PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Alone In The Dark 4

Angel Of Darkness
03-09-2008, 21:09
سلام دوستان
اگه کسی نسخه دست نخورده تنها در تاریکی 4 رو داره اگه لطف بکنه و مسیری رو که تو رجیستری میسازه برام بزاره ممنون میشم {{ مثل رزیدنت اویل 4 که تا مسیر رجیستری درست نمیکردی پچش نصب نمیشد }} اگه لطف کنین از مسیر عکس بزارین خیلی ممنون میشم
و منظورم از نسخه دست نخورده همونی هست که اگه فایلی به اسم launch.exe رو تو پوشه بازی اجرا کنید تنظیمات بازی باز میشه و این پیغام نمیده Unable to find Alone4.exe installed on computer
اگه عکس بزارین خیلی خیلی لطف کردین مثل عکس زیر :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بازم ازتون ممنونم

mohammad_twe
03-09-2008, 22:20
عزیز بهتر بود یه سرچ میزدی تو تاپیک خودش میگفتی .....
بفرما تاپیک حوده بازی مطرح کن

Retired User
03-09-2008, 22:25
عزیز بهتر بود یه سرچ میزدی تو تاپیک خودش میگفتی .....
بفرما تاپیک حوده بازی مطرح کن
لطفا آدرس هم بده
اينجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Angel Of Darkness
04-09-2008, 07:15
فکر کنم خودم بدونم باید کجا برم کجا نرم این بازی 5 سری داره که آدرسی رو که شما دادید مال سری آخر هست و من دوست ندارم اون تاپیک که مال سری 5 هست بیخود شلوغ کنم سریهای پایین تراین بازی خیلی قدیمیه OK
حالا میتونید کمک کنید لطف کردین نمیتونید نه وقت من نه بقیه رو نگیرید

Retired User
04-09-2008, 19:10
فکر کنم خودم بدونم باید کجا برم کجا نرم این بازی 5 سری داره که آدرسی رو که شما دادید مال سری آخر هست و من دوست ندارم اون تاپیک که مال سری 5 هست بیخود شلوغ کنم سریهای پایین تراین بازی خیلی قدیمیه OK
حالا میتونید کمک کنید لطف کردین نمیتونید نه وقت من نه بقیه رو نگیرید
قوانين انجمن بازي:
1.قبل از ايجاد هرگونه تاپيك به فهرست انجمن مراجعه كنيد اگر موضوع مورد نظر را پیدا نکردید از قسمت جستجو استفاده كنيد اگر باز هم موضوع را پيدا نكرديد آن موقع يك تاپيك با عنوان مناسب ايجاد كنيد.
5. از ايجاد تاپيك هاي بي هدف و بيهوده بپرهيزيد.

در ضمن عزيز ما اگه چيزي, بهت ياد آوري كرديم براي حفظ نظم انجمن و اينكه زودتر به جوابت برسي بوده و هدفي به غير از اين هم نداشتيم ok?:10: اميدوارم زودتر به جوابت برسي:46:

havas_1980
05-09-2008, 11:05
دوستان عزیز! لطفا اجازه بدید که کاربر Angel Of Darkness جوابشو در همین تاپیک بگیره...

چون این کاربر در قسمت چهارم این بازی مشکل داره نه قسمت آخر که آدرسش رو عنوان کردید!

Angel Of Darkness
05-09-2008, 14:14
خوب دوست عزیز havas_1980 مچکرم که شما مشکل من به دقت خوندید و فهمیدین چی میخوام نه مثل دوستای دیگه که فقط به فکر پر کردن تعداد پستاشون هستن و یا ندونسته فقط میخوان یه حرفی بزنن و یا نمیدونن بازی مربوط به چیه
و به نظر من بهتر این ادرس که دادن از Alone In The Dark به Alone In The Dark 5 تغییر نام داده بشه تا تازه کارا سردرگم نشن هر چند من تو اسم تاپیک گزینه 4 رو قید کردم ولی خوب ؟
و تاکید میکنم دیگه نمیخوام اینجا کسی بیاد و کل کل کنه که خدای ناکرده من جواب نگرفته تاپیک ببندن و قفل کنن
مشکلی دارین pm بدین
میبینمتون

Angel Of Darkness
20-10-2008, 12:11
خوب من از دوستای چینیمون خیلی باید ممنون باشم که واقعا بدون هیچ ادعا و .......... همه چیز در اختیار همه میزارن و برای خیلیا هم متاسفم
اینم جواب میزارم تا شاید یکی دیگه هم بدردش بخوره :
Windows Registry Editor Version 5.00

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Uninstall\Alone in the Dark - The New Nightmare]
"DISPLAYNAME"="Alone in the Dark - The New Nightmare"
"UNINSTALLSTRING"="."

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Infogrames\Alone in the Dark]
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Infogrames\Alone in the Dark\1.0]

"ALONE_INSTALL"="E:\AloneInTheDark4
کافیه یه رجستری کی بسازین اینا رو توش کپی کنید
به این آدرس برین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید