باشه برای تست سرعت اگه نیست از لینک زیر دانلود کنید :

دوستان تو کرج یه isp معرفی کنید که دانلود شبانه اش خوب باشه 12 ام باید تخلیه کنم هاااااااا

epsi1on
11-12-2011, 14:38
خیلی زحمت کشیدی.
امیدوارم بی خودی تغییرش ندن.
سلام دوست من.
تمام جملاتم با با دلیل و مدرک بوده. کسی هم نمیتونه الکی و بدون دلیل نقض تغییرشون بده... :)
تازه به روابط عمومی شاتل هم ایمیل زدم که برن ببینن که اینطوری نباشه که یطرفه به قاضی رفته باشیم و اینحرفها.. :)

migmig3000
11-12-2011, 14:53
آخیییییییییییییییییییش شهر چقدر عوض شده.اون ساختمونه رو کی ساختن... تا دیروز جایی رو نمیدیدم.چه هوای خوبی.خلاص شدن از شاتل چه حالی میده....از مخابرات سرویس گرفتم.تو همین هفته هم وصل میشه.به جای اینکه 1 مگ از شاتل مزخرف بگیرم 21 تومان با 3 گیگ حجم رفتم 512 از مخابرات نامحدود گرفتم 24 تومان.تازه بر خلاف شاتل سرعت 512 از 64 پایین تر نمیاد.
فقط حواستون باشه قبل از فسخ بپرسین که پورت خالی داشته باشن.

arming900
11-12-2011, 17:50
از خود مخابرات چجوری میشه پیگیری کرد؟:19: طرف میگه خود شرکت باید پیگیری کنه و جواب نمیده:13:

خدا لعنتشون کنه,فقط حقوق میگرن کار نمیکنن

rosaitemai
11-12-2011, 19:01

دوست عزیز من خودم 5 ساله کاربر ADSL این شرکت هستم . کاربر اکو این شرکت هم هستم . همیشه همه جا آدم پر توقع یا الکی ناراضی پیدا میشه ولی من توی این چند سال مشکلی نداشتم . حتی خیلی وقتا پروموشن ها یا جوایزی این شرکت میده که آدم رو سوپرایز میکنه . با اینکه سرعت 512 دارم ولی همیشه توی این چند سال سرعتی به مراتب بالاتر و با کیفیت تری داشتم .
البته بعضی شب ها هم مشکل افت سرعت داشتم که بالاخره با توجه به اینکه توی کشوری هستم که واقعا می دونم از این لحاظ مشکل داره خوب اون رو طبیعی می بینم .

در کل من فکر کنم افرادی مثل من که واقعا از سرویسشون راضی هستند خیلی خیلی بیشتر از افرادی هست که اسم بردم .

urcu
11-12-2011, 20:43
دوست عزیز من خودم 5 ساله کاربر ADSL این شرکت هستم . کاربر اکو این شرکت هم هستم . همیشه همه جا آدم پر توقع یا الکی ناراضی پیدا میشه ولی من توی این چند سال مشکلی نداشتم . حتی خیلی وقتا پروموشن ها یا جوایزی این شرکت میده که آدم رو سوپرایز میکنه . با اینکه سرعت 512 دارم ولی همیشه توی این چند سال سرعتی به مراتب بالاتر و با کیفیت تری داشتم .
البته بعضی شب ها هم مشکل افت سرعت داشتم که بالاخره با توجه به اینکه توی کشوری هستم که واقعا می دونم از این لحاظ مشکل داره خوب اون رو طبیعی می بینم .

در کل من فکر کنم افرادی مثل من که واقعا از سرویسشون راضی هستند خیلی خیلی بیشتر از افرادی هست که اسم بردم .
بله بازم دوستان با پست انگشت شمار و تاریخ عضویت قدیمی.....دی:

شما که میگید پر توتوقع دوستانی توی همین تاپیک بودن که شبانه دانلود نمیکردن ولی محدود میشدن و بلعکس افرادی هم بودن که دانلود میکردن و محدود نمیشدن!

jackson2010
11-12-2011, 22:14
این هم برای شادی روح شادروان شاتل:

nitro
11-12-2011, 22:25
بعد 14 روز قطع کردن این شاتل فلان فلان شده رو

بعد رفتم مخابرات مبگه پرتامون پر شده

ای خدا
این مملکته ما داریم؟

2 هفته با دایال آپ پاره شدیم

اه اه :2:

rmb_ali
11-12-2011, 22:31
مصرف من فقط وب هست و اصلا دانلود نداشتم و اگر هم مصرف رایگان شبانه داشتم بی خوابی به سرم زده و وبگردی کردم الان نمیتونم حتی جیمیل رو به صورت استاندار باز کنم
این دیگه واقعا وقاحت شاتل رو به حداکثر رسونده
من خودم زمانی چندین نفر رو به شاتل معرفی کردم و وقتی هم ازشون کارت طلایی میخواستم منو میپیچوندن ولی برام مهم نبود و میگفتم سرویسشون خوبه
ولی الان با این وضعیت نمیزارم کسی از کنار شاتل هم رد بشه
خودمم هم به همین زودی شاتل رو به خاک میسپارم

dighi990
11-12-2011, 22:56
با سلام خدمت همه داشتم وب گردی میکردم اینجا رو دیدم و خیلی مفید بود و هست مطالبش
تا این تایپیک رو دیدم
من الان نزدیک به 6 ساله مشرک شاتل هستم ولی الان به همه بدون تعصب میگم اصولا 2 دسته اینترنت پرسرعت میگیرن یا میخوان وبگردی کنن و نمی خواهند زیاد الاف بشن که اونا فرقی نداره از کجا بگیرن یا مثل من حجم دانلود بالا دارن که اگه مثل من هستید شاتل رو بیخیال شید

من هم نا محدود داشتم هم اکو داشتم
شاتل دیگه به درد نمیخوره و به جرات بگم هر کسی هم که بگه سرعتش خوبه تابلو هست چیزی از قانون شاتل نمیدونه شاتل

davood-d
12-12-2011, 01:11
با سلام خدمت همه داشتم وب گردی میکردم اینجا رو دیدم و خیلی مفید بود و هست مطالبش
تا این تایپیک رو دیدم
من الان نزدیک به 6 ساله مشرک شاتل هستم ولی الان به همه بدون تعصب میگم اصولا 2 دسته اینترنت پرسرعت میگیرن یا میخوان وبگردی کنن و نمی خواهند زیاد الاف بشن که اونا فرقی نداره از کجا بگیرن یا مثل من حجم دانلود بالا دارن که اگه مثل من هستید شاتل رو بیخیال شید

من هم نا محدود داشتم هم اکو داشتم
شاتل دیگه به درد نمیخوره و به جرات بگم هر کسی هم که بگه سرعتش خوبه تابلو هست چیزی از قانون شاتل نمیدونه شاتل

بله كاملا درسته! شاتل دو شب در ماه اون هم از ساعت 3 سرويس باز ميزاره و تمام.

jackson2010
12-12-2011, 04:28
این هم برای اون دسته از دوستانی که فقط از شاتل تعریف میکنند بخصوص از پشتیبانیش، ببینید شرکتهای دیگه برای مشترکینشون چه کارها که نمیکنند (البته همه شرکتها کم و بیش مشکلات خاص خودشون رو هم دارند)
حالا بماند که چقدر کارشون تاثیر داره ولی حداقل یه فعالیتی انجام میدهند نه مثل شاتل که حرفهای بی معنی تحویلت میده مثل : شیرینگ ، زیاد دانلود کردی ، محدودیت نداریم ، مدیریت کن ، دیتای مخابرات ، و ......

خداییش حوصله بحث رو ندارم
به اندازه کافی راجب مشکلات و محدودیت های پارس گفتم که داره حالم از نوشته هایراجب این بهم میخوره
پارس آنلاین همه لحاظ عالیه اما یا از اول نباید به آدم حال بده یا اگه داد اینطوری نکنه
یادش بخیر سرعتم شبا 200 بود الان 1 هفته هست بالاتر از 18 - 19 نمیره
فردا هم قرار پورتمنو عوض کنن شاید درست بشه که میدونم نمیشه
جالبش اینه فقط تومنطقه ما من این مشکلو دارم
تو منطقه ما کسی دانلود نمیکنه فقط من دانلودم زیاد بود که آخرش این شد
دمش گرم یکی از کارنان پارس که خیلی هوای منو داره و حرفامو گوش میکنه
ببینم فردا چیکار میکنه با این تغییر پورت...پروفایل منو از نو ساخت...تغییری نکرد

urumchi
12-12-2011, 05:12

واقعا فکر کردی ما کی هستیم ؟؟؟ خودتی عمو !!!

eefe
12-12-2011, 08:22

راست میگه بنده خدا،از سال 2007 عضوه،همش داره واسه بابای شات دعا می کنه.این دفعه دیگه طاقت نیاورد،نوشت حتی.اولین پستتو تبریک میگم برادر رزمنده.آدم رو یاد بعضیا میندازه:دی

خب به سلامتی منم محدود شدم.2روز پیش داشتم با پشتیبان حرف میزدم،اصرار داشت من محدود نشدم و اینا.اینم متن چت با پشتیبان امروز:دی:27:

شخص شخیص من:دی

07:30:54 ق.ظ

سلام دوست عزیز

file:///C:/Users/RZ/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif

صبحتون بخیر

file:///C:/Users/RZ/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif
file:///C:/Users/RZ/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.gif
file:///C:/Users/RZ/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.gif

گویا بنده نیز در ساعات رایگان محدود شدم و چند روزیه سرعت من در این ساعات بیشتر از 5-6 نمیشه

در خالی که قبلا به 60 یا بیشتر می رسید

میخواستم بپرسم این محدودیت تا کی اعمال میشه؟

برادر اپراتور

07:33:35 ق.ظ

لطفا چند لحظه صبر بفرمایید تا بررسی کنم

07:33:41 ق.ظ

ممنون

برادر اپراتور

07:34:16 ق.ظ

بی گمان اطلاع دارید که خدمات دسترسی به اینترنت (ADSL) , به صورت Share

یا به اشتراک گذاری شده به مشترکین ارائه می شود.حال آنکه شرکت شاتل از

رویه ها و عرف معمول شرکت های اینترنتی مشابه تبعیت نمی کند و برای افزایش

خوشنودی و رضایتمندی مشترکین , ضریب اشتراک گذاری را تا حد بسیار قابل

توجهی کاهش داده و حتی در بیشتر مواقع سرویس را به صورت اختصاصی ارائه

می نماید.

گفتنی است در چنین شرایطی اگر گروهی از مشترکین قصد داشته باشند به

صورت متوالی اقدام به دریافت فایل های حجیم نمایند , به صورتی که باعث

اختلال در پهنای باند مرکز گردد به ناچار مجبور هستیم در ساعات رایگان (1 الی 8)

برای حفظ حقوق کاربرانی که مصرف خود را مدیریت می نمایند , سرویس این

عزیزان را با یکدیگر به اشتراک قرار دهیم (طبق قانون به اشتراک گذاری)

با توجه به توضیحات ذکر شده افت سرعت در ساعات ترافیک رایگان (1 الی 8 )

اجتناب ناپذیر است.

بر این اساس، چنانچه قوانین حاکم بر سرویس های اشتراکی، با نیاز شما

همخوانی ندارد یا تمایل دارید در تمام ساعات شبانه روز اعم از رایگان و غیررایگان

سرعتی تضمین شده معادل سرعت سرویس خویش داشته باشید،

می توانید از سرویسهای اختصاصی این شرکت بهره گیرید. بیان این نکته در این جا

ضروری است که قیمت سرویس اختصاصی مثلا ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه مطابق با

تعرفه مخابرات ۲٫۲۰۰٫۰۰۰ ریال در ماه است (در حالی که سرویس اشتراکی

شاتل برای 28ECO1 با سرعت ۱۲۸ کیلوبیت در ثانیه با قیمت ۱۳٫۹۰۰0ریال در ماه

ارائه می شود).

07:34:57 ق.ظ

بله دوست عزیز

در جریان هستم

فقط میخواستم بپرسم این محدودیت تا کی روی سرویس من خواهد بود

؟

برادر اپراتور

07:36:05 ق.ظ

با توجه به الگوریتم پیچیده ای که سیستم دارد مشخص نیست کی از این وضعیت

خارج خواهید شد

باید صبر بفرمایید

07:36:25 ق.ظ

بسیار خب

باز خوبه شما اذعان دارید من محدود شدم

اپراتور دیگه ای وبد دیروز

هر چی میگفتم من حدود شدم قبول نمی کرد:دی

1 سوال دیگه

من 3 روزه دوره ام شروع شده

متاسفانه این سری 3 ماهه هم تمدید کردم

چون تا قبل اون محدود نمی شدم

با اینکه دانلود شبانه کمی هم نداشتم

من اگر بخوام انصراف بدم

برادر اپراتور
07:38:05 ق.ظ

چند روز طول میکشه سرویسم رو قطع کنن تا از جای دیگه بگیرم؟

شما محدود نشدید

پهنای باند شما با مشترکین پرمصرف به اشتراک گذاشته شده است

07:38:22 ق.ظ

خب همون:دی

گرچه خداییش

قبول کنید که نمیشه تمام افرادی که من باهاشون مشترک شدم

فقط در ساعات شبانه دانلود کنن

چون تو روز سرعتم رو تو مگه:دی

و یه موضوع دیگه اینه که

چون طبق cra حد اکثر 1 به 10 هستش

و من سرویس 512 دارم

باید 64 باشه دانلودم

و الان هم حدود 5-6 هست

پس هر 9 نفر دیگه باید دانلود کنن

که با توجه به این سرعت

به پول برقشم نمی صرفه

میشه محدود شدن دیگه:دی

بگذریم

چقد طول میکشه سرویسم جمع بشه؟

و ند درصد از پولمو بر میگردونن؟

اصلاح:چون تو روز سرعتم رو 2 مگه:دی

برادر اپراتور

07:42:36 ق.ظ

با اینکه پهنای باند شما با مشترکینی از نوع خودتان به اشتراک گذاشته شده است اما باید یک دهم سرویستان

دانلود داشته باشید

یهنی حدود 6 کیلو بایت

یعنی حدود 6 کیلو بایت

07:43:41 ق.ظ

بابا من که استدلال میارم قبول نمی کنید

گفتم

بگذریم

چقد طول میکشه سرویس جمع بشه؟

چند درصدشو بر میگردونن بهم؟

3 روزه استفاده کردم فقط

برادر اپراتور

07:45:46 ق.ظ

با نمایندگی شهرتان تماس بگیرید

07:45:50 ق.ظ

اوکی

ممنون

یا حق

ELDORAMO
12-12-2011, 08:26
کسی می تونه به من بگه دان استریم و نویز من چقدره؟ من از این اطلاعات سر در نیاوردم

eefe
12-12-2011, 08:38
چرا تاییدیه میخواد پست من؟

---------- Post added at 08:38 AM ---------- Previous post was at 08:37 AM ----------

پست چت با شاتل رو گذاشته بودم که گویا تاییدیه میخواد و تایید نشه یحتمل،بگذریم
ما هم رفتیم از شاتل.بذار گیگم رو مصرف کنم،فردا تموم می کنمش
دوستان پیشنهاد بدن واسه 5.5 گیگ:دی

BF.Me
12-12-2011, 08:40
برو کارتون بامزی رو دانلود کن :))))))))))

nimakh
12-12-2011, 08:54

پر توقع و الکی و ناراضی و ... خودتی
خالی بند این همه آدم اینجا یک نفر نگفته سرعتش از 5 سال پیش تا حالا بیشتر از سرویسش بوده ( الان تازه یک ماهه شاتل این کار رو یاد گرفته )
به جای این کارا برید شرکتتون رو درست کنین و اینترنت درست بدین به مردم
مجبوری حرف بزنی ؟ چیزی نگو سنگینتری

mea2002
12-12-2011, 09:03

دوست گرامی شما خودت هم باشی و 15 روز فقط سرعتت درحد دیال آپ و پایین تر باشه باز هم میایی اینجا وداد سخن سر بدهی که اینهایی که انتقاد از شاتل می کنند الکی ناراضی هستند؟!در مورد آن پروموشن ها هم که خیلی شما ذوقش را کردی اگه در این یک سال اخیر دقت کرده باشی می بینی که شاتل میگه مثلاً 3 گیگابایت ترافیک بخر و 3 گیگا بایت هم بهت جایزه میده که این در قبال کم فروشی هایی که در ساعات رایگان نسبت به مشترکینش روا میداره همچنین هنری نمیکنه این پروموشن را میده،البته شاید شما در ساعات رایگان فقط وب گردی میکنی یا هم شاتل خیلی شما را دوست داره وشما هم دوستش دارین و محدود نشدین،به هر حال انگار تعداد عاشقان شاتل دراین تاپیک فعلاً 3 یا 4 نفر شده اند که فکر کنم هنوز هم در مقایسه با ناراضیان از این شرکت اینها عددی نیستند!:46:

ELDORAMO
12-12-2011, 09:08
پس وضع شما هنوز خوبه
منکه اینجا خطم رو روی بیشتر از دو مگ بستن فقط کافیه توی روز خدایی نکرده چیزی رو اشتباهی بزنی رو دانلود در عرض چند ثانیه ترافیکت دود میشه! من با شاتل هیچ وقت سرعت بیشتر از 250 رو ندیده بودم اما الان کمتر از 300-400 نمیبینم با تموم شدن ترافیک مشترک هم مجبوره ترافیک بخره

aa12
12-12-2011, 09:43
من که رفتم شاتل رو فسخ قرارداد کردم و خیال خودمو راحت کردم و از جای دیگه ADSL گرفتم

mhv_kntu
12-12-2011, 09:44
کسی می تونه به من بگه دان استریم و نویز من چقدره؟ من از این اطلاعات سر در نیاوردم
فکر می کنم 8190 کیلوبیت یا همون حدود 1 مگابایت باشه !

ترکونده ISP شما.

برو حالش رو ببر

urcu
12-12-2011, 09:49
سلام
دان استریم شما 8190 و اپ استریم هم1021 و اون بالایی هم مقداری هست که میتونه ساپورت کنه
SNR هم میزان سیگنال به نویزه که هر چی بیشتر باشه بهتره معمولا بالای 30 هست
Attenuation هم میزان میرایی هست که هرچی کمتر باشه بهتره

3FX
12-12-2011, 10:02
تست سرعت متما ( مدیریت توسعه ملی اینترنت !) :
ساعت 2 شب سرویس 512 اکو شاتل (قابل توجه اون دوستمون که میگفت شما پر توقع هستین !! )

urcu
12-12-2011, 10:06
فکر می کنم 8190 کیلوبیت یا همون حدود 1 مگابایت باشه !

ترکونده ISP شما.

برو حالش رو ببر

سرعتشون را 8 مگ بستن

اسم ای اس پی تون چیه؟:31: قبلا گفتید ولی یادم نمیاد

eefe
12-12-2011, 10:12
جدی جدی لینک درس درمون بدید دان کنم ترافیکمو میخوام فسخ کنم خب
میگم،به هیچ عنوان پول رو پس نمیدن؟3 روز گذشته از شروع دوره ام فقط

rosaitemai
12-12-2011, 10:14
پس وضع شما هنوز خوبه
منکه اینجا خطم رو روی بیشتر از دو مگ بستن فقط کافیه توی روز خدایی نکرده چیزی رو اشتباهی بزنی رو دانلود در عرض چند ثانیه ترافیکت دود میشه! من با شاتل هیچ وقت سرعت بیشتر از 250 رو ندیده بودم اما الان کمتر از 300-400 نمیبینم با تموم شدن ترافیک مشترک هم مجبوره ترافیک بخره

سلام دوست من ، درسته سرعت خیلی خوبه . برای من که این مورد فرقی نداره من میدوم حجمم چقدره و با Du Meter اون رو کنترل می کنم . مهم اینه که وقتی یک صفحه رو میزنم مثل فرفره برام باز میشه ...

BF.Me
12-12-2011, 10:22
شبا رو هم فرفره کنین ما دیگه چیزی نمیگیم :دی

ELDORAMO
12-12-2011, 10:45
بالا بودن سرعت باعث میشه صفحات به طور کامل لود بشه و خیلی اوقات که نیازی به لود کامل صفحه نیست باز هم حجم اضافی دانلود بشه
مثلا می خواید ایمیل یاهو رو چک کنید وقتی اشتراک 3 مگ دارید بلافاصله کل سایت لود میشه در حالی که من قبلا با اشتراک 256 قبل از لود کامل صفحه وارد قسمت ایمیل سایت میشدم و مابقی صفحه دیگه لود نمیشد

rosaitemai
12-12-2011, 11:30
بالا بودن سرعت باعث میشه صفحات به طور کامل لود بشه و خیلی اوقات که نیازی به لود کامل صفحه نیست باز هم حجم اضافی دانلود بشه
مثلا می خواید ایمیل یاهو رو چک کنید وقتی اشتراک 3 مگ دارید بلافاصله کل سایت لود میشه در حالی که من قبلا با اشتراک 256 قبل از لود کامل صفحه وارد قسمت ایمیل سایت میشدم و مابقی صفحه دیگه لود نمیشد

سلام

این که نخواهیم کل صفحه لود شود خیلی جالبه ، فکر کنم راه داشته باشه مثلا اینکه Extension ای روی Browser مان نصب کنیم که همه عکس ها رو لود نکنه و فقط اونایی که بخوایم رو لود کنه :27:

AVAVA
12-12-2011, 11:36
سرویسم از پارس انلاین دیروز وصل شد این تست شب است چون نتونستم بزار الان میزارم :31:
کی شاتل توی شب همچین سرعتی میداد

arming900
12-12-2011, 13:09
زنگ زدم مخابرات گفتم چرا هنوز پیگیری نکردین؟ گفت 16 آذر انجام شده:27:

آزاد شدیم:31:

به امید آزادی شما :8:

star2009
12-12-2011, 16:07
این سرویس نامحدود چه جوریه؟
مثلا من میتونم روزی یک گیگ دانلود کنم؟
سرعتم نصف نمیشه؟

ma_hasti
12-12-2011, 16:42
بچه ها بیاید با موافق ها کاری نداشته باشیم ، و کار خودمون را انجا بدهیم تا کاری از پیش بره بحث با اینا بیهوده است:41:
بریم سراغ شکایت و تبلیغات ضد شاتل تا بتونیم از سرویس مون استفاده کنیم من بدبخت تازه اول راهم .........:41:

jackson2010
12-12-2011, 17:24
خبر جدید از شکایتنامه:
1. سازمان تنظیم هنوز در حال پیگیری پرونده است
2.سازمان تنظیم به شاتل گفته که یا ساعات رایگان رو کامل بردار یا افت بیش از حد سرعت رو کنترل کن (یه چیزی تو همین مایه ها) البته منظورشون شاید این باشه که مثلا سرویس 512 شب نباید کمتر از 6 یا 7 کیلو بایت باشه!
3.چون شاتل حدودا دارای بیشترین مشترکین هست کمتر باهاش برخورد میشه(مماشات بیشتری با شاتل میکنند)
اگر خبر جدیدی بهم برسه اطلاع میدم
توجه: چون از طریق واسطه با خبر میشم نمیتونم 100٪ این مطالب رو تایید کنم ولی صحتشون چیزی حدود 90٪ درسته

ROOTKIT
12-12-2011, 20:28
دوستان سرعت اینترنت شاتل دوباره به وضع سابقش برگشته؟ من اکو 128 دارم الان که داشتم دانلود می کردم ( از سایت تبیان ) سرعت رو 15 -16 بود.

rmb_ali
13-12-2011, 08:20
همانطور که میبینید یه موقع ایی این تاپیک پر از مراجعه کننده و بازدید کننده بود ولی با توجه به خودکشی شاتل روز به روز مشتریانش کاهش پیدا کرده اند و به وضوح به حاشیه رفتن شاتل رو میشه دید
شاتل پایان عمرتو تسلیت عرض میکنیم

BF.Me
13-12-2011, 08:24
منم نزدیک 1 ماهه پورتمو تخلیه کردم . GPRS ایرانسل شرف داره به این

nimakh
13-12-2011, 08:36
این سرویس نامحدود چه جوریه؟
مثلا من میتونم روزی یک گیگ دانلود کنم؟
سرعتم نصف نمیشه؟
سرعت شما روی 5 تا 6 محدود میشه و روزی حدود 400 مگ در 24 ساعت میتونید دانلود کنید و هیچ کار دیگه ای هم نمیتونی با اینترنت انجام بدی جز شنیدن حرفهای پشتیبان شاتل که مفت هم نمی ارزه به قول دوستمون gprs شرف داره به این. ببین به پول برقش و استهلاک کامپیوتر می ارزه یا نه به علاوه اینکه کلاً دیگه اعصاب برات نمیمونه از ما گفتن بود.

ma_hasti
13-12-2011, 09:03
اون وقت باید قرص و اعصاب و میگرن و معده و روده و قند و فشارخون و........ استفاده کنی .......

دوستان می تونم متن شکایت و یا چیز رو ببینم این جلسه و محاکمه شاتل کی و کجاست حاضرم به جلسه شون هم برم:5: بعد عین اون خبرنگار یکاری واسشون انجام بده :31:(لنگه کفش)

mehdi_vsgh
13-12-2011, 09:16
دیروز بعدازظهر از شاتل باهام تماس گرفتن و گفتن که قصد نداری سرویس رو تمدید کنی؟
منم گفتم که خیر و بعدش علت رو پرسید و به طور واضح براش گفتم که محدودیتهای اعصاب خورد کن و....
ازم خواست اگه ممکنه با بخش فنی صحبت کنم بهشون گفتم که اونام همش چرت و پرت جوابمو میدن و
خلاصه اینطور شد که گفتم به هیچ وجه تمدید نخواهم کرد و قرار شد بالاخره خطم رو از رانژه در بیارن

amirkalak6
13-12-2011, 11:19
هیچی مثل این حال نداد بعداز 1ماه که پولو نریختم زنگیدن چرا شارژ نمیکنی گفتم میخوام از شرکته دیگه بگیرم شما سرعتتونو شبا محدود میکنید بعد گفت پس پورتتونو خالی میکنیم الته منکه همین الان بااونیکی خطمون گرفتم

epsi1on
13-12-2011, 12:03
سلام دوستان.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معترضین به سرویسهای بی کیفیت شاتل در فیسبوک (لایک بزنید):

hunter47
13-12-2011, 16:13
دوستان من چند بار حضوری رفتم نمایندگی شهرمون یارو می گفت شاتل این نرم افزاری که مشترکین پر مصرفو محدود می کنه رو 300میلیون از سوئد خریده

mehdi_vsgh
13-12-2011, 19:14
دوستان من چند بار حضوری رفتم نمایندگی شهرمون یارو می گفت شاتل این نرم افزاری که مشترکین پر مصرفو محدود می کنه رو 300میلیون از سوئد خریده
به نظر من حرف مفت زده هیچ ربطی به پرمصرف بودن نداره.... حتی اگه شما کم مصرف بوده باشین و دوشب فقط دوشب دانلود کنید(حالا میخواد 4 گیگ باشه یا 400 مگ) روز بعد سرعتتون رو کم میکنن...با هیچ کس خاصی هم share نمیشین همون حالت عادی هست فقط فلکه رو میبندن روی شما.....

ما که امروز به صورت رسمی دیگه از شر شاتل خلاص شدیم....

porya_spy
13-12-2011, 20:27
دوستان شاتل به من ایمیل داده که به مناسبت نهمین سالگرد شاتل از بیست و ششم آذر تا پایان آذر ماه 1390 سرویس شما به صورت رایگان به سرویس Art 6 ارتقا خواهد یافت . سرویس من هم Art 1 . ای ول چه حالی بکنیم این 5 روز :31:

اینم متن :

علاقه مندیم به اطلاع برسانیم به مناسبت نهمین سالگرد تاسیس گروه شرکت های شاتل، از بیست و ششم آذر ماه تا پایان آذر ماه 1390 به عنوان هدیه ویژه ی شاتل، سرویس شما به صورت رایگان به سرویس ART6 ارتقا خواهد یافت. امید است فراهم آوردن رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده ی بزرگ شاتل و ارایه ی سرویس با بهترین کیفیت ممکن همچون همیشه یکی از مهم ترین افتخارات ما باشد.

برای تان روزهایی سرشار از موفقیت آرزومندیم.

گروه شرکت های شاتل

AVAVA
13-12-2011, 20:31
دوستان شاتل به من ایمیل داده که به مناسبت نهمین سالگرد شاتل از بیست و ششم آذر تا پایان آذر ماه 1390 سرویس شما به صورت رایگان به سرویس Art 6 ارتقا خواهد یافت . سرویس من هم Art 1 . ای ول چه حالی بکنیم این 5 روز :31:
می خواد به تعداد افرادی که محدود میکنه اضافه کنه بره یوزر جدید بگیره اما دانلود کن تا جونشون دربیاد:31:

nakhodasilver
13-12-2011, 22:59
من 4 ساله دارم از شاتل استفاده میکنم. اولین باره میبینم واسه روز دانشجو تخفیف میدن و ART و بالا میبرن و از این قرتی بازیا . احتمالا کاربراشون خیلی کم شده دارن دارن خوش رقصی میکنن. امیدوارم ...

jax2
13-12-2011, 23:31
سلام دوستان
اومدم بگم که منم محدود شدم که دیگه نگین کارمند شاتل هستم و طرفداری میکنم :31:
بعد از 18گیگ دانلود شبانه با اکو 128 محدود شدم
الان سرعت شبانم رو 18 الی 20 هست

hunter47
13-12-2011, 23:45
به نظر من حرف مفت زده هیچ ربطی به پرمصرف بودن نداره.... حتی اگه شما کم مصرف بوده باشین و دوشب فقط دوشب دانلود کنید(حالا میخواد 4 گیگ باشه یا 400 مگ) روز بعد سرعتتون رو کم میکنن...با هیچ کس خاصی هم share نمیشین همون حالت عادی هست فقط فلکه رو میبندن روی شما.....

ما که امروز به صورت رسمی دیگه از شر شاتل خلاص شدیم....
من تو این 4ماه 3 بار محدود شدم
آخرین باری که محدود شدم فقط 2 شب دانلود کردم اونم فقط 500 مگ
رفتم اونجا هرچی از دهنم در اومد بهشون گفتم
با کمال پر روئی به من میگه قبلا زیاد دانلود کردی حقته
روزی 100بار به خودم فحش میدم که 1 ساله بستم...:41:

AVAVA
13-12-2011, 23:51
سلام دوستان
شما محدود نیستید فقط سرعتتون واقعی شده با 128 باید بین 18 الی 20 دانلود کنید

jackson2010
14-12-2011, 00:03
سلام دوستان
اومدم بگم که منم محدود شدم که دیگه نگین کارمند شاتل هستم و طرفداری میکنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله داداش شاتل استریه که در خونه ی هر کس سرگینش رو میریزه:31:

من تو این 4ماه 3 بار محدود شدم
آخرین باری که محدود شدم فقط 2 شب دانلود کردم اونم فقط 500 مگ
رفتم اونجا هرچی از دهنم در اومد بهشون گفتم
با کمال پر روئی به من میگه قبلا زیاد دانلود کردی حقته
روزی 100بار به خودم فحش میدم که 1 ساله بستم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داداش چند راه بیشتر نداری
1.بسوزی و بسازی به امید بهتر شدن (شاید هم شد!)
2.تغییر سرویس بدی به ارت حداقل بتونی یکم بیشتر دان کنی (البته احتمالش کمه که موافقت کنند)
3.ترافیکت رو تموم کنی و از پولی که از دست دادی زیاد ناراحت نشی
4.خود شاتل پیشنهاد میده که اتمام گیگ کنی و خودت رو خلاص! چون بعد از یک سال چند سال پیر تر میشی:21:

hunter47
14-12-2011, 00:17
اتفاقا می خواستم تغییر بدم به ارت ولی قبول نکردن
نمیدونم چرا چند روزه سرعت دانلودم رسیده به 30
معلوم نیست دوباره چه غلطی می خوان بکنن

badnaam
14-12-2011, 02:47
بله داداش شاتل استریه که در خونه ی هر کس سرگینش رو میریزه:31:

داداش چند راه بیشتر نداری
1.بسوزی و بسازی به امید بهتر شدن (شاید هم شد!)
2.تغییر سرویس بدی به ارت حداقل بتونی یکم بیشتر دان کنی (البته احتمالش کمه که موافقت کنند)
3.ترافیکت رو تموم کنی و از پولی که از دست دادی زیاد ناراحت نشی
4.خود شاتل پیشنهاد میده که اتمام گیگ کنی و خودت رو خلاص! چون بعد از یک سال چند سال پیر تر میشی:21:

سلام.آقا من سرویسم 15 روز دیگه تموم میشه از شر این دزد ها راحت می شم می خوام نظر شما رو بین لایزر،پارس آنلاین و داتک بدونم که کدومو بگیرم میدونم همشون آشغالن ولی بین بد و بد تر بد کدومه!!!!!؟؟؟
البته نظر خودم بیشتر روی لایزر هستش.

jackson2010
14-12-2011, 03:46
سلام.آقا من سرویسم 15 روز دیگه تموم میشه از شر این دزد ها راحت می شم می خوام نظر شما رو بین لایزر،پارس آنلاین و داتک بدونم که کدومو بگیرم میدونم همشون آشغالن ولی بین بد و بد تر بد کدومه!!!!!؟؟؟
سلام
دوست عزیز خیلی دلم میخواست یه شرکت خوب بهت معرفی کنم که هم خیال خودت راحت باشه هم من
ولی متاسفانه تجربه نشون داده که اصلا روی اسامی و معروفیت شرکتها نمیشه حساب کرد(یه جا خوبن یه جا خیلی بد)

و باز از روی تجربه: بهترین شرکت اونی هست که در محدوده ی مخابراتی شما بهترین سرویس رو بده که ممکنه یکی از همین شرکتها که گفتی باشه یا یه شرکت بی نام و نشون

تجربه دیگران: بعد از فسخ شاتل غالبا یا به سمت آسیاتک رفتند یا پارس آنلاین و به گفته خودشون بعضی ها راضی بودند و بعضی ها هم نه

برای اطلاعات بیشتر:
تایپیک پارس:

تایپیک آسیاتک:

اگر بگردی تایپیکهای شرکتهای دیگه و یا مخابرات هم هست
موفق باشید

BursT
14-12-2011, 08:05
سلام دوستان
شما که محدود نشدی هنوز که!:31:
فقط سرعتت رو واقعی کردن
راز محدود نشدنت چیه؟
هر شب فول دانلود میزاری یا فقط ۲-۳ ساعت دانلود می کنی؟
چند روز از هفته رو دانلود می کنی؟
پ.ن:الان دیدم که یکی از دوستان یه شکایت نامه برای کم بودن کیفیت اینترنت ایران درست کرده...شما هم امضاش کنید:

توی تاپیک های دیگه هم تبلیغشو بکنید تا تعداد امضاها بیشتر بشه

nimakh
14-12-2011, 08:16
شما سرعتت محدود نشده ولی کلاً شب خیلی از کارا رو نمیتونی انجام بدی مثلاً دانلود تورنت. محدودیت که فقط توی سرعت نیست همه چیزت رو محدود می کنن. یاهو مسنجر هم وصل نمیشه

rosaitemai
14-12-2011, 09:01
شاتل برای سرویس های اکو 2 گیگ ترافیک رایگان داده :20: مثل اینکه سرویس های آرت هم کرده آرت 6 برای 5 روز !

Lady parisa
14-12-2011, 09:28
مشترک گرامی (**********):
علاقه مندیم به اطلاع برسانیم به مناسبت نهمین سالگرد تاسیس گروه شرکت های شاتل، از بیست و ششم آذر ماه تا پایان آذر ماه 1390 به عنوان هدیه ویژه ی شاتل، سرویس شما به صورت رایگان به سرویس ART6 ارتقا خواهد یافت. امید است فراهم آوردن رضایت خاطر مشتریان عزیز خانواده ی بزرگ شاتل و ارایه ی سرویس با بهترین کیفیت ممکن همچون همیشه یکی از مهم ترین افتخارات ما باشد.

گروه شرکت های شاتل

پ.ن: این به ایمیل من ارسال شده

jax2
14-12-2011, 10:50
دوستان خبری که دادمو تکذیب می کنم :31:
دیشب سرعت دانلودم رو 90 بود برام خیلی جالبه
من هر شب 1 تا 8 بکوب دانلود می کنم
دیشب از 3:30 گذاشتم تا 8 1.5گیگ گرفتم :31:

badnaam
14-12-2011, 10:55
سلام
دوست عزیز خیلی دلم میخواست یه شرکت خوب بهت معرفی کنم که هم خیال خودت راحت باشه هم من
ولی متاسفانه تجربه نشون داده که اصلا روی اسامی و معروفیت شرکتها نمیشه حساب کرد(یه جا خوبن یه جا خیلی بد)

و باز از روی تجربه: بهترین شرکت اونی هست که در محدوده ی مخابراتی شما بهترین سرویس رو بده که ممکنه یکی از همین شرکتها که گفتی باشه یا یه شرکت بی نام و نشون

تجربه دیگران: بعد از فسخ شاتل غالبا یا به سمت آسیاتک رفتند یا پارس آنلاین و به گفته خودشون بعضی ها راضی بودند و بعضی ها هم نه

برای اطلاعات بیشتر:
تایپیک پارس:

تایپیک آسیاتک:

اگر بگردی تایپیکهای شرکتهای دیگه و یا مخابرات هم هست
موفق باشید

مرسی عزیز از جوابت اتفاقا تو محدودهی خودمون چندتا از رفیقام از این شرکت بی نامو نشون اینترنت گرفتن خیلی هم ازش رازین ولی من دانلود شبانه برام خیلی مهمه که این شرکت از ساعت 3 تا 7 صبح رایگان میده من می خوام از ساعت 1 شروع بشه من شاغلم نمیتونم تا ساعت 3 بیدار بمونم.
اینم آدرسه این شرکت

milad_gta
14-12-2011, 11:19
به دوستانی که به آرت 6 ارتقاع پیدا کردن پیشنهاد میکنم تا میتونید نهایت استفاده رو ببرید ، چون قطعا در آینده پشیمون میشید که چرا از این روزها استفاده نکردید .

این رو باید تو تجربیات مفید میزدم :دی

hosseinf722
14-12-2011, 11:46

سلام اینجا هم یه سر بزن:

hosseinf722
14-12-2011, 11:57
اینجا هم برو:

emgjey
14-12-2011, 11:58
مشترک گرامی (**********):

گروه شرکت های شاتل

پ.ن: این به ایمیل من ارسال شده
برای منم اومد
بدبخت شدم این 5 روز از کار و زندگی میوفتم!!

Amin_0913
14-12-2011, 12:15
برای منم اومد
بدبخت شدم این 5 روز از کار و زندگی میوفتم!!
پس لینکامو آماده کنم

ma_hasti
14-12-2011, 16:23
چه عجب آب از دستشون چکید؟؟:31:
دوستی که میگه برای اکو هم 2 گیگ اضافه شده راسته؟ به من ندادند!:5:
فک کنم اینجا هم حق منو خوردند .......:46:

rosaitemai
14-12-2011, 18:37
چه عجب آب از دستشون چکید؟؟:31:
دوستی که میگه برای اکو هم 2 گیگ اضافه شده راسته؟ به من ندادند!:5:
فک کنم اینجا هم حق منو خوردند .......:46:

سلام

فکر کنم 25 ام به بعد بدن . اگر ندادن زنگ بزن فروش :5:

Farhad 8904
14-12-2011, 18:43
سلام

فکر کنم 25 ام به بعد بدن . اگر ندادن زنگ بزن فروش :5:
به من هم 2 گیگ اضافه کرد که از 26 ام قابل استفاده هست!!!

milad_gta
14-12-2011, 19:21
فقط به دوستانی که تازه مشترک شاتل شدن یک نکته رو یادآوری کنم !

به هیچ وجه ظاهر فریبنده شاتل رو نبینید که بهتون گیگ رایگان میده و ... ، اینا نهایتا در سال 5 گیگ به شما ترافیک رایگان بدن ، اصلا 10 گیگ ولی در هر دوره که شما میتونید ده ها گیگ دانلود کنید در شب بهتون اجازه اش رو نمیدن .

jackson2010
14-12-2011, 19:22
مرسی عزیز از جوابت اتفاقا تو محدودهی خودمون چندتا از رفیقام از این شرکت بی نامو نشون اینترنت گرفتن خیلی هم ازش رازین ولی من دانلود شبانه برام خیلی مهمه که این شرکت از ساعت 3 تا 7 صبح رایگان میده من می خوام از ساعت 1 شروع بشه من شاغلم نمیتونم تا ساعت 3 بیدار بمونم.
اینم آدرسه این شرکت

سلام
خواهش میکنم
فعلا پارس آنلاین از ساعت 1 تا 6 صبح رایگان هست و شرکت دیگه ای نمیشناسم (شاتل که جزء رایگانها نیست:31:)

armin15000
14-12-2011, 20:32
سلام

از تو کنترل پنل شاتل راهی وجود داره که بشه بفهمیم از اول که مشترک شاتل شدیم تا حالا چقدر دانلود کردیم ؟

mehdi_vsgh
14-12-2011, 21:45
سلام

از تو کنترل پنل شاتل راهی وجود داره که بشه بفهمیم از اول که مشترک شاتل شدیم تا حالا چقدر دانلود کردیم ؟
از همون قسمت گزارش مصرف گزارش مصرف ماهانه رو انتخاب کن و ماه به ماه برو جلو و میزان دانلودت رو یه جا یادداشت کن بعد در نهایت همه اینارو باهم جمع کن

davood-d
14-12-2011, 22:44
ديشب بعد از ساعت 3 از هر سايت تست سرعت كه تست ميگرفتم سرعت روي 2 مگ بود ولي براي اولين بار از هيچ سروري نميشد دانلود كرد! يعني همون روي 3 تا 6 بود! خيلي عجيب بود.

jackson2010
14-12-2011, 22:57
ديشب بعد از ساعت 3 از هر سايت تست سرعت كه تست ميگرفتم سرعت روي 2 مگ بود ولي براي اولين بار از هيچ سروري نميشد دانلود كرد! يعني همون روي 3 تا 6 بود! خيلي عجيب بود.
بله داداش برای من هم همینطور بود
البته خواستم امشب هم تست کنم ببینم جریان چیه که شما هم همین رو گفتی
پس وای به حال شاتل که دوباره یه بامبول جدید رو روکرد.البته پشتیبانیش ساعت 4 صبح بهم گفت که به جای 8 نفر الان با 10 نفر شیر شدی یه هفته مدیریت کن و...............:18:
دیشب اسپید تست سرعت روی 2 مگ بود ولی از هیچ سایتی نمیشد بالاتر از 5-6 کیلو دانلود کرد

در ضمن از مدیافایر باسرعت 50 دانلود میکردم که سریع فهمیدند و بعد از شاید 10 دقیقه سرعت لینک مدیافایر هم فیلتر شد:2:

davood-d
14-12-2011, 23:27
بله داداش برای من هم همینطور بود
البته خواستم امشب هم تست کنم ببینم جریان چیه که شما هم همین رو گفتی
پس وای به حال شاتل که دوباره یه بامبول جدید رو روکرد.البته پشتیبانیش ساعت 4 صبح بهم گفت که به جای 8 نفر الان با 10 نفر شیر شدی یه هفته مدیریت کن و...............:18:
دیشب اسپید تست سرعت روی 2 مگ بود ولی از هیچ سایتی نمیشد بالاتر از 5-6 کیلو دانلود کرد

در ضمن از مدیافایر باسرعت 50 دانلود میکردم که سریع فهمیدند و بعد از شاید 10 دقیقه سرعت لینک مدیافایر هم فیلتر شد:2:

واقعل ميبيني چه سياست ها آشغال تابلوي دارن
حالا ببينيم امشب چي ميشه

jackson2010
14-12-2011, 23:49
واقعل ميبيني چه سياست ها آشغال تابلوي دارن
حالا ببينيم امشب چي ميشه
در سالگرد 9 سالگی شاتل اتفاق افتاد:
بله داداش
این آرزوی شاتل بود که جوری مشترک رو کنترل کنه که دانلود نکنه ولی وبگردیش فعال باشه و نشه ثابتش کرد که محدودیت دانلود داره.
اسپید تست رو هم سر کار گذاشتند:31:
البته اگر بازم ادامه داشته باشه و موقتی نباشه:2:

armin15000
15-12-2011, 01:07
از همون قسمت گزارش مصرف گزارش مصرف ماهانه رو انتخاب کن و ماه به ماه برو جلو و میزان دانلودت رو یه جا یادداشت کن بعد در نهایت همه اینارو باهم جمع کن

سلام

اینطوری که خیلی وقت گیره .

davood-d
15-12-2011, 01:10
ظاهرا برنامه جديدشون
وارد ساعت رايگان شديم
سرعت 2 مگ سرعت دانلود از بهترين سروي كه ميشناسم زير 10 كيلوبايت

اين يعني آخر كار ما با شاتل
يعني اون 2 شب آزاد هم ماليده

jackson2010
15-12-2011, 01:20
ظاهرا برنامه جديدشون
وارد ساعت رايگان شديم
سرعت 2 مگ سرعت دانلود از بهترين سروي كه ميشناسم زير 10 كيلوبايت

اين يعني آخر كار ما با شاتل
يعني اون 2 شب آزاد هم ماليده

100% درسته
یکی از دوستان توی چند صفحه قبل گفته بود که یه نرم افزاری جدیدا شاتل خریده و......:2:
البته شاید هم از برکات نمایشگاه الکامپ تهران باشه:2:

jackson2010
15-12-2011, 04:56
این هم یه تست جدید برای امشب که دیگه 100٪ مطمئن شدم که شاتل دانلود رو فیلتر کرده= فقط وبگردی آزاده:13:

با هر سروری و از هر سایتی حتی مدیافایر و ماکروسافت و .... سرعت دانلود بین 5 تا 8 کیلو بایت نوسان میکنه و بالاتر نمیره:2:
اما اسپید تست سرعت رو 2 مگ نشون میده:18:

ma_hasti
15-12-2011, 08:37
ولی من توپ توپ بودم بعد از 2ماه دیشب یه نفس راحت کشیدم ........:8:
بچه ها شما مگه سرویس تون چیه ؟ من اکو128 شماها چی هستید که اینطوری شده ؟
ولی بخاطر اتفاقی که برای شما عزیزان افتاده ناراحتم پشتیبانی زنگ نزدید ؟؟؟

nimakh
15-12-2011, 10:46
من که دیشب با خیال راحت خواب بودم کامپیوتر خودش روشن میشه و با یک ترفند خاص 3 گیگ دانلود کردم
.
.
.
.
.
ترفند خاص هم اینه . . . . . . . .. . . . .. . . . . . . . من از یک شرکت دیگه اینترنت دارم

mhv_kntu
15-12-2011, 11:48
این هم یه تست جدید برای امشب که دیگه 100٪ مطمئن شدم که شاتل دانلود رو فیلتر کرده= فقط وبگردی آزاده:13:

با هر سروری و از هر سایتی حتی مدیافایر و ماکروسافت و .... سرعت دانلود بین 5 تا 8 کیلو بایت نوسان میکنه و بالاتر نمیره:2:
اما اسپید تست سرعت رو 2 مگ نشون میده:18:

اینجوری 100 درصد هم درست کار نمیکنه نرم افزارشون.
بعضی مواقع دانلود و وبگردی رو تشخیص نمیده و شما با سرعت بالا می تونی تو زمانی که این نرم افزار فعال هست هم دانلود کنی.

یادش بخیر کلی با کلنجار رفتم تا این نرم افزار رو دور بزنم موقعی که آرت داشتم. الان دیگه ارزش نداره.

mha_mha
15-12-2011, 12:41
سلام بر دوستان عزیز
امروز سرویس جدیدم از عصر تلکام وصل شد، فعلا سرویس 512 گرفتم. اینم یک تست:
واقعا از دست شاتل راحت شدم (و البته اونا هم از من). البته هنوز شبانه اش رو امتحان نکردم اما سرعت دانلود و باز کردن صفحه فعلا عالیه.

AVAVA
15-12-2011, 14:11
من که دیشب با خیال راحت خواب بودم کامپیوتر خودش روشن میشه و با یک ترفند خاص 3 گیگ دانلود کردم
.
.
.
.
.
ترفند خاص هم اینه . . . . . . . .. . . . .. . . . . . . . من از یک شرکت دیگه اینترنت دارم
اره منم همین طور راحت خوایبده بودم و همه لینک ها هم دانلود شد :21: واقعا این روز ها که چه خوش میگذره:31: