PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود مستقيم ياهو مسنجر 7.5

Honradez
23-12-2005, 17:49
سلام.

همونطور كه ميدونيد برنامه ياهو مسنجر نسخه 7.5 را ارائه كرده كه براي دانلود كاربر بايد اول يك فايل 600 كيلوبايتي را دانلود كرده سپس آن را باز كنيد و ياهو مسنجر را دانلود كند (كه خيلي طول ميكشه) و بعد تازه نصبش كند...

اما اگر اين فايل را دانلود كنيد ديگر نيازي به دانلود آن نداريد و در واقع فايل نصب آنرا دانلود كرده ايد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Honradez
24-12-2005, 17:07
دوستان کسی دانلود کرد؟

baba barghi
26-12-2005, 10:42
سلام دوست عزيز
خودت برنامه رو گذاشتي در حالي كه هنوز دانلود نكردي به هر حال حالا فرقش با بقيه اون ورژن ها چيه؟؟
آخه مي دوني چيه؟تو ايران هر چي امكانات به ياهو مسنجر اضافه كنن بهتر كه نمي شه بدتر هم ميشه مثلا امكان تلفن كردن بهش اضافه كردن كه تو ايران كار نمي ده و مي خواي عكس رو سند كني يا دريافت كني همش قطع مي شه پس اين ورژن ها به درد همون خارجي ها مي خوره به درد ما ايراني هاي تحريم شده نمي خوره ولي ممنون كه زحمت كشيديد

ممنون
باي

Cracki
26-12-2005, 11:16
دوستان به نظر من از نسخه 6 و یا حتی 5 یاهو مسنجر استفاده کنید.

دلایل زیاد داره ولی کسی که نسخه های جدید یاهو رو با نسخه های قدیمی کمی بررسی کنه چه از لحاظ میزان گرفتن رم
و چه از لحاظ کارایی متوجه میشه که نسخه های قدیمی از این نسخه هایی که جدیدا میده بیرون خیلی بهتره.

البته ناگفته نمونه که بعضی امکانات به نسخه های جدید اضافه شده که در نسخه های قدیمی وجود نداره . ولی برای کسی که
از یاهو مسنجر فقط برای گفتگو کردن و یا گفتگوی صوتی استفاده میکنه این امکانات به چه دردی میخوره.

اگر مساله بر روی تماس تلفنی هم باشه که فکر نکنم حالا حالاها بتونه به Skype برسه.هم کیفیتش برای تماس تلفنی بهتره
هم اینکه کارتهای تلفنی که براش در بازار وجود داره ارزونتره.

Honradez
26-12-2005, 13:51
سلام دوست عزيز
خودت برنامه رو گذاشتي در حالي كه هنوز دانلود نكردي به هر حال حالا فرقش با بقيه اون ورژن ها چيه؟؟
آخه مي دوني چيه؟تو ايران هر چي امكانات به ياهو مسنجر اضافه كنن بهتر كه نمي شه بدتر هم ميشه مثلا امكان تلفن كردن بهش اضافه كردن كه تو ايران كار نمي ده و مي خواي عكس رو سند كني يا دريافت كني همش قطع مي شه پس اين ورژن ها به درد همون خارجي ها مي خوره به درد ما ايراني هاي تحريم شده نمي خوره ولي ممنون كه زحمت كشيديد

ممنون
باي

دوست عزیز من خیلی با یاهو مسنجر کار نمی کنم.

justmp3
26-12-2005, 14:21
دوستان به نظر من از نسخه 6 و یا حتی 5 یاهو مسنجر استفاده کنید.

دلایل زیاد داره ولی کسی که نسخه های جدید یاهو رو با نسخه های قدیمی کمی بررسی کنه چه از لحاظ میزان گرفتن رم
و چه از لحاظ کارایی متوجه میشه که نسخه های قدیمی از این نسخه هایی که جدیدا میده بیرون خیلی بهتره.

البته ناگفته نمونه که بعضی امکانات به نسخه های جدید اضافه شده که در نسخه های قدیمی وجود نداره . ولی برای کسی که
از یاهو مسنجر فقط برای گفتگو کردن و یا گفتگوی صوتی استفاده میکنه این امکانات به چه دردی میخوره.

اگر مساله بر روی تماس تلفنی هم باشه که فکر نکنم حالا حالاها بتونه به Skype برسه.هم کیفیتش برای تماس تلفنی بهتره
هم اینکه کارتهای تلفنی که براش در بازار وجود داره ارزونتره.
کرکی جان من دوست دارم بیشتر راجبه skype بدونم اگر یک تاپیک بزنی و یک سری اطلاعات بهمون بدی ممنون میشم...