PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 [141] 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

b2never
04-11-2011, 01:18
خوشبختانه نظر قبلی تایید شده بود
با تشکر از مدیریت انجمن

Davood21
04-11-2011, 01:19
بعد از بیست و اندی شب محدودیت، الان 3 شب هست که از ساعت 3 تا 8 صبح، سرعتم روی 250 - 260 کیلوبایت هست. و شبی دو سه گیگ دانلود می کنم. البته ساعت 1 تا 3 شب، سرعت روی 4 تا 5 کیلوبایت هست.
نمی دونم دوباره چه موقع محدود بشم. ولی می دونم که شاترررر خیلی پسته. نزدیک به یک ماه اذیتم کرد.

Davood21
04-11-2011, 01:19
بعد از بیست و اندی شب محدودیت، الان 3 شب هست که از ساعت 3 تا 8 صبح، سرعتم روی 250 - 260 کیلوبایت هست. و شبی دو سه گیگ دانلود می کنم. البته ساعت 1 تا 3 شب، سرعت روی 4 تا 5 کیلوبایت هست.
نمی دونم دوباره چه موقع محدود بشم. ولی می دونم که شاترررر خیلی پسته. نزدیک به یک ماه اذیتم کرد.

jackson2010
04-11-2011, 04:49
سلام
دوست عزیز امیدوارم دیگه محدود نشی . ولی شاتله دیگه کاریش نمیشه کرد:31:
لطف کن اگر، بازم میگم اگر، اونجوری شدی (محدودیت) یه تصویر از پنل شاتل بگذاری ببینیم
در مجموع چند گیگ دانلود دوباره رفتی تو بلک لیست:13:

mehdi_vsgh
04-11-2011, 09:53
دوستان متاسفانه مخابرات شهرستان آمل طی اقدام یکطرفه ( و با خلا های قانونی ) خط بنده رو به کافو نوری تبدیل کردند و متاسفانه در ناحیه بنده ( مرکز امام خمینی ) اصلا و ابدا امکان دریافت اینترنت پرسرعت از هیچ شرکت دیگری جز شرکت شاتل نیست . ( طبق تفاهم نامه بین مخابرات و مراکز سرویس دهنده اینترنت ) . عدم ازادی در انتخاب شرکت سرویس دهنده اینترنت بسیار بسیار ناخوشایند است . مخصوصا اگر شما از خدمات شرکتی که مجبور به استفاده از آن هستید و هزینه آنرا پرداخته اید راضی نباشید .
و بنده بین عدم داشتن اینترنت پرسرعت و ماندن با شرکت شاتل گزینه دوم را انتخاب کردم .
لازم میدانم به عنوان نظر شخصی اعلام کنم که مشکل بنده و شاید امثال بنده فقط با موضوع محدودیت های جدید است که کاملا یکطرفه ، بدون اطلاع قبلی و بدون اعلام میزان و معیاری برای محدود شدن بر روی اشتراک های اکو اعمال شده است . و در ادامه باید واقعا از برخی مسئولین و پشتیبانان با صداقت و مورد احترام شاتل ( خصوصا نماینده محترم شاتل در استان مازندران و برخی از پشتیبان های با حوصله و صادق نمایندگی شهرستان آمل تشکر کنم )
برای همه دوستان آرزوی صبر ، بهبودی سرعت ، عدم محدودیت و برای شاتل فراهم شدن پهنای باند های قول داده شده در کشور دارم باشد که سرعت روز و شبمان همیشه پرسرعت باشد
خوب عزیز برو وایمکس مبین نت
پوشش سراسری هم که داره قیمتاش هم بدک نیست دانلود رایگان شبانه هم داره کیفیتش هم قطعا از شاتل بهتره!

electronic0nt
04-11-2011, 10:23
من یه زمونی شاتل داشتم

الان رفتم به عصر تلکام

128 گرفتم با 5 گیگ محدودیت 18800

سرعت روز 240
سرعت شب 30 الی 70

yeg86naz
04-11-2011, 11:00
جالبه دفعه آخري كه رفتم دفترشون براي اينكه سرويس شش ماهه رو يك ماهه كنم
يه خط و نشوني ميكشيد كه اگر پنج روز بگذره از مهلت تمديد و پرداخت نكني خط رو از ران‍‍‍‍ژه در ميارم
بماند كه چه بازيي سرم در اوردن سر همين تغيير
منم اينقدر اعصابم خرد بود كه ديگه وقتي سرويس تموم شد نرفتم سمتشون براي فسخ
مودم رو از رو خط برداشتم دادم يكي از دوستان حالا بعد يك ماه گفتم ببينم خط رانژه هست
ميبينم خط رو هنوز از رانژه در نياوردن
اين جريان مخابرات خوزستان رو هم حتما ميدونيد كه براي تغيير شركت خط بايد دو ماه خالي بمونه
براي فسخ هم كه بايد حتما حضوري بري اصلا حوصلشون رو ندارم:47:

MAHDI_SOS
04-11-2011, 12:44
من می خواهم بروم از شاتل اگر افراد اطلاعاتی از ساعت و سرعت دانلود رایگان شبانه گروه های دیگر (صبانت،آسیاتک و ...) بگذارند تا هم در انتخاب جانشین کمک شود هم افراد (بخصوص جدیدها) ببینند شاتل چه طوری سرشان کلاه می گذارد

soroosh_cz
04-11-2011, 17:32
من می خواهم بروم از شاتل اگر افراد اطلاعاتی از ساعت و سرعت دانلود رایگان شبانه گروه های دیگر (صبانت،آسیاتک و ...) بگذارند تا هم در انتخاب جانشین کمک شود هم افراد (بخصوص جدیدها) ببینند شاتل چه طوری سرشان کلاه می گذارد

شما برو تو تاپیک هر کدوم از ISP ها که خواستی، خودت چک کن، فوقشم اونجا درخواست بده.

jackson2010
04-11-2011, 18:36
جالبه دفعه آخري كه رفتم دفترشون براي اينكه سرويس شش ماهه رو يك ماهه كنم
يه خط و نشوني ميكشيد كه اگر پنج روز بگذره از مهلت تمديد و پرداخت نكني خط رو از ران‍‍‍‍ژه در ميارم
بماند كه چه بازيي سرم در اوردن سر همين تغيير
منم اينقدر اعصابم خرد بود كه ديگه وقتي سرويس تموم شد نرفتم سمتشون براي فسخ
مودم رو از رو خط برداشتم دادم يكي از دوستان حالا بعد يك ماه گفتم ببينم خط رانژه هست
ميبينم خط رو هنوز از رانژه در نياوردن
اين جريان مخابرات خوزستان رو هم حتما ميدونيد كه براي تغيير شركت خط بايد دو ماه خالي بمونه
براي فسخ هم كه بايد حتما حضوري بري اصلا حوصلشون رو ندارم:47:
خیلی خیلی جالبه آدم به جای شاخ دکل مخابرات در میاره:18:
بعد از ظلم شاتل به کاربرانش ایندفعه نوبت مخابراته آخه ملت 2 ماه خطش رو خالی بگذاره که مخابرات چه غلطی باش بکنه
هر چقدر از پیشرفت تکنولوژی میگذره اینترنت ما به عصر حجر نزدیکتر میشه:31:

jackson2010
04-11-2011, 19:57
سلام.
آسیاتک شبانه همه ی ساعتاش مثل همه. (نه 1 تا 3 مزخرف بعدش خوب و ...)
کیفیت خوبه اینجا. پینگ عالیه. پشتیبانی رو نمیدونم.
شبانه حدود 3-4 گیگ در مدت 6 ساعت، و ...
پس دیگه 100٪ معلوم میشه کرم از خود شاتله و ربطی به مخابرات و چرندیات دیگه نداره:31:

vaitaa
04-11-2011, 21:42
دوستان در مورد سرویس ART نامحدود 512 نظری ندارند؟

MAHDI_SOS
04-11-2011, 22:10
شما برو تو تاپیک هر کدوم از ISP ها که خواستی، خودت چک کن، فوقشم اونجا درخواست بده.

دلیل این کار من این بود با مقایسه همه بدونند چگونه حق کشی از طرف شاتل می شود

rahgozar1368
05-11-2011, 02:46
علاقه مندیم به اطلاع برسانیم به مناسبت دو عید بزرگ قربان و غدیر، چنانچه در دوره ی زمانی 14 آبان تا 26 آبان ماه برای خرید ترافیک اضافی اقدام فرمایید، در ازای خرید هر پکیج 3 گیگ ترافیک، 3 گیگ ترافیک رایگان به مناسبت جشنواره عید تا عید از سوی گروه شرکت های قاطر :27: برای دوره ی فعلی سرویس شما به شما اختصاص خواهد یافت که می توانید از آن در دوره ی حاضر سرویس خود بهره گیرید.

با آرزوی موفقیت و شادمانی شما ، خاک بر سر ما

wichidika
05-11-2011, 11:58
مدیرعامل شرکت آریا رسانه تدبیر(شاتل):
با هزینه‌ای کمتر از مخابرات تلفن ثابت می‌دهیم
حضور شرکت‌های اینترنتی و PAP در انتخابات دور سوم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای بسیار پررنگ بود و تا جایی که توانستند تعداد قابل توجهی از صندلی‌های هیات مدیره را از آن خود کنند. محمد حسن شانه‌ساززاده، مدیرعامل شرکت آریا رسانه تدبیر(شاتل) نیز از جمله کاندیداهای اینترنتی انتخابات سازمان بود که به هیات مدیره راه یافت و تصمیم دارد، از این پس با اطلاع‌رسانی و کمک به شرکت‌های pap از انحصار بیشتر شرکت مخابرات ایران در حوزه‌های مختلف جلوگیری کند. وی از انحصاری که مخابرات به خصوص در حوزه تلفن ثابت به وجود آورده ابراز نارضایتی کرده و می‌گوید: به خاطر حفظ منافع شرکت مخابرات، کشورمان را از یک‌سری خدمات محروم کرده‌ایم. در صورتی که بخش خصوصی می‌تواند همان خدمات را مانند آب خوردن به مردم ارایه دهد.
با شانه‌ساز زاده گفت‌وگویی انجام داده‌ایم که می‌خوانید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گفت و گو : فخری زارع
به عنوان نماینده شاخه شرکت‌های اینترنتی پیشنهاد 20 که به هیات مدیره راه یافتید، چه اهداف و برنامه‌هایی برای صنف دارید؟
برنامه‌های متعددی داریم، اما یکی از برنامه‌های مهم ما این است که به جای اینکه یک اپراتور بزرگ داشته باشیم، کمک کنیم تا 10 اپراتور در سایز متوسط به وجود بیایند و آنها سرویس‌های متنوع را به مردم ارایه دهند. از این طریق می‌توان حوزه خدمات و سرویس‌دهی را از کشور فراتر برد.
به چه دلیل اتصالات در یک بازار کوچک آن قدر توانمند شده است که در مناقصات یا مزایده‌های خارج از کشور خود شرکت می‌کند. چرا این اتفاق در ایران نمی‌افتد؟ زیرا اجازه نمی‌دهند شرکت‌‌های مختلف خصوصی که دارای ساختار مدیریتی متفاوتی است، رشد کنند.
شرکت‌ مخابرات را با هدف افزایش بهره‌وری خصوصی کردند و به جای اینکه ساختار مدیریتی آن را اصلاح کنند مالکیت آن را تغییر دادند، عملا چه اتفاقی افتاد؟ هیچ. تنها مالکیت آن از دولت به سپاه تغییر کرد. اکنون نیز تنها با افزایش تعرفه‌ها درصدد افزایش درآمدشان هستند، در صورتی که باید گامی در جهت کاهش هزینه‌ها بردارند.
به طور مثال، همین افزایش تعرفه تلفن ثابت؛ ما به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات اعلام کردیم که از طریق DSL تلفن ثابت به مردم می‌دهیم با هزینه‌ای کمتر از شرکت مخابرات ایران. در واقع خدماتی ارایه می‌دهیم که شرکت مخابرات می‌گوید ضررده است.

مشکل چیست؟ چرا اجازه ارایه تلفن ثابت به شرکت‌های PAP داده نمی‌شود؟
در حال حاضر مشکل ما این است که DSL را توسعه دهیم. مخابرات DSL را به ما انتقال نمی‌دهد از طرفی به ما نیز اجازه نمی‌دهد که آن را ایجاد کنیم. مخابرات اعلام می‌کند که برای برداشتن کدهای بین شهری دولت باید هزینه کند، در صورتی که ما برنامه‌ای داریم که تلفن ثابت به سراسر کشور را ارایه دهیم. این کار مانند آب خوردن است ولی داخل حوزه مخابرات که می‌شود، پیچیده شده و دولت باید پولی هم بدهد.
سوال ما نیز این است که چرا اجازه این کار را به شرکت‌های PAP نمی‌دهند؟ کشور را از یک‌سری خدمات محروم می‌کنیم به خاطر اینکه منافع شرکت مخابرات ایران حفظ شود.

موضع سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات در این مورد چیست؟ آیا رگولاتوری تاکنون توانسته از حقوق شرکت‌های PAP حمایت ‌کند؟
متاسفانه نهاد قانونگذار مصلحت‌اندیش شده است. در حال حاضر مهم‌ترین وظیفه شرکت‌های PAP در حوزه دیتا افزایش کیفیت، سرعت و تعداد کاربران اینترنت و کاهش قیمت آن است.
شبکه قطعی دارد و اگر بخواهیم برای افزایش کیفیت شبکه‌ای مجزا با هزینه‌ خودمان ایجاد کنیم، اجازه نمی‌دهند و چون نیازمند سرمایه‌گذاری زیادی است خودشان نیز آن را ایجاد نمی‌کنند.
جالب اینجاست، قیمت پکیجی که از آمریکا، انگلیس و یا آلمان به لب مرز ما می‌آید یک دهم انتقال دیتا از این مرکز تا مرکز مخابراتی است که فاصله آن 4 کیلومتر هم نمی‌شود.
مخابرات با ایجاد یک بازار انحصاری بدون آنکه به خودش زحمت دهد درآمد خوبی کسب می‌کند. اکنون نیز در لایه اکسس سرمایه‌گذاری می‌کند. به این دلیل که در لایه‌ اکسس رقیب دارد، رقیب را از گردونه خارج می‌کند و با خیال راحت به کارش ادامه می‌دهد مانند تلفن ثابت که می‌گوید، نمی‌صرفد و قیمت‌ها را بالا می‌برد.
اینجاست که نهاد قانونگذار مصلحت‌اندیش می‌شود و می‌گوید که چون یک اپراتور غالب وجود دارد باید هوای او را داشته باشیم.
شرکت مخابرات حتی به قوانین اولیه دارایی متعهد نیست 5 درصد مالیات تکلیفی که قانون کشور است را قبول ندارد.

مشکل شرکت‌های PAP با مخابرات همیشگی بوده و گویا پایان ندارد، چه راهکاری برای حل آن دارید؟
متاسفانه زمانی که نهاد قانونگذار و نهاد اجرایی از یک جنس باشند این اتفاق می‌افتد. باید مردم را آگاه کنیم و انحصار شرکت مخابرات را در لایه‌های مختلف بشکنیم. اگر انحصار مخابرات با حفظ تمام شرایط امنیتی شکسته شود، مخابرات می‌نشیند پای میز مذاکره و حرف منطقی می‌زند.

شرکت‌های PAP معمولا بسیار محافظه‌کار هستند و اطلاع‌رسانی چندانی نمی‌کنند. آیا تصمیم گرفته‌اید محافظه‌کاری را کنار بگذارید؟
شرکت‌های PAP به خاطر ملاحظه‌ای که داشتند اطلاع‌رسانی چندانی نمی‌کردند تا کارها در شرایط آرام و دور از هیاهو پیش رود. این کار را دیگر انجام نمی‌دهیم. تمام بود و نبود شرکت‌های PAP به لایه‌های بالای سر بستگی دارد اما دیگر صبر شرکت‌ها لبریز شده است. به دنبال جنجال نیستیم زیرا معتقدیم کمکی به حل مساله نمی‌کند. اما در هر صورت اگر این روند ادامه پیدا کند، مجبوریم حقایق را به مردم بگوییم، شاید این حرف‌ها به گوش افراد دلسوز مملکت برسد. شاید هم هیچ اتفاقی نیفتد.بلافاصله پس از اعتراض شرکت‌های PAP مخابرات ما را تهدید می‌کند به طور مثال اگر خبری اعلام کنیم، تلفن‌های ما را قطع می‌کند و ما کاری نمی‌توانیم از پیش ببریم.
هم اکنون آنالیز قیمت تمام شده را به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات داده‌ایم، اگر رگولاتوری حرکت درست و عادلانه‌ای انجام ندهد، آن را در اختیار رسانه‌ها قرار می‌دهیم تا مردم بدانند پولی که می‌دهند کجا می‌رود.متاسفانه در زنجیره اینترنت پرسرعت یک شرکت 40درصد سود می‌برد و یک شرکت از بین می‌رود شرکت‌های PAP نیز سیلی‌خور تمام مسایل شده‌اند و آنها را بین دو لبه قیچی گذاشته‌اند.

منظور از آنالیز قیمت تمام شده که آن را در اختیار رگولاتوری گذاشته‌اید، چیست؟
رگولاتوری ابلاغ کرده که محدودیت حجمی و زمانی اینترنت پرسرعت را برداریم؛ چه اتفاقی خواهد افتاد. مثالی برای روشن شدن این بحث می‌زنم. فرض بگیریم که اینترنت 2مگ را بین 10 کاربر به اشتراک می‌گذاریم فقط کافی است دو کاربر حرفه‌ای نرم‌افزارهایی را در سیستم خود نصب کنند و کل خط را اشغال کنند در این میان سر 8 کاربر معمولی بی‌کلاه می‌ماند.
در واقع اگر محدودیت را برداریم باید خطوط اینترنت را افزایش دهیم که زیرساخت پهنای باند نمی‌دهد. یا اینکه حجم دانلود تعیین کنیم که مثلا هر کاربر اجازه دارد 32 گیگ دانلود کند.
باید افرادی که حجم دانلود بالاتر می‌‌خواهند مبلغ بیشتری پرداخت کنند.
هرچند قیمت 10هزار تومان برای اینترنت پرسرعت در توان خرید کاربران است ولی کیفیت اینترنت نیز مهم است.
در بازار رقابتی که در آن اپراتور غالب وجود دارد قیمت‌گذاری کار اشتباهی است. باید قیمت کف گذاشته شود تا از دامپینگ جلوگیری شود.

با این تفاسیر آیا بالاخره قیمت اینترنت پرسرعت کاهش می‌یابد یا در حد شعار باقی می‌ماند؟
متاسفانه پولی که کاربران برای دریافت سرویس اینترنت پرداخت می‌کنند، عادلانه نیست. شرکت‌ها مجبورند به سرویس آب ببندند و اعلام کنند که قیمت‌ها را پایین آورده‌اند.
واقعیت این است که مشکل کاربران کاهش قیمت نیست بلکه کیفیت سرویس است.
مجموع ساختار قیمت تمام شده اینترنت پرسرعت متشکل از نیروی انسانی، انرژی، انتقال و پهنای باند است که هر یک نسبت به سال گذشته افزایش یافته است. از طرفی نوسان نرخ ارز را نیز داریم، سال گذشته ارز را 950تومان می‌خریدیم و امسال با کلی ریسک یکهزار و 250 تومان می‌خریم. تمام هزینه‌های ما افزایش یافته ولی اجازه نداریم قیمت را افزایش دهیم.
زیرساخت هزینه را این گونه جبران می‌کند که یک STM1 155 مگابیتی را 146 مگابیت تحویل می‌دهد در واقع آن را 8 درصد کاهش می‌دهد.
تنها یک راه برای ثابت نگه داشتن قیمت‌ها وجود دارد. تعداد پورت‌ها را افزایش دهیم و هزینه‌های سربار را بشکنیم که البته مخابرات جلو آن را گرفته و رگولاتوری هم به عنوان نهادی که می‌تواند از حق ما دفاع کند، مصلحت‌اندیشی می‌کند.

منبع: روزنامه فناوران اطلاعات

steven021
05-11-2011, 13:07
بعد از تمدید سرویس محدود نبودم یه شب 500 مگ دانلود کردم الان محدود شدم....پس این که میگن بالا 1 گیگ دانلود کنی محدود میشی حرفه اینا همینجوری چپ و راست دارن محدود میکنن :13:روز هر چی هم سرعت بالا باشه فایده نداره...شب مهمه که میشه 3 4 کیلو :13:

mea2002
05-11-2011, 13:08
با هزینه‌ای کمتر از مخابرات تلفن ثابت می‌دهیم

شما اینی که زایدی بزرگش کن نمی خواد تلفن ثابت به مردم بدهی!حتماً تلفن ثابت هم که دادین میگین از 1 تا 8 صبح زیادی مکالمه کردین،مدیریتش کنید واینا و تلفن مردم را هم قطع می کنید حتماً،واقعاً که،رو که نیست سنگ پای قزوینه!!!:21:

jackson2010
05-11-2011, 13:09
سلام
آغا ما به شاتل گفتیم قاطر انگار داره نهادینه میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با این تفاسیر آیا بالاخره قیمت اینترنت پرسرعت کاهش می‌یابد یا در حد شعار باقی می‌ماند؟
متاسفانه پولی که کاربران برای دریافت سرویس اینترنت پرداخت می‌کنند، عادلانه نیست.
شرکت‌ها مجبورند به سرویس آب ببندند و اعلام کنند که قیمت‌ها را پایین آورده‌اند.

آب تو سرت بخوره محدودیت گذاشتی در حد نوار غزه :2:

بالاخره از این شاتل یه حرف راست شنیدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]افرین پسر گلم همیشه راست بگو دروغگو جاش تو جهنمه:20:

boy iran
05-11-2011, 13:59
لطفا در این تاپیک خبر قرار ندهید

ممنون

Airwolf
05-11-2011, 14:15
سلام دوستان. میشه بگین محدودیت دانلود شبانه شاتل چقده؟؟؟ یکی میگفت زیر 1 گیگ بگیری محدود نمیشی ولی یکی دیگه اومد گفت من 500 مگ گرفتم محدود شدم!!!
ساپورت شاتل هم که جواب درست حسابی نمیده...کسی از سقف این محدودیت اطلاعی نداره؟ :19:

mohsentanha
05-11-2011, 15:01
سلام دوستان. میشه بگین محدودیت دانلود شبانه شاتل چقده؟؟؟ یکی میگفت زیر 1 گیگ بگیری محدود نمیشی ولی یکی دیگه اومد گفت من 500 مگ گرفتم محدود شدم!!!
ساپورت شاتل هم که جواب درست حسابی نمیده...کسی از سقف این محدودیت اطلاعی نداره؟ :19:
اصلا هیچ اساسی نداره برای محدودیت
شما بعد ساعت ۳صبح باید چند تا لینک رو تست کنی بعضی لینک ها رو همون ۱۰ میمونه

milad_gta
05-11-2011, 15:34
من واقعا نمیدونم چرا سرعتم رو بستن رو ۱۶۰ ... تازه با اینکه رو ۱۶۰ هست ۱۴ کیلوبایت رو به زور میده ! ۱ تا ۳ هم که تعطیل ۳ تا ۸ هم بالای ۱٫۶ نمیره ... :41:

jackson2010
05-11-2011, 15:46
من واقعا نمیدونم چرا سرعتم رو بستن رو ۱۶۰ ... تازه با اینکه رو ۱۶۰ هست ۱۴ کیلوبایت رو به زور میده ! ۱ تا ۳ هم که تعطیل ۳ تا ۸ هم بالای ۱٫۶ نمیره ... :41:
سلام
داداش چرا ناشکری میکنی!:18: چرا از پیشرفتهات استفاده نمیکنی؟؟؟؟
مگه نمیدونستی محدودیتها(تحریمها) باعث پیشرفت میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما الان نورچشمیه شاتل شدی و اونها نمیخوان مشترک عزیزشون رو به آسونی از دست بدند:19:
به فکر سلامتیت هستند که شبا 1.6 سرعت میدند که بی خوابی نکشی و پوستت خراب نشه:31:

javady
05-11-2011, 16:18
دوستان سلام

بنده امروز شکایت نامه رو پیگیری کردم، نامه با دستور آقای رضوانی معاون وزیر به آقای احدی در دفتر نظارت بر سرویس های واگذاری اینترنت ارجاع شده که ظاهرا آقای احدی تا 2شنبه مرخصی تشریف دارند
ان شااله 3شنبه که تشریف اوردند بنده باز پیگیری میکنم از ایشان تا ببینیم شکایت نامه به کجا رسیده..

با آقای ساریخانی هم که صحبت کردم(دفتر نظارت بر سرویس ها) فرمودند پیگیری شده شکایت از طرف آقای احدی که باید از خود ایشان جویا شد...

پس منتظر خبرهای جدید از شکایت نامه باشید...

یا علی - دوستدار شما برادران

:46:

ELDORAMO
05-11-2011, 16:56
دووووووووووووووووووستان سلام :دی
من اومدم :دی
از یه شرکت به اسم پیام اوران اشتراگ یک مگ گرفتم این هم اولین تست من:

mehdi_vsgh
05-11-2011, 17:08
دووووووووووووووووووستان سلام :دی
من اومدم :دی
از یه شرکت به اسم پیام اوران اشتراگ یک مگ گرفتم این هم اولین تست من:
مبارکه
ببینم ازت مدرک خاصی نخواستن برای 1 مگ؟؟

راسی من نگفتم خودمو رفتم وایمکس ایرانسل گرفتم 256 نامحدود اینم تست سرعتم

ELDORAMO
05-11-2011, 19:18
ازم یه تاییدیه دانشگاه خواستن منم یه نامه نوشتم که دانشجو هستم و به اینترنت یک مگ نیاز دارم دانشگاه هم اشتغال به تحصیل من رو تایید کرد نامه رو بردم شرکت و اشتراک رو گرفتم
سرعت دانلودش توی روز که کیلوبایت در ثانیه هست شایدم بیشتر باید صبر کنم ببینم امشب سرعتش چقدره اما پینگش نسبت به شاتل عالیه

jackson2010
05-11-2011, 19:25
..........
........ امشب سرعتش چقدره اما پینگش نسبت به شاتل عالیه
سلام دوست عزیز
شاتل که هیچ چیزش درست نیست ولی پینگش رو درست کرده!!!!!
این برای شب هست و کاملا مشخصه که دانلود تعطیله:5:
ولی پینگش که خیلی خوبه:18:. چه فایده:41:

سند کلاهبرداری شاتل تو روز روشن

اخه کدوم سرویس 512 شاتل قیمتش 9500 تومنه خدا عالمه:18: . چقدر دروغ :28:
ببخشید مثل اب خوردن دروغ میگن "علی دایی":27:

mehdi_vsgh
05-11-2011, 22:02
سند کلاهبرداری شاتل تو روز روشن

اخه کدوم سرویس 512 شاتل قیمتش 9500 تومنه خدا عالمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] . چقدر دروغ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید مثل اب خوردن دروغ میگن "علی دایی"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه اگه 512 اکو یکساله بگیری میشه کلا ۱۱۴٫۹۰۰ که اگه تقسیم بر 12 کنیم میشه تقریبا 9500 تومن ماهانه!!

ELDORAMO
05-11-2011, 22:07
بله اما به شرطی که قید ترافیک رو بزنی
کلاهبرداری نیست اما از سیاست های تبلیغاتیه که تقریبا 100 درصد مردم رو جذب خودش میکنه! حرفشون دروغ نیست اما بد نبود می گفتن در ازای چند گیگ ماهی 9500 تومن!!!

این برای شب هست و کاملا مشخصه که دانلود تعطیله
ولی پینگش که خیلی خوبه. چه فایده

ای بابا تا ما رفتیم پینگشو خوب کرد؟ :41:
توی روز چقدره؟ یه تست می ذاری؟

jackson2010
05-11-2011, 22:29
نه اگه 512 اکو یکساله بگیری میشه کلا ۱۱۴٫۹۰۰ که اگه تقسیم بر 12 کنیم میشه تقریبا 9500 تومن ماهانه!!
استاد دقیقا کلاهبرداری
چون وقتی روی این آگهی کلیک میکنی به صفحه ای انتقال پیدا میکنی که توضیحات adsl از زبان منحوس شاتل نوشته شده. وخبری از این حساب و کتابهایی که شما کردی نیست:18:
نتیجه اینکه 512=9500 تومن اما در اصل 18900 تومنه:5:

بله اما به شرطی که قید ترافیک رو بزنی
کلاهبرداری نیست اما از سیاست های تبلیغاتیه که تقریبا 100 درصد مردم رو جذب خودش میکنه! حرفشون دروغ نیست اما بد نبود می گفتن در ازای چند گیگ ماهی 9500 تومن!!!
ای بابا تا ما رفتیم پینگشو خوب کرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
توی روز چقدره؟ یه تست می ذاری؟

بفرما اینم برای 10:20pm البته دانلودشو یکم زیاد نوشته:31:

اینم شب بوده دیگه:

ELDORAMO
05-11-2011, 22:51
باز حداقل اینجا شبانش محدودیت نداره سرعتشم بالای 120 کیلوبایت در ثانیه هست اما ظاهرا پینگش تعریفی نداره با سرور های ایرانی که ارضا کنندس
تو کف پینگ شاتل موندم:18:

LOVEFORLOVE
05-11-2011, 23:09

اینم شاتل 128 سا عت 11 شب بنظر شما آپلود کم نیست>>؟
پینگ و دان خوبه

البته سرعت دانلود بیشتر از 200 تا میده نمیدونم چرا کم میده اسپید تست

rahgozar1368
05-11-2011, 23:33

اینم شاتل 128 سا عت 11 شب بنظر شما آپلود کم نیست>>؟
پینگ و دان خوبه

البته سرعت دانلود بیشتر از 200 تا میده نمیدونم چرا کم میده اسپید تست
سلام
نه عزیز
اپلودت کم نیست
دانلودت دارن زیاد بهت میدن اپلودت درسته :27:

mahyarSAMSUNG
05-11-2011, 23:34
شاتل خیلی باحاله چون وقتی زنگ میزنی باهاشون صحبت میکنی و میگی چرا سرعت کم شده خیلی عادی حرف میزنه و اظهار بی اطلاعی میکنه که انگار هیچ وقت سرعتها بالا نبوده و از اول همین بوده .. وقتی میگی کی سرعت ها به حالت اول برمیگرده میگه نمیدونم میگم کی میدونه میگه هیچکس ...

LOVEFORLOVE
05-11-2011, 23:38
سلام
نه عزیز
اپلودت کم نیست
دانلودت دارن زیاد بهت میدن اپلودت درسته :27:
ماشاااله داره:31::27:

توی روز 250 تا و شبانه فیکس 50 تا 60 تا میده واسه 128 کم نیست:31:

Davood21
05-11-2011, 23:47
بعد از بیست و اندی شب محدودیت (البته روزها 250 - 260 کیلوبایت بودم)، الان پنج شبه شاتل داره بهم حال میده.
ولی ته دلم هنوز از شاتل ناراحتم.

xoma
05-11-2011, 23:51
با سلام .

این خون دل خوردن ها و گله کردن ها و سند رو کردن ها و ثابت کردن ها و گردنشون گذاشتن ها به خدا قسم راه به هیچ تاریکی هم نیست چه برسه به روشنایی... دوستان من قربونتون برم ؛ والا این شاتل ادم نمیشه هیییییچ وقت ؛شما هم مثل من بیاید بیرون ببینید هوا چه خوبه..... رفتم از ماتریکس گرفتم نماینده داتک هست تو شیراز ؛ از شاتل گرون تره ولی خوب کلاه سرم نمیذاره . سرعت روزانه 300 تا 400 متغییر است و شبانه هم 60 تا 70 بدون محدودیت.(انقدر زمان قرارداد رو این شدیدا تاکید کردم طرف گفت میخوایید بهتون تعهد بدم!!!) تا سرویسش تموم شد یه رفیق تو mdf مرکزمون دارم زنگش زدم گفتم بساط کلاه برداری اینارو جمع کن ؛ به خودشون هم گفتم مخلصتون هم هستم اقا جمع کن از منطقه خونه ما برو که دیگه اعصاب و روح و روان و زندگی مارو با دروغ گویی ها و کلاه برداری هاتون نیست و نابود کردید.به خود خدا قسم 45 شب اخر سرویسم(6 ماهه داشتم) تماما رو 5 محدود بودم و اصلا ازاد نشد ؛ بعد نمیدونم بهش چی بگم طرف برام پیش فاکتور هم صادر کرده بود.( لامصبا کر گد ن رو به چالش میکشن..)داشتم بهش میگفتم خانم سرویستون رو جمع کنید به این و این و این و هزار تا علت دیگه ؛ میگفت اقا شما الان ناراحتید و ما مشکلاتی داشتیم(خداوکیلی داری یا نه؟؟!؟ 45 شب سرویسم نابود بوده حالا میگه مشکل داشتیم!!!!!) ولی .... نذاشتم ادامه بده گفتم خانم کاربران شما مثل اون رئیس و روئسات .... نیستن ؛ دری وری تحویلم نده که حالم از دری وری هاتون به هم میخوره ؛ زنگ بزن بگو بساط دزدیتونو جمع کنن دیگه صحبت هم نکن!.طرف ساکت شد !(خفه شد) و من هم گوشیو گذاشتم.(به دلم مونده بود بهشون بگم که د ز د هستید !) باور کنید الان نفس راحتی میکشم... به جوونیتون رحم کنید دوستان از این شاتل .... بایید بیرون هر چی زودتر بهتر.
:11::11::11:

jackson2010
05-11-2011, 23:53
بعد از بیست و اندی شب محدودیت (البته روزها 250 - 260 کیلوبایت بودم)، الان پنج شبه شاتل داره بهم حال میده.
ولی ته دلم هنوز از شاتل ناراحتم.

سلام داداش
خوشم اومد دهن شاتل رو پ..ا..ر...ه کردی رفت. 4 گیگ اونم از شاتل بینظیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بعدا تلافیش رو سرت درمیاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شاتل خیلی باحاله چون وقتی زنگ میزنی باهاشون صحبت میکنی و میگی چرا سرعت کم شده خیلی عادی حرف میزنه و اظهار بی اطلاعی میکنه که انگار هیچ وقت سرعتها بالا نبوده و از اول همین بوده .. وقتی میگی کی سرعت ها به حالت اول برمیگرده میگه نمیدونم میگم کی میدونه میگه هیچکس ...

شاتل به غیر از آلزایمر بیماریهای دیگه ای مثل شیزوفرنی سادیسم و .....:34: داره
شما به دل نگیر گناه داره براشون دعا کن:31:

اگر توجه کرده باشید دروغهاشون در سراسر کشور مثل هم هست. جلل خالق از این شرکت.....:18:

Davood21
06-11-2011, 00:04
سلام داداش
خوشم اومد دهن شاتل رو پ..ا..ر...ه کردی رفت. 4 گیگ اونم از شاتل بینظیره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته بعدا تلافیش رو سرت درمیاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هه هه
سلام
چند شب پیش از ساعت 3 سرعت 260 کیلوبایت شروع میشد.
الان دیگه روز و شبم 260 هست.
از ساعت 1 و 1 دقیقه تا 7:59 دقیقه صبح دانلود می کنم.
فعلاً که خوش به حالم شده. چه موقع دوباره محدود بشم رو نمی دونم. (احتمالاً محدودیت دستی هست! اپراتور نمایندگی شاتل حواسش نیست دارم 4 گیگ 4 گیگ دانلود می کنم. :دی)

jackson2010
06-11-2011, 00:12
Davood21
هه هه
سلام
چند شب پیش از ساعت 3 سرعت 260 کیلوبایت شروع میشد.دوباره سلام
تا میتونی دانلود کن و پدرشون رو دربیار که دیگه یاد نگیرن محدودیت بگذارند
اینقدر حال کردم که نگو :21:
حالا شاتل مثل همون قاطر امضام داره از دستت کتک میخوره:31:
تامیتونی بزنش این جونور رو (بترکونش از دانلود کردن تا چشماش در بیاد):27:
اینقدر اذیتم کرده که اگر 1 ماه 24 ساعتش دانلود رایگان بده بهم باسرعت 250 بازم دلم خنک نمیشه:20:

milad_gta
06-11-2011, 00:28
خدا کنه یکم شیر فلکه رو برا من بی نوا هم باز کنه ... قول میدم مدیریت کنم :31:

emilvr
06-11-2011, 00:58
دوستان یک سوال دارم

من شاتل 512 اکو دارم و صبح ها سرعتم تا 200 تا میره ولی شب ها موقع رایگان شدن سرعت دانلودم به 10 کیلوبایت به ثانیه هم به زور میرسه !
با پشتیبانی صحبت کردم میگن که طبق قوانین شاتل این یک چیز طبیئیه چون داره شیر میشه
باید سرویس اختصاصی خریداری کنید تا شب ها هم سرعتتون تغییر نکنه !!

به نظرتون چیکار کنم ؟

Davood21
06-11-2011, 01:05
دوباره سلام
تا میتونی دانلود کن و پدرشون رو دربیار که دیگه یاد نگیرن محدودیت بگذارند
اینقدر حال کردم که نگو :21:
حالا شاتل مثل همون قاطر امضام داره از دستت کتک میخوره:31:
تامیتونی بزنش این جونور رو (بترکونش از دانلود کردن تا چشماش در بیاد):27:
اینقدر اذیتم کرده که اگر 1 ماه 24 ساعتش دانلود رایگان بده بهم باسرعت 250 بازم دلم خنک نمیشه:20:

چشم

دو حالت داره:
1- چند شب دیگه دوباره محدود میشم و شاتل چموش به ما پوزخند میزنه!
2- چند شب دیگه محدود نمی شم و یه اسکرین شات از صفحه ی دریافت رایگانم میذارم تا جیگر همه مون خنک بشه :21:

hadiceberg
06-11-2011, 05:42
من از بهمن ماه سال ۸۶ مشترک شاتل بودم. اخیرا خیلی اذیتم کرد شاتل.
دوره جدید رو تمدید نکردم و رفتم پارس آنلاین گرفتم. الان دو هفته‌ای می‌شه که دارمش و سرعت شبانم با تورنت تا ۱۹۰ کیلوبایت بر ثانیه هم می‌رسه. فعلا که همه چی خوبه. امیدوارم اینجا هم محدودم نکنن.

mea2002
06-11-2011, 08:50
با سلام .

این خون دل خوردن ها و گله کردن ها و سند رو کردن ها و ثابت کردن ها و گردنشون گذاشتن ها به خدا قسم راه به هیچ تاریکی هم نیست چه برسه به روشنایی... دوستان من قربونتون برم ؛ والا این شاتل ادم نمیشه هیییییچ وقت ؛شما هم مثل من بیاید بیرون ببینید هوا چه خوبه..... رفتم از ماتریکس گرفتم نماینده داتک هست تو شیراز ؛ از شاتل گرون تره ولی خوب کلاه سرم نمیذاره . سرعت روزانه 300 تا 400 متغییر است و شبانه هم 60 تا 70 بدون محدودیت.(انقدر زمان قرارداد رو این شدیدا تاکید کردم طرف گفت میخوایید بهتون تعهد بدم!!!) تا سرویسش تموم شد یه رفیق تو mdf مرکزمون دارم زنگش زدم گفتم بساط کلاه برداری اینارو جمع کن ؛ به خودشون هم گفتم مخلصتون هم هستم اقا جمع کن از منطقه خونه ما برو که دیگه اعصاب و روح و روان و زندگی مارو با دروغ گویی ها و کلاه برداری هاتون نیست و نابود کردید.به خود خدا قسم 45 شب اخر سرویسم(6 ماهه داشتم) تماما رو 5 محدود بودم و اصلا ازاد نشد ؛ بعد نمیدونم بهش چی بگم طرف برام پیش فاکتور هم صادر کرده بود.( لامصبا کر گد ن رو به چالش میکشن..)داشتم بهش میگفتم خانم سرویستون رو جمع کنید به این و این و این و هزار تا علت دیگه ؛ میگفت اقا شما الان ناراحتید و ما مشکلاتی داشتیم(خداوکیلی داری یا نه؟؟!؟ 45 شب سرویسم نابود بوده حالا میگه مشکل داشتیم!!!!!) ولی .... نذاشتم ادامه بده گفتم خانم کاربران شما مثل اون رئیس و روئسات .... نیستن ؛ دری وری تحویلم نده که حالم از دری وری هاتون به هم میخوره ؛ زنگ بزن بگو بساط دزدیتونو جمع کنن دیگه صحبت هم نکن!.طرف ساکت شد !(خفه شد) و من هم گوشیو گذاشتم.(به دلم مونده بود بهشون بگم که د ز د هستید !) باور کنید الان نفس راحتی میکشم... به جوونیتون رحم کنید دوستان از این شاتل .... بایید بیرون هر چی زودتر بهتر.
:11::11::11:
شما چه سرویس داتک را گرفتی که سرعتش 300 تا 400 است؟شبانه آن با userوpassword جداگانه وصل میشه یا نه؟

milad_gta
06-11-2011, 09:12
دوره جدید رو تمدید نکردم و رفتم پارس آنلاین گرفتم. الان دو هفته‌ای می‌شه که دارمش و سرعت شبانم با تورنت تا ۱۹۰ کیلوبایت بر ثانیه هم می‌رسه. فعلا که همه چی خوبه. امیدوارم اینجا هم محدودم نکنن.

نامردا به مشترک های قدیمشون هم رحم نمیکنند ... دیگه چیزی به فسخ من هم نمونده ٬ عذر میخوام شما کدوم منطقه مخابراتی کرج هستید ؟ من نصر آبادی هستم موندم از کجا بگیرم !؟ کلا شاید برا خونه از مخابرات گرفتم ۲ سالم تو صف وایسی ارزش داره ...

البته شانسیه دیگه من یه دوست دارم سرعتش زیر ۱۷ نمیاد ! یکی هست ...

ELDORAMO
06-11-2011, 09:45
سرعت دانلود شبانه من 130 کیلوبایت به طور ثابت بود حیف که از ساعت 2 تا 7 رایگان هست اما حداقل محدودیت نداره
با خیال راحت دانلود کردم

jackson2010
06-11-2011, 10:50
سرعت دانلود شبانه من 130 کیلوبایت به طور ثابت بود حیف که از ساعت 2 تا 7 رایگان هست اما حداقل محدودیت نداره
با خیال راحت دانلود کردم
سلام
اصلا ناراحت نباش
شما(در کل همه دوستان) با شاتل در بهترین حالت از ساعت 3 تا 8 دانلود میکردی که میشه 5 ساعت
حالا شما هم داری 2 تا 7 دان میکنی اونم میشه 5 ساعت تازه با کیفیت و اطمینان بدون محدودیت و اما و اگر و....
نتیجه اینکه برنده شما هستید:21:

milad_gta
06-11-2011, 11:26
باور کنید این شرکتای در پیت خیلی بهترن ! خیلی که چی بگم ۱۰۰۰ برابر از این شرکتایی که پول اسمشون رو میگیرن بهتر هستند .

حداقل به خاطر یوزر جمع کردن کلی حال میدن :31: اطراف ما از این شرکتای در پیت که زیر مجمع این خود پیت ها نباشه گیر بیارم حتما ازش سرویس میگیرم .

KAMRANFAZELL
06-11-2011, 11:58
سلام دوستان.هر کس میخواد از شاتل ADSL بگیره اگه خواست که 10000 تومان تخفیف بگیره و از کارت طلایی من استفاده کنه به این ID پی ام بده.من یه کارت طلایی بتون میدم که شاتل بتون 10000 تومان تخفیف بده.ID اینه: tomwasp

سلام tomwasp من kamranfazell یکی از اعضاء هستم و قصد تهیه adsl شاتل را دارم اگر برایت امکان داره برام یک کارت طلایی بفرست. متشکرم

sadeghrenjer
06-11-2011, 13:58

پارس آنلاین کدام سرویسش شبانه 190 سرعت داره؟؟
برای 128 سرعت دانلود شبانه چنده؟؟؟

sajady68
06-11-2011, 15:26
چشم

دو حالت داره:
1- چند شب دیگه دوباره محدود میشم و شاتل چموش به ما پوزخند میزنه!
2- چند شب دیگه محدود نمی شم و یه اسکرین شات از صفحه ی دریافت رایگانم میذارم تا جیگر همه مون خنک بشه :21:

چطوری میشه فهمید تو ساعت رایگان چقدر دانلود کردم؟سایت خاصی داره؟

electronic0nt
06-11-2011, 15:39
من از عصر تلکام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سرویس می گیرم

128 با 5 گیگ = 18800 تومان

رو 2024 بستن

شب از ساعت 3تا7صبح رایگان هست

سرعت شبانه بین 32 تا 70 الان 6 ماهه سرعت شبانم همینه

rhra
06-11-2011, 19:01
چی میشد شاتل اینجوری بود؟!

:41:

Davood21
06-11-2011, 19:06
چطوری میشه فهمید تو ساعت رایگان چقدر دانلود کردم؟سایت خاصی داره؟

وارد سایت زیر بشید:

یوزر و پسوردتون رو بزنید.
روی گزینه ی ترافیک کلیک کنید.
از پایین صفحه، گزینه ی گزارش روزانه رو انتخاب کنید.
ابتدا و انتهای تاریخ رو مشخص کنید (هر دوتاش رو مثلاً بذار 15/8/90)
به تفکیک ارسال + دریافت + ارسال رایگان + دریافت رایگان رو می نویسه.

sadeghrenjer
06-11-2011, 19:17
من از عصر تلکام

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسرویس می گیرم

128 با 5 گیگ = 18800 تومان

رو 2024 بستن

شب از ساعت 3تا7صبح رایگان هست

سرعت شبانه بین 32 تا 70 الان 6 ماهه سرعت شبانم همینه

چقدر قیمت هاش مفته
حیف تو شیراز نمایندگی نداره وگرنه از این شرکت میگرفتم
مثل اینکه شرکتهایی که معروف نیستند قیمت خیلی پایین تر وسرعت بالاتر میدن نسبت به شرکت های معروف
تا 20 روز دیگه از دست شاتل راحت میشم هنوز نمیدونم از کدوم شرکت بگیرم

سرویس اکو 128 شاتل
سرعت روداشته باشید - این سرعت روزانه هست

jackson2010
06-11-2011, 22:17
سلام
طبق صحبتی که با چندتا از isp ها داشتم حرف همشون این بود که از مشترکین پر مصرف "در ساعات رایگان" خوششون نمیاد
(حتی 1 گیگ در هر شب رو هم خیلی زیاد میدونند:18:)
و بعضی هاشون هم تلاش میکنند که ساعات رایگان رو بردارند یا نیم بها کنند
در حال حاظر آسیاتک سرویسهای زیر 5 گیگ رو نیم بها کرده شبانش رو.
یه قانون هم هست که وقتی isp مشترکینش رو ازدست میده سرعت رو افزایش میده و وقتی که در جذب مشترکین جدید موفق شد دوران رکود سرعت هم شروع میشه"سیاست فعلی شاتل".
سرویسهای وایرلس در حال حاظر بهترین کیفیت رو دارند
پس در انتخابتون به این موارد توجه کنید

kamy_seaman
06-11-2011, 23:29
فخري زارع - حضور شرکت‌های اینترنتی و PAP در انتخابات دور سوم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای بسیار پررنگ بود و تا جایی که توانستند تعداد شایان توجهی از صندلی‌های هیئت مدیره را از آن خود کنند. محمد حسن شانه‌ساززاده، مدیرعامل شرکت آریا رسانه تدبیر(شاتل) نیز از جمله کاندیداهای اینترنتی انتخابات سازمان بود که به هیئت مدیره راه یافت و تصمیم دارد، از این پس با اطلاع‌رسانی و کمک به شرکت‌های pap از انحصار بیشتر شرکت مخابرات ایران در حوزه‌های مختلف جلوگیری کند. وی از انحصاری که مخابرات به خصوص در حوزه تلفن ثابت به وجود آورده ابراز نارضایتی کرده و می‌گوید: به خاطر حفظ منافع شرکت مخابرات، کشورمان را از یک‌سری خدمات محروم کرده‌ایم. در صورتی که بخش خصوصی می‌تواند همان خدمات را مانند آب خوردن به مردم ارایه دهد.

وای خدا به خیر کنه مدیر شاتل بیاد رو کار دیگه باید قید اینترنت رو بزنیم... :41:

kamy_seaman
06-11-2011, 23:35
ولی انصافا حرفای جالبی زده حتما بخونین...

ELDORAMO
07-11-2011, 00:09
باور کنید این شرکتای در پیت خیلی بهترن ! خیلی که چی بگم ۱۰۰۰ برابر از این شرکتایی که پول اسمشون رو میگیرن بهتر هستند .

حداقل به خاطر یوزر جمع کردن کلی حال میدن اطراف ما از این شرکتای در پیت که زیر مجمع این خود پیت ها نباشه گیر بیارم حتما ازش سرویس میگیرم .

دقیقا
هر شرکتی با زیاد شدن مشترکینش خدماتش تنزل پیدا می کنه برای همین به گفته دوستمون به هیچ عنوان اشتراک یک ساله یا شش ماهه نگیرید شرکت هایی که تازه میان برای جذب مشتری مجبورن خدمات بهتری عرضه کنن

fanoostalaei
07-11-2011, 01:13
با خیال راحت دانلود کردم
بلاخره سرعت دان شما رو هم از 260 اوردن 130؟
البته یه چیزت مثل من خوبه که محدود نمیشی
من هز شب 2 گیگ میزدم اصلا هم محدود نمیشدم
تازه هر روز هم به خاطر پینگ ازشون گله میکردم:31:

mehdi_vsgh
07-11-2011, 05:38
فخري زارع - حضور شرکت‌های اینترنتی و PAP در انتخابات دور سوم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای بسیار پررنگ بود و تا جایی که توانستند تعداد شایان توجهی از صندلی‌های هیئت مدیره را از آن خود کنند. محمد حسن شانه‌ساززاده، مدیرعامل شرکت آریا رسانه تدبیر(شاتل) نیز از جمله کاندیداهای اینترنتی انتخابات سازمان بود که به هیئت مدیره راه یافت و تصمیم دارد، از این پس با اطلاع‌رسانی و کمک به شرکت‌های pap از انحصار بیشتر شرکت مخابرات ایران در حوزه‌های مختلف جلوگیری کند. وی از انحصاری که مخابرات به خصوص در حوزه تلفن ثابت به وجود آورده ابراز نارضایتی کرده و می‌گوید: به خاطر حفظ منافع شرکت مخابرات، کشورمان را از یک‌سری خدمات محروم کرده‌ایم. در صورتی که بخش خصوصی می‌تواند همان خدمات را مانند آب خوردن به مردم ارایه دهد.

وای خدا به خیر کنه مدیر شاتل بیاد رو کار دیگه باید قید اینترنت رو بزنیم... :41:
به نظر من که حرفهاش منطقیه....ما هرچی میکشیم از دست مخابرات و سازمان تنظیم مقررات میکشیم!!! اگه اینا برن کنار قطعا هم قیمت اینترنت کاهش پیدا میکنه و هم سرعت و کیفیت میره بالا!!

SA.JJ.AD
07-11-2011, 07:32
دیشب تا الان یعنی 7 صبح که بیدار بودم دقیقا سرعت دانلود زیر 5 بود !! تا به الان !! کسه دیگه ای هم وضعیتش اینطور بود دیشب ؟! :2:معلوم نیست باز چه خراب کاری کردن :13:

LOVEFORLOVE
07-11-2011, 07:43
سرعتا دیشب خراب بود منم نتونستم 130 مگ دان کنم :41:

internet
07-11-2011, 09:50
امروز پیام زدم به شاتل که در پروموشن هاشون جمله:
"علاقه مندیم به اطلاع برسانیم"
رو حذف کنند
و نمونه اش هم براشون نوشتم:
علاقه مندیم به اطلاع برسانیم که با اخذ مبلغ 15 هزار تومن علاقه مندیم که شش گیگ ترافیک به شما بدهیم و علاقه مندیم که این شش گیگ به کار شما هم نیاید و نتوانید استفاده ببرید و علاقه مندیم که مازاد اون هم در پنل بماند و سر ماه کنسل شود و خلاصه ما علاقه مندیم
در پایان هم نوشتم شما علاقه مندید ما علاقه مند نیستیم
علاقه مندیم علاقه مندیم

taraneh_2002
07-11-2011, 11:01
موقعی از شاتل فسخ کردم
اینترنت از شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات گرفتم
به نظر من که خیلی خوبه
سرعت دانلود در روز که تا 450 هم میاد و در شب هم 65

sadeghrenjer
07-11-2011, 11:49
بچه ها مثل اینکه شاتل داره خیلی از مشترکینش رو از دست میده
تو این 3 سال که با شاتل هستم هیچ وقت اس تبلیغاتی نفرستاده که در همین دو هفته اخیر دوبار اس تبلیغاتی فرستاده (در شیراز)
در یکی از پرتیراژترین روزنامه های شیراز هم شروع کرده به تبلیغ(حدود یک سال ونیم میگذره که شاتل در روزنامه تبلیغ نکرده بود)
تبلیغی هم که کرده زده یکماه رایگان+ترافیک رایگان

خیلی دوست دارم به خاک سیاه بشینن

sadeghrenjer
07-11-2011, 12:48
کسی از شرکت لایزر سرویس تا حالا نگرفته ببینیم سرعتش چجوره؟؟

boy iran
07-11-2011, 13:12
کسی از شرکت لایزر سرویس تا حالا نگرفته ببینیم سرعتش چجوره؟؟

Adsl/ شركت لايزر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jackson2010
07-11-2011, 15:03
سلام
(باصدای مزدک میرزایی بخونید)
به نظر شما با خرید 3 گیگ (+3گیگ ترافیک رایگان) از شاتل در ساعات رایگان حتما محدود خواهید شد؟
1. بله
2. خیر
شما میتوانید گزینه مورد نظر را از طریق.... به.... ارسال نمایید.:31:
به نظر من که حتما محدود میشید نظر شما چیه؟:20:

MAHDI_SOS
07-11-2011, 15:14
من اکو 512 دارم توی روز قبلا260 دانلود می کردن الان شده 60 خدا در آینده به من رحم کند

mea2002
07-11-2011, 15:15
به نظر شما با خرید 3 گیگ (+3گیگ ترافیک رایگان) از شاتل در ساعات رایگان حتما محدود خواهید شد؟
1. بله
2. خیر
شما میتوانید گزینه مورد نظر را از طریق.... به.... ارسال نمایید.:31:
به نظر من که حتما محدود میشید نظر شما چیه؟:20:

به نظر من دیگه دزد هم نمیشه دست شاتل داد چه برسه به پول واسه خرید ترافیک!هرجاسخن از افتضاح است نام شاتل می درخشد!!!:31:

zeinabb
07-11-2011, 20:18
یعنی شاتال اینقدر افتضاح من میخام برم رو شاتل

EngineeR EhsaN
07-11-2011, 21:47
درسته شاتل روزای عید ترافیک هدیه میده؟:31:

mehdi_vsgh
07-11-2011, 22:35
درسته شاتل روزای عید ترافیک هدیه میده؟:31:
اره به ازای خرید 3 گیگ ترافیک بهتون 3 گیگ ترافیک رایگان میده
البته حق نداری دانلود کنی وگرنه چنان محدودت میکنه که از زندگی سیر بشی!!!!:13:

shoeib
07-11-2011, 22:43
میبینم که قاطر یا همون شاتل یا بهتره بگیم دزد تل به پیسی خورده!
خدا رو شکر که حدود 2 هفته هست از شرش برای همیشه راحت شدم..
تا اینا باشن دیگه از این غلطا نکنن و مشتری ها رو به خاطر یه دانلود زپرتی محدود نکنن..
اگه همیشه همه همینطور هماهنگ عمل کنن و شرکت های متخلف رو به خاک سیاه بنشونن، حساب کار خیلی ها میاد دستشون.

mehran79
07-11-2011, 22:46
من اکو128 شاتل دارم.فوق العادست
با260دانلودمیکنم.شبانه 60 الی 75:31:

ELDORAMO
07-11-2011, 23:03
درسته شاتل روزای عید ترافیک هدیه میده؟

شتر در خواب بیند پنبه دانه!
شاتل اینقدر افتضاحه که با این چیزا کارش درست نمیشه

faramarz2
07-11-2011, 23:09
سلام
بچه ها من اول اکو 128 داشتم .بعد هر شب رایگان هاش رو همشو دان میکردم تا یک ماه خوب بود بعد سرعت رو اورد رو 6 کیلو بایت بعد من یه یک هفته ای دان نکردم بعد یه شب اومدم دان کنم سرعت 256 کیلوبایت بود:31:
فکر کنم از دستشون در رفته بود.
بعد از یه مدت سرعت همونطوری شد دوباره
بعد ما اومدیم art1 گرفتیم دان کنیم.حدود 18 گیگ که دان کردم سرعتم رو اورد رو 6 کیلو بایت
من هم حالا تصمیم گرفتم فسخش کنم
به نظر شما کدوم شرکت بهتر از همه هست؟
از یکی شنیدم پارس انلاین تا 256 رو به همه میده و از 256 به بالا نیاز به مجوز داره.درسته؟
قیمت های پارس انلاین رو هم دیدم خوب بود.نامحدود 256 حدود 20 تومن بود.حالا شاتل با اون محدودیت های اشغالش 128 رو میده 28 تومن.
به نظر شما پارس انلاین خوبه؟
ممنون میشم نظر بدید

milad_gta
07-11-2011, 23:12
شاتل هیچی نمیده !‌ هر چی هم بده بازم بده کاره ...

omid1981
07-11-2011, 23:12
سرویس شتاب ( Burst )

توجه به نیاز کاربران و همچنین رفع مشکلات آنها همواره از اولویت های شرکت لایزر به شمار می رود. امکان دسترسی به اینترنت با سرعت های نجومی ( تا 1.5 مگابیت در ثانیه ) یکی از مهمترین نیازهای کاربران از بدو ورود به دنیای اینترنت بوده است. سرویس شتاب امکان دسترسی به اینترنت با سرعت های نجومی را فراهم ساخته و با این سرویس، دیگر دانلود فایل های حجیم ، فیلم ، موسیقی و ... برای کاربران اینترنت یک رویا محسوب نخواهد شد.

این توضیحات شرکت لایزر در باره سرویس شتابشه :18:
اگه اینجا ته جهنم نیست پس کجاست؟؟؟؟؟:18:

اولا این چه طرز نگارش و صحبته؟ مثل اینکه دوستان در لایزر گاو و گوسفندهاشون رو فروختن اومدن شرکت زدن ؟؟ دوما به سرعت 1.5 مگابیتی میگه نجومی!!!!:20: اون سر دنیا اینترنت با سرعت 1GB/s
با 70 دلار در ماه ارائه میدن این چرت و پرت ها رو نمیگن بعد اینجا!!!!:41: اینجا ایران آخر دنیا:5:

sei_pm
07-11-2011, 23:27
بچه ها مثل اینکه شاتل داره خیلی از مشترکینش رو از دست میده
تو این 3 سال که با شاتل هستم هیچ وقت اس تبلیغاتی نفرستاده که در همین دو هفته اخیر دوبار اس تبلیغاتی فرستاده (در شیراز)
در یکی از پرتیراژترین روزنامه های شیراز هم شروع کرده به تبلیغ(حدود یک سال ونیم میگذره که شاتل در روزنامه تبلیغ نکرده بود)
تبلیغی هم که کرده زده یکماه رایگان+ترافیک رایگان

خیلی دوست دارم به خاک سیاه بشینن

البته داره مشترکینی که از شبانه استفاده می کنند رو از دست میده که دوباره با هزینه کردن برای تبلیغ به جای هزینه کردن برای خرید پهنای باند دوباره مشتری جذب میکنه که در درصدی از مشتریان جدید هم کسانی تشکیل می دهند که از شبانه استفاده نمی کنند همینجور اگر این چرخه رو بخواهند ادامه بدهند بیشترین سود رو می برند.

BursT
07-11-2011, 23:43
سلام
بچه ها من اول اکو 128 داشتم .بعد هر شب رایگان هاش رو همشو دان میکردم تا یک ماه خوب بود بعد سرعت رو اورد رو 6 کیلو بایت بعد من یه یک هفته ای دان نکردم بعد یه شب اومدم دان کنم سرعت 256 کیلوبایت بود:31:
فکر کنم از دستشون در رفته بود.
بعد از یه مدت سرعت همونطوری شد دوباره
بعد ما اومدیم art1 گرفتیم دان کنیم.حدود 18 گیگ که دان کردم سرعتم رو اورد رو 6 کیلو بایت
من هم حالا تصمیم گرفتم فسخش کنم
به نظر شما کدوم شرکت بهتر از همه هست؟
از یکی شنیدم پارس انلاین تا 256 رو به همه میده و از 256 به بالا نیاز به مجوز داره.درسته؟
قیمت های پارس انلاین رو هم دیدم خوب بود.نامحدود 256 حدود 20 تومن بود.حالا شاتل با اون محدودیت های اشغالش 128 رو میده 28 تومن.
به نظر شما پارس انلاین خوبه؟
ممنون میشم نظر بدید
سرویس 128 نامحدود شاتل در اصل 512 هست:20:

xoma
08-11-2011, 00:14
سرعت 1GB/s

ضمن تاکید بر فرمایشات شما ؛ احتمالا اون عدد 1Gb است نه 1GB .

من هم سرویس 512 ماتریکس(داتک) گرفتم و طرف گفت 300 رو بهت میده روزانه ؛ که به خاطر خلوت بودن این شرکت در منطقه مخابراتی ما(غدیر) اکثرا بالای 300 هست و شبانه هم بین 60 تا 70.(البته بالاتر از 70 هم زیاد میره ولی میگم همون 70 تا اینا هم خدای نکرده مثل شاتل پر رو نشن برای مشترکاشون که هر چی دارن از اوناست ؛ قیافه بگیرن)

mahyarSAMSUNG
08-11-2011, 00:17
سرویس 128 نامحدود شاتل در اصل 512 هست:20:

اره جون عمش ...:13: یه خورده زیاد دانلود کن اونوقت 128 شاتلتون میشه 64

اینم سرعت من ساعت 12.10 دقیقه بامداد

jackson2010
08-11-2011, 00:32
سرویس شتاب ( Burst )
توجه به نیاز کاربران و همچنین رفع مشکلات آنها همواره از اولویت های شرکت لایزر به شمار می رود. امکان دسترسی به اینترنت با سرعت های نجومی ( تا 1.5 مگابیت در ثانیه ) یکی از مهمترین نیازهای کاربران از بدو ورود به دنیای اینترنت بوده است. سرویس شتاب امکان دسترسی به اینترنت با سرعت های نجومی را فراهم ساخته و با این سرویس، دیگر دانلود فایل های حجیم ، فیلم ، موسیقی و ... برای کاربران اینترنت یک رویا محسوب نخواهد شد.
این توضیحات شرکت لایزر در باره سرویس شتابشه :18:
اگه اینجا ته جهنم نیست پس کجاست؟؟؟؟؟:18:
اولا این چه طرز نگارش و صحبته؟ مثل اینکه دوستان در لایزر گاو و گوسفندهاشون رو فروختن اومدن شرکت زدن ؟؟ دوما به سرعت 1.5 مگابیتی میگه نجومی!!!!:20: اون سر دنیا اینترنت با سرعت 1GB/s
با 70 دلار در ماه ارائه میدن این چرت و پرت ها رو نمیگن بعد اینجا!!!!:41: اینجا ایران آخر دنیا:5:

سلام داداش
شما که اینها رو نوشتی اصلا منظورت چیه؟؟؟؟؟؟!!به ما چه که یارو گاو و گوسفند داره یا دکترا:18:
شما بگو سرویسهاش سرعتش خوبه یا نه بقیش به ما مربوط نیست:21:
در ضمن دوست عزیز اینجا در مورد شاتل صحبت میکنیم نه لایرز:18: البته برای یاد آوری گفتم به دل نگیری:31:
فروم لایرز:

milad_gta
08-11-2011, 01:24
آخ جون ٬ خدا جون مرسی ... :42:

بچه ها الان من دارم با ۹ کیلوبایت دانلود میکنم تازه page‌ هم میتونم باز کنم ... :26:

یک هفته میشه به کوب از صبح تا شب دارم حجم مصرف میکنم ٬ شبا هم که تعطیل تا صبح ٬فکر کنم اگه خدا بخواد امشب ۱۰۰ مگی بتونم بگیرم . :thumbsup:

SA.JJ.AD
08-11-2011, 01:52
عنی شاتل 128 محدود هم قانون fub داره ؟! پس چرا تو یک سال و چند ماهی که شاتل دارم اولین بازه این وضعیت رو میبینم !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
اصلا من تو چند هفته ی گذشته شبی نبوده بیشتر از 500. 600 مگ دانلود کرده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
کسه دیگه ای هم مثه من سرعتش شده دیال اپ لطفا بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BursT
08-11-2011, 04:18
اره جون عمش ...:13: یه خورده زیاد دانلود کن اونوقت 128 شاتلتون میشه 64

اینم سرعت من ساعت 12.10 دقیقه بامداد

این رو قبلا توی قراردادش توضیح داده:

عنی شاتل 128 محدود هم قانون fub داره ؟! پس چرا تو یک سال و چند ماهی که شاتل دارم اولین بازه این وضعیت رو میبینم !![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
اصلا من تو چند هفته ی گذشته شبی نبوده بیشتر از 500. 600 مگ دانلود کرده بودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
کسه دیگه ای هم مثه من سرعتش شده دیال اپ لطفا بگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعله برای سرویس شبانه رایگان FUP اجرا میشه ...بدون اطلاع رسانی قبلی...
چند تا از دوستان دچار این معضل شدند

jackson2010
08-11-2011, 04:33
بچه ها الان من دارم با ۹ کیلوبایت دانلود میکنم تازه page‌ هم میتونم باز کنم ... :26:
یک هفته میشه به کوب از صبح تا شب دارم حجم مصرف میکنم ٬ شبا هم که تعطیل تا صبح ٬فکر کنم اگه خدا بخواد امشب ۱۰۰ مگی بتونم بگیرم . :thumbsup:
سلام. شاید شاتل منتظرته تا بری 3 گیگ بخری 3 گیگ هم بهت بده سرعتت بشه 10 کیلوبایت:31:

hadiceberg
08-11-2011, 04:34
پارس آنلاین کدام سرویسش شبانه 190 سرعت داره؟؟
برای 128 سرعت دانلود شبانه چنده؟؟؟

من سرویسم ۵۱۲ هست و سرعت واقعیش هست 1.5mbps

SA.JJ.AD
08-11-2011, 06:06
این رو قبلا توی قراردادش توضیح داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعله برای سرویس شبانه رایگان FUP اجرا میشه ...بدون اطلاع رسانی قبلی...
چند تا از دوستان دچار این معضل شدند

یعنی چی اخه :2:قبلا که ایطور نبود ! من یک سالو چند ماهه که از شاتل سرویس میگیرم ! و اتفاقا تو چند هفته ی گذشته کمترین دانلود شبانه رو انجام داده بودم !! چرا اینطرو شد !! :41: تا چه مدت اینطور میمونه ؟! بعدش دوباره یکم دانلود کنی اینجور میشه !؟ :41::2:گور باباشون با این اینترنتشون !! اگه همینطور ادامه پیدا کنه میرم چند روز دیگه برای وسخ !:2:

qas6590
08-11-2011, 07:05
من بعد از19روز محدودیت امشب سرعتم شد 30 کیلو .قبل ازمحدودیت 17گیگ گرفته بودم-کی میدونه نوبت بعدی چند گیگه؟

LOVEFORLOVE
08-11-2011, 07:27
من از سایت مدیا فایر دانلودم روی 50 تا 60 تا هست ولی در هاست های دیگر لینک های مستقیم سرعت به 20 25 میرسه
مشکلش چیه در صورتی که اون لینک ها از سرعت بهتری برخوردارند نسبت به هاست های مجانی
مشکل از شاتل که نیست ؟

nimakh
08-11-2011, 08:26
کلاً شاتل آشغاله من که اومدم بیرون فقط دلم میسوزه یک سال عمرم با اینترنت شاتل حروم شد

mehdi_vsgh
08-11-2011, 08:47

خوب مبارکه :31:
انشالله بازم سرعتت بره بالاترو ما ببینیم روزی رو که با 10-11 تا داری دانلود میکنی!!! :31::8:

LOVEFORLOVE
08-11-2011, 08:56
آیا زمانی که وپی ان روشن باشه از ترافیک کسر میشه؟

milad_gta
08-11-2011, 09:44
قبلا که حجم میخریدم سرویسم رو رو ۲ مگ میبستن این دوره حجم نخریدم آوردن رو ۱۶۰ خدایی چقدر نامردن :5:

oomidd
08-11-2011, 10:40
سلام چرا دیگه با بانک ملی نمیشه ترافیک خرید برای همیشه اینجوری شده یا ممکنه درست بشه. میشه با خودپرداز ترافیک خرید اگه آ ره ممنون میشم توضیح بدید . اکه نمیشه دیگه چه راهی هست می خوام سه گیگ ترافیک بگیرم بشه شیش گیگ تا پایان دوره خیالم راهت باشه ولی فقط کارت بانک ملیو دارم .هرچیهم زنگ میزنم 7773577 کسی گوشیو جواب نمیده شمارهی دیگه ای هست تو اصفهان زنگ بزنم بپرسم ممنون میشم کمکم کنید

Babak
08-11-2011, 10:50
سلام چرا دیگه با بانک ملی نمیشه ترافیک خرید برای همیشه اینجوری شده یا ممکنه درست بشه. میشه با خودپرداز ترافیک خرید اگه آ ره ممنون میشم توضیح بدید . اکه نمیشه دیگه چه راهی هست می خوام سه گیگ ترافیک بگیرم بشه شیش گیگ تا پایان دوره خیالم راهت باشه ولی فقط کارت بانک ملیو دارم .هرچیهم زنگ میزنم 7773577 کسی گوشیو جواب نمیده شمارهی دیگه ای هست تو اصفهان زنگ بزنم بپرسم ممنون میشم کمکم کنید

شبکه شتابه عزیز
از گزینه بانک پارسیان استفاده کن. جواب میده ( مگه اینکه شتاب قطع باشه)

Davood21
08-11-2011, 11:06
سلام
به نمایندگی از طرف بچه های سایت،

jackson2010
08-11-2011, 11:40
سلام

سلام داداش
ماشاالله به این غیرت ایرانی:31:
داداش ما قلبمون ضعیفه تا حالا 4 گیگ رایگان رو خوابشو هم ندیدیم چه برسه به واقعیت:18:
دستت درد نکنه. امیدوارم همین کارهای خیرت رو ادامه بدی وجیگر بچه هارو حال بیاری:27:. اسکرینشات بعدی یادت نره:46:

دوستان من واسه خونه ی جدیدمون میخواستم ADSL بگیرم گفتن خطتون PCM نمیشه!!
چیکار کنم؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آبجی:31:"آواتار" وایرلس بگیر به تلفن هم کاری نداره:20:

ehsaaaan
08-11-2011, 12:20
چیکار کنم؟؟؟؟:41:

rahgozar1368
08-11-2011, 13:02
.
.
دوست عزیز شما مثل اینکه حالتون خوب نیستاااااااااا :18:
هر کسی میا اینجا سرعتشون مثل شما افتضاحه :2:
من خودم سرعت شب به کنار روز هم محدود شدم از 16 کیلوبایت بالاتر نمیره :41:

mehdi_vsgh
08-11-2011, 13:12
چیکار کنم؟؟؟؟:41:
برو مبین نت...وایمکس داره دیگه نیازی هم به خط تلفن نیست!

milad_gta
08-11-2011, 13:34
چیکار کنم؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درخواست بنویس برا واحد فنی ...

اینجانب .... صاحب خط .... درخواست تغییر خط از PCM به خطوط معمولی ( مسی ) را دارا میباشم .

امضا

بده بایگانی بهت میگه کی بری برا گرفتن نتیجه ٬ احتمالا یکی دو روزه چک میکنن و بهت میگن امکان پذیر هست یا نه ! اینکه فقط مسئول پذیرش بهت گفته نمیشه بیخیال نشو ... اگر بازم جواب منفی بود بیا بگو تا بگم چه کنی . :46:

موفق باشی .

Nih@sh
08-11-2011, 14:00
سلام

اینطوری که من متوجه شدم واسه هر ماه از دوره دوتا 4 گیگ میتونی دانلود کنی...بعد 3 روز معمولی...بعدش هم محدود میشی
یعنی کسی که 1 ماهه داره دوتا 4 گیگ...یک روز سرعت معمولی...بعدش هم محدود...پس 2 روز دیگه داری حالشو ببر ... بعدش باید ماتم سرعت 5 کیلو رو بگیری
قاطر جایی نمیخوابه زیرش آب بره

muhakh
08-11-2011, 14:13
دوستان من با شاتل بهم زدم
الان 3 روزه در خواست برداشتن رانژه دادم تا کی باید صبر کنم ؟
میتونن بر ندارن؟

muhakh
08-11-2011, 14:13
دوستان من با شاتل بهم زدم
الان 3 روزه در خواست برداشتن رانژه دادم تا کی باید صبر کنم ؟
میتونن بر ندارن؟

Doublex
08-11-2011, 14:19
سلام

دیشب منو محدود کرده بودن بالاتر از 5 کیلوبایت نرفت .. ولی شما تونستی باز خوب بگیری ... این شاتل رو باید __ .

ELDORAMO
08-11-2011, 15:46
این شرکتی که من ازش اینترنت گرفتم دیشب توی ساعت دانلود سرعت رو برد روی 250!!! اونم ثابت نه مثل شاتل با نوسان 100 کیلوبایت! واقعا عجب شبی بود

migmig3000
08-11-2011, 15:57
من الان چند شبه داشتم یه بازی رو دانلود میکردم.از 16 پارت 15 پارتش رو گرفتم.دیشب خواستم تمومش کنم دیدم محدود شدم.:18:حجمم تموم شد میرم مخابرات میگیرم.:41:

SA.JJ.AD
08-11-2011, 17:39
اخه قبلا که به سرویس های محدود کاری نداشتن :2:دوستان کسی میدونه بعد از چند روز این سرعت 5 کیلوبایتی از بین میره ؟! :41:بعد از رفع محدودیت دوباره بعد از چه مدت اینطور میشه ؟!
.
والا من تو دو هفته ی گذشته اصلا شبی نبوده بیشتر از 500 مگ دانلود داشته باشم :41:واقعا که شرکت اشغالی هست !:2:

max_3d
08-11-2011, 18:29
اخه قبلا که به سرویس های محدود کاری نداشتن :2:دوستان کسی میدونه بعد از چند روز این سرعت 5 کیلوبایتی از بین میره ؟! :41:بعد از رفع محدودیت دوباره بعد از چه مدت اینطور میشه ؟!
.
والا من تو دو هفته ی گذشته اصلا شبی نبوده بیشتر از 500 مگ دانلود داشته باشم :41:واقعا که شرکت اشغالی هست !:2:
والا ما چند مدت پیش محدودمون کردن نزدیک 9 روز ادامه داشت بستگی داره شانس بیاری مثل من 9 روز یا 10 روز محدود بشی وگرنه کاربر دارم 20 روزه که هنوز محدوده والا به ما گفتن اگه بیشتر از 1 گیگ دانلود کنید محدود میشی...ما هم همیشه زیر 1 گیگ دانلود میکردم فعلا که خبری نیست گوش شیطون کر:2:
جنگ جنگ تا پیروزی:31:

SA.JJ.AD
08-11-2011, 18:36
والا ما چند مدت پیش محدودمون کردن نزدیک 9 روز ادامه داشت بستگی داره شانس بیاری مثل من 9 روز یا 10 روز محدود بشی وگرنه کاربر دارم 20 روزه که هنوز محدوده والا به ما گفتن اگه بیشتر از 1 گیگ دانلود کنید محدود میشی...ما هم همیشه زیر 1 گیگ دانلود میکردم فعلا که خبری نیست گوش شیطون کر:2:
جنگ جنگ تا پیروزی:31:

اخه مشکل اینجاست من تو یکی دوهفته ی اخیر اصلا شبی نبوده 1 گیگ دانلود داشته باشم !! با اینکه اگه دانلود میکردم یه سره میتونستم تو ساعات رایگان 1.200 گیگ بگگیرم !
.
این شات از مصرفم :19:ادم دانلود کم کنه و مدارا کنه با یه شرکت اشغال بعد این وضعیت براش پیش بیاد واقعا خیلی نامردیه :13::2:

پشیمونم که چرا کم دانلود میکردم :13:

blackhero
08-11-2011, 18:39
سلام به همه دوستان. من یه 15 روزی ایران نبودم.جاتون خالی کربلا همه رو دعا کردم؛شاتل رو هم نفرین کردم! :31:چه خبر؟!قضیه شکایت به کجا رسید؟!

jackson2010
08-11-2011, 18:45
سلام به همه دوستان. من یه 15 روزی ایران نبودم.جاتون خالی کربلا همه رو دعا کردم؛شاتل رو هم نفرین کردم! :31:چه خبر؟!قضیه شکایت به کجا رسید؟!
داداش زیارت قبول . التماس دعا داریم برادر:21:
شکایتنامه رو به لطف جوادی فرستادیم رفت تا ببینیم چی میشه:20:

max_3d
08-11-2011, 19:00
پشیمونم که چرا کم دانلود میکردم :13:
:41::41:
این روزها خیلی ها از این جمله استفاده میکنن:41:

faramarz2
08-11-2011, 19:19
سلام
بچه ها من میخوام با شاتل به هم بزنم.چند وقت پیش یه نامحدود گرفتم بعد حالا برام محدودیت گذاشته و توی قسمت ترافیک مصرفی هم 100% زده:41:
حالا میخوام عوضش کنم.از یکی شنیدم پارس انلاین تا 256 رو به همه میده و مجوز نمیخواد.درسته؟
بعد پارس انلاین خوبه ؟
سرعت و .... این پارس انلاین خوبه؟
قطعی نداره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

jackson2010
08-11-2011, 19:27
سلام
بچه ها من میخوام با شاتل به هم بزنم.چند وقت پیش یه نامحدود گرفتم بعد حالا برام محدودیت گذاشته و توی قسمت ترافیک مصرفی هم 100% زده:41:
حالا میخوام عوضش کنم.از یکی شنیدم پارس انلاین تا 256 رو به همه میده و مجوز نمیخواد.درسته؟
بعد پارس انلاین خوبه ؟
سرعت و .... این پارس انلاین خوبه؟
قطعی نداره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید
سلام
به شخصه اطلاعات خاصی ندارم. ولی اینجا سر بزن همه پارس آنلاین دارند. اینجا فقط بحث شاتل و .... :27:
تایپیک پارس انلاین:

REZÄ
08-11-2011, 19:42
من 1 هفتس از محدوديت در اومدم.تو اين يه هفته شبي 4 گيگ دانلود كردم:20:.تلافي 15 روز محدوديت رو در آوردم. شما هم از محدوديت در اومدين رحم نكنين.همين جور كه اونا به ما رحم نميكنن :46:

OSEN
08-11-2011, 19:52
سلام رفقا .
اگه خدا قسمت کنه:31: منم دیگه میخوام از شاتل بکنم و برم سراغ مخابرات و تا آخر ماه فرصت دارم برای انجام دادن کاراش .
حالا چه کارایی باید انجام بدم ؟ برای از رانژه در اومدن و اینا... ؟ چقدری طول میشکه اونوقت ؟ اذیت نمیکنن ؟
ممنون میشم بگید کلا چه کارهایی لازم هست که انجام بدم :11:.

.

silsin
08-11-2011, 21:13
اقایون نمی خوام بزنم تو ذوغ برنامه کنسل کردن تون باشاتل .
ولی من دیروز رکورد 370 سرعت دانلود با شاتل 128 رو زدم :31:
درضمن این شاتل خداییش خیلی فکر کنم از بقیه بهتره . طرف ما مخابرات هم هست . می گن سرعتش دیال اپ +1 اهه:31:

max_3d
08-11-2011, 21:30
اقایون نمی خوام بزنم تو ذوغ برنامه کنسل کردن تون باشاتل .
ولی من دیروز رکورد 370 سرعت دانلود با شاتل 128 رو زدم :31:
درضمن این شاتل خداییش خیلی فکر کنم از بقیه بهتره . طرف ما مخابرات هم هست . می گن سرعتش دیال اپ +1 اهه:31:
ذوغ نکن((دوق)):31:
شما را در آینده نزدیک در کنارمان در محدودشدگان میبینیم فعلا خوش باش:27:

milad_gta
08-11-2011, 21:34
بچه ها کسی هست تو روز هم محدود باشه !؟

hellbrain666
08-11-2011, 22:09
من الان دو هفتست شب و روز شدم 16 کیلوبایت!

milad_gta
08-11-2011, 22:24
چیکار کردی که به این مشکل دچار شدی !؟ منم همینجوری شدم ٬ البته فردا یا پس فردا میرم برا فسخ اینقدر سرم شلوغه از شنبه میخوام برم هی نمیشه ...

چیزی تا آزادی نمونده

Bobby Sands
08-11-2011, 22:32
دوستان من یه مشکل دارم.
نمیتونم خردید آنلاین ترافیک انجام بدم همش میزنه تراکنش ناموفق.
کارتم مهر کارت بانک کشاورزیه . از سایت پارسیان و هم از ملت که میرم اخرش میزنه تراکنش ناموفق!
کسی میدونه علتش چیه؟ جدیدا اتفاقی افتاده ما خبر نداریم؟

mhv_kntu
08-11-2011, 22:40
سلام رفقا .
اگه خدا قسمت کنه:31: منم دیگه میخوام از شاتل بکنم و برم سراغ مخابرات و تا آخر ماه فرصت دارم برای انجام دادن کاراش .
حالا چه کارایی باید انجام بدم ؟ برای از رانژه در اومدن و اینا... ؟ چقدری طول میشکه اونوقت ؟ اذیت نمیکنن ؟
ممنون میشم بگید کلا چه کارهایی لازم هست که انجام بدم :11:.

.
حضوری برو نمایندگی منطقه و درخواست نامه تخلیه کن.
حضوری نری حداقل 15 روز نگهت میدارن حداقللللل
حضوری هم رفتی باید طوری رفتار کنی که عمرنات پتاسیم پشیمون نمیشی و بیخیال شاتل شدی.

Davood21
08-11-2011, 22:53
اینطوری که من متوجه شدم واسه هر ماه از دوره دوتا 4 گیگ میتونی دانلود کنی...بعد 3 روز معمولی...بعدش هم محدود میشی
یعنی کسی که 1 ماهه داره دوتا 4 گیگ...یک روز سرعت معمولی...بعدش هم محدود...پس 2 روز دیگه داری حالشو ببر ... بعدش باید ماتم سرعت 5 کیلو رو بگیری
قاطر جایی نمیخوابه زیرش آب بره

هه هه
خیلی خوش بین هستی که فکر می کنی شاتل قانون داره.

Eblis 2011
08-11-2011, 22:58
دوستان کسی خبرداره که تو گرگان سرویبس شاتل موجوده یا نه ؟

resident2011
08-11-2011, 23:17
دوستان کسی خبرداره که تو گرگان سرویبس شاتل موجوده یا نه ؟

یه زنگ میزدی می پرسید خیال خودتو راحت می کردی

Eblis 2011
08-11-2011, 23:19
یه زنگ میزدی می پرسید خیال خودتو راحت می کردی
کجا زنگ بزنم ؟ :31:

Ali_p30
08-11-2011, 23:28
زنگ بزن به من :دی lol

Eblis 2011
08-11-2011, 23:35
وا جدی پرسیدما

BursT
09-11-2011, 00:14
من با جمع زدن میزان دانلود سجاد عزیز فکر می کنم محدودیت دانلود شبانه 10 گیگ در ماه باشه....
یکی تست کنه خبرشو بده:)

LOVEFORLOVE
09-11-2011, 00:24
سلام ایا تورنت راه حله خوبی واسه دانلود با سرعت بیشتر هست!در مورد تورنت چیزی نمیدونم فقط کسی اگه کار کرده بگه ترفندی داره

saeidnooran
09-11-2011, 00:46
سلام دوستان
دیگه از اینترنت پرسرعت قاطر خسته شدم.اینترنت بدون دانلود شبانه معنایی نداره :19:الان 13 روزه دوباره محدود شدم .حالم از این شرکت بهم میخوره:2:

soroosh_cz
09-11-2011, 01:10
سلام دوستان
دیگه از اینترنت پرسرعت قاطر خسته شدم.اینترنت بدون دانلود شبانه معنایی نداره :19:الان 13 روزه دوباره محدود شدم .حالم از این شرکت بهم میخوره:2:

مجبور نیستی ادامه بدی... مثل من بگو: "جهنم، ضرر" برو وسط راه فسخ کن بره پی کارش.

Holy Wood
09-11-2011, 01:15
وقتی بهتون حال میداد حالتون بهم نمیخورد . حالا که برگشتین به سرعت عادی حالتون بهم میخوره ؟

hellbrain666
09-11-2011, 01:22
چیکار کردی که به این مشکل دچار شدی !؟ منم همینجوری شدم ٬ البته فردا یا پس فردا میرم برا فسخ اینقدر سرم شلوغه از شنبه میخوام برم هی نمیشه ...

چیزی تا آزادی نمونده

هیچی اصلا ماه پیش کل دانلود شبانم 2 گیگ هم نشد
حتی مدت کوتاهی هم که رو 2 مگ بود دانلود نداشتم:41:

برای فسخ باید حضوری رفت
یا نه اول باید درخواست داد بعد؟

milad_gta
09-11-2011, 01:25
باید نامه کتبی برد وگرنه من همون روزی که تمدید کرده بودم درخواست فسخ میفرستادم ! میشه ایمیل هم کرد یا فکس ...

درخواست مینویسی : نام ٬ شماره اشتراک ٬ علت فسخ ٬ امضاء

SA.JJ.AD
09-11-2011, 02:00
دوستان 25 روز از قرار دادم با شاتل مونده :2:و بعد از 1 سالو نیم سوختنو ساختن !دیگه با این وضعیت که سرعت تو ساعات رایگان میشه دیال اپ ! نمیشه ساخت !:2:! میخوام برم فسخ کنم !! میخواستم بدونم مثلا همین فردا یا جند روز دیگه برم !! تکلیف 20 روز باقی موندم چی میشه ؟! چقد طول میکشه تا خطمو ازاد کنن ؟! همون روز که برم درخواست فسخ بدم قطع میشه اینرتنت یا نه ؟! و من میتونم تاثیری داشته باشم تو اینکه سریعتر خطم رو ازاد کنن تا بتون برم یه شرکت دیگه ؟!:13:
+
ممنون میشم کامل جواب بده یک :10::11:
+
+

باید نامه کتبی برد وگرنه من همون روزی که تمدید کرده بودم درخواست فسخ میفرستادم ! میشه ایمیل هم کرد یا فکس ...

درخواست مینویسی : نام ٬ شماره اشتراک ٬ علت فسخ ٬ امضاء

در مورد این هم میشه یکم بیشتر توضیح بدید ؟! :20:یعنی نامه ی کتبی نمیشه همون جا حضوری رفت نوشت ؟! حتما باید از قبل اماده کرد ؟! :31:

shoeib
09-11-2011, 02:03
من همین دو هفته پیش قراردادمو فسخ کردم و به صورت تلفنی دستور تخلیه خطمو دادم
البته دوره ی 1 ماهه سرویسم تموم شده بود
صبر کنین این دوره تون تموم شد بعد زنگ بزنین بگین میخوام تخلیه کنم خطمو
در عرض کمتر از 4 روز سرویستون جمع آوری میشه
برای من که اینطوری بود

الان هم منتظرم ببینم آسیاتک کِی خطمو رانژه میکنه

xoma
09-11-2011, 02:10
دوست عزیز ساکن کجا هستید ؟

mha_mha
09-11-2011, 02:14
وا جدی پرسیدما
نه خداروشکر پاشون رو هم اونجا نذاشتن راحت راحت باش!

milad_gta
09-11-2011, 02:15
همش چند خطه دیگه اگه از قبل بنویسی بهتره !

اینجانب .... با شماره اشتراک ..... در خواست فسخ قرارداد سرویس ADSL 2+ را دارا میباشم خواهشا هر چه سریع تر نسبت با تخیله خط اقدام نمایید .

علت فسخ : کیفیت مزخرف سرویس دهی .

امضا

با کمال بی احترام ی

SA.JJ.AD
09-11-2011, 05:03
میخواستم بدونم مثلا همین فردا یا جند روز دیگه برم برای فسخ !! تکلیف 20 روز باقی موندم چی میشه ؟! چقد طول میکشه تا خطمو ازاد کنن ؟! همون روز که برم درخواست فسخ بدم قطع میشه اینرتنت یا نه وا میسن مخابرات خطمو ازاد کنه ؟!

یکی لطفا یه این قسمت سوالم پاسخ بده که خیلی برام مهمه !! :19:فردا دارم میرم برای فسخ :2:

SA.JJ.AD
09-11-2011, 05:48
برای تخلیه ی خودم هم که شده :31: دیشب از طریق قسمت گزارش مشکلات این متنو فرستادم :20:

سلام و صبح بخیر و خسته نباشید از محدود کردن اینترنت ملت !! ... لطفا محدودیت دانلود تو ساعات رایگانمو برای روزهای پایانی که از شاتل سرویس میگیرم بردارید !!‌ چرا که منم مثه خیل های دیگه میرم چند روز دیگه برای فسخ قرارداد با این شرکت مزخرف!! اینترنت بدون دانلود معنایی نداره !! همچین اینترنتی که تو ساعات شبانه ی به ظاهر رایگان !! سرعتش مشابه دیال اپ شه فقط بدرد کارمندان همین شرکت میخوره !!
.
ضمنا یه نوشته رو بازم کپی پست نکنید برای جواب بنده !! بلکه مشکل رو رفع کنید !! مرسی ... میدونم الکی فرستادم اما خداییش نمیفرستادم قمباد میگرفتم :31::20:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
09-11-2011, 07:54
اونایی که میخوان فسخ کنن و نمیدونن چی بنیوسین تو همون کنترل پنل صفحه شخصیتون قسمت تغییر سرویس که برین یه فرم داره برای فسخ قرارداد اونو پررینت بگیرین و پرش کنید و امضا بزنید و ببرین حضوری تحویل بدین!

Bobby Sands
09-11-2011, 08:15
دوستان براي سرويس ها اكو و آفيس اگر اون مبلغ ماهانه رو پرداخت نكنيم خود بخود قرارداد فسخ ميشه و خط رو از ران‍ژه در ميارن يا نه؟

nimakh
09-11-2011, 08:45
سلام ایا تورنت راه حله خوبی واسه دانلود با سرعت بیشتر هست!در مورد تورنت چیزی نمیدونم فقط کسی اگه کار کرده بگه ترفندی داره

خیلی خوش بینی !!! شب اگه سرعتت محدود نباشه که من نبودم با 40 50 دانلود میکردم در همون حال تورنت رو کلاً از کار میندازن همینطور وی چی ان رو . با هزار کلک شبی 400 500 مگ از تورنت با سرویس 512 می گرفتم از 1 تا 8 صبح الان رفتم پارس از 1 تا 6 بدون هیچ کاری 1 گیگ از تورنت میگیرم با سرویس 128 !!! و دو ساعت دانلود کمتر ول کنید ایت شاتل آشغال رو که دیگه اوضاش به هم ریخته و خودتون رو راحت کنید.
یه چی هم بگم بخندین :
دیروز همینجوری رفتم تو یک دفتر فروش دیگه شاتل ( آخه شرکت اصلی دیگه همه منو میشناسن ) گفتم واسه فلان منطقه پورت خالی دارین ؟ گفت نه ولی شرکت گفته تا دو هفته دیگه یکی خالی میشه :31: منو میگفت .منم که الان یک هفتست روی یک خط تلفن دیگه اینترنت گرفتم گفتم نه درخواست خالی کردن خط میدم نه تمدید قرارداد تا حداقل پولی که از من خوردن رو که هیچ از یه بدبخت دیگه هم دوباره پول رو نگیرن.

تکمیلی : آقا ما شاتل رو ول کردیم شاتل ما رو ول نمیکنه !!! بعد از دو هفته تلفن و چت و نامه و شکایت و این کارا که هر دفعه بعد از یک ساعت توضیح دادن و تست سرعت گرفتن و غیره که آخرش هم یه جواب سر بالا دادن و بعد از اینکه 10 روزه اصلاً وصل نیستم و از جای دیگه اینترنت گرفتم و مودم به یه خط دیگه وصله الان از شاتل زنگ زدن میگن توی محل هستید ما یک تست سرعت از خط شما بگیریم منم گفتم برو گزارش اتصالات منو نگاه کن الان 10 روزه وصل نشدم! حلا نمیدونم چه خبره باز یا دیدن من استفاده نمیکنم میخوان جمع کنن ( که نمیتونن چون هنوز قراردادم تموم نشده ) یا معجزه شده و من خبر ندارم یا باز هم بازار گرمی الکی شاتل برای نگه داشتن مشتری ( مشتریی که الان دیگه رفته جای دیگه )

milad_gta
09-11-2011, 12:13
میخواستم بدونم مثلا همین فردا یا جند روز دیگه برم برای فسخ !! تکلیف 20 روز باقی موندم چی میشه ؟! چقد طول میکشه تا خطمو ازاد کنن ؟! همون روز که برم درخواست فسخ بدم قطع میشه اینرتنت یا نه وا میسن مخابرات خطمو ازاد کنه ؟!

ظاهرا برا اون ۲۰ روز یک حساب کتابی میکنند ولی روش حساب نکن که چیزی بدن دعا کن چیزی نگیرن ( جماعت د-د !) .

خط رو میگن ۱ هفته تا ۱۰ روز کاری ٬ ولی حرف ..... میزنن ! بچهایی بودن که ۲ روزه از رانژه در آوردن بردن یه شرکت دیگه ٬ باید توجیحشون کنی که موندنی نیستی که کشش بدن منصرف بشی ٬ از طرفی اگه خواستن برا اذیت کردن کش بدن داد و بیداد روش مناسبیه ...

اصولش این هست تا خط تو رانژه شرکت هست نباید قطع کنند ولی نمونه بود درجا نماینده یوزر پس طرف رو عوض کرد که نتونه از حجمش استفاده کنه ... ( بازم همون جماعت ...‌)

میدونم الکی فرستادم اما خداییش نمیفرستادم قمباد میگرفتم

کار خوبی کردی ٬ دستت درد نکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من تشکر میکنم ازت .

من که برم یک سری دلایل دندان شکن مینویسم تا حالشون جا بیاد .

دوستان براي سرويس ها اكو و آفيس اگر اون مبلغ ماهانه رو پرداخت نكنيم خود بخود قرارداد فسخ ميشه و خط رو از ران‍ژه در ميارن يا نه؟

اگر مشترک زیاد داشته باشن تو منطقه شما سریع از رانژه در میارن اگه نه صبر میکنند به امید اینکه شما تمدید کنی یا زنگ میزنند بهت .

LOVEFORLOVE
09-11-2011, 14:05
سلام من دیشب 1 گیگ با 128 گرفتم البته 1.5 هم میتونستم با سرعت 50 60 تا بگیرم اما ریسک نکردم من حدود 900 مگ گرفتم ولی نگاه میکنم بیشتر از 1 گیگ دریافت داشتم خب اینا به کنار

شبی هفته ای 3 4 روز شبی زیر 1 گیگ بگیرم ایا احتمال داره محدود نشم یکی گفت سقف انلود ماهی 10 گیگ هست درسته یا کارای شاتل حساب کتاب نداره؟:31:

jackson2010
09-11-2011, 14:28
سلام ...
من حدود 900 مگ گرفتم ولی نگاه میکنم بیشتر از 1 گیگ دریافت داشتم خب اینا به کنار
شبی هفته ای 3 4 روز شبی زیر 1 گیگ بگیرم ایا احتمال داره محدود نشم یکی گفت سقف انلود ماهی 10 گیگ هست درسته یا کارای شاتل حساب کتاب نداره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام داداش
این هم یه تست از دانلود با حجم مشخص و بدون هیچ کار اضافی مثل آپدیت ویندوز وبگردی و آپدیت آنتی ویروس و غیره....با IDM

در مورد محدودیت هم من کل مهر ماه رو که چک کردم کمتر از 4 گیگ رایگان دانلود داشتم:18:
کارهای شاتل حساب و کتاب نداره ولی دیگه کمتر از 10 گیگ دیگه به چه دردی میخوره:41: ولی هیچ مشخص نیست شاید 30 گیگ هم بتونی دانلود کنی شبی زیر یک گیگ البته:21:

LOVEFORLOVE
09-11-2011, 15:00
خب پس من یک شب در میون یا دو شب زیر یک گیگ دان میکنم ببینم چی پیش میاد:31:

الان کلیه شرکت ها سرعت را بستند رو 2048 روزانه؟

این خط من که رو 2048 هست روز 250ا شبا میره رو 512 با 64 تا

یک سوال با 50 کیلو 8 ساعت 2 گیگ میشه دان کرد راحت>؟

BursT
09-11-2011, 15:19
خب پس من یک شب در میون یا دو شب زیر یک گیگ دان میکنم ببینم چی پیش میاد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه...محدود می شی...

یک سوال با 50 کیلو 8 ساعت 2 گیگ میشه دان کرد راحت>؟
نه...1.4 گیگ می شه گرفت

کارهای شاتل حساب و کتاب نداره ولی دیگه کمتر از 10 گیگ دیگه به چه دردی میخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی هیچ مشخص نیست شاید 30 گیگ هم بتونی دانلود کنی شبی زیر یک گیگ البته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه نمی شه.
سجاد هر روز زیر 1گیگ گرفته بود...وقتی 10 گیگ دانلود کرده بود سرعتش ترکیده بود.

نرم افزاری که شاتل ازش اسم می بره هوشمند نیست!مطمئنا خیلی ساده تر از این حرفاس

jackson2010
09-11-2011, 15:28
نه نمی شه.
سجاد هر روز زیر 1گیگ گرفته بود...وقتی 10 گیگ دانلود کرده بود سرعتش ترکیده بود.

نرم افزاری که شاتل ازش اسم می بره هوشمند نیست!مطمئنا خیلی ساده تر از این حرفاسچرا نمیشه ؟ خوبم میشه. اگر دقت کنی در این تصویر

میبینی که 1 گیگ که هیچ ماشاالله 4 گیگ دانلود کرده این دوست عزیز
Davood21 نه یک شب هم بلکه 4 شب:31:
وقتی میگم کارهای شاتل حساب و کتاب نداره نگو نه:21:

javady
09-11-2011, 15:57
با سلام به دوستان

امروز من شکایت نامه ور پیگیری کردم یک نکته لازمه که من عرض کنم خدمت دوستان..

اگر کسی شکایت نامه رو پیگیری میکنه به نام و فامیل بنده پیگیری نکنه چون اونجا منو میشناسن و خودم هم دارم پیگیری میکنم طرف شاکی میشه (امروز هم این اتفاق برای من افتاد)
:13:

ظاهرا کسی اوایل ظهر شکایت نامه رو به اسم بنده پیگیری کرده و عصر که من ازشون پیگیری کردم گفتن فردی با نام برادران صبح

پیگیری میکرد که جواب رو کامل به اون دادیم..

اگر کسی پیگیری کرده لطفا نتیجه اش رو بزاره .. البته آقای احدی کارشناسی که شکایت نامه به دستشون رسیده اظهار داشتند خبرمون میکنن

muhakh
09-11-2011, 16:10
آقا ما که به اسیاتک نقل مکان کردیم
شاتل هم لایک ایرانی

epsi1on
09-11-2011, 16:16
سلام دوستان.
آیا توی چند روز اخیر به دوستاتی که با کارت دانشجویی اینترنت با سرعت بیشتر از 128 گرفتن از طرف شرکت محترم شاتل باهاشون تماسی گرفته شده که بهشون بگن مدرکتون کافی نیست برای این که سرعت بیش از 128 بهتون بدیم و ناچاریم سرعتتون رو همون 128 بکنیم؟

epsi1on
09-11-2011, 16:52
با سلام به دوستان

امروز من شکایت نامه ور پیگیری کردم یک نکته لازمه که من عرض کنم خدمت دوستان..

اگر کسی شکایت نامه رو پیگیری میکنه به نام و فامیل بنده پیگیری نکنه چون اونجا منو میشناسن و خودم هم دارم پیگیری میکنم طرف شاکی میشه (امروز هم این اتفاق برای من افتاد)
:13:

ظاهرا کسی اوایل ظهر شکایت نامه رو به اسم بنده پیگیری کرده و عصر که من ازشون پیگیری کردم گفتن فردی با نام برادران صبح

پیگیری میکرد که جواب رو کامل به اون دادیم..

اگر کسی پیگیری کرده لطفا نتیجه اش رو بزاره .. البته آقای احدی کارشناسی که شکایت نامه به دستشون رسیده اظهار داشتند خبرمون میکنن

سلام دوست من.
به نظرم شکایت رو میتونستید خیلی موثر تر انجام بدید. (البته به عنوان یکی از دارندگان سرویس اینترنت از این شرکت محترم که این شرکت محترم در حقش اجهاف (درست نوشتم؟) کرده ، این کار شما برام بسیار قابل تقدیره و تشکر میکنم بابتش ازتون).
به نظرم بهتر بود اول دقیقا کارهای خلاف قانونی که این شرکت محترم برای مشتریانش انجام داده و انجام میده رو دقیق مشخص میکردید، بعد ابعاد این کم فروشیها رو تعیین میکردید (مثلا اینکه در هر ماه داره به چند صد یا چند هزار نفر این کم فروشی صورت میگیره) و بعد از همه اینها نامه رو به تایید یک مقام آگاه (مثلا یکی از کارشناسان سارمان مقررات رادیویی) میرسوندید و ایشون به عنوان یک کارشناس تایید میکردند محتوای نامه رو، و در آخر یک رونوشت از نامه رو به دست همه مقامات مسول میرسوندید (من جمله وزیر محترم اطلاعات و ارتباطات و علی الخصوص رئیس محترم جمهور) و در آخر احتمالا با یک دستور ساده این مقامات، قضیه به دقیق ترین اشکال مورد برسی قرار میگرفت و خاطیِ محترم مشخص میشد و احقاق حق میشد.
فکر میکنم دنگ و فنگ زیادی داشته باشه این روندی که عرض کردم، و البته تجربه ی مشابهی هم ندارم توی این زمینه، ولی میخواستم عرض کنم که موازی با این شکایت شما منم یه همچین شکایتی رو بصورت کاملا جدی پیگیری میکنم از این شرکت محترم و حداکثر تلاشم رو میکنم که به نتیجه برسونمش و فقط میخوام بگم اگر به نتیجه برسه برای خاطیِ محترم خیلی خیلی بد تمام خواهد شد...

jackson2010
09-11-2011, 17:16
سلام دوست من.
به نظرم شکایت رو میتونستید خیلی موثر تر انجام بدید. (البته به عنوان یکی از دارندگان سرویس اینترنت از این شرکت محترم که این شرکت محترم در حقش اجهاف (درست نوشتم؟) کرده ، این کار شما برام بسیار قابل تقدیره و تشکر میکنم بابتش ازتون).
به نظرم بهتر بود اول دقیقا کارهای خلاف قانونی که این شرکت محترم برای مشتریانش انجام داده و انجام میده رو دقیق مشخص میکردید، بعد ابعاد این کم فروشیها رو تعیین میکردید (مثلا اینکه در هر ماه داره به چند صد یا چند هزار نفر این کم فروشی صورت میگیره) و بعد از همه اینها نامه رو به تایید یک مقام آگاه (مثلا یکی از کارشناسان سارمان مقررات رادیویی) میرسوندید و ایشون به عنوان یک کارشناس تایید میکردند محتوای نامه رو، و در آخر یک رونوشت از نامه رو به دست همه مقامات مسول میرسوندید (من جمله وزیر محترم اطلاعات و ارتباطات و علی الخصوص رئیس محترم جمهور) و در آخر احتمالا با یک دستور ساده این مقامات، قضیه به دقیق ترین اشکال مورد برسی قرار میگرفت و خاطیِ محترم مشخص میشد و احقاق حق میشد.
فکر میکنم دنگ و فنگ زیادی داشته باشه این روندی که عرض کردم، و البته تجربه ی مشابهی هم ندارم توی این زمینه، ولی میخواستم عرض کنم که موازی با این شکایت شما منم یه همچین شکایتی رو بصورت کاملا جدی پیگیری میکنم از این شرکت محترم و حداکثر تلاشم رو میکنم که به نتیجه برسونمش و فقط میخوام بگم اگر به نتیجه برسه برای خاطیِ محترم خیلی خیلی بد تمام خواهد شد...
سلام دوست عزیز
به نیابت از داداش جواد
اینیکه من میخوام بگم به خاطر اینکه تا حدودی در جریان مسائل بودم:

اولا همه چیز به اشتراک گذاشته شده بود و هر کسی خواست نظر خودش رو گفت و دوستان هم تایید و گاهی تغییرش دادند و به در کل به یه نتیجه ای در حد خودمون رسید.

شما چون شخصا به قول خودتون شکایت کردید میتونید هر کاری خواستید بکنید و به هر جا هم که خواستید شکایت کنید من منکرش نمیشم
ولی فکر میکنم توانایی ما در این حد بوده و خیلی هم صبر کردیم که بچه ها نقطه نظراتشون رو بگن و نتیجش شد این.
در ضمن مسئولین محترم اگر بخواهند کاری بکنند با این شکایتنامه حداقل یک سری مسائل براشون روشن میشه و فقط حمت بلند میخواد که به نتیجه برسه.
وما امیدواریم به امید خدا نتیجه بده
اگر هم کاری نکردند ما وظیفمون رو انجام دادیم و مهم اینه که تلاشمون رو کردیم
یا علی:20:

epsi1on
09-11-2011, 17:36
سلام دوست عزیز
این داداش جواد ما وکیل وصی نمیخواد که به جاش حرف بزنه
ولی اینیکه من میخوام بگم به خاطر اینکه تا حدودی در جریان مسائل بودم:

اولا همه چیز به اشتراک گذاشته شده بود و هر کسی خواست نظر خودش رو گفت و دوستان هم تایید و گاهی تغییرش دادند و به در کل به یه نتیجه ای در حد خودمون رسید.

شما چون شخصا به قول خودتون شکایت کردید میتونید هر کاری خواستید بکنید و به هر جا هم که خواستید شکایت کنید من منکرش نمیشم
ولی فکر میکنم توانایی ما در این حد بوده و خیلی هم صبر کردیم که بچه ها نقطه نظراتشون رو بگن و نتیجش شد این.
در ضمن مسئولین محترم اگر بخواهند کاری بکنند با این شکایتنامه حداقل یک سری مسائل براشون روشن میشه و فقط حمت بلند میخواد که به نتیجه برسه.
وما امیدواریم به امید خدا نتیجه بده
اگر هم کاری نکردند ما وظیفمون رو انجام دادیم و مهم اینه که تلاشمون رو کردیم
یا علی:20:
سلام دوست من.
منم وکیل وصی کسی نشدم (و به خودم اجازه این کار رو هم نمیدم)، فقط نظر خودم رو گفتم. و وقتی که دیدم با وجود شکایتهایی که به سازمان میشه، این شرکت محترم داره کار خودش رو انجام میده، سعی کردم از طریق متفاوتی پیگیری کنم.
دست تک تک عزیزانی هم که پیگیری کردند و میکنند رو از راه دور میبوسم و بعنوان یک مشترکینی که همانند بقیه در حقش کم لطفی شده از ایشون (و شما و سایر دوستان) ممنونم...
دقیقا هم منظورم این بود که خیلی خیلی عالی میشد اگر این نامه با کمی اطلاعات بیشتر برای سایر مقامات مسول هم فرستاده میشد تا از ابعاد این قانون شکنی ها مطلع بشن و فکر نکنن فقط به چند نفر محدود داره این کم لطفی ها میشه...
منظورم هم از پیگیری میکنم در پست قبل، "در حال پیگیری هستم" بود (حدود چند روزی -در حد یک هفته- میشه)، فکرم میکنم به همین خاطر سرویسمو که دو مگ بود کردند 128 و گفتن مدارک شما برای برخورداری از سرویس دومگ کافی نیست که انشالله بزودی مدارک کافی در اختیارشون قرار میدم تا دوباره سرویسم به حالت قبل برگرده...

jackson2010
09-11-2011, 17:43
سلام دوست من.
منم وکیل وصی کسی نشدم (و به خودم اجازه این کار رو هم نمیدم)، ......
دوست عزیز از لطف شما ممنونم ولی منظورم از وکیل وصی خودم بودم نه شما من قصدم جسارت به کسی نبود سوءتفاهم شده داداش.
بهتر بود اینجوری مینوشتم: به نیابت از داش جواد به خاطر اینکه تا حدودی در جریان مسائل بودم و....

Brutan
09-11-2011, 17:48
دوستان عزیز به این نکته توجه داشته باشند که کم فروشی شرکت شاتل یا هر PAP دیگه بخاطر گرون فروشی شرکت زیر ساخت وزارت ارتباطات در خطوط STM1 هست . زیر ساخت هر STM1 رو به قیمت حدود 14 میلیون تومان می خره و 30 میلیون به امثال شاتل می فروشه و اونا هم ناچارن این هزینه ها رو به اضافه سودشون از یه طریقی در بیارن
پس متهم اصلی این پرونده شرکت زیر ساخت و شخص وزیر ارتباطات محترم می باشند .
در رده پایین تر به شرکت حکومتی مخابرات می رسیم که یکی از بد ترین (نمی گم بدترین چون همه شرکتهای PAP رو امتحان نکردم ولی بین شاتل و صبا و آسیاتک افتضاح ترینشون بوده) شرکت های ارائه دهنده ADSL هست و البته به خاطر داشتن انحصار کابل مسی و مراکز مخابراتی که سایر شرکت های خصوصی ازش استفاده می کنن حسابی داره شیرشونو می دوشه .
حالا شما به جای اینکه از شرکت های خصوصی در برابر این ظلم دولتی دفاع کنین شکایت به نزد قاضی می برین که خودش متهم ردیف اول کیفیت پایین اینتر نت کشوره (وزیر محترم ارطباتات)
اگر به جای گزاشتن توانمون برای تحت فشار قرار دادن شرکت های خصوصی ، همین اعتراضات رو برای براندازی انحصار های دولتی و حکومتی انجام بدیم ، شرکت های خصوصی در فضای بازار آزاد خود بخود روز به روز کیفیت و قیمتشون رو منطقی تر می کنن

SA.JJ.AD
09-11-2011, 18:36
اونایی که میخوان فسخ کنن و نمیدونن چی بنیوسین تو همون کنترل پنل صفحه شخصیتون قسمت تغییر سرویس که برین یه فرم داره برای فسخ قرارداد اونو پررینت بگیرین و پرش کنید و امضا بزنید و ببرین حضوری تحویل بدین!

همچین فرمی که گفتید رو تو این قسمت ندیدم :20:
.
راستی دوستان من فردا بعد از ظهر میرم حضوری برای فسخ !! ایا لازمه با خودم اون مدارکی که اون اول که شاتل اومده بودم رو بهم داده بوددن رو با خودم ببرم ؟! در کل چیز خاصی لازمه همراه خودم ببرم !! برا این میپرسم که حوصله ندارم ! به بهانه های مختلف تاخیر نندازن:2:

mehdi_vsgh
09-11-2011, 18:43
همچین فرمی که گفتید رو تو این قسمت ندیدم :20:
.
راستی دوستان من فردا بعد از ظهر میرم حضوری برای فسخ !! ایا لازمه با خودم اون مدارکی که اون اول که شاتل اومده بودم رو بهم داده بوددن رو با خودم ببرم ؟! در کل چیز خاصی لازمه همراه خودم ببرم !! برا این میپرسم که حوصله ندارم ! به بهانه های مختلف تاخیر نندازن:2:
توضیح دادم که وقتی وارد کنترل پنلت میشی تو قسمت (تغییر سرویس) که بری این متن رو میبینی

مشترک گرامی ، برای تغییر سرویس خود ، لطفا با تکمیل فرم درخواست تغییر سرویس ( اینجا را کلیک نمایید ) و ارسال آن ، درخواست خود را ارایه نمایید

شما روی قسمت (اینجا رو کلیک نمایید) کلیک کنید تا به صفحه مربوطه رفته و اون فرم را دانلود کنید

SA.JJ.AD
09-11-2011, 18:49
توضیح دادم که وقتی وارد کنترل پنلت میشی تو قسمت (تغییر سرویس) که بری این متن رو میبینی

مشترک گرامی ، برای تغییر سرویس خود ، لطفا با تکمیل فرم درخواست تغییر سرویس ( اینجا را کلیک نمایید ) و ارسال آن ، درخواست خود را ارایه نمایید

شما روی قسمت (اینجا رو کلیک نمایید) کلیک کنید تا به صفحه مربوطه رفته و اون فرم را دانلود کنید

عزیز همچین چیزی که شما میگید رو من نمیبینم :31:

Sub007
09-11-2011, 18:55
دوستان من یه سوالی دارم.
یکی از دوستان من اشتراک سه ماهه از شاتل گرفته.امشب دورش تموم و دوره جدید براش تمدید میشه.بهم گفت که رفته پول سه ماه بعدش رو واریز کرده.بهش گفتم مگه میشه اینکارو انجام داد و هنوز دوره جدید شروع نشده پولش رو داده باشی؟
خلاصه زنگ زدیم به نمایندگی؛ گفت که روش شاتل همینه و شما همیشه توی پایان دوره باید پول دوره جدید رو پرداخت کنین.
خود من که تا چند ماه پیش شاتل داشتم یه دفعه تا صبح آخرین روز دوره پولش رو واریز نکردم و اینترنتم قطع شد و تا پول رو واریز نکردم برام وصل نشد که من فکر کردم که چون پول دوره ای که استفاده کردم رو نپرداختم قطعش کردند.
اینا دزدی رو به حد نهایت رسوندن.این از محدودیت شبانه و چند برابر شدن سرعت روزانه برای مصرف شدن ترافیک مشترک اینم از وضعیت تمدید دوره هاشون.
تازه من شنیدم که اگه خطت رو شارژ نکنی بعد از چند روز میتونن امتیاز رو ازت سلب کنن(اینو شنیدم نمیدونم اینطور هست یا نه).یعنی کاربرا همیشه باید یه دوره زودتر پول رو پرداخت کنند و اگه اینکار رو نکنن حق استفاده از اینترنت همون دورشون رو توی روزهای آخر دوره رو هم ندارند.
بعد اگه یه نفر دورش رو تمدید کرد و به دلایلی نتونست استفاده کنه پول اون دوره از دستش رفته دستش جایی بند نیست.همه امتیازات به نفع این دزدا یا همون اینترنت قاطره فعلیه.:19:

حالا برسیم به سوال من:
اینایی که گفتم درسته یا من و دوستم داریم اشتباه میکنیم؟

SA.JJ.AD
09-11-2011, 18:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خیلی جالبه دیشب بهشون بدو بیراه گفتم و گفتم میرم فسخ میکنم فردا و این حرفا !! سرعت سرویس 128 م امروز شده این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عجب شرکت شیطان صفتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته مطمئنا تو ساعات رایگان بشه همون 5 کیلوبایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اخه شرکت هم اینقدر کلاه بردار ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چه بدرد میخوره این سرعت برام که یه فیلم دانلود کنم ترافیکم تموم میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
اما تا فردا که میرم برا فسخ هنوز 2.5 گیگ ترافیک دارم ! پدرشو در میارم و تا ته استفاده میکنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi_vsgh
09-11-2011, 19:36
عزیز همچین چیزی که شما میگید رو من نمیبینم :31:

ای بابا چرا صفحه شما با من فرق میکنه؟؟؟ شما تهرانی آیا؟؟از آدرس online.shatel.ir استفاده میکنی آیا؟؟

به هر حال این لینک اون فایل هست

epsi1on
09-11-2011, 20:35
دوستان عزیز به این نکته توجه داشته باشند که کم فروشی شرکت شاتل یا هر PAP دیگه بخاطر گرون فروشی شرکت زیر ساخت وزارت ارتباطات در خطوط STM1 هست . زیر ساخت هر STM1 رو به قیمت حدود 14 میلیون تومان می خره و 30 میلیون به امثال شاتل می فروشه و اونا هم ناچارن این هزینه ها رو به اضافه سودشون از یه طریقی در بیارن
در رده پایین تر به شرکت حکومتی مخابرات می رسیم که یکی از بد ترین (نمی گم بدترین چون همه شرکتهای PAP رو امتحان نکردم ولی بین شاتل و صبا و آسیاتک افتضاح ترینشون بوده) شرکت های ارائه دهنده ADSL هست و البته به خاطر داشتن انحصار کابل مسی و مراکز مخابراتی که سایر شرکت های خصوصی ازش استفاده می کنن حسابی داره شیرشونو می دوشه .
حالا شما به جای اینکه از شرکت های خصوصی در برابر این ظلم دولتی دفاع کنین شکایت به نزد قاضی می برین که خودش متهم ردیف اول کیفیت پایین اینتر نت کشوره (وزیر محترم ارطباتات)
اگر به جای گزاشتن توانمون برای تحت فشار قرار دادن شرکت های خصوصی ، همین اعتراضات رو برای براندازی انحصار های دولتی و حکومتی انجام بدیم ، شرکت های خصوصی در فضای بازار آزاد خود بخود روز به روز کیفیت و قیمتشون رو منطقی تر می کنن
سلام دوست من.
در هر حال داره توسط این شرکتهای محترم، خلاف قانون (متن صریح مصوبه) رفتار میشه، بدتر هم اینکه خود این شرکتهای محترم فکر میکنن زورشون زیاده و هر عملی که بخوان میتونن انجام بدن و هر طوری که بخوان میتونن سرویس بدن به مشترکین.

زیر ساخت هر STM1 رو به قیمت حدود 14 میلیون تومان می خره و 30 میلیون به امثال شاتل می فروشه و اونا هم ناچارن این هزینه ها رو به اضافه سودشون از یه طریقی در بیارن
چه ربطی داره دوست من؟ این قیمت 30 میلیون تومن مصوبه ی کمسیون هست و اگر بخوایم کوچکترین نظری در موردش بدیم باید از نحوه محاسبش توسط افرادی که تصویبش کردند (اعضای محترم کمسیون تنظیم مقررات و ارتباطات) مطلع باشیم، و اگر از نحوه محاسبش مطلع نباشیم فقط میتونیم حرف مفت و نظر بی مورد در مورد این قیمت بزنیم و بدیم.
حتی اگر اینرو نخوایم در نظر نگیریم اصلا باید دید که این شرکت محترم شاتل با این یک خطی که 30 میلیون تومان پولش رو میده چقدر سود نصیبش میشه تا فرمایش شما رو تایید کرد. (یا اگر دقیقتر بگم باید دید با کل خطوطی که هر کردوم رو 30 ملیون خریده داره ماهانه چقدر پول از مشترکینش میگیره تا از عادلانه بودن یا عادلانه نبودن قیمت خطی که میخره با این استدلال شما اطمینان حاصل کنیم و بفهمیم که آیا به خاطر این شرکت کم فروشی میکنه که توانش رو نداره یا اینکه به خاطر این کم فروشی میکنه که سیستمِ هزینه ی کم - پول خیلی زیاد بهش چسبیده و نمبخواد از دستش بده)
فکر میکنم شماهم قبول داشته باشید که خلاف قانون رفتار کردن اصلا و ابدا مجاز نیست، و اگر با قانون و مصوبه ها کسی مشکل داره باید در جای خودش مطرحش کنه تا پیگیری و اصلاح بشه نه اینکه بر خلافش رفتار بشه، که اگر بشه عقوبتش منتظر خاطی خواهد بود و براش بد تمام خواهد شد...

epsi1on
09-11-2011, 20:53

دقیقا معیارتون برای کیفیت پایین چیه؟ معیار درست اینه که سرویس CRA شرکتها رو با سرویسی که داره از طرف مخابرات داده میشه مقایسه کنیم (نه سرویس حجمی با محدودیت 3 گیگ شرکتها رو با سرویس نامحدود مخابرات). که اگر مقایسه کنیم میبینیم که کیفیت اینترنت مخابرات دقیقا 10 برابر کیفیت اونیکی شرکتهای محترم هست. یا اگر بخوام عبارت درست تری بکار ببرم باید بگم اگر مخابرات بخواد سرویس با محدودیت حجم 3 گیگ مثل این شرکتهای محترم بده، با قیمت خیلی کمتر از این شرکتها (شاید یک چندم) و با کیفیت یکسان میده...

BursT
09-11-2011, 21:12
یه قسمتی از گرونی همینه.ولی قسمت دیگه هم زیاده خواهی ISP هاست!
این اشتراک 1 به 10 طبق پذیرش ISP ها بوده...چیزی نبوده که یه طرفه تصویب شده باشه.

دقیقا معیارتون برای کیفیت پایین چیه؟ معیار درست اینه که سرویس CRA شرکتها رو با سرویسی که داره از طرف مخابرات داده میشه مقایسه کنیم (نه سرویس حجمی با محدودیت 3 گیگ شرکتها رو با سرویس نامحدود مخابرات). که اگر مقایسه کنیم میبینیم که کیفیت اینترنت مخابرات دقیقا 10 برابر کیفیت اونیکی شرکتهای محترم هست. یا اگر بخوام عبارت درست تری بکار ببرم باید بگم اگر مخابرات بخواد سرویس با محدودیت حجم 3 گیگ مثل این شرکتهای محترم بده، با قیمت خیلی کمتر از این شرکتها (شاید یک چندم) و با کیفیت یکسان میده...

اون مال تهران هست.
شما یه سر به تاپیک مخابرات اصفهان بزن...متوجه می شی چه خبره...
پشتیبانیش که 2زار نمیارزه.ترافیک هم که خیلی وقتا 2 برابر حساب می کنه.شبانه رایگان هم نداره.خیلی وقتا هم که قطعه....اصن یه وضی...:31:

milad_gta
09-11-2011, 21:24
هرچند خیلی وقته تصمیم گرفتم فسخ کنم و شرکت دوستانم هم آماده به دستورن ٬ اما باز گفتم اینا آدم میشن + مشغله ...

اما الان اطمینان دارم اینا آدم بشو نیستن . امیدوارم در اسرع وقت فقط فرصت بشه که خدمتشون برسم .

epsi1on
09-11-2011, 22:03
اون مال تهران هست.
شما یه سر به تاپیک مخابرات اصفهان بزن...متوجه می شی چه خبره...
پشتیبانیش که 2زار نمیارزه.ترافیک هم که خیلی وقتا 2 برابر حساب می کنه.شبانه رایگان هم نداره.خیلی وقتا هم که قطعه....اصن یه وضی...:31:
با سرویس یکسان، قیمتهاشون هم یکی هست؟ من لیست قیمتی پیدا نکردم تو اون تاپیکی که فرمودید. میشه لیست قیمتش رو بدید و قیمت اضافه ترافیکش رو.
ممنونم از لطفتون...

Shady08
09-11-2011, 23:41
بچه ها شما به دنبال چیستین؟ این شرکت قصد داره یوزرهای پر مصرفی که (اینجا رو دقت کنید) که سودِ زیادی براشون ندارن رو بندازه بیرون خیلی خیلی سادس. به نظر من که اصلاً نرم افزاری درکار نیست طبق شواهدی و گفته های بعضی ها تو همین فروم ... یه بنده خدایی رو تو هر استان گذاشتن این یوزرهای پرمصرف رو لیمیت کنن حتی اگه برنامه ای درکار باشه
برنامشو منم که زیاد با برنامه نویسی آشنایی کامل ندارم میتونم بنویسم خیلی راحتِ :21: پس از همین فردا برین و خودتونو خلاص کنین این حرف یه کاربر 3 ساله شاتل بود کلاً شاتل شرکت خوبی نیست ولی هر موقع ماهیو از آب بگیرین و این حرفا :31: بای :46: ...

epsi1on
10-11-2011, 00:48
بچه ها شما به دنبال چیستین؟ این شرکت قصد داره یوزرهای پر مصرفی که (اینجا رو دقت کنید) که سودِ زیادی براشون ندارن رو بندازه بیرون خیلی خیلی سادس. به نظر من که اصلاً نرم افزاری درکار نیست طبق شواهدی و گفته های بعضی ها تو همین فروم ... یه بنده خدایی رو تو هر استان گذاشتن این یوزرهای پرمصرف رو لیمیت کنن حتی اگه برنامه ای درکار باشه
برنامشو منم که زیاد با برنامه نویسی آشنایی کامل ندارم میتونم بنویسم خیلی راحتِ :21: پس از همین فردا برین و خودتونو خلاص کنین این حرف یه کاربر 3 ساله شاتل بود کلاً شاتل شرکت خوبی نیست ولی هر موقع ماهیو از آب بگیرین و این حرفا :31: بای :46: ...

سلام دوست من.
کلا در مورد زور گویی میشه دوتا سیاست پیشه کرد، یکی اینکه بیخیالش شد و دیگری اینکه بیخیالش نشد. تا زمانی که پیگیری نشه این بحثها، اینترنت همینی هست که الان داره داده میشه: قیمت بالاتر از حد سرویس ارایه شده...

hosseinboss
10-11-2011, 01:51
دوستانی که میخوان بیان آسیاتک اول یه سر بیان تایپیکش بعد تصمیم بگیرن

sajady68
10-11-2011, 10:20
من سرویس ا مگ اکو دارم بعد از 22 روز محدودیت بالاخره سرویسم آزاد شد و الان 4 الی 5 شبی میشه که بالای 1 الی 2 گیگ دانلود میکنم....
تا جون دارم اینقدر دانلود میکنم که جیگرشون کباب بشه.......

Lord007
10-11-2011, 11:39
منم از دیروز از شر شاتل خلاص شدم.دوستان یه راهنمایی بکنن از کجا سرویس بگیرم؟اصلا از شرکتای معروف بگیرم یا این ریزه میزه ها؟

milad_gta
10-11-2011, 11:52
ریزه میزه ای که زیر مجموعه اینا نباشه ...

shoeib
10-11-2011, 11:57
واسه من امروز وصل شد (آسیاتک)
سرویس 2 مگ با سرعت دانلود 240
امشب باید شبانه شو تست کنم ببینم چطوریه (ساعت 2 شب به بعد)
امیدوارم خوب باشه..یا حداقل از این دُزد تل بهتر باشه
این هم تست سرعت (پینگش عالیه)

rezamc
10-11-2011, 12:04
سرعت 128 اکو واقعی شدن!!!!!

سرعت شبانه کم می کنن حالا سرعتارو واقعی می کنن واقعا که شورشو در اورده شاتل فقط اسم داره !!!!!!!

BursT
10-11-2011, 12:42
با سرویس یکسان، قیمتهاشون هم یکی هست؟ من لیست قیمتی پیدا نکردم تو اون تاپیکی که فرمودید. میشه لیست قیمتش رو بدید و قیمت اضافه ترافیکش رو.
ممنونم از لطفتون...
اینجوریه:

چگونگی محاسبه هزینه adsl روی قبض

در این قسمت مشترک به ازای تمدید هر گیگا بایت 2500 تومان پرداخت خواهد داشت.

مثلا اگر مشترکی 3 گیگابایت شارژ را در ماههای 5و6 داشته باشد در قبض او که از تاریخ 01/05/90 تا 01/07/90 میباشد مبلغ 7500 تومان قابل پرداخت خواهد بود

توضیح اینکه این مقدار اعتبار وشارژ از بین نرفته و در هر زمانی قابل استفاده می باشد

اگر مشترکی شارژی انجام ندهد سیستم بصورت اتوماتیک هر ماه مقدار 1 گیگا بایت برای ایشان شارژ انجام داده و محاسبه خواهد کرد(هر ماه 2500 ودر دوره دو ماهه قبض مبلغ 5000 تومان)

rhra
10-11-2011, 15:50
از این پکیج 3 گیگی خریدم که 6 گیگ میدن،2 گیگش رو مصرف کردم الان مونده تقریبا 4 گیگ ولی از دیروز سرعتم تو روز اینجوری شده!!

ساعت 15:30

دورم 24 ام تموم میشه چیکار باید بکنم ؟:41:پشتیبانی زنگ زدم گفت پارامترهای خطتون مشکلی نداره!!هر راهی گفت و امتحان کردم درست نشد گفتم نمیشه گفت تا 48 ساعت اگه درست نشد مجدا تماس بگیرید!!!
خدا لعنتشون کنه..شبانه هم از محدودیت خارج شده بودم و با اینکه نهایتا 200 مگ دانلود کرده بودم بلافاصله بعد از خرید پکیج 3گیگی محدود شدم..
اون نامه چی شد؟من دورم تموم شه دیگه تمدید نمیکنم و طبیعتا نام کاربری هم که دادم واسه نامه حذف میشه...

*ATR*
10-11-2011, 18:48
عجب !
پس چرا شاتل اینقدر به من لطف داره از 3 سال پیش که سرویس 128 اکو رو گرفتم سرعت دانلودم 69-70 بود بدون نوسان و قعطی که بعد از خلاص شدن از دست پارس آنلاین ، صبانت و آسیاتک که در حد سرویس گرفته شده هم سرعت نداشتم و دم به دیقه تایم آت داشتن این سرعت برام رویایی بود تا اینکه یک سال پیش سرعتم رسید به 255-245 و تا الان اوضاع همین طور هست و حتی در شب ها هم کاهش سرعت نداشتم ولی تمام دوستانی که به پیشنهاد من سرویس گرفته بودند تا الان راضی بودن ولی چند وقته شاکی شدن امیدوارم من به مشکل نخورم چون حال و حوصله سرو کله زدن با این شرکت ها رو ندارم.

jackson2010
11-11-2011, 11:24
از این پکیج 3 گیگی خریدم که 6 گیگ میدن،2 گیگش رو مصرف کردم الان مونده تقریبا 4 گیگ ولی از دیروز سرعتم تو روز اینجوری شده!!................
خدا لعنتشون کنه..شبانه هم از محدودیت خارج شده بودم و با اینکه نهایتا 200 مگ دانلود کرده بودم بلافاصله بعد از خرید پکیج 3گیگی محدود شدم...........

سلام
دوست عزیز من قبلا هشدار داده بودم. شما الان با این مطلب تاییدش کردی:21:

1. بله
2. خیر
شما میتوانید گزینه مورد نظر را از طریق.... به.... ارسال نمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من که حتما محدود میشید نظر شما چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mhv_kntu
11-11-2011, 11:59
نامردا عجب محدودی کردن من رو شب ها !!

من با آخرین ورژن دانلود منیجرها از لینک های مستقیم از قدرتمندترین سرورهای دنیا هم دانلود می کنم سرعت 5 بالا نمیره !!!

عمرا اگر بحث شیرینگ بود چنین اتفاقی نمیفتاد. عمرا اون چند نفر دیگه نمیتونن سرورهایی بهتر از من استفاده کنن تا پهنای باند رو بگیرن.

بحث شیرینگ بامبولی بیش نیست. خیلی راحت دستی سرعت شما رو روی یک سرعت خاص محدود می کنن مثلا برای من 5 کیلوبایت هست.

hadixp
11-11-2011, 15:34
نامردا عجب محدودی کردن من رو شب ها !!

من با آخرین ورژن دانلود منیجرها از لینک های مستقیم از قدرتمندترین سرورهای دنیا هم دانلود می کنم سرعت 5 بالا نمیره !!!

عمرا اگر بحث شیرینگ بود چنین اتفاقی نمیفتاد. عمرا اون چند نفر دیگه نمیتونن سرورهایی بهتر از من استفاده کنن تا پهنای باند رو بگیرن.

بحث شیرینگ بامبولی بیش نیست. خیلی راحت دستی سرعت شما رو روی یک سرعت خاص محدود می کنن مثلا برای من 5 کیلوبایت هست.

:18::41:همه این کار ها را نرم افزار مدیریت سرور میکند از اینجا خودتون رو هم که بکشید نمیتونید کاری گنید:19::40:

epsi1on
11-11-2011, 16:06
سلام دوستان.
جوابی برای شکایت گذشته گرفته شد؟
من هنوز نتونستم کسی در سازمان مقررات رادیویی پیدا کنم که چند سوال در این مورد ازش بپرسم، فکر میکنید همین جناب آقای مهندس رضوانی که شکایت رو به ایشون تحویل دادید پاسخی بابت 4 سوالم بهم میدن؟
البته بازهم برای پیدا کردن یک کارشناس پیگیر هستم و تا 2-3 روز آینده احتمالا یکی از دوستان عزیزم بتونن با همیاری دوستشون که در سازمان زمانی همکاری میکردند یکی رو به من معرفی کنن تا سوالاتم رو ازشون بپرسم.
سوالاتم در مورد همون مصوبه جلسه شماره 49 کمسیون و تفصیرش هست بیشتر.

mha_mha
11-11-2011, 16:42
سلام
دوست عزیز من قبلا هشدار داده بودم. شما الان با این مطلب تاییدش کردی:21:

1. بله
2. خیر
شما میتوانید گزینه مورد نظر را از طریق.... به.... ارسال نمایید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر من که حتما محدود میشید نظر شما چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته ایشون میگه علاوه بر شب، تو روز هم محدود شده!

jackson2010
11-11-2011, 16:46
البته ایشون میگه علاوه بر شب، تو روز هم محدود شده!

خدا بده برکت:31:. دوست عزیز انگار شما عنایات خفیه ی شاتل رو درک نکردی که شب و روز نداره:27:

rhra
11-11-2011, 18:19
خدا بده برکت:31:. دوست عزیز انگار شما عنایات خفیه ی شاتل رو درک نکردی که شب و روز نداره:27:

گمونم یکی از دوستان هم قبلا دچار همین مشکل بود که تو روز هم سرعتش کم شده بود...
ایشالا به همین روز عزیز (11/11/11)! این شاتلِ غاصبِ حقِ کاربر به سزای اعمال زشتش برسه...!
من موندم چیکار کنم...نمی تونم سیستم رو روشن بذارم 24ساعته با 15 ک در ثانیه دانلود کنه....شرایط سختیه..خدا قسمت هیچکس نکنه...

jackson2010
11-11-2011, 20:07
گمونم یکی از دوستان هم قبلا دچار همین مشکل بود که تو روز هم سرعتش کم شده بود...
ایشالا به همین روز عزیز (11/11/11)! این شاتلِ غاصبِ حقِ کاربر به سزای اعمال زشتش برسه...!
من موندم چیکار کنم...نمی تونم سیستم رو روشن بذارم 24ساعته با 15 ک در ثانیه دانلود کنه....شرایط سختیه..خدا قسمت هیچکس نکنه...
دوست عزیز
من در موقعیت شما بودم . اواخر دورم بود که اینطوری شد. پشتیبانی گفت که بعد از تمدید دوره جدید درست میشه. که البته بعدش شبانه 1 ماه بیشتر محدود شدم به 3 کیلوبایت. اما حالا اوضاع کمی بهتر شده حداقل روزش خوبه:21: البته اگر سرویس شما 128 هست انتظار بیشتر از 15 کیلوبایت رو نداشته باش:13:سرعتهای بیشتر موقتی هستند بعدا دوباره واقعی میشند" البته خدا نکنه":31:
در ضمن همدردتون هم milad_gta بود.

omid1981
11-11-2011, 20:28
من 6 آبان شاتل رو کنسل کردم فعلا هم که ازین ISP جدید راضیم تا ببینیم در آینده چه شود :20:
اینم نتیجه تست سرعت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

urcu
11-11-2011, 20:32
دوست عزیز
من در موقعیت شما بودم . اواخر دورم بود که اینطوری شد. پشتیبانی گفت که بعد از تمدید دوره جدید درست میشه. که البته بعدش شبانه 1 ماه بیشتر محدود شدم به 3 کیلوبایت. اما حالا اوضاع کمی بهتر شده حداقل روزش خوبه:21: البته اگر سرویس شما 128 هست انتظار بیشتر از 15 کیلوبایت رو نداشته باش:13:سرعتهای بیشتر موقتی هستند بعدا دوباره واقعی میشند" البته خدا نکنه":31:

سلام منم قبلا مورد لطف و عنایتشون در روز قرار گرفتم و تماس گرفتم پشتیبانی درستش کردن.
الان خدا را شکر خیلی وقته از شاتل:2: رفتم

ELDORAMO
11-11-2011, 20:35
ایول عجب سرعتی!
منم این شرکتی که ازش گرفتم شبانه سرعت دانلود رایگان رو میبره روی 250 ! الان هر شب سرعتم همینه حتی از روز هم بالاتر میره
یادش بخیر یه زمان تو چنگال شاتل بودیم هییییییییییی :37:

rhra
11-11-2011, 20:40
دوست عزیز

درسته...
کاش 128 بود!!من خبر مرگشون،اکو 512 دارم!

jackson2010
11-11-2011, 22:55
درسته...
کاش 128 بود!!من خبر مرگشون،اکو 512 دارم!
بله . بدبختی من هم همین بود اکو 512
حالا به نظرم بین 128 تا 512 فرقی نیست. همشون رو روی 2 مگ بستن اما پولش که فرق میکنه:13:
در ضمن هیچ تضمینی هم به باقی موندن روی 2 مگ نیست. همینطور که برای شما و بعضی از دوستان اتفاق افتاد و سرعتشون خیلی کم شد. متاسفانه :41:

Davood21
12-11-2011, 06:50
یه روز خوب پاییزی...

nimakh
12-11-2011, 08:39
این هم یک خبر از جدیدترین دزدی شاتل !!!
بعد از اینکه مشخص شد محدودیت های اعمال شده روی سرعت سرویس cra با یک رنج ای پی دیگر شاتل کار نمیکند و در اون رنج ای پی هیچ مشکلی ندارد و پشتیبانی شاتل ادعا می کند که هیچ دسترسی به ای پی ها ندارد. و حتی حاضر نشد برای امتحان ای پی من رو تغییر بده. به بنده درخواست دادند ای پی استاتیک بگیرم و هزینه ای دوباره پرداخت کنم !!!
هر چند مطمئنم اگر این کار رو هم بکنم که نمیکنم همون ای پی رو باز محدود خواهند کرد.
به هر حال دوستان در جریان باشند کهاگر این پیشنهاد جدید رو شنیدند زیاد تعجب نکنن !!!

mhv_kntu
12-11-2011, 12:15
همچنان محدود روی 5 کیلوبایت !

saman_salehi1
12-11-2011, 16:39
بچه ها شما هم در ساعات شبانه شاتل قطع و وصل میشید.
بعضی وفت ها من تا ده بار در یک شب قطع مشیم.

part gah
12-11-2011, 18:02
سلام
من یه سوال داشتم نمیدونم دقیقا اینجا جواب میدن بهم یا نه.من توی خونه همزمان با لب تاپ و کامپیوتر به صورت کارت شبکه وایرلس از نت استفاده میکنم الان دو روزه که وقتی با یکی شون وصل میشم بعد 2 دقیقه اون یکی (لب تاپ یا کامپیوتر ) دسکانتک میشه.زنگ زدم پشتیبان شاتل که گفت مشکل از ما نیست.حالا من کجا رو باید چک کنم تا مشکلم حل بشه؟
ممنون

jackson2010
12-11-2011, 18:34
سلام
خبر فوری
الان آقای اصغریان از سازمان تنظیم مقررات در شبکه آموزش داره صحبت میکنه 6:30PM
انقضاء خبر 7:10PM

soroosh_cz
12-11-2011, 19:51
سلام
من یه سوال داشتم نمیدونم دقیقا اینجا جواب میدن بهم یا نه.من توی خونه همزمان با لب تاپ و کامپیوتر به صورت کارت شبکه وایرلس از نت استفاده میکنم الان دو روزه که وقتی با یکی شون وصل میشم بعد 2 دقیقه اون یکی (لب تاپ یا کامپیوتر ) دسکانتک میشه.زنگ زدم پشتیبان شاتل که گفت مشکل از ما نیست.حالا من کجا رو باید چک کنم تا مشکلم حل بشه؟
ممنون

اگر از Router یا هر وسیله ی دیگری برای به شاتراک گذاری اینترنت استفاده میکنید، دستگاه رو کلا ریست کنید(بهتره به روش Restore to factory setting یا همون Restore to Default باشه. البته این مشکل معمولا تو Router ها اتفاق می افته و راه حلش هم تا اونجا که میدونم اینه که باید لیست افراد وصل شده Refresh بشه.

part gah
12-11-2011, 21:27
اگر از Router یا هر وسیله ی دیگری برای به شاتراک گذاری اینترنت استفاده میکنید، دستگاه رو کلا ریست کنید(بهتره به روش Restore to factory setting یا همون Restore to Default باشه. البته این مشکل معمولا تو Router ها اتفاق می افته و راه حلش هم تا اونجا که میدونم اینه که باید لیست افراد وصل شده Refresh بشه.
من که نمی دونم روتر چیه اما سرچ کردم گوگل عکسشو دیدم نه از اینا ندارم.یه کارت شبکه است با یه آنتن ای که پشت کیسه.مشکی رنگه.:31:
مودمو خاموش روشن کردم.کارت شبکه رو هم دوباره نصب کردم بازم نشد.

wichidika
12-11-2011, 21:31
سلام
خبر فوری
الان آقای اصغریان از سازمان تنظیم مقررات در شبکه آموزش داره صحبت میکنه 6:30PM
انقضاء خبر 7:10PM

در تکمیل فرمایشات دوستمون جکسون اقای اصغریان گفتند شخصاً در تلکام وغرفه سازمان تنظیم مقررات حضور دارند به شکایات رسیدگی می کنند

saman_salehi1
13-11-2011, 00:06
شکایت را تنظیم کنید ما باهاتون هستیم

jackson2010
13-11-2011, 00:24
سلام
پیرو صحبتهای آقای اصغریان این مطلب رو ایشون گفتند که:
کلا یک سرویس 128kb بین حداقل 4 تا حداکثر 41 گیگ (41 گیگ یعنی 24 ساعت 1 ماه دانلود) میتواند استفاده کند با اشتراک 1 به 10
و در ساعات رایگان قطعا سرعت کاهش پیدا میکند. هزینه راه اندازی قانونی است ولی هزینه ی اتصال غیرقانونی است.
حالا اصل و قانون اینه ولی در عمل که به نظرم اینجوری نیست:13:

peymanonline
13-11-2011, 01:24
من یک شـنبه 17 مهر 1390 محدود شده بودم ،شــــنبه 14 آبان 1390 از محدودیت در اومدم امروز یک شـنبه 22 آبان 1390 باز محدود شدم ولی خبر خوب اینکه 23 آبان یعنی فردا قراردادم تموم میشه وخوب شد که محدود شدم و دیگه بهانه ای ندارن که نزارن از شرکت برم

اینم عکس

jackson2010
13-11-2011, 02:20
من یک شـنبه 17 مهر 1390 محدود شده بودم ،شــــنبه 14 آبان 1390 از محدودیت در اومدم امروز یک شـنبه 22 آبان 1390 باز محدود شدم ولی خبر خوب اینکه 23 آبان یعنی فردا قراردادم تموم میشه وخوب شد که محدود شدم و دیگه بهانه ای ندارن که نزارن از شرکت برم

سلام دوست عزیز
من نمیدونم شما از کدوم سرویس شاتل استفاده میکنی ولی
خیلی جالبه شما در طول 7 شب تقریبا "28 گیگ دانلود کردی!" با کل دانلود من بدون محدودیت در کل 1 ماه برابری میکنه:18:
اونوقت پشتیبانی به من میگه شما پر مصرف هستی!!!!!!
اینم عکسش:

Doublex
13-11-2011, 03:23
دستاورد عظيمي ديگه از شاتل ..

باز هم شاتل بر زمره جالبترين سرويس دهنده ي اينترنتي كشور قرار گرفت ... ساعت از سه گذشته منتظر بوديم از محدوديت كاسته بشه كه طوري ديگه باهامون برخورد شد : (تصاوير خود گوياي همه چيز است ):

چند بار مودم رو روشن خاموش كردم ديدم نه خير محدود كردن چه محدوديتي هم سرعت به كيلوبايت نميرسه !!:18: بالاترين سرعتي كه ميگيره 900 بايت بر ثانيه هست :18: !!! ...

جاي همگي خالي نصفه شبي مادر دوستانمون در شاتل رو يكي يكي صفا داديم و به عرش رسونديم :27:
شاتل اين رو هم بزار به پاي مشتري مداري .. چندين ساله مشتري شاتل هستيم و اولين كسي كه تو شهرمون از شاتل سرويس گرفت من بودم ... اهل دانلود زياد هم نبودم ...

( اميدوارم شخص خارجي اين عكس و تاپيك رو نبينه !!‌)

part gah
13-11-2011, 10:01
این مشکل منو یکی جواب کنه :19:
پست 35211#

saman_salehi1
13-11-2011, 10:24
بچه ها من در طول ساعات شبانه بیش از ده بار قطع میشوم.
کسی هست که مشکل من رو داشته باشه.
اکثر اوقات در ساعات شبانه شاتل قطع میشه.
هرکی ندونه فکر میکنه این شرکت از همه بهتره که هفت ساعت دانلود رایگان گذاشته.
غکس سایت زیر را ببینید.

منظورم بنر سوم بود.
نوشته دانود نامحدود و سرعت بالا.
خواهش میکنم شما به همه اطلاع رسانی کنید که در شاتل از این خبر ها نیست تا اونها مثل ما سرشون کلاه نره!
ممنون

Doublex
13-11-2011, 11:14

jackson2010
13-11-2011, 11:29
دستاورد عظيمي ديگه از شاتل ..
باز هم شاتل بر زمره جالبترين سرويس دهنده ي اينترنتي كشور قرار گرفت ... ساعت از سه گذشته منتظر بوديم از محدوديت كاسته بشه كه طوري ديگه باهامون برخورد شد : (تصاوير خود گوياي همه چيز است ):

چند بار مودم رو روشن خاموش كردم ديدم نه خير محدود كردن چه محدوديتي هم سرعت به كيلوبايت نميرسه !!:18: بالاترين سرعتي كه ميگيره 900 بايت بر ثانيه هست :18: !!! ...

جاي همگي خالي نصفه شبي مادر دوستانمون در شاتل رو يكي يكي صفا داديم و به عرش رسونديم :27:
شاتل اين رو هم بزار به پاي مشتري مداري .. چندين ساله مشتري شاتل هستيم و اولين كسي كه تو شهرمون از شاتل سرويس گرفت من بودم ... اهل دانلود زياد هم نبودم ...

( اميدوارم شخص خارجي اين عكس و تاپيك رو نبينه !!‌)

بله دوست عزیز دیشب عنایات خفیه ی شاتل شامل حال بنده هم شد و از 3 به بعد هم بدتر از قبل:19: محدودیت!

epria
13-11-2011, 12:06
من از سال 87 تا حالا 128 eco شاتل دارم و از دانلود شبانه هم استفاده نميكنم چند روز پيش سرعت دانلودم رسيده بود به بالاي 200 نوبت تمديد كه شد باور كنيد تا تمديدش كردم سريع سرعت دانلود رسيد به زير 16 دفعه اولشون نيست بهشون كه گفتم مثل هميشه چرتو پرتهاي هميشگيشون رو تحويلم دادن تصميم گرفتم ديگه از اين شركت عوضي سرويس نگيرم به نظر شما تو فرم درخواست انصراف دليل شو چي بنويسم كه دست از سرم بر دارن و خط مو زود آزاد كنن ؟

jackson2010
13-11-2011, 13:14
من از سال 87 تا حالا 128 eco شاتل دارم و از دانلود شبانه هم استفاده نميكنم چند روز پيش سرعت دانلودم رسيده بود به بالاي 200 نوبت تمديد كه شد باور كنيد تا تمديدش كردم سريع سرعت دانلود رسيد به زير 16 دفعه اولشون نيست بهشون كه گفتم مثل هميشه چرتو پرتهاي هميشگيشون رو تحويلم دادن تصميم گرفتم ديگه از اين شركت عوضي سرويس نگيرم به نظر شما تو فرم درخواست انصراف دليل شو چي بنويسم كه دست از سرم بر دارن و خط مو زود آزاد كنن ؟
سلام
من نمیخوام دروغ بگی یا چیز دیگه ای
ولی میتونی فوششون بدی یا بگی اسباب کشی داریم و داریم میریم منطقه ای دیگه بعدا میام برای اونجا ازتون اینترنت عصر حجری میگیرم:31:
یا مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی وبگی دیگه از دروغ و محدودیت خسته شدم لعنتی:21:

shoeib
13-11-2011, 13:29
ببینم شماها هنوز تو شاتل موندین؟!!؟
بکشید بیرون ازش دیگه! به چیش دلتونو خوش کردین آخه؟
من که دو سه هفته ست از شرش راحت شدم...
از این شرکت جدیدم هم فوق العاده راضیم

mhv_kntu
13-11-2011, 14:26
اصلا چیری لازم نیست بنویسی !

باید شخصا پاشی بری نمایندگی منطقتون گرد و خاک به پا کنی و ازشون نامه تخلیه بخوای. اون نامه رو بگیری دیگه تمومه .

شرکت جدید رفتی فقط اون نامه رو بده .

ببینم شماها هنوز تو شاتل موندین؟!!؟
بکشید بیرون ازش دیگه! به چیش دلتونو خوش کردین آخه؟
من که دو سه هفته ست از شرش راحت شدم...
از این شرکت جدیدم هم فوق العاده راضیم

من شخصا دارم تمام تلاشم رو می کنم فقط بدشانسی من تو یک شهر کوچیک زندگی می کنم و شرکت های دیگه نمیان اینجا
پارس آنلاین هم که تازه اومده نمایندگیش رو داده به گیم نت سر کوچمون ! 4 تا جوون مسئول گیم نت هستن که تخصص اصلیشون دامداری هست !

پ . ن : دیشب هم دوباره دقیقا 5 کیلوبایت سرعت ! یعنی تو شاتل اگه بخوایم دانلود کنیم راهی جز خریدن گیگی 5 تومن نیست !

epria
13-11-2011, 14:32
سلام
من نمیخوام دروغ بگی یا چیز دیگه ای
ولی میتونی فوششون بدی یا بگی اسباب کشی داریم و داریم میریم منطقه ای دیگه بعدا میام برای اونجا ازتون اینترنت عصر حجری میگیرم:31:
یا مستقیم توی چشمای طرف نگاه کنی وبگی دیگه از دروغ و محدودیت خسته شدم لعنتی:21:
خودم كه دومي رو دوست دارم :) اما نميخوام لج كنن با هام واز رانژه خارج كردن خط مو طولانيش كنن از اين جانورها همه چيز بر ميادهيچيش به اندازه اين قسمت فرم ( احترام درخواست انصراف .... ) حالم رو بهم نميزنه چون براشون كوچكترين احترامي قائل نيستم

jackson2010
13-11-2011, 14:44
خودم كه دومي رو دوست دارم :) اما نميخوام لج كنن با هام واز رانژه خارج كردن خط مو طولانيش كنن از اين جانورها همه چيز بر ميادهيچيش به اندازه اين قسمت فرم ( احترام درخواست انصراف .... ) حالم رو بهم نميزنه چون براشون كوچكترين احترامي قائل نيستم
بهترین راه اینه که بری دفتر یا نمایندگیشون و حضوری و زبونی درخواستت رو بگی نه کتبی که خیلی طولانی میشه
حق شما هم هست که فسخ کنی و اونها هم نمیتونند جلوی شما رو بگیرند
فقط پیگیرش باش و نگو خودشون انجام میدهند. معمولا یک هفته یا کمتر و بعضی وقتها بیشتر طول نمیکشه:46:

Unknown_2517
13-11-2011, 16:03
سلام دوستان عزیزم، من قبلا تو شاتل بودم در منطقه صدوق قم و به شدت از محدودیت‌های مسخره این شرکت عصبانی شدم. برای همین وقتی اشتراکم تموم شد، رفتم پارس‌‌آنلاین (افتضاح...!!) و بعد رفتم صبانت (اه، اه،اه...) و بعد عصر تلکام (استفراغ...) و البته مخابرات (بی‌مصرف ترین...) رو هم در خانه باجناقم تجربه کردم و در نهایت بعد 7 ماه دوباره برگشتم شاتل و نامردا 15 تومن مجددا کردن تو پاچم برای راه‌اندازی...

در کل میخوام بگم وضع همه شرکتا تو جایی که سیاست عدم توجه به ارتباط اینترنتی برسرکار هست همینه و فکر نکنید این شرکت بده و اون یکی شرکت خوبه. پس از کسی که اکثر شرکتها رو حداقل برای یک ماه تجربه کرده بشنوید که الکی پولتون رو برای رانژه مجدد هدر ندهید بماند که چقدر باید پاچه خواری کنید تا شرکت قبلی زود پورتشو جمع کنه و خطتون رو ازاد کنه!!

در ضمن من خونمو عوض کردم و الان در جایی هستم که خط شاتل خلوت هست و مثل جای قبلی (شهید صدوقی) قل قله نیست.
اینجا شش ماهه 128 ECO گرفتمو نمودار سرعتم در زیر هست. با توجه به عکسها میتونید ببینید که چقدر شلوغی و خلوتی منطقه در کیفیت سرویس شرکتها تاثیر گذار هست.
البته در اینجا هرشب از حجم رایگان استفاده نمیکنم.

Jeff hardy M
13-11-2011, 16:28
سلام
میخواستم بدونم ADSL نامحدود شاتل 3 ماهه چقدر هزینشه ؟ (256)
پینگ ؟ دانلود ؟ اپلود؟ ش چقدره ؟
قزوین هستم !
ممنون

parisa6628
13-11-2011, 16:59
من دیروز از صبح تا شب یک مودم " مبین نت " با اکانت 512 که مال دوستم بود رو اوردم خونمون! انتن دهیش هم خوب بود!

ولی!!!!!!!!!!!!

سرعتش اصلا در حدو اندازه سرویس شاتل خودمون نبود!!! یعنی دانلودش تقریبا یکی بود ولی پینگ افتضاح!! با دوتا لپتاپ مشابه همزمان از هر دو سیستم استفاده کردم! با توجه به اینکه شاتل الان یک ماهه که سرعت روزانه ما رو روی 2 مگ بسته ، سرعتش خیلی خیلی بهتره.

من از اینکه شبانه رو محدود کرده و فیلم و.. نمیشه دانلود کرد و قرارداد رو زیرپا گذاشته ،خیلی ناراحتم ولی خب در مورد سرعت بی انصافیه بگیم بدترینه!

soroosh_cz
13-11-2011, 17:03

شما درخواست آزاد کردن خط رو بده، خودت برو مخابرات پیگیر شو. :10:
به احتمال زیاد قطعش میکنن.
وای بحال کسایی که مخابرات دارن و بخوان درخواست قطع رانژه بدن...
دو ماه باید صبر کنن :27:

parisa6628
13-11-2011, 17:06
دوستان سرویسهای آرت رو هم محدود میکنن؟ یا فقط محدودیت شامل اکوهای بدبخت میشه؟

yaser1365
13-11-2011, 17:29
من دیروز از صبح تا شب یک مودم " مبین نت " با اکانت 512 که مال دوستم بود رو اوردم خونمون! انتن دهیش هم خوب بود!

ولی!!!!!!!!!!!!

سرعتش اصلا در حدو اندازه سرویس شاتل خودمون نبود!!! یعنی دانلودش تقریبا یکی بود ولی پینگ افتضاح!! با دوتا لپتاپ مشابه همزمان از هر دو سیستم استفاده کردم! با توجه به اینکه شاتل الان یک ماهه که سرعت روزانه ما رو روی 2 مگ بسته ، سرعتش خیلی خیلی بهتره.

من از اینکه شبانه رو محدود کرده و فیلم و.. نمیشه دانلود کرد و قرارداد رو زیرپا گذاشته ،خیلی ناراحتم ولی خب در مورد سرعت بی انصافیه بگیم بدترینه!

دوست عزیز اگه سرعت دانلود روزانه رو 100 مگ هم باشه ولی شبها نتونی دانلود کنی که بدرد نمیخوره.
مهم دانلود شبانست که اونو محدود کرده

jackson2010
13-11-2011, 18:00
دوستان سرویسهای آرت رو هم محدود میکنن؟ یا فقط محدودیت شامل اکوهای بدبخت میشه؟
سلام
محدودیت شامل حال همه میشه به لطف شاتل:2:
ولی ارت هم در کل محدودیت دانلود داره که از خودشون بپرسی دقیقش رو بهت میگن مثلا 128 یکماهش 18 گیگه
بعد میشه 1.6 کیلوبایت:31: شبهاش هم خیلی جالب نیست
البته من نمیدونم این 18 گیگ رو چطور حساب کردند . چون اصغریان از سازمان تنظیم گفته بود بین حداقل 4 تا 41 گیگ که مثلا 25 تا 30 گیگ خوبه نه 18 گیگ اون هم با این قیمت بالا:13:

Jeff hardy M
13-11-2011, 18:28
سلام
میخواستم بدونم ADSL نامحدود شاتل 3 ماهه چقدر هزینشه ؟ (256)
پینگ ؟ دانلود ؟ اپلود؟ ش چقدره ؟
قزوین هستم !
ممنون

:19::19::19::19::19::19:

jackson2010
13-11-2011, 18:44
:19::19::19::19::19::19:
لیست قیمتهای ART

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمتش هر چی بود ضربدر 3 (256) تقریبا 274 هزار تومان:18: ۳ ماهه ۲% تخفیف داره
جواب بقیه سوالت رو نی دونم:31:

mhv_kntu
13-11-2011, 19:07

ولی!!!!!!!!!!!!

من از اینکه شبانه رو محدود کرده و فیلم و.. نمیشه دانلود کرد و قرارداد رو زیرپا گذاشته ،خیلی ناراحتم ولی خب در مورد سرعت بی انصافیه بگیم بدترینه! شرمنده ولی خوب شما دانلود نمی کنی متوجه نمیشی سرعت کی بدرد می خوره. سرعت وقتی گیگی 5 هزار تومن بدی 100 ترابایت هم باشه مفت نمیارزه.
مهم سرعت شبانست که سریع محدود میشه روی 5

parisa6628
13-11-2011, 20:55
شرمنده ولی خوب شما دانلود نمی کنی متوجه نمیشی سرعت کی بدرد می خوره. سرعت وقتی گیگی 5 هزار تومن بدی 100 ترابایت هم باشه مفت نمیارزه.
مهم سرعت شبانست که سریع محدود میشه روی 5

آره خب من زیاد دانلود ندارم . ولی محدود هم شدما:18: بعد از سه سال که از شاتل سرویس گرفتم و دانلود انچنانی نداشتم ، بعد از سه شب دانلود پشت سر هم یهو محدود شدم!!!

ولی من منظورم این بود که اگه یهو خواستین شاتل رو فسخ قرارداد کنید و برید یک سرویس دهنده دیگه ، مواظب باشید از چاله به چاه نیوفتید! بالاخره یه وبگردی یا فیسبوک گردی میخواید بکنید ، پینگ مبین افتضاحه! از من گفتن و از شما هم احتمالا نشنیدن و بعدش پشیمونی :46:

ELDORAMO
14-11-2011, 05:29
سرعت من ساعت 5:24 صبح
بدون نوسان و بدون محدودیت

کی حاظره این سرعت رو بیخیال بشه بره شاتل؟؟!!!

epria
14-11-2011, 13:10
ولی من منظورم این بود که اگه یهو خواستین شاتل رو فسخ قرارداد کنید و برید یک سرویس دهنده دیگه ، مواظب باشید از چاله به چاه نیوفتید! بالاخره یه وبگردی یا فیسبوک گردی میخواید بکنید ، پینگ مبین افتضاحه! از من گفتن و از شما هم احتمالا نشنیدن و بعدش پشیمونی :46:
به نظر من شاتل نه چاله است نه چاه شاتل سياه چاله است شما از هر isp ديگه اي سرويس بگيري بهتر از اين شركت به معناي واقعي كلمه مزخرف من كه فرم انصراف مو فرستادم رفت تازه اين دوره مو كه ميخواد شروع بشه رو هم تمديد كرده بودم ولي حتي حاضر نيستم حتي 1 روز ديگه تو شاتل باشم چه برسه به يك ماه و بيشتر اون پولم هم باشه صدقه سر خودم و همه كساي كه از شاتل سرويس گرفته ان و ناراضي هستن مگه يك آدم چه قدر اعصاب داره آخه .... :grrr:
شاتل:2:

jjjan
14-11-2011, 13:43
ساعت 2.00
خط 2 MBb شاتل سرعت 10kB
شورشو در اورده به خدا

هر روز یه بلایی سر اینترنت میارن

اه:18:

sadeghrenjer
14-11-2011, 14:59
سرعت من ساعت 5:24 صبح
بدون نوسان و بدون محدودیت

کی حاظره این سرعت رو بیخیال بشه بره شاتل؟؟!!!

ببخشید شما کدوم شرکت سرویس گرفتین؟؟؟

hadi_gamer
14-11-2011, 16:09
سلام
محدودیت شامل حال همه میشه به لطف شاتل:2:
ولی ارت هم در کل محدودیت دانلود داره که از خودشون بپرسی دقیقش رو بهت میگن مثلا 128 یکماهش 18 گیگه
بعد میشه 1.6 کیلوبایت:31: شبهاش هم خیلی جالب نیست
البته من نمیدونم این 18 گیگ رو چطور حساب کردند . چون اصغریان از سازمان تنظیم گفته بود بین حداقل 4 تا 41 گیگ که مثلا 25 تا 30 گیگ خوبه نه 18 گیگ اون هم با این قیمت بالا:13:
البته سرعت دانلود 128 آرت روي 16 الي 20 هست و با اين سرعت همون ماهي 18 گيگ رو هم نميشه دانلود كرد.

sei_pm
14-11-2011, 17:45
البته سرعت دانلود 128 آرت روي 16 الي 20 هست و با اين سرعت همون ماهي 18 گيگ رو هم نميشه دانلود كرد.

با سرعت 16 در 24 میشه 1350 مگابایت دانلود کرد که در یک ماه حدود 40 گیگ میشه ولی هیچ شرکتی سرعت ثابت رو نمیده شاتل که جای خود دارد.

soroosh_cz
14-11-2011, 19:32
با سرعت 16 در 24 میشه 1350 مگابایت دانلود کرد که در یک ماه حدود 40 گیگ میشه ولی هیچ شرکتی سرعت ثابت رو نمیده شاتل که جای خود دارد.

LOL: 1350MB/Day?????
پول برقت بیشتر میشه یا سودی که از دانلود کردن بدست میاری؟؟؟
من اونور دارم شبی 3گیگ دانلود میکنم.
واقعا نامحدود کمتر از 512 نمی ارزه...

LOVEFORLOVE
14-11-2011, 19:54
امشب چرا نت داغونه اینقد>؟

jackson2010
14-11-2011, 20:05

فعلا که شبهای من داغونتر ازاینه:19: روزها تو سرش بخوره:2:

amin2000
14-11-2011, 20:26
سلام

من مودم thyonet MD-1102 رو دارم که از شاتل گرفتم
الان هم ویندوز سیستم رو عوض کردم اما نمیدونم چطور میتونم Usb مودم رو نصب کنم

اگه میشه بگین چطور usb شو رو ویندوز نصب کنم...
فارسی یا انگلیسی فرقی نداره

ممنون

mha_mha
14-11-2011, 22:40
اینترنت قم امروز داغونه، انگار همه ی شرکت ها! حالا من شاتل و مخابرات رو مطمئنم، البته پشتیبانی می گفت مشکلpacket loss سراسریه.

mhv_kntu
14-11-2011, 22:46
سلام

من مودم thyonet MD-1102 رو دارم که از شاتل گرفتم
الان هم ویندوز سیستم رو عوض کردم اما نمیدونم چطور میتونم Usb مودم رو نصب کنم

اگه میشه بگین چطور usb شو رو ویندوز نصب کنم...
فارسی یا انگلیسی فرقی نداره

ممنون
باید یک CD همراش باشه. اون CD یا خودش توش set up داره یا اگه نداره cd رو بزار usb رو هم وصل کن بعد برو تو Device manager اونجا scan for hardware change رو بزن یا برو روی usb ها و update drivers رو بزن.
اگه cd رو نداری برو سایتش درایور مدل مودم خودت رو دانلود کن و دوباره کارای بالا رو بکن.

saman_salehi1
15-11-2011, 12:29
شاتل سرعت من را آورده تا 128 پایین.
زنگ زدم میگم این همه وقت سرعت ها رو باز گذاشتید چرا بستیدش؟
میگه طبق قرارداد شما سرعت دانلودتون باید 16 باشه که هست.
بهش میگم بابا هیچ شرکتی با این سرعت پایین سرویس نمیده؟
میخواستم ببین بچه ها شما هم سرعتتون را آوردند پایین تا 128 (یعنی تا سرویس خودتون؟)
منم دیگه خسته شدم از دست این کارهاشون.
15 تومان هزینه رانژه دادیم اگه ازش بگذریم بهتره تا این همه اعصابمون خورد بشه.
این همه شرکت درست و حسابی و با قیمت های پایین هستند.
دلمون خوش بود به دانلود شبانه که اونم بستند.
من میخوام برم پس بدم سرویسم رو و از یه شرکت دیگه بگیرم.
فقط نمیدونم با سرعت دانلود 16 بقیه ی ترافیکم رو چه جوری از چنگال شاتل دربیارم؟