PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوترم اَلکی restart می شه

montazermandeh
06-09-2008, 06:06
چند روز پیش jet audio رو از download.com آپ گرید کردم . البته موقع اینستال کردن کامپیوترم هنگ کرد و restart شد .
بعد روی هر فولدری که توش فایلی که با jet audio کار کنه کلیک کردم دوباره کامپیوتر restart شد . بالاخره مجبور شدم jet audio رو قبل از اینستال پاکش کنم .
حالا از اون هر چند وقت یک بار مخصوصاً موقعی که از search خود کامپیوتر استفاده می کنم کامپیوترم restart می شه .
اگه کسی راه حلی داره لطفاً بگه . دارم کلافه می شم از دستش . :21:

Arsa Persian
06-09-2008, 12:35
خوب از System Restore استفاده کنید تا کامپیوترتون به روز قبل از دانلود Jet Audio برگرده که مشکلتون حل میشه

shahab_blaster
06-09-2008, 21:02
چند روز پیش jet audio رو از download.com آپ گرید کردم . البته موقع اینستال کردن کامپیوترم هنگ کرد و restart شد .
بعد روی هر فولدری که توش فایلی که با jet audio کار کنه کلیک کردم دوباره کامپیوتر restart شد . بالاخره مجبور شدم jet audio رو قبل از اینستال پاکش کنم .
حالا از اون هر چند وقت یک بار مخصوصاً موقعی که از search خود کامپیوتر استفاده می کنم کامپیوترم restart می شه .
احتمال اينكه فايل هاي اصلي ويندوز شما خراب شده باشه رياد هست
به نظر من سا سيستمت رو restoreكن يا ساده ترش اينه ويندوزتو عوض كني بعد ببين مشكل حل شده يا نه

hardware2000
07-09-2008, 01:05

میتونه هنگ و ریستارت از بد سکتور هم باشه با hdd regenerator سیستم scan کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

montazermandeh
07-09-2008, 02:59
خوب از System Restore استفاده کنید تا کامپیوترتون به روز قبل از دانلود Jet Audio برگرده که مشکلتون حل میشه
system restore کجاست ؟ من نمی تونم چیزی سرچ کنم .

montazermandeh
07-09-2008, 03:01
میتونه هنگ و ریستارت از بد سکتور هم باشه با hdd regenerator سیستم scan کن.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
من با eset و ad_ aware سکن کرده ام مشکلی نداشت .

sinasalar2007
07-09-2008, 03:24
ادرس system restore

Start--> all programs --> accessories-->system tools --> system restore
بعد می تونی تنظیمات کامپیوترتو به تاریخ مورد نظر برگردونی

montazermandeh
07-09-2008, 03:49
ادرس system restore

Start--> all programs --> accessories-->system tools --> system restore
بعد می تونی تنظیمات کامپیوترتو به تاریخ مورد نظر برگردونی نه این جا اصلاً همچین تنظیمی رو نمی شه کرد . ویندوز من hexa هستش شاید راهنماییتون با این سازگار نباشه ؟:41::41::41:

montazermandeh
07-09-2008, 04:45
دوستان اگر کسی راهنمایی ای داره لطفاً دریغ نکنه

shahab_blaster
07-09-2008, 11:31
دوستان اگر کسی راهنمایی ای داره لطفاً دریغ نکنه
بهترین راه تعویض ویندوز هست و بعد ببین این مشکل بر طرف شده یا نه

DAN271
07-09-2008, 11:56
نه این جا اصلاً همچین تنظیمی رو نمی شه کرد . ویندوز من hexa هستش شاید راهنماییتون با این سازگار نباشه ؟:41::41::41:
ببین از اینجا می تونی System Restore رو پیدا کنی ؟

C:\Windows\System32\Restore\rstrui.exe

zeus7610
07-09-2008, 14:35
شما نگاه کن اون فولدرهایی که میری توش سیستم ریست میشه آیا فایل خاصب داخلش هست؟
یه فایل مخفی مثلا به اسم desktop.ini یا folder.htt اگه اینا بود پاکش کن. معمولا اینجوری درست میشه.
OK?

montazermandeh
08-09-2008, 05:01
بهترین راه تعویض ویندوز هست و بعد ببین این مشکل بر طرف شده یا نه
آره اما من می خواستم ببینم اگر راه دیگه ای نیست از این به عنوان آخرین راه استفاده کنم.
دوستان اگر راه حلی هست من هنوز منتظرم .

montazermandeh
08-09-2008, 05:06
ببین از اینجا می تونی System Restore رو پیدا کنی ؟

C:\Windows\System32\Restore\rstrui.exe
نه system restore رو که پیدا می کنم . اما اون قسمتی رو که باهاش بتونم این جور تنظیمی رو انجام بدم نداره :41:

montazermandeh
08-09-2008, 05:07
شما نگاه کن اون فولدرهایی که میری توش سیستم ریست میشه آیا فایل خاصب داخلش هست؟
یه فایل مخفی مثلا به اسم desktop.ini یا folder.htt اگه اینا بود پاکش کن. معمولا اینجوری درست میشه.
OK? آخه فقط که با کلیک کردن رو این فولدرا reset نمی شه گاهی اَلکی خودش reset می شه

Arsa Persian
08-09-2008, 08:48
آخه فقط که با کلیک کردن رو این فولدرا reset نمی شه گاهی اَلکی خودش reset می شه

دوست عزیز ریست شدن کامپیوتر شما چند عامل می تونه داشته باشه
1) ویروسی شدن فایل های شما (به این ترتیب که به فایل شما یک فایل اجرایی که حاوی اسکریپت ریست باشد الحاق شود)
2) عدم شناسایی یک فایل در ویندوز شما که میتونه عوامل مختلفی باشه که ویندوز این جور فایل ها رو High Risk تشخیص بده و برای جلوگیری از اجرای آنها کامپیوتر رو ریست کنه
3) وجود بد سکتور که باعث ایجاد خطا در هنگام اجرای فایل ها یا برنامه ها می شود

بهترین راه به ترتیب:
1)نصب آنتی ویروس با آخرین آپدیت و اسکن کل سیستم
2) استفاده از System Restore
3)نصب دوباره ویندوز
4)نصب برنامه ی پیشنهادی توسط دوستمون Hardware 2000 که برای کشف و برطرف کردن بدسکتور هارد هستش

:11:

Arsa Persian
08-09-2008, 09:01
نه system restore رو که پیدا می کنم . اما اون قسمتی رو که باهاش بتونم این جور تنظیمی رو انجام بدم نداره :41:

اینم روش کار با System Restore
ابتدا برنامه رو اجرا کنید
مطابق شکل ها انجام بدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بقیه رو Next و در آخر Finish رو بزنید و منتظر بمانید تا کار برنامه تمام شده و کامپیوتر شما ریست شود

:40::11::40:

hardware2000
09-09-2008, 01:41
دوست عزیز ریست شدن کامپیوتر شما چند عامل می تونه داشته باشه
1) ویروسی شدن فایل های شما (به این ترتیب که به فایل شما یک فایل اجرایی که حاوی اسکریپت ریست باشد الحاق شود)
2) عدم شناسایی یک فایل در ویندوز شما که میتونه عوامل مختلفی باشه که ویندوز این جور فایل ها رو High Risk تشخیص بده و برای جلوگیری از اجرای آنها کامپیوتر رو ریست کنه
3) وجود بد سکتور که باعث ایجاد خطا در هنگام اجرای فایل ها یا برنامه ها می شود

بهترین راه به ترتیب:
1)نصب آنتی ویروس با آخرین آپدیت و اسکن کل سیستم
2) استفاده از System Restore
3)نصب دوباره ویندوز
4)نصب برنامه ی پیشنهادی توسط دوستمون Hardware 2000 که برای کشف و برطرف کردن بدسکتور هارد هستش

:11:

البته نیمسوز شدن رم هم در اون دخیله.

montazermandeh
09-09-2008, 05:26
arsa persian ممنون . مشکلمو حل کردی . درست شد :11: :31::31::31::11:

hardware2000
09-09-2008, 21:19
مشکلش از چی بود؟

Dr.hardware
15-09-2008, 08:39
این دیگه چه فوروم مسخره ای هستش؟ کلی از پاسخ هام پاک شدن ! واقعا واستون متاسفم !

shahab_blaster
15-09-2008, 11:59
این دیگه چه فوروم مسخره ای هستش؟ کلی از پاسخ هام پاک شدن ! واقعا واستون متاسفم !
حتما پستي كه داديد مشكل داشته كه حذف شده قوانين رو مطالعه كنيد بعد پست بديد

hardware2000
15-09-2008, 12:12
خوب عزیز من که الان دارم میبینم 4 فرم رو شانسی چک کردم هر 4 فزم این جمله این چه فرمیه رو میبینم خوب مشخصه که پاک میشه.

Arsa Persian
15-09-2008, 18:45
خوب عزیز من که الان دارم میبینم 4 فرم رو شانسی چک کردم هر 4 فزم این جمله این چه فرمیه رو میبینم خوب مشخصه که پاک میشه.

حتما پستي كه داديد مشكل داشته كه حذف شده قوانين رو مطالعه كنيد بعد پست بديد

بهتره اینجا بحث نشه تا تاپیک از موضوع منحرف نشه و ختم کلام، این دوستمون Banned شد