PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ثبت نام دانشگاه (کمکم کنید)...

PlayStation3
05-09-2008, 21:32
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان:20:
من دانشگاه بو علی سینای همدان قبول شدم.تو سایت سنجش هم اطلاعاتی در مورد ثبت نام پیدا کردم اما به نوعی میشه گفت قاطی کردم چون تو صفحه اول گفته که فلان مدارکو میخواد ولی تو قسمت دیگه(ادامه مطلب) یه چیز دیگه نوشته(در مورد این دانشگاه)...
حالا من سوالام اینه
1: که برای این دانشگاه کلا چه چیزایی لازمه(مدارک)؟
2:چرا تو قسمت ادامه مطلب فقط چند دانشگاه رو نوشته(ضوابطشون)؟
خیلی لطف میکنید در حقم اگه راهنماییم بفرماید...:40::11::10::46:
ممنونم...:11:

micropersian
05-09-2008, 21:49
داداش من تو فصل اول یا دوم (درست نمیدونم ) دفترچه انتخاب رشته اسامی مشخصات و تلفن تماس تمام دانشگاه ها ثبت شده یه نیگا بنداز بعد یه تلیف بزن همینا رو بپرس اونا برا همین اونجا نشستن پول میگیرن

nima84
05-09-2008, 21:50
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان:20:
من دانشگاه بو علی سینای همدان قبول شدم.تو سایت سنجش هم اطلاعاتی در مورد ثبت نام پیدا کردم اما به نوعی میشه گفت قاطی کردم چون تو صفحه اول گفته که فلان مدارکو میخواد ولی تو قسمت دیگه(ادامه مطلب) یه چیز دیگه نوشته(در مورد این دانشگاه)...
حالا من سوالام اینه
1: که برای این دانشگاه کلا چه چیزایی لازمه(مدارک)؟
2:چرا تو قسمت ادامه مطلب فقط چند دانشگاه رو نوشته(ضوابطشون)؟
خیلی لطف میکنید در حقم اگه راهنماییم بفرماید...:40::11::10::46:
ممنونم...:11:
اصلا در كل اطلاعيه هاي اين سازمان سنجش سرگيجه آوره.:18:
ولي من فكر كنم علاوه بر مداركي كه تو صفحه اول نوشته بايد مداركي كه در قسمت دانشگاه مورد نظرت نوشته شده هم ببري!
در مورد سوال دومتم اون ليست تا چند صفحه ادامه داره و اسم همه دانشگاه ها رو نوشته ( در پايين صفحه دوم هم "ادامه مطلب" داره)

ariax77
06-09-2008, 01:55
فکر کنم دانشگاه بوعلی توی صفحه دوم توضیحات هستش. اگه اینطوریه باید مدارکی رو که توی صفحه دوم هست همراه ببری.

ariax77
06-09-2008, 01:57
در ضمن لیست تمام دانشگاه ها در صفحات بعد نیست. بعضی از دانشگاه ها مدارک خاص یا روزهای خاصی برای ثبت نام دارن.

miladweb
06-09-2008, 11:11
منم گیج شدم عزیز من شهر شما برق قبول شدم (تبریز) حالا نمی دونم برای خوابگاه کی برم ؟؟؟؟ چی ببرم؟؟؟؟ چه مدارکی می خواد؟؟؟؟؟

NikYar
06-09-2008, 11:30
سلام به همه دوستان عزيز ...

يه مسئله :
سايت سنجش تاريخ هاي مراجعه براي ثبت نام را بر حسب حرف اول نام خانوداگي از 23 تا 26 تقسيم بندي کرده .... و گفته :

تذكرات مهم :

</STRONG>1- عدم مراجعه در تاريخهاي مذكور به منزله انصراف قطعي تلقي مي گردد.

اين در صورتي که براي من که دندون اصفهان قبول شدم ... خود دانشگاه اصفهان يه سري تاريخ ديگه گفته :18: ؟

مثلا واسه دندون پزشکي گفته چهارشنبه27/06/87 مراجعه کنيد !!! :19:

حالا ميشه يکي توضيح بده که من کي مراجعه کنم ؟:20:

yar
06-09-2008, 11:37
خوب شما که نزدیکین
شما هر روز سر بزن !!
باور کن ثبت نام دانشگاه از درس خوندن سخت تره !!

NikYar
06-09-2008, 11:38
يکي ميشه در مورد اينکه سازمان سنجش گفته بايد اين مدارکو اسکن کنيم توضيح بده !!! ؟ دليلش چي هست ؟:19:

*** مواردي که توسط پذيرفته شده بايد اسکن شود***

1- صفحه اول شناسنامه ( و در صورت دارا بودن توضيحات صفحه آخرنيز الزامي است.)
2- روي و پشت کارت ملي .
3- اصل يا گواهي موقت پيش دانشگاهي ( </STRONG>‌ريزنمره پيش دانشگاهي قابل قبول نيست)
4- اصل يا گواهي موقت ديپلم متوسطه
5- اصل گواهي دو سال ما قبل ديپلم متوسطه (براي سهميه هاي منطقه 2و3 )
</STRONG>6- عکس داوطلب (طبق مشخصات خواسته شده )
7- گواهي ايثارگري براي سهميه هاي شاهد و ايثار گر.
8- رسيد بانکي ( يا رسيد پيگيري شبکه شتاب ) مربوط به هزينه کارت دانشجويي.
9- رسيد بانکي ( يا رسيد پيگيري شبکه شتاب ) مربوط به علي الحساب شهريه دوره شبانه (نوبت دوم) - ويژه دانشکده دامپزشکي و پرديس شماره 3 دانشکده هاي فني ، چوکا- ( بندر انزلي) .
10- مجوز هاي لازم ذکر شده در کليه موارد مربوط 1 الي 8 در بند ب (‌ به ويژه کارت پايان خدمت - معافيت دايم - معافيت موقت که بايد پشت و روي آن اسکن شود ) .

من نمي دونم چرا سازمان سنجش اينقدر پيچيده کار ميکنه !!! :13: