PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Batman: Arkham Asylum

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

titanium_zarin
06-04-2010, 10:09
یکی لطف کنه هم کرک سالم بازی و هم سیو های بازی رو بزاره.
بعد از خراب شدن مخفیگاه و برگشتن به در اصلیش نمیتونم وارد کانل کولر بشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
كرك دوم رو دانلود كنيد و نصب كنيد...در ضمن بازي رو بايد از اول بريد...
سيو هم نميشه از كسه ديگه بگيريد...:10:

3taxxx
07-04-2010, 06:20
سلام مرسی از لطفت ولی لینکش خراب بود
میشه یه جا دیگه اپ کنی

saeid 22
07-04-2010, 12:04
سلام
یک مرحله هستش که بتمن وارد مخفیگاه خودش میشه و یک اسلحه جدید میگیره با اون اسلحه سمت راست چند تا جعبه هستش جعبه ها را توسط قلاب اسلحه جدید میندازمش و میپرم میرم اونطرف بعدش وارد یک جایی مثل قار میشم که اونجا هم اون بالا را که نگاه میکنی یک کانال هواکش ه تش نرده کانال را با قلاب در میارمش ولی نمی دونم چه جوری باید برم بالا داخل کانال لطفا کمکم کنید؟تشکر

aha2012
07-04-2010, 12:19
سلام
یک مرحله هستش که بتمن وارد مخفیگاه خودش میشه و یک اسلحه جدید میگیره با اون اسلحه سمت راست چند تا جعبه هستش جعبه ها را توسط قلاب اسلحه جدید میندازمش و میپرم میرم اونطرف بعدش وارد یک جایی مثل قار میشم که اونجا هم اون بالا را که نگاه میکنی یک کانال هواکش ه تش نرده کانال را با قلاب در میارمش ولی نمی دونم چه جوری باید برم بالا داخل کانال لطفا کمکم کنید؟تشکر

بازیت مشکل داره.باید کرکی که بچه ها گذاشتنو بذاری بعد درست میشه البته باید بگم که بعد از ریختن کرک باید از اول اول بازی کنی:20:

peyman2000
14-04-2010, 19:41
سلام
دوستان من اونجایی که جوکر بتمنو با تیر میزنه بعدش واسه باره سوم گیره مترسک میفته گیر کرد
یه جاییش نور چشماش به طور کامل از صحنه بیرون نمیره منم هر کاری میکنم میبینتمو داغونم میکنخ
راهنمایی کنید ممنون میشم

...ALI...
15-04-2010, 14:55
سلام مرسی از لطفت ولی لینکش خراب بود
میشه یه جا دیگه اپ کنی

بفرما:
اگه v 1 هستی دومی و اگه ورژن 2 هستی اولی:

peyman2000
15-04-2010, 18:18
دوستان به ما ئهم یه کمکی بکنید!:41:

titanium_zarin
15-04-2010, 20:24
سلام
دوستان من اونجایی که جوکر بتمنو با تیر میزنه بعدش واسه باره سوم گیره مترسک میفته گیر کرد
یه جاییش نور چشماش به طور کامل از صحنه بیرون نمیره منم هر کاری میکنم میبینتمو داغونم میکنخ
راهنمایی کنید ممنون میشم

دوست من يه عكس از محيط بزار ببينيم جريان چيه...
ولي ممكنه اون ورا يه سنگس چسزس باشه كه از بالا بندازيش پايين و بري پشت اون...يه كم دقيقتر نگاه كن...:10:

aha2012
15-04-2010, 20:27
دوستان به ما ئهم یه کمکی بکنید!:41:
فکر کنم فهمیدم کجاست
اونجا باید با دکمه ی c یا با شماره ی 3 اون قلابتو انتخاب کنی و اون بالا یه چندتا جعبه هست باید اونارو بندازی پایین و پشتش کاور بگیری:20:

mohammad105
17-04-2010, 14:56
سلام
آقا آیا میشه دکمه های کنترل صفحه کلید رو تو بازی عوض کرد؟
مثلا به جای space از enter استفاده کرد؟

ممنون میشم

havas_1980
17-04-2010, 15:42
سلام
آقا آیا میشه دکمه های کنترل صفحه کلید رو تو بازی عوض کرد؟
مثلا به جای space از enter استفاده کرد؟

ممنون میشم
بله امکانش هست اما من بشخصه هیچ مشکلی تو کنترل بازی نمی بینم.

Luncher رو اجرا و قسمت Settings رو انتخاب می کنین. سپس وارد قسمت های Movement Control و Action Control بشین.

CATALONIA
17-04-2010, 16:04
ميشه يك نفر تغييرات نسخه ي , Game of the Year Edition را با نسخه ي ديفالت تو ضيح بده ؟! 
ممنون ميشم 

havas_1980
17-04-2010, 18:33
ميشه يك نفر تغييرات نسخه ي , Game of the Year Edition را با نسخه ي ديفالت تو ضيح بده ؟!
ممنون ميشم مزیت نسخه GOTY به اینه که 6 تا نقشه Challenge رو که قبلا به صورت DLC منتشر شده بود اضافه داره, تکنولوژی TriOviz 3D رو پشتیبانی می کنه و عینک سه بعدی همراهشه.

aha2012
17-04-2010, 20:18
مزیت نسخه GOTY به اینه که 6 تا نقشه Challenge رو که قبلا به صورت DLC منتشر شده بود اضافه داره, تکنولوژی TriOviz 3D رو پشتیبانی می کنه و عینک سه بعدی همراهشه.
DLC یعنی چی؟

havas_1980
17-04-2010, 22:58
DLC یعنی چی؟
DLC مخفف Downloadable content هست و معنیش میشه محتوای قابل دانلود که بعد از انتشار بازی سازنده ها بخش های جدیدی رو مثل ماموریت و نقشه و وسایل به بازی اضافه می کنن.

titanium_zarin
17-04-2010, 23:02
DLC یعنی چی؟

اضافات بازي رو ميگن dlc....مثل نقشه جديد و ماموريت جديد و ...

raminmousavi
26-04-2010, 21:12
کسی سیوشو تا مرحله 30 40 درصد نداره؟ همین حدودا هم خوبه. فقط نمیخام از اول برم. ویندوزم پاک شد اخه یه بار

titanium_zarin
27-04-2010, 11:00
کسی سیوشو تا مرحله 30 40 درصد نداره؟ همین حدودا هم خوبه. فقط نمیخام از اول برم. ویندوزم پاک شد اخه یه بار

دوست من تا جايي كه من ميدونم اين بازي نميشه سيوش رو از كسي گرفت...بعد هم 30 درصد من با كسه ديگه فرق ميكنه...
اخه كل بازي 65 درصد هست....حالا يكي همين قدر تموم ميشه يكي 90 درصد هم ميشه و تمون نميشه....اخه به چيزايي كه جمع ميكني بستگي داره...:10:

behruz_godrat
27-04-2010, 18:35

سلام من save 42% دارم وبرای اینکه بتونی بازی کنی اول اونو از حالت زیپ در میاری و پوشه Batman Arkham Asylum رو توی پوشه Documents\Eidos ء Pate میکنی
برای اینکه بازی save رو لود کنه شما باید نام User Accounts رو به Behruz تغیر بدی واینکه من این save رو توی ویندوز 7 بازی کردم احتمال داره توی xp لود نشه

لینک سیو 42 درصد

من خودم توی این قسمت موندم
لطفآ دوستانی که این قسمت رو پشت سر گذاشتن منو راهنمایی کنند
وقتی که میپرم روی آسانسور.آسانسور میره پایین و اونجا موندگار میشم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad105
27-04-2010, 20:00
سلام
من تو 34 در صد بازی گیر کردم و objective من دو تا هست که عبارتند از:
Destroy the Titan production facility in the botanical gardens.
track harley quinn's movement to locate titan production facility
و ان جایی که جوکر برق رو به اب وصل کرده بود من رفتم و برق رو قطع کردم و از کنار گذرگاه اصلی که جوکر خراب کرده بود(همان کانال) رفتم داخل و سپس از اون محل درب دیگه رو پیدا کردم ولی تو اینجا موندم که به کانالی میرسم که در اونجا باید کلید F کار کنه ولی کار نمیکنه، درضمن پشت اون کانال هم با اشعه x دو مرد دیده میشه.
واقعا گیر کردم! چون هیچ راهی غیر از اون را وجود نداره
کمکم کنین
:41:

behruz_godrat
27-04-2010, 20:09
دوست خوب راهی نداری باید گیم رو از اول بری
چون همه ما ایرانی ها از یک پچ استفاده میکنیم این گیر کردن توی بعضی از مراحل وجود داره
منم مثه تو زدم از اول بازی کردم و همون جا گیر کردم
همون قسمت رو میگی که مثل دیوار برج هستش و باید از یه دریچه بری بیرون اما F کار نمیکنه؟

mehdy.z
27-04-2010, 20:58
سلام
من تو 34 در صد بازی گیر کردم و objective من دو تا هست که عبارتند از:
Destroy the Titan production facility in the botanical gardens.
track harley quinn's movement to locate titan production facility
و ان جایی که جوکر برق رو به اب وصل کرده بود من رفتم و برق رو قطع کردم و از کنار گذرگاه اصلی که جوکر خراب کرده بود(همان کانال) رفتم داخل و سپس از اون محل درب دیگه رو پیدا کردم ولی تو اینجا موندم که به کانالی میرسم که در اونجا باید کلید F کار کنه ولی کار نمیکنه، درضمن پشت اون کانال هم با اشعه x دو مرد دیده میشه.
واقعا گیر کردم! چون هیچ راهی غیر از اون را وجود نداره
کمکم کنین
:41:
این مشکل از کرک شماست شما باید کرک relaoded رو دانلود کنی وبازی رو از اول بری(ترجیحا اگه یه پروفایل جدید بسازی بهتره...):

titanium_zarin
27-04-2010, 21:02
سلام من save 42% دارم وبرای اینکه بتونی بازی کنی اول اونو از حالت زیپ در میاری و پوشه Batman Arkham Asylum رو توی پوشه Documents\Eidos ء Pate میکنی
برای اینکه بازی save رو لود کنه شما باید نام User Accounts رو به Behruz تغیر بدی واینکه من این save رو توی ویندوز 7 بازی کردم احتمال داره توی xp لود نشه

لینک سیو 42 درصد

من خودم توی این قسمت موندم
لطفآ دوستانی که این قسمت رو پشت سر گذاشتن منو راهنمایی کنند
وقتی که میپرم روی آسانسور.آسانسور میره پایین و اونجا موندگار میشم

اول برو پشت اون ميله كه يه كم جلوتره ...تو همين عكس كه گذاشتي و توي يه موقعيت مناسب بپر اونور...اگه اشتباه نكنم بايد لبه يه ديوار رو بگيري و سريع رد شي...
اون اسانسوري هم كه گفتي...من يادم نمياد...

behruz_godrat
27-04-2010, 21:16
اول منتظر میمونم تا نگاه اون غول بره کنار

بعدش می پرم روی جایی که باید روش بپرم , اما جایی که می پرم روش انگار سیم بکسلش پاره میشه و میره پایین

بعدش هم پایین موندگار میشم و راه دیگه برام نیست :41:

mehdy.z
27-04-2010, 21:28
اول منتظر میمونم تا نگاه اون غول بره کنار

بعدش می پرم روی جایی که باید روش بپرم , اما جایی که می پرم روش انگار سیم بکسلش پاره میشه و میره پایین

بعدش هم پایین موندگار میشم و راه دیگه برام نیست :41:

شما هم گفتم که اگه کرک relaoded رو نصب نکردی حتما نصب کن چون بدون این کرک توی بازی به باگهای زیادی میخوری که مهترینش کار نکردن قلاب در جاهای مختلف بازی که البته ممکنه شما هم اگه اینجا به مشکل برمیخوری دلیلش همین باشه!!!

behruz_godrat
27-04-2010, 22:14
ممنون دستت درد نکنه ولی رپیدشیر واسه دانلود این فایل error میده میشه خودتون زحمتش رو بکشید به این سایت آپلودش کنید

mehdy.z
28-04-2010, 00:01
ممنون دستت درد نکنه ولی رپیدشیر واسه دانلود این فایل error میده میشه خودتون زحمتش رو بکشید به این سایت آپلودش کنید

لینکش که سالم بود!!!
ولی با اینکه اینترنتم زغالیه بازم به زور برات اینجا آپلود کردم:

behruz_godrat
28-04-2010, 00:15
مهدی جان نمیدونم چطور ازت تشکر کنم
یه ماه بود مونده بودم به کل اعصابم خراب بود و کبیرسافت رو دعا میکردم:31:
خلاصه دستت پنج انگشت .یعنی خیلی آقایی

behruz_godrat
29-04-2010, 19:36
بلاخره تمومش کردم ولی توی 67 درصد تموم شد!!!! و ادامه داره اما object نداره و سرگردانی!!!

__________________________________________________ ___________________

دوستانی که مشکل در بازی کردن از قبیل نگرفتن دریچه ها و ... دارند

این دو فایل رو دانلود کنند مشکل کاملآ حل میشه حتی Trainer ها هم کار میکنند

titanium_zarin
29-04-2010, 21:04
بلاخره تمومش کردم ولی توی 67 درصد تموم شد!!!! و ادامه داره اما object نداره و سرگردانی!!!

__________________________________________________ ___________________

دوستانی که مشکل در بازی کردن از قبیل نگرفتن دریچه ها و ... دارند

این دو فایل رو دانلود کنند مشکل کاملآ حل میشه حتی Trainer ها هم کار میکنند

بازي توي 65% تموم ميشه...
بقيه اش مربوط به پيدا كردن ايتم هاي مخفي و ... هست ...

david071
19-05-2010, 21:09
کرک سالم بتمن ارخام اگه کسی داره بگذاره ممنون

titanium_zarin
19-05-2010, 21:19
کرک سالم بتمن ارخام اگه کسی داره بگذاره ممنون

apoosh
02-06-2010, 16:34
آقا من این بازی را تازه شروع کردم
تو همون اول بازی یه جا هست که باید چندنفر را نجات بدیم و کف زندان هم مواد سمی هستش و نمیشه روش راه رفت، به من میگه بپر و کلید اسپس رو نگه دار که شنلش باز شه و بتونه رو قفسه بعدی بپره. اما من هرکاری میکنم این شنلش وقتی باز میشه به قفسه بعدی نمیرسه و دائم میافته روی زمین و منطقه سمی!!
چیکار کنم بتونم بلند بپرم و این شنل درست حسابی باز باشه؟!

aha2012
02-06-2010, 18:12
تو همون اول بازی یه جا هست که باید چندنفر را نجات بدیم و کف زندان هم مواد سمی هستش و نمیشه روش راه رفت، به من میگه بپر و کلید اسپس رو نگه دار که شنلش باز شه و بتونه رو قفسه بعدی بپره. اما من هرکاری میکنم این شنلش وقتی باز میشه به قفسه بعدی نمیرسه و دائم میافته روی زمین و منطقه سمی!!
برای اینکه بخوای از یه سکو به یه سکو دیگه بپری باید spaceو نگه داری اصلا ولش نکن خودش میپره رو اون یکی سکو:20:

behruz_godrat
08-06-2010, 21:32

بازی شما مشکل داره برای اینکه بتونی بدون مشکل بازی کنی این دو فایل رو از این سایت دانلود کن

raminmousavi
08-06-2010, 21:35
چرا برا من رو ویندوز سون اجرا نمیشه بعد از نصب؟

behruz_godrat
08-06-2010, 23:22
دوست عزیز گیم batman arkham مثله بقیه گیم ها نیست باید رو هر ویندوزی نصب بشه.یعنی اینکه شما توی ویندوز xp نصب کردین و توی ویندوز 7 باز نمیشه
باید توی ویندوز 7 هم از نو نصبش کنی

ali.mahdavi75
19-06-2010, 13:51
بهترین کرک بتمن + توضیحات
با این کرک می‌توانید بازی را تمام کنید.

harkat molds
21-06-2010, 15:28
سلام.من تزه بازی بتمن رو شروع کردم.نزدیکای 18% به جایی میرسه که میرسم به تونل مخفیگاه بتمن.همونجائی که اون تفنگ چنگکیه رو میگیری .بعد باید بپرم اونطرف و از یه راه رد بشم که اخر سر میرسم به یه جائی که حالت یه پل سنگی که دو طرفش دره هست و روبروم توی ارتفاع بالا یه پنجره ی قرمزه که با همون تفنگ چنگکیه میزنمش و در پنجره کنده میشه میفته پائین.ولی دیگه نمیتونم برم اون بالا.چکار کنم؟

titanium_zarin
21-06-2010, 17:04
سلام.من تزه بازی بتمن رو شروع کردم.نزدیکای 18% به جایی میرسه که میرسم به تونل مخفیگاه بتمن.همونجائی که اون تفنگ چنگکیه رو میگیری .بعد باید بپرم اونطرف و از یه راه رد بشم که اخر سر میرسم به یه جائی که حالت یه پل سنگی که دو طرفش دره هست و روبروم توی ارتفاع بالا یه پنجره ی قرمزه که با همون تفنگ چنگکیه میزنمش و در پنجره کنده میشه میفته پائین.ولی دیگه نمیتونم برم اون بالا.چکار کنم؟

كركتون ايراد داره ...
هومان گذاشته كرك رو ...
فقط مشكلي كه داري اينه كه بايد از اول بازي كني ...

harkat molds
22-06-2010, 07:34
سلام.اون مشکل رو چون حوصله ی از اول رفتن بازی رو نداشتم با ترینر پرواز حل کردم.یه سوال دیگه دارم:اون مرحله ای که تو یه ساختمون دایره ای شکل بایدبا انداختن منبع برق(یا شاید هم چلچراغ) اسیر ها رو نجات بدم بعدش به جائی میرسه که پیام میده که" نت های تحقیقاتی دکتر یانگ رو قبل از جوکر پیدا کن" میشه لطف کنین بگین اون نت ها دقیقا کجان؟ ممنونم...

titanium_zarin
22-06-2010, 09:41
سلام.اون مشکل رو چون حوصله ی از اول رفتن بازی رو نداشتم با ترینر پرواز حل کردم.یه سوال دیگه دارم:اون مرحله ای که تو یه ساختمون دایره ای شکل بایدبا انداختن منبع برق(یا شاید هم چلچراغ) اسیر ها رو نجات بدم بعدش به جائی میرسه که پیام میده که" نت های تحقیقاتی دکتر یانگ رو قبل از جوکر پیدا کن" میشه لطف کنین بگین اون نت ها دقیقا کجان؟ ممنونم...

ولله اين جوري كه من هيچي يادم نمياد ...
اما فكر كنم توي همون اتاق گرداليه ...بعد يه ذره ميرفتي بالا يه دريچه بود ...اونجا باز ميشد به يه اتاق ... فكر كنم اونجا بودن ....

Hunter lord
22-06-2010, 13:51

مدارک توی کتابخانه گرد شکلی هستش که لای کتاب آبی رنگی گذاشته شده .

harkat molds
22-06-2010, 16:59
سلام.لپاتونو بکشم.اونجا رو تو فاصله ی جواب دادن شما بلاخره رفتم.(نشون به اون نشونی که توی کتابخونه لای یه کتاب قرمز بود و بتمن سوزوندش) حالا مشکل جدید اینه که نزدیکای 38% اونجائی که باید از روی چوبای روی اب اروم رد شی و اخر سر اون غوله که اسمش کراکر بود بهتون حمله میکنه دقیقا باید چکار کنم؟

Layken
22-06-2010, 22:49
اونجا باید خیلی اروم حرکت کنی دقت کن هر بار که خواست حمله کنه با باتارنگت بزنش...
یه جور صدا و تکون خوردن میاد که اومدنش رو خبر میده.
بهد باید به مقدار لازم که در گوشه تصمیر نشون میده از اون چیزهای دوروبر مواد جمع کنی

MobinS
22-06-2010, 22:55
این بازی توی مجله تایمز بهترین بازی شناخته شد!!!!!!!

IOG
23-06-2010, 11:08
آقا من نمیتونم بازی رو سیو کنم مشکل چیه PLZ help

titanium_zarin
23-06-2010, 12:23
آقا من نمیتونم بازی رو سیو کنم مشکل چیه PLZ help

دوست من ...
بايد يه اكانت افلاين با برنامه game for live بسازيد ... همون اول بازي دكمه home روي صفحه كليد رو بزنيد ...

harkat molds
25-06-2010, 11:28
سلام به همه ی دوستای گلم...من چون حوصله ی از اول رفتن بازی بتمن:تیمارستان ارخام رو نداشتم قسمتهای مشکل دار رو با سختی با ترینر رد کردم.اما بلاخره توی 53% بدجوری گیر کردم یعنی اونجائی که میری توی اون ساختمونه که گیاه داره.کلا تو راه ورودی یه مانع نامرئی جلوم بود که میتونستم با استفاده از یه ترینر اشغالی پرواز ردش کنم اما این ترینره اونقدر اشغالیه که کامپیوتر به سرعت بعدش هنگ میکنه.واسه دانلود کرک ریلودد هم به ادرس های نامبرده تو پستای قبلی رفتم که بعد از سرچ صفحه ای برای دانلود نمیومد بلکه همون صفحه ای میومد که سایتای مختلف بازی رو داره و یکی از اونا پی سی ورد بود...یعنی بطور کلی من به هیچی دست پیدا کرده بودم!!!! وقتی توی سایتای انگلیسی زبان هم دنبالش میگشتم بعد از دانلود یا بصورت فایلadobe reader 8میومد یا اینکه اصلا نمیومد..حالا بچه ها لطف کنن جون مادراشون! محل اصلی دانلود کرک ریلودد بتمن رو با توضیح کامل در مورد اینکه دقیقا بعد از دانلود باید فایل رو کجا بریزم و بعدش چکار کنم رو بگن...فقط تروخدا منو عین توپ فوتبال به پستای قبلی ارجاع ندید...خیلیییییییییییییییی ممنونم.

88x88
26-06-2010, 18:33
اقا من هم یه جای این بازی گیر کردم که به نظرم مشکل از بازیه. نه من.

چون راه در رو نداره، یکی پیدا کردم ولی نمی شه ازش استفاده کرد.
بعد از این که اون دختره ازاد می شه و همه جا گلمنگلی می شه، یه جا می ره تو قار بتمن. بعد اونجا هم می رسه گلا، مجبور می شه از یه راه دیگه بره. دسنگاه گربش رو سه تایی می کنه و می ره. 
من اینجاها رو رفتم، رسیدم به فضای بازی که مجبور بودم تقریبا پرواز کنم تا برسم به اون سمت یه سری صخره مخره.
اون جا رسیدم به یه جایی پشت بتکیو. یعنی الان دوباره می تونم برم تو بتکیو، ولی به همه چاش دسترسی ندارم. 
از اون قسمت بیای بیرون یه راهه که می رسه به یه دیوار، که یه سوراخ بالاشه. 
الان تنها راه در رفتنم اون سوراخس. ولی هر چی f رو می زنم، هیچ اتفاقی نمی اته. برای این که مطمئن بشم، اون بترنگرو که می شه بعد از پرتاب کنترلش مرد، انداختم رو بردمش تو سوراخه هواکشه، دیدم بعله. راهش همینه.
اما نمی تونم استفاده کنمش . 
ورژن بازیم 1 هست. می گم پچی چیزی برای این مشکل نیومده؟
چه جوری می تونم برم یه سیو عقب تر که از اون بالا با پرواز برم توی اون سوراخه؟

titanium_zarin
26-06-2010, 19:48
اقا من هم یه جای این بازی گیر کردم که به نظرم مشکل از بازیه. نه من.

بعد از این که اون دختره ازاد می شه و همه جا گلمنگلی می شه، یه جا می ره تو قار بتمن. بعد اونجا هم می رسه گلا، مجبور می شه از یه راه دیگه بره. دسنگاه گربش رو سه تایی می کنه و می ره. 
من اینجاها رو رفتم، رسیدم به فضای بازی که مجبور بودم تقریبا پرواز کنم تا برسم به اون سمت یه سری صخره مخره.
اون جا رسیدم به یه جایی پشت بتکیو. یعنی الان دوباره می تونم برم تو بتکیو، ولی به همه چاش دسترسی ندارم. 
الان تنها راه در رفتنم اون سوراخس. ولی هر چی f رو می زنم، هیچ اتفاقی نمی اته. برای این که مطمئن بشم، اون بترنگرو که می شه بعد از پرتاب کنترلش مرد، انداختم رو بردمش تو سوراخه هواکشه، دیدم بعله. راهش همینه.

چه عجب ما شما رو ديديم ؟؟؟
اقا مشكل كرك هست ...
همين تاپيك ...پستهاي هومان رو سرچ بزن پيداش ميكني ...ولي مجبوري بازي رو از اول بري ...

harkat molds
27-06-2010, 11:31
سلام به همه ی دوستان .تیتانیوم زرین منم بلاخره دلو زدم به دریا و با کرک ریلودد از اول بازی روشروع کردم.همین...راستی تیتانیوم جان من دیوونه ی جانی دپ هستم.just like you...

harkat molds
27-06-2010, 20:05
بلاخره بازی بتمن:تیمارستان ارخام تو 67% تموم شد.البته با کرک ریلودد...تا حالا بازی به این توپی ندیده بودم.و دیگر هییییییچ...

IOG
29-06-2010, 13:54
من مشکلی دارم که بازی سیو نمیشه.آقایون باید چکار کنم؟؟؟؟؟

titanium_zarin
29-06-2010, 15:03
من مشکلی دارم که بازی سیو نمیشه.آقایون باید چکار کنم؟؟؟؟؟

شما بايد توسط game for winيا يه همچين چيزي ...يه اكانت افلاين بسازيد ...
براي اين كار همون اول اگه نگاه كنيد ميگه كه دكمه ho,e رو بزن ...شما بزن توي منويي كه باز ميشه بگرد دنبال اكانت افلاين ...

Oracle_Eldorado
29-06-2010, 20:12
دوستان من یه جای بازی گیر کردم .
اون قسمتی که Bane کشته میشه و Gordon از جزیره خارج میشه .
بتمن بر میگرده به مخفیگاه و اونجا میفهمن که تحقیقات دکتره نباید به دست جوکر برسه .
اون قسمت از یه مسیر میره ، بعدش میرسه به یه قسمتی که بالای دیوار یه دریچه آهنی هست .
با قلاب اونو میگیرم و میکشم پایین . ولی از اونجا نمیره بالا !
راه دیگه ای هم نداره که بخوام برم .
13 درصد از بازی رو رفتم .
ماموریت هم گفته : Return To The Surface Via Sewer system .
کسی میتونه کمک کنه ؟

titanium_zarin
29-06-2010, 20:38
بتمن بر میگرده به مخفیگاه و اونجا میفهمن که تحقیقات دکتره نباید به دست جوکر برسه .
اون قسمت از یه مسیر میره ، بعدش میرسه به یه قسمتی که بالای دیوار یه دریچه آهنی هست .
کسی میتونه کمک کنه ؟

كركتون ايراد داره ...
بگرديد هومان گذاشته ...
بازي رو هم از اول بايد بريد ...

mehdy.z
29-06-2010, 20:50
قا من هم یه جای این بازی گیر کردم که به نظرم مشکل از بازیه. نه من.

کسی میتونه کمک کنه ؟
بله هر دو شما مشکل از کرکه شما این رو دانلود کنید و محض اطمینان از اول با یه پروفایل جدید بازی رو برید:

Oracle_Eldorado
29-06-2010, 22:23
باید بازی رو از اول برم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :18:
هیچ راهی نداره همینو ادامه بدم ؟
این خیلی نامردیه .
از سیو آماده نمیشه استفاده کنم ؟
راستی سیو های بازی کجا ذخیره میشه ؟

titanium_zarin
29-06-2010, 23:49
این خیلی نامردیه .

جواب همه اينايي كه گفتي خير هست ...
از اول ...برو ...بدو ...

mehdy.z
29-06-2010, 23:57
این خیلی نامردیه .
دوست من این بازی بوسیله نرم افزار gfwlive سیو میشه یعنی علاوه بر سیو مشخصات پروفایل شما هم باید با بازی همخونی داشته باشه...
در اصل سیو در این گونه بازیها در دو جا ذخیره میشه یکی توی پوشه my document که در اصل سیو خود بازیه و مشخصات پروفایل شما در xlive که در پوشه:

ذخیره شده..

بله از سیوهای دیگران هم میتونی استفاده کنی فقط باید حتما علاوه بر سیو مشخصات پروفایل اونها رو هم از قسمتی که بالا گفتم درخواست کنی و در پوشه xlive خودت ذخیره کنی,منتهی قبلش از این پوشه یک بک آپ برای حفظ پروفایلهای دیگت برای بازیهای دیگه بگیر...
در مورد ادامه سیوهای خودت هم فکر نکتم جواب بده بهترین راه همین راهی هست که بهت گفتم...
(البته فکر کنم یه جا شنیدم کرک فیکس سیو این بازی هم اومده ولی من شخصا جایی چنین کرکی ندیدم!!)

مانی 22
30-06-2010, 09:29
من همون اولش گیر کردم...!
اونجایی که باید x رو بزنم تا با یه حالت دیگه به همه چیز نگاه کنه و یکی توی طبقه پایین یه پلیس رو گروگان گرفته!
چی کار کنم؟!

Oracle_Eldorado
30-06-2010, 10:21
من همون اولش گیر کردم...!
اونجایی که باید x رو بزنم تا با یه حالت دیگه به همه چیز نگاه کنه و یکی توی طبقه پایین یه پلیس رو گروگان گرفته!
چی کار کنم؟!

X رو که زدی گوشه های دیوار رو نگاه کن یه سری مجسمه هست .
باید اونا رو نگاه کنی و F بزنی .
بعد میری رو سر اون طرف که گروگان گرفته ، با Batrang میزنیش و میری پایین ترتیبشو میدی !

Oracle_Eldorado
30-06-2010, 13:01
خب دوستان من دوباره از اول شروع کردم و رفتم .
الان رسیدم به یه قسمتی که کتابخونه هست .
بعد جوکر 2تا گروگان گرفته که به صندلی بسته شدن .
2 دقیقه وقت داره که باید نجاتشون بدم .
وسط کتابخونه هم یه لوستر خیلی بزرگ هست که وقتی X میزنی فقط نارنجی میشه و نمیشه کاری باهاش انجام داد .
کسی میتونه این قسمت رو راهنمایی کنه ؟

titanium_zarin
30-06-2010, 13:35
وسط کتابخونه هم یه لوستر خیلی بزرگ هست که وقتی X میزنی فقط نارنجی میشه و نمیشه کاری باهاش انجام داد .

اونجا نبايد چيزي رو منفجر كني ؟؟؟
ميتوني عكس بزاري ؟؟؟اينجوري يادم نمياد ...

aha2012
30-06-2010, 13:42
بله میتونم
شما باید دورو برتو نگاه کنی و کانال کولرو پیدا کنی و از تو کانالها خودتو به بالاترین قسمت برسونی
و با اون بترنجت لوسترو بیاری پایین:5::20:

مانی 22
30-06-2010, 20:46
بچه ها همگی ببخشید دوباره من اومدم!
رسیدم یه جایی که باید دوباره با استفاده از x یه چیزی رو با space بررسی کنم.
بعد باید مسیر گوردون رو مثکه پیدا کنم.
ولی نمی دونم چیکار کنم !
اگر میشه راهنمایی کنید.
مرسی

mehdy.z
30-06-2010, 21:29

بچه ها همگی ببخشید دوباره من اومدم!
رسیدم یه جایی که باید دوباره با استفاده از x یه چیزی رو با space بررسی کنم.
بعد باید مسیر گوردون رو مثکه پیدا کنم.
ولی نمی دونم چیکار کنم !
اگر میشه راهنمایی کنید.
مرسی
تونستم راهنمای کامل فارسی بازی رو توی این سایت براتون پیدا کنم فکر کنم مفید باشه و خیلی از سوالاتتون رو جواب بده:46::

مانی 22
01-07-2010, 12:22
.به اتاقی بزرگ میرسید.افراد رو اون جا هم بکشید.بعد اولین ریدل رو حل کنید(عکس واردن شارپ رو اسکن کنید).توجه کنید اگه حلش نکنید نمیتونید رد شید.بعد دری در انتهای سالون گوشه هست رو باز کنید و برید.اون جا با یکی از گارد ها حرف میزنید.بعد مسیر رو ادامه میدید و از منطقه خارج میشید و به Arkham East میرید.این قسمت تموم میشه!

من اینو خوندم ولی هیچی ازش نفهمیدم !
:20:

mega lord
01-07-2010, 14:55
با سلام دوستان ، من به پایان این بازی رسیدم ، در ضمن من خبری شنیدم که BatMan Arkham Asylam 2 میخواد منتشر بشه ...
آیا به نظر شما راسته من این خبر رو در IGN.com دیده بودم ...

مانی 22
01-07-2010, 16:11
آقا شما که تمومش کردی یه کمکی به ما بکن لااقل از صفر درصد بودن در بیایم !

havas_1980
01-07-2010, 18:38
من اینو خوندم ولی هیچی ازش نفهمیدم !

- کلید X رو می زنین و داخل محوطه مشخص شده رو اسکن می کنین.
- اثر مورد نظر رو که پیدا کردین کلید Space رو نگه دارین و صبر کنین تا اسکن تموم بشه.
- حالا مسیر الکل در هوا رو دنبال کنین.

با سلام دوستان ، من به پایان این بازی رسیدم ، در ضمن من خبری شنیدم که BatMan Arkham Asylam 2 میخواد منتشر بشه ...
آیا به نظر شما راسته من این خبر رو در IGN.com دیده بودم ...
بله. گفته شده که سال بعد منتشر میشه.

BATMAN-LOVE
05-07-2010, 01:14
يه سوال مهم؟؟؟؟؟وقتي بازي رو تموم كنيم ميشه لباس بتمن رو كامل سياه كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3taxxx
05-07-2010, 02:41
سلام
من که توی مرحله 2 تا مونده به اخر بخاطر باگ گیر کردم دیگه نشد برم.
کرک درستشو داره کسی؟

titanium_zarin
05-07-2010, 09:11
آقا شما که تمومش کردی یه کمکی به ما بکن لااقل از صفر درصد بودن در بیایم !
مشكلتون رو بگد چيه ؟؟؟

سلام
من که توی مرحله 2 تا مونده به اخر بخاطر باگ گیر کردم دیگه نشد برم.
کرک درستشو داره کسی؟

سرچ كنيد و پستهاي هومان رو پيدا كنيد ...كرك سالم رو گذاشته ...

havas_1980
05-07-2010, 17:50
يه سوال مهم؟؟؟؟؟وقتي بازي رو تموم كنيم ميشه لباس بتمن رو كامل سياه كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟غیر لباس اصلی بتمن فقط یه لباس دیگه بنام ARMORED (زرهی) وجود داره که فرقش تو مفصل بودن لباس بتمنه اما شامل همون رنگ آمیزیی میشه.

B.3.S.T
28-07-2010, 13:26
من تو اون مرحله اول جایی که باید از رو یک سکو بپرم رو یک سکو دیگه که یه نفرو نجات بدم گیر کردم(دقیق اونجایی که پایین گاز سبز رنگی هست) خود بازی میگه space رو نگه دار ولی این کارو میکنم نمیپره اونطرف...چکار کنم؟؟؟

B.3.S.T
28-07-2010, 13:34
گرفتم چی شد:31: فکر کردم بتمن بیشتر از این حرفا بتونه بپره ولی نگو باید واسه 2-3 متر باید از لوسر سقف کمک بگیره واسه رد شدن!!!!

B.3.S.T
28-07-2010, 15:24
کسی نمیدونه چجوری دیوار خراب میکنه؟وقتی با اشعه ماورا بنفش میبینم فکر کنم دیوار و باید خراب کرد!الان تو یک مرحله بدی گیر کردم حتمآ باید از یک دیوار رد بشه:41:چقدر قلقاش عجیب و مسخرست...یکی HELP ME برسونه

mehdy.z
28-07-2010, 18:35
کسی نمیدونه چجوری دیوار خراب میکنه؟وقتی با اشعه ماورا بنفش میبینم فکر کنم دیوار و باید خراب کرد!الان تو یک مرحله بدی گیر کردم حتمآ باید از یک دیوار رد بشه:41:چقدر قلقاش عجیب و مسخرست...یکی HELP ME برسونه
:Xbox

pc:

:46:

B.3.S.T
29-07-2010, 12:10
مجبور شدم همه پستهای قبلی رو بخونم و فکر کنم مشکل از کرک بازیه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

havas_1980
30-07-2010, 13:14
مجبور شدم همه پستهای قبلی رو بخونم و فکر کنم مشکل از کرک بازیههمچین مشکلی اصلا نداشتیم! یه پرواز بود و یه قلاب... جایی هم مشکل دیوار نامرئی موجود بود که اونم تو یه جای دیگه ست.

اصلا ژل انفجاری رو بدست آوردین؟ فکر نمی کنم به جایی که ماشیتنون رو زندانیها دارن خراب می کنن رسیده باشین!... شرح ماموریتون چیه؟

ehsans3p
30-07-2010, 13:27
راهنمای بازی به فارسی:10::40::10:

B.3.S.T
30-07-2010, 19:13
همچین مشکلی اصلا نداشتیم! یه پرواز بود و یه قلاب... جایی هم مشکل دیوار نامرئی موجود بود که اونم تو یه جای دیگه ست.

اصلا ژل انفجاری رو بدست آوردین؟ فکر نمی کنم به جایی که ماشیتنون رو زندانیها دارن خراب می کنن رسیده باشین!... شرح ماموریتون چیه؟

مرسی..:11:ولی الان 5 ساعتی هست که از اونجاهاش گذشتم...
مشکل من وقتی بود که پرواز نمی کرد و الان که دقت کردم میبینم بیشتر جاها بهش احتیاج داشتم که به لطف دوستان با استفاده از کرک سالم درست شد

من الان 47 درصد رسیدم چقدر دیگه از بازی مونده تا تموم شه؟؟؟

OSEN
30-07-2010, 19:31
سلام رفقا .
من از اولی که این بازی اومد میخواستم بگیرم ولی چون حال و حوصله ی سرو کله زدن و کرک بازی رو نداشتم، بیخیالش شدم تا الآن که انگاری کرک درس حسابی براش اومده . با این کرک میشه بدون مشکل و ایراد از اول تا آخر بازی رو رفت دیگه ؟ جایی گیر نداره که مجبور به تعویض کرک و ... بشیم ؟!

ممنون .

aha2012
30-07-2010, 19:48
مرسی..:11:ولی الان 5 ساعتی هست که از اونجاهاش گذشتم...
مشکل من وقتی بود که پرواز نمی کرد و الان که دقت کردم میبینم بیشتر جاها بهش احتیاج داشتم که به لطف دوستان با استفاده از کرک سالم درست شد

من الان 47 درصد رسیدم چقدر دیگه از بازی مونده تا تموم شه؟؟؟
آگه دنبال علامت سوال ها نری تو 68% بازیو تموم میکنی
من که تو حین بازی علامت سوالهارو هم جمع میکردم رو 85% تمومش کردم
ولی فکر کنم defult ش همون 68%ه

B.3.S.T
30-07-2010, 20:33
آگه دنبال علامت سوال ها نری تو 68% بازیو تموم میکنی
من که تو حین بازی علامت سوالهارو هم جمع میکردم رو 85% تمومش کردم
ولی فکر کنم defult ش همون 68%ه

دادا من یه جای بد گیر کردم...:41:
من الان 55 درصد رفتم...تقریبآ بعد از اون مرحله ای که تو یک اتاق هست 3تا در هم جلوشه که یک نره غول میاد بیرون با کلی آدم که اونا رو که زدم بعدش تو نقشه یه جا دیگه رو نشون میده...اینم عکسش

این دقیقآ جایی هست که تو نقشه نشون داده ولی خب حتمآ تعجب آوره چون با اینکه من الان دارم میبینم جلوم بازه و باید ادامه بدم ولی باورتون نمیشه اگه بگم نمیره جلوتر و انگاری یه چیزی گیره و نمیشه رفت!!!!
تازه من از این مسیر هم که میرم باز یه جا همین مشکل رو دارم
همش کرکها خرابه.آخه خدایی این دیگه چه مشکلیه به تور ما خورده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B.3.S.T
31-07-2010, 15:25
عجبببببببببببببببب....یعنی کسی نمیدونه مشکل از کجاست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bamzi64
02-08-2010, 10:35
سلام
من پروفایل آفلاینم که میسازم باز سیو نمیکنه،مدتهاست این مشکلو دارم اما هنوز نفهمیدم چکار کنم.من هنوز نتونستم این بازی رو ادامه بدم.راهنمایی دقیق میخوام
--------------------------------------
هر چیز را هر کس نداند هم چیز را همگان دانند

B.3.S.T
02-08-2010, 12:41
بابا خب حداقل یکی سیو بعد از اینجا رو بزاره....(خوشم میاد یک نفر پیدا نمیشه مشکل آدمو حل کنه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این همون مرحله ایه که باید بره جای Ivy همون دختره که قدرت کنترل گیاهان رو داره...

havas_1980
03-08-2010, 20:08
سلام
من پروفایل آفلاینم که میسازم باز سیو نمیکنه،مدتهاست این مشکلو دارم اما هنوز نفهمیدم چکار کنم.من هنوز نتونستم این بازی رو ادامه بدم.راهنمایی دقیق میخوام
اون کرکی که دارین, اولین کرک بازیه که مشکلات سیو رو داره...
از کرک های بعدی که برای بازی اومد باید استفاده کنین. من خودم به عنوان مثال از کرکی که در آدرس زیر موجوده استفاده کردم...

بابا خب حداقل یکی سیو بعد از اینجا رو بزاره....(خوشم میاد یک نفر پیدا نمیشه مشکل آدمو حل کنه)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این همون مرحله ایه که باید بره جای Ivy همون دختره که قدرت کنترل گیاهان رو داره...
b3st1 جان! سیو خودتو آپلود کن و لینکش رو بزار. شاید بشه ردش کرد... (امتحانی!) این دو تا مسیر:

C:\Users\xxxxx\AppData\Local\Microsoft\XLive
C:\Users\xxxxx\Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum

xxxxx >> یوزر

B.3.S.T
04-08-2010, 10:59
هومان جان لطف می کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... اینم سیو بازی :

babakwind
04-08-2010, 18:11

آقا منم همین مشکلو دارم

B.3.S.T
05-08-2010, 10:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان 2 هفته هست که همینجا گیر کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MobinS
05-08-2010, 15:59
بچه ها یه سوال ، من تا اون جایی رفتم جلو که با جوکر از آسانسور میایم پایین ، بعد تو فیلمش گیر می کنه جلوتر نمیره! چیکار کنم؟

mehdy.z
05-08-2010, 17:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان 2 هفته هست که همینجا گیر کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز کرکت رو با کرک reloaded عوض کردی؟؟

m_driver76
05-08-2010, 19:36
همین مسیرو برگرد عکس رئیس زندان رو دیواره همون یارو چاقه و کچله وقتی عکسو دیدی دکمه ی xونگه دار تا از اون عکسه اسکن بگیره
بعد از عکس گرفتن چیکار باید کرد؟

havas_1980
05-08-2010, 22:10
هومان جان لطف می کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... اینم سیو بازی :

گفته بودم هم پوشه سیو بازی هم پوشه XLive... پوشه XLive نباشه سیوت به هیچ دردی نمیخوره:

...

C:\Users\xxxxx\AppData\Local\Microsoft\XLive

xxxxx >> یوزر

بعد از عکس گرفتن چیکار باید کرد؟
برمیگردین میرین پایین. یه در سمت چپ باز میشه. وارد اونجا میشین...

m_driver76
06-08-2010, 01:26
برمیگردین میرین پایین. یه در سمت چپ باز میشه. وارد اونجا میشین...در باز نمیشه!!!

havas_1980
06-08-2010, 10:57
در باز نمیشه!!!تا به حال اصلا همچین باگی دیده نشده. امکانش هم صفره!... وقتی میرین پایین, یه نگهبان در رو باز میکنه... شاید عکس رو درست اسکن نکردین.

یه شات از این قسمت که گیر کردین بزارین + یه شات هم از صفحه نقشه و هدف

B.3.S.T
06-08-2010, 11:45
هومن جان اینم فایل XLive :

---------- Post added at 11:45 AM ---------- Previous post was at 11:42 AM ----------

دوست عزیز کرکت رو با کرک reloaded عوض کردی؟؟

آره به خدا...:41:
اصلآ معلوم نی این دیگه چه مشکلیه به تور ما خورده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MobinS
06-08-2010, 15:06
بچه ها ، من فیلم های بازیشو پاک کردم ، چون وقتی فیلماش اجرا میشد کامپیوتر هنگ می کرد و جلو تر نمی رفت. میشه بگید داستانش چیه؟ چطوری جوکر خودشو آزاد می کنه؟؟؟

من یه جاش گیر کردم ، وقتی از اون جایی که جوکر سم زده می آم بیرون و توی یک دری میرم ، میره مرحله ی بعد ، بعدش نمی دونم چیکار کنم! در پشتی هم قفله ، جلومم دوتا دروازه الکتریکیه! نمی دونم چیکار کنم! می تونین کمکم کنین؟

MobinS
07-08-2010, 21:29
چطوری اکانت آنلاین بسازم؟؟؟؟؟ اینطوری که سیو نمیشه!

B.3.S.T
11-08-2010, 11:00
یکی نیست کمک کنه ما این بازیو تموم کنیم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!عجب دنیایی شده آآآآآآآآآ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
11-08-2010, 15:30
بچه ها ، من فیلم های بازیشو پاک کردم ، چون وقتی فیلماش اجرا میشد کامپیوتر هنگ می کرد و جلو تر نمی رفت. میشه بگید داستانش چیه؟ چطوری جوکر خودشو آزاد می کنه؟؟؟

من یه جاش گیر کردم ، وقتی از اون جایی که جوکر سم زده می آم بیرون و توی یک دری میرم ، میره مرحله ی بعد ، بعدش نمی دونم چیکار کنم! در پشتی هم قفله ، جلومم دوتا دروازه الکتریکیه! نمی دونم چیکار کنم! می تونین کمکم کنین؟

تا اونجایی که یادم میاد شما باید توسط اون دید دیگرتون یه دریچه های برق ÷یدا کنید تا با باترانگتون
اونارو خراب کنید تا درب برقی ها از کار بافته.

Senator_Offline
15-08-2010, 16:51
دوستان من این جا گیر کردم هر کاری میکنم hook به دیوار وصل نمیشه چه کنم؟

Senator_Offline
16-08-2010, 11:48
کسی نمیدونه؟؟؟؟:19:

aha2012
16-08-2010, 12:37
کرکت مورد داره

Senator_Offline
16-08-2010, 13:41
یک کرک خوب معرفی کنید تا این جا که بازی مشکلی نداشت ورژن 1 هست.

ali_disslove
16-08-2010, 13:46
تو انجمن راهنمایی و معرفی بازی که کسی به ما کمک نکرد مجبوریم اینجا بپرسیم

این بازی قشنگه ؟از این بازی های بسته و اونایی که هی آدم گیر میکنه چی کار کنه و کجا بره نیست ؟چون من از سینگولاریتی از همینش خوشم نیومد

babakwind
19-08-2010, 11:31
یکی نیست کمک کنه ما این بازیو تموم کنیم؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!عجب دنیایی شده آآآآآآآآآ......[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا منم همین جا گیر کردم. کسی نیست کمک کنه؟

B.3.S.T
19-08-2010, 14:37
آقا منم همین جا گیر کردم. کسی نیست کمک کنه؟

داداش دنیای بدی شده کسی به داد آدم نمیرسه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شوخی کردم ولی جدآ تنها جالبیش اینه که حتی 1 نفر نمیتونه راه حلی داشته باشه واسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

plsboy
19-08-2010, 19:47
دوستان من این جا گیر کردم هر کاری میکنم hook به دیوار وصل نمیشه چه کنم؟

عزیز میدونی مشکل شما چیه؟
شما از trainer استفاده کردی واسه همین این اتفاقهای خشکل میوفته!!!!!
جهت اطلاعتون هم اگه save خیلی قدیمیتر از این که trainer در اون استفاده نشده نداری باید بازی رو از اول بازی کنی... همین....
من هم trainer استفاده کردم و وقتی دیدم این مشکل واسش پیش میاد دیگه استفاده نکردم...
حتی میتونم بگم که شما چه trainer استفاده کردی!!!!:46::46:
trainer kelsat بوده...

Senator_Offline
19-08-2010, 23:15
عزیز میدونی مشکل شما چیه؟
شما از trainer استفاده کردی واسه همین این اتفاقهای خشکل میوفته!!!!!
جهت اطلاعتون هم اگه save خیلی قدیمیتر از این که trainer در اون استفاده نشده نداری باید بازی رو از اول بازی کنی... همین....
من هم trainer استفاده کردم و وقتی دیدم این مشکل واسش پیش میاد دیگه استفاده نکردم...
حتی میتونم بگم که شما چه trainer استفاده کردی!!!!:46::46:
trainer kelsat بوده...
عزیز من بازیو بدون ترینر میرفتم این جا این مشکل واسم پیش اومد بعد patch1.1 ریختم با کرک جدید ولی حل نشد بعد ترینر امتحان کردم شاید فرجی بشه نشد فعلا هم گیرم ترینر هم cheat happens بود:31:(تازه این عکس هم ماله زمانیه که از ترینر استفاده نکردم):10:

plsboy
20-08-2010, 09:07
عزیز من بازیو بدون ترینر میرفتم این جا این مشکل واسم پیش اومد بعد patch1.1 ریختم با کرک جدید ولی حل نشد بعد ترینر امتحان کردم شاید فرجی بشه نشد فعلا هم گیرم ترینر هم cheat happens بود:31:(تازه این عکس هم ماله زمانیه که از ترینر استفاده نکردم):10:

خوب پس با این حساب شما باید بازی رو از اول بازی کنید...
ببینم شاید save های بازی رو داشتم و واستون آپ کردم...
فقط بگید من مطمئن بشم که شما الان همون جایی هستید که برای بار دوم به Intensive Treatment اومدید و دنبال scarecrow دارید میرید؟
منظورم بعد از اونجایی که چند تا از این زندانی ها رو میزنید و روی اون ستونهایی که به دیوار هستند بخاطر اینکه بمب گذاری شدند نمیتونید برید؟

Senator_Offline
20-08-2010, 13:04
دمت گرم دادا این بار دومی هست که اون یارو گنده که چشماش نور داره هست قبل از رسیدن به این جا هم باید یک سری اسکلتو بزنیم .:11:

plsboy
20-08-2010, 14:42
دمت گرم دادا این بار دومی هست که اون یارو گنده که چشماش نور داره هست قبل از رسیدن به این جا هم باید یک سری اسکلتو بزنیم .:11:

عزیز یک کمی واضح تر میگی؟
فقط TAB ببین کجای نقشه بودی؟
ببین یکی از این دوتا رو تست کن...

Senator_Offline
20-08-2010, 15:41
برای ییو این فایل ها کافی نیست باید پوشه xlive هم بدی تو این ادرس هست.
C:\Documents and Settings\mehrad\Local Settings\Application Data\Microsoft
(در ضمن من قسمت arkham mantion هستم)

plsboy
20-08-2010, 16:04
برای ییو این فایل ها کافی نیست باید پوشه xlive هم بدی تو این ادرس هست.
C:\Documents and Settings\mehrad\Local Settings\Application Data\Microsoft
(در ضمن من قسمت arkham mantion هستم)

مطمئنی؟
چک کردی؟
من روی سیستم دیگه ای چک نکرده بودم...
حالا اینم خدمتت...

:10::10:

michael jackson
24-08-2010, 01:39
کمک کنید لطفا . من نمیتونم بازی رو اجرا کنم چون مینویسه BAAgame.exe not found

plsboy
24-08-2010, 13:18
کمک کنید لطفا . من نمیتونم بازی رو اجرا کنم چون مینویسه BAAgame.exe not found

عزیز تو مشکلت خیلی حاد هستش...
آخه اصلا توی فایل های بازی چنین فایلی وجود نداره؟
چطور از شما چنین فایلی رو میخواد؟
مطمئنی اسمش رو درست نوشتی؟
کلا دوتا فایل exe داره که BmStartApp.exe و BmLauncher.exe هستند!!
version بازیت چنده؟

brain
29-08-2010, 16:01
سلام.
بچه ها من یه جا گیر کردم :
بعد از اونجا که میریم پیش pisen ivy و ازش کمک میخوایم ... اونم بهمون کمکمون میکنه ....
بعدش که از ساختمون میام بیرون .... میرسم به یه ساختمون که تو مپ ، روش علامت تعجبه (محلquest) ...
یه اسنایپر هم بالاش ایستاده .... نمیدونم از کجا باید وارد ساختون بشم چون جایی که اسنایپر هستش جلوش تیغ داره نمیتونم از اونجا برم ....

aha2012
29-08-2010, 18:58
سلام.
بچه ها من یه جا گیر کردم :
بعد از اونجا که میریم پیش pisen ivy و ازش کمک میخوایم ... اونم بهمون کمکمون میکنه ....
بعدش که از ساختمون میام بیرون .... میرسم به یه ساختمون که تو مپ ، روش علامت تعجبه (محلquest) ...
یه اسنایپر هم بالاش ایستاده .... نمیدونم از کجا باید وارد ساختون بشم چون جایی که اسنایپر هستش جلوش تیغ داره نمیتونم از اونجا برم ....
برو بالای یه ساختمون بعدش از اون بالا با اون دستگاهت ،فکر کنم شماره 5 بود یه طوری تنظیمش کن که بری اونور
همون دستگاهه که از دوطرفش سیم میزنه بیرون بعد باهاش میری اونطرف

brain
29-08-2010, 20:11
برو بالای یه ساختمون بعدش از اون بالا با اون دستگاهت ،فکر کنم شماره 5 بود یه طوری تنظیمش کن که بری اونور
همون دستگاهه که از دوطرفش سیم میزنه بیرون بعد باهاش میری اونطرف
راست میگی اصلا حواسم به اون نبود .... تنکس !!! :31:

samyar_red
29-08-2010, 22:19
اقا این بازی ارزش نصب داره؟ قشنگه؟
مثل مس افکت که زیاد زر نمیزنه که من مجبور شم همین اولا پاکش کنم؟:d

mehdy.z
29-08-2010, 23:17
دوست عزیز با اینکه سبک این بازی با mass effect زمین تا آسمون فرق میکنه ولی همین که شما شاهکاری نظیر این mass effect رو دارای ارزش بازی کردن نمیدونید نمیشه گفت که از این بازی هم خوشتون میاد یا نه!!!
ولی کلا هر کی گرفته ازش راضی بوده و کسی نبوده که بدش رو گفته باشه....

abolfazl_gallant
30-08-2010, 10:13
منم زیاد از mass effect خوشم نیومد اما از batmanخیلی خوشم اومد و ارزش نصب کردن داره اما این نظر خودمه ممکنه خوشتون نیاد ولی کم تر کسی هست که از این بازی خوشش نیاد

michael jackson
31-08-2010, 01:18
اون مشکل قبلی از کرک بود حل شد .

الان اما بعضی جاها امکان Grapple رو ندارم ! جایی که مطمئنا باید از اون قلاب که با دکمه ی F فعال میشه استفاده کرد اصلا علامت F رو نمیاره !!! بعد از تحقیقات توی فروم های انگلیسی متوجه شدم این کار خوده Eidos هست که نسخه های کرک شده رو با اشکال عمدی مواجه میکنه که حال کرکر ها و استفاده کننده هاش رو بگیره !

میخواستم ببینم شما راه حلی دارین ؟

abolfazl_gallant
31-08-2010, 08:55
اون مشکل قبلی از کرک بود حل شد .

الان اما بعضی جاها امکان Grapple رو ندارم ! جایی که مطمئنا باید از اون قلاب که با دکمه ی F فعال میشه استفاده کرد اصلا علامت F رو نمیاره !!! بعد از تحقیقات توی فروم های انگلیسی متوجه شدم این کار خوده Eidos هست که نسخه های کرک شده رو با اشکال عمدی مواجه میکنه که حال کرکر ها و استفاده کننده هاش رو بگیره !

میخواستم ببینم شما راه حلی دارین ؟
من بازی رو تو 2DVD گرفتم که 2تا کرک داشت من تا اخر بازی با این 2تا کرک رفتم و هیچ مشکلی نداشتم

brain
31-08-2010, 18:21
منم مشکلی نداشتم.
امروز بازیو تموم کردم ... دیر به دستم رسید ...

B.3.S.T
01-09-2010, 00:42
منم که 10 تا کرک عوض کردم ولی باز همونجا که تو پستهای قبلی اشاره کردم گیره:31:حتی 1 نفر نتونست کمک کنه

havas_1980
01-09-2010, 01:26
منم که 10 تا کرک عوض کردم ولی باز همونجا که تو پستهای قبلی اشاره کردم گیره:31:حتی 1 نفر نتونست کمک کنهاون مشکلی رو داشتین به چشم دیدم... گفته بودم که سیوتون رو بدین تست کنم. وسط فاصله افتاد برای جواب...

هیچ چاره ایی نیست که کرک رو عوض و بازی رو از نو برین.

michael jackson
02-09-2010, 21:28
امروز بالاخره بازی رو با 75 % تموم کردم . واقعا فوق العاده بود . به تمام گیمر ها توصیه میکنم

Zaghan_13
03-09-2010, 23:06
کرک سالم بازی رو کی داره؟

mehdy.z
03-09-2010, 23:20
کرک سالم بازی رو کی داره؟
به این پست مراجعه کنید:

البته من خودم با relaoded تموم کردم بدون هیچ مشکلی اینم آدرسش:

michael jackson
04-09-2010, 00:24
منم از reloaded استفاده کردم هیچ مشکلی نداشت اون یکی که اسمه فایلش batman_fix2 هست Trojan داشت .

Zaghan_13
04-09-2010, 18:57
منم از reloaded استفاده کردم هیچ مشکلی نداشت اون یکی که اسمه فایلش batman_fix2 هست Trojan داشت .

چی؟Trojanچیه؟

B.3.S.T
04-09-2010, 23:19
چی؟Trojanچیه؟

فکر کنم اینجا جاش نیست ولی تروجان یک نوع کرم مخرب سیستمهای کامپیوتری هست البته بعضیها بهش میگن جاسوس نتی!:27:

alexi10
05-09-2010, 08:37
بچه ها من این پچ 1.1 رو نیاز هست نصب کنم؟ (میدونم واسه physx هست) منظورم اینکه اگه پچو نصب کنم تو کرک کردنش مشکل ‍پیش نمیاد؟
من نسخه اول بازی رو که متاسفانه از boysteampc بود رو تا 18 درصد رفتم ولی بعضی جاها که باید از کلید F استفاده میکردم غیر فعال بود واسه همین دیروز یه نسخه دیگه گرفتم که ظاهرا انگولک نشده و پچ رو روش نصب کردم. حالا کدوم کرک رو باید استفاده کنم؟ دومی یا سومی؟

havas_1980
05-09-2010, 20:35
بچه ها من این پچ 1.1 رو نیاز هست نصب کنم؟ (میدونم واسه physx هست) منظورم اینکه اگه پچو نصب کنم تو کرک کردنش مشکل ‍پیش نمیاد؟
من نسخه اول بازی رو که متاسفانه از boysteampc بود رو تا 18 درصد رفتم ولی بعضی جاها که باید از کلید F استفاده میکردم غیر فعال بود واسه همین دیروز یه نسخه دیگه گرفتم که ظاهرا انگولک نشده و پچ رو روش نصب کردم. حالا کدوم کرک رو باید استفاده کنم؟ دومی یا سومی؟کرک سومی, RELAODED... البته بعضی جاها دیده شده که طرف با یه پیغام خطا مواجه میشه. دیدین اینطوری شد از دومی استفاده کنین.

alexi10
06-09-2010, 08:48
کرک سومی, RELAODED... البته بعضی جاها دیده شده که طرف با یه پیغام خطا مواجه میشه. دیدین اینطوری شد از دومی استفاده کنین.

پچ غیر از اضافه کردن physix فایده دیگه هم داره؟

havas_1980
06-09-2010, 08:59
پچ غیر از اضافه کردن physix فایده دیگه هم داره؟خـیـــــر.

iceweek
06-09-2010, 14:29
حل شد!!......

a.g g.a
08-09-2010, 09:11
سلام
این فنّای بتمن رو چه طور باید انجام داد؟

من بازی رو تموم کردم ولی نتونستم اینا رو انجام بدم.:20:

L.A.M.P.A.R.D
08-09-2010, 09:57
من گیر کردم...نمیدونم باید چه کنم :دی
رکاری میکنم راهی برای ورود پیدا نمیکنم............گیج شدم چیکار کنم

havas_1980
08-09-2010, 12:17
سلام
این فنّای بتمن رو چه طور باید انجام داد؟

من بازی رو تموم کردم ولی نتونستم اینا رو انجام بدم.:20:
اون مورد اولی رو وقتی انجام میدادین که روی اون مجسمه هایی که چسبیده به دیوار هستن باشین.
Ctrl چپ رو برای آویزون شدن میزدین. تو این حالت وقتی کسی از زیر مجسمه رد میشد راست کلیک میکردین...

در مورد دومی هم وقتی حریفتون می خواست حمله کنه به کار می بردین... اونو پرت میکردین سمت بقیه حریفهاتون.
Shift و چپ کلیک رو با هم میزدین و با دکمه های جهت یه سمتی رو انتخاب می کردین.

تو همون عکس اول, بالای در یه دریچه ست. قلاب میندازین و از اونجا میرین تو...

L.A.M.P.A.R.D
08-09-2010, 16:37
نمیشه....هرکاری میکنم نمیره ... :دی

کمک:19:........plz

a.g g.a
12-09-2010, 07:37

سلام
فکر کنم اول باید اونجایی که تو عکس مشخص کردم برین:

EngineeR EhsaN
12-09-2010, 13:39
آقا ارزش داره این بازی رو بخرم

aha2012
12-09-2010, 13:44
آقا ارزش داره این بازی رو بخرم
100درصد.نسخه ی دومش هم داره میاد.اینو بگیر تا متوجه بشی داستان چی بوده

golmohammadi
18-09-2010, 20:31
سلام بچه ها
من بازیو نصب کردم
آیا نیازه حتما اکانت بسازم ؟
چون وقتی نیمسازم پیغام میده سیو نمیشه
و سیو هم نمیشه طبیعتا
یه کرک داره ولی نمیدونم چرا عول نمیکنه

mehdy.z
18-09-2010, 21:09
سلام بچه ها
من بازیو نصب کردم
آیا نیازه حتما اکانت بسازم ؟
چون وقتی نیمسازم پیغام میده سیو نمیشه
و سیو هم نمیشه طبیعتا
یه کرک داره ولی نمیدونم چرا عول نمیکنه
نه فقط باید به کمک برنامه GFWLive یه اکانت آفلاین بسازی یا اگه قبلا اکانت داشتی اون رو sign in کن...
البته بهت پیشنهاد میکنم حتما این کرک رو قبل از شروع بازی کپی کنی که توی بازی به مشکل برنخوری:

golmohammadi
19-09-2010, 01:22
نه فقط باید به کمک برنامه GFWLive یه اکانت آفلاین بسازی یا اگه قبلا اکانت داشتی اون رو sign in کن...
البته بهت پیشنهاد میکنم حتما این کرک رو قبل از شروع بازی کپی کنی که توی بازی به مشکل برنخوری:

قبلا اکانت داشتم
ولی حالا بیا و پیداش کن یوزر پسوردو
مال من خودش کرک داره
اگه مشکل داشت باشه اینو حتما استفاده میکنم

راستی این گیمو دادم دوستم
اینترنت هم نداره
با کمال تعجب میگه تموم کرده :18:
من که نفهمیدم چطوری بازیش کرد و بازی هم سیو شده :20:

mehdy.z
20-09-2010, 23:48
قبلا اکانت داشتم
ولی حالا بیا و پیداش کن یوزر پسوردو
مال من خودش کرک داره
اگه مشکل داشت باشه اینو حتما استفاده میکنم

راستی این گیمو دادم دوستم
اینترنت هم نداره
با کمال تعجب میگه تموم کرده :18:
من که نفهمیدم چطوری بازیش کرد و بازی هم سیو شده :20:
اکانت آفلاین که اصلا نیازی به اینترنت نداره...

ostooreh
13-10-2010, 11:23
سلام دوستان
من تو 22% جای چرخ دنده ها گیر کردم و بعد از سرچ کرکی که دوستان گفته بودن نصب کردم ولی الان که می خوام بازی کنم از اول میاد و قسمت LIVE رو میاره درصورتی که با کرک قبلی اکانت آفلاین داشت (میشد 4تا سیو داشت) آیا راهی برای برگشتش هست؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Steps-Rap
13-10-2010, 23:55
واقعا بازیه قشنگی بود.دوست داشتم بریزم دوباره بازی کنم ولی حیف که دی وی دیش گم شد....:41:
ایشالا دیگه تو نسخه 2...

abbas_p
14-10-2010, 00:41
سلام دوستان
من تو 22% جای چرخ دنده ها گیر کردم و بعد از سرچ کرکی که دوستان گفته بودن نصب کردم ولی الان که می خوام بازی کنم از اول میاد و قسمت LIVE رو میاره درصورتی که با کرک قبلی اکانت آفلاین داشت (میشد 4تا سیو داشت) آیا راهی برای برگشتش هست؟

ممنون میشم راهنماییم کنید
من از این کرک دارم استفاده میکنم..بدون نیاز به اکانت :40:Xlive
Batman Arkham Asylum Crack - fix the save problem (no need for Xlive account)

مانی 22
22-10-2010, 12:55
سلام
دوستان سریال نامبر این بازی رو میشه بگید ؟!
کسی نداره ؟!
لطف کنید نگید تاپیک 191 صفحه ای رو بگردم !
سپاس ..
:40:

aha2012
22-10-2010, 22:47
سلام
دوستان سریال نامبر این بازی رو میشه بگید ؟!
کسی نداره ؟!
لطف کنید نگید تاپیک 191 صفحه ای رو بگردم !
سپاس ..
:40:
بّرای اکانت ساختن میخوای؟اگه آره باید بهت بگم که اکانت آفلاین باید بسازی:20:

kane32
04-11-2010, 21:38
دوستان گلم امروز بازیو تموم کردم یکی از بهترین بازیهای ساخته شده بود همه چی عالی من تمام بازیهای معروفو بازی کردم و لی بتمن یه چیز دیگه بود حتما توصیه میکنم بگیرید و بازی کنید دمتون گرم خیلی باحال بود دوستان گلم اگر دی ال سی هم اومده لطف کنید لینک بزارید واقعا که اخر بازی بود

B.3.S.T
05-11-2010, 01:17
دوستان گلم اگر دی ال سی هم اومده لطف کنید لینک بزارید واقعا که اخر بازی بود
فکر نکنم دیگه نیازی به dlc داشته باشید با ریلیز batman:arkham city تا چند ماه دیگه!

Steps-Rap
05-11-2010, 11:29
یه قسمت از این بازی بود که من وقتی میرسیدم اونجا خدایی خلیلی حال میکردم هم با صحنش هم با آهنگی که میزد.
اونجایی که از یه تونل هی میری و هی میری بعد یهدفه میرسه به یه قسمتی که اون تونل از یه جای کوه اومده بود بیرون و رو به روت یه دریای بزرگ بود و 4-5 تا صخره غول پیکر...که باید پرواز میکردی میرسیدی به صخره روبه روییت...
واقعا این تیکش عمق عجیبی داشت.
مراحل دیگشم باز واقعا شاه کار بود.
بی صبرانه منتظر نسخه ی 2 شم ...

kane32
05-11-2010, 13:46
تو نمیری خیلی بازیه توپی بود ولی من اونجایی که بتمن میرسه به یه تونل بزرگ که یهو میره تو اوهام و یهو 8 ساله میشه خیلی توپ بود
یکیم که جوکر تو اوهام با تیر میزنه تو سر بتمن بتمن از قبر میاد بیرون چند تا بتمن دیگرو تو قفس میبینه
خیلی بازیه توپیه تو روان بتمنم نشون میده

Steps-Rap
05-11-2010, 13:50
تو نمیری خیلی بازیه توپی بود ولی من اونجایی که بتمن میرسه به یه تونل بزرگ که یهو میره تو اوهام و یهو 8 ساله میشه خیلی توپ بود
یکیم که جوکر تو اوهام با تیر میزنه تو سر بتمن بتمن از قبر میاد بیرون چند تا بتمن دیگرو تو قفس میبینه
خیلی بازیه توپیه تو روان بتمنم نشون میده

دقیقا....این تیکشم که گفتی واقعا باحال بود...
لمیددوارم هر چه زود تر بیاد نسخه 2ش

BATMAN-LOVE
19-02-2011, 12:40
وقتي بازي 100 درصد كامل شه چه اتفاقي ميافته؟؟؟؟؟

aha2012
19-02-2011, 15:50
وقتي بازي 100 درصد كامل شه چه اتفاقي ميافته؟؟؟؟؟
هیچی بازی تموم میشه:31:

soroushy97
07-03-2011, 13:28
این بازی رو از boysteam گرفتم ولی یک اشکال داشت.همون f یا grapple که اکثر دوستان می دونند چیه.یه کرک دانلود کردم.این اشکال برطرف شد اما یه اشکال دیگه بوجود اومد.اونم اینکه سیو نمی شه.دوستان راهنماییم کنید.

Layken
07-03-2011, 22:30
یه اکانت افلاین باز کنی درست میشه
همون اول که ویندوز لیو رو میاره

MohammadT15
08-04-2011, 15:22
آقا ما همین اول بسم الله گیر کردیم:31:همون جایی که جوکر روی صندلیه و یکی کنارشه محافظت میکنه ازش.پلیس ها هم از بالا دارن نگاه میکنن هر جا میرم یا درا قفله یا لیزر داره برق میگیرتم.چیکار کنم؟همون اولای بازیه.

u-cant30me
08-04-2011, 20:58
با عرض سلام و خسته نباشید من این بازی رو دیروز نصب کردم عجب بازی زیباییه میخواستم بدونم SAVE بازی چه جوریه؟

ATA FARZADI
08-04-2011, 21:17
مگه بتمن آرخام سیتی برای pc اومده؟

یه سایت معرفی کنید برای دانلود با لینک مستقیم...

aha2012
08-04-2011, 21:19
آقا ما همین اول بسم الله گیر کردیم:31:همون جایی که جوکر روی صندلیه و یکی کنارشه محافظت میکنه ازش.پلیس ها هم از بالا دارن نگاه میکنن هر جا میرم یا درا قفله یا لیزر داره برق میگیرتم.چیکار کنم؟همون اولای بازیه.
بیا محمد جان اینم راهنمای بازی همراه با عکس:

kortol
08-04-2011, 23:05
با عرض سلام و خسته نباشید من این بازی رو دیروز نصب کردم عجب بازی زیباییه میخواستم بدونم SAVE بازی چه جوریه؟ سیو بازی به صورت چک پوینتی و خود کار هستش ...شما فقط بازی رو انجام بده خودش سیو می کنه !! چک پوینت ها هم خیلی به هم نزدیک هستند ... مثلا رد شدن از یه در یا پریدن از روی یه بلندی ... نگران سیو نباش ...

مگه بتمن آرخام سیتی برای pc اومده؟

یه سایت معرفی کنید برای دانلود با لینک مستقیم...
این بتمن تیمارستان آرخام هستش ... بازی آرخام سیتی پاییز یا زمستان میاد ...

88x88
18-04-2011, 21:06
سلام.
اقا من یه مشکلی دارم.
من از این اخرین کرکه استفاده کردم که گویا بی عیب ترینه. ولی بازی اجرا نمی شه.
ارور میده، می گه بازی اجرا نمی شه، این کد رو هم می ده: (0xc0000005 )
چی کارش باید کنم؟
اولش بعد از این ارور، یه ارور dll missing هم می داد. ولی رفتم دی ال الرو دانلود کردم دیگه ارور دومی رو نداد.

88x88
28-04-2011, 08:47
خوب، خیلی ممنون از لطفی که داشتید و جواب دادید.
خودم مشکلم رو حل کردم، گفتم اینجا بگن، شاید به درد بقیه هم بخوره.
با این کرک اخریه نتونستم بازی کنم. اصلا اجرا نمی شد.
برگشتم به کرک های قبلی، که می دونستم مشکل داره.
بازی کردم تا رسیدم به جاهایش که مشکل داشت. رفتم ترینر بازی رو از تو اینترنت پیدا کردم. ( رمز های بازی مثلا.) بعد هر جا گیر کردم جاذبه رو بر می داشتم و با پرش و جفنگ بازی های دیگه بازی رد می کردم...

بازی رو تموم کردم. خیلی بازی خوبی بود. مدتی بود بازی به این خوبی نکرده بودم.
فقط، نمی دونم، ورژن بعدیش قراره چی از اب در بیاد. اخه این بازی به نظرم قشنگیش برای این بود که جوکر شخصیت جالبی داشت...

moscow
08-05-2011, 02:07
سلام!
من توی این فروم تازه کارم!
مشکلم همون دریچه هه هست که نمیگیرتش!
کل فروم رو خوندم!!! از سیو و اینا خیری ندیدم ، گشتم دنبال روش های نامردیش! :دی!
منم 49 درصد بودم که گیر کردم! 1 ترینر از اینجا (که آدرسشو میذارم) دانلود کردم که میشه باهاش جاذبه رو غیر فعال کرد و پرواز کرد اون بالا! :دی!
البته برای من همین کرک ریلودد (یکی که زورش میرسه ، متنمو ویرایش کنه و آدرسشو اضافه کنه) رو دانلود کردم، بعدش اینو اجرا کردم که کار کرد! اول 7 رو میزنی جاذبه خنثی میشه ، بعد با + میری بالا، به دریچه که رسیدی دوباره 7 میزنی تا جاذبه وصل شه (!) و لبه رو بگیره!
البته!!
این ترینره یکم قاطیه! و به محض اینکه کارت باهاش تموم شد باید ببندیش! و الا با کرش (تعطیل شدن بازی!!) مواجه میشین..!
جالبه!!
تا میری اون بالا سیو بازی میشه 50%!!

اینم آدرسش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید(حال کنید! هر کلمه از متنم 1 تگ بود واسه سرچ! :دی!)

---------- Post added at 03:06 AM ---------- Previous post was at 03:04 AM ----------

اینم حالت کلی اش برای اونایی که 1.1 دارن!

یادم نبود بگم! اون بالا ایه مال بتمن 1.0 بود (که یحتمل یکی ازش اومده ، کل ایران پخش شده!! :دی!)
ولی جدا دمتون گرم! باحال ترین فروم بازی دنیاست اینجا!

کسی تی تاپ داره بده بهم!!؟ :دی!

moscow
09-05-2011, 02:32
یووووووهووووووو!!!
بالاخره تموم شد!!
کرک سومی + بازی از اول
دوستان به عشق ترینر بازی رو نیاید جلو ... وقتی میرید، دیگه نه از گیاها خبریه نه از دشمنا..
بازی کلا میره تو باگ و دیگه در هم نمیاد!!

شـیـفــو
08-06-2011, 16:52
دوستان اون اتاق مخفی رو کسی کشف کرده بود ؟ منظورم همون اولاست که بازی اومده بود .

capitan black
12-06-2011, 17:55
سلام دوستان من پچ 1.1 رو دانلود و نصب کردم اما موقع نصب میگه که بازی نصب نیست...راهی هست ؟

hosein7
21-06-2011, 19:43
آقا کسی می دونه مشکل من چیه؟
من بازی بتمن نصب کردم و کرکش را تو فایلش کپی کردم وقتی که می خوام بازی اجرا کنم به این اخطار روبه رو می شوم

SECULAUNCHER:FAILED TO START APPLICCATION [9000 ]

چه کنم؟
اگه لطف کنید جواب بدید ممنون می شم

.:PAR3A:.
22-06-2011, 11:46
دوستان اون جایی که هارلی این واردن و گرفته ، من چه جوری باید وارد ساختمون بشم؟؟؟ تنکس ;)

SAMCRO
22-06-2011, 12:07
دوستان اون جایی که هارلی این واردن و گرفته ، من چه جوری باید وارد ساختمون بشم؟؟؟ تنکس ;)
کودوم ساختمون ؟ :دي
برو بالا ! بالا رو نگاه کن برو بالا ...
نمی دونم فهمیدی یا نه البته ! :دي

Rc man
22-06-2011, 18:59
وقتی به ماشینه آمبولانس رسیدیم باید چه کار کنیم؟

hosein7
23-06-2011, 10:41
---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:37 AM ----------

[/COLOR]
آقا کسی می دونه مشکل من چیه؟
من بازی بتمن نصب کردم و کرکش را تو فایلش کپی کردم وقتی که می خوام بازی اجرا کنم به این اخطار روبه رو می شوم

SECULAUNCHER:FAILED TO START APPLICCATION [9000 ]

چه کنم؟
اگه لطف کنید جواب بدید ممنون می شم

آقا کسی نیست جواب منو بده:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::2::2::2::2::2 ::2::2::2::2::2:

Layken
24-06-2011, 00:02
---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:37 AM ----------

[/COLOR]

آقا کسی نیست جواب منو بده:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19: :19::19::19::19::19::19::19::19::19::2::2::2::2::2 ::2::2::2::2::2:

دوست عزیز شما یه نسخه دیگه امتحان کن دیگه از زحمتش گذشته باز درست نشد دیگه باید ببینیم چی میشه کرد

capitan black
24-06-2011, 11:21
سلام دوستان من پچ 1.1 رو دانلود و نصب کردم اما موقع نصب میگه که بازی نصب نیست...راهی هست ؟

اگه میشه جواب منو هم بدید !

hosein7
26-06-2011, 12:22
[QUOTE=layken;6205308]دوست عزیز شما یه نسخه دیگه امتحان کن دیگه از زحمتش گذشته باز درست نشد دیگه باید ببینیم چی میشه کرد[/QUOTE

سلام خیلی آقایی
مشکلم حل شد از کرک بود امروز هم بازی تموم کردم
ممنون

milad_takjoo
03-07-2011, 11:21
دوستان کسی سیو 100% بازی رو نداره؟

alone_boy
04-07-2011, 00:05
سلام
دکتر یانگ رو چطوری پیدا کنم؟!
کل کتابخانه رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نشد

SAMCRO
04-07-2011, 00:25
سلام
دکتر یانگ رو چطوری پیدا کنم؟!
کل کتابخانه رو زیر و رو کردم ولی چیزی پیدا نشد
2 بار باید پیداش کنی ! اگه اشتباه نکنم ! یه بار دست اون یارو دیوونه هست اسمش فک کنم زاس بود ! یه بار هم بین چند تا از این دیوونه معمولیاس !
ولی فک کنم
منظورت همون کتابخونه هست که گرده ؟
اگه اره دیتکتیو مد رو بزن یه کتاب هستش ! لاش یه چیزیه اونو ورش دار بسوزونش !

alone_boy
04-07-2011, 10:18
دیتکتیو مد رو هم زدم ولی چیزی پیدا نکردم!
هر 4 طبقه ش رو هم گشتم!

havas_1980
05-07-2011, 00:11
دیتکتیو مد رو هم زدم ولی چیزی پیدا نکردم!
هر 4 طبقه ش رو هم گشتم!شما اول بار که وارد کتابخانه میشی (بعد از نجات گروگان ها) باید راهی رو که اومدی برگردی...

alone_boy
05-07-2011, 08:54
ممنون
حالا اتاق دکتر یانگ رو پیدا کردم ولی هیچ ورودی ای نداره
همه درها قفل هستن
اینجا رو چیکار کنم؟!

havas_1980
05-07-2011, 20:38
ممنون
حالا اتاق دکتر یانگ رو پیدا کردم ولی هیچ ورودی ای نداره
همه درها قفل هستن
اینجا رو چیکار کنم؟!از پشت باید برین تو... ورودی اصلی باز نمیشه.
میرین کریدور شمالی, وارد یه سلول میشین که بالای دیوارش یه دریچه هواکشه. از اونجا میزنین میرین تو...

capitan black
06-07-2011, 10:03
سلام دوستان من پچ 1.1 رو دانلود کردم اما موقع نصب میگه که بازی نصب نیست...راهی هست ؟

shahriar_669
12-07-2011, 23:25
سلام دوستان
خسته نباشید دوستان مشگل این دیوار نامرعی رو چطور حل کنمو اون قسمتی که اون زنخه گل گیاه ازاد شده بعد باید بری پیداش کنی ولی وقتی میری به ساختمونه مربوطه انگار یه دیواره نمیتونه رد شه ؟ بعد بعضی وقتا این قلابش هم کار نمیکنه یعنی بعضی جاها که باید باید بری بالا غیر فعاله در صورتی که قبلا از اونجا گذشته بودم . چکار باید کرد؟

SA.JJ.AD
13-07-2011, 00:04
سلام دوستان
خسته نباشید دوستان مشگل این دیوار نامرعی رو چطور حل کنمو اون قسمتی که اون زنخه گل گیاه ازاد شده بعد باید بری پیداش کنی ولی وقتی میری به ساختمونه مربوطه انگار یه دیواره نمیتونه رد شه ؟ بعد بعضی وقتا این قلابش هم کار نمیکنه یعنی بعضی جاها که باید باید بری بالا غیر فعاله در صورتی که قبلا از اونجا گذشته بودم . چکار باید کرد؟

دوست عزیز کلا این بازی پر از باگ و ایراد بود :31: و به شخصه نتونستم اخر بازی رو ببینم و حدود یکم موند ه به پایان بازی به یه جا رسیدم که همه جا غیب میشد و میرفتی فضا :31: با ترینر و اینا هم نتونستم کاری کنم و کلا بیخیالش شدم :31:
.
از اول بازی تا اونجا یاد م نمیره چقد عذاب کشیدم :2:و کلی باگو با روش های غیر طبیعی حل کردم :31:
+
+
این هم که شما میگید رو باید به زور خودتونو رو بچسبونید به اون گیاه نامرئی :31: بعد با اون گیره ای که دارید سریع باید اون روبرو که یه چیز ابشار مانندی هست ( الان یادم نیست دقیق :31:) رو بگیرید و از اون ریشه ی کذائی رد شید :31:
+
در کل یه نسخه ی خراب این بازی اکثر جاها متاسفانه پخش شده بود که اصلا نمیشد بازیو کامل تموم کرد :2:

shahriar_669
13-07-2011, 16:17
دوست عزیز کلا این بازی پر از باگ و ایراد بود :31: و به شخصه نتونستم اخر بازی رو ببینم و حدود یکم موند ه به پایان بازی به یه جا رسیدم که همه جا غیب میشد و میرفتی فضا :31: با ترینر و اینا هم نتونستم کاری کنم و کلا بیخیالش شدم :31:
.
از اول بازی تا اونجا یاد م نمیره چقد عذاب کشیدم :2:و کلی باگو با روش های غیر طبیعی حل کردم :31:
+
+
این هم که شما میگید رو باید به زور خودتونو رو بچسبونید به اون گیاه نامرئی :31: بعد با اون گیره ای که دارید سریع باید اون روبرو که یه چیز ابشار مانندی هست ( الان یادم نیست دقیق :31:) رو بگیرید و از اون ریشه ی کذائی رد شید :31:
+
در کل یه نسخه ی خراب این بازی اکثر جاها متاسفانه پخش شده بود که اصلا نمیشد بازیو کامل تموم کرد :2:

دمت گرم . اقا یه پچی چیزی نداره که راحت بشه بازی کرد؟

B.3.S.T
13-07-2011, 22:44
و به شخصه نتونستم اخر بازی رو ببینم و حدود یکم موند ه به پایان بازی به یه جا رسیدم که همه جا غیب میشد و میرفتی فضا
پست های منو تو این تاپیک ببینید خنده دار ترین باگهای بازی رو میبینید!: دی
منم دقیقآ اواخر بازی(مرحله آخر بود دیگه)داشتم میرفتم از تو گلخونه رد بشم دیدم جلوم بازه ولی جلو نمیره!: دی
اصلآ حساب کتاب نداره این باگهاش..بازی به اون سختی که به بدترین شکل اچیو میداد رو برسونی آخر بعد به طرز خنده داری نتونی از جایی رد بشی که نه دیواریه نه شیشه نه هچی چیز دیگه!: دی

SA.JJ.AD
14-07-2011, 15:57
پست های منو تو این تاپیک ببینید خنده دار ترین باگهای بازی رو میبینید!: دی
منم دقیقآ اواخر بازی(مرحله آخر بود دیگه)داشتم میرفتم از تو گلخونه رد بشم دیدم جلوم بازه ولی جلو نمیره!: دی
اصلآ حساب کتاب نداره این باگهاش..بازی به اون سختی که به بدترین شکل اچیو میداد رو برسونی آخر بعد به طرز خنده داری نتونی از جایی رد بشی که نه دیواریه نه شیشه نه هچی چیز دیگه!: دی

پس تو هم نتونسته بودی اخر بازی رو ببینی ؟ :31:اره منم یادمه کلی عذاب کشیدم :31:
+
میگن یه نسخه ی خراب تو ایران همه جا پخش شد و برا همین اکثرا بر ا همه مشکل داشت بازی !! یه پچی داشت که بازیو اپدیت میکرد ! من اونو نصب میکردم بازی نه دیگه یو میکرد و بعضی اوقات یهو میپرید بیرون و 100 تا مشکل دیگه :2:
.
اما با اون همه باگ و عذاب واقعا بای لذت بخش بودا :20::31:

madhatter
14-08-2011, 19:51
سلام- من تا 36% رفتم اونجایی که از ساختمون میای بیرون تو محوطه پر از گیاهه .
من همه گیاه هارو کشتم اما توی ساختمون نمیتونم برم. بالای اون برج که اولش تو فیلم نشون میده هم رفتم ولی هیچ چی نیست.
کانال کولر بالای در هم دکمه F کار نمیکنه روش.
اگر راهی هست که مثلا از 1 مرحله قبل بیام بگید.

Layken
14-08-2011, 21:52
این طور که پیداست شما بازیت نیاز به کرک داره...
اگه ممکنه یه عکس هم بزار ببینم کجا موندی..؟
برا کرک هم تو تاپیک داریم یه دوری توش بزنی فراوان هست

madhatter
14-08-2011, 21:55
این طور که پیداست شما بازیت نیاز به کرک داره...
اگه ممکنه یه عکس هم بزار ببینم کجا موندی..؟
برا کرک هم تو تاپیک داریم یه دوری توش بزنی فراوان هست
اینجا رو رد کردم .درست نشد ولی با کلک رد کردم.
الان اونجا ام که از قبر میاد بیرون. دم اون دوتا قفسه. تا میرم رو قفس میره پایین و دیگه کاری نمیشه کرد.grab هم نداره.

Layken
14-08-2011, 23:35
والا یادم نی کجا رو میگی یه عکسی چیزی ...

madhatter
15-08-2011, 18:29
والا یادم نی کجا رو میگی یه عکسی چیزی ...

عکس :

aha2012
15-08-2011, 18:40
دوست من شما باید حتما کرکتو عوض کنی
از اینجا بگیر:

madhatter
15-08-2011, 20:56
دوست من شما باید حتما کرکتو عوض کنی
از اینجا بگیر:

reloaded یا dede?

عوض کنم همه سیو ها میپره؟

aha2012
16-08-2011, 11:43
reloaded یا dede?

عوض کنم همه سیو ها میپره؟
reloaded فکر کنم بهتر باشه.
آره فکر کنم سیوهات بپره.

alexi10
29-08-2011, 23:06
اساتید گرامی این ارور راه حلش چیه؟ نتو تکوندم ولی جواب نداد لطفا به داد ماهم برسید

Layken
29-08-2011, 23:24
اساتید گرامی این ارور راه حلش چیه؟ نتو تکوندم ولی جواب نداد لطفا به داد ماهم برسید

احتمالا فضای هارد شما خیلی کم هستش برای نسب این برنامه روی یک درایو دیگه امتحان کن

alexi10
29-08-2011, 23:45
احتمالا فضای هارد شما خیلی کم هستش برای نسب این برنامه روی یک درایو دیگه امتحان کن
عزیز درایوم 28gb فضای خالی داره با این حال رو یه درایو دیگه هم امتحان کردم جواب نداد راه حل دیگه ای هست؟

alexi10
01-09-2011, 13:15
عزیز درایوم 28gb فضای خالی داره با این حال رو یه درایو دیگه هم امتحان کردم جواب نداد راه حل دیگه ای هست؟
کسی نیست جواب منو بده؟!

ashk1377
12-09-2011, 18:06
من این بازی رو همین دو روز پیش ریختم نمی خواستم اینجوری بگم ولی خیلی عصبانیم :19:
مزخرف ترین بازی بود که تو عمرم کردم 3500 تومن الکی بخاطرش پول دادم
یه مرحله شم رقبت نکردم برم
گرافیک آشغال
داستان چرت و پرت
شخصیت های ******
اینم شد بازی آخه؟

havas_1980
13-09-2011, 19:39
من این بازی رو همین دو روز پیش ریختم نمی خواستم اینجوری بگم ولی خیلی عصبانیم :19:
مزخرف ترین بازی بود که تو عمرم کردم 3500 تومن الکی بخاطرش پول دادم
یه مرحله شم رقبت نکردم برم
گرافیک آشغال
داستان چرت و پرت
شخصیت های ******
اینم شد بازی آخه؟مطمئنین همین بازی رو گرفتین؟!؟ :eh:
تا این حد ارادت بهش نشده بود!

ashk1377
13-09-2011, 20:13
آره همین بود حالم بهم خورد:2:

havas_1980
13-09-2011, 20:27
آره همین بود حالم بهم خورد:2:
جالبه که میگین یه مرحله شم رغبت نکردین برین ولی میگین داستان چرت و پرت شخصیت های ****** !!! اصلا میخوره به هم؟ تنها نتیجه ایی که میشه گرفت اینه که از سبک گرافیکی بازی خوشتون نمیاد و اونو بسط دادین به کل بازی... :mellow:

Malware
21-09-2011, 20:33
یه سوال جدید ترین پچی که واسه این بازی عرضه شده چیه و از کجا میتونم بگیرم؟

blackbird25
21-09-2011, 23:53
این تنها بازیی بود که من واسه مخفی زدن دشمن ها کلی وقت گذاشتم و به نظر من گرافیک و جزئیات خوبی هم داشت (مثلا اینکه هرچی بازی جلو میرفت لباسش پاره میشد و یا خود bat man ته ریش در میاورد و گذشت زمان رو به خوبی نشون میداد)
فقط مشکل من اینه که تو آخر های بازی دیگه F کار نمیکنه (طناب پرت نمیکنه) :44:

Malware
22-09-2011, 08:45
اگه میشه یه نفر بگه که جدیدترین پچی که واسه این بازی اومده چیه و و تو بازی چه تغییری میده چگونه نصبش کنم؟

golmohammadi
26-12-2011, 11:41
سلام
من وقتی این رییس را میزنم بعدش بازی گیر میکنه
و بسته میشه

اینک عکس ارور :

MAHY@R
27-07-2012, 13:56
اون قسمتش که Zsasz دکتر یانگ رو گروگان گرفته گیر کردم کسی یادش هست چجوری باید رد کرد

Gregar
28-07-2012, 22:14
اون قسمتش که Zsasz دکتر یانگ رو گروگان گرفته گیر کردم کسی یادش هست چجوری باید رد کرد

جوری که نبیندت پشت دره قایم شو (کاور بگیر)
منتهی چون دکتره رو جلوی خودش گرفته نمیزاره که با بترنگ بزنیش . فقط یه زمان معینی هست که صورتش رو میاره بیرون همون موقع باید بترنگ رو بزنی تو صورتش . یعنی نشونه بگیر هم صورتش رو اورد جلو بزنش .

IOG
02-08-2012, 11:44
آقا من تازه نصبیدم مشکل سیو دارم. چه کنم؟

Khan gholi
03-08-2012, 05:32
آقا من تازه نصبیدم مشکل سیو دارم. چه کنم؟

اگر ویندوزتون xp هست شما اکانت افلاین windows live درست کنید .ا گر 7 هست که باید windows live رو دانلود کنید و اید افلاین بسازید

IOG
04-08-2012, 15:49
مشکل از کرک بود و حل شد....ممنونم

mahyarSAMSUNG
17-08-2012, 01:41
اگه میشه منو کمک کنید توی این بازی آرخام سیتی یه فایلی داده که باید به deamon tool بدمش .... وقتی میدم وارد بازی میشه ولی بعد از خارج شدن از بازی و خاموش و روشن کردن کامپویتر این فایلی که دادم به دیمون تول پریده و دوباره باید بهش بدم وقتی بهش اد میکنم وارد بازی میشم دیگه سیوهام همه پریده و دوباره از اول باید برم

این همون فایل image هستش

54573

mohsentmbax
14-08-2013, 12:01
سلام.آقا من هر چی میرم این بازی رو تو 15 درصد وقتی که بازی رو اجرا میکنم و میخوام رو save کلیک کنم نمیشه و نوشته :
currupt save pls del it
لطفا کمکم کنید.

Layken
15-08-2013, 00:13
سلام.آقا من هر چی میرم این بازی رو تو 15 درصد وقتی که بازی رو اجرا میکنم و میخوام رو save کلیک کنم نمیشه و نوشته :
currupt save pls del it
لطفا کمکم کنید.

اون موقع ها این بازی مشکل سیو داشت اما نه به این شکل که شما گفتی
به نظر من باید دنبال یک کرک درست و حسابی باشید احتمالا مشکلتون از کرک باشه

Mahdi11Najafi
14-12-2013, 17:25
سلام
1.بازی سیو نمیشه
لایو هم نصب کردم به همون روشایی که همه جا هست
یعنی تو بازی که اصلا اجرا نمیشه با هوم ووو
خود برنامه هم ارور اینترنت میده
2.به یه باگ برخوردم که نمیشه قلاب یا همون طناب انداخت و رفت تو دریچه کولر
یهنی اصلا علامتش نمیاد
چه کنم؟
مرسی

MUSK£T££R
14-12-2013, 19:51
سلام
1.بازی سیو نمیشه
لایو هم نصب کردم به همون روشایی که همه جا هست
یعنی تو بازی که اصلا اجرا نمیشه با هوم ووو
خود برنامه هم ارور اینترنت میده
2.به یه باگ برخوردم که نمیشه قلاب یا همون طناب انداخت و رفت تو دریچه کولر
یهنی اصلا علامتش نمیاد
چه کنم؟
مرسی
ویندوزتون چیه ....؟

Mahdi11Najafi
14-12-2013, 23:57
ویندوزتون چیه ....؟
ویندوز 7 آلتیمیت 64 بیت آپدیت اکتبر

MUSK£T££R
15-12-2013, 00:15
ویندوز 7 آلتیمیت 64 بیت آپدیت اکتبر
میشه اروری که واسه اینترنت میده رو بذارین ...!

Mahdi11Najafi
15-12-2013, 00:25
میشه اروری که واسه اینترنت میده رو بذارین ...!

MUSK£T££R
15-12-2013, 00:30
مطمئنین شما اکانت آفلاین ساختین ....؟:n13:

Mahdi11Najafi
15-12-2013, 00:35
مطمئنین شما اکانت آفلاین ساختین ....؟:n13:
اصلا به اون مرحله نرسیدم!!
یعنی بازی رو که اجرا میکنم لایو اصلا نمیاد که اکانت آفلاین بسازم
حتی Home هم میزنم ولی نمیاد
در صورتی که همین بازی ای که نصب کردم رو دو تا کامپیوتر دیگه نصب شده و لایو هم اجرا شده و اکانت آفلاین ساخته شده

MUSK£T££R
15-12-2013, 00:44
اصلا به اون مرحله نرسیدم!!
یعنی بازی رو که اجرا میکنم لایو اصلا نمیاد که اکانت آفلاین بسازم
حتی Home هم میزنم ولی نمیاد
در صورتی که همین بازی ای که نصب کردم رو دو تا کامپیوتر دیگه نصب شده و لایو هم اجرا شده و اکانت آفلاین ساخته شده
شما یه xlive دیگه دانلود و نصب کنین ببینین درست میشه ...!

Mahdi11Najafi
15-12-2013, 00:49
شما یه xlive دیگه دانلود و نصب کنین ببینین درست میشه ...!
نمیدونم چی شد!!!!خودم موندم
ولی درست شد Home رو زدم و بالاخره بالا اومد لایو
خیلی مرسی خیلی درگیرش بودم

Mahdi11Najafi
15-12-2013, 00:56
لایو بالا اومد و حل شد.
حالا چجوری اکانت آفلاین میسازه؟
گزینش انگار نیست یا من پیدا نمیکنم!

MUSK£T££R
15-12-2013, 01:04
دکمه Home رو که بزنی یه نوشته میاد ...پایین نوشته یه لینک روش کلیک کنی میره رو اکانت آفلاین ...!

u-cant30me
14-02-2014, 00:01
سلام دوستان من 25% بازی رو انجام دادم رسیدم به جوکر گرل که تو یه اتاق بمب کار گذاشته چه جوری ردش کنم؟؟؟ یا بهتر بگم... بمب رو چه جوری خنثی کنم.
یه سوال دیگه این جوکر گرل گردون رو گرفته بودش من بالای دیوارش بودم زدم دیوار خراب بشه دیدم باید با Bane مبارزه کنم...دلیلش هم نفهمیدم چه جوری شد؟؟
شما فکر میکنید ایراد از بازیه؟

u-cant30me
14-02-2014, 20:24
سلام دوستان من 25% بازی رو انجام دادم رسیدم به جوکر گرل که تو یه اتاق بمب کار گذاشته چه جوری ردش کنم؟؟؟ یا بهتر بگم... بمب رو چه جوری خنثی کنم.
یه سوال دیگه این جوکر گرل گردون رو گرفته بودش من بالای دیوارش بودم زدم دیوار خراب بشه دیدم باید با Bane مبارزه کنم...دلیلش هم نفهمیدم چه جوری شد؟؟
شما فکر میکنید ایراد از بازیه؟

ممنونم از دوستان دست گلتون درد نیاد خودم ردش کردم رفت:n02:

alif12
21-02-2014, 05:05
تورو خدا یکی کمک کنه

تنها انجمن فعال اینجاس خواهش میکنم یکی کمک کنه

من افلاین ساختم جویین هم میشه ولی وقتی میخوام از بازی بیام بیرون مزنه نات الل سیو .....

همه کرک ها و پتچ های موجود رو هم دانلود کردم ولی همشون ارور میدن
خواهش میکنم یکی کمک کنه
الان 4 ساله این بازی رو دارم هنوز از دو مرحله بیشتر نرفتم چون سیو نمیشه
خواهشا اگه کسی میدونه کمک کنه:n17: :n13:

u-cant30me
21-02-2014, 12:45
سلام دوستان امیدوارم اینفده کمکم کنید من تو مرحله بوتانیکال گاردن گیر افتادم...آخرش یه بمب هستش اون رو هم خنثی کردم فقط نمیدونم اون راهرو که تهش علامت سوال ریدلر هستش رو چه جوری ردش کنم؟؟؟ یه نفر هم پشت سرم هستش که همش سرفه میزنه...

MUSK£T££R
22-02-2014, 00:39
سلام دوستان امیدوارم اینفده کمکم کنید من تو مرحله بوتانیکال گاردن گیر افتادم...آخرش یه بمب هستش اون رو هم خنثی کردم فقط نمیدونم اون راهرو که تهش علامت سوال ریدلر هستش رو چه جوری ردش کنم؟؟؟ یه نفر هم پشت سرم هستش که همش سرفه میزنه...
عکس بذارید ..!

u-cant30me
24-02-2014, 22:23
عکس بذارید ..!

اگه کیفیت عکسها بد شده به بزرگواری خودتون ببخشید...بگید تا بهترش رو بذارم...

MUSK£T££R
25-02-2014, 01:10

اگه کیفیت عکسها بد شده به بزرگواری خودتون ببخشید...بگید تا بهترش رو بذارم...
دقیق نفهمیدم کجاست شما باید تو اون اتاق که رد هارلی تموم میشه عکس میگرفتین ...!
اونجا که رد تموم میشه دتکتیو ماد کنید ببینید یه دستگاه به رنگ قرمز هست اونو با شوکر یا اون دستگاه که دیوارارو میترکونه خراب کنید ..!