PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Dvd رایتر

Morteza2020
05-09-2008, 18:14
سلام خدمت همه دوستان و کاربران عزیز.
بنده به تازگی یه مشکل پیدا کردم گفتم اینجا مطرح کنم شاید دوستان بتونند راه حلی پیش پای من بذارند.

بنده قبلا هر وقت که روی هاردم فضا کم می اوردم.یه سری اطلاعاتم روی هاردو(مثل بازی و نرم افزار و ...) روی DVD رایت میکردم.من تقریبا DVD Writer خودم رو 1.5 سال پیش خریدم.مارکشم سونی بود.مدلشمDRU-830A.داشتم میگفتم .من همیشه اطلا عاتم را روی DVD با سرعت X8 رایت میکردم. و هر بارکه این کار را انجام می دادم نهایت 8 الی 9 دقیقه رایت اطلاعاتم با سرعتX8 به طول می انجامید.
در ضمن این رو هم بگم که بنده تا بحال بیشتر از 50 الی 60 DVD بیشتر باهاش رایت نکردم.
دیشب دوباره خواستم از اطلاعات اضافی روی هاردم بریزم رو DVD .
اما ایندفعه با یه واقعه عجیب روبرو شدم:

همه تنظیمات نرم افزار رایتم مثل قبل بود(من از نرم افزار Nero version7.0.1 استفاده میکنم.) ولی نتیجه رایت غیر قابل باور بود.بجای 8 الی 9 دقیقه زمان رایت یک DVD GB 4.7 با سرعت X8 یک ساعت و 10 دقیقه زمان رایت DVD طول کشید.جالبه که وقتی رایت اون تمام شد و DVD رو Eject کرد و من دوباره اونو دا خل DVD رایتر گذاشتم اطلاعاتش رو مثل قبل و خیلی سریع لود کرد(نشان داد.)(من فکر میکردم DVD رو بسوزونه) بهر حال من چند راه مختلف را امتحان کردم برای اینکه ببینم مشکل از کجاست. از جمله:

1.عوض کردن نرم افزار رایت(استفاده از نرم افزارهای al c o h ol 120% و ashampo burning studio و.....)
2.عوض کردن کابل IDE
3.در اوردن کابل CDWriter و استفاده تنها از DVD رایتر.
4.عوض کردن DVD خامی که استفاده می کردم.

ولی هیچکدام اثر بخش نبود و مشکل همچنان پا بر جا بود.

البته این رو هم خدمتتون عرض کنم که بنده یک عدد CD Writer هم دارم(مارکBENQ ) که 3 سال اونو خریدم و برای اطمینان خاطر با اون 1 عدد CD دیتا از روی هاردم رایت کردم ودیدم که دقیقا مثل قبل رایت انجام شد و حدودا 5 دقیقه رایت این CD طول کشید.اینجا بود که به DVD رایترم کمی شک کردم.

حال از همهی دوستان و کاربران عزیز(مخصوصا اهل فن) درخواست کمک و راهنمایی دارم.

[ali]
05-09-2008, 19:26
سلام دوست من من یک مشکلی با دی وی دی رایترم داشته که فقط با یک ارتقاء درایور ساده به آخرین ورژن حل شما شما در درجه اول این کار رو انجام بده.در ضمن گاهی عوامل مزاح مشکل ایجاد می کنه برنامه های جانبی در حال اجرا رو ببند مثل آنتی ویروس و...

Morteza2020
05-09-2008, 20:44
;2912753']سلام دوست من من یک مشکلی با دی وی دی رایترم داشته که فقط با یک ارتقاء درایور ساده به آخرین ورژن حل شما شما در درجه اول این کار رو انجام بده.در ضمن گاهی عوامل مزاح مشکل ایجاد می کنه برنامه های جانبی در حال اجرا رو ببند مثل آنتی ویروس و...

درایورشو از کجا باید گیر بیارم.از سایت سازنده اش میشه گیر اورد.

Arsa Persian
06-09-2008, 15:52
درایورشو از کجا باید گیر بیارم.از سایت سازنده اش میشه گیر اورد.

100% باید از سایت سازنده گیر بیاری اگه روش دوستمون جواب نداد باید Firmware رو آپدیت کنی که اونم فکر کنم از سایت سازنده قابل دریافته از سایت های دیگه هم استفاده نکن چون ممکنه بعدن برات مشکل پیش بیاره

:40:استفاده از دکمه ی تشکر سبب دلگرمی است:40:

[ali]
14-09-2008, 16:28
اینم درایور شما:
بزام مشخصات رو چک کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید