PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازي زيباي LEGO Indiana Jones

eimanpaladin
03-09-2008, 11:13
بازي بسيار زيبا به سبک اسباب بازي هاي دوران کودکيتاناگر با بازي حال مي کنيد ، اگر با بازي عشق مي کنيد حتما اين Game زيبا را بازي کنيد .اين بازي از روي فيلم سه گامه ايندياناجوز ساخته شده.شما از ابتداي بازي مي توانيد هر کدام از قسمت هاي را که مايل بوديد انتخاب کنيد ودر دنياي لوگويي بازي کنيداين بازي تشکيل شده از، حل معماها ، از بين بردن دشمن هاي لوگويي و جمع آوري سکه ها البته اين سکه ها تاثير زيلدي در بازي ندارندگرافيک : بازي از نظر گرافيکي خوب است وتمامي چييزهاي که شما در آن مي باينيد از نوع لوگو هستند وبسيار زيبا طراحي شده اند گيم پلي:بازي بسيار روان است اما داراي برخي باگ مي باشد.سيستم مورد نظر اين بازي:LEGO Indiana Jonesminimum system• Windows® XP or Vista• Intel Pentium 4 -1 • 256 mb ram for xp and 512mb ram for vista• vga:128 • 8x or faster CD-ROM drive or DVD-ROM drive• Gamepad and joysticks supported - - - Keyboard, MouseRecommended system• Windows® XP or Vista• Intel Pentium 4 -3 • 512 mb ram for xp and 1mb ram for vista• vga:512 • 8x or faster CD-ROM drive or DVD-ROM drive• Gamepad and joysticks supported - - - Keyboard, Mouse

milky way
03-09-2008, 11:16
ها چی میگی :13::13: بازی خوبه

eimanpaladin
03-09-2008, 11:23
نه دارم پست ميزنم قاطي كردم شرمنده

ali_ranger22
03-09-2008, 11:24
این تاپیک نباید اینچا زده میشد این بازی اومد و منم تمومش کردم رفت پی کارش ......

alexia
03-09-2008, 13:01
همینقدر میتونم بگم که بازیه بچه گونست

Armin 2008
03-09-2008, 18:24
جای تاپیک تو بازی های کامپیوتری.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بازی جالب و زیبا .
پست اول رو لطفا تکمیل کن نه نقدی عکسی تریلری هیچ چیزی نذاشتی .به مدیرا پیغام بده ویرایش شده اش رو به بازی های کامپیوتری منتقل کنن.

mehdiporbaba
04-09-2008, 09:47
این تاپیک نباید اینچا زده میشد این بازی اومد و منم تمومش کردم رفت پی کارش ......
اقا چه جوری تموم کردی این بازی پر از باگه من مرحله ی 3-3 ر نمی تونم برم چون باگ داره و گیر می کنه بعضی مرحله ها رو که می خوام دوباره بازی کنم باگ داره،هیچ پچی هم واسش هنوز نیومده

Armin 2008
04-09-2008, 11:02
ناشر بازی:lucas arts
درجه سنی:+10(به دلیل نبود خون ریزی و نحوه ی ضربه خوردن خود و اطرافیان در بازی)
سازنده:travellers tales
سبک:ماجراجویی لوگوئی!!!
سیستم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Jonesminimum system• Windows® XP or Vista• Intel Pentium 4 -1 • 256 mb ram for xp and 512mb ram for vista• vga:128 • 8x or faster CD-ROM drive or DVD-ROM drive• Gamepad and joysticks supported - - - Keyboard, MouseRecommended system• Windows® XP or Vista• Intel Pentium 4 -3 • 512 mb ram for xp and 1mb ram for vista• vga:512 • 8x or faster CD-ROM drive or DVD-ROM drive• Gamepad and joysticks supported - - - Keyboard, Mouse

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] aladven-cf43psp-lego-indiana-jones-2.jpg
گرافیک: 10/ 5/8
بازی کردن با این لوگو ها جذابیت خاصی دارد.برگشتن به حال و هوای کودکی و ... تخریب پذیری بازی زیباست و زمانی که ضربه ای زده می شود دیوار یا هر جسم که ضربه به ان خورده به صورت لوگو لوگو فرو می ریزد که زیباست.(چیزی شبیه lego star wars محصول همین کمپانی.)
داستان:10/9
چیزی در حدود فیلم است پس قطعا زیباست.
گیم پلی:10 /5/8
بیشتر بر گردش اکتشاف و حل معماهای نسبتا ساده اما جذاب بازی تمرکز دارد که موجب رضایت بیشتر کودکان می گردد.شما توانایی برداشتن اشیا از روی زمین را داری.ایتم هایی مانندمسلسل . بیل اچار نارنجک را از زمین برداشته و به جنگ دشمنانتان بروید.
قابلیت ها:10 /5/9
هر بازیکن در این بازی قابلیت خود را دارد.برای مثال زنان (marion.elsa.schneider.ravenwood)همه بلند تر از مردان می پرند ولی از مار و موش و عنکبوت می ترسند و تا مردان انها را دور نکنند تکان نمی خورند.البتهع خود مردان هم می ترسند البته از گونه ای خاص نه همه ی حیوانات..

اطلاعات جامع تر رو امشب یا فردا می ذارم ولی بازی قشنگیه حتما امتحان کنید.

mojtaba_sa
12-09-2008, 16:11
سلام من اين بازي رو دارم ولي شكلو شمايلش واقعيست و اصلا هم بچگونه نيست خيلي هم مراحل سختي داره ...!!!تو يه مرحله يه تانك تو يه جاي باريك ميذاره دنبالت هر كاري كردم نشد فرار كني چيكار كنم رمز داره يا راه حل..؟؟؟ خيلي ممنون ميشم اگه كمكم كنيد اينم عكسش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Armin 2008
12-09-2008, 18:56
بازی شما اسمش lego indiana jones هست؟؟

mojtaba_sa
15-09-2008, 20:20
سلام
اسمش ؟ بله همونه !!!!
ولي امروز با بالاخره تمومش كردم . اگه كسي با مرحله اي مشكل داشت ميتونه بگه راهنمايي كنم......
يا علي

Armin 2008
16-09-2008, 10:03
اخر سر بازی شما با lego indiana jones فرق می کرد یا نه؟

mojtaba_sa
16-09-2008, 12:46
آره بابا معذرت ميخوام ولي اون بازي يه جورايي بچگونست ولي اين بازي واقعا فكر ميطلبه به خصوص بعضي از مراحلش كه بايد حسابي به مخ فشار بياري! من كه ازش خوشم اومد واقعا شبها خوابشو ميديدم كه اين مرحله رو چطور بايد رد كنم...!!

3DCLUB
14-03-2009, 18:02
دوستان من بازي indina jones رو dl كردم. ولي كلآ هيچ توضيحاتي نداره!! همون مرحله ي 1 گير كردم !! ولي اين بازي lego نيست. مگه كلآ چند نوع بازي indina jones هست ؟؟ كسي از دوستان هست كه مثل مال منو داشته باشه و مراحلشو رد كرده باشه؟؟