PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 [143] 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

Pedram_mrn
25-11-2011, 16:33
من پریشب محدود بودم 250 مگ دانلود کردم دیشب سرعتم بهتر بود 900 مگ دان کردم....
والا ما به شبی 900 مگ هم قانع ایم بعضی شبا که اولش سرعتش خوبه بعد صبح که بلند میشم نگاه میکنم میبینم هیچی دانلود نشده خیلی کفری میشم مثل همین پریشب فقط الکی سیستم روشن بوده و برق مصرف کرده..... پول برقشم درنمیاد:31:
بابا شبی یه گیگ دان کنن ملت مگه چی میشه؟!!!!!

jackson2010
25-11-2011, 17:25
من پریشب محدود بودم 250 مگ دانلود کردم دیشب سرعتم بهتر بود 900 مگ دان کردم....
والا ما به شبی 900 مگ هم قانع ایم بعضی شبا که اولش سرعتش خوبه بعد صبح که بلند میشم نگاه میکنم میبینم هیچی دانلود نشده خیلی کفری میشم مثل همین پریشب فقط الکی سیستم روشن بوده و برق مصرف کرده..... پول برقشم درنمیاد:31:
بابا شبی یه گیگ دان کنن ملت مگه چی میشه؟!!!!!
همه ی درد شاتل اینه که طبق قانون نمیتونه عملا برای ساعت رایگان حجم دانلود مشخص کنه
برای همین دست به همچین کار کثیفی میزنه وبه دروغ به شما میگه که با فلان مشترکین شیر شدید:2:
که حتی حق نداره این کار رو بکنه
فقط قانون میگه که سرویسهای نامحدود باید با اشتراک حداکثر 1 به 10 باشند و کلا برای سرویسهای حجمی چیزی گفته نشده
هر کاری غیر از این خلاف قانونه :5:

Babak
25-11-2011, 18:01
حالا هر کس هم موافق شاتله برای خودش محترم و لی نیاد اینجا تعریف کنه چون به خودش خوش میگذره

هر کس حق داره نظرش رو توی تاپیک ها مطرح کنه. مشروط به ر عایت قوانین فروم.
در هیچ کجای تاپیک هم گفته نشده تاپیک مورد مصرف یه عده خاصه.
والسلام.

Babak
25-11-2011, 18:08
بچه ها الان دقیقا بعد یک ماه که از نصب سرویس اکو 128 سه ماهه من میگذره واینکه تا یه هفته پیش روزا با 220 و شبا با 65 دانلود داشتم الان یک هفته است که شبانه من محدود شده به روزی 10 و از اون هم بالاتر نمیره روزا هم سرعتم نهایت تا 150 بالا میره .

با این چت انلاینشون بهشون گفتم میگن تمایل برای دانلود شبانه بالا رفته و سرویس ها هم اشتراکیه واسه همین سرعت شما پایین اومده درحالی همین واحد بغلیمون که همین سرویس رو داره با 65 شبا دانلود میکنه . البته قبول دارم شبا زیاد دانلود کردم ولی تو قرار داد چیزی نوشته نشده بود که زیاددانلود کنی محدود میشی

خوب حالا من چیکار کنم سرعت شبانه ام درست بشه ؟ با چت انلاین که نشد و فقط یه سری کپی پیست تحویل میدن .

چطوری سرعت شبانه خودم رو پس بگیرم ازشون .

پیشنهاد میکنم دو گروه حسابشون رو از هم جدا کنن. گروهی که دارای سرعت بالا هستن ( 512 به بالا) و گروهی که سرعت خریدشون 128 هست اما روی سرعت های بالا بسته شده.
گروه اول حق دارن مشخصا با میزان مرتبط به سرعتشون شبانه هم بدون محدودیت دانلود کنن. اما گروهی که سرعتشون بالا بسته شده با شکایت صرفا سرعتشون به سرعت خریداری شده برمیگرده. با 128 صبح تا پی یه سره هم که دانلود کنیم 3 گیگ پهنای باند ماهیانه تموم نمیشه تو یه ماه. شکایت یه بحث حقوقیه و نمیشه بیشتر از حق درخواست کرد. ( یه دارنده سرویس 128 نمیتونه شکایت کنه که سرعتش شبا 2 مگ نیست).
خطابم به دوست بالایی نیست.

jackson2010
25-11-2011, 18:17
هر کس حق داره نظرش رو توی تاپیک ها مطرح کنه. مشروط به ر عایت قوانین فروم.
در هیچ کجای تاپیک هم گفته نشده تاپیک مورد مصرف یه عده خاصه.
والسلام.
سلام
آقای بابک عزیز جمله رو که ناقص بخونی معنیش عوض میشه . مثل جمله خودتون

هر کس حق داره نظرش رو توی تاپیک ها مطرح کنه
جمله کامل من اینه

حالا هر کس هم موافق شاتله برای خودش محترم و لی نیاد اینجا تعریف کنه چون به خودش خوش میگذره چون ظلمی به اون نشده دلیل نمیشه که همه چیز عالی باشهدوست عزیز جمله رو کامل بخونید بعدا انتقاد کنید
حالا اگر من بیام جمله شما رو ناقص بگذارم معنیش عوض میشه داداش

تاپیک مورد مصرف یه عده خاصه.
والسلام.دیدید که معنیش برعکس شد

Babak
25-11-2011, 18:22
چیزی عوض نشد عزیز. قرار نیست کسانی که فقط ظلم شده بهشون بیان اینجا. تاپیک عمومیه . بعضیا هم حق دارن بیان به به و چه چه کنن. تاپیک درباره شاتله. نه تاپیک مظلومین شاتل.
یه نکته رو در نظر بگیرید. همه شرکت ها به نحوی شاکی دارن. با این وصف اگه قرار باشه فقط شکایت معترضان مظرح باشه شما چطور ای اس پی خودتون رو انتخاب میکنن؟ وقتی به هر تاپیکی برید توش فقط اعتراض به سرویس ها هست؟ راضی ها هم نباید حرف بزنن چون مشکلی که ندارن.

Babak
25-11-2011, 18:28
..پشتیبان شاتل تو این سایت بیاد دفاع کنه وقتی که خیلی راحت می تونه پیش مدیریت فروم شکایتتون رو بکنه و تاپیک رو ببندن که چی بشه آخه؟؟؟به خدا این حرفا رو زدن زشته... می خندن بهتون.

خیلی راحت ؟ اینو از کجا یافتید شما ؟ یه شرکت بیاد شکایت کنه در نهایت برسی میشه که حق داره یا نه. اینجوری نیست که هر کاسبی بیاد اعتراض کنه تاپیکش رو ببندیم. با این وصف کل انجمن سخت افزار و همین تالار رو باید تعطیل میکردیم.
شکایت یه شرکت مثل شکایت یک فرد میمونه. حق داشته باشه به حقش رسیدگی میشه. حقم نداشته باشه هیچ.
بازم والسلام.

ehsan_iace
25-11-2011, 18:32
برای جمع کردن خط شاتل چه کارهایی باید انجام بدهم و معمولاً چند روز طول می‌کشد تا جمع شود؟

jackson2010
25-11-2011, 18:32
چیزی عوض نشد عزیز. قرار نیست کسانی که فقط ظلم شده بهشون بیان اینجا. تاپیک عمومیه . بعضیا هم حق دارن بیان به به و چه چه کنن. تاپیک درباره شاتله. نه تاپیک مظلومین شاتل.
یه نکته رو در نظر بگیرید. همه شرکت ها به نحوی شاکی دارن. با این وصف اگه قرار باشه فقط شکایت معترضان مظرح باشه شما چطور ای اس پی خودتون رو انتخاب میکنن؟ وقتی به هر تاپیکی برید توش فقط اعتراض به سرویس ها هست؟ راضی ها هم نباید حرف بزنن چون مشکلی که ندارن.
من حرف شما رو قبول دارم ولی متاسفانه دوستان یه خط از یک متن رو دست میگیرند و انتقاد میکنند
"دوستان پستها رو کامل بخونند نه یه خطش رو، اگر میخوان جوابش رو بدن"
طرفدار های شاتل هم حرف بزنند ولی نیان اینجا که بگن شاکیای شاتل دروغ میگند و هیچ مشکلی نیست .
یعنی وقتی 35 روز محدودم کردند بیام از شاتل تعریف کنم .
یا اون دوستانی که میگند حق شماست که زیاد مصرف میکنید، حتما باید مدرک بگذارم که با سرویس 512 از یه مشترک 64 هم کمتر دانلود کردم ولی بازم محدودم میکنند

saman_salehi1
25-11-2011, 19:06
پیشنهاد میکنم دو گروه حسابشون رو از هم جدا کنن. گروهی که دارای سرعت بالا هستن ( 512 به بالا) و گروهی که سرعت خریدشون 128 هست اما روی سرعت های بالا بسته شده.
گروه اول حق دارن مشخصا با میزان مرتبط به سرعتشون شبانه هم بدون محدودیت دانلود کنن. اما گروهی که سرعتشون بالا بسته شده با شکایت صرفا سرعتشون به سرعت خریداری شده برمیگرده. با 128 صبح تا پی یه سره هم که دانلود کنیم 3 گیگ پهنای باند ماهیانه تموم نمیشه تو یه ماه. شکایت یه بحث حقوقیه و نمیشه بیشتر از حق درخواست کرد. ( یه دارنده سرویس 128 نمیتونه شکایت کنه که سرعتش شبا 2 مگ نیست).
خطابم به دوست بالایی نیست.

ای بابا ...
شما دیگه چرا؟
شرکت شاتل خودش به ما قول داده بود که سرعتتون را تا 512 باز میزاریم؟
حالا ما هیچ حقی نداریم.
دانلود شبانه نخواستیم روزانه را چرا بستند؟
عزیزم مشکوک میزنی ها ...
ما رو باش اومدیم کجا درد دل میکنیم؟
بچه ها پیشنهاد میکنم برای اعتراض به شاتل فروم دیگری را انتخاب کنید

jax2
25-11-2011, 19:17
من حرف شما رو قبول دارم ولی متاسفانه دوستان یه خط از یک متن رو دست میگیرند و انتقاد میکنند
طرفدار های شاتل هم حرف بزنند ولی نیان اینجا که بگن شاکیای شاتل دروغ میگند و هیچ مشکلی نیست .
یا اون دوستانی که میگند حق شماست که زیاد مصرف میکنید، حتما باید مدرک بگذارم که با سرویس 512 از یه مشترک 64 هم کمتر دانلود کردم ولی بازم محدودم میکنند

اخه دوست عزیز
من یا بقیه کسایی که از شاتل راضی هستیم کی گقایم شما دروغ میگین؟
کی گفتیم هیچ مشکلی نیست؟
من یا بقیه کی گفتیم بیا اینجا از شاتل تعریف کن؟
تایپیک عمومی هست
هم جای انتقاد هم جای طرفداری

Babak
25-11-2011, 19:38
شرکت شاتل خودش به ما قول داده بود که سرعتتون را تا 512 باز میزاریم؟
کجا این قول رو داده ؟

عزیزم مشکوک میزنی ها ...
ما رو باش اومدیم کجا درد دل میکنیم؟
بچه ها پیشنهاد میکنم برای اعتراض به شاتل فروم دیگری را انتخاب کنید
چی یعنی مثلا ؟

jackson2010
25-11-2011, 19:43

اخه دوست عزیز
من یا بقیه کسایی که از شاتل راضی هستیم کی گقایم شما دروغ میگین؟
کی گفتیم هیچ مشکلی نیست؟
من یا بقیه کی گفتیم بیا اینجا از شاتل تعریف کن؟
تایپیک عمومی هست
هم جای انتقاد هم جای طرفداری

برادر عزیز
در این پستی که شما بهش اشاره کردید من اصلا در مورد شما صحبتی نکردم. نمیدونم چرا هر چی من میگم شما نقدش میکنی. این مطلبی که بنده گفتم در ادامه مطلب دوستمون بابک "سرپرست ناظرین" بوده
و در اصل مربوط به قبل از این پستی که شما دادی میشه "
دوستان باور کنید چون کارمند شاتل هستم طرفداری نمی کنم
خودتون قضاوت کنید...........
" من تا قبل از این((( پست بالایی که گفتید کارمندم و...))) شما رو در این تایپیک ندیدم و نمیشناختم و دوستانه بگم بحثی هم با شما ندارم
شما هر جا کار میکنی و هر شغلی داری محترمه و اون بحث قبلی هم بدلیل سوء تفاهم به وجود اومد که بنده منظور بدی نداشتم ولی شما تند رفتی و به خودتون گرفتی
امیدوارم هر جا هستید موفق باشد:10:
بازم تاکید میکنم: دوستان یه خط از یک متن رو دست میگیرند و انتقاد میکنند

تایپیک عمومی هست
هم جای انتقاد هم جای طرفداری خب وقتی من به همین مضمون اشاره کردم دیگه چه اصراری دارید که دوباره تاکید کنید من که خودم این مطلب رو تایید کردم دیگه لازم به تکرارش نیست

*M!L4D*
25-11-2011, 19:45
سرعت روزانه رو کردن 2 مگ ملت گیگ بخرن ازونور شبانه در حد 128 هم نیست ... !
بعد 2 ماه خواستم یه چی دانلود کنم !

saman_salehi1
25-11-2011, 20:16
کجا این قول رو داده ؟

چی یعنی مثلا ؟

یعنی اینکه روزی که رفته بودیم شرکت قول داد که اگه باهاشون قرار داد ببندیم سریسمون را تا 512 باز میگذاره؟
عزیزم همه ی شرکت ها یعنی الان همینجوری اند و اگه اینجوری نباشند هیچ کس دیوانه نیست که بره واسه ی اینکه سرعتش دو برابر دیالآپه ماهی 15 تومان پول بده و کلی هم کامپیوترش واسه یه دانلود برق مصرف کنه.
سایت زیر رو نگاه کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بنر های بالای این سایت را نگاه بنداز...
هرچی شما گفتی منم قبول میکنم.
ولی اول بنر آبی رنگی که در مورد سرعت شبانه و دانلود هاست رو نگا کن.
پس شد دو تا کلاهبرداری
1ـ عمل نکردن به قولی در شرکت به ما دادند.
2ـ تبلیغاتی که به آن عمل نکردند؟
3ـ قطعی هاشون رو هم که نگو و نپرس؟
هیچ کس نمیاد از شاتل اینترنت با این سرعت کم رو بخره.
حداقلش اینه که میره یه شرکتی که پولش هم کمتر باشه ...

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:12 PM ----------

منظورم اینه که توی این فروم داره توسط ناظرین و مدیران از شاتل دفاع میشه؟
من که اگه شاتل سرعت روزانه ام را نبره بالا چند روزه دیگه از دست شاتل راحت میشم و صد درصد باید این کار را بکنم چون برای پایان ترم باید چند تا کار مهم با اینترنت انجام بدم وگرنه درسهام پاس نمیشه؟
جای شما بودم مردم را کمک میکردم.

Babak
25-11-2011, 20:32
یعنی اینکه روزی که رفته بودیم شرکت قول داد که اگه باهاشون قرار داد ببندیم سریسمون را تا 512 باز میگذاره؟
عزیز منظور من از شکایت اعتراض کردن نبود. منظورم شکایتیه که دوستان این تاپیک پیگیرش هستن. شکایت یه مسئله حقوقیه و قول خلاف قوانین یک نفر هیچ تاثیری توش نداره.

مطابق قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سرویس‌های دارای سرعت بالاتر از ۱۲۸ کیلوبیت تنها برای اشخاص حقوقی و نیز جامعه علمی، دانشگاهی و تحقیقاتی کشور قابل ارایه است.

SA.JJ.AD
26-11-2011, 02:02
دیشب از ساعت 1 تا 8 صبح با اینکه سرعتم بین 50 تا 70 بود !! فقط 120 مگ دانلود کردم برای امتحان !! بلکه ببینم فرداییش چی میشه !! واقعا متاسفم برا این شرکت با این سیاست مسخره و سیستم فوق مسخرش :2:سرعتم امشب شد زیر 3 کیلوبایت !! :2:
.
به شخصه از این به بعد به محض بالا رفتن سرعت تا جا داره دانلود میکن !! چرا که این شرکت بی دروپیکر و بی قانون نمیشه اعتماد کرد :2:الان کلی فایل مورد نیازم رو دستم باد کرده :13:

jackson2010
26-11-2011, 03:45
دیشب از ساعت 1 تا 8 صبح با اینکه سرعتم بین 50 تا 70 بود !! فقط 120 مگ دانلود کردم برای امتحان !! بلکه ببینم فرداییش چی میشه !! واقعا متاسفم برا این شرکت با این سیاست مسخره و سیستم فوق مسخرش :2:سرعتم امشب شد زیر 3 کیلوبایت !! :2:
.
به شخصه از این به بعد به محض بالا رفتن سرعت تا جا داره دانلود میکن !! چرا که این شرکت بی دروپیکر و بی قانون نمیشه اعتماد کرد :2:الان کلی فایل مورد نیازم رو دستم باد کرده :13:
درسته. من خودم بعد از سی و چند روز محدودیت 2 روز تونستم دان کنم که دوباره امشب محدود شدم. ....:2::2::2:

SA.JJ.AD
26-11-2011, 03:57
الان با هزار زور و زحمت تونستم یه تست بگیرم از speed test :18:باور کنید حدود 8 دقیقه طول کشید تا بتونه تست بگیره :18::2:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hitman111
26-11-2011, 10:21
Eco 512...........

فقط کسایی که مشکل دارن میان اینجا نظر میدن.
من که هیچ مشکلی با شاتل ندارم از دیروزم سرعت بالاتر رفته نمیدونم چرا.سرعت روی 102.40 KB/S ثابت میمونه و پایین نمیاد.قبلا 60 KB/S بود.اون موقع هم خوب بود ولی بعضی اوقات سرعت دانلود شبانه پایین میاد.در کل من راضیم.

همه شرکت ها برخی کاریراشون راضین یعضی ها هم نیستن.ما ایرانیا فقط بلدیم غر بزنیم.اون روزی که سرعت و پینگ و همه چی خوبه هیچ کس هیچی نمیگه.تا یه مشکلی پیش میاد همه میان اینجا ناله میکنن.

مطمئنا خیلیا از شاتل راضی نیستند حقم دارن (خیلی ها هم مشکلی ندارن) اما با نق زدن پای کامپیوتر چیزی عوض نمیشه.

nakhodasilver
26-11-2011, 11:41
Eco 512...........

من که هیچ مشکلی با شاتل ندارم از دیروزم سرعت بالاتر رفته نمیدونم چرا.سرعت روی 102.40 KB/S ثابت میمونه و پایین نمیاد.قبلا 60 KB/S بود.اون موقع هم خوب بود ولی بعضی اوقات سرعت دانلود شبانه پایین میاد.در کل من راضیم.

همه شرکت ها برخی کاریراشون راضین یعضی ها هم نیستن.ما ایرانیا فقط بلدیم غر بزنیم.اون روزی که سرعت و پینگ و همه چی خوبه هیچ کس هیچی نمیگه.تا یه مشکلی پیش میاد همه میان اینجا ناله میکنن.

مطمئنا خیلیا از شاتل راضی نیستند حقم دارن (خیلی ها هم مشکلی ندارن) اما با نق زدن پای کامپیوتر چیزی عوض نمیشه.

hitman
چند تا مطلب به ذهنم رسید بد نیست یاداوری کنم .
1- در نظر بگیر فلانی هم محاه ایتونه که نه میتونی از اون محله بری نه میتونی اونو بفرستی بره. اکثر ادمای محله از دست دوز و کلکاش ناراضین ولی اون هی از خودش تعریف میکنه و خودشو به عنوان کاندید همه چی مطرح میکنه. خب تا اینجاشو در نظر بگیر تا بقیشو رو شاتل بگم . 4 ساله از شاتل استفاده میکنم و همیشه تعریفشو کردم . تو نت ننوشتم ولی 6 تا مشتری واسش بردم . از شهریور تا حالا روییه کار شاتل عوض شده و شده هم محله ای بد ما هم این پستا رو میدیم تا اگه کسی خواست اشتراکی بگیره اول خوب فکر کنه دوم هم شاید به جایی برسد فریاد..
حالا شما که اینقدر باهوشی اگه 100 نفر بگن بد شده و یکی مثل شما بگه نه کدوم دروغگوییم؟

hitman111
26-11-2011, 13:36
دوست عزیز هم اونایی که انتقاد میکنن راست میگن هم بنده که تعریف میکنم .بحث راست و دروغ نیست اصلا.

فکر میکنم تعریف کردن صادقانه تو کشورمون از بین رفته، فقط و فقط انتقادهای تندو همراه با تمسخر و توهین در مورد خیلی از موضوع ها.
همین الان 100 نفر که تو این سایت میگن شاتل بده 100 نفرم هستن که از شاتل راضین چیزی نمیگن.(این که نمیشه معیار سنجش)

بنده از شرکت داتک ناراضی بودم زنگ زدم کلی اعتراض کردم بعدشم اومدم شاتل.
شما هم اگر میبینید در منطقه شما شاتل خوب جواب نمیده که قطعا حق با شماست یا تلفنی یا حضوری باید اعتراض کرد یا شرکتتون رو عوض کنید.
پای کامپیوتر فریاد به جایی نمیرسه.

maskot
26-11-2011, 13:43
نمی خوام به کسی بی احترامی کرده باشم ولی نمی دونم چرا 90% کسایی که از شاتل تعریف می کنند زیر 10 پست دارند:41:

jackson2010
26-11-2011, 16:16
این همه لشکر اومده به عشق شاتل اومده:31:
بله دیگه خدارو شکر که این شاتل بد اخ جیز خوب شد.با احترام ویژه به همه طرفداران و عاشقان شاتل:
((((یه سوالی که برام پیش اومد اینکه این عشاق شاتل که واقعا دستشون درد نکنه که این شرکت عزیز و دوستداشتنی رو تنها نمیگذارند به چه انگیزه ای میان اینجا و این همه زحمت میکشند و با ما افراد بیکار که از روی بی اطلاعی و بدون اینکه خودمون بدونیم چند ساله مشترک شاتل بودیم و ما اشتباه میکنیم که محدودیت وجود داره و در کشورمون هیچ شرکتی رایگان شبانه با این کیفیت بی نظیر شاتل نداره رو آگاه میکنید)))
فقط یه سوال دیگه که دوستمون هم پرسیدند من هم نفهمیدم چه رابطه ای بین طرفداری وعاشق بودن با شاتل و تعداد اندک پستها وجود داره.البته من خودم همونطور که با بابک عزیز "سرپرست ناظرین" صحبت کردم مخالف طرفداران بیشمار شاتل نیستم!!:18:

hosseinf722
26-11-2011, 16:51
سلام دوستان
بعد از اینکه من از خیر دانلود شبانه به علت محدودیت گذشتم گفتم سگ خور پول زور می دم ولی با سرعت بیشتر تو روز دانلود میکنم که یه مشکل جدید پیدا کردم اونم نوسان زیاده سرعته که یه دفعه از 250 میرسه به2و3 بعد میشه صفر . این صفر شدن توی لینک های مستقیم شاید تاثیر نداشته باشه ولی وقتی از لینک های غیر مستقیم دانلود کنی که قابلیت پاز شدن نداره (مثل رپیدشیر و ...)واست مشکل ایجاد میشه و باید اون فایلو از اول دانلود کنی .
حالا نمی دونم مشکل شاتل (به قول دوستمون....)چیه که من راضی ام پول بدم ولی باز داره اذیت میکنه ؟

satansilent
26-11-2011, 17:12
Eco 512...........
اون روزی که سرعت و پینگ و همه چی خوبه هیچ کس هیچی نمیگه.تا یه مشکلی پیش میاد همه میان اینجا ناله میکنن.

خوب 3 تا جواب:
اول اینکه ما پول بابت این اینترنت کذایی میدیم و باید همیشه خوب باشه و مشکلاتشون به ما ربطی نداره..اگه نمیصرفه براشون شرکت رو جمع کنن :33:
دوم اینکه با همین پول تو کشورهای دیگه اینترنت با سرعت فوق العاده بالاتر و نامحدود و بدون هیتلر ارائه میشه :12:
سوم درسته با نق زدن مشکل حل نمیشه و راه اساسی تحریم شاتل(مثل خودم که آخرای ترافیکم هست و بعدش بای بای) همه باید با شاتل فسخ کنن..همینارو می گیم که دیگرانی که میخوان خرید کنن نیان بیافتن تو چاه :27:

mhv_kntu
26-11-2011, 17:29
دوست عزیز هم اونایی که انتقاد میکنن راست میگن هم بنده که تعریف میکنم .بحث راست و دروغ نیست اصلا.

فکر میکنم تعریف کردن صادقانه تو کشورمون از بین رفته، فقط و فقط انتقادهای تندو همراه با تمسخر و توهین در مورد خیلی از موضوع ها.
همین الان 100 نفر که تو این سایت میگن شاتل بده 100 نفرم هستن که از شاتل راضین چیزی نمیگن.(این که نمیشه معیار سنجش)

بنده از شرکت داتک ناراضی بودم زنگ زدم کلی اعتراض کردم بعدشم اومدم شاتل.
شما هم اگر میبینید در منطقه شما شاتل خوب جواب نمیده که قطعا حق با شماست یا تلفنی یا حضوری باید اعتراض کرد یا شرکتتون رو عوض کنید.
پای کامپیوتر فریاد به جایی نمیرسه.
یک نکته رو شما کلا در نظر نمی گیری .

کاربرانی که از شاتل راضین 90 درصدشون یا دانلودر نیستن یا از دانلود شبانه چیزی نمیدونن یا از پینگ و پکت لاست و ... چیزی سر در نمیارن در کل نوب هستن .

مثلا فرض کن شما یک ماشین داغون بخر 100 میلیون تومن هر روز تنها کاری که باهاش می کنی این هست که بری تا سر کوچتون برگردی ! یکی دیگه همین ماشین رو میخره ولی باهاش سفر طولانی می کنه الان اولی شکایت نمی کنه و دومی حرصش خفن در میاد !
الان شما احتمالا جز گروه اول هستی . برای همین هم هست که خیلی از کاربرایی که از شاتل تو این تاپیک تعریف می کنن معمولا پست هاشون کم هست و تازه کار میزنن .

حالا نمی دونم منظور من رو فهمیدیدن یا نه . دیگه از این ساده تر نمیشه توضیح داد.

mea2002
26-11-2011, 17:47
Eco 512...........

شما احتمالاً از مشترکین جدید شاتل هستید که هنوز با روالهای ناجوانمردانه این شرکت آشنا نیستید یا هم هنوز آن قدر در ساعات رایگان شبانه دانلود نکرده اید که برادران شاتل نگاهی به چوب خطتان بکنند و تقریباً سرعت شبانه شما را به مدتی که عشق خودشان است در حد دیال آپ پایین بیاورند!،درسته با نق زدن پای کامپیوتر مشکلی حل نمیشه همان طور که با تعریف و تمجید شما از شاتل هم مدیران شاتل نمی آیند سرعت شما را زیاد کنند یا سرعت شبانه شما را محدود نکنند،همه دوستانی که اینجا از این رویه محدود سازی شاتل شاکی هستند خودشان این مشکل را لمس کردند واینجا می آیند ومطرح می کنند تا کسی که می خواهد بین سرویس دهنده ها انتخاب کند با چشمی باز انتخاب کند نه اینکه در چاه بیفتد بعد بگوید کاش تحقیق کرده بودم،امیدوارم شاتل مشترکینی چون شما را که وصفش را می گویید بیشتر هوایشان را داشته باشد ومحدودشان نکند هر چند شاتل مثل گربه بی چشم و رو است!:27:

Amin_0913
26-11-2011, 18:48

اما شبا 3 کیلوبایت

soroosh_cz
26-11-2011, 18:56
مثل اینکه آقای جوادی در حین پیگیری شکایت، به درجه ی رفیعی که هممون میدونیم رسیدن.
خیلی امیدوارم!!!! :31:

armin15000
26-11-2011, 19:13
سلام
دوستانی که سرویس بالاتر از 128 دارند باید در دوره جدید برای 128 شارژ کنند دیگه بالاتر از 128 به کاربران خانگی نمی دهندبا هرمدرکی که باشه و کاربران خانگی فقط میتوانند 128 بگیرند .به نقل از پشتیبانی شاتل .

hitman111
26-11-2011, 20:33
خوب 3 تا جواب:
اول اینکه ما پول بابت این اینترنت کذایی میدیم و باید همیشه خوب باشه و مشکلاتشون به ما ربطی نداره..اگه نمیصرفه براشون شرکت رو جمع کنن :33:
دوم اینکه با همین پول تو کشورهای دیگه اینترنت با سرعت فوق العاده بالاتر و نامحدود و بدون هیتلر ارائه میشه :12:
سوم درسته با نق زدن مشکل حل نمیشه و راه اساسی تحریم شاتل(مثل خودم که آخرای ترافیکم هست و بعدش بای بای) همه باید با شاتل فسخ کنن..همینارو می گیم که دیگرانی که میخوان خرید کنن نیان بیافتن تو چاه :27:
دوست عزیز حق با شماست اما ما با سیاست های مزخرفی که کشورمون داره نمی تونیم اینترنت و امکاناتمون رو با کشور های پیشرفته مقایسه کنیم.
نکته جالب میدونی چیه شما میگی باید انتقاد کنیم که دیگران مطلع شن نیان از شاتل سرویس بگیرن.... یه سری به تاپیک های دیگه بزنید مثل صبا نت،پارس آنلاین،...اونجا هم اکثر دوستان تمسخرو فحش و بد و بیرا به شرکتشون میدن.
اینترنت کشور مشکلات زیادی داره ولی با این انتقاد های پشت کامپیوتری چیزی حل نمیشه.
در کل با این مشکلات زیر بنایی و سیاسی که اینترنت ما داره من از شاتل راضیم.(قطعا بعضی مواقع با سرعت و پینگش مشکل هم داشتم).

کاربرانی که از شاتل راضین 90 درصدشون یا دانلودر نیستن یا از دانلود شبانه چیزی نمیدونن یا از پینگ و پکت لاست و ... چیزی سر در نمیارن در کل نوب هستن .

بنده مثل بعضی از دوستان که هر شب در حال دانلود هستن نبودم ولی دانلود های شبانه خوبی داشتم (مثلا بعضی شبها 1200MB مثل فیلم و حتی بازی).بعضی شبها هم سرعت دانلود پایین بود قطعی داشت ولی حقیقتا اکثر شبها خوب بوده.
به نظر شما هر کی فروم باز نباشه یعنی چیزی از دانلود شبانه و پینگ و ... نمیدونه؟؟؟

شما احتمالاً از مشترکین جدید شاتل هستی
از مهر 89 اومدم شاتل فکر نمیکنم مدت زمان کمی باشه.

حقیقت اینه که هر کسی مشکل داره میاد به این تاپیک و کسانی که مشکلی با شاتل ندارند اکثرشون شاید ندونند که همچین تاپیکی اصلا وجود داره.(خود منم حدود چند ماه هست با تاپیک آشنا شدم).

parisa6628
26-11-2011, 22:42
سلام
دوستانی که سرویس بالاتر از 128 دارند باید در دوره جدید برای 128 شارژ کنند دیگه بالاتر از 128 به کاربران خانگی نمی دهندبا هرمدرکی که باشه و کاربران خانگی فقط میتوانند 128 بگیرند .به نقل از پشتیبانی شاتل .

برای ما که پیش فاکتور صادر شد برای همون 512.

بامزی
26-11-2011, 22:53
توی این فورام حداقل کلی از تاپیک های صفحه اولش در مورد مشکل شاتل هست . پس اونوقت شما می گی شاتل اصلا مشکل نداشته ؟..... فقط بعضی ها ناراضی ان ؟.......

jackson2010
26-11-2011, 23:21
سلام

برای ما که پیش فاکتور صادر شد برای همون 512.

بله درسته برای ما هم پیش فاکتور صادر شده که همون 512 باشه ولی کور خونده:31:

jackson2010
27-11-2011, 01:32
شب بخیر
اینم مدرک برای عاشقان شاتل که 20 دقیقه طول کشید تا بدست بیاد:2:

بازم جای شکرش باقیه که بعد از 20 دقیقه نتیجه داد قبلا نیم ساعت هم صبر میکردم هیچ فایده ای نداشت
واقعا من چه آدم ساده ای بودم نگو شاتل سرعتها رو برده بالا که نتیجش شده اینی که میبینید:18:

amirpersia68
27-11-2011, 02:22

ساعت 18 : 2 بامداد

بعد از مدت ها دوباره سرعت شبانه زیاد شد .

nitro
27-11-2011, 03:11
واسه منو از 1 مگ کردن 128
دیروز رفتم درخواست تخلیه دادم بعد 2 سال اشتراک
شما ها هم بکشید بیرون

eimanpaladin
27-11-2011, 03:20
با سلام
ببخشید من از سرویس eco 128 استفاده میکنم سرعت دانلودم تو روز و شب 17 kb هست . آیا 256 بگیریم یا 512 تاثیری داره یا نه ؟؟

در ضمن اصلا به من 256 یا 512 میدن ؟؟
ممنون

max_3d
27-11-2011, 09:03
دارم کلافه میشم الان نزدیک 15 روزه که محدودیتم ادامه داره..........:41:

hitman111
27-11-2011, 10:05
شب بخیر
اینم مدرک برای عاشقان شاتل که 20 دقیقه طول کشید تا بدست بیاد:2:

بازم جای شکرش باقیه که بعد از 20 دقیقه نتیجه داد قبلا نیم ساعت هم صبر میکردم هیچ فایده ای نداشت
واقعا من چه آدم ساده ای بودم نگو شاتل سرعتها رو برده بالا که نتیجش شده اینی که میبینید:18:

امروز صبح...........

شما بیخیال شاتل بشی سنگین تری.

urcu
27-11-2011, 10:18
دارم کلافه میشم الان نزدیک 15 روزه که محدودیتم ادامه داره..........:41:
چند روز دیگه هم از محدودیت در بیای اخرش که چی دوباره دو سه روز بعد محدودت میکنن!

جالبه هر کی میاد از شاتل تعریف میکنه تعداد پستهاش به تعداد انگشتان دست نمیرسه و اکثرا هم فقط توی تاپیک شاتل پست زدن:31::27:

eimanpaladin
27-11-2011, 11:27
ما تو شهرمنون این isp ها هست لایزر - پارس آنلاین - صبانت
به نظر شما کدومش رو بگیرم
پارس آنلاین رو دوستام میگین خیلی قطی داره ....
لایزر میگن پنگش خوبه ، سرعت دانلودش روی 16 کیلو هست
صبانت هم هر 4 کلیک یه مگ کم میکنه !!! :41::19:

بامزی
27-11-2011, 12:53
آقا ما رفتیم الان شاتل که خط رو قطع کنیم. یه فرم داد که پر کردیم ..................

Babak
27-11-2011, 13:03
این موضوع عمومی شده کارمند های شاتل و غیره نوعی توهینه.
هر کس حق اضهار نظر داره چه له و چه علیه موضوع مورد بحث. همه حق دارن طرفداری کنن یا مخالفت. با دلیل .
اینجا یک محیط علمیه نه استادیوم که با هر ایده ای حال نکردیم به فحش ببندیمش.
پس لطفا دیگه وارد بحث اینکه هر کس از شاتل تعریف کرد کارمند شاتله یا چیز دیگه نشد.
در غیر این صورت ...

Babak
27-11-2011, 13:46
آقا ما رفتیم الان شاتل که خط رو قطع کنیم. یه فرم داد که پر کردیم ..................

کجا میرین ؟
دوستانی که فسخ کردن اگه لطف کنن انتخاب جدیدشون رو هم بنویسن کمک بزرگیه برای بقیه.

بامزی
27-11-2011, 13:49
کجا میرین ؟
دوستانی که فسخ کردن اگه لطف کنن انتخاب جدیدشون رو هم بنویسن کمک بزرگیه برای بقیه.

من می خام برم مخابرات سرویس نامحدود بگیرم . اما اول باید شاتل خطم رو قطع کنه . فعلا منتظرم :31:

jackson2010
27-11-2011, 15:13
امروز صبح...........

داداش اشتباه فهمیدی شما اگر طرفداری نکنی سنگین تری بله

jackson2010
27-11-2011, 15:44
در راه مبارزه با ظلم به هر شکل همیشه عده ای چاپلوس و مجیز گو هستند که باعث دلسردی و نفاق میشوند چه در بحث اینترنت و چه در مسائل کلی و ..... اینم لحن مودبانه بابک عزیز

Babak
27-11-2011, 15:51
داداش اشتباه فهمیدی شما اگر طرفداری نکنی سنگین تری بله

در راه مبارزه با ظلم به هر شکل همیشه عده ای چاپلوس و مجیز گو هستند که باعث دلسردی و نفاق میشوند چه در بحث اینترنت و چه در مسائل کلی و ..... اینم لحن مودبانه بابک عزیز

جکسون جان . یکی اومده سرعتش رو گذاشته که پایینه و محدود شده . یکی هم اموده سذعت بالاش رو گذاشته. من مشکلی در این ارائه سرعت ها نمیبینیم. این درست نیست که به هر کس که با نظرمون موافق نبود انگ بزنیم. این روش های معمول و روزمریه در کشور ما و به همین دلیل پذیرفته به نظر میرسه.
فضای ملتهب و احساسی و هیجانی کلا مانع از یک بحث علمی و مبتنی بر داده است.
ظلمی بالاتر از این نیست که کسانی از گفتن نظرشون بترسن ( ترس از توهین تهمت و استهزا)
لطفا خودتون رو کنترل کنید.

urcu
27-11-2011, 16:05
واقعا متاسفم برای شاتل.الان که انلاین شدم دیدم یکی از بچه های پی سی توی یاهو این پیغام را برام گذاشته:

اقا شاتل منو رو محدود کرد
باهاشون صحبت کردم گفتند که تا زمانی که توی شاتل هستی محدودی
الان هم دارم توی روز دانلود میکنم تا تمام بشه از شاتل بیام بیرون

jackson2010
27-11-2011, 16:07
جکسون جان . یکی اومده سرعتش رو گذاشته که پایینه و محدود شده . یکی هم اموده سذعت بالاش رو گذاشته. من مشکلی در این ارائه سرعت ها نمیبینیم. این درست نیست که به هر کس که با نظرمون موافق نبود انگ بزنیم. این روش های معمول و روزمریه در کشور ما و به همین دلیل پذیرفته به نظر میرسه.
فضای ملتهب و احساسی و هیجانی کلا مانع از یک بحث علمی و مبتنی بر داده است.
ظلمی بالاتر از این نیست که کسانی از گفتن نظرشون بترسن ( ترس از توهین تهمت و استهزا)
لطفا خودتون رو کنترل کنید.
بابک عزیز حرفهات قشنگه ولی ظاهرا من الان جزء کسایی شدم که انگار از حرفهایی که زدم باید بترسم و تهدید بشم

هنوزم پای حرفه هستم: در راه مبارزه با ظلم به هر شکل همیشه عده ای چاپلوس و مجیز گو هستند که باعث دلسردی و نفاق میشوند چه در بحث اینترنت و چه در مسائل کلی و ..... 90 درصد بچه ها شاکی هستند اونوقت این 10 درصد که اصلا معلوم نیست واقعا از شاتل سرویس میگیرند و یا قبلا داشتند اومدن اینجا و شدن کاسه ی داغ تر از آش
طرف اومده چون سرویسش مشکلی نداره مسخره کردن تمام کسایی که اینجا بهشون ظلم شده
خود شاتل اینقدر پشتش گرم هست که نیازی به طرفداری نداشته باشه
همیشه رای با اکثریت چه حق بگن و چه خلافش ( میزان رای ملت است: امام خمینی)
وقتی شاتل 90 درصد رو محدود میکنه یه 10 درصد رو باید آزاد بگذاره که حداقل جلوی تبلیغاتی که بر علیهش میشه رو بگیره

Babak
27-11-2011, 16:09
باهاشون صحبت کردم گفتند که تا زمانی که توی شاتل هستی محدودی

عجب. فکر کنم روش جدید اینه - انگار میخواد پیش دستی کنه شاتل . خودش حذف کنه کاربر ها رو.

الان هم دارم توی روز دانلود میکنم تا تمام بشه از شاتل بیام بیرون

شما کجا میخوای برای؟

nakhodasilver
27-11-2011, 16:13
با اجازه از اساتید میخواستم پیشنهاد بدم یه نظر سنجی تو سایت واسه هر isp بزارند به صورتی که کاربران راضی و ناراضی هر isp بتونن نظرشون رو به صورت راضی یا ناراضی بدن . که 2 تامنفعت داره
اولیش یه نسبت تقریبی از کاربران هر isp بدست میاد .
ثانیا نسبت رضایت کاربران هر شرکت مشخص میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(این نتایج اماری در یه جامعه کوچیک میتونه به کل جامعه بست داده بشه و علاوه بر اینکه به خیلی از کاربرا برای انتخاب شرکتشون کمک میکنه . جای هیچ ادعایی برای شرکت هایی که با تبلیغات وسیع سعی در سواستفاده دارند باقی نمیزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . شاید اگه با اقبال عمومی مواجه بشه تاثیر تشویقی و تنبیهی هم داشته باشه).

Babak
27-11-2011, 16:20
باعث دلسردی و نفاق میشوندمگه خدا نکرده بقیه کورن ؟ کرن ؟ یا شما دیگران رو اینطور فرض میکنید. که باید به زور عقیده ای رو به خوردشون داد و مجبورشون کرد نیان به شاتل.
الان هر کسی بیاد تاپیک رو ببینه منصرف میشه از گرفتن سرویس از شاتل. این میشه محیط غلمی. اما وقتی بخواد نظرات همراه اهانت بشه میشه محیط استادیوم. که خب ما ( مدیریت) اینجا هستیم برای کنترل این موضوع.
احتیاجی به فشار اوردن , توهین مسخره کردن و هر چیز دیگه ای نیست. با ادبیات منطقی و بدور از هیجان نظراتتون رو منتشر کنید. همینطور بقیه افراد هم میتونن اینکار رو بکنن.

ولی ظاهرا من الان جزء کسایی شدم که انگار از حرفهایی که زدم باید بترسم و تهدید بشمعزیز شما از فعال ترین کاربران بر علیه شاتل هستین در این تاپیک و همونطور که تا به حال بوده مشکلی از این بابت به هیچ وجه نیست.
اما توهین به کاربران دیگه و یا جو دادن به تاپیک ها از طرف هر کسی پذیرفته نیست.
قائدتا خودتون هم بین توهین و بحث تفاوت قائل میشید.

با اجازه از اساتید میخواستم پیشنهاد بدم یه نظر سنجی تو سایت واسه هر isp بزارند به صورتی که کاربران راضی و ناراضی هر isp بتونن نظرشون رو به صورت راضی یا ناراضی بدن . که 2 تامنفعت داره
ثانیا نسبت رضایت کاربران هر شرکت مشخص میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(این نتایج اماری در یه جامعه کوچیک میتونه به کل جامعه بست داده بشه و علاوه بر اینکه به خیلی از کاربرا برای انتخاب شرکتشون کمک میکنه . جای هیچ ادعایی برای شرکت هایی که با تبلیغات وسیع سعی در سواستفاده دارند باقی نمیزاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . شاید اگه با اقبال عمومی مواجه بشه تاثیر تشویقی و تنبیهی هم داشته باشه).

حوبه . در پیشنهادت و انتقادات مطرح کنید بهتره.
به نظرم باید هر چند ماه کاملا نظر سنجیش رفرش بشه و از اول رای گیری بشه. ظاهرا رابطه سرویس خوب با تعداد کاربران رابطه عکس داره. کاش میشد سرویس ای دی اس ال رو هم مثل دیال آپ فروی عوض کرد. اون وقت دیگه این شرکت ها نمیتونستن انقدر راحت کاربارنشون رو اذیت کنن. با یه حساب سر انگشتی در بهترین شرایط حداقل دو هفته باید بی اینترنت بشیم تا سرویس عوض بشه.

jackson2010
27-11-2011, 16:27
مگه خدا نکرده بقیه کورن ؟ کرن ؟ یا شما دیگران رو اینطور فرض میکنید. که باید به زور عقیده ای رو به خوردشون داد و مجبورشون کرد نیان به شاتل.
الان هر کسی بیاد تاپیک رو ببینه منصرف میشه از گرفتن سرویس از شاتل. این میشه محیط غلمی. اما وقتی بخواد نظرات همراه اهانت بشه میشه محیط استادیوم. که خب ما ( مدیریت) اینجا هستیم برای کنترل این موضوع.
احتیاجی به فشار اوردن , توهین مسخره کردن و هر چیز دیگه ای نیست. با ادبیات منطقی و بدور از هیجان نظراتتون رو منتشر کنید. همینطور بقیه افراد هم میتونن اینکار رو بکنن.

.... عده ای چاپلوس و مجیز گو هستند که باعث دلسردی و نفاق میشوند .....
نه عزیزم خدایی نکرده نه کسی کوره ونه کر ( حالا اگر کر باشه مشکلی نیست چون اینجا صدا نداریم) و من کسی رو هیچ جوری فرض نکردم. شما که باز حرفهای من رو بریدی و گذاشتی
همون چاپلوسها هستند که باعث دلسردی میشن نه بنده.

امروز صبح...........

ایشون این پست رو دادند اونوقت شما اومدی به من گیر میدی. اصلا به ایشون مربوط نیست که من بیخیال شاتل بشم سنگینترم . در ضمن من تستم برای شب بود این تست صبح رو برای مقایسه گذاشته شما مشکلی توش نمیبینی واقعا که

Babak
27-11-2011, 16:32
خب شما هم روشنشون کن که تست روز اصلا مهم نیست. کل ماجرای اعتراض ها مربوط به شبه. بدون دعوا.

اینجوری :

شب بخیر
اینم مدرک برای عاشقان شاتل که 20 دقیقه طول کشید تا بدست بیاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

واقعا من چه آدم ساده ای بودم نگو شاتل سرعتها رو برده بالا که نتیجش شده اینی که میبینید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز صبح...........

عزیز روزانه هیچ کس مشکل خاصی نداره. مشکل اینه که برخلاف انچه شاتل گفته که شبها دانلود رایگانه ( یعنی آدم توقع داره بتونه از ایان امکان استفاده کنه ) آنچنان سرعت رو پایین میاره که اصلا استفاده از اینترنت ممکن نیست ( چه برسه به دانلود) همچنین در هیچ کجا هم نگفته محدودیتی هست در ساعات رایگان شب. این به عبارتی گول زدن مشتری هست.

jackson2010
27-11-2011, 16:43
بابک عزیز و دوست محترم: حالا شما میخوای قبول کنی یا نه ولی به نظر میاد که دنبال یه چیزی هستی که به مخالفین شاتل گیر بدی ولی برداشت بد نکن منظورم اینه که خیلی خیلی حساسیت به خرج میدی و عقل کل رو هم حذف میکنی ولی با این کارت اون چند تا موافق هم از این موضوع سوء استفاده می کنند

Babak
27-11-2011, 16:49
نه عزیزم . همین پریروز یکی از طرف دار ها اخطار گرفت ( به خاطر لحن نامناسب)
عقل کل هم واژه مناسبی نیست خطاب به یک فرد. بدون اون کلمه هم متن شما معناش رو میرسونه.

من فقط هدفم آروم بودن فضا و دوری از ادبیات تنده. همچنین ازاد بودن محیط بحث برای همه.
درباره حساسیت کاملا درست میگی. حساسیت بالتری دارم رو بعضی تاپیک ها. عموما تاپیک هایی که به جنجال کشیده شدن قبلا ( مثل کل تاپیک های انجمن ورزش که با سخت گیری تمام اداره میشه به واسطه خاطره های قدیمی ازش)

بیام بیرون از این موضوع اگر موافقین تا فضا بره برای بحث پیرامون شاتل.

xxx.ghazal.xxx
27-11-2011, 16:50
سلام بالاخره از این شاتل اومدم بیرون
تازه معنی آزادی رو میفهمم

Babak
27-11-2011, 16:52

مبارکه. شما از کجا سرویس گرفتی ؟ چقدر زمان برد از استارت فسخ تا راه افتادن سرویس جدید ؟

nakhodasilver
27-11-2011, 16:53

بابک جان تو بخش پیشنهادات نوشتم. کافیه؟

jackson2010
27-11-2011, 16:53
نه عزیزم . همین پریروز یکی از طرف دار ها اخطار گرفت ( به خاطر لحن نامناسب)
عقل کل هم واژه مناسبی نیست خطاب به یک فرد. بدون اون کلمه هم متن شما معناش رو میرسونه.

من فقط هدفم آروم بودن فضا و دوری از ادبیات تنده. همچنین ازاد بودن محیط بحث برای همه.
درباره حساسیت کاملا درست میگی. حساسیت بالتری دارم رو بعضی تاپیک ها. عموما تاپیک هایی که به جنجال کشیده شدن قبلا ( مثل کل تاپیک های انجمن ورزش که با سخت گیری تمام اداره میشه به واسطه خاطره های قدیمی ازش)

بیام بیرون از این موضوع اگر موافقین تا فضا بره برای بحث پیرامون شاتل.
باشه قبول
امیدوارم موفق باشید ولی یکم هم ملاحظه ی این مخالفین رو بکنید و با اون چندتا موافق هم برخورد کنید
البته میدونم که تلاشتون بر اینه که عدالت رعایت بشه:11:

آزادیت مبارک:40:

Babak
27-11-2011, 16:58
بابک جان تو بخش پیشنهادات نوشتم. کافیه؟

کاملا. و بسیار متن کامل و بی نقصی هم بود . ممنون.

xxx.ghazal.xxx
27-11-2011, 17:55
مبارکه. شما از کجا سرویس گرفتی ؟ چقدر زمان برد از استارت فسخ تا راه افتادن سرویس جدید ؟

ممنون،بعد از اینکه دوره ام تموم شد دیگه شارژ نکردم ،اینترنت ماهواره ای گرفتم

xxx.ghazal.xxx
27-11-2011, 18:00
آزادیت مبارک:40:[/QUOTE]

ممنون،امیدوارم شاتل درست شه یا شما هم بری جای دیگه تا طعم آزادی رو حس کنی :10:
راستی شکایت چی شد؟

jackson2010
27-11-2011, 18:21
آزادیت مبارک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون،امیدوارم شاتل درست شه یا شما هم بری جای دیگه تا طعم آزادی رو حس کنی :10:
راستی شکایت چی شد؟
خیلی خیلی خوشحال شدم که از دست شاتل ..***** ...**** خلاص شدی
یکی از دوستان قرار بهم پیام بده اگر چیزی دستگیرم شد خبرتون میکنم شاید امشب
داداش اگر دوستداری بگو رفتی کجا ؟

hitman111
27-11-2011, 18:44
متاسفم که ظرفیت بحث کردن بعضی دوستان انقدر پایینه که سریعا بحث به تهمت و افترا و بدو بیراه کشیده میشه.
بنده گفتم سرعت اینترنتم خوبه و مشکلی با شاتل ندارم،دوستان همه ناراحت شدند.یعنی تعریف کردن از چیزی یا کسی انقدر کار بدیه؟
به نظر من این تاپیک مخصوص کسانیه که با شاتل مشکل دارند نه همه مشترکین.من 2 نفر دوستان دیگه ام رو میشناسم که اونا هم مثل من تقریبا مشکل خاصی با شاتل ندارند و مطمئنم که اصلا نمیدونند که همچین تاپیکی وجود داره.
می خوام بگم بنده قبول دارم که خیلی از دوستان با سرعت و پینگ و آپلود و .... شاتل مشکل دارند و حق هم دارند اما اینجور که ما فقط در حال انتقاد و فحش و بد و بیراه به شاتل هستیم که چیزی رو عوض نمیکنه.

الان هر کسی بیاد تاپیک رو ببینه منصرف میشه از گرفتن سرویس از شاتل.بابک جان لطفا یه سری به تاپیک های دیگه بزنید مثل صبا نت و پارس آنلاین.ببنید اونجا هم همین وضعه.اکثر دوستان در حال بد و بیراه گفتنن.نتیجه این میشه که کسی که میخواد اینترنت بگیره نمیفهمه بالاخره کدوم شرکت خوبه چون......تو کشور ما به نظرم جایی برای تعریف و تمجید نمونده هر کسی بیشتر و بهتر انتقاد و تمسخر کنه مقبول تر واقع میشه.
من سرعتم توی شبها مشکلاتی داشته حتی قطعی و افت سرعت و ...ولی اکثرا خوب بوده.امشب یه تست میگیرم.
اینطوری هر کسی که بخواد اینترنت بگیره نمیفهمه بالاخره کدوم شرکت از همه نظر بهتره.
خیلی ها بحق از شاتل ناراضیند خیلی ها هم نیستند و انتقادها معمولا چندین برابر تعریف و تمجیده.

در کل فکر میکنم پای کامپیوتر مشکلات کشور هیچ وقت حل نمیشه و نخواهد شد.

Babak
27-11-2011, 18:58
به نظر من این تاپیک مخصوص کسانیه که با شاتل مشکل دارند نه همه مشترکین

نه تاپیک ماله همه است. من اینو تضمین میکنم. هر کس چه ناراضی چه راضی میتونه نظراتش رو کاملا زادانه ( با رعایت قوانین انجمن) مطرح کنه.

SA.JJ.AD
27-11-2011, 19:37
:20::2:

:16::39: :16::2:

jackson2010
27-11-2011, 19:59
در کل فکر میکنم پای کامپیوتر مشکلات کشور هیچ وقت حل نمیشه و نخواهد شد. داداش بابک اینم برای گل روی شما:
1-کوشش اولین وظیفه انسان است. گوته
2-بردن همه چیز نیست ؛ امّا تلاش برای بردن چرا . وئیس لومباردی
3-افتادن در گل و لای ننگ نیست. ننگ در این است که آنجا بمانی. مثل آلمانی
4-قوی ترین اهرم ها، اراده است. اسمایلز
5-مشکلی که خوب تشریح و حلاجی شده باشد نصفش حل شده است. چارلز کیترنیک
6-به من بگو نگو ، نمیگویم ، اما نگو نفهم ، که من نمی توانم نفهمم ، من می فهمم . دکتر علی شریعتی
7-من هرگز نمی نالم…قرنها نالیدن بس است…میخواهم فریاد بزنم…!اگر نتوانستم سکوت میکنم…. دکتر علی شریعتی
8- تنها کاری که میتوان کرد اطلاع رسانی است. جکسون:31:

بامزی
27-11-2011, 20:00
:20::2:

:16::39: :16::2:
این مزغون لینکش چیه بریم یه باحاشون گل بگیم و سنبل بشنویم ؟ :31:

milad_gta
28-11-2011, 00:04
خدا رو شکر من هم فسخ کردم و به زودی خطم از رانژه این شرکت ( اهم ) خارج میشه ، باور کنید الان که با Dialup اومدم هیچ فرقی تو مرور page ها با adsl ... نداره ! ( روز ، شب که این Dial هزار برابر بهتره ) ...

آزادی ...

nitro
28-11-2011, 01:10
من می خام برم مخابرات سرویس نامحدود بگیرم . اما اول باید شاتل خطم رو قطع کنه . فعلا منتظرم :31:

منم همینطور
دیروز درخواست قطع دادم

hitman111
28-11-2011, 01:34
دانلود روزانه.........

دانلود شبانه..........

Eco 512

بنده از شاتل حقیقتا راضی هستم....امیدوارم مشکل دوستان هم هر چه زودتر حل بشه.

بامزی
28-11-2011, 01:56
ساعت 1:49

مشکل ما که داره حل میشه . داریم میریم جای دیگه می گیریم !

پس همه سرعت رو برای خودتون اختصاصی کردین دیگه ؟

بامزی
28-11-2011, 04:07
بچه ها لطفا شما هم از pingtest.net پینگ بزارید ...........

بامزی
28-11-2011, 04:37
اینم از خودم

ehsan_iace
28-11-2011, 09:00
تست خط شاتل من

hosseinf722
28-11-2011, 12:18

jackson2010
28-11-2011, 13:03
سلام به همه دوستان:10:
این تست تقریبا ساعت 5 صبحه:

و همچنان محدودیت پابرجاست:31:
ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــ
برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه، قدرت و جرات لازم است . وگرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند." دکتر علی شریعتی"

امین1356
28-11-2011, 13:45
ما هم به سلامتی شبانمون به 5KB/s محدود شد ولی روزها همچنان 240KB/s.
دریافت + ارسال رایگان آذر: 3.5GB
دریافت + ارسال رایگان آبان: 12.2GB
دریافت + ارسال رایگان مهر: 6.6GB
دریافت + ارسال رایگان شهریور: 4.8GB

saman_salehi1
28-11-2011, 14:13
خدا رو شکر من هم فسخ کردم و به زودی خطم از رانژه این شرکت ( اهم ) خارج میشه ، باور کنید الان که با Dialup اومدم هیچ فرقی تو مرور page ها با adsl ... نداره ! ( روز ، شب که این Dial هزار برابر بهتره ) ...

آزادی ...

همه دارند فسخ میکنند.
خیلی از بچه ها که الان اینجا نیستند هم فسخ کردند و اکثر کسایی که اینجا هستند برای اعتراض اومدند ولی از بچه هایی که فسخ کردند دیگه کسی حال و حوصله اش را نداره بیاد اطلاع رسانی کنه.
چند روزه دیگه خط من رو جمع میکنند.
فکر کنم بعدش دیگه منم این فروم را به دست پشتیبانان نفوذی شاتل در این تاپیک بسپارم.
ولی کار بیهوده ای دارند میکنند چون مشتری به محض اینکه سرویسش رو تحویل بگیره خودش میفهمه که اوضاع از چه قراره؟
شاتل به درد پول دارهایی میخوره که فقط اینترنت را برای ایمیل زدن و چت کردن میخواهند و هیچ وقت متوجه قطعی های پی در پی و و سرعت پایین آن نمیشوند؟
اما این رو بدون شاتل دروغگو :
اعتباری که در این سالها کسب کردی رو مدیون کاربران حرفه ای اینترنت هستی که الان آنها را داری اذیت میکنی. !!!
کاربران حرفه ای هستند که برای تو مشتری های زیاد جمع کردند.
و کاربران حرفه ای هستند که مشتری های تو را بر باد میدهند.
به این موضوع فکر کن ...

امین1356
28-11-2011, 14:16
دانلود شبانه ما هم به سلامتی به 5KB/s محدود شد ولی روزها همچنان سرعت دانلود 240KB/s هست.
مقدار دانلود + آپلود رایگان آذر: 3.5GB
مقدار دانلود + آپلود رایگان آبان: 12.2GB
مقدار دانلود + آپلود رایگان مهر: 6.6GB
مقدار دانلود + آپلود رایگان شهریور: 4.8GB

urcu
28-11-2011, 14:59
همه دارند فسخ میکنند.
خیلی از بچه ها که الان اینجا نیستند هم فسخ کردند و اکثر کسایی که اینجا هستند برای اعتراض اومدند ولی از بچه هایی که فسخ کردند دیگه کسی حال و حوصله اش را نداره بیاد اطلاع رسانی کنه.
فکر کنم بعدش دیگه منم این فروم را به دست پشتیبانان نفوذی شاتل در این تاپیک بسپارم.
ولی کار بیهوده ای دارند میکنند چون مشتری به محض اینکه سرویسش رو تحویل بگیره خودش میفهمه که اوضاع از چه قراره؟
شاتل به درد پول دارهایی میخوره که فقط اینترنت را برای ایمیل زدن و چت کردن میخواهند و هیچ وقت متوجه قطعی های پی در پی و و سرعت پایین آن نمیشوند؟
اعتباری که در این سالها کسب کردی رو مدیون کاربران حرفه ای اینترنت هستی که الان آنها را داری اذیت میکنی. !!!
به این موضوع فکر کن ...
تایید میشه من یه زمانی حدود19 نفر مشترک به شاتل معرفی کردم که اون زمان سرویسهاش خیلی خوب بود ولی الان چی افتضاح افتضاح چهارتا مشتری دور خودش دیده فکر کرده خبری هست!

xxx.ghazal.xxx
28-11-2011, 15:29
این یه تست:

urcu
28-11-2011, 15:34
كد رهگيري: XXXXXXXX
متن شكايت:
وضعيت شكايت: تعرفه مصوب در كميسيون 49 به عنوان + adsl2 پايه از طرف شركت ارائه مي شود.با توجه به اينكه ضريب اشتراك 1 به 10 جهت اين سرويس مورد تاييد قرار گرفته است، كيفيت سرويس با همين نرخ اشتراك سنجيده مي شود. با توجه به بررسي هاي انجام شده، اكثر كاربران در طول ساعات شب، ترافيك را با ضريب اشتراك اعلام شده دريافت كرده اند. لازم به توضيح است در صورتي كه كيفيت سرويس از حد اعلام شده، پايين تر باشد مشمول SLA خواهد بود. بررسي شكايت تنها در مورد شماره تلفن XXXXXXXانجام شده و در خصوص عنوان بقيه شاكيان، مي بايست مستندات و شماره ارتباط ذكر گردد.

من اصلا الان سرویسی از شاتل ندارم که بررسی انجام داده باشن:2:

mha_mha
28-11-2011, 15:49
اینم مدرک برای اینکه پینگ شاتل روی 400 و 500 هست نه 71
ساعت 3:48

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مطب رو 10 بار بخونید :

بازم می گم برید توی تست speedtest بچه ها بگردید می بینید هیچ کسی یه همچین پینگی برای شاتل نداشته و نخواهد داشت

سلام
با اینکه دلم از شاتل خیلی خونه و دوباره شبها محدود شدم، اما حرف های شما یکم نامردیه:
اولا اینکه پینگ بنده تو روز و حتی خیلی از شبها با سرور های داخلی زیر 100 هست بااینکه مودمم وایرلس هست.
ثانیا خیلی ها هم که با speedtest.net تست گرفتن، پینگ اونها هم زیر 90 بوده.
ثالثا pingtest.net هنوز سرور ایران نداره برای همین پینگ افراد در بهترین حالت حدودا 240 در میاد و بر این اساس نمی توان با پینگ داخل کشور مقایسه کرد.
رابعا به نظر من مشکل ما با شاتل فقط محدود کردن در ساعات رایگان هست و گرنه نسبت به سرویسم به غیر از این مشکل جدید پکت لاس، من به شخصه مشکلی تو روز ندارم.
حالا منم چندا تست با اسپید تست و پینگ تست می ذارم:
تست با سرور تهران:

تست با سرور باکو:

در آخر درسته شاتل در حق ما نامردی کرده و در قانونی یکطرفه میزان دانلود شبانه رو محدود کرده اما ما باید هم خوبی ها هم بدی های شاتل رو بگیم.
سپاس

nakhodasilver
28-11-2011, 15:52
من نمیدونم شیوه کار سایت چطوریه . چطور میشه یه پیشنهاد رو پیگیری کرد ولی تو قسمت پیشنهاد ها هم نوشتم.

دوستان هی بیایم بگیم پینگم اینطوریه و سرعتم کمه و اون بیاد بگه مال من زیاده به کجا میرسیم؟

بیاین یه نظر سنجی از کاربرا بکنیم. pcworld با تعداد زیاد اعضاش میتونه یه جامعه اماری خوب باشه. میتونیم توضیع کاربرا رو توی شرکت های ISP ببینیمو ببینیم کاربرا از کدوم شرکت راضین. بقیه کاربرا هم میتونن از سرویس های خوب بهره ببرن و از شرکت های دزد جدا بشن...

دوستان این صداهای کوچیک به جایی نمیرسه . من نمیگم این پیشنهاد خوبیه ولی از دست رو دست گذاشتن و غرغر گردن بهتره.
یا لاقال پیشنهادی بدین که ما رو به یه جایی برسونه وگرنه رسوندن صفحات از 3560 به 4560 کاری نداره.

milad_gta
28-11-2011, 16:05
اولا اینکه پینگ بنده تو روز و حتی خیلی از شبها با سرور های داخلی زیر 100 هست بااینکه مودمم وایرلس هست.سرور داخلی به چه درد میخوره ؟ یاهو تو ایرانه یا گوگل ؟ یه پینگ از فرانسه بگیر ببین اوضاع چطوره ...

تنها خوبی شاتل : پشتیبانی قدرتمند و منسجم ! خود آریا رسانه تدبیر رو میگم نه نماینده هاش ...

البته پشتیبانی پیرامون مسائلی که بر خلاف منافع شاتل هست رو نباید در نظر بگیرید . وگرنه پشتیبانیش هم میاد زیر صفر .

sepehr_x50
28-11-2011, 16:07
واسه من سرعت شبانش خیلی خوب بود، طوری که 3 شب پیش حدود 2 گیگ دانلود کردم.

ولی الان 2شبه که تقریبا هیچی نمیتونم دانلود کنم!! دلیلش چیه؟؟

mha_mha
28-11-2011, 16:08
سرور داخلی به چه درد میخوره ؟ یاهو تو ایرانه یا گوگل ؟ یه پینگ از فرانسه بگیر ببین اوضاع چطوره ...
حرف شما کاملا درست
اما منظور من گوشزد کردن اشتباه بودن مقایسه ی بین تست پینگ با سرور داخلی و خارجی بود.
در ضمن در ادامه نوشتم در بهترین حالت با خارج حدودا 240.

mha_mha
28-11-2011, 16:16
واسه من سرعت شبانش خیلی خوب بود، طوری که 3 شب پیش حدود 2 گیگ دانلود کردم.

ولی الان 2شبه که تقریبا هیچی نمیتونم دانلود کنم!! دلیلش چیه؟؟
طبق قانون نامردیه شاتل، به خاطر دانلود زیاد در ساعات رایگان محدود شدید!

sepehr_x50
28-11-2011, 16:22
طبق قانون نامردیه شاتل، به خاطر دانلود زیاد در ساعات رایگان محدود شدید!

تو قراردادی که امضا کردیم همچین محدودیتی ذکر شده بود؟
من چیزی یادم نمیاد!

urcu
28-11-2011, 16:29
من چیزی یادم نمیاد!

تایید میشه توی سرویسهای اکو همچین قانونی نیست!

mha_mha
28-11-2011, 16:30
من چیزی یادم نمیاد!
برای همین میگم نامردی دیگه. حالا بستگی به شانس و میزان دانلودو منطقه تون داره که کی آزاد بشی، شاید 5 روز شاید 10 شایدم بیشتر.

milad_gta
28-11-2011, 16:32
من چیزی یادم نمیاد!

نه ولی اینقدر بد مزخ(..)ف داره که راحت میتونند کلا سرویست رو قطع کنند .

Rhodes
28-11-2011, 17:31
به صورت تصویری شاتل و مشترکینش رو به نمایش میگذارم:31:

مشترک ساده لو:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاتل:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بیا شبانش رایگانه +اولین شرکتیم+ گیگ رایگان + همیشه دانلود کن + محدودیت نداریم.....

قسمت فروش شاتل:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشترک در ساعت 12:55pm :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشترک در ساعت 01:01 بامداد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشترک در ساعت 03:01 بامداد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشترک در زمان محدودیت دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پشتیبانی شاتل:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشترک در حال صحبت با پشتیبانی:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشترک در حالت چت آنلاین:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشترک در انتظار رفع محدودیت"این گور مرده توش نیست":[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشترکی که بعد از محدودیت دوباره تمدید کرده:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مشترک پس از فسخ قرارداد شاتل:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این اثر تقدیم میشود به مشترکین جان بر کف شاتل:31: با احترام جکسون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی باحاله.خیلی باحاله ....

mojtaba2321
28-11-2011, 17:55
دوستان چه جوری میشه پسورد اکانت رو عوض کرد؟

mehran4868
28-11-2011, 18:20
سلام به همه ی بچه های پی سی ورد... من 3 ماه پیش اومدم اینجا ازتون کمک خواستم که از چه شرکتی ای دی اس ال بگیرم بهتره؟ ولی هیچ کس جوابمو نداد. منم از لایزر گرفتم. اصلاااااااااااااا راضی نیستما اصلا.پشتیبانیش خیلی ضعییفه زنگ که میزنی 10 دقیقه کمتر جواب نمیدن . من 256 ماهی 3 گیگ دارم, سرعتم بیشتر از 32 نمیشه. از من به شماها نصیحت, از لایزر نگیرید.
حالا دوباره اومدم کمکم کنید. میخوام از یه شرکت دیگه بگیرم, یا شاتل یا پارس انلاین. کدوم بهتره؟
Help ME Plz

hosseinf722
28-11-2011, 18:32
سلام به همه ی بچه های پی سی ورد... من 3 ماه پیش اومدم اینجا ازتون کمک خواستم که از چه شرکتی ای دی اس ال بگیرم بهتره؟ ولی هیچ کس جوابمو نداد. منم از لایزر گرفتم. اصلاااااااااااااا راضی نیستما اصلا.پشتیبانیش خیلی ضعییفه زنگ که میزنی 10 دقیقه کمتر جواب نمیدن . من 256 ماهی 3 گیگ دارم, سرعتم بیشتر از 32 نمیشه. از من به شماها نصیحت, از لایزر نگیرید.
حالا دوباره اومدم کمکم کنید. میخوام از یه شرکت دیگه بگیرم, یا شاتل یا پارس انلاین. کدوم بهتره؟
Help ME Plz

سلام اصله 256 باید با همین 30 دانلود کنی ،اگه پست های این تاپیک رو خونده باشی باید متوجه شده باشی که شاتل برای وبگردی ساده به درد می خوره ولی اصلا به درد دانلود نمی خوره چون محدود میشی (البته وبگردی با دایل آپ هم میشه).یه سر به تاپیک بقیه ی آی اس پی ها بزن تا درست تصمیم بگیری

milad_gta
28-11-2011, 18:33
دوستان چه جوری میشه پسورد اکانت رو عوض کرد؟
تغییر رمز عبور ( فکر کنم ) تو پنل مدیریت - چون دیگه قا.طر ندارم که دقیق بدونم چی بود .

Help ME Plz به موقع رسیدی ! امداد غیبی ! چون من همین الان داشتم فرم لایزر رو پر میکردم :10:

شما لطف کن شاتل هم نگیر چون معلومه که دانلود کار هستی .

xxx.ghazal.xxx
28-11-2011, 22:53
چرا هر چی می نویسم حذف میشه؟؟؟

urcu
28-11-2011, 22:58
Help ME Plz
همانطور که دوستان گفتن به هیچ عنوان شاتل توصیه نمیشه
اگه استفاده توی روز داری و شبانه اصلا استفاده نمیکنی حتی وب گردی زیاد هم خوب نیست.

jackson2010
28-11-2011, 23:10
من چیزی یادم نمیاد!

نه ولی اینقدر بد مزخ(..)ف داره که راحت میتونند کلا سرویست رو قطع کنند .

بله داداش توی قرارداد شاتل کم مونده حکم هم برات ببرند و همش تهدید مشترکه
یه جاش هم ننوشته مشترک بدبخت حتی یه حق کوچیک هم به گردن شاتل داره یانه فقط پولش خوبه واعصاب داغونش:18: قراردادش یک طرفست . وقتی ثبت نام میکنی میگن فرمالیتس ولی موقه ی شکایت میشه سند:2:

saman_salehi1
28-11-2011, 23:24
اگه استفاده توی روز داری و شبانه اصلا استفاده نمیکنی حتی وب گردی زیاد هم خوب نیست.
ای ول
چه عکس جالبی برای شاتل درست کردی؟
بچه ها همتون این عکس را یک هفته در پست شاتل بگذارید.

urcu
28-11-2011, 23:42
ای ول
چه عکس جالبی برای شاتل درست کردی؟
بچه ها همتون این عکس را یک هفته در پست شاتل بگذارید.
هنر جکسون عزیز هست.
Exclusive : jackson2010
یک هفته؟! من تا زمانی که شاتل این رویه را پیش بگیره توی اواتور و امضام میگذارم.
3 4 سال مشترکش بودم و براش تبلیغ کردم و 19 نفر مشترک معرفی کردم براش حالا مدیونم اگه اطلاع رسانی نکنم!
البته 7 8 ماهی هست که من از دست شاتل خلاص شدم! ولی دینم را باید ادا کنم اون زمان تازه محدودیت ها روی دور افتاده بود که الان به نقطه اوجش رسیده!

hosseinf722
29-11-2011, 00:19
این یه تست:

چه سرعتی حال می کنید
آپلود چرا کمه؟

xxx.ghazal.xxx
29-11-2011, 00:24
چه سرعتی حال می کنید
آپلود چرا کمه؟

چون سند(send) با دایل آپ(Dial-up) هستش

yaHyaQazmis1
29-11-2011, 08:05
خدمت دوستان گل سلام.

نمیدونم شما ها چرا منتظر معجزه هستین!!!
مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمیافته.
تنها ترین راه ممکن اینه که واقعا از این شرکت بیایین بیرون.شرکت شوتل اونقدر مشتری داره که به فکر درصدی از جامعه دانلودی نیست.و با سیاست هویج و چماق گول میزنه.

یه یا علی بگین و بیایین بیرون.

منم بعد از 2 سال 5ماهی میشه اومدم بیرون.الان داتک دارم راضیم.شبی 1300-1400 مگ دانلود.

ma_hasti
29-11-2011, 09:54
بچه ها منم جواب شکایت نامه ام اومد همون حرفایی که به دوستمون زدند.... طبق ضریب اشتراک 1 به 10 و از این حرفا سرعت معمولی است .........
بابا از اینجا هم به جایی نمی رسیم لطف کنید همون شکایت نامه خودمون را برای من هم بفرستید تا با اون را هم اقدام کنیم چون یک دست که صدا نداره .........
دوست عزیزم که می خوای از شاتل و پارس انلاین یکی را انتخاب کنی ؟
از بین این دو من شاتل را معرفی میکنم شرف داره به پارس انلاین باز یکی هست پشیبانیت کنه پارس انلاین زنگ می زنی باید وایسی برن پشیبان رو پید کنندا بیارند باهات صحبت کنه ...... من 10 دقیقه وای میستادم بعد قطع می کردم زنگ می زدم پیداش می شد...
ولی به قول دوستان اگر دانلود شبانه نداری شاتل بهتره هر چند منم شبها دانلود نداشتم ولی الان محدودم اونم در ساعت رایگان ولی روزانه راضیم سرعتش خوبه

epsi1on
29-11-2011, 11:28
من چیزی یادم نمیاد!
سلام دوست من.
طبق قراردادی که تنظیم کردند توی ساعات غیر رایگان هم میتونن هر قدر که خواستند سرعت رو کم کنند.
دقیق خاطرم نیست ولی فکر کنم قسمتی از بند دو باشه با این مضمون:
سرویس نامبرده در این قرارداد به صورت اشتراکی است و مقادیر نامبرده به صورت حداکثر میباشد! (یعنی حداکثر اون میشه).
جالبتر اینه که سازمان تنظیم مقررات برای اونها سقف یک دهم رو تعیین کرده، یعنی حداکثر افت سرعت میتونه تا یک دهم بشه ولی بطرز جالبی اصلا اونا توی قرارداد ذکر نکردنش که حداقل اینها یک دهم هست!

داشتم دیشب فکر میکردم اگر شرکت محترم شاتل توی کره شمالی بود و یا ملت اینطوری تا میکرد، فقط مسئولینش رو دار میزدند یا برای اینکه عبرت سایر سرویس دهنده های محترم بشه خانواده مسئولینش رو هم دار میزدند!

arming900
29-11-2011, 17:43
من حدود 15 روز پیش درخواست فسخ قرارداد رو فکس کردم+ایمیل

فرداش زنگ زدن گفتن چرا؟!:2: باید میگفتم به علت اینکه سرعتش خیلی بالاست خسته شدم:31:

بعد گفتن پیگیری میکنیم,فرداش اینترنت قطع شد و ما هم با شرکت جدید وارد مذاکره شدیم:27:

امروز از شرکت جدید زنگ زدن گفتن خط هنوز از رانژه شرکت قبلی خارج نشده:2:

الانم که ایمیل میزنم به شاتل جواب نمیدن

با شماره 23089 تماس میگیرم شناسه کاربری میخواد منم که حسابم بسته شده:41: پس اینم نشد

با شماره ۲۲۶۱۶۹۵۵ تماس میگیرم کســـی جواب نمیده:13:

فکر کنم باید دنبال کبوتری,چاپاری چیزی باشم:31:

قابل توجه دوستان پشتیبانی!

jackson2010
29-11-2011, 18:07
من حدود 15 روز پیش درخواست فسخ قرارداد رو فکس کردم+ایمیل
فرداش زنگ زدن گفتن چرا؟!:2: باید میگفتم به علت اینکه سرعتش خیلی بالاست خسته شدم:31:
بعد گفتن پیگیری میکنیم,فرداش اینترنت قطع شد و ما هم با شرکت جدید وارد مذاکره شدیم:27:
امروز از شرکت جدید زنگ زدن گفتن خط هنوز از رانژه شرکت قبلی خارج نشده:2:
الانم که ایمیل میزنم به شاتل جواب نمیدن
با شماره 23089 تماس میگیرم شناسه کاربری میخواد منم که حسابم بسته شده:41: پس اینم نشد
با شماره ۲۲۶۱۶۹۵۵ تماس میگیرم کســـی جواب نمیده:13:
فکر کنم باید دنبال کبوتری,چاپاری چیزی باشم:31:
قابل توجه دوستان پشتیبانی!

سلام
دوست عزیز امیدوارم دیگه گیر همچین شرکتی نیفتی:2:
ولی شما با همون شماره 23089 تماس بگیر و همون شناسه کاربریت رو بده اگر قبول نکرد با اپراتور صحبت کن و مشکلت رو بگو . امیدوارم بدون اینکه اذیتت کنند کارت رو راه بیندازند ولی خودت هم پیگیر باش

یا نامه فسخ قرارداد ازشون بگیر وببر مخابرات(این گزینه تست نشده و ریسکش خیلی بالاست ممکنه جواب نده) ولی اگر چاره ای جز این نداشتی این کار رو هم بکن:40:
دوستان اگر پیشنهادی دارند این عزیز رو راهنمایی کنند

milad_gta
29-11-2011, 18:42
دقیقا این بلا رو سر من هم دارن میارن ! سرویس رو درجا قطع کردن ولی هنوز خط رو از رانژه در نیاوردن ... !!

--

زنگ بزنم بگم دوباره وصلش کنید :31: ( به همین خیال )

hitman111
29-11-2011, 20:05
روزانه: ساعت 10:05 AM

Eco 512

شبانه: ساعت 1:34 AM

توصیه به کسانی که می خوان از شاتل سرویس بگیرند:

اگر مثل خیلی از دوستان هر شب در حال دانلود پرحجم هستید(با توجه به نظرات کاربران در این تاپیک) شاتل زیاد مناسب نیست چون سرعتتون محدود میشه و تا یه مدتی سرعت دانلود میاد پایین.

اگر مثل بنده 2-3 روز در هفته دانلود شبانه پرحجم دارید و بیشتر وبگردی میکنید شاتل کاملا مناسبه و سرعت دانلودتون هم پایین نمیاد.(البته این بستگی به منطقه مخابراتی هم داره؛برخی مناطق سرعتشون اصلا خوب نیست.)

جدیدا هم سرعت دانلود روزانه من خیلی بالا رفته که جای بسی خوشحالیست. D:

majidnemesis
29-11-2011, 22:05
خدمت دوستان گل سلام.

نمیدونم شما ها چرا منتظر معجزه هستین!!!
مطمئن باشید هیچ اتفاقی نمیافته.
تنها ترین راه ممکن اینه که واقعا از این شرکت بیایین بیرون.شرکت شوتل اونقدر مشتری داره که به فکر درصدی از جامعه دانلودی نیست.و با سیاست هویج و چماق گول میزنه.

یه یا علی بگین و بیایین بیرون.

منم بعد از 2 سال 5ماهی میشه اومدم بیرون.الان داتک دارم راضیم.شبی 1300-1400 مگ دانلود.

سلام دوستان...

من 2 ساله که سرویس شاتل دارم ، هم ART داشتم و در حال حاضر هم ECO دارم...

خوشبختانه نه از لحاظ قیمت و نه از لحاظ سرعت هیچ مشکلی نداشتم و در مقایسه با سرویس های سایر ISP هایی مثل پارس آنلاین و داتک که دوستای دیگم دارن ، خیلی خیلی بهتره...

در مورد پشتیبانی فنی 24 ساعته اش هم که خداییش تو ایران همچین سیستمی ندیدم که با ادب و احترام مشکلات رو پیگیری کنن...

هرچقدر پول بدی همون قدر آش می خوری... نمیشه انتظار داشت با سرویس ECO به اندازه سرویس ART دانلود داشته باشی...

این کاملاً منتقیه :))))

majidnemesis
29-11-2011, 22:13
Help ME Plz

آقا حتماً شاتل بگیر...

هم پشتیبانیش خیلی خوبه هم برای هر نوع استفاده ای که بخوای داشته باشی ، چه دانلود و چه وبگردی سرویسهای مختلف با قیمتهای متنوع داره...

من چند ساله که مشترکم و به هر کسی معرفی کردم کاملاً راضی بوده...

سوالی بود در خدمتم :)

Babak
29-11-2011, 22:26
سلام دوستان...

من 2 ساله که سرویس شاتل دارم ، هم ART داشتم و در حال حاضر هم ECO دارم...

خوشبختانه نه از لحاظ قیمت و نه از لحاظ سرعت هیچ مشکلی نداشتم و در مقایسه با سرویس های سایر ISP هایی مثل پارس آنلاین و داتک که دوستای دیگم دارن ، خیلی خیلی بهتره...

در مورد پشتیبانی فنی 24 ساعته اش هم که خداییش تو ایران همچین سیستمی ندیدم که با ادب و احترام مشکلات رو پیگیری کنن...

هرچقدر پول بدی همون قدر آش می خوری... نمیشه انتظار داشت با سرویس ECO به اندازه سرویس ART دانلود داشته باشی...

این کاملاً منتقیه :))))

آقا حتماً شاتل بگیر...

هم پشتیبانیش خیلی خوبه هم برای هر نوع استفاده ای که بخوای داشته باشی ، چه دانلود و چه وبگردی سرویسهای مختلف با قیمتهای متنوع داره...

من چند ساله که مشترکم و به هر کسی معرفی کردم کاملاً راضی بوده...

سوالی بود در خدمتم :)

سلام
شما از دانلود شبانه هم استفاده میکنید؟ اینکه هر شب مثلا یکی دو تا فیلم دانلود کنید ؟

majidnemesis
29-11-2011, 22:27
همه دارند فسخ میکنند.
به این موضوع فکر کن ...

ما که هیچ مشکلی نداریم... :) بستگی داره به چه شکلی از سرویست استفاده کنی... من که اکو دارم و سرعتم خیلی بهتر از اون چیزیه که توی قراردادم نوشته... حالا توی 2 - 3 ساعت شب اگه یه کم سرعت کم میشه بخاطر اسفاده بضی از دوستانه که فکر می کنن با 15 هزار تومن اگه شبی 10 گیگ دانلود نکنن نمی صرفه !!!! ما که هر کسیو می بینیم میگه سرویس شاتل حرف نداره و کاملاً راضیه... می دونم چی بگم... به نظرم یه کم بایم منصف باشیم :)

amirarsalaan
29-11-2011, 22:29
دوباره سرعت من به شدت کاهش یافته به طوریکه speedtest.net اصلن بالا نمیاد
بازهم جواب های همیشگی که مشکل از نمیدونم کوفت مخابرات و pocket چی چی یو این حرفا.
بدبختانه کاری هم نمیشه کرد
آقا من دیروز و دیشب خیلی تو نت بودم و دانلود هم زیاد کردم ممکنه که وقتی مصرفمون میره بالا اینا اینجوری میکنن؟؟؟ البته من اکو هستم.
میدونید چرا اینو میگم چون یادمه چند مرتبه بعد از استفاده ی زیاد فرداش اینجوری میشد :41:

jax2
29-11-2011, 22:33
یعنی کی این عکشو گذاشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

اخه این عکس مال ایتالیاست نه ایراااااااااااااان :31:

دوستان من که دانلود شبانم زیاده هنوز محدود نشدم

majidnemesis
29-11-2011, 22:38
سلام
شما از دانلود شبانه هم استفاده میکنید؟ اینکه هر شب مثلا یکی دو تا فیلم دانلود کنید ؟

بله ، البته با سرویس ART1 که خونه برادرم هست دانلود می کنم... با سرویس ECO خودم بعضی شبها... اکثراً مشکل خاصی ندارم...

شما شبی یکی 2 تا فیلم دانلود می کنی !؟!؟!! :)) با چه سرویسی ART8 !?!?!?!?

davood-d
29-11-2011, 22:54
چهار سال شاتل دارم. متاسفانه:41:

درست در مواردي از ديگر سرويس ها بهتره اما...
دروغ ميگه در حد المپيك
ماهي دو شب اون هم از ساعت 3 سرويس ميشه حالت عادي
بله روز هيچ مشكلي نيست و جديدا روي 2 مگ بسته تا ملت ترافيك بخرن! اين براي وب گردي عالي اما براي كسي و كساني كه تنها دل خوشيشون ديدن چند سريال و فيلم هست سرعت بالاي دانلود روزانه به چه درد ميخوره؟
تمام مشكل ما با شاتل قطع اينترنت از ساعت 12:56 شب تا 8 صبح روز بعد.
چند بار ديگه هم گفتم شاتل نصف ماه سرويس ميده و پول يك ماه ميگيره.

hitman111
29-11-2011, 23:16
دوستان طرح جدید برا کارمندای شاتل هرکی بیاد اینجا پست بزنه تعریف کنه و زیر بارون بگه عجب افتاب سوزانی شامل اضافه حقوق میشه کامندای شاتل هم دارن سرازیر میشن اینجا :8:

از طرف یکی از کارمندان شاتل::5:
کسانی که ناراحتن هر چه سریعتر از این شرکت برن،سرعت ما هم بهتر میشه.:11:

Sub007
30-11-2011, 00:04
اینم عکسای چتی که امشب توسط دوستم و در حضور خودم با یکی از پشتیبانهای شاتل انجام شد.

البته این نکته رو اضافه کنم که خودم تا زمانی که شاتل داشتم ازش راضی بودم چون هنوز نه محدودیتی اعمال شده بود و نه این بازی بستن روی ۲ مگ رو داشت و من شب و روز با سرعت ۶۰-۷۰ دانلود میکردم که گاهی تا ۹۰ هم میرسید و حتی پارسال روز تاسوعا و عاشورا به ۲۰۰ هم رسید.
پشتیبانی تلفنی رو هم یکبار بیشتر بهش برنخوردم که اونم به دلیل قطعی زیاد بود که بهم گفتم چون مودمت(لینک سیس) با تجهیزات ما همخوانی نداره اینطوریه که جالبه فرداش یکی دیگه از دوستان زنگ زد و یکی از مودمهایی که پشتیبان گفته بود همخوانی داره رو به عنوان مودمش(تیپی لینک) نام برد که اینبار گفتن این مدل هم همخوانی نداره(هماهنگی فوق العاده در خط دفاع:31:)
البته این مورد رو موقعی که روز تولدم باهام تماس گرفتن و ازم خواستن به بخشهای مختلف نمره بدم بهشون گفتم.یعنی نمره پایین به بخش پشتیبانی تلفنی دادم که دلیلش رو پرسید منم گفتم چی شده(هر چند احتمالا گفتنش هم مثل نگفتنش بوده:31:)

اما این چند وقت با دوستانم که شاتل داشتن در ارتباط بودم متاسفانه ازش شاکی بودن.البته ناگفته نمونه که هنوز هم تعدادیشون خیلی راضی بودن.

eefe
30-11-2011, 00:44
گند زدن رفتنا.........
چرا همیشه تو محرم اینجوری میشه؟این سومین سالیه که تو محرم این مشکل پیش میاد.
امام حسین،مرامتو شکر داداش:31:

Babak
30-11-2011, 01:27
دوستان من که دانلود شبانم زیاده هنوز محدود نشدم

الان چقدر دانلود میکنین ؟ سرویستون چیه ؟ من دنبال حداکثر دانلود هستم بدون محدودیت.

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

بله ، البته با سرویس ART1 که خونه برادرم هست دانلود می کنم... با سرویس ECO خودم بعضی شبها... اکثراً مشکل خاصی ندارم...

شما شبی یکی 2 تا فیلم دانلود می کنی !؟!؟!! :)) با چه سرویسی ART8 !?!?!?!?

شما فیلم رو فقط با کیفیت دی وی دی میبینی ؟ فیلم فشرده هم میشه. مشکلی هست مگه من سرویس پر سرعت داشته باشم و انتظار دانلود شبانه رایگان با همون سرعت ؟ طبق قول شاتل ؟

بنابر سیاست‌های تشویقی شرکت شاتل، ترافیک مصرف شده کاربران سرویس‌های اقتصادی ECO بین ساعت ۱ تا ۸ بامداد در تمامی روزهای هفته (به شرط تمام نشدن سقف ترافیک مجاز مصرفی و تا هنگامی که امکانات و بسترهای مخابراتی مورد نیاز در اختیار این شرکت قرار می‌‌گیرد)، رایگان خواهد بود

jax2
30-11-2011, 01:28
من اکو 128 3گگ دارم 1ماهه
دانلودم تو روز با سرعت 250 با بالا هست
و سب ها هم با 70 80 دان می کنم
هرشب 1.5 گگ به بالا میگیرم

black_19_night
30-11-2011, 01:29
شخصا برای شاتل متاسفم.
می دونم توانایی ارایه یک سرویس خوب را داره ولی به درآمدهای زودگذر بهای بیشتری میده.

SA.JJ.AD
30-11-2011, 01:39
دوستان باید اول شاتل سرویسمو از مرکز مخابرات جمع کنه بعد برم یه خدمات دهنده ی دیگه درخواست سرویس بدم ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
راستی زنگ زدم گفتم چیز خاصی لازمه بیارم برا فسخ ؟! گفت نه هیچی لازم نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ایشالا طولش ندین ما هم تا چند روز دیگه از شر شاتل خلاص میشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
نتیجه ی تست از سایت speed test : سایت به علت سرعت -3 کیلوبایت باز نمیشود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

soroosh_cz
30-11-2011, 01:46
یادش بخیر عرفاتی جوووووون. چقدر برامون خالی بست و سرکارمون گذاشت. حال میکنم باینکه اسمش مرد هست ولی عکسش پشتیبانی خانومه.

این تاکتیک جدید شاتله که سیاهی لشکر فرستاده تو انجمن و به طرز ضایعی دارن طرفداری شاتل رو میکنن؟؟؟
ما اگر میگیم شاتل بده، مدرک داریم و تجربه کردیم بدیش رو.
منم 8 ماه شاتل رو ترکوندم با دانلود ولی بام راه نیومد و آخرشم 45تومن حقم رو خورد. ولی الان دیگه راحتم.
جوادی جان هم که مفقودالاثر شدن متاسفانه.... :19: کجایـــــــــــــــــــــ ـــــــــی جانم به قربانت؟

urcu
30-11-2011, 02:19
جالبه هر کی میاد تو این تاپیک از شاتل تعریف میکنه 5 تا پست بیشتر نداره اون 5تا را هم توی همین تاپیک تعریف کرده!:31::27: بعد اونوقت 6ساله کاربره ولی ....

nitro
30-11-2011, 02:58
بازم تعریف از شاتل از کسی که 4 تا پست زده تا حالا (در حال حاظر) !:19:
بعد آقایون مدیر میگن به کسی انگ نزنیم :41:
من اسم نمی برم :31:
اما ببینید توی 3 تا پست، از شرکت به طرز خیلی جالبی حمایت و از پشتیبانیش میگه که با ادب و متانت جواب میدن :21:
بله منم در نهایت ادب و متتانت میتونم بگم لطفا سرویس اخصاصی بگیرید، بی گمان اطلاع دارید که طبق قوانین .... :2:
بعد توی پست دیگه میگه من و فلانی (یعنی اینقدر خوبه که ما همه شاتل میگیریم) :10:
آقایون ناظر ، بی پیش زمینه این موضوع چند بار تکرار شده که حمایت ها از شاتل واسه افرادیه که پست هاشون اندازه تعداد انگشتای دسته :41:
من و یه سری از دوستای دیگه این موضوع برامون سواله :13:
همین !

nitro
30-11-2011, 05:02
دوستانی که فسخ کردن، چند روز طول میکشه از رانژه در بیاد ؟
3 روزه مطلعم فعلا :19:

ma_hasti
30-11-2011, 09:24
بچه ها جمع کنید اعصابم ریخته بهم دیشب اینترنت من قطع بود زنگ زدم پشتیبانی میگه از مخابراته به دوستم زنگیدم میگه من وصلم به پشتیبانی می گم آقا چرا دروغ میگی؟ سریع حرفشو عوض میکنه میگه از خط خودتونه اعصابی شدم گفت گوشی بده به بزرگترت کارش دارم... میگه حرف داری برو به فلان آدرس ایمیل بزن . آره راه جدید واسه پیچوندنه!
اخه بابا من مثل شماها تا حالا شب دانلود نداشتم حداقل دلم نسوزه، من بدون هیچ استفاده ای اینطوری شدم وای خدا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها دیشب کسی همین مشکل را داشته ؟

milad_gta
30-11-2011, 10:02
8 روز تا کنون ، ( البته دقیقش میشه 12 روز ) ، دیگه کم کم داره اعصابم خورد میشه :5:

Sub007
30-11-2011, 10:15
در ادامه پستی دیشب که عکسای چت کردن دوستم با پشتیبان محترم با عکس محترمه گذاشتم باید بگم که بعد از اون چت ناگهان مشکل پکت لاست مخابراتی حل شد و صفحاتی که باز شدنش ۵ دقیقه طول میکشید در عرض چند ثانیه باز شد.:31:
دیشب حتی صفحه چت آنلاین ۵ دقیقه طول کشید که باز بشه.:19:
فکر کنم همه چیز معلوم و مشخصه.چون مشکلی که معلوم نبوده کی حل بشه ناگهان در عرض چند دقیقه حل شد.:31:

reza_meybod
30-11-2011, 10:18
دوستانی که فسخ کردن، چند روز طول میکشه از رانژه در بیاد ؟
3 روزه مطلعم فعلا :19:
1 روز :13:

nimakh
30-11-2011, 10:39
دوستان همونطور که خودتون میدونین کلاً روند شاتل یکی هست و برای همه همینطوره
حرفای پرت پشتیبان آنلاین و آفلاین و تلفنی رو که همه شنیدیم و همه مثل هم. همیشه کتمان همه چیز
درست شدن خود به خود اوضاع بعد از کم آوردن پشتیبان ( البته در موارد محدود )
اوضاع سرعت که همه خوب میدونیم به علاوه بستن پورتها و چیز های دیگه
استثنا هم نداره برای همه همینطوره
و جدیداً هم تعریف و تمجیدهای زیاد از این شرکت توسط کاربران با پستهای 3 تا 5 عدد
این تاپیک و مخصوصاً حرفهای پشتیبانی رو میخونم یاد اعصاب خوردیهای خودم باهاشون میوفتم ولی نفس راحتی میکشم که دیگه درگیرشون نیستم.
شاتل خوب یا بد دیگه برای من مهم نیست ولی دلم فقط برای دوستانی میسوزه هنوز گیر شاتل هستن.
هر کس بسته به نیازی که داره و مصرفی که داره و هزینه ای که میخواد بده باید دنبال اشتراک اینترنت ( و هر چیز دیگه ) بگرده که فکر نمیکنم در هیچ موردی شاتل خوب باشه
حواستون هم به تبلیغاتی که توی تاپیک میشه باشه نگاه کنید هر حرفی رو چه کسی داره میزنه و قبلاً چیا گفته !!!

arming900
30-11-2011, 11:19
و بعد از 16 روز از درخواست

آزادی نزدیک است:31:

Babak
30-11-2011, 11:35
اما ببینید توی 3 تا پست، از شرکت به طرز خیلی جالبی حمایت و از پشتیبانیش میگه که با ادب و متانت جواب میدن :21:
بله منم در نهایت ادب و متتانت میتونم بگم لطفا سرویس اخصاصی بگیرید، بی گمان اطلاع دارید که طبق قوانین

............

آقایون ناظر ، بی پیش زمینه این موضوع چند بار تکرار شده که حمایت ها از شاتل واسه افرادیه که پست هاشون اندازه تعداد انگشتای دسته :41:
من و یه سری از دوستای دیگه این موضوع برامون سواله :13:
همین !

سلام
خیلی عالیه. شما هم با ادب و احترام جواب بدید.
در قوانین انجمن گفته نشده که تاپیک ها متعلق به یک عده هستن و بقیه ( هر کس که باشن) حق اظهار نظر ندارن. ما هم که به خودمون شک نداریم درباره سرویس های مشکل دار. پس نگرانی هم نیست . خیی راحت اشکالات سرویس اینجا به بقیه اطلاع داده میشه. کسی هم دلش میخواد بیاد طرف داری کنه. ملت کور نیستن و شعور هم دارن ( مگه اینکه شک داشته باشید شما) خودشون میخونن, انتخاب میکنن و تصمیم میگیرن که از شاتل ( یا هر سرویس دهنده دیگه ای) سرویس بگیرن یا نه.

این ارائه نظر نبود. این چارچوب فعالیت تاپیک های پی سی ورده.

xxx.ghazal.xxx
30-11-2011, 11:51
هم پشتیبانیش خیلی خوب

شما خودتونو می گید یا همکاراتونو !!!!

mehdi_vsgh
30-11-2011, 11:55
شاتل دیروز بهم اس ام اس زد که اگه تا 24 ساعت دیگه پول رو پرداخت نکنی سرویست جمع اوری میشه
الان 24 ساعت گذشته و هنوز هیچ کاری نکردن
حتی زنگ هم نزدن که التماس کنن سرویس و شارژ کنم...... :دی
ما که از شر شاتل خلاص شدیم یک ماهیه.....به شما ها یی که مشکل افت سرعت دارین(به خصوص جکسون عزیز) توصیه میکنم هرطور شده از این شرکت بیاین بیرون پولتون را الکی حروم این شرکت نکنید
اونایی هم که مشکلی با شاتل ندارن و کیفیتشون خوبه بهتره که تو شاتل بمونن امیدوارم کاری که با من مشترک 3 سالش کرد با شما دوستان نکنه!!!

arming900
30-11-2011, 12:03
دوستان یه سوال,چجوری بفهمیم خط از رانژه شرکت خارج شده؟ خودشون که نمیگن

خاموش شدن چراغ status هست؟

urcu
30-11-2011, 12:29
دوستان یه سوال,چجوری بفهمیم خط از رانژه شرکت خارج شده؟ خودشون که نمیگن

خاموش شدن چراغ status هست؟
چراغ لینک خاموش یا چشمک زن میشه و دیگه ثابت نیست...

---------------------------------------------------------------

اینو من میگم هی پاکش میکنن گفتم از موقعت استفاده کنم تا اسپم به شمار نیاد وقتی پست تکی میدم
حضور کارمندان شاتل در تاپیک چقدر پرنگ شده با تعداد پستهای انگشت شمار اونم همش توی همین تاپیک:27::31:

jackson2010
30-11-2011, 12:55
شاتل دیروز بهم اس ام اس زد که اگه تا 24 ساعت دیگه پول رو پرداخت نکنی سرویست جمع اوری میشه
الان 24 ساعت گذشته و هنوز هیچ کاری نکردن
حتی زنگ هم نزدن که التماس کنن سرویس و شارژ کنم...... :دی
ما که از شر شاتل خلاص شدیم یک ماهیه.....به شما ها یی که مشکل افت سرعت دارین(به خصوص جکسون عزیز) توصیه میکنم هرطور شده از این شرکت بیاین بیرون پولتون را الکی حروم این شرکت نکنید
اونایی هم که مشکلی با شاتل ندارن و کیفیتشون خوبه بهتره که تو شاتل بمونن امیدوارم کاری که با من مشترک 3 سالش کرد با شما دوستان نکنه!!!

سلام داداش
من موندم تا ببینم نتیجه شکایت چی میشه که 1 درصد اگر امیدی هست شاتل رو سر جاش بنشونیم ولی کلا چون اینقدر مشغله دارم که حوصله درگیری با شاتل و مخابرات رو برای تخلیه خط ندارم . اینقدر با شاتل درگیر شدم که به این زودیها من رو ول نکنه پس من هم میگم بچرخ تا بچرخیم:31:
خارج از جواب شما(امیدوارم ناظر باز نگه درگیر شدی و توهین کردی!)

ma_hasti
30-11-2011, 13:10
بچه ها پست من کو صبح براتون نوشتم ....
من امروز صبح طی صحبتی که با پشتیبان داشتم بهم گفت تو این لینک برید پیشنهاد و انتقادات رو بنویسید بهش گفتم چه خوش خیالی پیشنهاد که هیچی ولی واستون انتقادات فراوون ، گفتم حالا گیریم که نوشتم چی میشه ی وسیله جدید واسه پیچوندن دوباره ؟ ؟؟؟
دوستان کسی تا حالا واسه این لینک پیام فرستاده ؟ چی چی هست ؟ :5:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر فرستادید چه خبره ؟ چی میشه ؟ بمنم بگید ؟

MAHDI_SOS
30-11-2011, 13:38
آقا من دو روز دیگر از دست شاتل راحت می شوم اما هنوز شرکت جایگزین برایش پیدا نکردم هرجا از دوستان می پرسم می گویند هر شرکت کم فروشی یا محدودیت دارد
یکی هست به من یک شرکت معرفی کند
کمک کمک کمک کمک کمک کمک کمک کنید

Amin_0913
30-11-2011, 14:10
دوستان سرعت شما هم کم شده؟
صفحه باز کردن خیلی طول میکشه

ali_l67
30-11-2011, 14:37
فکر کنم باز پرت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو کم کردن من هم از صبح با گوگل مشکل دارم !

saeed258s
30-11-2011, 14:48
دروود
از امروز صبح این دشواری را در میان بیشتر سرویس دهندگان دیدم!!
شا*شتل،پیشگامان،پارس آفلاین،داتک،مبین نت،صبانت..

ma_hasti
30-11-2011, 15:15
ای بابا انگار همه جا مشکل پیداکرده چرا کسی نمیاد بگه امروز سرویس سالم بوده یا نه ؟؟
منم دلم به سرعت روزانه شاتل خوش بود که خوب بود که اونم کم شد...... دیگه طرفداری روزانه ام نمی کنم واقعا که با شاتل قهرم :41:

mehdisatss
30-11-2011, 15:41
بخاطر شلوغ پلوغی اخیر باز اینترنت رو کند کردن
شاتل خیلی زرنگ شده آخر دوره که نزدیک میشه سرعت شبانه خوب میشه!!!

nitro
30-11-2011, 16:11
دستشون درد نکنه پست منم پاک کردین

جکسون جان: این تقدیم به شما
اگه دوباره پاکش نکنن

mahyarSAMSUNG
30-11-2011, 16:42
از شر شاتل خلاص شدم و صبا گرفتم ... اینم اینترنت به اصطلاح 128 صبانت ... :

mha_mha
30-11-2011, 19:03
از شر شاتل خلاص شدم و صبا گرفتم ... اینم اینترنت به اصطلاح 128 صبانت ... :

مبارکه!
شب ها هم همینطوره یا اینکه سرعت پایین میاد؟
محدودیتی که مثل شاتل نداره؟
میزان قطعیش چقدره؟ آخه 2 3 هفته پیش رفته بودم کافی نت محلمون که از صبا داشت 10 دقیقه یه بار قطع می شد!

jackson2010
30-11-2011, 20:32
سلام
اینم یه پینگ از لوس آنجلس:31: ساعت 20:30

mahyarSAMSUNG
30-11-2011, 20:49
مبارکه!
شب ها هم همینطوره یا اینکه سرعت پایین میاد؟
محدودیتی که مثل شاتل نداره؟
میزان قطعیش چقدره؟ آخه 2 3 هفته پیش رفته بودم کافی نت محلمون که از صبا داشت 10 دقیقه یه بار قطع می شد!

باورت میشه هنوز چند ساعت بیشتر نشده که وصله باید تست کنم ... فقط به بدی که داره برای شبانه و روزانه کردنش باید یوزر و پس رو عوض کنی ... سرعت دانلودم 100 تا 130 کیلوبایت هستش ... تایم دانلود 1گیگ رو میزنه 2ساعت 30 دقیقه ... خیلی خوبه ... 2هفته بی اینترنت موندم ولی ارزشش رو داشت تا از دست اون سرعت 16 کیلوبایتی مضخرف شاتل راحت شم ...

B_E_H_N_A_M
30-11-2011, 23:08
این 2 3 روز هست که شاتل روزانه هم افتضاح شده، زنگ زدم پشتیبانی میگه آره چند دقیقه دیگه درست میشه(اره جونه........)
معلوم بود هرکی زنگ میزنه این چند روز این بابا میگه چند دقیقه دیگه درست میشه سرعت اینترنت
:grrr:

mehdi_vsgh
30-11-2011, 23:23
باورت میشه هنوز چند ساعت بیشتر نشده که وصله باید تست کنم ... فقط به بدی که داره برای شبانه و روزانه کردنش باید یوزر و پس رو عوض کنی ... سرعت دانلودم 100 تا 130 کیلوبایت هستش ... تایم دانلود 1گیگ رو میزنه 2ساعت 30 دقیقه ... خیلی خوبه ... 2هفته بی اینترنت موندم ولی ارزشش رو داشت تا از دست اون سرعت 16 کیلوبایتی مضخرف شاتل راحت شم ...
من فکر کنم صبانت سرویس شبانش رو روی 512 میبنده برای همه....

skyzare
01-12-2011, 00:14
با سلام

من میخواستم بدونم ISP خوب داخل شیراز چیه ؟

AVAVA
01-12-2011, 00:16
سلام یادش بخیر تایپک شاتل :31:
منم دیگه تا چند روز دیگه فسخ میکنم و به ازادی میرسم با پشتیبانی شاتل که صحبت کردم گفت که نامه رو بهتون میدیم که سریع کارتون راه بیفته :10: دیگه دارم به روزهای ازادی میرسم :11:

urcu
01-12-2011, 00:19
با سلام

من میخواستم بدونم ISP خوب داخل شیراز چیه ؟

سلام
هر جا بجز شاتل...:2:

تو تاپیک شیراز که لینگش را گذاشتم مرکز مخابراتی یا سه رقم شماره خطت را بگو تا دوستان راهنمایی کنن!

skyzare
01-12-2011, 00:20
با سلام ..

با تشکر از پاسخ شما ...

بدبختانه شاتل هم هست !!!! :41: :41: :41:

اره خودم هم متوجه شدم اصلا بدرد نمیخوره ! :41:

ELDORAMO
01-12-2011, 02:25
هرکی حاظره این سرعت رو بیخیال شه بره شاتل دستشو ببره بالا!

یه سوال!
چرا من امشب دارم با این سرعت عجیب دانلود می کنم؟؟ این سرعت ثابت هست بین 600-700 کیلوبایت در ثانیه ! هنوز می خواستم استارت کنم دیدم تموم شد! در حالی که بقیه فایل ها رو با این سرعت نمی گیره
علتش چیه؟ شاتل هم اینطوریه؟

jackson2010
01-12-2011, 03:13
جکسون جان: این تقدیم به شما

سلام داداش دریافت شد. همون دیشب . مرسی زحمت کشیدی
اینم وضعیت بنده امشب. یعنی به قول شاتل افت سرعته دیگه خودتون میدونید معنیش چیه:31:
با همین هم دانلود میکنم چون یه مو از خرس کندنم غنیمته:27:

mhv_kntu
01-12-2011, 03:41
آقایون کسی شب 1 به بعد می تونه راحت وارد این سایت بشه :

عجیبه من می تونم ازش پینگ بگیرم ولی نمیتونم واردش بشم !!!!!!!!!!!
خیلی سایت های دیگه مثل wikipedia هم اینجوری شده 1 به بعد Problem loading Page میده !
بدجوری رو اعصابه .

نمیشه کاریش کرد ؟!

SA.JJ.AD
01-12-2011, 04:19
سرعت دانلود در ساعات رایگان - شاتل طبق معمول:2::

سرعت دانلود در همون لحطه - ایرانسل:20:

دیدم اوضاع اینطوریه برا تست رفتم سیم کارت ایرانس انداختم وصل کردم گوشیو به pc سرعتو ببینید ! لااقل ادعا نداره !! و حتی گوشیو تا لب پنجره بردم سرعت تا 35 هم رسید :8: خاک بر سر شاتل که adsl ش حتی از اینترنت سیم کارته یه اپراتور کمتره و به معنای واقعی اشغال و عذاب اوره !!:13::2:
.
لااقل دانلود های نصفه نیممونو امشب اینجوری تموم کردیم و خیلی هم راضیم لینک این 2 تا عکس رو به پشتیبان های محترم هم ارسال کردم :27:تا بلکه کمی خجالت بکشن و به بالا دستی هاشون بگن ملت رو اینقد اذیت نکنن :20:

ma_hasti
01-12-2011, 09:21
منم می خوام سرعتتون چه خوبه ؟

mahyarSAMSUNG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آقا شما استفاده کن بخصوص در شب ها اگر مثل شاتل بعد از چند ماه حالتو نگرفت ماهم میاییم پیش شما
فقط اگر سرعتت خوب بود جای ما هم استفاده کن گوارای وجودت

BursT
01-12-2011, 17:29
خیلی راحت ؟ اینو از کجا یافتید شما ؟ یه شرکت بیاد شکایت کنه در نهایت برسی میشه که حق داره یا نه. اینجوری نیست که هر کاسبی بیاد اعتراض کنه تاپیکش رو ببندیم. با این وصف کل انجمن سخت افزار و همین تالار رو باید تعطیل میکردیم.
شکایت یه شرکت مثل شکایت یک فرد میمونه. حق داشته باشه به حقش رسیدگی میشه. حقم نداشته باشه هیچ.
بازم والسلام.
برای شرکتی مثل شاتل خیلی راحت ممکنه.
می تونه بحث یه تاپیکو با تعدادی از پشتیبان هاش به انحراف بکشونه و بعدم مدیریت میاد تاپیکو می بنده تا رسیدگی بشه....اونم که N روز طول می کشه!این اتفاق دقیقا برای تاپیک پیگیری 20:30 (یا تاپیک مشابهش)افتاد!

حالا فرض کنیم مدیریت هم به شکایتون رسیدگی نکنه...با قدرتی که شرکتی مثل شاتل داره راحت با یه شکایت فروم فیلتر میشه تا N روز بعد که مدیریت پیگیری کنه...

متاسفانه عمل به این شعار ها حالا حالا ها توی کشور ما ممکن نیست.دلیلشم که مشخصه:41:

در مورد بی انصافی کاربر ها نسبت به شاتل هم که واقعا تابلوئه!
چند نمونشو میزارم.قصدم زیر سوال بردن کسی نیست:

یک نکته رو شما کلا در نظر نمی گیری .

مثلا فرض کن شما یک ماشین داغون بخر 100 میلیون تومن هر روز تنها کاری که باهاش می کنی این هست که بری تا سر کوچتون برگردی ! یکی دیگه همین ماشین رو میخره ولی باهاش سفر طولانی می کنه الان اولی شکایت نمی کنه و دومی حرصش خفن در میاد !
الان شما احتمالا جز گروه اول هستی . برای همین هم هست که خیلی از کاربرایی که از شاتل تو این تاپیک تعریف می کنن معمولا پست هاشون کم هست و تازه کار میزنن .

حالا نمی دونم منظور من رو فهمیدیدن یا نه . دیگه از این ساده تر نمیشه توضیح داد.
از نظر کیفیت خدمات شاتل بهترینه(شاید توی ماه گذشته پارس آنلاین بهترش بوده و شاتل دوم شده ولی ماه های قبل شاتل بهترین بوده!)
شما اگه می خوای بفهمی پکت لاست زیاد چیه صبانتو امتحان کن:31:

urcu
01-12-2011, 18:17
حقیقت تلخه دوست عزیز....
من خودم 4 5 سال از شاتل سرویس داشتم که میگم

ELDORAMO
01-12-2011, 18:55
کسی نمیدونه چرا سرعت من بعضی وقتا برای بعضی فایل ها از 600 میگذره؟

javadlf
01-12-2011, 19:04
کسی نمیدونه چرا سرعت من بعضی وقتا برای بعضی فایل ها از 600 میگذره؟

اگه منظورت برای چند لحظه اونم توی IDM هست اون دقیق نیست. IDM میاد میزان دانلود رو توی یک زمان کوتاه تقسیم بر همون زمان میکنه و سرعت رو میده ولی بعضی مواقع احتمالا یک delay پیش میاد که باعث میشه سرعت رو برای یک لحظه زیاد نشون بده. اگه ویندوز 7 داری از gadget که اسمش network meter یا یک نرمافزار تعیین سرعت استفاده کن ببین بازم همینطوره یا نه؟

mena_niki
01-12-2011, 20:14
سلام
من یه چند وقتی پارس بودم وقتی که رفتم خونه یکی از دوستام که شاتل داشت از سرعتش بدم نیومد خلاصه با یه ثبت نام آنلاین و کارت طلایی دیگه.... شدیم،خیلی برام جالبه واقعا حرفهای متفاوتی توی این فروم دیدم حالا تو رو به خدا یکی به من بگه که واقعا واقعیت چیه؟؟؟؟ به خدا من طاقتشو دارم:5:

BursT
01-12-2011, 20:41
حقیقت تلخه دوست عزیز....
من خودم 4 5 سال از شاتل سرویس داشتم که میگم
عزیز من شما شاتل داشتی،قبول.بقیه ی ISP هارو امتحان کردی؟:31:
پکت لاست شاتل نسبت به بقیه ی ISP ها خیلی کمتره
میگی نه....یه سر به بقیه ی تاپیک ها بزن تا به کلماتی مثل حجم دزدی آشنا و... برخورد کنی

سلام
من یه چند وقتی پارس بودم وقتی که رفتم خونه یکی از دوستام که شاتل داشت از سرعتش بدم نیومد خلاصه با یه ثبت نام آنلاین و کارت طلایی دیگه.... شدیم،خیلی برام جالبه واقعا حرفهای متفاوتی توی این فروم دیدم حالا تو رو به خدا یکی به من بگه که واقعا واقعیت چیه؟؟؟؟ به خدا من طاقتشو دارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارت طلایی که سفره اش جمع شده!
ولی اگه به فکر دانلود شبانه نباشی بهترین ISP هست.دانلود شبانه هم هفته ای 2-3 گیگ بگیری مسئله ای نداره(روزی 600 مگو یکی امتحان کرده بود محدود نشده بود)

hosseinf722
01-12-2011, 20:42
سلام
من یه چند وقتی پارس بودم وقتی که رفتم خونه یکی از دوستام که شاتل داشت از سرعتش بدم نیومد خلاصه با یه ثبت نام آنلاین و کارت طلایی دیگه.... شدیم،خیلی برام جالبه واقعا حرفهای متفاوتی توی این فروم دیدم حالا تو رو به خدا یکی به من بگه که واقعا واقعیت چیه؟؟؟؟ به خدا من طاقتشو دارم:5:

سلام واقعیت همونیه که 99 درصد بچه ها تو این تاپیک گفتن(به جز یک ردصد پشتیبان ها) شما خودت یه ذره دانلود کن ،بذار یه هفته بگذره می بینی که محدود میشی

smagoli
01-12-2011, 22:50
سلام واقعیت همونیه که 99 درصد بچه ها تو این تاپیک گفتن(به جز یک ردصد پشتیبان ها) شما خودت یه ذره دانلود کن ،بذار یه هفته بگذره می بینی که محدود میشی

من شاتل دارم 512

از نظر قطعی کاملا راضیم، واقعا خیلی کم قطعی داره

ار نظر پینگ هم خوبه مشکلی ندارم، به راحتی با لیتسی حدود 60 کانتر بازی میکنم و با پینگ زیر 100 توی گارنا وارکرفت بازی میکنم

سرعت دانلود توی روز حدود 250 میچرخه ولی توی شب خیلی افت پیدا میکنه ، حدود 60 ولی بازم خویه، میشه شبی حدود 700 میشه دانلود کرد

دوستان من یه سوال راجع به سرویس های بیس دارم که 1 به 10 است
کسی از این سرویس ها استفاده میکنه؟؟
سرعتش چطوریه ؟؟ پینگش چطوره؟؟
به نظرتون اگر 2mb از این سرویس بگیرم بهتره یا اینکه همین 512 خودم رو داشته باشم؟؟؟

epsi1on
01-12-2011, 23:27
دوستان من یه سوال راجع به سرویس های بیس دارم که 1 به 10 است
کسی از این سرویس ها استفاده میکنه؟؟
سرعتش چطوریه ؟؟ پینگش چطوره؟؟
به نظرتون اگر 2mb از این سرویس بگیرم بهتره یا اینکه همین 512 خودم رو داشته باشم؟؟؟
سلام دوست من.
اصلا دومگش رو برداشتند از سرویسهایی که ارایه میدادن و فکر میکنم چون سیستمهای محدود کننده ی دستیشون به حد کافی پیشرفته نبود (البته احتمال میدم)
کیفیتش هم قابل پیش بینی هست که به هیچ وجه اون چیزی که طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات باید باشه، نیست. (به هیچ وجه)
با توجه به کمفروشی این شرکت محترم در سرویسهای Base (یا همون CRA سابق) به نظرم بهتره همین 512 فعلی روداشته باشید...

urcu
02-12-2011, 00:04
سلام
تاريخ عضويت: 01-12-2011
جمع گفتگوها: 1
:13:
واقعیت همینه که کاربران قدیمی میگن!:31:

عزیز من شما شاتل داشتی،قبول.بقیه ی ISP هارو امتحان کردی؟:31:
پکت لاست شاتل نسبت به بقیه ی ISP ها خیلی کمتره
میگی نه....یه سر به بقیه ی تاپیک ها بزن تا به کلماتی مثل حجم دزدی آشنا و... برخورد کنی

کارت طلایی که سفره اش جمع شده!
ولی اگه به فکر دانلود شبانه نباشی بهترین ISP هست.دانلود شبانه هم هفته ای 2-3 گیگ بگیری مسئله ای نداره(روزی 600 مگو یکی امتحان کرده بود محدود نشده بود)
اره عزیز دل من الان از مخابرات دارم و مشکلی نداره و راضی هستم.
شبانه هم بسیار مشاهده شده که دوستان تو همین تاپیک اعلام کردن که اصلا دانلود نمیکنن و محدود میشن!
بیشترین نفری که توی این تاپیک پست زده من بودم و همش هم تعریفش را میکردم اون زمانی که واقعا خوب بود ولی الان:2:

jackson2010
02-12-2011, 03:41
سلام
بعد از اینهمه جدال با شاتل فعلا امشب هم یه آب باریکه ای برامون گذاشته:31: احتمالا امشب خوابش رفته فردا وارد عمل میشه خیر ندیده:27:

آپلودش دو برابر دانلودشه حالا من باید امشب به جای دانلود آپلود کنم یعنی:18::2:

mahyarSAMSUNG
02-12-2011, 05:08
آقا جکسون حالا چه اسراری روی این شاتل داری بابا عوضشون کن بره خیال خودتون راحت کن .... دیگه این اعداد و ارقام رو هم نمیبینی ....

electronic0nt
02-12-2011, 08:54
128

عصر تلکام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Iceboy_LOVE
02-12-2011, 09:44
دوستان من رفتم داخل تنظیمات مودم این چیزا رو پیدا کردم.. کسی اطلاع داره بیشتر راهنمایی کنه و توضیح بده اینا چی هستن

Up steam : 50 kbps
Down Steam 2043 kbps

Noise margine Up steam : 1db / Down steam : 31db
Attenuation : Up steam :2 db / Down steam : 10db

arashsard
02-12-2011, 10:21
آقا جکسون حالا چه اسراری روی این شاتل داری بابا عوضشون کن بره خیال خودتون راحت کن .... دیگه این اعداد و ارقام رو هم نمیبینی ....

عوضش کن شرو بکن.دیگه پول توو حلقه این خیر ندیده ها نریز.خداییش هر شرکتی بری بهتر از این خراب شدس.ماها که میبینی هممون شاتل بودیم.خیلی از بچهایی که اینجان اولین شرکتی که تجربه کردن شاتل بوده.حالا میفهمم بدترین شرکتی هم که بودم شاتل بوده.یادم میاد روزی که از دایال اپ اومدم شاتل چقد کیف میکردم. میگفتم وای چه خوبه.چقد سرعتم رفته بالا.این حسو دقیقا روزی که از شاتل هم خلاص شدم و رفتم مخابرات داشتم. گفتم وای چقد سرعتم بهتر شد.

hosseinf722
02-12-2011, 12:15
128

عصر تلکام

عصر تلکام مثل شاتل محدودیت داره؟

Pedram_mrn
02-12-2011, 13:40
دیشب سرعت من از 2 تا 5 متغیر بود :2:
واقعا چرا حداقل همون 16 کیلوبایت خودمونو بدن بشه یه یه قسمت سریالمونو دان کنیم
من تو قمم قبلا صبانت داشتم اون از اینم بدتر بود
اگه شرکتی هست بهم معرفی کنید من 24 ام تموم میشه دوره م جدیدا دیگه داره غیر قابل تحمل میشه:2:

jackson2010
02-12-2011, 14:04

عوضش کن شرو بکن......

سلام داداش ها
تا مهریه ش رو نبخشه که طلاقش نمیدم این شاتل رو:31: حالا حالا ها باید منت کشی کنه:27: جنگ جنگ تا پیروزی:21:

urcu
02-12-2011, 17:49
دوستان من رفتم داخل تنظیمات مودم این چیزا رو پیدا کردم.. کسی اطلاع داره بیشتر راهنمایی کنه و توضیح بده اینا چی هستن

Up steam : 50 kbps
Down Steam 2043 kbps
Noise margine Up steam : 1db / Down steam : 31
Attenuation : Up steam :2 db/ Down steam : 10db

داون استریم سرعت دانلودی هست که برات بستن بر حسب کیلو بیت
آپ استریم هم سرعت آپلود
مطمئنی
اپ استریم 50 هست؟ یا 500 هست؟ اگه 50 هست که زنگ بزن پیگیری کن خطت نویز داره.
SNR margin هم نسبت سیگنال به نویز هست که برای آپلود شما خیلی پایین هست که نشان دهنده نویز زیاد خطتون هست
Line Attenuation هم میزان تضعیف خط هست که هر چی کمتر باشه بهتره
این برای خط من هست:
SNR margin Upstream : 32 db
Line Attenuation Upstream : 17 db
SNR margin Downstream : 33 db
Line Attenuation Downstream : 23 db

smagoli
02-12-2011, 18:50
سلام دوست من.
اصلا دومگش رو برداشتند از سرویسهایی که ارایه میدادن و فکر میکنم چون سیستمهای محدود کننده ی دستیشون به حد کافی پیشرفته نبود (البته احتمال میدم)
کیفیتش هم قابل پیش بینی هست که به هیچ وجه اون چیزی که طبق مصوبه سازمان تنظیم مقررات باید باشه، نیست. (به هیچ وجه)
با توجه به کمفروشی این شرکت محترم در سرویسهای Base (یا همون CRA سابق) به نظرم بهتره همین 512 فعلی روداشته باشید...

ممنون از شما

دوستان دیگه نظری در مورد طرح های base ندارم؟؟
ایا 2 مگابایتی که 1 به 10 است خوبه؟؟؟ یا 512 معمولی؟؟؟

jackson2010
02-12-2011, 19:05
ممنون از شما

سلام داداش
ما چی بگیم وقتی خود مسولین شاتل میگن نگیر
تو همین جنگ و جدالم با شاتل ازشون پرسیدم بغیر از اکو این سرویسهای CRA شما هم که میگن افتضاحه و شاید 1 ماه اگر 24 ساعتش رو هم دانلود کنی 10 گیگ نشه؟:2:
جوابش این بود: 1 گیگم نمیتونی دانلود کنی :18:(البته یکم اغراق آمیزه ولی احتمالا توی همین مایه ها باشه:21:)
امتحانش کاملا پولیه و اصلا مجانی نیست .حالا خودانی:31:

ELDORAMO
02-12-2011, 20:38
اگه منظورت برای چند لحظه اونم توی IDM هست اون دقیق نیست. IDM میاد میزان دانلود رو توی یک زمان کوتاه تقسیم بر همون زمان میکنه و سرعت رو میده ولی بعضی مواقع احتمالا یک delay پیش میاد که باعث میشه سرعت رو برای یک لحظه زیاد نشون بده. اگه ویندوز 7 داری از gadget که اسمش network meter یا یک نرمافزار تعیین سرعت استفاده کن ببین بازم همینطوره یا نه؟

نه سرعت کاملا واقعیه تمامی گجت ها هم همینو نشون میدن جدای از اون حجم دانلود رو هم نگاه کردم فایل رو با سرعت وحشتناکی دانلود کرد!! چند بار دیگه هم رخ داده کاملا مطمئن هستم برای سایر دوستانم تو این شرکت این مسئله رخ داده واسه فایل های خاصی در زمان های خاصی سرعت از 700 بالا میره

arming900
02-12-2011, 20:39
3روزه دارم پیگیری میکنم که کی خط از رانژه خارج میشه همش میگن درخواست شما ارسال شده و برای تسریع انجام کار با بخش مربوطه هماهنگ شده

حتی بازم گفتم همش همینو میگید باز همین حرفو زد!

انگار قبلا مدیرشون گفته چی بگید و قبلا توی سیستم هست و اینا فقط کپی پیست میکنن

خلاصه که هرکی تونسته از این شرکت کاملا خارج بشه باید بهش گفت دمت گرم,کندن از اینها کار حضرت فیله... شاتل اینجوری فقط نه؟!:13:

nitro
02-12-2011, 20:47
3روزه دارم پیگیری میکنم که کی خط از رانژه خارج میشه همش میگن درخواست شما ارسال شده و برای تسریع انجام کار با بخش مربوطه هماهنگ شده

حتی بازم گفتم همش همینو میگید باز همین حرفو زد!

انگار قبلا مدیرشون گفته چی بگید و قبلا توی سیستم هست و اینا فقط کپی پیست میکنن

خلاصه که هرکی تونسته از این شرکت کاملا خارج بشه باید بهش گفت دمت گرم,کندن از اینها کار حضرت فیله... شاتل اینجوری فقط نه؟!:13:

فکر کنم خیلی طول میکشه
واسه منم 5 روز شده تا حالا در صورتی که روزی که رفتم درخواست جمع کردنشو بدم گفت پس فردا میره مخابرات ، مخابرات هم زیاد طول نمکشه :41:

arming900
02-12-2011, 20:53
فکر کنم خیلی طول میکشه
واسه منم 5 روز شده تا حالا در صورتی که روزی که رفتم درخواست جمع کردنشو بدم گفت پس فردا میره مخابرات ، مخابرات هم زیاد طول نمکشه :41:

5روز:18: 18 روزه! :2: جوری شده که من از طریق شرکت جدید متوجه شدم هنوز رانژه شاتل هست! شایدم اون موقع که شما درخواست دادی خوب موقعی بوده...الان روابط خوبی با کاربرا نداره:31:

hitman1
02-12-2011, 21:59
زنده باااااااااااااد شاتل..............

از طرف یکی از کارمندان شاتل :18:

Iceboy_LOVE
02-12-2011, 22:07
داون استریم سرعت دانلودی هست که برات بستن بر حسب کیلو بیت
آپ استریم هم سرعت آپلود
مطمئنی
اپ استریم 50 هست؟ یا 500 هست؟ اگه 50 هست که زنگ بزن پیگیری کن خطت نویز داره.
SNR margin هم نسبت سیگنال به نویز هست که برای آپلود شما خیلی پایین هست که نشان دهنده نویز زیاد خطتون هست
Line Attenuation هم میزان تضعیف خط هست که هر چی کمتر باشه بهتره
این برای خط من هست:
SNR margin Upstream : 32 db
Line Attenuation Upstream : 17 db
SNR margin Downstream : 33 db
Line Attenuation Downstream : 23 db

ببخشید اشتباه تایپی شد.. من دوباره رفتم نگاه کردم کاکو
Up steam :508 kbs

amir_rahmani
02-12-2011, 22:14
18 روزه؟!
برو حضوری پیش مسئولاش دارن می پیچونند

mha_mha
02-12-2011, 22:20
ممنون از شما

به نظر من اصلا نگیر چون من 512 گرفته بودم، افتضاح به معنای واقعی بود و سرعت دانلودم حدودا 2 کیلوبایت برثانیه بود!
شکایتم کرده بودم به سازمان تنظیم مقررات و هنوز که 1 ماه و نیم میگذره هنوز نوبت رسیدگی بهش نشده!
اگه نظر من رو بخوای نامحدود فقط مخابرات. البته مخابرات شهر ما دیگه نامحدود نمی ده حالا باید ببینید مخابرات طرف شما چطوره.

nitro
02-12-2011, 22:25
5روز:18: 18 روزه! :2: جوری شده که من از طریق شرکت جدید متوجه شدم هنوز رانژه شاتل هست! شایدم اون موقع که شما درخواست دادی خوب موقعی بوده...الان روابط خوبی با کاربرا نداره:31:

چه خبره؟ :18:
18 روز بشه که من میمیرم :31:

شما برو حضوری توی مخابرات ببین نامتو فرستادن یا نه
اگه نفرستادن بودن میتونی بری شکایت کنی

satansilent
02-12-2011, 23:53
با تلفن که نمیشه نه؟ تهران حضوری کجا باید برم برای فسخ؟ آدرس رو میشه یکی لطف کنه!

milad_gta
03-12-2011, 00:03
فکر کنم آدرس اینه : نرسیده به پل صدر ، خ شریعتی ، بقیش رو یادم نیست ... اضافه میکنم .

rhra
03-12-2011, 01:24
فکر کنم آدرس اینه : نرسیده به پل صدر ، خ شریعتی ، بقیش رو یادم نیست ... اضافه میکنم .

خیابان شریعتی، پایین‌تر از پل صدر، بن بست الهیه، شماره ۲، ساختمان شاتل

jackson2010
03-12-2011, 01:58
امشب. دانلود 3 کیلوبایت:2:.

nimakh
03-12-2011, 08:27
سلام به همه دوستان چند مورد از دزدی های شاتل رو که بقیه ISP ها ندارن می خوام بگم
1- شما اگر حجم اضافه بخرید در صورت باقی موندن تا پایان دوره اعتبار دارد یعنی به دوره بعد منتقل نمیشه ولی بعضی شرکتهای دیگه به باقیمانده ترافیک خریداری شده به دوره بعدتون منتقل میشه
2- اگر شما سرویستون رو سر وقت تمدید نکنید و مثلاً 10 روز بعد تمدید کنید تاریخ شروع دوره شما از همون تاریخ قبلی خواهد بود و 10 روز از جیبتون رفته ولی بقیه شرکتها از تاریخ تمدید جدید دوره شما شروع میشه

این موارد رو هم به بقیه کارهای این شرکت اضافه کنید

ma_hasti
03-12-2011, 08:55
خاک برسرم شد چه سواری به شاتل می دیم ها :41:
من مشکل و دری بری و درد و غصه خودم و نوشتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خود زودتر می گفتی اینم بهش اضافه می کردم :13:
بچه ها هر کی اینجا رفت واسه نوشتن از طرف من این را هم اضافه کنه بفهمن دور از جون ما خر نیستیم

arming900
03-12-2011, 14:31
قضیه جالب شد:27:

زنگ زدم شاتل میگن نامه رو فرستادیم با این شماره,با مخابرات تماس بگبرید برای پیگیری,الان هرچی شماره برای مخابرات بود رو گرفتم میگن نامه نیومده!

دوباره زنگ زدم شاتل طرف دیگه منو شناخت:31: گفت نامه رو امروز فرستادیم,گفتم من حدود 20 روز پیش درخواست رو فرستادم تازه امروز رفته؟ گفت فقط شما که نیستی انصراف دادی:31: یعنی همه ناراضین:21: گفتم مخابرات که میگه نامه نیومده,گفت من چرا باید به شما دورغ بگم:27: میخواستم بگم پس مخابرات دروغ میگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ه,گفتم بگم دیگه کلا میفرستن بلک لیست:27:

گفت اگر تا فردا جمع نشد دوباره زنگ بزن:19:

urcu
03-12-2011, 14:35
قضیه جالب شد:27:

زنگ زدم شاتل میگن نامه رو فرستادیم با این شماره,با مخابرات تماس بگبرید برای پیگیری,الان هرچی شماره برای مخابرات بود رو گرفتم میگن نامه نیومده!

دوباره زنگ زدم شاتل طرف دیگه منو شناخت:31: گفت نامه رو امروز فرستادیم,گفتم من حدود 20 روز پیش درخواست رو فرستادم تازه امروز رفته؟ گفت فقط شما که نیستی انصراف دادی:31: یعنی همه ناراضین:21: گفتم مخابرات که میگه نامه نیومده,گفت من چرا باید به شما دورغ بگم:27: میخواستم بگم پس مخابرات دروغ میگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ه,گفتم بگم دیگه کلا میفرستن بلک لیست:27:

گفت اگر تا فردا جمع نشد دوباره زنگ بزن:19:
دو حالت داره یا خودشون از عمد لفتش دادن که شما پشیمون بشی یا انقدر مشترها انصراف دادن که سرویس شدن
ولی هر چقدر هم انصراف زیاد باشه که اینقدر طول نمیکشه...

arming900
03-12-2011, 14:39
دو حالت داره یا خودشون از عمد لفتش دادن که شما پشیمون بشی یا انقدر مشترها انصراف دادن که سرویس شدن
ولی هر چقدر هم انصراف زیاد باشه که اینقدر طول نمیکشه...

حالت اولی که معلومه واقعیت داره,ولی اون که رفته دیگه هیچوقت نمیاد:21:

جالبه مخابرات به من میگه شرکت خودش رو راحت کرده,شرکت نماینده داره اون باید بیاد پیگیری کنه نه شما! مخابراتم دیگه از شاتل ناراضیه:31:

جنگ جنگ تا پیروزی:21: انقدر زنگ میزنم خسته بشن:5:

jackson2010
03-12-2011, 14:55
حالت اولی که معلومه واقعیت داره,ولی اون که رفته دیگه هیچوقت بر نمیگرده:21:
جالبه مخابرات به من میگه شرکت خودش رو راحت کرده,شرکت نماینده داره اون باید بیاد پیگیری کنه نه شما! مخابراتم دیگه از شاتل ناراضیه:31:
جنگ جنگ تا پیروزی:21: انقدر زنگ میزنم خسته بشن:5:
سلام داداش
ایشالا که از شرش راحت بشی. شرکت جایگزین چیزی انتخاب کردی؟ هر وقت سرویس جدیدت راه افتاد ما رو هم خبر کن ببینیم وضعیتش چجوریاست. مخصوصا شبانش. خودت دیگه میدونی باید چیکار کنی فقط ولکنشون نباش که میپیچوننت
البته تو این شاتل خیر ندیده کارمند خوبم پیدا میشه (البته اون بنده خدا ها هم هیچ کارن ) ولی کارت رو میتونند زودتر انجام بدن

nitro
03-12-2011, 18:04
جکسون تو خودت چرا بی خیال نمیشی؟
مینالی از شرکت بازم عضوشی؟
بکش بیرون دادا

M.E.D
03-12-2011, 18:37
بچه ها خبر خوش یک راهی بلخره پیدا کردم که خودم تستش کردم و جواب داد و محدودیتم ور داشته شد بچه ها چون نمیخوام خوده شاتلی ها بفهمن و جلوش رو بگیرن هر کی میخواد این ترفند رو یاد بگیره بهم پیام خصوصی کنه فقط دعا میکنم همینجوری که برای من جواب داد برای شما هم جواب بده

jackson2010
03-12-2011, 18:47
جکسون تو خودت چرا بی خیال نمیشی؟
مینالی از شرکت بازم عضوشی؟
بکش بیرون دادا
داداش قبلا هم گفتم: به دلایل زیر:
اولش منتظرم جواب شکایتنامم بیاد ببینیم چی میشه
دوم اینکه به این راحتی ها خطم رو آزاد نمیکنند چون پدرشون رو آوردم
سوم اینکه من نمینالم فقط اعتراض میکنم به حقی که ضایع شده
(همیشه تعداد کسایی که علیه ظلم مبارزه میکنند بدون هیچ پشتیبانی خیلی کم بوده)
چهارم: چون میدونم حق با منه
پنجم: فعلا سرم خیلی شلوغه و برای درگیری با شاتل (شایدم فیزیکی) وقت کافی ندارم
ششم: مجبورشون میکنم خودشون از من بخوان که فسخ کنم:18:
هفتم: فعلا دانلود رایگان رو قطع میکنم و از ترافیک باقی مونده استفاده میکنم تا موقش
هشتم:صبر ایوب ندارم 1 ماه بی اینترنت بمونم
نهم:به کل انداختن با شاتل عادت کردم(شوخی بود)
دهم: الان وقت مناسبی برای تعویض شرکت برای من نیست چو هم تعطیلات زیاده و هم خودم با این اینترنت داغون بالاخره کارم رو راه میندازم
به نظرم دلایلم کافی باشه:5:

mhv_kntu
03-12-2011, 19:11
دوستان لطفا سایت زیر رو امتحان کنید ببینید درست کار می کنه یا نه.

من هر کار می کنم باز نمیشه ! سایت بازی هست و فیلتر نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون.

urcu
03-12-2011, 19:20
داداش قبلا هم گفتم: به دلایل زیر:
اولش منتظرم جواب شکایتنامم بیاد ببینیم چی میشه
دوم اینکه به این راحتی ها خطم رو آزاد نمیکنند چون پدرشون رو آوردم
سوم اینکه من نمینالم فقط اعتراض میکنم به حقی که ضایع شده
(همیشه تعداد کسایی که علیه ظلم مبارزه میکنند بدون هیچ پشتیبانی خیلی کم بوده)
چهارم: چون میدونم حق با منه
پنجم: فعلا سرم خیلی شلوغه و برای درگیری با شاتل (شایدم فیزیکی) وقت کافی ندارم
ششم: مجبورشون میکنم خودشون از من بخوان که فسخ کنم:18:
هفتم: فعلا دانلود رایگان رو قطع میکنم و از ترافیک باقی مونده استفاده میکنم تا موقش
هشتم:صبر ایوب ندارم 1 ماه بی اینترنت بمونم
نهم:به کل انداختن با شاتل عادت کردم(شوخی بود)
دهم: الان وقت مناسبی برای تعویض شرکت برای من نیست چو هم تعطیلات زیاده و هم خودم با این اینترنت داغون بالاخره کارم رو راه میندازم
به نظرم دلایلم کافی باشه:5:
منم انقدر پدرشون را اوردم تا اخر خودشون ازم خواستن که فسخ کنم منم نکردم تا خودشون قطع رانژه کردن برام:31::27: وقتی هم قطع رانژه کردن رفتم شکایت کردم ازشون:21:

نه باز نمیشه/اسیاتک
پینگش هم که بگیری تایم اوت میده سایتش فعلا به فنا رفته
81.196.50.44

jackson2010
03-12-2011, 19:26

نه با شاتل نمیشه..!!!!!!!!!!!!!

BursT
03-12-2011, 20:02
تاريخ عضويت: 01-12-2011
جمع گفتگوها: 1
:13:
واقعیت همینه که کاربران قدیمی میگن!:31:

اره عزیز دل من الان از مخابرات دارم و مشکلی نداره و راضی هستم.
شبانه هم بسیار مشاهده شده که دوستان تو همین تاپیک اعلام کردن که اصلا دانلود نمیکنن و محدود میشن!
بیشترین نفری که توی این تاپیک پست زده من بودم و همش هم تعریفش را میکردم اون زمانی که واقعا خوب بود ولی الان:2:
شما یه نفرو اسم ببر که دانلود شبانه نداشته باشه و محدود شده باشه:31:
همه ی دوستانی که محدود می شن به نظر خودشون دانلود زیادی نداشتن و نه اینکه اصلا دانلود نداشتن

milad_gta
03-12-2011, 20:17
شما یه نفرو اسم ببر که دانلود شبانه نداشته باشه و محدود شده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل اینجاست که باید دانلود کرد و محدود نشد !

urcu
03-12-2011, 21:31
همه ی دوستانی که محدود می شن به نظر خودشون دانلود زیادی نداشتن و نه اینکه اصلا دانلود نداشتن

نه خیر اگه شما مرتب این تاپیک را دانبال میکردید میدید که یه تعداد افراد گفته بودن ما اصلا شبها دانلود نمیکردیم و محدود میشدیم! و در عوض بعضیها هم بودن شبی تا خر خره دانلود میکردن و محدود نمیشدن
اگه هم واقعا مشتاقی یا علی چندین صفحه اخر تاپیک را بخون...

arming900
03-12-2011, 22:40
و یه چیز دیگه که یادم رفت بگم

من سرویسم آرت 1 بود

سرعت نهایتا 35 بود که اکثرا 20 دانلود بود

تا اینجا مشکلی نیست اما:

چه نامحدودی! بعد از 6-7 گیگ دانلود محدود به 3 کیلوبایت چه روز چه شب که هیچ فرقی برای این سرویس نداره

بازم هست :13:

گهگاهی هیچ سایتی باز نمیشد جز سایت های داخلی یعنی میشد اینترانت:2: نمیدونم تجربه ش رو داشتین یا نه ولی حقیقتی بیش نیست که میگم

افت سرعت که داشتم با سر زدن به این تاپیک متوجه میشدم که کلی هست,پشتیبانی هم یک متن رو برامون پیست میکرد گه پکت لاست...همکاران درحال پیگیری...یا میندازن گردن مخابرات

الانم که درگیر با شرکت برای خارج کردن رانژه این شرکت...

بعد نمیدونم پشتیبانی چجوری روش میشه بیاد اینجا تعریف این شرکت رو بکنه و مشتری جمع کنه(سوء تفاهم نباشه با دوستانی که از این شرکت سرویس دارن و راضی هستن و اونو تعریف میکنن)

mea2002
03-12-2011, 22:43

دوست عزیز شاتل با این محدود سازی میخواهد این قانون الکی را القا کنه که دانلود شبانه حرام است چه 100 مگابایت چه 4 گیگا بایت واین واقعاً روش رذیلانه ای است،در حالی که میشه مثل بقیه شرکتها سرعت شبانه را شناور گذاشت(یعنی دیگه پایین تر از 30 کیلوبایت در ثانیه نیاد) اما شاتل میاد سرعت را میزاره در حد 800 بایت در ثانیه واین اوج خباثت است!و آن هم مدت حداقل 6 روز باید این سرعت فوق العاده بالای ،800 بایت در ثانیه را تجربه کنی.تا هم اعتراض کنی شاتل میگه اشتراک 1 به 10 و نمی دانم خط اختصاصی بخر واینا!:19:

hosseinf722
03-12-2011, 23:09

mha_mha
03-12-2011, 23:11

نه به صورت عادي باز ميشه نه با چيز ميز!
انگار سايته مشكل داره.

jackson2010
04-12-2011, 00:22
دوست عزیز شاتل با این محدود سازی میخواهد این قانون الکی را القا کنه که دانلود شبانه حرام است چه 100 مگابایت چه 4 گیگا بایت واین واقعاً روش رذیلانه ای است،در حالی که میشه مثل بقیه شرکتها سرعت شبانه را شناور گذاشت(یعنی دیگه پایین تر از 30 کیلوبایت در ثانیه نیاد) اما شاتل میاد سرعت را میزاره در حد 800 بایت در ثانیه واین اوج خباثت است!و آن هم مدت حداقل 6 روز باید این سرعت فوق العاده بالای ،800 بایت در ثانیه را تجربه کنی.تا هم اعتراض کنی شاتل میگه اشتراک 1 به 10 و نمی دانم خط اختصاصی بخر واینا!:19:
100% درسته
کسایی که کاربر حرفه ای شاتل هستند دقیقا زمانی که همه دارند دانلود میکنند متوجه میشند و تفاوت کاربران زیاد با محدودیت عمدی رو خوب متوجه میشند
شبهایی که تعداد دانلودرها زیاد میشه یه نوسان غیر قابل پیشبینی روی سرعت دانلود شما اعمال میشه و مثلا شب قبل اگر با 50kb دانلود میکردی الان حداکثر 40kb و حد اقل 20kb به صورت عددی بین این دو و گاهی بالاتر رو میبینید
ولی امان از وقتی که خودشون خط شما رو دستکاری میکنند. زمین و زمان رو به هم بدوزی غیر ممکنه سرعتت نوسان داشته باشه یعنی با عدد ثابت 3کیلوبایت و کمتر دانلود میکنی و انگار کل ایران رو با شما شیر کردند:2:

BursT
04-12-2011, 00:41
نه خیر اگه شما مرتب این تاپیک را دانبال میکردید میدید که یه تعداد افراد گفته بودن ما اصلا شبها دانلود نمیکردیم و محدود میشدیم! و در عوض بعضیها هم بودن شبی تا خر خره دانلود میکردن و محدود نمیشدن
اگه هم واقعا مشتاقی یا علی چندین صفحه اخر تاپیک را بخون...
اول از همه اینکه هر کس هر چی بگه برای شما معتبره؟؟؟
حرفی که با مدرک زده می شه قابل استناده:46:
دوم اینکه فکر می کنم 15 صفحه آخر رو خوندم و ندیدم کسی بگه اصلا دانلود نداشتم(با یه عکس از ترافیک شبانه دریافتی 20 روز آخرش)

و یه چیز دیگه که یادم رفت بگم

من سرویسم آرت 1 بود

سرعت نهایتا 35 بود که اکثرا 20 دانلود بود

تا اینجا مشکلی نیست اما:

چه نامحدودی! بعد از 6-7 گیگ دانلود محدود به 3 کیلوبایت چه روز چه شب که هیچ فرقی برای این سرویس نداره

بازم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گهگاهی هیچ سایتی باز نمیشد جز سایت های داخلی یعنی میشد اینترانت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمیدونم تجربه ش رو داشتین یا نه ولی حقیقتی بیش نیست که میگمبابا....
چرا نامردی می کنین خدایی؟
محدودیت آرت 1 18 گیگ در ماهه
هم خودم داشتم هم چند نفر دیگه توی این تاپیک گفتن...
6-7 گیگ؟نکنین اینکارا رو زشته:whistle:
downrate هم روی 512 بسته می شه که تا 64 تا میره.احتمالا سرور هایی که ازشون دانلود می کنی به درد نخور بودن:13:
کلا سرویس های ART عالین...
به دوستان دانلودر توصیه می کنم تجربه کنن تا بفهمند چی میگم

دوست عزیز شاتل با این محدود سازی میخواهد این قانون الکی را القا کنه که دانلود شبانه حرام است چه 100 مگابایت چه 4 گیگا بایت واین واقعاً روش رذیلانه ای است،در حالی که میشه مثل بقیه شرکتها سرعت شبانه را شناور گذاشت(یعنی دیگه پایین تر از 30 کیلوبایت در ثانیه نیاد) اما شاتل میاد سرعت را میزاره در حد 800 بایت در ثانیه واین اوج خباثت است!و آن هم مدت حداقل 6 روز باید این سرعت فوق العاده بالای ،800 بایت در ثانیه را تجربه کنی.تا هم اعتراض کنی شاتل میگه اشتراک 1 به 10 و نمی دانم خط اختصاصی بخر واینا![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیز من کسانی که دانلودر هستن حق بقیه ی افرادی که دانلود زیادی ندارن و فقط می خوان در ساعات شبانه از اینترنت استفاده کنن رو می خورن
این محدودیتی که شاتل اعمال کرده هم در پی اعتراض کاربرانی مثله منه که از Stable نبودن اینترنت شبانه به دلیل ترافیک بالا شکایت داشتن

حالا هر کس 2 تا راه داره:
1)خودشو با این قانون جدید شاتل تطابق بده و دانلودشو کم کنه
2)ISPشو عوض کنه

راه شکایتم به نتیجه ای نمیرسه.دلیلش هم مشخصه.شاتل به دروغ میگه که محدود نکرده و فقط با افرادی با مصرف بالا به اشتراکتون گذاشته.فکر کنم بعد از شکایت هم سرعت دانلود روزانتون رو روی همون 16(در صورتیکه 128 داشته باشین)قرار میده تا مثلا تنبیهتون کنه:31:

mehdi_np
04-12-2011, 01:00
دوم اینکه فکر می کنم 15 صفحه آخر رو خوندم و ندیدم کسی بگه اصلا دانلود نداشتم(با یه عکس از ترافیک شبانه دریافتی 20 روز آخرش)
بابا....
downrate هم روی 512 بسته می شه که تا 64 تا میره.احتمالا سرور هایی که ازشون دانلود می کنی به درد نخور بودن:13:

عزیز من کسانی که دانلودر هستن حق بقیه ی افرادی که دانلود زیادی ندارن و فقط می خوان در ساعات شبانه از اینترنت استفاده کنن رو می خورن
این محدودیتی که شاتل اعمال کرده هم در پی اعتراض کاربرانی مثله منه که از Stable نبودن اینترنت شبانه به دلیل ترافیک بالا شکایت داشتن

2)ISPشو عوض کنه

راه شکایتم به نتیجه ای نمیرسه.دلیلش هم مشخصه.شاتل به دروغ میگه که محدود نکرده و فقط با افرادی با مصرف بالا به اشتراکتون گذاشته.فکر کنم بعد از شکایت هم سرعت دانلود روزانتون رو روی همون 16(در صورتیکه 128 داشته باشین)قرار میده تا مثلا تنبیهتون کنه:31:

من داشتم در 24 ساعت شبانه روز سرعتم 25-30 بود ثابت
18 گیگ تمام شد اومد 5 دیگه تکون نخورد! گفتم چرا اینجوریه؟ گفت همینکه هست سرعت بیشتر میخوای؟! گیگ بخر!!:18:

urcu
04-12-2011, 01:09

هر کی هرچی بگه فرق داره تا اینکه کسی بیاد با تعداد پست های انگشت شمار از شاتل تعریف کنه.دی:
مگه من گفتم 15 صفحه اخر توی این تاپیک مثل لوز صفحه میره بعد دقیقا یادم نیست کی بوده.
اون که کاری نداره جعلش حالا چه کم چه زیاد کردنش

jackson2010
04-12-2011, 01:47
محدودیت غیر قانونی شاتل توجیه پذیر نیست:
ببینید سرعت مشخص دانلود برای همه تعیین شده و همونطور که شما نمیتونید با سرویس 2 مگ به اندازه سرویس 5 مگ دانلود کنی
پس اگر اون 10 نفر (اگر واقعا همچین چیزی باشه) دانلود کنند با شما 100٪ سرعت شما 3 کیلوبایت نمیشه
مثال سادش:شما با سرویس خودتون که با 10 نفر دیگه شریک هست با دانلود منیجر دانلود میکنی (احتمالا بقیه هم همینطور)شما اگر چند لینک رو همزمان برای دانلود بگذاری میبینی که سرعت هیچکدوم 3 کیلوبایت نمیشه فقط سرعت همه ی لینکها به صورت تناوبی کم و زیاد میشه حدودا 20 تا 30 درصد کمتر از سرعت اصلی
پس معلوم میشه اگر شیرینگ واقعی و بدون اذیت کردن باشه (دقیقا مثل اکثر isp ها) همه راضی هستند یا ناراضی نیستند.
باید قبول کرد که به هیچ عنوان نمیشه کاربر از سرعتی که شرکت براش تعیین کرده بتونه بیشتر از اون سرعت بگیره
(((اما وقتی بخوان از ما سوءاستفاده کنند چون میدونند جایی نباید جواب پس بدن هر بامبولی درمیارند تا خط بیشتری بفروشند و از ما میدوزدند که مشترک جدیدشون رو ساپورت کنند)))

mea2002
04-12-2011, 08:34
بابا....

2)ISPشو عوض کنه

البته خیلی کم پیش میاد کسی 3 صبح بخواهد وب گردی کند،مگر اینکه در طول روز نخواهد ترافیک واسه وب گردی هدر بدهدو روز بعدش هم تا عصر خواب باشه و کاری نداشته باشه وبعد بیاید شب که رایگانه استفاده کند:27:،چون اصولاً 90% افراد از ساعات رایگان شبانه برای دانلود استفاده می کنند،خوشحالم از اینکه بالاخره یک نفر هم پیدا شد که به شاتل گفته من سرعت پایدار واسه وب گردی شبانه وبامدادی وسحرگاهی می خواهم و چه قدر شاتل به نظرات شما ارزش گذاشته وبقیه را فرستاده داخل لیست سیاه تا وب گردها سرعت پایدار بامدادی و سحرگاهی را تجربه کنند!آفرین بر شاتل حرف گوش کن!:31:

ma_hasti
04-12-2011, 09:11
از من بپرسید :
آره من شبانه دانلود نداشتم ولی الان محدود شدم و سرعتم در روز و شب 5 کیلو بایت بیشتر نمیشه به کی بگم به کجا بگم در حق من نامردی شده ........:19: همون شب اول محدود شدم هر چی زنگ می زنه می پیچوننم و چرت می گن منم جوابشو میدم و اونا هم هی میگن از یه خانم بعیده اینقدر بد حرف بزنه در صورتی که در نهایت ادب باجسارت کامل ضایعشون می کنم
ولی بازم درست نمیشه که نمیشه شما بگید چکار کنم اه آه اه اه شاتل بد :41:

arming900
04-12-2011, 11:35
بابا....

اتفاقا برای بعضی ها همینطوری بوده که با 6-7 گیگ سرعت وامده پایین 10

اون سرعت رو دیگه اغراق کردی:27: 64؟ کیلوبیت منظورته؟! اره اگر اینطور بود که همه نامحدود میگرفتن

اره راست میگی توی 2 سال از سرور های 1ریالی دانلود کردم واسه همین بوده سرعت پایین بوده..اا سرم کلاه رفت چرا انصراف دادم خدایا توبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](189).gif

دانلود پریمیوم از هات فایل و فایل سونیک بسه؟ مدیافایر چطور؟

اره دوستان راست میگه سرویس های نامحدود خیلی خوبه برای دانلود ولی به شرطی که صبر عیوب رو داشته باشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از دوستان منم همین سرویس رو داره و دقیقا سرعتش مثل مال منه,64 رو نمیدونم چجوری شما داری

hitman1
04-12-2011, 11:44

AVAVA
04-12-2011, 13:52
ااهههههههه بچه ها دیروز انصراف دادم امروز خطم ازاد شد سرعتت به این میگن فقط یک روز :31: ازاد شدم :31:

SA.JJ.AD
04-12-2011, 15:06
بنا به دلایلی مجبور شدم این دوره هم تمدید کنم امروز :41::2:مجبور بودم !! وگرنه تا ماه دیگه به خدمت مقدس الافی اعزام میشیم :27:این مدت رو بی اینترنت میموندم و تو شرکت جدید فقط میتونستم چند روز بمونم و دوباره فسخ !! و فایده ای نداره !! و مجبورم این ماه رو هم با این شرکت کذائی بسازم :13:
+
خلاصه همچنان در کنار دوستان محدود میمونیم و با سیاست های پول دوستانه ی شاتل مبارزه میکنیم:31::10:به این امید که بعد از محرم وضعیت به حالت قبل برگرده و به روال گذشته برگرده شاتل !! ما 2 مگ نخواستیم !! همون 512 ببند سرویس رو عوضش شب بزار لااقل خیلی سیاست کثیفی داری با سرعت نصف روز بزار دانلود کنیم :13::2:

urcu
04-12-2011, 15:09
بنا به دلایلی مجبور شدم این دوره هم تمدید کنم امروز :41::2:مجبور بودم !! وگرنه تا ماه دیگه به خدمت مقدس الافی اعزام میشیم :27:این مدت رو بی اینترنت میموندم و تو شرکت جدید فقط میتونستم چند روز بمونم و دوباره فسخ !! و فایده ای نداره !! و مجبورم این ماه رو هم با این شرکت کذائی بسازم :13:
+
خلاصه همچنان در کنار دوستان محدود میمونیم و با شاتل مبارزه میکنیم:31::10:به این امید که بعد از محرم وضعیت به حالت قبل برگرده و به روال گذشته برگرده شاتل !! ما 2 مگ نخواستیم !! همون 512 ببند سرویس رو عوضش شب بزار لااقل خیلی سیاست کثیفی داری بزار با سرعت 30 دانلود کنیم :13::2:
دوست عزیز این قضیعه محدودیت چند روز نیست که شروع شده من و بسیاری از دوستان از اواخر سال قبل درگیرش بودیم که هر کاری کردیم نتونستیم درستشون کنیم تا خودمون رفتیم بیرون یا مجبورمون کردن یا انداختنمون بیرون !

SA.JJ.AD
04-12-2011, 15:12
دوست عزیز این قضیعه محدودیت چند روز نیست که شروع شده من و بسیاری از دوستان از اواخر سال قبل درگیرش بودیم که هر کاری کردیم نتونستیم درستشون کنیم تا خودمون رفتیم بیرون یا مجبورمون کردن یا انداختنمون بیرون !

اخه برا من بعد از هفته ی اول تمدید دوره ی قبل این وضعیت شروع شد !! دقیقا از وقتی که سرعت هارو کردن 2 مگ !! و شب ها هم که تعطیل !!:2:شما دعا کن خدا به ما صبر بده !:2:! شما که خلاص شدی !! ما باید یه ماه دیگه تحمل کنیم !! :2:

nitro
04-12-2011, 16:31
حالا هی پست های منو پاک کنیدا :19:

ma_hasti
04-12-2011, 16:33
بابا دعوا نکنید
بیایید متحد شیم یکاری بکنیم ؟؟؟
بابا قرارداد منه بدبخت با این خراب شده 1ساله اس می دونید یعنی چی؟؟؟/؟؟؟؟:41:
هم بمن کمک می کنید هم بخودتون
فقط یه یاعلی می خواد :10:

emadonline
04-12-2011, 16:40
از من بپرسید :
آره من شبانه دانلود نداشتم ولی الان محدود شدم و سرعتم در روز و شب 5 کیلو بایت بیشتر نمیشه به کی بگم به کجا بگم در حق من نامردی شده ........:19: همون شب اول محدود شدم هر چی زنگ می زنه می پیچوننم و چرت می گن منم جوابشو میدم و اونا هم هی میگن از یه خانم بعیده اینقدر بد حرف بزنه در صورتی که در نهایت ادب باجسارت کامل ضایعشون می کنم
ولی بازم درست نمیشه که نمیشه شما بگید چکار کنم اه آه اه اه شاتل بد :41:

دقیقن همین اتفاق برای من هم افتاده و من شب اول با 400 مگ دانلود محدود شدم. این آخرین ماه من توی شاتل فک کنم باشه و تموم

mhv_kntu
04-12-2011, 18:01
به دوستان دانلودر توصیه می کنم تجربه کنن تا بفهمند چی میگماین رو بدجور اومدی !
کلا سرویس های آرت مذخرفن ! به عنوان کسی که یک سال از این سرویس ها استفاده کرده میگم.
30 تومن میدی واسه 18 گیگ دانلود در ماه !
شب ها سرعتت میره زیر قرارداد
بعد از اتمام محدودیت سرعت دایال آپ میشه.
دان استریم رو576 میبندن ولی اون برای وبگردی هست و تو اکثر مناطق مثل منطقه ما سرعت دانلود توی روز حداکثر 196 کیلوبیت و شب 128 کیلوبیت هست در حالی که دان استریم همیشه رو 576 هست .

2 حالت داره یا شما نوب و کم اطلاعی یا مبلغ شاتل ! در هر صورت چیزی جز بد و بیراه بخاطر اطلاعات اشتباهی که میدی نصیبت نمیشه . فقط مسئله زمان همه چیز رو معلوم میکنه.

پ . ن : قبلا هم گفتم اینجا نمایندگی سر چهارراه شهر های کوچیک نیست که با این اطلاعات اشتباه و روش ها بشه تبلیغ کرد
اکثرا خود کاربرا با یه مدت استفاده بستگی به دانششون به ماهیت این سرویس ها پی میبرن.

epsi1on
04-12-2011, 18:08

سلام دوست من.
بهتون پیشنهاد میکنم که قبل از نظر دادن در این موارد تشریف ببرید و شرایطی که باید سرویس ارایه شده از جانب شرکت محتر شاتل داشته باشه رو نگاهی بیاندازید که هی تشریف نیارید و نظر اشتباه بدید!!!
و اما این قانون FairUserPolicy که شما میفرمایید، اعمال این قانون بعضا برخلاف مصوبه سازمان انجام میشه(سرعت به کمتر از یک دهم میرسه که این دیگه ابدا قابل قبول نیست). حالا من دقیقا منظور شما رو متوجه نمیشم که میفرمایید حق بقیه ضایع میشه!!!!! بیشتر توضیح میدید دوست من؟!

MAHDI_SOS
04-12-2011, 18:39
آقا یک راهنمایی کوچک کنید من امروز خدا را شکر روز آخر شاتلم بود حجم ترافیک را تمام کردم حالا برایم آمده 200 مگ رایگان ترافیک (در ادامه ذکر کرده به هر نفر در دوره اش یکبار تخصیص داده می شود ) داستان این دیگه چیه

jackson2010
04-12-2011, 18:42
آقا یک راهنمایی کوچک کنید من امروز خدا را شکر روز آخر شاتلم بود حجم ترافیک را تمام کردم حالا برایم آمده 200 مگ رایگان ترافیک (در ادامه ذکر کرده به هر نفر در دوره اش یکبار تخصیص داده می شود ) داستان این دیگه چیه
برو استفاده کن چیز خاصی نیست برای اینه که بتونی پولشون رو بدی و تمدید کنی. یعنی رایگانه:31:
شما برو بترکونش 200 مگ که چیزی نیست زود تموم میشه

black_19_night
04-12-2011, 18:49
بیش از 10 روزه سرعت شبانم اومده رو 5
شاتل خراب کرده بدجور خراب کرده:2:

BursT
04-12-2011, 19:24
البته خیلی کم پیش میاد کسی 3 صبح بخواهد وب گردی کند،مگر اینکه در طول روز نخواهد ترافیک واسه وب گردی هدر بدهدو روز بعدش هم تا عصر خواب باشه و کاری نداشته باشه وبعد بیاید شب که رایگانه استفاده کند:27:،چون اصولاً 90% افراد از ساعات رایگان شبانه برای دانلود استفاده می کنند،خوشحالم از اینکه بالاخره یک نفر هم پیدا شد که به شاتل گفته من سرعت پایدار واسه وب گردی شبانه وبامدادی وسحرگاهی می خواهم و چه قدر شاتل به نظرات شما ارزش گذاشته وبقیه را فرستاده داخل لیست سیاه تا وب گردها سرعت پایدار بامدادی و سحرگاهی را تجربه کنند!آفرین بر شاتل حرف گوش کن!:31:
چه جالب!به حق چیزای نشنیده
تا حالا فکر می کردم شبانه ی شاتل از ساعت 1 شروع می شه!:31:
استفاده ی من هم از اینترنت در تابستان برای Raid ها بود که خوب ترین Raid ها بعد از 2-3 شب شروع می شه(به دلیل اختلاف زمانی ایران و اروپا)

از من بپرسید :
آره من شبانه دانلود نداشتم ولی الان محدود شدم و سرعتم در روز و شب 5 کیلو بایت بیشتر نمیشه به کی بگم به کجا بگم در حق من نامردی شده ........[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همون شب اول محدود شدم هر چی زنگ می زنه می پیچوننم و چرت می گن منم جوابشو میدم و اونا هم هی میگن از یه خانم بعیده اینقدر بد حرف بزنه در صورتی که در نهایت ادب باجسارت کامل ضایعشون می کنم
ولی بازم درست نمیشه که نمیشه شما بگید چکار کنم اه آه اه اه شاتل بد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما عکس مصرف رایگان شبانه در این دوره ت رو بزار
QUOTE=arming900;6676422]اتفاقا برای بعضی ها همینطوری بوده که با 6-7 گیگ سرعت وامده پایین 10

اون سرعت رو دیگه اغراق کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 64؟ کیلوبیت منظورته؟! اره اگر اینطور بود که همه نامحدود میگرفتن

اره راست میگی توی 2 سال از سرور های 1ریالی دانلود کردم واسه همین بوده سرعت پایین بوده..اا سرم کلاه رفت چرا انصراف دادم خدایا توبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود پریمیوم از هات فایل و فایل سونیک بسه؟ مدیافایر چطور؟

اره دوستان راست میگه سرویس های نامحدود خیلی خوبه برای دانلود ولی به شرطی که صبر عیوب رو داشته باشین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یکی از دوستان منم همین سرویس رو داره و دقیقا سرعتش مثل مال منه,64 رو نمیدونم چجوری شما داری[/QUOTE]
بابا بیخیال دیگه!
تا کی می خواین هی بگین برای بعضیا اینطوری بوده ....برای بعضیا اونطوری بوده
شما میگی با دانلود 7-8 گیگ محدود شدی؟
بسم الله عکس ترافیک مصرفی سرویس ART1ت رو بزار تا من ضایع شم!
اون سرعت هم برو توی کانفیگ مودمت می بینی که بالای 512 کیلوبیت ست شده.اگه سرعتت به صورت دائمی 30-32 بوده یا خطتت نویز داشته یا یا سرورت مشکل داشته یا اینکه چند نفر دیگه که با هم دیگه share شدین هم در حال دانلود بودن
کلا فرمول سرویس های آرت اینه:
ART1 و َART2
downstream روی(تقریبا ) 512کیلوبیت ست شده.محدودیت دانلودش هم 18 و 26 گیگه
ART3
روی 850
آرت 3 به بالا هم تاحالا نگرفتم

این رو بدجور اومدی !
کلا سرویس های آرت مذخرفن ! به عنوان کسی که یک سال از این سرویس ها استفاده کرده میگم.
30 تومن میدی واسه 18 گیگ دانلود در ماه !
شب ها سرعتت میره زیر قرارداد
بعد از اتمام محدودیت سرعت دایال آپ میشه.
دان استریم رو576 میبندن ولی اون برای وبگردی هست و تو اکثر مناطق مثل مننطقه ما سرعت دانلود توی روز حداکثر 196 کیلوبیت و شب 128 کیلوبیت هست در حالی که دان استریم همیشه رو 576 هست .

2 حالت داره یا شما نوب و کم اطلاعی یا مبلغ شاتل ! در هر صورت چیزی جز بد و بیراه بخاطر اطلاعات اشتباهی که میدی نصیبت نمیشه . فقط مسئله زمان همه چیز رو معلوم میکنه.

پ . ن : قبلا هم گفتم اینجا نمایندگی سر چهارراه شهر های کوچیک نیست که با این اطلاعات اشتباه و روش ها بشه تبلیغ کرد
اکثرا خود کاربرا با یه مدت استفاده بستگی به دانششون به ماهیت این سرویس ها پی میبرن.

آقا جان اگه مزخرفن چرا 1 سال استفاده کردی؟:31:
نسبت به کجا مذخرفن؟
شما سرویس نامحدود بقیه ی ISP هارو(غیر از مخابرات) اصلا ندیدی که به این میگی مذخرف!
سرعت سرویس های نامحدود بقیه ی شرکت ها در بهترین حالت ماکسیمومه!و در حالت نرمال نصف و ... کمتره!
شما باید خدا رو شکر کنی که با اینکه توی یه منطقه ی شلوغ بودی سرعتت بیشتر و در بدترین حالت برابر با قراردادت هست!

بنده مبلغ هیچ جایی نیستم!کاش پشتیبان بودم که جای این تعاریف یه پولی هم از شاتل می گرفتم :31:
شاتل ISP خوبی نیست فقط نسبت به بقیه ی ISP های ایران بهتره(با توجه به قیمت و پشتیبانی و کیفیت اینترنت):31:(اونایی که خودم ازشون داشتم:صبانت،پرنیان نت،پارس آنلاین،پیشگامان)

حالا هم که میبینی تا حالا نشده کوچکترین اشتباهی توی پست هام باشه.
مشکل از جای دیگه اس...ما ایرانیا هیچ وقت نمی تونیم خاکستری ببینیم...یه چیز یا برامون سفیده یا سیاه:41:
در مورد اطلاعات هم اگه هم یادم باشه شما از اون افرادی بودی که میگفتی این طرح حذف اینترنت محدود خیلی خوبه و حتما باید پیاده سازی شه...که با گذر زمان دیدیم اشتباه می کردی پس لطف کن شما به من نگو اطلاعات غلط می دم:11:
به قول خودت زمان همه چیزو روشن می کنه

arashsard
04-12-2011, 20:42

الن که با آسیاتک باز میشه

mhv_kntu
04-12-2011, 21:00
آقا جان اگه مزخرفن چرا 1 سال استفاده کردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نسبت به کجا مذخرفن؟
شما سرویس نامحدود بقیه ی ISP هارو(غیر از مخابرات) اصلا ندیدی که به این میگی مذخرف!
سرعت سرویس های نامحدود بقیه ی شرکت ها در بهترین حالت ماکسیمومه!و در حالت نرمال نصف و ... کمتره!
شما باید خدا رو شکر کنی که با اینکه توی یه منطقه ی شلوغ بودی سرعتت بیشتر و در بدترین حالت برابر با قراردادت هست!

بنده مبلغ هیچ جایی نیستم!کاش پشتیبان بودم که جای این تعاریف یه پولی هم از شاتل می گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شاتل ISP خوبی نیست فقط نسبت به بقیه ی ISP های ایران بهتره(با توجه به قیمت و پشتیبانی و کیفیت اینترنت)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](اونایی که خودم ازشون داشتم:صبانت،پرنیان نت،پارس آنلاین،پیشگامان)

مشکل از جای دیگه اس...ما ایرانیا هیچ وقت نمی تونیم خاکستری ببینیم...یه چیز یا برامون سفیده یا سیاه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد اطلاعات هم اگه هم یادم باشه شما از اون افرادی بودی که میگفتی این طرح حذف اینترنت محدود خیلی خوبه و حتما باید پیاده سازی شه...که با گذر زمان دیدیم اشتباه می کردی پس لطف کن شما به من نگو اطلاعات غلط می دم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به قول خودت زمان همه چیزو روشن می کنه من isp دیگه ای تو منطقمون نیست ! فعلا . قراره پارس بیاد.

آقا جان اگه مزخرفن چرا 1 سال استفاده کردی؟سرویس های اکو سوپرمذخرفن و آرت مذخرف نه به گفته شما عالی. اکو بگیری روی 3 گیگ در ماه باید حساب کنی !

شما سرویس نامحدود بقیه ی ISP هارو(غیر از مخابرات) اصلا ندیدی که به این میگی مذخرف!سرویس آرت نامحدود نیست که من بخوام با سرویس های نامحدود مقایسش کنم. در ضمن من تاپیک های دیگه رو هم برخلاف شما دنبال می کنم تا قبل اینکه CRA بیاد تقریبا همه جا سرویس های نامحدودشون از شاتل سرعت بهتری داشت.

این طرح حذف اینترنت محدود خیلی خوبه و حتما باید پیاده سازی شه...که با گذر زمان دیدیم اشتباه می کردی پس لطف کن شما به من نگو اطلاعات غلط می دم:18:
جان ! اشتباه کردم ؟!
اشتباه بودن یا نبودنش رو شما تعیین می کنی ؟!
من تو همون تاپیک هم گفتم مدت زیادی طول میکشه تا اثر خودش رو بذاره نه 2 یا 3 ماه !
هنوز هم میگم تو بلند مدت بنفع مردم هست + اینکه اصلا طرح کامل اجرا نشد که بخواد اثرش رو بذاره که اشتباه یا درست بودنش معلوم شه . به اسم طرح یه نگاه دیگه بنداز یا برو طرح رو کامل باز بخون. الان بنظرت شاتل این طرح رو اجرا کرده ؟! اسم طرح اضافه کردن سیستم های عجیب CRA نبود که.
هنوز هم میگم اطلاعتت در حد نوب هاست . و با اعتماد بنفس آمار و آدرس غلط میدی.:13:

urcu
04-12-2011, 21:02

2)ISPشو عوض کنه

عزیز من کسانی که دانلود نمیکنن میتونن برن سرویسهای آفیس بگیرن بدون شبانه رایگان و بدون محدودیت که برای همین افراد گذاشته شده!

قشنگ تابلو هست که شما با شاتل یه سر و سری داری اینجور که شما حرف میزنی داری بچه ها را منصرف میکنی که شکایت نکن و میترسونیشون

hitman1
04-12-2011, 21:49
آقا جان اگه مزخرفن چرا 1 سال استفاده کردی؟
نسبت به کجا مذخرفن؟

بنده مبلغ هیچ جایی نیستم!کاش پشتیبان بودم که جای این تعاریف یه پولی هم از شاتل می گرفتم
شاتل ISP خوبی نیست فقط نسبت به بقیه ی ISP های ایران بهتره(با توجه به قیمت و پشتیبانی و کیفیت اینترنت)(اونایی که خودم ازشون داشتم:صبانت،پرنیان نت،پارس آنلاین،پیشگامان)

مشکل از جای دیگه اس...ما ایرانیا هیچ وقت نمی تونیم خاکستری ببینیم...یه چیز یا برامون سفیده یا سیاه
در مورد اطلاعات هم اگه هم یادم باشه شما از اون افرادی بودی که میگفتی این طرح حذف اینترنت محدود خیلی خوبه و حتما باید پیاده سازی شه...که با گذر زمان دیدیم اشتباه می کردی پس لطف کن شما به من نگو اطلاعات غلط می دم
به قول خودت زمان همه چیزو روشن می کنه

ممنون داداش پست زیبایی بود.
کاملا باهات موافقم.
اینجا هر کی یکم تعریف کنه میگن کارمنده شاتلی.:13:

BursT
04-12-2011, 22:32
من isp دیگه ای تو منطقمون نیست ! فعلا . قراره پارس بیاد.
سرویس های اکو سوپرمذخرفن و آرت مذخرف نه به گفته شما عالی. اکو بگیری روی 3 گیگ در ماه باید حساب کنی !
سرویس آرت نامحدود نیست که من بخوام با سرویس های نامحدود مقایسش کنم. در ضمن من تاپیک های دیگه رو هم برخلاف شما دنبال می کنم تا قبل اینکه CRA بیاد تقریبا همه جا سرویس های نامحدودشون از شاتل سرعت بهتری داشت.
:18:
جان ! اشتباه کردم ؟!
من تو همون تاپیک هم گفتم مدت زیادی طول میکشه تا اثر خودش رو بذاره نه 2 یا 3 ماه !
هنوز هم میگم تو بلند مدت بنفع مردم هست + اینکه اصلا طرح کامل اجرا نشد که بخواد اثرش رو بذاره که اشتباه یا درست بودنش معلوم شه . به اسم طرح یه نگاه دیگه بنداز یا برو طرح رو کامل باز بخون. الان بنظرت شاتل این طرح رو اجرا کرده ؟! اسم طرح اضافه کردن سیستم های عجیب CRA نبود که.
هنوز هم میگم اطلاعتت در حد نوب هاست . و با اعتماد بنفس آمار و آدرس غلط میدی.:13:
خب عزیز من...
وقتی تو منطقه شما ISP دیگه ای نیست و مطمئنا ترافیک منطقتون زیاده. رو چه حسابی ISP های دیگه که توی مناطق دیگه هستن و ترافیکشون کمه رو با شاتل خودت مقایسه می کنی؟:31:
من فهمیدم مشکل شما چیه....شما بقیه ی ISP هارو ندیدی برای همین به شاتل میگی مذخرف...حالا بعدا که چند ISP دیگه اومدن توی منطقتون و مشتری بینشون تقسیم شد متوجه می شی که شاتل نسبت به بقیه ی ISP ها چه قدر بهتره

سرویس آرت نامحدود نیست که من بخوام با سرویس های نامحدود مقایسش کنم. در ضمن من تاپیک های دیگه رو هم برخلاف شما دنبال می کنم تا قبل اینکه CRA بیاد تقریبا همه جا سرویس های نامحدودشون از شاتل سرعت بهتری داشت.
شما اگه با سرعت 8 (فرض کردم به جای اشتراک 1به 8 قدیم! 1 به 2 اینترنت به share گذاشته شده و چون سرویس نامحدوده جفتتون 24 ساعته دانلود می کنید)دانلود کنی توی یک ماه میشه 19 گیگ دانلود کرد.حالا شما 18 گیگ رو با پهنای باند 512 بهت می دن.چون محدودیت حجمی داره ملت 24 ساعته نمی تونن دانلود کنند پس سرعتت خوبه و چون سرعتت خوبه برق کمتری برای دانلود مصرف می کنی...
شما همونطور که خودت اعتراف کردی بقیه ی ISP هارو اونطور که باید تجربه نکردی....حالا تجربه می کنی می فهمی ایران چه قدر توی زمینه ی IT پیشرفتس و توش چه خبره:46:

جان ! اشتباه کردم ؟!
هنوز هم میگم اطلاعتت در حد نوب هاست . و با اعتماد بنفس آمار و آدرس غلط میدی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیز من...کدوم طرحی تو ایران کامل اجرا می شه که این یکی اجرا بشه؟
شما 4 تا فرض محال می کنی بعدش هم ازش نتیجه میگیری...به همین دلیله که نتیجه گیری هات اینجوری می شه

عزیز من کسانی که دانلود نمیکنن میتونن برن سرویسهای آفیس بگیرن بدون شبانه رایگان و بدون محدودیت که برای همین افراد گذاشته شده!
ترافیکی که سرویس های ART قدیم در زمان شبانه ایجاد می کردن روی تمام سرویس ها تاثیر میذاشت...
من خودم آفیس داشتمو دارم

قشنگ تابلو هست که شما با شاتل یه سر و سری داری اینجور که شما حرف میزنی داری بچه ها را منصرف میکنی که شکایت نکن و میترسونیشون
ای داد بیداد...دیدی لو رفتیم؟:31:شاتل به من پول داد که جوادی عزیز رو ترور کنم بعد هم بیام سراغ شکایت شما....:31:یه چیزایی آدم می شنوه ها....

آخه عمو جان شکایته که داد میزنه به نتیجه نمیرسه...شما اگه اونروزی که رفتی قرارداد رو امضا کنی خونده بودیش الان مثل من کف پای مدیر شاتلو می بوسیدی که با وجود اون قرارداد ترکمنچای همچین امکاناتی بهت می ده
تنها دلیلی که من این پستا رو میزارم هم راهنمایی افرادی هست که دنبال بهترین ISP می گردن.چون دیدم که بعضی از کاربران با دادن اطلاعات غلط در پست هاتون هدفتون راهنمایی افراد نیست بلکه دشمنی با شاتله...