PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : **و اینبار ساخت فایلهای sis فقط در 2 ثانیه و با 2 کلیک بدون نیاز به ساین **

mohammadflash2006
02-09-2008, 02:05
سلام ، تعجب نکنید :
اگر گفتم 2 ثانیه و 2 کلیک تا آخر پای حرفم هستم و مگر 2 کلیک بیشتر از 2 ثانیه زمان میبرد !!

چنانچه خاطرتان باشد در بخش فوق تخصصی سایت نحوه ی ساخت فایلهای sis را برای s60v3 به روش دستی به شما آموزش دادم ، اما اینبار دیگر هیچ آموزشی در کار نیست و چنانچه شما حتی کوچکترین آشنایی با کامپیوتر داشته باشید فقط در حد 2 کلیک ساده قادر خواهید بود برای گوشی خودتان فایلهای sis نصبی بسازید و از آن لذت ببرید .

برنامه ی زیر قادر خواهد بود کلیه ی فایلهای سیستم شما را به یک پک sis تبدیل کند و حتی بدون اینکه لازم باشد فایل sis خود را ساین کنید به راحتی می توانید آنرا بر روی گوشی خود نصب کنید !!
چگونه آقای سیمبیان ؟؟ مگر برنامه ی بدون ساین نصب می شود ؟؟
پاسخ : خیر ، در واقع این برنامه به طور اتوماتیک فایل sis شما را ساین خواهد کرد !
سوال : چگونه ، مگر برای ساین به cer احتیاج نیست ؟؟
پاسخ : بله دوست من . احتیاج است اما این برنامه بعد از اجرا از کلید و سرتیفیکیت عمومی موجود در فولدر دیتای خود برنامه به طور اتوماتیک استفاده میکند و در حقیقت فایل sis شما را ساین عمومی میکند .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کار کردن با این برنامه آنقدر ساده و مبتدیانه است که نیاز به هیچگونه توضیح و تفسیری برای آن نمیبینم .

تنها نکته ی قابل ذکر آن است که تفاوت آئودیو ، داکیومنت ، ایمیج و ویدئو در مسیر نصب آنهاست و فرضا اگر یک فایل mp3 را در سربرگ دیگری انتخاب کنید مسیر نصب آن متناسب با همان سربرگ انتخاب شده بر روی گوشی است .

و نیز این برنامه قادر است برای سایر گوشیهای دارای سیستم عامل سیمبیان چه از پلترفم UIQ و چه s60 فایل sis بسازد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mohammadflash2006
02-09-2008, 03:44
اكه به مشكلي برخورديد بكيد

nakhle007
02-09-2008, 04:21
فایل sis ؟:18:

یعنی من میتونم هر برنامه ای که نیاز دارم با این نرم افزار بسازم ؟
راستی mp3 مگه برنامه هست که به صورت فایل sis در اوردین؟
من یه خرده متوجه نشدم میشه درمورد کاربرد این برنامه یه توضیحی بدین؟

Sajad2006
02-09-2008, 08:48
آقا یکم بیشتر توضیح بده من هیچی نفهمیدم!

mahroo_z1
04-09-2008, 18:32
اكه به مشكلي برخورديد بكيد
سلام. اين برنامه ايي كه گذاشتين ظاهرا خرابه. پس از ساين كردن برنامه ها توسط اون هر برنامه ايي رو كه ساين كردي رو گوشي ميريزي گوشي پيغام ميده:expire certificated .شما خودت اين برنامه رو كه گذاشتي چك كردي؟