PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : زیرنویس کردن برنامه زنده

h.ekhraji
03-09-2008, 00:51
با سلام.
برای زیرنویس کردن برنامه ای که زنده اجرا میشه می تونید کمک کنید.
من این کار رو قبلا با یولید کردم اما شنیدم کارت هایی هست که این کار رو فنی تر و قوی تر انجام میدن.
آیا نام اونا رو میدونید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif

Javad_Ed
03-09-2008, 02:35
با سلام.
برای زیرنویس کردن برنامه ای که زنده اجرا میشه می تونید کمک کنید.
من این کار رو قبلا با یولید کردم اما شنیدم کارت هایی هست که این کار رو فنی تر و قوی تر انجام میدن.
آیا نام اونا رو میدونید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif
سلام دوست عزیز
این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو بخونید .
پست های animeditor مخصوصا ....
البته اسمش رو نگفته فکر کنم ...

h.ekhraji
03-09-2008, 23:33
از راهنماییتون ممنونم.

mh2002ir
04-09-2008, 23:38
سلام
برنامه زنده !!! با روش غیر خطی !! یولید !!!
مسلما برای این کار به یک دستگاه تدوین خطی نیاز خواهید داشت .... البته شما میتونید با رایانه تایپ کنید ولی اون چیزی که متن و نوشته شما رو بر روی فیلم می اندازه قطعا یک میکسر خطی یا قابلیت کروماکی و یا تایتلر خواهد بود...

h.ekhraji
04-09-2008, 23:42
یه میکسر خطی داریم.
ضمنا بدون میکسر هم میشه این کار رو کرد.
تصویر با کپچر وارد کامپیوتر شده وسپس زیر نویس تهیه شده با یولید روی اون میفته و از گرافیک خارج میشه.:18::18:

h.ekhraji
04-09-2008, 23:44
به همین سادگی.

mh2002ir
05-09-2008, 15:37
سلام
مسلما نمیتونه حرفه ای باشه .....
برای من توجیه فنی و کاربردی نداره ....

h.ekhraji
06-09-2008, 00:15
سلام.
بله. حرفه ای نیست اما وقتی در یک هیئت مذهبی در شهرستان و با بودجه محدود و کار برای چند شب باشه این فکر خوبیه.
نه؟:41::20:

mh2002ir
06-09-2008, 16:30
لام
بله دوست عزیز ..... موفق باشی

a.arjmandi
21-09-2008, 12:38
من کلا متوجه نشدم این زیرنویس رو برای چه کاری میخواهید و چقدر بودجه ذارید ولی یک کارت (سیستم PCI )وجود داره با نام LITCH -Velosity که توی ورژن های قدیمیش هم این امکان Live Clip و صدها امکان و افکت دیگه رو داره... که این Live Clip میتونه هر چیزی نظیر Avi,Gpg,Tif<TargaS... و غیره باشه .
ولی فکر میکنم الان قیمتش از نزدیک 1000000 یک میلیون تومن و یا بیشتر شروع بشه.
من خودم با هاش کار کردم واقعا سیستم روونRavoon و جالبیه... من حدود 3 سال کار کردن با این سیستم یکبار هم ازش باگ ندیدم ... این سیستم اکنون دارای ورژن های HD,Digitalو ... هم شده که بهتره به سایتش :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید سر بزنید .
در ضمن احساس میکنم که شبکه خبر اخبار زیرنویسش رو با همین سیستم پخش میکنه ...

h.ekhraji
25-09-2008, 01:07
ما دعاهای جوشن کبیر و عاشورا رو در کاشان در هیئت مهدیه زیرنویس میکنیم. امسال هم این کار رو کردیم. البته با استفاده از کپچر و خروجی گرافیک و برنامه بیلدر.
ما شبهای احیا این کار رو برای جمعیتی حدود 2000 تا 3000 نفر انجام میدیم.
این دعاها به طزر همزمان از 5 تلویزیون و 1 ویدئو پروژکشن که در طبقات مختلف است پخش می شود.
بودجه ای که هر سال از خیرین برای کارهای صوتی تصویری میگیریم حداکثر به 500000 تومان میرسه. امسال هم همین حدود گرفتیم که با اون یه کارت مووی باکس و ... خریدیم.
می دونید که مردم برا این کارها کمتر بانی میشن.
ببخشید که سرتون رو درد آوردم.