PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی محصولات Symantec || آرشیو شماره 1 ||

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

dariushiraz
05-11-2009, 15:32
سلام بر دوستان.

من نورتن 2010 internet security را نصب کردم و trial reseter هم اجرا کردم و الان 90 روز دیگه می تونم از این نسخه استفاده کنم. آیا بعد از 90 روز باز هم می تونم traial reseter رو اجرا کنم و 90 روز دیگه بگیرم؟

Mr.Vahid
05-11-2009, 18:24
سلام بر دوستان.

من نورتن 2010 internet security را نصب کردم و trial reseter هم اجرا کردم و الان 90 روز دیگه می تونم از این نسخه استفاده کنم. آیا بعد از 90 روز باز هم می تونم traial reseter رو اجرا کنم و 90 روز دیگه بگیرم؟

بله می توانید!

juliosezar
06-11-2009, 20:21
با سلام
از اونجایی که سرعت اینترنت خونمون پایینه,میشه فایل آخرین آپدیت NORTON 360 V 2.5.0.5 رو برام بذارید,تا من از جای دیگه دانلودش کنم و بعد روی کامپیوترم نصبش کنم...
آخرین آپدیتی که از اینجا گرفتم مربوط به این تاریخ بود.(04/10/2009)

MER30

hamilton
07-11-2009, 13:21
با سلام
از اونجایی که سرعت اینترنت خونمون پایینه,میشه فایل آخرین آپدیت NORTON 360 V 2.5.0.5 رو برام بذارید,تا من از جای دیگه دانلودش کنم و بعد روی کامپیوترم نصبش کنم...
آخرین آپدیتی که از اینجا گرفتم مربوط به این تاریخ بود.(04/10/2009)

MER30

سايت زير آپديتهاي آفلاين محصولات نورتون را قرار ميده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amineng
08-11-2009, 20:59
سلام دوستان.

armin321 عزیز در نورتون هم در بخش firewall در قسمت program
میتونی تعیین کنی کدام برنامهها به اینترنت وصل بشن و کدام وصل نشن.

اما اگر بخوای میتونی در بخش firewall در قسمت seting تیک گزینه Automatic Program control رو برداری
که هرکاری بخواد کنه اجازه میگیره حتی نفس کشیدن ویندوز-
خوب انتخاب با خودتون -ولی حالت اوتوماتنیک خیلی بهتره فقط هر برنامهای
که خواستی از جای بالا گفتم جلوی دستیابیبش به اینترنت رو بگیر.
در نسخه 2010 برای اولین بار از ipv6 هم پشتیبانی شده.

دوستان
1- این بخش فایر وال کجاست
2- من 60 تا برنامه با کرک و کیجن داشتم که همه رو نورتن قرنطینه کرده
چجوری همه رو یه جا برگردونم
ممنون

carnation
11-11-2009, 23:11
سلام

دوستان لینک هایی که در پست اول گزاشته شده . الان هم جدید هستند؟ اخرین ورژن ها هستن؟ با ویستا سازگاره؟

internet secirity فایروال هم دهره؟ یعنی کنترل میکنه اتصال پورت ها رو؟

hamilton
12-11-2009, 10:10
سلام

دوستان لینک هایی که در پست اول گزاشته شده . الان هم جدید هستند؟ اخرین ورژن ها هستن؟ با ویستا سازگاره؟

internet secirity فایروال هم دهره؟ یعنی کنترل میکنه اتصال پورت ها رو؟

لينكهاي نسخه 2010 در پست اول لينك آخرين نسخه ميباشه.با ويستا هم سازگاره.
بله فايروال هم داره.

moderntalking123
12-11-2009, 20:57
من نسخه internet security 2010 رو زدم 2 تا سوال داشتم.
1- این نسخه 30 روزه هستش. میتونم روزای آخر trial reset بزنم؟ میترسم مشکل پیدا کنه بعداً.
2- از کجا میتونم کانکشن های اینترنت رو ببینم؟ یعنی اینکه چه داده هایی رد و بدل میشه با اینترنت. چه برنامه هایی چقدر داره استفاده میکنه از نت.

amineng
14-11-2009, 21:20
دوستان امروز با کمال تعجب با این که نورتونم آپدیت هست توی سیستمم ویروس ریسایکلر رو دیدم نورتن بهش کاری نداره؟
چرا؟
ممنونم

amineng
16-11-2009, 13:00
دوستان
ممنون

دوستان امروز با کمال تعجب با این که نورتونم آپدیت هست توی سیستمم ویروس ریسایکلر رو دیدم نورتن بهش کاری نداره؟
چرا؟
ممنونم
سلام دوستان
ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنین
خیلی منو گیر انداخته این نورتن
قبلا با سیمنتک 10 این مشکلات رو نداشتم

Aloneboy
17-11-2009, 21:28
با کمال تعجب با اینکه انتی ویروس اپدیت هست سیستم ویروس گرفت اسم ویروس نمیفهمم ویروسی هست که زمینه فولدر را به رنگ ابی در میاره :13::13::13:
به دادم برسید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:18::18::18::18:

hamilton
17-11-2009, 22:19
با کمال تعجب با اینکه انتی ویروس اپدیت هست سیستم ویروس گرفت اسم ویروس نمیفهمم ویروسی هست که زمینه فولدر را به رنگ ابی در میاره :13::13::13:
به دادم برسید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:18::18::18::18:

شما ميتونيد مشكل خود را در انجمن "اورژانس سيستمهاي آلوده" مطرح نماييد تا دوستان در حل مشكل شما را ياري كنند.

amineng
20-11-2009, 18:13
نقل قول:
نوشته شده توسط amineng [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوستان
ممنون

نقل قول:
نوشته شده توسط amineng [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چرا؟
ممنونم

سلام دوستان
ممنون میشم من رو هم راهنمایی کنین
خیلی منو گیر انداخته این نورتن
قبلا با سیمنتک 10 این مشکلات رو نداشتم

همیلتون جان به ما هم یه نظری نگاهی چیزی ...

hamilton
21-11-2009, 08:50
همیلتون جان به ما هم یه نظری نگاهی چیزی ...

دوستاني كه از اين محصول استفاده ميكنند شما را بهتر ميتونن راهنمايي كنند.من هم اگر در خصوص مطلب شما راه حلي پيدا كنم حتما قرار ميدم.

rammmy
25-11-2009, 10:50
با سلام.من میخوام در یک شبکه lan این انتی ویروس را راه اندازی کنم..ایا این انتی ویروی قابلیت اپدیت از طریق شبکه lan را دارد؟؟مثلا من یک فلدر share کنم و در ان فایل اپدیت را بگذارم..و بعد در این انتی ویروس ادرس share شده را به صورت ip بدهم تا اتوماتیک فایل اپدیت را دریافت کنه(مانند nod32 ) ممنون میشم جواب دهید!!

hamilton
25-11-2009, 14:35
با سلام.من میخوام در یک شبکه lan این انتی ویروس را راه اندازی کنم..ایا این انتی ویروی قابلیت اپدیت از طریق شبکه lan را دارد؟؟مثلا من یک فلدر share کنم و در ان فایل اپدیت را بگذارم..و بعد در این انتی ویروس ادرس share شده را به صورت ip بدهم تا اتوماتیک فایل اپدیت را دریافت کنه(مانند nod32 ) ممنون میشم جواب دهید!!

بعيد ميدونم نسخه هاي خانگي و دسكتاپ نورتون اين قابليت را داشته باشند.

استقلال قهرمان
25-11-2009, 17:31
symantec \ norton update

با احترام به نظر دوست خوبم hamilton

gharibe63
30-11-2009, 22:27
سلام
لینک تریال ریست 2010 مشکل داره
دوستان میشه جای دیگه آپلود کنند

amineng
02-12-2009, 09:24
دوستان
خواهشن کمک کنین
آخه نورتنی که فایل ریسایکلر رو نشناسه چه نورنتی هست
در عوض تمام کرک ها و کیجن هامو ویروس شناخت! کسی راهی بلده که همه رو یجا بر گردونم
ممنون

dariushiraz
04-12-2009, 18:27
سلام
لینک تریال ریست 2010 مشکل داره
دوستان میشه جای دیگه آپلود کنند

dariushiraz
04-12-2009, 18:29
دوستان
خواهشن کمک کنین
آخه نورتنی که فایل ریسایکلر رو نشناسه چه نورنتی هست
در عوض تمام کرک ها و کیجن هامو ویروس شناخت! کسی راهی بلده که همه رو یجا بر گردونم
ممنون
اگر از نسخه 2010 استفاده می کنید وقتی که صفحه اصلی نورتن رو باز می کنید در قسمت Computer جلوی History نوشته Quarantine روی Quarantine کلیک می کنید و تمام فایل ها رو که به عنوان ویروس شناخته برایتان می آورد . از اونجا می تونید فایل ها رو برگردونید.
روی فایل double click کن بعد در قسمت Option گزینه Restore رو انتخاب کن.

hamilton
06-12-2009, 17:17
دانلود نسخه 3ماهه محصول Norton AntiVirus 2010

از لينك زير نسخه 3 ماهه را دانلود نماييد:

دانلود نسخه 3 ماهه محصول Norton 360 version 3.0

از لينك زير نسخه 3 ماهه را دانلود نماييد:

D o l f i n
17-12-2009, 08:38
سلام
من نورتون 2010 دارم آپدیتشم کردم ولی یه علامت ضربدر قرمز روشه هر موقع هم می خوام اپدیت کنم میگه آپدیت کامله
چیکارش کنم؟

shahram_vzvz
18-12-2009, 18:15
با سلام
آپدیت آنتی ویروس Symantec رو می خواستم
اگه می شه برام بزارین ممنون

shahram_vzvz
19-12-2009, 08:45
اگه كسي داره مي شه برام يكم سريع تر لينك يا... از اين آپديت برام بزارين ؟ ؟؟؟ ممنون مي شم

hamilton
19-12-2009, 08:52
با سلام
آپدیت آنتی ویروس Symantec رو می خواستم
اگه می شه برام بزارین ممنون

لينك دانلود آپديتهاي آفلاين محصولات نورتون:

alijani
19-12-2009, 09:59
سلام ببخشيد ميخواستم ببينم اين انتي ويروس جاي فولدر آپديت هاش كجاست؟يعني آيا ميشه آپديت ها رو جايي كپي كرد و بعد از عوض كردن ويندوز برشون گردوند؟ممنون

mekziko
20-12-2009, 15:35
من نسخه 2010 اينترنت سكيوريتي نورتون رو نصب كردم پس از چندي غير فعال شده حالا مي خواهم كرك تريال ريست رو Unistal كنم مي گه temper فعاله درصورتي كه حالا ديگر دسترسي به setting امكان پذير نيست لطفا دراين زمينه مرا راهنمايي كنيد!!!

ba_maram
20-12-2009, 22:12
چرا سیمانتک اند پوینت(symantec end point)را که نه کرک می خواد نه سریال نامبر و براحتی هم نصب و آپدیت می شود و بسیاری از ویروس هایی که آنتی ویروسهای دیگر نمی توانند شناسایی کنند ولی سیمانتک شناسایی و از بین می برد زیاد در موردش بحث نمی شود و اکثرا دنبال نورتون هستند با آن همه دردسر در آپدیت
(البته منطور من خود سیمانتک نه نورتون)

hamilton
21-12-2009, 09:06
چرا سیمانتک اند پوینت(symantec end point)را که نه کرک می خواد نه سریال نامبر و براحتی هم نصب و آپدیت می شود و بسیاری از ویروس هایی که آنتی ویروسهای دیگر نمی توانند شناسایی کنند ولی سیمانتک شناسایی و از بین می برد زیاد در موردش بحث نمی شود و اکثرا دنبال نورتون هستند با آن همه دردسر در آپدیت
(البته منطور من خود سیمانتک نه نورتون)

محصول Symantec Endpoint Protection در دسته محصولات تجاري و نه دسكتاپ سايت Symantec قرار گرفته.
اين نسخه رايگان نيست و ليست قيمت آن در آدرس زير قابل مشكاهده ميباشه:

SuffEr
21-12-2009, 10:21
محصول Symantec Endpoint Protection در دسته محصولات تجاري و نه دسكتاپ سايت Symantec قرار گرفته.

Symantec Endpoint Protection 11.0 combines Symantec AntiVirus with advanced threat prevention to deliver unmatched defense against malware for laptops, desktops and servers. It seamlessly integrates essential security technologies in a single agent and management console, increasing protection and helping lower total cost of ownership.

hamilton
21-12-2009, 13:00
Symantec Endpoint Protection 11.0 combines Symantec AntiVirus with advanced threat prevention to deliver unmatched defense against malware for laptops, desktops and servers. It seamlessly integrates essential security technologies in a single agent and management console, increasing protection and helping lower total cost of ownership.

بنده هم عبارت دسكتاپ را در صفحه مربوطه مشاهده كردم.عرض كردم در دسته بندي سايت سيمانتك در گروه تجاري يا Business قرار داده شده.همانطور كه از نسخه هاي Business Edition محصولات امنيتي ساير كمپانيها هم ميشه در كامپيوترهاي دسكتاپ نيز استفاده كرد.

ba_maram
24-12-2009, 06:48

ولی من روی لب تاپم بصورت رایگان نصب کردم ودارم ازش با آپدیت استفاده می کنم از نسخه
symantec endpoint protection small business edition version 12.0.122.192
وهیچ پولی هم بابتش ندادم بدون کرک و بدون سریال نامبر و هر گونه سختی و براحتی هم آپدیت میشه و ازش راضی هم هستم فقط می خواستم بدونم از لحاظ کارایی و کیفیت در چه حدی است وچرا دوستان از این آنتی ویروس به این راحتی استفاده نمی کنند؟و در خیلی از سایتهای ایرانی هم لینک داون لود داره با حجم حدودا 85 مگ.
یا حق

hamilton
24-12-2009, 10:18
ولی من روی لب تاپم بصورت رایگان نصب کردم ودارم ازش با آپدیت استفاده می کنم از نسخه
symantec endpoint protection small business edition version 12.0.122.192
وهیچ پولی هم بابتش ندادم بدون کرک و بدون سریال نامبر و هر گونه سختی و براحتی هم آپدیت میشه و ازش راضی هم هستم فقط می خواستم بدونم از لحاظ کارایی و کیفیت در چه حدی است وچرا دوستان از این آنتی ویروس به این راحتی استفاده نمی کنند؟و در خیلی از سایتهای ایرانی هم لینک داون لود داره با حجم حدودا 85 مگ.
یا حق

همانطور كه خود شما نوشته ايد و بنده اشاره كردم اين محصول نسخه business edition ميباشه.اين محصول رايگان نيست.حداقل در سايت Symantec داراي قيمت ميباشه و Free نيست.قضيه لپ تاپ هم فرق ميكنه.ممكنه اين نسخه بصورت رايگان در لپ تاپ شما نصب شده باشه.مانند ويندوز اوريجينالي كه روي لپ تاپ شما نصبه.

ba_maram
24-12-2009, 15:33
همانطور كه خود شما نوشته ايد و بنده اشاره كردم اين محصول نسخه business edition ميباشه.اين محصول رايگان نيست.حداقل در سايت Symantec داراي قيمت ميباشه و Free نيست.قضيه لپ تاپ هم فرق ميكنه.ممكنه اين نسخه بصورت رايگان در لپ تاپ شما نصب شده باشه.مانند ويندوز اوريجينالي كه روي لپ تاپ شما نصبه.

استاد عزیز من خودم روی لپ تاپم نصب کردم و محض اطلاع لب تاپ من حتی سیستم عامل هم نداشت (سیستم عاملش یه یونیکس ناقص بود و خودم روش ویندوزسون التیمیت2500 تومانی ریختم)نه تنها روی لب تاپ خودم حداقل روی 5 سیستم خانگی دوستان نیز نصب کردم و فایلش را هم از اینترنت بصورت مجانی داون لود کردم اگر یه سرچ کوچولو انجام بدین حتما لینک داون لود مجانی اون را از سایتهای ایرانی تاکید می کنم ایرانی(چون ایران کپی رایت نداره) می تونید پیدا کنید سوال من هم از اول همین بود که چرا این انتی ویروس به این با حالی (بدون کرک بدون سریال نامبر بدون هرگونه ناز وکرشمه با قابلیت آپدیت از یک شرکت معروف)چرا اینقدر مهجور است ؟آیا کیفیت و دامنه محدود داره (ولی خیلی از ویروسهایی که خیلی از آنتی ویروسها عقیم موندن را این اندپوینت پیدا کرده و خیلی هم هوشیار تر از نود و کاسپر است)در هر صورت من فقط خواستم هم اطلاع رسانی کرده باشم و این آنتی ویروس بدون دردسر را به دوستان معرفی کرده باشم و هم جوابی برای باحالی این آنتی ویروس پیدا کنم که امیدوارم حداقل اطلاع رسانی من موفق بوده باشد چون جواب سوالم را که پیدا نکردم ولی مطمئن باشین اگر یکبار آن را نصب کنید دیگه مشتری دائمش خواهید شد در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
یا حق

SuffEr
28-12-2009, 16:08
این پست بزودی تکمیل می شود
كي تكميل مي شود ، خدا داند !!!

SuffEr
28-12-2009, 16:13
استاد عزیز من خودم روی لپ تاپم نصب کردم و محض اطلاع لب تاپ من حتی سیستم عامل هم نداشت (سیستم عاملش یه یونیکس ناقص بود و خودم روش ویندوزسون التیمیت2500 تومانی ریختم)نه تنها روی لب تاپ خودم حداقل روی 5 سیستم خانگی دوستان نیز نصب کردم و فایلش را هم از اینترنت بصورت مجانی داون لود کردم اگر یه سرچ کوچولو انجام بدین حتما لینک داون لود مجانی اون را از سایتهای ایرانی تاکید می کنم ایرانی(چون ایران کپی رایت نداره) می تونید پیدا کنید سوال من هم از اول همین بود که چرا این انتی ویروس به این با حالی (بدون کرک بدون سریال نامبر بدون هرگونه ناز وکرشمه با قابلیت آپدیت از یک شرکت معروف)چرا اینقدر مهجور است ؟آیا کیفیت و دامنه محدود داره (ولی خیلی از ویروسهایی که خیلی از آنتی ویروسها عقیم موندن را این اندپوینت پیدا کرده و خیلی هم هوشیار تر از نود و کاسپر است)در هر صورت من فقط خواستم هم اطلاع رسانی کرده باشم و این آنتی ویروس بدون دردسر را به دوستان معرفی کرده باشم و هم جوابی برای باحالی این آنتی ویروس پیدا کنم که امیدوارم حداقل اطلاع رسانی من موفق بوده باشد چون جواب سوالم را که پیدا نکردم ولی مطمئن باشین اگر یکبار آن را نصب کنید دیگه مشتری دائمش خواهید شد در هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
یا حق
سلام . با تاييد حرف دوستمون ، منم يه سري اين آنتي ويروسو بدون كرك و سريال نصب كردم (خودش هيچ سريالي نخواست !) . جالبه كه بصورت نا محدود هم به آپديت و ديتكت ادامه ميده . راستي آنتي ويروش enterprise مكافي هم همينطوره كه بدون كرك كار ميكنه .

yalldda
01-01-2010, 16:50
من Norton Internet Security 2009 16.7.2.11 روی لپ تاپم نصب بود وقتی خریدمش الان پیغام at risk می ده واسه این ورزن می شه کاری کرد؟

Ava UK
01-01-2010, 19:59
یا حق

دوست عزیز نسخه ای که شما دانلود و نصب کرده اید نسخه ی Retail میباشد. نسخه های Retail از این این آنتی ویروس و همچنین McAfee Enterprise مثل سی دی اصلی آنتی ویروس میمونند و سریال جهت اکتیو یا رجیستر کردن برنامه نمیخوان. یک مثال دیگه میتونه نسخه های OEM از ویندوز 7 میتونه باشه. نسخه های OEM نسخه هایی هستند که توسط شرکت های سازنده کامپیوتر و لپ تاپ مانند Dell, ASUS, ACER و بقیه خریداری میشند و بعد از نصب این نسخه ها احتیاجی به اکتیو شدن ندارند. اما اگر شما برید و از سایت مایکروسافت یکی از نسخه های ویندوز را دانلود کنید هم در هنگام نصب ازتون سریال میخواد و هم بعد از نصب حتی اگر سریال هم داشته باشید احتیاج به اکتیو شدن داره.

نسخه های Retail از آنتی ویروس سایمانیک مانند همان نسخه های OEM خریداری شده هستند و یکی اون رو بعد از خریدن آپلود کرده و شما الان دارید ازش استفاده میکنید.

جهت اطلاع بگم نسخه های Retail در برنامه های مختلف فرق میکنند و همیشه بدون سریال نصب نمیشوند. نسخه های Retail همیشه قابل رجیستر شدن هستند اما نسخه های Trial و یا Demo همیشه این امکان را ندارند.

Ava UK
01-01-2010, 20:04
من Norton Internet Security 2009 16.7.2.11 روی لپ تاپم نصب بود وقتی خریدمش الان پیغام at risk می ده واسه این ورزن می شه کاری کرد؟

نسخه ای که بر روی لپ تاپ ها نصب هستند در اکثر مواقع 60 روزه هستند و در بعضی مواقع 6 ماهه. یعنی بعد از 60 روز آنتی ویروس شما قابل آپدیت شدن نیست و یا باید یک سریال 1 ساله براش خریداری کنید و یا از کرک استفاده کنید.

اگر هم نمیخواهید هیچ کدام از کارهای بالا را بکنید میتونید آنتی ویروس را پاک کنید و از یک آنتی ویروس دیگه استفاده کنید. مثلا یکی از نسخه های تجاری نورتون را که در پست های قبلی در موردش بحث شده نصب کنید تا دیگه احتیاجی به نصب کرک و یا خریداری کردن سریال هم نداشته باشید.

farhad_realmadrid
01-01-2010, 20:56
نورتون در آمریکا چطوره؟ از همه آنتی ویروسها بهتره؟

مک آفی بهتره یا نوترون؟

Ava UK
01-01-2010, 21:25
نورتون در آمریکا چطوره؟ از همه آنتی ویروسها بهتره؟

مک آفی بهتره یا نوترون؟

نورتون از لحاظ پرفورمنس و شناسایی از مک آفی بهتره و ربطی هم به کشور خاصی نداره.
اما اینکه نورتون از همه آنتی ویروسها بهتره... چنین آنتی ویروسی تا بحال وجود نداشته. همه آنتی ویروسها مزیت ها و عیب های خودشون رو دارند. نورتون هم عیب هایی رو داره اما در کل یکی از بهترین هاست اما بهترین نیست. :46:

yalldda
01-01-2010, 21:48
نسخه ای که بر روی لپ تاپ ها نصب هستند در اکثر مواقع 60 روزه هستند و در بعضی مواقع 6 ماهه. یعنی بعد از 60 روز آنتی ویروس شما قابل آپدیت شدن نیست و یا باید یک سریال 1 ساله براش خریداری کنید و یا از کرک استفاده کنید.

اگر هم نمیخواهید هیچ کدام از کارهای بالا را بکنید میتونید آنتی ویروس را پاک کنید و از یک آنتی ویروس دیگه استفاده کنید. مثلا یکی از نسخه های تجاری نورتون را که در پست های قبلی در موردش بحث شده نصب کنید تا دیگه احتیاجی به نصب کرک و یا خریداری کردن سریال هم نداشته باشید.

منظور من همون کرک مربوط به این ورزن بود

multierfan
03-01-2010, 13:42
من برای anti virus norton 2010 یک product key میخواستم،چی کار باید بکنم؟!
میشه راهنماییم کنید؟!

hamilton
03-01-2010, 16:04
من برای anti virus norton 2010 یک product key میخواستم،چی کار باید بکنم؟!
میشه راهنماییم کنید؟!

Product Key فقط بايد بصورت قانوني خريداري بشه.والا بايد از كرك براي تمديد مدت 30 روزه آزمايشي آن استفاده كنيد.

multierfan
03-01-2010, 20:02
Product Key فقط بايد بصورت قانوني خريداري بشه.والا بايد از كرك براي تمديد مدت 30 روزه آزمايشي آن استفاده كنيد.

خوب میشه کرکشو بدید؟!
واقعا ممنون میشم،اگه کسی بتونه کمکم کنه!

mm_yaghoob
03-01-2010, 22:25
ضمن تشكر از جناب اقاي هميلتون عزيز كه خيلي براشون در اين قستها زحمت ميديم

2سوال داشتم؟؟؟؟؟؟؟؟

1-چطوري ميشه يك فايلو به2010 Norton Internet Security معرفي كرد تا اونو به عنوان ويروس يا مخرب نشناسه

2-چطوري ميشه در 2010 Norton Internet Security كاري كرد كه قبل از اينكه كه فايلو حذف كنه از ما اجازه بخواد

متشكرم

gharibe63
04-01-2010, 22:51
سلام
جدیدترین وررژن N2010_ Trial.Reset.v.2.5.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
05-01-2010, 17:34
ضمن تشكر از جناب اقاي هميلتون عزيز كه خيلي براشون در اين قستها زحمت ميديم

2سوال داشتم؟؟؟؟؟؟؟؟

1-چطوري ميشه يك فايلو به2010 Norton Internet Security معرفي كرد تا اونو به عنوان ويروس يا مخرب نشناسه

2-چطوري ميشه در 2010 Norton Internet Security كاري كرد كه قبل از اينكه كه فايلو حذف كنه از ما اجازه بخواد

متشكرم

شما این پستها را مطالعه کنید :

noisymind
06-01-2010, 23:08
دوستان من تا چند سال پیش همیشه از نورتون استفاده میکردم. الان میخوام ناد رو بذارم کنار و بیام سراغ این. وضعیت فعلیش چطوره؟ فایروالش قابل اعتماد هست؟

hamilton
07-01-2010, 09:09
دوستان من تا چند سال پیش همیشه از نورتون استفاده میکردم. الان میخوام ناد رو بذارم کنار و بیام سراغ این. وضعیت فعلیش چطوره؟ فایروالش قابل اعتماد هست؟

نورتون نسخه 2010 با توجه به نتايج تستهاي تخصصي انجام شده جايگاه بسيارخوبي را كسب كرده و كارآيي بسيار خوبي از خودش نشان داده.در مورد قدرت فايروالش هم ميتونيد نگاهي به تاپيك اختصاصي مقايسه فايروالها بيندازيد.

Aloneboy
07-01-2010, 18:55
سلام دوستان
کسی می تونه نحوه استفاده از کرک Norton TrialReset 2010 v2.5.0 رو توضیح بده؟
یه تکست همراه کرک بود که نحوه استفاده رو گفته اگه ممکنه یه نفر ترجمه کنه
اینم متنش:

mm_yaghoob
07-01-2010, 20:50
سلام بر همه دوستان

1-چطوري بفهميم Norton Internet Security 2010تا كي كرك و رجيستر شده است

2-چطوري ميشه كلا" اين Norton Internet Security 2010را از تسكبار خارج كرد تا كركش را اجرا كنيم

noisymind
08-01-2010, 11:37
آقا من این سکیورتی 2010 رو نصب کردم , حالا همه کرک ها رو ترجان و ویروس میشناسه. چه کار باید بکنم؟

hamilton
08-01-2010, 12:52
سلام دوستان
کسی می تونه نحوه استفاده از کرک Norton TrialReset 2010 v2.5.0 رو توضیح بده؟
یه تکست همراه کرک بود که نحوه استفاده رو گفته اگه ممکنه یه نفر ترجمه کنه

ترجمه ساده اين متني كه شما قرار داديد در پست اول همين تاپيك موجود ميباشه.
2 نكته هست كه بايد توجه بشه.اول اينكه قبل از كرك بايد نورتون را در همان حالت آزمايشي كه هست كامل آپديت كرد.دوم اينكه در ويندوزهاي ويستا و 7 بايد قبل از اجراي كرك روي آن كليك راست كرده و گزينه Run as administrator را انتخاب كنيد.

سلام بر همه دوستان

1-چطوري بفهميم Norton Internet Security 2010تا كي كرك و رجيستر شده است

2-چطوري ميشه كلا" اين Norton Internet Security 2010را از تسكبار خارج كرد تا كركش را اجرا كنيم

صفحه اصلي نورتون را كه باز كنيد در قسمت پايين تعداد روزهاي باقي مونده از اعتبار نورتون را مشاهده خواهيد كرد.
براي اجراي كرك هم توضيحات لازم در راهنماي پست اول داده شده.

آقا من این سکیورتی 2010 رو نصب کردم , حالا همه کرک ها رو ترجان و ویروس میشناسه. چه کار باید بکنم؟

آنتي ويروسها بر اساس ساختار كركها آنها را بعنوان يك برنامه مخرب شناسايي ميكنند.بعضي ها كمتر به كركها گير ميدن بعضي ها بيشتر.كاريش هم نميشه كرد.

noisymind
08-01-2010, 16:35
ممنون. راستی این یک مشکل دیگه داره اینه همش پیغام سکیورتی میده و میخواد ریستارت کنه!! :13:
ضمنا این Sonar Perotection چه کار میکنه؟

*Batman*
09-01-2010, 01:56
ممنون. راستی این یک مشکل دیگه داره اینه همش پیغام سکیورتی میده و میخواد ریستارت کنه!! :13:
ضمنا این Sonar Perotection چه کار میکنه؟

معمولا وقتی یه ویروس در حالت عادی حذف نشه آنتی ویروس پیغام Restart به شما نشون میده.
اگر زیاد با این پیغام روبرو میشید 2 کار رو میتونید انجام بدید:
1-فایلی رو که آنتی ویروس میخواد حذف کنه ردیابی کنید.اگر مشکل ساز نیست اونو تو لیست Scan Exclusions قرار بدید.

2-اگر مشکوک به وجود ویروس در سیستم هستید،مشکل خودتون رو تو بخش اورژانس سیستمهای آلوده مطرح کنید.

===================

سیستم محافظتی SONAR نقطه قوت آنتی ویروس شماست و میتونه ویروسها رو از روی رفتار و حالتشون تشخیص بده.

یکی از مزایاش اینه که اگر آنتی ویروس رو برای مدتی آپدیت نکنید، SONAR برای شما یک پشتوانه خواهد بود.

اصلا یکی از مهمترین عوامل پیشرفت نورتون در 2-3 سال گذشته همین SONAR بوده.

mm_yaghoob
09-01-2010, 15:08
ضمن تشكر از دو دوست عزيزمان به يوزرهاي بتمن و هميلتون

ولي من چند پوشه و چند فايل را در Scan Exclusions قرار دادم ولي باز Norton Internet Security2010 هي ارور ميده انها بايد حذف بشند

*Batman*
09-01-2010, 18:08
سلام.

شما چند کار میتونید انجام بدید:

1- فایلها رو هم در قسمت Scan Exclusions معرفی کنید هم در Auto-Protect Exclusions

2-یه نسخه پشتیبان از فایلهاتون تهیه کنید و اجازه بدید آنتی ویروس اون قبلی ها رو Delete کنه.
بعد مرحله 1 رو برای فایلهای جدید انجام بدید تا دیگه برای اونا پیغام نده.

3-این Patch هم ممکنه به درد بخوره.این برای زمانی هست که شما فایلی رو Exclude کردید ولی SONAR بازم اونو قرنطینه میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

mm_yaghoob
09-01-2010, 21:41
سلام
چرا من ميخوام كرك انرا در محل نصبش كپي كنم و اجراش كنم ارور زير را ميده

noisymind
09-01-2010, 21:47
معمولا وقتی یه ویروس در حالت عادی حذف نشه آنتی ویروس پیغام Restart به شما نشون میده.
اگر زیاد با این پیغام روبرو میشید 2 کار رو میتونید انجام بدید:
1-فایلی رو که آنتی ویروس میخواد حذف کنه ردیابی کنید.اگر مشکل ساز نیست اونو تو لیست Scan Exclusions قرار بدید.

2-اگر مشکوک به وجود ویروس در سیستم هستید،مشکل خودتون رو تو بخش اورژانس سیستمهای آلوده مطرح کنید.

===================

سیستم محافظتی SONAR نقطه قوت آنتی ویروس شماست و میتونه ویروسها رو از روی رفتار و حالتشون تشخیص بده.

یکی از مزایاش اینه که اگر آنتی ویروس رو برای مدتی آپدیت نکنید، SONAR برای شما یک پشتوانه خواهد بود.

اصلا یکی از مهمترین عوامل پیشرفت نورتون در 2-3 سال گذشته همین SONAR بوده.

پس یک چیزی مثل همون هوش مصنوعی در ناد ( که در ناد به هیچ دردی هم نخورد! ) میمونه.
آره نسبت به اون زمان که نورتون استفاده میکردم خیلی پیشرفت کرده. فقط مثلا وقتی فلش آلوده به سیستم میزنم , خیلی طولش میده که ویروس رو بشناسه ( بر خلاف نتایج نظرسنجی ها که سرعت اسکنش رو خوب میدونستند )
یک نکته جالب دیگه اینجاست که همه همون ذهنیت قبلی رو نسبت به نورتون دارن , یعنی همه فکر میکنن سرعت رو خیلی میاره پایین. در صورتی من فکر میکنم سرعت سیستم رو از ناد هم کمتر میاره پایین!

*Batman*
09-01-2010, 21:50
عنوان پیشین : جلوگیری از باز شدن صفحات نامطلوب به کمک فایل Hosts
سلام.
فایل Hosts در ویندوز (وسایر سیستم عاملها) مثل یه DNS Server ساده عمل میکنه.
یعنی کارش تبدیل نام سایت به IP هستش.
شما با تغییراتی که در این فایل ایجاد میکنید میتونید از باز شدن صفحات نامطلوب و خطرناک جلوگیری کنید.
البته از این فایل استفاده های نادرست هم میشه:
برای مثال ممکنه شما ویروسهایی را دیده باشید که به شما اجازه ارتباط با سایت شرکتهای امنیتی مثل مکافی،سیمانتک و ... را نمیدن.

فایل hosts در مسیر system32\drivers\etc قرار گرفته و با یک ویرایشگر متنی مثل Notepad باز میشه.

همانطور که در شکل بالا مشاهده میکنید ،بین IP و Adress باید حداقل یک فاصله(Space) وجود داشته باشه.
محتویات این فایل همیشه در RAM بارگذاری میشه.

هنگام مشاهده وبسایت های ثبت شده در این فایل، درخواست شما به Localhost ارجاع داده میشه و چون در حالت پیش فرض محتوایی برای نمایش وجود نداره هیچ صفحه ای باز نمیشه.
بنابراین با تنظیم صحیح این فایل میشه یک لایه امنیتی ساده و موثر بوجود اورد.

نکته 1 :
بهتره حجم این فایل کمتر از 200 کیلوبایت باشه.در غیر اینصورت ممکنه با مسائلی مثل کندی سرعت سیستم و مرورگر روبرو بشید.
برای جلوگیری از بروز مشکل میتونید سرویس Client DNS را غیر فعال کنید.(البته اگر سیستم شما در محیط شبکه کار میکنه نباید این سرویس را غیر فعال کنید)
اگر امکان غیرفعال کردن سرویس Client DNS وجود نداشت میتونید هنگام بروز مشکل دستور زیر را در CMD اجرا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدنکته 2 :
برنامه Spybot - Search & Destroy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قابلیت آپدیت لیست Hosts را در خودش داره.
برنامه Hostman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Fhostsman)هم ابزار مفیدی در همین زمینه است که لیست های آماده را برای شما دانلود و آپدیت میکنه.

موفق باشید.

noisymind
09-01-2010, 21:57
بازم سوال!
آپدیتها رو میشه به کامپیوتری که به اینترنت وصل نیست منتقل کرد؟
و دیگه اینکه راجع به نورتون 360 هم لطفا توضیح بدید چه چیزایی داره؟

مرسی

hamed.rp
10-01-2010, 00:14
sorate system pain nemiad avala bade 1 mah ke ziad update gerf soratesh khili kam mishe

*Batman*
10-01-2010, 01:49
بازم سوال!
آپدیتها رو میشه به کامپیوتری که به اینترنت وصل نیست منتقل کرد؟
و دیگه اینکه راجع به نورتون 360 هم لطفا توضیح بدید چه چیزایی داره؟

مرسی

سلام.
آپدیتهای نورتون 2010 تو ویندوز XP در مسیر زیر قرار دارن:

X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NAV_17.0.0.136\Definitions

شما باید پوشه Definitions را کپی و یکجا جایگزین کنید.

البته بارها گفتیم که این روش فقط Database آنتی ویروس را آپدیت میکنه.یعنی یک سری از آپدیتها رو نمیشه برداشت.

از لینک زیر هم میتونید آپدیتهای نورتون را دانلود و به صورت دستی نصب کنید

===========================
================================
======================================

در مورد N360 باید بگم من باهاش کار نکردم.اون موقع که نسخه اولش اومد نصبش کردم.
در واقع یه آچار فرانسه ست.انتظار میرفت جایگزین Norton System Works بشه.اما انگار نشد.
این برنامه هم آنتی ویروس داره هم فایروال.امکانات بهینه سازی و افزایش سرعت سیستم را هم داره.
برنامه Back up گیری و چند تا ویژگی دیگه که همه تو N360 جمع شدن.
N360 فوق العاده سبک و سریعه.
من که ازش خوشم نیومد:13:.یکی از دلایلش هم اینه که این برنامه همه کارها رو تحت کنترل خودش درمیاره و اختیارات شما رو خیلی محدود میکنه.
به نظر من این برنامه تعبیه شده برای افراد آماتور و البته برای این دسته از کاربران واقعا ایده آل هستش.
من از فایروال نورتون استفاده نمیکنم.ولی وقتی N360 نصب کنی محکوم به این هستی که از فایرولش هم استفاده کنی.
البته ناگفته نمونه که من این دو نسخه آخر رو نصب نکردم و نمیدونم چه تغییراتی داشته.

موفق باشید.

hamilton
10-01-2010, 09:24
sorate system pain nemiad avala bade 1 mah ke ziad update gerf soratesh khili kam mishe

دوست عزيز طبق قوانين سايت بايد مطلب خود را بصورت فارسي تايپ كنيد.در غير اينصورت پستها حذف خواهند شد.

Aloneboy
13-01-2010, 21:14
سلام
موقعی که سیستم 10 دقیقه به حال خود رها کنم این پیغام در بالای سیستم ترای به نمایش درمیاد اگه بخوام اینو غیر فعال کنم باید چیکار کنم؟
اینم عکس

*Batman*
14-01-2010, 00:39
سلام.

وارد تتنظیمات بشید و از قسمت Computer Settings گزینه Idle Time Scans را در حالت Off قرار بدید.

Karmokh
15-01-2010, 20:46
دوستان میشه بگید آنتی ویروس های سیمانتک با نورتون چه فرقی دارن؟ اصلا فرقی دارن؟ (با توجه به اینکه جفتشون مال سیمانتکن!!) و البته میخواستم بدونم آخرین نسخه (و اگه داره) کاملترین نسخه سیمانتک خالی چیه؟!!

Ava UK
16-01-2010, 00:38
دوستان میشه بگید آنتی ویروس های سیمانتک با نورتون چه فرقی دارن؟ اصلا فرقی دارن؟ (با توجه به اینکه جفتشون مال سیمانتکن!!) و البته میخواستم بدونم آخرین نسخه (و اگه داره) کاملترین نسخه سیمانتک خالی چیه؟!!

سایمانتیک اسم شرکتش هست و آنتی ویروس نورتون یکی از محصولات این شرکت است. مثلا outpost pro یکی از محصولات شرکت Agnitum است.

نسخه های خانگی و تجاری سایمانتیک از لحاظ دیتابیس فرقی با هم ندارند. اما از لحاظ تکنولوژی و امکانات فرقهای جزئی با هم دارند که اون هم بستگی به نیاز کاربر است که کدومش رو نصب کنه. برای یک شرکت نسخه تجاری همراه با امکانات شبکه ای و برای کاربران خانگی هم همان Norton Antivirus یا اینترنت سکوریتی پیشنهاد میشه.

Aloneboy
16-01-2010, 10:22
سلام.

وارد تتنظیمات بشید و از قسمت Computer Settings گزینه Idle Time Scans را در حالت Off قرار بدید.
سلام
این کار رو انجام دادم ولی بازهم موقعی که سیستم به حال خود رها می کنم این پنجره میاد و شروع می کنه به اسکن

Iman Bala
16-01-2010, 11:20
سلام...
به تازگی KIS 2009 هم رو به 2010 تغییر دادم.(کدام ورژن کار آمد تر است؟)
ترایلر رو برای 30 روز فعال کردم...
اما نکته ای که متوجه شدم در نسخه ای که نصب کردم فقط میشه کد وارد کرد و جایی برای License key نداره؟
چه کنم؟
:5:

Karmokh
16-01-2010, 12:44
سایمانتیک اسم شرکتش هست و آنتی ویروس نورتون یکی از محصولات این شرکت است. مثلا outpost pro یکی از محصولات شرکت Agnitum است.

نسخه های خانگی و تجاری سایمانتیک از لحاظ دیتابیس فرقی با هم ندارند. اما از لحاظ تکنولوژی و امکانات فرقهای جزئی با هم دارند که اون هم بستگی به نیاز کاربر است که کدومش رو نصب کنه. برای یک شرکت نسخه تجاری همراه با امکانات شبکه ای و برای کاربران خانگی هم همان Norton Antivirus یا اینترنت سکوریتی پیشنهاد میشه.

اینو که میدونم، من منظورم آنتی ویروساشون بود. مثلا من خودم پارسال یه ویروس ناقابل سالیتی گرفتم که همه آنتی ویروسا فقط فایل آلوده رو میتونستن پاک کنن، ولی یه آنتی ویروس سیمانتک (Symantec AntiVirus Corporate Edition v10.2) داشتم که اون میتونست clean کنه و فایلت پاک نمیشد!! حالا منظور اینه که این آنتی ویروسا که اسم Symantec روشونه چه تفاوتی با اونایی که اسم نورتون روشونه دارن، وگرنه شرکتشون که میدونم یکیه

Ava UK
16-01-2010, 14:07
اینو که میدونم، من منظورم آنتی ویروساشون بود. مثلا من خودم پارسال یه ویروس ناقابل سالیتی گرفتم که همه آنتی ویروسا فقط فایل آلوده رو میتونستن پاک کنن، ولی یه آنتی ویروس سیمانتک (Symantec AntiVirus Corporate Edition v10.2) داشتم که اون میتونست clean کنه و فایلت پاک نمیشد!! حالا منظور اینه که این آنتی ویروسا که اسم Symantec روشونه چه تفاوتی با اونایی که اسم نورتون روشونه دارن، وگرنه شرکتشون که میدونم یکیه

Symantec رو معمولا و بیشتر در محصولات تجاری استفاده میکنند. اما نسخه های خانگی رو همان نورتون معرفی میکنند. نسخه ای هم که شما دانلود کردی و استفاده کردی نسخه تجاری این آنتی ویروس است و احتیاجی هم به کرک نداره و کافیه نصب و آپدیت بشه. تقریبا با اکثر سیستم ها سازگاره.

تفاوت نسخه های تجاری و خانگی رو هم در پست قبلی گفتم. کلا اسمشون هم معرف خودشون هستند. نسخه ی تجاری برای اداره ها, کتابخانه ها, شرکت ها, دانشگاهها و غیره استفاده میشه چون این امکان رو داره که به صورت شبکه ای وصل بشه و همچنین تنظیمات خاصی رو به ادمین میده.

hamilton
16-01-2010, 15:19

در تكميل صحبتهاي دوست خوبمون به اينكه اشاره كنم كه Symantec AntiVirus Corporate Edition كه رايگان هم هست از نظر قدرت دفاعي تفاوت زيادي با نسخه هاي پولي و دسكتاپ نورتون داره.سواي اسمهاشون توجه كنيد كه محصول Symantec AntiVirus Corporate Edition بسيار دير به دير آپديتهاش منتشر ميشه و اين يك ريسك براي كسي ميباشه كه قصد داره از اين محصول استفاده كنه.اگر قرار بود نسخه Symantec AntiVirus Corporate Edition كه رايگانه (سواي امكاناتشون) مشابه نسخه هاي پولي نورتون باشه كسي پولي بابت نسخه هاي فروشي آنها نميداد و همه از اين نسخه ها استفاده ميكردند.

*Batman*
17-01-2010, 14:49
سلام
این کار رو انجام دادم ولی بازهم موقعی که سیستم به حال خود رها می کنم این پنجره میاد و شروع می کنه به اسکن

سلام.

Idle Time Optimizer رو غیرفعال کنید.

ALI16437
19-01-2010, 12:30
با سلام .
دوستان من میخوام این محصول نورتون2010 رو روی win server2003 sp2 نصب کنم .
ارور زیر رو میده اینم عکس ارور.

ار سایت ماکروسافت تمامی برنامه های زیر رو دانلود کردم و نصب کردم.
Microsoft Office2007
Microsoft .NET Framework 3.5
Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)
Internet Information Services (IIS) 6.0 Resource Kit Tools
Microsoft Core XML Services (MSXML) 6.0
Microsoft SQL Server Management Studio Express
Windows Installer 4.5 Redistributable(WindowsServer2003-KB942288-v4-x86)
Windows Internet Explorer 8 for Windows Server 2003
و...

و تمامی اپدیتهای ماکروسافت رو هم دانلود و نصب کردم.
ولی بیفایده بود .
از اساتید خواهش دارم من رو راهنمایی کنید.

hamilton
19-01-2010, 18:12
با سلام .
دوستان من میخوام این محصول نورتون2010 رو روی win server2003 sp2 نصب کنم .
ارور زیر رو میده اینم عکس ارور.

ار سایت ماکروسافت تمامی برنامه های زیر رو دانلود کردم و نصب کردم.
Microsoft Office2007
Microsoft .NET Framework 3.5
Microsoft Visual C++ 2005 SP1 Redistributable Package (x86)
Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)
Internet Information Services (IIS) 6.0 Resource Kit Tools
Microsoft Core XML Services (MSXML) 6.0
Microsoft SQL Server Management Studio Express
Windows Installer 4.5 Redistributable(WindowsServer2003-KB942288-v4-x86)
Windows Internet Explorer 8 for Windows Server 2003
و...

و تمامی اپدیتهای ماکروسافت رو هم دانلود و نصب کردم.
ولی بیفایده بود .
از اساتید خواهش دارم من رو راهنمایی کنید.

دوست عزيز نفرموديد از كدوم محصول 2010 نورتون استفاده ميكنيد؟

ALI16437
20-01-2010, 18:11
دوست عزیز.
من با هر دو محصول این مشکل رو دارم.
هم با nis2010 هم با انتی ویروسش .

hamilton
20-01-2010, 18:23
دوست عزیز.
من با هر دو محصول این مشکل رو دارم.
هم با nis2010 هم با انتی ویروسش .

دوست عزيز 2 محصول اينترنت سكيوريتي و آنتي ويروس نورتون 2010 در سيستمهاي زير قابل اجرا ميباشند:

Microsoft® Windows® XP (32-bit) with Service Pack 2 or later Home/Professional/Media Center

Microsoft Windows Vista (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Business/Ultimate

Microsoft Windows 7 (32-bit and 64-bit) Starter/Home Basic/Home Premium/Professional/Ultimate

و اين 2 محصول در ويندوز Server 2003 قابل نصب نيستند.

siyamak 2009
21-01-2010, 01:05
من آپدیت آنلاین norton securty دانلود کرده ام نمیدانم چگونه نصب کنم دوستان هر که میدانه به من کمک کنه

*Batman*
23-01-2010, 03:04
سلام.

شما میتونید از طریق خط فرمان و بدون باز کردن صفحه اصلی آنتی ویروس،ویروسیابی رو شروع کنید.
کسانی که میخوان اسکریپت نویسی کنن و حالت خاصی از اسکنر رو اجرا کنن میتونن از این سوئیچ ها استفاده کنن.
همچنین اگر به هر دلیلی نتونستید صفحه آنتی ویروس را باز کنید (ویروس و ...)، این روش موثره.

ابتدا Command Prompt یا cmd.exe را اجرا کنید.
حالا آدرس محل نصب آنتی ویروس را وارد میکنیم:

C:\Program Files\Norton AntiVirus\Engine\version
به جای عبارت version در خط بالا باید عدد وارد کنید که این عدد نمایانگر ورژن آنتی ویروس شماست.

مثال :

C:\Program Files\Norton AntiVirus\Engine\17.5.0.127
از این به بعد میتونیم دستور مورد نظر را به همراه عبارت NAVW32 به کار ببریم:

C:\Program Files\Norton AntiVirus\Engine\17.5.0.127\NAVW32 /Command
به جای Command دستور مورد نظر را وارد میکنیم.

با هم چند دستور رو برای اجرای اسکنر نورتون از طریق خط فرمان مرور میکنیم:

A/ : همه درایوها را اسکن میکند.

مثال:

C:\Program Files\Norton AntiVirus\Engine\17.5.0.127\NAVW32 /A
L/ : درایوهای محلی (Local) را اسکن میکند.

+S/ : زیرشاخه ها را اسکن میکند.
-S/ : زیرشاخه ها را اسکن نمی کند.

+B/ : رکورد بوت را اسکن نمی کند.
-B/ : رکورد بوت را اسکن نمی کند.

BOOT/ : فقط رکوردهای بوت را اسکن میکند.

+ST/ : روتکیت ها را اسکن میکند.
-ST/ : روتکیت ها را اسکن نمی کند.

QUICK/ : اجرای Quick Scan

SESCAN/ : اجرای Quick Scan بدون نمایش پنجره.

برای ویروسیابی یک مسیر خاص کافیه آدرس موردنظر را وارد کنیم:

NAVW32 /E:\P30world

amir.7
24-01-2010, 02:57
سلام دوستان
من اینترنت سکوریتی 2010 نصب کردم و همونطور که بچه ها گفته بودن از طریق تریال ریست کرکش کردم . اما بعداز 3 روز اون علامت
تیک سبز رنگ به ضربدر قرمز رنگ تبدیل شده و دیگه آپدیت هم نمیشه . من اولین باره که از نورتون استفاده میکنم و خیلی خوشم ازش
اومده . لطفا هرچه سریعتر کمک کنید . ضمنا تمام صفحات رو خوندم اما مشگلمو نتونستم حل کنم . اساتید محترم اگر قبلا جواب این مسئله رو دادینلطف بفرمایید واضح تر بگین تا من هم استفاده کنم واگر هم نفرمودین که . . .

با تشکر فراوان

hamilton
24-01-2010, 08:56
سلام دوستان
من اینترنت سکوریتی 2010 نصب کردم و همونطور که بچه ها گفته بودن از طریق تریال ریست کرکش کردم . اما بعداز 3 روز اون علامت
تیک سبز رنگ به ضربدر قرمز رنگ تبدیل شده و دیگه آپدیت هم نمیشه . من اولین باره که از نورتون استفاده میکنم و خیلی خوشم ازش
اومده . لطفا هرچه سریعتر کمک کنید . ضمنا تمام صفحات رو خوندم اما مشگلمو نتونستم حل کنم . اساتید محترم اگر قبلا جواب این مسئله رو دادینلطف بفرمایید واضح تر بگین تا من هم استفاده کنم واگر هم نفرمودین که . . .

با تشکر فراوان

چه پيغامي داده؟آيا قسمت مربوط به وضعيت Activation را ديده ايد؟از كدام نسخه كرك استفاده كرده ايد؟آيا اخيرا كار خاصي انجام نداده ايد كه احتمال آلوده شدن سيستم را داشته باشه؟آيا بعد از كرك موفق به آپديت كامل نورتون شديد؟حجم آپديت چقدر بود؟

amir.7
24-01-2010, 14:24
چه پيغامي داده؟آيا قسمت مربوط به وضعيت Activation را ديده ايد؟از كدام نسخه كرك استفاده كرده ايد؟آيا اخيرا كار خاصي انجام نداده ايد كه احتمال آلوده شدن سيستم را داشته باشه؟آيا بعد از كرك موفق به آپديت كامل نورتون شديد؟حجم آپديت چقدر بود؟

با سلام وتشکر فراوان از شما بخاطر زحماتتون
هیچ پیغام خاصی نمیده . وقتی که میخوام آپدیت کنم بعد از چک کردن از گزینه دانلود آپدیت در عرض یک ثانیه عبور میکنه
که به نظر میرسه اصلا دانلود نمیکنه . در مورد وضعیت Activation هم که فرمودین پیدا نکردم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم . در مورد کرک از ورژن 2/3 که دوستان در پست اول گذاشته بودن استفاده کردم و کار خاصی هم نکردم که سیستم آلوده بشه . بعد از کرک هم در حدود 17 مگ آپدیت کردم .:11:

hamilton
24-01-2010, 16:45
با سلام وتشکر فراوان از شما بخاطر زحماتتون
هیچ پیغام خاصی نمیده . وقتی که میخوام آپدیت کنم بعد از چک کردن از گزینه دانلود آپدیت در عرض یک ثانیه عبور میکنه
که به نظر میرسه اصلا دانلود نمیکنه . در مورد وضعیت Activation هم که فرمودین پیدا نکردم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم . در مورد کرک از ورژن 2/3 که دوستان در پست اول گذاشته بودن استفاده کردم و کار خاصی هم نکردم که سیستم آلوده بشه . بعد از کرک هم در حدود 17 مگ آپدیت کردم .:11:

شما صفحه اصلي نورتون را كه باز كنيد در اون صفحه اطلاعات كاملي در مورد وضعيت Subscription و نيز اطلاعاتي در خصوص غيرفعال شدن بخش يا بخشهايي از نورتون را شماهده خواهيد كرد.
در مورد كرك نيز توصيه ميكنم از آخرين نسخه كرك كه Norton TrialReset 2010 v2.5NE ميباشه استفاده كنيد.اين كرك را ميتونيد از لينك زير دانلود كنيد:

amir.7
24-01-2010, 22:13
شما صفحه اصلي نورتون را كه باز كنيد در اون صفحه اطلاعات كاملي در مورد وضعيت Subscription و نيز اطلاعاتي در خصوص غيرفعال شدن بخش يا بخشهايي از نورتون را شماهده خواهيد كرد.
در مورد كرك نيز توصيه ميكنم از آخرين نسخه كرك كه Norton TrialReset 2010 v2.5NE ميباشه استفاده كنيد.اين كرك را ميتونيد از لينك زير دانلود كنيد:

سلام خدمت استاد گرامی
در مورد وضعیت فعال بودن آنتی ویروس متوجه شدم . همه ی قسمتها فعال هستند و در این زمینه مشگلی وجود نداره . اما در مورد تریال ریست جدید متاسفانه اون هم جواب نداد . به نظر شما حذف کنم و مجددا نصب کنم و با این کرک جدید آزمایش کنم :11:

hamilton
24-01-2010, 22:28
سلام خدمت استاد گرامی
در مورد وضعیت فعال بودن آنتی ویروس متوجه شدم . همه ی قسمتها فعال هستند و در این زمینه مشگلی وجود نداره . اما در مورد تریال ریست جدید متاسفانه اون هم جواب نداد . به نظر شما حذف کنم و مجددا نصب کنم و با این کرک جدید آزمایش کنم :11:

وضعيت اعتبار نورتون شما به چه صورت ميباشه.در همون صفحه اصلي نورتون مشخصه كه چند روز اعتبار داره.ميخوام ببينم كرك از كار افتاده يا خير.
در مورد استفاده از كرك جديد فكر نميكنم نيازي به حذف و نصب مجدد خود نورتون باشه.فقط كافيه كرك قبلي را uninstall كنيد بعد كرك جديد را طبق دستورالعمل مربوطه استفاده كنيد.

amir.7
24-01-2010, 23:17
وضعيت اعتبار نورتون شما به چه صورت ميباشه.در همون صفحه اصلي نورتون مشخصه كه چند روز اعتبار داره.ميخوام ببينم كرك از كار افتاده يا خير.
در مورد استفاده از كرك جديد فكر نميكنم نيازي به حذف و نصب مجدد خود نورتون باشه.فقط كافيه كرك قبلي را uninstall كنيد بعد كرك جديد را طبق دستورالعمل مربوطه استفاده كنيد.

وضعیت اعتبار 165 روز هست . لطف بفرمایید طریقه uninstall کرک رو هم توضیح بدید . ممنون .:11:

hamilton
25-01-2010, 09:00
وضعیت اعتبار 165 روز هست . لطف بفرمایید طریقه uninstall کرک رو هم توضیح بدید . ممنون .:11:

شما كرك را كه اجرا ميكنيد آيا گزينه Unnstall داره يا خير؟اگر نداره فقط كافيه كرك را كاملا از روي سيستم و Recycle Bin حذف كنيد.

amir.7
25-01-2010, 13:49
شما كرك را كه اجرا ميكنيد آيا گزينه Unnstall داره يا خير؟اگر نداره فقط كافيه كرك را كاملا از روي سيستم و Recycle Bin حذف كنيد.

hamilton جان کرک قبلی رو uninstall کردم و کرک جدید رو نصب کردم اما متاسفانه باز هم درست نشد . :41:

عشق ، هم آمدنی است و هم آموختنی .

amir.7
27-01-2010, 00:31
hamilton جان کرک قبلی رو uninstall کردم و کرک جدید رو نصب کردم اما متاسفانه باز هم درست نشد . :41:

سلام مجدد خدمت دوست و استاد گرامی hamilton

عرض به خدمت شما که من آنتی ویروسم رو uninstall کردم و مجددا نصب کردم . فعلا دارم از مهلت 30 روزش استفاده میکنم . خواستم از تمام زحماتتون که از محبت . بزرگواری و حس مسئولیت شما سرچشمه میگیره تشکر کنم.

:11:

amir.7
27-01-2010, 00:56
سلام دوستان

بچه ها من قبلا کاسپر داشتم وقتی فلش به سیستم میزدم یه صفحه بطور اتوماتیک بالا میومد که سه تا گزینه داشت و من همیشه گزینه full scan رو میزدم . وجود این گزینه در واقع مثل یک میانبر عمل میکرد . اما از وقتی که نورتون استفاده میکنم این گزینه رو ندیدم . میخوام بدونم آیا این گزینه درنورتون هم وجود داره واگه هست چطور فعال میشه ، ممنون .

*Batman*
28-01-2010, 10:17
سلام دوستان

بچه ها من قبلا کاسپر داشتم وقتی فلش به سیستم میزدم یه صفحه بطور اتوماتیک بالا میومد که سه تا گزینه داشت و من همیشه گزینه full scan رو میزدم . وجود این گزینه در واقع مثل یک میانبر عمل میکرد . اما از وقتی که نورتون استفاده میکنم این گزینه رو ندیدم . میخوام بدونم آیا این گزینه درنورتون هم وجود داره واگه هست چطور فعال میشه ، ممنون .

.
سلام.
چنين گزينه اي وجود نداره.خودش به طور اتوماتيك اسكن ميكنه.
ضمنا نيازي به پاك كردن كرك نبود.هر وقت لازم بود همون 165 روز را تمديد كنيد.

amir.7
29-01-2010, 00:25
[QUOTE=*Batman*;4615430]سلام.
چنين گزينه اي وجود نداره.خودش به طور اتوماتيك اسكن ميكنه.
ضمنا نيازي به پاك كردن كرك نبود.هر وقت لازم بود همون 165 روز را تمديد كنيد.[/

سلام خدمت شما دوست و استاد عزیز

ممنون از راهنمایی شما ، راستش من تا خودم وارد my computer نشم و روی فلش راست کلیک و اسکن نکنم ، اسکن نمیکنه ، و در مورد کرک هم همونطور که خدمت hamilton عزیز عرض کردم مدت اشتراک 165 روز بود ، ولی آپدیت نمیشد و بجای اون تیک سبز رنگ ، یک ضربدر قرمز قرار داشت .

ببخشید دو تا سئوال دیگه
سئوال اول اینکه وقتی کرک رو اجرا میکنیم درآخر از بین چهار گزینه باید EXIT رو بزنیم ؟ 

و سئوال دوم اینکه برای اجرای کرک ، آیا بهتر نیست بعد از غیر فعال کردن اون گزینه که در پست اول بهش اشاره شد ( Tamper protection) آنتی ویروس رو هم کاملا غیر فعال کنیم ؟

از اینکه من رو بزرگوارانه تحمل میفرمایید ممنونم .

*Batman*
30-01-2010, 06:31
[QUOTE=*Batman*;4615430]
سلام خدمت شما دوست و استاد عزیز

ممنون از راهنمایی شما ، راستش من تا خودم وارد my computer نشم و روی فلش راست کلیک و اسکن نکنم ، اسکن نمیکنه ، و در مورد کرک هم همونطور که خدمت hamilton عزیز عرض کردم مدت اشتراک 165 روز بود ، ولی آپدیت نمیشد و بجای اون تیک سبز رنگ ، یک ضربدر قرمز قرار داشت .

ببخشید دو تا سئوال دیگه
سئوال اول اینکه وقتی کرک رو اجرا میکنیم درآخر از بین چهار گزینه باید EXIT رو بزنیم ؟

و سئوال دوم اینکه برای اجرای کرک ، آیا بهتر نیست بعد از غیر فعال کردن اون گزینه که در پست اول بهش اشاره شد ( Tamper protection) آنتی ویروس رو هم کاملا غیر فعال کنیم ؟

از اینکه من رو بزرگوارانه تحمل میفرمایید ممنونم .

سلام.

اون علامت قرمز به خاطر اینه که مدت زیادی از تاریخ آخرین آپدیت گذشته.
بهتر ه مدتی صبر کنید یا ابتدا یک بار آپدیت دستی انجام بدید.

ببخشید دو تا سئوال دیگه

من ورژن جدید کرک را امتحان نکردم.
ولی با توجه به توضیحاتی که قبلا دادید نباید مشکلی در مورد کرک وجود داشته باشه.

سئوال دوم اینکه برای اجرای کرک ، آیا بهتر نیست بعد از غیر فعال کردن اون گزینه که در پست اول بهش اشاره شد ( Tamper protection) آنتی ویروس رو هم کاملا غیر فعال کنیم ؟

نه نیازی به غیرفعال کردن آنتی ویروس نیست.در بدترین حالت مجبورید کرک را در حالت Safe Mode اجرا کنید.

موفق باشید.

amir.7
30-01-2010, 13:56
[QUOTE=amir.7;4618041]

سلام.

اون علامت قرمز به خاطر اینه که مدت زیادی از تاریخ آخرین آپدیت گذشته.
بهتر ه مدتی صبر کنید یا ابتدا یک بار آپدیت دستی انجام بدید.

من ورژن جدید کرک را امتحان نکردم.
ولی با توجه به توضیحاتی که قبلا دادید نباید مشکلی در مورد کرک وجود داشته باشه.

نه نیازی به غیرفعال کردن آنتی ویروس نیست.در بدترین حالت مجبورید کرک را در حالت Safe Mode اجرا کنید.

موفق باشید.

ممنون از شما دوست عزیز ، من به مبحث آنتی ویروسها علاقه دارم ، باز هم مزاحمتون میشم.

kachal khan
31-01-2010, 15:41
سلام
من Norton Internet Security2010 را تازه نصب كردم اگر به اين سوالاتم پاسخ دهيد ممنون ميشوم

1- آيا اين آخرين ورژن است يا از اين جديدتر هم است من يك زماني 2008 اين محصول را دشتم كه سرعت گير بود اما به نظرم اين بهتر است آيا درست حدس زده ام

2- من اين نرم افزار را كه كرك كردم به من زمان 165 روز را داد طبق عكس زير آيا اين هم مثل كاسپارسكي كه فايل ها را در بلاك ليست قرار ميدهد آيا سايت نورتون هم زمانش را از من ميگيرد و بايد دوباره انرا كرك كنم اگر بلي چگونه و ايا توسط همان فايل كرك قبلي يا بايد كار ديگري انجام دهم

3-وقتي من ران لايو اپديت را ميزنم و كار را انجام ميدهد و تمام ميشود ايا كار تمام شده يا باز براي به روز شده انتي ويروس كار ديگري هم بكنم

ممنون

*Batman*
31-01-2010, 17:32
سلام.

1-بله نورتون 2010 جدیدترین نسخه ست و خیلی هم سبک و سریع.

2-مشکلی وجود نداره.هر وقت مهلت 165 روزه تمام شد از همان کرک قبلی یا کرکهای جدیدتر استفاده کنید و این زمان را تمدید کنید.

3-بهترین روش آپدیت اجرای همین Live Update هستش که محصول شما رو از هر نظر به روز نگه می داره.

mali.sh
31-01-2010, 20:15
سلام به دوستان عزیز
یه سوال در باره
Symantec Endpoint Protection

نسحه 11.0.3001.2224دارم .............
من این انتی ویروس رو اپدیت میکنم و همیشه به اینترنت دسترسی دارم .
حالا میخوام از آپدییتهای این انتی ویروس برای یه سیستم دیگه که به اینترنت دسترسی نداره استفاده کنم
روشی برای انتقال اپدیت nod32 خوندم مشتاق شدم بدونم همچین کاری برای
Symantec

هم امکان داره؟؟؟؟؟؟

kachal khan
01-02-2010, 08:55
سلام.

1-بله نورتون 2010 جدیدترین نسخه ست و خیلی هم سبک و سریع.

2-مشکلی وجود نداره.هر وقت مهلت 165 روزه تمام شد از همان کرک قبلی یا کرکهای جدیدتر استفاده کنید و این زمان را تمدید کنید.

3-بهترین روش آپدیت اجرای همین Live Update هستش که محصول شما رو از هر نظر به روز نگه می داره.

ممنون كه پاسخ داديد اما جواب اين سوالم را نگرفتم كه آيا مثل كاسپارسكي كه كليدهايش را بلاك و نامعتبر ميكند ايا نورتون هم اينطوريست يا اينكه اگر مثلا پس از كرك 165 روز به ما ميدهد تا 165 روز نرم افزار بدون مشكل كار ميكند و زودتر از اين زمان هم نورتون منقضي نميشود
ممنون

hamilton
01-02-2010, 09:03
ممنون كه پاسخ داديد اما جواب اين سوالم را نگرفتم كه آيا مثل كاسپارسكي كه كليدهايش را بلاك و نامعتبر ميكند ايا نورتون هم اينطوريست يا اينكه اگر مثلا پس از كرك 165 روز به ما ميدهد تا 165 روز نرم افزار بدون مشكل كار ميكند و زودتر از اين زمان هم نورتون منقضي نميشود

براي نورتون كرك منتشر ميشه و كمپاني Symantec هم بصورت دوره اي كاري ميكنه كه كرك موجود از كار بيفته ولي كرك كننده هم بيكار نميشينن و نسخه هاي جديد كركشون را منتشر ميكنند.

kachal khan
01-02-2010, 09:12
ممنون از همه

saeid333
01-02-2010, 10:32
سلام

اقا من NIS2010 دارم
اعصابم را خرد كرده خيلي از فايلام كه ويروس نيستند را ويروس ميشناسه و قبل از اينكه من بتونم كاري كنم اونها رو حذف ميكنه

بايد چكار كنم اتو پروتكت را كه نميشه غير فعال كرد

چون اونوقت ويروس كش ديگه ويروس كش نيست بايد چه كرد

hamilton
01-02-2010, 12:37
سلام

اقا من NIS2010 دارم
اعصابم را خرد كرده خيلي از فايلام كه ويروس نيستند را ويروس ميشناسه و قبل از اينكه من بتونم كاري كنم اونها رو حذف ميكنه

بايد چكار كنم اتو پروتكت را كه نميشه غير فعال كرد

چون اونوقت ويروس كش ديگه ويروس كش نيست بايد چه كرد

چند وقته كه شما NIS 2010 را در سيستم خود داريد؟
كداميك از فايلهاي سيستم شما را ويروس تشخيص داده؟
نام فايلهاي و عنوان ويروسي را كه براي آن فايلها تشخيص داده را اگر بتونيد با تصوير قرار بديد ذكر كنيد.

saeid333
01-02-2010, 13:31
چند وقته كه شما NIS 2010 را در سيستم خود داريد؟
كداميك از فايلهاي سيستم شما را ويروس تشخيص داده؟
نام فايلهاي و عنوان ويروسي را كه براي آن فايلها تشخيص داده را اگر بتونيد با تصوير قرار بديد ذكر كنيد.

سلام

فايلهاي اجراييم مثل بابيلون و كلون سي دي

hamilton
02-02-2010, 16:41
سلام

فايلهاي اجراييم مثل بابيلون و كلون سي دي

اگر فقط به اين فايلها گير ميده ممكنه مشكل از فايلهاي اجرايي آنها باشه بخصوص اگر آنها را كرك كرده باشيد.
با فايلهاي ديگه سيستم مشكلي نداريد؟

hamilton
02-02-2010, 16:43
انتشار نسخه هاي جديد محصولات 2010 نورتون

Norton Internet Security 2010 17.1.0.19

دانلود:

Norton AntiVirus 2010 17.1.0.19

دانلود:

esyo
02-02-2010, 23:19
سلام
آیا نورتون 2010 یا 2009 مخصوص سرور 2003 و 2008 r2 هم هست؟
اگر هست ممنون میشم معرفی کنید چون خیلی لازمهست
با تشکر

*Batman*
03-02-2010, 11:56
سلام
آیا نورتون 2010 یا 2009 مخصوص سرور 2003 و 2008 r2 هم هست؟
اگر هست ممنون میشم معرفی کنید چون خیلی لازمهست
با تشکر

سلام.

شما باید از Symantec Endpoint Protection استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر:

mali.sh
05-02-2010, 00:45
سلام به دوستان عزیز
یه سوال در باره
Symantec Endpoint Protection

نسحه 11.0.3001.2224دارم .............
من این انتی ویروس رو اپدیت میکنم و همیشه به اینترنت دسترسی دارم .
حالا میخوام از آپدییتهای این انتی ویروس برای یه سیستم دیگه که به اینترنت دسترسی نداره استفاده کنم
روشی برای انتقال اپدیت nod32 خوندم مشتاق شدم بدونم همچین کاری برای
Symantec

هم امکان داره؟؟؟؟؟؟
اقایون خانوما!!!!!!!
یکی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟

hamilton
05-02-2010, 13:35
اقایون خانوما!!!!!!!
یکی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟

اگر كسي اطلاعي داشته باشه راهنمايي ميكنه.

amir.7
05-02-2010, 23:30
سلام به همه دوستان و اساتید محترم

چند سئوال از دوستان
1- میخواستم بدونم از بین Symantec Endpoint Protection و norton 360 کدوم یکی مجموعه کاملتری هستش و امنیت سیستم رو بهتر حفظ میکنه .
2- آیا میشه Symantec Endpoint Protection و NORTON 360 رو با Bit defender Total security مقایسه کرد ، و اگه میشه کدومشون امنیت سیستم رو بهتر حفظ میکنه .

ممنون از لطفتون

aban366
06-02-2010, 23:52
سلام
من اینترنت سکوریتی 2010 اورژینالش رو خریدم از مهسان رایانه نماینده سیمانتک در ایران اما یه مشکل و چندتا سوال دارم
مشکلم اینه که وقتی run live update رو میزنم نشون میده 67 مگ باید دانلود بشه اما تا 60 میره بعد قطع میشه این چند بار اتفاق افتاده اپدیت افلاینشم گرفتم اما نصب نمیشه با اینکه مال همون ورژن و همون نوع ویندوزه
و سوالم از اساتید اینه که این live update اتومات هم اپدیت میکنه تنظیماتش کجاست ممنون میشم راهنمائیم کنین
خواهشن سریع بهم کمک کنین

*Batman*
07-02-2010, 00:45
سلام به همه دوستان و اساتید محترم

چند سئوال از دوستان
1- میخواستم بدونم از بین Symantec Endpoint Protection و norton 360 کدوم یکی مجموعه کاملتری هستش و امنیت سیستم رو بهتر حفظ میکنه .
2- آیا میشه Symantec Endpoint Protection و NORTON 360 رو با Bit defender Total security مقایسه کرد ، و اگه میشه کدومشون امنیت سیستم رو بهتر حفظ میکنه .

ممنون از لطفتون

سلام.

-1

Symantec Endpoint Protection برای استفاده خانگی مناسب نیست.تنظیمات Client -Server تو این محصول کاربردی واسه کاربر خانگی نداره.

2-

محصولاتی رو که اسم بردید همه دارای آنتی ویروس و فایروال هستن.
من با Bitdefender زیاد کار نکردم.باید به امکاناتشون نگاه کنید.(میتونید تو تاپیکش سوال کنید)
ولی مطمئنم N360 از BitDefender سریعتر و سبک تره.

اقایون خانوما!!!!!!!
یکی جواب منو نمیده؟؟؟؟؟؟

من از Symantec Endpoint Protection استفاده نمیکنم و نمیدونم آپدیتهاش کجا نگهداری میشن.
اما بسته آپدیتهای این محصول رو میتونید از لینک زیر بگیرید.

Download Definitions

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSecurity Updates

سلام
من اینترنت سکوریتی 2010 اورژینالش رو خریدم از مهسان رایانه نماینده سیمانتک در ایران اما یه مشکل و چندتا سوال دارم
مشکلم اینه که وقتی run live update رو میزنم نشون میده 67 مگ باید دانلود بشه اما تا 60 میره بعد قطع میشه این چند بار اتفاق افتاده اپدیت افلاینشم گرفتم اما نصب نمیشه با اینکه مال همون ورژن و همون نوع ویندوزه
و سوالم از اساتید اینه که این live update اتومات هم اپدیت میکنه تنظیماتش کجاست ممنون میشم راهنمائیم کنین
خواهشن سریع بهم کمک کنین

سلام.
وقتی شما NIS را نصب میکنید،آپدیت اتوماتیک به طور پیش فرض فعاله.
تنظیمات آپدیت در مسیر زیر قرار داره:

Settings>>Computer Settings>>Updates

aban366
07-02-2010, 18:28
ممنون اما جواب سوالم رو ندادین منظورم سوال اولم که مشکلم
در این اصلا معلوم نمیشه اینترنت سکوریتی کاملا اپدیت شده یا نه چون هر بار یه مقدار رو میگه مونده برا اپدیت مثلا میگه 149 مگ فایل اپدیتیه و دفعه بعد 15 مگ
وقتی هم که دانلود میکنی در قسمت سوم live update که process update هستش ارور میده
چطور بفهمم کاملا اپدیته یا نه فایل افلاین رو هم دانلود میکنم نصب که میکنم باز چیزی نمیگه که اپدیت شد و اصلا پیامی نمیده
دوستان مسیر ذخیره اپدیت اینترنت سکوریتی 2010 رو کسی میدونه

hamilton
07-02-2010, 19:00
ممنون اما جواب سوالم رو ندادین منظورم سوال اولم که مشکلم
در این اصلا معلوم نمیشه اینترنت سکوریتی کاملا اپدیت شده یا نه چون هر بار یه مقدار رو میگه مونده برا اپدیت مثلا میگه 149 مگ فایل اپدیتیه و دفعه بعد 15 مگ
وقتی هم که دانلود میکنی در قسمت سوم live update که process update هستش ارور میده
چطور بفهمم کاملا اپدیته یا نه فایل افلاین رو هم دانلود میکنم نصب که میکنم باز چیزی نمیگه که اپدیت شد و اصلا پیامی نمیده
دوستان مسیر ذخیره اپدیت اینترنت سکوریتی 2010 رو کسی میدونه

شما در صفحه اصلي نورتون اگر دقت كنيد آخرين آپديت موفق را نوشته كه براي چند وقت قبل بوده.

aban366
07-02-2010, 23:33
بله نوشته اما مثلا نوشته 1دقیقه قبل و یا فرداش 1روز بعد اما دقیقا فردا دوباره پیام میده که برنامه رو fix کن که باید دوباره اپدیت کنم
نمیشه فهمید ایا کاملا اپدیت شده یا نه
این تاریخ که 1مگ هم اپدیت کنی و بعد دیسکانکت بشی برات میزنه 1دقیقه پیش
مشکل اپدیت نیست چون اورژینال گرفتم اپدیت میشه
اما دقیقا اخرش که میره میزنه fail و دو بارم کاملا دانلود شد اما در مرحله سوم یعنی process update که اپدیت باید نصب بشه 3/5 میزنه و میگه fail یعنی سه تا از 5تا نصب شد
عجب گیری کردما
همه کارام با فلش هستش که هی از سیستم دیگران الوده میشه و حالا میترسم بزنم سیستمم نکنه اپدیتش کامل نباشه و ویروسی بشه

hamilton
07-02-2010, 23:42
بله نوشته اما مثلا نوشته 1دقیقه قبل و یا فرداش 1روز بعد اما دقیقا فردا دوباره پیام میده که برنامه رو fix کن که باید دوباره اپدیت کنم
نمیشه فهمید ایا کاملا اپدیت شده یا نه
این تاریخ که 1مگ هم اپدیت کنی و بعد دیسکانکت بشی برات میزنه 1دقیقه پیش
مشکل اپدیت نیست چون اورژینال گرفتم اپدیت میشه
اما دقیقا اخرش که میره میزنه fail و دو بارم کاملا دانلود شد اما در مرحله سوم یعنی process update که اپدیت باید نصب بشه 3/5 میزنه و میگه fail یعنی سه تا از 5تا نصب شد
عجب گیری کردما
همه کارام با فلش هستش که هی از سیستم دیگران الوده میشه و حالا میترسم بزنم سیستمم نکنه اپدیتش کامل نباشه و ویروسی بشه

ببينيد اگر نورتون شما اوريجيناله مشكلي در آپديت كردن نبايد داشته باشيد.اما به يكي دو نكته هم توجه كنيد:
1- سرعت اينترنت ايران بسيار كند شده و ممكنه در آپديت نورتون دچار مشكل بشيد بخصوص اگر اتصال شما از نوع DialUp باشه.
2-بحث آلودگي سيستم ممكنه مطرح باشه كه اجازه آپديت نورتون را نميده بخصوص اينكه شما اشاره كرديد با فلش مموري زياد كار ميكنيد كه اين امر خطر آلوده شدن سيستم به بدافزارها را افزايش ميده.

در نهايت توصيه ميكنم اگر ميتونيد آخرين آپديتهاي نورتون را بصورت آفلاين از آدرس زير دانلود كنيد و نورتون را بصورت آفلاين اپديت كنيد:

aban366
08-02-2010, 10:21
ببينيد اگر نورتون شما اوريجيناله مشكلي در آپديت كردن نبايد داشته باشيد.اما به يكي دو نكته هم توجه كنيد:
1- سرعت اينترنت ايران بسيار كند شده و ممكنه در آپديت نورتون دچار مشكل بشيد بخصوص اگر اتصال شما از نوع DialUp باشه.
2-بحث آلودگي سيستم ممكنه مطرح باشه كه اجازه آپديت نورتون را نميده بخصوص اينكه شما اشاره كرديد با فلش مموري زياد كار ميكنيد كه اين امر خطر آلوده شدن سيستم به بدافزارها را افزايش ميده.

در نهايت توصيه ميكنم اگر ميتونيد آخرين آپديتهاي نورتون را بصورت آفلاين از آدرس زير دانلود كنيد و نورتون را بصورت آفلاين اپديت كنيد:

سرعت نتم دایال ایه کمه و سیستمم هم ویندوز رو تازه نصب کردم و در مورد افلاین هم دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم مشکل وجود داره
می خوام بدونم بعد اپدیت کامل نورتون پیام میده که اپدیت کامل شد
این برام سواله:
چطوری بفهمم اپدیتم کامله چون اونجا فقط نوشته اخرین اپدیت 16ساعت پیش

hamilton
08-02-2010, 12:21
سرعت نتم دایال ایه کمه و سیستمم هم ویندوز رو تازه نصب کردم و در مورد افلاین هم دانلود کردم و نصب کردم ولی بازم مشکل وجود داره
این برام سواله:

شما دقيقا چه زماني آپديتهاي آفلاين را استفاده كرديد؟آيا بعد از آن آپديت موفقي هم داشتيد يا پيغام خطا در يكي از 3 مرحله آپديت دريافت كرديد؟
با توجه به اتصال DialUp شما و كندي سرعت ايران توصيه ميكنم حداقل تا يك فهته ديگه اقدام به آپديت كامل كنيد چون با اين وضعيت سرعت اينترنت بعيد ميدونم بتونيد اپديت موفقي داشته باشيد.

*Batman*
08-02-2010, 16:42
این برام سواله:

وقتی آنتی ویروس به شما پیغام میده که همه آپدیتها نصب نشدن احتمالا فایلهاش کامل دانلود نشدن.
این بر میگرده به سرعت دانلود شما و همونطور که جناب Hamilton گفتن شما روند آپدیت رو ادامه بدید تا به مرور مشکلات برطرف بشن.
شما نسخه اورجینال رو خریداری کردید و احتمالا ورژنش 17.0.0.136 باید باشه.
بعد از اون دو نسخه جدیدتر اومد و آخریش 17.5.0.127 هست.
بنابراین باید مدتی به اپدیت ادامه بدید تا ابتدا Engine (موتور) آنتی ویروس آپدیت بشه.بعد از اون به شدت از حجم آپدیتها کاسته میشه.

از کجا بفهمیم آنتی ویروس ما به نسخه های جدیدتر آپدیت شده؟

1- وقتی Live Update کارش تموم شد به شما پیغام میده که باید سیستم را Restart کنید.

2-در صفحه اصلی آنتی ویروس و در قسمت بالا سمت راست روی گزینه Help & Support کلیک کنید.
از منوی ظاهر شده گزینه About را کلیک کنید تا مشخصات ورژن محصول نمایش داده بشه.

نکته1 : اگر آنتی ویروس بعد از 5 روز اپدیت نشه علامت نارنجی رنگ به نشانه هشدار ظاهر میشه.
نکته2:اگر هنگام اپدیت ارتباط قطع بشه،آپدیت های دانلود شده نصب میشن و در آپدیت بعدی شما حجم کمتری رو دانلود خواهید کرد.

mali.sh
08-02-2010, 20:38
سلام.

Symantec Endpoint Protection برای استفاده خانگی مناسب نیست.تنظیمات Client -Server تو این محصول کاربردی واسه کاربر خانگی نداره.

میشه واضح تر توضیح بدین؟

aban366
08-02-2010, 22:41
وقتی آنتی ویروس به شما پیغام میده که همه آپدیتها نصب نشدن احتمالا فایلهاش کامل دانلود نشدن.
این بر میگرده به سرعت دانلود شما و همونطور که جناب Hamilton گفتن شما روند آپدیت رو ادامه بدید تا به مرور مشکلات برطرف بشن.
شما نسخه اورجینال رو خریداری کردید و احتمالا ورژنش 17.0.0.136 باید باشه.
بعد از اون دو نسخه جدیدتر اومد و آخریش 17.5.0.127 هست.
بنابراین باید مدتی به اپدیت ادامه بدید تا ابتدا Engine (موتور) آنتی ویروس آپدیت بشه.بعد از اون به شدت از حجم آپدیتها کاسته میشه.

از کجا بفهمیم آنتی ویروس ما به نسخه های جدیدتر آپدیت شده؟

1- وقتی Live Update کارش تموم شد به شما پیغام میده که باید سیستم را Restart کنید.

2-در صفحه اصلی آنتی ویروس و در قسمت بالا سمت راست روی گزینه Help & Support کلیک کنید.
از منوی ظاهر شده گزینه About را کلیک کنید تا مشخصات ورژن محصول نمایش داده بشه.

نکته1 : اگر آنتی ویروس بعد از 5 روز اپدیت نشه علامت نارنجی رنگ به نشانه هشدار ظاهر میشه.
نکته2:اگر هنگام اپدیت ارتباط قطع بشه،آپدیت های دانلود شده نصب میشن و در آپدیت بعدی شما حجم کمتری رو دانلود خواهید کرد.
سلام
ممنون از توضیحاتتون
دقیقا همینطوره و ورژنم 17.0.136 هستش پس با این حساب فعلا همینطور ناموفق ادامه بدم تا کم میزان فایل اپدیت بشه درسته
من بعد نصب فایل اپدیت هم همینطور دارم میبینم که مقدار فایل اپدیت 69 هستش که البته هر بار چندتا بالا پائین میشه تا149 رسید یه بار که کنسلش کردم یه بار 15 بود که دانلود کامل شد اما باز در مرحله سوم پیغام fail داد
این علامت نارنجی که میفرمائین همون هشدار هستش که fix میگه بکن چون فکر کنم قرمز بود که البته الان سبز هستش
من قبلا اواست داشتم وقتی اینترنت کانکت میشدم بعد 10 دقیقه حدودا پیغام تکمیل اپدیت میداد نورتون هم همینطوریه (منظور انتی ویروس نیست بلکه اپدیت انتی ویروس هستش چون فرمودین انتی ویروس ورژن بالا بره پیام ریستارت میده که در اپدیت هم همینطوره!!!)

*Batman*
09-02-2010, 00:39
میشه واضح تر توضیح بدین؟

این محصول امکاناتش برای مدیر شبکه خیلی خوبه.
مثلا Device control مشخص میکنه که در شبکه کدام ابزارهای جانبی اجازه دسترسی دارند.از قبیل USB،CD ROM ، Printer و...
Symantec Network Access Control به شما این امکان رو میده که روی کلاینتها از راه دور کنترل داشته باشید و دستورات دلخواه را اجرا کنید.

به طور کلی Symantec Endpoint Protection تنظیماتی داره که بعضیهاش برای یک کاربر خانگی کاربردی ندارن.

اگر کسی علاقمند به استفاده از SEP هست باید یکسری از گزینه ها رو بلا استفاده رها کنه.

سعی کنید همیشه راه استاندارد رو در پیش بگیرید.
SEP روی ویندوزهای سرور نصب میشه(بعلاوه نسخه های Desktop) و در دسته ی محصولات تجاری قرار داره.

من چون تابحال از SEP استفاده نکردم اطلاعات بیشتری ندارم.

در شکلهای زیر سیستم محافظتی چندلایه ی SEP نمایش داده شده:

موفق باشید.

farshad yonani
09-02-2010, 13:53
سلام من ميخوام بدونم نورتونم مال سال چنده اما تو هلپش سالش نيست اگه بخوام بفهمم از كجا بايد بفهمم
البته ميدانم براي سال 2010 است اما ميخوام بدونم كه كجا ي نرم افزار سالش را نوشته عكس زير

hamilton
09-02-2010, 14:19
سلام من ميخوام بدونم نورتونم مال سال چنده اما تو هلپش سالش نيست اگه بخوام بفهمم از كجا بايد بفهمم
البته ميدانم براي سال 2010 است اما ميخوام بدونم كه كجا ي نرم افزار سالش را نوشته عكس زير

ورژن 17 براي سال 2010 ميباشه كه با توجه به انتشار نسخه هاي جديدتر اين ورژن شماره هاي كنار عدد 17 تغيير ميكنه.مثل كاسپر كه نسخه 9 آن براي سال 2010 ميباشه.

aban366
09-02-2010, 19:16
سلام
ممنون از دوستان hamilton و batman
دقیقا همین اتفاق برام افتا و دیشب پیام restart کن رو داد بعد از restart ورژنم 17.5.127 شد و بعد اپدیت کردم و هر سه مرحله کامل شد
الانم اپدیت کردم سریع سه مرحله انجام شد و پیام کامل شد داد
واقعا ممنون
اما حالا یه سوال دیگه
من یه 360 برا سه سیستم هم دارم که میخوام برا سه سیستم نصب کنم و میتونم ایا این اپدیت رو کردم از یه مسیری که اپدیت ها هست کپی کنم ببرم رو سیستم دیگه برا اپدیت
ممنون میشم مسیر ذخیره اپدیت ها رو بهم بگین
نو فروم ها خوندم در c/program file/comme on/ symantec share هستش اما میزان این پوشه همش 1.43 مگ هستش که خوب نمیتونه اپدیت ها اینجا باشه

*Batman*
10-02-2010, 00:16
سلام
ممنون از دوستان hamilton و batman
دقیقا همین اتفاق برام افتا و دیشب پیام restart کن رو داد بعد از restart ورژنم 17.5.127 شد و بعد اپدیت کردم و هر سه مرحله کامل شد
الانم اپدیت کردم سریع سه مرحله انجام شد و پیام کامل شد داد
واقعا ممنون
اما حالا یه سوال دیگه
من یه 360 برا سه سیستم هم دارم که میخوام برا سه سیستم نصب کنم و میتونم ایا این اپدیت رو کردم از یه مسیری که اپدیت ها هست کپی کنم ببرم رو سیستم دیگه برا اپدیت
ممنون میشم مسیر ذخیره اپدیت ها رو بهم بگین
نو فروم ها خوندم در c/program file/comme on/ symantec share هستش اما میزان این پوشه همش 1.43 مگ هستش که خوب نمیتونه اپدیت ها اینجا باشه

سلام.

این برای بار چهارم یا پنجم هستش که مسیر آپدیتهای Norton 2010 اعلام میشه.

در ویندوز XP :

X:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NAV_17.0.0.136\Definitions

در ویندوز ویستا یا 7 ، آپدیتها از طریق پوشه ی Programs Data قابل دسترسی هستند.

شما باید پوشه ی Definitions را بطور کامل کپی و در مسیر مشابه جایگزین کنید.

البته N360 آپدیتهاش با NIS کمی متفاوته.چون امکاناتش متفاوته.

تا اینجا شما آپدیتهای بانک ویروس را بروز کردید.بقیه را باید با Live Update بروز کنید؛
چراکه آپدیتهای Engine و بعضی آپدیتهای دیگه قابل انتقال نیستن.

مسیری را که شما بهش اشاره کردید مربوط به نسخه ی 2008 و ماقبلش هست.

راستی بعد از جابجایی ممکنه به دو یا سه بار Restart نیاز پیدا کنید.

اینم داشت یادم میرفت که باید در Safe Mode فایلها را جایگزین کنیدیا Tamper Protection را غیرفعال کنید.
چون در حالت عادی اجازه ی Copy-Paste ندارید.

موفق باشید.

saeid333
10-02-2010, 14:58
سلام

من NIS2010 را نصب كرده ام وقتي روي بعضي فايلها كليك راست ميكنم تا آن را اسكن كنم دو گزينه طبق شكل زير مياد اينها يعني چي

سوال دوم اينكه در كاسپر وقتي مثلا كول ديسك را به كامپيوتر وصل ميكني كاسپر اتوماتيك اسكنش را فعال ميكند آيا
نورتون NIS2010 اين امكان را ندارد يا اگر دارد خلاصه چجوريه

ممنون

*Batman*
10-02-2010, 21:05
سلام.

ابتدا در مورد گزینه اول توضیح میدم.

Insight Network Scan زمانی ظاهر میشه که شما گزینه Insight Network را از طریق تنظیمات فعال کرده باشید.
البته این گزینه به طور پیش فرض فعاله.
تو صفحه اصلی آنتی ویروس،این ویژگی تحت عنوان Insight Protection نمایش داده شده.

وقتی شما Insight Network Scan را انتخاب میکنید فایل مربوطه به دو طریق اسکن میشه.

ابتدا Cloud Scanning اتفاق میفته.Norton Community Watch شما رو به سرورهای سیمانتک وصل میکنه و فایل شما _
با آخرین آپدیتهای موجود اسکن میشه.
یه اسکن محلی هم با آپدیتهای نصب شده روی آنتی ویروس انجام میشه.

نکته: چنانچه این قابلیت را غیرفعال کنید فایلها به طور عادی با آپدیتهای محلی اسکن میشن.

اما در مورد گزینه دوم:

Norton File Insight در واقع فایلها رو به لحاظ امنیتی اعتبارسنجی میکنه.
وقتی از این گزینه استفاده کنید اطلاعاتی در مورد فایل شما نمایش داده میشه.
در برگه Details شما میتونید گزینه ،Trust Now را انتخاب کنید تا در لیست فایلهای مطمئن قرار بگیره.

اگر در صفحه اصلی آنتی ویروس روی گزینه Applications Rating کلیک کنید،پردازش روی فایلهای سیستمی شروع میشه.
نورتون به از طریق الگوهایی که به صورت آنلاین بهشون دسترسی پیدا میکنه،لیستی از فایلهای مطمئن را به شما نشون میده.
از این فایلها هم موقع اسکن چشم پوشی میشه.
بنابراین Norton Insight کارش اینه که فایلهای مطمئن را علامتگذاری کنه تا وقت بیهوده هدر نره و سرعت اسکن کم نشه.

در مورد سوال دوم:
گزینه Removable Media scan تو تنظیمات نورتون وجود داره و به طور پیش فرض فعاله.
بنابراین Flash Memory ، CD ، DVD و ... به صورت اتوماتیک اسکن میشن.

موفق باشید.

D o l f i n
14-02-2010, 16:47
سلام
من نسخه 2010 رو نصب کردم کرک هم کردم حالا کلا از کار افتاده رو همون صفحه اولش یه ضربدر قرمز بزرگ اومده و نوشته:
subscription required
اگه لازم شد تا مابقی پیغام رو هم بزارم

aban366
15-02-2010, 18:11
سلام.

این برای بار چهارم یا پنجم هستش که مسیر آپدیتهای Norton 2010 اعلام میشه.

در ویندوز XP :

در ویندوز ویستا یا 7 ، آپدیتها از طریق پوشه ی Programs Data قابل دسترسی هستند.

شما باید پوشه ی Definitions را بطور کامل کپی و در مسیر مشابه جایگزین کنید.

البته N360 آپدیتهاش با NIS کمی متفاوته.چون امکاناتش متفاوته.

تا اینجا شما آپدیتهای بانک ویروس را بروز کردید.بقیه را باید با Live Update بروز کنید؛
چراکه آپدیتهای Engine و بعضی آپدیتهای دیگه قابل انتقال نیستن.

مسیری را که شما بهش اشاره کردید مربوط به نسخه ی 2008 و ماقبلش هست.

راستی بعد از جابجایی ممکنه به دو یا سه بار Restart نیاز پیدا کنید.

اینم داشت یادم میرفت که باید در Safe Mode فایلها را جایگزین کنیدیا Tamper Protection را غیرفعال کنید.
چون در حالت عادی اجازه ی Copy-Paste ندارید.

موفق باشید.

سلام
دوست عزیز batman اما این Tamper Protection چی هست و از کدوم قسمت غیرفعالش کنم ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

aban366
15-02-2010, 18:31
دوست عزیز در nis2010 وقتی مثلا نرم افزاری رو نصب میکنی که کرک داره متاسفانه در اسکن همه کرک ها رو پاک میکنه
چطور میتونیم جلوی اینکار رو بگیریم

*Batman*
16-02-2010, 00:12
دوست عزیز در nis2010 وقتی مثلا نرم افزاری رو نصب میکنی که کرک داره متاسفانه در اسکن همه کرک ها رو پاک میکنه
چطور میتونیم جلوی اینکار رو بگیریم

مطالب پستهای زیر رو بخونید:

سلام
من نسخه 2010 رو نصب کردم کرک هم کردم حالا کلا از کار افتاده رو همون صفحه اولش یه ضربدر قرمز بزرگ اومده و نوشته:
subscription required
اگه لازم شد تا مابقی پیغام رو هم بزارم

سلام.
دلفین جان آنتی ویروس را با Norton Removal Tools پاک کنید و دوباره نصب کنید.
بعد از کرک v2.5 استفاده کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدروی Install کلیک کنید و تمام!

سلام
دوست عزیز batman اما این Tamper Protection چی هست و از کدوم قسمت غیرفعالش کنم ممنون میشم بیشتر توضیح بدین
سلام.
جواب شما هم تو همین پست اومده:

Tamper Protection از دستکاری و حذف و اضافه کردن فایلهای اصلی آنتی ویروس جلوگیری میکنه.

aban366
16-02-2010, 22:57
سلام
بعد اپدیت نکردن 5 روز برنامه پیغام fix شدن رو میده راهی هست این زمان 5 روز رو افزایش داد

*Batman*
17-02-2010, 08:58
سلام
بعد اپدیت نکردن 5 روز برنامه پیغام fix شدن رو میده راهی هست این زمان 5 روز رو افزایش داد

سلام.

خیر برای Ignore کردن تاریخ آپدیت گزینه ای وجود نداره.
اکثر آنتی ویروسها بعد از گذشت یک زمان معین پیغام هشدار نمایش میدن.

hamilton
18-02-2010, 13:46
دانلود Norton 360 v4 با اكانت 3 ماهه

دوستان علاقمند به نسخه 4 محصول Norton360 ميتوانند از لينك زير نسبت به دانلود نسخه 3 ماهه اين محصول اقدام نمايند:

kases
18-02-2010, 16:33
دوستان سلام میخواستم نظرتون رو در مورد انتی ویروس Symantec Endpoint Protection Small Business Edition بدونم اگه میشه بصورت تخصصی نظرتون رو بگید ایا این انتی ویروس هوش مصنوعی داره یا نه؟ و ایا میتونه در حد انتی ویروسهایی مثل کسپرسکی.نورتون.ناد32.و.... عمل کنه یا نه لطفا به صورت کامل برام انالیزش کنید با تشکر

saeid333
18-02-2010, 18:27
سلام

من قبلا NIS2006 داشتم با اينكه سنگين بود از آن تقريبا راضي بودم حالا كه2010 آن را نصب كرده ام چند مشكل دارم كه اگر راهنمايي كنييد ممنون ميشوم

اول اينكه من وقتي از اكانتي به اكانت ديگر ميروم در اكانت كه ميروم نورتون ديگر ران نميشود خب چرا اينطور ميشود

دوم اينكه من نرم افزار ادوب اكروبات را كه در فايروال NIS2006گذاشته بودم نگذاشت سريالش را با اينترنت چك كند و از كار بيفتد اما در NIS2010 فايروالش نمي دانم ضعيف بود يا چه مشكلي داشت كه نرم افزار سريالش چك شد و چون نامعتبر بود از كار افتد مشكل چيه

در ضمن به دور از حب و بغض فايروال NIS2010 بهتر است يا كاسپارسكي اينترنت سكوريتي 2010

ممنون از همه

*Batman*
19-02-2010, 00:03
سلام.

چون شما قبلا از نسخه 2006 استفاده می کردید بهتره یه بار با Norton Removal Tool آنتی ویرس را پاک کنید.
حالا نسخه 2010 رو نصب کنید.اینطوری بهتره.
چون تو نسخه های قدیمی یوزرهای محدود نمیتونست از همه امکانات آنتی ویروس استفاده کنن.

Download Norton Removal Tool:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفایروال NIS2010 نسبت به سال 2008 و قبل تر از اون خیلی بهتر شده.
من مدتیه که از NIS استفاده نمیکنم و تنظیماتش رو دقیق به یاد ندارم.
اما یه قسمتی به اسم Program Control باید داشته باشه.شما برنامه Adobe رو اونجا Add کنید و بلاکش کنید.
اکثر فایروال ها در حالت اتوماتیک اجازه دسترسی محصولات Adobe رو به اینترنت میدن.

فایروال Kaspersky از Norton قوی تره.

aban366
19-02-2010, 01:59
سلام
ممنون میشم در مورد گزینه های زیر برا من و دوستا توضیحاتی بدین
intrusion prevention در قسمت نتورک
identity safe
safe surfing
من وقتی انلاین بودم روdetails مربوط به Insight Protection کلیک کردم و بعد اسکن حالا جلوی گزینهsafe surfing در قسمت web جلوش روی ایکون on یه علامت دایره با یه خط وسطش اومده که موقه اسکن یه پیامم داد مربوط به انتی فیشینگ
حالا هر کاری میکنم نمیره
مشکل چیه هستش
بتمن و دوستان دیگه ممنون میشم توضیحاتی بدین

kases
19-02-2010, 13:09
دوستان سلام میخواستم نظرتون رو در مورد انتی ویروس Symantec Endpoint Protection Small Business Edition بدونم اگه میشه بصورت تخصصی نظرتون رو بگید ایا این انتی ویروس هوش مصنوعی داره یا نه؟ و ایا میتونه در حد انتی ویروسهایی مثل کسپرسکی.نورتون.ناد32.و.... عمل کنه یا نه لطفا به صورت کامل برام انالیزش کنید با تشکر

aban366
24-02-2010, 11:02
سلام
اقا بتمن عزیز و دوستان کسی نیست جوابم رو بده

ariajoker
24-02-2010, 15:41
سلام . میبخشید این نسخه ی internet security 2010 که توی پست اول هست زبانش انگلیسیه؟
اخه من چند بار از جاهای مختلف دانلود کردم ولی زبانشون روسی بود.
سوال دومم اینه که من الان نسخه ی 2009 رو دارم که 3 month trial هست و 73 روز مانده تا منقضی بشه به نظرتون فعلا این نسخه رو نگه دارم؟یا 2010 رو دانلود کنم؟
و سوال سومم اینه که trial reset برنامه ی روی کامپیوتر من رو به سایمنتک به عنوان نسخه ی اصلی میشناسونه و قابلیت اپدیت اره؟
و سیستم رو در خطر قرار نمیده؟ چون خیلی از کرک ها اصولا بوسیله ی هکر برای سو استفاده نوشته میشه این سوال رو میپرسم.
ممنون میشم اگر پاسخ بدین.

Markus
25-02-2010, 00:19
ورژن جديدتر کرک Trial Reset v2.6 محصولات نورتون 2010 در پست زير قرار گرفت:

این کرک همچنین در پست اول موجود است...

قابل اجرا برای محصولات زیر و ماقبل:
Norton Anti Virus 2010 v17.5.0.127
Norton Internet Security 2010 v17.5.0.127
Norton 360 v3.5.2.11

amir.7
25-02-2010, 15:15
سلام دوستان

من نورتون 360 رو روی سیستم داشتم و 20 روز بود که ازش بصورت آزمایشی استفاده میکردم ، دیشب با همین کرک 2.6 و با همون

روشی که دوستان گفته بودند کرکش کردم ، اما دیگه بالا نیومد ، اگه میشه راهنمایی کنید . ممنون .

gharibe63
26-02-2010, 17:28
ورژن جديدتر کرک Trial Reset v2.6 محصولات نورتون 2010 در پست زير قرار گرفت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین کرک همچنین در پست اول موجود است...

قابل اجرا برای محصولات زیر و ماقبل:
Norton Anti Virus 2010 v17.5.0.127
Norton Internet Security 2010 v17.5.0.127
Norton 360 v3.5.2.11

اگه امکان داره یک جای دیگه آپلود کنید ممنون میشم
نمیشه دانلودش کرد

irankingworld
27-02-2010, 01:22
بله اگه امکان دارد جای دیگر اپلود کنید .

Markus
28-02-2010, 16:59
اگه امکان داره یک جای دیگه آپلود کنید ممنون میشم
نمیشه دانلودش کرد

بله اگه امکان دارد جای دیگر اپلود کنید .

در لينک زير هم قرار گرفت:

ariajoker
01-03-2010, 14:17
سلام .
سوال اولم اینه که من الان نسخه ی 2009 رو دارم که 3 month trial هست و 73 روز مانده تا منقضی بشه به نظرتون فعلا این نسخه رو نگه دارم؟یا 2010 رو دانلود کنم؟
و سوال دومم اینه که trial reset برنامه ی روی کامپیوتر من رو به سایمنتک به عنوان نسخه ی اصلی میشناسونه و قابلیت اپدیت اره؟
و سیستم رو در خطر قرار نمیده؟ چون خیلی از کرک ها اصولا بوسیله ی هکر برای سو استفاده نوشته میشه این سوال رو میپرسم.
ممنون میشم اگر پاسخ بدین.
کسی نبود که پاسخ بده؟

hady1364
02-03-2010, 00:16
سلام دوست عزیز؛
2009 خیلی با 2010 فرقی نداره، بنظر من صبر کنین دورۀ آزمایشیتون تموم بشه بعد آپگرید کنین
trial reset مشکلی برای نورتون پیش نمیاره، ورژنه مخصوص 2010ش با هربار اجرا دورۀ اجرای آزمایشی یا همون trial نورتون رو 165 روزه می کنه و تو این مدت میشه اونو راحت آپدیت کرد
مشکلی برا سیستم هم پیش نمیاره (من از مرداد تا حالا دارم برای نورتون اینترنت سیکوریتی 2009 استفاده می کنم)
البته بعد از یه مدت برنامۀ trial reset توسط سیمانتک شناسایی میشه و با آپدیت کردن نورتون از کار میوفته که اون موقع باید دنبال نسخۀ جدیدتر کرک باشین :20:

mazroei
02-03-2010, 18:00
چطوری کرک norton را دانلود کنم

gharibe63
02-03-2010, 21:22
چطوری کرک norton را دانلود کنم
سلام
اگه از محصول 2010 نورتون استفاده میکنید از کرکی که در پست 651 دوستمون زحمت اپلود را کشیدنداستفاده کنید

nima4u
03-03-2010, 09:28
با سلام
این آنتی ویروس رو لب تاب من دورش تموم شد میشه بدون اینکه پاک کنم کر کش کنم
بی زحمت کرکشم برام بزارید
ورژن 16.8.0.41
ممنون

aban366
03-03-2010, 12:09
سلام
پس دوستانمون بتمن و همیلتون کجان
چقدر نبودشون احساس میشه
همینطور سوالا مونده رو تایپیک بدون جواب

irshsa
03-03-2010, 22:36
سلام
من آنتی ویروس Norton 2009 داشتم
اونو خواستم unistall کنم که کامل حذف نشد.الان هم ویندوز رو ریستور کردم بعد بالا اومد
الانم norton هم خذف نشده و کار هم نمیکنه و اجازه نصب kaspersky رو هم نمیده
از اینترنت هم برنامه مخصوص remove نورتون رو هم دانلود کردم و حذف شد ولی بعد ریستارت وینندوز دوباره بالا نیومد
من چی کار کنم؟

amir.7
04-03-2010, 01:48
سلام دوستان

من نورتون 360 رو روی سیستم داشتم و 20 روز بود که ازش بصورت آزمایشی استفاده میکردم ، چند روز پیش با همین کرک 2.6 و با

همون روشی که دوستان گفته بودند کرکش کردم ، اما دیگه بالا نیومد ، اگه میشه راهنمایی کنید . ممنون .

دوستان لطفا روش کرک رو یکبار مفصل توضیح بدین ، چون من یکبار هم با کرک اینترنت سکوریتی نورتون مشگل داشتم ، شاید من یک

مورد رواز قلم میندازم .

راستی کرک این 360 ورژن 4 نیومده

hamilton
09-03-2010, 21:17
پشتیبان‏گیری از آپدیت‏های محصولات امنیتی Norton و آپدیت آفلاین آنها

رکت Symantec یکی از قدیمی‏ترین شرکت‏ها در زمینه تولید نرم‏افزارهای امنیتی است که در این میان سه نرم‏افزار Norton Internet Security ،Norton Antivirus و Norton 360 از محبوبیت زیادی در نزد کاربران برخوردار هستند. این نرم‏افزارهای امنیتی نیز به مانند سایر برنامه ها، امکان به‏روزرسانی یا آپدیت پایگاه اطلاعاتی خود را دارا هستند. اما این کار به صورت آنلاین و با اتصال به اینترنت قابل انجام است. شاید شما نیازمند این باشید که عملیات به‏روزرسانی این نرم‏افزارها را به صورت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت صورت دهید. همچنین علاوه بر آن از آپدیت‏هایی که تاکنون انجام داده‏اید پشتیبان تهیه کنید تا از آنها پس از نصب مجدد ویندوز یا جهت استفاده در یک کامپیوتر دیگر استفاده کنید. در این ترفند به بررسی نحوه پشتیبان‏گیری از آپدیت‏های محصولات امنیتی Norton و آپدیت آفلاین آنها خواهیم پرداخت.

ابتدا پیش از هر کاری اطمینان پیدا کنید در ویندوز شما، قابلیت نمایش فایل‏های مخفی فعال است. بدین منظور از منوی Start به Control Panel و سپس Folder Options بروید. در پنجره Folder Options به تب View مراجعه کنید و تیک گزینه Show hidden files, folders, and drives را بزنید و بر روی دکمه OK کلیک کنید.

حال در صورتی که از ویندوز ویستا یا 7 استفاده می‏کنید از طریق My Computer به مسیر زیر بروید:
C:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_17.5.0.127

و اگر از ویندوز XP استفاده می‏کنید به مسیر زیر بروید:
C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NIS_17.5.0.127

دقت کنید:
* در مسیر بالا درایو C به عنوان درایوی که ویندوز در آن نصب شده، فرض شده است.
* عبارت NIS مربوط به Norton Internet Security است و می‏تواند بسته به برنامه نصب شده در ویندوز شما متغیر باشد. به عنوان مثال اگر Norton Antivirus نصب شده باشد به NAV و اگر Norton 360 نصب شده باشد به N360 تغییر نام خواهد داد.
* عبارت 17.5.0.127 مربوط به نسخه نصب شده از برنامه است و می‏تواند متغیر باشد.

پس از ورود به این مسیر، فولدری به نام Definitions به چشم می‏خورد. این فولدر حاوی کلیه آپدیت‏های دانلود شده از اینترنت است. این فولدر را Copy کرده و آن را در مسیری دلخواه به عنوان پشتیبان آپدیت ها Paste نمایید.
بدین ترتیب می‏توانید از آپدیت‏های نرم‏افزارهای نورتون بکاپ تهیه کنید.

اما جهت آپدیت آفلاین نرم‏افزار:
ابتدا برنامه را باز کنید.
سپس به Settings و Miscellaneous Settings مراجعه کنید.
اکنون گزینه Norton Product Tamper Protection را یافته و آن را بر روی Off تنظیم کنید.
حال می‏توانید پوشه Definitions که از آن پشتیبان تهیه کردید را در همان مسیر بالا در ویندوزی که آنتی ویروس آن آپدیت نیست، بدون مشاهده هرگونه پیغام خطا کپی کنید.
در پایان مجدد Norton Product Tamper Protection را به حالت اولیه بازگردانید و یک بار Run LiveUpdate را اجرا کنید تا اطلاعات نرم‏افزار به روز رسانی گردد.
با این کار نورتون را به صورت آفلاین آپدیت کرده‏اید.

اين مطلب به نقل از ترفندستان ميباشد.

mhdashtdar
12-03-2010, 19:47
سلام
من برنامه ی Norton internet security 2010 ورژن 17.5 رو دانلود و نصب کردم کرک اون که برنامه رو تا 165 روز تریال می کنه رو هم نصب کردم و آپدیت برنامه رو از سایت نورتن گرفتم و اون رو هم نصب کردم و برنامه تا امروز آپدیت شد
بعد این کارا حالا و قتی روی آیکن برنامه تو system try کلیک می کنم عوض یه چک مارک سبز تو وسط لوگوی برنامه سمت چپ بالا یه ضربدر قرمز می زنه
ویندوز من هم سون
کسی هست بدونه چرا؟؟

amir.7
14-03-2010, 00:49
[QUOTE=mhdashtdar;4748813]سلام
من برنامه ی Norton internet security 2010 ورژن 17.5 رو دانلود و نصب کردم کرک اون که برنامه رو تا 165 روز تریال می کنه رو هم نصب کردم و آپدیت برنامه رو از سایت نورتن گرفتم و اون رو هم نصب کردم و برنامه تا امروز آپدیت شد
بعد این کارا حالا و قتی روی آیکن برنامه تو system try کلیک می کنم عوض یه چک مارک سبز تو وسط لوگوی برنامه سمت چپ بالا یه ضربدر قرمز می زنه
ویندوز من هم سون
کسی هست بدونه چرا؟؟[/

سلام دوستان

من هم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم و نتونستم ازش استفاده کنم و ناچار حذفش کردم و ضمنا با نورتون 360

هم همین مسئله رو داشتم که در صفحه قبل مطرح کردم ولی متاسفانه کسی جواب نداد .

بازم از زحمات همه کمال تشکر رو دارم

gharibe63
14-03-2010, 14:07
[QUOTE=mhdashtdar;4748813]سلام
ویندوز من هم سون
کسی هست بدونه چرا؟؟[/

سلام دوستان

من هم چند وقت پیش همین مشکل رو داشتم و نتونستم ازش استفاده کنم و ناچار حذفش کردم و ضمنا با نورتون 360

راهنمایی جناب همیلتون در مورد نحوه کرک کردن نورتون

amir.7
15-03-2010, 01:50
[QUOTE=amir.7;4752624]
راهنمایی جناب همیلتون در مورد نحوه کرک کردن نورتون

با سلام و عرض تشکر از توجه شما دوست عزیز

باید خدمتتون عرض کنم که من تمام مواردی رو که اساتید محترم فرموده بودند مو به مو انجام

داده بودم اما باز هم مشکل حل نشد .

بازم ممنون :11:

*Batman*
16-03-2010, 11:14
سلام
من آنتی ویروس Norton 2009 داشتم
اونو خواستم unistall کنم که کامل حذف نشد.الان هم ویندوز رو ریستور کردم بعد بالا اومد
الانم norton هم خذف نشده و کار هم نمیکنه و اجازه نصب kaspersky رو هم نمیده
از اینترنت هم برنامه مخصوص remove نورتون رو هم دانلود کردم و حذف شد ولی بعد ریستارت وینندوز دوباره بالا نیومد
من چی کار کنم؟

سلام
معمولا وقتی سیستم ویروسی میشه این اتفاق میفته.
یا بعد از آپدیت اینطوری شده یا بعد از اسکن.
CD ویندوز را در درایو CD قرار بدید.دکمه R را بزنید تا Recovery Console اجرا بشه.
شماره پارتیشنی که ویندوز روی اون نصبه را وارد کنید و Enter کنید.
حالا دستورات زیر را وارد کنید:

cd system32
copy userinit.exe wsaupdater.exe
exit

سلام
ویندوز من هم سون
کسی هست بدونه چرا؟؟[/

سلام دوستان

سلام,
اگر مشکل شما از کار افتادن آنتی ویروس هست باید ابتدا نسخه قبلی را Uninstall کنید.
بعد با کمک Norton Removal Tools همه فایلها و پوشه های نورتون را پاک کنید.
Norton Removal Tools را از لینک زیر و با توجه به محصولی که ازش استفاده می کنید دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعد خودتون به صورت دستی همه پوشه های نورتون را در مسیر Programs Data و Program Files پاک کنید.
حالا آنتی ویروس را نصب کنید،آپدیت کنید،یکبار سیستم را Restart کنید و کرک را نصب کنید.

موفق باشید.

aminhacker
20-03-2010, 14:21
اینه که نمی زاره آپدیت کنم با ایرانی مشکل داره ؟

new explorer
20-03-2010, 18:43
با سلام
من از norton internet security 2009 نسخه ی 16.8 استفاده میکنم که oem هست 60 روزه و هنوز 30 روز ازش مونده،اما از امروز که روشن کردمش الان دوبار هم ریستارت کردم، دیگه توی نوار کنار ساعت ظاهر نمیشه !
البته میتونم بازش کنم و مثلن آپدیتش کردم الان،اما بازم وقتی می بندمش نمیره سر جاش،نمیدونم فعالهست یا نه ؟!

چیکارش باید بکنم،هیچ کار خاصی هم با سیستمم نکردم از دیشب

خیلی ممنون میشم دوستان کمک کنند

با سپاس

new explorer
20-03-2010, 18:49
بعد از اینکه پست قبلی رو فرستادم
رفتم تو تنظیماتش دیدم eraly load آف شده بود ، آنش کردم ، ریست و الان همراه با استارتآپ اومد
حالا یه سوال پیش میاد :
من که دست به تنظیماتش نزده بودم،پس چرا همچین شده بود ؟
ممکنه کار ویروسی چیزی بوده باشه ؟

ممنون

هشت بهشت
20-03-2010, 18:55
سلام .

چرا حجم آپدیت هایی که روی سایت Symantec برای محصولاتش ( از جمله Norton ) قرار میگیره اینقدر زیاده ؟

یعنی هر دو سه روز اینقدر ویروس شناسایی میشه ؟

Dr Hannibal
20-03-2010, 22:04
سلام .

چرا حجم آپدیت هایی که روی سایت Symantec برای محصولاتش ( از جمله Norton ) قرار میگیره اینقدر زیاده ؟

یعنی هر دو سه روز اینقدر ویروس شناسایی میشه ؟

این اپدیت کلی این برنامه هست به صورت افلاین. نه اینکه روزانه یک اپدیت جدا باشه.

مثلا اپدیتی که امروز میبیند 70 مگ هست و با این تمام انتی ویروس های اون ورژن اپدیت میشه. روز بعد به طور مثال میشه 71 مگ. یعنی روی قبلی اضافه میشه :46:

aminhacker
20-03-2010, 23:09
آقا کسی جواب ما رو نمیده من همه کارا رو انجام دادم آپدیت آفلاین هم کردم اما live update خود آنتی ویروس چرا کار نمی کنه ؟
اگه با ایرانی مشکل داره پی چرا آنتی ویروس سیمانتک آپدیت می شه وقتی هر دو محصول کمپانی سیمانتکن ؟

dariushiraz
21-03-2010, 00:00
آقا کسی جواب ما رو نمیده من همه کارا رو انجام دادم آپدیت آفلاین هم کردم اما live update خود آنتی ویروس چرا کار نمی کنه ؟
اگه با ایرانی مشکل داره پی چرا آنتی ویروس سیمانتک آپدیت می شه وقتی هر دو محصول کمپانی سیمانتکن ؟
از نورتون 2010 استفاده می کنین؟؟؟؟

اگر اینجوریه باید ببینی که پشت فایر وال هستی یا نه.

*Batman*
21-03-2010, 12:13
بعد از اینکه پست قبلی رو فرستادم
رفتم تو تنظیماتش دیدم eraly load آف شده بود ، آنش کردم ، ریست و الان همراه با استارتآپ اومد
حالا یه سوال پیش میاد :
من که دست به تنظیماتش نزده بودم،پس چرا همچین شده بود ؟
ممکنه کار ویروسی چیزی بوده باشه ؟

ممنون

سلام.

خوب این دلایل متعددی داره.
در حالت پیش فرض این گزینه غیرفعاله.نسخه های مختلف کرک هم این گزینه رو فعال یا غیرفعال میکنن.
Trial Reset 2.6 فعالش میکنه.(قابل توجه کسانی که از کرک استفاده میکنن)
ترجیحا این Early Load رو فعال کنید.چون آنتی ویروس سریع تر راه اندازی میشه و برای افزایش امنیت مفیده.

البته میتونم بازش کنم

شما یه یوزر جدید درست کنید و لوگین کنید.اگر اونجا آیکن نورتون نمایان بود مشکل از ویندوزه و چیز تازه ای هم نیست!
اگر آیکن نورتون اونجا نبود آنتی ویروس را با Norton Removal Tools پاک کنید و نسخه 2010 را نصب کنید.

در آخر احتمال ویروسی بودن ویندوز هم هست.به Safe Mode برید و آنتی ویروس را اجرا کنید تا Full System Scan شروع بشه.

ضمنا با حذف شدن آیکن، آنتی ویروس از کار نمیفته و Auto Protect به کار خودش ادامه میده.

خوشبختانه Symantec فعلا ایران رو تحریم نکرده و همه محصولاتش به راحتی آپدیت میشن.
مورد فایروال رو که دوستمون تو پست بالا اشاره کرد بررسی کنید.

از پنجره تنظیمات کادر Network Proxy Settings رو پیدا کنید و تیک Automatically detect settings رو فعال کنید.

Settings>>Miscellaneous Settings>>Network Proxy Settings

aminhacker
21-03-2010, 21:59
دوستان من فایروال رو غیرفعال کردم مشکلی از فایروال نیست مطمئنم اون کاری رو که گفتینم کردم اما بازم نشد عکس رو هم گذاشتم اگه کسی می دونه کمک کنه

دو تا سوال
1-چه جوری می شه کاری کرد که این آنتی ویروس اینقدر cpu رو اشغال نکنه یعنی یک گزینه هست که هم زیاد کاربردی نباشه و هم حجم زیادی رو اشغال می کنه ؟
2-اینکه می گین مشکل نداره با ایرانی من موقع کار با این سایت بیشتر برای محصولات نورتون در بعضی مواقع با همون پیغام embargo-countries مواجه می شم مال شما اینطور نیس ؟

*Batman*
22-03-2010, 03:04
دوستان من فایروال رو غیرفعال کردم مشکلی از فایروال نیست مطمئنم اون کاری رو که گفتینم کردم اما بازم نشد عکس رو هم گذاشتم اگه کسی می دونه کمک کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددو تا سوال
1-چه جوری می شه کاری کرد که این آنتی ویروس اینقدر cpu رو اشغال نکنه یعنی یک گزینه هست که هم زیاد کاربردی نباشه و هم حجم زیادی رو اشغال می کنه ؟
2-اینکه می گین مشکل نداره با ایرانی من موقع کار با این سایت بیشتر برای محصولات نورتون در بعضی مواقع با همون پیغام embargo-countries مواجه می شم مال شما اینطور نیس ؟

از اول اگه تصویر رو آپلود می کردید بهتر نبود؟
راه حل مشکل شما تو لینک زیر اومده:

1-متوجه سوال اول نشدم.
2- سایت Symantec برای ما یک سری محدودیت اعمال کرده.یادمه وقتی میخواستم نسخه بتا 2009 رو دانلود کنم مجبور شدم از پ-ر-و-ک-س-ی استفاده کنم.
اما برای آپدیت محصولاتش هیچ محدودیتی وجود نداره.حتی لینکهای مستقیم محصولات هم بدون مشکل دانلود میشن.

aminhacker
22-03-2010, 14:46
آفا من همه این کارها رو کردم ولی نشد در مورد آپلود معذرت
سوالم این بود که تو option آنتی ویروس گزینه هست که زیاد cpu رو اشغال کنه که off کنم کامپیوتر راحتتر کار کنه و هم این گزینه زیاد لازم نباشه ؟
ممنون

*Batman*
22-03-2010, 16:26
مشکل شما خیلی عجیبه.راه حل Symantec مو لای درزش نمیره.
با توجه به تصویر شما از نسخه 2010 استفاده می کنید که خیلی سبک و سریعه(البته 2009 یه کم سریع تره)
اگر خواستید گزینه ای رو تغییر بدید حداکثر Early Load رو غیر فعال کنید.
آنتی ویروس هنگامی که سیستم بیکاره یک سری فعالیتهای پشت پرده (Scan,Optimize,File Insight) انجام میده که میتونید غیر فعالش کنید.
برای این کار از قسمت Miscellaneous Settings گزینه Idle Time Optimizer را غیر فعال کنید.

موفق باشید.

aminhacker
22-03-2010, 18:14
با سلام
آقا من مشکلم از فایروال بود
من full access رو به نورتون داده بودم و تو log فایروال هم همیشه موقع آپدیت اجازه دسترسی live update و همه اینا بوده اما نمی دونم مشکل از کجاست حتی من این فایروال رو غیرفعال کردم اما بازم آپدیت نمیشد تا حالا نشده بود به برنامه access کامل رو بدم ولی اینطوری شه
دوستان از کمک همتون ممنون
فقط چند سوال دیگه
1- شما فایروالی (غیر خود نورتون ماله اینتزنت سکیوریتی ) که هم سبک باشه هم سازگار با نورتون ؟
1-دوست عزیز واسه سرعت بیشتر Early load رو فعال کنم یا غیر فعال (off)
2-عملیات پشت پرده idle time scan یا idle time optimizer ؟ این گزینه تاثیر داره به نظر شما چون ماله زمان idle ؟

راستی من فایروالم Ashampoo 1.20 بود
آقا بتمن خیلی حال دادی شرمنده اگه وقتت رو گرفتم
فقط یک چیز جالب من آپدیت آفلاین اینو گرفتم بعد آپدیت کردم 4( مگ) ریست کردم دوباره آپدیت زدم 55 mb آپدیت کرد هر کاریم کردم اون آپدیت آفلاین رو چند باز زدم ریست کردم نشد مجبور شدم دوباره بگیرم

*Batman*
22-03-2010, 19:25
آقا من مشکلم از فایروال بود
من full access رو به نورتون داده بودم و تو log فایروال هم همیشه موقع آپدیت اجازه دسترسی live update و همه اینا بوده اما نمی دونم مشکل از کجاست حتی من این فایروال رو غیرفعال کردم اما بازم آپدیت نمیشد تا حالا نشده بود به برنامه access کامل رو بدم ولی اینطوری شه
دوستان از کمک همتون ممنون

خوشحالم مشکلتون حل شده.پس حدس ما درست بود.

- شما فایروالی (غیر خود نورتون ماله اینتزنت سکیوریتی ) که هم سبک باشه هم سازگار با نورتون ؟
من OutPost Firewall Pro را پیشنهاد میکنم که با نورتون کاملا سازگاره.اما یه کم دیر لود میشه.
همچنین میتونید از PC Tools Firewall Plus استفاده کنید که رایگانه و کارشم بد نیست.
در مورد بقیه فایروالها هم میتونید تو تاپیک زیر اطلاعات کسب کنید:

-دوست عزیز واسه سرعت بیشتر Early load رو فعال کنم یا غیر فعال (off)
باید غیرفعالش کنید.
همچنین میتونید Performance Monitoring و CPU Usage Display را هم غیرفعال کنید.

-عملیات پشت پرده idle time scan یا idle time optimizer ؟ این گزینه تاثیر داره به نظر شما چون ماله زمان idle ؟
نه همونطور که گفتم این برای زمانی هست که سیستم بیکاره.زمانش هم از 10 دقیقه تا نیم ساعت قابل تنظیمه.
مثلا تعیین می کنید که بعد از 10 دقیقه بیکار موندن سیستم عملیات شروع بشه.>>Idle Time Out<<

فقط یک چیز جالب من آپدیت آفلاین اینو گرفتم بعد آپدیت کردم 4( مگ) ریست کردم دوباره آپدیت زدم 55 mb آپدیت کرد هر کاریم کردم اون آپدیت آفلاین رو چند باز زدم ریست کردم نشد مجبور شدم دوباره بگیرم
خوب این آپدیت مربوط به Product Update , Heuristic Update , SubMissions Control Data هست که با آپدیت آفلاین نصب نمیشن.با توجه به ورژن آنتی ویروس شما Engine Update رو هم میشه بهش اضافه کرد.

aminhacker
22-03-2010, 21:38
آقا بتمن خیلی خیلی ممنون

من pc tools رو انتخاب کردم امیدوارم مشکلی با نورتون نداشته باشه چون تو اون که لطف کردین نشد اطلاعات زیادی بدست بیارم که با نورتون مشکل داره یا نه ولی همین که شما معرفی کردین یعنی نداره حتما
فقط شرمنده ولی Early load مگه به معنای بارگذاری سریعتر نیست پس اگه فعالش کنیم سرعت بیشتر می شه ؟ می شه بیشتر توضیح بدین ( شرمنده )
از آخر کدوم بود idle time scans ? یا optimizer ؟ شرمنده من یکم ...
اگه یکم توضیح بدی فرق اون دو تا و همچنین idle time out ممنن می شم اصلا فرق معنی idle time scans رو با idle time out نمی فمم ؟

new explorer
22-03-2010, 23:04
سلام.

خوب این دلایل متعددی داره.
در حالت پیش فرض این گزینه غیرفعاله.نسخه های مختلف کرک هم این گزینه رو فعال یا غیرفعال میکنن.
Trial Reset 2.6 فعالش میکنه.(قابل توجه کسانی که از کرک استفاده میکنن)
ترجیحا این Early Load رو فعال کنید.چون آنتی ویروس سریع تر راه اندازی میشه و برای افزایش امنیت مفیده.

[/LE
ممنونم از شما
البته عرض کردم،نسخه ای که استفاده میکنم اصل اصله و 60 روزه بوده که هنوز نزدیک یک ماه مونده ازش....کرکی نکردم هنوز

خب چطور قبلش بدون اینکهearly load رو فعال کنم ، همراه با آغز ویندوز میومد :20:

*Batman*
23-03-2010, 13:57
ممنونم از شما
البته عرض کردم،نسخه ای که استفاده میکنم اصل اصله و 60 روزه بوده که هنوز نزدیک یک ماه مونده ازش....کرکی نکردم هنوز

خب چطور قبلش بدون اینکهearly load رو فعال کنم ، همراه با آغز ویندوز میومد :20:
خواهش میکنم.
بله میدونم شما نسخه کرک شده ندارید.به همین خاطر گفتم قابل توجه کسانی که از کرک استفاده میکنن.

اما انگار بقیه پست رو مطالعه نکردید . من دو تا راهکار معرفی کردم:

شما یه یوزر جدید درست کنید و لوگین کنید.اگر اونجا آیکن نورتون نمایان بود مشکل از ویندوزه و چیز تازه ای هم نیست!
اگر آیکن نورتون اونجا نبود آنتی ویروس را با Norton Removal Tools پاک کنید و نسخه 2010 را نصب کنید.

در آخر احتمال ویروسی بودن ویندوز هم هست.به Safe Mode برید و آنتی ویروس را اجرا کنید تا Full System Scan شروع بشه.

ضمنا با حذف شدن آیکن، آنتی ویروس از کار نمیفته و Auto Protect به کار خودش ادامه میده.

آقا بتمن خیلی خیلی ممنون

من pc tools رو انتخاب کردم امیدوارم مشکلی با نورتون نداشته باشه چون تو اون که لطف کردین نشد اطلاعات زیادی بدست بیارم که با نورتون مشکل داره یا نه ولی همین که شما معرفی کردین یعنی نداره حتما
فقط شرمنده ولی Early load مگه به معنای بارگذاری سریعتر نیست پس اگه فعالش کنیم سرعت بیشتر می شه ؟ می شه بیشتر توضیح بدین ( شرمنده )
از آخر کدوم بود idle time scans ? یا optimizer ؟ شرمنده من یکم ...
اگه یکم توضیح بدی فرق اون دو تا و همچنین idle time out ممنن می شم اصلا فرق معنی idle time scans رو با idle time out نمی فمم ؟

سلام. خواهش میکنم.
من یکبار از PC Tools استفاده کردم.مشکلی با نورتون نداشت.
سوال خیلی خوبی پرسیدید.
من به همه توصیه میکنم Early Load رو فعال نگه دارن.
موقع بارگذاری سیستم یک سری درایورهای سیستمی هم لود میشن.

اگه Early Load فعال باشه بقیه درایورها موقع لود اسکن میشن.پس این عمل بوت شدن رو به تاخیر میندازه.
ولی برای افزایش امنیت خیلی مفیده.
این گزینه به طور پیش فرض غیرفعاله.

Idle Time Optimezer وقتی فعال باشه آنتی ویروس بعد از گذشت یه مدت از بیکاری سیستم شروع به کار میکنه و عملیات پشت پرده رو که تو قسمت Norton Tasks وجود داره انجام میده.
Norton Tasks از صفحه اصلی آنتی ویروس قابل دسترسیه و شما میتونید هر کدوم از این وظایف رو دستی انجام بدید.
حالا وقتی Idle Time Optimizer غیر فعال باشه هیچ کدوم از این کارها انجام نمیشه.

Idle Time Scans چهار حالت داره : خاموش،هفتگی،ماهانه،هر سه ماه یکبار.
مثلا وقتی سیستم بیکاره به صورت هفتگی Full System Scan انجام میشه.

Idle Time Out از 1 دقیقه تا 30 دقیقه قابل تنظیمه.

اگر Idle Time Out را روی 15 دقیقه و Idle Time Scans را روی Monthly تنظیم کنیم ، یعنی اگر سیستم به مدت 15 دقیقه بدون استفاده باقی موند هر ماه یکبار کل سیستم اسکن بشه.

amir.7
30-03-2010, 00:58
سلام دوستان

دوستان کرک این نورتون 360 ورژن 4 رو اگه کسی داره لطف کنه توی فروم بزاره .

ممنون

aban366
30-03-2010, 01:33
سلام
سال نو همه دوستان عزیز مبارک انشاءاله سال پربرکتی براتون باشه
من اینترنت سکوریتی اورژینال دارم 2010 اپدیت و به روزه ولی متاسفانه ویروس autorun با فلش وارد شد و در تمام درایو هام هستش که متاسفانه نورتون نتونست بشناستش
همه راه ها رو هم رفتم در حالت safe mode هم بدون باز کردن درایوها با open کردنشون پاک کردم
چیزی در پردازش هم نمیبینم اما هی در folder option فایل هارو از حالت مخفی در میاره و در حالت همه فایل ها نمایش قرارش میده
کلافم کرده
تو سایت های مختلف رفتم راهای پاک کردنش رو اجرا کردم اما نشد بازم میاد
از autorun remover هم استفاده کردم نشد
میشه کمکم کنین
دوست عزیز بتمن جان مثل همیشه به داد ما برس اخه چطوریه این نورتون نمیتونه این اوتوران رو بشناسه جالبه که اواست که قبلا داشتم به راحتی میشناخت

اسم این فایل اوتوران هم اینه:

RECYCLE.BIN$

Dr Hannibal
30-03-2010, 12:04
پست اشتباه حذف:41:

amir.7
30-03-2010, 13:38
سلام دوست عزیزم aban366

من چند وقت پیش با بیت دیفندر 2010 دقیقا به همین مشکل برخوردم ، به فولدر آپشن رفتم و در تمام قسمتها تنظیمات رو به حالت اولیه

بازگردوندم یعنی از گزینه Restore Defaults استفاده کردم ، و تا الان که تقریبا 20 روز از اون جریان میگذره هیچ مشکلی نداشتم ، شما

هم امتحان کن شاید درست شد .

امیدوارم مفید واقع بشه

*Batman*
30-03-2010, 15:53
سلام

RECYCLE.BIN$

سلام بر شما.
اول توصیه های دوستان رو دنبال کنید.

این ویروس حداقل دو بار به عناوین مختلف تو Database نورتون ثبت شده.در واقع یه ویروس مخرب هم محسوب نمیشه.بلکه نوعی بدافزاره.
من خودم تا حالا با این بدافزار برخورد نداشتم! ولی میتونید حساسیت آنتی ویروس را بیشتر کنید و دوباره اسکن کنید.
توصیه میکنم در آخر تنظیمات رو به حالت اول برگردونید وگرنه ممکنه آنتی در تشخیص ویروسها دچار اشتباه بشه.
مطابق شکل تنظیم کنید:

همچنین میتونید فایل ویروس را قرنطینه و Submit کنید برای سیمانتک.
یا از طریق لینک زیر گزارش کنید.

موفق باشید.

Elnaz7
02-04-2010, 22:25
سلام بر همگی

من Norton Internet Security نسخه trial روی لپ تاپم داشتم که تموم شده. آیا product key ی کرک شده وجود داره که تمدید بشه؟
خیلی ممنونم

amir.7
02-04-2010, 23:09
سلام بر همگی

من Norton Internet Security نسخه trial روی لپ تاپم داشتم که تموم شده. آیا product key ی کرک شده وجود داره که تمدید بشه؟
خیلی ممنونم

سلام بر شما

به آدرس زیر مراجعه کنید و محصول خود رو کرک کنید ، موفق باشید .

Dr Hannibal
02-04-2010, 23:15
سلام
سال نو همه دوستان عزیز مبارک انشاءاله سال پربرکتی براتون باشه
من اینترنت سکوریتی اورژینال دارم 2010 اپدیت و به روزه ولی متاسفانه ویروس autorun با فلش وارد شد و در تمام درایو هام هستش که متاسفانه نورتون نتونست بشناستش
همه راه ها رو هم رفتم در حالت safe mode هم بدون باز کردن درایوها با open کردنشون پاک کردم
چیزی در پردازش هم نمیبینم اما هی در folder option فایل هارو از حالت مخفی در میاره و در حالت همه فایل ها نمایش قرارش میده
کلافم کرده
تو سایت های مختلف رفتم راهای پاک کردنش رو اجرا کردم اما نشد بازم میاد
از autorun remover هم استفاده کردم نشد
میشه کمکم کنین
دوست عزیز بتمن جان مثل همیشه به داد ما برس اخه چطوریه این نورتون نمیتونه این اوتوران رو بشناسه جالبه که اواست که قبلا داشتم به راحتی میشناخت

RECYCLE.BIN$

این فولدر ویروس نیست. یک فلدر سیستمی و هیدن خود ویندوز هست نگران نباشید. این اسم در ویندوز7 دیده میشه. :46:

ma.fardbastani
07-04-2010, 07:03
سلام بر شما

به آدرس زیر مراجعه کنید و محصول خود رو کرک کنید ، موفق باشید .

برای internet security 2009 از کدوم کرک استفاده کنم؟

new explorer
07-04-2010, 08:30
با سلام
چطوری میتونم لیست برنامه هایی که توسط فایروال مسدود شدند رو پیدا کنم و ویریش کنم
من از nis نسخه ی 2009 استفاده میکنم
با تشکر

amir.7
07-04-2010, 13:10
برای internet security 2009 از کدوم کرک استفاده کنم؟

سلام

به صفحات اولیه همین تاپیک مراجعه کنید و کرک تمام محصولات رو مشاهده بفرمایید .

gharibe63
07-04-2010, 16:18
سلام
من از نورتون 2010 استفاده میکنم
انتی ویروسم زیاد کوکی پیدا میکنه و حذف میکنه
اگه دوستان اطلاعی در مورد کوکی بدن ممنون میشم
و این که چه انتی ویروسی به جز. نورتون قابلیت حذف کوکی را داره
مرسی

Dr Hannibal
07-04-2010, 20:11
سلام
مرسی

منظور از کوکی همون فایل های نوت پد که داخلش لینک ها وسایتهایی که با مرور گر رفتیو میگه این ویروس نیست نیست البته.

پاندا هم من کار کردم کوکی هارو حتی به عنوان برنامه های جاسوسی پاک میکنه. خنده دار بود :13:

از خود مرورگر کوکی ها قابل حذف هست.

amir.7
07-04-2010, 21:02
سلام

در تایید فرمایشات دوست عزیز drhaniball

کوکی ها اطلاعات يک سايت است که بر روي کامپيوتر شما به صورت يک فايل متني ظاهر مي شود .

كوكي ها

كوكي چيست؟

كوكي عبارت است از يك پيغام كه سرور به مرورگر ( Browser ) شما مي فرستد. مرورگر شما اين پيغام را در يك فايل متني ( Text ) ذخيره مي كند. پس از آن هر بار كه كه شما به آن سرور مراجعه مي كنيد ( يعني يك صفحه از وب سايتي را كه روي آن سرور قرار دارد باز مي كنيد. ) يا به عبارت ديگر هر بار كه مرورگر شما (مثلاً اينترنت اكسپلورر ) در خواست يك صفحه از آن سرور مي كند اين پيغام را به آن سرور باز مي گرداند.

هدف اصلي كوكي ها شناسايي كاربران است تا تنظيماتي را كه كاربر بنا بر سليقه خود دفعة قبل روي يك وب سايت مثلاً ياهو انجام داده اكنون هم بتواند صفحه را با همان تنظيمات دفعه قبل برايش باز كند. براي مثال فرض كنيد در Hotmail يك ايميل درست كرده ايد و اكنون بعد از چند روز دوباره وارد سايت Hotmail مي شويد تا با وارد كردن ID (يا شناسه ) و پسورد وارد ايميل خود شويد و مشاهده مي كنيد كه با باز شدن صفحه ID شما از قبل نوشته شده است يا حتي اگر از قبل اين امكان را ايجاد كرده باشيد پسورد شما هم وارد شده فقط كافيست اينتر را بزنيد و وارد ايميل خود شويد. و زمانيكه در گوگل زبان خود را انتخاب مي كنيد و دفعه بعد كه وارد گوگل مي شويد و زبان مورد نظر شما به طور اتوماتيك انتخاب شده است همه اين كارها و بسياري از كارهاي ديگر اينچنيني بوسيله كوكي ها انجام مي شود در حقيقت از طريق كوكي ها سرور وب صفحات را مطابق عادت و سليقه شما باز مي كند و به اين طريق در وقت و حوصله شما صرفه جويي مي شود.

مشكلات كوكي ها

كوكي ها مكانيزم كاملي براي شناسايي نيستند، ولي كارهايي را ممكن مي سازند كه شايد بدون آنها انجام همين كارهاي ساده غير ممكن بود. در اينجا به بررسي چند مشكل كه از كارايي كوكي ها مي كاهد مي پردازيم.

افراد معمولاً از كامپيوتر ها به طور مشترك استفاده مي كنند. هر كامپيوتري كه در يك مكان عمومي مانند محل كار يا حتي در خانه معمولاً‌ به طور اشتراكي چند نفر از آن استفاده مي كنند. و چندين نفر در زمان هاي مختلف بوسيله اين كامپيوتر به اينترنت متصل مي شوند. كوكي ها نمي توانند نياز همه آنها را همزمان برآورده كنند. فرض كنيد از يك مكان عمومي مانند يك كافي نت در حال خريد از يك فروشگاه اينترنتي هستيد. اين فروشگاه اينترنتي روي كامپيوتري كه از آن براي خريد استفاده مي كنيد يك كوكي قرار مي دهد تا اگر بار ديگر وارد اين فروشگاه اينترنتي شديد حساب شما را استفاده كند. فروشگاههاي اينترنتي معمولاً در اين زمينه بسيار هشدار مي دهند. يا فرض كنيد كه شما با استفاده از كامپيوتر شخصي همسرتان از فروشگاه اينترنتي آمازون خريد كرده ايد و حال اگر همسرتان بعد از شما براي خريد وارد آمازون شود فقط با يك كليك مي تواند خريد كند البته با حساب شما!

در يك كامپيوتر با سيستم عاملي مانند ويندوز NT يا يونيكس كه حسابها به طور مناسب و درست در اختيار كاربران قرار مي گيرند كمتر اين مشكلات پديد مي آيند.

اگر كوكي ها پاك شوند. اگر شما با مرورگر خود ( مانند اينترنت اكسپلورر ) مشكل داريد. و از شركت پشتيباني كنندة اين مرورگر كمك بخواهيد ممكن است اولين چيزي كه به شما بگويند تا انجام دهيد پاك كردن temporary Internet files يا همان فايلهاي موقت اينترنتي در شاخه ويندوز باشد. زمانيكه اين كار را مي كنيد تمام كوكي ها را از دست مي دهيد و اگر سايتي را كه قبلاً بازديد كرده ايد بعد از اين عمل دوباره بازديد كنيد آن سايت شما را به عنوان يك كاربر جديد فرض خواهد كرد و براي شما يك كوكي جديد مي فرستد. و به همين علت است كه بعضي از سايتها از شما مي خواهند كه در آنها ثبت نام كنيد ( يا اصطلاحاً رجيستر شويد. ) جون اگر با يك كلمه كاربري ( User Name ) و يك كلمه عبور ( Password ) شما مي توانيد وارد حوزه شخصي خود در آن سايت شويد حتي اگر فايل كوكي را از دست داده باشيد.
چندين كامپيوتر. افراد زيادي در روز از بيش از يك كامپيوتر براي دستيابي به اينترنت استفاده مي كنند. به عنوان مثال اگر شما يك كامپيوتر در محل كار و يك كامپيوتر در خانه و يك لپ تاپ براي خارج از اين دو محل استفاده مي كنيد براي هر كامپيوتري كه با آن به يك وب سايت متصل مي شويد كوكي هاي جداگانه براي هر كامپيوتر ارسال مي شود و اين سبب مي شود كه تنظيمات خود را براي هر كامپيوتر به طور جداگانه انجام دهيد كه خسته كننده است.

حل مشكلات مذكور احتمالاً به همين سادگي ها هم نيست مگر اينكه از كاربر خواسته شود در سايت مذكور ثبت نام كند.

aban366
08-04-2010, 11:27
ورژن جدیدش رو که اومده با اپدیت نصب شد 17.6.0.32 چه ویژگی هائی براش نوشتن بتمن جان چیزی خوندی در موردش

*Batman*
10-04-2010, 01:23
سلام
مرسی

سلام.
کوکی های معمولی با ترکینگ کوکیها فرق میکنن.
Tracking Cookie اطلاعات مربوط به بازدید شما از وب سایتهای مختلف را با جزئیات ثبت میکنن.
البته اینها به تنهایی مشکل ساز نیستن.اما یه برنامه جاسوسی میتونه اطلاعات درون این فایلها رو بخونه و اطلاعات رو سرقت کنه.
آنتی ویروس میتونه این نوع کوکی ها رو پاک کنه.شما میتونید تنظیمات را تغییر بدید تا این فایلها پاک نشن:
Computer Settings >> Computer Scans >>Tracking Cookies Scan
نوار لغزنده مربوط به Tracking Cookies Scan رو در حالت Ignore قرار بدید.

ورژن جدیدش رو که اومده با اپدیت نصب شد 17.6.0.32 چه ویژگی هائی براش نوشتن بتمن جان چیزی خوندی در موردش
آپدیت جدید یک سری از مشکلات رو برطرف کرده.از قبیل:

LiveUpdate بعضی از آپدیتها را نصب نمیکرد.

Early Load بعد از هر بار ارتقا خودبه خود فعال میشد.(منم گیج کرده بود)

برخی از وب سایتها که به هر دلیی باز نمیشدن به عنوان سایت مخرب شناسایی میشدن.

نسخه 17.5 یک ایراد داشت و اونم این بود که موقع اجرای برنامه های فول اسکرین آنتی ویروس هم اجرا میشد!
خوشبختانه این ایراد هم برطرف شد.

پشتیبانی کامل از فایرفاکس 3.6.

گاهی اوقات بعد از نصب آخرین آپدیتها آیکن آنتی ویروس از سینی تسکبار محو میشد که یه HotFix برای این مساله ارائه شد.
این HotFix تو آپدیت جدید گنجانده شده.

و ...

mohsenpj
10-04-2010, 07:22
با سلام
ظاهرا ترایال ریست 2.6 با آخرین آپدیت 17.6.0.32 کار نمیکنه... من چندین بار به انواع روشها تست کردم ولی نشد.. کسی راه حلی داره؟ چون زمان سابسکریپشن من داره تموم میشه...

new explorer
11-04-2010, 12:12
با سلام
چطوری میتونم لیست برنامه هایی که توسط فایروال مسدود شدند رو پیدا کنم و ویریش کنم
من از nis نسخه ی 2009 استفاده میکنم
با تشکر

دوستان یه گوشه چشمی هم به ما داشته باشید
ممنون

amir.7
11-04-2010, 13:16
ممنون

سلام دوست عزیز

با عرض معذرت من نورتون ندارم وگرنه در حد توانم در خدمتتون بودم .

دوستان هر کی میتونه کمک کنه

aban366
12-04-2010, 23:26
ممنون

در نورتون هم در بخش firewall program

اما اگر بخوای میتونی در بخش firewall در قسمت network setting تsmart firware وProgram control که جلوش configure رو کلیک میکنی تا گزینه ها رو ویرایش کنی
به نقل از توضیحات بتمن جان در صفحه های گذشته

noisymind
16-04-2010, 09:38
آقا نمیشه کاری کرد که وقتی آپدیت رو به صورت آفلاین به یک کامپیوتر دیگه میریزیم ( از طریق کپی Definitions ) تاریخ آپدیت رو درست نشون بده؟ چون کپی هم میکنم تاریخ قبلی رو نشون میده باز. ( ناد تاریخ جدید رو نشون میداد)

ALI16437
16-04-2010, 11:10
دوستان یکی لینک دانلود نسخه 17.6 را بزاره
ممنون میشیم

*Batman*
16-04-2010, 17:35
آقا نمیشه کاری کرد که وقتی آپدیت رو به صورت آفلاین به یک کامپیوتر دیگه میریزیم ( از طریق کپی Definitions ) تاریخ آپدیت رو درست نشون بده؟ چون کپی هم میکنم تاریخ قبلی رو نشون میده باز. ( ناد تاریخ جدید رو نشون میداد)

معمولا وقتی سیستم رو 2-3 بار Restart کنید و یکبار LiveUpdate رو اجرا کنید ، آپدیتهایی که جایگزین کردید شناسایی میشن.

noisymind
16-04-2010, 18:03
ممنون.
مورد دیگه اینکه چطور میشه یک فایل رو براش تعریف کرد که بهش کاری نداشته باشه؟ مثلا همش میره IDA منو با کرکش پاک میکنه.

*Batman*
16-04-2010, 19:47
ممنون.
مورد دیگه اینکه چطور میشه یک فایل رو براش تعریف کرد که بهش کاری نداشته باشه؟ مثلا همش میره IDA منو با کرکش پاک میکنه.

خواهش میکنم.
این سوال هم قبلا پاسخ داده شده.

ALI16437
18-04-2010, 10:59
با سلام
دوستان کسی جدیدترین کرک رو داره
ورژن 2.6 هم از طرف شرکت شناسایی
شد و برنامه از کار افتاد

new explorer
18-04-2010, 15:59
در نورتون هم در بخشfirewall program

اما اگر بخوای میتونی در بخش firewall در قسمت network setting تsmart firware وProgram control که جلوش configure رو کلیک میکنی تا گزینه ها رو ویرایش کنی
به نقل از توضیحات بتمن جان در صفحه های گذشته

فکر میکنم خوم اون موقع که دنبالش میگشتم کور بودم !:11:

new explorer
21-04-2010, 18:24
با سلام

من اولش هم این تاپیک و هم تاپیک زیر رو گشتم

ولی مطمئن نیستم که این کرکها به درد من بخوره 
نسخه ی من دقیقن هست NIS 16.8.0.41 که 2009 هستش و 60 روزه ی OEM بوده و هیچ شماره سریالی هم وارد نکردم
حالا هم یه روز مونده ازش
باید همون کرک 2009 که ضمیمه ی پست اول شده رو استفاده کنم، اونوقت احتمالن باید دوباره 60 روزه بشه دیگه؟
از دوستان عزیز و اساتید محترم خاهشمندم که راهنمایی بفرمایند و البته زودتر :11:

Dr Hannibal
22-04-2010, 11:58
با سلام

من اولش هم این تاپیک و هم تاپیک زیر رو گشتم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی مطمئن نیستم که این کرکها به درد من بخوره
نسخه ی من دقیقن هست NIS 16.8.0.41 که 2009 هستش و 60 روزه ی OEM بوده و هیچ شماره سریالی هم وارد نکردم
حالا هم یه روز مونده ازش
باید همون کرک 2009 که ضمیمه ی پست اول شده رو استفاده کنم، اونوقت احتمالن باید دوباره 60 روزه بشه دیگه؟
از دوستان عزیز و اساتید محترم خاهشمندم که راهنمایی بفرمایند و البته زودتر :11:

این یک قسمت از پست اول هست. چک کنید ببینید انجام میشه یا خیر؟ نشد اعلام کنید.

نسخه جديد کرک Trial Reset برای محصولات Norton 2009

اين كرك كه Trial Reset v3.6A نام دارد بر روي محصولات Norton Internet Security 2009 & Norton AntiVirus 2009 نسخه 16.5.0.134 و 16.5.0.135 تست شده است.اين كرك بر روي نسخه هاي قبل از 16.0.0.125 كار نخواهد كرد.اين كرك همچنين زمان 15 روزه آزمايشي را به 90 روز افزايش داده و اجازه كم شدن اين زمان را نيز نميدهد.اين كرك بر روي ويندوز XP 32 بيتي و ويندوز ويستاي 32 و 64 بيتي تست شده است.

روش کار اين چنين هست که شما بعد نصب محصول مورد نظر از مسير زير گزينه Norton Product Tamper Protection را غير فعال کرده و سپس کرک را اجرا کنيد و در آخر گزينه را به حالت اول برگردنيد:

Settings >> Miscellaneous Settings >> Product Security >> Norton Product Tamper Protection <<OFF

کد:

new explorer
22-04-2010, 12:48
این یک قسمت از پست اول هست. چک کنید ببینید انجام میشه یا خیر؟ نشد اعلام کنید.

نسخه جديد کرک Trial Reset برای محصولات Norton 2009

اين كرك كه Trial Reset v3.6A نام دارد بر روي محصولات Norton Internet Security 2009 & Norton AntiVirus 2009 نسخه 16.5.0.134 و 16.5.0.135 تست شده است.اين كرك بر روي نسخه هاي قبل از 16.0.0.125 كار نخواهد كرد.اين كرك همچنين زمان 15 روزه آزمايشي را به 90 روز افزايش داده و اجازه كم شدن اين زمان را نيز نميدهد.اين كرك بر روي ويندوز XP 32 بيتي و ويندوز ويستاي 32 و 64 بيتي تست شده است.

روش کار اين چنين هست که شما بعد نصب محصول مورد نظر از مسير زير گزينه Norton Product Tamper Protection را غير فعال کرده و سپس کرک را اجرا کنيد و در آخر گزينه را به حالت اول برگردنيد:

Settings >> Miscellaneous Settings >> Product Security >> Norton Product Tamper Protection <<OFF
   کد:

لینک دانلود خرابه متاسفانه

Dr Hannibal
22-04-2010, 13:12
لینک دانلود خرابه متاسفانه

این رو امتحان کنید. در خواست ریست داد ریست کنید.

new explorer
22-04-2010, 13:50
این رو امتحان کنید. در خواست ریست داد ریست کنید.

متاسفانه ، نورتون من الان منقضی شده ست و بعد از expire شدنش این کرک رو نصب کردم و بعد از ریستارت هم اتفاقی نیفتاد، دوباره نورتون پیغام داد که باید subscribe کنید

چیکیرش میتونم بکنم ؟

Dr Hannibal
22-04-2010, 14:14
متاسفانه ، نورتون من الان منقضی شده ست و بعد از expire شدنش این کرک رو نصب کردم و بعد از ریستارت هم اتفاقی نیفتاد، دوباره نورتون پیغام داد که باید subscribe کنید

چیکیرش میتونم بکنم ؟

تا شب صبر کنید. پست اول رو جناب همیلتون ویرایش میکنند.

new explorer
22-04-2010, 14:17
تا شب صبر کنید. پست اول رو جناب همیلتون ویرایش میکنند.
ممنون

منظورم اینه که کلن اگه لازمه که قبل از expire شدن کرک بشه یا اینکه نه، بعدش هم میشه با کرک مناسب ریستش کرد ؟

Dr Hannibal
22-04-2010, 14:20
ممنون

منظورم اینه که کلن اگه لازمه که قبل از expire شدن کرک بشه یا اینکه نه، بعدش هم میشه با کرک مناسب ریستش کرد ؟

تریال ریستر فرق نداره هر زمانی انجام بدین. یکم صبر داشته باشید شاید یکی از دوستان دیگه قرار بده اصلا :20:

متاسفانه با این آنتی ویروس کار نکردم.

*Batman*
23-04-2010, 01:23
سلام.

Norton 2009 TrialReset v3.6A

Dreamland
23-04-2010, 08:19
سلام...:20:

دانلود جدیدترین Trial Reset محصولات 2010 نورتون ، نسخه 2.8 بتا

This program is for the NIS2010 {17.6.0.32}, NAV2010 {17.6.0.32}, and Norton360 {4.1.0.32}. It extends the trial period so you get more time to evaluate the product. It was tested on WinXP (x86) and Win7 (x86/x64). It may not work with the latest patches/updates.

شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

new explorer
23-04-2010, 13:24
سلام.

Norton 2009 TrialReset v3.6A

سلام
با تشکر از شما باید بگم
من طبق دستور العملش عمل کردم و چون اکسپایر شده بود، اول نورتون رو remove کردم، منتها فکر میکردم چون گزینه ی complete uninstall رو انتخاب نکرده و اون یکی رو انتخاب کردم، حتمن آپدیتها هم میمونه دیگه، اما :41:
با سیستم ری استور هم نتونستم کاری کنم....
البته قبلن چندوقت پیش یه بار از آپدیتهاش بکآپ گرفته بودم، ولی خب این الان 6 ماه بود که نصب بود، اونا شاید مال 3 ماه بودن......
خلاصه
سرتونو درد نیارم، دیدم حالا که اینطور شده من چرا یه دفعه جدیدترین نسخه شو دانلود نکنم و قطعن هم آپدین کمتری مجبوره انجام بده و هم مهمتر اینکه احتمالن باید بهتر و شاید هم سبکتر باشه (گرچه سیستم منو که اذیت نمیکرد انصافن)، فقط حیف که به شما بابت کرک پیدا کردن زحمت دادم :11:

حالا من اگه برم آخرین نسخه رو از سایتش بگیرم، اینجا حتمن کرکش هست ؟ و در کل اگه توصیه ای لازم میبینید به گوشم :40:

با تشکر

123list
23-04-2010, 13:47
با سلام من نسخه 2009 نورتون را نصب کردم البته نسخه 90 روزه که روی سی دی مادربرد بود بعد نصب ان را خواستم اپدیت کنم خود برنامه حدود 70 مگ چیزهایی رو دانلود کرد اما موقع نصب ایرور میده و اپدیت نمیشه مشکل از کجاست
با تشکر

Dr Hannibal
23-04-2010, 14:01
حالا من اگه برم آخرین نسخه رو از سایتش بگیرم، اینجا حتمن کرکش هست ؟ و در کل اگه توصیه ای لازم میبینید به گوشم :40:
با تشکر

قطعا ساپورت بهتری از این برنامه در این تاپیک میشه. فقط سعی کنید بهترین ورژن رو نصب کنید + سایت ارائه دهنده معتبر باشد.

*Batman*
26-04-2010, 13:02
با سلام من نسخه 2009 نورتون را نصب کردم البته نسخه 90 روزه که روی سی دی مادربرد بود بعد نصب ان را خواستم اپدیت کنم خود برنامه حدود 70 مگ چیزهایی رو دانلود کرد اما موقع نصب ایرور میده و اپدیت نمیشه مشکل از کجاست
با تشکر

سلام.
نسخه 2009 مشکل LiveUpdate زیاد داشت.دو-سه بار که آپدیتش کنید حتما مشکل رفع میشه.
از لینک زیر هم میتونید استفاده کنید:

سلام

حالا من اگه برم آخرین نسخه رو از سایتش بگیرم، اینجا حتمن کرکش هست ؟ و در کل اگه توصیه ای لازم میبینید به گوشم :40:

با تشکر

سلام.
خوب به لطف دوستان کرک جدید هم معرفی شد.
نسخه 2010 از نظر توانایی یه سر و گردن بالاتر از نسخه های قبلیه ولی نورتون 2009 کمی سریعتره.
اگر خواستید از یک فایروال مجزا استفاده کنید،اول آنتی ویروس را نصب کنید.
دیگه نکته خاصی نیست.امیدوارم از آنتی ویروس جدید خودتون لذت ببرید.

noisymind
26-04-2010, 23:17
من از سایت نورتون آپدیت نورتون سکیوریتی رو دانلود کردم که ببرم برا کامپوتر یکی از دوستان. نصب میشه ولی تاریخ دیتابیس عوض نمیشه! یعنی اصلا آدم شک میکنه که نصب شده یا نه! مشکل کجاس؟ ( چون پیغام نصب شدن موفقیت آمیز هم میده )

*Batman*
26-04-2010, 23:53
سلام.

کرک جدید محصولات نورتون، ویژه ی N360 v4.0 و NAV & NIS v17.6.0.32

Trial Reset by BOX 2.9.0 Beta

================================================== =============================

اخیرا نسخه Beta نورتون 2011 منتشر شده و هدف اصلیش کماکان افزایش کارایی هستش.
این بهبود کارایی شامل : افزایش سرعت پردازشهای بلادرنگ،آغاز به کار سریعتر،استفاده بهتر از منابع سیستم هنگام بیکاری و افزایش سرعت Shutdown می باشد.

aban366
27-04-2010, 06:47
سلام دوستان
من برا یه سیستم نورت.ن 360 اورژینال ورژن 3 نصب کردم اما تو live update مثل nis میزان اپدیت و کل حجم رو نشون نمیده 18 ساعت گذاشتم اما هنو.ز هم همون نوار درحال حرکت میاد
مشکل چی میتونه باشه

mohsen_1363
27-04-2010, 18:57
اقا اینجاچه خبره هر کی یه تریال ریست واسطه خودش اپ کرده
عین بازار هفتگی هی تبلیغشو میکنه
من نمیدونم کدومشو بزنم مغز ویروس کشم تومورنگیره؟

free

Dr Hannibal
27-04-2010, 20:06
اقا اینجاچه خبره هر کی یه تریال ریست واسطه خودش اپ کرده
عین بازار هفتگی هی تبلیغشو میکنه
من نمیدونم کدومشو بزنم مغز ویروس کشم تومورنگیره؟

محسن جان کرک آقای batman در پست قبل معتبر هست.

panther99
28-04-2010, 00:48
آقا این نورتن کما فی السابق روی سیستمها باعث هنگ میشه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!
من شنیدم نسخه های جدیدش سبک شدن ( مثل ESET ) .
ضمنا در مورد کرک و آپدیت منظمش چی ؟؟؟ مشکلی نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روی سیستمهای ضعیف مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohsen_1363
28-04-2010, 02:53
سلام
با این پست فکر کنم همه عاشقای نورون حسابی کیف کنن
دانلود با لینک مستقیم
دیروز به پیشنهاد دوست خوبم drhaniball عزیز بالاخره ویروس کش عزیز و محبوب خودم رو دانلود و نصب کردم
در ضمن من قبلا ویروس کش مایکروساف داشتم وبعد اسکن نورتون 6 تا ویروس و 59 کوکی شناسایی شد
و جالبه تو 30 ثانیه نصب شد که باعث تعجب من شد که اولش فکر کردم نصب نشده
و فعلا خیلی عالی داره کار میکنه وفول آ پیدت شده. :13:
به همراه تریال ریست 165 روزه

نحوه تریال کردن :ابتدا طبق عکس به قسمت setting رفته و بعد قسمت Miscellaneous Settings و بعد از ان
Norton Product Tamper Protection را ترن اف کنید بعد از ان نرم افزار تریال ریست همراه بسته زیپ نورتون را اجرا کنید
ولذت ببرید

خوش

اینم لینک جداگانه تریال ریست

Elnaz7
28-04-2010, 10:39
بچه ها الان غیر از دانلود تریال و ریست اون راه دیگه ای برای استفاده از NIS وجود نداره؟ من دنبال یک نسخه کرک شده کامل می گردم مثه قدیما.

Elnaz7
28-04-2010, 10:50
بچه ها الان غیر از دانلود تریال و ریست اون راه دیگه ای برای استفاده از NIS وجود نداره؟ من دنبال یک نسخه کرک شده کامل می گردم مثه قدیما.

mohsen_1363
28-04-2010, 12:09

یه راه هست که اونم پول بدی بخری
هیچ راهی فعلا جز این تریال ریست ها نیست
در کارایی هم هیچ فرقی نداره ، نمیدونم اصرار شما به خاطر چیه؟
مثلا تا این 165 روز که توپست قبلی گذاشتم تموم شه فکر کنم شما یه بار ویندوز عوض کنی چه برسه به اینکه
بخوای دوباره ریست کنی

ariajoker
29-04-2010, 07:50
سلام دوستان الان برای NIS 2009 تریال ریست درست هست یا باید 2010 رو نصب کنم؟
اگر هست ممنون میشم لطف کنین و لینک دانلود رو برام بذارین.
و اینکه راهی هست که اپدیت های برنامه رو ذخیره کرد و بعدا استفاده کرد؟
اگر جواب مثبته از چه مسیری باید اپدیت هارو کپی کرد؟

Dr Hannibal
29-04-2010, 10:38
سلام دوستان الان برای NIS 2009 تریال ریست درست هست یا باید 2010 رو نصب کنم؟
اگر هست ممنون میشم لطف کنین و لینک دانلود رو برام بذارین.
و اینکه راهی هست که اپدیت های برنامه رو ذخیره کرد و بعدا استفاده کرد؟

سلام.

تست کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Cracked%20by %20BOX!).rar

ariajoker
29-04-2010, 13:02
سلام.

تست کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](Cracked%20by %20BOX!).rar
من اینو نصب کردم ولی انتی ویروس رو از expire کرد در حالی که هنوز 9 روز زمان داشتم الان هم هرچی روی subscribe now کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.
در ضمن یک ایکون Homegroup هم اضافه شده به دسکتاپ که delete هم نمیشه حالا من باید چکار کنم؟
بعد هم لطفا یه راهی بگین من بتونم اپدیت هارو کپی کنم . توی کدوم درایو و چه مسیری اپدیت ها هستن؟

gharibe63
29-04-2010, 16:06
راهی هست که اپدیت های برنامه رو ذخیره کرد و بعدا استفاده کرد؟
سلام
اگر از ویندوز 7 یا ویستا استفاده میکنید به ترتیب زیر عمل کنید
به قسمت تنظیمات آنتی ویروس رفته واین گزینه را off کنید
عد به آدرس زیر رفته
C:\ProgramData\Norton\{0C55C096-0F1D-4F28-AAA2-85EF591126E7}\NAV_17.0.0.136\Definitions
و یک کپی از پوشه Definitions بگیرید
بعد میتونید این پوشه را به یک pc دیگه انتقال بدین
البته خودم الان از انتی ویروس استفاده میکنم که NAV_17.0.0.136 هستش
ممکنه اگر شما از اینترنت سکوریتی استفاده کنید nis ویا ورژن دیگه ای باشه

Dr Hannibal
29-04-2010, 16:22
من اینو نصب کردم ولی انتی ویروس رو از expire کرد در حالی که هنوز 9 روز زمان داشتم الان هم هرچی روی subscribe now کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته.
در ضمن یک ایکون Homegroup هم اضافه شده به دسکتاپ که delete هم نمیشه حالا من باید چکار کنم؟
بعد هم لطفا یه راهی بگین من بتونم اپدیت هارو کپی کنم . توی کدوم درایو و چه مسیری اپدیت ها هستن؟

این بهترین کرک هست.

طبق فایل آموزشی اگه پیش رفته باشید نباید هیچ مشکلی بوجود بیاد.

ariajoker
29-04-2010, 16:44
این بهترین کرک هست.

طبق فایل آموزشی اگه پیش رفته باشید نباید هیچ مشکلی بوجود بیاد.
من دقیقا طبق آموزشی که توی readme بود پیشرفتم.
اول ارتباط اینترنتو قطع کردم. بعد tamper protection رو ازکار انداختم اخر از همه هم trialreset رو نصب کردم.
که زدو برنامه رو Expire کرد .فکر نمیکنم کار من مشکلی داشته .
الان هم NIS 2010 رو نصب کردم .
الان اگر دوستان لطف کنن و بهترین تریال ریست رو برای این نسخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برام بذارن واقعا ازشون ممنون میشم فقط نسخه ای نباشه که مثل قبلی بزنه برنامه رو Expire کنه.
مشکل دیگه یی هم که الان پیدا کردم اینه که NIS 10 رو که نصب کردم توی Windows Action Center میگه انتی ویروس و فایروال و انتی اسپایورتون غیره فعاله درصورتی که NIS فعاله و وضعیتش Secure هست . زمانی که NIS 09 رو داشتم این مشکل وجود نداشت حالا مسئله از کجاس؟

aban366
29-04-2010, 18:23
سلام
من یه فایل رو بهش مشکوکم که ویروسه برا همین میخوام به نورتون گزارش کنم تا مطمئن بشم ویروس نیست
چطوری این کار رو بکنم

alireza_farshid
29-04-2010, 19:55
سلام
من یه فایل رو بهش مشکوکم که ویروسه برا همین میخوام به نورتون گزارش کنم تا مطمئن بشم ویروس نیست
چطوری این کار رو بکنم

واسه آدرس support@norton.com میلش کنید

در ضمن میشه توی ویروس توتال هم آپلود کنی تا با 40 تا آنتی ویروس دیگه اسکن بشه

Dr Hannibal
29-04-2010, 22:08
من دقیقا طبق آموزشی که توی readme بود پیشرفتم.
اول ارتباط اینترنتو قطع کردم. بعد tamper protection رو ازکار انداختم اخر از همه هم trialreset رو نصب کردم.
که زدو برنامه رو Expire کرد .فکر نمیکنم کار من مشکلی داشته .
الان هم NIS 2010 رو نصب کردم .
الان اگر دوستان لطف کنن و بهترین تریال ریست رو برای این نسخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برام بذارن واقعا ازشون ممنون میشم فقط نسخه ای نباشه که مثل قبلی بزنه برنامه رو Expire کنه.

شما این 2 پست رو بخونید. پست آقای batman کاملا معتبره. پست بعدی کسی هست که دیروز این کارو کرده و میبینی که کاملا جواب داده.

امیدوارم این دفعه دیگه اکسپایر نشی. :41:

در مورد سوال بعدی اگه بری قسمت مشکلات ویندوز مربوطه اونجا روش شناسوندن آنتی ویروس رو به ویندوز بپرسی فکر کنم بهتر به جواب برسی. گاهی نمیتونه ویندوز بشناستش.

خوش باشید.

ariajoker
30-04-2010, 10:31
شما این 2 پست رو بخونید. پست آقای batman کاملا معتبره. پست بعدی کسی هست که دیروز این کارو کرده و میبینی که کاملا جواب داده.

امیدوارم این دفعه دیگه اکسپایر نشی. :41:

در مورد سوال بعدی اگه بری قسمت مشکلات ویندوز مربوطه اونجا روش شناسوندن آنتی ویروس رو به ویندوز بپرسی فکر کنم بهتر به جواب برسی. گاهی نمیتونه ویندوز بشناستش.

خوش باشید.
سپاس دوست عزیز هر دو مشکل حل شد و الان هم مثله ساعت داره کار میکنه.
فقط سوالی که دارم اینه که الان که ترایال ریست رو استفاده میکنم به NIS میشه اعتماد داشت؟ یعنی عملکرد در حد نسخه ی اصلی هست و سیستم امن هست؟
و اینکه این ترایال ریست تا چه زمانی اعتبار داره؟

Dr Hannibal
30-04-2010, 13:51
سپاس دوست عزیز هر دو مشکل حل شد و الان هم مثله ساعت داره کار میکنه.
فقط سوالی که دارم اینه که الان که ترایال ریست رو استفاده میکنم به NIS میشه اعتماد داشت؟ یعنی عملکرد در حد نسخه ی اصلی هست و سیستم امن هست؟
و اینکه این ترایال ریست تا چه زمانی اعتبار داره؟

بازم سلام

تریال ریسترش که خیلی عالیه. هیچ انتی ویروسی اون رو ویروس نمیشناسه پس از این نظر میشه اعتماد کرد درصورتی که تریال ریستر کسپرسکی ویروسیه خیلی مشکوک .

165 روز کم روزی نیست تا اون روز تموم بشه خیلی زمانه یا جواب میده یا جواب نداد یک تریال ریستر جدید براش درست میکنند.

قدرت نسخه تریال مثل نسخه اصلی هست هیچ تفاوتی نداره مطمئن باشید.

خوش

ariajoker
30-04-2010, 19:39
بازم سلام

تریال ریسترش که خیلی عالیه. هیچ انتی ویروسی اون رو ویروس نمیشناسه پس از این نظر میشه اعتماد کرد درصورتی که تریال ریستر کسپرسکی ویروسیه خیلی مشکوک .

165 روز کم روزی نیست تا اون روز تموم بشه خیلی زمانه یا جواب میده یا جواب نداد یک تریال ریستر جدید براش درست میکنند.

قدرت نسخه تریال مثل نسخه اصلی هست هیچ تفاوتی نداره مطمئن باشید.

خوش
سپاس ولی وقتی برنامه ای رو کرک میکنی دیگه نمیشه به کارکرد اون اعتماد داشت هکرها که بیکار نیستن بیان برای منو شما یک کاری رو مجانی بدون هیچ چشم داشتی انجام بدن.
الان میشه یک ویروس یا سایت مشکوک بهم معرفی کنین که بشه باهاش انتی ویروس رو امتحان کرد؟

aban366
30-04-2010, 21:34
سلام
من بسته اورژینال نورتون360 رو که گرفتم رو جعبه اش نوشته 2گیگ فضای رایگان برای اپلود
خوب من کجا برم تا از این فضا استفاده کنم
تو خود سایت که نتونستم پیدا کنم
ممنون میشم کمکم کنین

Dr Hannibal
01-05-2010, 07:04
سپاس ولی وقتی برنامه ای رو کرک میکنی دیگه نمیشه به کارکرد اون اعتماد داشت هکرها که بیکار نیستن بیان برای منو شما یک کاری رو مجانی بدون هیچ چشم داشتی انجام بدن.
الان میشه یک ویروس یا سایت مشکوک بهم معرفی کنین که بشه باهاش انتی ویروس رو امتحان کرد؟

دقت کنید شما برنامه رو کرک نکردید. کرکی که برای نورتون کار کنه وجود نداره.

این یک بسته برای خرید هست و یک محدود زمانی رو شرکت رایگان در نظر میگیره که تا خریدار تست کنه خوشش اومد بخره. قبل از تموم شدن اون محدوده با این نرم افزار تمدید میکنید.

این تاپیک رو مطالعه کنید کاملا به جواب میرسید.( تایید برای نورتون دقیقا پست اخر توسط بتمن هست )

خوش باشید/

mahddi
01-05-2010, 16:45
شما اگه به این کرک ها اطمینان نداری می تونی از نسخه 90 روزه NIS استفاده کنی (مثل خود من) که به طور پیش فرض 90 روز مجانی کار می کنه

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

سلام
من بسته اورژینال نورتون360 رو که گرفتم رو جعبه اش نوشته 2گیگ فضای رایگان برای اپلود
ممنون میشم کمکم کنین
شما محصولات اورجینال نورتن رو از کجا تهیه می کنی؟

aban366
01-05-2010, 17:28
شما اگه به این کرک ها اطمینان نداری می تونی از نسخه 90 روزه NIS استفاده کنی (مثل خود من) که به طور پیش فرض 90 روز مجانی کار می کنه

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

شما محصولات اورجینال نورتن رو از کجا تهیه می کنی؟

از شرکت مهسان رایانه تهران

mohsen_1363
01-05-2010, 17:47
سلام
ممنون میشم کمکم کنین

این همiه فضای رایگان برای اپلود هست
حالا چه اجباریه ؟ نورتون
مثلا مدیافایر با یه ثبت نام ساده 500 مگابایت فضا میده که بیشترم میشه
مثثلا من از همین سایت 11 گیگ فضا رایگان برای اپلود دارم

mahddi
02-05-2010, 00:24
از شرکت مهسان رایانه تهران

آدرس سایتش چیه؟
هر چی سرچ می کنم چیزی پیدا نمیشه