PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با کمک این نرم افزاردیگه نیازی به ساین کردن نیست 100% کار میکنه

tina salehe
05-09-2008, 07:46
به کمک این نرم افزار دیگه نیازی به ساین کردن نرم افزار های سری ۶۰ ورژن ۳ نیست من خودم قبلا تک تک نرم افزار هامو ساین میکردم ولی الان دیگه فایلهای cer +key رو پاک کردم چون دیگه نیازی به آنها نداشتم صد در صد کار میکنه
لینک دانلود:

[/URL]

طریقه نصب :
1) فایل پیوست زیر را دانلود کنید

[URL][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۲) در فایل دریافتی باتوجه به مدل سیمبیان خود که ۹.۱ یا ۹.۲ هست پوشه مربوط را باز کنید.
۳) سه فایل به نام های HelloCarbide.sisx ٫ installserver.exe ٫ Y_Browser_3rdEd_088_3.SIS را در یک فولدر در رم گوشی خود قرار دهید.
۴) برنامه های HelloCarbide.sisx ٫ Y_Browser_3rdEd_088_3.SIS را به طور کامل نصب کنید.
۵) حال برنامه Y Browser را اجرا کنید و برنامه را باز نگه داشته و کلید منو را بزنید و وارد منوی گوشی خود بشوید در همین حال که برنامه Y Browser باز است برنامه HelloCarbide را اجرا کنید و در برنامه مسیر زیر را دنبال کنید Options>Menu1 و سپس Yes را بزنید.
۶) حال باز به برنامه Y browser بازگشته و به وسیله برنامه فایل installserver.exe را در مسیر C:SYSBIN قرار دهید ( کپی کنید ) ٫ پس از انجام اینکار فقط کافیست یکبار گوشی خود را ریست کنید.
تمام دیگر نگران ساین نباشید تمای برنامه ها را بدون نیاز به ساین نصب کنید

اگه مشکلی داشتید بگید تا راهنمایتون کنم

tina salehe
06-09-2008, 17:20
tom cat master شما باید اول فایل zip رو در خود کامپیوتر unzip کنی بعد تو گوشی خود اون 3 فایل رو بریزی

tina salehe
06-09-2008, 17:21
راستی کسی این ترفند رو تو گوشیش انجام داده یا نه؟ اگه انجام داده تونسته نرم افزارهای ساینی رو بدون ساین نصب کنه یا فقط این ترفند تو گوشی من فقط انجام میشه

am2
07-09-2008, 19:12
اره من انجام دادم روي n73 me‌جواب داد بعضي برنامه ها كه نياز به ساين داشتن رو راحت نصب ميكردم...

*عیسی*
08-09-2008, 00:26
همه ی این مطالب قبلا تو سایت قرار داده شدن.

Vallio
09-09-2008, 09:50
ریست ؟ اگر ریست کنم تمام برنامه هام میپره

sam298
09-09-2008, 13:55
ممنون از کمکتون من که کلی بدردم خورد

*عیسی*
09-09-2008, 14:47
ریست ؟ اگر ریست کنم تمام برنامه هام میپره

منظورش اینه که خاموش روشن کن گوشی رو.

Mojtaba N87
09-09-2008, 19:35
همه ی این مطالب قبلا تو سایت قرار داده شدن.

تایید می شه.

هم در همین بخش سایت تاپیک مهمی واسه ساین و مسائل مربوطه وجود داره.

در بخش نوکیا هم تاپیکی واسه هک هست .

اگه روش شما اونجا نبود - که فکر می کنم هست - همونجا قرار بدید .

با تشکر