PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Batman: Arkham Asylum

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

joey jordison
04-09-2009, 13:49
جدا متاسفم برای جامعه PC GAMER ها!(البته ما ها که تو ایران هستیم را نمیگم)فقط امیدوارم این نسخه روی PC خیلی خوب بفروشه که با توجه به اینکه لینک دانلود اومد فقط میشه افسوس خورد حاظر بودم 1 سال یا 2 سال دیرتر بازی کنم ولی نسخه PC به این شکل تجربه نشه!
واقعا این وضعیت روی PC بسیار عذاب آور هست!اگه حداقل قرار بود نسخه غیر قانونی هم میبود ای کاش 1 ماه یا 2 ماه حداقل بعد از ریلیز رسمی باشه!که سازنده ها این همه ضرر نکنند!
فقط میتوانم بگم تف به این وضعیت!لعنتی.......................

mohammad_twe
04-09-2009, 14:14
سازنده ها از روی نسخه ps3 و xb360 راحت فروشششون رو کردن پولشون رو دراوردن اونا هم میدونن که Pc وعضیتش اینجوریه که دیر تر از کنسول ها بازیو میدن بیرون که هم ضرر نکنن هم اینکه همه بتونن این بازی رو داشته باشن ...

Yi Yi
04-09-2009, 14:55
بازیهای XBOX 360 ، PSP ، PS2 ، Wii هم به صورت غیر مجاز دانلد میشه. فقط PC این وسط مجرم نیست.

joey jordison
04-09-2009, 15:22
کلا این وضعیت به ضرر PC هست و به طبع این ضرر خیلی بیشتر از کنسولها هست!
با این وضعیت خود PC GAMER ها دارن به خودشون ضربه میزنن!!حداقل امیدوارم فروش بازی خیلی زیاد بشه روی PC!

p3yman_xl
04-09-2009, 15:56
بازیهای XBOX 360 ، PSP ، PS2 ، Wii هم به صورت غیر مجاز دانلد میشه. فقط PC این وسط مجرم نیست.

بله، اما در کشورهایی مثل ایران و کشورهای آسیایی این دزدی بسیار بیشتر اتفاق می افته... شما فکر میکنی رایت کردن بازی های X360 برای همه اینقدر ساده است؟ همین مساله ی به ظاهر ساده رو خیلی از دوستان خارجی حتی نمیدونن که بازی چطور باید ایمیج گرفته بشه و رو دیسک رایت بشه.. که کاملاً هم طبیعیه و نشان از نادانی و دانش کم نیست. در اونطرف معنای «حمایت کردن از سازنده» رو میدونند.مثال میزنم... دیروز داشتم با یکی از دوستانم که آمریکایی هست صحبت از Arkham Asylum میکردیم که ایشون به من گفت دموی بازی رو دانلود کرده و حالا به هر دلیلی از بازی خوشش نیومده و نمیخواد 55 دلار برای بازی پول بده!. خیلی راحت!. فکر میکنی دانلود کردن بازی برای اونا کاری داره؟!.
خواهشاً بحث رو ادامه ندید.
ممنون

Alireza.M67
04-09-2009, 16:06
تا حالا به یه نکته ی خیلی جالب دقت کردید
( اینایی که مینویسم جنبه ی شوخی داره پس لطفا به کسی بر نخوره )
تا وقتی بازی واسه پی سی نیومده دوستان محترم پی سی باز میریزن میگن :
کی میاد؟
سیستم چی می خواد ؟
و...
وقتی هم که میاد باز یه سری بحث پرت دیگه ازقبیل :
اینایی که بالا نوشته
چطور نصب میشه ؟
کرکشو از کجا دان کنم ؟
کرک کیو دان کنم ؟
کی کرک میشه ؟
فلان مشکلو هنگام نصب دارم !
و ...

یعنی اگه واسه 1 بازی 1000 تا پست داده بشه راحت میشه 900 تاشو حذف کرد بدون اینکه چیزی از تاپیک کم بشه ...

saeed_cpu_full
04-09-2009, 17:06
كاربر عزيز ( gorgnamaa ) منم تا قبل از اينكه X360 بگيرم و PC Gamer بودم از اين سؤالات ميپرسيدم ... كه مربوط به
سيستم مورد نياز و كرك و ... ميشد ! بعد از اينكه X360 گرفتم چون ديگه از اين دردسر ها نداشتم وقتی
ميديدم توی يه تاپيك اينقدر سؤال در اين مورد ميشه اعصابم به هم ميريخت ولی الان عادت كردم
در اين مورد بايد به PC Gamer ها حق داد ... ( البته اينم بگم بعضی از دوستان فقط به خاطر اينكه تعداد پست ها بره بالا توی همه ی تاپيك ها مدام ميپرسن سيستم مورد نياز چيه !! )
در كل الان كه پست اول بازی شامل تاريخ انتشار ، سيستم مورد نياز ،‌ اطلاعات خود بازی و ... ميشه انتظار ميره اين سؤالات كمتر پرسيده بشه كه متأسفانه رعايت نميشه

milky way
04-09-2009, 17:11
بله، اما در کشورهایی مثل ایران و کشورهای آسیایی این دزدی بسیار بیشتر اتفاق می افته... شما فکر میکنی رایت کردن بازی های X360 برای همه اینقدر ساده است؟ همین مساله ی به ظاهر ساده رو خیلی از دوستان خارجی حتی نمیدونن که بازی چطور باید ایمیج گرفته بشه و رو دیسک رایت بشه.. که کاملاً هم طبیعیه و نشان از نادانی و دانش کم نیست. در اونطرف معنای «حمایت کردن از سازنده» رو میدونند.مثال میزنم... دیروز داشتم با یکی از دوستانم که آمریکایی هست صحبت از Arkham Asylum میکردیم که ایشون به من گفت دموی بازی رو دانلود کرده و حالا به هر دلیلی از بازی خوشش نیومده و نمیخواد 55 دلار برای بازی پول بده!. خیلی راحت!. فکر میکنی دانلود کردن بازی برای اونا کاری داره؟!.
ممنون
مردم عادی هیچ وقت از سازنده حمایت نمیکنند، براشون چون اهمیت نداره اصلاً، همه جای دنیا هم همینه؛ فقط نمیخوان کار غیر قانونی بکنن.

joey jordison
04-09-2009, 17:56
بله، اما در کشورهایی مثل ایران و کشورهای آسیایی این دزدی بسیار بیشتر اتفاق می افته
البته کشورهایی مثل ایران را اونها اصلا به حساب نمیاورند!هر چقدر هم اینجور کشورها نسخه دزدی باشه باید بلاخره در اروپا و امریکا نسخه اصلی اونقدر بفروشه که تا اون زیان را تا حد نسبتا زیادی جبران کنه!

aghamajid1369
04-09-2009, 19:28
تا حالا به یه نکته ی خیلی جالب دقت کردید
( اینایی که مینویسم جنبه ی شوخی داره پس لطفا به کسی بر نخوره )
تا وقتی بازی واسه پی سی نیومده دوستان محترم پی سی باز میریزن میگن :
کی میاد؟
سیستم چی می خواد ؟
و...
وقتی هم که میاد باز یه سری بحث پرت دیگه ازقبیل :
اینایی که بالا نوشته
چطور نصب میشه ؟
کرکشو از کجا دان کنم ؟
کرک کیو دان کنم ؟
کی کرک میشه ؟
و ...

یعنی اگه واسه 1 بازی 1000 تا پست داده بشه راحت میشه 900 تاشو حذف کرد بدون اینکه چیزی از تاپیک کم بشه ...
چه جالب شوخی میکنی شما. بعد از این همه تذکر مدیرا نمیدونم چرا بعضیا دوست دارن به شوخی هم که شده بیان حرف با ارزششون رو بزنن.
میدونم که الان من جواب شما رو بدم همه میان گیر میدن که دارم بحث رو شروع میکن. ولی من که شوخی تو حرفای شما ندیدم.
جوابت رو هم میدم که دیگه به شوخی نیای این چیزا رو بگی. و یاد بگیری وسط تاپیک بازی جای این بحث ها نیست.

کی میاد؟خیلی جالبه که همه 360 دارا اون قدر با درایت هستن که این سوال رو نمیکنن و همه pc gamer ها هم حتما 1 مشت اسکل که بلد نیستن برن تاریخ انتشار بازی از گیم اسپات یا ویکی پدیا یا IGN رو چک کنن.

سیستم چی می خواد ؟این هم 1 سوال به قول سعید اسپم بازیه چون نمیدونم چی ازشون کم میشه 1 سر برن سایت ویکی پدیا.

چطور نصب میشه ؟
کرکشو از کجا دان کنم ؟
کرک کیو دان کنم ؟
کی کرک میشه ؟
و ...جالبه که من pc gamer هست ولی این سوال ها رو 1 بار هم نپرسیدم همینطور هم خیلیای دیگه.

چطور نصب میشه ؟
این سوالت خیلی قشنگه. نمیدونم این سوال جز اسپم چی میتونه باشه. به جز 1 بازی که دان میکنن و ندونن چجوری اکسترکت کنن و . . .

کرکشو از کجا دان کنم ؟
کرک کیو دان کنم ؟
کی کرک میشه ؟این سوال ها هم که همه 1 معنی رو میده.
اگه از 1 شرکت بازی درست مثل سرزمین بازی رو بخرن هیچ مشکلی نخواهند داشت.
اگه هم کرک مشکلی داشته باشه یه سر میتونن به سایت Game copy world بزنن.

فلان مشکلو هنگام نصب دارم !این هم بر میگرده به شرکتی که بازی رو ازش تهیه کردن.

یعنی اگه واسه 1 بازی 1000 تا پست داده بشه راحت میشه 900 تاشو حذف کرد بدون اینکه چیزی از تاپیک کم بشه ... ایشالا وقتی مدیر شدی حتما این ایده رو پیاده کن. مطمئن باش استقبال میشه.

در کل اگه میبینین اینا همه به خاطر زیاد شدن پستشونه یا بلد نبودن سرچ.
اگه ما توی این فروم جمع شدیم واسه اینه که هم 1 چیزی یاد بگیریم هم 1 چیزی یاد بدیم.
نه اینکه اگه سوال بپرسه بیایم گیر بدیم و . . .
دلیل اینکه همه دارن سعی میکنن بخش کنسول رو جدا کنن همش همینه.
انتقادات قشنگتون رو هم میتونین تو قسمت انتقادات مطرح کنین یا توی گروه Consol vs PC .
موفق باشید.

Alireza.M67
04-09-2009, 20:14
چه جالب شوخی میکنی شما. بعد از این همه تذکر مدیرا نمیدونم چرا بعضیا دوست دارن به شوخی هم که شده بیان حرف با ارزششون رو بزنن.
میدونم که الان من جواب شما رو بدم همه میان گیر میدن که دارم بحث رو شروع میکن. ولی من که شوخی تو حرفای شما ندیدم.
جوابت رو هم میدم که دیگه به شوخی نیای این چیزا رو بگی. و یاد بگیری وسط تاپیک بازی جای این بحث ها نیست.
خیلی جالبه که همه 360 دارا اون قدر با درایت هستن که این سوال رو نمیکنن و همه pc gamer ها هم حتما 1 مشت اسکل که بلد نیستن برن تاریخ انتشار بازی از گیم اسپات یا ویکی پدیا یا IGN رو چک کنن.
این هم 1 سوال به قول سعید اسپم بازیه چون نمیدونم چی ازشون کم میشه 1 سر برن سایت ویکی پدیا.
جالبه که من pc gamer هست ولی این سوال ها رو 1 بار هم نپرسیدم همینطور هم خیلیای دیگه.
این سوالت خیلی قشنگه. نمیدونم این سوال جز اسپم چی میتونه باشه. به جز 1 بازی که دان میکنن و ندونن چجوری اکسترکت کنن و . . .
این سوال ها هم که همه 1 معنی رو میده.
اگه از 1 شرکت بازی درست مثل سرزمین بازی رو بخرن هیچ مشکلی نخواهند داشت.
اگه هم کرک مشکلی داشته باشه یه سر میتونن به سایت Game copy world بزنن.
این هم بر میگرده به شرکتی که بازی رو ازش تهیه کردن.ایشالا وقتی مدیر شدی حتما این ایده رو پیاده کن. مطمئن باش استقبال میشه.

در کل اگه میبینین اینا همه به خاطر زیاد شدن پستشونه یا بلد نبودن سرچ.
اگه ما توی این فروم جمع شدیم واسه اینه که هم 1 چیزی یاد بگیریم هم 1 چیزی یاد بدیم.
نه اینکه اگه سوال بپرسه بیایم گیر بدیم و . . .
دلیل اینکه همه دارن سعی میکنن بخش کنسول رو جدا کنن همش همینه.
انتقادات قشنگتون رو هم میتونین تو قسمت انتقادات مطرح کنین یا توی گروه Consol vs PC .
موفق باشید.

1.من قصد توهین نداشتم
2.ولی نفهمیدم شما جواب کیو داری میدی ؟
اینایی که نوشتی راه حل بود واسه ملت .
3. منظورتونو از اسپم نمیفهمم .
من اسپم میدم یا بقیه . شما همین صفحه رو بخون ببین کدوم پستش به بازی ربط داره ...
من 3 ساله اینجا عضوم و با اینکه هر روز سر میزنم کلا 1200 پست بیشتر ندادم پس مطمئن باش قصدم اسپم نیست یعنی اصلا علاقه ای به پست دادنم حتی ندارم وگرنه منم الان مثل شما n تا ستاره داشتم
من اومدم یه چیزی گفتم تازه اونم به شوخی که بعضیا که پست الکی میدن به خودشون بیان حداقل یکم خجالت بکشن شما چرا به خودت گرفتی ؟

جدیدا نمیدونم چی شده هر چی میگی به 1 نفر بر می خوره ، قبلا میومدیم 1000 تا حرف میزدیم کلی می خندیدیم و دوست و رفیق پیدا میکردیم ولی الآن نمیدونم چه اتفاقی افتاده که همه تو سر و کله هم میزنن .

Yi Yi
04-09-2009, 20:18
Batman -AA ورژن PC تو فروشگاه p30World عرضه میشه.

aghamajid1369
04-09-2009, 20:34
1.من قصد توهین نداشتم
2.ولی نفهمیدم شما جواب کیو داری میدی ؟
اینایی که نوشتی راه حل بود واسه ملت .
3. منظورتونو از اسپم نمیفهمم .
من اسپم میدم یا بقیه . شما همین صفحه رو بخون ببین کدوم پستش به بازی ربط داره ...
من 3 ساله اینجا عضوم و با اینکه هر روز سر میزنم کلا 1200 پست بیشتر ندادم پس مطمئن باش قصدم اسپم نیست یعنی اصلا علاقه ای به پست دادنم حتی ندارم وگرنه منم الان مثل شما n تا ستاره داشتم
من اومدم یه چیزی گفتم تازه اونم به شوخی که بعضیا که پست الکی میدن به خودشون بیان حداقل یکم خجالت بکشن شما چرا به خودت گرفتی ؟

جدیدا نمیدونم چی شده هر چی میگی به 1 نفر بر می خوره ، قبلا میومدیم 1000 تا حرف میزدیم کلی می خندیدیم و دوست و رفیق پیدا میکردیم ولی الآن نمیدونم چه اتفاقی افتاده که همه تو سر و کله هم میزنن .

منم دارم راه حل ها رو برای شما شرح میدم که نگی pc gamer ها اینجورین.
من فقط میخوام به شما بفهمونم که اینا مشکل از pc نیستو مشکل از کاربرای pc یه.
مگه من یا خیلیای دیگه که سوال نمیکنیم ابر رایانه داریم؟؟؟

مثل شما n تا ستاره داشتم
شما خوبه که دلت رو به این ستاره ها خوش کردی.:41::41: اگه کسی بخواد پست مفید بده حتی اگه 1 تازه وارد هم باشه قابل احترامه.

شما که داری خودت بحث رو بدتر میکنی. نمیدونم والا کجای حرفاتون شباهتی به شوخی داشت.
اگه میخواین بحث رو بخوابونین خیلی راحت بیاین بگین این بحث ها رو توی ایت تاپیک نکنین نه که با 1 کنایه شیرین بیاین کاری کنین که منم از روی اجبار بیام جواب شما رو بدم.

اگه با هر حرفت میبینی به 1 نفر بر میخوره توی حرفای خودت دنبال مشکل بگرد.
دیگه هم بیخیال این بحث ها شیم بهتره.
منم دیگه در این رابطه پست نمیدم تا تاپیک نابود نشه.
موفق باشید.

mosolim
04-09-2009, 21:58
سلام
افلاین بازا دیشب بازی دانلود شد و امشب هم ادامش دانلود میشه اگه ok بشه فردا میشه بازی کرد. دوستانی که تو کار آفلاین هستن از دست ندن.

hamedchtsz
04-09-2009, 22:03
ممنون

دوست من دلیل اینکه کپی غیر قانونی در امریکا و اروپا کمتر وجود داره وجود قانون کپی رایت و جریمه سنگینیه که برای کپی غیر قانونی در نظر گرفته می شه. به این خبر توجه کن:

"قاضی دادگاه پرونده دانلود غیر قانونی موسیقی ، جوئل تنن باوم متهم را که دانشجوی کالج بوستون بود به میزان 675 هزار دلار جریمه نقدی، به خاطر دریافت غیر قانونی 30 آهنگ برای او تعیین کرد. این جریمه یعنی به ازای هریک از ترانه ها ، وی 22500 دلار (چیزی حدود 22 میلیون تومان) جریمه شده است.
این جریمه در مقابل با جریمه ای که برای جیمی توماس راست، در اوایل سال جاری میلادی تعیین شد بسیار کمتر است. گفتنی است جیمی برای هر ترانه مبلغ 80 هزار دلار جریمه پرداخت کرد..."

در ابتدای تمام فیلم هایی که از کمپانی های هالیوودی بیرون میاد اخطاری مبنی بر جریمه نقدی برای کپی کننده های غیر قانونی وجود داره طوری که در ازای تنها یه نسخه کپی از یک فیلم مبلغ 250 هزار دلار جریمه در نظر گرفته شده.مسلما چنین قوانین سفت و سختی برای صنعت بازی و نرم افزار هم وجود داره.

شما می گی:"در اونطرف معنای «حمایت کردن از سازنده» رو میدونند."خود شما تا حالا چندین آهنگ رو گوش دادی و فیلم رو تماشا کردی و بازی رو بازی کردی و نرم افزار رو استفاده کردی بدون اینکه پولش رو پرداخته باشی؟ اگر خیلی دغدغه حمایت از سازنده داشتی می تونستی به دوست امریکاییت بگی ازون طرف برات تهیه کنه و بفرسته.

اما به نظر شما آیا برای یک گروه چندین نفره فوق حرفه ای که چند سال رو صرف ساخت یه بازی می کنن کار سختیه که قفلی روی بازی بذارن که قابل تکثیر نباشه؟ در حالی که شرکت های داخلی این کار رو به سهولت انجام می دن!
خب در کشور خودشون که چنین قوانین سفت و سختی وجود داره. نکبتش هم به ایران و امثالش می رسه. اگه نبود همین انبوه بازی های کپی با قیمت 2000 تومان در بازار، الان برای بازی شمشیر نادر و سرزمین گمشده با قیمت 5000 تومان سر و دست می شکوندیم. فکر می کنید چرا چین به فکر ساختن سیستم عامل ملی افتاده؟ احتمالا از پوسته ویندوز هفت مایکروسافت خوشش نمیاد!؟
اینجاست که باید در مورد این قضیه عمیق تر فکر کرد...

شـیـفــو
04-09-2009, 22:23
داریم از بحث اصلی خارج میشیم . جای این حرفا که اینجا نیست .
من تو پست قبلیم گفتم که دانلود کردم حجمش هم 8.67 بود همراه با دوتا کرک . تو پوشه نصب یه پوشه بود به اسم کرک بعد که رفتم توش 2تا پوشه یکی به اسم کرک خالی یکی به اسم کرک تیمارستان آرخام . اولیه حجمش 10مگ و دومیه 59مگ بود ، با هردو هم بازی باز میشه . البته قبل از کرک تست نکردم ببینم اصلا نیازی به کرک داره یا نه . فقط نصبش حدود 30 دقیقه طول کشید با نصب فیزیک و دایرکت ایکس9 .
الان اونجای بازی هستم که دوتا یارو به صندلی بسته شدند بعد از نجات اونا از تو کانال میرم تو اتاق اما درش اینگار قفله ، راه رو پیدا نمیکنم . البته تلاشی هم نکردم و از بازی بیرون اومدم . به نظرم این نمیتونه دمو باشه .

افلاین بازا دیشب بازی دانلود شد و امشب هم ادامش دانلود میشه اگه ok بشه فردا میشه بازی کرد. دوستانی که تو کار آفلاین هستن از دست ندن.

والا تو همه جای پی سی ورلد نوشتن 25 شهریور میاد اما نمیدونم من چیو دانلود کردم و چی شد ، اما تو شبکه آفلاین دیگه چطوری پیداش شد ؟

Alireza.M67
04-09-2009, 22:47
اگه با هر حرفت میبینی به 1 نفر بر میخوره توی حرفای خودت دنبال مشکل بگرد.
.
من منظوری نداشتم
شما بدترین برداشت رو از حرفای من کردی .
به هر حال موفق باشی

داریم از بحث اصلی خارج میشیم . جای این حرفا که اینجا نیست .
من تو پست قبلیم گفتم که دانلود کردم حجمش هم 8.67 بود همراه با دوتا کرک . تو پوشه نصب یه پوشه بود به اسم کرک بعد که رفتم توش 2تا پوشه یکی به اسم کرک خالی یکی به اسم کرک تیمارستان آرخام . اولیه حجمش 10مگ و دومیه 59مگ بود ، با هردو هم بازی باز میشه . البته قبل از کرک تست نکردم ببینم اصلا نیازی به کرک داره یا نه . فقط نصبش حدود 30 دقیقه طول کشید با نصب فیزیک و دایرکت ایکس9 .
الان اونجای بازی هستم که دوتا یارو به صندلی بسته شدند بعد از نجات اونا از تو کانال میرم تو اتاق اما درش اینگار قفله ، راه رو پیدا نمیکنم . البته تلاشی هم نکردم و از بازی بیرون اومدم . به نظرم این نمیتونه دمو باشه .

والا تو همه جای پی سی ورلد نوشتن 25 شهریور میاد اما نمیدونم من چیو دانلود کردم و چی شد ، اما تو شبکه آفلاین دیگه چطوری پیداش شد ؟

این کاملا قبلابیه :41: حجمش باید 8 و خورده ای گیگ باشه نه 7 گیگ .

سلام

من جای شما بودم این چند روز رو هم صبر می کردم .
می ترسم این همه زحمت می کشید آخرش یه چیزی مثل Assassins creed بشه که وقتی اومده بود نصف بازی اجرا نمیشد و مجبور شدیم صبر کنیم تا نسخه ی نهایی بیاد .

Abolfazl3007
04-09-2009, 23:32
من هم دارم الان با آفلاین دانلود میکنم
مثل اینکه نسخه کامل بازی تو اروپا عرضه شده(28 آگوست) و این همون نسخه هست که پخش شده .

Sam Fisher 11
05-09-2009, 04:52
دوستان خواهشا تعصبات بی مورد رو کنار بذارن...
من دوتا چیزو درک نمیکنم:
1- تنفر پی سی گیمرها از کنسول بازها
2- تنفر کنسول بازا از پی سی بازا

مثل بچه ها میمونیم که وقتی پدر مادرا به داداش یا خواهرمون توجه بیشتری میکنن بهانه میگیریم: دی
اگر یه پی سی گیمر حسرت به دل بازی کردن متال گیر یا گیرز آف وار یا فاینال فانتزی یا فایت نایت راند یا فورزا یا جی تی آر میمونه عوضش یه کنسول باز ممکنه بدون اینکه حتی یه بار استار کرفت یا وارکرفت رو تجربه کرده باشه از دنیا بره!
اگر یه وقت یه بازی زودتر یا فقط واسه یه پلتفرم خاص عرضه بشه دفعه بعد ممکنه این قضیه برعکس باشه و تا بوده هم همین بوده و کاریش هم نمیشه کرد. اگر شما الان رو میبینید و فکر میکنید با اومدن این دوتا کنسول اوضاع اینطوری شده اشتباه میکنید. از زمانیکه اولین کنسول اومد این دعواها بوده اما اون موقع هم اطلاعات کم بود هم اینکه فروم نبود و ملت تو کوچه تو سر و کله هم میزدن.

میدونید که همیشه از بحث استقبال میکنم و تا زمانیکه قانون و اخلاق رو زیر پا نذارید جلوتون رو نمیگیرم. اما حالا بحث رو به بیراهه بردید. خیلی خوشحال میشدم که به جای این بحثها ویدئو یا اسکرین شات یا مطالب مقایسه ای تخصصی و بدون جانب داری قرار میدادید.

خواهشم اینه که این بحث رو همینجا تموم کنید تا دوستان دیگه که به این تاپیک میان تا مشکلاتشون رو مطرح کنن با مشکل مواجه نشن.
الان که گروه های اجتماعی هستن پیشنهاد میکنم اینجور کل کل هارو که البته اگر به قصد ضایع کردن طرف مقابل نباشه اونجا انجام بدید تا هم تخلیه شده باشید و هم اینکه 4تاچیز شما به طرف مقابل بفهمونید و 4تاچیزم شما یاد بگیرید.(منم بدم نمیاد بیام ببحثمتون: دی)

ممنون از توجهتون
+
اگر انتقادی نسبت به پست بنده داشتید میتونید توی پروفایلم مطرح کنید.

شـیـفــو
05-09-2009, 07:37
من هم دارم الان با آفلاین دانلود میکنم
مثل اینکه نسخه کامل بازی تو اروپا عرضه شده(28 آگوست) و این همون نسخه هست که پخش شده .

حجمش چقدره ؟ میخوام ببینم اونی که من دانلود کردم درسته یا نه .
فرق بین کرک 10 مگی با 59 مگی رو هم فهمیدم . کرک 10مگی رو که میذاریم وقتی رو آیکون بازی کلیک میکنیم بعد از چند ثانیه وارد میشه و موقع نشون دادن آرم سازنده ایدوز و انویدیا و ... اگر اینتر رو بزنیم کنارگذاری ( Skip ) میشن اما با کرک 59مگی موقع ورود به بازی عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

میاد و اون آرم های اول بازی رو نمیشه بزنیم بره و نوشته های چینی به بازی اضافه میشه ، نه اینکه بهم بریزه ها ، قشنگ چینی میشه و فکر کنم چینی هم راهنمائی میکنه .

Little Sparrow
05-09-2009, 12:34
خوب بازی رو تموم کردم بازی خیلی درگیر کننده بود.حیف که چندبار گم شدم مخفی کاری نیز خیلی خوب بود.تا پشت یارو میرفتی نمی فهمید.باس ها هم خوب بودند.گرافیک و گیم پلی هم جالب بودند.وسایل بتمن هم خیلی توپ بودند.
موفق باشید.

pedram_sad
05-09-2009, 15:48
منم بازی رو امروز گرفتم
فقط چند دقیقه اولش رو رفت

texture و lighting به شدت وحشتناک هست

my life is barca
05-09-2009, 17:17
من هم بازی رو گرفتم ---
بازیش 3 دیوی دی هست و 10 گیگ جا میگیره

LORD GAMES
05-09-2009, 18:20
سلام
اقا من تونجا گیر کردم که دو نفر تو قفسن بعد اگه منو ببینن قفسا رو پرت میکنن پایین میخواستم ببینم دقیق اینجا باید چی کار کنم؟

SPY.07
05-09-2009, 18:29
این بازی برای PC اومد ؟
پس چرا من جایی ندیدم بفروشن ؟ فقط میگن به زودی ...

bakan
05-09-2009, 18:38
اره اومده من امروز گرفتم4500سه تا dvdهم هست جه زود اومد نسخه pcفکر میکردم دیگه باید برم نسخه ps3بگیرم خدارو شکر:31:

Alireza.M67
05-09-2009, 20:32
سلام
اقا من تونجا گیر کردم که دو نفر تو قفسن بعد اگه منو ببینن قفسا رو پرت میکنن پایین میخواستم ببینم دقیق اینجا باید چی کار کنم؟

از بالا باید بکشی بیای پایین .
یعنی اول 2 تا بالایی ها رو بکش بعد بیا پایینی ها رو بکش .
اگه نتونستی بگو واست بنویسم که خودم دقیقا چیکار کردم ...

A.Fire
05-09-2009, 20:41
با سلام.
میخواستم بدونم بازی ارزش خریدن رو داره؟ من از سبک های Farcry 2 , Fallout 3, Mirrors edge خوشم اومد حالا به نظرتون بگیرم اینو؟

LORD GAMES
05-09-2009, 21:09
از بالا باید بکشی بیای پایین .
یعنی اول 2 تا بالایی ها رو بکش بعد بیا پایینی ها رو بکش .
اگه نتونستی بگو واست بنویسم که خودم دقیقا چیکار کردم ...
سلام
خوب من میرم از او هواکشه بالا یک تیکه کوچیکه از اونجا که نمیشد بالایی ها رو زد ولی پایینی ها رو یک دونشو میزنم کل بازی خبر دار میشن:دی میشه شما کامل بنویسین ؟ممنون میشم

bakan
05-09-2009, 21:21
ببخشید من تویه یه مرحله گیر کردم اولش چند تا آدمو میکشم بعدش دیگه هرچی میگردم جایی نیست برم یعدش رو صفحه مینویسهdont cut your self on this sharpy abserved port rait ویه نفرم پشت سره هم یه پیقامی رو بهم میده {چون بلد نیستم عکس بزارم اینطوری توصیفش کردم}واقعا گیر کردم ممنون میشم کمکم کنید:20:

LORD GAMES
05-09-2009, 21:30
ببخشید من تویه یه مرحله گیر کردم اولش چند تا آدمو میکشم بعدش دیگه هرچی میگردم جایی نیست برم یعدش رو صفحه مینویسهdont cut your self on this sharpy abserved port rait ویه نفرم پشت سره هم یه پیقامی رو بهم میده {چون بلد نیستم عکس بزارم اینطوری توصیفش کردم}واقعا گیر کردم ممنون میشم کمکم کنید:20:
سلام
یک تابلو هست اونجا سمت چپ اونو اسکن کنید مشکلتون حل میشه

mohammadaliarmin
05-09-2009, 21:39
بابا یکی بگه آیا ورژن پی سی اومده یا نه ( منظورم ورژن کامله نه دمو )

LORD GAMES
05-09-2009, 21:55
بابا یکی بگه آیا ورژن پی سی اومده یا نه ( منظورم ورژن کامله نه دمو )
بله اومده و فروشگاه p30world هم بازیو اورده اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Little Sparrow
05-09-2009, 21:55
شما اون حال یا همون سالن جلوی اتاق رو دیدی؟همون عکس اولو نگاه کن.یک تابلو هست.منظور همونه.
موفق باشید.

mohammadaliarmin
05-09-2009, 22:00
بله اومده و فروشگاه p30world هم بازیو اورده اینم لینکش:

:13:منم اینو دیدم اما چیزی که منو به شک واداشته انه که سایت IGN زده 15 سپتامبر

Alireza.M67
05-09-2009, 22:02
سلام
خوب من میرم از او هواکشه بالا یک تیکه کوچیکه از اونجا که نمیشد بالایی ها رو زد ولی پایینی ها رو یک دونشو میزنم کل بازی خبر دار میشن:دی میشه شما کامل بنویسین ؟ممنون میشم

اول که وارد محوطه میشی اگه جلوتو نگاه کنی روی زمین از اون موزاییکها میبینی که باز میشه و میشه بری توش (باید اول بشینی بعد بازش کنی ). وقتی بری توش و مسیر رو طی کنی از یه دریچه کولر میای بیرون .
دقیقا همونجا اگه بالا رو نگاه کنی اون علامت میاد که میتونی طناب بندازی (دقیقا به کنار راه پله ها )
میری بالا و بعد از پله ها بالا میری و طرف رو میکشی .
بعد میری بالا نر و به اون کسی میرسی که کنار دستگیره ی قفس هاست و اونو هم میکشی .
بعد هم که خیالت راحته میای پایین و 2 تای باقی مونده رو میکشی

halflife g
05-09-2009, 22:02
با سلام.
میخواستم بدونم بازی ارزش خریدن رو داره؟ من از سبک های Farcry 2 , Fallout 3, Mirrors edge خوشم اومد حالا به نظرتون بگیرم اینو؟

اينايي كه شما گفتي همشون اول شخصن ولي اين سوم شخصه ولي كل بازي شامل اينا ميشه:1- 40 درصد گشتن و پريدن و دويدن و بازرسي و .... 2-30 درصد مخفي كاري و 30 در صد هم اكشن ولي هر سه قسمتي كه من گفتم كاملا جديدن و تاحالا همچين كارايي رو تو اين سطح عالي تو هيچ بازي انجام ندادين من كه به شخصه به همه توصيه ميكنم(بيش از اين نميگم تا بازي لو نره)

Alireza.M67
05-09-2009, 22:03
با سلام.
سبک بازی بیشتر شبیه x-men origin هست .
ولی ارزششو داره که بازی کنی.

A.Fire
05-09-2009, 22:29
اينايي كه شما گفتي همشون اول شخصن ولي اين سوم شخصه ولي كل بازي شامل اينا ميشه:1- 40 درصد گشتن و پريدن و دويدن و بازرسي و .... 2-30 درصد مخفي كاري و 30 در صد هم اكشن ولي هر سه قسمتي كه من گفتم كاملا جديدن و تاحالا همچين كارايي رو تو اين سطح عالي تو هيچ بازي انجام ندادين من كه به شخصه به همه توصيه ميكنم(بيش از اين نميگم تا بازي لو نره)

سبک بازی بیشتر شبیه x-men origin هست .
ولی ارزششو داره که بازی کنی.

باشه میگیرمش ببینم چه جوریه.
ممنون.

godsmak
05-09-2009, 23:13
از دوستان کسی ورژن PC رو گرفته؟
چون من گرفتم و داخل بازی نمیره و Error میده که یک سری فایل EXE گم شده و داخل بازی نمیره!

درضمن دیسک هاش برای BOYS TEAM PC است و ویندوز هم 7 .

Yi Yi
05-09-2009, 23:27
"General Protection fault"
شاید مشکل از کرکش باشه.

godsmak
06-09-2009, 00:05
مشکل اینجاست که اصلا کرک نداره!
روی Game Copy World هم چیزی نیست!

amirpers
06-09-2009, 10:24
دوستان حالا واقعا نسخه PC کرکش مشکل داره ؟

شـیـفــو
06-09-2009, 10:31
دوستان حالا واقعا نسخه PC کرکش مشکل داره ؟

اونی که من دانلود کردم دو تا کرک توش بود تو پوشه نصب یه پوشه بود به اسم کرک بعد که رفتم توش 2تا پوشه یکی به اسم کرک خالی یکی به اسم کرک تیمارستان آرخام . اولیه حجمش 10مگ و دومیه 59مگ بود ، با هردو هم بازی باز میشه . البته قبل از کرک تست نکردم ببینم اصلا نیازی به کرک داره یا نه . فرق بین کرک 10 مگی با 59 مگی . کرک 10مگی رو که میذاریم وقتی رو آیکون بازی کلیک میکنیم بعد از چند ثانیه وارد میشه و موقع نشون دادن آرم سازنده ایدوز و انویدیا و ... اگر اینتر رو بزنیم کنارگذاری ( Skip ) میشن اما با کرک 59مگی موقع ورود به بازی عکس :

میاد و اون آرم های اول بازی رو نمیشه بزنیم بره.

A.Fire
06-09-2009, 10:43
آقا من امروز بعد از ظهر میخوام برم بخرمش. مال کدوم شرکتو بگیرم بهتره؟

godsmak
06-09-2009, 10:49
اونی که من دانلود کردم دو تا کرک توش بود تو پوشه نصب یه پوشه بود به اسم کرک بعد که رفتم توش 2تا پوشه یکی به اسم کرک خالی یکی به اسم کرک تیمارستان آرخام . اولیه حجمش 10مگ و دومیه 59مگ بود ، با هردو هم بازی باز میشه . البته قبل از کرک تست نکردم ببینم اصلا نیازی به کرک داره یا نه . فرق بین کرک 10 مگی با 59 مگی . کرک 10مگی رو که میذاریم وقتی رو آیکون بازی کلیک میکنیم بعد از چند ثانیه وارد میشه و موقع نشون دادن آرم سازنده ایدوز و انویدیا و ... اگر اینتر رو بزنیم کنارگذاری ( Skip ) میشن اما با کرک 59مگی موقع ورود به بازی عکس :

میاد و اون آرم های اول بازی رو نمیشه بزنیم بره.
دوست عزیز میتونی هر دو کرک رو Zip کنی و Upload کنی تا ببینم بازی من رو اجرا میکنن یا نه؟

godsmak
06-09-2009, 10:50
آقا من امروز بعد از ظهر میخوام برم بخرمش. مال کدوم شرکتو بگیرم بهتره؟
هر شرکتی به جز BOYS TEAM PC .

my life is barca
06-09-2009, 11:46
مال من boys team هستش و بدون مشکل و بدون کرک--وقتی بازی رو نصب میکنی بدون کرک وارد بازی میشی..من الان دارم با xp تو آخرین تنظیمات بازی میکنم بدون هیچ ایرادی --در ضمن 3 دی وی دی هستش و آخرین آپدیت کارتهای گرافیکی رو هم داره.

omidtb
06-09-2009, 11:52
برای من ارور fingerprint 0 میده مشکل از کجاست

pcali
06-09-2009, 11:56
مال من boys team هستش و بدون مشکل و بدون کرک--وقتی بازی رو نصب میکنی بدون کرک وارد بازی میشی..من الان دارم با xp تو آخرین تنظیمات بازی میکنم بدون هیچ ایرادی --در ضمن 3 دی وی دی هستش و آخرین آپدیت کارتهای گرافیکی رو هم داره.

بله ایشون درست میگن این گروه تمام نصب بازیهاشون بدون کرک انجام میشه یعنی هنگام Install
بازی کرک بازی هم کپی میشه پس نباید دنبال فایل کرک باشید :27:

godsmak
06-09-2009, 11:59
بله ایشون درست میگن این گروه تمام نصب بازیهاشون بدون کرک انجام میشه یعنی هنگام Install
بازی کرک بازی هم کپی میشه پس نباید دنبال فایل کرک باشید :27:
دوستان عزیز منم همین نسخه رو دارم و روی XP و 7 هم تست کردم ولی متاسفانه روی هر دو همون Error رو میده و اجرا نمیشه!
درضمن درایورهام هم آپدیت است و از نظر قطعات هم هیچ مشکلی ندارم!

XP شو سرویس پک چنده؟
چون من روی SP3 تست کردم و همون Error رو میده!
درضمن درایورهاش همچین هم بروز نیست!

omidtb
06-09-2009, 14:03
برای من ارور fingerprint 0 میده مشکل از کجاست

کسی نبود مارو راهنمایی کنه

ali_ranger22
06-09-2009, 14:05
این کرک فیکس بازی هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنحوه ی استفاده

PhysX رو روشن کنین
به C:\Users\"username"\Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config برین
UserEngine.ini رو باز کنید
PhysXLevel=0 رو به PhysXLevel=1 تغییر بدین
سیو کنید

برای دانلود از Hotfile می تونید از رپیدباز استفاده کنید

این کرک هم هست

joey jordison
06-09-2009, 14:12
دوستان نسخه PC مشکل دار هست؟

omidtb
06-09-2009, 14:46
این کرک فیکس بازی هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنحوه ی استفاده

PhysX رو روشن کنین
به C:\Users\"username"\Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config برین
UserEngine.ini رو باز کنید
PhysXLevel=0 رو به PhysXLevel=1 تغییر بدین
سیو کنید
برای دانلود از Hotfile می تونید از رپیدباز استفاده کنید

این کرک هم هست

من هر دوی این کرکارو امتحان کردم ولی بازم همون ارور مسخره رو میده

godsmak
06-09-2009, 15:05
دوستان برای من خود به خود درست شد!!! :18::18::18:

ali_ranger22
06-09-2009, 18:36
نسخه ی boysteam که سالمه !
من الان خریدم و بازی هم کردم ..

+

پسر عجب بازی ساختن ! آدم بازی می کنه نمی خواد دست از سرش بر داره
با دسته هم که دیگه خیلی بیشتر حال میده !
واقعا این امتیازهایی که گرفته حقشه
حالا اگه شد بازی رو نقد می کنم

Yi Yi
06-09-2009, 19:13
نسخه ی boysteam که سالمه !
من الان خریدم و بازی هم کردم ..

+

پسر عجب بازی ساختن ! آدم بازی می کنه نمی خواد دست از سرش بر داره
با دسته هم که دیگه خیلی بیشتر حال میده !
واقعا این امتیازهایی که گرفته حقشه
حالا اگه شد بازی رو نقد می کنم
با دسته ی XBOX360 که مشکل خاصی نداره؟

ali_ranger22
06-09-2009, 20:11
با دسته ی XBOX360 که مشکل خاصی نداره؟
نه کاملا سازگاره
چون خودمم دارم بازی می کنم باهاش

mehdi30nema
06-09-2009, 20:40
منم از boysteam خریدم و فروشنده گفت که حتما درایور game for live را نصب کنم . ولی بازی اجرا نشد و ارور failed to intialise nvidia physx را میده .
به نظرتون مشکل چی هست ؟

Bs_panzer
06-09-2009, 20:48
یه درایور فیزیکی انویدیا هست تو دی وی دی 3

نصب کن همین

آپدیت : مشکلم حل شد

یه کرک خوب معرفی کنید........

بازیه خفنیه ! من 18 % رفتم........

فقط یه کم مشکل کرک دارم باهاش

mohammadaliarmin
06-09-2009, 21:57
ببخشید من این بازیرو یه جا با دو تا دی وی دی دیدم به نظرتون مشکلی نداره

Bs_panzer
06-09-2009, 22:51
نه مشکل نداره اینا می تونن تو 2 جا بدن برای این که پول بیشتر بگیرن نصف دی وی دی رو خالی می ذارن که 3 تا شه !

موفق باشی

korokodil_avareh
07-09-2009, 01:46
من هم بازی رو نصب کردم
ولی ارور میده
Finger print error 0

godsmak
07-09-2009, 08:53
خب یه عکس از Error بزارید!

mehdi30nema
07-09-2009, 11:54
من تونستم بازی را اجرا کنم ولی همون اول بازی گیر کردم .
بعد از اینکه اولین غول بازی از بین میره نشون میده که رئیس تیمارستان توسط جوکر و یکی دیگه گرفتار شده بعد که یکم جلو میرم به جایی میرسم که یه اتاق داخلش هست ولی نمیشه وارد شد . ( توسط جریان برق بسته شده )
چی کار باید بکنم

kelark
07-09-2009, 12:30
من تونستم بازی را اجرا کنم ولی همون اول بازی گیر کردم .
بعد از اینکه اولین غول بازی از بین میره نشون میده که رئیس تیمارستان توسط جوکر و یکی دیگه گرفتار شده بعد که یکم جلو میرم به جایی میرسم که یه اتاق داخلش هست ولی نمیشه وارد شد . ( توسط جریان برق بسته شده )
چی کار باید بکنم

دیگه خیلی خلی تابلو هه این جور جاها یه سری دریچه هست بگرد باید از اونا وارد بشی /...

موفق باشی

دوستان من مشکل ویندوز لایو دارم اول که بازی رو از شرکت اطلس گیم گرفتم از نظر کرکی مشکلی نداره ولی وقتی وارد بازی میشه میگه که حتما شما باید آنلاین باشی و بازی کنی در غیر این صورت تو بازی نمیتونی سیو کنی !!!

الان هر دفعه که وارد میشم دارم دوباره از اول بازی میکنم اکانتی که قبلا برای ویندوز لایو استفاده میکردم هم دیگه کار نمی کنم حتی باش وارد نت هم نمیشه ....

لطفا کمک کنین .

Yi Yi
07-09-2009, 14:19
چرا فروشگاه P30 World این بازی رو دیگه نمی فروشه؟

Bs_panzer
08-09-2009, 07:22
اوووووووووووووف

تموم شد بالاخره.....

خیلی قشنگ بود....

حالا میرم سراغ ولفنشتاین :دی (البته بعد این که یه چرت خوابیدم !)

mohammad_twe
08-09-2009, 11:22
فکر کنم به دلیل نداشتن مجوز باشه!
فروشگاه وست گیم هم گفت تا مجوز ندن نمیفروشیم!!

ali_ranger22
08-09-2009, 11:31
این بنیاد کلا خیلی خره ! به X360 مجوز داده بازی با مجوزشون پخش شده حالا همون بازی واسه PC که میاد بازم بازی رو بررسی می کنن !! وقتی کار دست کسایی که بارشون نیست می افته همین میشه ..

+

چقدر بازی روون ساخته شده با این گرافیک و فیزیک عالی سراعت لودینگ خیلی بالاست
مدل بتمن منو کشته ! ضربه ی چاقو رو لباسش میمونه !!

ramtin91
08-09-2009, 12:00
کسی بتمن رو روی پی سی تموم کرده من دیروز گرفتمش دو دی وی دیه و 7.93 گیگ جا میگیره. هیچ ایرادی نداره به جز اینکه توی مبارزه دوم با scarcrew بعد از این که گرو ه دوم اسکلت ها رو شکست دادم یه دیوار بلنده که هر کاری میکنم بالا نمیره قلاب هم نمیندازه . هر چی f رو می زنم فایده نداره راستی من از سرزمین رایانه گرفتم. زودتر جواب بدین من بدون بتمن میمیرم.

mohammad_twe
08-09-2009, 13:12
وقتی از نظر اینترنت از کشوری که انتخاباتش تو بیابون برگذار میشه عقب تریم اینم مشکلمونه !!!از محدودیت چیزی کم مداریم !!
البته من که دارم دانلود میکنم تا 3 ساعت دیگه هم تمام میشه خیلی دوست داشتم بخرم تا اینکه بخوام از روی محدودیت دانلود کنم !!!
خودشون کاری میکنن که ما ندونسته یه جور دزدی کنیم !!
بحث به انحراف کشیده نشه دیگه که من مقصر بشم .... دیگه حرف ته دل بود باید میگفتم !

hobgoblin
08-09-2009, 13:18
وقتی از نظر اینترنت از کشوری که انتخاباتش تو بیابون برگذار میشه عقب تریم اینم مشکلمونه !!!از محدودیت چیزی کم مداریم !!
البته من که دارم دانلود میکنم تا 3 ساعت دیگه هم تمام میشه خیلی دوست داشتم بخرم تا اینکه بخوام از روی محدودیت دانلود کنم !!!
خودشون کاری میکنن که ما ندونسته یه جور دزدی کنیم !!
بحث به انحراف کشیده نشه دیگه که من مقصر بشم .... دیگه حرف ته دل بود باید میگفتم !

مگه خريدش دزدي حساب نميشه؟؟؟

خوب اونم يكي ديگه مثل شما دانلود كرده بعدشم رايت كرده و داره مي فروشه

نكنه شما نسخه اورجينالشو مي خواي بخري؟؟؟؟

mehdi30nema
08-09-2009, 13:35
تنها نکته ضعیف بازی اینه که خون نداره . اگر خون هم داشت عالی میشد

godsmak
08-09-2009, 14:05
درسته حق با شماست، این همه رو بازی کار کردن و واقعا هم عالی از آب در اومده، اونوقت خون یادشون رفته!!!

ali_ranger22
08-09-2009, 14:08
تنها نکته ضعیف بازی اینه که خون نداره . اگر خون هم داشت عالی میشد

نه مهدی جون
دیگه اونطوریا هم نیست
من که الان واقعا با نداشتن خون تو بازی مشکلی ندارم
مبارزات اینقدر قشنگ و سینمایی هستن که نبود خون فراموش میشه اصلا

shakerifar
08-09-2009, 14:28
درسته حق با شماست، این همه رو بازی کار کردن و واقعا هم عالی از آب در اومده، اونوقت خون یادشون رفته!!!

خون که یادشون نرفته:31:
به دلیل اینکه بازی با درجه سنی T وارد بازار بشه و درجه M نگیره خون تو بازی وجود نداره

Leon-117
08-09-2009, 16:31
وااااااااااااااي!دارم ديوونه ميشم.مرحله آخرو داشتم با هزار بدبختي ديشب ميرفتم يهو برق قتع و وصل شد و كامپيوتر ما ري استارت شد.دارم ديوونه ميشم!

capitan prise
08-09-2009, 17:50
به دلیل اینکه بازی با درجه سنی T وارد بازار بشه و درجه M نگیره خون تو بازی وجود نداره

عزیزان بازی که خون وخون ریزی نداشته باشه واقعا ضد حاله :2: واقعا تو ضغ میزنه شدید
در جه مرجه هم ولش بچه های این دوره زمونه فیلما و بازی های خفنی میبینن که بزرگترا ازش غافلن:18:

CATALONIA
08-09-2009, 18:29
بازی خیلی توپه
یه کم دمه مدرسه ها باید از خشونتمون کم شه وگرنه از مدرسه میندازنمون بیرون
راستی منم نسخه ی دو dvd رو خریدم
فک نکنم با سه dvd فرقی داشته باشه
البته یه کم زاویه دیدش منو اذیت میکنه
ولی در کل بازی خیلی خوبیه
فک کنم زیاد فروش بره

godsmak
08-09-2009, 20:06
بابا شوخی کردم، چرا جدی میگیری؟!!! :31:

godsmak
08-09-2009, 20:44
دوستان یه مشکل اعصاب خورد کن دارم.
59% از بازی رو رفتم و حالا باید به قسمت Botanical Gardens برم ولی با یه باگ خفن مواجه شدم و اونم اینکه :
شاخه هایی که توی این مرحله از دیوار بیرون زده بودن دیده نمیشن ولی نمی تونم ازشون رد بشم.

وقتی هم که از سمت چپش وارد اون تونل میشم تا از طرف دیگه شاخه ها بیام بالا متاسفانه چنکگش لبه دیوار رو نمی گیره
و نمی تونم بیام بالا، به همین خاطر Save این مرحله رو میزارم، یکی از دوستان لطف کنه یکم از اینجا رد بشه
و وقتی از یه در دیگه عبور کرد به محض Save شدن دوباره برام آپ کنه!

joey jordison
08-09-2009, 21:03
خوشا به سعادتون بابا ما هنوز بازی نرسیده دستمون همینجور داریم تیک عصبی پیدا میکنیم!
راستی این زدن کمبوها سخته یا اسون؟

*QWERT*
08-09-2009, 21:39
خوشا به سعادتون بابا ما هنوز بازی نرسیده دستمون همینجور داریم تیک عصبی پیدا میکنیم!
راستی این زدن کمبوها سخته یا اسون؟

خیلی راحته فقط باس حواست جمع باشه.
یه چیزی هم بدون،با زدن دشمنا بهت امتیاز میده بعد میتونی یه چیزایی رو upgrade کنی.
نمیخواد فعلا تیک عصبی بگیری،وقتی بهت رسید خود بازی بهت تیک هدیه میده:دی

ali_ranger22
08-09-2009, 22:02
دوستان یه مشکل اعصاب خورد کن دارم.
59% از بازی رو رفتم و حالا باید به قسمت Botanical Gardens برم ولی با یه باگ خفن مواجه شدم و اونم اینکه :
شاخه هایی که توی این مرحله از دیوار بیرون زده بودن دیده نمیشن ولی نمی تونم ازشون رد بشم.

وقتی هم که از سمت چپش وارد اون تونل میشم تا از طرف دیگه شاخه ها بیام بالا متاسفانه چنکگش لبه دیوار رو نمی گیره
و نمی تونم بیام بالا، به همین خاطر Save این مرحله رو میزارم، یکی از دوستان لطف کنه یکم از اینجا رد بشه
و وقتی از یه در دیگه عبور کرد به محض Save شدن دوباره برام آپ کنه!

آقا خوشوقتم :31::31:
من واسم این شاخه ها میادش ولی وقتی تو تونل میرم اون بالا رو نمی تونم بگیرم !
حالا بازیه من یه باگ های خفن دیگه ای هم گرفته که بعدا عکساشو میزام

godsmak
08-09-2009, 22:05
من موندم قضیه این باگها چیه آخه؟
این چندمین باره که همچین باگی رو میبینم، یکی دوبار دیگه هم چندتا لبه رو نمی تونست بگیره که بعد از چند بار خروج از بازی درست شد، ولی اینبار نه!!!

mohammadaliarmin
08-09-2009, 22:11
ببخشید این بازی هیچ جایی اسلوموشن نداره ؟ مثلا x-men در حین مبارزه داشت این چطور؟

ali_ranger22
08-09-2009, 22:14
این باگ ها رو ببینید کیف کنید ! :27:
فک کنم به خاطر اینه که گرافیکم ATI هست از فیزیکس به خوبی استفاده نمی کنه

hosseincode2008
08-09-2009, 22:15

اين باگ ها فقط تو نسخه هاي Pirate شده هستند . يك نفر خارجي با باگ هايي مشابه رو به رو شده و تو فروم هاي رسمي خود بازي اين مشكلش رو مطرح كرده و يك نفر از سازندگان گفته كه اين باگ ها تله اي هستند تا افراد دزد را تشخيص بدهيم !!

CATALONIA
08-09-2009, 22:16
من یه مشکله عمده دارم
چطوری بازی سیو میشه
کلی مرحله رفته بودم بعد دفه بعدی انگار نه انگار
هیچ چیزی به عنوان سیو تو منوی بازی وجود نداره

*QWERT*
08-09-2009, 22:23
ببخشید این بازی هیچ جایی اسلوموشن نداره ؟ مثلا x-men در حین مبارزه داشت این چطور؟

آره تو مبارزه ها داره.
دمم گرم

CATALONIA
08-09-2009, 22:28
شما دوستان چطوری بازی رو سیو میکنید
اگه کسی هم میتونه سیو مرحله دوم سوم که نمیدونم چند درصد بازی میشه و بزاره
اخه حال ندارم دوباره سه ساعت دنبال جوکر برم
please

*QWERT*
08-09-2009, 22:30
شما دوستان چطوری بازی رو سیو میکنید

دوست عزیز مال ما خودش میسیوه.
یه دونه xbox بخر از این کارا راحت میشی.والا

HOJ-JAT
08-09-2009, 22:35
بازیش خیلی با حال نه؟

CATALONIA
08-09-2009, 22:41
حالا یکی بگه من چیکار کنم
تو یه بار باید تمام بازی رو تموم کنم
یا هر دفه دنبال جوکر همین طور راه برم
چی کار کنم:45:
اگه نگین میزنم زیر گریه ها :37::37::37::37::37:

CATALONIA
08-09-2009, 22:42
بازیش خیلی با حال نه؟

اگه سیو شه آره

korokodil_avareh
08-09-2009, 22:47
دوستان این مشکل ارور دادن نفهمیدید چی شد؟
کسی برطرفش کرده؟
FINGERPRINT

Yi Yi
08-09-2009, 22:53
بازی حدودا یک هفته ی دیگه ریلیز میشه و نسخه ای که الان تو تارنت و این جور جاهاست، مشکل کم نداشته. بهتره یه مدت صبر کرد تا نسخه ی اصلی ریلیز بشه.

godsmak
08-09-2009, 23:32
این باگ صفحه قبل چند بار برای من هم اتفاق افتاده!
حالا بیخیال این جور حرفها، یکی Save منو برداره و اون مرحله رو رد کنه!

abolfazl_gallant
08-09-2009, 23:39
بعضی از این فروشگاهای اینترنتی آوردن چه جوریه بازی سالمه میگن یه مشکلاتی داره :41:
من که دیگه وقت ندارم باید آمده دانشگاه رفتن بشیم مجبورم یجوری تهیه کنم فروشگاه خودمون نمیاره

Bs_panzer
08-09-2009, 23:58
من که هیچ باگی نداشتم راحت بازی کردم از اول تا آخرش

البته همون اول یه کرک فیکس از تورنت گرفته بودم

دوستان هر کی بازی رو نخره نصف عمرش بر فناست !

با 9600 که یک کارت مین استریم هست روون بازی کردم با آخرین جزییات و رزولوشن بالا

Layken
09-09-2009, 00:30
من الان نسبش کردم کمی هم رفتم ..
بازیه خوبیه ادم نمی خواد ولش کنه هی می خواد ادامه بده...
گرافیک بازی نسبت به x-man خوب نیست batman نتونسته در محیط اطراف یه حالت
زنده ایجاد کنه در صورتی که x-man بسیار شادابتر بود..(چون این دو بازی شبیه بودن مقایسه کردم)
طراحی چهره شخصیت ها بسیار عالی هستش ...
حرف اخر امان از دست این pc انقدر باید صبر کنی تا بازی بیاد تا اون موقع هم همه تموم کردن.
ولی فک میکنم گرافیک بازی در کنسول بسیار بهتر باشه.

CATALONIA
09-09-2009, 03:04
من که هیچ باگی نداشتم راحت بازی کردم از اول تا آخرش

البته همون اول یه کرک فیکس از تورنت گرفته بودم
این کرکی که میگی رو از کجا دانلود کردی

Bs_panzer
09-09-2009, 05:05
تورنت بود دیگه

فکر کنم پایرت بی بود

EB00LI SIAH
09-09-2009, 08:59
این بتمن چرا مونگل بازی در میاره ؟ وقتی میرم دو اون شیرهای رو سقف مرحله اول ، میخوام اون دیوونه رو بزنم ، به سمتش که میخوام بپرم بتمن هی بال بال میزنه و آخر هم همونجا میوفته . اما تو تریلرش که دیده بودم این یکسره پرواز میکنه و با پاهاش حریف رو ناکار میکنه . حالا اونجا هیچی . الان رو یه تراس هستم زیر پام همش دود سبز هست . میخوام از اینور برم اونور میگه اسپیس رو نگه دارید ، میکنم اما به لبه که میرسه بتمن هی بال بال میزنه و آخر هم میوفته تو همونجا .
بعد
چه جوری سیو میکنه ؟ من مثل جی تی ای 4 یه اکانت آفلاین ساختم اما هربار که یرم تو بازی از اول میاد .

amin 2010
09-09-2009, 09:48
layken جان شما طمئنی هم xman رو بازی کردی هم این رو؟؟؟؟؟؟؟؟/
شاید شما رو حداکثر بازی نکردی وگرنه این گرافیک کجا اون کجا!!!!!!!!!!!!!!
بازی ووورین از نظر گرافیکی اصلا سطح بالا نبود بلکه فقط طرح بدن شخصیت بازی عالی ساخته شده بود وگرنه بازی گراقیک چندان خوبی نداشت در نقطه مقابل این بازی هم در مدل سازی هم در شخصیت و ... واقعا عالی عمل کرده.البته شاید نسخه pc فرق کنه چون من رو 360 بازی کردم هر دو بازی رو .البته با توجه به عکسا گرافیک pc حتی از مال کنسول ها هم بهتره تو لباس و شیدرینگ و ...

این بتمن چرا مونگل بازی در میاره ؟ وقتی میرم دو اون شیرهای رو سقف مرحله اول ، میخوام اون دیوونه رو بزنم ، به سمتش که میخوام بپرم بتمن هی بال بال میزنه و آخر هم همونجا میوفته . اما تو تریلرش که دیده بودم این یکسره پرواز میکنه و با پاهاش حریف رو ناکار میکنه . حالا اونجا هیچی . الان رو یه تراس هستم زیر پام همش دود سبز هست . میخوام از اینور برم اونور میگه اسپیس رو نگه دارید ، میکنم اما به لبه که میرسه بتمن هی بال بال میزنه و آخر هم میوفته تو همونجا .
بعد
چه جوری سیو میکنه ؟ من مثل جی تی ای 4 یه اکانت آفلاین ساختم اما هربار که یرم تو بازی از اول میاد .

عزیزم بتمن تو این بازی اصلا مونگل نیست!!!!!!
شما وقتی تو اون دود سبز می ری بتمن بال بال می زنه شما باید اول زنراتور ها رو از بین ببرید بعد برید پایین.

CATALONIA
09-09-2009, 10:17

خوب شد یکی مشکله منو داشت
منم یه بار تا همین جایی که گفتی رفتم ولی دفه بعد هیچ

CATALONIA
09-09-2009, 11:30
ایول ایول
حل شد دیگه سیو میشه
من از تو اینترنت سرچ کردم کرک تورنت بتمن بعدش دانلود کردم و رفتم تو بازی دیگه حل شد
ایول

ali_ranger22
09-09-2009, 11:54
کسی این بازی رو روی ویندوز 7 بازی کرده ؟
الان خواستم سیو بازی از ویندور 7 رو به xp منتقل کنم ولی نمیشه
حالا موندم چه کنم این باگه هم که درست بشو نیست

ali_ranger22
09-09-2009, 12:08
Batman: Arkham Asylum - 100% playable fix

خب مثل اینکه این مشکل باگ ها و... همگانیه و خیلیا مشکل داشتن باهاش
الان دیدم تو یه فروم خارجی یکی راه حل ارائه داده

به C:\Users\UserName\Eidos\Batman Arkham Asylum\ برین
از سیوتون اول بک آپ بگیرید بعد فایل دانلودی رو جایگزین کنید
به C:\Users\UserName\Appdata\Local\Microsoft\ برید
فولدر XLive رو جایگزین کنید اول بک آپ بگیرید
بازی رو اجرا کنید
الان نشون میده که همه ی سیو ها خالی هست
کلید Home رو بزنید
Sign In رو بزنید
به یک Scale Profile وارد بشید
دکمه ی X قرمز رنگ رو بزنید تا از Live خارج بشید
Enter رو بزنید تا سیو ها Reload بشن
چهارمین Slot برای شما سیوی رو نشون میده اونو اجرا کنید
حالا می تونید از این مرحله رد بشید

bakan
09-09-2009, 12:10
من تعجب میکنم شما میگی باگ داره بازی!:18: چون من تا حالا یکی هم ندیدم:13::20:

hobgoblin
09-09-2009, 12:31
من تعجب میکنم شما میگی باگ داره بازی!:18: چون من تا حالا یکی هم ندیدم:13::20:

گيمتو از كجا تهيه كردي؟

Layken
09-09-2009, 12:39
دوستان در upgrade که کردم یه ضربه ازاد کرده (Shift+کلیک راست)
ولی هرچه قدر می زنم عمل نمی کنه..؟؟/

shakerifar
09-09-2009, 13:00
دوستان اون جاهایی که یه علامت سوال پشت دیوار هستش وقتی x رو میزنیم
یه شیشه مانند میاره ولی من نمی تونم بشکنمش راهی است ...؟؟
شما Explosive Gel رو اگه داشته باشی میریزی رو دیواره و بعد منفجرش می کنی

Layken
09-09-2009, 13:05
شما Explosive Gel رو اگه داشته باشی میریزی رو دیواره و بعد منفجرش می کنی
خیلی ممنون ردش کردم اگه میشه به این سوالم هم پاسخ بدید من موندم..

shakerifar
09-09-2009, 13:51
خیلی ممنون ردش کردم اگه میشه به این سوالم هم پاسخ بدید من موندم..
شما باید به کمبو های بالاتر مثل7و8 برسی تا بتونی از این کمبو ها استفاده کنی

Leon-117
09-09-2009, 14:03
خوب بازي رو تموم كردم.بايد بگم بازي واقعا عالي بود.هوش مصنوعي خوب بود تنوع ضربه ها و داستان و... همه خوب بودن.
هركي هم نخريده بره بخره .خيلي بازي جالبي بود.منم امتياز 9.4 به بازي ميدم.

omidtb
09-09-2009, 14:26
من بازی رو نصب کردم
ولی ارور میده
Finger print error 0

ali_ranger22
09-09-2009, 14:29
خب بازی تموم شدش
در یک کلام عالی
دوست داشتم با سیو خودم بازی کنم تا بتونم اکثر آیتم مخفی ها رو پیدا کنم ولی این باگه نزاشت ...
واقعا لذت بردیم ...

joey jordison
09-09-2009, 15:09
علی جان یک توضیحی بده ببینم این باگ باگ میگن یعنی چی الان ما بنصبیم واسه همه اینطوری هست!
بلاخره بازی بدون مشکل بازی میشه یا نه؟
چقدر احتمال داره این شرکتها دوباره نسخه سالم را بیارن!

ali_ranger22
09-09-2009, 15:14
علی جان یک توضیحی بده ببینم این باگ باگ میگن یعنی چی الان ما بنصبیم واسه همه اینطوری هست!
بلاخره بازی بدون مشکل بازی میشه یا نه؟
چقدر احتمال داره این شرکتها دوباره نسخه سالم را بیارن!

والا واسه من که تا وسطای بازی هیچ باگی نداشت بعد یه دفعه اون باگ هایی که صفحه ی قبل گذاشتم نمایان شد ! بعدش هم اون قسمت که چنگک گیر نمی کرد ...
مثل اینکه نسخه های باگ دار مربوط به Direct2Drive میشه
من با همون راه حلی که صفحه قبل گفتم تونستم بازی رو تموم کنم
معلوم نمی کنه آدم نمی تونه بفهمه اینی که آوردن جدیده یا نه !

mehdi30nema
09-09-2009, 15:41
علی جان بازی شما boysteam بود ؟

ali_ranger22
09-09-2009, 16:00
علی جان بازی شما boysteam بود ؟

آره مهدی جان

godsmak
09-09-2009, 16:05
دوستان عزیز من هم تمومش کردم.
و حالا یه خبر خوب برای اونهایی که هنوز شروع به بازی نکردند بدم، کرک سالم(نسخه 2) بازی اومد.
این کرک تمام باگها رو رفع میکنه، ولی اینم بگم که اگه از این کرک استفاده کنید، Save های قبلیتون غیر قابل استفاده میشه و باید بازی رو از اول بازی کنید.
فقط کرک رو کپی کنید، یه اکانت آفلاین Live بسازید و حالشو ببرید.
کرک جدید :

capitan prise
09-09-2009, 16:18
عزیزان کمک کنید
یه جایی باید بری دنبال رد توتون پیپ وارد یه اتاق میشی که زنه اونجاست
یه دیوار الکتریکی نمیزاره رد بشم چیکار باید بکنم؟

omidtb
09-09-2009, 16:20
من بازی رو نصب کردم
ولی ارور میده
Finger print error 0

کسی نیست منو راهنمایی کنه :37:

smallfrank
09-09-2009, 16:44
کسی نیست منو راهنمایی کنه
از کرک پست 377 استفاده کردی؟

godsmak
09-09-2009, 16:45
کرک بالا جواب نداد؟
درضمن تمام نرم افزارهای همراه بازی رو هم نصب کردید؟

omidtb
09-09-2009, 16:47
کرک بالا جواب نداد؟
درضمن تمام نرم افزارهای همراه بازی رو هم نصب کردید؟

کرک پست 377 تست کردم جواب نداد
منظور شما از نرم افزار های همراه بازی چیه؟

bakan
09-09-2009, 17:18
من ازboy steamگرفتم تو تهران ادرسشم خواستی بگو بدم بهت:20:

omidtb
09-09-2009, 17:46
من ازboy steamگرفتم تو تهران ادرسشم خواستی بگو بدم بهت:20:

آدرس وبسایتشو نداری

shaaheen
09-09-2009, 18:19
آقا يكي به ما يه تورنت خوب بده.يه تورنت ازش دارم خير سرش 672 تا seeds داره 7535 تا peers كلي خودشو ميكشه سرعتش ميشه 3kb/s .

smallfrank
09-09-2009, 18:37
آدرس وبسایتشو نداری
بفرما::11:

یه کرک دیگه تو همین سایت Boys Team بود اون رو امتحان کنید:

mohammad_twe
09-09-2009, 19:24
آقا يكي به ما يه تورنت خوب بده.يه تورنت ازش دارم خير سرش 672 تا seeds داره 7535 تا peers كلي خودشو ميكشه سرعتش ميشه 3kb/s
یه گشت بزن ت همین تاپیک حدود 5 تا 9 صفحه قبل من لینک تورنت گذاشتم سرعتش هم بالاست

masoudtr
09-09-2009, 20:31
سلام دوستان یکی یک توضیحی بده این بازی چه گرافیک و سیستمی میخواد
چند تا دی وی دی است باگ و .... داره که ادم مجبور باشه صبر کنه بازی را بعدا بگیره یا الان هم میشه بازی را گرفت؟

bakan
09-09-2009, 20:46
من نمیدونم ولی من الان دارم با یه رم2گیگ ویه گرافیک 512:8500و یهcpu3.2بازی میکنم هیچ مشکلی هم ندارم فکر نمیکنم سیستم زیادی بخواد 3تاdvdهست باگ هم من تا به حال ندیدم ولی واسه دوستان مثل این که باگ داشته ولی خوب میتونید صبرم کنید شاید درست شه ولی من جایه شما بودم میگرفتم:31:چون خیلی باحاله:20:

شـیـفــو
09-09-2009, 20:54
عزیزم بتمن تو این بازی اصلا مونگل نیست!!!!!!
شما وقتی تو اون دود سبز می ری بتمن بال بال می زنه شما باید اول زنراتور ها رو از بین ببرید بعد برید پایین.

خیلی هم مونگله ، به جای اینکه شیرجه بزنه اونور تراس بال بال میزنه و آخر هم میوفته پائین تو دود سبز . چطوری برم اونور روی اون یکی تراس .

ببین ابی جان اولا مونگل چیه درست حرف بزن واسه خودت میگم بنت میکنن .
دوما برای سیو باید کرک CRACK FIX 2 رو دانلود کنی .
سوما من هم همین مشکل رو داشتم ، نباید رو تراس دوم اسپیس رو نگه داری بپری ، باید معمولی راه بری رسیدی به لبه یدونه اسپیس بزنی خودش میپره .

mohammadaliarmin
09-09-2009, 21:36
ببخشید دوستان نمی شه این بازی رو با دسته بازی کرد دسته من فراسو هست و قیافش شبیه دسته xbox هستش

smallfrank
09-09-2009, 21:47
ببخشید دوستان نمی شه این بازی رو با دسته بازی کرد دسته من فراسو هست و قیافش شبیه دسته xbox هستش
چرا.کاملا و بدون مشکل میشه بازی کرد با هر دسته ای.

ولی من الان دارم با یه رم2گیگ ویه گرافیک 512:8500و یهcpu3.2بازی میکنم هیچ مشکلی هم ندارم فکر نمیکنم سیستم زیادی بخواد
با 8500 رو چه تنظیماتی بازی میکنی؟بازی روون هست؟

shaaheen
09-09-2009, 21:52
یه گشت بزن ت همین تاپیک حدود 5 تا 9 صفحه قبل من لینک تورنت گذاشتم سرعتش هم بالاست
ايني كه شما گذاشته بودي هموني كه خودم داشتم دانلود ميكردم.خيلي سرعتش پايينه.average اش الان رو 3kb/sهستش :19:

mohammadaliarmin
09-09-2009, 21:55
برا من تو بازی دسته کار نمی کنه

abolfazl_gallant
09-09-2009, 22:07
سلام اگه این بازی رو بگیرم مشکل باگ نداره اگه داشته باشه با کرک حل میشه ؟

bakan
10-09-2009, 00:05
بلاخره یه باگ رو زیارت کردیم لامصب هر کاری میکنم درست نمیشه دوستان کسی نیست سیو بالایه 35%داشته باشه بزاره اینو رد کنم هر کاری کردم نشد فکر کنم کسایی که نگرفتن یه خورده صبر کنن تا این مشکلات بر طرف شه بهتر باشه{حرفمو پس گرفتم:31:}راستی این تنظیمات بازی کجان من الان رو این تنظیمات که مشکلی نداشتم بازی روونه ولی خوب نمیدونم بازی رو چه تنظیماتی هست!:27:

Layken
10-09-2009, 00:19
بلاخره یه باگ رو زیارت کردیم لامصب هر کاری میکنم درست نمیشه دوستان کسی نیست سیو بالایه 35%داشته باشه بزاره اینو رد کنم هر کاری کردم نشد فکر کنم کسایی که نگرفتن یه خورده صبر کنن تا این مشکلات بر طرف شه بهتر باشه{حرفمو پس گرفتم:31:}راستی این تنظیمات بازی کجان من الان رو این تنظیمات که مشکلی نداشتم بازی روونه ولی خوب نمیدونم بازی رو چه تنظیماتی هست!:27:
شما اگه از start به all program برید به eidos بتمن که رفتی نوشته
game setup از این جا می تونی تنظیم کنی

JUSTIN11
10-09-2009, 01:48
دوستان همین اول بازی 2تا مشکل واسم پیش اومده......
اول اینکه در محیط بازی صدا نداره!!!!!!!!.........ولی دموی اول بازی صدا داره.....توی منو هم صدا قطع میشه....:41:

دوم اینکه همون اوایل بازی وقتی سکیوریتی میخواد جوکر رو از اسانسور بیاره پایین بعد وارد یه تونل مانندی میشن که یه دیواری از عبور اونا جلوگیری میکنه عکس پایین رو نگاه کنید..........

نسخه من واسه سرزمین رایانه هستش و 2 دی وی دی.
مشکل چیه؟؟؟؟؟

شـیـفــو
10-09-2009, 02:37
به سلامتی اینم تموم شد . خیلی خوب بود .
اما باز هم مثل ایکس من نبود .

havas_1980
10-09-2009, 02:57
عزیزان کمک کنید
یه جایی باید بری دنبال رد توتون پیپ وارد یه اتاق میشی که زنه اونجاست
یه دیوار الکتریکی نمیزاره رد بشم چیکار باید بکنم؟
به بیرون ساختمون میرین. خودتون رو با قلاب به پشت بام میرسونین. دیواری اون بالا وجود داره که باید با ژل انفجار منفجر بشه. به اینصورت وارد ساختمون میشین...

godsmak
10-09-2009, 10:13
یه چندتا نکته برای دوستان بگم کیف کنن:
همه کسانی که بازی رو تموم کردند، چندتا از دمو های بازی رو ندیدند!
حتما میگید چطور؟
خب اگه یه سر به پوشه Movie بازی بزنید می بینید که کنار هر فایل تصویری یه فایل هم نام متنی هست،
ولی کنار بعضی ها نیست، خب حالا اگه تا آخر صفحه پایین بیایید می بینید که یه سری فایل تصویری هست،
که اول همشون یه حرف "O" هست، که همون حرف اضافه باعث میشه نمایش داده نشن، حرف O رو از اول هشون حذف کنید تا مشکل حل بشه.
درضمن برای آخرین فایل باید O1 رو از اولش حذف کنید!

elitman
10-09-2009, 10:42
سلام دوستان من همون اول بازی گیر کردم اونجا که میگه Deractivemode من باید چیکار کنم همونجایی که یه جونور شبیه انسان داره یه نفر را با برق شکنجه میده!

masoudtr
10-09-2009, 11:24
حداقل سیستم بازی را کسی نیست بگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shaaheen
10-09-2009, 11:56
يه حسي بهم ميگه تا تاريخ انتشار رسمي صبر كنم...

Bs_panzer
10-09-2009, 12:04
حداقل سیستم بازی را کسی نیست بگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه 8500 کارو راه میندازه این طور که دوستان میگن...........

اون موقع هم نمی فهمی که جدید رو بهت میفروشن یا همون تورنته

alipc9000
10-09-2009, 12:07
من نمیدونم اینه که بهش بر خوردم باگه یا با کرک حل می شه
وقتی از بالایی جایی می خوام بپرم بت من شنلشو درست باز نمی کنه اینگار که گیر کرده

aghamajid1369
10-09-2009, 12:11
سلام دوستان من همون اول بازی گیر کردم اونجا که میگه Deractivemode من باید چیکار کنم همونجایی که یه جونور شبیه انسان داره یه نفر را با برق شکنجه میده!

باید از پشت سرش برین. از 1 راهرو میرید بالا و 2 تا پلیس رو اونجا میبینید.
بعدش پیش اون F رو بزنید تا از 1 جا بره بالا بعد هم بپرید روی سرش.

حداقل سیستم بازی را کسی نیست بگه چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Cpu: 3ghz single core
Ram:1Gb xp , 2Gb vista
Vga:Nvidia 6600 , ati 1300
اینا حداقل بود.

فکر نمیکنم فرقی داشته باشه.

masoudtr
10-09-2009, 12:36
Cpu: 3ghz single core
Ram:1Gb xp , 2Gb vista
Vga:Nvidia 6600 , atia 1300
اینا حداقل بود.
ati 1300 چیه؟
مال من 4650 است جواب میده در کیفیت بالا یا نه؟

JUSTIN11
10-09-2009, 13:47
دوستان همین اول بازی 2تا مشکل واسم پیش اومده......
اول اینکه در محیط بازی صدا نداره!!!!!!!!.........ولی دموی اول بازی صدا داره.....توی منو هم صدا قطع میشه....:41:

دوم اینکه همون اوایل بازی وقتی سکیوریتی میخواد جوکر رو از اسانسور بیاره پایین بعد وارد یه تونل مانندی میشن که یه دیواری از عبور اونا جلوگیری میکنه عکس پایین رو نگاه کنید..........

نسخه من واسه سرزمین رایانه هستش و 2 دی وی دی.
مشکل چیه؟؟؟؟؟

دوستان نظری در این مورد ندارید؟؟ نمیدونید مشکلش چیه؟؟

alborz_k
10-09-2009, 13:52
ati 1300 چیه؟
مال من 4650 است جواب میده در کیفیت بالا یا نه؟
1300 که مشکل دارین با 4650 در هم سطح جزئیات متوسط می تونید بازی کنید!

Layken
10-09-2009, 13:54
سلام
دوستان من این جای بازی موندم
اونجا که تو یه نمی دونم زندان بود یا کتابخانه دو نفر هم دستگیر شده روی صندلی نشستند
همرو کشتم اونارو نجات دادم بعد که ادامه میدم یه جایی هست که دره قفل هست کنارش یه راه است از اونجا
میرم ...دیگه راهی نیست ...؟؟؟چی کار باید بکنم بازی 19 درصد رفتم..arkham records room

alipc9000
10-09-2009, 14:43
راهنمایی قدم به قدم و فارسی Batman: Arkham Asylum
با اکروبات ریدر اجرا کنید(pdf)

منبع : sims47 .نویسنده راهنما : مجتبی سیفی

موفق باشید

Mohammad_ch
10-09-2009, 15:02
سلام
دوستان من این جای بازی موندم
اونجا که تو یه نمی دونم زندان بود یا کتابخانه دو نفر هم دستگیر شده روی صندلی نشستند
همرو کشتم اونارو نجات دادم بعد که ادامه میدم یه جایی هست که دره قفل هست کنارش یه راه است از اونجا
میرم ...دیگه راهی نیست ...؟؟؟چی کار باید بکنم بازی 19 درصد رفتم..arkham records room

دوستان منم دقیقا همین جا گیر کردم .

اون راهنمای sims هم که اینقدر قاطیه و اصلا معلوم نیست کی به کیه .

اگه کسی می دونه ممنون میشم راهنمایی کنه .

Layken
10-09-2009, 15:43
دوستان منم دقیقا همین جا گیر کردم .

اون راهنمای sims هم که اینقدر قاطیه و اصلا معلوم نیست کی به کیه .

اگه کسی می دونه ممنون میشم راهنمایی کنه .
درسته منم اونجا موندم به اتاقی که گفتن میرم ولی F رو نمی ده تا باهاش به
اون کانالی که بالا هستش بپرم دوستان کسی مارو یاری نمیکنه ردش کنیم..
اینم سیو اونجا که موندم ..

kelark
10-09-2009, 15:59
دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما دارم ماله باگ Grapple هست نمی دونم کرکی چیزی براش اومده یا نه. من که الان 2 بار هست که از اول دارم بازی میکنم این مشکل رو دارم :41:

باید منتظر یک کرک درست حسابی بود !!!!

capitan prise
10-09-2009, 17:13
آقا این بازی که پر از باگه گه گه گه.......:19:
افت فریم توبعضی جاها تا زیر 10 هم میاد
پچی چیزی واسه ما ایرونیای معتقد به قانون کپی رایت هنوز نیومده؟؟

Alireza.M67
10-09-2009, 20:04
آقا این بازی که پر از باگه گه گه گه.......:19:
افت فریم توبعضی جاها تا زیر 10 هم میاد
پچی چیزی واسه ما ایرونیای معتقد به قانون کپی رایت هنوز نیومده؟؟

این جمله ی "ما ایرونیای معتقد به قانون کپی رایت" رو قشنگ اومدی ، من کلی خندیدم .
فکر نکنم هنوز بازی تو دنیا به صورت رسمی از طرف ناشر واسه پی سی منتشر شده باشه چه برسه به پچ .

mohammadaliarmin
10-09-2009, 20:53
خوب دوستانی که این بازیرو بدون باگه grapple بازی کردن نمی شه کرکشون رو بزارن شاید کار کرد (همون جایی که f نمیده تا وارد کانال بشیم ) راستی کسی نمی دونه چیکار کنیم تا بشه با دسته بازی کرد

Yi Yi
10-09-2009, 20:57
خوب دوستانی که این بازیرو بدون باگه grapple بازی کردن نمی شه کرکشون رو بزارن شاید کار کرد (همون جایی که f نمیده تا وارد کانال بشیم ) راستی کسی نمی دونه چیکار کنیم تا بشه با دسته بازی کرد
احتمالا باید از دسته های معتبر استفاده کرد. مثل دسته ی XBOX 360 یا Logitech chill stream و ...
تو تو همین تایپیک یکی از دوستان بدون مشکل با دسته ی XBOX 360 بازی رو انجام میده.
دسته های که تو بازار ریخته رو خیلی از بازی ها ساپورت نمی کنند.

mohammadaliarmin
10-09-2009, 21:01
بابا دسته من فزاسو مدل FGP-660 هست فکر نکنم معتبر نباشه راستی فکری برای کرک نکردین

Leon-117
10-09-2009, 21:45
برا من كه نه باگي داشت نه چيزي تا آخر رفتم.

havas_1980
10-09-2009, 21:46
ایرادات عمدی سه گانه: دهن کجی Eidos به نسخه های دزدی!

مشخص شد ایرادات سیو, پرواز و قلاب (Save/Glide/Grapple) که در نسخه های PC قابل مشاهده ست (خود من با ایرادات قلاب چندین بار روبه رو شدم) همگی مربوط به نسخه های دزدی این بازی بوده که قبل از انتشار رسمی بازی به بیرون درز کرد. پس به هیچ وجه این اشکالات از کرک بازی نیست بلکه دسپخت شرکت Eidos و حقه زدن به نسخه های دزدی بوده. همانند نسخه دزدی Assassin's Creed که اشکالات مشابه و عمدی از سوی سازندگان داشت. هر کس هم که با این ایرادات مواجه نشده بسیار شانس اورده...

کرک اصلاح شده

با اینکه کرکی برای رفع این ایرادات منتشر شده ولی تا حدودی بی فایده ست. چون وقتی کرک اصلاح شده رو استفاده کنید مشاهده می کنید که سیوهای بازی احتمالا بی استفاده خواهد شد و ناچار هستید بازی رو از نو شروع کنید.

می توانید کرک اصلاح شده رو از آدرس زیر دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنبود PhysX و روش فعال کردن

البته جدا از ایراداتی که وجود دارد بازی از یک جهت هم ناقص به نظر می رسد و آن نبود گزینه فعال کردن PhysX است که تفاوت نسخه دزدی با نسخه اصلی رو کاملا روشن می کند. اگه دقت کرده باشید در دموی بازی, انتهای قسمت Display Settings, گزینه Hardware Accelerated PhysX وجود دارد (در نسخه اصلی هم این گزینه بایستی باشد) ولی در نسخه های دزدی به هیچ وجه اثری از این گزینه نیست. عکس ضمیمه مشاهده شود.

اما با وجود نبود این گزینه میتوانید PhysX رو از جای دیگری فعال کنید بدین منظور:

- آدرس زیر رو طی کنید: (XXXXX >> نام یوزر)
C:\Users\XXXXX\Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config

- فایل UserEngine.ini رو باز کنید.
- خط PhysXLevel=0 رو به PhysXLevel=1 اصلاح کنید.
- سیو کنید, خارج شوید و بازی رو شروع کنید.

توجه: مشاهده شده با فعال کردن این گزینه, بازی کراش خواهد کرد که به احتمال زیاد این ایراد هم فقط در نسخه های دزدی وجود دارد.

... پس با این وضعیت, باید تا انتشار نسخه رسمی بازی و کرک شدنش صبر کرد...

Layken
10-09-2009, 22:34
دوستان در نسخه ماله من تویه DVD2 یه کرک داره که توش چندا چیز است:
1-یه پوشه حاویه این فایل: paul.dll
2-یکی دیگه : SaveData -- BmGame -- Binaries
داخی این پوشه ..save data که سیو بازی هیستش درست بعد اونجایی که باگ داره..
داخل این پوشه...bmgame..دو تا پوشه هستش به نامهای Config و LOGS که داخلشون پر است از فایل
3-درپوشه سومی یه Tutorial هستش
یه فایل BmGDFBinary.dll هستش
و باز یه پوشه ..Binariesl که توش پر است از فایلهایی که در پوشه بازی موجود هست
البته من فایلی که Havas محبت کردنو هم دانلود کردم ...می خواستم بدونم به این همه کرک به درد میخوره یا نه
که احتمالا در نسخه دوستان موجود باشه..

Yi Yi
10-09-2009, 22:52
نبود PhysX و روش فعال کردن

البته جدا از ایراداتی که وجود دارد بازی از یک جهت هم ناقص به نظر می رسد و آن نبود گزینه فعال کردن PhysX است که تفاوت نسخه دزدی با نسخه اصلی رو کاملا روشن می کند. اگه دقت کرده باشید در دموی بازی, انتهای قسمت Display Settings, گزینه Hardware Accelerated PhysX وجود دارد (در نسخه اصلی هم این گزینه بایستی باشد) ولی در نسخه های دزدی به هیچ وجه اثری از این گزینه نیست.

اما با وجود نبود این گزینه میتوانید PhysX رو از جای دیگری فعال کنید بدین منظور:

- آدرس زیر رو طی کنید: (XXXXX >> نام یوزر)
C:\Users\XXXXX\Documents\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config

- فایل UserEngine.ini رو باز کنید.
- خط PhysXLevel=0 رو به PhysXLevel=1 اصلاح کنید.
- سیو کنید, خارج شوید و بازی رو شروع کنید.

توجه: مشاهده شده با فعال کردن این گزینه, بازی کراش خواهد کرد که به احتمال زیاد این ایراد هم فقط در نسخه های دزدی وجود دارد.

... پس با این وضعیت, باید تا انتشار نسخه رسمی بازی و کرک شدنش صبر کرد...جواب داد! بسیار رو اتمسفر بازی تاثیر گذاره. غلظت دود و مه بسیار بیشتر میشه. همین طور ورقه های کاغذ روی زمین شروع به تکون خوردن می کنند. فعلا همین ها رو تونستم تشخیص بدم. ولی به شدت روی فریم تاثیر می زاره و به طور متوسط از 60 فریم به حدود 45 فریم و در بعضی جاها حدود 30 فریم هم میرسه.

چند دقیقه بعد :

متاسفانه بعد از چند دقیقه بازی دچار کرش میشه. حیف!
> کسی می دونه چجوری میشه نسخه ی اصلی رو از نسخه ی فعلی تشخیص داد؟

havas_1980
10-09-2009, 23:27
...
در همون پستم که نقل قول کردین این مورد مشخص و عنوان شده بود:

... در دموی بازی, انتهای قسمت Display Settings, گزینه Hardware Accelerated PhysX وجود دارد (در نسخه اصلی هم این گزینه بایستی باشد) ولی در نسخه های دزدی به هیچ وجه اثری از این گزینه نیست...

عکس ضمیمه به پست قبلی اضافه شد...

Yi Yi
10-09-2009, 23:35
... در دموی بازی, انتهای قسمت Display Settings, گزینه Hardware Accelerated PhysX وجود دارد (در نسخه اصلی هم این گزینه بایستی باشد) ولی در نسخه های دزدی به هیچ وجه اثری از این گزینه نیست...
نه منظورم قبل از خرید بود! احتمالا باید منتظر عرضه این بازی توسط شرکت های معتبر باشیم.

Layken
10-09-2009, 23:37
ایرادات عمدی سه گانه: دهن کجی Eidos به نسخه های دزدی!

کرک اصلاح شده

با اینکه کرکی برای رفع این ایرادات منتشر شده ولی تا حدودی بی فایده ست. چون وقتی کرک اصلاح شده - که اصلا اصلاح شده هم حساب نمیشود! - رو استفاده کنید مشاهده می کنید که سیوهای بازی احتمالا بی استفاده خواهد شد و ناچار هستید بازی رو از نو شروع کنید.

می توانید کرک اصلاح شده رو از آدرس زیر دریافت کنید:

اقا من این فایلو دانلود کردم بازی هم از اول اومدش ولی دیگه سیو نمی شه.؟؟

JUSTIN11
11-09-2009, 00:14
برا من كه نه باگي داشت نه چيزي تا آخر رفتم.

دوست عزیز نسخه شما از کدوم شرکتی بود؟؟؟؟؟؟
چندتا دی وی دی بود ؟؟؟؟؟

alborz_k
11-09-2009, 00:24
جواب داد! بسیار رو اتمسفر بازی تاثیر گذاره. غلظت دود و مه بسیار بیشتر میشه. همین طور ورقه های کاغذ روی زمین شروع به تکون خوردن می کنند. فعلا همین ها رو تونستم تشخیص بدم. ولی به شدت روی فریم تاثیر می زاره و به طور متوسط از 60 فریم به حدود 45 فریم و در بعضی جاها حدود 30 فریم هم میرسه.

چند دقیقه بعد :

متاسفانه بعد از چند دقیقه بازی دچار کرش میشه. حیف!
سلام. خب دستورات فیزیک این کار ها رو انجام می دن! البته اگه پرچمی یا پرده ای ه در بازی دیدین ، می بینید که چه قدر طبیعی حرکت می کنه ، البته من دلیلی نمی بینم که تعداد فریم این قدر کم بشه !
حالا با این شرایط من بازی رو بگیرم یا منتظر یک کرک درست و درمون بمونم؟

Yi Yi
11-09-2009, 00:41
حالا با این شرایط من بازی رو بگیرم یا منتظر یک کرک درست و درمون بمونم؟
بازیرو نگیرید خیلی بهتره.

Leon-117
11-09-2009, 08:24
دوست عزیز نسخه شما از کدوم شرکتی بود؟؟؟؟؟؟
چندتا دی وی دی بود ؟؟؟؟؟
برا من 2تا دي وي دي بود.شركتشو نميدونم!يعني معلوم نبودكه.دي وي دي رو ميزاشتي يه autoran(فكر نكنم درست نوشته باشم)مياد كه installو اينا داره.بعد تو پوشه كركش هم يه كرك بود و يه فايلRazor.

شـیـفــو
11-09-2009, 09:19
مال منم سالم بود البت دانلودی
اما پسرخالم که گرفته از فروشگاه اینترنتی خورشید ( قصد تبلیغ ندارم هرکی آدرس خواست بگه پ.خ کنم ) سالم سالم بود فقط اون گزینه فعال کردن فیزیک رو نداره اما سالمه و هنگام نصب خودش کرکش جایگزین میشه و الان هم میتونه سیو کنه و هم قلاب درست بندازه و همچی خوب و عالی + ترینر و سیو 100% بازی .
حالا این گزینه فیزیک هم که اینقدر مهم نیست به خاطرش لذت بازی کردن رو غقب انداخت + اینکه داریم به مدرسه ها هم نزدیک میشیم .

abolfazl_gallant
11-09-2009, 09:24
من از این کرک استفاده میکنم به شما هم توسیعه میکنم از این کرک استفاده کنید:31:

یه جوری همه ی مشکلاتم برطرف شد:27:

EB00LI SIAH
11-09-2009, 09:33
برادار و خواهران محترم
جون مادرتون هرچه تندتر این صیو منو بلند کنید و پرت کنید تو بازی خودتون و زود اون قول زبون نفهم رو نفله کنید و بعد بهم بدیدش
کلی سپاسگذارم

حالا این گزینه فیزیک هم که اینقدر مهم نیست به خاطرش لذت بازی کردن رو غقب انداخت + اینکه داریم به مدرسه ها هم نزدیک میشیم .
این حرف شما برای من خیلی درشت بود .
قیزیچ برای من خیلی مهمه و من ترک تحصیل کردم ، اصلا مدرصه ها باز بشن به جهنم من بازیم رو انجامم .

شـیـفــو
11-09-2009, 10:29
این حرف شما برای من خیلی درشت بود .
قیزیچ برای من خیلی مهمه و من ترک تحصیل کردم ، اصلا مدرصه ها باز بشن به جهنم من بازیم رو انجامم .

مگه من چی گفتم ؟
فقط نظرم رو گفتم ، حالا اگه تو دوست داری برو بازی کن جلوتو نگرفتم .

Layken
11-09-2009, 11:50
نه خیر این بتمن واسه ما بتمن بشو نشد ..باید صبر کنیم تا نسخه اصلی بیاد..
فک کنم با evil5 تداخل کنه همه چی قاطی پاتی بشه.

اومدی اینجا پست منو خوندی جواب مزخرفات منو دادی ؟
به جاش این سیو رو رد میکردی . تو که جواب چرندیات منو دادی جواب خواصته ام رو هم میدادی دیگه جووون .

ترو خدا یکی هرچه سریعتر این ثیو منو بیچاره رو رد کنه .

سیو شمارو گذاشتم قبول نکرد...

شـیـفــو
11-09-2009, 11:58
اومدی اینجا پست منو خوندی جواب مزخرفات منو دادی ؟
به جاش این سیو رو رد میکردی . تو که جواب چرندیات منو دادی جواب خواصته ام رو هم میدادی دیگه جووون .

ترو خدا یکی هرچه سریعتر این ثیو منو بیچاره رو رد کنه .

بفرمائید :
تذکرهای مدیر هم خطری هستند :)
اما از این به بعد اگه درخواستی یا کاری داری بهتر با لحن آرومتری بگی قبلا هم به شما گفته بودم .

KAKAESI
11-09-2009, 12:05
من چی قکر میکردم چی شد !
این بتمن چرا اینقدر پیر و زشت و چاق و کوتاه هست ؟ البته تو فیلمش هم همینطوری بود اما اون بازیگره کاریش نمیشه کرد ته گیریمش همونه اما تو انیمیشن و بازی که میشد بهتر ساختـــش .
جــوکـــر هم صورتش شبیه لنگه کفش هست ، چقدر درازه و لاغر هیچی بازو نداره .
تازه اون زنجیری ها هم انگار همشون قهرمان بوکس و کشتی کج هستند چه هیکل های قوی دارند اگه اینا تو آرکحام بودند کی وقت باشگاه رفتند داشتند .
منکه از گرافیکش اصلا خوشم نیومد خیلی ضایع هست اما بقیه چیزهاش خوبه .

amin 2010
11-09-2009, 12:28
شما تا حالا کارتون یا کمیک های بتمنو خوندی یا دیدی اگه دیده بودی همچین حرف خنده داری نمی زدی .این مشکلو با باب کین مطرح کن.

Behnam_o2
11-09-2009, 12:46
من چی قکر میکردم چی شد !
این بتمن چرا اینقدر پیر و زشت و چاق و کوتاه هست ؟ البته تو فیلمش هم همینطوری بود اما اون بازیگره کاریش نمیشه کرد ته گیریمش همونه اما تو انیمیشن و بازی که میشد بهتر ساختـــش .
جــوکـــر هم صورتش شبیه لنگه کفش هست ، چقدر درازه و لاغر هیچی بازو نداره .
تازه اون زنجیری ها هم انگار همشون قهرمان بوکس و کشتی کج هستند چه هیکل های قوی دارند اگه اینا تو آرکحام بودند کی وقت باشگاه رفتند داشتند .
منکه از گرافیکش اصلا خوشم نیومد خیلی ضایع هست اما بقیه چیزهاش خوبه .
شما که از همه چیزش ایراد گرفتی بقیه ای نموند که میگین بقیه چیزاش خوبه:31: ولی جوکر رو واقعآ بد ساختن.
من که گفته بودم بازی اصلی همون 25 شهریور میاد, دوستان میگفتن نه بازی اومده

mohammadaliarmin
11-09-2009, 15:03
دوستان می خواستم بگم هرکی که با grapple مشکل داره اگه از کرکی که havas گذاشته استفاده کنه درست میشه من خودم امتحان کردم فقط بلید بازیرو از اول بازی کنی

godsmak
11-09-2009, 15:30
دوستان می خواستم بگم هرکی که با grapple مشکل داره اگه از کرکی که havas گذاشته استفاده کنه درست میشه من خودم امتحان کردم فقط بلید بازیرو از اول بازی کنی
بابا من این کرک رو دو سه صفحه قبل از دوستمون گذاشتم، اونوقت هنوز با این قضیه مشکل دارید؟

capitan black
11-09-2009, 15:37
دوستان این کنترلش چرا اینجوریه ؟..الان من اون قسمتی هستم که جوکر فرار میکنه و یه جا هست دو نفر پایین هستند و میگه یه دکمه r بزن من هر کاری میکنم هیچی نمیشه..!..راهی هست؟

kelark
11-09-2009, 16:34
دوستانی که با Grapple و Glide مشکل دارن من بازی رو از این با کرک انجام دادم مشکلی دیگه نبود ولی سرویس شدم تا به 20% رسیدم !

godsmak
11-09-2009, 16:39
دوستانی که با Grapple و Glide مشکل دارن من بازی رو از این با کرک انجام دادم مشکلی دیگه نبود ولی سرویس شدم تا به 20% رسیدم !

و این کرک برای چهارمین بار معرفی شد!!! :31:
تو رو خدا یه نگاه به پستهای قبلی بندازید!

mehdi30nema
11-09-2009, 16:49
این باگی که میگید دقیقا کجاست ؟
من الان رسیدم 18 درصد و اونجایی که باید برای بار دوم ( بعد از اینکه نشون داد بچه شدم ) از دست اون غول خیلی بزرگ با مخفی کاری فرار کنم . بعد از اینکه یک کمی فرار کردم یک جا از یک لبه آویزانم که هر کاری کردم نپرید پایین .
الان بازی دچار باگ شده ؟

aghamajid1369
11-09-2009, 17:21
این باگی که میگید دقیقا کجاست ؟
من الان رسیدم 18 درصد و اونجایی که باید برای بار دوم ( بعد از اینکه نشون داد بچه شدم ) از دست اون غول خیلی بزرگ با مخفی کاری فرار کنم . بعد از اینکه یک کمی فرار کردم یک جا از یک لبه آویزانم که هر کاری کردم نپرید پایین .
الان بازی دچار باگ شده ؟
دقیقا منم همینجا گیر کردم.

باگ اساسی.
احتمالا سازنده های عزیز برای نسخه های دزدی قرار دادن.

hosseincode2008
11-09-2009, 17:59
احتمالا سازنده های عزیز برای نسخه های دزدی قرار دادن. احتمالا نه مجيد جان صد در صد ! حتي يه سايتي به خاطر اين روش ضدكپي ، RockSteady رو باهوش ترين شركت بازي ساز روي كره ي زمين معرفي كرده كه همين الان خبرش تو N4G جزو داغترين هاست !

mehdi30nema
11-09-2009, 18:06
دقیقا منم همینجا گیر کردم.

باگ اساسی.
احتمالا سازنده های عزیز برای نسخه های دزدی قرار دادن.

خوب حالا باید چی کار کنیم ؟

amin.t_71
11-09-2009, 18:17
آقا لطفا کمک کنید !!؟؟
نمیدونم این جا رو چطوری رد کنم؟؟

havas_1980
11-09-2009, 20:55
خوب حالا باید چی کار کنیم ؟
از کرک اصلاح شده استفاده کنین اگه عمل نکرد تا انتشار نسخه اصلی و کرک شدنش صبر کنین. (آدرس در همین پست گفته شده)

آقا لطفا کمک کنید !!؟؟
نمیدونم این جا رو چطوری رد کنم؟؟
با یک باگ عمدی طرف هستین. باید به اون بالا قلاب انداخته بشه که متاسفانه عمل نمی کنه.
در پست زیر در مورد اشکالات بازی صحبت شده که کرک اصلاح شده موجوده و اگه عمل نکرد باید تا انتشار نسخه اصلی صبر کنین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما صحبت خودم... یک باگ هم به پست من خورده بود که با زیرکی رد کردم. بعد خروج از کاخ برای دنبال کردن DNA به در قفل زنجیر شده ایی برخورد کرده بودم که قلاب در اون قسمت عمل نمیکرد و برای رفع اون مجبور شدم نقشه رو دور بزنم و از سمت شمال خودم رو به غرب آرکام برسونم!!

... اما حالا به باغ که رسیدم میباست خودم رو اپراتور می رسوندم و می بینم که دیگه امکان حرکت وجود نداره. به اونصورت که بعد از ورود به هواکش امکان قلاب انداختن نیست... صبر می کنیم!

yashar_silverboy
11-09-2009, 21:21
آقا من تو 52% بازیم گیر کردم...اونجا که میرم تو اون garden (بعد آنالیز کردن گیاه) نمیذاره برم جلو...چون یه گیاهه ولی معلوم نیستش..از اون کنارشم میرم پایین یه دریچه باید باز باشه که گیاهه اونو کنده بود ولی دریچه بسته بود نمیدونم چیکار کنم؟
کککککککککککککککککککککمممم ممممممممممممککککککککککککک ککککککک

godsmak
11-09-2009, 22:12
آقا من تو 52% بازیم گیر کردم...اونجا که میرم تو اون garden (بعد آنالیز کردن گیاه) نمیذاره برم جلو...چون یه گیاهه ولی معلوم نیستش..از اون کنارشم میرم پایین یه دریچه باید باز باشه که گیاهه اونو کنده بود ولی دریچه بسته بود نمیدونم چیکار کنم؟
کککککککککککککککککککککمممم ممممممممممممککککککککککککک ککککککک
منم هین جا گیر کرده بودم.
چند صفحه قبل راه حلش موجوده!

Killzone2
11-09-2009, 23:58
دوستان من که دارم گیج میشم این بازی برا پی سی اومده؟من رفتم بازی رو برای پی سی بگیرم گفتن نیومده 15 سپتامبر!

Layken
12-09-2009, 00:29
دوستان من که دارم گیج میشم این بازی برا پی سی اومده؟من رفتم بازی رو برای پی سی بگیرم گفتن نیومده 15 سپتامبر!
گیج نشو ...فقط اینو بدون صبر کن تا نسخه اصلیش بیاد ...
زود نخر تا تو بازی مشکل نداشته باشی..

mohammadaliarmin
12-09-2009, 13:04
اقا من بازیرو تا 39 % رفتم وقتی میخواد وارد یک در بشه بازی گیر میکنه بعد شروع میشه از اول یعنی اولین دمو بازی رو نشون میده کسی میدونه چیکار بایدد بکنیم از کرکی هم که هو.س. گذاشته بود استفاده کردم

hooman666
12-09-2009, 13:15
آقا اینجا رو من چجوری رد کنم توی دتکتیو مد کانالا رو نشون میده

mohammadaliarmin
12-09-2009, 13:32
اقا من بازیرو تا 39 % رفتم وقتی میخواد وارد یک در بشه بازی گیر میکنه بعد شروع میشه از اول یعنی اولین دمو بازی رو نشون میده کسی میدونه چیکار بایدد بکنیم از کرکی هم که هو.س. گذاشته بود استفاده کردم
کسی جواب ما رو نمی ده خداییش بدجور تو کفم:41:

soltanmasoud007
12-09-2009, 14:08
من تو درصد 3 بازی اونجا که یه سالن هست و ته اونجا یه مرده روی صندلی هست گیر کردم میگه باید ار یه چیزی اسکن بگیری اون چیه.

LORD GAMES
12-09-2009, 14:26
من تو درصد 3 بازی اونجا که یه سالن هست و ته اونجا یه مرده روی صندلی هست گیر کردم میگه باید ار یه چیزی اسکن بگیری اون چیه.
سلام
یک کم از اون یارو جلوتر برید سمت چپ یک تابلو هست اونو اسکن کنید حله

Layken
12-09-2009, 14:49
خوب دوستان با زحمت زیاد و هزارتا کرکی که هی کپی کردم تو پشه بازی مثل اینکه باگهاش برطرف شده...
ولی اینطور که دوستان میگن جلوتر بازم گیر میکنیم دلم شور افتاد..

hooman666
12-09-2009, 15:22
آقا اینجا رو من چجوری رد کنم توی دتکتیو مد کانالا رو نشون میده

کسی نبود راهنمایی کنه؟

aghamajid1369
12-09-2009, 15:26
کسی نبود راهنمایی کنه؟
شما اول دکمه 3 رو بزن تا چنگشک یا graber رو انتخاب کنه.
بعدش رایت کلیلک کن واون دریچه کانال رو هدف بگیر. بعد لفت کلیک کن تا شلیک کنه و دریچه رو بگیره. بعد تند تند space بزن تا دریچه رو بکنه.
وقتی هم دریچه کنده شد F رو بزن تا بره بالا.

hamedchtsz
12-09-2009, 15:46
خدمت دوستانی که ارور : General protection fault دریافت می کنن بگم که با نصب آخرین نسخه nvidia physx که احتمالا در دی وی دی بازی هم هست مشکلشون حل می شه. بدون توجه به اینکه کارت nvidia یا ati دارن

mohammadaliarmin
12-09-2009, 17:38
دوستان تورو خدا جواب بدید دارم دیوونه می شم:19:

aghamajid1369
12-09-2009, 17:44
دوستان تورو خدا جواب بدید دارم دیوونه می شم:19:
دوست من کرکی که هومان گذاشته فقط در 1 حالت جواب میده.
اونم این که بازی رو از اول بری.
منم 1 جا گیر کرده بودم(مواجه شدن با Fear برای بار دوم) ولی بازی رو با کرک از اول رفتم. هیچ مشکلی هم نداشتم و اون قسمت رو رد کردم.

mohammadaliarmin
12-09-2009, 17:46
دوست من کرکی که هومان گذاشته فقط در 1 حالت جواب میده.
اونم این که بازی رو از اول بری.
منم 1 جا گیر کرده بودم(مواجه شدن با Fear برای بار دوم) ولی بازی رو با کرک از اول رفتم. هیچ مشکلی هم نداشتم و اون قسمت رو رد کردم.
بابا منم مشکل grapple داشتم و از اون کرک استفاده کردم و درست شد و بازی رو از اول رفتم نمی دونم این دیگه چه مشکلیه :19:

Torch Bearer
12-09-2009, 18:22
دوستان بازی موقع اجرا میگه fingerprint error 0 کسی نمیدونه چه طوری مشکل حل میشه؟شاید حجم بازی کمه چون نگاه کردم دیدم1.17 گیگ حجم داره.

shahramcat
12-09-2009, 22:05
سلام

÷س باید صبر کرد تا نسخه کامل و اصلی بیاد ؟

میشه اینجا گیر آورد یا همه این نسخها که کرک میشن همینطورن ؟

joey jordison
12-09-2009, 22:18
دوستان حالا من یک سوال فنی داشتم!
اگه نسخه اصلی ریلیز بشه کرک سالم هم وجود خواهد داشت؟
بعد این کرکی که هومان جان گذاشته حجمش چقدر هست؟

havas_1980
12-09-2009, 22:47
سلام

÷س باید صبر کرد تا نسخه کامل و اصلی بیاد ؟

میشه اینجا گیر آورد یا همه این نسخها که کرک میشن همینطورن ؟
بله واقعا پیشنهاد میشه که برای انتظار نسخه اصلی صبر کنین. دقیقا قضیه پخش نسخه دزدی Assassin's Creed و ایرادات اون این بار با این بازی تکرار شده ولی وسیعتر... برای اطمینان از پخش دوباره بازی یعنی نسخه اصلی اینو میتونم بگم که دیده شده یکی از شرکتهای پخش بازی داخلی, روند پخش بازی رو متوقف کرده تا نسخه اصلی از راه برسه.

کرک ها اکثرا بی فایده هستن. برای خود من کرک اصلاح شده باعث این شد که همون اول کار امکان پرواز دیگه نداشته باشم!

دوستان حالا من یک سوال فنی داشتم!
اگه نسخه اصلی ریلیز بشه کرک سالم هم وجود خواهد داشت؟
بعد این کرکی که هومان جان گذاشته حجمش چقدر هست؟
این انتظار رو میشه داشت که نسخه اصلی از بابت کرک هیچ مشکلی نداشته باشه چون خوشبختانه بازی از DRM بهره نمی گیره.

حجم کرک به ظاهر اصلاح شده: 82 KB

joey jordison
12-09-2009, 23:40
پس هومان جان لطف میکنی لینک دانلود را دوباره بگذاری یا اینکه بگی کدوم صفحه گذاشتی؟
بعد فقط لازم هست که کرک را دانلود و کپی کنیم تو جایی که بازی را نصب کردیم!؟چون من هنو بازی دستم نرسیده میخوام حداقل با کمترین مشکل بازی کنم

sourena
12-09-2009, 23:49
سلام....
من تو بازی گیر کردم! انگار می افتم تو یه باگ گرافیکی :دی
نمیذاره برم تو کانال! یه ویدیو با گوشیم گرفتم با حجم 1 مگ! دوستان ببینید و راهنمایی کنید و بخندید :دی

havas_1980
12-09-2009, 23:53
پس هومان جان لطف میکنی لینک دانلود را دوباره بگذاری یا اینکه بگی کدوم صفحه گذاشتی؟
بعد فقط لازم هست که کرک را دانلود و کپی کنیم تو جایی که بازی را نصب کردیم!؟چون من هنو بازی دستم نرسیده میخوام حداقل با کمترین مشکل بازی کنم
بفرما:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبله! دقیقا و همون کرک اجرا بشه.

سلام....
من تو بازی گیر کردم! انگار می افتم تو یه باگ گرافیکی :دی
نمیذاره برم تو کانال! یه ویدیو با گوشیم گرفتم با حجم 1 مگ! دوستان ببینید و راهنمایی کنید و بخندید :دی
دقیقا! این یکی دیگر از ایراداته قلابه که در نسخه دزدی دیده شده به اون صورت که امکان قلاب انداختن در جاهای واقعا بی ربط انجام میشه و با زدن کلید F شما از نقشه به بیرون شوت میشین و مسیر خیلی زیادی رو طی میکنین!!

H M R 0 0 7
12-09-2009, 23:59
نسخه اصلی اگه بیاد با سیو های فعلی سازگاره؟

Torch Bearer
13-09-2009, 00:07
حجم بازی چقدره؟

havas_1980
13-09-2009, 00:07
حجم بازی چقدره؟
فعلا خبری از حجم نسخه اصلی نشده ولی نبایستی فرقی با نسخه دزدی داشته باشه.

نسخه اصلی اگه بیاد با سیو های فعلی سازگاره؟
حسین جان! فعلا معلوم نیست که ایا فایل های سیو هم سازگار باشن یا نه.

sourena
13-09-2009, 00:21
دقیقا! این یکی دیگر از ایراداته قلابه که در نسخه دزدی دیده شده به اون صورت که امکان قلاب انداختن در جاهای واقعا بی ربط انجام میشه و با زدن کلید F شما از نقشه به بیرون شوت میشین و مسیر خیلی زیادی رو طی میکنین!!
یعنی باید وایسیم نسخه عوض بشه :دی
ای بابا....4000 تومن پول دادیماااا :دی :دی :دی

Killzone2
13-09-2009, 01:27
دوستان با این اوضاع پس وقتی بازی اصلی بیاد چجور بفهمیم قلابی نباشه این فروشنده ها همه کار از دستشون بر میاد یه وقط دیدی قلابی دادن!الان تو گیم اسپات عرضه مربوط به پی سی رو نشان داد و امتیاز 9 رو داد.راستی کی پس تو ایران میاد؟

Layken
13-09-2009, 10:58
دوستان با این اوضاع پس وقتی بازی اصلی بیاد چجور بفهمیم قلابی نباشه این فروشنده ها همه کار از دستشون بر میاد یه وقط دیدی قلابی دادن!الان تو گیم اسپات عرضه مربوط به پی سی رو نشان داد و امتیاز 9 رو داد.راستی کی پس تو ایران میاد؟
همین دیروز بازی با 3 dvd اومد مغازه فک کنم نسخه اصلیش بود پس
با این حساب نسخه اصلی 3 dvd هستش ...ولی هنو امتحان نکردم.

omidtb
13-09-2009, 11:00
من همین الان بازی رو تموم کردم 62 درصد شد

omidtb
13-09-2009, 11:28
من اینو دانلود کردم هیچ مشکلی هم تا آخر بازی نداشتم درضمن از کرک فیکس ورژن 2 استفاده کردم
این نسخ ریپک بازیه که هم حجمش کمتره و هم هیچ فیلمی از بازی حذف نشده:

m3hrdad
13-09-2009, 12:50
بازي چجور هستش؟ قشنگه واقعا؟ ارزش امتياز 9 رو داشته؟

Killzone2
13-09-2009, 12:57
بازي چجور هستش؟ قشنگه واقعا؟ ارزش امتياز 9 رو داشته؟
بله واقعا زیباست جدیدا هم به عنوان یک شاهکار ازش یاد میکنن.من خودم عکس های این بازی رو دیدم دیووونه شدم.

aghamajid1369
13-09-2009, 13:20
همین الان بالاخره بازی رو تموم کردم.
با اون کرک دوم هیچ مشکلی از لحاظ باگ توی بازی نداشتم.
ولی خوب به نظر من کسایی که هنوز بازی نکردن منتظر بمونن تا نسخه اصلی بازی رلیز بشه.
چون داخل این نسخه ها نه فیزیک دارین نه AA .
ولی خیلی بازیه خفنی بود خیلی حال کردم.
من که به این بازی 9.8 میدم. اون 0.2 رو هم میذارم به حساب نامردی کردن سازنده های بازی برای نسخه pc.

Yi Yi
13-09-2009, 13:22
همین الان بالاخره بازی رو تموم کردم.
با اون کرک دوم هیچ مشکلی از لحاظ باگ توی بازی نداشتم.
ولی خوب به نظر من کسایی که هنوز بازی نکردن منتظر بمونن تا نسخه اصلی بازی رلیز بشه.
چون داخل این نسخه ها نه فیزیک دارین نه AA .
ولی خیلی بازیه خفنی بود خیلی حال کردم.
من که به این بازی 9.8 میدم. اون 0.2 رو هم میذارم به حساب نامردی کردن سازنده های بازی برای نسخه pc.

aghamajid1369
13-09-2009, 13:32
چه نامردی ای؟ بهترین نسخه ی بتمن با وجود Physx برای PC خواهد بود. یکم تاخیر ارزشش رو داشت.
تاخیر داشتنش اشکال نداره ولی اگه این نسخه رو اینجوری رلیز نکرده بودن خیلی بهتر بود . . .

soltanmasoud007
13-09-2009, 13:40
میشه یکی لینک کرک دومی رو برام بزاره.

aghamajid1369
13-09-2009, 13:53
میشه یکی لینک کرک دومی رو برام بزاره.
بفرمایید :

B U L U T
13-09-2009, 14:13
فعلا خبری از حجم نسخه اصلی نشده ولی نبایستی فرقی با نسخه دزدی داشته باشه.
فکر کنم من نسخه اصلی رو دارم ولی نمیدونم چطوری باید سیو کنم

mehdi30nema
13-09-2009, 15:34
اون دوستانی که با کیبورد بازی میکنند اگه میشه بگن وقتی از لبه ایی آویزون هستیم از کدام کلید برای پایین پریدن استفاده میکنیم ؟

aghamajid1369
13-09-2009, 15:36
اون دوستانی که با کیبورد بازی میکنند اگه میشه بگن وقتی از لبه ایی آویزون هستیم از کدام کلید برای پایین پریدن استفاده میکنیم ؟
با کلید Ctrl میپره پایین.

Bs_panzer
13-09-2009, 15:36

Ctrl

:دی........

Torch Bearer
13-09-2009, 16:05
یک مشکل دیگه!
فیلم های بازی صدا ندارن! تو خود بازی صدا هست ولی فیلم هاش نه!چیکار کنم؟
پ.ن:Modem هم غیرفعاله.گفتم که نگید دیسیبلش کنم.

mehdi30nema
13-09-2009, 16:06
من گیر کردم .
اونجا که برای بار دوم باید اون غول بزرگ را با مخفی کاری رد کنیم وقتی آخرش به جایی میرسیم که دو تا چرخ دنده بزرگ در حال چرخش هستند من گیر کردم و نمیتونم رد کنم .
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه .

amirpers
13-09-2009, 17:32
دوستان مال من 3 تا دی وی دی بود.
نصبش کرددم.هیچ کرکی هم نداشت.من هنوز زیاد بازی نکردم.دیدم اینجا گفته شده که بازی مشکل داره، کرکی که اینجا havas_1980 گذاشته بودند رو گرفتم و ریختم.اما مشکل اینه که با اینکه بازی رو از اول شروع کردم اما دفعه بعد که دوباره میام تو بازی میگه که شما از طریق Game for windows و یوزر وارد نشدید و باید از اول بازی کنید.یوزر رو انتخاب می کنم اما نمی تونه واردش بشه. یه یوزر دیگه ساختم، باز هم نشد. ضمنا از همون راه استفاده کردم اما Physics هم به گزینه ها اضافه نشد.
چه کار کنم ؟

B U L U T
13-09-2009, 18:43
دوستان مال من 3 تا دی وی دی بود.
نصبش کرددم.هیچ کرکی هم نداشت.من هنوز زیاد بازی نکردم.دیدم اینجا گفته شده که بازی مشکل داره، کرکی که اینجا havas_1980 گذاشته بودند رو گرفتم و ریختم.اما مشکل اینه که با اینکه بازی رو از اول شروع کردم اما دفعه بعد که دوباره میام تو بازی میگه که شما از طریق Game for windows و یوزر وارد نشدید و باید از اول بازی کنید.یوزر رو انتخاب می کنم اما نمی تونه واردش بشه. یه یوزر دیگه ساختم، باز هم نشد. ضمنا از همون راه استفاده کردم اما Physics هم به گزینه ها اضافه نشد.
چه کار کنم ؟
مشکل من رو دارید همون پایین نوشته v1.0

فکر کنم من نسخه اصلی رو دارم ولی نمیدونم چطوری باید سیو کنم

vegas
13-09-2009, 18:44
یک مشکل دیگه!
فیلم های بازی صدا ندارن! تو خود بازی صدا هست ولی فیلم هاش نه!چیکار کنم؟
پ.ن:Modem هم غیرفعاله.گفتم که نگید دیسیبلش کنم.
احتمالا شما از نسخه repack بازی استفاده میکنید که صدا را از فیلم های بازی به خاطر کم شدن حجم بازی حذف کردند !

aghamajid1369
13-09-2009, 20:48
من گیر کردم .
اونجا که برای بار دوم باید اون غول بزرگ را با مخفی کاری رد کنیم وقتی آخرش به جایی میرسیم که دو تا چرخ دنده بزرگ در حال چرخش هستند من گیر کردم و نمیتونم رد کنم .
ممنون میشم یکی راهنمایی کنه .
هیچ کاریش نمیکرد. 1 باگه که گذاشتن اینجا.
من که از کرک استفاده کردم و بازی رو از اول رفتم. اونجا رو هم خیلی راحت رد کردم.

mohammad_twe
13-09-2009, 21:00
میشه به من بگین شما چه مشکلی با نسخه pc دارین ؟؟ نسخه اصلی دیگه چه صیغه ای هست ؟؟ مگه با هم فرق دارن ؟؟ فقط میخوام بدونم مشکلاتتون چیه و نسخه اصلی چیه ؟ مگه این نسخه اصلی نیست ؟؟؟

undercover
13-09-2009, 21:34
باسلام من یه مشکل بسیارعجیب بااین بازی دارم که تاحالانظیرش روندیده بودم.وقتی واردبازی میشم میگه بایدپروفایل بسازم وقتی این کارروانجام میدم وبااون واردبازی میشم میگه شماپروفایلی نداریدوقتی هم اون جوری واردبازی میشم نمی تونم بازی روذخیره کنم.
دیگه رفته تواعصابم.ازعزیزان یه حالی بدید.ضمناممکن مشکل ارکرک بازی باشه اگه اینطوریه یه کرک تروتمیزروهم معرفی کنید که دیگه ممنون میشم.
یاعلی

h_r_v
13-09-2009, 22:06
میشه به من بگین شما چه مشکلی با نسخه pc دارین ؟؟ نسخه اصلی دیگه چه صیغه ای هست ؟؟ مگه با هم فرق دارن ؟؟ فقط میخوام بدونم مشکلاتتون چیه و نسخه اصلی چیه ؟ مگه این نسخه اصلی نیست ؟؟؟
اين پست رو بخونين