PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب در مورد فایل های پاک شده

micropersian
03-09-2008, 23:36
دوستان من یه هارد اکسترنال 500 گیگ دارم که امروز اشتباها حدود 100 گیگ فایل های Avi پاک کردم ولی بعدش

دیگه با هارد کاری نکردم از نرم افزار easy recovery که استفاده کردم برا ریکاوریش فقط چند تا از اونا واقعا بودن و

بقیه فقط اسمشون بود و حجمشون رو 0 میزد میخواستم از دوستان بپرسم برنامه ای قوی برای ریکاوری این حجم

بالا هست یا من بدبخت شدم چون این فایل ها زندگی من بودن یه راهی خواهشا جلو پام بزارین قربون همتون:10:

huti_421
03-09-2008, 23:44
عزیز سرچ نمی کنی مورد نداره ولی حد اقل چند تا تاپیک پایین ترو ببین کلمه ی Recovery خیلی تو ذوق میزنه !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

micropersian
04-09-2008, 09:17
عزیز سرچ نمی کنی مورد نداره ولی حد اقل چند تا تاپیک پایین ترو ببین کلمه ی Recovery خیلی تو ذوق میزنه !!!

آقا من دارم دنبال نرم افزاری در خور شرایط خودم میگردم وگرنه خودم 200 نوع نرم افزار ریکاوری از 20 مگ تا 500 مگ دارم فایل های با ارزشمو از دست دادم شما میای منو میفرستی به یه صفحه که خودت از اونجا یکی دیگه رو فرستادی به یه صفحه دیگه مگه شما کلانتر فروم هستی بجای یه کار مثبت همه رو گمراه میکنی درسته من میتونستم سرچ کنم نرم افزار ریکاوری ولی الان میخواستم از اساتید بپرسم با این شرایط خاص کدوم برنامه انتخابش بهتره وگرنه که نرم افزار ریکاوری فت و فراوونه

huti_421
04-09-2008, 17:23
آقا من دارم دنبال نرم افزاری در خور شرایط خودم میگردم وگرنه خودم 200 نوع نرم افزار ریکاوری از 20 مگ تا 500 مگ دارم فایل های با ارزشمو از دست دادم شما میای منو میفرستی به یه صفحه که خودت از اونجا یکی دیگه رو فرستادی به یه صفحه دیگه مگه شما کلانتر فروم هستی بجای یه کار مثبت همه رو گمراه میکنی درستهز با این شرایط خاص کدوم برنامه انتخابش بهتره وگرنه که نرم افزار ریکاوری فت و فراوونه

فایل هاتون انقدر با ارزشه که اونا رو به رفتار انسانی ترجیح میدید نه ؟ :13:

20 مگ تا 500 مگ دارم
خوب اگه خودتون نرم افزار ریکاوری دارید باید می رفتید بخش بحث های نرم افزاری و سیستم عامل و طریقه ی صحیح استفاده از اون ها رو می پرسیدید ...

مگه شما کلانتر فروم هستی
نه من خودم هستم

بجای یه کار مثبت همه رو گمراه میکنی
اگه گمراه گر بودم الان لقب کاربر فعالی نداشتم ( هرچند هیچ ارزشی نداره )

من میتونستم سرچ کنم نرم افزار ریکاوری ولی الان میخواستم از اساتید بپرسم
اساتید توی تاپیک های دیگه به سوال های مشابه سوال شما جواب دادن من هم منظورم همین بود

با این شرایط خاص کدوم برنامه انتخابش بهتره وگرنه که نرم افزار ریکاوری فت و فراوونه
عرض کردم اگه با Recovery My Files و Get Data Back و TuneUp Utillity و... کار کردی و به نتیجه نرسیدی انتظار معجزه داری ؟خوب همینه دیگه یا با این نرم افزار ها بر می گرده یا برنمی گرده ...

ahriman323
04-09-2008, 22:42
اینو بگیر

O&ODiskRecovery
من کار کردم باهاش 25 گیگا رو برگردوند ولی هاردم پر بو د ازم فضا خواست واسه ریختن فایل ولی فضا ندارم
شما امتحان کن خبر بده

micropersian
05-09-2008, 09:39
فایل هاتون انقدر با ارزشه که اونا رو به رفتار انسانی ترجیح میدید نه ؟ :13:

خوب اگه خودتون نرم افزار ریکاوری دارید باید می رفتید بخش بحث های نرم افزاری و سیستم عامل و طریقه ی صحیح استفاده از اون ها رو می پرسیدید ...

نه من خودم هستم

اگه گمراه گر بودم الان لقب کاربر فعالی نداشتم ( هرچند هیچ ارزشی نداره )

اساتید توی تاپیک های دیگه به سوال های مشابه سوال شما جواب دادن من هم منظورم همین بود

عرض کردم اگه با Recovery My Files و Get Data Back و TuneUp Utillity و... کار کردی و به نتیجه نرسیدی انتظار معجزه داری ؟خوب همینه دیگه یا با این نرم افزار ها بر می گرده یا برنمی گرده ...

دوست عزیز شاید من کمی زیاد تند رفتار کرده بودم شما خودت نگاه کن من 100 گیگ راش رو که براش خدا ساعت زحمت کشیدم رو از دست دادم شما هم منو میفرستی به یه صفحه دیگه دیگرانیم که میان به این تاپیک پست شما رو که میبینن میترسن میگن مشکلش حل شده ولش کن من میرم به اون آدرسی که شما دادین بعد میبینم اونجام یه بدبختی مثل من یه درخواستی کرده که دوباره پست دوم شما بودین که اونا با یه لینک دیگه شوت کردین به یه تاپیک دیگه یارو میپرسه بهترین نرم افزار ریکاوری چیه شما میفرستیش به تاپیک نرم افزار های ریکاوری من نسبت به مشکلم یه چیز میخوام منو میفرستی به تاپیک بهترین نرم افزار ریکاوری که از اونجا خودت دوباره پاسمون میدی به تاپیک نرم افزار های ریکاوری خوب این یعنی چی این یعنی رفتار مدیریتی داشتن در عین کاربر فعال بودن من به این کار کلانتر بازی میگم هیچ رفتار غیر انسانی ای هم در دو پست اخیرم ندیدم اگر هم شما دیدی معذرت میخوام منو ببخش اگه ناراحت شدی

huti_421
05-09-2008, 23:09
دوست عزیز شاید من کمی زیاد تند رفتار کرده بودم شما خودت نگاه کن من 100 گیگ راش رو که براش خدا ساعت زحمت کشیدم رو از دست دادم شما هم منو میفرستی به یه صفحه دیگه دیگرانیم که میان به این تاپیک پست شما رو که میبینن میترسن میگن مشکلش حل شده ولش کن من میرم به اون آدرسی که شما دادین بعد میبینم اونجام یه بدبختی مثل من یه درخواستی کرده که دوباره پست دوم شما بودین که اونا با یه لینک دیگه شوت کردین به یه تاپیک دیگه یارو میپرسه بهترین نرم افزار ریکاوری چیه شما میفرستیش به تاپیک نرم افزار های ریکاوری من نسبت به مشکلم یه چیز میخوام منو میفرستی به تاپیک بهترین نرم افزار ریکاوری که از اونجا خودت دوباره پاسمون میدی به تاپیک نرم افزار های ریکاوری خوب این یعنی چی این یعنی رفتار مدیریتی داشتن در عین کاربر فعال بودن من به این کار کلانتر بازی میگم هیچ رفتار غیر انسانی ای هم در دو پست اخیرم ندیدم اگر هم شما دیدی معذرت میخوام منو ببخش اگه ناراحت شدی

بحث بسته لطفا ... من ناراحت نشدم فقط از خودم دفاع کردم شما هم همینطور پس نیاز به کش دادنش نیست ...

من نمی تونم لینک هایی که دوستان گذاشتن رو به اسم خودم تموم کنم :20:

پس مجبورم لینک تاپیک بدم ...

لینک اولیم که دیدی چند تا تاپیک پایین تر بود .... ببین عزیز هر کس که می خواد ریکاوری کنه حتما فایل های مهمی داشته که می خواد اونها رو برگردونه ...

اگه به اون تاپیک میرفتی به پست من برمی خوردی :

دو تا تاپیک بود که نرم افزار های عالی توش معرفی شده بود ... برای این من اینطور کردم ...

خوبه من یه نرم افزار بهت معرفی کنم بگم همینی که هست اگه نتونستی یعنی دیگه نمیشه ؟

لطف کن جواب این پست رو نده فقط از نرم افزار ها استفاده کن یا اگه نه که بگو کسایی که از من تو این زمینه متبحر تر هستن راهنماییت کنن ...