PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین کیفیت Lcd در لپ تاپ های سونی

محسن تکنسین
03-09-2008, 16:59
سلام به همه دوستان عزیز متفکر :11:
دوستان به نظر شما کدام سری از لپ تاپ های سونی کیفیت ال سی دی بهتری دارند؟
یا به عبارت دیگر LCD کدام از سری های CR,FZ,… مات هستند که در محیط باز و جلوی نور آفتاب هم کیفیت خوبی نمایش میدهند ؟

محسن تکنسین
06-09-2008, 16:57
سلام ، کسی از دوستان مخصوصاً مدیران محترم قصد ندارند نظر بدند ؟ :41:
در ضمن از رجیستر عزیز میخام که اگه ممکنه شماره تلفن و یا آدرس دفتر کارشون (البته اگه مشکلی واسشون نداره) بدهند که حضوراً از ایشان کمک بگیریم و یا اگر بازاری هستند از ایشون لپ تاپ خریداری کنیم ؟ (گه گداری خرید لپ تاپ دارم) :10:

REGISTERED USER
06-09-2008, 23:29
من رو در سایه فرض کنید ... خودم دیگه وقت ندارم این بخش رو ببینم چون بسیار گسترده شده ...

اما سری FZ490 بالاترین کیفیت تصویر ( نه تفکیک پذیری چون FW جلوتر هستند) توی لپ تاپ ها را داره ... Full HD 1080i + High color

سری CR هم که تکنولوژی X-brite داره بعدیش هست ...

محسن تکنسین
07-09-2008, 01:01
خوب محمد جان افتخار هم ندادید حضوری ببینیمتون ؟ باشه هر طور راحتید ، البته من شهرستان هم هستم اما خوب دیدن حضوری شما ارزش اومدن تا تهران رو داشت ، البته اگه تهران تشریف داشته باشید .
محمد جان پس شما FZ490 NCB رو از لحاظ کیفیت lcd و کارایی و ... تایید می فرمایید ؟ یا CR کارایی بهتری داره ؟
ضمناً اینایی که الان توی بازار هستند Refer نیستند ؟ از کجا میشه فهمید یه لپ تاپ Refer هست یا خیر ؟
گارانتی شرکت نو؟؟؟ی را تایید می کنید ؟
مرسی عزیز

REGISTERED USER
08-09-2008, 00:48
خیر ریفر نیستند ... لپ تاپ ریفر علاوه بر اینکه مشخصه ، بدنه و قسمت های زیریش تمیز و دست نخورده نیست

باگارانتی معتبر ریفر ندارن

کیفیت LCD سری FZ بهتر CR هست به خاطر تکنولوژی X-Brite HC یا های کالر و full HD

محسن تکنسین
08-09-2008, 00:53
محمد جان از اینکه پاسخ دادید متشکرم