PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انگورو صبح بخوریم یا شب ؟؟؟؟

sushyant
05-09-2008, 09:13
سلام . میخواستم بدونم اینکه میگن انگورو صبح بخوری یا شب تو چاقی و لاغری موثره درسته یا دلیل علمی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kiarash3500
05-09-2008, 10:12
توی طب سنتی خیلی تاکید شده
برای لاغری شب یه خوشه خورده بشه و برای چاقی صبح این کار انجام بشه

Ghorbat22
05-09-2008, 14:09
این صحبت در پزشکی تاییید شده و گفتند که افراد لاغر در صبح و افراد چاق در شب انگور میل کنند.

ALIAK28
06-09-2008, 02:07
این صحبت در پزشکی تاییید شده و گفتند که افراد لاغر در صبح و افراد چاق در شب انگور میل کنند.

ممکنه منبع علمی این نکته رو هم بفرمایید؟ ( لینیکی ...چیزی ...)
-------------
انگور به دلیل داشته قند ساده فراوان..کلا یک میوه مقوی وبرای افراد مستعد چاق کننده هست....حالا شب خورده بشه یا روز ...!
اتفاقا چون طی شب کالری کمتری مصرف میشه...مصرف شب هنگام انگور شاید به چاقی کمک بیشتری کنه تا روز !
با این حال منتظر لینک علمی معتبر از دوست گرامی Ghorbat هستم...
-------------

kiarash3500
06-09-2008, 14:44
-------------
انگور به دلیل داشته قند ساده فراوان..کلا یک میوه مقوی وبرای افراد مستعد چاق کننده هست....حالا شب خورده بشه یا روز ...!
اتفاقا چون طی شب کالری کمتری مصرف میشه...مصرف شب هنگام انگور شاید به چاقی کمک بیشتری کنه تا روز !
-------------

پس میشه گفت تمام میوه های شیرین مثل انجیر و خربزه و ... این کار رو انجام میدن؟
(منظورم در طب گیاهی و سنتیه)

ALIAK28
06-09-2008, 16:18
پس میشه گفت تمام میوه های شیرین مثل انجیر و خربزه و ... این کار رو انجام میدن؟
(منظورم در طب گیاهی و سنتیه)
بله ..اینها جزو میوه هایی با کالری مثبت محسوب می شن...به این معنی که چون به کالری دریافتی اضافه می کنند در رژیم های افراد لاغر اضافه و از رژیم های افراد چاق حذف میشن یا مصرفشون خیلی کم میشه..

technophile
07-10-2008, 10:31
-------------
-------------

پس با این حساب افراد لاغر باید شب انگور رو بخورن که کالری مصرف نشه دیگه اینطور نیست؟؟؟؟؟؟:31: