PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Batman: Arkham Asylum

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

Killzone2
25-10-2009, 22:10
این همه مرحله قلاب کار کرده حالا کار نمیکنه؟
هیچ راهی نداره؟ نمیشه کرکش رو بگیرم و با سیوهاش برم؟
من قبل از اینکه بازی رو شروع کنم این حرف ها رو شنیدم اون کرکی که میگفتن درسته رو دانلود کردم ولی بازی با اون اجرا نشد
از کدوم شرکت گرفتی؟من تو این بازی مشکل نداشتم از boysteampc بود با کرک سالم.از هر شرکتی گرفتی بازی تو عوض کن و با کرک سالم بگیر GFW هم سیوش تغییر نمیکنه اگر دوباره از اول نصب بکنی سیوت پاک نمیشه.امیدوارم که مشکلت حل بشه.

marid
25-10-2009, 22:32
من از شرکت دانلود آفلاین گرفتم!
مطمئن هستین که از کرکه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نفر بالایی شما که میگه بازی های boysteampc خرابن
نمیشه الان یه کرک بدین؟
نهایتا دوباره با کرک جدید نصب میکنم و سیو ها رو دانلود میکنم

Layken
25-10-2009, 23:17
نمیشه الان یه کرک بدین؟
خوب ببین این کرک به دردت میخوره...احتمالا مشکلتو حل کنه..

masoudtr
25-10-2009, 23:20
دوست عزیز برات متاسفم
اگه قلابت برای بالای دیوار کار نمیکنه کرک بازیت مشکل داره، مال منم عینا همین طور بود
من که دارم بیخیال بازی میشم
بازی های شرکت گل به در boysteam اینطورین
اگه میخوای بازیو ادامه بدی باید هم از اول نصب کنی، هم کرک جدیدو بریزی و هم دوباره از نو بری!!!
قبل از اینکه به این مرحله برسیم از کجا بفهمیم بازی مشکل داره یا نه؟
من الان 3 درصد رفتم میخوام ببینم اگه مشکل داره اینو نرم دوباهر برم بخرم

miladddd
25-10-2009, 23:34
نمیشه الان یه کرک بدین؟

منم تا الان همه راه های شما رو رفتم و راهی پیدا نکردم
پیدا کردی منم خبر کن

*Necromancer
26-10-2009, 00:23
مشکل از کرک نیست!
ترفند خاصی داره که من از بازینما یاد گرفتم:

شما باید جاذبه زمین رو از بین ببرید تا بتونید از روی درخت عبور کنید و به سمت دیگه آن بیایید . ...
تمام مراحل بعد از آن هم ساخته شده است و بازی کامل کامل است !
وارد مسیر زیر شوید :

C:\Documents and Settings\Mamma Prince\My Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config

( این مسیر در صورتی است که ویندوز شما در درایو C نصب شده باشد ! )

حالا وارد فایل BmGame شوید و DefaultGravityZ را روی عدد 1 تنظیم کرده و وارد بازی شوید .
جلوی درخت وایسید و با line luncher خود را از روی زمین جدا کنید و وقتی به درخت گیر کردید ، به سمت بالا نگاه کنید و w را فشار دهید تا به راحتی از بالای درخت رد شید ( اگه یه دیوار مصنوعی و به قول بعضی ها قفلی از سوی شرکت سازنده بود ، این کار امکان نداشت ! ) و به سمت زمین Glide کنید و وقتی روی زمین قرار گرفتید ، به راه ادامه دهید تا وارد در بعدی شوید .
حالا از بازی خارج شوید و جاذب هرو به حالت عادی بازگردانید !
دوباره وارد بازی شوید و با خیال راحت بازی را تا ته برید !

پ ن: اینجا قبلا یه درخت بوده که بعدا درخته رو حذف کردن اما هنوزم آپجکت اش سر جاشه و نمی شه ازش رد شد!

T I M S A R
26-10-2009, 00:27
منم بازی رو تموم کردم هیچ مشکلی هم نداشتم.از سرزمین رایانه خریدم.

محمد رضا حیدری
26-10-2009, 14:07
:27:سلام.من آهنگ های این بازی رو می خوام اگه کسی داره بزاره.ممنون.

moh_asghari
26-10-2009, 14:16
کسی سیو 15 درصد یا 13 درصد رو نداره؟

aha2012
26-10-2009, 15:33
کسی سیو 15 درصد یا 13 درصد رو نداره؟

چرا من این سیو و دارم ولی رو hardه.اگه میخوای بگو برات بذارم

ALTAIR*
27-10-2009, 11:20
:27:سلام.من آهنگ های این بازی رو می خوام اگه کسی داره بزاره.ممنون.

سلام:
درخواست آهنگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

shahramcat
27-10-2009, 13:39
آقایون لطف میکنید سیو بعد زا 35٪ رو برای من بزارید ؟ باز من گیر کردم قلاب نمیاد !

mohamad12345670
27-10-2009, 18:02
:5:
دوستان با عرض پوزش اصلاح میگردد کرک سالم رو از لینک زیر دان کنید لینک قبلی رو به
فراموشی بسپارید.

سلام آقا من اين كركو بريزم هم بايد بازي رو از اول نصب كنم و هم از اول بازي كنم؟
من الان 37 درصدم :18:

Steps-Rap
27-10-2009, 20:16
سلام.
آقا من الان یه جا گیر کردم.قسمت دومی که بتمن دیوونه میشه(خواب مبینه) که بچه میشه بعدش دوباره بزرگ میشه وارد در سمت راست که میشم همون غول گنده هه اونجاست.یه کم که جلو میرم و اسکلت هارو میکشم بعدش یه ذره دیگه که جلو میرم باید بپرم روی دیوار جلویی و از رویه شیارش میام سمت راست ولی بعدش نمیپره پایین و من نمیدونم چی کار کنم که بپره پایی.همونجا میمونه و فقط چپ و راست میره.
لطفا کمک کنید.ممنون.

mahpesar
27-10-2009, 22:33
سلام.
آقا من الان یه جا گیر کردم.قسمت دومی که بتمن دیوونه میشه(خواب مبینه) که بچه میشه بعدش دوباره بزرگ میشه وارد در سمت راست که میشم همون غول گنده هه اونجاست.یه کم که جلو میرم و اسکلت هارو میکشم بعدش یه ذره دیگه که جلو میرم باید بپرم روی دیوار جلویی و از رویه شیارش میام سمت راست ولی بعدش نمیپره پایین و من نمیدونم چی کار کنم که بپره پایی.همونجا میمونه و فقط چپ و راست میره.
لطفا کمک کنید.ممنون.

فکر کنم یک کم به پست های اینجا دقت کنید همه همین مشکل رو دارند

مشکلت اینه که نشانگر پرتاب قلاب روی دیوار نمیاد .....:31:

یکی از کرک های صفحات قبل رو دانلود کن و بازی رو از نو شروع کن.....

masoudtr
27-10-2009, 23:17
این اپ گرید هایی که با shift کار میکنه
چجوئریه برای من هیچ کدوم کار نمیکنه

Layken
27-10-2009, 23:27
این اپ گرید هایی که با shift کار میکنه
چجوئریه برای من هیچ کدوم کار نمیکنه
درسته زدن این اپگرید کمی سخته ...ولی شما دقت کن باید درست موقعی که نشون داد که بزنی بزن ...
اون موقع با یک کومبو خوب حریفو ناکوت میکنه.

masoudtr
27-10-2009, 23:34
درسته زدن این اپگرید کمی سخته ...ولی شما دقت کن باید درست موقعی که نشون داد که بزنی بزن ...
اون موقع با یک کومبو خوب حریفو ناکوت میکنه.
چی رو نشون داد
اونجا میگه راست کلیک کن
من اون جاهایی که اپ گرید میکنه و میگه مثلا شیفت و چپ کلیک را بزن پرت میشه میگم
من الان 15 درصد رفتم
اگه به مشکل بخورم باید پاک کنم از اول برم؟
از کرک سوم دارم استفاده میکنم

mahpesar
28-10-2009, 00:33
چی رو نشون داد
اونجا میگه راست کلیک کن
من اون جاهایی که اپ گرید میکنه و میگه مثلا شیفت و چپ کلیک را بزن پرت میشه میگم
من الان 15 درصد رفتم
اگه به مشکل بخورم باید پاک کنم از اول برم؟
از کرک سوم دارم استفاده میکنم

اون حرکت بعداز کمبوی 8 ضرب در اولی آپگرید انجام میدی
ولی وقتی همه آپگریدهای کمبویت رو انجام دادی بعد از چهار ضرب هم میتونی
انجام بدی....
زمانی که میخوای این حرکت رو انجام بدی باید حواست باشه که نشانگر حرکات کمبوی روی صفحه
رنگش از سفید به نارنجی تغییر کنه ..... دو نوع حرکت هم وجود داره : راست shift+click و چپ shift+click

به نظر من اولی بهتر از دومی چون اعضای بدنشون
حرکات رزمی مختلفی انجام میده و جیغشون درمیاد ...

در حرکت دومی فقط اونها رو از زمین بلند میکنی پرت کنی.......

یک طرفند بهت یاد میدم که راحت تر بتونی این حرکت رو انجام بدی وقتی سه چهار نفر رو زدی

بعد دوبار سریع کلید اسپیس(پرش) رو بزن .............

این جوری زمان بیشتر برای ادامه انجام حرکات چند ضرب بدست میاری
و به اصطلاح combo time رو reload میکنی ...........

در مورد کرک هم فکر نمیکنم به مشکلی بربخوری ..........

mohamad12345670
28-10-2009, 01:00
سلام آقا من اين كركو بريزم هم بايد بازي رو از اول نصب كنم و هم از اول بازي كنم؟
من الان 37 درصدم :18:
كسي جواب نداد چرا؟ چي كار كنم؟

mehtea
28-10-2009, 09:28
من الان 17% هستم باید کسی به اسم دکتر یانگ رو پیدا کرد.
کسی نمیدونه کجا نقشه میشه پیداش کرد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

Killzone2
28-10-2009, 10:19
من الان 17% هستم باید کسی به اسم دکتر یانگ رو پیدا کرد.
کسی نمیدونه کجا نقشه میشه پیداش کرد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
خوب شما باید X رو بزنی تا به حالت اسکن در بیاد حالا تصاویر دست رو در و دیوار ضاهر میشه اونو دنبال بکن تا به مکان مورد نظر برسی...قبل از این کار ها هم باید تو مطب دکتر یانگ اون گاوصندوق رو اسکن کنی تا اون دست رو در و دیوار ظاهر بشه.

mohamad12345670
28-10-2009, 16:15
آقا من بايد 3 DVD رو نصب كنم بعد اين كرك جديد كه حجمش 1.47 مگابايت هست رو كپي كنم يا نه ميشه اين كرك رو روي همون 2 DVD هم جواب بگيري؟
آخه من توي 37 درصد گير گردم. جايي كه اون يارو با چشماي خورشيديش دنبال بتمن مي گرده همون كابوسه.

Steps-Rap
28-10-2009, 17:49
آقا آهنگای این بازی خیلی قشنگه.آهنگاش رو میشه از جایی گیر آورد یا نه؟

Abolfazl3007
28-10-2009, 21:25
سلام
بازی من تو دمو ها صدا نداره مشکل چیه ؟

Killzone2
28-10-2009, 21:41
آقا آهنگای این بازی خیلی قشنگه.آهنگاش رو میشه از جایی گیر آورد یا نه؟
چند صفحه پیش یکی از دوستان یکی از اهنگ ها رو گذاشته بود.بگردی پیدا میکنی زیاد عقب نیست تو همین چند صفحه رو بگرد پیدا میکنی.

سلام
بازی من تو دمو ها صدا نداره مشکل چیه ؟
این مراحل رو طی کنید:
رو my computer راست کلیک کنید و properteis رو بزنید.روی hardware و device manager کلیک کنید و سپس روی گزینه sound,videoand game controllers کلیک کنید و بعد گزینه unimodem half-duplex audio device کلیک کنید سپس enable رو به disable تبدیل کن.به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.موفق باشید.

Steps-Rap
28-10-2009, 22:36
چند صفحه پیش یکی از دوستان یکی از اهنگ ها رو گذاشته بود.بگردی پیدا میکنی زیاد عقب نیست تو همین چند صفحه رو بگرد پیدا میکنی.

ممنون.ولی اگه منظورت کامنت altair هست که لینک زیر رو گذاشته که به من اجازه نمیده برم داخلش

masoudtr
28-10-2009, 23:01
من اونجا که هارلی کویین دو نفر را گروان گرفته و بمب داره و 2 دقیقه وقت داری و باید دوتا سیستم را هک کنی موندم که اگه نگهبان ها بیفتن هم برق میگیرشون
چجوری این دو تا را هک کنم هر کار میکنم میشه کدوم جهت بچرخونم اولی را هم به زحمت هک میکنم دومی خیلی طول میکشه برقش بر میگرده
لطفا راهنمایی کنید؟

Killzone2
28-10-2009, 23:34
من اونجا که هارلی کویین دو نفر را گروان گرفته و بمب داره و 2 دقیقه وقت داری و باید دوتا سیستم را هک کنی موندم که اگه نگهبان ها بیفتن هم برق میگیرشون
چجوری این دو تا را هک کنم هر کار میکنم میشه کدوم جهت بچرخونم اولی را هم به زحمت هک میکنم دومی خیلی طول میکشه برقش بر میگرده
لطفا راهنمایی کنید؟

کاری نداره فقط دقت و تمرکز میخواد...کار با دستگاه به این گون هست که با چرخوندن A یا S و Space موج سبز رنگ رو ایجاد کنید و برای ایجاد اون باید طول موج داخل دستگاه زیاد بشه هر فقط به نور سبز رسیدید نگه دارین تا دستگاه از کار بیفته که اغلب وقط ها با چر خوندن A کار حل میشه...بعد از اینکه اولین دستگاه رو از بین بردید سریع با بومرنگ مخصوص بتمن طناب رو نشونه بگیرید تا اولین نفر ازاد بشه حالا سریعا به سمت دومی که تو اب باید برین هست فقط باید سریع عمل کنین تا برق نگیره تون با همون روال قبلی حالا نفر بعدی رو هم ازاد کنین سریعا به سمت همون دری که وارد شدین برین و دستگاه کنار رو غیر فعال کنین و از در خارج بشین.

masoudtr
28-10-2009, 23:46
کاری نداره فقط دقت و تمرکز میخواد...کار با دستگاه به این گون هست که با چرخوندن A یا S و Space موج سبز رنگ رو ایجاد کنید و برای ایجاد اون باید طول موج داخل دستگاه زیاد بشه هر فقط به نور سبز رسیدید نگه دارین تا دستگاه از کار بیفته که اغلب وقط ها با چر خوندن A کار حل میشه...بعد از اینکه اولین دستگاه رو از بین بردید سریع با بومرنگ مخصوص بتمن طناب رو نشونه بگیرید تا اولین نفر ازاد بشه حالا سریعا به سمت دومی که تو اب باید برین هست فقط باید سریع عمل کنین تا برق نگیره تون با همون روال قبلی حالا نفر بعدی رو هم ازاد کنین سریعا به سمت همون دری که وارد شدین برین و دستگاه کنار رو غیر فعال کنین و از در خارج بشین.
تو صفحه که نوشته a , d
s, space نداره
مگه نباید هر دو دستگاه را خاموش کنم بعد هر دو نفر را نجات بدم؟

mahpesar
29-10-2009, 00:10
تو صفحه که نوشته a , d
s, space نداره
مگه نباید هر دو دستگاه را خاموش کنم بعد هر دو نفر را نجات بدم؟

درسته باید هر دو رو از کار بندازی اونا رو با q نجات بدی بعد برید بیرون

با کلیدها بازی کنید جایی که چراغ سبز میشه منتظر بمون بعضی از دستگاهها 3 چراغه

هستند اگه روی صفحه شون دقت کنی 3 چراغ led کوچیک میبینی....که باید تک تک ازکاربندازی..

اگه آخرین آپگریدها مربوط به دستگاه شماره 4 رو انجام میدادی اینجا برات راحت تر بود

بهت توصیه میکنم از اینجا بیرون رفتی حتما آپگریدشون رو انجام بده....

اگه علامت سوال بخوری مقدار xp بالا میره فکر کنم هر 5000 xp یک آپگرید میگیری........

masoudtr
29-10-2009, 00:14
چجوری باید اپگریدشون کنم؟
با گرفتن علامت سوال ها
کدوم یکی را روش کلیک کنم
برای این وسیله دو تا ایتم تو بخش اپگرید ها است

havas_1980
29-10-2009, 00:20
چجوری باید اپگریدشون کنم؟
با گرفتن علامت سوال ها
کدوم یکی را روش کلیک کنم
برای این وسیله دو تا ایتم تو بخش اپگرید ها است
- بله. با حل کردن معماها...

- Range Amplifier - برد عملکرد دستگاه هک رو افزایش میده (نسبت به دستگاه کنترل فاصله دارین) و Power Amplifier - قدرت دستگاه رو افزایش میده (راحت تر موج سبز پیدا میشه)

masoudtr
29-10-2009, 11:17
لطفا یکی یک ترینری چیزی بگذاره اون جا که هالی کویین سربازه ها را گروگان گرفته هر کار میکنم هک کردنش خیلی طول میکشه
یک ترینری بگذارید قدرت این دستگاهش را اپ گرید کنم

aha2012
29-10-2009, 17:19
کسی میدونه از شماره 7 (sonic batrang) چه استفاده ای میشه کرد؟

masoudtr
29-10-2009, 17:59
وقتی تو هر محیط تازه ای میری بالا سرت یک چیزایی سبز مینویسه منظور اونا چیه؟
مثلا یکی اش این بود بهترین جا برای درست کردن چایی کجاست؟

havas_1980
29-10-2009, 18:12
لطفا یکی یک ترینری چیزی بگذاره اون جا که هالی کویین سربازه ها را گروگان گرفته هر کار میکنم هک کردنش خیلی طول میکشه
یک ترینری بگذارید قدرت این دستگاهش را اپ گرید کنم

هک کردن دستگاه ها خیلی راحته. حتی بدون آپگرید دستگاه هک باز هم با وقت کافی میتونین کارتون رو انجام بدین.
نمیدونم چطوریه که وقت کم میارین.

کسی میدونه از شماره 7 (sonic batrang) چه استفاده ای میشه کرد؟
این بت رنگ بعد از برخورد موجی ایجاد می کنه که باعث جلب توجه کردن دشمنان به خودش میشه. وقتی هم دشمنان به اون میرسن بعد از کمی مکث نابودش میکنن.

وقتی تو هر محیط تازه ای میری بالا سرت یک چیزایی سبز مینویسه منظور اونا چیه؟
مثلا یکی اش این بود بهترین جا برای درست کردن چایی کجاست؟
اینها معما هایی هستن که از طرف معماگو براتون طرح میشه.
خودتون به محیط نگاه کنین میتونین جواب معما رو به راحتی پیدا کنین. البته با پیدا کردن نقشه معماها همه معماها در نقشه ظاهر میشه و کارتون راحت میشه.

masoudtr
29-10-2009, 19:05
البته با پیدا کردن نقشه معماها همه معماها در نقشه ظاهر میشه و کارتون راحت میشه. \
نقشه معما ها را باید از کجا پیدا کرد؟

havas_1980
29-10-2009, 19:27
\
نقشه معما ها را باید از کجا پیدا کرد؟
چشتون به روی میزها باشه. مشخصه. البته دقت کنین که در هر محوطه فقط یک نقشه راهنما وجود داره.
برای مثال در همین ساختمونی که حضور دارین نقشه راهنمای معماها در بخش Extreme Incarceration قرار داره.

Steps-Rap
29-10-2009, 20:42
آقا جون مادراتون آهنگاشو بزارید

masoudtr
30-10-2009, 10:18
من یک جایی گیر کردم که دو نفر تو قفسن و اگه نگهبان ها منو ببینن میندازنشون پایین
یواشکی تا جایی که میره تو هواکش و از بالای سر نگهبان ها در می یاد میرم
ولی بعدش نمیدونم چکار کنم
تو راهنمای انگلیسی اش میگه به طرف چپ بپرم و یک گوشه دیوار را بگیرم ولی هر چی میپرم جای نگهبان ها فرود می یاد و اونا هم می بیننش چکار کنم؟
راستی این نوار های صوتی که تو بازی جمع میکنیم فایده هم داره؟

Killzone2
30-10-2009, 10:34
من یک جایی گیر کردم که دو نفر تو قفسن و اگه نگهبان ها منو ببینن میندازنشون پایین
یواشکی تا جایی که میره تو هواکش و از بالای سر نگهبان ها در می یاد میرم
ولی بعدش نمیدونم چکار کنم
تو راهنمای انگلیسی اش میگه به طرف چپ بپرم و یک گوشه دیوار را بگیرم ولی هر چی میپرم جای نگهبان ها فرود می یاد و اونا هم می بیننش چکار کنم؟
راستی این نوار های صوتی که تو بازی جمع میکنیم فایده هم داره؟

این قسمت باید نه کسی شما رو ببینه و نه کسی رو بکشی.من از اول میگم براتون.بعد از رسیدن به اون محل اروم اون کنار داخل هواکش شده و از اونجا باید........دقیقا یادم نمیاد ولی فکر کنم بعدش باید قلاب بگیری بری بالا بعد بپری پایین اونجا یه نگهبان هست هر وقط روشو اونور کرد از میله بپر برو اونور و کنارتر دوباره space بزن تا اینور میله ها بپره تا نگهبان بر نگشته از اونجا راه کمی رو رد کن بعد اونجا یه نردبون هست که بالا نری بهتره اونجا یه راه هسته با ctrl بپر پایین و فکر کنم یه کانال اونجا باشه از اون عبور کن حالا اون نگهبانی که تو اول دمو نشون داد بالای سر شماست اونو بکش(هدف اصلی همون شخص هست)حالا بیا پایین و تمام دشمان رو بکش.موفق باشید.

masoudtr
31-10-2009, 13:31
من بعد از اونکه بتمن را میبندن به تخت و میبرن دیوانه خونه و جوکر بهش تیر میزنه و از قبر میاد بیرون و از دست غوله بزرگه فرار میکنه
و غوله میره تو یک اسانسوری میرم با دستگاه فرکانس یابش اون دستگاه هه را خراب میکنم یک صحنه نشون میده که یک سقفی چیزی باز میشه
حالا دیگه نمیدونم چکار کنم؟اون سقفه کجاست؟ چجوری بهش برسم؟

Killzone2
31-10-2009, 13:43
من بعد از اونکه بتمن را میبندن به تخت و میبرن دیوانه خونه و جوکر بهش تیر میزنه و از قبر میاد بیرون و از دست غوله بزرگه فرار میکنه
و غوله میره تو یک اسانسوری میرم با دستگاه فرکانس یابش اون دستگاه هه را خراب میکنم یک صحنه نشون میده که یک سقفی چیزی باز میشه
حالا دیگه نمیدونم چکار کنم؟اون سقفه کجاست؟ چجوری بهش برسم؟

خوب معلومه دیگه در اون اسانسوره باز شده حالا برو سمت اسانسور بپر پایین و...

masoudtr
31-10-2009, 14:32
خوب معلومه دیگه در اون اسانسوره باز شده حالا برو سمت اسانسور بپر پایین و...
کدوم اسانسور من پایین میپرم
بعد هم میتونم مستقیم جلو برم ولی هنوز اون علامت سوال رو نقشه جای اسانسور باقی میمونه

mahpesar
31-10-2009, 19:50
هوس جان میشه راهنمایی کنید

چطور به این آخرین علامتهای سوال برسم ....

یک خبر هم برای علاقمندان بتمن دارم...

به خبرگذاری آسوشیتدپرس اسم بتمن آرخام بعنوان :

بهترین شخصیت سوپر قهرمان بازی های ویدئویی تا ابد به انتخاب منتقدین

در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت شد ...

متن اصلی خبر:
Batman: Arkham Asylum has picked up a good deal of buzz, and not just from our little corner of the internet. While the game is scoring well among game critics, it's also receiving favorable reviews from other sources like the Associated Press. This positivity has led to it officially receiving a Guinness World Record for "Most Critically Acclaimed Superhero Game Ever." The press release claims it received the highest average review score to date (91.67) on a global scale. Gaz Deaves from Guinness World Records called it a "fantastic new game" and says they believe "it has a well deserved place in the Guinness World Records Book."
In a genre most famous for terrible games, this might not seem like much of an accomplishment. Still, we were one review among the chorus of praise for the game, and a record is a record. Eidos, and particularly Rocksteady, are probably soaking this in.
منبع خبر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

havas_1980
31-10-2009, 20:07
کدوم اسانسور من پایین میپرم
بعد هم میتونم مستقیم جلو برم ولی هنوز اون علامت سوال رو نقشه جای اسانسور باقی میمونه
خودتون رو برسونین اون پایین, اون اسانسوری که سالم مونده, همونیه که کفش باز شده. خیلی مشخصه.

هوس جان میشه راهنمایی کنید

چطور به این آخرین علامتهای سوال برسم ....

- مورد اول - یه ساختمونیه که روش حرف W هست. زوم کنین و ازش عکس بگیرین.
- مورد دوم - اونجا یه علامت سواله که با وسیله پنجم (لاین لانچر) باید خودتون رو به اونجا برسونین.

masoudtr
01-11-2009, 13:12
من بعد از اینکه ultra batclaw را میگیره و به سمت شیشه پرتابش میکنه و شیشه را میشکنه میرم یک جایی که فضای باز است و کلی کوه
حالا باید اونجا چکار کنم تو راهنما گفته لاین لانچر را به طرف نزدیکترین سخره پرتاب کنم
ولی اصلا نمیشه یعنی جایی نداره گیر کنه چکار کنم؟

havas_1980
01-11-2009, 13:26
من بعد از اینکه ultra batclaw را میگیره و به سمت شیشه پرتابش میکنه و شیشه را میشکنه میرم یک جایی که فضای باز است و کلی کوه
حالا باید اونجا چکار کنم تو راهنما گفته لاین لانچر را به طرف نزدیکترین سخره پرتاب کنم
ولی اصلا نمیشه یعنی جایی نداره گیر کنه چکار کنم؟
اول کار با پرواز باید خودتون رو به صخره جنوب شرقی برسونین. بعدش از لاین لانچر استفاده میکنین و به سمت صخره شمالی میرین...

masoudtr
01-11-2009, 14:20
اول کار با پرواز باید خودتون رو به صخره جنوب شرقی برسونین. بعدش از لاین لانچر استفاده میکنین و به سمت صخره شمالی میرین...
با پرواز مگه پرواز هم میکنه چجوری؟؟؟؟؟
بعد اینکه من جهت ها را نمیدونم کدوم شرقیه ؟
تو نقشه در حالت بزرگ نوشته ولی تو منطقه که میری و داخل جزئیات میشه ننوشته

T I M S A R
01-11-2009, 14:35

از ارتفاع که میپری space رو نگه دار پرواز میکنه.

DJ POLESTAR
01-11-2009, 14:57
دوستان میشه کمکم کنید؟
من تو Save کردن بازی مشکل دارم یعنی اصلا Save نمیشه!
علتش هم میدونم چیه, همون Windows Live هست ولی نیمیدونم چیکار کنم؟

Layken
01-11-2009, 15:04
دوستان میشه کمکم کنید؟
من تو Save کردن بازی مشکل دارم یعنی اصلا Save نمیشه!
علتش هم میدونم چیه, همون Windows Live هست ولی نیمیدونم چیکار کنم؟
شما باید توی همون Windows Live یک اکانت یا پرو فایل باز کنید ..ان موقع سیو می کند...دد

DJ POLESTAR
01-11-2009, 15:58
خوب من میسازم ولی وقتی میخوام وارد صفحه اصلی منو بشم میشگه "اگه پروفایل نسازید بازی را نمیتوانید سیو و بصورت آنلاین (که ما باهاش کار نداریم) بازی کنید!
میشه دقیقا کسی توضیح بده؟

Killzone2
01-11-2009, 16:09
خوب من میسازم ولی وقتی میخوام وارد صفحه اصلی منو بشم میشگه "اگه پروفایل نسازید بازی را نمیتوانید سیو و بصورت آنلاین (که ما باهاش کار نداریم) بازی کنید!
میشه دقیقا کسی توضیح بده؟
به احتمال زیاد شما online profile ساختید بلکه باید ofline profile بسازید.اون وقط مشکلتون حل میشه.

HORROR
01-11-2009, 18:11
دوستان میشه بگید آخرش چی شد.کلا از اون غول گیاهیه به بعد دمو نداشت!!!؟

havas_1980
01-11-2009, 19:11
منظورم از جنوب شرقی میشه صخره سمت راست پایین نقشه. شمال هم میشه صخره بالاییش در نقشه.

دوستان میشه بگید آخرش چی شد.کلا از اون غول گیاهیه به بعد دمو نداشت!!!؟
داره. این فایل های سینمایی که در محل نصب بازی, پوشه Movies قرار داره رو باید به ترتیب میدیدین:
i
607_VenomIvy_Defeat.bik
703_JokersThrone.bik
704_JokerTransform.bik
705_BreakingNews.bik
707_JokerDefeat.bik
709_Ending.bik

آخر کار هم یکی از این سه فایل رو:
i
710_Epilogue.bik
710_EpilogueBane.bik
710_EpilogueCroc.bik

یا این فایل های سینماییش موجود نیست یا اسمشون تغییر کرده.

DJ POLESTAR
01-11-2009, 19:18
به احتمال زیاد شما online profile ساختید بلکه باید ofline profile بسازید.اون وقط مشکلتون حل میشه.
نه عزیزم, خودم میدونم که باید Offline باید بسازم!
Offline میسازم ولی بازم هنگام ورود به منوی اصلی پروفایلم رو نشون میده و منم اینتر میکنم ولی باز میگه شما به پروفایل Single in نشدید!

Killzone2
01-11-2009, 20:19
نه عزیزم, خودم میدونم که باید Offline باید بسازم!
Offline میسازم ولی بازم هنگام ورود به منوی اصلی پروفایلم رو نشون میده و منم اینتر میکنم ولی باز میگه شما به پروفایل Single in نشدید!
فدات شم منم نگفتم که بلد نیستی.شاید مشکل از خود gfw هست دوباره نصب کن شاید مشکلت حل بشه چون امکان نداره همچین اتفاقی پیش بیاد.

HORROR
02-11-2009, 00:34
منظورم از جنوب شرقی میشه صخره سمت راست پایین نقشه. شمال هم میشه صخره بالاییش در نقشه.

داره. این فایل های سینمایی که در محل نصب بازی, پوشه Movies قرار داره رو باید به ترتیب میدیدین:
i
607_VenomIvy_Defeat.bik
703_JokersThrone.bik
704_JokerTransform.bik
705_BreakingNews.bik
707_JokerDefeat.bik
709_Ending.bik

آخر کار هم یکی از این سه فایل رو:
i
710_Epilogue.bik
710_EpilogueBane.bik
710_EpilogueCroc.bik

یا این فایل های سینماییش موجود نیست یا اسمشون تغییر کرده.

زحمت کشیدی ممنون استفاده کردیم

Steps-Rap
02-11-2009, 19:15
دوستان یه جا گیر کردم:
بار سوم که وارد اون محوطه ی خراب میشیم که عکس قلاب روی دیوار ها به صورت ضرب در میاد و اگه قلاب بندازی به دلیل قدیمی بودن دیوار ها هیچ اتفاقی نمیفته,گل و گیاه هم زیاد در اومده.
هر چی میرم بالا به جایه خاصی نمیرسم.وقتی هم که x رو میزنم زیر یکی از پل ها علامت سوال انداخته.اون بالا ها هم آدم وایساده.
چی کار باید بکنم؟

Layken
02-11-2009, 23:55
دوستان یه جا گیر کردم:
بار سوم که وارد اون محوطه ی خراب میشیم که عکس قلاب روی دیوار ها به صورت ضرب در میاد و اگه قلاب بندازی به دلیل قدیمی بودن دیوار ها هیچ اتفاقی نمیفته,گل و گیاه هم زیاد در اومده.
هر چی میرم بالا به جایه خاصی نمیرسم.وقتی هم که x رو میزنم زیر یکی از پل ها علامت سوال انداخته.اون بالا ها هم آدم وایساده.
چی کار باید بکنم؟
فک کنم اینجارو میگی ...که شما باید بری به یکی از نزدیک ترین اون برجها یا دیده بانی ها بعدش
بری روی اون و با استفاده از دکمه 5 که شمارو انتقال میده به روی سکویی که همون ادمه روش وایساده..

masoudtr
03-11-2009, 14:09
من بازی را تموم کردم چقدر کوتاه بود؟
برا من تو 60 درصد تموم شد و جوکر را ناکار کردم
چکار کنم 100 درصد بشه
بعد اینکه یک تعداد از شخصیت ها قفلن چکار کنم باز بشن و تو چلنگ مود هم بعضی مراحل بسته است
بعد قسمت دومش کی میاد؟

Layken
03-11-2009, 14:15
من بازی را تموم کردم چقدر کوتاه بود؟
برا من تو 60 درصد تموم شد و جوکر را ناکار کردم
چکار کنم 100 درصد بشه
بعد اینکه یک تعداد از شخصیت ها قفلن چکار کنم باز بشن و تو چلنگ مود هم بعضی مراحل بسته است
بعد قسمت دومش کی میاد؟
برای اینکه بازی 100 درصد بشه باید همه چلنجهارو باز کنید و تمومش کنید.
همه علامت سوالها و معماهای بازیو حل کنید.

Benygh
03-11-2009, 17:32
سلام
هنگام نصب پچ بازی به طور خودکار شناسایی نمیشه باید چیکار کنم ؟!
سلام
کسی از دوستان میتونه به من کمک کنه ؟!

تاریخ پست من خیلی قدیمیه ولی هنوز هم بی جواب :|

pcali
04-11-2009, 13:41
سلام
کسی از دوستان میتونه به من کمک کنه ؟!

تاریخ پست من خیلی قدیمیه ولی هنوز هم بی جواب :|

دوست عزیز شما اون پچ 200 مگی رو میگی کلا بیخیالش شو
چون اولا نصبش دردسر داره دوما برای پشتیبانی از ویژگی physX
کارت گرافیک هستش که اگرم نصبش کنی بازی هنگ میکنه
دیگه خود دانی در ضمن در زیر توضیح پچ اومده.

This patch includes PhysX support and updates the game to v1.1.

Benygh
04-11-2009, 15:47
دوست گرامی ؟!
یعنی چی مشکل داره ؟! من الان بازی رو چطور با فیزیک انجام بدم ؟!
یا اصلا چطور بازی رو از اونجایی که به دلیل باگی که داشته ادامه بدم ؟! (محی که باید از مخفیگاه باید برای پیدا کردن یک دکتر از طریق یک کانال خارج بشی بازی من باگ داره)
از نظر کارت گرافیک مشکلی نیست .. شما روش رو ممکنه بگید ؟!

havas_1980
04-11-2009, 22:20
دوست گرامی ؟!
یعنی چی مشکل داره ؟! من الان بازی رو چطور با فیزیک انجام بدم ؟!
یا اصلا چطور بازی رو از اونجایی که به دلیل باگی که داشته ادامه بدم ؟! (محی که باید از مخفیگاه باید برای پیدا کردن یک دکتر از طریق یک کانال خارج بشی بازی من باگ داره)
از نظر کارت گرافیک مشکلی نیست .. شما روش رو ممکنه بگید ؟!
بنی جان! اگه نسخه ای که دستت هست, دستکاری شده نباشه میتونی پچ بازی رو نصب کنی.
پچ بازی فقط قابلیت PhysX رو اضافه می کنه.

ایرادات پرواز و قلاب هم با کرک های دوم (اصلاح شده) و کرک سوم (Reloded) که منتشر شده قابل حله و به ترتیب از آدرس های زیر قابل دریافته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صورتی که اکانت افلاین نداشته باشی مجبورین بازی رو از نو بری.

Benygh
05-11-2009, 14:11
سلام
هومان عزیز من ابتدا کرک دوم و سپس کرک سوم رو کپی کردم ولی هنگام اجرا به اررور زیر بر میخورم ...

havas_1980
05-11-2009, 15:19
سلام
هومان عزیز من ابتدا کرک دوم و سپس کرک سوم رو کپی کردم ولی هنگام اجرا به اررور زیر بر میخورم ...

یادم رفت بگم که استفاده از کرک سوم متسفانه اغلب مواقع همچین خطایی ممکنه بده. پس از کرک دوم استفاده کن. اثرات کرک سوم رو هم حذف کن.

Benygh
05-11-2009, 16:36
بازی رو دوباره از اول نصب کردم و با کرک دوم اررور زیر رو میگیرم ...

mahpesar
05-11-2009, 18:04

فکر میکنم یکی از فایلهای BmLauncher یا BmStartApp اجرا کنی مشکلت حل بشه....

pcali
05-11-2009, 18:58

شما بازی رو از اول نصب کن و کرک زیر رو در زیر عبارت Batman: Arkham Asylum v1.0 [171 KB] Fixed Executable دان کنید
البته این کرک اصلاحیه هستش شما باید یک فایل 8 مگابایتی که کرک اصلی بازی هستش که همراه dvd بازی هست رو کپی و بعدشم
اینها رو کپی کنید این فقط مشکل دکمه F در بازی حل میکنه و کرک اصلی نیست.

Benygh
05-11-2009, 22:01
فکر میکنم یکی از فایلهای BmLauncher یا BmStartApp اجرا کنی مشکلت حل بشه....
متاسفانه تاثیری نداشت ...

شما بازی رو از اول نصب کن و کرک زیر رو در زیر عبارت Batman: Arkham Asylum v1.0 [171 KB] Fixed Executable دان کنید
البته این کرک اصلاحیه هستش شما باید یک فایل 8 مگابایتی که کرک اصلی بازی هستش که همراه dvd بازی هست رو کپی و بعدشم
بازی من همراه خودش کرکی نداشت ! ممکنه خودش خودکار کرک بشه که حالا نمیدونم با کدوم کرک ... ولی از اولین سری بازی بود ... یعنی اولین کرک میتونه باشه به احتمال زیاد ...

فقط مشکل F !؟
جاهای دیگر بازی مشکلات دیگری رو هم دوستان گزارش داده بودند ! اونها چطور ؟!

mojtaba57
05-11-2009, 22:26
دوستان من تو 24 درصد گیر کردم . اونجا که دکتر یانگ کشته میشه و رد پای زن دلقک رو دنبال می کنم تا میریم بیرون ساختمون تو محوطه. بعدش جلوی یه در میرسم که با زنجیر قفل شده. نمی دونم باید چه کار کنم.:41: آیا اشکال از کرکه؟

havas_1980
05-11-2009, 22:32
دوستان من تو 24 درصد گیر کردم . اونجا که دکتر یانگ کشته میشه و رد پای زن دلقک رو دنبال می کنم تا میریم بیرون ساختمون تو محوطه. بعدش جلوی یه در میرسم که با زنجیر قفل شده. نمی دونم باید چه کار کنم.:41: آیا اشکال از کرکه؟
بله. دقیقا جایی گیر کردین که قلاب عمل نمیکنه. از کرک های که در صفحه قبل قرار داده شده استفاده کنین.

Benygh
05-11-2009, 23:55
دوستان من تونستم بازی رو با پست زیر اجرا کنم .

حالا کسی از دوستان سیو قسمتی رو که از غار بتمن برای اولین بار باید خارج بشیم رو داره که با این سیو سازگار باشه و مشکل F حل شده باشه ؟!

Reshadgp
06-11-2009, 11:08
آقا کسی با کرک جدید درصد 20 یا 30 یا 40 رو داره؟ واقعا حوصله ندارم باز از اول برم :((

aha2012
06-11-2009, 11:49
حالا کسی از دوستان سیو قسمتی رو که از غار بتمن برای اولین بار باید خارج بشیم رو داره که با این سیو سازگار باشه و مشکل F حل شده باشه ؟!

[quote=Reshadgp;437797]آقا کسی با کرک جدید درصد 20 یا 30 یا 40 رو داره؟ واقعا حوصله ندارم باز از اول برم :((

من سیو های زیر را دارم ولی همشون رو درجه سختیه hardه

سیوهام:3% - 6% - 10% -13%-19%-21%-26%-30%-36%-44%-57%-66%-75%

Reshadgp
06-11-2009, 12:13
حالا کسی از دوستان سیو قسمتی رو که از غار بتمن برای اولین بار باید خارج بشیم رو داره که با این سیو سازگار باشه و مشکل F حل شده باشه ؟![quote]

من سیو های زیر را دارم ولی همشون رو درجه سختیه hardه

سیوهام:3% - 6% - 10% -13%-19%-21%-26%-30%-36%-44%-57%-66%-75%

ممنون از اینکه سریع جواب دادید دوستان کسی هست رو NORMAL داشته باشه سیو بالا 30 درصد رو؟

Benygh
06-11-2009, 12:30
سلام
ممنون میشم سیو 10 درصد تون رو برام بذارید ... و البته 13 درصد ...

aha2012
06-11-2009, 13:09
سیو 10 %:
سیو 13%:
سیو 30%:

البته بگم که چه بازیو رو hard و چه رو normal بازی کنید فرق چندانی نمیکنه
فقط رو hard موقع دعوا کردن رو سر دشمنا دیگه علامت هشدار نمیاد که شما از خودتون
دفاع کنید و باید از روی حرکاتشون متوجه شوید دارن به شما حمله میکنن

Amir_Ariamehr2003
06-11-2009, 13:24
سلام اونجاهایی که با یه وسیله باید در هار و باز کنیم آیا قلق خاصی داره و یا الابختکی باید a,d کلیک راست و کلیک چپ موس رو بزنیم .ممنون میشم یه توضیح بدین

Reshadgp
06-11-2009, 13:28
سیو 10 %:
سیو 13%:
سیو 30%:

البته بگم که چه بازیو رو hard و چه رو normal بازی کنید فرق چندانی نمیکنه
فقط رو hard موقع دعوا کردن رو سر دشمنا دیگه علامت هشدار نمیاد که شما از خودتون
دفاع کنید و باید از روی حرکاتشون متوجه شوید دارن به شما حمله میکنن

دستت درد نکنه ولی من پروفایل آفلاین دارم و اینو میریزم تو فولدر 00000000000000 ولی رفتم تو بازی زده بود هر4تاشو start a new game فکر کنم شما باید لطف کنی و با فولرش که اسم 0000B00211 یا همچین چیزی داره بذاری. شرمنده واقعا لطف کردی :)

Killzone2
06-11-2009, 13:36
سلام اونجاهایی که با یه وسیله باید در هار و باز کنیم آیا قلق خاصی داره و یا الابختکی باید a,d کلیک راست و کلیک چپ موس رو بزنیم .ممنون میشم یه توضیح بدین
منظور شما همون دستگاه طول موج هست؟
شما باید با چرخوندن دکمه ها موج سبز ایجاد کنید که با دو دکمه A و کلیک راست یا چپ موس این طول موج رو میتونین ایجاد کنین البته باید دقت کنید که این طول موج باید دراز بشه تا سبز بشه و وقتی رو نمایشگر سبز شد دست نگه دارین تا اون در یا هر چیز دیگه رو باز کنه یادتون باشه که دستگاه هایی هست که باید نزدیک اون برین و سپس طول موج ایجاد کنین.موفق باشید.

Benygh
06-11-2009, 13:54
سلام
دوست عزیز شما بازی رو چطور کرک کردید ؟!
اگر ممکنه روش دقیق کرک رو بگید چون ممکنه این سیو ها فقط برای اون کرک و روش اون کار کنه . نسخه ی بازی من Boysteam هست ...

وقتی سیو گیم رو گذاشتم توی بازی مینویسه Save Game Curropt ...

aha2012
06-11-2009, 14:11
[quote=Beny-Nvidia;4378447]سلام
دوست عزیز شما بازی رو چطور کرک کردید ؟!
اگر ممکنه روش دقیق کرک رو بگید چون ممکنه این سیو ها فقط برای اون کرک و روش اون کار کنه . نسخه ی بازی من Boysteam هست ...

وقتی سیو گیم رو گذاشتم توی بازی مینویسه Save Game Currop

برای منم BOYSTEMه .منم مشکل کرک داشتم .بازیو از اول نصب کردم کرکو تو BINARIESکپی کردم و بعد تمام
مشکلاتم حل شد.بازیو تا آخر رفتم ولی متوجه داستان نشدم.رفتم فیلم های بتمنو دیدم محصول سال 95 و 98
(batman & robin) و(batman forever) بعد متوجه کل داستان شدم.دوباره بازیو رو hard رفتم و هر دفعه که بازی میکردم سیوامو نگه می داشتم.حالا من تقریبا کل سیو ها رو دارم ولی نمیدونم چرا مینویسه corrupt save.
حالا من کرکمو میذارم با این برو امید وارم درست شه.

Benygh
06-11-2009, 14:22
سلام
فكر ميكنم مشكل از كرك نباشه چون کرک من هم همینه ...

شما میتونید با پوشه ی مورد نظرش سیو گیم ها رو بذارید ؟!

aha2012
06-11-2009, 15:19
سلام
فكر ميكنم مشكل از كرك نباشه چون کرک من هم همینه ...

شما میتونید با پوشه ی مورد نظرش سیو گیم ها رو بذارید ؟!

بفرما اینم با پوشه:

Amir_Ariamehr2003
06-11-2009, 16:03
منظور شما همون دستگاه طول موج هست؟
شما باید با چرخوندن دکمه ها موج سبز ایجاد کنید که با دو دکمه A و کلیک راست یا چپ موس این طول موج رو میتونین ایجاد کنین البته باید دقت کنید که این طول موج باید دراز بشه تا سبز بشه و وقتی رو نمایشگر سبز شد دست نگه دارین تا اون در یا هر چیز دیگه رو باز کنه یادتون باشه که دستگاه هایی هست که باید نزدیک اون برین و سپس طول موج ایجاد کنین.موفق باشید.

سلام دوست من اونجایی گیر کردم که باید برق رو از کار بندازم تا اون 2 مامور رو نجات بدم و بعدم در اصلی رو باز کنیم که بی پدر مهلت نمیده
حالا راه حلی هست یا قلقی که هر چه زودتر بتونیم این کنتور ها رو از کار بندازیم
و اینکه به صورت وقتی بعد از این مرحله باز هم هست واسه از کار انداختن؟
من تازه با کرک ریلودد تونستم بدون مشکلی به 23% برسم

Benygh
06-11-2009, 17:19
باز هم نشد . و Start new game میزنه .

aha2012
06-11-2009, 18:11
نمیدونم دیگه چیکار کنم.اگه میدونی بهم بگو

3dmax
07-11-2009, 18:58
سلام

چطور میشه اون دیوارهای نازکی که بالاتر از سطح زمین هستن رو منفجر کرد؟

mahpesar
07-11-2009, 20:11
سلام دوست من اونجایی گیر کردم که باید برق رو از کار بندازم تا اون 2 مامور رو نجات بدم و بعدم در اصلی رو باز کنیم که بی پدر مهلت نمیده
حالا راه حلی هست یا قلقی که هر چه زودتر بتونیم این کنتور ها رو از کار بندازیم
و اینکه به صورت وقتی بعد از این مرحله باز هم هست واسه از کار انداختن؟
من تازه با کرک ریلودد تونستم بدون مشکلی به 23% برسم

کار آسونیه ... یکی از اون دستگاهها 3 چراغه است باید سرعت عمل داشته باشی
سه بار باید چراغش رو خاموش کنی
بعد گروگانها رو با q آزاد میکنی.....و درآخر دستگاه سوم رو خنثی میکنی که فقط 30 ثانیه مهلت داری....
وقتی از اینجا بیرون رفتی دستگاه شماره 4 رو upgrade کن...

سلام

چطور میشه اون دیوارهای نازکی که بالاتر از سطح زمین هستن رو منفجر کرد؟

بعد از اینکه در مراحل پایانی بازی اسلحه شماره 3 رو ارتقا بدی .......
فعلا به بعضی از جاها دسترسی نداری.......همینطور اسلحه شماره 4 و 5.....
نگران نباش بموقعش همه دیوارها قابل شکستن....

محمد72
09-11-2009, 10:06
من زمانی که برای نصب dvd2رو میزارم یه زره بعد یه ارورمیاد چی کار کنم

Layken
09-11-2009, 13:04
من زمانی که برای نصب dvd2رو میزارم یه زره بعد یه ارورمیاد چی کار کنم
خب 100 درصد نسخه بازی شما ایراد داره برگردونید و یکی دیگه بخرید

blAck fire
10-11-2009, 00:19
سلام

تو بازی F میزنم که به دریچه کولر وصل بشه نمیفته چیکار کنم؟ هیچ راه دیگه ایم نیست.بازی 43%

اینم عکسش:

havas_1980
10-11-2009, 00:40
سلام

تو بازی F میزنم که به دریچه کولر وصل بشه نمیفته چیکار کنم؟ هیچ راه دیگه ایم نیست.بازی 43%

اینم عکسش:

برای رفع این ایراد از یکی از کرک های معرفی شده استفاده کنین.

دریافت کرک های دوم (اصلاح شده) یا کرک سوم (Reloded) به ترتیب از آدرس های زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صورتی که اکانت افلاین نداشته باشین مجبورین بازی رو از نو برین. (خودم کرک دوم رو پیشنهاد میدم. کرک سوم در بعضی مواقع باعث میشه با پیغام خطایی هنگام اجرا رو به رو بشین)

UP-SNAKE
10-11-2009, 11:24
يکار ديگه هم ميتونی بکنی ولی باز تو قسمت های بعدی به مشکل ميخوری ، بر گرد برو بالا برو رو حوض روبروی اون گياه که راه رو بسته بعد با استفاده از ابزار 5 گياه رو رد کن

Hunter lord
10-11-2009, 15:24
سلام دوستان ( لطفا کمک کنید )

توی بازی بتمن بعد از اونجایی که بمبرو خنثی کردم و دو تا مامور رو آزاد کردم و بیرون رفتیم گاز سمی داخل اتاق می شه .

من از کانال کولر بالا رفتم و دیوار رو ترکوندم ولی دیگه نمی دونم باید چی کار کنم ؟

لطفا دقیق راهنمایی کنید .

havas_1980
10-11-2009, 15:59
سلام دوستان ( لطفا کمک کنید )

توی بازی بتمن بعد از اونجایی که بمبرو خنثی کردم و دو تا مامور رو آزاد کردم و بیرون رفتیم گاز سمی داخل اتاق می شه .

من از کانال کولر بالا رفتم و دیوار رو ترکوندم ولی دیگه نمی دونم باید چی کار کنم ؟

لطفا دقیق راهنمایی کنید .جایی که هستین فقط به پیدا کردن معما ختم میشه که فعلا ابزارشو در اختیار ندارین.
در همین ساختمونی که حضور دارین باید خودتون رو به بخش Extreme Incarceration برسونین. (نقشه رو ببینین, بالا سمت راست)

sepehr_x50
10-11-2009, 16:09
سلام.

من تا 20 درصد بازی رو رفتم، رسیدم به اون قسمتی که تو تخیلاتش باید مخفیانه از دست یک غولی فرار کنیم :دی ...

اما فکر میکنم اونجا باگ داره. درسته؟! چون نمی پره!!!

داخل دی وی دی های بازی که خریده بودم یه پچی بود که نوشته بود واسه اونایی که اواسط بازی به مشکل بر میخورند...

اونو کپی و اجرا کردم اما همه سیو هام پاک شدند...

حالا به نظرتون باید چیکار کنم؟! کسی سیو آپلود شده و پچ سالم داره؟! یا راه حل دیگه؟

ممنون

havas_1980
10-11-2009, 16:13
سلام.

من تا 20 درصد بازی رو رفتم، رسیدم به اون قسمتی که تو تخیلاتش باید مخفیانه از دست یک غولی فرار کنیم :دی ...

اما فکر میکنم اونجا باگ داره. درسته؟! چون نمی پره!!!

داخل دی وی دی های بازی که خریده بودم یه پچی بود که نوشته بود واسه اونایی که اواسط بازی به مشکل بر میخورند...

اونو کپی و اجرا کردم اما همه سیو هام پاک شدند...

حالا به نظرتون باید چیکار کنم؟! کسی سیو آپلود شده و پچ سالم داره؟! یا راه حل دیگه؟

ممنونسیوتون وقتی پاک میشه که از کرک اولیه بازی استفاده کرده باشین و کرک های بعدی رو کپی کنین. چون اون اکانت افلاین نداشت.
مجبورین از یکی از کرک های صفحه قبل استفاده کنین. کرک دوم (اصلاح شده) رو پیشنهاد میکنم.

sepehr_x50
10-11-2009, 17:13
ممنون.

سیو 20 % یا نزدیکش رو کسی از دوستان نداره؟ یا قبلا آپلود نشده؟!

ممنون

blAck fire
10-11-2009, 20:05
برای رفع این ایراد از یکی از کرک های معرفی شده استفاده کنین.

دریافت کرک های دوم (اصلاح شده) یا کرک سوم (Reloded) به ترتیب از آدرس های زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صورتی که اکانت افلاین نداشته باشین مجبورین بازی رو از نو برین. (خودم کرک دوم رو پیشنهاد میدم. کرک سوم در بعضی مواقع باعث میشه با پیغام خطایی هنگام اجرا رو به رو بشین)
حل شد تشکر

hassan_magic2000
10-11-2009, 22:49
سلام دوستان خوبین ؟؟؟!
ببخشید من نمیتونم بازی رو سیو کنم

xlive دارم ولی بازی سیو نمیشه
از کجا میشه سیو کرد
اگه میشه من رو راهنمایی کنید

ممنون

Layken
10-11-2009, 23:00
شما باید یک اکانت افلاین برای خودتون از همون x live بسازین..

Benygh
10-11-2009, 23:38
سلام
بچه ها با این کرک فیکس دوم من بازی رو اجرا کردم ولی بازی تیک داره هر چند دقیقه برای چند ثانیه و بعد از مدتی هم کرش میکنه و از بازی میاد بیرون !

hassan_magic2000
11-11-2009, 00:00
شما باید یک اکانت افلاین برای خودتون از همون x live بسازین..

میدونم انقدر هم دیگه آماتور نیستم

اکانت ساختم اما سیو نمیکنه ؟

auto save هست ؟ اولین چک پوینت کجاست اخه من یه مقدار رفتم جلو ولی سیو نمیکنه :5:

Layken
11-11-2009, 00:17
ارادت گفتم شاید یادت رفته..
سیو بازی کاملا auto save هستش حتی روی 0 درصد هم سیو میکنه...

Hunter lord
11-11-2009, 14:53
سلام دوستان من روی 54 درصد گیر کردم .

کاری که باید بکنیم اینه :

Stop jucker from pulluting the river

لطفا راهنمایی کنید .

hassan_magic2000
11-11-2009, 18:05
سلام دوستان

مشکل من بازم همونه

یعنی تا 3 % رفتم ( میدونم زیاد نیست :31: ) ولی وقتی از بازی میام بیرون دوباره که میرم تو وقتی لوگین میکنه توی xlive انگار هیچ سیوی نیست ..

برای کسی همچین مشکلی پیش نیومده ؟!
اگه میشه راهنمایی کنید
ویندوزم هم 7 هستش

Benygh
11-11-2009, 18:10
سلام
من با هر کرکی امتحان میکنم در جاهای خاصی از بازی گیر میکنه و بعد هم در قسمتی که اول بازی جوکر رو تحویل Gordon میدی گیر میکنه و از بازی خارج میشه !
مشکل رو داشته کسی !؟

havas_1980
11-11-2009, 18:51
سلام دوستان من روی 54 درصد گیر کردم .

کاری که باید بکنیم اینه :

Stop jucker from pulluting the river

لطفا راهنمایی کنید .
خودتون رو Batcave برسونین. برای رسیدن به این هدف باید اهداف زیریش رو انجام بدین. یعنی خودتون رو اتاق کنترل پمپاژ برسونین و دستگاه های پمپ غربی و شرقی رو از کار بندازین...

blAck fire
11-11-2009, 19:30
با تشکر از دوستان ولی باز گیر کردم تو اقامتگاه بتمن!!!:41: بازی 52%

Hunter lord
11-11-2009, 19:53
با تشکر از دوستان ولی باز گیر کردم تو اقامتگاه بتمن!!!:41: بازی 52%

سلام دوستان

لعنت به این بتمن کسی سیو بازی رو روی 52 تا 60 داره برای ما آپ کنه بی زحمت . ( همین جایی که گیر کرده بودم ) در ضمن کرک ریلود روی مال من نصب نمی شه . ( لعنت بر بویس تیم )

کرک رو عوض کن درست می شه مال منم همینطوری بود .

اگه زحمت بکشی و سیو رو به ما هم بدی ممنون می شیم

سلام
من با هر کرکی امتحان میکنم در جاهای خاصی از بازی گیر میکنه و بعد هم در قسمتی که اول بازی جوکر رو تحویل Gordon میدی گیر میکنه و از بازی خارج میشه !
مشکل رو داشته کسی !؟

سلام مال من مشکل هنگ کردن داره و گیر می کنه . مال دوستم بیرون می پره و ...

روی هر سیستمی یه مشکلی داره .

Benygh
11-11-2009, 22:43
نسخه ای که اصل باشه و فیزیکش فعال باشه و کرش نداشته باشه و گیر نداشته باشه و کرش نداشته باشه و بشه بازی کرد چه نسخه ایه ؟! :دی

سلام
لینک زیر رو برای مشکلاتتون ببینید ... راه حل های جالبی داره ...

blAck fire
11-11-2009, 23:35
سلام دوستان

لعنت به این بتمن کسی سیو بازی رو روی 52 تا 60 داره برای ما آپ کنه بی زحمت . ( همین جایی که گیر کرده بودم ) در ضمن کرک ریلود روی مال من نصب نمی شه . ( لعنت بر بویس تیم )

کرک رو عوض کن درست می شه مال منم همینطوری بود .

اگه زحمت بکشی و سیو رو به ما هم بدی ممنون می شیم.

کدوم کرک بزارم؟:41:لینک شو داری بذار تشکر

اینم سیو

havas_1980
12-11-2009, 00:05
اینم سیو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه خاطر وجود اکانت LIVE فقط دادن سیو کافی نیست, چون هر سیوی فقط به پروفایل LIVE خودش میخوره.
پوشه XLive رو هم که در آدرس زیر قرار داره رو آپلود کنین:

C:\Users\xxxxx\AppData\Local\Microsoft\XLive
xxxxx >> یوزر

hassan_magic2000
12-11-2009, 00:10
سلام دوستان

مشکل من بازم همونه

یعنی تا 3 % رفتم ( میدونم زیاد نیست :31: ) ولی وقتی از بازی میام بیرون دوباره که میرم تو وقتی لوگین میکنه توی xlive انگار هیچ سیوی نیست ..

برای کسی همچین مشکلی پیش نیومده ؟!
اگه میشه راهنمایی کنید
ویندوزم هم 7 هستش

کسی کمک نمیکنه ؟ :10:

251251
12-11-2009, 01:34
دوستان من میخواستم این بازی رو بخرم
خواستم ببینم کرک کامل و سالمی از بازی اومده یا همه شون از دم مشکل دارن ؟ نخرم یهو مثل خر تو گل گیر کنم ! دی:

mehdy.z
12-11-2009, 01:42
دوستان من میخواستم این بازی رو بخرم
خواستم ببینم کرک کامل و سالمی از بازی اومده یا همه شون از دم مشکل دارن ؟ نخرم یهو مثل خر تو گل گیر کنم ! دی:
نه دوست من کرک relaoded رو دانلود کن راحت می تونی بازی کنی:46::

من خودم با این کرک بدون کوچکترین مشکلی بازی کردم:8:

شـیـفــو
12-11-2009, 02:39

چندتا کرک داره باید امتحان کنی ، کرک فیکس2 از همه بهتر بود و رو سه تا سیستم هم با همین کرک بازی رو اجرا کردم .

blAck fire
12-11-2009, 03:04
به خاطر وجود اکانت LIVE فقط دادن سیو کافی نیست, چون هر سیوی فقط به پروفایل LIVE خودش میخوره.
پوشه XLive رو هم که در آدرس زیر قرار داره رو آپلود کنین:

C:\Users\xxxxx\AppData\Local\Microsoft\XLive
xxxxx >> یوزر

آدرسو پیدا نکردم یا نیست!!!

havas_1980
12-11-2009, 12:09
آدرسو پیدا نکردم یا نیست!!!
مسیری که عنوان کردم مربوط به ویستا میشه. پوشه AppData هم مخفیه. برای دیدن پوشه های مخفی Folder Options رو باز کنین. وارد تب View بشین و گزینه Show Hidden Files and Folders رو فعال کنین.

برای ویندوز ایکس پی هم پوشه XLive در این مسیره:

C:\Documents and Settings\xxxxx\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive
xxxxx >> یوزر

alborz_k
12-11-2009, 17:47
سلام. من در 36% هستم ، اون جایی که همه جا رو درخت گرفته ! :دی و من از اون گلخانه اومدم بیرون و باید به یک ساختمان دیگه برم تا iron cash رو ببینم! ولی هیچ راه ورودی به ساختمان نیست!! مشکل از کجاست؟! نکنه کرک ایراد داره؟ چه کار کنم؟

3dmax
12-11-2009, 19:06
سلام
در 18 درصد هستم

جایی که اولین بار با تفنگ های دوربین دار مواجه میشیم
وارد یه در میشی بعد یه نفر میگه اگه میتونی بیا داخل و پشتشو به ما می کنه و اونجاشو نشون میده!
بالای اون در هم 2 تا تیر انداز هستن که بالای سرشون هم یه دریچست, دریچه رو باز می کنم ولی هر کاری می کنم نمی تونم برم داخلش, با چی باید برم؟ این قلابه هم که اثر نداره (اسلحه شماره 3)

Benygh
12-11-2009, 22:01
بازی من کرش میکنه ! تو Cut Scene اول ! :((

havas_1980
12-11-2009, 22:24
سلام. من در 36% هستم ، اون جایی که همه جا رو درخت گرفته ! :دی و من از اون گلخانه اومدم بیرون و باید به یک ساختمان دیگه برم تا iron cash رو ببینم! ولی هیچ راه ورودی به ساختمان نیست!! مشکل از کجاست؟! نکنه کرک ایراد داره؟ چه کار کنم؟
بالای ورودی ساختمون عمارت آرکام دریچه ایه که باید از اون قسمت وارد بشین. بعدش باید از وسیله 5 ام یعنی لاین لانچر استفاده کنین تا به ته سالن برسین.

سلام
در 18 درصد هستم

جایی که اولین بار با تفنگ های دوربین دار مواجه میشیم
وارد یه در میشی بعد یه نفر میگه اگه میتونی بیا داخل و پشتشو به ما می کنه و اونجاشو نشون میده!
بالای اون در هم 2 تا تیر انداز هستن که بالای سرشون هم یه دریچست, دریچه رو باز می کنم ولی هر کاری می کنم نمی تونم برم داخلش, با چی باید برم؟ این قلابه هم که اثر نداره (اسلحه شماره 3)
متاسفانه اگه قلاب عمل نکنه باید کرکتون رو عوض کنین. (قبلا گفته بودین از کرک آخر استفاده می کنین) کرک دوم رو استفاده کنین.

alborz_k
13-11-2009, 00:18
بالای ورودی ساختمون عمارت آرکام دریچه ایه که باید از اون قسمت وارد بشین. بعدش باید از وسیله 5 ام یعنی لاین لانچر استفاده کنین تا به ته سالن برسین.

ممنون از لطفت ، ولی من هر کاری که می کنم ، نمی تونم وارد اون دریچه بشم! اصلأ f عمل نمی کنه که قلاب بندازه!! مشکل منم کرکه؟!:41: :18:

alborz_k
13-11-2009, 00:20
بازی من کرش میکنه ! تو Cut Scene اول ! :((
خب شما یک کار می تونی بکنی ، بری یک نسخه ی درست و درمون تهیه کنی! :دی
بازی که cut sence اول کرش کنه ، خدا عاقبتتو باهاش ختم به خیر کنه! :دی

Benygh
13-11-2009, 12:36
خب شما یک کار می تونی بکنی ، بری یک نسخه ی درست و درمون تهیه کنی! :دی
بازی که cut sence اول کرش کنه ، خدا عاقبتتو باهاش ختم به خیر کنه! :دی
خوب کدوم نسخه ؟! :دی

این پی سی هم قیمت باباش رو میده !

3dmax
13-11-2009, 13:25

متاسفانه اگه قلاب عمل نکنه باید کرکتون رو عوض کنین. (قبلا گفته بودین از کرک آخر استفاده می کنین) کرک دوم رو استفاده کنین.

با این کرکی که دادید, بازی دیگه کلا باز نمیشه و ارور میده

alborz_k
13-11-2009, 13:35
خوب کدوم نسخه ؟! :دی

این پی سی هم قیمت باباش رو میده !
والله نمی دونم ، خودم گیر کردم! نمی دونم چه خاکی به سرم بریزم!! هیچکی هم به دادم نمی رسه!

raminmousavi
13-11-2009, 19:26
من تا 40 درصد رفتم. اما تو مجله بازی نوشته بود این بازی باگ داره و تا اخر نمیشه بری. این کاملا مشخصه چون یسری دیوارهای شکننده هست که دست بتمن به اونا نمیرسه تا بخواد با مایع انفجاری اونارو منفجر کنه.درست میگم؟ یا اشتباه نتیجه گرفتم؟ کسی میدونه patch این بازی کجا هست تا به اصلی تبدیل شه؟ من دو ماه میشه خریدم اینو.

Layken
13-11-2009, 19:38
منظور مجله بازی این نبود که دیوارها نمیشکنند این که با مشکلی که در حین بازی به وجود میاد
نمیشه ادامه داد..
اون دیوارها و دریچه کلورها با کمک دکمه شماره 3 یا همون چنگک که بعدا اپدیت میشه
می شه بازشون کرد.

3dmax
14-11-2009, 01:45
سلام

میگم خواهشا یه نفر که بازی بتمن رو تا آخر برده, کرک مورد استفادش رو بذاره اینجا تا بقیه هم استفاده کنن, ما که کلی گیج شدیم.

havas_1980
14-11-2009, 12:29
با این کرکی که دادید, بازی دیگه کلا باز نمیشه و ارور میده
اثرات کرک قبلی رو حذفش کنین. به صورتی که اولین بار میخوایین کرک رو کپی کنین.

3dmax
14-11-2009, 13:58
مشکل داره
باز هم باز نمیشه!

Apachi
14-11-2009, 20:02
من که بازیم خیلی با گ های خنده داری داره یک سری قلاب انداختم رفتم تا خودش شهر گاتام :27:

توی 22% اونجایی که برای دومین بار توحم زده بد از زدن اسکلت ها به یک دیوار رسیدم که کنارش دوتا چرخ دنده هستش هیچ چیزی پیدا نکردم نه دیواری که بشه ترکوند نه جایی که بشه قلاب انداخت چیکار باید کرد؟
نکنه باگ بازی باشه :18:

havas_1980
14-11-2009, 23:19
مشکل داره
باز هم باز نمیشه!
دیگه غیر ممکنه کرک دوم کار نکنه!... فقط همینو میتونم بگم.

من که بازیم خیلی با گ های خنده داری داره یک سری قلاب انداختم رفتم تا خودش شهر گاتام :27:

توی 22% اونجایی که برای دومین بار توحم زده بد از زدن اسکلت ها به یک دیوار رسیدم که کنارش دوتا چرخ دنده هستش هیچ چیزی پیدا نکردم نه دیواری که بشه ترکوند نه جایی که بشه قلاب انداخت چیکار باید کرد؟
نکنه باگ بازی باشه :18:
اون باگ به خاطر کرک بازیه.

اینم به باگ دیگست. از کرک دوم که آدرسش در صفحه قبل هست استفاده کنین.

hassan_magic2000
15-11-2009, 00:04
سلام دوستان
من اینجا گیر کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اولی رو هک میکنه ولی میرم سراغ دومی صفحه سبز میشه و دوباره برمیگرده یعنی هک نمیشه و همون جا میمونه و بعد دوباره جریان برق به آب برمیگرده و میمیره !

راستی چطوری هک کنم ؟ شانسی میزنم

Layken
15-11-2009, 00:37
شما باید همین که اولیو هک کردی بری نفر اولو ازاد کنی...بعد سریع بری دومیو هک کنی و نفر دومیو ازاد کنی..

hamedsaw
15-11-2009, 16:33
آقا من اونجا که بتمن بالای بالکن مونده و یکی ازون دیوونه ها یک نفر گروگان گرفته چیکار کنم..هرکاری میکنم نمیتونم ردش کنم؟؟؟:41:

hassan_magic2000
15-11-2009, 19:50
ممنون دوست من
اولی رو هک میکنم ( طریقه صحیح هک کردن رو نمیدونم ) یعنی شانسی یه بار A رو با راست کلیک میگیرم یه بار با چپ و همینطور با D

و میرم اولین مامور رو آزاد میکنم
ولی اون جعبه ی دوم که باید هکش کنم بغل آب هست و بتمن میره تو آب ولی هرچقدر این دکمه های A و D و .. رو میگیرم با هم هک نمیشه و بعد از 30 ثانیه جریان برق به آب برمیگرده و بتمن میمیره

اگه میشه راهنمایی کنید مخصوصا طریقه ی هک کردن رو ....

بازم ممنون :11:

shaaheen
15-11-2009, 20:53
( طریقه صحیح هک کردن رو نمیدونم )

شما بايد سعي كني جوري با دستگاه عمل كني كه رنگ روي ال سي دي دستگاه به كم كم به سبز ميل كنه و بعد كاملا سبز بشه.اينجوري دستگاه هك ميشه.

Layken
15-11-2009, 22:58
آقا من اونجا که بتمن بالای بالکن مونده و یکی ازون دیوونه ها یک نفر گروگان گرفته چیکار کنم..هرکاری میکنم نمیتونم ردش کنم؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه ممکنه یه عکس بزار یا بیشتر توضیح بده الزایمر گرفتم یادم رفته.

( طریقه صحیح هک کردن رو نمیدونم )
در ادامه گفته های دوستم اقا شاهین ...
دکمه های aوd موج را به صورت بالا و پایین و کلکهای ماوس موج رو فشرده و باز می کنند .باید سعی کنید.
در سریعترین زمان ممکنه حالتی سبز رنگ در بین موجها ایجاد کنید.

havas_1980
16-11-2009, 02:23
آقا من اونجا که بتمن بالای بالکن مونده و یکی ازون دیوونه ها یک نفر گروگان گرفته چیکار کنم..هرکاری میکنم نمیتونم ردش کنم؟؟؟به احتمال زیاد اول بازی رو میگین...

با مامور سمت راست که در بالکن ایستاده صحبت میکنین. کلید X رو میزنین. با زدن کلید F به بالای مجسمه های چسبیده به دیوار میرین...

street_fighter
16-11-2009, 18:59
من تو 39 درصد موندم اونجایی که جوکر دستگیرمون میکنه بعد یه موجودی بهمون آمپول می زنه و ما باید نور رو به سمتش بگیریم
تورو خدا کمک کنین 1 هفته هست موندم سر همین

wildhunter
16-11-2009, 21:53
دوستان من به یه مشکل بزرگ خوردم اینکه من تا حدود 25 یا 26 بازی بودم که که از بازی امدم بیرون و امشب وقتی دوباره مخواستم ادامه بازی رو برم که ناگهان اول یه اختار میده و از اول بازی میاره!!!!!! :18: :19:
من باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

Layken
16-11-2009, 23:38
من تو 39 درصد موندم اونجایی که جوکر دستگیرمون میکنه بعد یه موجودی بهمون آمپول می زنه و ما باید نور رو به سمتش بگیریم
تورو خدا کمک کنین 1 هفته هست موندم سر همین
زیاد سخت نیست فقط باید بتونی خودتو به نورها برسونی ..با مخفی شدن به موقع.

دوستان من به یه مشکل بزرگ خوردم اینکه من تا حدود 25 یا 26 بازی بودم که که از بازی امدم بیرون و امشب وقتی دوباره مخواستم ادامه بازی رو برم که ناگهان اول یه اختار میده و از اول بازی میاره!!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به احتمال زیاد شما باید windows live نسب کنید تا سیو بشه..
از کرکهای توی تاپیک هم استفاده کن.

raminmousavi
17-11-2009, 18:11
منظور مجله بازی این نبود که دیوارها نمیشکنند این که با مشکلی که در حین بازی به وجود میاد
نمیشه ادامه داد..
اون دیوارها و دریچه کلورها با کمک دکمه شماره 3 یا همون چنگک که بعدا اپدیت میشه
می شه بازشون کرد.

پس من نفهمیدم، این بتما ها بتا هستن و باگ دارن یا نه؟ اگه دارن چطور میشه اینارو اپدیت کرد که درست شه؟
جریان این کرک کردن ها چیه؟ برا من اصلا کرک نداشت. راحت نصب شد بدون مشکل.
یه درخواست دیگه. کسی تا مرحله 31 درصد یا این حدودو داره؟ همونجا که بتمن دختره رفیق جکرو شکست میده و کلا باید یه راه پیدا کنه از قصر بیاد بیرون.
اگه میشه واسم اپلود کنید اگه سیوتون تا همین حدودهاست

wildhunter
17-11-2009, 23:17
دوستان من به یه مشکل بزرگ خوردم اینکه من تا حدود 25 یا 26 بازی بودم که که از بازی امدم بیرون و امشب وقتی دوباره مخواستم ادامه بازی رو برم که ناگهان اول یه اختار میده و از اول بازی میاره!!!!!! :18: :19:

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :13:
حداقل کسی که تا حدود 25 درصد رفته save اش رو برای من بزاره.

Layken
17-11-2009, 23:24
پس من نفهمیدم، این بتما ها بتا هستن و باگ دارن یا نه؟ اگه دارن چطور میشه اینارو اپدیت کرد که درست شه؟
یه درخواست دیگه. کسی تا مرحله 31 درصد یا این حدودو داره؟ همونجا که بتمن دختره رفیق جکرو شکست میده و کلا باید یه راه پیدا کنه از قصر بیاد بیرون.
شما باید برگردی و از اون زندان بیای بیرون...سیو هم چون autosave هستش..واسه همین
کمتر کسی ممکنه سیو کاملی داشته باشه از جایی که موندی.

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حداقل کسی که تا حدود 25 درصد رفته save اش رو برای من بزاره
مگه جواب بالایی کافی نبود..
سیو اوتماتیک هستش باید یکی داشته باشه که کمتر ممکنه داشته باشن ..

klaymen.myth
18-11-2009, 14:55
دوستان من یه مشگل مسخره دارم....توی 44% گیر کردم..

اون جایی که توی غار باید قلاب انداخت به کانال کولر و رفت بالا ...بازی تشخیس نمیره که بایرد این کارو کرد و علامت

قلاب نمیاد ....ولی راهشfile:///C:/Documents%20and%20Settings/Darius/Desktop/bat_2342.jpg همینه توی سایت IGN راهنمارو خوندم.....اینم صفحه ی راهنمای IGN.com

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hunter lord
18-11-2009, 16:42
دوستان من یه مشگل مسخره دارم....توی 44% گیر کردم..

اون جایی که توی غار باید قلاب انداخت به کانال کولر و رفت بالا ...بازی تشخیس نمیره که بایرد این کارو کرد و علامت

قلاب نمیاد ....ولی راهشfile:///C:/Documents%20and%20Settings/Darius/Desktop/bat_2342.jpg همینه توی سایت IGN راهنمارو خوندم.....اینم صفحه ی راهنمای IGN.com

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام مشکل از کرکه ولی یه راهی داره .

هی باید ریست کنی بازی رو تا شانسکی یک بار بگیره . ( من خودم همین جوری رد کردم .)

raminmousavi
19-11-2009, 02:06

نه مشکل اینه که بخاطر یه اشتباه گرافیکی افتادم اونجا. تصویر یهو بهم ریختوچنگک منو برد یجا که اصلا راهی نیس برگردم. همه درهاو مسیرا قفله. یه سیو تا همون مراحل باشه خوبه. یعنی یچیزی که دیگه این همرو از اول نرم. حتی اگه چند مرحله قبلم بود خوبه. مثلا اونجا که با دختره میجنگه/ یا اوجا که او دو تا مردو نجات میده از برق گرفتگی. حرجا حلا. فقط خیلی عقب نباشه. ممنون میشم.

Mostafa NBA
19-11-2009, 15:05
دوستان من میخوام بازی بخرم. میخوام بدونم این بازی سبکش شبیه به کدوم بازیه مشهور ه ؟ احساس میکنم که این بازی خیلی بی محتوا باشه. بگید کلا بازی چطوره !

ممنون.

Layken
19-11-2009, 15:37
دوستان من میخوام بازی بخرم. میخوام بدونم این بازی سبکش شبیه به کدوم بازیه مشهور ه ؟ احساس میکنم که این بازی خیلی بی محتوا باشه. بگید کلا بازی چطوره !

ممنون.
یک سبک کم نظیر هستش. نمیشه به خوبی با یک بازی دیگه مقایسه کردش.
اصلا هم بی محتوا نیست کامل ..دقیق ..با پردازش شخصیتی منحصر به فرد که غرق در محتوای بازی میکند.

Mostafa NBA
19-11-2009, 23:35
یک سبک کم نظیر هستش. نمیشه به خوبی با یک بازی دیگه مقایسه کردش.
اصلا هم بی محتوا نیست کامل ..دقیق ..با پردازش شخصیتی منحصر به فرد که غرق در محتوای بازی میکند.

محوریت موضوع داستان بازی چیه ؟

Layken
20-11-2009, 00:23
خب نصف داستان با اسم بازی معلومه اگه فیلم های بتمن رو دیده باشی بهتر می تونی با بازی کنار بیای.
تازه بازی طوری ساخته شده تا کسانی که برای اولین بار با بتمن اشنا می شوند باز در داستان خوب بازی
سرگرم بشند .
بتمن یک قاتل و جانی رو دستگیر میکنه و به تیمارستان ارخام میبره..ولی در بدو ورود به تیمارستان موقع حمل جوکر..
وی فرار میکنه و اینجاست که بتمن باید بیاید و او رو بگیره...
حالا اگه می تونید ..برید دنبالش.:5:

mohammad2100
20-11-2009, 19:20
100% کاملش کردم

Benygh
21-11-2009, 15:05
سلام
کدوم یکی از شما دوستان این بازی رو تا آخرش رفته ؟!
من میخوام یک نسخه ی درست و حسابی بخرم .

mahpesar
21-11-2009, 18:30
سلام
کدوم یکی از شما دوستان این بازی رو تا آخرش رفته ؟!
من میخوام یک نسخه ی درست و حسابی بخرم .

من پنج بار رفتم......

1یکبار easy چهاربار hard ....

دو بار 100 % ...... حتما پیشنهاد میکنم بگیری ...

چون حالا حالاها بازی با این کیفیت بیرون نمیاد ....

من بعد از evil4 اینقدر سر یک بازی نمونده بودم ........

TCG
23-11-2009, 20:59
سلام بچه ها.
راهنمای این بازیرو از کجا باید بگیرم؟
مرسی.

aha2012
23-11-2009, 21:44
سلام بچه ها.
راهنمای این بازیرو از کجا باید بگیرم؟
مرسی.

از اینجا

Sky Blazer
23-11-2009, 22:15
این بازی تهشه. بهترین بازی امسال :)

klaymen.myth
25-11-2009, 11:28
سلام مشکل از کرکه ولی یه راهی داره .

هی باید ریست کنی بازی رو تا شانسکی یک بار بگیره . ( من خودم همین جوری رد کردم .)

مرسی که راهنمایی کردی ..ولی اگه از بچها کسی کرک سالم داره بزاره واسه دانلود

mrsf
25-11-2009, 18:42
سلام.
سلام به همه دوستان گرامی...
یک سوال شاید یک کم پرت .کسانی که بازی را نصب کرده اند میشه بگویند سریال اول بازی چیه ؟
تو دی وی دی های بازی نبود .چند روزی گرمفتم ولی بخاطر همین نمی تونم نصبش کنم.!!!

klaymen.myth
26-11-2009, 12:41
سلام.
سلام به همه دوستان گرامی...
یک سوال شاید یک کم پرت .کسانی که بازی را نصب کرده اند میشه بگویند سریال اول بازی چیه ؟
تو دی وی دی های بازی نبود .چند روزی گرمفتم ولی بخاطر همین نمی تونم نصبش کنم.!!!

این بازی که موقع نصب سریال نداره!!!

havas_1980
26-11-2009, 14:18
مرسی که راهنمایی کردی ..ولی اگه از بچها کسی کرک سالم داره بزاره واسه دانلود

کرک دومی که برای بازی اومد (اصلاح شده) و همچنین کرک سوم (Reloded) به ترتیب از آدرس های زیر قابل دریافته:
(استفاده از کرک سوم متاسفانه اغلب مواقع ممکنه خطایی بده.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صورتی که اکانت افلاین نداشته باشین مجبورین بازی رو از نو برین.

Benygh
26-11-2009, 16:35
من پنج بار رفتم......

1یکبار easy چهاربار hard ....

دو بار 100 % ...... حتما پیشنهاد میکنم بگیری ...

چون حالا حالاها بازی با این کیفیت بیرون نمیاد ....

من بعد از evil4 اینقدر سر یک بازی نمونده بودم ........
سلام
ممنون میشم به من بگید که نسخه ای که تهیه کردید برای کدوم شرکت بوده ؟!

من هم بازی رو دارم ولی متاسفانه باگ داره و با هیچ کرکی درست نمیشه ....
برای شما ممکنه روش پچ 1.1 هم نصب بشه ؟!

klaymen.myth
26-11-2009, 18:33
کرک دومی که برای بازی اومد (اصلاح شده) و همچنین کرک سوم (Reloded) به ترتیب از آدرس های زیر قابل دریافته:
(استفاده از کرک سوم متاسفانه اغلب مواقع ممکنه خطایی بده.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صورتی که اکانت افلاین نداشته باشین مجبورین بازی رو از نو برین.

اقا من کرک اصلاح شده رو کپی کردم حالا دیگه نمی تونم بازی سیو کنم....اکانت windows live میخواد!!!:13:

mahpesar
27-11-2009, 18:22
سلام
ممنون میشم به من بگید که نسخه ای که تهیه کردید برای کدوم شرکت بوده ؟!

من هم بازی رو دارم ولی متاسفانه باگ داره و با هیچ کرکی درست نمیشه ....
برای شما ممکنه روش پچ 1.1 هم نصب بشه ؟!

از ویستا 64 bit سرویس پک 2 استفاده کن اگه مشکلت حل نشد اشکال از دی وی دی بازیه.....

havas_1980
28-11-2009, 14:23
اقا من کرک اصلاح شده رو کپی کردم حالا دیگه نمی تونم بازی سیو کنم....اکانت windows live میخواد!!!
خب اکانت افلاین بسازین. اگه هم برنامه Games for Windows - LIVE ندارین ورژنش 3.0 رو از آدرس زیر دریافت کنین:

rezakheyri
28-11-2009, 15:33
برای درست شدن باگهای بازی شما اول بعد از نصب بازی این کرک رو داخل پوشه بازی کپی کنید

بعد از کپی کردن کرکها این پچ را اجرا نمایید

وقتی که پچ را اجرا کردید به ادرسی که به شما میدهد بروید مثلاc:programfiles.bioware.movie
وقتی به ادرسه داده شد محتوای داخل پوشه movie را کپی کرده و در محل نصب بازی داخل پوشه movie بریزید .
و حالا بازی را اجرا کنید و بدون داشتن هیچگونه باگ بازی کنید .
خوش باشید :31::10:

Benygh
28-11-2009, 19:21
متاسفانه مشکل من با هیچ کدوم از روش ها حل نشد !
به غیر از Boysteam چه شرکتهایی این بازی رو دادن بیرون ؟

SAM_FISHER_HQ
29-11-2009, 08:28
ممنون.

سیو 20 % یا نزدیکش رو کسی از دوستان نداره؟ یا قبلا آپلود نشده؟!

ممنون

من دارم. اگه سیو رو گیر نیاوردی بهم بگو تا برات آپلود کنم.

klaymen.myth
29-11-2009, 14:29
اقا یه مشکل جدید.....ما کرک سلم رو از فروم دانلود کردیم و بازیو ادامه دادیم تا جائی که joker به خودش دارت سمی مزنه و یک غول می شه...تازه جوکر هم زدیم....بعده شکست دادنه جوکر مثل اینکه می خواست یک انیمشین نشون بده که بازی ارور داد وپرید بیرون ... بعدم که رفتیم تو حتلا بتمن بدون هیچ ابجکتیوی توی مپ وله!!!

بازی روی 75% است....اخه نامردی نیست ؟؟؟ من این بازی رو تا حالا 5 بار new game کردم !!!!:41:

Layken
29-11-2009, 14:33
بله شما بازیو تموم کردید...توی فیلم اخری هم نشون میده که جوکرو گرفتن و بردند ..
همه چی تموم میشه میره پی کارش ولی یه کوچولو اون غول غورباغه ای رو نشون میده تموم. که هنو زندست
بعد همینطور ولو هستی تا 100 درصد کنی بازیو.

havas_1980
29-11-2009, 14:53
همه چی تموم میشه میره پی کارش ولی یه کوچولو اون غول غورباغه ای رو نشون میده تموم. که هنو زندست
بعد همینطور ولو هستی تا 100 درصد کنی بازیو.البته بازی سه پایان سینمایی داره: (به صورت تصادفی یکی از موارد پخش میشه)

- دست بین (Bane) از آب بیرون میاد.
- دست کراک قاتل (Killer Croc) از آب بیرون میاد.
- دست مترسک (Scarecrow) از آب بیرون میاد.

و در تکمیل صحبت حامد جان برای 100% شدن بازی باید تمامی معماها رو پیدا و حل کنین, آپگرید ها رو کامل کنین و بخش Challenge رو تموم کنین.

klaymen.myth
29-11-2009, 14:56
اره.....راه نماشه تو ign خوندم.......خوشم نیومد ...بد تموم شد.....اصلا بهترین بازیهای ادونچر prince of persia(1.2.3 و assassin`s creed هست....

بتمن خوب شروع شد....کارگر دانی فوق الاده ای داشت...اما یه جوری تموم شد! :44:

Layken
29-11-2009, 15:20
اره.....راه نماشه تو ign خوندم.......خوشم نیومد ...بد تموم شد.....اصلا بهترین بازیهای ادونچر prince of persia(1.2.3 و assassin`s creed هست....

بتمن خوب شروع شد....کارگر دانی فوق الاده ای داشت...اما یه جوری تموم شد! :44:
پرنس مگه ادونچر هستش..؟

mInI_ClockEr
29-11-2009, 16:48
والا مشخص نيست امكان داره بگن cod 6 هم ادونچر هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rezakheyri
29-11-2009, 18:56
eeeeeeپرنسم ادونچر شد !!!!!!!!!:18::18::18::18::18:

اقا به نظر شما بازی ادامه داره؟
اخه یجورایی معنی دار تموم شد

Layken
29-11-2009, 23:22
به احتمال زیاد ادامه خواهد داشت ولی نه به این زودیا

klaymen.myth
30-11-2009, 09:13
بابا حالا ما یه سوتی دادیم انقدر ضایع نکنید مارو ..:31:

مکه معنی کلمه adventure ماجراجوئی نمی شه؟؟؟؟ بابا پرینس تهه ماجرا جو بود دیگه!!!!:43:

ولی به همتون بر خوردا !!!

Layken
30-11-2009, 12:15
نه بابا برنخورد همینطور گفتیم دور هم گپی زده باشیم.

.SA33D.
30-11-2009, 13:33
نه کاملا درست گفتی.
توی GameSpot هم نوشته: Fantasy Action Adventure

rezakheyri
30-11-2009, 16:50
یچی گفتیم بخندیم .چرا ناراحت میشی .من میرم خودمو بکشم.
اخه یه نفر از دستم ناراحت شدهههههههههههههه:41::19::19::18::1 8::18::18::31::31::31::31::31:

klaymen.myth
30-11-2009, 17:15
یچی گفتیم بخندیم .چرا ناراحت میشی .من میرم خودمو بکشم.
اخه یه نفر از دستم ناراحت شدهههههههههههههه:41::19::19::18::1 8::18::18::31::31::31::31::31:

نه بابا رفقا به جانه خودم اگه راضی باشم خودتو بکشی....اصلا دور هم می گیم همه بازی ها ادونچر هست....حتی سیمز....خوبه؟؟ فقط خودتو نکش باشه..؟؟ :46:...

دمه همتون گرم....

alborz_k
01-12-2009, 13:52
سلام. یک نفر بی زحمت لیمک کرک دوم رو بزاره! :دی

havas_1980
01-12-2009, 14:59
سلام. یک نفر بی زحمت لیمک کرک دوم رو بزاره! :دی
اینم آدرس کرک اصلاح شده:

laser1
02-12-2009, 15:05
دوستان به یه جایی رسیدم که هر کاری میکنم نمیتونم رد کنم:
اسم مرحلش هست Rescue Dr. Young from Zsasz in the Warden's office
بعد از اینکه بتمن میبینه مادر پدرش مردن ،بچه میشه یه کم که میریم جلو به اون مترسک
بزرگ میرسیم(دفعه دوم هست که تو کل بازی به این مترسک می رسم)میریم جلوتر، 4 تا اسکلت میان،میکشیمشون جلوتر میریم دفعه بعد 6 تا اسکلت میان،در عکس زیر گذاشتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد از این که این 6 تا اسکلت رو کشتیم چند متر جلوتر میرسیم به یه دیوار که کنارش دوتا چرخ دنده هست
در عکس زیر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از این جا به بعد هیچ کاری نمیتونم بکنم!!!!!!!
چند جا تو اینترنت خوندم باید از دیوار کنار چرخ دنده بری بالا،ولی به هیچ وجه از دیوار نمیتونم برم بالا.
شاید مشکل از کرکش باشه،لطفا" عکسها رو ببینین،کمک کنید.

havas_1980
02-12-2009, 17:37
دوستان به یه جایی رسیدم که هر کاری میکنم نمیتونم رد کنم:
اسم مرحلش هست Rescue Dr. Young from Zsasz in the Warden's office
بعد از اینکه بتمن میبینه مادر پدرش مردن ،بچه میشه یه کم که میریم جلو به اون مترسک
بزرگ میرسیم(دفعه دوم هست که تو کل بازی به این مترسک می رسم)میریم جلوتر، 4 تا اسکلت میان،میکشیمشون جلوتر میریم دفعه بعد 6 تا اسکلت میان،در عکس زیر گذاشتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploadimg%2F36677217_12022009_1.jpg)
بعد از این که این 6 تا اسکلت رو کشتیم چند متر جلوتر میرسیم به یه دیوار که کنارش دوتا چرخ دنده هست
در عکس زیر: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ploadimg%2F1321217921_12022009_2.jpg)
از این جا به بعد هیچ کاری نمیتونم بکنم!!!!!!!
چند جا تو اینترنت خوندم باید از دیوار کنار چرخ دنده بری بالا،ولی به هیچ وجه از دیوار نمیتونم برم بالا.
شاید مشکل از کرکش باشه،لطفا" عکسها رو ببینین،کمک کنید.
برای رفع این ایراد کرک اصلاح شده رو دریافت کنین:

Amir_Ariamehr2003
02-12-2009, 19:07
سلام بچه ها من فعلا با کرک ریلودد تا 30-31 درصد مشکلی نداشتم و الانم یه جا گیر کردم که اونم جایی که جوکر آمپول میزنه به دو تا مثلا آدم میشن غول تشن و اون دو تا رو میکشم و در رو هم هک میکنم و میمونم که از پلی که دیگه نیست رد شم و نمیدونم چه جوری باید رد بشم در ضمن کجا باید بریم اسلحه های جدید رو بگیریم آخه هر کدوم رو که آپگرید کردیم دیگه تو همون مرحله نمیزاره آپگرید کنیم راه حلی داره؟؟؟

Tazeh Kar
02-12-2009, 20:32
سلام به همه ی دوستان تعداد زیادی صفحه رو گشتم دیدم یه نفر مشکل منو داره که حل نشده:13:
من اکانت live دارم (برای GTA )ولی بازم تو این بازی سیو نمی کنه .لطفا راهنمایی کنید ممنون.

mehdy.z
02-12-2009, 21:08
سلام بچه ها من فعلا با کرک ریلودد تا 30-31 درصد مشکلی نداشتم و الانم یه جا گیر کردم که اونم جایی که جوکر آمپول میزنه به دو تا مثلا آدم میشن غول تشن و اون دو تا رو میکشم و در رو هم هک میکنم و میمونم که از پلی که دیگه نیست رد شم و نمیدونم چه جوری باید رد بشم در ضمن کجا باید بریم اسلحه های جدید رو بگیریم آخه هر کدوم رو که آپگرید کردیم دیگه تو همون مرحله نمیزاره آپگرید کنیم راه حلی داره؟؟؟
آپگرید که هر وقت مجاز به آپگرید بشین خودش اون بالا می نویسه upgrade و با کلید tab می تونید برید توی قسمت مخصوصش...
اونجا هم یه اسلحه مخصوص به شما داده دقیق می دونم کدوم کلید ولی با زدن یکی از کلیدهای 1تا 8 بالای کیبورد می تونید برید روش و با کمک اون خودتون رو به دری که روبروی شما قرار داره برسونید:46:

Amir_Ariamehr2003
02-12-2009, 23:43
مهدی جان ممنونم قبلا ردش کردم و مرسی از جوابت :10:حالا این یکی رو به دادم برس که فکر کنم حالا حالاها گیر باشم توش
بعد از این بدبختی ها و از خونه سمی گذشتن و اون یارو تفنگی که از دکل روبرو باید بری پیشش
میرسیم به یه جا 7 تا تفنگ بدست نامرد دارن ولو راه میرن و ما اگه با f بریم روی اون شیر سنگی ها 3 سوته میریم فنا :19:
میخوام بدونم قلق خاصی داره رد کردن این مرحله یا نه گذاشتن دهنمون آسفالت بشه حالا که کل ایران چاله چوله پر شده:31::46:

mehdy.z
03-12-2009, 00:24
مهدی جان ممنونم قبلا ردش کردم و مرسی از جوابت :10:حالا این یکی رو به دادم برس که فکر کنم حالا حالاها گیر باشم توش
بعد از این بدبختی ها و از خونه سمی گذشتن و اون یارو تفنگی که از دکل روبرو باید بری پیشش
میرسیم به یه جا 7 تا تفنگ بدست نامرد دارن ولو راه میرن و ما اگه با f بریم روی اون شیر سنگی ها 3 سوته میریم فنا :19:
میخوام بدونم قلق خاصی داره رد کردن این مرحله یا نه گذاشتن دهنمون آسفالت بشه حالا که کل ایران چاله چوله پر شده:31::46:
دقیق نگرفتم کجا رو میگی ولی تقریبا جایی برای کشتن اونا قلق خاصی نداره فقط باید با زمان هماهنگ باشی...
اصلا یکی از دلایل امتیاز بالا گرفتن این بازی به خاطر داشتن چنین گیم پلی بوده:46:

Amir_Ariamehr2003
03-12-2009, 10:36
همونجایی که شیر سنگی ها که میریم روش بهش دینامیت وصل کردن رو میگم

همونجایی که شیر سنگی ها که میریم روش بهش دینامیت وصل کردن رو میگم

ردش کردم خودم با مشکل بعد خدمت میرسم

blAck fire
03-12-2009, 13:30
کمک

عجب گیری کردم 2تا کرک تک به تک امتحان کردم ولی باز اینجا موندم 55%!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟:41:

Amir_Ariamehr2003
04-12-2009, 11:46
blAck fire عزیز فکر کنم نقشه رو که نگاه کنی باید به در پشت سرت برگردی اگه اشتباه نکنم از بلندی پرواز کردی و به اینجا رسیدی و باید برگردی
در ضمن من دیروز با کرک ریلودد بازی رو تموم کردم
آخ اون پشت آخر به ژوکر چه حالی داد
و مطمئنا بازی نسخه شماره دو هم خواهد داشت این رو دمو آخر به آدم میفهمونه

S.Y.K
04-12-2009, 14:10
Always there is a way
Always
Batman Arkham Asylum Review

مقدمه(توضیحی کوتاه در باره ی اثر قبلی Rockstady Games)

چندی پیش شرکت Rockestady Game اقدام به ساخت بازی Batman Arkham Asylum کرد.باید اعتراف کنم این بازی یکی از بهترین عناوین سال2009 هست.همین طور که می دانید اولین اثر شرکت Game Rockestad بازی Urban Chaos هست.این بازی یک بازی FPSبود که برای دو کنسول Xbox و Play Station 2 اومد.دوستانی که Play Station 2 داشتند و بازی Hitman Blood Money رو انجام داده باشند می دانند که این Urban Chaos به صورت Demo در بازی Hitman Blood Money قرار داده شده بود.خود من به شخصه وقتی که این Demo را بازی کردم به شدت جذب بازی شدم.بازی برایم بسیار جالب بود. بالاخره بعد از مدتی گشتن بازی را پیدا کردم و همین طور که حدس می زدم بازی جذابیت ها و نوآوری های جالبی داشت.شخصیت اصلی بازی Nick Mason نام داشت که در آخر بازی به دلیل فداکاری هایی که از خود نشان داد به عنوان یک قهرمان شناخته میشود اما نکته جالب اینجاست وقتی بازی به پایان می رسد و بعد از نمایش Credits بازی تازه متوجه میشوید که یک مرحله ی دیگر باقی مانده و شورشی هایی که به شهر حمله کرده بودند قصد دارند تا از Nick Mason انتقام بگیرند چون دلیل اصلی شکست انها همین پلیس بوده.اما در آخر Nick بازهم انها را شکست میده و بازی تموم میشه.نکته ی جالب دیگه این بود که قبل از شروع هر مرحله گزارشی از وضعیت شهر به وسیله یک زن و به صورت اخبار پخش میشد.تیتراژ شروع اخبار این گونه بود که فردی می گفت This Is Chanle Seven News و زن گوینده اخبار را شروع می کرد و بعد از بازی شروع میشد.به عنوان یکی از اولین کارهای Rockestady Games به نظر من شروع بسیار خوبی بود.اما چندی پیش بازی Batman Arkham Asylum تایید شد و بازی موفقیت های بسیار زیادی دست پیدا کرد و بسیاری از گیمر ها تحت تاثیر قرار داد.بازی از همه لحاظ بسیارخوب عمل کرد و نمرات بسیار خوبی گرفت و این چنین بود که Batman Arkham Asylum شروع شد :

توصیف جز به جز بخش اغازین بازی:
چیزی که همان ابتدای بازی شدیدا یک گیمر را جذب می کند آهنگی است که در منوی بازی پخش میشود.یک آهنگ بسیار زیبا و مرموزانه از نوع آهنگ هایی که من شدیدا به آنها علاقه مندم.آهنگ حس تنهایی و تاریکی ر. به شما منتقل می کنه و در پس زمینه ی منو Batmanرو مشاهده می کنید که در تاریکی و بر لبه یک مکان شبیه به پرتگاه ایستاده و نور زیبای ماه حس شب و تاریکی رو بیش از پیش برای شما تداعی می کنه.وارد بازی میشید و اولین انیمیشن بازی به نمایش درمیاد انیمیشن کیفیت نسباتا خوبی داره و قابل قبوله شما Batman رو می بینید که سوار ماشین مخصوص خودشه و داره Jockerرو به سمت تیمارستا ن Arkham می بره.وقتی به Arkham Asylum می رسید از نوع آهنگی که در بازی شنیده میشه و نوع نمایش دادن سر در Arkham Asylum سازندگان قصد دارند که Arkham Asylum را تازه نقطه ی شروع مشکلات معرفی کنند.کنترل بازی جایی به دست شما می یاد که باید Jocker رو به همرا دیگر سربازان همراهی کنید تا مشکلی ایجاد نکنه.در حینی که پیش می رید محیط وحشت زده ی Arkham Asylum بسیار جذاب به نظر می رسد اگر در حین رفتن روی چهره ی Jocker زوم کنید متوجه جزئیات بسیار دقیق چهره ی Jocker می شوید.کنایه های خنده دار و یک شیطانیت خاص در چهره ی Jocker دیده میشه و باید اعتراف کرد که چهره ی کارکتر های بازی با نهایت دقت و جزئیات ساخته شده.هر چند چهره ی بسیاری از سربازان یکییست اما چهره ی آنان هم به نوبه خود خوب طراحی شده کمی پیش می روید تا به Bane می رسید.شما او را قبلا شکست دادید.حس انتقام از نفس او جاری می شود و صحبت های او نوید یک مبارزه ی سخت را می دهد.کمی پیش می روید تا به آسانسور می رسید.اینجاست که برق قطع می شود و به نظر می آید Jocker اولین دردسر را ایجاد کرده است اما صبر کنید چراغ اسانسور دوباره روشن می شود در حالی که Batmanگلوی Jocker را گرفته و اینجاست که Jocker هیچ کاری نمی تواند انجام دهد.از اسانسور خارج می شوید کمی پیش می روید تا به مکانی می رسید که تدابیر امنیتی Arkham Asylumبه Batman اجازه نمی دهد که بیش از این پیش برود و Batman باید اجازه ی ورود ندارد.کوچکترین اشتباه مساوی است با بهترین فرصت برای Jockerو او با استفاده حیله گری و مجروح کردن نگهبانان فرار می کند در اینجاست که متوجه می شویم Harley Quinn
به او کمک می کند و اینجاست که Batman . . .

Arkham Asylum.مکانی ترسناک،ساکت و تنها و سرآغاز تمام مشکلات Batman

داستان

در Batman Arkham Asylumبا یک داستان فوق العاده عمیق روبرو نیستید که احساسات شما را تحت تاثیر قرار دهد.داستان بازی بیشتر بر منای درگیری های Batman پیش می رود.داستان بازی از جایی شروع می شود که Batman درحال بردن Jocker به Arkham Asylum است.و در نهایت همان طور که انتظار می رفت Jocker فرار می کنداینک اوست شما تنها کسی هستید که می توانید Jocker را دوباره دستگیر کنید.در این راه سخت باید با دشمنان بسیار زیادی دست و پنجه نرم کنید و از خطرات زیادی عبور کنید.به لطف داستان بازی که از روی سری کتاب های کمیک استریپ Batman ساخته شده شخصیت پردازی هم به خوبی صورت گرفته و غنی به نظر می رسد وجود شخصیت هایی مثل Bane.Gordon.Harley Quinn به بازی داستان زیبایی می بخشد.هر چند که داستان بخش عاطفی را کم دارد اما سازندگان بازی به شکل زیبایی به بخش عاطفی داستان پرداخته اند.مشخص ترین بارزه ی آن را زمانی مشاهده می کنیم که Batman وارد دنیای توهم می شود.در اصل Batman زمانی وارد توهم می شود که موجودی به نام Scarecrow نوعی آمپول به او تزریق می کند و یا هوا ار آلوده می کند.به خوبی مشخص است که این دنیا نشعت گرفته از زهن خود Batman است.و مشخصه ی اصلی دارد.اولین مشخصه این است که این دنیا از چیزهایی نشعت میگیرد که Batman از آن وحشت دارد و دومین مشخصه این است که این دنیا از خاطرات بدی شکل میگیرد که Batman را رنج می دهند.اولین باری که وارد توهم می شوید زمانی بسیار حساس است وقتی رئیس پلیس Gordon ربوده شده و مشا در حال پیشروی برای نجات او هستید.در حالی که پیش می روید او را می بینید که از شما درخواست کمک می کند پیش میروید تا نجاتش دهید اما او را مرده می یابید.سپس وارد مکانی می شوید که شبیه یک سرد خانه است.محل های نگه داری اجساد دیده می شوند و ناگهان اتفاقات عجیبی رخ می دهد ! در این محل های نگه داری خود به خود باز می شوند و زمزمه های عجیب و وحشتناکی در گوش Batmanمی پیچد.به زودی به این نتیجه می رسید کعه این مکان مکتن جالبی برای ماندن نیست پس پیش می روید به سمت در خروجی در را باز می کنید اما در عین تعجب دوباره خود را در همان مکان می یابید.دو جسد دیده می شوند که با پارچه ی سفید روی آنها پوشانده شده است.وقتی Batman روی آنها را کنار می زند یکی با صحنه ی دردناکی روبرو می شود و پدر و مادر خود را می بیند.واقعا صحنه ی دردناکی است.وثتی از حالت توهم خارج می شود متوجه می شود حتی آن کسی را که مرده یافته رئیس پلیس نبوده و یک سرباز بوده که به شکل رئیس پلیس دیده.پس به راحتی می توان به این نتیجه رسید چون خاطرات گذشته او را رنج می داده دوباره پدر و مادر خود را دیده است و چون از مرگ رئیس پلیس می ترسیده آن سرباز کشته شده را به شکل او دیده است.وقتی Batman برای بار دوخم وارد توهم می شود صحنه ای بسیار ناراحت کننده تر را مشاهده می کنیم و آن زماین است که Batman به شکل کودکیش در می آید پو بار دیگر صحبت های پدر و مادرش و صدا گلوله خوردنشان و کشته شدنشان را به یاد می آورد.این بخش از دساتان علاوه بر اینکه مروری تلخ از گذشته بود داستان بازی را بسیار زیبا میکند.اما واقعا باید قبول کرد با هیمن چند صحنه نمی توان کمبود بخش مهم داستان یعنی بخش حسی-عاطفی آن را جبران کرد.از طرفی داستان بازی علاوه بر انتقال حس درگیری در مراحلی که وارد توهم می شوید تا حدودی حس اضطراب را هم به شما منتقل می کند که می توان گفت این بخش بسیار عالی کار شده بود.حتی در بازی هایی مثل X-Men هم که هم سبک با این بازی هستند شاهد رقم خوردن داستان در چنین مراحلی نبودیم.از دیگر مشکلات داستان می توان به کوتاهی داستان آن اشاره کرد.البته منظورم کوتاهی گیم پلی نیست.منظور من این است که داستان در نهایت در مدت زمان کوتاهی اتفاق می افتد که تقریبا می توان گفت در طول یک شب ! هر چند Batman شخصیت قهرمان داستان است و تقریبا هیچ چیز برایش غیر ممکن نیست اما Jocker هم شخصیت کمی نیست و این بسیار عجیب به نظر می رسد که Batman در چنین مدت کوتاهی بتواند بار دیگر Jockerرا بازداشت کند.با تمام این صحبت ها می توان نتیجه گرفت که در BatmanArkham Asylum شاهد یک داستان عمقی و پیچیده نیستیم که شدیدا احساسات شما را تحت تاثیر قرار دهد.بلکه شاهد یک داستان پر فراز و نشیب و سطحی اما جذاب هستیم.مطمئنا برترین مشخصه ی داستان این بازی جذابیت بالای آن است.در بازی هر لحظه باید منتظر یک اتفاق جدید باشید.مشکلات خاصی که Batman پیش رو دارد تا Jocker را شکست دهد و همچنین با پیشروی در بازی هر لحظه حس نا امیدی شما بیشتر می شود مخصوصا وقتی Poison Ivy با گیاهانش تمام Arkham را تسخیر می کند.Jockerهم با کمک جعبه ی Titan دست کمی از او ندارد.در نهایت Batman باید یا تمام مشکلات غلبه کند.چیزی که در این بازی برای من یک درس بزرگ بود.در نهایت نقطه ی اوج داستان و در بین تمام نا امیدی ها و مشکلات برای هر کسی درس بزرگی است.جمله ی زیبایی که Batman در اواسط بازی به رئیس Arkham می گوید.در حالی که رئیس نا امید است و مرنبا قصد دارد Batman را نا امید کند Batman کارت ورود به مناطق مختلف Arkham را از او می خواهد و آن را در دستگاه Hacker خود قرار می دهد و به او این جمله ی به یا د ماندنی را می گوید : Always there is a WAY . Always همیشه راهی وجود دارد.همیشه.در نهایت باید قبول کرد که در بازی جنگ و تضاد بین ناامیدی و امیدواری و خیر و شر همیشه با شما همراه است.و اما پایان این بازی هم می تواند شروع بزرگی باشد برای نسخه ی بعدی این شاهکار زیرا جعبه ی Titan به دست دشمن Batman افتاده (Bane) که هم اکنون با پیشینه ی 2 بار شکست از Batman حس انتقام جویی بیشتری دارد.

و بار دیگر Jocker در مقابل رقیب همیشگی خود Batman قرار می گیرد

گیم پلی

با صراحت هر چه تمام تر میتوان گقت قوی ترین بخش بازی گیم پلی آن بود.گیم پلی این بازی تشکیل شده از درگیری های جذاب و صحنه های اکشن + مخفی کاری و همچنین مبارزه با Boss ها و بخش Chalenge Mode بر زیبایی گیم پلی بازی می افزایند. همان طور که گفتم بازی زمانی آغاز می شود که به Batman اجازه ی ورود به بخش های امنیتی Arkam Asylum داده نمی شود و Batamn در حالی که نظاره گر فرار Jocker است محفظه ی و شیشه ای که جلوی رویش است را می شکند و و به صحنه ی درگیری می رسد اما زمانی که دیگر دیر شده است و باید به جای درگیری با Jocker با افراد او مبارزه کند از همان ابتدا سیستم مبارزه ی بازی چیزهای جدیدی برای گفتن دارد و به شدت جذاب است.پس از شروع هر درگیری معمولا پس وارد کردن 3 ضربه ضربه ی سوم سنگین می شود و با وارد کردن یک ضربه ی سنگین حس قدرت عجیبی به شما دست می دهد با وارد کردن هر ضربه ی سنگین صحنه Slow Motion می شود و این چینن است که شاهد لحظات زیبایی از درگیری Batman با دشمنان هستیم.حتی گاهی اوقات نوع حرفه ای وارد شدن ضربات و تکان خوردن زیبای شنل Batman در هوا شما را به یاد سری فیلم های Matrix و درگیری های Neo می اندازد.در نسخه ی Xbox 360 بازی Batmanقادر است که با دکمه ی X ضربه وارد کند.با دکمه یY دفاع کند با B دشمن را گیج کند و با دکمه ی A پرش انجام دهد.در بازی با دشمنانی طرف هستید که دور شما حلقه می زنند و با کمی بی دقتی می توانید چندین مشت محکم را مهمان آنها باشید.دربازی دشمنان اصلی شما را افراد Jocker تشکیل می دهند که آرایشی به شکل دلقک انجام داده اند و در ادامه ی بازی موجوداتی وحشی هم نان بعدی شما مخسوب می شوند.اما راه های مختلفی برای دفاع در بابر این ضربات وجود دارد.1.دفاع 2.پرش 3.مشت زدن 4.گیج کردن دشمنان.در صورت حمله ی دشمنان شما می توانید در برابر ضربات آنها از خود دفاع کنید اما لازمه ی این کار هوشیاری بسیار بالاست و در زمانی که دشمنان دور شما حلقه زده اند کار بسیار سخت است.برای مثال زمانی که دشمنان با مشت قصد وارد کردن ضربه به شما ار دارند شما با فشار دادن دکمه ی Y نوعی ضد حمله را در مقابل آنها انجام می دهید.به طوری Bataman مشت آنها را میگیرد و به خود انها ضربه وارد می کند.دومین راه که بسیار هم مطمئن هست پرش هست به طوری که با فشار دادن دکمه ی A شخصیت اصلی بازی یعنی Btaman به شکل آکروباتیک از روی سر دشمنان می پرد و دشمنان نمی توانند ضربه ای به او وارد کنند.روش سوم هم که بسیار سخت و غیر قابل اعتماد است به شکلی صورت می گیرد که شما باید با سرعت و قبل از وارد کردن مشت توسط دشمن به انها ضربه وارد کنید که در بسیاری از مواقع تا بخواهید به خود بجنبید دشمن ضربه را به شما وارد کرده است.در نهایت می توان گفت سیستم مبارزه ی بازی بینظیر بی نقص و فوق العاده طراحی شده است اما فقط یک اشکال بسیار کوچک دارد با اینکه در طول بازی از گیم پلی بسیار لذت می برید اما وجود نداشتن خون در بازی کمی بازی را غیر طبیعی جلوه میکند و به نظر می آید این بازی یک عضو کم دارد.

درگیری Batman با دشمنان به شکلی بسیار حرفه ای

در بازی قابلیت Upgrade هم وجود دارد ولی به نظر من نسبت به بازی های رقیب این سیستم Upgrade تنوع کمتری دارد اما در نهایت با توجه به قابلیت های Batman تعداد آن راض کننده به نظر می رسد.قابلیت Upgrade کردن میزان Health یا Combo ها از این جمله هستند.برای به دست آوردن امتیازات بیشتر برای Upgrade ها باید هنگام درگیری با دشمنان ضربات مستمر به آنها وارد کنید و مشت نخورید تا حد اکثر امتیاز را بگیرید.حتی یک دفاع بی مورد یا یک ضربه ی بی مورد زنجیره ی ضربات را می شکند در نتیجه امتیازات کمتری نسیب شما می شود.در حقیقت می توان به هوش مصنوعی خوب دشمنان اینجا پی برد که اکثرا با فاصله حمله می کنند تا شما خداقل یک ضربه ی اضافی وارد کنید و درنتیجه همین میتواند ضربه بزرگی برای Upgrade کردن باشد.در بازی پیدا کردن بعضی از آیتم ها امتیازاتی را به شما می دهد همچنین در بازی دندان های ک.کی وجود دارد که مرتبا به هم می خورند و یک نوع شوخی از طرف Jocker است که با تخریب آن توسط خفاش پرتاب شونده امتیازاتی را به دست می آورید.اما Batman در بازی سلاح های بسیار زیادی دارد.همین طور که می دانید Batman تنها قهرمانیست که زمینه های قهرمانی نداشته و به کمک سلاح های پیشرفته به اینجا رسیده است.سلاح هایی نظیر خفاش پرتاب شونده.ژل انفجاری.دستگاه هک سیستم های امنیتی.که هرکدام کارایی خاص خود را دارند.همچنین Batman این قابلیت را دارد که به لبه ی هر مکانی آویزان شود.مخصوصا دستگاه هک سیستم های امنیتی Arkham بسیار زیبا طراحی شده بود و کاملا نو آورانه و می توانست برای شما بسیار سرگرم کننده باشد.بقیه ی سلاح ها هم در نوع خود به شما در پیش برد مراحل کمک می کرد.اما کی از بخش های زیبای بازی مخفی کاری آن بود.در این بازی شاهد یک مخفی کاری ابندایی هستیم.یعنی مخفی کاری که در آن به فاکتور های مهمی چون صدا اهمیت چندانیداده نشده و نور هم نقش پر رنگی ندارد.در بازی Batman در بخش هایی مجبور می شود که با مخفی کاری پیش برو و آن مکان هایی است که دشمنان سلاح گرم دارند.اینجاست که شما باید به کمک مجسمه هایی بخش های مختلف Arkham قرار دارد به بالا بروید و در تاریکی پنهان شوید تا با تفکر و اندیشه به دشمنان در مکان مناسب حمله کنید.اما برای مثال می توان به صدایی که هنگام بالا رفتن ایجاد می شود اشاره کرد که اصلا دشمنان متوجه ان نمی شوند.همچنین یکی از قابلیت هایی که بعد از یکی از قابلیت هایی که بعد از Upgradeها به شما اضافه می شود آویزان شدن از این مجسمه هاست که بسیار عجیب به نظر می رسد که با وجود نور موجود در محیط دشمنان شما را نمی بینند!اما به نظر من این بخش به عنوان یک بخش فرعی در کنار Action نفس گیر بازی بسیار عالی کار شده بود و خود من زمانی به ادامنه بازی ترغیب شدم که بخش مخفی کاری بازی را انجام دادم.اگر به رقیب این بازی که X-Men است نگاهی بیندازید متوجه می شوید که در آن بازی تقریبا هیچ خبری از مخفی کاری نبست ولی سازندگان Batmanاین بخش را به خوبی هر چه تمام تر و به عنوان یک قسمت فرعی در بازی قرار دادند هرچند که ابتدایی باشد.هنگام مخفی کاری میتوانید به شکل های مختلفی به دشمنان حمله کنید مثل یک خفاش اوج بگیرید و به آنها حمله کنید.مثل یک خفاش دشمنان آویزان شوید و آنان را آویزان کنید یا از پشت سر آنها را از از بین ببرید.

خفاش در کمین!

البته سختی کار وقتی بیشتر می شود که Jocker نوعی حسگر صدا را به آنها وصل کردهه که بلافاصله پس از اینکه توسط Batman اسیبی به آنها وارد شود صدای گریه از آنها بلند می وشد و دیگر افراد متوجه می شوند در بعضی مواقع هم این مجسمه ها با حسگر هایی مجهز شده اند که به محض لمس شدن بعد از چند ثانیه منفجر می شوند. یکی از ایراداتی که می توان به بازی گرفت تنوع کم Boss های بازی است که یکنواختی بیش از حد آنها شما را خسته می کند حتی Boss پایانی یعنی Jocker هم بسیار یکنواخت طراحی شده.تنها Boss متفاوت بازی را میتوان Poison Ivy معرفی کرد که نسبت به بقیه ی Boss ها تنوع بیشتری داشت از لحاظ سبک مبارزه.اما مبارزه با Boss ها در هر مکانی واقعا جذابیت خاصی داشت و تلاش برای زنده ماندن هر لحظه ضربان قلب شما را افزایش میداد.مخصوصا در مبارزه با Titan های پایانی,Poison Ivy و Jocker.اما دید مخصوص Batman هم سلاح دیگر Batmanبود که به وسیله ی آن می توانست دشمنان را از پشت اجسام ببیند و در بسیاری از بخش های بازی کمک کننده ی شما بود.

دید مخصوص Batman در بازی کمک زیبادی به شما می کند و در بخش های مخفی کاری بزرگترین کمک به Batman است.

بخش Chalnge Mode هم بسیار مناسب است برای کسانی که از بخش داستانی بازی قانع نشدند.این بخش شامل مبارزاتی است که در دو حالت درگیری و مخفی کاری باید با شخصیت Batman رکورد هایی را به جای بگذارید.برای مثال باید پس از در مراحل درگیری با تعدادی دشمن روبرو شوید و امتیاز خاصی را به دست آورید و بر اساس این امتیازات مدال های طلا نقره و برنز به دست می آورید یکی از مشکلات بخش Chalnge Mode سختی بیش از اندازه ی آن است که جای یک اشتباه را هم برای شما باقی نمی گذارد و با کوچکترین اشتباه (حتی یک ضربه ی اضافی) و پاره شدن زنجیره ی امتیازات و ضربات ممکن مدال طلا را از دست دهید.در هر حال باید کمی در این بخش ارفاق بیشتری صورت می گرفت.در هر حال هیچ چیزی نمی تواند ارزش گیم پلی فوق العاده ی Batman Arkham Asylum را پایین آورد.

سقوط آزاد زیبای Bartman دقیقا همانند یک خفاش

گرافیک

همین طور که می دانید بازی با کمک موتور قدرتمند Unreal Engine ساخته شده و با کمی دقت در محیط اطراف می توانید به استفاده ی خوب سازندگان از این موتور پی ببرید.من به شخصه اولین بخشی را که تحت تاثیر آن قرار گرفتم طراحی چهره ها می دانم.وقتی که Jocker را همراهی می کردیم به وسیله ی دید Batman روی صورت Jocker زوم کردم و جزئیات بالای صورت را به زیبایی مشاهده کردم.هر چند کمی اغراق هم شده بود اما به واقع که زیبا طراحی شده بود و کیفیت بالای بافت صورت بیداد می کرد.علاوه بر این گرافیک محیط بازی بسیار عالی است و همچنین شفافیت خاصی دارد.یکی از بخش های زیبای بازی نمایی است که در آن Batman به ابتدای یک غار می رسد و یک نمای کلی و زیبا را از Arkham Asylum در کنار نور بسیار زیبای ماه مشاهده می کند.ماه در این بازی بسیار زیبا طراحی شده است .بازی در نهایت درخشندگی زیبایی دارد و فضا پردازی و نور پردازی بازی به زیباتر جلوه دادن گرافیک بازی کمک می کند.هرچند کیفیت بافت صورت اشخاص مخصوصا شخصیت های اصلی بسیار عالیست اما کیفیت بافت فضای Arkham به آن دقیقی و زیبایی نیست اما این را نمی توان به عنوان یک نقطه ضعف بزرگ بیان کرد.بافت ها از راه دور کیفیت بسیار خوبی دارند و با زوم کردن روی آنها به سادگی به این نکته پی می برید که که چهره ها بسیار قوی تر کار شده اند.در نهایت فضای Arkham Asylum هرچند که کمی یکنواخت است و یکی از انتقاد های گیمر ها به این بازی بوده است اما به نظر من ترس و وضعیت درهم برهمبه راحتی در آن قابل مشاهده است و می توان گفت به زیبایی و هنرمندانه طراحی شده اند.اگر جزئیات تیمارستان Arkham را بررسی کنیم متوجه می شویم محلی که قرار است قاتلی مانند Jocker در آن زندانی شود باید هم چنین خصوصیاتی داشته باشد.محلی که برای همه ترس آور است و محلی برای بدترین افراد.ساکت و تنها غرق از ترس و نفرت.و واقعا می توان گفت که از محیط بازی لذت بردم.و با توجه به حس تنهایی که محیط به گیمر القا می کرد می توان گفت سازگازی کاملی با روحیات من داشت.از مشکلات گرافیکی بازی می توان به شکل فرو رفتن پاها در بعضی اجسام ونام برد.بافت های گیاهی بازی هم به نظر می آید که وجود ندارند و به راحتی می توانید از آنها عبور کنید!و همچنین نوع افتادن دشمنان بعد از ضربه خورن کمی غیر واقعی به نظر می رسد.تخریب پذیری در بازی بسیار کم رنگ است و می توان گفت که اصلا وجود ندارد تنها چیز های قابل تخریب کانال های هوا و دیوار هایی است که به وسیله ی ژله های انفجاری تخریب می شوند.جلوه های انفجاری هم که چندان عالی کار نشده اند و بسیار ساده اند اما موج های انفجار ملموس به نظر می رسد.شنل Batman هم بسیار زیبا حرکت می کند و این را موقع در گیری با دشمنان و حرکات انفجاری Batmanبیشتر حس می کنید.با کمی پیش روی در بازی متوجه پارگی های روی لباس Batman و شنل Batman هم می شوید.بالا رفتن از اجسام هم به خوبی انجام می گیرد و کاملا طبیعی به نظر میاد.

گرافیک زیبای بازی در کنار طراحی زیبای ماه.نمای کلی از Arkham Asylum با اینکه بازی در Arkham انجام میشود اما نماهای دور دست در گاتهام سیتی بسیار زیبا و حرفه ای طراحی شده اند

نورپردازی
شاید بتوان گفت بهترنی بخش مکمل گرافیک نور پردازی زیباست که در Batman Arkham Asylum به زیبایی شاهد آن هستیم.بازی دارای گرافیک بالایی است و درخشندگی خاصی دارد.اما صحنه ی بسیار زیبای بازی که Batman بر سر یکی از غار ها می ایستد و Arkham Asylum را در کنار نمای بسیار زیبای ماه می نگرد مطمئنا صحنه ی بسیار زیباییست.تاکید خاص بازی در بعضی مواقع بر روی رنگ سبز به چشم می خورد که البته به نظر من به زیبایی های بازی می افزاید.اما در در کنار این تاکید بر روی رنگ سبز در بازی شاهد تکرار مکرر یک سری از رنگ ها در خود تمارستان هستیم که ممکن برای بعضی از گیمر ها ناخوشایند باشد.اما به شخصه اصلا چشم مرا خسته نکرد و هرگز حس یکنواختی در بازی به من دست نداد.اما به نظرم در نهایت نمی توان به آن ایراد گرفت.چون به اقتضای فضای بازی به چنین تاکید هایی نیاز داریم.ما باید یک بار دیگر محیط Arkham Asylum را بررسی کنیم.فضایی سکوت زده و بهت زده مملو از افراد جانی که محلی وحشتناک به شمار می آید همه از آن بیزارند و کسی جرات نزدیک شدن به آن را ندارد مگر ماموران بدشانسی که آنجا هستند.چنین محیطی احتیاج دارد تا یک حس تنهایی و ترس و اظطراب خاص را به گیمر منتقل کند.به نظر من این فضای دلگیر و دلسرد کنننده این حس را به شما منتقل می کند.مخصوصا با توجه به حس تنهایی خاص ان با روحیات خود من سازگاری خاصی داشت.هر چند که من معتقدم حتی می توانست کمی تاریک تر هم باشد.بخش دیگر بازی سایه زنی آن است.در تمیارستان Arkham شاهد نور بسیار زیادی هستیم که جلوه ی خاص و زیبایی به بازی می دهد اما سایه ها در تیمارستان از تیرگی کافی برخوردار نیستند و این مساله ای بسیار عحیب است!سایه ها از لحاظ فنی دقیق و زیبا طراحی شدند با گشتن حول محور یک لامپ و نگاه کردن به توع حرکت سایه به نتیجه خواهید رسید اما سایه زنی به چشم نمی آید و در اصل تثبیت شده به نظر نمی رسد.پس می توان به طور خلاصه بیان کرد که نور پردازی بازی عالی بود شففیت و درخشندگی خاص بازی و همچنین تاکید بر روی رنگ سبز در بعضی از قسمت ها بازی که با یک رنگ پردازی زیبا کامل می شود نور زیبای ماه به همراه فضای درون Arkham که با توجه به دور افتاده بودن و منفور بودن Arkham بسیار خوب طراحی شده بودمحیطی در هم بر هم و بدون نظم تنها و ساکت که هر لحظه باید در آن منتظر اتفاق جدیدی بود و در نهایت سایه زنی بازی که انتظاراتی بیش از این از این بخش داشتم زیرا می توانست در کنار نور پردازی به حرفه ای تر شدن بخش مخفی کاری بازی کمک شایانی کند.

نور پردازی زیبای داخل Arkham تحسین برانگیز است

صداگذاری

صداگذاری بازی بسیار عالی انجام شده.از همان ابتدا که وارد بازی می شوید موزیک زیبای منوی بازی گوش های شما را نوازش می دهد تا هنگام ورود به بازی.آهنگ بسیار مرموزانه و زیبا و همچنین مناسب برای تم اصلی بازی یعنی Arkham Asylum همخوانی کامل دارد.صداگذاری شخصیت ها عالی انجام شده و دوبلری کار در نهایت هنر مندی انجام شده.صدا ها کاملا با روحیسات سازگاری دارند و صدای Jockerهم بی نظیر کار شدهو سازگاری کاملی با روحیاتش داره.نوع حرکت دهان کارکتر ها با صحبتی که می کنند هم خوانی زیادی ندارد و این یک ایراد به حساب میاد.موزیک های بازی زمانی به اوج می رسند که به بخش های مخفی کاری و توهم می رسید.ایجاد حس یک مخفی کاری مرموزانه در بخش های مخفی کاری و ایجاد یک حس ترس و اضطراب در لحظات توهم.هر چند که تاکید خاصی روی بخش صدا گذاری در هنگام مخفی کاری نشده بود (برای مثال دشمنان اصلا به صدا هایی که شما ایجاد می کردید اهمیت نمی دادند) اما هنگامی که در بخش های مخفی کاری به فردی حمله می کردید با نزدیک شدن به او ریتم آهنگ تند تر می شد و آهنگ بلند میشد که این بخش بسیار عالی کار شده بود و در حد بازی های مخفی کاری دیگر.مخصوصا اینکه آهنگ این بخش حال و هوای عجیبی را به شما منتقل می کند.در بخش های توهم هم موزیک پخش شده تمام مشخصه های یک موزیک اضطراب آور در کنار فضای ترسناک برای شما ایجاد می کرد.واقعا باید آفرین گفت به تیم سازنده ی بازی.در طول بازی Jocker و صدای Jocker شما را تنها نمی گذارند.مخصوصا در مراحل مخفی کاری با جملات جالبی بعضی وقت ها خنده ی شما را هم در می آورند با جملاتی مانند Paging doctor bat یا I Know it you know it so do it .این اندازه نوآوری و تنوع در بازی واقعا تحسین هر گیمری را بر می نگیرد

امتیاز نهایی بازی

سخن پایانی
واقعا باید تبریک گفت به Rockstady game به خاطر این شاهکار.بازی که واقعا تحسین همگان رو بر انگیخت و یکی از بازی هاییه که می تونه به عنوان یهترین بازی سال انتخاب بشه.با نگاهی کوچک به نمرات بازی می توان فهمید که بازی از بسیاری از رقیب های خود جلوتر است.با توجه به پایان بازی و اطمینان از ادامه ی آن امیدورایم نسخه ی بعدی باز هم شاهد یک شاهکار بی نظیر باشیم
موفق باشید
یحیی

blAck fire
05-12-2009, 00:59
blAck fire عزیز فکر کنم نقشه رو که نگاه کنی باید به در پشت سرت برگردی اگه اشتباه نکنم از بلندی پرواز کردی و به اینجا رسیدی و باید برگردی
در ضمن من دیروز با کرک ریلودد بازی رو تموم کردم
آخ اون پشت آخر به ژوکر چه حالی داد
و مطمئنا بازی نسخه شماره دو هم خواهد داشت این رو دمو آخر به آدم میفهمونه

درسته ولی بر گشتنی گیاه راهو بسته :37:. میشه لینک کرک ریلود بزارین. تشکر

hzh090
06-12-2009, 12:41
این بازی چجوری سیو میکنه..من هر دفعه که از بازی بیرون میرم،و بعد به بازی میام هیچ گزینه ای به نام load نداره.فقط continue story داره و وقتی اونو میزنم بازی از اول شروع میشه.لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید

light
06-12-2009, 21:44
آقا بازي من 3 دي وي دي مال شركت يويز تيم هست
بازي تا 50 درصد ميرم گير ميكنه
چيكار كنم ؟

CATALONIA
06-12-2009, 23:37
این بازی چجوری سیو میکنه..من هر دفعه که از بازی بیرون میرم،و بعد به بازی میام هیچ گزینه ای به نام load نداره.فقط continue story داره و وقتی اونو میزنم بازی از اول شروع میشه.لطفا در این مورد منو راهنمایی کنید

فکر کنم کرکتو باید عوض کنی 

Benygh
09-12-2009, 20:59
سلام
دوستان من نسخه ی اصلی بازی رو گرفتم و روش پچ فعال سازی فیزیک رو هم نصب کردم حالا هیچ کرکی روش کار نمیکنه و یک پیغام بلند و بالا میده ... که ازش نمیشه مشکلی رو فهمید ...
کسی کرکی برای نسخه ی 1.1 داره ؟!

اگه نه کسی یک کرک مطمئن برای نسخه ی یک داره ؟! و البته سیو 11 درصد با همین کرک ...

DJ POLESTAR
10-12-2009, 11:26
بچه ها آخرش من مشکل این Live رو حل نکردم!
یه Accunt آفلاین میسازم و Sign میشم توش ولی هنگام ورود به منوی اصلی میگه شما sign نیستید و اگر sign نباشید نمیتوانید بازی رو سیو کنید!
من حتی یه بار هم بازی رو آنیستال و دوباره اینیستال کردم ولی بازم حل نشد!
اگه از دوستان میدونن مشکلم چیه کمکم کنن!
ببین من این بازی رو کی...... خریدم (آه) ولی تا حالا بازی نکردم!

m2stech
10-12-2009, 13:30
سلام
دوستان من نسخه ی اصلی بازی رو گرفتم و روش پچ فعال سازی فیزیک رو هم نصب کردم حالا هیچ کرکی روش کار نمیکنه و یک پیغام بلند و بالا میده ... که ازش نمیشه مشکلی رو فهمید ...
کسی کرکی برای نسخه ی 1.1 داره ؟!

اگه نه کسی یک کرک مطمئن برای نسخه ی یک داره ؟! و البته سیو 11 درصد با همین کرک ...

Benygh
10-12-2009, 15:13
کار نکرد ...
مثل اینکه باید بدون پچ بازی کنم ! :(

کسی سیو 11 درصد رو با کرک Reloaded داره ؟!

15980
11-12-2009, 00:33
سلام به همه
میخواستم بدونم این غوله که به پشتش لوله وصله و با عصبانیت به طرف بتمن میادو چه جوری باید کشت؟
وقتی با عصبانیت به سمتم میاد تیر خفاش به سرش میزنم تصویر آهسته میشه و غوله با سر محکم میره تو دیوار ولی اصلا گیج نمیشه بعدشم هر چی با تیر خفاش یا مشتو لگد بش ضربه میزنم لوله ها از پشتش کنده نمیشه خواهشا کمک کنید
بعد که با سر رفت تو دیوار چه جوری باید بش ضربه زد تا لولها از پشتش کنده بشه؟
متشکرم

havas_1980
11-12-2009, 00:41
سلام به همه
میخواستم بدونم این غوله که به پشتش لوله وصله و با عصبانیت به طرف بتمن میادو چه جوری باید کشت؟
وقتی با عصبانیت به سمتم میاد تیر خفاش به سرش میزنم تصویر آهسته میشه و غوله با سر محکم میره تو دیوار ولی اصلا گیج نمیشه بعدشم هر چی با تیر خفاش یا مشتو لگد بش ضربه میزنم لوله ها از پشتش کنده نمیشه خواهشا کمک کنید
بعد که با سر رفت تو دیوار چه جوری باید بش ضربه زد تا لولها از پشتش کنده بشه؟
متشکرموقتی که به دیوار برخورد کرد, چند بار بهش مشت و لگد میزنین تا اینکه نیم خیز بشه. بعدش شما می تونین به پشتش برین. این کار رو تکرار میکنین تا تموم بشه.

15980
11-12-2009, 17:19
بعد از اینکه به دیوار برخورد کرد میرم و بش مشتو لگد میزنم ولی بعد از زدن دو تا مشتو لگد با دستش منو میزنه

چه باید کرد؟

وقتی که به دیوار برخورد کرد, چند بار بهش مشت و لگد میزنین تا اینکه نیم خیز بشه. بعدش شما می تونین به پشتش برین. این کار رو تکرار میکنین تا تموم بشه.
چی کار کنم؟

Martanima 21
11-12-2009, 18:27
گرافیک بالا.

بازی قشنگ.

اگه نداری بخر 100 در 100

mahpesar
11-12-2009, 19:01
بعد از اینکه به دیوار برخورد کرد میرم و بش مشتو لگد میزنم ولی بعد از زدن دو تا مشتو لگد با دستش منو میزنه

نگاه کن باید اینقدر به دیوار بخوره تاا سرش گیج بره ....

اون وقت میپری پشتش شلنگ رو از پشتش قطع میکنی ....

تا سه بار باید این کار تکرار بشه......:20:

...عکس.bane عزیز..

DJ POLESTAR
11-12-2009, 21:12
کسی نبود سوال ما رو بجوابه؟

Layken
11-12-2009, 23:11
دوست من شاید وقتی که بازیو اکنت میسازی درست سیو نمیکنی چون موقع خروج از اون قسمت یدونه Yes\No می پرسه که
باید درست جواب بدی.

UP-SNAKE
14-12-2009, 14:49
بچه ها مژده امروز نسخه 2 اين بازی هم تصويب شد

mahpesar
14-12-2009, 15:22
بچه ها مژده امروز نسخه 2 اين بازی هم تصويب شد

لینکی از منبع این خبر داری....؟

UP-SNAKE
15-12-2009, 00:16
gamersyde.com

CATALONIA
15-12-2009, 00:21
لینکی از منبع این خبر داری....؟

اصل خبر فکر کنم ماله اینجا باشه 

تو VGA s اعلام شده 

pouyapro
15-12-2009, 15:11
من يه نسخه 1.1 دارم ولي هنوز كركي پيدا نكردم كه بازي اجرا بشه! يك error در باب fingerprint ميده!:13:
يه كرك درست براي 1.1 از كجا بگيرم؟
(يه جوري نباشه از وسطش ديگه با اون كرك كار نكنه نابود شم:41:)

aha2012
17-12-2009, 13:10
دموی بازیو منم دیدم.عجب چیزی بود.(نسخه ی 2 batman)
جوکر هم که مرحله ی آخر بتمن بهش موشت زد بعد دندونش شکست یادتونه؟
تو دموی بازی جوکر رو صندلی با سرم هست و صورتش هم آسفالت شده با اون دندون شکستش

blAck fire
17-12-2009, 19:21
کمک

یه کرک درست و حسابی بدین ممنون تو 55 % موندم.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟:41:: 37:میترسم دوشم بیاد من هنوز یک تموم نکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/quote]

15980
17-12-2009, 23:17
سلام به همه
آقا ما دوباره گیر کردیم
رسیدم به اونجایی که بتمن بچه میشه و برای بار دوم باید اون مترسکه رو بکشه میرم جلو تا اونجایی که 6 تا اسکلتو میکشم و میرسم به یه دیوار که 2تا چرخدنده کنارشه از اینجا به بعد هیچ کاری نمیتونم بکنم
دوستی تو چند تا پست قبل همین مشکلو مطرح کرده ولی کرکی که اونجا گفتین برا من جواب نداد یعنی وقتی اونو کپی کردم دیگه نتونستم وارد بازی شم حالا اگه کرک دیگه ای هس لطفا اینجا بذارین تا بشه این مرحلرو رد کنم؟
مرسی از همه

honura
18-12-2009, 12:52
دموی بازیو منم دیدم.عجب چیزی بود.(نسخه ی 2 batman)
جوکر هم که مرحله ی آخر بتمن بهش موشت زد بعد دندونش شکست یادتونه؟
تو دموی بازی جوکر رو صندلی با سرم هست و صورتش هم آسفالت شده با اون دندون شکستش

اگه میشه دموش رو بزار منم ببینم:46:

CATALONIA
18-12-2009, 13:08
اگه میشه یکی از دوستان لطف کنه طریقه ی کامل ریختن سیو به بازی رو توضیح بده باتشکر

rezadevilmaycry
18-12-2009, 13:54
اگه میشه یکی از دوستان لطف کنه طریقه ی کامل ریختن سیو به بازی رو توضیح بده باتشکر

خوب شهاب جان ببین اون فایل خالیو به اینجا انتقال بده(اگر فقط فایل سیو داری ببر به این آدرس):

My Documents/Eidos/Batman Arkham Asylum/SaveData/0000000000000000

اینم سیو خالی:

ولی اگر فایل کامل داری یعنی کل پوشه ی سیو Batman Arkham Asylumکافیه اینجا بریزیش:

My Documents/Eidos/

اینم خوده پوشه ی سیو بصورت کامل:

به احتمال زیاد اینطوریه چون من چندتا بازی که سیوشون اینطوری بوده رو قبلا امتحان کردم البته اینو نکردم ولی میتونی تست کنی به احتمال زیاد همینه راهش...

sasia09
18-12-2009, 16:27
با تشکر خدمت دوستان عزیز من چند تا کرک رو دانلود کردم ولی اینها همشون بین 50 تا 57% گیر میدند لطفأ یه کرک خوب برام بزارین که دانلود کنم مثلأ بعضی از جاها با قلاب نمیشه دیوار رو گرفت.

aha2012
18-12-2009, 18:56
اگه میشه دموش رو بزار منم ببینم:46:

بفرما اینم سایتش
Arkhamhasmoved.com

15980
18-12-2009, 21:43
دوباره سلام
کسی سوال ما را نجوابید
رسیدم به اونجایی که بتمن بچه میشه و برای بار دوم باید اون مترسکه رو بکشه میرم جلو تا اونجایی که 6 تا اسکلتو میکشم و میرسم به یه دیوار که 2تا چرخدنده کنارشه از اینجا به بعد هیچ کاری نمیتونم بکنم
دوستی تو چند تا پست قبل همین مشکلو مطرح کرده ولی کرکی که اونجا گفتین برا من جواب نداد یعنی وقتی اونو کپی کردم دیگه نتونستم وارد بازی شم حالا اگه کرک دیگه ای هس لطفا اینجا بذارین تا بشه این مرحلرو رد کنم؟
مرسی از همه
خواهشا یکی کمک کنه

light
19-12-2009, 04:05
من اول بازي توي 0 درصد هستم :46:

اينجا رو بايد چيكار كنم ؟

pcali
19-12-2009, 08:05
من اول بازي توي 0 درصد هستم :46:

اينجا رو بايد چيكار كنم ؟

تا اونجایی که یامده فکر کنم با زدن دکمه F باید خودتون رو به سر ستونهای
در بالا ترین قسمت ساختمان برسونید و از بالا به هش حمله کنید.شما به
دقت بالا رو نگاه کن میبینیشون.

light
19-12-2009, 13:23

تا اونجایی که یامده فکر کنم با زدن دکمه F باید خودتون رو به سر ستونهای
در بالا ترین قسمت ساختمان برسونید و از بالا به هش حمله کنید.شما به
دقت بالا رو نگاه کن میبینیشون.
ميشه كامل بگيد كجا و چيكار كنم

aha2012
19-12-2009, 13:35
ميشه كامل بگيد كجا و چيكار كنم

ببین تو همون عکس اولی که گذاشتی ، دکمه ی x و تو بازی بزن بعد دور و ورتو نگاه کن یه 5-6تایی مجسمه هست که اگه دکمه ی x و بزنی رنگشون نارنجی میشه .اون وقت رو به مجسمه ها کن و دکمه ی f و بزن میره بالای اون مجسمه ها. وقتی رفتی هی با دکمه ی f از این مجسمه به اون مجسمه برو تا وقتی که برسی پشت سر اون مرده که چاقو دستشه.اون وقت بالای سر دشمنه علامته بتمن میاد اونوقت کلیک و نگه دار تا با لگد دشمنتو بیهوش کنه بعدش هم میری مرحله ی بعد

blAck fire
20-12-2009, 00:03
کمک لینک کرکی که کسی تموم کرده بزاره تشکرررر:41:

Guts
21-12-2009, 16:29
آقا چطوری میشه از شره اون Logo گوشه کنار صفحه که Physx > Cpu نوشته خلاص شد، این Patch 1.1 رو ریختم که مربوط به Physx هست این لوگو بالای صفحه اومده نمیشم حذفش کرد.

Layken
21-12-2009, 18:15
خب من هم از این پچ استفاده کردم موردی نداشت اصلا اون لوگویی که میگید نبود کنارش.

MAHDIAGENT47
21-12-2009, 23:40
آقايون هلپ مي
من قسمت كتاب خونم ولي نميدونم چرا ديگه تو يه دريچه F كار نميكنه تو همه جا كار ميكنه فقط تو همون يه دونه نميشه دريچه رو بگيري كسي راه حلي ميدونه :41:

mehdy.z
22-12-2009, 00:10
آقايون هلپ مي
من قسمت كتاب خونم ولي نميدونم چرا ديگه تو يه دريچه F كار نميكنه تو همه جا كار ميكنه فقط تو همون يه دونه نميشه دريچه رو بگيري كسي راه حلي ميدونه :41:
احتمالا شما هم مشکل این پست رو داری یه نگاه بهش بنداز:

MAHDIAGENT47
22-12-2009, 00:15
آقا مهدي ارور ميده دان نميشه حجمش كمه اگه داري دمت گرم دوباره آپ كن من امشب اين قسمتو برم :10:

Guts
22-12-2009, 00:32
خب من هم از این پچ استفاده کردم موردی نداشت اصلا اون لوگویی که میگید نبود کنارش.
Physx برای کارت‌های Nvidia سری 8000 به بالا کار میکنه.

Layken
22-12-2009, 00:48
Physx برای کارت‌های Nvidia سری 8000 به بالا کار میکنه.
خب مگه ماله شما Nvidia نیست...یا از 8000 پایینه.

MAHDIAGENT47
22-12-2009, 00:59
آقا كسي لينك کرک Reloaded (سوم) رو نداره بذاره واسه ما

Guts
22-12-2009, 01:28
خب مگه ماله شما Nvidia نیست...یا از 8000 پایینه.
برادر سوال من رو نگرفتی وقتی Patch 1.1 رو نصب میکنی که مربوط به Physx هست اگر کارتت از Physx پشتیبانی کنه یه Logo اعصاب خوردکن "Physx > Cpu" میاد کنار صفحه، کلاً وقتی وارد بازی میشی هست همیشه (نمیشه اسکرینم گرفت وگرنه عکسش رو برات میزاشتم). من میگم اون logo رو چطوری میشه برداشت.

Layken
22-12-2009, 01:39
خب منم میگن دان کردم نبود. اون چیزی که میگی...
الان باز هم نصبیدم تا بیاره شاید یه راه پیدا بکنم نیست....اون نوشته نیست.
کارتم هم پشتیبانی موکونه....:31:

MAHDIAGENT47
22-12-2009, 11:23
رفقا من كرك سومو دان كردم مشكلم حل نشد شايد اصلا مال كرك نيست نميدونم بايد چيكار كنم :41:

لطفا كمك كيد ديگه كم كم داره ميره رو اعصابم :11:

mehdy.z
22-12-2009, 13:22
رفقا من كرك سومو دان كردم مشكلم حل نشد شايد اصلا مال كرك نيست نميدونم بايد چيكار كنم :41:
لطفا كمك كيد ديگه كم كم داره ميره رو اعصابم :11:
درباره اپلود شرمنده مهدی جون توی پروفایلت توضیح دادم:20:
شما بعد از دانلود کردن کرک باید دوباره از اول بری یعنی سیوهای قبلیت اصلا به کارت نمیاد امیدوارم این نکته رو فراموش نکرده باشی:46:
(برای اطمینان اصلا یه پروفایل جدید بساز)