PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موندم بین دو راهی آزاد یا سراسری

iroodaz
04-09-2008, 10:56
سلام دوستان
اگه ممکنه یکم منو راهنمایی کنین
موندم مهندسی برق-الکترونیک تهران مرکزی(آزاد) برم یا علوم کامپیوتر شهید بهشتی در ضمن فوق هم می خوام یکی از گرایش های مهندسی کامپیوتر یا برق رو بخونم و مشکل من هم اینه که نکنه نتونم از رشته علوم مهندسی ها رو ادامه بدم
خیلی ممنون میشم اگه یه کمکی بکنین:20:

meka
04-09-2008, 11:15
سلام
اول از همه بستگي به علاقه خودت داره اما مهندسي برق به نظر من سر تره اگر پول برات مهم نيست برو ازاد .
اما در مورد علوم كامپيوتر من زياد در مورد ش نمي دونم

Arman_awn
04-09-2008, 11:16
خوب دوست خوبم علوم کامپیوتر شهید بهشتی رو اصلاً از دست نده، بعداً پشیمون میشی.

مخصوصاً اگه به مهندسی کامپیوتر علاقه داری اصلاً فکرشم نکن بری آزاد.
اعتبار شهید بهشتی کجا و اعتبار آزاد کجا...
موفق باشی..

farshidshd
04-09-2008, 11:21
علوم کامپیوتر شهید بهشتی به نظرم عالیه . با هیچی عوضش نکن . خیلی راحت هم میتونی ادامه بدی

MaaRyaaMi
04-09-2008, 11:25
عجب...!!!!!!!
خب بستگی به علاقه ات داره اونوقت واست مهم نیس آزاد باشه یا دولتی!
ولی به نظر من کامپیوتر بهشتی... :)

SIR MAMAD
04-09-2008, 12:12
دوستان به یک نکته توجه کردین

نوشته علومه کامپیوتر !!!!!!! نه مهندسی کامپیوتر:20:

امید وارم کسایی که گفتن علومه کامپیوتر تفاوته علوم با مهندسی رو لحاظ کرده باشن

علومه کامپیوتر یک رشته علومه پایه مثله ریاضی وفیزیک هست وپلی است میانه ریاضیات وکامپیوتر

مهندسی کامپیوتر شهرستان رو به شخصه من به علومه کامپیوتر هر کجا ترجیح می دم

راجبه علومه کامپیوتر تحقیق کنید ..خیلی زیاد..... رو اسم نمی شه قضاوت کرد

اگه من جای شما بودم ..با لحاظ این که تامینه هزینه ازاد کاملا امکان پذیر باشه

ومشکلی از این نظر نباشه بی شک برقه تهران مرکزی رو انتخاب می کردم

ugly_girl_a
04-09-2008, 12:30
شک نکن برو شهید بهشتی

iroodaz
04-09-2008, 12:50
با تشکر از جواباتون خودم خیلی می خوام علوم رو واسه دانشگاهش برم چون اولا سراسریه ثانیا به خونمون نزدیک تره و صبحها یه نیم ساعت 45 دقیقه بیشتر می تونم بخوابم از لحاظ علاقه هم اگه علوم یه چیزی تو مایه های مهندسی های کامپیوتر باشه و فقط تئوری نباشه جفت رشته ها دقیقا همونایی می شه که دوست دارم از لحاظ تامین هزینه آزاد مشکلی نیست
الان من دقیقا دنبال اینم که اسم انگلیسی علوم کامپیوترو بدونم که از منابع خارجی یکم اطلاعات جمع کنم چون از سایتهای داخلی جز چهار تا تعریف گمراه کننده و ناقص چیزی پیدا نکرده ام اگه کسی اسمشو میدونه لطف کنه بگه که در به در دنبالشم
دوباره خیلی ممنون از راهنماییهاتون

SIR MAMAD
04-09-2008, 13:08
با تشکر از جواباتون خودم خیلی می خوام علوم رو واسه دانشگاهش برم چون اولا سراسریه ثانیا به خونمون نزدیک تره و صبحها یه نیم ساعت 45 دقیقه بیشتر می تونم بخوابم از لحاظ علاقه هم اگه علوم یه چیزی تو مایه های مهندسی های کامپیوتر باشه و فقط تئوری نباشه جفت رشته ها دقیقا همونایی می شه که دوست دارم از لحاظ تامین هزینه آزاد مشکلی نیست
الان من دقیقا دنبال اینم که اسم انگلیسی علوم کامپیوترو بدونم که از منابع خارجی یکم اطلاعات جمع کنم چون از سایتهای داخلی جز چهار تا تعریف گمراه کننده و ناقص چیزی پیدا نکرده ام اگه کسی اسمشو میدونه لطف کنه بگه که در به در دنبالشم
دوباره خیلی ممنون از راهنماییهاتون

مرده حسابی اخه شما اسمه انگلیسی می خوای چه کار؟:31:

بهتر نبود با کسی متخصص یا کسی که این رو خونده مشورت می کردی؟؟

خیلی ها از این که می تونستن مهندسی کامپیوتر بخونن ولی به جاش تن به علوم دادن متاسفن

اگه واقعا شرایط برات طوریه که انتخاب ازاد بین این دوتا داری برقه تهران مرکزی رو از دست نده

بازم تحقیق کن تا به حرفم برسی:46:

iroodaz
04-09-2008, 13:17
مرده حسابی اخه شما اسمه انگلیسی می خوای چه کار؟:31:

بهتر نبود با کسی متخصص یا کسی که این رو خونده مشورت می کردی؟؟

خیلی ها از این که می تونستن مهندسی کامپیوتر بخونن ولی به جاش تن به علوم دادن متاسفن

اگه واقعا شرایط برات طوریه که انتخاب ازاد بین این دوتا داری برقه تهران مرکزی رو از دست نده

بازم تحقیق کن تا به حرفم برسی:46:
خب اسم انگلیسیش رو واسه تحقیق می خواستم آخه هیچکی رو نمیشناسم که این رشته رو رفته باشه:13:
مهندسی کامپیوترها رو هم فقط شهرستان میتونستم برم که وجدانم اجازه نمیداد(منظور همون تنبلیه)
ولی می ترسم برم علوم کامپیوتر فقط کتاب بدن دستم حفظ کنم

deluge28
05-09-2008, 11:03
با چند تا از بچه هاي برق تهران مركزي قبل از اينكه تصميمي بگيري صحبت كن ... خيلي مهمه....همچنين اگه اين رشته علوم كامپيوتر شهيد بهشتي سال گذشته هم بوده، از بچه هاي اونجا هم بپرسي خوبه كه حداقل ببيني براي ادامه تحصيل مي توني مهندسي كامپيوتر رو راحت ادامه بدي يا نه؟؟/و يا درساش چطوري هستند/؟؟؟در هر حال بنظر من هر دوش خوبه....ولي انتخاب سختي داري...انشا ا... موفق باشي..

elhameli
06-09-2008, 09:58
سلام شما با اين وضغيت زبان چه جوري دانشگاه قبول شدي ؟؟ Computer Science
رشته كامپيوتر در هر گرايشي كه بري اول بايد رياضي خوبي بلد باشي مخصوصا علوم كامپيوتر دوم زبان اينگليسي تخصصي سوم براي موفقيت در اين رشته هر چندوقت بايد اطلاعاتت به روز باشه .در واقع رشته كامپيوتر ادغام رياضي و تجزيه و تحليل اون در كامپيوتر هست .
ولي رشته برق بيشتر بايد رياضي خيلي قوي داشته باشي و بيشتر با محاسبات سروكار داري.
موفق باشي

aaaammmm87
06-09-2008, 10:10
كامپيوتر شهيد بهشتي

iroodaz
09-09-2008, 00:27
مرسي از تمامي جواباتون فكر كنم همون علوم رو برم كنارش هم كارگاهها و آزمايشگاهها نرم افزارو بگيرم كه واسه فوق راحت تغيير رشته بدم در ضمن elhameli جان زياد اهل زبان نيستم فقط يه 5 سال قبل تا حد تافل خوندم و ديگه بيخيال شدم ولي به گمونم اونقدر حاليم باشه كه بدونم علم به انگليسي science ميشه الانم حاضرم سر هر چي كه دارم يه مسابقه زبان با شما بدم درصد زبان ازادم هم 100 شد.سراسري رو هم به خاطر سوالات قشنگش 78 زدم.از راهنماييتون هم واقعا ممنونم تو اين چند روز دنبال يه همچين تعريفي واسه علوم بودم هر جا گشتم نوشته بودن علوم كامپيوتر پلي است بين رياضي و كامپيوتر

s.fcukre
11-09-2008, 09:58
برق هرچی باشه برقه تازه مهندس میشی آخرش.تازه مثل اونم جواد نشده!!!!!

seppeehr
11-09-2008, 21:13
ببين دوست من. بگذار يك نكته‌اي رو الان كه اول راهي بهت بگم. اين روزها، ديگه واقعاً تفاوت خاصي بين آزاد و سراسري وجود نداره. چيزي كه الان مهمه، سواده. توي شركتي كه كار ميكنم، يه بابايي هست كه دانشجوي كارداني كامپيوتر رودهنه. 10 تا هم مهندس كامپيوتر داريم كه 6 تاشون از سراسري هاي تهرانن، بقيشون هم شهرستان. يه پروژه خفن برنامه نويسي داده‌ان به شركت ما، كه عملاً اون دانشجوي كاردانيه سرپرست همه اين 10 نفره. و داره بابتش 500 ميليون هم دستمزد ميگيره. پس اگه معيارت به خاطر انتخاب رشته‌است، بايد بگم ديگه مگه جاهاي خيلي خاص، تفاوت اونجوري وجود نداره.
علوم كامپيوتر زياد رشته در و پيكر داري نيست، بيشتر هم تو مايه‌هاي علوم پايه است. بايد رياضيات قوي و خصوصاً رياضيات گسسته قوي‌اي داشته باشي. در ضمن اينم بدون كه تو دانشگاههاي تهران، شهيد بهشتي دانشكده فنيش ضعيفتر از جاهاي ديگه هست، خيال نكن آش دهن سوزيه. رشته كامپيوتر هم كلاً آينده‌اش تقريباً اشباع شده. الان از همه جا مهندس كامپيوتر داره بيرون مياد. بايد خيلي قوي باشي كه رو هوا بزننت.
برق رشته بسيار قوي، آينده دار، وسيع و در عين حال سختيه.هر درسش رو كه حساب كني خودش واسه يك ترم بسه! آزاد هم سطحش الان بد نيست. نه كه بگم عاليه،به هر حال آزاده ،ولي ناراضي بين بچه‌هاش كم وجود داره.
من خودم الان دانشجوي فوق عمرانم، كار هم ميكنم. اينا چيزايي بود كه من از همكارام و دور و بريام ديدم. حالا انتخابش با خودت.
موفق باشي.

deer
14-09-2008, 16:58
سلام
دوستان من الان دانشگاه ازاد برق ثبت نام کردم . حالا اگر توی تکمیل ظرفیت دانشگاه ملی قبول بشم. باید از دانشگاه ازاد انصراف بدم وقتی این کار رو کردم باید هزینه بود چهار سال رو بدم یا نه ؟

حالا برق -الکترونیک بهتر یا فیزیک شبانه .