PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] ADSL Shatel / شرکت شاتل

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191

javady
19-10-2011, 09:22
من كه هركاري كردم نفهميدم چه جوري بايد پيغام بذارم :41:

بفرتستید به ایمیل یا آف بزار تو آی دی یاهو بنده:

ایمیل: javad7704@gmail.com

آی دی: javad7704

hadi_gamer
19-10-2011, 10:17
من از پارس آنلاين گرفتم خيلي بهتر از شاتله.512 گرفتم كه رو 2 مگ بستن بدون هيچ نامه و از اين مسخره بازيها.پينگ تايمم هم تقريبا نصف شده.واقعا حسرت ميكخورم كه چرا 3 سال از شاتل سرويس داشتم با اين قيمتهاي مذخرف و سرويسهاي آشغال.

soroosh_cz
19-10-2011, 11:48

ایشون که شناسه و نام و نام خانوادگی رو دادن.

ابراهيم يوسفيان
1120100154

منم اینترنتم دیشب قطع شد و حالا دارم از دانشگاه براتون پست میندازم.

moderntalk
19-10-2011, 12:36
حیف که پارس تو منطقه ی ما سرویس نمیده و گرنه می رفتم پارس.

taraneh_2002
19-10-2011, 14:57
دوستان من هم دیشب فسخ کردم
والان مشترک adsl شرکتی دیگه شدم
سرعت و پینگ روزانه رو ملاحظه کنید که چقدر با این شاتل *زد فرق داره!!!!!!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Davood21
19-10-2011, 15:21
سلام

یک ساله برای خونه از شاتل سرویس 512 گرفتم استفاده می کنم.
سرعت دانلود روزانه 60 - 70 کیلو بایت بود.
شبانه هم همین طور. هر شب 1700 مگابایت دانلود می کردم.

الان چند روزه سرعت شبانه ام شده 7 کیلوبایت!
سرعت روزانه ام هم شده 250 - 260 کیلوبایت! (بله 250 کیلوبایت. یعنی 512 کیلوبیتم شده 2 مگابیت)

زنگ زدم شرکت شاتل؛ میگن کاربر پرمصرفید. چند روز استفاده نکنید درست میشه.

سوال من:
1- راهی واسه دور زدن این محدودیت شبانه وجود داره؟
2- من واسه مغازه ام هم شاتل 512 گرفتم (بنابر این شبها بی استفاده است). میشه username و pass مغازه رو شبها به مودم خونه بدم، تا محدودیت دانلود رو دور بزنم؟ (مثلاً چند شب از username و pass خونگی استفاده کنم و چند شب هم از username و pass مغازه)

لطفاً اساتید راهنمایی بفرمایید :11:

jorok20
19-10-2011, 16:03
خوب الان کدوم شرکت خوب هستش که از اینترنت بگیرم؟

milad_gta
19-10-2011, 16:18
هیچکدوم ! شاتل که بهترشونه ... اینجوریه ... نماینده پارس دوست بابامه میگه نگیر ! نماینده آسیاتک آشناست میگه شب سرعت حقیقی میشه ! شاتل که محدود میکنه . میمونه دیال آپ که هیچ منتی هم بر سر ما ندارد .

Diff
19-10-2011, 16:28
مودم وایرلس d-link بهتره یا tp-link ؟؟

قیمت tp-link رو گفتن 60 تومن ، با قیمت وایرلس زایکسل 75 تومن هست خیلی تفاوت نداره .

ELDORAMO
19-10-2011, 16:43
تبریک به مناسبت خارج شدن از محدودیت
منظورتون رو از د خط آخر درست نفهمیدم؟
یعنی شما میخواید تحت سلطه ی شاتل بمونید و در برابر ظلم شاتل کمر خم کنید؟ یا اون چیزی بود که شما از گفته ی پشتبانی نتیجه گیری کردید؟
من از اردیبهشت که 2 مگ بستم تا ماه پیش، هر ماه 88گیگ دانلود میکردم ولی مثل اینکه این محدودیت مسخره از این ماه برا ما اعمال شده. من تا 15مهر اینترنتم درست بود و طبق گزارشی که بود تا اونموقع 55گیگ دانلود کرده بودم.

بازم، این نامردیه که بدون گفتن به مشتری قوانین محدودیت بهش تحمیل بشه!

من هنوزم محدودم!!!
بهرحال نمیشه کاریش کرد بقیه شرکت ها هم همین وضع رو دارن بازم 2 گیگ در شبانه روز بدک نیس البته اگه شرکت بهتری پیدا شد که با کله میرم!!
سیاستشون این هست که اعلام نمی کنن من خودمو کشتم به نمایندگی خودشونم اعلام نکردن این واقعا افتضاحه دزدی تو روز روشنه
موندم دست به دامن کی بشم بیاد اخرین پارت فایل من رو دانلود کنه اینجا تموم شرکت ها افتضاحن

MohammadKingstar
19-10-2011, 19:51

قیمت tp-link رو گفتن 60 تومن ، با قیمت وایرلس زایکسل 75 تومن هست خیلی تفاوت نداره .
هیچ فرقی نداره d-link خوبه تازه 3 سال ضمانت داره تازه مثلا، شما 512 داشته باشید هر مودمی رو نصب کنی همون 512 داری نه کمتر نه بیشتر ولی به نظر من d-link بهتر چون خودم تست کردم مطمئن هستم تا حالا هم اذیت نکرده.:13:

M.E.D
19-10-2011, 20:25

دوسته من کلک نخور برو بازار رضا یا ایران 30 تومان مدل وایرلش دیلینک هستش عالی هستش سر منو کلاه گذاشتن رفتم بازار دیدم مدل دیلینک من که وایرلس هستش تازه تویه شمال 35 تومان هستش

amirkalak6
19-10-2011, 20:49
من هنوزم محدودم!!!
بهرحال نمیشه کاریش کرد بقیه شرکت ها هم همین وضع رو دارن بازم 2 گیگ در شبانه روز بدک نیس البته اگه شرکت بهتری پیدا شد که با کله میرم!!
سیاستشون این هست که اعلام نمی کنن من خودمو کشتم به نمایندگی خودشونم اعلام نکردن این واقعا افتضاحه دزدی تو روز روشنه
موندم دست به دامن کی بشم بیاد اخرین پارت فایل من رو دانلود کنه اینجا تموم شرکت ها افتضاحن

بیا هی شما میگفتی چرا من محدود نمیشم اینم محدود

Iceboy_LOVE
19-10-2011, 21:24
چه حوصله ای که اینقدر تایپ میکنین
:20:

arjanx62
19-10-2011, 22:12
چه حوصله ای که اینقدر تایپ میکنین
:20:
والا بخدا اگر شما جایه من بودین بیشتر از این تایپ می کردین از تمام دوستانی که اومدن خواهش می کنم بخونن و عبرت بگیرن دوست صمیمی من ترکیه دانشجویه رشته دکتراست نشسته آن لاین فیلم تماشا می کنه ما بیچاره ها افتادیم دست یه مشت شرکت کلاهبردار مث شاتل که پول مفت می گیرن و به فکر جیب خودشون هستن زره ای بفکر مشتریا نیسن بخدا قصم می خورم یکی دو روز دیگه که سرویسمو کنسل کردم و شکایتم از اشاتل مطرح کردم از شرکت همارا دوباره اکانت می گیرم و یه سرویس ارزون در حد کارت اینترنت تهیه می کنم که اگر لازم شد به نت دسترسی پیدا کنم دیگه الکی پول مفت به جیب این شرکتها نریزم شایدم از این به بعد با کارت اینترنت بیام هر از گاهی چون دیگه از نت منتنفر شدم

jackson2010
19-10-2011, 22:23
لطفا بخونین و نظر بدین لطفا لطفا لطفا کلاهبرداری علنی شاتل
سلام خدمت تمام دوستان عزیز
می خواستم چند دقیقه از وقت با ارزشتون رو بگیرم اگر براتون ممکن باشه تمام مطالب منو بخونین و اگر نادرست بود بفرمائین تا تصحیح کنم
....................................
دوستان من فردا می رم شکایت تنظیم کنم با وکیل صبت کردم وکیل بهم گفت شما بیا از نماینده گیشون تو شهرستان شکایت کنیم اونا هم وقتی به گیر افتادن تهران خودش رو جم می کنه و منم گفتم می خوام آبروشون بره پول برام مهم نیست گفت براشون حکم کیفری می اریم شاید اگر شکایت بیشتر شد امتیاز شرکتشون فسخ می شه
دوستان تو رو جون عزیزاتون نزارین حقتون ضایل شه از این شرکت کلاهبردار شاتل شکایت کنین

سلام خدمت شما دوست عزیز
مطلب شما رو کاملا خوندم و 100٪ تایید میشه
این 3453 صفحه ای که توی این فروم مشاهده میکنید غالب 90٪ شکایت از این شرکت ... شاتله
اینجا هم بچه ها دارن تلاش میکنند که یه شکایت نامه تنظیم کنیم
اگر شما هم از طریق وکیل اقدام بفرمایی که دیگه عالی میشه داداش:10:
یا علی

peymanonline
19-10-2011, 22:44
اصلا اگر قبول کنیم که سرویس اکوی ما شامل Fair Use Policy میشه (که نمیشه!)طبق گفته شرکت الان باید برای سرویس 2 مگا بیت من که مقدار اسمیش 256 کیلو بایت بر ثانیه است حداقل سرعتی که باید داشته باشم یک دهم این عدد یعنی 25.6 کیلوبایت برثانیه هست.بار حقوقی که که در اینجا روی جمله ی "سرعت مشترک تا یک دهم سرعت اسمی وی کاهش یابد" هست قطعا معنی حداکثر محدودیت رو میده

arjanx62
19-10-2011, 22:48
با عرض پوزش مجدد از مدیریت محترم اگر ممکن باشه براتون مطالب قبلی رو حذف کنین و فقط اینا باقی بمونن که دوستان بتونن راحت تر بخونن خودمم گیج شدم نصفه نیمه این یکی کامل تر هست :
لطفا بخونین و نظر بدین لطفا لطفا لطفا کلاهبرداری علنی شاتل
سلام خدمت تمام دوستان عزیز
می خواستم چند دقیقه از وقت با ارزشتون رو بگیرم اگر براتون ممکن باشه تمام مطالب منو بخونین و اگر نادرست بود بفرمائین تا تصحیح کنم
دوستان من دو سال و نیم بود از شرکتی بنام x از تبریز سرویس dsl داشتم عصری نشسته بودم داشتم کارایه خودمو انجام می دادم یهو sms اومد به خط ثابتم تبلیغات شاتل بود ته دلم گفتم ای ول زود زنگ زدم نمایندگی شاتل تو شهرم بعد از به به و چه چه یارو بهم گفت سرویسهایه ما شیر شده نیست و یک عالمه تبلغ و اینا که دانلود رایگان ما هم از ساعت 1 شب تا 8 صبح هست ته دلم گفتم ایول
شرکت من از 2 شب تا 8 صب رایگانه این یک ساعتم بیشتره خاک عالم تو سرم قدر نشناس هستم و قدر شرکت x خودموندونستم رفتمو با دعوا مرافه سرویسمو جم آوری کردم و از شاتل سرویس گرفتم سرویس بی صبرانه منتظر راه اندازی بودم خوب تا اینجاش حله ماجرایه خرید سرویس
حالا یارو بهم می گه مشکل نداره هر قد می خوایی دانلود کن منم گفتم اگر اینطوره دو مگ اکو بهم بدین اونم گفت متاسفانه تو منطقه شما جا خالی نداریم یه مگ بهت می دم وقتی جا باز شد یکم پول اضافه می دی تبدیل می کنیم به 2 مگ تشکر و اینا خداحافظ و ممنون
برا سه ماه با هزینه نصب و اینا 70 هزار تومن پول دادم
حالا سرویسم راه اندازی شده و دارم کار می کنم ایول بابا با 250 تا روزا دانلود می کنم شبا هم با 135 تا دانلود می ده کیفم کوک که کوک رو آسمونا بودم دو روز بعد یهو دیدم موبایلم زنگ می زنه یه شماره از تهران با شماره عجیب تر خلاصه متن مکامله :
بنده : بله
خانم شاتلیان : سلام آقایه م شما از شاتل سرویس تهیه فرمودین
بنده : بله
خانم شاتلیان : می خواستم مدارکتون رو تطبیق بدم
بنده : خواهش می کنم در خدمتم
خانم شاتلیان : آقاه فلان شماره شناسنامه فلان شماره کارت ملی فلان سرویس شما اکو یک مگ
بنده : درسته
خانم شاتلیان : ورودتون رو به شاتل تبریک عرض می کنیم و چون امروز روز تولدتون هست بهتون 3 گیگ حجم رایگان می دیم
بنده : از خوشحالی داشتم جر می خوردم واقعا از شما ممنون و سپاسگزارم نمی دونم با چه زبونی ازتون تشکر کنم
خانم شاتلیان : خواهش می کنم آیا انتقاد و پیشنهادی دارین و از سرویس شاتل راضی هستین
بنده : (جو گرفته منو شدید در حد المپیک ) انتقاد نمی شه کرد جز تشکر و قدردانی و (دقیقا این جمله رو چون جو گرفته بود منو به خانم گفتم) تا الان که از سرویس شاتل استفاده نمی کردم نصف عمر در فنا بوده
خانم شاتلیان : هههه خواهش می کنم خدانگهدار
بنده : خدانگهدار و ممنون
بچه ها چنان خوشحال بودم که برداشتم نزدیک 8 تا از دوستام زنگ زدم دیونه ها بیایین از شاتل سرویس بخرین معنی اینترنت پر سرعت رو بفهمین البته خدا رو شکر زود متوجه اصل مطلب شدم و دوباره زنگ زدم گفتم اگر بیایین شاتل مث من بیچاره می شین .
حالا روزا و شبایه دانلودم رو بهتون بگم روزا که 250 رو مث آب خوردن داشتم تا یک هفته شبا 130 تا پائین نمی اومد از هر سایتی دانلود می کردم 130 رو داشتم بعد یکهفته زرت و پرت نتم قط می شد خوب ته دلم گفتم عب نداره سرعتش عالیه مشکل نداره خلاصه شب اول بعد یک هفته دیدم ای داد بی داد سرعت اومد رو 30 تا گفتم عب نداره شاید از مخابراته
روز دوم شد 25 تا گفتم مخابراته
روز سوم دیدم نه با قضیه مث اینکه جدیه شد 20 تا
فرداش زنگ زدم شرکت گفتم چرا اینطور شده گفتن صب کن سرویست رو چک کنیم گفتم عب نداره گفتن مشکلی نداره گفتم جلل خالق شب دوباره سرعت پائین بعد از یکهفته سرعت کاملا خوابید وقتی شب ساعت یک می شد سرعتم رو 5 کیلو بایت جلل خالق این چه وضعشه فرداش دوباره زنگ باز دوباره یه بهونه گفتن مشکلتون رو وقتی که دانلودتون پائینه با پشتیبانی مطرح کنین گفتم چشم شب که سرعت رو 5 بود بزور صفحه چت با پشتیبانی وا شد با هزار بدبختی جواب داد بهم لینک داد گفت دانلود کن گفتم بابا اصلا نمی تونم دانلود کنم تو می گی دانلود کن من می گم نره تو می گی بدوش بعدش هر کار کردم جواب ندادن یک هفته دیگه گذشت من تهران کار داشتم اومدم و کارامو تموم کردم برگشتم دوباره 5 کیلو بایت کلا قاط زدم فرداش زنگ زدم شرکت این چه وضعشه مسخره کردین ملتو دو هفته است نمی تونم دانلود کنم گفتن زنگ بزن نماینده گی تبریز آخه ما خونمون مراغه است شب ساعت یک زنگ زدم تبریز خودشون گفتن وقتی سرعتت پائینه زنگ بزن حالا مکامله منو جناب نماینده
بنده : سلام آقا
آقا شاتلیان : سلام بفرمائین
بنده : جناب من دو هفته اس نمی تونم دانلود کنم
آقا شاتلیان : (با وقاهت کامل) این طبیعی هست من سرویس شما رو چک کردم شما بیش از حد مجاز دانلود کردین این قانون رو تمام ای اس پی هایه ایران گذاشتن
بنده : (شاخ در آورده بودم ) یعنی چی چی می گی جناب یعنی چی بیش از حد دانلود کردین
آقا شاتلیان : این قانون جدیده که برایه اینکه حق اونایی که دانلود نمی کنن پایمال نشه کامپیوتر سرویس شما رو با اونایی که دانلود می کنن شیر می کنه
بنده : (دو متر شاخ رو سرم و احساس سر خوردگی و کلاهی که رو سرم گذاشتن ) از حرصم گفتم فردا زنگ می زنم تهران شرکت شاتل این چه مسخره بازیه در آوردین
تلفن رو قط کردم تازه دو قرونیم افتاده بود چه کلاهی سرم گذاشتن
فرداش زنگ زدم تهران
خانم شاتلیان قسمت مشکلات فنی : بله بفرمائین
بنده : تعریف داستان
خانم شاتلی : اجازه بدین چک کنم بله سرویش دانلود رایگان شما شیر شده اتوماتیک با دانلودرها
بنده : یعنی چی این رسما کلاهبرداریه
خانم شاتلیان : ما تو سایتمون هم قید کردیم اگر بیش از حد دانلود کنین همچین اتفاقی می افته
بنده: خانم محترم بی زحمت اینم قید می کردیم که هر روز چقدر می تونیم دانلود رایگان انجام بدیم شما زدین از 1 تا 8 صب رایگانه
خانم شاتلی : اون وقتی هست که حجم ازتون کم نمی شه ربطی به دانلود نداره
بنده : آخه من مغز خر خوردم برم برا وبگردی سرویس 1 مگ بخرم اگر می خواستم وبگردی کنم یه باره می رفتم 64 همون کارت اینترنت می گرفتم من برا دانلود خوب 1 مگ خریدم
خانم شاتلی : خوب شما باید روزها هم مصرفتون زیاد باشه تا بتونین شبا دانلود کنین
بنده : جلل خالق اگر اینطور بود که می رفتم سرویس ART می خریدم که اونم همچین بلایی سرش می اد اگر دانلود کنه
خانم شاتلی : من نمی تونم کاری براتون بکنم
بنده : خودتونو با جد آبادتون مسخره کردین
خانم شاتلی : مودب باشین آقا
بنده : نباشم چی کار می کنی مثلا می ایی سرمو پخ پخ می کنی من فردا می رم شکایت می کنم از شرکتتون
تلفونو قط کردم
خوب حالا در مورد کلاهبرداری شرکت شاتل که اسمشو گذاشتم کلاهبرداری نوین بهتون توضی بدم
دوستان عزیز ما دو نوع کاربر داریم همه اینو می دونیم اونایی که ( وب گرد هستن یا وب گردی می کنن ) و دسته دوم (دانلودرها اونایی که دانلود انجام می دن )
اینا مثلا خواستن بین اونی که دانلود می کنه با اونی که وب گردی می کنه مثلا البته فرق باشه خوب اگر اینطوره اونی که وب گردی می کنه نیازی به دانلود نداره می تونن برا اون دسته افراد انواع اقسام سرویس ها رو راه اندازی کنن که کلا جدا باشن اگر اشتبا می کنیم بگین
و آقا یا خانمی که وب گردی می کنه نیازی به سرویس 1 مگ یا 2 مگ نداره یا مسئول شاتل خر تشریف داره یا رسما خودشو زده به خریت و علنا داره کلاهبرداری می کنه کسی که سرویس 1 یا 2 مگ خریداری می کنه کاملا مشخصه که حرفه ای هست و دانلودر هست خوب این کاربر می اد به ساعت دانلود نیگا می کنه و خریداری می کنه
خوب اگر دانلود شبانه وجود نداره چرا زدی دانلود شبانه از 1 تا 8 هستش یه باره بگو این مسخره بازی یعنی چی یارو بهم می گه این زمانی هستش که حجم کم نمی کنه ربطی به دانلود نداره رسما جا خر می زاره آدمو البته دور از حضور تمام دوستان آخه کدوم آدم عاقلی که می خواد وب گردی بکنه بخاطر یکی دو مگابات آپلود کردن صفحه نت می اد از ساعت 1 شب تا هشت صب وب گردی بکنه ایشون حتی می تونن با یک کارت اینترنتی هم مشکل رو حل کنن و آنتی ویروسشون رو آپدیت کنن
دوستان یارو بهم گفت دانلودتون رو مدیریت کنین ( یعنی صبح هم مث شب دانلود کنین یعنی پولی می تونین دانلود کنین یعنی دانلود رایگان کشک یعنی سرعت 1 و 2 مگ محدود کشک یعنی شاتل یک کلاهبردار کثیف ) بهش گفتم خوب مثلا من می خوام مدیریت کنم شب چند گیگ دانلود کنم تا سرعتمو صفر نکنین آقا فرمودن بستگی به خودتون داره من نمی دونم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی مسخره کردین بستگی به خودتون داره یه بار بگو دانلود رایگان روزانه از ساعت 1 تا 2 شب هست بیش از اون نمی تونی تازه اگر اونم بزارن
بهتون قول می دم یکی روزی با سرویس 2 مگ که داره 500 مگابایت دانلود کنه اونم سرعتش رو صفر می کنن اینا همش فیلم بازی کرده و ملتو اوسکول کردنه بخدا اشکم در آمده که قدر نشناسی شرکت خودمو کردم باز اونا هر چی داشتن رو بود نه مث این کلاهبردارا فیلم بازی کنن اونا بین وبگردا و دانلودرها فرق نمی زاشتن چون وبگرد با سرعت بالا می تونه کارشو بکنه و پهنایه باند رو بین تمام کاربرا تقسیم کرده بودن و همه هم راضی بودن چند کیلو بایت کمتر یا بیشتر بلاخره همه راضی بودن و خودشون هم می گفتن سرعت بین همه کاربرا شیر شده و کافی هم هست اگر لازم شد دوباره پهنا خریداری می کنیم
اینا رسما کلاهبردار هستن (شاتل)
دوستان من فردا می رم شکایت تنظیم کنم با وکیل صبت کردم وکیل بهم گفت شما بیا از نماینده گیشون تو شهرستان شکایت کنیم اونا هم وقتی به گیر افتادن تهران خودش رو جم می کنه و منم گفتم می خوام آبروشون بره پول برام مهم نیست گفت براشون حکم کیفری می اریم شاید اگر شکایت بیشتر شد امتیاز شرکتشون فسخ می شه
دوستان تو رو جون عزیزاتون نزارین حقتون ضایل شه از این شرکت کلاهبردار شاتل شکایت کنین

jackson2010
19-10-2011, 23:18
دوستان سلام
این مطالب جالب رو از اینترنت کپی برداری کردم جالبه حتما بخونید

قیمت اینترنت در ایران گرانترین قیمت ممکن در دنیا به نسبت سرعت و کیفیت و حجم دانلود است. برای مثال در کشور بلغارستان به ازای هر ۱Mbps قیمتی که دریافت می شود $ ۰٫۶۷ دلار در ماه است. قیمت معمول یک سرویس ۴۰ مگابیتی با حجم نامحدود ماهیانه در دنیا در حدود ۳۰ دلار در ماه است.

از تابستان ۱۳۹۰ استفاده از شبکه تورنت (Torrent) که یکی از مهمترین منابع اشتراک گذاری در اینترنت است در ساعات ۱ تا ۸ صبح ناممکن شد.

قیمت اینترنت ۲۵۶ کیلوبیت و ۵۱۲ کیلوبیت به صورت اختصاصی و غیر اشتراکی با حجم ماهیانه ۸۰ و ۱۶۰ گیگابایت برابر تقریبا”۲۶۰ و ۵۲۰ هزار تومان است!!! با این قیمت شما در استاندارد جهانی می توانید به مدت دو سال از اینترنت پر سرعت با سرعت بالای ۵۰ مگابیت و حجم نامحدود بهره مند شوید!!!

هم اکنون (مهر ۱۳۹۰) بر اساس آمارهای سایت NetIndex از میان ۱۷۰ کشور جهان، کشور ایران در رتبه ۱۶۴ میانگین سرعت اینترنت قرار گرفته است که برخی از کشور هایی که از ما جلوتر هستند شامل:افغانستان ۸ رتبه بالاتر از ما، عراق ۱۰ رتبه بالاتر از ما، مغولستان ۱۲۰ رتبه بالاتر از ما و قرقیزستان رده ۱۱۵ رتبه بالاتر از ایران هستند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع: وب شهر

M.E.D
19-10-2011, 23:24
عالی بود مرسی تونستی نتیجه پیگیری هات رو بهم پیام خصوصی کن راستی تونستی سایز نوشته هات رو درشتر کن که راحتر خوانده بشه

moderntalk
20-10-2011, 00:02
امروز یکی از بچه ها رفته بود نمایندگی شارژ کنه . هر چی بهش گفتم نرو . گفت حالا این دوره رو می گیرم تا ببینم چی میشه.
خلاصه رفتیم داخل . این بنده ی خدا مودبانه گفت : من یه انتقاد از شاتل دارم .
گفتند بفرمایید .
گفت : چرا سرعت ها این قدر پایین اومده ؟
پرسید : شبانه یا روزانه ؟ گفت : شبانه . این رو که می گی دیگه یارو شروع کرد به آسمون و ریسمون بافتن که آره ما تحریم هستیم و در اصل اصلا نباید اینترنت داشته باشیم ( چون تو تحریم هستیم) و شاتل الان تو مشهد 60000 تا مشتری داره :18: که تعداد کمیشون پر مصرفند و این سیاست باعث شده که 1 پرمصرف از شاتل بره در عوض 100 نفر کم مصرف بیان اشتراک بگیرند و این به نفع شرکت هست . مشترکینی که همه شبانه میزارن دانلود یه هارد می گیرن هر چی دانلود کردن می ریزن توی اون هارد و حتی یه فیلم رو هم که گرفتن نگاه نمی کنند(نمی دونم چه ربطی به اونا داره:13:) و ......

ELDORAMO
20-10-2011, 08:44
اصلا اگر قبول کنیم که سرویس اکوی ما شامل Fair Use Policy میشه (که نمیشه!)طبق گفته شرکت الان باید برای سرویس 2 مگا بیت من که مقدار اسمیش 256 کیلو بایت بر ثانیه است حداقل سرعتی که باید داشته باشم یک دهم این عدد یعنی 25.6 کیلوبایت برثانیه هست.بار حقوقی که که در اینجا روی جمله ی "سرعت مشترک تا یک دهم سرعت اسمی وی کاهش یابد" هست قطعا معنی حداکثر محدودیت رو میده

بله کاملا درسته
اگه میشد سازمان تنظیم مقررات به شکلی این شرکت رو وادار کنه جزئیات نرم افزار بلک لیست رو اعلام کنه عالی میشد

Iceboy_LOVE
20-10-2011, 08:47
سرویس های ART هم محدود شدند؟ یا اوضاع بهتر از اکــو ها ست؟

ART ها جواب بدن

مثلا ART1 که 128 نامحدود بود

mea2002
20-10-2011, 08:55
امروز یکی از بچه ها رفته بود نمایندگی شارژ کنه . هر چی بهش گفتم نرو . گفت حالا این دوره رو می گیرم تا ببینم چی میشه.
خلاصه رفتیم داخل . این بنده ی خدا مودبانه گفت : من یه انتقاد از شاتل دارم .
گفتند بفرمایید .
گفت : چرا سرعت ها این قدر پایین اومده ؟
پرسید : شبانه یا روزانه ؟ گفت : شبانه . این رو که می گی دیگه یارو شروع کرد به آسمون و ریسمون بافتن که آره ما تحریم هستیم و در اصل اصلا نباید اینترنت داشته باشیم ( چون تو تحریم هستیم) و شاتل الان تو مشهد 60000 تا مشتری داره :18: که تعداد کمیشون پر مصرفند و این سیاست باعث شده که 1 پرمصرف از شاتل بره در عوض 100 نفر کم مصرف بیان اشتراک بگیرند و این به نفع شرکت هست . مشترکینی که همه شبانه میزارن دانلود یه هارد می گیرن هر چی دانلود کردن می ریزن توی اون هارد و حتی یه فیلم رو هم که گرفتن نگاه نمی کنند(نمی دونم چه ربطی به اونا داره:13:) و ......
این طرف که این پاسخ را به دوست شما داده است احتمالاً(البته100%) در مغزشان گچ بوده است،چرا که مثل این می ماندکه بگوییم چون تلویزیون برق بیشتری مصرف می کند رادیو بهتراست وتلویزیون رابفروشیم به جاش 3 تا رادیو بخریم!اصولاً هرکسی که به سمت اشتراک adsl روی می آورد الویت اولش دانلود فایل است حالا چه در ساعات رایگان چه غیر رایگان!و در درجه دوم وب گردی مهم است.کلاً اگر کسی بخواهد وب گردی کندهمان adsl با سرعت 64 هم برایش کفایت می کند،تناقض دیگری که در حرف این متصدی شرکت شاتل بوده است این است که مطمئناً تعداد افرادی که دانلود می کنند درصد بالایی بوده است که شاتل رو به این کار کثیف محدود سازی آورده است وجالب آنکه تا اعتراض می کنی می گویند اشتراک یک به 10 است و طبیعی است واز این مزخرفات!کلاً به نظرمن شاتل تو سراشیبی سقوط افتاده است و با این روند به جرات می تونم بگم که 70% مشترکین خودش را از دست خواهد داد!:27:

nimakh
20-10-2011, 09:04
سلام دوستانی که میگن شبا سرعتشون محدود هست اگه اون ساعت بیدارن ( فردا هم که تعطیله ) میشه تست کنن ببینن وقتی از بقیه سایتها با سرعت 5 دانلود میکنن برن تو سایت شاتل قسمت پشتیبانی و دانلود فایلهای راهنما و از این فایلها دانلود کنن ببینن سرعتشون با این فایلها چطوره؟؟ احتمال زیاد باید خوب باشه که نشون میده پهنای باند شما پر نیست و با کسی شر نشدین فقط سرعتتون رو کم کردن. لطفا امتحان کنید خیلی واجبه

mhv_kntu
20-10-2011, 09:30
آقایون شما هم این چند روزی دچار این مشکل شدین که خیلی از صفحات باید حتما یکی دوبار رفرش بشن تا باز شن ؟!

از اون موقع که دان استریم رو 2270 کردن این مشکل برای من شروع شده.

moderntalk
20-10-2011, 10:02
ارت افتضاح هست. محدودیت شبانه هم داره.به هیچ وجه از شاتل نگیرین . به دوستاتون هم خبر بدین .:19:

nimakh
20-10-2011, 10:04
هیچکدوم ! شاتل که بهترشونه ... اینجوریه ... نماینده پارس دوست بابامه میگه نگیر ! نماینده آسیاتک آشناست میگه شب سرعت حقیقی میشه ! شاتل که محدود میکنه . میمونه دیال آپ که هیچ منتی هم بر سر ما ندارد .
میتونی از نماینده پارس بپرسی وضعیت سرویسهای CRA اونها چطوره ؟

Iceboy_LOVE
20-10-2011, 11:04
ارت افتضاح هست. محدودیت شبانه هم داره.به هیچ وجه از شاتل نگیرین . به دوستاتون هم خبر بدین .:19:

مگه ART هم شبانه روزانه حالیش میشه ؟
این سرویس نامحدوده که .... هر موقع خواستید میتونید دانلود کنید

سرعتا رو چند هست روزها ؟ میانگین

7xxhosseinxx7
20-10-2011, 11:14
سلام دوستانی که میگن شبا سرعتشون محدود هست اگه اون ساعت بیدارن ( فردا هم که تعطیله ) میشه تست کنن ببینن وقتی از بقیه سایتها با سرعت 5 دانلود میکنن برن تو سایت شاتل قسمت پشتیبانی و دانلود فایلهای راهنما و از این فایلها دانلود کنن ببینن سرعتشون با این فایلها چطوره؟؟ احتمال زیاد باید خوب باشه که نشون میده پهنای باند شما پر نیست و با کسی شر نشدین فقط سرعتتون رو کم کردن. لطفا امتحان کنید خیلی واجبه

من 12 روزه محدود شدم 128 اکو دارم
اینی که میگی را امتحان کردم بله در ساعات رایگان از تمامی سایتها با تمام دانلودها کار می کنی سرعت بیشتر از 5 کیلو نمیشه ولی بخوای صفحات سایت شاتل یا اینکه یک فایل از خود سایت دانلود کنی سرعت هیچ محدودیتی نداره و با سرعت روزانه که تقریبا 200 هست دانلود میشه .با نرم افزار bwmeter کار می کنم و عینا تجربه شده.با خود پشتیبان هم که صجبت می کنی یا جوابی نداره یا شعر میگه
از دوست عزیزی که پیگیر شکایت نامه است خواهش می کنم زودتر ارسال کنه.اینا وقاحت رو به حد کمال رسوندن
اصلا پاسخگوی کاراشون نیستن

Javad0111
20-10-2011, 11:25
باسلام.دوستان اینجا هم اطلاع رسانی کنیم بد نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SonyEricsson
20-10-2011, 13:33
سرویس آرت 1 سرعت دانلود همون سرعت هست که نوشتن؟ آخه اکو اینجور نیست!!
اصلا بگیرم؟ خیلیی اکو محدود و زود ترافیک تموم میشه

mhv_kntu
20-10-2011, 13:45
سرویس آرت 1 سرعت دانلود همون سرعت هست که نوشتن؟ آخه اکو اینجور نیست!!
اصلا بگیرم؟ خیلیی اکو محدود و زود ترافیک تموم میشه
آرت 1 هم 18 گیگ بیشتر نیست در ماه

بعد 18 گیگ سرعتت رو میارن زیر دایال آپ

سرویس آرت هر سرعتی تو روز بده تو شب میره زیر سرعت قرارداد .

سرویس آرت 1 کل شب دانلود بزاری 250 تا 300 مگ می تونی بگیری.

Johnny Depp
20-10-2011, 14:35
دوستان یگ سوال. از اونجا که الان من با اینکه 512 دارم اما خطم روی 2048 بسته شده و سرعتم دانلودم تو روز 250 هست، اگر مثلا یوزر پس یه آرت 128کیلوبیت یا 64کیلوبیت رو بزنم و وصل شم، سرعتم در روز میاد پایین و در حد 16 و 8کیلوبایت میشه یا همون 250 میمونه؟

Javad0111
20-10-2011, 15:02
دوستان یگ سوال. از اونجا که الان من با اینکه 512 دارم اما خطم روی 2048 بسته شده و سرعتم دانلودم تو روز 250 هست، اگر مثلا یوزر پس یه آرت 128کیلوبیت یا 64کیلوبیت رو بزنم و وصل شم، سرعتم در روز میاد پایین و در حد 16 و 8کیلوبایت میشه یا همون 250 میمونه؟

نمیونی از یه اکانت دیگری استفاده کنی. همون 16

REZÄ
20-10-2011, 16:20

من هم همين الآن ميفرستم .لطفا به شكايت ضميمه بشه

moderntalk
20-10-2011, 16:27
از طریق یکی از اقوام که تو آسیاتک تهران بوده فهمیدم که شاتل چه گندی زده و چرا سرعت ها رو پایین آورده. جریان از این قراره که شاتل تا جایی که می تونسته پیش فروش کرده (به طمع پول بیشتر) حالا که مخابرات بهش پورت نداده اومده اونایی رو که پیش فروش کرده رو سایر خط های قدیم بسته . به همین دلیل محدودیت شبانه رو گذاشتند.ظاهرا عده ای از مسوولین و متصدیان این شرکت به خاطر این عملکرد ضعیف شاتل از این شرکت رفتند. به شما دوستان هم توصیه می کنم هر چه سریعتر از این شرکت برید که روز به روز بدتر می شود.
مرگ بر این شاتل دزد و طمع کار.

Iceboy_LOVE
20-10-2011, 17:04
من یه سوال دارم از دوستان

با چیز پـــ ـی ان که کار میکنم یه فایل که میگیرم با نرم افزار Du meter یا Networx حجم دریافت رو دوبرابر میزنه !!
ولی عادی بگیرم بدون چیز پــ ـی ان دریافت رو عادی همون حجم فایل میزنه
میخوام ببینم با چیز پـ ــی ان شارژ ما زود تر تموم میشه ؟

دوستانی که اطلاع ندارند همین الان بشینن یه تستی بزنن... مهمه

pcsoft
20-10-2011, 17:48

با چیز پـــ ـی ان که کار میکنم یه فایل که میگیرم با نرم افزار Du meter یا Networx حجم دریافت رو دوبرابر میزنه !!

سلام
من تازگی دیروز از شاتل سرویس گرفتم.
امروز صبح 140 مگ با چیز پی ان گرفتم دوبرابر نزد.
فکر نمی کنم ربطی داشته باشه.
شما ریز مصرفتون رو توی DU Meter ببینین

mohsentanha
20-10-2011, 18:11

من که الان یک سال و ۶ ماهه همش از وی پی استفاده میکنم ۲ برابر میزنه شارژ رو

Iceboy_LOVE
20-10-2011, 18:37
من که الان یک سال و ۶ ماهه همش از وی پی استفاده میکنم ۲ برابر میزنه شارژ رو

منم دارم همینو میگم... بقیا دوستان هم نتایج اعلام کنند

jorok20
20-10-2011, 18:42
خیر شارژتون را 2برابر نمی خوره مثل زمانی هستش که ار وی پی ان استفاده نیم کنید

aliameri18
20-10-2011, 19:17
سلام اصلا همچين چيزي صحت نداره من بارها فايلهاي سنگين چه با وي پي ان و چه غير وي پي ان دانلود كردم بعدا رفتم سرويسم رو چك كردم حسابم درست درست بوده احتمالا اين دوستاني كه اين حرفها رو ميزنن يك كمي دقت نمي كنن وگرنه شركتهاي pap مريض نيستن كه حجم كاربر رو كم كنند الانم كه اين حرفها رو زدم يك عده از دوستان حمله مي كنند كه داري از شركتها طرفداري مي كني اصلا همچين چيزي نيست بايد يك مقدار هم كه شده واقع بين بودو با انصاف منم مثل شما يك كاربر هستم كه زيادم دل خوشي از شركتها ندارم ولي چيزي كه حقيقت باشه رو هم ميگم هر چند كه باب ميل بعضي ها نباشه موفق باشيد

M.E.D
20-10-2011, 19:25
دوستان عزیز من الان با پشتیبانی صحبت کردم گفتن شما تا پایان دورتون درست نمیشه
و دیگه نمیتونید دانلودی شبانه با سرعت خوب داشته باشید باید مثل من که 14 روز هستش با سرعت 3 کیلو بایت دانلود کنید

Iceboy_LOVE
20-10-2011, 19:45
دوستان عزیز من الان با پشتیبانی صحبت کردم گفتن شما تا پایان دورتون درست نمیشه
و دیگه نمیتونید دانلودی شبانه با سرعت خوب داشته باشید باید مثل من که 14 روز هستش با سرعت 3 کیلو بایت دانلود کنید

چیزی که من تجربه دارم ... حداقلش ده الی دوازده روز مشترک محدود میشه
البته شبانه منظورمه

BursT
20-10-2011, 19:58
کسی اینجا هست که ART2 یا ART3 داشته باشه؟

milad_gta
20-10-2011, 20:00
شاتل داره از من حجم میدزده در حد تیم ملی ... :|

jorok20
20-10-2011, 21:16
الانپس کدوم شرک تخوب هستش که سرعت شبانه ش خوبه که بگیریم؟

arjanx62
20-10-2011, 21:30
از طریق یکی از اقوام که تو آسیاتک تهران بوده فهمیدم که شاتل چه گندی زده و چرا سرعت ها رو پایین آورده. جریان از این قراره که شاتل تا جایی که می تونسته پیش فروش کرده (به طمع پول بیشتر) حالا که مخابرات بهش پورت نداده اومده اونایی رو که پیش فروش کرده رو سایر خط های قدیم بسته . به همین دلیل محدودیت شبانه رو گذاشتند.ظاهرا عده ای از مسوولین و متصدیان این شرکت به خاطر این عملکرد ضعیف شاتل از این شرکت رفتند. به شما دوستان هم توصیه می کنم هر چه سریعتر از این شرکت برید که روز به روز بدتر می شود.
مرگ بر این شاتل دزد و طمع کار.
دوست من دقیقا فرمایشات شما رو تایید می کنم دوستانی که نوشته هام رو خوندن حالا ادامه اشو بخونین :
یکی از رفقایه خوبم در نمایندگی شاتل مراغه کار می کنه اسمش نویده بچه گلیه خدایش من قبل از اینکه شروع کنم بحث شکایت رو شروع کنم ته دلم گفتم بزار با نوید هم صبتی بکنم بعد ازم گله نکنه برگشت بهم گفت مجتبی داداش من از شرکت استعفا دادم من میخ کوب کردم یعنی چی چرا گفت با همه رفقا زنگ می زنن بهم شکایت می کنن انگاری من شاتل رو درست کردم نوید بنده خدام می گفت یکماهی می شه این مسخره بازی رو را انداختن همه برو بچ که اکثرشون به تحریک نوید ثبت نام کردن همشون شاکی نویدم هی زنگ می زنه شرکت اونام می گن به تو ربطی نداره نویدم استعفا داده و حالام کلا لنگ موندن مراغه کسی که سرویس را اندازی بکنه ندارن
ده بیا اینم نوید که نتونسته تحمل کنه سر ملت کلا بزارن ایول به تو دوست خوبم که شرفت رو به پول حروم نفروختی
این گفتم در تایید فرمایشات دوست عزیز هست

arjanx62
20-10-2011, 21:36
سلام اصلا همچين چيزي صحت نداره من بارها فايلهاي سنگين چه با وي پي ان و چه غير وي پي ان دانلود كردم بعدا رفتم سرويسم رو چك كردم حسابم درست درست بوده احتمالا اين دوستاني كه اين حرفها رو ميزنن يك كمي دقت نمي كنن وگرنه شركتهاي pap مريض نيستن كه حجم كاربر رو كم كنند الانم كه اين حرفها رو زدم يك عده از دوستان حمله مي كنند كه داري از شركتها طرفداري مي كني اصلا همچين چيزي نيست بايد يك مقدار هم كه شده واقع بين بودو با انصاف منم مثل شما يك كاربر هستم كه زيادم دل خوشي از شركتها ندارم ولي چيزي كه حقيقت باشه رو هم ميگم هر چند كه باب ميل بعضي ها نباشه موفق باشيد
دوست من شما خودتون با خودتون دعوا دارین البته قصدم شوخی بود
ولی اینا حق ندارن بیش از این دزدی کنن چه با چیز پی ان یا هر چی دانلود کنی نمی تونن کم کنن اون یه کانکشن هست ربطی به حجم مصرفی نداره چه شما حرف حق رو بفرمائین یا نفرمائین شرکتها اگر کم کنن رسما رو دزدی خودشون تایید می زنن
و دوستی که با چیز پی ان موقع استفاده حجمشون کم می شه بنظر بنده شاید در حین اون ویندوزشون بصورت پنهان آپدیت بشه یا آنتی ویروسشون آپ دیت بشه و ایشون متوجه نباشن

jackson2010
20-10-2011, 21:53
سلام به همه دوستان

این مطلب شاید جدید نباشه ولی خالی از لطف هم نیست
جزئیات ارائه سرویس از سوی شرکتهای اینترنتی برتر
نتایج به دست آمده از تستهای کاربران اینترنت از 01/12/89 تا 29/ 12/ 89 برای سرعت دریافت کمتر از 2 مگابیت بر ثانیه به قرار زیر است.

بازه زمانی 1 صبح الی 8 صبح

بازه زمانی 8 صبح الی 16 بعدازظهر

بازه زمانی 16 بعدازظهر الی 12 شب

میبینید که شاتل درکل اول نبوده!! البته تا آخر 89

Iceboy_LOVE
20-10-2011, 21:58
شاتل داره از من حجم میدزده در حد تیم ملی ... :|

رو چه حساب داش میلاد؟

شما هم قضیه پست های قبلی که بچه ها در مورد وی پــ ـی ان گفته بودن و مسئله شارز دوبرابر کم میکنه چه نظری داری؟

jackson2010
20-10-2011, 22:15
بازم سلام
دیشب این چت انلاین رو یه جوری شستشوش دادم که هیچ خشکشویی هم نتونه خشکش کنه:31:
اینا هم منو تحریم کردند:27:

mzizou10
20-10-2011, 22:29
دوستان و حضرات با سلام

گزارشی از کارها و روند شکایت نامه علیه شاتل:

اول: بنده باز صحبت کردم با سازمان تنظیم مقررات در مورد شکایت نامه خودمون علیه شاتل با آقایان امامی و اکبری
که مورد استقبال قرار گرفت و با ذکر مشکلاتمون فرمودند حتما بفرستید و پیگیری خواهیم کرد

دوم: دوستان مدارک و مستنداتی که قرار بود جمع کنن هر کسی مدرک جمع کرده و از مشکلاتش عکس و فیلم برداری کرده برام بفرسته منتظرم(زمان تا پنجشنبه و جمعه مورخ 28 و 29 مهرماه)

سوم: کسی بندی یا نظری نداره برای اضافه کردن در بند های شکایت نامه؟؟

چهارم: دوستان کد کاربریشون رو برای بنده به صورت خصوصی ارسال کنن که ضمیمه نامه کنم و بفرستیم براشون

نامه تا یکشنبه مورخ 24 مهرماه حاضر خواهد شد و ارسال البته بازم میگم مدارک مهمه هستش

ویرایش جدید شکایت نامه تا تاریخ 23 /07 / 1390 :

صفحه دوم:

.

آقا چرا نمیشه به این آقای جوادی پیام خصوصی داد؟ برای همین من تنها مدرکی که به ذهنم رسید برای شکایت از شاتل یه عکس بود. لطفا اگه کسی میتونه اینا رو برای آقای جوادی پ.خ کنه.
تنها چیزی به ذهنم رسید این بود که از میزان دانلودی که در سایت خود شاتل برامون میزنه یه عکس بفرستم. نکاتی که توی عکس میشه بهش دقت کرد:
دقیقا از پنج شنبه 21 مهر سرعت روزانه منو افزایش دادن و من شبش تونستم حدود 2 گیگ دانلود کنم. اما از فردا شب سرعت منم محدود شد طوریکه توی این ساعات رایگان زیر 100 مگ دانلود کردم.
به میزان ارسال ها نیز توجه کنید که در این هفته اخیر نسبت به قبل افزایش یافته است. در حالی که فقط دانلود میکنم.
شماره کاربری: 2511000107

AMIR_EVILPRINCE
20-10-2011, 23:01
کسی این بو رو حس نمیکنه که اینا به اینترانت ملیشون مربوطه.
ایشالاه چند مدت دیگه همه از اینترانت حلال لذت میبریم.
به فرق اینترنت با اینترانت هم توجه کنین.

HOPE666
20-10-2011, 23:13
من چک کردم حجم الکی کم نمیکنند ولی شبانه بد شده من باید ساعت 4 بزارم تا شاید سرعت 50 بهم بده بعد چند شب مثلا باید 6 صبح بزارم تا سرعت 50 بده بعدش دو هفته میرم تو محدودیت نمیدونم چرا...حروم خوری زیاد شده ... دزد دیگه نمیره از دیوار کسی بالا میره شرکت میزنه ......واقعا باید خجالت بکشن

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

یک سوال من 6 ماه شارژ کردم تا اسفند میتونم برم جمع اوری بزنم پولم پس بگیرم تا توجه به گیگ مصرفی حساب کنند؟من دهنم سرویس شده :(((((((((((

arjanx62
21-10-2011, 00:11
من چک کردم حجم الکی کم نمیکنند ولی شبانه بد شده من باید ساعت 4 بزارم تا شاید سرعت 50 بهم بده بعد چند شب مثلا باید 6 صبح بزارم تا سرعت 50 بده بعدش دو هفته میرم تو محدودیت نمیدونم چرا...حروم خوری زیاد شده ... دزد دیگه نمیره از دیوار کسی بالا میره شرکت میزنه ......واقعا باید خجالت بکشن

---------- Post added at 11:13 PM ---------- Previous post was at 11:11 PM ----------

یک سوال من 6 ماه شارژ کردم تا اسفند میتونم برم جمع اوری بزنم پولم پس بگیرم تا توجه به گیگ مصرفی حساب کنند؟من دهنم سرویس شده :(((((((((((
فاتحه رو بخونی بهتره یا بری توسط وکیل شکایت کنی
من 3 ماه سرویس خریدم یکماه استفاده نکرده مجبورم کردن دست به شکایت بزنم
شما فک کنم برا شش ماه 80 تومنی پول داده باشی شکایت کنی وکیل داشته باشی می تونی چند برابر پولتم بگیری از بابت خسارت

HOPE666
21-10-2011, 00:15
شما مطمئن هستی بابت شکایت با وکیل میشه پول گرفت چون پول وکیل بشتر این حرف ها است :دی

Rastin.
21-10-2011, 00:41
جدیدا قطعیها خیلی زیاد و غیر قابل تحمل شده...گاها چند ساعت و حتی یک روز تمام تعطیله! البته به گفته شاتل مشکل از خودمه (صد در صد!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل از ما کاربرا نبود کار رو به اینجا نمیرسوندین.. )

بقیه دوستان همچین مشکلی دارن؟...سابقا شاتل یه تعداد کاربر راضی داشت اما یک ماه اخیر همه مینالن.

Scary Feelings
21-10-2011, 00:50
من که قطعی ندارم , سرعتم هم خوبه , دانلود هم شبا خوب هست , البته بعضی شبا فقط از 1 تا 3 سرعت 16-17 میشه

Iceboy_LOVE
21-10-2011, 00:55
.سابقا شاتل یه تعداد کاربر راضی داشت اما یک ماه اخیر همه مینالن.

اتفاقا این قضیه محدود هم برای من از یک ماه اخیر شروع شد

sadeghrenjer
21-10-2011, 01:33
دوستان سلام
این مطالب جالب رو از اینترنت کپی برداری کردم جالبه حتما بخونید

قیمت اینترنت در ایران گرانترین قیمت ممکن در دنیا به نسبت سرعت و کیفیت و حجم دانلود است. برای مثال در کشور بلغارستان به ازای هر ۱Mbps قیمتی که دریافت می شود $ ۰٫۶۷ دلار در ماه است. قیمت معمول یک سرویس ۴۰ مگابیتی با حجم نامحدود ماهیانه در دنیا در حدود ۳۰ دلار در ماه است.

از تابستان ۱۳۹۰ استفاده از شبکه تورنت (Torrent) که یکی از مهمترین منابع اشتراک گذاری در اینترنت است در ساعات ۱ تا ۸ صبح ناممکن شد.

قیمت اینترنت ۲۵۶ کیلوبیت و ۵۱۲ کیلوبیت به صورت اختصاصی و غیر اشتراکی با حجم ماهیانه ۸۰ و ۱۶۰ گیگابایت برابر تقریبا”۲۶۰ و ۵۲۰ هزار تومان است!!! با این قیمت شما در استاندارد جهانی می توانید به مدت دو سال از اینترنت پر سرعت با سرعت بالای ۵۰ مگابیت و حجم نامحدود بهره مند شوید!!!

هم اکنون (مهر ۱۳۹۰) بر اساس آمارهای سایت NetIndex از میان ۱۷۰ کشور جهان، کشور ایران در رتبه ۱۶۴ میانگین سرعت اینترنت قرار گرفته است که برخی از کشور هایی که از ما جلوتر هستند شامل:افغانستان ۸ رتبه بالاتر از ما، عراق ۱۰ رتبه بالاتر از ما، مغولستان ۱۲۰ رتبه بالاتر از ما و قرقیزستان رده ۱۱۵ رتبه بالاتر از ایران هستند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع: وب شهر

تنها دلیلش اینه که دولت خودش نمیخواد سرعت بالا ارائه بده وگرنه براش هیچ کاری نداره
دلیلش هم خب معلومه
وقتی یکی از مسئولین مخابرات میاد میگه سرعت 128 برای کاربران اینترنت سرعت خوب وکافی است
دیگه چه توقعی داری؟؟؟

amirarsalaan
21-10-2011, 02:34
دوستان من میخواهم مودم خودم رو به شاتل پس بدهم فقط جعبه اش رو انداختم دور اما فاکتورش رو دارم کسی میدونه قبول میکنند یا نه ؟

jackson2010
21-10-2011, 06:06
تنها دلیلشاینه که دولت خودش نمیخواد سرعت بالا ارائه بده وگرنه براش هیچ کاری نداره
دلیلش هم خب معلومه
وقتی یکی از مسئولین مخابرات میاد میگه سرعت 128 برای کاربران اینترنت سرعت خوب وکافی است
دیگه چه توقعی داری؟؟؟ ok تایید میشود:31: . حالا سرعت بخوره تو سرشون قیمتش که از همه دنیا گرونتره رو کجای دلم بزارم:27:

ebi881
21-10-2011, 10:03
آقا اين شكايت نامه ارسال شد خلاصه؟

afshin b
21-10-2011, 10:28
من دیروز رفتم درخواست جمع آوری خطم رو دادم. راحت شدم.

rezamc
21-10-2011, 10:32
واقعا لعنت به شاتل یه روز خوبه 10 روز خرابه یه سریال 350 مگی می خوام بگیرم تو 3 روز باید بگیرم واقعا که !!!!!!!!!! والا تقصیر خودشونه سرعت کم می کنن می دونید چرا راس ساعت 5 دقیقه به یک شبانه شروع بشه سرعت گیر اعمال میشه یعنی همه 5 دقیق مونده حمله می کنن !!!!!بابا فکر نکنم اینجوری باشه پس نتیجه می گیرم شاتل خودش انگولک می کنه

شبانه اش داغونه 128 اکو دارم..............

ELDORAMO
21-10-2011, 12:22
حالا تکلیف چیه؟ از کدوم شرکت بگیریم که دانلودش اینقد افتضاح نباشه؟ بقیه هم این مشکل محدودیت رو دارن؟ 14 روزه هیچی دانلود نکردم شیطونه میگه دو سر دستگاه جوشکاری رو وصل کنم خط تلفن مخابرات بره رو هوا!! :21:

aliameri18
21-10-2011, 12:43
با حجم نامقیمت معمول یک سرویس ۴۰ مگابیتی حدود ماهیانه در دنیا در حدود ۳۰ دلار در ماه است.

واقعا جاي تاسف است براي كشوري كه ادعاي ازادي و دمكراسيش در شعار دادن تمام دنيا رو برداشته اما در باطن ....لعنت خدا بر اين حرامزادگان واقعا چقدر ما بدبختيم به قول دوستمون با اين قيمتها دو سال مي تونيم از اينترنت پرسرعت لذت ببريم اما چه سوداميدوارم به زودي زود ريشه اين حرامزادگان از سر اين مردم كنده بشه به اميد ايراني اباد و ازاد

mehdi_vsgh
21-10-2011, 12:52
الان من دو هفتس که محدود شدم...بابا خسته شدم دیگه!!!! کی محدودیت من برداشته میشه!؟

mehdi_vsgh
21-10-2011, 13:07
الان داشتم با یکی از این پشتیبانا میچتیدم بهش مشکل شبانمم رو میگفتم میگفت هیچ محدودیتی روی سرویس شما وجود نداره و مشکل سرعت شبانه به دلیل ترافیک بالاس هرچی بهش میگم که پس چرا دو هفته پیش من با سرعت 220 شبا دانلود میکردم ولی یه دفعه بعد 3 روز سرعتم اینطوری شد (یعنی همه مردم اون سه شب رو دانلود نمیکردن پس سرعت من بالا بود بعد یهویی همه تصمیم به دانلود کردن گرفتن که سرعت من کم شد؟؟؟؟؟ :41:) همش میگفت

مشکل افت سرعت شما در لحظه قابل بررسی است
بعد میگفتم که من تو اون لحظه چطوری بیام تو چت؟؟؟ که مشکل را بررسی کنید اون ساعات اونقدر افت سرعت دارم که هیچ صفحه ای باز نیمشه
تلفن شبکه هم که همش 20-30 نفر پشت خطی داره و باید 2 ساعت پشت خط منتظر شیم باز میگفت

مشکل افت سرعت شما در لحظه قابل بررسی است
وقتی دیدم که هیچ رقمه حاضر نیست جواب بده خداحافظی کردم و صفحه رو بستم :41:

milad_gta
21-10-2011, 13:47
رو چه حساب داش میلاد؟

شما هم قضیه پست های قبلی که بچه ها در مورد وی پــ ـی ان گفته بودن و مسئله شارز دوبرابر کم میکنه چه نظری داری؟ قبلا یه بار مدرک گذاشتم الان اگر بازم کسی مشکوک هست میزارم ... البته دزدیش هوشمندانه هست نه مثل بقیه شرکتا که بیاید ببینید ۵۰۰ مگتون نیست .

والا من زیاد v نمیزنم ولی هر وقت زدم ۲ ٬ ۳ برابر ازم کم کرده یکی از دوستان هم سر دهم تا دوازدهم هر ماه حجمش تموم میشد شاکی بود همیشه تا من دیدم v اینجوری هست بهش گفتم یه مدت v‌ نزن مشکلش حل شد ٬ بنده خدا شاخ در آورده بود ...

من که با پشتیبانا صحبت میکنم و اصولی براشون توضیح میدم میخ میشن دیگه جواب نمیدن ... واقعا جای تاسف داره منم حجمم تموم شه فسخ میکنم !

فقط سمت آسیا تک نیاید چون میدونم افتضاحه ( شب که میشه سرعت حقیقی میدن بهتون ٬‌ ولی محدودیت ندارید ) پارس آنلاین رو دقیق نمیدونم وضعیت چطوره فهمیدم اطلاع میدم .

Iceboy_LOVE
21-10-2011, 13:50
الان من دو هفتس که محدود شدم...بابا خسته شدم دیگه!!!! کی محدودیت من برداشته میشه!؟

حداقلش که 10 روز

حداکثر تا اخر دوره ! :41:

SonyEricsson
21-10-2011, 14:11
آرت 1 هم 18 گیگ بیشتر نیست در ماه

بعد 18 گیگ سرعتت رو میارن زیر دایال آپ

سرویس آرت هر سرعتی تو روز بده تو شب میره زیر سرعت قرارداد .

سرویس آرت 1 کل شب دانلود بزاری 250 تا 300 مگ می تونی بگیری.

تو روز چه طوره؟ سرعت رو چند بستن؟ آخه 18 گیگ بهتر 3 گیگ هست زود برا پیج باز کردنم تموم میشه!!

الان که میخوام این نوشته بنویسم بیش از 8 بار دیسکانکت شدم چه لپ تاپ چه پی سی!!!

parisa6628
21-10-2011, 14:55
منم یه مدت این مشکل کم شدن حجم رو با وی.. داشتم ولی مشکل از سیستم خودم بود! یعنی ربطی به شاتل نداشت! ویندوز عوض کردم درست شد! آنتی ویروسم هم Avg بود که تحریم شده بودیم ( دقیقا همون موقع) الان نود نصب کردم!

* اسیاتک سرویس دهنده خوبی به نظر میرسه. همه جا شکایت هست ولی تو اسیاتک میزان شکایت خیلی کمتره. ضمن اینکه 512رو با 5 گیگ میده 21 تومن! ولی شاتل 512 رو با 3 گیگ میده 20 تومن!!!!!!!!!!

---------- Post added at 02:55 PM ---------- Previous post was at 02:54 PM ----------

یه اتفاق عجیبی افتاده! سرعت من از صبح 2 مگ شده! چرا آیا؟

arjanx62
21-10-2011, 14:58
شما مطمئن هستی بابت شکایت با وکیل میشه پول گرفت چون پول وکیل بشتر این حرف ها است :دی
فرمایشتون کاملا صحیح هست یه چیزی در حدود 200 تومن آب می خوره

Davood21
21-10-2011, 15:50
سلام به همه دوستان

این مطلب شاید جدید نباشه ولی خالی از لطف هم نیست
جزئیات ارائه سرویس از سوی شرکتهای اینترنتی برتر
نتایج به دست آمده از تستهای کاربران اینترنت از 01/12/89 تا 29/ 12/ 89 برای سرعت دریافت کمتر از 2 مگابیت بر ثانیه به قرار زیر است.

بازه زمانی 1 صبح الی 8 صبح

بازه زمانی 8 صبح الی 16 بعدازظهر

بازه زمانی 16 بعدازظهر الی 12 شب

میبینید که شاتل درکل اول نبوده!! البته تا آخر 89

الان این مشکل کاهش سرعت شبانه که داریم (4 - 5 کیلوبایت بر ثانیه!) فقط مسخره بازی شاتله؟ یا بقیه ی ISP ها هم این فیلم رو دارن؟ مثلاً پارس آنلاین؟

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

سلام

سرعت روزانه ام هم شده 250 - 260 کیلوبایت! (بله 250 کیلوبایت. یعنی 512 کیلوبیتم شده 2 مگابیت)

سوال من:
2- من واسه مغازه ام هم شاتل 512 گرفتم (بنابر این شبها بی استفاده است). میشه username و pass مغازه رو شبها به مودم خونه بدم، تا محدودیت دانلود رو دور بزنم؟ (مثلاً چند شب از username و pass خونگی استفاده کنم و چند شب هم از username و pass مغازه)

لطفاً اساتید راهنمایی بفرمایید :11:

اساتید!
جواب لطفاً.

milad_gta
21-10-2011, 15:57
بچه ها تو این روزا به هیچ وجه تست سرعت در روز نگیرید .

اینا دو تا سرور داخلی اضافه کردن که Ping رو بیارند پایین بعلاوه اینکه سرعت ها رو بستن رو ۲ مگ که بکشن رتبه ایران رو بالا ...

REZÄ
21-10-2011, 15:58
من از اصفهانم.همين روزا شاتل رو فسخ ميكنم.لطفا يكي راهنمايي بكنه از كجا سرويس بگيرم كه شبانه بشه دانلود كردتا از چاله نيوفتم توچاه :41:

arjanx62
21-10-2011, 16:12
الان این مشکل کاهش سرعت شبانه که داریم (4 - 5 کیلوبایت بر ثانیه!) فقط مسخره بازی شاتله؟ یا بقیه ی ISP ها هم این فیلم رو دارن؟ مثلاً پارس آنلاین؟

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:49 PM ----------

اساتید!
جواب لطفاً.
دوست من خوب می شه نگران نباش طی 100 سال آتی من خودم به شما قول می دم مشکل سرعتتون حل می شه نشد بیا سر قبرم فاتحه نخون

milad_gta
21-10-2011, 16:18
پارس رو خبر ندارم !‌ آسیا سرعت حقیقی میده شبا محدود هم نمیکنه ! تازه بعضی شبا هم حال میده به کاربراش سرعت رو میبره بالا اما زیاد دانلود کنید پایین تر از سرعت حقیقیتون نمیاده ... پارس منطقه ما قطعی زیاد داره سرعتشم زیاد جالب نیست انگار ...

mehdi_vsgh
21-10-2011, 16:43
تو روز چه طوره؟ سرعت رو چند بستن؟ آخه 18 گیگ بهتر 3 گیگ هست زود برا پیج باز کردنم تموم میشه!!

الان که میخوام این نوشته بنویسم بیش از 8 بار دیسکانکت شدم چه لپ تاپ چه پی سی!!!
کیفیت روزش عالیه با اینکه 512 دارم ولی برام 2 مگ بستن هرچند اینکار برای اینه که ترافیکم رو زودتر تموم کنن

mhv_kntu
21-10-2011, 17:03
بچه ها تو این روزا به هیچ وجه تست سرعت در روز نگیرید .

اینا دو تا سرور داخلی اضافه کردن که Ping رو بیارند پایین بعلاوه اینکه سرعت ها رو بستن رو ۲ مگ که بکشن رتبه ایران رو بالا ...

نوشته شده توسط Davood21 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام

سوال من:

لطفاً اساتید راهنمایی بفرمایید
1- نه - تا الان کسی کشف نکرده . مگه اینکه مسئول های اصلی شاتل پسرخالت باشن بهشون بگی من رو شبا محدود نکنین.

2- بازم نه . شماره تلفن عوض بشه نمیشه. یوزر پس هم عوض بشه دوباره مودم باید کانفیگ شه.

shahriar4000
21-10-2011, 17:50
خب دوستان پس من هم از تجربه خودم براتون بگم
من تو تهران نت 1 مگ دارم که حدود 8-9 ماهه از سیستک گرفتم 2-3 ماه اول اصلا بقدری افتضاح بود که میگفتم 100 رحمت به دایال اپ ولی الان خداییش 6-7 ماهه که به معنای واقعی 1 مگ شده در تمام طول 24 ساعت و فوق العاده ازش راضی هستم
ولی من شاتل 2 مگ هم برای شمال گرفتم که البته زیاد نمیرم شمال که بگم همیشه به چه صورت است ولی بار ها شده که 10 روز هم موندم و جالبه که در طول روز ترانسفر ریت دانلودم تقریبا از 250 پایین تر نماد و کلا شاید تو این 7 ماه که شاتل گرفتم یکی 2 روز به 100 رسیده باشه و بعد خوب شده ولی جالب اینجاست که اولا تا قبل از اینکه در این سایت و کلا جای دیگه مطلبی راجب به شاتل خونده باشم هیچ تردیدی ندارم که وقتی از فی پی ان استفاده میکنم وحشتناک حجم میخوره که الان که حرف های شما رو خوندم متوجه شدم که درست فکر میکردم چون همش به خودم میگفتم حتما من اشتباه میکنم و مگه میشه همچین چیزی و دیگری اینه که با اینکه 2 مگ دارم و ترافیک رایگان هم ندارم جالبه که سر ساعت 1 شب تا 8 صبح تقریبا ترانسفر ریت دانلودم 5-6 است و فقط ممکنه ساعت 6-7 صبح به 10 برسه حالا تکلیف من چیه پس که نه محدودیتی باید برام باشه نه دانلود رایگان دارم

jackson2010
21-10-2011, 17:59
سلام
میخوای بسوزی اینو بخون: قیمت و سرعت اینترنت در آمریکا:31:
اولا چند تا وب سایت از بزرگترین ISP های امریکایی میزارم .
همه جوره هست : از 768 Kbps شروع میشه تاااااااااااااا 150 Mbps و قیمت هاش هم از حدود 20 دلار شروع میشه تا 200 دلار جوری که شما میتونی با 200 دلار در ماه 150 mbps اینترنت بگیری ( عمق فاجعه رو تو ایران نگاه کن:37: ).
اینترنت در امریکا به 3 صورت داده میشه : DSL - Cable - Fiber optic
که معمولا برای سرعت های بالا از fiber و cable استفاده میشود. لیست قیمت و سرعت در وب سایت های زیر :

کپی رایت: saeedproo انجمن مهاجرسرا

arjanx62
21-10-2011, 18:14
هزینه استفاده بنده از اینترنت در طول 30 ماه از شرکت قبلیم :
7 دوره سرویس کلاسیک داشتم : 210000 تومن
3 دوره سرویس تربو : 150000 تومن
هزینه نصب : 15000 تومن
دو تا مودم عوض کردم 150000 تومن البته سرم کلا گذاشتن وگه نه باید 115 تومن بیشتر نمی دادم
ماهی دو بار ترافیک 3 گیگ می خریدم شایدم بیشتر میانگین هزینه اش می شه : (این هزینه رو من یکسال آخر مصرفم رفته بود بالا بدلایل شخصی ماهی دو یا سه بار ترافیک 3 گیگ می خریدم 12000 تومن قیمتش بود ) 400,000 تومن در طول 30 ماه کلی زدم هر چند خیلی بیشتر از این بود
وقتی از شاتل گرفتم هزینه نصب و سرویس که یک مگ بود برام 70000 تومن تموم شد که هنوز دو ماه اکانتم مونده که می خوام کنسل کنم
جمع کل : 1.000.000 تومن

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

دو تا مودم عوض کردم 150000 تومن البته سرم کلا گذاشتن وگه نه باید 115 تومن بیشتر نمی دادم
ماهی دو بار ترافیک 3 گیگ می خریدم شایدم بیشتر میانگین هزینه اش می شه : (این هزینه رو من یکسال آخر مصرفم رفته بود بالا بدلایل شخصی ماهی دو یا سه بار ترافیک 3 گیگ می خریدم 12000 تومن قیمتش بود ) 400,000 تومن در طول 30 ماه کلی زدم هر چند خیلی بیشتر از این بود
وقتی از شاتل گرفتم هزینه نصب و سرویس که یک مگ بود برام 70000 تومن تموم شد که هنوز دو ماه اکانتم مونده که می خوام کنسل کنم

بنظر شما ارزش داشت

milad_gta
21-10-2011, 18:42
آشنایی با سرویس های شاتل :

سرویس اقتصادی :

این سرویس برای مشترکین که نیازمند اینترنت با کیفیت مطلوب هستند به شیوه ای که از نظر اقتصادی مفید باشد تدوین شده اما هر چه بیشتر به نحوه ایجاد این سرویس دقت کنید متوجه میشید این سرویس بیشتر برای شرکت حالت اقتصادی و بمب درآمدزایی هست .

در این سرویس پهنای باند بالاتر و با ضریب اشتراک بسیار پایین تر تا حد صفر به مشترک داده میشه ولی در عوض برای مشترکین محدودیت ارسال و دریافت دیتا تعیین میشه ٬ درنتیجه محدود کردن این سرویس ٬ بالابردن ضریب اشتراک حتی به ۲ برابر با دزدی هست .

------------

سرویس آرت ( نامحدود ولی محدود ) :

این سرویس برای افرادی که نیازمند کیفیتی مناسب هستند و تمایل دارند حجم مصرفی نامحدود داشته باشند تدوین شده ! با توجه به هزینه ای که شرکت برای این سرویس میگیره حداکثر ضریب اشتراک برای این سرویس باید ۱ باشه !!! + اینکه به هیچ وجه نباید کاربر محدود بشه ... اگر ضریب بالا بره یعنی سرویس CRA با چند برابر قیمت در حال عرضه شدن به مشترک هست

------------

سرویس CRA :

حداکثر ضریب اشتراک در این سرویس ۱۰ هست ! یعنی اگر کسی در منطقه شما به شبکه متصل نباشه جز خودتون برای سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه سرعت دانلود شما باید ۱۶ کیلوبایت باشه که متاسفانه سرعت ۱٫۶ کیلوبایت هست ! به این معنی که این سرویس به صورت اشتراکی ارائه نمیشه ٫ بلکه به صورت محدود شده ارائه میشه . ( DialUp )

------------

اگر کاربر شاتل باشید میبینید سرویسی که ارائه میکنند با سرویسی که باید ارايه کنند چقدر متفاوت هست . جدای از اینکه امکانات و قدرت ارايه سرویس رو دارند و یا قیمتی شاید صدها برابر قیمت جهانی از ما میگیرند .

و باور کنید ! این ! انصاف ٬ نیست ...

jackson2010
21-10-2011, 18:57

---------- Post added at 08:14 PM ---------- Previous post was at 08:10 PM ----------

بنظر شما ارزش داشت

سلام دوست عزیز
این همه هزینه کردی اگر خودت یه isp میزدی که بهتر بود:31:
ولی خارج از شوخی جواب شما رو تو پست قبلی دادم یعنی:
"میخوای بسوزی اینو بخون: قیمت و سرعت اینترنت در آمریکا"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اصلا ارزش نداره:18:

اساتید!
جواب لطفاً.

دوست عزیز این محدودیت مسخره اختصاصی شاتله ولی isp های دیگه افت سرعت دارند ولی در این حد رو بعید میدونم.
دزدی تو روز روشن رو که شنیدید:18: پس تو شب خیلی عجیب نیست:31: بله داداش

Majidson
21-10-2011, 19:43
پس چرا برای من 2MB نشده !؟ :sad:

الان چک کردم:
Downstream: 576

arjanx62
21-10-2011, 19:52
سلام
میخوای بسوزی اینو بخون: قیمت و سرعت اینترنت در آمریکا:31:
اولا چند تا وب سایت از بزرگترین ISP های امریکایی میزارم .
همه جوره هست : از 768 Kbps شروع میشه تاااااااااااااا 150 Mbps و قیمت هاش هم از حدود 20 دلار شروع میشه تا 200 دلار جوری که شما میتونی با 200 دلار در ماه 150 mbps اینترنت بگیری ( عمق فاجعه رو تو ایران نگاه کن:37: ).
اینترنت در امریکا به 3 صورت داده میشه : DSL - Cable - Fiber optic
که معمولا برای سرعت های بالا از fiber و cable استفاده میشود. لیست قیمت و سرعت در وب سایت های زیر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکپی رایت: saeedproo انجمن مهاجرسرا

جکسون عزیز اینا رو می دونستم برا همون اون قضیه قیمتها رو نوشتم داداش گلم
تازه این لیست شما زدی ای کاش لیست قیت ترکیه رو داشتم می دیدی کفت می برید اینترنت می شینن شبکه هایه ماهواره ایشون رو تماشا می کنن ما هنوز اندر خم دانلود شبانه اییم

jackson2010
21-10-2011, 20:01
جکسون عزیز اینا رو می دونستم برا همون اون قضیه قیمتها رو نوشتم داداش گلم
تازه این لیست شما زدی ای کاش لیست قیت ترکیه رو داشتم می دیدی کفت می برید اینترنت می شینن شبکه هایه ماهواره ایشون رو تماشا می کنن ما هنوز اندر خم دانلود شبانه اییم

بله گفته ی شما تایید میشه:10:داداش

توی ترکیه برای اینترنت با سرعت 8 Mbps باید ماهیانه مبلغ 55 لیر تقریبا معادل 41250 با نرخ 750 میشه که سرعت دانلودش بین 800 تا 1000 کیلو میشه

کپی رایت: Ariaeeb فروم نیکصالحی

متوسط قیمت اینترنت در ایران 11 برابر ترکیه و 330 برابر ژاپن است، و باید این سوال را حل کنیم که چرا ما در چنین وضع نگران کننده‌ای قرار گرفته‌ایم؟

arjanx62
21-10-2011, 20:32
بله گفته ی شما تایید میشه:10:داداش

توی ترکیه برای اینترنت با سرعت 8 Mbps باید ماهیانه مبلغ 55 لیر تقریبا معادل 41250 با نرخ 750 میشه که سرعت دانلودش بین 800 تا 1000 کیلو میشه

کپی رایت: Ariaeeb فروم نیکصالحی

متوسط قیمت اینترنت در ایران 11 برابر ترکیه و 330 برابر ژاپن است، و باید این سوال را حل کنیم که چرا ما در چنین وضع نگران کننده‌ای قرار گرفته‌ایم؟
با جازتون جکسون عزیز مطلبتون رو اصلاح کنم لیر ترکیه به قیمت آزاد تومن ایران می شه 750 لیر ترکیه قیمت اصلیش 560 تومنه یعنی مبلغی رو که نوشتین درستش این می شه30000 اگر اشتباه می کنم بفرمائین

---------- Post added at 10:25 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

جکسون عزیز من ماهواره دیدم تبلغ می کرد اینترنت 1 مگا بایت ماهی 10 لیر شرکتاشون دارن شدید با هم رقابت خدمات می کنن نه کلاهبرداری

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:25 PM ----------

ترکیه منظورمه

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

1 مگابایت اینترنتشون ماهی می شه 5600 تومن ایران اونم نامحدود در حالی که ART8 که می شه 2 مگابایت شاتل قیمت ماهانه 400000 هزار تومنه ببین چند برابر هم قیمت و هم سرعت اصلا قابل مقایسه نیست

---------- Post added at 10:32 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

قیمت ترکیه 1 مگ نامحدود: 5500 تومن ماهی
شاتل 2 مگ نامحدود (در اصل محدود) : 400000 هزار تومن
میشه 20 برابر

milad_gta
21-10-2011, 20:38
بهترین پیشنهاد اینه : نت رو ببوسیم بزاریم کنار ٬ کسایی هم که مثل من کارشون تو نت هست با هم دست جمعی بریم گدایی هر چند چند وقت دیگه مجبوریم بریم ! این همه کار کن شب تا روز وقت بزار حرف بخور درس بخون آخرش ۴ نفر که نمیدونند کامپیوتر چیه جمع میشن برا ما تصمیم میگرند که احتیاجی به نت نیست ... پس این همه سالی که من وقت گذاشتم و زحمت کشیدم چی ؟

LOVEFORLOVE
21-10-2011, 20:44
این چه دخلی به ایران داره صبر کنید چند وقت دیگه اینترنت ملی میاد به بازار اونوقت راحت میشیم:5:

mehdi_vsgh
21-10-2011, 21:39
پس چرا برای من 2MB نشده !؟ :sad:

الان چک کردم:
Downstream: 576
عزیز مثلا مایی که 2 مگابیت شده چه مزیتی داره شبا با سرعت نیم کیلو بایت دارم دانلود میکنم
الان 300 مگ گذاشتم برای دانلود یه هفتس هنوز تموم نشده هنوز نصفشم نتونستم دانلود کنم

ELDORAMO
21-10-2011, 23:15
اوه چشمای ادم در میاد اینا رو میبینه
دوستان اجمعین بیاین همه با هم دوشاخه برق رو بزنیم توی تلفن مخابرات رو بفرستیم هوا! :12:

LOVEFORLOVE
21-10-2011, 23:18
بنظر من اگه کسانی که مصرفشون بالاست دنبال دانلود شبانه هستند برن سراغ مبین نت طرح یک ساله 512 مودم رایگان 200 تومن ساعات رایگانشم زیاده قبلا جمعه ها کامل بود الان تا 2 بعد از ظهره ولی در کل نوسان سرعت نداره سرعتشم از 64 پایین نمیاد مثل شاتل محدود نمیکنند:27:

sadeghrenjer
21-10-2011, 23:46
بنظر من اگه کسانی که مصرفشون بالاست دنبال دانلود شبانه هستند برن سراغ مبین نت طرح یک ساله 512 مودم رایگان 200 تومن ساعات رایگانشم زیاده قبلا جمعه ها کامل بود الان تا 2 بعد از ظهره ولی در کل نوسان سرعت نداره سرعتشم از 64 پایین نمیاد مثل شاتل محدود نمیکنند:27:

مبین نت بدرد نمیخموره سرعت واقعی ارائه میده
اون 200 هزار هم 70- 80 تومن قیمت مودم رو اعمال کردن وگرنه قیمت اینترنت یکساله بیش از 120 تومن نمیشه
تا اونجایی هم که میدونم مبین نت نوسان سرعت زیاد داره حتی به صفرهم شنیدم گاهی اوقات میرسه

siamak_mu
22-10-2011, 00:14
jackson2010 عزیز میشه لطفاً این قدر بزرگ ننویسین؟

متشکرم.

arjanx62
22-10-2011, 00:24
سلام
توجه توجه
اینترنت زغالی فرد اعلا با بیشترین قیمت ممکن:21: .
این شرویشها تا زمانی که مرفین و شیشه و منقل و بشت ها ی اونجوری مهیا باشد رایگان است . (ش=س)
وقتی معتاد شدی:42:، دیگه پولیه داداش:3:
تبصره: کلیه شرویشهای ارائه شده در شب کراکی روزانه هم تزریقی میباشد:24:
شرکت شاتل و شرکا......
جکسون عزیز و تمامی دوستان من فردا می رم نمایندگی شاتل و از خیر این 2 ماه باقی مونده سرویسمم گذشتم می رم لغو قرارداد کنم مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلته
شاید از شرکت قبلی سرویس گرفتم شایدم کلا بیخیال نت شدم خسته شدم از بس پول مفت دادم و ذلت کشیدم یه بار شاهرگ نت و می زنم و خلاص اگر لازم داشتم از نت استفاده کنم کارت اینترنت موجوده دوستان اگر بار گران بودیم رفیتم اگر نامهربان بودیم رفتیم
مرگ بر شاتل :2:

javady
22-10-2011, 09:23
دوستان سلام

بنده رو ببخشید من از روز چهارشنبه نبودم که پیگیری نامه رو انجام بدم که کارش تموم بشه و بفرستیم برای سازمان
ان شااله ظرف امروز و فردا نامه رو کارش رو تموم میکنیم و میفرستیم

جهت اطلاع دوستان عرض کردم بازم پوزش میخوام از همتون به خاطر بدقولی که شد ، کار دیگه...

dj-big
22-10-2011, 10:25
مرگ بر شاتل ....
اقا این شکایت نامه را سریعتر اگه می شه اماده کنید بفرستید منم به احتمال زیاد برم از یک شرکت دیگه بگیرم سرویس را

rezamc
22-10-2011, 10:43
واقعا که دیشب باز گذاشتیم دانلود زده 10 کیلو بایت:41:

sadeghrenjer
22-10-2011, 11:36
فعلا که شاتل سرویس ها رو 2 مگ بسته سرور انتقال پیدا کرده به Manama

nimakh
22-10-2011, 12:04
الان یک هفته است سرویس CRA512 گرفتم حداکثر سرعتم روی 2KB/S و میگن که مشکلی نداری!!! چون حداکثر سرعتت باید 6 باشه حالا چون شر شده همین 2 خوبه و جالب اینکه در حالی که از هیچ سایتی سرعت بیشتر از 2 ندارم از سایت شاتل با 60 تا دانلود میکنم و تابلو که محدود کردن. ضمن اینکه من تنها کسی هستم که تو منطقه مخابراتی که هیچ توی شهر این سرویس رو دارم و جالبتر اینکه برای چند ساعت رنج ای پیم عوض شد به 78 که سرعتم خوب بود ولی زود قطعش کردن و الان یک هفتست از کار و زندگی افتادم ولی گیر دادم به شاتل که این وضع رو درست کنید بعضیاشون جوابی ندارن بدن. بعضیاشون هم که چرت و پرت گفتند چنان جوا بهایی شنیدند که دسترسی من رو به پشتیبانی آنلاین قطع کردند ولی چندتا از پشتیباناشون هم واقعاً خدا خیرشون بده خیلی پیگیر کار من هستند ولی فعلاً که نتیجه ای نداده به سازمان مقررات رادیویی هم ازشون شکایت کردم

soroosh_cz
22-10-2011, 13:35
بعد از دو روز اومدیم دانشگاه دوباره.
احتملا فردا اینترنت من وصل میشه حتما تست های 2مگابیت آسیاتک رو میذارم براتون...
من الان سایت دانشگاهم با 100 نفر دیگه سر اینترنت (بماند که 15 نفر دارن کانتر میزنن :27: ) ولی سرعت اینترنت اینه:

مرگ بر شاتل.:19:

K A R I M I
22-10-2011, 13:58
سلام
این ساعات رایگان برای دانلود از 1 تا 7 هست یا 8 صبح ؟

mhv_kntu
22-10-2011, 14:12
سلام
1 تا 8 هست.

Iceboy_LOVE
22-10-2011, 14:13

یعنی چی رو دو مگ بسته ؟
Manama چیه

mea2002
22-10-2011, 14:14
سلام

ساعات رایگان برای سرویس شبانه شاتل از ساعت 1 تا 8 صبح است،البته فقط 2 یا 3 شب می توانید دانلود با سرعت خوب داشته باشید.چون بعدش وارد لیست سیاه می شوید وعملاً سرعتی در حد دیال آپ خواهید داشت!واحتمالاً بین 10 تا 16 روز هم طول خواهد کشید که از لیست سیاه خارج شویدوباز دوباره دانلود کنید وباز لیست سیاه و ...این داستان ادامه دارد!:31:

amirkalak6
22-10-2011, 14:31

منظورت 2 کیلوبایت یا 2 مگ؟؟؟؟؟ ماکه چیزی احساس نمیکنیم دوست جون

mehdi_vsgh
22-10-2011, 16:50
بی‌توجهی شرکتها به مقررات و محدودیت دانلود برای خطوط اینترنتی
برخی شرکت‌ها بدون توجه به قوانین و مقررات، محدودیت دانلود و حجمی را برای خطوط اینترنتی می‌گذارند که این موضوع بسیار مهم و به ضرر کاربران است.
جمشید یوسفی - مدرس دانشگاه و مدیر یک شرکت اینترنتی - با بیان این مطلب، درباره کم‌فروشی در بحث اینترنت پرسرعت اظهار کرد: متاسفانه برخی شرکت‌های اینترنتی تعرفه‌هایی را که رگولاتوری اعلام کرده، رعایت نمی‌کنند، به‌عنوان مثال رگولاتوری تعرفه مشخصی را برای سرعت 128 کیلوبیتی برای دانلود نامحدود گذاشته اما برخی شرکت‌ها به این موضوع عمل نمی‌کنند.
یوسفی ابراز کرد: از طرفی برخی شرکت‌های اینترنتی واحدهای اندازه‌گیری اینترنتی را گرد می‌کنند، به عنوان مثال اگر یک گیگابایت برابر با حدودا یک میلیون و 450 هزار کیلوبایت باشد و این میزان را به یک میلیون گرد کنند و یک میلیون کیلوبایت محسوب شود، این موضوع به ضرر کاربران و مصرف‌کنندگان است.
این مدیر شرکت اینترنتی افزود: معضل اصلی این است که قیمت‌هایی که رگولاتوری اعلام کرده برای استفاده نامحدود با سرعت عنوان شده است و اگر شرکت‌ها آن را محدود کنند، کار قانونی نیست.
وی ابراز کرد: از طرفی معمولا سرعتی که تعدادی از شرکت‌های اینترنتی برای دانلود ارائه می‌دهند، چهار تا 10 برابر سرعت مورد درخواست مشترک است؛ به‌عنوان مثال کاربر با این سرعت، سه گیگابایت حجمی را که می‌تواند دانلود کند، زودتر به اتمام می‌رساند و این به نفع شرکت خواهد بود.
او توضیح داد: اغلب شرکت‌هایی که محدودیت دانلود می‌گذارند، سرعت را برای مشترک آزاد می‌کنند تا زودتر میزان دانلود مشخص شده به اتمام برسد و میزان مصرفی‌شان تمام شود که این کار به‌نوعی درآمدزایی را برای شرکت‌ها به همراه دارد.

mehdi_vsgh
22-10-2011, 16:54
بی‌توجهی شرکتها به مقررات و محدودیت دانلود برای خطوط اینترنتی
برخی شرکت‌ها بدون توجه به قوانین و مقررات، محدودیت دانلود و حجمی را برای خطوط اینترنتی می‌گذارند که این موضوع بسیار مهم و به ضرر کاربران است.
جمشید یوسفی - مدرس دانشگاه و مدیر یک شرکت اینترنتی - با بیان این مطلب، درباره کم‌فروشی در بحث اینترنت پرسرعت اظهار کرد: متاسفانه برخی شرکت‌های اینترنتی تعرفه‌هایی را که رگولاتوری اعلام کرده، رعایت نمی‌کنند، به‌عنوان مثال رگولاتوری تعرفه مشخصی را برای سرعت 128 کیلوبیتی برای دانلود نامحدود گذاشته اما برخی شرکت‌ها به این موضوع عمل نمی‌کنند.
یوسفی ابراز کرد: از طرفی برخی شرکت‌های اینترنتی واحدهای اندازه‌گیری اینترنتی را گرد می‌کنند، به عنوان مثال اگر یک گیگابایت برابر با حدودا یک میلیون و 450 هزار کیلوبایت باشد و این میزان را به یک میلیون گرد کنند و یک میلیون کیلوبایت محسوب شود، این موضوع به ضرر کاربران و مصرف‌کنندگان است.
این مدیر شرکت اینترنتی افزود: معضل اصلی این است که قیمت‌هایی که رگولاتوری اعلام کرده برای استفاده نامحدود با سرعت عنوان شده است و اگر شرکت‌ها آن را محدود کنند، کار قانونی نیست.
وی ابراز کرد: از طرفی معمولا سرعتی که تعدادی از شرکت‌های اینترنتی برای دانلود ارائه می‌دهند، چهار تا 10 برابر سرعت مورد درخواست مشترک است؛ به‌عنوان مثال کاربر با این سرعت، سه گیگابایت حجمی را که می‌تواند دانلود کند، زودتر به اتمام می‌رساند و این به نفع شرکت خواهد بود.
او توضیح داد: اغلب شرکت‌هایی که محدودیت دانلود می‌گذارند، سرعت را برای مشترک آزاد می‌کنند تا زودتر میزان دانلود مشخص شده به اتمام برسد و میزان مصرفی‌شان تمام شود که این کار به‌نوعی درآمدزایی را برای شرکت‌ها به همراه دارد.

SonyEricsson
22-10-2011, 17:46
بچه های شاتل مدام داره ترافیک منو میخوره وقتی با چیز پی ان کار میکنه دوبله نه سوبله کم میکنه!!!!!!!!!!!!!!!

Davood21
22-10-2011, 18:29
شاتل که به ... رفت!
لطفاً یه ISP معرفی کنید که شبها بشه با سرعت 60 -70 کیلوبایت حداقل یک گیگ رایگان دانلود کنیم. کدوم ISP رو پیشنهاد می کنید؟

jackson2010
22-10-2011, 18:40
خبر فوری
شبکه آموزش از سازمان تنظیم مقررات رادیویی آقای اصغریان داره صحبت میکنه الان

پایان اطلاع رسانی : ساعت 7:00 pm برنامه تموم شد 30/7/90

Iceboy_LOVE
22-10-2011, 19:09
به محض دیدن این صفحه رفتم دیدم برنامه رو...

خودش هم میگفت حداکثر یک به 10 ... کمتر هم میتونن Share کنند

M.E.D
22-10-2011, 20:34
دوستان عزیز اگر شیر ما 1 به 10 باشه که شاتل به گفته خودشون همین حالا هم زنگ بزنید میگن 1 به 8 هستش شیر حالا فرض میکنیم همون 1 به 10 باشه منی که سرویس اکو 2048 دارم و تو طول روز 250 کیلو بایت دارم باید شبانه کمترین سرعته من 25 باشه در حالی که الان 16 روز هستش من شبانه با 3 کیلو بایت دانلود دارم
بعد میگن اگه اینجور هستش شبانه زنگ بزنید من زنگ زدم شبانه هم شبانه گفتن که حرفه شما درسته ولی سرعتتون همینی که هست یعنی 3 کیلو بایت باید هم تا پایان دورتون که برای من 6 ماه هستش باید صبر کنید تمام بشه دوره بعد درست میشه
حتما اینو تویه متن شکایت نامه بنویسید

soroosh_cz
22-10-2011, 20:53
خوب آسیاتک ما هم وصل شد... یا امشب یا فرداشب براتون تست از شبانه میذارم.
پینگ خیلی خیلی خوبه!
Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=162ms TTL=241
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=175ms TTL=241
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=163ms TTL=241
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=162ms TTL=241

Ping statistics for 4.2.2.4:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 162ms, Maximum = 175ms, Average = 165ms

javady
22-10-2011, 22:11
دوستان با سلام و شب بخیر خدمت همه شما عزیزان

امروز شکایت نامه باز ویرایش شد و احتمال زیاد این آخرین ویرایش هستش(برا دیدن شکایت نامه مراجعه کنید به امضا بنده) البته با توافق دوستان

اگر کسی نظری، پیشنهادی و یا انتقادی داره از متن شکایت نامه حتما بهم بگه تا اگر به حق بود اعمال بشه

و برای روز دوشنبه 02/8/1390 این شکایت نامه ارسال میشه

:11:

jackson2010
22-10-2011, 22:30
سلام جوادی جان:10:خسته نباشی داداش

بسیار خوب. با همین تغییرات جزئی که در بندها شکایت نامه اعمال کردی و همفکری دوستان و اون ویرایشهای قبلی بنده:31: دیگه ایراد خاصی در متن وجود ندارد. البته از نظر من
امیدوارم که با این شکایتنامه به حق خودموم برسیم. انشاالله

Davood21
23-10-2011, 00:20
صفحه دوم:

انتهای خط چهارم، بهتره "بی منطقی" به "غیر منطقی" و یا "بی منطق" تغییر کند.

dilemma2004
23-10-2011, 02:02
من الان ساعت 2 نصفه شب با سرعت 256 كيلو بايت بر ثانيه دارم از سايتشون دانلود ميكنم جريان نرم افزار چرت و پرت هست
آقا اين شكايت رو چرا سريع راه نميندازيد ؟؟؟تازه وقتي هم شكايت عملي بشه كم كم يه 1 ماه طول ميكشه تا پيگيري بشه

eman619rv
23-10-2011, 03:54
سلام من چند روز پیش خانواده ام بدون اطلاع من رفتن سرویس اکو 512 رو گرفتن و پول رو هم پرداخت کردن و هنوز هم وصل نشده آیا راهی هست که انصراف بدم و پولمو پس بدن ؟؟؟میخوام از پارس انلاین سرویس بگیرم
یا اگه نشد میشه به جا اون سرویس 2 مگ بگیرم؟؟

nimakh
23-10-2011, 09:01
سلام من چند روز پیش خانواده ام بدون اطلاع من رفتن سرویس اکو 512 رو گرفتن و پول رو هم پرداخت کردن و هنوز هم وصل نشده آیا راهی هست که انصراف بدم و پولمو پس بدن ؟؟؟میخوام از پارس انلاین سرویس بگیرم
یا اگه نشد میشه به جا اون سرویس 2 مگ بگیرم؟؟
تا قبل از اینکه سرویست شروع بشه میتونی فسخ کنی شروع که بشه دیگه نه

mehdi_vsgh
23-10-2011, 09:03
جواب کارشناس آنلاین شاتل:

لعنت بر شاتل.
موقع ثبت نام اینترنت پرسرعت، به من گفتن می تونم فایل های حجیم رو شبها دانلود کنم. حالا دارن ادا در میارن.
کسی راجع به این سرویسهای اختصاصی اطلاعی داره؟؟ میخوام بدونم مثلا قیمت سرویسهای 512 اون چنده؟؟؟؟ مشخصه که شاتل با این کارهاش میخواد کاربران رو سوق بده

mea2002
23-10-2011, 09:20
کسی راجع به این سرویسهای اختصاصی اطلاعی داره؟؟ میخوام بدونم مثلا قیمت سرویسهای 512 اون چنده؟؟؟؟ مشخصه که شاتل با این کارهاش میخواد کاربران رو سوق بده

تعرفه سرویس اختصاصی شاتل را اطلاع ندارم اما میدونم که شرکت فن آوا سرویس اختصاصی 512 را ماهی تقریباً
359000 تومان باید پرداخت کنی،مطمئناً شاتل هم همین حدود باید باشه:20:

sahand111
23-10-2011, 10:27
من رفتم یکسال شارژ کردم 2مگ الان شبا سرعتم 5 کیلوبایته اقا هر شکایتی کردین لطفا اولیش در مورد سرعت باشه

javady
23-10-2011, 11:20
من الان ساعت 2 نصفه شب با سرعت 256 كيلو بايت بر ثانيه دارم از سايتشون دانلود ميكنم جريان نرم افزار چرت و پرت هست
آقا اين شكايت رو چرا سريع راه نميندازيد ؟؟؟تازه وقتي هم شكايت عملي بشه كم كم يه 1 ماه طول ميكشه تا پيگيري بشه

چـــــشم دوست عزیز

silsin
23-10-2011, 11:39
میگما قضیه چیه ؟> من 128 دارم روزانه با سرعت 300 و شبانه با سرعت 100 دانلود می کنم . چشون شده اینا؟

M.E.D
23-10-2011, 11:47
میگما قضیه چیه ؟> من 128 دارم روزانه با سرعت 300 و شبانه با سرعت 100 دانلود می کنم . چشون شده اینا؟
دوسته من حواست رو جمع کن اگر سرویست اکو هست باید شبانه شما 200 مگ دانلود کنی بشیتر دانلود کنی مثل ما ها بسته میشه یوزت
و باید با سه کیلو بایت دانلود کنی
راستی دوستان عزیز حواستون باشه از وی پی ان استفاده نکنید سیستمی رو نصب کردن که هر کسی وی پی ان استفاده کنه حسابی از ترافیکش کم میکنه منم تست کردم دقیقا حرفه دوستان درسته حسابی وی پی ان از ترافیک کم میکنه یعنی 4 برابر هستش

ELDORAMO
23-10-2011, 12:01
سقف دانلود برای اکو 2 مگ شبی چنده؟

mhv_kntu
23-10-2011, 12:12
آقایون شکایت نکنین ! به 2 دلیل :

1- این آقا از شاتل راضیه (تو اولین پستش)
2- یک ماه پیگیریش طول میکشه

:31:

jackson2010
23-10-2011, 17:28
من رفتم یکسال شارژ کردم 2مگ الان شبا سرعتم 5 کیلوبایته........
بزرگترین اشتباه تاریخ اینترنت اونم از نوع شاتلش:27:
هزار بار گفتم بیشتر از 1 ماه شارژ نکنید از هر :3:ISP

Iceboy_LOVE
23-10-2011, 19:19
راستی دوستان عزیز حواستون باشه از وی پی ان استفاده نکنید سیستمی رو نصب کردن که هر کسی وی پی ان استفاده کنه حسابی از ترافیکش کم میکنه منم تست کردم دقیقا حرفه دوستان درسته حسابی وی پی ان از ترافیک کم میکنه یعنی 4 برابر هستش

منم دارم همینو میگم به دوستان حواسشون خیلی جمع کنن

من با اویرا و نود 32 و چک کردم در هر دو تا وین 7 و اکس پی .. اصلا ویروس ندارم
اپدیت هم خاموش رو Never
کلا وقتی که وی پـ ـی ان استفاده میکنم یا AOL کلا شارز رو میخوره که هیچ ! می بلعـــه

دوستان منم هزاربار به رفقام گفتم تو ایران کلا شرکت ADSL قرارداد نباید بیشتر از یک ماهه بست
اگر خوب بود OK بود.. شما بیاین یک ماه بیشتر ببندین

به خدا این چیزایی که بچه ها راهنمایی میکنن فقط واسه خودمونه ضرر نکنیم پس فردا پشیمون بشیم

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

سقف دانلود برای اکو 2 مگ شبی چنده؟

اگه محدود باشی که 3 الی 5 کیلو
اگه محدود نباشی ثابت نمیمونه ولی بین 100 تا 240 بهترین حالتشه ..
از 60 حساب کن تا 240 متغیر سرعت در حال تغییره ... با سرویس دو مگ من سه گیگ و نیم هم دانلود کردم

من تابستون پارس شاتل دو مگ داشتم شبا دانلود میکردم در حد تیم ملی برزیل دیگه لینک کم اورده بودم
ولی الان ؟

باید بریم گدایی دی !

ELDORAMO
23-10-2011, 19:23
اگه محدود باشی که 3 الی 5 کیلو
اگه محدود نباشی ثابت نمیمونه ولی بین 100 تا 240 بهترین حالتشه ..
از 60 حساب کن تا 240 متغیر سرعت در حال تغییره ... با سرویس دو مگ من سه گیگ و نیم هم دانلود کردم

من تابستون پارس شاتل دو مگ داشتم شبا دانلود میکردم در حد تیم ملی برزیل دیگه لینک کم اورده بودم
ولی الان ؟

باید بریم گدایی دی !

دوست گلم منظورم حدی بود که محدود نشم
شبی چند گیگ بگیرم که محدود نشم؟ کسی نمی دونه؟

jackson2010
23-10-2011, 19:29
اولین قدم اینکه زیر 1 گیگ دانلود کنی اگر جواب داد همین روش رو ادامه بده:27:
البته شاتل ،شبانش حساب و کتاب نداره:31:

همینطور که میبینی در تصویر بالا یه نفر زیاد استفاده کرده
توی این تصویر هم متغییر استفاده کرده
ولی شاتل باز هم محدودیت ایجاد میکنه= قانون Fair Use Policy که اصلا ربطی به eco نداره ولی در ساعات رایگان اعمال میشه. همون برنامه ی هوشهمندی که میخواستی ازش سردربیاری:31:

Iceboy_LOVE
23-10-2011, 19:31

شبی یک گیگ ... نهصد مگ ...هفتصد مگ... یک گیگ... یک گیگ و سیصد...ششصد تا .. یک گیگ و نیم...

باید یه روند بالا و پایین داشته باشه اما نه خیلی بالا و پایین
اینجوری ادامه بده . امیدوارم منظورم گرفته باشی
حتی اگه هر شب هم یه گیگ بری محدود میشی

jackson2010
23-10-2011, 19:46
جوادی جان
این نکته به ذهنم رسید و اگر شکایتنامه رو نفرستادی مدنظر قرار بده که:
برای سرویسهای اقتصادی ECO در ساعات رایگان از قانونی مشابه Fair Use Policy استفاده میشود که مخصوص سرویسهای ART میباشد.
که این امر باعث محدود شدن کاربران میگردد. و.........

sara100
23-10-2011, 20:02
بچه ها من امروز برای همیشه از شرکت شاتل فسخ قراداد کردم چرا که الان 15 روز هست در تحریم دانلود شبانه هستم وسرعت دانلودم 1 تا 5 کیلو هست و دیگر از این شرکت سوءاستفادهگر بدم آمده و امروز مدت قرادادم تمام شد با اینکه 3 گیگ هدیه رایگان هم داشتم باز هم مایل به ادامه قرادا با شاتل ندادم چرا که مفتش هم گرون هست و اگر خدا بخواهد میخوام با مخابرات قراداد ببندم 256 کیلو ماهیانه 13000 با حجم 8 گیگ سرعت 50 تا 70

HOPE666
23-10-2011, 21:40
اصلا شبانه نمیدونی چطور باید دانلود بکنی ولی پشتیبانی بهم گفت اگر دو روز پشت سر هم 2 ساعت دانلود داشته باشی محدود میشی باید کمتر دو ساعت باشه ...................

javady
23-10-2011, 22:18
با سلام به همه دوستان:11:

1- متن نامه ظاهرا مشکلی نداشت و کسی هم به جز یکی دو نفر نظریاتشون رو نگفتن:13: پس بنابراین این متن ارسال خواهد شد.

2- اسامی دوستان ارسال شده به من ولی ناقص هستش که بعضی از دوستان نام و نام خانوادگیشون رو ندادن، لطفا هر چه سریعتر نام و نام خانوادگی و محل سکونت خودشون رو اعلام کنن

3- نامه بعد از تکمیل شدن اسامی ارسال خواهد شد.

:11:

Javad0111
23-10-2011, 22:25
اقایون منو داداشم که هر دو ECO-128 داشتیم و هر دو تو یک شب و ساعت محدود شدیم هم شناسه مونو دادیم !

جواد وزیری

حسین وزیری

مازندران - شهرستان بابل

پس لطفا شما هم همکاری کنید و اسم و فامیلیتونو کامل بدید تا جواب بهتری در بر داشته باشه !

مرسی

amirkalak6
23-10-2011, 22:30
پس ما ک.شیم؟؟؟؟؟؟؟

مهدی سجادپور

2011302277
2011302277

javady
23-10-2011, 22:31
دوستانی که با اسم مستعار نام کاربریشون رو فرستادند در صورت تکمیل نکردن نام کاربری، اسمشون حذف میشه
و دوستان دیگه هم که نام محل سکونتشون رو نفرستادند تکمیل بفرمایند

amirkalak6
23-10-2011, 22:32
بچه ها من امروز برای همیشه از شرکت شاتل فسخ قراداد کردم چرا که الان 15 روز هست در تحریم دانلود شبانه هستم وسرعت دانلودم 1 تا 5 کیلو هست و دیگر از این شرکت سوءاستفادهگر بدم آمده و امروز مدت قرادادم تمام شد با اینکه 3 گیگ هدیه رایگان هم داشتم باز هم مایل به ادامه قرادا با شاتل ندادم چرا که مفتش هم گرون هست و اگر خدا بخواهد میخوام با مخابرات قراداد ببندم 256 کیلو ماهیانه 13000 با حجم 8 گیگ سرعت 50 تا 70

مخابرات که دانلودش حجمی نیست بعدشم سرعته 256 کیلوبایتت از 27 بالاتر نمیره چون الان دارم بهت میگم نگی شنیده نمیدونم از کی شنیدی سرعت 70تاست

madhatter
23-10-2011, 22:35
اولین قدم اینکه زیر 1 گیگ دانلود کنی اگر جواب داد همین روش رو ادامه بده:27:
البته شاتل ،شبانش حساب و کتاب نداره:31:

همینطور که میبینی در تصویر بالا یه نفر زیاد استفاده کرده
توی این تصویر هم متغییر استفاده کرده
ولی شاتل باز هم محدودیت ایجاد میکنه= قانون Fair Use Policy که اصلا ربطی به eco نداره ولی در ساعات رایگان اعمال میشه. همون برنامه ی هوشهمندی که میخواستی ازش سردربیاری:31:

دوست عزیز من 800 مگ دان کردم محدود شدم .!
تازه من شهرستانم و مطمئنم که نصف پورتهاشونم خالیه.
این یه مرضه که درمانی ندارد!:27:

Javad0111
23-10-2011, 23:03
مخابرات که دانلودش حجمی نیست بعدشم سرعته 256 کیلوبایتت از 27 بالاتر نمیره چون الان دارم بهت میگم نگی شنیده نمیدونم از کی شنیدی سرعت 70تاست

سلام.داش مخابرات ما حجمی و با سرعتی که گفته شده است! خودم کانفیگ کردم و تست کردم. چون تازه راه اندازی شده اینجا.درظمن نامحدود هم نداریم ما اینجا :46:

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

دوست عزیز من 800 مگ دان کردم محدود شدم .!
تازه من شهرستانم و مطمئنم که نصف پورتهاشونم خالیه.
این یه مرضه که درمانی ندارد!:27:

کاملا تایید میشه.خودم تست کردم

haddadiani
23-10-2011, 23:36
رفتم نمایندگی میگم شبا چرا اینجوریه؟ میگه فقط شهرستان ما اینجوری شده(!) بقیه کشور خوبه! انگار از پشت کوه اومدیم ما!

jackson2010
23-10-2011, 23:47
توجه مهم:
دوستان عزیز با اجازه جواد ی جان
1- عزیزانی که اسمشون در این لیست به صورت مستعار نوشته شده
2- همچنین دوستانی هم که نام شهر محل سکونت خود رو ننوشتن
لطفا مجددا به صورت کامل مشخصات خود رو طبق جدول زیر برای جوادی جان بفرستند
وسایر دوستانی که در این جدول اسمشون جا افتاده نام محل سکونتشون رو بفرس
اسامی مستعار حذف خواهد شد
برای جلوگیری از سوءاستفاده و حفظ حقوق شما اسامی و شماره ها به صورت ناقص در جدول قید گردیده . مثلا شماره 2 در جدول پیمان چبا شماره 65.....6410
صفحه دوم

مثال چیزی که برای جوادی یا، بنده میفرستید : علی دایی شناسه کاربری 10 از تهران

SonyEricsson
23-10-2011, 23:48
من که شاتل کنسل کردم!! برید یه ای اس پی دیگه...

hunter47
24-10-2011, 00:21
این شاتل دیگه شورشو در آورده
آقا اسم مارو هم بنویس
محمد دوست محمدی 2310200307
سمنان

soroosh_cz
24-10-2011, 00:33
سلام. دیشب با آسیاتک تو 5 ساعت 1.5گیگ دان کردم که برا شب اول خوب بوده.
برای کسایی که میخوان ISP عوض کنن.
مزایای آسیاتک: نداشتن محدودیت حجمی دانلود شبانه، پینگ عالی، سرعت خوب.
معایب: نمیدونم شاید برای من اینجوریه ولی down/up stream من ثابت نیست و هر چند وقت یکبار تغییر میکنه.

یه پیشنهاد برای شکایتنامه: اگه میشد یه ستون وضعیت هم اضافه کرد که بدونن این طرفی که شکایت کرده فسخ کرده یا هنوز داره استفاده میکنه خوبه.
ولی مشکلی که هست اینه که ممکنه شک کنن که مثلا من که فسخ کردم، اصلا مشترک شاتل نبودم.

ELDORAMO
24-10-2011, 01:26
با سلام نژادسیستانی هستم ، لطفا با ذکر شماره شناسه کاربری و نوع مودم خود مشکل فنی خود را مطرح بفرمائید تا بررسی نمایم .در ضمن جهت بررسی مشکلات مالی خود لطفا با امور مشترکین تهران(23099 ) و یا نمایندگی شهر خود

تماس حاصل نمائید.باتشکر

ایمان رونقی 01:08:16
شما گفتی بعد دو هفته محدودیت من تمام میشه

الان از دو هفته گذشته

چرا من هنوز محدودم؟

جواب دقیق و واضح

cs109 01:09:21
چه کسی به شما این مورد را گفته است؟
ایمان رونقی 01:09:28
تمام همکاران شما

بارها و بارها صحبت کردم

من اینجا منتظرم
cs109 01:12:32
معمولا یک ماه طول می کشه نه دو هفته
ایمان رونقی 01:12:40
متن گفت و گو رو دارم

دقیقا

صریحا

گفته شد دو هفته

نه یک ماه

تکلیف من چیه؟

نمیشه که هرکی از راه میرسه یه مشت دروغ بگه

نمایندگی بیرجند هم گفت دو هفته طول میکشه

چرا الان سرعت من محدوده؟

گل لگد نمی کنم

چرا من هنوز محدودم؟
....
.......
..........
مشترک مورد نظر در دسترس نمی باشد

اومدین شاتل بدبخت شدین طرف داره مستقیما دروغ میگه!

khan-teh
24-10-2011, 01:49
بهترین کاری که شاتل میتونه انجام بده اینه که در نمایندگیاشو گل بگیره یه سر به بخش اسیاتک تو همین سایت بزنید متوجه میشین!!از نمایندگی میپرسم چرا محدود میکنید شبا مگه سیاسته شاتله!!!!!:2:

shoeib
24-10-2011, 02:59
خداحافظ ...... :)
بعد از 3 سال اشتراک از شاتل برای همیشه از این شرکت خداحافظی کردم
تا سه چهار روز دیگه سرویسم جمع آوری میشه
امروز هم رفتم با آسیاتک قرارداد بستم تا ببینم وضعیت این شرکت چطوره
یه سرویس 768 Dedicated هم گرفتم با ماهی 3 گیگ و 23 هزار تومن + شبانه رایگان

xoma
24-10-2011, 03:43
الطاف جدید و مشتری مدارانه شاتل در امر سرویس دهی به مشترکان محترم !!!!!

در باره محدودیت 35 روزه ام سوال کردم طرف دید واااااااااااااااااااااااا اقعا دیگه به من ظلم شده اینو گفت(یعنی میخواست بگه با دلسوزی به فکر منه!!!)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ادامه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jackson2010
24-10-2011, 05:10
با سلام
به همه این دوستان اطلاع رسانی کردم که اطلاعات خودشون رو تکمیل کنند و از نام حقیقی خودشون و شهر محل سکونتشون استفاده کنند.
با کمال احترام در صورتی که نامشون حذف شد جای گله و شکایت نباشه. پیرو شکایتنامه که دست جوادی هستش بنده هم در حال تکمیل اسامی هستم

به یه سری از دوستان هم که معلوم نیست شرکت کردند پیام دادم. اگر تکراری نباشند
مثال چیزی که برای جوادی یا، بنده میفرستید : علی دایی شناسه کاربری 10 از تهران

ELDORAMO
24-10-2011, 08:41
اخرین اطلاعات از محدودیت شاتل!!

موضوع محدودیت توسط خود مدیرعامل ..... شاتل و یک تیم خاص اجرا میشه که هیچ فردی جز این گروه هیچ گونه اطلاعاتی از نحوه کار نرم افزار بلک لیست ندارن
دوره های محدودیت نا معلوم هست و هیچ حساب و کتابی نداره
اگر بخوان یک هفته ، یک ماه شاید هم واسه همیشه میتونن یک کاربر رو محدود کنن

nimakh
24-10-2011, 09:38
سلام و خسته نباشید به همه دوستان من هم به سهم خودم پیگیر شکایت از این شرکت به سازمان مقررات رادیویی هستم برای ثبت شکایت به این آدرس مراجعه کنید :

همچنین شکایت خودتون رو به شماره 021-88464556 فاکس کنید با شماره تلفن 021-88112919 می تونید پیگیری کنید و مسئولش هم آقای ساری خوانی به شماره تلفن 021-88113019 هست. شما هم پیگیر کار خودتون و شکایت کلی از این شرکت باشید

llkkaa
24-10-2011, 14:04
سلام دوستان من سرویس شاتل دارم و ازش راضی هستم تا اینجا میخواستم سرویس اینترنت تهرانم هم شاتل کنم ولی نمی شما ها چرا ازش اینجوری نوشتید
اینها عکس های سرویس من هست و دانلودهای رایگان من که شبی 4 گیگ دانلود می کنم
سرعت آپلودم 135 کیلو بایت و دانلودم 270 کیلوبایت
و پهنای باندم 2 مگابایت هستش

jackson2010
24-10-2011, 16:36
با سلام به همه دوستان
با تشکر از دوستانی که همکاری کردند:11:
عزیزانی که اسمشون در این لیست هست هر چه سریعتر به صورت پیام خصوصی مشخصات کامل خودشون رو طبق جدول زیر ارسال کنند تا در شکایتنامه قید گردد

مثال : علی دایی شناسه کاربری 10 از تهران

دو نفر اول لیست اگر اسم محل سکونتشون رو تایید کنند متشکر میشم
هادی عزتی جان شرمنده 2 بار اسمت تو لیست اومده

دوستانی هم که تا الان مشخصاتشون رو ندادند این آخرین فرصته

kamy_seaman
24-10-2011, 18:38
سلام دوستان من سرویس شاتل دارم و ازش راضی هستم تا اینجا میخواستم سرویس اینترنت تهرانم هم شاتل کنم ولی نمی شما ها چرا ازش اینجوری نوشتید

عزیز منم اولش همینجوری خندون بودم بذار به روز 7 برسه اونوقت میای اسمتو تو اون شکایت نامه می نویسی. :27:

Iceboy_LOVE
24-10-2011, 18:38
درود

سرویس یک مگ تو ایران و شرکت ها ... اگه تقسیم بر 8 کنیم میشه 128 کیلو بایت
این 128 کیلو یعنی حداقل سرعت یا حداکثر سرعت ؟

سرویسهای 1 مگ باید سرعتشون چند باشه حدودا میانگین ؟

mhv_kntu
24-10-2011, 19:19
درود

سرویس یک مگ تو ایران و شرکت ها ... اگه تقسیم بر 8 کنیم میشه 128 کیلو بایت
این 128 کیلو یعنی حداقل سرعت یا حداکثر سرعت ؟

سرویسهای 1 مگ باید سرعتشون چند باشه حدودا میانگین ؟
یعنی حداکثر !
بین 12.8 تا 128 کیلوبایت !

میانگینشم میشه 128+12.8 تقسیم بر 2 :31:

Iceboy_LOVE
24-10-2011, 19:27
یعنی حداکثر !
بین 12.8 تا 128 کیلوبایت !

میانگینشم میشه 128+12.8 تقسیم بر 2 :31:

درود
حالا چرا 12.8 ؟

البته این قضیه بماند که شرکتا یه سری میاین بالاتر از حد مجاز خود اون سرویس طرف سرعت روزانه میبرن بالا
مثل شاتل

ولی کلا میخوام از نظر تئوری و عادی .. نرمال... بدونم

milad_gta
24-10-2011, 19:40
llkkaa @ اندکی صبر دوست عزیز ... برا ما هم اوایل اینطوری بود چیزی هم که شما گذاشتید همش برا چند شبه میخوای منم تصویر دانلودم رو بزارم ؟

ELDORAMO
24-10-2011, 19:42
من فردا اشتراکم تمام میشه هنوز نمیدونم از کدوم شرکت بگیرم اینجا نه صبانت هست و نه اسیاتک
پارس انلاین هس که کسی از اطرافیانم نداره مخابرات هم که جرئت نمی کنم با دولت وارد معامله بشم!

javady
24-10-2011, 20:00
من فردا اشتراکم تمام میشه هنوز نمیدونم از کدوم شرکت بگیرم اینجا نه صبانت هست و نه اسیاتک
پارس انلاین هس که کسی از اطرافیانم نداره مخابرات هم که جرئت نمی کنم با دولت وارد معامله بشم!

پارس میگن بد نیست نمیدونم

mhv_kntu
24-10-2011, 20:15
pol-1024-2gig پارس آنلاین بگیر. بخصوص اینکه شما هم بیرجندی و منطقتون خلوت هست . افت سرعت شب زیاد نداری اونجا.
پارس محدود نمی کنن اگه سرعتت پایین بیاد واسه ترافیک هست.

M.E.D
24-10-2011, 21:05
تا چند روزه دیگه کاملا بسه میشی فعلا حال کن هر چی تونستی دانلود کن مطما باشه تا 3 روزه دیگه شبها مثل منی که الان 17 روز هستش و شبانه سه کیلو بایت سرعتم هست و سرعته من من چند برابر شما هستش eco2048 حتما بسه میشی

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

تا چند روزه دیگه کاملا بسه میشی فعلا حال کن هر چی تونستی دانلود کن مطما باشه تا 3 روزه دیگه شبها مثل منی که الان 17 روز هستش و شبانه سه کیلو بایت سرعتم هست و سرعته من من چند برابر شما هستش eco2048 حتما بسه میشی

reza_meybod
24-10-2011, 21:16
پاک شود ...

soroosh_cz
24-10-2011, 22:18

من 5 ماه هر ماه 88گیگ دانلود کردم. ولی اجرای قانون محدودیت از مهر جدی شده و همه رو محدود میکنن.
خاک تو سرشون نمیدونن 90% تیلیغاتشون از طرف مشترکان پرمصرفشون بوده؛ حالا میبینیم چجوری میوفتن به .... خوری. :21:

راستی دوستان عزیز من دیشب تو 5 ساعت حدود 2.8گیگ دانلود شبانه داشتم و فکر کنم حداکثر سرعتی بود که برای من میتونه باشه (با توجه به شیر و ...) بنابراین راضی کننده هست. اینو گفتم برای کسایی که احتمالا میخوان وضعیت دانلود شبانه ی آسیاتک رو بدونن، تازه صفحات وب هم خیلی خوب باز میشن، کمی پکت لاست داره و پینگ حدود 200میلی ثانیه میره بالا. (سرویس 2مگ 3 ماهه).

mhv_kntu
24-10-2011, 23:38
من 5 ماه هر ماه 88گیگ دانلود کردم. ولی اجرای قانون محدودیت از مهر جدی شده و همه رو محدود میکنن.
خاک تو سرشون نمیدونن 90% تیلیغاتشون از طرف مشترکان پرمصرفشون بوده؛ حالا میبینیم چجوری میوفتن به .... خوری. :21:

راستی دوستان عزیز من دیشب تو 5 ساعت حدود 2.8گیگ دانلود شبانه داشتم و فکر کنم حداکثر سرعتی بود که برای من میتونه باشه (با توجه به شیر و ...) بنابراین راضی کننده هست. اینو گفتم برای کسایی که احتمالا میخوان وضعیت دانلود شبانه ی آسیاتک رو بدونن، تازه صفحات وب هم خیلی خوب باز میشن، کمی پکت لاست داره و پینگ حدود 200میلی ثانیه میره بالا. (سرویس 2مگ 3 ماهه).
MTU رو درست کنید مشکل پکت لاست احتمالا حل میشه.

soroosh_cz
24-10-2011, 23:55
MTU رو درست کنید مشکل پکت لاست احتمالا حل میشه.

چجوری؟
اگر میشه پ.خ کنید. :11:
یه چیزایی درباره ی MTU و Fragment شدن پکت ها شنیده بودم ولی جدی نگرفتم. اگر میشه روش و لینک نرم افزاری رو بدید که برای ویندوز 7 کار کنه.

soroosh_cz
25-10-2011, 00:07
سلام دوباره،
چیز پی ان من درست شده و سرعت خیلی خوبه!!!
شما هم دست شده تو شاتل؟

max_3d
25-10-2011, 00:50
سلام
من الان دقیقه 8 روزه که شبها سرعتم کاملا افتضاح شده سرعتم بین 2 تا 3 کیلو بایت هست قبلن مشکلی نداشتم سرعتم بد نبود دانلود شبانه نسبتا خوبی داشتم ولی حالا .....از ساعت 1 شب تا 8 صبح اصلا هیچ صفحه وبی رو باز نمیکنه سرعت بخوره تو سرشون حالا چرا صفحه با نمیکنه.....خلاصه تصمیم گرفتم از شاتل کوچ کنم و خوشبختانه نزدیک 10 نفر هم از دوستان شاتلیمو راضی کردم از شاتل کوچ کن چنان تبلیغاتی بر علیه این شاتل گور به گور شده بکنم که تمام اشتراکهاشون برن یه شرکت دیگه مثلا همین امروز 2 نفر رو نگذاشتم برن شاتل :21:

jackson2010
25-10-2011, 01:04
این دوستان تا الان مشخصات خودشون رو کامل نکردند
hosseinf722@gmail.com

mehranarsenal

yaser1365

93٪ اسامی تکمیل شد تا الان 3:40AM

ehsan_iace
25-10-2011, 08:26
بعد از 20 شب، یک شب دانلود داشتم و شب بعدش حتی نمی‌توانم صفحه وب باز کنم!؟

با این وضعیت دانلود شبانه باید از شاتل رفت!

ehsan_iace
25-10-2011, 08:45
اگر دانلود رایگان شبانه را برمی‌داشتند و دانلود شبانه با محدود ترافیک و با سرعت بالا ارائه می دادند بهتر بود!
(شاتل کاربرانی که دانلود شبانه داشتند را محدود و تنبیه می کند!)

mea2002
25-10-2011, 09:08
اگر دانلود رایگان شبانه را برمی‌داشتند و دانلود شبانه با محدود ترافیک و با سرعت بالا ارائه می دادند بهتر بود!
(شاتل کاربرانی که دانلود شبانه داشتند را محدود و تنبیه می کند!)

بهترین راه حل واسه دانلود شبانه و حتی روزانه اینه که مبلغ 1 گیگا بایت ترافیک را ارزان کنند(مثلاً هر 1 گیگا بایت را 500 تومان بفروشند ودیگه ساعت رایگان شبانه را هم جمع کنند!البته میدونم هرگز این کار را نمی کنند چون بالاخره وقتی 1 گیگابایت ترافیک را 5000 تومان می دهند مطمئناً این وسط یک عده هم به نان ونوایی میرسند:46: برای همین نمی آیند ارزانش کنند!:13:

moderntalk
25-10-2011, 11:13
دوست گلم . شک نکن که دیگه شاتل جای موندن نیست.

b2never
25-10-2011, 11:19
با سلام
عناوین شکایت :
1-عدم اطلاع رسانی و اعمال یکطرفه محدودیت بدون اعلام معیار و میزان خاص
2-تفاوت فاحش در ترافیک ارائه شده در سرویس دی اس ال در چند مدت اخیر و قبل و بعد محدودیت
---------------
شرح شکایت :
اینجانب به مدت دو سال است که مشترک سرویس ای دی اس ال شرکت شاتل بوده ام . اشتراک بنده (حال حاضر) Echo-1024 به مدت شش ماه می باشد ، با توجه به اینکه این شرکت در اولین قرارداد فی مابین ساعات رایگان برای دانلود شبانه ذکر کرده بوده است . در ماه های اخیر با عنوان اینکه بنده شامل قانون رعایت مصرف شده ام چندین بار بر روی اشتراک بنده محدودیت اعمال نموده است . این شرکت علی رغم درخواست بنده برای مدرک مستدل برای انجام این عمل به بهانه محرمانه بودن اسناد از ارائه آنها به اینجانب خودداری می نماید . با تحقیق اینجانب هیچگونه الگوی مصرف یا اطلاع رسانی برای میزان و معیار مصرف نه در سایت مربوطه و نه از طرف شرکت وجود ندارد.
به عنوان نمونه اعلام میکنم
سرعت دانلود قبل از ساعت یک شب با این اشتراک سرعت دریافت 128-200 کیلوبایت بر ثانیه می باشد ولی پس از محدودیت 0-10 کیلوبایت بر ثانیه می شود که با این سرعت حتی قادر به جستجو و مشاهده صفحات اینترنتی نیز نیستید و تفاوت در ارائه سرویس کاملا مشهود است . با تماس با پشتیبانی ایشان راه حل را استفاده کم ( حداکثر یک گیگ )در هر شب عنوان میکند و در پاسخ به این سوال که برای دانلود به این میزان بنده قادر بودم اشتراک نوع دیگری با سرعت و قیمت پایین تری خریداری کنم ایشان اعلام نمودند در همه طرح ها هرگز قادر به مصرف تا سقف ترافیک نیسنید و برای اعلام این سقف به بنده نیز جواب قانع کننده ای نداشتند .
(بنده سقف ترافیک ایده ال برای اشتراک یک مگا بیت را به این صورت محاسبه نموده ام
1024 /8 =128KByte PER SECOND که با ضرب 60*60 برای ساعت و احتساب 7 ساعت رایگان نهایتا به عدد 3.22 گیگابایت در هر شب میرسیم
128*60*60*7=3225600 )
لذا از این مقام محترم خواستارم رسیدگی بفرمایید و پاسخ را در این خصوص به بنده و بسیاری افراد دیگر که اطمینان دارم تا اکنون وضعیت مشابهی دارند اطلاع رسانی بفرمایید .
با سپاس پیشاپیش

H@mid.M
25-10-2011, 11:40
سلام واقعا دیگه شورشو درآوردن
با مسئولش چت کردم به شرح زیر:

System 11:12:06 AM
System is getting started. [Tuesday, October 25, 2011 11:12:06 AM]

A representative will be connected, please be patient.

cs44 enters the chatroom.

cs44 11:12:47 AM
با سلام، بضاعتی پور هستم . ضمن تشکر از شما از اینکه بخش گفتگوی online را جهت مطرح کردن مشکل خود انتخاب نموده اید، لطفا پس از بیان شناسه کاربری و مارک مودم خود ؛ مشکل فنی خود را بفرمایید

ضمنا چنانچه سوال یا مشکلی در رابطه با مسائل مالی از قبیل : مشکل در رابطه با دریافت ترافیک هدیه، قیمت پیش فاکتور صادر شده و یا ... دارید با بخش پشتیبانی فروش شهر خود در تماس باشید:

پشتیبانی فروش تهران: 23099

پشتیبانی فروش سایر شهر ها:

من 11:13:49 AM
با سلام آقا این مشکلات شاتل خیلی زیاد شده تمام مشکلات هم برمیگرده به خود شاتل و هیچ ربطی به مخابرات نداره این حرف ها رو میزنم چون پاسخ شما و همکارانتون رو میدونم

تا دیشب شب ها ما رو محدود کرده بودین هیچی نمیگفتیم اما الان دسترسی ما به همه سایت ها به جز شاتل رو گرفتین این رسمش نیست

cs44 11:15:07 AM
در حال حاضر مشکل چیست ؟

با سیات خاصی مشکل دارید ؟

با سایت خاصی مشکل دارید ؟

من 11:15:31 AM
به هیچ سایتی جز سایت شما دسترسی ندارم

صبح هم یکبار اینطور شد

اما با پایان یافتن ساعات رایگان و محدود شده شب مشکل حل شد

الان هم مشکل حل شد

اما ما مشترک شاتل نمیمونیم و فسخ میکنیم

چون به هیچ وجه از شاتل رضایت ندارم به دوستانم هم میگم فسخ کنند

چون اونا هم ناراضی اند

cs44 11:17:57 AM
بی‌گمان اطلاع دارید كه خدمات دسترسی به اینترنت ADSL ، به صورت Share یا به اشتراك‌‌گذاری شده به مشترکین ارایه می‌شود. حال آن كه شركت شاتل از رویه‌ها و عرف معمول شركت‌های اینترنتی مشابه تبعیت نمی‌كند و برای افزایش خوشنودی و رضایت مندی مشترکین ، ضریب اشتراك گذاری را تا حد بسیار قابل توجهی كاهش داده است وحتی در بیشتر مواقع سرویس را به صورت اختصاصی ارائه می نماید.

گفتنی است در چنین شرایطی اگر گروهی از مشترکین قصد داشته باشند به صورت متوالی اقدام به دریافت فایل‌های حجیم نمایند، بصورتی که باعث اختلال در پهنای باند مرکز گردد به ناچار مجبور هستیم در ساعات رایگان (1 الی 8) برای حفظ حقوق کاربرانی که مصرف خود را مدیریت می نمایند، سرویس این عزیزان را با یکدیگر به اشتراک قرار دهیم (طبق قانون به اشتراک گذاری)
با توجه به توضیحات ذکر شده افت سرعت در ساعات ترافیک رایگان (1الی 8) اجتناب ناپذیر است.

در تایم ترافیک رایگان به دلیل

من 11:18:29 AM
آقا این حرفها رو 1000 بار از همکاراتون شنیدم
cs44 11:18:34 AM
sharing

افت سرعت شبانه وجود دارد

من 11:18:47 AM
اما شرکت های دیگه ای هم جز شاتل هستن که چنین سیساتی ندارن

درسته افت وجود دارد نه تا این حد

cs44 11:19:17 AM
لطفا در لحظه برای برسی موارد و ترافیک مرکز پهنای باند تماس حاصل نمایید
من 11:19:24 AM
در ضمن این افت سرعت همش حرفه

مطمئنم هیچ جوابی اونموقع شب هم نمیگیرم

ولی اجازه بدید حرفم رو بزنم

در طول شب ما رو محدود میکنید و سرعت تا 3 کیلوبایت میرسه

درصورتی که نباید اینطور باشه

و از همه جالبتر تو اون زمان به قول شما افت سرعت سایت خود شاتل با بالاترین سرعت باز میشه

این یعنی افت سرعت و اینا همش کشک

من که مشترک شاتل نمیمونم اما بدونید با این سیاست جدیدتون همه مشتری هاتون رو از دست میدین

رفتید؟

کاش بودید و به مدیرانتون میگفتید که حق ما کاربرا رو خوردید نوش جونتون اگه به اون دنیا اعتقاد دارید بدونید که اونجا حقم رو خواهم گرفت

متاسفانه رفت وگرنه باهاش بحث میکردم:19:

reza_meybod
25-10-2011, 11:47
رکورد دانلود تا حالا دیدید ؟
پس حالا ببینید
دارم به این نتیجه میرسم کامپیوتر خاموش کنم بصرفه تر باشه

512 اکو

yell
25-10-2011, 11:52
این پنل من چند روزیه بالا نمیاد . برای همه همینطوره ؟! ( منطورم پنل my.shatel.ir هست )

reza_meybod
25-10-2011, 11:58
این پنل من چند روزیه بالا نمیاد . برای همه همینطوره ؟! ( منطورم پنل my.shatel.ir هست )
واسه من مشکلی نداره
این آدرس هم امتحان کن
online.shatel.ir

Iceboy_LOVE
25-10-2011, 12:19
دوستان گرامی کسایی که از شاتل رفتند و فسخ کردند
چند روز از تاریخی که ما حضورا بریم و فسخ کنیم خط ما رو جمع آوری میکنند ؟

با ذکر محل شهر

با سپاس از همکاری دوستان در امر به خاک سیاه نشوندن

farryad
25-10-2011, 12:32
من به شکل عجیبی بعد از ساعت نه چراغ adsl مودمم خاموش میشه!!!!!!!!!
کسی همچین مشکلی داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehdi_vsgh
25-10-2011, 13:07

با ذکر محل شهر

به شهر ربطی نداره به مرکز مخابراتیتون ربط داره
من که اگه مشکل پولم حل بشه میرم سراغ وایمکس ایرانسل!

LANDASEFR
25-10-2011, 13:49
/قطعي اين 1-2 خيلي زياد شـــده /

Iceboy_LOVE
25-10-2011, 13:52

با ذکر محل شهر

بقیه هم که فسخ کردن نظر بدن

taraneh_2002
25-10-2011, 13:56
بقیه هم که فسخ کردن نظر بدن
اول رفتم قرارداد با یه شرکتی بستم شب آن روز هم رفتم شاتل فسخ کردم
فردا تا ظهر خطم از رانژه مخابرات درامد و همان لحظه به رانژه آن شرکت در آمد
به همین راحتی...:31:

max_3d
25-10-2011, 14:16
الان 9 شبه سرعت دانلودم شبانه بین 2 تا 3 هست بی همه چیزها من 128 رو روز سرعت دانلودمو میکنن 2 مگ که زودی ترافیکم تموم بشه و ما باز ترافیک بخریم آقای شاتل باش تا اموراتت بگذره اینکه ما رو خر قلمداد کنی هیچ جای بخششی نیست دوستان یه تاپیک جدیدی بزنید فقط مختص شاتل که کسی اگه خواست نا خواسته بیاد این شرکت پشیمون بشه من در تمام سایتهای معروف تاپیکشو میزنم به مولا قسم نمیذارم آب خوش از جلوشون بره پایین این خط اینم نشون:19:

khan-teh
25-10-2011, 14:59
سلام دوستان من بعد از 5 سال میخوام از شاتل برم از دوستان شیرازی کدوم شرکت پیشنهاد میدین؟در ضمن هر جا که میتونید بر علیه شاتل تبلیغ کنید که کسی بیچاره نشه:41:

sadeghrenjer
25-10-2011, 17:44
سلام دوستان من بعد از 5 سال میخوام از شاتل برم از دوستان شیرازی کدوم شرکت پیشنهاد میدین؟در ضمن هر جا که میتونید بر علیه شاتل تبلیغ کنید که کسی بیچاره نشه:41:

سلام بچه ی شهر
منم میخوام برم
یه تاپیک هست در قسمت اینترنت پرسرعت که برای شیرازی ها هست
فعلا هر شرکتی رو حساب کنی حتی شرکتهای درپیت از شاتل خیلی وضعیتشون بهتره
البته بحث سر دانلود شبانه هست فقط
آسیاتک که مربوط به مخابرات هست خوبه پارس آنلاین هم خوبه
ولی فکر کنم پارس آنلاین بهتر باشه
من خودم میخوام از این شرکت بگیرم

دیشب سرعت من رو 250 بود
یه اتفاق جالبی افتاد
ساعت دقیقا 3 نصف شب که سرعت بالا میره دوبار کانکشن من به طور خورکار دی سی شد
یعنی اگر بیدار نبودم دانلود دیشب از دستم میرفت
اتقاف دوم
ساعت حدود 5:30 صبح که رفتم بخوابم دانلود منجر رو لیست کردم رفتم خواب
صبح ساعت 7:40 بیدار شدم رفتم دیدم مانکشن وصله ولی هیچی دانلود نمیکنه
از ساعت 5:30 تا 7:40 حدود 1.5 گیگ دانلود کرده بود
حتی صفحه گوگل هم باز نمیکرد
تا ساعت 8 صبح نشستم بعد امتحان کردم دانلود میکرد

ناکسا یه کاری کرده بودن تا یه مقدار مشخص که دانلود کردی بعد send / reseive صفر میشد

b2never
25-10-2011, 18:18
دوستان امروز از یکی از آشنایان پرسیدم
برای اینکه در فسخ معطل نشید اول حتما برین شرکت شاتل و فرم درخواست تخلیه رو پر کنید . سپس تمام مدارکتونو ازشون بخوایین ( اونایی که روز اول خوشحال و سرمست بردین و امضا زدین ) . بعدش با کارت ملی و قبض تلفن برین مرکز مخابراتی پیش مدیر یا هر مسئول ازش بخواین حتما تخلیه رو انجام بده . وگرنه اینا قصد دارن شما رو اونقدر معطل کنن تا بیخیال بشین برگردین . ( میدونم بی اینترنتی سخته اما باور کنین آخرش راحت میشین )
و حرف آخر
مطمئنم همه دیگه الان قبول دارین سرعت بالای 256 توی شاتل اصلا به درد دانلود و شب نمیخوره . چنان میزننت با سیستم یا اونقدر شبا قطع میشی که نتونی دانلود کنی .
پشتیبانی هم حرف مفت ..................
پس تا دیر نشده برین تحقیق کنین واسه یه شرکت لااقل بهتر و در اولین فرصت از شاتل برین
همچنین دوستان لطف کنن اطلاع رسانی کنن . چون بهترین تبلیغ چه منفی چه مثبت نفر به نفره یعنی همین حرفهایی که ما به همدیگه میزنیم

khan-teh
25-10-2011, 18:27
اقا تشکر خدا کنه زودتر از شر این شاتل راحت شیم:2:

Iceboy_LOVE
25-10-2011, 18:56
قابل توجه بچه هایی که مرکز دستغیب شیراز هستند :

از شنبه این هفته تا الان که پست میزنم این مرکز نه خط رانژه میکنه و نه از رانژه در میارین
معلوم هم نیست کی ادامه داشته باشه

قسمت رانژه شاتل و ماتریکس تایید کردند

pouyapro
25-10-2011, 19:00

مخابرات هم خصوصیه:27:
در مورد پیشگامان هم یه تحقیقی بکن قبلا نامحدودش تو بیرجند خوب و به صرفه بود(نسبت به جاهای دیگه)

pouyapro
25-10-2011, 19:14
پس تا دیر نشده برین تحقیق کنین واسه یه شرکت لااقل بهتر و در اولین فرصت از شاتل برین

همچنین دوستان لطف کنن اطلاع رسانی کنن . چون بهترین تبلیغ چه منفی چه مثبت نفر به نفره یعنی همین حرفهایی که ما به همدیگه میزنیم

من الان تو تحقیقاتم.دوستان از شاتل گذشته نتیجه تحقیقات و تجربیاتشونو اینجا یا تو یه تاپیک اختصاصی در میون بزارن،بدرد میخوره؛ فک نکنم از بچه های این تاپیک کسی باشه که تخواد بره و دنبال جای جدید نباشه.

دقیقا همینطوره.اتفاقا یوزهای پر مصرف معمولا کسایی هستن که خیلیا برای گرفتن ADSL باهاشون مشورت میکنند.
خود من کلی یوزر رو فرستادم شاتل حالا رایشونو میزنم.:21:
برا شروع 2-3 ساعت پیش یکی رو منصرف کردم:47:

Javad0111
25-10-2011, 19:23
دوستان سلام

اقایون رفتم نمایندگی شهرمون ( مازندران - بابل ) که با نمایندگی در مورد محدودیت سرعت شبانه من و برادرم صحبت کردم اونم برای دومین بار که دیدم این سری یک پسره مثلا از تهران اومده بود و کمی کامل تر توضیح داد. شرح صحبت :

قضیه این محدود کردن شبانه چیه : دست ما نیست و کاملا خودکار توسط نر م افزار انجام میشه ! و شما با پر مصرف ها SHARE میشید ! و محدود کردن سرعتی در کار نیست !!

خب اسم نرم افزار چیه : OSS !

خب نحوه عملکردش چی و چجوریه : براساس الگوی مصرف و اینطور نیست که بیایم بگیم چند و چقدر مصرف کنید !

خب چرا وقتی از سایت شاتل دانلود میکنیم همون لحظه با سرعت 250 دانلود میکنه : سایت شاتل , اینترنت نیست ! اینترانت است !

خب شما دارین خودتونو با پارس انلاین مقایسه میکنید : اره ما نمیخوایم مشکل پارسال پارس انلاین را پیدا کنیم که همه ناراضی شدند!

خب چرا اصلا این کار را کردید : چون شما پر مصرف ها کل پهنای مصرفی را از ان خود میکردید !و شماها فقط 5% هستید و 95 درصد دیگه مشکل پیدا میکردند !

خب شمایی که مدعی بر این هستید که هزاران مشترک تو هر شهرستان دارید و معتبر و با آبرو هستید چرا این موضوع را در سایت اطلاع رسانی نکردید : متاسفانه با وقاهت کامل گفت الان دارم به شما اطلاع رسانی میکنم ! لبخندی زدم و گفتم اگه قرار باشه هرکی مشکل داره بلند شه بیاد اینجا که اصلا با عقل جور در نمیاد! هیچ جوابی برای این سوالم نداشت و همون لحظه برادرم فسخ کرد و بعد دو روز خطش جمع شد!

منم این دوره ام که تمام شه جمع میکنم. چون بعد اینکه تمدید کردم 1 شب استفاده کردم بعد اون 1شب الان 9 شبه محدودم و هر شب ساعت 12:55 مودم را خاموش میکنم تا ساعت 8 صبح و هنوزم از محدودیت در نیومدم !

با تشکر

b2never
25-10-2011, 19:31
دوستان سلام

اقایون رفتم نمایندگی شهرمون ( مازندران - بابل ) که با نمایندگی در مورد محدودیت سرعت شبانه من و برادرم صحبت کردم اونم برای دومین بار که دیدم این سری یک پسره مثلا از تهران اومده بود و کمی کامل تر توضیح داد. شرح صحبت :

قضیه این محدود کردن شبانه چیه : دست ما نیست و کاملا خودکار توسط نر م افزار انجام میشه ! و شما با پر مصرف ها SHARE میشید ! و محدود کردن سرعتی در کار نیست !!

خب اسم نرم افزار چیه : OSS !

خب نحوه عملکردش چی و چجوریه : براساس الگوی مصرف و اینطور نیست که بیایم بگیم چند و چقدر مصرف کنید !

خب چرا وقتی از سایت شاتل دانلود میکنیم همون لحظه با سرعت 250 دانلود میکنه : سایت شاتل , اینترنت نیست ! اینترانت است !

خب شما دارین خودتونو با پارس انلاین مقایسه میکنید : اره ما نمیخوایم مشکل پارسال پارس انلاین را پیدا کنیم که همه ناراضی شدند!

خب چرا اصلا این کار را کردید : چون شما پر مصرف ها کل پهنای مصرفی را از ان خود میکردید !و شماها فقط 5% هستید و 95 درصد دیگه مشکل پیدا میکردند !

خب شمایی که مدعی بر این هستید که هزاران مشترک تو هر شهرستان دارید و معتبر و با آبرو هستید چرا این موضوع را در سایت اطلاع رسانی نکردید : متاسفانه با وقاهت کامل گفت الان دارم به شما اطلاع رسانی میکنم ! لبخندی زدم و گفتم اگه قرار باشه هرکی مشکل داره بلند شه بیاد اینجا که اصلا با عقل جور در نمیاد! هیچ جوابی برای این سوالم نداشت و همون لحظه برادرم فسخ کرد و بعد دو روز خطش جمع شد!

منم این دوره ام که تمام شه جمع میکنم. چون بعد اینکه تمدید کردم 1 شب استفاده کردم بعد اون 1شب الان 9 شبه محدودم و هر شب ساعت 12:55 مودم را خاموش میکنم تا ساعت 8 صبح و هنوزم از محدودیت در نیومدم !

با تشکر

یعنی میتونم بگم دقیقا همین حرف ها و همین شرابط تو شهرستان آمل هم تکرار شده ..........

hadi_gamer
25-10-2011, 19:39
فسخ من حدود 20 روز طول کشید.--------ها اینقدر طولش دادن تا سر ماه رسید بعد با پررویی تمام دوباره زنگ زده میگه نمیخوای تمدید کنی؟؟؟؟؟!!!!!!!
میگم من 20 روز پیش درخواست فسخ دادم.عوضیا برای اینکه پول برنگردونن میذارن سر ماه قطع میکنن.پیشنهاد من برای فسخ اینه که بذارید وقت صورتحساب که شد دیگه پول نریزید خودشون یه هفته بعد فسخ میکنن.اگه درخواست فسخ بدید فقط اعصاب خودتون رو خورد کردید.
الان از پارس آنلاین سرویس دارم.واقعا تفاوت از زمین تا آسمانه.خیلی راضیم.512 گرفتم که روی 2 مگ بستن بدون هیچ نامه و یا معرفی نامه ای.پینگ تایم هم که دقیقا نصف شده.پینگش خیلی عالیه پارس.البته شاید تو منطقه ما اینطوریه.امیدوارم چشم نخوره و روز به روز بهتر بشه پارس آنلاین.

jackson2010
25-10-2011, 20:01
این دوستان تا الان مشخصات خودشون رو کامل نکردند
hosseinf722@gmail.com

mehranarsenal

yaser1365

مثال : علی دایی شناسه کاربری 10 از تهران

reza_meybod
25-10-2011, 21:04
امروز رفتم نمایندگی شاتل ( 1 ساعت پیش ) درخواست فسخ دادم
فردا از رانژه در میاد و همون وقت هم میرم پارس آنلاین میگیرم
تا فردا 2 گیگ شارژ هم نابود میکنیم

pouyapro
25-10-2011, 21:49
یعنی میتونم بگم دقیقا همین حرف ها و همین شرابط تو شهرستان آمل هم تکرار شده ..........
همین حرف ها و همین شرابط تو همه شهرها تکرار شده...:13:
بیشتر از اینکه از اینترنتم شاکی باشم از وقاحت اینا اعصابم به هم میریزه.
من به جز این قضیه شبانه و شیرینگ و اینا، صدتا مشکل دیگم با شاتل دارم زنگ میزنم پشتیبانی، (...) با وقاحت یه مشت دروغ و چرت و پرت تحویلم میده؛به روشم میارم مزخرفاتشو عین خیالشم نیست!

دوستان پارس 512 سرعت روزانه و شبانش چقدره؟ هر شب چقدر رایگان دانلود میکنین؟

milad_gta
25-10-2011, 22:35
واقعا نمیدونم چرا کارمندای شاتل یک لحظه هم خودشون رو جای مشترک نمیزارن ... !؟

ما محدودیت نداریم ٬ آره ارواح ... پس ساعت ۰۰:۵۵ تا ۳ صبح همه با پر مصرفا share میشند ! حتی کسایی که ۲ ماهه مصرفشون زیر ۱ مگه تو شب ...

من که هر وقت رفتم با دلیل و منطق با این بی منطقا صحبت کردم درباره ۱ تا ۳ خفه خون گرفتن در رفتن هیچ کس جواب نمیده فقط خفه خون ! چیز خوبیه !

mehdi_vsgh
25-10-2011, 22:42
واقعا نمیدونم چرا کارمندای شاتل یک لحظه هم خودشون رو جای مشترک نمیزارن ... !؟

ما محدودیت نداریم ٬ آره ارواح ... پس ساعت ۰۰:۵۵ تا ۳ صبح همه با پر مصرفا share میشند ! حتی کسایی که ۲ ماهه مصرفشون زیر ۱ مگه تو شب ...

من که هر وقت رفتم با دلیل و منطق با این بی منطقا صحبت کردم درباره ۱ تا ۳ خفه خون گرفتن در رفتن هیچ کس جواب نمیده فقط خفه خون ! چیز خوبیه !
بابا اخه به اون کارمند بدخت چه ربطی داره مشکل اصلی مدیریت شاتله!!! هرچی هست زیر سر اونه
اون بدبخت اپراتور سادس بهش گفتن اینو بگو اونم میگه.....!!! چاره ای نداره که

urcu
25-10-2011, 22:44
سلام بچه ی شهر
منم میخوام برم
یه تاپیک هست در قسمت اینترنت پرسرعت که برای شیرازی ها هست
فعلا هر شرکتی رو حساب کنی حتی شرکتهای درپیت از شاتل خیلی وضعیتشون بهتره
البته بحث سر دانلود شبانه هست فقط
آسیاتک که مربوط به مخابرات هست خوبه پارس آنلاین هم خوبه
ولی فکر کنم پارس آنلاین بهتر باشه
من خودم میخوام از این شرکت بگیرم

دیشب سرعت من رو 250 بود
یه اتفاق جالبی افتاد
ساعت دقیقا 3 نصف شب که سرعت بالا میره دوبار کانکشن من به طور خورکار دی سی شد
یعنی اگر بیدار نبودم دانلود دیشب از دستم میرفت
اتقاف دوم
ساعت حدود 5:30 صبح که رفتم بخوابم دانلود منجر رو لیست کردم رفتم خواب
صبح ساعت 7:40 بیدار شدم رفتم دیدم مانکشن وصله ولی هیچی دانلود نمیکنه
از ساعت 5:30 تا 7:40 حدود 1.5 گیگ دانلود کرده بود
حتی صفحه گوگل هم باز نمیکرد
تا ساعت 8 صبح نشستم بعد امتحان کردم دانلود میکرد

ناکسا یه کاری کرده بودن تا یه مقدار مشخص که دانلود کردی بعد send / reseive صفر میشد

اسیاتک شیراز سرعت دانلود همه سرویسهاش چه 128 چه 2مگ یکی هست
شبانه 45 هست!

sadeghrenjer
26-10-2011, 00:16
شاتل داره به سرعت روزانه هم گند میزنه
تست ساعت 12 شب
128 اکو

Javad0111
26-10-2011, 00:51
شاتل داره به سرعت روزانه هم گند میزنه
تست ساعت 12 شب
128 اکو

EC0-128 تست ساعت 12:47 شب (یعنی الان)

dilemma2004
26-10-2011, 01:16
آقایون شکایت نکنین ! به 2 دلیل :

1- این آقا از شاتل راضیه (تو اولین پستش)
2- یک ماه پیگیریش طول میکشه

:31:
من كي گفتم راضيم ميگم سرعت شباي من هم 3 كيلو بايت هست ولي شما هموم موقع يعني نصف شب بري از خود سايت شاتل دانلود كني با سرعت 256 كيلو بايت دانلود ميكني از سايت شاتل پس نتيجه ميگيريم كه نرم افزارشون كشكه ... و دارن كاربرا رو اذيت ميكنن

soroosh_cz
26-10-2011, 01:54
اینو به سفارش جکسون عزیز گذاشتم.
سرعت دانلود رو همیشه کم میزنه.
من دارم با سرعت 120 دان میکنم.

jackson2010
26-10-2011, 02:27
من دارم با سرعت 120 دان میکنم.سلام سروش جان
دستت درست
اینکه گذاشتی به نظر خیلی افتضاحه سرعتش که:18:
ولی اگر 120 دان میکنی که خیلی عالیه
از اطلاع رسانیت ممنونم:40:
فلفل نبین چه ریزه ببین چه سرعتی دان میکنه (چی گفتم شعر که نبود!!!!!)

nimakh
26-10-2011, 08:24
خیلی بیش از حد شاتل دزده مثلا 512 نامحدود گرفتم کلا سرعت منو محدود کرده روی 2 میگه هیچ مشکلی توی سرویس شما نیست تازه حداقل 6 باید باشه که همونم نیست ولی جالب اینکه بعضی وقتا از ای پی های مخابرات میگیره که توی سیستم شاتل محدود نیستن سرعت میره بالا تا 55 60 ولی سریع از شاتل اینترنت رو قطع می کنن پشتیبانی هم که فقط چرت و پرتای خودشو میگه و وقتی کم میارن یا جواب نمیدن یا قطع میکنن

nimakh
26-10-2011, 08:36
توجه توجه : کسانی که با شاتل مشکل دارن مخصوصاً نامحدود توی این صفحه

شکایتشون رو ثبت کنن و کد پیگیری بگیرن ( با اینترنت اکسپلورر راحت کار میکنه ) بعد با شماره 88113019 تهران تماس بگیرند ( بخش شکایات سازمان مقررات رادیویی ) و مشکل و کد پیگیری و شماره تلفنی که رانژه هست و شماره اشتراک خودشون رو بدن تا خطشون از سمت سازمان چک بشه و وای به حال شاتل با این سرویسهاش

mehdi_vsgh
26-10-2011, 11:36
میگم برای اونایی که میخوان از شاتل برن
اگه adsl میخوان پارس آنلاین و آسیاتک بهترین انتخابه (که به نظر من پارس بهتره)
اگه هم وایمکس میخوان با توجه به اینکه ایرانسل شبانه رایگان نداره و از طرفی قیمت سرویسهای نامحدودش سربه فلک میکشه و پوشش فقط در 7 شهر داره ولی مبین نت پوشش سراسری داره و شبانه رایگان و قیمت مناسب تر به نظر من مبین نت برای این دسته از افراد خیلی بهترترترترترتره!!!!‌:دی

milad_gta
26-10-2011, 12:33
من که حجمم تموش شه فسخ میکنم میرم پارس آنلاین ٬‌ حداقل ۱۵ تا ۱۸ نفر رو هم با خودم میبرم !‌ شرایط کاریم هم جوریه که هر روز کلی آدم ازم راهنمایی میخوان برا گرفتن نت قبلا میگفتم شاتل الان عمرا نمیزارم کسی بره شاتل حداقل روزی ۳ تا مشترک پروندن رو شاخ کارمه ...

SaeedEminem2
26-10-2011, 13:34
بر خلاف چیزی که می گن که نرم افزار قانون خاصی نداره فکر می کنم به یک گیگ حساسیت داره
من حدود 2 هفته محدود بودم و شب دوم اندکی بیش از یک گیگ دانلود کردم بلافاصله دوباره محدود شدم
الان چند شبه که نذاشتم حتی به هزار مگ برسه و فعلا که محدود نشدم
یادمه پارسال اینجا کلی گفتم که یه کم قناعت کنید و خودمون رعایت کنیم که دودش تو چشم همه نره
بعضی موافق و بعضی هم مخالف بودن که نه ما پول دادیم حق داریم شبی 5 گیگ تا خرخره دانلود کنیم
الان نتیجه ش شد این که دانلود هرکی بشه 1001 مگ فقط به خاطر یک مگ بیشتر چند شب باید گند زده شه تو اعصابش

BursT
26-10-2011, 14:10
به نظر من اگه 1گیگ محدودیت شبانه باشه عادلانس.

max_3d
26-10-2011, 14:18
من که حجمم تموش شه فسخ میکنم میرم پارس آنلاین ٬‌ حداقل ۱۵ تا ۱۸ نفر رو هم با خودم میبرم !‌ شرایط کاریم هم جوریه که هر روز کلی آدم ازم راهنمایی میخوان برا گرفتن نت قبلا میگفتم شاتل الان عمرا نمیزارم کسی بره شاتل حداقل روزی ۳ تا مشترک پروندن رو شاخ کارمه ...
درود
منم عین شما تموم بشه دوره
رفتم یه شرکت دیگه البته تا الان 10 نفر رو متقاعد کردم که اونا هم با من هستن گذشته از این که چنان تبلیغاتی برای شاتل کنم که کسی جرات نکنه بره شاتل :21:

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

به نظر من اگه 1گیگ محدودیت شبانه باشه عادلانس.
والا ما هم راضی هستیم به 1 گیگ اما متاسفانه الان تا صبح شاید 30 مگ دانلود کنه با سرعت 2 تا 3 کیلو بایت:2:

pashangparsi6
26-10-2011, 16:07
دوستان امروز تماس گرفتم با شرکت شاتل می گه بر اساس قانون تنظیم مقررات ما می تونیم سرعت شما رو 1 به 10 شیر کنیم. سرعت شما هم چون 128 هست ما اگر تقسیمش کنیم به 10 می شه 1.6 (چون 16 هست)

این قانونیییییییییییییییییییی یی هستتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تتتت

من شب ها سرعتم از 6 بالاتر نمی ره

آقا اگر قانونی نیست بگین تا من صداشونو ضبط کنم بفرستیم.. دیگه دارن شورشو در میارن آخه...................

شب ها بیش از یک ماه هست که نمی تونم بیش تر از 30 یا 50 مگ دانلود کنم کل شب رو!!!

mehdi_vsgh
26-10-2011, 16:14
دوستان امروز تماس گرفتم با شرکت شاتل می گه بر اساس قانون تنظیم مقررات ما می تونیم سرعت شما رو 1 به 10 شیر کنیم. سرعت شما هم چون 128 هست ما اگر تقسیمش کنیم به 10 می شه 1.6 (چون 16 هست)

آقا اگر قانونی نیست بگین تا من صداشونو ضبط کنم بفرستیم.. دیگه دارن شورشو در میارن آخه...................

شب ها بیش از یک ماه هست که نمی تونم بیش تر از 30 یا 50 مگ دانلود کنم کل شب رو!!!
طبق قانون سازمان مقررات رادیویی حداکثر ضریب اشتراک 1 به 10 هست
ولی شاتل تو این صفحه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو بند دوم گفته حداقل ضریب اشتراک یک به 10 ه یعنی میتونه بین 100 نفر هم تقسیم کنه که خلاف قانونه!!!

pashangparsi6
26-10-2011, 17:05
طبق قانون سازمان مقررات رادیویی حداکثر ضریب اشتراک 1 به 10 هست
ولی شاتل تو این صفحه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تو بند دوم گفته حداقل ضریب اشتراک یک به 10 ه یعنی میتونه بین 100 نفر هم تقسیم کنه که خلاف قانونه!!!

خب با این شرایط باید با سرعت 5 کلیوبات بسازیم؟ عجب رویی هم دارن....!@#!@#!@#$%$^%^&&^)

milad_gta
26-10-2011, 17:16
بله شاتل داره تو سرویس های CRA شدیدا قوانین رو نقض میکنه !‌ هیچ کس هم کاری بهش نداره ...

از طرفی حتی همین بند خودش رو هم قبول نداره یعنی تو این سرویسا علاوه بر اشتراک سازی با ضریب حداکثر محدود سازی هم صورت میگیره به این صورت که اگر در منظقه مخابراتی شما فقط سرویس CRA داشته باشید باید سرعتتون برای ۱۲۸ کیلوبیت ۱۶ کیلوبایت باشه که ۱٫۶ کیلوبایت خواهد بود به این معنی که شما محدود هستی نه اینکه مشترک در یک باندی که کسی از اون استفاده نمیکنه !

urcu
26-10-2011, 18:49

اره تنظیم مقررات به منم همینو گفت!
بهترین کار اینه که از شاتل بری و دیگه پول تو جیب همایون ..... نریزی.
شرکتهای دیگه چیزی به عنوان محدودیت را ندارن!

pcsoft
26-10-2011, 19:02
سلام.
کسی از میزان حدودی محدودیت شبانه اطلاع داره؟
در بالا گفته شد 1 گیگ. می خواستم ببینم دوستان تایید می کنن؟
مقدارش رو برام پیام بگذارین(پروفایل)
من فعلا شبی 500 تا دانلود می کنم از ترس محدود شدن. اگر 1 گیگ باشه به نظر من که مناسبه.
ممنون

MohammadKingstar
26-10-2011, 20:04
هر کی می خواد از شاتل استفاده کنه به 2 مورد اصلی باید توجه کنه

1-روز اینترنتش خوب نیست!:21:
2 شب ها که باید فکر کنی اصلا اینترنت نداری :18:>>>>>> اگه کاری هم داشتی با دیال آپ(dial-up) باید متصل بشی ..... :grrr:

:4::37::4:

farshidshd
26-10-2011, 21:09

soroosh_cz
26-10-2011, 21:35

تجربه نشون داده دوستات رو با خودت به یه ISP نبری بهتره، چون سرعت خودت کمتر میشه. :27:

jackson2010
26-10-2011, 22:33
سلام به همه دوستان
یه چند وقتی بود مشکلات و یه سری مسائل نمیگذاشت مطلب بفرستم ولی یه چیز جالب پیدا کردم گفتم شما هم استفاده کنید

توضیحات شرکت زیرساخت درباره اختلالات اینترنت / قطعی نداریم! 90/8/4
شرکت ارتباطات زیرساخت در حالیکه طی هفته های اخیر اینترنت از نگاه کاربران به طرز محسوسی با کندی و اختلال روبرو بوده اعلام کرد که در ماههای اخیر هیچگونه قطعی ارتباطی که اثر منفی بر کیفیت ارتباطات اینترنت بگذارد وجود نداشته است. به گزارش خبرنگار مهر، اینترنت کشور از نگاه کاربران آن طی دو هفته اخیر با کندی و قطع و وصلی های مکرری روبرو بوده که شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان متولی بخش اینترنت کشور عوامل موثر بر این اختلالات اینترنت را تشریح کرده است.
این شرکت با تاکید بر اینکه در ماههای اخیر هیچگونه قطعی ارتباطی که اثر منفی بر کیفیت ارتباطات اینترنت بگذارد وجود نداشته است به تحلیل عوامل موثر بر کیفیت شبکه اینترنت پرداخته و اعلام کرده که "شبکه اینترنت کشور از چند بخش تشکیل شده که تنها بخش شبکه زیرساخت آن در اختیار شرکت ارتباطات زیرساخت است ."

شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرده است: "تعهد این شرکت در قبال این بخش از شبکه این است که پهنای باند مورد نیاز کشور را از تامین کنندگان بین المللی خریداری و از طریق درگاههای بین الملل تحویل گیرد و آن را با استفاده از شبکه زیرساخت کشور که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است به نسبت یک به یک و بدون ضریب اشتراک بین متقاضیان که عمدتا شرکت های مخابرات استانی و PAP ها هستند توزیع کند."

این شرکت اعلام کرده است که "توزیع دیتا در شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت با توجه به ساختار شبکه و بکارگیری بهترین تجهیزات روز دنیا در آن و توانمندی مراکز مدیریت شبکه از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است."

شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به بخشی از شبکه اینترنت کشور که بخش دسترسی محسوب می شود معتقد است که " این بخش خارج از حوزه اختیارات شرکت ارتباطات زیرساخت است و مسئولیت ارائه سرویس خدمات دیتا و اینترنت را به کاربر نهایی این بخش برعهده دارد. براین اساس هرگونه نارسایی، عدم رعایت ضریب اشتراک و مواردی از این قبیل برکمیت و کیفیت تجهیزات به کارگرفته در این بخش می تواند اثرات منفی بر روی کیفیت ارتباطات و اینترنت داشته باشد که ضروری و منطقی است در بررسی هرگونه قطعی و عدم کیفیت خدمات اینترنت در شبکه، به مسائل و مشکلات در همه قسمت ها از جمله بخش دسترسی نیز توجه کامل شود ."

به گزارش مهر، ثبات کیفیت ارائه خدمات با اینترنت 56 کیلوبیتی در ایران با وجود حدود 36 میلیون مشترک همچنان یکی از پرچالش ترین موضوعات بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورمان محسوب می شود.
کپی رایت:خبرگزاری مهر

mehdi_vsgh
26-10-2011, 23:51

milad_gta
26-10-2011, 23:58
تجربه نشون داده دوستات رو با خودت به یه ISP نبری بهتره، چون سرعت خودت کمتر میشه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه شرکت مثل شاتل .... نباشه اتفاقی نمیافته + اینکه از این تعدادی که گفتم چهارتاشون شرکت هستند و حداقل نت ۲ مگ با b/w اختصاصی دارن . تا شاتل باشه دیگه از این .... نکنه .
من بهشون گفتم که نمیدونید با کی طرفند ٬ تازه شانس آوردن وقت ندارم وگرنه روزگارشون رو سیاه میکردم .

دیگه قاط زدم ( کاملا مشخصه نه ؟ )

saeidnooran
27-10-2011, 00:37
سلام دوستان
من با عرض تاسف سرویسم رو تمدید کردم :19:
معلوم نیست دارن چه بلایی سرمون مییارن :19:دیروز و امروز با باز کردن چند صفحه 800 مگ از ترافیکم کم شده
بیخودی دلتون رو به اینترنت ملی و ... خوش نکنید تا چند نسل اینده هم این مشکل حل نمیشه

Kamyar_AnathemA
27-10-2011, 01:09
هنوز رایگان تا ساعت 8 صبحه ؟

jackson2010
27-10-2011, 01:38
هنوز رایگان تا ساعت 8 صبحه ؟

سلام
اگر تونستی دانلود کنی بله. البته باید بگی با اجازه بزرگترا بعله:31:

/lexus/
27-10-2011, 02:49
میرم تو تاپیک مخابرات پست میدم .... سه روز بعد میبینم هنوز پستی بعد ازپست من اضافه نشده...

میام تاپیک شاتل میبینم 3000 صفحه رفته جلو.

خلاص شدم از دستش . رفتم مخابرات گرفتم روز و شب بی وقفه با 28 دانلود میکنم ماهی 12 تومن میدم . حالا فکرشو میکنم واقعا دیوانه بودم 3 سال تو شاتل موندم.

MAHDI_SOS
27-10-2011, 10:54
با سلام
من اکو 512 دارم دو شب سرعت از 3 کیلو بایت بالاتر نرفت مکان من فیص اصفهان است در صورت امکان افرادی هم در این محل هستند وضعیت دانلود خود را بگویند

mea2002
27-10-2011, 11:06
سلام.
کسی از میزان حدودی محدودیت شبانه اطلاع داره؟
در بالا گفته شد 1 گیگ. می خواستم ببینم دوستان تایید می کنن؟
مقدارش رو برام پیام بگذارین(پروفایل)
من فعلا شبی 500 تا دانلود می کنم از ترس محدود شدن. اگر 1 گیگ باشه به نظر من که مناسبه.
ممنون
آنچه که من تاکنون از گوشه وکنار وهمچنین فرومهای مختلف تحقیق کرده ام این است که با سرویس اکو 512 و پایین تر میزان دانلود رایگان شبانه در یک ماه 10 گیگابایت است و هنگامی که میزان دانلود رایگان شبانه شما به این عدد رسید محدود می شوید،این را من چند روز پیش که از محدودیت درآمدم و طی سه شب که حدود 10 گیگابایت دانلود کردم وروز چهارم محدود شدم به طور مشخص فهمیدم،قبلاً در ماه مهر محدود شدم وبه محض ورود به آبان ماه وسه شب دانلود بالا تا مرز 10 گیگابایت دوباره محدود شدم،خلاصه بهتر است دیگه اسم سرویس شبانه شاتل به اینترنت کوپنی تبدیل بشه:27:

pouyapro
27-10-2011, 11:16
تجربه نشون داده دوستات رو با خودت به یه ISP نبری بهتره، چون سرعت خودت کمتر میشه. :27:
منم 2روز اخیر 3 مشتری شاتل رو پروندم:21: ولی هرکدومشونو یه جا فرستادم که سرعت کسی رو کم نکنن :5:

lotus-sh
27-10-2011, 11:18
من هم اکو 2 مگ دارم از شیراز تقریبا میانگین شبی 500 مگ در ماه دانلود دارم.البته هر شب دانلود نمی کنم.ممکنه یک هفته اصلا دانلود نکنم اما یک شب 3 گیگ دانلود کنم.الان 10 روزه سرعت من از 1 تا 8 صبح بیشتر از 3 کیلوبایت نمیره.در ضمن تبلیغات شاتل توی شیراز جدیدا خیلی زیاد شده.این نشون میده مثل قبل قدرت جذب مشتری رو نداره که رو به تبلیغ روی اتوبوس اورده.دوستان بهترین کار منصرف کردن مصرف کننده هایی هست که قصد دارن به سمت شاتل برن

milad_gta
27-10-2011, 11:19
فکر نکنم اینطور باشه ! قطعا یک حجمی در ماه درنظر گرفته شده اما همون رو هم اجازه نمیده پشت سر هم کسی دانلود کنه برا مثال دوستان هستن و حتی خود من طی چند شب که ۳ گیگ دانلود کردیم ۱۰ - ۱۲ روز محدود شدیم و اینبار با دانلود حجمی متفاوت دوباره محدود شدیم .

mehdi_vsgh
27-10-2011, 11:31
اونطوری که تو صفحه قبل پشتیبانه بهم میگفت اصلا ربطی به کم مصرف یا پرمصرف بودن نداره
اینا هرچند وقت یه بار اشتراک ها را عوض میکنن و این به شانست ربط داره که آیا با افراد کم مصرف مشترک بشین یا پرمصرف!!

milad_gta
27-10-2011, 11:38
فکر نکنما ! چون من دقیقا یادمه سرویس خونمون رو اوایل زیاد استفاده نمیکردم اصلا محدود نشدم شبی ۱۰۰ نهایتا ۲۰۰ مگ به ندرت استفادم بود . بعد یک مدت یه برنامه ای رو میدیدم یه شب ۴ قسمتشو دانلود کردم فرداش محدود شدم !

۲ حالت داره یا مثل همیشه دروغ میگن و به نظرم همون میزان دانلود تاثیر داره !

یا برای یک بارم که شده راست میگن و هرچقدر مصرف کنی با افرادی مثل خودت مشترک میشی . در این صورت هم طبق تجربه مشخصه هر دوره از ۵ روز تا ۱ ماه متغیره برا مثال برنامه استارت میزنه این دوره رو ۵ روز انتخاب میکنه تو این ۵ روز هرچقدر دانلود کنید با فرادی که میانگین مصرفشون با شما یکیه تو دوره بعد مشترک میشید ! حالا خدا میدونه دوره بعد چه مدته ...

ولی طبق سرعتی که داده میشه بیشتر به گزینه اول میخوره ٬ یعنی محدودیت چون سرعت نوسان نداره و فیکس هست .

در نتیجه همون کلمه خود..ی اینجا کاربرد داره .

چه نتیجه ای گرفتم :31:

mehdi_vsgh
27-10-2011, 11:51
فکر نکنما ! چون من دقیقا یادمه سرویس خونمون رو اوایل زیاد استفاده نمیکردم اصلا محدود نشدم شبی ۱۰۰ نهایتا ۲۰۰ مگ به ندرت استفادم بود . بعد یک مدت یه برنامه ای رو میدیدم یه شب ۴ قسمتشو دانلود کردم فرداش محدود شدم !

۲ حالت داره یا مثل همیشه دروغ میگن و به نظرم همون میزان دانلود تاثیر داره !

یا برای یک بارم که شده راست میگن و هرچقدر مصرف کنی با افرادی مثل خودت مشترک میشی . در این صورت هم طبق تجربه مشخصه هر دوره از ۵ روز تا ۱ ماه متغیره برا مثال برنامه استارت میزنه این دوره رو ۵ روز انتخاب میکنه تو این ۵ روز هرچقدر دانلود کنید با فرادی که میانگین مصرفشون با شما یکیه تو دوره بعد مشترک میشید ! حالا خدا میدونه دوره بعد چه مدته ...

ولی طبق سرعتی که داده میشه بیشتر به گزینه اول میخوره ٬ یعنی محدودیت چون سرعت نوسان نداره و فیکس هست .

در نتیجه همون کلمه خود..ی اینجا کاربرد داره .

چه نتیجه ای گرفتم :31:
دوره بیش از یک ماهه من الان بالای یک ماهه که محدود شدم با اینکه دوره جدید هم آغاز شده و تو این دوره در مجموع 4 روز فقط 150 مگ دانلود داشتم هنوز منو از محدودیت در نیاورده اند!

wichidika
27-10-2011, 11:58
توجه توجه : کسانی که با شاتل مشکل دارن مخصوصاً نامحدود توی این صفحه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشکایتشون رو ثبت کنن و کد پیگیری بگیرن ( با اینترنت اکسپلورر راحت کار میکنه ) بعد با شماره 88113019 تهران تماس بگیرند ( بخش شکایات سازمان مقررات رادیویی ) و مشکل و کد پیگیری و شماره تلفنی که رانژه هست و شماره اشتراک خودشون رو بدن تا خطشون از سمت سازمان چک بشه و وای به حال شاتل با این سرویسهاش

اگر خواستین شکایت کنید نگید شاتل شاتل اسم تجاری هست با اسم اصلی شرکت آریا رسانه تدبیر

شکایت کنید

max_3d
27-10-2011, 11:59
دیشب بعد از 10 شب محدودیت سرعت دانلودم برگشت به حالت طبیعی البته از ترس اینکه دوباره محدود نشم و مثل اینکه گفتم حق بیشتر از 1 گیگ دانلود رو ندارین در ساعات رایگان زیر 1 گیگ دانلود کردم البته باید ببینیم در روزهای اینده به همین منوال هست یا نه شاید سر شیر فلکه رو باز کردن که ما از شاتل نریم و با خودمون هم یه 100 تایی رو نبریم یه شرکت دیگه

milad_gta
27-10-2011, 12:12
دوره بیش از یک ماهه من الان بالای یک ماهه که محدود شدم با اینکه دوره جدید هم آغاز شده و تو این دوره در مجموع 4 روز فقط 150 مگ دانلود داشتم هنوز منو از محدودیت در نیاورده اند!

میگم ! اگر مبنی بر استفاده باشه که بعید میدوم ٬ دوره ها متفاوت هستن برا مثال فلکه باز میشه برا ۱۲ روز چک کنند کی چطور مصرف میکنه بعد یه تعداد روز شانسی انتخاب میشه ممکنه ۱ هفته باشه ممکنه ۱ ماه باشه و تو اون تعداد روز انتخابی به دوستان گرام share میشید ! که بازم میگم : این موضوع بعیده چون share یعنی متغیر نه فیکس .

jackson2010
27-10-2011, 12:39
دیشب بعد از 10 شب محدودیت سرعت دانلودم برگشت به حالت طبیعی البته از ترس اینکه دوباره محدود نشم و مثل اینکه گفتم حق بیشتر از 1 گیگ دانلود رو ندارین در ساعات رایگان زیر 1 گیگ دانلود کردم البته باید ببینیم در روزهای اینده به همین منوال هست یا نه شاید سر شیر فلکه رو باز کردن که ما از شاتل نریم و با خودمون هم یه 100 تایی رو نبریم یه شرکت دیگه

سلام دوست عزیز
سرعت دانلودت از ساعت 1 حالتش طبیعیه یا ساعت 3 :27: