PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Symantec || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17

Hossein-GMail
23-05-2011, 14:20
سلام.
دوستان چطور میشه فایروال رو طوری تنظیم کرد که قبل از دسترسی هر برنامه ای به اینترنت فایروال اجازه دسترسی بگیره؟من نسخه2011استفاده میکنم.
پیشاپیش ممنون:11:

*Batman*
23-05-2011, 16:35
سـلام.
پاسخ شما در پست زیر اومده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

*Batman*
24-05-2011, 05:38
سلام

من نورتون اینتنت سکورتی ورژن 17 2010 رو دارم....

الان 68 روز دیگه تموم میشه اکتیویشنش. دوستان کرکی هست که این تاریخو بیشتر کنه؟

اگر نسخه جدید و آخر این آنتی ئیرئس رو نصب کنم مثل این آنتی ویروسی که الان دارم اکتیو میمونه؟

سـلام.

Trial Reset برای محصول 2010 وجود داره که آنتی ویروس شما رو برای 120 روز فعال میکنه.
اما بعد از اینکه نسخه 2011 منتشر شد دیگه کرک جدیدی برای نسخه 2010 نداشتیم.
بنابراین بهتره شما هم از نسخه 2011 استفاده کنید . چون از نظر کارایی و امنیت یه سر و گردن بالاتر هستش.
آخرین نسخه2011 NIS را از لینک زیر میتونید دریافت کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم آخرین Trial Reset برای محصولات 2011 : (120 روزه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته سریالهای معتبر180 روزه هم هر از گاهی توسط دوستان معرفی میشه .
موفق باشید.

amir.7
24-05-2011, 12:41
سلام

یکی از دوستان نورتون رو از رو سیستمش به ظاهر حذف کرده اما هنوزم هستش به این شکل که اجازه نصب آنتی جدید رو نمیده و در

کنترل پنل هم آیکونش نیست از نورتون ریمور هم استفاده کرده اما نشده ، لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

jolan57
24-05-2011, 12:48
سلام

یکی از دوستان نورتون رو از رو سیستمش به ظاهر حذف کرده اما هنوزم هستش به این شکل که اجازه نصب آنتی جدید رو نمیده و در

کنترل پنل هم آیکونش نیست از نورتون ریمور هم استفاده کرده اما نشده ، لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر

تریال ریست را اجرا کنید و پیغام purge norton را yes بزنید و دوباره نورتون را نصب و از تریال ریست استفاده کنید

AlexanderMahone
24-05-2011, 17:28
سلام

با تشکر
اگر انتی ویروس دیگه ای میخواد نصب کنه به صوردت دستی از رجیستری فایل های نورتون و سایمنتک رو پاک کنه و با سی کلینر سیستم رو کلین کنه و پوشه نورتون رو هم اگر هنوز روی هارد هست پاک کنه سیستم رو ریست کنه و اقدام به نصب ضد ویروس جدید کنه :10:
راه دومم اینه که باز نورتون رو نصب کنه و از انیستالر خود نرم افزار استفاده یا از نرم افزارهایی مثل You'reUninstaller استفاده کنه

mostafa.medar
27-05-2011, 15:43
با سلام
آقایون و خانم های محترم من خودم به شخصه مدت 3 سال است که از نورتون سیمانک اند پوینت استفاده میکنم ای ورژن احتیاجی به اکتیو کردن ندارد در ضمن همان قدرت نورتون 360 درجه را نیز دارا میباشد در ضمن من در مدت این سه سال حتی یک ویروس هم نگرفتم چون هر روز آپدیت این نرم افزار را به صورت کاملا رایگان دریافت میکنم به شما هم توصیه میکنم از این نسخه استفاده کنید

AlexanderMahone
28-05-2011, 18:27
با سلام
آقایون و خانم های محترم من خودم به شخصه مدت 3 سال است که از نورتون سیمانک اند پوینت استفاده میکنم ای ورژن احتیاجی به اکتیو کردن ندارد در ضمن همان قدرت نورتون 360 درجه را نیز دارا میباشد در ضمن من در مدت این سه سال حتی یک ویروس هم نگرفتم چون هر روز آپدیت این نرم افزار را به صورت کاملا رایگان دریافت میکنم به شما هم توصیه میکنم از این نسخه استفاده کنید
دوست عزیز محصولات سایمنتک عالی هستند اما اندپوینت اون بیشتر برای کارهای تجاری مثل کافی نت و شرکت های کوچک کاربرد داره و کاربران کمی برای مصارف خانگی ازش استفاده میکنند و بیشتر از نورتون 360 و اینترنت سیکیوریتی اون استفاده میکنند اما رایگان بودن نسخه اند پوینت خصوصیت بارزشه:11:

mohsen_1363
31-05-2011, 13:19
Key nis 120days 31/05/11

JF2GFVXKGRKYMV7PQ2RM7TRYV
JM6XGMHJG4JGXFC9JH44CPP48
JX2PHC94GRJ4R6Y2974PYMW6K
JQTM23KF4MXGPR3DMTXCTVH8C
JY8GVJ6FF9J22H7YPQ4H367V4
J37D3MK3WY3T4PDHVX8XRDD9C
J4HV2G72G78HWQKYFTXHRTM48
JDFJCHWY6BFYFJBQ7VGQTGF77
JM7PH8MC6BY3FJH7VQWMVBDP3
JXYVBQTVV4HHCRYHCB8MFX6YG
JMRRBCR9GWFQK6YGRHRPVTHT7
JV6V3KH9C3F2W3GXRV3GQ88JK
JG38QWPXFD4DBQ96RVVQV4H6G
JBQ9RK3YWVMHTQR6QWHJQXQW8
JRD9JY2CGBCV4H2HX34H8X4H3
JC4FDPPTWXM78YKD2GW3MHJYP
J3Q8297PGXRKYBTD9TPRPYMM4
J2427HDX4BX6XTV6PYGDK48B8
JCCXKK28T8C3P7H3JJC3D9MHP
J6D3WP67D74FKJ66TKH67Q96X
JFCM4T9JRCRXY2X34KQX6TTJK
JGW8W4TD7V4J8Y87BJKVKYH6R
JFBP2WWPC9WHXPD9R89YRDVW9
J2D6DYYXDJDVK29JT23KHBHX9
J326CXPJG4QQV6CHYH3MBGF36
JT7MVMX6F4QGVWPK3BHGPB62B
JB4GJPM9TX8TY6TCWXX4G8FWY
JBT34MT643F38YFVF3MV32Q9M
J8RPGRP8WY3J62M6HHTD8QG6M
JVQQ7JWX9MXYXBKBG6K77Y83M

madopak
03-06-2011, 20:18
چجوری میشه آپدیت نورتون رو از حالت اتوماتیک خارج کرد؟آنتی ویروسه هر 5 دقیقه آپدیت میشه. سرعت اینترنتو میگیره.میشه کاری کرد که هروقت بخوام آپدیت بشه؟:20:

maziarb
05-06-2011, 00:30
از setting باید automatic pdate رو off کنید

kaivanika
06-06-2011, 03:31
دوستان هنوز موفق به آپدیت آفلاین این ورژن 18.6.0.29 نشدم .

کسی از دوستان تست نکرده ؟

alinasrollahi
06-06-2011, 23:15
من امروز نورتون360 رو اینستال کردم و بعد از نصب یه اکانت 60 روزه بهم داده حالا میخوام بپرسم آیا لازمه که با تریال ریست اکتیوش کنم یا صبر کنم بعد از این 60 روز؟
ممنون

kaivanika
07-06-2011, 00:36
من امروز نورتون360 رو اینستال کردم و بعد از نصب یه اکانت 60 روزه بهم داده حالا میخوام بپرسم آیا لازمه که با تریال ریست اکتیوش کنم یا صبر کنم بعد از این 60 روز؟
ممنون

خب چه کاریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صبر کن 60 روز تموم بشه

xzx202
07-06-2011, 07:41
با سلام
من همیشه به وسیله تریال ریسیت نورتون را اکتیو میکردم حالا می خوام با شماره سریال اکتیو کنم از کدوم قسمت نورتون برم تا سریال را بدم من از قسمت sabscribeمی رم ولی در اونجا فقط یه دکمه کنسل هست و اوکی وجود نداره اگه دراین مورد راهنمایی کنید ممنون میشم

*Batman*
07-06-2011, 10:23
دوستان هنوز موفق به آپدیت آفلاین این ورژن 18.6.0.29 نشدم .
کسی از دوستان تست نکرده ؟

سـلام.
منظورتون همون انتقال دستی آپدیتها هستش یا تو نصب بسته های آپدیت به مشکل برخوردید؟

با سلام
من همیشه به وسیله تریال ریسیت نورتون را اکتیو میکردم حالا می خوام با شماره سریال اکتیو کنم از کدوم قسمت نورتون برم تا سریال را بدم من از قسمت sabscribeمی رم ولی در اونجا فقط یه دکمه کنسل هست و اوکی وجود نداره اگه دراین مورد راهنمایی کنید ممنون میشم

سـلام.
شما وقتی روی Subscribe کلیک میکنید یه کادر باز میشه و بعد از اینکه کلید رو وارد کردید باید روی گزینه ای که در شکل مشخصه کلیک کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فعال سازی به صورت آنلاین انجام میشه و حتما باید به اینترنت متصل باشید.

bas ali
07-06-2011, 15:40
دوستان من بتازگی لپ تاپ خریدم و همراه ویندوز ارجینال یک نسخه نورتون اینترنت سکوریتی 60 روزه هم بود .
چگونه میتونم کرکش کنم چون وقتی روی اکانت کلیک میکنم میخواد به اینترنت وصل بشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آیا همانند کاسپر این هم کلیدهایش هر چند وقت بلاک میشه ؟

*Batman*
07-06-2011, 20:04
دوستان من بتازگی لپ تاپ خریدم و همراه ویندوز ارجینال یک نسخه نورتون اینترنت سکوریتی 60 روزه هم بود .
چگونه میتونم کرکش کنم چون وقتی روی اکانت کلیک میکنم میخواد به اینترنت وصل بشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آیا همانند کاسپر این هم کلیدهایش هر چند وقت بلاک میشه ؟

ما نمیدونیم شما از کدوم ورژن استفاده می کنید!؟
جدیدترین کرک برای محصولات 2011 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکلیدهای نورتون باطل نمیشن.
جدیدترین کلیدهای NIS :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر پست بالایی رو نگاه کنید اشاره کردم که فعال سازی به صورت آنلاین انجام میشه و حتما باید به اینترنت متصل باشید.

kaivanika
08-06-2011, 03:51
سـلام.
منظورتون همون انتقال دستی آپدیتها هستش یا تو نصب بسته های آپدیت به مشکل برخوردید؟

انتقال دستی آپدیت ها ، چند بار سهی کردم جواب نداده

واسه این ورژن جدید تریال ریستر جدیدی هم اومده ؟ میخوام بزنم که آپدیت رو شناسایی کنه

xzx202
08-06-2011, 14:03
با سلام
اقا من نتوانستم نورتون کرک کنم نسخه انتی ویروس من اینه 16.6.0.29است
لطفا برای این نسخه سریال یا تریال ریسیت معرفی کنید

*Batman*
08-06-2011, 16:49
انتقال دستی آپدیت ها ، چند بار سهی کردم جواب نداده

واسه این ورژن جدید تریال ریستر جدیدی هم اومده ؟ میخوام بزنم که آپدیت رو شناسایی کنه

مدتی بود روی یه روش جدید کار میکردم اما فرصت نکردم به طور کامل روی ورژن 2011 تستش کنم.
من مراحل کار رو میگم و امیدوارم واسه شما هم کار کنه :

جزئیات رو توضیح نمیدم. مسیرها قبلا معرفی شدن و میدونیم که برداشتن آپدیتها و جایگزین کردن اونا فقط از طریق safe mode امکان پذیره.

توصیه میشه در حین انجام مراحل، آپدیت اتوماتیک خاموش باشه یا ارتباط اینترنتی قطع باشه.

1-ابتدا پوشه‌ی آپدیتها (Definitions) رو به یه مکان دیگه روی هارد منتقل میکنیم (Cut-Move)
این بار برخلاف گذشته پوشه رو کپی نمیکنیم بلکه به طور کامل انتقالش میدیم.

2-حالا به ویندوز (در حالت نرمال) برمیگردیم و آنتی ویروس رو باز میکنیم.
علامت قرمز رنگ هشدار به ما میگه که آنتی ویروس اپدیت نیست و غیرفعاله .
به هیچ چیز دست نزنید و به مرحله بعد برید.

3- ویندوز رو Reset میکینم و اینبار در حالت safe mode پوشه‌ی آپدیتها رو که قبلا ازش Backup گرفته بودیم در محل مربوطه کپی میکنیم.

4- دوباره Restart میکنیم و وارد ویندوز میشیم (Normal mode)
برای اینکه مطمئن بشیم آپدیتهای ما شناسایی شدن یکبار Live Update رو اجرا میکنیم.

توجه : پوشه ای که در مرحله اول منتقل میشه همون پوشه‌ی اپدیتی هستش که آنتی ویروس موقع نصب ساخته و الان خالیه.
پوشه ای که در مرحله 3 جایگزین میشه همون آپدیتهایی هست که ما قبلا ازش نسخه پشتیبان تهیه کردیم.

سوال :
چرا در مرحله اول نباید پوشه Definitions رو Delete کنیم ؟
چون ممکنه آنتی ویروس اپدیتهای شما رو شناسایی نکنه و مشکلاتی بوجود بیاد.
هنگام بروز مشکل میتونید همین پوشه رو برگردونید سر جای اصلیش.

*Batman*
08-06-2011, 16:58
با سلام
اقا من نتوانستم نورتون کرک کنم نسخه انتی ویروس من اینه 16.6.0.29است
لطفا برای این نسخه سریال یا تریال ریسیت معرفی کنید

سـلام.
شما از ورژن 2009 استفاده میکنید.نسخه 2011 خیلی وقته عرضه شده و از هر نظر بهتر از 2009 هستش.
من یه کرک برای 2009 پیدا کردم ولی مطمئن نیستم که کار کنه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتوصیه میکنم شما هم آنتی ویروس خودتون رو به نسخه 2011 ارتقا بدید.

xzx202
08-06-2011, 22:22
با سلام
مثل اینکه بخش setting بسته شده است چون وقتش تموم هست راهی برای فعال کردن قسمت setting وجود داره
یا باید از سریال استفاده کنم
اگه نتونم کرک کنم مجبورم که انتی ویروس را خذف کنم !ایا راهی هست که بتوان ابدیت هاش را نگه داشت البته قبلا روشهایی که بود برای اینکار جواب نمی داد
ویا راهی هست که بتوان انتی ویروس دیگری را (بدون اینکه نورتون راحذف کرد )نصب کنم تا وقتی بتونم یه سریال برای نورتون پیدا کنم از انتی ویروس جدید استفاده کنم .چونکه من ازاین اینترنت زغالی استفاده میکنم ودرحال حاضر گیر اوردن ابدیتهاش برام خیلی سخته :41:

*Batman*
09-06-2011, 21:09
با سلام
مثل اینکه بخش setting بسته شده است چون وقتش تموم هست راهی برای فعال کردن قسمت setting وجود داره
یا باید از سریال استفاده کنم
اگه نتونم کرک کنم مجبورم که انتی ویروس را خذف کنم !ایا راهی هست که بتوان ابدیت هاش را نگه داشت البته قبلا روشهایی که بود برای اینکار جواب نمی داد
ویا راهی هست که بتوان انتی ویروس دیگری را (بدون اینکه نورتون راحذف کرد )نصب کنم تا وقتی بتونم یه سریال برای نورتون پیدا کنم از انتی ویروس جدید استفاده کنم .چونکه من ازاین اینترنت زغالی استفاده میکنم ودرحال حاضر گیر اوردن ابدیتهاش برام خیلی سخته :41:

مشکل باز نشدن پنجره تنظیمات (settings) به خاطر Trial reset هستش.البته در مورد محصولات 2011 ، آخرین کرک این مشکل رو نداشت.

برای نگه داری و جایگزین کردن آپدیت ها هم من تو پست بالا یه روش معرفی کردم که هنوز مطمئن نیستیم جواب بده.
راه دیگری هم هست که اگر پست دوم همین تاپیک رو بخونید پیداش میکنید.

کلا نصب 2 آنتی ویروس روی یک ویندوز کار عاقلانه ای نیست.
اگر میخواهید آنتی ویروس دوم نصب کنید باید حتما گاردش رو غیر فعال کنید.
شما میتونید نسخه رایگان آنتی ویروس Avira رو بدون گارد فعال نصب کنید.
نسخه رایگان Bitdefender 2009 هم فقط یه اسکنر روی سیستم نصب میکنه.
اطلاعات بیشتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبازم تاکید میکنم پست دوم همین تاپیک رو بخونید.

mehdi388
10-06-2011, 11:24
سلام، یه مدتی از سریال واسه norton360 V5 خبری نیست. اگه می شه یه لطفی به ما بکنین.....
تریال ریست، این دفع بی خیال شین....
دست شما 5 انگشت....

hkhafan
10-06-2011, 19:07
سلام ؛

دوستان اینو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسی که آپلود کرده میگه تریال ریست هم داره و کار هم میکنه....به نظرتون میرزه دانلود کنم یا نه؟...از کجا بفهمم این ورژن بتائه یا oem یا ...؟؟؟

ممنون

*Batman*
10-06-2011, 19:50
سلام ؛

دوستان اینو ببینید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکسی که آپلود کرده میگه تریال ریست هم داره و کار هم میکنه....به نظرتون میرزه دانلود کنم یا نه؟...از کجا بفهمم این ورژن بتائه یا oem یا ...؟؟؟

ممنون

سـلام.
نورتون 2012 فعلا در مرحله Beta هستش و نسخه OEM هم نداره.
این تصوریر Norton Antivirus 19.0.0.128 Beta هستش که نصب کردم.

نیازی هم به Trial Reset نداره چون سیمانتک خودش به صورت رایگان کلیدهای 14 روزه به شما میده.

alinasrollahi
12-06-2011, 00:45
خب چه کاریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صبر کن 60 روز تموم بشه
میشه بگی از کجا میتونم تریال ریست رو دانلود کنم؟
ممنون

kaivanika
13-06-2011, 03:48

این آخریشه فکر کنم

hhhh_1360
14-06-2011, 14:51
سلام به دوستان عزیز Endpoint_Small_Business_Edition_12.1 را نصب کردم خواهشمندم بهترین تنظیمات برای این انتی ویروس بگوید

mehdi388
14-06-2011, 17:56
آقا تار عنکبوت بستیم،کسی سریال norton 360 v.5 پیدا نکرده

kaivanika
14-06-2011, 21:19
دوستان . من واسه سیستم یکی از دوستام ورژن جدید رو که 15 روز مهلت داره نصب کردم و آپدیت آنلاین کردم .
سریال براش پیدا نکردم
میترسم ار تریال ریستر استفاده کنم و نورتونم از کار بیافته
چه پیشنهادی دارید ؟

AlexanderMahone
14-06-2011, 23:30
دوستان . من واسه سیستم یکی از دوستام ورژن جدید رو که 15 روز مهلت داره نصب کردم و آپدیت آنلاین کردم .
سریال براش پیدا نکردم
میترسم ار تریال ریستر استفاده کنم و نورتونم از کار بیافته
چه پیشنهادی دارید ؟
کیوان با تغییر ای پی و ایمیل مختلف نمیتونی سریال بگیری؟
توی نتم گشتم ریستر گذاشتن اما کسی تا الان استفاده نکرده یه امتحان بکن اگر نشد ریستر رو پاک کن ؟ بازم میگردم برات:11:

S0R3N4
15-06-2011, 00:23
دوستان
من خیلی سال میشه که نورتون نصب نکردم
ولی یادمه اون قدیم ندیما به شدت سرعت سیستم رو میخوابوند
هنوزم همینطوره؟؟؟شنیدم شدیدا سبک شده
آره؟؟خداییش اونایی که دارن(رو ویندوز 7) راضی هستند ازش؟
بین نورتون بیتدیفندر و پاندا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

AlexanderMahone
15-06-2011, 00:56
دوستان
نسخه جدید رو وقتی نصب کنی فکر میکنی از نظر سبکی نود32 نصبه
راضی هستم در حد همه دنیا از 2007 تا الان هیچ وقت نذاشته بخاطر ویروس نیاز به تعویض ویندوز پیدا کنم.
من نورتون 360 یا اینترنت سیکیوریتی رو پیشنهاد میکنم البته نظر دوستان دیگه هم مهم هست من نظر شخصیمو گفتم:11:

S0R3N4
15-06-2011, 12:32
بچه ها
نورتون اگه وب گاردش فعال باشه تا چقدر سرعت باز شدن وب و دانلود رو کاهش میده؟؟؟

AlexanderMahone
15-06-2011, 12:46
بچه ها
2:11:% مطمئن باش

S0R3N4
15-06-2011, 13:00
حالا به نظرتون این کاهش 2% محسوسه؟ارزششو داره یا نه؟؟

راستی!!هنوز هم نورتون سیستم رو کند میکنه؟؟؟شنیدم خیلی سبک تر شده!!قدیما که از پا در میاورد سیستم رو
الان چطوریاست؟

amir.7
15-06-2011, 13:06
سلام دوست عزیز

از نظر سبکی مطمئن باشید ، کاملا :20:

S0R3N4
15-06-2011, 13:20
و از نظر قدرت دیتابیس؟؟
پاندا یا نورتون؟؟؟

AlexanderMahone
15-06-2011, 13:32
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقدرت+اعتماد=سایمنتک:26:

roohroba
15-06-2011, 16:29
دوستان من چند روزیه نسخه جدید نورتون 360 را نصب کردم,قبلآ از nod32 استفاده میکردم؛ولی سرعت اینترنتم را آورده پایین، شاید بتونم بگم سرعت دانلود را نصف کرده(من با speedtest تست میگیرم) آیا میشه تنظیمات خاصی روش انجام داد تا سرعتو کم نکنه،مثلآ بعضی امکانات غیر ضروریشو غیر فعال کرد؟ من قبلآ با بیت دیفندر هم همین مشکلو داشتم! ممنون میشم راهنمایی کنید.

*Batman*
16-06-2011, 03:37
سلام.
دوستان نظرشون رو گفتن.
من هم چند مورد رو خلاصه وار میگم تا خودتون به جمع بندی برسید.

دوستان

بله نورتون تا سال 2006 یه آنتی ویروس سنگین محسوب میشد ولی از سال 2007 به بعد، رفته رفته اوضاع بهتر شد.
دوستمون AlexanderMahone اغراق نکردن که گفتن نورتون در حد NOD32 سبک و سریعه.
مقایسه ها رو خودتون باید انجام بدید. با توجه به نتایجی که تو تاپیک های تست ویروس و مقایسه آنتی ویروس ها وجود داره.
یه مقداری هم میتونه سلیقه ای باشه.

بچه ها

خوشبختانه نورتون مشکلی در این زمینه ایجاد نمیکنه و در اون حدی نیست که بگیم "کاهش سرعت" داره.
در حالیکه آنتی ویروسهای دیگه مثل Avira تو این مورد ضعفهایی داشتن.

حالا به نظرتون این کاهش 2% محسوسه؟ارزششو داره یا نه؟؟

راستی!!هنوز هم نورتون سیستم رو کند میکنه؟؟؟شنیدم خیلی سبک تر شده!!قدیما که از پا در میاورد سیستم رو
الان چطوریاست؟

قبلا پاسخ دادیم و اینم بگم که بخش اعظمی از نورتون در سال 2008 دوباره کد نویسی شد و جهش بزرگی داشت.

و از نظر قدرت دیتابیس؟؟
پاندا یا نورتون؟؟؟

نتایج رو ببینید. امروزه دیتابیس حرف اول و آخر رو نمیزنه.
تکنولوژی SONAR که در محصولات نورتون وجود داره این امکان رو برای آنتی ویروس فراهم میکنه تا ویروسهای نوظهور و ناشناخته رو ردیابی و شناسایی کنه.
من یه تست از SONAR تو تاپیک تست ویروسها گذاشته بودم که با گذشت 70 روز از تاریخ آخرین آپدیت، مخرب رو شناسایی کرده بود.
شما لایه های محافظتی مختلفی رو در اختیار خواهید داشت.

دوستان من چند روزیه نسخه جدید نورتون 360 را نصب کردم,قبلآ از nod32 استفاده میکردم؛ولی سرعت اینترنتم را آورده پایین، شاید بتونم بگم سرعت دانلود را نصف کرده(من با speedtest تست میگیرم) آیا میشه تنظیمات خاصی روش انجام داد تا سرعتو کم نکنه،مثلآ بعضی امکانات غیر ضروریشو غیر فعال کرد؟ من قبلآ با بیت دیفندر هم همین مشکلو داشتم! ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام.
1- از قسمت تنظیمات ، آپدیت اتوماتیک رو غیرفعال کنید.
2-Norton Community Watch رو غیر فعال کنید.
3-َAutomatic Download of New Version رو غیرفعال کنید.
اگر سرعت بهتر نشد احتمالا مشکل از جای دیگه ست.

S0R3N4
16-06-2011, 05:10
فایروال نورتون اوضاعش خوبه مثل آنتی ویروسش؟
یعنی برم سراغ نصب اینترنت سکوریتی نورتون؟؟

S0R3N4
16-06-2011, 05:33
بچه ها
پیرو این صفحه:

فرق محصولاتش با هم چیه؟
از همه کامل تر اینترنت سکوریتی هست؟؟؟
راستی
برای ویندوز 7 64 بیتی نگارش جدا گونه ای داره یا 32 و 64 بیتش فرقی نداره؟

*Batman*
16-06-2011, 11:00
فایروال نورتون اوضاعش خوبه مثل آنتی ویروسش؟
یعنی برم سراغ نصب اینترنت سکوریتی نورتون؟؟

راستش من از فایروال نورتون استفاده نمیکنم.
در حالت پیش فرض زیاد شما رو سوال پیچ نمیکنه ولی در حالت پیشرفته وضعیت برعکسه.

بچه ها
پیرو این صفحه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفرق محصولاتش با هم چیه؟
از همه کامل تر اینترنت سکوریتی هست؟؟؟
راستی
برای ویندوز 7 64 بیتی نگارش جدا گونه ای داره یا 32 و 64 بیتش فرقی نداره؟

کامل ترین محصول Norton 360 هستش که علاوه بر آنتی ویروس و فایروال، امکاناتی برای بهینه سازی سیستم و Backup گیری و ... داره.

نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی از هم جدا نیستن و هر محصولی رو که دانلود کنید روی تمامی ویندوزها نصب میشه.
اگر میخواهید فایروال مجزا نصب کنید حتما باید از Norton Antivirus استفاده کنید.

AlexanderMahone
18-06-2011, 13:49
ضمنا اخرین جایزه ای رو که تونسته بگیره نشون میده که چه اعجوبه ای هست

AlexanderMahone
18-06-2011, 22:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید :10:

hamed-sos
18-06-2011, 22:22
پیشنهاد دوستان برای ماها که سیکیوریتی رو نصب کردیم...برای پر کردن نبود محصول بهینه سازی..چیه؟
چه نرم افزار بهینه سازی رو استفاده کنیم؟

AlexanderMahone
18-06-2011, 23:13
پیشنهاد دوستان برای ماها که سیکیوریتی رو نصب کردیم...برای پر کردن نبود محصول بهینه سازی..چیه؟
چه نرم افزار بهینه سازی رو استفاده کنیم؟
MagixPcCheck & Tuning 2011
TuneUpUtilities 2011

AMINGERAMI
19-06-2011, 15:04
سلام دوستان

نرم افزار Symantec endpoint protection 12 رو نصب کردم...

طبق آدرسی که در پست اول داده بودن رفته سراغ آپدیت ها که گفته بودن در پوشه Definitions هست.....پوشه رو پیدا کردم ولی حجمش حدود 450 مگابایت است!!

میخواستم بدونم این پوشه فقط برای دیتابیس آنتی ویروس هست یا آپدیت های برنامه هم توش هست؟

بعد برای برداشتن آپدیتهاش کدوم پوشه رو باید کپی کنم؟؟

AlexanderMahone
19-06-2011, 19:18
سلام دوستان

نرم افزار Symantec endpoint protection 12 رو نصب کردم...

طبق آدرسی که در پست اول داده بودن رفته سراغ آپدیت ها که گفته بودن در پوشه Definitions هست.....پوشه رو پیدا کردم ولی حجمش حدود 450 مگابایت است!!

میخواستم بدونم این پوشه فقط برای دیتابیس آنتی ویروس هست یا آپدیت های برنامه هم توش هست؟

بعد برای برداشتن آپدیتهاش کدوم پوشه رو باید کپی کنم؟؟

اپدیت های بخش های مختلف نرم افزار هست که البته من که اینترنت سیکیوریتیشو دارم حجم پوشه Definitions
1.52 GB هست

AMINGERAMI
20-06-2011, 12:20
سلام.

عزیز این پوشه Definitions در دو تا پوشه مختلف قرار داره... البته حجم هردوشون یکی هست!

یکیش در پوشه 12..... که ورژن نرم افزار هست و یکیش هم در پوشه currectversion هست فکرکنم.....از کدومشون بک آپ بگیرم؟

با تشکر

AlexanderMahone
20-06-2011, 14:47
سلام.

عزیز این پوشه Definitions در دو تا پوشه مختلف قرار داره... البته حجم هردوشون یکی هست!

یکیش در پوشه 12..... که ورژن نرم افزار هست و یکیش هم در پوشه currectversion هست فکرکنم.....از کدومشون بک آپ بگیرم؟

با تشکر
از هردو پوشه بک اپ بگیر چون هم اپدیت فایل هست و هم دیتابیس کهcurrectversion اپدیت های حال حاظر در اون ذخیره شده.
برای اینکه به مشکل بر نخوری از هردو بک اپ بگیر

S0R3N4
21-06-2011, 00:18
بچه ها
آپدیت سایمنتک سنگینه؟؟؟

AlexanderMahone
21-06-2011, 15:30
بچه ها
آپدیت سایمنتک سنگینه؟؟؟

نه فقط برای بار اول چیزی حدود 85 تا 90 مگابایت اپدیت لازم داره بعد در روزهم دیتابیس و هم بخش های مختلف نرم افزار هر 10 تا 15 دقیقه بروزمیشن که شاید در کل روزی1تا 3 مگابایت اپدیت براش بیاد که موقع اتوماتیک اپدیت شدن شما چیزی رو حس نمیکنید حتی اگر در حال دانلودفایل باشید:11:

S0R3N4
23-06-2011, 15:04
یه جا خوندم(در تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها)
پاندا 2010 سبک ترین آنتی ویروس اسنتخاب شده بود!!نورتون 2010 رتبه های پایین تری داشت
ولی پاندا 2011 به قدری سنگین بود بابام رو در میاورد.نورتون 2011 یعنی سنگین تر از پانداس؟؟؟

AlexanderMahone
23-06-2011, 17:18
یه جا خوندم(در تاپیک مقایسه آنتی ویروس ها)
پاندا 2010 سبک ترین آنتی ویروس اسنتخاب شده بود!!نورتون 2010 رتبه های پایین تری داشت
ولی پاندا 2011 به قدری سنگین بود بابام رو در میاورد.نورتون 2011 یعنی سنگین تر از پانداس؟؟؟
شما نورتون 2011 و پاندا رو نصب کن روی سیستمی که رم 512 داره بعد تفاوت رو ببین نورتون توی نسخه 2011 مثل پر سبک شده این تعریف ها زیاد انجام میشه مثلا میگن نود32 خدای ضد ویروسه اما ابلح ترین ضد ویروس خودشه و تا تست هم نکنی حرفمو به سختی متوجه میشی نورتون 2011 واقعا سریع و سبک هست

S0R3N4
23-06-2011, 18:15
میشه لینک آخرین ورژن اینترنت سکوریتیش به همراه لایسنسش رو بذارید؟؟؟

AlexanderMahone
23-06-2011, 22:38
میشه لینک آخرین ورژن اینترنت سکوریتیش به همراه لایسنسش رو بذارید؟؟؟
چرا که نه دوست عزیز:
سریال:
J2VMBGPB74QYWWJ989DMVR8GW

mehdi388
24-06-2011, 13:09
اقا تو رو خدا یکی سریال norton 360 v.5 واسه ما هم بذاره.....
کپک زدیم انقدر گفتیم ولی هیچکی تحویل نگرفت....

jolan57
24-06-2011, 13:16
اقا تو رو خدا یکی سریال norton 360 v.5 واسه ما هم بذاره.....
کپک زدیم انقدر گفتیم ولی هیچکی تحویل نگرفت....

دوست گرامی تریال ریست هیچ فرقی با سریال ندارد شما از سریالم استقاده کنید باز هم محصولتان تریال خواهد بود که از نظر قدرت فرقی با نسخه فول ندارد

Serenity
24-06-2011, 21:58
چرا که نه دوست عزیز:
سریال:

این سریال یکدونه سریال هست ؟ و اینکه برای چه مدت فعال میکنه نورتون رو ؟

AlexanderMahone
24-06-2011, 22:04
این سریال یکدونه سریال هست ؟ و اینکه برای چه مدت فعال میکنه نورتون رو ؟
2 تا سریال توی اینترنت پیدا کردم و تا 120 روز فعال میکنه نورتون رو اگر عمل نکرد از ریستر استفاده کنید

Serenity
24-06-2011, 22:12
2 تا سریال توی اینترنت پیدا کردم و تا 120 روز فعال میکنه نورتون رو اگر عمل نکرد از ریستر استفاده کنید

من نورتون 360 ورژن 5 رو داشتم اما به نظرم قدرت اینترنت سکیوریتی 2011 بیشتر هست ! یعنی یک جورایی فعال تر بود و بیشتر حس میکردی که آنتی ویروس هست ! نورتون 360 خیلی آروم و بی سرو صداست !

AlexanderMahone
24-06-2011, 22:20
من نورتون 360 ورژن 5 رو داشتم اما به نظرم قدرت اینترنت سکیوریتی 2011 بیشتر هست ! یعنی یک جورایی فعال تر بود و بیشتر حس میکردی که آنتی ویروس هست ! نورتون 360 خیلی آروم و بی سرو صداست !
یکم در حد 1 تا 2% 360 کندتر هست اما قابلیت های بیشتری رو داره که بخاطر همون هست کند بودنش

Serenity
24-06-2011, 22:56
یکم در حد 1 تا 2% 360 کندتر هست اما قابلیت های بیشتری رو داره که بخاطر همون هست کند بودنش

پس من همون 360 رو نصب کنم + counterspy که دارم.فقط این نسخه ای که دارم از این نسخه های 60 روزه هست که خودشون فعال هستن.(به نظرم دستکاری شده هستن و قدرت واقعی ندارن)میشه آخرین نسخه 360 رو بزارین.، و اینکه از خود سایت نورتون نباشه لینکش، چون میگه کشور ایران جزو تحریم هاش هست.:11::11: مرسییییی

AlexanderMahone
24-06-2011, 23:01
پس من همون 360 رو نصب کنم + counterspy که دارم.فقط این نسخه ای که دارم از این نسخه های 60 روزه هست که خودشون فعال هستن.(به نظرم دستکاری شده هستن و قدرت واقعی ندارن)میشه آخرین نسخه 360 رو بزارین.، و اینکه از خود سایت نورتون نباشه لینکش، چون میگه کشور ایران جزو تحریم هاش هست.:11::11: مرسییییی
این نرم افزار :

اینم ریستر:

راستی کانتر اسپای دیگه تولید نمیشه و باید به وایپر ارتقا بدید بجاش میتونید از سوپر انتی اسپایور یا امسی سافت انتی مالور استفاده کنی

S0R3N4
26-06-2011, 11:33
بچه ها
سایمنتک منو شدیدا غافل گیر کرد
همه چیز عالی.فقط امیدوارم قدرت سناساییش هم همین قدر عالی باشه و ما تا مدت ها دوست های خوبی برای هم بمونیم
راستی.با لایسنسش توضیح میدید چکار کنم؟؟؟
تشکر ویژه از الکس ماهون عزیز...

jolan57
26-06-2011, 12:11
بچه ها
همه چیز عالی.فقط امیدوارم قدرت سناساییش هم همین قدر عالی باشه و ما تا مدت ها دوست های خوبی برای هم بمونیم

شما میتونید از تریال ریست استفاده کنید,برای اطلاعات بیشتر فایل read me رو بخونید
جدید ترین تریال ریستر برای محصولات 2011

AlexanderMahone
26-06-2011, 14:11
بچه ها
قدرت تشخیص محشری داره انلاینم که باشی محشرتر میشه به این ادرسی که گذاشتم برو و تمام نتایج سایمنتک رو ببین و توی اون تایپیک هم فعالیت کن و با ویروس های جدید تستش کن تا بیشتر غافل گیر بشی:

Gilopa
26-06-2011, 14:31
شما نورتون 2011 و پاندا رو نصب کن روی سیستمی که رم 512 داره بعد تفاوت رو ببین نورتون توی نسخه 2011 مثل پر سبک شده این تعریف ها زیاد انجام میشه مثلا میگن نود32 خدای ضد ویروسه اما ابلح ترین ضد ویروس خودشه و تا تست هم نکنی حرفمو به سختی متوجه میشی نورتون 2011 واقعا سریع و سبک هست

خدایی این جمله دقیقا شایسته نود 32 هست .

من به عنوان یه کاربر قدیمی به دوستان میگم که انجمنهای پیسی به شدت رو جامعه آیتی کشور تاثیر گذاره .. هیچ وقت یادم نمیره اون روزای اول ملت اصلا نمیدونستند نود 32 چیه .. همش میگفتند آنتی ویروس فقط مکافی .نورتون ..
تو همین پیسی ورد من و خیلی از دوستان قدیمی مثل مهدی بست عزیز (همکار قدیم انجمن ) تونستیم حالی کنیم که بابا زمونه فرق کرده و همیشه نرم افزارهای رقیب در بازار وجود دارند .. دقیقا بعد از 2 سال فعالیت مداوم و بررسیهای تخصصی دوستان در همین سایت تمام کافی نتها نود 32 رو نصب کردند( تاثیر پیسی ورد رو از اینجا متوجه بشید !)
اینارو گفتم تا بدونید که الان من و شما داریم میگید نود ابله ترین آنتی ویروس حال حاضره (در حالی که قدیم اینطور نبود ) حرف من و شما صحیحه ولی متاسفانه همیش جامعه و مردم عادی دیر تر متوجه مسائل روز میشند .. اگر شما دقت کنید کم کم بعد چند سال تو کافینتها و سیستمهای خونگی مردم عادی بر اثر فعالیت دوستان تو سایتهایی مثل پیسی ورد متوجه شدند که باید نود رو بیخیال بشند و سراغ آواست و آویرا و کاسپرسکای و گزینه های دیگه برند . بهرحال این موضوع خیلی در اوره که نتونی به یه عده حالی کنی که بابا قرار نیست چون فلان چیز یه زمانی عالی بوده الانم همینطور باشه یا بهترش وجود نداشته باشه .مخصوصا اگر طرف ادعای کامپیوتر هم داشته باشه دیگه فاجعست .
موضوع بی ربط به تاپیک نورتون هست . ممنون میشم کسی نقل قول نگیره

ali_disslove
26-06-2011, 23:35
متاسفانه مشکلی که من هم با کسپر و هم کومودو داشتم اینه که وقتی نصبشون میکنم دیگه v p n هام سند و ریسیو نداره حتی توی کسپر موردی داشت که میشد بهش گفت که این کانکشن وی پی مورد اعتماد من هست اما بازم سند و ریسیو نداشت و من مجبور شدم از نود استفاده کنم

حالا یه جورایی نود رو قابل اطمینان نمیبینم من اینو دانلود کردم Symantec EP 11.0.6100.645 Retail

نظرتون چیه ؟
1گیگو خورده ای هم حجم داره ؟همینو بنصبم خوبه ؟به نظرتون اینم با وی پی مشکل داره ؟

AlexanderMahone
27-06-2011, 02:24
متاسفانه مشکلی که من هم با کسپر و هم کومودو داشتم اینه که وقتی نصبشون میکنم دیگه v p n هام سند و ریسیو نداره حتی توی کسپر موردی داشت که میشد بهش گفت که این کانکشن وی پی مورد اعتماد من هست اما بازم سند و ریسیو نداشت و من مجبور شدم از نود استفاده کنم

حالا یه جورایی نود رو قابل اطمینان نمیبینم من اینو دانلود کردم Symantec EP 11.0.6100.645 Retail

نظرتون چیه ؟
1گیگو خورده ای هم حجم داره ؟همینو بنصبم خوبه ؟به نظرتون اینم با وی پی مشکل داره ؟
دوست من من خودم چیزپی ان دارم و مشکلی هم نداشتم این محصولی که دانلود کردی قدرتمنده و بیشتر مخصوص کافی نت و شرکت های کوچیک هست شما بهتر بود از نورتون اینترنت سیکیوریتی یا نورتون 360 استفاده میکرده چونکاربر خانگی هستید اما مشکلی با چیز پی ان نخواهید داشت

ali_disslove
27-06-2011, 13:55
دوست من من خودم چیزپی ان دارم و مشکلی هم نداشتم این محصولی که دانلود کردی قدرتمنده و بیشتر مخصوص کافی نت و شرکت های کوچیک هست شما بهتر بود از نورتون اینترنت سیکیوریتی یا نورتون 360 استفاده میکرده چونکاربر خانگی هستید اما مشکلی با چیز پی ان نخواهید داشت

مر30 بله کاربران اون 2 تا محصولم مشکلی نداشتند اما خیلی معدود افرادی هستند که مشکل دارند

یعنی حالا ازین استفاده نکنم ؟یه چی سبک تر دانلود کنم ؟

AlexanderMahone
27-06-2011, 16:04
مر30 بله کاربران اون 2 تا محصولم مشکلی نداشتند اما خیلی معدود افرادی هستند که مشکل دارند

یعنی حالا ازین استفاده نکنم ؟یه چی سبک تر دانلود کنم ؟
میتونید استفاده کنید اما من خودم اینترنت سیکیوریتی اون رو پیشنهاد میکنم

S0R3N4
27-06-2011, 17:15
پالس اپدیت قابلیت دوم اپدیت نورتونه که هر 5تا 15 دقیقه اپدیت های مهم رو سریع دانلود میکنه که همون ویروسهای تازه شناسایی شده هستند برعکس لایو اپدیت که اپدیت های کل بخش هارو دانلود میکنه

ali_disslove
27-06-2011, 18:37
میتونید استفاده کنید اما من خودم اینترنت سیکیوریتی اون رو پیشنهاد میکنم

یعنی این با این حجم عظیم اندازه اون اینترنت سکوریتی قدرت نداره ؟

اینترنت یکوریتی کار آنتی ویروسم میکنه ؟

AlexanderMahone
27-06-2011, 18:58
لازمه به نظرت هر چند دقیقه آپدیت کنم یا آخر شب یه بار آپدیت شه کافیه؟؟؟
اپدیتش حجم بالایی نداره و همونجور که قبلا گفتم هر 10 تا 15 دقیقه اپدیت هاشو دانلود میکنه اونم در حد 100 کیلو بایت در روز یه بار لایو اپدیت بشه کافیه اونم صبح تا صبح

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

یعنی این با این حجم عظیم اندازه اون اینترنت سکوریتی قدرت نداره ؟

اینترنت یکوریتی کار آنتی ویروسم میکنه ؟
قدرت داره اما گفتم کارایی اون بیشتر برای جاهایی مثل کافی نت ها هست و خود شرکت سایمنتک برای کاربران خانگی نسخه انتی ویروس-اینترنت سیکیوریتی ونورتون 360 رو پیشنهاد میده
اینترنت سیکیوریتی اون دارای بخش های زیر هست:
فایروال
انتی اسپایور
انتی ویروس
انتی روت کیت
محافظت شبکه
محافظت ایمیل
محافظت وب
محافظت از هویت انلاین
و...
شما هر ورژنی رو که میخوای نصب کن و مطمئن باش قدرتشون نه تنها کم نیست بلکه هر ورژن قدرت خاص خودشو داره

S0R3N4
28-06-2011, 17:38

الکس جان
این 1 گیگ تز کجا اومده؟؟؟مال من 100 مگ به زور میشه

AlexanderMahone
28-06-2011, 17:50
الکس جان
این 1 گیگ تز کجا اومده؟؟؟مال من 100 مگ به زور میشه
نسخه سروری که ویرایش 32 و64 رو همزمان دارا هست و با اسم :
Symantec Endpoint Protection 11.0.6300.803 x86/x64 + Manager
شناخته میشه دارای حجم 1.36 GB هست و بیشتر برای اداره و کافی نت های بزرگ استفاده میشه و کمتر از 34% از افراد برای مصرف خانگی از اون استفاده میکنند:11:
اما نسخه خونگی محصولات سایمنتک حجم خیلی کمتری رو داره که خودتون اونو میدونید

AlexanderMahone
30-06-2011, 00:16
دوستانی که از برنامه های مدیریت دانلود استفاده میکنند و نورتون رو دارن برای اینکه بعد از دانلود یک فایل اتوماتیک نورتون اون فایل رو اسکن کنه در قسمت تنظیمات نرم افزار مدیریت دانلود بخش اسکن انتی ویروس ادرس زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدرو قرار بدن و اوکی روبزنن و بعد از انجام این کار هر فایلی رو که دانلود کردند چند لحضه بعدش نورتون اون رو کامل اسکن میکنه و اگر فایل مخربی در اون بود اون رو پاک میکنه اینجورامنیت سیستم شما حدودی بالاتر میره:11:

ali_disslove
30-06-2011, 00:55
اپدیتش حجم بالایی نداره و همونجور که قبلا گفتم هر 10 تا 15 دقیقه اپدیت هاشو دانلود میکنه اونم در حد 100 کیلو بایت در روز یه بار لایو اپدیت بشه کافیه اونم صبح تا صبح

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:53 PM ----------

قدرت داره اما گفتم کارایی اون بیشتر برای جاهایی مثل کافی نت ها هست و خود شرکت سایمنتک برای کاربران خانگی نسخه انتی ویروس-اینترنت سیکیوریتی ونورتون 360 رو پیشنهاد میده
اینترنت سیکیوریتی اون دارای بخش های زیر هست:
فایروال
انتی اسپایور
انتی ویروس
انتی روت کیت
محافظت شبکه
محافظت ایمیل
محافظت وب
محافظت از هویت انلاین
و...
شما هر ورژنی رو که میخوای نصب کن و مطمئن باش قدرتشون نه تنها کم نیست بلکه هر ورژن قدرت خاص خودشو داره

ممنون از پاسختون

و سوال آخر :این ویروس سفید کننده صفحه یاهو مسنجر رو هیچ آنتی ویروسی شناسای نکرد به جز مالوربایت

آیا این ویرووسو نورتون شناسای میکنه_میخوام ببینم قدرتش نسبت به بقیه چه جوریه

AlexanderMahone
30-06-2011, 14:01
ممنون از پاسختون

و سوال آخر :این ویروس سفید کننده صفحه یاهو مسنجر رو هیچ آنتی ویروسی شناسای نکرد به جز مالوربایت

آیا این ویرووسو نورتون شناسای میکنه_میخوام ببینم قدرتش نسبت به بقیه چه جوریه
با سونار شناسایی میکنه اون رو ضمنا اگر فایل ویروس رو داری اپلود کن بده امتحانش کنم تا خیالت راحت بشه امایکی از دوستانم که گلستان زندگی میکنه نورتون 360 داشته و گفت که با سونار فایل رو حذف کرده اما برای اطمینان بیشتر شما فایل رو اپلود کن تا امتحانش کنم

ali_disslove
30-06-2011, 14:13
با سونار شناسایی میکنه اون رو ضمنا اگر فایل ویروس رو داری اپلود کن بده امتحانش کنم تا خیالت راحت بشه امایکی از دوستانم که گلستان زندگی میکنه نورتون 360 داشته و گفت که با سونار فایل رو حذف کرده اما برای اطمینان بیشتر شما فایل رو اپلود کن تا امتحانش کنم

مر30 نه دیگه پاکش کرد رفت

ممنون از پاسخت

شهنام89
01-07-2011, 15:14
سلام
امروز کسپر اینترنت سکوریتیمو پاک کردم و این نسخه سیمانتک و نصب کردم
در ضمن سیستمم دارای ویندوز ایکس پی پک3 و ویندوز7 64بیتی می باشد
Norton 360 Permier Edition
ver:5.1.0.29
نصب کردم چطوره ؟قدیمی که نیست؟
در ضمن چه جوری از حالت 30روزه درش بیارم؟(اکتیوش کنم)

AlexanderMahone
01-07-2011, 15:29
سلام
امروز کسپر اینترنت سکوریتیمو پاک کردم و این نسخه سیمانتک و نصب کردم
در ضمن سیستمم دارای ویندوز ایکس پی پک3 و ویندوز7 64بیتی می باشد
Norton 360 Permier Edition
ver:5.1.0.29
نصب کردم چطوره ؟قدیمی که نیست؟
در ضمن چه جوری از حالت 30روزه درش بیارم؟(اکتیوش کنم)

سلام دوست من نسخه شما قدیمی نیست و برای اینکه از حالت 30روزه درش بیارید از ریستر زیراستفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدضمنا برای استفاده از Trial Rseter به تنظیمات نرم افزار برید و Sonar Protection و Tamper Protection را غیر فعال کنید:11:

ali_disslove
01-07-2011, 21:38
AlexanderMahone جان Norton Internet Security 2012 19.0.0.128 این خوبه ؟یا گزینه بهتری پیشنهاد میدی ؟

اگه گزینه بهتری داری لینکم بده-مر30

راستی خیلی که سیستمو سنگین نمیکنه؟بیشتر از کسپر و کومودو که رم نمیگیره ؟

jolan57
01-07-2011, 23:23
AlexanderMahone جان Norton Internet Security 2012 19.0.0.128 این خوبه ؟یا گزینه بهتری پیشنهاد میدی ؟

اگه گزینه بهتری داری لینکم بده-مر30

راستی خیلی که سیستمو سنگین نمیکنه؟بیشتر از کسپر و کومودو که رم نمیگیره ؟

این ورژن بتا است و بهتر است شما آخرین ورژنی که از سایت نورتون میشه دانلود کرد استفاده کنید

ali_disslove
02-07-2011, 15:26
من نصب کردم یه فایل اپدیت 107 مگی هم از خود سایتش دانلود کردم

مطمئنم ماله اینترنت سکوریتی هست اما وقتی روش میزنم میگه آپدیت شد با موفقیت اما وقتی لایو آپدیتو میزنم بازم میخواد 105 مگ آپدییت دانلود کنه-چی کار کنم ؟

AlexanderMahone
02-07-2011, 16:15
من نصب کردم یه فایل اپدیت 107 مگی هم از خود سایتش دانلود کردم

مطمئنم ماله اینترنت سکوریتی هست اما وقتی روش میزنم میگه آپدیت شد با موفقیت اما وقتی لایو آپدیتو میزنم بازم میخواد 105 مگ آپدییت دانلود کنه-چی کار کنم ؟
نورتون رو لایو اپدیت کنی بهتره چون بسته های اپدیتش فقط 15 % برنامه اونم ویروس های شناسایی شده که به صورت راپید ریلیز میاد رو در بر داره بهتره لایو اپدیت بشه زیاد وقت نمیگیره سرعت سروراپدیتش بالاس منم اولین بار لایو اپدیت کردم .و اگرپست های قدیمی رو بخونی میبینید که به دوستانی که نورتون دارن لایو اپدیت رو پیشنهاد کردم
از نظر سبکی مثل پر هست و خیلی راحت میتونید به انجام بازی و کارهای دیگر بپردازید ضمنا ورژن 2012 چون هنوز ازمایشی هست باگ های زیادی داره اون رو پیشنهاد نمیدم و از اخرین ورژن اینترنت سیکیوریتی اون استفاده کن و تا اومدن نسخه فینال 2012 صبر کن:11:

AlexanderMahone
02-07-2011, 23:00
لینک اصلی:

لینک ترجمه شده توسط مترجم گوگل:

Dreamland
03-07-2011, 16:43
JKCGJP7XG32KYKR3BKY4T9DP3

J8HBB8TJ49QJQ2CYBDYJF2T2R

JBGPR3X9KVKBKR6H2Q99GQDGF

J74XRYP77348FRD7FX4HKYM49

JQ74XWWF6Y47HGB4MKGX68WKF

JCVFRB23GY4T3BX4MCFX9MR6Y

J4DVMP6J64R2GR7KMKJ7BQCD6

JYHFFCPDG76BQC4D6KX87C4QB

JHYVB94PGB3J9RJ64JDW7XV8K

J2RXF6GVFFDKX86BFCGJ9W3WQ

Dreamland
04-07-2011, 15:23
JF9FF8HQ7MVF74YB6W4HYCWBG
JBJTRYCMGXPH38VGQ9MGPDJBG
J3YV9B9BG6J6K38JX4CGDJB2M
J7G8QV2F66YMRV94KK6DK3MQD
JPMMTPKW74QRCRC6BKR4VW4XG
JPQQYGC79DC6826X42C2HFQK3
JGCH6RPD663KM47VJ3YQMQTHP
JHKTR9BXWT4CD39Y6XMTXVTG2
J7XK9MXV734X7JD2GJKMTYB4H
J29BG366G64C6Y7XBTRY67X93

Dreamland
04-07-2011, 15:46

xzx202
04-07-2011, 22:35
با سلام
من انتی ویروسم را با سریالی که دوستان معرفی کردند تونستم فعال کنم ایا لازمه که دوباره از تریال ریسیت استفاده کنم ؟
واینکه بعداز26روزمیخوام ابدیت کنم که حجم ابدیت 118کیلوبایت هست به نظر شما این غیرعادی نیست ؟

AlexanderMahone
04-07-2011, 23:24
با سلام
من انتی ویروسم را با سریالی که دوستان معرفی کردند تونستم فعال کنم ایا لازمه که دوباره از تریال ریسیت استفاده کنم ؟
واینکه بعداز26روزمیخوام ابدیت کنم که حجم ابدیت 118کیلوبایت هست به نظر شما این غیرعادی نیست ؟
نیاز به استفاده از تریال ریست نیست ضمنا شما بعد از 26 روز لایو اپدیت میخواهید انجام بدید و روزای قبل که به نت میومدید احتمالا اتوماتیک اپدیت فعال بوده و اپدیت میکرده و حالا که لایو رو میزنید حجم کمه یا لایو اپدیت خاموش بوده و پالس اپدیت روشن بوده
ضمنا شما گزینه SmartDefination رو فعال کرده بودید؟ورژن 2011 استفاده میکنید یا بتا 2012؟
اینو هم بگید

Dreamland
04-07-2011, 23:45
JW2JPRRMG7Q7T7YG424R7CX6C

JKQ9VKM6WY4W6BWYT96HX6XW2

JFWQTG6TG68JX49FF388C8K33

J8CV8BMFG63T7XDYM77GRCFPV

JMQYMW74DYXH6GJC3Y9FQ97RH

JJG6D9C6G74K3MBDMY3WD7P4Q

JFY732KHRD43RP2P3PYDFFQBM

J8QGYRB6G8DV3K2XKRRY3FB3B

JG9WFXYTCM4G42VKTBWHGPQP7

JDW34JB4JY4MF26DFJ8RQPCKF

Dreamland
05-07-2011, 02:29

kaivanika
05-07-2011, 04:46

این نسخه رو که نسخه OEM هست نصب کردم .

میلاد اینجا نسخه فینال منتها OEM رو گذاشته

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اینم چند تا عکس . آپدیت اولیه ش 66 مگابایت بود
مدتی تست میکنم .
میلاد این کرک ( پست قبلی ) تست شده ؟ میترسم اجرا کنم واسه نورتون مشکلی پیش بیاره

Dreamland
05-07-2011, 16:54
J4QXV3W27T33H8647QQ2VW64K

J2RX8XBH73Y3GRHR83PV9267B

JBGY6GB8FFJCCR2XP3Q367GPX

J4YRQXY7G4FQX92T9DR8HC478

JXQGGGQDGB4XKR76BTQX8Q4QC

JXYCKWJV2M3T8Y92YY38BD6VQ

JCJDYJTM3CMYFHWDD9DGFXJXQ

JPJMT6V6G79TFHTP4273X4YCH

JGV94R4DGYWVTMW8X93K3CQMB

J72JP3867WFPR3QF7TMDVG6M9

Alli13
05-07-2011, 18:30
سلام
1-نورتون اشتباهی به یه نرم افزار که سالمه گیر میده و بلافاصله بعد از نصبش فایل اجرایی اون رو پاک میکنه،چی کار کنم؟
2-همین قضیه رو دسترسی نرم افزار به اینترنت هم هست که نورتون بلاک میکنه،اینو چه جوری حل کنم.

نسخه نورتون:NIS_18.0.0.128

ali_disslove
05-07-2011, 19:26
توی این چند روزی که دارم از این محصول استفاده میکنم به نظرم خیلی خوب اومده اصلا سنگین نیست اما موقع اسکن نمیدونم چرا این قدر cpu میکشه-آنتی های دیگه 20-30% این 80-90% میکشه ولی خوب در حالت معمول نه رمی استفاده میکنه نه cpu

آپدیت هاش سنگین نیست اما به نظرم واسه کسی که دایل آپ داره روزی 3 تا 6 مگ خیلییی زیاده

یه بدی که داره مدت زمان اسکنشه که هارده منو 4 ساعت طولش داد اما نود و کسپر و کومودو خیلی سریعترند-البته توی تنظیماتشم دستکاری کرده بودم که همه فایلا رو بگرده

و اینکه یه سری ویروس پیدا کرد که من فکر میکنم اشتباه تشخیص داد و کرک برنامه ها رو الکی پاک کرد اما اون 3 محصول قبلی اینا رو اک نکردند والبته که هیچ مشکلیم برا سیستم درست نمیشد

و خوبیه دیگه اینکه اینهم مثل نود و بر حلاف کسپر و کومودو هیچ مشکلی با وی پی ان نداره

و اینکه مثل اینکه به جز آنتی ویروس و اینترنت سکریتی شامل چیزای دیگه هم میشه و این خیلی خوبه-امیدوارم توی ریسک و حملات هم خوب از آب در بیاد

2 تا سوالم دارم

نمیشه مثل کومودو ازم بپرسه که فلان برنامه میخواد به اینترنت وصل شه اجازه میدی یا نه ؟آخه الان کرک بازیمو خراب کرد -بازی به اینترنت وصل شد و فهمید کرکه اینم اصلا از ما نپرسد که اجازه بدم یا نه

دوم اینکه اون فایل اجراییش کدومه که بدم به idm که بعد از دانلود یه بررسی بکنه فایلامو

jolan57
05-07-2011, 21:19
سلام
1-نورتون اشتباهی به یه نرم افزار که سالمه گیر میده و بلافاصله بعد از نصبش فایل اجرایی اون رو پاک میکنه،چی کار کنم؟
2-همین قضیه رو دسترسی نرم افزار به اینترنت هم هست که نورتون بلاک میکنه،اینو چه جوری حل کنم.

این راهنما رو دانلود کنید توضیح داده شده است

پسورد:

jolan57
05-07-2011, 21:35
نمیشه مثل کومودو ازم بپرسه که فلان برنامه میخواد به اینترنت وصل شه اجازه میدی یا نه ؟آخه الان کرک بازیمو خراب کرد -بازی به اینترنت وصل شد و فهمید کرکه اینم اصلا از ما نپرسد که اجازه بدم یا نه

پست زیر رو بخونید

دوم اینکه اون فایل اجراییش کدومه که بدم به idm که بعد از دانلود یه بررسی بکنه فایلامو

متوجه منظورتون نشدم ولی اگر منظورتون بررسی فایل ها توسط نوزتون است که پس از دانلود خود نورتون فایل ها رو بررسی میکنه

AlexanderMahone
05-07-2011, 21:47
توی این چند روزی که دارم از این محصول استفاده میکنم به نظرم خیلی خوب اومده اصلا سنگین نیست اما موقع اسکن نمیدونم چرا این قدر cpu میکشه-آنتی های دیگه 20-30% این 80-90% میکشه ولی خوب در حالت معمول نه رمی استفاده میکنه نه cpu

آپدیت هاش سنگین نیست اما به نظرم واسه کسی که دایل آپ داره روزی 3 تا 6 مگ خیلییی زیاده

یه بدی که داره مدت زمان اسکنشه که هارده منو 4 ساعت طولش داد اما نود و کسپر و کومودو خیلی سریعترند-البته توی تنظیماتشم دستکاری کرده بودم که همه فایلا رو بگرده

و اینکه یه سری ویروس پیدا کرد که من فکر میکنم اشتباه تشخیص داد و کرک برنامه ها رو الکی پاک کرد اما اون 3 محصول قبلی اینا رو اک نکردند والبته که هیچ مشکلیم برا سیستم درست نمیشد

و خوبیه دیگه اینکه اینهم مثل نود و بر حلاف کسپر و کومودو هیچ مشکلی با وی پی ان نداره

و اینکه مثل اینکه به جز آنتی ویروس و اینترنت سکریتی شامل چیزای دیگه هم میشه و این خیلی خوبه-امیدوارم توی ریسک و حملات هم خوب از آب در بیاد

2 تا سوالم دارم

سلام اینم فایل اجرایی که برای چک کردن فایل دانلود شدس که توی قسمت انتی ویروس مدیریت دانلود باید وارد کنید:
C:\Program Files\Norton Internet Security\Engine\18.6.0.29\Navw32.exe

---------- Post added at 10:45 PM ---------- Previous post was at 10:41 PM ----------

2 تا سوالم دارم

برای اینکه فایل ها رو بیشتر از یک بار توی هر اسکن چک نکنه توی Setting و قسمت ComputerSetting به بخش
Number Of Threads For Manual Scan از منو کشویی از رو حالت Auto روی عدد 1 تنظیم کنید تا بیشتر از یک بار توی هر اسکن فایل ها رو چک نکنه

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:45 PM ----------

سلام

اون فایل سالم رو توی ویروس توتال اسکن کنید و اگر بیشتر از 10 انتی ویروس اون رو ویروس شناسایی کردن از اون فایل استفاده نکنید بعد از اتمام اسکن یه عکس هم توی همین قسمت قرار بدید

ali_tadvin
06-07-2011, 13:30
نورتون سکیوریتی لپتاپم اکسپایر شده چجوری باید اکتیوش کنم؟

AlexanderMahone
06-07-2011, 13:51
نورتون سکیوریتی لپتاپم اکسپایر شده چجوری باید اکتیوش کنم؟
از این ریست کننده استفاده کن:

از توی SafeMode اقدام به ریست کن
این ریسترمال تمام ورژن های سایمنتک که توی 2011 تولید شده هست.سریال های زیر هم امتحان کن:

ali_tadvin
06-07-2011, 14:00
از این ریست کننده استفاده کن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز توی SafeMode اقدام به ریست کن
این ریسترمال تمام ورژن های سایمنتک که توی 2011 تولید شده هست.سریال های زیر هم امتحان کن:

شماره سریالها رو زدم ولی اکتیو نمیشه
من اون فایلو دانلود کردم حالا باید چکار کنم؟تا حالا ریست نکردم نورتون 60 روزه داشتم که دو روزه اکسپایر شده؟
ممنون میشم کمکم کنی

Dreamland
06-07-2011, 14:09
JXDHV74MG7XF94KQ472DKV4MR

JFCG23RCV4QP3823R9PWDKHH4

JFVBTYK9WRQHP8HXGH6Y26DV4

JBMDQ6TD9WDCQBKF33PFYFMJC

J6Y37X24WYRPYG833CPFTBM6G

JB2KWM8XG8F8YJ2QBD4TGCKJR

JW6Q9T9BFDF36JQDWHWHHPYYQ

J449JV2G74QWXDTTRTWJGG4VH

J7D6DT44WYQ4J4KX79DRD689T

J2KMQTQPWYMQBCV6WPQXBKX68

JRRGDW2TB7MH244J4GBYVV34Y

J3WMP9XHGY3YBY246JJKVYQG7

JCDGFHG7WY4M96C47BH2WYKYR

J6VHR9T3WX4TW7WHP7FGGQHWG

J63RGRMJGG2TWPGP4B2W3QTMX

JQD6CMJJT6X4GWF43GJTHY86R

AlexanderMahone
06-07-2011, 14:23
شماره سریالها رو زدم ولی اکتیو نمیشه
من اون فایلو دانلود کردم حالا باید چکار کنم؟تا حالا ریست نکردم نورتون 60 روزه داشتم که دو روزه اکسپایر شده؟
ممنون میشم کمکم کنی
سیستم رو ریست کن و F8 رو بزن یه صفحه مشکی میاد با نوشته های سفید گزینه SafeMode خالیرو انتخاب کن وارد محیط ویندوز که شدی فایل اجرایی رو اجرا کن و اقدام به ریست و نصب ریست کننده کن و بعد یه بار دیگه سیستم رو ریست کن و وارد محیط اصلی ویندوز شو کار تمومه و مدت 120 روز نورتون فعال میشه

Dreamland
06-07-2011, 19:40
JK8BC6FH74GXJQJJD3JTHFMTV

JBR277BQQ8F8VCTR3TJVCBDFF

J24DBCG8KVM279RJTR6PP33WD

JQTRQ7P2G8CH27M366MD7BWM7

JQ2X6BYFGBFWJRFG66RYXC8PG

J66DTCBQGY4X29CXJ9Y6BQVKR

J4F46V629WB3M34YVHV7DR9MP

J49Q68QKG79M783G8HHTH2WFJ

JFP3WP8YKT372HW4C28C23VWV

JDBHD3HY7VQW3PX4BJFXDXVT8

mansour_hotboy
07-07-2011, 12:28
با سلام دوستان این نسخه oem 2012 که اومده مشکلی نداره و ارزش نصب داره؟با تشکر

Dreamland
07-07-2011, 14:37
J7VTKKQJFFQQF26HRTW87FGP6
J6KXCT7V74PCMF8G6GJP2MKT7
JX4GWQCKWY2K6PKQ98Q4F4XPP
JHGWD2BH66FVBVP8TY34HDRH9
JH7XGP2PDGFQGMJW6TJ7CVMXV
JM8D9V26T8DQGH8TPYR9QXMRK
JYMB4C3TWYQGV3474YY83PW7H
JQDJPMY9G8FB2BQDQTVFKJYWC
JH3FXG7THDBXTTMTMQ4VC8BXJ
J8DG8949BQ2J3RGHXDG2RBC2F
J4GXKQ3XFFRQH4BX23VFQ6TMW
JJB9JPYVFD4VRD6R3HY772JP7
JVKGJGPB2HG8XG862X6PP4YJF
JB42VQGHG8D3DBGHVGTDVBBM9
JD2VFPK8G63QWWK24Y9JC4BRB
J7M6DQ2FF93CJT94CKDTYHFPT
JXD486DPT7QPC33BGM4XYFYJK
J8FMTGVFD7RT99KGD4984DG2F
J7K6VTM374KDVYJ9FPB6DQV2V
J78GD9CYDY3YHDRFD992T7893

kaivanika
07-07-2011, 14:42
J7VTKKQJFFQQF26HRTW87FGP6
J6KXCT7V74PCMF8G6GJP2MKT7
JX4GWQCKWY2K6PKQ98Q4F4XPP
JHGWD2BH66FVBVP8TY34HDRH9
JH7XGP2PDGFQGMJW6TJ7CVMXV
JM8D9V26T8DQGH8TPYR9QXMRK
JYMB4C3TWYQGV3474YY83PW7H
JQDJPMY9G8FB2BQDQTVFKJYWC
JH3FXG7THDBXTTMTMQ4VC8BXJ
J8DG8949BQ2J3RGHXDG2RBC2F
J4GXKQ3XFFRQH4BX23VFQ6TMW
JJB9JPYVFD4VRD6R3HY772JP7
JVKGJGPB2HG8XG862X6PP4YJF
JB42VQGHG8D3DBGHVGTDVBBM9
JD2VFPK8G63QWWK24Y9JC4BRB
J7M6DQ2FF93CJT94CKDTYHFPT
JXD486DPT7QPC33BGM4XYFYJK
J8FMTGVFD7RT99KGD4984DG2F
J7K6VTM374KDVYJ9FPB6DQV2V
J78GD9CYDY3YHDRFD992T7893

اینا چند روزه س ؟
خودم 85 روز داستم یکی از اینا کار داد وای 79 روز میده :31:

Dreamland
07-07-2011, 14:54

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدDo not forget to disable self-protection Before using crack, Norton Tamper Protection is OFF

Dreamland
08-07-2011, 14:08
JF3FTX9FGXK8FH9R4CV7BRJK6

JGVCFRTD44RMHD3VRQQ8B6BD4

JQKWQ6VBG7KJ87TK68X694YBR

JQXP9GW6T623DJMJ6GFG7WHR3

J4WWYMBJ74M4VF97J3769XWHG

JWH9KF7WVM4C64CPDWHD89Y3B

JV4HM9G9T78C9Q6K89V8HC38F

J3DWRHW4CM4H76RY7BR8GPR92

JPTW3JXPD8CXCY37BVW8GHF3R

JQBRR8M8GY2RFVVHFV83C74X2

J8DGWC4M2MXDFPFQF2TX4FQRR

JHKFM7DHWRKY3CK9DB9YDRTDY

J74VGWKKFFJJ9PHWY9KPT2MJF

JJFDQR3FFWDTD8R39XJW6TMCD

JDPTJK3D479PC4MB6Y6X9TJK7

hamid090
08-07-2011, 15:45
سلام
دوستان چطور میشه از آپدیت های نورتون اینترنت سکوریتی 2011 بک آپ گرفت؟

Dr Hannibal
08-07-2011, 16:11
سلام
دوستان چطور میشه از آپدیت های نورتون اینترنت سکوریتی 2011 بک آپ گرفت؟

روش بکاپ گیری از آپدیت های کلیهء محصولات نورتون ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نورتون آپدیتهایی رو که ما کپی و جایگزین کردیم شناسایی نمیکنه ! چی کار کنم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dreamland
08-07-2011, 23:19
JBJKW726GRMHHYFHG2FJHVR79
JRYY4QCVG8D9YV8DM39DQMW6M
JTP8BX69WXM2Q6BGF9QMXR3M6
J66PCFYKG648FCFXT3TY394R7
J2VM387BF4KMW6QC6HXM6HF67

mohsen_1363
09-07-2011, 09:41
Norton Internet Security 2012 v19.0.0.128 / Final+Crack

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_1363
09-07-2011, 09:52
Key nis 120days 09 july 2011

milaaad
09-07-2011, 11:42
سلام دوستان.از اپدیت های 2011 میشه برای 2012 استفاده کرد؟

mansour_hotboy
09-07-2011, 18:04
دوستان عزیز نسخه oem که منتشر شده چه فرقی با بقیه نسخه ها داره؟ممنون

Dreamland
09-07-2011, 19:29
JR6FX7XBG62MCJR94RM4T99XX
JFB4XPDVG76MPP972M44VTVG9
JX9CB3H3T8F7GDJ2HQP2XV3MV
J2RQ3W84G8D6QX2R2Y87B2F6R
JDJX8JKQF4RDJHTFRYFCGHVCJ
J2GPXKYG74R7TP3H8JM4JV2YQ
J3CMW8XRG8FVJR8WJ8X9YJ22F
JWR2D8KM7XJRKDK8MKYPPV9XB
JYTV4WWGGYRHG6HKP444KV3Q7
JR84D8H7G4KRFMYD8VWXBPYHQ
JBJBMHYFWRRGB39JJ3X9DVB4B
J6F393GGFFRHBHGFHY2T94GH7

AlexanderMahone
09-07-2011, 20:42
دوستان عزیز نسخه oem که منتشر شده چه فرقی با بقیه نسخه ها داره؟ممنون
اخرین نسخه بعد از نسخه بتا یا ازمایشی هست و بعد از نسخه oem نسخه Final هست که نسخه اصلی اون نرم افزار میشه

ali_disslove
09-07-2011, 23:42
من یه du meter یکیم idm رو بهم میگه مشکوکه از طریق اینترنتی گفتم چک کن trust بودنشو چک کن جفتشو میگه نشانه های زیادی وجود داره که ویروسه

چی کار کنم ؟پاکشون کنم؟البته با آنتی ویروسش که چک میکنم ویروس شناسایی نمیکنه

راستی دوباره وی پی کار نمیکنه-میخوام پاکش کنیم ببینم درست میشه -آپدیت ها رو از کجا کپی کنم ؟بعد همین جا برگردونم آپدیت هام بر میگرده ؟

ali_disslove
10-07-2011, 00:39
الام رفتم توی xp راحت به وی پی وصل شد

من نمیدونم این چه چیزیه که هر دفعه باعث میشه وی پی های ما دیگه وصل نشند و مجبور به حذف آنتی ویروس میشیم

نمیدونم شایدم این خودش یه ویروسه که هیچ آنتی پیداش نمیکنه

الان du meter و idm رو که بهش مشکوک بودو پاک کردمو یه سرچ کامل زدم اما فایده ای نداشت

جایی نداره مه بهش بگم که کانکشن وی پی مورد اعتماد منه ؟

یعنی اینم پاک کنم ؟تازه ازش خوشمون اومده بودا

AlexanderMahone
10-07-2011, 02:04
من یه du meter یکیم idm رو بهم میگه مشکوکه از طریق اینترنتی گفتم چک کن trust بودنشو چک کن جفتشو میگه نشانه های زیادی وجود داره که ویروسه

چی کار کنم ؟پاکشون کنم؟البته با آنتی ویروسش که چک میکنم ویروس شناسایی نمیکنه

راستی دوباره وی پی کار نمیکنه-میخوام پاکش کنیم ببینم درست میشه -آپدیت ها رو از کجا کپی کنم ؟بعد همین جا برگردونم آپدیت هام بر میگرده ؟
محل نگه داری اپدیت:
C:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_18.5.0.125
پوشه defination رو کپی کنید
اون دوتا برنامه که مشکوکه اون موردی نداره چون یه سری یوزر ها اونارو ار جاهای نامعتبر دان میکنن مشکل به هم میزنه به سایمنتک گذارش میدم و از تو تراس درش میارن و رای منفی میدن
برای وی پی ان از توی setting برید و تنظیمات نتورک برید به program control و Remote Access Phonebook رو Allow کنید شاید وی پی ان شما از پورتی که استفاده میکنه کار های مشکوک دیده و بلوکش میکنه من که چنین مشکلی رو نداشتم با وی پی ان احتمالا همین باید باشه شما سر ماه از یه جای دیگه وی پی ان بگیر تست کن:11:

mohsen_1363
10-07-2011, 12:13
Key nis 120days 10 july 2011

ali_disslove
10-07-2011, 14:31
محل نگه داری اپدیت:
پوشه defination رو کپی کنید
اون دوتا برنامه که مشکوکه اون موردی نداره چون یه سری یوزر ها اونارو ار جاهای نامعتبر دان میکنن مشکل به هم میزنه به سایمنتک گذارش میدم و از تو تراس درش میارن و رای منفی میدن
برای وی پی ان از توی setting برید و تنظیمات نتورک برید به program control و Remote Access Phonebook رو Allow کنید شاید وی پی ان شما از پورتی که استفاده میکنه کار های مشکوک دیده و بلوکش میکنه من که چنین مشکلی رو نداشتم با وی پی ان احتمالا همین باید باشه شما سر ماه از یه جای دیگه وی پی ان بگیر تست کن:11:

مر30 از جوابای خیلی خوبتون

این مسیری که گفتیدو رفتم اما آخرش Remote Access Phonebook اصلا نبود

من هیچ وقت نمیخرم -همیشه از این رایگان 10 دقیقه 1 ساعتیا که سایتا موزیک و..... میدند استفاده میکنم حالا همشون با هم یهو کار نمیده اما توی xp که آنتی ویروس ندارم کار میده-اینم به محضی که پاک کنم درست میشه

اما میخوام پاک نکنم چون خیلی باهاش حال کردم این چند روزه-خیلی چیزا داره که باید یاد بگیرم

موقع کانکت ارور 720 میده و میگه تنظیمات شبکه خودتونو عوض کنید -من حتی فایوال و..... رو همه رو disable کردم اما...

ali_disslove
10-07-2011, 15:08
روی وی پی کلیک راست کردم و از توی پراپرتیس یه آی پی برداشتم به این شماره 209.190.20.253 بعدم اینو توی توی تراست کنترل زدم اما و زدم بهش اطمینان کامل دارم اما بازم وصل نشد

tonypb
10-07-2011, 16:14
Norton Internet Security 2012 v19.0.0.128 / Final+Crack

سلام.این فاینال هست یا oem ؟؟؟
تو خود سایت نورتون که خبری ازش نیست...:41:

AlexanderMahone
10-07-2011, 17:38
روی وی پی کلیک راست کردم و از توی پراپرتیس یه آی پی برداشتم به این شماره 209.190.20.253 بعدم اینو توی توی تراست کنترل زدم اما و زدم بهش اطمینان کامل دارم اما بازم وصل نشد
اشکال ازپورتی هست که کانکت میشه بجای وی پی ان رایگان که امنیت کمی داره از وی پی ان سایبر گوست که المانی هست استفاده کن امنیت بسیا بسیار بالاست من خودم ازش استفاده میکنم هم رایگان داره با 1 گیگ ترافیک و هم پولی با 10 گیگ ترافیک من پولیشو 3 ماه قبل توی سافتپدیا به صورت کامنت گذاری بردم خواستی لینک دانلود جدید ترین ورژنشو بهت بدم 10 مگابایت حجمشه

ali_disslove
10-07-2011, 18:30
اشکال ازپورتی هست که کانکت میشه بجای وی پی ان رایگان که امنیت کمی داره از وی پی ان سایبر گوست که المانی هست استفاده کن امنیت بسیا بسیار بالاست من خودم ازش استفاده میکنم هم رایگان داره با 1 گیگ ترافیک و هم پولی با 10 گیگ ترافیک من پولیشو 3 ماه قبل توی سافتپدیا به صورت کامنت گذاری بردم خواستی لینک دانلود جدید ترین ورژنشو بهت بدم 10 مگابایت حجمشه

باشه-اگه کار بده هر قیمتی داشته باشه میخرم میرزه

mohsen_1363
10-07-2011, 21:13
سلام.این فاینال هست یا oem ؟؟؟
تو خود سایت نورتون که خبری ازش نیست...:41:
درسته تو سایت نورتون وسایت های معتبر خبری نیست

AlexanderMahone
10-07-2011, 21:51
باشه-اگه کار بده هر قیمتی داشته باشه میخرم میرزه

این لینک دانلود:

این صفحه رو با دقت کارهایی که گفته انجام بدی و با کدی که بهت میده میتونی تا 6 ماه از سرویس پولی اون به صورت مجانی استفاده کنی سرویس پولی برای یک سال هر ماه 7 یورو باید پرداخت کنی پس ارزش داره که از کد استفاده کنی
اینم اون صفحه دریافت کد:

برای ساخت حساب کاربری از وی پی ان استفاده کن حساب که ساخته شود از خود نرم افزار دیگه کانکت شو من همیشه ازش استفاده میکنم حتی الان که تو انجمن هستم.

AMIR.KIK
11-07-2011, 00:20
دوستان سلام من دیگه گیج شدم اینقد گشتم اگه میشه کسی بهم بگه که اینتزنت سکیورتی نوتورون رو توی سایت خودش چجور دانلود کنم؟
میرم قسمت دانلود ولی داتلود نداره واسه فروش میاد.
با چیز پی ان هم رفتم توش
با تشکر کسی میدونه راهنمایی کنه

AMIR.KIK
11-07-2011, 00:31
به ترتیب اینم کارهایه که انجام میدم

tonypb
11-07-2011, 11:55

ایران از نظر نورتون تحریمه.برای همین نمیتونی دانلود کنی...لینک های زیادی تو بخش دانلود نرم افزار هست یا با چی ان پی برو دانلود کن از نورتون...

Dreamland
11-07-2011, 12:45
Norton Internet Security 2011

JFRPK2H7CFQ7FBF6CH8G6DWBM
JFWJ22C474RTRFXTDP94QGQDF
JHGBCV9BWJDQ8BBB39DTKBFHH
JG69BDRGG63RQJ77P3VKD7JV3
JKBBPHQFRFQPT4HC9JFT6H24J
JQ2M2V2JWRPWVTMV7QQPYK43C
JB2XD238G8D94XCF6YC673VHD
JFT2FPHMGXQ7M7HVB2C8HXTYY
JYW34YW6TYF97DF8J34DQY8W8
J6KJPFV2G7KD48BY7DWX3J487
JPXXT6CPGBK347J36THB9VM9C
JD88MY8J9WDHBKRYJ3M7BDDFC
J2P8JW7PFFRXRPR7X376F47H9
JY6FP62BG7P7DQQG277BYJ4TM
JDXFFFW748877HVD3XC7GWFGB
JMXXCK6KTYYXQJXCQTW6P23Y7
JB9VT7Q4GBXJKMXP9Q4C32FCB
JVXD2787KVQ8BM9DFKQ76T9GF
JVBHY289T68P49KX29MDK26GV
JYBK9DP7WRDWW9VPMCB4YG6YM
JP7QF44P664DCKQ8HD3MMKBX6
JQT3GJKXD4Q7KK4T96GP4BCC4
JG2GBFQ6FFK4M8CJXBB6C4JQJ
JB8DY2T6CM4X8FDCY2FXY3QVD
J43WHBCKG4R6GRJJDPHRV4RQ7
JJ2PK326CM28RTMTH6JPG8H94
JV62WD87F83HC737TVVHKK767
JMVGFBVRWYW78TPY66T7DFT8W
JW767M6DG7R4B3G4P9KDYM7BD
JGFKV8HTF7JDYHMM2V6YBFFVB
JF6RV9DJBRD899YKPK4VG9K3P
JRQ79G27T8DTBC9CFJKY4Y2R8
J8D8TPQKG8C4XGCRC3KHHTVX9
JBY4T2XMG33HD9TYHTQTYBK6W
JX73X6QKGBJJ3WCH66J3VX4TF
jr24wjdb38fbmdmmhccfbq8k3
jb8q2d7gf9rg9ybgk34pmhfcb
jxx4hw6pd8bqdvdqpqbwkxw7y
jjbqf6fr74jv667hqtbdvj9yd
jbyrrm6bgyyf8g7hk3y939j3t
jctp7942q8c7d6ch72drr4jwp
jv28q4qqtrrrcq2f8ch8bh4jk
jkr2664ggt44dcdh2bxpq9dm9
jdbwxc2rffqwwp98rv9vmmk4t
j4mt2q76d8fhrkymhb48jm8bk
jw7d433bg74wdvp2jpj4kv29y
j2fv4j4fd78v39tmrp94q8g2w
jymwyqgw73fygp9xwgcfpmx62
j7h77wkjg8cd6fg4hbgb6348t
jfq69ttpgrjxcxkghx22dfmjr
j7vg8qd2g7f3mqwt9grbvgrpm
jjywq8xwvy946mmt4rm2rmxwd
j78dhtwvv3fcjxyqjtfv7cq9r
jvwygbp8g49byy463b49wk44p
jt3v6qr6ty2xt4fwvb8rqkxkm
j467c4dpg6d7fw8fkq4yyh4b9
jmvh36bvg8dx2drjt9df4frhg
jw4pt96x484tmmmkwykcq79wg
jtgvw8m29v4hmxrx4v43j76bb
jvc3c8q2kj2v2vpf4b692xykx
jfyv684qchrb992vqpp96vvv9
jmvcphr7ffqr3f226qq4qmmrk
jgqdpf9rpcrwvgpwjbtvcrdhj
jpvmvf3xg4qh8k9xgh77k2ppj
jqjb97mt7mb7rrxfcp2hbh3qf
j3jdgh4xf283pq69fyqp24rbx
jh4thg8ygbw3kcwv4r9yv2fkq
jbdyx2rjgbd83q2qk9pxdphj7
j49cx7q6g7h3xp9y3xp289t4d
jc87mbf4g8dx3drrmrmpccmd7
jmhp4xfbwv8m6pmj3r9g9hp68
jgf34vykt78ptctdck7b7vvfr
jqk4d4ddgrjmqdpt8cc3ttqy4
jy9p3rmc4q6cvkjq7thxdb2j8
jdfkp2fd6bdyyt7j9bdkb9kj9
jkvbjqxfg7r2mhm24949yrbfg
jrbvkb4gf842j68bjcb3xx264
jcr6b4b3cmf44g4773cqrpkj4
jccwq92wdy4qt6fpkyfb6kkbd
jkd9tgjgg7m7kw9j8q3yykwh3
jbq4v7frdjdqr3m2v9mkrcpfv
jf2fq7pxg63yjdm6kt6mqgtwk
j6gk4ffwffqqgjh6t2ffk4x7p
jybw83kygyx6vqdhccc3xw933
jk7b2t6hg7rcp2kkkbmh7y7vb
jc328dybm7qq67843327r4dhr
jfqtmjx7wyd24qgrvkp3j8bdh
jdrkfv6vwyyq3t4fmv3tjrb74
j7df44gvg79j6bpff9jfxybkr
jk64g97gfvrfgmm4j9t6ffrgh
jybbwgw2g8fgp6rwd9r9733rj
jkmvfgb4t7qkhp47k2hy8kh76
jmvkydkwg8dpdx2y23k6pcyb7
jm2dwrbrg7qprqwcfx9cdg7rv
jft243pp74rw93qy2y46j3pb4
jf3vpwgtffrt8wgb9qxpv9pgm
jqr2v9m773drxhcprhtrt6ybb
jpkx97v8wp2tdjfdbh46mmfhw
j689mgkjwy4hjpbggkrbb92hp
j22vv3gbv23jj8cjb37tdjjtx
jh2f8wkrgydm33ywxfmqq9hrh
jkgmrjd7wy4m7y6rd2khhy9kt
jyrctwmygy4fqhd3k3qm3r4vk
jy3mxyxj7t4927vx2cxmt2948
jv8r6f3y73x7fkkxyd6h6w2gx
jf2fcjb6g7qr7gfrfcrxmmb9x
jmj7wvxbf4hfgkbd2gpth2bxt
jwr3wfhdd7f3bwh872m2k3x44
jwvbf28fvm4gpw9m77fpxv7qq
jmh2qh8kcjf33fy24bxkkwrx2
jdmqh6fw68dcmx82k3b7ymb8d
jkx8g8wh7m4xrmww4x8m7cdqd
jmrgpdqqwbfvtdp22qvdmqmcr
jdfj726bv2pfg9p9f2ytg3b7m
j28vwkf2g7fy2k64phdj7x94m
j3jpgg4tcmvxtf8ww23rxvdvb
jvm9k2vkt7jwyj2w6drtg62w6
jpdr8mmcww3c7gtgmg2g944vr
jm4rj3tqfdrgwfx8th88fct8c
jxhqqmwqg4qjj7qh9jkdwrxkb
jgx47p9g73fmj22bb9cqt7hhm
j8cpccvx67wdx9xfxwfcv4j9w
j222h6v8g8dqxr9jwjkjhk88p
jk2fygjhg4p8xkv42q7w9yghc
j2jhb8j7734kwpw7yhtfmgxpv
jjgckkx3g8fww48mxcfftqc6r
j747gqtp72g7ty3mbg7hrw4rr
jgy4dr7vwp969f3pmbpd3mv6k
jyj72k7tfffxcxdpkgdmd32yr
jbj96bfvf4qk3h6v4q9tvkkqp
j38fb2tp74r4h9b33wcb7jchb
jtmh49m9wxrk82hkqr9xg78d7
jjvxxq3cdjdb8cy74x2794vqg
jgfrddw829qjdrdqwq23kvvry
jggc7mxpww4mmg6mrcg69vp9y
jd8bjcxwwrmxfjxb3f7wcbwcv
jpkpvfjtg8cjrr9xqqqgfxmcc
jrt9rg6mffrr4gkwdb8k6b6kf
jtymb3jh6bd46hkmg37wbq9qy
j34mfdtg74gphgkc89yy3pg2p
jctv9pc7gx72vmtjptcfj6r6x
j7dp8ykj74fbrtw62jd38r97f
jq8vjx7h73x398xr3qm3jk687
j8bmm3qfg4ptpgp3bchrkvfb9
jb77k8qftb3xwmf42f8rt9qc2
j3q3w626d4rw33rvx827g8xc6
jgkxkbrgg772drqbqbqk93k2f
jp8ggcmfvmxbwcq8f2m7djmvh
j6v6qyqvffg3gjhrwcmyqdx9w
jy3gh9387x49h7q7w6hwhy2gp
jbmyk7jxt6yrf97db2gp39vjh
jydftwghdbf4k76brjdrmj4vf
jbtmdxdbgrqrp8jhhbdk42ckq
j4q87qy6wxqxjmb2h32gpfm6d
jkyv7tvh74rrvqm3pbxm3478d
jwh34y6h99h24cvm22tygr6wk
jdxxwx43kkjyrrkmc9gh9xg7h
jg7rwxqbgy4dy689mjbfr6dyk
j723884cgrp4rpdvjqp3gtjtw
jqwgv9rht7qp6g2pwdtv9phrq
j33wxbqgg8dpkqpkgy8bvyt4g
jvphrkkgg3f4dqkpctdhg799d
jw9kx6tq74dc37j8pqtw37w38
jy48rbv7g8d28h6rm3f8j866h
jb32wvb9ww49j7y7dgjxrdqcc
j3bbkqpm68b6bm28hytjd62hr
jf4mgxdbgmdmyptbk27x69p9k
jkp7r2ftdqfj88bwhr9td8tcy
jqqhx8ppb2phppptx9rjg69hy
jgxv2tg4g8b8pt2x4vf9d7tjw
jbhrw7vfg73x4m6mhy2v9fgm3
jtfjq8tg733vd3mm8cgvd876w
jkqd87bjd7mqmmqr3cjgdhh7t
jw6kgr2d74qmvfvv3jjgmj434
jdrw6bpmgbfht37f4qbwfvkcf
jgqdvx33g784hjbvxf7gdcv74
jg2jmqccgb42fdv6j8kyxxp96
jhdcw89mwyx6chthy39c3jmgp
j749xb4bwy4g2qbjj8pkyqg3v
jd6tphy89wdkjw8h6gwy36pr7
jxfr7cc9t8f4m82h9mck739t6
jpcprq7p4wdqqvrdc7h8y8p6x
jgr7tddkftch74rtbm6m9pj3d
jyk7rw36gy3mpqgwhw78hw7g7
jv6y9p4b67rmpktdj3y8d9y2r
jb97383ddh4kx83b8x9d2wvgt
jmb84tddf4r36mxv3hxtqwdpx
jdfy8gf2bphd63vxkr93q6qrd
jwmd3qg6kwbvh4kqk2vqy63mc
jmjxk6xwg8ft6wgf43pfh2p4x
j448wyrdcfkm3m2tggqdt66px
jgyfrwb9db4h2mwrbjmt66dxd
jcthcp7cg8fcwwh8ykm2xrg7t
jm99wq2wvtyx6qy42mvp36kxm
jf33hv7bg4q373pxq3vmxwtyh
j7d6xkqqvt2rybx2hjjm9vj9m
j2kvg8pygyfrwg2fppx69y2hf
j7ypptbfjyxq7b7b8kxfvdrp4
jqxk2bcvjyq3qktqbphk8jw3y
j3d8pjkw6y4t66wf7h3rcw48x
jk3kj2rt6bxhbwvptprvdg27d
jk4cjdvpg64qgy4rf9yky6xfv
jxh3brdfckqmk9xjkcgrbg38t
j3yw7mqkkv8f6p3wdft89wxq4
jpw3p2pmt7rpbgmr4y3vvbyrm
jxh3tpg9g4qwrbr27qjhg4xkm
jh4rmv7m3gmx7y8v62dmqjp9h
jgf8pdv966ch2236m8xvdgrqp
j3p8gxcwgrmqkm3b87724bvhp
jr96j37ggbwqc6v743kgqqx4v
j296394pv4qbv7g4grpqhwph7
j4q6fjb2g7mvdy9trwg4r3j7q
jkhf84qh68cyjytcytby7w8mp
jwkd6qd9gy3wdy9fy3p4m7379
j3q9k2jvfddq6rrhbwfy7thfv
jt3f2xmg74h6f4dy4xmqbp8wm
jkdp8trdg794w9ww49ct7brvt
jj34gm9xd7rqhvj78y9y22m8c
jg4gvhj3grjkm6k6rk8htfmxr
jwyx8dqbg76mhp97g9yxc29g9
jx4v6mbrh38p2tjgqyv9dw3cr
jb32hpbp6v9v3y9brb4vp2h66
jtqdc49cg63bk98grbwwg38d8
j3qdwhvmwyfh4233ty2pqwpjh
jkf9jwbpt4ptmpv74ggvb2v4f
jjg4473xdb3x2vpxxjjj6bmrh
jmb3rjj6wmmp8vcmjctqkwbw7
jdxmvqkgf4qb2k3cfcbwf4pgy
jywj8ftpd8f26q86mbb9d9x7g
jp48hmx272m2xrgb347ffdrwb
jgyw4wjdg6489rh32ypq4cpx3
j3g832h77vqcttq2f3yyhb3wt
jdykt66w674vfgj38bypypky3
jwvkm6jhffkr3wf8p9xhf28wg
jf3dk888wb3wrdq9tjkmxjv93
jm229yd2brqm8w9d99kjdkgxd

Norton AntiVirus 2011

V7DYVGGV2C7KT29QDHX4WJ8VD
VDYFCQXJ4D2G7YQ3GQ77BYCH7
VVCPQB4Y7WD2JXWYDTQRTJW96
VP3KW6FPGW2T2RV2W23RJJYBB
VHXG43FVTY2M3JPRJG23VFRF4
VWQBHXR4GXJWX2V7KX89RXYJ6
V628FKYR68BCC8F36R34GQGKR
V7Y3T7MRD7C4JW34GB792VK4J
VJVTV6Q264PWF26GRQXTFYTTR
VC6GV8XDGYC4MQDT3VBPTPMHG
VMGFFPRW42MQJDRYQRJF2BGG6
V3YW2GPKJJCMT8FFDTW6DGHXX
VRXTCF7MGJD483JRGTXPY69F8
VK933HXBGWDV2DP99B6MXCW2M
V63V7Q2JFFQBPP99FTTXY7QGW
VFFCXYRJD6YCW2WQ4PV7D7QRQ
V4YVD9V9FDDC4MKXBWGFWHGK6
VDCVGB73FFMP9BT3QY3QMYKK3
VVTG9JHJVK9RVF8443X2H68V8
VFDGHH9KG6CJP7PMGQ6W2VRHQ
V3QYC8P6WWXBY7DT2VF7G9YPV
VD9B4BWCGYB6RB83VRBK3GMG4
VHGRX2CBG8C6C4FC62TQ2TGTF
VWMP9QK268CKFBYTJWVGKMX3W
VH2PYCYGGBP2HM2VJ9YBB9GXD
VYFWCBMRT78TW37KYK2JB86KJ
VTV83DJ6PKK9KC4XMDJ6MYFV
VQMJDJDTCMCT336RW9X8FF9JP
VXMK7BR9GBVFT7QR79DMCTWPR
VMCDGFWTT77MVTV8GQXTR2T7P
VJH4F7R3CGQ263H833R8H4Q39
VJ8XHJ6Q94PGVFH8P38W77QKF
VFX4XKYTFVQQ38G949QP8JF98
VMMFRTDKG63X64QK8B4TM7KW6
V8FW3KYD44PCMYXT9Q4JCVJX8
VGKQ8PQKHT3V46GC8FQW4XBPP
VMDVR77BG8CCFMTTGQ86RPCC3
VYKCYXQXBMVK6JPR8Y7WXDXBH
V7RBWW8TGRKDCC4WRBK84CRVF
VDW36VWPG638FY2GCJ4G2XP8X
V6X9RWYVGY3Q32KHBH779F96C
VH9WMRMG3GYHVR7CBD7RMR4GC
VG3XH23YWPWD362X3CFDWGH6W
VKCFW7MMFT2TVH4XG9JXBRBHJ
VKY8MP6Q3JDPXHX3G9FHK8KVM
VVFCYTTGG77PKCTPCTH8GH4YW
VW97Y2BJT733Y6QDRT6RPT9XJ
VJG4J34GGXDJWJXBX224M9PP7
V4PWPC2HR9PXW3DDFM67BRWXP
V3CRM2T9DQCC6F3HV4YWDMHGK
V46PRJPQC333T9FYKW9GGGJCY
V2D3487RGY379M44FD262F72T
VV8RYJBP42Q43GVM9HJ3JC72X
VMP263CDG8CXD9QQXCHRM64D2
VMKQCJR8G7PQC7439GY4PGC79
VFQBQKQ3FFPBRRP8RTJ89WVRM

Norton 360

TQ9GFRKP9WMV9D97GHRB2RW3B
TCW42W2R74YJCRY3DBWVWCBCC
TP42PQVRDBWHHXHQ9Y8DVG7RJ
T7R7BJPJG6YYCDDY43JR8PB4R
TBV93MY474KRKFDRY29FD2DFH
TGGFWTVVG8WD2PT62DP6YWJFV
T3VJQ8MTCMKMQHX6RBYGFPGJQ
T6CF823KGCGY2YTPH7C84MCHJ
TWJ4HHVQ7WYRMT4JX383VRX2R
TWM4J9PXGBKQBH7THPHGWDWMB
T6HQ8FBRCJTQRQHXWWF27QMQM
TDHQ9WT2GX3FBYQ2JRTWYBKH3
TYW42MX3F3BBB4DM3W73T888R
T3BFDK4VG42R43V823Y84HXRW
TYTB83VRCMWXKJT36HX6PK39F
TMMX69DR67M9M3X8K9KVF2YB2
TP28Y9FMW2MMR8HB3HKYX692H
TTTHB62HG8RKCCMFPJCFFK44P
TWB6439TG8YXQM9VJ6YQYR9DF
TD24966JTCG8FMWHFJHPQFKDF
TTXHVFXD7WPMDHHWRRMHB4YGQ
TD7XJBKRG8X6RGBQ4KR49YWBP
TGXMTWPYWX9BHGHXVGCBV2RKY
T2CQDCDXCK7WHG724F6PQ42KH
TFDXWT89WW22DVXRW34RF8KBK
TFW9DK94HWXHH3QQ49F2FWQ68
TH8P9B8YFWM4XG43R6FT7XVRV
TTFXWD3PWP6TRPC742HK8C46D
TG4F6F237WBGTBBDJY9TCGJQK
T47HG3JY68TTYRTWT9DQM37K2
TWQ4BKD6QJXCRV3J384V8WWMG
TP88RMQRWQWP72JJCTQ8BF9YT
T7TH2WHD44KTPX73KH6DY9X86
TYCHJ9XMGX8J87XXKTB8D9YXV
T29HCQK9DJB3G23KTCMY6D48F
TDQMJWXQGX4QG888RFVF9JPGK

JOSTOJUGAR
11-07-2011, 22:56
من نورتون اینترنت سیکیوریتی رو نصب کردم ویندوز سون دارم الان یه پیام دارم با این متن (شما 2 روز دیگه برای subscription فرصت دارید.) بعد وقتی subscrip renewal رو میزنم بعد کلی تلاش میگه اتصال با سرور ساب اسکریپشن سیمانتیک برقرار نشد یا یه همچین چیزی چیکار کنم؟؟؟؟؟ میشه زودتر راهنمایی کنید؟

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

ضمنا ورژن 17.8.0.5 هست

SHAHAB-P30
11-07-2011, 23:43
سلام من میخوام Norton internet security رو دانلود کنم

کرکش چجوریه راحته دردسر نداره؟

آپدیتش چجوریه آفلاین هم داره حجماش چجوریه زود به زود باید آپدیتش کرد مثل kaspersky ؟

ali_disslove
12-07-2011, 01:07
سلام من میخوام Norton internet security رو دانلود کنم

کرکش چجوریه راحته دردسر نداره؟

آپدیتش چجوریه آفلاین هم داره حجماش چجوریه زود به زود باید آپدیتش کرد مثل kaspersky ؟

عالییی --نه اصلا خیلی راحته-انگار رایگانه این قدر خوب

آره ولی استاد بزرگ الکساندر توصیه نمیکنه چون همه آپدیت ها توش اعمال نشده
سرعت سرورش خیلی عالیه و میتونی با نهایت سرعت آپدیت کنی

حجمش آپدیت بد نیست ولی سبکم نیست روزی 3 مگ تقریبا داره

S0R3N4
12-07-2011, 02:20
من که یادم نمیاد از اینترنت سکوریتی اینقدر راضی میبودم که از نورتون هستم
فقط یه کم زیادی بی سر و صداس اعصاب آدم رو خورد میکنه.دیگه زیادی آدم وجودش رو حس نمیکنه
دوستان
هر سری که Quick Scan میکنم 6 تا فایل رو پیدا میکنه و پاکم میکنه
اما باز بعد از چند روز اسکن دوباره اونارو پیدا میکنه؟
این اینترنت سکوریتی مگه فایروال نداره که اینا هی میان تو؟مگه گارد نداره که اینا رو تا اسکن نکنم نمیشناسه؟؟

---------- Post added at 02:20 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

بچه ها
راستی.اون نقشه ی زیر صفحه به چه درد میخوره؟؟عکس قاره هاست...
نسخه ی 2012 نهاییش اومد؟؟ارزش داره نصب بشه؟؟

AMIR.KIK
12-07-2011, 10:35
ایران از نظر نورتون تحریمه.برای همین نمیتونی دانلود کنی...لینک های زیادی تو بخش دانلود نرم افزار هست یا با چی ان پی برو دانلود کن از نورتون...
دوست عزیز منم که نوشتم با v/p/n میخوام دانلود کنم و عکس ها هم گذاشتم با v/p/n رفتم ولی باز نمیتونم دانلود کنم
کسی میدونه کمکم کنه
با تشکر

JOSTOJUGAR
12-07-2011, 16:26
من نورتون اینترنت سیکیوریتی رو نصب کردم ویندوز سون دارم الان یه پیام دارم با این متن (شما 2 روز دیگه برای subscription فرصت دارید.) بعد وقتی subscrip renewal رو میزنم بعد کلی تلاش میگه اتصال با سرور ساب اسکریپشن سیمانتیک برقرار نشد یا یه همچین چیزی چیکار کنم؟؟؟؟؟ میشه زودتر راهنمایی کنید؟

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

ضمنا ورژن 17.8.0.5 هست

هیچکی اینجا نیست راهنمایی کنه

jolan57
12-07-2011, 17:20

ضمنا ورژن 17.8.0.5 هست

من اول به شما پیشنهاد میکنم آخرین ورژن نورتون رو دانلود کنید چون ورژن برنامه شما 2010 است
در مورد subscription شما اول مطمئن شید به اینترنت وصل هستید و سپس یکی از سریال هایی را که دوستان قرار میدهند (پست اول همین صفحه) را بزنید و subscrip renewal رو بزنید
یا میتوانید از تریال ریست برای تمدید تریال محصول خود استفاده کنید برای راهنمایی فایل read me را بخوانید
Norton 2011 Trial Reset 3.3.1

jolan57
12-07-2011, 17:28
من که یادم نمیاد از اینترنت سکوریتی اینقدر راضی میبودم که از نورتون هستم
فقط یه کم زیادی بی سر و صداس اعصاب آدم رو خورد میکنه.دیگه زیادی آدم وجودش رو حس نمیکنه
دوستان
هر سری که Quick Scan میکنم 6 تا فایل رو پیدا میکنه و پاکم میکنه
اما باز بعد از چند روز اسکن دوباره اونارو پیدا میکنه؟
این اینترنت سکوریتی مگه فایروال نداره که اینا هی میان تو؟مگه گارد نداره که اینا رو تا اسکن نکنم نمیشناسه؟؟

---------- Post added at 02:20 AM ---------- Previous post was at 02:18 AM ----------

بچه ها
راستی.اون نقشه ی زیر صفحه به چه درد میخوره؟؟عکس قاره هاست...
نسخه ی 2012 نهاییش اومد؟؟ارزش داره نصب بشه؟؟

فایل های را که نورتون پیدا میکند مربوط به کوکی های مرورگر شما است و ربطی به فایروال ندارد,میتونید از تنظیمات مرورگر کوکی ها را غیرفعال کنید که البته چندان ضروری به نظر نمیرسه
كوكي عبارت است از يك پيغام كه سرور به مرورگر ( Browser ) شما مي فرستد. مرورگر شما اين پيغام را در يك فايل متني ( Text ) ذخيره مي كند. پس از آن هر بار كه كه شما به آن سرور مراجعه مي كنيد ( يعني يك صفحه از وب سايتي را كه روي آن سرور قرار دارد باز مي كنيد. ) يا به عبارت ديگر هر بار كه مرورگر شما (مثلاً اينترنت اكسپلورر ) در خواست يك صفحه از آن سرور مي كند اين پيغام را به آن سرور باز مي گرداند.
هدف اصلي كوكي ها شناسايي كاربران است تا تنظيماتي را كه كاربر بنا بر سليقه خود دفعة قبل روي يك وب سايت مثلاً ياهو انجام داده اكنون هم بتواند صفحه را با همان تنظيمات دفعه قبل برايش باز كند....

در مورد ورژن 2012 بهتر است صبر کنید تا خود سایت نورتون آن را به طور رسمی ارائه کند
اون نقشه ها هم اگر اشتباه نکنم مربوط به نقاطی است که در آنها ویروس جدیدی کشف میشود,فکر نکنم به دردی بخوره:31:

ata.royalfalcon
13-07-2011, 08:39
سلام دوستان
آخرين ورژن Norton Internet Security 2011 چند هست ؟؟؟ چون ورژني كه دارم با فايرفاكس نسخه 5 سازگار نيست !!!

ufhs1369
13-07-2011, 21:39
سلام به همه دوستان
من از آنتی ویروس نورتون اینترنت سکیوریتی 2011 استفاده میکنم
بعد از نصب دیوار آتش سیستم رو غیر فعال کرده
من میخوام فعالش کنم اما نمیتونم
در واقع میخوام دیوار آتش خود ویندوز پیشفرض باشه
کسی میدونه باید چطور روشنش کنم
قابله ذکره که تمام گزینه هاش از کار افتادند
یعنی هر چیزی که باعث فعال شدنش بود رو از کار انداخته

mohsen_1363
14-07-2011, 14:30
Key nis 120days 14 july 2011

am2
14-07-2011, 18:34
سلام
میگم تفاوت بین نورتون اینترنت سکیوریتی با نورتون 360 با نورتون انتی ویروس چیه؟کوم کاملترتره..مرسی

*Batman*
19-07-2011, 17:16
سلام به همه دوستان
من از آنتی ویروس نورتون اینترنت سکیوریتی 2011 استفاده میکنم
بعد از نصب دیوار آتش سیستم رو غیر فعال کرده
من میخوام فعالش کنم اما نمیتونم
در واقع میخوام دیوار آتش خود ویندوز پیشفرض باشه
کسی میدونه باید چطور روشنش کنم
قابله ذکره که تمام گزینه هاش از کار افتادند
یعنی هر چیزی که باعث فعال شدنش بود رو از کار انداخته

سلام.
ممکنه فایروال ویندوز برای جلوگیری از تصادم غیر فعال بشه.
اما به طور مطلق از کار نمیفته.حتما ایراد از جای دیگه ست.
سرویس فایروال ویندوز رو چک کنید.شاید متوقف شده.
اگر میخواهید از فایروال ویندوز استفاده کنید توصیه میشه Norton Antivirus رو نصب کنید.

سلام
میگم تفاوت بین نورتون اینترنت سکیوریتی با نورتون 360 با نورتون انتی ویروس چیه؟کوم کاملترتره..مرسی
ســلام.
قبلا در موردش بحث شده :

teshneh
19-07-2011, 17:54
سلام
آنتی ویروسم به صورت بالا شده،چطور میتونم دوباره فعالش کنم؟؟؟

*Batman*
19-07-2011, 18:03
سلام
آنتی ویروسم به صورت بالا شده،چطور میتونم دوباره فعالش کنم؟؟؟

سلام.
راه اول : استفاده از سریال معتبر : تعدادی رو آقا محسن چند پست بالاتر معرفی کردن.
راه دوم : Trial Reset : مراجعه شود به پست دوم تاپیک.

pcsoft
19-07-2011, 22:55
سلام. Norton Antivirus 2012 نسخه فینال اومده؟
*Batman*
19-07-2011, 23:40
سلام.
خیـر. محصولات 2012 هنوز در مرحله Beta قرار دارند.

K1lou
20-07-2011, 08:25
با سلام خدمت دوستان
نمیشه ابدیتهای نورتون رو به صورت یک فایل مجزا دانلود کرد مثلا از کافی نت یا جایی که اینترنت پرسرعت داره و البته نورتون هم روی این سیستم نصب نیست . و بعد فایل رو به یک سیستم بدون اینترنت انتقال داد

سلام.
خیـر. محصولات 2012 هنوز در مرحله Beta قرار دارند.

این نسخه ای که Norton Internet Security 2012 19.0.0.128 OEM - Final | 119.56 MB
در این پست قرار دادین نهایی نیست مگه ؟

حالا ome بودنش مشکلی که ایجاد نمی کنه یا نه ؟
با تشکر

*Batman*
20-07-2011, 13:30
با سلام خدمت دوستان
نمیشه ابدیتهای نورتون رو به صورت یک فایل مجزا دانلود کرد مثلا از کافی نت یا جایی که اینترنت پرسرعت داره و البته نورتون هم روی این سیستم نصب نیست . و بعد فایل رو به یک سیستم بدون اینترنت انتقال داد

این نسخه ای که Norton Internet Security 2012 19.0.0.128 OEM - Final | 119.56 MB
در این پست قرار دادین نهایی نیست مگه ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا ome بودنش مشکلی که ایجاد نمی کنه یا نه ؟
با تشکر

سـلام

دریافت بسته های آپدیت نورتون:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنسخه OEM به صورت عمومی برای کاربران عرضه نمیشه و در اختیار شرکت ها قرار میگیره.
این نسخه ها معمولا 90 یا 180 روزه هستند.
این یکی شاید در اثر یه اشتباه تو اینترنت منتشر شده باشه.ممکنه نسخه نهایی باشه.ممکن هم هست نباشه.
مثلا آخرین نسخه محصول 2011 بعد از مدتی به Final تبدیل شد ولی همیشه اینطور نبوده.
1-ملاک ما سایت رسمی سیمانتک هست که انتشار محصول جدید رو اعلام میکنه.
2-همچنین انجمن های Beta در صورت عرضه نسخه نهایی بسته میشن.
3-بسته های آپدیت برای نسخه جدید بهینه سازی میشن.(تو لینکهای بالا هنوز این اتفاق نیفتاده)
4-لینک های مستقیم برای NIS و NAV از خود سیمانتک در دسترس خواهد بود.
5-نسخه های نهایی به صورت همزمان منتشر میشن.اینطور نیست که مثلا NIS رو داشته باشیم ولی خبری از NAV نباشه و برعکس.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

AMIR.KIK
20-07-2011, 14:08
دوستان سلام من دیگه گیج شدم اینقد گشتم اگه میشه کسی بهم بگه که اینتزنت سکیورتی نوتورون رو توی سایت خودش چجور دانلود کنم؟
میرم قسمت دانلود ولی داتلود نداره واسه فروش میاد.
با چیز پی ان هم رفتم توش
با تشکر کسی میدونه راهنمایی کنه

دوستان ما هنوز منتظریم

jolan57
20-07-2011, 16:01
دوستان ما هنوز منتظریم

شما توی مرورگر آدرس زیر رو تایپ کن,البته با وی پی ان.

ariajoker
21-07-2011, 09:48
سلام دوستان بنده NIS 11 رو دارم . و 18 روز از مهلت استفادش مونده . یکبار هم trial reset استفاده کردم .
الان برای اینکه دوباره مهلت رو افزایش بدم دقیقا باید چکار کنم ؟

D o l f i n
21-07-2011, 11:58
وقت بخیر
اساتید یه راهنمایی بفرمائید
میشه کل یه فولدر یا درایور رو به سونار داد که گیر نده بهشون؟
من 10 تا دی وی دی آموزشی داره که فایلهای داخلشون exe هست به همشون گیر میده حتی اتوران رو هم نمیزاره اجرا شه بعد اینکه نمیتونم تک تک برم اضافه کنم که گیر نده واسه همین اگه راهی هست که کل یه فولدر یا درایور بهش داد که به محتویات داخلش گیر نده
ممنون

AlexanderMahone
21-07-2011, 15:30
سلام دوستان بنده NIS 11 رو دارم . و 18 روز از مهلت استفادش مونده . یکبار هم trial reset استفاده کردم .
الان برای اینکه دوباره مهلت رو افزایش بدم دقیقا باید چکار کنم ؟

سلام اگر از ریست کننده استفاده کردید مدت 120 روز باید فعال بمونه نورتون و بعد از 120 روز باز ریستش کنید و بازم اگر از سریال های همین بخشاستفاده کردید اونم مدت 120 روز باید فعال بمونه و بعد باز یا با سریال یا با ریستر فعالش کنید :

سریال های بالا رو امتحان کن ببین جواب میدن یا نه ضمنا نگفتی بعد از استفاده از ریستر مدت 120 روزفعال شده و هنوز مثل قبل 18 روز هست؟

AlexanderMahone
21-07-2011, 15:36
وقت بخیر
اساتید یه راهنمایی بفرمائید
میشه کل یه فولدر یا درایور رو به سونار داد که گیر نده بهشون؟
من 10 تا دی وی دی آموزشی داره که فایلهای داخلشون exe هست به همشون گیر میده حتی اتوران رو هم نمیزاره اجرا شه بعد اینکه نمیتونم تک تک برم اضافه کنم که گیر نده واسه همین اگه راهی هست که کل یه فولدر یا درایور بهش داد که به محتویات داخلش گیر نده
ممنون

بله امکان این کار هست
Setting>ComputerSetting>Antivirus And Sonar Exclusions>Item To Exclude From Auto-Protect And SonarDetection>Configure>Add>Apply >Ok
این مسیرش بود ضمنا موقع اد کردن تیگ گزینه Include Subfolders رو نباید بردارید حواستون باشه

Dreamland
21-07-2011, 15:45
J4FYQTB7722T7VMQ3D9CQ8KTH

J49BVQTR74RR4RKT6CKRG9K8Y

JDR4Y8FHG8F2PVFCTHB3HBHJB

J36THTPJ44RYHJPCHBTMVXXR4

JD7D4P4QRB3GPK3K6RHYBMTJ6

J33VXFJTG8FKQBJ3RHYVHDQX3

JK3VF4W6WYYG43WWYQ9T9YGVX

JP7MT3QHG749JY2W9C973H696

JG63X6R3G8D37VR979KDT7KQR

JJDP44QRV93HJ2G6MGR8Y6MC7

J4PX47TRCMYV7VYG6WF8HDTMB

J3VB3MKCG4J8RVT7FTJ4RWXQ4

JPF9XBMVWQ3KG94FMR7WHVFKW

JGH9PPKQ64RPVDJXRJRBYWG4Y

J2XKKHG9GRJ4BC6V32GKM6HW6

J284422FTY4KDRH9FQG2VBY68

JRTJRCTBQ8D8G2XG36H2T6W4H

JC4768W8T742DF82T9VMT4PGB

JWH8X44P44QDMHM96M34MT767

AMIR.KIK
21-07-2011, 16:09
دوستان من بهترین تنظیمات واسه نورتون 2011 خواستم.
با تشکر

*Batman*
21-07-2011, 16:11
پست دوم تاپیک.
بهترین تنظیمات برای نورتون:

AMIR.KIK
21-07-2011, 16:44
باآپدیت آفلاین نورتون مشکلی پیش نمیاد؟تمام آپدیتها رو انجام میده؟یا باید بار اول آنلاین انجام دهم؟

*Batman*
21-07-2011, 17:23
آپدیت آفلاین فقط امضای ویروسها رو شامل میشه و به تنهایی کافی نیست.
برای بقیه آپدیتها باید از LiveUpdate استفاده کنید.بهتره همیشه با LiveUpdate آنتی ویروس را به روز کنید.

*Batman*
21-07-2011, 21:40
سلام.
نسخه 19.1.0.16 Beta امروز منتشر شد.مدرک محکمی که نشون میده باید همچنان منتظر نسخه نهایی باشیم.

لینکهای مستقیم از سیمانتک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید لینک مستقیم برای کاربران P30world و هواداران !

Norton Antivirus 2012 Beta 19.1.0.16

Norton Internet Security 2012 Beta 19.1.0.16

AMIR.KIK
21-07-2011, 21:59
سلام.
چجور یه ویرس رو واسه نورتون بفرستم؟

mansour_hotboy
21-07-2011, 22:37
سلام.
چجور یه ویرس رو واسه نورتون بفرستم؟

AMIR.KIK
21-07-2011, 23:04
مرسی دوست عزیز
ولی یه سوال نمیشه که یه بار توش ثبت نام کرد و برای باره دیگه این همه رو پر نکیم؟

ariajoker
22-07-2011, 09:01
سلام اگر از ریست کننده استفاده کردید مدت 120 روز باید فعال بمونه نورتون و بعد از 120 روز باز ریستش کنید و بازم اگر از سریال های همین بخشاستفاده کردید اونم مدت 120 روز باید فعال بمونه و بعد باز یا با سریال یا با ریستر فعالش کنید :

سریال های بالا رو امتحان کن ببین جواب میدن یا نه ضمنا نگفتی بعد از استفاده از ریستر مدت 120 روزفعال شده و هنوز مثل قبل 18 روز هست؟
قبلا یکبار از ریستر استفاده کردم و 120 روز رو فعال کردم الان از اون 120 روز 17 روز مونده .
سوالم اینه که یاید NIS رو پاک کنم یا دوباره نصب کنم یا اینکه دوباره میشه از trial reset استفاده کرد ؟ اگر پاسخ مثبته روش کار مثل همون دفعه ی اول استفاده از ترایال ریست هست یا نه ؟

mansour_hotboy
22-07-2011, 10:24
مرسی دوست عزیز
ولی یه سوال نمیشه که یه بار توش ثبت نام کرد و برای باره دیگه این همه رو پر نکیم؟
والا من از موزیلا استفاده میکنم یکبار که پر کردم دفعه های بعد روی جاهای خالی دوبار کلیک کردم نوشته های قبلی اومدن! شایدم بشه ثبت نام کرد.

eb7626
22-07-2011, 12:53
با عرض تشكر از استاد عزيز جناب بتمن
لطفا لينك آخرين نسخه نهايي نورتون اينترنت سكيوريتي كه حتما نهايي باشد به همراه آخرين كرك كه روي آن به خوبي جواب ميدهد را بگذاريد.
با تشكر

AlexanderMahone
22-07-2011, 16:05
قبلا یکبار از ریستر استفاده کردم و 120 روز رو فعال کردم الان از اون 120 روز 17 روز مونده .
سوالم اینه که یاید NIS رو پاک کنم یا دوباره نصب کنم یا اینکه دوباره میشه از trial reset استفاده کرد ؟ اگر پاسخ مثبته روش کار مثل همون دفعه ی اول استفاده از ترایال ریست هست یا نه ؟

نورتون رو نمیخواد پاک کنی مثل دفعه قبل از همون روش ریست کردن استفاده کن 120 روز باز فعال میشه مشکلی هم برای نرم افزار پیش نمیاد:11:

---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:54 PM ----------

با عرض تشكر از استاد عزيز جناب بتمن
لطفا لينك آخرين نسخه نهايي نورتون اينترنت سكيوريتي كه حتما نهايي باشد به همراه آخرين كرك كه روي آن به خوبي جواب ميدهد را بگذاريد.
با تشكر

لینک دانلود از سایت اصلی با حجم 100 مگابایت اخرین ورژن:

اینم اخرین ریستر موجود:

برای دانلود از وی پی ان استفاده کنید.

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 04:58 PM ----------

مرسی دوست عزیز

از افزونه LastPass اگر استفاده کنی یه بار که فرمرو پرکنی ازت میپرسه میخوای سیوش کنم زمانی که سیوش کرد دیگه کارتمومه با یک کلیک همه فیلد ها پر میشه[COLOR="Silver"]

jadaa
23-07-2011, 01:10
نورتون آپدیتهاش کجا ذخیره میشه؟

AlexanderMahone
23-07-2011, 12:58
نورتون آپدیتهاش کجا ذخیره میشه؟
در این ادرس:
بسته به ورژنی که نصب شده اون اعداد اخرفرق میکنن
برای بکاپ گیری از اپدیت کافیه از پوشه Definitions یه کپی گرفته و در محلی که دوست دارید اون رو نگه داری کنید

jadaa
23-07-2011, 13:06
ورژن 2012 نیومده؟

mehdi388
23-07-2011, 13:54
کسی می دونه تفاوت نورتون مخصوص لپتاب با سایر ورژن ها تو چیه؟؟؟؟

Dreamland
23-07-2011, 14:18
JPFH49D474Q6T8BM39XJHVBX4
4. JW7PPT4MKWFRJPD6WXPX3J8JR
5. JHBX8HCQVV9D8DTYXQTM6QRX9
6. JK3F2B7DFDDTXB3F9T3QQK86Q
7. JCYKGPMHV4QBKFTV89RXX2FF7
8. JWF4M2F3JY4BQ3FG72TWB39TM
9. JKG8K3THJY4H2JJBB2MV7TC94
10. JTYMPD9QRFQMYVH2H9R6K89V7
11. JWBFVXTPV4MKV96JR9PXC22VB
12. JWV289DRWYVDDP3RBH8C4F3PC
13. JFWTHV99WYF86RHGCRYVCCQDH
14. JFBR3G7W7GFBXVPWJ384MDG7B
15. J2TRX4GT74RQVY3K63VGKV6HT
16. JXVF9BKMGYBXDVF9FT33GK8BC
18. JC28Y78KG4K6Q3R9FTY8GPGBK
19. JRDPJMGKF338PGXVRKXVDP8JJ
20. JH6G4YRFG6FK29GRGGFCHBHTB
21. JMYR88JG678XVB87T3MJW887B
22. JVPRVY2KKKJJFWCK8FXHBK7B7
23. JKJ4FTKYPCRW8WMXDCWTYJT9K
24. JK3DX7Y7G7PXDV7TPMDGDHCQ7
25. JQ3M792V7M2D3JF4QV46P28P7
26. JPPCY73GG8DYT476CGGQXXQYC
27. JF9CTWP4FFHV39YYW779KBQDP
28. JR8JD8Y3GYD386XBCQXCPHW3X
29. J32CYW3TGW9W6VVX28XYQ6KT8
30. JJY2Y4RR3HXX4YP423MPYQH77
31. J4DGJ9KCGXYYJXH2FM7BVGD7M
32. JCCMGF94WX7Y4HK46GC2PCH24
33. JV9CP763G33TDHHCKY9T7D8KF
34. JWTY4332G4M4CH2DH4DKFK9W2
35. J8J2Q9WHF32CQMB6F37QQCJXJ
36. JBR2JBKDF4QWQJXQ93277GFRM
37. JC3G9DFGF84VFYX3BBW9DBRMW
38. J333JJ3PKTXHWFBJ4V42QJ9QC
39. JF3BG48BWYWVF64YCV9B89B88
40. J67272BR9MMR8K89DHC7F8VHQ
41. JWF48DQB6BRPVQMFHJCW3863K
42. J4GCWQHYF8BY2JGDJ74FQP8BT
43. JG986PW9DJFDKMGBR8MW38GDG
44. JBJ4CR86KMWMDX7V7BWGM4R4V
45. JJTVVVJ6DB3PRKP4F2R4JY7RJ
46. JT4F6QTC4Y2J2HCYCBCGQK4HQ
47. JDR2P7YCH2XQYPBKJ6B7HRTGB
48. JDFD8X7YD7Q6RR2HCCCBT7R4J
49. JXFFPJ373FRRCHXVPR6DVB3R6
50. JFRX4HKG738CBY2Y36K39VQ6P
51. J7JRVDRH3HQT2WGYCGD4VMWGX
52. JWXFYBBM7XRXD8CTD8R63X29W
53. JG7WVXGCG7QVQYQJ6VVVP4Q8M
54. J3KMGJC6GBJRKWFH63244TKVD
55. J2RCJ4HP664GGV78PGRM92DRF

tonypb
23-07-2011, 14:34
ورژن 2012 نیومده؟

نه هنوز نیومده...هر وقت بیاد اینجا خبرش گذاشته میشه...:46:

jadaa
23-07-2011, 19:13
فرق 360 با اینترنت سکیورتی چیه؟

jadaa
23-07-2011, 19:20
روش آپدیت آفلاین نورتون کسی میدونه ممنون میشم

eb7626
23-07-2011, 21:23
با تشكر از همه دوستان

راهنمايي بفرماييد آيا تريال ريستي براي nis 2011 وجود دارد كه 180 روز يا بالاتر
آن را ريست كند؟
و آيا با توجه به چارت هاي av-comprative (آخرين گزارشات)بهترين انتخاب براي آنتي ويروس nis2011 نمي باشد؟(و البته f-sequre كه سنگين است)

*Batman*
24-07-2011, 00:07
جناب Dreamland سریالهای جدید معرفی کردن. معطل چه هستید؟!
تریال ریست 120 روزه هستش.

مقایسه سلیقه ای هستش.تصمیم گیرنده نهایی شما هستید.نورتون آنتی ویروس قابل اطمینان و با سابقه ای هستش.
شما محصول کوچکی رو نصب نکردید.سیمانتک صاحب نظر و ارائه دهنده اهکارهای امنیتی هستش و یه قطب بزرگ در این زمینه محسوب میشه.

eb7626
24-07-2011, 09:50
با سلام وتشكر از تمام دوستان
لطفا بهترين و آخرين لينك مطمئن norton 360 primaier را به همراه بهترين كرك موجود بگذاريد و همچنين نحوه آپديت آفلاين چگونه است؟

AMIR.KIK
24-07-2011, 16:35
روش آپدیت آفلاین نورتون کسی میدونه ممنون میشم

ابتدا برنامه را باز کنيد.
سپس به Settings و Miscellaneous Settings مراجعه کنيد.
اکنون گزينه Norton Product Tamper Protection را يافته و آن را بر روي Off تنظيم کنيد.
حال مي‌توانيد پوشه Definitions که از آن پشتيبان تهيه کرديد را در مسير C:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_18.6.0.29 بدون مشاهده هرگونه پيغام خطا کپي کنيد.
در پايان مجدد Norton Product Tamper Protection را به حالت اوليه بازگردانيد و يک بار Run LiveUpdate را اجرا کنيد تا اطلاعات نرم‌افزار به روز رساني گردد.

reza41
24-07-2011, 23:09
سلام آقا بیچاره شدیم رفت
دیروز این آخرین ورژن تریال ریست رو از اینجا دانلود کردم و بعد اجرا کردم مثل همیشه اجرا شد و تموم.
هیچی آقا بعدش نورتون خود به خود بسته شد و سیستم رو که رستارت کردم نورتون اجرا میشه ولی همه سرویس هاش غیر فعاله و اصلا هر چقدر هم روش کلیک می کنم هیچ عکس العملی اتفاق نمی افته. آپدیت کننده اش اجرا میشه ولی آپدیت نمی شه. ساپورتش هم تشخیص میده که همه سرویس های غیر فعاله و فقط می گه چطوری فعالش کن ولی هر کاری می کنم اصلا صفحه اصلی نورتون باز نمیشه که توش بتونم کاری کنم.
خلاصه هیچی نورتونی که دو سال بود باهاش حال میکردم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم پرید. حتی تریال ریست رو هم دوباره تو سیف مد اجرا کردم ولی فایده نداره.
کسی چیزی به ذهنش میرسه؟

tonypb
24-07-2011, 23:25
سلام آقا بیچاره شدیم رفت
دیروز این آخرین ورژن تریال ریست رو از اینجا دانلود کردم و بعد اجرا کردم مثل همیشه اجرا شد و تموم.
هیچی آقا بعدش نورتون خود به خود بسته شد و سیستم رو که رستارت کردم نورتون اجرا میشه ولی همه سرویس هاش غیر فعاله و اصلا هر چقدر هم روش کلیک می کنم هیچ عکس العملی اتفاق نمی افته. آپدیت کننده اش اجرا میشه ولی آپدیت نمی شه. ساپورتش هم تشخیص میده که همه سرویس های غیر فعاله و فقط می گه چطوری فعالش کن ولی هر کاری می کنم اصلا صفحه اصلی نورتون باز نمیشه که توش بتونم کاری کنم.
خلاصه هیچی نورتونی که دو سال بود باهاش حال میکردم و هیچ مشکلی باهاش نداشتم پرید. حتی تریال ریست رو هم دوباره تو سیف مد اجرا کردم ولی فایده نداره.
کسی چیزی به ذهنش میرسه؟

یه بار پاکش کن.دوباره نصبش کن و با یه سریال اکتیوش کن...

Dreamland
25-07-2011, 12:44
J4QWK328G6W44QYMVG6WG8RB4

JJ6W2KHPT63VGMBDYTPMT6832

JJFC4BB374MR3YD64QP4FR2MQ

J2RCPTW9GWXVHX6QRPDB7TX64

JF46KYDTWYYF8VWD4KYQVJJK8

JDKCK2VWWYDX3PPPTQ49YMR34

JP7B9JHTGRK4PVY7XGTT4B7T4

JWPQ8JTDFFQ3BJXYQRVX7CWP2

JPX7CB3JG7QMXFQH3B9YYM27D

JW6VB7B76B2T48B4QY74V32RD

JRK3Q8T7G76MCXQCRB3VHQWK6

J2H3YQF8C8BF9F6WH9GVG23BT

J72PKQXQ74JPD8W24GC6D8Q82

J2V6GGYVG8D627V4TCHD3QKRK

J2Y62BJYKKKB4W4CCKWVYG7XX

J2W7D88VD4QVD4D66FTFGV97H

JKKJBPPY73YYWTQKHFFHD3CDK

JT89MFQ4D3DR43TMQRB2KW82Y

J6T8QWD743D2KJ2RRY2WQPCGY

J3944CH6T7FXKJTQF3MTDX2K4

JGTKG798YQT7RK4H3TPV92G8K

Dreamland
25-07-2011, 12:57

reza41
25-07-2011, 13:45
یه بار پاکش کن.دوباره نصبش کن و با یه سریال اکتیوش کن...

خوب منم از این می سوزم دیگه. این همه وقت باهاش کار کردم. این همه دانلود و آپدیت و ... همه اش پر

tonypb
25-07-2011, 19:12
خوب منم از این می سوزم دیگه. این همه وقت باهاش کار کردم. این همه دانلود و آپدیت و ... همه اش پر

مشکلی نیست که بابا:46:
خرجش یه آپدیت 100 مگیه...از اینا پیش میاد...سعی کن دیگه تریال ریست استفاده نکنی...همیشه یه جاش میلنگه...:41:

*Batman*
26-07-2011, 18:28
سلام آقا بیچاره شدیم رفت
کسی چیزی به ذهنش میرسه؟
سلام.
این احتمال وجود داره که Trial Reset با نسخه 18.6.0.29 کار نکنه.
کاری که شما باید میکردید این بود:
1- از سریال استفاده کنید.
2-اگر سریال نداشت نسخه 18.5.0.125 رو نصب کرده و Trial Reset رو اجرا کنید.
تو این حالت هم میتونستید آنتی ویروس رو فعال کنید و هم آپدیتهای خودتون رو جایگزین کنید.
در اینحالت دیگه آپدیت 100 مگابایتی نداشتید و حداکثر به 15-20 مگابایت ختم میشد.
روش جایگزینی آپدیتها با Trial Reset جواب داده و در پست دوم همین تاپیک لینکش هست.
3-Trial Reset مثل گذشته تو Safe Mode کار نمیکنه.
چون Norton Account رو هم میخواد چک کنه و موفق نمیشه.در نتیجه کار ناقص تموم میشه.

شما باید بعد از غیر فعال کردن Norton Product Tamper Protection ، در حالت عادی Trial Reset رو اجرا کنید.

noisymind
27-07-2011, 22:26
آقا قبل از اینکه سریال جدید بدیم باید کار خاصی کنیم ؟ من هر کدوم از سریالها رو میدم قبول نمیکنه!

tonypb
28-07-2011, 00:01
آقا قبل از اینکه سریال جدید بدیم باید کار خاصی کنیم ؟ من هر کدوم از سریالها رو میدم قبول نمیکنه!

نه.هی باید سریال ها رو بزنی تا یکیش اکتیو کنه...
نمیدونم دوستان سریال ها رو از کجا میارن ولی از هر جا میارن اونجا شلوغه و سریال ها بیشتریشون استفاده میشه...
پس امیدتو از دست و تمام سریال هارو امتحان کن...دوستان بازم میزارن...
اگه اکتیو بشه 4 ماه راحتی:27:

noisymind
28-07-2011, 06:41
آره ولی هنوز 24 روز مونده و همش پیغام میده. با این وضع فکر کنم باید از حالا دنبال سریال جدید باشم تا 24 روز دیگه یکیش کار کنه :31:

RoYaYeEe_NiIiLi
28-07-2011, 15:04
سلام دوستان
من قبلا نورتون ریختم رو نت بوکم(norton netbook edition)
حالا مهلتش تموم شىه و من دنبال سریالش هستم ولی نمیدونم از کجا بگیرمش...کسی میتونه کمکم کنه؟:(

Golestan64
29-07-2011, 00:03
سلام میخواستم نورتون اینترنت سکوریتی 2012 رو برای لپ تاپ نصب کنم
سوالی که داشتم این بود که آپدیت این برنامه چطوری هستش و آیا آپدیت آفلاین هست یا نه میشه با اتصال به اینترنت این برنامه رو آپدیت کرد ؟

یه سوال دیگه بعد از اینکه نورتون رو نصب کردم احتیاج به کرکی چیزی داره یا نه میشه بدون دردسر نصبش کرد ؟

JOSTOJUGAR
29-07-2011, 11:34
سلام
من نورتون اینترنت سکیورتی ورژن 18.6.0.29 رو دارم 14 روز از اکتیوش مونده میشه راهنمایی کنید اکتیوش کنم
150 مگ آپدیتش کردم .:41:

AMIR.KIK
29-07-2011, 11:48
از دوستان کسی سریال جدید بزاره ممنون میشم

S0R3N4
29-07-2011, 12:14
سلام بچه ها
چطور میشه یه فایلی که نورتون بهش گیر میده رو بهش سالم فهموند؟؟؟

Dr Hannibal
29-07-2011, 12:45
سلام بچه ها
چطور میشه یه فایلی که نورتون بهش گیر میده رو بهش سالم فهموند؟؟؟

نورتون اشتباهی فایل های سالمم رو ویروس شناسایی میکنه چی کار کنم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Hannibal
29-07-2011, 12:55
از دوستان کسی سریال جدید بزاره ممنون میشم

29/7/2011

JOSTOJUGAR
29-07-2011, 13:04
مام منتظریم یکی جواب ما رو هم بده

JOSTOJUGAR
29-07-2011, 13:18
ممنون مشکل من با این سریال جدید حل شد :11:

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

برای 120 روز اکتیو شد درسته؟

AMIR.KIK
29-07-2011, 13:28
برای 120 روز اکتیو شد درسته؟
آره 120 روز اکتیو میشه

Dreamland
29-07-2011, 13:51
JMKH46V7KMC4TCX842DW7V68X
JKMFQW6VWY4MBFM3V3JKDGJ4M
JV9F2J2GGXPXWXX6CCK6D9X2M
JK36DBCMGM4TG6RRFXTX63C7Q
JK9YYDR4WRRRPM933G2V97QH7
J8D93Q3RG4VR3J7CPR2GDKHV6
J8PTKJ99T8BBGTTJ67DFHCVJR
JHVVFDPQG8FB9PMB8F8B7BFG4
JBW8W9J8KVPQXPCFG2KQ37M7B
JHW3XW7DDFQK78697V67C2BG4
JCRT9799F9QCQ7VKYFJ76JHM8
JYDJJ7VXWRK4KVR6GK9HYRWVR
J33DF2XGGY4XG6WY29H49CP3G
J4T3YQ39FFRGTR32G7TY7XVJH
J2YQ78VTJY4G8TDHVV6YGH22D
JMJKKM6VG7D2FDTDBJH9W8CT6
JDBX8HFDG8FHTVX7384G6MHKK
JYFJDCF66Y326JQPCCMVQT8XK
J8JYYD263JF9JKW3CG7V27VYP
JWT3PC72WM3C296YTQRFFC43R

S0R3N4
29-07-2011, 14:18
بچه ها
کیبورد فارسی من هر از گاهی دکمه هاش قاطی پاتی میشه و وقتی یه یوزر دیگه بسازم درست میشه
آیا این یه ویروسه که نورتون و پاندا نمیشناسنش؟؟

eb7626
29-07-2011, 19:40
لطفا بهترين و آخرين لينك مطمئن از سايت سيمانتك براي norton 360 primaier را به همراه بهترين كرك موجود بگذاريد و همچنين نحوه آپديت آفلاين چگونه است؟

babialex
29-07-2011, 23:26
نظرتون درباره norton 360 چیه ؟ در بین نرم افزارهای امنیتی در چه جایگاهی هستش؟ با ریختن این برنامه دیگه نیازی به هیچ نرم افزار امنیتی نیست ؟ آیا 100% قابل اطمینانه ؟ آپدیتش به چه صورته ؟ چقدر سیستم رو سنگین میکنه ؟ نسبت به بقیه آنتی ویروس ها در چه جایگاهی هستش؟ و اینکه آیا تمام امکاناتش کامل هست یا تک تک برنامه هاش کامل تر از این نسخه هستند ؟

ممنون راهنمایی کامل کنید

*Batman*
30-07-2011, 17:08
ســلام.

بچه ها
کیبورد فارسی من هر از گاهی دکمه هاش قاطی پاتی میشه و وقتی یه یوزر دیگه بسازم درست میشه
آیا این یه ویروسه که نورتون و پاندا نمیشناسنش؟؟

نمیشه نظر قطعی داد.اگر مطمئن هستید کار ویروسه بهتره از یک AntiSpyware به عنوان مکمل استفاده کنید.

لطفا بهترين و آخرين لينك مطمئن از سايت سيمانتك براي norton 360 primaier را به همراه بهترين كرك موجود بگذاريد و همچنين نحوه آپديت آفلاين چگونه است؟

این لینک دانلود Norton 360 Premier Edition 5.1.0.29
(لطفاً اینجا درخواست لینک دانلود نکنید.باتشکر)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدآخرین کرک N360 برای نسخه 5.0.0.125 ساخته شده.شاید روی ورژن جدید هم کار کنه.
روشهای آپدیت آفلاین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددریافت بسته های آپدیت( به نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی دقت کنید):

نظرتون درباره norton 360 چیه ؟ در بین نرم افزارهای امنیتی در چه جایگاهی هستش؟ با ریختن این برنامه دیگه نیازی به هیچ نرم افزار امنیتی نیست ؟ آیا 100% قابل اطمینانه ؟ آپدیتش به چه صورته ؟ چقدر سیستم رو سنگین میکنه ؟ نسبت به بقیه آنتی ویروس ها در چه جایگاهی هستش؟ و اینکه آیا تمام امکاناتش کامل هست یا تک تک برنامه هاش کامل تر از این نسخه هستند ؟

ممنون راهنمایی کامل کنید

در مورد N360 قبلا بحث شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموتور آنتی ویروس در محصولات N360 - NIS و NAV مثل همه.
N360 علاوه بر آنتی ویروس دارای فایروال هم هست.یعنی دیگه نیازی به آنتی ویروس و فایروال دوم ندارید.
البته میتونید از برنامه های مکمل استفاده کنید.
هیچ محصولی %100 نیست.آپدیتهای N360 نسبت به سایر محصولات بیشتره.چون قابلیتهای بیشتری رو به همراه داره.
کاربرانی که از N360 استفاده کردن راضی بودن و شکایتی مبنی بر پایین آوردن سرعت سیستم نداشتیم.
نورتون در دو-سه سال گذشته پیشرفت خوبی داشته .اطلاعات بیشتر رو میتونید در تاپیک مقایسه آنتی ویروسها بدست بیارید.

=============================
متذکر میشم که نسخه 19.1.0.18 Beta از طریق درگاه LiveUpdate قابل دریافته.
برای ارتقا باید از قبل نسخه‌ی 19.1.0.16 را نصب کرده باشید.

AMIR.KIK
30-07-2011, 17:37
N360 علاوه بر آنتی ویروس دارای فایروال هم هست.یعنی دیگه نیازی به آنتی ویروس و فایروال دوم ندارید.

Norton Internet Security فایروال نداره؟

*Batman*
30-07-2011, 17:49
Norton Internet Security فایروال نداره؟

بله Norton Internet Security هم فایروال داره.فقط Norton Antivirus فاقد فایرواله.

eb7626
31-07-2011, 12:14
با تشكر فراوان از استاد عزيز جنا ب بتمن
آيا norton 360 primaier از سايت اصلي سايمنتك با vpn
قابل دانلود نيست و نسبت به نورتو ن 360 سرعت را كم نميكند؟
ايا با وجود نورتون 360 احتياجي به dns server مثلا خود نورتون يا كمودو يا clear could است به ديگر سخن با نصب نورتون 360 در حقيقت dns server نورتون را فعال كردهايم ؟ ديگر نيازي به تنظيم دستي dns نيست؟

*Batman*
31-07-2011, 17:30
با تشكر فراوان از استاد عزيز جنا ب بتمن
پاسوردي كه براي لينك norton 360 primair گذاشته ايد در ست نيست. لطفا پاسورد صحيح را بگذاريد و آيا از سايت اصلي سايمنتك با vpn
قابل دانلود نيست و نسبت به نورتو ن 360 سرعت را كم نميكند؟
ايا با وجود نورتون 360 احتياجي به dns server مثلا خود نورتون يا كمودو يا clear could است به ديگر سخن با نصب نورتون 360 در حقيقت dns server نورتون را فعال كردهايم ؟ ديگر نيازي به تنظيم دستي dns نيست؟

من الان همان پسورد را برای لینک قسمت اول در مدیافایر تست کردم و بدون مشکل لینک دانلود را به من داد.
اینم سایت مرجع برای اطمینان:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنورتون 360 و NIS برای شناسایی سایتهای آلوده از Norton SafeWeb استفاده میکنند.
Norton SafeWeb روی نوار ابزار مرورگر قرار میگیره.
در صفحه اصلی آنتی ویروس هم میتونید از این ویژگی برای آزمایش سایتهای مشکوک استفاده کنید.
Norton DNS هم مثل Norton SafeWeb عمل میکنه و البته با امنیت بیشتر که در لینک زیر، فیلم مقایسه این دو را قرار دادم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته متاسفانه فیلمها از روی سرور پاک شدن و من سعی میکنم در اولین فرصت اونا رو دوباره آپلود کنم و در همون پست قرار بدم!

N360 Premier تا جایی که اطلاع دارم فضای آنلاین ایمن و بزرگتری را نسبت به نسخه عادی برای تهیه نسخه های پشتیبان به شما میده و مطمئن نیستم تو ایران بشه ازش استفاده کرد! (Secured Online Storage)
من از N360 استفاده نکردم.اما بعیده بدون اجازه شما DNS رو عوض کنه.این هم با چک کردن ساده مشخص میشه.
NortonDNS.com

alinasrollahi
01-08-2011, 01:29
با سلام
جند وقت پیش نورتون 360 رو از همین سایت اینستال کردم و همون اون بهم یه اکانت 60 روزه داد و بهمین خاطر گفتم صبر کنم این مدت تموم بشه و به با تریال ریست 180 روزه اش کنم ولی حالا که میخوام اینکارو بکنم نمیدونم تو قسمت تنظیمات کجا رو باید خاموش کنم چونکه من نورتون رو با زبان هلندی دارم و خوب نمیتونم بفهمم اینی که باید برای تریال ریست خاموش کنم کجاست میشه یکی راهنمایی کنه و مثلإ بکید قسمت تنظیمات چندمین گزینه و بعد چندی آپشن و کدوم رو خاموش کنم ممنون میشم 5 روز هم بیشتر فرصت ندارم.
ممنون

alinasrollahi
01-08-2011, 01:45
من تونستم اون گزینه مربوطه رو پیداش کنم و خاموشش کنم ولی وقتی روی اینستال تریال ریست کلیک میکنم یه چیزی به حروف فارسی مینویسه (جاری تکریت البر نامچ) و باید روی اوکی کلیک کنم ولی بعد از اینکه تنضیمات آنتی ویروس رو به حالت قبلش برمیگردونم و زمان باقیمانده رو چک میکنم متأسفانه هنوز روی 5 روز مونده و 180 روز تمدید نمیشه میشه یکی بگه مشکل از کجاست؟
ممنون

tonypb
01-08-2011, 10:47
معلوم نیست فاینال 2012 کی میاد؟؟؟

alinasrollahi
01-08-2011, 22:56
ای خدا هیچکی نیست جواب ما رو بده بخدا چند روز بیشتر وقت ندارم

noisymind
01-08-2011, 23:51
سایتی نیست که هر روز کد ریجستری نورتون رو بده؟ مثل ناد.

alinasrollahi
02-08-2011, 01:23
بابا هیچکی تو این سایت نیست یه جوابی به کاربران بده؟

Golestan64
02-08-2011, 13:06
سوالی که داشتم این بود که آپدیت این برنامه چطوری هستش و آیا آپدیت آفلاین هست یا نه میشه با اتصال به اینترنت این برنامه رو آپدیت کرد ؟

یه سوال دیگه بعد از اینکه نورتون رو نصب کردم احتیاج به کرکی چیزی داره یا نه میشه بدون دردسر نصبش کرد ؟
:5: :5::5:

*Batman*
02-08-2011, 17:07

سلام.
نورتون 2012 فعلا تو مرحله بتا قرار داره و نصبش توصیه نمیشه.
صبر کنید تا نسخه نهایی بیاد.
هر 14 روز یک کلید رایگان در اختیار شما قرار میگیره.بقیه موارد هم مثل ورژن های قبلی هستش.

معلوم نیست فاینال 2012 کی میاد؟؟؟

دقیقا مشخص نیست. نسخه های قبلی معمولا در ماه سپتامبر عرضه میشدن.

ای خدا هیچکی نیست جواب ما رو بده بخدا چند روز بیشتر وقت ندارم

شما باید Product Tamper Protection رو Off کنید.بعد از 3.3.1 Trial Reset استفاده کنید.
این کار رو هم میشه انجام داد:
1-از آپدیت ها Backup بگیرید.
2- نسخه 5.0.0.125 رو نصب کنید(نسخه انگلیسی)
3-آپدیتها را جایگزین کنید.
4-Trial Reset را اجرا و نصب کنید.(با رعایت پیش شرط ها)
5-سیستم را Restart کنید.
6-آنتی ویروس را آپدیت کنید>>>LiveUpdate
برای اینکه آپدیتهای شما شناسایی بشن باید ترتیب مراحل را رعایت کنید.

noisymind
02-08-2011, 19:47
دوستان سریال نامبر بدید لطفا.

alinasrollahi
02-08-2011, 22:58
متأسفانه مشکل حل نشد من نورتون 360 رو که توی کامپیوترم داشتم چونکه فکر میکردم نسخه هلندی هست حذفش کردم و از سایت نسخه 5.0.0.125 رو دانلود و اینستال کردم ولی باز هم هلندی بود با این وجود تریال ریست رو اجرا کردم و بعد از اجرا اینو مینویسه (جاری تکریت البر نامچ)و باید روی اوکی کلیک کنم بعد هم سیستم رو ریستارت کردم ولی همون 5 روز مونده بود که حالا شده 4 روز خواهش میکنم کمک کنید و یا اینکه یه آنتی ویروس دیگه معرفی کنید.
ممنون

*Batman*
03-08-2011, 13:00
1- N360 را با Norton Removal Tool پاک کنید.
دریافت Norton Removal Tool

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-تریال ریست را اجرا کنید و Uninstall اش کنید.(باید ورژن 3.3.1 باشه)
3- نورتون 360 را از لینک زیر دریافت و نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبقیه مراحل را مانند پست قبلی دنبال کنید.
موفق باشید.

alinasrollahi
03-08-2011, 20:45
1- N360 را با Norton Removal Tool پاک کنید.
دریافت Norton Removal Tool

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2-تریال ریست را اجرا کنید و Uninstall اش کنید.(باید ورژن 3.3.1 باشه)
3- نورتون 360 را از لینک زیر دریافت و نصب کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبقیه مراحل را مانند پست قبلی دنبال کنید.
موفق باشید.
با سلام
لینک دانلود نورتون کار نمیکنه خوهشأ یه لینک دیگه بدید در ضمن تریال ریستی که من دارم ورژن3.3.6.1 هست لطف کن و لینک دانلود تریال ریست با ورژن3.3.1 رو هم بزارید.
ممنون

*Batman*
03-08-2011, 21:17
سلام.
خوب خدا رو شکر که دانلود نشده! چون نسخه‌ی Beta بود!!!
از لینک زیر نسخه Final رو دانلود کنید.لینک دانلود سالمه و خودم تست کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین لینک Trial Reset 3.3.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا شما هم یه لینک از Trial Reset 3.3.6.1 به من بدید!
با تشکر.

alinasrollahi
04-08-2011, 00:03
دستت درد نکنه کارم راه افتاد البته بگم باز هم ورژه هلندی نورتون 360 رو اینستال کرد ولی با اون تریال ریستی که شما دادید درست شد بهمین خاطر فکر کنم ورژن نورتونم با تریال ریست نمیخورد بهر حال دستت طلا اینهم از لینک تریال ریستی که من دارم خدمت شما
البته بدون این [URL]اول و آخرش نمیدونم چرا نمیتونم اینا رو حذف کنم

راستی یه چیز دیگه بعد از این 180 روز بازم میشه با یه تریال ریست دیگه تمدیدش کرد؟

*Batman*
04-08-2011, 00:23
سلام.
خبر خوبی بود.خوشحالیم که مشکل برطرف شد.
من نمیدونم چرا ورژن شما هلندی میشه؟!؟!
شاید به خاطر زبان ویندوز باشه.
شاید هم از Norton Removal Tool استفاده نکردید و تنظیمات قبلی روی سیستم باقی مونده.
بعد از 180 روز احتمالا میشه از همین Trial Reset دوباره استفاده کرد.تا اون موقع شاید ورژن جدید N360 هم بیاد.

Dr Hannibal
04-08-2011, 16:39
Q

کلید های NIS , NAV

(1) JFV7KDTB44QHVHPT6GYBH6MJB
(2) JK4MDR7M9V2F42RCGTB83D6Q6
(3) JHJP3BXWFFRQCMQY7GMKBMC67
(4) J7WFMW4RTMYR8B42KDYC6BMJX
(5) J3PKJC24GBB4H36T9VTGHKQD9
(6) JDW2GC7HG8D6PF7K3M48W8FCV
(7) JKV484VGF9HPBH93K3TYWQY8R
(8) JPQGJ7QCF7YQ2JQCP9JB7R9JX
(9) JB4FX9VRPDFV8QB2WY9YDPGY3
(10) J3C768WRG6F724FDKXDGGH3VT

tonypb
04-08-2011, 18:52
Q

کلید های NIS , NAV

(1) JFV7KDTB44QHVHPT6GYBH6MJB
(2) JK4MDR7M9V2F42RCGTB83D6Q6
(3) JHJP3BXWFFRQCMQY7GMKBMC67
(4) J7WFMW4RTMYR8B42KDYC6BMJX
(5) J3PKJC24GBB4H36T9VTGHKQD9
(6) JDW2GC7HG8D6PF7K3M48W8FCV
(7) JKV484VGF9HPBH93K3TYWQY8R
(8) JPQGJ7QCF7YQ2JQCP9JB7R9JX
(9) JB4FX9VRPDFV8QB2WY9YDPGY3
(10) J3C768WRG6F724FDKXDGGH3VT

سلام.ممنون ولی همه استفاده شدند...

Dr Hannibal
04-08-2011, 19:13
سلام.ممنون ولی همه استفاده شدند...

تست کنید 4-8-2011

J4Q2CYRGVYTYFR2R2TJM93X7P
JMTGT6GJWYXBWYH7T8JMMP6CQ
J3CD99GD49Q27JVJ8TQVXJ967
JR2J2PRRT7VQXRCYFB88HT3VC
JWV27V7P464D4K3KQGR4QM9FP
JV8MWFFH6B3JFDMGMGY8CYYV9
JTXCT493VWD2H3JY8THVFD74D
JBR372YGPMFTVXF27DXVK8Q99
J7W8H9MKF4D463Q2DH9PYMCYM
JG4J9GXVF33D2JHM7BHKWBBPT

mohsen_1363
05-08-2011, 11:53
Key nis 120days 5 august 2011

iceweek
05-08-2011, 18:23
آپدیتهای نورتون از نظر حجم در چه حد هستن؟در حذ eset یا kaspersky

*Batman*
05-08-2011, 19:24
آپدیتهای نورتون از نظر حجم در چه حد هستن؟در حذ eset یا kaspersky

آپدیت اول حداقل 100 مگابایت.
بعد از اون روزانه بین یک تا 3 مگابایت.

iceweek
05-08-2011, 20:37
آپدیت اول حداقل 100 مگابایت.
بعد از اون روزانه بین یک تا 3 مگابایت.

پس مثل kasper زیاده.نمی ارزه.

farazfar
07-08-2011, 18:19
سلام

چه طور میشه از سایت سیمانتک نسخه trial رو دانلود کرد.؟ وقتی میخواهم دانلود کنم شماره کارت اعتباری میخواهد

Dr Hannibal
07-08-2011, 18:40
سلام

چه طور میشه از سایت سیمانتک نسخه trial رو دانلود کرد.؟ وقتی میخواهم دانلود کنم شماره کارت اعتباری میخواهد

تحریم هستیم.

اگر براتون معتبر بودن نسخه مهم هست از اینجا دانلود کنید.

موفق باشید

Dr Hannibal
07-08-2011, 19:18
سریال های نسخه آنتی ویروس به تاریخ امروز

Dr Hannibal
07-08-2011, 19:24
سریال های نسخه اینترنت سکیوریتی به تاریخ امروز

Dr Hannibal
08-08-2011, 15:01
NIS today key

MR.Punisher
08-08-2011, 23:03
trial reset واسه ورژن 2012 اومده؟

*Batman*
08-08-2011, 23:06
خیر. چون هنوز نسخه نهایی محصول 2012 عرضه نشده.

MR.Punisher
09-08-2011, 06:06
ممنون از پاسخ سریع.
تاریخی برای release گفته نشده؟